לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1995019,950 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
24/03/2019 | 07:23
53
75
עוד שנה שלמה עד שאוזני המן יחזרו
המשך>>
עוד שנה שלמה עד שאוזני המן יחזרו
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
26/03/2019 | 08:20
3
סוף החודש הולך ומתקרב
לצפיה ב-'לגיטימי סה"כ להסתיר אותי. נעלמתי לכמעט ארבע שנים...'
לגיטימי סה"כ להסתיר אותי. נעלמתי לכמעט ארבע שנים...
25/03/2019 | 19:10
8
לצפיה ב-' וואו וואו את מי רואים פה?!'
וואו וואו את מי רואים פה?!
25/03/2019 | 19:21
4
24
אסור יותר לכתוב כאלו מילים, עי-רום זה פויה
לצפיה ב-'נראה לי שכדאי לכם לעבור דירה'
נראה לי שכדאי לכם לעבור דירה
25/03/2019 | 20:03
3
26
טורקיה האפלה זה פה.

לונהההההההההההההההההההההההההה
לצפיה ב-'זה כלום לעומת מה שכבר היה פה'
זה כלום לעומת מה שכבר היה פה
25/03/2019 | 21:20
2
24
אבל יש לך סטייל, להפציע, לדרוש תשומת לב, לטעון שהתגעגעת, ולהגיד שכדאי לעזוב יש כאן לפחות כמה אנשים (ביניהם אני) מאוד ותיקים (במערכת הפורומים) שהם שבויים של תפוז ולא יעזבו...

ברוך השב
לצפיה ב-'לגמרי שבויים של תפוז '
לגמרי שבויים של תפוז
25/03/2019 | 21:39
5
לצפיה ב-'צוחק '
צוחק
25/03/2019 | 21:50
16
היה לי הפסקה של 3 שנים ועוד שנה שבכלל נעלמתי לחלוטין......

החלטתי שהגיע הזמן לחזור
לצפיה ב-'אווו תראו מי זה '
אווו תראו מי זה
25/03/2019 | 21:38
3
23
לאן נעלמת?!@?!

תפוז לא מסוגלים להתמודד עם הפה המלוכלך שלך כרגע
לצפיה ב-'הפה שלי מלוכלך ואתם אוהבים את זה '
הפה שלי מלוכלך ואתם אוהבים את זה
25/03/2019 | 21:52
2
16
תמיד הייתי כזה
לצפיה ב-'אנחנו וודאי שכן'
אנחנו וודאי שכן
25/03/2019 | 21:54
1
15
זה תפוז שלא מרשה להגיד מילים גסות עכשיו
לצפיה ב-'וממתי אכפת לי מתפוז?'
וממתי אכפת לי מתפוז?
26/03/2019 | 08:05
5
בת'כלס  חיכיתי להודעה שלךךךךךךך
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
23/03/2019 | 07:40
8
10
לצפיה ב-'הסדרה "על טבעי" תסתיים לאחר חמש-עשרה עונות'
הסדרה "על טבעי" תסתיים לאחר חמש-עשרה עונות
23/03/2019 | 07:43
3
77
השחקנים ג'נסן אקלס, ג'ראד פדלקי ומישה קולינס, כוכבי הסדרה על טבעי, הודיעו שהסדרה הארוכה בתולדות רשת CW תסתיים בשנה הבאה לאחר העונה החמש-עשרה שתכלול 20 פרקים.

לצפיה ב-'בשעה טובה!!!'
בשעה טובה!!!
23/03/2019 | 08:32
55
לא צפיתי בה בכלל, אבל עדיין!
לצפיה ב-'ברוך השם...בקרוב אצל האנטומיה של גריי!'
ברוך השם...בקרוב אצל האנטומיה של גריי!
23/03/2019 | 16:25
16
לצפיה ב-'סופה של תקופה'
סופה של תקופה
23/03/2019 | 16:33
63
הסדרה לא מושלמת ובהחלט מורגש הרבה פעמים חזרתיות
אבל יחסית היא הצליחה להמשיך להיות די טובה שזה במיוחד מרשים אחרי כל כך הרבה שנים.

חבל לי שהסדרת בת שלה לא יצאה לפועל
לצפיה ב-'Hulu הזמינה עונה שלישית של "הבורחים"'
Hulu הזמינה עונה שלישית של "הבורחים"
25/03/2019 | 07:15
1
21
חברת Hulu הודיעה על הזמנת עונה שלישית בת עשרה פרקים של הסדרה הבורחים מבית Marvel.

לצפיה ב-'יופי!'
יופי!
25/03/2019 | 09:18
7
לצפיה ב-'בט מידלר וג'ודית לייט לוהקו ל"הפוליטיקאי" של נטפליקס'
בט מידלר וג'ודית לייט לוהקו ל"הפוליטיקאי" של נטפליקס
25/03/2019 | 07:27
27
השחקניות בט מידלר וג'ודית לייט לוהקו לדרמה הקומית החדשה הפוליטיקאי של חברת נטפליקס שתעלה ב-27/9.

הן מצטרפות לקאסט שכולל את בן פלאט, גווינת' פאלטרו, ג'סיקה לאנג, זואי דויטש, לוסי בוינטון, בוב בלאבן, דיוויד קורנסווט, ג'וליה שלייפר, לורה דרייפוס, תיאו ג'רמיין, ריין ג'ונס ו-בנג'מין בארט.

הסדרה תתמקד בדמותו של פייטון הובארט (פלאט), סטודנט מהעיר סנטה ברברה, שידע כבר מגיל 7 שיהפוך בבוא היום לנשיא ארה"ב, אך צריך קודם כל להתמודד בזירה הפוליטית הבוגדנית ביותר - תיכון סיינט סבסטיאן והמירוץ למועצת התלמידים.

לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 24-30/03/2019'
השבוע שיהיה - 24-30/03/2019
24/03/2019 | 15:55
5
31
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב  -  

יום ראשון ה-24/03
אדמת הפקר | עונה שלישית | פרקים חדשים | AMC

יום שני ה-25/03
אבירי הלילה | עונה שנייה | פרק הבכורה | History ובהמשך בנטפליקס

יום שלישי ה-26/03
Temptation Island | עונה רביעית | תוכנית סיום העונה | USA
Miracle Workers | סדרה מוגבלת | פרק הסיום | TBS

יום רביעי ה-27/03
פרויקט מסלול: אולסטארס | עונה שביעית | תוכנית סיום העונה | Lifetime ובהמשך ב-HOT
ג'יין הבתולה | עונה חמישית | פרק הבכורה | CW ולמחרת ב-VOD
Million Dollar Mile | שעשועון חדש | תוכנית הבכורה | CBS
האפי! | עונה שנייה | פרק הבכורה | Syfy ובהמשך בנטפליקס
מה שקורה בצללים / What We Do In the Shadows | סדרה חדשה | פרק הבכורה | FX והחל מה-03/04 ב-yes
Drop the Mic | עונה שנייה | תוכנית סיום העונה | TNT
Snoop Dogg Presents The Joker’s Wild | עונה שנייה | תוכנית סיום העונה | TNT
דוקומנטרי עכשיו! | עונה שלישית | תוכנית סיום העונה | IFC

יום חמישי ה-28/03
Legacies | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | CW
Abby’s | סדרה חדשה | פרק הבכורה | NBC
ברוד סיטי | עונה חמישית | פרק סיום הסדרה | קומדי סנטרל והחל מה-21/04 ב-HOT
משבריסטית / Flack | סדרה מוגבלת | פרק הסיום | Pop והחל מה-10/04 ב-yes
Impractical Jokers | עונה שמינית | תוכנית פתיחת העונה | truTV
The Other Two | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | קומדי סנטרל
Tacoma F.D | סדרה חדשה | פרק הבכורה | truTV

יום שישי ה-29/03
Hanna | סדרה חדשה | כל הפרקים | אמזון פריים
בבלוק שלי | עונה שנייה | כל הפרקים | נטפליקס
אוסמוסיס / Osmosis | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
דיאטת סנטה קלריטה | עונה שלישית | כל הפרקים | נטפליקס
בגידה / Traitors | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
מכת המחץ | עונה שישית | פרק סיום העונה | Cinemax ובצמוד ב-HOT וב-yes

באיזה סדרות תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'ג'יין הבתולה!!!'
ג'יין הבתולה!!!
24/03/2019 | 16:25
2
42
ממש מעניין אותי אם אני אוהב את העונה הזו כמו שאהבתי את הקודמות, כי אותן ראיתי בבינג' אחד מהיר וצפייה שבועית זו חוויה שונה.

מלבדה אני אצפה בסנטה קלריטה (ויש סיכוי שאסיים את העונה מהר כי השבוע אין CR) ואנסה את האנה.
לצפיה ב-'וואו, אין CR'
וואו, אין CR
25/03/2019 | 15:41
1
27
האורך של CR יוצא שווה כמעט לאורך של חצי עונה של סנטה קלריטה, לא?
לצפיה ב-'אפילו יותר!'
אפילו יותר!
25/03/2019 | 16:59
16
עונה של סנטה קלריטה היא 5 שעות (אם הפרקים הם חצי שעה, כמו שגוגל טוענים שהם), פרק בעונה 2 של CR יכול להגיע לכ4 שעות.
לצפיה ב-'אוף, Miracle Workers נגמרת '
אוף, Miracle Workers נגמרת
24/03/2019 | 18:23
32
היה מאוד חמוד ואני אתגעגע אל דניאל רדקליף.
חבל לי שזאת סדרה מוגבלת עם כל כך מעט פרקים, אם כי בטח אם היה לזה יותר זה היה נמרח.

אני הכי מצפה לעונה החדשה של דיאטת סנטה קלריטה. שאני בטח אסיים ביום שאני אתחיל.
בהחלט אבדוק את What We Do In the Shadows שכנראה מאוד מצחיקה.

אני רוצה לנסות את האנה כי נראה לי די מגניב.
אולי אני גם אבדוק את הקומדיה החדשה Abby’s

את Happy! אני אראה כשתגיע לנטפליקס
ובעתיד אולי אני גם אנסה את Knightfall (אבירי הלילה)

לצפיה ב-'בבלוק שלי'
בבלוק שלי
25/03/2019 | 17:03
17
אחרי הסיום של העונה הראשונה חייב לדעת איך זה ממשיך!
לצפיה ב-'אפריל 2019 בערוצי הסדרות וה-VOD של '
אפריל 2019 בערוצי הסדרות וה-VOD של
22/03/2019 | 18:16
46
75
שימו - ההודעות שיופיעו בהמשך עלולות לכלול ים.

הקריאה על אחריותכם
המשך>>

הקריאה על אחריותכם
לצפיה ב-'אפריל 2019 בערוצי הסדרות וה-VOD של '
אפריל 2019 בערוצי הסדרות וה-VOD של
23/03/2019 | 16:28
19
26

הקריאה על אחריותכם
לצפיה ב-'משחקי הכס - עונה שמינית ואחרונה'
משחקי הכס - עונה שמינית ואחרונה
23/03/2019 | 16:31
38
15.4 |04:00 ו-22:00 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO

"משחקי הכס" ("Game Of Thrones"), סדרת הדגל המצליחה של HBO המבוססת על סדרת רבי המכר "שיר של אש ושל קרח" מאת ג'ורג' ר. ר מרטין, חוזרת לעונה שמינית ואחרונה שתשודר בשידור ישיר ומתורגם ב-HOT HBO, ב-HOT VOD וב-NEXT TV.

הדרמה הפנטסטית, שנוצרה על ידי דיוויד בניוף ודי.בי וייס, היא ללא ספק אחת הסדרות המדוברות בעולם (ואף הוגדרה כך על ידי ה"גארדיאן" ב-2014). היא קנתה לעצמה מעריצים אדוקים ברחבי העולם, שעוקבים ומנתחים כל פרק ברשתות החברתיות וכמהים לדעת כיצד תסתיים. "משחקי הכס" אף שברה את שיא הזכיות לסדרה ב"אמי" עם 47 פסלונים – זאת, בנוסף לפרס "גלובוס הזהב", שבעה פרסי "סאג", פרס "בחירת המבקרים" ועוד.   

"משחקי הכס", המתרחשת בווסטרוז הבדיונית, מגוללת את סיפור מאבקן של המשפחות השולטות בשבע הממלכות על כס הברזל הנכסף. בעונה הסיום האפית, שאורכה שישה פרקים, תעמוד הברית החדשה בין הטוענים לכתר למבחן האמיתי מול האויב המסוכן והמצמרר מכולם: מלך הלילה, שליט ההלכים הלבנים, שהגיע בסוף העונה הקודמת עם צבאו (שכעת מונה גם דרקון) אל החומה ומוטט אותה. כעת, ייאלצו דאינריז טארגריין, סרסיי לאניסטר, ג'ון סנואו ובני בריתם לשים מאחור את המרוץ לכס ולשלב כוחות במערכה האחרונה והעקובה מדם. מי ישרוד את המלחמה וייצא כשידו על העליונה?

עם כוכבי הסדרה נמנים אמיליה קלארק ("ללכת בדרכך"), פיטר דינקלג' ("אקס-מן: העתיד שהיה"), קיט הארינגטון("פומפיי"), ניקולאי קוסטר-וולדו ("אבדון"), לנה הידי ("300"), גוונדולין כריסטי ("קצה האגם: הנערה הסינית"), סופי טרנר ("אקס-מן: אפוקליפסה"), מייזי וויליאמס ("דוקטור הו") ועוד רבים אחרים.
לצפיה ב-'להרוג את איב - עונה שנייה'
להרוג את איב - עונה שנייה
23/03/2019 | 16:33
37
9.4 | 22:00 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO

"להרוג את איב" ("Killing Eve"), סדרת הדרמה של רשת "BBC אמריקה" המבוססת על סדרת הנובלות של לוק ג'נינגס, חוזרת לעונה שנייה שתשודר רק ב-HOT. מאחורי הסדרה עומדת היוצרת זוכת ה"באפטה" ועטורת שבחי המבקרים פיבי וולר-ברידג' ("פליבג", "Crashing" הבריטית), שבעונה השנייה מפנה את כיסא השואוראנרית לאמרלד פנל ("מיילדת!") ולבמאיות ליסה ברולמן ("Blue My Mind") ופרנצ'סקה גרגוריאני ("עמנואל והאמת אודות הדגים").

את הסדרה מובילה זוכת "גלובוס הזהב" ושלושה פרסי ה"סאג", סנדרה או, שמוכרת בעיקר לצופי "האנטומיה של גריי" כד"ר כריסטינה יאנג ומאחוריה גם תפקידים ב"דרכים צדדיות", "תחת שמי טוסקנה" ו"פשע אמריקאי". או גרפה על תפקידה כאיב את פרס "גלובוס הזהב" לשחקנית הטובה ביותר בדרמה, וכך הפכה לשחקנית האסייתית הראשונה שזוכה בקטגוריה זו. לצדה מככבת גם הכוכבת הבריטית ג'ודי קומר ("יומן השומן", "שלוש עשרה", "דוקטור פוסטר").

או מגלמת את איב, סוכנת MI5 חריפה שיוצאת בעקבותיה של רוצחת שכירה מוכשרת ופסיכופתית, וילאנל (קומר). השתיים נקלעות למשחק חתול ועכבר מתוחכם שהגיע לשיאו בסוף העונה הקודמת. בעונה השנייה, שהוגדרה על ידי סנדרה או כ"אפלה בהרבה", ימשיכו השתיים לנהל מערכת יחסים של אהבה-שנאה, אובססיה ונקמה מסביב לעולם, בזמן שאיב מנסה להבין מי הוא האויב האמיתי.

"להרוג את איב" הצליחה לשבור שיאי רייטינג עם עלייה מתמדת באחוזי הצפייה מפרק לפרק. למעשה, היא הסדרה המתוסרטת היחידה בארה"ב שהצליחה להגיע להישג כזה בעשור האחרון.  הסדרה כבשה גם את מבקרי הטלוויזיה – היא מדורגת בין חמש הסדרות הטובות ביותר באתר הביקורות Metacritic וזכתה לציון 97% באתר Rotten Tomatoes. גם המבקרים הישראלים לא נותרו אדישים אליה: "להרוג את איב' פיצחה את נקודת האיזון המושלמת בין מתח לקומדיה… הסדרה הכי מגניבה בטלוויזיה כרגע" (7 לילות), "משכנעת ומותחת… שווה לעקוב" (ישראל היום), "יצירה שלמה, קולחת, כיפית וחכמה" (וואלה), "ממזרי וממכר מהרגע הראשון" (הארץ), "הכירו את ההתמכרות החדשה שלכם" (פנאי פלוס).

העונה ישובו חוזרים לככב גם פיונה שו ("דם אמיתי", "הארי פוטר") ושון דילייני ("רציחות במידסומר"), ואליהם יצטרפו גם נינה סוסאניה ("ג'ולייט הגרסה העירומה"), אדוארד בלומל ("הנוסע"), ג'וליאן בארט, שאנון טרברט ("קולט") והנרי לויד-יוז ("האשליה 2").
לצפיה ב-'לוחם / Warrior - סדרה חדשה'
לוחם / Warrior - סדרה חדשה
23/03/2019 | 16:34
34
7.4 | 22:00 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO

"לוחם" ("Warrior") היא דרמת פשע של רשת "סינמקס" האמריקאית המבוססת על תקצירים שכתב אמן הלחימה והכוכב המנוח ברוס לי. הסדרה נוצרה על ידי ג'ונתן טרופר ("באנשי") ועם מפיקיה נמנים גם שאנון לי, בתו של ברוס, ג'סטין לי (במאי "מהיר ועצבני" 6), דניאל וודרו ("S.W.A.T."), בראד קיין ("מפרשים שחורים") והמפיק הישראלי אסף ברנשטיין ("החוב", "פאודה"). "לוחם" תשודר ב-HOT בצמוד לשידורה בארה"ב.

"לוחם" מתרחשת ברובע צ'יינהטאון שבסן פרנסיסקו של סוף המאה ה-19, בזמן המלחמה העקובה מדם בין משפחות הפשע הסיניות בעיר. הסדרה עוקבת אחר אה סאם, אמן לחימה בתחילת דרכו שמהגר מסין לסן פרנסיסקו בנסיבות מסתוריות והופך לחייל נאמן במשפחת הפשע הופ וויי.

יאנג ג'ון, בנו ההולל של מנהיג המאפיה, לוקח את אה סאם תחת חסותו ומלמד אותו את חוקי הכנופיות של צ'יינהטאון, וכשאה סאם זוכה באמונה של מנהלת בית בושת תככנית, אה טוי, הוא חושף בפניה את הסיבה האמיתית להגעתו לאמריקה: למצוא אישה שהיגרה לשם שנתיים קודם לכן. "לוחם" משחזרת את התקופה האכזרית בתולדות סן פרנסיסקו דרך היריבויות בין משפחות הפשע, בין המאפיונרים והמשטרה ובין המהגרים מסין למעמד הפועלים הלבן הגזעני בעיר.

בסדרה מככבים אנדרו קוג'י ("מהיר ועצבני" 6), אוליביה צ'נג ("מרקו פולו"), ג'ייסון טובין ("מהיר ועצבני" 3), דיאן דואן("ויקינגים"), קירן ביוו ("הסודות של דה-וינצ'י"), דין ג'אגר ("משחקי הכס"), ג'ואנה ונדרהאם ("גן עדן לנשים"), טום ווסטון-ג'ונס ("קופר") ועוד.
לצפיה ב-'ג'נטלמן ג'ק / Gentleman Jack - סדרה חדשה'
ג'נטלמן ג'ק / Gentleman Jack - סדרה חדשה
23/03/2019 | 16:36
33
23.4 | NEXT TV | HOT VOD
25.4 | 22:00 | HOT HBO

"ג'נטלמן ג'ק" ("Gentleman Jack") היא סדרת דרמה חדשה של רשת HBO, שהופקה בקופרודוקציה עם BBC One. הדרמה התקופתית, שנוצרה על ידי זוכת ה"באפטה" סאלי וויינרייט ("עמק האושר") ושרה הרדינג ("ויקינגים", "הכי גאים שיש"), תשודר ב-HOT בצמוד לשידורה בארה"ב.

את הסדרה מובילה זוכת ה"באפטה" סוראן ג'ונס, המוכרת מתפקידיה ב"סקוט וביילי" ו"דוקטור פוסטר". לצדה מככבת כוכבת "כנופיית ברמינגהאם" סופי ראנדל ("שומר ראש", "אפיזודס").

"ג'נטלמן ג'ק" מבוססת על סיפורה האמיתי והמדהים של אן ליסטר (בגילומה של ג'ונס), בעלת אחוזה אנגלייה שנישאה לאישה כדי לממש את זכותה לירושה המשפחתית. העלילה מתרחשת בהליפקס ב-1832, תקופה מורכבת בלב המהפכה התעשייתית, ומתמקדת בליסטר – רווקה כריזמטית וליברלית שמתלבשת בשחור וכובשת את דרכה במעלה הסולם החברתי.

אן נחושה לשקם את האחוזה המשפחתית, שיבדן הול, על ידי פתיחת מכרות הפחם שלה ונישואין הולמים. אלא שאין לה כוונה להינשא לגבר; ליסטר מחליטה להישאר נאמנה לעצמה ולהינשא לאן ווקר (ראנדל), יורשת עשירה. סיפור האהבה המדהים הזה מסופר דרך מערכות היחסים של ליסטר עם משפחתה, משרתה, העובדים שלה, יריביה ובראש ובראשונה – רעייתה לעתיד.

לצדן של ג'ונס וראנדל מככבים בסדרה גם ג'מה ווילן ("משחקי הכס"), טימות'י ווסט ("הטנגו האחרון בהליפקס"), ג'מה ג'ונס ("יומנה של ברידג'ט ג'ונס"), ג'ון ארמסטרונג ("שעה אפלה"), אמליה בולמור ("עמק האושר") ורוזי קוואלירו("טובת הילד").
לצפיה ב-'Veep - עונה שביעית ואחרונה'
Veep - עונה שביעית ואחרונה
23/03/2019 | 16:37
12
2.4 | NEXT TV | HOT VOD
3.4 | 22:00 | HOT HBO

"Veep", הקומדיה הפוליטית השנונה של רשת HBO והיוצר הבריטי ארמנדו יאנוצ'י ("The Thick of It"), חוזרת לעונה שביעית ואחרונה שתשודר ב-HOT HBO בצמוד לשידור בארה"ב. את הסדרה, שזכתה ב-17 פרסי "אמי" והיתה מועמדת לשבעה פרסי "גלובוס הזהב", מובילה זוכת "גלובוס הזהב" ג'וליה לואי-דרייפוס (שמוכרת יותר מכל בזכות דמותה ב"סיינפלד"). לואי-דרייפוס עצמה שברה שיא כשגרפה את פרס ה"אמי" על תפקידה בסדרה, שש שנים ברציפות.

"Veep" עוקבת אחר הנשיאה לשעבר סלינה מאייר (לואי-דרייפוס) והצוות האקסצנטרי שלה בעודם מנסים להשאיר חותם, מבלי ליפול למשחקי הכוח הפוליטיים היומיומיים של הבית הלבן. בעונה השביעית של הסדרה, סלינה נמצאת בעיצומו של קמפיין לבחירות המקדימות לנשיאות ומנסה להרשים תורמים עשירים תוך מאבק ביריביה – בהם חבר הקונגרס ג'ונה ראיין. מייק, שהוגלה מצוות הקמפיין של סלינה, מסקר כעת את מסע הבחירות לנשיאות. איימי מנסה להבין כיצד היא מרגישה לגבי הריונה מדן, שמצדו לא מוכן עדיין לוותר על חייו כפלייבוי.

לצידה של לואי-דרייפוס מככבים גם זוכה ה"אמי" טוני הייל ("משפחה בהפרעה"), אנה צ'לומסקי ("החברה שלי"), מאט וולש ("מכסחות השדים"), ריד סקוט ("מזל סרטן"), טימותי ס. סימונס ("ראלף ההורס 2"), שרה סת'רלנד ("חדר החדשות"), גארי קול ("האישה הטובה", "הטובות לקרב") וסאם ריצ'ארדסון ("דטרויטרס", "שכנים 2").

לתפקידי אורח יגיעו העונה גם קליאה דובאל ("אימה אמריקאית"), מרגרט קולין ("אחת שיודעת"), פאטון אוסוולד ("מלך השכונה") ועוד.
לצפיה ב-'בארי - עונה שנייה'
בארי - עונה שנייה
23/03/2019 | 16:38
13
2.4 | NEXT TV | HOT VOD
3.4 | 22:30 | HOT HBO

"בארי" ("Barry"), הסדרה הקומית של HBO שנוצרה על ידי זוכה ה"אמי" ביל היידר ("אסון מהלך", "סאטרדיי נייט לייב") והמועמד ל-14 פרסי "אמי" אלק ברג ("עמק הסיליקון"), חוזרת לעונה שנייה שתשודר ב-HOT בצמוד לשידורה בארה"ב.

היידר, שגם מככב בתפקיד הראשי, הוא אחד השחקנים הקומיים העסוקים בעולם – ברזומה שלו אפשר למצוא בין היתר תפקידים ב"סופרבאד", "מינדי" ו"רעם טרופי", דיבוב בסרטי אנימציה כמו "הכל בראש" ו"למצוא את דורי" וסדרות ("סאות'פארק", בה הוא משמש גם מפיק וכותב). לצדו מככב בסדרה הכוכב הוותיק הנרי וינקלר ("משפחה בהפרעה", "ימים מאושרים").

היידר חוזר לגלם את בארי, רוצח שכיר מדוכא מהמערב התיכון שהגיע ללוס אנג'לס כדי לבצע התנקשות בחייו של שחקן מתחיל ועד מהרה נסחף בעצמו אל תוך עולם התיאטרון המקומי. בעידודו של המנטור החדש שלו, ג'ין (וינקלר), בארי מחליט לפתוח בחיים חדשים ואופטימיים – אבל העבר הקרימינלי שלו ממשיך לרדוף אותו.

בעונה השנייה, בארי נאבק להתמקד בקריירת התיאטרון שלו ובחברתו לכיתה ולחיים, סאלי. על אף שהצליח לשכנע את ג'ין לחזור וללמד בסדנת המשחק, בארי מתקשה לצאת ממשולש הדמים של המאפיה הצ'צנית (שכעת מנוהלת על ידי נוהו הנק, שטיפס בדרגה לאחר שבארי חיסל את הבוס שלו), המאפיה הבוליביאנית והמאפיה הבורמזית – שלא לדבר על כמה בלשים חשדנים במיוחד ממשטרת אל.איי שיוצאים בעקבותיו. בינתיים, בקליבלנד, מפעילו לשעבר של בארי מתקשה לגייס לו מחליף ראוי.

"בארי" גרפה בעונת הפרסים האחרונה שלושה פסלוני "אמי" (בין השאר להיידר ולווינקלר על תפקידם) והיתה מועמדת ל"גלובוס הזהב". המבקרים בארץ הללו אותה: "יצירה הומוגנית, שלמה ומענגת" (וואלה), "קומדיה שחורה שמשלבת בהצלחה בין אלימות ופשע ובין הומור ואנושיות" (הארץ), "הקומדיה מגיעה מהסיטואציות האבסורדיות וגלריית הטיפוסים המטורללים של עולמות המשחק והפשע הבינלאומי… והיידר וברג מוצאים איזון נהדר בין הקומדיה הזו לבין הדרמה האישית של בארי שתר אחר גאולה" (פנאי פלוס).

לצדם של היידר ו-וינקלר חוזרים לככב העונה גם סטיבן רוט ("עיקר החדשות", "תברח"), שרה גולדברג ("עלייתו של האביר האפל") ואנת'וני קריגן ("גות'האם").
לצפיה ב-'ואייט סנאק: אזורים בעייתיים - עונה שנייה'
ואייט סנאק: אזורים בעייתיים - עונה שנייה
23/03/2019 | 16:40
23
10.4 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO

"וואייט סנאק: האזורים הבעייתיים" ("Wyatt Cenac’s Problem Areas"), הסדרה הדוקומנטרית הקומית של HBO וחברת ההפקות "אבאלון", מבית היוצר של הקומיקאי והתסריטאי זוכה ה"אמי" וואייט סנאק, חוזרת לעונה שנייה שתשודר ב-HOT בסמוך לשידורה בארה"ב.

סנאק יוצא לחקור מגוון בעיות תרבותיות וחברתיות שמעסיקות את העם האמריקני, דרך ראיונות שטח בסגנון דוקומנטרי שיעמדו במרכז כל פרק. גם בעונה השנייה, וואייט ממשיך לתור את אמריקה לאורכה ולרוחבה, לבחון שלל נושאים מנקודת מבטו הייחודית ולהציע פתרונות קומיים לבעיות יומיומיות. התוכנית כוללת גם קטעי אולפן שיעסקו באירועים אקטואליים ויתקשרו עם הצופים באמצעות הרשתות החברתיות.

סנאק שימש ככתב של "הדיילי שואו עם ג'ון סטיוארט" מ-2008 עד 2012 וזכה בשלושה פרסי "אמי" ובפרס גילדת התסריטאים על עבודתו. גם מופע הסטנד אפ שלו, "ברוקלין", זכה בפרס ה"גראמי", והוא עצמו השתתף בסדרות כמו "בוג'אק הורסמן", "ארצ'ר", "הבורגר של בוב" ועוד. הוא כתב ב"המלך היל", שימש כיועץ ל"סאות'פארק" והפיק – יחד עם ג'יי זי – את הסרט "An Oversimplification of Her Beauty" שהוקרן בפסטיבל סאנדנס.

את "האזורים הבעייתיים" מפיקים סנאק עצמו, זוכה האוסקר עזרא אדלמן ("או.ג'יי: תוצרת אמריקה"), זוכה ה"אמי" ג'ון אוליבר (מנחה "השבוע שעבר עם ג'ון אוליבר", המשודרת ב-HOT HBO) וזוכת ה"אמי" האלי הגלונד ("הדיילי שואו").
לצפיה ב-'מוארת - כל הפרקים'
מוארת - כל הפרקים
23/03/2019 | 16:41
31
7.4 | 21:30 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO

שתי העונות של "מוארת" ("Enlightened") הדרמה זוכת "גלובוס הזהב" מבית HBO מבית היוצר של המועמדת לאוסקר לורה דרן ("שקרים קטנים גדולים", "הסיפור"), ישודרו בשידור יומי ב-HOT HBO ויעלו בבת אחת ל-HOT VOD ול-NEXT TV. דרן יצרה את הסדרה יחד עם מייק ווייט ("רוק בבית הספר") שמככב לצדה.

דרן מגלמת את איימי ג'ליקו, אשת עסקים שעוברת התמוטטות עצבים פומבית אחרי שורה של תקריות משפילות ומדכאות. איימי, שהיתה מאושפזת במוסד טיפולי הוליסטי למשך חודש, חוזרת לחייה הישנים עם גישה חדשה וניו-אייג'ית, אך החברים, הקולגות ובעיקר בעלה לשעבר מתקשים להתמודד עם האישיות החדשה והמשופרת שלה.

לצדם של ווייט ודרן מככבים בסדרה גם לוק ווילסון ("משפחת טננבאום"), המועמדת לאוסקר דיאן לאד ("לב פראי"),שרה ברנס ("חוליגן אמריקאי"), מיכאלה ווטקינס ("קז'ואל"), ברנט בראדשו, זוכת "גלובוס הזהב" רובין רייט ("בית הקלפים"), מולי שאנון ("סאטרדיי נייט לייב") ודרמוט מלרוני ("החתונה של החבר שלי").
לצפיה ב-'על הפנים - כל העונות'
על הפנים - כל העונות
23/03/2019 | 16:43
26
7.4 | NEXT TV | HOT VOD | HOT HBO

ארבע העונות של הקומדיה הפרועה של HBO, "על הפנים", שנוצרה על ידי דני מקברייד ("סגני המנהל" ובקרוב בסדרה החדשה של HBO, "The Righteous Gemstones"), ג'ודי היל ובן בסט ("הוד מעלתך"), ישודרו בשידור יומי ב-HOT HBO ויעלו ל-HOT VOD ול-NEXT TV.

קני פאוורס (מקברייד) הוא מגיש לשעבר בליגת העל בבייסבול. כשהקריירה שלו שוקעת, הוא נאלץ לחזור לעיירת הולדתו ולתיכון הישן שלו בתור מורה להתעמלות אך מתקשה להשלים עם מעמדו החדש. פאוורס גר עם אחיו דסטין ואשתו קאסי, אבל לא מוכן עדיין לוותר על העבר – בין אם מדובר בתספורת המאלט האופיינית שלו, או באהובתו מהתיכון, אפריל.

לצדו של מקברייד מככבים בסדרה גם וויל פארל (שאף נמנה עם מפיקי הסדרה), ג'ון אוקס ("קר עד העצם"), ג'ניפר אירווין ("סופרסטאר"), קייטי מיקסון ("מייק ומולי"), אדם סקוט ("מחלקת גנים ונוף", "שקרים קטנים גדולים"), סטיב ליטל ("האמת המכוערת") ועוד.
לצפיה ב-'טין סטאר - עונה שנייה'
טין סטאר - עונה שנייה
23/03/2019 | 16:45
25
17.4 | NEXT TV | HOT VOD

"טין סטאר" ("Tin Star"), סדרת הדרמה הבריטית-קנדית של רשת "Sky Atlantic" שנוצרה על ידי זוכה ה"באפטה" רואן ג'ופה ("האמריקאי", "לפני השינה"), חוזרת לעונה שנייה שתעלה במלואה רק  ב-HOT VOD בקטגוריית XTRA – סדרות איכות מהעולם.

בעונה השנייה שבים לככב המועמד לאוסקר טים רות' ("שמונת השנואים", "ספרות זולה", "רוב רוי") והמועמדת לשישה פרסי "אמי" כריסטינה הנדריקס ("מד מן", "האפ ולנארד").

רות' מגלם את ג'ים וורת', לשעבר בלש משטרה סמוי במשטרת לונדון וכעת השריף החדש של העיירה הקטנה ליטל ביג בר למרגלות הרי הרוקי הקנדיים. ג'ים עבר עם משפחתו לקנדה כדי להימלט מעבר אפל במיוחד, אבל – הודות לראש מחלקת האבטחה ב"נורת' סטרים", חברת הנפט ששולטת בעיירה – העבר הזה צף מחדש. וורת' נאלץ להחזיר לחיים את האלטר-אגו האלים והשיכור שלו, ג'ק דוולין, כדי להגן על משפחתו. הנדריקס מגלמת את ראש מחלקת יחסי הציבור המקומית של "נורת' סטרים", אליזבת' בראדשו, הניצבת מול ג'ים במאבק על העיירה.

העונה השנייה של "טין סטאר" נפתחת במקום שבו הסתיימה הקודמת: אנה, בתו של ג'ים, נמלטת לאחר שירתה בג'ק והותירה אותו מדמם בהרים. בעוד היא מוצאת מקלט בקהילה מסתורית ואדוקה בגבול ליטל ביג בר, משפחתו האבלה וההמומה של ג'ים צריכה להתמודד עם השלכות העבר.

עוד מככבים: ג'נביב או'ריילי ("רוג אחת: סיפור מלחמת הכוכבים"), אביגייל לורי ("מקום פנוי"), אוליבר קופרסמית', לינדה בויד ("הסיפור של אדליין") וראיין קנדי ("קפריקה", "סמולוויל").
לצפיה ב-'האמריקאים - עונה רביעית'
האמריקאים - עונה רביעית
23/03/2019 | 16:46
17
10.4 | HOT VOD

העונה הרביעית של סדרת המתח עטורת שבחי המבקרים של FX, שגרפה את פרסי "גלובוס הזהב" וה"אמי" בעונת הפרסים האחרונה, מצטרפת לשלוש העונות הראשונות הזמינות ב-HOT VOD.

עלילת הדרמה מתרחשת בשנות השמונים, תקופת המלחמה הקרה, ומגוללת את סיפורם של שני סוכני קג"ב החיים בארה"ב בזהות בדויה – אליזבת' (קארי ראסל, "פליסיטי") ופיליפ (מת'יו ריס, "אחים ואחיות") ג'נינגס. השניים מנהלים חיים כפולים, מגדלים את ילדיהם המתבגרים ובמקביל לוקחים חלק במבצעי ריגול מסוכנים.

בעונה הרביעית, פיליפ ואליזבת' מתמודדים עם השלכות אירועי העונה הקודמת כשה-FBI מגלים על מותו של ג'ין. המתח בבית משפחת ג'נינגס עולה כשסודותיהם של ההורים זולגים לתוך חייה של בתם פייג', וכאשר פגם בתוכנית מעמיד למבחן את נאמנותם של פיליפ, אליזבת', וויליאם וגבריאל למולדתם.

עוד מככבים: נואה אמריך ("המופע של טרומן"), הולי טיילור, אנט מהנדרו ("הרודן"), סוזן מייזנר ("מיליארדים"), אליסון רייט ("אויבות: בטי וג'ואן") וקוסטה רונין.
לצפיה ב-'ברוד סיטי - עונה חמישית ואחרונה'
ברוד סיטי - עונה חמישית ואחרונה
23/03/2019 | 16:49
15
21.4 | 22:45 | HOT קומדי סנטרל | HOT VOD

"ברוד סיטי" ("Broad City"), הסיטקום המקורי של "קומדי סנטרל" שיצרו הקומיקאיות היהודיות אילנה גלזר ואביג'ייקובסון, הפך כבר מזמן לקאלט היסטרי וזכה לביקורות נלהבות בארץ ובעולם. הקומדיה הטלוויזיונית, שמבוססת על סדרת רשת שיצרו השתיים, מופקת על ידי זוכת "גלובוס הזהב" איימי פוהלר, המועמד ל"אמי" דיוויד בקי ("לואי") והמועמד ל"אמי" אריק סלובין ("סאטרדיי נייט לייב"). העונה החמישית והאחרונה של "ברוד סיטי", שהיתה מועמדת לחמישה פרסי בחירת המבקרים ולפרס גילדת התסריטאים, מגיעה כעת ל-HOT קומדי סנטרל ול-HOT VOD.

אילנה ואבי מגלמות צמד חברות מרוששות בשנות העשרים לחייהן שמנווטות את חייהן בניו יורק דרך שלל הרפתקאות שממיטה עליהן חוסר המודעות המוחלטת שלהן, תוך רדיפה מתמדת אחר חיים של נהנתנות. וכמו רבים מבני הדור שלהן, שתיהן מוכנות להתאמץ מאוד כדי לחיות חיים נטולי מאמץ. בעונת הסיום של הסדרה, אילנה פותחת עסק משלה ולומדת על אבות-אבותיה ואילו אבי חוגגת יום הולדת 30 ומתחילה לחבוש כובעים.

מאז הגעתה לארץ הפכה "ברוד סיטי" לחביבת המבקרים הישראלים: "גלזר וג'ייקובסון נוטפות כישרון והומור עצמי… הן נהפכו לשם החם שמגלגלים קומיקאים נחשבים" (הארץ). "הן מתנהלות בשילוב חינני למדי של מודעות וחוסר מודעות עצמית, מה שהופך אותן לדמויות שבקלות יכולות להתמודד על התואר הנכסף מכולם 'קולו של הדור'" (ידיעות אחרונות). "מדובר בפנינה מצחיקה, פרועה, רבת המצאות וכיפית להפליא" (וואלה), "אחת הסדרות האותנטיות והחתרניות כמעט בכל מובן שהוא של השנים האחרונות" (mako), "מפגן מגניבות ואינפנטיליות ברוקלינאי שכדאי שתכירו" (7 לילות), "אל תפספסו" (פנאי פלוס).

לצדן של אבי ואילנה חוזרים לככב הקומיקאי המועמד ל"אמי" חניבעל בורס ("שכנים"), ארטורו קסטרו, פול וו. דוונס("באנג המסע בזמן") ג'ון גמברלינג ("פה גדול") וסוזי אסמן ("תרגיע"). לתפקידי אורח יגיעו העונה אלן קאמינג ("האישה הטובה"), ג'רי אדלר ("הטובות לקרב"), גיירמו דיאז ("סקנדל"), מארק קונסואלוס ("ריברדייל") וכוכבות "המירוץ לדראג של רופול" סאשה ואלור, שאנג'לה, ג'יגלי קליינטה ועוד.
לצפיה ב-'NCIS - עונה שש-עשרה'
NCIS - עונה שש-עשרה
23/03/2019 | 16:50
1
46
4.4 | 21:15 | HOT VOD | HOT Zone

"NCIS", דרמת הלהיט המשטרתית של רשת CBS, נוצרה על ידי מפיק העל דונלד בליסריו ("זינוק לאתמול") וזוכה ה"אמי" צ'אד פלויד ג'ונסון ("מגנום בלש פרטי") כספין-אוף של הסדרה המיתולוגית "JAG" והפכה עם השנים למותג הטלוויזיוני החזק ביותר בעולם.

"NCIS", שעוקבת אחר שירות החקירות הפליליות של חיל הים, היא יותר מעוד דרמה: היא סדרה שמתמקדת בדינמיקות המורכבות לעיתים – והמצחיקות לעיתים – של צוות שנאלץ לעבוד יחד בסיטואציות המתוחות ביותר. הסוכן המיוחד של הצוות, לירוי ג'תרו גיבס (מארק הרמון, "שיקגו הופ", "פחד ותיעוב בלאס וגאס"), סמל מארינס לשעבר, אמנם ממעט במילים, אך הוא בעל כישורי חקירה יוצאים מן הכלל. מתיקי רצח וריגול ועד עלילות טרור, הסוכנים המיוחדים של גיבס מטיילים ברחבי העולם כדי להביא לפתרון פשעים מסובכים.

לצדו של הרמון, שהיה מועמד לאורך השנים לפרסי "אמי" ו"גלובוס הזהב", ישובו לככב העונה המועמד ל"גלובוס הזהב" דיוויד מק'קלאם ("The Man from U.N.C.L.E."), מריה בלו ("היסטוריה של אלימות", "חופשיות על הבר"), שון מאריי ("הוקוס פוקוס"), רוקי קרול ("יס מן"), בריאן דיטזן, ווילמר וילדרמה ("מופע שנות השבעים"), דואן הנרי ("עלייתו של האביר האפל") ואמילי וויקרשם ("הסופרנוס").

העונה ה-16 של "NCIS" ממשיכה לשמור על תואר "הדרמה הנצפית ביותר בעולם" עם רייטינג מרשים של כ-16.5 מיליון צופים בממוצע. לתפקידי אורח יגיעו העונה צ'ארלס רובינסון ("בית דין לילי"), די וואלאס ("אי.טי חבר מכוכב אחר"), זוכה "גלובוס הזהב" דאבני קולמן ("אימפריית הפשע"), ג'ון דרייר ("האנטר") ועוד.
לצפיה ב-'הפרסומים של NCIS מצחיקים אותי '
הפרסומים של NCIS מצחיקים אותי
23/03/2019 | 23:02
35
כול פעם מחדש.
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
23/03/2019 | 16:51
3
17
באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם

לצפיה ב-'מתכוון לצפות ב...'
מתכוון לצפות ב...
24/03/2019 | 11:39
21
להרוג את איב2, ג'נטלמן ג'ק
וצריך לצפות ב-2 העונות של טין סטאר.
לצפיה ב-'+ שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות החל מ 2/4'
+ שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות החל מ 2/4
24/03/2019 | 11:44
23
בהוט 3 ופרק ראשון ב VOD ב 26.3.
לצפיה ב-'בארי ולהרוג את איב- עונה 2'
בארי ולהרוג את איב- עונה 2
25/03/2019 | 11:50
9
כל השאר לא מעניינות אותי.
לצפיה ב-'תוספת: שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות - סדרה חדשה'
תוספת: שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות - סדרה חדשה
24/03/2019 | 15:35
34
26.3 | NEXT TV | HOT VOD
2.4 | HOT3

"שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות" ("Pretty Little Liars: The Perfectionists") היא סדרת בת לדרמת הלהיט "שקרניות קטנות", המבוססת אף היא על סדרת ספרים לנוער מאת שרה שפרד. בדומה לסדרת האם המצליחה, גם "שקרניות קטנות: הפרפקציוניסטיות" נוצרה על ידי איי. קינג ("אם קירות יכלו לדבר") וחברת Warner Bros ומשודרת ברשת Freeform בארה"ב. פרק הבכורה יהיה זמין החל מיום שלישי ה-26.3 ב-HOT VOD וב-NEXT TV, ושידור הסדרה יחל ב-2.4, בימי שלישי ב-HOT3 (שני פרקי הבכורה ישודרו באותו ערב).

כוכבות "שקרניות קטנות" סשה פיטרס ("חנון מהסרטים") וג'אנל פאריס ("לכל הנערים שאהבתי") שבות לגלם את אליסון דילורנטס ומונה ואנדרוול בספין אוף המבטיח, המתרחש בעיירת הקולג' היוקרתית ביקון הייטס. על פניו היא נראית כמו מקום מושלם, אבל שום דבר בביקון הייטס הוא לא כפי שהוא נראה. הלחץ לפרפקציוניזם מוביל לרצח הראשון בעיירה, ולכל פרפקציוניסטית יש סוד, יש שקר - ואין אליבי.

לצדן של פיטרס ופאריס מככבים בסדרה גם סופיה קרסון ("היורשים"), סידני פארק ("המתים המהלכים"), אלי בראון, גרים קינג, היילי ארין ("בית חולים ג'נרל") וקלי רת'פורד ("אחת שיודעת").

סדרת האם "שקרניות קטנות", ששודרה בבלעדיות ב-HOT, הפכה לסדרה הארוכה ביותר ששודרה בערוץ Freeform וגרפה במהלך שבע עונותיה עשרות פרסים, ביניהם פרסי "פיפל'ס צ'ויס" ו"טין'ס צ'ויס".

לצפיה ב-'אפריל 2019 בנטפליקס ישראל'
אפריל 2019 בנטפליקס ישראל
24/03/2019 | 21:07
16
18
להלן רשימת התכנים שיעלו במהלך חודש אפריל 2019 לנטפליקס ישראל (ט.ל.ח).
לצפיה ב-'הרפתקאותיה המצמררות של סברינה - עונה שנייה'
הרפתקאותיה המצמררות של סברינה - עונה שנייה
24/03/2019 | 21:09
17
כל הפרקים החל מה-05/04

פרק מצמרר חדש מתחיל כשסברינה צוללת עמוק יותר לתוך עולם הכישוף האפל ואפוף המסתורין.
לצפיה ב-'חול טובעני / Quicksand - סדרה חדשה'
חול טובעני / Quicksand - סדרה חדשה
24/03/2019 | 21:11
40
כל הפרקים החל מה-05/04

טרגדיה בבית ספר מקומי מפרה את השלווה בפרוור אמיד של שטוקהולם. זמן קצר לאחר מכן נערה רגילה למראה מוצאת את עצמה מואשמת ברצח.
לצפיה ב-'מיוחד / Special - סדרה חדשה'
מיוחד / Special - סדרה חדשה
24/03/2019 | 21:13
1
43
כל הפרקים החל מה-12/04

צעיר גיי שלוקה בנכות מקבל הזדמנות לאמץ לעצמו זהות חדשה ולחיות את החיים שתמיד חלם עליהם.
לצפיה ב-'מסקרן'
מסקרן
24/03/2019 | 21:51
6
לצפיה ב-'אתגר בטבע / You vs. Wild - סדרה חדשה'
אתגר בטבע / You vs. Wild - סדרה חדשה
24/03/2019 | 21:17
1
39
כל הפרקים החל מה-10/04

סדרת הרפתקאות אינטראקטיבית שבה בר גרילס יוצא אל האזורים הקשים ביותר על פני כדור הארץ ומבקש מהצופים לקבל החלטות נבונות שיאפשרו לו לחזור הביתה בשלום.
לצפיה ב-'"...מבקש מהצופים לקבל החלטות נבונות..."'
"...מבקש מהצופים לקבל החלטות נבונות..."
24/03/2019 | 23:20
28
מה לגבי לבקש מנטפליקס לקבל החלטות נבונות?
היה ברור שבאנדרסנאץ' הוא מבשר בשורה לעוד תכנים אינטראקטיביים ודי ציפיתי לראות מה יהיה הדבר הבא.
אבל תוכנית הרפתקאות בטבע אינטראקטיבית?

אלא אם כן יתנו לנו אופציות מגניבות כמו:
בר גרילס עומד על קרחון ואנחנו יכולים לבחור שהוא יקפוץ - ואז אנחנו רואים אותו קופץ ומת מוות נוראי לפני שעולה לנו מסך שמציע לנו להתחיל מההתחלה.
או:
בר גרילס עומד בפני ההחלטה הגדולה של חייו - האם לקבל צ'ק ענקי מנטפליקס ולעשות את התוכנית הזאת, או כל דבר אחר.
לצפיה ב-'חדרים אפלים / Chambers - סדרה חדשה'
חדרים אפלים / Chambers - סדרה חדשה
24/03/2019 | 21:19
2
42
במהלך חודש אפריל​

מטופלת צעירה מתחילה לאמץ את תכונותיו המרושעות של האדם המסתורי שבמותו תרם לה את הלב שהציל את חייה. בכיכובם של אומה תורמן וטוני גולדווין.

לצפיה ב-'נשמע טיפשי. זה בכלל קומדיה או דרמה?'
נשמע טיפשי. זה בכלל קומדיה או דרמה?
24/03/2019 | 21:54
1
7
לצפיה ב-'דרמה'
דרמה
25/03/2019 | 07:28
2
לצפיה ב-'נקמתה של ניק / No Good Nick - סדרה חדשה'
נקמתה של ניק / No Good Nick - סדרה חדשה
24/03/2019 | 21:21
43
כל הפרקים החל מה-15/04

חייה של משפחה משתנים לחלוטין לאחר שנוכלת צעירה מופיעה על סף ביתם וטוענת שהיא קרובת משפחה רחוקה.
לצפיה ב-'זרה - עונה שנייה'
זרה - עונה שנייה
24/03/2019 | 21:24
20
שידור שבועי החל מה-13/04

סיפור אפי זה הוא עיבוד של סדרת ספרי הפנטזיה הרומנטית הפופולרית שכתבה דיאנה גבלדון המתמקדת בזוג אוהבים שלא יכולים להתאחד.
לצפיה ב-'קיץ שחור / Black Summer - סדרה חדשה'
קיץ שחור / Black Summer - סדרה חדשה
24/03/2019 | 21:27
31
כל הפרקים החל מה-11/04

סדרת-בת של "אומת הזומבים" אודות כוח מובחר שנאבק על התקווה לעתיד טוב יותר בשעותיה החשוכות של האפוקליפסה.
לצפיה ב-'קוקו - עונה חמישית'
קוקו - עונה חמישית
24/03/2019 | 21:34
29
כל הפרקים החל מה-19/04

לאחר עזיבתו של דייל (טיילור לאוטנר), אייבי (אנדי מקדואל), אחותו האבודה והביליונרית של קן, מגיעה מארה"ב לבריטניה עם תוכנית סודית.
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
24/03/2019 | 21:37
2
11
באיזה סדרות תצפו החודש?

על מה תוותרו?

שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'לנטפליקס יש הרגל מרושע של לפעמים לא להוציא טריילרים לסדרות '
לנטפליקס יש הרגל מרושע של לפעמים לא להוציא טריילרים לסדרות
24/03/2019 | 23:34
35
לפעמים עד בערך שבוע לפני שהן יוצאות.

אז Special, נשמע מסקרן, אבל אין לי מושג איזו סוג סדרה זאת בכלל.
ובגלל השם של הסדרה זה כמעט בלתי אפשרי לגלות מידע מחיפוש גוגל. (כן הצלחתי למצוא שלפי נטפליקס זאת קומדיה)

No Good Nick היא גם קומדיה
*מה שמגניב בה הוא הקאסט שכולל את סברינה המכשפה המקורית, סאם משר הטבעות, ונואה ממשפחת פוסטר (החבר השני של ג'וד).

Chambers לעומת זאת כנראה מוגדרת כמיסתורין ואימה (לונה רצית לדעת) אבל עדיין ממש לא ברור מה הקטע מעבר.

בכל אלו אני אשקול צפייה.

אתגר בטבע נשמע לי טיפשי (פירטתי בתגובה) - אבל אני כנראה אנסה רק בגלל הקוריוז.

וכמובן שאני הכי מצפה להמשך ההרפתקאות המצמררות של הבת של דון דרייפר ממד מן (כלומר סברינה)
לצפיה ב-'אין פה משהו שנשמע לי מרתק במיוחד.'
אין פה משהו שנשמע לי מרתק במיוחד.
25/03/2019 | 09:22
18
אבל זה טוב, כי אפריל הוא חודש עמוס יחסית אז אני לא חייבת בינג' חדש (מעבר למה שיהיה לי).
לצפיה ב-'תקציר העלילה:'
תקציר העלילה:
24/03/2019 | 16:27
5
34
יְהִי רָצוֹן מִלְפָנֶיךָ יי אֱלֹהֵינוּ וֵאלֹהֵי אֲבוֹתֵינוּ,
שֶׁתּוֹלִיכֵנוּ לְשָׁלוֹם וְתַצְעִידֵנוּ לְשָׁלוֹם וְתַדְרִיכֵנוּ לְשָׁלוֹם, (וְתִסְמְכֵנוּ לְשָׁלוֹם),
וְתַגִּיעֵנוּ לִמְחוֹז חֶפְצֵנוּ לְחַיִּים וּלְשִׂמְחָה וּלְשָׁלוֹם.
(אם דעתו לחזור מיד אומר וְתַחְזִירֵנוּ לְשָׁלוֹם)
וְתַצִּילֵנוּ מִכַּף כָּל אוֹיֵב וְאוֹרֵב וְלִסְטִים וְחַיּוֹת רָעוֹת בַּדֶּרֶךְ,
וּמִכָּל מִינֵי פֻּרְעָנֻיּוֹת הַמִּתְרַגְּשׁוֹת לָבוֹא לָעוֹלָם,
(וְתִשְׁלַח בְּרָכָה וְהַצְלָחָה בְּכָל מַעֲשֵׂה יָדֵינוּ)‏[1],
וְתִתְּנֵנוּ לְחֵן וּלְחֶסֶד וּלְרַחֲמִים בְּעֵינֶיךָ וּבְעֵינֵי כָל רֹאֵינוּ,
וְתִשְׁמַע קוֹל תַּחֲנוּנֵינוּ.
כִּי אל שׁוֹמֵעַ תְּפִלָּה וְתַחֲנוּן אַתָּה.
בָּרוּךְ אַתָּה (לפי נוסח ספרד יי) שׁוֹמֵעַ תְּפִלָּה:
לצפיה ב-'אגב, יש לי את זה על המחזיק מפתחות'
אגב, יש לי את זה על המחזיק מפתחות
24/03/2019 | 18:13
4
32
זה נותן לי לשחרר כמה עגלות שאני רוצה בסופר
לצפיה ב-'ללא ספק, הדרך משתלמת. הודו לישוע כי טוב!'
ללא ספק, הדרך משתלמת. הודו לישוע כי טוב!
24/03/2019 | 19:08
3
20
(כל טרנד הסרטים הזה הוא של מיסיונרים, נכון?)
לצפיה ב-'זה לדעתי הגיע ממקום אחר'
זה לדעתי הגיע ממקום אחר
24/03/2019 | 19:15
2
24
יותר יהודי, פחות נוצרי
לצפיה ב-'בטוח?'
בטוח?
24/03/2019 | 19:30
1
21
לא נכנסתי לקישור, אבל מהמילים שיש בו אני מקבלת ווייב נוצרי. הם נוטים להשתמש במונחים כמו "האור האמיתי" וכאלה.

התנצלותי הכנה בפני מטיפי היהדות, אם זה אתם. בפעם הבאה תכתבו תקציר.
לצפיה ב-' הם מסווים את עצמם ממש טוב, אבל נוצרים (לא שזה משנה)'
הם מסווים את עצמם ממש טוב, אבל נוצרים (לא שזה משנה)
24/03/2019 | 20:01
19
זה מהז'אנר של "יהודים למען ישו", הז'אנר השולט במסיונריות הנוצרית בישראל
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
21/03/2019 | 07:16
23
45
וביום חמישי
מצב רוח חופשי
זה כבר סוף השבוע
ומחר יום שישי
לצפיה ב-'הישרדות VIP ישראל - פרק 5'
הישרדות VIP ישראל - פרק 5
21/03/2019 | 16:35
1
31
פרק מעולה!!
נעמה פשוט תותחית!!
למרות שאורין לא מעניינת אותי, שמח שהיא נשארה בסוף ושהתוכנית יצאה לפועל
ודרור הודח.
עינת יצאה קצת רעה בפרק, וגם ג'וזי ובעיקר אייל שלא מפסיק לעוף על עצמו- וזה פשוט מביך!
חלום שלי שהוא יודח בבליינדסייד מטורף
לצפיה ב-''
22/03/2019 | 15:51
26
המהלך של נעמה זה מסוג הדברים שמעניין אותי עד כמה זה מהלך נטו שלה
או שהפקה גם עשתה את שלה

איך לעזאזל פרימו ידע שהם ידיחו אותו ?

דבר נוסף אני מרגישה שכמו שבעונה הראשונה שדן לקח אליו את כל האש
ונעמה זכתה מהפקר זה יקרה לנעמה עם ליהיא

בכל אופן שחתי מאוד כי אני מתחילה לאהוב את אורין ובכלל לא אכפת לי מדרור כי בקושי הראו אותו כדי שאני אצליח לגבש דעה כלפיו

מה שלא היה לי ברור זה הקטע שדרור הרגיש  שהם כבר מגובשים אבל גם שקד וגם ג'וזי היו בשבט השני בהתחלה אז הם אלו שהצטרפו לשבט קיים
אני לא זוכרת אם הוא תמיד היה  בשבט האדום או שהוא גם עבר איתם
אבל עדיין הם גם היו חדשים בו

עוד משהו לא ברור לי עם כל שעות שידור שהפקה הישראלית צריכה למלא איך זה שלא הראו שדרור הוא אואטסיידר והכי חשוב למה לא הראו את מה שעינת מספרת על התנהגות של אורין
לי אישית מפריע שאני לא יודעת מי מהן אומרת את האמת

למה ג'וזי יצא רע ? אני לא אהבתי את קטע שלו ושל שקד שהם סיפרו לאורין שהם בוחרים להדיח את דרור ושהיא תהיי חייבת להם כי הם עשו את זה בצורה גועלית

לגמרי מה נסגר עם אייל גם אם זה היה בצחוק אז לפחות שיראה שזה היה בצחוק או לפחות שזה יהיה מצחיק
בקשר להדחה בבליינדסייד אני מאמינה שזה יקרה או לו או למישל או לנפתלי
עוד הדחה או שתיים השבט הצהוב צריך להתחיל לחשוב על זה כי באיחוד הם תמיד יקחו חסינות אישית

חבל שבקושי הראו את רוסו
לצפיה ב-'ריי דונובן עונה 3 פרק 6 '
ריי דונובן עונה 3 פרק 6
21/03/2019 | 17:16
11
פרק מעולה 

לפניו ראיתי שוב את התחלת הפרק הקודם - החלום של מיק 

קודם כל הפרק עוסק בבחירות אז הרגיש עדכני 

סוף סוף הדמות של קייטי הולמס מקבלת יותר עומק, וגם בפרק הזה מקבלים הטלת פצצה
חילופי הדברים של ריי-מיק-טרי אחרי הירי המפוספס היו פרייסלס
העלילות הנפרדות (ויש בפרק הזה גם עלילה נפרדת של ברידג'ט [שכוללת עוגיות שיבולת שועל עם צימוקים ]) של טרי ושל באנצ'י משתלבות עם עוד פאנץ' מעולה
לינה מאמצת לרגע זהות בשם דבי הארי  (וממשיכה לתקתק עבודה עם ריי למרות הפיתויים מצד לי)
הפרק הדרמטי מסתיים איך לא בהתנפצות התקוות עם הזוג המחודש ריי ואבי

כל העניין הזה בפרק עם סן דייגו גרם לי לחלום שאני נמצאת במשחק כדורגל, מטיילת בחולון וקונה באונטי לבן ענק קפוא 
לצפיה ב-'אני רוצה לציין'
אני רוצה לציין
21/03/2019 | 19:04
4
40
שמאד אהבתי את הTHEME המתמשך שלך השבוע עם השיר.
ושאני מאד מאד מזהה עם השיר הזה.
לצפיה ב-'אני מאוד שמח '
אני מאוד שמח
21/03/2019 | 20:01
3
23
לא ידעתי אם מישהו ישים לב
לצפיה ב-'אני שמתי לב שקראתי בבוקר אבל שכחתי להגיב שהגבתי להודעה '
אני שמתי לב שקראתי בבוקר אבל שכחתי להגיב שהגבתי להודעה
21/03/2019 | 20:02
1
7
לצפיה ב-'בעצם בכלל לא הגבתי פה . חשבתי שזה השירשור השני'
בעצם בכלל לא הגבתי פה . חשבתי שזה השירשור השני
21/03/2019 | 21:08
4
לצפיה ב-'גם אני שמתי לב '
גם אני שמתי לב
21/03/2019 | 21:04
6
לצפיה ב-'שאלה על סדרות אימה או סדרות עם זומבים וערפדים:'
שאלה על סדרות אימה או סדרות עם זומבים וערפדים:
21/03/2019 | 19:16
2
38
אז כמו שאולי שמו לב פה, אני ממש נהנה מואן הלסינג ונראה לי שזה סטארטאפ בשבילי, אז יש עוד סדרות דומות לזו, כמו גרים(?) כמו המתים המהלכים(?) יש עוד, המלצות, ביקורות, מה שבא..
לצפיה ב-'לא צפיתי בה אבל יש את "אומת הזומבים" בנטפליקס'
לא צפיתי בה אבל יש את "אומת הזומבים" בנטפליקס
21/03/2019 | 20:03
31
סדרת-הבת שלה, "קיץ שחור", תעלה בחודש הבא גם בנטפליקס.
כמו כן, יש את "יומני הערפד" וסדרת-הבת שלה, "המקוריים".
לצפיה ב-'מאוד יפתיע כאן מה שאני אמליץ עליו...'
מאוד יפתיע כאן מה שאני אמליץ עליו...
21/03/2019 | 20:04
27
באפי קוטלת הערפדים!!!

הבעיה היא שאין אותה נגישה בשום דרך חוקית שזה חבל מאוד.

לגבי המלצות אחרות...
יש את ההרפתקאות המצמררות של סברינה בנטפליקס
לצפיה ב-'סיימתי את If I Hadn't Met You ואני ממליצה עליה בחום רב!'
סיימתי את If I Hadn't Met You ואני ממליצה עליה בחום רב!
21/03/2019 | 19:22
34
גם למי שחובב סיפורי אהבה וגם למי שחובב מד"ב וסיפורים על יקומים מקבילים.

לצפיה ב-'הישרדות 38 - פרק 5 (פרק כפול)'
הישרדות 38 - פרק 5 (פרק כפול)
21/03/2019 | 23:39
20
לא סגור מה חשבתי על הפרק.
הדעות שלי על רוב המתמודדים משתנות העונה כמעט כל הזמן
אנסה לסכם בנקודות:
- ממש התבאסתי על ההדחה של אוברי, והלוואי והיא תצליח לחזור למשחק.
- שאפו לויקטוריה, אבל אני לא מצליח להיות בעדה, סורי.
- וורדוג מתחיל לפשל ולרדת אצלי, בעוד שלורן ממש התחבבה עליי בפרק הזה וגם קלי מתחילה לחזור לעצמה, ככה שאני ממש מתחיל להיות בעד שתי הבנות האלה.
- בניגוד לרוב הפורום, אני ממש מחבב את וונדי (בואנה היא חיה באתגרים) ככה שקצת עצוב לי שהיא הודחה.
- רים משוגעת וקית' מעצבן ברמות!!
- בא לי שג'ו יודח עם כל השבט המשעמם שלו.
- יאללה שיגיע המיזוג ואולי העונה תינצל.
לצפיה ב-'ריי דונובן עונה 3 פרק 7 '
ריי דונובן עונה 3 פרק 7
22/03/2019 | 15:25
12
עוד פרק מטורף
באנצ'י החוליה החלשה עם שני אחיו הגדולים, ובדיוק ההפך בפעולה עם מיק ודריל
משחק מוחות כמיטב הכנסיה הקתולית על רצונו של ריי לקבל מחילה forgiveness
שמחתי שהוא לא התוודה, וטרי לא הגיע בזמן לא נכון
ברידג'ט ממשיכה לפתח את כישרונה המוזיקלי, וידעתי שהיא תקבל sms חזרה
בסוף הפרק סוף מותח מה יעשה ריי?...
לצפיה ב-'ד"ש מהעבר'
ד"ש מהעבר
22/03/2019 | 16:41
21
יש ב- BBC ENTERTAIMENT את המלון של פולטי, שראיתי בעבר הרחוק (באדיבות ההורים שלי) 700 פעם ואשמח לראות גם בפעם ה-701. מי שראה יודע, מי שלא, חובה. נוצרה ע"י הקומיקאי הגאון ג'ון קליז בשנות ה-70 ועד היום קורעת מצחוק. חובה.
לצפיה ב-'ריי דונובן עונה 3 פרק 8 '
ריי דונובן עונה 3 פרק 8
22/03/2019 | 17:33
10
ממשיכים עם פרקים מתעלים
פרק שמתחיל בסוף ודי מהר היה ברור שמי שנקבר עם הראיות זה ואריק וזה לא יהיה הכומר
העיקר שיש קאמבק של אבי
מה שבטוח ריי ממשיך להסתבך עם משפחת פיני
בסוף הפרק ריי שוב חוזר הביתה לזרועותיה האוהבות של אבי
לצפיה ב-'התחלתי את גרים:'
התחלתי את גרים:
22/03/2019 | 18:14
23
הפרק הראשון די מפתיע, נראה שיש סיבה להמשיך הלאה עם עונה כל כך ארוכה וכרגע אני לא אתחיל לבקר אותה, זו רק ההתחלה, צפייה מהנה
לצפיה ב-'כבר ראיתי 4 פרקים מעונה 2 של The OA'
כבר ראיתי 4 פרקים מעונה 2 של The OA
22/03/2019 | 19:14
1
35
לכלכ הרוחות הסדרה מצליחה להיות אפילו יותר מוזרה והזויה מאשר בעונה הראשונה.

ומאוד מאוד טובה. אם כי אני מאוד חרד לגבי לאן זה הולך.
לצפיה ב-'טוב, סיימתי את עונה 2 של The OA ביום'
טוב, סיימתי את עונה 2 של The OA ביום
23/03/2019 | 00:56
26
אני בהלם
לא הכל לטובה
בהחלט ייתכן שהלכו רחוק מידי
אבל זה בהחלט משהו מדהים
לצפיה ב-' שיימלס- עד סוף עונה 9'
שיימלס- עד סוף עונה 9
23/03/2019 | 18:19
1
34
עוד סרטון מחווה מעולה לפיונה. אני לא יודעת כמה זמן יקח לי להפסיק לחפש אותם ולראות אותם.
לצפיה ב-' '
23/03/2019 | 22:27
25
כן שוב תודה לך.... העיניים שלי היו זקוקות לניקיון קל ע"י דמעות שוב.
הקטע ששבר אותי היה דווקא המונטז' שלה שמחה ומחייכת.

ואז יוטיוב הציע לי ליד עוד סרטון אז ראיתי גם אותו ועכשיו אני בוכה יותר.

זה כזה מחדל שאמי לא הייתה אפילו פאקינג מועמדת לכלום על פיונה!!!

באמת שאני לא יכולה להסביר כמה אני אוהבת אותה.
לצפיה ב-'סטארטרק דיסקברי 2X10 '
סטארטרק דיסקברי 2X10
23/03/2019 | 23:00
12
הפרק היה סה"כ דיי מעניין.

ההלוויה של אריאם בהתחלה הייתה ארוכה מידי ומיותרת. אני מניחה שהקטע היה כדי לרגש את הצופים, אבל מאחר ועד לשבוע שעבר היא הייתה ברקע זה לא הזיז בכלל.

אני מתחילה לאהוב את הדינמיקה של מייקל וספוק. הקטע שהוא אמר ליד כולם שההתנהגות של המלאך האדום מזכירה את ההתנהגות של מייקל היה גדול והתגובה של מייקל הייתה מושלמת . וגם הקטע בחדר כושר היה יפה, זה נחמד לראות אותם מתקרבים מפרק לפרק.

הקטע שמייקל לא באמת אחראית למוות של ההורים שלה היה צפוי.

גם הקטע שחשבו שהיא המלאך האדום היה צפוי, אבל לא ציפיתי שבסוף זו תהיה אימא שלה מכול האנשים.

אהבתי את הקטע של יו עם האדמירלית, וזה נראה כאילו יש עוד סיכוי שהוא וסטאמטס יחזרו להיות יחד עד סוף העונה .

מייקל וטיילור .

סתם נקודה: השחקנית הבלונדינית שהצטרפה לגשר, שיחקה את אריאם בעונה הקודמת.

והיום בפינה עדי שואלת שאלות לא חשובות: למה ספוק לא לובש מדים?
לצפיה ב-'הישרדות VIP ישראל - פרק 6'
הישרדות VIP ישראל - פרק 6
24/03/2019 | 00:59
22
היה פרק טוב בעיניי גם מעניין ובעיקר- חשוב.
אלכסה הייתה מעולה בפרק למעט הקטע שהיא פתחה לפני משימת החסינות
את מה שהיא חשבה על הקטע שעינת ואירה באו אליהם לשבט.
לא מבין את הקטע שגיא אומר להם כמה מילים נכונות יש להם- מה זה השטויות האלה?!
שמח ששוב איפוגו זכו בחסינות!
למרות שאני לא אוהב את אירה, בא לי שהתוכנית שלה תעבוד אבל יש לי תחושה שהיא לא תצליח...
שרשור חדשות ועדכונים
20/03/2019 | 07:08
40
23
לצפיה ב-'HBO הזמינה עונה נוספת של "סדר אותי"'
HBO הזמינה עונה נוספת של "סדר אותי"
20/03/2019 | 07:10
37
רשת HBO הודיעה על הזמנת עונה רביעית של הסדרה סדר אותי בכיכובו של בן סינקלייר.

לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה סדרה חדשה בשם "The Queen’s Gambit"'
נטפליקס הזמינה סדרה חדשה בשם "The Queen’s Gambit"
20/03/2019 | 07:14
59
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת סדרה מוגבלת חדשה בת ששה פרקים בשם The Queen’s Gambit

הסדרה תתרחש בתקופת המלחמה הקרה ותתמקד בנערה בשם בת' הרמון, יתומה שמתגלה כעילוי במשחק השח-מט אשר מתמודדת עם התמכרות תוך נסיונה להפוך לשחקנית הטובה בעולם. השחקנית אניה טיילור-ג'וי תככב בתפקיד הראשי.

לצפיה ב-'דיוויד בוריאנז רומז על איחוד של הסדרה "אנג'ל"'
דיוויד בוריאנז רומז על איחוד של הסדרה "אנג'ל"
20/03/2019 | 07:19
10
74
השחקן דיוויד בוריאנז התראיין לתוכנית The Talk, ורמז במהלכה על איחוד פוטנציאלי של הסדרה אנג'ל לרגל חגיגות 20 השנה לעלייתה לשידור. 

לצפיה ב-'התחלתי אתמול סוף סוף את Bones '
התחלתי אתמול סוף סוף את Bones
21/03/2019 | 09:23
9
51
אני איפשהו באמצע הפיילוט, לא כ"כ התחברתי בינתיים - הדיאלוג מהיר מידי בשבילי (אין לי בעיה לראות בלי תרגום- בד"כ אני אפילו מעדיפה ). עצבן אותי שבונז ישנה עם גופיה וחזיית פוש אפ צמודה-צמודה + נעלי הרים עם שרוכים (היתה סצנה שהיא מתעוררת במיטה לרחש של כביכול פורץ).

אלו מסוג הדברים המטומטמים בסדרות אמריקאיות... כמו זה שאם יש דמות נשית שלובשת מכנסיים, גם אם יש לה נרתיק לאקדח שיושב על הגב תחתון/תחת- הוא "יעלם" בשוט שאמור להראות את האיזור הזה, או האנדרדוג שבסדרה שאמור להיות עני ופשוט חי ב"לופט" (מבנה תעשייתי) עם קיר בריק ותקרה גבוהה - נכס שהיה עולה הון תועפות להשכיר במטרופולין 

לגבי האיחוד: 
לא רק 20 שנה לאנג'ל, אבל זה משהו שבוריאנז מייחל לו- כי אחרי ההצלחה של אנג'ל ובונז הסדרה האחרונה שלו נכשלה טוטאלית (לא שרדה עונה שלמה אני חושבת). 
לצפיה ב-'את טועה בקשר למשפט האחרון'
את טועה בקשר למשפט האחרון
21/03/2019 | 12:49
8
50
בוריאנז מככב עכשיו בסדרה "אריות הים" של רשת CBS שנמצאת כרגע בעונתה השנייה וכל הסימנים מעידים על כך שתמשיך גם לעונה שלישית.
לצפיה ב-'זאת רשת CBS... רוב הסיכוי שהסדרה תמשיך גם לעונה עשירית '
זאת רשת CBS... רוב הסיכוי שהסדרה תמשיך גם לעונה עשירית
21/03/2019 | 14:03
5
46
דייויד בוריאנז הוא באמת די ייחודי בכך שהוא כבר מעל 20 שנה כל שנה מככב בתפקיד ראשי בסדרת טלוויזיה בפריים טיים
לצפיה ב-'גם דולה היל הוא כזה'
גם דולה היל הוא כזה
21/03/2019 | 14:13
4
13
לצפיה ב-'לא ממש'
לא ממש
21/03/2019 | 15:05
3
33
קודם כל בהבית הלבן הוא לא היה בתפקיד ראשי או תפקיד גברי ראשי, הוא היה חלק מאנסמבל, ובהחלט לא הדמות המובילה באנסמבל.
ובבולרז הוא היה דמות משנית.

אבל באמת קריירה רציפה מרשימה.
לצפיה ב-'דברתי על בניחוש חוקר וחליפות שכחתי בכלל מבבולרז'
דברתי על בניחוש חוקר וחליפות שכחתי בכלל מבבולרז
21/03/2019 | 15:16
2
25
ולא יודעת אני חושבת שמספיק שהוא מופיע בכל פרק זה מספיק מרשים
לצפיה ב-'בניחוש חוקר הסתיימה ב2014'
בניחוש חוקר הסתיימה ב2014
21/03/2019 | 20:33
1
29
והוא הצטרף לחליפות רק ב2017, לכן הנחתי שאת מדברת על בולרז בתור מה שהוא היה בו בשנים בינהם.

וכן, זה גם מרשים להיות באופן עקבי כל שנה בתפקיד קבוע בסדרה. זה פשוט לא מה שאמרתי על דייויד בוריאנז.
לצפיה ב-'אוקי חשבתי שבניחוש חוקר הסתיימה ב2016 '
אוקי חשבתי שבניחוש חוקר הסתיימה ב2016
21/03/2019 | 20:41
7
לצפיה ב-' הייתי בטוחה לגמרי שהיא בוטלה ! '
הייתי בטוחה לגמרי שהיא בוטלה !
21/03/2019 | 14:29
1
11
לצפיה ב-'היא רק הייתה בפגרה של חודשיים '
היא רק הייתה בפגרה של חודשיים
21/03/2019 | 15:22
10
לצפיה ב-'רורי קיניר ישוב לסדרת ההמשך של "פני דרדפול"'
רורי קיניר ישוב לסדרת ההמשך של "פני דרדפול"
20/03/2019 | 07:25
1
44
השחקן רורי קיניר הצטרף לקאסט של פני דרדפול: עיר המלאכים, סדרת ההמשך של פני דרדפול.

קיניר יגלם דמות חדשה בשם ד"ר פיטר קראפט, רופא גרמני שעומד בראש ארגון אמריקאי-גרמני שמטרתו לשמור את ארה"ב מבודדת מהאיום הגובר שמציבה יבשת אירופה.

סדרת ההמשך תתרחש בלוס אנג'לס בשנת 1938 ותתמקד בפרשיית רצח שמכה את העיר בתדהמה. לצדו של קיניר יככבו דניאל זובאטו, ניית'ן ליין, נטלי דורמר, אדריאנה בראזה, ג'סיקה גארזה וג'ונתן נייבה.

לצפיה ב-'מצד אחד-הידד!!'
מצד אחד-הידד!!
20/03/2019 | 13:31
25
מצד שני... הסדרה הישנה  הרגישה...איך האמרה?
יותר מדי עלילה,פחות מדי פרקים, אז משהו השתבש שם...
נקווה שיהיה יותר טוב בסדרת ההמשך
לצפיה ב-'מצלמים עונה נוספת של פאודה '
מצלמים עונה נוספת של פאודה
20/03/2019 | 11:04
67
עוד כמה חודשים היא אמורה לעלות לצפייה, אין לי פרטים מדוייקים לגביה מעבר לטריילר כללי וגם מספיילר, טיפה. צפייה מהנה
לצפיה ב-'קדימון לעונה השלישית של "דברים מוזרים"'
קדימון לעונה השלישית של "דברים מוזרים"
20/03/2019 | 15:00
3
51
חברת נטפליקס פרסמה קדימון ראשון לעונה השלישית של הסדרה דברים מוזרים שתעלה במלואה ב-4/7.

לצפיה ב-'לא יודע מה לחשוב על הקדימון'
לא יודע מה לחשוב על הקדימון
20/03/2019 | 15:55
38
הרגיש מאוד שונה לעונות הראשונות, אבל אולי זה רק מה שמראים לנו.

בכל מקרה, מצפה מאוד ליולי
לצפיה ב-'נראה מעניין!'
נראה מעניין!
20/03/2019 | 16:42
34
אני מקווה שהבחירה להראות הרבה "חיים רגילים" לעומת דברים מסתוריים הייתה פשוט כדי לא לספיילר לנו יותר מדי, ולא כי הכל יהיה יותר רגיל
לצפיה ב-'!! '
!!
20/03/2019 | 17:00
26
אני אהבתי .
לצפיה ב-'הסדרה "Tin Star" תסתיים לאחר שלוש עונות'
הסדרה "Tin Star" תסתיים לאחר שלוש עונות
20/03/2019 | 15:03
42
רשת Sky הודיעה על הזמנת עונה שלישית ואחרונה של הסדרה Tin Star בכיכובו של השחקן טים רות'.

לצפיה ב-'פרומו לחלק השני של ההרפתקאות המצררות של סברינה '
פרומו לחלק השני של ההרפתקאות המצררות של סברינה
20/03/2019 | 15:57
3
34
הפרקים יעלו בנטפליקס בחמישי לאפריל
לצפיה ב-'אורן פרסם את זה בשרשור שכבר לא קופץ.'
אורן פרסם את זה בשרשור שכבר לא קופץ.
20/03/2019 | 16:30
2
33
נראה אפל ומעולה!
לצפיה ב-'צריך להיות עונש מוות על פרסום חדשות בשרשור שאינו קופץ'
צריך להיות עונש מוות על פרסום חדשות בשרשור שאינו קופץ
20/03/2019 | 21:07
7
לצפיה ב-'הסדרה הזאת של סברינה ממכרת - ואני לא יודעת למה ! '
הסדרה הזאת של סברינה ממכרת - ואני לא יודעת למה !
21/03/2019 | 14:30
9
לצפיה ב-'פרומואים לסדרה החדשה Gentleman Jack של הBBC וHBO'
פרומואים לסדרה החדשה Gentleman Jack של הBBC וHBO
20/03/2019 | 16:07
8
66
עלילת הסדרה מתחילה ב1832 ועוסקת בדמות ההיסטורית האמיתית של אן ליסטר ומבוססת על יומניה.
אן ליסטר הייתה בעלת קרקעות, אשת עסקים, וניהלה חיים די פומביים כאישה לסבית.

לצפיה ב-'יאי!'
יאי!
20/03/2019 | 16:34
7
46
זה מוכיח לי שאני לא אצפה בכל סדרה רק כי יש שם לסביות. זה נשמע משעמם
לצפיה ב-''
20/03/2019 | 16:35
7
לצפיה ב-' אני מרגיש אותו דבר בקשר למד"ב'
אני מרגיש אותו דבר בקשר למד"ב
20/03/2019 | 18:57
7
לצפיה ב-'לא בטוח לגבי "נשמע"'
לא בטוח לגבי "נשמע"
20/03/2019 | 20:35
4
31
כי אני לא עצמתי עיניים, אבל זה נראה די מגניב.
אני אוהב דרמות היסטוריות. והיסטוריה קווירית זה בכלל מעניין.
לצפיה ב-'אצלי זה "נשמע" כי אפילו לא צפיתי בטריילר.'
אצלי זה "נשמע" כי אפילו לא צפיתי בטריילר.
20/03/2019 | 20:47
2
26
התיאור לא "נשמע" מלהיב, כשהקשבתי לעצמי מקריאה אותו לעצמי בקול רם.
לצפיה ב-'קודם כל, זה מוזר שאת מקריאה את זה לעצמך בקול רם'
קודם כל, זה מוזר שאת מקריאה את זה לעצמך בקול רם
20/03/2019 | 21:09
1
19
דבר שני - זה תיאור שלי, אני בטוח שמישהו אחר היה מתאר את העלילה טוב יותר.
אני לא יכול לדמיין מצב שאני לא אבדוק אפילו טריילר לסדרה.
לצפיה ב-'לא באמת, רציתי להצדיק את ה"נשמע" שלי.'
לא באמת, רציתי להצדיק את ה"נשמע" שלי.
20/03/2019 | 21:30
19
ואני ממש עצלנית כשזה מגיע לצפייה בדברים, אני מעדיפה לקרוא אם אפשר. אם הקריאה מעניינת אותי, אשקול לצפות.
אבל זה לא באשמת התיאור שלך, דרמות תקופתיות פחות מעניינות אותי באופן כללי.
לצפיה ב-'זה פשוט נשמע כל כך דידקטי ואני כבר רואה את נאומי'
זה פשוט נשמע כל כך דידקטי ואני כבר רואה את נאומי
21/03/2019 | 18:06
16
אני אשה ואשת עסקים במקביל, ואז השחקנית תרים את הסנטר.
ואת הנאומים הדרמטים של את לא אשה רגילה מצד גורמים שמרנים אך טובי לב שמנסים להסביר לה שהיא יכולה או להיות אשה בולטת ואשת עסקים או לסבית, כי אנשים ישגיחו עליה בזכוכית מגדלת.
ובכללי הטריילר הוא במין וויב מעצבן כזה של הסרטים ההיסטוריים של סופיה קופולה.

כל פעם שהומואים ולסביות נמצאות בסדרות בריטיות היסטוריות זה יוצר להם מה זה פח (אני חושב כרגע על דאונטון אבי בלבד למען האמת, אבל זה הותיר אותי מצולק כל הנאומים הללו שברחו מהמאה ה-21)
לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה קומדיה על חייה של מינדי קלינג'
נטפליקס הזמינה קומדיה על חייה של מינדי קלינג
21/03/2019 | 08:20
38
חברת נטפליקס הזמינה עונה ראשונה בת עשרה פרקים של קומדיה חדשה שתבוסס על חייה של השחקנית והקומיקאית מינדי קלינג. הסדרה תתמקד בחייה של קלינג בתור נערה מתבגרת שהיא דור ראשון למשפחה אמריקאית-הודית.

לצפיה ב-'הסדרה "Schitt's Creek" תסתיים לאחר שש עונות'
הסדרה "Schitt's Creek" תסתיים לאחר שש עונות
21/03/2019 | 20:06
33
רשת CBC הקנדית ורשת Pop האמריקאית הודיעו על הזמנת עונה שישית ואחרונה בת ארבעה-עשר פרקים של הקומדיה Schitt's Creek שתעלה בשנת 2020.

לצפיה ב-'הצצה לסרט האיחוד של "דדווד"'
הצצה לסרט האיחוד של "דדווד"
21/03/2019 | 20:09
1
33
רשת HBO פרסמה הצצה ראשונה לסרט האיחוד של הסדרה דדווד שישודר ב-31/5.

לצפיה ב-'מעניין למה דדווד לא מופיע בקטלוג הסדרות של HBO שיש בארץ'
מעניין למה דדווד לא מופיע בקטלוג הסדרות של HBO שיש בארץ
22/03/2019 | 11:33
23
יש שם המון סדרות ישנות, אבל דווקא את זו אין.. הייתי רוצה לצפות בה..
לצפיה ב-'ABC הזמינה עונה נוספת של "The Conners"'
ABC הזמינה עונה נוספת של "The Conners"
22/03/2019 | 18:15
33
רשת ABC הודיעה על הזמנת עונה שנייה בת 13 פרקים של The Conners, סדרת ההמשך של רוזאן.

לצפיה ב-'אורן, אתה צריך לפתוח שרשור חדשות חדש'
אורן, אתה צריך לפתוח שרשור חדשות חדש
23/03/2019 | 02:24
34
כי זה כבר יפסיק תכף לקפוץ
והחדשות החדשות גדולות מידי בשביל לא לקפוץ
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
21/03/2019 | 07:19
48
45
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע הרעשני הזה?
המשך>>
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע הרעשני הזה?
לצפיה ב-'100'
100
21/03/2019 | 01:07
7
42
הי
באיזה גוף שידור( סלקום, פרטנר, הוט , יס) אפשר למצוא את העונה ה4 וה- 5 של The 100 אם בכלל ? , בנטפליקס יש עונות 1-3
לצפיה ב-'הסדרה משודרת רק בנטפליקס ישראל'
הסדרה משודרת רק בנטפליקס ישראל
21/03/2019 | 08:02
6
40
טרם פורסם מתי (ואם בכלל) עונה 4 ואילך יעלו לשירות.
לצפיה ב-'במילא הסדרה לא רלוונטית אחרי עונה 3'
במילא הסדרה לא רלוונטית אחרי עונה 3
24/03/2019 | 05:14
5
5
לצפיה ב-'סקרנית למה את חושבת ככה לקסה?'
סקרנית למה את חושבת ככה לקסה?
24/03/2019 | 12:21
2
4
לצפיה ב-'ולינקולן'
ולינקולן
25/03/2019 | 08:46
1
5
לצפיה ב-''
25/03/2019 | 11:05
2
לצפיה ב-''
24/03/2019 | 19:34
2
לצפיה ב-'בעצם I take it back'
בעצם I take it back
25/03/2019 | 08:49
8
פרק 10 של עונה 4 הוא אחד הפרקים האהובים עליי של הסדרה
בשבילו שווה להמשיך.
אבל חוץ ממנו אין כלום אחרי עונה 3
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
19/03/2019 | 07:53
11
29
יום שלישי לא ניגמר
רביעי מיותר
לצפיה ב-'רופא כלבבי - עונה חדשה. ויודעים מתי תחזור "להרוג את איב"? '
רופא כלבבי - עונה חדשה. ויודעים מתי תחזור "להרוג את איב"?
19/03/2019 | 12:26
2
16
לצפיה ב-'היא חוזרת ב7.4'
היא חוזרת ב7.4
19/03/2019 | 16:37
1
12
לצפיה ב-''
19/03/2019 | 22:33
4
לצפיה ב-'סיימתי את Turn Up Charlie'
סיימתי את Turn Up Charlie
19/03/2019 | 13:23
4
37
מה אומר ומה אגיד
געגועי ל Russell 'Stringer' Bell או לפחות ללותר.
לא שסבלתי אבל משקל נוצה עד כדי מביך לעיתים.
הילדה לפעמים מצילה את המצב ולפעמים מציגה משחק לא-אמין בעליל
פייפר פרבו שאהבתי בעבר די מבאסת כאן
יש כמה רגעים חמודים אבל לא מספיק.
לצפיה ב-'מה לפחות ללותר ? לותר שווה יותר '
מה לפחות ללותר ? לותר שווה יותר
20/03/2019 | 13:50
3
12
ואני לא יודעת אם להצטער או לשמוח שאין באפשרותי לראות את זה
לצפיה ב-'תראי '
תראי
21/03/2019 | 07:30
2
13
מבחינתי  לפחות מבחינת ניראות הוא היה בשיאו כסטרינגר
כדמות אני מוכנה להסכים איתך
לצפיה ב-'את אומרת שהוא יותר חתיך כסטרינגר בל מאשר כלות'ר?'
את אומרת שהוא יותר חתיך כסטרינגר בל מאשר כלות'ר?
22/03/2019 | 13:04
1
10
כי אני לא מסכימה איתך
אם הוא היה חתיך כסטרינגר בל אז ישר הייתי אוהבת אותו וזה לא היה לוקח לי שלוש עונות

אגב  שמתי לב שאני נוטה לא להסכים איתך
לא הסכמתי בקשר לדר פוסטר
לא הסכמתי איתך בקשר לויל בבית הלבן
לא הסכמתי איתך בקשר לקלואה בהמפצחת
וגם עכשיו אני לא
לצפיה ב-'אבוד לנו '
אבוד לנו
24/03/2019 | 07:54
8
אנחנו באמת לא מסכימות על כלום
לצפיה ב-'אני עם סטאר טרק דיסקברי. רחוקה שנות אור, תרתי משמע, מסטאר '
אני עם סטאר טרק דיסקברי. רחוקה שנות אור, תרתי משמע, מסטאר
20/03/2019 | 12:09
1
26
טרק הדור הבא. לא באותה רמה.
לצפיה ב-'tbh-אני אוהב יותר את TNG'
tbh-אני אוהב יותר את TNG
20/03/2019 | 13:25
523
ובבירור את VOYAGERֱ!
יש משהו ב DISCOVERY שגורם לי לסלוד ממנה...ונתתי לה כמה וכמה וכמה צ'אנסים
לצפיה ב-'ריי דונובן עונה 1 פרק 7 '
ריי דונובן עונה 1 פרק 7
20/03/2019 | 20:28
18
זה היה פרק מצוין
אני פשוט מתה על הקטעים של האחים ביחד
הקטע בנסיעה מעולה והקטע של מכות הרג אותי מצחוק
גם אהבתי את הקטע שריי חזר הביתה והוא ואבי שוחחו על הספה
בכלל ריי שיכור הוא ריי חמוד אפשר תמיד ריי שיכור

גם השיחה עם לינה ואבי הייתה טובה במיוחד המסקנה שלינה הגיעה אליה  בעקבותיה
אני ממש אוהבת את לינה אני לא מאמינה ששכחתי לציין אותה בדמויות הנשיות שאני אוהבת

בגלל שראיתי את פרק 6 גם אתמול אז אני לא זוכרת אם הקטע עם הבת זוג של עזרא ואבי
היה בפרק 6 או 7 אבל גם את הקטעים איתן אהבתי  

נ.ב זה מצחיק שאני כל זמן ניסיתי להבין ממה  בריג'יט מתה  ואיפה היא מבחינת הסדר של הילדים זה פשוט מסוג הדברים שמשגעים אותי (למרות שנראה לי שיש להם פאק כי לפעמים נראה שהיא קטנה מברנדון ולפעמים גדולה ממנו)ושכחתי שהיה פרק שלם עליה

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
17/03/2019 | 06:59
17
21
השבוע מתחיל
מאוחר כרגיל
אין לי כח לקום
אין לי חשק לכלום
יום ראשון דיכאון
יום שני עצבני
לצפיה ב-'ריי דונובן עונה 3 פרק 4 קלים'
ריי דונובן עונה 3 פרק 4 קלים
17/03/2019 | 07:50
18
ריי ואבי הפרודים נתקלים כל אחד בסביבה שמשקפת את חייו ומעמתת אותו עמם, אבי שנוסעת לביקור בבוסטון נפגשת עם אחייניתה, ובתו של הלקוח החדש של ריי (קייטי הולמס!) אומרת לו שמדובר באב לא מוצלח שדווקא אצלו ריי התחיל לעבוד, מעניין מה זה יעשה ליחסים שלו עם אבא שלו (שדווקא התהדקו לאחרונה, כמה שמחתי בפרק הקודם שריי הודיע למיק שטרי השתחרר )
לאורך הפרק תוכן שיווקי של דגני בוקר   עולה רעיון שאת קפטן קראנץ' יגלם טומי ווילר מה שיבטיח הופעה בטקס הglaad awards  (בדיוק קודם רואים את טומי בזוגיות עם הטרנסית מתחילת העונה הראשונה)
הפרק מסתיים כאשר הכלב האובד של אבי חוזר הביתה דווקא כאשר היא נעדרת וריי נמצא שם, כאילו הכלב הרגיש את נוכחותו של המנהיג האמיתי של הבית 
לצפיה ב-'סדרה חדשה שהתחלתי בנטפליקס-If I Hadn't met you כללי'
סדרה חדשה שהתחלתי בנטפליקס-If I Hadn't met you כללי
17/03/2019 | 21:09
2
68
סדרה בספרדית.
הגעתי למסקנה שהסדרות בשפות זרות שנטפליקס טורחים לתרגם לעברית ולהמליץ לי עליהן - בסבירות לא רעה שוות את זה.
רוב החומר בשפות זרות איננו מתורגם לעברית, ואני לא יודעת לפי מה הם בוחרים כן לתרגם משהו, אבל הרושם שלי הוא שיש סינון מסויים לפי איכות ובינתיים מצאתי ככה את ריטה (דנית), בית הנייר (ספרדית), רומנטיקה היא ספר בונוס (קוריאנית) ועכשיו את זאת בספרדית גם.

גם מבחינת הטירגוט האישי הם עושים עלי עבודה די טובה והבינו שאני אוהבת גם דברים "משפחתיים" וגם מד"ב והסדרה הזאת היא שילוב של שניהם, וכוללת אדם שמגיע ליקומים מקבילים ומוצא ואריאציות שונות של חייו ושל משפחתו בעקבות החלטות שונות שעשה בכל יקום.
בינתיים זה קצת כבד, קצת מותח, ומאוד מסקרן להמשך.

לצפיה ב-'אז אם את אוהבת סדרות זרות- שמעת על ה3%?'
אז אם את אוהבת סדרות זרות- שמעת על ה3%?
17/03/2019 | 21:38
1
33
בגדול- סדרה פורטוגזית שמממש מזכירה את משחקי הרעב, רק שפה כולם רוצים להתקבל לתוכנית הזו.
לצפיה ב-'שמעתי עליה, תודה, אבדוק אותה (יש מצב שכבר ניסיתי ושכחתי)'
שמעתי עליה, תודה, אבדוק אותה (יש מצב שכבר ניסיתי ושכחתי)
18/03/2019 | 00:37
9
לצפיה ב-'מישהו/י צופה בLegacies ויכול להמליץ/לקטול?'
מישהו/י צופה בLegacies ויכול להמליץ/לקטול?
18/03/2019 | 21:29
2
23
(סדרת הבת של "יומני הערפד").

הייתי מנסה לעשות חיפוש, אבל עם האיטיות של תפוז אני מעדיפה לשלוח הודעה אחת ולבוא מחר לראות מה ענו
לצפיה ב-'צפיתי בבערך 4 פרקים '
צפיתי בבערך 4 פרקים
18/03/2019 | 21:55
1
25
של יומני הערפד
והחלטתי לא להמשיך
לצפיה ב-'אוקיי'
אוקיי
19/03/2019 | 07:43
4
לצפיה ב-'הקרב הטוב - עונה 3 פרק 1 '
הקרב הטוב - עונה 3 פרק 1
18/03/2019 | 21:51
7
57
פרק טוב מאוד חוץ מהשיר המטומטם שתקעו שם, כמו שעשו פעם אחת בעונה הקודמת גם. אני ממש שונאת את זה, זה ברמה נמוכה וכמו הסבר לילדים טיפשים כאילו שבלי זה לא היינו מבינים.
גם את המונולוג של דיאן במיטה מול טראמפ הדמיוני לא אהבתי. זה הקו השנוא עלי בסדרה.

אבל חוץ מזה כאמור אחלה פרק והתמודדות מעניינת כרגיל עם הנושאים הכי רלוונטיים.

לצפיה ב-''
18/03/2019 | 22:17
5
41
השיר היה ממש מפגר וקטע את הרצף של הפרק. וגם לא צריך להיות גאון כדי להבין מה המשמעות של הסכם סודיות, זה ברור מהשם מה זה אומר ומה בדיוק הכוונה.

מצד אחד זה מעניין לראות שגם אישה כ"כ חזקה כמו דיאן יכולה להרגיש חוסר בטחון לגבי הבעל שלה, אבל שגילו שמדובר בבנים של טראמפ זה היה כ"כ מפגר. לא ידעתי אם אני אמורה לצחוק או לגלגל עיניים. והמונולוג? החיקוי שעשו שם לטראמפ היה נוראי.

לא הבנתי מה נסגר עם מאיה זה גם היה מפגר.
לצפיה ב-'נכון '
נכון
18/03/2019 | 22:51
4
36
גם הקטע עם מאיה היה טיפשי... ומעצבן כי אני אוהבת מאוד את הדמות שלה ואת השחקנית.

לצפיה ב-'זה מרגיש '
זה מרגיש
19/03/2019 | 00:28
3
39
כאילו אין להם מושג מה לעשות עם הדמות מאז שהסתיימה העלילה עם המשפחה שלה וחבל, כי אני גם אוהבת אותה ואת השחקנית.
לצפיה ב-'כבר מהעונה הקודמת'
כבר מהעונה הקודמת
19/03/2019 | 07:44
10
לצפיה ב-'נכון בדיוק.'
נכון בדיוק.
19/03/2019 | 19:38
6
לצפיה ב-'חבל גם בגלל שעלילת ההונאה הייתה מעניינת, והזכירה קצת'
חבל גם בגלל שעלילת ההונאה הייתה מעניינת, והזכירה קצת
20/03/2019 | 21:16
17
את Damages, שהייתה דרמה משפטית מצויינת. אבל במקום זאת היוצרים בחרו להפוך את הסדרה ליותר קלילה, הומוריסטית ופוליטית.

כרגע הדרמה המשפטית הטובה ביותר על המסך היא עונה 6 של הרשימה השחורה (שכוללת קצת courtroom drama בכיכובו של ג'יימס ספיידר), וזה אומר הכל.
לצפיה ב-'מסכימה איתכן'
מסכימה איתכן
19/03/2019 | 07:47
26
השיר היה מוזר ולא קשור לכלום, אבל אהבתי שבסוף הם ספרו את הNDA שהופיעו בפרק. אם הם יכולים למצוא דרך פחות ילדותית ותלושה לעשות את זה, יהיה טוב.

מעניין אותי מה יקרה לאנשים שישלימו את הסדרה בעתיד, אפילו בעוד הרבה שנים, שלא כ"כ יכירו את ממשל טראמפ. הם יצליחו לצפות בעלילות האלה בצורה אקטואלית ומעניינת, או שזה ירגיש להם כמו שאני מרגישה כשאני צופה בפרק בן כמה שנים של SNL- "אני לא מבינה מה קורה פה אבל אוקיי".
לצפיה ב-'שידורים חוזרים של בארי'
שידורים חוזרים של בארי
20/03/2019 | 15:01
1
20
עשיתי לעצמי מרתון של עונה 1 כדי להיזכר ובינתיים אני בפרק 2. פרק 1 מסתיים נורא מצחיק, כשבארי מספר לקוזינו את סיפור חייו כרוצח שכיר  והוא משוכנע שהוא מתרגל עליו מונולוג ומקבל אותו לקורס שלו. ממש אירוני. 
לצפיה ב-'זה היה קטע גדול '
זה היה קטע גדול
20/03/2019 | 15:03
3
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 17-23/03/2019'
השבוע שיהיה - 17-23/03/2019
17/03/2019 | 15:26
9
55
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב  -  

יום ראשון ה-17/03
מיליארדים | עונה רביעית | פרק הבכורה | שואוטיים ובמקביל ב-Yes
סדר אותי | עונה שלישית | פרק סיום העונה | HBO ובמקביל ב-HOT, Yes וסלקום TV

יום שני ה-18/03
מוקד 911 | עונה שנייה | פרקים חדשים | FOX והחל מה-21/03 ב-yes Drama
ברק שחור | עונה שנייה | פרק סיום העונה | CW ובצמוד בנטפליקס
The Fix | סדרה חדשה | פרק הבכורה | ABC

יום שלישי ה-19/03
The Haves and the Have Nots | עונה שישית | פרק סיום העונה | OWN
Mental Samurai | שעשועון חדש | תוכנית הבכורה | FOX
If Loving You Is Wrong | עונה שישית | פרק הבכורה | OWN
The Village | סדרה חדשה | פרק הבכורה | NBC
מורות | עונה שלישית | פרק סיום הסדרה | TV Land ובהמשך ב-HOT
Tosh.0 | עונה אחת-עשרה | תוכנית הבכורה | קומדי סנטרל
The Jim Jefferies Show | עונה שלישית | תוכנית הבכורה | קומדי סנטרל

יום רביעי ה-20/03
The Act | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Hulu
Step Up: High Water | עונה שנייה | כל הפרקים | YouTube Premium
שקרניות קטנות: The Perfectionists | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Freeform ובהמשך בסלקום TV
All American | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | CW
Deadly Class | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | Syfy
אריות הים | עונה שנייה | פרקים חדשים | CBS ובצמוד ב-Yes

יום שישי ה-22/03
The O.A | עונה שנייה | כל הפרקים | נטפליקס

באיזה סדרות תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'התכנון שלי'
התכנון שלי
17/03/2019 | 16:12
32
בראש ובראשונה - The O.A - סוף סוף הסדרה הנפלאה הזו חוזרת לעונה שנייה!

אצפה גם בפרקים החדשים של מוקד 911. לגבי סדרת ההמשך של שקרניות קטנות אני סקפטי לחלוטין, אז אם יהיה לה תרגום אולי אתן צ'אנס.
לצפיה ב-'אריות הים '
אריות הים
17/03/2019 | 16:24
29
אחרי חודשיים של פגרה .
לצפיה ב-'הכי חשוב - The OA'
הכי חשוב - The OA
17/03/2019 | 17:06
41
כמו אורן
ואני גם אעשה השבוע צפיה חוזרת בעונה הראשונה שלה, כי עבר הרבה זמן ואני לא זוכר מספיק טוב.

חוץ מזה בעצם אין ממש משהו אחר.
אולי אני אנסה את The Act בעתיד, אבל זה לא דחוף ויש לי דברים שאני יותר רוצה.
לצפיה ב-'נאדה.'
נאדה.
17/03/2019 | 18:05
2
35
אבל סיימתי גב' מייזל (ברגע זה ממש) אז אני פנויה להתחיל סדרת השלמות חדשה, כנראה שאת Glow.
לצפיה ב-'איזה כיף לך, עוד לא צפית ב-GLOW'
איזה כיף לך, עוד לא צפית ב-GLOW
18/03/2019 | 15:14
1
26
העונה הראשונה חמודה אבל השנייה ברמה אחרת לגמרי של מצוינות וכיף!
לצפיה ב-'זה מעודד לשמוע!'
זה מעודד לשמוע!
18/03/2019 | 17:11
17
בעבר הרחוק (כשהסדרה רק התחילה) צפיתי עד פרק 4 והחלטתי שהיא נחמדה אבל אין לי כוח אליה. בינתיים בצפייה חוזרת היא נחמדה, אבל אני חושבת שאתמיד.
לצפיה ב-'סדר אותי שתכלס נשמע לי שם יותר מתאים לסדרה מHigh Maintenance'
סדר אותי שתכלס נשמע לי שם יותר מתאים לסדרה מHigh Maintenance
18/03/2019 | 14:12
2
43
זאת סדרה שכל פרק הוא בעיקר פרוצדורלי / stand alone אז אולי מתישהו אנסה משהו
מה זה ר"ת OA שאוהבים כאן? (לא שואלת כי נראה לי שאולי גם אני אתעניין)
לצפיה ב-'קשה ממש להסביר את The OA'
קשה ממש להסביר את The OA
18/03/2019 | 15:11
1
34
זאת סדרת שמערבת מסתורין, פנטזיה, מדע בידיוני
במרכז הסדרה אישה צעירה שחוזרת למשפחתה אחרי שהיא נעלמה 7 שנים לפני כן. היא לא מוכנה לספר למשפחתה או למשטרה מה קרה לה או היכן היא הייתה במשך 7 השנים. זה במיוחד מוזר מפני שהיא הייתה עיוורת לפני שהיא נעלמה ועכשיו היא יכולה לראות.
היא כן מכנסת סביבה חמישה אנשים כביכול רנדומליים שלהם היא מספרת את סיפור המוזר של חייה ושל מה שקרה לה.

תכלס זה לא אומר הרבה, זאת בעיקר סדרה שצריך לחוות כדי להבין.
לצפיה ב-' איכשהו תיארתי לעצמי שזה הז'אנר '
איכשהו תיארתי לעצמי שזה הז'אנר
18/03/2019 | 15:47
5
לצפיה ב-'שרשור '
שרשור
14/03/2019 | 17:52
39
14
לצפיה ב-'טריילר ופוסטר חדש ל"הנוקמים: סוף המשחק"!!!!'
טריילר ופוסטר חדש ל"הנוקמים: סוף המשחק"!!!!
14/03/2019 | 17:57
9
66
O
M
F
G
!!!!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'אאאאאההההה מגניב לטריילר'
אאאאאההההה מגניב לטריילר
14/03/2019 | 18:16
2
42
קודם כל אני חייב להודות שאני אמרתי לעצמי שאני לא אראה יותר טריילרים לסרט הזה ולא הצלחתי לעמוד בזה.
אבל אני שמח שהטריילר לא נראה לי מספלייר הרבה.

כמה דברים:
הקטעים מסרטים ישנים היה שילוב מעולה ומרגש. מדהים באמת לחשוב על זה שהכל התחיל (בשבילנו לפחות) עם זה שטוני ברח ממערה.
אבל היה קצת מטריד כשהבנתי שהקטע של שחור-לבן שבו כן רואים את האדום זה משהו שלקוח ישירות מרשימת שינדלר.

הוקאיי + מוהוק = מוהוקאיי. וזה עובד באנגלית אז אני חושב שזה מכוון.
רוקט על הכתף של וור-משין (אני חושב שזה הוא ולא טוני) זה כבר מבטיח הרבה. אני מת לראות את האינטראקציה של רוקט עם כולם. המעט שהיה בסרט הקודם היה זהב. חבל רק שלא ראו אותו בחליפה של הנוקמים כמו השאר.
ולגבי החליפות נוקמים האלו... יש מצב חירום, מי טרח להכין חליפות מיוחדות?
וגם לאנטמן יש חליפה מיוחדת של הנוקמים מה שאומר שמישהו טרח להתאים את החליפת אנט-מן המיוחדת שלו שתתאים לנוקמים.
התחלתי לפחד שבכלל לא נראה את קפטן מארוול ואני שמח שבסוף כן ראינו.
אני לא יודע למה בחרו להראות אותה כל כך קצת ובלי החליפה. הייתי חושב שירצו בכוונה לעשות משהו שיגרום לאנשים שעוד לא ראו את הסרט שלה כן ללכת לראות אותו. אני תוהה האם זה כי רוצים לשמור מקסימום מהתוכן שלה בסרט כסוד (סיבה טובה) או שבעצם אין לה תפקיד גדול בסרט.

ולסיום - OMFG לחלוטין
אני צריך את ה26 באפריל עכשיו!!!
לצפיה ב-'אהההההההההההההה'
אהההההההההההההה
14/03/2019 | 19:00
14
לצפיה ב-'ובכן'
ובכן
17/03/2019 | 08:44
14
משום מה הוייב שקיבלתי מהטריילר היה ש
הוקאיי(רונין!, לא מוהוקאיי!) איבד את משפחתו, עבר הלאה עם נטשה, הם יהיהו זוג , אבל זה לא יחזיק מעמד בגלל שהמשפחה שלו תחזור ונטשה שוב תישאר לבד(מדכא, אבל ככה זה)...או שאני סתם טועה,גם אפשרי
החליפות המיוחדות זה בשביל ממלכת הקוונטום(ככה נראה לי)
אני כל כך סקרן!!!

לצפיה ב-'הפעם אני מתאפקת!!!!!!!!!!'
הפעם אני מתאפקת!!!!!!!!!!
14/03/2019 | 19:50
5
42
קלטתי באינסטגרם צילומי מסך שלטעמי כבר ספוילרים מידי אז החלטתי להמנע!!! מספיק התמונות האלה שהעין שלי קלטה.
ועכשיו כל גלילה באקספלור באינטסגרם היא סכנה כי הכל מלא תמונות מהטריילר

ואעעהאאאא הפוסטר
לצפיה ב-'לדעתי הטריילר לא במיוחד מספלייר'
לדעתי הטריילר לא במיוחד מספלייר
14/03/2019 | 20:05
4
29
יחסית לטריילרים רגילים

ויש גם את הקטע שיכול להיות שמשהו שראו בטריילר שנראה ספוילרי הוא בכלל לא אמיתי. כמו שבטריילר למלחמת אינסוף היה שוט של כל הנוקמים כולל האלק רצים ביער וזה בכלל לא היה בסרט. הרי האלק בכלל לא היה שם. כלומר זה אפילו לא היה משהו שהורד בעריכה, אלא משהו שפוברק לחלוטין בשביל הטריילר.

אבל זה נכון שבטוח יותר לא לראות אותו. אם את חזקה אז תשארי חזקה.
לצפיה ב-'בינתיים אני חזקה דווקא'
בינתיים אני חזקה דווקא
14/03/2019 | 20:06
3
31
אני רוצה כבר את הסרטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטטט
לצפיה ב-'רק עוד חודש!'
רק עוד חודש!
17/03/2019 | 13:36
2
5
לצפיה ב-'זה יותר מידי!'
זה יותר מידי!
17/03/2019 | 19:24
1
230
לצפיה ב-'i feel ya!'
i feel ya!
17/03/2019 | 21:39
15
אבל ניאלץ להמתין(ולהזמין כרטיסים מראש כמובן)
לצפיה ב-'HAPPY PIE DAYֱ'
HAPPY PIE DAYֱ
14/03/2019 | 14:21
2
14
לצפיה ב-'לטובי זיגלר במיוחד (:'
לטובי זיגלר במיוחד (:
14/03/2019 | 14:36
7
לצפיה ב-'יום פאי שמח '
יום פאי שמח
14/03/2019 | 19:58
36
פיצה זה נראה לי הכי קרוב שיש לתפוז להציע.

ואני אישית מאמין שצריך לחגוג את שניית הפאי בדיוק 15926 שניות לתוך היום.

ואם כבר נכנסתי לדף ויקיפדיה של פאי כדי לבדוק את המספר הנה גיף:
לצפיה ב-'טריילר לסרט אלאדין (live-action)'
טריילר לסרט אלאדין (live-action)
14/03/2019 | 21:01
6
41
נראה הרבה יותר טוב מאשר בהצצות עד כה

עושה רושם שיהיו דברים שיהיו בול כמו בסרט המצויר, אבל יהיו גם דברים שונים.
בהחלט החלטה טובה לדעתי שחלק מהזמן הג'יני לא יהיה כחול.
לצפיה ב-'זה נראה ממש ממש מעולה.'
זה נראה ממש ממש מעולה.
15/03/2019 | 11:10
3
37
נראה לי ש"היה והחיה" הוא הלייב אקשן היחיד שצפיתי בו (בגלל אמה ווטסון), לא התלהבתי אף פעם מהקונספט. במיוחד לא עכשיו, כשזה מגיע לדיסני האהוב עלי. אבל באמת שזה נראה מדהים. מקווה שיעמדו בזה בכבוד!
לצפיה ב-'אלדין זה הדיסני האהוב עליך ?'
אלדין זה הדיסני האהוב עליך ?
15/03/2019 | 11:58
1
10
לצפיה ב-'אלאדין ומולאן.'
אלאדין ומולאן.
15/03/2019 | 12:16
11
לצפיה ב-'לגמרי נראה מעולה!'
לגמרי נראה מעולה!
15/03/2019 | 14:07
6
לצפיה ב-'מה חדש פה?'
מה חדש פה?
16/03/2019 | 16:16
29
לא ראיתי מלא זמן, אבל כל הסצינות היו נראות לי מוכרות
לצפיה ב-'מסכימה. החלטה חכמה לתת לג'יני זמן מסך לא כחול '
מסכימה. החלטה חכמה לתת לג'יני זמן מסך לא כחול
21/03/2019 | 09:26
6
לצפיה ב-'עדיין לא דיברנו על המעצר של פליסיטי האפמן'
עדיין לא דיברנו על המעצר של פליסיטי האפמן
14/03/2019 | 22:07
4
80
היא ולורי לוכלין (דודה בקי מצער גידול בנות) מעורבות בשערוריה גדולה של שיחוד ותרמית על מנת להכניס את הילדים שלהם לאוניברסיטאות יוקרתיות.

פליסיטי האפמן ידועה בעיקר מעקרות בית נואשות ובעלה הוא וויליאם ה. מייסי (פרנק משיימלס)

מה שקצת מצחיק אותי זה שבשיימלס הייתה בעצם עלילה על כך שליפ עזר לילדים עם כסף לעבור את בחינת הSAT, בעוד במציאות הבת של וויליאם ה. מייסי השתמשה כנראה במשהו כזה.
לצפיה ב-'שמעתי על זה אבל לא קראתי את הפרטים'
שמעתי על זה אבל לא קראתי את הפרטים
14/03/2019 | 22:11
3
55
אבל מוזר לי שמאשימים רק אותה ולא אותו
כי לא נראה לי שזאת החלטה שמחליטים בנפרד
לצפיה ב-'אין הוכחות נגדו או למודעות שלו'
אין הוכחות נגדו או למודעות שלו
16/03/2019 | 16:17
2
44
בשונה נגיד מלורי לוכלין שהיא ובעלה נעצרו.
ואני לא אופתע אם זו הייתה החלטה שהיא החליטה לא לדבר עליה ולו כדי שהילדה לא תשמע.
לצפיה ב-'הבנתי את זה '
הבנתי את זה
18/03/2019 | 08:37
1
22
זה פשוט לא נשמע לי הגיוני אפילו אם הם היו גרושים זה משהו שהוא צריך להיות מודע אליו
לצפיה ב-'רק זה נשמע לא הגיוני'
רק זה נשמע לא הגיוני
19/03/2019 | 11:05
15
ברוך הבא לארצות הברית, המדינה שכלום לא הגיוני וכסף קונה הכל.
לצפיה ב-'איך (והאם) אתם חוגגים את יום פטריק הקדוש? '
איך (והאם) אתם חוגגים את יום פטריק הקדוש?
17/03/2019 | 10:48
2
14
לצפיה ב-'לא ממש '
לא ממש
17/03/2019 | 13:28
1
29
אבל
HAPPY ST PATTY'S DAY
לצפיה ב-'תודה. חשבתי שישראלים לא מפספסים הזדמנות לחגוג '
תודה. חשבתי שישראלים לא מפספסים הזדמנות לחגוג
17/03/2019 | 14:49
20
לצפיה ב-'מי רוצה חידון MCU? '
מי רוצה חידון MCU?
17/03/2019 | 19:26
6
57
לצפיה ב-'מי רוצה שעדי תחזור להתעניין בדברים מעניינים '
מי רוצה שעדי תחזור להתעניין בדברים מעניינים
17/03/2019 | 20:23
1
36
חחח סתם

תוך כדי קריאת הודעה שלך נתקלתי בסרטון הבא שאולי יהיה לך מעניין
לצפיה ב-' עדי מתעניינת בדברים מעניינים'
עדי מתעניינת בדברים מעניינים
17/03/2019 | 23:46
28
את מוזמנת להצטרף

מממ אין לי מה לעשות עם מידע על דמויות מהקומיקס שהופיעו בסרטים אני גם ככה מכירה רק מי שבסרטים.
לצפיה ב-'וואו, הלך לי כ"כ גרוע שאני לא רוצה אפילו לסיים'
וואו, הלך לי כ"כ גרוע שאני לא רוצה אפילו לסיים
17/03/2019 | 20:39
33
יש לי זיכרון מזעזע לפרטים, במיוחד לסרטים שהתחלתי לראות כבר לפני 10 שנים בדיוק בכיתי על זה עם חברת המארוול שלי, אחרי הקפטן, כשביקשתי ממנה לזהות לי אנשים ופרטים ששכחתי מקיומם|חבולל|
לצפיה ב-'בדיוק רציתי לשים את זה'
בדיוק רציתי לשים את זה
17/03/2019 | 21:31
1
30
אני גם קיבלתי 13/13

ואני חייב לומר שאני מופתע שהצלחת הכל, אומנם הרוב קל, אבל אנשים שראו את הסרטים הרבה פעמים נפלו על חלק (מקום העבודה של סקוט לאנג)
לצפיה ב-'חחחח דווקא ממש זכרתי את זה'
חחחח דווקא ממש זכרתי את זה
17/03/2019 | 23:38
23
כאילו, בלי האופציות לא היה לי מושג אבל כשראיתי את השם הוא ישר קפץ לי.

ובכללי יש לי זיכרון מדהים לדברים לא חשובים.
לצפיה ב-'12.12'
12.12
17/03/2019 | 21:42
4
לצפיה ב-'פתאום חשבתי על המילה טלוויזיה והיא נשמעת לי '
פתאום חשבתי על המילה טלוויזיה והיא נשמעת לי
18/03/2019 | 00:36
3
53
נורא מוזרה ומיושנת, כמו איזה מכשיר שהשתמשו בו בשנות ה-70
עוד מישהו מרגיש ככה או שזו רק אני?
באמת חושבת שהגיע הזמן לקרוא לזה בשם אחר.
נראה לי שאני צריכה ללכת לישון.
לצפיה ב-'אני לא מרגיש ככה'
אני לא מרגיש ככה
18/03/2019 | 08:04
2
36
המכשיר עדיין קיים (ועדיין מתפתח),למרות שהשימושים בו התרחבו מאוד
אני חושב שהמילה עדיין תקפה
לצפיה ב-'נראה לי שאתה מדבר על המכשיר עצמו, היא התייחסה רק לשם שלו '
נראה לי שאתה מדבר על המכשיר עצמו, היא התייחסה רק לשם שלו
18/03/2019 | 14:53
1
7
לצפיה ב-'ואני מרגיש שהשם עדיין תקף'
ואני מרגיש שהשם עדיין תקף
18/03/2019 | 16:40
7
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
14/03/2019 | 06:52
76
96
אני קצת לא מאמין שהגיע יום חמישי
המשך>>
אני קצת לא מאמין שהגיע יום חמישי
שרשור חדשות ועדכונים
16/03/2019 | 07:06
13
15
לצפיה ב-'Starz הזמינה עונה נוספת של "אלים אמריקאים"'
Starz הזמינה עונה נוספת של "אלים אמריקאים"
16/03/2019 | 07:08
1
49
רשת Starz הודיעה על הזמנת עונה שלישית של הסדרה אלים אמריקאים, פחות משבוע לאחר עליית העונה השנייה.

לצפיה ב-'המממ, אוקיי.'
המממ, אוקיי.
16/03/2019 | 08:48
36
מהפרק הראשון מאד נהניתי, ונראה שהם עדיין עומדים בעלילת הספר (אבל באמת שאני בקושי זוכרת אותה), ישאר להם מספיק ספר לעונה שלישית?
לצפיה ב-'פרומו לסדרה חדשה - Perpetual Grace, LTD'
פרומו לסדרה חדשה - Perpetual Grace, LTD
16/03/2019 | 21:08
33
הסדרה תעלה ברשת הכבלים Epix ב 2 ליוני.

בסדרה מככבים בין היתר ג'ימי סימפסון, בן קינגסלי ולואיס גוזמן

העלילה עוקבת אחרי נוכל צעיר שמנסה לרמות כומר, שמתברר כמסוכן הרבה יותר מהמצופה.
לצפיה ב-'פרומו לסדרה חדשה - Ramy'
פרומו לסדרה חדשה - Ramy
16/03/2019 | 21:13
35
סדרה חדשה של שירות הסטרימינג Hulu
כל פרקי העונה הראשונה יהיו יצאו במקביל ב 19 לאפריל

במרכז הסדרה רמי, צעיר מוסלמי אמריקאי, בן למהגרים ממצרים.
לצפיה ב-'פרומו לעונה 3 של סנטה קלריטה דיאט '
פרומו לעונה 3 של סנטה קלריטה דיאט
16/03/2019 | 21:49
1
28
העונה תעלה בנטפליקס ב 29 למרץ
לצפיה ב-'ממש מחכה לה!'
ממש מחכה לה!
16/03/2019 | 22:02
7
לצפיה ב-'האם אנחנו עומדים לראות REVIVE של SLIDERS?'
האם אנחנו עומדים לראות REVIVE של SLIDERS?
19/03/2019 | 08:10
4
40
אני אהבתי את הסדרה הזאת...לפני שארתורו מת והכל השתגע...
לצפיה ב-'אם יש סדרה שאני לגמרי בסדר עם תחייה שלה זו זו'
אם יש סדרה שאני לגמרי בסדר עם תחייה שלה זו זו
19/03/2019 | 13:57
1
223
כי הכל השתגע ולא הייתה שום פואנטה ברגע שזה השתגע, למה הם רוצים לחזור לבית של אף אחד מהם. ואז לא היה שום דבר שקרוב לקלוז'ר
אני גם לגמרי בסדר שזו תהיה סדרה פרוצדורלית, העולם של הפרק בעונה הראשונה ורק בעונה השנייה להכניס קרומגס
לצפיה ב-'אני בסדר'
אני בסדר
19/03/2019 | 18:15
23
גם בלי הקרומגס
לצפיה ב-'אומייגאד!!!'
אומייגאד!!!
19/03/2019 | 22:58
1
23
איך אהבתי את הסדרה הזאת!!
ג'רי אוקונל
לצפיה ב-''
20/03/2019 | 07:58
1
לצפיה ב-'פרומו לעונה השנייה של "סברינה"'
פרומו לעונה השנייה של "סברינה"
19/03/2019 | 14:30
1
24
חברת נטפליקס פרסמה פרומו לקראת עליית העונה השנייה של הסדרה הרפתקאותיה המצמררות של סברינה ב-5/4.

לצפיה ב-'נראה אפל יותר, ומעולה!'
נראה אפל יותר, ומעולה!
19/03/2019 | 16:41
7
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
14/03/2019 | 06:57
54
82
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע המגניב הזה?
המשך>>
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע המגניב הזה?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד דניאל ארנסט

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו