לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5431954,319 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'שאלה אולי הזויה'
שאלה אולי הזויה
09/06/2018 | 21:51
8
425
בבקשה תשתדלו לא לשפוט אותי.
אני בהריון שבוע 21 ולא מרגישה שום רגש כלפי הילד. גם אחרי אולטרסאונד ותנועות שהתחילו לפני שבועיים.
יש כאן אולי משהי שגם חוותה כזה דבר? אשמח לעצות.
אציין שמאד רציתי ילד. כרגע אני בתקופה של הרבה מתח בזוגיות. ואי וודאות לגבי הרבה דברים שקשורים ללידה ואחריה.
לצפיה ב-'יקרה, '
יקרה,
10/06/2018 | 13:03
1
222
בהחלט שאת חווה דבר טבעי במיוחד לאור זה שאת בתקופה לא פשוטה בזוגיות ובכל מה שאת מתארת אני מאמינה שהראש שלך פשוט שם ולא בהיריון. ברגע שהדברים יירגעו קצת מסביב תוכלי למצוא את השקט להיות עם עצמך ועם ההיריון. בינתיים באופן יזום שימי ידיים על הבטן ודברי אל התינוק תגידי לו שאת עוברת תקופה לא קלה אבל זה לא אומר את לא אוהבת אותו. בכל יום תעשי את זה ולאט לאט תתחילי להתחבר לרגשות שבתוכך וגם אם לא יקרה כלום אל תלחצי זה יגיע אחרי שתלדי! את תהיי אימא מושלמת אני בטוחה!!

לצפיה ב-'תודה'
תודה
10/06/2018 | 13:24
106
מרגיש לי לא שפוי ומפחיד אותי שזה יהי ככה גם אחריי הלידה. 
תודה על התגובה
לצפיה ב-'מוכר'
מוכר
10/06/2018 | 15:41
1
118
הי.
לא הזויה בכלל.
יכולה לספר לך שבאופן אישי, בשני ההריונות לא התחברתי.
לא התרגשתי לראות באולטרסאונד, ורק חיכיתי שיגידו שהכל בסדר ונמשיך הלאה.
וארחיב שגם אחרי הלידה לקח לי חודשים ארוכים ארוכים להתאהב בילדים. מה לעשות- לא כל כך מתחברת לתינוקות....
והיום אני מאוהבת והקשר עוצמתי ועמוק.
כל אחת מאיתנו אחרת וזה משפיע גם על האופן בו חווה את ההריון.
נשמע שיש לך מספיק על הלב ועל הראש, אל תעסיקי את עצמך באיך ומה את אמורה. תני לזמן, לטבע וללב לעשות את שלהם.
מה שכן, אם את מרגישה שמתפתח דיכאון, אל תזניחי.

מאחלת לך הרבה שלווה ונחת.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/06/2018 | 17:33
27
לצפיה ב-'את ממש לא לבד'
את ממש לא לבד
10/06/2018 | 15:54
1
115
אין פה שום סיבה לשפוט. להפך, כל הכבוד לך על השיתוף והניסיון להבין את הרגשות שלך. אי הוודאות והמתח יכולים להשפיע על התחושות שלך וחשוב לי לחזק אותך ולהגיד שלא בטוח שהחיבור יהיה מיד לאחר הלידה. 
לפעמים החיבור לוקח זמן וזה לחלוטין בסדר. תרשי לעצמך להיות איפה שאת, לשתף ובסוף החיבור יגיע, מהר יותר או פחות ובלי כל שיפוט.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/06/2018 | 17:33
25
לצפיה ב-'ממש מוכר'
ממש מוכר
11/06/2018 | 08:56
1
67
גם אני בשלב הזה לא הרגשתי שום רגש. עכשיו אני בשבוע 34, ולפעמים אני מרגישה אהבה כלפיו אבל חלק מהזמן עדיין אני לא קולטת בכלל שזה בן אדם בפנים. לפעמים זה מפחיד אותי שהשינוי הזה הולך לקרות בחיים שלי ושואלת את עצמי אם זו לא טעות. וכו'.
היריון זו תקופה עם כל כך הרבה פחד ומתח, הרבה נשים פוחדות להיקשר לעובר כי הן פוחדות שיקרה לו משהו או שהן פשוט עדיין לא תופסות אותו בתור תינוק או מפחדות להיות אימהות ועוד ועוד ועוד. זה הכי נורמלי בעולם, ושתדעי שהרבה נשים לא מתחברות לתינוק מיד אחרי הלידה. לפעמים זה לוקח זמן. שמעתי כאלה שעברו חודשיים עד שהן אהבו את הילד. עם כל השינויים, חוסר הוודאות, הפחד והציפיות של כל העולם, זה כל כך הגיוני. את ממש ממש בסדר וממש נורמלית. תני לדברים לקרות בזמן שלהם, וזה כבר יבוא מעצמו. :)
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
11/06/2018 | 14:29
29
זה קל יותר עכשיו כשאני יודעת שאני לא היחידה. אני ממש מקווה שזה ישתנה.
לצפיה ב-' המחזור שלי לאחרונה מוזר, ממתי לספור את המחזור?'
המחזור שלי לאחרונה מוזר, ממתי לספור את המחזור?
11/06/2018 | 10:52
1
82
שלום לכולן,
אשמח בבקשה לעזרה/ עצה...
אני אמא לילד בן 3.5 שנולד בקיסרי. בינואר עברתי הפלה טבעית בשבוע 6 לאחר ניסיון ראשון להרות. מאז ינואר המחזור שלי לא חזר להיות אותו הדבר ולא ממש מדויק. המחזור קופץ בין 29, 34, 26, 23 ימים.
וגם הוא אחר - הוא מתחיל בהפרשה/ מריחה בקטנה רק כשאני עושה פיפי או מנגבת ורק אחרי 2-3 ימים מגיע הזרם החזק והכאבי מחזור.
מאז ההפלה אני מנסה להרות ולא מצליחה.
אשמח לדעת בבקשה מאיזה יום אני צריכה להתחיל את הספירה של המחזור? מהיום הראשון של ההפרשה או מהיום שמגיע הזרם החזק?
ואם יש עוד המלצות מה כדי לעשות ואיך?
תודה רבה מראש לעונות

לצפיה ב-'היי קטי, '
היי קטי,
11/06/2018 | 11:09
54
סופרים מהיום הראשון של ההכתמה בגדול. ממליצה לעקוב אחרי הביוץ באמצעות בדיקות ביוץ והפרשות או פשוט לקיים יחסים החל מהיום ה-12 למחזור יום כן יום לא . מחזיקה אצבעות להיריון תקין ובריא!!
לצפיה ב-'שמפו רוזמרין'
שמפו רוזמרין
11/06/2018 | 09:17
1
108
שמעתי ששמנים אתרים ובכללם רוזמרין מסוכנים להיריון. האם יש לכן מושג לגבי שמפו רוזמרין של מורז? יש בו 85% רוזמרין אבל אין לי מושג איך זה מופק..
איפה אפשר לברר על זה? 

תודה רבה!

לצפיה ב-'אני שאלתי במכון הטרטולוגי'
אני שאלתי במכון הטרטולוגי
11/06/2018 | 09:35
100
לגבי שמפו שמכיל שמן קיק. אמרו לי שמכיוון שזה לשימוש חיצוני אין להם בעיה עם זה.
לצפיה ב-'ניתוח קיסרי פרטי בהדסה עין כרם'
ניתוח קיסרי פרטי בהדסה עין כרם
10/06/2018 | 22:39
58
האם מישהי יכולה להמליץ על מנתח פרטי בהדסה עין כרם והאם אפשר לשתף איך הייתה החוויה גם מבחינת המנתח , הצוות והאשפוז בבית חולים

לצפיה ב-'דופק איטי בשבוע 8'
דופק איטי בשבוע 8
10/06/2018 | 18:47
153
אני בשבוע 8 ועוד יומיים, היום באולטרסאונד הרופא אמר שהדופק איטי, ושבשלב הזה הדופק צריך להיות פי 2 מהדופק שלי. המליץ לחזור אליו בעוד יומיים. 
אני לא מצליחה להרגע ולא יודעת איך אעבור את היומיים האלו. בשנה האחרונה עברתי 3 הפלות.. ההריונות לא שרדו את שבוע 8  9.. 
כל הבדיקות שהמליצו לעשות יצאו תקינות. כרגע אני נוטלת אספירין וכדורי פרוגרסטרון.. 
צריכה עידוד ולשמוע סיפורים חיובים.. מיותר לציין באיזה סטרס אני נמצאת ואני פוחדת שאולי המתח שלי מביא את זה..
לצפיה ב-'מי שפיר בשיבא דחוף'
מי שפיר בשיבא דחוף
10/06/2018 | 11:15
3
128
הי..חדשה פה בפורום אבל לא חדשה בהריונות :)
אני בהריון שלישי, כמעט בת 36 ולכן החלטתי לעשות מי שפיר.
אחרי הרבה התלבטויות נפלה ההחלטה לעשות בשיבא
מישהי עשתה שם לאחרונה ויודעת מי עושה בימי רביעי?
אמרו לי רק רשימה-אברהם אדריאן, ניר דובדבני, חגית שני, חגי אבנט וברוך פלדמן.
אשמח להרגעות גם ממי שעשתה שם :)
תודה!
לצפיה ב-'אף אחת???'
אף אחת???
10/06/2018 | 18:10
14
לצפיה ב-'מי שפיר בתל השומר'
מי שפיר בתל השומר
20/06/2018 | 12:01
1
13
עשיתי בתל השומר לפני כחודש , ביום רביעי, הם היו מקסימים, לי עשה ד״ר ברוך פלדמן היה מקסים, וגם הפגשיה עם היועצת הגנטית לפני הדיקור היתה מקיפה מקצועית . ממליצה בחום הופתעתי מאוד לטובה לאחר שאת הדיקור הקודם ביצעתי באופן פרטי.
לצפיה ב-'גם לי פלדמן עשה!'
גם לי פלדמן עשה!
20/06/2018 | 12:10
11
הוא מקסים ומקצועי מאוד..תוך כמה זמן הגיעו התוצאות?
לצפיה ב-'מתי לבדוק עם בדיקת היריון?'
מתי לבדוק עם בדיקת היריון?
10/06/2018 | 07:37
1
157
שלום....שאלה בבקשה.
לאחר שנתיים שלקחתי טבעת לפה הטבעת, בחודש מאי הפסקתי להשתמש. שבוע שעבר כאמור הייתי צריכה להכניס טבעת לאחר הופעת המחזור. 
המחזור טרם הגיע - בחודש יוני. 
התחלנו לנסות.... אינני יודעת האם זה אפשרי שניכנס להיריון? האם כדי לעשות בדיקת היריון או שלא אפשרי שנכנסנו להיריון? נשמח לקבלת מידע .
מאז יש התכווצויות בטן, כאבים חולפים, והתרגשויות... 
תודה
לצפיה ב-'במקומך הייתי פשוט עושה בדיקה כדי לדעת באופן וודאי '
במקומך הייתי פשוט עושה בדיקה כדי לדעת באופן וודאי
10/06/2018 | 10:48
36
לצפיה ב-'מודאגת '
מודאגת
06/06/2018 | 21:43
4
423
היי בנות. הריון ראשון ואני נורא מודאגת. 
ב29.5, כ4 ימים לפני איחור במחזור, ביצעתי בדיקת בטא שיצאה 77 עקב המון תסמינים, כשאחד מהם הוא התכווצויות בבטן התחתונה.
ביום שישי ההתכווצויות החמירו והתקשרתי לאחות במוקד, אשר הלחיצה אותי ממש, אמרה שיש מצב טוב  שאני בכלל עוברת הריון כימי והיא לא מבינה למה בדקתי הריון כל כך מוקדם. בכל מקרה שלחה אותי לראות רופאת נשים במוקד. בשבת הלכתי למוקד, זה היה היום בו הייתי אמורה לקבל, הרופאה כמובן לא ראתה כלום, ואמרה שבמידה והכאבים מחמירים אפנה למיון מחשש להריון חוץ רחמי. בלילה בין ראשון לשני התעוררתי בלילה מכאבים מטורפים ברמה שכבר בכיתי מכאב.. הכאבים נעלמו לאחר כ20 דקות.אתמול בבוקר, שבוע 4 פלוס 2,התקשרתי שוב למוקד, האחות אמרה לי שהחשש הוא הריון חוץ רחמי,למרות שהתחיל לכאוב לי בשלב נורא מוקדם וזה לא קורה בדרך כלל,ושלחה אותי שוב לרופא נשים. הרופא בדק, אמר שהוא לא רואה משהו מחשיד, ושהוא רואה משהו שנראה כמו התחלה של שק ברחם, אבל שום דבר לא בטוח ושאחזור שבוע הבא לביקורת, במקביל שלח אותי לבדיקת בטא נוספת. היום עשיתי בדיקת בטא נוספת, כ3 ימים לאחר האיחור, והתוצאה היא 1970. אני מניחה שזה אומר שכבר לא מדובר בהריון כימי לפי מה שקראתי..
הכאבים מתישים אותי, אני מרגישה שבזמן שאחרות לא יודעות בכלל שהן בהריון בשלב הזה אני מתפתלת מכאבים.. ולאף אחד אין תשובות לתת לי. 
אשמח לשמוע מכן האם הקפיצה בבטא מה29.5 עד ה6.6 היא תקינה לדעתכן, והאם מישהי חוותה כאבים כאלו? אם כן, האם בסוף ההריון היה תקין? והאם מצאתן שיטה להרגיע את הכאבים?
תודה רבה וסליחה על החפירה. 
לצפיה ב-'שכחתי להוסיף-'
שכחתי להוסיף-
06/06/2018 | 21:58
196
תרבית שתן ובדיקות דם תקינות
לצפיה ב-'בבטא כזו כבר אמורים לראות שק הריון '
בבטא כזו כבר אמורים לראות שק הריון
07/06/2018 | 08:20
196
מציעה לך לגשת שוב להיבדק בא״ס
הריון מחוץ לרחם יכול להגיע גם לבטא גבוהה
סך הכל העלייה נראית תקינה, כן.
לצפיה ב-'היי יקרה'
היי יקרה
08/06/2018 | 11:10
158
העלייה נראית תקינה. הכאבים אומנם אמורים להיות תקינים בשבועות הללו אבל את לא אמורה לסבול כמו שאת מתארת. יכול להיות שבגלל השבוע המוקדם הרופא לא ראה היטב ולכן עוד שבוע או יותר תדעי הרבה יותר טוב מה המצב. מה שיכול לעזור בינתיים זה אולי מקלחות חמות (לא חמות מידי) או נשימות עמוקות ואיטיות. אולי אפילו כדור אקמול (מותר בהיריון אבל כמובן נסי להפחית השימוש בו כמה שניתן לפחות בשליש הראשון). מחזיקה אצבעות להתפתחות תקינה!!
לצפיה ב-'תודה רבה לכן. '
תודה רבה לכן.
08/06/2018 | 14:07
158
שמחה לבשר שהכאבים ממש פחתו.. בתקווה שלא יחזרו. מקווה שחוסר הוודאות יפסק ביום שלישי במפגש ביקורת אצל הרופא.
לצפיה ב-'עוד מישהי קיבלה פרגניל ודופסטון? אחד מהם? חייבת עידוד'
עוד מישהי קיבלה פרגניל ודופסטון? אחד מהם? חייבת עידוד
07/06/2018 | 14:58
2
117
היי לכן, אני בהריון בתחילת שבוע רביעי, אחרי בטא של 341 ויומיים אחרי של 471. הכפלה לא משהו. בשנה האחרונה עברתי שתי הפלות, שתיהן בשליש הראשון. הרופא (המדהים) שלי מיד אחרי הבדיקה השנייה נתן לי דופסטון וזריקת פרגניל פעם ב3 ימים. ביום ראשון יש לי בדיקת דם לראות מה המצב אבל אני בפחדים. יש כאן מישהי שקיבלה תמיכה וזה הציל לה את ההריון? יש מישהי שלא..?
אני כל היום עסוקה בלהקשיב לגוף ולבדוק ביני לבין עצמי אם אני מרגישה בהריון או לא (פטמות כואבות, חזה נפוח, תחושות בבטן התחתונה, עצבנות, רגישות לריחות, בחילות)  חלק מהדברים קיימים, חלקם באים והולכים (אני יודעת שזה שבוע מוקדם, אבל אלו דברים שהרגשתי גם בהריונות הקודמים על ההתחלה) מצד שני אולי זה רק בגלל התרופות? היינו אמורים להתחיל החודש IVF בגלל הידבקויות ברחם וFSH גבוה וההריון הזה הפתיע אותנו. אני כל כך מקווה שזה לא קרה לחינם. בבקשה שלמישהי יהיה משהו מנחם להגיד. אי הידיעה הורג אותי.
תודה מראש.

לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
08/06/2018 | 11:02
1
76
אני ככ מבינה אותך!! מעבר להמתנה המורטת עצבים הזו אין יותר מידי מה לעשות. לקוות שההיריון ימשיך להתפתח ותקין!! בינתיים נסי להציף את עצמך במחשבות טובות , תאכלי תשתי תנוחי ותמשיכי בשגרת יומך עד כמה שתוכלי אחרת את תתחרפני . מוזמנת לפרוק כאן בפורום אנחנו כאן בשבילך !! חיבוק ענק!!
לצפיה ב-'תודה על העידוד! זה מורט עצבים..'
תודה על העידוד! זה מורט עצבים..
09/06/2018 | 18:12
15
לצפיה ב-'מי פה עברה קופת חולים ממש בתחילת'
מי פה עברה קופת חולים ממש בתחילת
07/06/2018 | 23:48
1
118
ההריון ואיך זה מתבצע. עוד דבר מי מבין קופות החולים הכי טובה מאוחדת או מכבי?
לצפיה ב-'לא מומלץ'
לא מומלץ
08/06/2018 | 06:18
131
עברתי קופה בעבר, אבל ממה שאני זוכרת בהרחבות של השב"ן (פלטינום וכו') לא על הכל יש זכאות מיידית בהריון. תבדקי את הנושא טוב לפני שתעשי משהו.

בנוסף, קופת חולים טובה קשורה בעיקר לזמינות של רופאים בדגש על מומחים. בכל אזור בארץ זה משתנה. אם תגלי שזה באמת רלוונטי לך אז כדאי לך לכתוב באיזו עיר את גרה ואז יוכלו להמליץ לך.
לצפיה ב-'תוך כמה זמן קיבלתן תוצאות חלבון עוברי בכללית?'
תוך כמה זמן קיבלתן תוצאות חלבון עוברי בכללית?
06/06/2018 | 17:16
5
102
תוך כמה זמן קיבלתן תוצאות חלבון עוברי בכללית?

תודה 
לצפיה ב-'מישהי? '
מישהי?
07/06/2018 | 09:55
1
44
לצפיה ב-'כמה ימים'
כמה ימים
07/06/2018 | 11:42
22
לצפיה ב-'האחות אמרה שבועיים, זה אמור להיות הרבה לפני, לא?'
האחות אמרה שבועיים, זה אמור להיות הרבה לפני, לא?
07/06/2018 | 12:01
2
11
לצפיה ב-'עשיתי ביום רביעי הגיע בראשון או שני שאחר כך'
עשיתי ביום רביעי הגיע בראשון או שני שאחר כך
07/06/2018 | 12:12
49
הרבה יותר מהר ממה שהם אומרים...
לצפיה ב-'הם תמיד אומרים את זה...'
הם תמיד אומרים את זה...
07/06/2018 | 14:52
58
בזמן בדיקת חלבון עוברי אמרתי את זה לאחות, והיא אמרה שהם אומרים את זה כי לפעמים יש עומס במעבדה וחגים וזה לוקח יותר זמן, אז מעדיפים לתת את ההערכה הכי ארוכה, כי אחרת נשים נכנסות ללחץ.
לצפיה ב-'תחילת הריון.. דימום וכאב קל בבטן תחתונה '
תחילת הריון.. דימום וכאב קל בבטן תחתונה
07/06/2018 | 12:03
2
170
הי בנות,
מדובר בהריון שממש בהתחלה אין לי כ"כ את מי לשאול..
ביום ראשון 03/06/2018 עשיתי בדיקת דם, הבטא יצא 48
מדובר על איחור של כ 3 ימים, חשוב לי לציין שגם הביוץ שלי יחסית היה מאוחר
אם בדרך כלל זה 14 ימים מקבלת המחזור אז אצלי זה היה ביום ה- 20
טרם עשיתי עוד בדיקת דם לבדוק שהבטא גדלה אעשה ביום ראשון הקרוב שוב
יש לי קצת דימום בצבע חום כבר 4-5 ימים, אומנם אני עם תחתונית בלבד ויש מעט דימום
אבל בגלל שזה מלווה עם כאבי בטן, בבטן התחתונה, מדובר בכאבים יחסית חלשים
מדובר בהריון ראשון שלנו לאחר שלקח לנו זמן ואני קצת לחוצה.. בנות שעברו האם זה תקין?
תודה 

לצפיה ב-'שני- דבר ראשון מזל טוב! איזה אושר!'
שני- דבר ראשון מזל טוב! איזה אושר!
07/06/2018 | 14:52
1
112
דבר שני, בלי לחץ.. שזה הכי קל להגיד והכי קשה לעשות.
אני כבר מכירה הרבה הריונות שהתחילו עם דימום ואפילו כאלו שהמשיכו לדמם עד חודש מתקדם. אני יכולה להגיד לך שהרופאים טוענים שזה לא מטריד אותם אלא אם יש משהו אחר לדאוג בגללו.  כאבים בבטן התחתונה הם רגילים בגלל שהרחם מושך אליו הרבה דם (וכלי הדם מתרחבים) והרחם עצמו מתחיל להתרחב, כך שיש תחושה של התכווצויות כמו של מחזור. להיפך, נשמע כמו סימנים טובים. 
קחי נשימה עמוקה עד יום ראשון לבדיקה המיוחלת.
מחזיקה לך אצבעות שהכל תקין והבטא תכפיל כמו שצריף, עד אז, מלא מחשבות חיוביות! 
לצפיה ב-'מהממת :) תודה רבה על העידוד!! האמת שזה מרגיע :) '
מהממת :) תודה רבה על העידוד!! האמת שזה מרגיע :)
07/06/2018 | 15:28
31
לצפיה ב-'יכול להיות שאני מרגישה תנועות בשבוע 16?'
יכול להיות שאני מרגישה תנועות בשבוע 16?
06/06/2018 | 10:38
5
170
הי לכולן,
הריון ראשון שלי שבוע 16,שליה קדמית.
ביומיים האחרונים אני מרגישה מעין פרפור בבטן ,תחושה שמשהו שם רועד . 
זה לא הגיוני שאלו תנועות עובר, נכון ? יכול להיות שזה מהמעיים? מה דעתכן?
לצפיה ב-'יכול להיות אבל לא סביר'
יכול להיות אבל לא סביר
06/06/2018 | 14:57
144
איפה את מרגישה את זה? בשלב הזה הרחם עדיין נמצא באגן כך שאם התחושה במקום גבוה יותר זה ממערכת העיכול.
לצפיה ב-'בטח שיכול להיות-כל אמא שנה כל רחם שונה וכל עובר מושרש אחרת'
בטח שיכול להיות-כל אמא שנה כל רחם שונה וכל עובר מושרש אחרת
06/06/2018 | 16:55
41
לצפיה ב-'הגיוני בהחלט וסביר'
הגיוני בהחלט וסביר
07/06/2018 | 11:46
107
אז מה אם את בהריון ראשון. תחילת תנועות עובר מרגישות כמו שאת מתארת, מעין פרפור בבטן.
לצפיה ב-'מרגש מאוד, הגיע משום מקום '
מרגש מאוד, הגיע משום מקום
07/06/2018 | 12:00
40
לצפיה ב-'גם אני התחלתי להרגיש "פרפרים" בבטן סביב שבוע 16 '
גם אני התחלתי להרגיש "פרפרים" בבטן סביב שבוע 16
12/06/2018 | 10:32
20
יש שאומרים שזה לא סביר, ובא ממערכת העיכול וכו', אבל עובדה שלא הרגשתי פרפרים כאלה לא לפני ולא אחרי ההריון.
רק שתדעי שהתנועות הראשוניות האלה לא מורגשות באופן עקבי ולוקח עוד הרבה זמן עד שהן נעשות ברורות ועד שמתפתח דפוס תנועות אופייני לעובר, אז לא להיבהל אם יום אחד הרגשת "פרפרים" ואח"כ לא הרגשת כלום שבוע שלם או יותר, אין לזה שום משמעות בשלב הזה והכל תקין.
לצפיה ב-'עזרה דחופה בבקשה'
עזרה דחופה בבקשה
05/06/2018 | 07:56
5
302
היי בנות,
קודם כל נעים מאוד!!
מכירות את זה שאתן רוצות לקבוע בדיקת דופק ואין תורים? או שלא בדקתי אצל הרופאים הנכונים... אני לא מצליחה למצוא תורים נורמליים למעקב הריון. נתנו לי תורים לסוף אוקטובר:(( המלצה לרופא נשים של מכבי באיזור המרכז (בעדיפות תל אביב הרצליה רמת השרון אבל לא חייב) שהוא נחמד ומקצועי ועדיף אם יש לו אחות שעובדת איתו.

תודה רבה!!!
לצפיה ב-'גם אצלי התורים הזויים'
גם אצלי התורים הזויים
05/06/2018 | 10:56
132
אולי זה בגלל הקיץ או משהו?
תתקשרי למרפאה שידחפו אותך, או שתהיי ברשימת המתנה
לצפיה ב-'ד״ר עמוס בר'
ד״ר עמוס בר
06/06/2018 | 10:53
3
96
דברי עם המזכירה ותגידי שאת צריכה תור לבדיקת דופק, היא כבר תמצא לך תור
לצפיה ב-'תודה מותק ועוד שאלה'
תודה מותק ועוד שאלה
06/06/2018 | 16:43
2
92
אם מחזור אחרון ב1.6, הגיוני להבדק לראשונה לבדיקת דופק ב2.7? זה התור שהצלחתי לקבל אצלו דרך האינטרנט
לצפיה ב-'מתקנת'
מתקנת
06/06/2018 | 16:45
1
84
מחזור אחרון ב1.5
לצפיה ב-'נשמע בסדר'
נשמע בסדר
06/06/2018 | 20:21
69
למרות שאפשר גם מוקדם יותר, הוא מציע להגיע לבדיקת דופק בשבוע שש-שש וחצי. תנסי לבדוק מול המזכירה אם יש לה עבורך תור מוקדם יותר.
לצפיה ב-'13 יום אחרי ביוץ בדיקת הריון שלילית'
13 יום אחרי ביוץ בדיקת הריון שלילית
05/06/2018 | 15:18
2
154
אחרי כמה ימים אחרי ביוץ ניתן לעשות בדיקת הריון ביתית אני שבוע לפני מחזור ויש לי כבר שבוע דימומים קלים האם זה קשור להריון ???בדיקת הריון ביתית יצאה שלילית 
לצפיה ב-'היי'
היי
05/06/2018 | 23:20
90
בדקת מוקדם מידי היריון. אפשר לבדוק עם השתן הראשון 4 ימים לפני האיחור יש בדיקות שיודעות לזהות. הדימומים נשמעים כמו השתרשות. מחזיקה אצבעות!!
לצפיה ב-'הכל יכול להיות'
הכל יכול להיות
06/06/2018 | 16:58
58
מהנסיון שלי-תני לזמן לעשות את שלו ואל תשימי את כל תשומת הלב שלך לתהליכים שהגוף עובר בקצב שלו. בהצלחה מתוקה ו-זה יקרה@@@@!
לצפיה ב-'לחיצות בבטן בזמן אולטרסאונד'
לחיצות בבטן בזמן אולטרסאונד
05/06/2018 | 08:37
6
254
הי
עשיתי סקירת מערכות ,הרופא לחץ לי די הרבה על הבטן (הוא אמר שאחרת לא יראו) . יומיים אחרי הסקירה אני עדיין מרגישה כאבים בבטן בעיקר כשלוחצים קצת. זה הגיוני ??
זאת פעם ראשונה שאני בבדיקה הזאת, לחוצה..
לצפיה ב-'בנות בבקשה תענו '
בנות בבקשה תענו
05/06/2018 | 10:47
2
132
גם אתן הרגשתן לחיצות כואבות ?  אני ממש דואגת :(
לצפיה ב-'גם לי ממש כאבו הלחיצות בסקירה'
גם לי ממש כאבו הלחיצות בסקירה
05/06/2018 | 17:40
138
וכמה שעות אח"כ הבטן לקח לבטן להתאושש...
אבל כאבי כאלו של לחיצה זה כלום, זה נורמלי לגמרי לבטן שמתרחבת ומשתנה
לצפיה ב-'היי אהובה'
היי אהובה
05/06/2018 | 23:18
117
כן זה לפעמים מצריך מהרופא ללחוץ עם המתמר יותר חזק, לא אמור להמשיך לכאוב אחרי יומיים אולי יותר רגיש
לצפיה ב-'חוץ מהלחיצות הוא היה עדין איתך?'
חוץ מהלחיצות הוא היה עדין איתך?
06/06/2018 | 08:05
113
אני שואלת כי בסקירה הראשונה בהריון הראשון גם לי הכאיבו מאוד.
אבל חוץ מהכאב הוא גם היה לא נחמד, ויצאתי ממנו עם תחושה לא טובה.
לא חזרתי אליו יותר, ובכל שאר הסקירות, באותו הריון ובשני ההריונות אחריו, מעולם לא הכאיבו לי בסקירה או באולטרסאונד.
לצפיה ב-'תודה, הרופא היה טוב לדעתי'
תודה, הרופא היה טוב לדעתי
06/06/2018 | 11:12
84
הי,
הרגשתי שהרופא היה טוב, עשה סקירה מקיפה והסביר מה הוא רואה.
הוא גם אמר שאין לו ברירה ואם הוא לא ילחץ אז לא יראו.. אבל עדיין זה כאב לי וגם יומיים אחריי :(
לצפיה ב-'לא הרגשתי כרב שהלך איתי יומיים אחרי אבל-'
לא הרגשתי כרב שהלך איתי יומיים אחרי אבל-
06/06/2018 | 16:56
72
אני זוכרת שזו חוויה מוזרה שמפעילים פתאום לחיצות ומגע הזוי על הבטן ששמרתי עליה כמו אתרוג!!!
לצפיה ב-'אומגה 3 - למישהי יש המלצה?'
אומגה 3 - למישהי יש המלצה?
05/06/2018 | 11:02
9
103
היי בנות, יש לי ממש בעיה עם לקחת כדורים גדולים ולכן עד עכשיו לא לקחתי אומגה 3 (שבוע 26). יש אולי למישהי המלצה על אומגה 3 נוזלית שאין בעיה לקחת בהריון ובתקווה לא משהו דוחה שיגרום לי לרצות להקיא? :) תודה
לצפיה ב-'מוסיפה לשאלה שלך '
מוסיפה לשאלה שלך
05/06/2018 | 22:03
1
83
אני רוצה לקנות אומגה 3 אבל לא יודעת איזה.. ממה שראיתי של אלטמן 9 חודשים מכילה חומצה פולית אבל גם הפרנטל שאני לוקחת מכיל חומצה פולית אז לא יותר מדי? יש מישהי שיכולה לעשות סדר??
לצפיה ב-'ניסיתי הרבה סוגים '
ניסיתי הרבה סוגים
06/06/2018 | 16:54
58
היחיד שאני מסוגלת להתמיד איתו הוא האומגה של סולגאר.
לצפיה ב-'ד״ר עמוס בר'
ד״ר עמוס בר
06/06/2018 | 10:52
83
דברי עם המזכירה ותגידי שאת צריכה תור לבדיקת דופק, היא כבר תמצא לך תור.
לצפיה ב-'לא אומגה 3 נוזלית, אבל מקווה שזה יעזור.'
לא אומגה 3 נוזלית, אבל מקווה שזה יעזור.
08/06/2018 | 18:35
4
48
האומגה 3 הטובה ביותר נחשבת אומגה שלוש של גליל. אבל...מדובר בכדורים גדולים ואני מניחה שזה לא נותן לך מענה. האומגה 3 שמגיעה בערכה של 9 חודשים של אלטמן גם כוללת חומצה פולית ובנוסף אליה יש את כדורי הפרנטל שכוללים את כל הויטמינים שאת צריכ הלתקופת ההריון. וגם הכדורים בגודל סטנדרטי. מקווה שזה עשוי לעזור קצת..
לצפיה ב-'תודה. '
תודה.
08/06/2018 | 19:00
2
29
את הפרנטל אני לוקחת (חותכת אותו כמובן כי הוא ענקיייי) אבל אין בו אומגה 3. אם בכל זאת יש למישהי המלצה אני ממש אשמח :)
לצפיה ב-'אני חושבת שלא הבנת אותי...'
אני חושבת שלא הבנת אותי...
09/06/2018 | 18:14
1
31
או שפשוט לא הייתי ברורה, ישנו מארז שנקרא מארז 9 חודשים. המארז מכיל בתוכו את כדורי הפרנטל שאת מכירה (שמכילים חומצה פולית) וגם כדורי אומגה 3 (שגם מכילים עוד קצת חומצה פולית). סך הכל המארז מושלם לנשים בהריון כי הוא ממש מקיף את כל התוספים שא צריכה להריון. הכדורים של האומגה 3 שהמארז מכיל, הם הקטנים ביותר שנתקלתי בהם עד כה.
לצפיה ב-'אוקיי עכשיו הבנתי :)'
אוקיי עכשיו הבנתי :)
09/06/2018 | 19:29
15
האמת שראיתי את הכדורים של האומגה 3 של אלטמן שמגיעים בנפרד והם היו נראים לי ענקיים! אנסה לבדוק את המארז לראות אם יש הבדל. תודה :)
לצפיה ב-'גם פרנטל וגם אומגה 3'
גם פרנטל וגם אומגה 3
12/06/2018 | 09:09
26
היי אני לוקחת פרנטל לא של אלטמן .. ויש בו חומצה פולית וגם באומגה שלוש יש חומצה פולית.. זה לא יותר מדי חומצה פולית? אני רוצה לקנות אומגה אבל לא יודעת אל זה מינון טוב
לצפיה ב-'יש את השוקולדים של מדי-בר'
יש את השוקולדים של מדי-בר
10/06/2018 | 00:44
26
אותי זה די דוחה אבל הילדים אוכלים ברצון.
ניסיתי נוזליים וזה בלתי נסבל.
אין מה לעשות, הכמוסות הענקיות של השמן דגים הן פשוט הכי נסבלות..
את יכולה לפוצץ אותן לתוך מיץ שאת אוהבת או אפילו ישר לגרון ככה שתעקפי את בלוטות הטעם בלשון, אבל בעקרון אין מנוס כי מקור הבעיה הוא בריח. בגלל זה אני מעדיפה בכל זאת את הכמוסות הסגורות..
אם את צורכת את זה בנוזל תנסי לסתום את האף...
לצפיה ב-'מישהי מכירה את פרופ' ליפיץ ?'
מישהי מכירה את פרופ' ליפיץ ?
05/06/2018 | 15:56
1
109
מומלץ לבדיקת מי שפיר ?
לצפיה ב-'מספיק לשוטט קצת בגוגל כדי להבין '
מספיק לשוטט קצת בגוגל כדי להבין
06/06/2018 | 07:45
148
שהוא ה-שם בבדיקת מי שפיר.

(גילוי נאות: לא עשיתי אצלו, הייתי אצלו בייעוץ פרטי בעניין אחר, אבל שמו הולך לפניו בעניין מי שפיר)
לצפיה ב-'בדיקת הריון'
בדיקת הריון
05/06/2018 | 09:44
3
288
שלום לכולן,
המחזור מאחר לי ביום ועשיתי בדיקת הריון ויצא פס אחד כהה ופס שני בהיר מאד... זה אומר הריון? או שלא בטוח?

לצפיה ב-'זה פס נהדר '
זה פס נהדר
05/06/2018 | 09:54
127
הוא ממש לא נחשב בהיר מאד
בשעה טובה, לגמרי הריון!
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
05/06/2018 | 22:56
26
לצפיה ב-'בשעה טובה!!!!'
בשעה טובה!!!!
05/06/2018 | 23:22
25
לצפיה ב-'בטא לא מכפילה את עצמה'
בטא לא מכפילה את עצמה
04/06/2018 | 07:44
1
322
שלום לכולם,
אחרי 4 הזרעות יצא ברוך השם בטא חיובית!
לאחר כמה בדיקות נראה שהבטא לא מכפילה את עצמה אבל ההורמונים עדיין גבוהים ונראים תקינים לפי האחות...
27.5 - בטא 67
31.5 - בטא 134
3.6 - בטא 179

האחות אמרה שנגיע לעוד בטא ואולטראסאונד בחמישי... האם יש תקווה? היא אמרה שחוץ מהבטא כל ההורמונים תקינים... כרגע שבוע 4 פלוס 3 ימים..

תודה!
לצפיה ב-'לצערי'
לצערי
05/06/2018 | 09:26
178
ההכפלות לא נראות תקינות. בטא אמורה להכפיל עצמה פי 1.5 עד פי 2 כל יומיים. מעל בטא 1000 ניתן לראות שק הריון ברחם והא"ס הופך לכלי לאבחון תקינות ההריון.
את מוזמנת בחום לפורום אובדן הריון כאן בתפוז, זו התמודדות לא פשוטה. שולחת לך חיבוק על הימים המורכבים שעוברים עלייך.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום תרומת ביציות
בואו לשאול שאלות ולקבל
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה