לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5475254,752 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'דימום השתרשות בזמן מחזור?'
דימום השתרשות בזמן מחזור?
27/01/2019 | 14:41
1
110
שלום, אתמול הייתי אמורה לקבל מחזור.
המחזור הגיע היום- אבל בקושי יש דימום. מהבוקר מספר טיפות בודדות.
האם ייתכן שזה דימום השתרשות (בדיוק בזמן מחזור)?
לצפיה ב-'לא נשמע השתרשות'
לא נשמע השתרשות
27/01/2019 | 21:01
79
בשלב כזה הייתי עורכת בדיקת הריון
לצפיה ב-'עזרה בפענוח תוצאות העמסת סוכר 100'
עזרה בפענוח תוצאות העמסת סוכר 100
24/01/2019 | 21:48
4
168
אם רק הערך אחרי שעה מעל לטווח זה בהכרח אומר שיש סכרת הריון?
בצום: 84 (טווח תקין בין 70 ל 95)
לאחר שעה: 201 (טווח תקין בין 100 ל 180)
לאחר שעתיים: 145 (טווח תקין בין 100 ל 155)
לאחר 3 שעות: 41 (טווח תקין בין 70 ל 140)
==============================
העמסת סוכר חלקית יצאה 97 (טווח תקין בין 65 ל 140), נשלחתי להעמסה מלאה בגלל שהעובר גדול ויש ריבוי מי שפיר
לצפיה ב-'זה סכרת '
זה סכרת
25/01/2019 | 11:54
3
136
סביר שישלחו אותך למעקב סכרת הריון
לצפיה ב-'תודה! מה אומר מעקב סכרת הריון?'
תודה! מה אומר מעקב סכרת הריון?
27/01/2019 | 10:04
2
74
הרופא הפנה אותי להעמסה מלאה בגלל שהעובר גדול ויש ריבוי מי שפיר, ובנוסף להעמסה הפנה אותי לסקירה מכוונת, יעוץ גנטי ומעקב הריון בסיכון. יש משהו מעבר?
לצפיה ב-'מעקב סכרת'
מעקב סכרת
27/01/2019 | 12:40
1
87
את צריכה הפניה לדיאטנית.
במקביל לאחות סכרת.
את תקבלי מרשם למכשיר לניטור סוכר. ותנטרי כל יום אחרי הארוחות.
במידה ואת מאוזנת בדיאטה והסוכר בסדר, אז הכל טוב וממשיכים ככה עד הלידה כולל מעקב פעם בשבוע אצל אחות סכרת שבודקת את הניטור שלך פלוס לחץ דם.
ובמידה ואת לא מאוזנת אז יתכן וישקלו תרופות. אינסולין וכו.
אם קיבלת הפניה לרופא הריון בסיכון הוא יפנה אותך הלאה לדיאטנית וכו
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
27/01/2019 | 13:57
21
לצפיה ב-'שק ללא עובר - עובר התגלה בשבוע תשיעי'
שק ללא עובר - עובר התגלה בשבוע תשיעי
22/01/2019 | 18:03
8
301
למישהי היה מקרה כזה ? 
שהתגלה עובר בשבוע תשיעי ? מחפשים קצת תקווה , יש לנו שק הריון גודל 27 ממ שמתאים לשבוע 7+5 והרופאה המליצה גרידה , השאלה האם יש סיכוי ותקווה לחכות עוד קצת ? התאריך האמיתי לפי ווסת אחרונה כבר שבוע תשיעי , אבל אולי היה איזה ביוץ מאוחר . בכלל ההריון הזה היה מוזר לגמרי , התחיל עם שני שקי הריון , ועכשיו יש רק שק אחד שגדל ..יכול להיות שזה מה שמעכב את ההתפתחות העובר ?

לצפיה ב-'מקפיץ '
מקפיץ
23/01/2019 | 11:18
4
125
מישהו , מישהי שהיה מקרה דומה ??? 

לצפיה ב-'נמנעתי מלענות כי אין לי סיפור חיובי על זה...'
נמנעתי מלענות כי אין לי סיפור חיובי על זה...
23/01/2019 | 15:06
3
192
עברתי שתי הפלות עם שק הריון ריק... הבטא עלתה אך לא הכפילה ולא היה עובר...
בפעם השניה גם חשבו שרואים שני שקים פתאום אבל לא היו בטוחים שזה כך או שק שהתנוון בצורה...
בד״כ שבוע 9 נראה לי שצריכים כבר לראות עובר עם דופק...
אלא אם כן הביוץ היה מאוד מאוחר (אבל יש כאן איחור רציני) אתם יודעים אם בדקתם ביוץ בדרך מסוימת והאם קיימתם יחסים גם יותר מאוחר ואז אולי יש סיכוי....
אצלי בשתי הפעמים ההפלה החלה והסתיימה לבד (ללא כדורים או גרידה) אבל כדאי להתייעץ עם הרופאים אם עדיף לחכות לזה או לנקוט פעולה רפואית (גם הפלה טבעית היא לא נעימה אך פחות סיכון לסיבוכים)
בכל אופן- גם אם ההיריון הזה לא יצלח זה באמת לא אומר כלום על ההיריון הבא...
שיהיה המון בהצלחה ובידיים מלאות בקרוב!
לצפיה ב-'תגובה לא חיובית'
תגובה לא חיובית
23/01/2019 | 15:16
2
182
זה גם תגובה , צר לי לשמוע את הסיפור שלך ? 
אצלנו בנתיים עדין יש הרגשה של הריון , הקאות וללא דימומים . לפי הא״ס ההריון בגיל 7+5 ושמעתי סיפורים שדופק נמצא בהריון קצת יותר מבוגר . לא בדקנו ביוץ , הלכנו לפי אפליקציה אבל הבדיקה הביתית הראתה שאין ביוץ , אבל בכל זאת שכבנו במשך שלשה ימים ראשונים של כביכול הביוץ , מכוון שאין דימומים ונשק ממשיך לגדול אז אנחנו מקווים שאולי יהיה שינוי , הרי מה יש כבר להפסיד , מקסימום נעשה את הציטוטק בשלב מאוחר יותר . 
לאיזה גודל הגיע השק הריון שלך במקסימום ואיזה רמת בטא הייתה ? אם אפשר לדעת. 
לצפיה ב-'קרה לגיסתי'
קרה לגיסתי
24/01/2019 | 16:04
1
139
הלכו בשבוע 7+5 ולא היה עובר רק שק. חזרו אחרי שבוע וחצי ואז היה. צריך לזכור שגם האולטרסאונד לא תמיד הכי מתקדם.
אבל זה היה בשלב מעט מוקדם יותר משלכם.
הייתי הולכת לעוד רופא לפחות ואז מחליטה.
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
24/01/2019 | 16:13
111
שנלך לעוד רופא , קבענו רופא פרטי ליום שלישי , עם ציוד מתקדם , ומקווים לטוב !!! אמן שזה יסתדר בסוף 
תודה על התגובה !! 
לצפיה ב-'תגובה נוספת'
תגובה נוספת
23/01/2019 | 15:47
2
172
לצערי גם לי אין תגובה אופטימית. אצלי הבטא הגיע ל 130,000 בשבוע 6+6 והיה שק ריק (שבוע קודם ראו עובר ללא דופק, חיכינו שבוע ואז השק היה ריק). אני גם חשבתי שהכל בסדר כי המשכתי להקיא אבל מצד שני הבטא היתה בירידה בשלב מסוים. בעיקרון בשבוע ה6-7 להריון במידה והתאריך מדוייק אמורים לראות עובר עם דופק. אם אתם לא ממהרים ובמחיוחד אם אתם לא יודעים את מועד הביוץ במדויק, חכו עוד שבוע ואז אני מניחה שתדעו בודאות. מחזיקה לכם אצבעות. אני יודעת שזאת תקופה מאד לא פשוטה.
לצפיה ב-'באמת '
באמת
23/01/2019 | 16:11
1
149
תודה על התגובה ! זה באמת תקופה קשה , במיוחד שזה כבר פעם שנייה , ואנחנו מושכים את זה כמה שאפשר כדי לא לחוות את זה שוב , הבטא ממשיכה לעלות אבל באיטיות , ונשק ממשיך לגדול , במידה והבטא תרד כמובן שכבר נלך על הפלה יזומה . מקווים לטוב !! מקווה שאצלכן אחר כל הכל הסתדר , אמן.  

לצפיה ב-'היי! היה לי משהו דומה. הריון ראשון.'
היי! היה לי משהו דומה. הריון ראשון.
23/01/2019 | 16:24
174
בשבוע 5 גילו 2 שקי היריון, אחד מתאים לגיל היריון והשני היה קטן פי 2 ממנו (ראיתי אותו על המסך), אך הרופאה אמרה שזה קורה ורב הסיכויים שהשני לא יתפתח. בשבוע 6+4 עברתי עוד אולטרסאונד, שק היריון אחד, עם עובר מתאים לגיל היריו ויש דופק.
בדיקות דם, גנטיקה, הרשמה לשקיפות וכו'. שבוע 9+2, כל הסימנים של היריון, בטן תחתונה התחילה להיות יותר קשה, היה נראה שהתחילה לגדול טיפה. בערב, הפרשות חומות בכמות די גדולה. עלינו לבית חולים, אין דופק, שאריות של עובר בשק, לפי מה שהרופאה אמרה - בשבוע 9 צריכים כבר לראות תינוק. עוד רפא בדק, אותו דבר. הפסיק להתפתח בשבוע 6. כנראה ממש אחרי בדיקה אצל רופאה.
המלצה - כדורי ציטוטק כדי לא להסתבך עם הגרידה, מקסימום אם ישארו שאריות אז גרידה. 6 שעות במעקב בבית חולים, התחיל דימום, יום למחורת החליש, אחרי יומיים התחיל שוב והתחיל להתגבר, יום חמישי - דימום ממש חזק, שוב בית חולים - שק היריון נתקע בנרתיק. הוציאו. נשראה עוד שארית בגודל של 1 ס"מ, אחרי 3 ימים שוב דימום, שארית יצאה. שבוע אחרי זה בדיקה אצל רופא (החלפתי רופא, המליצו עליו,). בדק, אין שאריות, הרגיע שזה קורה ב-25% מהריונות והיריון הבא יעבור בשלום. אמר לחכות למחזור ולבוא אליו 10 ימים אחרי סיום, אם הכל תקין אז אחרי עוד מחזור אפשר להתחיל נסות שוב. 
מה שרציתי להגיד - למרות שאין עובר, הגוף עדיין חושב שאת בהיריון, בגלל זה יש עדיין את כל סימני היריון. 
לצפיה ב-'המלצה על רופאים סקירת מערכות'
המלצה על רופאים סקירת מערכות
23/01/2019 | 11:44
3
252
הי, 
אשמח לשמוע אם יש לכם המלצות על רופאים לשקיפות עורפית וסקירת מערכות מוקדמת. האם כדאי יותר לעשות אותם בפרטית ? האם כדאי לבחור רופאים שונים בין שקיפות עורפית לסקירה . כדי לשמוע חווד נוספת. 
בשורות טובות לכולן !!
לצפיה ב-'ד"ר ארז יזהר, ד"ר אילן גל'
ד"ר ארז יזהר, ד"ר אילן גל
23/01/2019 | 13:08
2
78
ארז יזהר מקבל דרך מכבי ובאופן פרטי.
אילן גל - פרטי.
אם אני לא טועה סקירה ראשונה היא לא בסל אלא אם כן יש הפניה 
לצפיה ב-'המלצות על רופאים בדרום'
המלצות על רופאים בדרום
24/01/2019 | 15:37
1
57
האם כדאי שאותו רופא שעושה שקיפות יעשה גם סקירה ?או שכדאי רופא אחר 
לצפיה ב-'דיעה אישית בלבד'
דיעה אישית בלבד
24/01/2019 | 15:58
110
אם מדובר ברופא מומלץ ומנוסה שהייתי מרוצה ממנו קיים סיכוי סביר שהייתי חוזרת אליו.
אבל זוהי רק דעתי האישית
לצפיה ב-'דר אורי יריב דיקור מי שפיר '
דר אורי יריב דיקור מי שפיר
24/01/2019 | 08:14
89
היי בנות רוצה לשתף אתכן שלפני כחודש עשיתי דיקור מי שפיר, ברוך השם הכל יצא תקין. עשיתי אצל דר אורי יריב באסותא שעושה לזכאיות ממשרד הבריאות. מאוד חששתי כי לא מצאתי תגובות עליו באינטרנט ובכללי מהבדיקה. אבל באמת שהוא מקסים ויסודי ושומר על סטריליות ועשה את הכל באמת כמו שצריך! אם הצלחתי לעזור למישהי ולהרגיע אותה אני את שלי עשיתי ��
לצפיה ב-'בבקשה עזרה אובדת עצות!'
בבקשה עזרה אובדת עצות!
23/01/2019 | 18:08
3
260
היוש
פעם ראשונה שאני מעלה פה הודעה.
הבוקר עשיתי בדיקת הריון והפס יצא שקפקף...חייבת לשמוע אם אתם רואות או שאני מדמיינת?? ומתי כדאי לעשות עוד פעם בדיקה ביתית עד שתהיה לי בדיקת בטא בקופ"ח???
תודה רבה מראש לעונות��
לצפיה ב-'אני רואה'
אני רואה
23/01/2019 | 18:36
135
את הפס. את לא מדמיינת. בדקי שוב עוד יומיים, הפס יתחזק. את כבר באיחור?
את יכולה גם לעשות בטא בהפרש של יומיים ולראות הכפלה.
בהצלחה!!
לצפיה ב-'גם אני רואה '
גם אני רואה
23/01/2019 | 20:20
46
לצפיה ב-'לא דמיינת גם אני רואה'
לא דמיינת גם אני רואה
29/01/2019 | 17:14
21
לצפיה ב-'מיכל דישי גליצקי'
מיכל דישי גליצקי
23/01/2019 | 15:55
146
היי,
ברצונינו להמליץ בחום אינסופי (!) על מיכל דישי גליצקי, רופאה למעקב הריון בסיכון גבוה.
הגענו למיכל בהריון עם תאומים בסיכון גבוה עקב מספר גורמי סיכון.
מיכל ליוותה אותנו באופן מסור לאורך תקופת ההריון עם המון חום וסבלנות וזמינות 24/7
אחד הדברים שאהבנו מאוד אצלה זה שלא תמיד מיהרה לספק תשובות ולפעמים במקרים מסויימים ביקשה להתייעץ עם קולגות נוספות לפני שהציגה בפנינו את המענה המתאים ביותר - פשוט והגיוני אך לא תמיד קורה לצערינו.
השיא הגיע ביום הלידה, הגענו לאיכילוב בחירום עם ירידת מים בשבוע 35, לחוצים ומפוחדים.
עדכנו את מיכל בהודעת וואטסאפ באמצע הלילה, היא מיד הרגיעה ואמרה שהכל בסדר ודאגה לשוחח עם הרופא התורן ולוודא שמכירים היטב את תיק ההריון ופועלים לאט ונכון.
יותר מזה, וזה כבר באמת שהותיר אותנו מחוסרי מילים - היא פתאום הופיעה לאחר כמה שעות בחדר הלידה לפני הכניסה לניתוח קיסרי ודאגה להרגיע אותנו ולהעביר לנו היטב את המסר שאנחנו בידיים טובות.
הפגישה עם פניה המוכרות ונוסכות הביטחון לפני הכניסה לניתוח הייתה לנו פשוט מדהימה! אין מילים!
כמובן שגם לאחר הלידה שעברה בשלום דאגה לוודא את שלומה של האמא ושל התאומים.
לסיכום אמנם לא פגשנו בחיינו הרבה רופאי מעקב הריון בסיכון אבל אין לנו צל של ספק שמיכל דישי גליצקי היא מהטובות ביותר.
סופר מקצועית מצד אחד אבל גם מאוד אישית נחמדה ולבבית מהצד השני.
המלצה בחום רב!
ירון ולינדסי שני.

לצפיה ב-'שבוע 7 וכבר שבועיים חולה'
שבוע 7 וכבר שבועיים חולה
23/01/2019 | 14:17
109
מתוסכלת...לא יודעת מה לעשות
היה לי צינון, דלקת אוזניים...שעדיין לא מרפה ובנוסף גם כאבים מהשיעול בכל הגוף
אני יודעת שמותר רק אקמול...ובכלל מנסה להמנע ממצב שיתנו לי אנטיביוטיקה לגרון אבל זה ממש נוראי. כבר לא ישנה שבוע!
אני בסהכ רוצה להנות מההריון הזה...וקורה לי הפוך...
גם לכם זה קרה שהייתם חולים בתחילת הריון?
בגלל שאי אפשר לקחת כלום אני מרגישה שאני סובלת!

לצפיה ב-'זקוקה להרגעה - שבוע 27 עובר גדול וריבוי מי שפיר'
זקוקה להרגעה - שבוע 27 עובר גדול וריבוי מי שפיר
23/01/2019 | 11:34
2
101
כל הבדיקות שנעשו עד כה היו תקינות לחלוטין - שקיפות עורפית, סקירה ראשונה וסקירה מאוחרת, בדיקת NIPT מורחבת (פנורמה). העמסת סוכר 50 גרם יצאה 97.
בינתיים העובר היה גדול בשבוע, היום בבדיקה אצל הרופא העובר מתאים לשבוע 30 (גדול ב 3 שבועות) ובאחוזון 97.
מעביר אותי להריון בסיכון+סקירה מכוונת+יעוץ גנטי שכנראה יפנה למי שפיר + צ'יפ
זה הריון רביעי בדרך ללידה שניה, שבא אחרי הרבה זמן של נסיונות (IVF) ואני לחוצה מאוד
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
29/01/2019 | 17:18
1
34
ממליצה בנוסף לכל מה שרשמת ורגע לפני שישלחו אותך להעמסה של 100 שתבצעי בדיקות ניטור סוכר עצמי ותעקבי אחרי הסוכר לוודא שאין סכרת. בנוסף תעקבי אחרי מה שאת אוכלת זה הרבה פעמים מאזן את המשקל של העובר פשוט מנסיון. אל תשכחי שהכול זה ההערכות ותמיד יש סטייה.
לצפיה ב-'תודה אורית, כנראה שאכן יש סכרת'
תודה אורית, כנראה שאכן יש סכרת
29/01/2019 | 17:43
24
כבר עשיתי את ההעמסה המלאה והערך אחרי שעה יצא 201
כמובן שנכנסתי למשטר תזונה קפדני והיום בסקירה מכוונת נשללו מומים, כמות מי השפיר תקינה, העובר גדול "רק" בשבוע וחצי, אז זו לגמרי היתה צפירת הרגעה.
שבוע הבא אני אצל הדיאטנית שלי מהקופה שכבר בטח תנחה יותר ספיציפית עם התזונה, וגם תור ראשון במרפאת הריון בסיכון.
יש לי גלוקומטר, אבל הבנתי שצריך לכייל אותו. בינתיים אני מקפידה יותר על תזונה, בלי סוכרים וג'אנק
לצפיה ב-'בדיקת דם לשקיפות עורפית'
בדיקת דם לשקיפות עורפית
23/01/2019 | 10:53
100
האם הבדיקה תקינה?
לצפיה ב-'מי יודעת מה גודל העובר לפי האולטרסאונד? זה רשום על התמונה?'
מי יודעת מה גודל העובר לפי האולטרסאונד? זה רשום על התמונה?
21/01/2019 | 21:34
2
141
שכחתי לשאול את הרופא
לצפיה ב-'לא קיבלת פלט כתוב בUS?'
לא קיבלת פלט כתוב בUS?
22/01/2019 | 10:01
1
80
חוץ מהתמונה בד"כ הרופא נותן גם תשובה כתובה ושם אמור להיות כתוב גודל העובר.
לצפיה ב-'לא קיבלתי.. '
לא קיבלתי..
22/01/2019 | 15:31
66
על התמונה עצמה יש רישום כזה אבל אני לא יודעת לפענח אותו
לצפיה ב-'בטא - למה זה כל כך קשה'
בטא - למה זה כל כך קשה
21/01/2019 | 23:57
3
195
תאריך 15/1 בטא 31591 , תאריך 16/1 אולטראסאונד נצפה שני שקי הריון ריקים ללא עובר קוטבי , נאמר לחכות.
תאריך 21/1 בטא 31803 , מה עושים ? כבר לא יודעים מה לחשוב !
למה ערכי בטא זה עולם כל כך לא מובן !?!?
מעל 10,000 צריך לראות דופק , אך לא רואים , ויש סיפורים שגם ב 30,000 אין דופק , כמו אצלנו .
מה נסגר עם זה ???

לצפיה ב-'לא חושבת שרלוונטי לבדוק בטא בשלב כזה '
לא חושבת שרלוונטי לבדוק בטא בשלב כזה
22/01/2019 | 07:01
111
ברגע שרואים בא״ס, ככה ממשיכים את המעקב
מתי תיבדקי שוב?
לצפיה ב-'למה ממשיכים לבדוק בטא בשלב כזה?'
למה ממשיכים לבדוק בטא בשלב כזה?
22/01/2019 | 10:00
1
100
אצלי כשהבטא עברה את ה-1000, הפסיקו לבדוק ופשוט היה מעקב US.
באיזה שבוע את עכשיו שראו שקי הריון ללא קוטב עוברי? 
לצפיה ב-'תכלס זה שבוע שמיני לפי ספירה יבשה'
תכלס זה שבוע שמיני לפי ספירה יבשה
22/01/2019 | 11:40
105
אך השקים מתאימים לשבוע 5-6 בגודל
בכל מקרה רופא אחד כבר ספד את ההריון אז כנראה שאבדה התקווה שלנו. 

לצפיה ב-'הפלה שנייה ?! - נמאס כבר '
הפלה שנייה ?! - נמאס כבר
22/01/2019 | 11:37
148
  : 
1. תאריך 3/1 בטא 11608 
2. תאריך 15/1 בטא 31591
3. תאריך 16/1 US  נצפה 2 שקי הריון 15-13ממ גודל ללא עובר קוטבי . ( אולי הריון צעיר , וצריך לנסות שוב מאוחר יותר ) 
4. תאריך 21/1 בטא 31803 
אחד הרופאים כבר ספד את ההריון
ואמר שזה בזבוז זמן לחכות אפילו . 
כל כך עצוב לנו !! 
למישהו היה מקרה דומה ? האם שווה לחכות ? 
אמורה להיות כבר בשבוע תשיעי. 
לצפיה ב-'האם סקירת הריון מוקדמת נעשית וגינלית או ביטנית? במה זה תלוי?'
האם סקירת הריון מוקדמת נעשית וגינלית או ביטנית? במה זה תלוי?
22/01/2019 | 11:00
79
מישהי עשתה במכון מרום בכפר סבא ויכולה לומר איך עושים שם בדרך כלל? ביטני או וגינלי? מישהי עשתה אצל אתי פיורה? 

תודה :) 
לצפיה ב-'חוסר מצב רוח בכי מרובה חוסר חשק לכלום'
חוסר מצב רוח בכי מרובה חוסר חשק לכלום
21/01/2019 | 20:13
1
118
היי בנות, אני בהריון ראשון שלי בשבוע ה6 , וכבר שבוע שלם סובלת מבכי , מחשבות שליליות,חוסר רצון לשום דבר, וחוסר תאבון מוחלט. אשמח לעידוד קל ושיתופים שלכן, כי אני קצת מתוסכלת. יש לציין כי ממש בהתחלה הייתי מאושרת ממש. 
לצפיה ב-'הורמונים :)'
הורמונים :)
23/01/2019 | 16:29
21
לצפיה ב-'בדיקת הריון מוקדמת'
בדיקת הריון מוקדמת
21/01/2019 | 11:41
1
143
היי,
היה לי ביוץ ראשון לאחר זריקות אובליפ ביום שלישי האחרון. בסופשבוע התחלתי להרגיש לא טוב - חום, דלקת אוזניים והגרון מחכה לתשובה של משטח. קיבלתי אנטיביוטיקה וכרגע לקחתי רק פעם אחת אקמול. אני נמנעת נלקחת את האנטיביוטיקה היות ומחכה לתשובה של בדיקת דם בטא שעשיתי היום.
השאלה, האם זה לא מוקדם מידי לעשות בדיקת דם? מחר יהיה שבוע מאז הביוץ.
אודה לחכמת ההמונים.
לצפיה ב-'היי, '
היי,
21/01/2019 | 14:53
61
עדיין מוקדם לבדוק בטא את צריכה להמתין ליום ה-12 שלאחר הביוץ ואז לבדוק. כמובן תתייעצי גם עם הרופא המטפל
לצפיה ב-'אולורסאונד ראשון לא תואם גיל הריון'
אולורסאונד ראשון לא תואם גיל הריון
18/01/2019 | 07:19
1
229
הי אני בתחילת הריון. שלשום ביצעתי אולטרסאונד שבו ראו עובר עם דופק. לפי המחזור האחרון הייתי אמורה להיות בשבוע 6 וארבעה ימים אך על פי האולורסאונד יצא שאני בשבוע חמש פלוס 5 ימים.
הרופא אמר שזה תקין אך אני קצת מודאגת. בדקתי את הביוץ עם ערכת ביוץ כך שאני יודעת שהוא היה ביום ה-13 אז לא יתכן ביוץ מאוחר. בנוסף כבר לפני שבועיים באולטרסאונד ראו שק הריון אז לא הגיוני שראו משהו בשבוע 3...
אשמח לעצות מעודדות...

לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
20/01/2019 | 16:16
120
הפרש של שבוע וקצת יכול להיות זה לא משהו שהרופאים מתרגשים ממנו לפעמים זה מסתדר לאורך ההיריון. חכי תראי איך זה מתפתח יש מצב שבהמשך זה ייסתדר. 
לצפיה ב-'ריבוי מי שפיר'
ריבוי מי שפיר
20/01/2019 | 12:42
1
101
היי

בשבוע 29+4 התגלה ריבוי מי שפיר AFI 28-30. הערכת משקל אחוזון 90ֵ%. הערכת משקל 1.9. בוצעה סקירה מכוונת אקו לב הכל תקין ברוך השם כולל הסקירות עד כה וחלבון עוברי.
ממליצים על דיקור מי שפיר ואני כבר בשבוע 31 מתלבטת מה לעשות מישהי חוותה?
לצפיה ב-'היי,,'
היי,,
20/01/2019 | 16:07
67
העמסה של 50 יצאה תקינה? ביקשו לשלוח אותך להעמסה של 100? 
לצפיה ב-'פס או לא��'
פס או לא��
20/01/2019 | 13:32
1
172

היי בנות,לפני ארבעה חודשים ילדתי , ועדיין לא קיבלתי מחזור. איני מניקה. ביצעתי בדיקת הריוןמפעמיים(אתמול והיום) וכמה שניסיתי לצלם ניתו לראות פס בהיר מאד.. רואות גם,?

לצפיה ב-'ממש קשה לראות'
ממש קשה לראות
20/01/2019 | 16:06
90
מאז הלידה קבלת מחזור אחד לפחות? 
לצפיה ב-'בטא לא הכפילה ...דחוף'
בטא לא הכפילה ...דחוף
17/01/2019 | 13:59
4
213
ב13.1 היתה בטא 2213
ב15.1 בטא 6349
ב17.1 היום בטא 11255
לא הכפילה את עצמה הפעם..אני ממש מוטרדת
לצפיה ב-'מנסה לעזור'
מנסה לעזור
17/01/2019 | 21:54
147
הי, אני לא רופאה אבל לפי מה שאני יודעת כשמדובר באלפים, לא מוכרחה להיות הכפלה אלא צריכים לראות עלייה. ואצלך העלייה יפה מאד ליומיים... באיזה שבוע את?
לצפיה ב-'יש סיבה שאת ממשיכה לבדוק בטא?'
יש סיבה שאת ממשיכה לבדוק בטא?
18/01/2019 | 07:51
2
129
במספרים הגבוהים האלה, זה כבר לבדיקת א״ס

מאחלת לך הריון תקין ומשעמם
לצפיה ב-'שבוע 5 וארבעה ימים'
שבוע 5 וארבעה ימים
18/01/2019 | 18:22
1
143
אני סתם בחרדה בגלל הריונות כימיים
אתמול היה דימום קל בניגוב
הייתי בערב באולטרסאונד , ראה שק בלבד והמטומה קטנה לא ליד השק
איך לא ראו משהו חוץ משק בבטא כזו?
לצפיה ב-'היי,,'
היי,,
20/01/2019 | 16:12
84
לשבוע 5+ שק בלבד זה בסדר. (ההמטומה ליד כנראה מסבירה את הדימום הקל) דופק לרוב רואים בין שבועות 6-8 גם אצלי בבטא כזו לא ראו ורק במספר של מעל 18,000 ראו. חכי לבדיקה החוזרת אצל הרופא . יודעת שההמתנה הזו מטורפת. מחזיקה לך אצבעות לראות דופק ולהמשך היריון תקין!!! 

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה