לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5391753,917 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'אנטי די'
אנטי די
20/02/2018 | 21:57
12
היי,
אשמח להתייעץ איתכן אם מישהי עברה מקרה דומה, אני בהריון ראשון ובסוף שבוע 9 היה לי דימום מאסיבי. אחרי ביקור במיון בו נצפה דופק לעובר קיבלתי חיסון אנטי די.
אתמול שוב דיממתי אבל כמות קטנה יחסית. האם אני צריכה שוב לגשת לקבל את האנטי די?

לצפיה ב-'מה ללבוש לחדר לידה וגם מתי צריך להכין תיק ללידה?'
מה ללבוש לחדר לידה וגם מתי צריך להכין תיק ללידה?
19/02/2018 | 13:14
7
134
שאלה נוספת:
מתי יעשו לי מוניטור?

זו לידה ראשונה תודה רבה לעונות
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
19/02/2018 | 14:10
3
128
אז ככה: לחדר לידה את יכולה ללבוש מה שנוח לך במיוחד אם את בלידה טבעית ועדיף תמיד בגד רחב חצאית וגוזייה או שמלה אם את לוקחת אפידוראל תצטרכי לעבור לחלוק בית חולים שהחלק האחורי שבו פתוח. תיק לידה ממליצה להתחיל להכין כבר משבוע 36 לכל מקרה שתתחילי בלידה מוקדם משבוע 40. מוניטור יעשו כשתגיעי למיון או למוקד . בכל פנייה למרכז רפואי יעשו מוניטור (החל משבוע 22) לידה קלה ובריאה :) 

לצפיה ב-'מעבירים לחלוק בית חולים בלי קשר לאפידורל'
מעבירים לחלוק בית חולים בלי קשר לאפידורל
20/02/2018 | 13:49
2
51
בכל הלידות שלי נדרשתי ללבוש את הדבר המהמם הזה. פחות כביסה אחכ בבית.
לצפיה ב-'ממליצים אבל את יכולה לבחור מה שבא לך'
ממליצים אבל את יכולה לבחור מה שבא לך
20/02/2018 | 15:56
1
40
במיוחד אם את בלידה טבעית. 
לצפיה ב-'הם מציגים לך את זה כמו דרישה ובצדק. במקרה חירום'
הם מציגים לך את זה כמו דרישה ובצדק. במקרה חירום
20/02/2018 | 20:34
24
שבו מטיסים אותך לחדר ניתוח, עדיף שתהיי עם החלוק הזה שאפשר להסיר אותו בשניות בגלל שהוא פתוח בגב מאשר להתחיל להתעסק עם גוזיות.
לצפיה ב-'רק מוסיפה: תכיני תיק כמה שיותר מוקדם '
רק מוסיפה: תכיני תיק כמה שיותר מוקדם
19/02/2018 | 16:05
129
אני דחיתי ודחיתי כי משום מה הייתה לי אשליה שלידה ראשונה בדכ מתעכבת ובטח יש לי עוד ים זמן... בסוף ירדו לי המים בשבוע 38+0 ואת התיק ארזתי בין ציר לציר. טוב, ״ארזתי״ זו מילה גדולה מדי, יותר נכון לומר שדחפתי כמה דברים לתיק הראשון שמצאתי ואחכ נאלצתי לבקש שיביאו לי השלמות. 

לצפיה ב-'ועוד המלצה- לקחת תיק גב ולא תיק צד'
ועוד המלצה- לקחת תיק גב ולא תיק צד
20/02/2018 | 12:24
1
70
ואם לקחת תיק צד- שיישאר באוטו עד אחרי הלידה, אז בעלך יביא לך אותו. ממילא  לא תזדקקי לו לפני.
בעלי היה צריך להסתובב עם תיק צד כבד ולא נוח כל ההסתובבות שלנו עד אחרי הלידה (והיתה לנו הרבה הסתובבות), כ"כ לא נוח.
ואל תשכחי תחתוני רשת- לדעתי חובה! אחרת כל התחתונים שתביאי ילכו לפח.
לצפיה ב-'אני בכלל לקחתי טרולי '
אני בכלל לקחתי טרולי
20/02/2018 | 20:28
7
לצפיה ב-'ברית בתל אביב?'
ברית בתל אביב?
20/02/2018 | 16:29
27
מישהי עשתה אירוע ברית בתל אביב? אני מחפשת המלצות למקומות,איפה אתן עשיתן?
לצפיה ב-'arsa בעובר'
arsa בעובר
20/02/2018 | 09:54
2
88
שלום , חדשה בפורום.
לאחר סקירת מערכות גילו אצל העובר arsa שזה סוג של עיוות בכלי דם היוצאים מעורק ראשי מהלב. מדובר בסמן לתסמונת דאון ודי ג'ורג'. 
הפנו אותי לאקו לב ויעוץ גנטי.
אציין כי חוץ מזה כל הבדיקות תקינות ואין שום סמנים נוספים. 
יש כאן מישהי שעברה את אותו דבר ובסוף בדיקת מי שפיר יצאה תקינה? או שבכלל לא שלחו אותה למי שפיר בגלל שהיה ממצא בודד?
מחפשת עידוד..
לצפיה ב-'arsa'
arsa
20/02/2018 | 15:50
1
46
היי 
גם אני חדשה בפורום��
גם אצלי מצאו arsa כממצא בודד כל שאר הבדיקות היו תקינות. לאחר התיעצות עם מספר רופאים עשיתי שלושום מי שפיר מקווה לטוב 
לצפיה ב-'הי בהצלחה '
הי בהצלחה
20/02/2018 | 15:54
37
ביעוץ גנטי המליצו על הבדיקה? 
לצפיה ב-' אירוח בנושא קניות באינטרנט '
אירוח בנושא קניות באינטרנט
20/02/2018 | 15:08
2

בזמן שרשתות אופנה בקניונים נקלעות לקשיים כלכליים, עולם הקניות ברשת לא מפסיק להתפתח!
לכן לא יכולנו שלא להביא לכם אירוח בנושא.
יש לכם שאלה על קניות באינטרנט? על האתרים השונים, הזמנות, מוצרים או רוצים טיפים לרכישה משתלמת? 

היכנסו עכשיו לשרשור האירוח
לצפיה ב-'עובר הידרופי'
עובר הידרופי
20/02/2018 | 05:38
89
האם מישהי עברה בדיקת שקיפות ונמצא שהעובר הידרופי? האם תמיד זה נגמר בהפלה?
לצפיה ב-'המלצה חמה על ד״ר יזהר ארז'
המלצה חמה על ד״ר יזהר ארז
19/02/2018 | 11:56
3
99
שלום
הייתי השבוע אצל ד״ר יזהר ארז לסקירה מוקדמת. הבדיקה לקחה כשעה. הייתה חווייתית מאוד!!! 
יש לו מכשור מתקדם והוא בודק גם דברים שלא חייבים לבדוק מבחינת משרד הבריאות. 
הוא מקצוען אמיתי, נחמד מאוד, מעביר את הבדיקה כסיפור ומבצע בדיקות קפדניות ואיכותיות. בעלי התלהב ונהנה מהבדיקה. 
אין ספק שאנחנו חוזרים אליו לסקירה מאוחרת !! 

ממליצה מאוד! 
לצפיה ב-'ובטח גם '
ובטח גם
19/02/2018 | 12:52
1
85
אמר לך ״חמסה חמסה כמו שאומרים אצלנו בעדה?״ ;)
תמיד צחקנו עליו שבכל הבדיקות היו לו בדיחות קבועות ...

שמחה לשמוע שהכל טוב איתך דנה!
לצפיה ב-'נכון!'
נכון!
19/02/2018 | 21:59
50
הוא נחמד ונעים אך למרות זאת הבדיחות פחות רלוונטיות.. המקצועיות והמכשור הם החשובים. בהחלט יש לו את זה!

תודה! איך אצלך?
לצפיה ב-'גם אני מצטרפת להמלצות'
גם אני מצטרפת להמלצות
19/02/2018 | 15:03
68
עשינו אצלו רק סקירה מאוחרת והוא עשה עלינו רושם מעולה של רופא יסודי ומקצועי
לצפיה ב-'קושי בהריון'
קושי בהריון
18/02/2018 | 08:48
8
274
תודה על הפורום הזה.
אני בשבוע 11, הריון ״שני״, אחרי הפלה בהריון קודם. אחרי שנים מאוד קשות (אתגרים של אובדן,מחלות קשות וחוסר ביטחון).
מרגישה כאילו חזרתי כמה שנים אחורה, לא מצליחה להשתמח, מרגישה רע תמידית בלי כח לכלןם בלי מןטיבציה ועם חוסר ביטחון בשמיים.
(נפגשת עם פסיכולןג לראשונה, בינתיים לא רואה שיפור).
עד כמה התחושות הללו נפוצות בהריון?

לצפיה ב-'מאוד מבינה לליבך '
מאוד מבינה לליבך
18/02/2018 | 10:25
1
115
בהריון הקודם היה לי סיפור דומה, הריון לאחר הפלה תקוה מאוד קשה ואז ההריון התגלגל בעייתי והיינו בפחדים במשך כל ההריון
לא הצלחתי להתמודד עם זה אז, נאטמתי ורק רציתי שיניחו לי עם הככאב שלי
ב"ה בסוף נולד לנו ילד בריא ומקסים והיום אני בהריון שוב ומרגישה פחדים ומתח ומאוד משתדלת לא לתת לזה להשתלט עליי ולהרוס..

כל הכבוד שאת נפגשת עם פסיכולוג ולא מזניחה, אני ממש התחרטתי שלא עשיתי את זה וחושבת שזה מאוד יכול לעזור.
מעבר לכך תנסי אולי קבוצות שמתאימות ויותר ספציפיות (כאילו של הריון אחרי אבדן/טיפולים) נראה לי שזה מאוד יכול לעזור.
כמובן שאם תרצי אוזן קשה את מוזמנת לפנות אליי גם בפרטי ולשתףף ולשאול.. חיזוקים וחיבוקים 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
18/02/2018 | 10:41
71
אשמח לפטפט בפרטי
לצפיה ב-'אפשר לטפל בזה'
אפשר לטפל בזה
18/02/2018 | 11:54
1
112
הריון מעלה הרבה תחושות ורגשות, גם בגלל הורמונים ואגם המצב עצמו מעלה בנו לא מעט תהיות ומחשבות ביחדו כשזה מגיע עם עוד סיפורים מורכבים מסביב...

אם את אכן מרגישה כמו שאת כותבת הייתי מתיעצת עם רופאת המשפחה וגם הולכת לפסיכיאטר כי זה נשמע כמו דיכאון... אפשר וכדאי לטפל בזה! יש תרופות שבטוחות לגמרי לשימוש בזמן הריון  וממש אין סיבה להמשיך להרגיש ככה. גם אם תחליטי כרגע לא להיעזר בטיפול תרופתי כדאי להיות במעקב כי זה מעלה את הסיכון לדיכאון לאחר לידה וזה בהחלט דורש טיפול.

חשוב לי להגיד שטיפול פסיכולוגי זה מעולה אבל לרוב מדובר על טיפול שאת התוצרות שלו ניתן לראות יותר בטווח הארוך וכדאי גם להקל על עצמך ועל כל הסובבים אותך כבר עכשיו.

וחשוב לי להגיד, את בסדר גמור ואת תראי שיהיה  בסדר.
לצפיה ב-'ממש תודה'
ממש תודה
18/02/2018 | 12:17
59
המשפט האחרון חימם את ליבי
לצפיה ב-'לא פשוט'
לא פשוט
18/02/2018 | 18:48
65
גם לי יש זמנים של קושי רגשי בהריון וחוסר מוטיבציה ואדישות.
קראתי שהרבה דברים לא פתורים צפים בהריון וגם שזו תקופה של התכנסות .

היה לי מאוד קשה ועדין קשה לקבל את זה שאין לי כח לעשות דברים.

חשוב למצוא תמיכה גם בטיפול וגם בקבוצות של נשים.
יש עמותה בשם אמא יקרה שעוזרת לנשים עם קושי רגשי בהריון ולאחר לידה.

לצפיה ב-'לגבי טיפול'
לגבי טיפול
19/02/2018 | 07:55
46
פסיכולוג זה מצויין אבל יש היום טיפולים אלטרנטיביים שלכאורה אמורים לפתור בעיות בצורה מהירה יותר כמו קונסטלציה משפחתית ותטא הילינג, אולי כדאי לבדוק גם את זה.
לצפיה ב-'חיבוק ענק'
חיבוק ענק
19/02/2018 | 14:13
1
41
זה ככ טבעי מה שאת מתארת ועוברת במיוחד למי שחוותה אובדן ועוד אירועים לא פשוטים. מצויין שאת הולכת לפסיכולוג אני הייתי גם משלבת טיפול ברפואה משלימה על בסיס שבועי לפחות בהתחלה שיעזור לך להרפות ולהרגע מה שנקרא לגוף ולנפש. חיבוק ענק אנחנו כאן! 
לצפיה ב-'אני מזמינה אותך בחום '
אני מזמינה אותך בחום
19/02/2018 | 21:03
43
להצטרף לפורום 'הריון אחרי אובדן' - הריון אחרי הפלה אינו פשוט ומציף המון פחדים וחרדות. הרקע של השנים האחרונות נשמע קשה מאד. (את מוזמנת להתכתב איתי אם תרצי, גם אני למודת אובדנים ומחלות).
לצפיה ב-'מעקב הריון עודף'
מעקב הריון עודף
19/02/2018 | 07:26
3
105
היי לכולן! שבוע 39 בפתח...
רציתי לדעת מאיזה שבוע מתחילים מעקב הריון עודף בבית החולים -ספציפית על ליס או תל השומר, והאם צריך בשביל זה הפניה מהקופה או שפשוט מגיעים לבית החולים.. 
תודה!! 
לצפיה ב-'מעקב הריון עודף'
מעקב הריון עודף
19/02/2018 | 13:31
60
בליס איכילוב אפשר להגיע למעקב הריון עודף משבוע 39+1 בימים א-ה בשעות הבוקר
לצפיה ב-'היי שירן, '
היי שירן,
19/02/2018 | 14:04
1
61
בליס אפשר משבוע 39 להתחיל מעקב ובתל השומר משבוע 40. אין צורך להביא הפניה אם את מתחילה מעקב החל מהשבועות הללו. תבואי עם כל המעקב היריון שלך ותעודת זהות
לצפיה ב-'תודה לכן על התשובה המהירה '
תודה לכן על התשובה המהירה
19/02/2018 | 16:16
17
לצפיה ב-'בטן קטנה בחודש 9 '
בטן קטנה בחודש 9
19/02/2018 | 13:32
129
אני נמצאת כרגע בשבוע 38 +3 הבטן עדיין קטנה (חושבים שאני רק בהתחלה ) , הרבה שואלים וטוענים שהעובר יהיה בן בעקבות כך . האם יש מצב שהרופא שלי טעה וזאת לא תהיה בת !!???��
לצפיה ב-'סקירה מאוחרת- התלבטות ברונשטיין טלמון'
סקירה מאוחרת- התלבטות ברונשטיין טלמון
18/02/2018 | 10:20
6
122

בוקר טוב,

מישהי שעשתה סקירה מאוחרת אצל אחדד הרופאים הנ"ל יכולה בבקשה לרשום לי קצת פרטים לגבי הסקירה..
איך זה הרגיש לה? מקצועי/מזרז/סבלני/..
כמה זמן ארכה בערך הסקירה?
האם הרגיש שהוא מקצועי?
וחשוב- איך התוצאות מתקבלות בסוף? על דף מודפס/מילא ידנית?

*העלות פחות משנה לי אבל לברונשטיין אין כרגע תורים שמסתדר לי להגיע אליהם ולטמון יש..

אני שואלה כי בהריון הקודם הייתי במרכז והסקירה היתה לגמרי שונה ממה ש"ר ארליך עשה בסקירה המוקדמת (הוא סימן V ידנית על דף פשוט כזה, לא הרגיש לי טכנולוגי במיוחד.. ממש לא היה עדין איתי בבדיקה הוגנילית ולחץ והכאיב לי לא מעט)

תודה לעוזרות
לצפיה ב-'הייתי אצל כל מי שהזכרת '
הייתי אצל כל מי שהזכרת
18/02/2018 | 12:03
4
103
ולכן - ממליצה ע"פ דעתי מניסיון..:

ארליך - עשיתי אצלו סקירה שנייה בהריון הקודם. לא התרשמתי. הסקירה בלטה לרעה מבין כככללללל הסקירות שעשיתי, לכן הוא היוצא דופן.

גם אצל ברונשטיין וגם אצל טלמון מקבלת דף מודפס ויפה, תמונות מהא"ס (2-3) ואצל ברונשטיין גם דיסק עם הסרט של כל הסקירה+ההקלטה של מה שנאמר בחדר.
שניהם מאוד טובים ומנוסים.
ברונשטיין בד"כ עושה יותר סקירות ראשונות, ואומר בעצמו שאין צורך להגיע אליו ("למומחה היקרן" כדבריו) לסקירה השנייה. אני עשיתי אצלו 3 סקירות ראשונות והייתי מאוד מרוצה.
אצל טלמון עשיתי סקירה שנייה בהריון הזה. הוא היה בסדר גמור, נעים, יסודי. ממליצה עליו - הייתי בוחרת בו שוב לסקירה שניה. 

לסיכום ההמלצה: לארליך לא הייתי חוזרת לסקירה (למרות שהוא הרופא שלי וכרופא אני דווקא מאוד מרוצה ממנו).
אצל ברונשטיין ללא ספק תרגישי שיש תמורה בעד האגרה- כל חוויית הסקירה אצלו, החל מהקבלה וכלה בחדר השירותים, נותן תחושה מאוד טובה ושמשקיעים בך.
טלמון בתכלס עושה את העבודה, בלי הרבה פינפונים מסביב, אבל לא צריך יותר ממה שהוא עושה: מקצועי, מנוסה, נעים, סבלני.. והוא מקבל דרך מכבי.

בהצלחה!
לצפיה ב-'תודה רבה, כרגע ממש לא יודעת מה לעשות'
תודה רבה, כרגע ממש לא יודעת מה לעשות
18/02/2018 | 15:51
3
46

חיזקת אצלי את התחושה הטובה  לגבי טלמון (מקווה שאולי יהיו ביטולים גם לברונשטיין) אבל אני באמת חושבת לנסוע לתא לסקירה כי לא בא לי להרגיש עשיתי סקירה חצי מקצועית או שהתפשרתי.. 

לצפיה ב-'גם ברונשטיין וגם טלמון ידועים ומצויינים'
גם ברונשטיין וגם טלמון ידועים ומצויינים
18/02/2018 | 16:04
2
42
לדעתי כשאת בוחרת באחד מהם אין בזה פשרה....
באמת שארליך הוא היוצא מן הכלל בעניין הזה, אל תסיקי מהסקירה אצלו שומדבר לגבי הסטנדרט.
לא מכירה בכלל רופאים במרכז, אבל אני יודעת לפחות על ברונשטיין שמגיעים אליו מכל הארץ.
בכל מקרה, בהצלחה עם מי שתבחרי!
לצפיה ב-'אני בכלל מאוכזבת קשות מהרופאי נשים בחיפה (במכבי הכוונה)'
אני בכלל מאוכזבת קשות מהרופאי נשים בחיפה (במכבי הכוונה)
18/02/2018 | 16:11
1
57
אחרי הסקירה (בגלל מה שכתבתי קודם) עברתי מארליך לרופא אחר וגם הוא רופא בגדול- מעפן (ברמה שהתחרטתי שעזרתי את ארליך..), לא יסודי, אדיש, לא הקשיב לי בכלל שבאתי ואמרתי שיש לי כאבים, לא התייחס... קצת באסה שזה ככה

לצפיה ב-'מי זה?'
מי זה?
18/02/2018 | 16:27
39
דווקא יצא לי לעשות סיבוב אצל מספר רופאים בחיפה....חוץ מארליך יש עוד איזה 2-3 שאמורים להיות בסדר, ועוד כמה שלא אהבתי בכלל.
מהמומלצים יש את ד"ר נינה גורדון (לא הייתי אצלה כי התורים ארוכים אבל שמעתי המלצות) ואת ד"ר יורי פז (שעשה לי סקירה מכוונת אחת בהריןו הקודם והיה מקסים, וגם עליו יש המון המלצות) 
לצפיה ב-'ללא שום היסוס הייתי הולכת לברונשטיין'
ללא שום היסוס הייתי הולכת לברונשטיין
19/02/2018 | 10:47
34
אומנם כבודו של טלמון במקומו מונח אבל ברונשטיין הוא האלוהים בסקירות. ולגבי המרכז לברונשטיין באים במיוחד מהמרכז. הוא נחשב לבין הטובים בארץ. אני עושה אצלו תמיד סקירות ראשונות ומכיוון שסקירה ראשונה עשית אצל רופא נשים רגיל בהחלט הייתי הולכת אליו לשנייה. 
לצפיה ב-'אשמח לעידוד'
אשמח לעידוד
16/02/2018 | 21:15
7
271
אם יש לך סיפור לידה מרגש של תינוק בריא למרות בדיקות הריון לא תקינות באופן חד משמעי. אם החלטת להמשיך הריון למרות ספקות בתקינות תוצאות בדיקה אשמח לשמוע. מחפשת עידוד אני עומדת לפני החלטה קשה ביותר. שבת שלום:)
לצפיה ב-'בטח יש לא מעט סיפורים כאלה'
בטח יש לא מעט סיפורים כאלה
16/02/2018 | 21:53
3
161
אולי תתני איזה רמז - מה לא תקין? כך תוכלי לקבל סיפורים רלוונטיים עבורך (אם יש...)
לצפיה ב-'ממצא חריג בצ'יפ גנטי'
ממצא חריג בצ'יפ גנטי
16/02/2018 | 22:03
2
192
חוסר במקטע גנים גדול שמשמעותו לא ידועה כי אין מידע על חוסר כזה במאגרים.
סווג כי יתכן פטוגני כיוון שהמקטע גדול. מי שפיר תקין. מקרה מורכב...
לצפיה ב-'האם יש ממצאים נוספים?'
האם יש ממצאים נוספים?
17/02/2018 | 18:35
1
125
בא"ס? או אחרים...?

אצלי היה ממצא בצ'יפ שלא ידעו מה המשמעות שלו (כבר לא בדיוק זוכרת מה זה היה...), אבל אמרו שזה כנראה חסר משמעות . עם זאת, היו עוד דברים - הרחבת חדרים במוח, ממצא אחר במי שפיר.... היינו במעקב הריון בסיכון ובסוף החלטנו שכנראה שהילדה תהייה בסדר. היום היא ילדה בריאה ונהדרת בת שנתיים וחצי.
אבל... כל מקרה הוא שונה ואני לא יודעת מה הסיכוי שתמצאי פה מישהי עם ממצא דומה, במיוחד אם בספרות הרפואית אין כ"כ תיעוד לזה...

החלטה קשה.

לצפיה ב-'אין כרגע ממצא אחר'
אין כרגע ממצא אחר
17/02/2018 | 19:52
118
כל השאר תקין.
תודה על השיתוף:)
לצפיה ב-'לא היו בדיקות חד משמעיות וזאת היתה הבעיה הכי גדולה..'
לא היו בדיקות חד משמעיות וזאת היתה הבעיה הכי גדולה..
18/02/2018 | 16:09
85
אתחיל מהסוף, נולד לנו בן בריא (היום כמעט בן שנתיים וחצי) מהמם ומקסים

ההריון היה זוועה.. מהסקירה המאוחרת הרסו לי את כל ההריון (שבמילא היה כבר לא ככ תמים כי הגיע אחרי הפלה לא נעימה), ראו איזשהו ממצא באולטראסאונד בשילוב עם ריבוי מים שהיו לי והרופא הלחיץ אותנו ממש. מאז התחילה מסכת של רופאים , ייעוץ גנטי, בדיקות, סקירות מכוונות, הגעתי למצב שכמעט עשיתי מי שפיר בשבוע 30+ וברחתי מהמיטה שניה לפני הדיקור, שיחות עם אנשים שגם התמודדו עם המום הספציפי עליו דובר אח"כ התחילו לי גם צירים מוקדמים והייתי בשמירת הריון בבית.. בקיצור מה לא..
בסופו של דבר הגענו לבדיקה פרטית שצל ד"ר מלינגר (שעלה לנו הון תועפות והיה שווה כל שקל), הוא היה מאוד יסודי והרגיע אותנו.. אמר שזה קורה הרבה בהריונות ושאין טעם להילחץ שהוא לא רואה סיבה להילחץ בצורה מיוחדת מהממצא הספציפי עליו דיברו (בסוף בעיות שלנו נמשכו גם בלידה כיוון שהעובר היה במצוקה ונולד לא נושם וזה היה הדבר הכי קשה שקרה לי בחיי)

אבל אני אגיד לך את האמת.. אני חושבת שזה שעברנו את כל הדבר הזה הפך אותנו להורים טובים יותר. אנחנו זוג חזק יותר היום, מעריכים כל דבר בילד שלנו, מעולם לא איבדנו איתו סבלנות, התלננו שקשה לנו, לא התבייכנו... להיפך- אנחנו מוקירים כל רגע איתו ונהנים מההורות שלנו. להגיד שזה היה קל... ממש לא. אבל כמו שרשמתי בהתחלה יש לנו בן בריא בבית ןהכל בסדר ב"ה
לצפיה ב-'אני עשיתי מי שפיר וציפ לתאומים בנים'
אני עשיתי מי שפיר וציפ לתאומים בנים
18/02/2018 | 21:29
1
103
לשניהם נמצא ממצא בתחום האפור בציפ הגנטי. מי שפיר תקין. הלכנו לייעוץ גנטי שטוען שזה שמצאו את זה לשניהם כבר פחות נורא כי זה נורש מאיתנו ואנחנו בריאים. בנוסף ידוע על העודף הזה באוכלוסייה. באופן כללי הוא אמר שכממצא בודד אין לזה משמעות. ושזה מעלה ב 1% את הסיכוי לבעיות נוריולוגיות. יש לנו בן בריא בבית. אצלו לא עשיתי מי שפיר ובחרנו לא לבדוק אותו. שני התאומים בנים והם בבטן עדיין. שבוע 35
לצפיה ב-'תודה♥️ המקרה שלך נשמע אופטימי'
תודה♥️ המקרה שלך נשמע אופטימי
18/02/2018 | 21:51
76
מאחלת לך לידה קלה ותינוקות בריאים בהצלחה♥️
לצפיה ב-'תוסף ברזל אלטמן'
תוסף ברזל אלטמן
18/02/2018 | 17:58
1
53
אוףףף.. קניתי תוסף ברזל של אלטמן וכנראה שהוא עושה לי בחילה...
מתבאסת על הכסף שהוצאתי . 

חוץ מזה לוקחת פרנטל וגם רמדי הומיאופתית וגם תרופה נגד דיכאון ובפעם בכמה ימים כדור נגד צרבת... 

מרגישה כמו בית מרקחת מהלך...
לצפיה ב-'גם לי אלטמן לא היה טוב. עברתי לאקטיפרין - מעולה'
גם לי אלטמן לא היה טוב. עברתי לאקטיפרין - מעולה
19/02/2018 | 20:58
7
לצפיה ב-'השפעה של תאום נעלם'
השפעה של תאום נעלם
18/02/2018 | 13:55
130
היי לכולן,

האם יש כאן מישהי שעברה הריון עם תאום נעלם? כלומר שההריון החל כהריון תאומים, אבל בשלב מסוים אחד מהם הפסיק להתפתח/הפסיק הדופק והעובר השני המשיך להתפתח?

איך השפיע התאום הנעלם על המשך ההריון? 
האם תוצאות הבדיקות (סקר ביוכימי ראשון וחלבון עוברי, nipt) היו אמינות? 
האם עשיתן מי שפיר על מנת לקבל תוצאות אמינות? 

תודה ��
לצפיה ב-'כדורים לייבוש חלב'
כדורים לייבוש חלב
17/02/2018 | 18:34
3
143
היי בנות,
האם מישהי כאן בחרה מראש לא להניק ולקחה את הכדורים לייבוש?
מקבלים אותם בבית חולים או שצריך לבקש מרשם מהרופא שלי ולרכוש אותם מראש?
סבלתן מתופעות לוואי כלשהן מהכדורים?
לצפיה ב-'אני'
אני
17/02/2018 | 21:50
99
שאלתי על הנוהל בביה"ח (ליס) כשהייתי בסיור, אמרו לי שאפשר לבקש במחלקה מרשם והם נותנים.
העדפתי לא להסתבך עם זה (כי זה רק מרשם, צריך מישהו שיקנה עבורך) וביקתי מרופא המעקב מרשם מראש, כך שהגעתי ללידה כבר עם הכדורים.
לא סבלתי מתופעות לוואי. החלב לא התייבש לגמרי, זה לקח איזה שבועיים, אבל לא ברמה שהיה לי גודש או משהו. שימי לב שיש 2 כדורים ואם לוקחים אותם יותר מ-24 שעות אחרי הלידה ה קצת שונה (לא זוכרת אם לוקחים ביחד או בנפרד - תבקשי מהרוקח שיסביר לך).
לצפיה ב-'תחשבי לפחות על הקולוסטום..'
תחשבי לפחות על הקולוסטום..
18/02/2018 | 10:27
91
את ממש לאחייבת להניק ורצונו של האדם כבודו אבל לפחות לפחות תחשבי לקחת את הכדורים אחרי הקולוסטום ככה הילד יקבל ממך נוגדים ויהיה יותר מוגן 
לצפיה ב-'לקחתי בנסיבות אחרות אבל התוצאה דומה'
לקחתי בנסיבות אחרות אבל התוצאה דומה
18/02/2018 | 13:04
83
ככל שתקחי אותם בסמוך יותר ללידה (מייד אחרי), כך הכדור יהיה יותר אפקטיבי ולכן לדעתי עדיף לדאוג לזה מראש. מקסימום תשני את דעתך ולא תקחי אבל תדעי שיש לך וזה פחות משהו להתעסק איתו אחרי. בהצלחה

לצפיה ב-'מחפש רופא/ה מעקב הריון מומלץ של מאוחדת'
מחפש רופא/ה מעקב הריון מומלץ של מאוחדת
18/02/2018 | 11:56
29
שלום מחפשת רופא/ה מעקב הריון מומלץ/ת של מאוחדת.
באזור בקעת אונו/ראשון לציון/רמת גן/גבעתיים
שמקבל בשעות אחה"צ מאוחרות, זמין, אדיב, סבלני, שעונה על שאלות (זה הריון ראשון)
חשוב שזה יהיה מישהו שמבצע את כל הבדיקות אצלו ושיש את כל המכשור שצריך אצלו.
הגזמתי עם הדרישות? פשוט אני לא מבינה בזה כלום וזה מלחיץ 

תודה רבה לעוזרים!
לצפיה ב-'יש סטטיסטיקות חיוביות?'
יש סטטיסטיקות חיוביות?
16/02/2018 | 20:57
4
249
יש פה מישהי שנכנסה לעבודה חדשה בתחילת ההריון, סיפרה בחודש החמישי על המצב שלה ונשארה במקום העבודה? מקבלת דיכאון מכל סיפורי הפיטורין שאני שומעת \ קוראת והייתי שמחה לקבל קצת חדשות טובות, משהו שייראה שיש גם מקרים אחרים..
לצפיה ב-'עבדה איתי מישהי כזו'
עבדה איתי מישהי כזו
16/02/2018 | 22:35
130
היא לא פוטרה, אבל זה העיב על היחסים בינה לבין המעסיקים, גם אחרי שחזרה מחל"ד, כי היה ברור שהיא ידעה שהיא בהריון כשהתקבלה והסתירה את זה.
היא עזבה בערך חצי שנה-שנה אחרי החזר מחל"ד.
לצפיה ב-'אני '
אני
17/02/2018 | 08:52
113
בעבודה הקודמת התקבלתי לעבודה כנראה נכנסתי להריון שבוע אחרי או לפני אני כבר לא זוכרת, לראיון. גיליתי על ההריון בשבוע הראשון בעבודה. סיפרתי להם, מצאתי מחליף לחופשת לידה וכשחזרתי הם אפילו קידמו אותי בתפקיד. אם את טובה בעבודה זה לא אמור לשנות הרבה
לצפיה ב-'אבל נראה לי'
אבל נראה לי
17/02/2018 | 08:54
112
שאם את כבר יודעת שאת בהריון מין הראוי לספר לפני תחילת העבודה
לצפיה ב-'אצלי בעבודה היו 3!'
אצלי בעבודה היו 3!
18/02/2018 | 08:19
84
שנכנסו להריון ממש סביב תחילת העבודה, לא פוטרו, שתיים חזרו לעבודה ואחת בחרה להישאר בבית עם הילד (לגמרי מבחירה שלה).

אבל אני עובדת במקום ציבורי גדול שמאוד מאוד מטיב עם אמהות, הרבה עובדות פה נשארות בעיקר בגלל הנוחות, כל הרוח פה מאוד מעודדת משפחה, אף אחד לא יחשוב לפטר בגלל זה. מה שכן, לא הייתי מחכה לחודש חמישי...
לצפיה ב-'אם הייתן נכנסות לעבודה חדשה...'
אם הייתן נכנסות לעבודה חדשה...
16/02/2018 | 20:55
3
162
בשבוע 12 ואחרי כמה זמן (לפני שאתן בחודש חמישי) היו שואלים אתכן האם אתן בהריון (כמובן שלא נידבתם את המידע הזה כדי כן להתקבל לעבודה) מה הייתן עונות?

לצפיה ב-'הייתי מספרת לפני תחילת העבודה'
הייתי מספרת לפני תחילת העבודה
16/02/2018 | 21:52
2
120
נראה לי שזה לא נראה טוב להסתיר כזה דבר, זה עלול להעיד על חוסר אמינות.
לצפיה ב-'אני '
אני
17/02/2018 | 11:59
1
109
התחלתי עבודה חדשה בחודש שני. התקבלתי קצת לפני שנכנסתי להריון.
בחודש רביעי סיפרתי .
אני חושבת שעד חודש רביעי זה כל כך עדין ולא בטוח איך ההריון יתפתח.. ולכן לא סיפרתי .

זה היה קשה מאוד כי תחילת ההריון היתה קשה פיזית ולא היו לי אנרגיות להוכיח את עצמי.
ולא קל לחיות עם "סוד".
בחודש רביעי סיפרתי ואחד הקולגות שלי כעס עלי שלא סיפרתי קודם.
על פי חוק חייבים לספר בחמישי.
אני לא חושבת שזה מעיד על חוסר אמינות דוקא כי זה עניין מאוד אישי ועדין אבל כן כדאי לשקול גם את טובת המערכת.
לצפיה ב-'נראה לי שהמקרה שלך טיפה שונה'
נראה לי שהמקרה שלך טיפה שונה
17/02/2018 | 18:28
80
כי כשהתקבלת לא היית בהריון...
ברור שלפי החוק הכל בסדר ואפשר לספר רק בחודש חמישי, אבל מבחינה בינאישית זה נותן הרגשה לא טובה ועושה רושם לא טוב במקום חדש שעדיין לא מכירים אותך בו. אז למרות שחוקית הכל בסדר, לא הייתי רוצה לעשות כזה רושם ראשוני על העמיתים שלי בעבודה החדשה...
לצפיה ב-'שאלה לגבי גלולות והריון'
שאלה לגבי גלולות והריון
17/02/2018 | 15:07
1
109
אני לוקחת גלולות באופן סדיר כבר במשך שנתיים או יותר , שכחתי 2 גלולות וביום השני ששכחתי שכבתי עם חבר שלי יום למחרת מהבהלה לקחתי את שניהם ואז גם את זאת של אותו יום בהפרש של כמה שעות. האם כדאי לקנות גלולת היום שאחרי? עוד לא עברו 72 שעות.. תודה על היעוץ!!!
לצפיה ב-'בעיקרון...'
בעיקרון...
17/02/2018 | 15:55
80
אם שוכחים גלולה אפשר לקחת אותה באיחור של עד 6 או 12 שעות נדמה לי (כבר הרבה שנים שאני בלי גלולות אז לא זוכרת בדיוק) כדאי שתקראי בהוראות כדי להיות בטוחה. בכל מקרה לא לקחת שתיים ביחד מתי שבא לך...

לצפיה ב-'BPD בסקירה מוקדמת?'
BPD בסקירה מוקדמת?
16/02/2018 | 19:29
1
131
שלום
האם בסקירה מוקדמת שעשיתן הופיעה מדידה של BPD?
או רק המדדים:
HC
AC
FL
עשיתי סקירה מוקדמת  אצל סוקר פרטי בשבוע 15 ורשומים רק 3 מדדים ללא הBPD. האם זה פספוס או שהHC מספק ?
לצפיה ב-'מישהי יכולה לעזור ? אני מוטרדת..'
מישהי יכולה לעזור ? אני מוטרדת..
17/02/2018 | 16:37
17

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
פורום אולטרסאונד נשים - מי שפיר
בפורום אולטרסאונד נשים -

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה