לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5455054,550 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'המלצה לרופא מעקב הריון באיזור רמלה-לוד?'
המלצה לרופא מעקב הריון באיזור רמלה-לוד?
25/08/2018 | 10:02
1
36
אפשרי גם בסביבה (מודיעין, רחובות, ראשל"צ)
תודה רבה :)
לצפיה ב-'שכחתי לציין- בכללית'
שכחתי לציין- בכללית
25/08/2018 | 10:04
17
לצפיה ב-'אקו לב עובר'
אקו לב עובר
21/08/2018 | 21:55
1
120
קיבלתי המלצה לעבור אקו לב עובר אך רופאת הנשים שלי אמרה שזו בדיקה שלא כלולה בסל ( כללית)
מי יודעת מה עלות הבדיקה ?
לצפיה ב-'היי יש רופאים שהם ברשימה של המושלם '
היי יש רופאים שהם ברשימה של המושלם
24/08/2018 | 12:56
59
אם יש לך פלטינום את יכולה להגיש את זה כמו כל בדיקה, אם רק מושלם כמוני אז :

אני עשיתי אצל רופאה שנחשבת מומחית בתחום והיא עובדת בשניידר , אך קבלה אותי פרטי ברמת אביב במור לאישה. בגלל שהיא ברשימת היועצים של המושלם נאמר לי שאקבל מהם 40 עד 50 אחוז מהסכום חזרה אבל עוד לא הגשתי טפסים אז לא יודעת .

בכל מקרה לי לקחו 1500 שקל.

בהצלחה 
לצפיה ב-'בדיקת דם חלבון עוברי'
בדיקת דם חלבון עוברי
23/08/2018 | 16:18
2
117
לא מצליחה להשיג תור לרופא נשים, ביקשתי באפליקציה מרופאת המשפחה בדיקת דם לחלבון עוברי והיא נתנה לי 
ALPHA FETOPROTEIN 
האם זה מה שצריך לעשות אחרי שקיפות ולפני דיקור? (אני בכללית) 
לצפיה ב-'תתקשרי ל*2700'
תתקשרי ל*2700
23/08/2018 | 18:59
47
תגידי שאת בהריון ושימצאו לך רופא נשים קרוב בזמן קרוב (אפילו אם לא הרופא הקבוע) ותקבלי את הכל מסודר. עדיף לדעתי.
אישית- אני הכנסתי לפני חלבון עוברי סקירת מערכות מוקדמת.
אבל להחלטתך כמובן! (:
לצפיה ב-'וסקר ביוכימי עשית?'
וסקר ביוכימי עשית?
23/08/2018 | 19:02
49
זו בדיקת דם שמשקללים עם השקיפות עורפית...
לצפיה ב-'אוכל במלון'
אוכל במלון
22/08/2018 | 15:06
5
227
האם כדאי להימנע מאוכל מסויים במלון במהלך הריון (בעיקר תחילתו)? אני יודעת שיש מאכלים שממליצים להימנע, אבל תוהה עד כמה להחמיר.
למשל ירקות/סלטים? כמובן ברור שלא דגים נאים או ביצים לא מבושלות. תודה!
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
22/08/2018 | 16:49
2
209
אני תמיד אומרת שצריך ללכת עם האינטואיציה גם :) בגדול דברים עם מיונז, דגים נאים וביצים לא מבושלות מומלץ להמנע מהם ולוודא שהבשר מבושל היטב. 
לצפיה ב-'ומה לגבי ירקות/סלטים?'
ומה לגבי ירקות/סלטים?
22/08/2018 | 18:31
1
133
תודה!
לצפיה ב-'כנל אם זה במיונז לא ממליצה'
כנל אם זה במיונז לא ממליצה
22/08/2018 | 19:46
62
לצפיה ב-'אני לא הייתי נוגעת בחומס, טחינה וכו''
אני לא הייתי נוגעת בחומס, טחינה וכו'
23/08/2018 | 14:39
113
רק סלט מבושל- וגם כדאי לשאול שם את המלצרים אם יש ביצים.
וכמובן ממש להיזהר עם המנות האחרונות.
תהני במלון (: 
לצפיה ב-'עדיף גם להמנע מבשר נא...'
עדיף גם להמנע מבשר נא...
23/08/2018 | 19:01
32
לצפיה ב-'שקיפות עורפית ובדיקת דם סקר שליש ראשון '
שקיפות עורפית ובדיקת דם סקר שליש ראשון
23/08/2018 | 13:44
2
106
היי,

יש לי תור לשקיפות עורפית ב-5/9 ובמקור בדיקת הדם נקבעה לי ל-9/9. לא שמתי לב שזה יוצא ערב ראש השנה ועכשיו הודיעו לי שמזיזים לי את בדיקת הדם ל-28/8 שזה לפני השקיפות.
אמנם המוקדנית במוקד ההריון אמרה לי שזה בסדר, ושפשוט צריך לפקסס את תוצאות השקיפות העורפית למעבדה לאחר מכן, אבל אשמח לשמוע מכן גם האם נשמע הגיוני ומישהי עשתה ככה כי אני יודעת שהן אמורות להיות מאוד סמוכות זו לזו.

תודה!
לצפיה ב-'אני יודעת שזה אמור להיות או באותו יום או יום למחרת'
אני יודעת שזה אמור להיות או באותו יום או יום למחרת
23/08/2018 | 14:36
1
62
נראה לי שזה לא בסדר המרחק הזה..
אבל לא יודעת להגיד אם זה באמת בעייתי... 
בהצלחה
לצפיה ב-'כמו שענו לי פה מקודם..'
כמו שענו לי פה מקודם..
26/08/2018 | 20:04
22
שאלתי שאלה דומה,
זה לא משנה מה קודם למה. ואם בדיקת הדם היא כמה ימים לפני השקיפות זה בסדר. פשוט לאחר השקיפות תצטרכי להביא לאחות את תוצאות השקיפות כדי שישוכללו עם תוצאות בדיקת הדם.
בדיקת הדם שלי היא יום לפני השקיפות..זה בסדר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה