לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5460354,603 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'הריון בגיל 43 - התייעצות לגבי מי שפיר'
הריון בגיל 43 - התייעצות לגבי מי שפיר
22/10/2018 | 20:53
1
198
היי בנות,
אני בהריון ראשון (יחידנית) ומתלבטת אם לעשות את בדיקת מי השפיר פרטי או בתל השומר (אני בקופ"ח כללית).
מה אתן הייתן עושות ?
איזה עוד רופאים מומלצים באזור המרכז מלבד פרו' מייזנר וליפיץ ?

תודה ובהצלחה לכולן.
לצפיה ב-'הייי'
הייי
24/10/2018 | 12:10
98
מייזנר וליפיץ הם בהחלט הכי מומלצים למי שפיר אני עשיתי אצל ליפיץ בפרטי כדי להיות רגועה שאני אצל המומחה ביותר אבל יש עוד כמה נהדרים כמו יינון שגם עושה באסותא והוא מעולה
לצפיה ב-'הריון?'
הריון?
24/10/2018 | 10:36
2
221
שלום,  
פס ממש חלש בבדיקת שתן. ייתכן הריון? 
לצפיה ב-'הפס לא חלש :)'
הפס לא חלש :)
24/10/2018 | 11:30
125
ואכן הריון :)
לצפיה ב-'אחלה פס!!!!'
אחלה פס!!!!
24/10/2018 | 12:08
30
לצפיה ב-'שואלת עבור חברה '
שואלת עבור חברה
23/10/2018 | 16:28
2
195
יש קומונה לתל״מ מאי? אשמח לקישור
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
24/10/2018 | 06:30
12
לצפיה ב-'הריון לא רצוי'
הריון לא רצוי
22/10/2018 | 11:06
2
232
אהלן
אני בת 36 ונכנסתי להריון מבן זוגי
הוא לא מעוניין בהריון ואני בלבטים קשים. איך ניגשים בכלל לדילמה הזאת? במיוחד כשיש צד שלא מעוניין?
לצפיה ב-'היי'
היי
22/10/2018 | 15:29
141
אכן לא פשוט וקשה מאוד כשצד אחד מעוניין והשני פחות או בכלל לא. אולי לנסות לדבר על זה להבין ממנו מה מלחיץ אותו ? אתם בזוגיות? נשואים? את חייבת את התמיכה שלו ולגדל ילד לבד כשאחד לא מעוניין זה בעייתי  כי זה להכריח אותו וילד זה עניין ענק שצריך להיות מוכן אליו. קשה יהיה לייעץ לך מה לעשות כי בסופו של דבר זו צריכה להיות החלטה משותפת ושלמה של שניכם. חיבוק!! 
לצפיה ב-'היתי פונה לגורמים מקצועיים לעזרה '
היתי פונה לגורמים מקצועיים לעזרה
23/10/2018 | 15:28
85
כלומר , גורמים בבריאות הנפש או אם יש עמותות שמסיעות למצוקה כזו ( לא אגודת אפרת שתגרום לך להשאיר את ההריון בכל מחיר ) . 

זו דילמה והתמודדות מאד גדולה ומשמעותית , שבעיניי לבד קשה לפתור ואני מניחה שלקרובים לך את לא בהכרח לכולם רוצה לספר. 

בהצלחה  
לצפיה ב-'המלצה על רופא נשים להיריון ראשון - צבי זהבי או נדב משען'
המלצה על רופא נשים להיריון ראשון - צבי זהבי או נדב משען
22/10/2018 | 16:29
55
הי
אני גיליתי שאני בהיריון וצריכה למצוא רופא מקצוען אך גם שיהיה נעים וסובלני לשאלות בהיריון ראשון (הרופא הרגיל שלי פרש)
, אני במאוחדת ויש את צבי זהבי או נדב משען , אשמח לדעת אם מישהי יכולה להמליץ או ההפך או להמליץ על רופא אחר ?
לצפיה ב-'ריבוי US בתחית הריון'
ריבוי US בתחית הריון
22/10/2018 | 12:15
134
שלום
בני אני בשבוע 8 ונאלצתי לעבור כמה בדיקות אולטראסאונד עד כה האם ריבוי אולטראסאונדים בהריון בייחוד בחודשיים הראשונים עלול להזיק לעובר? באחת הבדיקות הרופא השמיע לנו דופק האם השתמש בדופלר? כי קראתי שהוא עלול להזיק לעובר ואני חוששת 
האם אולטראסאונד בטני עדיף על וגנילי מהבחינה הזו? תודה
לצפיה ב-'מחפשת נשים בטרימסטר ראשון למחקר שלי '
מחפשת נשים בטרימסטר ראשון למחקר שלי
22/10/2018 | 10:16
80
הי, אני מחפשת נשים בטרימסטר ראשון להיריון שיענו על שאלון מחקר שאני עושה מטעם בי"ס לעבודה סוציאלית באוני' בר אילן וקופות חולים מכבי ומאוחדת. זה מחקר מאד חשוב כי עד היום הידע והמענים שקיימים אודות התקופה הזאת של תחילת ההיריון מעטים וחשוב להגביר את המודעות וההבנה על השינויים הרגשיים שמאפיינים אותה. בנוסף המחקר בוחן משאבים אישיים שונים ואת הקשר של האישה עם אמא שלה בתקופה הזו.
חשוב לי לציין 2 דברים.
1. זה מחקר אורך, מה שאומר שיש עוד שאלונים בטרימסטר אחרון ואחרי הלידה, ויש מקום שצריך למסור פרטים ליצירת קשר. אבל זה לא חובה ואפשר להשתתף רק עכשיו.
2. לצערי השאלון לא מאד קצר, אז אם ארוך/ קשה מידי לענות בבת אחת אפשר לעשות הפסקות ולחזור לקישור מאותו מכשיר ולהמשיך מהמקום בו עצרתן. (אפשרי במהלך שבוע מפתיחה ראשונה של הקישור). מאד משמעותי למלא את כל השאלון. 
זהו, אני יודעת שזה עלול להיות טרחה למלא שאלון, ושיש שאלות שיותר קשה לענות עליהן, אבל מההיכרות שלי עם התחומים האלה, למחקרים יש השפעה גדולה מאד על מדיניות והחלטות חשובות בתחומים הללו. תודה וברכה מראש למי שתוכל להשתתף ואני כאן לכל שאלה miriamchasson@gmail.com                     https://biusocialsciences.eu.qualtrics.com/jfe/form/SV_0UPdmsZpBIWWj9H
לצפיה ב-'בדיקת NIPT'
בדיקת NIPT
19/10/2018 | 20:29
5
149
אשמח לשמוע ממי שעשתה בדיקת nipt איזו עשיתן והאם הייתן מרוצות
לצפיה ב-'עשיתי וורפי של טבע'
עשיתי וורפי של טבע
20/10/2018 | 10:05
123
היה לי תור כבר למחרת ותוך 10 ימים ( לא עסקים ) קיבלתי תשובה בטלפון. 
יקר אבל שווה לדעתי
לצפיה ב-'גנומיטי'
גנומיטי
21/10/2018 | 07:59
1
97
בגלל שהיא נחשבת למתקדמת מביניהן (כמות תסמונות שבודקים בה ואחוזי הדיוק הם הגבוהים ביותר)
והיתרון הגדול שהם מגיעים גם לעשות את הבדיקה בבית (אבל לא יודעת אם לכל מקום בארץ - צריך לברר) 
לצפיה ב-'אפשר לשאול כמה עלתה לך הבדיקה?'
אפשר לשאול כמה עלתה לך הבדיקה?
21/10/2018 | 11:34
38
לצפיה ב-'עשיתי ווריפיי של טבע, קיבלתי תשובה שגויה'
עשיתי ווריפיי של טבע, קיבלתי תשובה שגויה
22/10/2018 | 00:33
1
116
ואיבדתי את האמון בבדיקות הללו, שבסופו של דבר הם בדיקות סקר יקרות מאוד.
לצפיה ב-'מה הייתה התשובה השגויה?'
מה הייתה התשובה השגויה?
22/10/2018 | 15:43
37
לצפיה ב-'טרייה וכבר צריכה עזרה'
טרייה וכבר צריכה עזרה
21/10/2018 | 12:09
2
288
התחלתי היום שבוע 8. נצפה דופק ב"ה.
רק שהעובר מתאים לשבוע 6+ 4 ימים.
הרופא זימן אותי לאולטראסאונד נוסף בעוד שבועיים. לדבריו יתכן ומדובר בביוץ מאוחר או שהעובר אינו מתפתח.

אשמח מאוד לתגובותיכן אם מישהי עברה דבר דומה

תודה מראש

לצפיה ב-'שמעתי על הרבה'
שמעתי על הרבה
21/10/2018 | 15:12
1
176
שאכן התחילו ככה הריון, וזה אכן היה ביוץ מאוחר.
לצפיה ב-'אין מה להילחץ'
אין מה להילחץ
24/10/2018 | 13:51
59
החישוב שהרופאים עושים הוא מאד לא מדויק כי הגוף של אישה זה דבר משתנה 
הניסיון לחזות שלכל הנשים יש באותו זמן ביוץ במחזור הוא שגוי
זה לא ביוץ *מאוחר*
זה ביוץ בזמן *שלך*
לצפיה ב-'למישהיא קרה הריון עם מחזור רגיל?'
למישהיא קרה הריון עם מחזור רגיל?
21/10/2018 | 15:09
1
141
קבלתי מחזור לפני שבוע עם כאבים ודימום רגיל לחלוטין. אבל מאז הנפיחות של המחזור לא ירדה, החזה הנפוח לא ירד ויש המון המפרשות צהובות..אה ויש כל הזמן כאבי ביוץ בצד שמאל בנוסף גם אמא שלי וגם דודה שלי וגם סבתא שלי התחילו את ההריון שלהן במחזור רגיל לכן לא ידעו עד החודש השלישי, יש מצב שזה תורשתי?  ..שווה בדיקה? 
לצפיה ב-'הייתי בודקת בכל מקרה. '
הייתי בודקת בכל מקרה.
22/10/2018 | 06:50
29
לצפיה ב-'פרופ׳ אלי מיימון'
פרופ׳ אלי מיימון
20/10/2018 | 23:36
73
מישהי מכירה? מומלץ?
לצפיה ב-'אגיסטן והפרשות אדומות'
אגיסטן והפרשות אדומות
18/10/2018 | 20:15
1
101
היי,
בשבוע 7 היו לי כיומיים הכתמות חומות.

הלכתי להבדק הבוקר אני בשבוע 8 פלוס עשו אולטרסאונד בטני וראו דופק.
לקחתי בשלושה ימים האחרונים אגיסטן טבליות וגניליות והתחילו לי במשך היום הפרשות אדמדמות שבנתיים ממשיכות. מישהי נתקלה ויודעת מה אומר?
תודה
לצפיה ב-'הי יקרה, '
הי יקרה,
20/10/2018 | 14:53
67
לא חושבת שיש קשר ספיציפי בין אגיסטן להפרשות האדומות ההפרשות היו לך עוד שבוע קודם. אני כן ממליצה לגשת להיבדק בעיקר בגלל שיש הפרשות אדומות שעוד ממשיכות. 

לצפיה ב-'צ'יפ גנטי מורחב'
צ'יפ גנטי מורחב
18/10/2018 | 20:21
1
149
היי. עשיתי אצל ליפיץ. האם כולל את תוצאות מי השפיר? קיבלתי תשובה שהכל בסדר עם הצ'יפ ושאקבל עוד כמה ימים את תשובות המי שפיר,לא התקשרו, התקשרתי לאסותא אמרו שבצ'יפ יש כבר את התשובה של המי שפיר. מבולבלת. 
לצפיה ב-'היי '
היי
20/10/2018 | 14:50
94
גם אני עשיתי אצל ליפיץ, הציפ הגיע שבוע לפני המי שפיר. הם אמורים להתקשר אליך לעדכן בנפרד לגבי המי שפיר. ובהמשך תקבלי גם מכתב בדואר. 
לצפיה ב-'עצירות וכאבים'
עצירות וכאבים
19/10/2018 | 12:59
2
138
היי בנות,
אני בשבוע 14 ויש לי כבר שבועיים מידי פעם כאבים מאוד חזקים בבטן ובפי הטבעת- אני מרגישה שאני צריכה להתרוקן אבל בזמן שאני יושבת בשירותים זה יכול לקחת המון זמן עד שאצליח וגם אז מעט מאוד והצרכים מאוד קשים (סליחה על כל התיאורים המגעילים...)
הכאבים בזמן ישיבה בשירותים חזקים ברמה שקשה לי לתאר... קשה לנשום מרוב כאב.. כאילו דוקרים אותי מבפנים... 
חשוב לי לציין שאני מכירה כאבים דומים מלפני ההיריון עקב עצירות אבל לא בתדירות כזאת ובעוצמה כל כך חזקה...
אחרי שהסאגה הזאת טיפה עוברת עדיין יש לי כאביי בטן תחתונה עמומים ומקודם היו לי גם זרמים באיבר המין..
זה מלחיץ אותי מאוד האם מישהי חוותה כזאת עצירות עם תופעות דומות? האם יכול להיות שזה משהו אחר?? צירים בשבוע 14??? (גם ככה ההיריון הזה די חרדתי כי הוא לא הגיע בקלות..)
תודה רבה
לצפיה ב-'הייתי מתייעצת עם רופא ( טוב )'
הייתי מתייעצת עם רופא ( טוב )
20/10/2018 | 10:07
71
הכל יכול להיות, רק רופא יכול להגיד לך 
מקווה שיעבור לך במהירות.
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה'
מצטרפת להמלצה
20/10/2018 | 14:48
62
תתייעצי עם הרופא. ובלי קשר ממליצה בחום לנסות לטפל בעצירות מה שמאוד יכול לסייע מעבר ללשתות מלא מים ולאכול סיבים תזונתיים תנסי גם שזיפים זה יכול לשפר פלאים את העניין. יכולה להיות שאולי גם הרופא יחליף את הברזל שאת לוקחת למשהו יותר עדין (אני מניחה שאת נוטלת ברזל) 
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת דם להריון'
תוצאות בדיקת דם להריון
19/10/2018 | 11:31
2
224
היי לכולם, 
אתמול עשיתי בדיקת דם וקיבלתי את התוצאה הבאה:
HCG-B Quantitative (B) 636 IU/I
רק רוצה לוודא מה זה אומר....
תודה מראש...
לצפיה ב-'זה אומר שאת בהריון '
זה אומר שאת בהריון
19/10/2018 | 20:46
93
שלב הבא - תור לא״ס
לצפיה ב-'בשעה טובה!!.'
בשעה טובה!!.
20/10/2018 | 14:49
30
לצפיה ב-'בדיקת הריון ביתית '
בדיקת הריון ביתית
19/10/2018 | 16:23
1
142

הי אשמח שתעזרו לי 
אז ככה עשיתי בדיקת הריון ביתית של לייף בצהריים ואחרי 4 דקות הופיע קו אחד כהה ועוד קו ממש ממש ממש בהיר (אין לי מחזור סדיר בדרך כלל) ולא קיבלתי כמה חודשים לדעתכן כדאי לי לעשות עוד בדיקת היריון עם השתן הראשון של הבוקר ? 
לצפיה ב-'נשמע שהבדיקה חיובית'
נשמע שהבדיקה חיובית
19/10/2018 | 20:45
69
כן, תעשי עוד בדיקה בבוקר
והכי בטוח בדיקת דם בתחילת השבוע
לצפיה ב-'דיקור מי שפיר בתל השומר'
דיקור מי שפיר בתל השומר
18/10/2018 | 14:35
3
107
שלום לכולן,
האם מישהי במקרה יודעת מי הרופא/ה המבצע/ת את דיקור מי השפיר בימי ד׳ בתל השומר? מאחר שמדובר בבי״ח ציבורי אי אפשר לבחור רופא והמזכירה מסרבת לומר. אשמח לדעת אם מישהי עשתה לאחרונה..

תודה!
לצפיה ב-'עשיתי ביולי ביום רביעי'
עשיתי ביולי ביום רביעי
19/10/2018 | 12:58
84
הרופא היה דר' דובדבני והוא היה מצויין, מאוד עדין, הסביר כל שלב, נגמר מהר  וסה"כ הרגשתי ממש טוב אחרי. בהצלחה  
לצפיה ב-'אני עשיתי ביוני ביום זה והיה פלדמן שהיה מעולההה'
אני עשיתי ביוני ביום זה והיה פלדמן שהיה מעולההה
21/10/2018 | 12:35
1
19
לצפיה ב-'תודה לכן!'
תודה לכן!
23/10/2018 | 09:26
18
מבינה שנראה שאין עקביות בימי העבודה של הרופאים אז נקווה לטוב :)
לצפיה ב-'האם מישהי קיבלה שמירת הריון בגלל לחץ דם גבוה '
האם מישהי קיבלה שמירת הריון בגלל לחץ דם גבוה
19/10/2018 | 11:55
73
אשמח להתייעץ
לצפיה ב-'לחוצה :( בדיקת שתן בהריון'
לחוצה :( בדיקת שתן בהריון
18/10/2018 | 12:55
1
211
היי בננות,
אני שבוע 7+4 ויצאה לי בתרבית שתן התוצאה שמצרפת
אני נורא מודאגת, האם יש חשש לעובר???
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
18/10/2018 | 19:15
152
אל תלחצי . יתכן והרופא יבקש שתחזרי על הבדיקה זה קורה בהריון לא מעט ואם זה יחזור על עצמו הרופא ימליץ על טיפול. 
לצפיה ב-'בלבול בגיל הריון ואי הנפקת תוצאות בדיקת סקר שליש ראשון '
בלבול בגיל הריון ואי הנפקת תוצאות בדיקת סקר שליש ראשון
18/10/2018 | 14:07
1
151
היי בנות,
אני כרגע בלחץ היסטרי היות ובקופה התבלבלו בגיל ההריון שלי ולכן לא חישבו לי MoM. עשיתי את הבדיקה בשבוע 13+3. 
למישהי יש מושג האם ערכי הריכוז הללו תקינים ?
תודה!!!!!! 

לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
18/10/2018 | 19:11
90
ממליצה שתפני את השאלה לפורום היריון ולידה מומחים יש רופא בפורום שיוכל להשיב לך

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
הובלות ויקטור
המוביל אותו חיפשתם!
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה