לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1984119,841 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע'
דיוני סדרות לתחילת השבוע
20/01/2019 | 04:21
40
25
השבוע הקודם נגמר ובום! מתחיל שבוע חדש.
לצפיה ב-'המעניש עד 2X05 '
המעניש עד 2X05
20/01/2019 | 08:41
28
הו, אלוהים זה נוראי. לא נוראי כמו העונה הראשונה של איירון פיסט אבל דיי קרוב.

הבעיה הכי גדולה כרגע היא איימי, אני לא מבינה למה אחרי חמישה פרקים אמור להיות לי אכפת ממנה והיא גם לא עושה שום דבר שמעורר כול סוג של אמפתיה. הקטע שהיא גנבה למדאני את כרטיס האשראי ועשתה קניות היה דפוק לגמרי ולקח את המושג כפיות טובה לרמה חדשה (מדאני הצילה אותה, הכניסה אותה לבית שלה וככה היא גומלת לה?). וגם התעלומה עצמה: אנשים רוצים להרוג אותה בגלל איזה שהן תמונות, אבל אנחנו עדיין לא יודעים מה יש בתמונות האלו או למה האנשים ששלחו את המה שמו ההוא כ"כ רוצים להרוג אותה. זה אמור לעניין אותנו כי פרנק לא אוהב שפוגעים בנשים או שטות דומה אבל זה לא.

וגם הסיפור עם בילי חמישה פרקים לתוך העונה ועדיין לא ברורה מה האג'נדה שלו. והצלקות שלו דיי נופחו מעבר לכול פרופורציה שראו אותו בפעם הראשונה התחושה הכללית הייתה של "זה הכול?!" שמישהו אחד יגיד לי שהוא לא נשאר גבר יפה גם עם הצלקות. ומה הסיפור של הרופאה שלו?

אני מפחדת שכשהם יזכרו שצריך לעלות הילוך זה יראה כמו העונה השנייה של דרדוויל רק עשוי בצורה הרבה יותר גרועה. מה גם שלמאט היו את קארן ופוגי בזמן שלפרנק יש רק את מדאני.

אני יודעת שאולי עברו איזה שנתיים-שלוש מאז המשפט שלו והוא אמור להיות מת. אבל אף אחד לא מזהה את פרנק? האיש היה בכותרות אחרי שהוא רצח 50 איש (!!!) זה לא מישהו שששוכחים בכזאת קלות.

כרגע הדבר הכי טוב בסדרה היו טורק ומהוני ואני מקווה שיראו עוד דמויות מדרדוויל במשך וגם את מיקרו.
לצפיה ב-'הסמויה עונה 5 פרק 9 + חצי פרק אחרון (נשאר לי חצי פרק) ספוילר'
הסמויה עונה 5 פרק 9 + חצי פרק אחרון (נשאר לי חצי פרק) ספוילר
20/01/2019 | 18:44
15
13
הלם #1 (חיובי) מתבצעים מעצרים של מרלו וכל החבורה
חששתי לאורך כל הזמן שמשהו ישתבש להם
הלם #2 (שלילי) קימה מלשינה על מקנולטי ופרימון
התאכזבתי ממנה ולא חושבת שהיא היתה צריכה לעשות את זה
הלם #3 (חיובי) מייקל מוריד את סנופ
הייתי צריכה לצפות את זה כשהיא קיבלה את הציטוט בתחילת הפרק אבל לא צפיתי את זה בכלל
דווקא אחרי שהיא אומרת - וזה היה הציטוט - שאין קשר בין הרצח המתוכנן לבין מגיע - הרי דווקא לה הכי מגיע
המילים האחרונות שלה (לא הציטוט, שהיה לפני שמייקל שלף את האקדח) היו יותר אנושי וקומוניקטיבי מכל מה שראינו ממנה עד עכשיו
אז מייקל נאלץ להיפרד מאחיו הקטן באג ומדוקוואן ופתאום סצנת הלונה-פארק בתחילת העונה נראית הרבה יותר קשורה...
בסוף הפרק דוקוואן צועד אל עתידו הבעייתי ואני רק מקווה שניימונד שגם אותו ראינו בפרק הזה יישאר היחיד שמסיים את הסדרה במצב טוב (חוץ ממנו אני פוחדת גם על באבס, אסיים לראות את הסדרה היום כי אני במתח וחייבת לדעת איך היא מסתיימת)
אז מסתבר שהרוע הכי גדול בסדרה זה לא השוטרים ולא הפושעים, זה העו"ד
פרימון משיג מקליי דייוויס הפללה של העו"ד כדי להציל את התיק (ע"ח התיק של דייוויס אם הבנתי נכון, ולמעשה גם ע"ח פתיחת אישומים כנגד לוי עצמו, כי המטרה היא לסגור עסקה תמורת הגנה פושרת שלו על כנופיית מרלו)
כל הסיבה שמרלו נתפס (למעט התיק של באנק שהצליח למצוא הוכחה נגד כריס על רצח) היא הטלפון שלוי דחף לו כדי בדיוק להגיע למצב הזה שהוא ייתפס ויצטרך את שירותיו
לא מאמינה שעו"ד פליליסטים אמיתיים עושים דברים כאלה כדי לקבל יותר עבודה אבל מי יודע
מודה שבשניה הראשונה פחדתי שהמדליפה של מוריס לוי זאת רוני אבל הסמויה הוכיחה שהיא בכל זאת רמה אחת מעל הטלוויזיה הסטנדרטית
בשיחה שלהם הוזכרה גם הרמאות הזכורה של לוי את סטרינגר בל בעונה השלישית

רק קצת על פרק 10 הפרק האחרון שגם אותו התחלתי אתמול
היה ענק המבט של באנק כשג'ימי צועק על ג'יי אין לי התקדמות בחקירה מה אתה רוצה שאני אמציא משהו?!
וכ"כ נכון מה שהוא אמר לג'ימי זה כמו מלחמה קל להיכנס קשה לצאת
ואיך באנק דאג לג'ימי כשפרימון עדכן את ג'ימי שדניאלס יודע
ג'ימי בדרך לפגישה הבהולה שקבע עם פרימון בדיוק יורד עם דניאלס במעלית
to be continued סדריק אומר לו
לסטר רגוע כהרגלו אומר לג'ימי שבגלל שהבוסים מעכבים את הטיפול אז גם להם יש יתרון כלשהו עליהם וג'ימי עם הרמת הגבה האופיינית מבין שיש בזה משהו
היום בלילה אסיים לראות את הסדרה (בחיי שקצת בא לי להתחיל מהתחלה)
לצפיה ב-'אוף אני לא זוכרת כמעט כלום '
אוף אני לא זוכרת כמעט כלום
20/01/2019 | 19:22
11
15
זוכרת בערך שקימה הלשינה על ג'ימי והיו לי רגשות מעורבים לגבי זה ולא יכולתי באמת להאשים אותה.

לצפיה ב-'אני גם את זה לא זוכר '
אני גם את זה לא זוכר
20/01/2019 | 19:27
10
10
זכור לי קצת שהיו עניינים עם העורך דין ומיילו...
והרק עבד עבור העורך דין בסוף, לא?
לצפיה ב-'מרלו, לא מיילו '
מרלו, לא מיילו
20/01/2019 | 19:38
9
25
אגב דמות כ"כ לא מעוררת אמפתיה
מודה שדווקא חיבבתי את כריס וסנופ הסגנים שלו
וכן, בעונה האחרונה הארק עובד אצל עו"ד לוי
גם אצלך זאת הסדרה האהובה כמו אצל עדי? (טוב נראה לי שאצלה זה בעצם הכי אהובה אחרי שיימלס וש"ש, ואחרי הסמויה זה הג"ש ואוז, אני בכיוון עדי או ששכחתי כמה שעוקפות אותן?)
לצפיה ב-'וואי יפה'
וואי יפה
20/01/2019 | 19:43
2
16
את באמת שמה לב אליי
אני נוהגת להגיד
1. ש"ש, 2. הסמויה, 3. שיימלס כי הראשונות יותר טובות, אבל זה קצת שקר כי אני יותר אובססיבית לשיימלס מכל דבר אחר
אבל כן זה הטופ 5 שלי הסדר משתנה לפעמים.

וכן מרלו הוא נוראי יש לו מבט מת בעיניים
לצפיה ב-'תכלס הראשון והשני שלך הן אכן נראה לי שתי הסדרות הכי איכותיות'
תכלס הראשון והשני שלך הן אכן נראה לי שתי הסדרות הכי איכותיות
20/01/2019 | 20:01
1
16
אי פעם לפי הסדר שכתבת אותן
אצלי גם תיקים באפלה
אוז אולי הייתי מכניסה לרשימה רק בזכות הערך המוסף של הקריינות של היל
הג"ש רמה אחת מתחת (אבל ראיתי אותה נורא מזמן)
לצפיה ב-'אני אדם איכותי '
אני אדם איכותי
20/01/2019 | 20:53
46
אבל באמת שאלה שתיים מהסדרות האהובות עליי בעולם.
אני לא חושבת ש"אוהבת" ו"טוב" חייב ללכת ביחד. אם הייתי מדרגת רשימה של הסדרות הכי טובות באופן יחסית אובייקטבי לעומת הסדרות שאני פשוט הכי אוהבת אלו היו שתי רשימות שונות (אבל חופפות בחלקן). כנ"ל גם מוזיקה וסרטים.

*הבהרה אני כן חושבת ששיימלס היא סדרה טובה מאד. גם הג"ש.
לצפיה ב-'קודם כל "הסדרה האהובה עלי ביותר" צריך להיות דבר ידוע לכל אדם'
קודם כל "הסדרה האהובה עלי ביותר" צריך להיות דבר ידוע לכל אדם
20/01/2019 | 20:59
5
31
בין אם הוא ילד, מבוגר, משתמש תפוז או תינוק
הסדרה האהובה עלי בעולם היא באפי קוטלת הערפדים
ביום שתבוא סדרה טובה יותר השמיים ירעדו
אני מייחל ליום הזה וחושש ממנו במקביל.

אבל, הסמויה היא הסדרה השניה הכי אהובה עלי. היא מדהימה ועצוב שעדיין לא ראית אותה שוב.
אחריה באות הסופרנוס, מד מן, שובר שורות, הנותרים, באטלסטאר גלקטיקה
קצת קשה יותר להחליט על סדר בינם
לצפיה ב-' '
20/01/2019 | 21:09
17
זה באמת בושה שמישהו לא יודע את זה.

אתה יודע שכשאני נתקלת במקומות שכותבים בהם באפי ציידת הערפדים אני נוזפת בראש "קוטלת!" בגללך?
לצפיה ב-'כמובן לא היה לי ספק כשהתחלתי לקרוא את הכותרת '
כמובן לא היה לי ספק כשהתחלתי לקרוא את הכותרת
20/01/2019 | 21:10
1
20
זה מעניין בהמשך להודעה של עדי - באפי אצלך ברור הכי אהובה אבל מעניין אם היית גם מכנה אותה הכי טובה
או שאולי קשה לעשות את ההפרדה הזאת
אה בעצם כתבת הכי טובה וזה למעשה גם קונסיסטנטי לדברים שכתבת כאן על באפי בעבר

לגבי הסמויה, כתוב ראית, אבל התכוונת ראיתי, נכון?
רק מוודאת כי כתבתי קודם שבא לי לראות שוב (עדיין לא סיימתי סיבוב ראשון נשאר לי חצי פרק)
לצפיה ב-'אה כן, התכוונתי "ראיתי" באמת'
אה כן, התכוונתי "ראיתי" באמת
20/01/2019 | 23:12
15
לגבי השאלה האם באפי לדעתי באמת הכי "טובה" אני האמת קצת מהסס.
היא בהחלט הכי אהובה עלי, אבל אני תוהה האם באמת הייתי מגדיר אותה כהכי טובה (אפילו שאני יודע שזה מה שכתבתי).
היא בהחלט מאוד מאוד טובה, אבל האם היא באמת טובה יותר ממד מן... לפעמים אני תוהה בעצמי. אני מנסה להיות אובייקטיבי גם לגבי הדעות שלי. כלומר האם אני בעצם חושב שהסמויה טובה יותר, ופשוט דבק בבאפי כי זה נראה לי משהו גדול מידי בזהות שלי לשנות?
הסיבה העיקרית לכל התהיות האלו היא שכבר עברו הרבה מאוד שנים מאז שראיתי את באפי. נראה לי שעברו לפחות 8 שנים מאז פעם אחרונה שראיתי את כל הסדרה. אולי אפילו עשור.
אומנם אני זוכר כל רגע בבאפי, אבל עבר זמן מאז שבאמת חוויתי אותה, ואי אפשר ממש להשוות עם זיכרון.

כל זה גורם לי לחשוב שהגיע הזמן באמת שאני אעשה צפיה מסודרת בכל באפי מחדש.
לצפיה ב-'מופתעת שלא ברשימה בוגא'ק הורסמן'
מופתעת שלא ברשימה בוגא'ק הורסמן
21/01/2019 | 00:36
1
5
לצפיה ב-'קודם כל, אני אהסס לגבי סדרה שעדיין לא הסתיימה'
קודם כל, אני אהסס לגבי סדרה שעדיין לא הסתיימה
21/01/2019 | 01:50
9
ושנית... אני לא בטוח. היא ברמה גבוהה מאוד, אבל עדיין...

לצפיה ב-'משהו לא ספוילרי לגבי השחקנית שמשחקת את סנופ'
משהו לא ספוילרי לגבי השחקנית שמשחקת את סנופ
20/01/2019 | 19:33
2
23
השם האמיתי של השחקנית הוא גם פלישיה "סנופ" פירסון.
היא ילידת בולטימור ששני ההורים הביולוגיים שלה היו מכורי סמים והיא בעצמה נשלחה לכלא על רצח בגיל 14.
מייקל ק. וויליאמס (השחקן שמשחק את עומאר) פגש אותה במועדון בבולטימור והביא אותה לסט של הסדרה. כשיוצרי הסדרה פגשו אותה הם החליטו לייצר עבורה את הדמות בסדרה.
לצפיה ב-'וואו על המידע המעניין'
וואו על המידע המעניין
1
15
אז היא שיחקה בכלל בעוד דברים?
כלומר היא היתה בכלל שחקנית כש"עומאר" פגש אותה?
מניחה שאני יכולה לבדוק בעצמי אז רק אם אתה יודע...
לצפיה ב-'היא לא ממש שחקנית'
היא לא ממש שחקנית
20/01/2019 | 23:16
11
והיא בטח לא הייתה לפני הסמויה.
היא כן הופיעה מאז הסמויה בכל מיני קליפים של ראפרים שונים וממש קצת בפרקים בודדים של סדרות שונות.

אגב, לפני איזה חמש שנים היא נעצרה על אחזקת סמים, אבל היא יצאה עם מאסר על תנאי להבנתי.
לצפיה ב-'כרמן סנדיאגו החדשה של נטפליקס - ממליץ'
כרמן סנדיאגו החדשה של נטפליקס - ממליץ
20/01/2019 | 19:20
1
29
אומנם זאת המלצה רק על סמך שלושת הפרקים הראשונים, אבל בנתיים מאוד אהבתי את מה שראיתי.
כמובן לא שצריך לצפות ממנה למשהו מעבר לסדרת מצוירת.
היא אפילו לשמחתי שומרת במידה מסויימת את הגוון החינוכי של הסדרה הישנה בכך שהיא גם חינוכית - מביאה עובדות מעניינות על ארצות שונות בעולם בכל פרק.
אבל מעבר לכך גם יש עלילה מורכבת עם חלקים שמגלים בשני פרקים הראשונים (שהם רשמית סיפור הBecoming  שלה) וחלקים שנותרים מסתוריים להמשך.

אני נשאבתי לחלוטין לכיף של זה.
לצפיה ב-'ראיתי בינתיים רק 2 פרקים, אבל נהניתי.'
ראיתי בינתיים רק 2 פרקים, אבל נהניתי.
20/01/2019 | 19:33
15
לא רציתי לשבת ולצפות בבינג', אבל היה לי כיף ואני ממש אוהבת את האנימציה.
לצפיה ב-'שיימלס 9X08 '
שיימלס 9X08
20/01/2019 | 19:32
10
25
אני מניחה שאני אמשיך לראות את הסדרה הזאת כמה שהיא תמשך, במיוחד בשביל הדיונים פה, אבל העונה הזאת דיי מאכזבת אותי. כאילו חוץ מהפרק האחרון של איאן שהיה מוש, העונה הזאת דיי meh.
ראיתי בעוונתי את הטריילר אתמול לפרק הזה, אז כבר ידעתי בערך מה הולך לקרות עם פיונה. אופוש. מצד אחד כאילו אני חייבת לתת קרדיט ליוצרים שאשכרה מצליחים להפתיע אותי הרבה פעמים בזה שהם מפילים את הדמויות. כמו שלא ראיתי במילימטר לאיזה תהומות פיונה תיפול בעונה 4, או לאאן ליפ יגיע בסוף עונה 8, הייתם מצפים שאני אהיה כבר מוכנה להכל, אבל באמת חשבתי שמאחר וזו העונה האחרונה של רוסום ופיונה הצליחה כ"כ בשתי העונות האחרונות, היא תעבור את העונה הזאת בהצלחה בקלות, הייתי צריכה לראות את זה, ובכל זאת לא חשבתי שיקחו לכיוון. מצד אחד אני שמחה. הגלאגרים משעממים אותי כשהם מצליחים פשוט. אם עוד בעונה 7 למרות שפיונה ממש הצליחה, זה עוד היה מעניין כי הייתי חרדה בכל צעד שהיא לקחה (הקניה של המכבסה), בעונה 8 כבר היה לי ברור שהכל ילך לה חלק (ואכן היה, וקו העלילה שלה היה קצת משעמם בעונה הזאת), אז אני שמחה שיש קצת אקשן.
מצד שני, אוף היא הייתה כ"כ מעצבנת הפרק הזה אני יכולה אפילו להבין את קטעי השתיה המוגזמים ולא לשלם חשבונות, אבל הקטע שהיא מתחילה להנהג כמו דבילית במסעדה היה טו מאץ' אני מבינה שהיא לא תסיים את העונה כאשת עסקים מצליחה, אבל אני לפחות מקווה שבכמה פרקים שנשארו היא תצליח להרים את עצמה מהמקום הרע מאוד שהיא נפלה אליו, ולפחות תהיה בסימן שיפור (ולא תגיע לכלא כמו איאן , שאגב, זה שאיאן סיים בכלא זה מראה לי שבאמת אי אפשר לדעת איך דמויות יסיימו בסדרה הזאת! אמנם התאחד עם אהוב ליבו, אבל עדיין אחת הדמויות הראשיות של הסדרה סיימה בכלא!).
שאר העלילות ממש לא עניינו אותי, וזה מדאיג אותי לגבי איך אני ארגיש לגבי עונה הבאה, כי באמת כרגע רק פיונה מעניינת אותי.
את ליפ אמנם ממש אהבתי עונה קודמת ואני חושבת שקו העלילה שלו היה הדבר הכי טוב בעונה ההיא, אבל בעונה הזאת הוא פחות מעניין. אם כבר העלילה שהייתה עם הילדה זן הייתה יותר מעניינת משאר הדברים שהוא עשה (וגם היא נגמרה באופן כזה אכזרי ושיימלסלי, כמו שאני אוהבת). אבל עכשיו ממש לא מעניין אותי מה ימשיך לקרות עם בת הזוג הזאת שלו (כנ"ל קארל). דבר ראשון, החלטתי ככלל לא להתלהב מבני/בנות זוג של הגלאגרים עד שאני רואה שהם נשארים לפחות ל-3 עונות, דיי. בעונות האחרונות מערכות היחסים זה החלק החלש בסדרה! כנ"ל קארל ומעלליו עם חברתו. מה גם ששתיהן (הבחרה של קארל ושל ליפ) ממש לא כאלה מעניינות כרגע. אז שיהיה.
דבי ממשיכה להפתיע לטובה גם הפרק הזה, עם זה שהיא דואגת לשלם את החשבונות ולוקחת אחריות, זאת תהיה סגירה מעגל כ"כ יפה אם היא תהפוך להיות המבוגר האחראי לפיונה עכשיו. אלוהים יודע שפיונה צריכה מישהו שינער אותה עכשיו חזק.
פרנק לא מעניין. כן היה קצת wtf שהוא גנב לקארל את הזרע ואם ההריון הזה יצליח זה אומר שקארל יהיה אבא. מה לעזאזל? ולמה שפרנק יעשה את זה? הלוואי שהייתי יכולה להגיד שזה הדבר הכי גרוע שפרנק עשה אבל לצערי זה לא מתקרב אפילו!
לצפיה ב-'מה? שוב הפרק מודלף לפני הזמן?'
מה? שוב הפרק מודלף לפני הזמן?
20/01/2019 | 19:34
4
18
זה מעצבן כי לפי הקלנדר שלי הוא יוצא מחר, אז כל שבוע אני אשכח.
לצפיה ב-'הוא לא מודלף, שואוטיים מעלים לאתר שלהם'
הוא לא מודלף, שואוטיים מעלים לאתר שלהם
20/01/2019 | 19:39
3
29
ומשם חיש קל למקומות אחרים
אתה לא תשכח כי נכיר לך (וליאורה גם כתבה את זה בשרשור של אורן)

הבעיה היא שהוא לא יוצא מספיק מוקדם ואני לא יכולה להוריד לפני העבודה ועכשיו אני יושבת ומחכה לו שירד.
לצפיה ב-'אם את רוצה להשקיע, תשתמשי באפליקציות שליטה מרחוק מהטלפון.'
אם את רוצה להשקיע, תשתמשי באפליקציות שליטה מרחוק מהטלפון.
20/01/2019 | 21:26
2
28
אני עם team viewer כבר שנים, מתחברת למחשב דרך הטלפון ומורידה את המשלוחים מהדודים כדי שהם יחכו לי כשאגיע הביתה. פעם אפילו התחברתי ככה כדי לאסוף בונוסים מהקנדי קראש
לצפיה ב-'וואלה'
וואלה
20/01/2019 | 23:29
1
22
לא חשבתי על זה אף פעם אני אנסה.

חשוב מאד לאסוף בונוסים בקנדי קראש
לצפיה ב-'במיוחד ביום השביעי ברצף!'
במיוחד ביום השביעי ברצף!
21/01/2019 | 19:30
3
לצפיה ב-'ראיתי ראיתי '
ראיתי ראיתי
20/01/2019 | 21:07
28
דווקא נהניתי מהפרק הוא הצחיק אותי ברובו.

אני דווקא מחבבת את החברה החדשה של קארל. די נהניתי מהם היום הם כאלה מגניבים. אהבתי איך שהם מתחבאים ומתקדמים בצעדים צבאיים וכל הקטע שלהם עם הקורקינטים היה חמוד. במיוחד כשהם הכריחו את האלה מהיוגה לשלם. אני אוהבת גלאגרים על גבול הפשע.
אבל לגמרי מסכימה שמערכות יחסים בעונות האחרונות היו חלשות ואין טעם להקשר / להתלהב מאף בן/בת זוג חדשים, שזה די באסה.

אבל החברה של ליפ באמת מעצבנת. דווקא איתה הוא עכשיו? אבל אהבתי את כל הקטע שהיא הייתה מזועזעת ממה שהולך בבית שלהם, כי אני תמיד אוהבת מבט של אנשים  נורמטיביים על החיים שלהם וכמה הם הזויים וכמה זה רגיל בשבילם. אני גם אהבתי את העלילה של זן ואיך שהיא נגמרה עצוב אבל עכשיו ליפ באמת פחות מעניין.

הקטע עם הילד של קוו ו-וי מאד אקטואלי כי זה משהו גדול בארה"ב עכשיו עם כל ילדי הפליטים אבל אני לא כזה יודעת מה הולך שם אז לי זה פחות רלוונטי. אבל זה היה עצוב הסיפור שלו. והוא באמת שר ממש יפה. והצחיק אותי איך כולם בבר נעמדו דום כשהוא שר את ההמנון.

למה פרנק גנב מקארל זרע? כי הוא פרנק. וכי הוא רצה שהילד הזה עדיין יהיה גלאגר.

ובאמת אהבתי את דבי היום וכמה שהיא הייתה אחראית. אבל אוי זה עצוב שאת אומרת שהיא תהפוך לפיונה. כי פיונה הופכת לפרנק. אני לא יכולה ההדרדרות שלה שוברת  אותי אבל אני לא יכולה לכעוס עליה רק רוצה להציל אותה. ומצד שני אני קצת נהנית מזה כי כמו שאמרת גלאגרים יותר מעניינים כשהם למטה. אבל ממש מראים איך היא נהיית פרנק, במיוחד בבר כשהיא ישבה בכסא שלו והם היו לבושים כמעט אותו דבר וממש כולם ראו את זה.וכמובן בסוף  כשקווין הביא אותה מעולפת ושם אותה על הספה כמו פרנק. אוף מעניין עד כמה זה יחמיר ואיך הם מתכננים להפרד ממנה? בתהום או מנצחת? אין לי מושג ואני אוהבת את זה.

היה לי עצוב קצת בפתיח לא לראות את השם של איאן
לצפיה ב-'בקצרה'
בקצרה
20/01/2019 | 21:31
1
24
עם כמה שכאב לי בנפילה של ליפ, הנפילה של פיונה שוברת לי את הלב לגמרי. הלך לה כ"כ טוב, אפילו עם כל ההימורים והסיכונים הכלכליים האלה שהיא לקחה, ולמרות שהיה ברור שמתישהו היא תיכשל כי זו שיימלס- זה נוראי. במיוחד כי היא פשוט נשברה לחלוטין, ברמה כזו שהושיבו אותה על השרפרף של פרנק בבר כדי להראות באיזה מצב גרוע היא. אוף אני באמת פוחדת שהיא לא תצא מזה, כשזו העונה האחרונה שלה ונשארו לי פרקים בודדים (כמה יש בעונה באמת?)

העלילות האחרות נחמדות, אני לא חושבת שהייתה פעם עלילה של מישהו שלא עניינה אותי לפחות קצת. אני נורא אוהבת את זה שדבי הפכה פתאום לבנאדם אחראי ואני מקוהו שהיא תעזור לפיונה לצאת מהפח הזה, קארל הוא קארל וליפ גידל זרועות ממש יפות. שאפו
אה ופרנק. איכס. אבל זה פרנק....¯\_(ツ)_/¯
לצפיה ב-'14, כלומר 7 לחצי הזה'
14, כלומר 7 לחצי הזה
20/01/2019 | 23:31
52
"וליפ גידל זרועות ממש יפות." - תכלס
לצפיה ב-'סוף סוף ראיתי גם '
סוף סוף ראיתי גם
21/01/2019 | 17:33
1
7
אין לי יותר מידי להוסיף על מה שאמרתם.
הכי אהבתי את דבי.
אני מת על זה שכל אחד מהם עולה למעלה ויורד למטה. פיונה הייתה כמה זמן הכי למעלה ועכשיו היא סופר למטה. לעומת זאת דבי לפני כמה עונות נפלה הכי נמוך שאפשר ועכשיו הפכה להיות המבוגר האחראי (שזה בעצם הרבה יותר דומה לאיך שהיא הייתה בתור ילדה קטנה)

העניינים עם פיונה עצובים. זה ברור שזה הולך לכיוון שגם יפטרו אותה מהמסעדה. זה פשוט עניין של זמן עד שבעלת המקום תגלה על מה שקורה.
אבל מאוד אהבתי את הסיום שכולם מסתכלים עליה מעולפת על הספה. ובכלל כל הצרות של החשבונות בפרק, אבל אף אחד לא כעס על פיונה, פשוט ריחמו עליה.

אני ממש מקווה שפיונה תסיים את זמנה בסדרה בכך שהיא איכשהו תקבל איזושהי הצעת עבודה במקום רחוק. כי האופציה האחרת שהגיונית זה כלא.

אז קארל הולך להיות אבא... הזוי. אוי פרנק...

העלילות של קארל וליפ עפ בנות הזוג שלהן לא מאוד מעניינות, אבל גם לא מעצבנות. נראה לאן זה ילך.

קווין וורוניקה עם הילד המהגר - לא ממש אכפת לי ותמיד קצת מוזר לי כששיימלס נעשית אקטואלית כל כך. אבל היו בעבר הרבה עלילות שלהם שאהבתי הרבה פחות.

היה מאוד עצוב לראות את איאן בפתיח ולדעת שהוא לא נמצא.

אגב, קצת מוזר שבכלל לא ראו את ליאם, לא?
לצפיה ב-'כן אני גם '
כן אני גם
21/01/2019 | 20:22
6
תהיתי איפה ליאם
לצפיה ב-'התחלתם המעניש לפניי ואני לא יכולה לקרוא כלום פרק 2'
התחלתם המעניש לפניי ואני לא יכולה לקרוא כלום פרק 2
20/01/2019 | 21:50
3
31
אני מתה לקרוא מה כולם חושבים.. אל תשאירו אותי מאחוווררררר.....

אניווי, אני באמצע הפרק השני וממש מתרגשת לפגוש שוב את פרנק. האלימות והרוך שבו הם חתיכת שילוב והשחקן הזה מבורך בכישרון יוצא דופן. מה שכן, אני מחכה לראות איך יפתחו קצת את רעיון ה"רק חיכיתי שתהיה לי הזדמנות ללכת מכות ולאבד את קצת השקט שהיה לי" כי בינתיים לא כזה ברור למה הוא התגייס לעזור לה בכזו קיצוניות, במיוחד שנראה היה שהלילה עם הברמנית מאוד נעם לו - במילים אחרות, הוא היה פתוח ללמצוא קצת שלווה. אז נראה לי שזה שמישהו אומר "רק חיכית לבלגן" זה לא מספיק ויצטרכו לחפור בזה עוד קצת ומקווה שזה יקרה בהמשך. אחרת אין ממש רציונאליזציה לכל העלילה וזה שהוא מעורב בה.
הסדרה הזו מזכירה לי עד כמה אהבתי את באנשי.

שאלת ספוילר על הקאסט:

אוף, קארן פייג' לא תהיה חלק משמעותי מהעונה? אין לי ספוילרים או משהו אבל היא לא בטריילר ובקושי ראו אותה בסיכום העונה ה1 ובינתיים שמה לא עלה אז אני מסיקה. ממש מתבאסת.
לצפיה ב-'היא אמורה להופיע'
היא אמורה להופיע
20/01/2019 | 22:13
2
23
היה ראיון עם השחקנית בקשר לעונה הזאת.
לצפיה ב-'ספוילר קאסט'
ספוילר קאסט
21/01/2019 | 09:08
1
16
אז הלכתי להסתכל בimdb ונכון לעכשיו רשום שיש לה פרק אחד ב2019. מקווה שזו טעות או לא מעודכן. אני ממש אוהבת אותה במעניש (יותר מאשר בדרדוויל). בראיון היא נתנה תחושה שזו הופעת אורח או משהו רציני יותר?
לצפיה ב-'לא קראתי אותו '
לא קראתי אותו
21/01/2019 | 16:10
10
רק ראיתי שהיא התראיינה כי לא רציתי להיכנס ליותר מידי ספוילרים.
לצפיה ב-'ניצלתי חופשת מחלה - האיש במצודה הרמה עונה 3 '
ניצלתי חופשת מחלה - האיש במצודה הרמה עונה 3
21/01/2019 | 07:56
11
אחרי שמאוד אהבתי את הספר ("יסתגבל החגב" לכולם ) צפיתי בעונה הראשונה שהייתה מצויינת. עם התאמות נדרשות להעביר את העולם של הספר לעולם טלווזיוני (כולל הפיכת הספרשהמחתרת מעבירה לסדרת סרטים של מציאות אלטרנטיבית). העונה השנייה, שכבר הייתה מעבר לעלילת הספר (מוכר למישהו? תוכנית מציאות אלטרנטיבית / דיסוטופית מבוססת על ספר, שהעונה השנייה ממשיכה היכן שהספר לא המשיך) המשיכה את הקו, והייתה מעולה אך אפלה משהו. התככים ב"חצרו" של היטלר היו מעולים, והתחברו לי מצויין לסדרה התעודית "Hitler circle of evil" שדנה בתככים של המקורבים להיטלר (שהודגמו כל כך יפה בעונה השניה של "האיש במצודה הרמה", אחרי שמתנקשים בחיי היטלר. הסוף של העונה הזו בישר שמשהו בעונה השלישית הולך להיות שונה לגמרי עם החזרה של טרודי לחיינו.
ואז הגיעה העונה השלישית...
והסדרה, שלפני זה הייתה סדרת דרמה ומתח בעולם של מציאות אלטרנטיבית, הפכה לסדרה של מדע בדיוני במציאות אלטרנטיבית (ז'אנר אחד שאני אוהבת ואחד שאני די לא סובלת) - נוסעים בין מימדים, אנשים שנחשבו מתים חוזרים לפתע, חזיונות שלא ברור אם הם חזיונות / חלומות או זכרונות של עולמות אחרים, וכל זה על רקע תככים בשלטון הנאצי ובעיות כלכליות בשלטון היפני.

אז נכון - הסדרה עדיין שומרת על רמה גבוהה של דמויות (למרות שלפעמים לא ברור למה כולם מסכימים לעזור לג'וליאנה ולסכן עצמם בלי שום מאמץ מצידה), העיצוב הויזואלי נהדר (הסצינה של הפלת פסל החירות הייתה נהדרת), והעלילה מותחת.
אבל אני בכלל לא בטוחה שאמשיך לעונה רביעית (אם תהיה)
לצפיה ב-'ועוד מחופשת המחלה - גברת מייזל המופלאה עונה 2 '
ועוד מחופשת המחלה - גברת מייזל המופלאה עונה 2
21/01/2019 | 08:07
14
השלמתי את הפרקים (פרקים 1 עד 8) של העונה השנייה.
הבנתי שיש עוד שני פרקים לעונה הזו, אז כנראה שאצפה בהם בסוף השבוע.

עצוב להגיד את זה - אבל ציפיתי לנפילה בעונה הזו. 
העונה הראשונה הייתה כל כך טובה - ויזואלית, מוזיקאלית, ובעיקר הדמיות והעלילה - כמו שאיימי שרמן יודעת לעשות, שהיה מאוד צפוי שהעונה השנייה תהיה פחות טובה.
אז ציפיתי...
וזה היה ממש ממש ממש הפוך מהציפיות!!!
העונה הזו הייתה עוד יותר מהנה מהעונה הקודמת.
הפעם ניתן מקום גם לדמויות נוספות חוץ ממידג' וסיפורי המשנה קיבלו מקום.
סוזי עם החוטפים שלה שבסוף מגלים שהם מאותה שכונה ומבלים יחד. סוזי והמשפחה שלה עם הדינמיקה הלא מתפקדת, שנותנת הצצה לסיבה שסוזי כל כך מתרחקת מהנשיות שלה ומנסה להצליח בזכות עצמה. ג'ואל - שמנסה לצאת מבית ההורים ומגלה שדווקא הוא אמור להיות זה שיציל את המפעל של אבא שלו, ובכך מגשים את הציפיות של הוריו שהוא יכנס למפעל של האבא וימשיך אותו.נוח ואסטריד שמנסים להכנס להריון ונעזרים בכל "תרופת סבתא" שניתן לחשוב עליה. וכמובן - היחסים בין רוז לאייב, כולל הבריחה לפריז.
למי שגדלה על הספר "ריקוד מושחת" - הפרקים של אתר הנופש היו שחזור של האווירה של הסרט, בתוספת "התבלין" המיוחד של מייזל, ופשוט היו מענגים.

מקווה ששני הפרקים האחרונים בעונה ימשיכו את הכיף ויצרו רצון לצפות בעונה שלישית (אם תהיה)
לצפיה ב-'המעניש 2X06-8 '
המעניש 2X06-8
21/01/2019 | 16:37
7
סוף סוף העניינים התחילו לזוז קצת ואז קיבלנו חצי פרק שלא קרה בו כלום.

קודם כול הכי חשוב בפעם הראשונה ראינו את פרנק עם האפוד של המעניש, וזה באמת הגיע הזמן ושמחתי לראות את זה.

כרגע הכוכב של העונה הוא רוסו ולא פרנק אני מצטערת. בזמן שפרנק מתנהג כמו פרנק מה שקורה אצל רוסו הרבה יותר מעניין חוץ מהקטע עם הרופאה של "אני הולך להרוג אותך בואי נעשה סקס פרוע". כול השאר אי אפשר להוריד ממנו את העיניים, הטירוף והכאב שלו השחקן עושה כזאת עבודה מעולה שיש רגעים שאני שוכחת שרוסו הרג את כול המשפחה של פרנק.

מדאני מתחילה להיות מעצבנת ומיותרת.

מהוני! הוא התגלית של העונה וכול סצנה איתו אני בחרדה שהוא הולך למות(אבל אני אומרת לעצמי שהוא בכלל דמות של דרדוויל ואולי לא יהרגו אותו כי הם חשבו שתהיה עונה רביעית).

מי שלדעתי לא הולך לשרוד את העונה זה קרטיס מצד אחד הוא חבר היחיד של פרנק מצד שני אם רוסו יהרוג אותו זה ישחרר כול מעצור של פרנק ויגרום לפרנק לצאת על רוסו באמת.

הסצנות של היריות היו מושלמות באמת היו רגעים שהייתי על הקצה של הכיסא ובחרדה.

הסצנה שפרנק מתנפל על איימי אחרי שהם לא הצליחו להרוג את רוסו היה מוגזם לגמרי.

כול העלילה השנייה עם איימי. זה הכול? שני דושים עשירים לא רוצים שידעו שהבן שלהם הומו? לא היה להם משהו קצת יותר מורכב?
לצפיה ב-'The Punisher עד פרק 2X03 '
The Punisher עד פרק 2X03
21/01/2019 | 17:44
7
כל אחד כאן מתקדם בקצב אחר וזה יוצר מצב מצחיק כשמתחת להודעה על פרק 8, אני כותב על פרק 3...
לפחות בסוף כולנו נהיה באותה נקודה.

באופן כללי אני מאוד אוהב את העונה, קטעי האקשן מעולים. והדרמה טובה.
אבל מצד שני זה גם קצת נמרח על דברים שמרגישים כאילו הם אמורים להיות הרבה יותר קצרים. מילא פרק ראשון שכולו מוביל לקרב בבאר. אבל אז פרק שני שכולו בערך בחדר מלון שמוביל לקרב במלון.
ואז פרק שלישי, שלפי הסיום של פרק 2 חשבתי שיתחיל עם קרב בתחנת משטרה, בעצם מרח את הקרב בתחנת משטרה על כל הפרק.
לא שהפרק הרגיש לי מרוח, היה אקשן ומתח ודרמה שם... אבל בעצם זה היה יכול להיות רבע שעה.

כל זה לצד העלילה עם בילי רוסו בבית חולים. זה דווקא הפתיע אותי יחסית לטובה.
בהתחלה הנחתי, כמו שמדני חושבת, שרוסו מזייף את השיכחון. אבל אני כמעט בטוח שהוא לא. וזה דווקא הרבה יותר מעניין. למעשה אני מקווה שהוא ישאר במצב הזה גם שאר העונה, או לפחות רוב שאר העונה. הוא עדיין ילחם בטח בפרנק, אבל יותר בגלל שהוא יודע שהוא צריך להלחם נגדו מהחלומות שלו, ושהוא עצמו לא יבין איך פרנק הפך מחבר שלו לאויב.

עוד דבר זה הנערה - כבר 3 פרקים ואין אפילו רמז לגבי מה בעצם הקטע איתה. אני מקווה שלא יגרמו לנו לחכות עוד יותר מידי זמן.

ויש את הנבל הדתי הזה. קשה כרגע לדעת, אבל מעניין אותי מה בעצם האינטרס שלו. הוא הראה רושם שבאמת הוא לא רוצה לפגוע באנשים שלא צריך (שלא כמו רוב השכירים שראינו) והוא אמר שהשריף מגן על אנשים לא טהורים (או משהו כזה). אז מה מוביל אותו?
והאם בשלב מסוים הוא יגלה שהמשימה שלו היא לא קדושה כמו שהוא חשב ואולי יתחרט.
לצפיה ב-'המעניש 2X10 '
המעניש 2X10
21/01/2019 | 19:28
9
אין לי מושג איך אני אמורה להפסיק עכשיו, אבל אני חייבת לעשות הפסקה לאיזה שעתיים-שלוש לפני שאני אוכל לסיים את העונה לתוך הלילה.

פרנק .

והסצנה עם המוזיקה והאורות והקרב שהיה שם, זו רק תחילת 2019 אבל זו בקלות יכולה להיות אחת מסצנות האקשן הכי טובות של השנה.

והם היו צריכים לעשות עונה של 10 פרקים, פרנק נגד רוסו וזהו. כול העלילה השנייה פשוט מיותרת ומסיחה את הדעת.
לצפיה ב-'פאנישר - אני לא מצליחה לעקוב '
פאנישר - אני לא מצליחה לעקוב
21/01/2019 | 20:56
12
אחרי מה שכולם כותבים, מותר להציע שנתארגן על שרשור ספציפי ייעודי לזה? נראה שהרבה אנשים צופים..
לצפיה ב-'יש לי שאלה שכבר הרבה זמן'
יש לי שאלה שכבר הרבה זמן
20/01/2019 | 19:25
15
78
מסקרנת אותי. אני קוראת לפעמים בפורום. אין לי מה לכתוב כי אני לא רואה שום סידרה חוץ ממד מן. אגב גם בלעדיה אסתדר (אני יותר טיפוס של קולנוע)  

איך אתם מסוגלים לראות ככ הרבה סדרות טלויזיה..נראה שאתם מכורים..(אל תכעסו עלי. זה באמת מסקרן אותי) ובעיקר סדרות אמריקאיות..האם גם כילדים ראיתם הרבה סדרות? מאיפה זה מגיע בעצם..ושוב אל תכעסו שאני שואלת..
לצפיה ב-'זה לא קל תמיד לראות כל כך הרבה סדרות'
זה לא קל תמיד לראות כל כך הרבה סדרות
20/01/2019 | 23:37
5
67
כי אין תמיד מספיק זמן ביום. אבל עושים מאמץ בשביל דברים שנהנים מהם.
מה את עושה עם הזמן הפנוי שיש לך?

אגב, יש כאן גם כמה אנשים שרואים רק כמה פרקים בודדים כל שבוע.

לגבי האם זה התמכרות - יש בזה משהו ממכר כמו כל דבר שנותן תחושה טובה בין אם זה לשתות קפה, להתעדכן בפייסבוק, לאכול שוקולד...
לפעמים נכנסים לעלילה של כמה סדרות במקביל וקשה להתנתק מהם וזה תופס יותר ויותר מהזמן הפנוי עד שזה יכול להיות בעיה. אבל לכולנו יש דרכים להתמודד עם זה ולווסת את המידה שאנחנו רואים בהתאם.

לגבי הילדות - אני צפיתי בהרבה סדרות טלוויזיה גם כילד. רכבת ההפתעות, הקוסם מארץ עוץ, צבי הנינג'ה, זהו זה, הקומדי סטור, סליידרס, היפים והאמיצים, מסע בין כוכבים ועוד ועוד
לצפיה ב-'אז אני חושבת שזה קשור '
אז אני חושבת שזה קשור
21/01/2019 | 10:36
1
27
להרגלים שלך כילד..לא יודעת. אין לי הרבה זמן פנוי ובזמן הפנוי אני משתדלת לראות סרט טוב שבעצם אין כמעט או לקרוא מאמרים ופרשנויות באינטרנט או לבהות בפרסומות..אגב לפעמים הן ממש טובות עד כמה שזה נשמע הזוי..
לצפיה ב-'האמת שאני לא מבינה איך '
האמת שאני לא מבינה איך
21/01/2019 | 10:39
21
אפשר לראות כמה סדרות במקביל. זה לא מפריע להנות מסדרה אחת? כלומר תפסת מרובה לא תפסת..
לצפיה ב-'חח אם זה לא קל למה אתה'
חח אם זה לא קל למה אתה
21/01/2019 | 10:53
2
21
רואה..אתה אמור להנות..
לצפיה ב-'אה שכחתי..אני גם רואה הרבה'
אה שכחתי..אני גם רואה הרבה
21/01/2019 | 11:34
19
ביוטיוב מוזיקה, מערכונים מצחיקים ועוד ואל תחשבו שאני אדם כבד חלילה..אני בחורה קלילה..וברוטוס כל הכבוד לך שהצלחת להרים פורום מגובש ונחמד עם אנשים נחמדים שעוזרים אחד לשני..יש פורומים שאוכלים אחד תשני..
לצפיה ב-'הרבה פעמים עושים מהו לא קל כי הוא מביא להנאה'
הרבה פעמים עושים מהו לא קל כי הוא מביא להנאה
21/01/2019 | 19:06
2
לצפיה ב-'מרבית הסדרות שאני רואה '
מרבית הסדרות שאני רואה
21/01/2019 | 03:40
2
46
יוצאות בימי רביעי-שישי (ועוד שלוש שיוצאות ביום שני) ככה שיוצא שאני בעיקר רואה סדרות בסופ"ש ואני יכולה להסתדר עם ארבע-חמש שעות שינה ככה שאני בשקט יכולה לראות עד מאוחר בלילה בעיקר שאני יודעת שלמחרת אני לא עובדת (כמו עכשיו ).

בתור ילדה ראיתי בעיקר סדרות מצוירות ולסדרות אמריקאיות נחשפתי רק בגיל 17-18.
לצפיה ב-'את לא צריכה להתנצל חלילה'
את לא צריכה להתנצל חלילה
21/01/2019 | 10:51
1
17
אני פשוט לא מבינה איך אפשר להנות מכמה סדרות במקביל. אבל כל אחד בנוי אחרת. אני למשל אם אני סרט שמאוד נהניתי (אין כמעט כיום) אני לא מסוגלת לראות באותו יום 3 סרטים. מקסימום 2..
לצפיה ב-'מרבית הסדרות שלי יוצאות '
מרבית הסדרות שלי יוצאות
21/01/2019 | 16:19
9
בקצב של פרק לשבוע מספטמבר עד מאי ומרביתן סדרות משטרה/רפואה עם עלילה שמתחילה ונגמרת עד סוף פרק ומרביתן אני רואה וישר ממשיכה הלאה כי הן בעיקר נועדו לתת לי לנקות קצת את הראש אין בהן איזה עומק או משהו מעבר.

אני לא אעשה מרתון של שתי סדרות במקביל כי זה באמת פוגע לי בהנאה ולרוב אני לא אתחיל לעשות מרתון אם אני יודעת שפרקים של סדרות אחרות מחכות לי(אבל זה משיקולים אחרים)
לצפיה ב-'אני רואה טלוויזיה רק מאוחר בערב, אז זמן המסך שלי די נמוך'
אני רואה טלוויזיה רק מאוחר בערב, אז זמן המסך שלי די נמוך
21/01/2019 | 09:20
2
27
נגיד אחרי שהילדים ישנים ואנחנו לא יוצאים או עושים משהו, אז נשים פרק או שניים של סדרה שאנחנו אוהבים יחד. ואז יש סדרות שאני אוהבת והוא לא אוהב, אבל כן חשוב לנו בערב להיות יחד אז אותן אני רואה בדרך כלל בשישי בצהרים, כי כולם תופסים שנ"צ ואני אוהבת לשבת בשקט ולראות - בגלל זה קצב ההתקדמות שלי די איטי.
הבנים פה נסעו לסקי לשבוע ונשארתי עם הבנות ואשכרה תפרתי תוך שלושה יומיים את כל "האמת על פרשת הארי.." - כי לא היו לי שיקולים נוספים להתחשב בהם בצפייה ולא יצאתי וכו' כי הייתי על תקן המבוגר האחראי.

בתור ילדה לא ראיתי המון טלוויזיה כי רק בשלב מאוחר יותר יצא ערוץ הילדים וכו' אז בסך הכל מה כבר היה לראות? את הסרט הערבי בשישי ובלי סודות? אני כן זוכרת אבל שנכנס לנו מחשב נייח לבית כשהייתי בת 9 ושיחקתי מללאאאא. פרינס וקין והאדם הקדמון ודייב ומה לא... אז אלו היו רוב שעות המסך שלי. הייתי גם בהרבה חוגים וכו' ובכלל לא הייתה מודעות להגבלת שעות אז, אז אם הייתי בבית ולא עם חברות סביר שהייתי על המחשב.
לצפיה ב-'כאשה נשואה עם ילדים זה'
כאשה נשואה עם ילדים זה
21/01/2019 | 10:45
1
28
אחרת אני חושבת..מה זה כל האמת על פרשת הארי..
לצפיה ב-'סדרה ביס שעשיתי עליה בינג''
סדרה ביס שעשיתי עליה בינג'
21/01/2019 | 20:50
8
פרשת רצח בעיירה קטנה בה סופר מפורסם מואשם ברצח נערה מלפני שלושים שנה, חבר טוב שלו, סופר צעיר יוצר להוכיח את חפותו.
לצפיה ב-'הרגלי הצפייה שלי:'
הרגלי הצפייה שלי:
21/01/2019 | 11:59
2
32
ביום שני אני תמיד צופה בפרק אחד בלבד, בימי שלישי יש לי זמן לבינג'.. יש ימי חמישי שיש לי זמן לבינג' עד מאוחר בערב, בשישי גם יש זמן לכמה פרקים בנוסף לבינג' עם האחיין בסדרת הפלאש. 
בקשר לילדות, בעקרון צפיתי בהרבה תכני טלוויזיה, ההרגלים לבינג'ים באו בעיקר עם הנטפליקס, לפני זה היה יותר קשה לכך
לצפיה ב-'נמרוד סליחה על הבורות. מה'
נמרוד סליחה על הבורות. מה
21/01/2019 | 12:56
1
25
זה בינג'..
לצפיה ב-'צפייה במרתון פרקים'
צפייה במרתון פרקים
21/01/2019 | 13:00
5
לצפיה ב-'היתה אמורה להיות תכנית המתחזים'
היתה אמורה להיות תכנית המתחזים
21/01/2019 | 12:58
3
24
עם אילנה אביטל, האם היא כבר שודרה? אם כן היכן אני יכולה לצפות בה?
לצפיה ב-'נכון'
נכון
21/01/2019 | 15:54
2
14
שודר במוצאי שבת קודמת בקשת ערוץ 12. נסי למצוא אותה במאקו באינטרנט. הם בדרך כלל מראים תוכניות ששודרו אצלם באתר שלהם.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/01/2019 | 17:11
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
21/01/2019 | 17:12
לצפיה ב-'מוזיקה ישראלית - המסתורין של כל הדברים'
מוזיקה ישראלית - המסתורין של כל הדברים
21/01/2019 | 15:48
9
שיר הלל | 'כל בריאת האל חייבת לכרוע תחת ריבונותו'
I
אלוהים ברא הכל, וגורם הוא לכל הבריאה
לציית לשלטונו, ולהישמע לריבונותו.
הוא פוקד על כולם, שולט בהם במו ידיו.
בעלי חיים, הרים, נהרות ואדם, כולם כורעים תחת שלטונו.
הברואים בשמים ועל הארץ, על כולם לכרוע תחת ריבונותו.
על כולם להישמע ללא כל ברירה. זוהי פסיקת האל וסמכותו.

II
אלוהים ברא הכל, וגורם הוא לכל הבריאה
לציית לשלטונו, ולהישמע לריבונותו.
הכל נשלט על ידו. הוא מסדר ומדרג את כל הדברים,
הכל מסודר לפי הסוג מעמדם נקבע על פי רצונו.
הברואים בשמים ועל הארץ, על כולם לכרוע תחת ריבונותו.
על כולם להישמע. ללא כל ברירה זוהי פסיקת האל וסמכותו.

III
לא משנה כמה גדול הדבר, הוא לעולם לא יוכל להתעלות על האל.
הכל משרתים את האנושות שברא.
ואין מעזים להתנגד או לבוא בדרישות.
האדם, יציר האל, חייב גם לשמור על חובתו.
בין אם הוא אדון או שליט גדול מאוד, לא חשוב מעמדו,
אדם קטן תחת האל הוא ישאר.
בן אדם חסר חשיבות, יציר האל, לעולם לא יהיה מעליו.

https://he.light-of-truth.org/Gods-authority-2.htm...
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 20-26/01/2019'
השבוע שיהיה - 20-26/01/2019
20/01/2019 | 16:07
17
38
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב  -  

יום ראשון ה-20/01
סופרגירל | עונה רביעית | פרק פתיחת עונת החורף | CW ומחרתיים בנטפליקס
מכושפות: הדור החדש | עונה ראשונה | פרק פתיחת עונת החורף | CW ובצמוד ב-yes VOD
חסרי בושה | עונה תשיעית | פרק פתיחת עונת החורף | שואוטיים ובהמשך ב-HOT
נפילות חדות | סדרה חדשה | פרק הבכורה | שואוטיים ובצמוד ב-yes VOD
קראשינג | עונה שלישית | פרק הבכורה | HBO ובצמוד ב-yes, HOT וסלקום TV
סדר אותי | עונה שלישית | פרק הבכורה | HBO ובצמוד ב-yes, HOT וסלקום TV
סינגל מילפית | עונה שנייה | פרק הבכורה | שואוטיים ובצמוד ב-yes VOD

יום שני ה-21/01
החץ | עונה שביעית | פרק פתיחת עונת החורף | CW ובהמשך ב-yes
האח הגדול VIP | עונה שנייה | תוכנית פתיחת העונה | CBS
ברק שחור | עונה שנייה | פרק פתיחת עונת החורף | CW ומחרתיים בנטפליקס

יום שלישי ה-22/01
קונאן | עונה תשיעית | תוכנית פתיחת העונה | TBS

יום רביעי ה-23/01
The Magicians | עונה רביעית | פרק הבכורה | Syfy
Suits | עונה שמינית | פרק פתיחת עונת החורף | USA והחל מה-28/1 ב-yes
Drop the Mic | עונה שלישית | תוכנית פתיחת העונה | TNT
Snoop Dogg Presents The Joker’s Wild | עונה שלישית | תוכנית פתיחת העונה | TNT

יום חמישי ה-24/01
Siren | עונה שנייה | פרק הבכורה | Freeform
Legacies | עונה ראשונה | פרק פתיחת עונת החורף | CW
המקום הטוב | עונה שלישית | פרק סיום העונה | NBC ובהמשך בכאן 11
ברוד סיטי | עונה חמישית ואחרונה | פרק הבכורה | קומדי סנטרל ובהמשך ב-HOT
The Other Two | סדרה חדשה | פרק הבכורה | קומדי סנטרל

יום שישי ה-25/01
נקמת האדמה השחורה | סדרה מוגבלת חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
קימי שמידט | עונה רביעית ואחרונה | פרקי הסיום | נטפליקס
Sydney to the Max | סדרה חדשה | פרק הבכורה | ערוץ דיסני
מכת המחץ | עונה שישית | פרק הבכורה | Cinemax ובצמוד ב-HOT וב-yes

באיזה סדרות תצפו?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'כלום'
כלום
20/01/2019 | 16:09
19
אבל זה לא שחסר מה לראות .
לצפיה ב-'שיימלס חזרה (והפרק יצא!)'
שיימלס חזרה (והפרק יצא!)
20/01/2019 | 16:34
1
23
אני לא מאמינה שהעונה של "המקום הטוב" כבר מסתיימת
לצפיה ב-'יופי יופי '
יופי יופי
20/01/2019 | 19:16
3
לצפיה ב-'אז...'
אז...
20/01/2019 | 17:31
14
ARROW
CHARMED
THE FLASH
לצפיה ב-'המקום הטוב כבר מסיימת עונה :-O'
המקום הטוב כבר מסיימת עונה :-O
20/01/2019 | 18:51
11
30
מה הקטע שלהם?

שיימלס חוזרת - יאי
גם סופרגירל והחץ

קימי שמידט חוזרת אבל גם מסתיימת

על סמך פרומואים אני הולך לנסות את:
Black Monday (נפילות חדות*)
The Other Two (האח ואחות המבוגרים של כוכב פופ חדש וצעיר) {בסדר אני מתעניין בזה רק כי האח הוא הומו}
ו Black Earth Rising של נטפליקס נראית טובה (וג'ון גודמן), אבל גם מדכאת.

יש לי יותר מידי סדרות לראות. אני בעצם מקווה שבפברואר לא יהיה שום דבר חדש או חוזר.

*אורן, אתה יכול לפחות עם סדרות חדשות לכתוב גם את שם הסדרה באנגלית, לוקח זמן להבין מה זה...
לצפיה ב-'מה מסיימת עונה '
מה מסיימת עונה
20/01/2019 | 19:09
9
24
יש עוד פרק אחד של המקום הטוב? אז סתם חיכיתי את כל הפגרה הזאת בשביל 3 פרקים! אוף! זו סדרה שקשה לראות אותה משבוע לשבוע
לצפיה ב-'כן, זה באמת נורא מעצבן'
כן, זה באמת נורא מעצבן
20/01/2019 | 19:16
5
23
אם זה כבר סיום עונה אז למה לא דחסו לסיים את זה לפני הפגרה.

לא ראיתי אותך כאן בשבוע האחרון. אני מניח שאת חוגגת את שובו של ה"גיבור על" האהוב עליך.
לצפיה ב-'אתה מתכוון ל"מעניש"?'
אתה מתכוון ל"מעניש"?
20/01/2019 | 19:38
4
35
כי הוא לא בדיוק גיבור על (גם טכנית אין לו כוחות, וגם במהות לא הייתי מגדירה אותו גיבור על), וכן התחלתי לראות אבל ראיתי בנתיים פרק אחד. אבל זה לא מה שהיה מונע ממני להיכנס לפורום גם אם הייתי רואה את זה בבינג', אני יכולה לילה שלם לראות עונה ואפילו שתיים של משהו וזה ממש לא לוקח לי כל השבוע. אבל כן פרק ראשון היה מוצלח ואכן התגעגעתי לפרנק.
האמת היא שדווקא נכנסתי לפורום לא מעט, פשוט לא היה לי משהו חשוב לכתוב.
לצפיה ב-'אני יודע שהוא לא באמת גיבור על'
אני יודע שהוא לא באמת גיבור על
20/01/2019 | 19:42
3
17
בגלל זה שמתי את זה בגרשיים. חשבתי פשוט לכתוב אנטי-גיבור. אבל זה היה אחרי שכבר שמתי גרשיים ואהבתי את איך שזה נראה.

גם אני ראיתי בנתיים רק פרק אחד של העונה. זה ממש נחשב נוראי עבורי. אבל האמת שבא לי להמשיך בקצב של פרק אחד ליום.

את מוזמנת לכתוב גם כשאין לך משהו חשוב לכתוב
תראי אותי, אין כמעט שום דבר חשוב בהודעה הזאת או הקודמת לה
לצפיה ב-'חח אני יודעת שאני יכולה לכתוב'
חח אני יודעת שאני יכולה לכתוב
20/01/2019 | 19:49
2
21
אבל לא יודעת, לא תמיד יש מצב רוח. חוץ מזה שאני מוחמאת ומתפלאה ש"ניק-אני לא זוכר כלום על אף אחד-ברוטוס" זכר שאני רואה המעניש! מגיע לך
אבל אני דיי בטוחה שאני אסיים את זה מחר יש לי 0 יכולת בדחיית סיפוקים ואין לי הרבה מה לעשות כרגע. לפעמים אני חושבת שהלוואי והייתי יכולה לראות סדרות בקצב של פרק אחד ביום, אבל כשיש עונה שלמה של משהו שאני אוהבת זה נס אם אני מצליחה לסיים את זה ביומיים במקום ביום.
לצפיה ב-' '
20/01/2019 | 19:51
19
"ניק-אני לא זוכר כלום על אף אחד-ברוטוס"
לצפיה ב-'חחחחח כן, זה מאוד מרשים מצידי באמת'
חחחחח כן, זה מאוד מרשים מצידי באמת
20/01/2019 | 23:20
13
נראה לי שיצרת עלי רושם בכמה שאהבת את העונה ההיא של המעניש.
אבל יכול להיות שזה גם כי יותר לאחרונה כשיצאה העונה החדשה של דרדוויל אז אני זוכר ששאלת אם פרנק קאסל יופיע בה, כי אם הוא מופיע אז זה יעניין אותך לצפות.
(אגב, אם לא ראית את עונה 3 של דרדוויל אז כדאי לך בכל מקרה כי זאת הייתה עונה מעולה. אני לא בטוח שתאהבי אותה, אבל אני חושב שסיכוי טוב)

גם לי יש בעיה רצינית עם דחיית סיפוקים. הסיבה העיקרית לכך שאני חושב שאני אוכל לרסן את עצמי לפרק אחד ביום היא כי איכשהו אין לי זמן בכלל. היום עדיין לא ראיתי והזמן הולך ואוזל.
אבל אני מניח שאם הפרקים יהיו ממש טובים אז אני אמצא את עצמי מחר ב4 בלילה, לא מצליח לעצור את עצמי מלצפות בפרק העשירי כבר.
לצפיה ב-'איזה רוע מצידם '
איזה רוע מצידם
20/01/2019 | 19:25
2
23
אז דווקא יוצא טוב שערוץ 11 משדרים בכזה איחור, ככה אין פגרה וגם הם משדרים כל שבוע שני פרקים ברצף כך שהסדרה תסתיים לא הרבה אחרי השידור המקורי.
לצפיה ב-'כן, היה לי דיי ברור שהם התחילו לשדר באיחור בגלל הפגרה'
כן, היה לי דיי ברור שהם התחילו לשדר באיחור בגלל הפגרה
1
22
אבל חשבתי שתהיה עוד הרבה אחרי הפגרה ולא רק 3 פרקים! אוף, זה היה נורא, גם שיימלס וגם זה, וגם האקסית יצאו לפגרה, וזה מעצבן כי אלו כל הסדרות שאני רואה משבוע לשבוע, ועד שהם חזרו .
אגב, ראית עונה 3 של האחיות המוצלחות? אני ראיתי את כולה בסופ"ש. היא הייתה חמודה ביותר!
לצפיה ב-'כןןן הכל היה בפגרה והיא לי משעמם'
כןןן הכל היה בפגרה והיא לי משעמם
20/01/2019 | 19:47
20
ואז הכל חזר בבום, קרציות

וראיתי את האחיות עד פרק 5 בינתיים.
לצפיה ב-'העונות של המקום הטוב קצרות בגלל קריסטין בל'
העונות של המקום הטוב קצרות בגלל קריסטין בל
21/01/2019 | 08:18
22
בגלל שהיא שחקנית קולנוע ומחוייבת לפרוייקטים נוספים הלו"ז שלה מאפשר לה סדרות קצרות.
כמו בבית הקלפים שכל עונה הכילה כ- 12 פרקים.
גם אצל ויאולה דייויס הסיפור דומה ולכן כל עונה של המדריך לרוצח מכילה 15 פרקים.
לצפיה ב-'ועוד סדרות ועוד סדרות'
ועוד סדרות ועוד סדרות
21/01/2019 | 10:23
23
אצפה בהמשך העונות של סופרגירל, חסרי בושה, החץ וקימי שמידט ובעונות החדשות של סינגל מילפית, קראשינג (נופל וקם), ברוד סיטי ומכת המחץ וכמובן בפרק סיום העונה של המקום הטוב.

ייתכן ואתן צ'אנס (לא בקרוב) לנקמת האדמה השחורה.
לצפיה ב-'הבאנו עליכם - שאלות, הודעות נודדות וכל השאר'
הבאנו עליכם - שאלות, הודעות נודדות וכל השאר
20/01/2019 | 04:16
37
15
כל מה שאוף מגיע בסופו של דבר הנה
לצפיה ב-'הילד הזה מצחיק!'
הילד הזה מצחיק!
13/01/2019 | 15:27
82
הסטנדאפיסט בן ה-10 שגרם לנועה קירל להתאהב

לצפיה ב-'לעוף למיליון'
לעוף למיליון
14/01/2019 | 00:24
45
שלום
אולי לא קשור לפה , אבל האם השעשועון לעוף על המיליון מתבטל או עובר גם לערוץ 13 ? ידוע במידה ועובר , באיזה יום ובאיזה שעה הוא הולך להיות משודר ?
לצפיה ב-'הי. האם אפשר לראות את מד מן'
הי. האם אפשר לראות את מד מן
14/01/2019 | 00:50
1
41
בשידור חוזר באינטרנט בשידורים חוזרים בערוץ 1..תודה
לצפיה ב-'אני יודעת שאפשר בנטפליקס'
אני יודעת שאפשר בנטפליקס
14/01/2019 | 01:38
36
אבל לא יודעת איך מתבצע החיבור
לצפיה ב-'הי. אני מתחברת יותר ויותר למד'
הי. אני מתחברת יותר ויותר למד
17/01/2019 | 01:05
19
80
מן אם כי עדיין משעמם אותי קצת. דון אכן דמות מורכבת. היחידה שמעניינת קצת. לא לדבר שהוא חתיך לא נורמלי.. גם פיט מעניין קצת. אבל זה שהם שותים ובוגדים כל הזמן עושה את זה רדוד..לא הבנתי מי הם הילדים הקטנים בביתה של פגי. פספסתי כמה פרקים..
לצפיה ב-'רק לא הבנתי למה השוביניזם'
רק לא הבנתי למה השוביניזם
17/01/2019 | 01:19
18
45
ככ מוחצן שם..
לצפיה ב-'כי זאת היתה המציאות המרה אז'
כי זאת היתה המציאות המרה אז
17/01/2019 | 07:28
11
לצפיה ב-'זה מוחצן בעיניים שלנו - הנשים שאחרי המהפכה הפמיניסטית'
זה מוחצן בעיניים שלנו - הנשים שאחרי המהפכה הפמיניסטית
17/01/2019 | 07:28
16
49
בשנות ה-60 במקומות עבודה זה היה מצב רגיל וסטנדרטי.
השינויים הגיעו לקראת סוף שנות ה-60 ותחילת שנות ה-70, עם המהפכה הפמיניסטית.
אנחנו, הנשים שנולדו אחרי המהפכה (או אלו שהתבגרו במהלכה ואחריה) רואות בזה שובניזים מוחצן ובעייתי. אבל מי שחיה ועבדה בתקופה ההיא - זה היה נהוג (זה דומה לשיח בנושא הטרדות מיניות - שפעם היה מקובל לצבוט למזכירה את הישבן, ולהעיר הערות על המראה וההתנהגות של הנשים במקום העבודה, וכיום זה לא מקובל ואפילו אסור)
לצפיה ב-'הבנתי אבל זה ממש מוגזם..'
הבנתי אבל זה ממש מוגזם..
18/01/2019 | 00:20
15
34
נראה כי הנשים לא היו מודעות בכלל לניצולן..לגבי הטרדות מיניות, אז לא היתה שום מודעות. היו נסיונות לאונס, אונס וכל מה שקשור והכל היה מותר..
לצפיה ב-'לגבי הטרדות מיניות נראה לי באמת לא הייתה שום מודעות'
לגבי הטרדות מיניות נראה לי באמת לא הייתה שום מודעות
18/01/2019 | 01:32
14
33
אונס היה גם אז לא חוקי, אבל אפילו כיום נשים לא תמיד מדווחות כשהן נאנסות והאנס לא תמיד נענש (בין היתר כי זה לא תמיד קל להוכיח). אז לפני 50 שנה כל זה היה עוד יותר.

אגב, באחד הפרקים המאוחרים יותר יש קטע שבו אישה מדברת על כך שיצא לאחרונה חוק שלפיו נשים צריכות לקבל תשלום זהה לגברים על אותה עבודה. עברו 50 שנה ועדיין נטען שזה לא קורה בפועל.

בכל מקרה, אני שמח שאת מתחברת יותר לסדרה.
לצפיה ב-'תודה..'
תודה..
18/01/2019 | 12:03
4
לצפיה ב-'רק מוסיפה פרט מעניין ומרתיח כאחד - '
רק מוסיפה פרט מעניין ומרתיח כאחד -
20/01/2019 | 11:32
12
38
עד שנות ה-70 או ה-80, לא היה ניתן להאשים אדם באינוס אשתו.
כלומר, אם בני הזוג היו נשואים זה לזו, החוק הניח שלא ייתכן מצב של אינוס.
וזה נכון גם לגבי מדינת ישראל.

לצפיה ב-'מובן מאליו שזה קיים בישראל'
מובן מאליו שזה קיים בישראל
20/01/2019 | 18:13
23
אנחנו מדינה יחסית נחשלת..
לצפיה ב-'נראה לי שאני אמנע מלהיכנס שוב לויכוחים על הנושאים האלה'
נראה לי שאני אמנע מלהיכנס שוב לויכוחים על הנושאים האלה
20/01/2019 | 19:27
10
30
או אולי בעצם דיונים כי כתבו לי כאן שהדעות שלי מושפעות מהנורמות הקלוקלות כביכול ויתכן וזה נכון או לפחות יש בזה משהו למרות שדווקא לא נראה לי אבל אני לא אובייקטיבית ומוותרת מראש כי גם ככה אף אחד לא משנה את דעתו בדיונים האלה

מה שכן כדי להפוך את ההודעה למועילה לציבור תיזהרו לא לשפוך על עצמכם מים רותחים כשאתם מוזגים מקומקום כי זה מה שקרה לי קודם
לצפיה ב-'אוי... מקווה שאת בסדר, שיר! '
אוי... מקווה שאת בסדר, שיר!
20/01/2019 | 19:46
1
5
לצפיה ב-'לא לא אני בסדר רק עם יד קצת אדומה '
לא לא אני בסדר רק עם יד קצת אדומה
20/01/2019 | 19:49
18
לצפיה ב-'תודה על האזהרה החשובה '
תודה על האזהרה החשובה
20/01/2019 | 19:50
2
20
אם כי אני בטוח, כי אני לא שותה משקאות חמים.

אני לא זוכר כבר אילו דעות הבעת בעבר, אבל אני כן מסכים עם הדעה שהדעות של כולם מושפעות מנורמות בחברה שהוא חי בה.
אני לא ממש מסכים עם התיאור "נורמות קלוקלות", כי זה כבר עניין של דעה. מה שבעיני אדם אחד הוא נורמה קלוקלת, הוא בעיני אדם אחר נורמה טובה.
בהחלט יש דברים שבעיני נראים פחות טובים, אבל זה הדעות שלי שהושפעו מדברים אחרים.

זה משום מה גורם לי לחשוב על כך שאני גדלתי בבית עם אמא מאוד חזקה (לא פיזית) ושלוש אחיות. ופעם באו אלינו לארוחת שישי זוג של קרובי משפחה רחוקים והאישה הגישה לבעלה את האוכל, בעוד הוא אף פעם לא קם מהשולחן. לי זה היה נראה נורא מוזר.
לצפיה ב-' ורק הבהרה כי אני חייבת שלא יבין מישהו לא נכון '
ורק הבהרה כי אני חייבת שלא יבין מישהו לא נכון
20/01/2019 | 20:11
19
אני הכי לא מגיעה מסביבה שבה הנשים מגישות לגברים או שום דבר כזה...
ההורים שלי מאוד חילונים וליברלים בדעותיהם וגדלתי בת"א...
מצד שני אני כנראה באמת פחות "פמיניסטית" משאר המשפחה שלי
למרות שהדעות במקרה הנ"ל לא קשורות בהכרח למגדר, כלומר מבחינתי אישה גם יכולה להפגין אלימות כלפי בעלה (בכ"ז, בשביל מה יש זוגיות?... )
לצפיה ב-'שום משקאות חמים בכלל? אף פעם?'
שום משקאות חמים בכלל? אף פעם?
20/01/2019 | 22:06
3
לצפיה ב-'אאוץ'.'
אאוץ'.
20/01/2019 | 21:33
14
אני כמעט שפכתי מים רותחים על יד של חברה, אז אצטרף לPSA שלך עם תוספת שלי- אל תזרקו כפית לתוך כוס עם מים רותחים, לפעמים הם קופצים החוצה.
לצפיה ב-'למרות שפמיניזם אמיתי הוא כזה בו אישה יכולה להיות מה שבא לה '
למרות שפמיניזם אמיתי הוא כזה בו אישה יכולה להיות מה שבא לה
20/01/2019 | 22:04
2
28
ולכן זה קצת מבטל את הרעיון של נורמות קלוקלות ותכלס, אם לאישה בא לשכב את דרכה לדירקטוריון או להיות בבית ולגדל ילדים או לעשות ניתוחים פלסטיים - אז היא חופשיה לעשות מה שבא לה לא הייתי רוצה שתחשבי ששופטים אותך פה כי את פשוט נהדרת

ובנוגע למים הרותחים! פעם בטיול שנתי בחטיבה הצלחתי לשפוך על עצמי קנקן תה ואיבדתי בערך 3 שכבות מהירך שלי וזה היה נוראי לתקופה ממש ארוכה. אז אני סופר מצטרפת. ועוד סיפור כוויה - אם כבר התכנסנו. פעם עשיתי תאונה (או יותר נכון מישהו נכנס בי באיילון על איזה 130 קמש והעיף אותי בסיבובים עד הקיר של ההלכה והתנגשתי בו חזיתית, גוד טיימס..) וחגורת הבטיחות עשתה לי כוויה מטורפת במקומות בהן היא נגעה בגוף מהחיכוך עם התנועה של הרכב.
לצפיה ב-'אבוי'
אבוי
21/01/2019 | 16:14
1
5
לצפיה ב-'חחחח כן, זה מסכם את זה '
חחחח כן, זה מסכם את זה
21/01/2019 | 20:52
2
לצפיה ב-'אולי היינו צריכים לעשות שרשור שמיועד לסיפורי כוויות '
אולי היינו צריכים לעשות שרשור שמיועד לסיפורי כוויות
20/01/2019 | 23:25
13
אני מרגיש נעלב שאין לי סיפור כוויה משלי.
אז אני אקח את זה של אחייניתי שבגיל 3 בערך שמה את כל הכף יד שלה על הארובת מתכת של התנור חימום שלנו. זה היה נוראי לחלוטין.
לצפיה ב-'ה-VOD של yes'
ה-VOD של yes
18/01/2019 | 12:34
1
46
עומדים להתקין לי את ה-VOD.
אני משתמש הרבה בביטורנט.
שני אלה יפריעו אחד לשני?
לצפיה ב-'תלוי במהירות האינטרנט'
תלוי במהירות האינטרנט
18/01/2019 | 12:38
34
בדירה שלי הם לא ממש מפריעים אחד לשני כשהם פועלים במקביל, אבל אצל ההורים שלי אם אני מוריד משהו בטורנטים, ההורדה ב-VOD נהיית קצת איטית.
לצפיה ב-' כתבה על היחס בין קולנוע לשרותי סטרימינג מוואינט:'
כתבה על היחס בין קולנוע לשרותי סטרימינג מוואינט:
18/01/2019 | 13:21
24
לצפיה ב-'אימת/ הפחד מהמתים המהלכים'
אימת/ הפחד מהמתים המהלכים
19/01/2019 | 18:17
3
25
שלום
האם תיהיה עונה 5 בסדרה אימת/ הפחד מהמתים המהלכים ?
לצפיה ב-'כן, תהיה עונה חמישית'
כן, תהיה עונה חמישית
20/01/2019 | 04:17
3
לצפיה ב-'מתי תצא ?'
מתי תצא ?
20/01/2019 | 11:42
1
4
לצפיה ב-'עדיין אין תאריך רשמי, אבל כנראה אפריל או יוני 2019'
עדיין אין תאריך רשמי, אבל כנראה אפריל או יוני 2019
20/01/2019 | 23:29
11
זה על סמך שנים קודמות
לצפיה ב-' בשבילכם אבל און טופיק בשבילי-'
בשבילכם אבל און טופיק בשבילי-
20/01/2019 | 16:36
5
26
אחרי 150 שעות משחק סיימתי את Assassin's Creed, ויש לי שוב זמן לראות סדרות מקווה להתקדם סופסוף עם Marvel's Runaways ואולי להתחיל את גב' מייזל.
לצפיה ב-'כל הכבוד'
כל הכבוד
20/01/2019 | 17:25
2
19
עכשיו את יכולה להתחיל את...את יודעת את מה
לצפיה ב-'מתישהו'
מתישהו
20/01/2019 | 17:58
1
38
לצפיה ב-'i wont hold my breath'
i wont hold my breath
21/01/2019 | 14:48
3
לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
20/01/2019 | 18:37
1
17
אולי יום אחד יעשו סדרה שמבוססת על Assassin's Creed ואז זה כן יהיה באמת און טופיק
לצפיה ב-'אני בעד, שיעשו לגרסה הזו (Odyssey) וילהקו את השחקנית מהמשחק!'
אני בעד, שיעשו לגרסה הזו (Odyssey) וילהקו את השחקנית מהמשחק!
20/01/2019 | 21:38
23
היא יותר יפה מהדמות המצויירת שלה.
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
18/01/2019 | 12:41
14
17
לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "שיטת קומינסקי"'
נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "שיטת קומינסקי"
18/01/2019 | 12:42
51
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת עונה שנייה של הסדרה שיטת קומינסקי בכיכובם של מייקל דאגלס ואלן ארקין.

לצפיה ב-'ג'נוארי ג'ונס תככב בסדרה "נאחזת בקרח" של נטפליקס'
ג'נוארי ג'ונס תככב בסדרה "נאחזת בקרח" של נטפליקס
18/01/2019 | 12:45
57
השחקנית ג'נוארי ג'ונס לוהקה לסדרה החדשה נאחזת בקרח (Spinning Out) של חברת נטפליקס, אשר תתרחש בעולם התחרויות של ההחלקה האומנותית על הקרח. 

ג'ונס תגלם את קרול בייקר, אמן של קאט (קאיה סקודלריו) וסרינה (ווילו שילדס), מחליקה אומנותית לשעבר שנאלצה לוותר על הקריירה לאחר שנכנסה להיריון בגיל צעיר. 

לצפיה ב-'פרטים חדשים על סדרת-הבת של "Suits"'
פרטים חדשים על סדרת-הבת של "Suits"
18/01/2019 | 12:47
77
רשת USA חשפה שסדרת-הבת של Suits, אשר תתמקד בדמותה של ג'סיקה פירסון, תיקרא Pearson

לצדה של ג'ינה טורס, אשר דמותה תעבור משיקגו ללוס אנג'לס ותיכנס לחיים הפוליטיים, יככבו מורגן ספקטור, בת'אני ג'וי לנז, סיימון קאסיניידס, שנטל ריילי, איזבל ארייזה ו-איליי גורי.

לצפיה ב-'פיטר סארסגארד יככב ב-"Interrogation" של CBS All Access'
פיטר סארסגארד יככב ב-"Interrogation" של CBS All Access
18/01/2019 | 19:14
53
השחקן פיטר סארסגארד לוהק לתפקיד הראשי בסדרת הפשע האמיתי החדשה Interrogation של חברת CBS All Access.

הסדרה תתמקד בפרשה אמיתית שהתרחשה במשך למעלה מ-30 שנים, במסגרתה הואשם בן ברצח אמו. כל אחד מפרקי העונה הראשונה יתמקד בחקירת החשוד, אשר יתבססו על חומרי החקירה האמיתיים של המשטרה. 

חברת CBS All Access תעלה את תשעת הפרקים הראשונים של העונה בבת אחת ותאפשר לצופים לצפות בהם באיזה סדר שירצו, כאשר פרק הסיום יעלה במועד מאוחר יותר. 

לצפיה ב-'פרומו ראשון לסדרה Now Apocalypse'
פרומו ראשון לסדרה Now Apocalypse
19/01/2019 | 01:23
56
הסדרה החדשה של רשת Starz, מבית היוצר של גרג אראקי (עור מסתורי) עוסקת בקבוצת צעירים בלוס אנג'לס ובסוף העולם המתקרב.
הסדרה תצא ב10 למרץ

לצפיה ב-'Hulu ביטלה את הסדרה "The First"'
Hulu ביטלה את הסדרה "The First"
19/01/2019 | 08:11
49
חברת Hulu הודיעה על ביטול הסדרה The First בכיכובם של שון פן ונטשה מק'להון לאחר עונה אחת בלבד.

לצפיה ב-'חדשות קאסט: הכתר עונה 4 '
חדשות קאסט: הכתר עונה 4
20/01/2019 | 16:01
2
49
גיליאן אנדרסון לוהקה לתפקיד ראשת ממשלת בריטניה לשעבר מרגרט תאצ'ר.

לצפיה ב-''
20/01/2019 | 16:02
1
34
כאילו שהסדרה הזו לא מספיק מוצלחת, עכשיו ג'יליאן אנדרסון מצטרפת אליה? חבל שצריך לחכות עד לעונה הרביעית אבל לגמרי יש למה לצפות.
לצפיה ב-'מחזק את הוואו הזה עם '
מחזק את הוואו הזה עם
20/01/2019 | 19:23
4
לצפיה ב-'טריילר לעונה השנייה של אלים אמריקאים'
טריילר לעונה השנייה של אלים אמריקאים
20/01/2019 | 16:03
4
17
לצפיה ב-'לא זמין בארץ'
לא זמין בארץ
20/01/2019 | 16:30
1
7
לצפיה ב-'(ה הוא להם, לא לך)'
הוא להם, לא לך)
20/01/2019 | 16:30
5
לצפיה ב-'הנה הטריילר בגרסה שזמינה '
הנה הטריילר בגרסה שזמינה
20/01/2019 | 19:26
1
24
נראה טוב
לצפיה ב-'נראה מעולה!'
נראה מעולה!
21/01/2019 | 16:15
1
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע'
דיוני סדרות לסוף השבוע
17/01/2019 | 00:45
71
173
סוף השבוע מתחיל מוקדם
המשך>>
סוף השבוע מתחיל מוקדם
לצפיה ב-'דיון תיאורטי - אפקט האדם השלישי '
דיון תיאורטי - אפקט האדם השלישי
17/01/2019 | 10:18
24
101
אחת התיאוריות שאני הכי אוהבת ממחקר של תקשורת המונים היא תיאוריית האדם השלישי. חשבתי להציג אותה למי שלא מכיר ואולי לנהל איזשהו דיון על האם היא נכונה או לא לדעתכם ואיך אתם תופשים את עצמכם לאור הטענות שלה.

אנסה לתמצת כדי לא לקדוח, אם מפספסת משהו ויש למישהו מה להוסיף, מעולה. 

אז ככה!
בגדול, התיאוריה באה מתפישה של "השפעות חזקות".
חקר התקשורת (ובעיקר תקשורת המונים - שהכוונה למדיה המרכזיים כמו טלוויזיה, רדיו, עיתונות וקולנוע, ולא תקשורת בינאישית) עבר כמה גלגולים מבחינה של: עד כמה אנחנו מאמינים שכלי התקשורת יכולים להשפיע עלינו.

בימים הראשונים (בכלליות, שנות ה50) חשבו שההשפעה על הקהל עצומה. אחת התיאוריות הראשונות נקראה "מחט תת עורית" - כלומר, שכשאנחנו רואים טלוויזיה אנחנו מקבלים את המסרים שלה כמו שמחדירים לנו משהו לדם - עד כדי כך חשבו שהקהל פאסיבי וחסר הגנות בפני מה שהוא רואה. במובן הזה - אם פרסומת אומרת לך "לך תקנה משחת שיניים" אתה רץ לקנות, או אם דמות בטלוויזיה שותה קוקה קולה ואומרת שזה טעים, אז אתה מיד מאמין שזה נכון ורוצה לשתות גם.
בהחלט דרמטי ובלי טיפת אמונה במין האנושי 

אח"כ (בכלליות שנות ה80) הגיע עידן שנקרא "השפעות בינוניות" או "מוחלשות" בו הגיעו המון תיאוריות שעסקו בכוח של האדם לפרש באופן עצמאי את מה שהוא רואה. חוקרים (כמו פיסק למשל) הוכיחו שאנחנו רואים את התוכן הטלוויזיוני, ואז מערבבים אותו עם התפישות המוקדמות שלנו, הדעות הקדומות שלנו, הידע שלנו על העולם, מה שאנחנו אוהבים וכן הלאה - ומתוך זה נוצרת ההשפעה. במובן זה, זה לא שאין השפעה - תמיד יש השפעה. אבל כשאומרים לי ללכת לקנות משחת שיניים אני קודם בודק: האם כבר יש לי בבית? האם אני אוהב מנטה? האם הדוגמנית יפה בעיניי? האם החברה הזו עושה ניסויים בבע"ח? וכן הלאה, ואז מקבל את ההחלטה. אחד המחקרים המעניינים מאותה תקופה היה קשור לרומן הרומנטי - כולם חשבו שהקוראות והצופות של התכנים האלו מושפעות באופן פטריארכלי לגמרי ושהטקסטים השוביניסטיים ("הוא נשא אותה בזרועותיו החסונות אחרי שהתעלפה מרוב תדהמה") משעתקים את הפטריארכיה. אבל כשדיברו עם הנשים, הן בכלל אמרו שהתכנים מעצימים אותן והראו המון אופנים בהן הן מפרשות את הסיפור דווקא באופן פמיניסטי שמורד במסר השוביניסטי.

אבל אז..... חזר שוב עידן ההשפעות החזקות. אמנם לא ברמה של "מחט תת עורית" אבל בהחלט תפישה שאומרת כזה דבר: אנחנו חושבים שיש לנו כוח אינדיבידואלי מול הטלוויזיה (ותקשורת ההמונים) אבל בפועל הכוח הזה מאוד מינורי - אנחנו פשוט לא מודעים אליו. תחת הגישה הזו נכנסות תיאוריות כמו סוציאליזציה, הבניית מציאות, ספירלת השתיקה וכו' שמראות שלטלוויזיה יש כוח עצום בלעצב את העמדות וההתנהגות שלנו מבלי שאנחנו מודעים לכך. אז נגיד שאומרים לנו לקנות משחת שיניים - אנחנו חושבים שאנחנו שואלים את כל השאלות שהצגתי קודם - אבל בפועל, אנחנו לא מודעים לכך שראינו את הפרסומת הזו כבר שלושים פעם, ואנחנו חשופים לדוגמנית הזו כבר שלוש שנים, ומילדותנו אמרו לנו בטלוויזיה (ולהורים שלנו) שמנטה זה יותר בריא - ולכן האופן שבו אנחנו בכלל עונים על השאלות האלו - מושפע ממה שהטלוויזיה כבר לימדה אותנו. אנחנו חושבים שאנחנו עונים על זה לבד, אבל העמדות הראשוניות שלנו והדעות המוקדמות וכו' מלכתחילה מעוצבות באופן נרחב על ידי הטלוויזיה. 
(זה מחזיר אותי לשיעורים מול סטודנטים שאני שואלת אותם שאלות על החיים שלהם - כמו שסיפרתי לכם על הערב הרומנטי.. אז נגיד אני מבקשת מהם להגדיר לי "איך מישהו נהיה מגניב" - ואז כולם נותנים לי את אותם חמישה מאפיינים - שכולם מתווכים להם מילדות דרך הטלוויזיה - ותמיד מעניין לראות איך המאפיינים חוזרים על עצמם ולשאול האם זה באמת יכול להיות מקרי? ומהו הגורם המקשר בין כל הסטודנטים האלה מכל הארץ, מעדות שונות, רקע אחר - מה אחיד בחיים שלהם?) 

אניווי - כל זה היה רקע לתיאוריית האדם השלישי  
שבאה וטוענת את הדבר המעניין הבא: אנשים חושבים שהטלוויזיה לא משפיעה עליהם, שהם מחוסנים, שהם מבינים את המניפולציות שהיא עושה עליהם - אבל הם יאמינו שיש לה הרבה כוח ועוצמה, ושהיא משפיעה מאוד על אנשים אחרים. 
אנשים נוטים להאמין שהטלוויזיה תשפיע על אנשים אחרים ולא עליהם, וככל שהאנשים "האחרים" יותר "אחרים" מהם - ככה הם חושבים שההשפעה גדלה.
במילים פשוטות - אני חושבת שכשאני רואה מלא נשים יפות ורזות בטלוויזיה, זה לא משפיע על האופן שבו אני תופסת יופי נשי - כי אני משכילה, כי אני בריאה, כי אני בכלל אוכלת המבורגר נוטף שומן לארוחת בוקר, וואטאבר - אבל אני כן אחשוב שהטלוויזיה גורמת לנשים אחרות, במיוחד לאלו שלא משכילות ואלו שרחוקות ממני גאוגרפית או תרבותית, לחשוב ככה. כלומר, אני מבינה שלטלויזיה יש כוח לגרום לכל העולם להאמין במודל יופי אחד - פשוט אני מעל זה ויודעת את האמת.

הבעיה היא - שכולם חושבים ככה  ואז אם כולם הם באמת ככה - אז על מי הטלוויזיה משפיעה? ואם מישהו חושב ככה עלי ואני חושבת ככה עליו - אז מי משנינו צודק?

בנוגע להיום - המחקר תוהה האם יש באמת דמוקרטיזיה של התקשורת. האם זה שיש ממירים חכמים וצפייה עצמאית וסטרימיניג והכל - זה באמת אומר שהשפעת התקשורת נחלשת. כי מצד אחד יש לנו יותר כוח מול ה"מתי" ה"איפה" וה"איך" - אבל האם באמת יש לנו כוח מול התוכן עצמו? 

אני אישית מאמינה שלטלוויזיה, ובמיוחד לסדרות דרמה ובידור, יש המון כוח לעצב את העמדות שלנו בנוגע לחיים שלנו - מה זה אימא טובה? איך להתנהג בזוגיות? מה נחשב יפה? מה נחשב רומנטי? מה זו הצלחה בחיים? אנחנו כל הזמן חשופים לאנשים שמתנהגים באופנים שדי חוזרים על עצמם, ואנחנו אוהבים אותם ומזדהים איתם, ובגלל שזה נחשב תכנים שלא רוצים להשפיע עלינו (בניגוד לאקטואליה או פרסומות) אז אנחנו יותר חשופים כי אנחנו רואים אותם בלי הגנות, אנחנו יוצאים מתוך הנחה שזה רק בידור ושזה לא "מסוכן". 
אבל אני בהחלט מוצאת את עצמי חושבת שאני ביקורתית לגבי מה שאני רואה ויודעת לסנן, ושאחרים עושים את זה פחות טוב ממני - ואני עיוורת לאופנים בהם הטלוויזיה כן משפיעה עלי. בקיצור - אני לגמרי עונה להגדרה של אפקט האדם השלישי ואני לא יודעת לענות האם אני זו שבאמת הטלוויזיה לא משפיעה עליה או שאני חשופה כמו כולם. 
דוגמה טובה היא לשאול את עצמי - איך אני חושבת שסופרת אמורה להיות. כי זה עולם חדש שנכנסתי אליו, אני לא מכירה סופרים בכלל - ואם אני מסתכלת על העמדות שלי ביחס לזה - אני לא יכולה שלא לתהות מאיפה הן הגיעו! ואם אני כנה, אז חלקים שלמים מהן מגיעים מהטלוויזיה האמריקאית. ובמובן מסויים אין לי את החופש לעצב באופן עצמאי ונקי לגמרי את זהות הסופרת שלי, אלא אני צריכה להלחם עם עמדות שכבר קיימות בתודעה שלי. ואני לא חושבת שאפשר להיות מודע כל הזמן ל"למה אתה חושב את מה שאתה חושב" ובהרבה דברים אנחנו על אוטומט.

(דרך אגב, לפי מחקרים מתחום הסוציאליזציה של התקשורת - להורים שלנו יש המון השפעה עלינו ב6 השנים הראשונות לחיינו, על עיצוב העמדות וכו' ואז למעגל החברתי יש המון השפעה והוא תופס הרבה מקום, ואז התקשורת נכנסת. אבל בגלל שהטלוויזיה היא הגורם העיקרי שנמצא שם כל הזמן, הוא מקבל חיזוק ואישוש שוב ושוב, משהו שההורים והחברים לא - כי אנחנו רואים את זה גם לבד, וגם איתם, ושוב ושוב, וכל יום כל חיינו - אז יש פה עוצמה שעולה על האחרים בעיצוב הזהות של האדם. אני כמובן לא מדברת על בתים שאין בהם טלוויזיה וכו' אלא על בית סטנדרטי עם ממוצע הצפייה הרגיל וכו').

זהו! אלו היו 5 דקות על אפקט האדם השלישי. 
מה דעתכם ואיפה אתם תופשים את עצמכם ביחס לתיאוריה? והאם יש מקומות בהם אתם יכולים להגיד שהטלוויזיה עיצבה עבורכם עמדות והאם עמדות אלו מוצאות חן בעינכם או שצריך להילחם בהן?
לצפיה ב-'טוב, אני מבין שטלוויזיה משפיעה עליכם'
טוב, אני מבין שטלוויזיה משפיעה עליכם
17/01/2019 | 13:18
1
68
אבל היא לא משפיעה עלי...

זה באמת מעניין כי אני באמת חושב שטלוויזיה ובמיוחד פרסומות לא משפיעות עלי. אבל מי כן חושב שזה משפיע עליו?
בעצם זה ברור שהטלוויזיה משפיעה עלי.
למשל בעניין מה נחשב פוגעני. אני פיזית לא יכול לומר את הN Word (וזה קרינג'י לי כשמישהו ממשפחתי משתמש בה) למרות שאין לזה אותה היסטוריה ומשמעות בחברה שאני חי בה, וזה נובע משנים של צפיה בטלוויזיה אמריקאית.
יש כל מיני דעות ועמדות שאני פשוט לא יודע עד כמה הן מושפעות מהטלוויזיה שאני צופה בה או מהסביבה שלי.
יש גם שאלה - האם עמדות שספגתי מהטלוויזיה הם פחות לגיטימיות מעמדות שספגתי מהסביבה שלי?
לצפיה ב-'השאלה שלך היא א ח ת השאלות!'
השאלה שלך היא א ח ת השאלות!
17/01/2019 | 17:38
35
כי הנטייה לחשוב שלסביבה שלי אין אינטרסים בחינוך שלי, או לפחות האינטרסים שלהם אמורים להיות לטובתי (ושוב - מי מחליט מהי טובתי כשאני ילד) אבל לטלוויזיה יש אינטרס כלכלי שבמובהק הוא לא האינטרס שלך. יש מעט מאוד טלוויזיה ציבורית חזקה כמו בערוץ 4 הבריטי שמונחה על ידי ערכים חברתיים, הרוב אלו מנגנונים קפיטליסטיים שלא מאוד לוקחים בחשבון ערכים סביבתיים וכו'. וגם הניסיון של הרגולציה לכפות עליהם תכנים חברתיים, כמו במכרזים בארץ וכו', די כושל כי מאוד קשה לאכוף את זה ובסוף זה נגמר בקנסות.

בעידן של טלוויזיה גלובלית והכוח של הטלוויזיה האמריקאית בעולם, יש השפעה תרבותית מאוד חזקה לכיוון אחד של ערכים ועמדות. אני לא באמת יודעת אם המדיה החדשים, האינטרנט וזה שכל אחד יכול לפתוח ערוץ יוטיוב יכול להלחם במגמה ככ חזקה. רק ימים יגידו.

אם אנחנו באמת הולכים לכיוון של מדינות קפיטליסטיות בלי גבולות מבוססות תאגידי ענק (מדינת פייסבוק במקום מדינת ישראל) כמודל כלכלי חדש, אז כל העולם הערכי ישתנה בהתאם ואז לא תהיה משמעות יותר לאיפה נולדת (אם עדיין יש ואני חושבת שיש) אלא מהן המדיום הדומיננטי שאתה משתמש בו.
יצאה ממני האפוקליפסה

העמדות שלך (לדעתי) בטוח לא פחות לגיטימיות אם הן נבעו מהטלוויזיה, אבל נכון להיום - אלו עמדות שמשרתות אותך. נגיד בשנות ה70, מה שראו בטלוויזיה לא שירת אותי בתור אישה, ומחר הכל יכול להתהפך ושוב לפגוע בי. אז זה שעכשיו אנחנו בעידן ליברלי בעולם המערבי יכול להשתנות תוך שניה ואז העוצמה של השפעת הטלוויזיה יכול להיות בעוכריי. אז גם אם העמדות שלי לגיטימיות, זה לא המבחן האמיתי - אלא האם הן היו לגיטימיות אם הן היו בניגוד מוחלט למה שמוקרן כל הזמן בטלוויזיה?
לצפיה ב-'רגע, אבל איך נהיה מגניב?'
רגע, אבל איך נהיה מגניב?
17/01/2019 | 16:16
3
33
את מה שאת כותבת אפשר להחיל לאו דווקא על טלוויזיה אלא על כל דבר
אבל מה עם כל אלה שמוכנים להודות שהם מושפעים לא פחות מאחרים, גם זאת יכולה להיות הטייה
בכנות אין לי מושג ממה אני מושפעת וממה לא
אבל זה לא בהכרח אומר שגם לאחרים אין מושג
אני נוטה לכבד את מה שאחרים מעידים על עצמם
כי אחד הדברים המעצבנים זה שמישהו מתיימר לדעת מה אני יותר טוב ממני (וזה קורה נונסטופ, ואגב, אני דווקא מאמינה שאחרים יכולים לפרש אותי יותר טוב ממני ולחדש לי על עצמי, פשוט לרוב הפרשנויות שאני שומעת לא עוברות את רף העניין המינימלי)

אם אני אנסה לענות (רק קצת) יותר לעניין, אני חושבת שכמו שכתבת בהתחלה, דווקא ובעיקר היום, אנשים נוטים לאמץ רק מה שמתאים להם וקיים בהם והם מחפשים אותו מלכתחילה. גם כאן בפורום מי שמתעניין ברומנטיקה/זוגיות/אהבה ישים לב לזה בסדרות הרבה יותר ממי שלא מתעניין, וכנ"ל לגבי כל נושא אחר, גם כל אחד מזדהה יותר עם דמות אחרת בכל סדרה.
לצפיה ב-' '
17/01/2019 | 17:46
2
21
זה נכון, תיאורית האדם השלישי מתאימה לכל מיני תחומים כי זו הטיה פסיכולוגית של האדם אבל היא מתלבשת מעולה על מחקרי תקשורת, כי אנשים כן אומרים שההורים שלהם משפיעים עליהם או מודעים לזה שהעמיתים שלהם בעבודה גורמים להם להשתנות לאורך זמן או שמצעי בחירות של פוליטיקאים גורמים להם לשקול את עמדותיהם - אבל הם ממעיטים במשמעות של הטלוויזיה בחיים שלהם כי הם חושבים שזו רק קופסה אסקפיסטית של פאן פאן פאן.

ומסכימה לגבי הנטייה לאמץ. זה כמו שכשהייתי בהריון, בכל מקום ראיתי נשים בהריון, ומן הסתם עצם זה שנכנסתי להריון לא גרם עכשיו להמוני נשים בהריון להסתובב סביבי, אלא זו הייתה המודעות שלי לנושא והרגישות שיצרה את תשומת הלב לנוכחותן.
אבל מה שהתיאוריה אומרת זה שדווקא במקומות שאנחנו הכי לא מוגנים כי אנחנו לא שמים לב אז שם אנחנו נושפע. נגיד אני חושבת שהצפייה שלי בטלוויזיה היא ביקורתית-פמיניסטית, אז אני שמה לב לכל מיני נושאי מגדר ואיך הם מיוצגים בתוכנית. אבל אני פחות מודעת או רגישה לענייני גזע - ואז הטלוויזיה יכולה להשפיע עלי מאוד - גם כי אין לי ידע וגם כי אני לא חסינה כי אני לא מודעת. ואז הטלוויזיה יכולה ללמד אותי מה שבא לה בנושא הזה.
לצפיה ב-'איך את תמיד כותבת דברים יפים'
איך את תמיד כותבת דברים יפים
17/01/2019 | 18:15
1
22
עכשיו מעניין אותי למה אני לא מודעת ולכן משפיע עליי
אין לי מושג מה זה אבל בטוח יש כמה דברים כאלה
הכוונה דברים שאני בכלל עיוורת לקיום שלהם
ונתת אבחנה יפה שדווקא אלה משפיעים עלינו בלי שנרגיש

מזכיר לי שעדיין לא ראיתי את הסרטון שלכן
אראה במהלך הסופ"ש :)
לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
18/01/2019 | 09:43
4
לצפיה ב-'אני זוכרת '
אני זוכרת
17/01/2019 | 16:37
4
43
שכשהעונה הראשונה של סיפורה של שפחה יצאה זה עורר בי יותר מודעות לדברים כמו הדתה וזכויות של נשים, גם לפני כן הייתי פמיניסטית והייתה לי מודעות אבל זה חידד אצלי כול מיני דברים ועשה אותי יותר עירנית או מודעת לכול מה שקשור בדברים האלו.
לצפיה ב-'אני מפחדת לראות את הסדרה הזו'
אני מפחדת לראות את הסדרה הזו
17/01/2019 | 18:02
3
38
נראה לי שהיא טריגרית מדי ואני נמנעת, למרות שכל העולם מדבר עליה ואני מאוד סקרנית.

אבל בנוגע למה שאת מתארת, זה מהמם שאת מודעת. אני חושבת שהמקומות שאנחנו לא מודעים אליהם - שם ההשפעה עצומה. נגיד אם מתמקדים בפמיניזם - אחת הדוגמאות ששמתי לב אליהן זה בשיח על הנקה, איך מייצגים הנקה בסדרות טלוויזיה לעומת הפער של החוויה של נשים רבות במציאות - ואיך הרבה מתביישות (או לפחות התביישו עד לפני שלוש שנים) לדבר על איך שזה מרגיש (פחות "אמא אדמה מחוברת לטבע" ויותר משהו אחר לגמרי ) ונראה לי שאחד הגורמים המשתיקים של החוויה במציאות הוא אלפי דמויות נשיות דור אחר דור בטלוויזיה שסיפרו כמה זה מדהים וכמה זה חיבר אותן לתינוק וזה העלים לגמרי חוויות של דיכאון אחרי לידה וכו' כי את רואה מילדות איך זה אמור להרגיש באלפי איזכורים ורפרנסים שחוזרים אחד על השני, וכולם שותקים, ואת מאמינה שיש אצלך בעיה אישית פרטית אם זה לא מרגיש לך ככה.

אחד הזכרונות החזקים שלי מהתואר הראשון היה מתרגלת שבדיוק ילדה וסיפרה לנו על כמה זה קשה, החודשים הראשונים בבית עם תינוק וכו', ואני זוכרת שהייתי בהלם (שוב, זה 18 שנה אחורה אז צריך להתחשב במה היה משודר אז והיום יש יותר ייצוגים והקול הנשי הרבה יותר דומיננטי) אבל הייתי בשוק ממה שהיא סיפרה וכמה זה היה רחוק ממה שהאמנתי שזה אמור להיות. וזכרתי את זה שנים אח"כ לתוך הלידות של הילדים שלי והיום כל מי שרק רוצה לשמוע על החוויה, אני מוכנה לספר לה, רק כדי לאפשר לה להרגיש נורמלית כשזה אשכרה יקרה לה, ושתהיה מוכנה לבלבול וכו' שכרוך בהתחלה.

ואני חושבת ש"הנקה" זה רק שם קוד לעוד מיליון חוויות כאלה שמחוברתות לנו דרך הטלוויזיה ואנחנו מצפים למשהו אחד ובמציאות הדברים מאוד שונים. אבל העמדות שלנו מקובעות ואז אנחנו מתאכזבים או נבהלים וחושבים שמשהו אצלנו מקולקל. ואנחנו שותקים לגבי זה כי לא רוצים להראות שונים או מוזרים ואז התופעה ממשיכה. בגלל זה, זה מדהים אנשים עם כוח שיוצאים החוצה ואומרים את האמת בקול רם ונותנים לגיטימציה לכל מיני תופעות או חוויות אנושיות לגמרי. אבל גלשתי ממש רחוק מאפקט האדם השלישי נראה לי
לצפיה ב-'זו סדרה מעולה'
זו סדרה מעולה
17/01/2019 | 18:20
1
25
ואני ממליצה לך לנסות לראות לפחות את הפרק הראשון ואז להחליט אם להמשיך או לא. אני גם פחדתי ממנה בהתחלה ואז ראיתי את הפרק הראשון ולא יכולתי להפסיק.

בקשר להנקה ואימהות וכול מה שציינת, באמת שאין לי מושג על מה את מדברת וכול הקטע הזה כ"כ לא מושך אותי שאני לא שמה לה אליו שאני רואה טלוויזיה (ואני תמיד אומרת לאימא שלי שממני היא תקבל רק נכדים כלבים וחתולים ).
לצפיה ב-'כלבים וחתולים זה הורות לכל דבר '
כלבים וחתולים זה הורות לכל דבר
18/01/2019 | 10:12
26
יש לנו בוקסרית בבית והיא יותר תינוקת מכל הילדים שלי יחד
לצפיה ב-' כל כך נכון הכל (וגם מזדהה עם הפתיח)'
כל כך נכון הכל (וגם מזדהה עם הפתיח)
17/01/2019 | 21:41
11
לצפיה ב-'זה מעניין'
זה מעניין
17/01/2019 | 19:21
1
27
אני מניחה שהטלוויזיה משפיעה עליי יותר ממה שהייתי רוצה להודות, אבל אני אפילו לא יודעת איך ובמה ובכמה.

אבל אני כמעט בטוחה שפרסומות לא משפיעות עליי
לצפיה ב-'נראה לי דרך אגב שזו אחת הסיבות המרכזיות שעולם הפרסום הולך'
נראה לי דרך אגב שזו אחת הסיבות המרכזיות שעולם הפרסום הולך
18/01/2019 | 10:04
20
יותר ויותר לכיוון של תוכן שיווקי שמוטמע בתוך תוכניות הטלוויזיה, והיום כבר יוצרים את התכנים סביב מוצר - "הי, הנה פלאפון חדש שצריך לקדם, בואו נבנה סרט שלם שבו הרוצח מדבר עם הבחורה בטלפון ואסור לה לנתק ונראה את הפלאפון בכל פריים..." - ואז הם עוקפים את הקטע הזה שבו אנחנו מודעים לזה שמנסים למכור לנו משהו ואנחנו נדפקים.
לצפיה ב-'נושא מעניין!'
נושא מעניין!
17/01/2019 | 21:03
1
24
אהבתי לקרוא וגם את התגובות של אחרים.

אני בטוחה שאני מושפעת ושכולם מושפעים, כולל כל מי שחושב על עצמו שהוא לא

מכמה ספרים ומאמרים שקראתי בפסיכולוגיה פופולרית וכלכלה התנהגותית (נושא חביב עלי למרות שאין לי שום השכלה בנושא), למדתי שלא רק שהמחשבות שלנו מוטות ומושפעות מהמון דברים שאנחנו לא מודעים להם, אלא שלעיתים קרובות אפילו מודעות להשפעה לא מבטלת אותה.

יחד עם זה קשה לי לחשוב על דוגמאות ספציפיות לגבי עצמי, פרט לדברים הברורים מאליהם, כמו דימוי גוף ומודל היופי (שברור לי שמה שיש לי הוא תוצאה של שטיפת מוח תרבותית וחברתית).
לגבי פרסומות אני לא חושבת שפרסומת למשחת שיניים תגרום לי או למישהו בכלל ללכת לקנות משחת שיניים, אבל ההשפעה כמובן קיימת בזמן שכן קונים - הברנד המוכר והידוע יקבל עדיפות ויקנה תחושת אמון ובטחון לעומת המוצר ה"אלמוני". גם מסרים שזכורים מהפרסומת יכולים להשפיע (באופן דווקא מודע לדעתי, במקרה כזה).

כיוון שגדלתי בסביבה ליברלית וגם בתקופה שהטלויזיה (המערבית) הפכה ליותר ויותר ליברלית במסרים שלה (ככה לפחות אני התרשמתי ממה שראיתי) - קשה לי להפריד בין השקפות שספגתי מזה או מזה...
ניסיתי מאוד לחשוב על דוגמה ספציפית כמו שמצאת לגבי עצמך עם דימוי הסופר/ת ולא הצלחתי.
ואולי העובדה שקשה לי לחשוב על כאלו רק מעידה שהמסרים הוטמעו באופן מושלם? (כי קשה להפריד ולהגיד לגבי משהו מהדיעות שלי שהוא בא מהמקור החיצוני הזה, מבחינתי הם לגמרי "אני").
לצפיה ב-'כל כך צודקת במה שכתבת על זה שהמודעות להשפעה'
כל כך צודקת במה שכתבת על זה שהמודעות להשפעה
18/01/2019 | 10:10
19
לא מבטלת אותה. זה קצת כמו לצאת עם איזה בחור שאת יודעת שהוא לא טוב בשבילך אבל עדיין לענות לטלפון כשהוא מתקשר...

מה שכתבת בפסקה האחרונה גרם לי לחשוב שאולי יותר קל לנו להיות מודעים לעמדות שלנו כשאנחנו עושים שינוי בחיים - כי אז אנחנו נדרשים לשים לב לעולם חדש ולהבין מה אנחנו מצפים ממנו - בניגוד לאוטומט שבו אנחנו פועלים בשגרה. אולי בגלל זה כשזה באה לי בכזו קלות הדוגמה מקודם של הלידה וההנקה - כי זו תקופה של שינוי בחיים. אבל אולי גם אם עוברים למקום חדש, נגיד לארץ חדשה או מישוב קטן לעיר הגדולה או להיפך, או מתחתנים, או מצטרפים לטינדר, או עושים דיאטה מטורפת או יוצאים מהארון או לא יודעת - משהו שדורש שינוי משמעותי באורח החיים הרגיל - אז פתאום הציפיות שלנו נהיות מודעות ואז אפשר לשאול - למה אני חושב ככה? למה זה מה שאני רוצה? מאיפה זה הגיע בכלל אם אף פעם לא עשיתי את זה קודם?
לצפיה ב-'זו שאלה מעניינת, ואני לא יודעת איפה עובר הגבול אצלי.'
זו שאלה מעניינת, ואני לא יודעת איפה עובר הגבול אצלי.
18/01/2019 | 11:51
4
31
מצד אחד- בהרבה דברים קשה להשפיע עלי. אני שונאת לעשות דברים רק כי אמרו לי לעשות אותם (זו הסיבה שעזבתי את הדת) ואני לא נותנת ללחץ חברתי/מוסכמויות חברתיות להשפיע על הדיעות וההתנהגות שלי. דוגמאות: בחיים לא עישנתי. זה ממש מגעיל אותי ועישון מוריד לי מאנשים ברמה של 'אתם עושים את זה כי מתישהו בחיים חשבתם שזה מגניב ורציתם להיות מקובלים'. אני מתנגדת לאייפונים ברמה עקרונית בגלל שהרוב המוחלט של צרכני האפל שאני מכירה עוברים בצורה עיוורת ממכשיר למכשיר מבלי לחפש אופציות טובות יותר מסביב, גם כשזה ידוע לכולם שהחברה הזו מתנכלת למכשירים הישנים שלה וגורמים לצרכנים לסבול ולהוציא כסף מבלי לחשוב על זה. אני גם לא רוצה להשמיד את הגוף שלי עם יצור שיפרוץ ממנו וישאר איתי לנצח ויקח ממני זמן וכסף כל החיים שלו, רק כי זה מקובל חברתית להביא ילדים (רואים שילדים הם לא כוס התה שלי? לא חושבת שהייתי ברורה).

מצד שני, לפעמים הגבולות לא כ"כ ברורים. נכון שאף פעם לא יצאתי מרחיצת רכב אוטומטית והרגשתי צורך עז לשתות דיאט קוקה קולה לימון עם גבר בלי חולצה (גם לא אם זו הייתה אישה) או רציתי לשחות בבריכת ספרייט קרה באמצע המדבר בשיא הקיץ. גם לא זכור לי שנרשמתי לשירות כלשהו בגלל פרסום בטלוויזיה (אלא אם זה היה משהו שבאמת עניין אותי ולא היה לי מושג שהוא קיים), אבל אני יודעת בביטחון על פעם אחת שבה התחשק לי משקה מוגז ונזכרתי בפרסומת של ספרייט שראיתי ואמרתי "יאללה, שיהיה ספרייט". שם יש קצת השפעה חלקית. את המוגז התכוונתי ממילא לקנות ובתקופה ההיא אהבתי ספרייט אז הוא היה מתמודד רציני לבחירה שלי, אבל כנראה הפרסומת דחפה אותי לקראת הבחירה בו וכנראה שזו לא הייתה הפעם היחידה שבה מסרים מהתת מודע השפיעו על הבחירות הצרכניות שלי.

מצד שלישי, אני יודעת ב100% שבדברים מסויימים הטלוויזיה/מדיה משפיעה עלי. לא תמיד בצורה רעה- אני יודעת בביטחון מוחלט שהרגישות שלי לדיכוי קבוצות מסויימות במדיה/בחיים עלתה בגלל שנחשפתי לכל הדברים האלה ולשיח ציבורי עליהם. פעם לא הייתי שמה לב לייצוג נמוך יחסית של קבוצה כלשהי במדיה, היום אני אתפוס את עצמי מדי פעם צופה במשהו וחושבת ש"וואו איזו סדרה לבנה זו/נחמד מצידם שהביאו את הדמות הקלישאתית הזו כדי לנסות להראות יותר PC". אבל זה חיובי לדעתי, כי בסביבה המאד לבנה שלי קשה לזכור שלא כל העולם לבן. כשהייתי בניו יורק לפני כשנה אני זוכרת נסיעת סאבווי אחת שבה בפעם הראשונה ממש *הבנתי* כמה הייצוג בטלוויזיה לבן בצורה מזעזעת- כשהסתכלתי סביבי צבע העור שלי לא היה במיעוט, אבל הוא לא היה יותר מ50%. אז בגלל השינויים האלה בתפיסה אני כן אעשה מאמץ למצוא תכנים שמדברים אלי. הרבה יותר קל למכור לי סדרה שיש בה לסביות/ייצוג לקהילה הגאה, עברתי כמעט באקסקלוסיביות לצריכת מדיה ספרותית שעונה על הצרכים שלי (כי למה לי לבזבז זמן על זוג סטרייטים כשיש כ"כ הרבה אופציות אחרות) ולפעמים אני אעשה מאמץ לצפות ולתמוך במוצר שנותן ייצוג חשוב לקהילה שלא מיוצגת מספיק (כמו עם crazy rich asians שראיתי בגלל היצוג לקבוצה הזו, לא כי אני מתה על קומדיות קומנטיות סטרייטיות).

אבל לפעמים ההשפעה הזו כן רעה- עם כל הרצון והניסיון שלי לא ללכת אחרי מה שאחרים אומרים, לפעמים זה פשוט לא עובד. בכלל. יש הרבה סרטים שממש רציתי לראות ופשוט לא ניסיתי כי שמעתי עליהם דברים רעים ולפעמים אפילו דיעה חיובית שלי על פרק של משהו תשתנה אם יותר מדי אנשים יקטלו אותו. אם הדיבור על סדרה שאני ממש אוהבת יהיה שלילי כל הזמן, גם אם זה בקרב אנשים שאני לא מסכימה איתם או מעריכה את הדיעות שלהם, זה לאט לאט יפגום לי בהנאה מהסדרה. אולי זה אומר משהו עלי ועל הדימוי העצמי שלי, אולי התת מודע שלי חושב במקרים כאלה ש"כנראה משהו לא בסדר איתך אם כולם שונאים את זה ואת חושבת שזה בסדר", אבל זה שם

אז כן. זה קיים.
לצפיה ב-'וואו, את ממש אנרכיסטית במובן הכי חיובי של המילה'
וואו, את ממש אנרכיסטית במובן הכי חיובי של המילה
18/01/2019 | 18:38
3
22
נשמע שבאופן טבעי יש לך נטייה להעביר ביקורת על המובן מאליו - לא להתייחס למציאות כאל משהו שפשוט קורה אלא שכל דבר אפשר לבחור. זו נקודת מבט ממש אקטיבית על החיים, סחטיין.
לצפיה ב-'לא תמיד, גם זה בסלקטיביות'
לא תמיד, גם זה בסלקטיביות
19/01/2019 | 08:44
2
17
בגדול פוליטיקה ומחאות חברתיות לא מעניינות אותי ומהפכת שלטון שלמה יכולה להתרחש בגינה שלי מבלי שאני אפילו אעמוד ואסתכל החוצה.
לצפיה ב-' נשלח לך יונת דואר כשביבי יתחלף '
נשלח לך יונת דואר כשביבי יתחלף
19/01/2019 | 08:50
1
8
לצפיה ב-'תודה, מעריכה את זה'
תודה, מעריכה את זה
19/01/2019 | 19:09
4
לצפיה ב-'אגב לא בטוחה שהבנתי למה מתייחס השם "האדם השלישי"'
אגב לא בטוחה שהבנתי למה מתייחס השם "האדם השלישי"
18/01/2019 | 14:37
3
27
האם הטלויזיה היא "האדם השלישי"? (כלומר אני האדם הראשון והסביבה שלי היא השני?)

לצפיה ב-'האדם השלישי אולי הוא זה'
האדם השלישי אולי הוא זה
18/01/2019 | 15:31
2
43
שלדעתך מושפע מהטלוויזיה בניגוד אליך כביכול (כלומר טל כתבה שרוב האנשים חושבים שאחרים מושפעים ולא הם - אגב בכלל לא נראה לי שזה נכון)
למה שלישי ולא שני? אני לא פותחת שוב את ההודעה שלה אבל אולי בגלל שהיא כתבה שאנשים חושבים שמי שמושפע זה לא הם וגם לא הסביבה החברתית הקרובה שלהם (שהיא האדם השני לפי הפרשנות הזאת) אלא סביבות חברתיות אחרות (האדם השלישי הרחוק יותר)
אז נחכה לטל שתגיד אם מה שכתבתי נכון או לא כי אני כבר לא זוכרת מה בדיוק היא כתבה
לצפיה ב-'אה, יש מצב שאת צודקת.'
אה, יש מצב שאת צודקת.
18/01/2019 | 15:58
5
לצפיה ב-'בול!'
בול!
18/01/2019 | 18:36
6
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
17/01/2019 | 00:47
27
41
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע המתוק הזה?
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
17/01/2019 | 08:23
4
42
CRITICAL ROLE   הסדרה האהובה עלי איי פעם
BINGE  לעונות הראשונות של CRIMINAL MINDS
BINGE  ל  THE ROOKIE כי לבושתי ראיתי רק 3 פרקים
THE FLASH
זהו בערך
לצפיה ב-'למה התחלת לראות מחשבות פליליות?'
למה התחלת לראות מחשבות פליליות?
17/01/2019 | 19:16
3
42
לצפיה ב-'אין סיבה ספציפית...'
אין סיבה ספציפית...
18/01/2019 | 18:15
2
17
סתם בא לי לנסות
לצפיה ב-'תהנה'
תהנה
18/01/2019 | 18:17
1
41
סתם שאלתי כי זאת הייתה הסדרה האהובה עליי במשך המון זמן (עד שבשלב מסוים מיציתי לחלוטין את כל ז'אנר סדרות המשטרה אחרי שראיתי יותר מידי סדרות כאלה במשך יותר מידי עונות).
לצפיה ב-'עדיין לא קרה לי...'
עדיין לא קרה לי...
18/01/2019 | 18:59
18
בשום ז'אנר
לצפיה ב-'המאניש'
המאניש
17/01/2019 | 12:55
7
38
כלומר המעניש
וחוץ מזה:
ויקינגים
הפלאש
מסע בין כוכבים דיסקברי
אקסית מטורפת
המקום הטוב וקומדיות נוספות
אולי פרק 3X01 של בלש אמיתי
אולי הסדרה החדשה של You Tube Originals בשם Wayne
אולי סרט כלשהו
אולי פשוט לקרוא בספר שלי ולבכות על כך שיש יותר מידי אופציות בטלוויזיה ואפילו לא הגעתי עדיין אל טיטאנים.

לצפיה ב-'נראה לי שאחכה לסיום העונה של דיסקברי'
נראה לי שאחכה לסיום העונה של דיסקברי
17/01/2019 | 13:01
2
29
בינתיים אני אהיה עם הפאנישר, טיטאנים, גותהאם, הסדרה הקצרה על טנקים, וממש קצת ויקינגים, כי אני מחכה לסיום העונה החמישית
לצפיה ב-'יש סדרות שאני עושה את זה איתם'
יש סדרות שאני עושה את זה איתם
17/01/2019 | 16:47
1
16
מחכה לסוף העונה.
עם דיסקברי לא בא לי לחכות משום מה
לצפיה ב-'אז כמה שבועות אני אחכה לסיום העונה?'
אז כמה שבועות אני אחכה לסיום העונה?
18/01/2019 | 13:23
4
לצפיה ב-'לא הגעת לטיטאנים?'
לא הגעת לטיטאנים?
17/01/2019 | 14:22
2
6
לצפיה ב-'יש יותר מידי סדרות'
יש יותר מידי סדרות
17/01/2019 | 16:47
1
31
ומשום מה לא מספיק זמן פנוי
לצפיה ב-'נו שוין'
נו שוין
17/01/2019 | 17:56
18
בהצלחה עם זה
לצפיה ב-'שכחתי שאולי גם The Gifted'
שכחתי שאולי גם The Gifted
17/01/2019 | 16:53
29
אם אני אקבל את הOK מעדי

ועכשיו אני נזכר שגם יש כרמן סנדיאגו

שלא לדבר על זה שקיבלתי את הטרימר StingTV שלי ובטח הוא יציע פיתויים
לצפיה ב-'המון'
המון
17/01/2019 | 13:18
2
26
כאילו באמת המון, הייתה אצלי הפסקת חשמל אתמול במשך שש שעות ואז שהחשמל חזר התברר שיש גם תקלה באינטרנט והא חזר רק היום בבוקר ולא הספקתי לראות כלום.

מאתמול: שתי ה-NCIS (שלושה פרקים של ניו אורלינס ופרק אחד של המקורית) FBI וניו אמסטרדם.
שלושת השיקג'וז, המעניש, מדור מיוחד, סטארטרק דיסקברי, לנסות את Deadly Class ו-ויקטוריה אם היא תתורגם במהלך הסופ"ש.
לצפיה ב-'אני גאה לומר '
אני גאה לומר
19/01/2019 | 01:25
1
17
שבינתיים ראיתי כמעט הכול(לא ראיתי רק את כול הפרקים של שתי ה- NCIS, אבל זה משהו שהיה צפוי) ועכשיו אני יכולה להתחיל את המעניש בראש שקט .
לצפיה ב-'מאוד מרשים'
מאוד מרשים
19/01/2019 | 01:37
16
אני הספקתי כל כך מעט שזה עצוב. (בעצם רק ויקינגים ודיסקברי)
ובין היתר לא ראיתי עדיין אפילו פרק אחד של המעניש.
לצפיה ב-'יום אחד תצטרך לספר לנו מה החוקיות של הגדרות הסופ"ש שלך.'
יום אחד תצטרך לספר לנו מה החוקיות של הגדרות הסופ"ש שלך.
17/01/2019 | 13:35
1
33
גם אם זה רנדומלי, אתה חייב למצוא משהו

מהקבועות- Critical Role, ברוקלין 9-9, המקום הטוב ואת פרקי הסופ"ש של Emmerdale. מקווה להתחיל גם את כרמן סנטיאגו (שגיליתי שליאם אוברייאן מCR מדבב שם!) ואולי גם להתקדם עם הצפייה החוזרת של שי-רה, ואולי אולי גם Boy Erased. אבל מלבד CR הכל בתאוריה כי עוד לא סיימתי Assassin's Creed
לצפיה ב-'רנדומלי למדי'
רנדומלי למדי
17/01/2019 | 16:49
19
אני מנסה למצוא משהו חדש לכל סוף שבוע. לרוע המזל אוזלות לי האופציות מהר מידי
לצפיה ב-'אוקיי, יש לי יותר מדי סדרות ומעט מדי זמן'
אוקיי, יש לי יותר מדי סדרות ומעט מדי זמן
17/01/2019 | 15:10
25
היום - גב האומה, האח הגדול.

שבת - האקסית המטורפת, חמוץ מתוק, משפחה מודרנית, משפחת סימפסון, איש משפחה, המפץ הגדול, שחור-כזה, האח הגדול.

השלמות מהשבוע החולף - ארץ נהדרת, מחשבות פליליות, החיים עצמם.

הורדות - שיקגו Fire, שיקגו Med, שיקגו PD, קטסטרופה, על טבעי, המקום הטוב, המדריך לרוצח, ברוקלין תשע-תשע, קרב הליפסינק.

נטפליקס - הפלאש, ריברדייל, המעניש, גרייס ופרנקי, קוקו (4.06).

בינג' לסופ"ש - המירוץ לדראג של רו פול (7.02 ואילך).

כשיהיה תרגום - גברת מייזל המופלאה (עונה 2).

כשיהיה זמן - פיוצ'ר מן (עונה 2), עיר מקלט, נעלמת, רגליים קרות (כל העונות), קונדור, בשר טרי, אוזרק, האמת על פרשת הארי קוברט.
לצפיה ב-'למה מתוק לסיים את הסמויה וכנראה שלאחר מכן:'
למה מתוק לסיים את הסמויה וכנראה שלאחר מכן:
17/01/2019 | 15:59
26
(למרות שלא בהכרח בסופ"ש הזה)
סקורפיון עונה 3
לצפיה ב-'אעההה למה הכל חוזר בבת אחת?'
אעההה למה הכל חוזר בבת אחת?
17/01/2019 | 19:13
3
38
אתמול היה ארץ נהדרת (היה מעפן) אז טרם ראיתי דה גיפטד, אז זה. (אבל בהחלט מתוכנן לסופ"ש, כי שאלת ניק).
אבל גם גב האומה יש היום.
ו4 פרקים של המקום הטוב כי לא ראיתי גם שבוע שעבר.
וכל העונה של האחיות המוצלחות שלי עולה הסופ"ש אז זה בטח יהיה הדבר העיקרי שאני אראה
וביום ראשון גם שיימלס חוזר! (בתקווה שהם ימשיכו להוציא את הפרקים כבר בראשון)
וגם החיים עצמם חזר השבוע אבל זה יחכה למתישהו שלא יהיה לי מה לראות.
לצפיה ב-'שיימלס! אם תראי שזה יוצא מוקדם תגידי בבקשה.'
שיימלס! אם תראי שזה יוצא מוקדם תגידי בבקשה.
18/01/2019 | 14:43
2
19
בחצי השני של ה....חצי הראשון של העונה () שכחתי לפעמים להשיג
לצפיה ב-'את כנראה תגלי לפני'
את כנראה תגלי לפני
18/01/2019 | 18:10
1
22
אני חוזרת מהעבודה רק בסביבות 6 וחצי-שבע. ולהבדיל מימי שני הפרק לא זמין כבר ב7 בבוקר.
לצפיה ב-'אוף אז אשתדל לזכור לבדוק בעצמי'
אוף אז אשתדל לזכור לבדוק בעצמי
18/01/2019 | 18:15
3
לצפיה ב-'לסיים נאשוויל6'
לסיים נאשוויל6
17/01/2019 | 19:24
23
4 הפרקים האחרונים בסדרה

מעבר לכך:
המדריך לרוצח5-שני הפרקים ששודרו עד כה בהוט
איש חשוב מאוד2- כנ"ל
אי האהבה בריטניה

(במשך השבוע צפיתי ב-הכוכב הבא, האח הגדולVIP, פמת"א ונשארו לי 2 פרקים אחרונים של "המתופפת הקטנה")
לצפיה ב-'ויקינגים'
ויקינגים
17/01/2019 | 19:38
22
לנסות את הבריחה מדאנמורה שקיבלתי עליה המלצה חמה.
לנסות את הארי קוברט או איך שאייל שני קורא לעצמו היום.
לנסות לתת אולי עוד צ'אנס פרק שלישי של 1983.

לצפיה ב-'צפיתי בפרק החדש של ויקינגים ושל איש חשוב מאוד '
צפיתי בפרק החדש של ויקינגים ושל איש חשוב מאוד
19/01/2019 | 21:37
3
לצפיה ב-'טלויזיה עם חיבור למחשב'
טלויזיה עם חיבור למחשב
15/01/2019 | 19:22
23
57
הי.
כרגע אנחנו מנויים על יס סטינג. מעוניינים להחליף לחיבור אינטרנט למחשב + נטפליקס. הומלץ לנו על גוגל קאסט . מה זה והאם מומלץ? האם אכן מוזיל עלויות?תודה
לצפיה ב-'יש כמה אופציות '
יש כמה אופציות
16/01/2019 | 21:11
22
43
אני לא בקיא לחלוטין ואני לא בטוח מה בדיוק גוגל קאסט עושה.

אפשר פשוט לחבר את המחשב לטלוויזיה עם כבל HDMI, זה מה שהיה לי במשך הרבה מאוד זמן.
ואפשר גם לקנות סטרימר שמתחבר לטלוויזיה ודרך זה לראות נטפליקס.
המינוי הכי בסיסי בנטפליקס הוא זול יותר מהמינוי הכי בסיסי בסטינג, אבל זה לא כולל ערוצי טלוויזיה.
זה גם תלוי כמה אנשים רוצים להשתמש ובאיזה סוג של תכנים רוצים לצפות.

האמת שגרמת לי להתעניין במה זה סטינג, כי בכלל לא הכרתי את זה, וזה נראה מאוד משתלם ולכן אתמול נרשמתי למינוי חודש ניסיון חינם. והיום גיליתי שאני יכול לחלוק אותו עם אחיינית שלי שגם מעוניינת בזה, אז זה יהיה לי אפילו יותר זול.
לצפיה ב-'גם אותי הקומבינציה הזו'
גם אותי הקומבינציה הזו
17/01/2019 | 01:10
21
38
מעניינת. שמעתי שאפשר נטפליקס + ערוצים ישראלים לחוד אבל לא הבנתי אין מסדרים את זה..
לצפיה ב-'אצלי יש מסך טלוויזיה שמחובר למחשב ולעידן פלוס '
אצלי יש מסך טלוויזיה שמחובר למחשב ולעידן פלוס
17/01/2019 | 08:51
20
42
ככה שאני יכולה להזרים נטפליקס או לראות עידן פלוס (שניהם מחוברים קבוע, ואני רק משנה בשלט של הטלוויזיה איזה מקור להראות) . 
אצל אחרים העידן פלוס כבר בתור הטלוויזיה (רכיב פנימי). 
לצפיה ב-'הבנתי..אני צריכה לקנות עידן'
הבנתי..אני צריכה לקנות עידן
18/01/2019 | 00:11
19
40
האמת היה לי ונתתי למישו ברוב טפשותי..עינת צריך איזה רכיב/חלק בשביל הנטפליקס? עדיין לא הבנתי איך זה עובד בדיוק..ויש כתוביות למד מן? והאם אפשר לראות שידורים חוזרים?
לצפיה ב-'בשביל נטפליקס...'
בשביל נטפליקס...
18/01/2019 | 01:28
8
26
צריך שהטלוויזיה תהיה מחוברת למחשב או סטרימר כלשהו.
אלא אם כן זאת טלוויזיה חכמה ואז לא צריך משהו נוסף.

בנטפליקס אפשר לראות את כל הפרקים של מד מן מתי שרוצים. ויש כתוביות גם בעברית.
לצפיה ב-'תודה. הטלויזיה חדשה פחות'
תודה. הטלויזיה חדשה פחות
18/01/2019 | 11:37
2
22
או יותר. לא יודעת אם היא חכמה
לצפיה ב-'יש לך שם של דגם (רשום בחוברת ההפעלה אם יש לך אותה)'
יש לך שם של דגם (רשום בחוברת ההפעלה אם יש לך אותה)
19/01/2019 | 12:09
1
15
ניחוש שלי, אם היא עלתה פחות מ 2,000 ש"ח היא "מסך טלוויזיה" ולא טלוויזיה חכמה.
לצפיה ב-'חח עלתה 700 ש. אבדוק את'
חח עלתה 700 ש. אבדוק את
19/01/2019 | 12:38
14
הדגם ואחזור הנה
לצפיה ב-'אני צריכה לקנות סטימר?'
אני צריכה לקנות סטימר?
19/01/2019 | 11:04
4
20
צריכה טכנאי?
לצפיה ב-'תלוי מה יש לך בבית :'
תלוי מה יש לך בבית :
19/01/2019 | 12:18
3
14
אם יש לך רשת אלחוטית כי התקינו לך כחלק מהשירות ראוטר (נתב, תמונה מצורפת. יכול להיות קופסא עם אנטנה). גם אם לא הגדירו לך רשת אלחוטית - פיזית את לא צריכה לקנות משהו נוסף אלא רק לחבר מחשב לטלוויזיה שיכול לעשות שימוש ברשת האלחוטית.
סביר להניח שיש לך את זה. אם לא והחיבור האינטרנטי הוא "לקיר" בלבד - כל עוד את מחברת את המחשב לקיר ולטלוויזיה, את גם לא צריכה (הם צריכים להיות קרובים אחד לשני פשוט).

אנשים אוהבים את הנוחות של הסטרימר כי זה מדמה שירותי טלוויזיה כמו כבלים ולווין. לא הייתי אומרת שאת צריכה טכנאי, אבל כן מישהו ברמה בסיסית של ידע איך לחבר מסך מקלדת ועכבר למחשב למשל.
לצפיה ב-'יש לי רשת אלחוטית..ועינת'
יש לי רשת אלחוטית..ועינת
19/01/2019 | 12:43
2
16
אני מאוד מודה לך על ההסבר המפורט. אז אני צריכה פשוט כבל בין המחשב לטלויזיה? אולי אשאל בנטפליקס..
לצפיה ב-'נטפליקס לא יעזרו לך לגבי חיבורים '
נטפליקס לא יעזרו לך לגבי חיבורים
19/01/2019 | 19:05
1
14
השירות שלהם זמין בדפדפן במחשב ואפליקציה בטלפון - שירות הלקוחות שלהם לא צריך לתת לך עזרה בתחום הזה.
במחשבים ישנים חיבור המסך הוא VGA "ראש כחול" (תמונה) במחשבים חדשים יש חיבור אחר (במיוחד מחשבים ניידים). לטלוויזיות / מסכים יש את 2 האופציות.
טלוויזיה שעלתה לך 700 ש"ח היא כנראה מסך ודגם ישן - אז כבל VGA.

למחשב שאת מחברת צריך מקלדת ועכבר. בשביל הנוחות עדיף אלחוטי, אבל אפשר לבחור משהוא ופשוט לשבת לצפות בלי לגעת במקלדת ובעכבר. תוסיפי גם רמקולים, או כבל נוסף לחבר את הסאונד מהמחשב לטלוויזיה (אפשר גם לחבר אוזניות עם חוט ארוך \ אלחוטיות למחשב פשוט).
לצפיה ב-'אני כלל לא צופה במחשב '
אני כלל לא צופה במחשב
19/01/2019 | 20:23
13
רק בטלויזיה..אבדוק את החיבורים מאחורי הטלויזיה..
לצפיה ב-'הדבר המינימלי זה כבל מסך שיחבר בין המחשב לטלוויזיה'
הדבר המינימלי זה כבל מסך שיחבר בין המחשב לטלוויזיה
19/01/2019 | 12:02
12
ככה שבמקום מסך של המחשב הנייח או הנייד- הטלוויזיה תהיה המסך. כדי להשתמש בנטפליקס את לא חייבת טלוויזיה בכלל- רק מחשב (עם מסך) ואת גולשת באתר של נטפליקס וצופה, או סמארטפון (מתקינים את האפליקציה וצופים דרכה).
וכמובן חיבור לרשת האינטרנט (אם עמדת הטלוויזיה לא ליד המקום שחיברו את נקודת האינטרנט, אז צריך ראוטר שיצור רשת אזורית של האינטרנט. ברוב ההתקנות\החברות זה קיים בכל מקרה עם התקנה אם לא בכולן, אז יכול להיות שיש לך כבר).
בנטפליקס יש כבר כתוביות או דיבוב כחלק מהשירות- לא צריך לחפש או להוריד כלום (בעברית אין דיבוב, או לפחות לא נתקלתי. כתוביות בעברית יש להכל). אפשר לראות כל מה שנפליקס מציע בספרייה, כל עוד את מנויה שלהם, כמה שרוצים שוב ושוב ומתי שרוצים. תראי את אותו סרט או פרק 20 פעם אם בא לך .  מה שכן, נטפליקס מידי פעם מרעננת את הספרייה שלה, גם כדי לגוון לצופים שראו כבר הכל, וגם בגלל שהסכמים לגבי הזרמת תכנים מסויימים (שהם לא הבעלים שלהם) פגי תוקף. כל מה שנטפליקס הפיקה בעצמה יהיה זמין תמיד בשירות שלהם.
לצפיה ב-'קופסא פשוטה של עידן פלוס עולה 100-150 ש"ח'
קופסא פשוטה של עידן פלוס עולה 100-150 ש"ח
19/01/2019 | 12:19
8
18
יכול להיות שיש מכרים שיש להם אחת כזאת והם לא משתמשים. הימור שלי- במיוחד הורים לילדים קטנים (כי מתחברים לשירות כלשהו "בשביל הילדים" ואז הקופסאות האלו מיותרות, חיבור להוט או יס מייתר אותן).
לצפיה ב-'היה לי עידן פלוס כמה שעות'
היה לי עידן פלוס כמה שעות
19/01/2019 | 12:48
5
17
לא ראיתי טוב וניתקתי..מכרים? אין לי. אני לבד בעולם משפחתית..חברות שלי לא מבינות בזה..
לצפיה ב-'ברוב טיפשותי נתתי לחברה את'
ברוב טיפשותי נתתי לחברה את
19/01/2019 | 12:50
13
העידן פלוס..
לצפיה ב-'כן. גם הקליטה אצלי באיזור לא תמיד טובה'
כן. גם הקליטה אצלי באיזור לא תמיד טובה
19/01/2019 | 18:51
3
14
והפסקתי לראות.
אם אין לך מישהו (מכרה מהעבודה, שכנ\ה וכו') אז אין ברירה ולהזמין טכנאי מחשבים בשביל זה. אולי שווה לשאול אם יש מתנ"ס לידך או מועדות בית גיל הזהב- יש מתנדבים שאולי יוכלו לעזור?
לצפיה ב-'אשאל את נטפליקס ישירות'
אשאל את נטפליקס ישירות
19/01/2019 | 20:19
2
18
יש להם טלפון שרות לקוחות. ושוב אני מאוד מודה לך על האכפתיות..
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
20/01/2019 | 09:00
1
5
לצפיה ב-'תודה (:'
תודה (:
20/01/2019 | 11:18
1
לצפיה ב-'כבר אין צורך אפילו בקופסה של עידן+, אם יש חיבור לאינטרנט.'
כבר אין צורך אפילו בקופסה של עידן+, אם יש חיבור לאינטרנט.
19/01/2019 | 20:43
1
22
אפשר להתקין kodi על סטרימר/מחשב ולהוריד לשם את האפליקציה של עידן+ ב0 עלות נוספת. המינוס הוא שהשידור עובד דרך הרשת, אז יש מצב לדיליי קל (מעצבן באירועים כמו האירוויזיון/מונדיאל) ובעיות של buffering אם הרשת חלשה, אבל בגדול זה סופר יעיל, והVOD שלהם שימושי לאנשים כמוני שלא אוהבים לראות טלוויזיה לייב. 

אבל בשביל זה באמת צריך כבר ידע בסיסי+, או לפחות יכולת להשתמש בגוגל כדי למצוא מדריכי התקנה ולפעול בהתאם.
לצפיה ב-'צודקת תודה לך'
צודקת תודה לך
20/01/2019 | 18:09
2
לצפיה ב-' להמונים'
להמונים
15/01/2019 | 17:02
24
16
לצפיה ב-'Boy Erased הגיח אל אוויר הרשת באיכות HD!'
Boy Erased הגיח אל אוויר הרשת באיכות HD!
15/01/2019 | 17:04
2
59
אז עכשיו כולנו יכולים לצפות בו ולדבר עליו עם ניק, במקום לחכות חודש שזה ישודר ביס ואז הוא יתעצבן עלינו כי הוא כבר שכח הכל.
לצפיה ב-'מטרה מאוד משובחת'
מטרה מאוד משובחת
15/01/2019 | 17:28
38
וזה גם סרט טוב, אז כדאי לכם לראות.
לצפיה ב-'יופי'
יופי
15/01/2019 | 19:25
24
עכשיו שיהיה גם תרגום.

אגב, ליס זה לא היה מגיע עוד חודש אלא עוד כמעט שנה.
לצפיה ב-'הולה! מרימה את הראש אחרי שבועיים משוגעים.'
הולה! מרימה את הראש אחרי שבועיים משוגעים.
15/01/2019 | 17:39
4
53
האמת שעד שלישי הבא עוד עומס כי משתתפת בכנס וחייבת לענות לאיזה קול קורא ורק אח"כ חוזרת לכתוב בנחת, אבל מגיחה לרגע להגיד שני דברים:

1. אני לא הרבה זמן משתתפת בפורום אבל מודה שהוא נכנס לי ללוז של החיים וחסר לי לקרוא ולכתוב. מקווה שהיה פה ממש משעמם בשבועיים האחרונים ולא פספסתי כלום 

2. סרטון חדש של חוקרות טלוויזיה עלה, למי שמתעניין. הפעם אנחנו מדברות על white washing שזו התופעה בה "מלבינים" סיפורים שחורים (והיום גם מגדרים ומיניים) לטובת המספר והגיבור הלבן - ומתייחסות להתרחבות של תופעת הפוליטקלי-קורקט ומתווכחות האם זה תורם או פוגם ביצירה.

צ'ירס. 

לצפיה ב-'תהיתי לאן נעלמת'
תהיתי לאן נעלמת
15/01/2019 | 17:53
1
33
פיספסת דברים מטורפים - דרמה, מתח, אקשן...
טוב, אולי לא ממש, אבל היה שאלון סוף חודש וקצת סיכומי שנה

אני אצפה בסרטון.
טוב שאתן גם דנות בנושא הפוליטקלי קורקט, כי זה משהו שאף פעם לא היה לגביו דיון בפורום...
לצפיה ב-' '
15/01/2019 | 20:25
4
לצפיה ב-'כבר חשבתי שמיצית ומה משעמם? קיבלת כאן צבע אדום '
כבר חשבתי שמיצית ומה משעמם? קיבלת כאן צבע אדום
16/01/2019 | 11:02
1
22
בכנס ובקול קורא (אבל קול קורא למה? בכל אופן )

אני אצפה מאוחר יותר בסרטון
לצפיה ב-'יו, רק שאמרת שמתי לב תודה רבה! בחיים לא קיבלתי צבע אדום '
יו, רק שאמרת שמתי לב תודה רבה! בחיים לא קיבלתי צבע אדום
16/01/2019 | 17:02
22
בכלום!

הקול הקורא הוא להרצאות שאני  אעביר תחת הכובע של ה"סופרת", במקום ה"אקדמאית" התחילו להזמין אותי לכל מיני מועדוני קוראים, שזה סופר מגניב ומרגש, אבל מסתבר (אני לומדת את העולם הזה רק עכשיו) שכשאתה מגיע לעשות הרצאה בספריה ציבורית, אתה צריך להשתייך לגוף שנקרא שפי-פרימיום, שנמצא תחת הגג של משרד התרבות, והוא מנהל את כל התקציבים לספריות העירוניות. לא מאוד סקסי, מצטערת אבל אם אני רוצה להתקדם אני צריכה להתקבל.
זה משהו שאני מאוד רוצה לעשות כי המפגשים עם הקוראים זה בערך הדבר הכי שווה בעולם, ומאחר ומועדונים רבים ממוסדים דרך הספריות - אני צריכה לעבור את התהליך בצורה מסודרת.

(שפי-פרימיום, אם אתם פה במקרה אז ב"לא סקסי" התכוונתי ל"ממש סקסי" ואני אוהבת אתכם)
לצפיה ב-'טריילר ל-Spider-Man: Far From Home '
טריילר ל-Spider-Man: Far From Home
15/01/2019 | 17:44
11
20
לצפיה ב-'דאם יו, השגת אותי'
דאם יו, השגת אותי
15/01/2019 | 17:50
1
30
אבל יש גם טיזר שכולל כמה קטעים שאין בטריילר (ומשום מה שינוי מילה במשפט אחד)
לצפיה ב-'אפילו לא ראיתי אותו '
אפילו לא ראיתי אותו
15/01/2019 | 18:05
25
רק ראיתי שיצא וחשבתי שזה יעניין פה אנשים.
לצפיה ב-'יש לי כל מיני שאלות, אבל לא כיף לי איתן.'
יש לי כל מיני שאלות, אבל לא כיף לי איתן.
15/01/2019 | 18:11
7
46
הלוואי שהם היו מחכים כמה חודשים ומשחררים את זה אחרי הנוקמים, כי בגלל שלא מתייחסים לכל הקטע עם ת'אנוס בכלל זה די ברור שלא קרה משהו רציני יותר מדי. נכון שידענו שהם די יחזירו את המצב לקדמותו וכמעט כולם יחיו, אבל זה מוציא אפילו את טיפת המסתורין שהייתה.

אבל כן, יאי ספיידרמן! אני שמחה שהוא מתחיל להביע עניין בMJ כי אני רוצה יותר זמן מסך שלה, מעניין מה קורה בין דודה מיי להאפי (זה השם שלו, נכון?) ומי זה הג'ייק ג'ילנהול הזה.
לצפיה ב-'העניין הוא '
העניין הוא
15/01/2019 | 22:48
5
32
שאין ממש מה לספלייר לגבי הנוקמים 4. הרי זה ברור לחלוטין בכל מקרה שספיידרמן חוזר לחיים, אף אחד לא חשב שהוא לא.
הדבר היחיד זה שאם ניק פיורי יהיה בעצם בעלילה של הנוקמים 4 (איכשהו) אז אנחנו נדע שהוא נשאר בחיים.
אז לדעתי זה לא מוציא שום מסתורין.

אגב, אני בשוק שעד שצפיתי בטריילר הזה לא ידעתי שניק פיורי יהיה בסרט.

ג'ייק ג'ילנהול הוא החבר של הג'וקר מטריולוגיית האביר האפל
אבל ברצינות, אני יכול לומר לך את שם הדמות שלו. זה מישהו מוכר מהקומיקס (וסדרות האנימציה), אבל שלא הופיע עד כה באף סרט ספיידרמן.
לצפיה ב-'אבל( לנוקמים)'
אבל( לנוקמים)
16/01/2019 | 08:44
3
31
ניק גם התפוגג בסוף הנוקמים האחרון, והוא לא דמות שהייתי בטוחה ב100% שתחזור. לא הוא ולא הדמות של קובי סמולדרס שהייתה לידו בטריילר. אז זה אומר הרבה. לדעתי.

קראתי על הדמות שלו אונליין, היא לא מוכרת לי אבל אני לא באמת מכירה הרבה קומיקס lore אז זה לא מפתיע
לצפיה ב-'אני? '
אני?
16/01/2019 | 09:21
2
26
אני לא התפוגגתי...

אבל ברצינות - מה שלא יעשו בנוקמים 4 אני לא מאמין שזה יחזיר לחיים רק חלק מה"אנשים-שהפכו-לאבק". כלומר בלי קשר לכמות הגדולה מאוד של דמויות מוכרות שראינו הופכות לאבק, זה יהיה הזוי אם הסרטים ימשיכו בעולם שבו חצי מהאוכלוסייה פשוט נעלמה ככה יום אחד. זה יהיה מין עולם פוסטאפוקליפטי, זה אפילו בעולם הדיכאוני של DC לא היו עושים.
לצפיה ב-'נכון, לא חשבתי לרגע שהמצב ישאר ככה'
נכון, לא חשבתי לרגע שהמצב ישאר ככה
17/01/2019 | 13:32
1
15
אבל לדעתי להוציא טריילר למשהו עתידי שבו הכל (לכאורה) בסדר די מבטל את החשיבות של מה שראינו קורה. גם אם ברור לנו ב100% שכמעט הכל יסתדר.

אבל זו סתם קטנוניות
לצפיה ב-' '
17/01/2019 | 19:22
3
לצפיה ב-'לדעתי'
לדעתי
16/01/2019 | 17:19
19
שם הדמות זה ספוילר דיי גדול לסרט
לצפיה ב-'גם לסרט הבא של ה AVENGERS'
גם לסרט הבא של ה AVENGERS
16/01/2019 | 17:32
22
אני גם ממש ממש אוהב את MJ ומקווה שהיא תשאר הרבה זמן(היא מושלמת)
ובקשר ל ת'אנוס...זה שכולם יחזרו היה ברור...השאלה היא איך. מה קרה בדרך לזה. מי לא יחיה אחרי...כל אלה שאלות דיי חשובות שלא ענו עליהם
אבל,כן את צודקת,יכלו לחכות כמה חודשים...או שלא.אני לא מומחה
לצפיה ב-'הפסקתי באמצע '
הפסקתי באמצע
15/01/2019 | 19:29
32
מספיק אין לי יכולת איפוק עם הנוקמים, עם ספיידרמן אני יכולה להתאפק ולא להרוס לעצמי הכל.

אבלללללל למה זה נראה כ"כ סבבה כאילו מישהו (וחצי מהעולם) לא התפוגג?!@#
איך הם בכלל משחררים את הטריילר לפני שהנוקמים יוצא?
לצפיה ב-'טריילר ראשון (ושני) לסרט ספיידרמן החדש |ספיידרמן|'
טריילר ראשון (ושני) לסרט ספיידרמן החדש |ספיידרמן|
15/01/2019 | 17:49
1
41
איזה כיף!!!
נחמד לראות מיד מה בערך התגובה של הדודה מיי לגילוי על פיטר.
ולא היה לי שום מושג לגבי הדמות הנוספת שיש בסרט הזה.

חוץ מזה קשה להתרשם ואני גם לא רוצה לדעת יותר מידי. יהיה עדיף אם אני אצליח להתאפק ולא לראות טריילרים עתידיים (אבל מה הסיכוי?)

לצפיה ב-'כל כך מחכה לסרט הזה!!!'
כל כך מחכה לסרט הזה!!!
16/01/2019 | 10:35
6
לצפיה ב-'מתחשק לי צלוי\מטוגן'
מתחשק לי צלוי\מטוגן
16/01/2019 | 10:36
29
אבל במקום זה חדשות קולנועיות!
מרגש ביותר!
לצפיה ב-'חיכיתי בכליון עיניים'
חיכיתי בכליון עיניים
16/01/2019 | 15:01
22
לג'ורדן,כמובטח ב-21 ואין כלווווום בלוח השידורים. מישהו מיודע הדבר יודע דבר?
שרשור חדשות ועדכונים
14/01/2019 | 15:10
25
18
לצפיה ב-'טיזר ומועד שידור לעונת הסיום של "משחקי הכס"'
טיזר ומועד שידור לעונת הסיום של "משחקי הכס"
14/01/2019 | 15:12
1
58
רשת HBO הודיעה שהעונה השמינית והאחרונה של סדרת הפנטזיה משחקי הכס תעלה בארה"ב ובשידור חי ב-HOT, yes וסלקום TV ב-14/4.

לצפיה ב-'!!!!!!'
!!!!!!
15/01/2019 | 16:55
40
אני יודעת שמה שאמור לרגש אותנו פה זה ההגעה של הקור האמיתי לווינטרפל, אבל אני מחכה לאיחוד של ג'ון ואריה
לצפיה ב-'CBS חשפה את זהות ה-VIP בעונה השנייה של "האח הגדול"'
CBS חשפה את זהות ה-VIP בעונה השנייה של "האח הגדול"
14/01/2019 | 15:19
109
רשת CBS חשפה את זהות המפורסמים שייכנסו לבית האח הגדול בעונה השנייה של הפורמט בגרסת ה-VIP בארה"ב וישהו בו במשך שלושה שבועות בין ה-21/1 ל-13/2.

בעונה החדשה ישתתפו השחקן והמגיש ג'ונתן בנט, הזמרת תמר ברקסטון, הזמרת-יוצרת קנדי בארוס, הקומיקאי טום גרין, הספורטאית לולו ג'ונס, השחקן קאטו קיילין, השחקן ג'ואי לורנס, השחיין האולימפי ריאן לוכטה, דינה לוהאן (אמא של), המתאבקת נטלי אווה מארי, איש העסקים ומנהל התקשורת של הבית הלבן לשעבר אנתוני סקרמוצ'י וכוכב הפוטבול ריקי וויליאמס.

לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה עונה נוספת של "גרייס ופרנקי"'
נטפליקס הזמינה עונה נוספת של "גרייס ופרנקי"
16/01/2019 | 15:11
35
חברת נטפליקס הזמינה עונה שישית בת 13 פרקים של הקומדיה גרייס ופרנקי בכיכובן של לילי טומלין וג'יין פונדה.

העונה החמישית של הסדרה תעלה במלואה ב-18/1.

לצפיה ב-'FOX הזמינה עונה נוספת של "So You Think You Can Dance"'
FOX הזמינה עונה נוספת של "So You Think You Can Dance"
16/01/2019 | 15:13
29
רשת FOX הודיעה על הזמנת עונה שש-עשרה של תוכנית הריאליטי So You Think You Can Dance שתעלה בקיץ 2019.

לצפיה ב-'ג'יימס מקאבוי ינחה את "סטרדיי נייט לייב"'
ג'יימס מקאבוי ינחה את "סטרדיי נייט לייב"
16/01/2019 | 15:15
3
47
השחקן ג'יימס מקאבוי ינחה את סטרדיי נייט לייב ב-26/1 לצד הופעה של הראפר מיק מיל.

לצפיה ב-'מעניין את מי כאן זה ישמח...'
מעניין את מי כאן זה ישמח...
16/01/2019 | 15:39
1
12
לצפיה ב-'את מי? '
את מי?
16/01/2019 | 19:23
33
האמת לא כ"כ, כי אני לא אוהבת את ההומור של SNL בד"כ.
אבל נחמד שיש לו סרט לקדם והוא מופיע בכל מיני טוק שואוס, התגעגעתי.
לצפיה ב-'אז כנראה שאני אצטרך לראות SNL'
אז כנראה שאני אצטרך לראות SNL
16/01/2019 | 19:21
10
לצפיה ב-'NBCUniversal תשיק שירות סטרימינג ב-2020'
NBCUniversal תשיק שירות סטרימינג ב-2020
16/01/2019 | 15:17
48
חברת NBCUniversal תשיק שירות סטרימינג חדש בתחילת שנת 2020. טרם פורסם אילו יתכנים יאכלסו את השירות.

לצפיה ב-'ליהוקים לסדרה "Ratched" של נטפליקס'
ליהוקים לסדרה "Ratched" של נטפליקס
16/01/2019 | 15:23
45
ריאן מרפי, היוצר של הסדרה החדשה Ratched שתקדים את עלילת הספר והסרט קן הקוקיה, חשף שלצדה של השחקנית שרה פולסון יככבו גם שרון סטון, ג'ון ג'ון בריונס, צ'ארלי קארבר, ג'ודי דיוויס, הארייט האריס, סינתיה ניקסון, האנטר פאריש, אמנדה פלאמר, קורי סטול ו-פין וויטרוק.

לצפיה ב-'מת'יו ריס יככב בסדרה "פרי מייסון" של HBO'
מת'יו ריס יככב בסדרה "פרי מייסון" של HBO
16/01/2019 | 15:26
49
השחקן מת'יו ריס לוהק לסדרה המוגבלת החדשה פרי מייסון שתעלה ברשת HBO.

לצפיה ב-'תאריכי עליית עונות סדרות חדשות ברשת CBS'
תאריכי עליית עונות סדרות חדשות ברשת CBS
16/01/2019 | 15:28
70
רשת CBS הודיעה שהעונה החדשה של הסדרה Ransom תעלה ב-16/2.

כמו כן, הודיעה הרשת שהסדרה החדשה The Code תעלה ב-9/4 ושהסדרה החדשה The Red Line תשודר עם פרקים כפולים החל מה-28/4 במשך חודש ימים.

לצפיה ב-'"אקסטרים מייקאובר" תחזור עם עונה חדשה ב-HGTV'
"אקסטרים מייקאובר" תחזור עם עונה חדשה ב-HGTV
16/01/2019 | 15:36
1
51
רשת HGTV הודיעה על הזמנת עונה חדשה של ריאליטי השיפוצים אקסטרים מייקאובר. העונה החדשה תכלול עשרה פרקים ותעלה ב-2020 עם מנחה וצוות חדשים לחלוטין.

לצפיה ב-'חבל... ללא טיי זה םשוט לא אותו הדבר'
חבל... ללא טיי זה םשוט לא אותו הדבר
16/01/2019 | 22:14
38
לצפיה ב-'פרומו ותאריך שידור לעונה השנייה של "האפי!"'
פרומו ותאריך שידור לעונה השנייה של "האפי!"
17/01/2019 | 15:13
28
רשת Syfy פרסמה פרומו לקראת עליית העונה השנייה של הסדרה האפי! בכיכובו של כריסטופר מלוני ב-27/3 (ובהמשך בנטפליקס ישראל).

לצפיה ב-'NBC ביטלה את הקומדיה "Trial & Error"'
NBC ביטלה את הקומדיה "Trial & Error"
17/01/2019 | 15:14
3
32
רשמי וסופי - הקומדיה Trial & Error בוטלה לאחר שתי עונות ע"י רשת NBC והמאמצים להעביר אותה לרשת/פלטפורמת שידור אחרת עלו בתוהו.

לצפיה ב-'לא נורא.. היו שתי עונות מצחיקות ומקוריות.. ייתכן מאוד שעוד'
לא נורא.. היו שתי עונות מצחיקות ומקוריות.. ייתכן מאוד שעוד
17/01/2019 | 19:32
1
24
עונה הייתה הורסת את זה
לצפיה ב-'אני תמיד מעדיף לקוות לטוב'
אני תמיד מעדיף לקוות לטוב
17/01/2019 | 19:38
18
אבל יכול להיות שאתה צודק
לצפיה ב-'חבל '
חבל
17/01/2019 | 19:34
15
אפילו שהעונה השניה הייתה פחות טובה מהראשונה
לצפיה ב-'פרומו לפרקי הסיום של "קימי שמידט"'
פרומו לפרקי הסיום של "קימי שמידט"
17/01/2019 | 15:15
1
33
חברת נטפליקס פרסמה פרומו לקראת שידור ששת פרקי הסיום של הקומדיה קימי שמידט שיעלו לשירות ב-25/1.

לצפיה ב-'אני כל כך מצפה לזה'
אני כל כך מצפה לזה
17/01/2019 | 19:39
17
ומצד אחד אני שמח שזה מגיע לסיום ומצד שני חבל לי שלא יהיה עוד
לצפיה ב-'קאסט לעונה השנייה של "Homecoming"'
קאסט לעונה השנייה של "Homecoming"
17/01/2019 | 15:16
39
השחקנית ג'וליה רוברטס לא תשוב לעונה השנייה של הסדרה Homecoming באמזון פריים. טרם פורסם מה תהיה עלילת העונה השנייה של הסדרה, אשר מבוססת על פודקאסט מצליח באותו שם. 

לצפיה ב-'סטיב קארל יככב בקומדיה "Space Force" של נטפליקס'
סטיב קארל יככב בקומדיה "Space Force" של נטפליקס
17/01/2019 | 15:18
1
60
חברת נטפליקס הזמינה עונה ראשונה בת עשרה פרקים של קומדיה חדשה בשם Space Force בכיכובו של השחקן סטיב קארל, אודות צוות שאמון על הקמת היחידה השישית של צבא ארצות הברית - חיל הלוחמה בחלל.

לצפיה ב-'זה מרשים שאפילו בתור נשיא דונלד טראמפ יוצר תוכניות טלוויזיה'
זה מרשים שאפילו בתור נשיא דונלד טראמפ יוצר תוכניות טלוויזיה
17/01/2019 | 19:37
39
מה הדבר הבא, סדרה על חומה? כבר יש את משחקי הכס בשביל זה
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 13-19/01/2019'
השבוע שיהיה - 13-19/01/2019
13/01/2019 | 15:52
13
84
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב  -  

יום ראשון ה-13/01
טקס פרסי המבקרים 2019 | CW
בלש אמיתי | עונה שלישית | פרק הבכורה | HBO ובמקביל ב-HOT, yes וסלקום TV
Valley of the Boom | סדרה מוגבלת חדשה | פרק הבכורה | נשיונל ג'אוגרפיק
ריי דונובן | עונה שישית | פרק סיום העונה | שואוטיים ובמקביל ב-yes
ויקטוריה | עונה שלישית | פרק הבכורה | PBS ובהמשך ב-yes
Rel | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | FOX
ג'ון הנבל | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | Bravo ובהמשך בנטפליקס

יום שני ה-14/01
המתמחה | עונה שנייה | פרק פתיחת עונת החורף | FOX ובהמשך ב-yes
The Neighborhood | עונה ראשונה | פרק פתיחת עונת החורף | CBS
Happy Together | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | CBS
Magnum P.I | עונה ראשונה | פרק פתיחת עונת החורף | CBS
The Passage | סדרה חדשה | פרק הבכורה | FOX
בול | עונה שלישית | פרק פתיחת עונת החורף | CBS ובצמוד ב-yes VOD
הרופא הטוב | עונה שנייה | פרק פתיחת עונת החורף | ABC ובצמוד ב-HOT
Those Who Can’t | עונה שלישית | פרק הבכורה | truTV

יום שלישי ה-15/01
הפלאש | עונה חמישית | פרק פתיחת עונת החורף | CW ובצמוד בנטפליקס
Roswell, New Mexico | סדרה חדשה | פרק הבכורה | CW
החיים עצמם | עונה שלישית | פרק פתיחת עונת החורף | NBC ובצמוד ב-yes VOD
Temptation Island | עונה רביעית | פרק הבכורה | USA
Drunk History | עונה שישית | פרק הבכורה | קומדי סנטרל
מורות | עונה שלישית ואחרונה | פרקים חדשים | TV Land
תאגיד | עונה שנייה | פרק הבכורה | קומדי סנטרל ובהמשך ב-HOT
לצפיה ב-'המשך השבוע שיהיה - 13-19/01/2019'
המשך השבוע שיהיה - 13-19/01/2019
13/01/2019 | 15:58
7
83
יום רביעי ה-16/01
ריברדייל | עונה שלישית | פרק פתיחת עונת החורף | CW ובצמוד בנטפליקס
All American | עונה ראשונה | פרק פתיחת עונת החורף | CW
Deadly Class | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Syfy
Schitt’s Creek | עונה חמישית | פרק הבכורה | Pop

יום חמישי ה-17/01
ליל המכשפות | עונה ראשונה | פרק הבכורה | Sundance Now וכבר ב-yes VOD
האנטומיה של גריי | עונה חמש-עשרה | פרק פתיחת עונת החורף | ABC והחל מה-21/01 ב-yes
על טבעי | עונה ארבע-עשרה | פרק פתיחת עונת החורף | CW
מסע בין כוכבים: דיסקברי | עונה שנייה | פרק הבכורה | CBS All Access ובצמוד בנטפליקס
A Million Little Things | עונה ראשונה | פרק פתיחת עונת החורף | ABC
קרב הליפסינק | עונה חמישית | תוכנית פתיחת העונה | Paramount 
המדריך לרוצח | עונה חמישית | פרק פתיחת עונת החורף | ABC ובהמשך ב-HOT

יום שישי ה-18/01
פרפר | מיני-סדרהפרק הבכורה | Hulu וכבר בסלקום TV
כרמן סנדייגו | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
Dreamworks Trolls: The Beat Goes On | עונה חמישית | כל הפרקים | נטפליקס
גרייס ופרנקי | עונה חמישית | כל הפרקים | נטפליקס
המעניש | עונה שנייה | כל הפרקים | נטפליקס
אזהרת טריגר עם קילר מייק | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
The Grand Tour | עונה שלישית | תוכנית פתיחת העונה | אמזון פריים
שושלת | עונה שנייה | פרק פתיחת עונת החורף | CW ובצמוד בנטפליקס
זמן אמיתי עם ביל מאהר | עונה שבע-עשרה | תוכנית פתיחת העונה | HBO ובצמוד ב-HOT ו-yes

יום שבת ה-19/01
סטרדיי נייט לייב | עונה ארבעים-וארבע | תוכנית פתיחת עונת החורף בהנחיית רייצ'ל ברוסנהאן | NBC ובשבוע הבא ב-yes

באיזה סדרות תצפו?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'הרבה '
הרבה
13/01/2019 | 16:50
49
ויקטוריה, המעניש, Deadly Class, STD ובסוף בשבוע שעבר לא היה FBI בגלל טראמפ . והחלטתי לפרוש מבול בגלל הסיפור של מייקל וות'רלי.
לצפיה ב-'המלצה ליל המכשפות - ראיתי ואהבתי *שאלה בפנים*'
המלצה ליל המכשפות - ראיתי ואהבתי *שאלה בפנים*
14/01/2019 | 09:57
38
הקצב מעט איטי (כיאה לבריטים), זו לא באפי ובהחלט לא "מכושפות" אבל נחמד סה"כ.

מחכה מאד לדיסקאברי והמדריך לרוצח

ומי שיודע מתי "מכושפות הדור הבא" חוזרת, אני אשמח שיחלוק איתי את המידע
לצפיה ב-'רק דיסקברי ופאנישר'
רק דיסקברי ופאנישר
14/01/2019 | 12:50
21
בינתיים
לצפיה ב-'העומס גובר'
העומס גובר
14/01/2019 | 16:05
19
אצפה בעונות החדשות של בלש אמיתי, גרייס ופרנקי, המעניש וקרב הליפסינק, בפרק סיום העונה של ריי דונובן ובהמשך העונות של הפלאש, ריברדייל, החיים עצמם, המדריך לרוצח, האנטומיה של גריי, על טבעי.
לצפיה ב-'בפרסום של נטפליקס, דיסקברי עולה ב18, יום שישי'
בפרסום של נטפליקס, דיסקברי עולה ב18, יום שישי
16/01/2019 | 11:01
2
23
זה לא עניין גדול, רק יום אחד, ובפרסום פה כתבו מחר, ב17 לחודש
לצפיה ב-'ב-17/1 ב-CBS All Access, למחרת בנטפליקס'
ב-17/1 ב-CBS All Access, למחרת בנטפליקס
16/01/2019 | 15:16
1
6
לצפיה ב-''
16/01/2019 | 20:05
2
לצפיה ב-'הידד, כמעט כלום!'
הידד, כמעט כלום!
13/01/2019 | 19:43
35
רק את הפלאש ואת כרמן סנדייגו, שאם היא טובה כמו הריבוט של שי-רה אני מאמינה שאסיים אותה במצמוץ וחצי.
לצפיה ב-'המעניש ועוד הרבה דברים'
המעניש ועוד הרבה דברים
13/01/2019 | 20:29
1
57
מסע בין כוכבים דיסקברי
הפלאש חוזר
הרופא הטוב חוזר
בלש אמיתי - אחכה שתהיה כל העונה
Valley of the Boom - נשמע מסקרן, אחכה שתהיה כל העונה
Roswell, New Mexico - אחכה לשמוע אם שווה להסתקרן
Deadly Class - מחזיק אצבעות שיגיע בעתיד לנטפליקס
כרמן סנדייגו - בהחלט לנסות
פרפר - מעוניין לנסות
גרייס ופרנקי - אחרי שאשלים את עונה 4
SNL - גברת מייזל, בהחלט

לצפיה ב-'"עמק הבועה" ("Valley of the Boom") תשודר בערוץ הישראלי'
"עמק הבועה" ("Valley of the Boom") תשודר בערוץ הישראלי
14/01/2019 | 16:16
58
החל מה-20/1.
לצפיה ב-' ויקטוריה חוזרת!!!'
ויקטוריה חוזרת!!!
14/01/2019 | 12:26
54
אז ברור שאני אצפה בויקטוריה.
היתר פחות מעניין אותי, אז נראה למה אתחבר.
(וכמובן שאני ממשיכה עם גברת מייזל עונה שנייה. עונה שמשתבחת מפרק לפרק)
לצפיה ב-'תוספת קטנה לערוצים הישראלים'
תוספת קטנה לערוצים הישראלים
14/01/2019 | 22:31
71
אני לא יודעת על כל מה שעולה השבוע, אבל כן על כמה דברים שמעניינים אותי ואולי יעניינו אחרים.

יום רביעי 16.1:
ארץ נהדרת - עונה חדשה - ערוץ 12

יום חמישי 17.1
גב האומה - עוברת לערוץ 13 ולימי חמישי
האחיות המוצלחות שלי - עונה חדשה - כל הפרקים במרתון החל מ22:00 ביס קומדי (15) וגם ב VOD.
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע'
דיוני סדרות לתחילת השבוע
13/01/2019 | 14:16
31
38
קצת באיחור, אבל מלא חיים
לצפיה ב-'עדיין אין עדכון מ-AMC על שידור 8 הפרקים האחרונים של Badlands'
עדיין אין עדכון מ-AMC על שידור 8 הפרקים האחרונים של Badlands
13/01/2019 | 17:24
10
לצפיה ב-'תביעה נגד נטפליקס על הפרק בנדרסנאץ' של מראה שחורה'
תביעה נגד נטפליקס על הפרק בנדרסנאץ' של מראה שחורה
13/01/2019 | 20:40
13
87
ההוצאה של סדרת ספרי הילדים משנות השמונים Choose Your Own Adventure שעליה מבוסס הרעיון לתסריט והקונספט היחודי של הפרק - תובעת את נטפליקס על הפרת זכויות יוצרים, תחרות לא הוגנת ושימוש לרעה בשם המותג:

לצפיה ב-'אני לא יודע אם יש מקום לתביעה באמת'
אני לא יודע אם יש מקום לתביעה באמת
13/01/2019 | 20:51
1
59
האם באמת רק הוצאה לאור אחת יצרה ספרי בחר-את-ההרפתקה-שלך?
חוץ מזה שאם הטענה היא שזה יפגע במכירות שלהם - אז זה בטח אם כבר ההפך. זה רק יגדיל את הפופולריות של ספרים כאלו.
לצפיה ב-'זה קצת יותר מסובך'
זה קצת יותר מסובך
13/01/2019 | 21:13
54
באופן כללי זכויות יוצרים זה מסובך, ואם היה לי סיכוי להוציא מליונים מחברת ענק על הפרת זכויות יוצרים שלי הייתי מנסה גם את מזלי.

אבל הנה כתבה עם קצת יותר פרטים

פרט שהפתיע אותי שם הוא שנטפליקס והחברה הזאת היו במו"מ כבר מספר שנים לגבי רכישת הזכויות לזה ולא נתנו להם בסוף רישיון - כלומר שהרעיון לפרק הזה מתבשל בנטפליקס כבר ממש הרבה זמן.
פרק לכך אם הבנתי נכון יש להוצאה הזאת הסכם עם חברת פוקס לפיתוח סדרה שמבוססת על הרעיון, כך שנטפליקס פגעו לכאורה בזכויות האלו בכך שיצאו עם זה קודם ובלי הזכויות.

לצפיה ב-'וואו איזה קטע! כילדה (בשנות ה-80 וה-90) אני ממש זוכרת שקראתי'
וואו איזה קטע! כילדה (בשנות ה-80 וה-90) אני ממש זוכרת שקראתי
14/01/2019 | 09:52
7
72
ספרים כאלו, שכל כמה עמודים הייתי צריכה לבחור את המשך העלילה של הספר.
לא יודעת אם אלו אותם ספרים מההוצאה המדוברת...

העלילה היתה מד"ב למיטב זכרוני (מסע בחלל וכאלה) והתרחשה כאילו הקורא הוא הגיבור והספר שואל את הקורא כיצד הוא רוצה להמשיך... חלק מהעלילות הסתיימו ב"החללית פלטה אותך החוצה לחלל החיצון שם מתת תוך שניות ספורות" או "בקרב מול האויב חטפת פגיעה ישירה ומתת" אבל חלק הסתיימו בטוב.

כשקראתי לראשונה על הקונספט של הפרק הזה ישר קפצו לי לראש הספרים האלה...

לצפיה ב-'לא מזמן ראיתי את "המכשף מפסגת הר האש" בחנות ספרים משומשים'
לא מזמן ראיתי את "המכשף מפסגת הר האש" בחנות ספרים משומשים
14/01/2019 | 21:28
1
34
בכל מקרה, לא נראה לי שיש סיכוי הצלחה משמעותי לתביעה הזו. ספרי משחק מהסוג הזה יצאו ע"י מספר גדול של הוצאות שונות כמו Bantam ו-Penguin ואני בטוח שהן לא שילמו להוצאת Chooseco שום דבר תמורת "זכות" להשתמש בביטוי Choose your own adventure.
לצפיה ב-'המכשף מפסגת הר האש'
המכשף מפסגת הר האש
15/01/2019 | 08:52
26
כל כך נוסטלגי...זה ספר הראשון מסוגו שהיה לי, ניצחתי בו איזה פעמיים...בערך
יש לי איפהשהו בבית גם את ארבעת הספרים של "כתר המלכים" שהם אותו דבר, רק בסדרה  
ספרים חמודים, אבל אני נוטה לרמות בהם , כי...אלה הספרים שלי
סיכוי הצלחה,לדעתי תלוי בשופט ומה דעתו על זכויות יוצרים,לא?
לצפיה ב-'גם אני קראתי ספר כזה כילדה אבל ממש לא מד"ב אלא סתם עלילה '
גם אני קראתי ספר כזה כילדה אבל ממש לא מד"ב אלא סתם עלילה
15/01/2019 | 07:17
11
לצפיה ב-'גם אני זוכר שקראתי כאלה ספרים בילדות'
גם אני זוכר שקראתי כאלה ספרים בילדות
15/01/2019 | 13:50
1
8
לצפיה ב-'גםאניגםאני.'
גםאניגםאני.
15/01/2019 | 15:32
7
לצפיה ב-'קראתי מלא כאלה'
קראתי מלא כאלה
15/01/2019 | 16:52
1
27
לא זוכרת אם רק של צמרמורת או גם "רגילים", זכור לי רק הסבל של מיליון סימניות עם האצבעות כדי לחזור אחורה ולקרוא את האופציות האחרות
לצפיה ב-'בול כמוני '
בול כמוני
15/01/2019 | 23:58
5
לצפיה ב-'אני רוצה להגיד שהייתה סדרה לפני עשור עם דבר כזה'
אני רוצה להגיד שהייתה סדרה לפני עשור עם דבר כזה
15/01/2019 | 23:09
2
45
סדרה בריטית חמודה אך כושלת שהיה לה עונה אחת "רוקר נולד" (שודרה ביס פלוס, נקראה רוק ריוולס במקור), שעקבה אחרי מין פופ איידול כזו ואז הם בפרק האחרון צילמו שני סופים לעונה ונתנו לקהל בבית לבחור איזה מתמודד מנצח ובהתאם לזה משודר הסוף.
אני ממש מופתע שאף אחד לא ציין את זה בשום גוף תקשורת שהגענו לאיזה ספר משנות ה80 ולא לסדרה מלפני עשור.
מה גם שנטפליקס ב-2018 מבחינתי הפך להיות ערוץ של גימיקים נטול כל סוג של תכנים טובים.
לצפיה ב-'לא טוענים שזה היה שימוש ראשון ברעיון הזה מאז שנות ה80'
לא טוענים שזה היה שימוש ראשון ברעיון הזה מאז שנות ה80
15/01/2019 | 23:19
1
28
דיברו על כך שיצא גם פרק של סדרת אנימציה לפני שנים בודדות שבו אפשר לעשות בחירות ועוד כמה דוגמאות בודדות לדברים שעשו שדומים יותר לזה מאשר רק בחירת סוף.

לגבי תכנים בנטפליקס, זה עניין של טעם (לדעתי יש המון טובים: אוזרק, הכתר, stranger things...)
לגבי גימיקים - על אילו עוד גימיקים אתה מדבר?
לצפיה ב-'זו הגדרה רחבה של גימיק אבל'
זו הגדרה רחבה של גימיק אבל
16/01/2019 | 14:46
14
שימוש באיזה קטע זר\אוריינטלי כדי להחליק על איכות (הבולטת מכולן זו בית הנייר)
להשתמש בדברים אמיתיים כדי לשוות לזה תחושת איכות
להעלות בלי להודיע על תאריכים מראש ואז לייצר אירוע (קולברפילד למשל)
כל סאגת מראה שחורה
שמות מפוצצים (איחוד של דה-נירו, דיקפריו, סקורזה ואלוהים בסרט אחד)
ללכת לכיוון גס כדי לייצר סנסציה (ביג מאות')

מה זה אוזרק? לא שמעתי על זה.
לצפיה ב-'סיימתי קוונטיקו '
סיימתי קוונטיקו
15/01/2019 | 07:53
1
45
סוף קצת פתוח, לא?
לא ברור מה קורה עם רייאן
וגם מה קורה בין אלכס ומקוויג
היו כמה רגעים נחמדים
אבל הסדרה המופרכת הזאת עשתה לי חשק לסיים סוף סוף את הסמויה (יש לי לראות עונה 5)
חייבת סדרה איכותית אחרי הקשקוש הזה (קשקוש חינני אמנם אבל מתיש)
לצפיה ב-'איזה יופי שסיימת למרות הכול '
איזה יופי שסיימת למרות הכול
15/01/2019 | 13:53
9
לצפיה ב-'עשיתי אתמול בינג' על עונה 2 של Future Man'
עשיתי אתמול בינג' על עונה 2 של Future Man
15/01/2019 | 17:30
27
מאוד שווה, מאוד מצחיק, מאוד מוזר
אם כי אולי פחות מהעונה הראשונה

אפילו שזה פרקים של חצי שעה זה היה די מרשים שהצלחתי לדחוס את זה ליום אחד. עדיף קצת למשוך את זה.

מישהו נוסף ראה?
לצפיה ב-'התחלתי את "האמת על פרשת הארי קוברט" - מישהו רואה?'
התחלתי את "האמת על פרשת הארי קוברט" - מישהו רואה?
15/01/2019 | 20:47
2
43
סיימתי את פרק 2 - בינתיים מעניין.

אני אוהבת סדרות עם רציחות בעיירות קטנות (ברודצ'רץ, שקרים גדולים קטנים).
פה ספציפית, עדיין לא התחברתי לעיירה ולטיפוסים שבה. אני חושבת שזה בגלל שנקודת המבט של הגיבור היא של "צעיר מגניב מהעיר" ולא של מישהו מקומי, שבעיניי זה פספוס. בכלל, לגיבור אני בכלל לא מחוברת ולא כזה חשוב לי כרגע אם יצליח או ייכשל. כל קו העלילה שהוא לא מצליח לכתוב את רב המכר הבא נשמע קצת "אוי אוי אוי" - כלומר, הוא עשיר, צעיר, חתיך ומפורסם ולא מפסיק להתלונן ולהתקרבן. יאללה תתקדם.

אני מניחה שהכיוון הכללי של העלילה הוא מערכת היחסים בין הסופרים והאינטרסים שלהם שעומדים להתנגש. שהצעיר ינצל את הסיפור של המבוגר כדי לכתוב את הרומן הגדול הבא.

נחמד לראות את מקדרימי בתפקיד קצת קריפי.
מוזר בעיניי שאף אחד בסדרה לא מתייחס לזה שסבבה שהיום יש לו שיער לבן אבל גם ב74' הוא כבר היה גבר בוגר וזה לא מתאים שקיים מערכת יחסים עם ילדה בת 15 - אף אחד לא מרים גבה על זה בשום שלב (העו"ד והסופר מניו יורק שיודעים על זה).
לצפיה ב-'ראיתי הכל'
ראיתי הכל
16/01/2019 | 07:27
1
27
בסופו של דבר נהנתי. בזמנו רציתי לקרוא את הספר שהיה רב מכר ולא יצא לי...
אני חושבת שיש התפתחויות וטוויסטים בעלילה שהופכים את זה מעניין בהמשך וגם מוציאים את זה קצת מהסטאנדרט.
גם בלי לעשות ספויילרים יש מספר רבדים לסיפור מלבד מי הרוצח שהופך את הכל מעניין  יותר .
אני לא חושבת שהם לא מרימים גבה לגבי מערכת היחסים.הם פשוט שם בשבילו וגם מאמינים לו בהקשר של ניצול מיני.
לצפיה ב-' עד פרק 4'
עד פרק 4
16/01/2019 | 08:46
20
אז כנראה שחיפשתי ביטוי יותר חריף להרמת גבה.

אהבתי את ההערה על הרבדים - מחכה..  
לצפיה ב-'בלש אמיתי-3.1'
בלש אמיתי-3.1
15/01/2019 | 22:12
1
23
התוכנית ממשיכה לשמור על רמה גבוהה גם בעונה 3. מהרשלה עלי מצדיק את הביקורות החיוביות עליו, בשלושת צירי הזמן השונים שעליהם נפרשת העלילה. מעניין מאוד הגילוי בסוף הפרק, שהילדה הנרצחת עדיין בחיים, לכאורה. 
לצפיה ב-'עלי נחמד, אבל לא מגיע לרמה של מקונוהיי או ווהן '
עלי נחמד, אבל לא מגיע לרמה של מקונוהיי או ווהן
17/01/2019 | 06:18
8
אותי שלושת צירי הזמן מעצבנים, במיוחד הגריאטרי, כפי שעצבנו אותי בעונה הראשונה של The Missing. הצירים המאוחרים מעקרים מתוכן את הציר המקורי.
לצפיה ב-'מישהו יודע האם חייבים לראות את ה-Short Treks '
מישהו יודע האם חייבים לראות את ה-Short Treks
15/01/2019 | 23:24
3
36
לפני העונה השנייה של דיסקברי?
לצפיה ב-'שכחתי בכלל מהקיום של הפרקים קצרים'
שכחתי בכלל מהקיום של הפרקים קצרים
16/01/2019 | 01:14
22
הנחתי שאני אראה אותם כשהם יופיעו בנטפליקס, אבל הם לא הופיעו לי.
עכשיו קראתי שמשום מה נטפליקס החליטה לא לרכוש אותם לשידור מחוץ לארה"ב (לא סימן טוב לגבי סדרות מסע בין כוכבים עתידיות)

טוב, אני אראה אותם בימים הבאים בדרכים אחרות.
אחרי זה אני מניח שאני אוכל לענות לך על השאלה הזאת.

בנתיים מצאתי כתבה שכותרתה  היא:
How 'Short Treks' Sets Up 'Discovery' Season 2
אבל אני לא קורא בה מעבר לכותרת כי בכל מקרה אני אצפה בפרקים.
לצפיה ב-'טוב, ראיתי את הפרקים הקצרים ויש לי תשובות [בלי ספוילרים]'
טוב, ראיתי את הפרקים הקצרים ויש לי תשובות [בלי ספוילרים]
16/01/2019 | 17:48
1
11
פרק 3 הוא הפרק שלדעתי הכי כדאי לראות לקראת העונה השניה כי אני מניח שיהיו לו השפעות. המזל הוא שזה גם לדעתי הפרק הכי טוב.
פרק 4 אולי יהיה משמעותי לעונה הבאה, קשה לי לדעת. הוא פרק נחמד, אז שווה צפיה לדעתי.
פרק 1 אני בספק שיהיה משמעותי לעונה, אבל ייתכן. אני מקווה שלא בעיקר כי זה לדעתי הפרק הכי פחות טוב מהפרקים האלו.
פרק 2 הוא הפרק שלדעתי הכי פחות סיכוי שיהיה לו קשר לעונה החדשה. הוא נחמד אבל לא מדהים.

וזהו.
באופן כללי כל פרק הוא פחות מ15 דקות, אז זה גם לא השקעה גדולה. כמו שאמרתי, לפחות את פרק 3 כדאי לך לראות.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
17/01/2019 | 15:11
3
לצפיה ב-'הסמויה עונה 5 פרק 2 '
הסמויה עונה 5 פרק 2
16/01/2019 | 10:52
23
איזה כיף לחזור אבל רציתי סדרה לא מופרכת וסצנת הסיום של הפרק השני קצת הרסה לי על אף שהיתה צפויה ונבנתה לאורך הפרק ובה מקנולטי משבש זירת רצח יותר נכון משבש את הגופה עצמה שזה די גבוה במדד הזעזוע (גם עבור באנק) שזה קצת אאוט אוף קרקטר והקרקטר במקרה הזה היא הסדרה עצמה שהאווירה הריאליסטית-שגרתית הייחודית שלה היא הכוכבת הראשית בסדרה אז אני מקווה לא לראות בהמשך עוד טרלולים
מעבר לזה היו עוד המון דברים
זירת התרחשות חדשה של מערכת עיתון (לא הכי מעניין, אבל בסדר, גם הזירה הפוליטית לא הכי מעניינת ועדיין אני סובלת אותה בגבורה בסדרה הזאת)
הופעה מפתיעה של אייבון בארקסדייל שמותירה טעם של החמצה על כך שמפספסים את כל ההקשר הנוכחי של הדמות שלו (אבל במקום זה היוצרים חושבים שמעניין להראות מערכת עיתון)
באבס שהיה ונשאר הדמות הכי מעוררת אמפתיה והזדהות בסדרה הזאת
כמובן הבלגן ממנו התחלנו של תקציבים-פוליטיקה-משטרה-ההתמכרויות של מקנולטי
הארק שכנראה רק אני אוהבת את הדמות שלו וזכה לצאת לאזרחות בזמן הנכון
וכמובן בהקשר של בארקסדייל, המשולש שמערים על השוטרים ומטיל אימה על הרחובות, מרלו סטנפילד, סנופ וכריס, בחיזוק של מייקל הילד מהעונה שעברה שדואג לאחיו הקטן, עם רמיזה לעימות חזיתי עתידי מול עומאר שבינתיים לא נצפה שם בבולטימור (ויש מספיק התרחשויות כך שהוא לא חסר ותכלס גם בדמות שלו יש מן המופרכות ואני לא יודעת איך ולאן הסדרה תבחר לקחת את הדמות שלו כלומר נראה לי לא הגיוני להמשיך להראות אותו בלתי מנוצח)
בטוחה שדילגתי על המון דברים שקרו אבל היופי של הסדרה הוא בפרטים הקטנים ונתתי את הכותרות הגדולות (ובלי אג'נדות אישיות בניגוד לכתבים בבולטימור סאן ) ואני כבר מכורה מחדש
לצפיה ב-'הסמויה עונה 5 פרק 3 '
הסמויה עונה 5 פרק 3
16/01/2019 | 17:37
2
15
חששי התאמת כי היה פרק קצת מופרך מדי
נק' האור: סוף סוף נגלה מה הסוד של דניאלס שבורל יודע אותו
באתי לכתוב איך מקנולטי הוא יחסית לסדרה הזאת דמות יותר טלוויזיונית על כל היבטיה ופחות ריאליסטית (בהתאמה הוא גם מרגיש העוגן או הדמות הראשית של הסדרה) ומול הטרלול הנוכחי שלו באנק מייצג את השפיות והריאליזם, אבל הנה לסטר משווה ומעלה את מקנולטי
אמנם מבחינת העלילה זה בנוי כך שאפשר להבין אותם, אבל עדיין זה מרגיש בכיוון המופרך, אבל אולי תהיה כאן אמירה, במיוחד אם מצרפים לזה את הכתב המעצבן בעיתון שממציא ידיעות ותגובות, ומחרפן לראות איך נותנים לו כי אפילו עיתון אמיתי לא מתנהל בצורה כ"כ לא רצינית
אם מצרפים לזה עוד קטעים קצת מוגזמים כמו מרלו וחשבון הבנק, הטיול ללונה פארק, ועכשיו המלחמה המתקרבת בין עומאר (מופרך כהרגלו בקטע המסיים את הפרק) לבין מרלו/כריס/סנופ (מי מבין השלישיה הזאת לא ישרוד? לאו דווקא בהקשר לעומאר) שסיפקו קטע מזעזע של יריות בברכיים של בוצ'י, מי יודע אולי יש סיכוי ש-3 עונות האמצע של הסמויה הן הטובות יותר, וזה סימבולי כי זאת סדרה שצריך יותר מפרק אחד כדי להיכנס אליה, היא פחות חזקה בסופים והתחלות ויותר בליבה של הדברים
יש לי כמה מלחמות עתידיות לראות... ורק 7 פרקים כי זאת עונה קצרה
לצפיה ב-'אווו מזל טוב '
אווו מזל טוב
16/01/2019 | 19:34
1
13
את יודעת מה מפתיע? אני מסכימה איתך

אני לא זוכרת הרבה אבל אני זוכרת שהרגשתי שכל העניין עם הרוצח הסדרתי יותר מידי "טלוויזיוני" בשביל סדרה ריאליסטית כזאת.
למרות שאפשר לראות בזה ביקורת גם על המשטרה ועל זה שלאף אחד לא אכפת מסתם קורבנות של סוחרי סמים, אבל רוצח סדרתי זה מעניין יותר ורק אז מקבלים תקציבים.
וגם מישהו את העלה את הרעיון שזאת ביקורת על הטלוויזיה והצופים שכל הזמן צריכה להקצין כדי לעניין.
וגם אני זוכרת שטוויסטד אמרה שגם לה התחיל להפריע שעומאר מרגיש בלתי מנוצח שזה גם מרגיש קצת מופרך כבר.
וכן מערכת העיתון באמת פחות מעניינת.

טוב ואת הארק באמת רק את אוהבת, אבל אי אפשר שנסכים על הכל, היקום יקרוס

אני חושבת אגב שעונה 5 פחות טובה מ 1 3 ו4. אבל הסמויה גם בעונותיה הפחות טובות יותר טובה כמעט מהכל. אני מתגעגעת

לצפיה ב-' איזה כיף '
איזה כיף
17/01/2019 | 15:44
10
כן, גם אני מסכימה עם רוב ההודעה שלך. מסכימה איתך שזה יותר מרוב הסדרות האחרות, הם פשוט מציבים רף באמת גבוה.
אני אוהבת את הארק גם כי הוא ייצוג מושלם של העובד הבינוני הממוצע שלא מתעכב על השפיץ ולא מאבד שינה בגלל חוסר מקצועיות, וגם כי הוא לא רע לב, הוא פשוט רשלן ואינטרסנט, אבל הוא כן משתדל לפעמים וכן אכפת לו לפעמים והוא כן יכול להיות חבר ויש בו משהו חמוד שמחפש חיבה - יש בו דווקא משהו מעורר הזדהות בעיניי (ראיתי אתמול שני פרקים נוספים ובדיוק הוא דווקא העביר לחבריו השוטרים את מספר הטלפון של מרלו, העו"ד של מרלו יצא זוועה, אבל זה מרלו אז לא אכפת לי, הדמות שלו מרגישה לי ביקורת מרוב שהוא כזה חסר אופי ורגש, כאילו להראות שאלה האנשים שמנהיגים ומצליחים, לכריס וסנופ השוליות שלו יש הרבה יותר אופי ייחודי מאשר לו)
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע'
דיוני סדרות לסוף השבוע
10/01/2019 | 09:57
16
20
איזה כיף זה להתעורר עם כאב ראש נוראי...
לצפיה ב-'שתי סדרת דוקו על מוזיקה ישראלית'
שתי סדרת דוקו על מוזיקה ישראלית
10/01/2019 | 12:37
35
"צליל מכוון" של כאן 11, ו-"בית. פזמון" של ערוץ 10.
לכאורה - שתי תוכניות מאוד דומות - ניתוח של המוזיקה הישראילת דרך ראיונות עם זמרים ויוצרים (מלחינים, מפיקים מוזיקליים, פזמונאים), כשכל תוכנית מתמקדת בנושא אחר.
בפועל שתי תוכניות שונות מאוד, למרות המרואיינים הזהים.

בתור חובבת מוזיקה ישראלית - שתי תוכניות נהדרות ומומלצות מאוד
לצפיה ב-'דה גיפטד 2X10 '
דה גיפטד 2X10
09/01/2019 | 23:14
5
57
אוי היה כיף שכולם התאחדו, אפילו אם זה זמני.

אהבתי את לורנה ומרקוס היום, בסצנה בפתיחה הם היו מתוקים. ואז הם קצת רבו וזה היה קצת מעייף, אבל כשהם נכנסו לפעולה הם התנהגו לגמרי כרגיל וההערה שלו על הקסדה שלה, ואז הם נכנסו ביחד ועשו בלגן וראו שהם נהנים לעבוד שוב ביחד. ואז בסוף כשהם דיברו יחסית בהשלמה די קיוויתי שהם יתנשקו ויאיי

יאוווו סוכן נודניק לגמרי חייב למות!!!!! איזה קרציה עזוב את ג'וני!!!
עם כמה שנהניתי משיתוף הפעולה של לורנה ומרקוס היה להם כזה תזמון גרוע. עד שסוכנודניק האמין לג'וני הם החליטו להגיע ביחד
וקלריס הצילה את ג'וני ואני מקווה שזה אומר שהם ביחד אבל קצת היה חסר לי שהוא יתנצל בפניה על ההתנהגות שלו, היא לא צריכה להתנצל. אבל טוב אולי הוא עוד יעשה את זה הוא קצת חצי מת כרגע.

טהרן חבר של סוכנודניק: "מה המוטנטים נלחמים ביניהם כדי להגן על בני אדם" - אהה דה, לא ראית מיליון סרטי אקסמן?

מודה שהתרגשתי כשאנדי וקייטלין נפגשו לראשונה אחרי כל הזמן הזה.
ואהבתי את זה שלורן קצת יותר חשדנית כלפיו, או יותר פגועה ממנו וקשה לה לסלוח. אהבתי את מה שהוא אמר על רבקה, אני עדיין לא החלטתי אם היא יותר פסיכופטית או יותר קורבן. אבל אוי מה שהוא עשה לאיש הזה היה נוראי, והפרצופים המזועזעים של המשפחה שלו בהתאם. והנאום שלו בעיקר היה עצוב.

לא הבנתי את הסוף עם אנדי ולורן

אני קצת מתגעגעת לאחיות פרוסט.
לצפיה ב-'The Gifted 2x10 '
The Gifted 2x10
02/01/2019 | 15:00
4
53
סוף סוף קיבלנו בעונה הזאת פרק טוב עם הרבה אקשן,
האיחוד של אנדי ולורנה עם ה-MU היה מרגש אפילו אם זה רק זמני לטובת שחרור ג'ון מהטהרנים,
לורנה ומרקוס משתפים פעולה וגם אנדי ולורן עובדים ביחד, מעניין מה תהיה התגובה של ריבה כשהיא תשמע על זה.
הכוחות של קלריס משתפרים, אחד הטהרנים ירה עליה והיא פתחה פורטל ואכשהו החזירה לו את הכדור, זה לא היה ממש הגיוני אבל כבר התרגלתי לחוסר הקונסיסטנטיות.
אנדי חוטף עצבים ושובר לאחד הטהרנים את כל העצמות מול עיני ההורים שלו שלא מאמינים שהבן שלהם הפך לכל כך אלים.
ג'ייס טרנר חייב למות, זה כל מה שיש לי להגיד עליו.
הטהרנים ספגו תבוסה קשה ויהיה מעניין לראות איך הם יתאוששו.
הסיכוי של הסידרה הזאת לקבל עונה שלישית נראים קטנים מאוד אבל עדיין יש תיקווה.

לצפיה ב-'יאי The Gifted פרק 2X10 סוף סוף '
יאי The Gifted פרק 2X10 סוף סוף
10/01/2019 | 19:55
3
32
העלתי את התגובה של קרפוצ'ינו מלפני שבוע.

הדבר שאתם הכי מסכימים לגביו הוא זה שטרנר (הסוכן נודניק) צריך למות
אני דווקא לראשונה בערך העונה אהבתי את הנוכחות שלו בפרק הזה.
כלומר הוא מניאק, אבל הוא בעצם היה נבל מעניין.
הוא לא סתם רצה לפגוע בג'וני בגלל שהוא מוטאנט, הוא באמת האמין שהמחתרת הייתה מאחורי מעשי הרצח. אהבתי את זה שהוא כמעט האמין לו, אבל אז לורנה ואנדי הופיעו עם המחתרת ודי סתרו את מה שג'וני אמר.
אהבתי את זה שמצד אחד הוא באמת מנסה להיות מוסרי ולמען מטרה נעלה, אבל כשהוא מתעצבן הוא מאבד את זה ויורה על ג'וני.
ואהבתי את זה שכמו שהוא אמר, יש הקבלה בינו ובין ג'וני. שניהם איבדו הכל למען המטרה שלהם. גם ג'וני קרוב לאיבוד בת הזוג שלו בגלל שהמרדף חסר הפשרות שלו אחרי המטרה שלו.

חוץ מזה באמת היה פרק ממש ממש טוב. אומנם הפרק לפני איזה שניים שלושה פרקים שהתמקד בלורנה היה לדעתי יותר טוב, אבל זה אחד הפרקים החזקים בעונה.

מאוד אהבתי את האיחוד של אנדי עם ההורים שלו. כמה שמחה הייתה בהתחלה כשהם חיבקו אותו וכמה זה היה נחמד כשהוא גילה שגם לאבא שלו יש כוחות (לא חשבתי בכלל על זה שהוא לא מודע לזה). ואז זה הסתיים נוראי כשהוא פשוט פוצץ את העצמות של הטהרן ההוא והם היו מזועזעים.
הסוף בינו ובין לורן כשהם מתאמנים במקומות שונים לא היה ברור בדיוק. כלומר האם הם היו בקשר זה עם זה בעצם? אבל זה ברור שזה מוביל אותנו למצב שהם יתמודדו אחד נגד השני שוב.

אהבתי גם את תחילת הפרק שבו הם מדברים בחלום. גם אחר כך כשהם דיברו זה ברור שהוא פגוע, אבל הוא לא מספר לה שזה בגלל שהוא הרג את רבקה.
במקור חשבתי שכל העניין עם רבקה יגרום לאנדי לספקות לגבי המעגל הפנימי, אבל בסופו של דבר זה רק גרם לו להיות יותר קיצוני נגד בני אדם, כי הוא מאשים אותם במה שקרה לרבקה.

לורנה ומרקוס הם כאלו Star crossed lovers ואני מת עליהם. זה מצב ברור שבו הם שונאים אחד את השני כל כך בגלל שהם אוהבים אחד את השני כל כך. והנשיקה הייתה מעולה. וכמובן איך שהם נלחמו זה לצד זה.
מג'וני וקלריס הרבה פחות אכפת לי. אני די בשוק שהם בכלל יחד עדיין. לא רק שהם רבים הרבה, זה פשוט מרגיש כאילו לא כל כך אכפת להם זה מזה (כן, למרות שקלאריס נלמה כדי להציל את ג'וני - אבל היא מפגינה יותר רגשות כשהיא לא לידו מאשר כשהיא איתו)

דווקא הקטע שבו קלאריס רגמה לטהרן לירות בעצמו היה נראה לי די ברור - היא יצרה פורטל מלפני הטהרן שהוביל לפורטל מאחוריו, ככה שהוא ירה לעצמו בגב. ככה זה נראה לי לפחות.

" אהה דה, לא ראית מיליון סרטי אקסמן?"
ובעצם הזכירו את האקס מן בפרק הזה. זה יחסית נדיר.
לצפיה ב-'האמת '
האמת
10/01/2019 | 20:19
2
30
היום באמת סוכנודניק עצבן אותי מסיבות נכונות יותר. כלומר סופסוף הוא עשה מעשה נבלות וכעסתי עליו כי הוא פוגע בג'וני, ולא רק כעסתי על זה שהוא מנג'ס ומתיש אותי.
אז אפשר להגיד שהוא באמת היה הכי מועיל שהוא היה אי פעם.
אבל שירגע, את הבת שלו הוא איבד בגלל מוטנטים - נכון. את אשתו ואת העבודה שלו הוא איבד כי הוא אידיוט.
ועד היום בעצם לא חשבתי על זה שג'ייס לא יודע על המעגל הפנימי וחושב שהמחתרת עושה את כל הבלאגן הזה.
וכשג'וני אמר שאף אחד לא שמע עליהם כי כל מה שחוקר עליהם מת חשבתי/קיוויתי שזאת קצת מלכודת וג'ייס יתחיל לחקור בנושא ואז המעגל יטפל בו בשביל כולנו.

מסכימה עם מה שאמרת על אנדי, המשפחה, לורן, מרקוס ולורנה.
"זה מצב ברור שבו הם שונאים אחד את השני כל כך בגלל שהם אוהבים אחד את השני כל כך" -

לגבי ג'וני וקלאריס אז בסוף העונה הקודמת הייתה התקרבות ואז בתחילת העונה הזאת בשני הפרקים הראשונים הם היו מתוקים ורומנטים ולגמרי נראו כמו זוג חמוד. ומאז באמת הם פשוט זנחו את זה וסתם נהיו מקצועיים ובאמת לא הרגישו זוג כמעט, ואז גם התחילו לריב על דברים. וזה מתסכל אותי. כי הם היו כ"כ חמודים בהתחלה ואני מקווה שיחזרו לזה.

הקטע שקלאריס יצרה פורטל שגרם לקליע לצאת מצד אחר בעיקר הזכיר לי את ד"ר סטריינג'.

ודווקא מזכירים את האקסמן יחסית הרבה. רק בפרק שעבר נראה לי כחלק מהנזיפה של קלאריס בג'וני היא אמרה לו שלא יגיד שהוא עושה את זה בגלל האקסמן או משהו בסגנון.

לצפיה ב-'כן, הוא אידיוט '
כן, הוא אידיוט
10/01/2019 | 20:30
1
27
אבל הוא גם באמת סבל המון. הוא איבד את הבת שלו, ואז גרמו לו לשכוח שהבת שלו מתה, ככה שהוא איבד אותה כאילו שוב.
ואז ריד וקייטלין שיכנעו אותו לעזור קצת למוטאנטים עונה שעברה, ואז האחיות פרוסט גרמו לשותף שלו להרוג את עצמו.
כלומר אני מבין למה הוא מניאק אידיוט.

היה לי באמת מוזר כשג'וני סיפר לטרנר על המעגל הסודי. גם כי זה קצת מרגיש כמו מלכודת כי באמת אז טרנר יחפש עליהם והמעגל יחסל אותם.
אבל גם כי זה הרגיש קצת כמו בגידה. אפילו שג'וני הוא נגד המעגל, לספר לטהרנים עליהם מרגיש כמו בגידה בקבוצת מוטאנטים אחרת.
לצפיה ב-'גם לי '
גם לי
10/01/2019 | 20:33
18
זה קצת הרגיש כמו בגידה. גם הרגיש לי שלא מתאים לג'וני לספר לו כ"כ הרבה, בגלל זה חשבתי שאולי זאת מלכודת.

כן בתכלס הסיפור של הסוכן די עצוב ואולי על הנייר אפשר להבין אותו אבל עשו אותו כ"כ מעצבן שפשוט לא אכפת לי ממנו.
לצפיה ב-'ויקינגים פרק 5X17 '
ויקינגים פרק 5X17
11/01/2019 | 05:06
2
21
יכול להיות שהייתי קצת נחמד מידי בהערכתי לעונה הזאת, כי לא רק שלא אהבתי את הפרק הזה ממש, אלא הוא גרם לי לחוש שכבר יותר מידי זמן אני לא מרוצה.
אז לפחות זה טוב לדעת שהסדרה תסתיים בקרוב.

קל לראות שהפרק בעייתי כשהחלק הכי מעניין בו מתרחש באייסלנד.
ציפיתי לטוויסט כלשהו עם המשפחה ה"רעה" באייסלנד. כשאב המשפחה ההיא בא לחבק את קטיל-עם-האף-השטוח חשבתי שהוא הולך לדקור אותו.
אבל הטוויסט היה הפוך. קטיל שכל הזמן הלך בדרכו הלא אלימה של פלוקי הוא זה שחזר לדרכו הויקינגית וטבח בכל המשפחה ההיא בכמה סצנות מצמררות. (מזל שכבר לא היו שם ילדים קטנים)
פלוקי הרוס מההתפתחות בקרב מי שהוא חשב שהוא יכול לסמוך עליו. ואוד, הבת של קטיל, כל כך בשוק שהיא מתאבדת.
כל זה לפחות מעניין – אבל מה הלאה בעלילת אייסלנד? כמעט עונה שלמה אנחנו בונים בשביל זה שהכל נהרס? האם פלוקי ישאר שם, או שהוא יחזור עכשיו לקאטגאט ויראה את הטירוף של אייבר?

ואם מדברים...
בנתיים בקאטגאט המתיחות בין אייבר והוויטסרק ממשיכה, במקביל לעוד דרכים שבהם אייבר מבהיר שהוא שליט מטורף שאוחז ביותר ויותר כוח.
די הופתעתי שאשתו של אייבר התנגדה לרעיון של לרצוח את הוויטסרק. הנחתי שהיא תהיה מאוד בעד זה.
לפחות יש התפתחות קטנה כלשהי בכך שאחרי כמה  פרקים שלא קורה שום דבר נוסף איתם, עכשיו הוויטסרק עוזב לפגוש את המלך אולף (דמות חדשה אני מניח). לא ברור לי למה הוויטסרק לא לקח את החברה שלו איתו.

מעבר לים ביורק יש משולש אהבה מוזר בין ביורן, גונהילד והארלד. לא ברור אם גונהילד משחקת בהארלד וביורן במטרה של השגת יותר כוח, או משהו אמיתי יותר.
מה שכן אהבתי זה את ביורן שמדבר באופן ברור על כך שהיו לו הרבה נשים והוא לא בטוח אם הוא היה באמת מאוהב. אני לא רגיל לתצוגות של רגש כאלו ממנו ואהבתי את זה.
*את מגנוס ראו לרגע בפרק, אבל לא היה איתו שום דבר.

ועוד חלק די מאכזב בפרק היה עם אלפרד בווסקס. הוא מתעורר מהמחלה שלו, מגלה שאחיו מת ואז אפילו כשאמא שלו מספרת לו שהיא הרגה את את'לרד הוא לא ממש עושה שום דבר (להפוך שולחן לא נחשב).
חוץ מזה צבא דני מגיע וכנראה שאובה ימונה ראש הצבא כדי להלחם בהם.

לא ברור לי מה היה הקטע שבו ג'ודית מסתכלת במראה על עצמה ערומה חלקית...

לצפיה ב-'כן... '
כן...
11/01/2019 | 21:27
1
16
פרק די משעמם
אני מחזיקה אצבעות שמכינים לנו משהו מרגש וגדול לפרקים האחרונים של עונה.

כואב הלב שוב על פלוקי... האם המטרה של הסיפור הזה היא להגיד לנו שאם מצאת את גן עדן אל תביא אליו בני אדם, כי הם יהפכו אותו לגיהנום?

(אגב, אתה צופה עם תרגום או בלי? כי ביס מתרגמים את השם קייטיל, ואני שומעת אותם מבטאים שייטיל... ועכשיו אני רואה שאתה כותב קטיל - זה מבוסס על שמיעה שלך או על תרגום שאתה קורא או על שם של הדמות שאתה יודע ממקורות שמחוץ לסדרה? זו דמות ידועה?)

אייבר מכונן משטר פאשיזם טוטאליטרי בקטגאט. אפילו עם דגלים שמזכירים קצת את הסמל הנאצי. אוקיי באמת היתה התקדמות קלה בעניין עם הויטסרק, אבל אוי זה כל כך איטי...

אני גם שאלתי את עצמי מה היה הקטע של ג'ודית מול המראה.

לצפיה ב-'אני גם מקווה '
אני גם מקווה
11/01/2019 | 22:50
15
שמכינים משהו גדול בהמשך העונה.
אני מניח קרב בין הצבא של אייבר נגד הצבא של הארלד וביורן.

אני צופה עם כתוביות באנגלית, אז זה שונה.
כל הסיפורים הם חצי מיתוסים. אני לא זוכר (או אולי לא קראתי מספיק לעומק) אם קטיל הוא דמות שקיימת בסיפורים האלו. אבל אני זוכר שאוד היא באמת דמות.

אולי המוסר השכל של סיפור פלוקי ואייסלנד הוא שאי אפשר לשנות את האופי של הויקינגים (כלומר אלא אם כן מחכים 1000 שנה ואז הם הופכים לנורווגים חמודים.
לצפיה ב-'אתמול שמתי לב:'
אתמול שמתי לב:
12/01/2019 | 12:47
2
112
יש סדרה לצפייה לפי "בשבילה גיבורים עפים", היא מומלצת? אני אצפה בה בכל אופן שהוא, זה גם חשוב לעבודה שלי בחנות ספרים..
לצפיה ב-'בזמנו הרבה אהבו אותה'
בזמנו הרבה אהבו אותה
12/01/2019 | 18:20
1
64
אני צריך להשלים אותה בהזדמנות.
את הספר אהבתי למרות שיש שם חלק שהיה קצת מיותר לדעתי (ומצחיק שדווקא עליו הסדרה התבססה).
וגם אני עובד בחנות ספרים
לצפיה ב-'עשיתי בינג' עליה היום, חמישה פרקים ונסחפתי לגמרי'
עשיתי בינג' עליה היום, חמישה פרקים ונסחפתי לגמרי
12/01/2019 | 20:02
46
סדרה ממש לא מונוטונית שהולכת לכיוונים מפתיעים, חווייה מצויינת, צפייה מהנה
לצפיה ב-'1983 ראיתי שני פרקים (בלי ספוילר)'
1983 ראיתי שני פרקים (בלי ספוילר)
12/01/2019 | 19:28
2
50
נורא רציתי לאהוב את זה אבל האמת שהיה לי די משעמם.
מישהו ראה עד הסוף ויכול להגיד אם זה נהיה ממש מעניין יותר?

לצפיה ב-'אני ראיתי ואהבתי'
אני ראיתי ואהבתי
13/01/2019 | 07:00
1
40
העלילה מאוד איטית.
העיניינים הולכים ומסתבכים מפרק לפרק, אבל זה לא בקצב של סדרות אקשן או מתח אמריקאיות.
אני ממש התחברתי החל מאמצע הפרק השלישי ועוד יותר מהרביעי.
אני מציעה שתנסי לראות עוד פרק ותראי האם את מתחברת.
לצפיה ב-'תודה! אנסה לתת צ'אנס לעוד פרק.'
תודה! אנסה לתת צ'אנס לעוד פרק.
14/01/2019 | 20:51
6
לצפיה ב-'Weekend's Watch'
Weekend's Watch
10/01/2019 | 10:00
32
42
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף השבוע הישנוני הזה?
לצפיה ב-'לישון'
לישון
10/01/2019 | 10:08
36
ו...
CRITICAL ROLE
TITANS
אולי...אולי! YOUNG JUSTICE...אולי!

לצפיה ב-'כל מיני'
כל מיני
10/01/2019 | 14:46
4
33
ויקינגים
The Gifted
אקסית מטורפת
המקום הטוב

ולהתחיל את עונה 2 של Future Man
לצפיה ב-'אוי, הספקתי לשכוח שיש גם טיטאנים'
אוי, הספקתי לשכוח שיש גם טיטאנים
10/01/2019 | 19:28
3
11
לצפיה ב-'טיטאנים - פרק ראשון:'
טיטאנים - פרק ראשון:
11/01/2019 | 12:14
2
44
התחלה מצויינת, יש איכות ויש מצב, בעקרון מחר יבוא הפרק השני, צפייה מהנה
לצפיה ב-'כל הפרקים של העונה הראשונה כבר שודרו.'
כל הפרקים של העונה הראשונה כבר שודרו.
12/01/2019 | 08:29
1
34
רק עכשיו זה הגיע לכבלים/לויין ?

לצפיה ב-'לנטפליקס'
לנטפליקס
12/01/2019 | 12:43
27
לצפיה ב-'רגיל '
רגיל
10/01/2019 | 15:15
27
שלושת השיקגו'ז, שלושה פרקים של NCIS ניו אורלינס (אני מבטיחה שיום אחד אני אשלים אותם ודווקא הסופ"ש יש לי זמן פנוי), מדור מיוחד, אריות הים וS.W.A.T.

וספרים כרגיל ואולי לישון קצת.
לצפיה ב-'הכי לא סופ"ש ישנוני'
הכי לא סופ"ש ישנוני
10/01/2019 | 15:20
4
57
היום - גוט טאלנט.

שבת - האקסית המטורפת, האח הגדול VIP, גב האומה, איש משפחה, חמוץ מתוק, משפחת סימפסון, שחור-כזה, משפחה מודרנית.

השלמות מהשבוע - ריי דונובן, מחשבות פליליות.

הורדות - שיקגו Fire, שיקגו PD, שיקגו Med, פיוצ'ר מן (עונה 2), המקום הטוב, ברוקלין תשע-תשע.

נטפליקס - טיטאנים, קוקו (3.04 ואילך).

בינג' לסופ"ש - המירוץ לדראג של רו פול (6.11-6.14).

כשיהיה זמן - עיר מקלט, נעלמת, רגליים קרות (כל העונות), קונדור, בשר טרי, אוזרק, האמת על פרשת הארי קוברט.

כשיהיה תרגום - גברת מייזל המופלאה (עונה 2).
לצפיה ב-'אני במקומך הייתי מוותרת גם על השינה בלילה סתם בזבוז זמן..'
אני במקומך הייתי מוותרת גם על השינה בלילה סתם בזבוז זמן..
10/01/2019 | 17:31
2
30

לצפיה ב-'לאאאאאא'
לאאאאאא
10/01/2019 | 17:40
22
שינה זה כיף
לצפיה ב-'בלילה אני מעדיף להיות ער'
בלילה אני מעדיף להיות ער
10/01/2019 | 19:29
23
הבעיה היא שביום אני מעדיף לישון...
ייתכן שאני ערפד
לצפיה ב-'ישנוני זה לא בגלל שאין מה לראות'
ישנוני זה לא בגלל שאין מה לראות
10/01/2019 | 19:31
28
זה פשוט מצב הצבירה הרגיל של המוח שלי

ומתי לכל הרוחות יהיה תרגום לגברת מייזל?
לצפיה ב-'ויקינגים'
ויקינגים
10/01/2019 | 19:45
18
לא יודעת אם יהיה זמן וכוח לעוד משהו, אבל אם כן אז אולי 1983 (כבר פעם שלישית שאני מתכננת על זה אז אולי הפעם זה יקרה ואולי לא) ואולי לנסות את ה-10%...
לצפיה ב-'תלוי.'
תלוי.
11/01/2019 | 09:54
10
44
תאורטית יש לי את Critical Role, ברוקלין 99, The Good Place כמה פרקים של Emmerdale שהתחלתי לראות, ונסיונות לשלב עוד Marvel's Runaways ושי-רה. בפועל, אחרי Critical Role אני לא בטוחה כמה זמן יהיה לי כדי להשלים דברים. גם לא לשחק Assassin's Creed
לצפיה ב-'איך הגעת ללראות Emmerdale?'
איך הגעת ללראות Emmerdale?
11/01/2019 | 09:59
9
9
לצפיה ב-'בגדול- טאמבלר.'
בגדול- טאמבלר.
11/01/2019 | 13:40
8
27
בקטן- זה התחיל בגיפים של זוג לסבי משם, המשיך לפלייליסט של הסצינות שלהן ביוטיוב שכלל את *כל* הסיפור שלהן (כולל סצינות סולו שצורפו כדי להבין את העלילה כמו שצריך) וכשהשלמתי את כל 431 הסצינות שלו כבר הכרתי ממש טוב את כל הדמויות מסביב והעדפתי לעבור לצפייה רגילה. במיוחד כי יש לי חברה (בריטית) שצופה בסדרה כבר שנים והיא עודדה אותי לצפות והסבירה לי את כל מה שלא הבנתי.
לצפיה ב-'לפני איזה חמש שנים (יותר?) נכנסתי לתוכה בדרך דומה'
לפני איזה חמש שנים (יותר?) נכנסתי לתוכה בדרך דומה
11/01/2019 | 14:35
7
30
אם כי אף פעם לא ממש צפיתי בפרקים שלמים.
מה שהכניס אותי היה קו העלילה של היציאה מהארון של אהרון ואז הבן זוג הראשון שלו. ואז יצאתי מזה כשאהרון עזב את הסדרה.
אני יודע שמאז הוא חזר והיה לו סיפור מאוד ארוך ונפתל של מערכת יחסים עם איזה בחור בלונדיני שאני יודע על זה ממש קצת רק מגיפים.
מעניין אותי אילו עוד דמויות שאני זוכר עדיין נמצאות שם
לצפיה ב-'כן, הוא עדיין שם!'
כן, הוא עדיין שם!
11/01/2019 | 15:12
6
24
שניהם, אפילו. אני לא בטוחה ב100% לגבי הסיפור שלהם ומה קרה איתם כי הוא היה פחות רלוונטי לסיפור של צ'ריטי ו-ונסה ולא ראיתי הרבה ממנו, אבל ראיתי את החתונה שלהם.
כרגע יש סיפור מרכזי יותר על מאטי, הבן של מוירה, שהוא טראנס שמשחק אותו שחקן טראנס. זה נורא נחמד שאופרת סבון בריטית נותנת ייצוג שכזה לקהילה!
לצפיה ב-'כן, יש ייצוג מאוד יפה בסבוניות בריטיות'
כן, יש ייצוג מאוד יפה בסבוניות בריטיות
11/01/2019 | 15:33
5
21
הייתה תקופה שהייתי צופה בקטעים מהסדרה Hollyoaks והיו לפעמים איזה 8 דמויות להטביות במקביל. נראה לי שהם פשוט גילו שזה הרבה יותר טוב למערכות יחסים סבוכות כשבמשולש רומנטי כל אחד יכול לשכב עם כל אחד אחר.

רגע, מוירה זאת אמא של אהרון לא?
או שאני מתבלבל.
אני זוכר בתקופה שלי אהרון גר עם הוטרינר (פאדי?) בגלל שהוא היה בעבר בקשר עם אמא של אהרון. ואז כשהוטרינר גילה במקרה שאהרון הומו אז הוא כיחס אותו במכות. אהרון כיסח את הוטרינר במכות!
אחר כך היה לו בן זוג לכמה זמן ובדיוק כשהם התחילו להיות מאושרים הייתה להם תאונת דרכים שהותירה את הבן זוג שלו במצב שהוא לא יכול להזיז אף אחת מהגפיים שלו. ובסוף הוא החליט להתאבד בעזרת אהרון ואמא שלו (אמא של הבן זוג)
לצפיה ב-'בדקתי, כי גם אני מבולבלת'
בדקתי, כי גם אני מבולבלת
11/01/2019 | 16:16
4
14
מוירה היא אמא של מאטי (לשעבר האנה), צ'אס היא אמא של אהרון.

פאדי כיסח אותו במכות? לא מאמינה, הוא כ"כ נחמד (וחנון!) והוא עדיין עם צ'אס עכשיו.
לצפיה ב-'אה נכון, צ'אז'
אה נכון, צ'אז
11/01/2019 | 18:36
3
10
אח של צ'אז, קיין, עדיין בסדרה?
הוא היה טיפוס די נוראי.

לא - אהרון כיסח את פאדי במכות.

פאדי שוב עם צ'אז?
אני זוכר שהוא היה במערכת יחסים עם וטרינרית אחרת ושהיה להם תינוק עם תסמונת דאון.
לצפיה ב-'כן, הוא עדיין שם.'
כן, הוא עדיין שם.
11/01/2019 | 20:18
2
299
כרגע הוא שותה את עצמו עד אובדן חושים כי הוא חשב שהוא הרג את ג'ו, הארוס של דבי, שעד לפני כמה חודשים יצא איתה כדי להתנקם בה ובצ'ריטי כי מסתבר שהוא הבן של בעלה לשעבר של צ'ריטי שחלה במחלה קשה כלשהי והתאבד. אבל הוא חזר למוטב וגילה שהיא בעצם לא הרגה את אבא שלו כמו שהוא חשב, והתאהב בדבי.

פאדי עם צ'אז, הם כמעט התחתנו כי היא נכנסה להריון אבל הם גילו בשלב די מוקדם שלו שהתינוקת שלהם תמות ישר אחרי הלידה והחליטו לחכות עם החתונה. אבל כן, הוטרינרית הזו הייתה בסיפור בהתחלה ועדיין אהבה אותו בסתר.

וואו, איזו עלילת אופרת סבון קלישאתית אבל אני נורא נהנית. אולי זה המבטאים.
לצפיה ב-'כן... זה נשמע מוזר'
כן... זה נשמע מוזר
11/01/2019 | 22:54
1
8
וכל כך מתאים לסדרה כזאת

רגע, אז עדיין יש לפאדי ילד עם תסמונת דאון?

וואו, המבטאים... שכחתי מזה.
בתקופה שהייתי צופה לא מעט בזה אז לפעמים כשהייתי מדבר אנגלית הייתה נכנסת לי קצת צורת הדיבור ומילים מסוימות. אני כבר לא זוכר מה.
לצפיה ב-'המממ אין לי מושג, לא מראים אותו'
המממ אין לי מושג, לא מראים אותו
12/01/2019 | 08:35
9
בתקופת הבינג' של הפלייליסט התחלתי לדבר מלא במבטאים האלה ולעשות את הפרצופים של צ'ריטי בתגובה לדברים, עד השיא שבו מישהי שאלה אותי שאלה מטופשת (שאלה בפנטומימה 3 פעמים אם היא יכולה לשבת במושב הריק לידי באוטובוס) ודפקתי לה פרצוף "מה את שואלת בכלל" שהיה כ"כ צ'ריטי שהבנתי שהעניינים יצאו משליטה
לצפיה ב-'יש לי ארבעה פרקים אחרונים של קוונטיקו שרציתי לראות אבל יש לי'
יש לי ארבעה פרקים אחרונים של קוונטיקו שרציתי לראות אבל יש לי
11/01/2019 | 13:30
5
30
עיכוב בלתי צפוי אז אולי לא אתקדם עם זה
לצפיה ב-'בהצלחה'
בהצלחה
11/01/2019 | 17:11
4
24
פרשתי מהסדרה, כי נראה לי שהיא עברה את השיא. בכלל, יש לי לאחרונה פחות ופחות סבלנות לסדרות מתמשכות בסגנון של פעם (20 פרקים פלוס). יש לי יותר חיבה לסדרות קצרות וקולעות, כמו בלש אמיתי (מומלץ מאוד מאוד) והקומדיה קראשינג, כנ"ל. 
לצפיה ב-' התחלתי פרק 10'
התחלתי פרק 10
12/01/2019 | 11:29
3
לצפיה ב-'גם לי קצת נמאס פתאום מסדרות ארוכות...'
גם לי קצת נמאס פתאום מסדרות ארוכות...
12/01/2019 | 18:18
2
10
לצפיה ב-'דרך אגב, שים לב שהפרקים ארוכים יותר'
דרך אגב, שים לב שהפרקים ארוכים יותר
12/01/2019 | 20:05
1
22
בבלש אמיתי, לצורך הדוגמא, יש עומק שבסדרות עבר שנחשבות למופתיות (NYPD בלו, חוק וסדר לנגזרותיו ואפילו המגן) לעולם לא היה או יהיה. הסיבה- ככל שדוחסים סיפור לפחות פרקים, כך יותר משקיעים באיכות. אם הרשת נותנת לך 20-25 פרקים, אפשר למרוח כמה שרוצים. רשתות הכבלים וספקיות הסטרימינג האמריקאיות והעולמיות הבינו שדור ה-Z בעל הפרעות הקשב החמורות (שסוחף גם את "הזקנים ממנו" , כמוני מדור ה-Y), מחפש תוכניות בפורמט הזה. קצר, קולע ובלי התחכמויות.
לצפיה ב-'כן אני יודע וזה לפעמים הדאון פול'
כן אני יודע וזה לפעמים הדאון פול
12/01/2019 | 21:03
16
כי מצד אחד זה כיף שאין הרבה פרקים בעונה
אבל מצד שני אם כל פרק הוא שעה, קשה לראות פרק ככה
לצפיה ב-'צפיתי בפרקים החדשים של הויקינגים ואיש חשוב מאוד '
צפיתי בפרקים החדשים של הויקינגים ואיש חשוב מאוד
12/01/2019 | 08:30
1
27
בגדול - הויקינגים די מאכזב (מעניין איך ההרגשה שלכם/ן)
איש חשוב מאוד - סובב סביב יהודה לוי - כנראה זה מה שיהיה כל הזמן - לא רע 
לצפיה ב-'אני וניק כתבנו על הפרק האחרון של הויקינגים '
אני וניק כתבנו על הפרק האחרון של הויקינגים
12/01/2019 | 09:26
23
אתה מוזמן לקרוא וכמובן נשמח תמיד אם תצטרף ותכתוב!
נראה שדי הגענו להסכמה שהפרקים האחרונים חלשים ברובם...

שרשור חדשות ועדכונים
11/01/2019 | 07:02
30
15
לצפיה ב-'CBS הזמינה עונה נוספת ואחרונה של "מחשבות פליליות"'
CBS הזמינה עונה נוספת ואחרונה של "מחשבות פליליות"
11/01/2019 | 07:04
6
76
רשת CBS הודיעה על הזמנת עונה חמש-עשרה ואחרונה בת עשרה פרקים של סדרת האקשן הותיקה מחשבות פליליות שתעלה בעונת השידורים 2019-2020.

לצפיה ב-'מזל טוב'
מזל טוב
11/01/2019 | 13:29
50
אולי אני אראה את הפרק האחרון.
לצפיה ב-'באיחור של לפחות 3-4 עונות '
באיחור של לפחות 3-4 עונות
11/01/2019 | 14:29
4
12
לצפיה ב-'אפילו יותר'
אפילו יותר
11/01/2019 | 18:05
3
12
לצפיה ב-'היא הייתה דיי מהנה עד שהם התחילו '
היא הייתה דיי מהנה עד שהם התחילו
11/01/2019 | 19:24
2
53
עם כול המקרים הדוחים ולהגזים עם האלימות.
לצפיה ב-'אבל זה תמיד היה ככה'
אבל זה תמיד היה ככה
11/01/2019 | 21:45
1
44
פשוט זה נהיה משעמם מתישהו.
לצפיה ב-'אני הרגשתי כאילו בכמה עונות האחרונות '
אני הרגשתי כאילו בכמה עונות האחרונות
11/01/2019 | 22:31
40
הם לקחו את זה לרמה חדשה של גועל נפש.
לצפיה ב-'פרומו לעונה השנייה של "המעניש"'
פרומו לעונה השנייה של "המעניש"
11/01/2019 | 07:07
1
39
חברת נטפליקס פרסמה פרומו חדש לקראת עליית העונה השנייה של הסדרה המעניש ב-18/1.

לצפיה ב-'נראה טוב '
נראה טוב
8
לצפיה ב-'קאסט לעונה הרביעית של "ורוניקה מארס"'
קאסט לעונה הרביעית של "ורוניקה מארס"
11/01/2019 | 07:09
7
88
השחקן אדם רוז ישוב לגלם את מקס בעונה הרביעית של ורוניקה מארס שתעלה בהמשך השנה ב-Hulu. 

לצפיה ב-'אממ '
אממ
11/01/2019 | 13:30
6
55
"ישוב"? מי זה?
לצפיה ב-''
11/01/2019 | 14:43
1
43
החבר של מאק בעונה השלישית שגם מכר מבחנים ועבודות לסטודנטים בקולג׳ הרסט.
בעונה החדשה הוא ינהל חנות לממכר מריחואנה.
לצפיה ב-'נשמע מוכר באופן מעורפל'
נשמע מוכר באופן מעורפל
11/01/2019 | 18:06
11
לצפיה ב-'וואו, איכזבת '
וואו, איכזבת
11/01/2019 | 19:38
3
48
הוא מכר לוואלס מבחן.
היה פרק שבו הוא שוכר את ורוניקה כדי למצוא בחורה שהוא פגש באיזה קון. ואחר כך הוא מגלה שהיא זונה שחבר שלו שכר כדי שהוא יאבד את הבתולים, אבל מקס עדיין אהב אותה גם אחרי שהוא גילה. והוא שילם את החובות לסרסורית שלה. אבל בסוף היא עזבה אותו.
ואחר כך הוא גם היה חבר של מאק.
לצפיה ב-'סליחה שאכזבתי אותך '
סליחה שאכזבתי אותך
11/01/2019 | 21:46
2
32
עדיין נשמע מוכר אבל מעורפל.
לצפיה ב-'מה שבאמת עצוב זה עד כמה אני יכול לזכור פרטים כאלו מהסדרה'
מה שבאמת עצוב זה עד כמה אני יכול לזכור פרטים כאלו מהסדרה
11/01/2019 | 22:46
1
29
אבל במקביל אני בקושי זוכר דברים בסיסיים...
לצפיה ב-' '
11/01/2019 | 22:54
5
לצפיה ב-'קאסט לעונה הרביעית של "סופרגירל"'
קאסט לעונה הרביעית של "סופרגירל"
11/01/2019 | 07:11
63
השחקן ג'ונתן בנט יתארח בפרק ה-14 בעונה הרביעית של סופרגירל בתור קוונטין, עובד ממשלה שמוקיר תודה לסופרגירל לאחר שהיא מצילה את חייו, אך למעשה תומך בתנועה נגד חייזרים, דבר שמוביל את סופרגירל להוכיח לו שלא כל החייזרים רעים.

לצפיה ב-'תאריכי עליית וסיום עונות ברשת CW'
תאריכי עליית וסיום עונות ברשת CW
11/01/2019 | 07:24
2
79
רשת CW פרסמה את מועדי עליית וסיום העונות והסדרות החדשות שלה - 

18/3
ברק שחור - עונה שנייה (פרק סיום העונה)

27/3
ג'יין הבתולה - עונה חמישית ואחרונה (פרק הבכורה)

28/3
Legacies - סדרה חדשה (פרק סיום העונה)

1/4
אגדות המחר - עונה רביעית (פרקים חדשים)

4/4
In the Dark - סדרה חדשה (פרק הבכורה)

23/4
Rosewell, New Mexico - סדרה חדשה (פרק סיום העונה)

30/4
ה-100 - עונה שישית (פרק הבכורה)

2/5
איי זומבי - עונה חמישית ואחרונה (פרק הבכורה)

לצפיה ב-'רק עדו 3 וחצי חודשים עד ה100'
רק עדו 3 וחצי חודשים עד ה100
11/01/2019 | 09:13
11
לצפיה ב-'רגע, מה?'
רגע, מה?
11/01/2019 | 09:51
49
ג'יין הבתולה רק במרץ? באתר לוח השידורים שלי היה כתוב שהיא חוזרת השבוע

(באמת לא כתוב את זה יותר. אוף.)
לצפיה ב-'ערוץ עשר יתמזג לרשת 13 ביום רביעי הקרוב'
ערוץ עשר יתמזג לרשת 13 ביום רביעי הקרוב
11/01/2019 | 07:29
2
77
סופי ורשמי - ערוץ עשר ייסגר ויתמזג לתוך רשת 13 החל מיום רביעי הקרוב. מהדורת החדשות של ערוץ עשר תיקרא "חדשות 13" ואילו המהדורה המרכזית ששודרה עד כה בקשת 12 ורשת 13, תעבור בלעדית לקשת 12.

לצפיה ב-'אז האם יקראו לזה עכשיו ערוץ 23? או 11.5?'
אז האם יקראו לזה עכשיו ערוץ 23? או 11.5?
11/01/2019 | 09:06
1
13
לצפיה ב-'23 - פעם רביעית שלי עם המספר הזה היום'
23 - פעם רביעית שלי עם המספר הזה היום
11/01/2019 | 13:34
64
זה קו האוטובוס האהוב עליי
לצפיה ב-'פרומו לסדרה Weird City של YouTube Originals'
פרומו לסדרה Weird City של YouTube Originals
11/01/2019 | 09:12
1
59
הסדרה היא קומדית מד"ב אותנולוגית שמתרחשת בעיר עתידית שבה יש חלוקה ברורה בין אלו שיש להם ואלו שאין להם.

הסדרה מתוכננת לצאת ב13 בפברואר.

בסדרה מככבים בין היתר דילן אובריאן (זאב צעיר), שרה גילברט (הקונורים), רוזאריו דוסון (דרדוויל), לאוורן קוקס (כתום זה השחור החדש), מייקל סרה (משפחה בהפרעה) ועוד רבים.
לצפיה ב-'רק בשביל השחקנים שווה לראות'
רק בשביל השחקנים שווה לראות
12/01/2019 | 18:23
7
לצפיה ב-'פרומו לסדרה Siempre Bruja: Always a Witch של נטפליקס'
פרומו לסדרה Siempre Bruja: Always a Witch של נטפליקס
11/01/2019 | 09:17
45
סדרת הפנטזיה הקולומביאנית, על מכשפה שעברה בזמן מהמאה ה17 להווה,
תצא בנטפליקס ב1 לפברואר.
לצפיה ב-'נטפליקס תעבד את הספרים של לי ברדוגו לסדרת דרמה'
נטפליקס תעבד את הספרים של לי ברדוגו לסדרת דרמה
11/01/2019 | 18:24
2
80
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת סדרת דרמה חדשה בת שמונה פרקים שתהווה עיבוד ל"טרילוגיית הגרישה" שכוללת את הספרים צל ועצם וצמד הרומנים בסדרת שישה עורבים מאת לי ברדוגו.

עלילת הסדרה תתרחש בעולם המחולק לשניים על ידי מחסום ענק של חושך תמידי, ובו יצורים לא-טבעיים הסועדים מבשר אדם. חיילת צעירה מגלה כוח שיכול לאחד סוף סוף את ארצה, אבל בעוד היא נאבקת לחדד את כוחה, כוחות הרשע זוממים נגדה. בריונים, גנבים, מתנקשים וקדושים נמצאים במלחמה עכשיו, וזה ייקח יותר מאשר קסם כדי לשרוד.

לצפיה ב-'הי, קראתי את אחד הספרים האלו'
הי, קראתי את אחד הספרים האלו
11/01/2019 | 18:32
46
six of crows
נחמד, אבל לא מספיק משך אותי כדי להתחיל את הספר המשך בנתיים
לצפיה ב-'קראתי את הטרילוגיה הראשונה ואהבתי '
קראתי את הטרילוגיה הראשונה ואהבתי
11/01/2019 | 19:27
39
את שישה עורבים בדיוק לקחתי השבוע מהספרייה ועוד ייקח קצת זמן עד שאני אגיע אליו.
לצפיה ב-'הנוברים ממאדים שרשור האוף לשאלות ושטויות אחרותכככ'
הנוברים ממאדים שרשור האוף לשאלות ושטויות אחרותכככ
10/01/2019 | 19:27
33
22
כל מה שרוצים יכול להכנס לכאן
לצפיה ב-'פגוש את העיתונות'
פגוש את העיתונות
06/01/2019 | 14:18
2
69
הי
האם ידוע מה גורלה של התוכנית פגוש את העיתונות שמשודרת ברשת 13 , בהפקת חברת החדשות 2 חברת החדשות של קשת ורשת,לאחר המיזוג בין רשת לערוץ 10..
האם התוכנית תרד באופן סופי או עוברת לקשת ?
לצפיה ב-'באמת שאלה טובה ומדאיגה. קשה לי להאמין שבתקופת בחירות'
באמת שאלה טובה ומדאיגה. קשה לי להאמין שבתקופת בחירות
10/01/2019 | 01:01
31
יוותרו על התוכנית, כך שאני מניח שהיא תחזור לקשת.
לצפיה ב-'אמש הודיעה רינה מצליח שהתוכנית ממשיכה בקשת בשבוע הבא'
אמש הודיעה רינה מצליח שהתוכנית ממשיכה בקשת בשבוע הבא
13/01/2019 | 17:17
6
לצפיה ב-'לא יכולה לישון. חיפשתי בVOD של'
לא יכולה לישון. חיפשתי בVOD של
07/01/2019 | 04:47
4
76
הוט ולא מצאתי את מד מן. פספסתי כמה פרקים. מישו יודע אם הסדרה קיימת שם. הרבה תודה. גם לא מצאתי את השרשור על הסדרה..
לצפיה ב-'או לסירוגין בVOD של חברה'
או לסירוגין בVOD של חברה
07/01/2019 | 04:50
3
42
אחרת..תודה
לצפיה ב-'יש בנטפליקס את Mad Men'
יש בנטפליקס את Mad Men
07/01/2019 | 22:08
2
33
אולי גם בעוד משהו, אבל אני לא יודע.

עד עכשיו ראית בVOD של הוט?
לצפיה ב-'כן. עדיין רואה'
כן. עדיין רואה
07/01/2019 | 23:46
6
לצפיה ב-'לא סליחה. אני רואה בערוץ 1'
לא סליחה. אני רואה בערוץ 1
07/01/2019 | 23:47
6
לצפיה ב-'פתחתי שרשור חדש כי לא מוצאת'
פתחתי שרשור חדש כי לא מוצאת
08/01/2019 | 12:39
1
66
הודעות מסויימות. למשל החידון. אפשר פטור? פשוט לא ראיתי כלום מהסדרות..רק דאונטון ועכשיו מד מן. לא מצאתי את מה שכתבת (איך לקרוא לך. ניק, ברוטוס. איך) לא מצאתי גם מה שכתבת על מד מן באנגלית ומה שעניתי על זה. אולי במחשב אמצא. בכל מקרה מה שכתבת באנגלית. לא בהכרח אומר שיש עומק בדון אם הבנתי נכון את האנגלית. איך אפשר לדעת שיש בדמויות מורכבות כלומר איך אפשר לדעת שזה מה שיוצר הסדרה התכוון. קראתי קצת ביקורות למרות שלא ניתן להסתמך על ביקורות. נאמר שם שיחסית מעט מאוד אמריקאים צפו בה..היא לא ממש פופולרית שם לעומת דאונטון שפופולרית בכל העולם..אל תהרגו אותי אבל לא מוצאת בדמויות מורכבות מי יודע מה. שוב, אולי כי אני לא מתחברת למנטליות האמריקאית..למשל הכרתי בקיבוץ הרבה אנגלים ואמריקאים (מתנדבים) לאנגלים התחברתי נהדר והיו לי המון חברים..לאמריקאים לא התחברתי..אבל זה לא אומר כלום על הסדרה..אגב מה הכינוי של איגור..סוף עבור..

לצפיה ב-'אתם יכולים להתעלם '
אתם יכולים להתעלם
08/01/2019 | 14:16
41
מההודעה שלי. מסקנתי היא שכל אחד רואה בדמות את מה שהוא מדמיין. נכון לכל הסרטים, הסדרות והספרים..
לצפיה ב-'לשרשור'
לשרשור
09/01/2019 | 21:14
3
34
אוקיי אנשים ואנשות, בינתיים אין לי החלטה איך להעביר אחר צהריים-ערב מחר, אם יש לכם המלצת  בשבילי על סרט או סדרה לעשות בה בינג'? יכול להיות שפשוט אחרוש על ספרטקוס.. 
לצפיה ב-'איך גות'האם?'
איך גות'האם?
09/01/2019 | 21:19
2
10
לצפיה ב-'גות'האם די טובה, אבל כדאי לך לחכות'
גות'האם די טובה, אבל כדאי לך לחכות
10/01/2019 | 19:39
1
36
כרגע יש בנטפליקס רק את שלושת העונות הראשונות. בארה"ב התחילה עכשיו העונה החמישית (והאחרונה).
בטח יקח עוד איזה שנתיים עד שהעונה החמישית תעלה בנטפליקס אצלנו.
אני ראיתי את שתי העונות הראשונות ואז חיכיתי עד שנטפליקס תעלה את העונה השלישית, אבל עכשיו נראה לי שאני אחכה כבר שכל העונות יהיו בנטפליקס ואז אני אראה שוב הכל מההתחלה.

חוץ מזה לגבי סדרות אחרות:
ספרטקוס באמת שווה.
חוץ מזה נראה לי שתאהב את 1983 (אפילו שהיא בפולנית). אומנם לא צפיתי בה, אבל ממה ששמעתי היא טובה ותתאים לטעמך.
לצפיה ב-'ראיתי שלושה פרקים מגות'האם הערב'
ראיתי שלושה פרקים מגות'האם הערב
10/01/2019 | 21:29
29
יש לה אווירה של סרטי באטמן המוקדמים.. כן, ראיתי שיש כבר חמש עונות וזהו, בינתיים זה פתרון שלא יחסר לי במה לצפות, אני מרכיב נבחרת חדשה ועכשיו יהיו גם את דיסקברי והפאנישר, בטח 1983 תצטרף לתערובת הנחמדה הזו 

לצפיה ב-'נעלמה לי סידרה, רופאים.'
נעלמה לי סידרה, רופאים.
29/12/2018 | 10:33
4
103
בי.בי.סי. אנטרטיימנט, שנים ארוכות ופתאום נעלמה, אם היתה הודעה קודמת - לא שמתי לב, הוט לא יודעים, יבררו,
זו לא סידרה ישנה, כן ותיקה אבל שודרה עוד החודש (אולי בסוף נובמבר), מעל 15 שנה, 5 פעמים בשבוע,
מודה מראש למי שיאיר את עיני ועוד יותר למי שיגיד מתי חוזרת.
לצפיה ב-'ולי, ב YES, נעלם כל הערוץ הזה '
ולי, ב YES, נעלם כל הערוץ הזה
29/12/2018 | 22:19
3
91
 דוקטורס תמשיך לשדר ב 7.1.2019

זה מה שכתוב באתר של בביביסי אנטרטיינמנט

We appreciate the feedback we have received about Doctors, and we are pleased to confirm that this popular series will continue to air on BBC Entertainment.
Doctors takes regular breaks in the UK and for operational reasons this must occasionally be mirrored on BBC Entertainment.
Doctors is, therefore, taking a break on BBC Entertainment from Monday 10th December until Friday 4th January, returning with a brand new episode on Monday 7th January.
During this period, viewers will have another opportunity to catch the quirky and festive drama serial Dickensian.
לצפיה ב-'תודה לעוגת תפוזים.'
תודה לעוגת תפוזים.
30/12/2018 | 08:12
52
שמחתני.
אני יודעת שנעלם מ - yes,
לא מאמינה שיעזור, אבל אולי כדאי למנויי הנ"ל לנסות.
https://www.atzuma.co.il/wwwatzumabbccoil

לצפיה ב-'כמי שאוהב סדרות בריטיות ונמצא בהוט, אתה ממש לא מפסיד'
כמי שאוהב סדרות בריטיות ונמצא בהוט, אתה ממש לא מפסיד
30/12/2018 | 16:31
1
54
לא זכור לי מתי ראיתי סדרה נורמלית בערוץ ההוא. הייתה לפני כמה שנים קומדיה בשם "סעודת ליל שישי", על מפגשים של בני משפחה יהודית בבריטניה לארוחת שבת. מאז, לפחות 4 שנים, חושך.
לצפיה ב-'מסכים, זה ערוץ מאד בעייתי'
מסכים, זה ערוץ מאד בעייתי
31/12/2018 | 17:42
40
בתקופתו ביס כל פעם שאהבתי סדרה בערוץ הזה התחרטתי על הרגע בו התחלתי לצפות. חוסר סדר בשידורים, הפסקות לא ברורות בין עונות, לעיתים מפסיקים לשדר, סדרות נחותות שטוחנים בכמויות, המבנה של לוח השידורים ביזארי.
לצפיה ב-'הניו יורק טיימס בחר את 20 סדרות הדרמה הגדולות מאז הסופרנוס'
הניו יורק טיימס בחר את 20 סדרות הדרמה הגדולות מאז הסופרנוס
10/01/2019 | 23:06
11
86
https://www.nytimes.com/interactive/2019/arts/television/best-drama-series.html

אם זה עדיין מעניין אחרי כל הרשימות הדומות שכבר פרסמו פה בעבר.  אני באופן אישי, בדקתי את שמות הסדרות שנבחרו מתוך סקרנות בלי לקרוא מעבר לזה.

לצפיה ב-'הרשימה נראתה הגיונית והכול '
הרשימה נראתה הגיונית והכול
11/01/2019 | 00:00
57
ואז הגעתי לקטע שהם כללו שם את האנטומיה של גריי .
לצפיה ב-'בחירות מאוד טובות, וכמה שלא ראיתי'
בחירות מאוד טובות, וכמה שלא ראיתי
11/01/2019 | 00:30
52
היה חסר להם אם הם לא היו כוללים את הנותרים, מד מן, באטלסטאר גלקטיקה, שובר שורות.
קצת מופתע אבל מאוד שמח שכללו את ורוניקה מארס.
קצת מופתע שכללו את rectify שאני לא שרדתי בשלב מסוים.
די מופתע שכללו את האנטומיה של גריי, אבל לא באמת יכול להתלונן כי לא ראיתי אותה.
גם די מופתע שכללו את Jane the virgin, למרות ששמעתי דברים טובים, אבל לא עד כדי כך טובים.
לא ממש מרוצה שכללו את אבודים, אבל מה לעשות
די שמח שמשחקי הכס לא נכנסה לרשימה

ויש להם מזל שזה "מאז הסופרנוס" אחרת הייתי מתלונן על מחסור בבאפי
לצפיה ב-'אני גם התעצלתי לקרוא '
אני גם התעצלתי לקרוא
11/01/2019 | 01:28
47
נראה רשימה הגיונית סה"כ, כמובן ששובר שורות והסמויה פה.
יש כמה הפתעות נחמדות (ורוניקה) וגם הפתעות מוזרות.
לצפיה ב-'משמח שהנותרים ברשימה. אבל פרט לכך זה רחוק מאוד מהרשימה שלי'
משמח שהנותרים ברשימה. אבל פרט לכך זה רחוק מאוד מהרשימה שלי
11/01/2019 | 01:36
5
55
ברור ששובר שורות שם אבל איפה סול?
וכן חסרות לי שם לא מעט נוספות כמו משחקי הכס, שרלוק, ווסטוורלד, מראה שחורה, החיים עצמם, המתים המהלכים, הויקינגים ואוזארק.
(אפשר לטעון ששחלקן יותר מד"ב, אבל גם הנותרים ואבודים כאלו).

לצפיה ב-'וואי החיים עצמם הכי לא מגיעה לה להכנס לרשימה כזאת'
וואי החיים עצמם הכי לא מגיעה לה להכנס לרשימה כזאת
11/01/2019 | 02:11
3
49
לסול בהחלט כן
לצפיה ב-' מגיע'
מגיע
11/01/2019 | 10:56
2
13
לצפיה ב-'אתן יודעות מה אומרים: על טעם וריח אין מה...'
אתן יודעות מה אומרים: על טעם וריח אין מה...
11/01/2019 | 11:33
1
39
להסכים

אז קדימה: מכות!
לצפיה ב-'בעיה'
בעיה
11/01/2019 | 14:13
30
אני חנונית מידי בשביל מכות.
מוכנה להכריע את הנושא במשחק טאקי.

לצפיה ב-'יכול להיות שהם בחרו רק מתוך ההפקות של ארה"ב'
יכול להיות שהם בחרו רק מתוך ההפקות של ארה"ב
11/01/2019 | 12:57
34
אני חושבת כך, כי אני לא זוכרת שאחוזת דאונטון נבחרה (מתעצלת להיכנס לקישור לבדוק).
לצפיה ב-'יש משהו כל כך גברי ברשימות מהסוג הזה שבא לי להקיא'
יש משהו כל כך גברי ברשימות מהסוג הזה שבא לי להקיא
1
41
ואני לא בהכרח מתכוון לזהות הגיבורים הראשיים (ורוניקה מארס והאשה הטובה הן ז'אנרים מאד גבריים, ואין ספק שיש שם נשים בדמויות הראשיות)
זה קצת כמו איך שתפסו קולנוע איכותי לפני חמישים שנה, ואז היה את הכתיבה הצרפתית שהתחילה לעסוק במלודרמות וכדומה כז'אנרים.
מאחר ואנחנו חיים בעידן הפוליטקלי קורקט אז דחפו שלוש סדרות אבל גם הן כל כך בעייתיות (מוארת שאני עוד יכול להבין והאנטומיה של גריי וג'יין הבתולה שזה פשוט בדיחה שכן הן חיקויים חיוורים ודלוחים לסדרות חשובות וטובות יותר כמו עמוק באדמה, בטי המכוערת ועקרות בית נואשות שלפחות הראשונה והאחרונה חייבות להיות שם).
לצפיה ב-'הא באמת עמוק באדמה חסרה שם'
הא באמת עמוק באדמה חסרה שם
11/01/2019 | 18:04
7
לצפיה ב-'שתי שאלות לגבי ערוץ עשר'
שתי שאלות לגבי ערוץ עשר
11/01/2019 | 19:55
43
כידוע, ביום רביעי הקרוב ערוץ עשר ורשת מתמזגים. שתי שאלות: 
1. האם היום שהיה צפוי להמשיך גם בלי גיא זוהר?
2. בשם האב (אבא שלי אוהב את התוכנית הזו, משום מה)- האם שי בשידור (שמשודרת אחרי החדשות) תמשיך?
תודה. 
לצפיה ב-'ינואר 2019 הנה בא! – סיכום חודש'
ינואר 2019 הנה בא! – סיכום חודש
07/01/2019 | 19:51
60
151
עם איחור לא קטן, הנה זה מגיע

הפורומים המועדפים על הגולשים בפורום:
תמיכה טכנית; תחבורה ציבורית; צרכנות; ציפורי לילה; סלולארי; משוב;...
המשך>>
עם איחור לא קטן, הנה זה מגיע

הפורומים המועדפים על הגולשים בפורום:
תמיכה טכנית; תחבורה ציבורית; צרכנות; ציפורי לילה; סלולארי; משוב; מצעדים וביקורת מוזיקה; מחשבים-חומרה ותוכנה; הורים למתבגרים; אירוויזיון

בחודש דצמבר נכתבו בפורום 2072 הודעות על ידי 53 כותבים

חברי הפורום שכתבו הכי הרבה הם:
עדי - 234
אורן – 200
טל - 173
לונה – 151
ליאורה (לא לימור) – 140
Lion Heart עם 129
כריכרכה2 - 81
שיר – 68
עדי - 62
גליגלי – 60
נמרוד - 45
טוויסטד – 44
רעות – 38
בלונדי – 23
שניר 1991 - 17
טמפרנס - 16
דורי – 11
Snirf עם 11
איגור – 10
Saharon עם 9
הלדיל – 8
רוזי – 8
דיברגנט – 8
שרון של אופיר - 8
חוץ מזה: אני עם 409 הודעות

החודש עדי וטל יקבלו את האדום על כתיבה מרובה ומרשימה (והזנחה של דברים פחות חשובים בחיים שלהן.

עוד מתוכנן לחודש ינואר:
סדרות חוזרות (Future Man, True Detective, Star Trek Discovery)
סדרות חדשות (Good Trouble, Roswell New Mexico, Sex Education)
נתבלבל ונכתוב 2018 על כל מיני דברים
נציין את National Codependency Awareness Month
נחגג טו בשבט עם שרשור ענק על העצים הכי אהובים מסדרות טלוויזיה
נמשיך לתהות האם ייתכן שבאמת חורפי בחוץ...
נעשה דברים באיחור
ננסה להמציא את הפאד הגדול של 2019 (לעיסת מחקים?)
נציין את ימי ההולדת של:
באפי (באפי קוטלת הערפדים), מקגייוור (המקורי), נייט (עמוק באדמה), לזלי נופ (מחלקת גנים ונוף), פרנק (שיימלס), דווייט (המשרד) ועוד

שאלון יעלה מאוחר יותר - הפעם אני אתן למישהו אחר לשים שאלון (אלא אם כן יעבור בלי שאף אחד ינדב אחד ואז אני אשים)
אבל לבנתיים:
הוריקן או רעידת אדמה?

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ