לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5393353,933 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מוהל רפואי בדרום'
מוהל רפואי בדרום
09/02/2018 | 16:28
44
ממליצה על המוהל ציון שטרית. מומחה ועם ניסיון של שנים. לא בורח כשיש בעיות. בא עד הבית לבדיקה לפני הברית. 
לצפיה ב-'הריון'
הריון
09/02/2018 | 13:00
3
205
שלום לכולן עברתי הפלה טבעית בשבוע 8 לפני חודשיים חיכיתי שהבטא תירד ל0 קיבלתי מחזור ב11.1-15.1 ועשיתי שוב בטא ב6.2.יצא 96 רציתי לדעת מה זה אומר אשמח למענה 
לצפיה ב-'אם הבטא אז התאפסה, אז זה הריון חדש'
אם הבטא אז התאפסה, אז זה הריון חדש
09/02/2018 | 13:57
2
114
תוודאי הכפלה, ותקבעי תור לדופק לשבוע 7-8
לצפיה ב-'הריון'
הריון
09/02/2018 | 14:09
1
121
אוקיי תודה רבה 

לצפיה ב-'מחזיקה לך אצבעות '
מחזיקה לך אצבעות
09/02/2018 | 16:22
95
שהפעם יהיה הריון שיסתיים בידיים מלאות
לצפיה ב-'האם מותר בהריון לאכול עוגת שוקולד'
האם מותר בהריון לאכול עוגת שוקולד
09/02/2018 | 12:52
3
174
ביתית שמכינים בבית שנאפית כ40-50 דק?
בניגוד לסופלה...
לצפיה ב-'כן'
כן
09/02/2018 | 13:52
2
47
לצפיה ב-'בגלל שזה נאפה הרבה זמן?'
בגלל שזה נאפה הרבה זמן?
09/02/2018 | 14:08
1
101
הביצים בזה בסדר?
לצפיה ב-'כן, הן לא חיות'
כן, הן לא חיות
09/02/2018 | 15:13
111
אם העוגה אפויה היטב אז זה בסדר
לצפיה ב-'האם דלקת / פטריה?'
האם דלקת / פטריה?
09/02/2018 | 11:34
76
היי, שבוע 8 עם הפרשות מרובות (לבנות) , לפעמים מריחה ריח חריף. עשיתי תרבית ויצא תקין . יכול להיות שזה פטריה או משהו שלא רואים בתרבית? איך אפשר לבדוק?
לצפיה ב-'ביטוחים'
ביטוחים
09/02/2018 | 09:33
83
האם כדאי לעשות מכבי שלי בהנחה שיש לי ביטוח פרטי שגם מקנה החזרים אם צריך? שוקלת למשל לעשות את בדיקת הדם ניפט בבוא העת
לצפיה ב-'כאב ראש שבוע 36..'
כאב ראש שבוע 36..
07/02/2018 | 16:14
3
166
היי. בימים האחרונים יש לי כאבי ראש קלים-בינוניים. בדרך כלל לא סובלת מכאבי ראש. היום כאב ראש פלוס חולשה כללית. שותה לדעתי מספיק
יש לי גישה לסטיק שתן, אז עשיתי לעצמי ולא ראיתי שום דבר חריג (ללא חלבון)
האם הייתן ניגשות לבדיקה? או שזה נורמאלי וצריך רק לנוח ולחכות שיעבור?
לצפיה ב-'גישה למד לחץ דם'
גישה למד לחץ דם
07/02/2018 | 18:25
96
אם יש לך תבדקי.
אם לא, ונראה לך חריג, הייתי הולכת למדוד בבוקר.
וכמובן למיון אם יש הפרעות ראייה או כאבים ברום הבטן
לצפיה ב-'סיוע באמצעות תזונה'
סיוע באמצעות תזונה
08/02/2018 | 19:20
1
77
היי לך יקירה, נמצאת בדיוק בשלב שלך. מזדהה מאוד עם התיאורים, היה לי ממש כך עד לפני שבועיים, חזר והלך ורצתי למרפאה שם אמרו לי שאני פשוט לא דואגת לעצמי מספיק (שתיה זה רק חלק מהדאגה ��).
נסי לפנק את עצמך בארוחות טובות ומזינות שכוללות הרבה ירקות, קטניות מסוגים שונים, תוסיפי גבינת ריקוטה ופרוסת לחם מלא לסיבים איכותיים. 
אם חלילה לא יעבור גם אחרי גשי לרופא כמובן, זה תמיד הכי בטוח.
לצפיה ב-'תודה...'
תודה...
09/02/2018 | 08:15
48
גיליתי ששן הבינה שלי החליטה להמשיך ולנסות לצאת, יש סיכוי שזה מקור כאב הראש :)
וגם העניין עם האוכל- אני באמת לא מקפידה לאכול טוב...
לצפיה ב-'גישה לתיק רפואי במחשב'
גישה לתיק רפואי במחשב
09/02/2018 | 07:38
90
שאלה וסליחה על הפרנואידיות... 
אני בשבוע 7 ועדיין מנסה לשמור לעצמי את העסק הזה.. חוששת שגיסתי (שוודאי חושדת) והיא אחות (לא במרפאה שלי) יכולה בכל רגע נתון להיכנס לי לתיק הרפואי ולדעת... זה אפשרי? 
לא באמת קריטי... סתם קצת מבאס
לצפיה ב-'הפרשות רוק מרובות מהפה בהיריון (מצטערת על התיאור)'
הפרשות רוק מרובות מהפה בהיריון (מצטערת על התיאור)
08/02/2018 | 21:51
96
שלום אני בשבוע 7 להיריון ויש לי הפרשות רוק כבר משבוע 6. יש לי קושי לתפקד בגלל תופעה זאת . האם מישהי מכירה או חוותה תופעות אלו ויכולה לתת לי איזה עצה איך אפשר למנוע תופעה זאת ?  
לצפיה ב-'זכאות לסקירת מערכות מאוחרת במכבי'
זכאות לסקירת מערכות מאוחרת במכבי
07/02/2018 | 19:20
2
93
שלום לכולם.
אני מנסה להבין את הזכאות שיש במכבי לביצוע סקירה מאוחרת.
עשינו סקירה מוקדמת אצל רופא בהסדר מכבי, ושילמנו 130 ש"ח.
כאשר אני מנסה להבין מהגורמים הרלוונטיים אם מגיע לנו לעשות אצל רופא בהסדר גם סקירה מאוחרת, אני נתקל בתשובות סותרות מכל אחד מהגורמים.
במוקד הטלפוני ובסניף של מכבי טוענים שאם עושים את הסקירה אצל "רופא מכבי", אז מגיע לנו ב 33 ש"ח. אם זה רופא בהסדר, אז לא מגיע לנו.
אצל כמה רופאים שבדקתי (שלהבנתי הם או רופאי מכבי או הסדר, אני לא יודע איך להבדיל), אצל האחד נאמר לנו שזה בחינם והשני אמר שזה עולה 221 ש"ח.

אז יצאנו מבולבלים - אשמח לעזרה.
מהי הזכאות עד כמה שאתם מכירים לסקירה מאוחרת במכבי זהב?
האם מגיעה לנו סקירה מורחבת דרך מכבי? אם כן, איך יודעים אצל איזה רופאים אפשר לקבוע? וכמה זה עולה?

תודה רבה!
לצפיה ב-'אני חושבת ש33 ש"ח זה רק רופא במתקן של מכבי'
אני חושבת ש33 ש"ח זה רק רופא במתקן של מכבי
08/02/2018 | 14:48
1
35
ו-220 ש"ח זה לרופאים נוספים שבהסדר עם מכבי, חלקם מעולים.
אני עושה אצל ורד אייזנברג המופלאה
לא הייתי הולכת לרופא במתקן מכבי, היה לי נסיון מר עם זה, רופא שלא עלה על הרבה דברים שאח"כ רופאה שבהסדר (ורד אייזנברג) עלתה עליהם- כי היה לה מכשור יותר טוב והיא יותר מקצועית ומנוסה ממנו.
לצפיה ב-'תודה, זה גם מה שאמרו לי במזכירות של הרופא שאנחנו הולכים אליו'
תודה, זה גם מה שאמרו לי במזכירות של הרופא שאנחנו הולכים אליו
08/02/2018 | 21:23
36
תודה, זה גם מה שאמרו לי במזכירות של הרופא שאנחנו הולכים אליו, פשוט מה שהיה לי מוזר זה שבדף הזכאות במכבי (שממנו גם מדקלמים במוקד הטלפוני של מכבי), לא מוזכרת בשום מקום האפשרות לבצע סקירה מאוחרת אצל רופא בהסדר תוך תשלום של 220 ש"ח.
מוזכרת שם רק הסקירה המוקדמת (130 ש"ח) והאפשרות לעשות במכון (33 ש"ח).

שוב תודה :)
לצפיה ב-'בקושי תחילת שבוע 7 ולא יכולה יותר'
בקושי תחילת שבוע 7 ולא יכולה יותר
07/02/2018 | 15:11
4
270
שלום לכולן, 
לפני כמה ימים הגעתי לרופאה בגלל בחילות קשות, שנמשכות 24 שעות ולא עוזבות אותי כבר יותר משבוע שאני לא מתפקדת.. היא קבעה שגיל ההריון 6 פלוס 1 וראתה דופק. היום 6 פלוס 5.. אני לא עומדת בסבל הזה. לא הסכימה לתת לי פרמין או משהו אחר.. זה הריון שלישי ולא זכור לי סבל כזה בעבר. שלא לומר שיצאה לי בטנונת (כרס) ואפילו לא שבוע 7. איך אחזיק כך מעמד עד שהבחיחות יעברו חודשים יכולים לעבור... לא מתפקדת במשרד.. סמרטטת שאין לתאר ובחילות שהורגות אותי. 
אפשר עזרה? עצה טובה? 
לצפיה ב-'יש תרופות לבחילה שמותר לקחת בהריון'
יש תרופות לבחילה שמותר לקחת בהריון
07/02/2018 | 20:18
126
אין שום סיבה לסבול! אם היא לא מוכנה לתת לך אותן פשוט תחליפי רופא
לצפיה ב-'אני איתך!'
אני איתך!
07/02/2018 | 21:27
118
כל מה שאת מתארת גם אני עוברת כרגע פלוס יש לי ילדה בת שנה שאני צריכה לתפקד בישבילה.

למה את לא הסכימו לרשום לך כדורים ??
אני ניסיתי את דקלקטין אבל זה לא עוזר לי כמו בהריון הקודם.פארמין הולכת לבקש בהקדם!

מים עם ג'ינג'ר מרגיע אותי וגם לאכול דברים יבשים כמו אגוזים\ קרקרים\בייגלה\קורנפלקס.

פירות קרים.

לצפיה ב-'אני לקחתי דקלקטין וזה פשוט הציל אותי!!!!'
אני לקחתי דקלקטין וזה פשוט הציל אותי!!!!
08/02/2018 | 11:37
81
רופאים לא ממהרים לתת את התרופה כי ניתן לרכושה רק באופן פרטי
שווה כל שקל 
לא הייתי מסתדרת בלעדיה
לצפיה ב-'גם לי דקלקטין עזרה'
גם לי דקלקטין עזרה
08/02/2018 | 14:45
67
למה שהרופאה לא תתן לך? לי מייד הציעה אותה, ואגב גם רופאת משפחה נתנה לי מרשם
לצפיה ב-'עגלה של INGLESINA TRILOGY'
עגלה של INGLESINA TRILOGY
07/02/2018 | 09:25
4
120
היי רציתי לקבל חוות דעת על העגלה
לצפיה ב-'באופן אישי אני פחות אוהבת אותה'
באופן אישי אני פחות אוהבת אותה
08/02/2018 | 08:46
103
אמנם האמבטיה מאוד מפנקת אבל דווקא המושב צפוף ופגשתי הרבה אמהות שבגיל שנה הילד שלהם כבר לא נדחס בכיסא.
בנוסף, אני פחות אוהבת קיפול מטריה כי ככה הסל שמתחת למושב בקושי ניתן לשימוש והגלגלים שלה קטנים ככה שהעבירות לא מאוד טובה.

זו לא עגלה רעה אבל בעיני באותו הכסף יש עגלות טובות יותר.
לצפיה ב-'לי יש אותה'
לי יש אותה
10/02/2018 | 10:56
55
ואני מאוד מרוצה. האמבטיה גדולה, העגלה יחסית קלה ונוחה לקיפול
לצפיה ב-'גם לנו יש אותה'
גם לנו יש אותה
13/02/2018 | 10:22
1
27
באמבטיה לא השתמשנו אבל היא נראית מרווחת..
בטיולון משתמשים באופן קבוע מגיל 4-5 חודשים בערך (היום הילדה בת 1.10). מאוד נוחה לתמרון, קלה יחסית, מתקפלת בקלות (יחד עם הטיולון שזה מאוד נוח), והילדה נראית מבסוטה בה.
אנחנו לא הרגשנו אצלה בעיות עבירות.

לצפיה ב-'תודה רבה לכל העונות!'
תודה רבה לכל העונות!
14/02/2018 | 22:56
1
לצפיה ב-'צינון ותרופות מותרות'
צינון ותרופות מותרות
07/02/2018 | 17:10
1
89
אני מצוננת מאוד, חייבת משהו להעביר את הצינון, הרוקח נתן לי טבליות חדשות טבעיות והוא אומר שזה בטוח לשימוש בהריון, אולי מישהי מכירה ויודעת? קוראים לזה סינוקליר
לצפיה ב-'כדאי לדבר עם המרכז הטרטרולוגי'
כדאי לדבר עם המרכז הטרטרולוגי
08/02/2018 | 08:44
38
בזמנו אמרו לי שמותק לקחת דקסמול קולד אבל זה היה כבר לפני 3 שנים.
הכי בטוח לדבר ישירות איתם.
לצפיה ב-'מרפאת הריון בסיכון שיבא/ אסף הרופא'
מרפאת הריון בסיכון שיבא/ אסף הרופא
05/02/2018 | 13:29
1
113
שלום בנות, הופנתי למרפאת הריון בסיכון ממתינה לקבל תור גם משיבא וגם מאסף הרופא. במידה ויחזרו אלי משתי המרפאות - יש עדיפות ? אשמח לקבל המלצה למי שמכירה, נמצאת במעקב בשיבא או באסף הרופא
תודה והריון קל שלם ובריא לכולן
לצפיה ב-'ממליצה מכל הלב על שיבא'
ממליצה מכל הלב על שיבא
07/02/2018 | 17:07
73
נסיון קצר אמנם, אבל מספיק בשביל להגיד לך שהמחלקה מדהימה,חדשה ונקיה, והצוות הכי מקצועי שיש.
לצפיה ב-'גוף ונפש בהריון- פעם ראשונה שאני כותבת :)'
גוף ונפש בהריון- פעם ראשונה שאני כותבת :)
06/02/2018 | 12:34
1
255
היי כולן!
אני חדשה פה.
כבר שנים בפורומים אבל פעם ראשונה שאני בפורום כזה וכותבת ולא סתם קוראת
אז תודה מראש למי שקוראת אותי:)
אני בת 33 וחצי, בלי גלולות כבר מעל שנתיים אבל לא ממש מקיימים יחסים באופן סדיר כמו שצריך ...
בנתיים בעלי ואני החלטנו לנסות טבעי, כי שנינו עשינו בדיקות ולא מצאו כלום. ברוך השם הבדיקות שלו תקינות וגם שלי, וגם עשיתי צילום רחם ובדיקה אנדוסקופית והכל תקין טפו טפו.
אני מפחדת שמשהו בלא מודע שלי מעכב אותי מלהיות פוריה, מעבר לגיל שלי, ולזה שנטלתי גלולות שנים רבות, ממה שאני יודעת יש נשים בנות 31 רבות שנקלטו צ'יק צ'ק. אין לנו בעיות בריאות, אבל כן היו קשיים בנישואים ואחרי יעוץ ועבודה קשה אנחנו במקום אחר וטוב יותר, ואני תוהה לעצמי כל הזמן מדברים על גוף ונפש- האם זה באמת קשור לדעתכן? השעון שלי דופק, ואני ממש לא רוצה להתחיל בטיפולים , אבל מצד שני אולי כן צריך ויש בעיה? וזה לא רק נפשי\פסיכולוגי? מישהי עברה איזה תהליך דומה של עיכוב פוריות עקב קשיים בנישואים\מצב נפשי ויש לה איזו תובנה או דרך לייעץ לי כדי לשחרר את החלק הזה אצלי?
אני מפחדת שאני בתת מודע "מעכבת לעצמי הריון" כי אני לא היתי בטוחה בזוגיות או בעצמי כאמא, או כי אני בסטרס ממשהו. מצד שני לא חסרות נשים בסטרס שנקלטות. מי יודע מה הסיבה?
אשמח לשיתופים מצידכן מי שמתחברת למה שאני מתארת אצלי...
תודה רבה ורק בשורות טובות לכולן
לצפיה ב-'מנסה לתת את דעתי'
מנסה לתת את דעתי
07/02/2018 | 10:14
138
ברוך השם יש לי תינוקות מדהימה בת שנה וקצת שנולדה כשהיינו נשואים בדיוק 4 שנים.
ומה היה בשלוש השנים שלא נקלטתי?
זה התחיל רגיל לחלוטין, בלי לחץ ובלי תיכנונים. המשיך בכל מיני בדיקות והגעה מהירה למסקנה שאני צריכה טיפולים.
הטיפולים היו קשים מאוד וכללו גם שתי הפלות.
אי אפשר שלא להיות במצב נפשי ירוד בזמן טיפולים והפלות.
ומה אומרים אנשים? רק תשחררי, תהיי רגועה ויהיה בסדר.
אני לא מאמינה בקשר שבין לחץ להיקלטות להריון.
כניסה להריון זה נס וזה שנשים נכנסות להריון מאפצ׳י של הבעל זה לא אומר שהן היו רגועות, זה רק אומר שבדיוק כשהן שכבו הכל הסתדר קוסמית.
אז תשתחררי מהלחץ של הלחץ,
תהיי לחוצה או תהיי רגועה, זה לא תלוי בך.
אני כן ממליצה לך להתחיל לעשות טיפולים, אפילו אלטרנטיביים, למשל דיקור, כי העשייה עוזרת למצב הנפשי כי כשאת פועלת למען מטרה מסויימת זה מקדם את המטרה.
אל תמנעי מעצמך רגשות רק כי ״אסור״ להיות בלחץ. אם את לחוצה, תלחצי, אם את רוצה לבכות ולצרוח, עשי זאת בלב שלם.
ממליצה לך להיכנס לפורום פוריות, שם תמצאי נשים אמיצות שהכי שונאות את המשפט: ״תהיי רגועה״ (:
תהיי מה שנוח לך להיות.
לצפיה ב-'חישוב גיל הריון '
חישוב גיל הריון
06/02/2018 | 19:37
3
206
היי,
מחזור אחרון היה ב29.12
עקבתי אחרי הביוץ עם מקלוני ביוץ וחום השחר ואני חושבת שהביוץ התרחש ב22.1
אמרתי את זה לרופאת נשים שלי והיא אמרה ש"נתקן" את תאריך המחזור ל7.1 שבועיים לפני הביוץ המשוער
כלומר אני אמורה להיות בשבוע 4+2
היום ביצעתי בדיקת דם ויצא לי בטא 1200!!! זה הגיוני? לא גבוה לשלב הזה?
לצפיה ב-'נשמע לי סבבה לגמרי '
נשמע לי סבבה לגמרי
06/02/2018 | 21:33
2
89
גם אני בהריון הראשון עשיתי ב 4+2 ויצא לי מעל 1000
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
07/02/2018 | 07:04
23
לצפיה ב-'לא הבנתי את התגובה של הרופאה'
לא הבנתי את התגובה של הרופאה
11/02/2018 | 14:20
16
תאריך וסת אחרון נקבע ע"פ אולטרסאונד שמובצע ולא לפי זה שנדמה מתי היה ביוץ.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורום אופנה וסטיילינג '
מחכים לכם בפורום אופנה וסטיילינג
06/02/2018 | 13:16
10

כולכם, ובעיקר כולכן, מוזמנים לפורום אופנה וסטיילינג לעדכן מה לבשתם, להתייעץ לגבי בחירת בגדים, לקשקש על הסטייל של הסלבס ועל אופנה ישראלית ובינ"ל 

לצפיה ב-'רופא להריון בסיכון הוד השרון / פתח תקווה / כפר סבא בכללית '
רופא להריון בסיכון הוד השרון / פתח תקווה / כפר סבא בכללית
05/02/2018 | 14:22
2
81
מחפשת רופא חדש אחרי שהרופא שלי לא מקבל יותר בטווח נסיעה הגיוני 
המליצו לי בהוד השרון על יעל הראל ? 
משהי כאן מטופלת אצלה ויכולה להמליץ ולהגיד אם מתאימה להריון בסיכון . יש לי אפלה מעבדתית
אשמח גם להמלצה על רופאי נשים אחרים באזור בקופת חולים כללית   . 
לצפיה ב-'אני מטופלת בהיריון בסיכון בבית חולים מאיר'
אני מטופלת בהיריון בסיכון בבית חולים מאיר
06/02/2018 | 09:30
1
79
בינתיים מרוצה. כל הרופאים שם מצויינים.
בנוסף שמעתי הרבה דברים טובים על ד"ר מיכל אלבז שמקבלת בבריאות האישה בכפר סבא, הרצליה ונתניה...
בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה '
תודה
12/02/2018 | 13:37
4
איך הגעת למאיר ? בהפניית רופא ? 

לצפיה ב-'לידה בבית חולים מאיר'
לידה בבית חולים מאיר
03/02/2018 | 10:21
3
359
ילדתי במאיר שומר נפשו ירחק מפעילים לחץ מסיבי במהלך תהליך זרוז רופאים ומילדות לעשות קיסרי גם שנשארו ימים בודדים לתאריך לידה משוערך במקום לעשות שמירה בבית החולים יש הרבה מתמחים שמחכים לניתוחים האלו כדי ללמוד
לצפיה ב-'תודה על האזהרה'
תודה על האזהרה
03/02/2018 | 21:40
54
לצפיה ב-'מצטערת שזו הייתה ההתנסות שלך ממאיר אבל צריך לזכור'
מצטערת שזו הייתה ההתנסות שלך ממאיר אבל צריך לזכור
04/02/2018 | 13:39
202
שכל אחת "חווה" את זה בצורה אחרת. אני ילדתי במאיר, האחיות שלי ילדו במאיר וכמעט כל החברות שלי ולכולן , ללא יוצא מן הכלל, יש רק דברים חיוביים להגיד על בית החולים הזה. שבוע 36 ומתכננת ללדת שם שוב ... 
לצפיה ב-'דווקא לי היתה חוויה ממש טובה משם'
דווקא לי היתה חוויה ממש טובה משם
06/02/2018 | 08:31
106
לפני כחצי שנה
אף אחד לא הלחיץ אותי על זירוז, רק הסבירו על הסיכונים.
ביקשתי חדר טבעי וקיבלתי, לא היה שום לחץ מצידם לזירוז
לצפיה ב-'דאורדורנט- איזה כדאי בהריון? (פחות לסודה לשתייה)'
דאורדורנט- איזה כדאי בהריון? (פחות לסודה לשתייה)
05/02/2018 | 22:46
63
לצפיה ב-'אנמיה ואפידורל'
אנמיה ואפידורל
05/02/2018 | 16:30
104
האם יש בעיה לקבל אפידורל אם יש לי אנמיה די חמורה ?  המוגלובין 8.4. המטוקריט 26 וrbc 3.3

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה