לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1289312,893 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות

ברוכים הבאים לפורום "זוגיות"
רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות

רגע לפני שמתרווחים על הספה, שותים קפה ונהנים מהקריאה והכתיבה בפורומים.
יש מספר חוקים שחשוב לקרוא לפני שמתחילים לכתוב בפורום, על מנת שנשמור על מקום שנעים לכתוב בו והאווירה בו נעימה.

אין מקום לצורת התבטאות שמעכירה את האווירה- גולשים שיתייחסו בתגובתם לגופו של גולש ולא לתוכן ההודעה או יגיבו בצורה לא נעימה ופוגענית- הודעתם תימחק, על פי שיקול דעתה של המנהלת.

ביקורת על התנהלות הנהלת הפורום תועבר במערכת המסרים בלבד ולא תיכתב על גבי הפורום. מערכת המסרים של הנהלת הפורום פתוחה בפניכם בכל בעיה/בקשה.

אנא הקפידו על כתיבה תומכת, חברית וללא שימוש בקללות וביטויים שאינם נעימים.

תודה וגלישה מהנה ופורה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום

פורום "זוגיות" הנו בית לזוגות ללא ילדים וזוגות עם ילדים, וכן אנשים המחפשים אחר זוגיות, המעוניינים לשוחח ולדון  על נושאים הקשורים לזוגיות.
הפורום פתוח לכלל הגולשים,כל עוד שומרים על חוקי הפורום שיפורטו בהמשך ועל חוקי אתר "תפוז".

על מנת לשמור על אווירה נעימה בפורום,עלינו לשמור על כללי התנהגות הכרחיים:

תרבות דיון נאותה: הימנעו משימוש בשפה בוטה,זיכרו שיש מגוון רחב של גולשים עם נקודות מבט שונות וחשיבה שונה,ולא חייבים להיות בדיעה אחידה. קבלו וכבדו את הדיעות של אחרים. אפשר להתווכח ולדון, אבל אין להביע זלזול,שיפוטיות ותוקפנות כלפי שאר הגולשים בפורום. גולשים שלא ימלאו אחר כלל זה,הודעותם הפוגעות יימחקו והם יחסמו לאלתר.

אאוטינג- אאוטינג משמעותו פרסום מידע אישי על גולש/ת בפורום, כולל הבאת פרטים שלא נכתבו בפורום על מנת להתגרות. אין לפרסם תוכנם של מסרים פרטיים בפורום.

ביקורת לגבי ניהול הפורום- תיבת המסרים שלי פתוחה לפניכם בכל עת,מבטיחה להגיב בהקדם. במידה ויש בעיה כלשהי בפורום,או בעיה עם הניהול ניתן לפנות אליי ואל הנהלת הפורומים. אין לכתוב הודעות המעבירות ביקורת על הניהול בפורום. הודעות אלה ימחקו.

פרסום בפורום-אין לפרסם בפורום. הודעות פרסומיות ימחקו אלא אם באישור הנהלת הפורום.

שימרו על כללים אלו,ותהיה לנו אווירה נעימה ומעניינת בפורום. תודה.
המשך >>

לצפיה ב-'זוגיות או זוגיות מאושרת?'
זוגיות או זוגיות מאושרת?
15/01/2020 | 10:29
10
רוצים זוגיות? או שרוצים זוגיות מאושרת?
https://bit.ly/2FSOHVC
לצפיה ב-'עזרה מבחוץ?'
עזרה מבחוץ?
02/01/2020 | 09:55
37
מה דעתכם
שווה להעזר ב"מומחים"?
http://bit.ly/2tQ2gmb
לצפיה ב-'אמונה תקווה אהבה | דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן''
אמונה תקווה אהבה | דרמה מוסיקלית 'סיפורה של סייאושן'
02/01/2020 | 05:11
11

https://www.youtube.com/watch?v=rRjmPQ91fyA סייאושן הייתה משיחית טהורה וטובת לב שתמיד התייחסה לחבריה ביושר, אך אלו, כשהדברים נטו לטובתם, הפכו לאויביה. לאחר שחוותה טרגדיה כזאת, סייאושן נאלצה לנטוש את לבה הכנה ואת עקרונותיה משכבר. היא החלה לבגוד במצפונה הטוב ובנפשה הטובה, ושקעה בביצת עולם הרשע. כאשר היא איבדה את אצילותה ועלתה על דרך השחיתות המוסרית, היא נרמסה על ידי העולם ונמלאה צלקות ופצעים. היא הגיעה למבוי סתום, וברגע של ייאוש כאשר ויתרה כבר על כל תקווה, קריאתו הכנה של האל הכול יכול סוף כל סוף עוררה את לבה ונפשה של סייאושן...
לצפיה ב-'שאלת סקר'
שאלת סקר
26/12/2019 | 03:44
29

היי היה לכם  חבר מכר ידיד,שעזר תמך רגשית שיתף פוסטים פרגן השקיע מזמנו לבקר אותכם ללא כונה רומנטית,הבחור שלח לך 3 הודעות כמו חנוכה שמח  לך ולמשפחה ,או הודעת שאגיע ביום זה ובשעה הנל ,ואתם לא הגבתם להודעות ,הוא נפגע כי לא הגיע לו היחס הזה כשהוא איכפתי וכו.
ראוי לציין היחסים ללא רומנטיקה או סקס או בקשת סקס ממנה!

אך תגיבו שאתם רואים שהוא חסם אותכם ברשת?

תודה

לצפיה ב-'סיטואציות מוזרות עם אמא שלה'
סיטואציות מוזרות עם אמא שלה
20/12/2019 | 22:26
6
88
לאחרונה עברתי לגור עם חברה שלי בבית שלה, היא חיה עם אמה
ויש כל מיני סיטואציות מוזרות עם אמא שלה.. היא לא 100 אחוז בריאה בראש

נתחיל מזה שהיא חסר טאקט לחלוטין, מדברת ביותר מדי פתיחות, מתעניינת גם יותר מדי בי ובבת שלה במה אנחנו עושים.. כאילו שאין דיסטנס או שהיא לא יודעת את מקומה
זה ככה היה מהתחלה, אני גדול מהבת שלה בארבע שנים(אני 25 היא 21) וכבר איך שנכנסתי לבית היא 'נצמדה אליי' יותר מדי. חילקה לי מחמאות, ביקשה שאני אלך איתה כל פעם לסופר, ובכלל לא ממש הייתה נותנת לי מנוחה, תמיד אהבה לדבר הרבה והרגשתי כאילו היא מנסה להוציא ממני דברים
אחרי כמה זמן זה עבר לשיחות אינטימיות הזויות שהיא לא אמורה לעשות אותם איתי.. יש לה גם בן זוג שהיא יוצאת איתו(לא גרים ביחד) והיא מדברת איתי עליו ומבקשת עצות, ואומרת לי לא להתבייש לדבר איתה אם יש בעיות ביחסים ביני לבין הבת שלה אפילו בהקשר של מיניות. 
בקיצור כל מיני דברים שהיא לא אמורה לחלוק איתי איתם.. אמרתי לחברה שלי שהיא קצת חסרת טאקט בשביל לראות אם היא תמיד ככה, היא אמרה לי שזה נכון ושאני לא אדבר איתה על דברים שגורמים לי חוסר נעימות.. 

הבנתי את זה, למרות שאני לא אוהב טיפוסים שאוהבים לדבר הרבה ושנותנים הרגשה של חוסר נעימות, ובאמת שהנוכחות שלה ממש מעיקה עליי

אבל בשבוע האחרון היא ממש הגזימה.. זה התחיל מזה שהיא התחילה לדבר איתי וסיפרה לי על איזה אקט מיני שהיה לה עם הבן זוג שלה ושאלה אותי מה דעתי על זה, כמו כל פעם שהיא מדברת איתי על הנושאים האלו אני פשוט מחייך ולא ממש מוסיף במילים
כבר פעמיים השבוע היא התלוננה על זה שכואב לה הצוואר וביקשה ממני שאני אעשה לה מסאז' קל. היא ישבה עם הגב אליי, וכל פעם התקרבה אליי ממש עד כדי שהיא יושבת לי על הרגליים וכל פעם הייתי צריך להרחיק אותה ממני..
ובכלל עוד כל מיני דברים קטנים שמסמלים קרבה, אבל זה נראה כל כך לא אותנטי.. וכשאני היא וחברה שלי ביחד כמובן שהיא לא עושה את כל הדברים האלו

לא יודע מה לעשות, הנוכחות שלה ממש מציקה לי וזה נראה שהיא רוצה פשוט שאני אהיה איתה. אני ממש מעוניין לצאת משם עם חברה שלי אבל כרגע זה לא אופציה, ולספר לחברה שלי את כל הדברים האלו גם לא בא בחשבון כי היא עלולה להרגיש ממש בושה עם זה
אני די בטוח שאמא שלה צריכה איזה טיפול, מה אפשר לעשות במצב כזה?
לצפיה ב-'כלום'
כלום
21/12/2019 | 15:44
50
או שתעברו לגור ביחד במקום אחר, או שתעברו לגור בנפרד עד שתוכלו לגור ביחד, או שישאר כמו שהוא. 
לשלוח את אמא שלה לטיפול לא אופציה, אמא שלה אדם בוגר ואתה לא מחליט בשבילה.
להציע לאמא שלה ללכת לטיפול יכול להעליב ובצדק את אמא שלה שתעיף את שניכם מהבית
אז כלום בצעדים כן למתוח גבולות ביחסים כמו להגיד" לא מתאימה לי השיחה הזו" או לעבור למקום אחר בבית כשאתה מרגיש לא בנוח. 

לצפיה ב-'לפני שקופצים לזה שהיא לא בריאה בנפשה/ בראשה...'
לפני שקופצים לזה שהיא לא בריאה בנפשה/ בראשה...
24/12/2019 | 13:46
51
קודם כל שאפו לאמא שהכניסה אותה לביתה זה לא מובן מאליו, ויחד עם זאת למהלך הזה יש השלכות..
מן הסתם האמא לא תעבור משם כי זה הבית שלה.
רשמת שלצאת משם זו לא אופציה.
אז 2 אפשרויות:
1. לספוג את זה. 
2. לנסות לשנות את כללי המשחק. 
הנוכחות של האמא תמיד תהיה שם כי מן הסתם היא גרה, מה שכן ניתן אולי לשנות את נושאי השיחה ומה עושים בנוכחות עצמה. 
יכול להיות שזאת הדרך של האמא להתקרב אליך (גם אם זה לא נראה אותנטי) כי נראה שעיקר התקשורת שלכם זה שהיא מדברת על משהו שהיא חושבת שיעניין אותך (גם אם זה לא מעניין אותה, כי אם זה לא אותנטי כמו שציינת אז יכול להיות שהיא עושה את זה בכוח כי היא חושבת שזה מה שמעסיק גברים בני 25) ואתה מחייך ושותק וכך נוצר מעגל של חוסר נעימות.
אם זה ממש מפריע לך- שבור את המעגל. 
זה לא חייב להיעשות בצורה בוטה, השיח יכול להיות נעים ואחלה "תודה שאת מאפשרת לי להיות פה ואני שמח על כך ואני מרגיש שמאוד חשוב לך שאני ארגיש בבית והכי בנוח אבל לפעמים קצת קשה לי להיות אני כשעושים/ מדברים על א' ב' ג'.." 
נסה את זה, אין יותר מדי מה להפסיד, זה בסך הכל שיח בריא. 
אשמח לשמוע מה היה. 
המון בהצלחה! :) 
לצפיה ב-'פשוט להתרחק'
פשוט להתרחק
24/12/2019 | 16:11
34
היא מתחילה לדבר על דברים שאתה לא רוצה לשמוע - תתחיל להתעסק בנייד, תגיד שאתה צריך להתקשר ותתרחק משם, או שתצא מהבית, או שתגיד שאתה חייב לעשות משהו דחוף ותלך לחדר שלך. לא לתת לשיחה או לשום אקט מצידה להתחיל בכלל. בן אדם נורמלי אמור להבין מתישהו שלא רוצים לדבר איתו.  ואם היא לא מבינה, להמשיך להתרחק.
לצפיה ב-'מה פתאום לגור עם החברה בבית של אמא שלה?'
מה פתאום לגור עם החברה בבית של אמא שלה?
29/12/2019 | 10:07
32
זה מה שלא נורמלי. אם אין לכם איך לגור ביחד באופן עצמאי (בדירה בלי הורה של אף אחד מכם), אל תגורו יחד.
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/01/2020 | 00:19
19
אתה מתאר סיטואציות שהן לא נעימות. נסה לחשוב מה כן ניתן לעשות. מתי יוצא שאתה והאמא לבד בבית? האם אפשר לצמצם את המקרים האלו? האם אתה יכול להגיב אחרת במקום לחייך ולשתוק? אם קשה לך לומר לה במפורש להפסיק, אולי אפשר להגיד לה "אני לא מתעניין בנושאים האלו" או "לא מעוניין לדבר על זה". אמנם פסלת את הדיבור עם החברה שלך אבל האם אין סיכוי שהיא דווקא תוכל לסייע לך בתקשורת איתה?  
לצפיה ב-'אתה מתאר אירוע שם האימא של החברה שלך רוצה אותך...'
אתה מתאר אירוע שם האימא של החברה שלך רוצה אותך...
09/01/2020 | 18:08
17
אתה עסוק בלהסתיר את זה מהחברה שלך.

להבנתי בסוף אתה תיזרום עם הגברת - אם תישאר שם.

השאלה נישארת - למה אתה לא לוקח שליטה בחיים של עצמך ?

אישוניאיש.
שולט, כמעט.
לצפיה ב-'מחפש...'
מחפש...
15/12/2019 | 15:47
53
אני מחפש מישהי שאוהבת מגע ליטופים ופינוקים...וגם לצאת ביחד.
למי שמתאים תשלח הודעה לפרטי
לצפיה ב-'יאוש '
יאוש
14/12/2019 | 17:36
1
65
שבוע טוב
שמי א.מ ואני נשואה מזה 30 שנה.
אני נשואה + 3 ילדים וגם נכדים .
לצערי הרב בעלי נכה 75% עם בעיות של ריאות .
אני ובעלי חיים במנזר השתקנים , אבל לא מעוניינים להתגרש בגלל הילדים , בגלל הבית ובגלל כסף שאין הרבה
לפעמים גם בגלל לא להיות לבד .
לבעלי יש מיליון ואחד טענות על הכל מהכל .
ביום נישואים ה 25 לא היה כלום , אפילו לא יציאה אני ממש נעלבתי בכך .
לפני כחודש חגגנו 30 שנות נישואים , בהתחלה אמרתי לו שלא יוצאים אם אין תכנון .
הוא אמר בואי נינסע ונזרום . ישבנו במסעדה קפה קפה שהכל היה שם מזעזע.
אני קניתי לו שעון יד, כמובן שממנו לא קיבלתי כלום.
יש לציין כי לפני מספר שנים זה לא היה כך , היינו יוצאים , מבלים.
אם אני לא יוזמת אין כלום .
אני פשוט החלטתי עם עצמי שאני יותר לא יוזמת כלום .
היום הוא חוגג 61 , שוב אני לא יודעת מה לעשות .
יש לציין כי הילדים לא אוהבים את המצב הזה.
אני בעוד חודש וחצי טסה עם חברה ל15 יום לחו"ל כי איתו אי אפשר לטוס , הילדים שלי לא אהבו את זה .
אני ממש לא יודעת איך להתחיל לאן להמשיך
לצפיה ב-'באמת לא פשוט לחיות ככה'
באמת לא פשוט לחיות ככה
24/12/2019 | 16:18
31
לצאת לחו"ל עם חברה זה משהו מצויין שאת עושה וכדאי להמשיך עם זה למרות שהילדים לא אוהבים את זה. אין להם שום זכות להתערב בבחירות שלך. הם לא חיים את החיים שאת חיה.
לגבי בעלך, אם זה מאוד מפריע לך שאתם לא יוצאים יחד תנסי את ליזום ולא לצפות ממנו לכלום. ואם לא מפריע צריך לקבל את המצב. הפתרון היחיד זה להשקיע בעצמך בכל דרך: חוגים, לימודים, טיולים עם חברות או בקבוצות מאורגנות וכו'.
לצפיה ב-'מי הציל את הנישואים שלה?'
מי הציל את הנישואים שלה?
05/12/2019 | 06:01
70
בדיוק מלאו לה עשרים שנה. היה לה מראה חינני, והיא הייתה יפה כמו פרח, ומחזרים רבים חיזרו אחריה. אבל היא לא התייחסה לכל זה עד שיום אחד חברה שלה הזמינה אותה לצאת איתה, והיא פגשה במקרה את לין. גובהו של לין היה כמטר ושמונים, הוא היה נאה וגבוה והתנהג באופן מכובד. דיבורו היה שנון ובעל חוש הומור, והוא היה מסוגל לגרום לה להימשך אליו ברגע. וגם לין די התעניין בה. תוך זמן קצר שניהם התחילו לצאת יחד, ולאחר מספר חודשים הם התחתנו. לא עבר זמן רב ונולד להם ילד, וזה גרם לה להרגיש מבורכת מאוד.
לצפיה ב-'OFF TOPIC - התבגרות מינית תקינה'
OFF TOPIC - התבגרות מינית תקינה
01/12/2019 | 08:43
46

היי חברים!
נושא שלא קשור באופן ישיר לנושא הפורום אבל חשוב ביותר בעיני
אני עושה מחקר על תפיסת אינטימיות תקינה בקרב ילדים ונוער, והייתי שמחה אם תעזרו לי בתור הורים לילדים וגם בתור אנשים שגדלו להיות מי שהם היום, ותשתפו פעולה עם השאלון :

שאלון בנושא תפיסת אינטימיות תקינה בקרב מתבגרים

כמובן אנונימי לחלוטין!
אני מודה לכם מראש מאוד!!!

לצפיה ב-'אבנר נתניהו'
אבנר נתניהו
21/11/2019 | 20:50
4
121
היי 
לאחרונה אני ובן זוגי בחילוקי דעות מכיוון שהוא הצביע ביבי ואני כן
איך התגברתם על חילוקי דעות פוליטיות?
לצפיה ב-'כלל חשוב מאד בזוגיות'
כלל חשוב מאד בזוגיות
22/11/2019 | 19:58
85
אין מקום לפוליטיקה. ואם כן, לכבד דעה שונה. 
עדיף לפנות מקום לחיבוקים
לצפיה ב-'אם זה נורא חשוב לך'
אם זה נורא חשוב לך
02/12/2019 | 00:02
2
36
אל תצאי עם ליכודניק. ואם את בוחרת לצאת עם אחד, אין שום טעם להתעצבן מזה. 
לצפיה ב-'למה לא לצאת עם מישהו בגלל דעות פוליטיות?'
למה לא לצאת עם מישהו בגלל דעות פוליטיות?
03/12/2019 | 17:01
1
13
לצפיה ב-'כי צריך לרכוש כבוד לבנאדם '
כי צריך לרכוש כבוד לבנאדם
16/12/2019 | 21:55
26
ואיך אפשר לכבד מחרב דמוקרטיות גזען פאשיסט? 
לצפיה ב-'אהלן חברה לכל מי שמבין'
אהלן חברה לכל מי שמבין
20/11/2019 | 23:15
76
כל מי שחושב שהוא יודע משהו בזוגיות שיכנס לפה וינסה לראות 

תסתכלו תפנימו ותצפיצוו יאלל ה  שלא נישאר לבד 
לצפיה ב-'להזהר ולהזהיר'
להזהר ולהזהיר
06/11/2019 | 11:07
82

להזהר ולהזהיר ולשמור על עצמכם וכספכם!לא הופתעתי אבל ראבק לשלם סכומים כאילו על שידוך מה כמה הגזל וכבר יכול להיות מגעיל מאנשים רווקים שרק רוצים להכיר ולהיות נורמטיבים!
https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5619941,0...

לצפיה ב-'2019 - שיער ארוך לגברים? '
2019 - שיער ארוך לגברים?
04/11/2019 | 16:29
1
91
נשות הפורום היקרות - מה דעתכן על שיער ארוך לגברים (אורך כתף פלוס)?
הוספות, הסברים, פירוט והנמקה - יתקבלו בברכה

לצפיה ב-'עניין של טעם'
עניין של טעם
22/11/2019 | 19:56
35
אני אישית לא מתחברת לשיער ארוך אצל גברים אבל יש נשים שדווקא חושבות שזה סקסי וחתיכי.

תהיה אתה. הכי חשוב.
מקווה שעזרתי
לצפיה ב-'רוצה להפתיע את אישתי אבל קצת חושש'
רוצה להפתיע את אישתי אבל קצת חושש
18/08/2019 | 11:23
1
252
הי, אני בן 43 נשוי  מעל 15 שנה לאישה שאני מאוד אוהב,
אני רוצה ל"שחק" איתה קצת וחשבתי על לשלוח לה מיילים ארוטים אנונימים, בקטע של ליצור אולי עניין מכיוון אחר.

הקטע שאני חושש שאני אגלה שהיא תהיה יותר מדי בקטע של הדמות האנונימית ולא תשתף אותי.

דעתכם?
לצפיה ב-'שאתה טיפש?'
שאתה טיפש?
03/10/2019 | 00:15
121
שכל תינוק יודע שאי אפשר לאכול את העוגה ולהשאיר אותה שלמה.
לקנא בעצמך זה באמת חתיכת תסביך. 
לצפיה ב-'זוגיות ונישואין '
זוגיות ונישואין
16/08/2019 | 11:20
144
מצאתי אתר ממש מעולה בנושא של זוגיות ונישואין מומלץ מאוד להכנס ולקרוא 
לצפיה ב-'היא לא מאמינה לא בהתפתחות מקצועית ולא בהתפתחות אישית'
היא לא מאמינה לא בהתפתחות מקצועית ולא בהתפתחות אישית
24/07/2019 | 23:10
5
199
קשה לי להעריך את בת זוגי
אנחנו כבר נשואים הרבה זמן עם שלושה בנים. היא עושה הכל בבית בשמחה. אני לעולם לא עזרתי בעבודת הבית. הבית שלנו הכי נקי במדינה והכל מסודר למופת בזכותה. מאוד חשוב לה שאני אהיה מרוצה.

מצד שני, בניגוד אלי, היא לא מאמינה לא בהתפתחות מקצועית ולא בהתפתחות אישית. כל הזמן הפנוי שלה (הרבה זמן) הוא על ואתסאף (משפחתה וחברות), ויוטיוב (סדרות רומנטיות).

עזרה לילדים בלימודים מוטלת עליי (וזה ממש לא קל)

היא ממש לא חברתית. היא נהיית עצבנית ומתוחה אם אני מבקש שנבקר מכר או חבר. אני מוותר לה אבל עם הרגשה פנימית לא טובה.

משעמם לה לפעמים, ואני חוטף!

קשה לי איתה!
לצפיה ב-'כמה זמן המצב ככה?'
כמה זמן המצב ככה?
28/07/2019 | 10:17
1
116
היא התנהגה ככה גם לפני החתונה, הילדים או לפני כמה שנים טובות? או שאולי היה איזה משהו שגרם לה להיות כזאת?
ובנושא אחר, איך היא בדרך כלל עם דחיית סיפוקים וצורך בתגמולים? אני שואל כי בגדול מה שחצי מהדברים באינטרנט היום עושים זה לתת מענה לצרכים מאוד בסיסיים של אנשים. יכול להיות שאם היא תמצא מקום אחר לקבל את הדברים האלה היא תוכל להתנתק מכל ההרגלים שאתה מדבר עליהם.
לצפיה ב-'אישית וגם באופן כללי'
אישית וגם באופן כללי
06/08/2019 | 16:21
106
זה כשאני חושב על עצמי ולא מקשיב לאחר וכשהאחר נהיה שמרן מדי ולא מסכים לקבל.

מקווה שעניתי לכל אחד!
לצפיה ב-'אתם חייבים לשוחח על זה בצורה פתוחה'
אתם חייבים לשוחח על זה בצורה פתוחה
19/11/2019 | 16:20
1
22
אתם חייבים לשוחח על הנושא הזה
לצפיה ב-'אני ממליצה לך לטפל אצל שגית שלו '
אני ממליצה לך לטפל אצל שגית שלו
19/11/2019 | 16:22
10
לצפיה ב-'אולי ההגדרות שלכם ל'התפתחות' היא קצת שונה..'
אולי ההגדרות שלכם ל'התפתחות' היא קצת שונה..
24/12/2019 | 15:08
14
קודם כל המצב אליו הגעתם כנראה משרת אתכם איפשהו אם אתם נשואים הרבה זמן ונראה שאתה כן רואה את הפלוסים..
אולי התפתחות אישית מבחינתה זה התפתחות הבית משפחה וילדים וזה מה שחשוב לה? ואז נוצרת התנגשות בין 2 העולמות - אתה רואה התפתחות במה שקורה בחוץ והיא רואה התפתחות במה שקורה בפנים (השערה). 
חסר עוד קצת אינפורמציה בשביל לקבל את כל התמונה כמו : האם אתה בכל זאת הולך לבקר בלעדיה? או נשאר בבית? אם כן הולך - איך היא מגיבה? 
האם היא עצבנית ומתוחה רק שאתה רוצה לבקר מכר או חבר או בעוד מקרים? 

לצפיה ב-'בום! 1001 מכוניות!'
בום! 1001 מכוניות!
08/07/2019 | 21:00
115
היי, בייבי מכצנלסון 5, 6 או שבע! כמה מכוניות אני עוד צריך לנקות עד שתביני את הרמז ותצטרפי אלי לחגיגה כדי שאתחרמן עליך רצח כשאת מנקה איתי ביחד ואח"כ נעשה את זה סוער במיטה...

הדלק שלי לא נגמר, בייבי!
לצפיה ב-'חוזרים ונפרדים'
חוזרים ונפרדים
26/06/2019 | 11:13
1
253
שלום, הייתי רוצה לדעת עד כמה זה נחשב להתעלל בעצמך לעשות דבר כזה. אנחנו כמו ידידים מאוד קשה להיפרד לא מכירים שום דבר אחר. עדיים לפעמים מרגישים שמאוד אוהבים . קשה לדעת איך כל זה יגמר
לצפיה ב-'לא הולכים עם אנשים אחרים'
לא הולכים עם אנשים אחרים
26/06/2019 | 11:14
142
אולי. זה מה שאנחנו צריכים פשוט לא מסוגלים יותר מדי היינו לבד רק שנינו נתקענו ואיי ל
לצפיה ב-'שאלת סקר'
שאלת סקר
22/05/2019 | 09:12
2
217
מה עשית בחייך עם אישה ידידה שאתה מכבד וכו וכמובן עוזר כשצריך או מה שהיא צריכה כשהיא מבקשת ברשת ,ושאתה שואל מה שלומך  ולא מקבל תשובה ,אלא תגובות למה שאתה מפרסם או מגיב? 
חבר מהעבודה נכנס לסרטים בגלל בחורה.. 
לצפיה ב-'איזה סרט'
איזה סרט
22/05/2019 | 12:19
128
מוות בהמשכים? חחח
שישאל אולי אחרת...מה נשמע ? איךהמרגש ?
אולי באנגלית?
לצפיה ב-'עדיין אותה אחת?'
עדיין אותה אחת?
26/05/2019 | 17:56
224
היא לא באמת מעוניינת בקשר איתך. אתה מכוון לקשר חברי, והיא אפילו לא בעניין ידידותי. מבחינתה אתה מכר מנג'ס.
אם זו במקרה אחת חדשה, אז למה אתה תמיד מנסה להתחבר עם נשים בזוגיות? חפש חברים גברים, תתיידד עם רווקות. חלק גדול מהנשים שנמצאות בקשר מחייב, רואות ברווק שמתעקש לשלוח עוד ועוד הודעות, מישהו שמנסה לפרק להן את הזוגיות.
לצפיה ב-'מה לעשות עם קולגה לעבודה'
מה לעשות עם קולגה לעבודה
12/05/2019 | 22:10
3
327
שלום, היה פעם פורום אהבה אסורה, או משהו בשם דומה.

כרגע לא מוצא את הפורום, אבל אני רוצה בכל זאת לשפוך את אשר על ליבי. אני בן 39 ועובד במקום עבודה שלפני זמן מה הצטרפה מישהי בת 18. הצטרפויות של בני נוער לעבודה זה לא דבר חריג, ויחסי העבודה בין העובדים הם ללא דיסטנס כך שיש הרבה חברותא.

העניין שבדרך כלל הכל בסדר, אין לי משיכה לנשים אחרות שהיו בעבודה בתקופה שאני שם, גם אם הן ממש יפות או משדרות מיניות באמצעות לבוש והתנהגות.

אבל זאתי משהו מיוחד, כבר מהרגע הראשון שמתי לב למשהו אצלה. לא יודע מה. כשהגיע לראיון עבודה היה בה משהו שעורר תשומת לב. זה לא שהיא נכנסת לחדר ופתאום האור נדלק, זה משהו אחר.. אולי מן חוסר ביטחון כזה, אולי מופנמות. בדיוק כמו שלי, בדיוק כמוני.
מפה לשם, הזמן עבר והתוודינו זה לזו תוך כדי שיחות חולין. אני מקשקש עם כולן וכולם, ללא הבדל מין העובד. אבל איתה היה משהו אחר, מן חשיפה כזו שלי, שלה.

בואו נגיד ככה, אני נשוי כבר כמעט שנתיים ואשתי לא התעניינה בי כמו שהיא מתעניינת. אני גם אבא טרי עם תינוקת מהממת בת חודשיים. הנישואין האלו ידעו כעסים כאלו ואחרים, לא הייתי אומר משברים.. בעיקר חוסר תקשורת שגורמים לי לפעמים לתהות למה לא ידעתי יותר טוב להחליט.

נראה לי שבזמן העבודה אני כל הזמן מחפש את החברה שלה, כל הזמן דואג להיות איפה שהיא תוך מילוי המטלות שלי. היא מדי פעם מוצמדת אלי או לאחרים. כשהיא לא לידי זה נראה לי מוזר.. וזה רק משלב מסוים כי לפני כן זה פחות עניין אותי איפה היא או מה היא עושה. לא כמו עכשיו. לא כמו בשבוע האחרון.

נדמה לי שככל שאנחנו מדברים יותר, או דיברנו יותר, ככה חשתי כלפי יותר רגשות. הבעיה היא שאני לא יודע מה היא חושבת או מרגישה, יכול להיות שהיא לא רואה אותי יותר מקולגה. יכול להיות שהקצנתי קצת את הרגשות שלי - אם זה אפשרי. אני הוא מה שאני מרגיש.

כרגע היא עדיין בלימודים ובבגרויות ולכן היא לא נמצאת כל יום, מה שגורם לי להרהר עליה לא מעט..ולחזק את המשיכה הזו כלפיה. מה שגורם לי לסוג של מתח כאשר היא נמצאת, לנסות לקבוע ולהתקבע לע מה לשוחח, ואז.. אני חש תקוע כי פתאום אני כבר לא ספונטני..

ואני לא חושב שאני צריך לחוש כך כי אני נשוי למישהי אחרת ויש לי ילדה, ואיפשהו זה לא מתאים. מן הסתם. אך במערכת היחסים שלי עם אשתי, אל זכור לי שחשתי פרפרים בבטן או מתחים כאלו בתחילת הקשר ועד היום. לכן אני בטוח שמה שאני מרגיש כרגע כלפי אותה נערה זה לא יותר מהתאהבות, אבל זה קצת יותר מדי. ומזכיר לי נשכחות.. שבעבר הייתי חש תחושות דומות לנשים שהתאהבתי בהן ממבט ראשון או אחרי שיחה אחת, התאהבות חד צדדית שנמשכת גם שנים.. ושאין מקום לזוגוית אמיתית. חשבתי שעברתי את השלב הזה..

היום אני בן 39, עד לפני שש שנים לא היו לי מערכות יחסים אמיתיות או דו"צ. הייתי אדם שחי לעצמו בדי אורח חיים סגפני. לא הייתי יוצא הרבה פרט ללימודים וחבר או שניים. מערכת יחסים ראשונה בגיל 33 שנמשכה שנה וחצי והייתה די נוראית, ומערכת יחסים שנייה שממנה גם יצא חתונה וילדה. את הילדה אני מאוד אוהב, מאוהב, אהבת חיי. האישה- הרבה פחות. אבל לא חושב על גירושין בגלל הילדה ובגלל שכבר רכשנו נכס יחד.

לא יודע מה לעשות, חש מחנק מול אותה נערה.. כבר לא ספונטני מולה, מקובע, וכל הזמן חש מתח וצורך להיות בחברתה.

היא מבחינתה נערה עוקצנית כזו, לטעמי יפה, אך לטעמי גם עם ביטחון עצמי קצת נמוך. חיננית כזו עם קסם כזה שלא בטוח שכל אחד רואה. אחרים אומרים שקשה להם עם העוקצנות. היא ילדונת כזו.. יכולה להיות בת שלי.. לפעמים נראה לי שככה אני רואה את הדברים, או כמו אחות קטנה שאין לי כי אנחנו 4 בנים. היא קוראת לי אח.. אבל מחבקת כמעט רק אותי כשהיא מגיעה לעבודה או כשמסתיימת העבודה. נוצר איזה חיבור, אולי מיני. משהו בתוכי יודע שזה לא יהיה נכון לשכב או להגיע למצב כזה, אבל משהו בתוכי רוצה את זה.

לא יודע מה לעשות.
לצפיה ב-'זה לא נשמע לך קצת הזוי לכתוב "כרגע היא עדיין בלימודים '
זה לא נשמע לך קצת הזוי לכתוב "כרגע היא עדיין בלימודים
13/05/2019 | 10:24
190
ובבגרויות ולכן לא נמצאת כל יום"? היא ילדה (אתה בעצמך מדבר על "בני נוער" בהתייחסות אליה, ואומר שהיא יכולה להיות בת שלך - וזה נכון)! ואתה בן 39! לדעתי מה שאתה צריך לעשות זה להתאפס על עצמך ולשכוח ממנה - זה על גבול הפדופיליה, ולא משנה שהיא כבר בת 18 (אם בכלל זה נכון). לא הייתי רוצה להיות במקומה. ממש סיטואציה לא נעימה עבורה. הייתי אומרת אפילו "איכס". (ולא משנה אם מדובר באישה מבוגרת ונער או בגבר מבוגר ונערה. זה גם לא עניין של פער הגילאים - אם הייתם בני 50 ו-29 זה היה סביר. העניין הוא שהיא עדיין נערה, וזה ממש לא לעניין).
לצפיה ב-'http://bit.ly/2tQ2gmb'
http://bit.ly/2tQ2gmb
24/12/2019 | 20:16
8
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
04/01/2020 | 00:34
4
זו באמת תחושה לא פשוטה. האופן שבו תיארת את המצב מראה על כך שיש בך אומץ ואינטליגנציה. אתה רואה את הסיטואציה מנקודות מבט שונות ונראה שיש לך יכולת לבדוק את המחשבות שלך ולשקול את צעדיך. נראה שאתה מאוד ביקורתי כלפי ה"התאהבות שלך", אך גם אם רק בגיל מאוחר התחלת מערכות יחסים זה לא אומר שלא ניתן "להידלק" על אנשים, גם אם אתה במערכת יחסים. ההתאהבות הזו הופכת למעיקה ברגע שנתת לכך משמעות של חוסר בתוך מערכת היחסים שלך. הגיוני שתרצה למלא את החוסר בחוץ אם בתוך ביתך אתה לא מרגיש מענה לצרכים שלך. אך השאלה היא: האם באמת אשתך לא עונה לצרכים שלך? האם אתה באמת צריך לחוש "פרפרים בבטן"? האם זה דווקא לטובה שהכרת את הבחורה הזו, כי היא נותנת לך "קריאת השכמה" לגבי מערכת היחסים שלך? האם זה יהיה טוב לנסות לפתח מערכת יחסים עם הבחורה הזו? מה יכול לקרות? האם זה כדאי? אין כאן תשובות נכונות או לא נכונות. אלה נקודות למחשבה שבתקווה, יוכלו לסייע לך להתמודד עם המצב. בהצלחה!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –
כהן, דקר, פקס וברוש - משרד עורכי דין
כהן, דקר, פקס, ברוש –

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה