לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1207612,076 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות

רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

פורום "זוגיות" הנו בית לזוגות ללא ילדים וזוגות עם ילדים, וכן אנשים המחפשים אחר זוגיות, המעוניינים לשוחח ולדון  על נושאים הקשורים לזוגיות.
הפורום פתוח לכלל הגולשים,כל עוד שומרים על חוקי הפורום שיפורטו בהמשך ועל חוקי אתר "תפוז".

על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום,עלינו לשמור על כללי התנהגות הכרחיים:

תרבות דיון נאותה: הימנעו משימוש בשפה בוטה,זיכרו שיש מגוון רחב של גולשים עם נקודות מבט שונות וחשיבה שונה,ולא חייבים להיות בדיעה אחידה. קבלו וכבדו את הדיעות של אחרים. אפשר להתווכח ולדון, אבל אין להביע זלזול,שיפוטיות ותוקפנות כלפי שאר הגולשים בפורום. גולשים שלא ימלאו אחר כלל זה,הודעותם הפוגעות יימחקו והם יחסמו לאלתר.

אאוטינג- אאוטינג משמעותו פרסום מידע אישי על גולש/ת בפורום, כולל הבאת פרטים שלא נכתבו בפורום על מנת להתגרות. אין לפרסם תוכנם של מסרים פרטיים בפורום.

ביקורת לגבי ניהול הפורום- תיבת המסרים שלי פתוחה לפניכם בכל עת,מבטיחה להגיב בהקדם. במידה ויש בעיה כלשהי בפורום,או בעיה עם הניהול ניתן לפנות אליי ואל הנהלת הפורומים. אין לכתוב הודעות המעבירות ביקורת על הניהול בפורום. הודעות אלה ימחקו.

פרסום בפורום-אין לפרסם בפורום. הודעות פרסומיות ימחקו אלא אם באישור הנהלת הפורום.

שימרו על כללים אלו,ותהיה לנו אווירה נעימה ומעניינת בפורום. תודה.
המשך >>

לצפיה ב-'לא יודע אם היא האחת - צריך עצה, בעיקר ממכן.'
לא יודע אם היא האחת - צריך עצה, בעיקר ממכן.
07/02/2017 | 20:35
15
1073
1
טוב אז אנחנו ביחד 4 חודשים בקרוב,
אני בן 27 היא בת 23.
הכל היה טוב בהתחלה ובתכלס עדיין טוב לא שרע לי, היא מאוד מאוד אוהבת אותי נותנת לי הכל ויש חיבור ממש גדול, היא באמת תעשה הכל בשבילי.
הקטע שמהצד שלי זה לא סגור, אני לא סגור שהיא מי שאני רוצה, אני לא סגור על זה שאני נמשך אליה או לא ומצד אחד לא בא לי להפסיד בחורה טובה כזאת ומצד שני משהו כאן עדיין לא מסתדר לי, מה לעשות? האם מתישהו דבר כזה ישתנה?
חשוב לציין שיש לי נסיון בקשרים היו לא הרבה חברות חלקן אפילו בזמן של שנים לא חודשים, גם לה היו אבל גם כמה חודשים לא יותר, לי הייתה מישהי כמה שנים.
פשוט מפחד לקחת את הצעד הזה ולהצטער על זה.
אני באמת מנסה להבין עם עצמי מה כדאי בשבילי והאם באמת יש סיכוי למצוא מישהי יותר טובה, משהו שקשה לי לתאר שיקרה אבל עדיין המראה שלה לא מסתדר לי פשוט, אולי יש אפשרות לשנות משהו בראש?
מה אתם אומרים? בעיקר אתן בנות.

לצפיה ב-'המראה שלה הוא הבעייה?'
המראה שלה הוא הבעייה?
08/02/2017 | 04:46
317
אם היא לא נראית לך, אז לא. איך בעצם התחיל הקשר אם היא לא נראית לך מלכתחילה?
לצפיה ב-'אז אני גבר לא בת, ויש משפט בצבא שאומר:'
אז אני גבר לא בת, ויש משפט בצבא שאומר:
08/02/2017 | 11:44
328
"אם יש ספק - אין ספק".
כולך מלא ספקות, לבטים, חששות, דילמות, לא בטוח, לא סגור על עצמו ומה לא... אז מה השאלה בכלל?
ואתה לא בטוח שאתה נמשך אליה?... מה?...WTF?
או שאתה נמשך אליה או שלא? אתה כבר לא ילד בן 20, בגיל 27 אתה אמור לדעת לענות לעצמך על השאלה הזו... אתה לא חושב?

ומנסיון אישי שלי - אם היא הייתה האחת, אז היא הייתה ה"אחת". נגמר הסיפור. היית יודע, היית מרגיש.
בלי שום בעיות, לבטים וחששות.
אישית, אני לא מאמין בקונספט של "האחת", אבל אם אתה מתחבר אליו - בעיה שלך.

בגלל שאתה לא מכיר את ההרגשה הזו כמו שהיא, שהנה "האחת" שלך - אז אתה לא בטוח ורוצה לשמוע מה יש לאחרים באינטרנט לומר.
מנסיון אישי שלי - כשיודעים יודעים, אין ספק, מרגישים את זה.
כל שאר הלבטים זה הכל התפלפלויות בין המוח לבין הלב.
חבל עליך.
לצפיה ב-'החיים מלאים אי וודאות'
החיים מלאים אי וודאות
08/02/2017 | 13:39
5
279
אם טוב לך איתה,
יכול להיות שכדאי לך להשאר איתה
כי הרי מה אנחנו רוצים בחיים אם לא להיות מאושרים.

יכול להיות שתעזוב אותה ולא תמצא מישהי שיהיה לך טוב כל כך ושתהיה מוכן לעשות בשבילך כמו הבחורה הנוכחית.

יכול גם להיות שתעזוב אותה ותמצא מישהי שיהיה לך יותר טוב ומשיכה יותר גדולה.

יש פה שאלה של הימור!

אף אחד בפורום הזה לא יכול להחליט בשבילך כיצד להמר.
אף אחד לא ייתן לך תשובות.
מהניסיון שלי, אנשים יותר מנסים פה ללכת על הצד השלילי במקום לראות את החיוב. טוב לך!

אתה צעיר עדיין, בן 27,
גם היא צעירה, כך שאתה עוד לא ממש "מבזבז" לה זמן יקר,
אולי תחליט שאתה נותן לקשר עוד פרק זמן של חצי שנה ואז מחליט שוב.
סתם זריקת רעיון.
אני לא אומרת לאף אחד מה לעשות
ואני לא חושבת שזה נכון לעשות את זה כמו שקרה בשרשור שאני פתחתי.

שוב חוזרת,
אף אחד לא יתן לך תשובות,
אף אחד לא בקשר שלך ולא בסיטואציה הספציפית שלך.
אתה זה שצריך להחליט.

לצפיה ב-'חייבת להוסיף משהו לשם ההבנה שלך'
חייבת להוסיף משהו לשם ההבנה שלך
08/02/2017 | 13:56
1
209
יש לי ידיד שיש לו חברה מעל שנתיים.
הוא גרוש פעמיים, עם ילדים גדולים.. בכלל בסיטואציה אחרת.

בכל אופן,
כמה חודשים אחרי תחילת הקשר איתה,
הוא לא היה בטוח.
הוא חשב לעזוב אותה
היו לו ספיקות.
זה בשביל להראות לך שספיקות זה לא סוף פסוק ולא מה שקובע,
כי כתבו לך פה שאם יש ספיקות, אז אין ספיקות...

בסוף הוא נשאר חבר שלה
וטוב להם ביחד.
טוב לו, כך הוא אמר לי לא מזמן, טוב לו.
זהו.

לצפיה ב-'והוא גם חשב שהוא לא ממש נמשך אליה'
והוא גם חשב שהוא לא ממש נמשך אליה
08/02/2017 | 14:01
66
לצפיה ב-'יפה , במקרה יצא לי לראות את הפוסט שלך טרם נסגר.'
יפה , במקרה יצא לי לראות את הפוסט שלך טרם נסגר.
10/02/2017 | 16:25
2
200
הרשי לי לשתף עמך תובנה.

לדעתי, בהתחשב במקרה של הסיפור שהעלית חלק מהביקורות השליליות שקיבלת נבעו ממקומות שאותם מבקרים תקועים בהם בחייהם האישיים.  די מבאס כשמורידים את זה עליך בזמן שמעלים מצוקה אישית והצד הרגשי שלך מצפה לקצת מזור בצורת אמפטיה, אבל בחלוף הזמן, כשמתאפשר לעבד את הדברים גם באופן שכלתני , כדאי להבין זאת על מנת לקחת את זה בפרופורציות .
לצפיה ב-'לכן כדאי לא לשתף'
לכן כדאי לא לשתף
12/02/2017 | 15:27
1
99
אני מאוד מצטערת על השיתוף בפורום.

לדוגמא, בכתבה הבאה,
באייטם מספר 4 על סטריאוטיפים,
בפירוש מראים שמה שאנשים אומרים משפיע על התוצאות,
בהחלט מוריד תוצאות:

"אחד מהניסויים הקלאסיים כלל סטודנטים וסטודנטיות למתמטיקה, שהתבקשו לעשות מבחן מתמטיקה די קל. גם הנשים וגם הגברים שהשתתפו היו באותה הרמה וקיבלו ציונים דומים במהלך התואר. קבוצה אחת ביצעה את המבחן ללא כל הקדמה, וכצפוי ממוצע הציונים של הנשים והגברים היה דומה. בקבוצה השנייה החוקר עשה הקדמה ואמר "נשים בדרך כלל מצליחות פחות במבחנים מהסוג הזה", כלומר הביע בפני הקבוצה את הסטריאוטיפ הקבוע של נשים שלא מבינות במתמטיקה ומדעים מדויקים. הנשים בקבוצה זו הצליחו הרבה פחות מהגברים במבחן שאמור להיות קל להן. כלומר נוצר מצב של "נבואה שמגשימה את עצמה". תוצאה דומה התקבלה כשנעשה ניסוי דומה בשחורים שנעשה להם מבחן אינטליגנציה: כאשר נאמר להם ששחורים פחות אינטליגנטיים, האייקיו שלהם "צנח" ב-15 נקודות בממוצע."

ומאוד מבקשת מאותם אנשים שלי אישית היה "רע" מהם בשרשור שלי לא להכנס להגיב כאן ולהמשיך אותו כאן. תודה מראש.
לצפיה ב-'יש הבדל "קטנצ'יק" בין המקרים.'
יש הבדל "קטנצ'יק" בין המקרים.
21/02/2017 | 15:24
29
בסקר שהעלית הסטונדטים קיבלו אבחנה אחת מגורם בעל סמכות בעוד שבמקרה שלך קיבלת שלל אבחנות , עצות , קיטורים, האשמות אבל גם אמפטיה, וכל זה תחת מעטפת של ניקים חסויים הן של המגיבים והן שלך עצמך.  אני מבין את הכעס שיש לך מזה , באמת מבין לא סתם אומר זאת כי חוויתי פעם בעברי ביקורת מקבוצה של אנשים על נושא שהעלתי שהיה מאוד רגיש במבחינתי, ועוד עברתי את זה ללא הגנה של אנונימיות פורמית. לכן כשאני אומר לך כי החכמה היא לדעת להפריד בין המץ לתבן שבתגובות יש לי את הזווית שלי המבוססת על נסיון חיים. 
אל תפחדי לשתף ,  צברי נסיון שיחזק אותך מהביקורות עצמן.  ובעיקר, אני מקווה שהצלחת להרים את עצמך .
לצפיה ב-'אהבה מורכבת ממשיכה ומחיבור'
אהבה מורכבת ממשיכה ומחיבור
08/02/2017 | 14:04
164
אתה מציין תכונות נפלאות המאפיינות את בת הזוג שלך מצד שני אתה מציין שאין משיכה..רק אתה יודע עד כמה המראה שלה משפיע על המשיכה.לעיתים כשיש זוגיות נפלאה המשיכה צוברת תאוצה וכנ"ל גם הפוך אתה יכול להימשך לבחורה מושלמת בהופעתה מבחינתך אך תכונות אופי שיתגלו על ציר הזמן ישפיעו על המשיכה יגרעו ממנה.
תעשה חשבון  מאוזן של המשיכה מול התכונות.אם המשיכה לא מתפתחת במשך 4 חודשים ומשהו מאוד משמעותי מפריע לך במראה הויזואלי שלה אז...אולי כדאי לקחת פסק זמן קצר ולראות האם אתה מתגעגע אליה..
לצפיה ב-'כמה דברים'
כמה דברים
08/02/2017 | 14:10
152
לא ציינת מה בה אתה לא אוהב. משהו שאפשר לשנות (למשל משקל, לבוש, תסרוקת וכו') או דברים שלא ניתנים לשינוי כמו תווי פנים, גובה, קול? 
אם מדובר בדברים שאינם ניתנים לשינוי - אז אני חושב ש4 חודשים זה מספיק זמן כדי לתת צ'אנס למשיכה פיזית. אל תעשה את הטעות שרבים שנואשים לקשר עושים כשהם מחליטים להתפשר על דברים שמפריעים להם בצורה מהותית. 
ונראה שאתה הולך לעשות את הטעות הזאת כי אתה כותב על 'הסיכוי למצוא מישהי יותר טובה'. ככה מדברים אנשים נואשים. שנשארים בקשר לא מספק לא כי טוב להם בו, אלא כי הם לא ימצאו משהו יותר טוב. 
תכלס היא נשמעת כמו מישהי שסבבה לשמור בתור ידידה וחברת נפש אפילו, אבל לא בתור בת זוג. הפורומים ובתי הקברות של הרבה מערכות יחסים מלאים בזוגות שחוסר משיכה פיזית גרר משברים ו\או בגידות.
הבעיה שלהרבה אנשים (ונראה שגם לך) זה נראה שטחי ולא רציני לפרק מערכת יחסים על חוסר משיכה פיזית. אבל מה לעשות - המציאות מוכיחה שזה פרמטר שצריך להלקח בחשבון כמו כל פרמטר 'עמוק'. 

ואגב. לא שאני חושב שיש פה משקל למגדר שעונה לך. אבל אם אתה כבר פונה למגדר מסוים, דווקא לגברים יש יותר סיכוי שיסתכלו על הדברים בפרספקטיבה שלך. נשים היו יכולות לענות בצורה טובה יותר אם היית רוצה לדעת איך זה מרגיש לחיות עם גבר שלא נמשך אליהן.
לצפיה ב-'גם אני חושבת '
גם אני חושבת
09/02/2017 | 13:55
144

כמו קודמי, שאתה דווקא צריך לקבל חוות דעת של גברים, איך זה מרגיש להיות במערכת יחסים שהמשיכה בה לא משהו.
אני חושבת שהלבטים שלך לגיטימיים. אני לא חושבת שאתה צריך להחליט כרגע האם היא "האחת"  (מוקדם מדי לדעתי ודי מלחיץ) אלא האם כרגע כדאי להמשיך בקשר או לא.
למרות שאיני גבר, אנסה לענות על שאלתך.

אתה כותב "הכל היה טוב בהתחלה" וממשיך איך מתבטאת האהבה שלה אליך אבל לא מציין איך אתה מרגיש אליה חוץ מהמשיכה המינית. עוד מעניין מה משך אותך להתחיל איתה קשר זוגי, מה הדליק אותך.

זה בסדר שאתה לא סגור האם כדאי לך להמשיך איתה אבל הנימוק  "לא בא לי להפסיד בחורה טובה"  קצת מעקם את הפרצוף. לי אישית היה יותר קשה לענות לך אם היית כותב "לא בא לי להפסיד אותה כי אני אוהב אותה" ולא כי היא "בחורה טובה".
לא מצאתי בהודעה שלך אפילו רמז על איזשהו רגש של אהבה שלך אליה, אלא הרחבה על המשיכה שנעדרת, על ההתלבטות שלך, על הניסיון האישי שלך במערכות יחסים ועל הרצון לשנות אותה או את הדמות שלה בראש שלך.

אז, יש מקרים בהם כאשר הייתה אהבה, ואחריה התפתחה משיכה מינית ויש גם מקרים שהייתה משיכה ואחריה התפתחה אהבה (ואהבה עזה). ויש מקרים שאנשים חיכו שתתפתח אחת מהשתיים או שתיהן וזה לא קרה ואז לאחר החתונה ועם ילד, הם באים לפורומים אחרים לבכות האם הם צריכים להתגרש ואיך עושים את זה.

אולי זו רק אני אבל אני יצור שמחפש את הרגש במערכת יחסים. אם אתה כמוני,  הפחד (למרות שגם הוא רגש) לא אמור להנחות אותך כיצד לפעול, אלא הלב שלך. אם רגש לא מדבר אליך זה סיפור אחר. אגב, גם זה בסדר, כי יש גם זוגות שאהבה ומשיכה הן לא בראש סדר העדיפויות אלא דווקא החברות, הרוגע וכדומה.
ולמה זה סיפור אחר? כי אולי היא כן מחפשת את הקשר עם האהבה והמשיכה והיא חושבת שאתה נמשך אליה והכל בסדר.

שורה תחתונה, אתה צריך לעשות חושבים מה חשוב לך יותר, מה אתה מחפש, להשתמש בניסיון שלך ולהבין בעצמך מה כדאי. 

בהצלחה

לצפיה ב-'לא כתבת למה נפרדת משאר החברות '
לא כתבת למה נפרדת משאר החברות
12/02/2017 | 09:40
103
האם גם איתן היה לך ספק? גם המראה שלהן לא מצא חן בעיניך? אתה כותב שמאד נוח עם הבחורה החדשה, ומה עם הקודמות? לא היה לך נוח איתן?
כל השאלות ההאלה באות כדי להבהיר, גם לעצמך, היכן בדיוק אתה עומד. אמנם אתה לא צעיר, אבל גם לא כל כך מבוגר. אתה עדיין מחפש את האחת. אין חיה כזו!!
לכל אחד ואחת יש את הסריטה שלו/שלה. אם אין בדעתך להקים משפחה בזמן הקרוב, אז תמשיך לחפש. אבל אם יש לך כוונה כזו, נראה לי שהתכונות של הבחורה, הנתינה שלה, האיכפתיות, אלה תכונות שגבר צריך מאשה, כדי להקים משפחה, ללדת ילדים. אז תחשוב טוב, מה בדיוק אתה רוצה ברגע זה, להמשיך ולהנות או למצוא את העתיד שלך.

בהצלחה.
לצפיה ב-'שחרר אותה'
שחרר אותה
12/02/2017 | 11:19
112
אם אתה לא סגור, תהיה סגור עוד תקופה רק שהיא תסבול כי אתה תחליט שאתה מסיים את הקשר, עדיף בשבילה עכשיו מאשר אח"כ.

אתה לא מתייחס מה הרגש שלך כלפיה, אתה כנראה רוצה לאהוב אותה כי השכל שלך אומר שהיא בחורה טובה, אבל הרגש חסר לך.
בין בני זוג אמורה להיות משיכה.
אני מרחמת על הבחורה הזאת, שנמצא לידה ידיד שמראה עצמו כבן זוג אוהב, שרואה רק את טובתו בלבד, לא האם הקשר טוב עבור שניכם ולא האם הוא טוב גם עבורה.

אתה מתייחס הרבה על מה שהיא נותנת עבורך וכמה היא אוהבת אותך ותעשה בשבילך.
האם אתה אוהב אותה? מה אתה תעשה עבורה? בחן את עצמך היטב, כי זה נראה לי חסר.
התחושה אחרת לגמריי כשאתה נותן ואוהב במערכת יחסים הדדית של נתינה ואהבה.

ארבעה חודשים זה מדד מספק בשביל לבחון רגש.
רגש בתוך מערכת יחסים אמור להתפתח ולהתחזק, זה לא משהו שמשנים בראש באמצעות נקודת מבט של אנשים אחרים, כשזה קיים אתה יודע.
לצפיה ב-'תן לזה זמן!'
תן לזה זמן!
12/02/2017 | 17:39
75
אתם צעירים בסך הכל אתה אמור להיות לחוץ ולא היא... תן לזה עוד קצת זמן אפילו כמה חודשים. אם היא האחת אתה תהיה בטוח כבר. אתה נשמע גבר רציני שלא רוצה לבזבז את הזמן או לפגוע. אבל לא הייתי ממהרת להסיק מסקנות. לא מתאהבים בכזאת מהירות ונשמע שיש לזה פונציאל. בהצלחהה
לצפיה ב-'אם מצאת טובה...'
אם מצאת טובה...
15/02/2017 | 16:00
54
אל תחפש טובה יותר.

[כלל כזה, לחיים]
לצפיה ב-'שאלה מעט מביכה'
שאלה מעט מביכה
09/02/2017 | 10:43
1
387
האם יש כאן בנות שביום האהבה שולחות משהו לחבר שלהן? חשבתי על זר של גומי אבל אני לא בטוחה כמה זה מתאים שבחורה תשלח לגבר..
לצפיה ב-'ברור שכן'
ברור שכן
15/02/2017 | 22:11
89
אני תמיד הייתי משקיעה במתנות. אבל עכשיו אין לי בן זוג חח

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
פורום תמ
תמ"א 38 והתחדשות עירונית
יהל - ייעוץ, הכוונה וטיפול למשפחה והגיל השלישי
יהל - ייעוץ וטיפול

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה