לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5352253,522 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'בדיקת מי שפיר - דיקור מי שפיר'
בדיקת מי שפיר - דיקור מי שפיר
17/10/2017 | 15:18
9
159
היי, אני מתלבטת אם לעשות בדיקת מי שפיר מכיוון שהבנתי שזה יכול לסכן את העובר. אני גם פוחדת מהדיקור ונמצאת בפחדים איומים מהבדיקה. מה אתם ממליצים לי לעשות? תודה
לצפיה ב-'מבינה מאוד את תחושתך, הייתי שם לפני כחודש'
מבינה מאוד את תחושתך, הייתי שם לפני כחודש
17/10/2017 | 17:01
118
למרות NIPT תקין, עשיתי את הבדיקה כי השקיפות היתה גבולית 2.4 וגם הגיל כמובן... הרופא שלי המליץ מאוד לעשות.
לשמחתי הכל עבר תקין וגם התוצאות תקינות, אבל הגעתי לבדיקה עם חששות רבים מאוד, זה הריון מאוד יקר והחשש לאבד אותו מאוד גדול.
עשית בדיקת NIPT? מה גילך?
האם תוצאות הבדיקות שלך עד כה, המעידות על הצורך לעשות את הבדיקה?
מה אומר הרופא שלך? 
עשית יעוץ גנטי? 

אם תפרטי קצת יותר אולי אפשר יהיה לתת כיוון
לצפיה ב-'הייתי ממליצה בתור התחלה'
הייתי ממליצה בתור התחלה
17/10/2017 | 18:50
2
112
למצוא איש SEO שיודע שבתפוז יש תגיות no follow על קישורים.
לצפיה ב-''
18/10/2017 | 07:54
14
לצפיה ב-'עד שקראתי את התגובה שלך, לא פתחתי את הקישור...'
עד שקראתי את התגובה שלך, לא פתחתי את הקישור...
18/10/2017 | 10:18
20
לצפיה ב-'בדיקת הדם אינה מחליפה את בדיקת מי השפיר!'
בדיקת הדם אינה מחליפה את בדיקת מי השפיר!
18/10/2017 | 00:48
68
בדיקת הדם נותנת תוצאה סטטיסטית בלבד. מי השפיר נותנת תוצאה אבחנתית לגבי העובר הספציפי שלך. כשהיא משולבת בצ'יפ הגנטי - אין לה שום תחליף.

מה גם שיש אחוזים לא מבוטלים של חיובי כוזב (בפרט בכרומוזומי המין), ולא עלינו - גם שלילי כוזב.
לצפיה ב-'הייתי במצבך בהריון הקודם'
הייתי במצבך בהריון הקודם
18/10/2017 | 09:34
59
התלבטתי והתלבטתי עד שקיבלתי תוצאה בבדיקת הסקר שחייבה אותי לעשות.
אחרי שבדקתי וחקרתי, הבנתי שהסיכון אצל הרופאים בארץ באופן כללי הוא נמוך יותר מה-1:200 (סיכוי להפלה בעקבות הבדיקה), ובפרט אם את עושה אצל מדקר מנוסה ומיומן מאוד.
הסטטיסטיקה הזו של 1:200 התקבלה מנתונים מארה"ב, מלפני כמה עשורים, וגם לגביהם יש מחלוקת כי לא ברור אם ההפלות שקרו היו קורות גם ללא הדיקור או שהן קשורות ישירות לדיקור. היום השיטות השתכללו (למשל, בזמן הדיקור יש מעקב כל הזמן באולטרסאונד ורואים בדיוק איפה העובר ואיפה המחט, חיטוי בגלון של אלכוהול...) והסיכון באמת ירד מאוד.
לגבי הבדיקה עצמה: גם לי היו חששות שזה יכאב, אבל נדמה לי שהם מרדימים מקומית ובכל מקרה זה לא כאב לי בכלל.(סף הכאב שלי נמוך...) הייתי עם בעלי והוא הכין מראש נושאים לשיחה וסיפורים שיסיטו את תשומת הלב שלי מהבטן לכמה רגעים, ובשבילי זה עבד טוב.

יחד עם כל זה...... אם לא הייתה לי סיבה לעשות אני דיי בטוחה שלא הייתי עושה. לא כתבת למה את שוקלת לעשות (גיל? תוצאות סקר? בלי סיבה מיוחדת?) אז אין לי המלצה בשבילך...
לצפיה ב-'לא להיות פזיזה'
לא להיות פזיזה
18/10/2017 | 10:32
1
58
למתלבטת למי שפיר –
לא לחינם את חוששת כי יש ממה לחשוש בודאי, זה סיכון לא קל שאף אחת לא הייתה מוכנה לקחת אותו אם רק הייתה מבינה נכון, מעניין שרק כאן הרופאים לא מסבירים את החששות והסכנות האפשריות – כי כנראה שווה להם כלכלית ...
לכן יש בדיקת דם מחליפה לסדיקת מי שפיר והרופאים לא מתלהבים להציע אותה כי היא יקרה לה ם ומפרקת להם את כל מה שבנו על המי שפיר
אז בהחלט לבחור בבדיקת הדם המחליפה את בדיקת מי שפיר ואפשר לקבל אותה במחיר מוזל באמצעות ביטוח פלטינום בקופה – שווה לא לקחת אחוז של סיכון יותר מדי
בהצלחה
https://www.sodot.tv/video.php?id=882

לצפיה ב-'גם בחינם אני לא נלהבת מבדיקה סטטסטית'
גם בחינם אני לא נלהבת מבדיקה סטטסטית
19/10/2017 | 03:55
1
אבל לשלם 4000 ש"ח ואז לקבל תשובה שהעובר חולה בטריפל x, לעבור חרדות איומות, ואז כמובן לעשות דיקור מי שפיר - ולגלות שהעובר בריא ושטווח הטעות בבדיקה מגיע עד 70% (!!!!!) - נשמע בדיוני, נכון?
אמיתי לגמרי.

ולקבל תשובה שהכל בסדר ואז ללדת עובר עם תסמונת..... בכלל. תקראו את האותיות הקטנות. המילים 'תחליף למי שפיר' הן סתם תעמולה שיווקית. ואם הבדיקה לא היתה עולה 4000 ש"ח לא היו פה 'גולשים מטעם' כמובן.

בהצלחה למתלבטות!
לצפיה ב-'גם אני באותה התלבטות'
גם אני באותה התלבטות
18/10/2017 | 18:13
23
לדעתי אין תשובה אחת נכונה. כל אחת צריכה לעשות את מה שהיא מרגישה שנכון עבורה.
אבל יחד עם התייעצות עם רופא.
רוב הרופאים ממליצים לעשות מעל גיל מסויים כדי לכסות את עצמם.
אבל הבחירה היא שלנו וכל בחירה לגיטימית.
יש לי חברה שילדה בגיל 39 ושוב בגיל 41 ובשניהם לא עשתה מי שפיר אבל כל מקרה לגופו. תוצאות הבדיקות שלה היו מספיק טובות ולכן לא עשתה.

גם אני מאוד מפחדת מהבדיקה הזאת ואני בגיל מתקדם מאוד.

לצפיה ב-'לידיעת נשות הצפון- ד"ר דרור להב'
לידיעת נשות הצפון- ד"ר דרור להב
18/10/2017 | 19:25
1
45
לאחר ששאלתי כאן בפורום על ד"ר דרור ואף אחת לא ידעה להמליץ או לתת חוות דעת, הייתי אצלו היום בשקיפות עורפית. 
הבדיקה היתה בטנית, לא ארכה הרבה זמן אך הסביר במקצועיות ויסודיות כל דבר שבדק. רופא נעים ומקצועי, גם המרפאה שלו מאוד אסתטית ונעימה למראה.

לצפיה ב-'מצטרפת להמלצתך'
מצטרפת להמלצתך
18/10/2017 | 20:10
19
עברתי אצלו שלוש פעמיים שקיפות וסקירות תמיד היה יסודי,מקצועי ונעים.

לצפיה ב-'רופא מעקב הריון בסיכון'
רופא מעקב הריון בסיכון
18/10/2017 | 18:05
23
הי לכן, 

אני בשבוע 13. אני נחשבת הריון בסיכון בגלל שאני בת 43 אבל תודה לאל אני ברירה בכל המובנים האחרים ונכנסתי להריון טבעי.

התחלתי מעקב אצל דר שרון מסלוביץ, רופא בכיר באיכילוב ומומחה להריון בסיכון ויש מעט כאלה. 

היתי אצלו דרך קופ"ח, וצריכה לחזור אליו עם תוצאות השקיפות. 
הוא אמר לי שהמעקב הוא כמו מעקב רגיל כנראה כי אין לי בעיות מיוחדות.
הוא מתנדב בקופ"ח ולמרות שהוא נחמד ולפי חוות הדעת גם מקצועי מאוד, הוא היה קצר בפגישה  ולא הרגשתי שקיבלתי את כל המידע. אבל גם באתי עם סערת רגשות קשה ולא היתי מרוכזת...

זה קורה לעיתים קרובות בקופת חולים שהרופאים לתחושתי " מנפנפים אותי" אבל גם יש כאלה שלא.  האמת שגם אצל אחד המומחים לפוריות שהלכתי אליו פרטי לפני ההריון, הוא קימץ במידע ונראה כבר עייף ושחוק. כולם בני אדם אין ספק...

אני מתלבטת אם ללכת אליו פרטי.. קופ"ח נותנת החזר משמעותי עבור 3 פגישות בשנה , והשנה תגמר עוד חודשיים ממילא וניצלתי רק אחת. 

יש לי גם ביטוח אישי. 

אני לא יודעת איך למצוא רופא מעקב שיתן לי את המענה הנכון וכבר בשליש שני.
יש המון שאלות ואני צריכה מישהו סבלני...

אשמח לשמוע את דעתכן.
תודה
לצפיה ב-'בגדי הריון-המלצות'
בגדי הריון-המלצות
18/10/2017 | 11:06
10
77
היי בנות :)

אשמח שתשתפו איפה אתן קונות בגדי הריון בדגש על מכנסיים?

תודה ויום נעים!
לצפיה ב-'בעיקר HM. '
בעיקר HM.
18/10/2017 | 11:10
23
לצפיה ב-'קניתי בנקסט והייתי סופר מרוצה '
קניתי בנקסט והייתי סופר מרוצה
18/10/2017 | 11:32
2
20
לצפיה ב-'איך היו המידות בנקסט? '
איך היו המידות בנקסט?
18/10/2017 | 11:51
1
47
אני מתלבטת לגבי הזמנה...
לצפיה ב-'בול!'
בול!
18/10/2017 | 12:02
49
קניתי במידה שלי מלפני ההריון.
המכנס ישב מעולה.
לצפיה ב-'אריסטו'
אריסטו
18/10/2017 | 11:32
1
51
אני קניתי בזמנו כמה זוגות מכנסיים באריסטו שמט (הופתעתי לגלות שיש להם...)
וחרשתי עליהם מחודש רביעי עד הסוף, מעולים!!
לצפיה ב-'רמי לי... תקני את המכנסיים בלי הגומי!'
רמי לי... תקני את המכנסיים בלי הגומי!
18/10/2017 | 11:51
20
לצפיה ב-'רוב הקיץ הסתובבתי עם שמלות'
רוב הקיץ הסתובבתי עם שמלות
18/10/2017 | 12:02
50
בין היתר כי ניסיתי להסוות את ההריון עד שזה כבר היה בלתי אפשרי, אבל גם כי זה היה כיף וקליל וכלום לא לחץ לי. קניתי מכסניים ב-S.WEAR שהיו מעולים אבל התאימו רק לקיץ, לחורף לא מצאתי משהו שיהיה לי נוח בחנויות הרגילות אז קניתי ג'ינס ברמי לי ואיתו כנראה אשאר כבר עד הסוף. 
לצפיה ב-'H&O יש להם מחלקה לבגדי הריון'
H&O יש להם מחלקה לבגדי הריון
18/10/2017 | 12:33
35
קניתי גם כמה מכנסיים שהם מלייקרה רחבים למעלה ועם גומי (לא מכנסי הריון)
ככה שניתן להשתמש בהם גם לאחר ההריון עד שאחזור לעצמי
לצפיה ב-'גם אני קניתי ב H&M אבל לא היה מבחר '
גם אני קניתי ב H&M אבל לא היה מבחר
18/10/2017 | 16:14
24
יש שם מבצעים על מחלקת maternity ויש שם מכנסים וג'ינסים בכול מיני גזרות.
גם אני הייתי שמחה למצוא מקום לקנות בו בארץ במחירים נורמליים ולא מופקעים כמו בחנויות המפורסמות.
לצפיה ב-'אני לא אוהבת מכנסי הריון'
אני לא אוהבת מכנסי הריון
18/10/2017 | 16:43
43
הם תמיד לוחצים לי נורא, מעדיפה למשוך עם בגדים רגילים כמה שיותר (כולל להשאיר כפתור פתוח עם טוניקה), לובשת רק שמלות כשחם, ואם צריך - טייץ מתחת. באופן כללי מעדיפה לקנות בגדים במידה גדולה ולא בגדי הריון.
לצפיה ב-'שקיפות עורפית מאוחדת רחובות ???'
שקיפות עורפית מאוחדת רחובות ???
18/10/2017 | 16:20
18
היי, 

אשמח לדעת האם יש כאן בנות שעברו במאוחדת רחובות את הבדיקה אצל רופא/ה בשם סמולין?  האם ממליצות? 

תודה :)
לצפיה ב-'מוניטור דופק עוברי ביתי '
מוניטור דופק עוברי ביתי
18/10/2017 | 16:16
25
 היי, 

מחפשת מקום שמוכר בארץ את המוניטור הזה שבאמת עובד ולא עולה 500 ₪.
האם אתן מכירות?  ממליצות?  

תודה :)
לצפיה ב-'שקיפות עורפית - מאוחדת מרכז'
שקיפות עורפית - מאוחדת מרכז
18/10/2017 | 12:04
2
31
קיבלתי המלצה על ד"ר הוד מפיקא - אבל הוא מלא. יש עוד רופאים: ריקובר, סמולין וגלויאן, מישהי מכירה אחד מהם ממליצה?? די דחוף. תודה
לצפיה ב-'ממליצה בחום על ד"ר דוד ששר'
ממליצה בחום על ד"ר דוד ששר
18/10/2017 | 12:31
1
15
מומחה לא.ס. (עובד גם בתה"ש) עשיתי אצלו את כל 3 הסקירות, אם את עם ביטוח שיא את יכולה לקבל טופס 17 (יכול להיות שגם עם עדיף).
מקצועי, מקסים, עדין וסבלני.

לצפיה ב-'בודקת תודה :)'
בודקת תודה :)
18/10/2017 | 14:30
4
לצפיה ב-'בדיקת ביוץ'
בדיקת ביוץ
16/10/2017 | 19:48
11
96
היי,
האם מישהי יודעת אם הבדיקת ביוץ הזו שלילית אבל לפי הפס הביוץ קרב או שמא זה שלילי ואי אפשר להסיק מזה שקרה?

תודה!
לצפיה ב-'נראה שההורמון מתחזק'
נראה שההורמון מתחזק
16/10/2017 | 20:40
10
52
תמשיכי לבדוק עד שפס הבדיקה יהיה זהה לפס הביקורת או כהה ממנו ומאותו רגע קחי טווח של 12-48 שעות בהן יתרחש הביוץ.
לצפיה ב-'שאלה לגבי זה...'
שאלה לגבי זה...
17/10/2017 | 09:03
37
בהנחה שהמחזור האחרון לא היה סדיר(לקח לו זמן להגיע) - יכול להיות שעכשיו יתרחש ביוץ כאשר ההפרש בינו לבין הביות הקודם הוא פחות מחודש? אפילו פחות מ28 יום?
לצפיה ב-'בדיקה נוספת היום ו...'
בדיקה נוספת היום ו...
17/10/2017 | 11:52
8
35
כעבור 10 דק' די דומה לאתמול(פס בדיקה מתחזק אך חלק מהביקורת ) וכעבור 20 דק' הפס כבר ממש דומה לביקורת- בגלל שעברו 10 דק' זה לא אמין?
לצפיה ב-'נשמע מהתיאור שלך שהוא מתחזק '
נשמע מהתיאור שלך שהוא מתחזק
17/10/2017 | 14:34
7
21
את יכולה להעלות עוד תמונה ונעזור
וכן , מחזור של 28 יום זה תקין לחלוטין
לצפיה ב-'מעלה עוד תמונה'
מעלה עוד תמונה
17/10/2017 | 15:12
6
54
כן אני יודעת ש28 זה הגיוני,השאלה אם הגיוני שזה יקרה לאחר שלא היה מחזור חודשיים ואז היה כנראה ביוץ ו12 יום לאחר מחזור?כלומר שיהיה ביוץ פחות מחודש מהביוץ הקודם?
התמונה שאני מעלה עכשיו היא לאחר 20-25 דק'
לאחר 10 דק' היה דומה מאד לשל אתמול

לצפיה ב-'זה נראה שאת אוטוטו בביוץ'
זה נראה שאת אוטוטו בביוץ
17/10/2017 | 22:30
5
17
יש בנות שבדיקה כזו תצא להן בשיא העלייה של ההורמון ויש כאלו שהפס יתחזק למחרת עוד יותר, לכן תמשיכי לבדוק, אם מחר הבדיקה חוזרת להיות שלילית, זה יהיה יום הביוץ שלך, אם הפס מחר ימשיך להתחזק, הביוץ טרם קרה..
בשני המקרים את ממש במרחק נגיעה מהביוץ אז לא לשכוח לקיים יחסים בין לבין
לצפיה ב-'השאלה אם הגיוני'
השאלה אם הגיוני
17/10/2017 | 23:18
4
22
א. זו התוצאה לאחר 20-25 דק'- לאחר 10 דק' היה קצת יותר חלש.
ב. זה פחות מ14 יום מהיום הראשון למחזור- מחר יהיה יו"מ 11.
ג. הביוץ הקודם אם זוהה נכון היה לקראת סוף ספטמבר לאחר מחזור שאיחר מאד

הגיוני?
לצפיה ב-'הגיוני'
הגיוני
18/10/2017 | 09:25
3
14
מרגע שהבדיקה בשיאה , יש טווח של 12-48 שעות לביוץ, זאת אומרת שהוא כן יקרה ביום 12-14 אחרי מחזור וזה תקין.
ויכול להיות שהמחזור לא סדיר, זה קורה לפעמים..
לצפיה ב-'ביוץ קודם אם זוהה נכון היה הרבה אחרי המחזור האחרון ולא...'
ביוץ קודם אם זוהה נכון היה הרבה אחרי המחזור האחרון ולא...
18/10/2017 | 10:23
13
אחרי 12-14 בגלל האי סדירות כנראה תוצאה של הפסקת גלולות.
וכן הבדיקה אתמול הייתה בשיא (מה ששלחתי) אבל לאחר יותר מ10 דק',נראה מה יהיה היום כי זה עדיין לא היה חיובי אתמול.
הלוואי :)
מחזור קודם היה ממש לא סדיר והביוץ היה בסוף ספטמבר.אולי עכשיו סוף סוף אם באמת הביוץ קרב אולי המחזור יסתדר?
מדדתי היום חום והוא היה נמוך 36.4 ,זה אומר משהו?
לצפיה ב-'בדיקה נוספת...'
בדיקה נוספת...
18/10/2017 | 11:29
1
13
עשיתי עכשיו והפס נחלש ממש,
ובדקתי חום בבוקר והוא היה 36.4 אז נראה לי שזה לא היה ביוץ ואולי משהו גרם לזה אתמול לטעות?גם לא היו הפרשות צמיגיות כמו חודש קודם :(
לצפיה ב-'מוסיפה תמונה...'
מוסיפה תמונה...
18/10/2017 | 11:39
22
זה מעכשיו כשבבוקר היה חום  36.4
לצפיה ב-'איפה כדאי לעשות שקיפות עורפית. בתל השומר או בקופ"ח?'
איפה כדאי לעשות שקיפות עורפית. בתל השומר או בקופ"ח?
18/10/2017 | 11:30
26
יש לי לאומית זהב ואני מתלבטת אם כדאי להשקיע בבדיקה הזו ללכת לתל השומר או אצל טכנאית..
מבחינת העלויות מישהי יודעת כמה זה עולה בתל השומר.?
לצפיה ב-'סקר ביוכימי ראשון אחרי ספיגת תאום '
סקר ביוכימי ראשון אחרי ספיגת תאום
18/10/2017 | 11:23
28
היי בננות,
אולי מישהי מכן תוכל להשליך לי מעט אור על הדילמה:

הריון שהתחיל בתאומים, שני שקים נפרדים
נכון ללפני כשבועיים אחד מהם נספג כמעט לחלוטין
עוד שבוע שקיפות ויום אחרי סקר ביוכימי ראשון
ואני קוראת שלמרות הספיגה של ההיריון,תיתכן השפעה על ממצאי הבדיקה של חלבוני הסקר.

מישהי יודעת מאיזו בחינה אמורה להיות השפעה 
ובעצם בשביל מה לעשות את הסקר הזה....? 

אשמח לתובנות
לצפיה ב-'האם פרופ' סיוון מומלץ למעקב פרטי?'
האם פרופ' סיוון מומלץ למעקב פרטי?
18/10/2017 | 09:21
16
היי,
אני מעוניינת במעקב הריון פרטי, האם פרופ' סיוון מומלץ? איך הוא מבחינת זמינות?
הבנתי שהוא מבצע גם את הסקירות, מישהי ממליצה או לא ממליצה?

תודה!!
לצפיה ב-'אין הריון...'
אין הריון...
18/10/2017 | 08:40
80
היה לי איחור של 14 יום במחזור הבדיקות ביתיות יצאו שלילי ובכל זאת קיוויתי שאני בהריון, עד שקיבלתי מחזור היום :(
זה כבר חודש רביעי וכלום לא קורה..

לצפיה ב-'בטא נמוכה'
בטא נמוכה
17/10/2017 | 20:39
3
75
היום בדקתי בטא בדם ויצא לי בטא נמוכה 39.
ופרוגסטרון 23.58 ng/mL.
נראה לי שהביוץ היה לפני שבועיים (מקלונים והיכרות עם הגוף שלי). אני יודעת שצריך לבדוק הכפלה.
עברתי את הסרט הזה לפני שלושה חודשים כאשר הבטא לא הכפילה את עצמה ולבסוף לקחתי ציטוטק.

בדקתי הפעם גם פרוגסטרון כי בהריון שהיה לי לפני שנתיים וחצי וכתוצאה ממנו יש לי ילד מתוק, היה לי שלב לוטאלי קצר ולקחת נרות לתמיכה. מאחר והשלב הלוטאלי הסתדר לי אחרי הלידה, לא טופלתי בזה.
האם יש סיכוי שלקיחת תמיכה של פרוגסטרון תעזור לי (אנסה לבקש ממיון נשים מחר)??
לצפיה ב-'הפרוגסטרון לא נראה לי כל כך נמוך'
הפרוגסטרון לא נראה לי כל כך נמוך
17/10/2017 | 22:44
46
לי היה שבועיים אחרי ביוץ 26.6 והרופא היה מרוצה.
מקווה שזה פשוט הריון צעיר והבטא תעלה יפה 
לצפיה ב-'הערכים תקינים'
הערכים תקינים
18/10/2017 | 05:55
1
48
לא חורצים גורל של הריון לפי בטא בודדת, אז כן לבדוק הכפלה, אבל עקרונית הבטא שלך תקינה לביוץ משוער מלפני שבועיים. יש טווח מאוד גדול של ערכי בטא, אז נכון שיש נשים שיש להן יותר גבוה, אבל זה לא אומר ששלך לא בסדר.
גם הפרוגסטרון תקין לדעתי אבל אם את חוששת - תבקשי מהרופא מרשם לנרות. אין כמו שלוות נפש.
רק תזכרי שתוספת פרוגסטרון לא תציל הריון לא תקין חלילה (כמו ההוא שנגמר בציטוטק), אלא רק תתמוך בהריון תקין ותמנע דימומים וכו'.
לצפיה ב-'הבנתי תודה, נקווה לטוב.. אעדכן ביום חמישי'
הבנתי תודה, נקווה לטוב.. אעדכן ביום חמישי
18/10/2017 | 15:49
3
לצפיה ב-'תסמונת רט'
תסמונת רט
16/10/2017 | 16:22
8
172
קראתי היום בעיתון על התסמונת הזאת וזה קצת הבהיל אותי שאי אפשר לגלות את זה בכלל בהריון.
למה לא בודקים תסמונות כאלה? יש איזו דרך לבדוק שאין את זה לעוברית?
תודה!
לצפיה ב-'את נשאית?'
את נשאית?
16/10/2017 | 20:23
2
33
לצפיה ב-'לא שידוע לי'
לא שידוע לי
16/10/2017 | 22:28
1
89
איך בודקים את זה?
לצפיה ב-'בדיקת סקר גנטית'
בדיקת סקר גנטית
17/10/2017 | 12:02
65
הולכת לייעוץ גנטי ומבקשת. מניחה שזה לאצבסל ו צריך לשלם על זה .
לצפיה ב-'דווקא היה כתוב'
דווקא היה כתוב
16/10/2017 | 20:35
2
120
שכן היה אפשר לעלות על זה במי שפיר או סיסי שיליה , אבל הרופאים לא העלו בפניה אופציה כזו...
לצפיה ב-'היום עשיתי מי שפיר'
היום עשיתי מי שפיר
16/10/2017 | 22:32
1
127
שאלתי את הרופא אם התסמונת הזאת נכללת במי שפיר או שצ'יפ הגנטי והוא אמר שלא

אמר שאפשר לבדוק את זה רק אם עושים ייעוץ גנטי והרופא ממליץ על זה
לצפיה ב-'מענין..'
מענין..
17/10/2017 | 22:32
36
בכתבה זה היה נשמע שונה לגמרי.. 
בכל אופן, שיעבור לך בשלום ושנלד רק תינוקות בריאים
לצפיה ב-'צ׳יפ גנטי'
צ׳יפ גנטי
18/10/2017 | 00:19
45
תסמונת רט לא נבדקת במי שפיר אל בצ׳יפ הגנטי , אם תכנסי לרשימת התסמונות שהצ׳יפ בודק תראי רט סינדרום, בנוסף גם הרופא שלי ציין בפניי שהצ'יפ בודק
לצפיה ב-'יש אין סוף תסמונות'
יש אין סוף תסמונות
18/10/2017 | 17:16
3
לצפיה ב-'אשמח בבקשה להמלצה'
אשמח בבקשה להמלצה
17/10/2017 | 22:52
1
47
אני בכללית וצריכה לעשות צילום רחם. על איזה רופא אתן ממליצות? אני מאזור המרכז אין לי בעיה לנסוע קצת.
אשמח לעזרה בנושא 
לצפיה ב-'ממליצה לשאול בפורום פוריות'
ממליצה לשאול בפורום פוריות
18/10/2017 | 08:14
8
לצפיה ב-'בטא 96 שבועיים אחרי בדיקת ביוץ חיובית'
בטא 96 שבועיים אחרי בדיקת ביוץ חיובית
17/10/2017 | 08:26
2
65
מצריך בדיקת הכפלה? נמוך? עם הבן שלי היה לי בטא של 200 ביום של המחזור אז זה מרגיש לי נמוך. גם אין לי רופא קבוע, אז אם אני רוצה עוד בדיקת דם שוב צריך לקבוע תור לרופא משפחה? מתיש
לצפיה ב-'תקין'
תקין
17/10/2017 | 11:08
39
אין חובה לבצע הכפלה, בהריונות הראשונים שלי לא עשיתי ונולדו ילדים בריאים... מזל טוב!
לצפיה ב-'אני בעד לבדוק הכפלה'
אני בעד לבדוק הכפלה
17/10/2017 | 11:35
44
גם ככה ההמתנה עד לדופק היא ארוכה, לפחות שיהיה עוד סימן בדרך שהכל תקין
בגדול, כ"א נוהגת כפי ההנחיות שהיא קיבלה, אם אחת אחרי IVF אז בד"כ מבקשים לבדוק הכפלה או שתיים, בטבעי בד"כ הדברים זורמים באופן יותר דינמי ועם פחות חרדות :)
את יכולה לבקש הפניה מרופא המשפחה, גם לא לבטא וגם לדופק עד שתמצאי רופא
בהצלחה!
לצפיה ב-'מי שפיר וילד קטן'
מי שפיר וילד קטן
17/10/2017 | 11:24
92
זוכרת שכבר שאלתי אבל כבר הספקתי לשכוח. הריון תאומים שבוע 18.
שבוע הבא עושה מי שפיר בשני. הודעתי בעבודה שאגיע רק בראשון אחרי בעיקר בגלל שזה תאומים ואני מפחדת פי 300 בערך.מתי חזרתם לתפקד באופן מלא? כלומר להרים ילד בן שנתיים ששוקל 12 קילו? כביסות וכאלה
מאוד חוששת מזה כי הצוציק שלי מאוד קשור לאמא. בלילה הראשון לא אשן בבית ואחזור בשלישי בערב. אבל אני זו שקמה אליו בלילה ובכלל עכשיו אנחנו בגמילה. גם אוספת מהגן ושם לפעמים גם צריך להרים כי לא רוצה לא רוצה ללכת לא רוצה ככה וככה. בקיצור מתי אני יכולה לחזור לשיגרה?
לצפיה ב-'התייעצות לגבי דלקת בשתן וקיום יחסים'
התייעצות לגבי דלקת בשתן וקיום יחסים
16/10/2017 | 08:32
5
106
היי,
אם התגלתה לי דלקת בשתן ואנחנו מנסים להיכנס להריון האם לא כדאי בימים האלו לקיים יחסים ולנסות? שואלת כי מדובר בימים שאולי לקראת ביוץ(לאחר מחזור)

תודה מראש! 
לצפיה ב-'לי רופא אמר שלא מומלץ '
לי רופא אמר שלא מומלץ
16/10/2017 | 14:56
4
27
לצפיה ב-'מאיזו בחינה?'
מאיזו בחינה?
16/10/2017 | 15:09
3
63
שאין סיכוי להיקלט בזמן כזה?שזה ידביק את הבעל?
אמרו לי שזה לא מדבק..יש דעות לכאן ולכאן לא יודעת כבר..מבאס לפספס אולי את הביוץ  בגלל זה...
לצפיה ב-'ממה שידוע לי '
ממה שידוע לי
16/10/2017 | 23:45
2
44
פשוט כדי לתת לאזור להבריא.
לצפיה ב-'הספקתי להתייעץ עם הרופא'
הספקתי להתייעץ עם הרופא
17/10/2017 | 09:02
1
52
אמר שאין קשר ואפשרי..
כל אחד אומר משהו אחר חח :)
לצפיה ב-'העיקר שנתן לך או.קי '
העיקר שנתן לך או.קי
17/10/2017 | 19:49
17
בהצלחה!
לצפיה ב-'שמעתם על אתרוג שבירכו עליו כסגולה להריון? איך בדיוק זה עובד'
שמעתם על אתרוג שבירכו עליו כסגולה להריון? איך בדיוק זה עובד
15/10/2017 | 21:29
2
47
לצפיה ב-'זה לא, אין דבר כזה סגולות. יש ביולוגיה'
זה לא, אין דבר כזה סגולות. יש ביולוגיה
16/10/2017 | 22:53
66
ויש רפואה, שגם היא לא מדע מדויק, אבל אמינה יותר מפירות וצירופי מלים.
לצפיה ב-'הברכה היא לאכול מריבה '
הברכה היא לאכול מריבה
17/10/2017 | 08:55
60
שנרקחת מאתרוגים שבירכו עליהם. סגולה בעיקר ללידה קלה אבל גם להריון. כמו כל סגולה- זה עניין של אמונה.
לצפיה ב-'שקיפות עורפית 2.95'
שקיפות עורפית 2.95
16/10/2017 | 08:03
4
171
היי לכולן
שקיפות עורפית יצאה 2.95 
כשלפי הרופא והרבה גוגל 3 ומעלה לא תקין. 
כל כך גבולי שלא יודעת מה לעשות 
הרופא המליץ על מי שפיר אבל אני בחורה צעירה ובריאה ברוך השם וממש חוששת לעשות את הבדיקה הזאת... 
עצות? 
לצפיה ב-'אולי כדאי לחכות לשקלול עם בדיקות הסקר?'
אולי כדאי לחכות לשקלול עם בדיקות הסקר?
16/10/2017 | 08:39
108
לפחות לשקלול עם בדיקת הדם הראשונה.
בכל מקרה, מי שפיר זה לא כ"כ נורא... הסיכון היום בארץ הוא נמוך, ובפרט אם את עושה אצל רופא מיומן ומנוסה.
זה נהדר שאת צעירה ובריאה (בלי טיפת ציניות!!), אבל אין לזה כל קשר לסיכוי של העובר להיות לא-תקין.... 
מחזיקה לך אצבעות 
לצפיה ב-'עדיף לקבוע תור לאחרי הסקר הביוכימי'
עדיף לקבוע תור לאחרי הסקר הביוכימי
16/10/2017 | 11:12
84
ומקסימום לבטל.
הרבה בהצלחה
לצפיה ב-'תבררי לגבי בדיקת NIPT'
תבררי לגבי בדיקת NIPT
16/10/2017 | 14:18
70
התשובות בד"כ מגיעות תוך שבוע-10 ימים, היא אמנם בדיקה יקרה אבל אין בה סיכון לאם ולעובר בדיקת דם פשוטה. 
ברוב קופ"ח יש החזרים על הבדיקה בגובה 75% מהסכום אולם בחלק מהמקרים זה יוצא מסל ההריון שלך (במאוחדת זה בנוסף לסל ההריון).

לגבי מי שפיר, נכון יש סיכוי, גם אני חששתי מאוד מהבדיקה, אבל אם באמת זאת תהיה המלצת הרופא יש רופאים מומחים לנושא, אני עשיתי בתל השומר בהמלצת הרופא שלי וברוך השם זה מאחורי והכל בסדר.

בהצלחה!!
לצפיה ב-'השקיפות היא בדיקה מסננת ראשונית'
השקיפות היא בדיקה מסננת ראשונית
16/10/2017 | 21:15
66
והיא נותנת אינדיקציה לגבי הסיכוי למומים. התוצאה שלך מאד סמוכה לרף. אני הייתי מבצעת סיסי שיליה (שבועות 11-13) או מי שפיר (שבועות 16-22). בדיקות הסקר הן רק בדיקות סטטיסטיות ואינן אבחנתיות. ואני חוששת יותר לגדל ילד פגוע -שיכולתי לגלות את הפגיעה שלו - מאשר מהבדיקה הפולשנית (ביצעתי מי שפיר בכל ההריונות שלי).

מעתיקה לך מהאתר של ליאת גינדס:

שקיפות עורפית בעובי מעל 3 מ"מ בין שבוע 10 לשבוע 13, מופיעה אצל 86% מהעוברים עם כרומוזומים לא תקינים, ורק אצל 4.5% מהעוברים התקינים.
• שקיפות עורפית שהיא מעל 3 מ"מ מעלה פי 12 את הסיכון לעובר עם הפרעה כרומוזומלית.
• אם השקיפות העורפית מעל 3 מ"מ אך מתחת ל-4.5 מ"מ הסיכון עולה פי 5 בערך, ל- 5 מתוך 1000, או 1 מתוך 200.

בהצלחה בהחלטה.

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה