לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5523955,239 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'הערכת משקל שבוע 37+4 אשמח להרגעה'
הערכת משקל שבוע 37+4 אשמח להרגעה
16/01/2020 | 12:25
4
154
היי בנות.
עשיתי הערכת משקל היום שבוע 37+4. לפי הטכנאית המשקל מתאים לשבועיים לפני כן (2.600). עשיתי גם הערכת משקל בשבוע 32 והכל היה תקין ומתאים כולל כל הבדיקות לפני כן. הייתי גם במיון לפני שבועיים בגלל משהו ושם העריכו 2.600. כשאמרתי לטכנאית את זה היא אמרה שבמיון לא עושים מדידה מדוייקת. המשקל לא מטריד אותי, מטריד אותי שלא מתאים לשבוע. ממה שקראתי זה לא מדאיג, ויש לי תור לרופא שלי ביום שלישי...אבל אני כמובן כן מוטרדת ואשמח להרגעה ממי שיש לה ניסיון. תנועות ושאר הדברים תקין.
לצפיה ב-'לא מניסיון אישי, אבל הערכה כשמה כן היא, הערכה'
לא מניסיון אישי, אבל הערכה כשמה כן היא, הערכה
16/01/2020 | 19:25
1
92
ואם כתבת "טכנאית" אני מבינה שזה ב-US? כי ממה שהבנתי אלה לא נחשבות להערכות מדויקות. קראתי שההערכות הטובות הן ידניות, של רופאים ומיילדות עם הרבה ניסיון. בארכיון הפורום יש בלי סוף נשים שסיפרו על הערכות משקל שזייפו לא מעט לשני הכיוונים, גם בחצי ק"ג...

ובכל מקרה התאמה של משקל לשבוע היא לפי איזשהו ממוצע, אבל העולם מלא באנשים לא ממוצעים. יש משפחות שבהן התינוקות נולדים גדולים, ויש הורים קטנים מהממוצע ולהם בדרך כלל לא נולדים תינוקות גדולים...
לצפיה ב-'תודה על ההתייחסות '
תודה על ההתייחסות
16/01/2020 | 20:11
28
לצפיה ב-'בשבוע כזה הערכת המשקל כבר לא מדויקת'
בשבוע כזה הערכת המשקל כבר לא מדויקת
19/01/2020 | 11:48
56
לדעתי כבר משבוע 35 מזהירים שרמת הדיוק של הערכת משקל היא כבר לא משהו. 
לצפיה ב-'היי'
היי
20/01/2020 | 21:59
35
בהחלט הערכה בלבד! ומשקל תקין לשדבוע שאת נמצאת בו. תמיד יש סטיות לכאן או לכאן כל עוד זה לא נשאר בעוד כמה זמן נניח שבועיים על טווח של פחות משבועיים זה לא מדאיג 
לצפיה ב-'בטן טרפזית '
בטן טרפזית
15/01/2020 | 01:40
4
204
היוש בנות!

אני כבר בחודש שישי (שבוע 25) ואמנם התמונות האלה צולמו לפני שבועיים בערך, אבל שום דבר לא ממש השתנה... בכל מקום אני קוראת שהבטן אמורה לצמוח כבר מעל לפופיק, והיא פשוט לא! נראה שהיא מתעגלת ממש רק בתחתית וגם קצת מתחת לציצי (כל מה שנדחף למעלה) ובאמצע היא נשארת שטוחה, וזה יוצא מין צורה מבאסת של טרפז.

למען האמת במשך הרבה זמן הייתה לי בטן למטה ובטן למעלה ולאט לאט המותניים שלי "נמחקו" ואז ציפיתי שהתהליך ימשיך להתעגלות של הבטן קדימה ולמעלה, כמו שאני רואה בכל התמונות, אבל משום מה זה פשוט לא קורה... מה קורה?!

זה יכול להיות קשור לשליה קדמית? או שאולי זה בגלל השומנים הטבעיים שלי? התחלתי את ההריון במשקל תקין, אבל בחיים לא הייתה לי בטן שטוחה, אפילו בילדות כשהייתי די רזה. אולי הבטן פשוט "נופלת" ככה למטה בגלל המשקל? איך אצל כולן היא עומדת יפה ועגלגלה ורק אצלי חצי מהזמן נמעכת ומתקווצ'צ'ת בכל מיני צורות לא מחמיאות?

אולי אני צריכה לסתום ולשמוח בחלקי שהבטן (עדיין...) לא כל כך גדולה וכבדה ולא מפריעה לי כמעט בכלל, למעשה אני כעמט לא מרגישה אותה רוב הזמן (תנועות כבר כן). אבל נורא רציתי בטן יפה כזאת, עגולה וייצוגית, שתהיה קטנה וחמודה או גדולה ומפחידה, אבל העיקר שישר יזהו שזה הריון! כרגע רוב הזמן מי שלא מכיר אותי ממש ולא עוקב מקרוב או יודע בכלל לא יכול להיות בטוח שאני לא סתם שמנה. פפפפפףף.
לצפיה ב-'גם לי היה משהו דומה בהריון עם בני '
גם לי היה משהו דומה בהריון עם בני
15/01/2020 | 09:56
1
126
לא זוכרת כבר האם הבטן "התעגלה" בסופו של דבר או נשארה ככה עד הסוף. אין לזה שום משמעות רפואית, וזה מה שחשוב. וכן, לא הייתה לי בעיה להסתיר את ההריון במשך הרבה מאוד זמן, לדעתי בשבוע 25 רק סיפרתי בעבודה.
אם זה מנחם, בהריון הנוכחי אני לוויתן משלב מאוד מוקדם, בטן עגולה וענקית ומציקה, כמו בסרטים.
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
16/01/2020 | 19:44
66
כן, הבנתי שאין לזה משמעות רפואית, אבל זה עדיין מבאס אותי. בטן עגולה של הריון זה נורא יפה בעיניי וממש חיכיתי לה. אולי זה קשור גם לגובה? אני קצת גבוהה מהממוצע, שזה מסביר אולי למה הבטן לא יוצאת קדימה, אבל פחות מסביר לי למה נראה שהיא דווקא מתעקשת להתבסס למטה...

מצטערת לשמוע שהבטן מציקה לך. שמעתי שבהריונות חוזרים הבטן מתחילה מוקדמת ובדרך כלל גדולה יותר, אבל כך או כך, אצלי לא סביר שיהיה עוד אחד.
לצפיה ב-'היי:)'
היי:)
20/01/2020 | 21:56
1
63
איזה היריון זה קרן? בגדול לא מהווה בעיה רפואית זה פשוט מבנה גוף שלך. כן ברכע שהבטן תגדל יותר זה ייתעגל. בינתיים אפשר להסתיר את ההיריון חחח
לצפיה ב-'תודה! זה היריון ראשון (סליחה שלא כתבתי, חשבתי שברור...)'
תודה! זה היריון ראשון (סליחה שלא כתבתי, חשבתי שברור...)
20/01/2020 | 22:12
66
אז זה רק מבנה הגוף שלי שממשיך לאכזב אותי? נו טוב, אני כבר רגילה...
אני כבר לא מנסה להסתיר. אני יכולה לטשטש, אבל תכלס כבר התעייפתי מזה. אני גם ככה כבר לא בשלב שאני לא רוצה שידעו, אז פשוט לובשת מה שנוח לי, לפעמים זה מבליט יותר ולפעמים פחות.
לצפיה ב-'האם קרה לכן?'
האם קרה לכן?
15/01/2020 | 12:14
2
276
היי,

שבוע לאח הביוץר היה לי דימום התרשרות (די בטוחה, זה היה לכמה שעות ממש בקטנה ולפי המרקמים והצבעים שקראתי זה היה זה)

בנתיים אני מחכה למחזור שאמור להגיע בשבוע הקרוב או בשבוע הבא

רציתי לדעת האם קרה למישהי שהיה לה דימום כזה אבל בסוף הסתבר לה שהיא לא בהריון?
לצפיה ב-'כן'
כן
15/01/2020 | 13:55
105
בחודש הראשון שהתחלנו לנסות היה לי דימום כזה שבהתחלה חשבתי שהוא מחזור ואז נעלם אחרי כמה שעות
חשבתי שזה הריון וחיכיתי לעשות בדיקה, מעבר לזה לא היה מחזור אבל גם לא היה הריון
לצפיה ב-'היה לי '
היה לי
06/02/2020 | 10:11
40
הייתי בטוחה שזה דימום השתרשות. היה ממש מעט ובדיוק איך שמתארים בספרות דימום כזה. תוך כמה שעות נעלם.
יומיים אחרי זה קיבלתי לצערי. אבל זה לא אור כלום. כל אחת והמקרה שלה. בהצלחה!!
לצפיה ב-'מי שפיר באיזור השרון'
מי שפיר באיזור השרון
13/01/2020 | 11:14
7
63
הי,
אשמח לשמוע המלצות ממישהי שעשתה/קיבלה המלצות על איפה ואצל איזה רופא עושים מי שפיר באיזור השרון.
בפעם הקודמת עשיתי בתל השומר ולחלוטין ממליצה אבל הפעם קצת רחוק לי
לצפיה ב-'הרצליה מדיקל סנטק'
הרצליה מדיקל סנטק
13/01/2020 | 19:35
1
57
דר צבי אפלמן
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/01/2020 | 15:56
12
לצפיה ב-'גם אני עשיתי במדיקל, אצל פרופ' רוני טפר'
גם אני עשיתי במדיקל, אצל פרופ' רוני טפר
13/01/2020 | 22:16
1
18
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
14/01/2020 | 15:56
9
לצפיה ב-'עשיתי באסותא אצל ליפיץ עבר בשלום!!'
עשיתי באסותא אצל ליפיץ עבר בשלום!!
14/01/2020 | 21:44
1
28
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/01/2020 | 01:01
19
לצפיה ב-'דר רמי מושנוב באסותא רמת החייל'
דר רמי מושנוב באסותא רמת החייל
02/02/2020 | 15:13
8
לצפיה ב-'רופא מומלץ'
רופא מומלץ
08/01/2020 | 12:55
1
111
היי לכולם,
כ4 חודשים מנסה להיכנס להריון
נמצאת ביום ה21 למחזור
מקלוני הביוץ לא ממש עבדו עליי, אז הלכתי לפני יומיים לרופא נשים שבבדיקה באולטרה סאונד אמר שהיה ביוץ ושלח אותי לבדיקות נוספות של הריון. היום קיבלתי תוצאות והתקשרתי לברר והוא אמר שלפי הבדיקה לא בייצתי.
אמר שאם אני רוצה אני יכולה לקבוע תור לרופא פוריות
אציין גם שהיום היה לי דימום (המחזור אמור להגיע רק עוד שבוע וחצי)
הייתה לי הרגשה שאולי נקלטתי אבל אם הוא אומר שזה לא נראה שבייצתי, זה משהו מוזר לי
מעוניינת לבדוק מה נסגר איתי עם רופא פוריות אבל לא ממש מצליחה למצוא. נגיד שאמרתי לרופא הנשים על הדימום הוא אמר "לא יודע"
אז אני מעוניינת דווקא ברופא שכן יתייחס קצת יותר
גרה בתל אביב, אשמח להמלצות! וכמובן עדיף עם זמינות גבוהה
(אני בקופת חולים של כללית אבל בגלל הלחץ והסקרנות אפשר גם רופא פרטי שאינו עובד עם כללית)
לצפיה ב-'כללית, רמת אביב'
כללית, רמת אביב
13/01/2020 | 11:18
66
הי,
יש בכללית ברמת אביב כמה רופאים שמתמחים בפוריות. הייתי מתחילה מהם.
עידו אלדר - נחשב לרופא טוב, לפעמים לא הכי נחמד
אמנון בוצן - מאוד נחמד, חושבת שגם מקצועי

לשניהם אין זמינות תורים מעולה אבל יש ביטולים שאפשר לתפוס
לצפיה ב-'חיסון שפעת לעשות או לא?'
חיסון שפעת לעשות או לא?
04/01/2020 | 19:52
7
103
הי בנות,,
שבוע 15... כולם בפאניקה מהשפעת ומלחיצים גם אותי לעשות..
אני מפחדת שהחיסון מזיק .. לא יודעת למה..
טפו טפו אני לא נוטה להיות חולה בחורפים.
יש לי שתי בנות בנות 6 ו-7 שאותן כנראה אני כן אחסן.
מה אתן עושות?
לצפיה ב-'השפעת מפחידה ומסוכנת יותר '
השפעת מפחידה ומסוכנת יותר
04/01/2020 | 20:15
106
בוודאי להתחסן. לא נראה לי שאת רוצה למצוא את עצמך חס וחלילה עם שפעת שהסתבכה. המשך הריון תקין ורק בריאות!
לצפיה ב-'כן, ברור! אני וכל משפחתי מתחסנים בכל שנה כבר שנים רבות'
כן, ברור! אני וכל משפחתי מתחסנים בכל שנה כבר שנים רבות
04/01/2020 | 20:59
2
105
בבריאות ובבטיחות אנחנו לא משחקים. חגורת בטיחות את חוגרת ברכב? גם אם את יודעת שלא יתפוס אותך שוטר? או חושבת לעצמך בכל פעם "טפו טפו טפו אני לא נוטה להיות מעורבת בתאונות דרכים, אז אולי כדאי לוותר"?

אז למה לא להתחסן? לא צריך בכל נסיעה, מספיקה רק פעם אחת בשנה . החיסון ניתן בחינם, הוא בטוח, מדובר בחיסון מנגיפים מומתים. לכן אי אפשר לחלות ואין בעיה לתת אותו גם בהיריון ולאוכלוסיות סיכון, להפך – לאוכלוסיות רגישות יותר מומלץ להתחסן בהקדם כי המחלה עלולה להסתבך.

החיסון מומלץ מטעם כל גופי הבריאות בעולם, ואין מה להפסיד, רק להרוויח. אם תתחסני, במקרה הכי גרוע לא יועיל, אבל לפחות תדעי שעשית את הכול כדי להגן על עצמך ועל העובר. לעומת זאת במקרה שאת לא מתחסנת, המקרה הכי גרוע יכול להיות מאוד מאוד גרוע. נשים הרות נפטרות משפעת בכל העולם, גם בישראל היו מקרים (גוגל ימצא לך בשנייה), או מגיעות לאשפוז (אף פעם לא כדאי, קל וחומר בהיריון) או "סתם" חולות מאוד, סובלות מאוד ומסכנות את עצמן ואת העובר...
לצפיה ב-'דוגמה מעולה. אני צריכה לזכור להשתמש בה (: '
דוגמה מעולה. אני צריכה לזכור להשתמש בה (:
07/01/2020 | 15:04
1
35
לצפיה ב-''
07/01/2020 | 15:40
4
לצפיה ב-'התחסנתי לפני חודשיים, ברגע שהגיעו החיסונים לקופה'
התחסנתי לפני חודשיים, ברגע שהגיעו החיסונים לקופה
04/01/2020 | 22:55
70
בגדול אני משתדלת להתחסן כל שנה. אמנם היו שנים שפספסתי ולמרבה המזל היה בסדר, אבל תמיד מעדיפה להיות בצד הבטוח. עכשיו בהריון אין שאלה בכלל, אני כל כך בחרדות מכל דבר, אז אני צריכה גם שפעת על הראש?! הדבר היחיד שהפחיד אותי בחיסונים השנה הוא שהם יגיעו מאוחר מדי ושהשפעת תשיג אותם, וכשסוף סוף היו נשמתי לרווחה וטסתי להתחסן.

מאז שאני בהריון אני עוד יותר מקפידה על הגיינה מהרגיל, מנקה את המקלדת של המחשב בעבודה לפני המשמרת (גם אחרים עובדים עליו), מסתובבת עם אלכוג'ל בתיק... בקיצור, עושה כל מה שאפשר כדי לשמור על הבריאות, אז גם חיסון, ברור.
לצפיה ב-'דוגמאות מהסביבה הקרובה'
דוגמאות מהסביבה הקרובה
06/01/2020 | 14:50
80
1. אחותי חלתה בשפעת בסוף ההריון והתאומות שלה נולדו חולות. את באמת רוצה להדביק את העובר בשפעת?

2. מישהי מהקומונה של התל"מ שלי - אחותה חלתה בשפעת עם חום של 40-41 שלא הגיב למשככי כאבים. הגיעה למיון. במיון זיהו ירידות דופק ויילדו אותה בשבוע 36. היא בבידוד והתינוקת בבידוד. מזל שבשבוע כזה התינוקת כבר די "בשלה".

אין סכנה בחיסון שפעת. לנשים בהריון אסור לקבל נגיף מוחלש. בזה יש סכנה ולכן אוסרים על זה. הנגיף השנה (לכולם) מומת. נגיף מומת מותר ואף רצוי.

זה שאין לך נטיה להיות חולה לא אומר כלום. בהריון המערכת החיסונית שלך פגיעה יותר. השנה השפעת אגרסיבית יותר.
את לא מגינה פה על עצמך, את מגינה גם על העובר שלך וכמו שאת מתכוונת לחסן את הילדים האחרים כדי להגן עליהם, כך רצוי שתגני על העובר.

אני התחסנתי לפני יותר מחודש. העובר חי ובועט (תרתי משמע).
לצפיה ב-'ברור שלהתחסן- על אחת כמה וכמה בהריון'
ברור שלהתחסן- על אחת כמה וכמה בהריון
07/01/2020 | 15:04
38
כמו שכתבו מעלי- הסיכון להסתבכות של שפעת גדול וריאלי הרבה יותר מסיכון (שאין) בחיסונים.
אני והילדים מתחסנים תמיד- בשגרה ובטח שבהריון, וגם ישר כשמגיעים החיסונים.
לא צריך לקחת סיכון סתם 
לצפיה ב-'שבוע 15 תנועות עובר'
שבוע 15 תנועות עובר
04/01/2020 | 19:54
3
136
הי בנות,
הריון שלישי, שיליה אחורית.
הרגשתי כמה פעמים את העובר (מכירה את ההרגשה) אבל כבר יומיים שלא...
שבוע שעבר הייתי בסקירה מוקדמת... הכל בסדר ברוך השם. אני רק נלחצת שלא מרגישה כל הזמן תנועות. האם בשבוע הזה הם זזים פחות? אני אמורה להרגיש הרבה? אוףף איזה לחץ
לצפיה ב-'אני הבנתי שבשבוע הזה הם זזים הרבה אבל הם עוד קטנים מאוד'
אני הבנתי שבשבוע הזה הם זזים הרבה אבל הם עוד קטנים מאוד
05/01/2020 | 08:44
76
ולכן יש להם הרבה מרחב וגם הגוף יותר קטן ורך ולכן גם התנועות הן מאוד קטנות, עדינות ולא סדירות. זה שבוע שנחשב מוקדם בשביל להרגיש תנועות, אפילו אם זה לא הריון ראשון, אז מה שאת מתארת נשמע לי הגיוני. אם את לחוצה לכי להיבדק בשביל השקט הנפשי או נסי מוניטור (דופלר) ביתי אם יש לך או לחברה ואת יודעת איך להשתמש. לא שזה ביג דיל, אבל אם אף פעם לא ניסיתי ואת לא יודעת איך ומה לשמוע ולא תצליחי אולי זה רק ילחיץ אותך יותר.
לצפיה ב-'בשבוע כזה, ובהנחה שמה שהרגשת אכן היה תנועות'
בשבוע כזה, ובהנחה שמה שהרגשת אכן היה תנועות
06/01/2020 | 13:22
80
(מה שבכלל לא בטוח) אין להן שום חשיבות. את לא אמורה להרגיש אותן ובוודאי שלא לעקוב אחריהן.
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
14/01/2020 | 21:47
46
ייתכן ואת כבר מתחילה להרגיש תנועות אבל לא תמיד ניתן לעקוב אחריהן בשבוע הזה את המעקב אחר התנועות עושים בשבועות מתקדמים יותר. המשך היריון תקין !!
לצפיה ב-'מישהי עשתה כאן את הבדיקות הגנטיות'
מישהי עשתה כאן את הבדיקות הגנטיות
05/01/2020 | 12:19
4
97
המורחבות שמציעים במכונים הפרטיים?
לצפיה ב-'את מתכוונת לסקר גנטי מורחב להורים? אם כן, אז אני'
את מתכוונת לסקר גנטי מורחב להורים? אם כן, אז אני
05/01/2020 | 13:17
38
לצפיה ב-'בדיקות גנטיות לפי הגנומטר?'
בדיקות גנטיות לפי הגנומטר?
05/01/2020 | 13:32
90
אני עשיתי בהריון הקודם את ההמלצות שהיו בזמנו ובהריון הזה אני עושה השלמות של המלצות שנוספו בזמן שעבר.
בשניהם פלוס תוספת של בדיקות מומלצות בתשלום
לצפיה ב-'אני עשיתי את המורכבות של פיוג'ין'
אני עשיתי את המורכבות של פיוג'ין
05/01/2020 | 20:50
31
לצפיה ב-'כן'
כן
05/01/2020 | 22:57
19
לצפיה ב-'דימום קל שבוע 13'
דימום קל שבוע 13
04/01/2020 | 12:20
2
106
היי....שאלה...אני בשבוע 13+5 היה לי דימום קל היום בבוקר כשעה אחרי קיום יחסים. הדם היה טרי ולא חום והפסיק די מהר. מוכר למישהי?
לצפיה ב-'אחרי קיום יחסים '
אחרי קיום יחסים
04/01/2020 | 20:17
128
גם לי קרה, היה ממש מעט והיה כתוב בכל מקום שזה יכול להיות בגלל רגישות של כלי הדם באזור צוואר הרחם.
אותי זה הרגיע ובאמת היה בסדר אחר כך.
כמובן שאם את מוטרדת שווה לגשת למוקד ולבדוק. זו נראה לי תמיד התשובה בהריון ...
לצפיה ב-'היי :)'
היי :)
14/01/2020 | 21:48
50
נשמע שנפצעת קל בזמן יחסי המין זה קורה כתוצאה מהרגישות של הרירית באזור כמובן שאם זה ממשיך או לא פוסק זה מצריך בדיקה. 
לצפיה ב-'שימור דם טבורי'
שימור דם טבורי
31/12/2019 | 20:19
2
74
אשמח לשמוע כל דבר בנושא... מבנות שעשו כבר בהריון קודם, מבנות שהחליטו לעשות בהריון הנוכחי.
בעד ונגד...
חברות מומלצות (אם בכלל).
בקיצור כל מידע שיש לכן ויכול לסייע לי להחליט האם לעשות או לא ואם כן, אז דרך מי.
לצפיה ב-'לא מתכוונת לעשות, שמעתי שזה סתם יקר ומיותר'
לא מתכוונת לעשות, שמעתי שזה סתם יקר ומיותר
01/01/2020 | 11:55
130
לא התעמקתי בעצמי, אבל כשדיברתי על זה עם חברה טובה (שהיא מהנדסת ביוטכנולוגיה) וילדה בשנה האחרונה ובדקה את הנושא, היא אמרה לי שממש אין טעם וחבל על הכסף. הבנתי שיש בעיקרון אפשרות לתרום (למאגר כללי) אבל זה רק בבתי חולים מסוימים, אז כנראה גם זה לא יהיה רלוונטי לי.

יש מדריך באתר משרד הבריאות (לא קראתי, אני כרגע בדרכים והוא לא נפתח לי):
לצפיה ב-'היי'
היי
01/01/2020 | 21:43
78
תראי בגדול זה עניין של כסף למרות שהיום יש כבר יותר אפשרויות החזרים. זה תחום מורכב מכל מיני בחינות. מכירה 2 זוגות שהשתמשו במנה כך שתודה לאל שהיתה להם. מצד שני אין מספיק מחקרים מה קורה מבחינת המנה לאחר טווח מסויים של שנים בנוסף הקושי הגדול הוא ההפשרה של המנה ומבירור שעשיתי מול אחת החברות הגדולות יחסית התרשמתי דווקא לטובה אבל שוב זה נושא שאין עליו דיעה מוחלטת 
לצפיה ב-'בדיקות סקר שליש ראשון ושני'
בדיקות סקר שליש ראשון ושני
30/12/2019 | 09:38
5
135
היי יקרות,
שאלה לי -
בצעתי את השקיפות עורפית + סקר שליש ראשון (בדיקות דם) דרך הכללית, ב"ה הכל תקין. אוטוטו צריכה לבצע את הבדיקות דם של הסקר שליש שני, ועכשיו שמתי לב שחובה לבצע את הסקר שליש שני באותה מעבדה שבוצעה בה הבדיקה של הסקר שליש ראשון.
שמתי לב שיש נתון נוסף שמשפר את הרגישות של הבדיקה (עם\בלי אינהבין) אבל זה רק למי שעושה את הבדיקה באופן פרטי.
מסתבר שאני לא יכולה לעשות עכשיו את הבדיקה של הסקר שליש שני באופן פרטי בגלל שאת הראשונה עשיתי דרך הכללית...
מכירות את זה? מה אתן עשיתן? עד כמה זה קריטי?
תנקס :)
לצפיה ב-'ביצעתי את כולן בקופת החולים, לא ראיתי סיבה לעשות פרטי'
ביצעתי את כולן בקופת החולים, לא ראיתי סיבה לעשות פרטי
30/12/2019 | 13:31
1
34
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
31/12/2019 | 09:02
16
לצפיה ב-'זה לא נכון'
זה לא נכון
31/12/2019 | 01:31
2
107
אני בכללית, עשיתי את הבדיקה של השליש הראשון בקופה, ואת הבדיקה של השליש השני במעבדה אחרת כי רציתי גם את התבחין המרובע (אינהבין)
לצפיה ב-'נכון חלקית...'
נכון חלקית...
31/12/2019 | 09:04
1
87
בהריון הראשון עשיתי את כל הבדיקות באופן פרטי בגלל שהייתי אצל רופא פרטי. הפעם עושה דרך הקופה את הכל, ונאמר לי שבגלל שהבדיקות של הסקר שליש ראשון נעשות במעבדה של כללית, אז גם הבדיקות של הסקר שליש שני צריכות להיות באותה מעבדה, כלומר מעבדה של כללית. דברתי עם מעבדות זר והם אמרו שאפשר לעשות אצלם את התבחין המרובע, אבל ללא השקלול של הכל יחד, כך שכבר אין טעם בכלל לבצע דרכם כל בדיקה שהיא.
אצלך כן עשו שקלול?
לצפיה ב-'לא יודעת להגיד לך'
לא יודעת להגיד לך
01/01/2020 | 09:10
43
אם עשו שקלול של הכל יחד..מניחה שלא.
לצפיה ב-'אשמח להמלצה על רופא נשים מלווה הריון במכבי '
אשמח להמלצה על רופא נשים מלווה הריון במכבי
31/12/2019 | 10:33
1
112
הי
אשמח להמלצה על רופא טוב להריון באזור הוד השרון, כפר סבא, רעננה בקופת מכבי . מישהי ממילצה על פיליפ זאבו?

תודה
לצפיה ב-'לא מכירה את הרופא שציינת'
לא מכירה את הרופא שציינת
31/12/2019 | 20:17
55
אבל יכולה להמליץ בשמחה ובקלות על הרופאה שלי, ד"ר טטיאנה אייזנברג.
אישה מקסימה ונעימה, מקבלת ברעננה.
הגעתי אליה רק אחרי שנכנסתי להריון מכל מיני סיבות פחות רלוונטיות ואני מאוד מרוצה בינתיים.
לצפיה ב-'איזה פאדיחה איזה בושה '
איזה פאדיחה איזה בושה
28/12/2019 | 08:34
2
331
אני בשבוע 27 ונדבקתי מהבן שלי ויש לי תולעים ,!!!!!!! לא יודעת מה לעשות אני סובלת ולא ישנה בלילות . אני מפחדת על העוברית שלי האם זה מסוכן . חוששת שהילד ידבק ממני שוב . הבאתי לו ורמוקס וגם לבעלי. אני לא יכולה ורמוקס בהריון אני מפחדת לקחת מה לעשות ? הצילוווווו
לצפיה ב-'להתגבר על הבושה (באמת אין סיבה) ולגשת לרופא/ה'
להתגבר על הבושה (באמת אין סיבה) ולגשת לרופא/ה
28/12/2019 | 09:05
183
כמובן להקפיד על היגיינה ולשטוף היטב ידיים לפני כל אכילה או טיפול במזון.
לצפיה ב-'הייי יקרה'
הייי יקרה
29/12/2019 | 14:54
174
אוי זה בהחלט לא נעים אבל מחייב טיפול כי מדבק מאוד . בגלל שאסור לך וורמוקס את יכולה עד שצראי רופא לשבת באמבטיה עם 10 -8 כפות סוכר. התולעים יצאו למתוק זה כמובן פתרון זמני עד שתראי רופא. אפשר למרוח בפי הטבעת טיפה ווזלין עם מעט שמן הדס למנוע מהן לצאת החוצה לכיוון הנרתיק. 
לצפיה ב-'האם תנועות עובר??'
האם תנועות עובר??
27/12/2019 | 12:26
4
168
הי יקרות! 
אני בשבוע 14 (הריון שלישי). לאחרונה אני מרגישה תזוזות שאני מכירה כתנועות עובר אבל במקום ממש מוזר! אני מרגישה מתחת לשד הימני קצת יותר למטה... האם יכול להיות שזה העובר או שזה פרי דמיוני?
הוא לא אמור להיות יותר למטה???
לצפיה ב-'בשבוע 14 הרחם הרבה יותר למטה '
בשבוע 14 הרחם הרבה יותר למטה
28/12/2019 | 08:18
107
רק מתחיל לעלות, אז לא חושבת שמתחת לשד זה העובר ...
לצפיה ב-'בשלב הזה הקצה העליון של הרחם עדיין מתחת לטבור'
בשלב הזה הקצה העליון של הרחם עדיין מתחת לטבור
28/12/2019 | 12:27
73
גם אם אצלך בהריון 3 יש יותר בטן הרחם עדיין לא אמור לשבת כל כך גבוה, זה לא נשמע סביר. אבל הרחם דוחף איברים אחרים למעלה, למשל את המעיים, אז אולי זה מה שאת מרגישה.
לצפיה ב-'היי'
היי
29/12/2019 | 14:50
1
61
נשמע כמו הקיבה שלך דווקא בעיקר כי יש יותר לחץ של הרחם כלפי המעיים והקיבה
לצפיה ב-'תודה יקרות '
תודה יקרות
29/12/2019 | 18:23
15
לצפיה ב-'איך לספר להורים על ההיריון בדרך יצירתית'
איך לספר להורים על ההיריון בדרך יצירתית
26/12/2019 | 16:51
3
175
היי בנות,
אשמח לקבל רעיונות לדרכים יצירתיות לספר להורים על ההיריון (למשל, אם יש רעיון לספר ילדים מתאים, או כל דבר אחר).

תודה רבה, וחג חנוכה שמח !
לצפיה ב-'יש מלא אופציות ביוטיוב'
יש מלא אופציות ביוטיוב
28/12/2019 | 10:50
112
בסוף הלכנו על הדרך הבנאלית.
אבל מה שהכי מצא חן בעיניי היה לעשות תמונה משפחתית ואז הצלם (הבן זוג או מישהו אחר שיודע) אומר במקום תגידו צ'יז, תגידו "חייץ' בהריון!" ומצלם וידאו במקום סטילס, אז גם יש תיעוד.
יש גם כאלה שמביאים אריזת מתנה ובפנים הסבא/סבתא רואים בגד של תינוק עם כיתוב של "לסבא הכי טוב" או משהו כזה.
לצפיה ב-'יש פה רשימה של רעיונות'
יש פה רשימה של רעיונות
28/12/2019 | 12:33
127
כמובן לא חייבים לאמץ בדיוק, אפשר לחשוב בכיוון, לשלב, לשנות ועוד. מה שמתאים לכם.
לצפיה ב-'היי'
היי
29/12/2019 | 14:48
83
אנחנו הבאנו את התמונה הראשונה של הus ואחכ כשרצינו להפתיע במין העובר הכנתי בלונים לפי הצבע של המין שיצאו מתוך קופסא
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
27/12/2019 | 14:21
2
245
הווסת שלי  לא סדירה תמיד עשיתי בדיקה לא פיפי ראשון של הבוקר אלה שאחריו ולא שתיתי לפני.. בקיצר חצי שעה רק אחרי זה הופיע פס ורוד בהיר ונראה לעין לגמרי , בתמונה שהעלתי נראה בהיר יותר. אשמח לדעתכן האם זה חיובי או לא להתייחס לבדיקה בכלל ?
לצפיה ב-'ברוב הבדיקות אומרים לא לקרוא אחרי 10 דקות '
ברוב הבדיקות אומרים לא לקרוא אחרי 10 דקות
27/12/2019 | 15:43
90
אם עברה חצי שעה ורק אז נראתה תוצאה אז הבדיקה לא רלוונטית.
תחכי עוד כמה ימים ותחזרי על הבדיקה אם עדיין יש איחור.
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת, צריך לפעול לפי ההוראות של הבדיקה המסוימת הזאת'
אי אפשר לדעת, צריך לפעול לפי ההוראות של הבדיקה המסוימת הזאת
28/12/2019 | 12:35
27
לצפיה ב-'הוראות שימוש'
הוראות שימוש
24/12/2019 | 09:30
2
196
היי
עד עכשיו השתמשתי בסטיקים לבדיקת ביוץ- לא איתר לי ביוץ
חברה הביאה לי 4 מקלוני ביוץ של לייף
אבל אין שם את הוראות השימוש
ניסיתי למצוא באינטרנט אך ללא הצלחה למישהי אולי יש את זה ויכולה לצלם לי?

צירפתי תמונה של הקופסא
לצפיה ב-'אם לא הסתדרת פני לשירות הלקוחות של לייף'
אם לא הסתדרת פני לשירות הלקוחות של לייף
28/12/2019 | 09:09
33
מניסיוני לסופרפארם יש שירות טוב, שווה לנסות.

אגב, החברה שנתנה לך לא זוכרת? בסה"כ עקרונות השימוש אמורים להיות די דומים בכל המוצרים.
לצפיה ב-'הוראות השימוש זהות'
הוראות השימוש זהות
28/12/2019 | 10:51
39
תשתמשי כמו שהשתמשת בסטיקים הקודמים.
עדיף לבדוק מעשר בבוקר ועד שעות אחה"צ/ערב, אז ריכוז ההורמון עולה. בשעה קבועה כל יום. לא לשתות שעה-שעתיים לפני. לא לעבור את הפס שמסומן על המקלון.
לצפיה ב-'קרישיות יתר'
קרישיות יתר
22/12/2019 | 13:42
77
יש מישהי שהיא הומוזיגוטית לפקטור 5 ליידן ולא הזריקה קלקסן בהריון?
קיבלתי המלצות סותרות ואני לא יודעת מה לעשות..
לצפיה ב-'מי מחפשת מחליפה לעבודה שלה בחופשת הלידה'
מי מחפשת מחליפה לעבודה שלה בחופשת הלידה
18/12/2019 | 13:37
5
144

הי בנות
אני מחפשת עבודה לחצי שנה להחליף משהי שתצא לחופשת לידה.
אני בתחילת הריון ולא מקבלים אותי לעבודה.
אשמח לעזרה.

לצפיה ב-'לפי החוק (או הדין) אין לך שום חובה לעדכן בריאיון שאת בהיריון'
לפי החוק (או הדין) אין לך שום חובה לעדכן בריאיון שאת בהיריון
18/12/2019 | 22:30
4
98
עובדת מחויבת לעדכן את המעסיק שהיא בהיריון רק מהחודש החמישי וזה תקף גם למעסיק עתידי (לא כולל עבודה שאי אפשר לעשות בהיריון, למשל עבודה עם חומרים מסוכנים).

בכל מקרה אם את מחפשת עבודה כדאי שתכתבי באיזה אזור ובאיזה תחום, או לפחות מה הניסיון/השכלה שיש לך כי אחרת זה קצת כללי מדי.
לצפיה ב-'מחפשת עבודה זמנית להחליף בחופשת לידה.'
מחפשת עבודה זמנית להחליף בחופשת לידה.
19/12/2019 | 12:30
3
83
אני עונה בשם המבקשת.
עבדה בתחום השיווק והפרסום.
כל עבודה פקידותית באיזור המרכז.
אשמח לפרטים אם מחפשים ממלאת מקום למי שקרובה לחופשה לידה.
תודה
לצפיה ב-'שתשלח לי קו"ח בפרטי אם רלוונטי'
שתשלח לי קו"ח בפרטי אם רלוונטי
19/12/2019 | 17:38
2
70
מחפשים מחליפה עבורי - מכמה שיותר מיידי ועד לפחות יוני (ככה שאם היא צפויה ללדת לפני זה לא רלוונטי).
מסייגת שיש מצב שכבר מצאו מישהי לתפקיד.
חובה אנגלית ברמה גבוהה וחובה היכרות עם פריוריטי.
לצפיה ב-'מחפשת עבודה זמנית להחליף בחופשת לידה.'
מחפשת עבודה זמנית להחליף בחופשת לידה.
21/12/2019 | 23:42
1
43
דוברת אנגלית ברמה גבוהה.
פריוריטי לא מכירה.
אפשר לקבל מייל לשלוח קורות חיים ?
תודה.
לצפיה ב-'סורי, אתמול הודיעו לנו שמצאה לי מחליפה. בהצלחה!!!!'
סורי, אתמול הודיעו לנו שמצאה לי מחליפה. בהצלחה!!!!
23/12/2019 | 08:30
15
לצפיה ב-'למישהי יש תמונה של'
למישהי יש תמונה של
18/12/2019 | 14:33
5
224
היי
למישהי יש תמונה של הבדיקת ביוץ שלה ביום הביוץ עצמו? זאת אומרת לא השני פסים אלא אחרי שזה יום הביוץ עצמו?
לצפיה ב-'לא הבנתי. ביום הביוץ עצמו היו לי שני פסים, ויום אחרי כבר לא'
לא הבנתי. ביום הביוץ עצמו היו לי שני פסים, ויום אחרי כבר לא
18/12/2019 | 22:07
4
69
בכל ערכה יש הוראות עם תמונות להמחשה איך זה אמור להיראות. אם משהו לא מסתדר לך נראה לי שעדיף פשוט לשאול ישירות.
לצפיה ב-'מממ'
מממ
18/12/2019 | 22:18
3
45
דווקא הבנתי שלפני הביוץ יש 2 פסים שבעצם מעיד ביוץ ב12-36 שעות שאחריו. ואז שזה נעלם זה הביוץ עצמו
לצפיה ב-'ביום הביוץ יש שני פסים כהים'
ביום הביוץ יש שני פסים כהים
18/12/2019 | 22:32
55
ביוץ יכול להמשך עד 36 שעות (יצא לי כבר לראות 2 מקלות כהים ולמחרת פס כהה אבל פחות)
לצפיה ב-'כתבת בעצמך שיכול להיות 12 שעות, ואז זה יוצא באותו יום'
כתבת בעצמך שיכול להיות 12 שעות, ואז זה יוצא באותו יום
18/12/2019 | 22:49
41
וזה לא שאת בודקת בדיוק בשנייה שיש עלייה, הרי בדרך כלל בודקים פעם ב-24 שעות ואת לא יכולה לדעת מתי בדיוק "תפסת" אותה. וגם העלייה לא רגעית ומייד אחר כך נעלמת וזה גם משתנה קצת מאחת לאחת ומבדיקה לבדיקה. זה לא מדע מדויק והרגישות של הבדיקות האלה מוגבלת.

בחודש שהייתי במעקב זקיקים ב-US היה יום שהטכנאית אמרה לי שהיא רואה זקיק בשל שממש אוטוטו "יתפוצץ" ואז כשחזרתי הביתה אחה"צ עשיתי בדיקה ביתית ויצא חיובי. חזרתי אליה לבדיקה ממש על הבוקר, אחרי פחות מ-24 שעות (במקרה ככה יצא מבחינת התורים) והיא ראתה שכבר היה ביוץ, אז אני יודעת בוודאות שקיבלתי תוצאה חיובית ביום הביוץ.

זה כמובן לא אומר שבכל החודשים זה היה ככה, פשוט בחודשים אחרים לא היה לי למה להשוות. היו חודשים שראיתי פס חלש ביום-יומיים שלפני הפס החזק והיו חודשים שהיה פס רציני רק יום אחד. לפעמים היה פס חלש ביום שאחרי הפס החזק ולפעמים בכלל לא.

היו חודשים שראיתי פס חלש ביום-יומיים שלפני הפס החזק והיו חודשים שהיה פס רציני רק יום אחד. לפעמים היה פס חלש ביום שאחרי הפס החזק ולפעמים בכלל לא. בחודש שבו נכנסתי להריון היה לי רק יום אחד עם תוצאה חיובית, בדקתי אחה"צ וזה היה יום שבו קיימנו יחסים בבוקר. יום אחרי בדקתי שוב וממה שזכור לי כבר לא היה פס בכלל.

לא יודעת אם כל זה עוזר לך או סתם מבלבל אותך, וזה רק הניסיון הפרטי שלי. אם תכתבי מה מטריד אותך אפשר יהיה להתייחס לנקודה.
לצפיה ב-'את צודקת.'
את צודקת.
22/12/2019 | 08:02
33
בהירות הפס פוחתת משמעותית, ז"א שאם יום לפני שראית שני פסים היה פס אחד חזק ואחד כמעט חזק - ביום הביוץ הפס יהיה חלש מאוד, לא חזק כמו ביום שלפני הביוץ.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה