לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5426054,260 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'תחושה כללית מאוד לא טובה בהריון'
תחושה כללית מאוד לא טובה בהריון
17/06/2018 | 22:00
2
104
אנימהיי
אני בהריון 3. הריון רצוי. לצערי אני מרגישה זוועה, ממש חולה, הבחילות קצת שככו לשימחתי אבל יש לי צרבות שמזכירות את הגהנום, גזים, עצירות, התקשויות בבטן, לחץ בקיבה, פצעים בפה, תחושת מחנק קבועה, ואני ממש מרגישה רע.. לא בא לי לצאת מהמיטה... הייתי במיון היום וברוך השם הכל תקין. רק שאני מרגישה נורא...
מה אפשר לעשות?
אני לא יודעת איך אשרוד את זה... 
לצפיה ב-'יא תיארת בול את מה שאני עברתי'
יא תיארת בול את מה שאני עברתי
18/06/2018 | 22:29
1
20
פשוט התפללתי שהזמן יעבור ושייגמר השליש הראשון אחכ לאט לאט התחלתי להרגיש יותר טוב. מה שעזר לי זה לאכֿול קרח איכשהו ככה העברתי את הימים. זה היה סיוט אני ככ מבינה אותך!!!! תחזיקי מעמד זה יישתפר אוטוטו
לצפיה ב-'לא כתבתי שאני בשבוע 18'
לא כתבתי שאני בשבוע 18
18/06/2018 | 22:59
15
וככה אני מרגישה
לצפיה ב-'הורמון hcg גבוה'
הורמון hcg גבוה
18/06/2018 | 21:33
32
היי.. אני בהריון לאחר בדיקות מקיפות תקינות נמצא כי יש לי תוצאה של הורמון hcg גבוה. מאז אני נמצאת במעקב במחלקת הריון בסיכון, נמסר לי עי הרופא שצפויה לי לידה בשבוע 38 בשל כך וזו הולכת להיות לידה בניתוח קיסרי.
אשמח לדעת אם מישהי חוותה זאת כמוני או לקבל הכוונה מקצועית אם אכן אני מחוייבת בניתוח קיסרי מראש.

לצפיה ב-'אובדת עצות!'
אובדת עצות!
18/06/2018 | 07:51
2
128
היי עשיתי הפרייה חוץ גופית והוחזר לי עובר אחד.התחלתי לקחת תמיכה של נרות וגינאלים.
אחרי 14 יום עשיתי בדיקת בטא שיצאה 45 ובאותו יום קיבלתי מחזור. ממש כמו מחזור רגיל. הרבה דם שלושה ימים
.נורא התבאסתי ואחרי יומיים עשיתי שוב בדיקת דם הבטא יצאה 108 ואחרי יומיים עשיתי שוב(בטא 3 ) הבטא יצאה 210.
האם יכול להיות שיהיה הריון תקין שיתחיל עם דימום כמו מחזור? ומה יכולות להיות הסיבות לקבלת מחזור? פוחדת מהריון חוץ גופי...
מישהי יכולה לעזור? קרה לה? ממש מבולבלת!
לצפיה ב-'לדעתי כדאי שתדברי על זה עם הרופא...'
לדעתי כדאי שתדברי על זה עם הרופא...
18/06/2018 | 14:01
21
לצפיה ב-'הי, מכירה את זה.'
הי, מכירה את זה.
18/06/2018 | 17:24
40
לאחותי קרה בדיוק אותו דבר כמו שאת מספרת, ביום ה14 אחרי החזרת עובר בטא שהכפילה את עצמה יפה כל הזמן, ותוך כדי מחזור חזק וארוך, הרופא לא היה אופטימי ואמר לה להמשיך לעקוב אחרי הבטא, כשראה שהבטא ממשיכה ועולה ומוכפלת אמר לה שיכולה להפסיק ויחכו לראות דופק, תוך כדי המחזור המוזר המשיך, אבל בשבוע 7 הלכה אליו והיה דופק מקסים! הדימום נמשך לה עד שבוע 10...הכל היה תקין והרופא אמר לה שזאת תגובה מבולבלת של הגוף בעקבות השאיבה-החזרה, למרות שפיתח הריון הפעיל גם מחזור...
אבל הכל המשיך מקסים ויש לה היום בת מהממת!! בת חצי שנה.
אז כמובן שתתיעצי עם הרופא שלך ותעקבי, אבל תדעי שזה יכול להיות...
בשורות טובות!
לצפיה ב-'לחץ דם בתחילת הריון- מה אמור להיות? '
לחץ דם בתחילת הריון- מה אמור להיות?
17/06/2018 | 14:46
1
79
שלום לבנות הפורום,
אני ממש בתחילת הריון ומדדו לי לחץ דם אצל האחות. האחות אמרה שהערך גבוה מידי ולחזור שוב על הבדיקה בעוד יום יומיים. מרוב לחץ אני אפילו לא זוכרת מה היתה התוצאה..  
תוכלו לשתף מהם פחות או יותר הערכים שלכן בתחילת הריון ומה נחשב תקין ?

לצפיה ב-'מישהי יודעת ?'
מישהי יודעת ?
18/06/2018 | 16:09
20
לצפיה ב-'מחקר חיסון CMV'
מחקר חיסון CMV
18/06/2018 | 12:43
1
66
שלום מתקיים בימים אלו מחקר לחיסון CMV למי שלא נדבקה יש אפשרות להשתתף במחקר לקבלת חיסונים במרכז למחקר קליני באיכילוב.
ניתן לייצור קשר בטלפון 03-6974845 .
לקבלת פרטים .
המשתתפות צריכות להיות בגילאים 18-35  ויקבלות תשלום עבור השתתפותן במחקר.
תודה ובהצלחה
לצפיה ב-'אשמח לשמוע פרטים נוספים'
אשמח לשמוע פרטים נוספים
18/06/2018 | 15:12
29
מה הסיכונים בחיסון? בכמה חיסונים מדובר?
לצפיה ב-'רופא נשים מומלץ לליווי הריון קופ"ח מאוחדת'
רופא נשים מומלץ לליווי הריון קופ"ח מאוחדת
18/06/2018 | 14:16
26
היי לכולן!
אני בטרימסטר הראשון של ההריון ומחפשת רופא/ת נשים מומלץ/ת באזור רחובות, נס ציונה, ראשון. הייתי עד עכשיו אצל ד"ר תמר פולק ולא הייתי מרוצה כלל, היא לא נעימה. אני צריכה מישהו סבלני שיסביר את כל מה שצריך בהריון ראשון עם טיפה של רגישות. 

אשמח לעזרה, תודה לכן. 
לצפיה ב-'גנומיטי - בדיקת סקר גנטי למומים '
גנומיטי - בדיקת סקר גנטי למומים
18/06/2018 | 10:22
53
אני בת 37, לאחר 3 הפלות והנה הפעם יש דופק וב"ה הכל מתקדם יפה.
הרופא המליץ לעשות בדיקת סקר גנטי לעובר בשל גילי ואני נורא מתלבטת האם לעשות דרך גנומיטי מאחר והיא בודקת כיום את הכי הרבה תסמונות והם באים לבית או לא לעשות בכלל את הסקר.
מצד אחד אני רוצה ומצד שני בעלי אומר ואם יגידו שמשהו לא תקין ... מה אז? למה להכניס סטרסס לחינם.. והמליץ לעשות שקיפות עורפית, לקבל תשובות ורק אם משהו לא תקין לשקול.
בנוסף, בדיקת מי שפיר אני לא מתכוונת לעשות וראיתי שהחברה עושה בדיקת NIPT במקום 
אני נורא מתלבטת מה לעשות ואשמח לעצתכן ודעתכן 
לצפיה ב-'עגלת Joie Chrome'
עגלת Joie Chrome
17/06/2018 | 23:52
45
היי
אני מעוניין לרכוש את העגלה הזו אך האם היא נכנסת לרכב מיני כמו דייהטסו סיריון? ויש בינה לבין ארמדילו הבדל?
תודה לעונים
לצפיה ב-'קורס הכנה ללידה בבלינסון ומועד התחלת הקורס'
קורס הכנה ללידה בבלינסון ומועד התחלת הקורס
17/06/2018 | 21:51
32
קורס הכנה ללידה בבלינסון,  אשמח להמלצות או דיס המלצות ממי שהיתה. 
בנוסף,  יש לי שתי אופציות,  או להתחיל את הקורס בשבוע 27 עד שבוע 31 או להתחיל בשבוע 31 ולסיים בשבוע 35.
השיקול הוא בעיקר כי בשל מחלת רקע,  אני סטטיסטית בסיכוי גבוה יותר ללידה מוקדמת וחוששת לא להספיק את כל הקורס.  אשמח לעצות והמלצות... 
לצפיה ב-'הנקה'
הנקה
17/06/2018 | 17:34
1
86
היי בנות, שבוע 31 והחלטתי שאני לא מתכוונת להניק (בבקשה לא לשפוט יש נשים שזה פשוט לא בישבילם) הבנתי שיש כדור שאפשר לקחת לייבוש החלב וצריך להודיע לרופאה לפני?? אשמח להסבר 
לצפיה ב-'אכן יש, אפשר לבקש במחלקה לאחר הלידה'
אכן יש, אפשר לבקש במחלקה לאחר הלידה
17/06/2018 | 17:47
68
ואז נותנים לך מרשם ומישהו צריך לקנות עבורך.
אני העדפתי לבקש מרשם מהרופא שלי בביקור האחרון שלפני הלידה, כך שהגעתי ללידה כבר עם הכדור.

זה למעשה 2 כדורים שלוקחים ביחד אחרי הלידה, או בהפרש (שלא זוכרת מהו) אם חיכית יותר מ-24 שעות. שימי לב שייתכן שזה לא יייבש לגמרי את החלב, אז תהיי עירנית למקרה שנוצר גודש. אם לא נוצר גודש, החלב יתייבש לבד עם הזמן.
לצפיה ב-'סקירת מערכות מאוחרת פרופ' צלאל'
סקירת מערכות מאוחרת פרופ' צלאל
17/06/2018 | 15:34
2
70
הי, 
מישהי עברה לאחרונה סקירה מאוחרת אצל פרופ' צלאל ויכולה להגיד לי האם האולטרסאונד תלת מימדי ומה מקבלים בסוף הבדיקה ?
ואיך ההתרשמות באופן כללי ?

תודה רבה

לצפיה ב-'אני עברתי איתו בשבוע שעבר'
אני עברתי איתו בשבוע שעבר
17/06/2018 | 16:19
1
67
קיבלתי עליו מלא המלצות . הוא סופר מקצועי, אדיב ממליצה בחום. קיבלתי הפניות לכל מיני בדיקות מתקדמות יותר , ואת מקבלת דיסק של הסקירה והמלצות להמשך מעקב. רופא מעולה ממש . בהצלחה 
לצפיה ב-'טוב לשמוע, תודה :)'
טוב לשמוע, תודה :)
18/06/2018 | 16:10
3
לצפיה ב-'מיון יולדות חדש בתל השומר'
מיון יולדות חדש בתל השומר
17/06/2018 | 15:41
78
שלום לכולם,
האם מישהו יודע אם נפתח מיון היולדות החדש בתל השומר או מתי הוא אמור להפתח?

תודה.
לצפיה ב-'גזים בהריון- שרשור טיפים'
גזים בהריון- שרשור טיפים
16/06/2018 | 18:53
3
114
היי בנות,
אני בשבוע 5 ויש לי (סלחו לי על הישירות) גרפסים קטנים כל היום.
היום ספציפית אכלתי כרובית ואני מניחה שזה השפיע.
יש לכן טיפים מה לאכול/לא לאכול כדי להפחית את התופעה הזו?
תודה!
מיקה
לצפיה ב-'כשהייתי בהריון היו לי כל הזמן ... קראנו לזה גרפסונים'
כשהייתי בהריון היו לי כל הזמן ... קראנו לזה גרפסונים
16/06/2018 | 19:01
1
44
לצפיה ב-'גרפסונים זה תיאור מדויק;)'
גרפסונים זה תיאור מדויק;)
16/06/2018 | 19:19
79
אז מה עושים איתם??
לצפיה ב-'היי,'
היי,
17/06/2018 | 14:31
55
כל כך מוכר!! מה שעזר לי זה פשוט להוריד את כל הירקות הסולניים ובגדול להתרחק מכרובית, ברוקולי, תרד וכאלו שגורמים לי לגזים בטירוף חוץ מהגרפסים. ולאכול כל הזמן משהו להשתדל לא לפתוח מרווחים אחרת מתחילים להרגיש לא טוב ויש גרפסים גם ממיצי קיבה שעולים (תיאור מזעזע אני יודעת אבל זו תחושה בעעעע) וזה בנוסף לבחילות שבאות מתי שבא להן... בקיצר בעעעע 
לצפיה ב-'שבוע 34 משקל וראש גדול'
שבוע 34 משקל וראש גדול
17/06/2018 | 10:55
1
109
שבוע טוב
נעשתה בדיקה הערכת משקל
מי שפיר 23.4
BFD 91 מ"מ מתאים לשבוע 37
HEAD CIR 334 מ"מ מתאים 38.2
AB.CIR 324 מתאים לשבוע 36.2
יחס 1.03
FEMUR 66.7 מתאים 34.2
הערכת משקל 2850

אודה מאד לתשובתכם,האם הנתונים מחוץ לנורמה?האם מצריך בדיקות נוספות?
אגב עשיתי בדיקת מי שפיר +כל הבדיקות הנדרשות והכל יצא תקין
cבלחץ נוראי-אוף
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
17/06/2018 | 14:26
75
אנא הפני שאלתך לפורום היריון ולידה ייעוץ מקצועי 
לצפיה ב-'סכרת הריון- בודקות סוכר שעה או שעתיים אחרי אוכל?'
סכרת הריון- בודקות סוכר שעה או שעתיים אחרי אוכל?
17/06/2018 | 14:19
3
46
ומה הערכים התקינים?
אני יודעת שיש רופאים שממליצים שעה ויש שממליצים שעתיים, מנסה לברר מה בדכ הנפוץ עבור מישהי שרופא אחד אמר לה משהו אחד ורופא שני אמר לה משהו אחר, ונשמע שאף אחד מהם לא מתעקש על הדרישה שלו...

אצלי בהריון לפני שנתיים אמרו לי לבדוק אחרי שעה למרות שהערך שהיה לא תקין בעמסה מלאה היה אחרי שעתיים. לכל שאר החברות שלי עם סכרת הריון אמרו לבדוק שעתיים אחרי אוכל.

אשמח לשמוע מה הכי נפוץ.
לצפיה ב-'אני בדקתי שעה אחרי (ילדתי לפני 9 חודשים)'
אני בדקתי שעה אחרי (ילדתי לפני 9 חודשים)
17/06/2018 | 21:20
2
12
לצפיה ב-'תודה !! את זוכרת מה נחשב לערך תקין שעה אחרי אוכל?'
תודה !! את זוכרת מה נחשב לערך תקין שעה אחרי אוכל?
17/06/2018 | 22:32
1
7
לצפיה ב-'מצטערת אבל לא ממש זוכרת'
מצטערת אבל לא ממש זוכרת
17/06/2018 | 22:41
7
לצפיה ב-'רופא שמפעיל לחץ פיזי בסקירה שניה'
רופא שמפעיל לחץ פיזי בסקירה שניה
15/06/2018 | 18:04
2
165
היי
הייתי היום בסקירה מורחבת. הרופא הפעיל לחץ די חזק עם מכשיר האולטרסאונד על הבטן שלי (הרופא בסקירה הקודמת לא הפעיל לחץ כלל) וגם עשה תנועות די גסות של נענוע עם המכשיר על הבטן. זה לא מאוד כאב אבל גם לא היה נעים. הוא אמר שהעוברית לא בתנוחה הנכונה וכנראה שזה היה כדי לנסות להזיז אותה אבל...האם נשמע לכן תקין? אין לי הרבה נסיון ורציתי לדעת האם הרבה רופאים מפעילים לחץ כזה חזק על הבטן במהלך סקירה?
לצפיה ב-'נשמע שיכל להיות עדין יותר'
נשמע שיכל להיות עדין יותר
16/06/2018 | 07:30
102
זה קורה שהעובר במנח לא מוצלח ומנסים להזיז אותו, באותו רגע זה לא נעים, אבל אם כואב אחרי כדאי להיבדקץ
לצפיה ב-'קרה לי...'
קרה לי...
17/06/2018 | 10:19
63
כמו שאמרת, הם מנסים להזיז קצת את העובר או לראות... זה לא נעים אבל סמכתי על הרופא שהוא יודע מה מזיק ומה לא. עבר מאז המון זמן ולא קרה כלום... הם מאוד מוגנים בפנים מתחת לכל הרקמות שלנו והרחם ומי השפיר וכו'.
לצפיה ב-'צריכה את עזרתכן הדחופה'
צריכה את עזרתכן הדחופה
17/06/2018 | 10:07
99
היי בנות
אני לא מצליחה להבין והנציגות לא מסבירות לי כלום- עשיתי שקיפות עורפית בקופת חולים ואני רוצה לעשות תבחין מרובע- במעבדות זר היא אמרה שאני יכולה לעשות אבל התוצאות לא יהיו משוקללות עם השקיפות. זה הגיוני? איך יהיה אפשר לפענח את התוצאות אם הן לא משוקללות? מישהי מבינה בזה?? פליז��������

לצפיה ב-'אצירת שתן'
אצירת שתן
16/06/2018 | 20:41
3
99

שלום,
בשבוע האחרון אני שמה לב שיש ירידה במתן שתן אצלי. גם במספר הפעמים שאני הולכת לשרותים וכשאני הולכת לרוב הזרימה חלשה ולא הרבה יוצא. יש פעמים שהכל תקין, אבל לרוב פחות ממה שאני רגילה.
אין לי כאבים או אי נוחות.
כמו כן יש לי עצירות - אני אוכלת פרות יבשים - בנתיים אין שינוי.
האם להמתין עוד כמה ימים ולראות מה קורה או לקבוע לרופאה דחוף?
לצפיה ב-'כמה את שותה ביום?'
כמה את שותה ביום?
17/06/2018 | 09:38
1
31
ההמלצה היא לשתות 3 ליטר מים ביום בזמן ההריון.
אם את שותה פחות תנסי להעלות לכמות הזו ותראי אם יש שיפור.
לצפיה ב-'מקפידה על 2.5 ליטר מיים + אקסטרה מחלב וכו...אז זו לא בעיה'
מקפידה על 2.5 ליטר מיים + אקסטרה מחלב וכו...אז זו לא בעיה
17/06/2018 | 10:09
16
לצפיה ב-'שכחתי את ההכי חשוב - אני בשבוע 21 ( מחר22)'
שכחתי את ההכי חשוב - אני בשבוע 21 ( מחר22)
17/06/2018 | 10:53
18
לצפיה ב-'מחלקת הריון בסיכון-תל השומר'
מחלקת הריון בסיכון-תל השומר
13/06/2018 | 22:44
3
155
הי בנות
נקבע לי תור למחלקה בעוד חודש לדר הנדלר, מישהי שמעה עליו?
האם כל ביקור מגיעים לאותו רופא או שיש תחלופה? איך המחלקה?זמני המתנה?
תודה מראש לעונות
לצפיה ב-'היי סוזנה, '
היי סוזנה,
16/06/2018 | 13:40
1
81
מכירה את הנדלר הוא רופא מקסים. המחלקה מצויינת ממה שאני מכירה מהנשים שאני מלווה ולא תמיד מגיעים לאותו רופא אבל לרוב משתדלים שכן. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
16/06/2018 | 20:19
38
לצפיה ב-'הנדלר מצויין, תתכונני ליום ארוך ותהיי סבלנית. '
הנדלר מצויין, תתכונני ליום ארוך ותהיי סבלנית.
17/06/2018 | 12:04
40
ולא לשכוח טפסי 17...
לצפיה ב-'דרושה המלצה לדולה'
דרושה המלצה לדולה
13/06/2018 | 14:40
1
87
שלום,
אני אמורה ללדת בספטמבר באיכילוב ומחפשת דולה.
חשוב לי שהדולה תהיה בעלת ניסיון ולא מתנגדת נחרצת לרפואה מערבית.

תודה 
לצפיה ב-'היי יקרה, '
היי יקרה,
16/06/2018 | 13:37
54
מוזמנת לפנות בפרטי אליי אשמח לסייע :)

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא יחסים בין כלה לחמות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום שני הקרוב תתארח ליאת פדות, מאמנת לתקשורת...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
אירוח בנושא טיפוח ושמירה על עור הפנים בגיל השלישי
אירוח בנושא טיפוח...
ד``ר רון יניב יענה על שאלות בנושא טיפוח ושמירה על...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
ברנדוויז
ברנדוויז- תקשורת שיווקית
טבורית- בנק דם טבורי
שימור דם טבורי

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה