לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5392553,925 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'משקולות לחיזוק שרירי האגן בהריון'
משקולות לחיזוק שרירי האגן בהריון
23/02/2018 | 10:33
7
שלום רב,
רכשתי לפני כמה שבועות באינטרנט ערכת משקולות לחיזוק שרירי האגן. המטרה העיקרית של הערכה היא חיזוק השרירים לאחר לידה.
קניתי אותה כדי לחזק את שרירי האגן שלי באופן כללי (תמיד ידעתי שזה חשוב) מבלי לדעת שאני בהריון.
כשהגיעה החבילה בדיוק גיליתי שאני בשבוע החמישי.
שאלתי - האם זה בטוח לתרגל עם משקולות בזמן הריון?
תודה,

לצפיה ב-'שלושה חודשים אחרי הלידה, אין זכר לוסת'
שלושה חודשים אחרי הלידה, אין זכר לוסת
23/02/2018 | 09:56
12
כמה זמן אחרי הלידה קיבלתן וסת? לציין שאני לא מניקה, אז נראה לי קצת תמוה היעדר המחזור... כמובן שאלך לרופא, פשוט יש לי מספיק דברים על הראש כרגע ומנסה בינתיים להבין האם יש לי בכלל סיבה לדאוג.
לצפיה ב-'המלצה לרופא שקיפות עורפית דרך הכללית'
המלצה לרופא שקיפות עורפית דרך הכללית
23/02/2018 | 09:37
7
הי בנות יקרות,
אשמח להמלצה על רופא/ה לשקיפות עורפית דרך הכללית. תודה לעונות 
לצפיה ב-'תחושת עילפון אחרי 20 דקות הליכה מהירה'
תחושת עילפון אחרי 20 דקות הליכה מהירה
23/02/2018 | 08:44
14
היי , אני בשבוע 11 והייתי רגילה פעם לרוץ 20 דקות ריצה קלה פעמיים-שלוש בשבוע. המצב היום הוא שקשה לי אפילו לעשות הליכה מהירה, מאוד מעייף אותי וקשה לי לנשום.
לפני יומיים עליתי על ההליכון ועשיתי הליכה במהירות 6 קמ"ש שזה לגמרי סביר, במשך 20 דקות ולאחר מכן הפסקתי והייתי על סף עילפון במשך איזה 20 דקות. היה ממש מפחיד.
האם זה יכול להיות קשור לחוסר בברזל שיש לי? וגם אם אני לוקחת תוספי ברזל כבר כמעט 3 חושים מדוע המצב לא משתפר?
תודה
לצפיה ב-'ברית בתל אביב?'
ברית בתל אביב?
20/02/2018 | 16:29
1
104
מישהי עשתה אירוע ברית בתל אביב? אני מחפשת המלצות למקומות,איפה אתן עשיתן?
לצפיה ב-'מלון מנדרין'
מלון מנדרין
22/02/2018 | 14:34
38
לא ממש בת"א אבל לא רחוק והחניה חופשית שלי זה
היה מאד חשוב.
היינו מרוצים! 
לצפיה ב-'סקירת מערכות מאוחרת מאוחדת ד"ר שרוני'
סקירת מערכות מאוחרת מאוחדת ד"ר שרוני
22/02/2018 | 13:25
36
היי בנות,
איך ד"ר שרוני במאוחדת בסקירת מערכות מאוחרת האם זה סקירה בתלת מימד?
לצפיה ב-'שלוחה ישירה של ד"ר ערן כסיף'
שלוחה ישירה של ד"ר ערן כסיף
22/02/2018 | 11:02
58
היי, 

למישהי יש את הטלפון הישיר בלי לעבור את כל המסכת העברות האלה למזכירה של ד"ר ערן כסיף? קוראים לה בטי ויש גם אחת בשם תמר. 

לצפיה ב-'עליה במשקל'
עליה במשקל
22/02/2018 | 10:39
92
היי,

אני שבוע 24. התחלתי את ההריון עם עודפי משקל. עד כה עליתי כ9 קילו...
האם זה תקין? יש עוד מישהי במצבי?
לצפיה ב-'שאלה בקשר ל"אישור לידה"'
שאלה בקשר ל"אישור לידה"
22/02/2018 | 02:50
1
100
שלום,

כשרשמתי לפני שבוע את התינוק במשרד הפנים בתוך בית החולים ולאחר ההרשמה נתנו לי 4 דפים זהים של "אישור לידה", וביקשו שכל דף אשלח אותו/אעשה בו משהו.
לא הייתי מרוכז ושכחתי! יש למישהו/י מושג מה צריך לעשות עם האישורים?

לצפיה ב-'לא זכור לי ששלחנו משהו '
לא זכור לי ששלחנו משהו
22/02/2018 | 07:29
44
רק נרשמנו בבית החולים וקיבלנו את האישור, בית החולים העביר הכל לביטוח לאומי לקבלת המענק לידה (שנכנס לבנק תוך שבועיים) , לא היינו צריכים לשלוח עוד משהו.
יכול להיות שבית החולים בו נרשמת לא שלח את האישור לביטוח לאומי ואולי התכוונו שתשלח להם בעצמך. מציעה לך להתקשר אליהם לברר
לצפיה ב-'צ'יפ גנטי לא תקין. מה היית עושה?'
צ'יפ גנטי לא תקין. מה היית עושה?
21/02/2018 | 17:55
132
הי בנות אני בשבוע 22. מהלך הריון תקין עד כה כולל סקירה שקיפות. מי שפיר תקין. ציפ גנטי התקבל לא תקין חוסר במקטע גנים גדול- אין מידע על חוסר כזה במאגרי המידע ובגלל גודלו מעריכים שעלול לבוא לידי ביטוי בבעיה התפתחותית החל מליקויי למידה ועד פיגור או אוטיזם. היינו אצל מיטב המומחים קיבלנו אחוזי סיכון שונים מכל אחד: נע מ15 אחוז ועד מעל 50 אחוז.
השמיים נפלו עלינו.
מעניין אותי מאוד לשמוע מה הייתן עושות
תודה
לצפיה ב-'המלצה חמה על ד״ר יזהר ארז'
המלצה חמה על ד״ר יזהר ארז
19/02/2018 | 11:56
4
151
שלום
הייתי השבוע אצל ד״ר יזהר ארז לסקירה מוקדמת. הבדיקה לקחה כשעה. הייתה חווייתית מאוד!!! 
יש לו מכשור מתקדם והוא בודק גם דברים שלא חייבים לבדוק מבחינת משרד הבריאות. 
הוא מקצוען אמיתי, נחמד מאוד, מעביר את הבדיקה כסיפור ומבצע בדיקות קפדניות ואיכותיות. בעלי התלהב ונהנה מהבדיקה. 
אין ספק שאנחנו חוזרים אליו לסקירה מאוחרת !! 

ממליצה מאוד! 
לצפיה ב-'ובטח גם '
ובטח גם
19/02/2018 | 12:52
1
118
אמר לך ״חמסה חמסה כמו שאומרים אצלנו בעדה?״ ;)
תמיד צחקנו עליו שבכל הבדיקות היו לו בדיחות קבועות ...

שמחה לשמוע שהכל טוב איתך דנה!
לצפיה ב-'נכון!'
נכון!
19/02/2018 | 21:59
76
הוא נחמד ונעים אך למרות זאת הבדיחות פחות רלוונטיות.. המקצועיות והמכשור הם החשובים. בהחלט יש לו את זה!

תודה! איך אצלך?
לצפיה ב-'גם אני מצטרפת להמלצות'
גם אני מצטרפת להמלצות
19/02/2018 | 15:03
94
עשינו אצלו רק סקירה מאוחרת והוא עשה עלינו רושם מעולה של רופא יסודי ומקצועי
לצפיה ב-'ברור, הוא מצוין.'
ברור, הוא מצוין.
21/02/2018 | 16:00
33
ואכן הסקירות אצלו הן כמו מונולוג אומנותי...אולי לפעמים טיפה מגזים עם הבדיחות השטותניקיות אבל זה נחמד וזה לא בא על חשבון ההסברים הרציניים והיסודיים של הבדיקה, וכמובן עדיף בהרבה על רופא חמור סבר וחסר סבלנות, שכאלה יש המון לצערי.
לצפיה ב-'מה ללבוש לחדר לידה וגם מתי צריך להכין תיק ללידה?'
מה ללבוש לחדר לידה וגם מתי צריך להכין תיק ללידה?
19/02/2018 | 13:14
12
216
שאלה נוספת:
מתי יעשו לי מוניטור?

זו לידה ראשונה תודה רבה לעונות
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
19/02/2018 | 14:10
6
196
אז ככה: לחדר לידה את יכולה ללבוש מה שנוח לך במיוחד אם את בלידה טבעית ועדיף תמיד בגד רחב חצאית וגוזייה או שמלה אם את לוקחת אפידוראל תצטרכי לעבור לחלוק בית חולים שהחלק האחורי שבו פתוח. תיק לידה ממליצה להתחיל להכין כבר משבוע 36 לכל מקרה שתתחילי בלידה מוקדם משבוע 40. מוניטור יעשו כשתגיעי למיון או למוקד . בכל פנייה למרכז רפואי יעשו מוניטור (החל משבוע 22) לידה קלה ובריאה :) 

לצפיה ב-'מעבירים לחלוק בית חולים בלי קשר לאפידורל'
מעבירים לחלוק בית חולים בלי קשר לאפידורל
20/02/2018 | 13:49
5
131
בכל הלידות שלי נדרשתי ללבוש את הדבר המהמם הזה. פחות כביסה אחכ בבית.
לצפיה ב-'ממליצים אבל את יכולה לבחור מה שבא לך'
ממליצים אבל את יכולה לבחור מה שבא לך
20/02/2018 | 15:56
2
112
במיוחד אם את בלידה טבעית. 
לצפיה ב-'הם מציגים לך את זה כמו דרישה ובצדק. במקרה חירום'
הם מציגים לך את זה כמו דרישה ובצדק. במקרה חירום
20/02/2018 | 20:34
1
111
שבו מטיסים אותך לחדר ניתוח, עדיף שתהיי עם החלוק הזה שאפשר להסיר אותו בשניות בגלל שהוא פתוח בגב מאשר להתחיל להתעסק עם גוזיות.
לצפיה ב-'מסכימה אבל'
מסכימה אבל
21/02/2018 | 15:38
37
יש בתי חולים יותר נכון תלוי איזה צוות במשמרת שלא מתעקשים על החלוק ומאפשרים לאישה להחליט מה נכון לה. כמובן רק למעט במקרים של לידה ללא אפידוראל. בתכלס עדיף לדמם וללכלך את הבגדים של הבית חולים :) 
לצפיה ב-'נכון, גם אותי העבירו לחלוק'
נכון, גם אותי העבירו לחלוק
21/02/2018 | 09:28
1
80
סימון שמחה מאוד לראותך כאן
לצפיה ב-'אני לא בהריון אם זה מה שחשבת...'
אני לא בהריון אם זה מה שחשבת...
21/02/2018 | 09:34
81
בהצלחה רבה לך
לצפיה ב-'רק מוסיפה: תכיני תיק כמה שיותר מוקדם '
רק מוסיפה: תכיני תיק כמה שיותר מוקדם
19/02/2018 | 16:05
187
אני דחיתי ודחיתי כי משום מה הייתה לי אשליה שלידה ראשונה בדכ מתעכבת ובטח יש לי עוד ים זמן... בסוף ירדו לי המים בשבוע 38+0 ואת התיק ארזתי בין ציר לציר. טוב, ״ארזתי״ זו מילה גדולה מדי, יותר נכון לומר שדחפתי כמה דברים לתיק הראשון שמצאתי ואחכ נאלצתי לבקש שיביאו לי השלמות. 

לצפיה ב-'ועוד המלצה- לקחת תיק גב ולא תיק צד'
ועוד המלצה- לקחת תיק גב ולא תיק צד
20/02/2018 | 12:24
2
136
ואם לקחת תיק צד- שיישאר באוטו עד אחרי הלידה, אז בעלך יביא לך אותו. ממילא  לא תזדקקי לו לפני.
בעלי היה צריך להסתובב עם תיק צד כבד ולא נוח כל ההסתובבות שלנו עד אחרי הלידה (והיתה לנו הרבה הסתובבות), כ"כ לא נוח.
ואל תשכחי תחתוני רשת- לדעתי חובה! אחרת כל התחתונים שתביאי ילכו לפח.
לצפיה ב-'אני בכלל לקחתי טרולי '
אני בכלל לקחתי טרולי
20/02/2018 | 20:28
1
38
לצפיה ב-'רעיון מצוין!'
רעיון מצוין!
21/02/2018 | 09:27
17
לצפיה ב-'אני לוקחת'
אני לוקחת
20/02/2018 | 23:25
113
שקית בד כזאת של סופר:
תיק כלי רחצה
טישו
משחת לנסינו, חזיית הנקה, רפידות
תחתוני רשת
כפכפים
בגדים לי ולפצפון לשחרור
מטען לסלולרי ואוזניות
ספר ומגזין נשים כלשהו
ת.ז. + מזומן (לא לוקחת את הארנק המלא)

שיעבור בקלות!
לצפיה ב-' מייעצים לכם בפורום הורים בטיפולי פוריות '
מייעצים לכם בפורום הורים בטיפולי פוריות
21/02/2018 | 14:53
10

אתם מוזמנים לקבל ייעוץ מרופא מומחה בכל הקשור לתחום בעיות פוריות וטיפולי פוריות בפורום הורים בטיפולי פוריות.
יש לכם שאלה? היכנסו עכשיו 

לצפיה ב-'שורף בבטן- שבוע 11+4'
שורף בבטן- שבוע 11+4
21/02/2018 | 14:11
1
86
הבת שלי בהריון ראשון, מזה כמה ימים מתלוננת כי שורף לב בבטן באיזור התבור ומסביב לו.
בעיקר אחרי שהתאפקה לשתן.
לצפיה ב-'ממליצה לגשת לרופא'
ממליצה לגשת לרופא
21/02/2018 | 14:43
52
זה יכול להיות בקע טבורי יכול להיות דלקת בדרכי השתן או שום דבר אבל צריך לגשת לבדיקת רופא נשים או כירורג  כדי לבדוק. 
לצפיה ב-'חוות דעת עגלות לתינוק'
חוות דעת עגלות לתינוק
21/02/2018 | 14:01
51
היי, המלצה לחוות דעת על עגלה לתינוק של נונה?
מישהי מכירה?
המלצות בעד או נגד?
לצפיה ב-'בטן קטנה בחודש 9 '
בטן קטנה בחודש 9
19/02/2018 | 13:32
1
214
אני נמצאת כרגע בשבוע 38 +3 הבטן עדיין קטנה (חושבים שאני רק בהתחלה ) , הרבה שואלים וטוענים שהעובר יהיה בן בעקבות כך . האם יש מצב שהרופא שלי טעה וזאת לא תהיה בת !!???��
לצפיה ב-'שטויותתתתת - הבטן שלי קטנה ב3 ההריוניות'
שטויותתתתת - הבטן שלי קטנה ב3 ההריוניות
21/02/2018 | 10:06
82
ויצא תמיד מה שהרופא אומר 

אין קשר בין בטן קטנה או גדולה למין העובר
לצפיה ב-'אנטי די'
אנטי די
20/02/2018 | 21:57
88
היי,
אשמח להתייעץ איתכן אם מישהי עברה מקרה דומה, אני בהריון ראשון ובסוף שבוע 9 היה לי דימום מאסיבי. אחרי ביקור במיון בו נצפה דופק לעובר קיבלתי חיסון אנטי די.
אתמול שוב דיממתי אבל כמות קטנה יחסית. האם אני צריכה שוב לגשת לקבל את האנטי די?

לצפיה ב-'arsa בעובר'
arsa בעובר
20/02/2018 | 09:54
2
143
שלום , חדשה בפורום.
לאחר סקירת מערכות גילו אצל העובר arsa שזה סוג של עיוות בכלי דם היוצאים מעורק ראשי מהלב. מדובר בסמן לתסמונת דאון ודי ג'ורג'. 
הפנו אותי לאקו לב ויעוץ גנטי.
אציין כי חוץ מזה כל הבדיקות תקינות ואין שום סמנים נוספים. 
יש כאן מישהי שעברה את אותו דבר ובסוף בדיקת מי שפיר יצאה תקינה? או שבכלל לא שלחו אותה למי שפיר בגלל שהיה ממצא בודד?
מחפשת עידוד..
לצפיה ב-'arsa'
arsa
20/02/2018 | 15:50
1
91
היי 
גם אני חדשה בפורום��
גם אצלי מצאו arsa כממצא בודד כל שאר הבדיקות היו תקינות. לאחר התיעצות עם מספר רופאים עשיתי שלושום מי שפיר מקווה לטוב 
לצפיה ב-'הי בהצלחה '
הי בהצלחה
20/02/2018 | 15:54
79
ביעוץ גנטי המליצו על הבדיקה? 
לצפיה ב-'עובר הידרופי'
עובר הידרופי
20/02/2018 | 05:38
150
האם מישהי עברה בדיקת שקיפות ונמצא שהעובר הידרופי? האם תמיד זה נגמר בהפלה?
לצפיה ב-'קושי בהריון'
קושי בהריון
18/02/2018 | 08:48
8
336
תודה על הפורום הזה.
אני בשבוע 11, הריון ״שני״, אחרי הפלה בהריון קודם. אחרי שנים מאוד קשות (אתגרים של אובדן,מחלות קשות וחוסר ביטחון).
מרגישה כאילו חזרתי כמה שנים אחורה, לא מצליחה להשתמח, מרגישה רע תמידית בלי כח לכלןם בלי מןטיבציה ועם חוסר ביטחון בשמיים.
(נפגשת עם פסיכולןג לראשונה, בינתיים לא רואה שיפור).
עד כמה התחושות הללו נפוצות בהריון?

לצפיה ב-'מאוד מבינה לליבך '
מאוד מבינה לליבך
18/02/2018 | 10:25
1
135
בהריון הקודם היה לי סיפור דומה, הריון לאחר הפלה תקוה מאוד קשה ואז ההריון התגלגל בעייתי והיינו בפחדים במשך כל ההריון
לא הצלחתי להתמודד עם זה אז, נאטמתי ורק רציתי שיניחו לי עם הככאב שלי
ב"ה בסוף נולד לנו ילד בריא ומקסים והיום אני בהריון שוב ומרגישה פחדים ומתח ומאוד משתדלת לא לתת לזה להשתלט עליי ולהרוס..

כל הכבוד שאת נפגשת עם פסיכולוג ולא מזניחה, אני ממש התחרטתי שלא עשיתי את זה וחושבת שזה מאוד יכול לעזור.
מעבר לכך תנסי אולי קבוצות שמתאימות ויותר ספציפיות (כאילו של הריון אחרי אבדן/טיפולים) נראה לי שזה מאוד יכול לעזור.
כמובן שאם תרצי אוזן קשה את מוזמנת לפנות אליי גם בפרטי ולשתףף ולשאול.. חיזוקים וחיבוקים 
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
18/02/2018 | 10:41
78
אשמח לפטפט בפרטי
לצפיה ב-'אפשר לטפל בזה'
אפשר לטפל בזה
18/02/2018 | 11:54
1
122
הריון מעלה הרבה תחושות ורגשות, גם בגלל הורמונים ואגם המצב עצמו מעלה בנו לא מעט תהיות ומחשבות ביחדו כשזה מגיע עם עוד סיפורים מורכבים מסביב...

אם את אכן מרגישה כמו שאת כותבת הייתי מתיעצת עם רופאת המשפחה וגם הולכת לפסיכיאטר כי זה נשמע כמו דיכאון... אפשר וכדאי לטפל בזה! יש תרופות שבטוחות לגמרי לשימוש בזמן הריון  וממש אין סיבה להמשיך להרגיש ככה. גם אם תחליטי כרגע לא להיעזר בטיפול תרופתי כדאי להיות במעקב כי זה מעלה את הסיכון לדיכאון לאחר לידה וזה בהחלט דורש טיפול.

חשוב לי להגיד שטיפול פסיכולוגי זה מעולה אבל לרוב מדובר על טיפול שאת התוצרות שלו ניתן לראות יותר בטווח הארוך וכדאי גם להקל על עצמך ועל כל הסובבים אותך כבר עכשיו.

וחשוב לי להגיד, את בסדר גמור ואת תראי שיהיה  בסדר.
לצפיה ב-'ממש תודה'
ממש תודה
18/02/2018 | 12:17
62
המשפט האחרון חימם את ליבי
לצפיה ב-'לא פשוט'
לא פשוט
18/02/2018 | 18:48
70
גם לי יש זמנים של קושי רגשי בהריון וחוסר מוטיבציה ואדישות.
קראתי שהרבה דברים לא פתורים צפים בהריון וגם שזו תקופה של התכנסות .

היה לי מאוד קשה ועדין קשה לקבל את זה שאין לי כח לעשות דברים.

חשוב למצוא תמיכה גם בטיפול וגם בקבוצות של נשים.
יש עמותה בשם אמא יקרה שעוזרת לנשים עם קושי רגשי בהריון ולאחר לידה.

לצפיה ב-'לגבי טיפול'
לגבי טיפול
19/02/2018 | 07:55
53
פסיכולוג זה מצויין אבל יש היום טיפולים אלטרנטיביים שלכאורה אמורים לפתור בעיות בצורה מהירה יותר כמו קונסטלציה משפחתית ותטא הילינג, אולי כדאי לבדוק גם את זה.
לצפיה ב-'חיבוק ענק'
חיבוק ענק
19/02/2018 | 14:13
1
54
זה ככ טבעי מה שאת מתארת ועוברת במיוחד למי שחוותה אובדן ועוד אירועים לא פשוטים. מצויין שאת הולכת לפסיכולוג אני הייתי גם משלבת טיפול ברפואה משלימה על בסיס שבועי לפחות בהתחלה שיעזור לך להרפות ולהרגע מה שנקרא לגוף ולנפש. חיבוק ענק אנחנו כאן! 
לצפיה ב-'אני מזמינה אותך בחום '
אני מזמינה אותך בחום
19/02/2018 | 21:03
58
להצטרף לפורום 'הריון אחרי אובדן' - הריון אחרי הפלה אינו פשוט ומציף המון פחדים וחרדות. הרקע של השנים האחרונות נשמע קשה מאד. (את מוזמנת להתכתב איתי אם תרצי, גם אני למודת אובדנים ומחלות).

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
אירוח בנושא קניות באינטרנט
אירוח בנושא קניות...
מומחית לקניות ברשת עונה לכם על כל השאלות הנוגעות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית
MFC המרכז לפוריות הגבר
MFC המעבדה לפיריון הגבר
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה