לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
5475154,751 עוקבים אודות עסקים

פורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הריון ולידה - תמיכה

קסם בא לעולם ! אין מראה מדהים יותר ממראה אישה בהריון. אין הרגשה נפלאה יותר מהרגשת תזוזת העובר הקטן בתוכך. אף קטנטן, אוזניים קטנטנות, ידיים, רגליים והכל הכל בתוך בטן עגלגלה ומתוקה שכל כך בא ללטף! נפלא...... עוד שמונה חודשים, שבעה, שישה, חמישה, איך שהזמן עמד מלכת, ארבעה, שלשה, אין כבר כוח, כבד, לוחץ, והופ הנה זה בא! קסם קטן הגיח לאויר העולם, את מתבוננת בו, נדהמת מיופיו, מחוסר האונים שלו,רוצה לחבק, לנשק ולא להרפות, ל ע ו ל ם. הפרי המותר! בפורום זה נעסוק בכל השאלות המטרידות בזמן ההריון, נחווה ביחד את ההתרגשות, נתייעץ, נעזור, נלמד, נדבר, נבכה ונתרגש. בדיקות שגרתיות, בדיקות גנטיות, אולטרסאונד, בדיקות רופא, הלידה, ניתוחים, סיבוכים (לא עלינו טפו טפו טפו) ברית מילה, בריתה ואיך נקרא לילד? הכל על הכל אז..... ברוכות הבאות וקדימה לעבודה וכמה פרטים טכניים שחשובים לא פחות! בכל עמוד נכנסות רק 15 הודעות ראשיות. כל הודעה חדשה נשלחת לראש העמוד הראשון, וגם הודעה שמגיבים אליה מוקפצת לראש העמוד הראשון. שאר ההודעות יורדות למטה, עד שהן עוברות לדף הבא, ובסוף, נכנסות לארכיון. שרשורים הם הודעות המגיבות להודעה בפורום. אם רוצים להגיב להודעה שנכתבה יש לשרשר להודעה המקורית ולא לפתוח הודעה חדשה. הודעות בנושאים דומים יש לשרשר גם כן, כי לפעמים תשובה אחת יכולה לעניין או להיות רלוונטית לשואלות נוספות, וגם כדי שהודעות אחרונות לא ידחקו לדף הבא. לתשומת ליבכן תודה! 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע הניתן בפורום אינו מקצועי, ואינו מהווה תחליף להתייעצות עם בעל מקצוע!
אנא הקפידו לשרשר הודעות בנושאים קשורים. לעיון בנהלי השרשור הקישו כאן.
הפרסום בפורום אסור בהחלט.
המשך >>

לצפיה ב-'היי יקרות, '
היי יקרות,
29/01/2019 | 17:05
6
401
היי יקרות, ילדתי בשעה טובה בשישי האחרון, אני פחות אהיה זמינה למענה רציף בפורום (בעיקר מחוסר שינה חחח) מבטיחה להשיב ברגע שאוכל. אני כאן בשבילכן, המשך הריונות תקינים ובריאים לכולן

לצפיה ב-'מזל טוב!! :)'
מזל טוב!! :)
29/01/2019 | 17:22
1
100
הרבה אושר, נחת ושעות שינה
לצפיה ב-'תודה יקרה:)'
תודה יקרה:)
07/02/2019 | 12:52
8
לצפיה ב-'מזל טוב!!! תגדלי אותו/ה בנחת ושמחה '
מזל טוב!!! תגדלי אותו/ה בנחת ושמחה
31/01/2019 | 14:51
1
15
לצפיה ב-'המון תודה!!'
המון תודה!!
07/02/2019 | 12:52
7
לצפיה ב-'המון מזל טוב! '
המון מזל טוב!
02/02/2019 | 04:24
1
47
בריאות, נחת, שעות שינה, החלמה מהירה ובעיקר אושר 
לצפיה ב-'תודה:)'
תודה:)
07/02/2019 | 12:51
5
לצפיה ב-'ערכי בטא'
ערכי בטא
18/02/2019 | 20:23
1
15
עשיתי בדיקת בטא ביום שני 14.2 ויצא  1591. עשיתי בדיקה נוספת היום 18.2 ויצא 9361. האם זה עלייה תקינה? תודה.
לצפיה ב-'בהחלט תקינה'
בהחלט תקינה
18/02/2019 | 21:31
8
כדאי שתקבעי א״ס לשבוע 7-8
בשעה טובה!!
לצפיה ב-'סקר גנטי מורחב וסל הריון'
סקר גנטי מורחב וסל הריון
18/02/2019 | 18:48
13
שלום, האם מישהי כאן ביצעה סקר גנטי מורחב יחד עם בן הזוג? הכוונה לבדיקות פרטיות מסוג Myscreen, Family First   שעלותן בסביבות 3400 שקלים לזוג.
מנסה כבר זמן מה לקבל תשובה חד משמעית מהכללית האם ניתן להשתמש בסל ההריון במסגרת הפלטינום (8000 ש''ח) עבור בדיקות אלו. כל מה שהנציגים יודעים להגיד שהסל מכסה "בדיקות גנטיות" אך לא מתייחסים לסקר גנטי מורחב. יש לכך משמעות כספית מאוד גדולה. אף אחד בקופה לא מכיר את הנושא של סקר גנטי מורחב.

תודה
לצפיה ב-'המלצה לרופא להריון בסיכון במאוחדת!!'
המלצה לרופא להריון בסיכון במאוחדת!!
18/02/2019 | 15:24
12
שלום לכם, אודה מאוד להמלצה על רופא להריון בסיכון שמקבל במאוחדת.
(לא יאיר שגיא!!)   דחוף!!  רופא מקצועי ואנושי. אני מאזור השרון. זה יכול להיות גם במרכז.
לצפיה ב-'הריון ראשון :) (המלצוות על רופא טוב בראשון לציון)'
הריון ראשון :) (המלצוות על רופא טוב בראשון לציון)
18/02/2019 | 13:30
13
שלום,
תודה לאל התבשרתי בבשורות טובות הריון ראשון שבוע 5+4
מחפשת רופא\ה טוב בראשון לציון אשמח להמלצות
לצפיה ב-'הפרשות מימיות בלילה-סימן להריון?'
הפרשות מימיות בלילה-סימן להריון?
18/02/2019 | 12:11
26
בכמה לילות האחרונים יש לי הפרשות מימיות, מרטיבות את התחתונים בכתם לא קטן..גם במשך היום- ההפרשות רבות יותר מבדרך כלל.
האם יכול להיות שמדובר בהפרשות של תחילת הריון? (אמורה לקבל מחזור ביום שבת הקרוב)

לצפיה ב-'פוסטינור'
פוסטינור
17/02/2019 | 10:30
2
62
אני בת 42 ובזמן קיום יחסים הקונדום נקרע . אחרי שעתיים נטלתי גלולת פוסטינר ואחר הנטילה שמתי לב שתאריך התפוגה היה 12.18 כלומר לפני חודש וחצי .
האם היא עדיין יעילה במניעת הריון ? ומה הסיכוי להריון ? והאם יכול להיגרם נזק כלשהו אחר .
לצפיה ב-'פני לרופא הנשים שלך להתייעצות'
פני לרופא הנשים שלך להתייעצות
17/02/2019 | 11:20
33
בעיקרון - להכנס להריון זה לא פשוט כמו בסרטים - יש חלון הזדמנויות של יומיים בערך וגם אם מקיימים יחסים באותו זמן בדיוק הסיכויים להיקלט הם לא 100%, על אחת כמה וכמה לא בגילך (ללא כוונה לפגוע, כן? פשוט הסיכוי נמוך יותר) ונוסף על כל זה - ייתכן שהפוסטינור עדיין יעיל (גם אם לא במאת האחוזים).
עם זאת, במידה ואת רוצה להיות בטוחה לגמרי, פני להתייעצות אצל רופא הנשים.

מבחינת נזק - אני יודעת שהתוקף של תרופות נגזר מהיעילות של החומר הפעיל ולא מקלקול של התרופה.
לצפיה ב-'היי'
היי
17/02/2019 | 23:29
23
ממליצה להרים טלפון למרכז הטרטולוגי ולהתייעץ אפילו גם הרוקח בבית מרקחת ידע להשיב לך
לצפיה ב-'מבולבלת :('
מבולבלת :(
17/02/2019 | 12:36
2
76
הלכתי לבדיקת אולטראסאונד לפי וסת אחרונה - שבוע 6.
הרופא אמר ששק הריון מתאים לשבוע 5 ויתכן שההריון הפסיק להתפתח.
אמר לעשות 2 בדיקות דם בהפרש של 48 שעות לראות את הבטא.
בטא ראשונה יצאה - 10,750
בטה שניה יצאה 14,000.
לפי מה שהבנתי זה לא תקין כי אמור להכפיל את עצמו. הרופא אמר לי בטלפון שהתוצאה לא טובה ורוב הסיכויים שההריון יסתיים ושאגיע בשבוע הבא לאולטראסאונד להחלטה סופית.
מחר כבר יש לי אולטראסאונד... מישהי חוותה כזה דבר? מה השלב הבא? ההריון הראשון ברוך השם עבר חלק מאד לפני שנה וחצי.
לצפיה ב-'זה שבוע די מוקדם..'
זה שבוע די מוקדם..
17/02/2019 | 17:35
43
נראה לי שאין מנוס מלחכות... לפעמים יש הפרש של כמה ימים בין מה שרואים באלטראסאונד לבין מה שמחושב לפי וסת אחרונה...
נכון שבטא אמורה להכפיל אך שמעתי מבנות שאומרות שבמספרים גדולים זה כבר לא מחייב הכפלה....
שבוע הבא כנראה יהיה יותר קל להבין לאיזה כיוון זה הולך...
אני יכולה להגיד לך מניסיון של 2 הפלות- כשהופיע רק שק ללא עובר, הרופאים לא מיהרו בכלל לקבוע סופית שההיריון לא תקין כל עוד הבטא עדיין עלתה..
ממש מקווה שיהיו לך בשורות טובות!
לצפיה ב-'דידי, '
דידי,
17/02/2019 | 23:28
39
חוויתי את זה ואכן ההיריון לא התפתח. מחזיקה אצבעות שאצלך זה יהיה תקין!! תעדכני אותנו!!
לצפיה ב-'וסת הגיעה ונעלמה..?'
וסת הגיעה ונעלמה..?
17/02/2019 | 21:35
1
31
הי בנות
ממש אשמח לדעתכן,
אני לקראת הזרעה ראשונה, המחזור שלי בדכ סדיר כ 27 יום. אתמול בלילה הייתי ביו"מ 26 (יוא"ב 14). הדימום הקדים בפתאומיות ונמשך בערך כשעה (כלומר, ראיתי שוב דימום ממש לפני השינה). מאז, חזרו ההכתמות החומות (שהתחילו כבר יומיים קודם לכן) ולא המשיך הדימום. אני לא מצליחה להבין אם זה נחשב שקיבלתי (צריכה להיות מפוקסת על הזמנים לקראת ההזרעה). קרה למישהי מכן דבר כזה?
אגב, הייתי חושבת שזה דימום השתרשות (ב 3 הריונות שנקלטתי לא יה לי דימום השתרשות), אבל בכל מקרה עשיתי ביוא"ב 12בדיקת פרופיל הורמונלי והערכים היו:
אסטרדיול 230
LH 3.90
פרוגסטרון 28

לצפיה ב-'אוי נראה שטעיתי בפורום.. '
אוי נראה שטעיתי בפורום..
17/02/2019 | 21:53
5
לצפיה ב-'כאבי ביוץ ממושכים'
כאבי ביוץ ממושכים
17/02/2019 | 16:06
1
31
היי, אשמח לייעוץ.
אני לאחר הפסקה של כשנה מגלולות הנקה (סרזט), מאחר ולא יכלתי לקחת גלולות רגילות. מאז המחזור חזר (אחת ל40 ימים +-) כאשר אני מרגישה כאבי ביוץ הנמשכים כמה שעות או חצי יממה מקסימום. כאבי הביוץ האחרון החלו ביום חמישי, ועד היום בבוקר (ראשון)  או חצי יממה מקסימום. כאבי הביוץ האחרון החלו ביום חמישי, ועד היום  (ראשון) הם נמשכים. פעם ראשונה שהכאב כה ממושך. בנוסף הרגשתי מעין נפיחות ואי נוחות בבטן התחתונה . האם סימפטומים שכאלה יכולים להעיד על השתרשות/קליטה?  או שיכול להיות שזה פשוט כאבי ביוץ ככל הכאבים.
תודה מראש על התשובות��
לצפיה ב-'קשה לדעת...'
קשה לדעת...
17/02/2019 | 17:27
21
ביוץ אמור להימשך בסביבות 24 שעות ואם הכאבים נמשכים מיום חמישי קשה לדעת מתי בפועל השתחררה הביצית..
האם את מסתמכת על עוד שיטה? מקלוניי ביוץ למשל?
להשתרשות נראה לי לוקח כמה ימים מההפריה ולא יום יומיים אחרי קיום היחסים..
מחזיקה לך אצבעות בהצלחה!!
לצפיה ב-'שבוע 6 '
שבוע 6
16/02/2019 | 12:23
66
וכמיטב הקלישאות יש לי חשק דווקא ל ... מלפפונים חמוצים! 
מה החשק שלכן?
לצפיה ב-'שבוע 18'
שבוע 18
12/02/2019 | 19:30
1
105
היי בנות שאלה קצת אינטימית 
בשלב הזה של ההריון אין לי חשק ביכלל לקים יחסי מין עייפה ורק רוצה לישון��  וזה ממש מבאס ... יש המלצות 
לצפיה ב-'אביבית, '
אביבית,
17/02/2019 | 23:31
27
זה כל כך משתנה מאחת לאחת ומהיריון להיריון. יכולה לספר לך שאצלי לא היה חשק בהיריון אחד ובשני הייתי בטירוף. עכשיו בשלישי גם אחרי הלידה לא חוזר החשק
לצפיה ב-'חדשה - הריון בסיכון לאחר תפר צווארי'
חדשה - הריון בסיכון לאחר תפר צווארי
12/02/2019 | 13:39
94
היי כולם, 
זה הריון שני שלי. הריון קודם ילדתי לידה מוקדמת בשבוע 29 אחרי ירידת מיים. הילד ברוך השם בסדר. אני שבוע 14 ותפרו לי לפני כמה ימים את צוואר הרחם ואני אמורה להתחיל זריקות פרוגסטרון בשבוע 16 בתקווה שהפעם אחזיק עד הסוף בעזרת השם. במכתב השחרור כתבו לי להיות במעקב של הריון בסיכון אבל הרופא נשים שלי (שאני סומכת עליו) אומר שזה כסתח וברגע שתפרו את הצוואר ההריון אמור להיות רגיל. מה דעתכם? מה הייתרון של להיות במעקב הריון בסיכון על פני רופא נשים רגיל? ממש מתלבטת. אציין שההריון הוא כתוצאה מ IVF... 
לצפיה ב-'כניסה לארצות הברית בחודש שביעי'
כניסה לארצות הברית בחודש שביעי
12/02/2019 | 08:47
89
היי לכולן,
אני עתידה לטוס לארה"ב בתחילת חודש שביעי (שבוע 27/28 בערך)
האם יש סיכוי שהם יעשו בעיות בכניסה בעקבות ההריון?
לצפיה ב-'שם לבן'
שם לבן
11/02/2019 | 13:00
104
רציתי לשאול - איזה שם נשמע לכם יותר מיוחד? יותר "קשה לעיכול"?
- שביט
- רקיע

תודה לעוזרים...
לצפיה ב-'לחוצה'
לחוצה
11/02/2019 | 10:47
116
היי, שבוע 7+2 הייתי אצל הרופאה ונצפה דופק ב"ה
היא נתנה לי הפניה לשקיפות עורפית והתור רק בשבוע 12+2 , איך מחכים 5 שבועותתת עד לאולטרסאונד הבא? קצת בלחץ כי מתחילת ההריון לא היה לי  תסמינים חוץ מעייפות ורגישות קצת בחזה ולא מרגישה כלום וממש בא לי לעשות עוד אולטרסאונד לראות שהכל בסדר מה אומרות? 
עכשיו בשבוע 9+2 

לצפיה ב-'מחיקת צוואר הרחם'
מחיקת צוואר הרחם
10/02/2019 | 08:09
1
92
שלום, אני בשבוע 36, 70 אחוז מחיקה של צוואר הרחם, פקק רירי נפל + יש צירים מדומים.
מה יכול להיות תאריך משוער שלי?
האם יכול לקחת מעל לשבועיים למרות מחיקה 70 אחוז?

בת 35, לידה ראשונה

תודה.
לצפיה ב-'היי, '
היי,
17/02/2019 | 23:32
12
אכן זה יכול לקחת זמן ואין לדעת מתי תלדי. הצוואר צריך להתקצר עוד וצריך צירים אפקטיביים
לצפיה ב-'מיצוי מימי של שזיפים יבשים'
מיצוי מימי של שזיפים יבשים
09/02/2019 | 17:52
1
68
אדם  מבוגר  קרוב לשנות ה80 לחייו  עם בעיות  במעי הגס ועציריות  מה הכמות היומית המומלצת לשתייה  כדי לטפל  בבעיה ?
לצפיה ב-'היי, '
היי,
17/02/2019 | 23:34
4
סורי נראה לי שטעית בפורום. כאן זה מענה לקראת לידה ולהריוניות 
לצפיה ב-'שבוע 7 ו...כלום'
שבוע 7 ו...כלום
08/02/2019 | 10:10
154
היי :) אני בשבוע 7 ולא מרגישה כלום. כ-ל-ו-ם. בשבועיים הראשונים שמתי לב לכל מני שינויים בתיאבון, ואני עייפה בערב אבל לא העייפות הכובשת שכולן מספרות עליה, דיי עייפות של אישה שעובדת המון שעות ויש לה שני חתולים נודניקים שמפריעים לה לישון נורמלי בלילה חח..
יש לי 2 חברות שמרגישות על הפנים ובקושי עוברות את היום ואצלי... שום דבר.
אולי רגישות מאוד מאוד מאוווד קלה בחזה ובהתחלה הרגשתי כיווצים ומתיחות בבטן, עכשיו גם זה לא.
אני יודעת שיגידו ברת מזל וכו' ועד עכשיו השתדלתי לא לחשוב על זה אבל זה מתחיל קצת להטריד אותי שאולי זה לא מתפתח או משהו...
שבוע הבא אולטרסאונד...
אשמח לשמוע שאני לא המוזרה היחידה חח
לצפיה ב-'לכל מי שגילתה לאחרונה על הריון...'
לכל מי שגילתה לאחרונה על הריון...
07/02/2019 | 21:51
1
221
נשמח שתצטרפי אלינו לקומונת תלמ ספטמבר אוקטובר 2019 בקישור:

לצפיה ב-'ך'
ך
10/02/2019 | 08:04
14

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

בעלי מקצוע

ד
מתקשים בפוריות?
נילי פירסט - סקסולוגית
נילי פירסט - סקסולוגית
מנור מדיקל- תרומת ביצית
מנור מדיקל תרומת ביצית

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה