לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1077510,775 עוקבים אודות עסקים

פורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז!
פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים".
 
רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים שמח. או עצוב.
"רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים.
 
מוזמנים לפנות אלי בכל נושא! אייל וולקוביץ' - eyal93fm@walla.com

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז!
פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים".
 
רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים שמח. או עצוב.
"רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים.
 
מוזמנים לפנות אלי בכל נושא! אייל וולקוביץ' - eyal93fm@walla.com
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
אי הקפדה על הנהלים תגרור מחיקת ההודעות לאלתר. 
 
תקנון הפורומים בתפוז: כן, יש דבר כזה. ואולי הגיע הזמן שהוא לא יהיה רק כסת"ח משפטי אלא באמת כללים שנעמוד בהם. רובם לא כל כך קשים. על מנת שזה יקרה, העתקנו לכאן את כל הסעיפים הנוגעים לפורום, עבור כולנו וכל אחד שכבר נרשמים בניק חדש כדי לחזור לפורום שלנו לעוד מספר דקות.
 
הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):
לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע; 
לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז; 
לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשים אחרים 
לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר; (למי ששאל, יש כזה סעיף) 
לא להעלות תכנים בעלי אופי בוטה, מגונה, גס או בלתי הולם; 
לא לפרסם פרטים אישיים של גולשים אחרים, לרבות זהותן של הגולשות (אלא אם כן פרסמו אותה) ופרטי ההתקשרות עמן; 
לא להעלות תוכן שיש בו המרדה או הסתה; 
לא להציף את האתר או כל חלק או שירות בו, בהודעות סרק או בהודעות חוזרות, באופן העלול לפגוע באתר או בשימוש בו;
 
והכי חשוב, שתהיה גלישה נעימה ודיון פורה!
המשך >>

לצפיה ב-'מעריצי מייקל גקסון תוקפים את החלטת גלגלצ לא להשמיע את הזמר'
מעריצי מייקל גקסון תוקפים את החלטת גלגלצ לא להשמיע את הזמר
12/03/2019 | 16:36
2
44
דקלה מונדרר, חברת קהילת "מייקל ג'קסון ישראל", התראיינה בנוגע להחלטה של תחנת הרדיו למעט בשיריו של הזמר, בעקבות הדוקו המטלטל "לעזוב את נוורלנד". "זה צעד טיפשי, קל דעת, שמראה חוסר ידע בכל הסיפור".
 
"מאז שהודיעו על יציאת סרט הדוקו, "לעזוב את נוורלנד", שיוצא נגד מייקל ג'קסון, ומראה האשמות חד צדדיות ללא כל תגובה מהצד השני, ללא כל הוכחה או ראייה, ובעצם בעקבות הסרט הזה החליטו להשמיע פחות את מייקל גקסון בתחנות הרדיו. זה התחיל בתחנה בריטית, ובכלל זה היה כשמועה, ובגלגלצ החליטו לעשות את זה גם. אנחנו חושבים שזה צעד טיפשי, קל דעת, שמראה חוסר ידע בכל הסיפור".
 
"אנחנו הולכים להביא תגובה לצד של מייקל לסיפור בסרט. אם זה אומר להדפיס פוסטרים, להוציא אתר אינטרנט מסודר עם כל העדויות, עם כל ההוכחות, הכל מתורגם".
 
מודרר מתייחסת להחלטה של תחנות הרדיו בארץ ובעולם להשמיע פחות את שיריו של מייקל ג'קסון. לאחר שידור הדוקו "לעזוב את נוורלנד", שחשף את ההתעללות המינית השיטתית של מלך הפופ בילדים, ומגולל לאורך ארבע שעות עדויות של שניים מהם לפרטי פרטים, עדיין יש מעריצים שמסרבים לוותר על הגיבור שלהם.
 
"אני מאמינה שיש להטיל ספק במה שהם אומרים בסרט, מכיוון שכל העדויות וכל הראיות וכל העובדות עד השנה הזאת שיצא הסרט לא מסתדרות עם הטענות בסרט".
 
"מאז ששמעתי את השידור הזה בגלגלצ, שבו הם מודיעים שהם ישמיעו אותו פחות, הלב שלי שבור, אני לא יודעת איך לעכל את זה. ידענו שהסרט הזה עומד לצאת, אבל לא ידענו שזה יעשה כזה בלאגן ואנשים יאמינו בכזאת קלות דעת לסרט. אני ממש בכיתי".
 
"מאוד אכפת לי, כואב לי שמשתמשים בשקרים האלה ופוגעים בקורבנות אמיתיים. מה שאני חושבת שקרה, זה שהילדים האלה עשו את כל מה שהם יכלו כדי להגן עליו כל השנים. הם כבר לא היו ילדים. בגיל 22 אחד הבחורים העיד לטובת מייקל במשפט שבו הוא הואשם בפדופיליה. זה היה בגיל 22 הוא כבר לא היה ילד יותר".
 
(ynet)
לצפיה ב-'והם צודקים אייל כי זה טימטום.'
והם צודקים אייל כי זה טימטום.
12/03/2019 | 19:08
30
אני יכול להכין לגלגל"צ רשימה "מכובדת" של זמרים להחרמה ביניהם שמוליק קראוס שהכה את אישתו זהר ארגוב שאנס ג'ון לנון שגם הכה את אישתו והרשימה עוד ארוכה.
 
אם הם ילכו לפי זה הם יכולים לסגור את התחנה כי לא יהיה להם את מי להשמיע.
 
גם BBC אותו הדבר מטומטמים בעניין הזה.
 
מזל שיש את מנהרת הזמן עם ירון אשבל בשביל להעריך אומנים אדירים גם עם הם היו חלאות בחייהם. טוב שלפחות הוא עושה את ההפרדה הזו.
לצפיה ב-'אגב, זה כבר עובר כל גבול הפיכת גלגל"צ לסוג של ה''
אגב, זה כבר עובר כל גבול הפיכת גלגל"צ לסוג של ה'
13/03/2019 | 20:34
45
יש עוד תחנות בארץ להאזין להן ויש ספוטיפיי/אפל מיוזיק/טידל לא חסר דרכים לשמוע בהן את מייקל ג'קסון שהן לא התחנה הזו!
 
אגב, אני כתבתי פוסט בפייס של גלגל"צ, שהם צריכים להקשיב למאזינים שלהם שמממנים ומחזיקים את התחנה הזו דרך המיסים (משרד הביטחון), כי זו תחנה של המאזינים ולא תחנה פרטית שממומנת מכסף פרטי.
לצפיה ב-' המחוזי: נתן זהבי יפצה ב-3,000 שקל מאזין אותו גידף בשידור '
המחוזי: נתן זהבי יפצה ב-3,000 שקל מאזין אותו גידף בשידור
13/03/2019 | 18:52
2
36
בית המשפט המחוזי בחיפה קיבל את ערעורו של מאזין התכנית "זהבי עצבני" והגדיל את סכום הפיצוי שנפסק לו בבית המשפט לתביעות קטנות, בגדרו חויב השדרן נתן זהבי לפצותו ב-500 שקל לאחר שכינה אותו "חולה נפש" ו"זקוק לאשפוז". השופטת: "צריך לצאת מבית המשפט מסר, לפיו מי שמנהל שיח ציבורי חייב להימנע מלפגוע במי שפונה אליו רק משום שהכוח לעשות כך היא בידיו".

המבקש, אמנון צברי, הגיש לבית המשפט לתביעות קטנות תביעת לשון הרע בסך 33,400 שקלים נגד שדרן הרדיו נתן זהבי. צברי הוא מאזין קבוע של התוכנית "זהבי עצבני" אותה מנחה זהבי ברדיו 103FM, ועלה לשידור בתכנית עשרות פעמים בעבר. על פי הנטען בכתב התביעה, בנובמבר 2016 עלה צברי לשידור על מנת לדון בעניינים פוליטיים ולהתייחס לדברים שאמר זהבי ושלדעתו לא היו מדויקים.

בעקבות האמור, החלו חילופי דברים בין השניים במסגרתם הטיח זהבי בצברי בתובע את הדברים הבאים: "תגיד לי אתה חושב שיש לי זמן להתעסק עם כל סחלה שעולה לשידור?... בוא'נה האיש הזה חולה נפש. אל תעלי אותו יותר. אתה חולה, אתה צריך אשפוז... אתה צריך אשפוז אתה צריך אשפוז... אתה אדם מאוס".

לטענת צברי בכתב התביעה, זהבי פגע בו, השתלח בו, הוציא דיבתו רעה, נמנע מלהתנצל על אף פנייתו בכתב בעניין, ואף הביא לכך שהקלטת השיחה בתוכנית נמחקה מארכיון התוכנית לאחר פנייתו בכתב.

זהבי, מנגד, טען כי צברי בחר לעלות לשידור באופן אנונימי ולהטיח בו שקרים, וזאת לאחר שזהבי דרש שלא יעלו אותו לשידור בעקבות שיחות קודמות שעוררו את חמתו. עוד טען כי ההתנהלות בתוכנית הרדיו שאותה הוא משדר ידועה, וכוללת שימוש בנימות ובסגנון דיבור גסים, ובסביבה זו נאמרו הדברים. בהתאמה טען זהבי כי סגנון הדיבור הוא סגנון נפוץ ושגרתי בסביבה בה נאמרו הדברים, ועל כן לפי נימת הדיבור ובשים לב לנסיבות המקרה - אין מדובר כלל ב'לשון הרע'. לחילופין טען כי דבריו חוסים תחת הגנות החוק.

בית המשפט לתביעות קטנות קיבל את התביעה בחלקה הקטן וחייב את זהבי בפיצוי של 500 שקלים בלבד. הרשמת שדנה בתיק קבעה כי אמנם מדובר בדברי בלע שאינם חוסים תחת הגנות החוק, אולם יש להתחשב בין היתר בכך שקהל המאזינים מורגל בשפה הבוטה שבה נעשה שימוש בתכנית ובכך שהדברים הושמעו בשעה שצברי בחר להתקשר בעילום שם, כאשר הוא ידע שזהבי אינו מעוניין לשוחח עמו.

על רקע זה, הגיש צברי בקשת רשות ערעור לבית המשפט המחוזי, בטענה כי גובה הפיצוי שנפסק לו אינו משקף דיו את הנזק והפגיעה שנוצרה לו לאחר חילופי הדברים עם זהבי. עוד טען כי המפיקים ידעו מיהו ומה שמו, ועל אף בקשתו של זהבי כי לא יועלה לשידור, הם כן העלו אותו לאחר ששאלו מה שמו.

השופטת שושנה שטמר הזכירה כי רשות ערעור על פסק דין בתביעה קטנה תינתן רק במקרים חריגים, הרי שבמקרה זה מתקיימים לשיטתה טעמים המצדיקים התערבות בגובה הפיצוי, הקשורים בערך החשוב של "כבוד האדם" והשיח הציבורי.

לדעת השופטת, במקרה זה קרתה טעות מהותית בפסיקת גובה הפיצוי כיוון שמדובר בפגיעה משמעותית בצברי, שאין יחס נכון בינה לבין הפיצוי שנפסק. לדבריה, מדובר בכוחות בלתי שווים בין "המעליב למעולב", כאשר המעליב יודע או חייב לדעת כי לדבריו יש תפוצה נרחבת ועלולה להיות להם חשיבות אצל השומע. עוד הוסיפה כי לדברי לשון הרע שהושמעו, חזרה על הכינוי "חולה רוח" הנזקק לאשפוז, יש משנה חומרה שכן הם פוגעים בתמצית הוויתו  של האדם – שפיותו, שכלו וכושר השיפוט שלו.

השופטת הוסיפה כי לעמדתה צריך גם לצאת מבית המשפט מסר, לפיו מי שמנהל שיח ציבורי חייב להימנע מלפגוע במי שפונה אליו רק משום שהכוח לעשות כך היא בידיו. זאת, גם אם הוא "ידוע" בלשונו הבוטה והמשתלחת שפעמים מתלהמת בעניינים שבלב השיח הציבורי (כגון פוליטיקה).

מלבד האמור, הוסיפה השופטת כי לקחה בחשבון גם את יתר הנסיבות שבית המשפט לתביעות קטנות ציין, ובעיקר כך שמי שפונה לתוכנית זו צופה שגשם של מילים גסות ובוטות עלול להישפך עליו, ומנגד העובדה שכאשר זהבי קרא למאזין "חולה רוח הזקוק לאשפוז" ושהוא "זבל" ו"אדם מאוס", נראה כי הייתה כאן חריגה מהקו הקיצוני של השיח הציבורי. עוד ציינה כי גם לאחר שקראה את תמליל השיחה סברה כי לא עולה ממנה שבדברי המאזין היה משום טריגר המצדיק את הדברים שהשמיע כלפיו זהבי. לסיום הוסיפה השופטת כי הסכום שהיא פוסקת למאזין הוא נמוך בהתחשב בגובה הפגיעה, וכי תיקון הסכום נועד לצרכים הרתעתיים וחינוכיים.

בהתאם לאמור, חייבה השופטת את זהבי לפצות את המאזין בסך של 3,000 שקלים, בתוספת 500 שקל עבור הוצאות המשפט. נתן זהבי יוצג בהליך ע"י עו"ד אוריין אשכולי.

http://www.takdin.co.il/Article/Article/6237860
לצפיה ב-'עצוב מאוד שבית המשפט נותן יד לסתימת פיות'
עצוב מאוד שבית המשפט נותן יד לסתימת פיות
13/03/2019 | 20:14
1
20
אם בית המשפט ינבור במה שהמאזינים אומרים לזהבי ועל זהבי השופטים לא יצאו מזה.
 
אז קרה לו חולה נפש מה קרה?? והמאזינים לא עולבים בזהבי? מה השטויות האלה??
לצפיה ב-'מה לעשות שזהבי השדרן והמאזינים הם מאזינים'
מה לעשות שזהבי השדרן והמאזינים הם מאזינים
13/03/2019 | 21:52
17
לצפיה ב-'תחנת רדיו'
תחנת רדיו
08/03/2019 | 23:10
2
68
לפני מספר חודשים ביקשתי המלצה לתחנת רדיו .
אחד מהאנשים בפורום ציין תחנה מצויינת , תחנת רדיו , אני חושב מירדן, משמיע רק לועזי והשדרנים מדברים באנגלית..מוסיקה שמשלבת פופ , רוק מוסיקה עכשווית ומוסיקה משנות ה90.
שכחתי את השם שלה..חושב שהלוגו שלה בשחור כתום משהו כזה..
אשמח לרעיונות
לצפיה ב-'bliss fm'
bliss fm
09/03/2019 | 13:48
43
לצפיה ב-'למארק '
למארק
09/03/2019 | 19:47
48
הי , תודה תודה ענקית זאת בדיוק התחנה שחיפשתי..
לצפיה ב-'מפגש טעון כעת בגלצ - שדרנים מאיימים לעזוב'
מפגש טעון כעת בגלצ - שדרנים מאיימים לעזוב
07/03/2019 | 16:51
4
74
נתי טוקר היום בטוויטר:
 
"מפגש טעון כעת בגל"צ עם יאיר לפיד. ויכוחים פנימיים קולניים בין אפי טריגר, רזי ורינו - לבין ברדוגו. מאיימים לקום ולעזוב"
 
הדברים באים לאחר גיבוי מראש הממשלה בנימין נתניהו, שלטענת גורמים בימין  מגיש גל"צ יעקב ברדוגו מושמץ בימים האחרונים על ידי השמאל, כיוון ש"לא מיישר קו עם השמאל והברנז'ה".
 
לצפיה ב-'שיעזבו יש מספיק שמולנים שם'
שיעזבו יש מספיק שמולנים שם
09/03/2019 | 13:50
18
לצפיה ב-'מה לעשות שנתניהו צודק,שיעזבו'
מה לעשות שנתניהו צודק,שיעזבו
10/03/2019 | 10:43
2
17
לצפיה ב-'ככה זה. יש שנאה ואנשים יעשו הכל כדי לחסלו.'
ככה זה. יש שנאה ואנשים יעשו הכל כדי לחסלו.
12/03/2019 | 18:42
1
21
מבלי להיכנס לפרטים הרי כל העניין על נתניהו לא הגיוני,
אישים שונים עשו את אותם דברים בעבר ושום דבר לא קרה,
ובקיצור זה נחשב לטרור בפני עצמו, וחבל שאי אפשר שכולם יהיו מאוחדים.
 
שדרנים מאיימים לעזוב? הם עושים את הדבר הנכון לדעתי.
 
 
 
 
לצפיה ב-'שיעזבו'
שיעזבו
12/03/2019 | 20:39
7
לצפיה ב-'רדיו ת"א: לוסטיג ודגן יורדות מהאוויר, תכנית יומית לגורי אלפי'
רדיו ת"א: לוסטיג ודגן יורדות מהאוויר, תכנית יומית לגורי אלפי
13/02/2019 | 21:19
206
מלחמת הבוקר ברדיו עולה שלב: לאייס נודע כי גורי אלפי יעבור למתכונת שידור יומית ברדיו תל אביב, בעקבות השינויים ברצועת הבוקר וסיום תכניתן של מיה דגן ודפנה לוסטיג. על הורדת תכניתן של לוסטיג ודגן צייץ היום (יום ד') לראשונה ערן סויסה מישראל היום.


התכנית של לוסטיג ודגן שודרה בשנים האחרונות בין 8:00 ל-10:00, מיד לאחר תכניתן של עינב גלילי ואור ישראלי, ששודרה עד כה בין 7:00 ל-8:00. כעת גלילי & ישראלי יגישו עד 8:30 ותכניתן צפויה להיות מעין יומן חדשות אלטרנטיבי שיעסוק באקטואליה ובחדשות באופן סאטירי. מ-8:30 ועד 10:00 תשודר תכניתם של אלפי והתסריטאית והיוצרת גלית חוגי. חלק זה יהיה קומי ומבדר ויטפל בין השאר בחיים האישיים של 2 המגישים.
אלפי וחוגי הצטרפו לרדיו תל אביב לפני כ-4 חודשים, ומאז שידרו תכנית שבועית בימי חמישי, שתורחב כעת למתכונת יומית. אלפי ימשיך לשדר מביתו שבלוס אנג'לס, שם הוקם מעין אולפן ביתי.
למרות שמדובר ב-2 תכניות, בתחנה מתייחסים לרצועת הבוקר כאל מקשה אחת, ומכוונים גם לאינטראקציה משעשעת ב-8:30, בחיבור בין 2 זוגות המגישים – אלה שיורדים משידור ואלה שמתחילים אותו.
ברדיו תל אביב מאשרים את הפרטים.

http://www.ice.co.il/media/news/article/759999
לצפיה ב-'מישהו יודע אם הרדיו הזה משדר באמת בתדר שרשום '
מישהו יודע אם הרדיו הזה משדר באמת בתדר שרשום
13/02/2019 | 19:32
135
הם אמרו שהם ישדרו או יקבלו אישור לשדר בתדר 106 אף אם באיזור אשדוד

זה האתר שלהם
radiohamizrah.com/לצפיה ב-'ברחבי העולם חוגגים הערב את יום הרדיו הבינלאומי!'
ברחבי העולם חוגגים הערב את יום הרדיו הבינלאומי!
13/02/2019 | 19:20
59
סתם.
לצערנו, אולי חוגגים זו מילה גדולה. אבל אכן זהו התאריך בו מציינים את היום ואם אתם עוקבים אחרי הפורום, ייתכן שתמצאו בו עניין. 
 
אז על מה בעצם המהומה? ארגון אונסקו החליט החל משנת 2011, לציין את השלושה עשר בפברואר כיום בו עוסקים באהבת הרדיו ובשאלה מדוע בני האדם זקוקים לרדיו היום יותר מתמיד. האם זה נכון גם לשנת 2019?
 
בעניינו וודאי שכן.
 
עפ"י ויקיפדיה, בעקבות בקשה של האקדמיה הספרדית לרדיו ב-20 בספטמבר 2010 הציעה ספרד כי מועצת המנהלים של אונסק"ו תכלול את ההכרזה על יום רדיו עולמי בסדר היום.
מועצת המנהלים של אונסק"ו אישרה את הצעת ספרד להכרזה על "יום רדיו עולמי" ב -29 בספטמבר 2011.
באונסק"ו ביצעו התייעצויות נרחבות במהלך 2011 עם בעלי עניין מגוונים, דהיינו אגודות שידור; ציבוריות, פרטיות, קהילתיות ובינלאומיות; סוכנויות האו"ם; קרנות ותוכניות; ארגונים לא ממשלתיים הקשורים לנושא; אקדמיה; קרנות וסוכנויות פיתוח דו-צדדיות; כמו גם משלחות קבועות של אונסק"ו ועדות לאומיות עבור אונסק"ו.
בין התגובות להצעה, 91% תמכו בפרויקט, כולל תמיכה רשמית של איגוד שידורי המדינות הערביות (ASBU), איגוד שידורי אסיה-פסיפיק (ABU), האיחוד האפריקאי לשידורים (AUB), איגוד השידור הקריבי CBU, איגוד השידור האירופאי (EBU), האיגוד הבינלאומי של השידור (IAB), אגודת השידור של צפון אמריקה (NABA), ארגון הטלקומוניקציות (ITI), ה- BBC, URTI, רדיו הוותיקן ועוד.
 
מועצת אונסק"ו המליצה למושב ה-36 של הוועידה הכללית של אונסק"ו להכריז על יום רדיו עולמי, וכי יום זה ייחגג ב-13 בפברואר, היום בו הוקמה תחנת הרדיו של האו"ם ב-1946 וכמו כן, היא מזמינה את כל המדינות החברות באומות המאוחדות, ארגונים של ארגון האומות המאוחדות וארגונים בינלאומיים ואזוריים אחרים, איגודים מקצועיים ואיגודי שידור, וכן חברה אזרחית, כולל ארגונים לא-ממשלתיים ויחידים, לחגוג את יום הרדיו העולמי, באופן שבו כל אחד מחשיב אותו ההולם ביותר.
 
אז יום רדיו שמח לכולכם ותודה לכל הכותבים, העוקבים, בפומבי או בפרטי.
 
לצפיה ב-'קרן הון סיכון החליטה לתת חסות שנתית לפודקאסט ישראלי'
קרן הון סיכון החליטה לתת חסות שנתית לפודקאסט ישראלי
10/02/2019 | 17:40
65

התפתחות זו היא גם כר פורה לחדירתם של נותני חסויות ומפרסמים, שמשלמים בעסקות פר תכנית או חודש. ולכן עסקה החסות של קרן ההון סיכון האמריקאית SGVC של דובי פרנסס, מכוכבי התכנית 'הכרישים', עם הפודקאסט '30 דקות או פחות' של אביב פרנקל ונבות וולק, היא יוצאת דופן בשל אורכה – שנה.
הפודקאסט של פרנקל (לשעבר מגיש וכתב בערוץ עשר וכיום מנכ"ל חברת הסטרטאפ ENROUTE, א"כ) ו-וולק (איש הייטק ותיק ומוכר בתעשייה, א"כ) מארח מדי שבוע דמויות בכירות בעולם ההייטק הישראלי. מאז עלה לאוויר לפני כשנה וחצי, התארחו בו בין היתר ראש המוסד לשעבר תמיר פרדו; הישראלי אמיר פיינטוך - מבכירי אינטל העולמית; זוהר זיסאפל; מנכ"ל ומייסד מלנוקס אייל ולדמן; גיגי לוי; משה ליכטמן; אור עופר; מולי אדן ועוד.

דובי פרנסס, אחד מצוות התכנית 'הכרישים', הוזמן להתראיין ב'30 דקות או פחות', ושם נוצר הקשר בין הצדדים שהוביל למתן החסות לפודקאסט. לדבריו, "אני מתרגש לחבור לנבות ואביב לשיתוף פעולה ארוך טווח בפודקאסט המוביל בישראל בתחום הטכנולוגיה והיזמות, ולעזור ליזמים צעירים בצעדים הראשונים שלהם".


הצדדים מסרבים לחשוף את סכומי הכסף המדוברים, אבל מדובר בתחום שמצליח יותר ויותר להוות פלטפורמה לחסויות ופרסומות. לדברי דרור גנות, הבעלים של חברת ADIO המשווקת פרסום באודיו-דיגיטל, הפודקאסטים המובילים בישראל "מצליחים להביא חסות של כ-15 אלף שקל לפרק ומגיעים לכמעט 100 אלף האזנות לפרק".
גנות אומר בשיחה עם אייס כי שוק הפודקאסטים שנמצא בצמיחה אדירה, מתבלט בחסויות עבור תכניות בודדות או בעסקות של חודש עד 3 חודשים, פרקי זמן שנועדו לבחון את האפקטיביות בסוג חסות כזו. "המפרסמים אוהבים פודקאסטים בתחומי מדע, טכנולוגיה, היסטוריה ועסקים, ומוכנים לשים שם כסף. העסקה של '30 דקות או פחות' בהחלט יוצאת דופן בנוף בשל אורכה וגם בשל אופי נותן החסות – קרן הון סיכון, שהיא לא מפרסם רגיל. בהחלט מדובר פה בהצהרת אמון בפודקאסט".

http://www.ice.co.il/media/news/article/759126
לצפיה ב-'אקו"ם לביהמ"ש: תחנות הרדיו האזורי לא משלמות תמלוגים'
אקו"ם לביהמ"ש: תחנות הרדיו האזורי לא משלמות תמלוגים
09/02/2019 | 12:09
67
אקו"ם מבקשת מבית המשפט המחוזי בירושלים להורות לתחנות הרדיו האזורי לשלם באופן זמני תמלוגים עבור השימוש ביצירות המוגנות, לפי המודל שמופיע אצל הממונה על רשות התחרות (לשעבר רשות ההגבלים העסקיים) - עד לקבלת הכרעה משפטית בנוגע למודל עקרוני ומחייב.

עוד מבקשת אקו"ם להוציא צווי מניעה עבור התחנות שלא משלמות את התמלוגים הזמניים. במסגרת הפנייה לבית המשפט נחשפו כמה מהסכומים ששילמו התחנות על דעת עצמן כדי להימנע מהוצאת צו מניעה נגדן.

הקרב המשפטי החל מול תחנת רדיו הבירה ב-2013, שנתבעה על-ידי אקו"ם היות שלא שילמה תמלוגים. בין הצדדים הושג הסכם זמני שאמור היה להיות בתוקף עד לקביעת תמלוג קבוע. בהמשך צורפו לתביעה גם תחנות רדיו אחרות שלא שילמו תמלוגים, והתביעה הפכה לתביעה ענפית.

בית המשפט המחוזי שלח את הצדדים להליך גישור שנמשך כשנתיים ולא צלח. אקו"ם פנתה לבג"ץ וביקשה להוציא צו מניעה נגד תחנות שלא משלמות לפי מודל התשלום הזמני, אך בג"ץ קבע כי ניתן יהיה להוציא צו מניעה רק למי שלא משלמת כלל, ואילו מול מי שמשלמת סכום כלשהו יתנהלו הליכים משפטיים ללא צו מניעה. לקביעת התמלוג הקבוע חזר המשפט להתנהל בבית המשפט המחוזי.

מהפנייה שהגישה כעת אקו"ם באמצעות עו"ד מנחם גבריאלי ממשרד זליקסון-גבריאלי ומהנתונים שהעבירה למחוזי, עולה תמונה עגומה לגבי התנהלות התחנות בעניין התמלוגים והחופש שהן לוקחות לעצמן להחליט מתי, כמה ואיך לשלם ליוצרים הישראלים.

כך למשל, לטענת אקו"ם, רדיו א-שמס לא שילם אגורה תמלוגים מיום הקמתו לפני 16 שנה. לאחר החלטת בג"ץ שלפיה ניתן להוציא צו מניעה רק לתחנה שלא שילמה כלל, העבירה התחנה סכום פעוט של 10,000 שקל - שהוחזר על-ידי אקו"ם. נזכיר כי בעלי תחנת א-שמס מתמודד בימים אלה במכרז הרשות השנייה על הפעלת תחנת רדיו ערבית - מכרז שבמסגרתו מתחייב הזוכה לפתוח במשא-ומתן בתום-לב עם כלל ארגוני זכויות היוצרים לצורך תשלום תמלוגים.

דוגמה נוספת היא תחנת רדיו הבירה - אותה תחנה שהתביעה נגדה גררה בהמשך את התביעה נגד תחנות נוספות. לרדיו הבירה יש הסכם פשרה שקיבל תוקף פסק דין, המחייב אותה לשלם תמלוגים של 3.1% מכלל ההכנסה שלה ובכל מקרה לשלם מקדמות שלא יפחתו מ-180 אלף שקל לשנה. מאז 2015 לא שילמה התחנה לאקו"ם "אפילו אגורה אחת", כלשון הפנייה לבית המשפט. בעקבות החלטת בית המשפט, הועברו 12.5 אלף שקל מתוך כוונה לשלם מחצית מסכום המינימום עבור 4 השנים שחלפו, בפריסה של עשרות תשלומים - ללא הסכמת אקו"ם.

רדיו צפון שילם באופן חד-צדדי עבור רבעונים 2-3 של שנת 2018 סכום השווה לשליש מהתשלום השנתי ששילם עבור תקופות מקבילות בעבר, לפי הסכם בין הצדדים. רדיו ללא הפסקה שילם עבור אותם רבעונים סכום שאינו מגיע לחמישית מהתשלום השנתי שסוכם. תחנת רדיו 90, אמצע הדרך, שלא שילמה תמלוגים במשך 4 שנים, שילמה כעת סכום שאינו מגיע ולו לרבע מהתמלוגים שעליה לשלם עבור שנה אחת, ובפריסה חד-צדדית ל-6 תשלומים. גם במקרה הזה אקו"ם החזירה את התשלום. תחנת רדיו גלי ישראל החליטה על דעת עצמה לשלם תמלוגים שנתיים של 12 אלף שקל - לאחר שמאז תחילת פעילותה לא שילמה לאקו"ם כלל - וגם במקרה זה החזירה אקו"ם את התשלום.

על-פי הפנייה לבית המשפט, "כל זאת עושות הנתבעות תוך שהן ממשיכות להשתמש באלפי יצירות מוגנות של אקו"ם במשך כל השנה בכל שעה ושעה, ומונעות פרנסה ופת לחם מפיהם של היוצרים שבקניינם הן משתמשות".

עוד נטען כי כל התשלומים נעשים חד-צדדית בפריסה שהתחנות מחליטות עליה, ובלי שהן מוסרות לאקו"ם נתון כלשהו לגבי ההכנסה שממנה גזרו את התשלום (המודל המקובל לתשלום הוא אחוז מתוך ההכנסות של תחנה).

"העברת הסכומים הפעוטים היא תוצאה של קביעת בית המשפט כי רק נגד תחנה שלא תשלם מאומה עלול להינתן צו מניעה זמני", נטען על-ידי אקו"ם, שאף מביעה חשש כי כאשר התחנות מורשות לנהוג כך, תופחים חובותיהן לאגודה משנה לשנה, וכלל לא ברור אם לאחר הכרעת בית המשפט ניתן יהיה לגבות מהן את ההפרשים בין הסכומים המשולמים לאקו"ם במשך שנות ניהול ההליך לבין סכומי התמלוגים שייפסקו בסופו של דבר.

https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=100...
לצפיה ב-'ביהמ"ש אסר על סלקום לשדר מוסיקה'
ביהמ"ש אסר על סלקום לשדר מוסיקה
06/02/2019 | 11:00
2
74
בית המשפט המחוזי בתל אביב הורה לסלקום TV להפסיק לשדר כל תוכן המכיל יצירות מוסיקליות - לרבות סרטים, סדרות ואנימציה עד להסדרת רישיון ותשלום תמלוגים

https://twitter.com/EliavBatito/status/10930694469...
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
08/02/2019 | 03:22
60
אכן הם בגרעון  ומצמצמים  את שכר העובדים
לצפיה ב-''
08/02/2019 | 14:08
10
לצפיה ב-'רדיו בלאופונקט '
רדיו בלאופונקט
08/02/2019 | 03:21
63
מפתיע לטובה  קניתי ב140   שקל בבזק סטור  נשמע מעולה גם בהשוואה לרדיו שעולה כ300   שקל  החסרון היחיד הסריקה הינה חד פעמית דיגיטלית דרך הזכרון  של הרדיו שזה מצליח לסרוק כ60   עד 73 תדרים שונים  תלוי אם מחברים אנטנה חיצונית  לקיימת 
לצפיה ב-'הכתב הפוליטי של גל"צ הוזז מתפקידו כי אביו רץ במפלגנץ'
הכתב הפוליטי של גל"צ הוזז מתפקידו כי אביו רץ במפלגנץ
07/02/2019 | 01:20
42
בעקבות התמודדתו הצפויה של צבי האוזר ברשימתו של גנץ, בנו, מיכאל האזור טוב מודח מתפקידו ככתב הפוליטי בגלי צה״ל.

מגלי צהל נמסר: "מיכאל האוזר טוב, הכתב הפוליטי המוערך של גלי צהל ישמש במהלך תקופת הבחירות בתפקידים שונים בתחנה. בשל הפרסומים על התמודדותו הצפויה של אביו של הכתב, צביקה האוזר, באחת הרשימות לכנסת,הוחלט בגלי צהל בתיאום עם האוזר טוב כי משיקולים אתים הוא לא יעסוק בסיקור הבחירות. את תפקידו בתקופה זו תמלא הכתבת המדינית של התחנה, טל זרביב".

https://twitter.com/ranboker/status/10931523487452...
לצפיה ב-'עריקת השנה: דקלסגל עוזבת את גל"צ ועוברת לרשת ב''
עריקת השנה: דקלסגל עוזבת את גל"צ ועוברת לרשת ב'
04/02/2019 | 22:09
2
63
ירון דקל יגיש את מהדורת שישי בשעה 20:00 כאן 11, "דקל סגל" עוברת מגל"צ לרשת ב' ותשודר בשעה 08:00-10:00.

בגלי צה"ל הופתעו מהודעת השניים על נטישתם. בהנהלת התחנה לא ידעו על הכוונה לעשות זאת עד שעה לפני ההודעה שיצאה לעיתונות בעניין.

https://www.haaretz.co.il/gallery/media/1.6909614
לצפיה ב-''
05/02/2019 | 08:20
7
לצפיה ב-'מפקד גל"צ שמעון אלקבץ ביקש מדקלסגל שלא לשדר בחמישי הקרוב'
מפקד גל"צ שמעון אלקבץ ביקש מדקלסגל שלא לשדר בחמישי הקרוב
06/02/2019 | 10:59
26
לצפיה ב-'סקר TGI: הארציות הגדולות נחלשו; שיא ל-88FM'
סקר TGI: הארציות הגדולות נחלשו; שיא ל-88FM
31/01/2019 | 18:04
79
לצפיה ב-'El Bernameg El Mouusekey'
El Bernameg El Mouusekey
30/01/2019 | 00:25
6
100
הרדיו הנ''ל כידוע ממשדר בתדרים שונים במצרים
88FM 90.9 93.1 98.8 והוא משדר רק דברים ישנים
ולרדיו הזה כמו לכל תחנה מחברת ERTU היה האזנה ישירה באתר שלהם עד שהם שיפצו את האתר ומאז אין אפשרות להאזין בכלל
עדיין אפשר להאזין רק לא באמצעות האתר, והנה הלינק הישיר

http://lr.onlinehorizons.net/ElBernamegElMouusekey...
חובה שיהיה FLASH PLAYER פעיל על מנת שזה יעבוד כי הנגן לא יעבוד בלי לאפשר את נגן הפלאש בדפדפן שמשתמשים.
אם משתמשים בתוכנה שתופסת RTMP מקבלים לינק
אבל הוא מוגן ברמות גבוהות במיוחד שלא ניתן להפעילו בכלל
ורק תוכנה שמקליטה/מורידה סטרימים בפורמט RTMP יאפשרו זאת. ובמילים אחרות: אי אפשר להאזין ישירות לנגן.

(לא ברור אם יש אפשרות להאזין לקול קהיר באנגלית)

לצפיה ב-'זה התדר שלהם בעברית? איפה ניתן לשמוע את העברית?'
זה התדר שלהם בעברית? איפה ניתן לשמוע את העברית?
30/01/2019 | 14:13
5
51
לצפיה ב-'לא. אלו התדרים של התחנה שמשמיעה נעימות וכדומה'
לא. אלו התדרים של התחנה שמשמיעה נעימות וכדומה
30/01/2019 | 18:12
4
61
העברית מעולם לא היה קיים ברשת, והוא לא מחברת ERTU.
 
כאן מדובר בתחנה שמגיעה בלחות, ושנקלטת לרוב ב90.9 ו 93.1
 
העברית לעומת זה, משודרת ב1080AM ולפעמים ב94.1 וזה הכל
זו תחנה נדירה ביותר והסיכוי שיהיה ברשת הוא כמעט בלתי אפשרי
אבל, אם אנשים היו טורחים להפעיל שרת AM במצרים, כמו שעשו עם קפריסין,
אז ניתן היה לתפוס את תדר הAM ולהאזין. ככה שאין לי מה לומר בעניין
לצפיה ב-'איזה מלך אתה אחי כמה חיפשתי באינטרנט את התחנה הזאת '
איזה מלך אתה אחי כמה חיפשתי באינטרנט את התחנה הזאת
13/02/2019 | 00:12
3
31
כל הכבוד לך תחנה מעולה במיוחד בלילה  נעימות ממש יפות כייף להירדם אם התחנה הזאת הבעיה שרק דפדפן אחד הצליח להפעיל את הקישור גם הנגן מוסיקה לא בה הצליח אבל לא נורא העיקר שאני סוף סוף מצליח לשמוע אותם תודה רבה
לצפיה ב-'לא. אחת הסיבות שאני נמצא בפורום הזה הוא בשביל הדברים האלה'
לא. אחת הסיבות שאני נמצא בפורום הזה הוא בשביל הדברים האלה
18/02/2019 | 08:40
2
25
אם זה סריקת תדרים ולעדכן (אם נחוץ)
ובין אם מציאת תחנות רדיו וזה מהנדירים שנמצאים
למקרה ואתה או אחרים תוהים איך להוריד את הרדיו אני משתמש בזה https://www.videohelp.com/software/Flash-Stream-Hunter
אבל חייב שהנגן יהיה פתוח, אחרת לא יעבוד. מה שכן, אתה יכול להשתיק את הקול. וברגע שאתה יוצא מהנגן, ההורדה אוטומטית נגמרת ונשמרת לרוב בהורדות והפורמט ישמר כFLV, ולכן מומלץ VLC בשביל להפעילו. 
ואם לשנות לMP3 יש הרבה תוכנות שתומכות ומעליהם format factory
 
וכן, יש דפדפנים שהפלייר לא פועל, כי צריך לאשר נגן פלאש באתר. 
(בכרום בעיקרון)
לצפיה ב-'כבר שנים שאני מחפש לקלוט את הערוצים '
כבר שנים שאני מחפש לקלוט את הערוצים
24/02/2019 | 13:01
1
24
המקומיים של מצריים ERTU (לא ערוץ 1,2) אלא השאר 3-8 
אלכסנדרייה,קהיר,אל סעיד וכ'ו הערוצים שמגיעים בלחות אלינו 
אודה לך אם תמצא לי פתרון או מידע 
מצאתי משהו שכן אפשר לקלוט אבל לא יודע איזה לווין מדובר
 
לצפיה ב-'רדיו תל אביב תדר חדש '
רדיו תל אביב תדר חדש
25/01/2019 | 18:18
115
99.6    נקלט בדרום הקרוב 
לצפיה ב-'19 שנים למותה של השדרנית מיכל ניב'
19 שנים למותה של השדרנית מיכל ניב
23/01/2019 | 17:29
104
השבוע לפני 19 שנים, ב 21/1/2000, שמה קץ לחייה שדרנית הרדיו מיכל ניב.
מיכל ניב (נולדה ב 5 באוקטובר 1965) הייתה עיתונאית, מנחה ושדרנית רדיו ישראלית. בת לניצה ולמתי ניב, קצין השלישות הראשי בתפקידו האחרון בצה"ל. ילדותה עברה עליה בעיקר בפתח תקווה.
 
בדצמבר 1978 נהרג אחיה היחיד, אייל, בעת שירותו הצבאי, מירייה שנורתה בחדרו מנשקו האישי. ועדה שחקרה את האירוע התלבטה בין התאבדות לתאונה וקבעה שהייתה זו תאונת נשק.
בשנת 1979, כשהייתה בת 14, מונה אביה לנספח צה"ל בלונדון וניב עברה לשם עם הוריה. באנגליה טיפחה את אהבתה למוזיקה. ב-1981, לאחר שנתיים שגרה באנגליה, חזרה משפחת ניב לארץ, עברה לגור בתל אביב ומיכל החלה ללמוד בתיכון עירוני ה'.
במאי 1982, התאבד אביה בירייה, על קברו של אחיה. מותם של אחיה, ומאוחר יותר של אביה, השפיעו מאוד על ניב, שנעשתה מסוגרת ומרוחקת ונהגה ללבוש רק שחור.
בשנת 1984 התגייסה לצה"ל, ושירתה בתחנת הרדיו גלי צה"ל, שם הגישה את תוכניות ״הפסקת עשר", ״לחבק את הדובי" ותוכניות מיוחדות. בנוסף להיותה שדרנית רדיו, עסקה רבות בתחום הבישול וכתבה מדורי בישול במקומונים תל אביביים.
 
מיכל גם כתבה בעיתון "חדשות", הגישה את תוכנית הטלוויזיה "עד פופ", יחד עם אברי גלעד ב 1988, הצטרפה לצוות ההקמה של תחנת הרדיו "רדיו תל אביב" בספטמבר 1996, ובשנת 1997 החלה להגיש את תוכנית הרדיו ההומוריסטית "היפות והאמיצות" עם תמר מרום ולאחר מכן עם עינב גלילי.
ב 22.1.1995 נהרג בן דודה אמיר הרשנזון בעת מילוי תפקידו בהתפוצצות שני מטעני תופת, בפער של שלוש דקות האחד מהשני, בפיגוע בית-ליד. מיד לאחר הפיצוץ הראשון מיהר לסייע לנפגעים ונהרג בפיצוץ השני. בן 19 היה במותו.
ב-21 בינואר 2000, חמש שנים פחות יום ממותו של בן דודה, ניב התאבדה בתלייה בביתה בתל אביב. היא נקברה בבית הקברות האזרחי בקיבוץ עינת.
ב 18.10.2000, כעשרה חודשים לאחר מותה, גם אלעד הרשנזון, בן דודה השני, אחיו של אמיר ז׳ל, שם קץ לחייו, שבועיים אחרי שחברו הטוב נהרג בפיגוע בצומת נצרים. בן 19 היה במותו. 

(מידע: ויקיפדיה ואתר ההנצחה לחללי צה׳ל).
 
יהי זכרה ברוך.
 
לצפיה ב-'ניסן כהן מתראיין לרזי ברקאי'
ניסן כהן מתראיין לרזי ברקאי
20/01/2019 | 14:51
82
אז בפורום הזה לא כל כך אהבו את מה שיש לניסן להגיד.
 
בגלי צה"ל אהבו יותר!
לצפיה ב-'קריין חדשות 10, סליחה 13 (גם הוא התבלבל זה בסדר), התבלבל כעת'
קריין חדשות 10, סליחה 13 (גם הוא התבלבל זה בסדר), התבלבל כעת
16/01/2019 | 19:10
80
ואמר במהדורה חדשות 10, ואז נעצר לשניה גימגם ואמר 13.
 
אין לי הקלטה אבל זה היה במהדורה כעת וזה היה משעשע קלות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ