לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1270112,701 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.
 
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.
 
ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.
 
אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.
 
תודה וגלישה מהנה ופורה
 
 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.
 
אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.
 
ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.
 
אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.
 
תודה וגלישה מהנה ופורה
 
 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות" 

פורום "זוגיות" הנו בית לזוגות ללא ילדים וזוגות עם ילדים, וכן אנשים המחפשים אחר זוגיות, המעוניינים לשוחח ולדון  על נושאים הקשורים לזוגיות.
הפורום פתוח לכלל הגולשים,כל עוד שומרים על חוקי הפורום שיפורטו בהמשך ועל חוקי אתר "תפוז".

על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום,עלינו לשמור על כללי התנהגות הכרחיים:

תרבות דיון נאותה: הימנעו משימוש בשפה בוטה,זיכרו שיש מגוון רחב של גולשים עם נקודות מבט שונות וחשיבה שונה,ולא חייבים להיות בדיעה אחידה. קבלו וכבדו את הדיעות של אחרים. אפשר להתווכח ולדון, אבל אין להביע זלזול,שיפוטיות ותוקפנות כלפי שאר הגולשים בפורום. גולשים שלא ימלאו אחר כלל זה,הודעותם הפוגעות יימחקו והם יחסמו לאלתר.

אאוטינג- אאוטינג משמעותו פרסום מידע אישי על גולש/ת בפורום, כולל הבאת פרטים שלא נכתבו בפורום על מנת להתגרות. אין לפרסם תוכנם של מסרים פרטיים בפורום.

ביקורת לגבי ניהול הפורום- תיבת המסרים שלי פתוחה לפניכם בכל עת,מבטיחה להגיב בהקדם. במידה ויש בעיה כלשהי בפורום,או בעיה עם הניהול ניתן לפנות אליי ואל הנהלת הפורומים. אין לכתוב הודעות המעבירות ביקורת על הניהול בפורום. הודעות אלה ימחקו.

פרסום בפורום-אין לפרסם בפורום. הודעות פרסומיות ימחקו אלא אם באישור הנהלת הפורום.

שימרו על כללים אלו,ותהיה לנו אווירה נעימה ומעניינת בפורום. תודה.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלת סקר'
שאלת סקר
22/05/2019 | 09:12
2
81
מה עשית בחייך עם אישה ידידה שאתה מכבד וכו וכמובן עוזר כשצריך או מה שהיא צריכה כשהיא מבקשת ברשת ,ושאתה שואל מה שלומך  ולא מקבל תשובה ,אלא תגובות למה שאתה מפרסם או מגיב? 
חבר מהעבודה נכנס לסרטים בגלל בחורה.. 
לצפיה ב-'איזה סרט'
איזה סרט
22/05/2019 | 12:19
61
מוות בהמשכים? חחח
שישאל אולי אחרת...מה נשמע ? איךהמרגש ?
אולי באנגלית?
לצפיה ב-'עדיין אותה אחת?'
עדיין אותה אחת?
26/05/2019 | 17:56
163
היא לא באמת מעוניינת בקשר איתך. אתה מכוון לקשר חברי, והיא אפילו לא בעניין ידידותי. מבחינתה אתה מכר מנג'ס.
אם זו במקרה אחת חדשה, אז למה אתה תמיד מנסה להתחבר עם נשים בזוגיות? חפש חברים גברים, תתיידד עם רווקות. חלק גדול מהנשים שנמצאות בקשר מחייב, רואות ברווק שמתעקש לשלוח עוד ועוד הודעות, מישהו שמנסה לפרק להן את הזוגיות.
לצפיה ב-'מה לעשות עם קולגה לעבודה'
מה לעשות עם קולגה לעבודה
12/05/2019 | 22:10
1
131
שלום, היה פעם פורום אהבה אסורה, או משהו בשם דומה.

כרגע לא מוצא את הפורום, אבל אני רוצה בכל זאת לשפוך את אשר על ליבי. אני בן 39 ועובד במקום עבודה שלפני זמן מה הצטרפה מישהי בת 18. הצטרפויות של בני נוער לעבודה זה לא דבר חריג, ויחסי העבודה בין העובדים הם ללא דיסטנס כך שיש הרבה חברותא.

העניין שבדרך כלל הכל בסדר, אין לי משיכה לנשים אחרות שהיו בעבודה בתקופה שאני שם, גם אם הן ממש יפות או משדרות מיניות באמצעות לבוש והתנהגות.

אבל זאתי משהו מיוחד, כבר מהרגע הראשון שמתי לב למשהו אצלה. לא יודע מה. כשהגיע לראיון עבודה היה בה משהו שעורר תשומת לב. זה לא שהיא נכנסת לחדר ופתאום האור נדלק, זה משהו אחר.. אולי מן חוסר ביטחון כזה, אולי מופנמות. בדיוק כמו שלי, בדיוק כמוני.
מפה לשם, הזמן עבר והתוודינו זה לזו תוך כדי שיחות חולין. אני מקשקש עם כולן וכולם, ללא הבדל מין העובד. אבל איתה היה משהו אחר, מן חשיפה כזו שלי, שלה.

בואו נגיד ככה, אני נשוי כבר כמעט שנתיים ואשתי לא התעניינה בי כמו שהיא מתעניינת. אני גם אבא טרי עם תינוקת מהממת בת חודשיים. הנישואין האלו ידעו כעסים כאלו ואחרים, לא הייתי אומר משברים.. בעיקר חוסר תקשורת שגורמים לי לפעמים לתהות למה לא ידעתי יותר טוב להחליט.

נראה לי שבזמן העבודה אני כל הזמן מחפש את החברה שלה, כל הזמן דואג להיות איפה שהיא תוך מילוי המטלות שלי. היא מדי פעם מוצמדת אלי או לאחרים. כשהיא לא לידי זה נראה לי מוזר.. וזה רק משלב מסוים כי לפני כן זה פחות עניין אותי איפה היא או מה היא עושה. לא כמו עכשיו. לא כמו בשבוע האחרון.

נדמה לי שככל שאנחנו מדברים יותר, או דיברנו יותר, ככה חשתי כלפי יותר רגשות. הבעיה היא שאני לא יודע מה היא חושבת או מרגישה, יכול להיות שהיא לא רואה אותי יותר מקולגה. יכול להיות שהקצנתי קצת את הרגשות שלי - אם זה אפשרי. אני הוא מה שאני מרגיש.

כרגע היא עדיין בלימודים ובבגרויות ולכן היא לא נמצאת כל יום, מה שגורם לי להרהר עליה לא מעט..ולחזק את המשיכה הזו כלפיה. מה שגורם לי לסוג של מתח כאשר היא נמצאת, לנסות לקבוע ולהתקבע לע מה לשוחח, ואז.. אני חש תקוע כי פתאום אני כבר לא ספונטני..

ואני לא חושב שאני צריך לחוש כך כי אני נשוי למישהי אחרת ויש לי ילדה, ואיפשהו זה לא מתאים. מן הסתם. אך במערכת היחסים שלי עם אשתי, אל זכור לי שחשתי פרפרים בבטן או מתחים כאלו בתחילת הקשר ועד היום. לכן אני בטוח שמה שאני מרגיש כרגע כלפי אותה נערה זה לא יותר מהתאהבות, אבל זה קצת יותר מדי. ומזכיר לי נשכחות.. שבעבר הייתי חש תחושות דומות לנשים שהתאהבתי בהן ממבט ראשון או אחרי שיחה אחת, התאהבות חד צדדית שנמשכת גם שנים.. ושאין מקום לזוגוית אמיתית. חשבתי שעברתי את השלב הזה..

היום אני בן 39, עד לפני שש שנים לא היו לי מערכות יחסים אמיתיות או דו"צ. הייתי אדם שחי לעצמו בדי אורח חיים סגפני. לא הייתי יוצא הרבה פרט ללימודים וחבר או שניים. מערכת יחסים ראשונה בגיל 33 שנמשכה שנה וחצי והייתה די נוראית, ומערכת יחסים שנייה שממנה גם יצא חתונה וילדה. את הילדה אני מאוד אוהב, מאוהב, אהבת חיי. האישה- הרבה פחות. אבל לא חושב על גירושין בגלל הילדה ובגלל שכבר רכשנו נכס יחד.

לא יודע מה לעשות, חש מחנק מול אותה נערה.. כבר לא ספונטני מולה, מקובע, וכל הזמן חש מתח וצורך להיות בחברתה.

היא מבחינתה נערה עוקצנית כזו, לטעמי יפה, אך לטעמי גם עם ביטחון עצמי קצת נמוך. חיננית כזו עם קסם כזה שלא בטוח שכל אחד רואה. אחרים אומרים שקשה להם עם העוקצנות. היא ילדונת כזו.. יכולה להיות בת שלי.. לפעמים נראה לי שככה אני רואה את הדברים, או כמו אחות קטנה שאין לי כי אנחנו 4 בנים. היא קוראת לי אח.. אבל מחבקת כמעט רק אותי כשהיא מגיעה לעבודה או כשמסתיימת העבודה. נוצר איזה חיבור, אולי מיני. משהו בתוכי יודע שזה לא יהיה נכון לשכב או להגיע למצב כזה, אבל משהו בתוכי רוצה את זה.

לא יודע מה לעשות.
לצפיה ב-'זה לא נשמע לך קצת הזוי לכתוב "כרגע היא עדיין בלימודים '
זה לא נשמע לך קצת הזוי לכתוב "כרגע היא עדיין בלימודים
13/05/2019 | 10:24
86
ובבגרויות ולכן לא נמצאת כל יום"? היא ילדה (אתה בעצמך מדבר על "בני נוער" בהתייחסות אליה, ואומר שהיא יכולה להיות בת שלך - וזה נכון)! ואתה בן 39! לדעתי מה שאתה צריך לעשות זה להתאפס על עצמך ולשכוח ממנה - זה על גבול הפדופיליה, ולא משנה שהיא כבר בת 18 (אם בכלל זה נכון). לא הייתי רוצה להיות במקומה. ממש סיטואציה לא נעימה עבורה. הייתי אומרת אפילו "איכס". (ולא משנה אם מדובר באישה מבוגרת ונער או בגבר מבוגר ונערה. זה גם לא עניין של פער הגילאים - אם הייתם בני 50 ו-29 זה היה סביר. העניין הוא שהיא עדיין נערה, וזה ממש לא לעניין).
לצפיה ב-'מה דעתכם? אך לנהוג?'
מה דעתכם? אך לנהוג?
12/05/2019 | 21:15
71
היי  נפלו על עירי מעל ל50 טילים מצב לא נעים ,היו כמה חברי פייס ששלחו דרישת שלום ,לעומת זאת היו כמה שאני עזרתי תמכתי פירגנתי שיתפתי  פוסטים שלהם ותרמתי לקידום ברשת ,והייתי  אך אומרים החבר האיכפתי ששומר על קשר ללא סממן רומנטי ,חלקן תפוסות  ראוי לציין ,אכן יש פגיעה כזאת בהרגשה ,לעשות פרצוף של נפגע זה לא אני ,אבל זה מותיר משקע כלשהו כי אם היה נופל בעירם הייתי יוצר קשר ושואל מה צריך ותשמרו על עצמכם 
 
בגלל שזה נשים ולא גברים אשמח  לתובנות מעמיקות תודה
לצפיה ב-'היי מבקשת לשתף...'
היי מבקשת לשתף...
11/05/2019 | 15:16
88
מודה מראש לעונים ולמגיבים
מקווה שלא יצא מבולגן מדי ולא ארוך מדי פשוט אכתוב ואזרום עם הכתיבה בכדי לתאר לכם את הסיטואציה שאני מצויה בה מזה זמן רב ושלא תבייש סרט הוליוודי...
נתחיל מזה שאני מאוהבת קשות בגבר מלאך מושלם נשמה טובה וצדיקה עם לב מיהלומים שמוכן להקריב ולמסור את נפשו בכדי לא לפגוע באיש. בוודאי מתארים לכם איזה סבל אדם טוב שכזה חווה...כי זו דרך העולם לצערנו צדיק ורע לו רשע וטוב לו עד אשר אלוהים בא ועושה צדק , אהוב ליבי מנסה בכל דרך אפשרית אך לא פוגענית להשתחרר ולהתנתק מקשר קודם אך נתקל בקשיים איומים מצד הפרטנרית שהנה אגואיסטית שתלטנית עד כדי מחלת נפש ואומללה ביותר שמוכנה להחזיק בשבי גבר שאינו מאוהב בה ואינו רוצה לחיות את חייו לצידה. למרות אופיה השלילי הוא מתקשה ואינו רוצה ובצדק לפגוע בה. הוא ממתין ומעדיף שהיא תבין את המציאות שבה היא חיה לבד, מה שלא קורה. הוא במצוקה נוראית כי חייו לא חיים והנם סבל וגהנום שלא ניתן לתיאור אפילו. למראית עין זה נראה הפוך היא מציגה לעולם זוגיות ומשפחה מפוארת וחיי גן עדן ואת הריקבון לא רואים רק אנשים חכמים עם אינטלגנציה רגשית גבוהה מריחים שמשהו אינו כשורה. חושדים שמתרחש משהו לא תקין ולא נורמלי אך היא דואגת בצורה שיטתית להזים את השמועות והריכולים אשר נעשים באופן קבוע על ידי המקורבים. עצוב שאישה זו אינה יודעת מה היא אהבה ולוקחת מאהוב ליבי את הזכות למימוש אהבתו.הוא מתייסר ייסורים גדולים מפאת ליבו הטוב.אך היא דואגת ומטפחת ביסודיות ובקפידה רבה את אזור הנוחות שלה ומנסה לתקוע יתדות רבים עמוק ככל שניתן כדי להישאר באזור הזה ולהשאיר את המלאך שם. מבחינתו האזור הזה מזמן לא אזור נוחות אלא אזור סבל וגהנום. הוא אינו מוצא את מקומו ואת ביתו. חי כנווד כאשר הוא כל היום וכל הלילה עמל כנמלה חרוצה אך ללא נחת ושלווה אמיתיים שמגיעים לכל אחד ושנתו לא מתוקה כפי שהוא ראוי. אותה אחת הביאה את עצמה למצב הזה בו הוא חדל לאוהבה וייאמר לזכותה שהיא נלחמה וחפצה בתיקון ושינוי פני הדברים אך ללא הועיל וללא הצלחה. כנראה שזה חלף ונגמר ביניהם היא ממאנת בתוקף לקבל זאת וחשה כמי שמפסידה בקרב ואינה יודעת להפסיד בכבוד. הוא מבחינתו נשבע למות ולוותר על העולם הזה ורק שלא לפגוע באיש או לגרום לצער. מה שבפועל לא באמת קורה אההפך הגמור נעשה כל המעורבים בפרשה נפגעים חזק ומתקשים לנהל חיים נורמלים. העולם הזה אינו הוגן. היא משתמשת בכל הסיבות והתירוצים בעולם כדי לקשור אותו אליה, גם בדברים מטורפים והזויים , לא אחת ראה אותה שמה במשקה שלו את מדם המחזור שלה והשקתה אותו במיץ אשר טבלה בו את שדיה וראה כל מיני דברים לא קשורים בבית והבין שהיא פונה לעזרת כל מיני מיסטיקנים כדי להשפיע על מהלך חייו. לא ברור איך אותה אחת מסוגלת לחיות חיי שקר וללא אהבה אמיתית ובמלחמה אינסופית כדי לשמור על השבוי ועל אזור הנוחות שלה שהפך ללא נוח בעליל. גם הילדים נעשו תחת השפעות ולא מאהבה. הם חיים בלשחק אהבה ומשפחה מושלמת כשלמעשה אין שם כלום מלבד קשיים ושנאה וכאב. אהובי המושלם מתחנן על נפשו שלא אלך עם גברים אחרים ומאיים לשים קץ על חייו. הוא לא מסוגל לחשוב על חייו בלעדיי אבל ברור שמצב זה לא ניתן להנצחה. אהובי ואני קשורים מאוד מאוהבים מאוד רוצים מאוד להיות ביחד אך נבצר מאיתנו לקיים ולממש את האהבה רק כדי שלא לפגוע חלילה בה. לאחרונה התחילו לקנן בי המחשבות שבעצם איננו עושים דבר טוב בהתנהלות הזו. כי מונעים ממנה חיים של אמת ואולי גם אהבה אמיתית שמחכה לה מעבר לפינה. ויש תחושה ומחשבה שבמקום מעשה טוב יש כאן מעשה רע. הרי הלבבות שלנו קשורים לעד. נשבענו לאהוב לנצח ולהיפגש בגלגול הבא. הוא פיזית נמצא בשבי שלה אך ליבו ומחשבותיו איתי ושלי. כל היום וכל הלילה אנחנו מדברים ומרגישים אהבה שלא ניתנת למימוש. גם אם נהיה עם אחרים הלב שלנו שייך אחד לשניה לעולמים. אמשיך מאוחר יותר לכתוב נאלצת לסיים אהובי התקשר :)
לצפיה ב-'הצילו'
הצילו
05/05/2019 | 08:21
67
שלום, אני וחבר שלי בקשר יחד כבר 5 שנים.
במהלך כל הזוגיות הוא הרגיש שהוא לא מתפתח ורק מדרדר. כל הזמן ניסיתי להשתפר, ולהעניק לו את מה שהוא מעניק לי (יציבות וביטחון ודחיפה קדימה) אבל אני לא מצליחה.. יש לנו המון נאמנות אחד לשניה ותמיד שמים בעדיפות ראשונה אחד את השניה, יש המון הקשבה ורצון טוב שבאמת המערכת יחסים תעבוד כבר. אבל זה מרגיש עם כל המאמצים שזה מדרדר..
אני שיניתי המון דברים, התפתחתי והשתפרתי בהמון תחומים כדי שאצליח לענות על הצרכים שלו. הוא אומר שאני לא מבינה אותו ומכירה אותו, לא יודעת לייעץ לו בשעת משבר.. ואכן ברגעים כאלו נבלעות לי המילים מהפה. כנ"ל כאשר הוא מתעמת איתי. הוא באמת רצה לתת את כל כולו לקשר אך הוא אומר שאני עדיין ילדה קטנה, ושקשה לי לקבל שאוהבים אותי.. 
אני לא יודעת אם הוא צודק בזה במאה אחוז אבל אכן אני עדיין לא בוגרת ועצמאית לחלוטין (עדיין גרה אצל ההורים ובכללי מרגישה תלות יחסית באחרים, אני לא עצמאית לגמריי) ובנוסף לפעמים אני נהיית כבדה ומרגישה שהחיים קשים וגדולים עליי וזה משפיע עליו, זה נותן לו גם תחושת חוסר ביטחון אל מול העולם.
הוא אמר לי 'לא זכיתי לאהוב' - למרות שהוא כל כך רצה אך כל פעם אני מרגישה שאני איכזבתי אותו.. אני רוצה לתת לו את הדברים שהוא נותן לי, ועכשיו זו תקופה שהוא ממש צריך אותם. הוא חזר לגור אצל ההורים ויש פחד לגור ביחד בגלל שכל הדיבורים שלנו לפעמים זה על כמה שהוא סובל והוא במצוקה, ואני נכנסת לאווירה כבדה לפעמים. שנינו יודעי שהקשר הזה לא בריא מצד אחד, אבל מצד שני הוא עבר כל כך הרבה טלטלות במהלך השנים האלו שהוא נשאר בלי שום מנגנונים, הדברים הכי בסיסים שצריך שיהיו לבן אדם בכדי לעמוד אינם. הוא פיתח הפרעת OCD (שנעלמת כליל אם הוא בחברת אנשים ועסוק בעשייה מועילה וחיובית, ולא דרך טיפולים וכדורים שניסה) וכרגע הוא חזר להורים שזה המקום שהכי מדרדר אותו מבחינה נפשית.
אני הייתי מניחה לו ולקשר הזה אבל אני מרגישה שאני האדם היחידי שנשאר והוא טוען שהוא לא יחזיק מעמד לזמן רב אצל ההורים (מבחינה נפשית שמשפיעה על הפיזית.. כבר הלחץ דם שלו בשמיים וממש לא מתאים לגיל שלו, ואני יודעת שהוא מבין מה הוא אומר כשהוא אומר את זה, ולא אומר את זה מתוך איום או לעשות מצפון.. הוא מחכה לסוף של החיים שלו הוא אשכרה אומר ככה... וזה מזעזע אותי ומכאיב לי ברמות לשמוע אדם יקר אומר כזה דבר)
אולי הלב שלי סגור ואטום מידי ואני לא מבינה אותו מספיק או לא יודעת מה אבל אני מרגישה שאני לא יכולה להניח לו פשוט ככה ולהשאיר אותו בחרא של החיים, כשהוא באמת לא מצליח להרים את עצמו ואין אף מקום שירים אותו - הוא לבד לבד.
אני לא יודעת אם להמשיך להחיות את מערכת היחסים הזו ודרך זה יש תקווה שהוא יהיה בסדר, ולנסות לעבוד על עצמי שאהיה יותר עצמאית ויציבה וחזקה כדי שאוכל לספק לו את התחושות שהוא נותן לי
או שלהפסיק לתת תקוות שווא שאני אשתפר..
אני פשוט מאוד חוששת לחייו ומצד אחד מרגישה שאני לפעמים רק עושה רע יותר ומצד שני הוא במצב כזה שהוא לבד לחלוטין בלי אף אדם שעוזר לו במצוקתו שלו.. וחס וחלילה לך תדע מה יקרה..
תודה לעונים
לצפיה ב-'מה זאת התופעה בתקופה האחרונה של גברים עם זקנים?'
מה זאת התופעה בתקופה האחרונה של גברים עם זקנים?
03/05/2019 | 15:31
1
78
חוץ מנשים חרדיות כל אשה צריכה להיות נגעלת מגבר מזוקן.
איך אפשר לשכב עם מישהו נראה כמו קוף?
לצפיה ב-'כל אחת וכיוון המשיכה שלה'
כל אחת וכיוון המשיכה שלה
06/06/2019 | 11:39
11
אני יכול להעיד, שאני לא מגדל זקן (במקרה הטוב זקנקן וגם זה לא לאחרונה). גבר לא נמדד ע"פ מספר השערות שיש לו או אין לו על הפנים, אלא לפי ההתנהגות. להיפך, לרוב אלה שיש להם הרבה שיער פנים הם ילדותיים וחסרי אופי.
לצפיה ב-'אשמח לקבל פנייה במסר...'
אשמח לקבל פנייה במסר...
02/05/2019 | 13:09
62
סולידי, נחמד, רומנטי , גרוש ,נראה צעיר מגילי וטוב,רזה .
מעוניין בדומה וצנועה מגיל 55 ומעלה , לקשר איכותי.
לצפיה ב-'שובר מתנה לספא בתל אביב'
שובר מתנה לספא בתל אביב
21/04/2019 | 20:22
63
הי לכולם
אם אתם מחפשים מתנה לבת/בן הזוג מתנה שתרענן את הזוגיות שלכם, ממליצה לכם על ספא זוגי.
וילה ספא במרכז, הינו ספא יוקרתי בתל אביב אשר הוקם כמרכז ספא מקצועי הממוקם בלב ליבה של העיר הגדולה.
מיד עם פתיחת הדלת תמצאו את עצמכם נכנסים לעולם אח, קסום, המשרה אוירה כפרית ומציע לכם פינה ירוקה שקטה ואינטימית, הנמצאת במרכז הפעילות והלחץ של העיר הגדולה, המוזיקה הנעימה והמרגיעה, זרימת המים, והאווירה החמה יתנו לכם את התחושה שזהו בדיוק המקום בו תוכלו לקחת הפסקה בעיר ללא הפסקה.
 
לרכישת שובר מתנה לספא בתל אביב ליחצו על הלינק המצורף
לצפיה ב-'קשר'
קשר
12/04/2019 | 19:18
1
125
אלהן חברים אני צריך עזרה ממכם
יש מישהי שאיתי בבסיס והתחלנו לדבר ואני התחלתי לחבב אותה והייתי רוצה להמשיך לדבר איתה ולהזמין אותה לצאת אבל אני לא יודע אם היא בכלל רוצה כי היא נפרדה מחבר שלה לפני כמה חודשים ואם היא תסרב יהיה אי נעימות ואנחנו נמצאים יחסית הרבה ביחד מה עושים?
תודה.
לצפיה ב-'מזמינים לאירוע חסר איפיון'
מזמינים לאירוע חסר איפיון
18/04/2019 | 11:48
56
בקטנה.
לצפיה ב-'תופעה שאני חווה לאחרונה'
תופעה שאני חווה לאחרונה
10/02/2019 | 19:47
1
405
חייבת לשתף בתופעה שאני חווה לאחרונה:
אני לא יכולה להפסיק לפנטז על מישהי מהעבר שלי, שלא ראיתי מזמן ושכל מה שנשאר ממנה זו רק תמונה לא מעודכנת. העניין הוא שהדבר הזה אף פעם לא היה קיים שם לפני כן, לא כלפיה ולא כלפי שום אשה.
מעבר לזה - אני יודעת שזה חסר סיכוי אבל המוח שלי משדר אותות לגוף, ברגע שאני מתחילה לחשוב עליה וזה ממש מציק מבחינה פיזית, זה להרגיש יצר מיני מבלי להיות מסוגלת לספק אותו.
זה ממש נורא!!! אני לא יודעת מה לעשות עם זה!
אני נשואה עם ילדים ומנסה להתגבר על זה כי לא בא לי להרוס את הנישואין שלי בגלל סטוץ.
מה עושים??!!!!

לצפיה ב-'אני מניח שהיא חובבת נשים.'
אני מניח שהיא חובבת נשים.
18/04/2019 | 11:51
72
עוד הנחה שלי היא שעמוק פנימה יש לך משהו לא סגור או איתה או במערכת שם את נימצאת - ואולי גם בהעדפות שלך באופן כולל.
________________________________________________________
 
ברגע שתדעי מה הגוף משדר - להבנתי תביני שהוא שולח אותך לעולם מפחיד.
 
שהוא מספר לך משהו על משהו שאת מעדיפה לא לדעת.
 
השאלה היא תמיד האם את מעשדיפה לא לדעת ? או לדעת.
_______________________________________________________
 
סטוץ לא הורס נישואין, אהבה גדולה כן.
 
 
לצפיה ב-'יחסי מין פעמיים בחודש בממוצע'
יחסי מין פעמיים בחודש בממוצע
09/01/2019 | 23:27
4
411
שלום רב,
בממוצע יחסי המין הם פעמיים בחודש. זה נובע מהסיבה שבת בזוג מתלוננת לפעמים מכאבי ראש, ומדברת על המחזור שבוע לפני שהוא מגיע וכל מרחיק ומכבה אותי. מה זה יכול להיות!!
לצפיה ב-'אם אתה משתף לקבל ייעוץ'
אם אתה משתף לקבל ייעוץ
19/01/2019 | 17:14
2
235
תן בבקשה קצת יותר פרטים.
מי נמנע מהיחסים יותר?
מי רוצה יותר?
האם יש תלונות ולמי?
לצפיה ב-'זה קשור לקושי שלי להגיד שאני זקוק'
זה קשור לקושי שלי להגיד שאני זקוק
07/03/2019 | 13:30
1
138
שלום,
אני בתהליך למידה עצמית וככל הנראה הכל מתרכז לקושי להגיד שאני זקוק למשהו או למישהו! במקום זה, אני מנתק קשרים, מקלקל את חיי הזוגיות ...

איך מטפלים בזה? ממה זה (הקושי לבקש עזרה) נובע?

תודה
לצפיה ב-'קושי להזדקק לזולת'
קושי להזדקק לזולת
07/03/2019 | 23:43
91
המקור לקושי יהיה ייחודי לכל אחד ויכולות להיות לקושי הזה מקורות שונים
אצל אנשים ומקרים שונים.
איך אתה בנתינה?
אתה יכול לתאר זאת?
תן דוגמאות של....
לצפיה ב-'אתה מתאר מציאות שהיא נמנעת ממך.'
אתה מתאר מציאות שהיא נמנעת ממך.
18/04/2019 | 11:54
54
אתה שואל אותנו מה זה אומר ?
 
אתה הרי יודע זאת טוב מכול אחד אחר.
________________________________________________________
 
פעם הייתי אצל פסיכולוג - באמצע המפגש הוא הביט בי ושאל, "באימשך, למה באת אלי ?".
 
הייתי בהלם, שאלתי : "........" (לא ידעתי מה לשאול.).
 
והוא המשיך ואמר: "אתה הרי יודע כול מה שצריך לעשות".
______________________________________________________
 
צודק הבחור.
 
לצפיה ב-'נשות ישראל בשבילכן !!'
נשות ישראל בשבילכן !!
06/01/2019 | 22:53
159
לצפיה ב-'בזוגיות עם מישהי בעלת מוגבלות'
בזוגיות עם מישהי בעלת מוגבלות
04/01/2019 | 00:34
8
308
אז ככה..קצת בצומת דרכים וחושב על זה הרבה
אני אכתוב פשוט בצורה ישירה מה אני באמת חושב,לא רוצה שתשפטו אלא שתעזרו
 
אני בן 24 , אני בזוגיות עם בחורה כבר חצי שנה , היא סובלת מאספרגר
הצורה שהכרנו קצת מצחיקה , הייתי שומר במוסך והיה לה תקלה באוטו ועזרתי לה וקצת דיברנו. על ההתחלה אני קלטתי שיש לה בעיה בסגנון דיבור , אני מכיר חולי אספרגר והיו לי חברים כאלו וידעתי לזהות את זה וזה העניק לי קצת ביטחון
נמשכתי אליה מבחינת יופי וניסיתי לקדם את זה הלאה , לקחת מספר טלפון להיפגש וכך היה.
אני לא בחור שקל לו עם בחורות ואני דיי ביישן אבל די הופתעתי לגלות שהיה לי ממש קל איתה. זה לא שהיא הייתה נואשת אלא הייתי יותר מגדיר את זה כקלת דעת,אחת שממש קל להשפיע עליה ולמען האמת גם לא חכמה במיוחד , כמובן שלא ניצלתי את זה למטרות רעות ולניצול אבל כן זה הרגיש ועדיין מרגיש שיש לי סוג של עליונות עליה והיא בעצם די עושה ומסכימה עם כל מה שאני אומר, גם בעניינים שקשורים למיניות. שכבנו די מהר מתחילת הקשר ובכלל קל לי להשפיע עליה ותמיד שאני ארצה לקיים איתה היא תסכים ולא תעשה סצנות
 
אבל מבחינת אופי זה לא זה. היא בחורה נהדרת אבל עצם הבעיה שלה כבר נהייתה מעיקה עליי ואני אחד שיחסית יש לו סבלנות לדברים כאלה אבל בזמן האחרון זה כבר נהיה ממש מעיק עליי כי היא מדברת המון שטויות , חס וחלילה שאני מאשים אותה בזה ואני באמת מנסה לעזור לה אבל אני כבר לא מעוניין באמת לדבר איתה ולצאת איתה וזה בעיקר מרגיש לי שאני איתה בגלל המיניות.
כי בעצם איזה גבר לא ירצה שבת הזוג שלו תעשה מה שהוא אומר? זה בעצם מה שקורה , ושוב אני לא לוקח את זה למקומות רעים
 
מצד אחד - חבל לי לוותר על קשר זוגי כי אני לא בן אדם שקל לו במיוחד עם בחורות , חבל גם בשבילי כגבר לוותר על מין זמין , וגם חבל לי עליה כי היא באמת בחורה טובה. לא הייתי אומר שהיא תמימה אבל היא מאוד קלת דעת
 
מצד שני - הקשר הזה באמת לא יוביל לשום מקום לדעתי כי בסופו של דבר ההפרעה שיש לה פוגעת בקשר,כמה שזה עצוב לומר. אני כבר מגיע לגיל שאני צריך לחשוב על נישואים(אישית אני מעדיף להינשא לפני גיל 30) ואיתה זה פשוט לא ילך.
לצפיה ב-'בלי קשר להפרעה שלה, אם אתה לא מעוניין לדבר איתה'
בלי קשר להפרעה שלה, אם אתה לא מעוניין לדבר איתה
07/01/2019 | 10:34
171
או לצאת איתה, תיפרד ממנה, וחפש מישהי שאתה כן מעוניין לדבר איתה ולצאת איתה, וגם היא תוכל לחפש מישהו שימצא חן בעיניה והיא בעיניו.
לצפיה ב-'התנסית בהיווצרות מערכת יחסים '
התנסית בהיווצרות מערכת יחסים
19/01/2019 | 17:18
123
מה למדת על עצמך כאן?
אם אתה רוצה מערכת אחרת וחדשה מה אתה צריך לעשות<?
מה סגר אותך בעבר?
מה יעבוד לך בעתיד?
לצפיה ב-'נו באמת. מי יקיים קשר רומנטי עם אדם על הקשת האוטיסטית???'
נו באמת. מי יקיים קשר רומנטי עם אדם על הקשת האוטיסטית???
23/01/2019 | 10:27
1
156
 
אם אתה בכלל נתת צ'אנס לקשר עם בחורה כזאת, כנראה משהו אצלך ממש, אבל ממש ממש דפוק.
לצפיה ב-'נראה לי שהתבלבלת. '
נראה לי שהתבלבלת.
31/01/2019 | 09:24
141
והתייחסת למי שיקיים קשר רומנטי איתך.
לצפיה ב-''איזה גבר לא רוצה שהבת זוג שלו תעשה מה שהוא אומר''
'איזה גבר לא רוצה שהבת זוג שלו תעשה מה שהוא אומר'
16/02/2019 | 17:00
1
115
גבר שלא רוצה בובה
או שפחה
או רובוט
לדוגמא
לצפיה ב-'וכנראה שיש לך אישואז לעבוד עליהם'
וכנראה שיש לך אישואז לעבוד עליהם
16/02/2019 | 17:04
85
לגבי הקושי להיות עם נשים בגובה העיניים.
צריך ביטחון עצמי כדי להכיל עוד אדם לצדך שיש לו רצונות משלו ועמוד שדרה משלו...וכנראה על זה כדאי שתעבוד
לצפיה ב-'מפגש בין אנשים עם מוגבלות מסוימת ...'
מפגש בין אנשים עם מוגבלות מסוימת ...
18/04/2019 | 12:00
31
תמיד הוא מרתק.
________________________________________________________
 
אתה בן 24, עובד שומר במוסך.
 
יש לך חברים על הקשת.
 
כל זה לא ממש רגיל.
_______________________________________________________
 
מתוך זה אתה כותב בלי שגיאות כתיב - לפחות לא צועקות.
 
ואפילו מסוגל לנסח את עצמך.
 
בעיני הביישנות שלך מסתירה משהו - וגם היא.
______________________________________________________
 
מפגש המוגבלים כאן הוא מרתק (ההגדרה מוגבלים לא על מנת להעליב), השאלה היא האם אתה מסוגל להשלים עם הייתרונות שלה עבורך ? או לנצח אתה תיראה את המוגבלות שלה ?
 
_____________________________________________________
 
כל בן אדם הוא מוגבל באופן זה או אחר.
 
השאלה באהבה היא מה רואה האחר, את המוגבלות - או את האהבה.
 
לצפיה ב-'תיפרד ממנה'
תיפרד ממנה
13/06/2019 | 16:32
3
לפני שהיא תעשה את זה מבלי האופציה להודיע לך
ואתה יודע את ההמשך נכון?
אתה תבוא לכאן ולכל מקום להתבכיין על מר גורלך
אנחנו יוצרים את הגורל, במקרה שלך אני יכולה להגיד שזה ככה
אתה יודע מה? גם ה"סתומות" האלה מתעוררות בסוף
אל תנצל תמימות או חולשה של אף אחד/ת
כי הגלגל מסתובב בסוף
 
לצפיה ב-'פרידה זוגית'
פרידה זוגית
01/01/2019 | 12:37
2
245
שלום. בתי נישאה בנישואים רפורמים לפני 8 שנים ויש להם זוג תאומים בני שנתיים ושלושה. לפני שבועיים החתן עזב את הבית מחילוקי דעות אך הם ביחסים טובים הוא לוקח את הילדים לגן ומחזיר אותם ונשאר  לארוחת ערב ועד הלינה והולך לישון לבית אחר של חבר. שוחחתי איתם והוא אמר לי שכרגע טוב להם שהם לחוד כי הם רבו כל הזמן. אין להם דירה הם גרים בדירה שכורה. בתי עובדת לסירוגין ואני תומכת בה כלכלית כמה שאני יכולה. החתן ובתי אמרו שיהיה בסדר והם יעשו הסכם אצל עורך דין. בתי אמרה לי שהוא אמר שהוא ישלם את הגן 7.000 שח והשכירות 5.000 על בתי כולל המיסים כי הוא הולך להשכיר גם דירה. איך היא תעמוד בזה? לא חושבת שאוכל לעמוד בהוצאות הגדולות שלה. נכון שהיא צריכה למצוא עוד עבודה אבל פעם ילד אחד חולה פעם שניהם. חוץ מהגן שהוא מתכוון לשלם וזה עוד בעל פה האם מגיע לה מזונות? איזה נוסח הסכם הם צריכים לעשות. תודה
לצפיה ב-'אולי יש עוד אפשרות?'
אולי יש עוד אפשרות?
19/01/2019 | 17:02
91
האם חשבת לבדוק אתם על רצון לאימון זוגי?
אימון אצל מאמן לזוגיות?
אולי כדאי להם לבדוק מה לא עבד להם בזוגיות?
אולי כדאי להם לבדוק מה אפשר לשנות כדי שיעבוד להם?
גם אם לא יצליחו לשמר את הזוגיות,
ירוויחו כלים לזוגיות הבאה ולמערכת היחסים כהורים משותפים.
לצפיה ב-'הוא אמור לשלם 12 אלף לחודש ... '
הוא אמור לשלם 12 אלף לחודש ...
18/04/2019 | 12:03
36
ואת חשה שזה לא מספיק.
 
אין הרבה זוגות שם משלמים מזונות בסדר גודל שכזה.
_______________________________________________________
 
לבטח שיש פה מציאות של הורות משותפת.
_______________________________________________________
 
אני לא יודע כמה מרוויח הבחור, אולי הוא מרוויח סכומי עתק - אבל מדובר בסכום מזונות מדהים.
 
אני מציע לביתך לשאול את עצמה איפה היא חוסכת, איפה היא עובדת, ומתי היא מפסיקה לקטר.
לצפיה ב-'לפני החתונה הסכם ממון לדוגמה ועלויות הסכם ממון'
לפני החתונה הסכם ממון לדוגמה ועלויות הסכם ממון
31/12/2018 | 13:49
385
זוגות רבים בוחרים לערוך הסכם ממון לפני החתונה. להסכם כזה יש יתרונות רבים: הוא משחרר את הזוג מהצורך להיצמד לנוסח כללי שאמור להתאים לכולם ולכן בסופו של דבר אינו מתאים לאף אחד. בהסכם ממון כללי הנוגע לכלל הזוגות הנשואים שאינם עורכים הסכם ממון ישנם סעיפים שהם בעייתיים. לדוגמה, כיוון שעל פי ההסכם הכללי חלוקת רכוש מתבצעת רק במקרה של פקיעת הנישואים, עד לקבלת הגט לא נעשית למעשה חלוקת הרכוש. דבר זה מותיר זוגות רבים עם שאלות פתוחות ובעיה כלכלית הנמשכת למשך חודשים רבים במקרה שזוג נפרד ומחליט להתגרש אך התהליך ברבנות עורך זמן או כאשר יש ריב ועיכוב מתן או קבלת הגט על ידי אחד הצדדים במטרה ליצור לחץ כלכלי על הצד השני.
עלויות הסכם ממון
אין עלות קבועה לעריכת הסכם ממון כיוון שאין שני הסכמי ממון שהם זהים או שני בני זוג הבאים לערוך את ההסכם זהים. מרבית הזוגות הצעירים, כאלו שעדיין לא צברו רכוש משמעותי בחייהם,  יתבקשו לשלם לעורך דין בין 2000 ₪ ל- 4000 ש”ח לצורך עריכת הסכם ממון המתאים להם. עלויות אלו יכולות להשתנות מעורך דין לעורך דין. לא רק נוטריונים יכולים לערוך הסכם ממון, אולם על מנת שיהיה להסכם תוקף חוקי מחייב כפסק דין עליו להיות מאושר על ידי נוטריון או בבית המשפט.
הסכם ממון טרום נישואין ניתן לאשר ולתקף באמצעות נוטריון. עלות אישור בלבד של הסכם כזה עומדת על 368 ₪ (ו-68 ₪ לכל עותק נוסף). ניתן גם לתרגם את הסכם הממון לשפות נוסף (בתוספת תשלום)הדבר משמעותי במיוחד אם רוצים לקבל עותק מקורי של הסכם הממון באנגלית שאותו ניתן להציג גם במדינות בהן השפה העברית אינה שלטת או במידה ואחד מבני הזוג אינו שולט היטב בשפה העברית ועל מנת לוודא כי אותו בן זוג מבין היטב על מה הוא חתם ומה ההשלכות של החתימה עליו לקבל תרגום של הסכם הממון לשפה מובנת לו.
הסכם ממון לאחר נישואין יש לתקף בבית משפט בלבד. עלויות תיקוף כזה כוללות אגרת פתיחת תיק בבית המשפט לענייני משפחה שעומדות על 550 ₪.
אפשר לאחד ולערוך הסכם ממון טרום נישואין באמצעות נוטריון, דבר שלרב מוזיל את העלויות כיוון שנוטריון יכול גם לערוך את ההסכם, גם לתרגמו וגם לאשרו. נוטריון הוא עורך דין שקיבל גושפנקא ממשרד המשפטים ואישור לאמת מסמכים כאלו (ואחרים) כאשר לאימות זה ישנו תוקף של בית משפט. מדובר בעורכי דין בעל ניסיון וותק רבים בתחום המשפט הישראלי, וידע גם בשפת המקור ושפת היעד של המסמכים המתורגמים.
במה תלויות עלויות הסכם הממון?
עלות הסכם הממון תלויה למעשה בשלושה גורמים:
כמות הנכסים הקיימים של בני הזוג
מורכבות ההסכם הנדרש
שונות בשכר הטרחה הנגבה
כאשר לבני זוג ישנם נכסים קודמים רבים או מורכבות בנכסים הקיימים (לדוגמה – בעלי עסק או פטנט רשום) או כאשר ישנם גורמים נוספים אשר יש להם אינטרס סביר בנכסים הקיימים והעתידיים, כמו למשל ילדים מקשרים קודמים, עלות עריכת הסכם הממון תהיה גבוהה יותר.
גם אם מדובר בהסכם ממון הכולל תנאים מורכבים וכיסוי רחב יותר למגוון מצבים, גם אז עלותו תעלה בהתאם. בנוסף, כדי לזכור כי ישנה שונות בשכר הטרחה הנגבה על ידי עורכי הדין בעריכת הסכמי הממון. בעוד הממוצע להסכם ממון טרום נישואין לזוג בתחילת דרכו עומד על כ-2000 ₪, ישנם עורכי דין שיגבו מעט יותר ואולי אף חצי מהמחיר הזה ולעומתם אחרים שיגבו מחיר גבוהה בהרבה שיכול להגיע גם ל- 10,000 ₪.
מה נכלל בהסכם ממון?
הסכם ממון טרום נישואין שמאומת אצל נוטריון כולל סעיפים רבים הנוגעים לחלוקת הנכסים הפיננסיים והרכוש המשותף של בני זוג במקרה של פקיעת הנישואים. ישנם עורכי דין הכוללים בהסכמים אלו גם סעיפים הנוגעים למשמורת על ילדים עתידיים אולם סעיפים אלו הם בגדר הצהרת כוונות בלבד אין להם תוקף של פסק דין. רק בית משפט לענייני משפחה יכול להחליט ולפסוק בנושאים אלו.
הסכם ממון לדוגמה יטפל בנושאים של רכוש ונכסים קודמים של שני הצדדים. אם לדוגמה לאחד משני הצדדים יש דירה שהוא רכש לבדו לפני הנישואים – בהסכם הממון יקבע האם הדירה הופכת להיות רכוש משותף או נשארת כרכוש פרטי של אותו בן זוג. אם שני בני הזוג גרו בדירה הזו, האם עצם המגורים מקנה לבן הזוג השני זכויות על הנכס? האם לאחר הפרידה יהיה ניתן לכלול את הדירה כנכס משותף שיש לחלקו בין שני בני הזוג או שהדירה מוחרגת מחישוב הנכסים המשותפים? ומה קורה אם במהלך הנישואים הדירה נמכרת? האם לאחר הפרידה מחצית מערך הדירה תרד מחישוב החלק היחסי של בן הזוג השני בנכסים?
נושאים נוספים שהסכם ממון מטפל בהם הוא ההתייחסות לחשבון המשותף. ניתן להגדיר במסגרת הסכם הממון מה ההתחייבות הכספית של כל בן זוג לתרומה לחשבון המשותף או מאגר הכספים של ה”זוג”. לדוגמה, ניתן להגדיר כי במהלך הנישואין כל אחד מבני הזוג יהיה חייב להפקיד בחשבון המשותף סכום מסוים לפחות כל חודש. ניתן גם להגדיר מה יקרה במצבים זמניים של פיטורים או מחלה לדוגמה בהם אחד הצדדים לא יוכל להפריש באופן זמני אל החשבון המשותף. דבר נוסף אותו ניתן להגדיר הוא “אבני דרך” – נקודות עתידיות בהן ההפרשה לחשבון המשותף גדלה למשל בעת לידת ילד או בחלוף מספר שנים מסוים. דבר נוסף אליו כדי להתייחס בעריכת הסכם הממון בין בני זוג טרום נישואין הוא אופן הצמדת הסכומים הללו למדד כלשהו שיאפשר לשמור על ערך הכסף שנקבע – למשל מדד יוקר המחייה.
הסכם ממון יכול להגדיר סכומים או קנסות למקרים מסוימים. לדוגמה, ניתן להגדיר סכום לתשלום במקרה של פרידה, כולל משך התשלום ומועד התשלום הראשון המיועד לתת לצד שפחות עומד על רגליים כלכליות עצמאיות אפשרות להתבסס ולשכור דירה, או להגדיר תנאי שלפיו במידה ואחד הצדדים מקים עסק עצמאי, ישנה אפשרות לבן הזוג השני לרכוש אחוזים מסוימים מהעסק בסכום נמוך תוך פרק זמן מסוים מרגע הקמתו או מה גובה התרומה של כל אחד משני בני הזוג במקרה, למשל, של רילוקיישן.
נושאים נוספים שכלולים בהסכם ממון נוגעים לדוגמה לחלוקת הנכסים הפנסיונים שנצברו במהלך מערכת היחסים, נכסי קניין רוחני ומועד הפעלת חלוקת הרכוש. ניתן אף להגדיר קנסות כספיים על עיכובים מכוונים למשל בעת מתן גט וכדומה.
הסכם ממון לדוגמה
ישנם הסכמי ממון לדוגמה שניתן להוריד באמצעות האינטרנט אולם הם אינם שקולים להסכם ממון שערוך במיוחד עבור בני זוג על ידי עורך דין או נוטריון. הסכמים לדוגמה אלו הם בסיסיים ולא בהכרח מכסים או מתאימים למצב של כל הזוגות או לכוונתם. לדוגמה, ישנם הסכמים המגדירים את כל הנכסים כפרטיים וחלוקת הנכסים מתבצעת על סמך רישום הבעלות. מצב כזה יכול להתאים לזוג בו שני בני הזוג עובדים ומרוויחים משכורת דומה אך אינו מתאים במקרה שבו קיים פער משמעותי ברווח של שני בני הזוג ובן הזוג שמרוויח יותר הוא זה המבצע את הרכישות הגדולות ונוהג לרשום אותם על שמו בלבד.
 
הסכם ממון הוא חוזה משמעותי ל”עסק” הזוג. כמו כל חוזה פיננסי, רצוי ליווי צמוד של נוטריון עם ניסיון רב בעריכת הסכמי
לצפיה ב-'חרדה חברתית'
חרדה חברתית
06/12/2018 | 12:27
195
שלום לך
אני מבין על-מה את מדברת.
גם אני בילדותי סבלתי ממשהו דומה ,לא יכולתי להסתכל על אנשים ואפילו לא לדבר אתם.
בזמנו טענו שאני מופנם ,ובזה נגמר העניין.
אני חושב שאת סובלת מחרדה חברתית ,השאלה היא ממה זה נגרם?
כל עוד לא תפתרי את הקושייה הזו לא תוכלי לקיים קשרים עם חברים,משפחה, וזוגיות (ואת עשוייה לפגוע בהרבה אנשים).
אני מקווה שתצליחי לצאת מזה כמה שיותר מהר.
לצפיה ב-'יש לי בעיה שאני לא יודעת איך לפתור.. אשמח לעזרה..'
יש לי בעיה שאני לא יודעת איך לפתור.. אשמח לעזרה..
03/12/2018 | 14:22
4
441
שלום!
יש לי בעיה כבר המון שנים, שאני לא ממש מצליחה לשים עליה את האצבע.
אנסה להסביר בצורה פשוטה את מה שקורה:
כאשר אני במצבים חברתיים, עם אנשים - חברים, משפחה, בן זוג, עבודה
קורה לי לפעמים מצב, שפתאום אני בלי שום התראה מוקדמת ושום כלום, מתחילה להכנס לעצמי, נסגרת ונשאבת לתוך עצמי. מרגישה עייפות ממש גדולה (פיזית ונפשית), ומן אדישות ואטימות להכל, ייאוש וניתוק, מן חוסר חשק לכלום, כאילו נהפכת לזומבי חחח
ונוצרת איזו אווירה דיכאונית ריקנית ועייפה, שלצערי משפיעה על הסובבים אותי.. ועושה להם רע.. וזה כואב לי שאני לא נותנת אנרגיה וחיות לאנשים סביבי, או סתם שלווה אפילו.. אלא יוצרת אווירה כבדה ואנרגיה קשהה כזאת..
וזה ממש מוזר.. אני לא יודעת אם הבנתם כל כך מה קורה לפי מה שכתבתי, ואשמח אם תשאלו שאלות כדי להבין כי אולי זה יעזור לי להבין יותר..
כל מה שאני יודעת שזה פוגע בי הרבה פעמים ובעיקר מקשה עליי לנהל מערכת יחסים זוגית.. בעיקר שבן הזוג שלי נורא רגיש למה שקורה סביבו ושם לב לתנודות רגשיות שכאלו, ואפילו מושפע מהם.. ולכן כשזה קורה לי הוא נשאב גם כן וזה מאוד מאוד פוגע בו. כי הוא ממש בן אדם פעיל ואנרגטי, ופתאום כל הניגוד הזה ברגע שמגיע הענן השחור של התחושה הזאת ממה מערער ומקשה עליו.. עושה לו תחושה של דיכאון וחוסר חיות.. במקום שיהיה שקט , יש אווירה קודרת... מה עושים במצב כזה??
אני לא מבינה אם ככה אני וזה מה יש.. או שאני יכולה לעבוד ולשנות את זה, כי אם כן אני אעבוד כמה שצריך!!
ממש אודה לעצתכם...
לצפיה ב-'הייתי מתחילה מפנייה לרופא.'
הייתי מתחילה מפנייה לרופא.
03/12/2018 | 14:32
165
התאור שלך שאין קשר בין הנפילה והעייפות וכו' למה שקורה איתך באותו רגע יכול להתאים לכל מיני מחלות סטייל מחלת הנשיקה או מחלת העייפות הכרונית וכו'. אז אישית הייתי מתחילה בבדיקות רפואיות לשלול סיבה מהסוג הזה. רק בשלב שני הייתי פונה לפסיכולוג.
לצפיה ב-'היי.'
היי.
06/12/2018 | 12:00
102
את מספרת שאת מסתגרת בתוכך כשאת בחברה. האם גם כשאת עם בן זוגך או עם משפחתך הקרובה את סגורה? או שזה כשאת עם אנשים שאת לא מכירה? כי אם כן, זו בעיה לא רק שלך. כל אחד יכול להיות מסוגר, במידה זו או אחרת, בין אנשים שאינו
מכיר. 
אמרת לשאול שאלות. אז אולי תואילי לענות ואולי אפשר למצוא פתרון, לפני שאת רצה לפסיכולוג.
לצפיה ב-'זה לא נשמע כמו חרדה חברתית'
זה לא נשמע כמו חרדה חברתית
11/12/2018 | 15:53
84
כי בחרה חברתית מרגישים פחד וחרדה ממצבים חברתיים. זה נשמע כמו הפרעת ניתוק ריגשית. 
בסך הכל התחושה הזאת מתבססת על דבר טוב, כי הניתוק מאשפר להגיב בצורה רגועה במצבים טעונים חברתית או ריגשית ולהגן על עצמך נפשית מפני מצבים ריגשיים קיצוניים. זו הופכת להיות בעיה רק אם התגובה הזאת קורת גם במצבים "רגילים" כלומר לא טעונים ריגשית. וגורמת לך להימנע מסוטאציות ומפגשים עם אנשים אחרים.  הטענה היא שהניתוק הריגשי נגרם מטראומה נפשית .אז כמובן שהתשובה היא טיפול.  
לצפיה ב-'חרדה בכלל וחרדה במצב מסוים '
חרדה בכלל וחרדה במצב מסוים
22/12/2018 | 19:00
62
 חרדה יכולה להיות תלויה בגורם גופני או בהרגל נרכש מתפתח.
אנשים נולדים במהות פנימית שונה ועל מהות זו מפתחים הרגלים התנהגותיים
בעקבות השפעות חיצוניות מאירועים והפרשנות המתלווה להן.
רופא יכולת לתת לך כדור שלא יפתור אלא יחליש את התופעה אך לזמן מוגבל.
כדי שנהלי את החולשה הזו מתוך הפנימיות שלך וזה כוח לתמיד,
את יכולה לפנות לטיפול או לאימון. לדעתי עדיף אימון
ובתוך נושא האימון,  אימון בשיטה רגשית.
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:19
10
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה
 
 
על האירוח
 
טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.
 
 
על המתארח
 
אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.
 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'התלבטות לגבי ערכים '
התלבטות לגבי ערכים
14/10/2018 | 00:32
12
497
שלום , 
התחלתי לצאת עם מישהו חדש, הוא סיפר לי שקנה לעצמו שעון שעלה 3000 שח , תכלס זה מוזר אבל המידע הזה קצת הטריד אותי. כאילו אני בחיים לא הייתי משקיעה כזה סכום בכולה משהו חיצוני. לא יודעת זה אומר שהערכים שלנו כ'כ שונים ? זה סימן לא טוב ? מה דעתכם ....?
לצפיה ב-'לפסול מישהו בגלל שעון? לאן הגענו?'
לפסול מישהו בגלל שעון? לאן הגענו?
14/10/2018 | 06:43
219
תראי מה זה - את טוענת שמשהו חיצוני הוא חסר משמעות, ואז פוסלת אותו על משהו חיצוני...
חוץ מזה, מעניין לך איתו? נעים בחברתו? את נמשכת אליו?
אם כן, אז מה עניין השעון?
ואם לא, אז השעון הוא יופי של תירוץ לחתוך ממנו...
לצפיה ב-'מה זאת אומרת משהו חיצוני?'
מה זאת אומרת משהו חיצוני?
15/10/2018 | 11:59
175
את קונה רק דברים פנימיים יקרים? מה, כאילו קיסמי אוזניים וכאלה? 
לצפיה ב-'יכול להיות שבאופן יחסי יש לו יותר כסף'
יכול להיות שבאופן יחסי יש לו יותר כסף
15/10/2018 | 16:52
152
ואין לזה קשר לערכים .. .
לצפיה ב-'אני בטוחה שיש בו הרבה מעבר ל-3000 ש"ח על שעון'
אני בטוחה שיש בו הרבה מעבר ל-3000 ש"ח על שעון
17/10/2018 | 11:15
142
המשפט "כל אחד הוא עולם ומלואו" מתאים כאן, כי הבחור הזה הוא הרבה יותר מ3000 ש"ח על שעון, אולי יש סיבה או סיפור מאחורי ההשקעה, אולי מתכנן להוריש אותו לדורי דורות, אולי יש לו סנטימנטים מיוחדים לשעון, הנקודה היא שלא הייתי פוסלת אותו בשל העובדה הזו, שבעיניי לאו דווקא משליכה על הערכים שלו. צריך ללמוד להכיר מעבר להכרות שטחית של פגישה או שתיים... את צודקת בזה שסל ערכים בסיסי דומה אצל בני הזוג הוא חשוב אך לא על סמך שעון הייתי מתיימרת להעיד עליו...
לצפיה ב-'אם זה יעזור לך אז שתדעי ש-3,000 ₪ זה נחשב לשעון '
אם זה יעזור לך אז שתדעי ש-3,000 ₪ זה נחשב לשעון
18/10/2018 | 07:12
178
זול , יש שעונים שעולים עשרות ומאות אלפי ₪....

ויש הרבה שקונים אותם....אחרת לא היו מייצרים אותם ..

לצפיה ב-'דעתי'
דעתי
18/10/2018 | 14:36
131
שאת פשוט לא טחונה בכסף כפי שהוא, זה הכל
מי שיש לו כסף, הרבה כסף, מתנהל ומסתכל אחרת לגמרי על כסף מאשר "מעמד הביניים הקורס תחת הנטל" ומטה.
 
תנסי לדמיין לך עולם שבאמת כסף הוא לא בעיה בשבילך.
לא זכית ב 50 מליון בלוטו, אבל נניח ההכנסה החודשית שלך למשל מעל 20000 שקל נטו לחודש, ככה חודש אחרי חודש, שנים.
אז 3000 שקל להוצאה חד פעמית בשביל שעון זה בטל בשישים, לא? אז למה לא?
שהוא קונה שעון כזה הוא לא חושב על עניי עירו ובצדק.
הוא לא צריך לחשוב איזו הוצאה כלכלית זה וכמה "קניות" אפשר לעשות עם 3000 שקל.
הוא עושה את זה מהיכולות הכלכליות שלו וסבבה.
לצפיה ב-'אולי הוא מחזיק בערך לא פחות טוב-'
אולי הוא מחזיק בערך לא פחות טוב-
21/10/2018 | 09:15
131
לקנות דברים איכותיים, שיחזיקו מעמד לאורך זמן.
3000 ש"ח אלה ממש לא שעוני השופוני.
לצפיה ב-'תלוי'
תלוי
27/10/2018 | 15:00
101
אם מישהו היה מספר לי שהוא קנה משהו בהרבה כסף כדי לנסות להרשים אותי, הייתי מוחמאת מהכוונה לנסות להרשים אותי (שזה חשוב לו לנסות לעשות עליי רושם), אבל חושבת שהוא עדיין לא קלע למה שמרשים אותי באמת כי הוא לא מכיר אותי מספיק טוב עדיין. 
אם, לעומת זאת, הוא היה קונה לי משהו בהרבה כסף....אם זה משהו שהיה חשוב לי, אז בהחלט הייתי מתרשמת.
לסיכום: מישהו שמוכן לבזבז על עצמו הרבה כסף- לא מרשים. מישהו שמוכן לבזבז עליי הרבה כסף- כן מרשים. תחכי ותראי. 
לצפיה ב-'השאלה כמובן היא למה להגיד ?'
השאלה כמובן היא למה להגיד ?
28/11/2018 | 15:02
67
באם זה חלק מהשיחה, הכול בסדר.
________________________________________________________
 
דרך אגב, באם הוא הולך עם שעון שעולה 30,000 ש"ח, מה זה אומר עליו ?
 
 
לצפיה ב-'לא הייתי פוסלת'
לא הייתי פוסלת
25/02/2019 | 12:32
22
יכול להיות שהוא אוהב להשקיע בעצמו אין בה משהו רע לדעתי...
לצפיה ב-'כל אחד בוחר במה להשקיע את כספו.'
כל אחד בוחר במה להשקיע את כספו.
15/04/2019 | 18:17
7
הבחור לא חייב להיות אמיד כדי להוציא 3000 ש"ח על שעון, ולא ברור למה זה נראה לך מאוד מוזר.
ואנשים שמוציאים סכומים דומים על מכשיר טלפון גם נראים לך מוזרים?
ולרוב מכשיר טלפון יוחלף מהר יותר מאשר שעון יד.
ונשים / גברים שמוציאים סכומי עתק על תכשיטים, נעליים- מגפיים ביגוד ממותג...
 
כל אחד בוחר כיצד להשקיע את כספו, וכל עוד ההוצאה על מותרות לא באה על חשבון דברים הכרחיים, אני לא רואה כל בעיה עם זה.
לצפיה ב-'זה לא שעון יקר ! שעון יקר עולה 10,000 ש"ח ויותר !'
זה לא שעון יקר ! שעון יקר עולה 10,000 ש"ח ויותר !
02/05/2019 | 13:18
4
כל הכבוד לו שקנה שעון יפה ואיכותי במחיר סביר לשעונים מהסוג הזה.
את פשוט לא בעניינים ומתחילה לחפור על שטות של ילדה בת 15 !
לצפיה ב-'ללכת עם להרגיש בלי'
ללכת עם להרגיש בלי
14/09/2018 | 22:40
12
1521
חדשה בפורום הזה (אם כי לא בתפוז,
לאחרונה אני ובעלי הפרדנו כוחות והוא עזב את הבית לטובת מגורים ביחידת דיור צמודה. אציין שהרקע לפרידה היא הקושי של ובתפקוד יומיומי ודכאון עמוק שאינו מצליח ממנו - כבר 4 שנים. האוריה הלא נעימה שהוא משרה בבית וחוסר היכולת שלו להתקדם בחייו. המורכבות שלנו כמשפחה היא גדולה עם ילדים עם צרכים מיוחדים ברקע, והאתגרים בהתאם גדולים מאוד. אין לנו בעיה כלכלית, ההיבט הזה מסודר. 
מה הבעיה? יש ביננו אהבה גדולה, כל אחד מאיתנו רוצה רק שיהיה טוב עבור השני, ומוכן לשחרר אותו מהקשר. כמו בשיר של יו2 - WITH OR WITHOUT YOU. אי אפשר יחד ועם זאת מתקשים להתרחק. 
שאלה - נראה לכם שאפשר לקיים זוגיות מרוחקת ופתוחה: שכל אחד יהיה בבית שלו, בלי חובה לקיים מפגשים אלא אם רוצים? כמו פרק ב'?
יעבוד או לא יעבוד? 
 
 
 
לצפיה ב-'לי זה לא נראה אפשרי, בטח לא מתכון לאושר.'
לי זה לא נראה אפשרי, בטח לא מתכון לאושר.
15/09/2018 | 16:05
397
 
אבל תנסי, אולי לך זה כן מתאים ויש מצב שאני טועה.
לצפיה ב-'השאלה היא..'
השאלה היא..
15/09/2018 | 20:04
375
השאלות שאת מעלה, הם חששות שלך בנוגע למעבר שלו? או שהפרדת כוחות זו הסכמה לפרדה בה כל אחד ממשיך בחייו בנפרד? מה הסיבה לדיכאון?
 
לצפיה ב-'הוא מקבל טיפול כלשהו לדכאון?'
הוא מקבל טיפול כלשהו לדכאון?
16/09/2018 | 15:53
152
לצפיה ב-'שלום'
שלום
17/09/2018 | 17:29
256
אני מאמין שכל זמן שהאנשים אוהבים כבני אדם, אפשר למצוא חיבור שייצור קשר. על הבעיות הטכניות אפשר להתגבר ביחד. משמעות האהבה גם לדאוג ולעזור.
 
לצפיה ב-'מה הבעייה לנסות ולראות אם זה עובד? '
מה הבעייה לנסות ולראות אם זה עובד?
21/09/2018 | 13:36
227
להערכתי זה לא יעבוד אבל מה הבעייה לנסות? לא יעבוד כי אין כללים ברורים לסיטואציה בה נמצאים ולסוג הקשר הזה, וזאת רק שאלה של זמן עד שאחד ממכם יפרש את מערכת היחסים הזאת שונה מהשני, השני ייעלב או יתאכזב או יתעצבן או הכל ביחד, וזה יגמר בבום גדול.

מעבר לכך יש למצב הזה שכבר יצרתם השלכות משפטיות, אם וכאשר תחליטו להתגרש. אני מאד מאד מאד ממליץ לכם לשבת עם עו"ד שעוסק בדיני משפחה כדי לראות איפה אתם עומדים מבחינה משפטית, ואולי גם לחתום על מסמך שמבהיר את הסטטוס, נדמה לי שקוראים לזה פרידה מותנית או פרידה בהסכמה ללא גירושין, משהו כזה.

לצפיה ב-'לא הבנתי במה המצב החדש ישפר את החיים שלו/שלך?'
לא הבנתי במה המצב החדש ישפר את החיים שלו/שלך?
21/09/2018 | 22:11
198
או שאת כבר לא רוצה אותו כבן זוג? למרות האהבה.

את "מאשימה" אותו באי תפקוד בבית. אוקי. עכשיו הוא לא בבית והתוצר של האי תפקוד (שהוא לא עושה כנראה כלום) יישמר כי עכשיו פיזית הוא לא בבית.

למצב הנפשי שלו, זה בטח לא יעזור אני מניח. או שאת רוצה שזה יגרום לו לקחת את עצמו בידיים וזה סוג של ענישה/למידת לקח/אמירה שלך שככה הוא לא נשאר איתך (סוג של איום)?
לצפיה ב-'על השאלה הזו רק אתם יכולים לענות'
על השאלה הזו רק אתם יכולים לענות
21/09/2018 | 23:05
189
אם אתם אוהבים זה את זו תמיד אפשר לתת מרחב אחד לשניה ולתקופה הנראית לכם כנכונה ואז לראות הלאה מהדברים אני יכול להבין שאולי הוא זקוק קצת למנוחה על מנת שיוכל לצאת מהדכאון שבו הוא נמצא אולי המצב הנוכחי קשה לו מדיי  אז מאוד ייתכן שחופשה לבד איפהשהוא תעזור לו בזה?
לצפיה ב-'לא יעבוד'
לא יעבוד
24/09/2018 | 00:21
138
בגלל חוסר התפקוד שלו את עדיין מטפלת בו למרות שאתם כבר לא גרים ביחד, התלות שלו בך שואפת ממך את כל האנרגיות וזה רק עניין של זמן עד שיגמרו לך הכוחות ולא תהיי מסוגלת עוד לדאוג לו ואפילו לא לסבול את נוכחותו כשאת מגיעה אליו.
 
בעלך זקוק לטיפול נפשי אינטנסיבי כדי שיוכל לחזור לתפקד ולצאת מהדיכאון, ברור שאם הוא לא מתפקד את זו שעושה הכל במקומו וזה לא יוכל להימשך כך לטווח ארוך. קחי את העניינים בידיים ולחצי עליו לקבל טיפול נפשי, אל תתני לעצמך להפוך לקורבן.
לצפיה ב-'כל אדם הוא יחיד ומיוחד מאוד ...'
כל אדם הוא יחיד ומיוחד מאוד ...
08/10/2018 | 12:11
55
השאלה היא כמובן איך זה עובד לכם.
_________________________________________________________
 
ברגע זה, אתם ממש, אבל ממש, לא מסולגים להיות ביחד - הסיבה לא חשובה.
 
מתוך המציאות הזאת יצמחו דברים, חלקם צפויים יותר וחלקם פחות, גם אתם תשתנו תוך כדאי.
 
בהצלחה בתהליך.
________________________________________________________
 
בייחס לבני זוג אחרים - הדבר צריך ליהות ברור מההתחלה שזאת מציאות קיימת.
 
לצפיה ב-'כמה הארות לכל המגיבים '
כמה הארות לכל המגיבים
02/12/2018 | 23:58
50
ראשית תודה, אני בדיליי ואפילו לא אופנתי ...
אחרי שקראתי את כל התגובות שלכם הבנתי,שוב, שאין תשובה אחת נכונה ולכל אחד מתאים הסדר אחר.  ממרחק הזמן ולאחר שההפרדה הזו שנמשכת כבר  כמה חודשים אני יכולה לומר שהכל באמת יכול להיות אולם דבר אחד לפחות הוא ודאי: מצב כזה יכול להיות זמני בלבד, רצוי נקוב בזמן עם תוחלת חיים קצרה עד כמה שניתן, עד שמביניפ כל אחד מה המטרה שלא ולאן פניו מועדות. אם היה  אפשר למצוא נקודות משיקות בדרכינו היו מנסים ומתאמצים להישאר יחד, אולם הכוונים כל כך שונים. ועצ זה שהדיכאון הוא כבר בן 4 שנים, ורק כעת הוא מסכים להכיר בו ולקבל טיפול אינטנסיבי.  השיקום לאחר זמן כה ארוך לא פשוט ודורש המון משאבי כוח - שאצל יכבר מדולדלים ואני חייבת למלא מחדש את המחסנים, למעני ולמען ילדיי שבעצמם מאותגרים עם לקויי תקשורת. 
צריכים להיות אנשיפ מסוג מאוד מיוחד כדי שסידור כזה יצליח, והסכמה מלאה ואף ענווה גדולה. כי גדולה הנטייה לשיפוטיות וצריך להיזהר מאוד.
באופן מעשי אומר שהחלטנו להמשיך לפרידה סופית עד מהלך של גירושין, הפרדנו חשבונות בנק, סיכמנו על חלוקת רכוש, הסדרים לגבי הילדים (צעירה בת 17), ונותר לנסח הסכם אצל עו"ד. הסידור יהיה בתוקף עד שיוכל לעמוד על רגליו אופן עצמאי ולכל המאוחר תוך 4 חודשים ימצא לעצמו דיור חליפי. הןא לא יקופח מבחינת חלוקת הרכוש, יהיה לו די לחיות ברווחה כלכלית. הןא רק צריך לבחור מה הוא רוצה, ועל זאת אני מקפידה - שתהיה לו האפשרות לבחור ולא לכפות עליו את דעתי. כאן גם הבעיה הוא לא מצליח לקבל החלטות ואז פונה אליי שאכוון אותו. אכן כוך הענין, אבל בהליכה זהירה מאמינה שנצלח את הפרידה בצורה טובה, חשוב לנו להישאר בקשר אחכ. 
 
לצפיה ב-'תובנות בדיעבד '
תובנות בדיעבד
13/04/2019 | 09:45
9
חצי שנה אחרי שכתבתי את הודעה וכבר יש התפתחויות בשטח, 
יכולה להגיד לכם בוודאות שהכל אפשרי - כל דבר ש 2 אנשים בוגרים מסכמים בינהם יכול לעבוד, כל עוד הם באים עם מלוא הכנות, הפתיחות והרצון לפתור דברים.
זה לגמרי לא פשוט -הרי לכל אחד יש המרחב האישי שלו, הקצב, הצרכים והמאווים שהוסתרו שנים ובבוא הזמן מציצים החוצה. וצריכים הרבה אורך רוח בהבנה שמדובר בתהליכים שצריכים להתבשל בקרב 2 הצדדים, להפעיל הרבה שיקול דעת, מעט התייעצות - כי בסופו של דבר למרות כל העצות הטבוות, אנחנו נשארים עם החיים שלנו לחיות אותם. אין מי שמכיר את עצמנו יותר טוב מאיתנו. 
עדכון מצב - אחרי 30 שנים של ביחד נדרשנו לכמה חודשים בנפרד כדי להבין מה טוב עבור כל אחד מאיתנו. הפרידה הזמנית הביאה  כל אחד מאיתנו לחשוב על עצמו ומה גורם לו שלווה ושקט, ובמקביל להבין עד כמה האושר והרווחה של השני חשוב לו. ודוקא מהמקום הזה  החלטנו לתת מרחב לכל אחד לממש את הצרכים שלו, להיפרד סופית ולהתגרש אחת מהשני. רוצים  להישאר בקשר חברי וזה יקרה רק בעת שכל אחד ימצא את השלווה שלו. אחרי 30 שנים וארועים מאוד סוערים בדרך (גידול 2 ילדים מיוחדים, הבעל עצמו שהפך להיות בעל צרכים מיוחדים), הבנו שהקצב שלנו לא מותאם, השאיפות לעתיד כבר לא זהות ואין לנו דרך לגשר על הפערים ביננו. אנחנו עדיין גרים יחד שאותו מתחם, ביחידות דיור נפרדות, אוכלים ארוחות משותפות עם הילדים מדי שבת שניה, אפילו חיתנו את בננו הבכור בחתונה מאושרת ושמחה. בקרוב אעבור לדירה ביישוב אחר ואז תחל ההפרדה אמיתית בחיים, הקשר שיישמר אבל מרחוק מתוך רצון ולא מתוך מחוייבות.
וכן זה מתכון מיוחד שעובד עבורנו - אין הבטחה שיעבוד עבור אחרים. עבורם יש מתכון מיוחד להם. 
 
לצפיה ב-'פיתרון אפשרי נוסף - שהבחור ילך לטיפול פסיכולוגי - אישית !'
פיתרון אפשרי נוסף - שהבחור ילך לטיפול פסיכולוגי - אישית !
02/05/2019 | 13:21
1

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ