לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5445954,459 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'באיזה שבוע הודעתם למעסיק על ההריון (כרגע שבוע 17 מיוני עובדת'
באיזה שבוע הודעתם למעסיק על ההריון (כרגע שבוע 17 מיוני עובדת
03/09/2018 | 19:16
1
86
לצפיה ב-'החוק מחיב משבוע 20 עד כמה שידוע לי .. '
החוק מחיב משבוע 20 עד כמה שידוע לי ..
03/09/2018 | 20:43
39
לצפיה ב-'צ׳יפ גנטי '
צ׳יפ גנטי
03/09/2018 | 18:32
100
היי בנות
לצערי לפני חודש עברתי הפסקת הריון בשבוע 20 בגלל הרחבה של חדרי המוח. הומלץ לי לעשות ציפ גנטי מחומר הפסקת הריון והציפ יצא תקין. עכשיו היועצת הגנטית אומרת שאפשר לעזוב הכל ולשכוח מזה או להמשיך לבצע בדיקות כמו פאנל מורחב לי
ולבעלי ובדיקה מכוונת נוספת בחומר של העובר.. 
אני חשבתי שאחרי הציפ אני אדע אם ההרחבה הייתה מסיבה גנטית או לא אבל מסתבר שהיועצים הגנטיים הם בגישה של - אם יש לך כסף וכוח אז את יכולה להמשיך לבדוק. מצד אחד אני רוצה לעזוב את זה ולהמשיך הלאה כי הציפ יצא תקין ומצד שני אולי זה כן נגרם ממשהו גנטי שהציפ לא בודק?? אנה מפחדת מההשלכות והתוצאות של הבדיקות הנוספות לעתיד להריונות נוספים.. מה אומרות ? 
לצפיה ב-'סקירה מוקדמת ומאוחרת-איזו מומלץ לבצע פרטי ואיזה דרך הקופה?'
סקירה מוקדמת ומאוחרת-איזו מומלץ לבצע פרטי ואיזה דרך הקופה?
02/09/2018 | 11:40
82
היי,

יש לי כללית פלטינום והבנתי שיש אופצייה לביצוע סקירה אחת דרך הקופה במחיר מוזל ועוד סקירה עליה אני יכולה לקבל החזר של 75%.
יש הבדל בין השתיים מבחינת באיזו כדאי 'להשקיע' יותר ולעשות את הסקירה הפרטית?

אשמח גם להמלצות לרופאים שעובדים דרך קופת חולים כללית עבור הסקירה המוקדמת באזור הצפון...

תודה רבה!
לצפיה ב-'מוצרי קוסמטיקה של ״אהבה״ בהריון .'
מוצרי קוסמטיקה של ״אהבה״ בהריון .
02/09/2018 | 06:44
1
81
האם יש מוצרי קוסמטיקה וקרמים שאסור להשתמש בהריון ? 
באיזה חלק של ההריון מומלץ להמנע בעיקר ממוצרי קוסמטיקה ? 
האם מוצר שכתוב עליו ברשיון משרד הבריאות ונבדק אלרגנית ולא כתוב עליו שאסור בהריון מוצר לשימוש ? 

לצפיה ב-'היי,'
היי,
05/09/2018 | 09:12
53
זו שאלה מצויינת! בגדול כל מוצר אמור להיבדק ולהיכתב עליו שהוא מאושר לשימוש בנשים הרות ועדיין תמיד יהיה רשום באותיות קטנות להיוועץ ברופא. ההמלצה שלי היא לא להשתמש בדברים חדשים שאת לא מכירה ואם את מתכננת למשל לעשות טיפול פנים נניח אז ליידע את המטפלת מראש כי ייתכן שלא תוכל להשתמש בחלק מהמוצרים. ובכלל כל מוצר שאת לא בטוחה לגביו תתייעצי במרכז הטרטולוגי. 
לצפיה ב-'ד"ר יהודה אטיאס, מוהל'
ד"ר יהודה אטיאס, מוהל
01/09/2018 | 23:45
58
ד"ר אטיאס מל את שני בניי ב-2013 וב- 2015. הכל עבר בשלום ובהצלחה רבה. הגיע אלינו איש נחמד וצנוע, שערך את הבריתות במקצועיות רבה ובנעימות רבה. הגיע לביקורות בזמן והיה זמין לכל שאלה. ממליצה עליו בהחלט !
לצפיה ב-'צביעת שיער שליש שני להריון זה בסדר??'
צביעת שיער שליש שני להריון זה בסדר??
01/09/2018 | 22:25
1
42
לצפיה ב-'אין מניעה'
אין מניעה
04/09/2018 | 22:40
24
לצפיה ב-'עובר גדול בשבוע 25 '
עובר גדול בשבוע 25
31/08/2018 | 12:55
1
174
מאןד חוששת 
שלום לכולן 
השבוע במעקב הריון התבשרתי שהעוברית שלי שוקלת (בהערכה כמובן) כ980 ג׳
שזה יחסית גדול לשבוע זה. 
בלידה הקודמת שלי הבן נולד 3.830 והוא לא היה ככ גדול בשבוע זה. 
יש לציין כי אע״פ שעליתי יחסית יותר במשקל מפעמים קודמות ספירת הדם תקינה לרבות סוכר בדם. האם זה קרה למישהי ונולד לה תינוק במשקל ממוצע? אני מאוד חוששת שלא אוכל ללדת באופן טבעי (ואקום,מלקחיים או חלילה קיסרי) עם היא תהיה גדולה מדי
לצפיה ב-'היי יולי, '
היי יולי,
01/09/2018 | 14:27
101
ראשית ארגיע אותך שבגלל שילדת במשקל 3800 ו״הוכחת״ שאת יכולה ללדת במשקלים כאלו ושעובר יכול לעבור באגן סביר להניח שתלדי סביב המשקל הזה ואולי מעט יותר (עד 4 קילו אני משערת) אז אל תלחצי לגבי המשקל הפעם. מה שכן הייתי ממליצה לך לשמור על התזונה יותר בכדי שלא תגיעי למשקל שיהיה משמעותית גדול יותר מ4 ואז ימליצו על זירוזים וכו וזה לכשעצמו סתם ילחיץ אותך. 
לצפיה ב-'התמודדות עם בחילות'
התמודדות עם בחילות
31/08/2018 | 16:43
1
140
שבוע 7 עם תחושת בחילה כל הזמן. לא מצליחה להקיא. ורעבה כל הזמן מה שמגביר את הבחילה... איך יודעים מתי הזמן לקחת משהו כדי להקל (הרופאה רשמה דיקלקטין)? והאם יש רעיונות טבעיים חוץ מקרח? תודה
לצפיה ב-'בשעה טובה יקרה!'
בשעה טובה יקרה!
01/09/2018 | 14:12
100
קרח, שקדים, מלפפון ופשוט לאכול מעט כל פעם. לי עזר קרקרים, לחם ,עגבניות וקצת גבינה או שמנת ככה היתה נראית התזונה שלי עד שפגשתי את הדיקלקטין ואז התחלתי לאכול יותר נורמאלי. תנסי לאכול מה שאת מסוגלת ותאכלי רק אותם. 
לצפיה ב-'שאלה לגבי דקלקטין'
שאלה לגבי דקלקטין
30/08/2018 | 07:30
2
103
שלום, אשמח לעזרתכן-
1. באיזה שבוע הפסקתן לקחת דקךקטין?
2. אני לוקחת דקלקטין ולא חושבת שהוא כל כך עוזר (עדיין יש הקאות ובחילות כל יום) ולפעמים אני מרגישה שעצם נטילת הכדור הוא זה שגורם לי להקיא...קרה למישהי? אציין שאני לוקחת את המינון הגבוה, 4 כדורים ביום.
תודה ��

לצפיה ב-'אני לקחתי משבוע עד 14 נראה לי'
אני לקחתי משבוע עד 14 נראה לי
31/08/2018 | 20:38
56
זה היה היריון תאומים. גם לי הוא לא עזר במיוחד. הוא עייף אותי ברמות מטורפות . היה לי קשה לתפקד איתו. לקחתי רק את השני כדורים לפני השינה. עדיין הקאתי ועדיין היו לי בחילות למרות שלקחתי אותו אבל אולי הקל מעט
לצפיה ב-'לקחתי עד שבוע 13'
לקחתי עד שבוע 13
01/09/2018 | 14:10
49
פשוט הפסקתי סביב 13 וראיתי שאני מרגישה בסדר. אם את מרגישה שהכדורים לא עוזרים או גורמים לך לתחושה יותר קשה ממליצה להיוועץ ברופא אולי את צריכה משהו אחר
לצפיה ב-'המלצה לרופאה לשקיפות עורפית באזור חיפה/קריות/עמק יזרעאל'
המלצה לרופאה לשקיפות עורפית באזור חיפה/קריות/עמק יזרעאל
29/08/2018 | 09:00
6
52
היי לכולן,

הריון ראשון ואיתו הרבה שאלות...
בשל השלב המוקדם כרגע החלטנו לא לספר עד שנעשה את השקיפות. הרופאת נשים שלי לא הסכימה להמליץ לי על רופא לביצוע השקיפות וכיוון שאנחנו לא רוצים לספר עדיין נתקעתי קצת מבחינת אצל מי לקבוע...
מעדיפה ממש רופאה (אבל אם יש המלצות על רופאים אז גם אשמח) באזור חיפה/קריות/עמק יזרעאל לביצוע הבדיקה.

תודה רבה :))
לצפיה ב-'ד"ר רוש יבגניה'
ד"ר רוש יבגניה
29/08/2018 | 13:41
47
היא מקבלת בק. אתא. הייתי מאוד מרוצה.
רק קחי בחשבון שתצטרכי לחכות בתור. כיוון שכל מטופלת נמצאת אצלה יותר מהזמן המוקצב ע"י משרד הבריאות, התורים גולשים.
בהצלחה
לצפיה ב-'באיזור ישנם'
באיזור ישנם
30/08/2018 | 10:52
1
58
טלמון (בדרך עכו שבמוצקין) או ברונשטיין בחיפה.
אישית עשיתי אצל טלמון.

דרך אגב, מי רופאת הנשים שלך?

לצפיה ב-'רופאת נשים'
רופאת נשים
02/09/2018 | 11:23
21
היי,

ד"ר אורלי גולדשטיק.
היא ממש מקסימה אבל כנראה הרגישה שזה לא מקצועי להמליץ אל מי ללכת...

לצפיה ב-'אני קבעתי לד"ר סאמי חדד -שפרעם '
אני קבעתי לד"ר סאמי חדד -שפרעם
31/08/2018 | 17:10
18
מקצועי ביותר וקיבלתי עליו המלצות חמות 
לצפיה ב-'באזור עמק יזרעאל יש לך את מכון אורלי שגם מאד מומלץ '
באזור עמק יזרעאל יש לך את מכון אורלי שגם מאד מומלץ
31/08/2018 | 17:13
6
לצפיה ב-'תודה על ההמלצות'
תודה על ההמלצות
02/09/2018 | 11:25
15
בגלל מגבלות תאריכים וכל החגים היחידי שהסתדר זה עם ד"ר יובל עוז בצפת..
מקווה שיהיה בסדר :)

שנה טובה ומתוקה לכולן
לצפיה ב-'סקר שקיפות עורפית ומין העובר'
סקר שקיפות עורפית ומין העובר
31/08/2018 | 09:41
1
139
היי בנות, סקר קטן.. לפיל כן אני רוצה להגיד שזה ממש אבל ממש לא משנה לי ומה שיבוא העיקר הבריאות, סתם שאלה מסקרנות.
הייתי בשקיפות שבוע 12+3 ואמרו 80% בן, האם למישהי טעו בשבוע הזה בקביעת המין? יש לי שני בנים מהממים בבית ומסתמן כרגע שיהיה עוד אחד..

לצפיה ב-'לי אמרו בבן'
לי אמרו בבן
04/09/2018 | 15:39
70
80% בן וצדקו 
בבת 80% בת וצדקו 

עשיתי שקיפות בערך באותם שבועות 
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
30/08/2018 | 18:44
103

האם הבדיקת ביוץ יצאה חיובית?
הפסהשמאלי נראה טיפה יותר חלש המפס הימני
אודה לעזרה
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
30/08/2018 | 18:41
42
האם הבדיקת ביוץ יצאה חיובית?
הפסהשמאלי נראה טיפה יותר חלש המפס הימני
אודה לעזרה
לצפיה ב-'לחוצה... בדיקת בטא'
לחוצה... בדיקת בטא
30/08/2018 | 15:54
126
בדיקת בטא יצא 670 
אחרי 4 ימים 1106
זה טוב???
לצפיה ב-'מין העובר'
מין העובר
30/08/2018 | 13:03
156
היי,

מישהו יודע מהי הבדיקה המוקדמת ביותר שקיימת היום בשוק לגילוי מין העובר?

אני יודעת שבדיקות הדם (ניפטי למינהן) אפשר בשבוע 10, ופנורמה - היחידה בשבוע 9.

יש משהו יותר מוקדם? זוכרת שבזמנו דיברו גם בדיקה שאפשרית בשבוע 7.....
לצפיה ב-'סינוקליר להצטננות'
סינוקליר להצטננות
30/08/2018 | 07:48
40
הרוקח שיווק לי באופן אגרסיבי והחלטתי לנסות כי הדקסמול קולד סותם לי את דרכי הנשימה. כשפתחתי גיליתי שמכיל טלק וגם אלומיניום וכל מיני סוכרלוזים חוץ מצמחים. כשניסיתי למרות שבאמת רציתי שיעבוד, גרם לתחושת יובש יחסי בריריות למשך כחצי שעה, שעה אחרי הנטילה, ואחר כך מבול של נזלת שנשאר (מותר לקחת כל 8 שעות). בארצות הברית היו מחזירים לי את הכסף, ואילו כאן הרוקח מחייך. התרופה הזאת הולכת לפח !
לצפיה ב-'סקירה מוקדמת '
סקירה מוקדמת
29/08/2018 | 23:13
91
היי. הייתי היום בסקירה מוקדמת (שבוע 14) ואמרו לי שיש לי רחם גבוה, יש למישהי מושג מה זה אומר או אמרו לה את זה?

לצפיה ב-'בקע'
בקע
28/08/2018 | 18:14
1
87
שלום אשמח לשמוע למי היה בקע וללמוד על זה.
לי יש לי בקע,ורציתי לדעת האם זה אומר משהו לגבי הלידה שלי שהיא לא תהיה רגילה?
כלומר זה אומר שאלד דרך ניתוח קייסרי?
תודה לכל המשיבות
לצפיה ב-'היי, '
היי,
29/08/2018 | 21:28
42
ליוויתי יולדת עם בקע והיא ילדה בלידה רגילה כך שזה אפשרי אבל ממליצה לך להיוועץ גם בפורום המקצועי כאן בתפוז של היריון ולידה 
לצפיה ב-'מעקב שבוע 39'
מעקב שבוע 39
29/08/2018 | 12:44
1
99
היי...

האם יש צורך לעשות מעקב בשבוע 39, לפני שבוע 40? אני בשבוע 39+1, כל הבדיקות עד כה תקינות ואני מרגישה תנועות כרגיל. קצת עצלנית ללכת עד למרכז בריאות האישה של הקופה, והרופא לא אמר לי כלום לגבי מעקב בשבוע הזה. מה מקובל?

כמו כן, האם אפשר ללכת לעשות את המעקב הזה בבית חולים? בית החולים יותר קרוב אלי מהקופה, וגם אני לא צריכה לשם הפניה כי אני פרסונל, אז זה יותר נוח לי. אם זו אופציה לגיטימית - היא עדיפה לי.

תודה על העזרה!
לצפיה ב-'היי, '
היי,
29/08/2018 | 21:26
62
בגדול יש בתי חולים שאפשר להתחיל בהם מעקב משבוע 39. בפועל את ממש לא חייבת ויכולה להתחיל משבוע 40+0. אם בכל זאת ייסתדר לך דרך הקופה זה הרבה פחות טרטור לדעתי אבל גם תלוי בקופת החולים שלך  (בכל אופן מעקב דרך הקופה אם ייתאפשר יוכל להיות רק עד שבוע 41 ואז תופני להמשך מעקב בבית החולים). 
לצפיה ב-'שקיפות עורפית - התייעצות'
שקיפות עורפית - התייעצות
29/08/2018 | 14:56
1
120
היי בנות,
אשמח לעזרתכן... נקבע לי שקיפות עורפית ל9.9, שזה יוצא יום ראשון + ערב חג ראש השנה.
אני דואגת לבדיקת דם שצריך לעשות בסמוך - לא אוכל לעשות יום אחרי/יומיים אחרי כי חג.
לא אוכל לעשות יום יומיים לפני כי שישי שבת.
מנסיונכן האם יש פיתרון לזה ?
תודה רבה
לצפיה ב-'היי, '
היי,
29/08/2018 | 21:22
65
את יכולה לעשות אותה לאחר החג. הפרש של 3 ימים זה בסדר. 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

עו
מירב אשל משרד עו"ד
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
אוטיקה
מחכים לך באוטיקה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה