לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
98129,812 עוקבים אודות עסקים

פורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז! פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים". רדיו בשבילנו הוא מכשיר אפור שכזה, הפתוח 24 שעות ביממה אצלי. בין אם אני באוטו, בחדר העבודה, בסלון או במטבח. רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים קצת טוב על הלב. "רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים. אם יש למישהו שאלות, טענות, בקשות או רעיונות - הוא יותר ממוזמן לפנות אלינו במסרים הפרטיים או באימייל. שתהיה לכולנו רק האזנה ערבה! אייל וולקוביץ' - eyal@evonline.co.il
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
אי הקפדה על הנהלים תגרור מחיקת ההודעות לאלתר. 
 
תקנון הפורומים בתפוז: כן, יש דבר כזה. ואולי הגיע הזמן שהוא לא יהיה רק כסת"ח משפטי אלא באמת כללים שנעמוד בהם. רובם לא כל כך קשים. על מנת שזה יקרה, העתקנו לכאן את כל הסעיפים הנוגעים לפורום, עבור כולנו וכל אחד שכבר נרשמים בניק חדש כדי לחזור לפורום שלנו לעוד מספר דקות.
 
הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):
לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע; 
לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז; 
לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשים אחרים 
לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר; (למי ששאל, יש כזה סעיף) 
לא להעלות תכנים בעלי אופי בוטה, מגונה, גס או בלתי הולם; 
לא לפרסם פרטים אישיים של גולשים אחרים, לרבות זהותן של הגולשות (אלא אם כן פרסמו אותה) ופרטי ההתקשרות עמן; 
לא להעלות תוכן שיש בו המרדה או הסתה; 
לא להציף את האתר או כל חלק או שירות בו, בהודעות סרק או בהודעות חוזרות, באופן העלול לפגוע באתר או בשימוש בו;
המשך >>

לצפיה ב-'ותודה לליברמן: זינוק בהשמעות ברדיו לשירי יהונתן גפן'
ותודה לליברמן: זינוק בהשמעות ברדיו לשירי יהונתן גפן
24/01/2018 | 11:10
1
יהונתן גפן יכול להיות מרוצה בסיכומו של היום הסוער שעבר אתמול (יום ג') - מספר השמעות השירים שלו זינק בזכות "המלחמה" שהכריז עליו שר הביטחון אביגדור ליברמן, עם אותה הנחיה לשמעון אלקבץ לא להשמיע את שיריו ולא לראיון אותו בתחנות גל"צ, והסערה הציבורית שהתחוללה. כאמור, היועץ המשפטי לממשלה אביחי מנדלבליט הבהיר במהלך היום והערב כי הנחיה זו אינה חוקית.
אז נכון שההשוואה שעשה היוצר בין הנערה הפלסטינית עאהד תמימי לאנה פרנק שנספתה בשואה, צרמה לרוב הישראלים, אבל בתחנות הרדיו המשיכו להשמיע את השירים של גפן, ומספר ההשמעות אתמול גדל.

מנתונים שהגיעו לאייס ממחלקת מחקרי מדיה של חברת מדיה פורסט המספקת דיווחי השמעות ומחקרי מדיה עבור תעשיות המוזיקה והפרסום בארץ ובעולם, עולה כי מספר השירים של גפן שהושמעו בכל התחנות הארציות והאזוריות (ללא תחנות גל"צ) עמד אתמול עד לשעה 19:00 עמד על 18, מול 11 ביום שלישי שעבר, 13 לפני שבועיים ו-13 גם לפני 3 שבועות.

הנתון המעניין הוא בגזרת התחנות הצבאיות – גל"צ וגלגלצ. אתמול לא הושמע אף שיר מתוך הרפרטואר העשיר של גפן, ועל אף דבריו של מנהל גלגלצ נדב רביד כי התחנה אינה מחרימה אמנים ויוצרים בגלל דברים שאמרו, נראה כי ביהודה ימית ביפו העדיפו לא "לעשות דווקא" לליברמן, ונמנעו מהשמעות כאלה. ב-16 בינואר, יום שלישי לפני שבוע, הושמע שיר אחד של גפן, שבוע לפני כן 3, וביום שלישי לפני 3 שבועות – 4 שירים לאורך היום. בסך הכל מושמעים בתחנות גל"צ בשבוע נתון כ-15 שירים מהיצירות של גפן, כך על פי נתוני מדיה פורסט.

ועדיין יש לציין כי מספר ההשמעות של גפן במהלך יום נתון אינו גבוה במיוחד, ולכן גם העלייה אתמול במספר שירים, שנמדדת בזינוק של עשרות אחוזים, מתעתעת במקצ מבחינה מספרית.

בנוסף, מבדיקת חברת הניטור ברשת Vigo עבור אייס עולה כי ההתבטאות של גפן זכתה ביממה האחרונה ל-5,000 אזכורים ברשת, כאשר עיקר השיח נרשם בקרב הברנז'ה לאחר תגובתו של ליברמן. לא מפתיע לגלות שבזירות הברנז'איות נרשמה תמיכה בגפן וביקורת על תקינות תגובתו של ליברמן (89% לעומת 11%), ואילו בשאר הרשת נרשמה דווקא ביקורת על התבטאותו של גפן ותמיכה בליברמן (75% לעומת 25%).

"אחת לחודש נרשמת התבטאות פוליטית יוצאת דופן של זמר או איש ציבור, שמרעידה את הרשתות לכמה שעות,, אומר רביב טל, מנכ"ל Vigo, "יחד עם זאת בטווח הארוך להתבטאות אין השפעה כלל והיא נעלמת לחלוטין מהזיכרון הציבורי. ליברמן גזר את הקופון הפוליטי הנכון כאשר ניצל את האירוע כדי לשלהב את הקהל שלו ברשת, וגם יהונתן גפן ומנהלו עושים את הדבר הנכון כאשר מאז אתמול הם לא מגיבים בנושא ונותנים לו לחלוף. אין ספק שבתוך יום או יומיים הפרשה הזו תישכח לחלוטין ולכן במונחי השפעה היא חסרת משמעות כלל".

http://www.ice.co.il/media/news/article/707782
לצפיה ב-'TGI: למרות השינוי בקו המוזיקלי - 88FM וכאן ג' זינקו'
TGI: למרות השינוי בקו המוזיקלי - 88FM וכאן ג' זינקו
24/01/2018 | 11:05
2
תאגיד השידור הציבורי כאן יכול להתבשם יחסית מנתוני האזנה לתחנות הרדיו שלו, שנמדדו לראשונה בעידן הפוסט-רשות השידור. נתוני סקר TGI שמפורסמים הבוקר (יום ד') מצביעים על התחזקות של רוב התחנות הארציות, וגם בגזרת גל"צ תחת המפקד החדש שמעון אלקבץ. וחושף כי התחנות הארציות דווקא זוכות להתחזקות בחשיפה.
מאגר המידע השיווקי TGI מבוצע על ידי קנטאר מדיה מחקרי TGI ותחת פיקוח ובקרה מקצועית של ועדת המחקר של איגוד חברות הפרסום. מאגר TGI מבוסס על מדגם מייצג של מרואיינים במגזר היהודי בגילאי 18, המשקפים אוכלוסייה בשיעור של כ-4.3 מיליון נפש. הסקר נערך בישראל מאז שנת 1998, והנתונים החדשים מהווים את הגל ה-40 מאז השקתו.

ההתבשמות של התאגיד נתונה בעיקר לנתוני האזנה של 88FM וכאן ג' – 2 רשתות רדיו שהפכו שינוי דרסטי בלוח השידורים שלהן ואף באופיין, וזכו לביקורת קשה מצד לא מעט מאזינים, שהתאגדו לקבוצה שנקראת 'מחאת 88', ולמרות המחאה, הנתונים מצביעים על התחזקות משמעותית בחשיפה לשידורי 2 התחנות. 88FM זינקה מ-7.1% בחצי הראשון של 2017 ל-8.9% בחצי השני של השנה, ואילו כאן ג' מ-14.4% ל-17.2% - מדובר על זינוק של כ-20-25% ל-2 התחנות.

ואולם כאן ב' – תחנת הדגל של קול ישראל רשמה ירידה בהאזנה מ-22.4% ל-20.7% בחודשים יולי-דצמבר 2017. מנגד גל"צ התחזקה מ-22.7% ל-24.1% ב-6 החודשים האחרונים.

התחנה המואזנת בישראל היא – כרגיל – גלגלצ, שהתחזקה קלות מ-33.6% בחודשים ינואר-יוני 2017, ל-34.5% בחצי השני של השנה.

כאן תרבות, שהחליפה את רשת א' ממשיכה במגמת ההיחלשות, ואחרי שרשמה 4.8% בחצי השני של 2016, ו-3.8% חשיפה בחצי הראשון של השנה, ב-6 החודשים האחרונים החשיפה לשידורי התחנה ירדה ל-3.2%. קול המוזיקה שומרת על נתון דומה - 5.5% כעת מול 5.6% לפני חצי שנה.

גם הפעם שינויים בעמדת התחנה האזורית המובילה. אחרי שרדיו 103FM של אלי עזור הובילה בחצי הראשון של 2017 עם 10.7%%, היא נחלשה הפעם ל-9.1% וירדה למקום השלישי, בצל הסערות שפקדו אותה – עם יציאתו לחופשה של גבי גזית לאחר הטענות נגדו על הטרדות מיניות, והטענות נגד נתן זהבי שהובילו לתביעה של השדר נגד העיתונאית הדס שטייף.

את ראש הטבלה כבשה כעת eco99fm – אך היא של עזור - עם התחזקות קלה מ-9.6% ל-9.9%. חגית קמין, מנכ"לית התחנה, מסרה: "אנחנו גאים בנתונים שמראים את הצלחתנו בקהל הצעיר. זאת, בזכות בניית DNA מוזיקלי שכובש את הקהל הצעיר, העבודה בדיגיטל ובאפליקציה שמובילה את השוק ותכנית הבוקר של טל ואביעד.

במקום השני בתחנות האזוריות נמצאת רדיוס של דוד בן בסט עם זינוק מ-8% ל-9.4%. לב המדינה, גם היא של בן בסט, התחזקה קלות ל-4.9% לאחר שירדה חדות לפני חצי שנה מ-5.6% ל-4.8%. רדיו חיפה ירדה קלות מ-3.2% ל-3.1%, השלוחה שלה חם אש ירדה מ-2.1% ל-1.9% לאחר מגמת התחזקות בסקרים האחרונים.

ירידה חדה לרדיו דרום בבאר שבע עם 2% בחצי השני של 2017, מול 3% בחצי הראשון של אותה שנה. השלוחה האשקלונית של רדיו דרום דווקא המשיכה במגמת ההתחזקות ואחרי ה-2.2% לפני שנה וה-2.7% לפני חצי שנה, רשמה הפעם 3.1%. באופן כללי החשיפה ל-2 השלוחות של רדיו דרום – בנטרול החפיפה ביניהן, עומדת על 4.3%, בדיוק כמו לפני חצי שנה.

רדיו תל אביב ירדה חדות מ-3.7% ל-2.6%, דווקא לאחר מספר חציונים בהם התחזקה. רדיו ירושלים במגמת התחזקות – לפני שנה 2.7% לפני חצי שנה 3% וכעת 3.4%.

רדיו אמצע הדרך 90FM ממשיכה להיחלש 3 חציונים ברציפות – מ-3% לפני שנה וחצי, ל-2.7% לפני שנה, ל-2.3% לפני חצי שנה ול-2.1% הפעם, ואולם בקרב קהל היעד 18-49 חל זינוק של כמעט 30% בחשיפה של התחנה. רדיו צפון 104.5 (פעם צפון ללא הפסקה), התחנה השלישית של עזור, נחלשה משמעותית וירדה מ-2.8% -2.1%.

גלי ישראל שמיועדת בעיקר לתושבי יהודה ושומרון, אבל נקלטת גם בחלקים באזורים אחרים, חזרה ל-2.4% לאחר שירדה לפני חצי שנה ל-2%. התחנה שמיועדת בתחילה לקהל חובשי כיפות ומתנחלים, עברה בשנים האחרונות שינוי משמעותי במטרה להביא קהלים נוספים, ובין היתר גויסו שרון גל, נועם פתחי, יותם זמרי ומנחם הורוביץ.

בגזרת התחנות החרדיות, רדיו הוותיקה קול חי נחלשה מ-5.2% ל-4.7%. רשת מורשת של קול ישראל, שפונה למגזר חובשי הכיפות והחרד"לים, נחלשה משמעותית מ-3.3% ל-2.6% בחצי השנה האחרונה. בחצי השני של 2016 החשיפה לתחנה עמדה על 3%.

http://www.ice.co.il/media/news/article/707847
לצפיה ב-'המלצה לבטל את שידורי התעמולה לבחירות ברדיו. המפלגות יפרסמו'
המלצה לבטל את שידורי התעמולה לבחירות ברדיו. המפלגות יפרסמו
23/01/2018 | 19:02
11
המלצות הוועדה הציבורית לבחינת חוק הבחירות: ביטול שידורי התעמולה ברדיו ובטלוויזיה, מפלגות ירכשו זמן לפרסומות בטלוויזיה וברדיו על חשבונן ושכל כללי תעמולת הבחירות יוחלו גם באינטרנט וברשתות החברתיות - כולל הדרישה לשקיפות מאחורי כל מודעת בחירות (זאב קם)

https://twitter.com/kann_news/status/9557594284222...
לצפיה ב-'פודקאסט בעברית: הֶסְכֵּת'
פודקאסט בעברית: הֶסְכֵּת
23/01/2018 | 19:01
6
אל תאמרו פודקאסט, מהיום אמרו: הֶסְכֵּת! ‍‍‍‍‍‍יותר מ־1200 אנשים שלחו הצעות, והשבוע נקבע בהליך בחירה ראשון מסוגו עם כאן בהרצה כי החלופה העברית לפודקאסט – הֶסְכֵּת. שורש המילה "הֶסְכֵּת" – סכ"ת, המציין האזנה ושמיעה והיא מתחברת למילה הוותיקה והמוכרת תַּסְכִּית (מחזה רדיו). מה דעתכם?
לצפיה ב-'דרור רפאל יחליף את אביעד קיסוס ב-99? (אמ;לק: חד פעמי)'
דרור רפאל יחליף את אביעד קיסוס ב-99? (אמ;לק: חד פעמי)
23/01/2018 | 18:16
24
דרור רפאל, לשעבר מ"שי ודרור" ב-103, יחליף מחר באופן חד פעמי את אביעד קיסוס בתכנית הבוקר שלו עם טל ברמן ב-99fm

https://twitter.com/WallaBranja/status/95581379893...
לצפיה ב-'כאן לא שומעים ולא רואים'
כאן לא שומעים ולא רואים
22/01/2018 | 13:23
4
48
מדברים על שקיפות או על נגישות...
אתמול עלתה לשידור בתוכניתו של נתן זהבי ב-103FM גברת נחמדה בשם רותי מכלוף שהציגה את המצב הכאוב של העיוורים. בין היתר ציינה שאתר התאגיד לא נגיש לעיוורים. הייתכן? כנראה שכן...
להלן קטע מהדברים שכתבה ב- פוסט שעלה בדף שומרי הסף לעיוור:
"שלום לאנשי כאן תרבות.
אני כותבת דווקא אליכם, בתוקף שם התואר שנטלתם לעצמכם, והוא ״תרבות״. התוכניות שאתם משדרים אכן ראויות גם ראויות לכותרת ״תרבות״, והן מעניינות מאוד. אבל, האם ידעתם, שמאז עלו שידורי התאגיד לאוויר חסל סדר אתר נגיש לעיוורים? ..."
לצפיה ב-'זו עבירה על החוק, ומכוערת במיוחד כאשר מדובר בתאגיד ציבורי'
זו עבירה על החוק, ומכוערת במיוחד כאשר מדובר בתאגיד ציבורי
22/01/2018 | 13:54
2
27
אני מקווה שהגברת תתבע את התאגיד על הדרתה מהאתר. היא זכאית ל־50 אלף ש' ללא הוכחת נזק. אתר התאגיד היה צריך להיות נגיש מיומו הראשון, ומדובר בהשקעה פחותה מ־50 אלף להצגת רף סביר של הנגשה לעיוורים של התוכן הטקסטואלי ושל מבנה האתר.
לצפיה ב-'תשמע את ההקלטה מתוכניתו של נתן זהבי'
תשמע את ההקלטה מתוכניתו של נתן זהבי
22/01/2018 | 13:56
1
23
היא ציינה שפנתה אליהם אינסוף פעמים ולא זכתה לשום תגובה. אולי יש מקום לתביעה ייצוגית אבל הם כנראה יענו שהם "בהרצה" ועדיין לא מוכנים להנגשה...
לצפיה ב-'בעבודה ולא יכול להאזין, אבל...'
בעבודה ולא יכול להאזין, אבל...
22/01/2018 | 14:06
31
במקצועי אני בקיא מאוד בנושאי הנגשת אתרים באינטרנט. על פי החוק הישראלי, שהתאגיד יותר מכולם חייב לעמוד בו, אתר אינטרנט חדש חייב להיות נגיש מיומו הראשון. כיום אפשר להנגיש את התכנים, בעיקר הרדיופוניים, בעלויות שוליות.
 
על פי אותו החוק, תביעה על הפרת נגישות באתר אינטרנט, דינה עד 50 אלף ש' ללא הוכחת נזק - ולכן, שלא תטרח לקבל תשובות מהתאגיד שלא ממש קשוב באופן כללי כרגע למאזיניו וצופיו, אלא תתבע את עוגמת הנפש שלה בשלב ראשון. זה כסף שמגיע לה על פי חוק.
 
ואחרי שכתבתי זאת, אסייג: מהצצה באתר התאגיד, אני רואה שכן יש בו תפריט נגישות. מדובר בכלי שעולה כמה שקלים ויודע לעשות משימות הנגשה בסיסיות (שאת רובן משיגים צרכני המוצר הזה מהרחבות קבועות בתוך הדפדפן גם כך). אני מכנה את התפריט הזה "הנגשה למראית עין". על פי הצהרת הנגישות, לא בוצע הרבה מעבר לכך - אבל התאגיד יכול לטעון להגנתו שפעל כדי להנגיש ושהוא בתהליך. לצערי החוק מעורפל בנושא הזה.
לצפיה ב-'יש להם כלי נגישות שמופיע בכל העמודים'
יש להם כלי נגישות שמופיע בכל העמודים
23/01/2018 | 18:15
6
עד כמה הוא עובד? קשה לדעת וכדאי באמת שתגיש תביעה כדי שהם יתקנו.
לצפיה ב-'מנהל גלגלצ: "אנחנו גם כך לא משמיעים הרבה את יהונתן גפן"'
מנהל גלגלצ: "אנחנו גם כך לא משמיעים הרבה את יהונתן גפן"
23/01/2018 | 14:30
12
נמשכת הסערה סביב הנחייתו של שר הביטחון, אביגדור ליברמן, שלא להשמיע שירים של יהונתן גפן, משום שהשווה בין הנערה הפלסטינית עהד תמימי לבין אנה פרנק וחנה סנש. 
דרור רפאל שוחח הבוקר (שלישי) במפתיע ב-103FM עם נדב רביד, מנהל גלגלצ, ושאל אותו האם הוא מתכוון להישמע להנחייה.
 
לכך הגיב: "הנקודה היא ששר הביטחון אינו אחראי על התכנים בגלי צה"ל. הוא יכול להביע את דעתו החשובה והמעניינת אך אינה בעלת משקל בשיקולי העריכה של גלי צה"ל. זה לא שיש לו כל כך הרבה שירים שמתנגנים אצלנו באופן רגיל".
 
(מעריב)
לצפיה ב-'גל"צ: בנים של עוזבים ובנים של מגיעים'
גל"צ: בנים של עוזבים ובנים של מגיעים
21/01/2018 | 20:07
36
המשתחררים של גלצ: הלל הבת של רינו צרור, תום הבת של אבי נשר, מיכאל הבן של צבי האוזר, לשעבר מזכיר הממשלה

המתגייסים של גלצ: מאיה הבת של אלי רכלין מערוץ 10, דנה הבת של הפרסומאי גיל סמסונוב

https://twitter.com/ranboker/status/95511615866712...
לצפיה ב-'גל"צ: יואב גינאי יגיש תוכנית במקום ענבל גזית וחן ליברמן'
גל"צ: יואב גינאי יגיש תוכנית במקום ענבל גזית וחן ליברמן
19/01/2018 | 01:12
5
63


קצת יותר משנה אחרי שירון דקל הצעיר את רצועת שישי בבוקר והציב את ענבל גזית וחן ליברמן, המפקד הנוכחי אלקבץ מגרזן את התוכנית. במקומן צפוי להגיש יואב גינאי, שהגיש שנים את הרצועה ברשת ב' ולא נקלט בתאגיד. גינאי מגיע עם האסטרולוגית מרים בנימיני, אם דאגתם. גל"צ: אין תגובה

https://twitter.com/nati_tucker/status/95406227157...
לצפיה ב-'אלקבץ, לא לזה פיללנו מהקדנציה שלך '
אלקבץ, לא לזה פיללנו מהקדנציה שלך
19/01/2018 | 01:13
30
לצפיה ב-''
19/01/2018 | 01:18
8
לצפיה ב-'החלטה נכונה. השניים לטעמי היו לא מוצלחים.'
החלטה נכונה. השניים לטעמי היו לא מוצלחים.
19/01/2018 | 21:02
2
30
לצפיה ב-'יניב למה אצבע למטה?'
יניב למה אצבע למטה?
22/01/2018 | 05:59
1
26
יואב גינאי איש רדיו בחסד.
לצפיה ב-'אין לי ספק בכישוריו של גינאי'
אין לי ספק בכישוריו של גינאי
22/01/2018 | 13:58
17
הוא ללא ספק צריך להיות מול המיקרופון, אבל זו לא המשבצת. ספק אם זו התחנה בשבילו.
 
המגמה של גלי צה"ל, לעניות דעתי, צריכה להיות הצערה והנגשה של התכנים לבני 40-25 - אלה כמעט ולא מקבלים מענה מהרדיו הישראלי כיום. אני לא מחבב את רוב השינויים שעשה ירון דקל בלוח השידורים, אבל דווקא במקרה הזה קיבל לטעמי החלטה נכונה, כשהזיז את מולי שפירא הוותיק לטובת מגישות צעירות שיביאו vibe עדכני. ייתכן שצריך לכוון אותן, אני מודה שאני לא מאזין להן, ואולם ההחלפה בגינאי היא, לדעתי, איתות לנסיעה נגד הכיוון.
לצפיה ב-'המאזין שהתבלבל והגיע בטעות לתוכניתו של זהבי'
המאזין שהתבלבל והגיע בטעות לתוכניתו של זהבי
16/01/2018 | 11:38
1
83
לצפיה ב-'זה גדול '
זה גדול
16/01/2018 | 21:07
51
לצפיה ב-'הספיישל האינטרנטי של יוצאי 88FM הגיע למייסד הדיפ פרפל'
הספיישל האינטרנטי של יוצאי 88FM הגיע למייסד הדיפ פרפל
15/01/2018 | 14:55
3
46
בזמן שכאן 88FM עומדת בעין הסערה בעקבות המהפכה שעברה עם סגירת רשות השידור והקמת תאגיד כאן, וחוסר שביעות רצונם של חלק מקהל המאזינים, זוכים שניים מיוצאי התחנה המקורית לעדנה. מדובר באלי לפיד ונועם גיל אור, שהגישו במשך 11 שנים את מציאות, העבירו אותה לפורמט אינטרנטי שם היא משודרת מדי שבוע, והתכנית האחרונה זכתה לחשיפת שיא במונחי התכנית.
ביום שישי האחרון שידרו השניים ספיישל על הגיטריסט הבריטי ריצ'י בלקמור, שהיה ממייסדי הדיפ פרפל וההרכב RAINBOW. השידור הגיע לאוזניו של בלקמור, אגדת רוק חיה, ששיתף אותה בדף הפייסבוק שלו. כך יצא שמממוצע של כמה מאות מאזינים בשבוע, בתוך 3 ימים מספר המאזינים לספיישל על בלקמור זינק ל-4,400 נכון להיום בצהריים.

'מציאות' עלתה לאוויר לראשונה ב-2006 ועם השנים הפכה לאחת מתכניות הדגל של רדיו 88FM. התכנית שהגישו וערכו בכל השנים לפיד וגיל-אור, השמיעה רוק על סוגיו השונים משנות ה-60 וה-70. בתכנית הופקו ספיישלים רבים בהם התארחו אמנים מהארץ ומהעולם, בין היתר ג'ו בונאמאסה. התכנית זכתה להכרה גם בעולם כשנכללה 3 פעמים בין 5 הספיישלים הטובים בעולם בפסטיבל ניו יורק לתכניות רדיו, כשהתחרתה מול ספיישלים מ-35 מדינות.

קברניטי תאגיד השידור החליטו שהתכנית לא תמשיך הלאה מרשות השידור, כפי שעשו עם תכניות נוספות בלוח השידורים, וזאת במטרה - לדברי התאגיד - לרענן את השורות ואת הלוח. בעקבות השינוי באופי התחנה התעורר קול זעקה בקרב חלק מהמאזינים, נוסדה קבוצה בשם מחאת 88, הוקמו עצומות, נערכו הפגנות ואף נעשתה פנייה למבקר המדינה.

התכנית האחרונה של 'מציאות' שודרה ב-12 במאי, 3 ימים לפני עליית התאגיד לאוויר. כשהצעה להמשיך בתאגיד עם התכנית לא הייתה קיימת, חשבו לפיד וגיל אור מה לעשות עם הפרויקט איתו הם רצים כבר יותר מעשור. "היו קצת מגעים עם תחנות רדיו אזוריות, אבל זה לא הבשיל", אומר לפיד בשיחה עם אייס, כשברקע המעבר של אחד מסמלי 88FM, בועז כהן, לרדיו eco99fm. "אנחנו לא מוכנים שיתערבו לנו בתוכן, ומעדיפים כמובן פריים-טיים רדיופוני, למרות שהיום כבר יש פחות חשיבות לשעת השידור כשאפשר לשמוע את התכנים באפליקציות ובאינטרנט".

לאחר מחאת מאזינים ועצומה עליה חתמו כ-2,000 איש, ובעקבות פניות רבות, החליטו לפיד וגיל אור להחזיר את התכנית לשידור באינטרנט. "כעת אנחנו לא צריכים לבקש אישור להזמנת מאזינים לאולפן, לקבל אישור על ספיישלים וכדומה", אומר לפיד, "יש לנו חופש עריכתי מוחלט".

התכנית הראשונה בפורמט החדש שלה שודרה ב-8 באוגוסט, מיד אחרי שהשניים הנחו אירוע ברידינג 3 - "החזירו את 88 למאזינים". ב-5 החודשים האחרונים כבר הוקלטו 20 תכניות ששודרו בימי שישי בין 14:00 ל-16:00, שעת השידור המקורית שלה ב-88FM. באתר של מציאות באינטרנט משודרת מדי יום שישי מ-6:00 בבוקר עד 18:00 תכניות נוסטלגיות, ובמרכזן 'מציאות'. לאחר השידור מועלות התכניות למיקסקלאוד.

השיא כאמור היה בסוף השבוע האחרון, שלאחר התכנית ה-20 על בלקמור, שלהקתו RAINBOW חזרה להופעות אחרי הפסקה של יותר מ-20 שנה. הדבר הגיע לגיטריסט עצמו, שקידם את השידור בעמוד הפייסבוק שלו. "אנו שמחים ששוב זכינו להכרה בינ"ל לאיכות התכנית שלנו", אומר לפיד ברגשות מעורבים. שמח על הפרגון מצדו של הבריטי, הרבה פחות שמח מכך שב-88FM לא רצו שהתכנית תמשיך.

גיל אור, אחד הכוכבים המוכרים של השידור הציבורי ומי שהגיש לפני כמעט 30 שנה את להיט בראש המיתולוגית בערוץ 1, לא מבין אין כאן 88 ויתרה על התכנית שלו, כמו גם על תכניות אחרות. "שידרנו דברים שהם לא בלתי אפשריים להאזנה", אומר בשיחה עם אייס, "אבל בכאן לא רצו אותה. מה שהכי מקומם זה שהייתה קהילה רבה של מאזינים - מישהו לקח להם את הרגלי האזנה שלהם. כל יום שישי אחר הצהריים המאזינים האלה התמסרו לאיזה תחום מוזיקלי שהם אוהבים. 88 זו קהילה ענקית שמאד נפגעה מהשינוי הזה. זו תחנה אחרת עכשיו. הכל נהייה סתם, יש שם אין סוף שעות של סתם".

בתאגיד השידור הציבורי כאן בחרו שלא להגיב.

http://www.ice.co.il/media/news/article/690712
לצפיה ב-'אז מי אמר שהשינויים ב 88 הם רעים?'
אז מי אמר שהשינויים ב 88 הם רעים?
15/01/2018 | 14:56
2
31
לצפיה ב-'שינויים ממש רעים'
שינויים ממש רעים
16/01/2018 | 20:58
1
40
שידור ציבורי שלא קשוב לציבור
עוד שתי תחנות רדיו עם שיטת פלייליסט שלא שונות מתחנות רדיו מסחריות (כאן 88 וכאן גימל לפני התאגיד היו תחנות עדיפות ואין הבדל בין שאר התחנות כי יש שם את אותם שירים בדיוק
משרה מיותרת נוספת של עורך ראשי שקובע בשתי התחנות מה להשמיע ואוסר על השמעות של שירים שלא הושמעו בגלגלצ אי פעם
מנכ"ל כושל שבחרו בו במקום מישהו אחר שהיה משאיר את התחנות במתכונתם הקודמת ללא פלייליסט (ידוע גם בתור מייסד שיטת הפלייליסט בישראל וחירב עוד תחנות רדיו)
 
 
צריך להחזיר את השידור הציבורי לאנשים שמבינים באמת ולא לאנשים שבאו מגלגלצ בשביל להרוס
לצפיה ב-'עידו, אני מהמר שיקירנו d1f2 היה ציני '
עידו, אני מהמר שיקירנו d1f2 היה ציני
18/01/2018 | 00:07
13
לצפיה ב-'נתן זהבי ישדר רק פעמיים בשבוע'
נתן זהבי ישדר רק פעמיים בשבוע
11/01/2018 | 11:28
1
89
נתן זהבי הודיע לפני יומיים למאזיני התוכנית שלו כי בשל הזמן שגוזלת ממנו התביעה שהגיש נגד הדס שטייף (וגם בשל סיבה בריאותית) הוא יגיש את התוכנית רק פעמיים בשבוע. מי שיחליף את זהבי בשאר הימים הוא שלמה מעוז

http://103fm.maariv.co.il/programs/Media.aspx?Zrqv...
לצפיה ב-'זה אומר יומיים זהבי ויומייים שלמה מעוז- חצי/חצי ...'
זה אומר יומיים זהבי ויומייים שלמה מעוז- חצי/חצי ...
14/01/2018 | 11:27
44
כי גם ככה ביום חמישי יש את יורם שפטל 
לצפיה ב-'נתוני ההאזנה בדיגיטל של גל"צ נחשפים: אראל סג"ל הכי מואזן'
נתוני ההאזנה בדיגיטל של גל"צ נחשפים: אראל סג"ל הכי מואזן
10/01/2018 | 13:19
8
87
תכנית הרדיו של אראל סג”ל בגלי צה”ל היא המואזנת ביותר מבין תכניות האקטואליה בתחנה, בפער ניכר מהמתחרות: כך מלמדים נתוני הרייטינג של משדרי גל”צ במדיה הדיגיטלית, הנחשפים כאן לראשונה. לפי הנתונים, המתייחסים לחודשים ינואר-אוגוסט 2017, התכנית של סג”ל נחשפה למעל למיליון מאזינים – המהווים כמעט רבע מכלל מאזיני תכניות גל”צ באינטרנט ובאפליקציה של התחנה הצבאית.

הנתונים הועברו ל’מידה’ בעקבות בקשת חופש מידע ולאחר שבגלי צה”ל סירבו בתחילה למסור את הנתונים – וזאת בניגוד לחוק חופש המידע. רק בעקבות איום מוחשי בעתירה לבית המשפט הואילו בגל”צ לחשוף את נתוני ההאזנה.

הנתונים אינם מתייחסים להאזנה דרך מקלט הרדיו, אלא רק דרך אמצעי המדיה הדיגיטליים, דוגמת מחשבים ניידים ונייחים, טלפונים חכמים, מכשירי טאבלט וכו’. כלומר, מדובר בהאזנה וולונטרית בה המאזין בוחר בעצמו לאילו מהתכניות הוא מעונין להקשיב, ללא תלות בשעת השידור המקורית של התכניות הנמדדות.

נתוני הרייטינג מלמדים כי הציבור הישראלי בוחר בהמוניו בתכניתו של סג”ל, שעלתה לאוויר באפריל 2016 וזוכה לרצועת שידור של ארבע שעות שבועיות. ממוצע ההאזנה החודשי לסג”ל גבוה למשל פי 9 מזה של יעל דן, המשדרת גם היא ארבע שעות בשבוע, וב-700 אחוז מרינו צרור (שתי שעות שידור שבועיות) ואילנה דיין (שעה בשבוע).

סג”ל מנצח בנוקאאוט גם את הדמות המזוהה ביותר עם גלי צה”ל – רזי ברקאי. החשיפה לתכניתו של סג”ל כמעט כפולה מהתכנית ‘מה בוער’ בהנחיית ברקאי. הנתונים מרשימים אף יותר אם לוקחים בחשבון כי זמן השידור של ברקאי – שמונה שעות שבועיות – כפול מזה של סג”ל.

תכניתו של סג”ל מנצחת את תכניות האקטואליה המתחרות לא רק בנפרד, אלא גם במצטבר. ממוצע ההאזנות לתכניותיהם של ברקאי, דן, צרור ודיין, הזוכות ביחד ל-15 שעות שידור שבועיות, עומד על כ-124 אלף בחודש. לעומתם, מושך סג”ל לבדו קרוב ל-136 אלף מאזינים בחודש. כלומר, סג”ל אמנם מקבל כרבע מזמן האוויר הכולל של מתחריו, אך למרות זאת זוכה לפופולאריות גבוהה יותר מארבעתם ביחד.

במקום השני מבין תכניות האקטואליה ניצבת ‘דקל-סגל’, בהנחיית ירון דקל ועמית סגל, המשודרת שעתיים בשבוע. ‘המילה האחרונה’ בהנחיית עירית לינור, הזוכה לארבע שעות שידור שבועיות, זוכה לחשיפה ממוצעת של קרוב ל-47 אלף מאזינים בחודש – מעל ליעל דן וצרור, מעט פחות מברקאי.

בגלי צה”ל ניסו כאמור במשך תקופה ארוכה להסתיר את הנתונים המחמיאים לסג”ל. ב-10 בספטמבר פנינו לראשונה לגל”צ בבקשה לקבל לידינו את הנתונים, ובתחילה נאמר לנו כי קיימת “תקלה” במערכת המדידה הדיגיטלית. התקלה אמנם טופלה אך בתחנה העבירו לידינו רשימה חלקית וחסרה המתייחסת אך ורק לנתוני חודש אוגוסט ואינה כוללת פירוט של שיעור החשיפה לכל אחת מהתכניות – מרכיב עיקרי בתחום מדידת הרייטינג. יצוין כי גם בטבלה המקורית שהועברה לנו סג”ל ניצב בראש, אך כאמור הטבלה לא כללה נתוני האזנה ולכן לא ראינו לנכון לפרסמהּ.

בתגובה לפנייתנו, נמסר בזמנו מגל”צ כי “אנחנו לא מוציאים את הנתונים האלה בשלב זה”. לא הסתפקנו בתשובה זו וב-13 בספטמבר פנינו לממונה על חופש המידע במשרד הביטחון בבקשה לקבל פירוט מלא של שיעור ההאזנה לכל תכנית ותכנית בגלי צה”ל.בגל”צ לא בחלו באמצעים כדי למנוע את פרסום הנתונים – כולל עבירה על חוק חופש המידע (סעיף 7), הקובע כי רשות ציבורית מחויבת בתוך 60 ימים להשיב לבקשת חופש מידע. למרות ההוראה המפורשת, בגל”צ בחרו שלא להגיב לפנייתנו – גם בתום החודשיים הקבועים בחוק. רק לאחר שנמסר לגל”צ כי בכוונתנו להגיש עתירה נגד התחנה בבית הדין לעניינים מנהליים (בית המשפט המחוזי), הודיעה המחלקה לחופש המידע בדובר צה”ל כי הנתונים יימסרו. בסופו של דבר, הנתונים נשלחו בתחילת ינואר – כארבעה חודשים מיום הגשת הבקשה וכמעט כפול מתקופת הזמן שמתיר החוק.

ההתנהלות של גלי צה”ל מעלה לא מעט תהיות והשגות. גל”צ אינו סתם עוד גוף ציבורי שמחויב לנהוג על פי חוק – משימה בה כשלו בתחנה – אלא גוף תקשורת מרכזי שערך השקיפות אמור להיות נר לרגליו. התחנה הצבאית אף מתהדרת בשיבוצה בלוח השידורים של התכנית ‘יהיה בסדר’, המשודרת ארבע שעות בשבוע ושתכליתה “להתייצב לצד האזרח הקטן מול משרדי ממשלה, עיריות, גופים ציבוריים ותאגידים פרטיים רבי עוצמה”.

במקום לשמש דוגמה, וליישם הלכה למעשה את הערכים להם מטיפים בתחנה, גל”צ בחרו לנקוט בטקטיקות הסתרה ארכאיות, והכל כדי שאזרחי ישראל לא ייחשפו לנתונים המצביעים על ניצחון מוחץ של סג”ל על פני יריביו.

https://mida.org.il/2018/01/10/%d7%a0%d7%aa%d7%95%...
לצפיה ב-''
10/01/2018 | 13:34
3
7
לצפיה ב-'דבר שלא פחות חשוב, הוא ש...'
דבר שלא פחות חשוב, הוא ש...
13/01/2018 | 23:11
2
31
דבר שלא פחות חשוב, הוא שמה שהתברר, זה שחלק גדול מהמאזינים עוברים לגל''ץ בתחילת התוכניתו של סג''ל ונוטשים את האזנה של גל''צ בסיום תוכניתו. דבר זה גם מורגש כעומס על השרתי סטרימינג של גל''צ וגם מדגיש את העובדה שהמאזינים אלה לא סתם מזפזפים ונשארים על התוכנית או שכבר נמצאים על גל''צ כל הזמן, אלה שבוחרים במודע בתוכנית של סג''ל ובסיומה בוחרים להדיר את אוזניהם משידורי גל''ץ האחרים. כך נוצר מצב שמה שתוכנן כעלה התאנה של גל''צ הפך במהרה לשלט חוצות בולט ענק עם סימני קריאה  רבים שרק מדגיש את המצבה העגום של התחנה.
 
הכתבה:
נתוני ההאזנה של גל”צ נחשפים: אראל סג”ל הפופולרי ביותר בפער גדול​.
https://mida.org.il/2018/01/10/נתוני-ההאזנה-של-גלצ-נחשפים-אראל-סגל-פו/
 
לצפיה ב-'אחרי סג"ל הם עוברים לנתן זהבי'
אחרי סג"ל הם עוברים לנתן זהבי
15/01/2018 | 20:19
1
7
לצפיה ב-'כן, כן, או ל... פסוקו של יום. '
כן, כן, או ל... פסוקו של יום.
16/01/2018 | 09:16
7
לצפיה ב-'יש שם הערה חשובה שלא ציטטת אותה:'
יש שם הערה חשובה שלא ציטטת אותה:
10/01/2018 | 19:10
2
52
"הערת המערכת: בכותרת מוקדמת לידיעה זו נפלה טעות. בשקלול נתוני כל תכניות האקטואליה בתחנה התברר כי תכניתו של אראל סג”ל אינה מואזנת יותר מכל יתר תכניות האקטואליה יחד. עם קוראינו הסליחה."
 
לצפיה ב-'תפסיק כבר כל דבר שקשור לימין להגיד הפוך גלעד'
תפסיק כבר כל דבר שקשור לימין להגיד הפוך גלעד
11/01/2018 | 12:41
1
26
לצפיה ב-'מה הקשר להפוך? כנס לכתבה ותקרא בסוף זה מה שרשום!'
מה הקשר להפוך? כנס לכתבה ותקרא בסוף זה מה שרשום!
11/01/2018 | 12:55
23
לצפיה ב-'נתונים מעניינים'
נתונים מעניינים
22/01/2018 | 06:05
3
הייתי בטוח שתכניתו של רזי היא היא ספינת הדגל של התחנה
 
והמואזנת ביותר מבין שלל התכניות, הופתעתי.
לצפיה ב-'כמה גל"צ וגלגלצ משלמות לארגוני היוצרים?'
כמה גל"צ וגלגלצ משלמות לארגוני היוצרים?
07/01/2018 | 12:53
2
39
אקום: כ-1.7 מיליון שקלים בשנה
הפדרציה לתקליטים: כ-1.1 מיליון שקלים בשנה
אשכולות: כחצי מיליון שקלים בשנה
עילם: כחצי מיליון שקלים בשנה

בסך הכל הסכום עומד על כ-4 מיליון שקלים, המהווים 10% מהתקציב של גל"צ וגלגלצ. סכום לא גבוה במיוחד לשתי התחנות המואזנות ביותר בישראל.
לצפיה ב-'תיקון לכותרת: כמה משלם המיסים משלם לאקו"ם דרך משרד הביטחון'
תיקון לכותרת: כמה משלם המיסים משלם לאקו"ם דרך משרד הביטחון
07/01/2018 | 18:36
35
בכדי שגלגל"צ יוכלו להשמיע את המוסיקה שלהם.
 
לצפיה ב-''
08/01/2018 | 16:43
5
לצפיה ב-'קיימת דרך להוריד תכניות קודמות?'
קיימת דרך להוריד תכניות קודמות?
04/01/2018 | 19:24
2
66
בעבר ניתן היה דרך האתר להוריד תכניות שהושמעו בעבר. האפשרות הזו איננה קיימת יותר.
לצפיה ב-'תוסף לפיירפוקס הנקרא video downloadhalper'
תוסף לפיירפוקס הנקרא video downloadhalper
05/01/2018 | 12:54
1
57
 
את הפודאקסט של התאגיד כאן הוא למשל תומך אבל חייבים לחכות עד הסוף
וברגע שסיים להוריד הדפדפן יתקע לכמה זמן כדי להשלים את הפרמוט ואז יחזור לעבוד
וחשוב מאוד לא לסגור כשהדפדפן נתקע אחרת לא יתקבל הפרמוט והקובץ יהיה פגום
הפרמוט יהיה בMP4 במקרה של האודיו בתאגיד כאן (הסטרים הוא בסיומת M3U8)
 
אין תוכנה אחרת או דרך אחרת להוריד פודאקסט מסוים וזה היחיד שיש
 
לצפיה ב-'למרבה השמחה זה גם עובד !'
למרבה השמחה זה גם עובד !
06/01/2018 | 15:49
26
תודה על עזרתך !
לצפיה ב-'חברות הסלולר ישלמו 15 מיליון שקל לעננה בגין שימוש במוזיקה'
חברות הסלולר ישלמו 15 מיליון שקל לעננה בגין שימוש במוזיקה
05/01/2018 | 15:44
36
שלוש חברות הסלולר הגדולות - סלקום, פרטנר ופלאפון - ישלמו לחברת עננה סכום מצרפי של 15 מיליון שקל, בגין שימוש שעשו בתוכני מוזיקה שלעננה יש זכויות יוצרים עליהן. השימוש של החברות בתכנים נעשה בשנים 2006–2009, במוצרי תוכן סלולריים ששווקו אז על ידי החברות, כמו רינגטונים, טרוטונים, מוזיקה בהמתנה והורדת קובצי MP3. התשלום יסיים פרשה משפטית ארוכה, שליוותה את תעשיית התוכן בשנים האחרונות.

חברת עננה, שבבעלות יניב דוידסון, היא מו"ל המוזיקה הגדול בישראל ובעלת זכויות היוצרים לשירים הגדולה בישראל. החברה ייצגה ומייצגת אמנים מוכרים רבים כגון טיפקס, הדג נחש, מירי מסיקה, מרסדס בנד, שמעון בוסקילה ועוד מאות אחרים. עד 2006 חברות הסלולר שילמו זכויות יוצרים על שימוש בתכנים לאקו"ם כחוק. בין מאי 2006 לפברואר 2009 היתה החרגה של תוכן סלולרי מהסדר אקו"ם, באופן שאסר על חברות הסלולר להשמיע או לשווק את אותן יצירות, אך הן המשיכו למכור אותן, לטענת עננה, בניגוד לחוק ומבלי לשלם לה תמורה.

עננה החליטה לתבוע את חברות הסלולר. התביעה נגד פרטנר על סך 40 מיליון שקל הוגשה ב-2011 וב-2013 צורפו גם פלאפון וסלקום לנתבעות. סך התביעות הסתכם בכ-150 מיליון שקל. את עננה ייצג משרד עורכי הדין קסוטו־נוף, וחברות הסלולר יוצגו ביחד, לאחר אישור שקיבלו לכך מרשות ההגבלים, על ידי עורך הדין ירון רייטר ממשרד AYR.

בשבועות האחרונים הגיעו הצדדים לפשרה סודית מחוץ לבית המשפט, והתביעה נמחקה. לפי מידע שהגיע ל-TheMarker, הסכום אותו תקבל עננה הוא 15 מיליון שקל. מטבע הדברים, החלק הארי מהסכום אמור להגיע לאמנים שאותם מייצגת עננה כתמלוגים.

עננה עלתה לכותרת כמה פעמים בשנים האחרונות, בעיקר בגלל סכסוך מתוקשר שהיה לחברה עם הזמרת איה כורם. כורם טענה שההסכם שלה מול החברה ל-18 שנים הינו כובל ולא הוגן. הסכסוך הסתיים ב-2015 בהליך גישור. בינואר 2017 הגישו קובי אושרת ומיקי גבריאלוב שתי תביעות בסכום כולל של 5 מיליון שקל נגד החברה, בטענה שדוידסון ייצג אותם באופן כושל וגרם להם נזקים כספיים.

מעננה ויניב דוידסון לא נמסרה תגובה. סלקום, פרטנר ופלאפון לא הגיבו לדברים. ממשרדי קסוטו-נוף ו-AYR לא נמסרה תגובה.

https://www.themarker.com/technation/1.5600137
לצפיה ב-'האם קיימת אפשרות להוריד תכניות ישנות של '
האם קיימת אפשרות להוריד תכניות ישנות של
04/01/2018 | 19:26
59
פורסם ! סליחה !
לצפיה ב-'כתבה על רדיו אלי ניסמן בכל מקומוני מעריב '
כתבה על רדיו אלי ניסמן בכל מקומוני מעריב
04/01/2018 | 09:14
53
לצפיה ב-'יומן צבאי חדש בגל"צ יסכם את השבוע בצבא'
יומן צבאי חדש בגל"צ יסכם את השבוע בצבא
03/01/2018 | 14:24
37
גל"צ תשיק יומן צבאי חדש לסיכום השבוע בשם שטח אש, שישודר מדי יום חמישי ב-14:00. התכנית תסכם את השבוע בצבא, תביא קולות מהשטח, ותעשה למאזינים הכרה עם יחידות הצבא ומשימותיהן השוטפות. בתכנית יהיו גם פרשנויות, תחקירים ופינות מורשת קרב, תנאי שירות ותרבות. בהפקת היומן נוטלים חלק חיילי מחלקת התכניות, האקטואליה והדיגיטל. את היומן יערוך איתמר דרוקמן ויגישו דור מימון ודניאל גורדון-לוויטן. את התכנים הרדיופוניים ילווה וישלים תוכן דיגיטלי.

http://www.ice.co.il/hotnews/news/article/687648
לצפיה ב-' פרויקט של כאן ג': המאזינים בוחרים את הקלאסיקות הישראליות'
פרויקט של כאן ג': המאזינים בוחרים את הקלאסיקות הישראליות
03/01/2018 | 14:23
100
ירושלים של זהב או אלינור? הללויה או פזמון ליקינתון? פרויקט חגיגי של כאן גימל לרגל יום העצמאות ה-70 לישראל מציג 70 שירים ישראלים מכל הזמנים ב-7 קטגוריות שונות. המאזינים והגולשים מוזמנים לדרג את השירים האהובים עליהם בעמוד הפייסבוק של כאן גימל. רשימת 70 השירים נבחרה על ידי מיטב אנשי המוזיקה של ישראל ומחולקת לקטגוריות הבאות: אהבה, זיכרון, מולדת, ילדים, פסטיבלים, מתורגמים ושירי מחאה. הקטגוריה הראשונה שעלתה כבר השבוע היא שירי אהבה ובה עשרה משירי האהבה היפים ביותר בתולדות המוזיקה הישראלית. לרגל הפרויקט משדרת כאן גימל בימים ראשון עד חמישי ב-12:00 את רצועת השידור החדשה '70 עד כאן' בה מושמעים בכל שבוע השירים העומדים במרכז ההצבעה. את התכנית עורך יוסף כהנא ומגיש קובי מנורה והיא תוקדש בשבוע הקרוב לשירי אהבה.

http://www.ice.co.il/hotnews/news/article/686558

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ