לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5371753,717 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
24/11/2017 | 14:04
4
174
היי, הרופא שלי אמר לי לקחת איקקלומין כדור ביום ,בימים 5-9 למחזור. התכנון היה לבוא למעקב זקיקים בין היום ה10-12 אך זה לא יוצא מכמה סיבות.לכן אמר לי לבוא ביום שיוצא היום ה14 למחזור ולקמפר רק יומיים לפני ולא לפני זה. זה לא מאוחר לבוא בשלב הזה למעקב? מפחדת לקיים יחסים ורק אז לבוא למעקב בגלל הקטע של ריבוי עוברים ,ממה שכתוב באינטרנט.מה דעתכן? תודה!
לצפיה ב-'מישהי?'
מישהי?
24/11/2017 | 22:17
23
לצפיה ב-'קצת חסר אחריות'
קצת חסר אחריות
25/11/2017 | 07:05
2
118
נשמע שהוא מסתמך על זה שהביוץ לא יהיה לפני היום ה 14... איקקלומין גם יכול לעקב את הביוץ לפעמים. אבל אם זו פעם ראשונה שאת לוקחת אז זה קצת ריסקי כי אי אפשר לדעת איך תגיבי.
לא נתת רקע לסיבה שקיבלת איקקלומין ולכן קשה לדעת...
בכל אופן 2 המלצות בטיפולי פוריות גם אם זה ״רק״ איקקלומין כדאי לבחור רופא פוריות ולא סתם גיניקולוג ודבר נוסף יש לך פורום פוריות שיוכלו לעזור לך יותר מאשר פה...
המון בהצלחה!!!
לצפיה ב-'הוא דווקא לא סתם גניקולוג'
הוא דווקא לא סתם גניקולוג
25/11/2017 | 09:53
98
יש לו כמה התמחויות.
אני יותר חושבת על הקטע של לקיים יחסים לפני המעקב  ראשון- זה מה שבעיקר מטריד אותי.

לצפיה ב-'החלטתי'
החלטתי
25/11/2017 | 12:32
74
לתת עוד צ׳אנס טבעי.. ולא למהר לכדורים החודש
לצפיה ב-'קלקסן למסירה'
קלקסן למסירה
24/11/2017 | 13:49
66
שלום, 
למסירה קלקסן 40 מ"ג, איסוף מראש העין,
תודה, ליאור
לצפיה ב-'לא יודע אם זה הפורום הנכון....שאלה לגבי אחר לידה'
לא יודע אם זה הפורום הנכון....שאלה לגבי אחר לידה
21/11/2017 | 12:33
22
417
היי
אנחנו מצפים לילד ראשון בעוד כחודשיים וחצי
אנחנו גרים בבנין 3 קומות בלי מעלית ואישתי קצת חוששת מהנושא.
חוששת שיהיה לה קשה לעלות ביחד עם התינוק כשאני לא בסביבה לעזור.

אשמח לקבל טיפים או המלצות איך הכי נכון ויעיל להתגבר על נושא הקומות ללא מעלית

לדגומא איך לעלות את העגלה או לשמור ברכב? האם לעלות את התינוק עם סלקל או מנשא וכו'....

תודה רבה

לצפיה ב-'הכל יהיה בסדר'
הכל יהיה בסדר
21/11/2017 | 13:14
5
213
אני גרה בקומה שניה בלי מעלית ויש לי לא מעט חברות שגרות קומה שלישית או רביעית בלי מעלית וכולן מסתדרות מעולה.

בעיני הכי טוב זה להשאיר את העגלה קבוע באוטו (אם רוצים משהו לבית אז לשאול מחברים או לקנות משהו יד שניה שיהיה רק בבית) ואת התינוק להעלות על הידיים, הכי פשוט.
(גם) בגלל עניין הקומות בכלל ויתרנו על הסלקל והיה לנו כיסא, באופן כללי הסלקל הוא ממש לא קל והעלות בו תינוק 3 קומות זו לא משימה פשוטנ, בטח שאחרי לידה אז לא כדאי לבנות על זה.
אם יש צורך (כמו לחלק מהחברות שאין להן אוטו) אז במדרגות מעבירים את התינוק למנשא ולוקחים את העלגה בידיים. ובכל מקרה מנשא זה אחלה וכדאי להשקיע בזה, עוד יותר נח במקרה כמו שלכם עם גישה לא נוחה הביתה עם עגלה.

מאחלת, המשך עגול ושתצאו בידיים מלאות.
לצפיה ב-'אני בקומה 2'
אני בקומה 2
21/11/2017 | 13:32
170
שונאת לסחוב וגם מתקשה בכך. העגלה תמיד קשורה למטה. עולה רק עם התינוק והתיק, בלי סלקל או תוספת אחרת.
שתהיה לידה קלה!
לצפיה ב-'תודה על התשובה...יש עוד המלצות שיכולות להקל ?'
תודה על התשובה...יש עוד המלצות שיכולות להקל ?
21/11/2017 | 14:45
3
118
העגלה אכן תישאר באוטו ובאמת חשבנו על מנשא 
השאלה מה קורה כשהילד ישן, האם מעירים אותו וכו'?
כל הההורים הטריים שהתייעצנו איתם אומרים שאסור להעיר את הילד וכו'...

אגב מלבד המנשא והלשאיר את העגלה ברכב, יש עוד טיפים או המלצות לחיים קלים יותר בבניין ללא מעלית ? 
לצפיה ב-'כשהם קטנים הם לא מתעוררים בהעברה, מחבקים עד המיטה בבית'
כשהם קטנים הם לא מתעוררים בהעברה, מחבקים עד המיטה בבית
22/11/2017 | 08:17
2
28
לצפיה ב-'באמת?'
באמת?
24/11/2017 | 11:38
1
61
שני ילדים... תמיד התעוררו בשניה שניסינו להעביר...

לצפיה ב-'אצלי לא התעורר'
אצלי לא התעורר
26/11/2017 | 11:52
30
ובכל מקרה אם לא משתמשים בסלקל אז מעבירים בין האוטו לעגלה וגם אם כן מוציאים את הסלקל הביתה אז משאירים בו את הילד לישון שעתיים?

בכל מקרה לרוב מעבירים, אז זה לא האישיו.
לצפיה ב-'זה באמת באמת לא נורא '
זה באמת באמת לא נורא
21/11/2017 | 16:05
1
132
אני גרה בקומה 3 ללא מעלית ובלי חנייה קרובה (כלומר גם להשאיר עגלה באוטו זה לא ממש פתרון אידיאלי). אנחנו כ"כ אוהבים את הדירה והמיקום שלא היינו מחליפים אותם גם בעד מעלית. להמחשה - כשהייתי בחל"ד התפנתה בבניין שלנו דירה בקומה ראשונה וויתרנו עליה כי היא הייתה פחות נוחה משלנו. עד כדי כך קומה 3 זה לא נורא.

חובה חובה חובה - מנשא. בחודשים הראשונים נוח יותר (ובריא יותר לתינוק) עם מנשא בד, בסביבות גיל חודשיים-שלושה עברנו למנשא ילקוט. זה ה-דבר שהציל אותי ולטיולים קצרים בכלל לא טרחתי לקחת עגלה. אני ממליצה בחום להזמין הביתה יועצת מנשאים לאחר הלידה כדי שתתאים לכם מנשאים נוחים וחשוב מזה - תתרגל איתכם לבישה של מנשא בד. אני הסתבכתי עם זה בהתחלה ואני מודה שזה הפך את היציאות הראשונות מהבית לסיוט. פשוט תירגלתי מול יוטיוב, אבל אני חושבת שאם הייתה מישהי שהייתה מראה לי ומתקנת אותי ומתאימה לי מנשא (את זה שהיה לי קיבלתי בירושה מחברה) זה היה טוב הרבה יותר. יועצת כזו יכולה להיות מתנה ללידה מחברים טובים שרוצים להשקיע בכם.
לגבי עגלה - אם יש לכם חנייה ואפשר להשאיר את העגלה ברכב - מה טוב. חשוב מאוד לוודא שהעגלה נכנסת בקלות לבגאז' כדי שאשתך לא תסתבך עם זה והייתי בודקת עגלות שיש להן טיולון שנשכב ל-180 מעלות או אמבטיה שמתקפלת ביחד עם העגלה, כי אחרת זה לפרק ולהרכיב את האמבטיה בכל פעם וזו סתם טרחה כשהתינוק עליה במנשא.
כאמור, לי אין חנייה ובהתחלה לא ששתי להשאיר את העגלה במחסן אצלנו כי הוא פתוח, אז הייתי לוקחת אותה הביתה. קניתי יויו, ששוקלת פחות מ-6 קילו, מתקפלת עם ה"אמבטיה" ואפשר לתלות אותה על הכתף. היא נראתה בחנות כמו צעצוע, אבל זו הרכישה הכי טובה שעשיתי.
בכל מקרה - אל תשאירו עגלה לא נעולה בחדר המדרגות. מכירה כמה אנשים שגנבו להם עגלה. תקנו מנעול אופניים טוב לכל מקרה.
טיפ חשוב - תתרגלו (בעיקר אשתך) פתיחה וסגירה של העגלה גם בחנות וגם בבית. היא לא רוצה להתחיל להסתבך עם זה ברגע האמת, עם תינוק בוכה בגשם או בחום.

לגבי סלקל - היתרון בסלקל הוא שאפשר להוציא אותו מהאוטו כשהילד ישן ולעלות הביתה, אבל - וזה אבל גדול מאוד - הוא כבד ומסורבל ולעלות איתו 3 קומות ברגל זה לא כיף, מה גם שיוכל להיות שהילד יתעורר מכל הטלטלות בכל מקרה.
נכון, קצת מבאס אם הוא מתעורר במעבר בין האוטו לבית, אבל לא אסון.
בעיני - מיותר לחלוטין. ממילא בגיל שנה עוברים לכסא בטיחות ותצטרכו להוציא אותו מהכסא כשהוא יירדם בנסיעה, ובכלל - "לא להעיר תינוק ישן" זה לא תמיד בר ביצוע (בטח לא בילד השני והשלישי, כשצריך לקחת את הגדולים לגן והקטן עדיין ישן).

אגב, לא יודעת איפה אתם גרים, אבל בחופשת הלידה בקושי יצאתי עם האוטו גם ככה. כל היציאות היו לטיולים וסידורים ברגל, אז מנשא היה הכי נוח.
לצפיה ב-'תודה רבה עלה התשובות '
תודה רבה עלה התשובות
21/11/2017 | 16:27
24
לצפיה ב-'מוסיפה'
מוסיפה
22/11/2017 | 00:41
8
148
אני גיליתי שהתיק שלי נורא כבד. קניתי תיק פצפון, הכנסתי אליו רק ארנק וטלפון וטישו.
תיק 'החתלה' מה שנקרא - בהחלט מספיקה שקית בד קטנה ובתוכה- (מהנסיון שלי - ככל שהתיק גדול יותר, כך כמות החפצים גדולה יותר ) -
3 חיתולים
חבילת מגבונים
שקית ניילון (לזרוק את התוצרת)
טטרה (לפליטות/ כמשטח החתלה )
מכנס וחולצה להחלפה, כובע, שמיכה
בקבוק עם מים רתוחים + מחלק מנות
בקבוק מים וחטיף לאמא

עוד דבר - כדאי לבחור עגלה שניתן לקפל ביד ורגל, כי יד אחת מחזיקה תינוק שאין כ"כ איפה לשים.
לי האמבטיה מסורבלת ולא נוחה (קיבלתי מחברה עגלה עם אמבטיה), עם הגדולים היה לי טיולון מטריה שהיה נהדר, הוא פשוט התפרק אחרי כמה שנים של שימוש רצוף.
לצפיה ב-' צודקת לגמרי לגבי התיק, ועוד משהו:'
צודקת לגמרי לגבי התיק, ועוד משהו:
22/11/2017 | 09:26
100
חשוב לבחור תיק החתלה שאפשר ללכת איתו כתיק גב (ולא כזה עם רצועה אחת שהוא תיק צד).
בטיולים קצרים, בעיקר בקיץ כשלא היה צורך לקחת מיליון שכבות ושמיכות, ויתרתי עליו ויצאתי עם סל רשת של מיננה.
לצפיה ב-'באמת יש צורך בתיק החתלה ייעודי?'
באמת יש צורך בתיק החתלה ייעודי?
22/11/2017 | 11:08
6
126
כלומר, כזה שמוגדר ונמכר כ"תיק החתלה"? אני חשבתי להשתמש באחד התרמילים הנוחים מאוד שיש לי, כי בתיקי ההחתלה שראיתי לא מצאתי ערך מוסף מובהק כלשהו... 
לצפיה ב-'לדעתי לא חובה'
לדעתי לא חובה
22/11/2017 | 11:42
100
מה ש"מיוחד" בתיק ייעודי זה האיבזור.
תראי מה את צריכה משם ותרכשי בנפרד..
אני קניתי באיביי מזרון מתקפל כזה להחתלה (כי כשהם קטנים ואת בחוץ אולי לא נוח להם לשכב ישר על איזה ספסל או משהו...) , וגם זה לא מאסט.
לא יודעת מה עוד יש שם ששווה את המחיר הכ"כ גבוה...
לצפיה ב-'בעיני התועלת העיקרית של תיקי החתלה היא לכיס של היצרנים'
בעיני התועלת העיקרית של תיקי החתלה היא לכיס של היצרנים
22/11/2017 | 17:04
1
101
לי מעולם לא היה תיק כזה (4 ילדים).
יותר מדי תאים
יותר מדי כבד
מאד לא נוח (לי ) על הצד
מאדדד יקר

אני יוצאת או עם ילקוט על הגב (עם תא מרכזי, תא קטן, ותא לבקבוק מים), או עם שקית בד.

לצפיה ב-'זה מה שחשבתי...'
זה מה שחשבתי...
22/11/2017 | 17:12
83
אם יש אביזרים מיוחדים שאזדקק להם, אז באמת תמיד אפשר לקנות אותם בנפרד. מבחינת החלוקה הפנימית ונוחות הנשיאה, יש לי ילקוטים שנראה לי יעשו את העבודה טוב יותר.
לצפיה ב-'לא ממש'
לא ממש
23/11/2017 | 06:27
85
אני קבלתי במתנה מהחבר'ה בעבודה אבל יש לו רק תא מרכזי אחד, בלי חלוקה פנימית / תא קטן. זה מציק לי כי יש דברים קטנים שהולכים לאיבוד בתא הגדול. באיזשהו שלב הפכתי אותו לתיק לתינוקת כשיוצאים לסופ"ש אצל הסבים או ליום ארוך במיוחד בחוץ. העברתי את כל הדברים שהיא ואני צריכות לתיק הגב שלי, שאינו גדול במיוחד, אבל יש לו 3 תאים קטנים בנוסף למרכזי.
בימים הראשונים פנטזתי על תיק עגלה מעוצב שהוא גם תיק גב, עם חלוקת תאים טובה, אבל בתכל'ס אני מסתדרת יפה עם התיק שלי (והוא גם יפה בהרבה מתיקי עגלה שראיתי). אולי בילד הבא :)
היתרון הגדול של תיק עגלה שהוא נתלה על העגלה. הילדה שלי עדיין באמבטיה, אבל הבנתי שבטיולון זה ממש מסוכן לתלות תיק על העגלה, במיוחד אם הוא כבד יותר מהתינוק, מחשש להתהפכות.
לצפיה ב-'לי זה היה ממש נוח'
לי זה היה ממש נוח
23/11/2017 | 09:38
1
85
התיק הזה הופך להיות סוג של "מרכז פיקוד" בחל"ד, בעיקר כשיוצאים לימים שלמים מחוץ לבית, אז חשוב שהוא יהיה נוח ולא אילתור.
אני אישית לא חובבת תיקי גב, אז לא היה לי אחד נוח בבית מלכתחילה . היה לי חשוב שתהיה חלוקה פנימית טובה (כיסים לבקבוקים, נרתיק חיצוני למוצץ, הרבה תאים. יש גם כאלה עם כיס תרמי לבקבוקים שזה בכלל פינוק). כיוון שהקטנה שלי סבלה מריפלוקס הסתובבתי עם הרבה בגדים להחלפה וטטרות ושמחתי שיש לי תיק שיכיל הכל בנוחות.

כמובן, אם יש לך תרמיל נוח, את יכולה פשוט לקחת אותו לתופרת שתוסיף לו רצועות לתלייה על העגלה ו-וואללה, תיק החתלה.

לצפיה ב-' תודה לכל העונות'
תודה לכל העונות
23/11/2017 | 12:13
55
אתחיל עם תיק הגב שלי ונראה אם ארגיש צורך לשדרג לתיק ייעודי.
לצפיה ב-'דווקא אני מאוד אהבתי את שלב האמבטיה בעגלה'
דווקא אני מאוד אהבתי את שלב האמבטיה בעגלה
22/11/2017 | 08:22
3
129
ולא הייתי מוותרת עליו.
הייתי שמה את התינוק רגע במושב, פותחת את העגלה ומוציאה את התינוק. גם קשה לי לחשוב על ההתחלה שהם כאלה קטנטנים ובכיוון ההפוך ממך ואי אפשר לראות אותם (והם אותך).
לצפיה ב-'יש טיולונים שפונים להורה'
יש טיולונים שפונים להורה
22/11/2017 | 09:22
2
80
בוגבו, ג'ואי, ארמדילו פליפ - אני רק לא בטוחה לגבי זווית השכיבה בהם. גם ה"אמבטיה" של היויו פונה להורה ומתקפלת עם העגלה.
לצפיה ב-'אב לאי אפשר להשכיב בה על הבטן'
אב לאי אפשר להשכיב בה על הבטן
26/11/2017 | 11:52
1
5
לצפיה ב-'נכון, אבל לי זה לא היה חסר בכלל'
נכון, אבל לי זה לא היה חסר בכלל
28/11/2017 | 09:58
8
השלמנו זמן בטן בבית.
לצפיה ב-'גרה בקומה רביעית בלי מעלית'
גרה בקומה רביעית בלי מעלית
22/11/2017 | 09:54
128
העגלה נשארת במכונית והתינוקת עולה ויורדת במדרגות בתוך מנשא ארגו שמתאים מגיל לידה ועד 20 ק״ג (כרגע שוקלת 8 ק״ג).
על הגב תיק החתלה, גדול יחסית - כי לפעמים צריך את כל הגודל, אבל רוב הזמן לא מכיל הרבה ולא מכביד ויש מקום להכניס לתוכו קניות קטנות. 
שתי ידיים פנויות לשקית אשפה או דברים אחרים שלפעמים צריך להוציא מהבית או להכניס אליו...
וגם יצא לי להעלות את העגלה, שמתקפלת ביד אחת, כמה פעמים הביתה (כי הייתי צריכה את המקום במכונית). 
הכל ממש סביר, גם עוזר להשיל את הקילוגרמים ולחזק את השרירים. ובקרוב הילדה תעלה בכוחות עצמה במדרגות (אינשאללה)
לצפיה ב-'אקו לב'
אקו לב
24/11/2017 | 08:51
2
109
נקודה בלב בסקירה מורחבת מי עברה אקו לב? לחוצהה
לצפיה ב-'בהריון הקודם עברתי פעמיים אקו לב עוברי'
בהריון הקודם עברתי פעמיים אקו לב עוברי
27/11/2017 | 12:22
30
לא כי ראו בעיה אלא כי מה שנצפה היה קטן והרופא שלי
רצה להיות בטוח והסקירה המכוונת סגרה את הפינה הזאת

אין מה להילחץ מהסקירה, זו סקירה רגילה לכל דבר אבל לגבי 
הנקודה באמת שאין לי מושג, בואי נקווה שלא יהיה משהו מדאיג.

מה הרופא שלך סובר לגביה? 
לצפיה ב-'אני עברתי עם אחת הבנות'
אני עברתי עם אחת הבנות
27/11/2017 | 15:11
21
גם אצלה התגלתה נקודה בלב באחת הסקירות, אך נאמר לי שברגע שזה ממצא יחיד זה פחות מדאיג ולרוב מסתדר ובאמת לאחר מכן זה נעלם לבד ועברתי גם אקו לב עוברי שיצא תקין.
שיהיה בהצלחה
לצפיה ב-'אולי דימום השרשה'
אולי דימום השרשה
23/11/2017 | 21:22
1
132
ב16.11.17 הוחזר לי עובר אחד בן שלושה ימים. ב31.10.17 קיבלתי מחזור אחרון, ובדיקת הדם להיריון היא ביום ד ה- 29.11.17. היום הייתה לי הפרשה חומה קלה לא נוזלת. הגוף שלי קצת חם. האם אני לקראת היריון או, חס וחלילה, לקראת מחזור?
לצפיה ב-'יכול להיות '
יכול להיות
24/11/2017 | 07:49
55
אבל קשה לדעת בשלב הזה
לצפיה ב-'מי שפיר דרך כללית'
מי שפיר דרך כללית
23/11/2017 | 14:58
1
93
מצטערת על השאלה המאוסה (חפרתי בפורום ולא מצאתי תשובה..)
אני בשבוע 11 אבל מעוניינת לעשות מי שפיר. יש לי כללית מושלם (אין לי פלטינום)
מישהי יודעת אם אני אקבל החזר כלשהו? ואצל מי אני יכולה לקבוע שהוא לא פרטי? 
(יש לי שני עוברים משמע שתי בדיקות ושני ציפים משמע- יקר ביותר... מעדיפה לקבל על זה החזר כלשהו...)
לצפיה ב-'הדסה'
הדסה
23/11/2017 | 21:09
62
לא יודעת אם להריון תאומים יש תנאים אחרים.
אני עשיתי בהדסה, זה עולה נדמה לי איזה 500 ש''ח מהכללית מושלם (לי יש עובר אחד, בפלטינום עלה לי איזה 300).
צ'יפ גנטי חינם. אני קבעתי מאוחר, אז היו תורים רק להר הצופים, היה ממש סבבה.
אומרים שעין כרם מוצלח אפילו יותר- ימי ראשון יש את ד''ר נילי ינאי שממליצים עליה פה.
אני מהמרכז, אבל גם ככה הבנזוג היה צריך להיות איתי, אז היה שווה לי את הנסיעה
בכל מקרה תקבעי עכשיו- גם אם אחכ תבטלי, כי התורים נתפסים מהר.
בהצלחה :)
לצפיה ב-'בדיקת הריון חיובית לפני מחזור'
בדיקת הריון חיובית לפני מחזור
23/11/2017 | 19:36
1
178
היי בנות,
ביצעתי בדיקות הריון אתמול והיום ושתיהן יצאו חיוביות עם פס ממש חלש שהופיע.
מחר אני אמורה לקבל מחזור...
נראה לכן שהתוצאות אמיתיות?זה יכול להיות חיובי לפני האיחור במחזור?
עדיין מוקדם לבצע בדיקת דם?
תודה.
לצפיה ב-'ברור!'
ברור!
23/11/2017 | 20:38
97
פס הוא פס, כמו שאומרים. אם הוא חלש אז המשמעות היא שמדובר בהריון צעיר וכמו שאת אומרת, את עוד לפני האיחור במחזור אז בהחלט הגיוני שהפס יהיה חלש.
זה חיובי לכל דבר, מזל טוב!
לצפיה ב-'גילית שאני בהריון אבל,..'
גילית שאני בהריון אבל,..
23/11/2017 | 13:50
1
325
אני נשואה טרייה..
לאחר החתונה שמרנו נידה ןהלכתי למקווה פעם אחת
בפעם השניה שקיבלתי את המחזור ב7 ימים נקיים הייתה לנו טעות קטנה ולא הצלחנו לשמור לכן לא הלכתי בפעם הזאת
ועכשיו מתברר לי שנקלטתי להריון! ויש לי מצפון נוראי.. מה ניתן לעשות? תודה למתייחסות!
לצפיה ב-'מה הבעיה בדיוק?'
מה הבעיה בדיוק?
23/11/2017 | 15:01
212
פרו ורבו זו מצוה, לא? אז בשעה טובה שימשיך הריון תקין!
לצפיה ב-'תפר צווארי שבוע 13 סקראלז-מי עברה?'
תפר צווארי שבוע 13 סקראלז-מי עברה?
23/11/2017 | 14:46
1
89
הי,

אשמח לשמוע מבנות שעברו תפר צווארי סקראלז ,האם קיבלתן נרות אוטרוגוסטן לאחר הפעולה?
עברתי לפני יומיים בשבוע 13 בגלל קיצור צוואר ונאמר לי שטבליות פרוגרסטרון רק משבוע 16.
אני גם מעוניינת לשמוע אם יש בנות שהתפר החזיק להן עד סוף ההריון והאם הדבר מצרך גם שמירה? שכיבה מלאה?
לצפיה ב-'גם לי היה צוואר רחם מקוצר משבוע 15'
גם לי היה צוואר רחם מקוצר משבוע 15
28/11/2017 | 21:05
9
כמה ממ אצלך?
ואני לקחתי נרות פרוגסטרון משבוע 15..לפי המלצות של 2 הרופאים.
לצפיה ב-'פעילות גופנית לאחר בדיקת מי שפיר'
פעילות גופנית לאחר בדיקת מי שפיר
21/11/2017 | 13:11
6
173
שלום!
בסוף השבוע הקרוב צפויה לעבור דיקור מי שפיר (החלטה אישית שלי שלא נוגעת לתוצאות הבדיקות - שיצאו אחלה, או לגיל. מציינת את זה רק כדי להבהיר את מפלס רגשות האשם/חרדה) :)

בכל מקרה - העבודה שלי היא עבודה פיזית, ורציתי לדעת ממי שעברו פה כבר את הבדיקה מתי הן חזרו לפעילות פיזית משמעותית - לא רק ללכת קצת אלא ממש לטפס, לרדת, להימתח, לעלות על סולמות (נדרש בעבודה שלי) וכד׳.
כמובן אתייעץ גם עם הרופא אבל מאחר ואני מארגנת לי את הלו״ז לשבוע הבא, אשמח לשמוע מחוויות של אחרות.
תודה!
לצפיה ב-'לי לקח בערך שבועיים'
לי לקח בערך שבועיים
21/11/2017 | 13:15
3
145
אבל אני עם תאומים והדיקור היה כפול בשני שקים אז אולי זה קשור.
היו לי התכווצויות וכאבים בערך שבוע וחצי שבועיים. 

לצפיה ב-'וואי וואי'
וואי וואי
21/11/2017 | 13:26
2
138
ואני קיוויתי ביום ראשון-שני לחזור לפעולה..
טוב, אני אשאל את הרופא גם האם כאבים הם אינדיקציה שצריך לתת מנוחה, או שאפשר להדחיק אותם לכמה שעות :)
לא שאני הולכת להקריב חלילה הריון בשביל לקוח.

תודה!
לצפיה ב-'אין לך מה להיבהל.. אצלי זה קיצוני'
אין לך מה להיבהל.. אצלי זה קיצוני
21/11/2017 | 15:24
117
כמו שאמרתי וכנראה קשור לזה שזה היה דיקור כפול. יש לי חברות שאחרי יומיים היו בסדר.כל אחת מגיבה אחרת
לצפיה ב-'ממש לא להדחיק כאבים אחרי בדיקת מי שפיר'
ממש לא להדחיק כאבים אחרי בדיקת מי שפיר
23/11/2017 | 14:11
73
זו בדיקה עם סיכון (מחושב) בצידה. פשוט להקשיב להנחיות שתקבלי מהרופא/ה.

להערה שלך לגבי רגשי אשם וחרדה - זה בטח לא יעזור שאני אגיד לך :) אבל באמת שאין מקום לאשם. את רוצה לוודא שהילד שלך בריא. את רוצה שתהיה לך אפשרות לשקול היטב את המשך הדרך אם יסתבר שאינו בריא. את רוצה לקבל החלטה על בסיס מידע מדוייק. אם כבר את יכולה להרגיש כמו הורה אחראי. ובעניין החרדה, חרדה זה דבר מאוד אישי. אני חשבתי שאובדן של הריון בשבוע כזה (סביבות 21-24 נניח), יהיה עבורי פחות קשה וישפיע פחות על שאר הילדים שלי, מאשר לגדל ילד פגוע לאורך עשרות שנים וכל שארית חיינו וחייו של הילד הזה. אני עדיין חושבת כך. אני בטוחה שהרבה נשים אחרות חושבות ומרגישות אחרת. כל אחת צריכה לעשות מה שהיא תוכל לחיות איתו אחר כך אם משהו חלילה ישתבש. שיהיה לך בהצלחה, בידיים מלאות.  
לצפיה ב-'לפי ההנחיות '
לפי ההנחיות
21/11/2017 | 20:53
111
אפשר לחזור לפעילות מלאה כולל ספורט אחרי 3 יממות.
למרות שהרגשתי מצויין, החלטתי ללכת על הצד הבטוח ולשמור על פעילות מתונה עוד כמה ימים אחרי.
לצפיה ב-'תודה לכן'
תודה לכן
26/11/2017 | 00:17
11
על הפירוט והכל.
וכן. מניחה שזו סוג של אחריות. 
בכל מקרה אעדכן שהרופא המליץ על שבוע חופש במקרה של עבודה פיזית. 
אז אני באיזי. 
לצפיה ב-'שקיפות עורפית וסקירות במכבי - אובדת עצות'
שקיפות עורפית וסקירות במכבי - אובדת עצות
21/11/2017 | 13:14
6
206
אני במכבי, יש לי מגן זהב ("מכבי שלי" ייכנס לתוקף בינואר אחרי תקופת המתנה). אני שבוע שביעי. תיאמתי בינתיים דרך הקופה שקיפות עורפית, סקירה ראשונה וסקירה שניה ויש גם סקר שליש ראשון שלא צריך לתאם מראש. 
אבל - קראתי שעדיף ללכת לפרטי, שם בוודאות הבדיקות יהיו יותר מעמיקות ורגועות. אז אני מנסה להבין - אם אני הולכת לפרטי- עבור איזו בדיקה אני יכולה לקבל החזר מהקופה?? בקופה פשוט לא יודעים לענות לי על זה!
ובהזדמנות זו - אם יש המלצות על רופאים שנמצאים בהסדר עם מכבי ומבצעים את הבדיקות, זה גם יעזור :) 
תודה רבה לכולן
לצפיה ב-'אני עשיתי את שתי הסקירות דרך מכבי '
אני עשיתי את שתי הסקירות דרך מכבי
21/11/2017 | 18:13
1
127
מדובר ברופאים מצוינים ונחשבים שמקבלים בקליניקות שלהם. לפחות אצלי, זה היה ארוך ורגוע ולא הייתה שום תחושה שמשהו קורה אחרת כי באתי מהקופה. ספציפית במקרה שלי הייתי אצל ד״ר ארז יזהר. יודעת גם על חברות אחרות במכבי שעשו הכל דרך הקופה.
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על ד"ר ארז!'
מצטרפת להמלצה על ד"ר ארז!
22/11/2017 | 14:25
70
ממש לא חייבים פרטי אם מכירים רופאים מעולים
שלא עושים קיצורי דרך...

אז כאמור מצטרפת להמלצה על הרופא שלי ד"ר שבודק חוליה חוליה..  
וכל סקירה שלו לקחה אצלי כ- 40 דקות ולחברה שאצלה הייתה בעיה מסויימת
עם העובר אפילו ביצע סקירה של שעה וחצי! אז לכי אליו בלב שלם ושיהיה לך בהצלחה!
לצפיה ב-'אני יכולה להגיד לך שאני במכבי זהב'
אני יכולה להגיד לך שאני במכבי זהב
22/11/2017 | 15:44
2
96
ועשיתי ככה
שקיפות עורפית עשיתי אצל רופא פרטי שעובד עם מכבי ויש לו שם עלה לי כ40 ומשהו שקל

סקירה ראשונה עשיתי אצל רופא פרטי שעובד עם מכבי שיש לו שם עלה לי מאה ומשהו שקל

סקירה שניה עשיתי אצל הסוקר הכי טוב באזור באופן פרטי וקיבלתי החזר של 323 שקלים

מבחינת מכבי הם מחזירים לך על סקירה אחת בלבד או הראשונה או השניה והסכום תלוי בהאם מדובר ברופא שעובד עם מכבי  ברופא פרטי שעובד עם מכבי או ברופא פרטי שלא עובד עם מכבי
לצפיה ב-'אשמח לקבלת הפרטים על הרופאים - אם היית מרוצה. אפשר גם בפרטי'
אשמח לקבלת הפרטים על הרופאים - אם היית מרוצה. אפשר גם בפרטי
23/11/2017 | 09:28
1
26
לצפיה ב-'מאיפה את בארץ? כל הרופאים שהלכתי זה רופאים מהצפון'
מאיפה את בארץ? כל הרופאים שהלכתי זה רופאים מהצפון
23/11/2017 | 16:50
20
לצפיה ב-'אני עשיתי הכל דרך מכבי'
אני עשיתי הכל דרך מכבי
23/11/2017 | 13:38
61
כולם הופיעו ברשימה של מכבי. אני כם מצטרפת להמלצות החמות על ד"ר יזהר ארז, עשיתי אצלו סקירה מאוחרת והייתי מאוד מאוד מרוצה, הוא גם עובר על איברים שהוא לא מחוייב לבדוק לפי דרישת משרד הבריאות. הסקירה ארכה כשעה והייתה מאוד מקיפה. הוא בגבעתיים וצריך לצלצל לטלפון ספציפי שמופיע באתר שלו כדי לקבוע.
אני גם ממליצה על ד"ר ג'קי סביליה גם עשה לנו סקירה מקיפה מאוד (45 דקות) ועבר בסבלנות על כל איבר ואיבר.
ממליצה בחום
לצפיה ב-'בדיקות בהריון '
בדיקות בהריון
23/11/2017 | 10:50
5
202
היי,
אני בשבוע 8 ועשיתי בדיקת דופק .
הבדיקה הבאה היא שקיפות עורפית בשבוע 12
איך אפשר לדעת עד אז שהכל תקין עם ההריון ?
לא עושים בדיקות נוספות בין לבין ולרופא נשים אמרו לי להגיע אחרי הסקירה הראשונה

מה אתן עושות?
לצפיה ב-'אי אפשר לדעת'
אי אפשר לדעת
23/11/2017 | 12:10
105
אבל גם ככה אין מה לעשות בשלב הזה אם לא תקין.
גם אני הייתי אצל הרופא בשקיפות (אני עושה אצל הרופא שלי) בשבוע 13 והפעם הבאה שאני הולכת אליו תהייה בשבוע 27-28  - כחודש אחרי הסקירה השנייה...
לצפיה ב-'אפשר להיות אופטימית ולקוות לטוב '
אפשר להיות אופטימית ולקוות לטוב
23/11/2017 | 12:10
3
96
אכן, בהריונות טבעיים (לא מטיפולים) ובהיעדר תופעות מדאיגות או גורמי סיכון מיוחדים, לא נוהגים להרבות בבדיקות בתחילת ההריון, משבוע 8 עד שבוע 12 זה בסדר גמור. אם את ממש מודאגת, את תמיד יכולה לקפוץ לקופ"ח ולבקש הפניה לאולטרסאונד.
אבל קצת מוזר בעיניי שאמרו לך להגיע לרופא רק אחרי הסקירה, בד"כ מתישהו סביב בדיקת השקיפות העורפית הרופא אמור לראות אותך, לשלוח אותך לבדיקות דם כלליות, לתת הנחיות אם יש צורך בברזל למשל וכו'. מישהי סיפרה שהרופא שלה אפילו כעס עליה כי הגיעה אליו מאוחר מדי... היית אצל אחות ליווי הריון?
לצפיה ב-'זה הריון שלישי'
זה הריון שלישי
23/11/2017 | 12:19
2
97
בדיקת דופק עשיתי אצל רופא אחר,לא הקבוע שלי כי לא היה תור אליו
והוא אכן שלח אותי לבדיקות דם ועשיתי ,אין חריגות מיוחדות
אני בהריון שלישי ולכן לא מגיע לי לקבל אחות ליווי הריון בכללית.
לצפיה ב-'אז הכל טוב'
אז הכל טוב
23/11/2017 | 12:30
1
80
אם כבר עשית בדיקות דם והכל היה בסדר, וכמובן בהנחה שהכל יהיה בסדר גם בשקיפות , את יכולה בשקט להגיע לרופא שלך אחרי הסקירה.
כמובן שתדאגי לך לתורים לכל הבדיקות כבר מעכשיו - שקיפות, סקירות, מי שפיר (אם תחליטי לעשות).
לצפיה ב-'סבבה,תודה רבה'
סבבה,תודה רבה
23/11/2017 | 12:31
16
לצפיה ב-'עדיף תבחין משולש או מרובע?'
עדיף תבחין משולש או מרובע?
23/11/2017 | 11:18
1
77
היי,

הרופא שלי נתן הפניה לתבחין משולש ורק אחרי שהנפקתי התחייבות ראיתי באינטרנט שיש מרובע.
אז השאלה לי האם להחליף את ההתחייבות למרובע האם זה קריטי או שהבדיקה זהה?
אציין כי עברתי שקיפות עורפית וחלבון סקר ראשון
לצפיה ב-'למיטב ידיעתי'
למיטב ידיעתי
23/11/2017 | 12:04
84
הבדיקה הרביעית היא בתוספת תשלום ומתבצעת במכונים פרטיים, אז אין צורך להנפיק בשבילה התחייבות. תבדקי עם המוקד של הקופה איך ואיפה היא מתבצעת, ואיך משקללים את התוצאה עם שאר הבדיקות.
לצפיה ב-'מחזור קצר'
מחזור קצר
22/11/2017 | 23:36
2
85
היי,
יש לי שאלה - זיהיתי כנראה ביוץ לפני וביום ה13-14 וקיבלתי מחזור שברובו ביום הראשון היה חום ובערב הפך לאדום. היום היה רק דם טרי אבל נראה שנחלש ונראה כמו לקראת סופו. האם הגיוני מחזור קצר של יומיים ואולי שאריות ביום השלישי? בדיקת הריון יומיים לפני שהגיע הייתה שלילית. 
תודה מראש!
לצפיה ב-'מישהי?'
מישהי?
23/11/2017 | 16:15
9
לצפיה ב-'יכול היות..'
יכול היות..
28/11/2017 | 21:09
9
גם לי יש חודשים כאלה לפעמים.. שהמחזור לא מספיק להגיע וכבר נגמר..
אם את לא בטוחה מזה את יכול לעשות שוב בדיקת הריון או ללכת להיבדק אצל הרופא.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר '
מחכים לכם בפורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
22/11/2017 | 16:25
34

זקוקים לתשובות מקצועיות על ההריון והעובר
פרופ' יוסי שלו מייעץ לכם בנושאי אולטרסאונד בהריון, בדיקות מי שפיר, בדיקות סיסי שליה ועוד.
היכנסו עכשיו לפורום אולטרסאונד נשים- מי שפיר המחודש

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'דרושות בנות בהריון '
דרושות בנות בהריון
22/11/2017 | 14:20
174

לצורך פרויקט רדיופוני מחפשת נשים הריוניות בחודשים הראשונים יחסית עם סיפור חיים מעניין שמוכנות לצאת לחוויה קסומה
פרטים נוספים במייל henmirela@gmail.com
לצפיה ב-'עזרו לאפי למצוא את הביוץ...'
עזרו לאפי למצוא את הביוץ...
21/11/2017 | 20:26
1
198
אחרי חודש של מדידות חום השחר ושימוש במקלוני ביוץ ( עוד לאמנסים.. מנסה ללמוד את הגוף קודם) אשמח לעזרה להבין מה קרה פה...
יום 1 - מחזור
יום 2 - מחזור
יום 3  מחזור
יום 4 - 36.3
יום 5 - 35.8
יום 6 - 36.1
יום7 - 36.1
יום 8 - 36.1
יום 9 - 36.0
יום 10 - 36.0 בדיקת ביוץ שלילית
יום 11 - 36.1
יום 12 - 36.0 בדיקת ביוץ שלילי - הפרשות נמתחות
יום 13 - 36.0
יום 14 - 36.2 בדיקת ביוץ חיובית חזקה, רגישת בחזה, כאב בטן תחתונה
יום 15 - 36.2 - ביוץ שלילי
יום 16 - 36.2 ביוץ שלילי
יום17 - 36.7 (חום קפץ)
יום 18- 36.3
יום 19 - 36.5
יום 20 - 36.4
יום 21 - 36.4
יום 22 - 36.4
יום 23 - 36.7
יום 24 - 36.2
יום 25 - 36.2 כמה שעות לאחר מכן הגיע המחזור...

מה קרה כאן? תודה אם שרדתן עד כה...אשמח לתובנותכן
לצפיה ב-'ככה נראה מחזור '
ככה נראה מחזור
22/11/2017 | 12:30
116
ביום ה16 היה הביוץ כי זה יום לפני עליית החום (לכן שיטת חום השחר פחות טובה לכניסה להריון כי אפשר לגלות את הביוץ בדיעבד )
ויומיים לפני קבלת הווסת רואים ירידה בחום.
אם את אחרי גלולות יכולים להיות עוד שינויים באורכי המחזורים.
בהצלחה 
לצפיה ב-'ד"ר אמנון עמית'
ד"ר אמנון עמית
22/11/2017 | 06:29
1
118
רופא מקסים, הכי מקצועי ויסודי שיש!!! אנושי, רגיש, אמפטי, ענייני, צנוע. אדם גדול משכמו ומעלה. רופא מושלם!!!  ממליצה בחום!!!

לצפיה ב-'הלכתי אליו אחרי חוות דעת לא טובה אצל רופא אחראחר'
הלכתי אליו אחרי חוות דעת לא טובה אצל רופא אחראחר
22/11/2017 | 09:12
103
והוא באמת היה מקסים, הרגיע, והיה מאוד נעים.
אבל בסוף צדק הרופא הראשון והפחות נחמד שהייתי אצלו וזה לא נגמר טוב..
לא יודעת אם זה צירוף מקרים ומה רמת המקצועיות שלו, אבל בואי נגיד שפעם הבאה אחזור לרופא הפחות נחמד אבל זה שראה בעיה מההתחלה וצדק למרות ההרגעה של הרופא הזה..
לצפיה ב-'רופא נשים'
רופא נשים
21/11/2017 | 23:00
102
מכירות רופא נשים מומלץ בחיפה שעובד עם מאוחדת ?
לצפיה ב-'נכנסתי להריון לא מתוכנן...'
נכנסתי להריון לא מתוכנן...
19/11/2017 | 10:19
4
419
היי לכולן, גיליתי שאני בהריון לאחר שהשתמשנו בקונדום ואולי רק פעם אחת היה משגל נסוג, אני פשוט בהלם שבגיל כמעט 37 אחרי שיותר מ-10 שנים נזהרנו רק בדרך של משגל נסוג ולא נקלטתי על אף שהייתי יותר צעירה... הרגשות שלי ממש מעורבים יש לי 2 בנות בגיל 12,9 ובן בגיל 3.5 ההריונות שלי מאוד קשים במיוחד מבחינה נפשית, אני מרגישה שאני יורדת מהפסים ועם התקפי חרדה, אני רגילה להיות תמיד בשליטה כל ההריונות שלי היו מתוכננים חוץ מאחד שבסוף החלטתי לא להשאיר... אני לא יודעת איך להתמודד ומה לעשות.. עד שהילדים שלי כבר גדלו ויש לי את הזמן לעצמי, וגם שוב הפרש גדול בין ילדים שלכל אחד תחום עניין אחר.. מרגישה ממש רע עם עצמי, קשה לי עם המחשבות והחרדות...
לצפיה ב-'וואי איזה מפתיע ובטח מבלבל ....'
וואי איזה מפתיע ובטח מבלבל ....
19/11/2017 | 18:59
197
אני גם מרגישה שבגיל 36 אני פוריה יותר מתמיד .. עד שנכנסתי להריון עם הבכור עברנו מסכת ייסורים עד שעשינו הפריה חוץ גופית וככה הבכור שלי נוצר.והפעם הריון מתוכנן אבל על הפעם הראשונה ..... מפתיע אותי גם על עצמי .
ולגבי ההפתעה .... זה בטח ככ מבלבל ...  ואני לא יודעת איך להחכים אותך .. אבל זה נשמע קושי להסתגל לרעיון .. לדעת מה מתאים לי ואם וכמה נהר את מסןגלת להסתגל לרעיון ... אני מאחלת שתצליחי להנות מהמצב ולהיות שלימה עם עצמך לא משנה מה שתבחרי. ילד זה ברכה אבל את צריכה להיות מסוגלת נפשית למסע המרגש הזה !! מאחלת לך המון הצלחה ושתצליח לשמוח בקלות עם ההריון המיוחד הזה. יש בהפתעות משהו מיוחד אפילו יותר!! 

לצפיה ב-'הי'
הי
21/11/2017 | 13:29
2
98
הדילמה שלך לא לגמרי ברור לי כי כתבת שהיה הריון לא מתוכנן שהחלטת לא להשאיר.
אז מה עכשיו השיקולים בעד שמירת ההריון? מה הלב שלך אומר?
אני בהריון בפעם הראשונה ובגיל מאוחר וההריון לא קל לי פיזית וגם נפשית אז אני מבינה אותך מאוד.

יש ימים שאני מרגישה לא שפויה בעליל...

אולי השאלה היא איך אפשר להקל על הקושי בעזרת טיפול נפשי ותרופתי, פעילות גופנית ותמיכה וכל מה שיכול לעזור....
לצפיה ב-'השיקולים הם בעד שמירת ההריון רק לא יודעת איך להתמודד...'
השיקולים הם בעד שמירת ההריון רק לא יודעת איך להתמודד...
21/11/2017 | 14:20
1
132
אני חושבת שבאמת עדיף לי להתחיל טיפול כלשהוא, רק לא כ"כ יודעת מה יוכל לעזור למחשבות טורדניות ולהתקפי חרדה...
איך אפשר להעביר ככה עוד 8 חודשי הריון כמעט?!
לצפיה ב-'טיפול cbt'
טיפול cbt
21/11/2017 | 19:50
98
לא ניסיתי אך אומרים שזה עוזר.

אני גם נעזרת ביוגה, הרפיה, נשימות, שיאצו...

ככל שתקבלי את ההחלטה ותהיי שלמה איתה אולי זה גם יקל.
אבל באמת שווה לעטוף את עצמך בכמה שיותר תמיכה והכלה ולהקל על עצמך במה שאפשר.

אם יכולתי לא לעבוד בתקופה הזאת זה היה מאוד מקל עלי.  
הלחצים של העבודה העייפות מקשים מאוד. הורדתי הילוך ולמזלי יצאו הרבה חגים במיוחד בשליש הראשון שהיה הכי קשה...

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
אירוח בנושא פיענוח ציורי ילדים
אירוח בנושא פיענוח...
מעלים ציורים של הילד/ה שלכם ומקבלים פיענוח לציורים
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

בלה באצ'י- ישראל, חני לובל
רוצה להישאר צעירה ויפה?
פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה