לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5523655,236 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'היי יקרות ברוכה המצטרפת לפורום שלנו, '
היי יקרות ברוכה המצטרפת לפורום שלנו,
06/05/2020 | 13:40
90
מוזמנות להצטרף לקבוצת הלייבים שנפתחה בתקופת הקורונה בפייסבוק - תוכלו למצוא לייבים חינמיים בנושאי הכנה ללידה רבים, הנקה,  היריון אחרי לידה ייעוץ שינה התפתחות תינוקות ועוד ועוד בקבוצה נשות מקצוע בתחומים שונים ורפואיים.  מוזמנות :) https://www.facebook.com/groups/212117413379890/?e...
לצפיה ב-'בבקשה צריכה שמישהי תרגיע אותי '
בבקשה צריכה שמישהי תרגיע אותי
01/06/2020 | 13:55
6
69
אני בשבוע 5+6 אולטרסאונד ראשון שבו נצפה שק הריון ללא תוכן וללא שק חלמון. 
הרופא אמר שכרגע אין מה לדאוג אבל שיש מצבים שבשלב הזה רואים כבר יותר, אני קצת מודאגת האם קרה למישהי??
לצפיה ב-'גם לי זה קרה'
גם לי זה קרה
01/06/2020 | 14:10
2
36
והיום הוא בן 3
זה מאוד מוקדם, בדרך כלל רואים יותר בוודאות בשבוע 7
לצפיה ב-'מה בדיוק קרה לך אם אפשר לשאול?'
מה בדיוק קרה לך אם אפשר לשאול?
01/06/2020 | 14:18
1
16
לצפיה ב-'מה שכתבת'
מה שכתבת
04/06/2020 | 13:38
8
הגעתי לבדיקה אצל הרופאה אחרי שחשבנו שזה שבוע 7, בבדיקה נראה שתאימות לשבוע מוקדם יותר, היה שק הריון ושק חלמון אבל בלי דופק.
כמו שאמרתי, היום אותו היום כבר בן 3 ומחכה לתינוקי חדש.

תלכי לבדיקה שבוע וחצי אחרי ותבדקי שוב
לצפיה ב-'קרה לרבות, לכן הוא אמר לך שזה נורמלי בשלב הזה'
קרה לרבות, לכן הוא אמר לך שזה נורמלי בשלב הזה
02/06/2020 | 11:13
1
25
לצערי מניסיוני גם אם רואים תוכן ואפילו דופק זה עדיין לא מבטיח המשך תקין... קשה לא לדאוג בהיריון, בטח ובטח בהתחלה. אבל כל עוד המצב אינו מדאיג נסי לשמור על אופטימיות, להתעודד מכל בדיקה תקינה ולזכור שהסטטיסטיקה לצידך ורוב ההריונות מסתיימים בתינוק בריא.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
02/06/2020 | 14:46
23
האמת שאני לא בטוחה גם בדיוק באיזה שבוע אני
בין 5+4 ל 6
עשיתי היום בדיקת בטא ויצא 7792 נשמע תקין?
לצפיה ב-'תקין לחלוטין'
תקין לחלוטין
04/06/2020 | 13:47
13
בשלב הזה עוד לא רואים דופר, לכן בדיקת דופק מתבצע בשבוע 7 לפחות.

גם לי בא.ס בשבוע 5 שלא ראו כלום והיום היא תיכף בת 3 :)

מוזמנת גם להצטרף לקומונת יולדות ינואר פברואר 2010 
לצפיה ב-'בנות אם אני יודעת במדויק את תאריך הביוץ שלי'
בנות אם אני יודעת במדויק את תאריך הביוץ שלי
03/06/2020 | 15:27
4
22
אז ממתי אני סופרת את גיל ההריון? מתחילת המחזור? או מהיום שאני יודעת שבייצתי בו?
לצפיה ב-'בגדול'
בגדול
03/06/2020 | 18:16
3
21
בד"כ גיל ההריון נספר מהיום הראשון למחזור. וזה מתוך הנחה שהביוץ מתקיים כשבועיים לאחר מכן. הפרשים של יום לפה או לשם לא קריטיים לספירה.
אבל, אם הביוץ שלך היה נניח ממש מאוחר,  שבוע ומעלה לאחר מכן.. את יכולה להחשיב את יום הביוץ כתחילת שבוע 2 , כלומר שתאריך הוסת האחרון יהיה שבועיים לפני.
זה כמובן בהנחה שאת יודעת בוודאות מתי בייצת, ואם אכן יש פער רציני בינו לבין גיל ההריון לפי תאריך המחזור.. ככה פשוט יהיה מדויק יותר ופחות לחץ אם חלילה לא יראו דופק בזמן הצפוי.
לצפיה ב-'רגע אז'
רגע אז
03/06/2020 | 18:28
2
16
אם אני יודעת שהביוץ היה בדיוק בתאריך ה8.5 אני בשבוע 5+5 היום
וזה בעצם לא משנה מתי קיבלתי את המחזור לא?
אני יודעת שהיה ביוץ בתאריך הזה והפריה כנראה מאז בערך אז זה גיל ההריון הרלוונטי.
לצפיה ב-'בעיקרון כן'
בעיקרון כן
03/06/2020 | 21:42
1
12
וזה גם הכי מדויק.
גם בהריון הקודם שלי, בייצתי יחסית מאוחר ונתתי לרופאת הנשים תאריך וסת אחרונה שבועיים לפני הביוץ.
העובר נמדד בבדיקת דופק בשבוע 7 בדיוק ביום המתאים, ואפילו ילדתי ב 40+0. חח

אז אם אכן בייצת מאוחר, תלכי שבועיים אחורה וזה יום ראשון למחזור, ומה שתתני לרופאה.
ובלי קשר תקבעי אולטרסאונד ראשון לשבוע 7, שם הרופאה אמורה למדוד את העובר, ואם בייצת מתי שחשבת  העובר אמור לצאת פחות או יותר תואם.

בהצלחה:)
לצפיה ב-'הבנתי , תודה רבה לך! '
הבנתי , תודה רבה לך!
04/06/2020 | 09:18
3
לצפיה ב-'הכפלות בטא מעל 5000'
הכפלות בטא מעל 5000
02/06/2020 | 10:40
22
היי,
האם מעל בטא 5000 עדייו מצפים להכפלה כל 48 שעות? או שהעלייה כבר יותר איטית?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

פורום הורים בטיפולי פוריות
פורום הורים בטיפולי
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מהפכה בטיפולי תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה