לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5432054,320 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'דר אייל דקל'
דר אייל דקל
09/07/2018 | 16:00
95
הייתי רוצה להמליץ עליו. הייתי אצלו בשקיפות עורפית, סקירה ראשונה וסקירה שנייה. הוא היה מאוד קשוב ויסודי. עבר איבר, איבר ופירט (גם מונחים שאני לא מבינה כלל). בסוף הבדיקה הוא תמיד מצא זמן לענות בסבלנות על כל השאלות ואף להסתכל על בדיקות אחרות שהבאתי שלא בוצעו אצלו. אני באמת מרגישה שאני סומכת עליו - הוא לא מלחיץ כמו רופאים אחרים בהם נתקלתי.

לצפיה ב-'דר אייל דקל'
דר אייל דקל
09/07/2018 | 15:20
53
רופא קשוב, יסודי, סבלני ומאוד נחמד.
אני התרשמתי ממנו לטובה: שקיפות עורפית, סקירה ראשונה, סקירה שנייה.

הוא הסביר על כל איבר ואיבר, ענה על שאלות. היה מאוד ענייני - וזה מצוין!
כל סקירה הייתה יסודית. הסקירה הראשונה שלי נמשכה כשעה.

לאחר הסקירות ענה על שאלות, בדק תוצאות של בדיקות אחרות שהבאתי לו.
לצפיה ב-'תוך כמה זמן אחרי שריפות עורפית עושים'
תוך כמה זמן אחרי שריפות עורפית עושים
08/07/2018 | 20:44
1
141
בדיקת דם?
לצפיה ב-'עדיף ביום שלמחרת, מקסימום שבוע'
עדיף ביום שלמחרת, מקסימום שבוע
10/07/2018 | 13:46
11
לצפיה ב-'המלצה לרופא ליווי היריון '
המלצה לרופא ליווי היריון
08/07/2018 | 18:05
85
היי,
אשמח לקבל המלצה על רופא ליווי היריון בסיכון, של כללית, מאזור תל אביב. כזה שלא יטרטר אותי לבדיקות בכל ארץ.
תודה
לצפיה ב-'עגלת גוי כרום'
עגלת גוי כרום
08/07/2018 | 17:36
50
שאלה לגבי הגוי
א. האם האמבטיה מספיק גדולה? עד מתי הילדים שלכם היו בה?
ב. מה החוזק שלה?תחזיק לשלושה ילדין?
לצפיה ב-'צוואר הרחם והתקשחות הבטן'
צוואר הרחם והתקשחות הבטן
08/07/2018 | 14:50
2
138
שלום לכולן, כעת בשבוע 24+1 וחוששת.  אשמח להרגעה מבעלות ניסיון בנושא של שינויים באורך צוואר הרחם(השתנה מ 39 ל 30 כבר פעם שנייה) ולגבי התקשחויות של הבטן התחתונה שלעיתים מלווה בכיווץ רציף ממושך (בניגוד לגלים כל כמה דקות).  לעיתים גם דקירות וכאבים קלים ייסית באזור הבטן התחתונה. 
נאמר לי במוקד שאורך צוואר 30 זה תקין ואניללא צירים כרגע,  כך שרק אם יקרה שוב להיבדק.  
אציין שהסיבה שהגעתי למוקד היא שבנוסף להתגברות קלה דל עוצמת הכיווץ (תדירות 3 פעמים ביום בערך) וטיפת הפרשה שלא היתי בטוחה אם דמית או משהו אחר. 
לצפיה ב-'אוסיף שבשבוע 14.5 אורך 47ממ'
אוסיף שבשבוע 14.5 אורך 47ממ
08/07/2018 | 16:33
61
כלומר האם שינוי מאורך צוואר 47 בתחילת הריון לאורך 30 בשבוע 24 זה תקין?
לצפיה ב-'צוואר הרחם הוא מאוד דינמי, ואמור להיות בטווח שך 30-50'
צוואר הרחם הוא מאוד דינמי, ואמור להיות בטווח שך 30-50
09/07/2018 | 09:42
21
לצפיה ב-'אקו לב עובר - אשמח להמלצות לקרדיולוג פרטי / בבי"ח'
אקו לב עובר - אשמח להמלצות לקרדיולוג פרטי / בבי"ח
06/07/2018 | 15:26
6
97
כאלה שמתמחים בעוברים כמובן.

מישהי עשתה לאחרונה ויכולה להמליץ  ? 
לצפיה ב-'ד"ר היגש במכבי נחשב מאד '
ד"ר היגש במכבי נחשב מאד
07/07/2018 | 12:43
2
36
אותי הפנו לבדיקה אצלו גם. תבררי עליו 
לצפיה ב-'מקבל גם פרטי ? כי אני לא במכבי '
מקבל גם פרטי ? כי אני לא במכבי
07/07/2018 | 14:40
1
8
לצפיה ב-'אין לי מושג, אבל תנסי הוא נשמע ממש טוב . בהצלחה! '
אין לי מושג, אבל תנסי הוא נשמע ממש טוב . בהצלחה!
07/07/2018 | 16:17
7
לצפיה ב-'עשיתי בהריון הקודם בבית חולים שניידר'
עשיתי בהריון הקודם בבית חולים שניידר
08/07/2018 | 11:02
31
לא זוכרת את שם הרופא,
הוא היה נראה מקצועי מאד והסביר כל מה שבדק. בהצלחה!
לצפיה ב-'אני שמעתי דברים טובים על ד"ר איריס אפטוביצר - בשערי צדק'
אני שמעתי דברים טובים על ד"ר איריס אפטוביצר - בשערי צדק
08/07/2018 | 12:03
11
לצפיה ב-'תל השומר'
תל השומר
08/07/2018 | 16:10
31
אני עשיתי בתה"ש ביחידת אולטרסאונד והזמינו מראש קרדיולוג. היו מקצועיים ונעימים. רק קחי בחשבון שמחכים שם המון זמן בתור.
וזה תופס בטופס 17 אז גם לא צריך לשלם יותר מדי.
בהצלחה!
לצפיה ב-'אסטרדיול נמוך'
אסטרדיול נמוך
08/07/2018 | 15:03
60
שלום.
אני בשבוע 6 להריון חמישי.
מבדיקות הדם נראה שהבטא (hcg) מכפיל את עצמו יפה. הפרוגסטרון בסדר אבל האסטרדיול נמוך (103) מה זה אומר? והאם זה יכול להשפיע על התינוק?
תודה לעונים
לצפיה ב-'מפחדת'
מפחדת
08/07/2018 | 11:07
1
187
היום הייתי אצל הרופא שבוע 6+4 (ווסת אחרון 23.5.18) הרופא אומר שהשק בגודל 1 ס"מ (גודל בסדר)  אבל השק לא נראה כמו שהוא אוהב לראות...
קרה למישהי??????????????
לצפיה ב-'תמיד מקווים לטוב'
תמיד מקווים לטוב
08/07/2018 | 14:43
93
מבינה את החשש הגדול ויכולה רק לומר שתמיד יש סיכוי שיסתדר ויהיה בסדר. בשלב זה לא יודעים בוודאות עדיין ויש להתאזר בסבלנות עם כל הקושי (הגדול מאוד מנסיון).
לצפיה ב-'השתרשות '
השתרשות
07/07/2018 | 17:25
1
132
היי בנות אני אמורה לקבל בעוד יומיים מחזור והתחיל לי שלושה ימים לפני דימום קל בצבע וורוד בחיים לא קרה לי שהמחזור מגיע לפני אני מקבלת כל 24ימים והדימום הגיע ביום ה-21 איך אני יודעת שזה לא מחזור ?
לצפיה ב-'אין דרך לדעת אלא לחכות בסבלנות.'
אין דרך לדעת אלא לחכות בסבלנות.
08/07/2018 | 13:48
39
אלו ימים מורטי עצבים ... מקווה שיסתיימו עבורך בשני פסים
לצפיה ב-'דרושות למחקר לחיסון CMV בתשלום'
דרושות למחקר לחיסון CMV בתשלום
08/07/2018 | 08:23
53
שלום האם נבדקת לCMV ובבדיקת דם יצאת שלילית את יכולה להשתתף  במחקר לקבלת חיסון נגד CMV וגם תקבלי תשלום.
ניתן לפנות למרכז למחקר קליני באיכילוב 03-6974845
תודה ובהצלחה
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
07/07/2018 | 16:15
69
כבר 3 ימים ברצף יוצא לי בדיקות ביוץ חיובית. האם זה נורמלי? אני רגילה בפעמים קודמות שיוצא יום אחד בחודש חיובי ואז שהביוץ מתחרש ההורמון יורד ובדיקות שליליות. מה זה אומר? למישהי קרה ויודעת להסביר?
לצפיה ב-'המלצה למי שפיר'
המלצה למי שפיר
05/07/2018 | 12:17
4
116
הנדלר או ליפיץ? 

או אם יש לכן המלצות אחרות. 

תודה!
לצפיה ב-'שמעתי המלצות על מושונוב, עשיתי אצל מלינגר וממליצה עליו'
שמעתי המלצות על מושונוב, עשיתי אצל מלינגר וממליצה עליו
05/07/2018 | 12:46
23
לצפיה ב-'עשיתי אצל הנדלר בהרצליה שבוע שעבר '
עשיתי אצל הנדלר בהרצליה שבוע שעבר
05/07/2018 | 14:26
57
הוא היה מקסים ועדין, 
ממליצה עליו בחום.
בהצלחה!
לצפיה ב-'עשיתי פעמיים אצל ליפיץ'
עשיתי פעמיים אצל ליפיץ
06/07/2018 | 06:29
1
67
ממליצה בחום!
לצפיה ב-'יש דברים שצריך לשאול את ליפיץ לפני הסקירה? תודה '
יש דברים שצריך לשאול את ליפיץ לפני הסקירה? תודה
07/07/2018 | 12:45
46
אני ממש מפחדת ... זה כואב? 
לצפיה ב-'סקירה מאוחרת פרופ' אחירון '
סקירה מאוחרת פרופ' אחירון
04/07/2018 | 09:26
2
101
הי לכולן,
מישהי עשתה סקירה מאוחרת אצל פרופ' אחירון ויכולה לתת חוות דעת ?

תודה :)
לצפיה ב-'מקפיצה '
מקפיצה
05/07/2018 | 13:07
1
34
לצפיה ב-'אני עשיתי והוא היה מעולה!'
אני עשיתי והוא היה מעולה!
06/07/2018 | 22:07
46
יסודי מאוד ונחמד.
הגענו אליו בעקבות המלצות רבות.הוא בין הטובים ביותר ומומלץ מאוד.
לצפיה ב-'שבוע 5+5'
שבוע 5+5
06/07/2018 | 11:37
1
189
חייבת עזרה
הייתי היום אצל רופאת נשים...
ביום 28.6 עשיתי בדיקת דם בטא 455.
2.7 בדיקת דם נוספת 775 בטא
הרופאה ראתה שק קטן ברחם...
היא טוענת שהעליה של הבטא לא תקינה
וההריון לא תקין.
אמרה שמדובר אולי בהריון חוץ רחמי... ונתנה לי לעשות בדיקת דם ביום ראשון לבדוק את הבטא...אם תהיה עליה אז זה מאשר שמדובר בהריון חוץ רחמי...אבל איך חוץ רחמי אם יש שק ברחם...אני לא מבינה.
מישהי..תשובה..בבקשה.
אני נסערת
תודה
לצפיה ב-'מנסה '
מנסה
06/07/2018 | 16:54
133
לפני שנה, במשך כמעט שבועיים היה ניסיון להבין מה קורה אצלי ברחם. זה היה בסוף חוץ רחמי והבינו את זה רק בשבוע 7 פלוס ... ההכפלה באמת לא תקינה, ב 2.7 כבר אמור היה להיות הרבה מעל 1000 ... ואז אמורים לראות שק. אולי מה שהיא ראתה לא היה שק, גם אצלי בהתחלה היה רופא שחשב שהוא רואה שק קטן. אגב, זה מכשיר א״ס כזה של מרפאה או משהו מתקדם יותר? בכל אופן, אני יודעת עד כמה ההמתנה הזו קשה מנשוא וכל הזמן יש עוד איזה תקווה שאולי בכל זאת. הלוואי, הלוואי שאולי בכל זאת. מחזיקה לך אצבעות. אבל כרגע אין מנוס מלהמתין ולראות מה קורה. יש לך דימומים? כאבים?
לצפיה ב-'חיסון שעלת- המשך'
חיסון שעלת- המשך
06/07/2018 | 14:47
93
היי , אני זו שכתבה את השאלה החלטתי שכן אני עושה את החיסון אחרי קריאה באינטרנט וראיתי כמה זה חשוב, אני בעד חיסונים כמובן אבל פשוט הפחידו אותי קצת כל הקבוצות של חיסונים בפייסבוק (לא ממליצה לנשים בהריון להיכנס לקבוצות האלו) אני אעשה את החיסון בשבוע 35 
תודה לכול מי שענתה
לצפיה ב-'סקר- הראל או יואב?'
סקר- הראל או יואב?
06/07/2018 | 13:58
1
109
סקר- הראל או יואב?
מה אתן אומרות?
לצפיה ב-'יואב'
יואב
06/07/2018 | 16:50
25
לצפיה ב-'ראו בסטיק ואמרה שיש דלקת נתנו לי זינת כדורים לקחתם גם?'
ראו בסטיק ואמרה שיש דלקת נתנו לי זינת כדורים לקחתם גם?
05/07/2018 | 21:17
36
לצפיה ב-'בכי תינוק'
בכי תינוק
05/07/2018 | 15:16
148
צהריים טובים ,
ברוך השם נולד לנו ילד  בכור ביום שלישי בערב..

ברגע הלידה עצמה שהתינוק יצא הוא לא בכה..
המיילדת קצת נתנה לו מכות בכפות רגליים בשביל להוציא ממנן בכי קטן
לא זוכר אם בגלל הלחץ שלנו (אני ואמא שלה שהיינו בחדר לידה) או שהיא בעצמה קראה לרופאת ילדים
אבל הגיעה רופאת ילדים שניגבה אותו וגירתה אותו והיא אמרה שהוא בכה לגירויים הכל בסדר.

הלידה הייתה לידה רגילה אבל ארוכה(4 קילו!!) , מרגע של הפתיחה מלאה לקח לתינוק 3.5 שעות עד הלידה
ובזמן הזה התינוק היה בתעלה ״נכנס ויצא״ עד שבעזרת עוד רופא שלחץ על הבטן מבחוץ הילד יצא:)
במבחני אפגר קיבל 9 בדקה הראשונה ו-10 לאחר חמש דקות.

אני משתדל לא להלחיץ את אישתי , אבל חושש מאוד לגבי הבכי.
בכללי ביומיים מהלידה נראה תינוק מאוד רגוע
הוא כן בוכה למשל שמעבירים אותו מהעריסה לפוטו(בגלל הצהבת)
כן בוכה שמחליפים לו טיטול לפעמים ובכללי, לא בוכה יותר מידיי כשהוא על העריסה. בעיקר ישן לו.

כל החיים לימדו אותנו שהתינוק ישר בוכה אחרי הלידה ועצם זה שלא בכה לא נותן לי להנות מהילד הזה אלא רק להריץ מחשבות...

אשמח לדעת אם קורה גם לפעמים מקרים כאלו של תינוק שלא בוכה מייד או כל מידע אחר

תודה רבה!
לצפיה ב-'חיסון שעלת'
חיסון שעלת
03/07/2018 | 21:40
15
190
היי בנות, אני לא רוצה לפתוח דיון על בעד/נגד חיסונים אבל כן רוצה לשאול  על חיסון שעלת בהריון,היום הייתי אצל הרופאה ואני צריכה ללדת עוד חודש וקצת ודיברנו על החיסון והיא אמרה לי שזו בחירה שלי אם להתחסן או לא
בהריון הראשון לפני שנתיים כן עשיתי את החיסונים אבל עכשיו פתאום אני מפחדת מקריאה באינטרנט על הסיכונים וכו..
היא הציעה לי להתייעץ עם הרופאה ילדים של הבן שלי ולדעת איך זה ישפיע על התינוק אם אני אחליט כן/לא להתחסן 
השאלה שלי היא מה אתן החלטתן כן/לא ולמה ?
תודה לכל מי שעונה אני ממש לחוצה...
לצפיה ב-'ההחלטה הכי קשה שעשיתי בחיים שלי'
ההחלטה הכי קשה שעשיתי בחיים שלי
04/07/2018 | 08:32
224
שעלת היא מחלה מפחידה. מאוד.
כל שנה מתים בישראל תינוקות משעלת.
מצד שני, ההשפעות של החיסון על עוברים לא נחקרו מספיק, ולמעשה זה משהו שמאוד קשה לחקור אותו.
אחרי המון התלבטויות החלטתי שאני יותר מפחדת מהמחלה מאשר מהחיסון.
לצפיה ב-'חד משמעית- לחסן!'
חד משמעית- לחסן!
04/07/2018 | 08:38
143
שעלת חד משמעית יכולה להרוג! בעיקר תינוקות קטנטנים.
ממליצה לך לצפות החל מדקה 13 (כמובן מוזמנת לצפות בהכל):

התקף לב יותר קל לרפא בימינו משעלת

בממוצע בין השנים 2013-2015 מתים בשנה כ-100 ילדים בתאונות דרכים, שזה הרבה, הרבה, הרבה יותר מאשר "נפגעים" מחיסונים. לא רואה פוסטים מתפלספים כמה מסוכן לנוסע ברכב, וכמה חשוב לוודא בכל חריגה וחגירה שהילד מאובטח כמו שצריך. כמה שווה להוציא יותר כסף, זמן ומאמץ ורכשו כיסא חדש במקום זה שפג תוקפו, כמה חשוב להוציא עוד 1,000 שח על מתאם לסלקל שיבטיח עגינה נכונה בכל חיבור, כמה שימוש בכיסא שלא ברור מה עברו מסוכן, שחשוב להדק כמו שצריך את הרצועות, להפשיט מעיל בחורף גם שאנחנו נרטבים קצת מהגשם בזמן הזה ועוד.

הסיכון בחיסונים הוא מינימלי ביותר בעיקר לאור התמורה הבאמת מדהימה שהם מעניקים, לא רק לילינו, גם לסבים שלנו, לתינוקות רכים שעוד לא בגיל החיסון, לחולי סרטן בטיפולים, לאנשים מדוכאי מערכת חיסון וכו'.

לי, ממש לא הייתה התלבטות.
לצפיה ב-'אני מתחסנת'
אני מתחסנת
04/07/2018 | 08:58
108
התחסנתי בהריון הקודם ואני אתחסן גם בהריון הנוכחי.
שעלת היא מחלה מאוד מסוכנת וגם בפעם הקודמת וגם בפעם הזאת יש לי ילדים שנולדים בשיא החורף. גם שפעת אני הולכת להתחסן והתחסנתי בהריון הקודם. בדרך כלל אני לא מתחסנת לשפעת. פשוט מבחינתי להפציץ כמה שיותר את העוברון בנוגדנים
לצפיה ב-'החיסון לאמא או לתינוק כשהוא נולד? '
החיסון לאמא או לתינוק כשהוא נולד?
04/07/2018 | 09:18
2
100
הי,
לא הבנתי אם החיסון הזה ניתן לאם או לתינוק כשהוא נולד.. 
קראתי בשני מקומות שונים גרסאות שונות .. אודה להסבר 
לצפיה ב-'החיסון ניתן לאם'
החיסון ניתן לאם
04/07/2018 | 09:43
1
113
אבל מחסן גם את העובר. כמובן שאחרי שהתינוק נולד הוא הולך לעבור בשיגרת החיסונים חיסוני שעלת, אבל החיסון בזמן ההריון נועד להגן עליו עד שיתחסן בעצמו
לצפיה ב-'תודה על ההסבר :)'
תודה על ההסבר :)
04/07/2018 | 11:24
21
לצפיה ב-'כשיהיה מחקר שמוכיח שכשהאמא מתחסנת הנוגדנים עוברים לעובר'
כשיהיה מחקר שמוכיח שכשהאמא מתחסנת הנוגדנים עוברים לעובר
04/07/2018 | 09:47
7
128
ומספקים איזושהי הגנה לתינוק כשהוא נולד אני אשקול את זה. עד אז אני אוותר על התענוג.
ובוא נקרא לחיסון בשם, זה חיסון שעלת-טטנוס-דיפתריה-פוליו ולא חיסון שעלת.
לצפיה ב-'יש מחקרים שמוכיחים את זה.'
יש מחקרים שמוכיחים את זה.
04/07/2018 | 20:57
3
91
יש גם מחקרים שמוכיחים שנוגדנים עוברים בחלב אם ומגינים על התינוק אחרי הלידה.
לצפיה ב-'אין מחקר על שעלת'
אין מחקר על שעלת
05/07/2018 | 09:49
2
85
לשעלת יש נוגדנים ספיציפיים ואפשר לבדוק בקלות תינוק שאמא שלו חוסנה בהריון כשהוא נולד וכשהוא בן חודש אם יש או אין לו נוגדנים.
אני מבינה שאת מאמינה שהנקה מגינה על התינוק. אני מכירה מישהי שחלתה בעבר באבעבועות רוח, בדיקת דם הוכיחה שיש לה נוגדנים, ועדיין למרות ההנקה המלאה התינוקת שלה חלתה באבעבועות רוח בגיל חודשיים. לרופאים לא היו הסברים וזו לא מחלה שאת רוצה שהתינוקת שלך תחטוף בגיל חודשיים.

נחזור לעניין השעלת, אני מבינה שאת חושבת שעשית מחקר אבל אני ממליצה לך לא להחליף מקצוע לתחום המחקר בקרוב. אם היית עושה מחקר רציני היית מוצאת את עלון החיסון שמשווק בארץ ומיוצר בקנדה שבו כתוב במפורש שהחיסון לא נבדק ולכן לא מומלץ לנשים בהריון, וגם היית מוצאת את המצגת הזו של הFDA שבעמוד 10 שלה רשום במפורש
Currently, no vaccine is approvd specifically for use during pregnancy to protect the infant

לצפיה ב-'הינה מחקר על 150 אלף איש'
הינה מחקר על 150 אלף איש
05/07/2018 | 13:38
1
63

זה רק אחד, יש יותר.

אין קשר בין זה שחלית פעם באבעבועות רוח להגנה על התינוק בגלל הנקה. כמו שאת יודעת גם חיסון שעלת מקבלים בכל היריון מחדש. אם ההיגיון הזה היה תקף לא היו מחסנים שום ילד שאימא שלו חוסנה או חלתה בעבר כי "יש לה נוגדנים".
לצפיה ב-'האם בדקו במחקר הזה נוגדנים?'
האם בדקו במחקר הזה נוגדנים?
05/07/2018 | 14:30
38
מי יודע, לא רשום בו, וגם לא רשום מה היתה קבוצת הביקורת, איך בוצעה ההשוואה ביניהם, וכמה מתוך ה150 אלף actually נולדו לאמהות שחוסנו בהריון. כן רשום בconflict of interest ש2 מהכותבים שלו עובדים בחברות תרופות שמשווקות את החיסון המדובר.
לצפיה ב-'גם אין פוליו בתרכיב...'
גם אין פוליו בתרכיב...
05/07/2018 | 09:18
2
29
לצפיה ב-'את טועה'
את טועה
05/07/2018 | 09:52
1
75
את מוזמנת לברר את שם החיסון שהזריקו לך ולחפש את העלון לצרכן שלו בGoogle.
לצפיה ב-'יודעת בדיוק מה קיבלתי.'
יודעת בדיוק מה קיבלתי.
05/07/2018 | 13:23
23
לצפיה ב-'בהחלט התחסנתי'
בהחלט התחסנתי
04/07/2018 | 13:02
117
בכל דבר יש סיכונים, גם באקמול. אני אישית ראיתי מה זה תינוק חולה שעלת ולא הייתי רוצה שהבן שלי יעבור דבר כזה. למרבה המזל הכול נגרם בשלום (זה היה בן דוד שלי, בתקופה שעוד לא היו מחסנים בהיריון) אבל כל כך נורא להתחיל את החיים באשפוז, באוהל חמצן, בסבל של התינוק וההורים. הוא גם הדביק את סבתא שלי והיא סבלה מזה הרבה מאוד זמן.
התחסנתי וקצת כאב לי במקום הזריקה. אני יודעת שהקטנצ'יק שלי יהיה מוגן. זה מה שהכי חשוב.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -
פורום עדשות מגע ומשקפיים
מרכיבים משקפיים או עדשות?
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה