לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5523655,236 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'error'
error
02/06/2020 | 03:25
לצפיה ב-'error'
error
02/06/2020 | 03:24
לצפיה ב-'error'
error
02/06/2020 | 03:20
לצפיה ב-'error'
error
02/06/2020 | 03:19
לצפיה ב-'error'
error
02/06/2020 | 03:19
לצפיה ב-'error'
error
02/06/2020 | 03:17
לצפיה ב-'בבקשה צריכה שמישהי תרגיע אותי '
בבקשה צריכה שמישהי תרגיע אותי
01/06/2020 | 13:55
2
19
אני בשבוע 5+6 אולטרסאונד ראשון שבו נצפה שק הריון ללא תוכן וללא שק חלמון. 
הרופא אמר שכרגע אין מה לדאוג אבל שיש מצבים שבשלב הזה רואים כבר יותר, אני קצת מודאגת האם קרה למישהי??
לצפיה ב-'גם לי זה קרה'
גם לי זה קרה
01/06/2020 | 14:10
1
17
והיום הוא בן 3
זה מאוד מוקדם, בדרך כלל רואים יותר בוודאות בשבוע 7
לצפיה ב-'מה בדיוק קרה לך אם אפשר לשאול?'
מה בדיוק קרה לך אם אפשר לשאול?
01/06/2020 | 14:18
4
לצפיה ב-'שבוע 5+2 מתי לעשות בדיקת אולטאסאונד?'
שבוע 5+2 מתי לעשות בדיקת אולטאסאונד?
27/05/2020 | 17:58
2
36
תוהה האם ללכת מחר או לחכות עוד שבוע? מה אומרות?
לצפיה ב-'תקבעי תור לדופק לשבוע 7 בערך'
תקבעי תור לדופק לשבוע 7 בערך
28/05/2020 | 09:54
31
לדעתי אין טעם להגיע לפני, בשלב כזה הכל קטן ואולי תצליחי רק לראות שק הריון וחלמון..
בשבוע 7 אפשר כבר לראות עובר ודופק
לצפיה ב-'בשעה טובה!! חכי שבועיים ואז לכי לבדוק:)'
בשעה טובה!! חכי שבועיים ואז לכי לבדוק:)
30/05/2020 | 23:33
2
לצפיה ב-'האם הבדיקה חיובית?'
האם הבדיקה חיובית?
27/05/2020 | 11:27
2
62
איחור של יום אחד...הפס לא הופיע מהר אלה אחרי יותר משעה אבל הפס נראה ורוד פתאום ולא סתם שקוף, יודעת שאומרים לא להתייחס אחרי 10 דקות בערך.  אבל מודה שזה מבלבל הרי אם לא קיים הורמון הריון אז איך יש פתאום פס ורדרד???
מה דעתכם חיובי או שלילי?
לצפיה ב-'אני לא מצליחה לראות פס בתמונה'
אני לא מצליחה לראות פס בתמונה
28/05/2020 | 09:01
6
לצפיה ב-'צריך לחזור על הבדיקה'
צריך לחזור על הבדיקה
30/05/2020 | 23:35
15
קשה להגיד לך זה ממש לא ברור לפחות בתמונה. ממליצה תחזרי בבוקר על הבדיקה
לצפיה ב-'דימום בתחילת הריון'
דימום בתחילת הריון
25/05/2020 | 23:31
6
49
הייץי אמורה לקבל מחזור ביום חמישי והתחילו לי כתבים זעירים של דם אבל זה לא התפתח למחזור. למחר עשיתי בדיקת הריון וקיבלתי פס חלש אבל באמצע הלילה התעוררתי לשירותים והיה לי דם אדום בניגוב
הבנתי שהמחזור הגיע אז שמתי טמפון וחזרתי לישון. כשהוצאתי את הטמפון בבוקר הוא היה עם סימני דם אדום אבל הדם הפסיק בפתאומיות לחלוטין ולמחרת עשיתי שוב בדיקת הריון והפס היה חזק יותר. האם זו הפלה.הריון כימי? אני 4 ימים אחרי יום המחזור ואין לי שום סימנים חוץ מעייפות.
לצפיה ב-'שווה לקרוא, לבדוק ולהתייעץ'
שווה לקרוא, לבדוק ולהתייעץ
26/05/2020 | 09:23
26
לצפיה ב-'יכול להיות דימום השתרשות'
יכול להיות דימום השתרשות
26/05/2020 | 11:31
23
המשכת לבדוק בבדיקות ביתיות? הפס התחזק?
תעשי בדעקת דם לבטא ותבדקי הכפלה אחרי יומיים.. אם הדימום הפסיק יכול להיות שמדובר היה בהשתרשות..

לצפיה ב-'ממליצה לבקש בדיקת בטא'
ממליצה לבקש בדיקת בטא
26/05/2020 | 21:17
27
אפשר מהרופא משפחה

וגשי לבדיקת רופא נשים, יכול להיות הריון תקין ושאת צריכה לקבל תמיכה

וגם מוזמנת לקומונה ליולדות ינואר פברואר שנפתחה

http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?com...
לצפיה ב-'יקרה, '
יקרה,
30/05/2020 | 23:36
2
12
על פניו נשמע היריון, יש הריונות שמתחילים בדימום אבל זה מחייב התייחסות רופא ובדיקת בטא
לצפיה ב-'תודה בנות, חזרתי לדווח'
תודה בנות, חזרתי לדווח
01/06/2020 | 04:53
1
8
הלכתי לעשות בדיקת דם 6 ימים אחרי האיחור והבטא יצאה נמוכה, 298. אחרי יומיים בדקתי שוב ויצא 700. מתכננת שוב לבדוק ביום שלישי.
בינתיים עדיין אין ממש סימנים חוץ מקצת טעם מגעיל בפה אז זה מדאיג. מקווה שההריון הזה יתקדם אחרי שתי ההפלות שעברתי.
לצפיה ב-'מאחלת לך הריון קל בריא ותקין '
מאחלת לך הריון קל בריא ותקין
01/06/2020 | 10:30
2
לצפיה ב-'מתי מתחילים התופעות של ההריון?'
מתי מתחילים התופעות של ההריון?
24/05/2020 | 12:11
4
55
כמו חזה כואב, בחילות..
אני 14 יום לאחר הביוץ, בדיקות חיוביות כבר כמה ימים.. אבל אין כלל תסמינים, זה הגיוני ? תקין?
הריון שלישי כבר, ולא זוכרת מה היה בשניים הקודמים בשלב הזה, ואני מעט בלחץ.
לצפיה ב-'תקין ואינדיווידואלי. יש נשים שמרגישות מייד, אחרות בכלל לא'
תקין ואינדיווידואלי. יש נשים שמרגישות מייד, אחרות בכלל לא
25/05/2020 | 13:18
1
31
ויכול כמובן להשתנות מהיריון להיריון, אז אין מה להילחץ. אני הרגשתי תסמינים בערך משבוע 6 נדמה לי, ויש לי חברה שעברה את הטרימסטר הראשון בסבבה, בלי כלום וילדה בת בריאה. לעומת זאת היה לה קשה בטרימסטר השלישי ולי היה די סבבה (בלי צרבות, בצקות, בריקסטון היקס וכו'), אז באמת אי אפשר לדעת, זה לא אומר כלום. כל אחת והגוף שלה, והרבה עניין של מזל. מאחלת לך היריון נעים וידיים מלאות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
26/05/2020 | 09:48
6
לצפיה ב-'גם לי אין שום תופעות וזה מדאיג אותי'
גם לי אין שום תופעות וזה מדאיג אותי
25/05/2020 | 22:02
33
היו לי שני הריונות שהסתיימו בהפלה. הריון אחד בשבוע 6 ובאמת לא הרגשתי שום דבר וכבדקתי בטא פעמיים, ראיתי שהיא ירדה. בהריון השני היה דופק והסימנים הגיעו בערך בשבוע שישי אבל לצערי הדופק הפסיק בשבוע עשירי.
אני בת 41 ויש לי שני ילדי גדולים ולכן מאוד מקווה שההריון הפעם תקין
לצפיה ב-'היי'
היי
30/05/2020 | 23:38
11
לרוב מתחילת היריון או ממש לאחר האיחור במחזור. כל אחת חווה אחרת כמובן
לצפיה ב-'הריון ולידה'
הריון ולידה
24/05/2020 | 11:12
3
67

שלום רב,
בת 37 מעוניינת להכנס להיריון בתהליך הזרעה. לצערי הנני סובלת מתופעה שנקראת וסטיבוליטיס (לא מסוגלת אפילו להשתמש בטמפונים).
אשמח לדעת מהן האפשרויות שלי... האם ישנם רופאים שמבצעים הליך זה בטשטוש ואם כן איך אני מגיעה אליהם?
היכן ניתן למצוא רופא פיריון שמתמחה בתופעה הנל?
בנוסף, האם במהלך ההיריון יהיה עלי לבצע אולטרסאונד וגינלי? 
אודה לכל תגובה... 

לצפיה ב-'לגבי השאלה השנייה'
לגבי השאלה השנייה
24/05/2020 | 12:35
32
בהריון עד שבוע 14 בערך עושים אולטרסאונד וגינלי, כי קשה לראות בטני. וגם בסקירה המוקדמת בשבוע 16, חלק ממנה וגינלי. ככה היה אצלי בשני ההריונות..
לצפיה ב-'ממליצה לך להתייעץ עם רופאים רלוונטיים על האפשרויות'
ממליצה לך להתייעץ עם רופאים רלוונטיים על האפשרויות
25/05/2020 | 13:28
22
למשל אחינעם לב שגיא, היא נהדרת:
לדעתי כדאי לטפל במצב ולנסות לפתור אותו, זה יקל עלייך מאוד. אבל אם זה לא מתאים, לפחות לקבל ליווי רלוונטי כדי לדעת איך, מה וכו'.

בעיקרון בהיריון את לא "צריכה" שום דבר. ההיסטוריה מלאה בנשים שעברו ועוברות היריון שלם בלי בדיקות (או עם מעט מאוד) וגם ילדו בבית. ישראל היא מעצמת בדיקות ובהחלט לא חייבים כלכך הרבה. אבל אם את כן רוצה לדעת מה המצב, למשל בסביבות שבוע 7 לבדוק שיש שק היריון, דופק וכו', אז כן, צריך US נרתיקי. בטני אפשר בערך משבוע 10 וגם אז זה לא תמיד מספיק, למשל בסקירה המוקדמת לרוב עושים גם וגם.

אבל עוד לפני זה, למיטבי ידיעתי הזרעה עושים ע"ס מעקב זקיקים וזה נעשה רק ב-US נרתיקי. ואם צריך תמיכה הורמונלית בהמשך זה בד"כ בהחדרה לנרתיק. ואפילו בלידה עצמה, בדיקה של פתיחה ומחיקה היא נרתיקית, וגם חלק מהזירוזים, אם צריך. בקיצור, יש הרבה הזדמנויות שבהן זו עלולה להיות בעיה ולכן חשוב לברר איך פותרים ומה עושים. אל תוותרי על ייעוץ מקצועי.
לצפיה ב-'מכירה מקרוב..'
מכירה מקרוב..
25/05/2020 | 16:19
26
גם אני סובלת מהתופעה הזאת כל חיי כמעט... ניסיתי כל מיני טיפולים ומה שהכי סייע היה פיזיותרפיה לרצפת האגן עם פיזיותרפיסטית מומחית בתחום (ופרטית כי דרך הקופה בזמנו שביררתי אמרו שאין תורים בכלל...)
מה שכן צריך להתמיד בתרגילים ויש גם שימוש במשהו שנקרא ״מרחיבים״ אם תרצי אסביר לך בפרטי
בכל אופן גם אני עברתי טיפולי פוריות והצלחתי למרות הוסטיבוליטיס. הגעתי לרמה שאני מסוגלת לעבור אולטראסאונד וגינאלי אבל ספקולום ו״שאר ירקות״ עדיין הכאיבו לי ולמרות זאת יש מצבים שאין ברירה... אני עבדתי על עצמי בעיקר פסיכולוגית ופיזית- למדתי טכניקות להרפות את השרירים באזור...
זה לא פשוט אבל אפשרי ואני ההוכחה
אם תרצי לדבר בפרטי את מוזמנת
בהצלחה!
לצפיה ב-'מיון יולדות שלא במועד הלידה- כיצד ומתי? '
מיון יולדות שלא במועד הלידה- כיצד ומתי?
25/05/2020 | 15:35
1
54
שלום,
אשמח לשמוע אם מישהי\ו מכיר את המדיניות הפניה למיון יולדות בזמן הריון במצב חירום שלא במועד הלידה. שמעתי כי בשיבא ניתן לגשת למיון יולדת החל משבוע 24 ואילו לאיכולוב משבוע 20. האם מישהו מכיר את המדיניות של קופת מכבי מתי ניתן להגיע? האם בכל המקרים צריך הפניה? (שמעתי שאחרי 19:00 לא צריך הפניה? יכול להיות דבר כזה? שאחרי 19:00 ניתן להגיע ללא הפניה במקרה חירום?). תודה רבה :)

לצפיה ב-'הי'
הי
30/05/2020 | 23:40
8
את יכולה לפנות למוקדים של מכבי הם פעילים עד 22:00 לאחר מכן זה למיון ועדיין מצריך הפנייה
לצפיה ב-'קומונה חדשה ליולדות ינואר פברואר'
קומונה חדשה ליולדות ינואר פברואר
24/05/2020 | 19:47
6
48
היי ,

נפתחה קומונת בייבי בום קורונה ����
כלומר יולדות ינואר פברואר 2021

מוזמנות להצטרף
http://www.tapuz.co.il/communa/usercommuna.asp?com...
לצפיה ב-'שלחתי בקשה'
שלחתי בקשה
24/05/2020 | 19:52
3
8
לצפיה ב-'לא רואה את הבקשה, יכולה לנסות שוב?'
לא רואה את הבקשה, יכולה לנסות שוב?
24/05/2020 | 20:36
2
12
?
לצפיה ב-'מופיע לי שהבקשה נשלחה'
מופיע לי שהבקשה נשלחה
24/05/2020 | 21:15
1
4
לצפיה ב-'אישרתי'
אישרתי
25/05/2020 | 06:21
3
לצפיה ב-'שלחתי גם בקשה :)'
שלחתי גם בקשה :)
25/05/2020 | 21:55
1
3
לצפיה ב-'אישרתי '
אישרתי
25/05/2020 | 22:03
3
לצפיה ב-'איקקלומין'
איקקלומין
20/05/2020 | 12:57
3
41
היי,
כשנה אני בניסיונות להכנס להריון, אני בת 26 ללא ילדים.
יש לי חוסר תפקוד בלוטת התריס, בעזרת כדורים כיום אני מאוזנת.
לפני כחמישה חודשים לקחתי לראשונה איקוקולומין פעמיים ביום, באותו החודש נכנסתי להריון, לא היה דופק והפלתי עם כדורים בשבוע8.
לאחר חודש קיבלתי מחזור ולקחתי איקוקלומין, ללא הצלחה.
המחזור דיי סדיר, המחזור כל 25 יום בערך
האם בגלל שנכנסתי להריון רק בעזרת הכדור יכול להיות מצב כי יש בעיה בביוץ?
והאם יש מקום לעלות את המינון? או שלא, מכיוון שבפעם הראשונה נכנסתי עם אותו המינימון.
מישהי עברה מצב דומה לזה ? ש
תודה רבה
לצפיה ב-'היי'
היי
20/05/2020 | 19:21
26
יקרה, לא ידוע לי על הקשר לאיקוקלמין לצערי הפלה יכולה לקרות מכל מיני סיבות בהתחלה. ממליצה לשאול בפורום המומחים את הרופאים לגבי מה ששאלת או לפנות לרופא המטפל בעניין המינון התרופתי 
לצפיה ב-'אלה שאלות לרופא/ה שלך...'
אלה שאלות לרופא/ה שלך...
21/05/2020 | 08:46
29
כן, יש נשים שמצליחות להיכנס להיריון רק בעזרה הורמונלית חיצונית, אבל את הטיפול הנכון והמתאים למקרה שלך יכול לקבוע רק איש מקצוע.
לצפיה ב-'ליטרוזול'
ליטרוזול
25/05/2020 | 15:42
15
לא יודעת לענות לך במישרין על השאלה, אולם ישנו גם כדור ליטרוזול שהנו הטיפול החדשני יותר ומהווה חלופה לאיקוקומלין שלא מדקק את רירית הרחם

אני יודעת שאת הכדורים הללו מביאים גם כאשר ישנן שחלות פוליציסטיות, עשית פרופיל הורמונלי ואולטרסאונד לבדוק האם יש לך שחלות פוליצסטיות?

לצפיה ב-'ערכת ביוץ'
ערכת ביוץ
17/05/2020 | 10:14
3
48
אני 9 חודשים אחרי לידה , לא שומרים על אמצעי מניעה.
מניקה הנקה מלאה.
כעיקרון המחזור לא הכי מדוייק כמו בעבר ויוצא שאני מקבלת כל 40 ימים
אני לא רוצה לקנות מלא ערכות הריון. וכל פעם קצת חוששת שמא מאחר לי. מנסה לבדוק עם רכות ביוץ כי הן יותר זולות.
מישהי יודעותאיך עושים את זה ? מתי לבדוק עם הערכות האלה?
ני לא יכולה רק לחכות כי יש לי בעיה בבלוטת התריס וכשאני נכנסת להריון היא ישר קופצת ועליי להגדיל מינון
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ לא מחליפה בדיקת הריון'
בדיקת ביוץ לא מחליפה בדיקת הריון
18/05/2020 | 07:56
25
את יכולה להזמין מאיביי ערכות הריון בזול ולבדוק מתי שאת רוצה
מאוד לא ממליצה להשתמש בבדיקות ביוץ שלא לצורך שלהן
לצפיה ב-'אם הכוונה לבדוק ביוץ, יש הוראות בכל ערכה'
אם הכוונה לבדוק ביוץ, יש הוראות בכל ערכה
18/05/2020 | 08:42
27
אבל צריך כ-5 מקלונים בכל חודש, אז אני לא חושבת שזה יוצא זול יותר מבדיקת היריון. היתרון כמובן הוא שאפשר לנסות להימנע מהיריון מראש אם את לומדת מתי הביוץ שלך (ולקחת מקדמי ביטחון ולהביא בחשבון שזה עדיין הימור מסוים).

אם אין לך רצון למנוע היריון אלא רק לזהות מוקדם, בעיקר בגלל סיבה רפואית, את יכולה לבקש הפניה לבדיקת דם מרופא/ת נשים או משפחה. היא אומנם כרוכה ביותר טרחה אבל היא חינם והיא רגישה ומדויקת יותר מההתחלה.
לצפיה ב-'היי'
היי
18/05/2020 | 23:33
21
תראי בגדול הערכות ביוץ יכולות לזהות עלייה בהורמון הבטא אבל לא ניתן להסתמך עליהן ולכן או שתקני ערכות היריון ותבדקי יום שניים לפני האיחור בשתן הראשון של הבוקר או שתחכי לאיחור אם זה מתאפשר מבחינת הבלוטה
לצפיה ב-'ניתוח קיסרי פרטי '
ניתוח קיסרי פרטי
06/05/2020 | 15:08
1
61
רוצה לעבור קיסרי פרטי ומתלבטת בין קיסרי צרפתי אצל ישראל הנדלר שקצת רחוק לי בנצרת או יוסי לסינג אבל אז זה יהיה קיסרי רגיל. מישהי עברה קיסרי אצל אחד מהם? אשמח לחוות דעת
לצפיה ב-'הנדלר מקסים!!! מכירה אותו מקצועית '
הנדלר מקסים!!! מכירה אותו מקצועית
06/05/2020 | 15:42
19
לצפיה ב-'בטא שבוע 6 לא תקין'
בטא שבוע 6 לא תקין
03/05/2020 | 16:58
2
113
היי,
וסת אחרונה ב21.3, מחזור של 32 יום סדיר למדיי.
זיהיתי בביוץ בבדיקת ביוץ + בדיקת הריון חיובית ביום של האיחור.
לפי החישובים אני היום בשבוע 6. עשיתי היום בדיקת בטא והתוצאה 127ul/l
חשוב לציין כי לא היה לי דימום בשום שלב.
מה זה יכול להיות והאם אכן התוצאה לחלוטין לא תקינה? תודה.
לצפיה ב-'קשה לדעת לפי תוצאה אחת '
קשה לדעת לפי תוצאה אחת
05/05/2020 | 16:20
59
עדיין יכול להיות שהביוץ היה מוקדם משחשבת. תבדקי הכפלה בעוד יומיים. בעיקרון בבטא כזו סביר שלא יראו כלום בא״ס אז הייתי מחכה עוד קצת.
לצפיה ב-'היי יקרה '
היי יקרה
06/05/2020 | 13:35
65
זה לא אומר כלום עדיין כרגע נשמע תקין. את צריכה לקבוע לעוד 3 שבועות תור לרופא לראות דופק . המשך היריון תקיו!!!
לצפיה ב-'מי שפיר- מישהי עשתה אצל ד"ר איתן מרדכי ?'
מי שפיר- מישהי עשתה אצל ד"ר איתן מרדכי ?
02/05/2020 | 11:22
28
היי, קבעתי תור לד"ר איתן מדרכי ואין הרבה מידע ברשת לגביו - מישהי עשתה אצלו מי שפיר ויכולה להמליץ / לא - אשמח לכל מידע. תודה !
לצפיה ב-'תבחין משולש ותבחין מרובע'
תבחין משולש ותבחין מרובע
26/04/2020 | 13:20
61
מישהי עשתה לאחרונה את הבדיקה המשוקללת שכוללת סקר שליש ראשון ותבחין מרובע, ותוכל לשתף במידע מה העלות ודרך מי ניתן לעשות?
האם עבור התבחין המרובע חובה לעשות את הבדיקות באופן פרטי על מנת שישקללו את כל התוצאות?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה