לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5490054,900 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'המלצה לרופאים לסקירות'
המלצה לרופאים לסקירות
18/05/2019 | 18:03
15
היי לכולן,
קיבלתי מספר שמות של רופאים מומלצים לביצוע סקירות (רופאים פרטיים), אשמח לדעת אם מכירות, ואם כן, על מי מהם ממליצות ומדוע. 
- פרופ' יעקב בר
- פרופ' בועז וייס
- ד"ר ינון חזן

לצפיה ב-'סימני הריון'
סימני הריון
16/05/2019 | 12:29
3
82
שלום בנות,
מחר בשבוע 11.
הריון שלי לאחר שהריון ראשון הסתיים בהפלה נדחית בשבוע 5+6. 
משבוע 7 להריון הנוכחי נעלמו סימני הריון, פניתי למוקד נשים ועל פי האולטרסאונד מסרו שהכל בסדר. אז, סימני ההריון חזרו בתדירות נמוכה יותר, לסירוגין. ביום שלישי האחרון התחלתי לחוש כאבים בצד שמאל במפשעה למעלה, מעין דקירות קטנות למשך מספר שניות אבל שנמשכו בתדירות גבוהה. סימני מתיחת רצועות הופיעו אצלי לרוב מקימה לישיבה בדיוק למספר שניות וזהו. הכאבים האלה נמשכו בשלישי גם כשישבתי. לבסופו של דבר, אחרי מנוחה בשכיבה עבר כאילו לא היה אבל מאז סימני ההריון שוב די נעלמו. אני קצת לחוצה, ככל הנראה גם בגלל אובדן ההריון הקודם. האם קרה למישהי? האם כדאי ללכת להיבדק?

לצפיה ב-'במצב שאת לא שקטה '
במצב שאת לא שקטה
16/05/2019 | 13:41
40
לא הייתי מהססת והולכת להיבדק. שום דבר שנגיד הרי לא באמת ירגיע, חוץ מאשר לראות באולטראסאונד.

מחזיקה אצבעות שהכל תקין ולהמשך שקט ורגוע של ההריון. מכל הלב.
לצפיה ב-'לכי לאולטרסאונד נוסף'
לכי לאולטרסאונד נוסף
16/05/2019 | 13:55
1
37
גם אצלי ההריון הקודם הסתיים בהפלה בשבוע שבע ולכן אני מזדהה עם החרדתיות... לאולטרסטונד הראשון הלכתי בשבוע 6, ואחר כך שוב בשבוע 10 רק כדי להיות רגועה.
טכלס, לא אהיה רגועה עד אחרי השקיפות והסקירה.
רופא טוב יתחשב ברגשותייך ויעשה לך אולטרסאונד נוסף ללא שום בעיה.
לצפיה ב-'עונה'
עונה
16/05/2019 | 21:02
49
היי,
כנראה רשמתי לא ברור לגבי שבוע ההפלה. זה היה בחמש פלוס שש. אפילו לא הייתי בשבוע שישי. טראומה נוראית. סחבת בין רופאים כי בהתחלה לא הבינו שזאת הפלה נדחית כי היו התקדמויות באולטרסאונדים, אבל אני הבנתי שמשהו מאוד לא תקין שיש לי הפרש ענק בין התאריכים (בין הווסת האחרונה לבין הנתונים של האולטרסאונד).
לגבי האולטרסאונד הנוסף בהריון הנוכחי, הצלחתי למצוא תור לרופאה שלי מחר ואלך ואבקש שתבדוק אותי.
כ"כ לחוצה בחיים לא הייתי מכל הסיפור. מתחילת ההריון אני בחרדות. קשה לי לאכול חלק מהמאכלים. בשר די מגעיל אותי, אז לא כזה מצליחה לאכול את זה ובכלל, התזונה שלי לא מדהימה כי פשוט חלק מהדברים מגעילים אותי. אז דואגת לאכול יוגורט ביו, ביצים, קוטג', פירות... אבל מפחדת שזה מזיק לעובר. מצד אחר לא יכולה להכריח את עצמי לאכול יותר או משהו שלא מצליחה להכניס לפה כי זה גורם לי אפקט של הקאה כמעט.
בקיצור, לא יודעת איך נשארים שפויים. מאז אובדן ההריון הקודם אני בטיפול פסיכולוגי, מצבי הטיב עם הזמן. אולם, מאז תחילת ההיריון הנוכחי אני בחרדות במיוחד שראיתי כבר עובר יפה עם דופק, שחלילה מישהו יקח את זה ממני.
לצפיה ב-'המלצה לזיהומולוג לגבי CMV'
המלצה לזיהומולוג לגבי CMV
13/05/2019 | 10:45
3
56
היי, הרופא שלי הפנה אות לזיהומולוג בעקבות נוגדנים בבדיקת דם שמעידים שנדבקתי ב- CMV ממש לפני ההריון.
האם מישהי יכולה להמליץ על זיהומולוג מאזור המרכז שמתמחה ב- CMV?

תודה
לצפיה ב-'הריונות CMV והמלצה על רופאה'
הריונות CMV והמלצה על רופאה
16/05/2019 | 07:25
2
60
שלום ורדרדית!
אני מכירה את ד"ר חנה קטן - שאינה זיהומולוגית, אך היא רופאת נשים מומחית מאוד ומנוסה ביותר, וכן מרצה בתחום הפריון והיילודה, והוציאה ספרים בנושא, ועוד..
היא כבר טיפלה בעשרות אלפי מקרים של הריונות תוך כדי CMV. המון מהמקרים האלה מגיעים אליה.. עד כדי כך, שבמרפאה שלה יש אפילו ספר עב כרס של "תינוקות הCMV", ובו היא קיבצה (בהסכמת האימהות כמובן! כלומר, רק אמהות שהסכימו. משמעות הדבר, שלמעשה הספר אמור להיות אפילו עבה יותר, אם היה כולל את כולן :) ) תמונות וסיפורים של המון תינוקות שנולדו מהריון CMV, ורואים שם כמה התינוקות נפלאים, בריאים, יפים, פשוט רגילים - כי הם ב-א-מ-ת רגילים!!
ואכן, תדעי שהסיכוי לנזק אצל עובר עקב הריון CMV - הוא מזערי ביותר. הסיכוי שהעובר יידבק בכלל - הוא נמוך מאוד (בערך 1%-2%). וגם עובר שנדבק - הסיכוי שיינזק כתוצאה מכך - הוא עוד יותר קטן (רק כ-10% מתינוקות שבכלל נדקו). כך שסך הכל - הסיכוי לנזק כלשהו, הוא מזערי ביותר. ולמעשה, גם בכל הריון אחר ללא CMV - יש סיכוי לבעיות, או לחוסר תקינות בהריון.
אני אישית מכירה כבר כמה מקרים של הריון עם CMV. נולדו מהם תינוקות מקסימים, בריאים, ללא כל פגע, חכמים ומוצלחים! וזה בכלל לא מפתיע.
אגב, בדקתי עוד קצת גם בגוגל כדי לראות אם יש דברים נוספים שלא ציינתי על ד"ר קטן (מעבר למה שאני מכירה עליה), ומצאתי כתבה שבה היא מספרת קצת על הריונות CMV, וגם מזכירה שם את האלבום שהכינה, עם ילדי הCMV. בנוסף, יש למטה ממש בתחתית הדף - תגובות של קוראות, שמספרות שם את הניסיון האישי שלהן לאחר שעברו בעצמן הריון CMV - ולכולן נולדו ילדים בריאים ומוצלחים! תיכנסי:

מצרפת לך פרטים של ד"ר קטן (העתקתי מהאתר שלה).
את יכולה אפילו לשלוח לה מייל להתייעצות קטנה (למטה - "מייל להתקשרות"), או להתקשר אליה ולבקש להתייעץ טלפונית, או כמובן גם לקבוע תור ממש:

רפאל מדיקל סנטר
טלפון: 03-5605001 שלוחה 3 | 03-6533705
פקס: 03-5296548
כתובת: רחוב אהרונוביץ 19, בני ברק
מייל לקביעת תורים: refaelmc19@gmail.com
מייל להתקשרות: katanbh@gmail.com

לצפיה ב-'ברכות לזוכה בתחרות "התגובה הכי לא אותנטית"'
ברכות לזוכה בתחרות "התגובה הכי לא אותנטית"
16/05/2019 | 12:33
1
53
ככה לא נראית תגובה אותנטית, ככה נראית תגובה פרסומית.

לפותחת השרשור - לצערי אין לי המלצה לזיהומולוג.
מאחלת לך שתמצאי מישהו מומחה בתחום ושתקבלי הנחיות על סמך ידע מקצועי.
לצפיה ב-'תודה רבה... '
תודה רבה...
16/05/2019 | 13:51
13
לצפיה ב-'קוטב עוברי ללא דופק'
קוטב עוברי ללא דופק
13/05/2019 | 19:29
2
76
תחילת שבוע שש אך לא רואים עדיין דופק.
ההריון מטיפולי ivf כך שאין טווח לטעויות בגיל ההריון.
מה הסיכוי שזה ישתנה ויראו דופק בבדיקה נוספת.

לצפיה ב-'קרה לי. בשבוע שבע היה כבר דופק'
קרה לי. בשבוע שבע היה כבר דופק
13/05/2019 | 22:36
59
אומנם לא בIVF אבל תאריכי ו.א. שלי היו בד"כ מדויקים (ילדתי ב40+0 ו39+5) 
לא ראו דופק בשבוע שש אבל בשבע הוא כבר היה. כרגע אני כבר 16+6. מקווה בשבילך את הטוב ביותר
לצפיה ב-'בתחילת שבוע 6 בהחלט יש סיכוי'
בתחילת שבוע 6 בהחלט יש סיכוי
14/05/2019 | 07:16
26
לצפיה ב-'תחילת הריון'
תחילת הריון
13/05/2019 | 12:41
1
103
לפי תאריך וסת אחרונה אני בשבוע 6+3, עשיתי בדיקת הריון ביתית שיצאה חיובית, ובטא לאחר יומיים איחור שיצאה 212, מעבר לזה לא עשיתי בדיקת דם נוספת כדי לוודא הכפלה. 
תור הכי קרוב לרופא שלי רק עוד שבועיים, האם מאוחר מדי? האם צריכה לעשות עוד בדיקת דם? או רק להמתין בסבלנות?
לצפיה ב-'זה בסדר'
זה בסדר
13/05/2019 | 15:44
55
פשוט צריך להמתין בהרבה הרבה סבלנות. לא פשוט בשלב הזה.
לצפיה ב-'המלצות לרופאים'
המלצות לרופאים
12/05/2019 | 17:59
2
62
הי

אשמח להמלצות לרופאים לסקירות/מי שפיר/מעקב, עם עדיפות לכאלו שעובדים עם מכבי (לא בהכרח רופאי מכבי אבל בהסדר אתם).
ראיתי את ההמלצה על מרקוביץ, אשמח לדעת עם עוד מצטרפות להמלצות עליו, או שיש לכן המלצות על רופאים נוספים.

נדמה לי שפעם ליפיץ נחשב לה-רופא למי שפיר, זה עדיין כך? לא חשוב לי ללכת לאותו רופא לסקירות ולמי שפיר.

תודה
לצפיה ב-'לסקירות - ד״ר יזהר ארז '
לסקירות - ד״ר יזהר ארז
13/05/2019 | 11:13
1
32
מקבל בגבעתיים
לצפיה ב-'תודה :)'
תודה :)
13/05/2019 | 21:12
9
לצפיה ב-'המלצה על רופא לסקירה מוקדמת'
המלצה על רופא לסקירה מוקדמת
13/05/2019 | 11:06
34
היי, אשמ לקבל המלצה על רופא באזור המרכז לסקירה מוקדמת שעובד עם כללית.

תודה
לצפיה ב-'חישוב ביוץ אחרי הפסקת גלולות.'
חישוב ביוץ אחרי הפסקת גלולות.
12/05/2019 | 17:50
33
שלום בנות, ממזמן לא ביקרתי כאן(:
אני שנה אחרי לידה (קיסרית) עם וי מהרופא שלי להכנס להריון אם ארצה מכל הבחינות הרפואיות.
(הלב רוצה והראש חושב בהגיון יותר מדי אז עוד לא החלטתי ממש) 
מחר אני מסיימת חפיסה של הגלולות שלי "זואלי" (במידה ואחליט להפסיק)של 28 יח' שאין לי איתן דימום בסוף החפיסה. ככה הן עובדות. אז אני לא באמת יודעת באמת מתי המחזורים שלי. בתור אחת שלפני הגלולות המחזור היה כמו שעון זה די מבלבל..אבל היו לי כאבים ודימומים בלתי אפשריים והגלולות האלה הצילו לי את החיים.
יש לציין שחודש אחרי שהפסקתי את הגלולות פעם שעברה, נקלטתי להריון ישר. רק כבר לא זוכרת מה היה מבחינת דימומים, רק זוכרת שביצעתי בדיקות ביוץ.לא זוכרת מתי.

חזרתי לקחת את הגלולות האלה כ4 חודשים אחרי הלידה בערך ועוד לא בייצתי אז לפי בדיקת הרופא.

לפני חודשיים הייתי בבדיקה אצל הרופא נשים שלי כי פספסתי שבוע גלולות עקב עצלנות לחדש מרשם ודיממתי שבועיים בגלל הנפילת הורמונים והוא ראה זקיקים אז כנראה בייצתי בתקופה ההיא.סימן שהמחזור חזר.

שאלתי היא..לאחר כל החפירה הזאת..
איך לדעת מהיום שבו הפסקתי ליטול גלולות מתי להתחיל לבדוק ביוץ .
אשמח לסדר בבלאגאן.
לא מאמינה שפעם הייתי בקיאה בנושא ��
לצפיה ב-'מתיחות וצלקות בבטן '
מתיחות וצלקות בבטן
11/05/2019 | 21:14
50
שלום שמי מיכל ואני אחרי ההריון ראשון ואני מחפשת קרם טוב להלעמת הצלקת בבטן יש מישהי שמקורה קרם טוב לרכוש אני אשמח לעזרה 
לצפיה ב-'2 שאלות לקראת לידה '
2 שאלות לקראת לידה
09/05/2019 | 23:35
2
103
שבוע 35... מתחילה לראות את הקצה...
מתלבטת קשות לגבי הכנת ציוד לתינוקת -רכישות שצריך כביסות וכו.
אמנם זו לידה רביעית אבל עד עכשיו לא הכנתי כלום מראש... הפעם בא לי שהכל יחכה לי מוכן בבית בלי התרוצצויות וטלפונים מהחצי השני....

ושאלה נוספת לגבי טבילה במקווה לברכה וכסגולה ללידה קלה-האם רצוי? כדאי? 
תודה לעונות 
לצפיה ב-'לגבי הכנות- לא רואה בעיה עם זה...אנחנו התכוננו עם דברים'
לגבי הכנות- לא רואה בעיה עם זה...אנחנו התכוננו עם דברים
11/05/2019 | 12:35
63
שידענו שנצטרך די הרבה לפני (לא זוכרת בדיוק כמה זמן מראש)..נשמע לי שאת חוששת מבחינת אמונה תפלה, אישית אני לא מאמינה בזה ולא רואה שום דבר רע בלהיות פרקטיים...

לצפיה ב-'היי, '
היי,
11/05/2019 | 13:37
59
מזדהה איתך אני בעצמי הכנתי הכול חודש לפני הלידה השלישית שלי כי ככה הרגשתי שהכול יהיה מאורגן ולא ייפול על בעלי. 
לצפיה ב-'שקיפות עורפית'
שקיפות עורפית
11/05/2019 | 11:05
2
95
היי בנות, בשבוע 10.
קיבלתי הפניה לביצוע שקיפות עורפית. הרופאה מסרה לי כי עדיף לבצע את הבדיקה סביבות שבוע 12. קצרת רוח :) קשה לחכות אפילו שבועיים.
קבעתי תור לד"ר וקסמן יגאל דרך מכבי. האם מישהי ביצעה שקיפות עורפית אצלו? ואם כן, מהי ההתרשמות שלכן? 

לצפיה ב-'הוא בד"כ קצת קריר...אם זה משהו שיפריע לך הייתי ממליצה לקבוע'
הוא בד"כ קצת קריר...אם זה משהו שיפריע לך הייתי ממליצה לקבוע
11/05/2019 | 12:30
1
65
לרופא\ה אחרים. יכולה להמליץ לך בפרטי על מישהו שהייתה לי חוויית אולטרסאונד חיובית יותר איתו אם את מעוניינת.
וזה לא שד"ר וקסמן לא מקצועי, או שאי אפשר לשאול שאלות או משהו בסגנון...  אבל הוא מאוד "ישר ולעניין", בצורה קרירה מדיי לטעמי, ואני פחות התחברתי (הייתי אצלו בהרבה פגישות דווקא עד שהגעתי למסקנה שאני מעדיפה מישהו יותר אדיב...)
לצפיה ב-'אשמח לעצה'
אשמח לעצה
18/05/2019 | 18:01
4
היי, אשמח לעצה לאיזה רופא היית ממליצה ללכת לשקיפות.
לי מאוד חשוב אמינות מקצועית אבל גם יחס אישי.
לצפיה ב-'למי ללכת- פרופ שלי מזעקי או פרופ איל סיון?'
למי ללכת- פרופ שלי מזעקי או פרופ איל סיון?
09/05/2019 | 18:25
41
היי בנות, שאלה... מי יותר מומלץ- פרופ שלי מזעקי או פרופ איל סיוון ( הריון בסיכון גבוה)... מבחינה מקצועית ואנושית כמובן :) תודה רבה מראש!
לצפיה ב-'ברור לגבי רופא למי שפיר'
ברור לגבי רופא למי שפיר
09/05/2019 | 07:40
51
היי. האם מישהי עשתה מי שפיר עם פרופ' ירון רבינוביץ? 
לצפיה ב-'רופא מומלץ למעקב הריון באזור המרכז? של מכבי'
רופא מומלץ למעקב הריון באזור המרכז? של מכבי
05/05/2019 | 18:59
1
55
היי
נמצאת בתחילת הריון ראשון,
אשמח לקבל המלצה לרופא/ה למעקב הריון שמקבלים ממכבי
עדיפות לאזור ת"א - רמת גן - גבעתיים

תודה רבה!
לצפיה ב-'בגבעתיים,'
בגבעתיים,
08/05/2019 | 15:46
34
יש את מרכז רפואי דניאלי יש שם רופאים מצויינים שמקבלים דרך מכבי
לצפיה ב-'סקר ביוכימי בשליש הראשון - HCGb גבוה'
סקר ביוכימי בשליש הראשון - HCGb גבוה
06/05/2019 | 19:29
1
93
היי, לאחר שקיפות עורפית של 0.6 מ"מ "מושלמת" (לפי הרופא) ,בבדיקות הדם מיד לאחר מכן יצא לי ערך HCGb של 4.03 (אמור להיות מקסימום 3.0). אני ממש בלחץ ממה שקראתי על המשמעויות של הערך הגבוה (רעלת היריון, לידנ מוקסמת וסיבוכי היריון שונים). למישהו יצא ערך דומה בשלב זה והכל היה בסדר? מה הסיכויים שסיבוכים אלה אכן יקרו? האם רוב הסיכויים שהכל היהי בסדר? אני ממש בלחץ. תודה לעונים!
לצפיה ב-'הי יקרה, '
הי יקרה,
08/05/2019 | 15:45
68
בדיקות הדם הכוונה לסקר ביוכימי? או לחלבון עוברי? 
לצפיה ב-'דימום השתרשות'
דימום השתרשות
07/05/2019 | 13:43
1
84
שלום,    האם ייתכן דימום השתרשות בהריון חמישי כאשר בארבעה שלפניו לא היו דימומי השתרשות? תודה מראש!

לצפיה ב-'בהחלט! כל היריון שונה מקודמיו'
בהחלט! כל היריון שונה מקודמיו
08/05/2019 | 15:38
16
לצפיה ב-'המלצה למרפאת הריון בסיכון?'
המלצה למרפאת הריון בסיכון?
05/05/2019 | 19:21
3
90
גילינו היום תאומים
מתלבטת בין איכילוב לתל השומר
לצפיה ב-'היית בפורום פוריות במקרה? זכור לי הניק שלך'
היית בפורום פוריות במקרה? זכור לי הניק שלך
06/05/2019 | 12:31
2
67
אין לי תאומים אבל יודעת שיש קבוצות בתפוז להריונות תאומים, כדאי להתייעץ שם :)
לצפיה ב-'אכן כן '
אכן כן
06/05/2019 | 14:37
1
56
כיף להפגש כאן
כתבתי גם שם.....
לצפיה ב-'בהחלט כיף להיפגש'
בהחלט כיף להיפגש
07/05/2019 | 10:51
43
הרבה הצלחה וידיים מלאות
לצפיה ב-'כאבים בעצם הזנב..'
כאבים בעצם הזנב..
05/05/2019 | 14:51
3
56
היי בנות,
שבוע 13+4 ברוך השם..
התעוררתי באמצע הלילה עם כאבים חזקים בעצם הזנב..
מישהי מכירה את התופעה?
הבנתי שיש משהי שנקרא "סימפיזיוליזיס" אבל הבנתי שזה מתבטא גם בכאבים במפשעה, ואין לי משהו משמעותי ממש..
בהליכה לא ממש כואב, אבל בעלייה במדרגות, במעבר מישיבה לעמידה ולהפך - כואב מאוד. גם כשאני נשענת על האיזור..
יש דרכים להקל? האם מישהי מכן חוותה את זה? 

תודה רבה..
לצפיה ב-' היי'
היי
06/05/2019 | 16:15
2
36
 מוכר בהחלט לא בהכרח שזה סימפ' אלא יותר העומס שיש על האגן אבל כמובן לא שוללת. מה שיכול לסייע הוא שחייה, תנועתיות של האגן, כירופרקט , שיאצו, שינה עם כרית בין הרגליים - האם כואב לך כשאת מפשקת גם?
לצפיה ב-'קמתי הרבה הרבה יותר טוב היום!'
קמתי הרבה הרבה יותר טוב היום!
06/05/2019 | 22:21
1
30
עדיין קצת כואב, אבל כשהתעוררתי הרגשתי שיפור משמעותי. עדיין כואב בין ישיבה לעמידה קצת ובתנועות מסויימות..אבל אתמול ממש לא יכלתי לזוז כמעט..ממש הייתי מוגבלת..מקווה שימשיך להשתפר..בפיסוק לא ממש כואב. תודה על התשובה!
לצפיה ב-':) '
:)
08/05/2019 | 15:42
4
לצפיה ב-'המלצה על רופא נשים'
המלצה על רופא נשים
05/05/2019 | 12:40
1
77
היי בנות, המלצה על רופא/ת נשים מומלצ/ת שעובדים עם מכבי באזור המרכז: תל אביב, רמת גן, פתח תקווה לצורך ביצוע מעקב הריון. תודה לעונות.

לצפיה ב-'היי,'
היי,
06/05/2019 | 16:16
41
ממליצה על שלי שאני מאוד אוהבת: דר עופר מרקוביץ, דר משה רוייבורט הם מפתח תקווה ומקבלים גם ברמת אביב ככל הזכור לי ובגבעתיים 
לצפיה ב-'המלצה לסקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת לאומית - שרון-מרכז '
המלצה לסקירת מערכות מוקדמת ומאוחרת לאומית - שרון-מרכז
05/05/2019 | 11:48
1
26
שלום, 
אבקש לקבל המלצה לרופא מקצועי של לאומית שמקבל באיזור השרון / המרכז 

תודה מראש,

לצפיה ב-'סגל אוקטב'
סגל אוקטב
09/05/2019 | 22:52
9
אמנם לא בהסדר של לאומית אבל מקבלים החזר . עשה לי את הבדיקות בשני הריונות . מקצועי ואמין

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

אוטיקה
מחכים לך באוטיקה
עו
מירב אשל משרד עו"ד
פורום כאב
פורום כאב כרוני

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה