לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5445954,459 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'בקע'
בקע
28/08/2018 | 18:14
1
88
שלום אשמח לשמוע למי היה בקע וללמוד על זה.
לי יש לי בקע,ורציתי לדעת האם זה אומר משהו לגבי הלידה שלי שהיא לא תהיה רגילה?
כלומר זה אומר שאלד דרך ניתוח קייסרי?
תודה לכל המשיבות
לצפיה ב-'היי, '
היי,
29/08/2018 | 21:28
43
ליוויתי יולדת עם בקע והיא ילדה בלידה רגילה כך שזה אפשרי אבל ממליצה לך להיוועץ גם בפורום המקצועי כאן בתפוז של היריון ולידה 
לצפיה ב-'מעקב שבוע 39'
מעקב שבוע 39
29/08/2018 | 12:44
1
100
היי...

האם יש צורך לעשות מעקב בשבוע 39, לפני שבוע 40? אני בשבוע 39+1, כל הבדיקות עד כה תקינות ואני מרגישה תנועות כרגיל. קצת עצלנית ללכת עד למרכז בריאות האישה של הקופה, והרופא לא אמר לי כלום לגבי מעקב בשבוע הזה. מה מקובל?

כמו כן, האם אפשר ללכת לעשות את המעקב הזה בבית חולים? בית החולים יותר קרוב אלי מהקופה, וגם אני לא צריכה לשם הפניה כי אני פרסונל, אז זה יותר נוח לי. אם זו אופציה לגיטימית - היא עדיפה לי.

תודה על העזרה!
לצפיה ב-'היי, '
היי,
29/08/2018 | 21:26
62
בגדול יש בתי חולים שאפשר להתחיל בהם מעקב משבוע 39. בפועל את ממש לא חייבת ויכולה להתחיל משבוע 40+0. אם בכל זאת ייסתדר לך דרך הקופה זה הרבה פחות טרטור לדעתי אבל גם תלוי בקופת החולים שלך  (בכל אופן מעקב דרך הקופה אם ייתאפשר יוכל להיות רק עד שבוע 41 ואז תופני להמשך מעקב בבית החולים). 
לצפיה ב-'שקיפות עורפית - התייעצות'
שקיפות עורפית - התייעצות
29/08/2018 | 14:56
1
121
היי בנות,
אשמח לעזרתכן... נקבע לי שקיפות עורפית ל9.9, שזה יוצא יום ראשון + ערב חג ראש השנה.
אני דואגת לבדיקת דם שצריך לעשות בסמוך - לא אוכל לעשות יום אחרי/יומיים אחרי כי חג.
לא אוכל לעשות יום יומיים לפני כי שישי שבת.
מנסיונכן האם יש פיתרון לזה ?
תודה רבה
לצפיה ב-'היי, '
היי,
29/08/2018 | 21:22
66
את יכולה לעשות אותה לאחר החג. הפרש של 3 ימים זה בסדר. 
לצפיה ב-'המלצה חמה על ד"ר מיקי לוריאן עשיתי אצלו סקירה...מקסים,יסודי '
המלצה חמה על ד"ר מיקי לוריאן עשיתי אצלו סקירה...מקסים,יסודי
29/08/2018 | 19:24
69
וסימפטי עונה על כל השאלות ממש מרגיע וחוזר על דברים אם לא מבינים נותן תחושה טובה
לצפיה ב-'איפה ניתן לעשות בדיקת NFT ? תודה !!'
איפה ניתן לעשות בדיקת NFT ? תודה !!
29/08/2018 | 14:58
1
29
לצפיה ב-'עשיתי דרך טבע , שלחו אותי למכון מור אם אני לא טועה .בהצלחה '
עשיתי דרך טבע , שלחו אותי למכון מור אם אני לא טועה .בהצלחה
02/09/2018 | 19:49
6
לצפיה ב-'דעתכן על עגלה אויסטר 2'
דעתכן על עגלה אויסטר 2
28/08/2018 | 12:24
2
69
הי לכולן,
מישהי התנסתה עם העגלה ויש לה חוות דעת עליה ?   
לצפיה ב-'מישהי ?'
מישהי ?
29/08/2018 | 13:40
1
21

לצפיה ב-'מוזמנת לקרוא פה'
מוזמנת לקרוא פה
04/09/2018 | 09:40
14
על העגלה ואת ההשוואה לעגלות אחרות שדומות לה
לצפיה ב-'טיפ חשוב לשלשול בהריון'
טיפ חשוב לשלשול בהריון
28/08/2018 | 18:05
132
היי, 
ניסיתי להגיב לשרשור הזה 
אבל כנראה שהוא ישן מדי :)) בכל אופן, הנושא נראה לי עדיין רלוונטי אז אגיב מכאן  
ראשית, יש לשים לב שלא מדובר בהתייבשות , שהיא גורם סיכון ללידה מוקדמת
ושנית, יש להבחין בין שלשול בשלב מוקדם של ההריון ובין שלשול בשלב מתקדם של ההריון.
בשלב מוקדם מומלץ להימנע ממאכלים הגורמים לצרבת, להקפיד לשתות לפחות ליטר וחצי מים ביום ולשמור על תזונה מאוזנת עשירה בברזל, חלבונים וסידן.
בשלב מתקדם יש לקחת בחשבון שהשינויים הגופניים משפיעים גם על מערכת העיכול, לכן מה שחשוב הוא לשתות הרבה מים ולאכול מזון בריא
ככל שמתקרבים לתאריך הלידה המקרה הוא יותר שכיח כאשר מעבר לשלושה ימים ההמלצה היא לפנות לרופא.
לפי מה שהבנתי לא לוקחים תרופות נגד זה ללא התייעצות עם רופא.

לידה קלה ונעימה !

לצפיה ב-'בקע מפשעתי'
בקע מפשעתי
28/08/2018 | 14:07
55
שלום,
יש לי בקע במפשעה ומעוניינת לדעת האם זה מתנה שהלידה שלי תהיה ברוב הסיכויים קייסרית או רגילה?
תודה רבה
לצפיה ב-'חלבון עוברי עושים בשבוע 17? הולכים עם ההפניה רק או עוד משהו?'
חלבון עוברי עושים בשבוע 17? הולכים עם ההפניה רק או עוד משהו?
27/08/2018 | 21:02
2
53
לצפיה ב-'היי'
היי
27/08/2018 | 22:40
1
91
עם ההפניה ועם תוצאות הסקירה 
לצפיה ב-'התקשרתי לאחות אמרה לי להביא תוצאות שקיפות'
התקשרתי לאחות אמרה לי להביא תוצאות שקיפות
29/08/2018 | 19:36
15
לצפיה ב-'אומגה 3'
אומגה 3
27/08/2018 | 14:45
74
שלום, נטלתי בתחילת ההריון אומגה שלוש מסוג אלספנה מיני (לא ממקור צמחי אלא ממקור של שמן דגים). מישהי יודעת האם יש בזה סיכון? לא ידעתי שיש אומגה שלוש מותאמת להריון ואני חוששת מהשלכות הכספית, תודה
לצפיה ב-'חשש להריון'
חשש להריון
26/08/2018 | 21:43
2
205
היי חייב את עזרתכם ליפני חודש שכבתי אם חברה..הייתי בתוכה לכמה שניות..אך.לא גמרתי בפני בוודאות..למחרת תוך 12 שעות נתתי לה לקחת פוסטינור לא לקחתי סיכון..לאחר כמה ימים מנטילת הגלולה היה לה דימום שנמשך כמה ימים והפסיק לטענתה זה היה רירי..ולאחר שהגיע זמנה לקבל מחזור זה איחר ב5 ימים והיא קיבלה מחזור נוסף שנמשך 4-5 ימים..האם היא בהריון?!?! כי פתאום היום היא אומרת שהיא מצוננת וכואב לה הגוף וגם גב תחתון..האם זה סתם התקקרות?הריון?! אני בלחץ אשמח לתגובה.תודה
לצפיה ב-'מומלץ לבצע בדיקת הריון כדי לקבל תשובה וודאית '
מומלץ לבצע בדיקת הריון כדי לקבל תשובה וודאית
27/08/2018 | 07:12
46
לצפיה ב-'היי,'
היי,
27/08/2018 | 12:27
131
פוסטינור יכול לגרום לשיבוש במחזורים ולדימומים אבל הדרך הכי טובה לדעת מה קורה זה לבצע בדיקת דם להיריון. 
לצפיה ב-'שקיפות עורפית ובדיקת דם בסמוך'
שקיפות עורפית ובדיקת דם בסמוך
26/08/2018 | 14:51
4
142
קודם כל הריון קל לכל ההריוניות והמון הצלחה לכל מי שבתהליכים.
שאלה לי..
אני בתחילת שבוע 12 ברוך השם, ביום חמישי הקרוב יש לי תור לשקיפות עורפית (בסוף השבוע ה12), ויום לפני השקיפות יש לי תור לבדיקת הדם שאמורים לעשות בסמוך לשקיפות.
נאמר לי ע"י רופא הנשים המטפל בי שזה לא משנה אם אעשה את בדיקת הדם לפני או אחרי השקיפות, העיקר שתיעשה בסמוך.
אבל אני קוראת בחלק מהמקומות שצריך אחרי..
השאלה שלי היא האם זה נכון? לעשות אחרי? או שאני יכולה להשאיר את התור שלי כמו שהוא ולהקשיב לרופא הנשים שלי?
וגם..מה ההבדל אם עושים את בדיקת הדם לפני או אחרי?
תודה מראש לעונות..
לצפיה ב-'הרופא צודק'
הרופא צודק
26/08/2018 | 19:14
2
92
רפואית זה באמת לא משנה מה קודם למה.
רק מבחינה בירוקרטית זה מקל אם עושים את בדיקת הדם אחרי השקיפות, כי אז האחות שמבצעת את בדיקת הדם כבר מזינה את תוצאת השקיפות למחשב.
במקרה שלך פשוט תתבקשי לפקסס או להביא אחר כך את תוצאת השקיפות כדי שיתנו לך את התוצאות הסופיות (עם בדיקת הדם).
בהצלחה.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה רבה :)'
אוקיי, תודה רבה :)
26/08/2018 | 20:00
32
השקיפות שלי ביום חמישי, ולצערי אין בדיקות דם אצלינו בימי שישי.
אז אשאיר את זה כמו שזה..פשוט באמת אביא את תוצאות השקיפות ביום אחר.
תודה על העזרה!
לצפיה ב-'בתוך כמה ימים צריך לעשות את בדיקת הדם?'
בתוך כמה ימים צריך לעשות את בדיקת הדם?
27/08/2018 | 10:42
41
השקיפות שלי בערב ראש השנה שזה יוצא יום ראשון ואת בדיקת הדם אוכל לעשות רק ביום רביעי או חמישי שלפני האם זה בסדר או מאוחר מידי?
לצפיה ב-'היי,'
היי,
27/08/2018 | 12:26
54
בגדול אצלנו בקופה במכבי ממליצים לעשות את השקיפות קודם ואז להביא את התוצאות למעבדה ביום שבו את עושה את בדיקת הסקר כי הם צריכים לצרף אותן יחד . בוודאי שאפשר לפקסס למעבדה אחרי . הם פשוט משקללים את התוצאות של בדיקת הדם יחד עם השקיפות לכן מבקשים לבצע קודם את השקיפות ואז עושים את בדיקת הסקר. אני מניחה שאם תעשי את בדיקת הדם יום יומיים לפני השקיפות לא תהיה בעיה רק לא מעבר אבל הכי טוב תשאלי במעבדה שבה את עושה בדרכ בדיקות דם. 
לצפיה ב-'בדיקת בטא'
בדיקת בטא
26/08/2018 | 15:45
1
148
עשיתי בדיקת בטא יצא 125
אחרי 4 ימים יצא 675  האם תקין??
לצפיה ב-'כן '
כן
26/08/2018 | 17:26
59
אמורה להיות הכפלה כל יומיים אז נראה תקין
לצפיה ב-'עגלת תינוק מאי ביי ...'
עגלת תינוק מאי ביי ...
26/08/2018 | 16:28
80
היי בננות,
מקווה שהשאלה קשורה לנושאי הפורום :)
אבל מישהי הזמינה עגלה מהאינטרנט ? עושים עם זה בעיות במכס או במשלוח או משהו ?

תודה מראש
לצפיה ב-'רירית 12 ממ '
רירית 12 ממ
26/08/2018 | 12:39
1
150
שלום אני מנסה להיכנס להריון בבדיקה ביתית יצא לי חיובי בקופת חולים שלילי. עשיתי בדיקת אולטראסונד הרופא אמר הכל תקין לתת פתק לרופא המטפל. ונפגש בלידה לא הבנתי את הקטע. 
לצפיה ב-'באיזה שבוע עשית את בדיקת הדם שיצאה לך שלילית?'
באיזה שבוע עשית את בדיקת הדם שיצאה לך שלילית?
26/08/2018 | 14:54
100
והאם רופא הנשים ראה שק הריון באולטרסאונד ואמר לך שאת בהריון??
אני יודעת שלפעמים אם עושים בדיקת דם ממש ממש בהתחלה, אפילו אז בדיקת דם לא מזהה הריון.

לצפיה ב-'צמרמורות בהריון'
צמרמורות בהריון
26/08/2018 | 06:17
2
85
בהריון ראשון חודש שני עם צמרמורות .. 
האם נורמלי .. מדאיג?
לצפיה ב-'מדדת חום?'
מדדת חום?
26/08/2018 | 11:44
21
לצפיה ב-'לי היה בהתחלה מלווה בבחילות עבר בשלי השני'
לי היה בהתחלה מלווה בבחילות עבר בשלי השני
26/08/2018 | 12:26
20
לצפיה ב-'שאלה בנושא הזמנת בגדי תינוקות מהאינטרנט'
שאלה בנושא הזמנת בגדי תינוקות מהאינטרנט
23/08/2018 | 13:59
3
132
הי לכולן,
מתנצלת מראש על השאלה הבסיסית , פשוט אף פעם לא הזמנתי מהאינטרנט 
אני רוצה לקנות מהאתר של NEXT -
האם אני צריכה לציין כתובת למשלוח שהיא כתובת הדירה שלי או לציין את כתובת סניף הדואר הקרוב אלי ?
זה מגיע עם שליח או בדואר רשום ?
תודה לעונות :)
לצפיה ב-'מזמינה שנים מ-ALI EXPRESS'
מזמינה שנים מ-ALI EXPRESS
23/08/2018 | 14:03
116
ונתתי תמיד את הכתובת שלי.
אם זה היה פריט קטן ממש (כמו תכשיט למשל)- הוא הגיע במעטפה לתיבת הדואר שלי.
אם זה היה משהו קצת יותר גדול- הוא אוטומטית הגיע לסניף הדואר הקרוב אלי, וקיבלתי מהם הודעה בתיבת הדואר להגיע לאסוף.
בהצלחה :)
לצפיה ב-'כתובת הדואר שלך בבית '
כתובת הדואר שלך בבית
25/08/2018 | 21:31
1
60
הדואר בישראל יעביר את זה לתחנת דואר/חנות איסוף הקרובה למקום מגורייך.
וזה מגיע בדואר רשום.
לצפיה ב-'תודה לשתיכן :)'
תודה לשתיכן :)
28/08/2018 | 09:19
16
קניות זה ללא ספק החלק הכיפי ביותר בכל התהליך , מבחינתי לפחות 
לצפיה ב-'B12 וחומצה'
B12 וחומצה
23/08/2018 | 14:49
1
136
שאלה אם אני בהריון שבוע 14 וצורכת חומצה פולית, עכשיו קניתי בי 12 פלוס שמכיל בתוכו חומצה פולית, האם אני יכולה לא לקחת חומצה בנפרד? כמו כן האם המוצר גורם לעצירות כמו ברזל? 

לצפיה ב-'היי רוני, '
היי רוני,
25/08/2018 | 15:43
83
המינון המומלץ לחומצה פולית הוא 400 מ״ג . כך שאם באותו מוצר קיים המינון הזה אין סיבה שתקחי בנוסף עוד. חומצה פולית לא אמורה לעשות עצירות לרוב בהיריון יש עצירויות גם בגלל הברזל וגם הורמונאלית
לצפיה ב-'זיהוי של כליה אחת בסקירה ראשונה + מימון מי שפיר וצ'יפ גנטי '
זיהוי של כליה אחת בסקירה ראשונה + מימון מי שפיר וצ'יפ גנטי
23/08/2018 | 19:02
1
160
הי בנות, 
זו פעם ראשונה שאני כותבת פה ואני ממש אשמח אם תוכלו לעזור לי כי אני קצת בהיסטריה. השבוע ביצעתי את הסקירה הראשונה (אני בשבוע 16) ובסקירה הכל יצא תקין למעט העובדה שהרופא לא ראה כליה אחת. הוא ניסה לבדוק אם יש זרימת דם לצד בו חסרה (לכאורה) הכליה ולא מצא זרימה. מכאן, המסקנה היתה שכרגע חסרה כליה. יום אחרי כבר קבעתי תור אצל היועץ הגנטי שהסביר לי מה המשמעות של הדבר (לעיתים זה מלווה במומים ולעיתים פשוט חסרה כליה אחת וחיים עם זה). חשוב לציין שעשינו את כל הבדיקות הגנטיות המורחבות והבסיסיות וכן את בדיקת ה-NIPT והשקיפות העורפית. כל הבדיקות יצאו תקינות (ובכלל, אני ובעלי לא מאותו מוצא. הוא אשכנזי מלא ואני רק רבע...) 

רציתי לשאול 2 אתכן 2 שאלות בנושא: 

1. האם יש מישהי שגם ראו אצלה ממצא דומה ובסופו של הדבר התינוק יצא בריא ושלם עם שתי כליות? 
2. במסגרת ההמלצות של היועץ הגנטי הוא כתב שיש לבצע בדיקת מי שפיר וצ'יפ גנטי על חשבון משרד הבריאות. נכנסתי לאתר של משרד הבריאות וראיתי שהבית חולים שבו קבעתי את המי שפיר אכן נכלל ברשימה של משרד הבריאות אבל אני לא מבינה מה הכוונה כמשרד הבריאות כותב "כאשר המימון נעשה דרך משרד הבריאות - הזכאות תינתן רק לגבי נשים מטופלות שעברו את כל התהליך, ללא מימון מלא פרטי או חלקי, שלהן או של מי מטעמן ובכלל זה הביטוחים המשלימים של קופות החולים או ביטוחי הבריאות הפרטיים". הכוונה היא שאני צריכה לקבל מראש - טרם בדיקת מי השפיר - אישור למימון של משרד הבריאות? מישהי במקרה גם קיבלה מימון כזה ויכולה להנחות אותי? 
לעזרתכן אודה [love]
לצפיה ב-'היי,'
היי,
25/08/2018 | 15:37
118
לגבי המימון של הבדיקה. אם הבנתי נכון במידה והיועץ הגנטי אישר לך אז את זכאית לעשות זאת בכל מסגרת שתרצי רק אם את שואלת אותי תרימי טלפון לקופת החולים ובמקביל לבית חולים שבו את רוצה לבצע את הבדיקה ותבררי למה התכוון המשורר. לגבי כלייה אחת עברתי אותו דבר עם הקטנה שלי אז בסקירה הראשונה ראו כלייה אחת ובסקירה השנייה ואף השלישית שעשיתי אצל רופא נוסף ראו שתי כליות והכול היה בסדר. בזמנו אני לא עשיתי את המי שפיר כי לא היתה המלצה לכך (זה היה לפני 8 שנים) 
לצפיה ב-'כאב בחזה '
כאב בחזה
24/08/2018 | 22:52
1
126
היי לכולן שבת שלום.
קיבלתי מחזור ב5 לאוגוסט ואני ובן הזוג שלי התחלנו לקיים יחסים מה10 עד ל16.
לפי מחשבון ביוץ ה16 היה היום ביוץ כמובן שזה לא בטוח זה משוער אבל קיימנו בימים האלו.
מה11 בערך התחיל לכאוב לי החזה עד עכשיו כאבים שאני לא יכולה כבר לישון על הבטן מככבים. הוא כבד ומרגיש לפעמים כמו דקירות,  הפטמות כואבות ורגישות ברמות אחרות.
עשיתי בדיקת היריון ובדיקת דם והתשובה היא שלילית.
לפי הזמנים שציינתי יכול להיות שזה מוקדם מדי לבדוק פשוט?
הייתי בטוחה שזה היריון ��
לצפיה ב-'היי אדל,'
היי אדל,
25/08/2018 | 15:28
84
ככל הנראה בדקת מוקדם מידי. חכי לאיחור במחזור ואז תבדקי . 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום עדשות מגע ומשקפיים
מרכיבים משקפיים או עדשות?
פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה