לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5471354,713 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'בטא לא הכפילה ...דחוף'
בטא לא הכפילה ...דחוף
17/01/2019 | 13:59
7
ב13.1 היתה בטא 2213
ב15.1 בטא 6349
ב17.1 היום בטא 11255
לא הכפילה את עצמה הפעם..אני ממש מוטרדת
לצפיה ב-'הפרשה חומה שבוע 7+4'
הפרשה חומה שבוע 7+4
17/01/2019 | 13:02
7
היי אחרי הזרעה שניה בשעה טובה אני בהריון כרגע בשבוע 7 פלוס 4 .
לפני יומיים עשית אולטרסאונד ראשון נצפה עובר ודופק תקין. 
היום הפרשות חומות הלכתי למיון נשים והכל תקין נצפה עובר ודופק ב"ה, אך עדיין בלחץ. האם מישהי חוותה משהו כזה ויכולה לשתף מנסיונה? תודה
לצפיה ב-'אינסולין '
אינסולין
17/01/2019 | 10:25
12
צריכה עצה ממי שהיתה או נמצאת בסרט הזה..
בהריון שלישי עם סכרת הריונית. שבוע 19 וערכים בחגיגות.. והיום זכיתי לקבל מהרופא סיכון גבוה זריקות לאינסולין.
אשמח לשמוע מניסיונכן איך בולעים את הגלולה 

לצפיה ב-'2 שקי הריון ללא עובר '
2 שקי הריון ללא עובר
16/01/2019 | 19:25
1
40
שלום לכולם , אישתי אמורה להיות בשבוע השמיני ( לפי דעתי היא יותר מתאימה לשבוע חמישי או שישי ) הבטא שלה עומדת על 31,000 מיום 13/1
בתאריך 4/1 הייתה 11,000, היום היא עשתה בדיקה US ונצפה שתי שקי הריון ריקים , אחד 15ממ ושני 13ממ , שמתאימים לשבוע שישי , כמובן שאנחנו בלחץ היסטרי , הרופא אמר שזה לא נראה טוב , אבל אפשר עוד לחכות קצת כל עוד אין דימומים , האם יש לנו לנו סיכוי להריון תקין ?! למישהו קרה פעם מקרה כזה ?? בבקשה עזרה .
לצפיה ב-'עונה לפי ידיעתי - קריטריונים לקביעת הפלה'
עונה לפי ידיעתי - קריטריונים לקביעת הפלה
17/01/2019 | 09:51
14
שלום רב, אני מצטערת על המתח בו אתם שרויים. אני לא רופאה אבל לפי ידיעתי המצב אכן לא מבטיח. אני מקווה מאד שאני טועה. . 
שקי ההריון עדיין קטנים מאד. שק הריון ריק בגודל של 25 מ"מ ומעלה - לא יתפתח עובר. 
גיל ההריון - האם נקלטתם באופן טבעי? לגיל ההריון חשיבות מכרעת. אם אשתך אכן בשבוע 7 ולא נצפה עובר עם דופק - לא יתפתח עובר בריא. 
אם היא באמת בשבוע 8 אין מה לחכות. אם לא ברור באיזה שבוע היא כדאי להמתין ולחזור על הבדיקה. 
אני מצטערת מאד על הקושי העצום שאתם חווים. מזמינה אתכם בחום להצטרף לפורום 'אובדן הריון' כאן בתפוז, גם בתקופה מורטת העצבים הזו ובתקווה שאני טועה ושגיל ההריון שונה משכתבת. 

לצפיה ב-'בדיקה ביוכימית טרימסטר ראשון'
בדיקה ביוכימית טרימסטר ראשון
14/01/2019 | 20:51
3
62
הי, 
אני בשבוע 14. 
עשיתי את בדיקת השקיפות העורפית שיצאה לי מצויינת כך לדברי הרופא: 1:250.    אני בת 42.5. העניין הוא שתוצאות הבדיקה הביוכימית יצאו גרועות והתוצאה היא שיש סיכון גבוה לתיסמונת דאון (חריג משולב)  1:10.
אני בוכה כבר יומיים, מבינה שהתוצאות לא טובות. אשמח לשמוע כל דבר בנושא. 
תודה. 
לצפיה ב-'היי יקרה,'
היי יקרה,
16/01/2019 | 12:44
1
34
הבדיקה הביוכימית היא בדיקת סקר זה נכון שבשקלול יחד יצאה תוצאה חריגה אבל זה לא אומר עדיין כלום אני מניחה שהרופא ימליץ לך על מי שפיר כדי להיות בטוחים הרבה יותר וגם בגלל הגיל. מכירה לא מעט מקרים כאלו ויכולה לעודד שהרבה פעמים הכול תקין. חיבוק ענק יודעת שזה לא פשוט אבל תנשמי עמוק הכול ייסתדר לטובה!! 
לצפיה ב-'וואוו תודה רבה! עודדת אותי מאוד! '
וואוו תודה רבה! עודדת אותי מאוד!
16/01/2019 | 13:36
5
לצפיה ב-'אני לא סומכת על סטטיסטיקה, ומעולם לא ביצעתי את הסקר הביוכימי'
אני לא סומכת על סטטיסטיקה, ומעולם לא ביצעתי את הסקר הביוכימי
17/01/2019 | 09:44
14
עשיתי את השקיפות ושתי הסקירות, ודיקור מי שפיר (כולל צ'יפ מורחב כשהיה זמין בשני ההריונות האחרונים שלי).
לצפיה ב-'2 שקי הריון ללא קוטב עוברי'
2 שקי הריון ללא קוטב עוברי
17/01/2019 | 02:56
27

שלום לכולם , אישתי אמורה להיות בשבוע השמיני ( לפי דעתי היא יותר מתאימה לשבוע חמישי או שישי ) הבטא שלה עומדת על 31,000 , היום היא עשתה בדיקה US ונצפה שתי שקי הריון ריקים ,ללא קוטר עוברי ,  אחד 15ממ ושני 13ממ , שמתאימים לשבוע שישי , כמובן שאנחנו בלחץ היסטרי , הרופא אמר שזה לא נראה טוב , אבל אפשר עוד לחכות קצת כל עוד אין דימומים , האם יש לנו לנו סיכוי להריון תקין ?! למישהו קרה פעם מקרה כזה ?? בבקשה עזרה .
לצפיה ב-'סלטים קנויים'
סלטים קנויים
14/01/2019 | 10:31
3
76
היי, קניתי אתמול סלט של שופרסל, של שעועית לבנה וטחינה, יש לו טעם ככ דומה לחומוס שאני ככ מתגעגעת לזה, שאכלתי בלי לחשוב בכלל. אחכ נזכרתי שאומרים שלא מומלץ סלטים קנויים? אתן יודעות אם זה לכל הסלטים? מבחינת הרכיבים אין שם משהו אסור...
לצפיה ב-'היי,'
היי,
16/01/2019 | 12:47
1
40
לא ידוע לי על בעיתיות עם סלטים קנויים רק לוודא שאם מכילים מיונז וביצים הם דורשים קירור מעבר לזה אם את קונה במקום מסודר לא חושבת שצריכה להיות בעיה. הייתי יותר נזהרת מסלטים באירועים זה כן כי אי אפשר לדעת כמה זמן שהו מחוץ למקרר או האם עירבבו אותם עם סלטים ישנים יותר וכו 
לצפיה ב-'תודה'
תודה
16/01/2019 | 16:06
17
אני יודעת שיש גם המלצה לא לאכול חומוס קנוי, אז שאלתי כי מרוב איסורים כבר לא יודעת מה מותר �� תודה רבה
לצפיה ב-'דווקא כן יש המלצה כזו'
דווקא כן יש המלצה כזו
17/01/2019 | 13:15
5
מבחינת ירקות - מומלץ שלא לאכול סלטים בבתי קפה מכיוון שלא ידוע אם שטפו את הירקות כמו שצריך (ולאור התחקיר שהיה ממש אתמול בחדשות - אני עוד יותר ממליצה להמנע).
אני אוסיף שגיסתי (מהנדסת מזון) ממליצה לא רק לשטוף את הירקות כמו שצריך אלא לצרוך אותם תוך חצי שעה מהשטיפה שלהם כדי שלא לאפשר חלון להתפתחות חיידקים עליהם, ואוכל מבושל - לחמם בסיר ולא במיקרו (כי במיקרו החיידקים דווקא יכולים להתרבות ובסיר יש יותר סיכוי לרתיחה מה שיהרוג את מרבית החיידקים הבעייתיים).
מבחינת סלטי "מעדניה" - כל החצילים והמטבוחות וכו' גם מומלץ שלא לקנות אלא להכין לבד בבית בגלל חשש לסלמונלה וליסטריה. כל כמה זמן יש ריקול של סלטים כאלו, כי דברים קורים. לרוב האנשים זה קלקול קיבה. לנשים בהריון זה ממש אסון (החל מהפלות למומים בעובר ועוד).
לצפיה ב-'בקשת המלצה לרופא פרטי למעקב באזור ת"א'
בקשת המלצה לרופא פרטי למעקב באזור ת"א
16/01/2019 | 14:11
1
21
היי לכן,
אחרי אכזבה מהרופאים שבמרכז בריאות לאישה בכללית, אני מחפשת רופא טוב למעקב הריון פרטי בת"א. אשמח לשמוע המלצות. תודה
לצפיה ב-'ד״ר גיא רופא '
ד״ר גיא רופא
16/01/2019 | 17:58
2
לצפיה ב-'ויטמינים '
ויטמינים
13/01/2019 | 22:52
2
66
שלום לכולם
אני בשבוע 5 וחצי
לוקחת חומצה פולית. הרופאה רשמה לי מרשם לפרנטל מולטיויטמין. למישהי יש ניסיון? האם יש תופעות לוואי?
שכחתי לשאול אם לקחת את זה במקום או בנוסף לחומצה הפולית...
תודה!
לצפיה ב-'היי,'
היי,
16/01/2019 | 13:07
23
פראנטל לוקחים במקביל לחומצה פולית אם כי יש רופאים שימליצו לקחת חומצה פולית עד שבוע 14 ואז להמשיך עם פראנטל וברזל 
לצפיה ב-'לפי הרופא שלי'
לפי הרופא שלי
16/01/2019 | 23:14
10
פרנטל מחליף חומצה פולית וברזל. זה למעשה מולטיויטמין שמכיל בתוכו גם את הרכיבים האלו. אני לוקחת את זה עוד לפני שנכנסתי להריון - בהתחלה לקחתי חומצה פולית ואז הוא המליץ לי לעבור לפרנטל שמכיל ויטמנים שדרושים לגוף בתקופה זו. 
לצפיה ב-'אדמת :('
אדמת :(
14/01/2019 | 10:29
1
73
שלום בנות יקרות 
אני בסוף שבוע 6 והייתי בטוחה שאני מחוסנת מהילדות לאדמת. בדיקת דם הראתה שלא.
האם זה אומר הפלה? אני יודעת שאי אפשר להתחסן כשכבר נמצאים בהריון...
הרופא שלי לא עובד היום ואני מאוד לחוצה.
תודה
לצפיה ב-'ממש לא הפלה'
ממש לא הפלה
16/01/2019 | 12:56
25
זה אומר שתצטרכי לשמור מרחק מכל מי שחולה או אם יש ילדים בסביבתך שצריכים להתחסן לאדמת תצטרכי לשמור מרחק גם
לצפיה ב-'לכל מי שגילתה לאחרונה על הריון'
לכל מי שגילתה לאחרונה על הריון
16/01/2019 | 12:09
53
וגם למי שעוד עומדת לגלות בקרוב. נפתחה קומונה תלמ ספטמבר אוקטובר. נשמח שתצטרפו:
http://www.tapuz.co.il/Communa/userCommunaMsges.as...

לצפיה ב-'אשמח לעזרה '
אשמח לעזרה
15/01/2019 | 13:17
2
88
המחזור מאחר לי ב 6 ימים
עשיתי בדיקה והפס השני יצא חלש
האם קרה למישהי? והיא הייתה בהיריון? האם אני בהיריון???
לצפיה ב-'תשובה חיובית לגמרי'
תשובה חיובית לגמרי
15/01/2019 | 18:49
34
מזל טוב!:)
לצפיה ב-'מזל טוב יקרה!!!'
מזל טוב יקרה!!!
16/01/2019 | 12:39
6
לצפיה ב-'סקירת מערכות מוקדמת'
סקירת מערכות מוקדמת
15/01/2019 | 10:18
52
הי לכולן
אני צריכה המלצה לרופםא שמבצע סקירת מערכות מוקדמת באיזור חיפה והקריות.. בנוסף אשמח לשמוע חוות דעת ספחיפית על פרופ גולדשטיין בחיפה...
לצפיה ב-'הריון אקטופי ( חוץ רחמי)'
הריון אקטופי ( חוץ רחמי)
12/01/2019 | 16:15
3
117
שלום לכולם,
לפני כחודש גילו לי הריון בחצוצרה ומכיוון שהטיפול התרופתי לא עזר נאלצו לנתח אותי ולכרות לי את החצוצרה.
החששות שלי לגבי העתיד נורא גדולות  כי זה היה הריון ראשון ואין עדיין ילדים למרות שהרופאים ניסו לעודד אותי ואמרו לי שיש לי סיכוי טוב להרות עם חצוצרה אחת.
רציתי לשאול האם יש כאן נשים עם סיפור דומה והצליחולהרות באופן ספונטני/ היו צריכות טיפולים/ היה להן שוב הריון חוץ רחמי ובכלל לקבל כמה מילות עידוד לגבי העתיד ובנוסף מה יכול לעשות טוב לגוף ולנפש שלי בתקופה הקרובה.
תודה מראש
מלי

לצפיה ב-'היי מלי'
היי מלי
13/01/2019 | 14:46
69
מכירה שתי נשים שעברו הריון מחוץ לרחם ונאלצו לכרות להן חצוצרה ואח״כ נכנסו להריון ללא טיפולים... כך שיש סיכוי!
לאחת מהן אפילו הרופא אמר שהגוף מזהה שיש לו חצוצרה אחת ולכן הביוץ קורה כל חודש באותו צד (הבריא) במקום לסירוגין.
בהצלחה!!!!
לצפיה ב-'סיפור מעודד'
סיפור מעודד
14/01/2019 | 10:40
55
היי מלי,
חברה שלי עם סיפור דומה, עברה כריתת חצוצרה עקב הריון חוץ רחמי הייתה עם המון חששות אבל לאחר מכן ללא שום בעיות נכנסה להריון והיום יש לה שלושה לדים חמודים מהריונות ספונטניים. 
בהצלחה!!
לצפיה ב-'מצטרפת למעודדות - ההריון הראשון של אחותי היה חוץ רחמי, היא '
מצטרפת למעודדות - ההריון הראשון של אחותי היה חוץ רחמי, היא
15/01/2019 | 22:17
26
עברה זריקת מטוטרקס שלא עזרה ואח"כ כריתת חצוצרה בלפרוסקופיה. חודש אח"כ נכנסה להריון טבעי שממנו נולד האחיין המתוק שלי. עכשיו בהריון שני שבוע 24 (אחרי מי שפיר תקין) - טבעי לגמרי.
מאחלת לך הריון תקין ומלא בקרוב!
לצפיה ב-'חסימה במעי אצל עובר'
חסימה במעי אצל עובר
13/01/2019 | 16:11
2
77
היי יקרות.. רציתי לדעת לגבי חסימת מעי אצל עובר שגילו בשבוע 30..מה ההשלכות? חייב לעשות הפסקת הריון או שניתן ללדת רגיל וזה ניתן לטיפול? קבעו תור לmri לבירור היכן החסימה (במעי הדק או הגס) וכן אקו לב עוברי.. 
לצפיה ב-'אין לי ידע לגבי זה '
אין לי ידע לגבי זה
13/01/2019 | 22:04
59
רק רוצה לומר שבדיוק קראתי בסופש ראיון ב 7 ימים עם רופא מבלינסון שמנתח עוברים (היחיד בארץ) ומדבר על כך שלא כולם מודעים לאפשרות הזאת. לא זוכרת את שמו אבל תעשי חיפוש ומניחה שתמצאי.

מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'היי, אנא הפני את השאלה לפורום המקצועי של היריון ולידה '
היי, אנא הפני את השאלה לפורום המקצועי של היריון ולידה
16/01/2019 | 13:07
5
לצפיה ב-'האם כבר יש קומונה לתל"מ ספטמבר 2019?'
האם כבר יש קומונה לתל"מ ספטמבר 2019?
12/01/2019 | 18:28
30
לצפיה ב-'תוהה האם אני בהריון'
תוהה האם אני בהריון
11/01/2019 | 16:08
1
157
אני אמורה לקבל מחזור מתישהו בשבוע הבא.
לפני שבועיים הייתה הפעם הראשונה שעשינו סקס ללא קונדום.
השבוע קמתי כל בוקר עם הרגשה מוזרה בפה סוג של בחילה או שאני חייבת לצחצח שיניים באופן מידי.
ביום רביעי ממש גירדה לי הפיטמה. אתמול הבוסית בעבודה ממש חירפנה אותי והרגשתי ממש הורמונים מתפוצצים לי בחזה כמו לפני שלוש שנים בתחילת ההריון.
ועכשיו פתאום לפני חצי שעה יש לי כאב מוזר בבטן התחתונה זה מרגיש אפילו מהנרתיק. זה כמו גלים ופתאום אני אפילו לא מסוגלת לשבת.
זה קצת מזכיר לי את ההרגשה כשבאתי ללדת בלידה השניה והייתי בפתיחה 8 ולא הצלחתי לשבת.
מה אומרות יש מצב אני בהריון?
בעלי נסע לנסיעת עבודה הוא לא בבית ואני לא רוצה לעשות בדיקה ביתית רוצה לגלות איתו ביחד.
רק תוהה לעצמי מה הם הכאבים האלה? האם זה כאבי השתרשות?

לצפיה ב-'יש מצב '
יש מצב
11/01/2019 | 22:50
70
אבל בכל מקרה תוכלי לדעת רק סמוך ליום המחזור

מחזיקה לך אצבעות
לצפיה ב-'המלצה למוהל: ד"ר עמוס נאמן'
המלצה למוהל: ד"ר עמוס נאמן
11/01/2019 | 15:47
41
ש למישהו המלצה (חיובית או שלילית) על ד"ר עמוס נאמן כמוהל? התרשמתי ממה שקראתי עליו, אבל לא מוצא הרבה ביקורות מיניסון אישי לגביו.
תודה.
לצפיה ב-'האם הרגשתן משהו לפני שקיבלתן תוצאה חיובית?'
האם הרגשתן משהו לפני שקיבלתן תוצאה חיובית?
11/01/2019 | 12:30
85
אחרי הזרעה שנעשתה ביום שלישי שעבר, אוכל לעשות בדיקה רק עוד מספר ימים, ובינתיים לא מרגישה כל סימן...
האם ייתכן שאין כל תחושה בשלב מוקדם זה?

תודה מראש על התגובות,
רונה :)
לצפיה ב-'בטא 50'
בטא 50
09/01/2019 | 21:47
1
123
היי לפי חישוב גיל ההריון אני נמאת בשבוע 5 - מחזור אחרון ב3.12.18
עשיתי היום בדיקת דם והיא הראתה 50 מה זה אומר? לפי הנתונים באינטרנט זה תואם לשבוע 3 . הגוני ? תודה
לצפיה ב-'זה די נמוך '
זה די נמוך
10/01/2019 | 09:04
92
כדאי לבדוק את העלייה (בדרך כלל בודקים הכפלה אחרי יומיים, מחר יום שישי אז לא יודעת ...)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום עדשות מגע ומשקפיים
מרכיבים משקפיים או עדשות?
עו
מירב אשל משרד עו"ד
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה