לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5508755,087 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'כאבי גב תחתון-תסמינים'
כאבי גב תחתון-תסמינים
23/12/2018 | 22:03
1
191
היי..
אשמח להתייעצות אם מישהי יודעת,)
אני ארבעה ימים לפני מחזור( בתקווה שלא יגיע). סובלת מכאבי גב תחתון נוראיים ברמה של בכי!!!! מוכר למישהי? האם יכול להוות תסמין להריון? מנסה לא להתעסק בזה.. אבל זה חזק ממני.
תודה לעונות.
לצפיה ב-'יקרה, '
יקרה,
25/12/2018 | 19:27
92
לא מכירה סימנים של כאבי גב בשלב הזה. ככ מבינה אותך זה מטריף ההמתנה הזו
לצפיה ב-'מריחת שמן על הבטן'
מריחת שמן על הבטן
24/12/2018 | 23:20
1
131
היי. אני בתחילת שבוע 9. אחרי 2 הפלות...אפשר כבר להתחיל למרוח שמן שקדים על הבטן או להמתין עם זה? זה עלול להזיק באיזשהו אופן, אתן יודעות? תודה.
לצפיה ב-'אין מניעה למרוח :)'
אין מניעה למרוח :)
25/12/2018 | 19:24
41
לצפיה ב-'שאלה חשובה....(הריון)'
שאלה חשובה....(הריון)
24/12/2018 | 15:46
1
293
אגש ישר לעניין 
אני נמצאת כרגע 6 ימיים בדיוק למחזור החודשי שלי
אני ובעלי מנסים להרות נכון לעכשיו אני לא מרגישה אף סימן משמעותי רבים טוענים כי חייב להיות דימום השרשה אחרת אין הריון ואין לי
אחרות טוענות שלפני הגילוי הן חוו כאבים בחזה עייפות בחילות (גם את זה אני לא מרגישה) למעשה שום דבר מיוחד ואני משתדלת לעקוב אחרי כל סימן כל הזמן 
שוב אני מציינת שאני 6 ימיים למחזור אם ובמידה יש , זה הגיוני שאין אף סימן בפרק זמן הזה ? חוויתן ככה בשבוע הראשון?
מאוד יעזור לי 
לצפיה ב-'3 הריונות, לא הרגשתי שום דבר בשלב כל כך מוקדם.'
3 הריונות, לא הרגשתי שום דבר בשלב כל כך מוקדם.
24/12/2018 | 20:50
154
למעשה, חוץ מעייפות כמעט לא היו לי סימני הריון בשליש הראשון. אפילו בחילות בקושי היו לי.
לצפיה ב-'בלחץ, דימום בהריון צעיר מאד'
בלחץ, דימום בהריון צעיר מאד
23/12/2018 | 13:28
4
224
היי
תרגיעו אותי פליז
בשישי 21/12 בטא 230
בשבת התחילו דימומים, כמו יום ראשון של מחזור
היום 23/12 בטא 530, אבל הדימום ממשיך
אני מקבלת תמיכה כי זה הריון IVF
איך אני מרגיעה את עצמי?
לצפיה ב-'מניסיון שלי'
מניסיון שלי
23/12/2018 | 19:29
165
לצערי אין לדעת לאן הדברים יובילו.
מישהי אמרה לי דעה שעם בנות יש יותר דימומים.
בהריון אחד היה לי דימום ולצערי לא הלך.
לפני כמה חודשים נולדה לנו ברוך ה' בת. אבל בידיוק לפני בדיקת דופק היה לי דימום חזק מאוד. עם כאבים חזקים. הייתי בטוחה שזהו. הלכתי למיון נשים, הם הסתכלו, כתבו דימום חלש (זה לערכה שלהם) ולא מצאו שק. ז"א בקושי מצאו שק הריון וראו דופק חלש.
יום למחרת הלכתי לבדיקת דופק אצל רופא פרטי שטיפל בי, שראה דופק אמיתי, ושק הריון מתאים לגיל. נתנו לי זריקות. ואמרו אין מה לעשות. מה שיהיה יהיה.
עד שבוע 14 היו לי דימומים.
ברוך ה' היא נולדה בסוף. בסוף היה לי סיבוך אחר, אבל הוא לא קשור לדימום.

בהצלחה!
לצפיה ב-'מבינה אותך כל כך'
מבינה אותך כל כך
24/12/2018 | 10:03
2
124
אם את ממש בהתחלה, רק בדיקות בטא ועוד לא עשו אפילו US, ייתכן שזה דימום השתרשות.
אני היום בשבוע 13 גם אחרי IVF 
כשהייתי בתחילת שבוע 8 היה לי באופן פתאומי דימום מסיבי כל כך שהיו בטוחים שמדובר בהפלה (ברמה של שלוליות על הרצפה במשך יותר מחצי שעה).
אחרי שעשו US וראו שההריון עדיין קיים ויש דופק, אמרו לי שייתכן שהדימום מבשר על הפלה שתתרחש עוד יום-יומיים וישנה גם אפשרות שהכל ימשיך תקין...
קיבלתי הוראה לזריקות פרוגסטרון לשריר בכל יום במשך 3 שבועות ואח"כ שבועיים נוספים.
רק אחרי כמה ימים שעברתי אצל מס' רופאים, רופא אחד נחמד גילה שיש לי המטומה גדולה ברחם (קריש דם) וצריך להיות במעקב כדי לוודא שהיא נספגת.
היום בשבוע 13, הדימומים פסקו ונעלמו בהדרגה, ההמטומה נספגה לגמרי רק לפני כמה ימים.
נכון לעכשיו הכל תקין ועדיין אני כל הזמן בחרדות ורוצה לעשות US כל יום רק כדי לראות דופק...
קשה מאוד להימנע מהפחדים והחרדות, אבל אני פשוט אומרת לעצמי שהכל יהיה בסדר, אני עושה כל מה שאפשר והשאר לא תלוי בי... 
מאחלת לך הריון תקין ומשעמם ובידיים מלאות 

לצפיה ב-'את בשמירת הריון?'
את בשמירת הריון?
21/01/2019 | 22:24
1
10
לצפיה ב-'האמת שלא ביקשתי שמירה'
האמת שלא ביקשתי שמירה
22/01/2019 | 08:39
14
העבודה שלי לא פיזית וגם עם אופציה של לעבוד מהבית מתי שאני מרגישה צורך בכך.
אז פשוט הורדתי הילוך בזמן של הזריקות והמעקבים הצפופים...
היום אני בשבוע 17 והכל בסדר, כבר אחרי סקירה ולי דווקא יש בן, אז לא רק בהריונות של בנות יש דימומים... 
לצפיה ב-'דימומים שבוע 24'
דימומים שבוע 24
23/12/2018 | 21:25
1
159
היי לכולן אשמח לחוות דעת. אני כרגע בשבוע 24 עם המטומה ודימומים באים והולכים לסירוגין (לעיתים הרבה) .יש משהי שחוותה אתזה וילדה בתאריך המשוער? או שבהכרח זה מתכון ללידה מוקדמת��
לצפיה ב-'היי, '
היי,
30/12/2018 | 18:01
52
לא אומר בהכרח לגבי מתי תלדי אבל כן מחייב מנוחה או שמירה. מה הרופא המליץ לך? 
לצפיה ב-'אשמח להמלצה על מלווה/דולה לאחר הלידה בבית החולים'
אשמח להמלצה על מלווה/דולה לאחר הלידה בבית החולים
20/12/2018 | 08:07
2
79
שלום!
אשמח לקבל המלצות על מישהי שתוכל ללוות אותי בבית החולים, גם בלילות, לאחר הלידה, בעוד בעלי בבית עם הילדים.
המטרה היא פשוט אפס הפרדה וביות מלא וייתכן ויהיה לי מאד קשה לקיים את זה ללא ליווי. 

תודה מראש לעונות ��
אורית, אשמח להמלצות גם ממך על אף קירבתך לנשות המקצוע, ואם את מעדיפה אז בפרטי ��
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
20/12/2018 | 23:15
82
פני אליי בפרטי אשמח להמליץ על כמה :) 
לצפיה ב-'דולה שלי'
דולה שלי
22/12/2018 | 19:41
78
הייתה ענבדולה, אהבתי מאוד, מקצועית ומוכשתר ונעימה

לצפיה ב-'קצת מודאגת'
קצת מודאגת
19/12/2018 | 13:24
4
356
שלום לכולן,
פעם ראשונה פה. אני קצת מוטרדת.
בניסיונות להיכנס להריון.
חודש שעבר המחזור היה מאוד דל ולא חזק כבדרך כלל.
החודש עשיתי בדיקת ביוץ כל יום, אבל משום מה יצא שלילי.
בנוסף, היום זה היום ה-24 ונראה שקיבלתי מחזור מוקדם (בד"כ זה מגיע ביום ה-27). יש לי כאבים למטה.
אני לא רוצה לעשות בדיקה עד שבאמת אראה איחור במחזור.
יש לי תור לרופא רק שבוע הבא (קבעתי הכי מוקדם שאפשר).
אני קצת מודאגת. מישהי חוותה משהו דומה?
לצפיה ב-'היי,'
היי,
19/12/2018 | 17:18
3
117
לא ככ הבנתי מה את שואלת... עשית בדיקות ביוץ ולא ראית ביוץ בימים שבדקת? את ביום ה24 ורשמת שקבלת מחזור או שאת באיחור? תוכלי להסביר שוב בבקשה? 
לצפיה ב-'תגובה'
תגובה
20/12/2018 | 08:26
2
101
אתמול ביום ה-24 קיבלתי מחזור (כנראה זה מחזור).
עד החל מהיום ה-10 עד היום ה-22 עשיתי כל יום בדיקת ביוץ (סביב השעה 14:00 כפי שמומלץ)- והבדיקה יצאה שלילית בכל יום.
לא כל כך ברור לי מה מקור הדימום אם לא התרחש ביוץ. 
בנוסף, בחודש שעבר המחזור היה דל.
אני מנסה לברר מה פשר הדבר?
ממה שאני קוראת כנראה רירית הרחם נבנתה מאוד לאט ולכן בחודש הקודם המחזור היה דל, ובחודש הזה המשיכה להתמלא עד לקבלת המחזור ביום ה-24. 

לצפיה ב-'היי שוב, '
היי שוב,
20/12/2018 | 23:14
1
77
ככל הנראה הביוץ שלך היה מוקדם יותר מה10 לחודש. לכן לא הצלחת לאתר אותו. ממליצה להתחיל לבדוק מוקדם יותר ממש בכמה ימים. ספציפית לפי מה שרשמת הביוץ כנראה היה סביב 7 לחודש. אני לא יודעת להגיד לך מדוע הדימום חלש יותר את זה תצטרכי לברר מול הרופא אבל ממליצה שתתחילי חודש הבא לבדוק מוקדם יותר לפחות ב4 ימים קודם. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
23/12/2018 | 09:14
44
תודה רבה אורית.
כנראה שזה העניין. אולי שווה לבדוק מוקדם יותר (אבל יום 7?? זה ממש מוקדם וזה די נדיר, כי הרב המוחץ של הנשין מבייצות סביב היום ה-14).
דרך אגב, חודש שעבר תפסתי את הביוץ ביום ה-12. 
אבל כנראה שזה משתנה מחודש לחודש.
לצפיה ב-'קומונת תל"מ יולי אוגוסט 2019'
קומונת תל"מ יולי אוגוסט 2019
20/12/2018 | 11:40
95

שמה פה שוב את הקישור לקומונה-
http://www.tapuz.co.il/communa/userCommuna.asp?com...
כולן מוזמנות להצטרף!
הבנתי שיש לחלק מהבנות בעיות בממשק של תפוז שיוצרות קשיים בהצטרפות, אז מי שלא מצליחה לבקש להצטרף, או שביקשה אבל לא אושרה, שתכתוב לי בפרטי ואטפל בזה

לצפיה ב-'קומונת תל"מ יולי אוגוסט 2019'
קומונת תל"מ יולי אוגוסט 2019
20/12/2018 | 11:39
68
שמה פה שוב את הקישור לקומונה-
כולן מוזמנות להצטרף!
הבנתי שיש לחלק מהבנות בעיות בממשק של תפוז שיוצרות קשיים בהצטרפות, אז מי שלא מצליחה לבקש להצטרף, או שביקשה אבל לא אושרה, שתכתוב לי בפרטי ואטפל בזה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה