לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5408354,083 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'איזה קופת חולים אתן? ולמה? כללית, לאומית, מאוחדת מכבי וכו'
איזה קופת חולים אתן? ולמה? כללית, לאומית, מאוחדת מכבי וכו
26/03/2018 | 22:09
2
93
מתלבטת אם להחליף, יש עכשיו מלא מידע מבלבל
לצפיה ב-'אני מאוחדת אחרי שעברתי מקופה אחרת לפני כמה שנים'
אני מאוחדת אחרי שעברתי מקופה אחרת לפני כמה שנים
28/03/2018 | 09:07
94
החיים טובים יותרררר (בהקשר של הריון לידה וילדים זה בכלל משמעותי)
תורים מהירים מאד ויחס מאד משפחתי וההחזרים שלהם מהירים והכי גבוהים
לצפיה ב-'גם לי הייתה את ההתלבטות הזאת לפני כמה שנים'
גם לי הייתה את ההתלבטות הזאת לפני כמה שנים
28/03/2018 | 21:30
86
ובסוף בחרתי להישאר במאוחדת מסיבה שבמאוחדת הסל הריון שהם נותנים הוא כולל הרבה יותר בדיקות וטיפולים מאשר בקופות חולים אחרות שבדקתי, הרופאים שם ממש מקסימים, גם עכשיו עם הילדים שלי, הזמינות תורים במיוחד לרופאי ילדים מאוד קצרים יחסית וזה חשוב מאוד לדעתי.. 

לצפיה ב-'מישהי יכולה להמליץ על מנשא לתינוק?'
מישהי יכולה להמליץ על מנשא לתינוק?
28/03/2018 | 15:12
1
71
בדקתי קצת באינטרנט וגם מהמלצות הבנתי שאפשר למצוא בחברת מילגה מנשא לתינוק מבד שהוא מאוד נוח
יש פה מישהי שרכשה אצלם במקרה? 
לצפיה ב-'את מתכוונת לבד שקושרים?'
את מתכוונת לבד שקושרים?
28/03/2018 | 20:37
53
 אני קיבלתי כזה והקטנה ובחודש חודשיים הראשונים כל פעם ששמתי אותה היא נרדמה תוך שניה.
זה אחלה! צריך רק לתרגל כת הקשירה
לצפיה ב-'מקלוני ביוץ צריכה את עזרתכם'
מקלוני ביוץ צריכה את עזרתכם
28/03/2018 | 17:17
57
אני בודקת בכל יום בדיקת ביוץ. סמוך למועד בודקת גם כמה פעמים ביום.
שלשום היה פס 2 בהיר חלש כמעט בלתי נראה שלא התחזק במהלך היום.
ואז למחורת הפס נעלם והיתה הפרשה נוזלית חלבונית אבל צהובה וצמיגה יותר .
מאז הפס השני לא חזר . מה דעתכן היה/ לא היה ביוץ?
וכמה זמן לאחר הביוץ כביכול אפשר לבדוק בטא/בדיקת הריון?
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ מוזרה '
בדיקת ביוץ מוזרה
25/03/2018 | 18:08
3
164
היה לי חיובי בבדיקת ביוץ . המשכתי לבדוק עד שהקו נעלם לחלוטין והיה רק את קו הבקרה בבדיקה ושבוע אחרי בדקתי שוב והיו 2 קוים ברורים כשאחד כהה(הבקרה) והקו השני היה חלש ובהיר אבל ממש נראה לעין גם מרחוק. 
מה זהההההה? מה אני שוב מתחילה ביוץ ? המחזור אמור להגיע עוד 5 ימים. 
לצפיה ב-'אני יודעת שלפעמים בדיקת ביוץ מזהה הריון '
אני יודעת שלפעמים בדיקת ביוץ מזהה הריון
25/03/2018 | 18:31
44
לצפיה ב-'אכן יכול להיות הריון'
אכן יכול להיות הריון
26/03/2018 | 01:43
79
ככה גיליתי על ההריון שלי
לצפיה ב-'לא רוצה להגיד סתם-אבל אצלי בדיקת ביוץ הראתה הריון פעמיים!!!'
לא רוצה להגיד סתם-אבל אצלי בדיקת ביוץ הראתה הריון פעמיים!!!
28/03/2018 | 09:10
57
כנראה שזה לא מיתוס:)
לצפיה ב-'מעקב הריון עודף'
מעקב הריון עודף
26/03/2018 | 13:47
2
214
היי, התחלתי שבוע 40 ובקופ"ח מכבי אמרו לי לא להגיע אליהם יותר למעקב, אלא ישירות לבי"ח. אני אמורה ללדת בתל השומר. מישהי יודעת מה עושים לי שם כשאני מגיעה למעקב? האם זה עניין של כמה שעות? האם צריך גם מוניטור, גם אולטרסאונד, גם רופא, גם הכל?... בודקים פתיחה גם אם אין סימן ללידה?
תודה!
לצפיה ב-'בשעה טובה ליטל!!'
בשעה טובה ליטל!!
27/03/2018 | 23:41
96
במעקב בבית החולים ימדדו לחץ דם, יבדקו חלבון בשתן באמצעות סטיק, יעשו מוניטור ואז נכנסים אל הרופא שייעשה אולטראסאונד יבדוק תנועות עובר, כמות מים ועוד. אם אין צירים במוניטור או משהו חריג לא אמורים לבדוק אותך וואגנלית ואת בהחלט יכולה לסרב לבדיקה אם אין סיבה. 
לצפיה ב-'יבדקו אם תרצי ואם לא אז לא כנראה'
יבדקו אם תרצי ואם לא אז לא כנראה
28/03/2018 | 09:03
78
אלא אם יש סימנים שמעידים על התפתחות כמו קיצור צוואר הרחם וכו..
זה לוקח כמה שעות ואני העדפתי ללכת עם בעלי אחת לשבוע בלילה למיון נשים (היו צירים אבל היה די ברור שאני לא בלידה) ואז לקבל מענה מהיר יותר. בהצלחה!
לצפיה ב-'עקמת ולידה'
עקמת ולידה
26/03/2018 | 12:04
8
218
היי,
עברתי ניתוח עקמת (סקוליוזיס), יש לי פלטינות לאורך עמוד השדרה. רופא הנשים שלי אמר שלא אוכל לקחת אפידורל מאחר וזה מסוכן להחדיר את המחט בין החוליות.
האם מישהי עם סקוליוזיס עברה לידה רגילה? ללא ניתוח קיסרי? האם יש דרכים נוספות להקלה על הצירים?
תודה מראש :)
לצפיה ב-'גז צחוק'
גז צחוק
26/03/2018 | 17:26
126
יש לי 2 חברות שילדו בלי אפידורל ועם גז צחוק
לצפיה ב-'אחותי עם עקמת'
אחותי עם עקמת
26/03/2018 | 17:53
138
עברה לידה רגילה בלי אפידורל בגלל שהיה מסוכן להחדיר את המחט בין הרווחים הלא שווים בין החוליות שלה. היתה לידה ארוכה עם תפרים אבל הסתיימה בהצלחה
לצפיה ב-'גם אני לא יכלתי לקחת אפידורל'
גם אני לא יכלתי לקחת אפידורל
26/03/2018 | 22:55
121
יש לי כמה פריצות דיסק בגב התחתון. ההמלצה שלי ללכת לגמרי על לידה טבעית.
בהריון הראשון הלכתי על לידה קונבנציונלית רק בלי אפידורל.  הלידה סך הכל היתה טובה אבל הסכמתי לקבל פטידין ואחר כך פקיעת מים וזה הוביל לזה ש"ביליתי" את המשך הלידה בשכיבה על הצד וצירים מאוד כואבים.
לעומת זאת בלידה השניה החלטתי לאמץ לגמרי את הלידה הטבעית. לא שכבתי לרגע, הייתי במקלחת או על שש או בעמידה רוקדת עם בנזוגי בצירים. לא פקעו את המים, התינוק ירד עם השק התעלה והמים פקעו עם הראש וזה ממש ריכך את הצירים. בלידה טבעית יש הרבה דרכים להתמודד עם צירים ללא משככי כאבים. הצירים היו משמעותית פחות כואבים בפעם השניה ובצירי הלחץ היה לי את רפלקס פליטת התינוק אז אפילו לא לחצתי. פשוט לידה חלומית.
זה עקרונות מאוד פשוטים, להקשיב לגוף, לרוב תנועה מקלה על הצירים אבל גם לנוח וגוף שלך יגיד לך מה מתאים לו בכל שלב ולידה טבעית מאפשרת את זה וברגע שאת הולכת עם הגוף הוא מצליח להתמודד עם הכאב הרבה יותר טוב.  
לצפיה ב-'עקמת ואפידורל'
עקמת ואפידורל
27/03/2018 | 01:42
3
114
היי
אני עם עקמת לאחר ניתוח ובשתי הלידות קיבלתי אפידורל.
לפני הלידה הראשונה ניגשתי למרדים בבית החולים בו תכננתי ללדת והבאתי איתי צילום עמוד שדרה, הוא בדק אותי ונתן אישור באיזה מרווח בין החוליות ניתן לבצע אפידורל. בשתי הלידות הצליחו להחדיר את האפידורל די בקלות.
אם זה חשוב לך גשי לברר את העניין לפני הלידה והכי חשוב להצטייד בצילום רנטגן של עמוד השדרה (שוודאי יש לך מהעבר) לחדר לידה.
בהצלחה!
לצפיה ב-'עקמת ואפידורל'
עקמת ואפידורל
27/03/2018 | 10:12
2
87
היו לך קשיים או עומס על הפלטינות בזמן הלידה? הצלחת ללחוץ?
המליצו ישר ללכת לקיסרי בגלל הבעיתיות שאני לא יכולה להתכופף ושיהיה לי קשה ללחוץ.. התייעצתי עם הרופא והוא אמר שאני לא יכולה לקבל אפידורל ושזה מסוכן להכניס את המחט בין החוליות.. 
הרגשת עומס על הגב לקראת חודשים מתקדמים? (8-9)
לצפיה ב-'היי חן'
היי חן
27/03/2018 | 12:41
1
87
דווקא מבחינת הגב ההריון היה תקופה מוצלחת עבורי וכמעט ולא סבלתי מכאבים. בלידה עצמה הצלחתי ללחוץ ולא היתה בעיה מהבחינה הזו.
אני מאוד מאוד ממליצה לך להתייעץ עם רופא מרדים ורופא אורתופד לקראת הלידה. רופא הנשים כבודו במקומו מונח אך זה לא התחום שלו וייתכן כי בטעות הוא מוסר לך מידע שגוי מבחינת היכולת לקבל אפידורל. כמובן שזה תלוי עד איזו חוליה תחתונה הקיבוע שלך מגיע (אצלי עד L1) אך עקרונית אין שום בעיה ללדת לידה רגילה לאחר ניתוח עקמת ולא הייתי רצה לקיסרי.
לצפיה ב-'תודה רבה! עזרת לי מאוד'
תודה רבה! עזרת לי מאוד
27/03/2018 | 14:37
14
לצפיה ב-'היי חן, '
היי חן,
27/03/2018 | 23:32
63
ליוויתי נשים עם עקמת בגב שילדו בלידה רגילה וטבעית. היו שתיים שבסוף כן קיבלו אפידוראל זו היתה החלטה של המרדים באותו רגע לאחר שראה צילום של עמו״ש. יש בהחלט דרכים להקל על הכאב : מכשיר טנס, גז צחוק (בבתי חולים שכן קיים - אגב עכשיו מתחילים לאט לאט להכניס לאיכילוב גם), דולה ועוד. 
לצפיה ב-'סנו די נגד יתושים'
סנו די נגד יתושים
27/03/2018 | 09:23
85
האם בהריון מותר להשתמש בתכשירי סנו די?
או מה כן אפשרי כדי למנוע עקיצות?
לצפיה ב-'דימום יומיים אחרי ביוץ'
דימום יומיים אחרי ביוץ
26/03/2018 | 22:11
2
96
שלום נשים. אשמח לעצה אם למישהי קרה/מכירה את האירוע. הפסקתי לקחת גלולות לפני 4 חודשים. המחזור ישר היה סדיר ללא כל בעיה. 28 ימים פקל חוץ מחודש אחד של 26 יום. לא מנסה להיכנס להריון באופן אינטנסיבי ולמעשה רק החודש יצא לשכב עם בעלי ביום הביוץ וקצת לפני. היום לאחר יומיים של ביוץ (לפי חישוב מספרי), היה לי הפרשות חומות וטיפה דם (כרגע... אולי יהיה עוד...)
למישהי קרה דבר מוזר כזה? פתאום קצת חוששת שהמחזור לא באמת סדיר ומתחיל עכשיו שוב אחרי סהכ שבועיים /:
אשמח לעצה
לצפיה ב-'קרה לי בעבר'
קרה לי בעבר
27/03/2018 | 02:41
1
55
וזה התברר כהתחלה של מחזור (אחרי 3 שבועות בסהכ מהמחזור שלפניו), יכול להיות גם תופעה הורמונלית..זה גם קורה לפעמים....
בטח הרבה יגידו לך שזה דימום השתרשות...וזה יכול להיות...אבל רק אם תעקבי ותראי שהדימום לא ממשיך אז תעשי בדיקת הריון ואולי תהיה לך הפתעה (:
לצפיה ב-'היי זו לירז חח'
היי זו לירז חח
27/03/2018 | 09:10
59
לא נראה לי השתרשרות...זה רק יומיים אחרי הביוץ
ואומרים שהשתרשרות זה 7 ימים אחרי.
כנראה סתם משהו כי זה חלף :)
תודה!
לצפיה ב-'תופעות שליש ראשון :)'
תופעות שליש ראשון :)
26/03/2018 | 16:17
1
156
היי בנות,
בטוחה שרובכן עברתן את זה.
תופעות שליש ראשון- בחילות, הקאות, כאב ראש נוראי שאני בקושי מצליחה להרים את הראש.

מה עשיתן? איך הקלתן על עצמכן בתקופה הזו?

אני כרגע בשבוע 7 פלוס 2
לצפיה ב-'דיקלקטין מאוד הקל עליי'
דיקלקטין מאוד הקל עליי
26/03/2018 | 17:25
44
לצפיה ב-'טיסה בהריון חודש ראשון'
טיסה בהריון חודש ראשון
24/03/2018 | 00:10
5
225
למישהי יש מושג האם מסוכן לטוס בהריון בחודש הראשון? טחסה שעורכת כ15 שעות... אשמח לתשובות אם יש מישהי שיודעת... תודה
לצפיה ב-'אני טסתי בהריון '
אני טסתי בהריון
24/03/2018 | 06:44
180
אומנם לא בחודש הראשון טסתי בחודש הרביעי מארהב (גרה שם) לישראל עם ילד בן שנתיים שישן עליי כל הטיסה, תדברי עם הרופאה שלך, הרופאה שלי אמרה שאין בעיה פשוט צריך לעמוד כול כמה זמן להזיז את הרגלים ואני גם קבעתי תור לרופא נשים  איך שהגעתי לישראל רק לראות שהכול בסדר עם העובר בגלל הטיסה הארוכה (17 שעות)  ברוך ה׳ הכול בסדר.
לצפיה ב-'עדיף לך לשאול את הרופא שלך, אבל..'
עדיף לך לשאול את הרופא שלך, אבל..
24/03/2018 | 08:49
145
אם מדובר בטיסה לנופש/טיול לא הייתי ממליצה לך, עדיף לך להישאר לפחות בטרימסטר הראשון בארץ לביצוע בדיקות ולפעמים יש דימומים שעדיף שייבדקו מיידית
לצפיה ב-'אין שום בעיה לטוס '
אין שום בעיה לטוס
24/03/2018 | 11:03
155
אני טסתי טיסות ארוכות יותר מ 15 שעות. פשוט תקפידי לשתות מים ולזוז במהלך הטיסה. אל תשכחי ביטוח שמכסה הריון
לצפיה ב-'אין בעיה לטוס'
אין בעיה לטוס
26/03/2018 | 13:25
78
בחודש שני ושלישי טסתי כבר 4 פעמים טיסות מאוד ארוכות 20+ שעות עם קונקשנים

לצפיה ב-'אחותי הייתה טסה הלוך ושוב כל ההריונות שלה'
אחותי הייתה טסה הלוך ושוב כל ההריונות שלה
28/03/2018 | 09:09
51
כי הייתה גרה בחו"ל - הכל תקין לגמרי ולא שמעתי אף פעם על משהו שהתשתבש בהקשר טיסות
לצפיה ב-'יש פה מישהי בחופשת לידה?'
יש פה מישהי בחופשת לידה?
26/03/2018 | 11:37
119
מקווה שזה בסדר שאני מפרסמת כאן.
שמי מיכל ואני עובדת על תוכנית אינטרנטית לליווי ותמיכה בנשים בחופשת לידה. 
אני לא יועצת ולא מטפלת,
פשוט עברתי בעצמי חופשת לידה שהייתה מאתגרת מהרבה בחינות,
ולאחרונה בוער בי הרצון לסייע ולעזור לנשים שנמצאות במצב הזה.
אם את נמצאת כרגע בחופשת לידה והתקופה הזו מאתגרת עבורך, מכל סיבה שהיא -
אשמח לקיים איתך שיחת טלפון או שיחת וידיאו, 
להקשיב ולשמוע מה עובר עלייך, ולנסות להציע כיוונים לסיוע ולהתפתחות.
אני מקווה שהשיחה תעשה לך טוב,
ושאוכל בעזרתך להבין טוב יותר את הצרכים והקשיים שמעסיקים נשים בתקופה הזו.
אם זה מתאים לך, מוזמנת להשאיר פרטים בטופס.
(למותר לציין שהשיחה ללא תשלום ואין שום אינטרס מסחרי מאחוריה)
https://goo.gl/forms/ZD1qc5Ik2C2f0IcH2
לצפיה ב-'בדיקת מי שפיר בתל השומר'
בדיקת מי שפיר בתל השומר
25/03/2018 | 15:25
97
הי לכולן, מישהי עשתה מי שפיר בתל השומר, ויודעת מי הרופאים שמבצעים את הבדיקה?תודה מראש
לצפיה ב-'קומונה תל"מ ספטמבר- אוקטובר 2018'
קומונה תל"מ ספטמבר- אוקטובר 2018
25/03/2018 | 12:52
149
היי,
אם את צפויה ללדת בספטמבר או אוקטובר 2018
את מוזמנת להצטרף לקומונה שלנו :)

הריון קל!
לצפיה ב-'יש קבוצה לתלמ אוגוסט 2018? '
יש קבוצה לתלמ אוגוסט 2018?
22/03/2018 | 19:14
6
70
לצפיה ב-'גם אני תלמ אוגוסט'
גם אני תלמ אוגוסט
24/03/2018 | 08:57
78
ומחפשת קבוצה להצטרף (:
לצפיה ב-'http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communai'
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommunaMsges.asp?Communai
24/03/2018 | 10:39
1
43
לצפיה ב-'כתוב שהקישור מחוק או חסום /:'
כתוב שהקישור מחוק או חסום /:
24/03/2018 | 18:37
28
לצפיה ב-'תודה! שלחתי בקשת הצטרפות...'
תודה! שלחתי בקשת הצטרפות...
25/03/2018 | 19:20
11
לצפיה ב-'שלחתי כבר פעמיים'
שלחתי כבר פעמיים
07/04/2018 | 00:09
7
בקשה להצטרפות אבל עדיין חסום....:/
לצפיה ב-'טחורים :('
טחורים :(
24/03/2018 | 23:12
2
145
היי בנות.. 
אני בשבוע 22 ולצערי סובלת מטחורים. 
מרחתי משחה שנקראת פרוקטו גליבנול ומחר אני אלך לרופאה בבוקר לראות מה עושים עם זה. 
השאלה שלי היא אם מישהי סבלה מהדבר הזה בזמן ההריון ואיך אפשר למנוע את זה? סיוט :(:( 
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
25/03/2018 | 12:31
92
הרבה הרבה מים ואוכל עם סיבים כדי שיהיו יציאות רכות
זה עוזר 
לצפיה ב-'אוי טחורים זה נושא כואב, '
אוי טחורים זה נושא כואב,
27/03/2018 | 23:44
35
ממליצה בחום בחום בחום ומאוד לפני שאת מורחת משחות לשים פד מגנזיום קפוא שייכווץ את הטחור ואז למרוח את המשחה. אפשר לקנות מוכן בחנות טבע בקניון שרונים ואפשר להכין לבד בבית (קונים מגזניום בבית מרקחת זו אבקה את מוהלת אותה במים ואז שופכת על פד ומכניסה למקפיא)   
לצפיה ב-'דמי לידה ודמי אבטלה'
דמי לידה ודמי אבטלה
25/03/2018 | 12:06
127
היי,
חייבת קצת עזרה כי כבר נהיה לי די בלאגן בנושא.
אני עתידה לסיים את עבודתי כאשר אהיה בשבוע 21 להריון .. 
הייתי רוצה לחתום אבטלה, אבל יש לי כמה שאלות:
* האם אצטרך להגיע ללשכה כדי לחתום ? 
* לגבי דמי לידה , כאשר אני אהיה אמורה ללדת בעז"ה יתקיים אצלי התנאי של 15 חודשי עבודה מתוך 22 חודשים, האם דמי הלידה שאקבל הם יהיו של המשכורות האחרונות שעבדתי או שזה יכלול את הדמי אבטלה ?

כבר מבולבלת מאוד מכל הנושא הזה, חייבת תשובות לשאלות שמבלבלות אותי ..

לצפיה ב-'התפטרות מהעבודה בהריון'
התפטרות מהעבודה בהריון
22/03/2018 | 12:14
2
294
שלום לכולן,

אשמח לכל עצה, דעה, וכן שיתוף מניסיון - 

אני עובדת בתחום משאבי האנוש כבר כמה וכמה שנים, ולפני 4.5 חודשים התחלתי עבודה חדשה בסטארט-אפ מצליח. עבודה מאתגרת, אנשים מוכשרים ונעימים, אבל עם הזמן הבנתי שפשוט לא טוב לי שם, מ-2 סיבות:
א. אינטנסיביות-יתר - 10 שעות עבודה ביום זה הסטנדרט, המון דברים שצריך לעשות במקביל... המון לחץ (חלקו אובייקטיבי וחלקו נובע ממני, כאדם טוטאלי ששואף לתת את ה-100% בכל מצב ולא מסוגל להוריד הילוך)
ב. הרגשה שמחלחלת שאולי התחום הזה לא בשבילי, שהוא "באוויר" מדי, שאני לא באמת משפיעה על חיים של אנשים...הרגשה של היעדר משמעות; חושבת כעת ברצינות לחזור לאקדמיה באוק' הקרוב ולעשות מסלול הסבת אקדמאים לסיעוד, מתוך רצון להיות אחות ואולי אפילו מיילדת 

ועכשיו לפיקנטריה:
כחודש לאחר שהתחלתי עבודתי, נכנסתי להריון ראשון (כעת אני בשבוע 16, עם בן חמוד בבטן). המנהלת שלי קיבלה את זה מאד יפה, היא מאד תומכת ומכילה, אך כאמור לא טוב לי בעבודה, אני מאד לחוצה ולא מוצאת הנאה ביומיום - והגעתי למצב ששוקלת ברצינות לעזוב *לפני* הלידה (אמורה ללדת בתחילת ספט', חושבת לעזוב בתחילת יוני ולנוח במהלך שלושת החודשים הנותרים עד הלידה).
יודעת שכלכלית זו לא החלטה חכמה ועדיף למשוך, אבל באמת שאפילו המחשבה על להגיע לשם בבוקר פשוט עושה לי לא טוב ובכל מקרה לא אחזור לשם אחרי החל"ד. 

אשמח לדעת מה אתן חושבות... האם זה "בסדר" לעזוב, או ששווה להילחם בתחושות שלי ולהישאר בכ"ז עד ספט'? כן אגיד שהמנהלת שלי באמת מנסה לבוא לקראתי, היא יודעת שקשה לי והציעה שאצא בשעות יותר מוקדמות וכד', אבל זה לא משנה את העובדה שאני פשוט לא נהנית מהעשייה ולא טוב לי. עוד היבט לסוגיה, הוא שאם באמת אתחיל ללמוד באוק' (תוך כדי חופשת לידה), חשוב לי לקחת הפסקה לפני ולא לעבור ממסגרת למסגרת בלי דקה חופש. 

מתנצלת על החפירה, והמון תודה מראש!

לצפיה ב-'היי'
היי
22/03/2018 | 13:55
1
187
היי,
מרגיש לי שכבר דיי החלטת לעזוב ואת מחפשת לזה חיזוקים, לא?
אני אגיד בגדול שאני לא בעד להישאר במקום שלא עושה לך טוב, יודעת על עצמי שכשרע לי בעבודה זה משפיע עליי בכל תחומי החיים ובעיניי זה לא שווה את זה.
שיקולים שהייתי לוקחת בחשבון-
מבחינה כלכלית- יש אופציה לצאת לחל"ד מוקדם, אני לא בקיאה בחוקים אבל שווה לדעתי לבדוק את זה כדי שלא תפסידי דמי לידה, ובכל מקרה, האם תסתדרי כלכלית בתקופה הזו ללא הכנסה? אולי אפשר לבדוק גם לחתום אבטלה בתקופה הזאת.
מבחינה אישית- יעשה לך טוב להיות 3 חודשים בבית? אם הייתי במקומך הייתי מנסה ליצור לעצמי איזה שהוא סדר יום ומשימות כדי לא להשתגע.
מבחינת הלימודים- לא מכירה את המסלול שאת מדברת עליו, אבל סיעוד נשמע לי לימודים אינטנסיביים, זה ריאלי להתחיל מסלול כזה עם תינוק בן חודש?

זה כל מה שעולה לי בינתיים, מקווה שעזרתי, שיהיה בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה על המענה :)'
תודה רבה על המענה :)
24/03/2018 | 21:57
97
בגדול - צודקת, הנטייה היא לכיוון העזיבה וזו לא בדיוק התלבטות של 50%-50%.
כל השיקולים שהעלית עוברים לי בראש, ואני בודקת כל אחד מהם (בודקת מול ביטוח לאומי לגבי דמי הלידה לראות אם אין פגיעה משמעותית מדי, מתייעצת עם אימהות-סטודנטיות לגבי לימודים במהלך חופשת לידה...), מקווה שבקרוב יהיה לי מספיק מידע כדי להגיע להחלטה המושכלת ביותר. 
שוב, תודה רבה על ההתייחסות!
לצפיה ב-'היפוך עובר'
היפוך עובר
23/03/2018 | 11:43
6
170
האם מישהו יכול לייעץ לגבי היפוך עובר, האם ביחותי האם שווה לעשות אם כן אז איפה באיזור המרכז.
אני גרה בחולון, דוקטור חגי קנטי לא מקבל מסתבר. אולי מישהו מכיר רופא אחר ובית חולים שמומחה בזה.
תודה 
לצפיה ב-'עושים גם באיכילוב'
עושים גם באיכילוב
23/03/2018 | 17:42
56
לצפיה ב-'היי, '
היי,
24/03/2018 | 00:14
3
90
אכן קנטי ממאיר כבר לא הופך בעצמו אבל יש אצלו מספר רופאות נהדרות שעושות זאת בהצלחה רבה. יש גם באיכילוב את מסלוביץ שעושה היפוכים.
לצפיה ב-'את יודעת אם באיכילוב יש שיעורי הצלחה דומים למאיר?'
את יודעת אם באיכילוב יש שיעורי הצלחה דומים למאיר?
24/03/2018 | 12:49
2
82
במיוחד בהריון ראשון?
לצפיה ב-'במאיר הרבה יותר אחוזי הצלחה'
במאיר הרבה יותר אחוזי הצלחה
27/03/2018 | 23:26
1
9
לצפיה ב-'תודה על התשובה'
תודה על התשובה
29/03/2018 | 19:52
2
לצפיה ב-'אני עשיתי במאיר'
אני עשיתי במאיר
26/03/2018 | 15:32
30
וד"ר קנטי פשוט עבר שם - הוא מנהל את חדר הלידה שם -  ופשוט הצטרף לרופאה שעשתה את זה שהיא גם היתה טובה. ההתרשמות שלי ממאיר היתה מאד חיובית ונאמר לי שהם עושים הרבה היפוכים. . 
לצפיה ב-'בדיקת הריון'
בדיקת הריון
22/03/2018 | 13:29
2
352
עשיתי הבוקר בדיקת הריון 
אם יצאו שני קווים זה אמין? יש מצב שאני בהריון באמת???? צריך לעשות שוב בדיקה או גם בדיקת דם ????

לצפיה ב-'בשעה טובה :)'
בשעה טובה :)
22/03/2018 | 13:45
148
פס זה פס! את לפני\אחרי איחור במחזור?
לגבי בדיקת דם- לדעתי כדאי לעשות, אפשר לבקש הפניה מרופא משפחה,
ולקבוע תור לרופא נשים לעוד 3 שבועות לבדיקת דופק.
שיעבור בטוב!
לצפיה ב-'מזל טוב! '
מזל טוב!
24/03/2018 | 09:01
82
הכי טוב זה גם לבדוק בטא, לוודא עליה תקינה ומשם לעבור לא.ס  
לצפיה ב-'שאלה.. בבקשה תעזרו לי'
שאלה.. בבקשה תעזרו לי
23/03/2018 | 10:19
1
256
היתי משתמשת באוורה- מדבקה למניעת היריון במשך בערך 7 שנים.. לפני 4 חודשים הפסקתי כי אני ובעלי מנסים להיכנס להיריון ראשון.. 
עד עכשיו לא הצלחנו.. 
ה3 מחזורים הראשונים שלי (אחרי שהפסקתי גלולות)  התחילו מוזר רק הפרשות חומות וזה אף פעם לא היה לי.. וחוץ מזה הם היו ממש קצרים (יום או יומיים) וגם לא היה יוצא הרבה.. סורי על התיאור אבל אפילו לא היתי צריכה להחליף פד כל היום!.. וזה אף פעם לא היה לפני.. חוץ מזה גם נעלמו לי הכאבי מחזור.. 
המחזור הנוכחי זה קצת השתנה.. זה עדין התחיל מוזר אבל היה יום או יומיים שהיה זריצה קצת יותר חזקה וגם חזרו הכאבי בטן..
האם זה יכול להיות שלא הצלחנו להרות כי עד עכשיו הגוף שלי לא חזר לעצמו מהגלולות?.. ואחרי המחזור הזה.. הוא חזר לעצמו ( כי זה קצת חזר להיות כמו המחזורים שלי בעבר..)
אופטימית ומתחילה חודש נסיונות חדש..
תוודה
לצפיה ב-'יכול להיות'
יכול להיות
24/03/2018 | 08:56
74
שהגוף עדיין מסתגל. בכל מקרה עדיין מוקדם שתיגשו לבדיקות פוריות אבל בכל אופן נסו עוד חודש-חודשיים. אם לא הולך, תתייעצי עם הרופא נשים שלך ואולי כדאי לבצע בדיקות פוריות לשניכם.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה