לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום רדיו
ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
אי הקפדה על הנהלים תגרור מחיקת ההודעות לאלתר. 

תקנון הפורומים בתפוז: כן, יש דבר כזה. ואולי הגיע הזמן שהוא לא יהיה רק כסת"ח משפטי אלא באמת כללים שנעמוד בהם. רובם לא כל כך קשים. על מנת שזה יקרה, העתקנו לכאן את כל הסעיפים הנוגעים לפורום, עבור כולנו וכל אחד שכבר נרשמים בניק חדש כדי לחזור לפורום שלנו לעוד מספר דקות.

הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):
לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע; 
לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז; 
לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשים אחרים 
לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר; (למי ששאל, יש כזה סעיף) 
לא להעלות תכנים בעלי אופי בוטה, מגונה, גס או בלתי הולם; 
לא לפרסם פרטים אישיים של גולשים אחרים, לרבות זהותן של הגולשות (אלא אם כן פרסמו אותה) ופרטי ההתקשרות עמן; 
לא להעלות תוכן שיש בו המרדה או הסתה; 
לא להציף את האתר או כל חלק או שירות בו, בהודעות סרק או בהודעות חוזרות, באופן העלול לפגוע באתר או בשימוש בו;
המשך >>

פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
09/02/2016 | 14:51
3
 יש לכם שאלות בנוגע לבריאות הפה? מתעניינים בהלבנת שיניים?
בפורום שיקום הפה תוכלו לשאול ולהתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2555

סובלים מעור פנים בעייתי? רוצים לדעת כיצד להיפטר מפצעי הבגרות?
בואו לדבר על זה בפורום אקנה - טיפול ושיקום העור
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2103

רוצה לצמצם את היקף הבטן ולעצב את פלג הגוף המרכזי?
פורום מתיחת בטן הוא המקום בשבילך!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2548

סובלת מעור עודף? רוצה לדעת כיצד להתמודד עם התופעה?
בפורום הסרת עודפי עור תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2547

יש לכם שאלות בנוגע לתטא הילינג? מתעניינים בשיטת הריפוי האנרגטית העוצמתית ביותר?
בואו לדבר על זה עכשיו בפורום תטא הילינג!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2423

נתניהו התנגד להארכת כהונתו של מפקד גלי צה"ל
08/02/2016 | 23:25
17
ראש הממשלה, בנימין נתניהו, הביע התנגדות להארכת כהונתו של מפקד גלי צה"ל ירון דקל, כך נודע ל"גלובס". לפני כשבועיים, האריך בחטף שר הביטחון, משה בוגי יעלון, את כהונתו של דקל בשנה אחת, לאחר שהחליט שלא להקים לפי שעה ועדת איתור להחלפתו. על-פי גורמים, הביע נתניהו מורת רוחו בפני יעלון על ההחלטה.

כהונתו של דקל שנמשכה 4 שנים - משך הזמן הקבוע למפקדי התחנה הצבאית - נקבעה בצל דיוני התקציב בצה"ל. במסגרת דיונים אלו עלו שוב הקולות להעברת תחנת הרדיו משליטת צה"ל אל משרד הביטחון. בעוד שדקל נחשב למקורבו של השר הממונה עליו, יעלון, בצה"ל החמיצו פנים לנוכח המשך השליטה והתקצוב בתחנת הרדיו במתכונתה הנוכחית. בשיחה שבה בישר בסופו של דבר ראש אכ"א, האלוף חגי טופולנסקי, לעובדי גל"צ על כך שלא יהיה שינוי בשליטה בתחנה, אך היא תעבור ייעול, הוא ביקר את עצם קיומה ואמר כי פרט לישראל רק ב"צפון קוריאה לצבא יש תחנה", כלשונו.

ההערכה היא כי התנגדותו של נתניהו להמשך כהונתו של דקל נובעת דווקא בשל האווירה הפוליטית סביב התחנה. מאז מונה דקל לתפקידו, בשנת 2012 על ידי שר הביטחון דאז אהוד ברק, הלך והתגבש לובי של אנשי תקשורת מקרב הימין שהביע מחאה בפורומים שונים נגד המפקד והצעדים שבהם הוא נוקט בתחנה.

במהלך השנים נשמעו טענות נגד התחנה על הקו השמאלני שבו היא נוקטת, אולם נראה כי סביב דקל גאתה הביקורת. המחאה עלתה כשהחליט לשנות את התוכנית "המילה האחרונה" שנחשבה לרצועה שבה ניתן למשנה הימנית מקום רחב, ובאחרונה אף התגברה לאחר שדקל מינה לתפקיד ראש מחלקת החדשות של התחנה את העורך הוותיק והמוערך אבי ברזילי. מינויו של ברזילי נתפס בעייתי בקרב גורמים בימין, בעקבות טענות שהועלו, לכאורה, על התנהלותו מול העיתונאי לשעבר ינון מגל, לאחר אמירות שייחס לו בתקופת ההתנתקות. במקביל, עלו גם טענות מצד גורמים פוליטיים ובהם השרה מירי רגב נגד גלגלצ, שהביאו לדיון ציבורי רחב.

בתוך כך, נודע, מתגבש לובי שנועד לקדם מועמדים פוטנציאליים להחלפתו של דקל. בין השמות שעלו, היו גם אלו של העיתונאי אבישי בן חיים ושל ראש מערך ההסברה הלאומי לשעבר ד"ר יועז הנדל.

יש לציין כי דקל נהג כמי שמודע לביקורות הנשמעות נגד התחנה, ולא אחת נטען נגדו שדווקא בשל כך הוא מנסה להתחבב על הימין. בין היתר, פעל להביא לתחנה עיתונאים המזוהים עם הימין ובהם אראל סג"ל וחנוך דאום. באחרונה החליט על קריאת אולפן בתחנה על שמו של השר המנוח אורי אורבך ז"ל, שהיה ממקימי התוכנית "המילה האחרונה".

תמול שוב עלו טענות קשות נגד התחנה, לאחר שמגיש התוכנית "מה בוער" רזי ברקאי ערך מה שנשמע בשידור כהשוואה בין אימהות החיילים החטופים לאימהות המחבלים המבקשות מממשלת ישראל להשיב את גופות בניהן לקבורה. בריאיון עם השר גלעד ארדן שעסק בדרישת משפחות המחבלים, אמר ברקאי, "תאר לעצמך משפחות ישראליות, ואנחנו מכירים לצערנו את המקרים האלה, 'צוק איתן' למשל, שמחכות ומחכות עד שגופות היקרים שלהן יגיעו". ארדן השיב כי "ההשוואה לא רלוונטית".

בריאיון שהתקיים הבוקר בתוכנית "נכון להבוקר" עם ניב רסקין, דרש אביו של החייל הדר גולדין כי ברקאי יתנצל ואמר כי מה שאמר ברקאי הוא "נורא ואיום". ברקאי אמר בתגובה כי בעיניו אין הבדל בין תחושות של אימהות שכולות משני הצדדים, וכי אם דבריו פגעו, הוא מתנצל.

על כך אמרו בתחנה בתגובה: "כמובן שלא נעשתה כל השוואה בין חיילי צה"ל למרצחים של חיילים ואזרחים. רזי הצג לשר ארדן שאלה, האם שתי אימהות משני צדי הסכסוך לא מרגישות את אותו כאב על אובדן בניהן. אנו מתנצלים אם שאלתו של רזי לא הובנה כהלכה".

על התנגדותו של ראש הממשלה להארכת המינוי לא נמסרה תגובה. גם בלשכת ראש הממשלה ובלשכת שר הביטחון לא הגיבו לדברים.

אבישי בן חיים אמר כי אינו מעוניין להגיב. יועז הנדל אמר: "אני לא מכיר את זה ולא מעוניין בזה".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001...
מתגבשת הכרעה: הקמת תאגיד השידור תידחה בשנה
08/02/2016 | 20:26
21
תאגיד השידור הישראלי לא יקום באפריל הקרוב - כך מסתמן בתום דיונים שנערכו בימים האחרונים בין משרד התקשורת, האוצר, הנהלת התאגיד והדרג הפוליטי. ל"גלובס" נודע כי המודל המסתמן הוא דחיית מועד סגירתה של רשות השידור שבפירוק והקמת התאגיד החדש לתקופה שתנוע בין 10 חודשים לשנה. לצורך ההארכה יהיה צורך בתיקון חקיקה נוסף.

הגורם המרכזי שהניע את הדחייה הוא מנכ"ל התאגיד, אלדד קובלנץ, שהבהיר שוב ושוב בפגישות כי המועד המתוכנן ליום התחילה על פי החוק - סוף מארס 2016 - אינו ריאלי. בתוך כך הגיש ח"כ נחמן שי הצעת חוק שביקשה לדחות את המועד בחצי שנה, ואולם ל"גלובס" נודע כי יו"ר ועדת הכלכלה, ח"כ איתן כבל, החתום אף הוא על ההצעה, יפעל להארכת המועד בכשנה.

במשרד האוצר ובעיקר במשרד התקשורת להוטים להוציא לדרך את הרפורמה בהקדם האפשרי. מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר, התבטא בכמה הזדמנויות כי המועד הקבוע בחוק - 31 במארס - יהיה יום תחילת פעילות התאגיד החדש. עם זאת, נדמה שגם במשרד התקשורת נוטים לקבל את הצורך בשהות ארוכה יותר לטובת התארגנות

בפגישות שונות העלה פילבר רעיון למודל שלפיו תחנות הרדיו של קול ישראל יעברו לשליטת התאגיד, וערוץ 1 ימשיך להיות חלק מרשות השידור הנתונה בפירוק. כמו כן, עלתה אפשרות כי התאגיד ירכוש את תוכני האקטואליה שאותם הוא מחויב להפיק בחוק מרשות השידור. באוצר עומדים על כך שגם אם יידחה המועד, תפנה רשות השידור כבר בחודשיים הקרובים את השטח שבו היא פועלת בתל אביב, הסמוך למתחם שרונה בעיר. פינוי השטח ומכירתו אמורים לספק מימון להקמת תאגיד השידור.

תאגיד השידור הישראלי, אמור לקום על פי חוק שהוביל השר גלעד ארדן ושאושר בזמן הכנסת הקודמת, לפיו לצד ביטול האגרה תיסגר רשות השידור הנוכחית ויקום תאגיד חדש שיכלול שלושה ערוצי טלוויזיה ואת כלל תחנות קול ישראל כפי שהן היום. תאריך ההתחלה המקורי של התאגיד אמור היה להיות מארס 2015, אולם בכנסת זו התקבלה הארכה נוספת למארס 2016, אף שבראשית 2015 כבר בוטלה אגרת הטלוויזיה. כעת צפויה הארכה נוספת.

פרס ירושלים הוענק לתכנית 'המילה האחרונה' בגל"צ
08/02/2016 | 20:23
11
פרס ירושלים הוענק היום (יום ב') למייסדי התוכנית המילה האחרונה בגל"צ, במסגרת כנס ירושלים של קבוצת התקשורת בשבע, שמתקיים היום ומחר. הפרס ניתן ל-12 אישים וגופים שנמצאו ראויים להוקרה בעקבות תרומתם המשמעותית לעם ישראל, בפעילות ציבורית לאורך השנים.

בין מקבלי הפרס, צוות 'המילה האחרונה' אברי גלעד, גידי גוב, עירית לינור, קובי אריאלי, מיכל אורבך בשמו של אורי אורבך ז"ל, ג'קי לוי, גיל עומר ודלית עופר כהוקרה לקידום השיח, הפיוס וההידברות בין המגזרים בחברה הישראלית.

'המילה האחרונה' עלתה לאוויר לראשונה בשנת 1998 בהגשת אורי אורבך ז"ל, עירית לינור, גידי גוב ואחרים. בהמשך, הובילו את התכנית ב-2 צמדים , אברי גלעד וג'קי לוי, עירית לינור וקובי אריאלי, ומגישים אורחים מתחלפים. עד לאחרונה הגיש את התוכנית השר לשעבר יוסי שריד ז"ל, שנפטר לפני כחודשיים. היום מגישים את התכנית העיתונאי מנחם הורביץ ושר האוצר לשעבר רוני בר און לצד מגישת התכנית הוותיקה עירית לינור, ומגישים מתחלפים.

את המילה האחרונה מגישים 2 אישים המייצגים צדדים מנוגדים אידיאולוגית בחברה הישראלית, שמאל מול ימין וחילוני מול דתי, בנושאים שעל סדר היום. קונספט התכנית ייחודי ופורץ דרך בשעתו, שתרם רבות לשיח והכרה בין המגזרים בחברה הישראלית. על פי סקר TGI האחרון, האזינו לתכנית בממוצע 179 אלף איש, זינוק של 22 אלף איש בתוך חצי שנה. 'המילה האחרונה' גם ניצחה באותה רצועת שידור של 11:00 בבוקר את השעה השנייה של הכל דיבורים ברשת ב', שזכתה ל-176 אלף מאזינים.

בהודעת ועדת הפרס נכתב כי היא "גאה ומתרגשת להעניק את פרס ירושלים לצוות המקורי של התכנית על מחשבה ופעילות פורצת דרך בתחום ההידברות והפיוס בין המגזרים בחברה הישראלית".

נשיא המדינה רובי ריבלים, שנכח באירוע אמר: "השמאל חייב להקשיב לימין, הימין חייב להקשיב לשמאל, זו הדרך היחידה שבה נוכל לנהל מדינה. ויכוחים צריכים להיות חריפים, נוקבים, מתנגחים. הם לא צריכים להיות, ועדיף שלא יהיו, מתלהמים. התכנית 'המילה האחרונה׳ שזוכה הבוקר בפרס ירושלים, הייתה במשך שנים רבות דוגמא של השיח המפרה הזה, בין ימין לשמאל ומבחינה זו היא ראויה לפרס המוענק לה".

"פרס ירושלים הוא אות הוקרה מיוחד לאלה שמקדישים מזמנם למען הציונות, היהדות והחברה בישראל", אומר יו"ר 'בשבע' דודו סעדה, אחד החברים בוועדת הפרס. "עם ישראל יכול להיות גאה בגופים ובאישים המוכשרים שנבחרו לזכות בפרס היוקרתי שאותו אנו מעניקים כבר השנה ה-13".

http://www.ice.co.il/media/news/article/422973
מגישת הרדיו ענת דולב הלכה לעולמה
06/02/2016 | 18:58
4
37
ענת דולב, שדרנית רשת ב' של "קול ישראל", הלכה היום לעולמה. צ'יקו מנשה, מנהל רשת ב', כתב בטוויטר כי דולב הייתה "שדרנית ותיקה ומעולה, אדם וקול שייחסר לכולנו במערכת, ובשידורי קול ישראל".

(וואינט)
שידרה עד יומה האחרון
07/02/2016 | 02:37
27
שידרה עד יומה האחרון

הקול מהרדיו נדם: שדרית קול ישראל, ענת דולב, נפטרה בגיל 52 לאחר שנלחמה בניוון שרירים • הגישה מגזין יומי ברשת ב' • "אישה חכמה, מצחיקה ודעתנית"

ערן סויסה

יום של פרידות: שדרית הרדיו והעיתונאית ענת דולב (52) נפטרה. על פי הודעת רשות השידור, התמודדה בחודשים האחרונים עם מחלה קשה. היא נמצאה ללא רוח חיים אתמול בבוקר בביתה שברמת גן. 

ענת דולב החלה את דרכה כקריינית בגלי צה"ל, הגישה תוכניות בטלוויזיה, ובהן מגזין המוסיקה "עד פופ", ומילאה תפקידי הגשה שונים בקול ישראל. 

בחודשים האחרונים נלחמה במחלת ניוון שרירים, אך המשיכה לפקוד את אולפני השידור. רק בשבוע שעבר הצטלמה באולפני הרדיו לצידה של קריינית קול ישראל הוותיקה רויטל עמית, שפרשה לגמלאות. 

שמעון אלקבץ, העורך הראשי של רשות השידור ומנהל קול ישראל, הספיד אותה: "ענת שידרה עד יומה האחרון. בקושי הצליחה ללכת והתעקשה להגיע למיקרופון שכה אהבה. אישה חכמה, מצחיקה, סקרנית ודעתנית".

דולב שידרה בשנים האחרונות תוכנית מגזין יומית ששמה "בשלוש עם ענת דולב", שבה עסקה בענייני היום מזווית אישית. היא הקדישה זמן שידור רב לתחומי התרבות והספרות. היא נודעה בזכות סגנון השידור הייחודי שלה, שהיה משוחרר מאוד, קליל מאוד, ועם זאת אינטליגנטי ובעל ידע רב. "ענת האירה אלומת אור גדולה על תופעות ותחומי עניין שהיו חלק מאיתנו ביום־יום ועשתה זאת בהגשה ששילבה מאור פנים וידע רב", ציין אלקבץ.

איש רשות השידור יגאל רביד ספד לדולב. "ענת עשתה המון דברים, אבל תיזכר בזכות תוכניתה היומית שגילתה צדדים רבים ועמוקים באישיותה, כמו הרוחניות והקירבה שלה לאמונה שקנו לה קהל גדול ואוהד. היא שיתפה אותנו ברגעים שמחים ועצובים, ויחד לחמנו למען שידור ציבורי חופשי ונקי", כתב רביד בעמוד הפייסבוק שלו.

"הבינה את האחר והשונה"

מגיש הטלוויזיה הוותיק אורי לוי הוסיף כי דולב היתה "מגישה מובילה ויוצאת דופן בקול ישראל. המון ידע, גישה ייחודית, הומור, קול נהדר - וגם טלוויזיה עשתה כקריינית רצף. אפילו את משחק השבת הגישה אי אז בעברה, כשגם אני הייתי שותפה להגשה לפרק זמן קצרצר".

על קיר הפייסבוק של רשת ב' ספדו לדולב מאות גולשים מבין מאזיניה. אחת מהם, מרגלית עובדיה, כתבה כי "האזנתי בשקיקה למוצא פיה, בעיקר לפתיח של תוכניתה, לידע שהפגינה מול מרואייניה, לבקיאות שלה וליחסה למקרא, להגינות שלה ולהבנה את האחר והשונה. יהי זכרה ברוך".

דולב הותירה אחריה בן. הלווייתה תהיה מחר ב־12:00 בבית הקברות החדש ברמת השרון.

האם בעקבות מותו של שושן תוקם תחנת רדיו לותיקים?
07/02/2016 | 10:39
24
שרת התרבות מירי רגב שלא הצליחה להתערב בפלייליסט של גלגלצ, מנסה שוב את מזלה, הפעם בתאגיד השידור הציבורי. השרה רגב הודיעה הבוקר (ראשון) כי בעקבות מותו של הזמר גבי שושן, סיכמה עם רה"מ ושר התקשורת בנימין נתניהו על הקמת תחנת רדיו נוסטלגיה בתאגיד.
כבר אמש, לאחר שנודע כי שושן שם קץ לחייו בעקבות הקשיים שאליהם נקלע בשנים האחרונות, תקפה השרה רגב את תחנות הרדיו ומסרה: "סיפורו של גבי שושן הוא סיפורם של אמנים ותיקים רבים בישראל, שעל אף כישרונם הרב, מקבלים מאיתנו כתף קרה.חבל מאוד שרשתות הרדיו משמיעות את היצירות הנפלאות של היוצרים הוותיקים שעה לאחר פטירתם".
היום בישרה השרה כי סיכמה עם נתניהו ועם מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר על הקמת תחנת רדיו במסגרת התאגיד החדש, שתעניק במה ליוצרים ותיקים. "מותו של גבי שושן הציף שוב את הצורך לתת במה ליוצרים הוותיקים", מסרה השרה רגב, "אני רואה חשיבות רבה בהכרה ובכבוד ליצירה וליוצרים אשר נכון להיום, לצערי, אינם זוכים לה בחייהם".
ואולם, יש להניח שההצהרות לא יתממשו ולא תוקם תחנת רדיו לבקשת השרה. בבסיס הקמת תאגיד השידור הציבורי עומד העקרון שמבקש למנוע התערבות של פוליטיקאים בתכנים. לשם כך הוקמה מועצת התאגיד שבסמכותה הלחליט על התכנים, בהם הקמת תחנת רדיו נוספת. הצהרתה של שרת התרבות, שנתפסה כהתערבות פוליטית, תיתקל מן הסתם בהתנגדויות.

(וואלה!)
עצוב מאוד לשמוע
08/02/2016 | 16:50
13
זוכר אותה בעיקר מהתוכנית "עד פופ" המיתולוגית משנות ה-80.
מצ"ב מחווה מיוחדת שהעלו בערוץ של "עד פופ" ביוטיוב.
יהי זכרה ברוך.
מבט - כתבה של רועי כץ, הערוץ הראשון (07.02)
08/02/2016 | 18:21
8
אביו של הדר גולדין לרזי ברקאי: "תתנצל"
08/02/2016 | 10:25
1
9
עימות בין המגיש רזי ברקאי לבין אב שכול, לאחר חשיפת ynet על קריאת משפחות שכולות להשעותו מגלי צה"ל. משפחות החיילים הדר גולדין ואורון שאול, שנהרגו במהלך "צוק איתן", פנו במכתב למפקד גלי צה"ל ירון דקל ושר הביטחון משה (בוגי) יעלון, וזעמו על "רוע הלב" של המגיש, בעקבות דבריו בראיון עם השר לביטחון פנים גלעד ארדן. "תתנצל על מה שאמרת, השווית ביני לבין משפחות של רוצחים טרוריסטים", אמר לו שמחה גולדין, אביו של הדר, בתוכניתו של ניב רסקין בגלי צה"ל.

אתמול ראיין ברקאי את השר ארדן בנושא החזרת גופות המחבלים הפלסטינים למשפחותיהם. "תאר לעצמך משפחות ישראליות, ואנחנו מכירים לצערנו את המקרים האלה, צוק איתן למשל, שמחכות ומחכות עד שגופות היקרים שלהן יגיעו", אמר. השר ארדן השיב בפליאה: "זו ההשוואה שאתה נותן לי?". ברקאי הוסיף כי כוונתו היא מבחינת "ההרגשה של המשפחות", וארדן השיב כי "ההשוואה לא רלוונטית".

היום שמחה גולדין התעמת עם ברקאי בגלי צה"ל. "הגיעו אליי אמירות על מה שרזי ברקאי אמר. אני ואשתי פה לא האמנו לזה. ביקשנו לשמוע את ההקלטה - שמענו את ההקלטה וההקלטה קשה מאוד", אמר אביו של הדר גולדין, שגופתו מוחזקת ברצועת עזה ולא הוחזרה עד כה.

"מה שאמרת היה נורא ואיום", אמר אביו של גולדין לברקאי. "אנחנו נמצאים פה במאבק להוכיח לכל העולם שיש הבדלים עצומים בינינו לבין אויבינו ואז גלי צה"ל, רזי ברקאי, משווה בין משפחת גולדין והרגשות שלהם למשפחות של רוצחים טרוריסטים. אי אפשר להבין אחרת את מה שהתחלת לומר לשר לביטחון פנים. אני מציע שלפחות מולי אל תנסה להצדיק את זה. תתנצל על מה שאמרת".

ברקאי ניסה להצטדק וענה: "ברור לגמרי שהאמירה לא נגעה לסוג של השוואה בין הדר, בין חיילים אחרים, לפלסטינים".

גולדין: "אתה משווה בין האם השכולה, זה בדיוק מבחינת ההשוואה".

ברקאי: "מבחינת האימהות השכולות הפלסטיניות והרגשות של אימהות שכולות ישראליות - אני חושב שאין הבדל".

גולדין: "אתה אמרת בגלי צה"ל שאתה משווה בין הרגשות של אימהות שכולות פלסטיניות לבין האימהות לאה גולדין וזהבה אורון. אני מאוד שמח שאתה אומר את זה בקולך. חיילי צה"ל צריכים להחליט אם הם צריכים להמשיך להקשיב לתחנה הזאת כשאתה מדבר. זה מה שאני חושב".

ברקאי הגיב כי "אם הדברים פגעו בכם - אז מדובר בהתבטאות לא מוצלחת. ניסיתי להסביר מאיפה זה בא, אבל אני חושב שבעניין הזה שנינו הבהרנו את הדברים". גולדין, לעומתו, טען כי לא כך: "הבהרת מה? ההתנצלות היא לא התנצלות". בהמשך הוסיף: "לדעתי הוא לא התנצל בלב מלא ואני חושב שזה חמור מאוד. אני חושב שאף משפחה שכולה לא יכולה לקבל את זה, את מה שהוא אמר עכשיו, וחמור מזה: אני חושב שחיילי צה"ל לא יכולים לקבל את זה".

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4763398,00...
דרישה להשעות את רזי ברקאי
08/02/2016 | 13:11
9
מלבד משפחות גולדין ושאול שזועמות על הדברים, פנתה תנועת "ישראל שלי" למפקד גלי צה"ל ירון דקל בדרישה להשעות את ברקאי. "גלי צה"ל מתיימרת להיות 'הבית של החיילים'. האם השוואות ציניות כאלה על ידי השדרן הבכיר של התחנה מבטאות את רוח התחנה? השוואה זו חוטאת לאמת, פוגעת במשפחות שכולות בכלל ובמשפחות שאול וגולדין בפרט ופוגעות בכלל הציבור הישראלי", נטען במכתב שהעתק ממנו נשלח לשר הביטחון בוגי יעלון.

גבי גזית לשפטל: "מה יישאר ממך? אפס"
07/02/2016 | 16:15
1
24
גבי גזית ויורם שפטל משדרים שניהם מאותו אולפן של רדיו ללא הפסקה, אבל היום (א') נחשף קרע קשה בין השניים מעל גלי האתר. בעקבות דבריו הקשים של שפטל נגד השחקנית רבקה מיכאלי, נגדה יצא בגין חברותה במועצה האזורית של ארגון בצלם, השיב גזית במתקפה חריפה. "לצערי אני צריך לחלוק את אותו המיקרופון עם אדם שאני מתעב ושמו יורם שפטל", אמר במהלך שידור תוכניתו היום.
גזית התקומם על הדברים שאמר שפטל בתוכניתו "שפטל עצבני ללא הפסקה" על ידידתו רבקה מיכאלי. "בשביל לראות את הנכדים שלה היא צריכה לנסוע לחו"ל", תקף שפטל, "כי האווירה הציונית הפנסטסטית שהיתה בבית שלה הביאה את הבן או הבת שלה לאמריקה, ושמה הוא הוליד את נכדיו, ש-50 אחוז סיכוי שיתחתנו עם גויים וכך וייכרתו מזרע ישראל. הלוואי".

בתגובה אמר גזית בתוכניתו כי גזית "נעשה כאן מעשה נבלה מכוער. אל המיקרופון הזה שממנו אני משדר נאמרו דברים איומים שלא ייאמרו על ידי מר יורם שפטל כלפי, גילוי נאות, אישה שאני מכבד ומעריץ, חברתי רבקה מיכאלי". 

"דברים כל כך קשים שאפילו השפטל בעצמו נאלץ לחזור בו מהם - אמנם עשה זאת בנימה רפה ומין טון של כאילו התנצלות, כי היה לו קשה גם לחזור בו מהדברים האלה. האיש שמגדף ומחרף אנשים שלא מסכימים לדעתו. האיש שאני שומע את תוכניתו כשאני מסיים את השידור ביום חמישי, ואני חוזר הביתה ואני מתייחס אליה ואליו כאל קוריוז עלוב, כאל תוכנית קאלט שאין בה לא עומק, ולא שכל, ולא דבר וחצי דבר".

גזית אף פנה ישירות לשפטל במהלך השידור, ואמר: "שפטל, אומר לך דבר אחד ובזה אני אסיים איתך כי אתה לא ראוי יותר מהערת אגב. אחרי 120 - כשאתה ורבקה מיכאלי לא תהיו - רבקה מיכאלי עם מורשת התיאטרון והתרבות והסאטירה ואישיותה הענקית והלבבית, היא תישאר בליבותיהם של נכדנו וילדינו עוד הרבה שנים. מה יישאר ממך שפטל? מה תרמת אתה למדינה לאמנות לתרבות לספרות? אפס אחד גדול, חריץ קטן לא. אולי יזכרו את הרוצחים ואת האנסים שהגנת עליהם פה ושם, אבל לא יותר מזה. ממך יישאר רק דבר אחד אחרי 120: צמד מילים שגם הן ייבלעו בשטף הגועל נפש, הסמרטוט האדום - זה מה שתרמת לתרבות הישראלית".

שפטל הסתפק בתגובה קצרה לפניית ynet ואמר: "אני לא מגיב לכל מיני דברים של תת זבל, גם אם קוראים לו גבי גזית. יש שני אנשים שאני מתעלם מהם לחלוטין - זהבי וגבי גזית"

(וואינט)
יישר כח לגבי גזית! שפטל הוא תת זבל! הוא המיץ של הזבל!
07/02/2016 | 21:35
16
איך שהוא דיבר על רבקה מיכאלי והדבר הנורא שאיחל לנכדיה! איש מנוול ומסית שמקומו לא ברדיו!
מירי רגב: "אקים תחנת רדיו נוסטלגית"
07/02/2016 | 11:03
2
49
מהלך מפתיע: שרת התרבות מירי רגב הודיעה הבוקר (א') כי תחנת רדיו נוסטלגית  תפתח במסגרת תאגיד השידור הציבורי החדש.

"מותו של גבי שושן הציף שוב את הצורך לתת במה ליוצרים הותיקים ולעושר התרבותי של ישראל לאורך כל שנותיה. אני רואה חשיבות רבה בהכרה ובכבוד ליצירה וליוצרים הותיקים אשר נכון להיום, לצערי, אינם זוכים לה בחייהם.

שרת התרבות ח"כ מירי רגב סיכמה עם ראש הממשלה ושר התקשורת מר בנימין נתניהו כי במסגרת תאגיד השידור הציבורי החדש המוקם בימים אלו תפתח תחנת רדיו נוסטלגי אשר תשלב תוכניות אירוח ומוזיקה נוסטלגית, בדגש על מוזיקה עברית של יוצרים ותיקים.

"אני מודה לראש הממשלה מר בנימין נתניהו ולמנכ"ל משרד התקשורת מר שלמה פילברג אשר נענו מיד לבקשתי והסכימו להוביל מהלך שישנה את היחס לאמנים וליוצרים בישראל" מסרה בהודעה השרה רגב "זו חובתה המוסרית של אומה להוקיר תודה לאמניה, הרדיו הציבורי והממלכתי בישראל הוא הבמה הראויה וכך יהיה."

כזכור, זו לא הפעם הראשונה שהשרה רגב מעורה בתכני רדיו. לפני כמה חודשים העלתה לדיון את פרשת גלגלצ כשטענה כי זמרים ישראלים מקבלים במה פחותה בתחנה ואף העלתה הצעה של הקמת גלגלצ 2. רגב העלתה את הנושא בוועדת החינוך של הכנסת ואמרה כי "אמנים פוחדים מאימת גלגלצ. אני נמצאת פה בשם אמנים ויוצרים שהודרו במשך זמן רב. הזמר בשפה העברית צריך לקבל ביטוי גדול יותר, בוודאי בכלי תקשורת ציבורי", אמרה.

http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-4762904,00...
בתאגיד החדש לא שמעו על הסיכום; מנכ"ל מ' התקשורת: "לשר מותר"
07/02/2016 | 11:11
18
בתגובה לציוץ של העיתונאי נתי טוקר בטוויטר על כך שלפוליטיקאים אין סמכות להחליט על תמהיל השידור הציבורי מסר מנכ"ל משרד התקשורת, שלמה פילבר: "זה לא מדויק. מועצת התאגיד קובעת את לוח השידורים. לשר סמכות להוסיף ערוצים חדשים ע"פ סעיף 11 בחוק".

בתגובה מסר לו טוקר כי לשר יש סמכות לאשר החלטת מועצה בלבד ולא לקבוע את ההחלטות בעצמו.  לאחר מכן הוסיף: "בתאגיד השידור כלל לא שמעו על הסכם רגב-נתניהו. מבחינתם רשת ג' עושה את העבודה נפלא. אבל לא מוכנים שם לדחות און רקורד את ההתערבות."
משרד התקשורת: נעביר את ההצעה לתאגיד, לא התחייבנו לכלום
07/02/2016 | 17:31
14
על-פי גורמים במשרד התקשורת, בראשותו של נתניהו, לא היה סיכום כזה, ומדובר בהצעה של רגב בלבד, והוא יעבור לבחינת תאגיד השידור. על-פי החוק כיום, כל תוספת של רשת או ערוץ לתאגיד השידור הציבורי - הם רק בסמכות התאגיד עצמו.

"הצעתה של השרה רגב תועבר לבדיקת התאגיד", אמרו גורמים במשרד התקשורת וציינו כי כבר היום רשת ג' משדרת שעות שידור נוסטלגיות רבות.

קובלנץ וח"כ כבל: לדחות את הקמת תאגיד השידור
07/02/2016 | 17:27
1
15
ככל שמתקרב המועד שנקבע בחוק להקמת תאגיד השידור הציבורי, גוברים הקולות הקוראים לדחות את הקמתו. היום (ראשון) אמרו יו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל ומנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ כי להערכתם יש לדחות את הקמת התאגיד בשנה - כך סיפרו לוואלה ברנז'ה גורמים שנכחו בפגישה שבה השתתפו נציגי העובדים, משרד התקשורת והתאגיד.

בפגישה השתתפו יו"ר ההסתדרות אבי ניסנקורן, מנכ"ל משרד התקשורת שלמה פילבר, מנכ"ל התאגיד אלדד קובלנץ, יו"ר אגודת העיתונאים בירושלים חיקה גינוסר ויו"ר ועדת הכלכלה ח"כ איתן כבל. המשתתפים לא הגיעו להסכמה בנוגע לקליטת עובדי רשות השידור בתאגיד החדש. ואולם, קובלץ וכבל אמרו כי להערכתם התאגיד לא יוכל לקום במועד שנקבע על פי חוק, ה-31 במרץ, ויש לפעול לדחייה.

כבל וקובלנץ מצטרפים לקריאות של ח"כ נחמן שי הפועל להגשת הצעת חוק לדחיית הקמת התאגיד בכחצי שנה, בינתיים יותר מ-25 חברי כנסת תומכים בהצעה. כמו כן, דרשו אגודות העיתונאים בתל אביב ובירושלים לדחות את מועד ההקמה, לנוכח מצבו של התאגיד בהיעדר אולפנים, כוח אדם ותכנים.

כפי שפורסם בוואלה ברנז'ה, במשרד התקשורת ובתאגיד השידור הציבורי בוחנים את האפשרות לפעול לדחיית הקמת התאגיד לתקופה של מספר חודשים עד שנה.

http://b.walla.co.il/item/2932684
בסוף השבוע: תמונה המועצה המפקחת על תאגיד השידור
07/02/2016 | 17:28
12

כמעט שנה לאחר שנבחרו חברי דירקטוריון תאגיד השידור הציבורי, הם צפויים לעלות לדיון בוועדת גילאור למינויים בשירות הציבורי.

ל"גלובס" נודע כי ביום חמישי, בישיבתה הקרובה, תדון הוועדה בראשות השופטת בלהה גילאור בשמותיהם של המועמדים, לאחר שאלה הועברו אליה כבר לפני למעלה מ-4 חודשים.

הדירקטוריון נבחר על-ידי ועדת קמא, ובראשותו צפוי לעמוד גיל עומר.

למועצה המפקחת יש תפקיד משמעותי בפעילות תאגיד השידור, שאמור לקום בסוף חודש מארס 2016. היא אינה רק הגוף המפקח על התנהלות התאגיד, בראשותו של אלדד קובלנץ, אלא גם מתווה מדיניות, וחתימת אנשיה משמעותית לקבלת הכרעות שונות בתאגיד ולגיוס ולפיטורי אנשיו.

במשרד האוצר אישרו כי "המועמדים עתידים לעלות לדיון בוועדת המינויים הקרובה, ב-11 בפברואר".

גוגל מוסיפה פלטפורמת פודקאסטים לגוגל פליי
04/02/2016 | 23:03
16
פיצ'ר הפודקאסטים החדש עליו הכריזה גוגל באוקטובר האחרון מתחיל להגיע למשתמשים בהשקה שקטה: על פי דיווח של אתר טקראנץ', חלק ממשתמשי אפליקציית המוזיקה גוגל פליי מיוזיק החלו לראות הפניה להאזנה לפודקאסטים בתפריט התכנים שלה.

לחיצה על התפריט מובילה לקטלוג הפודקאסטים, שמכיל תוכניות כגון Stuff you Should know, The Read, 99 Invisible או מיסטרי שואו. ניתן להאזין לפרק האחרון של של תוכנית, להירשם כמנוי לקבלת התראות על פרקים חדשים, לשתף עם חברים או לחזור אחורה בארכיון הפרקים. לעת עתה הפודקאסטים מוצעים ללא תשלום.

בעת ההאזנה לפודקאסטים ניתנת למשתמשים אפשרות שאינה מוצעת בנגן השירים, לקפוץ 30 שניות אחורה או קדימה, אם כי אין עדיין אפשרות לשליטה על מהירות ההשמעה שקיימת בשירותי ואפליקציות פודקאסטים ותיקים יותר.

בעת ההכרזה על חנות הפודקאסטים הבטיחה גוגל כי היא תציע לכל משתמש תכנים שמתאימים לו על פי הפעילות בה הוא עוסק, תחומי העניין שלו ומצבו הרגשי המשוער ברגע נתון, בדומה לאלגוריתם שבוחר איזו מוזיקה להציע לו, אבל בשלב זה לא ברור אם הטכנולוגיה הזו כבר הוטמעה בשירות.

גוגל טרם התייחסה לכך רשמית באופן כלשהו, אבל על פי ציוץ של ביל סימונס, אחד ממפעילי הפודקאסטים הכלולים בחנות, הצהיר כי השירות יהפוך זמין לציבור הרחב החל מסוף החודש.

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,734...
השבוע בערוץ 9: רונית בר (מ91FM) מארחת את עומר נצר
03/02/2016 | 20:12
30

יום שישי 23:00 בערוץ 9.

צפיה מהנה
פורומים חדשים בתפוז
( לעמוד שלי בתפוז )
03/02/2016 | 15:22
2
 מתעניינים בצורפות? מחפשים טבעות נישואין וזקוקים להכוונה?
בפורום צורפות טבעות נישואין תוכלו לשאול ולהתייעץ!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2550

מעצבים את הסלון מחדש וזקוקים לייעוץ לגבי הוילונות? מתלבטים בין וילון ארוך לקצר?
בפורום וילונות תוכלו להתייעץ עם מומחה מתחום הוילונות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2549 

מעוניינים לדעת מהם הכלים הטובים ביותר להשקעה נבונה וחסכונית? רוצים לנסות להשיג את המקסימום משוק ההון?
בפורום ייעוץ השקעות תוכלו לקבל מענה לכל השאלות!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/1591 

מתעניינים בעולם הגאדג'טים ורוצים לדעת מהם החידושים הכי חמים בתחום? היכנסו עכשיו לפורום גאדג'טים בתפוז!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/673

יש לכם שאלות בנושא בריאות הגוף והנפש? מתעניינים בשיטת הרפואה הפונקציונלית?
בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו להתייעץ עם מומחה מהתחום!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2552 

רוצה לתקן את נזקי הזמן ולהעניק לפנים מראה צעיר יותר? מתעניינת בניתוח למתיחת פנים?
בואי לדבר על זה עכשיו בפורום מתיחת פנים!
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2046

מנהל הרדיו בערבית מונה למנהל המדיה הערבית בתאגיד החדש
02/02/2016 | 19:37
24
יאסר עטילה זכה במכרז לניהול חטיבת המדיה בערבית בתאגיד השידור הציבורי – כך נודע לאייס. במסגרת תפקידו החדש, יהיה עטילה אחראי גם עם נושא הדיגיטל בערבית של תאגיד השידור.

עטילה (53) עובד ברשות השידור מזה 22 שנה. הוא מילא שורת תפקידים עיתונאיים וניהוליים, בין היתר ככתב השטחים וראש מערכת חיפה והצפון. בהמשך היה מנהל קול ישראל בערבית ועם פרישתו של שלמה גנור מהרשות בקיץ 2014, עטילה קיבל גם את תפקידו - מנהל הטלוויזיה בערבית.

עד כה מונו מספר סמנכ"לים בתאגיד – גל שטרנברג לסמנכ"לית משאבי אנוש ותחילת גיוס העובדים, שמעון אלקבץ לסמנכ"ל חטיבת הרדיו בתאגיד, אלעד טנא לסמנכ"ל הדיגיטל, וסמנכ"לית חטיבת הטלוויזיה של התאגיד היא דינה לניר. המכרז לגיוס עובדים לתאגיד הסתיים לפני יומיים. עטילה נבחר במסגרת מכרז בכירים שהתקיים בתקופה האחרונה.

טרם התקבלה תגובת תאגיד השידור.

http://www.ice.co.il/media/news/article/422632
עובדי רשות השידור עצרו ספירת מלאי של הציוד לקראת סגירה
01/02/2016 | 13:51
4
32

עובדי רשות השידור מנעו הבוקר (ב') מעובדי הכנ"ר והנהלת רשות השידור לערוך סימון של הציוד במשרדיהם, כחלק מספירת מלאי לקראת סגירתם.

בשבוע האחרון החל סימון במדבקות של כלל הרהיטים, הטלפוניה והכלים הטכניים המצויים בתוך הרשות.

העובדים עצרו בגופם את המסמנים ושיבשו את עבודתם, זאת במחאה על העובדה שלהם עצמם עדיין לא נמצא פתרון, והם אינם יודעים האם ישתלבו בתאגיד החדש או ייאלצו לפרוש.

לדברי משה שגב, יו"ר ועד הטכנאים ברשות השידור, "המצב האבסורדי הזה חייב להיפסק. בעוד שאת האנשים לא סופרים וזורקים אותם הביתה, התאגיד החדש סופר ציוד ולא את האנשים. זה מצב מביש, ולא ניתן לזה יד יותר. אנשים חיים מתים פה ברשות ומדביקים להם מדבקות מול העיניים, זה לא הגיוני.

"אנשים צריכים לעבוד בעוד שמול העיניים שלהם מדביקים מדבקות זוהרות כאילו המצב מזהיר. ממש לא, המצב רחוק מלהיות זוהר. מי הוציא את ההנחיה לספור? זו החלטה רעה ופוגעת שמזכירה ימים אפלים. כל עוד לא סיימנו את הליך המשא-ומתן לא נשתף פעולה עם פעולות הפירוק".

מהנהלת רשות השידור טרם נמסרה תגובה.

בושה. מגיע להם לעוף הביתה מהר ולא לחזור לשירות הציבורי
01/02/2016 | 13:51
3
15
מעניין לראות אותך מתפקד בסיטואציה שכזו
01/02/2016 | 22:02
2
14
בשוק הפרטי מי שהיה מפריע למעסיק היה עף הביתה מזמן
01/02/2016 | 23:06
1
14
זו לא השאלה! השאלה הייתה אם אתה היית
02/02/2016 | 13:39
22
עובד במגזר הציבורי ועתידך לגבי מה שצפוי חודשיים קדימה לא היה ברור, האם היית נוהג אחרת?

כאשר מאיימים עליך בחרב פיטורין אתה עושה הכל בכדי להבטיח את מיקומך או את הפיצויים שתקבל. במדינה שלנו מתקיים חזק הפסוק "אם אין אני לי מי לי"

חדאע"ש!! רדיו אינטרנטי של דאע"ש
01/02/2016 | 17:25
44
לא ברור איך זה לא קרה עד עכשיו...

http://www.vocativ.com/news/278106/isis-launches-f...
רויטל עמית נפרדת מ 88fm ומקול ישראל
31/01/2016 | 23:29
43
טל ואביעד פותחים חזית עם שיר אלמליח
31/01/2016 | 18:18
38
לא מעט סכסוכים נולדו בתוכנית הבוקר של טל ברמן ואביעד קיסוס, כשהמפורסם בהם הוא אותו אחד עם אייל גולן, אבל עכשיו יש פרשה נוספת שמאיימת לגנוב את הספוטלייט כשבמרכזה שיר אלמליח ובן זוגה, אלרואי כהן.
בתוכניתם ביום חמישי התייחסו השדרנים לאייטם בו סופר ששיר עוזבת את הארץ ועוברת להתגורר בחו"ל, אך טענו שבפועל היא נמצאת לא מעט זמן בארץ והעלו השערות לגבי שיעור ההצלחה של הקריירה הבינלאומית שלה, בטון הציני המפורסם שלהם.
זמן קצר אחרי השידור קיבל טל ברמן שיחה מבן זוגה של שיר שהסביר לו שהדברים שנאמרו פגעו בה והם רחוקים מלהיות נכונים, מכיוון שיש סיבה אחרת לשהייה שלה בארץ והיא דווקא לא קשורה להצלחת הקריירה שלה.
אלרואי הסביר לטל שהסיבה ששיר בחרה להיות לאחרונה בארץ היא מחלה של אמה. היא נשארה כדי להיות קרובה לאמה בתקופה הקשה והמורכבת הזו ולא מכל סיבה אחרת שקשורה לעבודתה. באותה השיחה ביקש אלרואי, בשמה של שיר, התנצלות על הדברים שנאמרו.

כמו שהבטחנו, לסכסוכון הזה סוף טוב: כנראה שהשיחה עם אלרואי נגעה בטל ואביעד, שלא מפחדים לומר דברים קשים בשידור וגם לעמוד מאחוריהם, כי הבוקר (ראשון) השניים התנצלו בשידור חי והסבירו למאזינים שהסיבה שאלמליח בארץ היא מצבה המשפחתי.
כהן, נפגעתם?
"אנחנו מקבלים ומעריכים את ההתנצלות של טל ואביעד, הבנו שהם לא ידעו על הסיבה שלשמה שיר חזרה לארץ. רק בריאות לכולם".
טל ואביעד אמרו בתוכניתם:
"מסתבר שהיא חזרה בגלל עניינים אישיים וסתם היינו דוחים והיא התבאסה מזה, ובצדק, אז אנחנו מצטערים שביאסנו אותה".

(מאקו)
איך ניתן לשכנע את רשת מורשת
30/01/2016 | 19:46
2
55
החדשה שהמשדר שלהם באיזור צפון הנגב בתדר 90.8 משדר שקט מיזה חודש וחצי שלחתי להם שלוש הודעות בפייסבוק אל הראשונה הגיבו בצורה לאקונית ומאז הם לא מגיבים ולא מתקנים את התקלה האבסורד הוא שכל פעם בשידור שלהם שאני קולט במקומות אחרים הם מבקשים שנודיע להם את איכות הקליטה . אבל מה הם עושים בכדי לסדר משדר שעדיין עובד רק שהוא מנותק ? - כלום
תפנה לממונה לקבילות הציבור
30/01/2016 | 21:40
34

הוא מטפל בדברים די מהר. מבין עניין.
מדובר בשידורי ניסיון בלבד
30/01/2016 | 22:04
40
ולכן המצב הוא כזה. לכשיתחילו השידורים האמיתיים, אז הקליטה תשתפר.
מנהרות הכרמל ללא רדיו ציבורי
29/01/2016 | 17:19
50
נסיעה במנהרות הכרמל , נסיעה של 7-10 דקות במצב רגיל , מלווה בחוסר קליטה של כל תחנות הרדיו, פרט לרדיו חיפה (אשר הוא לא משהו) 
קטע כ״כ משמעותי בצפון ואף אחד לא מחייב או נוקט יוזמה על מנת להתקין משדרים בתוך המנהרות (כמו שרדיו חיפה עשו , ככל הנראה בהסכם עסקי)
אם דבר כזה היה קורה במרכז הארץ - הדבר היה זוכה לתהודה,
אגב במקרה של אסון - העניין חמור שבעתיים , מדובר בעשרות רכבים שיכולים להיתקע שם ..
קבלו את 100 השאלות שהוצגו החודש למועמדים לשירות צבאי בגל"צ
28/01/2016 | 21:57
41
חם בפורומים של תפוז
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
זוכים בספר צביעה
זוכים בספר צביעה
שתפו אותנו ביצירות שלכם עם הילדים ותוכלו לזכות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מזונות לילדי
מזונות לילדי
מה שיעור המזונות שעלי לדרוש מבעלי אחרי 27 שנות...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
מרגיש הורה רע
מרגיש הורה רע
עכשיו בפורום, ``אני נתקל במצבים שגורמים לייאוש...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
Flix וידאו
לירז בנגו יחסי ציבור
עד כמה העסק שלך מוכר?
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו