לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5451954,519 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'חיסון אדמת'
חיסון אדמת
10/10/2018 | 19:41
1
74
היי בנות, 
קצת מתוסכלת-
במאי הלכתי לרופא במטרה לעשות בדיקת דם לקראת הריון.. כשחזרתי אליו לא אמר לי שום דבר חריג על התוצאות..
עכשיו אני בהריון (שבוע 7) ומגלה שאין לי נוגדנים נגד אדמת.. 
מצב שהיה יכול להימנע לו היה אומר לי במאי שעלי להתחסן..
מה אתן אומרות? מצב תקין? 
והאם אני צריכה לעשות משהו כדי להיזהר?
תודה
לצפיה ב-'אם יש תיעוד שקיבלת שתי מנות חיסון לאדמת'
אם יש תיעוד שקיבלת שתי מנות חיסון לאדמת
11/10/2018 | 09:44
51
את מחוסנת. לעיתים לא ניתן לראות את רמת הנוגדנים בדם למרות החיסונים.
בכל מקרה כללי זהירות מונעת: שמירה על הגיינה והתרחקות מילדודס חולים 
לצפיה ב-'המשך התייעצות '
המשך התייעצות
11/10/2018 | 09:26
74
לא מצליחה לעשות שם משתמש 
הרופאה ראתה באולטרסאונד שני שקי חלמון  
ובכלל לא ראתה עובר 
לצפיה ב-'בהמשך להתייעצות של שבוע שעבר '
בהמשך להתייעצות של שבוע שעבר
10/10/2018 | 22:46
1
120
רוצה להתייעץ בטא ביום חמישי 46260 ועשיתי שוב בראשון יצא בטא 75971. מחזור אחרון 18.8 לפני החישוב שלי 7+4 היום. 
 (הייתי באולטרסאונד בשלישי שבוע שעבר ואמרה שאני מתאימה לשבוע 5 ושהיא רואה רק שק הריון ואמרה לחזור אחרי שבוע). 
אז חזרתי אלייה שוב לאולטרסאונד אתמול היא אמרה שרואה הריון לא תקין שק הריון ושני שקי חלמון ורשמה שאני שבוע 7+3. 
נתנה לי הפניה למיון נשים לעשות הפלה!!
הגיוני שבהתחלה שהיא אמרה לי שאני בתחילת שבוע 5 ואתמול רשמה שאני שבוע 7+3!!
רוצה לשמוע חוות דעת שלכן ��
# שבוע שעבר העלתי פה תמונה עם באולטרסאונד שעשיתי 
לצפיה ב-'למה היה 2 חלמונים? '
למה היה 2 חלמונים?
11/10/2018 | 06:48
94
בדרכ אם זה עובר אחד יש שק עם חלמון אחד
על פניו הבטא עלתה יפה
לדעתי תלכי למקום שהמכשור בו יותר חדיש ואולי יראו דופק
בהצלחה ובשורות טובות
לצפיה ב-'חייבת לשאול..'
חייבת לשאול..
10/10/2018 | 18:57
126
אז לא תכננתי להיכנס להיריון, למען האמת..(לא שזה רע, זה גם ככה היה התכנון עם הבן זוג, פשוט בהמשך :)) )
אבל יש לי סימנים הזויים החל מהיום השני לאחר סיום הווסת האחרונה.
הסימנים כוללים לחץ בבטן תחתונה (ממש ממש תחתונה), כאבים באזור המפשעה וירך קדמית, כאבי ראש פה ושם, בחילות, בכי (???)..בכלל..מצבי רוח של משוגעת :/
חייבת לציין שמעולם לא הרגשתי משהו כזה בגוף שלי וזה מלחיץ.. :(
יש עוד שלושה ימים עד לקבלת הווסת הבאה, היום עשיתי בדיקה ויצאה שלילית..אתמול הייתי אצל רופא נשים והוא אמר שאין סיכוי שהוא יראה משהו כי גם אם זה הריון, עוד מוקדם מדי. התחלתי לבכות אצלו משום מה :| אה והוא המליץ לעשות בדיקת דם רק ב17 לחודש.
בקיצור...אני יודעת שאני רק צריכה להמתין כמה ימים אבל מרגישה שאני על סף איבוד השפיות..
רק מבקשת את דעתכם בנושא����
לצפיה ב-'שבוע 7 הכתמות חומות שהתחילו הבוקר'
שבוע 7 הכתמות חומות שהתחילו הבוקר
09/10/2018 | 19:10
1
120
היי,
למישהי קרה?
האם יש דחיםות לעשות משהו או שמחכים לראות אם מתגבר או מפסיק?

תודה  רבה
לצפיה ב-'היי, '
היי,
10/10/2018 | 18:45
76
כל הכתמה מומלץ ללדת ולבדוק. לא הייתי מחכה לראות אם מתגבר פשוט גשי להיבדק לעיתים זה באמת כלום ולעיתים דורש מעקב
לצפיה ב-'המלצה על מי שפיר'
המלצה על מי שפיר
09/10/2018 | 19:26
1
91
שלום לכן,

הריון ראשון, בת 35. בטיפשותי פספסתי את השקיפות העורפית, לא הייתי מסודרת מספיק וכ"כ הרבה בדיקות, אני מאלו שפעם בשנתיים אצל רופא...

המליצו לי על מי שפיר אצל יואב פלד ואני גרה בכלל בת"א.
יש לכן אולי המלצה באזור שלי?

מנסה להשאר רגועה:/

תודה מראש לעונות,
רק בשורות טובות (:
לצפיה ב-'היי,'
היי,
10/10/2018 | 18:44
59
באיזו קופה את? יש דרך רופאים מהקופות, יש דרך בתי החולים בסבסוד.. אני למשל עשיתי דרך אסותא כי אני במכבי ולקחתי בפרטי את ליפיץ למרות שיכולתי לקחת רופא בהסדר של הקופה ולא לשלם עליו רק על הציפ אם רוצים לעשות בנוסף אבל זו כבר החלטה אישית שלך
לצפיה ב-'איזה כיף לחזור '
איזה כיף לחזור
09/10/2018 | 12:37
3
174
הי בנות
חוזרת ב"ה לסיבוב רביעי
חייבת את עזרתכן:
אני בשבוע 6 ויש לי כבר יומיים כאבים כמו מחזור בגב תחתון ובטן תחתונה, בעיקר בצד שמאל של הבטן.
הרופא אומר שזה נורמלי להתחלת הריון.
US טרם עשיתי, אמר לי לבוא בשבוע 8.  בינתיים עשיתי פעמיים בטא והיא עלתה יפה לדברי הרופא. 
לא זוכרת דבר כזה מההריונות הקודמים....
זה נורמלי?  מה לעשות??
תודה מראש על העזרה 
ושעה טובה וקלה לכולן
לצפיה ב-'שני ההריונות הראשונים שלי'
שני ההריונות הראשונים שלי
09/10/2018 | 19:51
103
התחילו עם ״כאבי מחזור״.

לצפיה ב-'איזה כיף!!!!'
איזה כיף!!!!
10/10/2018 | 18:41
1
39
נורמלי בהחלט ותקין. אם הכאב מתגבר לבלתי נסבל מומלץ להיבדק 
לצפיה ב-'תודה לכן '
תודה לכן
10/10/2018 | 22:32
9
לצפיה ב-'שאלה מבחורה מודאגת'
שאלה מבחורה מודאגת
09/10/2018 | 21:29
1
163
שלום רב,
אני שבוע 4 וחמישה ימים
כשמונה ימים רצוף כבר יש הכתמות מעטות (כטיפה ביום) בצבע חום
בטא ביום א 1664
בטא ביום ג  2332
הרופאת נשים ראתה משהו שכתבה ”ספק שק הריון” 3 מ”מ ושלחה לאולטרסאונד בעוד שבועיים.
אני נןרא בסטרס, לחוצה ומודאגת.
אערוך בדיקות דם נוספות ביום ה
מה הסיכויי שההריון יישרוד בכל מקרה למרות ההכתמות?(אין כאבי בטן)
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
10/10/2018 | 18:40
60
הכול יכול לקרות!! מנסיון!! יש הריונות שמתחילים בהכתמות ולפעמים נותנים תמיכה הורמונאלית ומנוחה והכול מסתדר 
לצפיה ב-'שקיפות שנייה'
שקיפות שנייה
10/10/2018 | 18:02
54
בגלל שהשקיפות יצאה גבולית והרופא אמר שהעובר בדיוק בתנוחה שהצוואר מקבל עיוות ולכן יכול להיות שהתוצאה יצאה ככה בגלל התנוחה... החלטתי לקבוע עוד שקיפות. קבעתי לרופא אחר. אבל לא הצלחתי להבין מאף אחד במה זה כרוך כשעושיפ שקיפות פעמיים. ב*2700 של הכללים אמרו לי את הדיקלום הקבוע...לגבי המחיר והפנייה וכו. אצל הרופא שקבעתי אצלו שגם הוא מטעם הכללית אמרו לי שלא צריך הפנייה. רק 41 שח וכרטיס מגנטי. ואין להם מושג שזה פעם שנייה שקיפות....
השאלה שלי אם זה בעייתי מבחינת קופת החולים לעשות פעמיים? ירצו לגבות ממני עוד כסף בהמשך או משהו מפתיע אחר? גם מוזר שלא צריך הפניה. בקיצור עזרתכם. אם מישהי יודעת..
תודה
לצפיה ב-'בנות שעשו ניפטי ומי שפיר ?'
בנות שעשו ניפטי ומי שפיר ?
08/10/2018 | 09:45
4
150
הי בנות, האם יש מישהי שעשתה בדיקת ניפטי שיצאה תקינה ואילו מי שפיר חלילה שיצא לא תקין ? תודה.
לצפיה ב-'אין שום סיבה לעשות את שניהם'
אין שום סיבה לעשות את שניהם
09/10/2018 | 15:25
3
95
אם ניפטי תקינה.
זה גם המון כסף וגם סתם מיותר מבחינת הבדיקות עצמן, אלא אם כן את רוצה לבדוק את הבדיקה ולתרום למחקר או לא יודעת מה .

אם החלטת שאת עושה מי שפיר או שאת זכאית מסיבות שונות , היא יותר אמינה מהניפטי כמובן , שעדין ברובה סטטיסטית. היא לא מחליפה אותה. 

הניפטי לא 100 אחוז וגם שהכל בסדר שם כמו בכל אישה שלא עשתה מי שפיר, עדין יכולים להיות מומים. 
לצפיה ב-'לא הסברתי ברור. כלומר הכוונה'
לא הסברתי ברור. כלומר הכוונה
09/10/2018 | 15:36
2
99
שאם החלטת לעשות מי שפיר או את זכאית תעשי רק אותה ולא ניפטי.

אם את עושה רק ניפטי , והחלטת שזה מספיק לך, אז רק אם ימצאו משהו יהיה טעם במי שפיר.

אבל אם גם ככה התכוונת לעשות מי שפיר, ותרי על הניפטי.
לצפיה ב-'היי, תודה על תשובתך.'
היי, תודה על תשובתך.
10/10/2018 | 08:48
1
65
יצא לי בסקר שליש ראשון 1:690. הרופא המליץ על ניפטי ולהקדים סקירה וכך עשיתי. הסקירה יצאה תקינה וניפטי תקינה לגמרי וגם כל ה-84 תסמונות שבדקו לי. חלבון עוברי יצא 1:1000 כלומר הסיכון ירד ועדיין לשם שינוי לא כ"כ רגועה. הרופא שלי אמר שאם הניפטי יצאה תקינה והסקירה גם אני יכולה לישון בשקט אבל עדיין... הריון ראשון.
לצפיה ב-'הבנתי '
הבנתי
10/10/2018 | 17:02
42
מבינה מאד את הלחץ גם אני בהריון ראשון והיו לי המון התלבטויות איזה בדיקות לבצע . 

אני חושבת שאולי היתי הולכת לייעוץ גנטי אצל שוחט או אחד מהנחשבים באיזורך , ואם גם הוא יגיד שאפשר להרגע אז היתי עוזבת. לפחות עוד חוות דעת אחת ממישהו בתחום הגנטי, שבאמת חקר וראה הרבה בתחום. 

מניחה שאם היה חשש, היו אומרים לך מראש לעשות מי שפיר במקום ניפטי. רופאים יודעים שהיא לא מהימנה כמו מי שפיר ומתי היא מספיקה. 

בהצלחה בכל מה שתחליטי! 

לצפיה ב-'דר' נועה פלדמן '
דר' נועה פלדמן
10/10/2018 | 16:16
36
אתמול היינו אצל דר' נועה פלדמן, והיינו מאד מרוצים. דר' פלדמן קבלה אותנו בזמן, בסבלנות, במקצועיות רבה, הרגיעה ועשתה לנו סדר בדברים, כמו כן, המרפאה יפיפיה ואלונה המזכירה נעימה ומסבירת פנים. אנחנו נמשיך איתה כמובן את מעקב ההריון ואנחנו ממליצים עליה בחום!
לצפיה ב-'זה בן או בת?'
זה בן או בת?
09/10/2018 | 13:42
3
152
אפשר לראות בבירור שיש משהו בין הרגליים..... משהו גדול אפילו....
אבל זה נראה לכן וודאי לגמרי? מדברת על התמונה שמצולמת מזווית מלמטה... שרואים רגליים וביניהם משהו. זה שבוע 13 כמעט. הגיוני כזה גדול��???
לא יכול להיות שזה איזה חלק מהשיליה/ חבל טבור/ משחק/ או כל דבר אחר?

לצפיה ב-'דווקא התמונה שהתכוונתי לא צורפה. הנה:'
דווקא התמונה שהתכוונתי לא צורפה. הנה:
09/10/2018 | 13:44
2
126
לצפיה ב-'זו לא זווית שאפשר לאבחן בה את מין העובר'
זו לא זווית שאפשר לאבחן בה את מין העובר
09/10/2018 | 20:37
1
102
אנע טכנאעת אולטרסאונד,ובשבועות מוקדמים יש צ'ופצ'יק בולט ל2 המינים..מה שמבדיל בינהם זה הזווית של הצופציק..
בנק מבט מלמטה זה נראה זהה.

לצפיה ב-'תודה על התשובה :) זה היה נראה על המסך'
תודה על התשובה :) זה היה נראה על המסך
09/10/2018 | 23:16
84
לכיוון למעלה.... אבל גם בתמונה- זה נראה הרבה יותר מצופציק...
זה ממש קו ארוך במקרה הזה ממה שאני מבינה.... זה כבר עבר את הגדרת הצופציק בגודל נראה לי. או שניתקלת בבנות שהיה להן צופציק ארוך גם ��
תודה
לצפיה ב-'בטא נמוכה שבוע 6'
בטא נמוכה שבוע 6
09/10/2018 | 22:08
86
אני ממש מבולבלת. בדיקת בטא ראשונה יצאה נמוכה . 40. (ולא בדקתי מוקדם מידי כי זה אחרי החזרת עובר מהפרייה שעשיתי  אז הם  יודעים מתי לבדוק). אחרי יומיים הבטא עלתה פי 1.5. אחרי יומיים שוב עלתה פי 1.5. הרופא ביקש שאעשה שוב  אחרי שבוע. שזה בשבוע 5 בערך. הבטא יצאה  1000. הרופא ביקש שאבוא אליו לאולטראסאונד עוד 3 ימים. מבחינתו ההיריון לא תקין.  אני היום בשבוע 6. מישהי חוותה מצב דומה? 
לצפיה ב-'שקיפות עורפית - מתי?'
שקיפות עורפית - מתי?
07/10/2018 | 12:06
1
110
שלום לכולם,

אני כרגע בשבוע 10 להריון ורציתי להייעץ בנוגע למתי / אצל מי לעשות שקיפות עורפית.
הבנתי שהזמן שמתאים לשקיפות עורפית זה בין השבוע ה 11 ל 13+6. 
יש לי נסיעה לחו"ל בין 11+2 ל 12+3, ולכן אני קצת מוגבלת. קבעתי שני תורים ואני לא יודעת איזה מהם עדיף. אשמח לייעוץ, המלצות ודיס המלצות:
1. ב 11+1 אצל ד"ר הרצל עמרן. קראתי עליו המון המלצות, אבל אני פחות אוהבת את הרעיון לעשות את הבדיקה ביום הראשון שבו אפשר לעשות אותה. מרגיש לי מוקדם מדי.
2. ב 12+5 אצל ד"ר ישראל ברוק. התאריך לכאורה נשמע לי אופטימלי, אבל במרפאה שלו אמרו שהוא עושה רק עד שבוע 13 (ולא 13+6), ורצו לוודא שהגיל של העובר כמו שנראה באולטראסאונד מתאים בדיוק לתאריך הווסת (אחרת, מבחינתם זה תאריך מאוחר מדי לביצוע הבדיקה), ואני לא לגמרי בטוחה כי הרופא אמר שזה פחות או יותר אותו הדבר, ולא אמר לי האם זה בדיוק בדיוק מתאים.

אשמח לשמוע מהמנוסות, מה דעתכן.

תודה!
לצפיה ב-'את יכולה להסתכל על הבדיקה הראשונה'
את יכולה להסתכל על הבדיקה הראשונה
09/10/2018 | 19:57
42
אמור להיות כתוב שם גיל הריון כפי שנמדד.
תבדקי אם אכן לפי התאריך זה מה שאת יודעת.
לצפיה ב-'שקיפות עורפית ובדיקות ביוכימיות'
שקיפות עורפית ובדיקות ביוכימיות
09/10/2018 | 11:37
2
76
הי בנות, חדשה פה 

אני בהריון ראשון, בשבוע 15.
קיבלתי את תוצאות הבדיקות הביכימיות, והן נראות לא מלבבות :(
סה״כ 1:45 לתסמונת דאון.
זה אומר שאני צריכה לעשות בדיקת מי שפיר? אני מאוד חוששת מהבדיקה הזו.
יש כאן בנות שקיבלו תוצאות דומות, וההריון צלח? לשמוע על כאלה יעזור לי להוריד את הלחץ.
לצפיה ב-'הי'
הי
09/10/2018 | 15:14
1
53
זאת התוצאה לפי גיל או משוכלל?

היה לי בהריון הראשון גם תוצאה לא משהו..שלחו אותי למי שפיר והכל יצא תקין
קודם כל תתייעצי עם הרופא/ה שלך מה הם אומרים.

בהריון השני ועכשיו שריינתי תור למי שפיר ללא קשר לתוצאות הבדיקה. כי אני רוצה להיות בטוחה.

אל תחששי מהבדיקה..מבינה אותך אבל עשיתי את זה כבר 3 פעמים (הפעם האחרונה לפני חודש) בהריון הנוכחי.
זה 30 שניות של דיקור והמחט בחוץ. שווה את השקט הנפשי.
תבחרי רופא שעושה את זה בתדירות גבוהה
נחים אחר כך בכיף 24 שעות בבית :)

בהצלחה

לצפיה ב-'זו התוצאה המשוכללת'
זו התוצאה המשוכללת
09/10/2018 | 15:32
53
השקיפות עצמה היתה 2.4. אני בת 32. הסיכוי לפני כן היה 1 לכמה מאות, משהו כמו 1:800. אני גם תוהה אם זה אמור להדאיג אותי יותר, שהתוצאה המשוכללת העלתה את הסיכוי באופן כ״כ דראסטי.
לצפיה ב-'שקיפות וסקירות'
שקיפות וסקירות
07/10/2018 | 20:58
3
119
שלום לכולן!
הריון ראשון,
קצת אבודה...
אני בקופת חולים מכבי ויש לי "מכבי שלי"
אשמח להמלצות לרופא לשקיפות וסקירות באזור השפלה/ מרכז/ ירושלים (ראשלצ, רחובות, מודיעין וכו)
האם כדאי לקבוע מראש את כל הבדיקות?
האם כל הבדיקות ממומנות ע"י הקופה?
תודה רבה!!
לצפיה ב-'ממליצה בחום על ד"ר טובבין בראשון לציון.'
ממליצה בחום על ד"ר טובבין בראשון לציון.
09/10/2018 | 12:06
31
תקבעי הכל מעכשיו אחרת לא יהיו לך תורים. את משלמת השתתפות עצמית בלבד.
לצפיה ב-'מצטרפת להמלצה על ד"ר טובבין'
מצטרפת להמלצה על ד"ר טובבין
09/10/2018 | 15:02
26
לקבוע עוד היום
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
12/10/2018 | 09:20
לצפיה ב-'שקיפות לא תקינה?'
שקיפות לא תקינה?
08/10/2018 | 21:12
4
134
היי. שבוע 13 או 13+1 תלוי לפי איזה חישוב הולכים...
עשיתי היום שקיפות. יצא עובי של 3 ממ. הרופא המליץ על מי שפיר בשבוע 18.
מה האופציות שלי כרגע? בעיקר כשהמטרה לבדוק את העניין הזה בהקדם ולא לחכות כל כך הרבה.
לבדוק אם אפשר לעשות שוב בדיקת שקיפות? לסיסי שליה אין כבר זמן? לעשות סקירה מוקדמת יותר מוקדם מהרגיל זה יכול לעזור? אשמח לעצות כי אני לא רוצה שיתפספס לי הזמן אם יש משהו שאני יכולה עוד לעשות בימים הקרובים...
לצפיה ב-'את יכולה לבצע בדיקת דם'
את יכולה לבצע בדיקת דם
08/10/2018 | 22:41
2
98
בשם nipt.. יש כמה חברות שמבצעות אותה. בדיקת דם שמגלה בסבירות גבוה (לא 100%) מומים שונים. היא לא מחליפה מי שפיר, אבל יכולה להקל על הלחץ בנתיים...

לצפיה ב-'אבל...'
אבל...
08/10/2018 | 23:03
1
103
שמעתי על מישהי שעשתה וזה יצא תקין ובכל זאת נולד לה ילד עם תסמונת... אז אני מעשיפה אפילו לא לנסות. גם הרופא אמר לי ממש ממש לא לסמוך על הבדיקות האלה
לצפיה ב-'וואו...'
וואו...
08/10/2018 | 23:19
107
איזה מצער לשמוע.. ☹
האמת לא שמעתי על מקרים כאלו למרות שעקרונית בהחלט יכולים לקרות, לכן הם לא מתחייבים 100%.
תנסי לבדוק לגבי סיסי שליה... לדעתי אפשר עד 14, אבל לא בטוחה... או אולי ללכת לרופא אחר שימדוד...
בכל מקרה תמתיני לבדיקות דם של הסקר, יהיה שם את השקלול של הכל...
תחשבי חיובי ושיהיה לך המשך הריון תקין!!!!
לצפיה ב-' היי'
היי
09/10/2018 | 13:31
56
בד"כ ממליצים במצב כזה, לעשות סקירה מוקדמת מורחבת אצל רופא מומחה. 
בהצלחה...
לצפיה ב-'המלצות לבדיקות סקר ראשונה ושקיפות'
המלצות לבדיקות סקר ראשונה ושקיפות
09/10/2018 | 12:39
39
היי בנות,
אני בשבוע 10+5.  אודה מאוד להמלצות על רופא לביצוע בדיקת סקר ראשונה. שקיפות עורפית קבעתי דרך הקופה, אך אשמח להמלצות גם לרופא מקצועי עם חוות דעת מעולות.  והיכן עושים בדיקת nipt ?  מי נותן הפניה?  ובאיזה שבוע?
שייכת למאוחדת   מאזור השרון ,  אך לא אכפת לי גם מאזור המרכז
תודה מראש !!!
לצפיה ב-'גודל עובר קטן ביחס לשק הריון'
גודל עובר קטן ביחס לשק הריון
08/10/2018 | 14:42
2
107
היי בנות,

בשבוע 5+3 הגעתי לבדיקת אולטרסאונד ראשונה. ראו שק הריון תקין עדיין לא ראו עובר ולא דופק. בשבוע 8+0 הגעתי לבדיקת דופק והרופא אמר שהוא לא מצליח לראות שום דבר. אין דופק והעובר שהוא רואה מתאים לשבוע 6 ולכן הפנה אותי לגרידה. כעבור מספר ימים (שבוע 8+3) הלכתי לרופא נוסף לשמוע עוד חוות דעת. הרופא אמר שיש דופק אבל זה עדיין נראה לו כמו הריון לא תקין כיוון ששק ההריון גדול ביחס לגודל העובר.

אולי קרה למישהי מכן או שמעתן על מקרה דומה??
לפני שאני עושה גרידה, רציתי לשמוע מניסיונכן.. קרה למישהי? שמעתן על מקרה דומה שהסתדר בסוף?

תודה לעונות ובשורות טובות לכולנו בע"ה ��

לצפיה ב-'לא יודעת לומר לך על גודל שק לעומת גודל עובר'
לא יודעת לומר לך על גודל שק לעומת גודל עובר
08/10/2018 | 17:49
70
אבל לי קרה שגודל העובר לא תאם את גיל ההריון...
דרך אגב, את לא חייבת גרידה, אלא יכולה לבקש ציטוטק (כדורים באופן וגינלי).
כמו לכל דבר, גם לכך יש יתרונות וחסרונות.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'כל עוד יש דופק'
כל עוד יש דופק
08/10/2018 | 21:55
74
צריך ועדה להפסקת הריון כדי שתוכלי לעבור הפלה.
הרופא אמר לך שאת יכולה לקבבוע גרידה כבר עכשיו כשיש דופק? כי זה לא נראה לי הגיוני.
לצפיה ב-'בטא שלילי '
בטא שלילי
08/10/2018 | 11:30
1
132
אני עוד יומים צריכה לקבל ..לפני 4 ימים עשיתי בדיקה בהריון שתן יצא פס חלש של לייף .. אמרתי אין מצב .. ועשיתי עוד יצא פס חלש . יום אחרי עוד בדיקות של המקל יצא פס נוסף חלש 
עשיתי עוד בדיקה של קלו יצא פלס חלש .. 
עשיתי מלא כולם הראו פס נוסף 
.. 
היום אני יומים לפני האיחור עשיתי בטא ויצא שלילי 
תוצאה 0 
הכי מוזר בעולם חזרתי הבית ועשיתי שוב בדיקה לא בשתן הראשון יצא פס נוסף חלש 
יש לי כאבייים מחזור 
אני עדין מחכה למחזור יש לה עוד יומיים ..
לצפיה ב-'באיזה בדיקה את משתמשת? '
באיזה בדיקה את משתמשת?
08/10/2018 | 20:08
66
לי קרה פעמיים עם הבדיקות של אי.ביי שהיה פס חלשלוש ובטא שלילית (באותו בוקר). לא הייתי בהריון.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום לידה פעילה וביתית
לידה פעילה וביתית
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה