לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5507655,076 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'המלצה למוהל: ד"ר עמוס נאמן'
המלצה למוהל: ד"ר עמוס נאמן
11/01/2019 | 15:47
62
ש למישהו המלצה (חיובית או שלילית) על ד"ר עמוס נאמן כמוהל? התרשמתי ממה שקראתי עליו, אבל לא מוצא הרבה ביקורות מיניסון אישי לגביו.
תודה.
לצפיה ב-'האם הרגשתן משהו לפני שקיבלתן תוצאה חיובית?'
האם הרגשתן משהו לפני שקיבלתן תוצאה חיובית?
11/01/2019 | 12:30
137
אחרי הזרעה שנעשתה ביום שלישי שעבר, אוכל לעשות בדיקה רק עוד מספר ימים, ובינתיים לא מרגישה כל סימן...
האם ייתכן שאין כל תחושה בשלב מוקדם זה?

תודה מראש על התגובות,
רונה :)
לצפיה ב-'בטא 50'
בטא 50
09/01/2019 | 21:47
1
187
היי לפי חישוב גיל ההריון אני נמאת בשבוע 5 - מחזור אחרון ב3.12.18
עשיתי היום בדיקת דם והיא הראתה 50 מה זה אומר? לפי הנתונים באינטרנט זה תואם לשבוע 3 . הגוני ? תודה
לצפיה ב-'זה די נמוך '
זה די נמוך
10/01/2019 | 09:04
140
כדאי לבדוק את העלייה (בדרך כלל בודקים הכפלה אחרי יומיים, מחר יום שישי אז לא יודעת ...)
לצפיה ב-'הזרעה '
הזרעה
10/01/2019 | 07:45
85
האם מישהו יודעת אחרי כמה זמן מרגישים תחושות של הריון 
קיבלתח ביום ראשון האחרון אוביטרול בצהרים ולמחרת ביום שני הזרעה 
מישהי יודעת מתוך ניסיון מתי מרגישים את התחושות של ההריון ??

לצפיה ב-'בדיקת הריון משונה'
בדיקת הריון משונה
07/01/2019 | 22:57
4
381
שלום לכולן!
ביצעתי בדיקת הריון ביתית, והקו של ה-T היה חזק משמעותית מהקו של ה- C (יש סעיף של קו חלש מהשני בעלון, אך לפיו יש מצבים שדווקא ה- T עלול להיות נמוך מה-C.
האם זה הריון?
זה קרה למישהי?
תודה
לצפיה ב-'נראה לי בהחלט הריון '
נראה לי בהחלט הריון
07/01/2019 | 22:59
72
לצפיה ב-'זה אומר שאת באיחור רציני.'
זה אומר שאת באיחור רציני.
09/01/2019 | 15:51
2
191
הרמה בדם גבוה יותר מקו המשווה של הביקורת.
כמה זמן את אחרי איחור?
לצפיה ב-'לא הבנתי מה כתבת'
לא הבנתי מה כתבת
09/01/2019 | 21:06
1
185
באיחור של כמעט שבועיים. בדיקת דם אישרה הריון- בטא 8,400 לערך
לצפיה ב-'בדיוק מה שאמרת זה מה שכתבתי '
בדיוק מה שאמרת זה מה שכתבתי
09/01/2019 | 22:46
166
ככל שהרמה בדם גבוהה יותר הקו של הבדיקה יהיה חזק יותר. הוא גונב דיו מקו הביקורת ולכן הוא כהה יותר ממנו
לצפיה ב-'סקירה מוקדמת - איך לבחור'
סקירה מוקדמת - איך לבחור
09/01/2019 | 09:40
135
הריון ראשון. שבוע 13+3.
רוצה להתייעץ איך לבחור רופא לסקירה? 
אני בכללית פלטינום, גרה באשקלון אבל אפשר גם באזור המרכז.
מנסה להבין מה צריך לדעת, הבנתי שיש שוני באיברים שבודקים, במכשירים שמשתמשים, בעלות כמובן. 
איך אני יודעת למי ללכת? מבלבל נורא. 
בשקיפות עורפית הייתי אצל פרופסור אייל ענתבי באשדוד...היה מאוד שקט, לא הצלחתי לקרוא אותו לחלוטין ולהבין מי עומד מולי. מה אתן אומרות? 
לצפיה ב-'בטא גבוהה?'
בטא גבוהה?
08/01/2019 | 18:17
1
197
שלום. וסת אחרונה 7.12 (לאחר נטילת דופסטון, חודשיים ללא וסת לאחר הפסקת גלולות בספטמבר). .
2 בדיקות ביתיות חיוביות והיום תוצאת בטא של 17435.6 mIU/mL האם לא גבוהה מדי ביחס לשבוע שבו אני אמורה להיות?? אלטראסאונד נקבע לעוד שלושה שבועות. האם יש מקום לדאגה? האם כדאי לבצע עוד בטא?
לצפיה ב-'יש לציין'
יש לציין
08/01/2019 | 18:25
133
נטילת הדופסטון הייתה בהנחיית הרופא עקב חודשיים ללא וסת מאז הפסקת גלולות...נטילה של חמישה ימים פעמיים ביום, ולאחר מספר ימים הגיע הוסת ב 7.12
לצפיה ב-'שבוע 14 עצם הטיביה ברגליים אצל העובר לא ישרות. לחוצה'
שבוע 14 עצם הטיביה ברגליים אצל העובר לא ישרות. לחוצה
08/01/2019 | 14:00
122
בסקירה ראשונה נצפה שהעצמות בשוקיים בזוית. אמרו לי לחכות לסקירה הבאה בשבוע 22. לחוצה מאוד. מישהי יודעת? שמעה?
לצפיה ב-'אספירין בהריון'
אספירין בהריון
06/01/2019 | 11:21
4
153
אני בשבוע 15 ועד יום חמישי האחרון לא היה לי רופא מעקב בקופה.
עקב כך ומאחר ומשבוע 8 היו לי דימומים והמטומה גדולה, נבדקתי אצל מס' רופאים והאחרון שבהם היה מנהל הריון בסיכון שאמר לי להתחיל לקחת אספירין משבוע 12 במידה והדימומים פסקו לגמרי, כדי למנוע רעלת הריון.
הדימומים אכן פסקו וההמטומה נספגה לגמרי, אך עדיין לא התחלתי לקחת אספירין כי המתנתי לתור לרופא שיעשה לי מעקב כדי לשמוע את דעתו.
במיוחד ששמעתי שתופעות הלוואי של האספירין כוללות דימומים ועוד.
ביום חמישי הייתי אצלו והוא שאל למה כתבו לי מרשם לאספירין? אמרתי לו שאני לא באמת יודעת וחיכיתי לשמוע את דעתו. הוא פשוט אמר - "אם אמרו לך לקחת, אז תקחי", בלי הסברים בלי לברר שהדימומים אכן פסקו...
קשה לי מאוד עם ההתנהלות של הרופאים שלא מסבירים שום דבר וגם לא טורחים לבדוק דברים עד הסוף...
יש מישהי שלקחה אספירין בהריון ויודעת לומר לי איך קבעו שהיא צריכה? למה ומה?
לצפיה ב-'אני לקחתי תקופה מסויימת משבוע 8 ועד 17'
אני לקחתי תקופה מסויימת משבוע 8 ועד 17
06/01/2019 | 13:45
1
106
לקחתי בהתחלה כי היה לי חשד לקרישיות, ובהמלצת ראומטולוגית לקחתי כטיפול מונע עד לסיום הבירור. עם סיום הבירור קיבלתי הנחיה להפסיק את האספירין, אבל המשכתי לקחת - כי א. הייתי בחרדות, ב. הבנתי שזה לא יכול להזיק. ג. רופא הפריון הפרטי שלי ממליץ לכל אישה בהריון החל משבוע 10 לקחת אספירין מחשש לרעלת..
אבל בגלל שזה לא היה בליווי של אף איש מקצוע, הרגשתי בשלב מסוים שזה לא אחראי, והחלטתי להפסיק על דעת עצמי כשבוע לפני מי שפיר כי הבנתי שיש דעות חלוקות בנוגע להאם או לא צריך להפסיק לפני דיקור. בכל מקרה, בנקודה ההיא הבנתי שנאי מקשיבה לרופאים ולא לעצמי...
הרופא (הריון) שלי טען שאין צורך (בהעדר סימנים לרעלת) לקחת אספירין כאקט מניעתי וללא צורך קליני
לצפיה ב-'תודה על המענה :)'
תודה על המענה :)
07/01/2019 | 10:41
44
"הרופא (הריון) שלי טען שאין צורך (בהעדר סימנים לרעלת) לקחת אספירין כאקט מניעתי וללא צורך קליני" - מצטטת אותך חח
זה בדיוק מה שאני חושבת...
ובמיוחד שאין ליווי של רופא בנושא ואף אחד לא מסביר לי שום דבר לגבי הצורך או תופעות הלוואי. 
שאלתי גם חברה שבהריון ממש מתקדם ולה מעולם לא אמרו לקחת אספירין (גם אצלה הריון ראשון ומעל גיל 35).
שוקלת פשוט לוותר על זה וזהו. 

לצפיה ב-'רופא'
רופא
07/01/2019 | 14:41
1
66
הייתי מציעה לך בתור התחלה למצוא רופא/ה נשים זמין ומקצועי, כזה שתרגישי בנוח לשאול אותו את כל השאלות האלו ולא להסתמך על חברים/פורומים (שזה נחמד וכיף אבל זה לא בטוח כמו רופא:)

בהצלחה!
לצפיה ב-'אז קיבלתי תשובה'
אז קיבלתי תשובה
08/01/2019 | 09:37
94
הבוקר הייתי סוף סוף אצל הרופאה שלי ואמשיך מעקב אצלה (היא זו שטיפלה בי מתחילת התהליך של טיפולי הפוריות)
היא היתה יסודית כמו תמיד ושאלה מליון שאלות.
היא טוענת שמאחר והאספירין עלול לגרום לדימומים, היא חושבת שיש פה איזשהו קונפליקט, גם לאחר שהדימום שהיה לי פסק לגמרי וההמטומה נספגה כליל.
היא גם מבינה את החשש שלי ולא רואה סיבה קלינית מיוחדת שבגללה אני חייבת ליטול אספירין (מעבר לגיל ומעט עודף משקל).
סיכמנו שכדאי להיות במעכב צמוד של לחץ דם ובדיקות שתן ואין חובה אמיתית לקחת אספירין.

לצפיה ב-'בדיקת פנורמה'
בדיקת פנורמה
06/01/2019 | 18:08
121
הי
משהיא עשתה בדיקת  NIPT של פנורמה והייתה טעות במין העובר?
לצפיה ב-'פענוח בדיקות דם '
פענוח בדיקות דם
06/01/2019 | 18:03
1
204
עשיתי בדיקת בטא והתוצאה היא 397IU/L 
מה זה אומר ? הריון או לא ? לא מצליחה להבין !
לצפיה ב-'בהריון. בשעה טובה. '
בהריון. בשעה טובה.
06/01/2019 | 20:00
41
לצפיה ב-'אנטיביוטיקה וכניסה להריון'
אנטיביוטיקה וכניסה להריון
05/01/2019 | 11:58
1
115
לצערי נאלצתי לקחת אנטיביוטיקה מסוג דוקסילין.
האם אפשר להמשיך לנסות להכנס להריון מיד עם סיום נטילת האנטיביוטיקה או שכדאי לחכות חודש לניקוי הגוף?
תודה
לצפיה ב-'היי הילה, ממליצה להפנות את שאלתך החשובה לרופא המטפל'
היי הילה, ממליצה להפנות את שאלתך החשובה לרופא המטפל
06/01/2019 | 11:32
20
לצפיה ב-'היריון ראשון, רצוי והפלה נדחית'
היריון ראשון, רצוי והפלה נדחית
02/01/2019 | 16:56
7
337
היי בנות, חייבת תמיכה, עידוד, הרגעה...
אני בריאה, בעלי בריא, בני 34, היריון ראשון ורצוי.
מחזור תמיד היה סדיר, ביוץ ביום ה-12, הכל עבד כמו שעון. היריון נקלט ישר. ביום רביעי אחרי ביוץ כבר הרגשתי שונה עם הגוף שלי, ביום האיחור הבדיקה הראתה 2 פסים, היינו מאושרים עד השמיים. בשבוע 5+1 התחילו לי הפרשות חומות (בקטנה) וישר עליתי לבית חולים, הרופא בדק ואמר שיש שק היריון המתאים לשבוע 5 ועוד שק היריון פי 2 קטן ממנו ולא בטוח שימשיך להתפתח. שבוע וחצי אחרי זה הייתי אצל רופאת נשים שלי (שקבעתי אליה תור עוד לפני בית חולים), בדקה, שבוע 6+4, יש דופק, עובר אחד ומתאים לגיל ההיריון, נתנה מלא הפניות לבדיקות. עשיתי בדיקת דם ובדיקה גנטית. בשבוע 11 הייתי אמורה ללכת לשקיפות, הרגשתי את כל סימני היריון, בשבוע 9+2 התחילו הפרשות ממש חומות, שוב עליתי לבית חולים. 2 רופאים בדקו אותי, אין דופק, העובר מתאים לשבוע 6, הפסיק להתפתח. לאחר מכן... ציטוטק, 3 כדורים ואחרי 3 שעות עוד 3. רעידות, חום, כאבי בטן וגב, הקטן התחיל לצאת ממני, דימומים. אחרי 6 שעות בבית חולים שוחררתי הביתה, אחרי 5 ימים התחלתי לדמם ממש, שום פד לא החזיק, 3 בלילה, שוב בית חולים, שאריות של שק היריון נתקעו בנרתיק. הוציאו, יש עוד חלק בגודל 1 ס"מ, לחכות שיצא. אחרי 3 ימים שוב דימום חזק, אני עם תחתונים שלאחר לידה כי שום דבר לא מחזיק. יצא החלק. החלפתי רופא, לפרופסור שמאוד ממליצים אליו. לפני שבוע בדיוק בדק אותי, כל שאריות של היריון יצאו, הכל תקין, יש קצת כרשי דם שעוד ימשיכו לצאת. המלצה: לחכות למחזור, לבוא אליו 10 ימים אחרי סיום המחזור ולנסות שוב אחרי מחזור הבא. בנתיים, הפרשות חומות כמו סוף מחזור כבר בערך 5 ימים מחלישות בקצת מיום ליום, משתדלת להיות חזקה ולא להיכנס לדיכאון כי אני רוצה שהיריון הבא כן יצליח, אבל פה ושם יש מחשבות... מתי ההפרשות יסתיימו כבר? מתי יתחיל המחזור האמיתי אחרי זה? האם המחזור ימשיך להיות סדיר כמו שהיה? האם הביוץ ימשיך להיות סדיר?
וכמובן יש פחד שזה יקרה שוב למרות שרופאים טוענים שזה קורה הרבה וזה לא אומר שהיריון הבא לא יהיה תקין. ממשיכה לקחת חומצה פולית.

לצפיה ב-'ליבי איתך'
ליבי איתך
03/01/2019 | 17:34
1
123
נשמע מאוד לא קל.. לצערי הפלות מוכרות לי מקרוב
הרופאים צודקים שאין קשר בין זה לבין הריון תקין. הפלות בשליש ראשון הן מאוד נפוצות לצערנו... המלצת הרופאים היא לבדוק רק אחרי 3 הפלות חס וחלילה
לגבי הביוץ והווסת לדעתי אין סיבה שלא יחזרו להיות סדירים
אם את סומכת על הרופא לגבי מה שהוא אומר שהכל יצא אז מעולה.
יש גם בדיקה שלפעמים מפנים אליה אחרי הפלה כדי לוודא שאין שאריות (שם הבדיקה היסטרוסקופיה) פשוט כי רואים שם יותר טוב מבאולטראסאונד למיטב הבנתי.
מאחלת לך שתיקלטי שוב להיריון תקין וארוך עם ידיים מלאות בסופו
לצפיה ב-'אני מרגישה שיצא הכל '
אני מרגישה שיצא הכל
04/01/2019 | 11:13
112
כי רק אחרי שיצאה השארית האחרונה הפסיקתי לדמם, רופא בדק אותי ואמר שבאמת יצא הכל, זה נורא להרגיש שהילד שלך שרצית אותו כל כך יוצא ממך בחלקים.
אני כל כך רוצה לנסות עוד פעם וכל כך מפחדת
לצפיה ב-'אהובה,'
אהובה,
04/01/2019 | 08:58
4
107
ככ מזדהה עם מה שעברת !! גם לי זה היה פעמיים פעם אחת הפלה טבעית ופעם שנייה ישר גרידה. אני חיכיתי שהמחזור ייסתיים ואז המתנתי 2 מחזורים נוספים ולאחריהם ניסינו שוב. למרות שבער בי לנסות מייד הרופא אמר לי שהרחם חלש וזקוק לזמן מנוחה . הפלות קורות בשלבים מוקדמים ולפעמים כמה שזה קשה טוב שזה קורה בהתחלה את תיכנסי להיריון תקין וזה כמובן לא מעיד כלום על ההצלחה בניסיון הבא. תני להפרשות להסתיים זה יכול לקחת עד חודש עד שיגיע המחזור כמובן שלפניו יבוא ביוץ תני לגוף לנוח גם את וגם הוא זקוקים למנוחה הזו מכל מה שעברתם. חיבוק ענק ואנחנו כאן מחכות לבשורות משמחות בקרוב! 
לצפיה ב-'תודה מותק'
תודה מותק
04/01/2019 | 11:11
3
68
פשוט יושב בי פחד נוראי שזה יקרה שוב, אני כן רוצה וכן אעשה הכל כמו שצריך רק שישב בי פחד כל פעם האם הוא עדיין חי או ששוב הפסיק להתפתח
לצפיה ב-'יודעת'
יודעת
06/01/2019 | 11:28
2
57
זה טבעי!! לכן את במעקב רפואי ואני מניחה שגם התבקשת לבצע מעקב בטא לוודא שהיא יורדת ומתאפסת. חיבוק!!
לצפיה ב-'האמת לא התבקשתי לעשות בדיקת בטא, רק מלא בדיקות אולטרסאונד'
האמת לא התבקשתי לעשות בדיקת בטא, רק מלא בדיקות אולטרסאונד
06/01/2019 | 13:47
1
70
אחרי שהוציאו לי שק היריון שנתקע אז אמרו שיש עוד חתיכה אחת בגודל של 1 ס"מ, אחרי כמה ימים היא יצאה עם דימום חזק ומאז הדימום הפסיק, אחרי שבוע בדקו שוב והרופא אמר שאין שאריות היריון וצריך להמתין למחזור. בנתיים כמעט ולא נשארו הפרשות, ממתינה למחזור.
לצפיה ב-'אוקיי����'
אוקיי����
06/01/2019 | 18:25
21
לצפיה ב-'רופא נשים'
רופא נשים
01/01/2019 | 18:00
125
מחפשת דחוףףףף רופא למעקב הריון באזור רמת גן של מאוחדת.
משהוא ממממשששש טוב.
תודה
לצפיה ב-'עזרתכן הקצרה במילוי שאלון'
עזרתכן הקצרה במילוי שאלון
01/01/2019 | 11:25
89
שלום

שמי אייל, אני סטודנט לסיעוד

במסגרת הלימודים אני וסטודנטית נוספת שלומדת איתי מבצעים מחקר שבוחן את השפעת הדת על העדפה של נשים לביצוע בדיקות פולשניות לעומת בדיקות סקר בהיריון

לצורך המחקר דרושות לנו לפחות 30 נשים דתיות ו-30 נשים לא דתיות שימלאו שאלון קצר של כמה דקות

המחקר הוא אנונימי והנתונים שיתקבלו ישמשו אך ורק למטרות מחקר

אנא עזרתכן במילוי השאלון

תודה רבה

לצפיה ב-'בטא'
בטא
31/12/2018 | 07:38
1
211
היי בטא 575.. שבוע 4+4. תקין?? אני באמת לא מבינה בזה.. לפני חודשיים היב לי הריון כימי עם בטא 132 באותו שבוע. 
האם אני יכולה לשמוח?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
04/01/2019 | 09:00
95
אי אפשר לדעת עדיין בשלב זה את צריכה לחזור על הבטא לוודא הכפלה ואז כך ניתן לראות האם ההיריון מתפתח וכמובן us בשבוע 6-8 לראות שק ודופק. עלח פניו נראה תקין . מחזיקה אצבעות להיריון תקין!!!
לצפיה ב-'פליז עזרה'
פליז עזרה
27/12/2018 | 22:15
1
284
היי, אני בלחץ נוראי, אשמח לעזרה!
הרגע עשיתי בדיקת הריון שיצאה חיובית!!!!!!תודה לאל כן..אני שמחה ממש... אבללללל בימים האחרונים אני חולה בשפעת ולקחתי פעמיים נורופן ודקסמול קולד לבוקר וללילה ואני ממש דואגת... מה גם שהבנתי ששפעת בהריון יכולה לגרום לאוטיזם חס ושלום... או שחפרתי יותר מגי בגוגל???? פליז אשמח לעזרתכן...
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
30/12/2018 | 18:00
161
מזל טוב! לא חושבת שפעם פעמיים של נטילת תרופות תעשה נזק . גם אצלי לקחתי אנטיביוטיקה בתחילת ההיריון וחששתי מאוד הרופא הרגיע אותי ברוך השם הכול תקין . מותר לקחת אקמול רגיל ולגבי כל שאר התרופות מעתה תתייעצי במרכז הטרטולוגי הם יידעו לכוון אותך מבחינת תרופות מותרות. 
לצפיה ב-'המלצות לשקיפות וסקירה'
המלצות לשקיפות וסקירה
30/12/2018 | 09:23
1
177
היי לכן,
שבוע 11 מחר - הריון 3 אחרי הפלה וכניסה להריון עם הזרעה..
חוששת מאוד להריון הזה....
שבוע הבא שקיפות אצל ד"ר אבירם רמי - מנתניה- מישהי מכירה? הייתי אצלו לפני שנים ואני לא זוכרת משהו מיוחד..מה גם שהוא קצת הזדקן..האם יש המלצות אחרות?
וסקירה קבעתי אצל ד"ר אניטה סילבר -זוכרת ששמעתי עליה דברים טובים - מישהי מכירה? יש המלצות ? אולי מישהו אחר?

לצפיה ב-'אניטה סילבר'
אניטה סילבר
06/01/2019 | 07:17
58
חברה שלי אצלה ומאד מאד מרוצה
ושמעתי מאד הרבה המלצות חמות עליה
שיעבור בקלות,בשמחה ובידיים מלאות!
לצפיה ב-'בדיקה למין העובר'
בדיקה למין העובר
27/12/2018 | 15:24
1
343
היי הריון שני ...בבית יש בן... כרגע שבוע 14 פלוס יומיים יש רק סוף שבוע הבא את הסקירה ואני כבר לא יכולה לחכות לדעת את מין העובר...תגידו אפשר ללכת ברופא פרטי לרופא נשים ותמורת כסף שיעשה לי בדיקה רק עבור מין העובר?
לצפיה ב-'ברור שאת יכולה '
ברור שאת יכולה
27/12/2018 | 22:23
217
אבל לא חבל? עוד כמה ימים ותדעי את התשובה ...
לצפיה ב-'פרופ' צלאל - מי שפיר (סליחה על הפרסום הכפול :))'
פרופ' צלאל - מי שפיר (סליחה על הפרסום הכפול :))
26/12/2018 | 18:50
6
198
הי, שאלתי לפני כמה שבועות ולא היתה תשובה אז מתנצלת שאני מפרסמת שוב.
שבוע הבא מי שפיר אצל פרופ' צלאל והייתי ממש שמחה לשמוע חוויות אישיות אצל בנות שעברו אצלו דיקור. אולי גם על דיקור באופן כללי. ממש ממש ממש בלחץ כי עושה את זה "מבחירה"....
לצפיה ב-'אמנם לא עשיתי אצל פרופ' צלאל מי שפיר'
אמנם לא עשיתי אצל פרופ' צלאל מי שפיר
27/12/2018 | 20:28
128
אבל כן 3 סקירות מערכות בהריון תאומים.
הוא מקצועי ביותר ומאוד מוערך ולא פחות מזה רגיש ונחמד.
המון בהצלחה ושיעבור בקלות.
לצפיה ב-'עשיתי אצלו אמנם לפני שבע שנים בערך..אבל הוא מקסים'
עשיתי אצלו אמנם לפני שבע שנים בערך..אבל הוא מקסים
30/12/2018 | 09:21
1
74
מקצועי, רגיש לסיטואציה, זה היה די מהיר עד כמה שאני זוכרת ..
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
31/12/2018 | 17:14
11
לצפיה ב-'עשיתי אצלו לפני כ-3 חודשים'
עשיתי אצלו לפני כ-3 חודשים
01/01/2019 | 14:47
75
עשיתי אצלו שקיפות + 2 סקירות + מי שפיר..
חוץ מזה שהוא מאוד נחמד, הוא באמת מעולה במה שהוא עושה..
אני באופן אישי כמעט לא הרגשתי כלום בדיקור..עבר ממש קל וחלק.
גם אני עשיתי את הדיקור מבחירה וידעתי שאפשר לסמוך עליו אחרי שכל הבנות אצלנו במשפחה עברו אצלו.
ממליצה עליו בחום!
לצפיה ב-'עשיתי אצלו לפני כ-3 חודשים'
עשיתי אצלו לפני כ-3 חודשים
01/01/2019 | 14:53
1
66
עשיתי אצלו שקיפות עורפית + 2 סקירות + דיקור מי שפיר
חוץ מזה שהוא מאוד נחמד הוא גם באמת רופא מעולה..
הדיקור עבר בקלות..בקושי הרגשתי משהו..
אחרי שכל הבנות אצלנו במשפחה עברו אצלו ידעתי שאוכל לסמוך עליו..
אני גם עשיתי את הדיקור מבחירה ולא מצטערת..
ממליצה עליו בחום!
לצפיה ב-'תודה תודה '
תודה תודה
02/01/2019 | 11:05
13

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית
ד
מתקשים בפוריות?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה