לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1411414,114 עוקבים אודות עסקים

פורום תזונה ודיאטה

ברוכים הבאים לפורום תזונה ודיאטה. אכילה ומשקל משפיעים באופן ישיר על הבריאות שלנו, התחושות הפיסיות , מצב הרוח, ועוד הרבה היבטים פיזיולוגיים ופסיכולוגיים בחיינו. מצד שני יש לנו לא מעט אתגרים בשמירה על אכילה מאוזנת ומשקל רצוי באורח החיים המודרני עם סדר היום התובעני, שפע האוכל, ההשפעה של הלחץ והקשיים היומיומיים על האכילה, האירועים שסובבים סביב אוכל ומה לא. ומצד שלישי יש המון מידע בנושא, לרוב סותר ולא מקצועי, המון גישות של תזונה ודיאטה והתעסקות רבה בנושאים של אוכל ומשקל. אשמח לגייס את ניסיוני הרב מ 25 שנות עבודה בתחום ואת הידע האקדמי והמקצועי שצברתי כדי לענות על שאלות שמטרידות אתכם ולתת טיפים הנחיות ועצות. חשוב לציין שהמענה בתחומי הפורום אינו מחליף טיפול אישי. שלכם,מלי תבור, לרזות באיזון אונליין

הנהלת הפורום:

אודות הפורום תזונה ודיאטה

ברוכים הבאים לפורום תזונה ודיאטה. אכילה ומשקל משפיעים באופן ישיר על הבריאות שלנו, התחושות הפיסיות , מצב הרוח, ועוד הרבה היבטים פיזיולוגיים ופסיכולוגיים בחיינו. מצד שני יש לנו לא מעט אתגרים בשמירה על אכילה מאוזנת ומשקל רצוי באורח החיים המודרני עם סדר היום התובעני, שפע האוכל, ההשפעה של הלחץ והקשיים היומיומיים על האכילה, האירועים שסובבים סביב אוכל ומה לא. ומצד שלישי יש המון מידע בנושא, לרוב סותר ולא מקצועי, המון גישות של תזונה ודיאטה והתעסקות רבה בנושאים של אוכל ומשקל. אשמח לגייס את ניסיוני הרב מ 25 שנות עבודה בתחום ואת הידע האקדמי והמקצועי שצברתי כדי לענות על שאלות שמטרידות אתכם ולתת טיפים הנחיות ועצות. חשוב לציין שהמענה בתחומי הפורום אינו מחליף טיפול אישי. שלכם,מלי תבור, לרזות באיזון אונליין
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

המשך >>

לצפיה ב-'מחקר נרחב וסקירה מחקרים בתזונה מלמד ששומן רווי לא מזיק'
מחקר נרחב וסקירה מחקרים בתזונה מלמד ששומן רווי לא מזיק
30/08/2017 | 16:39
19
לעומת זאת החלפת שומן בפחממות כן מזיק.
מסקנות הסופיות של המחקר הן :
אין ויכוח שהדיטה הטובה היא דיטה מאוזנת עם כ 30% מהקלוריות משומן
אם אוכלים במקום שומן פחחמות תוחלת החיים מתקצרת יש יותר טריגליצרידים ומחלות כלי דם.
לעומת זאת אם (באותה כמות שומן ) מחליפים שומן רווי או שומן מהחי בשומן לא רווי , כמו שהמליצו עד היום אין תועלת מוכחת.
אם אוכלים יותר חלבונים במקום פחממות יש ירידה בלחץ דם.

התובנה שלי מהמחקר הזה : הדייטה המומלצת היא 30 אחוז מהקלוריות שומן (ולא כלכך משנה איזה *), במסגרת ה 70 אחוז הנותרים עדיף פחות פחממות ויותר חלבון  (עד היום היה מומלץ  55 % פחממות ורק 15%חלבון אז מומלץ להגיל את החלבון על חשבון הפחממות.)
* המאמר לא מדבר על היחס בין אומגה 3 ואומגה 6 שגם הוא חשוב והוכח במחקרים אחרים.
לצפיה ב-'אנשור'
אנשור
27/08/2017 | 13:59
1
24
שלום,

אימי בת 90 וחולת אלצהיימר. היא אוכלת אוכל מוצק כמעט ללא הגבלה מלבד מזון שקשה ללעיסה.  היא בעלת משקל עודף של לפחות 10 ק"ג.
האם יש צורך לשקול מתן תוסף מזון כגון אנשור? מי הגורם המקצועי שאמור להחליט על כך, רופא או דיאטנית?

תודה

לצפיה ב-'אם היא אוכלת אוכל מוצק מה הבעיה בכלל ?'
אם היא אוכלת אוכל מוצק מה הבעיה בכלל ?
28/08/2017 | 15:38
16
בגלל האלצהיימר צריך לשמור שהיא אוכלת מאוזן כמו כל אדם. 
אפשר לשאול דיטנית מה הדיטה מתאימה ביותר, אבל לא נראה לי שצריך רופא בגלל זה.
לצפיה ב-' רוצה לנהל את הפורום '
רוצה לנהל את הפורום
16/07/2017 | 17:29
28
שלום לכל הגולשים,
הפורום מחפש "בעלים" 

חושבים שאתם מתאימים לניהול הפורום?
יש לכם מה לתרום לגולשיו?

נשמח לשמוע ממכם במסר פרטי

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שלום לכולם, חדשה כאן'
שלום לכולם, חדשה כאן
18/08/2017 | 15:06
10
79
אפשר לשאול שתי שאלות?
לצפיה ב-'אפשר כמה שאת רוצה.'
אפשר כמה שאת רוצה.
20/08/2017 | 12:01
16
לצפיה ב-'אפשר. מה השאלה השניה שלך?'
אפשר. מה השאלה השניה שלך?
20/08/2017 | 12:09
19
לצפיה ב-'תודה לכם'
תודה לכם
21/08/2017 | 13:27
7
44
איך מחשבים מהי כמות של מנת פחמימה או חלבון,
לפי טבלת ערכים תזונתיים של כל פריט?
הפנו אותי למחשבונים, לא הסתדר לי.
תודה רבה
לצפיה ב-'השאלה לא ברורה'
השאלה לא ברורה
21/08/2017 | 14:24
6
26
אם את מתכוונת למה שמוגדר כ"מנת פחמימה" אחת במקומות שונים, הרי היא 15 גרם פחמימות (את המושג "מנת חלבון" אינני מכיר).

החישוב, אם כך הוא לקחת משקל הפחמימות במזון הניצרך בגרמים  ולחלק אותו ב-15. לדוגמא, 250 גרם של פלפל אדום הם בקירוב טוב מנת פחמימות אחת כי
250/100*6=15 .
לצפיה ב-'דוגמא'
דוגמא
21/08/2017 | 15:21
5
37
המנטור שלי להרזייה קבע כי מעדן הפירות עם 0% שומן,
נחשב : חצי פחמימה + חצי חלבון.
השאלה, איזה חישוב הם עשו?
שאלתי: לא מספרים לי
מנסה להגיע לחישוב.
מצרפת תמונות
לצפיה ב-'רש"י לא גר כאן'
רש"י לא גר כאן
22/08/2017 | 13:33
4
27
המנטור שלך לא מסביר לך מה הוא אומר, ואת מצפה שאנחנו נפרשן אותו?

אגב, צירפת את המרכיבים של איזשהו רסק עגבניות, לא של המעדן עליו את שואלת. במעדן יש בערך אותה כמות של פחמימות ושל חלבון (בערך 7 גרם מכל אחד, כלומר לא רחוק מחצי מנת פחמימה כפי שמקובל לחשב). בכל אופן, אני צמציע לך לדרוש מאותו מנטור תשובות לשאלות שאת שואלת, או לחפש יועץ אחר.
לצפיה ב-' תודה'
תודה
22/08/2017 | 17:59
3
8
לצפיה ב-'למנטור שלך יש מושג שנקרא "מנה"'
למנטור שלך יש מושג שנקרא "מנה"
28/08/2017 | 15:44
2
25
אני לא מבין מה זה מנה.
יש כמות של חלבון ושל שומן ושל פחממות שמומלצת לפי  ה רשויות 
RDA וכ"ד  לפי משקל לפי גובה ופעילות ומספר לקוריות שנדרש הכל צריך להיות באיזון מסויים ...
יש מחשבונים טובים
ויש באתר נטוגרין   http://www.netogreen.co.il/Calculators/
לצפיה ב-'הרכבת הזאת כבר לא בתחנה'
הרכבת הזאת כבר לא בתחנה
29/08/2017 | 14:54
16
כפי שכתבתי למעלה, המושג "מנת פחמימה" הוא מושג מקובל למדי (בעיקר, אבל לא רק, אצל סוכרתיים), וערכו 15 גרם.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
31/08/2017 | 12:56
6
לצפיה ב-' פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה '
פורום חדש בתפוז: השקעות בקנדה
14/08/2017 | 16:02
3

פורום השקעות בקנדה הוקם כדי לתת לכם מענה לשאלות רבות החל מסוג ההשקעה, מקום ההשקעה, מיסוי, נושאים משפטיים, ניהול ההשקעה, רווחיות ומימוש השקעה.
רוצים להשקיע בקנדה זקוקים לייעוץ מעורך קנדי וישראלי היכנסו עכשיו לפורום החדש >>
לצפיה ב-'דיאטה ללא הצלחה'
דיאטה ללא הצלחה
13/08/2017 | 08:48
1
67
בת 45. שבוע בדיאטה של 1200 קלוריות. כולל 3 פעמים פעילות אירובית מאומצת מאוד של שעה. 12 כוסות מים ביום. ולא ירדתי גרם. מה עוד ניתן לעשות????
לצפיה ב-'הורידי את העמילן* והסוכר לגמרי ותאכלי יותר חלבון רזה*'
הורידי את העמילן* והסוכר לגמרי ותאכלי יותר חלבון רזה*
20/08/2017 | 11:37
26
את השומן תגבילי למינימום .
פעילות אירובית זה מצויין לבריאות אבל לא משמעותי מבחינת ירידה במשקל.
כדאי לך להשקיע יותר בתרגילי כוח, תגרגילים להגדלת מסת שרירים (הרמת משקולות וכ"ד)וזה יעזור לך גם מבחינת מסת עצם ( אוסטופורוזיס שיש לנשים בגילך) רקמת שריר גורמת לשריפה של קלוריות בזמן מנוחה וזה הרבה יותר אפקטיבי מפעילות אירובית , כי רוב הזמן את ב"מנוחה".
* עמילן = כל מה שעשוי מקמח, לחם, תפוחי אדמה,אורז, פסטה, מאפים , תירס , והרבה מוצרים מתועשים מכילים עמילן "דגני בוקר" ...
הגבילי את עצמך לפרוסת לחם אחת ביום ורצוי רק מקמח מלא, במקום העמילן איכלי הרבה ירקות ופירות - גם בהם יש פחממות, אלא שאלה פחממות "לא משמינות" (ההסבר למה זה ככה ארוך מידי לפוסט הזה..)  
*חלבון רזה= מהחי : חזה עוף, דג, חזה הודו, גבינה רזה( 1/2%- 5% ), חלבון ביצה, ומהצומח:  עדשים, שעועית, פול. 
לצפיה ב-'[בואו לנסות]כלי חדש להשוואת ערכים תזונתיים של מזון'
[בואו לנסות]כלי חדש להשוואת ערכים תזונתיים של מזון
08/08/2017 | 21:09
3
37
שלום לכולם

רציתי לפרסם פה כלי שהעלתי אתמול בגירסת ראשונית של השוואת ערכים תזונתיים של מאכלים (קלרויות,חומצות אמינו, ויטמנים וכו).
מלא פעמים יצא לי שחיפשתי באינטרנט דרך נוחה לצפות ולהשוות בערכים של מזון ותמיד מה שמצאתי לא היה טוב מספיק אז החלטתי לייצר משהו בעצמי !!!

אני ממש אשמח אם תיכנסו ותנסו את הכלי בעצמכם ולאחר מכן תכתבו לי ביקורת על הכלי שאני אדע איך לשפר ולפתח אותו שיהיה יותר טוב ויעזור ליותר אנשים !

קישור : http://compareyourfood.com/

מה חשבתם על הכלי ? מה כדי לשפר/לשנות/להוסיף ?

לצפיה ב-'מי מכיר את שמות המאכלים באנגלית?'
מי מכיר את שמות המאכלים באנגלית?
11/08/2017 | 09:43
15
חוששני שרובנו לא, אבל למי שכן מכיר באמת לא קשה למצוא את הנתונים ברשת כך שלא ברור מה הייחוד בכלי שלך. אולי תכתוב בכמה מילים מה היתרון שלו על פני אתרים כמו למשל זה.

בנוסף, לא ברור לי למה בחרת דווקא את הרכיבים שבחרת (כמו מה החשיבות של Theobromine דווקא, אלא אם כן הטבלה שלך מיועדת לכלבים )
לצפיה ב-'אתר מצויין ! כל הכבוד על ההשקעה.'
אתר מצויין ! כל הכבוד על ההשקעה.
20/08/2017 | 12:08
1
8
רק כמו שאמר אבו זקן היה נחמד אם היה גם בעיברית .
למרות שאפשר להשתמש בGoogle Translate כדי למצא את השם באנגלית . 
לצפיה ב-'הערה נוספת '
הערה נוספת
21/08/2017 | 12:34
9
ברשימת חומצות אמינו חיוניות יש סימני מינוס וסימן וי , ולמטה יש הסבר , אבל זה לא ברור  כלכך כי לפעמים יש יותר חומצת אמינו ב 100 גרם וסימן מינוס ובאחר זה הפוך . כי הכמות היא מתוך 100 גרם מוצר ובטבלא למטה מדובר על כמות מתוך  100 גרם חלבון.
אני מציע לך לרשום גם את האחוז של חומצת אמינו מתוך החלבון כדי שהמספרים יתאימו למה שכתוב בהסבר שלמטה .
לצפיה ב-'תשובה לצליל אודות עלייה באחוזי שומן '
תשובה לצליל אודות עלייה באחוזי שומן
10/08/2017 | 18:20
1
45
לא ניתן לעלות באחוזי שומן מבלי לעלות במשקל גוף.
אורית צייטלין
תזונאית ספורט
לצפיה ב-'ואללה?'
ואללה?
11/08/2017 | 09:26
24
ראשית, אם את מתכוונת להיות פעילה בפורום כדאי שתלמדי את אומנות שרשור ההודעות במקום המתאים.

שנית,  דילדול שרירים יחד עם צבירת שומן בהחלט יכולים לגרום לעליה באחוזי השומן בלי עליה כוללת במשקל. כאמור לעיל, זה לא דבר חכם לעשות, אבל הוא אפשרי.
לצפיה ב-'הודעה חשובה לחברי הפורום'
הודעה חשובה לחברי הפורום
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2017 | 15:31
4
62
לפורום הנוכחי אין כרגע מנהל, ולכן אין מענה מקצועי לשאלות שלכם.
אני מציע לכם בינתיים לפנות לפורום תזונה וריפוי טבעי בניהולי ולשאול את השאלות שלכם שם.
אשמח לתת מענה מקצועי לכל שאלה
הנה הקישור לפורום:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552
לצפיה ב-'הודעה חשובה לא פחות'
הודעה חשובה לא פחות
10/08/2017 | 16:20
3
37
שימו לב לאותיות הקטנות בתאור הכישורים של מר לסר בפורום המדובר. מי שמעוניין בתשובות שנשענות על יותר ממה שהיה ידוע בימי הרמב"ם, ואינו מתרשם מסיפורי ניסים ונפלאות מהסוג שמר אשחר מתאר (הוא מציג את עצמו כד"ר אבל מסתבר שהוא אינו MD אלא "N.D, M.P.H" שפירושו בעברית תיקנית הוא "חרטא ברטא")  מוטב שיתייחס בחשדנות מסוימת לעצות ה"מקצועיות" שהוא יקבל שם. 

לצפיה ב-'מי אתה אבו זקן?'
מי אתה אבו זקן?
( לעמוד שלי בתפוז )
10/08/2017 | 17:03
2
33
אין שום אותיות קטנות.
הידע שלי לא נשען על הרמב"ם אלא על המדע העדכני ועל מאות מטופלים שליוויתי להחלמה ממחלות כרוניות ולשיפור באיכות החיים.

לצפיה ב-'מי אני?'
מי אני?
11/08/2017 | 09:22
1
30
השאלה אינה מי אני, כי אני לא מנסה להשיג לקוחות דרך הפורומים של תפוז. אני גם לא זה שכתב על עצמו "מאז ליוויתי מאות מטופלים בתהליכי החלמה וריפוי, ב"מרכז לרפואת הרמב"ם" וב"מרכז אשחר לריפוי טבעי".

לצפיה ב-'בנתיים ממה שקראתי בפורום שלו הוא נותן עצות נכונות'
בנתיים ממה שקראתי בפורום שלו הוא נותן עצות נכונות
20/08/2017 | 12:00
24
אז לא משנה אם הוא דוקטור או לא דוקטור
ואגב ראיתי הרבה דוקטורים שמדברים שטויות.

לצפיה ב-'מה לעשות בדיוק ? '
מה לעשות בדיוק ?
08/08/2017 | 12:54
1
39
שלום, 
בן 50 . גובה: 1.95 מ'. משקל: 115 ק"ג. עבודה משרדית. 
פעילות גופנית: הליכה בוקר וערב עד שעה ביום. קבוע. לא משתמש במעליות.
שעתיים בשבוע אומניות לחימה.
רקע רפואי: ללא מחלות רקע , מלבד מחסור בויטמין D + B שמטופל תרופתית. 
בדיקות דם: תקינות. ללא סוכרת.לחץ דם: תקין. הפסקת עישון: מלפני 6 שנים.
תזונה: ביצה אחת ליום, בעיקר עוף, טונה במים, לחם קל,
ירקות ופירות ללא הגבלה,  
 גבינות  קלות ( ללא גבינה צהובה) ,
הרבה אורז, ולא מעט תפוח"א אפויים בתנור. 
א. האם אני בכיוון הנכון או טועה בדרך? 
ב. יש לי כרס קטנה ועקשנית - איך אני משטח אותה ? 
כל טיפ יועיל

לצפיה ב-'לצערי אתה טועה ובגדול '
לצערי אתה טועה ובגדול
20/08/2017 | 11:49
19
והשטעות הכי גדולה שלך זה העמילן- האורז, התפוחי אדמה, הלחם ( לחם "קל" זה רק גימיק מסחרי )
גבינות קלות - ? מה זה "קלות" ? גבינה עם 9% שומן זה מאד לא קל. תגביל את עצמך למקסימום 5% .
ביצים אתה יכול לאכול גם שתיים ביום.
ירקות ופירות זה מעולה , וזה צריך להיות רוב האוכל שלך , אבל ללא הגבלה זה לא טוב -  (פילים וקרנפים אוכלים רק עשב.)
מה עם שתיה ? הרבה אנשים משמינים דווקא משתיה .

כרס אפשר לשטח עם תרגילים מתאימים כמו "סיטאפס" וכ"ד.
למשל אני בגיל 64 ואין לי כרס בכלל, גם לא היתה לי כרס כשהיתי עשרים וחמישה קילוגרם יותר מעכשיו ,  כי מהטירונות בגולני ועד היום אני עושה פעמיים-שלש  בשבוע סיטאפס ופושאפס.

בהצלחה.
לצפיה ב-'ויטמין D3 בטיפות - מאיזה אתר ואיזו חברה מומלץ?'
ויטמין D3 בטיפות - מאיזה אתר ואיזו חברה מומלץ?
06/08/2017 | 19:19
1
20
אתר iHerb? יש נוספים?
בדקתי באתר iHerb וראיתי שיש יצרנים רבים, מי מוכר/מומלץ? (או מי לא)
אם זה משנה, אנו גרים בארה"ב.
לצפיה ב-'היצרן ממש לא משנה , ולא חשוב אם זה בטיפות או בטבליות. '
היצרן ממש לא משנה , ולא חשוב אם זה בטיפות או בטבליות.
20/08/2017 | 11:53
21
ואם אתה נחשף לשמש (ידיים או רגליים) ליותר מעשר דקות  , זה מספיק ויטמין D ליומיים.

לצפיה ב-' מרכיבים בסיסיים.. '
מרכיבים בסיסיים..
30/07/2017 | 17:19
26
היי... אולי מישהו מפה מחפש גם פרטנרים ללימוד יסודות בסיסיים בתזונה? או רעיונות איפה אפשר לחפש  
  :)

לצפיה ב-' מחפש המלצה על תזונאית '
מחפש המלצה על תזונאית
30/07/2017 | 11:21
20
הי חברים,

אפשר לקבל בבקשה המלצה על תזונאית שעובדת עם קופת חולים מאוחדת באזור רחובות / נס ציונה / ראשון לציון ?
יש ברשותי הפניה
תודה רבה
לצפיה ב-' מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם '
מומחים ואנשי מקצוע מחכים לשאלות שלכם
23/07/2017 | 17:53
6

לא טובים בדייטים? מתקשים ביצירת קשר זוגי? בפורום מאמן אישי למציאת זוגיות תקבלו עצות בנושא 

מעדיפים דרכי טיפול טבעיים לגופכם? אתם צודקים! בפורום תרופות סבתא מחכים לכם

זקוקים לייעוץ משפטי בתחום הפלילי? המנהל החדש בפורום משפט פלילי, עו"ד אביתר גולני, מחכה לכם 

מקימים בריכת נוי או רוכשים אקווריום? גם בנושא הזה מומחה ישמח לייעץ לכם בפורום אקווריום ודגי נוי

בהריון? מתעניינת בתהליך שימור דם טבורי? היכנסי עכשיו לפורום דם טבורי לשאול הכל

מתמודדים עם קשיים ודילמות בזוגיות? לא מפסיקים לריב? כל אחד מאיתנו זקוק לטיפול זוגי לעיתים, אין לכם מה להפסיד

צו ראשון, שיבוץ, שמירות, שחרור משירות צבאי, השתמטות, עריקות, שיפוט: בפורום עורך דין צבאי יענו על כל השאלות בנושאים האלו

לצפיה ב-'חומר על מיקרוביום בעברית'
חומר על מיקרוביום בעברית
14/07/2017 | 19:50
1
26
שלום
השתמשתי בערכה של DAYTWO 
לניתוח המרכיבים המיקרובימיים בגוף שלי בהיבט של תזונה
הניתוח כולל התייחסות לבדיקות דם, בדיקות צואה, בדיקות סוכר רציפות במשך שבועיים ותיעוד מה שאכלתי בתקופה זה.
התוצר מעניין מורכב ורק מביא חשק להבין עוד
בשבוע הבא יש לי שיחה אתם כדי להבין יותר את התוצאות, אך כבר כעת אני יכול באמצעות האפליקציה שלהם לדרג כל מאכל, בהיבט של התאמה אישית אלי.
מה שאני מחפש כעת ובינתיים זה חומר רקע בעברית, על החיידקים השונים.
ההסברים באתר שלהם הם באנגלית וזה חומר מקצועי ולכן קשה להבנה למי שלא מגיע המתחום.
יש משהו בעברית? צרפתי דוגמה למה שמופיע באתר שלהם לגבי אישית

לצפיה ב-'כל זה מיותר לגמרי וחסר כל משמעות '
כל זה מיותר לגמרי וחסר כל משמעות
16/07/2017 | 12:52
19
ההרכב של אוכלוסיית החיידקים במעי שלך משתנה לפי מה שתאה אוכל כל הזמן ולכן אין לבדיקה כזאת שום משמעות.
מה שצריך מי שדואג לבריאות אוכלוסית החיידקים במעי זה לאכול נכוןאוכל טיבעי להמנע מחומרים משמרים ואוכל לא טיבעי וכימיקלים שהורגי חיידקים במעי, להמנע מתרופות מיותרות.,
ולאכול מוצרים שיש בהם פרוביוטיקה   - יוגורט, לבן, גבינה לאבנה, כרוב כבוש וכן הלאה , ו\או לקחת קפסולות של פרוביוטיקה מידי פעם - זה אף פעם לא מזיק לקחת .
לצפיה ב-'תוסף b-complex'
תוסף b-complex
10/07/2017 | 10:03
8
29
האם יש הגבלות מתי מותר לקחת אותו - כדי שיספג טוב יותר (ספציפית של אלטמן שיש שחרור איטי)
אחרי חלב? בלי אוכל?
לצפיה ב-'מתי שנוח'
מתי שנוח
10/07/2017 | 13:04
4
14
גם בגלל השחרור האיטי  וגם בגלל שויטמינים מקבוצת B מסיסים במים, ומאלה יש די והותר במערכת העיכול. ויטמינים שמסיסים בשומן (A K D E) יש לקחת בסמוך לצריכת שומן.
לצפיה ב-'לאיזה צרכים ממליצה לצרוך b-complex ומתי b-rest אם בכלל?'
לאיזה צרכים ממליצה לצרוך b-complex ומתי b-rest אם בכלל?
10/07/2017 | 13:30
3
12
לצפיה ב-'זה כמעט אותו דבר רק הכמויות שונות'
זה כמעט אותו דבר רק הכמויות שונות
10/07/2017 | 14:49
2
14
וב "בי רסט"  יש גם ויטמין C כבונוס.
ויטמין B זו קבוצה של ויטמינים ( כעשרה בערך) חלקם ממוספרים כ ויטמין בי  אחד שניים שלוש  וכ"ד וחלקם מופעים לפעמים רק בשם הכימי שלהם כמו כולין וריבופלבין אינזיטול חומצה פולית - וכ"ד. 
בקבוצה B יש כמה ויטמינים שמשפיעים לטובה על מערכת העצבים (למשל כולין ) , עוזרים להרגעה, עוזרים לשינה טובה( למשל :אינזיטול) ולבעיות נפשיות (חומצה פולית) .ולכן הכדור של אלטמן נקרא B-REST , בעיות שלפעמים שנובעות מחוסר בויטמין B כלשהו .
בנוסף ויטמין B השונים יש פעילויות חשובות נוספות רבות בגוף וחוסר בהם גורם לתופעות  בריאותיות ולמחלות .
מצד שני עודף של ויטמיני B לא מזיק כי הם מסיסים במים מופרשים בקלות מהגוף.

לבכל מקרה לא מזיק לנסות - ואם הכדור הזה עוזר לך להרגע ולישון טוב זה עדיף על תרופות הרגעה ושינה אחרים...
לצפיה ב-'מתי מתאים יותר לקחת complex על פני rest?'
מתי מתאים יותר לקחת complex על פני rest?
10/07/2017 | 16:36
1
8
לא סובל מבעיות שינה.
בrest ירדים אותי?
לצפיה ב-'זה לא מרדים , רק עוזר אם חסר לך ויטמין B ובגלל שחסר אתה לא'
זה לא מרדים , רק עוזר אם חסר לך ויטמין B ובגלל שחסר אתה לא
11/07/2017 | 13:09
10
ישן טוב.
קראתי שזה עוזר לשלב השינה העמוקה ולכן לשינה נכונהיותר ולאו דווקא לשלב ההרדמות.
השינה מורכבת משלבים יש שלב הרדמות - ויש שלבי שינה עמוקה ושנת חלום וכן הלאה... אם יש אנשים שלא ישנים את כל השלבים בצורה טובה ולכן הם מרגישים עייפים בבוקר .
בקשר לכדורי שינה אחרים :
יש כדורי שינה והרגעה שהם סמים מרדימים שעוזרים רק לשלב הרדמות,  אבל אחרי זה אם שלבי השינה לא נכונים, השינה לא טובה, ולא מספקת, יש גם כדורי שינה עם השפעה לזמן ארוך שמרדימים לכל הלילה והם לא מומלצים כי השינה לא נכונה.
הויטמין B עקרונית נחוץ למערכת העצבים (והמוח) לפעול באופן טיבעי כמו שהם אמורים לפעול,  ולכן הוא מסדר את השינה שתהיה טיבעית יותר ( זה לפי התאוריות , לא ממש קראתי מאמר שמוכיח את זה )
לצפיה ב-'ויטמין B COMPLEX'
ויטמין B COMPLEX
22/07/2017 | 18:06
2
22
באתר שלנו תוכל\י למצוא ויטמין B COMPLEX במחירים נוחים לכל כיס.
אנו משווקים ויטמין B COMPLEX של חברת nature made ובהנחיות על המוצר החברה כתבה : " Take one tablet daily with a meal. Keep bottle tightly closed."
בנוסף תוכלי להיכנס באתר לקישור ולמצוא עוד מידע על ויטמין זה.
לצפיה ב-'כמה עולה משלוח לארץ?'
כמה עולה משלוח לארץ?
22/07/2017 | 19:19
1
4
לצפיה ב-'זה תלוי בחנות'
זה תלוי בחנות
24/07/2017 | 12:42
20
האתר פשוט מקשר לחנויות שונות בחו"ל (ומקבל מהן 2 אג' לכל לקוח שמגיע ממנו), ולכל אחת מהן התעריף שלה. 
לצפיה ב-' מכירים את כל הפורומים בתפוז '
מכירים את כל הפורומים בתפוז
09/07/2017 | 13:00
1

אם לא, אתם מוזמנים לגלות כמה...

פורום פילוסופיה לכל חוגג 16 שנה של פעילות ומזמין אתכם לקחת בה חלק

כותבים למגירה? חבל בואו לשתף את הגולשים בפורום שירה ופרוזה 

בפורום שישים פלוס תגלו שבכל גיל אפשר להכיר חברים חדשים ברשת

מכורים לגיימינג? יש לכם עם מי לדבר על כל המשחקים בפורום קונסולות משחק 

אף פעם לא מאוחר מידי... בפורום חסרי ניסיון זוגי ומיני בגיל מאוחר תמצאו קהילה תומכת ומקום לשתף ולפרוק 

רוכבים מקצועיים? לא יורדים מהאופניים שלכם? אופני כביש הוא הפורום בשבילכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'מחקר מגלה שאכילה של פחממות לבנות פוגע בראיה'
מחקר מגלה שאכילה של פחממות לבנות פוגע בראיה
05/07/2017 | 14:29
3
52
אכילה של פחחמות עם אינדקס גליקמי גבוה - כלומר פחמימות בלי הסיבים של הצמח כמו אורז לבן  , לחם לבן , פסטה,  סוכר עמילן וכ"ד משפיעה על אוכלוסיית החיידקים במעי שפוגע במטבוליזם שלנו כך שבסופו של התהליך נגרמת פגיעה בעיין עד מצב של עיוורון.

לצפיה ב-'חצי אמת'
חצי אמת
06/07/2017 | 11:16
2
25
המחקרים המדוברים נערכו על עכברים. אי אפשר להסיק מכך על ההשפעה על בני אדם.
לצפיה ב-'מה שתכתבי קודם כאן לא רלונטי , ההודעה היתה לפורום אחר.'
מה שתכתבי קודם כאן לא רלונטי , ההודעה היתה לפורום אחר.
06/07/2017 | 11:46
7
לצפיה ב-'מסכים שניסוי על עכברים לא מוכיח מה קורה אצל בני אדם'
מסכים שניסוי על עכברים לא מוכיח מה קורה אצל בני אדם
06/07/2017 | 11:51
16
אבל יש מנגנון דומה, יש תופעה של ירידה בראיה אצל בני אדם ,  וההסבר די משכנע.
לצפיה ב-'המלצה על תכנית לירידה במשקל'
המלצה על תכנית לירידה במשקל
03/07/2017 | 09:42
40
בוקר טוב, אני רוצה להמליץ לכם על תכנית לירידה במשקל ואורח חיים בריא. התכנית של הדיאטנית מיה בן אפריים הינה בקבוצת פייסבוק סגורה. הקבוצה תומכת ומלווה בכל התהליך. מיה והצוות מסבירות מה, כמה ומתי כדאי לאכול. אני כבר ירדתי כ5 ק"ג והיד עוד נטויה.  מיה יוצאת עכשיו בסדרת סרטונים חינמיים מוגבלים למשך שבועיים ולאחר מכן נפתחת קבוצה! ממליצה מאד להירשם! בהצלחה!  
http://formula.myplatform.co.il?ap_id=4274

לצפיה ב-'אחוזי שומן '
אחוזי שומן
29/06/2017 | 20:13
3
52
היי רציתי לדעת אם אפשר לעלות אחוזי שומן מבלי לעלות במשקל? 
לצפיה ב-'אפשר, אבל לא רעיון טוב'
אפשר, אבל לא רעיון טוב
30/06/2017 | 09:30
28
זה אומר לאבד מסת שריר, וזה אף פעם לא רצוי.
לצפיה ב-'זה עלול לקראת לך אם השרירים מתנוונים או העצם מתדלדלת'
זה עלול לקראת לך אם השרירים מתנוונים או העצם מתדלדלת
02/07/2017 | 11:44
1
22
ואם זה קורה לך זה לא טוב לבריאותך ואת צריכה לדאוג להחזיר את מסת העצם והשרירים ע"י פעילות בונה עצם ושריר ( פעילות ספורטיבית ) ותזונה נכונה - תוספת חלבון - לבניית שרירים  , ותוספת סידן וויטמין D לבניית עצם .
התדלדלות העצם והשרירים קורת עקב כל מיני "שגעונות תזונה" שיש היום לאנשים , למשל אנשים שעוברים לתזונה טיבעונית לא מאוזנת , או אנשים שפתאום מתחילים להמנע ממזון מסויים כמו השגעון החדש שרץ ברשת שגורם לאנשים להמנע מחלב , דבר שגורם להדלדלות העצם עקב מחסור בסידן וגם עלול לגרום להדלדלות השריר עקב מחסור בחלבון מהחי שהוא חלבון זמין יותר לגוף.
לצפיה ב-'נב- חלב זה אחד מהמזונות הכי בריאים שיש וכל העליהום'
נב- חלב זה אחד מהמזונות הכי בריאים שיש וכל העליהום
02/07/2017 | 11:49
21
שיש ברשת נגד צריכת חלב אין לו שום בסיס .
אל תאמינו לשמועות ברשת שמפיצים טיבעונים צימוחנים ופעילים של האגודות לזכויות בעלי חיים (עם כל הכבוד שיש לי כלפיהם, בתזונה הם לא מבינים כלום ) , תאמינו רק לרופאים, למכון ויצמן למדע ולתזונאים מוסמכים.

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ