לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5445954,459 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מחפשת מנתח לקיסרי באיכילוב '
מחפשת מנתח לקיסרי באיכילוב
11/09/2018 | 09:48
2
85
הי לכולן ,אשמח להמלצה אם משהי מכירה . תודה רבה
לצפיה ב-'היי'
היי
13/09/2018 | 11:55
1
52
תבררי אם פרופ יוגב או שיף מנתחים בפרטי באיכילוב אני לא בטוחה שזה אפשרי . יודעת לדוגמא שבלניאדו אפשר למשל בעיקר בבתי החולים הפרטיים פחות בציבוריים אבל כמובן תבררי מול אותו בית חולים. 
לצפיה ב-'הי, תודה רבה '
הי, תודה רבה
13/09/2018 | 16:20
12
לצפיה ב-'דיקור מי שפיר בהסדר הכללית'
דיקור מי שפיר בהסדר הכללית
12/09/2018 | 14:24
5
852
היי
יש לי כמה שאלות. אשמח אם תוכלו לייעץ:
1. האם יש לכן המלצה על בית חולים לדיקור מי שפיר במידה ואני מבצעת דרך ההסדר של הכללית (אני מעל גיל 35 ולכן אמור להיות בחינם).
2. אם אני מעוניינת לבחור את הרופא שיבצע את הדיקור, וסביר להניח שדרך ההסדר בבית חולים אני לא יכולה לבחור, אם הרופא הפרטי עושה את הדיקור בבית חולים שבהסדר הכללית, אני צריכה לשלם לבית החולים או שאקבל את זה בחינם דרך ההסדר ואצטרך לשלם רק לרופא?
לצפיה ב-'זה שני דברים שונים'
זה שני דברים שונים
12/09/2018 | 16:07
67
מפאת גילך את זכאית לסבסוד מטעם משרד הבריאות - את יכולה לקבוע בכל בית חולים בחינם לגמרי. היום רוב בתי החולים הציבוריים כוללים גם את הציפ הגנטי שניתן בחינם. אני עשיתי באיכילוב, והיה אחלה.
בהסדר עם הקופה, את יכולה לעשות בחינם (לא כולל ציפ שהוא בעלות נוספת של כ 2800 שח) דיקור פרטי במדיקל בהרצליה או באסותא, בכל מקום ישלחו לך את רשימת הרופאים שבהסדר.
רופא פרטי שאינו בהסדר לא מסובסד בכלל
לצפיה ב-'אני עשיתי בקפלן'
אני עשיתי בקפלן
12/09/2018 | 21:43
2
41
והיה מצוין...
בכל מקרה רק רופאים מומחים מבצעים את הדיקור כך שלדעתי אין בעיה עם כל בית חולים בארץ.
מה שכן זה שיש בתי חולים שנותנים את הצ'יפ בחינם וזה שיקול חשוב. בקפלן למשל הוא חינם .
לצפיה ב-'תודה רבה לשתיכן'
תודה רבה לשתיכן
13/09/2018 | 08:27
1
34
אתן יודעות מה הרשימה של בתי החולים שנותנים גם את הצ'יפ בחינם?
לצפיה ב-'יודעת על,'
יודעת על,
13/09/2018 | 11:52
44
תהש, הדסה עין כרם או הר הצופים, אסף הרופא, איכילוב ונדמה לי גם קפלן ובלינסון אבל תבררי 
לצפיה ב-'היי'
היי
13/09/2018 | 11:50
27
עשיתי דרך אסותא (אני במכבי ולכן לא שילמתי על הבית חולים) שילמתי רק על הציפ הגנטי ועל הרופא הפרטי שלקחתי שלא עובד בהסדר על מכבי. כן קבלתי החזרים על הציפ ועל הרופא . אם הייתי לוקחת רופא בהסדר לא הייתי משלמת עליו כי אני מעל גיל 35. מניחה שבכללית זה די אותו עקרון
לצפיה ב-'הכללית אבדו לי את העמסת סוכר '
הכללית אבדו לי את העמסת סוכר
12/09/2018 | 17:54
1
117
חיבת להגיד שלא שמעתי על מקרה כזה. כמה חוסר אחריות בגוף כזה גדול ? 

בגלל תקלה במערכות המחשבים שלהם באותו יום כללית אבדו את כל העמסות הסוכר, לפחות שבוצעו בסניף בריאות האישה שאני עשיתי בו. פשוט זרקו אותם בלי לעבור עליהם. 

אמנם עשיתי רק 50 גרם , ועדין לעשות שוב סתם בלי סיבה כשעוד לא יודעים אם יש בעיה וצריך את ה100 אולי זה מרתיח כל כך. ואין הרבה מה לעשות . לא מוכנים לפצות.

האם לדעתכם יש עילה משפטית לתבוע על זה ? 
לצפיה ב-'וואו זה ממש מרגיז'
וואו זה ממש מרגיז
13/09/2018 | 11:47
66
מסכימה איתך וממש מבאס שצריך לחזור על הבדיקה. תחשבי על כל אלו שעשו העמסה של 100.. לא חושבת שיש עילה לתביעה כי דברים כאלו יכולים לקרות טעויות מעבדה ומחשוב. אני מבינה שאין טעם להמתין כי הם זרקו את כל הבדיקות אז חייבים לעשות שוב. אולי זה לטובה לכי תדעי. אני איתך חיבוק!!
לצפיה ב-'נימול בהיריוו'
נימול בהיריוו
11/09/2018 | 02:15
1
104
קצת בלחץץץ
שבוע 15 בדיוק היום
מנסה להירדם על צד ימין מרגישה נימול בצד שמאל במותניים ובשוק השמאלי
מנסה להירדם על צד שמאל מרגישה אותו הדבר בצד ימין..
מזה הדבר הזה?? שוכבת על הגב ואין כלום.. גם ככה אני כבר כמה ימים מקוררת ועם שיעול טורדני וזה עוד יותר מלחיץ אותי עכשיו גם זה..
מישהי חוותה? יש לי ביום רביעי סקירה ראשונה אבל אני בלחץ ובחרדות וממש רוצה לדעת שהכל בסדר
לצפיה ב-'היי, '
היי,
13/09/2018 | 11:43
36
נשמע כמו משהו שקשור לגב. תנסי דיקור , עיסוי להיריון או אפילו שיאצו כדי לנסות לשחרר את הגב. אצלי למשל כשנרדמות לי כפות הידיים אני מייד יודעת שזה קשור לצוואר ולשכמות אז משערת שאולי אצלך זה בחוליות של הגב האמצעיות. כמובן תשאלי גם את הרופא 
לצפיה ב-'תוצאות סקר שליש ראשון'
תוצאות סקר שליש ראשון
11/09/2018 | 23:17
4
118

שלום,
ביצעתי בדיקת דם סקר ביוכמי לשליש הראשון של הריון ב 30.8 ועדיין לא קיבלתי את התוצאות. אני מבוטחת של מכבי. האם הגיוני? 
האם עוד מישהי חיכת כל כך הרבה זמן לקבלת התוצאות??
תודה לעונות
לצפיה ב-'בכללית אבל...'
בכללית אבל...
12/09/2018 | 06:27
73
לקח לי שבוע וחצי.
ראש השנה נפל לך באמצע . מאמינה שהיום / מחר יהיו לך תשובות (:
בהצלחה!
לצפיה ב-'היי, '
היי,
12/09/2018 | 13:22
51
אם יש לך את האפליקציה של מכבי תחפשי תחת קטגוריה של שליש ראשון אם זה לא מופיע שם תשאלי את הרופא נשים שלך כי זה היה חייב להגיע אליו אחרי שבועיים 
לצפיה ב-'לא נשמע לי שזה הרבה זמן...'
לא נשמע לי שזה הרבה זמן...
12/09/2018 | 21:46
34
החגים עכשיו ויכול להיות שימשיך להתעכב.
בהריון הראשון אני זוכרת שקיבלתי  תשובות בדואר מהמעבדה ובכלל לא דרך קופת החולים וזה היה לוקח חודש בערך.. אז עוד קצת סבלנות ותקבלי.

לצפיה ב-'גם אני עשיתי ב2.9. במכבי וטרם קיבלתי תוצאות'
גם אני עשיתי ב2.9. במכבי וטרם קיבלתי תוצאות
16/09/2018 | 11:09
8
מוזר אבל כנראה בגלל החגים, לוקח להם קצת יותר זמן. 
לצפיה ב-'המלצה לשקיפות עורפית באזור הצפון/חיפה והקריות קופ"ח כללית'
המלצה לשקיפות עורפית באזור הצפון/חיפה והקריות קופ"ח כללית
12/09/2018 | 11:31
1
29
אודה עבור המלצות לרופאים טובים המבצעים בדיקה זו, דרך הכללית, בעדיפות לאזור הקריות וחיפה אבל לא רק.
תודה!
שנה טובה וחתימה טובה לכולן!
לצפיה ב-'טלמון.'
טלמון.
12/09/2018 | 12:39
14
לצפיה ב-'בדיקת הריון חלק שלילי חלק חיוביות '
בדיקת הריון חלק שלילי חלק חיוביות
11/09/2018 | 22:12
1
144
לצפיה ב-'זו בדיקה חיובית. הפס חלש אבל הוא שם '
זו בדיקה חיובית. הפס חלש אבל הוא שם
12/09/2018 | 06:46
69
האם את לפני איחור?
לצפיה ב-'פרוקטו אובליפיכה אפשר למרוח בהריון?בעית טחורים?'
פרוקטו אובליפיכה אפשר למרוח בהריון?בעית טחורים?
11/09/2018 | 22:44
1
23
לצפיה ב-'אין מניעה'
אין מניעה
12/09/2018 | 13:22
14
לצפיה ב-'שבוע 18- ליחה שלא מאפשרת שינה ...'
שבוע 18- ליחה שלא מאפשרת שינה ...
11/09/2018 | 05:48
2
79
שבוע 18, היריון ראשון. סובלת מאלרגיה שבגללה מטופלת בסטרואידים בימים רגילים, עד אתמול לא השתמשתי בסטרואידים בהריון. אתמול חזרתי לסטרואידים (סטרונאז) בעקבות גודש באף וליחה שלא איפשרו לי לישון.הלילה, שוב ליחה מטורפת (הנזלת פחתה) שאני לא מסוגלת לישון בגללה... מתחילה להיות סחוטה ברמות קשות. מזל שזה חופש עכשיו.. רעיונות הצעות ? 
לצפיה ב-'חיבוק?'
חיבוק?
11/09/2018 | 19:34
1
49
יכולה רק להציע את הזדהותי ולהגיד לך שהריון זה חרא של דבר. מזל שבסוף יוצא כזה דבר נפלא ממנו.
תחזיקי מעמד, עברת כבר כמעט חצי, כל הכבוד לך!!!
לצפיה ב-'תודה.., רק תוהה איך לשרוד את החצי השני ��'
תודה.., רק תוהה איך לשרוד את החצי השני ��
12/09/2018 | 06:27
15
לצפיה ב-'נסיעה עם פעוט במונית'
נסיעה עם פעוט במונית
08/09/2018 | 21:12
4
164
הי,
האם זה אפשרי לנסוע עם פעוט שנולד במונית ?? 
צריך להתקין במונית כיסא בטיחות ? 

לצפיה ב-'זה אפשרי, זה ממש לא בטיחותי.'
זה אפשרי, זה ממש לא בטיחותי.
10/09/2018 | 20:35
94
אני כשנזקקתי לכך הבאתי את הסלקל שלנו וחגרתי אותו במונית, ואת התינוקת חגרתי בתוך הסלקל.
לצפיה ב-'אל תסעי בלי סלקל! '
אל תסעי בלי סלקל!
11/09/2018 | 19:23
2
64
סחבת אותו 9 חודשים כדי לסכן אותו ביום השלישי לחייו??
לצפיה ב-'תודה :) חברים ישאילו לנו סלקל '
תודה :) חברים ישאילו לנו סלקל
12/09/2018 | 09:07
1
24
לצפיה ב-'יופי!'
יופי!
12/09/2018 | 14:27
35
לידה קלה ובבריאות ושנה טובה
לצפיה ב-'בקבוקים'
בקבוקים
11/09/2018 | 10:45
73
היי לכולם :) 
חג שמח ושנה טובה. אני כותבת לראשונה בפורום מאז 7.5 שנים מאז שילדתי את ביתי השניה.
היום בחודש שמיני.
רציתי להתייעץ לגבי איזה בקבוק כדאי לקנות?
בעבר השתמשתי בטומי טיפי כדי לשלב הנקה. אך רציתי לדעת האם יש משהו שידוע כמפחית גזים וקל לתפעול.
אשמח להמלצות.
לצפיה ב-'זה ביוץ?'
זה ביוץ?
08/09/2018 | 11:16
1
129
האם חיובי ? ואם כן אז מתי כדאי לעשות ??
אנחנו עושים יום כן יום לא מאז הטבילה מצרפת בדיקת ביוץ 

לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
13/09/2018 | 11:59
34
זה בהחלט נראה ביוץ. קשה לראות אם יש הבדלים בגוונים בין הפסים אבל אם אתם מקיימים יחסים יום כן יום לא אני מחזיקה אצבעות לתוצאות משמחות בקרוב! 
לצפיה ב-'צינון בהריון '
צינון בהריון
08/09/2018 | 08:21
6
96
שלום, 
אני ממש בתחילת הריון (גיליתי לפני שבוע) ועם צינון קשה מאוד. האם ניתן לקחת נוסידקס? חייבת משהו דחוף מרגישה נורא. 
תודה רבה ושנה טובה. 

לצפיה ב-'תרופות לצינון'
תרופות לצינון
11/09/2018 | 19:20
5
35
הי שיר
מהינה לליבך.. הריון שלישי וכל ההריונות שלי לוו בוירוסים. בדיוק עכשיו מחלימה מוירוס צינון ושיעול..
ממליצה בחום לשאול שאלות הקשורות לתרופות בהריון במרכז הטרטולוגי של משרד הבריאות.
ממה שלי נאמר במרכז,  נוסידקס אסור אבל אקמול צינון מותר במינונים נמוכים אבל בגדול עדיף להמנע. אני כן לקחתי אקמול צינון אחד לפני השינה במשך 2 לילות בטרימסטר הראשון. מה שכן, מותר לך אוטריוין וסוגיו.. אולי זה קצת יקל.
רפואה שלמה!!
לצפיה ב-'אז היום קניתי אוטריוין לילדים והרוקח וגם הקופסא'
אז היום קניתי אוטריוין לילדים והרוקח וגם הקופסא
12/09/2018 | 22:32
4
31
אמרו שאסור בהריון..
מה מותר שאלתי, רק מי מלח נענתי.
רפואה שלמה.
לצפיה ב-'זה ממש ממש לא נכון!'
זה ממש ממש לא נכון!
13/09/2018 | 07:07
3
29
תסמכי על המרכז הטרטולוגי שיודע קצת יותר מרוקח רנדומלי או מההזהרות שעל הקופסה של חברה שרוצה לכסתח עצמה. 
זה אחד מהרבה לינקים. יש גם פורום ייעוץ טרטולוגי שבו כתוב שמותר,  והכי הכי טוב, פשוט להתקשר למרכז הירושלים ולשאול. אבל מי אני שאמנע ממך לסבול לשווא..

לצפיה ב-'תודה על הקישור!'
תודה על הקישור!
13/09/2018 | 21:51
2
19
אני ב"ה לא מצוננת ואני גם לא פותחת השרשור. גם הילדים בריאים ב"ה וקניתי את האוטריוין כי ראיתי כמה אפים מנוזלים בגן ורציתי להתכונן וגם כי ראיתי את ההודעה שלך ושמחתי שזה מותר בהריון:)
ביום ראשון אני אתקשר לודא ביעוץ הטרטולוגי של משרד הבריאות.
אגב מי שנתן את היעוץ בכתבה של מאקו הוא בעצמו רוקח רנדומלי וההזהרות שיש על הקופסא (מצורפת תמונה) לא נראו לי הכסת"ח הרגיל של "נשים בהריון ומניקות יש להיוועץ ברופא". זה רשום בצורה מפורשת (ומודגשת).
שלא נצטרך:)
לצפיה ב-'זו סתם כתבה שמצאתי'
זו סתם כתבה שמצאתי
14/09/2018 | 15:09
11
לדוגמא. באמת הכי טוב זה להתקשר למרכז הטרטולוגי.
ותמשיכו להיות בריאים! זה הכי חשוב
לצפיה ב-'ואגב'
ואגב
14/09/2018 | 15:10
6
דווקא בהנקה ממש לא מומלץ ... כי זה מייבש את החלב.
לצפיה ב-'בצקת עוברית שבוע10'
בצקת עוברית שבוע10
07/09/2018 | 08:56
3
203
שלום, אתמול היינו בסקירה מוקדמת בשל בצקת עורפית בעובר, בבדיקה נראו "לקונות" בשלייה. הומלץ לעשוות סיסי שלייה. הרוא אצר שיש סיכוי של 50% למום כלשהו. האם יש מקום לאופטימיות מנסיונכן?
לצפיה ב-'דנה יקרה, '
דנה יקרה,
07/09/2018 | 22:55
1
137
תמיד יש תקוה כבר היו מקרים שבסוף נולדו ילדים בריאים ושלמים . מניחה שיומלץ גם לבצע מי שפיר . מחזיקה אצבעות להיריון תקין ושהכול ייסתדר!! 
לצפיה ב-'אם היא תבצע סיסי שליה'
אם היא תבצע סיסי שליה
07/09/2018 | 23:24
121
לא סביר שיציעו לה לעשות גם מי שפיר.
למעט מקרים מאוד חריגים שבהם לא מצליחים להוציא מספיק חומר גנטי בבדיקת סיסי שליה, אין שום צורך לבצע את שתי הבדיקות הפולשניות.

לפותחת השרשור - אם יש סיכוי של 50% למום, יש גם סיכוי של 50% שאין מום.
הלוואי שאת ב50% הטובים 

לצפיה ב-'כמה שאלות לצורך הבהרה- '
כמה שאלות לצורך הבהרה-
10/09/2018 | 15:22
84
באיזה שבוע את? 
אם נמצאה בצקת עוברית עורפית, זה אומר שעשית את בדיקת השקיפות העורפית? או שאת עוד לפני השקיפות העורפית ובבדיקה רגילה ראו את הבצקת? 
וגם- איך זה יכול להיות שהיית סקירה מוקדמת?- את כותבת "בצקת עוברית שבוע 10", וסקירה מוקדמת עושים בשבוע 15. לא הבנתי...

בקיצור- תסבירי טוב יותר, ואז גם אוכל להתייחס בהתאם.

שירה דוד 
ריפוי בעיסוק והוראה מתקנת לילדים עם קשיים התפתחותיים ולקויות למידה
הדרכת מרפאות בעיסוק, מורות להוראה מתקנת וסטודנטיות
מנהלת פורום אובדן הריון ופורום הריון אחרי אובדן, תפוז. 
ליווי ותמיכה בנשים לאחר אובדן הריון.
09-7749028

לצפיה ב-'דימום שבוע 7'
דימום שבוע 7
07/09/2018 | 14:12
1
142
ביצעתי אולטרסאונד בשבוע 6 נצפה דופק. לאחר שבוע הופיע דימום קל בצבע אדום. במוקד ראו דופק והרופא לא נראה לחוץ ואמר רק לנוח. ביומיים הראשונים בקושי היה דימום, לפעמים קצת הפרשות חומות (חוטים). היום שוב היה דימום אדום :( אני מבינה שלא ברור מה יקרה, השאלה באיזה שלב צריך להיבדק שוב והאם במצב כזה לא צריך אולי תמיכה? נכנסים גם לחג אז בכלל לא יודעת מה לעשות. תודה
לצפיה ב-'היי,'
היי,
07/09/2018 | 22:49
98
הייתי ממליצה לגשת להיבדק אם הדימום מתחזק או מלווה בכאבי בטן
לצפיה ב-'ערכי בטא '
ערכי בטא
07/09/2018 | 13:27
1
141
היי,
ביום שני עשיתי בדיקת בטא ראשונה - יצא 240.
ביום חמישי עשיתי שוב בדיקת בטא ויצא 560.
הרופא אמר שזה לא עולה כמו שצריך ונתן הפניה דחופה ליום ראשון לבצע שוב בדיקת דם בטא + אולטראסאונד הריון צעיר.
בהפניה כתב: בטא סבאופטימלית - מישהי מישהי יודעת מה הכוונה?
לצפיה ב-'הכוונה שהיא לא עולה כמצופה '
הכוונה שהיא לא עולה כמצופה
07/09/2018 | 14:30
101
סאב אופטימלי - מתחת למה שאופטימלי

מחזיקה עבורך אצבעות להתפתחות תקינה
לצפיה ב-'חוששת מחוץ רחמי אנא דעתכן'
חוששת מחוץ רחמי אנא דעתכן
06/09/2018 | 17:26
2
140
הי ערב טוב
נשואה עם ילדים, היה לי חוץ רחמי, לפרוסקופיה, הוציאו את חצוצרה שמאל.
אנו בטיפולי IVF, החודש ניסינו טבעי, קרה נס!
בדיקות הריון 4 בדיקות חיוביות.
אני מתה מפחד חוששת מחוץ רחמי-
יום א בטא 39
יום ג בטא 129 (כפול 3.6) פה התחלתי לדאוג
היום בטא 340 בערך - עליה פי 2.5 - קצת נרגעתי
יום א אהיה חילת שבוע 5, רופא אמר לעשות דם ואולטרסאונד.
אני חוששת לחוץ רחמי בצד של החצוצרה שנותרה לי- יש לי דקירות קלות לעיתים במרכז הבן לעיתים בצדדים,
היה לי דימום אדום חום יום וחמי ולקחתי נרות תמיכה, והפסיק לא יודעת אם קשור לזה כי ערכי פרוגרסטרון ימים א וג היו 50 שזה יפה, אני ביקשתי נרו רופא אמר לא מזיק, היום עלה ל100.
היה לי דקירה קלה בגב תחתון וכאב קצת בכתף.
אני מתפללת שהכל תקין, ובאמת חורשת על האינטרנט וקוראת סימנים, אז מקוה שרק מדמיינת אבל מה דעתכן?

מקוה ככ שהכל תקין מחכים לתינוק ככ הרבה זמן, אודה לעידוד תמיכה ודעתכן הכנה
לצפיה ב-'הבטא מכפילה מעולה, למה החשש?'
הבטא מכפילה מעולה, למה החשש?
06/09/2018 | 22:27
1
60
גם אני עם חוץ רחמי ברקע וכמעט דוקטורט בנושא מאוניברסיטת גוגל.

מאחלת לך הריון תקין ושהנס אכן כאן.
לצפיה ב-'מבינה אותך'
מבינה אותך
17/09/2018 | 11:53
6
גם לי ברקע חוץ רחמי ומי שעברה את זה מבינה את הטראומה (לא הוציאו לי את החצוצרה קיבלתי את הזריקה וזה יצא)
ההריון שהגיע לאחר החוץ רחמי היה מלווה בדאגות עד שבוע מאוחר וכלל דימומים עד שבוע 13 בערך.
אחריי הכל ההריון היה תקין והלידה מעולה. 
עכשיו בהריון טבעי נוסף
לקחת שובע בשבוע. צעד אחר צעד
מחזיקה לך אצבעות

לצפיה ב-'כדורים לבחילה, לנשים בהריון'
כדורים לבחילה, לנשים בהריון
06/09/2018 | 18:39
78
למכירה, ב 200 ש"ח, במקום 300 ש"ח, כדורים לבחילות, לנשים בהריון, דיקלקטין.
נרכשו אמש בבית מרקחת של קופ"ח כללית, אך מאוחר מדי עבורי.. הבחילות הקשות חלפו.
תוקף 30.9.2021
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת דם- בטא ופרוגסטרון '
תוצאות בדיקת דם- בטא ופרוגסטרון
06/09/2018 | 16:10
106

שלום רב, ביום 28.8 ביצעתי בדיקת דם. הבדיקה הראתה תוצאות כאלו: 80 בטא, 127 פרוגסטרון. מחזור אחרון 28.7. היום ביצעתי שוב בדיקת דם. הבדיקה הראתה: 968 בטא, 73.28 פרוגסטרון. האם תקין? הבטא עולה, הפרוגסטרון ירד. לחוצה. אשמח מאוד לתשובה.

לצפיה ב-'שאילה דחופה בקשר לבדיקות'
שאילה דחופה בקשר לבדיקות
06/09/2018 | 13:23
1
139
אני בת 31 כמעט . אמא לילדה בת 3 .
בעברי הריון אחד עם תסמונת דאון.
הריון נוכחי שקיפות תקינה 1.5 ממ בדיקת סקר (hcgb) גבוהה. 5.24 mom . העלו את הסיכון ל1 :560.
בסקירה מוקדמת התגלה נקודה לבנה בלב. מישי יכולה לשתף אולי מקרה דומה שבכל זאת יצאה ילד בריא?
תודה על העידוד 
לצפיה ב-'עוד פרטים'
עוד פרטים
06/09/2018 | 13:25
100
הילדה שלי בריאה . ההריון עם התסמונת דאון הסתיים בהפלה. זהו הריוני השלישי

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה