לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5476054,760 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'מיצוי מימי של שזיפים יבשים'
מיצוי מימי של שזיפים יבשים
09/02/2019 | 17:52
1
79
אדם  מבוגר  קרוב לשנות ה80 לחייו  עם בעיות  במעי הגס ועציריות  מה הכמות היומית המומלצת לשתייה  כדי לטפל  בבעיה ?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
17/02/2019 | 23:34
12
סורי נראה לי שטעית בפורום. כאן זה מענה לקראת לידה ולהריוניות 
לצפיה ב-'שבוע 7 ו...כלום'
שבוע 7 ו...כלום
08/02/2019 | 10:10
173
היי :) אני בשבוע 7 ולא מרגישה כלום. כ-ל-ו-ם. בשבועיים הראשונים שמתי לב לכל מני שינויים בתיאבון, ואני עייפה בערב אבל לא העייפות הכובשת שכולן מספרות עליה, דיי עייפות של אישה שעובדת המון שעות ויש לה שני חתולים נודניקים שמפריעים לה לישון נורמלי בלילה חח..
יש לי 2 חברות שמרגישות על הפנים ובקושי עוברות את היום ואצלי... שום דבר.
אולי רגישות מאוד מאוד מאוווד קלה בחזה ובהתחלה הרגשתי כיווצים ומתיחות בבטן, עכשיו גם זה לא.
אני יודעת שיגידו ברת מזל וכו' ועד עכשיו השתדלתי לא לחשוב על זה אבל זה מתחיל קצת להטריד אותי שאולי זה לא מתפתח או משהו...
שבוע הבא אולטרסאונד...
אשמח לשמוע שאני לא המוזרה היחידה חח
לצפיה ב-'לכל מי שגילתה לאחרונה על הריון...'
לכל מי שגילתה לאחרונה על הריון...
07/02/2019 | 21:51
2
254
נשמח שתצטרפי אלינו לקומונת תלמ ספטמבר אוקטובר 2019 בקישור:

לצפיה ב-'ך'
ך
10/02/2019 | 08:04
16
לצפיה ב-'לא מצליחה '
לא מצליחה
19/02/2019 | 15:01
7
לא מצליחה להכנס ללינק
לצפיה ב-'האם הרגשתן משהו לפני האיחור במחזור?'
האם הרגשתן משהו לפני האיחור במחזור?
07/02/2019 | 18:15
1
105
עשיתי הזרעה שנייה לפני 8 ימים (כלומר אני ביום ה8 לאחר הביוץ) ואני לא מרגישה כלום :(
האם הרגשתן סימנים להריון לפני האיחור במחזור? ואם כן איזה סימנים ומתי?
מרגישה שגם החודש אבוד לני :(
לצפיה ב-'זה עדיין ממש מוקדם '
זה עדיין ממש מוקדם
07/02/2019 | 20:03
71
ייתכן שגם אם את בדרך להריון, אפילו לא הייתה השתרשות. זה מתיש אבל נדרשת סבלנות, עוד כמה ימים ותדעי ... מחזיקה לך אצבעות!
לצפיה ב-'היי'
היי
07/02/2019 | 13:12
48
לצפיה ב-'הריון או לא'
הריון או לא
06/02/2019 | 13:40
2
174
היי בנות :)
ביום האיחור ביצעתי בדיקה ביתית שיצאה חיובית עם פס שני חלש
3 ימים לאיחור בדיקת בטא יצא לי 20.
5 ימים לאיחור בדיקה ביתית שלילי.
מה נראה לכן ?
המחשבות והלחץ הרגו אותי כברר

לצפיה ב-'נשמע כמו הריון כימי '
נשמע כמו הריון כימי
06/02/2019 | 15:39
86
שלא הצליח להתפתח :(
צר לי.
לצפיה ב-'היי'
היי
07/02/2019 | 12:43
85
ממליצה לבצע בדיקת דם לתוצאה אמינה יותר
לצפיה ב-'ציטוטק או שאיבה '
ציטוטק או שאיבה
07/02/2019 | 02:38
1
111
ברצוני להקל על כל המתלבטות  הכדורים האלה בכלל לא נוראיים כמו שמתארים פה ברחבי הפורומים לוקחים נר וולטרן אחכ 50 טיפות אופטלגין וטיפות ולריאן ועוברים את זה בקלות ובשלום . ך   ך  לא צריך להילחץ ברגע שהבנתם שצריך להיפטר מהשק הריון תעשו את זה כמה שיותר מהר ובלי דיחוי ובלי פחד !!! כמובן שאם יש תינוק בשק ואתם צריכות ועדה תחשבו טוב אם כדאי להרוג עובר אני אישית נגד הפלות זה רע מאוד . אבל אם ההריון לא תקין או אין דופק או אין עובר בשק תסיימו את העניין כמה שיותר מהר בלי דרמות ובלי פחד !!! בהצלחה !!! 
לצפיה ב-'ההודעה שלך מעידה על חוסר ידע'
ההודעה שלך מעידה על חוסר ידע
07/02/2019 | 10:39
87
תחת מעטה האנונימיות, כתבת דברים מטעים וחסרי אחריות.

המציאות היא שכל אחת מגיבה אחרת לציטוטק.
יש נשים שעברו בקלות, ויש שהתעלפו בגלל הדימום, או התאשפזו בגלל הדימום, או חוו דימום שנמשך חודשיים, או נותרה להן שארית והן עברו גרידה
ואגלה לך עוד סוד קטן - לפעמים אותה אישה מגיבה לציטוטק באופן שונה בהפלות שונות.
לצפיה ב-'הריון או לא'
הריון או לא
06/02/2019 | 13:38
90
היי בנות :)
ביום האיחור ביצעתי בדיקה ביתית שיצאה חיובית עם פס שני חלש
3 ימים לאיחור בדיקת בטא יצא לי 20.
5 ימים לאיחור בדיקה ביתית שלילי.
מה נראה לכן ?
המחשבות והלחץ הרגו אותי כברר

לצפיה ב-'בדיקת הריון שלילית'
בדיקת הריון שלילית
03/02/2019 | 10:36
1
132
היי לכולם, אשמח לעזרתכן 
עשיתי בדיק. הריון שאמורה לגלות הריון 4 ימים לפני האיחור.
את הבדיקה עשיתי 3-4 ימים לפני האיחור והיא יצאה שלילית.
עד כמה הבדיקות האלה אמינות? לדעתכן יש סיבה לנסות שוב בעוד כמה ימים? 
לצפיה ב-'לא יודעת אם עדיין רלוונטי אבל..'
לא יודעת אם עדיין רלוונטי אבל..
06/02/2019 | 09:41
80
הייתי מנסה שוב כמה ימים לאחר האיחור..
בהצלחה!!!
לצפיה ב-'שאלון לסימנריון בנושא הריון בסיכון לנשים עד גיל 35'
שאלון לסימנריון בנושא הריון בסיכון לנשים עד גיל 35
03/02/2019 | 17:09
54
היי��
אנחנו שרון ואנסטסיה, סטודנטיות לסיעוד  שנה ד' באקדמית ת"א יפו. במסגרת עבודת הסימנריון אנו עורכות שאלון בנושא בדיקת סקר (NIPT) לעומת בדיקות אבחנתיות בקרב נשים מתחת לגיל 35 בהריון בסיכון ולא בסיכון למום כרומוזומלי מספרי. 
נשמח מאוד אם תוכלו לקחת חלק השאלון ולעזור בהפצתו.
תודה רבה .
קישור לשאלון: 
לצפיה ב-'תחילת הריון וחום השחר '
תחילת הריון וחום השחר
01/02/2019 | 20:35
1
120
שבוע 4+1, בטא שהכפילה יפה בשתי בדיקות. ברקע אובדני הריון. אחרי מחלת חום. אין לי גרף מסודר אבל נראה שטמפרטורת חום השחר ירדה מעט. השאלה אם בעקבות המחלה בימים האחרונים, יש מה להסתמך על המדידות? ואם כן, האם כדאי על דעת עצמי לקחת תמיכה של אנדומטרין (יש לי בבית). 
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
07/02/2019 | 12:47
36
לגבי חום השחר לא הייתי ממשיכה לעקוב אחריו יותר רלוונטי בדיקות הבטא שעלו יפה וכעת הייתי ממתינה לבדיקת האולטראסונד הראשונה לראות דופק. לגבי התמיכה של הנרות זו החלטה רפואית אל תקחי על דעת עצמך ולכן תקבעי תור לרופא אפילו עכשיו ותתייעצי. 
לצפיה ב-'רופא תעסוקתי-עבודה במקום עם סכנה לאלימות'
רופא תעסוקתי-עבודה במקום עם סכנה לאלימות
01/02/2019 | 20:12
96
שלום, אני עובדת עם אנשים עם צרכים מיוחדים. עבודתי כוללת את הסיכון לחוות התקפי אלימות..התקפים שהספקתי לחוות כבר פעמיים רק השבוע.אני בשבוע 24 להריון. רוצה לפנות לרופא תעסוקתי על מנת לקבל שמירה..האם יש סיכוי? מה עליי להביא איתי לפגישה הראשונה?

לצפיה ב-'דימום בהריון'
דימום בהריון
31/01/2019 | 18:07
1
136
היי אני בשבוע 23 והיה לי דימום בניגוב מה זה אומר
לצפיה ב-'היי '
היי
07/02/2019 | 12:40
56
צריך לגשת להיבדק על כל דימום או הפרשה דמית כזו או אחרת 
לצפיה ב-'התכווצויות וכאב בחזה'
התכווצויות וכאב בחזה
31/01/2019 | 16:50
1
122
שלום, אני בחודש הראשון של ההריון ומההתחלה עוד בזמן ההשתרשות היו לי כאבים בחזרה והתכווצויות ברחם . היום הכאבים פחתו וגם ההתכווצויות ואני ממש לחוצה אם זה מסמן משהו לא טוב חלילה? או שיכול להיות בחודשים הראשונים שפעם נרגיש כאבים והתכווצויות ולפעמים פחות? תודה רבה תמי
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
07/02/2019 | 12:50
39
בהחלט זה יכול לקרות וזה לא מעיד על תקינות או אי תקינות ההיריון. מאחלת לך המשך היריון תקין ובידיים מלאות. 
לצפיה ב-'איחור במחזור ובדיקה ביתית שלילי'
איחור במחזור ובדיקה ביתית שלילי
31/01/2019 | 10:43
87
היי.. אני בת 31 נשואה שנה ולא נכנסת להריון
המחזור שלי סדיר בדרך כלל כל 30 יום
הביוץ האחרון היה ביום ה19 למחזור ,כרגע אני ב3 ימים איחור ובדיקה ביתית מראה שלילי
בשבוע האחרון אני עם בחילות ועייפות יחד עם כאבי מחזור
יש סיכוי להריון?
לצפיה ב-'הריון ראשון'
הריון ראשון
30/01/2019 | 19:47
1
177
שלום לכולן, 
היום בבוקר ביצעתי בדיקת הריון ביתית - יצאה חיובית
לאחר מכן בדיקת דם ויצא לי Ul/L 843.
מזה אומר? הביוץ שלי היה ב13 והמחזור האחרון התחיל ב03.01..
הערכים לא גבוהים מדי?
לצפיה ב-'נשמע מאד תקין למועד הביוץ '
נשמע מאד תקין למועד הביוץ
30/01/2019 | 20:23
75
בשעה טובה!
לצפיה ב-'אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19'
אירוח בפורום פוריות ביום ג' 5.2.19
29/01/2019 | 21:33
44

ביום ג', בתאריך 5.2.2019, בין השעות 19:00-21:00, תתארח בפורום פוריות ד"ר רעות ברטוב-שיפמן, המנהלת המקצועית של מרכז ברטוב לפוריות הגבר.  

על האירוח
במהלך האירוח תענה ד"ר רעות ברטוב-שיפמן על שאלות בנושא פוריות הגבר בכלל ועל שאלות בנושא השיטות הייחודיות שפיתח אביה, פרופ' בנימין ברטוב, בתחום אבחון ומיון זרע ויישומן בפרט. 
מרכז ברטוב הינו מרכז רפואי פרטי, המקצועי והמוביל בתחום פוריות הגבר בישראל. 
המרכז, הפועל למעלה מ-35 שנה, מציע שירותי אבחון, יעוץ וטיפול בתחום פוריות הגבר ברמה הגבוהה ביותר, זאת באמצעות פיתוח ויישום שיטות חדשות בתחום פוריות הגבר, ושיתוף פעולה הדוק בין המטופל, הרופא והמעבדה.  

על המתארח
ד"ר ברטוב-שיפמן, בעלת תואר שלישי בביולוגיה מולקולרית במכון ויצמן למדע. התמחתה במשך עשר שנים בתחום האבחון והטיפול בזרע אצל אביה, פרופ' בנימין ברטוב, ועוסקת יחד איתו במחקר ויישום שיטות חדשות בפוריות הגבר. מרצה בכנסים בארץ ובעולם בתחום פוריות הגבר. 

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'חוששת'
חוששת
27/01/2019 | 17:55
1
250
היום התחיל לי דימום. הלכתי לרופא והוא הפנה אותי לרפואה דחופה. שם עשו לי אולטרסאונד.. אני בשבוע שבע והרופאה אמרה לי שהדופק איטי.. לעשות שוב בשבוע הבא.. קרה למישהי מקרה כזה עם סימון ולאחר מכן הכל היה בסדר?
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
29/01/2019 | 17:13
107
זה פשוט דורש מעקב ולהחזיק אצבעות שהכול ימשיך תקין!! תנסי לנוח כמה שתוכלי!! מכירה מקרים שהכול עבר תקין אז הכול אפשרי 
לצפיה ב-'מחיקת צוואר הרחם'
מחיקת צוואר הרחם
27/01/2019 | 21:01
1
137
הי לכולן 
אני בשבוע 30.5. הייתי היום אצל הרופא והוא ראה מחיקה של 30% ושלח אותי למוקד למוניטור. מה המשמעות של מחיקה של 30% בשלב כזה של ההריון, מישהי יודעת?
תודה
לצפיה ב-'היי, '
היי,
29/01/2019 | 17:11
89
מחיקת הצוואר אמורה להיות לקראת סוף ההיריון או כשמתחילה פעילות רחמית שמובילה ללידה. בגלל שאת בשבוע מוקדם הרופא רצה לוודא שאין צירים שיגרמו ללידה מוקדמת ולכן נשלחת למוניטור. אני מניחה שימליצו על מנוחה או ישלחו להמשך מעקב בבית חולים (אולי ירצו לתת נוזלים לעצירת צירים אם יש או צלסטון להבשלת ריאות או שמירת היריון) 
לצפיה ב-'כאבים בבטן תחתונה אחרי עצבים'
כאבים בבטן תחתונה אחרי עצבים
28/01/2019 | 22:56
1
144
היי, 
אנמ מאוד מוטרדת! שבוע 6+4 התעצבנתי מאוד בערב ברמה שממש לא יכלתי לשלוט. אחרי חצי שעה התחילו לי כאבים בבטן תחתונה ודקירות. 
הפסיק לשעתיים ושוב התחיל. 
אני אמורה ללכת ביום רביעי לראות דופק וכל מה שיש לי הראש זה סרטים שעשיתי נזק! 
יש סיבה להלחץ? ללכת מחר בבוקר במקום ברביעי? 

לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
29/01/2019 | 17:07
118
תנשמי עמוק אני לא חושבת שעשית נזק את לא אשמה לא יכולת לשלוט בזה. תחליטי עם עצמך שמעכשיו את מורידה הילוך כמה שתוכלי. עדכני אחרי הדופק בהצלחה איזה מרגש!!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום סקסולוגיה
לייעוץ בפורום סקסולוגיה
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה