לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1048510,485 עוקבים אודות עסקים

פורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז!
פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים".

רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים שמח. או עצוב.
"רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים.

מוזמנים לפנות אלי בכל נושא! אייל וולקוביץ' - eyal93fm@walla.com

הנהלת הפורום:

אודות הפורום רדיו

ברוכים הבאים לפורום "רדיו" בתפוז!
פירוש המילה "רדיו", ע"פ מילון אברהם אבן-שושן, הוא "שיטת שידור של קולות למרחקים גדולים באמצעות גלים אלקטרו-מגנטיים המשדרים ממתקנים מיוחדים ונקלטים במכשירים מיוחדים".

רדיו בשבילנו הוא אמצעי בו השדרנים מעבירים את מסריהם ועושים למאזינים שמח. או עצוב.
"רדיו" הוא פורום הפתוח לכל המאזינים, השדרנים, העורכים המוזיקליים, הכתבים, המפיקים, הטכנאים וכל אדם שמרגיש דגדוג קטן ברגע שהוא משנה תדר בסקאלה שלו. אנו מאחלים לכולכם דיונים פוריים ומעניינים.

מוזמנים לפנות אלי בכל נושא! אייל וולקוביץ' - eyal93fm@walla.com
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
כן. גם לפורום הזה יש תקנון. רגע לפני שאתם כותבים או מגיבים להודעה, בואו לקרוא אותו.
תזכורות מיוחדות: הודעות המלצה על תכניות מיוחדות יש לכתוב כתגובה להודעה "שרשור המלצות ומיוחדים". אין להשמיץ, להוציא לשון הרע, להציק ולהטריד, להציף את הפורום ולהעלות תכנים שקריים.
אי הקפדה על הנהלים תגרור מחיקת ההודעות לאלתר. 

תקנון הפורומים בתפוז: כן, יש דבר כזה. ואולי הגיע הזמן שהוא לא יהיה רק כסת"ח משפטי אלא באמת כללים שנעמוד בהם. רובם לא כל כך קשים. על מנת שזה יקרה, העתקנו לכאן את כל הסעיפים הנוגעים לפורום, עבור כולנו וכל אחד שכבר נרשמים בניק חדש כדי לחזור לפורום שלנו לעוד מספר דקות.

הצהרות והתחייבויות הגולשים (לקריאה מלאה):
לא להעלות תכנים שיש בהם לשון הרע; 
לא להעלות תוכן שיש בו או בפרסומו כדי להוות עילה לתביעה או תוכן העלול לגרום נזק לצד שלישי כלשהו או לתפוז; 
לא להציק או להטריד גולשות אחרות ובכלל זה (בין היתר) לא לערוך "משפטי שדה" לגולשות אחרות וכן להימנע מהצעות מגונות לגולשים אחרים 
לא להעלות תכנים בעלי אופי גזעני או תכנים שיש בהם כדי להסית לגזענות;
לא להפריע או לנסות להפריע להתנהלותו התקינה של האתר; (למי ששאל, יש כזה סעיף) 
לא להעלות תכנים בעלי אופי בוטה, מגונה, גס או בלתי הולם; 
לא לפרסם פרטים אישיים של גולשים אחרים, לרבות זהותן של הגולשות (אלא אם כן פרסמו אותה) ופרטי ההתקשרות עמן; 
לא להעלות תוכן שיש בו המרדה או הסתה; 
לא להציף את האתר או כל חלק או שירות בו, בהודעות סרק או בהודעות חוזרות, באופן העלול לפגוע באתר או בשימוש בו;

והכי חשוב, שתהיה גלישה נעימה ודיון פורה!
המשך >>

לצפיה ב-'נדחתה תביעתה של מיסטיקנית ששידרה ברדיו 103FM ודרשה פיצויים'
נדחתה תביעתה של מיסטיקנית ששידרה ברדיו 103FM ודרשה פיצויים
15/10/2018 | 23:33
4
מיסטיקנית שתבעה את תחנת הרדיו 103FM, וטענה בין היתר כי התחנה מכרה דרך קבע תוכניות ורצועות שידור לגורמים חיצוניים, תיאלץ לשלם לתחנה הוצאות משפט אחרי שבית-הדין לעבודה דחה את תביעתה לקבלת פיצויי פיטורין. השופטת קבעה כי התובעת לא הצליחה להוכיח שבתחנה אכן מכרו תוכניות ורצועות שידור לגורמים חיצוניים.

יפה ורשבסקי בר-עם הגישה במשך כמה שנים תוכנית מיסטיקה בתחנת 103FM. לאחר שפוטרה הגישה תביעה נגד חברת רדיו ללא הפסקה בע"מ, המפעילה את התחנה, בטענה כי היא ראויה לפיצויים בגין פיטורין, שכר, חופשות, הודעה מוקדמת וכן אחוזים מהכנסות התחנה מפרסומות ששובצו בתוכניתה. תחילה העמידה את תביעתה, שהגישה באמצעות עו"ד רוני שרעבי, על קרוב למיליון שקלים. בהמשך תיקנה ודרשה פיצוי בסך 100 אלף שקל בלבד (במהלך ההליך פרש עו"ד שרעבי מייצוגה, והיא ייצגה את עצמה).

לפי כתב התביעה שהגישה לבית-הדין האזורי לעבודה בתל-אביב–יפו, לאחר שהפכה את רצועת השידור שלה לפופולרית במיוחד החליטה התחנה למכור אותה לגורמים אחרים "בסכומי עתק". בשיחה עם "דה-מרקר" טענה: "אני יודעת ממידע פנימי שהם שילמו מיליון שקל לשנה לתוכנית". ב-103FM דחו את טענותיה של ורשבסקי בר-עם מכל וכל, לרבות הטענות למכירת תוכניות והעברת אחוזים מהכנסות הפרסומות למגישי התוכניות.

בחקירתו בבית-הדין נשאל אייל פאר, מי שהיה מנכ"ל התחנה בתקופה שבה הופסק שידור התוכנית של ורשבסקי בר-עם, על עסקאות למכירת תוכניות לגורמים שונים. "גם אם יש פה תנאים מסחריים, אני לא חושב שאני צריך לפרט תנאים עסקיים מסחריים כאלו, אם היו בכלל, ואני לא מאשר את זה", השיב.

השופטת אירית הרמל דחתה את טענותיה של ורשבסקי בר-עם כאילו בתחנת הרדיו מכרו רצועות שידור. "התובעת לא הציגה אף לא ראשית ראיה לביסוס טענותיה בנושא, גם בזמן שהיתה מיוצגת", נכתב בפסק הדין. "התובעת טוענת כי שמעה על מכירת תוכניות מאנשים שונים, איש מאלה לא מסר תצהיר ולא העיד בפנינו. [...] יתרה מזאת, גם אילו מכרה הנתבעת תוכניות, בניגוד לחוק, הרי שאין בכך ללמד על קיומם של יחסי עובדת-מעסיקה בין התובעת לנתבעת".

בית-הדין דחה גם את יתר טענותיה של ורשבסקי בר-עם ליחסי עובד-מעביד מול תחנת הרדיו, דחה את התביעה וחייב אותה בהוצאות בסך 20 אלף שקל.

https://www.the7eye.org.il/306389
לצפיה ב-'גורי אלפי יגיש תוכנית ברדיו תל אביב '
גורי אלפי יגיש תוכנית ברדיו תל אביב
15/10/2018 | 16:51
12
לוס אנג'לס - תל אביב: הבדרן גורי אלפי, שעזב עם משפחתו לארצות הברית לתקופה של שנה, מצטרף לתחנת רדיו תל אביב 102 FM.

אלפי יגיש את תוכנית הבוקר בימי חמישי מלוס אנג'לס, מקום מושבו בחודשים האחרונים, ובאולפן מישראל תגיש התסריטאית והסטנדאפיסטית גלית חוגי. השניים מצטרפים לרצועת הבוקר החדשה של תחנת הרדיו, שמובילות עינב גלילי ואור ישראלי בימים ראשון עד רביעי. זו לא הפעם הראשונה שאלפי יושב מאחורי המיקרופון ברדיו - לפני נסיעתו הגיש לצידו של רזי ברקאי בגלי צה"ל.

אלפי, שיתחיל להגיש את את התוכנית החדשה מיום חמישי הקרוב, החליט לנסוע יחד עם משפחתו לחופשה של שנה בארצות הברית. בחודש אוגוסט עזבה המשפחה את הארץ והתמקמה בלוס אנג'לס .

Ynet
לצפיה ב-'בניגוד לתחזיות: מישל קרמרמן נבחרה למנכ"לית הרשות ה-2'
בניגוד לתחזיות: מישל קרמרמן נבחרה למנכ"לית הרשות ה-2
14/10/2018 | 22:39
16
שר התקשורת איוב קרא הודיע למישל קרמרמן על החלטתו למנות אותה לתפקיד מנכ"לית הרשות השנייה. קרמרמן הגיעה לישורת האחרונה יחד עם מ"מ המנכ"ל ב-4 השנים האחרונות ניר שוויקי, ומפקד גל"צ לשעבר ירון דקל. עם שלושתם קיים השר קרא שיחות היום, לפני ההודעה על החלטתו.

קרמרמן היא חברת מועצת תאגיד השידור כאן, ובעבר שימשה כמנכ"לית רדיו ECO99FM  וסמנכ"לית בקשת ובערוץ 10, שם צברה ניסיון רב בהתנהלות מול הרגולטורים. לפני כשנה התמודדה על תפקיד מנכ"ל לפ"מ (לשכת הפרסום הממשלתית), אולם הפסידה לבועז סטמבלר.
הרשות השנייה פועלת כבר 4 שנים ללא מנכ"ל קבוע מאז עזיבתו של שי באב"ד לטובת התמודדות ברשימת כולנו בבחירות לכנסת ה-20 שנערכו בתחילת 2015. בשנים אלו שימש שוויקי מנכ"ל בפועל. בבורסות ההימורים הוא הוביל במרוץ לתפקיד, הן בשל ניסיונו הרב, הן בשל יחסי האנוש הטובים שלו, והן בשל יחסי העבודה הטובים עם יו"ר המועצה יוליה שמאלוב ברקוביץ', שפעלה למינויו. במצב הנוכחי, גורמים במועצת הרשות השנייה מתקשים להאמין כי הוא יישאר ברשות, לאחר שלא נבחר לתפקיד המנכ"ל.
שר התקשורת קרא מסר כי "לאחר שפגשתי היום את 3 המועמדים לתפקיד שהומלצו בפני על ידי ועדת האיתור, החלטתי להמליץ בפני הממשלה על גברת מישל קרמרמן דקל לתפקיד מנכ"לית הרשות השנייה לטלוויזיה ולרדיו. גברת קרמרמן דקל מביאה עמה לתפקיד ניסיון של שנים בשילוב עם כישורים בתחום הניהול וקבלת החלטות, בתחום המדיה והתקשורת. סבור אני כי לעת הזו  ולקראת האתגרים העומדים והעתידיים לבוא  בפני הרשות, הבחירה בגברת קרמרמן דקל היא הבחירה הנכונה והראויה".

את תגובתו של ניר שוויקי לא ניתן היה לקבל.

http://www.ice.co.il/advertising-marketing/news/ar...
לצפיה ב-'ניסה FM'
ניסה FM
13/10/2018 | 11:09
41
נקלטת  היטב עם חצי אנטנה FM  עגולה ברדיו סאנגין פשוט
לצפיה ב-'קליטה של תחנות חלשות יחסית '
קליטה של תחנות חלשות יחסית
12/10/2018 | 05:50
2
39
מה שקובע הוא באיזה חדר נמצאים    יש לי שני טיונרים   בשני חדרים והבדל משמעותי בקליטה בין שני החדרים   לגבי תחנות חלשות  ומשתמש   באנטנות חיצוניות בשני החדרים

לצפיה ב-'אתה מזכיר לי'
אתה מזכיר לי
12/10/2018 | 10:30
48
לצפיה ב-'כל הרעיון של אנטנה החיצונית, הוא בזה, שהיא מותקנת על התורן..'
כל הרעיון של אנטנה החיצונית, הוא בזה, שהיא מותקנת על התורן..
13/10/2018 | 08:45
20
כל הרעיון של אנטנה החיצונית, הוא בזה, שהיא מותקנת על התורן וממנה יורד כבל שמתחבר למקלט. ובגלל זה ממש לא משנה באיזה חדר נמצא המקלט, כי זה כלל לא משפיע על הקליטה. כך שברגע שמשתמשים באנטנה חיצונית אין שום הבדל באיכות קליטה במיקום של המקלט שמחובר לאותה אנטנה חיצונית. 
לצפיה ב-'המועמדים למנכ"ל הרשות ה-2: ניר שוויקי, ירון דקל ומישל קרמרמן'
המועמדים למנכ"ל הרשות ה-2: ניר שוויקי, ירון דקל ומישל קרמרמן
11/10/2018 | 16:32
21
ועדת האיתור לבחירת מנכ"ל הרשות השנייה, בחרה ב-3 מועמדים סופיים לתפקיד המנכ"ל, מתוכם ייבחר אחד. השלושה הם: המנכ"ל בפועל של הרשות, ניר שוויקי, מפקד גל"צ לשעבר ירון דקל, ומנכ"לית 99FM לשעבר מישל קרמרמן

https://twitter.com/icecoil1/status/10503770687212...
לצפיה ב-'פורום רדיו מרכין ראש על מותה של עליזה שפק מרדיו 90'
פורום רדיו מרכין ראש על מותה של עליזה שפק מרדיו 90
11/10/2018 | 00:35
123
עליזה שפק ז"ל הייתה אהובה מאוד על חבריה, שקיבלו בצער את הידיעה בשעה האחרונה על הירצחה בידי בן זוגה לשעבר.

תנחומינו הכנים למשפחה
לצפיה ב-'המכרז לשתי תחנות רדיו ערביות חדשות תקוע'
המכרז לשתי תחנות רדיו ערביות חדשות תקוע
10/10/2018 | 22:16
35

משרד התקשורת הודיע לפני שבוע לרשות השנייה שיקצה 2 תדרים לתחנות רדיו בערבית. המכרז יצא אמנם כבר לפני 3 חודשים אך המתמודדים לא ידעו סופית האם תהיה תחנה אחת או שתיים. להחלטה יש משמעות כלכלית כי הסיכוי לזכייה עולה אך הפרסום מתחלק בין יותר שחקנים. כלומר פחות הכנסות בפוטנציה.

אמנם המכרז פורסם לפני 3 חודשים אך ברשות עסוקים בימים אלה  בעניינים אחרים.. המכרז נדחה בחודש וחצי! כ- 20 מתעניינים רכשו את מסמכי המכרז . הרשות קבעה שבעלי אמצעי מדיה וחברות פרסום לא יוכלו להיות בעלי שליטה בתחנות. אז עכשיו מנסים לסדר קבוצות שבהם בעלי הממון הם לא בהכרח הפנים שלהן.

בין האנשים שנזכרים כמתעניינים במכרז דווקא יש לא מעט אנשי מדיה ופרסום; מוסא חסדייה שמחזיק במשרד פרסום, באסם ג'אבר בעלי קבוצת פנורמה, אנשי כול אל ערב,  משפחת זועבי ויש שאומרים גם הבן של בן בסט (הבן של). בן בסט האבא לא יכול להתמודד כי כבר יש לו תחנות. אבל הילד זה סיפור אחר..

https://twitter.com/AnatBein/status/10499964979018...
לצפיה ב-'לראשונה בקריירה: צביקה הדר מגיע לרדיו'
לראשונה בקריירה: צביקה הדר מגיע לרדיו
09/10/2018 | 18:52
1
48

אחרי שעשה הכל בטלוויזיה, פותח הדר בקריירה חדשה: תוכנית צהריים יומית ברדיו דרום • הדר: "אני מגיע נטו צביקה"

בקורות החיים של צביקה הדר יש הרבה מאוד זמן מסך בטלוויזיה, שם הצטלם בכל ז'אנר אפשרי, והוא גם הופיע על במות כמעט בכל מקום בארץ, אבל בקרוב הוא יגיש לראשונה תוכנית רדיו. 
הדר יוביל תוכנית צהריים יומית (‭14:00-12:00‬) ברדיו דרום בשם "לצבי בא רדיו". מדובר בתוכנית באווירה קלילה שיהיו בה גם פינות קבועות במגוון רחב של נושאים. נוסף על כך, הוא גם ישוחח עם מאזינים על נושאי היום, אקטואליה רכה וחוויות אישיות.  
הדר מסר בתגובה: "בניגוד לפרויקטים השונים בטלוויזיה בתוכנית הרדיו אני מגיע נטו צביקה, לא לבוש, לא מאופר, רק אני באולפן עם המיקרופון, הפינות והמאזינים ומדבר על כל מה שבא לי. כמובן שהפעם הלב לא יכול היה לסרב, כיוון שמדובר בדרום ובתחנה עם חברים שזה בכלל הכי בבית בעולם". התוכנית תעלה לאוויר ב-‭28‬ באוקטובר.

לצפיה ב-'נזכרתי בקטע נוסטלגי'
נזכרתי בקטע נוסטלגי
10/10/2018 | 11:39
41

חברו לקומדי סטור של צביקה הדר (ניסים בוסקילה) כבר ניסה לעשות רדיו 

לצפיה ב-'שידורי החדשות של גל"צ ישודרו מירושלים החל מ-25.10'
שידורי החדשות של גל"צ ישודרו מירושלים החל מ-25.10
10/10/2018 | 10:14
32
אחרי 60 שנה ביפו: גל"צ תתחיל בשידורי החדשות מהאולפן בירושלים ב-25 באוקטובר. באותו יום יניח שר הביטחון את אבן הפינה לבניין החדש של התחנה, שיוקם תוך כ-3 שנים

https://twitter.com/RazShechnik/status/10499131753...
לצפיה ב-'ז'וז'ו אבוטבול מת מוות קליני - וחזר'
ז'וז'ו אבוטבול מת מוות קליני - וחזר
07/10/2018 | 23:56
42
לצפיה ב-'דידי הררי: "עברתי התקף לב"'
דידי הררי: "עברתי התקף לב"
07/10/2018 | 15:10
1
47
בפתח תוכניתו חשף: "שיחקתי עם הנכדים - והרגשתי לא טוב. מאיה, בתי, הזמינה לי אמבולנס" • אושפז בטיפול נמרץ בביה"ח מאיר ועבר צינתור • סיפר בהתרגשות: "מאושר לחזור"

לצפיה ב-'הרגע הקשבתי להקלטה. רק בריאות'
הרגע הקשבתי להקלטה. רק בריאות
07/10/2018 | 15:13
37
לצפיה ב-'הפדרציה לתקליטים תבעה את קול רגע ודרשה מהם להפסיק לשדר'
הפדרציה לתקליטים תבעה את קול רגע ודרשה מהם להפסיק לשדר
30/09/2018 | 17:58
3
86
פרסום ראשון: בחודש מאי השנה הגישה הפדרציה לתקליטים תביעה בסך 500,000 ש"ח כנגד תחנת הרדיו קול רגע ומנכ"ל התחנה חיים הכט בגין הפרת זכויות יוצרים. לצד התביעה הגישה הפדרציה לתקליטים בקשה לצו מניעה כנגד התחנה שיאסור עליהם לשדר מוסיקה.

במסגרת ההליך תחנת הרדיו קול רגע ניסתה להעביר את הדיון לבית המשפט המחוזי בנצרת. בתחנת הרדיו טענו כי בית המשפט בנצרת קרוב יותר למשרדים ולאולפני הרדיו הנמצאים בבית קשת. סיבה נוספת יכולה להיות כי ההליך התנהל אצל השופט גדעון גינת, שכבר פרש לפנסיה אבל ממשיך לשפוט בתביעות רבות שמוגשות ע"י עו"ד פרזנטי, המייצג את התובעים, ויש ביניהם היכרות רבת שנים בדיונים בבית המשפט.

בתגובה הפדרציה לתקליטים השתמשה בנשק של התחנה עצמה: בפרסומים השונים של תחנת הרדיו היא מתגאה שהתחנה נקלטת בחיפה, שנמצאת מחוץ לאזור הזיכיון של התחנה. בנוסף, העובדה שהתחנה משדרת גם באינטרנט מאפשרת לפדרציה להגיש תביעה בכל בית משפט בארץ.

בחודש יולי השנה הגיעו הצדדים להסכם פשרה ביניהם והביאו למחיקת התביעה.
לצפיה ב-'זה חייב להיות הסיבה למה התאגיד מצמצם, כדי לא להגיע למצב הזה.'
זה חייב להיות הסיבה למה התאגיד מצמצם, כדי לא להגיע למצב הזה.
03/10/2018 | 07:53
1
41
לצפיה ב-'אני מניח שזאת לא הסיבה לכך'
אני מניח שזאת לא הסיבה לכך
05/10/2018 | 02:18
37
יותר מעשרים שנה ג ו88 שידרו מוזיקה חופשית ללא מגבלה מבלי שאף גורם כלשהוא אמר להם משהו על זכויות יוצרים
88 כן הייתה באיומי סגירה כמה פעמים אבל הצליחו לסכל את זה
בשעות הערב משודרות תוכניות מוזיקה בעריכה אישית ומוזיקה שלא משודרת אף פעם בפריים טיים (שזה בעצם גם יכול להפריע )
מעניין איך ביוון יש מאות תחנות רדיו המשדרות מוזיקה חופשית ולא מיינסטרימית הרבה מאוד שנים ועד עכשיו לא סגרו תחנות רדיו כאלה
אם בישראל זה ככה זה לא טוב ורדיו לא מקבל חופש באיזה מוזיקה לשדר.
לצפיה ב-'פרזנטי וגינת, חברים טובים'
פרזנטי וגינת, חברים טובים
03/10/2018 | 17:31
33
לצפיה ב-'תדר חדש לרדיו ת"א? 99.6. מה פשר התדר הזה שלהם?'
תדר חדש לרדיו ת"א? 99.6. מה פשר התדר הזה שלהם?
25/09/2018 | 20:13
7
72
לצפיה ב-'זה מאה אחוז לא מגיע מרדיו תל אביב.'
זה מאה אחוז לא מגיע מרדיו תל אביב.
28/09/2018 | 10:27
48
םמה שהם יוסיפו תדר נוסף. הרי מדובר כאן בממסר של מישהוא שאוהב רדיו תל אביב והקליטה אצלו לא טובה כמו בחיפה עושים עם הרדיו הרוסי שאין לה קשר כלל.
לצפיה ב-'אין שידור כרגע בתדר הנ"ל'
אין שידור כרגע בתדר הנ"ל
28/09/2018 | 17:38
5
38
השידור הופסק בתדר הזה יש תחנה ערבית במקום !
לצפיה ב-'בדקתי היום !'
בדקתי היום !
28/09/2018 | 17:38
45
א
לצפיה ב-'נכון, אבל כשכתבתי את ההודעה קלטו שם את רדיו ת"א'
נכון, אבל כשכתבתי את ההודעה קלטו שם את רדיו ת"א
28/09/2018 | 20:04
3
43
לא חלק אבל קלטו.
לצפיה ב-'עדיין שומעים שם '
עדיין שומעים שם
30/09/2018 | 10:05
50
מפריעים לי לשמוע את bfbs חוצפה שכזאת שבכל מקום יכולים לשים תדר
לצפיה ב-'צודק עדיין שומעים בתדר הזה אבל לא חלק יש תחנה ערבית '
צודק עדיין שומעים בתדר הזה אבל לא חלק יש תחנה ערבית
30/09/2018 | 12:37
1
30
שמפריעה לתדר הזה !
לצפיה ב-'התחנה הערבית מגיע מעזה. לא מספיק להם קוראן?'
התחנה הערבית מגיע מעזה. לא מספיק להם קוראן?
03/10/2018 | 07:46
29
הם די מגזימים מספיק קוראן אחד שישדר להם וזהו אבל למה ארבע כאלה?

בלחות רק 102fm הטורקי מגיע לטווח שאני נמצא
גאוגרפית אני נמצא איפה שאין שיבושים מקפריסין אבל ממצרים
לצפיה ב-'SiriusXM רוכשת את פנדורה תמורת 3.5 מיליארד דולר'
SiriusXM רוכשת את פנדורה תמורת 3.5 מיליארד דולר
24/09/2018 | 14:47
27
לצפיה ב-'האם הפודקאסטים במגמת ירידה?'
האם הפודקאסטים במגמת ירידה?
24/09/2018 | 10:08
42
השבוע הודיעו מגזין Slate וגם BuzzFeed על כך שהם סוגרים את צוותי הפודקאסטים שלהם.

מה קרה ששניהם החליטו לסגור? כנראה ההצפה של הפודקאסטים והקושי לקדם את הפורמט הארוך בהשוואה לסרטונים קצרים שאפשר לדלג בהם במהירות מקשים על קידומם.

https://www.cjr.org/the_new_gatekeepers/podcast-bu...
לצפיה ב-'רדיו סאווה משדר ב3 תדרים '
רדיו סאווה משדר ב3 תדרים
24/09/2018 | 06:42
5
60
94.2     98.1    107.4
לצפיה ב-'רדיו סאווה לא נקלט אצלך ב100.2 מוזר.'
רדיו סאווה לא נקלט אצלך ב100.2 מוזר.
24/09/2018 | 21:32
22
לצפיה ב-'94.2 נקלט באזור המרכז'
94.2 נקלט באזור המרכז
30/09/2018 | 19:05
3
27
בדקתי לפני מספר שנים והתדר נקלט באזור חולון-בת ים
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
04/10/2018 | 01:08
2
21
זה התדר   המרכזי שנקלט אצלי קבוע  והיחיד
לצפיה ב-'ברור כי המשדר ממוקם באזור רמאללה'
ברור כי המשדר ממוקם באזור רמאללה
09/10/2018 | 22:36
1
8
שאר התדרים של SAWA לא נקלטים כי הם ממוקמים בירדן (תחנה ירדנית עם משדר אחד באזור רמאללה והשאר בירדן)
התדר הזה נקלט האמנם אבל יש לו הפרעות.
לצפיה ב-'לא ממש. יש גם נבולוס עזה וחברון'
לא ממש. יש גם נבולוס עזה וחברון
10/10/2018 | 13:10
2
לצפיה ב-'שידורי DAB נסיוניים בישראל '
שידורי DAB נסיוניים בישראל
22/09/2018 | 08:38
2
70
האם עדיין קיימים    וכמה עולה מכשיר כזה 
לצפיה ב-'לא קיימים שידורי ניסיון בDAB בישראל'
לא קיימים שידורי ניסיון בDAB בישראל
24/09/2018 | 01:03
1
41
בשנת 2005 היו שידורים ניסיוניים של בזק עם תחנת הרדיו גלגלצ אם אני לא טועה רק התחנה הזאת עשתה ניסוי בשידורי DAB
נכון להיום אין שידורי DAB בישראל וגם לא שידורי ניסיון
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
24/09/2018 | 06:41
46
תודה רבה
לצפיה ב-'אני תוהה מאיפה מגיע תחנת הקלאסית ב102.7'
אני תוהה מאיפה מגיע תחנת הקלאסית ב102.7
21/09/2018 | 17:26
6
64
אחרי זמן השמעה רצופה הם אמרו פלסטין
מענין באיזה אזור הם מגיעים  לא מראמללה בגלל 102.8
ולא מעזה בגלל אל קודס באותו תדר

התחנה משמיעה רק קלאסיקות
יש סיכוי שאולי התחנה בתדר 99.7 עברה ל102.7
עקב ירדן ערבית שהתחילו לשדר ב99.7

מה שבטוח הקליטה שלה משתנה לפי מזג האויר.
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
22/09/2018 | 08:35
5
58
התחנה   שהשמיעה קלאסיקות   בעבר כבר לא משמיעה זאת . 99.7
לצפיה ב-'אני יודע, זאת הייתה תחנה היחידה בשטחים,'
אני יודע, זאת הייתה תחנה היחידה בשטחים,
23/09/2018 | 15:04
4
46
שהשמיעה קלאסיקות וגם נעימות. עוד לפני השינוי ומאז הרבה קרה.
מה שבטוח, אם לא אל קודס הייתה קולט את התחנה.
כי יש לי כיוונים שהתחנה מגיע מהדרום ולא מהמרכז.
אבל אולי יש סיכוי שמגיע מבית לחם ושהתחנה באנגלית נסגרה.
לצפיה ב-'COOL FM '
COOL FM
26/09/2018 | 02:19
3
27
זה מה שמשדר 102.7FM
בנוסף רדיו קול פלסטין עבר מתדר 104.9FM ל 101.6FM 
ועושה חיים קשים לרדיו MAWWAL 101.7FM מבית לחם
לצפיה ב-'Coolfm משדר מוזיקה קלאסית? '
Coolfm משדר מוזיקה קלאסית?
26/09/2018 | 09:16
2
31
מה שבטוח השדרן מדבר ערבית ומשמיע רק מוזיקה קלאסית
הקליטה שלה משתנה לפי מזג האויר והיא מהשטחים.
קול פלסטין עדיין משדרת ב104.9 בנוסף לתדר 100.1 שהוגבר לאזור חברון.
לצפיה ב-'100.1 זה אותו תדר שמשבש כבר שנים את רדיוס'
100.1 זה אותו תדר שמשבש כבר שנים את רדיוס
09/10/2018 | 22:38
1
8
אם התדר הזה יוחלף רדיוס יפסיקו לקבל הפרעות והקליטה תהיה טובה יותר
בכמה מהרכבים שלנו הקליטה של רדיו לא טובה וזה לא בעיות קליטה זה בגלל התדר 100.1
לצפיה ב-'מה שאני לא מבין. למה שהם ישבשו את רדיו סאווה בתדר 100.2'
מה שאני לא מבין. למה שהם ישבשו את רדיו סאווה בתדר 100.2
12/10/2018 | 08:48
3
הקליטה שלהם לא נורמלית.
כנראה בגלל כאן מכאן בתדר 99.3
שמשבש טיפה את התדר 99.4.
בכלל, כל הסקאלה בבלאגן גדול מכל הכיוונים האפשרים.

92.2 משבש את 92.3 ולהפך,
93.9 משבש את גלי ישראל ב94fm
וגלי ישראל את 93.9 ואת 94.1,
ש94.1 גם משבש את 94fm בלחות.

מה שאני לא מבין בכתבה למעלה. (בינתיים)
הרשות השניה הקצה תדרים לרדיו ערבי.
אבל איפה בדיוק הם ישדרו?
רוב הסיכוים שברגע שהתחנות יעלו,
יהיו תלונות רבות על שיבושי קליטה.
אלא אם, מדובר בבטווח קטן לעיר.

בקיצור, חזרה לנושא:
לתחנה אין שום אזכור ברשת,
שם תחנה ומאיפה מגיע.
היא אומרת ראמללה בפרסומות
של כמה שניות בלבד.
או שבאמת קמה תחנה כזו בראמלה,
או שמדובר ב99.7 בתדר אחר.

לצפיה ב-'רוצים לחזור לימים היפים של רשת גימל משנות ה 80 ? '
רוצים לחזור לימים היפים של רשת גימל משנות ה 80 ?
22/09/2018 | 12:22
77
כנסו וצפו להפתעות...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ