לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5383453,834 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'הפרשות כתומות'
הפרשות כתומות
06/01/2018 | 17:36
1
135
היי,
אני לוקחת דופסטון כבר 8 ימים- נשארו לי עוד יומיים. התחילו לי היום הפרשות כתומות- איך אפשר לדעת אם מדובר בהפרשות לפני מחזור או בהשתרשות? לא בטוחה בכלל שבייצתי החודש.
אני גם לאחר טיפול נרות אגיסטן בפטריה/ יתכן שזה הפטריה עדיין?
לצפיה ב-'מישהי?מה הסיכוי שזה...'
מישהי?מה הסיכוי שזה...
07/01/2018 | 00:17
49
מנטילת פרוביוטיקה?
לצפיה ב-'יוגה הריון - המלצות באיזור הצפון'
יוגה הריון - המלצות באיזור הצפון
06/01/2018 | 19:34
37
הי בנות יקרות,
אשמח להמלצות למורה טובה ליוגה הריון באיזור חיפה/קריות/טבעון.
מתרגלת יוגה כבר כמה שנים, ומחפשת משהו מותאם להריון :)
תודה רבה,
והריון קל ונעים לכולנו...

לצפיה ב-'דמי לידה לאב'
דמי לידה לאב
06/01/2018 | 10:50
2
129
שלום,

המידע באתר של הביטוח הלאומי לא ברור לי בעליל ואשמח לקבל הבהרה ממי שכן הבין... האם, כאב, אני זכאי לדמי לידה? אשתי הפסיקה לעבוד בדיוק ברגע שבו נכנסה להיריון ומאז ועד היום לא עובדת. האם גם היא זכאית למשהו?

תודה.
לצפיה ב-'אב לא זכאי לדמי לידה '
אב לא זכאי לדמי לידה
06/01/2018 | 17:42
96
מאחר ואתה לא מפסיק לעבוד
דמי לידה מטרתם לפצות על התקופה שמפסיקים לעבוד
לגבי זכאות האישה, עדיף לבדוק באופן אישי מול ביטוח לאומי, יש כל מיני תנאים. בגדול, נשמע לי שלא. אבל שווה לבדוק
לצפיה ב-'אולי'
אולי
06/01/2018 | 18:06
79
אם היא הפסיקה לעבוד בזמן שהיתה בהריון ועבדה מספיק זמן לפני אז יש סיכוי שהיא זכאית.
לצפיה ב-'רופאים מומלצים להריון בסיכון'
רופאים מומלצים להריון בסיכון
04/01/2018 | 19:16
82
 המלצות לרופאי הריון בסיכון באיזור רחובות.
לצפיה ב-'ייתכן השרשה?? אשמח לעזרהההה'
ייתכן השרשה?? אשמח לעזרהההה
03/01/2018 | 18:29
5
334
היי ווסת אחרונה 3/12 קיום יחסים ללא אמצעי מניעה אך בעלי גומר בחוץ (לא מתכננים הריון) בתאריכים 16/12 19/12 25/12  
ב30/12 בבוקר הייתה הפרשה חומה כהה שנעלמה לה תוך יום אחד לגמריי וההפרשות הפכו לשקופות.. יש מצב שזה היה דימום השרשה??
עשיתי בדיקת הריון אתמול שיצאה לא ברורה (יום לפני האיחור) מרגיש לי כאילו יש שם פס מאוד מאוד חלש (מצרפת תמונהה)
אשמחח לעזרהההה
לצפיה ב-'לדעתי, הריון'
לדעתי, הריון
03/01/2018 | 18:33
2
62
לצפיה ב-'גם אם בקושי רואים את הפס (אם בכלל יש שם) ??'
גם אם בקושי רואים את הפס (אם בכלל יש שם) ??
03/01/2018 | 18:57
1
54
לצפיה ב-'אם יש פס יש פס'
אם יש פס יש פס
04/01/2018 | 16:28
99
החוזק שלו קשור לגיל ההריון. כל זה בהנחה כמובן שלא לקחת שום תרופה או הורמון שיכולים להשפיע על התוצאה כמו אוביטרל
לצפיה ב-'הבדיקה לא ברורה '
הבדיקה לא ברורה
04/01/2018 | 11:02
119
כדאי לעשות בדיקה נוספת מחר בבוקר.
בהצלחה
לצפיה ב-'קצת קשה לראות'
קצת קשה לראות
04/01/2018 | 12:20
139
אבל פשוט תחזרי על הבדיקה הכי בטוח תדעי
לצפיה ב-'דימום שנצפה בשק ההריון'
דימום שנצפה בשק ההריון
01/01/2018 | 17:19
1
221
קצת מודאגת, היום שבוע 8+1, נצפה דופק כבר ב6+3 וגם היום נצפה דופק וגדילה תקינה של העובר.
עם זאת היום במהלך הבדיקה הרופאה שאלה אם היה לי דימום. אמרתי שלא והמשכנו הלאה. בסוף הבדיקה שאלתי אותה למה היא שאלה לגבי הדימום והאם יש לי המטומה או משהו. אמרה שראתה דימום באזור שק ההריון (לא הגדירה אם קל/קשה) ולא לדאוג מזה ושהיא רואה את זה הרבה.
אז אני כן דואגת (הריון שני ספונטני אחרי כמעט שנתיים של טיפולים ואחרי שאת הראשון נאלצנו להפסיק באמצע).. 
מה המשמעות של דימום באזור שק ההריון שנצפה באולטרסאונד, בלי שיש דימום וגינלי כלשהו? אני מבינה שזה גורם סיכון להריון למרות שהיא מאד ניסתה להרגיע ולומר שזה כלום.. הבדיקה הבאה רק עוד חודש (שקיפות), ולמרות שניסיתי להיות ממש באיזי ועם כמה שפחות בדיקות ולחץ ובנסיון לשחרר שליטה כדי לשמור על שפיות בהריון הנוכחי - אני מתחילה להרגיש שרגוע זה לא יעבור..
��
לצפיה ב-'היי ,'
היי ,
04/01/2018 | 13:31
96
יכול להיות שזה באמת כלום במיוחד אם אין דימום ווגינאלי וזה לא משפיע על ההיריון. מבינה בהחלט את החשש שאת מתארת אם תרגישי שאת חייבת לוודא שהכול בסדר תקבעי תור לאולטראסאונד בכל זאת בשביל השקט הנפשי.
לצפיה ב-'דילמה '
דילמה
01/01/2018 | 14:28
7
425
היי לכולם!
אני ובעלי (התחתנו לפני חצי שנה) מנסים להיכנס להריון כבר חצי שנה ולא מצליחים. כשפניתי לרופא נשים הוא אמר לי שזה כנראה בגלל שאני לחוצה ושהכל תמיד מסתדר בסוף. 
אין לי מושג מתי הביוץ שלי אך יחד עם זאת אנחנו מקיימים יחסי מין בתדירות מאוד גבוהה (כמעט כל יום).
לאחרונה קראתי שזה לא טוב לקיים יחסי מין כל יום כי זה מחליש את הזרע של הגבר.
אני לא יודעת מה לעשות בנושא, האם חצי שנה זה לגיטימי ואני סתם לחוצה? האם כדאי לי לעשות בדיקת ביוץ ולקיים יחסי מין בתקופה הזו בתדירות של פעמיים ביום? 
תודה מראש!
לצפיה ב-'לחץ מאוד משפיע'
לחץ מאוד משפיע
01/01/2018 | 17:38
194
אני נכנסתי להריון כשהראש היה עסוק בבעיות אחרות ולא ב"אוף, מתי כבר הריון".
תקראי על מעקב אחרי נוזלי גוף אם את רוצה להיות מודעת לימי הביוץ. בכל מקרה, ההמלצה היא יום כן יום לא גם בימים ה"טובים" ולא פעמיים ביום. בכל מקרה, עדיף לשמור על ספונטניות היחסים מאשר להתקבע על לו"ז.
שיהיה לך בהצלחה
לצפיה ב-'לחץ לא משפיע על כניסה להריון, רק על הרוגע בחיי היומיום'
לחץ לא משפיע על כניסה להריון, רק על הרוגע בחיי היומיום
01/01/2018 | 20:43
182
אם את לחוצה זה לא יעזור שיגידו לך ״תירגעי״.
אז מה עושה לך טוב?
לדוגמא - יש כאלו שמבחינתן ידע זה כוח והן רוצות לדעת הכל על התהליך, על שיטות פוריות טבעיות, למדוד חום השחר וכדומה..
יש כאלו שרוצות להתרחק מהנושא.
מה שמתאים לך.
המלצה שלי - תקראי קצת במקומות מוסמכים כדי להבין.
יש אפילו ספר שנקרא ״שיטת המודעות לפיריון״, אני לא קראתי אותו מעולם.
ותהני מהסקס.
יוצא לכם כל יום - סבבה.
יוצא לכם פעמיים ביום - גם סבבה.
רק על תשכבו על פי לוז.
תהנו ובהצלחה
לצפיה ב-'מי שאומר שזה בגלל שאת לחוצה, שילך לעזאזל'
מי שאומר שזה בגלל שאת לחוצה, שילך לעזאזל
02/01/2018 | 10:35
153
ולא, אני לא מרגישה צורך לנסח את זה יותר בעדינות. זה משפט שמכניס נשים לחרדות וייסורי מצפון סתם, ולא תורם כלום חוץ מהגברת הלחץ.
קודם כל, קשה לי להאמין שמראש היית לחוצה, יותר סביר שהתחלת להילחץ אחרי ובגלל שלא הצלחת להרות, אז מי שטוען שזה בגלל הלחץ הוא אוויל שהופך בין סיבה לתוצאה.
שנית, כפי שוודאי ידוע לך, נשים נכנסות להריון גם בנסיבות ״מלחיצות״ בעליל כמו מלחמות, אונס וכו׳.
אז קודם כל תוציאי את השטות הזאת מהראש ותחליפי רופא.
חצי שנה זה זמן סביר לנסות, אני לא יודעת מה גילך אבל בגילאים צעירים לא מתחילים בירורים אפילו עד שנה של ניסיונות. 
מצד שני, אני מאמינה גדולה בתחושות בטן שעדיף לבדוק מאשר לבזבז זמן, אז אם את חוששת - תפני למומחה פיריון לייעוץ. שימי לב, לא רופא נשים רגיל אלא מומחה פיריון.
בדרך כלל ממליצים לזוגות שמנסים להרות לקיים יחסים יום כן יום לא, זה אמור להיות מספיק כי לזרע ממילא יש זמן הישרדות מסוים במערכת המין הנשית ואין צורך בכל יום, ובטח לא יותר מזה.
התיאוריה של ״היחלשות הזרע״ רלוונטית במקרה שיש בעיית זרע ברקע, מכיוון שלא ידוע האם זה המצב אצלכם, אי אפשר לדעת האם זה רלוונטי. ממליצה מאוד במידה ואתם מתחילים בבדיקות להקפיד על בדיקתו זרע, כבר בהתחלה.

לצפיה ב-'זאת לא סטטיסטיקה אבל אצלי כל פעם שנכנסתי להריון זה היה '
זאת לא סטטיסטיקה אבל אצלי כל פעם שנכנסתי להריון זה היה
02/01/2018 | 14:31
191
אחרי שקיימנו יחסי מין פעם או פעמיים בכל אותו חודש או שלושה שבועות. זה קרה בעיקר בגלל נסיעות עבודה שלא יכולנו לעשות את זה יותר אבל זה גרם לי לתהות... כי היו הרבה חודשים שניסינו להכנס להריון ואפילו הייתי בטיפולי פוריות עם 7-8 זקיקים ויחסי מין כל יום ו-נדה.... כך שיכול להיות שכדאי לכם דווקא קצת להוריד את המינון. הדתיים מחכים 7 "נקיים" (וזה גם מקור לבעיות פוריות) אבל אולי יש בכך סוג של תמיכה שאצל הרבה נשים כדאי לחכות ממש לתקופת הביוץ לפני שמקיימים יחסי מין ראשונים בחודש.

בהצלחה!
לצפיה ב-'לחץ ממש לא משפיע!'
לחץ ממש לא משפיע!
02/01/2018 | 20:32
123
אני גם הייתי לחוצה כי ניסינו כמה חודשים ולא נכנסתי להריון ולאחר שהשתמשתי בבדיקת ביוץ נכנסתי להריון ועכשיו אני בתחילתו של הריון שני, הבנתי שעדיף יום כן יום לא אולי תנסי להשתמש במקלוני ביוץ זה מאוד עוזר
שיהיה המון בהצלחה
לצפיה ב-'הי'
הי
03/01/2018 | 14:03
80
בהחלט כדאי לעשות בדיקת ביוץ. אפילו אולטרסאונד ובדיקת דם כדי לדעת מה מועד הביוץ המדויק. הרופא אמור לתת לך הפנייה.
אותנו הרופא הנחה לקיים יחסי מין יום כן יום לא, אבל ממש בדיוק באיזה יום. התקשרתי אליו ומשרתי לו את תוצאות אולטרסאונד והדם והוא אמר לי בדיוק מה לעשות.
כולל כרית מתחת לישבן בזמן היחסים ורגליים למעלה עשרים דקות אח"כ.  

אני נעזרתי מאוד בדיקור סיני, תזונה מותאמת, דמיון מודרך ושיטת אביבה.

דקה לפני התחלת טיפולים נכנסתי להריון טבעי בגיל מאוחר...

הכל היה תקין חוץ מהגיל כמובן.

לצפיה ב-'תקשיבי יקרה, '
תקשיבי יקרה,
04/01/2018 | 12:25
110
קודם כל גשי לבצע בדיקות ואם צריך תחליפי לרופא מומחה בפוריות שייתן לך לעשות בדיקות לוודא שהכול תקין ואם אחרי כל הבדיקות יגלו שהכול בסדר ועדיין לא תיכנסו להיריון אז יש דרכים ברפואה משלימה לסייע לבעלך לאיכות הזרע ועבורך להרגעה והפרייה ואולי גם עיסוי רחם וכו.. אני ממש לא מסכימה עם האמירה שאת בלחץ ובגלל זה לא נכנסת להיריון ממש לא נכון יש ככ הרבה סיבות שבגללן לא נכנסים להיריון אז קודם לשלול דברים אחרים ובסוף לטפל גם בהרגעה והרפייה או אפילו במקביל זה לא סותר. את יכולה להתחיל לעקוב אחרי הביוץ שלך יש ערכות ביוץ וגם מוזמנת להתייעץ בפורום של המומחים. חיבוק!!
לצפיה ב-'קורס הכנה ללידה'
קורס הכנה ללידה
03/01/2018 | 22:59
1
93
אני קצת הולכת לאיבוד בין כל האפשרויות. 
אני לא מתכננת לידה טבעית בהכרח אבל עוד לא ממש יודעת.  
אשמח לשמוע המלצות על קורסים באיזור המרכז. האם כדאי בבית חולים, בקופת חולים,  פרטי? 
תטדה
לצפיה ב-'היי אנסה לעשות קצת סדר:)'
היי אנסה לעשות קצת סדר:)
04/01/2018 | 12:19
89
יש כמה אופציות קודם אתם צריכים להחליט מה נכון לכם האם קורס קבוצתי או קורס פרטני . אם קבוצתי יש בבתי חולים ויש בקופות חולים אני אישית ממליצה על הבתי חולים. ואם פרטני אז יש קורסים שמיילדות מעבירות ויש שדולות מעבירות ויש אם תרצי גם אצלי קורס שאני מעבירה יחד עם מיילדת. חלק מהקורסים בגישה טבעית חלק משלבים כמה גישות בעיניי מה שחשוב זה לא להתקבע על גישה אחת אלא ללמוד בקורס אחד את האפשרות ללידה טבעית ואם תתחרטי אז מה עושים ואיך מתמודדים עם צירים וכו וכו עד שמקבלים אפידוראל ובכלל מה קורה לאחר האפידוראל. אם את עדיין מתלבטת ולא מצליחה להחליט ולבחור את לגמריי מוזמנת לשוחח איתי בפרטי ואשמח לנסות לכוון אותך לפי מה שחשוב לך. 
לצפיה ב-'הרופאים ממשיכים במוגבלותם ובגלל שלא יודעים עד כמה גראס מזיק'
הרופאים ממשיכים במוגבלותם ובגלל שלא יודעים עד כמה גראס מזיק
01/01/2018 | 17:38
4
250

מזכיר קצת את התופעות לוואי של החיסונים, שעד שאין להם הוכחה חותכת, הם יטענו שזה לא קרה בגלל החיסון.
לצפיה ב-'לא מבינה איך הגעת למסקנות הללו'
לא מבינה איך הגעת למסקנות הללו
01/01/2018 | 20:20
3
141
יש סטנדרטים מקובלים למחקר מדעי, כולל איך מבוצעות הסטטיסטיקות ואיזה ביקורת עמיתים המחקר צריך לעבור כדי שיתקבל על הקהילה המדעית. רופא שתומך ברפואה מבוססת ראיות יפעל לפי הסטנדרטים הללו.
ייתכן שהטענות בדבר הנזק המדויק של מריחואנה לעוברים טרם הוכחו במחקר כזה, אבל זאני לא מכירה אף רופא שיטען שאפשר לעשן מריחואנה בהריון עד שיוכח אחרת.
לגבי תופעות לוואי של חיסון - כל תופעת לוואי שמדווחת (כולל אם דיווחת שנפלת ונקעת את הרגל בדרך לאוטו אחרי החיסון) נחשדת כקשורה והדיווח מועבר לגופי הבריאות הרשמיים, אבל ההכרעה בעניין אותה תופעת לוואי נעשית רק אחרי מחקר העומד בכל אותם קריטריונים.
לצפיה ב-'אני רוצה לראות את אותם רופאים שמחכים להוכחות חותכות'
אני רוצה לראות את אותם רופאים שמחכים להוכחות חותכות
04/01/2018 | 00:07
2
62
נותנים לנשותיהן או לבנותיהן לעשן בזמן הריון.

אגב, הרופאים יודעים שגראס זה מזיק 
ויש אינספור מחקרים שגם מראים עד כמה הוא מזיק לתפקודי המוח.
אבל צריך לזכור שכאשר רושמים למישהו מירשם לגראס רפואי מדובר הרבה פעמים על חולים סופניים או חולים שסובלים מכאבים כרוניים. ובמקרים האלה הנזק של הגראס עדיף מאשר בלי. אותו עיקרון חל על משככי כאבים גנריים ממשפחת האופתיים (מורפיום לצורותיו).
ולהם גם השפעות קשות מאוד, מלבד העובדה שהם ממכרים.

הנה ציטוט שמפרט את הנזקים של הקאנביס:
"
הספרות המדעית מוכיחה באופן חד משמעי כי הקנאביס הינו חומר מסוכן ומזיק. להלן סיכום חלקי של הנזקים המוכחים מדעית הנגרמים עקב שימוש בקנאביס. הנזקים מתחלקים לשלוש קבוצות: נזקים פיזיולוגיים, נזקים נפשיים נזקים קוגניטיביים ותפקודיים. עוצמת הנזקים קשורה כמובן לרמה, לתדירות, למשך השימוש ולגיל המשתמש.
הנזקים הפיזיולוגייים הנגרמים על ידי הקנאביס כוללים פגיעה במערכת הנשימה ופיתוח שיעול כרוני, האצה בקצב הלב ועלייה מתונה בלחץ הדם (המהווים סיכון להתקפי לב בקרב אוכלוסיות בסיכון), עלייה בסיכון להתפתחות סוגים שונים של מחלות ממאירות - בעיקר סרטן בחלל הפה, בלשון, בראש, בצוואר ובריאות. כמו כן ישנן הוכחות מדעיות על פגיעה במערכת הרבייה והפוריות בעקבות הפחתה ברמת ההורמון הזכרי טסטוסטרון ותאי זרע. בקרב בני נוער שהתחילו לצרוך מריחואנה לפני גיל 17 נמצאו פגיעות בהתפתחות המוח (מוח קטן יותר), ובגובה ומשקל נמוכים בהשוואה לכלל האוכלוסייה.
הנזקים הנפשיים הנגרמים על ידי צריכת קנאביס כוללים סיכון לפתח דיכאון, חרדה, סכיזופרניה, עליה בתוקפנות ובהסתברות למעורבות באלימות ובנטייה אובדנית וסיכון להתקף פסיכוטי, במיוחד במקרים של שימוש ראשון, ריכוז גבוה של THC או נטייה לתחלואה נפשית. שימוש כרוני עלול להוביל להתמכרות פיזיולוגית ונפשית, ונסיון גמילה מההתמכרות מלווה בתחושות קשות של חוסר מנוחה, עצבנות, חרדה, הפרעות בשינה, תוקפנות, חוסר תיאבון, רעד שרירים, שינויים בקצב הלב ובלחץ דם, הזעה ושלשולים.
הנזקים הקוגניטיביים והתפקודיים הנגרמים על ידי צריכה של קנאביס כוללים פגיעה בזיכרון לטווח קצר ובכושר הלמידה שנמשך שבועות אחרי השימוש, העשוי לגרום לנשירה סמוייה וגלוייה מהלימודים. התפתחות של סנדרום הנקרא בספרות המדעית "סינדרום חוסר מוטיבציה", המאופיין בירידה משמעותית בהתלהבות ובדחף האישי, במוטיבציה  ובשאפתנות, באדישות לגבי העתיד, בתחושת כבדות, בטווח קשב קצר, בקלות הסחת הדעת, בירידה בכושר הריכוז ופגיעה כללית ביכולת השיפוטית ובזיכרון. סינדרום של חוסר מוטיבציה הוא מבין הפגיעות המדווחות ביותר בספרות בעקבות שימוש כרוני במריחואנה, והוא קשור אצל צעירים לירידה משמעותית בציונים ואצל מבוגרים לירידה בביצועים במקום העבודה. פגיעה בתפקוד הנוירו-פסיכולוגי המתבטאת ברמת משכל (IQ) הנמוכה בכ- 6-7 נקודות בהשוואה לאוכלוסייה הכללית.  הפגיעה ב-IQ בולטת יותר בקרב המשתמשים הכרוניים. ילדים שנחשפו לקנאביס ברחם עלולים לסבול מחסך בכישורים הקשורים בפתרון בעיות, בזיכרון וביכולת ריכוז. זאת בנוסף לסיכון לתסמונת גמילה. השימוש בקנאביס גורם לזמן תגובה איטי ופגיעה בקואורדינציה, בשיווי-משקל ובתיאום תפיסתי-מוטורי המשפיעים משמעותית על הנהיגה ועל ההסתברות להיות מעורבים בתאונות קטלניות."
לצפיה ב-' אגב, יש אינספור מחקרים שגם מראים עד כמה הוא מזיק לתפקודי'
אגב, יש אינספור מחקרים שגם מראים עד כמה הוא מזיק לתפקודי
04/01/2018 | 20:28
36
המוח, אבל צריך לזכור שכאשר רושמים למישהו מירשם לגראס רפואי מדובר הרבה פעמים על חולים סופניים או חולים שסובלים מכאבים כרוניים. ובמקרים האלה הנזק של הגראס עדיף מאשר בלי. אותו עיקרון חל על משככי כאבים גנריים ממשפחת האופתיים (מורפיום לצורותיו).
ולהם גם השפעות קשות מאוד, מלבד העובדה שהם ממכרים.

הנה ציטוט שמפרט את הנזקים של הקאנביס:
"
הספרות המדעית מוכיחה באופן חד משמעי כי הקנאביס הינו חומר מסוכן ומזיק. להלן סיכום חלקי של הנזקים המוכחים מדעית הנגרמים עקב שימוש בקנאביס. הנזקים מתחלקים לשלוש קבוצות: נזקים פיזיולוגיים, נזקים נפשיים נזקים קוגניטיביים ותפקודיים. עוצמת הנזקים קשורה כמובן לרמה, לתדירות, למשך השימוש ולגיל המשתמש.
הנזקים הפיזיולוגייים הנגרמים על ידי הקנאביס כוללים פגיעה במערכת הנשימה ופיתוח שיעול כרוני, האצה בקצב הלב ועלייה מתונה בלחץ הדם (המהווים סיכון להתקפי לב בקרב אוכלוסיות בסיכון), עלייה בסיכון להתפתחות סוגים שונים של מחלות ממאירות - בעיקר סרטן בחלל הפה, בלשון, בראש, בצוואר ובריאות. כמו כן ישנן הוכחות מדעיות על פגיעה במערכת הרבייה והפוריות בעקבות הפחתה ברמת ההורמון הזכרי טסטוסטרון ותאי זרע. בקרב בני נוער שהתחילו לצרוך מריחואנה לפני גיל 17 נמצאו פגיעות בהתפתחות המוח (מוח קטן יותר), ובגובה ומשקל נמוכים בהשוואה לכלל האוכלוסייה.
הנזקים הנפשיים הנגרמים על ידי צריכת קנאביס כוללים סיכון לפתח דיכאון, חרדה, סכיזופרניה, עליה בתוקפנות ובהסתברות למעורבות באלימות ובנטייה אובדנית וסיכון להתקף פסיכוטי, במיוחד במקרים של שימוש ראשון, ריכוז גבוה של THC או נטייה לתחלואה נפשית. שימוש כרוני עלול להוביל להתמכרות פיזיולוגית ונפשית, ונסיון גמילה מההתמכרות מלווה בתחושות קשות של חוסר מנוחה, עצבנות, חרדה, הפרעות בשינה, תוקפנות, חוסר תיאבון, רעד שרירים, שינויים בקצב הלב ובלחץ דם, הזעה ושלשולים.
הנזקים הקוגניטיביים והתפקודיים הנגרמים על ידי צריכה של קנאביס כוללים פגיעה בזיכרון לטווח קצר ובכושר הלמידה שנמשך שבועות אחרי השימוש, העשוי לגרום לנשירה סמוייה וגלוייה מהלימודים. התפתחות של סנדרום הנקרא בספרות המדעית "סינדרום חוסר מוטיבציה", המאופיין בירידה משמעותית בהתלהבות ובדחף האישי, במוטיבציה ובשאפתנות, באדישות לגבי העתיד, בתחושת כבדות, בטווח קשב קצר, בקלות הסחת הדעת, בירידה בכושר הריכוז ופגיעה כללית ביכולת השיפוטית ובזיכרון. סינדרום של חוסר מוטיבציה הוא מבין הפגיעות המדווחות ביותר בספרות בעקבות שימוש כרוני במריחואנה, והוא קשור אצל צעירים לירידה משמעותית בציונים ואצל מבוגרים לירידה בביצועים במקום העבודה. פגיעה בתפקוד הנוירו-פסיכולוגי המתבטאת ברמת משכל (IQ) הנמוכה בכ- 6-7 נקודות בהשוואה לאוכלוסייה הכללית. הפגיעה ב-IQ בולטת יותר בקרב המשתמשים הכרוניים. ילדים שנחשפו לקנאביס ברחם עלולים לסבול מחסך בכישורים הקשורים בפתרון בעיות, בזיכרון וביכולת ריכוז. זאת בנוסף לסיכון לתסמונת גמילה. השימוש בקנאביס גורם לזמן תגובה איטי ופגיעה בקואורדינציה, בשיווי-משקל ובתיאום תפיסתי-מוטורי המשפיעים משמעותית על הנהיגה ועל ההסתברות להיות מעורבים בתאונות קטלניות."
לצפיה ב-'התעלמת ממה שכתבתי'
התעלמת ממה שכתבתי
04/01/2018 | 21:51
28
"אני לא מכירה אף רופא שיטען שאפשר לעשן מריחואנה בהריון עד שיוכח אחרת"
לצפיה ב-'שאלה כללית לגבי מעקב הריון'
שאלה כללית לגבי מעקב הריון
03/01/2018 | 12:52
4
168
שלום בנות,
אני בשבוע 7 ורציתי לדעת האם אתן מכירות רופא מאיזור המרכז שמטפל באופן פרטי במשך כל ההריון וכמובן שיהיה מומלץ.
תודה!
לצפיה ב-'מנצלת שרשור - תורים למעקב הריון'
מנצלת שרשור - תורים למעקב הריון
03/01/2018 | 19:59
3
104
באיזה שבוע הלכתם לרופא פעם ראשונה??
וכל כמה זמן אתן הולכות כמעקב?

ושאלה קצת פעורה- מה עושים במקרה שלרופא אין אולטראסונד? איך הוא בודק אם אכן יש הריון בתוך הרחם, עם שק תקין וכו' ? :-ׂ)
לצפיה ב-'הי'
הי
03/01/2018 | 21:16
2
97
אני הלכתי פעם בחודש ולפעמים יותר אם היתה סיבה כמו כאבים או התייעצות על בדיקה.

אם אין לו אולטרסאונד הוא נותן לך הפנייה.
לצפיה ב-'והיתה לך כזאת זמינות לתורים?!'
והיתה לך כזאת זמינות לתורים?!
03/01/2018 | 21:29
1
77
זה פשוט הזוי, קשה לתאם תור בטווח קצר.. ונראה לי הזוי לקבוע עוד כמעט חודשיים תור לביקור 1!
לצפיה ב-'תלוי לאיזה רופא'
תלוי לאיזה רופא
03/01/2018 | 22:58
72
לרופא המאוד מבוקש קבעתי מראש תורים בקופה לכמה חודשים קדימה. כך הוא הנחה אותי לעשות.

במקביל רופא אחר וזמין מאוד קבעתי אליו תורים לפי הצורך אם היה צורך ועשיתי את זה באתר של הקופה מבלי להרים טלפון אפילו.  

אני במאוחדת.
לצפיה ב-'שם לבן- אמיתי אחרי איתמר'
שם לבן- אמיתי אחרי איתמר
03/01/2018 | 14:42
3
173
היי,

יש לי בן בבית בשם איתמר.

בעלי ואני מאוד אוהבים את אמיתי, אבל מרגיש לנו שאמיתי ואיתמר אלה שמות קצת דומים (כמעט אותן אותיות).

מה אתן אומרות? בעייתי?
לצפיה ב-'קצת דומה אבל מובהק לא אותו השם '
קצת דומה אבל מובהק לא אותו השם
03/01/2018 | 14:55
108
אז אם את ממש אוהבת, נראה לי סבבה
לצפיה ב-'דומה מידי. הייתי בוחרת שם לגמרי אחר, נניח שתי אבהרות'
דומה מידי. הייתי בוחרת שם לגמרי אחר, נניח שתי אבהרות
04/01/2018 | 09:21
24
לצפיה ב-'לדעתי לא דומה מדי'
לדעתי לא דומה מדי
07/01/2018 | 11:09
10
לצפיה ב-'הריון תאומים'
הריון תאומים
31/12/2017 | 15:07
3
282
בהריון תאומים שבוע 21 סובלת ממש מכאבי גב ומבקע טבורי. בקרוב אצא לשמירה יש פה מישהי להתייעץ איתה?
לצפיה ב-'אני שבוע 28. גם תאומים'
אני שבוע 28. גם תאומים
01/01/2018 | 07:45
2
177
גם לי יש כאבי גב ומפשעות. מה השאלה?
לצפיה ב-'כאבי גב'
כאבי גב
03/01/2018 | 08:58
1
108
האם זה גזרה שעכשיו שלושה חודשים נסבול מכאבים בגב?? או שיש דרך לטפל...
את יצאת או יוצאת לשמירה?
לצפיה ב-'כנראה גזרה...'
כנראה גזרה...
03/01/2018 | 14:42
84
אולי אפשר לטפל אבל אני מפחדת.. בהריון הזה נעשיתי חרדתית. אני רזה ובטן ענקית. כל המשקל בבטן מאוד קשה.
לא יצאתי לשמירה אבל כמעט לא מגיעה לעבודה. ימח מחלה/עובדת מהבית..
בקושי עבדתי בהריון הזה. 5 חודשים הקאתי בלי סוף...והייתי עייפה...אחר כך קיבלתי ברזל וזה אושש אותי אבל עכשיו הגב כואב ממש והנסיעות לעבודה נעשו בלתי נסבלות.
עם הגדול עבדתי עד הלידה( שבוע 36+5)
הפעם אין שום סיכוי
לצפיה ב-'היי שאלה לגבי סקירת מערכות'
היי שאלה לגבי סקירת מערכות
02/01/2018 | 17:18
6
259
חשבתי לעשות אצל ד"ר לוריאן סקירה מוקדמת, הוא מוכן לעשות את הבדיקה רק משבוע 16
אני יודעת שאפשר משבוע 14-16
מעבר לזה שאני אטפס על הקירות בציפיה לבדיקה שבועיים מאוחר יותר, 
האם יש פה המלצות או דיס המלצות? שווה את הציפיה הארוכה?
האם זה בסדר לחכות עד שבוע 16+? 
תודה מראש לעונות
לצפיה ב-'אני עשיתי אצלו'
אני עשיתי אצלו
02/01/2018 | 20:17
120
הי,
אני עשיתי אצלו סקירה מוקדמת אבל זה הריון ראשון אז אין לי כל כך נקודת השוואה.
הוא מאוד הומלץ ע"י הרופא שלי, ועשה את הסקירה בצורה מאוד מעמיקה..
לגבי שבוע 16 - ממה שהבנתי הוא בכוונה לא קובע קודם כי לפעמים יש ממצאים בשבועות מוקדמים יותר שנפתרים מעצמם עד שבוע 16 ולכן חבל להלחיץ סתם. מסכימה שקשה לחכות עוד שבועיים אבל נראה לי שווה את זה
לצפיה ב-'רופא מעולה מקצועי ואנושי, ממליצה עליו מאוד!!'
רופא מעולה מקצועי ואנושי, ממליצה עליו מאוד!!
02/01/2018 | 23:22
95
שווה לחכות את השבוע הזה..

לצפיה ב-'אני לא ממליצה עליו'
אני לא ממליצה עליו
03/01/2018 | 08:35
3
155
הגעתי אליו כי משום מה האינטרנט מלא המלצות לגביו.
הוא אכן נחמד מאוד, אבל מאוד לא יסודי לדעתי, וקשה לא לקבל תחושה של פס ייצור כשמגיעים אליו. לא שזה מפריע באופן עקרוני, אבל בנוסף לכך  קיבלתי אבחנה שגויה ומלחיצה (של varix בחבל הטבור - ממצא סופר נדיר, שההשלכות שלו הן מעקב צפוף ויילוד מוקדם), והייתי צריכה ללכת לשני רופאים אחרים כדי לשלול אותה (ועלות הסקירות אצלם השתוותה לזו של לוריאן - הוא יקרן בנוסף לכל). כשסיפרתי על כך בקבוצה בפייסבוק ובאחד הפורומים - היו בנות נוספות שסיפרו על אבחנות שגויות שלו. 
יכולה להמליץ בחום על ד״ר יזהר ארז, שמקבל בגבעתיים. מאוד יסודי, נחמד ומקצועי.
לצפיה ב-'תודה לכולן'
תודה לכולן
03/01/2018 | 10:17
25
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על יזהר ארז'
מצטרפת להמלצה על יזהר ארז
04/01/2018 | 01:01
1
24
לצפיה ב-'תודה אך הוא במכבי ואני כללית'
תודה אך הוא במכבי ואני כללית
04/01/2018 | 09:21
19
לצפיה ב-'סקירה מוקדמת - המלצות'
סקירה מוקדמת - המלצות
31/12/2017 | 15:06
2
190
היי בנות :)
הריון ראשון עם תאומים, צריכה לקבוע תור לסקירה מוקדמת.
יש למישהי המלצות על רופא/ה מומלץ שעובד עם כללית מושלם באיזור המרכז?
בעיקרון אני מפ"ת אבל לא אכפת לי באיזור ת"א, ר"ג, קרית אונו וכו'.

תודה
לצפיה ב-'לי המליצו על ד"ר מיקי לוריאן'
לי המליצו על ד"ר מיקי לוריאן
01/01/2018 | 18:11
73
מקבל ברמת אביב ובהרצליה
לצפיה ב-'אצל מי עשית בסוף? אני צריכה ממש עכשיו לקבוע (תאומים)'
אצל מי עשית בסוף? אני צריכה ממש עכשיו לקבוע (תאומים)
15/01/2018 | 17:14
לצפיה ב-'איחור 4 ימים והפרשות חומות ביום הרביעי'
איחור 4 ימים והפרשות חומות ביום הרביעי
01/01/2018 | 15:36
107
היי קצת רקע
יש לי מחזור סדיר ביותר כל 27 יום מגיעה הוסת.
החודש היא לא הגיעה
עשיתי בדיקת הריון בסטיק מבית מרקחת אתמול יצא שלילי
ומהיום בשעות הבוקר המאוחרות החלו הפרשות חומות אבל מועטות בניגוב.
כאבי גב נוראיים
כאבי חזה בעיקר באזור הפטמות בצורה נוראית בילתי ניתן לשים חולצה
ותכיפות בשתן\
מה הסיכויים כי אכן מדובר בהריון.
אנחנו לא מנסים להיכנס בכלל ולכן לא זוכרת פעם אחרונה שבה שכבנו ולעומת ימי הביוץ אך זה היה בקירוב לביוץ או בזמן הביוץ 
לצפיה ב-'איפה קונים מכנסיים עם גומי'
איפה קונים מכנסיים עם גומי
01/01/2018 | 12:49
2
132
חוץ מרמי לי...
לא חייב גומי רחב. יכול להיות גומי צר רגיל, העיקר שיתרחב והיה נוח
במרכז.
תודה
לצפיה ב-'אני אהבתי את המכנסי הריון ב h&m'
אני אהבתי את המכנסי הריון ב h&m
01/01/2018 | 12:55
59
לצפיה ב-'טייצים בתמנון'
טייצים בתמנון
01/01/2018 | 15:02
131
ג'ינסים מנקסט...
לצפיה ב-'טבעת נוברינג'
טבעת נוברינג
01/01/2018 | 13:57
103
אני אחרי לידה והמחזור שלי עדין לא עקבי. אז אם החדרתי את הטבעת שלא ביום הראשון של המחזור החודשי כנדרש ושלא בתקופת המזור בכלל האם אני עדיין מוגנת מפני הריון?
לצפיה ב-'דיאטה בהריון'
דיאטה בהריון
29/12/2017 | 11:22
14
303
בוקר טוב
התחלתי שבוע 8 ועליתי כקילו. אני בדיכאון ממש והבטן דיי בולטת... מכירות דיאטה הגיונית בהריון? 
באיזה שבוע הבטן שלכן יצאה? 
מתי התחלתן לעלות לראשונה? 
ומה אתן אוכלות? 
לצפיה ב-'גם אני עליתי את הקילו הראשון דיי מהר '
גם אני עליתי את הקילו הראשון דיי מהר
29/12/2017 | 14:30
4
226
ועכשיו אני מתחילה שבוע 27 ועליתי עד עכשיו 3 קילוגרם.
אני פשוט אוכלת בריא ומסודר ולא מתפרעת. היציאה של הבטן פחות קשורה לעלייה במשקל אלא לשרירי הבטן. כרגע אין מה לעשות, אבל אחרי הלידה בהחלט תוכלי לחזק אותם.

לצפיה ב-'מתי בערך עלית את הקילו הראשון?'
מתי בערך עלית את הקילו הראשון?
29/12/2017 | 19:56
3
161
והאם את עושה ספורט בהריון? לי מותר רק הליכה קלה ... הנחיות הרופא
לצפיה ב-'אני חושבת שהספורט עוזר לי לשמור '
אני חושבת שהספורט עוזר לי לשמור
30/12/2017 | 19:03
2
125
עליתי ממש בהתחלה קילו, אבל החזה גדל לי ממש ועד עכשיו הוא משיג את הבטן��
ממשיכה באירובי מדרגה ובפילאטיס. אבל מה שעוזר לא לעלות זה בעיקר לסתום את הפה ולהבין שהגוף לא צריך יותר אוכל או שטויות. לשתות הרבה מים ולאכול הרבה ירקות.
העליה היא בלתי נמנעת, נפח הדם עולה, רקמת השד, עובר מי שפיר וכדו..

לצפיה ב-'אסור לי לעשות ספורט'
אסור לי לעשות ספורט
30/12/2017 | 20:54
1
128
רק הליכה קלה מאוד
כל כך קיוויתי להמשיך בספורט .. בסטודיו שלמדתי עד תחילת ההריון יש כמה הריוניות, ואפילו אחת המדריכות הדריכה והדגימה עד חודש 9.. רציתי גם

אבל הרופא אסר עליי

מבאס.
אבל באמת שהצלחת לנחם אותי שזה לא כזה נורא העליה הזו ושאולי זה באמת כלי דם וכו
(והיום גם הורדתי 600 גרם מהקילו הזה)

העיקר שיעבור לנו בשלום ובידיים מלאות, זה הכי חשוב
תודה
לצפיה ב-'שיהיה בהצלחה'
שיהיה בהצלחה
30/12/2017 | 23:16
67
גם אני לפעמים עולה יותר ואחכ זה מתאזן או יורד..
נראה שיש לך מודעות אז אם לא תכנעי לחשקים תצליחי לשמור.
לצפיה ב-'כנסי'
כנסי
29/12/2017 | 15:34
3
243
אני שבוע 17עליתי עד כה 7קילו אוכלת רגיל לחלוטין התחלתי בתת משקל,הבטן יצא מיד .
לצפיה ב-'כייף לך'
כייף לך
29/12/2017 | 19:59
2
176
להתחיל בתת משקל זה חלום עבורי. אני ממוצעת , לא בעודף אך לא רזה וכל עליה מפחידה אותי.

גם אני אוכלת רגיל וזה ממש מבאס!
לצפיה ב-'יש לך הפרעת אכילה?'
יש לך הפרעת אכילה?
30/12/2017 | 17:07
1
155
כי אחרת אני לא מבינה את הרצון להיות אי פעם בתת משקל. אני גם חושבת שאם הרקע שלך (ההריון לא הכי פשוט ואת מקבלת תמיכה לתמיכתו והחזקתו) צריך להודות לאל (או במי שאת מאמינה) שיש הריון תקין ולא לחשוש מקילו אחד שעלית בחודש/חודשיים. זה לא אומר שמעתה תעלי כל חודש קילו ואפילו אם כן זה לא נורא וירד אחרי הלידה! אני לא שקלתי את עצמי אפילו פעם אחת ולא מתכוונת (היו לי הפרעות אכילה קלות בגיל צעיר ואני ממש לא רוצה לעורר שום שדים) ואני אישית מאוד אוהבת את הגוף ההריוני שלי (שבוע 11) וגאה בו כי עברתי טיפולים בשביל להשיג אותי ואני מודה כל בוקר על זה שאני בהריון ויש לי בטן קטנה כבר! (לובשת כבר חודש מכנסי הריון)

לצפיה ב-'חס וחלילה'
חס וחלילה
30/12/2017 | 20:50
116
אין לי הפרעות אכילה. הייתי בעבר שמנה והפחד לחזור להיות שמנה משתק אותי.
רוצה לעדכן שהורדתי היום 600 גרם מהקילו שהעלתי.. אז כנראה שזה לא עליה/ירידה אמיתית.

אסור לי לעשות ספורט , מה שחשבתי שאוכל לעשות עד חדר הלידה כמו כל הבנות שסיפרו לי שככה הן עברו הריון.

ונכון את צודקת אני מקבלת תמיכה ואפילו יחסי מין אסור לי לקיים כרגע.

אבל כן אני צריכה להרפות קצת, כי אם ההריון הזה לא יעבור תקין אני באמת אכנס לדיכאון... מקווה שאצליח.
כמה שזה נשמע פשוט, זה לא.

מאחלת לנו הריון תקין ובידיים מלאות.
לצפיה ב-'הכתובת שלך היא תזונאית'
הכתובת שלך היא תזונאית
31/12/2017 | 09:32
1
109
לא עושים דיאטה בהריון.
כן שומרים על תזונה מאוזנת ובריאה ועל כמויות שפויות, אבל לא עושים דיאטה במטרה לאבד משקל. אם את רוצה תפריט מאוזן ובריא להריון, פני לתזונאית.
ואת כנראה תעלי במשקל בהריון, וזה בסדר. יהיה לך מספיק זמן להוריד את המשקל העודף אחרי הלידה.

לצפיה ב-'צודקת'
צודקת
31/12/2017 | 22:09
69
הגיע הזמן לחזור לתזונאית
לצפיה ב-'לא כדאי להתחיל דיאטות בהריון'
לא כדאי להתחיל דיאטות בהריון
31/12/2017 | 14:21
1
111
ולא מומלץ להרעיב את עצמך בכדי להוריד במשקל.
העובר שלך צריך את כל אבות המזון.
מה שכן, את יכולה לשנות את התזונה ולהוריד סוכרים, קמח לבן, אורז לבן, פחמימות ריקות.
ולהתחיל פעילות גופנית. ככה תצליחי למתן את העליה במשקל.

לצפיה ב-'לצערי אסור לי לעשטת ספורט'
לצערי אסור לי לעשטת ספורט
31/12/2017 | 22:10
91
ומיד עם הגילוי הרופא אמר לי להפסיק. הפיתרון הוא באמת תזונאית
לצפיה ב-'לא עושים דיאטות בהריון'
לא עושים דיאטות בהריון
02/01/2018 | 10:51
66
אם את מתכוונת להמלצות על תזונה בריאה, אז תפני לתזונאית, אבל אני בכלל לא מבינה מה הלחץ. זה שעלית קילו לא אומר שתמשיכי לעלות באותו הקצב כל הזמן. אני כבר לא זוכרת כמה עליתי סה״כ בהריון, נראה לי בסביבות 7 קילו, והרוב הצטבר במהלך שני הטרימסטרים הראשונים, אחכ לא הייתה עלייה מעבר לעלייה בגלל משקל העובר, וממילא הכל ירד לי חודש אחרי הלידה - ״חופשת״ לידה היא אחת החופשות העמוסות ביותר. 
באיזשהו שלב בסוף טרימסטר שני-תחילת שלישי מתחילות כאלה צרבות וכזאת תחושת התנפחות אחרי ארוחות, שמאוד קשה להמשיך לעלות במשקל.
לצפיה ב-'אומגה3'
אומגה3
31/12/2017 | 12:32
3
112
הרופאה אמרה לי לקחת אומגה 3, יש עם ןיטמין e זה סבבה?
זכור לי שקראתי שבמוצרי טיפןח עם ויטמין e אסור להשתמש, זה נכון?
לצפיה ב-'ויטמין A אסור'
ויטמין A אסור
31/12/2017 | 13:28
1
44
לצפיה ב-'לא מדויק.. ויטמין a מותר! '
לא מדויק.. ויטמין a מותר!
31/12/2017 | 14:11
90
ההמלצה היא להמנע מאכילת כבד/ הפחתה באכילת כבד כי הוא מכיל ריכוז גבוה של ויטמין a.
לצפיה ב-'לא שמעתי על איסור לצרוך ויטמין e'
לא שמעתי על איסור לצרוך ויטמין e
31/12/2017 | 14:17
67
אבל אם את מתלבטת, תתקשרי למרכז הטרטולוגי
לצפיה ב-'חומצה פולית'
חומצה פולית
31/12/2017 | 13:59
1
170
עד עכשיו לקחתי 400 מיקרוגראם,
ועכשיו שמתי לב שהרופא נתן לי מרשם ל 5 מג, שזה מינון פי 5 יותר
ובנוסף גם פרנטל שגם בו יש ח. פולית
זה לא יותר מדי?
אין לי חסר ולא אנמיה
אני יודעת שרמות גבוהות מדי זה גם לא תקין
תודה לעונות
לצפיה ב-'תתייעצי איתו שוב'
תתייעצי איתו שוב
31/12/2017 | 14:16
100
לא יודעת למה הוא נתן לך מינון גבוה יותר, אבל שילוב עם פרנטל, באמת ייצור רמה גבוהה של חומצה פולית. לא הייתי לוקחת על דעת עצמי גם וגם..

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה