לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
82128,212 עוקבים אודות עסקים

פורום משחקי הכס

ברוכים הבאים לפורום "משחקי הכס" העוסק בכל תוכן הקשור לעולם הפנטסטי של סדרת הספרים "שיר
של אש ושל קרח" ושל סדרת הטלוויזיה והמוצרים שבעקבותיהם. 

שימו לב!  אין לבקש או למסור קישורים להורדת תוכן המפר זכויות יוצרים. הודעות כאלה תימחקנה.
* הפורום הוא מקום להנות בו. דאגו שכולנו נהנה בו, ושאף אחד לא ייהנה על חשבון העלבת או גרימת נזק לאחרים.
* כל החוקים הרגילים של מערכת הפורומים בתפוז, כולל איסור על התבטאויות גזעניות, הסתה, הפרת זכויות יוצרים, פוגענות, אאוטינג וכיוצא באלו, תקפות גם בפורום זה.
* כמו כן, אין מקום בפורום להתבטאויות שליליות כלפי חברי פורום אחרים, קבוצות חברתיות וכדומה.

בשרשור המכיל ספוילרים, פותח השרשור יכול להגדיר עד איזו רמה מותר לכתוב: |ספוילר| להכל, |ספוילר| לספרים, |ספוילר| לספר החמישי, |ספוילר| למשחקי המשב וכד'. אין צורך לסמן |ספוילר| בכל הודעה בשרשור, כל עוד היא עומדת בכלל שהגדיר פותח השרשור. מי שרוצה להרחיב דיון קיים עם ספויילרים שאסורים בשרשור, יכול לעשות זאת בשרשור חדש ומסומן כיאות.
טעיתם וכתבתם ספוילר היכן שאסור? כולנו בני אדם. ערכו את ההודעה מיידית, ואם עבר זמן העריכה, הגיבו להודעה עם הודעה "זהירות!! |ספוילר| בהודעה שלמעלה" עד שאגיע ואתקן את הדרוש תיקון. וזכרו לא להיות טועים סדרתיים...
מצד שני, כקוראים כאן, גלו אחריות. זכרו שעדיף לכם לסמוך בעיקר על עצמכם ולא על אחרים שיעשו את העבודה עבורכם. ספוילרים עלולים בהחלט להסתובב כאן. חובת הזהירות שעל הכותבים לא סותרת את חובת הזהירות של הקוראים, ולהיפך.

וזכרו: "לא משנה מה תעשה, דאג לכך שידיך תישארנה נקיות" - פטיר באיליש
טוב, לא בדיוק למה שהוא התכוון אליו. דאגו שגם המצפון שלכם יהיה נקי, ולא רק הידיים.

אני תמיד לשירותכם ותמיד זמין במסרים אישיים

הנהלת הפורום:

אודות הפורום משחקי הכס

ברוכים הבאים לפורום "משחקי הכס" העוסק בכל תוכן הקשור לעולם הפנטסטי של סדרת הספרים "שיר
של אש ושל קרח" ושל סדרת הטלוויזיה והמוצרים שבעקבותיהם. 

שימו לב!  אין לבקש או למסור קישורים להורדת תוכן המפר זכויות יוצרים. הודעות כאלה תימחקנה.
* הפורום הוא מקום להנות בו. דאגו שכולנו נהנה בו, ושאף אחד לא ייהנה על חשבון העלבת או גרימת נזק לאחרים.
* כל החוקים הרגילים של מערכת הפורומים בתפוז, כולל איסור על התבטאויות גזעניות, הסתה, הפרת זכויות יוצרים, פוגענות, אאוטינג וכיוצא באלו, תקפות גם בפורום זה.
* כמו כן, אין מקום בפורום להתבטאויות שליליות כלפי חברי פורום אחרים, קבוצות חברתיות וכדומה.

בשרשור המכיל ספוילרים, פותח השרשור יכול להגדיר עד איזו רמה מותר לכתוב: |ספוילר| להכל, |ספוילר| לספרים, |ספוילר| לספר החמישי, |ספוילר| למשחקי המשב וכד'. אין צורך לסמן |ספוילר| בכל הודעה בשרשור, כל עוד היא עומדת בכלל שהגדיר פותח השרשור. מי שרוצה להרחיב דיון קיים עם ספויילרים שאסורים בשרשור, יכול לעשות זאת בשרשור חדש ומסומן כיאות.
טעיתם וכתבתם ספוילר היכן שאסור? כולנו בני אדם. ערכו את ההודעה מיידית, ואם עבר זמן העריכה, הגיבו להודעה עם הודעה "זהירות!! |ספוילר| בהודעה שלמעלה" עד שאגיע ואתקן את הדרוש תיקון. וזכרו לא להיות טועים סדרתיים...
מצד שני, כקוראים כאן, גלו אחריות. זכרו שעדיף לכם לסמוך בעיקר על עצמכם ולא על אחרים שיעשו את העבודה עבורכם. ספוילרים עלולים בהחלט להסתובב כאן. חובת הזהירות שעל הכותבים לא סותרת את חובת הזהירות של הקוראים, ולהיפך.

טוב, לא בדיוק למה שהוא התכוון אליו. דאגו שגם המצפון שלכם יהיה נקי, ולא רק הידיים.

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
ברוכים הבאים לפורום "משחקי הכס" העוסק בכל תוכן הקשור לעולם הפנטסטי של סדרת הספרים "שיר של אש ושל קרח" ושל הסדרה והמוצרים שבעקבותיהם.
שימו לב!
  אין לבקש או למסור קישורים להורדת תוכן המפר זכויות יוצרים. גם הודעות כאלה תימחקנה.

המשך >>

לצפיה ב-'התגובות לפרקי סיום העונה הגרועים של משחקי הכס לא איחרו לבוא'
התגובות לפרקי סיום העונה הגרועים של משחקי הכס לא איחרו לבוא
26/05/2019 | 12:33
3
59
הכי גרוע בתולדות הטלוויזיה מבחינת תסריט

ואת זה לא רק אני אומר, מיליונים בכל רחבי העולם אומרים, בלוגרים, יוטיוברים, והכי חשוב כוכבי הסדרה והשחקנים שלה בכבודם ובעצמם.

Worst Ending In Television History!
https://www.youtube.com/watch?v=CPyPobvg998

מותה של הסדרה משחקי הכס

Game Of Thrones Postmortem – How It Could Go So Wrong, So Fast Explained

למה צמד D&D הם הכותבים הגרועים ביותר בהיסטוריה

ההוכחה למה צמד D&D (שזכו כבר לכינוי  Dumb & Dumber), יוצרי ותסריטאי העונה השמנית של  הסדרה 'משחקי הכס' הם הכותבים הגרועים ביותר בהיסטוריה

Game Of Thrones Season 8 Episode 5 Is Proof D&D Are The Worst Writers In History

https://www.youtube.com/watch?v=ONrUvj0-bjI

למה מה שקורה בפרק 5 של משחקי הכס העונה לא היגיוני

למה המהפך של דיאנריז להיטלר ממין נקבה בפרק 5 של משחקי הכס העונה זה בולשיט אחד גדול, לא היגיוני ותוצאה של כתיבה גרועה, רשלנית וחפוזה של צמד D&D

Foreshadowing Is Not Character Development

https://www.youtube.com/watch?v=2mlNyqhnc1M

והאם האשם הנוסף ואולי אפילו העיקרי זה דווקא הסופר ג'ורג' ר. ר. מרטין בכבודו ובעצמו שבכוונת זדון חיבל בסדרה שמבוססת על ספריו בכך שסיפק לצמד הדבילים הזה מידע שקרי לגבי ההמשך והסיום של סדרת ספריו?

Game Of Thrones: Is George R.R. Martin Guilty Of Sabotage?

https://www.youtube.com/watch?v=pg0JPtEyRF8

עצומה הקוראת לרימייק של עונה 8 של GOT עם מיליון חתימות

יומיים לפני ששודר פרק הסיום של הסדרה עלתה לאוויר עצומה שקוראת למיליון חתימות עד לשידורו של פרק הסיום של עונה 8 של הסדרה משחקי הכס שרבים מהצופים והמעריצים ממש לא אוהבים את התסריט והכיוון שאליו הסדרה הולכת. עד עתה חתמו על העצומה שדורשת מרשת HBO האמריקאית לחדש את עונה 8 עם כותבים מוכשרים ורציניים יותר מצמד הדבילים D&D שאף הופקדו על פרוייקט הטרילוגיה החדשה של Star Wars ויש חשש כבד שגם אותה הם עומדים להרוס ולהחריב עם כתיבתם הנוראית, העצלה והרשלנית, כפי שהם הרסו והחריבו את הסדרה משחקי הכס העונה, היעד הראשוני הושג שעות לפני תחילת שידור הפרק, מיליון חתמו וקצב החותמים על העצומה, שבינתיים היעד שלה כבר פעמיים הוגדל קודם למיליון וחצי שכבר הושג כיממה לאחר פרק הסיום של העונה, ואז היעד כבר הועלה ל 3 מיליון, בשל הקצב המטורף שנמשך ורק הולך ומתגבר ועולה יותר בקצב מטורף מיום ליום ומשעה לשעה.

אז מי שמעוניינים להצטרף לעצומה הגדולה לחידוש עונה 8 של משחקי הכס, מוזמן להיכנס לקישור של העצומה הבא: http://chng.it/JcwVHxFDDX ולחתום על העצומה.

בנוסף מצורף סרטון של הבלוגר שפתח והעלה את העצומה ואפילו הוא לא תיאר לעצמו את גודל הזעם והאימפקט שאפשר לראות בקצב החתימות המטורף על העצומה שכמוהו לא נראה מעולם, בכדי להעביר מסר לרשת HBO שהצופים והמעריצים לא מתכוונים לקבל את הכתיבה הרשלנית הנוראית והמחרידה הזאת של צמד D&D כמובנת מאליה ולעבור על כך בשתיקה.

Game Of Thrones Season 8 Petition Heading Towards 1 Million Signatures
https://www.youtube.com/watch?v=b5AsX6MeDVU

אגב, רבים מכוכבי הסדרה עצמם אף הם אינם מרוצים מאיך שהסדרה הענקית הזאת מסתיימת ובכל ראיון שנערך איתם מביעים את אכזבתם ומורת רוחם למה שנגרם לסדרה ולדמויותיהם בסדרה והצורה שבה סיפורם מסתיים בשל הכתיבה הנוראית, הרשלנית והמחרידה של צמד הכותבים D&D ויש גם שמועות שחלקם אף הצטרפו למאבק לחידוש העונה האחרונה של משחקי הכס וחתמו בעצמם על עצומת המיליון שקוראת לעשות לחידושה ע"י כותבים אחרים מוכשרים, רציניים ואחראים יותר.

עצומת הענק נגד צמד D&D שוברת שיא חדש ומעלה את הרף כבר ל 3 מיליון חתימות, שזה פי 3 מהיעד המקורי של העצומה.

עצומת הענק הקוראת לחידושה של עונה 8 האחרונה של משחקי הכס עם כותבים אחרים, ישרים, הגונים, רציניים ואחראים יותר, כבר הגיעה ואף חצתה את מיליון וחצי החותמים, שהיה יעדה השני, לאחר השגת מיליון חתימות בתוך ימים בודדים מאז שעלתה העצומה לרשת ועד לשידורו של פרק הסיום של העונה, שהיה יעדה הראשון של העצומה הזאת, ועכשיו לאחר שהושג כבר אף היעד השני של מיליון וחצי החתימות נגדם, הרף הועלה מחדש שוב כשהיעד הפעם הוא 3 מיליון חתימות, שזה פי 2 מהיעד השני של העצומה שכאמור כבר הושג, וקצב החתימות על העצומה הזאת לא מפסיק לרוץ, והוא פשוט קצב מהיר ורצחני כפי שלא נראה מעולם בעולם הטלוויזיה. וזאת בכדי להראות לצמד D&D, הסופר מרטין בכבודו ובעצמו, ורשת HBO שהצופים והמעריצים זועמים עליהם ולא מתכוונים לשכוח ולסלוח על מה שהם עוללו לסדרה הכי טובה ואהובה בעשור האחרון ולדמויותיה המרכזיות האהובות. וזוהי רק ההתחלה, לפני שיוחרם אף הפרויקט הבא של צמד הכותבים הנוראי הזה, שקיבל לידיו את טרילוגיית STAR WARS המחודשת ועומדים להרוס ולהחריב גם אותה כפי שעשו בעונה האחרונה למשחקי הכס.
לצפיה ב-'ההמשך'
ההמשך
26/05/2019 | 12:38
1
49
אין גיבורים טובים? האכזבה מהפינאלה של "משחקי הכס" והלקח לפוליטיקה האמריקאית
https://www.globes.co.il/news/article.aspx?did=1001286764

האכזבה מן הפינאלה של "משחקי הכס" היא כמעט כללית - אבל אולי אין צורך למהר: למדנו שאין גיבורים טובים, ואלה המאמינים שנולדו לשלוט הם תמיד מסוכנים, אפילו כשהם מבטיחים לשחרר את העם. פוליטיקאיות אמריקאיות רצו פעם להיות כמו דאינריז טארגאריין. הן שינו את דעתן, בחריקת שיניים.

משחקי הכס הסתיימו בתחילת השבוע בקול ענות חלושה, משום ראיה שהצלחות טלוויזיה לעולם אינן צריכות לגלוש אל העונה השמינית. הן מאבדות את התנופה ואת המקוריות, נעשות מאולצות והופכות לפרודיה על עצמן. על זה הייתה בשבועות האחרונים הסכמה כמעט כללית.

אף על פי כן, האכזבה מן העונה השמינית העניקה לנו הזדמנות לגבות עדויות על מצב הדעת של חלקים לא מבוטלים מאמריקה. 19 מיליון צפו בשידור החי של הפרק האחרון. מיליונים, אולי עשרות מיליונים, יצפו בו בימים הבאים. פוסט-מורטם בלתי פוסק מתנהל בכל כלי התקשורת.

הסוף האלטרנטיבי של משחקי הכס לאיך הסדרה צריכה היתה להסתיים

How Game Of Thrones Should Have Ended
https://www.youtube.com/watch?v=G0mncEl4nVU

Many were disappointed with the ending of Game of Thrones so I took the time to rewrite an alternate, new ending the way I would have liked to see. New plots for the Night King and several other characters

לצפיה ב-'המם שמסכם את כל פרק הסיום של הסדרה משחקי הכס '
המם שמסכם את כל פרק הסיום של הסדרה משחקי הכס
26/05/2019 | 12:48
41
לצפיה ב-'כצפוי, פרק הסיום הגרוע ביותר בתולדות הטלוויזיה '
כצפוי, פרק הסיום הגרוע ביותר בתולדות הטלוויזיה
26/05/2019 | 12:53
45
כצפוי, מסתבר שההדלפות היו נכונות ולא סתם כוכבי הסדרה כועסים ומאוכזבים קשות מפרק הסיום שלה ולמעשה מכל העונה האחרונה, מדובר ללא ספק בפרק הסיום הגרוע ביותר בתולדות הטלוויזיה. לא יכולנו לבקש פרק יותר גרוע, עלוב ומשעמם מזה גם בחלומות הכי שחורים ואפלים שלנו. כמעט עשור שלם של צפייה ב 8 עונות פשוט ירד לטימיון. והשאלה שצריכה עתה להישאל, ועוד לפני שדנים את צמד D&D על כישלון הסדרה והריסתה והחרבתה עד היסוד, היא: מה לעזאזל היה הטעם בכלל לצפות בסדרה הזאת? ועוד יותר מזה, מי המשוגע שיבזבז כסף לקנות את שני הספרים האחרונים של מרטין העלוב, בידיעה שזה הסוף שמצפה לו בסוף קריאת כל הספרים? אני בטח שלא. וגם אין לי יותר שום עניין, לא בסדרה, לא בספרים, ובטח ובטח שלא בשום פרוייקט נוסף של צמד D&D

היה פעם מלך אגדי ששמו מידאס שקולל במגע זהב ונאלץ ללכת כל הזמן עם כפפות על ידיו, כי בכל מה שהוא נגע הפך לזהב, כולל בני אדם, ומי שקרא ומכיר את הסיפור יודע היטב מה קרה איתו בסוף... 

נראה שאותו הדבר קרה לצמד D&D, רק שבמקום שיקוללו במגע זהב קוללו במגע הרס וחורבן, שכל מה שהם יגעו בו פשוט ייהרס וייחרב עד היסוד. ומשחקי הכס זו רק ההתחלה של מסע ההרס והחורבן של הצמד הנוראי הזה. 

אז מה אם היתה נבואה שניבאה סוף אחר לחלוטין? למי בכלל איכפת מהנבואה? בטח שלא לצמד D&D ועושה רושם שגם למרטין העלוב בכבודו ובעצמו לא איכפת.

R.I.P. Game Of Thrones TV Series 2011-2019
לצפיה ב-'לסיכום הסדרה'
לסיכום הסדרה
25/05/2019 | 07:51
1
65
הבאנו את מורגן פרימן ( טוב, חקיין)

https://m.youtube.com/watch?v=0PzoGHsy_Ko

ואה...
ספויילרים
לצפיה ב-'אני אהבתי את הסרטון הזה'
אני אהבתי את הסרטון הזה
26/05/2019 | 12:50
44
אני כבר אמרתי פעם שהעונה האחרונה תהיה קצת מיותרת .
סוף גרוע לסדרה שהתחילה טוב 
לצפיה ב-'דעתי לגבי פרק 5 של משחקי הכס עונה 8 '
דעתי לגבי פרק 5 של משחקי הכס עונה 8
14/05/2019 | 00:05
10
178
הפרק הגרוע ביותר מבחינת תסריט בתולדות הסדרה כולה. פרק שהורס ומחרב את הסדרה כולה והופך את דאינריז טארגאריין מהגיבורה הגדולה והאהובה על כולם לרוצחת המונים פסיכופטית פרנואידית חסרת מעצורים, וכך גם היא תיזכר לעד בהיסטוריה הטלוויזיונית.

שימו לב לתגובות השחקנים עצמם לאיך מסתיימת העונה האחרונה של הסדרה הזאת:

צריך לפטר את צמד התסריטאים D&D ולדאוג שלא יורשו יותר לכתוב תסריטים נוספים. כי הם כאלה מטומטמים דפוקים שהרסו את אחת הסדרות הטובות ביותר של העשור האחרון. זה למה כשמבססים סדרה או סרט על פי ספר, תמיד עדיף לחכות לצאת ספר ההמשך המקורי ולא למהר עם זה קדימה, כאילו שאין מחר.

הדבר הטוב היחיד זה שנשאר רק עוד פרק אחד אחרון לתסריט הטיפשי המבולגן והסיוטי הזה של D&D למשחקי הכס. מקווה מאוד שהספר האחרון בסדרה לא יילך בדרך הנוראית הזאת ולא יסתיים כמו בסדרה. כי אם כן, זה ממש לא יהיה רב מכר.
לצפיה ב-'לא ראית את זה מגיע?'
לא ראית את זה מגיע?
14/05/2019 | 07:48
9
125
לפטר תסריטאי בגלל תפנית בעלילה?
בסיפור שהתפרסם בתפניות שלו בעלילה, ובזה שאף אחד לא קדוש?

אבל זו לא תפנית כל כך גדולה.
המהלך הזה נבנה לכל אורך הסדרה. זה רק התחיל בשוויון הנפש של דאינריז כשהדותראקי הכתירו את אחיה בזהב מותך. זה המשיך במהומה שחוללה במפרץ סוחרי העבדים, בפלישה שלה לווסטרוז עם העיקשות הילדותית של "מגיע לי למלוך" ודראקאריס לכל מי שלא משתטח אפיים ארצה לרגליה וקובר את האף בחול כמה שיותר עמוק.

אם תעקוב אחרי התגובות שלי בפורום, תראה שכבר זמן רב היא לא גיבורה ולא אהובה בעיני, וגם נימקתי למה.
ראיתי את זה מגיע מקילומטרים.
לצפיה ב-'מסכים כמעט לגמרי'
מסכים כמעט לגמרי
14/05/2019 | 12:16
8
114
בעיני היא היתה כלבה כבר מזמן. לא פחות מסרסי. שחצנית עם ניצנים של שגעון גדלות ושל פסיכופתיות. אבל ניצנים בלבד.
אני מודה שהופתעתי מהתפנית החדה לכיוון הטירוף המוחלט שהיוצרים בחרו. זו בהחלט הפתעה לא לא נעימה, במובן של חוסר הגיון בעלילה. אבל ממש לא היפוך באופי של הכלבה.

אגב, אותו חוסר הגיון (עלילתי) אפשר לראות גם בהתנהגות של חיילי צבא הצפון (והצבא של חליסי). מצבא "משחרר", הם הפכו בשניה לאספסוף של אנסים ורוצחי ילדים. בלי שום הסבר, בלי שום הגיון.
לצפיה ב-'זה דווקא מהלך שמאפיין את מרטין. אנחנו לא יודעים מה מהסדרה'
זה דווקא מהלך שמאפיין את מרטין. אנחנו לא יודעים מה מהסדרה
18/05/2019 | 18:37
7
91
יישאר בספרים, אבל ההידרדרות של דאינריז בהחלט עשויה להיות כזו, ויכול להיות שלזה הוא התכוון באמירתו שהסוף של הספרים יהיה "מר מתוק".

אגב, אני לא חושב שיש כרגע מספיק ראיות כדי לקבוע שהיא השתגעה והפכה לרוצחת המונים. מדובר באירוע מבודד, אחרי שסרסי רצחה את העוזרת הנאמנה שלה ואחרי שאהוב לבה ג'ון שלג דחה אותה וגם הבגידה של ואריז לא עזרה.

וכמובן שצריך לזכור שבימי הביניים הנורמה של צבא מנצח הייתה טבח, אונס וביזה, ומרטין כידוע חובב היסטוריה של ימי הביניים. כך שמי שמנסה להלביש על הספרים שלו ערכי מוסר פשטניים יתאכזב. אצל מרטין אין צדיקים ונבלים גמורים, כידוע, וגם ג'יים יכול לזכות לרהביליטציה. כמובן שהסיכוי שזה יקרה בסדרת הטלוויזיה עם פרק אחד שנשאר הוא נמוך.

נצטרך לחכות לספרים.
לצפיה ב-'דווקא כאן העקביות חשובה'
דווקא כאן העקביות חשובה
22/05/2019 | 22:30
6
58
ההשתוללויות הראשונות של דאינריז היו במפרץ סוחרי העבדים. שם לא היתה לה בעיה לטבוח באוכלוסיה אזרחית, אבל לא היה אונס.

גם במירין היא הקפידה על אונס. על ביזה פחות, ושם היא השתדלה שלא יהיה טבח.

מכאן ואילך זה הידרדר יותר ויותר.

לצפיה ב-'אבל כל זה התנהלות נורמלית לגמרי של צבאות בעולם הזה'
אבל כל זה התנהלות נורמלית לגמרי של צבאות בעולם הזה
23/05/2019 | 01:55
5
49
אגב, לא ברור שדאני ביצעה "טבח באוכלוסייה אזרחית" במעלה מלך, אנחנו לא רואים אותה בשום שלב טובחת במכוון באזרחים, וכשטיריון מתעמת איתה היא מסבירה שהאזרחים היו מגן אנושי של סרסיי. מה שאנחנו רואים אותה זה בהפצצות חסרות הבחנה באזור צפוף שנמצאים בו גם לוחמים וגם אזרחים. אנחנו כמובן מדברים על עולם שבו זאת נורמה להטיל מצור על עיר ולהרעיב את כל מי שנמצאים בה, לוחמים ואזרחים, למשל.

אם מרטין יילך על הסיפור הזה, ונראה לי שהוא יילך, אז אני חושב שבספרים אנחנו נראה את דאני מתנהגת בצורה הרבה יותר אכזרית ומכוונת.
לצפיה ב-'נו באמת'
נו באמת
25/05/2019 | 21:09
4
33
דבר ראשון כן רואים אותה טובחת במכוון באזרחים. היא עוברת על כל העיר ומבעירה אותה.
בעיר שבה מאות אלפי אנשים ורק קומץ מתוכם לוחמים, האבחנה נדרשת.
חוץ מזה, שכחת שהכוחות הלוחמים נכנעו והשליכו את נשקם?
שכחת שהסריסים הלא טמאים חסרי הרגשות והסנטימנטים הפכו לרוצחים צמאי דם בגלל השטות הזו של אהבה נכזבת או משהו כזה שהכניסו הבמאים לתולע אפור?

לצפיה ב-'היא לא אמורה לדעת שהלוחמים זרקו את נשקם'
היא לא אמורה לדעת שהלוחמים זרקו את נשקם
27/05/2019 | 04:06
3
40
ובהנחה שהיא לא נתנה פקודה נסתרת לתולע אפור שלא שמענו עליה, אז היא גם לא אחראית להשתוללות שלו.
לצפיה ב-'ודאי שהיא יודעת'
ודאי שהיא יודעת
28/05/2019 | 21:32
2
30
נתנו לה סימן - הפעמונים. ודאי שהיא שמעה אותם.
חוץ מזה שגם ממעוף הדרקון ניתן לראות אם יש התנגשות לחימה או סתם טבח.
וכמובן שהאחריות להשתוללות שלו מוטלת עליה. הרי כשהיועצים שלה באים לדבר איתה בדיוק על הדברים האלה, היא מתעלמת מהם.
לצפיה ב-'אני לא בטוח שלא הייתה לחימה אחרי שתולע אפור החליט לא לקבל'
אני לא בטוח שלא הייתה לחימה אחרי שתולע אפור החליט לא לקבל
29/05/2019 | 17:35
1
30
את הכניעה שלהם. אז הם הפילו את החרבות, אין בעיה להרים אותן בחזרה.
לצפיה ב-'לא מספיק'
לא מספיק
03/06/2019 | 00:01
24
התירוץ הזה היה יכול בדוחק להספיק, אם לא כל שאר הדברים שכתבתי.
הפעמונים נשמעו, תולע אפור וכל מפקדי הצבא קיבלו פקודות לקבל כניעה באם תהיה, ושהסימן הכללי לכניעה כללית יהיה קול הפעמונים.
לא רק תולע אפור לא קיבל את הכניעה, גם דאינריז הטובחת המופרעת לא קיבלה את הכניעה.
לצפיה ב-'סרטון | ניתוח טקטיקות השכנוע של טיריון לאניסטר'
סרטון | ניתוח טקטיקות השכנוע של טיריון לאניסטר
10/05/2019 | 13:19
102
הכנתי סרטון שבו אני מנתח את טקטיקות השכנוע של טיריון לאניסטר ומלמד איך להשתמש בהם בחיים האמיתיים. מקווה שתאהבו!
לצפיה ב-'משחקי הכס עונה 8 פרק 4 = מה חשבתם על הפרק ?'
משחקי הכס עונה 8 פרק 4 = מה חשבתם על הפרק ?
07/05/2019 | 09:41
2
94
היי מי צפה אתמול בפרק? מה חשבתם עליו ? לדעתי היה פרק ממש טוב
לצפיה ב-'הפרק היה סביר'
הפרק היה סביר
07/05/2019 | 17:18
1
104
הסוף אכן דרמטי, והביא להמון כעס בגלל התוצאה,
וגורם לי לרצוח את סרסי יותר ויותר ולהעלות אותה באש...

אבל הפרק בשבילי, בהחלט ניכנס לטופ הגרועים.
הפרק היה משעמם ברובו עד הרגע הדרמטי עם הדרקון והחטיפה.
וכמובן הסוף המיוחד. אבל חוץ מזה? הפרק היה חמוד וקצת מיותר.

לצפיה ב-'אני שמח שמחסלים את הדרקונים'
אני שמח שמחסלים את הדרקונים
10/05/2019 | 00:30
97
דרקונים הם מפלצות רעות.
כמו שאמרה דאינריז בעצמה, דרקונים אוכלים מה שבא להם.
וכמו שואריז שם לב, הכוח שניתן לדאינריז באמצעות הדרקונים, גרם לה לחשוב שהיא בלתי מנוצחת. תוסיפו לזה את ההיצמדות הילדותית שלה לשטיפת המוח שהעביר לה ויסרייז, והיא הופכת לעריצה אכזרית שמתעקשת שכולם צריכים לכרוע ברך לפניה, כי ככה מתחשק לה.
ואם הם לא כורעים - דראקאריס.
אז מוטב לו לעולם ומוטב לה לווסטרוז בלי דרקונים ובלי טארגאריינים זרים שמשתלטים עליהם באמצעות מפלצות.
לצפיה ב-'מי הדמות שבכיתם עליה הכי הרבה לאחר מותה?'
מי הדמות שבכיתם עליה הכי הרבה לאחר מותה?
07/05/2019 | 18:04
76
אצלי זה הודור.

ג'ון סנואו, בסצינת ה for the watch גרם לי להתקף לב,
לא הייתי מסוגל להשתחרר מזה.
לצפיה ב-'משחקי הכס עונה 8 פרק 4 = מה חשבתם על הפרק ?'
משחקי הכס עונה 8 פרק 4 = מה חשבתם על הפרק ?
07/05/2019 | 09:40
35
היי מי צפה אתמול בפרק? מה חשבתם עליו ? לדעתי היה פרק ממש טוב
לצפיה ב-'למה שיבואו פה? למה שלא ילכו מסביב?'
למה שיבואו פה? למה שלא ילכו מסביב?
29/04/2019 | 11:08
3
215
אני כותב לפני שראיתי את פרק 3. אולי בפרק היה משהו שעונה לשאלה. אבל אני חושב שהיא נכונה להרבה מצבים גם בסידרה וגם בהיסטוריה בכלל:

צבא המהלכים הלבנים רוצה לפשוט מהצפון, על כל ווסטרוז. מן הסתם, המטרה היא להשמיד את כל בני האדם, או להמיר אותם.
ברור שלא בוער להם כלום. הם יכולים לעשות את זה בהדרגה. ויותר מכך - יש יתרון בתהליך הדרגתי, מפני שככל שהם הורגים יותר בני אדם, כך צבא המתים גדל ומתחזק.

אז למה לעזאזל, הם צועדים ישר אל ווינטרפל? מצודה חזקה עם ריכוז של צבא גדול, ציוד לחימה ודרקונים?

למה הם לוקחים סיכון? לא יותר פשוט ללכת מסביב, ולתת לחברה בווינטרפל לשבת לבד בחושך?
לצפיה ב-'בדקת אם הם שלחו סיירים?'
בדקת אם הם שלחו סיירים?
29/04/2019 | 11:25
150
אין לי מושג איך עובד אגף מודיעין ואסטרטגיה בצבא הרפאים. 
אני מניח שאלה זומבים, והם פשוט הולכים הלאה.
לצפיה ב-'יכול להיות שיש הסבר'
יכול להיות שיש הסבר
01/05/2019 | 09:39
130
לפי מה שנאמר, המטרה של מלך הלילה היא בראן שבתור "העורב בעל 3 העיניים" הוא הזיכרון של האנושות. בראן נמצא בווינטרפל ולכן זה היעד.
הסבר אחר - פשוט מאז שהסדרה רצה לפני הספרים, הרעיונות והעלילה לא משהו 
לצפיה ב-'ולמה להקריב גדוד שלם בהסתערות מיותרת לתוך האפלה?'
ולמה להקריב גדוד שלם בהסתערות מיותרת לתוך האפלה?
14/05/2019 | 00:13
42
כי מדובר בצמד תסריטאים שכל מה שמעניין אותם זה שזה יצטלם טוב וייראה אפי, הדמויות עצמם והעלילה פחות מעניינים אותם, והם יקריבו כל דמות מרכזית מבלי להניד עפעף, כל עוד אפשר להקריבם על מזבח האפקטים המיוחדים והצילומים הקולנועיים המרהיבים, כמו ההסתערות הטיפשית והמיותרת אל תוך האפלה.
לצפיה ב-'דף חסר מספר'
דף חסר מספר
15/04/2019 | 10:37
1
197
התנצלותי מראש אם זה מפר את חוקי הפורום בקשר לזכויות יוצרים, אבל רק התחלתי לקרוא את הסדרה בספרייה ובספר השני חסר להם דף אחד ... האם זה אפשרי לבקש צילום ממישהו שיש לו את הספרים?
מדובר בעמודים 235-236 מעימות המלכים חלק ראשון
לצפיה ב-'מדובר אגב בהוצאה הראשונה'
מדובר אגב בהוצאה הראשונה
16/04/2019 | 15:52
120
בהוצאה החדשה העמודים שונים מסתבר :(
לצפיה ב-'מה אין שום דיון על הפרק ?'
מה אין שום דיון על הפרק ?
15/04/2019 | 19:43
5
210
כולם עברו לפייסבוק/ ווצאפ ?

לצפיה ב-'אני עוד כאן, למרות הבלגן של תפוז '
אני עוד כאן, למרות הבלגן של תפוז
16/04/2019 | 10:21
4
229
ולפרק עצמו - לא היו התפתחויות דרמטיות - בינתיים מזיזים את הכלים לקראת העימות הגדול מול צבא המתים.
האיחוד של ילדי סטרק ששרדו בווינטרפל היה מרגש.
כמה מתנקשים יוצאים לדרך - נראה איך ישתלבו בתסבוכת...
ג'יימי לניסטר מגיע לבדו לווינטרפל - מעניין מה הוא מתכנן.
דני מספרת לסאם ששרפה את אביו ואחיו, מבחינתה זה בסדר, אבל מעלה שאלות עד כמה היא דומה לאביה המלך המשוגע.
הדבר החשוב ביותר היה הגילוי של סאם לג'ון על זהותו האמיתית, עכשיו ג'ון צריך להחליט אם ואיך לספר לדני, רק שנראה לי שהיא חושדת במשהו - אחרת לא היתה מציעה לו לרכב על הדרקון...

נשארו עוד 5 פרקים עד לסוף הסופי...
לצפיה ב-'מסתבר שנפתח כבר דיון בפורום טלויזיה'
מסתבר שנפתח כבר דיון בפורום טלויזיה
16/04/2019 | 13:50
2
169
כנראה שאפשר להכריז סופית על מותו של הפורום הזה, אלא אם כן יקרה נס ו-"רוחות" יפורסם סוף סוף  
לצפיה ב-'באופן כללי אפשר להכריז על מותו של תפוז'
באופן כללי אפשר להכריז על מותו של תפוז
16/04/2019 | 22:48
1
79
לצפיה ב-'דווקא חשבתי שזה ההפך'
דווקא חשבתי שזה ההפך
18/04/2019 | 23:40
116
לפי מה שראיתי , תפוז דווקא לא כזה מת.
לפחות לא בפורמים שאני ראיתי .
בכל אופן פרק סביר פלוס . יש מלא דברים שלא זכרתי ועוד כמה חידודים שנתנו לקאת ההמשך ( אני חושב שב6 פרקים אחרונים , הייתי מצפה מהם להכניס יותר אקשן )

לצפיה ב-'את דעתי הבעתי פעמים רבות בעבר'
את דעתי הבעתי פעמים רבות בעבר
23/04/2019 | 01:52
101
דאינריז מוכיחה יותר ויותר כמה היא דומה לאביה, ככל שעובר הזמן.
גם אביה נחשב כהבטחה גדולה בהתחלה. 
לצפיה ב-'צריך עצה '
צריך עצה
25/03/2019 | 11:04
1
161
היתה לי שיחה עם אדם שהיה מוכר לי כחובב משחקי הכס. דיברנו על היום בו ישודר הפרק האחרון. הפרק שיהיה החשוב, הדרמטי והגורלי בחיינו. אתם יודעים.

הזכרנו שבבוקר אותו יום, הפרק כבר יהיה זמין לצפיה. ואותו אדם, שעד אותו רגע החשבתי כחבר, אמר שהוא מתכוון "ללכת לעבודה, ולצפות בפרק כשיחזור הביתה".
אתם קולטים? גורל העולם וחליסי נמצאים במרחק לחיצת כפתור, והבנאדם הולך לעבודה.

מה אתם תספרו לנכדים כשישאלו איפה הייתם כשזה קרה?
לצפיה ב-''
25/03/2019 | 12:59
86
אספר להם שבדיוק ברגע השיא של פרק הסיום התרסקה לי רקטת פאג'ר בבניין והחשמל נותק. כתוצאה מהפגיעה התעוורתי בשתי עיניים ולכן מעולם לא יכולתי לראות איך הסדרה הסתיימה.
לצפיה ב-'העונה האחרונה - כתבה ב-"ישראל היום" '
העונה האחרונה - כתבה ב-"ישראל היום"
24/03/2019 | 09:57
1
113
("סוף המשחק" בשישבת - לא הצלחתי לצרף לינק לכתבה עצמה)
אזהרת חצי ספויילר - יש בכתבה רמזים שיכולים להצביע איך תסתיים הסדרה - לשיקולכם.
אני בינתיים צופה שוב בעונה ה-7 ולהפתעתי מתרגש ממנה שוב ומצפה בקוצר רוח לפתיחת העונה האחרונה, אבל לא כמו לתוצאות "משחקי הכס" האמיתיים שיהיו ב-9/4  ועדיין לא התייאשתי מהציפייה לספר הבא - מקווה שמרטין התפנה לעבודה עליו אחרי שהסדרה נחתמה והספר האחרון שלו התפרסם.
לצפיה ב-'תודה כל דבר שיעורר את הפורום מתרדמת החורף'
תודה כל דבר שיעורר את הפורום מתרדמת החורף
24/03/2019 | 14:31
68
הרינו מבורך 

אני אותר על קריאת הכתבה כי לא בא לי להיחשף לספוילרים. אפילו ביוטיוב אני נמנע מסרטונים של משחקכס כי לא בא לי לקרוא תיאוריות מספיילרות. 
אבל ההתרגשות כבר באוויר... אוטוטו זה פה
לצפיה ב-'כמה זמן נותר עד לתחילת העונה האחרונה?'
כמה זמן נותר עד לתחילת העונה האחרונה?
18/02/2019 | 09:23
122
מוגש כשירות לציבור:
https://www.nextgot.com
לצפיה ב-'רוחות החורף'
רוחות החורף
22/12/2018 | 19:51
1
186
חיפשתי עדכונים על הספר ונתקלתי בסרטון הזה.

https://youtu.be/qkzYgR5OgCM
לצפיה ב-'מעניין יהיה להשוות את המציאות לתחזיות, כשהספר ייצא'
מעניין יהיה להשוות את המציאות לתחזיות, כשהספר ייצא
26/12/2018 | 12:10
146
בכל מקרה זה יכול בהחלט להסביר את ההמתנה, לדחוס תמיד קשה יותר מאשר להרחיב - ואני גם מאוד מקווה שלב הטענה שלו, שהספר יהיה דחוס יותר ולכן דומה יותר לסופה מאשר לריקוד, תתברר כנכונה. זה יכול אפילו להיות כל כך טוב עד שזה יצדיק את ההמתנה, ולהזכירנו זו המתנה כזו שגורמת לאנשים לעשות טבלאות ולספור מילים לפי פרקים מרוב שאין להם מה לעשות...
לצפיה ב-'ספר חדש - ולא רוחות חורף'
ספר חדש - ולא רוחות חורף
01/11/2018 | 09:57
4
177
מסתבר שמרטין עבד על ספר חדש - Fire & Blood שמתוארך ל-300 שנה לפני ששא"ק - הספר ייצא לאור ב-20/11
ואיפה רוחות חורף ? יש סיכוי שייצא לאור ? האם ממתין לסיום הקרנת העונה האחרונה ?

לצפיה ב-'סביר להניח שרוחות לא ייצא לפני העונה הבאה'
סביר להניח שרוחות לא ייצא לפני העונה הבאה
01/11/2018 | 18:52
132
אבל ממילא אחרי רוחות מתוכנן חלום, אז זה לא שיש איזשהו סיכוי שהספרים יסתיימו לפני תום הסדרה.

בכל מקרה אני מעדיף שרוחות ייצא מאוחר וטוב מאשר מוקדם ורע. הלחץ על המו"לים ועל מרטין כבר גרם לדעתי לריקוד להיות הרבה פחות טוב ממה שהוא היה אמור להיות.
לצפיה ב-'אני לא מבין את הציפיה לספרים הבאים'
אני לא מבין את הציפיה לספרים הבאים
04/11/2018 | 10:24
1
139
איך (אני באמת תוהה) תוכלו לקרוא את הספרים הנותרים, אחרי שתראו את סוף הסידרה הטלביזיונית, ותדעו את ה-"סוף"?

לפחות עבורי, כל דבר בספר ירגיש צורם. הרי "זה לא היה בדיוק ככה", ו-"הוא בעצם מת, לא?". והכי גרוע - סביר שהסוף יהיה ידוע מראש (פלוס מינוס).

אני מניח שמבחינת מרטין, שכבר כתב את כל עלילת הסידרה, כתיבת הספרים תעשה יותר כדי לצאת ידי חובה. בסופו של דבר, אחרי שכתבת את כל הסיפור, לשבת שוב ולכתוב אותו מחדש, נראה לי כיף כמו לחפור בור, למלא אותו ולחפור מחדש.

אל תבינו לא נכון, אני בעד מדיום הספרים, ומקווה שקוראי הספרים יהנו. אני באמת מעלה כאן שאלה לגבי איך זה עובד?
לצפיה ב-'אני מכיר אנשים שהתחילו עם הספרים אחרי צפיה בסדרה'
אני מכיר אנשים שהתחילו עם הספרים אחרי צפיה בסדרה
05/11/2018 | 11:39
125
והם בהחלט נהנו למרות הידיעה "מה יהיה".

"זה לא היה בדיוק ככה" קיים תמיד, אבל לטעמי במעבר מהספרים לסדרה התחושה הזו הרבה יותר חזקה מאשר להיפך. הסיבה היא שבספרים היריעה רחבה יותר ולכן ההנמקות מבוססות הרבה יותר. ניקח כדוגמה את באריסטן סלמי. בסדרה הוא נהרג ע"י בני ההרפיה. בספרים, אם הוא אכן ייהרג על ידיהם (ואני אישית בספק), יהיה הסבר הרבה יותר מוצק איך כמה בני אצילים מפונקים מצליחים להתגבר על אחד הלוחמים הטובים ביותר בווסטרוז, ועל הלא טמאים (חיילי הרגלים הטובים ביותר בעולם). אם בסדרה דוראן מארטל מודח באופן חסר הסבר ע"י נחשיות החול, וכל הדורנים פשוט מקבלים את זה כמובן מאליו, הספרים, אם דוראן ימות בהם, ייצטרכו לספק הסבר הרבה הרבה יותר מוצק איך הצאצא החוקי לשושלת ארוכה, שהוא פוליטיקאי בחסד ויודע לזמום מזימות ולסכל מראש מזימות של אחרים כנגדו יודח על ידי ממזרות, וכולם יקבלו את הלגיטימיות של הממזרות לשלוט. כנ"ל כל החורים העלילתיים שפתרו בסדרה באמצעים לא אמינים כמו Fast travel, לא יוכלו להיפתר בצורה אגבית כל כך כמו שהסדרה טיפלה בזה. הספרים קנו לעצמם, ודי בצדק, שם של יצירה שמקפידה מאוד להדק נכון כמעט את כל הפרטים (ורק פרטים יחסית זניחים כמו צבע עיניים של דמות או מין של סוס חומקים מתחת לרדאר לעיתים די נדירות). סביר להניח שמרטין לא ייזנח את המאפיין הזה, וסביר להניח שהמאפיין הזה הוא הגורם העיקרי להתארכות הסדרה.

מקווה שהסברתי איך זה עובד, פחות או יותר. אני מזמין אותך, אם לא קראת, לקרוא, ואם קראת, לקרוא מחדש את הספר הראשון. כאחד שקרא אותו אולי חמש פעמים ואולי אפילו יותר, אני יכול לומר שנהניתי בכל פעם מחדש, אף על פי שהסוף היה ידוע לי מראש.
לצפיה ב-'בטח ייצא עוד 20 שנה עם הקצב שלו'
בטח ייצא עוד 20 שנה עם הקצב שלו
05/11/2018 | 23:56
93
הוא די איטי חחח
לצפיה ב-'תיאור הדמויות בספר לעומת הסדרה'
תיאור הדמויות בספר לעומת הסדרה
27/10/2018 | 18:46
5
142
היי לכולם
מקווה שכאן אוכל להחכים לגבי עולם הדמויות של משחקי הכס
צופה אדוקה אך לא קראתי את הספרים
רציתי לשאול-
האם המראה הפיזי של הדמויות בסדרה דומה לתיאורן בספר?
(שואלת בכדי לדעת אם המראה המצודד של הדמויות האהובות -ג'ון, דני, סנסה, סרסיי- הוא באמת כוונת המשורר או כוונת מפיקי הסידרה)
אוהדי ג'ון-דאינריז טוענים שחיבורם צפוי גם בספרים, אכן כך?
האם מאמינים שסוף הסדרה יהיה זהה לסוף הספרים?

ניחושים לקראת הסוף??

לצפיה ב-'יש קשר, אבל הוא נזיל מאוד.'
יש קשר, אבל הוא נזיל מאוד.
29/10/2018 | 21:25
2
130
המראה הפיזי של חלק מהדמויות בסדרה דומה למה שכתוב בספרים, וחלק הפוך לגמרי.
הדוגמאות הקיצוניות הראשונות שעולות לי לראש זה:
בריאן מטארת' שאמורה להיות מכוערת בקנה מידה אחר, ויש פיסקה שלמה שמתארת עד כמה היא מכוערת - אבל בסדרה היא בחורה יפה, גם אם גדולה, ולא גדולה כפי שהיא מתוארת בספרים.
סאלאדור סאאן, שודד הים הליסני שאמור להראות כבן וואליריה - בלונדיני בעל עיניים סגולות. הוא וקסארו קסוהאן מקארת, עיר של אלה שנקראים "אנשי החלב" מגולמים בסדרה על ידי כושים.
דאאריו נהאריס שאמור להראות כמו ליצן ססגוני, בעל זקן צבוע בשני צבעים שונים כמו כחול וירוק או משהו כזה, בסדרה הוא דמות חיוורת למדי.
מיסאנדי שהיא ילדה בת 10 כשדאינריז כובשת את אסטאפור ולכל היותר בת 12 בריקוד עם דרקונים, ובסדרה היא בחורה בשלה שמעוררת סריסים.

המראה המצודד של הדמויות האהובות... חלקי.
דאינריז, סאנסה וסרסיי אמורות להיות יפהפיות שידועות ביופיין. ג'ון אמור להיות בעל פנים שגרתיות. לא יפה ולא מכוער.

לכאורה הסדרה אמורה להתקדם לקראת הסוף הצפוי בספרים. ודאי שלא זהה. עם כל ההשתוללות והשעטנז שיוצרי הסידרה עשו כדי שתהיה להם אמירה משלהם, הם התרחקו מרחק גדול מן הספרים ובדרך, בניסיון לסגור פינות, הם חפרו חורים בעלילה בגודל בור הדובים בהארנהול.
לצפיה ב-'יש לציין שדאאריו גולם ע"י שני שחקנים שונים, אחרי ריקאסט.'
יש לציין שדאאריו גולם ע"י שני שחקנים שונים, אחרי ריקאסט.
30/10/2018 | 09:17
57
לצפיה ב-'תודה רבה על התשובה!'
תודה רבה על התשובה!
01/11/2018 | 18:28
79
בהחלט מרתק מה שסיפרת לגבי בריאן מטארת' ודאאריו
לצפיה ב-'אביר מעליי השיב לא רע'
אביר מעליי השיב לא רע
30/10/2018 | 09:37
1
110
אוסיף משהו על דמות משנה שבולטת בשינוי שלה: טייווין לאניסטר, שבסדרה גולם בצורה מעולה (גם ביחס לספרים) ע"י צ'ארלס דאנס, נראה אחרת: לא עם שיער וזקן מלבינים אלא עם פיאות לחיים זהובות, ועם שיער ראש מגולח לחלוטין (כשהוא התחיל להקריח עם הגיל, הוא החליט לגלח לחלוטין את ראשו, כי הוא לא מאמין בעשיית דברים בחלקים אלא בבת אחת).

לגבי הדמויות הראשיות:
סרסיי אמורה להיות זהובת שיער וירקת עיניים אבל דומני שעם שיער ארוך יותר וגולש (לפני מצעד הבושה). בסה"כ ליהוק לא רע הן מבחינת מראה (אמנם לנה היידי שחורת שיער במציאות) והן מבחינת משחק. אציין כאן רק את אחיה התאום ג'יימי, שגם הוא ארוך שיער לפי הספרים ובניגוד לסדרה.
סאנסה אמורה להיות יפהפיה, וסופי טרנטר נחשבת ליפהפיה (אני מודה, בעיניי פחות, אבל זה עניין של טעם אישי), אבל בכל מקרה בספרים היא צעירה הרבה יותר (מקבלת את המחזור הראשון שלה בספר השני/עונה 2).
דאני אמורה להיות עם עיניים סגולות, ושיער פלטינה (כאן הפאה הנכרית שלובשת אמיליה קלארק עושה עבודה טובה בסה"כ).
ג'ון נראה פחות או יותר כמו שהוא מתואר בספרים.

החיבור של ג'ון ודאני לא צפוי לדעתי בסדרה ולא בספרים. היה ברור מרגע פגישתם שהתסריטאים ניסו ליצור כימיה ביניהם, אבל לא הייתי מנחש עד לפרק שבו הם נפגשו. עם זאת, מבחינה תימטית, די הגיוני שהם אמורים להיות יחד: הם השיר של האש ושל הקרח. דאני אש וג'ון קרח. יש לציין גם שבטיוטה מוקדמת שג'ורג' מרטין התן למו"לים שלו ואמורה הייתה לתקצר את העלילה כולה, ג'ון היה במקור אמור להתחתן עם אריה.

מבחינת הסוף, אני די מאמין שהסוף יהיה זהה בסדרה ובספרים. היוצרים של הסדרה ישבו עם מרטין וביררו את הסוף המתוכנן, ואת גורלה של כל דמות, ולדעתי הם שילמו מחירים כבדים באמינות הפנימית של הסדרה כדי להכריח את קווי העלילה להתכנס לאן שהם מתוכננים, והכל בזמן קצר.

עריכה: יש לציין שניתן לקרוא תקציר מצויין על המראה של הדמויות ולראות דיוקנים של אמנים שונים בויקי של הספרים.
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
01/11/2018 | 18:31
56
חייבת לומר שגם בשבילי האיחוד של ג'ון ודאינריז לא היה צפוי
רק מהביקורות של הצופיםקוראים הסקתי כך

נכנסת ללינק!

אגב היום ראיתי תמונת פרומשן ראשונה של העונה
עם ג'ון ודאני על השער של EW
לצפיה ב-'ידעתי!'
ידעתי!
19/10/2018 | 00:15
1
158
מרטין, בראיון ל"ניו יורק טיימס", מודה שששאו"ק הוא משל להתחממות הגלובלית, ולמאבקים הקטנוניים שפוליטיקאים ומדינאים מנהלים על עוד פיסות כח, תוך עיוורון לסכנה המרחפת מעל העולם כולו.

אני גם מרשה לעצמי טפיחה עצמית קטנה על השכם, גם אני צידדתי ממש פה בעבר בתיאוריה הזו (אבל אין לי כח לחפש כרגע).
לצפיה ב-'יש לי תאוריה לגבי הסוף... לספר?'
יש לי תאוריה לגבי הסוף... לספר?
23/08/2018 | 19:50
2
166
לצפיה ב-'יאללה רוצה לשמוע'
יאללה רוצה לשמוע
05/11/2018 | 23:57
1
80
זה מעניין
לצפיה ב-'הימור שלי'
הימור שלי
20/02/2019 | 15:35
88
חליסי והצבא שלה הולכים להישרף כולם באש הסגולה של הדרקונזומבי ואז אחרי שכולנו נאסוף את עצמנו והרגע הקריטי יגיע חליסי תקום לתחייה מהאפר בתור דרקון ותציל את היום. אני פשוט חושב שלא סתם הם הזכירו כמה פעמים שזאת הייתה התוכנית של אבא של חליסי המלך ה"משוגע".

לצפיה ב-'הרצאה באייקון'
הרצאה באייקון
23/08/2018 | 14:18
106
היי כולם, מקווה שאני עומד בחוקי הפורום, ומלבד זאת, אולי זה יעורר מעט את הדממה ששוררת כאן. באייקון הקרוב, אני מעביר הרצאה על שיר של אש ושל קרח, יותר נכון, מתאר את המהלכים שהובילו מהכיבוש של אאיגון הראשון אל מחול הדרקונים שהתרחש 130 שנה לאחר מכן, כלומר, קונטרה ל"דם ואש" של מרטין.

כולכם מוזמנים להגיע להרצאה.

https://www.facebook.com/events/1963303170635197/
לצפיה ב-'תמו צילומי "משחקי הכס" לנצח.'
תמו צילומי "משחקי הכס" לנצח.
09/07/2018 | 14:48
166
מעכשיו זה רק עריכה ואז השידור.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

פורומים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ