לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1099310,993 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום תרופות סבתא

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'גזים בשעות הלילה'
גזים בשעות הלילה
08/07/2015 | 17:25
3
33
היי דלית. אני סובלת מגזים, אך רק כשאני נכנסת למיטה לישון. אולי זה קשור לזה שאני מצוייה בצורת שכיבה.... איך היית מציעה לי להתמודד עם זה? אני לא חושבת שזה קשור לסוג המזון כי אני אוכלת כל ערב משהו אחר- מזון מגוון וזה בכל זאת קורה.
תודה וסליחה על אי הנעימות.

לצפיה ב-'יתכן הורמונלי יתכן אנזימטי או פרוביוטי'
יתכן הורמונלי יתכן אנזימטי או פרוביוטי
09/07/2015 | 14:21
2
21
הי לך, שמחה שפנית ואין על מה להתנצל..יש לי המון שאלות...
אנסה רק כמה...האם הגזים משתחררים
או רק נמצאים שם ומציקים?
האם את מרגישה כובד אחרי אכילה כל שהיא? גיל? מחזור סדיר?
יש הרבה סיבות לגזים, אבל אם הם מופיעים רק לפני שאת הולכת לישון
זה עשוי למקם אותי בחוסר איזון הורמונלי. זה קורה גם בגילאים צעירים
אבל יותר נוטה להופיע בגילאים של 40 צפונה.
יש לכך צמחי מרפא מעולים שמאזנים את ההורמונים, אבל לצורך כך
יש להכין פורמולה ע"י הרבליסט או נטורופת. וויטקס הוא צמח מצויין לזה..בטינקטורה.
אמנם זה סיפור פשוט אבל הייתי ממליצה ללכת ולבדוק את המקור לזה ע"י נטורופת/ית.
בכל מקרה ממליצה לקחת פרוביוטיקה במשך תקופה ולראות אם חל שיפור.
אם הבעיה היא בערב אז אשמח אם תקחי את הפרוביוטיקה בערב.
כמו כן לעיתים זה יכול לנבוע מירידה בכמות האנזימים בקיבה ואז יש לקחת
תוסף טבעי של אנזימים למשך זמן מה עד שיש איזו הקלה ושיפור.
אפשר גם לקחת מוצר שנקרא גלנולין שיכול לאזן את המצב ההורמונלי.
אפשר לשתות כל ערב כשעה לפני השינה מרווה רפואית. קונים צמח יבש
בבית טבע ..שמים בערך כפית (פינץ עם שתי האצבעות וכמה שיוצא..לא הכרחי לדייק)
במסננת, שמים מים רותחים משעירים 10 דקות
מסננים ושותים. מרווה טובה באופן כללי למערכת העיכול אבל גם
הורמונלית ויכולה לאזן אם זה חוסר איזון קל.
כמו שראית נתתי 3 תשובות שונות ל3 סיבות שונות.
מקווה שהייתי לעזר..אשמח אם תעדכני אם השתפר.
סופ"ש מקסים ומחייך

לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
12/07/2015 | 10:50
1
8
אני בשנות ה 20 לחיי, זו עדיין יכולה להיות סיבה הורמונלית? מה זו בדיוק פרוביוטיקה ואיך לוקחים אותה?
תודה שוב ושבוע טוב 
לצפיה ב-'יכולה להיות תגובה הורמונלית'
יכולה להיות תגובה הורמונלית
12/07/2015 | 13:21
8
כן זו בהחלט יכולה להיות סיבה הורמונלית. ההסבר שלי תקף לשתי הקצוות, כלומר הגיל שלך וגיל מעל 40.
ניתן ללכת לרופאה ולבקש ממנה בדיקת דם לנושא הורמונלי... FH TSH FSH LH  בכל מקרה היא תדע איזה
פרמטרים לבדוק. לגבי פרוביוטיקה, אני מפנה אותך למאמר שעשיתי בפורום בנושא שנקרא:
כן ביוטיקה לא ביוטיקה על פרוביוטיקה - שיסביר לך בהרחבה למה המלצתי לך..לגבי כמות הלקיחה..תלוי
איזו חברה..האופן הוא בבליעה..בכללי, אני ממליצה לקחת קפסולה אחת ליום..
אני ממליצה לקחת במקרה הזה מוצר שנקרא: ג'ארודופילוס..
אבל אם יש מוצר אחר, ובלבד שהוא מכיל לפחות 3 סוגי חיידקים חיוביים
זה לגמרי בסדר.
אני ממליצה לך להתחיל עם הטיפול בפרוביוטיקה ולראות מה זה עושה לך בגוף..האם יש שיפור או
אין..אם יש שיפור יכול להיות שיפתר הנושא...קחי לפחות 3 חודשים...אבל אם פרוביוטיקה הוא
מה שהגוף שלך צריך, את צריכה להרגיש שיפור במהלך שבועיים...אשמח אם תחזרי אלי ותעדכני
בעוד שבועיים..כמובן, אם מתאים לך.
שיהיה לך בהצלחה! מאמינה שברגע שנדע את הסיבה יש לזה פיתרון ולא תצטרכי יותר לסבול.
זו בהחלט לא איכות חיים לסבול כל לילה לפני השינה...ומגיעה לך איכות חיים!
לצפיה ב-'מאמר השבוע - דימוי גוף לפרצוף'
מאמר השבוע - דימוי גוף לפרצוף
04/07/2015 | 14:57
2
84
לכולנו יש בעיה עם דימוי הגוף שלנו. לחלקנו יותר, לחלקנו פחות.
גם היפים מבינינו שכולנו מביטים עליהם בהתלהבות ובהערצה חוטאים
באותה תחושה של חסר.
בשבוע שעבר עשיתי מאמר על כן ביוטיקה לא ביוטיקה על פרוביוטיקה.
והשבוע המאמר הוא על דימוי גוף לפרצוף.

אשמח לקבל תגובות ושאלות בנושאים אלו
לצפיה ב-'אני כל כך מסכימה '
אני כל כך מסכימה
05/07/2015 | 15:19
1
23
יש גורמים מסחריים שמחטיבים לנו מודל יופי שגוי!! אני בחורה מלאה, ולקח לי המון זמן עד שהשלמתי עם זה והבנתי שאני יפה - ככה, עם כל הקילוגרמים ה"עודפים".
תמיד הייתי מושא לצחוק. תמיד התביישתי להכנס לחנויות של מידות גדולות.
אחרי שעברתי תהליך ארוך ועמוק, ואף הייתי בסכנת חיים, למדתי לאהוב את עצמי. הייתי צריכה לקבל כאפה אמיתי בשביל להתעורר.
דלית, זה כל כך חשוב לכתוב על נושאים כאלה! הלוואי שהיו נותנים לזה את המקום הראוי!
חזקי ואמצי! 

לצפיה ב-'כל הכבוד לך!'
כל הכבוד לך!
05/07/2015 | 19:39
11
הי דורה, ריגשת אותי מאוד...כל הכבוד על האומץ לשתף! זה לא מובן מאליו מבחינתי...אני כל כך שמחה שיצאת מהמצב הקשה וגדלת ולמדת לאהוב את עצמך...בעיני הדבר הכי חשוב הוא שנלמד לקבל את עצמנו ולאהוב את עצמנו...הלוואי ויהיו עוד רבות ורבים כמוך!
מחזקת את ידייך...תמשיכי להיות את
לצפיה ב-'לילה בלי שינה'
לילה בלי שינה
02/07/2015 | 11:24
1
57
שלום
אני מתעוררת 3-5 פעמים כל לילה כדי ללכת לשירותים לעשות פיפי
זה מאוד מפריע לשינה שלי.
כל הקימות האלה מקשות עליי להרדם שוב.
אני קמה עייפה, וקשה לי לתפקד במהלך היום. 

אני אוכלת ארוחת ערב בדר"כ בשעה 8 או 8 וחצי (אני לא יכולה לפני כי אני בנסיעות בדרך בחזרה מהעבודה)
ומשתדלת לא לשתות במהלך האוכל...
ואני הולכת לישון בסביבות 10 וחצי או 11...

אני לא יכולה לא ללכת לשירותים... כי אז מתחילה לכאוב לי הבטן ושלפוחית השתן, ואני מתעוררת מכאבים...

מה אפשר לעשות???
לצפיה ב-'לילות ללא שינה '
לילות ללא שינה
02/07/2015 | 18:25
52
הי לך! המצב מוכר לי...אין לי מושג מה גילך...זה מצב שיכול להגרם משלפוחית רגיזה (כמו מעי רגיז יש גם שלפוחית), משינויים הורמונליים של גיל המעבר. צניחה קלה של שלפוחית השתן...לתכיפות השתנה וקימה בגין השתנה נובעת מהרבה סיבות. אם הבנתי נכונה את מתעוררת בגין הצורך ללכת לשרותים נכון? או שהמצב הוא כשאת מתעוררת בלי כל קשר ואז צריכה ללכת לשירותים? שני אספקטים שונים של המצב. על פניו נשמע לי שלפוחית רגיזה. אז קודם כל מנסיוני כמטפלת, לקיחה קבועה של פרוביוטיקה משפרת את מספר הפעמים שבהם מתעוררים ,כי לעיתים זה נובע כתוצאה מירידה בחיידקים החיוביים של מערכת השתן (הרחבתי במאמר שכתבתי על פרוביוטיקה). כמו כן, אם המדובר הוא בשלפוחית רגיזה, כדאי שיכינו לך בקבוק של צמחי מרפא שמכיל צמחים שמקטינים את הגריה של שלפוחית השתן ואת התכיפות כמו כן יכיל צמחים מרגיעים במקביל. אם הסיבה היא הורמונלית  אפשר להכין בקבוק טיפול לזה. לצורך כך, יש ללכת למטפל בצמחי מרפא או הרבליסט.
ועצה פרקטית נוספת, תלכי לבית טבע ותקני שמן ארומתי של "אורן" וכל פעם לפני שאת הולכת לישון קחי מטלית תרטיבי אותה מעט ותטפטפי 9 טיפות של השמן על המטלית ותנגבי את כל הגוף לפני השינה. ברוב המקרים זה מפסיק את תכיפות המתן ומרגיע את השלפוחית.
אני ממליצה ללכת לבדוק את הסיבה אצל אורולוג כדי להיות בטוחים שהסיבה היא שלפוחית רגיזה ולא סיבה אחרת.
מקווה שעזרתי ולו במעט...שיהיה לך סופ"ש מקסים ומחייך
לצפיה ב-'פצעים לאחר הסרת שיער'
פצעים לאחר הסרת שיער
01/07/2015 | 15:14
3
36
שלום דלית, אשמח אם תוכלי לעזור לי. אני נוהגת להסיר שיער במפסעות באמצעות שעווה. הדבר גורם לי לסבל רב. לאחר ההסרה, יוצאים לי פצעים מעצבנים והשיערות גודלות מתחת לעור. אני לא מעוניינת להסיר שיער לצמיתות מסיבות אידיאולוגיות ולכן אני ממשיכה להשתמש בשעווה. האם יש איזו תרופת סבתא שעוזרת להתמודד עם הפצעים?
לצפיה ב-'פתרון לפצעים לאחר הסרת שיער'
פתרון לפצעים לאחר הסרת שיער
01/07/2015 | 23:10
2
64
הי לך. אני מכירה באופן אישי את הסיטואציה כן, יש...מיד אחרי הורדת השיער ואחרי הרחצה של הגוף, תרטיבי מטלית עם מעט מים כדי שלא תהיה יבשה ותשפכי על הבד חומץ הדרים או תפוחים. תשפשפי בעדינות את  פני העור עם המטלית עם החומץ. זה מונע הן את הפצעים והן את השערות שגדלות מתחת לעור. המגרעת היחידה היא הריח של החומץ. אבל אחרי חצי שעה זה מתאדה ועוצמת הריח פוחתת.
שיהיה לך עור חלק ויפה וללא תופעות הלוואי המעצבנות
לצפיה ב-'תודה על ההצעה המדהימה! '
תודה על ההצעה המדהימה!
02/07/2015 | 17:46
1
23
אנסה ואעדכן!
לצפיה ב-'אשמח לעדכון'
אשמח לעדכון
02/07/2015 | 17:57
21
אשמח שתעדכני. אה ושכחתי...רק תבדקי אם הסיבה לפצעים היא לא אלרגיה לשעווה. יש כאלה. אם לא, העצה שנתתי תעזור.
שיהיה סופ"ש נפלא
לצפיה ב-'איך מקלים על שלשול?'
איך מקלים על שלשול?
02/07/2015 | 09:35
1
33
לצערי אני סובלת משלשול שבא והולך כבר חודשיים (יום כן יומיים לא).
אני לא אוכלת סוכרים, לא לחמים ולא מוצרי חלב.
למעשה התזונה שלי מבוססת בעיקר על בשר, ירקות, פירות, דגנים ואגוזים.

שמעתי שתה שחור ואורז לבן בלי תבלינים עוזר.
אבל לי זה לא עוזר.
יש עוד משהו שאפשר לעשות??

לצפיה ב-'הקלה על שלשול'
הקלה על שלשול
02/07/2015 | 17:53
45
הי לך...לשלשול יש הרבה סיבות חלקן קלות וחלקן קצת פחות...פסלת את הרגישות למזון כשציינת ממה שאת נמנעת.
האם את סובלת ממעי רגיז (רגיש) בכללי? את עוברת תקופה ריגשית עמוסה במיוחד? קרתה איזו טראומה? האם בדק אותך רופא? עשה תרביות של צואה? חזרת רק עכשיו ממדינה כמו: הודו או נפאל? בת כמה את?
אשמח אם תעני על השאלות כדי שאוכל להיות יותר ממוקדת בתשובות. בעל מקרה עיצה פרקטית בבקשה תלכי לבית טבע או בית מרקחת ותקני פרוביוטיקה אחת שמכילה לפחות 3 סוגי חיידקים חיוביים. ותקחי פעם אחת ביום 1 קפסולה או כדור. לא משנה איזו חברה מה שחשוב זה. זה בהחלט יעזור...פרוביוטיקה עוזרת הן במקרה של שלשול והן במקרה של עצירות...חלק ממצבי השלשול נובעים כתוצאה מירידה באיכות ובכמות חיידקי המעיים וברגע שלוקחים כעבור 3 - 4 ימים מתחיל להיות שיפור (את מוזמנת לקרוא אתת המאמר שכתבתי על פרוביוטיקה זה ירחיב יותר ממה שהרחבתי כאן) אבל גם אם לא, החיידקים החיוביים ישפרו את המצב.
כמו כן, אפשר לקנות עלים יבשים של מרווה רפואית לקחת פינץ (צביטה עם האצבעות של העלים - בערך כפית) לשים בתוך מסננת לשפוך מים חמים ולתת לזה לשהות לא יותר מ 10 דקות. לסנן ולשתות לפחות פעמיים ביום. אם יש זיהום חיידקי ישפר את המצב ביחד עם הפרוביוטיקה.
אם יש מצב ריגשי נתון, מצב כלשהו של קבלת החלטות חשובות, אני ממליצה בחום ללכת למטפל/ת לפרחי באך שיכין לך בקבוק טיפול למצב הריגשי..גם זה ישפר את מצב השלשול (את יכולה להכנס לאתר האישי שלי ולקרוא הרחבה על פרחי באך).
אם תרחיבי את תשובתך אוכל להיות יותר ספציפית אבל שתי העצות האלה בעצמן ישפרו לך את המצב ואולי אפילו יגרמו להחלמה.
אה, שכחתי, בבקשה בבקשה לשתות הרבה מים כי הגוף מתייבש. נוצר חוסר במינרלים אז אשמח לאכילה של בננה לדוגמא שמכילה הרבה מינרלים. ואולי זמנית, תוסף של מולטי מינרל (לא צנטרום בבקשה). עד חלוף השלשולים. יש לקחת תוסף מינרלים בערב לפני השינה לספיגה טובה יותר.
רפואה שלימה ויום נפלא לך

לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
|*|פורומים חדשים בתפוז|*|
30/06/2015 | 18:43
2
|לק| מתכננות מסיבת רווקות לחברה הכי טובה ויש לכן שאלות? מחפשות רעיונות מגניבים לערב נשים מהסרטים?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מסיבת רווקות ערבי נשים ותקבלו את כל המידע הדרוש:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|לב| הזוגיות שלכם נקלעה למשבר? את מרגישה שהקשר תקוע אך לא רוצה לוותר?
|קדימה|פורום טיפול זוגי הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|מייל| מעוניינים להגדיל את המכירות ולא יודעים בדיוק איך? רוצים ללמוד על שיטות שיווק מומלצות?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום מכירות ותלמדו מהי הדרך הנכונה ביותר!

|בית| מתעניינים בתחום התכנון והבנייה? חובבי אומנות וטכנולוגיה?
|קדימה|פורום אדריכלות הוא בדיוק המקום בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|שמש| חולמים על יום כיף חלומי ומתלבטים בין מגוון הטיפולים המוצעים בספא? סובלים מכאבי גב ורוצים לשמוע על טיפול באבנים חמות?
|קדימה|פורום ספא הוא המקום האידיאלי בשבילכם! היכנסו עכשיו:

|כלב| הכלב מתנהג בצורה מוזרה? החתול לא מפסיק לילל?
|קדימה|היכנסו לפורום רפואת חיות מחמד והתייעצו עם וטרינר מוסמך:

|סביון| חולמים על חופשה מיוחדת ולא שגרתית בארצנו היפה?
|קדימה|היכנסו עכשיו לפורום קארוונים קמפינג ותתכננו את הטיול המושלם!
לצפיה ב-'הקלה על אבעבועות רוח '
הקלה על אבעבועות רוח
28/06/2015 | 15:18
2
21
הבת שלי בת 6 סובלת אבעבועות רוח. מה אני יכול לעשות כדי להקל עליה? יש משהו לשתות? דברים שכדאי להמנע מלאכול?
תודה ושבוע נפלא. 
לצפיה ב-'כמה דברים להקלה על אבעבועות רוח'
כמה דברים להקלה על אבעבועות רוח
28/06/2015 | 20:46
1
152
היי אורן, כמה עצות: קח חופן של קוואקר דק (אבקה), הזכרתי את זה בעבר, זהו צמח שנקרא AVENA SATIVA והוא גם מרגיע גרד וגם מרפא את הפצעים. אז יש לקחת 1 חופן של קוואקר דק ולשים בגרב ישנה מבד ובתום המקלחת להרטיב את הגרב במים היטב ולפדרר (כמו פודרה) את כל המקומות עם הפצעים...אם היא עושה אמבטיה אפשר לשפוך את החופן לתוך האמבט ולהתרחץ איתו....גם יקל על הגרד וגם ירפא את הפצעים...לעשות מקלחת פושרת לא קרה כי כאשר משתמשים במים קרים הגוף מתאמץ כדי לחמם את עצמו, אמנם בדקה הראשונה זה מרגיע אבל לאחר מכן זה הרבה, אבל הרבה יותר מגרד..אפשרות נוספת לקנות ג'ל אלוורה ולשים מעט ג'ל על הפצעים, גם יחלים וגם יקל על הגרד, מאחר ואלוורה הוא צמח מקרר ובהיותו בג'ל עוד יותר מקרר..שיכבה דקה בבקשה...יש שמן בסיס שנקרא "אובלפיחה" או "אשחר רוסי", אם תשיג אותו (כדאי שיהיה בבית כי הוא מעולה להרבה בעיות עור), יש למרוח שיכבה דקה...הוא גם מקל על הגרד וגם מחלים את הפצעים במהירות האור..יש מגרעת אחת והיא שהוא צובע את העור בצבע כתום ובהחלט מלכלך את הבגדים..מהעור הוא יורד מהבגדים לא
ודבר אחרון, שהוא ישמע לא רציונלי בעליל, תלביש את הבת שלך בבגדים כחולים או תכלת אם יש בבית, אם לא אז בלבנים או מאידך תשים לה מצעים בצבעים האלה...לצבע כחול במיוחד יש השפעה מאוד מרגיעה על הנפש ועל הגוף והוא מוריד את הצורך בגרד.. מאחר וזה קיץ להלביש בגדים ממש קלים  ומאווררים ולא צמודים לגוף, ככה פחות יגרד...אם היא אוהבת טעם מנטה במשקה שלה, ניתן לקנות משקה כלורופיל, יש לו טעם מנטה כזה והוא גם מרענן וגם מרגיע את העור בגלל הצמחים שיש בתוכו...זהו אורן, מקווה שעזרתי...רפואה שלימה לבת שלך...אני מקווה שהעצות יקלו על סיבלה...שבוע נפלא גם לכם
לצפיה ב-'שכחתי לציין פרוביוטיקה'
שכחתי לציין פרוביוטיקה
28/06/2015 | 20:51
29
בבקשה תקנה פרוביוטיקה לילדים - יש את זה באבקה, ממש אבל ממש מסייע להחלמה מאבעבועות רוח...שתקח את זה עכשיו ועד שבוע אחרי שהחלימה...סורי על המגילה הארוכה
לצפיה ב-'חומץ תפוחים'
חומץ תפוחים
24/06/2015 | 17:22
3
91
המליצו לי על שתית חומץ תפוחים לטיפול בדורבן ברגל. שמעת על זה? זה נכון?
לצפיה ב-'דורבן ברגל'
דורבן ברגל
25/06/2015 | 14:28
2
520
הי ריטה, אני חובבת של חומץ תפוחים וכבודו במקומו מונח. אני יודעת שיש הסבורים שבגלל היותו מנקה ומחטא הוא יכול להמס את שקיעת הסידן ברגל ואני יודעת שיש אנשים שטוענים שזה עזר להם. לי באופן אישי אין התנסות בנדון, לכן התשובה שלי היא, שאם הטעם לא מפריע לך, תנסי, בכל מקרה, חומץ תפוחים הוא משהו מאוד בריא שמנקה מהגוף כולסטרול, שומנים וכו' אז הוא בטוח יעשה לך רק טוב.
יש אבל עיצה אחרת שהיא טכנית ואיתה יש לי נסיון עם מטופלים וגם נסיון אישי שלי.. אני מקווה שאצליח להבהיר את הפעולה במלל, אם לא, תעדכני אותי ואנסה טוב יותר...כשאת עולה במדרגות, רובנו עולים עם כל כף הרגל על כל מדרגה, מה שאני מבקשת ממך הוא שתעלי רק עם כרית הרגל, כלומר העקב יהיה סוג של באוויר כלפי מטה...ואז מה שקורה שכל פעם שאת עולה מדרגה העקב של הרגל נמתח אחורה למטה. כל מתיחה כזאת כלפי מטה תיצור חיכוך פנימי של הדורבן, ומאחר והוא עשוי מסידן הוא מכנית יתחיל להתפרק מהחודים שלו, כי  המתיחה תעשה לו סוג של שיוף הדרגתי מכני.
אני ממש מקווה שצלחתי להבהיר את עצמי במילים...כי זה באמת עובד...בדרך כלל אני מדגימה
תעשי את זה למשך תקופה (בהנחה כמובן, שהצלחתי לתאר את מה שאני רוצה) ותעדכני אותי מה המצב. סופ"ש מענג
לצפיה ב-'תודה על הטיפ!'
תודה על הטיפ!
25/06/2015 | 18:05
1
45
בהחלט אנסה!

לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
25/06/2015 | 22:45
23
שמחתי לעזור. שיהיה בהצלחה...אני יודעת כמה זה מציק וכואב...אז רפואה שלימה וסוף שבוע מקסים ומחייך...אם יבוא לך תעדכני בהמשך
לצפיה ב-'מאמר השבוע - כן ביוטיקה לא ביוטיקה על פרוביוטיקה'
מאמר השבוע - כן ביוטיקה לא ביוטיקה על פרוביוטיקה
25/06/2015 | 17:06
29
החלטתי לכתוב מאמרים על נושאים שחשובים לחיינו.
אם בתחום של אורח חיים ואם בתחום הבריאות של הגוף והנפש. כל שבוע יופיע מאמר חדש.
בשבוע שעבר עשיתי על תופעות הלוואי של ישיבה ממושכת
והשבוע המאמר הוא על פרוביוטיקה.
מאמר שיבהיר לכם עד כמה החיידקים החיוביים חשובים לגופנו.
אשמח לקבל תגובות ושאלות בנושאים אלו
לצפיה ב-'אדמומית לאורך הלחיים, נחלשת וחוזרת. .'
אדמומית לאורך הלחיים, נחלשת וחוזרת. .
24/06/2015 | 10:04
1
17
לאחר קבלת אנטיביוטיקה בגלל דלקת עיניים.
לצפיה ב-'אדמומית לאורך הלחיים, נחלשת וחוזרת. .'
אדמומית לאורך הלחיים, נחלשת וחוזרת. .
25/06/2015 | 14:14
21
הי לך, לא רשמת את השאלה...אם השאלה היא האם זה מוכר...אז כן יש מצב של היווצרות אלרגיה מקומית אחרי לקיחה של אנטיביוטיקה בגלל דלקת עיניים. אבל ישנם גם דברים אחרים. אשמח אם תוכל/י לענות לי על כמה שאלות...כמה זמן אחרי לקיחת האנטיביוטיקה זה הופיע? האם זה מלווה בגרד או בעירה במקום? כשאת/ה מציין/נת נחלשת וחוזרת האם הכוונה לדקות, שעות, ימים...למשך כמה זמן זה נמשך כשזה קורה? האם ישנן תופעות נוספות שמלוות את האדמומית בלחיים (אם שמת לב לזה)? לאחר מכן אוכל להיות יותר מדוייקת בתשובתי. בכל מקרה באופן כללי אני מאוד ממליצה על לקיחה של פרוביוטיקה, אחת שכוללת לפחות 3 חיידקים חיוביים, למשך 3 חודשים כדי לשקם את המערכת שנפגעה עם האנטיביוטיקה...משפר התמודדות עם אלרגיה ומשפר התמודדות עם דלקת...לקחת 1 פעם ביום...וכמו כן הייתי ממליצה על קוורציטין, לא משנה של איזו חברה, קפסולה אחת או שתיים ליום למשך אותם מספר חודשים. אשמח אם תענה/י את התשובה אבל גם אם לא, אם תקח/י את מה שהמלצתי המצב ישתפר. סופ"ש מקסים ורפואה שלימה
לצפיה ב-'חתונה ברוגע'
חתונה ברוגע
21/06/2015 | 23:17
45
יום החתונה הוא יום מרגש אפילו מאוד מרגש. המתח עולה ככל שמתקרבת השעה. להלן כמה עצות כדי להקל את ההתמודדות:
רצוי לאכול מנות קטנות, אבל לעיתים תכופות יותר, במהלך אותו יום. אם אפשר להתמקד במאכלים קלים יותר לעיכול כמו ירקות, פירות, לחם,
אפשר למשל גם לאכול דג עם אורז, אבל להשתדל לא לאכול בשר אדום מכל סוג שהוא, מאחר והוא שוהה במערכת העיכול עד 4 שעות
ויוצר תחושה של כבדות ועייפות. ואתם רוצים להיות קלילים ואנרגטיים בחתונה שלכם.
רצוי לשתות מים לאורך כל היום ואם כל האיפור כבר נמצא במקומו ולא רוצים להרוס, אפשר להכין מראש קוביות קרח קטנות
לשים בפה ולמצוץ כל פעם שצמאים...גם מרענן וגם לא מקלקל את השפתון וגם פעולת המציצה מרגיעה (מופרשים חומרים כימיים במוח).
אפשר למצוץ סוכריות קרוב למועד החתונה, רצוי טבעיות.
רצוי לעשות הפוגות בשיחה עם החברות והמשפחה ולהקשיב עם אוזניות למוזיקה שאתם אוהבים, שתרגיע אתכם.
אפשר להשתמש בשמנים ארומטיים של: לבונה, ברגמוט או לבנדר (אחד מהם) שהם שמנים מרגיעים ונוסחי ביטחון
והברגמוט נחשב גם למקרר. שמנים אלה, ניתן להשיג בכל בית טבע, וניתן להכינם מראש ליום המיוחל.
כמו כן, ניתן ורצוי להשתמש ברסקיו ולקחת 4 טיפות או אם בספרי 2 לחיצות ספריי, כמה פעמים שצריך.
רסקיו היא תמצית של פרחי באך שמרגיעה במצבי סטרס. ניתן להכין אצל מטפל/ת בפרחי באך בקבוק שמיועד במיוחד עבורכם
(ע"פ האישיות שלכם והאופן שבו אתם מתמודדים עם לחץ. כי כל התמודדות היא אישית לאדם עצמו) ולקחת כמה שצריך, עד לרוגע.
ניתן ורצוי לנשום נכון. לשחרר לאט את האוויר החוצה ולנשום לאט את האוויר פנימה. גם מכניס חמצן לגוף ומעורר,
וגם, בהיות הפעולה ריתמית, מרגיע מאוד.
אם אפשר לעשות מסאג' לפני שנכנסים לכל תהליך האיפור והלבוש, מעולה!
בכל מקרה להחליט על מצב רוח טוב, ושלא משנה מה, אתם נהנים. זה היום שלכם, אז לכו לעשות שמח לכם ולאורחיכם.
שיהיה במזל טוב
לצפיה ב-'נשירה בגבות'
נשירה בגבות
18/06/2015 | 19:48
2
2810
התחלה לי בשבועיים האחרונים נשירה בגבות..בבערך 2-3 שיערות שנושרות ביום..אני לא יודעת אם זה סבוריאה אבל יש לי באמת קצת עור שומני בקרקפת של הגבות ואולי קצת קשקשים..מה אפשר לעשות והאם יש פיתרון לגרום לשיער שנשר לצמוח?
לצפיה ב-'נשירה בגבות סיבות'
נשירה בגבות סיבות
19/06/2015 | 20:16
1
1346
הי דנית, לפי מה שאני יודעת, השיער בגבות ברגע שנשר אינו מחדש צמיחה באותו מקום.
בדר"כ בסבוריאה השיער לא נושר יש אדמומיות, יכול להיות גרד לעיתים רגישות במגע אבל לא נשירה.
האם יש תופעה דומה במקומות אחרים בגוף? האם הייתה עליה במשקל הגוף לאחרונה?
נשירה בגבות ושמנוניות שם היא אחד מהסימנים של ירידה בתיפקוד של בלוטת התירואיד או מה שנקרא בלוטת התריס. יש משהו קרוב המשפחה שלך עם היפותירואיד, כלומר ירידה בתיפקוד הבלוטה? לכן הייתי ממליצה לך ללכת לרופאת המשפחה ולבקש ממנה בדיקות של TSH T3 T4 שאלה הבדיקות לתפקוד הבלוטה. בדר"כ הם נותנים רק TSH אבל במקרה זה תבקשי ממני את כל שלושת הבדיקות. אם יש אי סדירות אז הרופא שאליו את צריכה לפנות הוא אנדוקרינולוג.
מעבר לכך, האם את נמצאת בלחץ מאוד מאוד גבוה לאחרונה...נניח בשנה האחרונה? מכיוון שגם מצבי לחץ קיצוניים יכולים לגרום לנשירה של הגבות. ואז רצוי לטפל בנושא הלחץ ובכך להפסיק את התהליך...ברפואה האלטרנטיבית ניתן לקחת פרחי באך, שאני מאוד ממליצה...ללכת למטפל מוסמך ולעשות בקבוק טיפול למצב הריגשי הזה...ניתן לבנות פורמולה של צמחי מרפא במיוחד עבורך...וניתן גם להשתמש בשמנים ארומתיים שתפקידם להוריד מתח כמו לדוגמא לבונה (פרנקנסייז).
מעבר לכך הייתי הולכת לרופא עור כדי לשלול מחלת עור ...למרות שכמו שציינתי בהחלט יש מחלות שגורמות לקשקשת ושומניות בגבות , אבל הן לא בהכרח גורמות לנשירת שיער הגבה.
על מנת לטפל בעור, מאחר ואני לא יודעת מה או אם יש לך בעיה עורית, הייתי ממליצה לקנות שמן ארומתי של לבנדר (בקבוקון קטן - לא זה של עיסוי) ולשים מעט בעדינות בכל עור הגבה. לחזור על הפעולה לפחות פעמיים ביום.
עכשיו, אני ממליצה בחום לקנות גם מוצר של KELP (אצות) שיש להרבה חברות ולהתחיל לקחת למקרה שמדובר בהיפותירואיד, אבל להתחיל לקחת רק אחרי שעשית את בדיקת הדם שציינתי, על מנת לא לקלקל את התשובה. אצת קלפ מכילה הרבה יוד וזה עוזר כשתפקוד  הבלוטה יורד.
בכל מקרה דנית אני ממליצה בחום לעשות ברור לסיבה ובבקשה תפעלי מהר, כי באמת , למיטב ידיעתי, שיער הגבה שנשר לא מחדש את עצמו.
בכל מקרה גם אם יש נשירה עד שתבצעי את כל הבדיקות ואם זה יפריע, ישנן קוסמטיקאיות (אבל בבקשה תלכי לכאלה שיש עליהן המלצות) שיודעות לצבוע את הגבה בצבע מיוחד שנשאר לאורך זמן וצריך לחדש אותו מדי שנה או משהו כזה. כמו כן, אפשר לפנות למקעקעים (מומחים לשיחזור לא כאלה שמקעקעים טטואים למנהם) ולקעקע את המקומות החסרים בגבה...בשני המקרים חשוב לוודא מומחיות כי המדובר בפנים שלך.
אני מקוה שנתתי לך מענה לשאלה..אשמח אם תעדכני אותי כאן בפורום אם את רוצה או בליין האישי שלי שמופיע כשאת לוחצת על שמי.
דנית בבקשה לא להבהל, פשוט לפעול...הדברים ברי פיתרון. סופ"ש מקסים ומחייך

לצפיה ב-'נשירה וקשקשים בגבות '
נשירה וקשקשים בגבות
14/12/2018 | 22:08
163
היי גם לי יש אדמומיות וקשקשים ונשירה 
קצת גירד גם בשיער בראש והגבות 
כמו סבוריאה. שנה כבר 
בדיקת בלוטת התריס tsh יצאה תקינה 
לצפיה ב-'מאמר בנושא איך להמנע מתופעות לוואי של ישיבה ממושכת '
מאמר בנושא איך להמנע מתופעות לוואי של ישיבה ממושכת
18/06/2015 | 13:59
56
כולנו חיים בעולם שבו אנחנו עוברים ממשרד למשרד ומכסא לכסא, מבלי לדעת שהאופן
שבו אנחנו מתנהלים עשוי לפגוע בנו לטווח הקצר ולטווח הארוך.
בעולם התרבותי ובכוון שאליו אנחנו הולכים, ישיבה תהיה חלק ניכר מחיינו ,בין אם בבחירה
ובין אם שלא מתוך בחירה. לכן החלטתי להסב את תשומת לבכם לעובדה שישיבה
ממושכת יכולה לגרום לנזקים זמניים והפיכים וכאלה שאינם, במאמר בנושא

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ