לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום רדיו
ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
אי הקפדה על הנהלים תגרור מחיקת ההודעות לאלתר. 
 
תקנון הפורומים בתפוז: כן, יש דבר כזה. ואולי הגיע הזמן שהוא לא יהיה רק כסת"ח משפטי אלא באמת כללים שנעמוד בהם. רובם לא כל כך קשים. על מנת שזה יקרה, העתקנו לכאן את כל הסעיפים הנוגעים לפורום, עבור כולנו וכל אחד שכבר נרשמים בניק חדש כדי לחזור לפורום שלנו לעוד מספר דקות.
 
הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):
לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע; 
לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז; 
לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשים אחרים 
לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר; (למי ששאל, יש כזה סעיף) 
לא להעלות תכנים בעלי אופי בוטה, מגונה, גס או בלתי הולם; 
לא לפרסם פרטים אישיים של גולשים אחרים, לרבות זהותן של הגולשות (אלא אם כן פרסמו אותה) ופרטי ההתקשרות עמן; 
לא להעלות תוכן שיש בו המרדה או הסתה; 
לא להציף את האתר או כל חלק או שירות בו, בהודעות סרק או בהודעות חוזרות, באופן העלול לפגוע באתר או בשימוש בו;
המשך >>

בעיה בtunien לעוד מישהו זה קרה?
29/04/2016 | 15:01
2
שלום,
 
יש לי גלקסי 6 עם מערכת הפעלה של מרשמלו (אנדרואיד 6).
 
פתאום הטקסט בtunein נעלם לי יש רק אייקונים. כלומר היה רשום לי local radio ואת שמות התחנות וכ'ו ועכשיו יש רק אייקונים לכל דבר. מדוע זה כך? יש דרך לסדר את זה? תודה.
חדשות הרדיו
27/04/2016 | 16:11
32
1. התחנה הערבית שהפריעה למורשת בתדר 100.7 עברה לתדר 100.6
עדיין יש הפרעות לכל אחד מהם אבל יותר מורשת
 
2. שמה של התחנה הערבית בתדר 98.9 היא חורייה
ולא מדובר בחורייה של חברון או רמאללה מדובר בתחנה אחרת לחלוטין
שמשמיעה הרבה מוזיקה ערבית ופה ושם שיר לועזי ישן
 
3. רדיו בית לחם 2000 ירד מתדר 102.9
 
4. 24FM ירד מתדר 106.2
 
וחוץ מזה שום דבר לא השתנה 88FM עדיין קצת בהפרעות בתדר 88.5
אבל יש שיפור קטן ובכל זאת כשהלחות עולה או יורדת התדר בהפרעות
ומונטו קרלו עולה ויורד בתדר 101.4 מתי שמתחשק להם
וNISAAFM משדרים מונו כך שיוצא שקולטים קול ברמה 
 
עד כאן החדשות
סיבוב שני: מנחם טוקר בדרך החוצה מרדיו "קול חי"?
27/04/2016 | 14:50
22
התוכנית של מנחם טוקר ברדיו "קול חי" על סף ביטול, כך נודע לוואלה ברנז'ה. הסיבה נעוצה בשעון הקיץ, שגורם לדחייה בשעת השידור של הרב יצחק יוסף – כך שהשיעור מתנגש עם שעת השידור של תוכניתו של טוקר. לפי הערכות, במידה והתוכנית תידחה לשעה מאוחרת ולא רלוונטית, טוקר צפוי לעזוב את התחנה.

טוקר, הנחשב לאחד הכוכבים הגדולים בתחנה, משדר את תוכניתו "מוצ"ש חי עם מנחם טוקר" מיד לאחר השיעור של הרב. בגלל שהשיעור מתחיל כשעה וחצי לאחר צאת השבת ובעקבות המעבר לשעון הקיץ – זמן שידור התוכנית והשיעור מתנגשים. מסתמן שבתחנה החליטו לדחות את התוכנית של טוקר לשעה מאוחרת יותר ולא רלוונטית, כך שהם בעצם "מוותרים" על תוכניתו. זאת לאחר שבתחנה ניסו לאחרונה לשחק בין לוחות הזמנים, וחתכו את השיעור של הרב כרבע שעה לפני סיומו ועברו בשעה 22:00 לתוכנית של טוקר.

לא ברור מה מניע את ראשי התחנה לוותר דווקא על התוכנית של טוקר, שהיא זאת שמביאה רייטינג, במיוחד בהשוואה לשיעור של הרב. לטוקר יש גם תוכנית בולטת נוספת בתחנה, המשודרת בכל יום בצהריים. לפי הערכות של גורמים בתחנה, ההחלטה נובעת מלחצים כבדים שמגיעים מהכיוון של יו"ר ש"ס אריה דרעי. אם אכן זה יקרה וטוקר ייאלץ לעזוב את התחנה, זאת לא תהיה הפעם הראשונה שלו. לפני כשבע שנים הוא פוטר מהתחנה בפתאומיות ושידר בתחנות זניחות (רדיו ירושלים ורדיו דרום). לפני כארבע שנים הוא שב לתחנה עם חוזה טאלנט, הנחשב ליקר במגזר החרדי.

בשבוע שעבר פורסם כי חברי מועצת הרשות השנייה נפגשו עם הנהלת רדיו "קול חי", במסגרת בדיקה שנערכה ברשות בנוגע לשאלה האם שידורי הרדיו מוטים לטובת דרעי. ב"קול חי" דחו את הטענות האלה. הדיון ברשות הגיע על רקע המאבק בין שתי תחנות הרדיו החרדיות, "קול חי" המזוהה עם דרעי ו"קול ברמה" המזוהה עם אלי ישי.

בנובמבר האחרון התנהל סביב שידור השיעור של הרב מאבק מתוקשר של רדיו "קול חי" עם רדיו "קול ברמה". בתחילה, הרב אישר לרדיו "קול ברמה" להעביר את השיעור, אך ברגע האחרון בלשכתו הורו לתחנה שלא להעביר את השיעור ורדיו "קול חי" הודיע כי הוא זה שיעביר את השידור. ההחלטה של רדיו "קול ברמה" לוותר על השידור התקבלה בשל האלימות שהופעלה בזמנו כלפי עובד התחנה, שביקש לשדר מבית הכנסת בו מועבר השיעור.

ברדיו "קול חי" סירבו להגיב.

את תגובתו של טוקר לא ניתן היה להשיג.

http://b.walla.co.il/item/2956620
היה פיין: נפרדים מהשדרן המיתולוגי טוני פיין
26/04/2016 | 17:43
30
עשרות עמיתים אנשי רדיו, אמנים וחברים קרובים הגיעו היום (שלישי) לעשות כבוד לטוני פיין, שדרן הרדיו, העורך והמפיק המיתולוגי של רשת ג', שהודיע על פרישה מקול ישראל לאחר 40 שנה.

בתוכנית מיוחדת שהוקדשה לפיין בהגשת קובי מנורה, התארחו היום בצהריים דידי הררי שהחל את דרכו תחת פיין, אבי משולם, לירון בן שמעון, שדרנית קול ישראל רויטל עמית, נועם גיל-אור, נתיב רובינזון, יגאל רביד, זהר סדן, ורד יפתחי גרין, שרון עידן, צ'רלי בוזגלו, יואב גינאי ושר המדע אופיר אקוניס – שהודה כי הוא מעריץ של פיין.

פיין, שחוגג היום את יום הולדתו ה-65, עלה לישראל מאנגליה בגיל 25, ומאז החל לעבוד בקול ישראל. בין תוכניות המוסיקה הרבות שלו ניתן לציין את התוכנית המיתולוגית "חדש, חדיש ומחודש" אותה ערך והפיק במשך 18 שנה לצידה של המגישה שוש עטרי ז"ל. פיין גם ערך והפיק בשנים האחרונות את "באוויר" בה מושמעים שירים ישראלים חדשים. לפני כשנתיים קיבל מאגודת העיתונאים תל אביב את פרס תוכנית המוסיקה במסגרת פרסי הרדיו לעיתונות בכנס העיתונות באילת.

http://b.walla.co.il/item/2956328
התרגשתם בחג? גם מבזקנית גל"צ
24/04/2016 | 13:05
2
45
הקריינית החדשה של התחנה הגישה ב-2 בלילה שבין שישי לשבת את מבזק החדשות. בשל נסיבות שכללו התרגשות מהמעמד ומכיוון שלא חשה בטוב - היא השתנקה כמה פעמים אך נלחמה בחריקת שיניים ובחירוף נפש, והצליחה להגיע לסוף המבזק.

האזינו: http://b.walla.co.il/item/2955705
אם אין גדיים אין תיישים (לא האזנתי וגם לא צריך לעשות מזה
24/04/2016 | 15:32
29
עניין בגלל שהיא חדשה נתנו לה ללמוד על חי בשעה מאוחרת)
מסכנה. נשמע שהידיעות ממש ריגשו אותה
24/04/2016 | 19:43
29
אבל אין ספק שיש פוטנציאל ויש לה קול מצויין. מניח שהופקו לקחים:)
MTV מציגים: Podcast killed the video star
24/04/2016 | 11:45
14
MTV הכריזו לאחרונה כי הם ישיקו חמישה פודקאסטים בנושאים שונים כמו: קולנוע, פוליטיקה, תרבות וכמובן מוסיקה.

מדובר במהלך של MTV כדי להתחבר לנוער של היום שמשתמש יותר בטלפון הסלולרי מאשר במסך הטלוויזיה. לצורך הפרויקט החדש העסיקו ב MTV אנשים מאתר BuzzFeed ש"גנב" לכולם את ההצגה מבחינת הויראליות ברשת.

http://digiday.com/publishers/mtv-news-podcasts/
המלצה לסרט: Special Correspondents
22/04/2016 | 17:14
21
סרט חדש של Netflix שיעלה בשבוע הבא (29.4) מציג את ריקי ג'רוויס ("המשרד", שגם משחק בתפקיד הראשי וגם מביים את הסרט) בתור עיתונאי שמשדר ברדיו דיווחים מפוברקים מאזור לחימה בעוד הוא מעביר את הזמן בביתו שבניו-יורק. העניינים מסתבכים כשמתקבלים דיווחים על "היעלמותו" בשטח הלחימה.
Radio 1 ישדר יותר מוסיקה בריטית
21/04/2016 | 01:02
1
35
בעוד אצלנו בישראל מירי רגב רוצה לדחוף את המוסיקה המזרחית לתוך הגרון של גלגלצ כדי להגדיל את ההאזנה למוסיקה המזרחית שלטענתה מודרת מהרדיו, ב BBC הולכים בכיוון ההפוך.
 
לאחרונה נמתחה ביקורת ע"י הממשלה הבריטית על חוסר הגיוון בשידורי Radio 1 ו Radio 2 שמשמיעים את אותה המוסיקה שיש בתחנות הרדיו המסחריות. לתחנות המסחריות בוודאי קשה להתחרות עם הרדיו הציבורי שממומן ע"י אגרה.
 
הבריטים לא יודעים להיות מספיק חצופים כשצריך אלא מציגים בתגובה עובדות. בדיקה שערכו ב BBC העלתה כי 90% מהשירים שמושמעים ב Radio 1&2 לא מושמעים באף תחנה אחרת כך שהביקורת לא כל כך מוצדקת (לקריאה: http://downloads.bbc.co.uk/aboutthebbc/insidethebb... ).
 
בתור הצעת פשרה, ב BBC הציעו להגדיל את כמות השירים החדשים (הנה לך גברת כפיים!) של היוצרים הבריטים.
 
כרגע בפליילסט הראשי של Radio 1 יש תשעה שירים "לועזיים" ושישה שירים של יוצרים בריטים. ב Radio 2 יש בפלייליסט הראשי שבעה יוצרים בריטים ושלושה יוצרים אמריקאים. האם הכמות הנוכחית מספיקה? ב-BBC אומרים שהכמות שיש כרגע בפלייליסט לגמרי מספיקה. אך מאחר ולא ניתן לחזות מה יהיה היחס בין השירים ה"לועזיים" לבריטים בשאר השנה, הם רק רוצים לוודא שהמצב הנוכחי יישמר בעזרת ההנחיות החדשות.
 
עוד על המוקד: שירים שנמצאים בפלייליסט של שתי התחנות הראשיות של בריטניה, כמות שעומדת על כ-5%. בממשלה מקבלים את המצב שאמנית כמו Adele תשודר בשתי התחנות כי זאת Adele (והיא גם בריטית לצורך הדיון) אבל שיהיה שוני מהותי בשיר הבא שיתנגן אחרי Adele, כדי ליצור גיוון בין התחנות.
 
מעניין...
22/04/2016 | 14:34
17
כיצד נראית מכאן, בישראל ההתערבות הזאת של פוליטיקאים בריטים באופי שידורי המוסיקה של רדיו 1 הבריטי.
גם הם כאלה פרימיטיביים מיושנים?
טוני פיין פרש מרשות השידור
21/04/2016 | 17:55
1
58
כך עפ"י עובד קול ישראל קובי מנורה, כעת בדף הפייסבוק שלו.
משדר הפרידה: יום שלישי בשעה 12:00 ברשת ג'
21/04/2016 | 18:37
32
שיבושים בנתב"ג בגלל תחנת רדיו מרמאללה
21/04/2016 | 10:10
3
39
טסים לחו״ל לחג? שיבושים צפויים בשעות הקרובות בנתב״ג בגלל הפרעה לתדרי רדיו שמקורה ברמאללה

עמליה דואק
מעניין אם מכוון או לא
21/04/2016 | 11:34
2
36
כבר שנים שיש תחנות כאלה ולא זכור לי לאחרונה שהייתה הפרעה כך שלדעתי הם מכוונים את זה כך שיעשה בלאגן.
חבר שלי נתקע עכשיו במטוס שעה וחצי עד שהמריאו לאילת בגלל זה.
ברור שמכוון הרי מדובר ברמאללה
21/04/2016 | 15:37
28
ולרוב זה קול פלסטין כמובן או AJYAL הצבאית שלהם
לא יהיה מנוס מפשיטות על התחנות והורדת המשדרים שלהם.
21/04/2016 | 17:40
23
פסח כשר ושמח
( לעמוד שלי בתפוז )
21/04/2016 | 10:50
5
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו
 
חג פסח שמח!
בית המשפט פסק: קולו של אלכס אנסקי שייך לאלכס אנסקי
20/04/2016 | 15:08
1
40
קולו הייחודי של השחקן והשדרן אלכס אנסקי כיכב בשתי פרסומות של רשתות מתחרות לדיור מוגן לקשישים - "מגדלי הים התיכון" ו"בית בכפר".

בין החודשים ינואר לאוגוסט 2012 ניהלה "מגדלי הים התיכון" מסע פרסום לשיווק שירותיה, שכלל תשדירי רדיו בהם שולב קולו של אנסקי. מסע הפרסום כלל גם פרסומים באינטרנט, בעיתונות ובתלי דלת. בהמשך, באפריל 2013 יצאה "בית בכפר" במסע פרסום נרחב משלה לשיווק שירותיה, שכלל תשדירי רדיו, טלוויזיה, אינטרנט ופרסומות בעיתון. גם לטובת מסע פרסום זה נשכרו שירותיו של אנסקי כ"פרזנטור" - הדמות המלווה וממתגת את מסע הפרסום.

"מגדלי הים התיכון" לא אהבה, בלשון המעטה, את השימוש שעושה המתחרה שלה באנסקי, והגישה תביעה בהיקף מיליון שקל - שווי עלותו של מסע הפרסום בקריינותו של אנסקי - נגד המתחרה שלה, בטענה כי הפרסום המאוחר של "בית בכפר" גרם להטעיית הצרכנים, וכי "בית בכפר" נהנתה ו"רכבה" בפרסומיה על השקעתה של "מגדלי הים התיכון" בקמפיין שלה.

3 שנים מאוחר יותר, בשבוע שעבר, הביא בית המשפט לסיום המאבק על קולו של אנסקי, כאשר דחה את התביעה, תוך שהוא קובע, בין היתר, כי "קולו של אנסקי אינו מטלטלין או זכות שזכותה של התובעת ('מגדלי הים התיכון', א' ל"ו) להחזיק בהם. אין הוא קניינה של התובעת. אף המוניטין של אנסקי כקריין, ואפילו כקריין של בתי עסק לדיור מוגן, אינו של התובעת".

השופטת דפנה בלטמן-קדראי קבעה בנוסף כי "אף אם ההתקשרות בין התובעת לאנסקי העשירה את אנסקי במוניטין הקשור להיותו מפרסם של דיור מוגן, התעשרות זו שייכת לאנסקי, ולתובעת אין חלק בה".

עוד נקבע כי לא הוכח כי נגזל מוניטין של "מגדלי הים התיכון" או כי "בית בכפר" ניצלה את המוניטין של "מגדלי הים התיכון" לצורך גיוס לקוחות.

המאבק בין הרשתות המתחרות על קולו של אנסקי ניצת על קרקע שהייתה בוערת ממילא. אין זו התביעה הראשונה שהתנהלה ביניהם. קדמה לתביעה זו תביעה שהגישה "בית בכפר" נגד "מגדלי הים התיכון" וחברות קשורות לה, בעילה של הפרת סימן מסחרי, גניבת-עין, גזל ודילול מוניטין, עשיית עושר, התערבות לא הוגנת ועוד - והשופטת התרשמה כי יש ממד של נקמה בתביעה החדשה שהוגשה סביב קולו של אנסקי.

"ניכר כי התביעה הנוכחית באה לעולם כמהלך נגדי לתביעה הקודמת, וכי אף הייתה המניע העיקרי בניהול ומיצוי ההליך דנן", כתבה השופטת בפסק הדין, וציינה כי אין משמעות או חשיבות להליך הקודם שבין הצדדים, ולכן לא תעסוק בו, "פרט להבעת צער על המדון והדם הרע שבין הצדדים".

בתביעה החדשה טענה "מגדלי הים התיכון" כי מסע הפרסום שלה הביא לזיהויו של אנסקי עם תחום הדיור המוגן ועם שירותיה, ו"בית בכפר" ניצלה זאת. "מגדלי הים התיכון" עתרה לחייב את בית בכפר בפיצויים בגין גניבת-עין, התערבות לא הוגנת, גזילת קניינה ועשיית עושר שלא במשפט.

מנגד טענה "בית בכפר", באמצעות עורכי הדין ערן פרזנטי ומדלן כהן ממחלקת קניין רוחני במשרד מ.פירון ושות', כי אין מניעה חוקית לפרסום באמצעות שדרן שפרסם מוצרים מתחרים, כי מסע הפרסום שלה הוא שונה וייחודי ואינו קשור ל"מגדלי הים התיכון" ולפרסומיה הקודמים, וכי ל"מגדלי הים התיכון" אין זכות באנסקי או בקולו, והתביעה נעדרת עילה.

בשלב מסוים צורף גם אנסקי עצמו כנתבע, אך הוא הסתפק בהודעה לקונית לפיה אין לו עניין בתביעה, והוא אף נמנע מהתייצבות לדיונים.

השופטת בלטמן-קדראי דחתה את התביעה נגד אנסקי וכן את התביעה נגד "בית בכפר" במלואה, תוך שהיא קובעת כי "מגדלי הים התיכון" לא הוכיחה את טענותיה ולא הוכיחה את הנזק הנטען על-ידה.

בין היתר נקבע כי לא הוכחה זיקה מיוחדת בין אנסקי ל"מגדלי הים התיכון", ולהפך - הוכח כי אנסקי הוא קריין עסוק, הנותן שירותיו ללקוחות שונים.

עוד קבעה השופטת כי טענתה של "מגדלי הים התיכון" כי חלות מגבלות להעסקת אנסקי, "מטילה על אנסקי עצמו מגבלה שלא היה מחויב לה ביחסיו מולה, ואשר פוגעת ללא הסכמתו או מעורבותו בחופש העיסוק".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001...
20/04/2016 | 20:30
3
יו"ר הכנסת החליט: לא יקום רדיו אינטרנטי לכנסת
20/04/2016 | 12:19
28
ועדה שבחנה את פעילות ערוץ הכנסת, לקראת יציאתו למכרז בחודשים הקרובים, הומלץ על הקמת רדיו דיגיטלי שילווה את שידורי הכנסת.

יולי אדלשטיין, יו"ר הכנסת, החליט שלא לקבל את ההמלצה להקים רדיו דיגיטלי, משום שלשיטתו הדבר אינו מצדיק את העלות הכספית הכרוכה בכך.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001...
כמה יקבלו עובדי הרדיו לפסח?
19/04/2016 | 11:57
2
40
העובדים של גל"צ יקבלו 550 שקלים בתלושים – סכום אותו יקבלו השנה כל האזרחים שעובדים בצה"ל. לעומת הסכום הגבוה שיחולק בתחנה הצבאית, העובדים ברדיו תל אביב ייהנו מתווי קנייה בסך 250 שקלים. גם העובדים ברדיו 99 eco יקבלו 250 שקלים בתלושים.

בתחנת רדיו דרום יפנקו את העובדים לכבוד החג בתלושים בסך 250-500 שקלים. ברדיו ללא הפסקה 103fm העובדים ייהנו מתווי קנייה בסך 300 שקלים ויקבלו בנוסף בקבוק יין. בגלי ישראל יחלקו לעובדים תלושים לרמי לוי בסך 300 שקלים.

http://b.walla.co.il/item/2954165
550 שקל זה סכום גבוה?
20/04/2016 | 16:59
1
13
בהשוואה לשאר התחנות שמחלקות 250 ש"ח? כן
21/04/2016 | 00:39
7
שלום קיטל חוזר לקול ישראל וגם השדרנים הותיקים ישדרו בחג
18/04/2016 | 23:12
40
לרגל 80 שנה ל'קול ישראל' ישדרו ותיקי התחנה את רצועת השידור המואזנת שבין השעה 10 ל-12 בבוקר, במהלך ימי חול המועד בפסח הקרוב. הרצועה החגיגית תשודר במקום התוכנית 'הכל דיבורים' עם עדי מאירי ובני טיטלבוים, אשר יוצאת לחופשת חג.

מנהל קול ישראל, שמעון אלקבץ, החליט על רצועת החג המיוחדת, "שניים בחג", ויגישו אותה ותיקי 'קול ישראל' עם מגישים אורחים.

את כיסא המגישים יאיישו כרמית גיא עם תמר אלמוג (כתבת הערוץ הראשון), דליה יאירי עם המשורר רוני סומק, עמיקם רוטמן עם אמילי עמרוסי (פובליציסטית 'ישראל היום'), שלום קיטל עם ציון נאנוס (כתב ערוץ 2). את הרצועה יערוך איציק יושע.

כמו כן, עם יציאתה של מגישת התוכנית 'הכל דיבורים' עדי מאירי לחופשת לידה, ימלא את מקומה העיתונאי שלום קיטל והוא יגיש את התכנית מדי יום ביחד עם בני טיטלבוים.

קיטל שימש במשך 23 שנים בתפקידים בכירים שונים בקול ישראל.
גל"צ בדרך ללוד: מנהל מקרקעי ישראל יעניק 4.6 דונם ללא תמורה
18/04/2016 | 13:54
57
מועצת מקרקעי ישראל צפויה לאשר בישיבתה היום הקצאה בפטור ממכרז וללא תמורה של מגרש בן 4.6 דונם במרכז העיר לוד, וזאת למטרת הקמת בניין חדש שישמש את תחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל. הקרקע ממוקמת במרכז העיר, בהצטלבות הרחובות חשמונאים ושדרות צה"ל. בשלב זה עדיין קשה להעריך מתי יתרחש המעבר בפועל, אולם ההחלטה על הקצאת הקרקע לנושא מהווה אבן דרך חשובה בדרך לביצוע המעבר.

כיום פועלת תחנת הרדיו ברחוב יהודה הימית ביפו, בבניין ותיק שאותו היא מאכלסת מאז 1958. בדברי ההסבר של הצעת המחליטים שתעלה היום, הוסבר כי "המבנה בעיר תל אביב־יפו, המשרת זה עשרות שנים את תחנת הרדיו הצבאית גלי צה"ל, אינו יכול להמשיך ולשרת את התחנה, ולפיכך עולה צורך ציבורי למצוא לתחנה אתר אחר שממנו תוכל להמשיך לשדר. במקביל משקיעה המדינה מאמצים רבים כדי לקדם את העיר לוד, ולפיכך מוצע להעביר את התחנה ללוד ולאפשר לה להמשיך לפעול שם שנים רבות ובתנאים הולמים".

את ההחלטה על מעבר גלי צה"ל ללוד קיבל שר הביטחון, משה יעלון, בין השאר בשל הרצון לסייע ולחזק את העיר ואת תושביה. הפרויקט נמצא כעת בשלב איגום המשאבים, ולכן קשה להעריך בשלב הזה את לוחות הזמנים להשלמתו.

במשרד הביטחון רואים במעבר מיזם חברתי בעיקרו, שבמסגרתו ילוו החיילים את בני הנוער המקומיים, ויסייעו להם בלימודים ובפעילות התנדבותית אחרת, כגון מתן שיעורי תקשורת לנוער המקומי. כמו כן, צפוי המעבר לאפשר לתחנה להחזיק לראשונה מגורי חיילים משלה, וכן לפעול מתוך אולפנים ממוגנים, שיאפשרו את המשך השידורים גם בעתות חירום - דבר שאינו אפשרי במבנה הנוכחי ביפו.

ממשרד הביטחון נמסר: "אנו מברכים על הירתמותם של כלל הגורמים לטובת הפיכת החזון החברתי למציאות. הקצאת הקרקע על ידי רשות מקרקעי ישראל ועיריית לוד היא אבן דרך מרכזית במימוש הפרויקט, שלאחריה ניתן יהיה להשלים את התכנון, ולקבוע את לוחות הזמנים למעבר".

http://www.themarker.com/realestate/1.2918313
רדיו קול חי לרשות השנייה: אנחנו לא מוטים לטובת אריה דרעי
17/04/2016 | 18:27
18
חברי מועצת הרשות השנייה נפגשו היום (א') עם הנהלת רדיו קול חי במסגרת בדיקה שנערכת ברשות בנוגע לשאלה האם שידורי הרדיו מוטים לטובת יו"ר ש"ס אריה דרעי. הבדיקה החלה בעקבות טענות הרדיו המתחרה, רדיו קול ברמה, ולאחר תחקיר TheMarker בנושא. קול חי דחו את הטענות.

הדיון הגיע על רקע מאבק פוליטי חריף בתוך המגזר החרדי בין שתי תחנות הרדיו. קול ברמה, הרדיו שהוקם עבור הציבור הספרדי-תורני, מזוהה כיום עם אלי ישי, ואילו קול חי מזוהה עם דרעי. תחקיר TheMarker חשף כיצד פעילים בש"ס ומקורבים לדרעי פעלו כדי לפגוע ולהחרים את קול ברמה, ומנגד כיצד הגיעו תקציבי פרסום של משרדי ממשלה שקשורים לדרעי ולש"ס לקול חי.

בתחילת 2016 הוארך הזיכיון של קול חי בארבע שנים, אך נקבעה נקודת בדיקה כעבור חצי שנה כדי לבדוק את הטענות למעורבות פוליטית בשידורי התחנה. כחלק מהליכי הבדיקה, נפגשו היום הנהלת התחנה, בראשות המנכ"ל אבי רוזן, עם חברי מועצת הרשות השנייה.

הבדיקה עסקה בין השאר במגיש המהדורה המרכזית אבי מימרן, שהתבטא בראיון לתקשורת על יחסיו עם דרעי ועל העובדה שהיה מועמד לכהן כח"כ מטעם ש"ס. בקול חי טענו מנגד כי התופעה שבה עיתונאים מנסים את כוחם במישור הפוליטי ולאחר מכן חוזרים לכלי התקשורת נפוצה, ובין השאר שרון גל חזר לערוץ 20 וגם בתחנה המתחרה אחד המגישים, דודי שוומנפלד, התמודד בסיעתו של ישי וחזר לשדר בתחנה.

בדיקה נוספת היתה לגבי מגיש נוסף לשעבר בתחנה, דוד חכם, שנחשב מקורב לדרעי. בקול חי טענו מנגד כי חכם שימש בשורה של תפקידי הגשה בתחנות רדיו נוספות, בהן קול ברמה ורדיו דרום, ואינו פעיל פוליטית.

ברשות גם ביקשו לבדוק טענות לגבי הטיה בשידורים ו"עננה", שלפיה התחנה מזוהה עם דרעי. בקול חי דחו את הטענות האלה, וצפויים להגיב גם על טענות ספציפיות לגבי הטיה בשידורים ספציפיים. בעבר נזף נציב תלונות הציבור של הרשות השנייה, דוד רגב, בתחנה על כך שמזכיר סיעת ש"ס בכנסת, אשר מדינה, ששימש בעבר עיתונאי, הגיש תוכניות בתחנה למשך שבוע.

"אני שמח שבדיקת הרשות העלתה את מה שטענו כל הזמן - שהטענות שהועלנו כנגדנו על הטיית פוליטית כביכול הינן טענות שווא. קול חי פועלת ללא כל דופי ובמקצועיות", אמר רוזן.

מראשות השנייה נמסר בתגובה: "בהמשך לבקשת קול ברמה להופיע בפני המועצה והטענות שהועלו, הוזמנו נציגי רדיו קול חי להציג את עמדתם בפני המועצה בטרם תציג הנהלת הרשות את ממצאי בדיקתה בפני המועצה. הרשות אינה מנהלת את בדיקותיה ותוצאותיהן על פני העיתון ותפעל בהתאם לתוצאות הבדיקה והנחיות המועצה בעקבותיה".

באחרונה נחתמה עסקה שלפיה אבי בר, מבעלי ערוץ 20 ומנכ"ל הערוץ, ייכנס כמשקיע גם ברדיו קול חי. בר רכש כ-40% ממניות הערוץ באמצעות חברה נוספת ששולטת בערוץ יחד עם קבוצת קרדן של יוסף גרינפלד. העסקה טרם הושלמה וממתינה לאישור הרגולטור.

http://www.themarker.com/advertising/1.2917954
נתניהו חתם על מינוי חברי מועצת התאגיד הציבורי
17/04/2016 | 18:26
21
אחרי עיכובים של יותר משנה, ראש הממשלה ושר התקשורת, בנימין נתניהו, חתם ביום חמישי האחרון על מינויים של עשרת חברי מועצת השידור הציבורי, שבראשותה יעמוד גיל עומר. המינוי כבר נכנס לתוקף וחברי המועצה אמורים להתכנס בקרוב.

למינוי המועצה אמורה להיות השפעה משמעותית על המשך הקמת התאגיד. לאחר מינוי המועצה יוכל התאגיד לעבור לפסים המעשיים של היערכות לתחילת השידור, גיוס מנהל חטיבת חדשות וגיוס עיתונאים.

מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, התקשר היום לעומר והודיע לו כי הוא נכנס לתפקידו כיו"ר תאגיד השידור הציבורי מיום חמישי. כעת אמורה המועצה להתכנס ולהתחיל לקבל החלטות להובלת מהלך ההקמה.

חוק תאגיד השידור הציבורי קבע את המתווה להקמת התאגיד החדש, שלפיו תוקם מועצה ציבורית בת 12 חברים שתיבחר על ידי ועדת איתור בראשות שופט. בפברואר 2015 בחרה הוועדה, בראשות השופט (בדימוס) עזרא קמא ב-12 חברי המועצה.

בראשות המועצה נבחר לעמוד גיל עומר, שמכהן במקביל כמנכ"ל מוזיאון ישראל. עומר שימש בעבר בתפקידי עריכה בכירים בתחום התקשורת, בהם בסוכנות רויטרס בלונדון, ולאחר מכן בגלי צה"ל - שם כיהן כעורך הראשי. הוא שימש גם מנהל מחלקת אקטואליה בקשת, ראש מערכת החדשות ב"ידיעות אחרונות" וסמנכ"ל חברת חדשות ישראל.

בין המועמדים הנוספים לתפקיד חברי המועצה שהומלצו על ידי הוועדה, נכללים גם יוצר הסרטים נפתלי גליקסברג, מנכ"לית רדיו 99 לשעבר מישל קרמרמן, מנכ"לית משרד החינוך לשעבר דלית שטאובר, איש העסקים חמיס אבולעפיה ורו"ח אורלי גרטי-סרוסי. בסך הכל יכהנו בוועדה 12 חברים. עד כה אושרו על ידי הוועדה רק 10 חברים - אחת התעכבה בגלל ניגודי עניינים, וחבר נוסף, עורך "ליברל" רותם דנון, פרש - ובמקומו מונה שלמי שטיין, שטרם אושר.

העיכוב במינוי חברי המועצה גרר גל של ביקורות חריפות כלפי נתניהו וכלפי מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר. הטענה היתה כי העיכוב נובע ממניעים פוליטיים, ואולם פילבר הכריז כי ימנה את המועצה לאחר האישורים הפרוצדולרליים. העיכוב העיקרי נגרם ברשות החברות במסגרת הליכי הגשת שמות החברים לאישור.

בפועל נוצר לחץ דו-כיווני למינוי המועצה. ח"כ אראל מרגלית (המחנה הציוני) הגיש יחד עם עמותת הצלחה עתירה לבג"צ, באמצעות עוה"ד אלעד מן ויובל יועז. צעד נוסף משמעותי עשה יו"ר ועדת הכלכלה איתן כבל (המחנה הציוני) שיזם תיקון חקיקה שלפיו יוכל נתניהו למנות את המועצה גם בהרכב חסר של 10 חברי מועצה.

הלחץ כנראה סייע לתהליך, וגרם לכך שנתניהו מינה את המועצה. שני החברים הנוספים ימתינו לאישור בוועדה לבדיקת מינויים.

במשרד התקשורת אישרו את פרטי הידיעה.  

http://www.themarker.com/advertising/1.2917969
אסי ישראלוף מארח את שלמה ארצי ב103FM
17/04/2016 | 17:44
1
37
בערב חג הפסח ישודר ראיון של אסי ישראלוף עם שלמה ארצי לרגל צאת אלבומו החדש.
הספיישל ישודר ביום שישי 22.4 בין השעות 14:00-16:00
האזנה נעימה
ומה שאר ההפתעות לחג?
17/04/2016 | 18:19
19
משדר חדש לרשת ג' באזור ערד - 89.7FM
13/04/2016 | 12:42
16
49
משדר חדש באזור ערד מאפשר לקלוט את רשת ג' גם בצפון הערבה ובנגב המזרחי. 89.7 על הסקאלה

https://twitter.com/iba_ombudsman/status/720182872...
מתבקש. בערד לא קולטים היטב את משדרי באר שבע.
13/04/2016 | 13:08
1
37
הקליטה בערד נעה בין משדרי איתנים לבין משדרי מצפה רמון וצפון הערבה בעיקר.
 
תדרי באר שבע נקלטים רק בתדרים קיים מהפרעות ובמקרה של רשת ג', תדר 105.5 לא כזה נקי ו97.8 מאיתנים לא נקלט עקב 97.7 מירדן.
105.5 לא כזה נקי עקב 105.6 מעזה ולא מדובר באנג'ם
13/04/2016 | 14:13
39
התדר 97.8 מקבל הפרעות גם מ97.9 שגם מגיע מירדן וגם מראמלה
 
בקיצור כמה שיותר משדרים יותר טוב כך הכיסוי יהיה רצוף או כמעט רצוף
גם בעמוד הפייסבוק של רשת ג' נמסר
13/04/2016 | 20:07
13
45
הודעה: אנו שמחים לבשר על כניסתו לשירות של משדר חדש ברשת גימל, בערד.
המשדר פועל בתדר 89.7MHz ונותן מענה לקליטת הרשת בצפון הערבה והנגב המזרחי.
משדר זה הינו חלק מפרויקט עיבוי משדרים חדשים בפריסה ארצית, הקורה בימים אלה.
 
גם ל88FM יש שני משדרים חדשים אחד במצפה רמון ואחד בתפן בצפון
והוגדל ההספק למשדר מחיפה שיאפשר לו לגשר לאזור עפולה ולעומק עמק יזרעאל הייתי לפני יומיים בקיבוץ נחשונים שאריות של 88FM מחיפה נקלטות שם בגלל הפרעות כנראה ב87.6 ו88.0 התדר בחיפה הוא 88.5
התדר בחיפה הוא 88
14/04/2016 | 00:05
8
22
לא מדויק התדר בחיפה הוא 88.5
15/04/2016 | 13:27
7
27
בRDS הופיעה 88FM H וזה מגיע מחיפה
כבר כמה שנים זה התדר שם אבל המשדר היה מאוד חלש ונקלט רק בתוך חיפה ועכשיו הוגדל ההספק למשדר והוא נקלט גם מחוץ לחיפה
88fm h הוא בתדר 88.0
16/04/2016 | 03:58
17
יתכן שיש לו slave ב 88.5 אולם המשדר החדש החזק הוא 88.0
16/04/2016 | 04:00
19
היה שינוי בימים האחרונים
17/04/2016 | 09:49
4
23
מעתה תדר 88.5 FM נקלט הרבה יותר טוב מתדר 88FM , אני מניח שזה בעקבות שדרוג המשדר והחלפת התדר
התדר כבר כמה שנים בחיפה 88.5
18/04/2016 | 20:49
3
17
אבל המשדר היה מאוד חלש ולכן לא היה נקלט מחוץ לעיר חיפה ועם הרבה בעיות קליטה
בשבועות האחרונים הוחלף המשדר למשדר חדש וחזק הרבה יותר
אם 88FM משדרים רק על ארבעה תדרים והם 88.0 87.6 88.2 88.5 אז הייתי אומר שאולי עדיף שרשת ד' תעביר את התדר 88.8 ל88FM וככה יהיה להם תדר נוסף בסקאלה כי ארבעת התדרים הם קצת קרובים מדי אחד לשני
88.5 היה פעם גיבוי לרשת ב
18/04/2016 | 21:25
2
22
ככה אני זוכר באזור חיפה , וגם היה גיבוי לרשת ב בתדר 95.5 - מקווה שאני זוכר נכון
יכול להיות אבל כל התחנות עברו מיתוג תדרים מאז בשנה שנתיים
18/04/2016 | 21:40
1
23
לפני המיתוג כל תחנות רשות השידור היו משדרות על תדרים שלא קשורים למיתוג כמו רשת ג' שידרה לפני כמה שנים בצפת והגליל בתדר 97.7 או 88.9 98.9 ו100.5 באזורים אחרים
התדר של רשת ב' לפני כחמש שנים בחיפה היה גם 89.5
ו88FM השתמשה לפני בתדר 88.0 בחיפה וגם בבאר שבע
עכשיו נכנסו שני משדרים חדשים ל88 והם 88.5 מתפן שבצפון ו87.6 כנראה שמשלים שם משדר נוסף באותו תדר ממצפה רמון בהמשך התחנה תשלים עוד את הכיסוי בארץ
מה שנשאר כרגע המשדר היחיד של 88 בתדר 88.0 נמצא בתל אביב כל השאר הם 87.6 88.5 ו88.2 נראה לי יש משדר אחד כזה אבל הוא לא נקלט
רשת ג' צריכה לפחות עוד שני משדרים כדי לכסות את כל אזורי הארץ בנצרת והסביבה ונתניה
אני חושב שרשות השידור מאז ומתמיד הייתה משקיעה במשדרים רק ברשת ב' ול88FM כמות המשדרים הייתה הנמוכה ביותר אז 88.0 בתל אביב ו87.6 בצפת והגליל לפני שהותקן 87.6 באיתנים
נבדק ואכן התדר החדש בחיפה הוא ן88.5
26/04/2016 | 00:27
8
זה ישונה בימים הקרובים בטבלת התדרים באתר הרשות
דר"א 88 FM נקלטת בתדר 106FM בדרום ים המלח ובצפון הערבה.
20/04/2016 | 00:52
3
22
כבר כמה שנים שכשאני מזדמן לאיזור ים המלח, אני קולט בתדר 106 תחנה עלומה. תמיד כשהזדמנתי לאיזור זה היה בשעות שישמוסיקה ברצף, בעיקר בלילות כך שלא ידעתי למה אני מאזין.
 
בשבוע שעבר, כשהייתי באיזור והאזנתי ל88 FM בתדר החדש, גיליתי ש106 FM משדר גם את 88FM. עכשיו נשאלת השאלה, היכן ממוקם המשדר הזה של 106FM?
בטח איפה שהוא באזור קרוב לשם
20/04/2016 | 20:33
2
26
כל המשדרים שמשדרים ב106FM שייכים לרדיו החינוכי וגם הם משדרים לא ממש חזקים ומשמשים לטווח הקצר
איפה שאני גר 106FM רדיו קול רמלה משדר את רשת ב' מתי שאין שדרן מהבית ספר שהתחנה ממוקמת בו
פורסמה עד כה רשימת המשדרים והתדרים המלאה של 88FM
נראה שטעיתי בקשר לתדר 88.0 יש יותר ממשדר אחד כזה
אך עדיין התחנה רחוקה מלהיקלט בכל מקום בארץ כמו שרשת ב' יש לה פריסת משדרים בכל האזורים,חסרים משדרים שיכסו בין היתר את הציר של כביש 2/4 לכיון צפון הארץ בדרך לכינרת ועוד ועוד
להלן פריסתה הארצית בחתך נקודות ואזורי השידור:
אילת - 88.5
איתנים - 87.6 לכיוון השפלה ומישור החוף
אפרת - 88.2 לכיוון חבל יהודה
אריאל - 88.2 לכיוון השומרון
באר שבע - 88.5
בעל חצור - 88.2 צפון ירושלים והשומרון
גרופית - 87.6 מרכז כביש הערבה
חיפה - 88.5
מצפה רמון - 88.0
עין יהב - 88.2 צפון כביש הערבה
צפת - 87.6
ירושלים - 88.0
תל אביב - 88.0
ובקרוב:
תפן - 88.2
כל מה שידוע לי ש88fm משתפים פעולה עם רדיו חינוכי
21/04/2016 | 05:03
18
ולאורך כמעט כל הלילה משדרים בשיתוף פעולה הדוק במיוחד עם עמק יזרעאל
 
קול הכנרת ידוע שמעבירה את רשת ג שאין שידורים
עמק יזרעאל מעבירה את 88fm לפעמים
והשאר רשת ב
בדרום לעומת זה יש תחנה ב106 שמעבירה את רשת ד השאלה מאיפה
לפעמים קולט ולכן לא ברור לי מאיפה  מגיע
יש גם כאלו שמעבירות את קול המוזיקה ואת רשת א אבל הרוב רשת ב
 
 
איפה ניתן לראות הרשימה?
23/04/2016 | 09:16
23
תודה

חם בפורומים של תפוז
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ