לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5431754,317 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'דרושות למחקר לחיסון CMV בתשלום'
דרושות למחקר לחיסון CMV בתשלום
05/07/2018 | 09:47
57
ניתן ליצור קשר לפרטים עם המרכז למחקר קליני באיכילוב
03-6974845

לצפיה ב-'מוהל רופא מומלץ מאזור השרון'
מוהל רופא מומלץ מאזור השרון
05/07/2018 | 08:29
24
שלום אשמח להמלצות 

לצפיה ב-'המלצה לרופא בהסדר כללית לשקיפות...ת"א והשרון מרכז'
המלצה לרופא בהסדר כללית לשקיפות...ת"א והשרון מרכז
04/07/2018 | 18:56
14
לצפיה ב-'קול קורא לקומונה - איך מצטרפת לקומונה של פברואר? '
קול קורא לקומונה - איך מצטרפת לקומונה של פברואר?
04/07/2018 | 14:02
1
72
שלחתי בקשה אבל אני לא בטוחה לאן הלינק אמור להגיע 
לצפיה ב-'אשמח לעזור'
אשמח לעזור
08/07/2018 | 01:49
20
אני משווקת שלהם, אשמח לעזור לך .
צרי איתי קשר. 
לצפיה ב-'מחפשת רופא הריון בסיכון'
מחפשת רופא הריון בסיכון
04/07/2018 | 11:12
83
שלום
אני בת 42, הריון רביעי (2 הפלות סביב שבוע 8, וילד אחד מקסים בן 4)
אני בשבוע 7
בהריון הקודם שלי היתה לי סכרת הריון +עירוי ברזל
מחפשת המלצה על רופא הריון בסיכון
מישהו שמע/ממליץ על ד"ר סבינה לרנר (קריית ספר) או עודד הרט (מודיעין)
אשמח להמלצות/דיס המלצות,
תודה

לצפיה ב-'המלצה לרופא בהסדר עם כללית לשקיפות אזור השרון,ת"א,ר"ג..'
המלצה לרופא בהסדר עם כללית לשקיפות אזור השרון,ת"א,ר"ג..
03/07/2018 | 18:49
16
לצפיה ב-'שאלת סקירות'
שאלת סקירות
02/07/2018 | 14:16
1
191
שלום לכולן, 
קבעתי תור לקירה מוקדמת אצל תדמור עופר. דרך מכבי..הבנתי שהוא מעולה..?
מתלבטת האם לקבוע גם סקירה פרטית בנוסף?
משיקולי תקציב - איזו בדיקה עדיף לעשות בפרטי: מוקדמת או מאוחרת?
מה הייתן בוחרות?
בהצלחה לכולן...
לצפיה ב-'היי'
היי
03/07/2018 | 12:00
100
בעיניי סקירה פרטית מוקדמת מיותרת אלא אם היה משהו חריג או לא חד משמעי בסקירה עצמה. אישית הייתי בוחרת בפרטי בסקירה מאוחרת (הכוונה לשלישית שהקופה כבר לא מממנת) אבל גם רק אם את חושבת שצריך . ועופר תדמור נחשב לאחד הטובים לא ידעתי שהוא מקבל דרך מכבי.. מגניב!! 
לצפיה ב-'שלום שלום '
שלום שלום
02/07/2018 | 13:35
2
284
היוש,
מצטרפת אליכן למסע.. מחר שבוע 9. בבית שני ילדים (בת 5 ובן 2) וחשבתי שלא יהיה לי זמן להתעסק יותר מידי בהריון הזה והוא יהיה כזה "על הדרך" אבל האמת שזה קצת חסר לי.. וגם- לא ממש יכולה להתעלם ממנו כי אני כל הזמן עם בחילות ומידי פעם מקיאה  אבל בינתיים מקבלת באהבה והכל סבבה.
מקווה שימשיך תקין וטוב 
מה נשמע פה??

יש קומונה שאפשר להצטרף אליה?
לצפיה ב-'בשעה טובה '
בשעה טובה
02/07/2018 | 14:22
122
יש קומונה עבור תל"מ ינואר-פברואר 2019.
http://www.tapuz.co.il/Communa/usercommuna.asp?Com...
לצפיה ב-'מזל טוב!!'
מזל טוב!!
03/07/2018 | 11:56
60
בשעה טובה וברוכה המצטרפת אלינו :) 
לצפיה ב-'מי שפיר-ד"ר בן שטרית/אור יריב?'
מי שפיר-ד"ר בן שטרית/אור יריב?
02/07/2018 | 10:49
7
111
שלום, האם מישהי מכירה את ד"ר גדי בן שטרית או אור יריב ויכולה להמליץ לטובת דיקור מי שפיר?
לצפיה ב-'וואוו החלטה קשה,'
וואוו החלטה קשה,
02/07/2018 | 12:13
5
110
מכירה את שניהם , שניהם מצויינים! באופן אישי יותר התחברתי לדר יריב אבל זה באמת היה חיבור לא מעבר. 
לצפיה ב-'עשית אצלם מי שפיר?'
עשית אצלם מי שפיר?
02/07/2018 | 12:48
4
76
הם עושים דיקור ללא עלות מטעם משרד הבריאות באסותא
לצפיה ב-'וגם-אשמח להמלצות נוספות למדקרי מי שפיר בציבורי'
וגם-אשמח להמלצות נוספות למדקרי מי שפיר בציבורי
02/07/2018 | 12:53
2
61
תודה!
לא חייב באסותא ..
לצפיה ב-'אם את זכאית משרד הבריאות'
אם את זכאית משרד הבריאות
02/07/2018 | 16:54
1
73
אני עשיתי אצל ד"ר ישראל הנדלר בהרצליה מדיקל סנטר שבוע שעבר, ללא תשלום (כי אני מעל גיל 35) ושילמתי רק על הצ'יפ.
הוא היה ממש מקסים ואני ממליצה עליו בחום
לצפיה ב-'תודה!אכן זכאית גיל'
תודה!אכן זכאית גיל
02/07/2018 | 18:09
29
לצפיה ב-'היי'
היי
03/07/2018 | 10:06
41
לא עשיתי אצלם מי שפיר אבל הם היו רופאי המעקב שלי 
לצפיה ב-'מכירה את דר' בן שטרית'
מכירה את דר' בן שטרית
02/07/2018 | 20:00
80
מעצם כך שעשה לי את ההיסטרוסקופיה האחרונה.
מי שפיר לא עברתי, כך שספציפית לגבי זה לא יודעת לומר לך, יחד עם זאת הוא כל כך מקצועי!!

לצפיה ב-'בדיקת ביוץ '
בדיקת ביוץ
03/07/2018 | 00:15
2
130
ץהאם הבדיקת ביוץ חיובית??? 
לצפיה ב-'היי'
היי
03/07/2018 | 10:05
80
זה אומר שהביוץ מתקרב או שהיה ביוץ. אם זיהית את זה החודש בפעם הראשונה לאחר שכל הבדיקות הקודמות לא הראו עוד קו אז סביר להניח שאת לפני הביוץ ולכן המלצה שלי תתחילו לקיים יחסים יום כן יום לא 
לצפיה ב-'הבדיקה שלילית'
הבדיקה שלילית
06/07/2018 | 08:37
17
אין לדעת לצערי מתי הביוץ הולך להתרחש או האם היה כבר.
לצפיה ב-'משקל בשבוע 20 '
משקל בשבוע 20
02/07/2018 | 13:21
2
217
היי,
אני בהריון ראשון בשבוע 20. 
עד כה העליתי במשקל 3 ק״ג, אותם העליתי ממש בהתחלה ומאז שבוע 12 אני ללא שינוי. הבטן גדלה כמובן, אני מקפידה לאכול הכל מהכל - ירקות, חלבונים וגם שוקולד ועוגות כשמתחשק. 
אני רזה ונמוכה (1,55 ו-52 ק״ג).
אין לי תלונות על המשקל, רק רוצה לוודא שזה תקין שאין עלייה במשקל מזה חודשיים בשלב שבו, למיטב הבנתי, אמורה להיות?

לצפיה ב-'תקין '
תקין
02/07/2018 | 17:02
1
121
כל עוד העובר גדל והכול בסדר.
עם הגדול עליתי 12 קילו ואת הרוב בחודשיים האחרונים אז הם מתחילים לגדול. כרגע הוא שוקל בערך 300 גרם
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
02/07/2018 | 20:21
25
לצפיה ב-'צריכה עצה בננות.'
צריכה עצה בננות.
02/07/2018 | 15:43
4
239
היי לכולן,
עשיתי היום בדעקת בטא שיצאה 2096
מחר יש לי בדיקה לאולטרסאונד לבדיקת שק הריון ומיקומו
בעלי חושב שעדיף לחכות לראות שהבטא עולה,ןללכת לאולטרסאונד ראשון עוד שבוע (אנחנו אחרי הריון כימי חודש שעבר ןלכן קצת חוששים)
אנחנו פשוט לא יודעים מה הרופא כ"כ יכול להראות לנו מחר
והבנתי שלפעמים לא רואים שק גם בבטא 2000
מה אומרות לחכות עוד שבוע!? או ללכת מחר?!

לצפיה ב-'גם אני'
גם אני
02/07/2018 | 16:17
1
126
הלכתי לבדיקה מוקדמת אחרי שעברתי הריון ראשון שנפל מוקדם מאוד.
אם זה יתן לך שקט, תלכי מחר לראות שהכל תקין ויזמנו אותך שוב בטח בשבוע 8. בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
02/07/2018 | 16:57
24
לצפיה ב-'אני חיכיתי לשבוע 7'
אני חיכיתי לשבוע 7
02/07/2018 | 16:35
1
134
ובמקומך הייתי מחכה... כל הבדיקות האלה זה סתם דאגות מיותרות

לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
02/07/2018 | 16:57
28
לצפיה ב-'המלצה לרופא לסקירה מאוחרת'
המלצה לרופא לסקירה מאוחרת
02/07/2018 | 15:31
64
הי,
אשמח לקבל המלצות על רופא לסקירה מאוחרת שמקבל במסגרת ההסדר של פלטינום באיזור ת"א.
ניסיתי לקבוע אצל ד"ר לוריאן, אבל לא מסתדר עם הלו"ז...

תודה רבה!
לצפיה ב-'שבוע 7 פלוס תופעות של קיבה רכה,פעם עצירות קורה לכם ...'
שבוע 7 פלוס תופעות של קיבה רכה,פעם עצירות קורה לכם ...
30/06/2018 | 20:15
2
153
מערכת העיכול נדפקה לי ,לוקחת דופסטון כדור ביום לתמיכה בהריון יש לזה קשר?
לצפיה ב-'היי,'
היי,
02/07/2018 | 12:20
82
בגדול בלי קשר לכדור התופעות שאת מתארת מוכרות מאוד! גזים, יציאות רכות, עצירויות מידי פעם, צרבות, גרפסים, קרקורי בטן (אשכרה כל הזמן רעבה) בחילות , אי נוחות  וכדומה יכולות להופיע יחד או בנפרד ואף יש כאלו שזה פוסח עליהן. יודעת שכדורים שמקבלים לתמיכה של פרוגסטרון וכו יכולים לגרום ליציאות רכות
לצפיה ב-'בול כמוך.אותן תופעות.כמעט באותו השבוע :)'
בול כמוך.אותן תופעות.כמעט באותו השבוע :)
08/07/2018 | 14:04
2
לצפיה ב-'בדיקת הריון פלוס-של לייף סטייל'
בדיקת הריון פלוס-של לייף סטייל
01/07/2018 | 16:59
5
159
היי לכולן!!
עשיתי בדיקת הריון של לייף סטייל , שמראה גם על ערך הבטא.
יצא לי פס נוסף ברור של 25, פס חלש של 100,ופס ממש חלש של 500.
האם מישהי התנסתה בערכת הריון הזאת? האם יש סיכוי שערך הבטא שלי כבר הגיע ל1000? אני רוצה ללכת לאולטרסאונד לראות אם רואים שק הריון...הבנתי ששק רואים רק החל מ1000 בטא.

לצפיה ב-'היא לא מאוד מדויקת '
היא לא מאוד מדויקת
01/07/2018 | 20:28
1
117
אצלי לא הראתה בכלל פס ב 10000 וערך הבטא מאותו היום בבדיקת דם עמד על 15000
לצפיה ב-'תודה על תגובתך'
תודה על תגובתך
01/07/2018 | 20:34
74
אני חושבת שפשוט אלך בבוקר לבדיקת דם.הכי מדוייק
לצפיה ב-'האחוז של ההורמון בדם גבוה בהרבה מאשר בשתן. לכן ב.דם מדוייקת'
האחוז של ההורמון בדם גבוה בהרבה מאשר בשתן. לכן ב.דם מדוייקת
02/07/2018 | 08:53
1
20
לצפיה ב-'אחלה תודה'
אחלה תודה
02/07/2018 | 09:40
52
עשיתי היום בדיקת דם,מחכה לתוצאות
לצפיה ב-'היי,'
היי,
02/07/2018 | 12:14
62
מנסיוני זה לא לגמריי מדויק, עדיף תמיד בדיקת דם ואכן מעל 1000 רואים שק (לא אצל כולן אגב אז זה לא חד משמעי ) ומעל 10,000 רואים דופק. 
לצפיה ב-'בנות חייבת את דעתכן '
בנות חייבת את דעתכן
01/07/2018 | 09:12
6
321
אני בהריון ראשון שבוע 21,עדיין לא מרגישה בכלל תנועות עובר ...
אני מאוד לחוצה - מה דעתכן ? האם לפנות למיון או שאני סתם היסטרית ?
יש לי שיליה קדמית- קראתי שזה יכול לגרום לעיכוב בהרגשת התנועות - זה נכון?
יש פה עוד מישהי שהרגישה בשלב מאוחר ?

לצפיה ב-'אין סיבה לפנות למיון בכלל'
אין סיבה לפנות למיון בכלל
01/07/2018 | 11:24
157
ממש נפוץ לא להרגיש עדיין בשבוע הזה. מעקב תנועות עושים משבוע 28. מכיוון שלא הרגשת עד עכשיו זה לא חריג שאת עדיין לא מרגישה. 21 זה באמת לא כל כך מאוחר. יש הרבה גורמים שמשפיעים על הזמן שבו מתחילים להרגיש, ותכף זה יקרה :) יותר מזה, יכול להיות שאחרי שתבחיני בזה תביני שכן הרגשת ופשוט לא ידעת לזהות את זה.
לצפיה ב-'לי בשני הריונות הייתה שלייה קדמית '
לי בשני הריונות הייתה שלייה קדמית
01/07/2018 | 20:31
126
בהריון הראשון הרגשתי תנועות סביב שבוע 22, ו בהריון השני בשבוע 21.. אם זה הריון ראשון שלך והשלייה קדמית את יכולה גם להרגיש תנועות רק בשבוע 24 וזה גם תקין . לפי מה שאמרה לי אז הרופאה, רק אחרי שבוע 25 זה נחשב חריג שלא מרגישים. אז אל תדאגי:)
לצפיה ב-'תודה על התשובות'
תודה על התשובות
02/07/2018 | 10:53
83
שאלתי את האחות היא אמרה להמתין בסבלנות עוד שבוע \שבועיים.. 
לצפיה ב-'היי מיכל, '
היי מיכל,
02/07/2018 | 12:11
2
87
קודם כל בשעה טובה על ההיריון! רוב הנשים עד שבוע 23 מתחילות להרגיש תנועות ואכן יש קשר בין שילייה קדמית לכך שמרגישים פחות תנועות או מרגישים אותן שונה. אם את בלחץ את יכולה לגשת לרופא לעשות us לוודא שהכול בסדר או לחכות עוד קצת ותתחילי הרגיש. 
לצפיה ב-'שלית פתח קדמית '
שלית פתח קדמית
07/07/2018 | 12:41
1
16
הי לכולן. רציתי לברר איתכן מה אתן יודעות לגבי זה. קראתי קצת והבחורה שעשתה לי אולטראסאונד אמרה לי שלדעתה זה לא ישתנה אצלי ושנראה לה שאצטרך קיסרי. אגב אמרה שזה יכול ליצור כל מיני עניינים. מבינות בזה? תודה 
לצפיה ב-'היי'
היי
08/07/2018 | 18:09
12
העניין עם שיליית פתח זה הקירבה שלה לצוואר הרחם. השילייה צריכה לצאת אחרונה בלידה כלומר לאחר שהתינוק נולד ולא להיפך אחרת זה מסוכן לכן לרוב ממשיכים במעקבים כי לעיתים השילייה יכולה לטפס קצת או להתרחק מהפתח . אם אכן זה לא קורה והיא נשארת במקומה ההמלצה היא ניתוח קיסרי . מחזיקה אצבעות שהיא תתרחק מהפתח
לצפיה ב-'מה ניתן לעשות?'
מה ניתן לעשות?
01/07/2018 | 21:14
1
214
אני בחורה בת 32, בהריון ראשון שבוע שישי. יש לי בעיה ואני לא יודעת אם לשייך אותה להריון, אני לא הולכת בכלל לשירותים עד שאני מרגישה שאני לא מסוגלת יותר ועושה שטיפה (עם מים), וגם זה עוזר ממש בצורה חלקית. אני לא יודעת אם זה החמיר בגלל ההריון, הפרנטל, או שיש לי רקטוצל. אני ממש מיואשת, מבחינת תרופות אף אחד לא מוכן לרשום לי שום דבר, בטח שלא לדבר על ניתוח לתיקון הרקטוצל בהריון. אני לא יודעת איך אשרוד ככה. שום שינוי תזונתי לא עזר ואני כל יומיים שלושה עם דמעות ובכי בגלל כאבי בטן. כבר התחלתי לחשוב שהגוף שלי לא מסוגל להמשיך בהריון.. (ואני נורא רוצ ילד, נורא)!

לצפיה ב-'יתכן ו...'
יתכן ו...
01/07/2018 | 22:37
162
זה נובע מהפרנטל, אך אם את נוטלת ברזל, יתכן שזה מזה.

לי זה היה בגלל הברזל וכששיניתי לזה של מכבי, הוקל לי מאוד.
לצפיה ב-'הריון? לא?'
הריון? לא?
01/07/2018 | 00:36
2
214
שבוע טוב,
10 ימים לאחר הביוץ עשיתי בדיקת הריון, בדיקה שניתן לעשות 5 ימים לפני המחזור על מנת לגלות הריון והיה נראה פס חלש מאוד מאוד אבל הוא היה שם, מה שבישר שאנו בהריון. יום למחרת, עם חששות, עשיתי את אותה בדיקה שוב ושוב הבדיקה הראתה פס מאוד חלש, מה שאישר שיש הריון. היום, יומיים לאחר הבדיקה עם הסטיקים שמראים הריון 5 ימים לפני המחזור, עשיתי בדיקה נוספת עם סטיק שניתן לראות הריון כיומיים לפני האיחור והבדיקה יצאה שלילית.
אני מאוד בלחץ כי כבר שמחנו שנינו ופתאום לראות שאין פס זה נורא מלחיץ.
קרה למישהי שבדיקה אחת הראתה הריון ואחרת לא?

לצפיה ב-'הכי וודאי זו בדיקת דם.'
הכי וודאי זו בדיקת דם.
01/07/2018 | 07:15
33
לצפיה ב-'תנסי שוב עם אותה בדיקה שעשית בהתחלה'
תנסי שוב עם אותה בדיקה שעשית בהתחלה
01/07/2018 | 20:33
59
בדיקות הריון שונות עלולות להיות עם רגישות שונה לבטא.. בעיקר אם את טוענת שאחת מזהה חמישה ימים לפני איחור והשנייה רק יומיים לפני...
בשביל להיות בטוחה בכל מקרה עדיף לעשות בדיקת דם, היא הכי וודאית ותתן לך ערך בטא
לצפיה ב-'רוצה לשתף אתכן'
רוצה לשתף אתכן
01/07/2018 | 15:06
197
היי
ילדתי לפני שנה בדיוק את הבן הרביעי שלי
לצערי חליתי בדיכאון מאג'ורי ישר אחרי הלידה והיה נוראי.
אני בתהליך שיקום והחלטתי לפתוח בלוג כדי לנסות לעזור לאימא הבאה שתרגיש ככה. שהיא תבין שהיא לא לבד ואפשר לצאת מזה

אז אם אתם מכירים אמא כזאת אשמח שתשתפו בבלוג. אין שם שום פרסומת או מטרת פרסום רק אמא עם המון כאב שעובדת בלהרגיש טוב

www.wonderfulmaman.wordpress.com

לצפיה ב-'היייי אני חדשה בעניין אז הצילו! '
היייי אני חדשה בעניין אז הצילו!
28/06/2018 | 19:26
6
422
היי
אני משערת שאני בהריון (2 בדיקות ביתיות חיוביות)
ויש לי מלא שאלות (חדשה בעניין)
אם תוכלו להבהיר לי כמה דברים, זה יהיה נפלא!
במיוחד בגלל שהגניקולוגית שלי בחופש למשך החודש הקרוב אז אני קלולס בשבועות הקרובים.
אז ככה:
1. מישהי יודעת לפענח מה בדיקת הדם אומרת?
HCG QUANT.(S)             164498.50 IU/L

(HCG   <    5="" iu/l="">

(HCG   >   25 IU/L = POSITIVE)

2. באיזה שלב של ההריון זה חשוב לבקר אצל גניקולוגית? שוב, היא בחופש ואני מקווה שזה לא קריטי כרגע

3. איפה אני מקבלת רשימת דברים שאסור לאכול? נניח הבנתי שבולגרית זו בעיה ואני חולת בולגרית.

4. באיזה שלב מתחילים לראות בטן?

5. מותר לקחת אדויל וכאלה?

6. שאלה קצת מצחיקה אבל סקס - כרגיל או שצריך להיות עדינים?

7. מתי סיפרתן למשפחה?

8. אני גרה ליד אתר בנייה ועוברת ליד אבק יום יום, האם זה יכול להזיק או שסהכ בסדר? תכף עוברת אבל יעברו חודשיים עד אז.

9. אם יש לכם טיפ או משהו שחשוב לדעת אשמח לשמוע!

אם הגעתן עד לכאן, אז ממש תודה!
שלכן,
החדשה.

לצפיה ב-'בשעה טובה!!'
בשעה טובה!!
28/06/2018 | 20:19
246
לפי מה שאני מבינה מהבדיקה, היא חיובית!!

תקבעי כבר עכשיו בדיקה לגניקולוג/ית והוא/היא ינחו אותך מתי להגיע.
רשימת דברים שאסור לאכול תמצאי ב"דוקטור" גוגל.
בעקרון לא כל הלא מבושלים - סושי, סביצ'ה, ביצה רכה/עין (שהחביתה תהיה עשויה היטב וביצת העין משני הצדדים), גם לא מומלץ חומוס קנוי, פסטרמה קנויה בטח שלא (תעשי בבית), חלב ומוצריו רק מפוסטרים (לא משקים ביתיים, כמה שיהיו מצויינים וטעימים)
כך גם לגבי משככי כאבים. יש הטוענים שרק אקמול ואפילו לא אופטלגין, יש טוענים שאופטלגין כן.

לגבי הבטן, אצל כל אחת זה שונה
וסקס, בהתחלה בזהירות , אם בכלל יהיה לך חשק...

אמא שלי ידעה מיד, השאר רק אחרי הסקירה.

ולגבי טיפים קראי פה את השרשורים והעיקר שיעבור קל, בריא ותקין!

לצפיה ב-'ממה שאני זוכרת'
ממה שאני זוכרת
28/06/2018 | 21:28
203
2. סביב שבוע 8-7 עושים בדיקת דופק ורואים שהעובר מתפתח ומקבלים הפניה לבדיקות דם, סקירה ראשונה ושקיפות עורפית.

3. יש באינטרנט, באתרים של קופות החולים. אני לא זוכרת שיש איסור על בולגרית (מה גם שהמלח משמר אותה ומגן מהתפתחות חיידקים), אבל יכול להיות שיש איזה עניין. יש כל מיני איסורים שבעיני קצת מחמירים (למשל לאכול בחוץ רק אוכל חם).
הרופא שלי אמר לי רק להימנע מבשר נא ולאכול את השאר כרגיל, אבל הוא די שאנטי

4. משתנה בין אשה לאשה ותלוי בחוזק שרירי הבטן.

5. הדבר היחיד שאני יודעת שבטוח לקחת בכל שלבי ההריון זה אקמול. בכל מקרה, הכתובת לעניין הזה היא המרכז הטרטולוגי יש לו את המידע על בטיחות תרופות בהריון.

6. כרגיל.

7. הריון ראשון (שלא צלח) אחרי בדיקת דופק, הריון שני אחרי סקירה ראשונה.

8. לא נראה לי קריטי, אבל תתיעצי עם הרופאה כשהיא תחזור.
לצפיה ב-'באיזה שבוע את?'
באיזה שבוע את?
29/06/2018 | 20:50
2
155
אם את בשבוע מוקדם והבטא כל כך גבוהה אז חשוב להיבדק כמה שיותר מהר ולוודא שההריון תקין ושאין פה למשל הריון מולארי. מצטערת על ההפחדה אבל אם יש בעיה, כדאי לגלות אותה כמה שיותר מהר.
לצפיה ב-'היי קרן'
היי קרן
30/06/2018 | 15:40
1
149
האמת שקצת הלחצת אותי.
אני לא יודעת באיזה שבוע אני כי לא קיבלתי מחזור מסודר ומרגע הפסקת הגלולות יצא שהתחלנו לנסות ופשוט גילינו את זה.
היתה לי לפני לפחות חודש אם לא יותר רגישות מוזרה בפטמות, שלדעתי העידו כבר על הריון.
מה זה אומר מוקדם מדי מבחינתך? לפי מה שראיתי בגוגל, אני אמורה להיות לפי הבטא שבוע 7 בערך אולי 6.
אני הולכת לרופאת משפחה ביום שני ואקבע גם תור לדעתי לגניקולוג שאני לא מכירה ליתר ביטחון, אבל לדעתך מוקדם זה ימים ראשונים או חודש - חודש וחצי?
תודה! 
לצפיה ב-'אם ההריון תקין'
אם ההריון תקין
01/07/2018 | 11:35
106
אז בבטא כזו גבוהה את כבר צריכה לראות עובר עם דופק ויחשבו לך באיזה שבוע את לפי האולטרסאונד. כדאי לעשות אולטרסאונד עוד השבוע.
לי לא היתה לי בטא כזו גבוהה בכל ההריון עם הילד שלי אבל יכולות גם להיות בטאות יותר גבוהות.
לצפיה ב-'בשעה טובה :)'
בשעה טובה :)
01/07/2018 | 08:49
99
2. זו הרשימה הכי מפורטות שאני מכירה לדברים שאסור (וכדאי) לאכול:

3. ממש אינדיבידואלי. סתם אספר שכשהייתי בסקירה הראשונה בשבוע 16, עדיין לא ראו שום דבר. הייתה מישהי אחרת שראיתי בדרך לשם שהייתי בטוחה שהולכת גם כן למרפאה כי היה לי ברור שהיא בהיריון והנחתי שהיא הולכת לסקירה שנייה (סביבות שבוע 22). בסוף היא הלכה לשקיפות עורפית, כלומר איזור שבוע 12. זה לא אומר כלום. זה אפילו לא אומר כלום על גודל העובר. תלוי במבנה שלך. לרוב בהיריון ראשון הבטן יוצאת מאוחר יותר מאשר בהיריון שני, אבל זה רק ביחס לאותה אישה ולא ביחס לנשים אחרות.

5. אסור אדוויל. מותר אקמול. כדאי לבדוק כאן, ואם את לא מוצאת, להתקשר למכון הטרטולוגי. https://www.clalit.co.il/he/medical/pharmacy/Pages...

6. כרגיל. כאילו... לא יודעת לגבי סאדו מאזו פרוע. אבל בגדול... כרגיל.

7. תלוי למי. סיפרנו להורים אחרי שראינו דופק. אני סיפרתי לאחים שלי רק אחרי השקיפות העורפית וכן הלאה, ככל שהיו פחות קרובים לקחנו את הזמן ככל שהיה אפשר. אחרי הסקירה הראשונה כבר כולם ידעו.

8. מכיוון שאת לא שוהה שם הרבה לא הייתי דואגת. לא הייתי מתעכבת שם. אבל לא יכולה לתת לך תשובה.

בשעה טובה ושיעבור בקלות :)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה
כהן ישראלי ושות' - משרד עו
כהן ישראלי ושות'
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה