לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1042610,426 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו
לפורום אובדן הריון תמיכה לפורום הורות לאחר אובדן
המשך >>

לצפיה ב-' הודעה שקיבלתי מהנהלת הפורומים- חשוב!!!'
הודעה שקיבלתי מהנהלת הפורומים- חשוב!!!
17/06/2020 | 10:28
37
גולשים יקרים,  מערכת תפוז אנשים ששירתה אתכם בשני העשורים האחרונים מיושנת מאוד ולצערנו אין באפשרותנו להמשיך לתחזק אותה. מתוך רצון לנסות ולשמר חלקים מהאתר, אנו מנסים לפתח אתר חדש ומתכננים להעלות אותו בקרוב במקום האתר הנוכחי. אנו מתנצלים מראש על תקלות ככל שתהיינה כל עוד האתר הישן באוויר וממליצים לגבות תכנים אישיים. בברכה, הנהלת האתר
לצפיה ב-'פוסט פריקה'
פוסט פריקה
05/05/2020 | 16:38
6
165
וואו לא כתבתי פה כבר כל כך הרבה זמן. לפני 3 שנים עברתי הפלה בחודש החמישי להריון עקב מומים קשים בלב ובמוח של העובר, עברתי תקופה נוראית וממש עזרתן לי בהתמודדות. 3 חודשים אחרי ההפלה נכנסתי להריון שני שב״ה עבר בשלום- היה הריון משעמם ומדהים (אומנם עם עדיין לא מעט חששות עקב ההריון הראשון), לידה קלה וכעת ילד מדהים בן שנתיים. כיום, הריון שלישי, שבוע 17. עד עכשיו הבדיקות היו בסדר גמור ולא היו ממצאים חריגים. אתמול הייתה לנו סקירה והרופא לא ראה את כיס המרה של העובר. הוא המליץ על מי שפיר כמה שיותר מהיר (עד שבוע 20). לא יודעת איך להרגיש, מרגישה מאוד מבולבלת ומפוחדת- גם מבדיקת מי השפיר (שאף פעם לא עשיתי וידוע לי הסיכונים הכרוכים בבדיקה) וגם מהתוצאות כמובן.
האם יש כאן מישהי שגם בעובר שלה לא נצפה כיס מרה? כמו כן, אשמח להמלצות- בדיקת מי שפיר באופן ציבורי או פרטי?

תודה רבה מראש לכולן ❤️❤️
לצפיה ב-'היי לב שבור13-'
היי לב שבור13-
07/05/2020 | 17:20
5
81
האם קראת באתר של פרופ' מוטי שוחט על העניין?
אם לא- ממליצה לך מאוד לקרוא שם. 
אחרי שתקראי- אולי זה יסייע לחשוב הלאה.
בכל מקרה, נראה לי הכי הגיוני לבקש בדיקה נוספת אצל רופא/ה אחר, כדי לבדוק זאת שוב. 
מקווה שהקריאה תאיר קצת פנייך. 
לפני שרצים לעשות בדיקת מי שפיר- צריך לוודא שאכן יש סיבה מוצדקת לכך (זו לפחות הגישה שלי). 

חיזרי אלינו עם תובנות. 
בהצלחה!
שירה. 

שירה דוד 
 ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז. 
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

לצפיה ב-'היי'
היי
08/05/2020 | 13:02
4
66
תודה רבה על המענה. כן יצא לי לקרוא באתר של פרופ׳ שוחט על העניין. הבעיה שבשל חוסר של זמן (שבוע 17+2) אין לי את האפשרות לחכות עם בדיקת מי השפיר. נאמר לי שאת הבדיקה שולחים גם לצרפת וזה יכול לקחת גם חודש עד שמקבלים תשובה (במיוחד עכשיו בתקופת הקורונה אני לא יודעת איך דברים הולכים). בכל מקרה, החלטנו לקבוע את מי השפיר לכמה שיותר מהר, בכדי שנקבל תשובות כמה שיותר מהר. קבעתי תור למי שפיר ליום ראשון הקרוב לד״ר איתן מרדכי באסותא (קראתי המון המלצות עליו באינטרנט), מקווה מאוד שהכל יעבור בשלום ��������
לצפיה ב-'לא הבנתי- '
לא הבנתי-
08/05/2020 | 14:19
3
62
איזו בדיקה שולחים לצרפת? 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'מלחי מרה'
מלחי מרה
09/05/2020 | 14:47
2
75
היי, אני לא כל כך מבינה בזה אבל לפי מה שהרופא אמר הם שולחים מי שפיר לצורך בדיקת מלחי מרה ואת זה עושים רק בצרפת (בתקווה שהוא טועה וכבר התחילו לעשות את זה כבר בארץ וזה ייקח פחות זמן). מאמינה שבבית חולים יתנו לי יותר פרטים
לצפיה ב-'או. קיי. אני גם לא מבינה בזה...-'
או. קיי. אני גם לא מבינה בזה...-
09/05/2020 | 17:39
1
70
אם יהיו לך עוד פרטים מבית החולים, בבקשה תשתפי אותנו. מכל דבר אני לומדת. 
בהצלחה גדולה!

שירה דוד
09-7749028

לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
09/05/2020 | 17:59
66
בהחלט אחזור לשתף! ובעזרת ה׳ מקווה שהכל יעבור בשלום ��������
לצפיה ב-'ריצוף אקסומי טריו - ריצוף אקסום'
ריצוף אקסומי טריו - ריצוף אקסום
26/04/2020 | 15:13
2
104

שלום,

אנו לאחר המלצה דחופה לעשות ריצוף אקסומי למי השפיר העוברי, אנחנו מאוד לחוצים ומבולבלים, איננו יודעים איזה מכון מיומן לביצוע הריצוף בישראל.
מאוד מאוד נעריך אם יש כאן מישהו כמונו למרבה הצער נאלץ לבצע ריצוף אקסומי דחוף ותהיינה לו תובנה בנושא.
איננו מבינים לאיזה בית חולים המיומנות לביצוע הבדיקה באופן האמין ביותר.
יש למישהו המלצה לאן מוטב לשלוח את הדגימה לצורך הריצוף האקסומי המשולש (שני הורים ועובר)? האם ישנו הבדל בהיקף התסמונות\אקסומים שנבדקים בין המכונים השונים?
האם למישהו ישנה תובנה מדוע בדיקה בחו"ל עולה 11,000 שח ובבית חולים בארץ הרבה פחות? האם ישנו דבר מה מהותי באיכות הבדיקה? (כיוון שהתשובה בארץ מהירה פי כמה וכמה, אולם השאלה האם זה בא על חשבון איכות כלשהי?)

אלו בתי החולים שמצאנו, אך אין אנו מבינים לאן מוטב לשלוח

ריצוף גנומי איכילוב:
https://www.tasmc.org.il/Internalmed/Genetics/Pages/genomic-center.aspx

ריצוף אקסומי אסותא:
https://www.assuta.co.il/services/ivf/services/exome_sequencing/

ריצוף אקסומי בית חולים הדסה:
http://www.hadassah.org.il/medical-care/departments/%D7%92%D7%A0%D7%98%D7%99%D7%A7%D7%94-%D7%95%D7%9E%D7%97%D7%9C%D7%95%D7%AA-%D7%9E%D7%98%D7%91%D7%95%D7%9C%D7%99%D7%95%D7%AA/%D7%9E%D7%A2%D7%91%D7%93%D7%95%D7%AA/%D7%90%D7%A0%D7%9C%D7%99%D7%96%D7%AA-%D7%90%D7%A7%D7%A1%D7%95%D7%9D-(%D7%A8%D7%99%D7%A6%D7%95%D7%A3-%D7%A2%D7%9E%D7%95%D7%A7).aspx

לצפיה ב-'יותר שאלות מתשובות-'
יותר שאלות מתשובות-
26/04/2020 | 20:40
71
היי,
אני לא מתמצאת בכלל בתחום, אבל אני בכל זאת רוצה לנסות קצת יותר להבין במה מדובר-
באיזה שבוע את? 
עשית בדיקת מי שפיר? 
מצאו ממצא מחשיד כלשהו?
למה אמרו לך לעשות את הבדיקה?
מי הפנה אותך לבדיקה?
אולי כדאי להתייעץ עם מי שהפנה אותך לגבי כל השאלות...

מקווה שמישהי כן תדע יותר לענות לך מאשר לשאול.

שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'אקסום'
אקסום
28/04/2020 | 11:17
71
אנחנו עשינו באמצעות חברת פיוגןגנטיקס אבל לא בהריון וזה אחד היה יקר מאוד.

מאוד ממליצה לפנות לפרופ' יובל ירון או פרופ' מוטי שוחט. שניהם גניטיקאים. יובל ירון אף עובד באיכילוב וייתכן שיוכל לסייע יותר.
לצפיה ב-'איןאריותכאלה- עדיין מחכה לעדכון ממך'
איןאריותכאלה- עדיין מחכה לעדכון ממך
16/04/2020 | 12:01
45
לצפיה ב-'מישהי עוד פה?- רוצות לספר משהו? '
מישהי עוד פה?- רוצות לספר משהו?
16/04/2020 | 11:59
64
שתדעו שאני עדיין פה, למי שזקוקה למשהו...

שירה.

שירה דוד
09-7749028

לצפיה ב-'אני פה בשבילכן, גם בימים אלו'
אני פה בשבילכן, גם בימים אלו
27/03/2020 | 09:01
35
לצפיה ב-'מתלבטת, אשמח לדעתכן'
מתלבטת, אשמח לדעתכן
09/03/2020 | 17:24
1
203
אמנם לא כתבתי בכלל אבל קוראת לא מעט (מרגישה לא מאוד שייכת בגלל גילי הצעיר). באמתחתי לא מעט אובדנים בשבועות די מאוחרים (14&17) ללא כל סיבה. שנתיים וחצי לקח לנו להגיע לרגע המיוחל נולד לנו ילד מדהים ואהוב.
אוטוטו חוגג שנה ובעלי מתחיל לדבר על ילד נוסף בעיקר מתוך החשש ששוב יקח לנו המון זמן עד שנצליח שוב (אציין שמעולם לא הייתה בעיה בקליטה).
עד עכשיו ממש לא הצלחתי לחשוב על זה ומאוד הסתייגתי המעניין אך לאחרונה אני מתחילה לחשוב על כך יותר ברצינות.
אשמח לשמוע מכן - איך מחליטים להתחיל מחדש? אחרי כל כך הרבה כאב והריון חרדתי בטירוף, איך נכנסים לזה במודע שוב?? מי שעברה את זה/עוברת/ מתלבטת - אשמח לשמוע איך אלן חוות את זה.

ובקשה קטנה- בלי לעשות לי אנליזות.

תודה ותבורכו
לצפיה ב-'היי וברוכה הבאה-'
היי וברוכה הבאה-
11/03/2020 | 17:48
82
אתחיל דווקא בסוף- לא היה לי נעים לקרוא את "בלי לעשות לי אנליזות". 
מי בכלל התכוון לעשות לך אנליזות? 
מספיק היה לכתוב: "אני מתלבטת כך וכך וכך, ואשמח לשמוע על החוויות שלכן". 
זה היה גורם לי ליותר רצון לסייע ולשתף אותך. 

דבר שני, חבל שבגלל גילך הצעיר את לא מרגישה שייכת. אין פה מגבלת גיל- לא כלפי מטה ולא כלפי מעלה. 

דבר שלישי- כל אחת מקבלת את ההחלטות המתאימות עבורה. אין פה כללים, אין פה חוקים. מה שהיה מתאים לי, לאו דווקא מתאים לך. 
לא כתבת האם היית מטופלת רגשית בזמן האובדנים וההריון שצלח. לא כתבת מהו גילך. לא כתבת על נסיבות חייך האחרות. לא כתבת האם את חווה גם כעת חרדות או שהחרדות שכחו עם הלידה של הילד.  
יש הרבה גורמים שמשפיעים על ההחלטה שלנו. כל אחת והאישיות שלה. כל אחת והגיל שלה. כל אחת ונסיבות החיים שלה. כל אחת והמצב הרפואי  והרגשי שלה. כל אחת והתהליכים שהיא צריכה לעבור עם עצמה. 

אצלי הרגשתי שאני ממש מזוכיסטית שעושה לעצמי את זה שוב ושוב ושוב. עברתי 7 הפלות, 6 מהן ברצף, לפני לידת ביתי השלישית. זה כבר לא היה הגיוני. זה היה טירוף. זה היה נוראי. זה היה ללכת כל פעם מחדש אל התופת. ובכל זאת- הכמיהה היתה מטורפת וחזקה ממני. אבל היה ברור לי שזה יהיה ההריון האחרון, כי הנפש היתה רצוצה והלב מדמם למוות. אי אפשר היה יותר להמשיך מעבר להריון ההוא שהסתיים במקרה ובמזל גדול בטוב. 

שיהיה בהצלחה גדולה בכל החלטה שתקבלי!

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'לפעמים חלומות מתגשמים '
לפעמים חלומות מתגשמים
07/03/2020 | 22:42
2
171
שנתיים אני מחכה לכתוב את ההודעה הזאת.
אחרי אובדן מאוחר ועוד שישה בשבועות מוקדמים ואז הריון קשה מנשוא פיזית ונפשית הקטנה שלנו כאן. בת אחרי שלושה בנים. כמה חלמנו אותה.

עדין לא מאמינה בכלל שאני בצד השני. לא מעכלת.

אבל הנה אפילו מה שהיה בלתי נתפס ונראה כבר לא אפשרי לפעמים קורה לנו מול העיינים.

תודה שליוויתן אותי, אמנם בעיקר באובדנים כי את ההריון הכחשתי לגמרי עד חודש תשיעי בערך...

לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
08/03/2020 | 10:45
65
איזה חדשות מרגשות
כל כך הזדהיתי עם מה שכתבת
לחכות לרגע שאפשר יהיה לכתוב את זה
להכחיש את ההריון
והאושר, האושר הזה פתאום שאצלי רק התחשק לי לצעוק לכל העולם את מה שכל כך התאמצתי להחריש תשעה חודשים.
מזל טוב יקרה, גדלו אותה בנחת ובאהבה מעכשיו.
תודה ששיתפת.
לצפיה ב-'ואו!!!'
ואו!!!
10/03/2020 | 16:50
47
הודעה כל כך מרגשת! שמחה מאוד מאוד עבורך ועבורכם.
האמת היא שאני בכלל לא זוכרת שכתבת פה בפורום, נכון? זוכרת אותך היטב מהפורום השני, העצוב כל כך...

תדעי שהשיר: "לפעמים חלומות מתגשמים" הושמע באחת ממסיבת הסיום של מעיין של הגן הפרטי, ולא הפסקתי לבכות שם- מאושר, כמובן. כי כמה שנים לפני כן, הייתי במסיבת הסיום של בני, וזה היה אחרי ההפלה החמישית ברצף, והייתי שבורה ומרוסקת (אם כי עשיתי מאמצים אדירים כדי להגיע ולשמוח יחד איתו לראות אותו מופיע ולהיות הכי גאה בו בעולם).

בקיצור- לפעמים חלומות מתגשמים, ואז זה הדבר הנפלא ביותר בעולם. 

גדלו את הקטנטונת ביחד עם אחיה הגדולים באושר, בנחת, ובבריאות, ושחלומותיכם ימשיכו להתגשם גם הלאה. 

שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'רק לספר שהיא אצלי בידיים ... אחזור וארחיב בהמשך '
רק לספר שהיא אצלי בידיים ... אחזור וארחיב בהמשך
17/02/2020 | 14:24
7
160
אושר גדול והקלה מטורפת
לצפיה ב-'ואו! מזל טוב!! אשמח להרחבות- בהמשך'
ואו! מזל טוב!! אשמח להרחבות- בהמשך
17/02/2020 | 15:24
26
לצפיה ב-'המון מזל טוב!! בשעה טובה!'
המון מזל טוב!! בשעה טובה!
17/02/2020 | 19:13
18
לצפיה ב-'מזל טוב כמה נפלא'
מזל טוב כמה נפלא
17/02/2020 | 22:58
1
74
אני הולכת איתך כמעט מההתחלה, ממש ממש שמחה בשבילך ומקווה לכתוב הודעה דומה בעצמי סוף סוף בקרוב.

מחכה לשמוע את הסיפור המלא אם וכשיהיה לך רצון לשתף.
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות!'
מחזיקה לך אצבעות!
27/02/2020 | 13:54
15
לצפיה ב-'מזל טוב !'
מזל טוב !
22/02/2020 | 12:53
12
לצפיה ב-'תודה יקרות! '
תודה יקרות!
25/02/2020 | 08:16
1
92
אז ילדת הקשת המהממת עד מאד נולדה לפני שבוע ויומיים, בלידה לא פשוטה בכלל שהייתה די שידור חוזר של הלידה של הגדול. אבל היא כאן, אנחנו אחרי זה ועכשיו בשלב שכל כך חיכיתי להגיע אליו - להחזיק אותה. להסניף אותה. לחבק בלי סוף. אה כן, ועל הדרך גם להסתגל מחדש לחיים עם ניו בורן אחרי 5 שנים ... אבל על זה נאמר - תודה על מה שיש!
תודה לכל מי שתמכה לאורך התקופה, חיזקה ועזרה לי להחזיק אצבעות ותקווה. ההריון הזה היה מאתגר כל כך, בעיקר נפשית אבל לא רק.
מאחלת לכל מי שעוד בדרך מכל הלב את הסיום הטוב והמבורך להריון.
לצפיה ב-'נשמע נפלא! תסניפי, יקירתי, תסניפי אותה עד בלי די'
נשמע נפלא! תסניפי, יקירתי, תסניפי אותה עד בלי די
25/02/2020 | 11:36
18
לצפיה ב-'מחכה ... '
מחכה ...
05/02/2020 | 12:42
2
203
שבוע 37, הכל כבר כבד, הגב והאגן והרגליים כואבים, העייפות ... הבית מתחיל להתמלא כי אני לא יודעת איך לא מתכוננים מראש על אף החרדות ... ומחכה. מחכה בקוצר רוח. בחשש. במחשבות על איך יהיה ובתקווה רבה שיהיה טוב ובשלום ובידיים מלאות. עוד קצת, תחזיקו לנו אצבעות לסיום מוצלח?

אשמח גם לעדכונים מהשותפות לדרך.
לצפיה ב-'ואו! אכן קשה לחכות....'
ואו! אכן קשה לחכות....
06/02/2020 | 08:53
85
אוף- כמה סבלנות צריך, הה? מקווה שלא תמשכי עד שבוע 40, אפשר גם לפני...אבל זה גם יכול לקרות אחרי...באמת אי אפשר לדעת. ובכל מקרה- בטח שממשיכה להחזיק אצבעות לסיום מוצלח, איזו שאלה בכלל?. ותודה על השיתוף.

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות !'
מחזיקה אצבעות !
08/02/2020 | 19:17
24
לצפיה ב-'עדכון כלשהי ממישהי/הן? '
עדכון כלשהי ממישהי/הן?
03/02/2020 | 16:18
54
לצפיה ב-'איןאריותכאלה- מחכה להודעתך'
איןאריותכאלה- מחכה להודעתך
11/01/2020 | 18:37
1
85
לצפיה ב-'ובכל זאת? הודעה אפילו של שורה אחת תספק אותי:)'
ובכל זאת? הודעה אפילו של שורה אחת תספק אותי:)
15/02/2020 | 11:56
28
לצפיה ב-'הריון בסיכון אחרי אובדן.. פוסט פריקה ארוך '
הריון בסיכון אחרי אובדן.. פוסט פריקה ארוך
07/01/2020 | 23:00
13
249
הי, קצת רקע..
בת 43 ואמא לבן 2.5.
הריון ראשון שהיה לי הסתיים בשבוע 8 בהפלה טבעית,
חודשיים וחצי אחריו נכנסתי להריון עם הבן שלי.
הריון שלישי הסתיים גם הוא בשבוע 8 ולאחריו עברתי תהליך ארוך שנבע גם מהתלבטות של בן הזוג שלי אם הוא מעוניין בילד שני, קושי מאד גדול שנוצר סביב זה ובכלל בתוך מערכת היחסים ולבסוף אחרי שקיבלנו החלטה ועברנו בערך חצי שנה של נסיון, נכנסנו לכמה חוד' מורכבים של טיפולי פוריות. בסופו של דבר נקלטתי דוקא בהפסקה מ IVF כשעשינו רק הזרעה ונסיונות טבעיים.
גיליתי בבטא ממש נמוכה ולשמחתי ההריון המשיך והתפתח.
בתוך כשבועיים, בשלב די מוקדם גיליתי שנדבקתי ב cmv, דבר שהכניס אותי לחרדות די גדולות והיום אחרי התייעצות עם 4 מומחים שונים אני מנסה פשוט לחכות בסבלנות ובאופטימיות לבדיקת מי שפיר שתהיה רק בשבוע 21/22.. מרגישה שזה מן חוסר מזל שחטפתי את הוירוס הזה רגע אחרי שנכנסתי להריון כל כך יקר!
בינתיים גם אובחנתי עם סכרת הריון ראשונית ואחרי שבועיים של נסיונות להוריד את הסוכר בעזרת תזונה, התחלתי להזריק אינסולין בכמות קטנה מידי לילה. אני נמצאת במעקב במרפאת הריון בסיכון ובסהכ מרגישה בידיים טובות.
מחרתיים סקירה ראשונה.. ואני כבר כמה ימים מרגישה שלעת ערב נוחת עלי ממש ענן של עצב. למעשה הוא שם כל היום אבל בערב הוא ממש מתיישב, מוצאת את עצמי בוכה כשאני שרה שירי ערש לבן שלי. אני מודאגת ומפחדת מכך שקשה לי להקשר להריון, קשה לי בכלל לקלוט שאני בהריון. שלא לומר- לשמוח. אני מרגישה שאני כל היום סביב נושא התזונה ומדידות סוכר.. וכאילו כל היום סביב זה ועדיין לא מרגישה/מבינה שאני בהריון. כמו מן הדחקה כזו.. גם קשה לי מאד לשתף אנשים. למשל ארוע משפחתי שאמור להתקיים כשבועיים לפני המי שפיר- מלחיץ אותי. שכבר אהיה בשבוע 20 וכולם יראו עלי. ומה אז?
יש בי צד מאד אופטימי שלא מסוגל לדמיין שום תסריט אחר מלבד סוף טוב. ויש בי גם את הצד המתעלל שבא ומציף ומציף ומציף את כל התסריטים הכי קשים שיש..
ובעיקר מרגישה מאד מאד בודדה בתוך כל זה ובתוך התחושות האלה..
תודה למי שקראה עד כאן :)
ובשורות טובות לכולנו!

לצפיה ב-'ואו! תשמעי-'
ואו! תשמעי-
09/01/2020 | 12:28
3
102
הייתי שם, וזה אכן מאוד מאוד קשה מבחינה נפשית. 
אני רוצה אולי לחדש לך במשהו אחד- זה לא שאת מודאגת ומפחדת מכך שקשה לך להקשר להריון. זה לא שאת לא קולטת שאת בהריון. זו אולי הפרשנות שלך, אך מדובר בסך הכל באיזשהו סוג של מנגנון הגנה שלך. 
אבל תכלס- לא תצליחי "לעבוד" על עצמך... החרדות שם, הציפיה שם, האופטימיות שם, הכמיהה שם וגם הבדידות והחששות. 
מציעה לך לא להישאר לבד עם כל התחושות הקשות הללו. מקווה שאת יכולה לזכות בתמיכת הסביבה הקרובה, ואולי גם בתמיכה מקצועית כלשהי. 

אשמח אם תוכלי לעדכן לאחר הסקירה. 
בהצלחה!
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה!! מעדכנת.. :)'
תודה!! מעדכנת.. :)
09/01/2020 | 20:54
2
140
היתה סקירה בסהכ טובה תודה לאל, הכל נראה תקין ויש רק חשד לאיזשהו חור קטן במחיצה שבין חדרי הלב- זה משהו שיש סיכוי שפשוט יסתדר-יסגר מעצמו עד סוף ההריון.. מנסה לא להלחץ מידי גם מזה.
שריינתי תור לעוד שבועיים בערך לשיחה במרפאה לבריאות נפש, עם אוריינטציה נשית.
אגב גילינו היום להפתעתנו שזו בת! וכמו שבן זוגי אמר כבר מזמן, בעצם הידיעה יש פתאום משהו מחבר, ההתרגשות גברה לרגע על החרדה ופשוט הייתי פתאום ממש בזה :)
לצפיה ב-'יופי! שמחה על העדכונים. המשיכי לעדכן, בתקווה לטוב'
יופי! שמחה על העדכונים. המשיכי לעדכן, בתקווה לטוב
10/01/2020 | 09:04
1
19
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
12/01/2020 | 15:15
10
לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות'
מחזיקה לך אצבעות
14/01/2020 | 20:08
1
41
המון בהצלחה !
לגמרי מבינה את הקושי להתקשר. הייתי שם בדיוק.
תעדכני ותבשרי לנו חדשות טובות !
לצפיה ב-'תודה ואמן!'
תודה ואמן!
20/01/2020 | 01:34
17
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
12/02/2020 | 22:41
6
70
שבוע 21, היינו בסקירה מכוונת ל cmv הערב ולצערי היא לא היתה מספיק טובה, הוא חושש שיש סיכוי ל cmv חיובי וגם לפגיעה בעובר.. אעשה מי שפיר ביום שלישי ואמורים לקבל תוצאה בתוך יומיים. אני מתקשה למצוא בעצמי אופטימיות ולא יודעת איך לעבור את השבוע הזה..
לצפיה ב-'נשמע קשה-'
נשמע קשה-
13/02/2020 | 07:44
5
41
את רוצה אולי לפרט מה זה אומר שהבדיקה לא היתה מספיק טובה? מה היו הממצאים? מדוע הרופא חושש שיש סיכוי לCMVחיובי ולפגיעה בעובר? מה כתב? מה אמר? 
ובכל מקרה- אין ברירה אלא לעבור את בדיקת מי השפיר ולחכות לתוצאות. 
האם התחלת את התמיכה הרגשית? 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'עונה'
עונה
14/02/2020 | 11:20
4
55
ראה קוטר ראש קטן יחסית לשבוע וכנראה גם איזשהו סימן במוח. לא היה בטוח אם רואה מספיק טוב אבל לגבי קוטר הראש כן בטוח שקטן בערך בשבוע וחצי ויחד עם עוד סימנים זה מחשיד ועלול להצביע על פגיעה במוח. אם לא היה ברקע cmv אז קוטר הראש לא היה מטריד אותו.
התחלתי לפני כשבוע לפגוש פסיכולוגית ואפגש איתה שוב יום לפני הבדיקה.  
לצפיה ב-'מקווה מאוד עבורך לטוב'
מקווה מאוד עבורך לטוב
18/02/2020 | 09:19
13
לצפיה ב-'הבנתי. גם אני מקווה עבורך לטוב. המשיכי לעדכן אותנו'
הבנתי. גם אני מקווה עבורך לטוב. המשיכי לעדכן אותנו
18/02/2020 | 09:35
2
11
לצפיה ב-'יצאנו מהדיקור עכשיו'
יצאנו מהדיקור עכשיו
18/02/2020 | 13:38
1
74
עשו אולטרסאונד לפני הבדיקה ולצערי הרב נראה לא טוב. הרופא מאד פסימי.. תשובה לגבי cmv תהיה בעוד כמה ימים.
לצפיה ב-'כתבתי לך בפורום השני'
כתבתי לך בפורום השני
22/02/2020 | 18:11
19
לצפיה ב-'צריכה את עזרתכן במענה על מחקר בנושא סגנון הורות ואובדן הריון'
צריכה את עזרתכן במענה על מחקר בנושא סגנון הורות ואובדן הריון
06/01/2020 | 21:03
1
70
שלום,
קיבלתי אישור משירה מנהלת הפורום ולכן מפרסמת.
שמי יסכה ריבקינד ואני חוויתי מספר פעמים אובדן הריון שאחריהם זכיתי לארבעה ילדים. חוויית אובדן ההריונות מעסיקה אותי מאוד ולכן החלטתי, במסגרת לימודי תואר שני באוניברסיטת אריאל, לערוך מחקר בנושא סגנון הורות ואובדן הריון.
אשמח מאוד שתענו על השאלון. 
תודה רבה!
יסכה
  https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSeh_6tvo3...;  

לצפיה ב-'מילאתי. שיהיה בהצלחה!'
מילאתי. שיהיה בהצלחה!
07/01/2020 | 11:26
14
לצפיה ב-'הריון שלישי'
הריון שלישי
31/12/2019 | 12:43
22
193
אני די גרועה בכותרות להודעות, אז תסלחו לי מראש.

אני אחרי 2 גרידות בשבוע 8 (בערך). האחרונה הייתה ממש לפני ראש השנה האחרון.
מאז הגרידה היה לי מחזור אחד.
היה לי איחור של שבוע, נראה לי הגיוני סה"כ כי אחרי גרידה לוקח לזה זמן להסתדר. אבל בכל זאת החלטתי לעשות בדיקה ביתית (אפילו 2).
יצאו חיובי (אפילו פעמיים).

אני די בשוק ולא בטוחה מה לעשות עכשיו....

עשיתי לפני שבועיים בערך בדיקות קרישיות דרך הקופה (אפילו לא קיבלתי את כל התוצאות עדיין), ויש לי תור לאיסטרוסקופיה (שכנראה צריך לבטל אם זה באמת הריון).

מה עכשיו? פשוט לחכות? יש משהו שאפשר לעשות? התור הפנוי הקרוב לרופא נשים שלי זה רק בתחילת פברואר....גם ככה הוא יגיד מה שהוא אומר תמיד "אין מה לעשות בשלב הזה"....
יש עוד בדיקות שאפשר לעשות עכשיו? מה לעשות עכשיו בכלל?
אני מרגישה כל כך אבודה.
לצפיה ב-'הי, יקרה'
הי, יקרה
01/01/2020 | 00:16
6
73
קודם כל, בשעה טובה !
מאחלת לך שהריון הזה יסתיים במועד ובידיים מלאות.
לגבי מה יש לעשות/לא לעשות בשלב זה - כמו בכל דבר יש שתי גישות.
גישה אחת - לא לעשות כלום. הרי לא ידוע שיש איזשהי בעיה, אז בואו ניתן לעובר להשתרש ולהתפתח.
גישה שניה - בואו ניתן כל מיני דברים (כגון פרוגסטרון בנרות או בזריקות), קלקסן ואולי יש עוד דברים.
בחירה באחת הגישות היא לפי נטיית הלב וכמובן, אנחנו לא מחקר, אנחנו בני אדם ואין לנו שום קבוצת ביקורת.
למה את מתחברת יותר ? לפי זה תבחרי רופא.
המון בהצלחה !
לצפיה ב-'אני לא יודעת למה אני מתחברת יותר'
אני לא יודעת למה אני מתחברת יותר
01/01/2020 | 16:20
5
64
הייתי רוצה לדעת מה הבעיה אצלי לפני שאני מתחילה לחפש פתרונות.
אולי הבעיה היא בכלל כי אני 0- ובעלי סוג שם חיובי?
יש לי כל כך הרבה דברים בראש עכשיו שאני לא יודעת איך לסדר את כל זה
לצפיה ב-'עניין סוגי דם'
עניין סוגי דם
02/01/2020 | 21:32
4
44
במקרה אני מתפרנסת מסוגי דם.
אז אוכל להסביר לך.
עשו לך בדיקת סקר נוגדנים לפני הריון נוכחי ?
קיבלת דם בעבר ? (כולל בילדות) ? את יכולה לשאול את אמא שלך ?
אחרי שתי הפלות בעברת  קיבלת זריקה RhIg ? 
אם בא לך, תעני על השאלות ואסביר לך. אפשר גם בפרטי.
לצפיה ב-'מדגישה-שום בעית RH לא גורמת להפלות בשליש ראשון'
מדגישה-שום בעית RH לא גורמת להפלות בשליש ראשון
02/01/2020 | 21:47
1
21
לצפיה ב-'זה גם מה שאני יודעת. '
זה גם מה שאני יודעת.
03/01/2020 | 13:10
16
לצפיה ב-'עונה'
עונה
05/01/2020 | 10:34
1
38
אמאלוסי תודה על ההתייחסות :) תמיד אני שמחה לשמוע עוד מידע
1. לא עשו לי בדיקת סקר נוגדנים
2. לא קיבלתי דם, שאלתי את אמא :)
3. Rhlg? זה אנטי D? קיבלתי אנטי D פעמיים בהריון הראשון (פעם בגלל דימום ופעם בגרידה), בהריון השני קיבלתי בגרידה.
לצפיה ב-'נשמע שבגזרה הזאת הכל בסדר.'
נשמע שבגזרה הזאת הכל בסדר.
10/01/2020 | 16:28
22
בביקור הקרוב אצל רופא נשים תבקשי בדיקת סקר נוגדנים.
תגידי לרופא שחשוב לך לדעת שאת מתחילה הריון ללא נוגדנים.
המון בהצלחה !
לצפיה ב-'הצחקת אותי עם עניין הכותרות'
הצחקת אותי עם עניין הכותרות
01/01/2020 | 08:09
14
80
ממליצה לך כן לפנות לרופא שלך. הוא מכיר אותך מבחינה רפואית ויודע את ההסטוריה הרפואית שלך. 
בתכלס- אם אישה בריאה, ולא ידוע על בעיות כלשהן (כגון מחלות אוטואימוניות, קרישיות יתר, סכרת, לחץ דם...), אכן אין מה לעשות, אלא לחכות. אבל אני לא הרופאה שלך, ואין לי את כל הידע הרפואי עלייך, ולכן הכי טוב זה לפנות לרופא ולהתייעץ איתו. 

המשיכי לעדכן אותנו, בתקווה לעדכונים טובים ואופטימיים.
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'אלך לרופא...'
אלך לרופא...
01/01/2020 | 16:17
13
46
קבעתי תור לרופא להיום ראשון. נראה מה הוא יגיד.... אולי הוא ישלח אותי בדיקת חירום שתציל את המצב או משהו כזה.
המשיך לעדכן :) תודה על העצות
לצפיה ב-'רגע, רגע- לפני בדיקות חירום-'
רגע, רגע- לפני בדיקות חירום-
01/01/2020 | 17:28
12
53
יקירתי, רוב ההפלות בשליש הראשון הינן תוצאה של עוברים לא תקינים...
זה בכלל לא קשור לסוג הדם שלך ושל בעלך. ממש לא!
אני לא חושבת שצריך יהיה בדיקות חירום. אם את בריאה, ללא בעיות רפואיות כלשהן, רוב הסיכויים שיבדוק אותך ויאמר לחכות ולראות האם יתפתח כהלכה...
שיהיה בהצלחה רבה ואשמח אם תוכלי לעדכן לאחר הפגישה עם הרופא. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'דווקא העניין של סוג הדם עשוי להיות רלוונטי'
דווקא העניין של סוג הדם עשוי להיות רלוונטי
02/01/2020 | 09:27
5
48
בהחלט חשוב לברר האם בהפלות הקודמות, ניתנו לה זריקות אנטי D.

הסבר קצר מהאתר של בית החולים ליס
לצפיה ב-'מנסה להבין- לפי מה שאני יודעת וגם לפי מה שכתוב-'
מנסה להבין- לפי מה שאני יודעת וגם לפי מה שכתוב-
02/01/2020 | 11:53
4
36
זריקות אנטי D נותנים בשבוע 28, ולא מתחילת ההריון. 
וההפלות של כותבת השאלה היו בשבועות מוקדמים. 
אשמח לתובנות בעניין. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'בכל אפשרות של ערבוב דם עוברי בדם אימהי'
בכל אפשרות של ערבוב דם עוברי בדם אימהי
02/01/2020 | 12:29
3
42
להלן הפיסקה הרלוונטית מתוך הלינק שצירפתי (ההדגשה שלי):
"בתחילת ההריון, מבססים את סוג הדם האימהי. במידה והוא שלילי, אז בשבוע 28 תקבל חיסון, הנקרא אנטי D. בנוסף, בכל מצב העלול לגרום לחשיפה של דם עוברי לדם אימהי היולדת תקבל חיסון. למשל, דיקור מי שפיר, סיסי שליה, חבלה, דימום בהריון."

ומוסיפה עוד מהפיסקה שלפני כן (גם כאן, ההדגשה שלי):
"יולדת עם סוג דם מינוס, אשר לעובר סוג דם פלוס (מהאבא) יכולה לפתח תגובה חיסונית, התגובה מוכוונת כנגד כדוריות הדם של העובר, ועלולה להיווצר אנמיה חמורה בעובר ועד תמותה בתוך הרחם. הסכנה קיימת רק מההריון הבא לאחר החשיפה לדם העוברי, אז התגובה החיסונית כבר מוכנה וחזקה."

כל העניין הזה רלוונטי רק למי שסוג הדם שלה שלילי.
למיטב ידיעתי, גם אם לבן הזוג סוג דם שלילי, האישה עדיין תקבל את החיסון, למקרה שבן הזוג איננו האב.
לצפיה ב-'מנסיוני עם Rh שלילי'
מנסיוני עם Rh שלילי
02/01/2020 | 17:59
2
45
המשמעות של סוג דם - (Rh שלילי) אצל היולדת כאשר לאב יש Rh חיובי, היא הסיכון מהעובר בהריון.
למיטב הבנתי אין השפעה על קליטת הריון או תקינותו.
כשהריון תקין, האשה ההרה תקבל זריקה בשבוע 28 להריון וזריקה אחרי הלידה.
גם במקרה של הפלה האשה אמורה לקבל זריקה (אם כי באחת ההפלות שלי הרופא לא טרח).
אירינקה - מקווה שיעודד אותך לשמוע שבתמהיל דומה (אני -, הוא +) נולדו לנו ילדים בהריונות תקינים (ההפלות התרחשו על רקע ביציות לא תקינות בגיל מבוגר). מקווה לבשורות טובות ממך.
לצפיה ב-'גם אני מאוד מקווה שההריון של אירינקה יסתיים בידיים מלאות'
גם אני מאוד מקווה שההריון של אירינקה יסתיים בידיים מלאות
02/01/2020 | 23:09
1
42
ההסבר שלי לשירה היה שסוג הדם בהחלט יכול לגרום לכל מיני בעיות (לא בהכרח במקרה של אירינקה).
לא ברור לי באיזה שלב של ההריון הבעיות עלולות להתרחש (אני לא מבינה בזה מספיק. מתבססת בעיקר על מה שאני זוכרת משיעורי ביולוגיה בתיכון), אבל באתר של ליס כתוב באופן מפורש שעלול להיווצר מצב שבו גוף האם תוקף את תאי הדם של העובר.

כל זה תקף רק אם התקיימו כל התנאים הבאים:
לאם סוג דם שלילי ולאב סוג דם חיובי.
בהריון כלשהו בעבר, לעובר היה סוג דם חיובי והיה ערבוב של דם עוברי ודם אימהי (במהלך ההריון תוך כדי בדיקה פולשנית, במהלך הלידה או במהלך הפלה).
הערבוב של דם האם השלילי ודם העובר החיובי, יצר נוגדנים אצל האם.
לעובר בהריון חדש יש סוג דם חיובי.
* כפי שאמאלוסי כתבה, הנוגדנים יכולים להיווצר גם במקרה של אישה עם סוג דם שלילי, שקיבלה תרומת דם שמכילה תאים של סוג דם חיובי.
לצפיה ב-'תודה לכולן על המידע'
תודה לכולן על המידע
03/01/2020 | 13:10
12
לצפיה ב-'בבדיקת חירום אני מתכוונת ל...'
בבדיקת חירום אני מתכוונת ל...
05/01/2020 | 10:37
5
51
הרופא רואה שאני בהריון שוב, אז הוא כזה "אה! אז אפשר לבדוק גם XYZ".
מצד אחד אני ממש הייתי רוצה לימצאו אצלי איזה בעיה, כדי שאני אוכל לטפל בה ולמצוא פתרון.
מצד שני, אני פשוט רוצה שהכל יהיה בסדר.
אני מרגישה ממש חסרת אונים לשבת בחיבוק ידיים ורק לחכות ולראות מה מתפתח....
לצפיה ב-'מה הוא אמר שאפשר ו/או רצוי לבדוק?'
מה הוא אמר שאפשר ו/או רצוי לבדוק?
06/01/2020 | 09:34
4
12
לצפיה ב-'אתמול הייתי אצל הרופא'
אתמול הייתי אצל הרופא
06/01/2020 | 15:28
3
58
הוא ראה דופק, אבל אני לא ממהרת להתרגש....הייתי בשלב הזה כבר פעמיים.
ולמרות זאת זה מרגיע בצורה מסוימת.
הוא הביא לי מרשם לקלקסן ל-30 יום ואמר לבוא עליו בעוד שבועיים. אז עכשיו אני שוב במצב של המתנה.
אני מקווה שהפעם יהיה בסדר.
לצפיה ב-'או.קיי- אז הוא נתן קלקסן אמפירי...'
או.קיי- אז הוא נתן קלקסן אמפירי...
07/01/2020 | 11:28
2
40
מעבר לזה- חשוב לי לדעת מה אמר לגבי נושא סוג הדם השלילי...
חשוב לי לדעת האם מה שאני יודעת הוא נכון או לא...

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'לא אמר כלום'
לא אמר כלום
08/01/2020 | 12:09
1
31
לא התייחס לסוג הדם שלי כאל בעיה
לצפיה ב-'תודה'
תודה
09/01/2020 | 07:42
7
לצפיה ב-'קצת מעדכנת '
קצת מעדכנת
19/12/2019 | 16:11
2
235
נכנסנו לרבע האחרון של ההריון
התנועות בבטן הן העונג של חיי בשלב זה. החרדה לא נעלמה, אבל היא אחרת עכשיו. יש מחשבות שמשתדלת להדחיק, תרחישים שלפעמים חודרים את שכבות ההגנה אבל ממשיכה בכוח לקוות לטוב. מצד שני, כבר לא יכולה שלא לדבר על לידה ועל תינוקת, מה שבמשך כל כך הרבה זמן לא אפשרתי לעצמי. ויש את המקומות שזה יוצא, יש מחשבות קדימה, זה בריא, נכון? אני שואלת אבל יודעת את התשובה. הרי הריון נועד לנו גם כדי שנתכונן, לא רק כדי שנתענה בזמן המתנה כל כך ארוך ;)
אתמול הייתה הערכת משקל. יש גברת לא קטנה שם בפנים. אני מחכה לה בקוצר רוח. מקווה שהכל יעבור בשלום. תודה על המקום לשתף.
אשמח לשמוע גם מהחברות לדרך :)
לצפיה ב-'ברור שמחשבות חיוביות קדימה זה בריא'
ברור שמחשבות חיוביות קדימה זה בריא
22/12/2019 | 08:32
1
77
כתבת הודעה מאוד מרגשת, ואני כבר מחכה להודעה העוד יותר מרגשת- לאחר הלידה, ולאחר שתאחזי את הקטנטונת בידייך ותהיי המאושרת באדם.

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'אמן אמן אמן אמן! '
אמן אמן אמן אמן!
22/12/2019 | 22:42
65
תודה על התגובה שירה
לצפיה ב-'התל"מ בחנוכה'
התל"מ בחנוכה
12/12/2019 | 22:30
2
193
עייפה, כבדה, חסרת מנוחה ומלאת ציפיה (כמו בכל סוף הריון), עוד חסר קיר אחד לסיום השיפוצים (בקרוב, אמן!), החבר'ה מחכים איתי, הבכורה כל פעם צוחקת ואומרת שהיא לא מאמינה שאני בהריון *שוב*, ואני אומרת לה שגם אני...    יעלי התחילה גן בשבוע שעבר, אז עברנו פה סיבוב וחצי של וירוסים (2 מקיאות, אח"כ 5 משלשלים, היה כיףףףף), מאחלת ידיים מלאות לכל מי שכאן ובדרך לפה, ומקווה לעדכן בקרוב על לידה שמחה.
לצפיה ב-'"אין לי רגע דל, או סקנדל או פסטיבל..."'
"אין לי רגע דל, או סקנדל או פסטיבל..."
13/12/2019 | 17:04
102
תרגישו טוב, ושתהיה לידה קלה ושמחה. מחכה לעדכונים.

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'מחכה יחד איתך '
מחכה יחד איתך
13/12/2019 | 20:38
95
מתרגשת מהפוסטים שלכן (הורמונלית? ...) מאחלת לידה קלה, טובה והכי חשוב בידיים מלאות! תודה שקפצת לעדכן.
לצפיה ב-'המלצה לסקירה ראשונה'
המלצה לסקירה ראשונה
24/11/2019 | 11:42
8
194
שלום לכולן
פעם הייתי פה ובפורום אובדן מלא אבל בשם אחר.
ממש בקצרה- זה הריון שמיני שלי, בבית שלושה ילדים.
בעברי לידה שקטה, הריונות שפסקו בשלבים ראשונים והאחרון היה הריון מונו-די שהפסקנו באופן יזום.
לקח לי שנה להתאושש ולא כלכך הצלחנו להיכנס הפעם אבל אחרי קצת עזרה ברוך ה הנה אני פה.
נכון לעכשיו ההריון תקין. אני בשבוע 12 כרגע, מטופלת אצל פרופסור פלד המופלא בכללית. (בד"כ אני במעקב בבית חולים אבל הפעם עדיין לא התחלתי שם)
אצלו גם עושה שקיפות בשבוע הבא.
מחפשת המלצה לסקירה ראשונה.
בהריונות התקינים עשינו סקירות אצל יגל ומלינגר, אבל רוצה מישהו אחר.

מחפשת המלצה למישהו טוב באיזור המרכז, אפשר גם פרטי (יש לי ביטוח).

אודה לכל המלצה,
אורית
לצפיה ב-'ואו! ברוכה הבאה'
ואו! ברוכה הבאה
24/11/2019 | 16:12
86
מאחלת הריון תקין שיסתיים בידיים מלאות. 

לגבי שאלתך- ממליצה בחום רב מאוד על ד"ר אניטה סילבר (רעננה- כפר סבא). מקצועית, אמינה, נעימה, אמפטית ובעלת נסיון רב מאוד. 

שיהיה בהצלחה רבה רבה!
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'את יכולה להסביר מה זה הריון מונו-די? '
את יכולה להסביר מה זה הריון מונו-די?
24/11/2019 | 16:15
2
45
לצפיה ב-'הריון מונו די'
הריון מונו די
01/12/2019 | 08:42
1
121
זה הריון תאומים ששני העוברים נמצאים ביחד באותו שק מי שפיר.
שוחים ביחד עם חבלי הטבור ויש סכנה לחנק וכריתת איברים ומעבר לא שווה בין כלי דם שיכול לגרום עובר אחד עם עודף ועובר אחד עם חוסר...
זה הריון מאוד ריסקי...
מצד אחד הכל יכול להיות בסדר ומצד שני יש פוטינציאל להמון בעיות.... 

הסבירו לנו שזה הריון ברובו באישפוז והיה לי ילד בקושי בן שנתיים בבית....

אחת ההחלטות הקשות בחיי...

לצפיה ב-' '
02/12/2019 | 07:40
17
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
28/11/2019 | 06:45
74
ממליצה על דר ישראל הנדלר משיבא, מאוד יסודי ומקצועי.
מקבל פרטי ברמת החייל.
לצפיה ב-'רק פרופ׳ אחירון'
רק פרופ׳ אחירון
29/11/2019 | 19:43
1
88
רופא מקסים (ברמות אחרות) ומצליח לראות מה שאף אחד אחר לא רואה
לצפיה ב-'בואו נימנע מהגדרת "רק"- '
בואו נימנע מהגדרת "רק"-
30/11/2019 | 08:04
94
אתן מוזמנות לכתוב את המלצותיכן. זה נפלא לשתף האחת את השנייה וגם לתת המלצות. 
יחד עם זאת, בואו לא נגדיר "רק....", כי זה עלול לגרום לאותה אישה ששואלת ליסורי מצפון או לתחושה לא טובה אם היא לא פונה לאותו/ה "רק". 
תודה לאל, ישנם לא מעט אנשי מקצוע נפלאים ונשות מקצוע נפלאות. מוזמנות לשתף מניסיונכן. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה רבה!!!'
תודה רבה!!!
01/12/2019 | 08:47
62
תודה לכולכן על ההמלצות!

אורית
לצפיה ב-'למסירה קלקסן 60 כ-25 קופסאות'
למסירה קלקסן 60 כ-25 קופסאות
22/11/2019 | 10:38
1
55
מחיפה או מהרצלייה ועוד כמה תרופות לתמיכה כמו קרינון ואסטרופם,
באהבה, אפשר לפנות בפרטי או כאן.
לצפיה ב-'עדיין רלוונטי?'
עדיין רלוונטי?
19/12/2019 | 08:09
10
לצפיה ב-'שמחה לשתף שילדתי, לא היה פשוט...'
שמחה לשתף שילדתי, לא היה פשוט...
08/11/2019 | 17:53
3
203
אז ככה...
אחרי שלושה הריונות ולידות בלי סיבוכים משמעותיים, החלטנו להביא ילד רביעי ובשבוע 17 נאלצנו לעבור הפסקת הריון בעקבות מום קשה והכל השתנה...

החלטנו לנסות שוב וההיריון נקלט יחסית מהר.
הסקירה עברה בשלום אבל נצפתה מחיצה שעלולה הייתה לגרום לפגיעה בעובר ולאורך ההיריון בדקנו מה שלומה, לקראת סוף ההיריון היא נעלמה וחשבתי שזהו, מעכשיו אין חרדות, הכל זורם.
אבל עדיין בהריון הזה הרגשתי שונה, המחשבה שאולי אני לא בהריון חלפה בראשי לא פעם (אמרתי לעצמי- יש לך בטן, עשית מי שפיר, ראית א.ס. את בהריון!), לא התחברתי לעובר ולא הצלחתי לדבר איתה וכל הזמן חששתי מהבשורה המרה.

ציפיתי ללדת בשבוע 37 והיו צירונים קטנים שלא התפתחו ללידה ושוב הוצפתי בפחדים. בשבוע 39 החלטתי שמספיק ועשיתי סטריפיניג. התחלנו לידה עם צירים לא ממש סדירים, הפתיחה גדלה והתינוקת לא ירדה, התחילו האטות בדופק ופתאום הצירים התרווחו. ביקשו שאעשה עיסוי פטמות- וזה יצר את הצירים, כעבור שעתיים מתישות הנסיכה יצאה והמיילדת אמרה "התינוקת הזו היא נס" היה קשר בחבל הטבור, היא לא הייתה אמורה לשרוד את הלידה חוץ מזה שהיא נולדה על הגב ולכן התקשתה לרדת.

היום הנסיכה הקטנה שלי, הלוחמת, הנס שלי, שוכבת בעגלה, היא יפהפיה ומתוקה ואני מאוהבת בה והמחשבה "מה היה אילו..." מבקרת מפעם לפעם ואני מודה לאלוהים על ההשגחה ועל שנולדה בחיים, בריאה!

לא היה פשוט בכלל, אבל אני מתמקדת בתוצאה.
אני מודה לכן בפורום המקסים הזה ובפורום השכן- שנתן לי המון כוחות. גם אם רק קראתי ופחות כתבתי. היכרתי צד אחר שקיים בי שלא היכרתי קודם ובזכותכן לא נפלתי והמשכתי קדימה.
תודה ובשורות טובות לכולכן וכמובן לידה קלה וידיים מלאות!!!
לצפיה ב-'חדשות נפלאות. '
חדשות נפלאות.
08/11/2019 | 19:42
73
איזה נס גדול. איזה אושר. המון המון מזל טוב, תודה שחזרת לספר לנו.
לצפיה ב-'מזל טובעניתי לך יותר בהרחבה בפורום השני'
מזל טובעניתי לך יותר בהרחבה בפורום השני
11/11/2019 | 09:31
1
27

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה