לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
96369,636 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו
לפורום אובדן הריון תמיכה לפורום הורות לאחר אובדן
המשך >>

לצפיה ב-'מחפשת דחוף רופא להיום'
מחפשת דחוף רופא להיום
20/09/2018 | 08:30
13
בוקר טוב. אולי יהיה לכן רעיון. אני אחרי ארבע הפלות והריון כימי אחד. ללא ילדים.
כעת הריון חמישי, סוף שבוע שישי. בימים ראשון ושני הייתי במיון באיכילוב עם דימום מטורף וחשבתי שזהו זה, עוד הפלה. כשהרופאה אמרה שהיא רואה דופק וכנראה גם המטומה לא ידעתי איך להגיב. התחלתי לרעוד בכל הגוף.
מאז עברו כמה ימים, הדימום ממשיך אבל הרבה פחות ממה שהיה. הרופא שלי נוסע היום לחו"ל ואני לא יודעת לאן ללכת בשביל לבדוק מה קורה שם.
יש לכן רעיון לרופא פרטי שעשוי להיות זמין? אני קצת מנסה להימנע ממרכז בריאות האישה של הכללית גם כי פשוט אין תורים, גם לא במיון, ובעיקר כי קיבלתי שם כל כך הרבה בשורות רעות בעבר. נשמע מוזר, אבל זה המצב. יודעת שזה יעלה לי הרבה אבל מוכנה לזה.
תודה רבה
לצפיה ב-'כתבתי פה מעט בעבר... מרגישה צורך '
כתבתי פה מעט בעבר... מרגישה צורך
13/09/2018 | 19:21
5
126
לפרוק.

בעברי 7 הריונות כימיים (6 טבעיים ו 1 מהזרעה).
עברנו ל ivf במטרה לעשות בדיקת pgs לעוברים. נשלחו 2 לבדיקה. שניהם נמצאו לא תקינים מבחינה כהותית, משמע נמצא רעש כלשהו שלא בהכרח מעיד על אי תקינות שהעובר לא מתקן בעצמו. כמובן שלא הוחזרו.
בייעוץ גנטי לאחר מכן אצל פרופסור ירון יובל ובהתייעצות עם פרופסור גאונה אלטרסקו הוסבר לנו שבמקרה זה הפתרון הוא ליצור בנק עוברים קפואים ולהחזיר אחד, אחד עד שיקלט משהו

החזרה ראשונה לא נקלט.
החזרה שנייה של בלסטוציסט לאחר 9 ימים בטא 53 ופרוגסטרון 115.
היום, לאחר 4 ימים בטא 368 ופרוגסטרון 53.

על פניו, הבטא עולה יפה על אף שהתחילה נמוך.
אבל אני ממש בחרדה. ברגעים מסויימים מרגישה משותקת. ממש מחכה שמשהו יקרה. לא מאמינה בגוף שלי.

בלחץ מהירידה של הפרוגסטרון, מרגישה צורך לדעת.בכל רגע נתון שהבטא קיימת ולא חלה ירידה.

סתם רציתי לפרוק...
לצפיה ב-'מוסיפה- כל הבדיקות נעשו. הכל תקין'
מוסיפה- כל הבדיקות נעשו. הכל תקין
13/09/2018 | 19:23
75
הייתי בהתייעצות אצל פרופסור כרף.
כבר מטופלת מההחזרה בקלקסן 60 אמפירי.
לצפיה ב-'ואו, מורכב- '
ואו, מורכב-
15/09/2018 | 07:43
2
57
לא הבנתי, האם ההריון הנוכחי הוא גם תוצר של הPGS? 
בכל מקרה, החרדה והלחץ שלך הם מובנים לחלוטין. אין לי משהו לכתוב שיפחית אותם. מכירה את זה היטב מההריון שלי עם מעיין (כיום בת שלוש וחצי), שהיה לאחר 6 הפלות ברצף (ולאחר 7 הפלות במניין הכללי). מנגנוני ההגנה שלי ממש קרסו, והייתי מטופלת גם תרופתית וגם בשיחות. 
האם את מטופלת בצורה כלשהי בהקשר לפן הרגשי? מקבלת תמיכה מקצועית? 

שירה דוד 
 ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז. 
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

לצפיה ב-'ההריון הנוכחי הוא מivf ללא pgs.'
ההריון הנוכחי הוא מivf ללא pgs.
15/09/2018 | 12:32
1
60
הוחזר בלסטוציסט בדירוג גבוה.

לגבי עזרה, אני לגמרי בכיוון. מחפשת משהי לעשות עיבוד לכל מה שעברתי.
לצפיה ב-'הבנתי. לגבי עזרה- את מוזמנת לפנות אליי בפרטי'
הבנתי. לגבי עזרה- את מוזמנת לפנות אליי בפרטי
15/09/2018 | 12:58
13
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות !!!!!'
מחזיקה אצבעות !!!!!
16/09/2018 | 22:16
8
לצפיה ב-'הודעתי יום חמישי במשרד על ההריון ונחשו מה פתאום לא מרוצים'
הודעתי יום חמישי במשרד על ההריון ונחשו מה פתאום לא מרוצים
14/09/2018 | 22:14
3
67

היום תיכננתי לספר כי אני כבר שבוע 18 פלוס להריון (אני עובדת מיוני -4חודשים במשרד עו"ד המעפן הזה) היום שסיימתי בשעה 15:00 את העבודה נכנסתי לחדר של אשתו של הבוס שלי שהיא
במשרד שהיא בעצם קיבלה אותי גם לעבודה, והלכתי ברוח טובה וכוונה טובה איך שבישרתי לה על ההריון עיקמה את הפרצוץ ב-90 מעלות והתחילה לומר אנחנו לא מרוצים ממך,וכל מיני האשמות ודברים מלוכלכים ולא יפים שאף אחד במשרד לא מרוצה שאני ככה ואני ככה ..ועניתי לה הכל בגלל שאני מודיעה לך על ההריון פתאום את משנה גרסה..אמרה לי מה פתאום זה לא קשור להריון רציתי כבר לפני שבוע להגיד לך היא חושבת שנולדתי אתמול אולי...בקיצור יצאתי משם נסערת ובוכה ברחובות כולם מסתכלים עליי ואמרתי לעצמי למה לשמים בגלל שאני אישה ואני בהריון אני פסולה וצריך ככה להשפיל אותי ולבזות אותי בהטחות ...כמו שהבנתי היא בטח תראיין בנות ואני בסטנד ביי עד שתמצא מישהי ותגיד לי שלום....צריכה עצות מכם דחוף איך להתנהל..
עצובה מאד
לצפיה ב-' העיצה הכי טובה שלי אלייך היא'
העיצה הכי טובה שלי אלייך היא
15/09/2018 | 07:35
2
71
לעבוד במקום שבו את מרוצה ובו מרוצים ממך- בלי קשר להריון או למצבך האישי.
אני לא יודעת מה המקצוע שלך, במה את עובדת, כיצד את מתפקדת בעבודה וכן הלאה. כתבת שהמשרד "מעפן"...אז למה לך לעבוד במשרד "מעפן" מלכתחילה? 
להמשיך לעבוד במקום שאת לא מרוצה בו ולא מרוצים בו ממך- זה לא לעניין ומיותר. 
אני לא עוסקת פה כמובן בייעוץ תעסוקתי...מה שכתבתי זה משהו שאני מאמינה בו ומיישמת אותו גם בעצמי. אני עצמאית ונאבקת על הפרנסה בדיוק כמו כולם. אבל לא אקבל לעבודה לעולם מטופלים שאינם לפי רוחי או שאני יודעת שלא יהיה שיתוף פעולה מצידם (אני מתכוונת להורים, לא לילדים...). 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'שירה כתבתי מעפן בגלל היחס שקיבלתי אחרי שהודעתי על ההריון'
שירה כתבתי מעפן בגלל היחס שקיבלתי אחרי שהודעתי על ההריון
15/09/2018 | 10:55
1
57
ככה היה לי נחמד יש שם בנות נחמדות ,אני מנהלת משרד שם 4 חודשים
צריכה לברר מבחינה חוקית מה עליי לעשות ולפעול ,עצם העובדה שהודעתי על ההריון עפ"י חוק ופתאום הפרצוץ מתהפך לה זה אומר הכל על אפלייה בעבודה יש את חוק שווין הזדמנויות בעבודה אפילו ,לא יאומן שזה גם משרד עו"ד ולא יודעים שיש חוקים כאלה...
לצפיה ב-'בהצלחה בבירור! אני עצמאית ולכן לא בקיאה בחוקים של השכירות. '
בהצלחה בבירור! אני עצמאית ולכן לא בקיאה בחוקים של השכירות.
15/09/2018 | 11:41
11
לצפיה ב-'כתבתי פה הרבה בעבר... ציפ גנטי חזר תקין!!!!'
כתבתי פה הרבה בעבר... ציפ גנטי חזר תקין!!!!
15/09/2018 | 08:35
1
75
אחרי שלוש וחצי שנים של טיפולים, ניתוחים, 4 הריונות שנפסקו... אני בת 44.5 ולא האמנתי כבר שמשהו טוב יקרה. שבוע 22 ומפחדת בכלל לשמוח אבל ההמתנה מורטת העצבים לתשובות מהמי שפיר הסתיימה. תסריטי האימה רצו לי בראש כל זמן. לפני הדיקור חששתי מהפלה ואחריו מהתוצאות .... יש עוד הרבה מכשולים בדרך אבל לשניה קלה מאפשרת לעצמי לנשום ....... שנה טובה לכולנו ורק טוב ✋��✋��✋��
לצפיה ב-'ואו!!איזה יופי! מחזיקה אצבעות להמשך תקין ולסוף נפלא'
ואו!!איזה יופי! מחזיקה אצבעות להמשך תקין ולסוף נפלא
15/09/2018 | 10:21
14
לצפיה ב-'התייעצות מחדשה בקבוצה'
התייעצות מחדשה בקבוצה
10/09/2018 | 16:40
2
157
היי לכולן,
אני חדשה ישנה פה. לפני מספר שנים, עסרתי גרידה מאוחרת לאחר מום לב קשה בעובר. אחריו, היה הריון רווי מתח ובדיקות שבסופו נולדה ילדת הקשת שלי. כיום, בהריון חדש, בשבוע 15. עד לפני מספר ימים, הייתי יחסית בסדר. השקיפות הייתה תקינה והצלחתי להחזיק את הרוגע והשלווה. לפני מספר ימים, עשיתי סקירה מוקדמת אצל ד"ר כסיף והיא החלה בכך שחדרי המוח בגדר הנורמה, אבל הוא לא רגיל לראותם בגודל הזה ( 8 מ"מ) בשבוע זה והיה רוצה שאחזור לסקירה מכוונת מוח כעבור 3 שבועות. מאז, אני לחוצה מאוד, מוטרדת, מכינה את עצמי לנורא מכל ובעיקר לא מוצאת מנוח. החלטתי שאני לא רוצה לחזור אליו, אלא ללכת לחוות דעת נוספת. העניין הוא שאני לא יודעת למי עדיף. שמעתי על מלינגר שהוא מומחה מוח, אבל אליו, אין תורים בחודש הקרוב. הצלחתי לקבוע תור לברונשטיין מחיפה ביום שישי הזה, אבל אני תוהה אם זה לא מוקדם מדי. מעבר לזה, קבעתי תור לפרופ' וולמן לעוד שבועיים, אבל שמעתי עליו שהוא לא נחמד ואני לא בטוחה שזה נכון לבריאות הנפשית שלי. מאוד מבולבלת ממה עליי לעשות כעת.
תודה ושנה טובה לכולן!!!
לצפיה ב-'חיבוק'
חיבוק
11/09/2018 | 00:33
82
יקירה, שולחת חיבוק. מאוד מבינה את הלחץ שלך.
עובר הוא בן ?
הבנתי שלבנים יש יותר דברים מהסוג הזה. אצלי בהריון אחרון הייתה אסימטריה בין חדרי המוח, הייתי סקירה מכוונת מוח, אסימטריה עדיין נשארה. אבל לא גדלה. אחרי לידה עשיתי לו אולטראסאונד מוח והיה תקין.
לדעתי, תקבעי תור למלינגר ליתר בטחון (בתקווה שלא תצטרכי ותבטלי אותו).
לא כל כך הבנתי למה את צריכה גם ברונשטיין וגם את וולמן. בכל מקרה, מקווה שברונשטיין ירגיע אותך. 
תעדכני. מחזיקה אצבעות שהכל בסדר.

לצפיה ב-'אוף...אין רגע דל, הה? '
אוף...אין רגע דל, הה?
15/09/2018 | 07:52
34
האמת היא שאין לי עיצה בהיבט הרפואי, כי אני לא מכירה את הרופאים שהזכרת. 
כולי תקווה שיסתבר שהכל בסדר ושההתפתחות העוברית תקינה, ושכל החרדות יתמוססו. 
תעדכני אותנו בבקשה.

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'מתלבטת אם לקפוץ למיון'
מתלבטת אם לקפוץ למיון
08/09/2018 | 17:07
4
125
שבוע 14 והפרשה קצת חומה.
מניחה שזה שום דבר. אולי קשור לזה שהייתי קצת במאמץ בימים האחרונים בעבודה ובבית. קרה לי גם בהריון עם הבן שלי עם דימום קל בשבוע 17 אחרי מאמץ פיזי.
קיוויתי לא לעבור בדיקות עד הסקירה שלי שבעוד שבוע וקצת, אבל אולי בגלל החג עדיף ללכת עכשיו ולא לחכות עם זה.
מצד אחד אני חושבת שהכל בסדר ומצד שני לא יכולה שלא להיזכר בעובר שלי שגיליתי שהוא בלי דופק בדיוק יום לפני ליל הסדר. 
לצפיה ב-'הלכת להבדק ?'
הלכת להבדק ?
09/09/2018 | 03:39
44
אני הייתי הולכת. 
לצפיה ב-'בפירוש ללכת, כדי להיות רגועה בחג. עדכני אותנו.'
בפירוש ללכת, כדי להיות רגועה בחג. עדכני אותנו.
09/09/2018 | 10:20
16
לצפיה ב-'בסוף הלכתי והכל בסדר'
בסוף הלכתי והכל בסדר
09/09/2018 | 15:38
1
84
הייתי צריכה את זה כדי לא להיות סתם בסטרס מיותר. 
במוקד של הקופה אמרו לי שאין דחיפות ללכת, אבל העדפתי לא לדחות לחג וגם ככה לא צריך הפניה.
הרופאה בדקה והכל תקין אצל העובר והשילייה נראית בסדר. ראתה את ההפרשות שדיברתי עליהן ואמרה בעיקר לנסות לנוח ושאם יש החמרה בתסמינים לבוא שוב למיון.
תמיד אני מגיעה בהרגשה שאולי אני מגזימה, אבל הרופאים מתייחסים מאוד ברצינות וזה קצת מרגיע אותי. שלפחות זה לא רק היסטריה ובאמת יש משהו שכדאי לשים לב אליו.
לצערי עדיין עם הגדרה של הפלה מאיימת... 
לצפיה ב-'טוב שהלכת. שימשיך להיות הכל תקין עד שבוע 40.'
טוב שהלכת. שימשיך להיות הכל תקין עד שבוע 40.
09/09/2018 | 22:11
48

לצפיה ב-'חלבון עוברי סקר שליש שני עושים בשבוע 17?הולכים עם ההפניה רק'
חלבון עוברי סקר שליש שני עושים בשבוע 17?הולכים עם ההפניה רק
27/08/2018 | 21:01
1
25
לצפיה ב-'אם אני זוכרת נכון בין שבוע 16-20'
אם אני זוכרת נכון בין שבוע 16-20
30/08/2018 | 23:40
50
וצריך הפנייה מהרופא. 
למזלי בהריון עם הבן שלי כמעט פספסתי את הזמן ומהר האחות השיגה לי הפנייה מהרופא למרות שלא היו אליו תורים.
שיהיה בהצלחה! 
לצפיה ב-'עוד מעט היא פה'
עוד מעט היא פה
25/08/2018 | 09:32
3
221
שבוע 38. אחרי כמה שנים קשות מאוד אישית ובריאותית. היה לי קשה לסמוך על רופאים, על הגוף שלי ובכלל. השבועות האחרונים היו מאוד מלחיצים (סכרת הריון ומעקב גדילה עקב עוברית קטנה). המומחה שפגשתי (גרה בחו״ל) מההתחלה לא היה לחוץ וכך גם נשמע בפגישה האחרונה. אבל אני עם עצמי הייתי בלחץ עצום מה שהקשה עליי להתחבר. כבר יודעת שידברו על זירוז לקראת סוף שבוע הבא. היא עוד מעט פה. איך נרגעים? האינטואיציה אומרת שהכל יהיה בסדר אבל זה מוחבא תחת הרבה לחצים ודאגות.

לצפיה ב-'עם היסטוריה כמו שלך קשה מאוד להירגע...'
עם היסטוריה כמו שלך קשה מאוד להירגע...
25/08/2018 | 09:45
2
110
אני לא זוכרת- האם זו הלידה הראשונה שלך? האם הלחצים והדאגות קשורים לתהליך הלידה או לאימהות שתבוא אחריה?...אולי שווה בינך לבין עצמך (או עם בן הזוג או עם חברה קרובה/אמא/אחות)  לפרוט לפרוטות את הדבר, ולנסות למצוא פתרונות לכל פריט במגוון הדאגות והלחצים. 
האם לאחר הלידה בעלך יהיה איתך מספר שבועות או שאמא שלך תבוא אלייך לסייע (יש לי שכנה שלאחר לידת נכדים בחו"ל, נוסעת אל ביתה למספר שבועות כדי לתמוך ולעזור). 
במידה ועיקר הדאגות קשורות ללידה, אולי כדאי לשקול סיוע של דולה (אם זה מקובל בארץ שבה את נמצאת). 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'מהרבה דברים'
מהרבה דברים
25/08/2018 | 10:11
1
101
אבל בעיקר בריאות,שהכל יהיה בסדר לי ולעוברית. לידה ראשונה.  דולה בלידה פה זה עסק יקר שלא נצליח לעמוד בו אך יש לי כבר שתי אופציות לדולות לאחרי לידה שיוכלו לבוא לכמה שעות הביתה להסביר/לעזור.
לצערי אמא לא תגיע (זה כבר סיפור אחר),בשבועות הראשונים הבנזוג יהיה איתי.
לצפיה ב-'את מתקרבת בצעדי ענק לתפקיד הכי חשוב-'
את מתקרבת בצעדי ענק לתפקיד הכי חשוב-
25/08/2018 | 14:38
162
הכי חשוב, הכי מעצים, הכי מורכב, הכי נפלא, הכי מרגש, הכי מצריך אנרגיות/כוח/סבלנות....
הכי בעולם- בכל המובנים- גם עבורך וגם עבור בעלך. 
אני מקווה שיש לך במקום שבו את גרה קהילה תומכת, גם במובן הפיזי, וגם במובן הרגשי. מקווה שיהיה לך מקום להתייעץ בו, מקום לשתף, מקום לספר גם על הנפלא וגם על המורכב. 
וברור, שבראש ובראשונה, מאחלת בריאות שלמה לך ולעוברית. 
מחכה כבר להודעת הלידה שלך:)

שירה דוד 

09-7749028

לצפיה ב-'אחרי שקיפות תקינה'
אחרי שקיפות תקינה
22/08/2018 | 23:10
2
154
עכשיו אפשר באמת להתחיל קצת לנשום לרווחה.
שבוע שעבר סוף סוף נפטרתי מהשיעולים והברונכיטיס ופחות או יותר חזרתי לעצמי.
הבטן התחילה לצאת ואני שמחה שעכשיו מה שמדאיג אותי זה מה אני אלבש כששום זוג מכנסיים כבר לא נסגר עליי וירדתי מידה מהריון של הבן שלי וכל בגדי ההריון ענקיים עליי.
שאלו יהיו הצרות של כולנו.
ביום ראשון יש לי את בדיקת הדם של השליש הראשון שאני מקווה שתעזור עוד עם הסטטיסטיקה.
בעוד 5 ימים יש לי יומולדת 35 ואני ממש מעדיפה שיחסך ממני העונג המפוקפק של מי שפיר.
ויום לפני כיפור יש לנו סקירה מוקדמת. מצד אחד מחכה מאוד לראות את העובר שלי שוב ומצד שני קצת מודאגת ומקווה שהפעם לא תהיה לנו סיבה להיפגש שוב בין לבין. רק קצת שקט. כולנו זקוקים לו.
לצפיה ב-'תודה על העדכונים'
תודה על העדכונים
25/08/2018 | 09:37
1
60
מאחלת לך ולכולן פה רק קצת שקט, כדברייך. 
אגב, זה נכון שהמלצת משרד הבריאות היא לבצע בדיקת מי שפיר החל מגיל 35, אבל בפועל, כבר ממזמן גיל 35 לא מהווה האינדיקציה היחידה לביצוע בדיקת מי שפיר. 
מזל טוב ליום ההולדת ובהצלחה בבבדיקת הדם ובסקירה המוקדמת!

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה לך על המילים המרגיעות'
תודה לך על המילים המרגיעות
30/08/2018 | 23:37
27
בדיקת הדם יצאה מצויינת ושיפרה מאוד את הסטטיסטיקות. 
מקווה שגם החלבון עוברי יצא מוצלח באותה מידה. 
אני סוף סוף מצליחה קצת להנות מהריון הזה או לפחות לא להרגיש בו אומללה וחלושה. מקווה שעכשיו באמת יהיה השליש הקל. 
כולם אומרים "נו, שעכשיו תהיה בת" ואני רק מייחלת לסקירה תקינה בלי ממצאים. ונדהמת שלמרות איך שהרגשתי רע העובר שלי חזק ומתפתח יפה בינתיים. 
אני שמחה שאני יכולה "להתעלם" במידה מסוימת מהמצב ושהחששות מפסיקים לתפוס מקום מרכזי. הראש עסוק עכשיו בבן שלי שמתחיל גן עירייה שזה מרגש ומלחיץ לא פחות. 
לצפיה ב-'קיבלתי תוצאות של בדיקת גונטימי (ניפט) תקינה ויש לי בת בדרך'
קיבלתי תוצאות של בדיקת גונטימי (ניפט) תקינה ויש לי בת בדרך
22/08/2018 | 18:36
5
68
לצפיה ב-'איזה יופי! שמחה לקרוא :) שיהיה המשך הריון בריא ותקין'
איזה יופי! שמחה לקרוא :) שיהיה המשך הריון בריא ותקין
23/08/2018 | 21:46
23
לצפיה ב-'יששששששש��������'
יששששששש��������
24/08/2018 | 18:09
3
72
שימשיך ככה !
לצפיה ב-'אמן לכולםםםם יום שלישי סקירה מוקדמת אצל מיקי לוריאןן'
אמן לכולםםםם יום שלישי סקירה מוקדמת אצל מיקי לוריאןן
24/08/2018 | 20:27
2
19
לצפיה ב-'יופי! שימשיך כך בטוב! בהצלחה בסקירה'
יופי! שימשיך כך בטוב! בהצלחה בסקירה
25/08/2018 | 09:33
1
11
לצפיה ב-'תודה שירה'
תודה שירה
25/08/2018 | 10:17
15
לצפיה ב-'צומבה מה שלומך ??מה חדש'
צומבה מה שלומך ??מה חדש
16/08/2018 | 22:44
3
49
לצפיה ב-'תודה אני בסדר! אחרי מי שפיר'
תודה אני בסדר! אחרי מי שפיר
24/08/2018 | 18:11
2
125
אתמול שבוע 18.5 עשיתי מי שפיר. מנסה לחשוב חיובי ולהרגע. היתי בלחץ לפני הבדיקה יותר מלפני כל דבר אחר בעולם. רוצה לראות בשלב א שעובר ללא סיבוכים ואז כמובן שהכל תקין .... מנסה לא לחשוב על שום אופציה אחרת .
לצפיה ב-'שמחה לשמועעע ..איזה כיףףף'
שמחה לשמועעע ..איזה כיףףף
24/08/2018 | 20:28
18
לצפיה ב-'לאט לאט, צעד אחר צעד. אין ברירה אחרת. שימשיך בטוב. '
לאט לאט, צעד אחר צעד. אין ברירה אחרת. שימשיך בטוב.
25/08/2018 | 14:39
23
לצפיה ב-'nn0aa- סליחה על הנדנוד, אבל אני קצת מודאגת. השמיעי קול. '
nn0aa- סליחה על הנדנוד, אבל אני קצת מודאגת. השמיעי קול.
10/08/2018 | 17:01
2
78
לצפיה ב-'מצטערת.. הכל בסדר, אני עוד פה'
מצטערת.. הכל בסדר, אני עוד פה
07/09/2018 | 08:10
1
53
היתתה בעיה להכנס ליוזר שלי
והשילוב בין המותשות ההריו ית
משימות בלתי אפשריות  )חופש גדול בלי קייטנות בסוף הריון)
פלוס הרבה דברים שאני רוצה לארגן לפני הלידה
פלוס.. הסרבול של תפוז.. רציתי כבר לפתוח יוזר חדש מרוב יאוש.. אבל גם זה היה גדול עלי..
בקיצור, סופסוף הבינו מה היתה הבעיה והצלחתי להכנס ליוזר

היום מתחילה שבוע 36 .. מפחדת נורא לאבד אותה בניה האחרונה ..
כבדה ומזיעה, ועסוקה מדי מדי שזה טוב לחרדות, אבל מפחדת שזה יפגע בה, ההרמות, התכופפויות וכאלה..

מתנצלת שהדאגתי סתם
לצפיה ב-'ואו, יופי. נשמתי קצת הרבה'
ואו, יופי. נשמתי קצת הרבה
07/09/2018 | 08:20
30
אני לא מבינה כלום בדברים הטכניים האלה, אבל שמחה שהדברים הסתדרו. 
זכרתי שאת צריכה להיות כבר בחודש תשיעי. 
מאחלת לך ללדת ממש בקרוב, והעיקר- בבריאות שלמה- שלך ושל העוברית. 
מחכה בסבלנות להודעת הלידה שלך, יקירתי. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תמי1100- האם את פה? ילדת? רוצה לעדכן? '
תמי1100- האם את פה? ילדת? רוצה לעדכן?
09/08/2018 | 08:25
7
55
לצפיה ב-'הי! הכל טוב. אכן ילדתי לפני חודש וחצי'
הי! הכל טוב. אכן ילדתי לפני חודש וחצי
18/08/2018 | 23:16
6
138
ילדתי לפני חודש וחצי בקיסרי חלומי בלי כאבי החלמה בכלל, נולדה לנו תינוקת מתוקה ומקסימה ושמה נטע. תינוקת שקטה ורגועה, טפו טפו.
תודה על ההתענינות.

ממליצה בחום על בלינסון, מחלקה ד', אפס הפרדה, מעולה ויפה, ועל ד"ר דנון שכנראה בזכותו ההחלמה שלי היתה קלילה. מניחה שזה קשור גם אלי , באתי מוכנה מאוד, ולקחתי הכל בקלות.
וכנראה שגם האושר שסופסוף יש פה עוד ילדה, עשה את שלו.
ואולי גם  פוציתי על העבר...

כולם מסביבי אומרים לי שאני זורחת, זה אכן נכון
לצפיה ב-' מזל טוב!!!-'
מזל טוב!!!-
19/08/2018 | 09:21
2
71
האושר נקרא מכל מילה ומילה שאת כותבת. 
אין ספק שההחלמה הפיזית המהירה היא שילוב של מדיניות נכונה של שיכוך כאבים ושל המצב הרגשי שלך. 
ואין ספק שאת זורחת. זכית באושר הגדול. 

גדלו את הקטנטונת באושר, בנחת ובבריאות.
ממני,
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה איזו ברכה מקסימה! '
תודה איזו ברכה מקסימה!
19/08/2018 | 10:20
1
21
לצפיה ב-' מכל הלב:)'
מכל הלב:)
19/08/2018 | 10:32
11
לצפיה ב-'המון מזל טוב לתמי זוכרת את סיפורך המרגש...'
המון מזל טוב לתמי זוכרת את סיפורך המרגש...
19/08/2018 | 22:39
22
לצפיה ב-'תמי כל כך שמחתי לקרוא אותך כאן '
תמי כל כך שמחתי לקרוא אותך כאן
19/08/2018 | 22:59
1
67
איזו דרך ארוכה ומטלטלת עברה עלייך, איזה יופי שזכית לסוף טוב כל כך --- מאושרת באושרך, שמחה בשמחתך, מאחלת לך שתמשיכי להנות מנטע ומהמתיקות שבאימהות לה, כפי שעולה ממה שכתבת.
לצפיה ב-'תודה מקסימה '
תודה מקסימה
20/08/2018 | 12:30
12
לצפיה ב-'מישהי מבינה בתוצאות סקר שליש 1 יכולה לפענח לי האם תקין?'
מישהי מבינה בתוצאות סקר שליש 1 יכולה לפענח לי האם תקין?
07/08/2018 | 19:38
2
123
הסיכון הסטטיסטי ללידת תינוק עם תסמונת דאון מחושב לפי גילך בלבד: 110:1
הסיכון המחושב לפי גילך בשילוב עם תוצאות הבדיקות: 8600:1

18טריזומיה
הסיכון המחושב לפי גילך בשילוב עם תוצאות הבדיקות: 10000:1

מעל הנורמה טווח0.15MoM 0.71 MoM PAPP-A
(25.9 mU/L)
0.21 MoM HCGb
( 8.8 ng/mL)
)NTשקיפות עורפית ( MoM 00.1 3mmטווח הנורמה עד
( 1.3 mm)
לצפיה ב-'תוצאות מצוינות :)'
תוצאות מצוינות :)
13/08/2018 | 16:43
1
69
מאחלת לך שכל תוצאה שתקבלי בהריון הזה תהיה כזו מצוינת :)
לצפיה ב-'תודה אמן לכולם'
תודה אמן לכולם
14/08/2018 | 16:31
11
לצפיה ב-'אז אני אחרי סקירה תקינה ! עכשיו הפחד הכי גדול מהמי שפיר'
אז אני אחרי סקירה תקינה ! עכשיו הפחד הכי גדול מהמי שפיר
06/08/2018 | 21:11
6
177
מפחדת מהבדיקה שחלילה תגרום לי לאובדן ההריון ובמקביל מהתוצאות שלה. עד עכשיו על בנייר הכל נראה מושלם... שקיפות, חלבון עוברי, הרמוני וסקירה. ככ ככ מקווה שזהו! הפעם זה זה! אם היתי דתיה היתי מתפללת ... אני בת 44.5 וזו ההזדמנות האחרונה שלי. זהו. תחזיקו לי אצבעות. 
לצפיה ב-'מחזיקה אצבעות'
מחזיקה אצבעות
07/08/2018 | 08:44
1
91
הלוואי הלוואי הלוואי עבורך, עבורו ועבור הבת שלכם.
הלוואי.
לצפיה ב-'הכי הלוואי ����✋��... תודה לך'
הכי הלוואי ����✋��... תודה לך
07/08/2018 | 18:04
28
לצפיה ב-'גם אני מחזיקה אצבעות חזק'
גם אני מחזיקה אצבעות חזק
07/08/2018 | 14:15
1
73
ואני גם מתפללת עבורך, למרות שאני חילונית...גם לי כחילונית יש תפילות- לא לאלוהים, אלא בהקשר הזה- לגורל, לביולוגיה, למזל...הלוואי הלוואי שימשיך כך. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה שירה. גם אני מתפללת למזל....'
תודה שירה. גם אני מתפללת למזל....
07/08/2018 | 18:05
26
לצפיה ב-'מחזיקה לך אמןןן יהיה בסדר'
מחזיקה לך אמןןן יהיה בסדר
07/08/2018 | 20:36
1
44
לצפיה ב-'תודה גלי ������������'
תודה גלי ������������
07/08/2018 | 21:08
18
לצפיה ב-'הורדתי שוב הודעה של הנהלת הפורומים. לא יאומן'
הורדתי שוב הודעה של הנהלת הפורומים. לא יאומן
06/08/2018 | 15:13
2
77
לצפיה ב-'תודה, כזה חוסר רגישות מצד הנהלת הפורומים, שלא לאמר אטימות.'
תודה, כזה חוסר רגישות מצד הנהלת הפורומים, שלא לאמר אטימות.
06/08/2018 | 15:43
1
111
מקווה שלא פעם שלישית גלידה השבוע.
לצפיה ב-'גם אני מקווה. '
גם אני מקווה.
06/08/2018 | 16:59
24
לצפיה ב-'אז סוף סוף הגיע יום שני... '
אז סוף סוף הגיע יום שני...
30/07/2018 | 22:01
4
230
ולמרות שאתמול הייתה לי קצת הפרשה עם גוון טיפה חום השתדלתי לשמור על פאסון.
הלכנו בצהריים לגינקולוג שלי, למעשה לבדיקה ראשונה שלו בהריון הזה ואולטרסאונד ראשון אחרי הדימום שהיה לי לפני שבוע וחצי.
ו... היה דופק, העובר שלי גדל כצפוי והפאסון נעלם כמובן ולא הצלחתי לעצור את הדמעות של ההקלה.
אז כמעט אפשר לחזור לנשום, כלומר אילולא הדימום שהיה והעובדה שכבר כמעט שבועיים שאני עם צינון שמתפתח לו לכיוונים לא נעימים ואני בסבל. אז רופאת המשפחה נבהלה שאני בהריון ולא רצתה לתת לי כלום, אבל הגינקולוג שלי הבין שאני מתמוטטת ורשם לי אנטיביוטיקה. מקווה שבקרוב הכאבים שיש לי בצלעות יפסיקו, הגודש באף יחלש ואני אוכל לנשום ולהתחיל להירגע באמת.
לצפיה ב-'תרגישי טוב, ושההריון ימשיך גם הוא בטוב תמשיכי לעדכן'
תרגישי טוב, ושההריון ימשיך גם הוא בטוב תמשיכי לעדכן
31/07/2018 | 14:15
12
לצפיה ב-' אז מסתבר שיש לי ברונכיטיס'
אז מסתבר שיש לי ברונכיטיס
02/08/2018 | 19:41
1
75
אחרי שהשתעלתי היום כיח עם קצת דם נבהלתי והחלטתי ללכת שוב לרופאת המשפחה.
הקשיבה לי שוב והפעם קבעה נחרצות שאני מצפצפת ויש לי ברונכיטיס ורשמה לי סירופ לשיעול ומשאף. כששאלתי איך פתאום היא נותנת לי תרופות היא אמרה שיש עניין של רווח מול תועלת ובהריון משתדלים לא לתת תרופות אלא אם זה באמת הכרחי.
למרות זאת, שאלתי שוב בבית המרקחת אם ניתן לקחת את התרופות בהריון ונאמר שכן. 
ואז קראתי את העלון המצורף... על הסירופ רשום מפורשות לא לקחת בשליש הראשון ועל המשאף רשום שאין מספיק מחקרים בנושא, אבל שמומלץ להימנע בהריון, בעיקר בשלישי הראשון, אלא אם נשקלו כל האופציות והסיכונים.  לא ממש מרגיע. 
חזרתי הביתה ובמקום לנשום התחלתי לבכות ונחנקתי יותר. 
לצפיה ב-'טרטולוגיה'
טרטולוגיה
02/08/2018 | 23:01
80
תתקשר לאחת המחלקות טרטולוגיה, הם יענו לך הכי מקצועי. עד כמה שאני זוכרת יש בבילינסון, באסף הרופא ונדמה לי במשרד הבריאות. החלמה מהירה !
לצפיה ב-'שמחה לקרוא את העידכון שלך :)'
שמחה לקרוא את העידכון שלך :)
02/08/2018 | 23:45
67
איזה כיף לקרוא!
מקווה שעד שהגעתי לקרוא את ההודעה הזו, כבר הספקת להתגבר על הצינון שלך. 
שיהיה המשך הריון בריא, תקין ורגוע
לצפיה ב-'מנסה להיכנס להריון '
מנסה להיכנס להריון
01/08/2018 | 09:42
2
161
לאחר גרידה בשבוע 20. זה היה כבר לפני שנה, עד עכשיו לא הייתי מסוגלת בכלל לחשוב על עוד הריון.
אני בת 43 בדיוק. יש לנו ילד בבית בן 3. כשהיה בן שנה נכנסתי בטעות להריון ואז היתה הגרידה. עברה יותר משנה ועכשיו הרגשתי מספיק מאוששת לנסות ובניסיון ראשון שני פסים חזקים ויפים. הייתי בעננים, אבל אחרי 3 שבועות דימום וזה הריון כימי.
התחלתי לחשוב שאולי אני קצת חיה בסרט שאני חושבת שבגיל 43 אוכל להיכנס להריון באופן טבעיי ובלי שום עזרה.
ההריונות הקודמים היו ספונטניים ומהירים. וגם הפעם הריון בניסיון ראשון, אבל לצערי כימי.
לא בדיוק יודעת למה אני כותבת. אני בעיקר מחפשת עידוד שזה יכול לקרות. שההריון הכימי זה דווקא סימן טוב לבאות.
הייתי אצל רופא נשים ובאולטרסאונד הכול טוב, רירית טובה.
מה אתן חושבות?
אני ככ לא רוצה להגיע ךטיפולים. חוששת מזה מאוד.
לצפיה ב-'היי מזי39,'
היי מזי39,
01/08/2018 | 19:06
164
ראשית, משתתפת בצערך על אובדן ההריון לפני שנה. 
שנית, הדברים שאת כותבת מתאימים גם ובעיקר לפורום "אובדן הריון", שם יש גם המון נשים שהן בין לבין- אחרי אובדן הריון, ולקראת (בתקווה) ההריון הבא. 
"אין אריות כאלה" פותחת שם מדי פעם פינה רלוונטית העוסקת בתקופת הביניים הקשה הזו, ואת מוזמנת גם לכתוב שם את הדברים מיוזמתך, בשרשור שתפתחי. 

לגבי שאלת ותהייתך- אני לא בקיאה בתחום הפוריות, וגם לא בתחום הפוריות בגיל המבוגר. ממליצה לך להתייעץ עם רופאים/ות לצורך עניין זה. רופא פוריות מדהים שאני מכירה הוא ד"ר עופר גונן באיזור בשרון, אם זה רלוונטי לך מבחינת האיזור. 

אין ספק שגיל 43 הוא גיל מורכב בהקשר לנושא הפוריות. מדברים על סיכוי מאוד נמוך להריונות תקינים בגיל זה, אך אני מכירה באופן אישי וגם מהפורומים נשים בגילאים אלו שילדו תינוקות בריאים. כמו תמיד בחיים- גם בעניין זה, צריך המון המון המון המון מזל, כי גם אם מתחילים טיפולי פוריות- אז אף רופא לא יכול להבטיח לך הריון תקין, ולצד הידע והמדע- קיים גם הטבע, שאנחנו הרבה פעמים צריכים את הטובות שלו...
כמובן שיש גם אופציה לתרומת ביצית, שהיא מורכבת בפני עצמה בהרבה היבטים, אך יכולה לתת פתרונות לנשים בגיל המבוגר. 

אני לא מאלו שאומרות שהריון כימי הוא סימן טוב לבאות. לא מאמינה בזה, אבל אם עוזר לך להאמין בזה- אז לכי על זה. 
בעיקר אני מקווה שתגיעי להתייעצות אצל רופא/ה שישקפו את האמת, ויפרסו בפנייך את כל האופציות העומדות בפנייך. 

מאחלת לך בהצלחה רבה!!!
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'ממליצה גם על ד"ר עופר גונן...מקסים מקסים מקסים מלאך'
ממליצה גם על ד"ר עופר גונן...מקסים מקסים מקסים מלאך
01/08/2018 | 22:10
25
לצפיה ב-'מה מחיר בדיקה GenomiT ?'
מה מחיר בדיקה GenomiT ?
31/07/2018 | 22:31
1
43
לצפיה ב-'5000 ש"ח, אם אני זוכרת נכון'
5000 ש"ח, אם אני זוכרת נכון
18/08/2018 | 23:17
10
לצפיה ב-'רועדת מפחדדדד פליזזזז עזרהה'
רועדת מפחדדדד פליזזזז עזרהה
29/07/2018 | 02:28
5
243
היי לכולן,
קוראת כאן המון ואשמח לשמוע את דעתכן.
אני בשבוע 26 הריון 4,ילד 1 בבית אהוב שלי שנולד בניתוח קיסרי,
לאחריו 2 גרדות עקב מומים,
נכון לעכשיו 3 שנים וקצת אחרי קייסרי,
עד עכשיו כל הבדיקות היו תקינות,בסקירה מאוחרת נאמר לי שהשלייה רחוקה מהצלקת,לפני 3 שבועות.
והיום?
הלכתי בגלל כאבי גב תחתןן למיון פחדתי שאולי זה התחלה של צירים או משהו,
שם עשו מוניטור והכל היה תקין תודה לאל.
פרט לכך שהרופאה שם אמרה שהשלייה קרובה לצלקץ הניתוחית,ובמכתב שיחרור רשמה נראה כי השלייה מגיע לצלקת.
אני רועדתתתתת מפחד משלייה נעוצה רועדת רועדת רועדת..
האם הגיוני שעד עכשיו השלייה הייתה רחוקה והיא ננעצה עכשיו?פתאום?או יכולה בעתיד חלחלה להיות נעוצה?
או שזה משהו שקורה בהתחלה של ההריון?ואם לא ראו עד עכשיו אז היא לא  נאוצה?
חייבת את עזרתכןן לא נרדמת מהפחד ןהחיטוטים בגןגל.
לצפיה ב-'האם התייעצת ברופאים?'
האם התייעצת ברופאים?
30/07/2018 | 10:55
4
91
אחרי כל מה שעברת -  קיסרי, גרידות ואבדנים - הפחד הוא תגובה הגיונית ומובנת.
רואה שארבעים אנשים קראו את הודעתך, אבל אף אחד לא הגיב. גם לי אין תובנות לנושא עצמו, אבל מעודדת אותך מכל הלב, למען השקט הנפשי שלך, להתקשר לרופא הנשים שלך, או לרופא הריון בסיכון אם את מטופלת אצל אחד, ולבקש להתייעץ בטלפון או בפגישה דחופה, עוד השבוע.
וכמובן - חזרי לעדכן אותנו (הלוואי שזה יהיה עדכון מרגיע).
לצפיה ב-'תודה על התגובה נשמה-עדכון'
תודה על התגובה נשמה-עדכון
30/07/2018 | 13:21
3
122
אז הייתי אצל הרופא נשים,רופא נשים אלוף משכמו ומעלה,
אמר לי שהשלייה רחוקה ממש מהצלקת היא אפילו לא באיזור,וככל שההריון יגדל היא תעלה יותר ויותר.
אמר שאין מה לדאוג והיא בוודאות לא שלייה נאוצה.
ושאין לו מושג איך היא הגיע לזה שהשלייה מגיעה לצלקת.

אז עכשיו רגועה מאוד.
תודה על התגובה והדאגה��
לצפיה ב-'שמחה מאוד לשמוע!'
שמחה מאוד לשמוע!
30/07/2018 | 14:36
62
טוב ששאלת, ושאת יכולה לחזור ולנשום אחרי התשובה המרגיעה.
לצפיה ב-'יופי! מעולה! שימשיך בטוב ותמשיכי לעדכן אותנו'
יופי! מעולה! שימשיך בטוב ותמשיכי לעדכן אותנו
31/07/2018 | 14:16
1
14
לצפיה ב-'תודה נשמה ,מבטיחה לעדכן'
תודה נשמה ,מבטיחה לעדכן
31/07/2018 | 14:25
9

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום פוריות הגבר
מתקשים להיכנס להריון?
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה