לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1042510,425 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו
לפורום אובדן הריון תמיכה לפורום הורות לאחר אובדן
המשך >>

לצפיה ב-'עוד צעד בדרך '
עוד צעד בדרך
04/11/2019 | 19:40
1
201
עשינו היום סקירה שנייה. תודה תודה תודה על כל איבר ואיבר שיש. תודה על עוד אוויר לנשימה בדרך הארוכה, המתוחה והטעונה אך המרגשת הזו. ממשיכים לקוות לטוב.
לצפיה ב-'ואו! מרגש! ואכן- תודה. כתבת מקסים. ממשיכה לקוות לטוב איתך. '
ואו! מרגש! ואכן- תודה. כתבת מקסים. ממשיכה לקוות לטוב איתך.
05/11/2019 | 08:03
25
לצפיה ב-'משתפת'
משתפת
27/10/2019 | 23:49
3
272
1
עוד מעט שמיני, בשעה טובה, תנועות ברורות, בדיקות צפופות ממש עכשיו אחרי החגים כי אני גם הריון בסיכון וגם שכחתי לעשות העמסת סוכר.
בחיים האישיים בלגן אטומי, חמותי אחרי נפילה קשה וניתוח, רוב החגים הייתי אצלם בבית לבד עם הילדים והבטן, כי בעלי (בן יחיד) וחמי היו איתה מסביב לשעון. חזרתי הביתה ישר לתוך השיפוצים..... הבית הפוך, אני משקיעה בו המון אבל זה פשוט לא נגמר ואנחנו רק באמצע הדרך, ממש מקווה שנספיק עד הלידה.
חוץ מעומס הפיזי שמקשה, מאושרת ומברכת מדי יום על המתנה העצומה הזו שקיבלתי. לא משתפת אף אחד בחרדות כי לא חושבת שמישהו יכול להבין. בודקת מדי פעם באיזה שלב אני. לא התקנתי שום אפליקציה. לא גיליתי את התל"מ לאף אדם בעולם (כולל בעלי), זוכרת את סימון כל רגע, ומתפללת לסיים בידיים מלאות את ההריון הארוך הזה (הוא מרגיש ארוך יותר מהריונות אחרים משום מה).
לצפיה ב-'תמיד נעים לשמוע ממך '
תמיד נעים לשמוע ממך
28/10/2019 | 07:39
1
95
מקווה שהדברים מסביב יירגעו, יתאזנו, יסתיימו ויאפשרו לך את השלווה וההתרגשות לקראת הלידה הקרובה. התחברתי ללא מעט ממה שכתבת. מי ייתן ונשמע בשורות טובות ממך בקרוב, בתאריך לא ידוע ;)
לצפיה ב-'תודה יקרה'
תודה יקרה
28/10/2019 | 23:40
91
ועכשיו אני גם צריכה להכניס את יעלי לגן, גם זה לא קל לי. אבל לא רואה את עצמי עם שניים בבית. נראה לי שתורו הגיע. ושירה - כן, משפצים תוך כדי מגורים. לא לבעלות לב חלש.....
לצפיה ב-'תודה על העדכונים-'
תודה על העדכונים-
28/10/2019 | 08:36
107
אכן נשמע עמוס עמוס עמוס. 
אתם עושים שיפוצים תוך כדי מגורים בדירה?! נשמע בלתי אפשרי!
לגבי אפליקציות- אני כנראה כבר ממש לא מעודכנת...מה זה? על מה מדובר? משהו שנועד לספור זמנים בין צירים? (עברתי 3 קיסריים ואין לי טלפון חכם, אז אני באמת לא יודעת על מה מדובר).
מקווה שעיקר הבאלגן הנוכחי ירגע עד הלידה, כדי שתוכלי לפנות זמן ואנרגיה וכוחות לבאלגן של אחרי הלידה:)

שירה דוד 
 ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז. 
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

לצפיה ב-'די נשבר לי'
די נשבר לי
24/10/2019 | 08:51
9
242
טוב נמאס לי כבר להמתין, אני יודעת שעברו רק שבועיים עם חגים אבל אני רוצה את התוצאות של הציפ, אני תקועה במקום בצורה שהצלחתי להימנע ממנה רוב ההריון הזה אבל נשברתי אני צריכה לדעת אם ההריון הזה ממשיך או לא.  
אני לא יודעת למה כתבתי אני לא צריכה שיגידו לי שיהיה בסדר, זה לא עוזר אין לי שום שליטה על התוצאה, גם בפעם הקודמת הייתי בטוחה שהכל בסדר והתבדתי.
עם מה שלא יהיה בהמשך אני יכולה להתמודד אבל החוסר וודאות מטריף אותי,  אני צריכה שההמתנה הזאת תסתיים.
לצפיה ב-'כל כך מבינה אותך'
כל כך מבינה אותך
24/10/2019 | 09:09
2
74
אני גם הייתי במתח עצום... איפה עשית את הבדיקה?
הכל תלוי בקצב הגדילה של התאים- אם צמחו מהר יכול להיות שיהיו לך תוצאות כבר בימים הקרובים. אליי התקשרו אחריי שבועיים.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אסותא'
אסותא
24/10/2019 | 09:29
1
74
הבעיה שהיו גם חגים בדרך ואין לי מושג כמה זה משפיע
לצפיה ב-'לא אמור להיות מושפע'
לא אמור להיות מושפע
24/10/2019 | 10:41
53
אם התאים צמחו- יש תוצאות.
מהמזכירה זה רק דורש להרים טלפון...
אני גם עשיתי באסותא.
לצפיה ב-'אין דבר יותר מטריף מחוסר וודאות '
אין דבר יותר מטריף מחוסר וודאות
24/10/2019 | 13:32
66
נשמע מורט עצבים. שולחת חיבוק גדול, כמובן עם תקווה רבה שהכל בסדר.
לצפיה ב-'אפשר להבין בהחלט...'
אפשר להבין בהחלט...
25/10/2019 | 08:19
52
ההמתנה היא מורטת עצבים תמיד, ועוד יותר פי מאה- בעקבות אובדן ההריון והגילוי הכל כך כואב ונוראי בהריון הקודם שקרה בעקבות הבדיקה. 
את נורמלית:) 
אז אני לא אגיד לך שיהיה בסדר, אבל אני אגיד שאני מקווה שיהיה בסדר. 

תחזיקי מעמד וכמובן תעדכני אותנו,
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'התקשרו והכל תקין!'
התקשרו והכל תקין!
28/10/2019 | 11:07
3
100
התחלתי לבכות מהקלה והתקשרתי לבנזוג בוכה,  מסכן הוא נבהל
לצפיה ב-'יופי יופי יופי!! '
יופי יופי יופי!!
28/10/2019 | 11:51
47
אני כבר יומיים מציצה לראות אם עדכנת משהו.
וואו, בטח איזו תחושת הקלה אדירה עבורך.
שמכאן ואילך ימשיך תקין ומשעמם.
לצפיה ב-'יופי! נפלא! '
יופי! נפלא!
28/10/2019 | 13:35
16
לצפיה ב-'אני כל כך כל כך שמחה לשמוע'
אני כל כך כל כך שמחה לשמוע
28/10/2019 | 23:36
57
בידיים מלאות, אמן !
לצפיה ב-'בטא נמוכה'
בטא נמוכה
10/10/2019 | 15:50
5
163
איחור של שבוע וחצי, 2 בדיקות הריון חיוביות. כל כך פחדתי לעשות בדיקת דם וכנראה שצדקתי.... בטא 27. בהריון האחרון שנפל בזמן הזה היתה בטא של 212. בא לי לבכות... חבל שעשיתי בדיקת דם.
לצפיה ב-'אולי ביוץ מאוחר '
אולי ביוץ מאוחר
10/10/2019 | 15:57
61
ובעצם את בכלל ביום ביוץ מוקדם? זה יכול לקרות..
לצפיה ב-'יש עדכונים?- '
יש עדכונים?-
14/10/2019 | 17:21
3
66

האמת היא שאני לא מבינה כל כך למה בנות רצות לעשות בדיקות בטא, אלא אם כן זה בהמלצת הרופא/ה. וגם- לא כל כך מבינה למה רופאים כל הזמן ממליצים לעשות בדיקת בטא, אלא אם כן ההריון הוא תוצאה של טיפולים.
אם ההריון מושג בדרך טבעית, אני חושבת שעדיף לבצע בדיקה ביתית מאיחור של מספר ימים, ולחכות. 
בדיקות בטא מרובות בעיניי עלולות להלחיץ עוד יותר. הכפיל? לא הכפיל? הכפיל פי אחת וחצי? הכפיל פי 2? מספיק? לא מספיק?.....
ואני כותבת את זה בתור מי שלא עשתה בדיקות בטא כמעט בכלל. אולי פעם אחת, וגם זה לא בטוח. 

אנא עדכני. 
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'אצלי '
אצלי
14/10/2019 | 19:22
2
107
בהריון הראשון עשיתי אחת בהפניית הרופא משפחה, שהייתה מעל 1000 וזהו (מבחינת הרופא זה אינדיקציה להריון, הם לא ממש מסתכלים על הביתיות ... אני זוכרת שבשיא ההתלהבות שלי שמתי לו בפנים את התמונה של הבדיקה הביתית בטלפון, זה לא עניין אותו בכלל :))
בכל אופן, אז בכלל לא חשבתי על הכפלה.
בהריון שבא אחר כך התבקשתי לבדוק בטא בגלל שהיה חשד לאי תקינות (ואכן בסוף היה חוץ רחמי), ומאז בודקת וגם הכפלות כי זה סימן ראשון לחוץ רחמי.

למינימי, אם התאריך של האיחור מדויק, זה באמת מבאס. מקווה עבורך להמשך תקין, עדכני אותנו
לצפיה ב-'ולעומת זאת- הרופאה שלי לא שלחה אותי לבדיקות בטא, ובצדק. '
ולעומת זאת- הרופאה שלי לא שלחה אותי לבדיקות בטא, ובצדק.
14/10/2019 | 23:38
1
27
לצפיה ב-'זה עניין של גישות רפואיות וגם של צורך כזה או אחר. '
זה עניין של גישות רפואיות וגם של צורך כזה או אחר.
14/10/2019 | 23:39
9
לצפיה ב-'משתפת'
משתפת
09/10/2019 | 22:03
2
188
על המטוס בדרך לתל אביב לדיקור מי שפיר מחר. אני קצת לחוצה, לא מהדיקור אלא מהעובדה שבפעם הקודמת זאת היתה הבדיקה ששינתה הכל
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה רבה!! אנא עדכני. '
שיהיה בהצלחה רבה!! אנא עדכני.
10/10/2019 | 08:00
22
לצפיה ב-'בהצלחה! '
בהצלחה!
10/10/2019 | 08:14
52
מחזיקה לך אצבעות, חזק חזק
לצפיה ב-'אפשר לשתף? '
אפשר לשתף?
07/10/2019 | 20:35
2
195
10.10 הולך ומתקרב
זה היה התל״מ של ההריון האחרון. שהפסיק בשבוע 14. הדחקתי את המחשבה על התאריך, רוצה להישאר בהתרגשות ובמחשבות על ההריון הנוכחי, להמשיך להיות בתקווה, אבל שמה לב שבימים האחרונים זה מתגנב, פתאום שומעת על יולדות או כאלה שצריכות ללדת וקולטת שזה היה אמור להיות ממש מחשבה. ויש פינה עצובה כזו שכנראה תמיד תישאר. מין מחשבה כזו שאני לא מעזה לשתף בה כי אני מניחה שהתשובה תהיה - העיקר שעכשיו את בהריון. התחושה הזו ש״זר לא יבין״ ואני מניחה שלפחות פה תהיה מי שתבין.

אמן אמן אמן שהפעם זה יקרה. מחר שבוע 20, אמצע הדרך. תמשיכו להחזיק אצבעות, טוב? תודה על מה שיש. תודה שאתן כאן.
לצפיה ב-'בטח שאפשר לשתף. אם לא פה- אז איפה?'
בטח שאפשר לשתף. אם לא פה- אז איפה?
10/10/2019 | 07:59
1
61
פעם,כשהיו תקליטים ואנשים ידעו מה זה תקליט, היו נוהגים לומר: "יופי, את הופכת את התקליט", יעני- הגעת למחצית הדרך. אז בגלל שאני באה מהתקופה ההיא, של התקליטים, אז אני אומרת לך: "יופי, את הופכת את התקליט". 

וכן, הפינה העצובה קיימת אצלך, ויכול להיות שהיא תישאר, ויכול להיות שלא. כרגע היא עוד שם, וזה מאוד נורמאלי והגיוני שהיא שם. אז טוב ששיתפת בפינה העצובה, כי אי אפשר להתעלם מקיומה, ועדיף לדבר עליה מאשר סתם לנפנף אותה. 

שיהיה בהצלחה במחצית השנייה של התקליט.
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'גם אני עוד זוכרת את התקליט '
גם אני עוד זוכרת את התקליט
10/10/2019 | 08:13
72
ואת הביטוי :)

מקווה שהצד השני שלו ינגן מנגינה מופלאה הפעם.
לצפיה ב-'אפשר שיום ראשון יגיע?'
אפשר שיום ראשון יגיע?
02/10/2019 | 23:28
7
170
מחכה לסקירת מערכות.. ופשוט רוצה שהימים יעברו.. ככ מלחיץ.. בא לי כבר להירגע קצת ולהאמין שהכל יהיה בסדר..
אני ככ מפחדת..
כרגע ההריון שלי מאוד משעמם (שזה טוב אני יודעת) כלומר לא מרגישה כלום..מפחיד..
אודה לתמיכה הרגעה וחיבוק
לצפיה ב-'מבינה כל כך '
מבינה כל כך
03/10/2019 | 08:09
59
בעיקר כשמתקרבת בדיקה חשובה רמת הלחץ עולה ומטפסת ... ונדמה שהזמן לא זז ... 
מרגישה בדיוק את אותו דבר, לפני כל מפגש עם א״ס!
שולחת לך חיבוק גדול, מקווה שהזמן יעבור מהר ושהסקירה תהיה תקינה ומרגשת. אל תשכחי לעדכן אותנו.
לצפיה ב-'מובן לחלוטין, גם אני ככה'
מובן לחלוטין, גם אני ככה
03/10/2019 | 08:23
55
יומיים לפני השקיפות העורפית הפכתי עולמות כדי להקדים את הבדיקה (לא הצלחתי)
פשוט לא הצלחתי לעמוד בפחד הזה
ביום של הסקירה הראשונה הייתי עם כאב בטן נוראי, לא יצאתי מהשרותים כל היום
היה לי ברור שזה וירוס. אבל... בשניה שהרופא אמר שהכל בסדר עבר הכאב, התאוששתי, שתיתי ואכלתי והכל חזר לקדמותו
אני פשוט היסטרית (שזה כ"כ לא מתאים לי)
ביום שני יש לי סקירה שניה ואני כבר מתפחלצת....
לא יודעת איך להרגיע אותך, אם הייתי יודעת הייתי מנסה את זה על עצמי אבל כלום לא עבד עלי
אז מאחלת בהצלחה ובכיף

לצפיה ב-'חיבוק!'
חיבוק!
03/10/2019 | 14:14
4
56
אני לא יודעת איך לעזור לך, אני יכולה להגיד שכרגע מה שהכי עוזר לי זה פשוט להתייחס אל ההריון כרגיל ותקין לחלוטין. אני מספרת לאנשים, סיפרנו לילדים שממש שמחו ואפילו לא שאלו אם יקרה לתינוק מה שהיה לתינוקת.
אני מצאתי שזה הוריד לי את רמת הלחץ פלאים, שבוע הבא מי שפיר ואז יש המתנה לתוצאות אבל כבר החלטתי שמה שלא יהיה, יהיה בסדר, גם אם לא יהיה בסדר, אז יהיה בסדר.
לצפיה ב-'בא לי גם '
בא לי גם
03/10/2019 | 20:47
3
52
אני עדיין מרגישה כל הזמן מתח, כל הזמן מנסה לשמור את ההתרגשות על אש נמוכה, יש ימים שהפחדים גוברים ויש ימים שזה מרגיש יותר נעים ... עכשיו הבטן כבר לגמרי בולטת וזה מרגיש לי מאד בחוץ ועדיין מעבר למעגל הקרוב אני לא ממש מדברת על זה וככל שזה יותר בחוץ ופחות פרטי שלי זה איכשהו מלחיץ אותי יותר.
ועדיין מזל שיש גם רגעים נעימים כאלה של ללטף את הבטן ולהיזכר פשוט איך זה מרגיש בהריון נורמלי (כמו שהיה עם הבן שלי, ההריון הראשון).
מאחלת לכולנו להמשיך ולשתף פה, להתחזק ולחבק ... עד הסוף הטוב.
לצפיה ב-'מעדכנת '
מעדכנת
06/10/2019 | 21:26
2
102
ב"ה הכל תקין. מודה לקב"ה על כל איבר ואיבר שלם. נקווה להמשך טוב ותקין. תודה על התמיכה שלכן
לצפיה ב-'יופי! שמחה לקרוא!איזה כיף'
יופי! שמחה לקרוא!איזה כיף
06/10/2019 | 22:01
8
לצפיה ב-'כיף לשמוע! תודה על מה שיש. '
כיף לשמוע! תודה על מה שיש.
07/10/2019 | 09:22
8
לצפיה ב-'לספר לילדים? '
לספר לילדים?
23/09/2019 | 12:54
13
169
ההריון בנתיים מתקדם (טפו טפו) בעיקרון מההתחלה חשבתי לספר לילדים רק אחרי התוצאות של הציפ (בהנחה שהן יהיו טובות) כמובן כדי לחסוך מהם שוב את האובדן אם הן לא יהיו טובות.  
אבל.... ילדים הרי קולטים הכל ואם משהו יקרה הם עדיין יקלטו את זה אבל לא ידעו למה אנחנו עצובים מה שיכול להשפיע עליהם לא פחות ואולי אפילו יותר לעומת לדבר על זה גלוי ולתת לזה להירפא כמו שצריך גם אצלהם.

אני בדילמה,  מה אתן עשיתן?

לצפיה ב-'אנחנו עוד לא סיפרנו '
אנחנו עוד לא סיפרנו
23/09/2019 | 13:57
4
108
הילד תכף בן 5, הבטן לא ענקית אבל יודעי דבר רואים אותה, מחר שבוע 18 ... יש בי חלק שמת לספר לו כבר וחלק שמת מפחד לספר לו ... בינתיים דוחה את זה ...
לצפיה ב-'למשפחה וחברים סיפרתם? '
למשפחה וחברים סיפרתם?
23/09/2019 | 15:59
3
80
אני כבר התחלתי לספר לחברים וקולגות זה גורם להריון הזה להרגיש יותר נורמלי ופחות לחוץ. רק הילדים אני מתלבטת
לצפיה ב-'כן. '
כן.
23/09/2019 | 17:17
2
69
אבל גם בשלב די מאוחר, למשפחה סיפרנו בשבוע 15 (לעומת אחרי הדופק בפעמים הקודמות), קולגות גם, עדיין בשלבי חשיפה
לצפיה ב-'חברים קרובים קרובים ידעו מהתחלה '
חברים קרובים קרובים ידעו מהתחלה
23/09/2019 | 17:18
1
78
עם כל הקשיים והחרדות, ובעיקר הקושי של בן הזוג, הייתי צריכה תמיכה
לצפיה ב-'כן. אני מכירה את הצורך הזה'
כן. אני מכירה את הצורך הזה
23/09/2019 | 19:34
32
לצפיה ב-'תזכירי לי- '
תזכירי לי-
24/09/2019 | 09:38
1
81
באיזה שבוע את? ובני כמה הילדים?

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'שבוע 15 (סקירה בחמישי)'
שבוע 15 (סקירה בחמישי)
24/09/2019 | 14:47
111
9 ו 5.5 והם לא מפסיקים לדבר על תינוק חדש. הדיקור בשבוע 17 וצריך לחכות לשבוע 20-21 לתשובות.  
לצפיה ב-'אז החלטנו לספר אחרי'
אז החלטנו לספר אחרי
24/09/2019 | 21:01
1
109
הסקירה בחמישי. מרגיש לי נכון,  מה שלא יהיה.  
לצפיה ב-'מעולה. שיהיה בהצלחה!!'
מעולה. שיהיה בהצלחה!!
24/09/2019 | 22:11
19
לצפיה ב-'אני סיפרתי '
אני סיפרתי
25/09/2019 | 07:21
3
113
ברגע שגיליתי שזו בת היה לי חשוב להחדיר בו מוטיבציה
אז אמרתי לו שאם תהיה לו אחות הוא יהיה אח גדול וישמור עליה וידאג לה ואז נתתי דוג' את כל החברים שלו שיש להם אחות קטנה.
אחרי שראיתי שהוא מתלהב מהרעיון ומדי פעם מדבר על זה, החלטתי לספר לו שתהיה לו אחות
זה היה לפני 10 ימים בערך, היום אני שבוע 20
אתמול קיבלתי תשובות של המי שפיר שתקין
בעבודה וחברים קרובים יודעים
חברים שאני לא רואה הרבה עוד לא יודעים
גם לא כ"כ רואים עדיין (באסה )
לצפיה ב-'למתלבטת- '
למתלבטת-
25/09/2019 | 07:40
1
94
שמחה שתוצאות הבדיקות תקינות:)

תזכירי לי בבקשה בן כמה הבן שלך? אחרי זה- אכתוב כמה מילים (בתור מי שעוסקת גם בהדרכת הורים- יש לי כמה דברים לומר, אבל חשוב לי לדעת את הגיל של הילד). 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'בן ארבע ורבע '
בן ארבע ורבע
03/10/2019 | 08:20
59
אגב, עכשיו הוא החליט שקוראים לתינוקת נעמה
וככה הוא קורא לה
יש לו חבר טוב עם אחות קטנה מהממת שקוראים לה נעמה
אולי בגלל שאנחנו כ"כ אוהבים את הנעמה הזאת, לא יודעת...
בכלל לא דיברנו על שמות, הוא בא ככה פתאום ואמר שהוא רוצה שנקרא לה נעמה
הוא אמר לי שהוא שמע אותה אומרת לו שהיא רוצה שיקראו לה ככה
זורמת איתו....
לצפיה ב-'למתלבטת-'
למתלבטת-
06/10/2019 | 08:46
52
מה שרציתי לכתוב אינו קשור ספציפית לנושא של הפורום.
אבל אם את רוצה לקרוא- אז בבקשה-

1. אחד הנושאים קשור לעניין המגדרי. כתבת: "ברגע שגיליתי שזו בת, היה לי חשוב להחדיר בו מוטיבציה, אז אמרתי לו שאם תהיה לו אחות, הוא יהיה אח גדול וישמור עליה וידאג לה". ואני שואלת- מה הקשר לנושא המגדרי? ואם יהיה לו אח קטן- הוא לא יהיה עבורו אח גדול וידאג לו? 
רצוי לחנך לאחווה ולדאגה ולחברות- ללא קשר למגדר.

2.הדבר השני קשור למילים: "רציתי להחדיר בו מוטיבציה". ראשית, עד הלידה יש עוד המון זמן, וילד בן 4- בשבילו זה כמעט נצח. שנית- מותר לכל ילד (לא רק לשלך)- להתלהב מזה שי/תהיה לו אח/ות, וגם- מותר לו לא להתלהב. מותר אחרי הלידה שהוא יהיה שמח בגלל זה, ומותר שיהיה עצוב ומוטרד. מותר לו גם לומר שהוא לא אוהב את התינוקת ושהוא רוצה שיחזירו אותה לבטן של אמא או לבית היולדות. ועדיף שיגיד מה שהוא מרגיש ומה שהוא חושב, וכדאי גם שנדע כיצד להכיל את כל קשת הרגשות. 

3.נקודה אחרונה- קשורה לשתי הנקודות הקודמות- כבר מההריון את מקבעת את התפקיד שלו כבן בכור וכאח גדול. "התפקיד שלך יהיה לדאוג לאחות הקטנה ולשמור עליה". הוא אפילו כבר קבע את השם שלה. 
נסי לא לקבע שום תפקיד. נסי לתת לו להיות פשוט ילד בן 4 ורבע. אגב, ככל שהוא מתלהב עכשיו- עלולה לבוא נפילה לאחר מכן- הוא עוד לא יודע מה זה אומר אחות קטנה שלוקחת לו חלק משמעותי בתשומת הלב ובמשאבים של ההורים. 
ומותרלו לחוש את כל קשת הרגשות ויהיה מותר לו גם בעתיד. וזה בסדר, ואפילו דבר בריא. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'ספרקית- את פה? מתגעגעת. כותבת לך מסר. '
ספרקית- את פה? מתגעגעת. כותבת לך מסר.
24/09/2019 | 09:39
30
לצפיה ב-'דופלר'
דופלר
20/09/2019 | 12:39
6
107
היי אשמח לדעתך. רכשתי דופלר ורציתי לדעת אם מישהי יודעת אם מסוכן לבדוק כל יום. לא מצאתי אף רופא (חוץ מהרוםא פוריות שלי שלא עושה מעקב הריון :( ) שמוכן לתת לי us פעם בשבוע בלי לתת לי להרגיש אשמה .. ככה שבנתיים הדופלר זו האופציה שמרגיעה אותי. בנתיים הצלחתי למצוא דופק (למרות שראיתי שלפעמים מדובר הדופק של השליה?)
אשמח לתובנות כי לצערי די השלמתי עם העובדה שכנראה אדאג כל משך ההריון.
תודה לכולן :)
לצפיה ב-'היי יקירה '
היי יקירה
20/09/2019 | 16:43
69
אני השאלתי מחברה דופלר לפני שבוע, בתקווה שיעזור לי קצת להירגע. יצא השבוע שבדקתי כל יומיים, מקווה להוריד תדירות לא כי מסוכן אלא כי מקווה להירגע. לא ידוע לי על איזו שהיא סכנה. עוד אומר שבחודשיים הראשונים יצא שהייתי מלא מלא מלא בא״ס בגלל כל מיני נסיבות וההפלה המאיימת וכו׳ ושאלתי את הרופאים ואמרו שאין סכנה בזה. אבל זו כמובן תשובתי הלא רפואית והמסקנה שאני מסיקה בעצמי.
לצפיה ב-'גם לי יש'
גם לי יש
23/09/2019 | 08:36
3
53
משבוע 12 בדקתי כל יום ובימים מסויימים אפילו פעמיים ביום.
בררתי עם כמה רופאים וכולם אמרו שאין עם זה בעיה (לא הבינו את הלחץ שלי ולמה זה טוב, אבל אין בעיה עם זה).
עכשיו כשאני כבר מרגישה בעיטות אז הפסקתי עם זה ונרגעתי
לצפיה ב-'באיזה שבוע את? '
באיזה שבוע את?
23/09/2019 | 12:09
2
43
איזה כיף שאת כבר מרגישה בעיטות :)
לצפיה ב-'20'
20
25/09/2019 | 07:22
1
36
אבל התחלתי להרגיש כבר ב 16 בערך
לצפיה ב-'אני עוד לא מרגישה '
אני עוד לא מרגישה
25/09/2019 | 14:08
38
מניחה שזה גם קשור לשליה הקדמית
מחכה בקוצר רוח
לצפיה ב-'הכל בסדר'
הכל בסדר
26/09/2019 | 23:42
36
לא קראתי תגובות אחרות.
דופלר לא מסוכן לתינוק.
להיפך, אם זה מרגיע אותך - זה מצויין גם לתינוק
לצפיה ב-'הריון בסיכון גבוה'
הריון בסיכון גבוה
15/09/2019 | 09:59
3
170
היי
הקדמה קודם: אני אחרי ניתוח קיצור קיבה
בעקבות כך כנראה, יש לי נפילות סוכר, פעמיים התעלפתי לאחרונה ורק אחרי משהו מתוק התעוששתי.
בעקבות הניתוח אני גם לא יכולה לעשות העמסת סוכר רגילה (ישנה תופעת לוואי שמתרחשת אחרי אכילת הרבה מתוק וזה מסוכן)
ולכן הרופא מעקב הפנה אותי לבדיקה במרפאת הריון בסיכון.
הבעיה היא שאין בשום מרפאה תור פנוי לחודשיים שלושה הקרובים.
מה עושים??
לצפיה ב-'שאלה טובה. '
שאלה טובה.
15/09/2019 | 16:05
48
או: מה זה השטויות האלה?

מאיפה את בארץ? יש מרפאות להריון בסיכון גם בבתי חולים, לא? או שאת אלו בדקת ... אני במעקב הריון בסיכון של הקופה (אני במכבי)
לצפיה ב-'ממליצה לך לשאול את הרופא...'
ממליצה לך לשאול את הרופא...
16/09/2019 | 03:49
45
זה הרי לא הגיוני לחכות עם זה, נכון? 
דווחי לרופא שלך ושאלי אותו מה עושים. 

בהצלחה

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תור'
תור
17/09/2019 | 19:24
45
ברור שאת חייבת תור ולא יכולה לחכות חודשיים. כמו ששירה כתבה, תפני לרופא שלך, שידאג לך, אבל במקביל תתקשר תתקשרי בכל המרפאת בסביבתך, תדברי אל לב הפקידות. בטוח יש ביטולים וכד'.
לצפיה ב-'הנני כאן'
הנני כאן
15/09/2019 | 12:08
2
217
אי שם לקראת אמצע החודש השישי, אחרי מי שפיר וצ'יפ מלא תקינים, מעבר לגבול החיות, עם בחור בבטן (בשורה ששימחה מאד את הבן שלי), כבר עוקבת אחרי תנועות ומאד מאושרת במתנה העצומה הזו שזכיתי לה (כי אין מצב שבעולם שהיינו מחליטים באופן מודע על ילד נוסף, אחרי אי אילו טלטלות של הקיץ (בכ"ז 4 ילדים בחופש + בטן זה לא תמיד פשוט), אחרי שעברנו את תחילת השנה והבום של המסגרות (של הגדולים בינתיים, יעלי עוד איתי בבית, עד אחרי החגים כנראה, הייתן מאמינות שהיא בת שנתיים אוטוטו? כי אני בקושי מאמינה לזה....)
נושאת בגאווה את הבטן ומתפללת להגיע אל הסוף הטוב, מסובבת את הראש אחרי אמהות עם פיצי פיצי בעגלה, הימים עוברים נורא לאט וגם טסים לי, שבה ונזכרת שהריון הוא ארוךךךךךך
לצפיה ב-'איזה כיף לשמוע ממך '
איזה כיף לשמוע ממך
15/09/2019 | 16:03
78
ושאת עוברת את ההריון בהנאה! בהחלט הפתעה רצינית והכי כיף כשהיא מתקבלת בשמחה, באהבה ובציפייה.
שרק ימשיך ככה ...
וואי, הדרך סופר ארוכה. אני בסוף שבוע 16, מרגישה עוד בתחילת הדרך, מבחינת מחשבות וחששות. אנשים בסביבתי מתחילים לשאול שאלות על שמות או להזכיר את המילה חל״ד ואני כזה ... וואו, וואו, רגע ...
לצפיה ב-'או, יופי! '
או, יופי!
16/09/2019 | 03:47
74
נקרא ונשמע ממש יופי. באמת. ממש שמחה לקרוא. שימשיך בטוב ובהנאה. 
עדכני אותנו מדי פעם.

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'אחרי סקירה ראשונה '
אחרי סקירה ראשונה
04/09/2019 | 19:14
5
170
טפו טפו
חמסה חמסה
תודה על מה שיש.

ממשיכה לקוות לטוב. תודה שאתן פה.
לצפיה ב-'יופי! שימשיך בטוב'
יופי! שימשיך בטוב
05/09/2019 | 08:45
14
לצפיה ב-'כייף לשמוע'
כייף לשמוע
05/09/2019 | 09:40
1
73
שימשיך ככה! מה התלמ?
לצפיה ב-'פברואר '
פברואר
05/09/2019 | 09:43
85
אבל וואו, את חושבת רחוק :)
הראש שלי מסוגל לחשוב רק עד הבדיקה הבאה ...
לצפיה ב-'גם אני אחרי סקירה ראשונה'
גם אני אחרי סקירה ראשונה
06/09/2019 | 18:22
1
92
טפו טפו תקין ויש בת קטנה.
איזה אושר!
יום שני מי שפיר. מדאיג.....
שיהיה בהצלחה לכולנו
לצפיה ב-'יופי, מתלבטת! בהצלחה גם לך'
יופי, מתלבטת! בהצלחה גם לך
07/09/2019 | 11:13
15
לצפיה ב-'איןאריותכאלה- מזמן לא שמענו ממך. אנא עדכני.'
איןאריותכאלה- מזמן לא שמענו ממך. אנא עדכני.
04/09/2019 | 08:52
44
לצפיה ב-'אז היתה שקיפות והכל טוב'
אז היתה שקיפות והכל טוב
03/09/2019 | 13:13
2
128
אני שמחה לעבור את השלב הזה אבל אני מניחה שאני עדיין אשאר מתוחה עד אחרי התוצאות של הציפ (כל אחת וההיסטוריה שלה ) וזה יהיה רק בנובמבר.
הכל טוב בשקיפות ןרוב הסיכויים שזה בן והאמת שקצת התאכזבנו כי שני בנים בבית וההריון שהפסקנו היה של בת ורציתי פיצוי שלם. אבל בסוף זה ההכזבה על מה שיכל היה להיות וחוויה שלא תהיה לנו (לגדל בת) ולא על העוברון שבבטן שרק יהיה בריא כי הריון נוסף לא יהיה, שישה הספיקו לי אז נקווה לסיום עגול ומאושר.
לצפיה ב-'שמחה לשמוע '
שמחה לשמוע
03/09/2019 | 16:08
58
כל שלב בדרך הוא מבורך.
מחזיקה אצבעות להמשך טוב ותקין ונפלא
לצפיה ב-'שמחה לשמוע. מקווה יחד איתך לסיום עגול ומאושר'
שמחה לשמוע. מקווה יחד איתך לסיום עגול ומאושר
04/09/2019 | 08:52
14
לצפיה ב-'היי בנות, שתי שאלות בבקשה :)'
היי בנות, שתי שאלות בבקשה :)
31/08/2019 | 23:49
4
154
שבוע טוב! שתי שאלות :)
1. אני עם כאבי שיניים כיפיים שכאלה ואני ממש ממש סובלת..משתדלת לא לקחת הרבה אקמול אבל בגדול אני על בערך 3-4 אקמול ביום ואוגמנטין וישנה מלא. אממה, דואגת לבוטן נורא (ראיתי אותו בחמישי בה הכל בסדר), בעיקר כי אני ממש סמרטוט. מה אומרות?

2. אם יש לי הפנייה לus השתמשתי בה כבר פעם אחת, ניתן להשתמש בה שוב? הבנתי מהמזכירה שכל עוד אני לפני שבוע 12 אפשר להשתמש באותה הפנייה (אני שבוע עשר פלוס) . מישהי ניסתה בעבר?
רוב תודות!
לצפיה ב-'היי '
היי
01/09/2019 | 23:37
42
לא יודעת מה לענות לגבי שתי השאלות שלך, לא שמעתי על עניין שימוש חוזר בהפנייה (באיזה קופה את?), לגבי הכאבים - מבינה את הדאגה שלך, מקווה שהכל בסדר עם הבוטן. ובעיקר מקווה שתרגישי טוב בקרוב, נשמע שימים קשים עוברים עלייך.
לצפיה ב-'ממליצה לשאול לגבי הכל את הרופא/ה שלך-'
ממליצה לשאול לגבי הכל את הרופא/ה שלך-
02/09/2019 | 07:10
2
37
ממה נובעים כאבי השיניים? אני מתארת לעצמי שאת זקוקה לטיפול מעבר לשיכוך כאבים. לגבי כל דבר רפואי- אנא התייעצי עם הרופא/ה שלך. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'זו שן שאני צריכה לעקור'
זו שן שאני צריכה לעקור
02/09/2019 | 08:44
1
42
וגם לפני חודש כבר כאב ולקחתי אוגמנטין כמו עכשיו.. הרופא אמר שבסדר גמור.. סתם שיתפתי אתכם בחששותיי.. מקווה שהכל יהיה בסדר
לצפיה ב-'תרגישי טוב'
תרגישי טוב
03/09/2019 | 07:42
6
לצפיה ב-'מודאגת'
מודאגת
26/08/2019 | 06:56
7
170
היי בנות, שבוע 25+6. אתמול בסיום העבודה התחיל לכאוב לי בבטן התחתונה, לא ייחסתי לזה חשיבות מיוחדת כי זה קרה רק בהליכה. בסוף מאחר ונמשך זמן מה פניתי למוקד. ביצעו מוניטור שהראה צירון אחד בכל הבדיקה. רופא המוקד לא ייחס לזהחשיבות מיוחדת. מדידת אורך צוואר הרחם הראה שהאורך 27ממ שלדידו של הרופא תקין, אך על גבול התחתון.
אציין כי הדאגה שלי נובעת מכך שלפני שלושה שבועות בלבד ביצעתי סקירה מאוחרת בה אורך צוואר הרחם היה 35ממ. קר, בשלושה שבועות בלבד צוואר הרים התקצר ב8ממ ואיני יודעת כמה זה תקין. הרופא ביקש להגיע למעקב צוואר הרחם בעוד 3 ימים.
עד שהייתי כולי שמחה מההריון ושהכל בסדר זה בא והלחיץ אותי. אני עובדת בעבודה מאד אינטנסיבית מבחינה המנטלית ובישיבה שעות רבות. בקיץ אנחנו עבדנו פחות, אולם מספטמבר חוזרים לעבוד במתכונת 10 שעות, דבר שברור לי שלא אעשה מאחר וזה יותר מדי שעות עבורי. האם קרה למישהי סיפור דומה? כשחזרתי מהמוקד ששם הכל היה בסדר אתמול, שוב התחיל לכאוב בבטן התחתונה, הפעם אפילו בזמן המנוחה ולא רק בהליכה. היום קמתי ללא כל כאבים. אבל אכן חוששת שיתפתח שוב.
לצפיה ב-'עד המעקב קיבלת הנחייה למנוחה? '
עד המעקב קיבלת הנחייה למנוחה?
26/08/2019 | 07:17
57
מבינה את הדאגה שלך, נשמע שהרופא מתייחס ברצינות אבל אולי באמת צריך להפחית עומס ואולי נדרשת מנוחה מוחלטת, חשוב לברר את זה ... מחזיקה אצבעות להמשך תקין ונטול דאגות
לצפיה ב-'תראי איך יהיה המעקב'
תראי איך יהיה המעקב
26/08/2019 | 07:20
44
ואם יש חשש ולו הכי קטן - לכי לרופא תעסוקתי שידריך אותך מה כן ולא לעשות בעבודה, או אף ימליץ על שמירת הריון בבית.
אם הכאבים חוזרים, ולא חולפים במנוחה - אני הייתי הולכת להבדק.
לצפיה ב-'יש המון סוגי כאבים בהריון, '
יש המון סוגי כאבים בהריון,
27/08/2019 | 17:16
1
56
ורובם לא מבשרים על שום דבר רע. 
ממליצה להמשיך להיות במעקב רפואי ולהתייעץ עם הרופא/ה שלך של מעקב ההריון. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'סליחה- לא "יש כאבים", אלא "עשויים להיות כאבים". '
סליחה- לא "יש כאבים", אלא "עשויים להיות כאבים".
27/08/2019 | 17:17
16
לצפיה ב-'אלמונית142 מה שלומך? '
אלמונית142 מה שלומך?
31/08/2019 | 12:49
2
31
איך היה בבדיקת המעקב?
לצפיה ב-'הכל בסדר ��'
הכל בסדר ��
01/09/2019 | 20:09
1
71
היי, תודה על התעניינות. הכל בסדר, בעיקר בהלה.
אורך צוואר הרחם התארך בחזרה קצת. הרופא אמר להיות עם יד על הדופק ולהימנע מיחסי אישות.
ככה שמקווה שהכל ימשיך טוב בלי בהלות נוספות����
לצפיה ב-'אמן!'
אמן!
01/09/2019 | 23:37
8
לצפיה ב-'כל הזמן דואגת'
כל הזמן דואגת
23/08/2019 | 14:16
11
201
בחיי שכל שעות הערות אני דואגת.. באלי שיהיה לי us כל יום.. אני בקושי עם תופעות (כאבי שדיים שהולכים וחוזרים וכנל על כאבי גב תחתון) ואני אוכלת סרטים. הייתי בus ביום ראשון והכל היה בסדר והus הבא ביום שני. לא הגיוני לי שאני מרגישה ככ טוב.. ואני מפחדת.. נכון שזה כבר לא משנה אם חלילה משהו לא תקין אם זה עכשיו או ביום שני אבל כבר אין לי כוח שכל היום אני דואגת לזה.. זה מתיש אותי.. למרות שיש לי את כל הסיבות..עדיין בא לי להיות רגועה ולדעת שפשוט יהיה בסדר..להיאחז ב60% הצלחה של ההריון הנוכחי ולנשום.. אבל אני לא מצליחה :(
לצפיה ב-'מזדהה '
מזדהה
23/08/2019 | 21:12
7
84
גם לי בא us כל יום
אתמול הייתה השקיפות והבוקר שוב התמלאתי דאגות ומחשבות מה קורה שם בפנים ...
פתאום הקאתי על הבוקר, לראשונה בהריון (שבוע 13) והתחלתי לנסות לנתח מה זה אומר (כמובן שלא היו לי מסקנות) ... בקיצור, הראש לא מפסיק לעבוד!
לצפיה ב-'אני תוהה.. מה אומר היעדר תופעות'
אני תוהה.. מה אומר היעדר תופעות
24/08/2019 | 21:57
6
78
אמור להדאיג? החלטתי ללכת מחר למוקד.. מקווה שיהיו בשורות טובות
לצפיה ב-'לא בהכרח אומר '
לא בהכרח אומר
25/08/2019 | 07:05
3
53
היו תופעות והפסיקו או שמלכתחילה יש מיעוט/העדר תופעות? בכל אופן, בשביל השקט הנפשי תומכת בהחלטתך ללכת להיבדק.
אתמול קמתי בבוקר בלי בחילה, על פניו לקראת סוף שבוע 13, הגיוני ... אבל ההיסטוריה שלי לא טובה והלחץ גבר, החלטנו לחכות לראות במהלך היום, אחר כן היו בחילות קלות, אז בינתיים נמתין ... אבל הלחץ, והמחשבות ... אוף.
לצפיה ב-'עונה לשתיכן'
עונה לשתיכן
25/08/2019 | 07:50
2
88
לגבי היעדר התופעות - זה לא בהכרח אומר משהו. קרה לי גם שפתאם בשבוע 8 כל התופעות שהחלו משבוע 6 נעלמו. גם פניתי למוקד בשל החשש שמשהו לא כשורה והכל היה מצוין. כל שרופא אמר שצריך לשמוח שלא סובלת. לא ציינת אם מלכתחילה לא היו לך תופעות או שנעלמו לפתע. איני רופאה, אבל ממה שהבנתי בזמנו מהרופא שבדק אותי שזה לא אומר כלום. כמובן לרוגע הנפשי לגמרי ניתן לפנות למוקד במידת הצורך ולא להתיישר ממחשבות.
לגבי בחילה והקאה - אז בחילות חזרו אלי בשבוע 10 להריון אחרי הפסקה של שבועיים והקאתי לראשונה בשבוע 15, ביום הסקירה, לפני ביצועה. כל גוף הוא אחרת ופועל אחרת ואני לא חושבת שניתן להסיק מזה דבר.
באשר למחשבות, החרדות והניתוחים - אלה עפפו את השבועות ההריון שלי עד השבוע 18 לערך. פסיכולוגית כבר לא הועילה אז בעצתה של שירה המדהימה מהקבוצה פניתי לטיפול פסיכיאטרי במרכז חווה. הייתי מאד סקפטית לעניין הכדורים וההריון, אבל בסוף הבנתי שדאגה אין סופית והלחץ
בטוח לא מועילים לאיש ובטח שלא לעוברית שלי. המצב השתפר מאד מאז תחילת הטיפול. כמובן שאין קסמים כך ויש ימים לא פשוטים, אבל התחלתי להינות מההריון ולא רק לחשוש בלי סוף.

לצפיה ב-'לאלמונית142- יופי! שמחה לשמוע שאת מטופלת כהלכה!!'
לאלמונית142- יופי! שמחה לשמוע שאת מטופלת כהלכה!!
25/08/2019 | 07:56
14
לצפיה ב-'אלמונית142, גם אני ממש שמחה לשמוע ממך '
אלמונית142, גם אני ממש שמחה לשמוע ממך
25/08/2019 | 09:12
32
תהיתי בימים האחרונים איך את מרגישה כי זוכרת היטב את הדברים שכתבת בתחילת הדרך.
לצפיה ב-'יכולה להעיד על עצמי'
יכולה להעיד על עצמי
25/08/2019 | 07:54
1
66
שלא היו לי ב-כ-ל-ל בחילות ולא הקאות באף הריון- גם בתקינים וגם בלא תקינים.
אפשר להרגיש טוב גם בשליש הראשון. לא חייבים להרגיש בחילות ו/או להקיא בהריון. 
בהריון עם ביתי הבכורה אני אפילו לא זוכרת איזושהי מותשות מיוחדת.
בהריון עם ביתי השלשית- הייתי מאוד מאוד מותשת לכל אורכו. זה היה גם בגלל מותשות נורמטיבית שקיימת פעמים רבות (בעיקר בשליש הראשון והשלישי) וגם בגלל שישנתי מעט מאוד...
רגישות בחזה- היתה לי רגישות כלשהי, אבל ממש לא באופן מאוד מורגש. 

בקיצור- אפשר להרגיש טוב בהריון, וזה לא אומר כלום על תקינות או אי תקינות.
הבחילות וההקאות מקורן בהשפעה הורמונאלית, ויש נשים שזה לא משפיע עליהן והן מרגישות מעולה, ועדיף שכך. מתארת לעצמי שזה ממש לא כיף הבחילות וההקאות הללו.

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'היי בנות תודה! הכל בסדר ב"ה'
היי בנות תודה! הכל בסדר ב"ה
25/08/2019 | 10:03
42
הקטנציק ממש חוגג שם. היו לי מעט בחילות בשבוע 6 שחלפו ויש לי מעט כאבי שדיים אבל זהו..החבילות נעלמו כבר שבוע שעבר וגם אז היו בקושי.. היו לי גם הרבה כאבי בטן (מערכת עיכול) אבל גם זה עבר.. נקווה שהכל יהיה בסדר וימשיך
תודה לכן
לצפיה ב-'אני קניתי את מכשיר הא"ס הביתי'
אני קניתי את מכשיר הא"ס הביתי
26/08/2019 | 08:02
2
56
אפשר לבדוק משבוע 13. קיבלתי אותו כשהייתי בשבוע 12 וכבר אז הצלחתי לשמוע דופק.
כל יום אני בודקת. זה ממש מרגיע
לצפיה ב-'הדופלר?'
הדופלר?
26/08/2019 | 10:21
1
49
הבנתי שזה פחות טוב להשמיע דופק אז אני קצת מתלבטת לגבי המכשיר הזה..
לצפיה ב-'עשיתי תחקיר קטן לפני'
עשיתי תחקיר קטן לפני
27/08/2019 | 09:26
67
התייעצתי עם כמה רופאים (שלא כולם שמעו בכלל על המכשיר) ועם שתי טכנאיות א"ס וכולם אמרו שא"ס לא פוגע או מפריע להריון ולעובר וגם לא להשמיע דופק
לצפיה ב-'עדכון משמח ואכזבה מהמשפחה'
עדכון משמח ואכזבה מהמשפחה
23/08/2019 | 17:40
4
174
אז חזרתי אחרי שלושה שבועות בהודו והאמת נכנעתי ללחץ שלי וקפצתי למוקד. ראיתי עוברון חמןד וקופצני.
שבוע הבא שקיפות עורפית.
הבאסה היא שחוץ מאחותי כל מי שסיפרנו לו שזה שלושה זוגות הורים (ההורים שלי גרושים) לא הביע התלהבות כלל. שכלית אני מבינה שהם חוששים וזהירים אחרי ההריון הקודם שעברתי הפסקת הריון בשבוע 23 ואז ההריון הכימי שהפסיק ספונטנית אבל עדיין אני מצליחה לשמוח מההריון הזה דהגיע כהפתאה אחרי שכבר ויתרנו על עוד הריון ומבאס אותי שהם לא יכולים לשמוח בשבילי.  
לצפיה ב-'קודם כל '
קודם כל
23/08/2019 | 21:13
1
80
איזה כיף לשמוע שהכל טוב
איך היה בהודו?

מאכזבת ממש תגובת המשפחה. אפילו מפתיעה, לא? אצלי הפוך, עוד לא מספרים למשפחה כי אני מרגישה שאני עוד לא מסוגלת להחזיק את התקווה והפנטזיה שלהם.
תכלס אפילו לא חשבתי על אופציה אחרת, כמו שאת מספרת. פתאום תוהה לגבי זה.
לצפיה ב-'תודה, היה נהדר ומאתגר כאחד'
תודה, היה נהדר ומאתגר כאחד
23/08/2019 | 23:20
62
שלושה שבועות 24/7 עם הילדים בארץ כל כך זרה זה מאתגר ומצד שני היו חוויות נהדרות וכיף גדול.  
אני רק מאושרת שלא היו לי תופעות לואי מעבר לחזה גדוש כי לעבור את כל הנסיעות והדברים שעשינו עם בחילות היה יכול להיות סיוט.
אני מקווה שאם ההריון ימשיך להתפתח כמו שצריך וכמובן תוצאות טובות במי שפיר הם יצליחו לשחרר קצת ולשמוח בשבילנו.   
לצפיה ב-'שמחה לקרוא שחזרת ושהכל בסדר:)'
שמחה לקרוא שחזרת ושהכל בסדר:)
24/08/2019 | 16:53
1
48
לא הבנתי את המתמטיקה- איך שלושה זוגות הורים? את מתכוונת שההורים הגרושים שלך התחתנו ואת מחשיבה את כל אחד מהם עם בן/בת הזוג כהורים?

בכל מקרה, כמו תמיד, גם הפעם אני מאמינה בלדבר. לדבר לדבר לדבר. משהו מפריע לך? דברי. אימרי להם שאת כל כך היית רוצה שלמרות ההסטוריה, שהם כן יהיו מסוגלים לשמוח כעת. שאת אופטימית, וצריכה אותם אופטימיים יחד איתך. 

כל כך פשוט ולמרות זאת, כל כך מורכב לפעמים. לדבר. לתקשר. לומר. לכתוב. לא משנה איך- להביע את עצמך ואת מה שאת זקוקה לו מהם. 

שיהיה בהצלחה!
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה'
תודה
25/08/2019 | 15:13
38
אני מחשיבה את הבני זוג של ההורים שלי כסבא סבתא לכל דבר ועל כן הם מעודכנים בנכדים נוכחים ופוטנציאלים.

אמרתי להם מה שאני מרגישה וחושבת אבל זה לא עזר,  כנראה אי אפשר להכריח משהו להפסיק לדאוג ולשמוח.  
לפחות האחים והגיסיים שלי שמחו.  
נקווה שאם הכל ימשיך להתקדם טוב הם ישתחררו.
לצפיה ב-'אז ראינו דופק!!'
אז ראינו דופק!!
25/08/2019 | 08:30
1
112
משוכה שכבר התחילה להיראות בלתי עבירה בעיני, והנה אנחנו מאחוריה.
בהתחלה לא היה ברור בכלל שרואים משהו. הטכנאית, שחשבה שכן רואה, שלחה אותי לשירותים, וכשחזרתי כבר לא היה ספק. מה שכן, המתח של שנינו עד לבדיקה החוזרת היה מטורף.

ביום חמישי גם הייתי אצל רופאת תעסוקה, שתפטור אותי מכל עבודת המעבדה (חלק מהמטלות שלי בעבודה) עד לאחרי החל"ד (שעכשיו אני מאמינה הרבה יותר שיגיע).
סיפרנו להורים ולאחיות שלנו, וסיפרתי לחברות קרובות.
בעבודה בינתיים יודע רק המנהל הישיר שלי (והוא ידע עוד לפני כל אחד אחר, אני מחוייבת עפ"י חוק ליידע מאד מוקדם בגלל עבודה עם חומ"ס).

אז זהו, עכשיו עם הפנים לשקיפות. התופעות של שליש ראשון כאן ברבאק. לא מקיאה, אבל בחילות בלי סוף...

לצפיה ב-'איזה כיף!'
איזה כיף!
25/08/2019 | 15:13
19

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה