לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5460354,603 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מה אני עושה עם הצרבות?'
מה אני עושה עם הצרבות?
16/10/2018 | 08:28
4
135
זה באמת כבר בלתי נסבל לא משנה מה אני אוכלת יש לי צרבת .. גם בבוקר שלא אכלתי כלום - יש צרבת!!!!!!!
זה פשוט שינה לי את אורך החיים מה אפשר לעשות?? טאמס עוזר לטווח הקצר וגם כל השאר... מישהי נוטלת את האומפרדקס ? שמעתי שזה לא רצוי ככ בהריון
לצפיה ב-'צרבות'
צרבות
16/10/2018 | 09:42
106
היי מותק! גם אני סובלת מצרבות נון סטופ!!! אני שותה מלא סודה, סודה קפואה!!!! ארטיק קרח לימון, טאמס בטעם מנטה..ואני לא אוכלת לפניי השינה לפחות שעה...הבנתי שאם אוכלים ממש לפניי השינה זה מעלה את הכל....ותשתי מלא מלא מים קרים....תפחיתי בעגבניות.....קיצר- שיהיה בהצלחה!!!!!!
לצפיה ב-'צרבות זה הסיוט'
צרבות זה הסיוט
16/10/2018 | 11:19
1
98
בתור מי שסובלת מזה גם בלי קשר להריון ממליצה לך לשתות המון מים, להימנע ממאכלים חומציים כמו חריף, מטוגן, עגבניות (!!), וכשאת מרגישה שהצרבת מתחילה אפשר לאכול מלפפון ושקדים זה מאוד עוזר.
בהצלחה!
לצפיה ב-'גם לי עזר שקדים'
גם לי עזר שקדים
18/10/2018 | 03:20
51
אם מתעיפים מהלעיסות אפשר גם חלב שקדים ומשהו שהמליצו לי ועוד לא ניסיתי: חומץ תפוחים לפני השינה. לא מכירה את התרופות. רפואה שלמה.
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
18/10/2018 | 12:30
54
צרבות זה עונש אני ממש מבינה אותך!! תבדקי אילו מזונות במהלך היום מגבירים את הצרבת ותנבי להמנע מהם. בנוסף לישון עם כרית בהגבהה לטובת הצרבת של הבוקר לפעמים זה עוזר גם מה שאכלת יום קודם משפיע ותנסי לא לאכול בסמוך לשעת השינה . אומפרדקס מותר בהיריון (כדאי תמיד להמנע מתרופות בהיריון אם אפשר)  ויש כאלו שזה עוזר להן לי אישית עוזר קצת חלב או קוביות קרח למצוץ או מלפפון קר (אם הוא לא קר זה לא עושה לי את זה חח) יש גם רנין או טאמס כל אחת משפיע עליה אחרת. 
לצפיה ב-'שימוש בקרמים בהיריון'
שימוש בקרמים בהיריון
17/10/2018 | 11:43
5
172
היי,
קנו לי שמן של לאו'קסיטן לגוף, ואני לא בטוחה האם מותר להשתמש בו בהיריון
מישהי יודעת במקרה איך אפשר לברר בודאות? מבחינת שמנים אתריים וכו'.

בונסף אשמח לשמוע איזה קרמים קוסמטיים לפנים אתן משתמשות ובטוחים בהיריון

תודה!

לצפיה ב-'באיזה שבוע את ?'
באיזה שבוע את ?
17/10/2018 | 23:25
4
96
ממליצה על הקרמים של סבון של מיכל. 
לצפיה ב-'שבוע 11'
שבוע 11
18/10/2018 | 08:54
3
74
מה את ממליצה משם?:)
לצפיה ב-'היי שוב,'
היי שוב,
18/10/2018 | 09:15
2
102
מנטה הוא בעייתי בשליש הראשון והשני וממה שראיתי הוא אחד השמנים שהקרם שרשמת מכיל .( לאוסיטן היא חברה מצויינת באופן כללי אבל בהיריון השמנים שהם מכילים יכולים להיות בעייתיים) באופן אישי גם אני בהיריון ומשתמשת בקרמים של מיכל - סבון של מיכל הקרם פנים שלהם מצויין 
ועל בסיס טבעי 
את כמובן יכולה בלי קשר גם להתקשר לשרות לקוחות של לאוסיטן בטוח יש להם בארץ נקודת שרות ולהתייעץ
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
18/10/2018 | 09:41
1
47
בדיוק מזה חששתי - המנטה, חשבתי שאולי בשליש השני אפשר
פניתי לשירות לקוחות שלהם והם לא לוקחים אחריות ואמרו שאתייעץ עם רופא

יש לך המלצה אחרת לקרם/שמן למריחה על הבטן? למניעת סימני מתיחה
לצפיה ב-'הי, '
הי,
18/10/2018 | 12:25
48
אלו של וולדה מעולים אבל תבדקי במה שהמלצתי לך בסבון של מיכל כנסי לאתר שלהם אולי יש להם. 
לצפיה ב-'בטא'
בטא
18/10/2018 | 09:06
2
172
היי לכולם
ביום שני הבדיקה הביתית יצאה חיובית ורצתי ישר לרופאה והיא עשתה לי בדיקת דם שיצאה 50
ביום רביעי ( אתמול) הבטא יצאה 74

זה תקין נכון??
לצפיה ב-'בשעה טובה!!! תקין בהחלט!!!'
בשעה טובה!!! תקין בהחלט!!!
18/10/2018 | 12:26
1
40
לצפיה ב-'תודה רבהההההה '
תודה רבהההההה
18/10/2018 | 12:40
22
לצפיה ב-'שאלה בנוגע לדימומים בשליש הראשון'
שאלה בנוגע לדימומים בשליש הראשון
15/10/2018 | 11:00
8
191
בנות יקרות,
אני בהריון חדש, שבוע 6. נצפה אתמול ב 6+1 שק הריון, שק חלמון, הד עוברי ודופק אבל להערכתו של הרופא הדופק מעט איטי. הרופא אמר שייתכן שתפסנו את הדופק ממש בהתהוותו ולכן הוא איטי מעט ושנקווה לטוב ושאשוב בעוד שבוע לבדיקה נוספת. העניין הוא שמהרגע שגיליתי על ההריון יש לי מעט דימומים/הכתמות. לעתים חומות ולעתים גם מעט אדומות. הרופא אמר שבמקרה כזה מומלץ על מנוחה אבל לא שכיבה מוחלטת. חשוב לציין שהוא לא ראה דימום כלשהו מהרחם אז לא ברור מדוע יש דימום. בנות שחוו דימומים בהריון, האם נחתן? מנוחה מוחלטת? ההריון הקודם שלי הסתיים בגרידה אז אני חוששת לגבי ההריון הנוכחי ומנסה (בכל כוחי) לשמור על אופטימיות. אשמח לשמוע מנסיונכן. תודה 
לצפיה ב-'מקווה שיעודד אותך'
מקווה שיעודד אותך
16/10/2018 | 19:51
1
127
אני סבלתי מדימומים החל משבוע 6 עד בערך שבוע 12, פחדתי מאד!!! והייתי בטוחה שמדובר בהפלה, לא נחתי והמשכתי לעבוד , לא תמיד יודעים מה הסיבה אולי בהמשך זה יפסיק, מחזיקה לך אצבעות. 
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
17/10/2018 | 09:48
71
אני יודעת שכל הריון שונה אבל באמת הצלחת להרגיע אותי. מחר בדיקה ומקווה לטוב .
לצפיה ב-'אולי אצליח גם לעודד אותך'
אולי אצליח גם לעודד אותך
17/10/2018 | 22:19
66
ההריון עם הבת שלי התחיל בדימומים מאסיביים כמו מחזור עד שבוע 8 או 9 אני כבר לא זוכרת, אח"כ גם בשבוע 26 אני זוכרת שעוד הפעם היו לי דימומים והכל היה תקין.
נחתי במשך שבועיים בבית בהתחלה עד שזה עבר וחזרתי לביקורת אצל הרופאה שלי.
מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'היי, '
היי,
17/10/2018 | 23:17
47
בהחלט יכולה לעודד אותך ההיריון שלי גם התחיל בדימומים מה שהתברר בסופו של דבר שהיתה המטומה בתוך השק שהלכה ונספגה . נחתי הרבה וברוך השם ההריון היה תקין. מחזיקה אצבעות שימשיך אצלך תקין !!
לצפיה ב-'המון המון תודה שכתבתן'
המון המון תודה שכתבתן
18/10/2018 | 07:06
54
בהחלט מחזק אותי לשמוע את הסיפורים שלכן. היום בערב יש לי בדיקה ומקווה לטוב. אעדכן
לצפיה ב-'מעדכנת'
מעדכנת
18/10/2018 | 21:34
2
69
הייתי בבדיקת אולטרסאונד. הכל תקין! הדופק מהיר ותקין. אני עוד בשוק כי ציפיתי לגרוע מכל. המון תודה שאתן כאן
לצפיה ב-'יופי ענבר! שימשיך כך תקין ומשעמם'
יופי ענבר! שימשיך כך תקין ומשעמם
19/10/2018 | 11:54
9
לצפיה ב-'נפלא!!! שימשיך ככה'
נפלא!!! שימשיך ככה
21/10/2018 | 09:47
5
לצפיה ב-'קלונקס וציפרלקס בהריון- דחוף בבקשה'
קלונקס וציפרלקס בהריון- דחוף בבקשה
17/10/2018 | 08:10
4
111
הי בנות,
אני נוטלת ציפרלקס 10 מג מזה כ4 חודשים.
מדי פעם אני לוקחת גם קלונקס במצבי חרדה קשים.
גילתי שאני בהריון בשבוע 4
לקחתי מתחילת ההריון לדעתי איזה 4 פעמים קלונקס
אני יודעת שאני אמורה להתייעץ עם המרכז הטרטולוגי
אבל האם יש מישהי מניסיון שתוכל להגיד לי האם זה נורא?
תודה מודאגת מאוד!
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
17/10/2018 | 23:28
85
ליוויתי מישהי שנטלה בהיריון קלונקס אז אני משערת שזה מותר בהיריון אבל לא יכולה להיות בטוחה בזה. כמובן שהמרכז הטרטולוגי הוא המענה לשאלה שלך אבל תנסי לשאול גם בפורום המומחים של היריון ולידה 
לצפיה ב-'ציפרלקס בהריון'
ציפרלקס בהריון
23/10/2018 | 09:03
2
25
שלום לך,
קראתי את שאלתך ומאוד הזדהתי.
גם אני נוטלת ציפרלקס מזה שנה ומתכננת הריון. לפני מספר חודשים התייעצתי עם רופאת ילדים בנושא והיא הפנתה אותי לבדוק במרכז הטרטולוגי באסף הרופא. בשיחה איתם הובהר לי שניתן ליטול ציפרלקס במהלך ההריון, כאשר שאלתי האם זה משפיע ?! קיבלתי תשובה שעדיף להיות מאוזנת ורגועה מאשר לחוצה וחרדתית. ושהרבה נשים נטלו ציפרלקס במהלך ההריון. חשוב לציין בחדר לידה על נטילת התרופה מכיוון שיש לו השפעה על דופק העובר.
רוצה גם לשתף אותך שפניתי גם לפסיכיאטר שלי בנושא וקיבלתי תשובה שקצת עירערה אותי , אמרה שיש מחקרים המקשרים בין נטילת הציפרלקס לאוטיזם, אבל אין קשר חד משמעי ומכירה מספיק ילדים מאובחנים (ממקום עבודתי) שהוריהם לא נטלו תרופות.
בכל אופן, הריון קל והעיקר לחשוב חיובי

לצפיה ב-'הי תודה על תגובתך ראשית! גם אני פניתי למכון הטרטולוגי'
הי תודה על תגובתך ראשית! גם אני פניתי למכון הטרטולוגי
23/10/2018 | 18:46
1
23
ואשרו לי ואפילו שלחו לי מכתב חתום  שאין בעיה עם נטילת ציפרלקס.
העניין הוא שכול עניין הSSRI עדיין נחקר והוא יחסית חדש לכן אני חוששת.
אשמח לשמוע באופן אישי, מה את החלטת? האם את מתכוונת להיכנס להריון יחד עם הכדור?
אני ממש מונעת את ההריון למרות הרצון העז בגלל הכדור. מצד שני, אני יודעת שהחרדות שלי הן קשות ויהיה לי קשה מנשוא לעבור את ההריון עם חרדות.

לצפיה ב-'הריון וחרדות'
הריון וחרדות
25/10/2018 | 12:35
16
מבינה אותך מאוד!!!
אני עדין לא בהריון, רק בשלבי תכנון (רוצה לתזמן שלא יפריע ללימודי התואר). בינתיים החלטתי לא להפסיק עם התרופות, מרגישה הרבה יותר רגועה ומאוזנת וחוששת שההריון עם כל התופעות לוואי של הורמונים לא בדיוק יטיבו את המצב.
איך את עם רפואה אלטרנטיבית?!
שמעתי שאפשר להוריד בהדרגה את המינון כשבמקביל עושים דיקור, גם בהריון מותר דיקור רק חשוב שיהיה מדקר מנוסה.

לצפיה ב-'דיספניאה של ההריון'
דיספניאה של ההריון
17/10/2018 | 13:53
1
139
שלום רב,
היכן אני יכולה לקרוא/למצוא חומר על דיספנאה של ההריון?
אני חווה בלילות מצב מלחיץ מאוד שבו ישנה נשימה רגילה
אבל בכל כמה דקות, כאשר מגיע הצורך הטבעי לנשימה אחת עמוקה ומלאה, אני לא מצליחה לבצעה. האוויר לא נכנס עד הסוף ואין רוויה של הריאות. זה גורם לניסיונות לקחת נשימה עמוקה ללא הצלחה, פיהוקים והתחושה נוראית. הפחד הגדול ביותר שלי הוא להכנס להתקף חרדה והיפרוונטילציה (המדרון לשם מרגיש קצר ומהיר).
אשמח לכל מידע/רעיונות.
תודהר בה

לצפיה ב-'וואו מצב ככ מוכר!!'
וואו מצב ככ מוכר!!
17/10/2018 | 23:22
56
וקורה המון בהיריון. פיזיותרפיסטית רצפת אגן עזרה לי מאוד בטכניקות של נשימה נכונות. גם למדתי שילוב של טכניקות הרפייה ודמיון מודרך . הרופא שלי אמר שאין מה לעשות ושזה תקין. 
לצפיה ב-'שבוע 13 - תכיפות במתן שתן, התרוקנות לא מלאה'
שבוע 13 - תכיפות במתן שתן, התרוקנות לא מלאה
17/10/2018 | 17:09
1
86
אבל תרבית שלילית - זה נורמאלי כי זה רק מהלחץ של העובר על השלפוחית? תודה.
לצפיה ב-'היי'
היי
17/10/2018 | 23:18
52
תקין בהחלט במיוחד אם בדיקת השתן תקינה. קשור להתרחבות של הרחם ולהורמונים. זה יילך וייתאזן בשליש השני אוטוטו :) 
לצפיה ב-'האם בדיקת NIPT מחליפה בדיקת סקר איטנגרייד מורחב?'
האם בדיקת NIPT מחליפה בדיקת סקר איטנגרייד מורחב?
16/10/2018 | 18:19
1
77
ביצעתי בדיקות סקר שליש ראשון -יצאו תקינות , הבנתי שיש להשלים את הבדיקה בין שבוע 16-18 ואז לקבל תשובה מדויקת יותר ב95% . בשבוע שעבר על דעת עצמי ביצעתי גם בדיקת NIPT לגילוי מספר תסמונות בינהם תסמונת דאון בדיוק של 99% , לפיכך שואלת האם יש צורך באינטגרייד מורחב 

לצפיה ב-'לפי מה שאמר לי רופא מעקב ההריון שלי'
לפי מה שאמר לי רופא מעקב ההריון שלי
17/10/2018 | 14:49
81
אם את עושה את ה NIPT אין צורך בתבחין המרובע
לצפיה ב-'עודף חומצה פולית בבדיקות דם :( '
עודף חומצה פולית בבדיקות דם :(
16/10/2018 | 13:40
1
165
שלום אני בשבוע 7+2
קיבלתי תואצה של חומצה פולית 52.1 כשהטווח התקין הוא בין 7 ל47. אני קצת בלחץ מזה כי שמעתי שיש קשר לאוטיזם
אני נוטלת פריג'נטלי ּ + אומגה 3. בכ"א מהם יש 400 מ"ג חומצה פולית
האם כבר קרה נזק?
מה לעשות?
תודה
לצפיה ב-'כמה זמן לפני הבדיקה לקחת כדור עם חומצה פולית?'
כמה זמן לפני הבדיקה לקחת כדור עם חומצה פולית?
16/10/2018 | 21:20
101
בדרך כלל מנחים לא לקחת כדורים המכילים חומר שאת רמתו בדם בודקים לפחות 24 שעות לפני הבדיקה.
לצפיה ב-'תשישות לאחר הריון חוץ רחמי'
תשישות לאחר הריון חוץ רחמי
16/10/2018 | 14:49
1
93
קיבלתי זריקת מטטוקסאט לפני כשבועיים בעקבות הריון חוץ רחמי.
אני בתשישות מטורפת.
מבקשת לשמוע מאחרות שקיבלו את הזריקה, האם זו תופעה מוכרת?
בביהח אמרו לי שאין תופעות לוואי מהזריקה חוץ מאפשרות למעין קלקול קיבה קל.
בנוסף יש לי המון אפטות בפה ובגרון.
לצפיה ב-'גם אני סבלתי מעייפות רבה אחרי הטיפול '
גם אני סבלתי מעייפות רבה אחרי הטיפול
16/10/2018 | 16:10
63
ואפטות זו תופעת לוואי ידועה.
מוזר שנאמר לך שאין תופעות לוואי לאור טופס ההסכמה שמפרט שלל של תופעות ... בכל אופן, לדעתי העייפות זה לא רק הזריקה אלא חלק מהתאוששות של הגוף. אולי שווה גם לבדוק המוגלובין/ברזל, בכל זאת הגוף חווה הריון ואני מניחה שגם דיממת לא מעט. לי הייתה ירידה רצינית בברזל אחרי החוץ רחמי
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
16/10/2018 | 15:34
57
הי
אני ביום ה 10 מהמחזור
עד כמה שאני יודעת, בדכ הביוץ שלי ממש מוקדם (בין יום 10 ל 12)
אני בודקת באמצעות מקלונים ולרוב גם מרגישה ממש חזק את כאבי הביוץ.
ב3 הימים האחרונים בדקתי עם המקלונים פעמיים ביום, הפס השני תמיד היה חלש ואפילו נראה שהלך ונחלש.  
מבחינת הפרשות היו יומיים (יו"מ 6 ויו"מ 7) שההפרשות היו מאד סמיכות. ביו"מ 8 ויו"מ 9 הכו ממש מימיות ושקופות.
כאבי ביוץ לא הרגשתי בכלל הפעם.. מלבד טיפונת כאב עמום ועמוק אתמול בלילה.
הבוקר חזרה ההפרשה הסמיכה, בדיקת הביוץ יצאה חיובית עם 2 פסים באותו הצבע. כעבור כ 4 שעות בדקתי ושוב יצא אותו הדבר.
מבחינת יחסי מין קיימנו בלילה שבין 8 ל 9 וגם הבוקר, (יום 10).

יש לי כמה שאלות-
האם להבנתכן הביוץ כבר היה? או שהוא פחות או יותר עכשיו?
האם זה שהרגשתי פחות מאשר בדכ זה סימן שהביוץ חלש יותר?
האם רצוי לחכות שהפס יהיה כהה יותר ולא באותו צבע?
מה (ומתי) כדאי לעשות?
בשורות טובות לכולנו :)
לצפיה ב-'חדשה'
חדשה
15/10/2018 | 15:50
1
155
היי :) חדשה פה ובתחום בכלל :)
רציתי להתייעץ,
המחזור שלי בדרך כלל לא מאחר להגיע, החודש הוא הגיע באיחור של כ 3 ימים, וגם כשהגיע, הדימום לא מזוהה עם הדימום שאני רגילה אליו. הדימום ממש ממש מועט והתחיל בצבע חום כהה, ממש התחיל ככתם קטן ובצפון שלא התרחב או גדל ביום הראשון וביום השני לדימום ציפיתי לראות את הווסת מגיעה בהתלהבות ובעוצמה אבל עדיין, נשאר כתם חום, ורק בניגוב אפשר לראות שהדימום הוא בצבע חום אדמדם, בטפטוף קל דליל מאוד ומועט. ממש לא במסה של ווסת שהייתה מגיעה בגושים ובזרימה. 
לפני הדימום ביצעתי 2 בדיקות הריון ביתיות שהציגו תוצאה שלילות. כשהתחיל הדימום הייתי בטוחה שזה הווסת אז הנחתי שהבדיקות תקינות. אני ביום השלישי לדימום שלא השתנה מהיום השני. 
מה לדעתכן קורה?
מה לעשות?
האם יש בדיקות ביתיות שהן אמינות יותר/פחות? האם ייתכן שאני בהריון?
האם אפשר לבצע בדיקת הריון נוספת בזמן הדימום?
תודה לעונות!!!!
לצפיה ב-'בדיקות דם'
בדיקות דם
16/10/2018 | 09:58
58
היי!! לפי דעתי פשוט תלכי לבדיקת דם לבדיקת הריון. 

שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'פרופ' בן הרוש אבי'
פרופ' בן הרוש אבי
16/10/2018 | 09:39
71
היי בנות, אני הולכת עוד חודש בעזרת השם לשקיפות עורפית אצל פרופסור בן הרוש אבי בפתח תקווה. מישהי שמעה עליו? איך הוא??
לצפיה ב-'סקרנית'
סקרנית
15/10/2018 | 16:10
2
184
הי בנות,

הייתי שבוע שעבר באולטראסאונד, בשבוע 6+2. ראו שק הריון, עובר, הד עוברי, ודופק. טפו טפו.
הבנתי שהבדיקה הבאה היא חלבון עוברי בשבוע 12.
איך אני אמורה לדעת שהכל בסדר במהלך הזמן הזה? בוודאי שאם יש סימנים מדאיגים כמו דימום או כאבים אז אין שאלה, אבל אם הכל שקט אז פשוט להמתין???

תודה..
לצפיה ב-'טעות - התכוונתי לשקיפות עורפית בשבוע 12.'
טעות - התכוונתי לשקיפות עורפית בשבוע 12.
15/10/2018 | 16:17
38
לצפיה ב-'מזל טוב ! בהמשך זה זמנים יותר ארוכים :)'
מזל טוב ! בהמשך זה זמנים יותר ארוכים :)
15/10/2018 | 19:03
119
בשליש הראשון עוד יחסית עושים אולטרה סאונד די הרבה לכל מיני בדיקות ראשוניות , שקיפות ,סקירה וכו  ..

בשלישים האחרים יהיו גם חודשיים ויותר,  בלי שתראי אותו באולטרה סאונד ותדעי שהכל בסדר. תלוי איך את קובעת את הבדיקות, כי זה תמיד בטווחים.  
נכון שבהמשך יש תנועות שאפשר לספור , אבל עדין זה לא משקיט שהכלל בסדר. 

כן זה קשה, זה מתיש , צריך המון סבלנות בעיקר בהריון ראשון שלחוצים , אבל זה ההריון.
ובישראל עוד הבדיקות יחסית  מרובות וצפופות , בארה"ב הבנתי שיש הרבה פחות בדיקות אז כנראה שמסתדרים. 

צריך לחשוב חיובי ולהיות עירני לכל סימן כמו שאמרת דימום, כאבים קיצוניים וכו'. חוצמזה רק לקוות לטוב ולזכור שרוב ההריונות נגמרים בטוב :)  

בהצלחה רבה ! 
לצפיה ב-'חיסון שפעת'
חיסון שפעת
13/10/2018 | 09:30
11
157
היי, אתם מתחסנות בהריון לשפעת? באיזה שלב?

לצפיה ב-'כן, ומומלץ לא משנה באיזה שבוע.'
כן, ומומלץ לא משנה באיזה שבוע.
13/10/2018 | 10:48
3
70
לצפיה ב-'האם מומלץ גם לקראת הריון?'
האם מומלץ גם לקראת הריון?
13/10/2018 | 14:53
2
50
לצפיה ב-'כן'
כן
13/10/2018 | 16:57
1
22
לצפיה ב-'בשבועות הראשונים?'
בשבועות הראשונים?
15/10/2018 | 11:30
65
השאלה אם עדיף להמתין טיפה ושלא יהיה ממש בתחילת הריון?
לצפיה ב-'אני התחסנתי ברגע שהגיעו החיסונים'
אני התחסנתי ברגע שהגיעו החיסונים
14/10/2018 | 12:37
101
מתחסנת כל שנה, כמובן גם במהלך ההריונות.
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 22:06
4
113
שאלה טובה:)  אני דווקא מכירה לא מעט שהחליטו לא להתחסן לשפעת בהיריון אז כל אחת עושה מה שנכון לה. מתחילים לחסן ברגע שמגיעים החיסונים אם אני לא טועה עכשיו זה הזמן גם קופות החולים התחילו לשווק את החיסוני שפעת 
לצפיה ב-'ההמלצה הרפואית החד משמעית היא להתחסן בהריון'
ההמלצה הרפואית החד משמעית היא להתחסן בהריון
15/10/2018 | 11:03
111
כפי שההמלצה הרפואית החד משמעית היא לחסן את הילדים.
זה שיש אנשים שמחליטים לפעול שלא לפי ההנחיות הגורפות זה כבר עניין פרטי של כל אחד, אשר בין היתר גרם לחזרתה של מחלת החצבת לישראל.
לצפיה ב-'בגלל שכל אחת עושה ״מה שנכון לה״'
בגלל שכל אחת עושה ״מה שנכון לה״
15/10/2018 | 11:53
2
121
מתפרצות מגיפות שהיו אמורות לחלוף מן העולם, כמו חצבת.
שפעת יכולה להיות מחלה קשה מאוד בהריון ולהוביל אפילו למוות.  ״מה שנכון״ זה לפעול על פי ההמלצה הרפואית החד משמעית!!!
לצפיה ב-'היי'
היי
15/10/2018 | 14:33
105
אנחנו בעולם שבו לאנשים יש זכות בחירה ואחריות אישית כלפי עצמם וכלפי ילדיהם ולכן כל אחת בהחלט תעשה מה שנכון לה ובאחריותה בלבד וזה לא רלוונטי כרגע הנחיה כזו או אחרת משום שאין חוק שמחייב אנשים להתחסן אם היה כזה לא היינו מדינה דמוקרטית. אני לא נכנסת למשמעויות של מי שבוחר לא לחסן וההשפעה של זה על אחרים וזה כבר לא לדיון על גבי הפורום הזה כך שאני מבקשת לא להרחיב את הדיון בנושא. 

לצפיה ב-'רק רוצה'
רק רוצה
27/10/2018 | 19:12
19
לספר שאף פעם לא עשיתי חיסון והכל ברוך ה' היה בסדר, בשנה שעברה בגלל שהייתי בהריון והמליצו לי, עשיתי ואחרי שבועיים לא היה דופק. אחרי כמה חודשים חברה שלחה לי מחקר שמצביע על קשר בין החיסון להפלות. בהריון הנוכחי גם אם מנכ"ל משרד הבריאות בכבודו ובעצמו ינסה לשכנע אותי, אני לא עושה.
יתר החיסונים אני מבצעת גם לילדים שלי.
החיסון לשפעת לא הוכח כעוזר, כי כל שנה יש וירוסים שונים.
אז שכל אחת תעשה מה שטוב לה!!
לצפיה ב-'חד משמעית כן'
חד משמעית כן
16/10/2018 | 19:31
55
אני מתחסנת כל שנה ובטח עכשיו כשאני בהריון!  תמיד מרגישה מצויין אחרי חוץ מכאב באזור החיסון.
לצערי אני מכירה שני מקרים של פגיעה מאוד קשה כתוצאה משפעת.  ילד שנולד בריא ועכשיו יש לו בעיות נוירולוגיות רבות כולל אפילפסיה ועיכוב התפתחותי משמעותי, ומבוגר שנגרם לו שבץ ועכשיו במצב סיעודי לגמרי.  לא רוצה לחשוב מה זה יכול לעשות לעובר.

לצפיה ב-'שבוע 6+2 ניתן לראות דופק?'
שבוע 6+2 ניתן לראות דופק?
14/10/2018 | 19:37
3
129
בהנחה שיודעים בוודאות מתי היתה הפריה.. ואם חלילה לא רואים אז ההריון לא תקין?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 21:59
103
לפעמים רואים גם בשבוע 7-8 
לצפיה ב-'מנסיון מר אני ממליצה לך ללכת לראות דופק בשבוע 8'
מנסיון מר אני ממליצה לך ללכת לראות דופק בשבוע 8
15/10/2018 | 11:05
1
121
ולא קודם. אצלי לא היה דופק, אח"כ היה דופק איטי (שבועות 5 ואז 6 בהתאמה) אכלתי סרטים שחבל"ז. בסוף חיכיתי לשבוע 9. דופק מהיר ותקין. נולדה ילדה בריאה.
ממליצה לך ממש בחום להמתין לשבוע 8.

לצפיה ב-'תודה איןאריותכאלה'
תודה איןאריותכאלה
15/10/2018 | 12:09
92
נאחזת בהודעה שלך. אתמול בבדיקה שבוע 6+1 דופק מעט איטי ומחכה שבוע לבדיקה נוספת. מסכימה שרצוי ללכת בשלב מאוחר יותר כשהכל הרבה יותר ברור. בשלב מוקדם זה עלול להגביר את חוסר הודאות.
לצפיה ב-'מורז גם לשדיים?'
מורז גם לשדיים?
12/10/2018 | 12:57
1
164
קניתי קרם למניעת סימני מתיחה בהריון של" מורז"ולא כתוב באריזה שזה גם לשדיים מישהי יכולה להגיד לי אם מותר למרוח גם על השדיים?
( בחברות אחרות כן כתוב)תודה
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 22:15
77
שאלה טובה, הייתי פונה לשירות הלקוחות שלהם ומבררת. 
לצפיה ב-'מאיר או בלינסון'
מאיר או בלינסון
12/10/2018 | 20:29
1
120
בנות, זקוקה לעזרתכן,
מתלבטת היכן ללדת, ב"מאיר" או ב"בלינסון", מה דעתכן?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 22:13
87
כל בית חולים והייחוד שלו השאלה מה חשוב לך שניהם מצויינים ועדיין שונים מאוד 
לצפיה ב-'שאלה לגבי תוצאות העמסת סוכר'
שאלה לגבי תוצאות העמסת סוכר
14/10/2018 | 13:23
1
103
היי,

אשמח לעזרתכם:

אני בהריון ראשון אחרי IVF

בהעמסת סוכר של ה 50 התוצאה הייתה תקינה לחלוטין - 84.

אך עקב משקל עובר גבוה (שבועיים מעל הממוצע בגודל) נשלחתי לעשות העמסת סוכר של 100.

התוצאות יצאו תקינות מלבד התוצאה הראשונה של הצום - שחרגה בספרה אחת מעל הרצוי...

בצום: 96

לאחר שעה: 141

לאחר שעתיים: 107

לאחר 3 שעות: 100

האם זה נקרא שיש לי סכרת בגלל שתוצאה אחת חורגת בטיפ טיפונת?

וגם איך יכול להיות שבצום הגלוקוז טיפה גבוה ואחרי השתיה של הסוכר הוא מאוזן בסדר גמור?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
14/10/2018 | 22:02
60
כל רופא יכול להתייחס לערך הגבוה אחרת אומנם זה חורג בספרה אחת אבל שוב תלוי בהחלטת הרופא המטפל. ממליצה להפנות את השאלה השנייה לפורום היריון מומחים תוכלי להיוועץ שם עם רופא או לפורום היריון מיילדות 
לצפיה ב-'המלצה על רופא לסקירה'
המלצה על רופא לסקירה
14/10/2018 | 19:57
55
היי כולן רציתי להמליץ בחום על דר' רן סוירסקי. מקבל ברמת אביב, עשיתי אצלו סקירה ויצאתי כל כך רגועה ומרוצה. רופא נעים, אינפורמטיבי ומקצועי !

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

הובלות ויקטור
המוביל אותו חיפשתם!
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה