לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
אי הקפדה על הנהלים תגרור מחיקת ההודעות לאלתר. 

תקנון הפורומים בתפוז: כן, יש דבר כזה. ואולי הגיע הזמן שהוא לא יהיה רק כסת"ח משפטי אלא באמת כללים שנעמוד בהם. רובם לא כל כך קשים. על מנת שזה יקרה, העתקנו לכאן את כל הסעיפים הנוגעים לפורום, עבור כולנו וכל אחד שכבר נרשמים בניק חדש כדי לחזור לפורום שלנו לעוד מספר דקות.

הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):
לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע; 
לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז; 
לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשים אחרים 
לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר; (למי ששאל, יש כזה סעיף) 
לא להעלות תכנים בעלי אופי בוטה, מגונה, גס או בלתי הולם; 
לא לפרסם פרטים אישיים של גולשים אחרים, לרבות זהותן של הגולשות (אלא אם כן פרסמו אותה) ופרטי ההתקשרות עמן; 
לא להעלות תוכן שיש בו המרדה או הסתה; 
לא להציף את האתר או כל חלק או שירות בו, בהודעות סרק או בהודעות חוזרות, באופן העלול לפגוע באתר או בשימוש בו;
המשך >>

לצפיה ב-'"שיתוף-הפעולה של פיקוד העורף עם רדיו 99FM - שערורייה"'
"שיתוף-הפעולה של פיקוד העורף עם רדיו 99FM - שערורייה"
31/08/2016 | 08:42
2
קמפיין משותף לפיקוד העורף ולתחנת הרדיו האזורית 99FM מעורר זעם בקרב תחנות רדיו אזוריות מתחרות. מדובר בקמפיין שנערך לקראת תרגיל העורף הלאומי שיתקיים בסוף ספטמבר, ובמסגרתו נקראים הגולשים, באמצעות העמודים של פיקוד העורף ברשתות החברתיות, להוריד את האפליקציה של 99FM ולהרכיב באמצעותה "פלייליסט מעולה שיתנגן במשך 10 דקות או יותר, במרחב המוגן ושייצג את העורף האיתן שלנו!".

הזעם בתחנות המתחרות הוא כפול, ראשית על עצם העובדה ששיתוף-הפעולה מתקיים דווקא עם 99FM, ושנית על כך ששיתוף-הפעולה מקודם באמצעות פוסטים ממומנים בפייסבוק.

"זו שערורייה מטורפת", אמר היום (ג') ל"גלובס" גורם באחת מתחנות הרדיו האזורי. "קודם כל, לפיקוד העורף יש מתחת ליד שתי תחנות, גם את גלי צה"ל וגם את גלגלצ. לשתיהן יש פעילות מדיה של חיילים. איזו מידה של אמון פיקוד העורף נותן בשתי התחנות הכי חזקות במדינה - ספק אם יש תחנות צבאיות חזקות כל-כך באיזושהי דמוקרטיה - אם הוא הולך לשים כסף שלי ושלך על אפליקציה של תחנה פרטית?".

לדברי אותו גורם, אם בפיקוד העורף כבר החליטו ללכת על שיתוף-פעולה עם תחנה פרטית, הדבר היה צריך להיעשות בדרך מסודרת: "כמעט לכל תחנות הרדיו האזוריות יש אפליקציות שבהן אפשר להרכיב פלייליסט. לא היה שום קול קורא, או מכרז, או איזשהו נוהל תקין, משהו שיזכיר נוהל עבודה בצבא או במשרד הביטחון".

הנקודה השנייה שנגדה יוצאים בתחנות היא העובדה ששיתוף-הפעולה מקודם באמצעות פוסטים ממומנים בפייסבוק. הרשת החברתית מציעה לחברות ולגופים גדולים שמעוניינים להגיע לקהל רחב לשלם לה כדי שהפוסטים שלהם יופיעו גם ב"פיד" ("זרם החדשות") של מי שלא בחר לעקוב אחרי העמוד. על הפוסטים הללו נרשם sponsored, כלומר ממומן.

"זה כבר להוסיף חטא על פשע", אומר אותו גורם, "כשפיקוד העורף מפרסם בפייסבוק, הוא לא עושה את זה בכסף קטן, הקהל שלו לא מפולח כי הוא צריך להגיע לכל האוכלוסייה, וזה בעלות של עשרות ומאות אלפי שקלים. אז הכסף הזה פשוט משמש כדי לעשות פרסומת לאפליקציה של 99FM. אתה הרי לא יכול להשתתף בפעילות אם לא הורדת אותה, והם פשוט הפכו להיות מנוע הורדות לאפליקציה של 99FM. מישהו פה ירד מהפסים".

מדובר צה"ל נמסר בתגובה כי "פיקוד העורף יוזם מסעות הסברה ופעילויות בפלטפורמות השונות כחלק מהכנת האוכלוסייה למצבי חירום, ואחת מהן היא שיתוף-פעולה ללא תשלום עם רדיו 99FM".

עוד נמסר כי "שיתוף-הפעולה אינו בלעדי ופתוח לתחנות נוספות", אך כפי שעולה גם מתגובת 99FM, היוזמה לשיתוף-הפעולה עם התחנה הגיעה מכיוון הצבא. "שיתוף-הפעולה החל בפניית אנשי ניו-מדיה של הפיקוד לאנשי התחנה", נמסר מ-99FM. "מדובר בשיתוף-פעולה חד-פעמי להפעלת הגולשים במדיה הדיגיטלית בלבד על-ידי פוסט משותף בפייסבוק".

עוד נמסר מהתחנה כי בשיתוף-הפעולה עצמו "לא היה מעורב כסף, ולא ניתנה בו כל תמורה כספית".

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001...
לצפיה ב-'רדיו חיפה נפטר מכל הדיסקים שלו: יימסרו בחינם לכל דורש'
רדיו חיפה נפטר מכל הדיסקים שלו: יימסרו בחינם לכל דורש
30/08/2016 | 19:30
14
לצפיה ב-'שתי מגישות חדשות בחדשות ynet'
שתי מגישות חדשות בחדשות ynet
30/08/2016 | 14:34
21
לוואלה ברנז'ה נודע כי מנהל הרדיו החדש של האתר מבית "ידיעות אחרונות", יוסי פישר, הוביל גל שינויים במערכת החדשות של התחנה המשודרת בתחנות הרדיו האזוריות, במסגרתם נקלטו לאחרונה שתי קרייניות חדשות: שיר מאיר ותמר עמית יוסף.

מאיר היא משוחררת טרייה מגל"צ והגישה את קולות החיילים בגלגלץ. בנוסף לתפקידה כמבזקנית ברדיו ynet, היא גם צפויה להגיש תוכניות מוזיקה ברדיו ת"א. עמית יוסף תשמש גם כעורכת בנוסף לתפקידה כמבזקנית ברדיו האזורי.

http://b.walla.co.il/item/2992764
לצפיה ב-'וידאו: תחנת האקטואליה האהובה עלי WCBS-AM חוגגת 49'
וידאו: תחנת האקטואליה האהובה עלי WCBS-AM חוגגת 49
29/08/2016 | 16:01
23
והיא בכלל התחילה ב־FM מי היה מאמין.

https://www.facebook.com/AlexSilvermanWCBS/videos/...
לצפיה ב-'מיכל שם טוב מונתה לסמנכ"לית רדיו דרום - ומנהלת 101.5FM'
מיכל שם טוב מונתה לסמנכ"לית רדיו דרום - ומנהלת 101.5FM
29/08/2016 | 11:34
1
31
מיכל שם טוב מונתה לסמנכ"לית רדיו דרום ומנהלת התדר הבאר שבעי של הערוץ. היא מחליפה בתפקיד את קרן אוזן, שהודיעה לאחרונה על עזיבתה לאחר 20 שנה. עם הכניסה לתפקיד, תעסוק שם טוב בפיתוח העסקי של התחנות ובמקביל תנהל את פיתוח התוכן של 101.5FM, התדר הבאר שבעי של רדיו דרום.

שם טוב (36) הייתה עד כה מנהלת שיתופי פעולה מסחריים ושדרנית בתחנה הדרומית. היא החלה את דרכה ברדיו דרום בשנת 2009 לאחר שחרורה מצה"ל בדרגת סרן, והתקדמה לתפקידי ניהול במחלקה המסחרית. "אני מאד מתרגשת ומודה להנהלת הרדיו על האמון בי, לקרן אוזן המוכשרת, שאין לי ספק שתצליח בהמשך", מסרה מיכל שם טוב. "קיבלתי תחנות בתנופה מדהימה וגאה להוביל את המערכת".

מקבוצת תחנות רדיו ישראל, שבמסגרתה פועלת רדיו דרום, נמסר: "קידומה של מיכל שם טוב לתפקיד הינו מהלך טבעי מבחינתנו. אנו סמוכים ובטוחים כי מיכל תמשיך להצעיד את התחנות להישגים מרשימים".

http://www.ice.co.il/media/news/article/444412
לצפיה ב-'התבלבלת קצת ...'
התבלבלת קצת ...
29/08/2016 | 15:24
33
זה התדר המפוצל של רדיו דרום בבאר שבע לא התדר הבאר שבעי.
רדיו 101.5 FM - משדר לאזור אשקלון, אשדוד, קרית גת וקרית מלאכי ועוטף עזה.
לצפיה ב-'המיקרופון שלי חלש ואינני יכולה לשדר .'
המיקרופון שלי חלש ואינני יכולה לשדר .
27/08/2016 | 17:43
2
74
שלום לכם,
אשמח לעזרה.
שמי יהודית שירן והקמתי תחנת רדיו ע"ש אחי אפי שהיה מוזיקאי תחנת רדיו אינטרנטי בשם אפי-לוג ברשיון אקו"ם.
המיקסר שלי של חברת ברינגר והוא מיובא ע"י חברת קילומבו.
בזמן האחרון הבנתי שאני נשמעת חלש. המיקרופון שלי לא נשמע כמו פעם חזק ועוצמתי. אני זקוקה לעזרה. לא רוצה טכנאי סאונד, כל אחד קורא לעצמו טכנאי סאונד וכשרואה את הבעיה לא מצליח לפתור אותה.
אשמח אם למישהו מכם יש את הידע הבסיסי להדריך אותי מה לסובב בכפתורים הלבנים של המיקרופון כדי לדעת למה המיקרופון שלי חלש פתאום ולא שומעים אותי.
או לחילופין אשמח לקבל מידע על הכפתורים השחורים, האדומים וטורכזיים במיקסר.
תודה
יהודית
לצפיה ב-'היי בת אור'
היי בת אור
29/08/2016 | 01:10
36
ראשית ברוכה הבאה לפורום ומברוק על הרעיון היפה.
קיוויתי שאנשי מקצוע מנוסים ממני יענו לך ומכיוון שאני רואה שזה לא קורה, אני אנסה.
אם תוכלי לשלוח לכאן תמונה של הקונסולה זה יעזור מאוד להבין איך כיוונת ומה אפשר לעשות.
לצפיה ב-'היי יהודית '
היי יהודית
29/08/2016 | 14:37
26
אשמח לדעת יותר פרטים באיזה מיקרופון מדובר ואם תוכלי לעלות תמונה של המיקסר אוכל לדעת יותר במה מדובר
לצפיה ב-'החוזה של טייכר וזרחוביץ' ברדיו ת"א הוארך ב-3 שנים נוספות'
החוזה של טייכר וזרחוביץ' ברדיו ת"א הוארך ב-3 שנים נוספות
29/08/2016 | 11:29
15
שרון טייכר וערן זרחוביץ' האריכו את החוזה שלהם ברדיו תל אביב ל-3 שנים נוספות, שנה לאחר חזרתם לתחנה התל אביבית. הארכת ההסכם מתבצעת במקביל להחלטת התחנה על הכפלת שעות השידור של התכנית היומית.

השניים חזרו לרדיו תל אביב בקיץ 2015 לאחר 5 שנים בגל"צ שם שידרו את 'חותרים למגע' פעם בשבוע בימי חמישי, תכנית שזכתה להצלחה גדולה וחלק מדמויותיה אף אומצו על ידי ארץ נהדרת, שטייכר וזרחוביץ' הם חלק מכותביה. עד 2010 שידרו גם כן ברדיו תל אביב.

בתקופה האחרונה התקיים משא ומתן בין התחנה לבין בועז בן ציון ומורן מאור מסוכנות האמנים 'ייצוג 1' המייצגת את השניים, והצדדים הגיעו להסכמה.

ברדיו תל אביב מרוצים מהתוכנית, שעושה באזז גם בדיגיטל. על פי נתוני התחנה, התכנית זוכה למיליוני האזנות דיגיטל מדי שנה, כאשר מאזינים לה גם ישראלים מחוץ לגבולות ישראל.

מנכ"ל רדיו תל אביב, אבי משולם מסר: "תגובות המאזינים, שביעות הרצון של נותני החסות ובעיקר המספרים המטורפים שהתכנית מביאה בהאזנות חוזרות בדיגיטל, לא השאירו מקום לספק. טייכר וזרחוביץ' ורדיו תל אביב זה לא דייט, זו חתונה".

http://www.ice.co.il/media/news/article/444418
לצפיה ב-''כאן' גרים בכיף'
'כאן' גרים בכיף
27/08/2016 | 14:15
4
32
לצפיה ב-'נעמה הדסי הצטרפה לתאגיד'
נעמה הדסי הצטרפה לתאגיד
27/08/2016 | 14:18
33
פרסום ראשון(?): בשקט בשקט נעמה הדסי, אחת העורכות הבכירות בגלגלצ שעזבה את התחנה לפני מספר חודשים, עברה לחטיבת הרדיו בתאגיד השידור החדש.

בקישור הבא תוכלו למצוא את רשימת העובדים המלאה שכבר מועסקים ב'כאן' ומקבלים מהתאגיד משכורת: http://ipbc.org.il/wp-content/uploads/2016/06/%D7%...
זיהיתם שם מעניין? שתפו שתפו.
לצפיה ב-'גם אפרת וייס, קובי ברקאי וצגה מלקו מצטרפים'
גם אפרת וייס, קובי ברקאי וצגה מלקו מצטרפים
27/08/2016 | 14:19
26
אפרת וייס מצטרפת לתאגיד השידור הישראלי ותשמש עורכת יומני חדשות ברשת ב'. וייס, המשמשת עיתונאית כבר עשרים שנה, החלה את דרכה ככתבת משטרה במקומון 'עיתון ירושלים', הייתה כתבת בסוכנות עיתי"ם, וכתבת משטרה, שטחים וצבא ב- ynet, אז שימשה גם כראש תא כתבי השטחים. בשנים האחרונות משמשת כתבת לענייני התיישבות של רשת ב' בקול ישראל, ולאחרונה מונתה לתפקיד עורכת יומני חדשות.

קובי ברקאי ישמש קריין חדשות ברשת ב' ומגיש ברדיו. צגה מלקו תשמש עורכת ומגישה בשפה האמהרית ברדיו רק"ע.
לצפיה ב-'הזמנת הציבור להגשת עמדה בנוגע לכללי הפרסום בתאגיד'
הזמנת הציבור להגשת עמדה בנוגע לכללי הפרסום בתאגיד
27/08/2016 | 15:47
22
ניתן להגיש הערות עד 5.9.
לצפיה ב-'איריס לביא מצטרפת'
איריס לביא מצטרפת
30/08/2016 | 14:31
2
איריס לביא "כאן". לביא מצטרפת לתאגיד השידור הישראלי ותשמש קריינית חדשות ומגישה ברשת ב' וב- 88FM
לצפיה ב-''שבת של כדורגל': דולב נישליס יוביל, ברקו וזוהר פרשנים'
'שבת של כדורגל': דולב נישליס יוביל, ברקו וזוהר פרשנים
26/08/2016 | 01:11
21
יומיים לפני השידור הראשון בתחנות האזוריות, התגבש צוות ההגשה של שבת של כדורגל, תכנית הרדיו לסיקור משחקי ליגת העל שמחליפה את שירים ושערים של רשת ב'. לאייס נודע כי בתום דיונים בין מנהלי התחנות האזוריות שישדרו את התכנית, הוחלט כי יוביל אותה דולב נישליס אליו יצטרפו חברי פאנל פרשנים מתחלפים בהם אייל ברקוביץ, אלון מזרחי, איציק זוהר ויניב קטן.

כפי שפורסם באייס, קבוצת 'תחנות ישראל' הכוללת את רדיו חיפה (וגם התדר שלה חם אש), רדיו תל אביב, רדיו דרום (על 2 תדריו – בבאר שבע באשדוד-אשקלון), ואליהם הצטרפו רדיו ירושלים ואתר ONE, זכו במכרז לשידור משחקי השבת. לשידורים ניתן יהיה להאזין גם באתרי האינטרנט ובאפליקציות של התחנות השונות. הפקת התוכן תיעשה בשיתוף ONE, כאשר המשחקים מרכזיים ישודרו בתחנות האזוריות לפי בחירה של התחנות. בסך הכל יושקע בפרויקט הזה של שידור משחקי ליגת העל כ-2 מיליון שקלים.

'שבת של כדורגל' יועבר מדי שבת החל מהשעה 17:00 או 18:00 בהתאם לשעות שיבוץ המשחקים, ועד לסיומו של המשחק האחרון. השידור יתגלגל בין כל המגרשים מאולפן רדיו תל אביב, כאשר מאזיני התחנות הספציפיות יוכלו להאזין למשחק שלם של קבוצתם בשבתות כאשר מתקיים משחק באזור.

במקביל ייפרס צוות שדרנים במגרשים השונים. מדובר ביוסי פרץ ארי (רדיו חיפה), יגאל ברמן (רדיו דרום), גיא דר, זיו אמויאל, נדב מעוז ושמוליק מזרחי. לצד השדרנים, יפרשנו מהמגרשים תום בנדו, אלון חרזי, משה סידי, שלומי דורה, מישל דיין ועוד אנשי כדורגל שיתארחו במהלך העונה.

אגב, אם את שמות רוב הפרשנים אתם מכירים, הרי שדולב נישליס הוא יחסית שם אנונימי לאלה שאינם מתגוררים באזור השידור של רדיו חיפה.

הוא בנו של בעלי התחנה דני נישליס, משמש כמנהל תכניות ברדיו חיפה ומרכז את כל פעילות הספורט של קבוצת תחנות ישראל. הוא גם יהיה העורך הראשי של משדר הספורט החדש. בנוסף, הוא גם משדר תכניות מוזיקה, ועוסק גם כדי. ג'יי.

לאייס הוא מסר: "אנו שמחים לשוב ולשדר את 'שבת של כדורגל' הפעם באופן בלעדי. מטרתנו העיקרית היא להביא למאזינים שעושים את דרכם לאצטדיונים ובחזרה מוצר חדש, צעיר תוסס ומהנה. גם על חובבי הספורט 'לייט' שעושים את דרכם עם המשפחה מטיול השבת אנחנו חושבים ונעשה את המיטב על מנת להנעים את זמנם בדרכים. אנו שמחים שלצד פרשני הכדורגל הבכירים של ישראל ניתנת לנו ההזדמנות לשלב ולתת במה לשדרנים חדשים, צעירים ולגדל דור חדש של שדרי ספורט. אני מאחל לכולנו עונת כדורגל מהנה מרגשת עם הרבה לחיצות על כפתור ה'גווללללל....'".

http://www.ice.co.il/media/news/article/444278
לצפיה ב-'נסרין קדרי נגד גלגלצ: ״לצערי חושבים שאני ערביה מדי״ '
נסרין קדרי נגד גלגלצ: ״לצערי חושבים שאני ערביה מדי״
24/08/2016 | 08:55
1
30
לצפיה ב-'הגיע הזמן שמישהו יעצור את הגלגל"צ האלה...זה אסון הדבר הזה!'
הגיע הזמן שמישהו יעצור את הגלגל"צ האלה...זה אסון הדבר הזה!
25/08/2016 | 19:26
22
לא יכול להיות שתחנה אחת שחיה על חשבון משלם המיסים תחרפן את כל העולם ואישתו!

התחנה הזו היא לא ה' סה"כ תחנה עם רובוטים שמשדרים את אותה המוסיקה 24/7 וחיה על חשבוני וחשבונכם!

יש להפריט את התחנה הזו לשים קצת פירסומות ושמזה תתקיים התחנה הזו!

אגב, אם זו תחנה שחיה מכספי משלם המיסים, למה שלא יעשו משאל עם לגבי סוג המוסיקה שם? ואולי הרוב כן רוצה מוסיקה מזרחית שם? מי הם שיחליטו מה יושמע מהכסף שלצערי אני משלם להם בכח שלא מרצוני???

כשיהיו תחנה פרטית שיעשו מה בא להם, כל עוד הם חיים מחשבון כספי משלם המיסים שיעשו איזה משאל עם או משהו ולא יקבלו החלטות לבד!
לצפיה ב-'לאחר שש שנים: רינה מצליח עוזבת את 103FM'
לאחר שש שנים: רינה מצליח עוזבת את 103FM
24/08/2016 | 16:42
1
39
רינה מצליח עוזבת את רדיו ללא הפסקה, כך נודע לוואלה ברנז'ה.
עיתונאית חדשות 2 הגישה בתחנה את התוכנית "משעל על הבוקר", עם העיתונאי ניסים משעל, מ-2010. על פי גורם בתחנה, לפני כשבועיים התרחשה תקרית בין מצליח לרוני בר און - שהובא לתוכנית לאחרונה כמגיש מחליף - שגלשה גם מחוץ לאולפן.
לאחר התקרית, מצליח הודיעה כי היא מתפטרת מהתחנה. מנגד, מצליח מכחישה את קיום הריב, ואומרת שתיכננה לעזוב את רדיו ללא הפסקה בשל תחושת מיצוי ועומס פרוייקטים בעבודה. עוד נודע כי גם בר און לא ימשיך להגיש בתחנה.
בתחילת החודש פורסם בוואלה ברנז'ה כי צפויים להיערך שינויים ב-103FM, הכוללים גם רענון בצוות המגישים של תוכניתו של משעל - כשהכוונה היא לצרף לתוכנית את דרור רפאל. ברקע לשינויים בתחנה, הסכסוך המתוקשר בין שי גולדשטיין לרפאל – שתוכניתם המשותפת ירדה מן האוויר. במקום "שי ודרור", גולדשטיין יגיש את תוכנית הבוקר עם אורי גוטליב.
ברדיו ללא הפסקה סירבו להגיב לדברים.

(וואלה!)
לצפיה ב-'ברוך השם שהיא עוזבת'
ברוך השם שהיא עוזבת
25/08/2016 | 01:05
38
מראיינת שלא נותנת למרואיינים שלה להשחיל משפט וכל הזמן נכנסת להם בדברים שהם אומרים כי היא זאת שיודעת הכל. משהו נוראי קורה בזמן האחרון ברדיו ובטלביזיה שמראיינים ומגישים כמו מתן חודרוב, דנה וייס, עודד שחר והגדולה מכולם איילה חסון קוטעים ללא הרף דברים שאומרים מרואיינים שונים שמביאים אותם לאולפן. בשביל מה להביא אותם אם לא נותנים להם להתבטא.
אינני מבין מדוע לשנות את מבנה התוכנית משעל על הבוקר ולהביא מגישים אורחים שיפריעו. משעל לבדו עושה זאת הכי טוב.
לצפיה ב-'פיצוץ בין בוקי נאה לגלי ישראל: אף אחד לא קורא לבוקי "לשעבר"'
פיצוץ בין בוקי נאה לגלי ישראל: אף אחד לא קורא לבוקי "לשעבר"
24/08/2016 | 11:55
27

מהו גזר-הדין של מפיקה ברדיו, המנסה לברר איזה טייטל להדביק למרואיין בתוכנית? לפי כתב הפלילים לשעבר של "ידיעות אחרונות", בוקי נאה – גזר-הדין יכלול התלהמות, ניתוק שיחה בטלפון, פוסט זועם בפייסבוק ומבול של סמסים מאיימים.

אתמול (שלישי) פרסם נאה פוסט בפייסבוק ובו כתב: "ביקשו ממני הבוקר להתראיין לתוכנית אקטואליה ברדיו "גלי ישראל" על פרשת יבוא הקבצנים. הסכמתי. התקשרו אלי לפני השידור. שאלו אותי איך להציג אותך ? עניתי 'בוקי נאה כתב פלילי'. ענתה 'לא. בוקי נאה כתב פלילים לשעבר'. אמרתי לה 'כתב פלילים'. התעקשה 'לשעבר'. אמרתי לה 'אם לשעבר לכו תחפשו כתב פלילים בהווה שיתראיין אצלכם. אתם לא יכולים לראיין 'לשעבר' בתוכנית אקטואליה על מה שקורה עכשיו' וסגרתי את הטלפון. חוצפנים".

היום פרסמה המפיקה, תהילה דותן-גורדון, תגובה לפוסט של נאה וסיפרה גם מה התרחש לאחר מכן: "בוקי נאה הטריד אותי היום. לא מסוג ההטרדות המיניות, אבל בתחושה שמלווה אותי ב-24 השעות האחרונות, זה לא רחוק משם. הוא דיבר אליי בצורה בריונית, אלימה ואגרסיבית, קרא לי "מטומטמת" ופרסם עליי פוסט שקרי ומסולף".

לטענתה, "אתמול הוא פשוט איבד את זה. אתמול בבוקר, רגע לפני שעלה לשידור בתוכנית של קלמן ליבסקינד ב"גלי ישראל", שאותה אני מפיקה, שאלתי אותו: 'איך להציג אותך? כתב פלילים לשעבר בידיעות אחרונות?'. בוקי שמע את המילה 'לשעבר', השתגע וללא כל סיבה הגיונית טרק את הטלפון. כשצלצלתי אליו שוב הוא התלהם, ניתק, ושלח לי את הסמס הבא: 'אתם אנשים חוצפנים חסרי גבולות. אל תפנו אלי לעולם'".

היא הוסיפה כי "התברר לי שבוקי לא לבד. מאות חברים שלו, רבים מהם עיתונאים, הצטרפו לחגיגה והקיפו אותו בלייקים מתחנפים. אף אחד מהם לא מכיר אותי. אף אחד מהם לא בדק מה קרה, מי צודק ומי זו המפיקה האיומה מהסיפורים של בוקי. אבל זה לא הפריע להם לפצוח כלפיי במסע של לעג ולגלוג. חלק מהם הסתלבטו על היכולות שלי. אחת קראה לי "מטומטמת". עוד אחת הסבירה ש'זה מה שקורה כשנותנים לילדות שלא קראו ספר או עמוד עיתון מימיהן להיות מפיקות'. ונתן זהבי המליץ לבוקי נאה בחברות: 'היית צריך להוסיף למפיקה האהבלית שתלך לחפש מי יחמש אותה'. כל הגידופים וניבולי הפה, רק בגלל ששאלתי את בוקי אם להציג אותו בשידור ככתב פלילי לשעבר".

מגלי ישראל נמסר בתגובה: "בוקי נאה הטריד ותקף מילולית את מפיקת התחנה, ולאחר מכן איים בפייסבוק על חייה של עובדת תחנה לשעבר. אנחנו מצרים על כך שנאה החליט לרדת לפסים אישיים ולפגע בציבור שלם שנמנה עם מאזיני התחנה, הוא צריך להתבייש ראוי שיתנצל".

http://b.walla.co.il/item/2991088
לצפיה ב-'הרשות השנייה לאופירה אסייג: הימנעי מלעסוק במתחרים ברדיו'
הרשות השנייה לאופירה אסייג: הימנעי מלעסוק במתחרים ברדיו
23/08/2016 | 09:32
1
195
הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו הודיעה היום לרדיו ת"א כי על אופירה אסייג, המגישה את "תוכנית הספורט של ישראל" ברדיו תל אביב, ועל המגישים הנוספים של התוכנית, ייאסר לעסוק בנושאים הקשורים לזכויות השידור של משחקי הכדורגל בישראל, עלייתם של ערוצי ספורט נספים בתשלום וכדומה.

אסייג היא מנהלת התוכן של אתר ONE, שהוא גם בעל ערוץ ספורט המשודר ב-yes ובהוט, ונשואה לאחד מבעלי המניות בו - גיל מנקין. על פי הטענות שהגיעו לרשות היא ניצלה את תוכנית הרדיו אותה היא מגישה ברדיו תל אביב כדי "לנהל לקמפיין" נגד העלאת שני ערוצי ספורט נוספים בתשלום על-ידי צ'רלטון, בעלת ערוצים ספורט 1 וספורט 2.

מי שפנו לרשות היו צ'רלטון - שגם הגישה נגד אסייג והמגישים אייל ברקוביץ' ואיציק זוהר תביעת דיבה בסכום של 4 מיליון שקל - ו-yes שהיא זאת שמשווקת את הערוצים בפועל, יחד עם הוט, ולה משלמים חובבי הספורט שמבקשים להתחבר לערוצים.

בצ'רלטון וב-yes טענו כי אסייג פועלת בניגוד עניינים, לאור העובדה ש-ONE בעצמו הוא בעלים של ערוץ בו משודרים שידורי ספורט, וככזה יש לו כאמור אינטרסים ברורים בתחום. בפנייתה של yes לרשות נכתב בהקשר זה כך: "אסייג מנועה מלעסוק בנושאים כגון דא, כיוון שיש לה עניין אישי של ממש בסוגיה... ערוץ ONE מתחרה באגרסיביות על זכויות שידור של אירועי ספורט עם אותם ערוצים נוספים אותם תוקפת אסייג בשידוריה".

כעת החליטו כאמור ברשות להיענות לפניה והורו לרדיו ת"א לדאוג לכך ש"שככל שעולה בתכנית נושא הנוגע לענייניה העסקיים של חברת ‏ONE (דוגמת הנושא שבגינו נעשתה הפנייה), גב' אסייג ‏והעובדים בחברה העוסקים בתוכנית ימנעו מעיסוק בו וזאת על מנת להסיר את החשש לניגוד ‏עניינים בכל הנוגע לסיקור הנושא".

עוד מורה הרשות כי אם הנושאים הללו בכל זאת יעלו לדיון בנושא באמצעות גורם מקצועי כלשהו שאינו קשור ל- ONE על המגישים יהיה לתת גילוי נאות לכך בתחילת האייטם ובסיומו.

תגובות רדיו תלאביב ו-one יובאו לכשיתקבלו.

http://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001...
לצפיה ב-'רדיו ת"א: מדובר בפגיעה בחופש הביטוי'
רדיו ת"א: מדובר בפגיעה בחופש הביטוי
23/08/2016 | 12:42
25
מנכ"ל רדיו תל אביב, אבי משולם, טען כי הגבלת תחום העיסוק של אסייג היא פגיעה בחופש הביטוי. במכתב תשובה ששיגר לרשות השנייה טען משולם כי "הנושא המדובר הינו בליבת הזכויות של חופש הביטוי וזכות הציבור לדעת, בייחוד בנושא המעורר עניין ציבורי כה רב בקרב קהל מאזיניה של תכנית הספורט".

עוד טען משולם כי שיתוף פעולה מעין זה נפוץ גם בתוכנית ספורט שמשודרת ברדיו FM103 – רדיו ללא הפסקה, וכי תוכנית דומה שודרה בגל"צ בשיתוף ערוץ הספורט. לטענת משולם, גם התוכנית ברדיו ללא הפסקה "נוהגת תדיר לקדם במסגרתה - ללא כל גילוי נאות לקהל מאזיניה - את החברות שבבעלותו של אלי עזור (בעלי רדיו 103), שהינן: העיתון 'מעריב השבוע' וצ'רלטון".

לעצם העניין טען משולם כי הוספת הערוצים עשויה להביא לעליית מחירי חבילת ערוצי הספורט שבתשלום וכן לזליגת חומרים לערוצים החדשים, וכי ניתן לכך ביטוי גם בדברים שאמר שלמה פילבר, מנכ"ל משרד התקשורת. לגבי הגילוי הנאות טען משולם כי אסייג וצוות הפרשנים שלצדה עובדים בסיטינט "והעניין מוזכר ללא הרף במהלך התכנית. כך שכל בר דעת, אשר מאזין לתכנית הספורט, מבחין כי תכנית הספורט דנן משודרת בהפקתם ובשיתופם של גורמים בסיטינט", וכי הם פועלים על פי כללי האתיקה העיתונאית.

לצפיה ב-'אורן טל ישמש כראש אגף רדיו ברשות השנייה'
אורן טל ישמש כראש אגף רדיו ברשות השנייה
23/08/2016 | 01:04
1
22

אורן טל נבחר לשמש כראש אגף רדיו ברשות השנייה לטלוויזיה ורדיו. עד כה טל עבד בלשכת הפרסום הממשלתית, אליה הצטרף ב-2008 כפרסומאי ועבד עם המשרד להגנת הסביבה, רשות המים, משרד המשפטים וגם עם הרשות השנייה. בהמשך שימש כמנהל תכנון ורכש מדיה - ובתפקידו האחרון כמנהל הפרסומים של משרד התיירות.

טל בעל תואר ראשון בהצטיינות בתקשורת, בשילוב עם החטיבה לניהול עסקי-תעשייתי והתמחות בשיווק, פרסום, דוברות ויחסי ציבור מהמכללה האקדמית עמק יזרעאל ובעל תואר שני בתקשורת עם התמחות בלימודי מדיה מאוניברסיטת חיפה.

ניר שוויקי, מנכ"ל הרשות השנייה, מסר: "אנחנו שמחים לצרף אלינו את אורן טל שנבחר לשמש כראש אגף הרדיו ברשות השנייה, בתקופה חשובה וקריטית לעיצוב הרדיו האזורי והסדרת התחום. הניסיון העשיר שלו, דווקא כמי שעסק גם בנושאים של רכש מדיה ועבודה ישירה מול גופי השידור, הוא יתרון גדול ואין לי ספק כי בשיתוף פעולה עם הנהלת הרשות ומועצת הרשות הוא יזכה להצלחה בתפקידו".

http://b.walla.co.il/item/2990498
לצפיה ב-'מעניין כמה הפרסומאי הזה ידאג למאזינים ולא לתחנות/מפרסמים'
מעניין כמה הפרסומאי הזה ידאג למאזינים ולא לתחנות/מפרסמים
23/08/2016 | 01:05
8
לצפיה ב-'בגלל פודקאסט - חברת מועצת הרשות השנייה מתפטרת'
בגלל פודקאסט - חברת מועצת הרשות השנייה מתפטרת
23/08/2016 | 00:58
33
חברת מועצה נוספת, רביעית במספר, פורשת מתפקידה ברשות השנייה. ד"ר עמית לביא-דינור, סגנית דיקן וראש התמחויות תוכן ויזואלי ותקשורת שיווקית ופוליטית בבית ספר סמי עופר לתקשורת במרכז הבינתחומי הרצליה. הסיבה: פרשנות משפטית שנויה במחלוקת לגבי הרצאה שמסרה בפודקאסטים של רדיו תל אביב שכלל לא שודרו ברדיו.

ההתפטרות של לביא-דינור מצטרפת לעזיבתם של שלושת חברי המועצה שהתפטרו - יונתן כהן (על רקע העובדה שבתו החלה לעבוד בחדשות 2), אייל דה-פאו ופרופ' טליה איינהורן, שמתחה ביקורת על התנהלות המועצה.

לביא-דינור עוזבת את תפקידה במחאה על פרשנות משפטית של יועמ"ש הרשות השנייה, עו"ד הילה שמיר. בהסדר ניגוד העניינים נקבע כי לחברי המועצה אסור להתראיין לגופים המפוקחים - כולל תחנות הרדיו האזוריות. לביא-דינור נטלה חלק במיזם פודקאסטים דיגיטלי של רדיו תל אביב, שכלל הרצאות מרחיבות דעת באתר הרדיו. לביא-דינור העבירה הרצאה קצרה שעלתה במאגר הרדיו בנושא פרטיות בעידן הדיגיטלי, והיא כלל לא שודרה ברדיו עצמו.

שמיר פנתה ללביא-דינור ודרשה ממנה להקפיד על כך להבא, שכן הופעה בכלי תקשורת מפוקח אינה עונה לכללי ניגוד העניינים. מנגד, לביא-דינור עצמה טענה כי אין כל קשר בין הסדר ניגוד העניינים לבין ההרצאה, משום שמדובר בהרצאה מקצועית בתחום המחקר שלה במסגרת פעולתה בבית הספר לתקשורת בבינתחומי, וכי זו לא הופעה פרטית ואישית, אלא שירות לציבור בהנגשה של ידע ומחקר בנושאי תקשורת.

לביא-דינור הבהירה כי פעילות זו היא חלק מתפקידה הציבורי, וכי היא אינה מתכוונת להפסיק אותה - ולכן מתפטרת מתפקידה ברשות השנייה. לביא-דינור אף הבהירה כי פרשנות זו תמנע מאנשים נוספים לקחת חלק במועצות ציבוריות.

ההתפטרות של ארבעת חברי המועצה מותירה את מועצת הרשות השנייה בהרכב חסר של 11 חברים בלבד מתוך 15. משרד התקשורת אמור היה להתחיל בהליך איתור מועמדים חדשים לחברות במועצה, אך אינו צפוי לעשות כן לאור הליכי החקיקה המתקדמים לסגירת הרשות השנייה ולהקמת גוף חדש לרגולציה על הטלוויזיה.

http://www.themarker.com/advertising/1.3046090
לצפיה ב-'פנדורה תשיק שירות סטרימינג לפי דרישה'
פנדורה תשיק שירות סטרימינג לפי דרישה
22/08/2016 | 08:50
1
23
כמעט שנה אחרי שרכשה את שירות הסטרימינג rdio, עומדת פנדורה להשיק בחודש הבא את הגרסה המורחבת לה ציפו משתמשיה, שתכלול גם שירות סטרימינג לפי דרישה בנוסח ספוטיפיי ואפל מיוזיק לצד גרסה משודרגת של שירות הרדיו האינטרנטי הנוכחי. המהלך יכלול גם התרחבות לשווקים בינלאומיים נוספים, שזהותם עדיין לוטה בערפל.

כיום פועלת פנדורה במודל שונה משל שירותי הסטרימינג האחרים, כאשר היא לא מאפשרת האזנה לשירים לפי דרישה אלא רק לתחנות רדיו אוטומטיות המתאימות את עצמן לטעם המשתמש ומשמיעות שירים אקראיים מתוך קטלוג מצומצם יחסית של 2 מיליון שירים. בנוסף היא פועלת בשלושה שווקים בלבד, ארה"ב, אוסטרליה וניו זילנד, בהם חוקי זכויות היוצרים על מוזיקה מקלים יחסית ומאפשרים לה לפעול ללא צורך בקבלת אישור מחברות התקליטים או בחתימת חוזה איתן, תוך תשלום תמלוגים קטנים יחסית לבעלי הזכויות.

המהלך הנוכחי מותנה בחתימת חוזים עם שלוש חברות התקליטים הגדולות, יוניברסל, וורנר וסוני, מאחר והסכמתן נדרשת כדי לספק למשתמשים שירים לפי דרישה וכדי להתרחב לשווקים נוספים, כאשר לטענת "הוול סטריט ג'ורנל" היא קרובה להשלמת החתימה עם שלושתן. חלק ממקבלי ההחלטות בחברות החזיקו בעבר בגישה עוינת כלפי פנדורה, על פי הג'ורנל, בשל התמלוגים הנמוכים שהחברה שילמה להן.

הגרסה העתידית של פנדורה צפויה לכלול שלוש רמות תמחור: גרסה חינמית שתציע שירות דומה לנוכחי, כפי הנראה עם מגוון שירים גדול יותר, שירות דומה לזה שמציעים שירותי הסטרימינג האחרים שיציע האזנה לשירים ואלבומים לפי דרישה מתוך קטלוג של עשרות מיליוני שירים במחיר שינוע סביב 10 דולר לחודש, ומנוי שלישי שיעלה 5 דולר ויספק למאזינים רדיו אינטרנטי משודרג, עם אפשרויות כגון דילוג על שירים ללא הגבלה והאזנה אופליין. בשעה שלפנדורה צפוי מאבק קשה כדי להעביר מאזינים לגרסה היקרה יותר, בתעשיית המוזיקה מקווים כי היא תצליח למשוך לקוחות חדשים שמעוניינים בעסקה זולה יותר ואינם זקוקים לגישה לפי דרישה לכל הקטלוג.

לפנדורה יש כיום 80 מיליון משתמשים פעילים בחודש (לעומת 100 מיליון אצל ספוטיפיי) שרובם מאזינים לשירות בחינם עם פרסומות, ו-4 מיליון מתוכם משלמים מנוי חודשי של 5 דולר לגרסה נטולת פרסומות שלו. בשנה האחרונה הסתכמו הכנסותיה ב-1.2 מיליארד דולר והשורה התחתונה בהפסד של 170 מיליון דולר.

http://www.calcalist.co.il/internet/articles/0,734...
לצפיה ב-'גם בישראל?'
גם בישראל?
24/08/2016 | 15:47
3
לצפיה ב-'מדוע בכל מקורי השידור להאזנת רשת ב - זה מונו ולא סטריאו?'
מדוע בכל מקורי השידור להאזנת רשת ב - זה מונו ולא סטריאו?
20/08/2016 | 00:47
43
האזנה דרך האינטרנט הכוונה
היא מונו
ולא סטריאו
מדוע זה ככה?
הרי ברדיו הפיזי הכל טוב ויפה...
לצפיה ב-'תסכיתי רדיו'
תסכיתי רדיו
18/08/2016 | 20:47
46
זכרון ילדות מתוק: תכנית  "המסך עולה"  ברשת א' שודרה בשבתות. מרתק, מעשיר.
הלוואי שידור חוזר כאן.
לצפיה ב-'אחרי 20 שנה: קרן אוזן עוזבת את קבוצת תחנות רדיו ישראל'
אחרי 20 שנה: קרן אוזן עוזבת את קבוצת תחנות רדיו ישראל
18/08/2016 | 12:32
1
77
קרן אוזן, נציגת הבעלים של קבוצת תחנות רדיו ישראל, הודיעה על עזיבתה. בשלב זה טרם החליטה על עתידה, אולם היא צפויה לצאת לחופשה.

אוזן (37) החלה את דרכה בעולם הרדיו כבוגרת המחזור הראשון במגמת הרדיו החינוכי של קול ישראל. במשך שנים היא הגישה את תכנית הבוקר של רדיו דרום ותכניות האקטואליה בוקר טוב דרום, אותה היא מגישה עד היום.

לצד הגשת תכניות בתחנה, החלה גם לנהל את מערך שיתופי הפעולה המסחריים של רדיו דרום ומונתה לסמנכ"לית תוכן בתחנה ומנהלת התדר המפוצל 101.5fm. בנוסף, לפני כ-3 שנים מונתה לנציגת הבעלים של רדיו ישראל – קבוצת תחנות הרדיו הכוללת גם את רדיו תל אביב ורדיו חיפה, כשהחליפה שמעון אלקבץ, כיום העורך הראשי של רשות השידור וסמנכ"ל הרדיו בתאגיד השידור הציבורי.

אוזן הובילה את התחנה במציאות ביטחונית מורכבת והפכה אותה ל"פה" של אנשי הדרום תוך הובלת מהלכים חברתיים וייצוגם ברמה הארצית. במשך השנים שמרה התחנה מגמת התחזקות וצמיחה כלכלית למרות המצב הביטחוני. היא נחשבת לאחד האנשים החזקים בעולם הרדיו האזורי, שגם אינו משופע בנשים בעמדות ניהול.

במכתב פרידה של קרן לעובדי הרדיו מהבוקר, היא כתבה כי "אני חותמת עידן ונזכרת בילדה בת ה-17 שהייתי אז, ממתינה בהתרגשות לראיון העבודה ברדיו, בדרך להגשים את החלום. התחלתי כשדרנית ומפיקה ומאז זכיתי להתנסות בשלל תפקידים נפלאים ומאתגרים והיום אני נפרדת מכם ברגשות מעורבים. שמחה ונרגשת לקראת התחלה חדשה אבל גם עצובה על הפרידה מכם".

לדבריה, "במשך כמעט 20 שנים רדיו דרום היה בשבילי לא רק מקום עבודה, אלא גם בית ואתם לא רק עמיתים לעבודה אלא משפחה. תמיד ראיתי ברדיו שלנו שליחות. יש לנו משימה גדולה לספר את הסיפור בדרום, להביא לתודעת הציבור את ההון האנושי הנפלא שקיים כאן, את הפוטנציאל האדיר וגם לתקן את העוולות והפערים שנוצרו כאן עם השנים".

מנכ"ל רדיו דרום דוד יוסוב מסר: "קרן אוזן מסיימת את תפקידה לאחר כ-20 שנות עבודה פורייה בתחנה. אני מודה לה על ההשקעה הגדולה ומאחל לה הצלחה רבה בדרכה החדשה".

מקבוצת תחנות 'רדיו ישראל' נמסר: "ברגשות מעורבים אנחנו נפרדים מקרן ומכבדים את החלטתה לפרוס כנפיים. מאחלים לה הצלחה ואין לנו ספק שנראה אותה משתלבת ומצליחה בתעשיית התקשורת בישראל".

http://www.ice.co.il/media/news/article/443840
לצפיה ב-''
18/08/2016 | 12:53
6
לצפיה ב-'אחרי השעיה של שבוע: קופמן חוזר לשדר ברדיו ללא הפסקה'
אחרי השעיה של שבוע: קופמן חוזר לשדר ברדיו ללא הפסקה
17/08/2016 | 13:40
43
רון קופמן חוזר לשדר הערב (יום ג') בתכנית הספורט של רדיו ללא הפסקה לאחר שבוע של השעיה, בעקבות דברים קשים שאמר על שרת התרבות מירי רגב - "בורה, בהמה וטיפשה". באותה עת התקבלו תלונות רבות בתחנה וברשות ה-2, ומנכ"ל הרדיו אור צלקובניק החליט להשעות את השדר. בעקבות דברים אלו איבד קופמן גם קמפיין פרסומי.

(אייס)

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ