לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5432754,327 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'גולשות הפורום היקרות '
גולשות הפורום היקרות
03/07/2018 | 11:50
5
470
נעים להכיר:) אני אורית . אני מנהלת את הפורום המהמם שלנו ושמחה תמיד להיות כאן עבורכן ולהשיב על שאלותיכן. מי שלא מכירה אותי אני דולה, מכינה ללידה  ,רפלקסולוגית ומטפלת מוסמכת ברפואה משלימה מומחית בזירוזי לידה ובטיפול נשים בהיריון. תרגישו בנוח להתייעץ איתי כאן בשאלות הקשורות ללידות טבעיות, להכנה ללידה, זירוז והשראת לידה ובכלל שאלות הקשורות ללידה . אני כאן עבורכן לידות מהממות לכולן 
לצפיה ב-'נעים להכיר :)'
נעים להכיר :)
03/07/2018 | 14:33
1
289
אני בהריון חמישי בת 37 ילדתי את בני הרביעי לפני שנה וכרגע בחודש שלישי , אמנם יש לי עוד זמן אבל כן היתי רוצה להתחיל להתכונן נפשית ללידה ואף לשקול בדולה .
ילדתי ללא אפידורל בשלושת הלידות האחרונות , האם יש דרך חהקל בלידה כדי שאחרי הלידה יהיו פחות כאבים באגןו וטחורים ....אני סובלת מאוד כחודש אחרי לידה ....
לצפיה ב-'היי:)'
היי:)
04/07/2018 | 15:21
149
ראשית כל ממליצה לך כבר מעכשיו עוד לפני הלידה לגשת לפיזיותרפיסטית של רצפת אגן כהכנה נכונה לקראת הלידה הנוכחית. שנית כל מה שקשור לתנועתיות שלך לאורך הלידה גם אם תחליטי הפעם לקחת שוב אפידוראל מומלץ מאוד לנסות לקחת אותו מעל פתיחה 4-5 ולהיות הרבה בתנועה על המיטה. בהכנה ללידה כשנשים מספרות לי שהן מעוניינות באלחוש אפידוראלי אני מלמדת אותן תנוחות ותנועות שהן יכולות לעשות תוך כדי. חשוב מאוד להניע נכון את האגן , לפתוח נכון את האגן . הרבה מענייני הקרעים בלידה וטחורים קשורים קודם כל גנטית וגם מבחינת התזונה לאורך ההיריון ועל כן חשוב לשפר גם זאת (לאכול יותר סיבים, לשתות הרבה ועוד) להכין את הגןף עם תמציות מסויימות , עלי פטל, עלי סרפד וכו וגם הכול קשור לזוית שבה הראש של העובר נכנס לאגן לכן תנועתיות כהכנה לפני הלידה ותנועתיות תוך כדי הלידה תסייע לראש להיכנס ולרדת נכון באגן. יש עוד מלא דברים אבל בגדול אלו העיקריים. 
לצפיה ב-'דולה'
דולה
03/07/2018 | 17:46
1
211
היי אורית,
אני כל הזמן שומעת על דולות אבל לא באמת מבינה מה זה אומר בתכלס? היא מלווה אותי בלידה? לפני? אחרי? למה אני צריכה דולה?
תודה! :)
לצפיה ב-'היי גלי, '
היי גלי,
04/07/2018 | 15:54
155
אתחיל ואומר שלא כל אישה בהכרח צריכה ליווי של דולה לא לכולן זה מתאים. נשים לוקחות ליווי ללידה לקראת לידה ראשונה או גם לקראת לידות חוזרות. יש מלא סיבות למה נשים כן בוחרות לקחת דולה או בגלל שזו לידה ראשונה, או חד הוריות שאין להן תמיכה נוספת, נשים שבן הזוג שלהן נוסע הרבה ואין אדם קרוב אחר שיכול להיות איתן בלידה, נשים שרוצות לנסות ללדת טבעי או עם אפידוראל או לתקן חווית לידה קודמת , יש גם דולות שמלוות לקיסרי במידה ואין בן זוג ברקע ועוד. הדולה פוגשת אותך בהיריון ומכינה אותך לקראת הלידה מבחינת מה שחשוב לך ולבן או בת הזוג שאיתך מלמדת כיצד הוא או היא יכולים לסייע לך ומלמדת טכניקות וכלים להתמודדות עם צירים כשהרעיון הוא שבלידה היא איתך ולא עוזבת אותך עד שאת יולדת. הדולה לא מחליפה את המיילדת לכל אחת תפקיד שונה. לדולות יש ארגז כלים מעולם הרפואה המשלימה שיכולים לסייע בלידות שלא מתקדמות או כשהצירים נעלמים ואף בזירוז כשהכוונה לכלים טבעיים רגע לפני שהצוות מציע כלים רפואיים. יש אגב מחקרים אומנם באנגלית על כך שליווי של דולה מסייע להפחית התערבויות רפואיות פחות ניתוחים קיסריים (הכוונה כשאין משהו חירום) יותר שביעות רצון מחווית לידה, הנקה שמסתדרת יותר טוב ובכלל חיבור טוב יותר בין האם לתינוקה. זה מה שנקרא על קצה המזלג. את כמובן מוזמנת לקרוא אצלי באתר קצת יותר www.ohh.co.il
לצפיה ב-'נעים להכיר :)'
נעים להכיר :)
06/07/2018 | 08:31
74
לצפיה ב-'כדורי ברזל '
כדורי ברזל
22/07/2018 | 09:40
2
44
הי,
הברזל שלי נמוך .. אני לוקחת פריפול כבר חודש ואין שינוי .
יש כדור אחר שמומלץ בהריון לצורך עליית הבזרל ?

לצפיה ב-'מציעה להתייעץ עם רופא, אולי יש לך בעיה בספיגת הברזל '
מציעה להתייעץ עם רופא, אולי יש לך בעיה בספיגת הברזל
22/07/2018 | 18:52
1
10
האם את מפרידה את נטילת הברזל מאכילת מוצרי חלב?
האם את מוסיפה ויטמין סי בסמוך לנטילת הברזל?
אלו אמורים לשפר את הספיגה
לצפיה ב-'כן, זאת בעיה בספיגה'
כן, זאת בעיה בספיגה
22/07/2018 | 20:42
5
לגבי הפרדה ממוצרי חלב אני כן מפרידה, אנסה גם לקחת עם ויטמין C 
אתייעץ עם הרופא אבל התור עוד שבועיים אז חשבתי אולי כדאי להחליף כדור עד אז.. 
תודה על התשובה :)
לצפיה ב-'מותר להוריד שיער במפשעות באמצעות'
מותר להוריד שיער במפשעות באמצעות
22/07/2018 | 19:20
7
לייזר בהיריון?
לצפיה ב-'תחושת מין העובר'
תחושת מין העובר
21/07/2018 | 21:31
2
105
אני בשבוע 4 ומאוד רוצה בן, אך יש לי תחושה חזקה שיש לי שם בת.
האם קרה למשהיא שהייתה לה תחושה למין מסויים ובסוף יצא המין השני?
לצפיה ב-'גם כמוך'
גם כמוך
22/07/2018 | 09:43
51
רציתי מאוד בן , משבוע 6 בערך הייתי בטוחה ב-100% שזאת בת ו...אכן זאת בת!
ואני שמחה מאוד 
אני מאמינה שיש לנו אינטואיציה טובה אבל ברור שיש גם טעויות ..חכי בסבלנות לסקירה. בהצלחה!
לצפיה ב-'בהריון הקודם הימרתי שזה בן'
בהריון הקודם הימרתי שזה בן
22/07/2018 | 18:52
15
ויצאה בת :)
לצפיה ב-'כניסה להריון '
כניסה להריון
19/07/2018 | 13:23
1
138
היי, אני ובעלי מנסים להכנס להריון בחודשים האחרונים, כרגע אני באיחור של שלושה ימים מהמחזור, אך בדיקות הריון ביתיות יוצאות שליליות... לפני שבועיים הבחנתי בהפרשה עם צבע והנחתי שקרתה השתרשות, בנוסף לעתים יש לי בחילות וצרבות.... אני תוהה אם זה פסיכולוגי בגלל הרצון העז להקלט, ואם כן בגלל זה המחזור מאחר... מוזר שהבדיקות יוצאות שליליות, מתי אפשר לגלות התעברות?? מחכה בקוצר רוח 
לצפיה ב-'הכל יכול להיות...'
הכל יכול להיות...
22/07/2018 | 11:59
28
השאלה היא איך את סופרת איחור של שלושה ימים.
איחור של שלושה ימים זה רק אם את יודעת בדיוק מתי בייצת ואם את יודעת בדיוק מה אורך השלב הלוטאלי שלך (הזמן שבין הביוץ לווסת).
האם זה המצב?
אם לא, יכול להיות שהביוץ היה מאוחר יותר ממה שנדמה לך, ואז או שמוקדם מידי לזהות היריון או שהמחזור לא באמת מאחר.
לצפיה ב-'דופק שבוע 7'
דופק שבוע 7
21/07/2018 | 18:54
2
108
היי ,
אני אחרי הפלה מאיימת ....
הלכתי לרופא (מבלי לדעת איזה שבוע אני) והוא ראה דופק ואמר שיתקן את התאריך של המחזור (תיקן לשבוע אחרי ואמר שאני נמצאת בשבוע 7)
אולם הוא אמר לי לחזור לבדיקת אולטראסאונד והמשך מעקב בשבוע 9. אני פתאום אוכלת סרטים למה הוא אמר לי לחזור שוב. האם זה בגלל שעברתי הפלה או שבדרך כלל נהוג לעשות זאת?

לצפיה ב-'מה הכוונה שאת אחרי הפלה מאיימת? '
מה הכוונה שאת אחרי הפלה מאיימת?
21/07/2018 | 20:16
75
הפלה מאיימת זה חשש להפלה.

לגבי המעקב, בעיני זה מבורך שהזמין אותך שוב. רוצה לעקוב מקרוב. האם יש דימומים וכו׳? משהו שייתן סיבה לדאגה?
לצפיה ב-'הזמנה למעקב.. '
הזמנה למעקב..
22/07/2018 | 11:42
40
אני בשבוע 13 כרגע, וגם אצלי גיל ההיריון שונה מתאריך אחרון של המחזור (קטן ב-4 ימים). גם אצלי הוא הזמין לשבועיים-שלושה אחרי הבדיקת דופק, כדי לראות שהעובר באמת בגודל של 4 ימים פחות.. ואכן, כך הוא היה. לא חושבת שיש לך מה לדאוג, זה נשמע שגרתי לגמרי :)  

לצפיה ב-'התלבטות לגבי מי שפיר... '
התלבטות לגבי מי שפיר...
22/07/2018 | 11:22
42
יש כאן מישהי שעשתה מי שפיר אצל ד"ר עדי דוידסון? הוא הרופא נשים שלי, המליץ לי לעשות מי שפיר (לא משנה למה, ההתלבטות שלי היא לא לגבי הבדיקה, אלא אצל מי לעשות אותה). אני מתל אביב, המחירים של הרופאים הפרטיים גבוהים ממש ואני תוהה אם לא בעצם לעשות אצלו. מצד שני, אם חס וחלילה יקרה משהו אני רוצה לדעת שלפחות הלכתי להכי טוב שאפשר. מילות חוכמה מישהי?
לצפיה ב-'עזרה בפרויקט גמר בגרות :)'
עזרה בפרויקט גמר בגרות :)
21/07/2018 | 22:03
47
היי, כאן עדי בן חיון ורום שרוני, תלמידות כיתה י"ב במגמת רפואה (מדעי הבריאות) מתיכון מקיף י' בראשון לציון. 
במסגרת המגמה לומדים 15 יחידות לימוד מדעיות בנושאי אנטומיה ובריאות כאשר חמש יחידות לימוד מהן מתבצעות בעזרת פרויקט.
לצורך העבודה, בחרנו לעסוק בהריון, מצב טיבעי ומעניין במיוחד (אפילו קסום יש לאמר) זאת מתוך עיניין שנוצר לנו בזמן הלמידה בגניקולוגיה. הרגשנו התעניינות רבה וכאשר נפתחה לנו ההזדמנות ללמוד ולהרחיב על הנושא החלטנו לעשות על כך את הפרויקט.
למען העבודה שלנו, נזדקק לשתי בנות, שנמצאות כרגע באזור סוף השליש הראשון להריונן. שיסכימו לשתף איתנו פעולה. כל שנדרש מכן הוא שתקדישו לנו שעה מזמנכן ותסכימו לשתף טותנו בתוצאות של בדיקות כגון: בדיקות דם, אולטרה סאונד מי שפיר וכו' 
נבקש לשם כך קיום שני ראיונות עם המטופלות... ראיון ראשון ומשמעותי יותר יתקיים פנים מול פנים בסוף השליש השני, עוד ראיון שיכול להתקיים בשיחת טלפון בסוף השליש השלישי וראיון קצר ביותר לאחר הלידה(לא מעיק בכלל מודעות לכך שאת רוב זמנכם תבלו עם הבן/הבת החדשים שלכן)
*חשוב לציין!* אנחנו מחויבות בסודיות רפואית. למעט בנות הצוות אף אחד לא ידע בפרטים האישיים של המטופל אשר אנו מוקירות תודה על שיתוף הפעולה שלו.
המטופלים הם אנונימיים והעבודה נשמרת אנונימית. כל פרט שמביא לזיהוי המטופל בעבודה נמחק.
נשמח מאוד לעזרה מכל המסכימה לתת לנו עזרה במטרה לגרום להצלחת הפרויקט.
נשמח לעזרתכן, דברו איתנו :)
עדי: 0549453336
רום: 0544747214
תודה רבה ♡,  
עדי ורום, תלמידות מגמת מדעי הבריאות.
לצפיה ב-'עזרה בפרויקט גמר בגרות :)'
עזרה בפרויקט גמר בגרות :)
21/07/2018 | 22:02
12
היי, כאן עדי בן חיון ורום שרוני, תלמידות כיתה י"ב במגמת רפואה (מדעי הבריאות) מתיכון מקיף י' בראשון לציון. 
במסגרת המגמה לומדים 15 יחידות לימוד מדעיות בנושאי אנטומיה ובריאות כאשר חמש יחידות לימוד מהן מתבצעות בעזרת פרויקט.
לצורך העבודה, בחרנו לעסוק בהריון, מצב טיבעי ומעניין במיוחד (אפילו קסום יש לאמר) זאת מתוך עיניין שנוצר לנו בזמן הלמידה בגניקולוגיה. הרגשנו התעניינות רבה וכאשר נפתחה לנו ההזדמנות ללמוד ולהרחיב על הנושא החלטנו לעשות על כך את הפרויקט.
למען העבודה שלנו, נזדקק לשתי בנות, שנמצאות כרגע באזור סוף השליש הראשון להריונן. שיסכימו לשתף איתנו פעולה. כל שנדרש מכן הוא שתקדישו לנו שעה מזמנכן ותסכימו לשתף טותנו בתוצאות של בדיקות כגון: בדיקות דם, אולטרה סאונד מי שפיר וכו' 
נבקש לשם כך קיום שני ראיונות עם המטופלות... ראיון ראשון ומשמעותי יותר יתקיים פנים מול פנים בסוף השליש השני, עוד ראיון שיכול להתקיים בשיחת טלפון בסוף השליש השלישי וראיון קצר ביותר לאחר הלידה(לא מעיק בכלל מודעות לכך שאת רוב זמנכם תבלו עם הבן/הבת החדשים שלכן)
*חשוב לציין!* אנחנו מחויבות בסודיות רפואית. למעט בנות הצוות אף אחד לא ידע בפרטים האישיים של המטופל אשר אנו מוקירות תודה על שיתוף הפעולה שלו.
המטופלים הם אנונימיים והעבודה נשמרת אנונימית. כל פרט שמביא לזיהוי המטופל בעבודה נמחק.
נשמח מאוד לעזרה מכל המסכימה לתת לנו עזרה במטרה לגרום להצלחת הפרויקט.
נשמח לעזרתכן, דברו איתנו :)
עדי: 0549453336
רום: 0544747214
תודה רבה ♡,  
עדי ורום, תלמידות מגמת מדעי הבריאות.
לצפיה ב-'רוצה להתייעץ. לא יודעת מה לעשות מרוב שאני מבועתת'
רוצה להתייעץ. לא יודעת מה לעשות מרוב שאני מבועתת
21/07/2018 | 08:03
115
אבחנו לי פוליפ ברחם, שפיר.
הפנו אותי להיסטרוסקופיה עם ביופסיה , תהליך שמתבצע לפי מה שהבנתי בהרדמה מלאה למשך כ-15 דקות.
האם מישהי פה עברה את זה? אני ממש מפחדת ולא יודעת מה לעשות והאם לעשות או לא.  האם יש אופציה אחרת שהיא לא בהרדמה כללית ? ואיפה עושים ? ואילו רופאים מומלצים ?

ממש תודה על המענה והעזרה למי שתוכל לעזור.
לצפיה ב-'יחס מדהים - לידה "שקטה" בבית חולים איכילוב'
יחס מדהים - לידה "שקטה" בבית חולים איכילוב
20/07/2018 | 15:51
2
196
לצערי, נאלצתי לעבור לידה שקטה בשבוע מאוחר של ההיריון. כמובן שהתהליך עצמו קשה פיזית ובעיקר רגשית. לאחר התאוששות קצרה חשוב לי מאוד לציין לטובה את צוות מחלקת נשים - הרופאים והאחיות. הרופאות והרופאים התיחסו בהבנה וחמלה, ניסו להכאיב כמה שפחות בבדיקות (גם ככה הכאב הנפשי לא נסבל). קיבלנו חדר פרטי מרוחק ואיפשרו לבן זוגי להיות נוכחי בכל התהליך + להישאר איתי בלילה. מעבר לזה אני חייבת לציין לטובה את מחלקת יולדות - מיילדות, אחיות ורופאים שונים חגו סביבינו, הסבירו וניסו לתת ביטחון בתהליך - כולל הסבר מפורט על אפידורל וההחלטה מתי לקבל אותו. "ברגע האמת" נותרה אחות אחת שאין גבול לתאר את רמת המקצועיות וההבנה שלה. אני מודה לה כל כך שעזרה בכל דרך, הסבירה ו"תיקתקה" את העניינים לבד. אני לא יודעת אם שאר האחיות או המיילדות קיבלו "רגליים קרות" ברגע האמת - כי זה תהליך מאוד קשה.. אני לא יכולה להאשים אותם. או שהיה עומס גדול באותו לילה... בכל אופן החוויה הכללית שלי הייתה "חיובית" עד כמה שאפשר במצב הנתון.
לצפיה ב-'צר לי לשמוע שזה מה שנאלצת לעבור '
צר לי לשמוע שזה מה שנאלצת לעבור
20/07/2018 | 20:59
1
94
את יותר ממוזמנת להצטרף ולמצוא בית חם בפורום אובדן הריון
לצפיה ב-'תודה'
תודה
21/07/2018 | 13:04
24
לצפיה ב-'GenomiT בדיקת דם במקום דיקור מי שפיר מי עשתה ?מומלץ?'
GenomiT בדיקת דם במקום דיקור מי שפיר מי עשתה ?מומלץ?
17/07/2018 | 17:54
7
86
לצפיה ב-'זו הבדיקה המועדפת'
זו הבדיקה המועדפת
18/07/2018 | 20:45
6
92
ממה שאני מבינה מהריוניות סביבי וגם מבדיקה שהתחלתי לעשות....
באיזה שבוע המליצו לך לעשות אותה?
לצפיה ב-'את יודעת אולי כמה היא עולה ? יותר מאחרות ? '
את יודעת אולי כמה היא עולה ? יותר מאחרות ?
19/07/2018 | 15:07
3
27
לצפיה ב-'אני אברר נראה לי יש השתתפות מהקופה אולי '
אני אברר נראה לי יש השתתפות מהקופה אולי
19/07/2018 | 19:10
2
20
לצפיה ב-'מהקופה רק אם יש לך פלטינום בכללית או ביטוחים משלימים אחרים'
מהקופה רק אם יש לך פלטינום בכללית או ביטוחים משלימים אחרים
20/07/2018 | 16:23
1
18
לצפיה ב-'יש לי רק כללית מושלם...'
יש לי רק כללית מושלם...
21/07/2018 | 14:31
8
לצפיה ב-'הרופא אמר לי עד שבוע 14'
הרופא אמר לי עד שבוע 14
19/07/2018 | 19:09
1
25
לצפיה ב-'זו המלצה כדי לשהאיר זמן לבירורים אם צריך '
זו המלצה כדי לשהאיר זמן לבירורים אם צריך
20/07/2018 | 16:25
41
אבל אפשר גם יום לפני הלידה לצורך הענין . זה לא שיראו משהו שונה .. פשוט כבר לא יהיה מה לעשות עם זה . כל החברות מדגישות את זה. 

הכל תלוי בצרכים של כל אחת. 
לצפיה ב-'שבורה'
שבורה
20/07/2018 | 09:28
134
היי בנות 
מחזור אחרון ב19.05 
אני אמורה להיות בשבוע 8 להריון אך הרופא אבחן אותי לפני שלושה שבועות בשבוע 4.5 (ז"א שהיןם אמורה להיות בשבוע 7)
ראו שק הריון ברחם עם נקודה בשבוע 4.5 להערכת הרופא
אך היום חזרתי לבדיקה ואין קוטב עוברי ודופק
הרופא ממש פסימי אבל אני מעדיפה לחזור עוד שבוע
להערכת הרןפא כבר העובר היה אמור לגדול וזה לא קרה
אני שבורה
האם יש מקום לקצת אופטימיות???
לצפיה ב-'ספורט בהריון- יוגה פלאטיס'
ספורט בהריון- יוגה פלאטיס
18/07/2018 | 16:37
4
110
היי בנות,
קיבלתי המלצה מהאחות ללכת ללכת לקבוצה של יוגה או פלאטיס,
 האם אתן עושות זאת? לא רגילה לזה בכלל..
אשמח להמלצות באיזור המרכז או ירושלים.
תודה על העזרה
לצפיה ב-'מומלץ '
מומלץ
19/07/2018 | 10:35
3
71
למי שלא נהגה להתאמן לפני ההריון מומלץ לבחור מסגרות מותאמות להריון בלבד ולא להתחיל לבד משהו חדש בהריון.  כן אפשר ומומלץ לכולן בכל מקרה הליכות של חצי שעה כל יום ושחייה.  משהו מתון. איפה במרכז?
לצפיה ב-'המלצות'
המלצות
19/07/2018 | 16:39
2
44
כרגע בפתח תקווה באיזור שמאוד קרוב לגבעת שמואל, 
ונמצאת המון בירושלים ובמודיעין.
אשמח להמלצות 
לצפיה ב-'המלצות בירושלים'
המלצות בירושלים
19/07/2018 | 21:49
1
33
פרפרים בבטן במושבה הגרמנית- שיעור משולב של יוגה, טאי צ'י וכד'. מקום טוב ונעים, לדעתי פחות מתאים למי שבכושר ורוצה עבודה אינטנסיבית על הגוף. בהחלט מומלץ למי שלא התאמנה לפני ההריון.
מרכז שיבננדה ליוגה בבקעה- יש שיעורים ספציפיים המיועדים לנשים בהריון. מאד ממליצה.
המרכז לאומניות המזרח- יש פילאטיס לנשים בהריון ואם אני לא טועה גם יוגה. לא ניסיתי אישית.
לצפיה ב-'תודה רבה ירושלמית (: '
תודה רבה ירושלמית (:
19/07/2018 | 23:11
11
לצפיה ב-'פרוגסטרון'
פרוגסטרון
19/07/2018 | 16:43
79
גיליתי שאני בהריון שני, הריון שאני מאוד רוצה בו! 
שבוע 5+6 יצא שהפרוגסטרון שלי 8 ואמרו לי שזה נורא נמוך. משהי יודעת?? נתנו לי כדורים לחיזוק אבל נורא מפחדת שמשהו לא תקין. היום אני בשבוע 6 ולא מרגישה שים תופעה.. לא רגישות לריח לא בחילות שום דבר.. והבריון הראשון כבר הגשתי בשלב זה.. אני יודעת שעל הריון הוא שונה אבל לא הגיוני שאני לא מרגישה כלום. אפילו לא עייפות. אולי זה כי המדדים באמת נמוכים? אז יש לי מקום לדאגה? והchg יצא 1042. 
לצפיה ב-'מוניטור בייתי'
מוניטור בייתי
19/07/2018 | 15:07
64
היי, נמצאת בשבוע 13 .. הייתי שמחה לקבל המלצה למוניטור בייתי למי שרכשה.
אשמח לשמוע של איזה חברה וכמה עלה . הבנתי שיש השתתפות במכבי שלי
לצפיה ב-'הריון בסיכון - מרפאות כללית באיזור הגולן'
הריון בסיכון - מרפאות כללית באיזור הגולן
18/07/2018 | 21:16
67
שלום,
אני בהריון בסיכון בגלל לידה מוקדמת קודמת בשבוע 35. 
אני מקבלת זריקת פרוגסטרון פעם בשבוע כל יום שלישי במרפאה שלי במרכז.
העניין הוא שבאחד משבועות אוגוסט נתארח בחופשה בישוב אניעם באיזור הגולן ואני צריכה אחות שתזריק לי. 
מישהי מכירה את המרפאות של "כללית" באיזור ויודעת לכוון אותי היכן יקבלו אותי יום שלישי כדי לעשות את הזריקה? עדיף אחר הצהריים? יש לי הפניה ואשיג מהאחות אצלנו הוראת ביצוע. 
גם לא אכפת לקבל את הזריקה סתם באופן פרטי אצל אחות נחמדה בבית שתסכים לעזור אם מישהי מכירה. 
ממש חשוב לי למצוא פתרון מראש ואשמח אם מישהי תוכל לייעץ!
תודה רבה!
לצפיה ב-'כאבי מחזור'
כאבי מחזור
18/07/2018 | 16:46
101
היי, שבוע 36 יש לי כאבים כמו לפני מחזור מאתמול וכאבי גב שבאים והולכים מזה אומר זה צירים? זה לא כאבים חזקים
לצפיה ב-'שימור דם טבורי איפה? למה? עזרה '
שימור דם טבורי איפה? למה? עזרה
18/07/2018 | 16:31
45
נהיה לי סלט בראש.. מי הכי טוב? יש כמה חברות וכולן עושות רושם טוב.... מי מומלצת או מי לא למה?

תודה רבה
לצפיה ב-'שבוע 7 - קושי לשבת'
שבוע 7 - קושי לשבת
18/07/2018 | 11:44
128
בנות, קרה למישהי שהיה לה קשה לשבת בשלב כ"כ מוקדם ? מרגישה כאילו הבטן מוחצת לי את הקיבה וממש מציק לי לשבת. לא כואבת לי הקיבה.... מישהי חוותה ?

חם בפורומים של תפוז

משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
משתפים בחוויות מהחופש וזוכים בפרס מהנה
משתפים בחוויות מהחופש...
משתפים בחוויה אישית ועוצמתית מהחופש הגדול וזוכים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי
פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
מגנייט- המזרונים האורטופדיים האייכותיים והייחודיים בישראל
מגנייט- המזרן הבריאותי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה