לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5482554,825 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'היי יקרות, '
היי יקרות,
29/01/2019 | 17:05
8
739
היי יקרות, ילדתי בשעה טובה בשישי האחרון, אני פחות אהיה זמינה למענה רציף בפורום (בעיקר מחוסר שינה חחח) מבטיחה להשיב ברגע שאוכל. אני כאן בשבילכן, המשך הריונות תקינים ובריאים לכולן

לצפיה ב-'מזל טוב!! :)'
מזל טוב!! :)
29/01/2019 | 17:22
1
160
הרבה אושר, נחת ושעות שינה
לצפיה ב-'תודה יקרה:)'
תודה יקרה:)
07/02/2019 | 12:52
21
לצפיה ב-'מזל טוב!!! תגדלי אותו/ה בנחת ושמחה '
מזל טוב!!! תגדלי אותו/ה בנחת ושמחה
31/01/2019 | 14:51
1
26
לצפיה ב-'המון תודה!!'
המון תודה!!
07/02/2019 | 12:52
19
לצפיה ב-'המון מזל טוב! '
המון מזל טוב!
02/02/2019 | 04:24
1
77
בריאות, נחת, שעות שינה, החלמה מהירה ובעיקר אושר 
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
07/02/2019 | 12:51
16
לצפיה ב-''
27/02/2019 | 23:16
1
40
המון מזל טוב!!! :)
לצפיה ב-'תודה!!!'
תודה!!!
27/02/2019 | 23:57
11
לצפיה ב-'שמירת הריון - אפשר עזרה '
שמירת הריון - אפשר עזרה
24/03/2019 | 14:28
2
40
היי,

אני אמורה להגיש בקשה לביטוח לאומי לקבלת גמלה לשמירת הריון.

אני מוצאת שזה מאוד מסובך ומסורבל.
בעיקרון אני כבר מדצמבר בחופשת מחלה, אבחנו לי היפרמזיס קשה רק בפברואר כשקיבלתי הפניה לאשפוז.
לאחר מכן רופא הנשים שלי נתן לי אישור המלצה לשמירת הריון, כתב שם שהוא ממליץ על שמירת הריון עד הלידה.
מאז, כבר חודש וחצי כמעט, שאני רודפת אחרי מעסיק לשעבר שייתן לי אישור העסקה שעבדתי אצלו בשנתיים האחרונות (לפני המעסיק הקודם שלי) - כך שעד עכשיו לא הגשתי עדיין.

אז במקרה הטוב אני אמורה לקבל בדיעבד, וממש חוששת שבכלל לא יאשרו לי דבר כזה.
יש למישהי טיפים לתרום או ידע מניסיון קודם בנושא?
לצפיה ב-'תודה '
תודה
25/03/2019 | 13:31
5
לצפיה ב-'הכתמה במקום מחזור-הריון?'
הכתמה במקום מחזור-הריון?
24/03/2019 | 11:14
1
33
שלום לכולן. ביום שישי האחרון הייתי אמורה לקבל מחזור. המחזור לא הגיע אבל במשך יומיים יש לי מעין הפרשה חומה (סליחה על התיאורים,כן?:)) ממש מעטה, מלווה בכאבי בטן כמו של לפני מחזור.
היום עשיתי בדיקת הריון ביתית והתוצאה היתה שלילית (איחור מיום שישי, אולי מוקדם מדי)
יכול להיות שאלה סימני הריון? מישהי חוותה את זה?

לצפיה ב-'אם האיחור משישי'
אם האיחור משישי
24/03/2019 | 13:52
27
בדיקת הריון אמורה לזהות בשלב הזה. מצד שני, אולי היה ביוץ מאוחר? הכי וודאי לעשות בדיקת דם.
לצפיה ב-'מעקב זקיקים וביוץ '
מעקב זקיקים וביוץ
23/03/2019 | 20:35
29
היי,
אני נמצאת כרגע במעקב זקיקים אצל רופא נשים במטרה להרות בפעם השניה, לאחר נסיונות של חצי שנה שלא צלחו. יש לי מחזור סדיר שמגיע כל 27-28 יום.
ביום ה 16 למחזור נצפה זקיק דומיננטי 16 סמ' בשחלה ימין וביום ה 20 הוא כבר היה 22 סמ'. בבדיקת ביוץ ביתית שעשיתי ביום ה 20 לאחר שנצפה הזקיק היו 2 קוים שאחד מהם יותר בהיר, לפי ההסבר בעלון זה אומר שאין ביוץ. האם זה הגיוני? 
תודה לעונות ��
לצפיה ב-'מוזמנות להצטרף לקומונת תלמ נוב-דצמ 2019'
מוזמנות להצטרף לקומונת תלמ נוב-דצמ 2019
22/03/2019 | 17:11
32
לצפיה ב-'מחכים...'
מחכים...
21/03/2019 | 15:24
87
שלום לכולן,
אני קוראת סמויה כאן לא מעט חודשים ובכל פעם נפעמתי מכמות התמיכה שלכן שזה עשה לי חשק להצטרף.
קצת רקע..
בת 26 מהצפון, נשואה 8 חודשים-מנסים 8 חודשים (בתקווה שזה יהיה הניסיון האחרון). החודש היה הסבב השני של איקקלומין+אסטרופם וזיהוי ביוץ ב14.3 ע"י מעקב זקיקים (בעלת מחזור מסודר כל 29-30 יום) בעוד כשבוע אמורה *לא לקבל..אך לא חושבת שאצליח להתמודד במידה ותיהיה בדיקה שלילית נוספת, אז לשאלתי- ניסיתי המון דרכים כיצד להרגיע את עצמי, לאכול בריא, לשמור על אופטימיות, להפסיק לעשן..ואכן היו חודשים שבהם הצלחתי להוריד לחץ אבל ההריוו המיוחל שלנו עדיין לא הגיע (מגיע במקום דבר מעצבן  ��). מה עשיתן וכיצד הצלחתן לעבור את השבועיים המייגעים האלו והאם עשיתן משהו מיוחד באותו חודש שלדעתכן בזכותו נקלטתן?(במידה וניסיתן)
אשמח לעצותיכן, יום מקסים.
לצפיה ב-'בטא בתחילת הריון '
בטא בתחילת הריון
20/03/2019 | 13:37
1
105
היי,
היום עשיתי בדיקה דם בטא 771 (תאריך מחזור אחרון 15.2). הלכתי לרופא ברפואה דחופה להיבדק והוא אמר לי אני לא רואה כלום בינתיים.
האם זה נשמע תקין שבוע 4/5 ועדיין לא רואים כלום? לחוצה... 
לצפיה ב-'תקין. אין מה לראות בשלב זה. '
תקין. אין מה לראות בשלב זה.
21/03/2019 | 00:49
58
במהלך שבוע 5 אפשר לראות שק ברחם
משבוע 6 ואילך (ולפעמים זה עוד מוקדם) אפשר לצפות לדופק

לצפיה ב-'ניפט ומין העובר'
ניפט ומין העובר
20/03/2019 | 19:03
65
מישהי כאן עשה בדיקת דם NIPT (לא משנה של איזה מבין החברת) וילו לה את מין העובר וזה צדק?
לצפיה ב-'בדיקת בטא ופרוגסטרון'
בדיקת בטא ופרוגסטרון
19/03/2019 | 12:50
1
90
האם זה אומר שאפשר להגיד לי מזל טוב ואני בהריון? 

BETA-HCG 438 IU/L

הפורגסטרון יצא 65.8 nmol/L

האם תקין?

אודה לתשובה
לצפיה ב-'בהחלט מגיע לך מזל טוב!! שיהיה תקין, ארוך ומשעמם '
בהחלט מגיע לך מזל טוב!! שיהיה תקין, ארוך ומשעמם
21/03/2019 | 23:25
11
לצפיה ב-'חלבון עוברי'
חלבון עוברי
18/03/2019 | 17:38
1
80
תוצאות הבדיקות שלי האם תקינות??
שקיפות עורפית0.9mom     ערך1.0mom
Pappa1.33mom  ערך3674.8mu
Free hcg 2.06mom ערך 81.8ng
חלבון עוברי afp 2.00mom ערך77.1u
Hcg2.46mom  ערך 47.9u
Ue3 0.98 momערך1.7ng
תסמונת דאון לפי הסיכון הסטטיסטי לפי גיל שלי1:1500
הסיכון המחושב בשילוב עםתוצאות הבדיקה 1:7700

לצפיה ב-'תוצאות טובות'
תוצאות טובות
21/03/2019 | 23:28
31
בדיקת החלבון העוברי היא לא בדיקה שאפשר בדיוק לקרוא לה תקינה/לא תקינה - היא לא נותנת תשובה ודאית לגבי העובר שלך, אלא היא בדיקת סקר, נותנת מידע סטטיסטי. לפי תוצאות הבדיקה הסיכון לתסמונת דאון ירד משמעותית לעומת אם היו מתייחסים לגיל בלבד - כלומר הסטטיסטיקה מאוד לטובתך! אבל תשובה (כמעט) ודאית לגבי תסמונת דאון יש רק בבדיקה כמו מי שפיר אם בוחרים לעשות.
בהצלחה!
לצפיה ב-'סקירה שלישית'
סקירה שלישית
18/03/2019 | 16:39
1
93
היי בנות,

אני שוקלת לעשות סקירה שלישית "בלי סיבה". אני רוצה עוד עין שתראה את הבייבי, וגם הייתי בהרבה מאוד מתחים במהלך ההריון ואני רוצה לוודא שלא הזקתי לתינוק :( 
האם מישהי עשתה סקירה שלישית מבחירה והאם יש לכן המלצות למישהו תותח באזור ירושלים?

תודה!
לצפיה ב-'בטוח שלא הזקת!! לגבי רופא מקצועי מאוד- פרופ' יגל בהר הצופים.'
בטוח שלא הזקת!! לגבי רופא מקצועי מאוד- פרופ' יגל בהר הצופים.
19/03/2019 | 20:47
15
לצפיה ב-'צפייה בגפיים'
צפייה בגפיים
17/03/2019 | 16:51
71
שבוע 17 ויומיים בסקירה מוקדמת נצפו גפיים.לא צויין אצבעות האם תקין?
לצפיה ב-'כל מי שצפויה ללדת בספטמבר-אוקטובר 2019'
כל מי שצפויה ללדת בספטמבר-אוקטובר 2019
16/03/2019 | 09:44
94
מוזמנת להצטרף אלינו לקומונת תל"מ ספטמר-אוקטובר בקישור:

לצפיה ב-'עליה במשקל בהריון'
עליה במשקל בהריון
15/03/2019 | 14:09
2
129
היי. מתחילה מחר שבוע 21. עליתי עד עכשיו 8 קילו! זה המון לא? אני 1.70 ובעצם כרגע שוקלת 68. העניין שמטריד אותי הכי הרבה הוא שבשבועיים האחרונים עליתי קילו בשבוע, ולא שיניתי משהו בתזונה, לא אכלתי יותר מקודם או משהו. זה הגיוני?? חוששת שאגיע לסוף ההריון עם עליה של איזה 25-30 קג...
לצפיה ב-'עליה במשקל'
עליה במשקל
21/03/2019 | 14:07
1
50
גם אני עליתי במחצית הראשונה של ההריון 8 קג ומאז ועד עכשיו (כמעט בסוף. שבוע 38) לא עליתי בכלל.. 
לצפיה ב-'תודה! זה מעודד ��'
תודה! זה מעודד ��
21/03/2019 | 15:27
7
לצפיה ב-'הפרשות חומות'
הפרשות חומות
14/03/2019 | 22:06
79

היי בנות,
אני בשבוע 5+1 (6 ימים אחרי איחור) והיום הופיעו בניגוב הפרשות חומות.
הן הופיעו פעם אחת ומאז לא חזרו  (עברו כ 5 שעות).
התופעה מוכרת לכן?
במוקד האחיות אמרו לי שזה יכול להיות השתרשות, אבל הגיוני שזה 6 ימים אחרי איחור? בד"כ השתרשות היא עוד לפני האיחור..

אני מתחילה להילחץ שההריון לא תקין... מישהי חוותה?

לצפיה ב-'המלצה על רופא לסקית מערכות'
המלצה על רופא לסקית מערכות
14/03/2019 | 11:35
60
היי,
אני אשמח להמלצה על רופא לסקירת מערכות באיזורים השרון והמרכז.
תודה רבה
לצפיה ב-'לידה שנייה - דמי לידה'
לידה שנייה - דמי לידה
12/03/2019 | 11:39
1
105
היי בנות,
זקוקה לעזרה מהניסיון שלכן.
לפני כחצי שנה ילדתי את בתי הבכורה וקיבלתי דמי לידה מלאים וכן עזבתי את עבודתי .
לפני כחודש גיליתי שב"ה אני שוב בהריון, וכרגע אני לא עובדת וכנראה שלא אמצא עבודה בעקבות ההריון. השאלה אם מגיע לי דמי לידה כלשהם ? מלאים ? חלקיים ?

תודה רבה לעוזרות.
לצפיה ב-'תקופות הנכללות בחישוב תקופת האכשרה לדמי לידה'
תקופות הנכללות בחישוב תקופת האכשרה לדמי לידה
12/03/2019 | 12:41
75
את יכולה לראות באתר של כל זכות תחת "תקופות הנכללות בחישוב תקופת האכשרה לדמי לידה" הכוללות:
חודשים שבהם העובדת קיבלה אחד מהתשלומים או הקצבאות הבאים: דמי פגיעה לנפגע עבודה, דמי אבטלה, דמי תאונה לנפגעי תאונות אישיות, דמי לידה (עבור לידה קודמת), גמלה לשמירת הריון (עבור לידה קודמת) או קצבת נכות מעבודה בשיעור 100%.
לצפיה ב-'תל"מ יולי 2019'
תל"מ יולי 2019
11/03/2019 | 11:58
2
105
שלום לכן, 
אשמח לדעת אם יש קומונה לתל"מ יולי 2019, ואם כן - האם מישהי תוכל לצרף אותי בבקשה? תודה!!
לצפיה ב-'יש קומונה תל"מ יולי אוגוסט'
יש קומונה תל"מ יולי אוגוסט
12/03/2019 | 10:20
1
65

אבל כולנו עברנו משם לקבוצה הסודית בפייסבוק.
אם את מעוניינת להצטרף :)

לצפיה ב-'אשמח, בהחלט... תודה!! איך את עוזרת לי? '
אשמח, בהחלט... תודה!! איך את עוזרת לי?
13/03/2019 | 02:54
18
לצפיה ב-'טיפול בטחורים ופיסורה'
טיפול בטחורים ופיסורה
11/03/2019 | 14:55
48
אחרי שהרופא המליץ לי לעבור ניתוח כי המשחות שהוא נתן לא עזרו
קרובת משפחה אחת אמרה לי לנסות את משחת "עפולים" + "שמן דם המכבים" של "עשבי קדם" , כי אותה זה הציל מניתוח.
ובאמת כבר לא היה לי מה להפסיד -ונסתי .
כל לילה שמתי על צמר גפן משחת "עפולים" ו"שמן דם המכבים" צמוד, ומקביל לקחתי "פגלקס" בלילה כדי שהצואה תיהיה רכה, הפסקתי לאכול אורז , פסטות, ושתיתי המון מים עם כמות מאוזנת של סיבים תזונתיים - חייבת להגיד שזה עבר לי!
לצפיה ב-'עזרה עם שם, מחר בבוקר הברית!'
עזרה עם שם, מחר בבוקר הברית!
10/03/2019 | 13:16
1
156
הי לכולם, רוצים לקרוא לבן תימור, זה מתנ''ך, קישוט של בית המקדש. מצאנו באתר של שמות. אבל כולם אומרים שלא מכירים שם כזה, או שזה שם של בת. הברית מחר בבוקר, תצילו- האם זה שם של בן ובכלל שם?
לצפיה ב-'מכירה טימור ב ט׳, שם רוסי'
מכירה טימור ב ט׳, שם רוסי
10/03/2019 | 15:01
103
אבל לא מבינה מה הבעיה אם אתם אוהבים וזה סך הכל נשמע יפה.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ג'הארה דולה - בית מפנק ללידה טבעית
ג'הארה דולה
ד
מתקשים בפוריות?
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה