לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
99029,902 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון לאחר אובדן -תמיכה

הריון חדש לאחר חוויית אובדן.אבל, כאב, חרדות, אובדן התמימות, ותקווה שבירה ומהוססת - יוצרים מערבולות שלפעמים קשה לצלוח אותן.לאלה מצטרפת פעמים רבות תחושה של בדידות ושל חוסר שייכות: תחושה שאין לנו מקום באף אחד מן הפורומים הקיימים, ציפיית הסביבה שעכשיו נחזור לעצמנו, נשמח, נהיה ´כמו פעם´. התחושה שיש כל כך הרבה לחלוק ולפרוק ויש כל כך מעט עם מי.כאן המקום לתמוך ולהיתמך, לשתף ולעזור, לחלוק את הפחדים הגדולים והשמחות הקטנות ולדעת שיש נשים אחרות שיכולות להבין אותנו, עם ובלי מילים.כולן מוזמנות, מי שבהריון ומי שעדיין מנסה, מי שרוצה אבל פוחדת, וגם מי שאחרי ורוצה לעודד ולשתף. גם החצאים האמיצים שותפינו לדרך הארוכה יתקבלו בשמחה!מקווה שהמקום הזה יהיה בית חם לנשים שזקוקות לו, ומאחלת לכולנו לצאת מכאן במהרה עם חיים חדשים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום אינם מהווים תחליף לייעוץ מקצועי. תפוז אינו ערב לנכונות המידע, ולא יהיה אחראי לנזק שייגרם כתוצאה מהסתמכות עליו
לפורום אובדן הריון תמיכה לפורום הורות לאחר אובדן
המשך >>

לצפיה ב-'חדשה פה אבל בכלל לא חדשה'
חדשה פה אבל בכלל לא חדשה
19/01/2019 | 10:34
3
69
טוב...אז לקח לי קצת זמן להגיע לפה..מכל מיני סיבות.
על עצמי בקצרה, בת 32,עם ילד בן 4 בבית ( הרגע חגג 4). הוא ילד מטיפול פוריות, ( אנחנו לא מוסברים) . אבל הוא הגיע בהחזרה שניה, די מהר,בהריון קל ומגניב.
כשהיה בן שנתיים רציתי להתחיח שוב, וגיליתי שנדבקתי בcmv .אז חיכיתי כמה חודשים. אחרי שהיה מותר לי, החזרה ראשונה נכנסתי להריון.. הריון פח, עם המטומות ודימומים,הרבה מיונים,ובסוף שבוע 13 אין דופק.
אחר כך גרידה.
עוד נסיון החזרה, בשני שוב הריון. אבל נפל לבד שבוע ..
אחר כך, עוד 2 החזרות,ושוב הריון.. מושלם.. לא דימום אל כאב לא כלום.
שבוע 12 שקיפות , אין דופק ( אחרי שבדקתי מלאאאאא במהלך ה12 שבועות הללו,ותמיד היה דופק.
גרידה... ואז שארית, והסטרוסקופיה ניתוחית.. ואז 8 חודשים שלא נכנסתי להריון.. כבר ממש יאוש ואומללות,החזרה אחרון לפני מעבר לרופא ומרפאה ועיר אחרת... נקלטתי...
עכשיו שבוע 9פלוס 5....
אחרי חוסר שינה,ופחדים, וחששות,ומלא אוחטרסאונדים בהולים שאני פשוט רועדת שם עד שהיא אומרת שיש דופק.
אני מרגישה שאני מאבדת שפיות.
אני לא מחוברת להריון הזה,לצערי , כי אני מפחדת לאבד אותו.. מצד שני כלכך לא רוצה לאבד אותו.
אני עייפה מחששות,אני עייפה חעשות אלוטרסאונד לראות שתקין,להרגיש יום וחצי שקט,ואז שוב מגיעים החששות הפחדים.
אציין שעשינו בירור של הפלות.לא נמצא כלום.ובכל זאת קבלתי לקסן אמפירי 40  .. שעל זה אני עכשיו, מלאת תפילות שזה יעזור.
אני פוחדת מהצל של עצמי, כל פיפי שלי, זה בדיקות מקיפות שלא יודעת מה קורה שם, כל דקירה בבטן שיש לי, אני חושבת שזהו.. אני עייפה,ומבואסת. וריצה להיות נורמאלית. והכי חשוב, כלכך רוצה שזה יגמר טוב....
לצפיה ב-'ברוכה הנמצאת '
ברוכה הנמצאת
21/01/2019 | 10:49
30
מאחלת לך שתישארי איתנו עוד 30.5 שבועות מלאים ותלדי אח/ות לבנך.
לגבי החששות הכבדים, הסיוט שבכניסה לשירותים, הריצות התכופות לאולטרסאונד (שמרגיע ממש.... טיפ טיפה) ובעיקר לגבי עניין ה'נורמלית' -
יקירתי, את נורמלית לגמרי. איבדת 3 הריונות ברצף, זו לא חוויה כזו שאפשר פשוט למחוק מלוח הלב ולהמשיך הלאה לדלג אל האופק עם שמלת הריון לבנה וזר פרחים בשיער....
עכשיו, אחרי שביססנו מה לא, בואי נדבר על מה כן. אפשר לרוץ לאולטרסאונד כל שני וחמישי (וראשון ורביעי) לבדוק שעדיין יש דופק, אפשר להתפלל, לספור את השעות ואת הימים עד הבדיקה הטובה (אמן) הבאה, להיות עסוקה כמיטב יכולתך בעבודה/ לבלות עם חברים/עם הבעל/לראות סדרות בבינג' (יש לי המלצות אם תרצי), לקרוא בלי הפסקה (שוב המלצות אם תרצי), ובגדול ולסיכום - הדבר היחיד שיש לעשות הוא לתת לזמן לעבור ולעשות את שלו. אין שום ברירה אחרת. הריון לוקח את הזמן שלו, והריון אחרי כל כך הרבה אובדנים גובה את מחיר החרדה שלו. את לגמרי נורמלית בהתחשב במה שעברת עד עכשיו.
אנחנו פה ללוות אותך בכל הימים והשעות והבדיקות והחרדות. הלוואי שהפעם תזכי לידיים מלאות.
לצפיה ב-'ברוכה הבאה'
ברוכה הבאה
21/01/2019 | 10:49
26
כל מה שאת מתארת- מוכר לי הכי בעולם מההריון שלי עם מעיין (חוגגת השבוע 4). פשוט מילה במילה (פרט לכך שאני לא קיבלתי קלקסן). 

אולי אני אחדש לך, אבל את הכי מחוברת להריון הזה. אם לא היית מחוברת אליו, אז לא היית מתארת את כל התופעות הנפשיות שתיארת. דווקא בגלל שאת כה מחוברת אליו, אז את כל כך בחרדה לגורלו. זה טבעי ונורמאלי בהתחשב בתלאות שעברת עד כה. 

מקווה שאת מוקפת בסיוע- מקצועי, של משפחה ושל חברים. 
מקווה שיש לך עיסוקים משמעותיים בחייך, שגם גורמים לך להיות עסוקה, וגם טיפה מסיחים את הדעת, אפילו בטיפ טיפונת. 

דעי שיש תרופות אנטי חרדתיות שמותרות בהריון. באם זה רלוונטי לך- ממליצה להתייעץ עם מישהי מדהימה- ד"ר ורד בר- פסיכיאטרית נשים. 
ושוב- מקווה שאת מוקפת בסיוע רב ככל הניתן. 

המשיכי לעדכן אותנו במצבך, בתקווה לטוב
שירה. 

שירה דוד 
 ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז. 
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

לצפיה ב-'יכולה לתרום מהנסיון שלי'
יכולה לתרום מהנסיון שלי
21/01/2019 | 20:45
26
את ההריון שהצליח עברתי מרוסקת בגלל כל האובדנים שעברתי לפניו. עד שבוע 14 הייתי בהכחשה בגלל שההפלה המאוחרת ביותר הייתה בשבוע 14. וגם אח"כ לא הצלחתי להתחבר להריון כלל, לא שאני ממליצה על זה, אבל זה היה המצב.
בחדר לידה, כל הסיוט הפך בבת אחת לנורמליות  , כאילו מישהו החליף פילטר בעדשה.  כמו שאהבתי והתחברתי לילדי הקודמים ברגע שנולדו, פרצה האהבה גם לתינוק הזה.   
לצפיה ב-'מקווה שתצטרפנה לשרשור ההיכרות בהמשך העמוד'
מקווה שתצטרפנה לשרשור ההיכרות בהמשך העמוד
11/01/2019 | 14:22
28
לצפיה ב-'חייבת לשתף שילדתי ! שניה לפני גיל 45! כנגד כל הסיכויים'
חייבת לשתף שילדתי ! שניה לפני גיל 45! כנגד כל הסיכויים
07/01/2019 | 08:49
15
156
אז אחרי שכתבתי פירוט ארוך הכל נמחק.... אחזור וארשום בהמשך. השורה התחתונה - 4 שנות סבל ואובדנים הביאו לי את ילד הקשת המהמם שלי. אין מאושרת ממני. בתי זכתה סוף סוף באח לו חיכתה 8 שנים....,ואנחנו באוצר הקטן הזה שעדיין לא מאמינים שצלח כנגד כל הסיכויים. ✋��✋��✋��✋��✋��
לצפיה ב-'ללא מילים ...'
ללא מילים ...
07/01/2019 | 08:50
2
119
לצפיה ב-' מרגש עד אין קץ'
מרגש עד אין קץ
07/01/2019 | 21:06
1
74
כל כך מיהרתי להגיב לך, עד שבכלל לא שמתי לב להודעה הזו עם הברכה והציורים.
אני מתרגשת ביחד עם אמילי ואני בטוחה שהיא תהיה אחות גדולה מדהימה.
לצפיה ב-'המון המון תודה'
המון המון תודה
08/01/2019 | 11:54
58
אכן מרגש מאוד מאוד. אני ככ לא מאמינה עדיין ....כשראיתי את מה שרשמה שחיכתה לו מאז ומתמיד ... הבנתי שכל מה שעברתי היה שווה את זה. 
לצפיה ב-'מתרגשת איתכם ובשבילכם '
מתרגשת איתכם ובשבילכם
07/01/2019 | 12:57
1
71
קוראת פה לפעמים עדיין כדי להתעדכן בדיוק על דברים כאלו - ואיזה עדכון כיפי.
כ"כ שמחה בשבילכם !!!!
מאחלת לכם המון המון אושר ושמחה והנאה איתו וממנו.
לצפיה ב-'תודה רבה רבה ! '
תודה רבה רבה !
07/01/2019 | 14:26
27
לצפיה ב-'צ ו מ ב ה '
צ ו מ ב ה
07/01/2019 | 14:38
1
78
אני מתרוצצת לפה כל הזמן בדאגה......... (את יודעת שאני תמיד אופטימית, נכון?)
כל כך כל כך כל כך שמחה לקרוא את ההודעה שלך שאין לך בכלל מושג!
זוכרת אותך ואת כל דרך החתחתים הארוכה, את ייסורי המצפון, את התקווה ואת ההתנפצות שלה ואת השעון הזה שצרח ברקע כמו משוגע.

וואו!
השארת אותי בלי מילים, מאושרת כל כך שזכית לידיים המלאות, נוכח כל הכשלונות, מול אימתני הדרך, כשברקע התיק-תק האינסופי, איזה כיף!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

גדלי את בן הקשת שלך באהבה ובשמחה, תהני מהמשפחה המורחבת שלך, משני המינים שזכית להם, אני מאושרת באושרך

לצפיה ב-'המון המון תודה על כל הדאגה'
המון המון תודה על כל הדאגה
08/01/2019 | 11:58
63
נכנסתי כמה פעמים וניסיתי להגיב אבל היתה בעיה בתפוז וזה לא נתן לי .. כל הכבוד על שאת זוכרת. אכן עברתי לא מעט... וכבר השלמתי עם זה שעוד ילד לא יהיה. הגיל שלי לא שיחק לטובתי והחלטנו על הפסקת טיפולים. אפילו התחלתי טיפול פסיכולוגי להשלים עם מה שיש ולהנות ממנו. ואז קרה הנס הזה... וכנגד כל הסיכויים הוא התקדם והתקדם.... כל בדיקה היתה מלווה בחרדה, שלא לדבר על מי שפיר וציפ וריצוף אקסומי ..... היות והיתי עסוקה בלא להקשר להריון ולהסתיר אותו, רק בחודש חמישי או שישי ספרנו לבת שבת ואז תכלס נותר לי מעט מאוד זמן נפשית לעכל שאני בכלל בהריון ..... כשיודעים שבגילי יש אחוז אחד להצלחת הריון ולידת חי... מפעים ומלחיץ יחד לשבור את הסטטיסטיקה. תודה שוב על כל ההתעניינות לאורך כל הדרך. 
לצפיה ב-'ווווווואאאאאהההווווווווווווו '
ווווווואאאאאהההווווווווווווו
07/01/2019 | 20:19
1
74
בשעה טובה!
מאושרת איתכם ומאחלת לך שפע של נחת 
לצפיה ב-'תודה מרעישה '
תודה מרעישה
08/01/2019 | 11:59
54
ותודה על כל העצות והתגובות לאורך כל הדרך 
לצפיה ב-'כמה מרגש, כמה אושר.'
כמה מרגש, כמה אושר.
08/01/2019 | 10:48
1
53
(ואיזו מתוקה אמילי).
לצפיה ב-'תודה תודה '
תודה תודה
08/01/2019 | 12:01
49
 כמה כיף לרשום פה שהמסע הושלם ! תודה על התמיכה לאורך כל הדרך
לצפיה ב-'מזל טוב!!'
מזל טוב!!
08/01/2019 | 11:55
1
48
ואו!ואו! ואו! 
אשכרה כנגד כל הסיכויים. 
כל כך שמחה עבורך ועבור משפחתך. 
שמחה ומאושרת יחד איתך על ילד הקשת הנפלא שנולד. 
כיף ענק גם לביתך המתוקה שזכתה באח, שכל כך ציפתה לו.

גדלו את הרך הנולד בנחת באושר ובבריאות,
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה שירה !'
תודה שירה !
08/01/2019 | 12:04
55
ותודה על התמיכה הככ לא מובנת מאליה לאורך כל הדרך. את והבנות כאן באמת נתתם לי עצות ועזרה ברגעי השפל הגדולים .. והיו הרבה כאלו. טוב לדעת שגם הריון חרדתי יכול להסתיים בידיים מלאות, אין מאושרת ממני ומקווה שיש עוד בנות שקוראות ורואות שהגיל הוא לא תמיד סוף פסוק ... תודה שוב. 
לצפיה ב-'המון מזל טוב צומבה איזה כיף..תספרי את סיפור הלידה'
המון מזל טוב צומבה איזה כיף..תספרי את סיפור הלידה
13/01/2019 | 10:14
25
לצפיה ב-'המון מזל טוב, איזה כיף '
המון מזל טוב, איזה כיף
14/01/2019 | 10:25
45
והברכה של אמילי מהממת, היא בטח תהיה אחות מדהימה
לצפיה ב-'הריון לאחר אובדן (הפלה או לידה שקטה)'
הריון לאחר אובדן (הפלה או לידה שקטה)
30/12/2018 | 12:01
6
111
היי שמי שרונה קראוס, לצערי נשים רבות חוות אובדני הריון כגון הפלה או לידה שקטה . חוויה כואבת ולא פשוטה שלא מספיק מקבלת מקום ומענים תמיכתיים. לאור זאת אני עורכת מחקר בנושא פחדים שעולים בעקבות אובדני הריון כמו הפלות ולידה שקטה. השתתפותך במחקר יכולה לסייע לנשים אחרות, המתמודדות עם אובדן הריון ולאפשר להן להיעזר בצורה מיטבית בתוכניות התערבות עתידיות שיוצעו על בסיס מחקר זה. אשמח אם תוכלי למלא את השאלון בכנות המירבית. הזמן הנחוץ למילוי השאלון הוא כ10 דקות והוא מתבצע בעילום שם. כל התשובות לשאלונים ישארו חסויים ויעשה בהם שימוש לצורך המחקר בלבד. את מוזמנת לפנות אלי בכל שאלה או הרגשה לא נוחה במילוי השאלון במייל si1986@walla.com. בהוקרה והערכה שרונה קראוס . להלן הקישור לשאלון אשמח לסיוע בשיתופו והפצתו. https://www.questchain.com/platform/main/response....

לצפיה ב-'נהוג לבקש אישור ממנהלת הפורום לפני הפרסום. שיהיה בהצלחה!'
נהוג לבקש אישור ממנהלת הפורום לפני הפרסום. שיהיה בהצלחה!
30/12/2018 | 15:05
2
14
לצפיה ב-'את המנהלת?'
את המנהלת?
30/12/2018 | 17:24
1
54
סליחה לא ידעתי.
תודה (+:
לצפיה ב-'אכן כן...הבנתי שלא ידעת. הכל בסדר'
אכן כן...הבנתי שלא ידעת. הכל בסדר
30/12/2018 | 17:54
19
לצפיה ב-'שימי לב-הנשים בפורום השני כתבו לך דברים חשובים לגבי השאלון. '
שימי לב-הנשים בפורום השני כתבו לך דברים חשובים לגבי השאלון.
31/12/2018 | 09:30
2
20
לצפיה ב-'איפה?'
איפה?
07/01/2019 | 12:40
1
21
איזה פורום? איפה אני רואה את זה?
לצפיה ב-'פורום אובדן הריון '
פורום אובדן הריון
07/01/2019 | 14:40
14
לצפיה ב-'פותחת שרשור היכרות'
פותחת שרשור היכרות
28/12/2018 | 15:03
10
87
היי לכולן,
אני לא יודעת למה, אבל מאיזושהי סיבה הפורום לא פעיל, וחבל לי.
חשבתי שאם אפתח שרשור היכרות, אז אולי זה יעודד אתכן לספר משהו על עצמכן, מה הביא אתכן לפה, ומה מצבכן.

זה לא חובה, כמובן. אבל אם אנחנו כבר פה- אז לפחות שיצא מזה משהו:)

שלכן,
שירה.

שירה דוד
09-7749028

לצפיה ב-'היו כמה שבועות שהיה בלתי אפשרי להיכנס לתפוז'
היו כמה שבועות שהיה בלתי אפשרי להיכנס לתפוז
29/12/2018 | 00:45
1
99
אז אולי בגלל זה שקט פה... מנסים כמה פעמים, לא הולך ו.. מפסיקים.

בכל אופן...
אני הגעתי לפה אחרי לידה שקטה בשבוע 23, לפני כמעט 3 שנים. שנה לאחר מכן נולדה ביתי המופלאה, ללא תאומתה, ומאז הספקתי לצרף עוד שני אובדנים ״קטנים״ לאוסף. כרגע לא בהריון, אבל עוד יש לי קצת תקווה

לצפיה ב-'כן, אני יודעת שהיו בעיות בתפוז, גם לי היו...'
כן, אני יודעת שהיו בעיות בתפוז, גם לי היו...
29/12/2018 | 17:15
78
אבל אצלי זה נפתר כבר ממזמן.
אני ממש מקווה שהכל בסדר מבחינה טכנית פה. אני די הדיוטה בתחום זה.

כמובן שאני זוכרת אותך ואת האפרוחית שלך. מקווה יחד איתך ומצרפת את התקווה שלי לשלך.

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'שבוע 30 וכן, לקחתי הפסקה מפה'
שבוע 30 וכן, לקחתי הפסקה מפה
30/12/2018 | 00:47
1
116
בת 35 עם בן 3 בבית, שנולד אחרי הריון ולידה מהחלומות, מהסוג שאני מאחלת לכולן ועדיין מקווה גם לעצמי שלפחות הלידה תעבור בקלות.
באפריל האחרון עברתי הפלה בשבוע 9, אחרי כמה שבועות מטלטלים ועובר בלי דופק. ההפלה קרתה באופן טבעי כמה ימים אחרי שגיליתי שאין דופק לעובר (בעקבות דימום) והושלמה ע"י ציטוטק. בסך הכל עברה ב"קלות" יחסית, אבל בדיעבד יכולה לומר שלא ממש התאוששתי נפשית (כחלק מעוד מכלול של דברים שעברו עליי בתקופה האחרונה).
די מהר נכנסתי שוב להריון הנוכחי שהתחיל עם דימום בסוף שבוע 6 והייתי בטוחה שאני מפילה שוב עד לרגע שראו דופק באולטרסאונד. ככה הגעתי לפה. הבנתי שלא ממש התאוששתי מההפלה שהייתה לי למרות שהייתה בשלב מוקדם מאוד. היה לי קשה לעכל את ההריון והייתי מאוד לחוצה. אח"כ עברתי כמעט 5 שבועות עם ברונכיטיס שהייתי בטוחה שאני גורמת לנזקים לעובר ואח"כ עוד דימום קל שהשאיר אותי בסטטוס הפלה מאיימת. אחרי שתי סקירות תקינות הצלחתי לבסוף לקבל את זה שהעובר שלי בסדר (יש לי עוד בן בדרך) והרגשתי מספיק בטוחה להצטרף לקבוצת פייסבוק של הריוניות והרגשתי לרגע נורמלית ויכולה לדסקס על דברים סטנדרטים של הריוניות.
עד שלפני שבועיים (בשבוע 28) עלה לי החום ורק ליתר ביטחון התקשרתי למוקד אחיות, ששלחו אותי למיון ומשם התחילה מסכת שלמה של ניסיונות איבחון שהסתיימה באישפוז שלי לכמעט שבוע. עם פעילות רחמית והתקצרות צוואר הרחם וחום לא ברור. ושוב נהיה לי מלחיץ ועצוב. כרגע החשד, אגב, שנדבקתי בCMV, אבל התוצאות שלי מוזרות ואני בעיצומו של בירור בנושא.
ורק רוצה להחזיק את ההריון הזה כמה שאפשר ולהפסיק להיתקל בכל מיני תופעות ותחלואים. רוצה לקוות שהכל יהיה טוב ולהאמין בזה בלב שלם.
לצפיה ב-'ואו! אחרי כל הסאגות הבלתי נגמרות הללו,'
ואו! אחרי כל הסאגות הבלתי נגמרות הללו,
30/12/2018 | 11:06
69
את בטח צריכה לא רק הפסקה מפה, אלא בכלל- איזו הפסקה כללית כזו .
מקווה יחד איתך שמעכשיו זה יהיה על מי מנוחות, עד הלידה התקינה, ושתוכלי לספר לנו שהבן נולד ושהכל תקין ושאתם מתארגנים על החיים החדשים.

שמרי על עצמך!
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'לא בהריון כרגע, אבל כן נכנסת לקרוא כאן מדי פעם'
לא בהריון כרגע, אבל כן נכנסת לקרוא כאן מדי פעם
01/01/2019 | 08:32
1
99
חצי שנה עברה מאז שנגמר הדופק בהריון 8.
מאז עברתי היסטרו אבחנתית כדי לבדוק אם יש הידבקויות, ניתוחית להפרדת ההידבקויות ועוד אבחנתית כדי לוודא שאין הידבקויות חוזרות.

בזכות הקרטוע של תפוז, הצלחתי קצת להיגמל מהפורומים 
לצפיה ב-'למרעישה בשקט-'
למרעישה בשקט-
02/01/2019 | 09:12
73
ההיכרות בינינו כבר הופכת להיות ארוכה מדי...מאחלת לך מכל ליבי את הסוף שאת כל כך רוצה בו.

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'עוד מישהי נמצאת פה ורוצה לשתף במשהו? '
עוד מישהי נמצאת פה ורוצה לשתף במשהו?
02/01/2019 | 21:46
15
לצפיה ב-'מבאס טיפה לראות את הפורום הזה קצת מנמנם'
מבאס טיפה לראות את הפורום הזה קצת מנמנם
07/01/2019 | 13:06
2
82
בעוד הפורום המקדים עירני כתמיד.
בא לי לשוב לתקופה בה המון הרות יחד ועוזרות ותומכות לצלוח את ההריונות ויולדות יחד...
הפורום הזה (כמו אחיו הקטן), הציל אותי בזמנו ומקווה עוד לשוב לפה מתישהו ובינתיים לפעמים נכנסת להתעדכן אם מישהי שאני עוד מכירה, אולי ילדה (יאי לצומבה !).

גם אני "חוגגת" פה כבר 5 שנים, שישה הריונות וילד קשט מתוק אחד שכבר עבר את גיל 3 והיינו אופטימים לחשוב שכבר יהיה אח גדול עד עכשיו (צוחקת על עצמי בלב על הלחץ שלי בהריון הלפני אחרון, שזיו קטן מידי ומוקדם לו מידי ואיך יגיב כשאמא לו תהיה רק שלו.... לא מתאימה לי אופטימיות כזו ).

מקווה להיפגש פה עם רבות וטובות עוד השנה ב2019
לצפיה ב-'תודה ויקטור על השיתוף המרגש'
תודה ויקטור על השיתוף המרגש
08/01/2019 | 11:59
1
39
אנחנו מכירות כבר יותר מדי שנים....
המשיכי לשמור על הגחלת של האופטימיות, אפילו גחלת קטנטונת שנראית לך מטופשת ושלא מתאימה לך ולסיטואציה. כולי תקווה שהגחלת הזו תהיה ללהבה גדולה ונפלאה, כזו שמחממת לבבות. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-''
14/01/2019 | 08:58
1
לצפיה ב-'צומבה היקרה'
צומבה היקרה
20/12/2018 | 09:08
1
175
אייך? מה שלומך?
אני חושבת עלייך ובאה לפה לקרוא איך עוברים עלייך הימים והשבועות. מאד אשמח אם תשתפי, אפשר בפרטי אם יותר נוח לך.
לצפיה ב-'ילדתי !!!! '
ילדתי !!!!
07/01/2019 | 08:52
76
רשמתי בדיוק למעלה פוסט. תודה על כל ההתעניינות !!!! והתמיכה !!!!!
לצפיה ב-'נעלמתן לי...אשמח אם תכתבו מה שלומכן'
נעלמתן לי...אשמח אם תכתבו מה שלומכן
14/12/2018 | 07:42
45
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:19
7
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'מרגישה שמחובתי לשתף-ילדתי את ילדת הקשת שלי'
מרגישה שמחובתי לשתף-ילדתי את ילדת הקשת שלי
04/12/2018 | 07:38
1
188
אז ככה אכתוב בקצרה את הרקע שלי,
יש לי בן בן 3 וחצי בבית שנולד מטיפולי פוריות,הריון תמים כייף קל ותקין שהפך אותי לאמא מאושרת,
בגיל שנה וחודש החזרתי עובר נקלטתי ישר להריון והשמחה הייתה בשמיים לא הייתה מאושרת מימני,הכל הלך חלק שלא האמנתי שיכול להיות כזזה טוב,אז בטא חיוביות הכפלות תקינות דופק תקין,בחילות,הקאות,עייפות,מצבי רוח,ככה עד שבוע 13 בבדיקה שיגרתית עולה למיטת הרופא נשים שלי יושבת מבסוטית מהחיים הולכת לפגוש את הילד השני שלי,הוא מניח את המטמר על הבטן ואני רואה עובר גדול ראש גוף תנוחה עוברית אומרת לעצמי יופי יש כאן עובר גדול בטח הכל בסדר,ואז בשבריר של שניה מעיפה מבט לרופא ומזהה שהפנים שלו קפואות מול המסך מזהה שהוא מנסה לאמר משהו והוא לא מצליח,אני מעזה ושואלת מה קרה?אין דופק?השקט שלו אישר את השאלה.
הוא מסתכל אומר אני לא מבין למה,ואז אומר ציסטק היגרומה עובר לא תקין ,וטוב שזנ קרה,הלב שלי דפק יותר מהר מדופק עוברי,הכל הסתחרר מעליי,ותיק תק מוצאת את עצמי אחרי גרידה משוחררת לבית עם לב כואב ובטן ריקה,ומאז נעלמה התמימות.
אחרי כמה חודשים ממש אותו סרט כולל סיסי שלייה וטרנר,יעוצים גנטיים בדיקות תקינות,היסטרוסקופיה הידבקות הסטרןסקופיה ניתוחית,
שאיבה חדשה החזרה ובטא חיובית לא רוצה לתאר להם איזה וכמה פחדים כל בדיקה אני רועדתת משלשלת(סליחה על התיאור)ןבמקביל נושמת בן בדיקה לבדיקה תקינה,
כל ההריון מסרבת לאהוב להתחבר לפיצית הקטנה שלי,שבוע 37 ומפחדת לקנות להזמין דברים להכיו תיק לכבודה,ובסוף בשבוע 41.3 לידה קשה שנגמרה בקייסרי,
נולדה אהבת חיי!!
אין דבר טוב מימנה אין!
כותבת את כל זה על חשבון שעות שינה חשובות מאוד שחסרות לי,
כדי לעודד נשים שעדיין לא הגיעו לקשת ,שהכל אפשרי שזה עוד יהיה שאתן תזכו גם,לא להתייאש אני הייתי שם!
מאחלת לכולן הריונות תקינים ידיים מלאות ובריאות!!
חג חנוכה שמח��
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
05/12/2018 | 08:26
63
ממש שמחה שכתבת פה. אחרי תקופה ארוכה שאף אחת לא כתבה כמעט כלום, שמחה שיש כזו הודעה משמחת ומלאת אופטימיות.
התחברתי לכל מילה ומילה שכתבת. גם כעת, כאשר מעיין שלי כמעט בת 4, אני כל יום אומרת תודה על קיומה ועל קיום אחותה ואחיה הגדולים. שום דבר הוא לא מובן מאליו בחיים האלה. החוויה שלי כאמא היא אחרת ומועצמת לחיוב בגלל כל מה שעברתי.

מאחלת שתגדלו את הקטנטנה בבריאות, בנחת ובאושר.
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'הזמנה להשתתפות במחקר בנושא הקשר בין אירועי חיים לבין בריאות'
הזמנה להשתתפות במחקר בנושא הקשר בין אירועי חיים לבין בריאות
26/11/2018 | 18:28
1
48
שלום,
במסגרת עבודת הגמר לתואר שני בפסיכולוגיה רפואית, בימים אלו אנו עורכים מחקר בנושא החשוב של אובדן הריון. המחקר נערך בבית הספר למדעי ההתנהגות במכללה האקדמית תל-אביב יפו בהנחיית פרופ' רונית אביצור חמיאל וד"ר סיגל לוי. אנו מקווים שהמחקר ישפוך אור על הקשר בין אירועי חיים שונים כגון היריון, לידה ואובדן היריון לבין מצב בריאותי ויתרום לשדה המחקרי והטיפולי בנושא.
אם חווית אובדן הריון (מכל הסוגים והסיבות ובכל שלב) בשנה האחרונה והנך בגילאים 20-40 נודה אם תסכימי להשתתף ולתרום למחקר בנושא חשוב זה. מילוי השאלונים אנונימי לחלוטין ואורך כ-15 דקות.
למילוי השאלון, לחצו על הלינק.

בתודה על שיתוף הפעולה,
פרופ' רונית אביצור-חמיאל וד"ר סיגל לוי
דאנה ליכטר.

לצפיה ב-'הפרסום הוא באישורי. אפשר לפרסם גם בפורום השני...'
הפרסום הוא באישורי. אפשר לפרסם גם בפורום השני...
27/11/2018 | 09:18
11
לצפיה ב-' אתן עוד פה? מישהי בבית? מזמינה אתכן לשתף'
אתן עוד פה? מישהי בבית? מזמינה אתכן לשתף
25/11/2018 | 09:38
44
לצפיה ב-'SaarFadida- מבקשת עדכונים:)'
SaarFadida- מבקשת עדכונים:)
09/11/2018 | 11:02
75
לצפיה ב-'ניסיון 3'
ניסיון 3
09/11/2018 | 08:23
50
לצפיה ב-'ניסיון 2'
ניסיון 2
09/11/2018 | 08:22
17
לצפיה ב-'ניסיון'
ניסיון
09/11/2018 | 08:21
21
לצפיה ב-'אחרי ואחרי'
אחרי ואחרי
02/11/2018 | 11:24
3
340

אני אמא לשלושה ילדים.
כמה דברים עומדים מאחורי המשפט הזה. 
כמה הוא יראה בוודאי תמים ו"עובדתי" לרוב האנשים, וכמה הוא טעון כאן.

אחרי שתי לידות שקטות, שנתיים של סיוט והריון חרדתי ומלחיץ ילדתי את ילדת הקשת שלי, היום בת ארבע ושלושה חודשים. 
שלוש שנים, שלוש הפלות מוקדמות והריון תאומים קשה ומסוכן לאחר מכן, ילדתי, במועד, בן ובת. היום הם בני שנה בדיוק.

עכשיו לפני שנה נראיתי כמו משאית, הרגשתי כמו פיל והסתובבתי בהמתנה במסדרונות איכילוב.

אני עדיין לא מאמינה שכל זה קרה. לי. לנו. אני לא מאמינה שאני כאן. עכשיו. חיה. עם שלושה ילדים. חיים. בריאים. לא מאמינה.

אני עדיין בוכה כשאני חושבת על הדרך לכאן.
זה לא משהו שנשכח, שנמחק.
זה כן קטן, מקבל צורה אחרת.
אני לא אותו בן אדם, אבל כנראה שהייתי משתנה גם אם הייתי הופכת לאמא בדרך קלה יותר, או בכלל, עם השנים.

אני אמא לשלושה ילדים.

לצפיה ב-'תודה על השיתוף המרגש'
תודה על השיתוף המרגש
03/11/2018 | 16:57
1
108
האמת היא שאני מרגישה בדיוק כמוך ומאוד הזדהיתי עם מה שכתבת. 
תהני משלושת האוצרות שלך!
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'בשמחה'
בשמחה
03/11/2018 | 20:18
89
רציתי לחלוק וגם לתת תקווה לכל מי שכאן.
לצפיה ב-'איזה כיף לקרוא את זה!'
איזה כיף לקרוא את זה!
04/11/2018 | 10:39
92
תודה על השיתוף, נותן לי קצת תקווה :)
לצפיה ב-'הפלות חוזרות'
הפלות חוזרות
04/11/2018 | 09:08
2
176
עזרה בבקשה אני מאד מבולבלת!! מעט ארוך אז מתנצלת מראש(:
בת 39 ,יש לי 2 ילדים בריאים בבית(הקטן בינהם בן 5), לידות רגילות הריונות רגילים לגמרי טבעיים וללא שום בעיות חריגות.
מנסה חצי שנה להכנס להריון נוסף, עד כה 2 הפלות טבעיות, בשבועות מאד מוקדמים, אחד ממש עם הגילוי (היה בטא 40 ונפל יום אחרי הבדיקה) והשני שבוע 6 ככה עם בטא גם מאד נמוכה(280) שהיה לי ברור שזה לא מתפתח ...
הרופאה שלי בקופח לא מתרגשת אך מפאת גילי ואחרי שקראתי קצת באינטרנט ביקשתי בדיקות מקיפות מהמטולוגית (קרישיות וכו) והלכתי בכ"ז לייעוץ פרטי אצל פרופ קופמינץ, שכמובן נתן לי את כל הסט (החל ממועד ביוץ!!!) של אספירין קלקסן +נרות פרוגסטרון.
לתומי חשבתי שיש לי זמן להמשיך לבדוק קצת ולקבל עוד חוו"ד אך הטוויסט בעלילה שיומיים אחרי שהייתי אצלו גיליתי שאני כבר בהריון שוב!!!!
עכשיו הדילמה - האם ללכת לרופאת נשים הקבועה ולומר לה , תראי הייתי אצל המטולוגית ויש חשד לתסמונת APLA , מה דעתך לגבי קלסלן וכו? ולפעול לפי מה שתגיד? 
או להתחיל כבר מהיום להזריק ?
ואם כן, אצל מי ממשיכים מעקב הריון?
אני לא  ככ רוצה להמשיך מעקב שגרתי אצל קופרמינץ, מבחינתי הספיקה ההנחיה..אבל איך ממשיכים מכאן???
תודה!!!
לצפיה ב-'היי וברוכה הבאה'
היי וברוכה הבאה
04/11/2018 | 09:19
1
98

כמה דברים לאחר שקראתי את מה שכתבת:
1. אני מנועה לחלוטין מלהתייחס לרופא/ה כזה/ו או אחר/ת, אלא אם כן מדובר ברופא/ה שהייתי מטופלת אצלו/ה ועליהם אני ממליצה תמיד בחום (ד"ר דורית רביד וד"ר עופר גונן). 

2.כל אחת בוחרת לעצמה את הרופא/ה שלה לפי ראות עיניה ולפי התפיסה הטיפולית אליה היא מתחברת.

3. כתבת בכותרת את המילים המפחידות והמלחיצות "הפלות חוזרות". יחד עם זאת, תיארת מצב של הריון כימי (שהוא דבר מאוד נפוץ) והפלה מאוד קלאסית של השליש הראשון. זה (תודה לאל) לא עונה על ההגדרה של הפלות חוזרות. אולי זה יכול קצת להרגיע אותך. 

מאחלת לך לבחור נכון עבור עצמך והלוואי וההריון הנוכחי יסתיים בידיים מלאות.
שירה. 

שירה דוד 
09-7749028

לצפיה ב-'תודה !'
תודה !
04/11/2018 | 09:28
57
אכן קצת מרגיע ,
מחכה לבטא של היום אהיה יותר חכמה(:

תודה
!
לצפיה ב-'איפה מבצעים גרידה הכי מהר?'
איפה מבצעים גרידה הכי מהר?
30/10/2018 | 20:38
1
116
נראה שהבתי חולים מושכים אותך שבועיים ויותר...
כל כך רוצה שיהיה כבר מאחורי!!!

מישהי יודעת מה אפשר לעשות?

תודה מראש...
לצפיה ב-'את יכולה לכתוב את ההודעה בפורום "אובדן הריון"? (מס' 98) תודה'
את יכולה לכתוב את ההודעה בפורום "אובדן הריון"? (מס' 98) תודה
30/10/2018 | 20:55
34
לצפיה ב-'משתגעת כבר...'
משתגעת כבר...
29/10/2018 | 15:02
1
230
מה הייתן עושות אם חלילה הייתן במקומי?
שבוע 33 עם עוברית מקסימה שעושה לי קצת בעיות..
בסקירה מאוחרת התגלה לה דימום במוח. חודש לאחר מכן הדימום נספג במלואו והאולטרסאונד מראה שהכל תקין.
לאחר מכן בוצע MRI למוח העובר ושם נמצאו שאריות דם באזור שנפגע. (האולטרסאונד לא מגלה זאת בגלל שהשאריות מזעריות).
אחרי סיעור מוחין של 4 רופאים בכירים, הוחלט ע"פ תוצאת ה MRI בלבד על סיכון של 15% לפגיעה נוירו-התפתחותית (לא קוגנטיבית).
הם מאוד אופטימיים מהממצאים וכולם פה אחד אומרים לי להיות רגועה ולחייך כי הם בטוחים שתצא תינוקת בריאה לחלוטין.
הפלה בכלל לא עלתה על הפרק מצידם.
ואני נשארת עם ה 15% האלה שקיימים... שמשגעים לי ולבן זוגי את המוח. לא יודעים כ"כ מה לעשות ומשקשקים מפחד...
מישהי אולי עברה דבר דומה? ושבסוף יצאו ילדים מקסימים ובריאים או הפוך?
מחפשת זריקות הרגעה נואשות..
לצפיה ב-'אני ממש מבינה אותך, אבל-'
אני ממש מבינה אותך, אבל-
30/10/2018 | 20:02
150

אין לי כל כך תובנות משמעותיות עבורך.
אני כן יכולה לומר לך מבחינה עובדתית שפגיעה נוירו-התפתחותית היא מילה מאוד כללית, לסוגי לקויות וקשיים התפתחותיים שונים ומגוונים, בעלי דרגות חומרה שונות- מקלות עד קשות ומורכבות. 
כולי תקווה שאכן האופטימיות של הרופאים תתממש. 

שירה דוד 

09-7749028

לצפיה ב-'ניסיון בעקבות בעיה בתפוז'
ניסיון בעקבות בעיה בתפוז
27/10/2018 | 17:33
48

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה