לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'המלצה לדיקור מי שפיר בחיפה'
המלצה לדיקור מי שפיר בחיפה
25/03/2017 | 09:48
3
50
היי לכולן,
אשמח לקבל המלצה על רופא מומחה בבדיקת מי שפיר בחיפה.

תודה!
לצפיה ב-'פרופ' שפירא נחשב למעולה בתחום'
פרופ' שפירא נחשב למעולה בתחום
25/03/2017 | 11:09
2
42
ואני אישית הולכת לעשות אצל פרופ' זאב וינר ברמב"ם
לצפיה ב-'מה דעתכן על לעשות בציבורי?'
מה דעתכן על לעשות בציבורי?
27/03/2017 | 15:22
1
18
בבי"ח כרמל יש 3 רופאים שעושים מי שפיר, אבל אי אפשר לדעת מראש מי יבצע את הניקור.

מצד אחד אני חושבת לעשות בפרטי, אבל מצד שני למה לא ציבורי?
לצפיה ב-'אני עשיתי ציבורי בכרמל'
אני עשיתי ציבורי בכרמל
27/03/2017 | 19:51
6
לא ממש היתה לי ברירה, כי אני מעל 35 וגם היה לי סיכון גבוה לת. דאון בתוצאות של הסקר שליש ראשון, אז קופת חולים ממילא לא היתה מחזירה על פרטי.
הייתי מבוהלת מאד מחוסר האפשרות לבחור רופא. ערכתי בירורים מעמיקים על בתי החולים בחיפה - אילו רופאים מדקרים בכל אחד ומה הסיכוי שלי ליפול על הרופאים המומלצים.
מהבירורים שלי הגעתי למסקנה שהסיכויים הטובים ביותר להגיע לרופא מומלץ הם בכרמל. יש שם את ד״ר יעל גולדברג, ד״ר רחל מנדל, ד״ר אמיר פלג, ד״ר ראובן קידר, וד״ר עזרא מורד. על כולם ראיתי המלצות חיוביות מאד.
הגעתי בסוף לד״ר מנדל שהיתה מקסימה ומקצועית מאד, והבדיקה עברה בקלות ובלי בעיות.
בדיעבד אני לא רואה סיבה לשלם על פרטי אם יש רופאים מצוינים כאלה בציבורי (ותכלס בחלק מהמקרים אלו גם אותם רופאים ממש, שפשוט מקבלים חלק מהזמן באופן פרטי).
לצפיה ב-'כמה בדיקות דם כדאי לעשות לפני אולט' ראשון לדופק? '
כמה בדיקות דם כדאי לעשות לפני אולט' ראשון לדופק?
27/03/2017 | 17:02
4
19
היי בנות,
האם אחרי בדיקת הדם הראשונה לגילוי ההריון - שיצאה חיובית ותקינה לצורך העניין, אתן עושות עוד בדיקת דם נוספת לפני האולטרסאונד הראשון לגילוי דופק? רק כדי לראות שההריון תקין והבטא אכן עולה ומכפיל את עצמו?
או שפשוט מחכות לאול' בשלב הבא?

תודה
לצפיה ב-'בדיקות דם'
בדיקות דם
27/03/2017 | 17:32
3
27
בהריון הקודם הבטא לא הוכפלה יפה (רק 1.5) אז עשיתי עוד בדיקות להכפלות (שגם לא הכפלו יפה)
בהריון הזה הבטא הראשונה הייתה 247 והוכפלה ליותר מ600
אז דר ברקוביץ לא ביקש לעשות עוד בטא.
ההמתנה עד הדופק הייתה מאוד קשה אבל משלמת
בהצלחה!
לצפיה ב-'בטא 3661 שבוע 5+'
בטא 3661 שבוע 5+
27/03/2017 | 17:52
2
17
תודה לך על המענה. אני בשבוע 5+6 מחר מתחילה 6 בע"ה והבטא יצאה 3661. איך יודעים אם לעשות שוב או לא? או פשוט לחכות לשבוע הבא לשבוע 7 לאולט' וזהו?
תודה :)
לצפיה ב-'בשלב זה להכפלות כבר אין הרבה משמעות ממילא'
בשלב זה להכפלות כבר אין הרבה משמעות ממילא
27/03/2017 | 19:42
1
9
עדיף לחכות לא״ס וזהו.
אצלי היו בדיקות הכפלה בהריון הראשון, שהושג אחרי טיפול באיקקלומין ובליווי רופא פוריות. היה חשוב להם לעקוב אחרי כל פיפס במיוחד בשליש ראשון.
בהריון הזה (שני) לא עשיתי בדיקות הכפלה. היתה בטא אחת וזהו. אח״כ כבר ראיתי דופק.
לצפיה ב-'אוקיי, תודה. באיזה שבוע כבר ראית דופק?'
אוקיי, תודה. באיזה שבוע כבר ראית דופק?
27/03/2017 | 20:30
לצפיה ב-'סל קל של חברת סייבקס Aton עם הגנה טלסקופית כולל תושבת לרכב ב'
סל קל של חברת סייבקס Aton עם הגנה טלסקופית כולל תושבת לרכב ב
27/03/2017 | 19:18
5
סל קל של חברת סייבקס Aton עם הגנה טלסקופית כולל תושבת לרכב במצב חדש
700 ש"ח
בבקשה להתקשר בשעות הערב, בשעות היום זמינה בהודעות
0503258746
לצפיה ב-' מבקשת המלצה לרופאת נשים כללית פתח תקווה תודה'
מבקשת המלצה לרופאת נשים כללית פתח תקווה תודה
27/03/2017 | 16:02
1
לצפיה ב-'דר דובדבני'
דר דובדבני
27/03/2017 | 15:57
12
שלום בנות,
לפני סקירה מאוחרת וראיתי המלצות על דר דובדבני מחברות מכבי אבל לא מהתקופה האחרונה.
לא מצליחה לאתר איפה הוא מקבל (לא מופיע במכבי) - מישהי עשתה אצלו לאחרונה או יודעת באיזו מרפאה הוא מקבל?
תודה

לצפיה ב-'יש כאן מישהי שהיה לה פרוגסטרון נמוך לאורך כל ההריון,'
יש כאן מישהי שהיה לה פרוגסטרון נמוך לאורך כל ההריון,
27/03/2017 | 13:26
25
וזה נגמרו בהריון תקין?
אני בשבוע 9  אחרי החזרה של עובר מוקפא, עם תמיכה מסיבית מאד (6 אוטרוגסטן, זריקות ריטארד 500 פעמיים בשבוע), ורמות הפרוגסטרון שלי ממש נמוכות מתחילת ההריון. לפני כמה ימים הרמה היתה 47. שבועיים לפני כן היתה 54 שזה הכי גבוה שהיה לי.
הייתי אמורה להפסיק השבוע את התמיכה כי בשלב הזה בהריון תקין השליה אמורה לייצר כבר לעצמה את מה שנדרש, אבל לאור בדיקת הדם הרופא האריך לי את התמיכה בשבוע נוסף, ללא הזריקות.
אני מנסה לעודד את עצמי מצד אחד שזה הורמון שעולה בגלים, שהרמה בדם לא בהכרח משקפת את הרמה ברחם, שאולי אלו פשוט הרמות של הגוף שלי וכל עוד אין דימום סימן שזה מספיק לו. (נצפה דופק וגדילה בין הבדיקות בהתאם למצופה).
ומצד שני אני מבועתת מהמחשבה על הפסקת התמיכה, מבועתת מהמחשבה שההריון לא תקין אם רמות של הפרוגסטרון כל כך נמוכות, שאולי הוא מחזיק עד עכשיו רק בזכות התמיכה המסיבית.
אני כל כך כל כך אשמח לשמוע מנשים שהרמות שלהן היו נמוכות מאד וזה נגמר עגול ותקין.. כל כך מקווה שיש כאן כאלו ושיש תקווה ברמות המייאשות האלו
לצפיה ב-'ריטלין בתחילת הריון'
ריטלין בתחילת הריון
25/03/2017 | 10:57
3
81
היי, גיליתי רק כעת שאני בשבוע 5, חודש הבא יש לי מבחני לשכת עוה"ד ואני לא מסוגלת ללמוד ללא ריטלין (20 מ"ג).

אני יודעת שאין תשובות ומחקרים חד משמעיים על האם מותר ועד כמה זה מזיק לעובר אם בכלל.

אז השאלה שלי היא לא האם זה מומלץ, אלא האם יש כאן מישהי שנטלה ריטלין בהריון במשך חודש רצוף בהריון, ואם כן האם קרה משהו?
לצפיה ב-'לי נאמר שאפשר לקחת ריטלין בהריון'
לי נאמר שאפשר לקחת ריטלין בהריון
26/03/2017 | 09:45
59
אני כבר בשבוע 25 ולוקחת במשך כל ההריון עד עכשיו כי אני באמת זקוקה לו (אני נוטלת קבוע ביום ביום). עד כה הכל תקין לגמרי (טפו טפו חמסה חמסה מלח מים)
במקרה שלך אם הייתי משתמשת רק לתקופה מוגבלת של המבן אז:
א. לא מרגישה רגשות אשם בכלל
ב. אם יש ימים שאת יכולה לא לקחת אז לעשות הפסקה, קצת מרגיש יותר טוב...
לצפיה ב-'ואת יכולה להתייעץ אם המרכז הטאורטולוגי בהדסה או ברמב"ם כמובן'
ואת יכולה להתייעץ אם המרכז הטאורטולוגי בהדסה או ברמב"ם כמובן
27/03/2017 | 09:44
1
5
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
27/03/2017 | 11:47
23
דיברתי כעת עם המכון הטרטולוגי, הרופאה מסרה שעפ"י 800 מקרים בהן נשים נטלו ריטלין/קונצרטה בהריון, לא דווח על הפלות.

מכאן, שאפשר להמשיך ליטול במיוחד שהמינון שלי לא כזה גבוהה..

אז אמשיך לעוד חודש ומקווה לטוב:)
לצפיה ב-' שרשור המלצות לרופאים בנושאי בדיקות בהריון'
שרשור המלצות לרופאים בנושאי בדיקות בהריון
27/03/2017 | 10:06
5
31
מידי פעם עולות פה שאלו תשל המלצות לרופאים, אז חשבתי שנרכז שרשור לטובת העניין.

אנא הגיבו בהתאם לקופח שלכן, ואנא ציינו:

שם הרופא
פרוצדורות רפואיות שמבצע
אזור בארץ
המלצה חופשית
לצפיה ב-' קופת חולים כללית'
קופת חולים כללית
20
שם הרופא
פרוצדורות רפואיות שמבצע
אזור בארץ
המלצה חופשית
לצפיה ב-' קופת חולים מכבי'
קופת חולים מכבי
16
שם הרופא
פרוצדורות רפואיות שמבצע
אזור בארץ
המלצה חופשית
לצפיה ב-' קופת חולים מאוחדת'
קופת חולים מאוחדת
27/03/2017 | 10:07
6
שם הרופא
פרוצדורות רפואיות שמבצע
אזור בארץ
המלצה חופשית
לצפיה ב-' קופת חולים לאומית'
קופת חולים לאומית
27/03/2017 | 10:08
1
שם הרופא
פרוצדורות רפואיות שמבצע
אזור בארץ
המלצה חופשית
לצפיה ב-' רופאים פרטיים'
רופאים פרטיים
27/03/2017 | 10:08
8
שם הרופא
פרוצדורות רפואיות שמבצע
אזור בארץ
המלצה חופשית
לצפיה ב-'תוצאות תבחין מרובע'
תוצאות תבחין מרובע
26/03/2017 | 16:13
2
99
שלום
בת 36, הריון שני. טפו טפו טפו.
תוצאות תבחין מרובע:
papp-a 1.45 mom
afp 0.73 mom
hcg 2.61 mom
ue3 1.32mom
Inhibin-A 0.84
NT 0.9

תוצאות לפי הגיל בלבד 1:270.
לפי הגיל והבדיקות - 1:4900.

בהריון הקודם לפני 5 שנים התוצאות היו 1:10,000.

האם זה עדיין נחשב תוצאה טובה?
האם אחד המדדים חריג?
מצריך דיקור מי שפיר?

לצפיה ב-'הגיל הוא גורם משמעותי '
הגיל הוא גורם משמעותי
26/03/2017 | 19:41
64
התוצאות הן תוצאות סטטיסטיות, בעוד דיקור מי שפיר נותן תשובה חד משמעית.
בעיקרון מעל גיל 35 את זכאית לעשות מי שפיר במסגרת סל הבריאות. מבחינת תוצאות לא מדובר בתוצאה שמקנה לך זכות למי שפיר דרך סל הבריאות (אבל לך זה לא רלוונטי כי יש לך זכאות על פי גיל).
בסוף ההחלטה אם לעשות או לא היא החלטה שלך ועד כמה את מוכנה לקחת את הסיכון ליפול בצד הלא נכון של הסטטיסטיקה.
לצפיה ב-'הפורום אינו נותן מענה רפואי-מקצועי'
הפורום אינו נותן מענה רפואי-מקצועי
27/03/2017 | 10:01
29
ובכל מקרה של פענוח תוצאות בדיקות, המשמעות שלהן ובדיקות נדרשות - יש לפנות לרופא המלווה או לרופא מקצועי רלוונטי.

לענין התוצאות שהצגת - אני תמיד אומרת שבאמת צריך להתיעץ עם רופא (גנטיקאי) ולהבין היטב מה המשמעות של התוצאות, גם במקרה של הנתונים שלך וגם במקרה של 1:10,000, בעיקר כדי להבין מה המשמעות אם חלילה מישהי תהיה האחת מ... ואיזה בדיקות אפשר לבצע כדי לאמת את התוצאות.

בהצלחה!
לצפיה ב-'אחרי הריון כימי מדוע הרופאה שלחה אותי לבדיקת דם -בדיקת קומבס'
אחרי הריון כימי מדוע הרופאה שלחה אותי לבדיקת דם -בדיקת קומבס
26/03/2017 | 14:20
1
36
לצפיה ב-'אולי השלמה של בדיקה שלא נעשתה טרם ההריון?'
אולי השלמה של בדיקה שלא נעשתה טרם ההריון?
27/03/2017 | 07:14
32
זה חלק מסט הבדיקות הסטנדרטי- בכללית לפחות
לצפיה ב-'תוצאות בדיקת דם לפני גרידה'
תוצאות בדיקת דם לפני גרידה
26/03/2017 | 19:48
1
99
שלום.
קבעו לי גרידה ליום חמישי הקרוב כי אין דופק לעובר וביקשו ממני לעשות בדיקות דם של ספירת דם ובדיקת קרישת דם.
ו2 מהערכים היו גבוהים.
PT-SEC היה 13.7
MONO% היה 13.3
האם עליי לחשוש וללכת כבר למיון היום או מחר?
אין לי כרגע תופעות מיוחדות אלא החשש שלי אלו רק התוצאות של הבדיקות.
תודה רבה.

לצפיה ב-'שלום לך יקרה'
שלום לך יקרה
27/03/2017 | 00:02
68
אני לא מבינה בערכים של בדיקת הדם, מציעה שתשאלי את הרופא לגבי המשמעות שלהם.
רק רציתי להזמין אותך לפורום אובדן הריון פה בתפוז. כולנו איבדנו הריונות ויודעות איך זה מרגיש. את מוזמנת אלינו לשתף בכל מה שתרצי. חיבוק גדול ממני לימים העצובים שבאו אלייך.
לצפיה ב-'יופי שזמין'
יופי שזמין
26/03/2017 | 21:28
1
95
הוא עשה וגינלי גם את השקיפות וגם את הסקירה הראשונה. רק בשניה עבר לבטנית. 
לצפיה ב-'באסה!! חח תודה...'
באסה!! חח תודה...
27/03/2017 | 08:17
12
לצפיה ב-'בבקשה בבקשה תעזרו לנו :)'
בבקשה בבקשה תעזרו לנו :)
26/03/2017 | 20:23
2
110
שלום, 
אנו סטודנטיות לתואר ראשון ובמסגרת סיום התואר אנו עורכות מחקר.
מצ"ב קישור לשאלון קצרצר ממש [5 דקות בממוצע] המתאים לנשים בהריון או שילדו ב-3 השנים האחרונות.
תודה רבה רבה על העזרה!
לא מובן ומעריכות את זה ממש!
לצפיה ב-'מילאתי, בהצלחה!'
מילאתי, בהצלחה!
27/03/2017 | 10:04
3
לצפיה ב-'עניתי'
עניתי
27/03/2017 | 11:21
2
לצפיה ב-'המלצות לרופא נשים מכבי '
המלצות לרופא נשים מכבי
26/03/2017 | 09:15
4
64
הי.
אני בהריון ראשון והייתי שמחה לקבל המלצות לרופא נשים במכבי, אזור חיפה קריות. 
תודה לכולן 
לצפיה ב-'ד''ר יורי פז'
ד''ר יורי פז
26/03/2017 | 13:49
3
39
האמנם לא עשיתי אצלו מעקב של כל ההריון אלה רק שקיפות ואת שתי הסקירות, אבל התרשמתי ממנו מאוד לטובה: יסודי, נחמד וסובלני. 
אני כעת בהריון צעיר מאוד ועוד לא ראינו דופק, אבל אני חושבת הפעם אם נראה דופק והכל יהיה בסדר לעשות את המעקב כולו אצל יורי פז. 
לצפיה ב-'איזה כיף שאת ממליצה'
איזה כיף שאת ממליצה
26/03/2017 | 14:44
2
45
הלכתי אליו לראות דופק. הוא היה מאוד נחמד ונעים, הסביר הכל ואפילו התבדח מעט עם בן הזוג(שאהב שנתנו לו יחד (: ) והחלטתי להשאר אצלו לשקיפות, סקירות והמשך מעקב.
שמחה לשמוע שיש עוד מי שממליצה...

בהצלחה ובקלות!
לצפיה ב-'איך התורים אצלו?'
איך התורים אצלו?
26/03/2017 | 15:22
1
26
היית צריכה לחכות הרבה זמן בשביל לתור בשביל לראות דופק או שקבעו לך "מהיום למחר"?

לצפיה ב-'להתרשמותי יחסית זמין'
להתרשמותי יחסית זמין
26/03/2017 | 16:05
32
אני לא מחיפה ולכן את המעקב (ובדיקת דופק) אני עושה במכבי בזיכרון יעקב, שם הוא מקבל ימי שלישי אחהצ. זו היתה פעם ראשונה שהלכתי אליו. קבעתי תור דרך מכבי אונליין. לא היתה שום בעיה...

כשהתקשרתי למרפאה הפרטית לקבוע לשקיפות לא היתה בכלל בעיה. המזכירה מיד הציעה לי את היום שרציתי, יוצא שבוע 12+ ואפילו אמרה שכל התאריך הזה פנוי כך שיכולתי לבחור את השעה שמתאימה לי (ובעיקר לשעות עבודה של בן הזוג). 
היא לא כלכך רצתה לקבוע לי כבר לסקירה מוקדמת אבל בגלל שהתרשמתי שהוא זמין ואני לא ממש מהלחוצות אז לא לחצתי עליה, מאמינה שיהיה תור בשבוע שיתאים לי. 

מנצלת אותך,אם עשית אצלו שקיפות את זוכרת אם היה ביטני או וגינלי? הוא מתחיל מהבטן ואם לא רואים טוב עושה וגינלי? 
לצפיה ב-'הריון'
הריון
26/03/2017 | 01:59
1
153
יש מצב שיומיים לפני המחזור היה לי ביוץ? כי פעם ראשונה שהוא גמר לי בפינים אני אמורה לקבל  מחזור ועדין לא קיבלתי והיה לי כאבי בטן יום אחרי שהוא גמר ווהההיתי בטוחה שאני הולכת לקבל מחזור גם היה לי הפרשות ממש מוגזמות
לצפיה ב-'היי'
היי
26/03/2017 | 15:29
64
ביוץ מתרחש 14 יום לאחר המחזור (במחזורים סדירים) ,מתי קבלת בפעם האחרונה?

לצפיה ב-'סיכוי להריון לאחר הפלה '
סיכוי להריון לאחר הפלה
26/03/2017 | 14:19
1
85
שלום בננות אני לאחר שתי הפלות טבעיות . תאריך וסת אחרונה 4/3/17. 
השאלה שלי האםיש סיכוי להיקלט להריון לאחר הפלה ללא מחזור חודשי .. האם ההפלה יש גם ביוץ? 
לפני שבועיים וחצי שמתי לב שאני רצה לשירותים לפי בתדירות מאוד גבוהה
לאחר מכן התחילו לי עיקצוצים בחזה גירודים ועכשיו הם מאוד נפוחים . שני ההריונות הקודמים שלי התחילו מכאבי חזה . גם כן היו לי כאבים ברחם באמצע מאוד חזקים כמו לפני מחזור . מה אומרות יש סיכוי להריון ? 
לצפיה ב-'היי שוב, '
היי שוב,
26/03/2017 | 15:26
59
לאחר הפלה יש דימום כתוצאה מהתנקות הרחם. זה אינו המחזור החודש.
לפי מה שאת תיארת (העקצוצים והגירודים בחזה) זה היה נשמע כמו ביוץ לכן במידה ויהיה איחור במחזור תבצעי בדיקת היריון.מחזיקה אצבעות!!

לצפיה ב-'חוסר חיבור-הריון ראשון'
חוסר חיבור-הריון ראשון
26/03/2017 | 11:32
3
133
היי, גיליתי שבוע שעבר שאני בהריון שבוע 6 כעת. זה קרה בפתאומי ולא מתוכנן.
אני נשואה והכל, אבל אני כאילו מרגישה שאני לא מתחברת להריון, לרעיון הכללי, לא מתרגשת בכלל.. רק מבולבלת וחוששת, אפילו מחשבות של מה אם לא אתחבר לתינוק שלי? יש דבר כזה בכלל?
האם זו הרגשה טבעית בכלל או שזה עושה אותי "בן אדם רע"?
לצפיה ב-'טבעי'
טבעי
26/03/2017 | 11:53
79
הרבה לא מתחברות להריון ולא נהנות להיות בהריון.
השינויים בגוף, החשש מפני מה שיהיה אח"כ ומפני מהלך ההריון. הכל תחושות טבעיות לגמרי.
הרבה פעמים החיבור מגיע בהמשך כאשר בסקירות זה מתחיל לקבל צורה של בן אדם ומרגישים בעיטות ואז גם יותר קל להתחבר מאשר לרעיון אמורפי.
לצפיה ב-'לי לקח ארבעה חודשים בכלל להפנים שזה אמיצי'
לי לקח ארבעה חודשים בכלל להפנים שזה אמיצי
26/03/2017 | 12:07
81

כל הזמן הייתי בהרגשה שאני ״לא בהריון״ עד הבדיקה הבאה שתגיד שהכל בסדר...

היה קשה מאוד לעכל את זה וגם אפילו ממש לרצות את זה...

את עוד תתרגלי לרעיון, ויכול להיות שתתחילי להתחבר כשיהיו תנועות או שתראי באולטרסאונד שזה ממש מתחיל להיראות כמו בן אדם...
וגם אז כל אחד מרגישה חיבור באופן שונה... לא כולן מאוהבות בתמונת אולטרסאונד :)

בהצלחה בהמשך....
לצפיה ב-'מור אהובה'
מור אהובה
26/03/2017 | 15:13
69
מזל טוב קודם כל!! ככ טבעי מה שאת מתארת. החיבור יכול להתחיל משבועות מאוחרים יותר אצל הרבה נשים מהרגע שמרגישות תנועות עובר ואז ההיריון הופך למשהו יותר מוחשי. ויש כאלו שלא מצליחות להתחבר עד הרגע שהוא נולד. אז את ממש בסדר גמור :) 
לצפיה ב-'בדיקת דם להריון'
בדיקת דם להריון
26/03/2017 | 15:01
2
82
בדיקת דם להריון - תוצאה 3661 בטא. האם תקין? שבוע 5+5
תודה
לצפיה ב-'נראה תקין :)'
נראה תקין :)
26/03/2017 | 15:14
1
9
לצפיה ב-'תודה אורית :)'
תודה אורית :)
26/03/2017 | 15:17
7
לצפיה ב-'היריון שני'
היריון שני
25/03/2017 | 18:09
2
169
שלום. אני בהיריון שני, כנראה שבוע 6 (היה ביוץ מאוחר). אני לא זוכרת את ה"תופעות" מההיריון הראשון, אך הפעם אני לא מרגישה כלום!! מעבר לזה שאין תופעות לוואי כמו בחילות ועייפות, גם לא מרגישה כלום ברחם שלי.. לא "מכאובים" או "מיחושים", כמו שכן הרגשתי בהיריון הראשון שהרחם כאילו נמתחת... זה מרגיש לי הזוי וכאילו משהו לא תקין... אשמח לשמוע מבנות שחוו היריון שני תודה
לצפיה ב-'תקין לגמרי'
תקין לגמרי
25/03/2017 | 20:22
79
כל הריון הוא מיוחד בפני עצמו.
לי בהריון ראשון היו בחילות ועייפות ותחושת איכסה עוד לפני שידעתי בכלל שאני בהריון ובהריון השני רק בשבוע 10 ככה התחילו הבחילות.
לצפיה ב-'אני כמוך'
אני כמוך
26/03/2017 | 13:52
39
גם אני ממחר שבוע 6. הריון שני לאחר IVF. בהתחלה עוד היו קצת מיחושים בשחלות כנראה בגלל שאיבת ביציות ועכשיו כמעט ולא מרגישה כלום. מקווה שהכל תקין. 
לצפיה ב-'בדיקת דופק'
בדיקת דופק
26/03/2017 | 12:30
3
110

היי בנות, אני חדשה בפורום הזה, זהו תחילת הריון שלישי ב"ה ובהריונות הקודמים הייתי כל הזמן בפורום "הריון ולידה" של ynet, שכעת רשום שם שהוא 'סגור לרגל שיפוצים'. :)
אני נמצאת בשבוע 5+5 וטרם ביצעתי בדיקת אול' ראשונה לבדיקת דופק ושק העובר וכו'. באיזה שבוע הכי כדאי לגשת?
כמו כן, לצפוניות מבינינו - היכן הכי מומלץ לעשות מעקב הריון? בעבר הייתי עושה בלין אצל ד"ר אדם גבע וכעת בזבולון יותר קרוב לי. מישהי מטופלת שם? המלצות?
תודה ושבוע טוב

לצפיה ב-'מזל טוב ברוכים הבאים!'
מזל טוב ברוכים הבאים!
26/03/2017 | 12:57
2
65
איזה כיף שאת כאן איתנו!!
ממליצה להגיע לבדיקת רופא סביב שבוע 7-8 לעיתים רואים דופק יותר ברור בשבועות אלו. 

לצפיה ב-'תודה רבה :) רק שאין כל כך סבלנות להמתין...'
תודה רבה :) רק שאין כל כך סבלנות להמתין...
26/03/2017 | 13:00
1
53
רוצה לדעת שהכל בסדר וכל יום עובר כמו נצח. אלך בשבוע 7+ בע"ה, נראה לי מספיק.
לצפיה ב-'מבינה אותך בהחלט :)'
מבינה אותך בהחלט :)
26/03/2017 | 15:27
11

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
אירוח בנושא אבחון גנטי טרום השרשה
אירוח בנושא אבחון...
ביום ד` נארח בפורום את ד``ר ברוך פלדמן, מומחה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

חופה באהבה
חופה באהבה
שטיינר מכשירי שמיעה
שטיינר מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה
פורום מכשירי שמיעה

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה