לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2020020,200 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'שרשור ובלוף'
שרשור ובלוף
18/10/2019 | 01:32
24
22
שאלות, טרוניות, סתם דברים וכל מה שלא ממש מוצא את מקומו בשום מקום אחר לכאן
לצפיה ב-'סיימתי את הספר Autoboyography '
סיימתי את הספר Autoboyography
18/10/2019 | 01:57
9
50
אני הרוס. גם פיזית כי שעות היום ישבתי ושכבתי וקראתי וזה תמיד לא נוח לי כשאני שעות ככה.
אבל בעיקר נפשית כי לכל הרוחות.

והנה קישור למה שאת כתבת עדי:

לא היה לי ממש ספק שיהיה סיום טוב.
או ליתר דיוק החל מ75% כבר הייתי משוכנע שיהיה סיום טוב. דווקא בגלל שהכל התחיל להיות כל כך נוראי אז הייתי משוכנע שבסוף יהיה בסדר.
קיוויתי גם שמישהו מתוך המשפחה של סבסטיאן כן יתמוך בו בשלב מסוים, אבל את זה לא קיבלנו (האחות הקטנה לא נחשבת )
עד כמה שזה היה עצוב לשמוע על כך שהמשפחה של סבסטיאן לא מדברת איתו זה היה אפילו יותר נוראי כשזה תואר מנקודת המבט של סבסטיאן. ובערך צרחתי אל הספר שהם לא שווים את זה. שההורים שלו הם איומים. זה שהם כל הזמן כאילו נחמדים רק הופך את זה ליותר נורא, כי אם הם היו הורים חרא באופן כללי אז היה לו קל לעזוב.
זה היה באמת קשה.

אומנם היה לי ברור שטאנר יקבל את סבסטיאן חזרה בסוף רציתי שהוא יגרום לסבסטיאן להתאמץ יותר. או לפחות להוכיח את עצמו.
כי הייתה הקבלה מאוד גדולה עם הסיפור של ההורים של טאנר וזה שאבא שלו חזר אל אמא שלו והתחנן בפניה שתקח אותו חזרה. אבל היא דרשה שהוא יוכיח את עצמו.
וזה לא חשוב בתור עונש, זה חשוב כי טאנר התרסק פעמיים בגלל סבסטיאן. הרי הוא כבר חזר אליו והודה שהוא הומו והיה יום אחד איתו ואז נעלם לו שוב באופן אפילו יותר נוראי.
אני מאמין שאם הספר הסתיים אז זה סוף טוב לעד, אבלן אם הייתי טאנר הייתי מפחד שהוא לא תוך זמן קצר יברח חזרה למשפחה שלו.

אגב אני לא יודע איך זה לא עלה עד עכשיו אבל הסרט הזה מאוד מאוד הזכיר לי את הסרט Latter Days (משנת 2003)
אני רוצה להאמין שאין סיכוי שלא ראית את הסרט. גם כי זה לחלוטין משהו שתאהבי וגם כי זה כולל את ג'וזף גורדון לוויט.
שיט עכשיו בא לי לראות שוב את הסרט.

לגבי שאלות שלך:
1. באגם - אני מניח שזה היה hand jobs
2. גם אני הרגשתי שאוטום (אפשר לקרוא לה סתיו?) מנצלת אותו. ואני שמח שהיא גם ראתה את זה ככה. אבל לאחר מעשה עם איך שהוא הסביר את זה הבנתי שגם הוא ניצל אותה.
3. אני די מיד הבנתי שכשעוברים פתאום לפרק של סבסטיאן זה כי טאנר סיים לכתוב את הספר. זה פשוט שהוא ממש סיים לכתוב את הספר בדקות שבהם הוא ישב במשרד של המורה הזה.

אבל זה באמת מוזר שהספר (כלומר שלנו) פתאום עבר למשהו חיצוני. זה כאילו הסופרת (סופרות) התחייבה לרעיון של זה שהספר הוא הספר שטאנר כותב בשיעור הזה, אבל אז בשלב מאוד מאוחר הבינה שהיא לא יכולה למתוח את זה עד הסוף.

אני גם מעדיף סוף טוב מאשר סוף ריאליסטי.
לפחות בדברים כאלו.
לצפיה ב-'אוף תודה '
אוף תודה
18/10/2019 | 02:23
8
23
כבר שכחתי מה קראתי (סתם לא, לא רק שלא שכחתי אני קוראת שוב בדילוגים כי אני כזאת).

לא הבנתי למה אתה הרוס נפשית אבל, בסוף הסתיים טוב. בגלל ההורים שלו? בגלל העובדה שממש עד הסוף לא היה ברור שהסוף יהיה טוב? (כי אמרת שדווקא כן הבנת את זה מוקדם יחסית).

אוף כן ההורים שלו נוראים מסכימה עם כל מה שאמרת אני לא יכולה להבין את זה זה מטריף אותי איך ולמה ההיגיון של אנשים דתיים כ"כ מעוות?!!## (מכל דת, במקרה הזה מורמונים).
אני מקווה שכשאחותו הקטנה תגדל קצת היא תתפכח ותבחר בו לעומת ההורים שלה כמו אמא של טאנר עם אחותה.

כן ולא לגבי זה שטאנר לא היה צריך לקבל את סבסטיאן מיד. כן כי כל מה שאמרת. אבל גם כי קצת לא כי שניהם רוצים את זה אז למה לשחק משחקים ולהקשות עוד יותר? אני דווקא קצת אוהבת את זה שלמרות שהוא שבר אותו פעמיים (הפעם השניה באמת הייתה נוראית) הוא עדיין מאמין בו

אני לא שמעתי על הסרט הזה אפילו. אני אבדוק.

לגבי התשובות שלך:
1. כן זה גם מה שאני חושבת.
2. לאדעת אני עדיין חושבת שהיא יותר ניצלה אותו. הוא בא אליה שבור ומרוסק ולחלוטין לא בפוקוס ובמקום לנחם אותו היא ניצלה את החולשה שלו ושכבה איתו. כמו שהיא אמרה היא לא הייתה שיכורה ולא שום דבר. אבל הם הסכימו על ניצול הדדי והכל בסדר ביניהם אז הכל בסדר גם מבחינתי. בעיקר אהבתי שהיא הכירה בזה.
3. כן טוב לוקח לי זמן להבין דברים

לא התרגשת כמוני מההערה על סטיב ובאקי הא?

טוב עכשיו תמצא לי פאנרט לא מצאתי כלום אולי בטאמבלר יש יותר סיכוי.

לצפיה ב-'אכן, כנראה לא התרגשתי כמוך מזה '
אכן, כנראה לא התרגשתי כמוך מזה
18/10/2019 | 11:52
7
13
מההערה על סטיב ובאקי. אבל זה היה חמוד.

אני הרוס נפשית כי זה רכבת הרים רגשית. וכמו עם רכבת הרים, אפילו שאתה יודע שבסוף עוצרים בביטחה זה עדיין טירוף תוך כדי ונשאר בך.

לא מצאתי כמעט פאנארט. רק שני ציורים שלא נראים טוב כל כך.
מה שיש זה כמו מיני דברים עם ציטוטים מהספר ותמונות לא ספציפיות.
יש את הבחור (?) שעושה את הציורים היפים של סיימון ובאז (וגם זה עם הנסיך) - צריך שיקרא את הספר הזה.

מה יהיה הספר הבא שלנו?
(אני אספר לך רק כשאני אהיה כבר ב85% )
לצפיה ב-'חחחח זאת בחורה'
חחחח זאת בחורה
18/10/2019 | 13:40
6
16
זאת שעושה ציורים ממש יפים. אני גם רוצה שהיא תקרא גם את זה!!
זה האינסטגרם שלה:

ולאדעת אתה מומחה לספרים האלה אני מחכה להמלצה שלך

לצפיה ב-'אני מסתכל על הדף טאמבלר שלה'
אני מסתכל על הדף טאמבלר שלה
18/10/2019 | 20:57
5
10
ומשם הבנתי שרק בנובמבר היא תוציא פאנארט של Wayward Son וזה כנראה בגלל שהיא לא רוצה לספלייר.

הנה דף שעוסק בAutoboyography ויש בו פאנארט נחמד:

יש לי כמה ספרים על הכוונת (בעצם די הרבה והם כבר קנויים ומחכים המון זמן על הקינדל) אבל אני מתלבט מה. אני גם מנסה לגוון אז אני רוצה ללכת למשהו עם אופי שונה (אבל עדיין להטבי).
וזה לא נחמד כל כך אבל באמת לא בא לי לספר לך על משהו שאני עומד להתחיל לקרוא כי זה היה די חרא באמת שסיימת לקרוא כל כך הרבה לפני.
בין הספרים יש שניים שהם ספרי המשך לספרים שכבר קראתי, אז לפחות כשאני אחליט לקרוא אני אוכל לומר לך על הספר הראשון וזה יתן לי פור טוב.

אבל אני יכול להמליץ לך כרגע על ספרים שכבר קראתי:
How to Repair a Mechanical Heart - נראה לי שכבר המלצתי לך עליו ולא רצית כי חלק חשוב בו זה התחבטות דתית ואת לא מתחברת לזה.
Openly Straight הוא לחלוטין מהסוגה שאת אוהבת. וגם יש לו ספר המשך שהוא טוב באותה מידה.
Looking for Group - גם חמוד לדעתי.
Noah Can't Even - פחות טוב, על פני השטח מהסוגה אבל הרבה פחות עוסק בעניין הקשר עם בן אחר.
I'll Give You the Sun - ספר מעולה. אני חושב שכבר המלצתי עליו כאן אבל אני לא זוכר אם קראת.
The Five Stages of Andrew Brawley - מאוד מאוד אהבתי. אני לא בטוח אם את תתחברי כי זה סיפור לא שגרתי.
*זה הספר הראשון שקראתי בקינדל והיה אחת הסיבות שקניתי את הקינדל (וכן אני יודע שאפשר גם בטלפון)

לצפיה ב-'לרגע נבהלתי כשאמרת נובמבר'
לרגע נבהלתי כשאמרת נובמבר
18/10/2019 | 23:02
4
15
אבל אז נזכרתי שנובמבר זה רק עוד שבועיים ולא עוד מלא זמן, אז לא נורא

או יופי קצת פאנארט נחמד. אבל ממש קצת

אני קצת מבינה למה אתה לא רוצה לספר לי מה אתה קורא, גם לי לא כיף לחכות מלא זמן לתגובה אין לי בעיה שתגיד לי כשאתה רק כבר באמצע או יותר. ככה גם תדע להגיד לי אם שווה.

אתה צריך לדעת כבר שכשממליצים לי על כמה דברים אני נבהלת מהכמות ולא בוחרת כלום
"How to Repair a Mechanical Heart - נראה לי שכבר המלצתי לך עליו ולא רצית כי חלק חשוב בו זה התחבטות דתית ואת לא מתחברת לזה." - אההההההההההההה וואי סגרת לי פינה בראש. זכרתי שהיה ספר שקראתי עליו וויתרתי בגלל הקטע הדתי ולא זכרתי אם זה אוטובויוגרפי או שהיה עוד אחד. עכשיו אני מבינה. ההתחבטות הדתית היא של הבחור לבין עצמו או יותר מול המשפחה?  כי הסברתי למה פה זה לא הפריע לי אז אם זה משהו דומה אז בסדר. למרות שלאדעת אם בא לי עוד ספר שמערב התלבטות דתית כ"כ צמוד לזה.

לצפיה ב-'הא...'
הא...
19/10/2019 | 00:31
3
8
לגבי How to Repair a Mechanical Heart - הספר הוא מנקודת המבט של בחור ממשפחה דתית (אני חושב קתולית). הספר מתחיל כמה זמן אחרי שהוא כבר יצא מהארון בפני הוריו. הם בהחלט לא נוראיים כמו ההורים של סבסטיאן, הם מקבלים אותו, אבל גם ברור שקשה להם עם זה (בהחלט לא יוצאים לחגוג את זה). וגם הבחור עצמו עדיין מתקשה עם זה מבפנים, במידה רבה בגלל החינוך הדתי שהיה לו.
בקיצור אני יכול להבין שזה יפריע לך.

...אז אני מצמצם את ההמלצות שלי רק להמלצה אחת - I'll Give You the Sun. זה ספר מהמם.
לצפיה ב-'אבל ממה שהבנתי מהתקציר'
אבל ממה שהבנתי מהתקציר
19/10/2019 | 01:43
2
10
זה יותר על הקשר בין אחים מאשר רומנטי, לא?

נ.ב ראיתי עכשיו את הסרט Latter Days, חמוד מאד. (קצת משחק גרוע פה ושם ואופנה מזעזעת של שנות ה2000 אבל לא נורא).
אבל לא הבנתי למה גג"ל רלוונטי פה. 1. זאת לא אני שמאוהבת בו, 2. יש לו תפקיד קטן, 3. הוא מעצבן פה.
לצפיה ב-'נכון'
נכון
19/10/2019 | 02:09
1
7
הספר הוא על האח והאחות והסיפור הרומנטי של האח הוא רק חלק מכל זה.
אבל זה סיפור מאוד יפה ומעניין באופן כללי. והחלק הרומנטי של האח הוא מאוד מאוד חמוד.
כמעט כל ספר כולל יותר מהחלק הרומנטי.

זכור לי שיצא לנו בפורום יחסית הרבה לדבר על ג'וזף גורדון לוויט בעבר. וחוץ מזה הוא שחקן שידעתי שתכירי (הוא נראה לי היחיד בסרט ההוא שמוכר ממש).
עבר הרבה זמן מאז שראיתי את הסרט ההוא אבל לא מפתיע אותי שהמשחק שם רע. רוב הסרטים הלהטביים ה"ישנים" האלו הם לא משהו.
לצפיה ב-'אממ טוב אז אני אנסה את הספר'
אממ טוב אז אני אנסה את הספר
19/10/2019 | 02:23
10
בקרוב. אני נהיית אובססיבית לכל דבר אז אני צריכה תקופת קירור בין ספר לספר
לצפיה ב-'כתבה כללית על סדרות מוואלה:'
כתבה כללית על סדרות מוואלה:
18/10/2019 | 12:28
62
לצפיה ב-'יקח לפחות שנתיים'
יקח לפחות שנתיים
19/10/2019 | 02:07
4
45
עד לספר ההמשך של Wayward son, לפי ציוץ של הסופרת:

זה לא 4 שנים אבל זה עדיין מלא (במיוחד שאני לא באמת חיכיתי 4 שנים אלא איזה חודשיים סה"כ).
לצפיה ב-'אוף'
אוף
19/10/2019 | 02:10
1
20
אם כי לא ציפיתי להרבה יותר מוקדם.
זה מעניין שהיא כותבת שלוקח בערך שנה מאז שספר נכתב עד שהוא מוכן לצאת לאור כי זה משהו שרואים בספר שעכשיו קראנו.
לצפיה ב-'אה נכון, לא חשבתי על זה '
אה נכון, לא חשבתי על זה
19/10/2019 | 02:18
11
ואמן להודעה השניה שלך.
לצפיה ב-'יש קצת תקווה מזה:'
יש קצת תקווה מזה:
19/10/2019 | 02:12
11
כשהיא הודיע במקור על יציאת Wayward Son הוא היה אמור לצאת ב2020 ואז התאריך הוקדם. אולי כי היא סיימה לעבוד עליו מהר ממה שהיא חשבה. אז בעיקרון יש סיכוי שזה יקרה גם כאן (אני עדיין מניח שזה יהיה 2021, אבל אולי מוקדם ב2021)
לצפיה ב-'דיכאון'
דיכאון
19/10/2019 | 09:10
4
לצפיה ב-'ניסיתי לחזור קצת ל-"מר רובוט" אחרי שנטשתי אותה מזמן, וזה קשה'
ניסיתי לחזור קצת ל-"מר רובוט" אחרי שנטשתי אותה מזמן, וזה קשה
19/10/2019 | 12:34
1
32
אני חושב שהיא מזכירה קצת את "לגיון", ולא לטובה, עם כל ההתעסקות בבעיות נפשיות והזיות. בשני המקרים ההתרשמות שלי היא שההתעסקות הזו היא בעיקר מריחה מצד תסריטאים שאין להם רעיונות טובים כיצד להניע את העלילה.
לצפיה ב-'לטעמי היא סדרה ממש אוברייטד'
לטעמי היא סדרה ממש אוברייטד
20/10/2019 | 07:38
24
רק לעונה ה-1 אולי הצלחתי להתחבר, וגם זה לקח זמן...
לא יודע איך צלחתי את 3 העונות, כך שאם כבר שרדתי...אראה את ה-4 והאחרונה כדי לראות איך זה מסתיים, בטח הסוף יהיה "מתחכם" ולא מובן
לצפיה ב-'אם מישהו/י רוצה לאמץ אחות, אני מפטרת את שלי.'
אם מישהו/י רוצה לאמץ אחות, אני מפטרת את שלי.
20/10/2019 | 21:04
3
18
היא לא מתחברת לבאקי או לקפטן, לא חושבת שהסרטים האחרונים שלו (של הקפטן) היו טובים, ממש נהנתה מת'ור 2 ומעיזה לומר שהיא לא אוהב את הספיידרמן של טום הולנד :[- היה עדיף שהיא לא תצפה בסרטים וזהו

(היא לא ראתה שום סרט של מארוול, ולפני כחודשיים החליטה לצפות בכולם)
לצפיה ב-'בוווווווווווווו '
בוווווווווווווו
20/10/2019 | 22:04
10
לגמרי לפטר!

חוצמזה שאני כן אוהבת את ת'ור 2 אמנם הוא ברובו פח אבל כל הסצנות של לוקי הן זהב במיוחד כל הקטע שהם בורחים ביחד מאסגרד.  

לצפיה ב-' לזרוק אותה להר געש'
לזרוק אותה להר געש
20/10/2019 | 22:15
1
11
אין מקום בעולם הזה לאנשים שלא מעריכים את טום הולנד
לצפיה ב-'הגיף הזה קורע אותי '
הגיף הזה קורע אותי
20/10/2019 | 22:18
1
לצפיה ב-'Podcast מומלצים??'
Podcast מומלצים??
20/10/2019 | 23:46
1
4
אז התחלתי להזין לפודקאסט.
יש את החדש office ladies של השחקניות של המשרד בה הן מדברות פרק פרק על הסדרה.

מחפשת פודקאסטים מעניינים. לא חייב דווקא בענייני סדרות.
מה אתם אוהבים לשמוע?
לצפיה ב-'זה נשמע כמו פודקאסט ממש טוב'
זה נשמע כמו פודקאסט ממש טוב
21/10/2019 | 00:20
1
בעיקר כי אני אוהב את המשרד, בין היתר אני מניח שזה כולל אלי קמפר (ששיחקה את ארין) ואני אוהב אותה.

אבל אני לא מקשיב לפודקאסטים.
בעיקר כי אני לא מצליח להתרכז בלהקשיב לרצף דיבורי כשאני לא במקביל גם צופה.
אבל חוץ מזה גם לא יהיה לי זמן לזה.

בקיצור, בגלל זה אין לי המלצות.

*בעצם שמעתי לפני כמה שבועות כמעט פרק שלם של הפודקאסט של קונאן אובריאן. פשוט כי אני מת על הדינמיקה שלו ושל טימות'י אוליפנט.
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
20/10/2019 | 06:40
7
14
שוב ערב חג וכל זה
לצפיה ב-'Living with Yourself בנטפליקס עם פול ראד'
Living with Yourself בנטפליקס עם פול ראד
20/10/2019 | 15:39
25
היא לא באמת מצחיקה, וגם לא מדהימה במיוחד.
זה כן בינג' נחמד למי שמחפש משהו קליל, אבל תנמיכו ציפיות.

לצפיה ב-'המקום הטוב 4X04 '
המקום הטוב 4X04
20/10/2019 | 18:18
3
23
הא! אני גם חשבתי שמשהו מוזר כשג'נט לא אמרה שהיא לא בחורה. אפילו השלמתי בראש "נוט א גירל". אבל עדיין לא חשבתי שהיא ג'נט הרעה

זה רק אני או שמשהו בעונה הזאת פחות זורם?
לצפיה ב-'גם אני, ולא רק את'
גם אני, ולא רק את
20/10/2019 | 21:01
1
10
אני שמחה שזו העונה האחרונה, כי נראה לי שהם הגיעו לקצה היכולת שלהם בניסיון למחזר הכל ולהשאיר את זה טרי. זה הרבה פחות עובד. ואין מספיק ג'נט!
לצפיה ב-' '
20/10/2019 | 22:00
2
לצפיה ב-'יש משהו בזה '
יש משהו בזה
20/10/2019 | 23:43
5
זה קצת בעייתי שיש את האנשים החדשים שצריך להבין ויש עדיין את האנשים הישנים והמורכבויות שלהם. ויש את ג'נט ומייקל ויש את ההתערבויות של המקום הרע... בקיצור יותר מידי.
נראה לי בעצם שיכול להיות מעניין כיצד שני הבחורים החדשים יהפכו לאנשים טובים יותר. כלומר עם האחד זה ממש לא ברור איך זה בעצם יקרה, אבל עם הבחור עם האתר רכילות זה בעצם מעניין מה שהיה איתו ועם טהאני פרק שעבר.
אהבתי גם את הדרך שבה צ'ידי שיכנע את הבחורה (אני ממש לא זוכר שמות) שזה לא הכל אשליה בראש שלה. או לפחות לא להתייחס לזה ככה.
אולי אם הפרקים היו של 45 דקות היה אפשר בעצם להכנס קצת יותר לדברים.

אני בכלל לא חשדתי בג'נט.
כן עברו לי מחשבות על האם מייקל הוא בעצם רע, הרגיש לי כאילו אולי רומזים לזה. אבל לא חשבתי על זה שיכלו להחליף אותו, כלומר בעצם תהיתי האם ייתכן שהוא בעצם עדיין רע או חזר להיות רע, אבל זה לא נראה לי הגיוני.

אגב, עם איך שזה הסתיים אני עדיין לא בטוח שזה לא ויקי בחליפת מייקל. יכול להיות שויקי-בחליפת-מייקל לוקחת את ג'ייסון ותבגוד בו שם.
לדעתי ממש היו צריכים ליצור קשר שוב עם השופטת. לא נראה לי כל כך רע להתחיל מחדש. בטח לא כשהסכנה היא כל כך גדולה.
לצפיה ב-'באפי עונה 3 פרקים 1-4 '
באפי עונה 3 פרקים 1-4
20/10/2019 | 23:31
1
7
בגדול אני נהניית יותר. באפי מיצתה את הגלות מרצון שלה וחזרה, במהלכה החברים מנסים למלא את מקומה והם חמודים בזה כרגיל. כולם שמחים אבל גם כועסים עליה (ובצדק), וכמובן מתפייסים. באפי מנסה להתגבר על אנג'ל ומתחילה לצאת עם סקוט, אבל אז כמובן שאנג'ל חוזר ממאות שנות עינויים בגיהינום שהפכו אותו לחיה מוטרפת, אבל מסתבר שהוא לא מקרה אבוד וכן זוכר את באפי ויכול לחזור לעצמו.
אז נהנייתי מקו העלילה הזה.
אחד הדברים היפים בו גם היו איך שג'יילס דובב את באפי לדבר על מה שקרה עם אנג'ל, בתואנת-שווא שהוא צריך את הפרטים בשביל כישוף הגנה.

המפלצות השבועיות היו כרגיל לא משהו, אבל פרק הראשון אהבתי את הרעיון של המימד שבו עוברות מאה שנה כשבעולם הרגיל עובר יום, לא שזה חדש לי אבל אני אוהבת כאלו דברים כי זה יותר מד"בי (רק היה מעניין יותר אם היו מסבירים מה המטרה של הנבלים שם שבשבילה הם מעבידים בפרך את האנשים שתפסו, או שפספסתי את ההסבר). הקטע האהוב עלי שם היה כשלילי דוחפת את הנבל למטה באמצע הנאום שלו.
בפרק 4 לא כל כך התלהבתי מהמסר על גברים מכים (לא כי הוא לא נכון, פשוט כי היה לי קצת עשוי "בגסות" ושקוף מידי) אבל כן נהנייתי מהקטעים של אוז ואיך שהם שומרים עליו כשהוא זאב.
חוץ מזה הצטרפה בינתיים פיית' הסליירית הבאה בתור, שהיא בסדר אבל לא משתגעת עליה, יותר אהבתי את קנדרה.

נ.ב.
לא הבנתי למה לא מזמינים את ג'יילס לנופש של ה"צופים" (ככה תרגמו watcher?) זה נשמע כאילו הם לא מחשיבים אותו או משהו, שאני מבינה את זה לצורך הקומי, אבל בתכלס זה נשמע לי מוזר, כי הוא ה-watcher "המכהן" כרגע לא?
ואגב למה מי שזה לא יהיה שאחראי על העסק לא יודע שבאפי חיה ופועלת ואין צורך להפעיל שוב סליירית חדשה כשקנדרה מתה? כי מהפרקים האלו זה נשמע כמו ארגון שיש לו תקשורת פנימית.
ובעצם אם אין בעיה עם זה שיש שתיים במקביל, אז למה לא להפעיל מראש במכוון שתיים או אפילו יותר, סה"כ ככה העולם יהיה יותר בטוח, לא?
זאת אומרת בהתחלה חשבתי שכמו שנאמר בפתיח יש כזאת "אחת בכל דור", אבל מקיומן של קנדרה ופיית' אני מבינה שבעצם יש מאגר של סלייריות "מוכנות לשימוש" ובאותו גיל, וזה לא שצריך לחכות כל פעם שתיוולד האחת של הדור הזה.
לא שהפרטים האלו כאלו משנים לי, אני סתם מתקטננת, אבל אם יש לדברים האלו הסברים שפספסתי אשמח לדעת.

לצפיה ב-'אני פשוט '
אני פשוט
21/10/2019 | 00:11
3
אני נהניתי אפילו כשלא היו לך דברים טובים לומר על הסדרה, אבל הפעם בעצם כתבת בעיקר על דברים שאת אוהבת אז זה בכלל גורם לי להיות מלא אושר.
"הם חמודים בזה כרגיל" - כן, סוף סוף את אומרת שהסקוביז הם פשוט חמודים (אני לא בטוח אם הם כבר מכנים את עצמם סקוביז, אבל אני לא מחשיב את זה כספוילר)

לא אין שום דבר מיוחד במפלצות השבועויות בארבעת הפרקים האלו. אבל הפרקים טובים בלי קשר.
פרק 3X01 - הבנת מי זאת הבלונדינית (לילי)? היא הבלונדינית שראינו בפרק מעונה 2 שבו היו אנשים שרוצים להיות ערפדים.
החלק של באפי בפרק הוא פשוט דיכאון גדול ועוסק באנשים אבודים וכמובן מתקשר לכך שבאפי מרגישה אבודה.

הצד בסאנידייל הרבה יותר קליל וכולל סצנת וואנשוט ארוכה שמאוד אהבתי במסדרונות התיכון. היא כוללת את לארי (הJock שיצא מהארון בעונה שעברה) אומר:
This is our year, I'm telling you. Best football season ever. I'm so in shape, I'm a rock. It's all about egg whites. If we can focus, keep discipline, and not have quite as many mysterious deaths, Sunnydale is gonna *rule!*
אני סאקר בשביל הקטעים האלו שבהם הם מכירים בכך שיש הרבה יותר מידי מיתות משונות מסביבם, אבל ממשיכים עם החיים כרגיל.
פרק 3X02 כשג'יילס רוטן לעצמו על אמריקאים
Unbelievable. "Do you like my mask? Isn't it pretty? It raises the dead." Americans.

פרק 3X03 - כשבאפי חושבת שהערפדים אמרו I live for kissing toast

אגב, האם את מכירה את השחקנית של פיית' (אלייזה דושקו) ממקום אחר? כי היא שיחקה בכמה דברים שונים במהלך השנים. (היא גם הייתה הבת של ארנולד שוורצ'נגר בסרט שקרים אמיתיים)
פיית' היא בהחלט טיפוס מאוד שונה של קוטלת (סליירית=קוטלת) מקנדרה וגם עדיין מבאפי. נראה לי במיוחד חשוב שלא עשו אותה אותה טיפוס.

זה שלא הזמינו את ג'יילס לנופש של הצופים זה באמת מוזר ודי מטופש כי הוא כאמור צופה פעיל. אבל בהמשך תגלי שהתנהלות מועצת הצופים היא הרבה פעמים מוזרה.

אבל את עניין הפעלת הקוטלת בכלל לא הבנת.
מועצת הצופים לא מפעילה את הקוטלת. הכוח של הקוטלת הוא משהו מיסטי שבני אדם לא שולטים בו. כשקוטלת אחת מתה הכוח מתעורר אצל בחורה אחרת.
לכן כשבאפי מתה לרגע בפרק סיום עונה 1 הכוח התעורר אצל קנדרה. כשקנדרה מתה הכוח התעורר אצל פיית'.
נכון שנאמר שיש קוטלת אחת בכל דור, אבל הכוונה היא שתמיד יש רק אחת. כשאחת מתה, אחרת הופכת לקוטלת.
*בכלל מידי פעם מדברים על כך שקוטלות לרוב לא שורדות מעל שנים בודדות. ככה שיש תחלופה גבוהה.
עוד משהו - לא מדברים על זה הרבה בסדרה בנתיים אבל יש תמיד הרבה נערות ברחבי העולם שיש להן פוטנציאל להיות קוטלות. ויש דרכים לגלות מי הן למרות שהן עוד לא הפכו לקוטלות. לכן קנדרה למשל הוכשרה להיות קוטלת הרבה שנים לפני שהיא בעצם הפכה להיות קוטלת.
תמיד כשקוטלת אחת מתה אז אחת מהפוטנציאליות האלו תהפוך לקוטלת החדשה.
אבל למועצת הצופים אין דרך לקבוע מי זאת שתהפוך לקוטלת החדשה.
לצפיה ב-'חדשות ועדכונים '
חדשות ועדכונים
19/10/2019 | 18:17
19
36
מצטערת, לא היה לי מחשב אתמול ויום חמישי היה עמוס בטרוף.
לצפיה ב-'למה נשים הורגות חודשה ע"י CBS All Access'
למה נשים הורגות חודשה ע"י CBS All Access
19/10/2019 | 18:19
39
לעונה שנייה שתתמקד בדמויות חדשות.

לצפיה ב-'טריילר לעונה השלישית של החוטא '
טריילר לעונה השלישית של החוטא
19/10/2019 | 18:22
24
העונה השלישית בכיכובם של מאט בומר וכריס מסינה תעלה ברשת USA במהלך 2020.

לצפיה ב-'טריילר לעונה השלישית של לא טיפוסי '
טריילר לעונה השלישית של לא טיפוסי
19/10/2019 | 18:24
1
27
העונה השלישית תעלה במלואה לנטפליקס ב-1/11/19.

לצפיה ב-'ממש מחכה לזה!'
ממש מחכה לזה!
19/10/2019 | 18:41
5
לצפיה ב-'קורט סוטר פוטר ע"י רשת FX '
קורט סוטר פוטר ע"י רשת FX
19/10/2019 | 18:28
45
היוצר של "בני האנרכיה" ו"כנופיית המאיה" פוטר לאחר תלונות על התנהגות מתעללת על הסט של "בני המאיה".

לצפיה ב-'ביל מסי נפטר בגיל 97 .'
ביל מסי נפטר בגיל 97 .
19/10/2019 | 18:31
36
לצפיה ב-'NBC החליטה לא להזמין פרקים נוספים של Bluff City Law'
NBC החליטה לא להזמין פרקים נוספים של Bluff City Law
19/10/2019 | 18:33
30
העונה הראשונה(וכנראה האחרונה) תמנה 10 פרקים בלבד.

לצפיה ב-'Bless the Harts חודשה לעונה שנייה ע"י FOX '
Bless the Harts חודשה לעונה שנייה ע"י FOX
19/10/2019 | 18:34
24
לצפיה ב-'ג'ון צ'ו נפצע על הסט של קאבוי ביבופ '
ג'ון צ'ו נפצע על הסט של קאבוי ביבופ
19/10/2019 | 18:39
32
צ'ו שמככב בסדרה נפצע קשות בברך בתאונה על הסט. ההפקה של הסדרה תצא להפסקה של בין 7-9 חודשים עד שצ'ו יחלים.

לצפיה ב-'סטיבן קולבר האריך את החוזה שלו בCBS'
סטיבן קולבר האריך את החוזה שלו בCBS
19/10/2019 | 18:44
1
36
הוא ינחה את The Late Show עד אוגוסט 2023.

לצפיה ב-'ישש!!'
ישש!!
20/10/2019 | 00:23
8
לצפיה ב-'טריילר לעונה הרביעית של "האיש במצודה הרמה"'
טריילר לעונה הרביעית של "האיש במצודה הרמה"
19/10/2019 | 18:50
1
32
העונה הרביעית והאחרונה תעלה באמזון פריים ב15/11/19.

לצפיה ב-''
19/10/2019 | 20:43
3
לצפיה ב-'פנדורה חודשה לעונה שנייה ע"י ה-CW '
פנדורה חודשה לעונה שנייה ע"י ה-CW
19/10/2019 | 18:51
28
לצפיה ב-'הסדרה High School Musical חודשה לעונה שנייה'
הסדרה High School Musical חודשה לעונה שנייה
19/10/2019 | 18:55
1
29
בשירות הסטרימינג של דיסני+ לפני שהעונה הראשונה עלתה לאוויר או שהשירות הושק.

לצפיה ב-'אני מניחה שזה טוב, כי אני מתכננת לצפות בראשונה'
אני מניחה שזה טוב, כי אני מתכננת לצפות בראשונה
19/10/2019 | 19:28
7
לצפיה ב-'תודה רבה על העבודה '
תודה רבה על העבודה
20/10/2019 | 13:27
2
31
יהיה מעולה אם תוכלי לעשות גם את פינת השבוע שיהיה
אם יש לך זמן לזה
ןאת הידע (אני לא בטוח מאיפה אורן מקבץ את כל הסדרות האלו)
לצפיה ב-'תודה רבה!'
תודה רבה!
20/10/2019 | 13:49
8
לצפיה ב-'זה מפורסם ב-TVLINE '
זה מפורסם ב-TVLINE
20/10/2019 | 15:17
29
אבל אין לי כוח להתחיל לחפש איך מתרגמים בארץ שם של כול סדרה ואין לי מושג ממה צריך להתעלם.

למי שמעוניין:

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
17/10/2019 | 07:09
27
31
אני חושב שזה סוף שבוע שוב...
לצפיה ב-'לפחות זה סוף שבוע אחרון שמחובר לחג'
לפחות זה סוף שבוע אחרון שמחובר לחג
17/10/2019 | 17:58
27
ומיום שלישי כולנו נהיה אחרי הדבר הזה שנקרא חג-שבת-חג-חרא.
לצפיה ב-'טוב סיכום באפי עונה 2 עד פרק 19 כולל '
טוב סיכום באפי עונה 2 עד פרק 19 כולל
17/10/2019 | 23:09
11
36
אז בסה"כ העונה הזאת אכן הרבה יותר טובה ומעניינת מהראשונה והיו בה פרקים שאהבתי יותר. (לא יכולה להגיד "נפלתי" אבל בכל זאת)

הפרקים שהיו יותר טובים בעיני:
Halloween שבו החבר'ה יוצאים לטריק-או-טריט עם ילדים והופכים למה שהם התחפשו אליו, שזה היה חביב אבל מה שבעיקר אהבתי בו זה לגלות שגם לג'יילס יש סודות מסוכנים מהעבר (סיפור שהמשיך אח"כ ב-The Dark Age).

אהבתי (בעיקר את החלק השני של) What's My Line עם הסליירית המחליפה של באפי, שהיתה מגניבה מאוד ואהבתי את איך שהיא הקפידה יותר על הכללים וכל זה, זה היה מאוד חמוד ומשעשע.

Surprise - זה הפרק עם מסיבת ההפתעה לבאפי שהיתה די מצחיקה, וכמובן העיקר שבסופו היא שוכבת עם אנג'ל, ואז הוא מאבד שוב את הנשמה שלו ובפרק הבא Innocence היא מגלה שהוא חזר להיות ערפד רע. וברור לי שכולם נפלו מהפרק הזה ואני מסכימה שהוא היה טוב מאוד. אבל מה אני אעשה... קשה לי כנראה בגילי להתלהב מזה כל כך, ואני מבינה את הסימבוליזם וכל זה (נראה לי) ומבינה לגמרי למה זה נחשב כזה.

אחריו Phases זה הפרק שבו מגלים שאוז הוא איש-הזאב שמטיל אימה על העיירה, שגם היה די טוב. (יש בו גם את הסצינה שבו זנדר מגלה שהבריון של בית הספר הוא גיי).

Bewitched, Bothered and Bewildered
פרק די משעשע שבו כל הנערות והנשים (והערפדיות) בעיירה מתאהבות בזנדר בעקבות כישוף שנועד להחזיר אליו את קורדיליה שזרקה אותו (ובסוף חוזרת אליו).

Passion בעיני היה עד כה הפרק הטוב ביותר.
הסטוקינג והאיומים של אנג'ל על באפי והקרובים לה היו קריפיים, ואומנם הרצח של ג'ני לא עורר אימפקט חזק כמו שאני מניחה שהיה מעורר בי אם הייתי צופה בזה לפני 20 שנה  (ולפני שהתרגלתי שדמויות אהובות נהרגות בסדרות זה דבר שגרתי) אבל עדיין קצת הפתיע, והסצינה של ג'יילס מגיע הביתה לפרחים ונרות רומנטיים ואז עולה לחדר השינה למצוא אותה מתה היתה מאוד כואבת ומרשימה. ומאוד העציב אותי שעכשיו הוא בטח יהיה לבד להמון זמן, אם לא לתמיד

והאחרון שראיתי עד עכשיו I Only Have Eyes For You גם היה מוצלח וקצת מרגש בזכות סצינת ה"שחזור" של באפי ואנג'ל שנעשתה מאוד יפה.

בסוף הפרק הזה אנו גם מגלים שספייק (שבכסא גלגלים מאז שבאפי כיסחה אותו) יכול ללכת ומעמיד פנים בפני דרוסילה ואנג'ל.
אני חייבת להודות שאני עוד לא מוצאת הרבה עניין בספייק.  לפחות לדרוסילה יש סיפור רקע חזק עם מה שאנג'ל עשה לה אז היא קצת יותר מעניינת (אבל רק קצת). אולי גם עליו לומדים יותר בהמשך. בכל אופן היריבות שלו עם אנג'ל מעניינת אותי רק בקטע שאני קצת מקווה שהם יתנשקו פתאום או משהו
מסקרן אותי לדעת למה שאלת אותי דווקא עליו באחת ההודעות הקודמות (כמובן אם אתה יכול להשיב על זה בלי ספוילרים). האם אתה ראית אותו כמעניין במיוחד, בנקודה של הסיפור שאני נמצאת בה?

אז כאמור אני עצובה שנהרסה מערכת היחסים הרומנטית שהכי אהבתי.
כמובן שבאפי-אנג'ל גם מערכת יחסים שעשויה היטב, רומנטית, סקסית ועצובה מאוד.
ווילו ואוז חמודים אבל ציפיתי לקצת יותר... משהו מלהיב מהיחסים שלהם.
ההתפתחות של קורדיליה ביחס לזנדר ובכלל גם מקסימה ברגעים מסוימים.
(אמא של באפי דמות קצת בעייתית בעיני, לכאורה היא עושה הכל בסדר, אבל היא לדעתי לא משוחקת מספיק טוב.)

אז כן בכלליות אהבתי יותר, אבל משוכנעת שמהרבה דברים (המוות של ג'ני, הגילוי על הבריון ההומו, עניינים "פמיניסטיים", ובעיקר כל הסיפור של באפי ואנג'ל שוכבים והשינוי שלו בעקבות זה, אבל גם דברים קטנים כמו השנינויות הקטנות בדיאלוגים, וקורדיליה וזנדר) - הכל היה מרגש ועוצמתי בעיני הרבה יותר אם הייתי צופה בזה אז. אז כנראה פספסתי מבחינה זו וזה אבוד לי.

זהו לבינתיים, מקווה לסיים את העונה כאמור מחר.

לצפיה ב-'תמשיכי ככה ובסוף תקבלי אדום קבוע '
תמשיכי ככה ובסוף תקבלי אדום קבוע
18/10/2019 | 00:03
6
7
לצפיה ב-'או אדום או חסימה, זה משחק מסוכן'
או אדום או חסימה, זה משחק מסוכן
18/10/2019 | 00:41
5
6
לצפיה ב-' '
18/10/2019 | 01:33
3
לצפיה ב-'יש לי שאלה מעניינת'
יש לי שאלה מעניינת
18/10/2019 | 09:13
3
23
אתה מעדיף שמישהו יראה סדרה שאתה אוהב כמו באפי גם אם הוא לא יאהב אותה כמוך? או שאתה מעדיף שאם הוא לא יאהב אותך כמוך הוא לא יראה?
אני מעדיפה שאנשים שלא אוהבים סדרות ברמה שאני אוהבת לא יראו אותם מאשר שיראו ויגידו לי דברים שהם לא אוהבים בהם.
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
18/10/2019 | 10:19
21
הייתה תקופה שכמה חברות שלי התחילו לראות דוקטור הו והן לא אהבו אותה כמוני, וסתם ביאס אותי לשמוע אותן מקטרות על דברים שבכלל לא הפריעו לי ושנהניתי מהם.

(אבל אם האינטרס הוא לדחוף אנשים שאני יודעת שיהנו לצפייה/קריאה, סתם כי הם מתעקשים ואני יודעת שהם יהנו מהזה, אני בעד)
לצפיה ב-'ולי יש תשובה מעניינת '
ולי יש תשובה מעניינת
18/10/2019 | 11:37
21
אני חושב שלרוב אני מרגיש כמוך וכמו ליאורה. אם מישהו לא אוהב את הסדרה שאני מאוד
מאוד אוהב אז אני מעדיף שלא יראה אותה, או לפחות שלא ישתף אותי בכל דעותיו השליליות על הסדרה.
גם עם סדרות רצות כיום שאני פשוט נהנה מהם ברמה סבירה אני לפעמים לא מבין למה שמישהו ישתף רק דעות שליליות על סדרה ויוריד ככה אנשים אחרים שכן נהנים ממנה. אני גם עושה את זה לפעמים ואני בכוח עוצר את עצמי מלכתוב יותר מידי שלילי באופן קבוע על סדרה.

אבל עם באפי, ברגע זה, זה שונה.
אני מורעב לשיחה על הסדרה. ואני אוהב את הסדרה ברמה כזאת שאי אפשר לפגוע בה מבחינתי.
אז מבחינתי שלונה (או כל מישהו אחר) פשוט יכתוב על כל פרק ויתלונן על דברים בו ואני עדיין אהיה שמח כי אני אוכל להגיב ולדבר באפי.
לצפיה ב-'אני גם יותר ככה'
אני גם יותר ככה
18/10/2019 | 13:43
19
בגלל זה אני מפחדת להמליץ לאנשים על שיימלס
לצפיה ב-'סוף סוף משהו עד הפרק המדובר'
סוף סוף משהו עד הפרק המדובר
18/10/2019 | 01:00
21
אני אשתדל להגיב לפי הסדר:
Halloween הוא באמת פרק מעולה. הקונספט היה מגניב עם זה שבאפי הופכת לבחורה חסרת היכולת וזאנדר לגיבור הפעולה. יש הרבה חילופי דברים מצחיקים שאני כבר לא זוכר הכל. אבל אחד הדברים המעולים שאני זוכר זה ווילו נכנסת לספרייה דרך הקיר וג'יילס קופץ מהפתעה. ואחר כך כשהיא אומרת לו שהיא התחפשה לרוח רפאים אז הוא שואל "רוח הרפאים של מה?" (לא שהיא באמת התלבשה עד כדי כך פרובוקטיבי, אבל בהחלט בשבילה זה היה).
חוץ מזה אם אני זוכר נכון בפרק הזה מגלים שקורדיליה איכשהו עדיין לא מודעת לכך שאנג'ל הוא ערפד. וזכור לי שהיא אומרת משהו בסגנון he's like a teddy bear with fangs.
כמו כן זה הפרק הראשון עם אית'ן ריין והפרק הראשון שמגלים על העבר של ג'יילס. זה היה גילוי מעניין מאוד, אם כי בפרק הזה הוא היה משהו קטן, אבל גרם לציפיה לגלות יותר על זה בהמשך (ולא היינו צריכים לחכות הרבה)

קנדרה היא דמות מגניבה ומעניין לראות את ההקבלה בינה לבין באפי. אבל חוץ ממנה יחסית לא אהבתי את הפרק הכפול הזה.

Surprise פרק מעולה שאומנם כביכול נקרא כך בגלל מסיבת ההפתעה לבאפי, אבל בפועל זה בגלל ההפתעה הגדולה בסופו.
ואוז מגלה על באפי ("זה בעצם מסביר הרבה דברים" )
ואז Innocence הוא פרק מדהים עם ההשלכות של זה. אומנם השופט הוא לא כזה נבל מעניין (אגב, זה אותו שחקן ששיחק את הערפד הגדול בשני הפרקים הראשונים של הסדרה) אבל הוא היה חשוב כדי להבהיר שאנג'ל באמת באמת רע עכשיו.
חוץ מזה הrocket launcher היה מגניב בטירוף
no weapond forged
that was then
חוץ מזה אם אני זוכר נכון זה גם הפרק שווילו מגלה על זאנדר וקורדיליה
The we hate cordilia club, of which you are the treasurer
חוץ מזה יש קליימקס מגניב בין באפי וג'ני קלנדר כשהיא מבינה שהיא קשורה למה שקרה לאנג'ל.
אני גם אהבתי את הדמות של הצועני (דוד שלה או משהו כזה?)
הסצנה הראשונה שרואים אותו היא מעולה כי בסצנה קצרה מאוד ממשפט למשפט מגלים יותר ויותר באופן מסקרן (ראיתי את זה המון כפי שאת מבינה)

אני קצת מופתע שאהבת את Phases, פרק די פושר לטעמי. כיף שיש התקדמות בחיי האהבה של ווילו ונחמד שאוז נכנס לקבוצת הדמויות העל טבעיות, אבל לא משהו מיוחד חוץ מזה.

אני מפחד שימחק לי פתאום אז אני אעשה הפסקה קטנה
לצפיה ב-'והנה המשך עד פרק 2X19 כולל'
והנה המשך עד פרק 2X19 כולל
18/10/2019 | 01:24
1
21
Bewitched, Bothered and Bewildered פרק מעולה
אוי יש משהו מצחיק מאוד ממש בהתחלה נראה אם אני זוכר...
טוב אני חייב לבדוק:
Xander Harris: But do you think Cordelia will like it?
Buffy Summers: I don't know. Does she know what one of these is?
Xander Harris: [laughs] Okay, big yacks. When are you guys gonna stop making fun of me for dating Cordelia?
Buffy Summers: I'm sorry. But never.

וקצת אחר כך:
Xander: I wish dating was like slaying: you know, simple, direct, stake to the heart, no muss, no fuss.
Buffy: Sorry to say, Xand, slaying is a tad more perilous than dating.
Xander: Well, you're obviously not dating Cordelia.

וכמובן זה שגם דרוסילה מתאהבת בו...
ונאום הכבשים החמוד של קורדיליה בסוף
ובקטנה: איימי מפרק 1X03 חזרה לבקר והפכה את באפי לעכבר(ה)

Passion הוא בהחלט אחד הפרקים הטובים ביותר של הסדרה (טוב, ב20 הכי טובים לפחות)
ג'יילס מגלה את הגופה של ג'ני הורג אותי כל פעם מחדש
וגם באפי מרביצה לג'יילס בסוף ואומרת לו: You can't leave me. I can't do this alone.
והקריינות של אנג'ל לאורך הפרק מצמררת

I Only Have Eyes For You הוא גם פרק מעולה.
ובאופן מעניין הוא זה שהכי בא לי לצפות בו שוב עכשיו.
ויש שם את כריסטופר גורהאם החתיך כשהיה קטנצ'יק.
סיפורי רוחות רפאים נעשו מיליון פעמים, אבל זאת הייתה גישה וצורה שעדיין מרגישה לי יוצאת דופן ומעולה. השיחזור של מריבת אוהבים על אנשים שונים. וכמובן מתבקש שגם באפי ואנג'ל ישחזרו אותה ואהבתי את הטוויסט שזה בא באופן הפוך.

הסיבה ששאלתי אותך דווקא על ספייק היא פשוט כי הרבה (הרבה) אנשים מאוד מאוד אוהבים אותו ואהבו אותו מהרגע הראשון. אני גם מאוד אוהב אותו, אבל לא בטוח אם זה היה מהרגע הראשון.
אחת הסיבות היא כי הוא כזה שונה מהמאסטר ובמידה רבה הרגיש כמו שינוי גדול בשביל הסדרה. ולדעתי שינוי מאוד מבורך.
אגב, הרבה אנשים דיברו גם בזמנו על ההומוארוטיות בין אנג'ל וספייק והמציאו עלילות רומנטיות בינהם.

יש הרבה דברים שקשה לי להגיב עליהם בלי לספלייר.
אבל מאוד מעניין אותי מה תחשבי על סוף העונה.
אפילו אם תשנאי אותה, חסר לך אם לא תכתבי.
לצפיה ב-'ספייק '
ספייק
18/10/2019 | 09:21
21
It's just.. he's got cool hair and he wears cool leather coats and stuff.
לצפיה ב-'בעעע'
בעעע
18/10/2019 | 07:44
21
אף פעם לא אהבתי את באפי ואנג'ל. אנג'ל בכיין מיוסר בצורה הכי מעצבנת שיש.

*ביי, היה נחמד להיות פה. מבטיחה לחזור עם ניקים לא חסומים ולהטריל אתכם
לצפיה ב-'Arrow פרק 8X01 '
Arrow פרק 8X01
18/10/2019 | 02:16
37
פתיחה מעולה לעונת הסיום.
כל כך הרבה מחוות לפרק פתיחת הסדרה ולעונה הראשונה של הסדרה בכלל. היה מעולה.
ועד שכבר התרגלנו לזה שאנחנו רואים את הכפילים מעולם אחר של הדמויות המוכרות לנו, מגיע דיגל ואנחנו מגלים שזה הדיגל שלנו.
אדריאן צ'ייס הוא הטוב! טומי הוא הרע! (האמת שציפית לזה) מאלקולם הוא סתם איש?
ולא רק שראינו את המסכה של באטמן על האי בתחילת הפרק אלא גם אדריאן מצטט את ברוס וויין.
ומה לכל הרוחות קרה לעולם הזה בסוף הפרק? האם כל האנשים האלו באמת מתו? האם זה הסכנה שיש על כל היקום?
מזל שאוליבר הפסיק להיות עקשן בשלב מסוים ונתן לדיגל לעזור לו, כי אחרת הם לא היו יכולים לברוח.
מאוד מעניין אותי לאן הם ילכו מכאן.

עצם זה שהעלילה הראשית הייתה די מרתקת רק הדגיש כמה עלילת הפלאשפורווד הרגישה מיותרת ומשעממת. מה אכפת לי מהם?
יש להם פרקים בודדים לגרום לי לאכפתיות ואולי להבין למה הבן של דיגל הפך להיות רע כל כך.
לצפיה ב-'יורשים סיכום עונה 2 בלי ספוילרים'
יורשים סיכום עונה 2 בלי ספוילרים
18/10/2019 | 15:46
20
דחיתי משבוע שעבר את הצפיה בפרק הזה, כי מזמן לא היה לי כל כך מבאס להפרד מסדרה. וזה היה כל כך... אין לי מילים!! מבריק ומהמם ונפלא ברמות אחרות.
אני לא יכולה להמנע מלהמליץ פה שוב.
עונה 1 מעולה (לוקח קצת זמן לקלוט את זה).
עונה 2 היא מאסטרפיס !!!
מבחינתי סדרת השנה ולא חשוב יותר במה אני עוד אצפה השנה.

לצפיה ב-'כרגע צופה בכבאי שיקגו עונה שביעית '
כרגע צופה בכבאי שיקגו עונה שביעית
18/10/2019 | 20:24
2
לצפיה ב-'"להיות איתה"- מה הקונצנזוס?'
"להיות איתה"- מה הקונצנזוס?
18/10/2019 | 20:36
2
28
אוהבים? לא אוהבים? היא מסתיימת בצורה נורמלית? יש 2 עונות בנטפליקס, ולא הצלחתי להבין מבלי לספיילר לעצמי (!) אם אמורה להיות עונה שלישית או לא.

אני בנוהל החצי קבוע של "אני הולכת להתעלם מכל תוכניות הצפייה שלי ולהידבק למשהו רנדומלי", ראיתי את הפרק הראשון ונהניתי מספיק כדי לרצות להמשיך.
לצפיה ב-'עונה 3 בשלבי כתיבה '
עונה 3 בשלבי כתיבה
20/10/2019 | 07:35
1
3
לצפיה ב-'תודה'
תודה
20/10/2019 | 08:52
9
מסיימת את העונה הראשונה היום
לצפיה ב-'באפי עונה 2 פרקים 20-22 '
באפי עונה 2 פרקים 20-22
18/10/2019 | 20:58
5
25
פרק 20 מיותר אז נדלג עליו.

2 פרקי הסיום Becoming היו טובים.

היה נחמד לראות את העבר של אנג'ל (קיוויתי לראות קצת יותר ממה שהוא עולל לדרוסילה).

הצחיק אותי נורא שאנג'ל מגיח מאחורי ספייק ומביא לו כאפה לראש כמו אח גדול מציקן
אוף הם כל כך צריכים להיות ביחד!!

היה נחמד שקנדרה המגניבה חזרה, אמנם היתה קצת מיותרת הפעם אבל בכל זאת חבל שמתה.

ג'יילס המסכן אבל כשהוא אמר לאנג'ל שהוא צריך לבצע את הטקס בחצאית טוטו נורא קיוויתי שאנג'ל יאמין וינסה את זה.

ספייק סופסוף הצדיק את קיומו ונהיה הרבה יותר מגניב עם הטוויסט שהוא דווקא נהנה מהעולם הזה ולא רוצה להשמיד אותו (מזכיר לי מאוד את הקטע של קרואלי בבשורות טובות). הוא נהיה נבל הרבה יותר אנושי ומעניין ובכלל היה חמוד בסצינה הזאת.
גם כשהוא יושב ומחכה בסלון עם אמא של באפי שבאפי תסיים את השיחות טלפון שלה זה היה ממש מצחיק עם השתיקה המביכה והסמול טוק העוד יותר מביך.
(אמא של באפי מגלה את האמת על באפי... אני מצטערת שוב להגיד את זה אבל השחקנית הזאת לא מספיק טובה).

עוד קטע טוב היה כשדרוסילה מתנשקת עם ג'יילס ואז ספייק ואנג'ל שכבר הבינו ממנו מה צריך לעשות כזה "אה... דרוסילה מותק... סיימנו פה..." והמבט שהם מסתכלים עליה

אז עכשיו אנג'ל, שחזרה אליו הנשמה, תקוע בתוך הפסל של שרק, אבל אני בטוחה שאיכשהו הוא יצא משם בסוף. ובאפי השבורה ברחה לחופשה אבל אני בטוחה שהיא תחזור ואיכשהו יסתדר בקלילות הסיפור עם זה שהיא מבוקשת ע"י המשטרה על רצח.

לצפיה ב-'התעלמת מהשאלה הכי גדולה'
התעלמת מהשאלה הכי גדולה
19/10/2019 | 00:36
1
17
האם את מתכוונת להמשיך?
לצפיה ב-'בינתיים כן'
בינתיים כן
19/10/2019 | 01:42
5
לצפיה ב-'וקצת בעצם תגובה '
וקצת בעצם תגובה
19/10/2019 | 00:55
2
17
פרק 20 באמת קצת מיותר.
אבל בכל זאת, וונטוורת' מילר הצעיר שווה משהו.
וג'ונתן השתין בבריכה (מוזר הדברים שאני זוכר)

שני פרקי סוף העונה הם מה שבאמת חשוב
wow a big rock. I can't wait to tell my friends, they don't have a rock this big
(אני לא זוכר בדיוק)
סוף סוף קצת הערכת ספייק. הוא באמת נהדר בפרקים האלו. בין היתר עם אמא של באפי כשהוא מזכיר לה את המפגש הקודם שלהם (כשהיא הרביצה לו בראש עם גרזן)
אני אגב ממש לא מסכים איתך. לדעתי השחקנית שמשחקת את האמא היא ממש טובה והייתה מעולה בסצנה עם באפי
אגב, יש לי בחדר סטיקר שכתוב עליו: Have you tried not being a Slayer
יש callback יפה לפרק הראשון של העונה כשאנג'ל מזכיר לבאפי שגם אז פיתו אותה לקרב כשבעצם המטרה הייתה שהיא תשאיר את החברים שלה ללא הגנה.
מאוד עצוב שבאפי באמת לא נותרה להגן עליהם. אז אולי ווילו הייתה מסיימת את הקסם ואנג'ל היה מקבל את הנשמה שלו חזרה מוקדם יותר.

יש בפרק האחרון של העונה רגע מאוד משמעותי שגורם לדיונים רבים בקרב מעריצים - ווילו אמרה לזאנדר שהיא הולכת לנסות שוב את הקסם להחזיר לאנג'ל את הנשמה ולכן ללכת אל באפי ולומר לה לנסות לעקב אותו כדי שיהיה לה זמן להשלים את הקסם. אבל כשזאנדר פוגש את באפי הוא אומר לה שווילו מסרה לה kick his ass.
זה גורם לדי הרבה שנאת זאנדר בקרב אנשים מסויימים.

הקרב חרבות של באפי ואנג'ל היה מגניב, אבל בעיקר הסיום כשהיא נותרת ללא חרב ותופסת את החרב של אנג'ל עם הידיים.

אנג'ל לא תקוע בתוך הפסל של שרק, הוא נשאב לתוך מימד גהנום.

אגב, אף פעם לא כתבת שום דבר על המנהל סניידר. אני מת על הדמות שלו.
לצפיה ב-''
19/10/2019 | 01:52
1
17
אני יכולה רק לשער שהאהבה שלך לסניידר היא בעקבות דברים שקורים איתו בהמשך, כי בשלב זה הוא עדיין דמות מאוד קלישאית של "המנהל המרושע לילדים" שבעיקר עסוק בלהתעמר בבאפי ולהאשים אותה בכל דבר וזה רק מעצבן.

אנחנו אומנם יודעים כבר שמאחורי הקלעים יש לו סודות, הוא יודע על ה-hellmouth והוא דיבר עם מישהו בטלפון בעניין של באפי ואמר "יש לי חדשות טובות" או משהו כזה.
אז אני לא יודעת אם נגלה בסוף שהוא בצד של הטובים בכלל והכל הצגה, או של הרעים באמת, אבל חוץ מהרמזים האלו אני לא רואה מה יש כרגע לאהוב בדמות שלו.

אני ממשיכה למרות שאני מבואסת שזה נראה כרגע שספייק עזב בדיוק ברגע שהתחלתי לאהוב אותו ואני לא יודעת אם ומתי יחזור, ובעיקר את היחסים שלו עם אנג'ל, שגם כשלעצמו אולי יעדר עכשיו, אז בקיצור תקוותי לראות אותם בסצינות נוספות יחד בקרוב לא גדולה.

אני יכולה להבין שכל מי שהיה אובססיבי לאנג'ל שונא את זנדר בעקבות הסצינה ההיא.
אני בד"כ לא מתחברת לשנאות כאלו, זה סתם מעצבן אותי. כנראה קשור לנטיה שלי לראות דברים מנקודת מבטה של כל דמות.
בכל מקרה אין בזנדר שום דבר לשנוא.

לצפיה ב-'אני שמח שאת מרגישה ככה '
אני שמח שאת מרגישה ככה
19/10/2019 | 02:20
20
לגבי זאנדר.

יש עוד דברים עם סניידר בהמשך, אבל אני אהבתי אותו עוד אז.
לא אהבה כמו לאהבה לדמות שמפותחת באופן מעניין, אלא פשוט בגלל שהוא כל כך רע שזה מצחיק.
יש המון דברים מצחיקים שהוא אומר כמו "יש שני דברים שאני לא אסבול בבית ספר הזה: עישון וגופות של תלמידים עם לב שנעקר מתוכם" (לא ציטוט מדויק)

אני מקווה שתאהבי את עונה 3 יותר מאשר עונה 2. לדעת רבים (ולדעתי) היא עונה טובה יותר מעונה 2.
לצפיה ב-'סיימתי עכשיו את העונה השלישית של כנופיית בירמנגהם:'
סיימתי עכשיו את העונה השלישית של כנופיית בירמנגהם:
19/10/2019 | 22:53
17
וואו איזה פרק, חזק ברמות
לצפיה ב-'שיקגו'ז קרוסאובר 2019 '
שיקגו'ז קרוסאובר 2019
19/10/2019 | 22:55
14
ל-שיקגו MED/FIRE/PD עונות 8,7,5 פרק 4

בסוף כמובן שראיתי את כול השלושה ברצף.

צריך לומר זה הקרוסאובר הכי טוב שהיה בסדרה וזה באמת הרגיש כמו סרט טלוויזיה באורך שעתיים(שלושה פרקים באורך של 40 דקות בממוצע). המעברים בין סדרה לסדרה היו כ"כ חלקים שרק דרך הקרדיטים יכולת לדעת שסדרה אחת הסתיימה והתחילה אחרת.
היה ברור שמי שעבד על הקרוסאובר מכיר את כול הדמויות מכול הסדרות בצורה מושלמת, כי השימוש בכמעט כול הדמויות היה נכון לא רק בסדרות שלהן אלא גם בסדרות האחרות.

העלילה עצמה הייתה מעניינת והחזיקה טוב בשלושת החלקים. ושאפו לאנשים ממחלקת איפור/אפקטים, אם כי לדעתי היו קטעים שהרגישו שהם הלכו רחוק מידי עם הבקטריה אוכלת בשר, ברמה שהיה דיי לא נעים להסתכל על המסך ואני מגדירה את עצמי כמישהי עם קיבה חזקה. לא היו חייבים את כול הזומים ולהראות את הכול כ"כ מקרוב. בעיקר לא בקטע של האימא והתינוקת.

נטלי הייתה מיותרת בהתחלה ב-FIRE, אני לא זוכרת שהיו לה קשרים כ"כ טובים עם דמויות מחוץ לסדרה שלה אולי חוץ מג'יי. אני חושבת שהיה עדיף אם וויל או אפריל היו שם במקומה אם הם רצו מישהו מMED. גם השימוש בצ'ארלס לא היה כ"כ מוצלח, אני חושבת שכשעושים אירוע כזה לא חייבים לכפות ולהכניס בכוח את כול הדמויות.

אני מתחילה לחבב את הרופא החדש ב-MED, הוא לעולם לא יגיע לקרסול של קונור, אבל הוא בסדר בסה"כ . אני לא בטוחה לגבי השוטרת החדשה ב-PD, יש בה משהו מעצבן.

הפרידה של ג'ו וקלואי במהלך הפרק בFIRE הייתה לא נחוצה, היו יכולים לחכות עם זה לפרק הבא או להכניס את זה לפרק הקודם.

עוד דבר חיובי: אף דמות לא איבדה קרוב משפחה במהלך הקרוסאובר. אפשר ליצר דרמה גם בלי להתעלל בצורה כזאת בדמויות/צופים.

מזלם שהיילי לא נדבקה, הייתי מרביצה למישהו. ציפיתי למשהו בינה לבין ג'יי שהיא הייתה בהסגר, אבל אני בשקט רואה את האנשים בPD מורחים את כול הסיפור ביניהם לפחות עד לפגרת חורף אם לא עד לסוף העונה.

זו רק אני או שהם חיכו יותר מידי זמן כדי לפרוץ לחדר בסוף? הם ראו שג'יי חתך את עצמו למה למרוח את זה סתם?

חוץ שוב, שלושה פרקים מעולים, והתחושה הכללית שמישהו שם התעלה על עצמו. ואני לוקחת בחזרה את התלונות שלי על האירועים השנתיים האלו, כול עוד הם ממשיכים לשמור על רמה גבוהה אני מרשה להם להמשיך עם זה .
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
17/10/2019 | 07:11
20
24
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע החולני הזה?
לצפיה ב-'מזמן לא היה יום שישי '
מזמן לא היה יום שישי
17/10/2019 | 08:22
29
הקרוסאובר של השיקגו'ז, מדור מיוחד, אריות הים ו-S.W.A.T.

וספר.
לצפיה ב-'עבר הרבה זמן, לעדכן אתכם איפה אני עומד?'
עבר הרבה זמן, לעדכן אתכם איפה אני עומד?
17/10/2019 | 10:15
13
43
פרקי השבוע השוטפים:
Batwoman 102, Supergirl 502, The Neighborhood 204, Arrow 801, FBI 204, The Flash 602, Chicago Fire 804, Chicago Med 504, Chicago PD 704.

רק מחר (מהיום בלילה):
The Good Place 404, Young Sheldon 304

מחכים בPool על המחשב שיגיע תורם:
Black Lightning S2-302 (את עונה ראשונה השלמתי השבוע)
Chernobyl
Doom Patrol
Euphoria
ערימה של סדרות מארוול (Cloak and Dagger, InHumans, Iron Fist, Jesica Jones, Luke Cage, Runaways, Defenders, Punisher שלא ראיתי במלואן עדיין אבל מתכנן להשלים)
Supernatural שאני עוד לא ראיתי מאז עונה 10.
The Spy
Titans
Breaking Bad- הסרט החדש על ג'סי, אשלים אותו גם בקרוב, מה שכן, תשמחו לשמוע, את העונה החמישית שראיתי ועצרתי, סיימתי והשלמתי במלואה!

זהו בנתיים

לצפיה ב-'סיימת ש"ש סופסוף '
סיימת ש"ש סופסוף
17/10/2019 | 13:57
24
רק 6 שנים לקח לך
לצפיה ב-'וואו אני גם בשוק שזה קרה'
וואו אני גם בשוק שזה קרה
17/10/2019 | 15:21
2
23
איך לא כתבת לנו מיד כשסיימת את העונה החמישית של שובר שורות.
טוב, לפחות תודיע לנו כשתראה את הסרט אל קמינו (אני מניח שעד 2030 זה יקרה)

בכלל מרגיש כאילו הרשימה לא יותר מידי ארוכה יחסית למה שזכור לי
אניח לא יודע אם זה יותר כי מחקת דברים שאתה כבר מבין שאין סיכוי שתגיע  אליהם, או שבאמת צפית בהם (אני מהמר על האופציה הראשונה )

ואגב, תודה שענית לי על השאלה (אפילו שאף פעם לא שאלתי אותה בקול): מי לכל הרוחות צופה בThe Neighborhood?
לצפיה ב-'אני, היא דווקא חביבה '
אני, היא דווקא חביבה
17/10/2019 | 16:08
6
לצפיה ב-'ולא היה לי כוח לחפש את הפעם הקודמת שעניתי על זה, אז אני לא '
ולא היה לי כוח לחפש את הפעם הקודמת שעניתי על זה, אז אני לא
17/10/2019 | 16:11
17
זוכר מה היו הניסוחים שלי מאז, בכל אופן, מחקתי הרבה ואני לא כולל את אלה שכרגע בפגרה ועדיין לא חזרו (ויש כמה)

לצפיה ב-'כיף שאתה כאן בדיוק סוג של הזכרתי אותך בשרשור ה'
כיף שאתה כאן בדיוק סוג של הזכרתי אותך בשרשור ה
17/10/2019 | 19:13
8
32
לזכר הימים הטובים שנתת לי כמה קבצים אולי יש לך דרך פשוטה להעביר לי את הסרט (בהנחה שזה עם כתוביות עברית)?
אני חוששת ולא יודעת איך להשיג לבד
כן מצאתי צפייה בלי עברית אבל לא היתה לי סבלנות עדיין
לצפיה ב-'יש לך טלגרם?'
יש לך טלגרם?
17/10/2019 | 19:52
7
6
לצפיה ב-'אפילו אין לי ווטסאפ או פייסבוק '
אפילו אין לי ווטסאפ או פייסבוק
17/10/2019 | 19:58
6
7
לצפיה ב-'אין לך וואסטאפ? '
אין לך וואסטאפ?
17/10/2019 | 20:38
5
לצפיה ב-'קשה איתך, אדאג לך לפתרון במהלך הסופ"ש ואשלח לך במסר. '
קשה איתך, אדאג לך לפתרון במהלך הסופ"ש ואשלח לך במסר.
18/10/2019 | 09:47
1
6
לצפיה ב-'אין עליך (בזמנך הפנוי כמובן זה לא דחוף)'
אין עליך (בזמנך הפנוי כמובן זה לא דחוף)
18/10/2019 | 22:30
3
לצפיה ב-'ברוכה הבאה למועדון'
ברוכה הבאה למועדון
18/10/2019 | 11:07
28
יש לי פייסבוק, הוא לא פעיל. אני בעיקר עוקב בו אחרי אנשים אחרים. אני פעיל מאוד בלינקדאין, הרשת המקצועית. כמו כן, אני משוטט מספר פעמים בשבוע באינסטגרם.
לצפיה ב-'איך אפשר בלי ווטסאפ? '
איך אפשר בלי ווטסאפ?
19/10/2019 | 19:00
1
2
לצפיה ב-'אפשר, אני מעדיף את טלגרם הרבה יותר על וואצאפ, היא הרבה יותר '
אפשר, אני מעדיף את טלגרם הרבה יותר על וואצאפ, היא הרבה יותר
19/10/2019 | 22:02
21
טובה ושימושית מוואצאפ, בייחוד שכל דבר שטלגרם עושים וואצאפ עושים אחריהם (רק גרוע יותר)
לצפיה ב-'תוכניות צפיה....'
תוכניות צפיה....
17/10/2019 | 15:29
29
הפלאש
קומדיות השבוע (יש 9 כאלו) (לא כולל קצת שנותרו מהסופש הקודם)
בהחלט העונה השניה של Impulse
כנראה להתחיל את הסדרה החדשה Living with Yourself (פול ראד!)
אולי פרק פתיחת הסדרה של Treadstone
סרטוני יו-טיוב מצטברים

ובנוסף לכל זה אדחוס כמה שיותר מהספר (אני ב78%) וכנראה אסיים אותו בסופש

לצפיה ב-'שלא יגמר לעולם'
שלא יגמר לעולם
17/10/2019 | 16:54
3
26
יהיה קשה אחרי החודש הזה
ואיך אתה יודע שאחותי חולה ומאיימת להדביק אותי באיכסה שלה?|חושד|

- CR, פרק רגיל והספיישל הגדול האחרון שנשאר לי להשלים.
- סדרות סופ"ש- Emmerdale ו"המקום הטוב"
- אולי השלמות נטפליקס- כרמן סנדייגו, הקריסטל האפל, עוד הרבה דברים ברשימה שלי
- בטוח לסיים את הספר שלי, כבר הגעתי ליותר מהחצי וזה ממש ממש מצער אותי
- טיפה Assassin's Creed כל יום
- לבכות על זה שאין חופשות באופק
לצפיה ב-'יש עוד קצת חופש'
יש עוד קצת חופש
17/10/2019 | 17:34
2
18
אל תבאסי אותי כ"כ מוקדם
לצפיה ב-'אני כבר רואה את הקץ'
אני כבר רואה את הקץ
17/10/2019 | 17:55
1
22
למרות שאם צפוי לנו שרשור צפיית חג, אסור לי באמת כבר להביא אותו. אז אחכה עם הבאסה לתחילת השבוע

יאי סופ"ש!!!!!!!!
לצפיה ב-'that's the spirit! '
that's the spirit!
17/10/2019 | 20:35
4
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
16/10/2019 | 06:47
16
14
לצפיה ב-'NBC ביטלה את הסדרה "Sunnyside"'
NBC ביטלה את הסדרה "Sunnyside"
16/10/2019 | 06:54
58
רשת NBC הודיעה על ביטול הקומדיה החדשה Sunnyside בכיכובו של קאל פן. שבעת הפרקים הנותרים שצולמו ולא ישודרו בטלוויזיה יהיו זמינים לצפייה ברשת. 

כמו כן, העונה השלישית והאחרונה של וויל וגרייס, שהייתה אמורה לעלות באמצע עונת השידורים, תוקדם ל-24/10 על מנת למלא את החלל.

לצפיה ב-'קדימון לעונת הסיום של "וויל וגרייס"'
קדימון לעונת הסיום של "וויל וגרייס"
16/10/2019 | 06:56
40
רשת NBC פרסמה קדימון לקראת שידור העונה השלישית והאחרונה של וויל וגרייס שתעלה ב-24/10.

לצפיה ב-'CW הזמינה עונה שלישית של "The Outpost"'
CW הזמינה עונה שלישית של "The Outpost"
16/10/2019 | 11:43
38
רשת CW הזמינה עונה שלישית של סדרת המד"ב The Outpost שתעלה ב-2020.

לצפיה ב-'HBO Max הזמינה סדרת המשך לסרט "גריז"'
HBO Max הזמינה סדרת המשך לסרט "גריז"
16/10/2019 | 11:47
7
54
חברת הסטרימינג החדשה HBO Max הזמינה עונה ראשונה של גריז: תיכון ריידל, סדרת המשך לסרט גריז

הדרמה המוזיקלית תתרחש בשנות החמישים בתיכון בו למדו דני זוקו וסנדי אולסון וישולבו בו שירים מהסרט ושירים מקוריים ברוח התקופה. 

לצפיה ב-' '
16/10/2019 | 12:34
6
32
לצפיה ב-''
16/10/2019 | 16:44
5
10
לצפיה ב-'אתן יודעות שכבר היה סרט המשך לגריז... גריז 2'
אתן יודעות שכבר היה סרט המשך לגריז... גריז 2
17/10/2019 | 00:06
4
36
אני לא זוכר ממנו כמעט שום דבר, אבל הוא היה שם (וכנראה קיבל ביקורות לא טובות)

אבל אני לא פוסל שום דבר לגבי העתיד
לצפיה ב-'והוא נחשב לתועבה לא?'
והוא נחשב לתועבה לא?
17/10/2019 | 00:57
3
41
זה לא אומר שצריך להמשיך למחזר כל דבר שהיה להיט אי פעם.
היה גם ילדות רעות 2 שאני חושבת מתכחשים לקיומו.
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
17/10/2019 | 16:48
2
21
לא צפיתי ב2 הסרטים האלה, ולא מתכננת לצפות.

(אבל בסדרה הזו.......................... אולי)
לצפיה ב-'מה זאת אומרת "ב2 הסרטים האלה"?'
מה זאת אומרת "ב2 הסרטים האלה"?
17/10/2019 | 18:10
1
15
לא ראית את הסרט גריז המקורי?
לצפיה ב-'גריז 2 + ילדות רעות 2'
גריז 2 + ילדות רעות 2
17/10/2019 | 18:22
6
לצפיה ב-'Apple הזמינה עונות נוספות של הסדרות החדשות שלה'
Apple הזמינה עונות נוספות של הסדרות החדשות שלה
16/10/2019 | 11:52
51
חברת הסטרימינג החדשה +Apple TV שתושק בתחילת נובמבר הזמינה עונות נוספות של הסדרות החדשות For All Mankind בכיכובו של ג'ואל קינמןSee בכיכובו של ג'ייסון מומואהDickinson בכיכובה של היילי סטיינפלד, האונתולוגיה Little America והסדרה Home Before Dark שתבוסס על חייה של הבלשית הצעירה הילדה ליסיאק.

לצפיה ב-'ג'ייסון סודקיס יככב בסדרה חדשה של Apple'
ג'ייסון סודקיס יככב בסדרה חדשה של Apple
16/10/2019 | 11:55
42
השחקן ג'ייסון סודקיס יככב בסדרה החדשה Ted Lasso של חברת הסטרימינג +Apple TV. 

סודקיס יגלם את טד לאסו, מאמן פוטבול שהופך למאמן של קבוצת כדורגל באנגליה, למרות שאין לו שום ידע בכדורגל. הדמות של טד לאסו נוצרה כבר ב-2013 ושימשה לפרסום רשת NBC Sports. 

לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה סדרה חדשה בשם "Dash & Lily"'
נטפליקס הזמינה סדרה חדשה בשם "Dash & Lily"
16/10/2019 | 11:57
1
58
חברת נטפליקס רכשה את הזכויות לעיבוד סדרת הספרים Dash & Lily והזמינה עונה ראשונה בת שמונה פרקים בכיכובם של השחקנים מידורי פרנסיס ואוסטין אברמס.

לצפיה ב-'איזה כיף שאוסטין אברמס מופיע יותר ויותר פה ושם :)'
איזה כיף שאוסטין אברמס מופיע יותר ויותר פה ושם :)
17/10/2019 | 09:57
23
רק שלא יעלם מאופוריה ב-HBO מהר.. מאוד אוהב את הדמות שלו שם
לצפיה ב-'טריילר לסדרה The Outsider של HBO'
טריילר לסדרה The Outsider של HBO
18/10/2019 | 02:07
34
הסדרה The Outsider מבוססת על ספר של סטיבן קינג ותעלה ב12 לינואר 2020.

בסדרה מורה אהוב מואשם ברצח מזעזע של ילד.

מככבים ג'ייסון בייטמן, בן מנדלסון ועוד
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
15/10/2019 | 00:00
28
14
אחרי המון דיונים בתחילת השבוע אני מתחיל את אמצע השבוע מוקדם יותר
לצפיה ב-'משהו נחמד מבאפי (נגיד עונה 2 רק למחמירים ביותר)'
משהו נחמד מבאפי (נגיד עונה 2 רק למחמירים ביותר)
14/10/2019 | 17:54
15
57
אז יש את הכיתת מחשבים של ג'ני קלנדר, ובתור מתכנתת וחנונית שאני, עצרתי לקרוא בתשומת לב את התוכניות הקטנות שכתובות על הלוח תחת הכותרת For/Next loops.
אז יש שם 6 דוגמאות/תרגילים לכאורה, רק ש-3 מהם זהים לחלוטין - הייתי אומרת קצת עצלנות מצד ההפקה

אבל לא זה מה שבאתי לכתוב.
3 פרקים אח"כ, שזה גם לפי מה שנאמר בסצינה בדיוק 3 שבועות אח"כ, חזרנו לאותה כיתה אז עצרתי שוב, ולא מחקו מאז את הלוח - יש עליו אותן תוכניות - אבל נוספו מעליהן משום מה כמה מילים ומשפטים בעברית : למעלה כתוב "כולם חכמים כולם נבונים!"
ולמטה השמות מייקל גרג סנט ג'ונס.. וגם טורולנ או טורולט?
נראה כאילו ישראלי לשעבר כלשהו בצוות ההפקה החליט להשאיר את חותמו

לצפיה ב-'כולם חכמים כולם נבונים'
כולם חכמים כולם נבונים
14/10/2019 | 17:59
1
35
לצפיה ב-'אחרון. מעניין מי הם מייקל גרג וסינט ג'ונס.'
אחרון. מעניין מי הם מייקל גרג וסינט ג'ונס.
14/10/2019 | 18:01
29
לצפיה ב-'אני נקרע'
אני נקרע
14/10/2019 | 18:03
3
40
מצד אחד אני שמח מאוד שכתבת משהו על באפי
מצד שני חבל לי שזה בערך הדבר הכי לא קשור לעלילה של באפי

אני זוכר באמת שהיה משהו עם כיתוב בעברית על הלוח בעונה 2, אבל נראה לי שאף פעם לא עצרתי באמת להביט.

באיזה פרק את כבר?
האם אין לך מה לומר אפילו על ספייק?
לצפיה ב-'סיימתי עכשיו את פרק 2X11 '
סיימתי עכשיו את פרק 2X11
14/10/2019 | 19:02
2
29
זה הפרק עם ג'ון ריטר ז"ל שהוא רובוט פסיכופאט שרוצה להתחתן עם אמא של באפי.

אל תכעס עלי... באמת שפשוט אין לי מה להגיד אפילו על ספייק ודרוסילה.
אני מסכימה שיש עלייה משמעותית ברמת הכתיבה בעונה 2.
ועדיין היא ברובה סדרה פרוצדורלית על נושא שאני לא מוצאת בו שום עניין (ערפדים ומפלצות על טבעיות). ואני חושבת שהיום הייתי כבר מתקשה למצוא עניין גם בסדרות פרוצדורליות "של אז" על נושאים שכן מעניינים אותי, מבלי שיהיה משהו ממש מעניין בשבילי בסיפור הרקע, אז על אחת כמה וכמה כשזה הנושא.
זה די מורגש שאז עוד לא היה חזק הקונספט שכל פרק צריך להשאיר אותך, אם לא ממש בקליף האנגר מותח, אז לפחות עם איזשהי סקרנות גדולה להמשך באיזשהו עניין.
כל פרק הוא סיפור שנסגר בצורה "מושלמת", ואתה יודע שהמפלצת השבועית תנוצח אז אין מתח אמיתי וזה סתם משעמם אותי,
וההתפתחות של הדמויות הראשיות וסיפור המסגרת, שזה הדבר היחיד שיכול לעניין (אותי), נורא נורא איטי וקטן כל פעם.
ובסיפור המסגרת אני מתכוונת רק למערכות היחסים של הגיבורים. כי הסיפור של האויבים הערפדים הקבועים גם לא מזיז לי כלום.

אני מקווה שקטלתי מספיק בשביל שהסדרה תבין את הרמז ותעלה הילוך... (בד"כ אחרי שאני קוטלת סדרה אז היא נהיית טובה יותר).

אבל חיבבתי את קוטלת הערפדים השניה שהופיעה, זה היה די משעשע.
חמוד שקורדיליה וזנדר מתמזמזים בסתר.
באפי ואנג'ל כמובן חמודים.
חמוד שיש את אוז שקצת דלוק על ווילו (אבל זה מתקדם באיטיות מכאיבה...) ואהבתי שהציעו לה (ולו) להצטרף לאיזה מערך סייבר או משהו דומה.
והכי אני רוצה לראות את הרומן של ג'יילס וג'ני מתקדם (בכל זאת הם הכי קרובים לגילי שם וג'יילס באמת חמוד. אני משערת שכשרואים את זה בגיל תיכון או 20+ אז זה הרומן הכי פחות מעניין בסיפור.)

לצפיה ב-'יחד עם זה, את ראית כבר 23 פרקים של הסדרה'
יחד עם זה, את ראית כבר 23 פרקים של הסדרה
14/10/2019 | 20:29
1
23
אני מאמין שהיית מפסיקה כבר אם זה בכלל לא היה מעניין אותך.

אני אוהב סדרות שבהן יש משולב אלמנט שלפרוסידוראלי (במקרה כזה קוראים לזה מפלצת השבוע) ואלמנט של עלילה עונתית.
כשיש רק עלילה עונתית זה מרגיש הרבה פעמים כאילו זה רק סרט אחד ארוך.

טד הוא פרק... מעניין. הוא בהחלט לא אחד מהפרקים הטובים במיוחד של הסדרה (אף פעם לא נכנס לרשימות עשרת הפרקים הכי טובים, בטח גם לא יכנס לחמישים הכי טובים)
אבל יש בו משהו מעניין בכך שבאפי מתמודדת (לזמן קצר יחסית) עם כך שהיא הרגה בן אדם. אפילו אם זה בן אדם לא טוב, כל מה שהיא יודעת לגביו כשהיא משתמשת בכוח על שלה להרביץ לו זה שהוא קריפי לחלוטין ואלים במידה מסוימת (אם כי אם אני זוכר נכון היא הרביצה לו ראשונה).
נכון שמתברר שהוא רובוט פסיכי, אבל התגובה שלה יכלה להיות כזאת גם עם בן אדם שהיה מתנהג ככה.

עצוב לי להודות שעבר כל כך הרבה זמן מאז שראיתי את הפרק שאני לא זוכר ציטוטים בעל פה. אבל בשביל זה יש IMDB

Buffy Summers: Vampires are creeps.

Rupert Giles: Yes, that's why one slays them.

Buffy Summers: I mean, people are perfectly happy getting along and then vampires come and they run around and they kill people and they take over your whole house. They start making these stupid little mini-pizzas and everyone's like, "Oh, look! A mini-pizza!" but I'm telling you, I...

Rupert Giles: [interrupting] Uh, Buffy, I-I-I believe the subtext here is rapidly becoming a... a text.

לצפיה ב-'הבטחתי לעצמי להמשיך עד סוף עונה 2 '
הבטחתי לעצמי להמשיך עד סוף עונה 2
14/10/2019 | 21:02
25
כי אני חייבת לדעת שאני לא באמת מפספסת את הסדרה שכל כך הרבה מחשיבים לאחת הגדולות שהיו. אני עדיין לא בשלב שאני משוכנעת שכל אותם אנשים היו חושבים ככה אם היו צופים בה כמוני לראשונה היום. (שזה לא בא להמעיט מערכה ולהגיד שההערכה כלפי היתה לא נכונה, אלא שוב שמה שהיה חדשני/חשוב/מקורי לזמנו, לא יכול להראות חדשני/חשוב/מקורי באותה מידה 22 שנה אח"כ...)

אגב, הוא זה שהרביץ לה ראשון, וחזק מאוד. בעיני היתה לה מעט מאוד אשמה.
אני כן יכולה להבין את זה שהיא בכל זאת הרגישה אשמה כי היא הרגה בנאדם כמובן, זה הגיוני. אבל עדיין עצבן אותי שכשהיא מספרת לווילו וזנדר מה קרה היא לגמרי מתעלמת מהעובדה שהוא הכה אותה:
we had a fight and I lost my temper, really let him have it
אפשר לגמרי להבין מזה שהיא פסיכופאטית שרצחה בהתקף זעם בנאדם מסכן שהתווכח איתה קצת...
שזה רחוק מאוד מהאמת, שגבר גדול פלש לחדרה של נערה (שהוא לא יודע מה היא), איים עליה, ואז הטיח את ראשה בארון ואח"כ במיטה, והיא נאבקה בו בחזרה והוא נהרג, שאף אחד שהיה שומע את זה לא היה חושב שהיא מפלצת.

לצפיה ב-' '
14/10/2019 | 18:09
7
לצפיה ב-'אני זוכרת שגם אני התלהבתי מזה'
אני זוכרת שגם אני התלהבתי מזה
14/10/2019 | 18:33
29
מהטקסט בעברית, לא מהשאר
לצפיה ב-'מטומטמת -עונה 3'
מטומטמת -עונה 3
15/10/2019 | 13:16
7
39
אני כבר בפרק 13, או משהו כזה. זה הפרק שבו עדה ושירי, שני מקרים פסיכוטיים, נפגשים. יש לי הרגשה, שעדה מבינה ששירי משקרת. היא מוצאת יותר מדי סתירות ופריכות בעדות שלה, כמו שהיא לא מוכנה לחלוק איתה את ההודעות הקוליות או מתקשה להגיד איפה היא גרה כרגע. יש לי הרגשה, שמוריס ניסה למכור את שירי לעדה ובכך להציל את עצמו. לא פחות מעניין, איך ערן ייצא מהתסבוכת והאם שירי תפסיק להטריד אותו עם הסרטון החושפני.
לצפיה ב-'הזכרת לי לראות '
הזכרת לי לראות
15/10/2019 | 21:24
6
27
למה שעדה תחשוב ששירי משקרת אם שירי מכרה לה את הסיפור שהיא עצמה המציאה?
אולי היא רק תנסה להעצים אותו עוד יותר כדי לצאת נגד מוריס
לא חושבת שמוריס ינסה למכור את שירי לעדה כי היא לא תקנה אבל הלוואי שהיא תצא נגדה בסוף
אני בכלל מתבאסת שלירז הציל את שירי מבאבא

מצ"ב השיר מסוף הפרק
זיהיתי את גלעד כהנא בשניה הראשונה

נ.ב. בבקשה להבא תציין בכותרת עד איזה פרק ראית כי כל אחד רואה בקצב אחר
לצפיה ב-'עדה לא סומכת על איש, היא פסיכית לגמרי ולגבי פרק 14'
עדה לא סומכת על איש, היא פסיכית לגמרי ולגבי פרק 14
16/10/2019 | 11:45
5
30
פרק מפוספס. במקום להתפלסף חצי שעה מה לעשות עם באבא, תעשו משהו. תזרקו אותו מהחלון, תעמיסו אותו בטנדר ותזרקו באיזה מטע. הדיונים האלה הם בזבוז של פרק.
לצפיה ב-'בדיוק אבל בדיוק הפוך '
בדיוק אבל בדיוק הפוך
16/10/2019 | 21:25
2
20
הדינמיקה הזאת עם באבא קשור היא אולי הדבר הכי טוב שהיה בסדרה עד עכשיו
אני אשמח אם יבזבזו עליה את רוב העונה

אבל אתה מסתבר לא אוהב את באבא כמוני
אני הכי אוהבת אותו ואת מוריס

לראות את אורנה בנאי כמעט מעציב אותי
כאילו על המסך יש שחזור של החיים האמיתיים שהיא נפגעה מהם (הזוגיות שהיתה לה עם השחקנית הראשית ואמנם אין לי איזה ידע מוכח מה קרה ביניהן אבל אפשר לגבש תאוריה על סמך מה שרואים בתקשורת)
לצפיה ב-'אין לי בעיה עם באבא'
אין לי בעיה עם באבא
16/10/2019 | 23:18
1
25
הוא דווקא דמות מעניינת. הפריעה לי חוסר הפרקטיות של לירז ושל שירי. למה היא צריכה להתחנן שהוא ישחרר אותה? הוא עד כדי כך מעוות שכלית, שהוא לא מבין מה הוא צריך לעשות? בניגוד לך, אני לא מערבב בין מה שהיה בין אורנה בנאי ובת חן סבג מאחורי הקלעים לבין הסדרה. זה רכילות, אין לזה קשר לתוכן העלילה. בראיון איתה, אגב, היא סיפרה שהיה לה קשה מאוד עם הדמות של עדה, היא בדיוק ההיפך ממנה בכל מובן אפשרי. 
לצפיה ב-'שירי '
שירי
17/10/2019 | 19:05
17
אני דווקא עם מוריס בקטע הזה
לא צריך לדאוג לה
מה רצית שהם יעשו עם באבא? הם לא רגילים להרוג אנשים
לגבי המציאות לא הצלחתי להתעלם מזה
אם יש לך לינק לראיון אשמח לקרוא
לצפיה ב-''
18/10/2019 | 22:48
1
9
מוריס וערן באור יום באמצע תל אביב ברחוב הומה אדם
צועקים על מכירת גביש, על בנות שינקמו בהן, על ערבי מפוקפק שמעורב בעסקה
מסביבם יושבים, שוכבים הולכים אנשים ולא עושים כלום
באיזהשהוא שלב ציפיתי שאברי גלעד יקפוץ מאיזהשהוא שיח ויצעק עליהם
לצפיה ב-'נכון, קצת לא מציאותי'
נכון, קצת לא מציאותי
19/10/2019 | 08:57
3
לצפיה ב-'נהניתי לי עם שני פרקים ראשונים של אחים לנשק, הערב'
נהניתי לי עם שני פרקים ראשונים של אחים לנשק, הערב
16/10/2019 | 18:28
3
36
זו הצעה של חבר, ומוצדקת, זו סדרה ישנה, בטח חדשות ישנות מאוד לאנשים ואנשות פה..
נהייתי מפונק מכל שירותי הכתוביות, בפרק השני זה היה פחות קריטי.
לצפיה ב-'סדרה מדהימה'
סדרה מדהימה
16/10/2019 | 21:50
2
20
אבל אתה רואה בלי כתוביות? זה קשה לא? המון סלנג צבאי והמון צעקות ודיבורים על רעש של מלחמה.
יש בVOD של יס עם כתוביות.
לצפיה ב-'אכן בלי כתוביות, אין לי כבלים בדירה כרגע..'
אכן בלי כתוביות, אין לי כבלים בדירה כרגע..
16/10/2019 | 22:36
1
22
אני מניח שאעשה כבלים של חברה מסוימת שלא החלטתי איזו עדיין, בדירה החדשה.
הפרק הראשון היה יותר לא מובן..
לצפיה ב-'הסתכלתי בסאבסנטר'
הסתכלתי בסאבסנטר
16/10/2019 | 22:38
22
יש כתוביות.
ממש קשה לי לחשוב על צפיה בזה בלי כתוביות
לצפיה ב-'לחג סוכות'
לחג סוכות
13/10/2019 | 15:03
58
40
המשך>>
לצפיה ב-'כי לא קיבלתי תגובות מכם.'
כי לא קיבלתי תגובות מכם.
15/10/2019 | 18:37
1
69
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/18446141...

דווקא אני מעלה בהודעה חדשה שתשורשר/תיעלם לפי ראות עיניו של ניק.

חצופים
לצפיה ב-'כי עוד לא ראיתי! '
כי עוד לא ראיתי!
15/10/2019 | 19:52
9
לצפיה ב-'מנסה משחק פורומי'
מנסה משחק פורומי
12/10/2019 | 21:17
87
130
נראה אם יעבוד פה.

תחשבו על סדרה, ותכתבו מילה אחת בלבד.
לפיה אנשים צריכים לנחש לאיזה סדרה התכוונתם.

אני אתחיל עם משהו קל בשביל הדוגמה, אבל אפשר לנסות להקשות קצת יותר.

בבקשה בלי תשובות בכותרת (ובלי ספוילרים כמובן)

(מבוסס על משחק בקבוצה אחרת שאני קוראת בה, שם זה היה עם ספרים...
המשך>>
נראה אם יעבוד פה.

תחשבו על סדרה, ותכתבו מילה אחת בלבד.
לפיה אנשים צריכים לנחש לאיזה סדרה התכוונתם.

אני אתחיל עם משהו קל בשביל הדוגמה, אבל אפשר לנסות להקשות קצת יותר.

בבקשה בלי תשובות בכותרת (ובלי ספוילרים כמובן)

(מבוסס על משחק בקבוצה אחרת שאני קוראת בה, שם זה היה עם ספרים ועם 3 מילים, אבל נראה לי שזה יהיה קל מידי בסדרות, אז בואו נתחיל עם מילה אחת, ורק אם אנשים לא מצליחים מוסיפים עוד מילה).

שרשור חדשות ועדכונים
12/10/2019 | 16:12
12
14
לצפיה ב-'השחקן רוברט פורסטר הלך לעולמו'
השחקן רוברט פורסטר הלך לעולמו
12/10/2019 | 16:18
70
שחקן הקולנוע והטלוויזיה רוברט פורסטר הלך הלילה לעולמו בגיל 78 לאחר מאבק בסרטן המוח. 

פורסטר, שהיה מועמד לפרס האוסקר על תפקידו בסרט ג'קי בראון, כיכב במספר סדרות טלוויזיה דוגמת טווין פיקס, גיבורים, אלקטרז, גבר מי שנשאר אחרון, קרן סיסקו ו-שובר שורות ואף שב לככב בסרט ההמשך אל קמינו שעלה אתמול לנטפליקס. טרם מותו הספיק להצטלם לגרסה המחודשת של הסדרה סיפורים מופלאים שתעלה בשירות הסטרימינג +Apple TV.

יהי זכרו ברוך

לצפיה ב-'CW מפתחת גרסה חדשה של "ווקר, טקסס ריינג'ר"'
CW מפתחת גרסה חדשה של "ווקר, טקסס ריינג'ר"
12/10/2019 | 16:20
1
65
רשת CW רכשה את הזכויות להפקת גרסה מחודשת לסדרה ווקר, טקסס ריינג'ר בכיכובו של השחקן ג'ראד פדלקי, כוכב הסדרה על טבעי, שתגיע לסיומה ב-2020 לאחר 15 עונות.

לצפיה ב-''
12/10/2019 | 17:46
50
אתה לא יכול לנסות להיות ווקר אם אתה לא צ'אק נוריס.
לצפיה ב-'קדימון לסדרה "Truth Be Told" של +Apple TV'
קדימון לסדרה "Truth Be Told" של +Apple TV
12/10/2019 | 16:24
47
חברת +Apple TV פרסמה קדימון לסדרה החדשה Truth Be Told שתעלה ב-06/12

הסדרה מבוססת על הספר Are You Sleeping מאת קת'לין ברבר ומככבים בה אוקטביה ספנסר, ארון פול, אליזבת' פרקינס, מייקל ביץ', מקהי פייפר, טרייסי ת'ומס, הניפה ווד, רון ספאס ג'ונס וליזי קפלן בתפקיד כפול.

לצפיה ב-'ABC מפתחת סדרה על חייה של מנדי מור'
ABC מפתחת סדרה על חייה של מנדי מור
12/10/2019 | 16:29
61
רשת ABC מפתחת סדרה חדשה בשם 90s' Popstar שתבוסס על חייה הצעירים של הזמרת והשחקנית מנדי מור

מור פצחה בקריירה מוזיקלית בשלהי שנות ה-90 עם הסינגל Candy ובעקבותיו הוציאה חמישה אלבומים נוספים. הסדרה הפוטנציאלית תתמקד במשפחה מפלורידה שחייה משתנים מהקצה אל הקצה לאחר שבתם המתבגרת הופכת לסופרסטארית בן לילה. 

לצפיה ב-'קלייב אואן יככב בסדרה חדשה של +Apple TV'
קלייב אואן יככב בסדרה חדשה של +Apple TV
12/10/2019 | 16:31
47
השחקן קלייב אואן יככב לצדה של השחקנית ג'וליאן מור בסדרה המוגבלת החדשה Lisey's Story בחברת הסטרימינג +Apple TV. הסדרה תבוסס על הרומן של סטיבן קינג שיצא לאור ב-2006.

לצפיה ב-'צ'אנס הראפר ינחה את "סטרדיי נייט לייב"'
צ'אנס הראפר ינחה את "סטרדיי נייט לייב"
13/10/2019 | 17:25
35
צ'אנס הראפר ינחה את סטרדיי נייט לייב ב-26/10 וישמש כאומן המוזיקלי באותה תוכנית.

לצפיה ב-'"האקסית המטורפת" ו"ג'יין הבתולה" - עונות הסיום בנטפליקס'
"האקסית המטורפת" ו"ג'יין הבתולה" - עונות הסיום בנטפליקס
14/10/2019 | 13:35
37
חברת נטפליקס העלתה היום את העונה הרביעית והאחרונה של הסדרה האקסית המטורפת ואת העונה החמישית והאחרונה של הסדרה ג'יין הבתולה.

צפייה מהנה
לצפיה ב-'קדימון לעונה השלישית של "גברת מייזל המופלאה"'
קדימון לעונה השלישית של "גברת מייזל המופלאה"
14/10/2019 | 16:02
3
34
חברת אמזון פריים פרסמה קדימון חדש לקראת שידור העונה השלישית של הסדרה גברת מייזל המופלאה שתעלה במלואה ב-06/12.

לצפיה ב-''
14/10/2019 | 16:35
2
29
מקווה ליותר סטנד אפ בעונה הזו, ושהיא לא תחזור לג'ואל
לצפיה ב-'לא הרגיש לי שהיה מחסור בזה בעבר '
לא הרגיש לי שהיה מחסור בזה בעבר
14/10/2019 | 17:57
1
27
לדעתי היה איזון מעולה בין קטעי סטאנד אפ והשאר. בין הירת כי גם שאר הדמויות מצחיקות מאוד.
לגבי ג'ואל - אני די מוטרד מזה שלא רואים בכלל את הבחור החדש שלה בטריילר (זה ששיחק את צ'אק ושאזאם ושכחתי את שמו)
לצפיה ב-'נכון, זה הפריע גם לי'
נכון, זה הפריע גם לי
14/10/2019 | 18:34
24
זאק/כרי לוי.

פחות נהניתי מהעונה הקודמת כי היה הרבה יותר מדי כפר נופש ודיבורים על הסטנד אפ, אבל לא היו כ"כ הרבה סצינות של סטנד אפ ממשי שמאד אהבתי בעונה הראשונה.
לצפיה ב-'Holiday Watch '
Holiday Watch
13/10/2019 | 16:49
7
22
מה הולכים לצפות היום ומחר?
חג שמח 
לצפיה ב-'בינג' באנשי3'
בינג' באנשי3
13/10/2019 | 16:55
21
וגם-
הנערים-2 הפרקים האחרונים
הרומן5- פרקים דו שבועיים 
הצמד3- פרקים דו שבועיים 
לצפיה ב-'בקטנה'
בקטנה
13/10/2019 | 17:16
21
היום - משפחה מודרנית, איש משפחה (הפרקים משבוע שעבר).

שני - יורשים, המתים המהלכים, שיקגו PD (הפרק משבוע שעבר).

אם יהיו כתוביות - באטוומן, מר רובוט. 

פרשתי מהעונה השנייה של רעבים כי היא נהייתה מגוכחת (טוב, היא הייתה כזו כבר בעונה הראשונה) יותר ממה שהמוח שלי מסוגל להכיל.
לצפיה ב-'כבר ראיתי את SNL'
כבר ראיתי את SNL
13/10/2019 | 17:36
14
חוץ מזה ממשיך עם כל מה שאמרתי שאני אראה בסופש
+World on Fire
ובאטוומן
לצפיה ב-'נמאס לי מהחגים האלו'
נמאס לי מהחגים האלו
13/10/2019 | 17:58
37
וזה אפילו לא באמת חגים כי אני לא מפסיקה לעבוד .

בסדרות יהיה: NCIS לוס אנג'לס, מזכירת המדינה ובאטוומן.

וספר.
לצפיה ב-'הפרק האחרון של יורשים לעונה '
הפרק האחרון של יורשים לעונה
14/10/2019 | 12:06
27
הפרק השבועי של המתים המהלכים (עם ציפיות נמוכות מהעונה הזאת)
אל קאמינו עדיין בחזקת "מתישהו"
ולהמשיך באפי (הספקתי כבר עד 2X07)

לצפיה ב-'בצימצום'
בצימצום
14/10/2019 | 12:36
17
תכף באטוומן וסופרגירל, בלילה ג'וקר, בין לבין... ספר, כנראה
לצפיה ב-'מוצאת את עצמי הולכת עם הלב נהיה לי חשק לרן שריג'
מוצאת את עצמי הולכת עם הלב נהיה לי חשק לרן שריג
14/10/2019 | 13:07
28
שמתי "מסובך" פרק 7 (נראה לי בזמנו ראיתי ולא סיימתי)
כלומר בא לי להמשיך לראות אוז אבל בניגוד למסובך זה לא ניתן לשים ברקע
אם יהיה לי זמן שאני ארצה להיות מרוכזת אני אראה אוז (או ג'סי פינקמן???)
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 13-19/10/2019'
השבוע שיהיה - 13-19/10/2019
13/10/2019 | 08:35
8
36
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב, לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב -  

יום ראשון ה-13/10
יורשים | עונה שנייה | פרק סיום העונה | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV
סטודיו למשחק | עונה עשרים-ושלוש | פרק הבכורה | Ovation
משפחת ג'מסטון | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV
בולרז | עונה חמישית | פרק סיום הסדרה | HBO ובצמוד ב-yes ובסלקום TV

יום שני ה-14/10
Letterkenny | עונה שביעית | כל הפרקים | Hulu
האימה | עונה שנייה | פרק סיום העונה | AMC ובהמשך באמזון פריים
Lodge 49 | עונה שנייה | פרק סיום העונה | AMC

יום שלישי ה-15/10
החץ | עונת הסיום | פרק הבכורה | CW ובהמשך ב-yes
הטיהור | עונה שנייה | פרק הבכורה | USA ובצמוד באמזון פריים
Treadstone | סדרה חדשה | פרק הבכורה | USA

יום רביעי ה-16/10
Impulse | עונה שנייה | פרק הבכורה | YouTube
שיקגו Fire, שיקגו Med ו-שיקגו PD | אירוע ההצלבה | NBC ובהמשך ב-HOT
Limetown | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Facebook Watch
David Makes Man | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | OWN

יום חמישי ה-17/10
Why Women Kill | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | CBS All Access

יום שישי ה-18/10
לחיות עם עצמך / Living With Yourself | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
Looking for Alaska | סדרה מוגבלת חדשה | כל הפרקים | Hulu
Modern Love | סדרה חדשה | כל הפרקים | אמזון פריים
Hot Date | עונה שנייה | פרק סיום העונה | Pop
Comedy Central Stand-Up Presents | עונה שמינית | תוכנית הבכורה | Comedy Central

יום שבת ה-19/10
המכשפה הטובה: Curse From a Rose | סרט טלוויזיה | Hallmark ובהמשך בנטפליקס

באיזה תכנים תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'הקרוסאובר של השיקג'וז '
הקרוסאובר של השיקג'וז
13/10/2019 | 08:55
43
למרות שאין לי כ"כ סבלנות לזה.
לצפיה ב-'נאדה'
נאדה
13/10/2019 | 08:59
20
אבל יש סדרות שכבר משודרות, השלמות נטפליקס וספר שאסור לי לקרוא בלילה כי אז בטעות אני קוראת עד 4:30, אז אני מסודרת.
לצפיה ב-'יורשים, החץ, שיקגו'ז'
יורשים, החץ, שיקגו'ז
13/10/2019 | 10:42
28
אולי אתן צ'אנס ל-לחיות עם עצמך ועדיין מחכה לכתוביות לעונה השנייה של האימה.
לצפיה ב-'עדיפות עליונה - Impulse '
עדיפות עליונה - Impulse
13/10/2019 | 14:53
3
29
העונה הראשונה הייתה מעולה ואני מצפה לשניה

החץ כמובן
אולי Treadstone (וואו, יהיה לי את בריאן ג'יי סמית' בשתי סדרו במקביל)
ונראה לי שאני גם אנסה את Modern Love (יש שם את הכומר מפליבאג, אז אני מצפה שאני לא אהיה לבד)
לצפיה ב-'מודרן לאב זה כל פרק סיפור אחר?'
מודרן לאב זה כל פרק סיפור אחר?
13/10/2019 | 14:58
1
25
אם כן אולי אני אראה את הפרק עם אנדרו סקוט (אם הוא גיי. נראה לי שכן ממה שראיתי בטריילר).
אני יודעת גם שאמי רוסום מביימת פרק אחד אבל לא משחקת אז זה לא כזה מעניין.
לצפיה ב-'כן, זו סדרה אונתולוגית'
כן, זו סדרה אונתולוגית
13/10/2019 | 15:02
19
כל פרק סיפור חדש עם דמויות חדשות.
לצפיה ב-'רגע, יש גם את Living With Yourself'
רגע, יש גם את Living With Yourself
13/10/2019 | 22:55
16
פול ראד
לצפיה ב-'--------'
--------
13/10/2019 | 16:25
34
Why Women Kill - סידרה מעולה, מי שלא רואה מחמיץ,
וגם את החץ, הטיהור, Impulse , שיקגואים ואולי אנסה משהו מהסדרות החדשות.

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
10/10/2019 | 00:54
11
25
זה מרגיש כאילו הרגע היה סוף שבוע
ולכן אני מפחד שאני אשכח לעשות את זה מחר בבוקר
לצפיה ב-'סיימתי "צרות טובות2" ופיקי בליינדרס 5. בלי ממש '
סיימתי "צרות טובות2" ופיקי בליינדרס 5. בלי ממש
10/10/2019 | 07:30
1
49
צרות טובות היה משעמם בייחוד קווי העלילה של קאלי ומריאנה. די אתן כבר לא בנות 12
העלילה היחידה שאהבתי  היא של דיביה .
גם פיקי בליינדרס לא עונה טובה מבחינתי. בעיקר חוסר הגיון וחורים בתסריט.
לא חושבת שמישהו כאן רואה אבל זה היה בעיקר הכיפור שלי
וכמובן העונות החדשות של YES

לצפיה ב-'אני צפיתי בפיקי בליינדרז ביום כיפור וגם בשומר ראש.'
אני צפיתי בפיקי בליינדרז ביום כיפור וגם בשומר ראש.
10/10/2019 | 19:10
28
פיקי היה קודר, אבל נראה מה יקרה בעונה הבאה .
לצפיה ב-'סיימתי את Vis a Vis:'
סיימתי את Vis a Vis:
10/10/2019 | 21:17
1
36
אני צריך תוספת חדשה לרשימת הסדרות שאני צופה בהן, לכו על זה
לצפיה ב-'מצאתי פתרון מאוד זמני לעניין התוכן שחסר:'
מצאתי פתרון מאוד זמני לעניין התוכן שחסר:
12/10/2019 | 17:04
28
מיני סדרה קצרה (שלושה פרקים), קוראים לה - זאבות: המלכות הראשונות של אנגליה, ברור על מה היא מספרת בתור סדרה תיעודית היסטורית, סיימתי עכשיו את הפרק הראשון שהיה מאוד מעניין, צפייה מהנה, בעיקר לנשים שבין הקוראות פה 
לצפיה ב-'אל קאמינו הסרט של שובר שורות'
אל קאמינו הסרט של שובר שורות
11/10/2019 | 11:06
5
64
ישששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששששש

החולירע הזה מת סופית. ככה אושר חצי שעה לתוך הסרט.
לצפיה ב-'ראיתי '
ראיתי
12/10/2019 | 02:12
3
51
קודם כל ניר - בכללי אני לא מבינה למה אנשים חשבו שאולי וולט חי. נראה לי מאד ברור שהוא מת. זה גם לא סוג של סדרה שבה אנשים כמעט מתים ואז לא.

אוקי בכללי לגבי הסרט - לאדעת מה אני חושבת. הוא לא גרוע ולא הרס את הסדרה אבל גם יכולנו לחיות בלעדיו.

סקיני פיט ובאדג'ר איזה נשמותתתת

בלעעעעע טוד חלאה פסיכית פאקינג פסיכופט.

כל הקטעים שראו את ההתעללות בג'סי היו נוראיים. איך הם אילפו אותו עד כדי כך שהוא לא מתנגד בטוד ולא יורה בו כשיש לו הזדמנות, והכי מזעזע הקטע הזה שהם הכריחו אותו "לבדוק" את השלשאות והם צוחקים. מגיע לחלאה הזה שג'סי הרג אותו.

איזה מעצבן האיש של השואבי אבק יש מה הוא מתקטנן על 1800 דולר?

ג'סי פעם דיבר על לנסוע לאלסקה נכון? זכור לי משהו כזה.

אוקי הפלשאבקים ולוולט ולג'יין היו מרגשים אבל אני משהו כנראה התקלקל בי כי חשבתי שזה ירגש אותי יותר.

אבל כן  היה משמח לראות את וולט. לא בטוחה איפה למקם את הסצנה הזאת, נראה לי אחרי הפעם שהם נתקעו במדבר? כמובן שהיה עצוב לראות אותם מדברים על ג'סי כאילו עוד יש לו עתיד נורמלי לפניו.

והקטע עם ג'יין היה יפה

וטוב אני שמחה לראות את ג'סי באמת חופשי בדרך לחיים חדשים

מה שכן ארון פול לחלוטין לא נראה בפלשאבקים כמו שהוא נראה באמת בעונה 2, וזה היה קצת מבלבל.
לצפיה ב-'גם אני ראיתי '
גם אני ראיתי
12/10/2019 | 17:19
1
25
כן, היה אפשר בלי הסרט הזה. אבל הוא גם לא הרס שום דבר. ובאופן כללי הוא סרט טוב אז אני שמח שראיתי.

גם לי לא היה ספק שוולט באמת מת.
כלומר יש סדרות שהייתי מאמין שישתמשו בהמשך כדי להחזיר לחיים מישהו שדי ברור שמת (נראה לי ששמעתי שנמלטים עשו את זה כמה פעמים). אבל היה ברור שלא יעשו משהו כזה כאן.

בעצם מה שהסרט סיפק זה לדעתי שני דברים חשובים:
1. אומנם ראינו שבסוף הסדרה ג'סי נוסע לעבר האופק, אבל גם ידענו שבטח ירדפו אחריו. ומה לכל הרוחות הוא יכול לעשות עם חייו עכשיו?
אז הסרט סיפק אותנו מהבחינה שעכשיו אנחנו יודעים שג'סי קיבל זהות חדשה במקום רחוק (ואפילו יש לו כסף לבזבוזים כדי לבנות חיים חדשים).
2. הסרט סיפק לנו מבט מעמיק יותר לחודשים של ג'סי בשבי נוראי. הסדרה די פסחה על חלק מאוד משמעותי בחיים של אחד הדמויות הראשיות והיה מקום להעמיק בזה.

היה נחמד גם שהוא יכל להרוג עוד מישהו שידע על מצבו שם. חבל שטוד החלאה כבר מת בסדרה כי היה יכול להיות כיף לראות אותו מת שוב.

כן, ג'סי נראה מבוגר הרבה יותר ורואים את זה. גם על השחקן של טוד רואים את זה.

כן האיש של השואבי אבק היה מעצבן שהוא התעקש כל כך על 1800 דולר. גם נראה לי הזוי שהוא באמת סיכן את כל העסק שלו בגלל זה כשהוא קרא למשטרה.

*הלם גמור היה לסיים את הסרט הזה, להכנס לפורום ודבר ראשון לגלות שהשחקן הזה מת.
לצפיה ב-'כן אני גם ראיתי בבוקר '
כן אני גם ראיתי בבוקר
12/10/2019 | 17:24
20
שהשחקן הזה מת וממש הופתעתי. ראיתי תמונה באיזה אתר ישראלי וחשבתי "רגע זה לא האיש של השואבי אבק?". אין סיכוי שהייתי מזהה אם לא הייתי רואה את הסרט ממש אתמול.

אני גם רציתי להרוג את טוד שוב
לצפיה ב-'ביקורת יפה מוואלה '
ביקורת יפה מוואלה
12/10/2019 | 18:02
21
לא חשבתי על זה וזה נכון שג'סי הפך להיות מאד משני בכמה פרקים האחרונים (עכשיו אני נזכרת שאז זה באמת קצת הציק לי) והסרט הזה נותן לו את האור שמגיע לו. (כמו שניק אמר:
"הסדרה די פסחה על חלק מאוד משמעותי בחיים של אחד הדמויות הראשיות והיה מקום להעמיק בזה.").

לצפיה ב-'הביקורת המלאה שלי עם ספוילרים העתק הדבק מפייסבוק'
הביקורת המלאה שלי עם ספוילרים העתק הדבק מפייסבוק
13/10/2019 | 00:40
48
ביקורת סרט: הדרך - שובר שורות הסרט עם ספוילרים!
הביקורת תכלול גם ספוילרים לסדרה "שובר שורות". ראו הוזהרתם.
אורך: 02:02 דקות
בכיכובם של: נו באמת. אהרון פול הוא לגמרי הכוכב העיקרי של הסרט הזה.
אזהרה: ראיתי כמה וכמה אנשים שחושבים שאפשר להסתפק בסרט הזה ולא לראות את הסדרה. טעות בידיכם. מדובר בסרט המשך לסדרה. לפני הסרט מוצג ריקאפ של כמה אירועים.
מה חשבתי על הסרט בלי ספוילרים? הוא טוב. טוב מאוד אפילו.
ומכאן והלאה - הספוילרים יהיו אחרי כמה נקודות. אם טרם עוד לא ראיתם את הסרט.. לכו לראות ואחר כך תחזרו לכאן.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
יש מספיק נקודות? יופי. אלה ספוילרים גם לסדרה וגם לסרט.
נתחיל משני דברים עיקריים - למי שהספיק לשכוח, הסרט הוא המשך של סדרה שגם היא בעצמה לוקחת באטיות את קצב העלילה. כלומר, ג'סי פינקמן אחרי אירועי סיום הסדרה. לא הובטח לנו עלילה. לא הובטח לנו בומים והפתעות. ההפתעות מגיעים בסוף הסרט, אבל עוד לא נתייחס אליהם.
אהרון פול מן הסתם התבגר מאז סיום הסדרה. ואת זה רואים לפי הצלקות של ההתעללויות שהוא עובר. ג'סי פינקמן מתבגר ללא המורה שליווה אותו. ג'סי פינקמן עומד בפני עצמו. ג'סי מקבל הצעה להתחיל במקום חדש ולכן הוא מתחיל בסדרת אירועים ובמקביל אנחנו רואים איך ג'סי פינקמן ברח אחרי סיום הסדרה ובמקביל מתוודעים לגורלו של המורה.
בחלק השני של הסרט, אנחנו רואים איך ג'סי פינקמן לומד להסתדר לבדו. הוא אדם שמנסה בפעם הראשונה לעשות פעולה כלשהי אך נתקל במכשול. אנחנו רואים איך המוכר בחנות מנסה להניא אותו מן המעשים אך ג'סי למד משהו מהמורה שלו. הוא למד להיות עקשן. בניגוד לוולטר מייט, לג'סי פינקמן מגיע סוף טוב, כי בניגוד לוולטר, לג'סי פינקמן לא הייתה כל בחירה. הוא נגרר לתוך הסיפור הזה כאשר המורה שלו מציע לו להתחיל לרקוח סמים. מכאן והלאה התהליך של השניים מתפתח. בעוד מעולם לא הצלחתי לסלוח אף פעם לוולטר מייט אחרי שלושה אירועים מרכזיים בסדרה, אני בספק אם ג'סי סלח לעצמו. הסצנה שלו משוחח עם ההורים שלו הייתה בדיוק מה שרציתי שיהיה בסדרה עצמה ו-וינס גיליגן, הבמאי הגאוני, דאג לסדר לנו.
בחלק השלישי והוא הגאוני ביותר, אנחנו רואים את ג'סי סוג של נפרד לשלום משני דמויות שליוו אותו. באופן מאוד לא מקרי, הפרידה הראשונה היא מוולט מייט, למרות שהוא הביא את ג'סי לנקודה הזו. למרות הסוף. למרות מה שהוא עשה לאהובתו (שתופיע מיד אחר כך בסצנה מאוד קטנה ומאוד לא מספקת.) ולמרות הכול – ג'סי אוהב את וולטר. אהבה חולנית מדי ואני מרגיש מאוד לא נוח איתו. הסצנה השנייה שלו עם ג'יין הייתה הפתעה גמורה ומדהימה מבחינתי אז מאוד אהבתי אותה. כמו שכתבתי - היא הייתה קצרה מדי.

אם כך, קיבלנו מסע השלמה של ג'סי עם גורלו. זה לא היה סרט עם אקשן ובלגנים (מלבד, אולי, הסצנה בה ג'סי מחסל כמה מסוממים ותוך כדי הזכוכיות מתרסקות מסביבו - מטאפורה נהדרת לעולמו המתרסק של ג'סי.) וקיבלנו השלמה לסדרה.
מעניין אותי מה יש לכם להגיד. ראיתי טענה אחת ש"לא קורה כלום בסרט". זה בדיוק זה - לא קרה כלום ובד בבד - כן קורה משהו. זה בדיוק העניין. "הדרך" הוא סרט שלא קורה בו כלום אבל כן קורה בו משהו. אגב, בספרדית אל קאמינו אומרת "הדרך". וזה בדיוק מסמל את מה שאני אומר בביקורת הזו. עסקנו בדרכו של ג'סי פינקמן החוצה. איך הוא מתמודד בלי המורה שלו ואיך הוא מוצא דרך החוצה. והוא אכן מצא אותו. בגדול.

לצפיה ב-'"האזור החם" של נשיונל ג'אוגרפיק - ללא ים'
"האזור החם" של נשיונל ג'אוגרפיק - ללא ים
11/10/2019 | 15:33
33
מיני-סדרה בת ששה פרקים על התפרצות האבולה בארה"ב בתחילת שנות ה-90. צפיתי כבר בארבעה פרקים ואני מוכרח להודות שהיא עשויה ממש טוב ושומרת על רמת מתח גבוהה לאורך כל פרק. הקאסט עמוס בפרצופים מוכרים - ג'וליאנה מרגוליס, טופר גרייס, נואה אמריך, ליאם קנינגהאם, ג'יימס ד'ארסי, גרייס גומאר, פול ג'יימס, רוברט וויסדום, רוברט שון לאונרד ועוד רבים וטובים. כל הפרקים זמינים ב-VOD של yes.
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
10/10/2019 | 00:57
30
41
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע הטמבלי הזה?
לצפיה ב-'אפשר להמשיך בסידור של חג-סופ"ש-חג-סופ"ש לנצח?'
אפשר להמשיך בסידור של חג-סופ"ש-חג-סופ"ש לנצח?
10/10/2019 | 08:50
54
שישי - אל קמינו: שובר שורות - הסרט, משפחת קרדשיאן.

שבת - שחור-כזה, משפחה מודרנית, איש משפחה, משפחת סימפסון, אימה אמריקאית: 1984.

השלמות מהשבוע החולף - שלדון הצעיר, הצמד, החיים עצמם, יורשים.

הורדות - הישרדות, שיקגו Fire, שיקגו Med, שיקגו PD, המקום הטוב, המדריך לרוצח, על טבעי, באטוומן, מר רובוט. 

בינג' לסופ"ש - האזור החם (1.04-1.06), המתופפת הקטנה (1.06).

נטפליקס - הפלאש, ריברדייל, רעבים (עונה 2).

כשיהיו כתוביות - This Close (פרקים 2.05 ואילך).

כשיהיה זמן - נעלמת, אוזרק, ג'ט, העיר על הגבעה, אלי.
לצפיה ב-'איזה כיף ששוב סופ"ש'
איזה כיף ששוב סופ"ש
10/10/2019 | 09:38
38
שלא יגמר לעולם למרות שמכסת הצעדים היומית שלי סובלת.

הצפיות היחידות שאעשה הן צפיות החובה- פרק של CR (ואולי גם ספיישל), פרק של "המקום הטוב" והפרקים של Emmerdale. יש לי רשימת השלמות, אבל אני הולכת להתעלם ממנה כי אני דבוקה לספר/פאנפיק שלי שוב. אם יכולתי הייתי הולכת הביתה עכשיו וחוזרת לקרוא אותו.
לצפיה ב-'רגיל '
רגיל
10/10/2019 | 15:00
26
שיקגו'ז, מדור מיוחד, S.W.A.T ואריות הים.

וספר.
לצפיה ב-'יאיי סופש'
יאיי סופש
10/10/2019 | 16:19
1
25
יום כיפור היה לי רק יום אחד חופש, עכשיו יש לי שניים

בתוכניות:
הפלאש
קומדיות סופש (הקונורים, Bless this mess, משפחה מודרנית, שלדון הצעיר, סופרסטור, המקום הטוב, Carol's Second Act, עקרת בית אמריקאית, חמוץ מתוק)
הרבה השלמות יו-טיוב
אל קמינו
אני מקווה שיהיה זמן לעוד משהו
וכמובן להתקדם בספר
לצפיה ב-'מוסיף לזה גם לראות סרטים בקולנוע'
מוסיף לזה גם לראות סרטים בקולנוע
11/10/2019 | 11:58
16
היום אני הולך לראות אחוזת דאונטון
מחר ג'וקר
לצפיה ב-'חופש גדוללללל '
חופש גדוללללל
10/10/2019 | 18:51
35
קצת עצוב ש11 ימים זה חופש גדול אבל זה מה יש.

לסופ"ש זה:
אל קאמינו!!
להמשיך עם הפסיפיק (בסוף התקדמתי בכיפור רק בפרק אחד)
המקום הטוב X2
ולהמשיך (כנראה לסיים) עם הספר

לצפיה ב-'מקווה למצוא איך לראות את הסרט של שובר שורות (רצוי עם כתוביות'
מקווה למצוא איך לראות את הסרט של שובר שורות (רצוי עם כתוביות
11/10/2019 | 01:04
12
42
בעברית, הגזמתי?) כי אין לי נטפליקס (אולי אנסה מתישהו)
יצא מתאים לי עם הטמבל כי אני בדיכאון אז אני עושה מרתון ריאליטי ברקע של הצילו אני לא יודע לבשל
הדיכאון של רן שריג (הוא ויעל בר זוהר בשבילי סיבה מספקת לראות אפילו ריאליטי בישול שרק עושה אותי רעבה אפילו שכבר חיסלתי מקרר שלם) עוזר לי להזדהות
גם מיכל ינאי והדר לוי חמודות שזה מעביר אותי לסוף הפרק השני שהדר מקבלת פגישה עם בעלה ומגדירה אותם בתור "נס" וזה היה נחמד לראות ואת זה אני מקשרת לכך שיהיה לי ספר החודש כי אני צריכה להעיף ספרי ילדים ישנים ומסתבר שקשה לי לזרוק בלי לקרוא קודם וקראתי 3 פרקים של ג'ינג'י מס' 33  (בעמוד הראשון הוא חושב על חלל  בעמוד השני הוא חושב על חתול ) ופרק 3 מדבר על "נס" (מושא החקירה הנוכחית שלהם הציל אותם מאחד האויבים שלהם)
פרק 4 נקרא "מעשה טוב" זה היה הסימן שלי לעצור 
אבל פרק 5 מדבר על אוטובוס אז אני אמשיך לקרוא 
לצפיה ב-'אל קאמינו גם מגיע לקולנוע'
אל קאמינו גם מגיע לקולנוע
11/10/2019 | 01:26
5
35
לא רק בנטפליקס.
לצפיה ב-'וואלה? אבל לא רלוונטי לי'
וואלה? אבל לא רלוונטי לי
11/10/2019 | 01:48
41
שנים לא הייתי בקולנוע
דווקא ראיתי כרזה על סרט שנראה לי נחמד
חיפשתי את הטריילר וזה אותו שיר ששמעתי השבוע את אוגוסטוס היל שר באוז
לצפיה ב-'לא זה לא'
לא זה לא
11/10/2019 | 02:10
3
32
לפחות לא בארץ.
לצפיה ב-'ראיתי בסינמה סיטי '
ראיתי בסינמה סיטי
11/10/2019 | 10:54
2
36
בכל מקרה אני כבר עמוק לתוך הסרט.
לצפיה ב-'נשמע לי מוזר אז בדקתי'
נשמע לי מוזר אז בדקתי
11/10/2019 | 13:07
1
28
ואין.
לצפיה ב-' סיימתי פרק אחרון של הצילו אני לא יודע לבשל'
סיימתי פרק אחרון של הצילו אני לא יודע לבשל
11/10/2019 | 21:33
26
רן שריג המלך 

אתמול קראתי ג'ינג'י עד עמ' 42 (שזה גם הווליום שהשארתי ברמקול במחשב)
הכי מעניין היה שם כתוב על ביסלי גריל  (מעניין אם אוסם שילמו על פרסומת)
לצפיה ב-'הכתוביות של התכנים בנטפליקס מגיעות במהירות לרשת'
הכתוביות של התכנים בנטפליקס מגיעות במהירות לרשת
11/10/2019 | 09:05
5
16
לצפיה ב-'אם מישהו ירצה לשלוח לי איזה מסר עם לינק טוב אני אשמח '
אם מישהו ירצה לשלוח לי איזה מסר עם לינק טוב אני אשמח
11/10/2019 | 21:37
4
6
לצפיה ב-''
12/10/2019 | 09:27
3
6
לצפיה ב-' אני מעדיפה לא להירשם לנטפליקס כי אולי אני ארצה לנסות'
אני מעדיפה לא להירשם לנטפליקס כי אולי אני ארצה לנסות
12/10/2019 | 17:52
2
23
אותם בעתיד אז נראה לי לא נכון להירשם רק בגלל זה ולאבד את חודש הניסיון.
אם מישהו מכיר לינק לצפייה ישירה או דרך שאני אוכל לראות אז אשמח :)
לצפיה ב-'איך את רואה אוז?'
איך את רואה אוז?
12/10/2019 | 21:04
1
20
תנסי אולי לחפש בגוגל "אל קאמינו שובר שורות לצפיה ישירה" או משהו בסגנון.
אני יכולה לעזור לך עם מדריך להורדות אם את רוצה.
לצפיה ב-' שלחתי לך'
שלחתי לך
12/10/2019 | 21:18
3
לצפיה ב-'הקיטור הקבוע: אין לי מה לראות, או לקרוא'
הקיטור הקבוע: אין לי מה לראות, או לקרוא
11/10/2019 | 15:40
8
65
וזה חמור במיוחד כשזה הולך להיות סופ"ש של 4 ימים...
האפשרויות:
1. לנסות להתחיל את אחים לנשק (אני כן רוצה, רק מתקשה להביא את עצמי להתחיל משהו כזה כבד, צריך מצב רוח מתאים).
2. לנסות להמשיך את באפי (הורדתי את כל עונה 1, ויש מצב שאמשיך אותה בקצב איטי פרק פה פרק שם, כי אני כן איפשהו סקרנית על מה המהומה)
3. להמשיך את קארניבל רואו (אבל אם פרק 3 לא יספק את הסחורה אז זהו)
4. לנסות לקרוא אחד מ... בערך 10-20 ספרים שקניתי בחודשים האחרונים ועוד לא היה לי חשק לקרוא.
5. אולי אל קאמינו, כי הביקורות הראשונות מסתמנות כטובות.
6. להמציא מכשיר שמוחק ספציפית זכרון של סדרה ולראות מההתחלה אחת הסדרות שאהבתי.

לצפיה ב-' '
11/10/2019 | 16:11
34
ממליצה על 1, 5 ו-6.
(עוד לא ראיתי את הסרט של ש"ש, אני עדיין ממליצה).
לצפיה ב-'בהחלט אופציה 2'
בהחלט אופציה 2
11/10/2019 | 21:57
6
27
חבל לי שאת צריכה להתחיל עם עונה 1 של באפי.

הלוואי והיה לי מכשיר כזה שמוחק זכרון של סדרה. למרות שממש אין לי בעיה של מחסור במה לראות, עדיין יש סדרות שהייתי רוצה לראות שוב באופן טרי.
לצפיה ב-'אני ממש מנסה, אני כבר באמצע העונה'
אני ממש מנסה, אני כבר באמצע העונה
11/10/2019 | 22:25
5
31
ושאלתי עכשיו אנשים בפייסבוק אם יש טעם להמשיך והרוב מעודדים אותי שהיא נהיית טובה רק בעונה 2. אז אני מניחה שאני אתן לזה את הצ'אנס של זה, למרות שבאמת מבאס שצריך לעבור עונה לא טובה, או עונה וחצי לפי חלק מהטענות, בשביל להגיע לשם
לצפיה ב-'כן כן כן תני עוד קצת זמן'
כן כן כן תני עוד קצת זמן
12/10/2019 | 13:50
4
20
אני גם אזכיר לך שכמה פרקים לתוך המתים המהלכים את קיטרת כאן כאילו זה הזבל הטלוויזיוני הכי גדול שאי פעם היה. ואז התמכרת לחלוטין.
אז זה לא שסדרה טובה חייבת לתפוס אותך מהרגע הראשון.

חוץ מזה שאני אהיה החבר הכי טוב שלך לנצח אם תראי באפי

מה את חושבת בנתיים על הדמויות? אילו פרקים אהבת יותר מאחרים?
לצפיה ב-'תראה, אני יודעת את זה ובגלל זה אני ממשיכה'
תראה, אני יודעת את זה ובגלל זה אני ממשיכה
12/10/2019 | 14:28
3
17
גם משיימלס, ה-100, ויקינגים ועוד - מכולם לא נפלתי בהתחלה.
אני יודעת שהרבה סדרות מתחילות חלש אבל בסוף שוות את זה.
בגלל זה אני מתאמצת ונותנת צ'אנס.

אבל נקודה שאני גם מבינה בעקיפין מחלק מהתגובות לסדרה (תגובות של אוהביה), היא שהסדרה היתה פורצת דרך וחדשנית לזמנה בכל מיני מובנים.
מן הסתם המובנים האלו היום כבר לא יראו לי חדשניים... אז אני מצפה מראש שלפחות חלק מהקסם הזה כבר לא יעבוד עלי.

האם חלק מההתלהבות שלך לא היתה, למשל, בזכות יצוג של דמות/יות להט"ביות (עוד לא הגעתי לזה אבל הבנתי שיש בהמשך) שהיה פחות נפוץ בתקופה שראית אותה?
האם אפשר לצפות שזה ירגש אותי היום באותה מידה, אחרי שכבר ראיתי אלף סדרות עם דמויות כאלו וזה דבר רגיל היום?
(וגם משהו שבאופן טבעי פחות מרגש אותי מאשר אותך, למרות שאני כן אוהבת את זה בעקרון)

זו היתה רק דוגמה, אני יודעת שיש בסדרה עוד דברים שגרמו להערכה כלפיה, אבל אותו עקרון תקף לגביהם.

גם העניין של גיל הצפיה - רוב מעריציה לדעתי צפו בה כשהיו צעירים, בתיכון או בגילאי 20+ שעדיין קרובים מספיק בשביל להתחבר לרגשות של תיכוניסטים.
וגם העניין של התקופה - סוף שנות ה-90 וכל מה שהיה אז רלוונטי, והסדרה התייחסה אליו, והיום אולי יראה לי מיושן (למשל אחד הפרקים האחרונים שראיתי היה על שד שנכנס לאינטרנט ודובר בו על המעבר לעולם המחשבים והרשת והאנונימיות וכל זה, מעולם של ספרים וקשר פנים-אל-פנים).

אז תחשוב רגע באוביקטיביות באמת: אם היית צופה בה לראשונה היום, בגילך ומעלה (ואני יותר מבוגרת ממך), בשנת 2019 ואחרי שראית כבר את כל הסדרות שראית עד היום... האם אתה מאמין שהיית מתלהב ממנה באותה מידה?

כל זה לא סותר שאני עדיין ממשיכה ומאמינה שהקסם יכול לקרות, ונורא רוצה שהוא יקרה.
אבל להסביר למה אני גם די סקפטית (ולשמוע בכנות את דעתך).

לצפיה ב-'יש משהו קצת במה שאת אומרת'
יש משהו קצת במה שאת אומרת
12/10/2019 | 16:58
2
13
אם כי:
הפרק על השד באינטרנט הוא אחד הפרקים הכי גרועים לאורך כל הסדרה (יש אולי רק שניים אחרים שמתחרים בו). וגם אז הוא הרגיש מיושן באופן מוזר.
נכון שאני הייתי בגיל קרוב יותר לדמויות. אבל זה ידוע שהיו לסדרה גם בזמנו הרבה מעריצים שהיו מבוגרים יותר.
נכון שבדברים מסוימים היא באמת כיום לא הייתה יוצאת דופן במיוחד. רמת הסיפורים, עומק הדמויות, צורת הסיפור של עלילה מתמשכת עם השלכות... כל אלו היו הרבה יותר יוצאי דופן בשנות ה90.
אני לא יכול לענות באופן אובייקטיבי איך הייתי מרגיש אם הייתי רואה את הסדרה לראשונה רק כיום. אני לא יכול אפילו לדמיין לראות את הסדרה פעם שניה רק כיום. ראיתי את הסדרה כל כך הרבה פעמים.
אני כן מאמין שהיא הייתה מרגישה לי ייחודית גם כיום מאותה סיבה שלפעמים נוחתת סדרה כיום שמרגישה לי יוצאת דופן למרות שלפעמים מרגיש כאילו הכל כבר נעשה.

לפעמים אני חושב על סדרה מסויימת: "וואו, הסדרה הזאת מעולה. האם אני לא משקר לעצמי כשאני חושב שהיא בכל זאת לא טובה כמו באפי?" אבל בסופו של דבר עדיין באפי עדיין מרגישה לי יותר טובה. יותר רגש, יותר מצחיקה,יותר הכל.

אז אני מבין שהגעת לפרק 8. האם ראית עוד?
שימי לב שפרק 9 הוא לדעתי הפרק היחיד בכל הסדרה שבו יש סצנה שמוקרנת תוך כדי הכתוביות.
ולמה לא ענית לי על השאלות ששאלתי בהודעה הקודמת שלי?
לצפיה ב-'כי עוד אין לי משהו מעניין לכתוב באפי עונה 1'
כי עוד אין לי משהו מעניין לכתוב באפי עונה 1
12/10/2019 | 17:32
1
16
ראיתי את כל עונה 1. אמנם בחצי השני שלה עשיתי די הרבה פסט פורוורד על הסצינות של העלילה הפרוצדורלית עם המפלצת הספציפית של הפרק... רוב העונה היתה מבחינתי כמו תיקים באפילה רק בתיכון (שגם ממנה אני חושבת שהייתי היום משתעממת, למרות שבזמנה אהבתי מאוד).
וכן, אני שמה לב לכך שהמפלצות הפרוצדורליות הרבה פעמים מייצגות בעיות אמיתיות מחיי המתבגרים והתיכון, כמו הנערה הבלתי נראיית (כי ככה היא מרגישה) או הקבוצה של הבריונים שמתעללים בילדים החלשים... אבל זה לא גורם לי להינות יותר מהפרקים.

התעכבתי רק על החלקים שנראו לי חשובים לסיפור המסגרת כמו היחסים של הדמויות הראשיות וסצנות עם אנג'ל או עם מלך הערפדים (כמעט כתבתי מלך הלילה) והילד ה-anointed.

אני לא רוצה סתם להרגיש שאני מבאסת. אין לי כרגע רגשות מיוחדים כלפי הדמויות. יש טובים שהם נחמדים, יש רעים קלאסיים, יש את אנג'ל שלכאורה קצת באמצע אבל ברור לפחות לכרגע שהוא בצד של הטובים.
ובאמת הפרק היחיד שהיה קצת יותר מעניין היה הפרק עליו, שגילינו שהוא ערפד.
אם וכאשר יגיע הרגע שאני אתחיל ממש להינות - אז אל תדאג אני אתחיל לחפור פה, וזה יעייף אפילו אותך

לצפיה ב-'תאמיני לי שאין שום סיכוי שאת תעייפי אותי בנושא הזה'
תאמיני לי שאין שום סיכוי שאת תעייפי אותי בנושא הזה
12/10/2019 | 18:16
12
יאיי סיימת את עונה 1

זה לא מלך הערפדים. הוא המאסטר.
ויש לו fruit-punch mouth

ויופי. עכשיו את יכולה להכנס לעונה 2. הרבה יורת טובה באופן כללי. אם כי עדיין עם פרקים לא משהו פה ושם.
אם תתאמצי בפרק הראשון תוכלי לראות את הבן של ג'ון לנון.
לצפיה ב-'בסוף השבוע דווקא אין יותר מדי'
בסוף השבוע דווקא אין יותר מדי
11/10/2019 | 16:50
24
בהמשך יהיה: 3 פרקים של מטומטמת, הפרק הבא של משפ' ג'מסטון ואולי מכבי ת"א בכדורסל ביורוליג (מהם, בדיוק לנבחרת הכדורגל של ישראל, עוד לא התייאשתי לגמרי). אין שום סרט חדש במסגרת הטלוויזיה שמעניינת אותי, אז בטח אזמין בחינם משהו מהעבר (כמו קולומביאנה).
לצפיה ב-'קודם כל לסיים אל קאמינו'
קודם כל לסיים אל קאמינו
11/10/2019 | 17:00
26
אחר כך רעבים 2.

כל השאר - שיחכו.
לצפיה ב-'אחרי הצום'
אחרי הצום
09/10/2019 | 22:19
24
23
איך עבר כיפור כופרים חמודים? (כי כמעט כולם פה הכריזו על תכניות הצפייה שלהם ולא תכניות הצום שלהם)
לצפיה ב-'ספר Autoboyography '
ספר Autoboyography
09/10/2019 | 22:21
14
54
הגעתי לפרק 20 וחצי (85%), אבל זאת הודעה נייטרלית שניק יוכל להגיב לה אם לא הגעת. אוף ניק בבקשה תגיד לי שכבר הגעת לפה!

לצפיה ב-'ממש ממש לא '
ממש ממש לא
09/10/2019 | 22:30
1
39
אני ב25%
וזה לא שאני לא אוהב אותו, אני מאוד נהנה בנתיים, פשוט קצב הקריאה הרגיל שלי הוא די איטי (בין היתר בגלל טלוויזיה ומחשב). את wayward son קראתי יחסית ממש ממש מהר.

אבל את יכולה לכתוב הודעה עם סימון ספוילר והאחוז המתאים ככה שאני אוכל לחזור ולקרוא את זה כשאני אגיע לשם.

להבא אני פשוט אספר לך על ספר שאני קורא רק כשאני כבר מגיע ל80%.
לצפיה ב-' '
09/10/2019 | 22:33
3
לצפיה ב-'פרק 20 וחצי (85%) '
פרק 20 וחצי (85%)
09/10/2019 | 22:31
29
טוב כמובן שאני אוהבת אבל זה לא קשה לי לגרום לי לאהוב ספר מהסוג הזה
מודה שכרגיל קשה לי להתחבר לדילמות דתיות כי אין אלוהים, אבל זה עדיין יפה, וכל פעם שהם מתנשקים אני נמסה

אבל מה שממש היה לי דחוף להגיד זה שב82% טאנר חושב שלא משנה איך הוא ישנה את הספר זה עדיין יהיה שקוף שזה על סבסטיאן. ומה שהוא אומר זה "אני יכול לשנות את השם שלו לסטיב ושלי לבאקי ולתת לנו כוחות על....", מה שכמובן גרם לי להקרע מצחוק, להתרגש ולמחוא כפיים במקביל

ואם כבר פתחתי הודעה:
1. אני ממש מבולבלת לגבי משהו - היה את כל הקטע שהם היו באגם כזה על המכונית. לא הבנתי אם הם שכבו או לא?! ואם לא אז מה כן? זה קלירלי היה יותר מנשיקות ואיפשהו טאנר אמר שהוא ראה את הפנים של סבסטיאן כשהוא גמר אבל עדיין לא ממש הבנתי מה הם עשו.
2. כשהוא שכב עם  אוטום הרגשתי שהיא יותר מנצלת אותו מאשר הוא אותה אז שמחתי לגלות שהיא גם חושבת ככה.
3. עוד משהו שאני לא בטוחה לגביו עכשיו - כשפתאום הספר עבר לתאר מה קורה עם סבסטיאן בגוף שלישי - זה באמת קורה או שזה טאנר כותב לספר שלו? כי שניה לפני הוא אומר שהוא פתח את הלפטופ והתחיל להקליד.

לצפיה ב-'אני מוותרת על ההשתתפות במועדון הספציפי הזה'
אני מוותרת על ההשתתפות במועדון הספציפי הזה
10/10/2019 | 09:36
9
31
קראתי את התקציר וזה נשמע לי נחמד, אבל לא מעבר.

אבל אני כן קוראת מחדש ספר (טוב נו, פאנפיק) משלי. יש לו 530,000 מילים והקינדל מתזמן לי את הקריאה ל24 שעות, אבל אתמול קראתי רוב היום ועכשיו נשארו לי 21 שעות זה ארוך מדי בשבילם.
לצפיה ב-'איפה רואים את הדברים האלה?'
איפה רואים את הדברים האלה?
10/10/2019 | 18:48
8
18
כמה מילים יש וכמה זמן קריאה?
(אין לי מכשיר קינדל יש לי אפליקציה של קינדל על הטלפון).
לצפיה ב-'המממ'
המממ
10/10/2019 | 20:22
7
20
המילים זו ספירה של אתר הפאנפיקים, אבל את תזמון הקריאה את יכולה לבדוק ע"י לחיצה על הפינה השמאלית התחתונה של האפליקציה. הלחיצות משנות את המצב לlocation/page/דקות שנותרו לפרק/דקות שנותרו לסוף הספר. לוקח לזה זמן להתאפס על קצב הקריאה שלך, אבל זה ממש נחמד.
לצפיה ב-'לא מצאתי '
לא מצאתי
10/10/2019 | 20:28
6
12
לא נורא.
לצפיה ב-'מוזר. אולי זו גרסה שונה?'
מוזר. אולי זו גרסה שונה?
10/10/2019 | 20:57
5
16
או שצריך להפעיל דרך ההגדרות? זה תמיד היה לי שם. מה מופיע לך בפינה?

רציתי לעשות צילומסך של האפליקציה, אבל זה ידרוש ממני לשלוח אותו לעצמי במייל/פייסבוק ולהוריד למחשב ואז להעלות לפה ואני עצלנית
לצפיה ב-'כנל לגבי צילומסך ועצלנות '
כנל לגבי צילומסך ועצלנות
10/10/2019 | 23:43
4
9
מה שיש לי בצד שמאל למטה רק מעביר אותי למצב של מלא דפים או דף יחיד.
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
11/10/2019 | 09:35
3
21
אולי הפינה הימנית? תלטפי את כולן בעדינות לפעמים זו נגיעה, לפעמים החלקה למעלה/למטה. עכשיו מציק לי שאין לך את זה!
לצפיה ב-'בלי קונטקסט ההודעה הזאת בהחלט גורמת להרמת גבה'
בלי קונטקסט ההודעה הזאת בהחלט גורמת להרמת גבה
11/10/2019 | 21:53
2
3
לצפיה ב-' '
11/10/2019 | 23:41
1
לצפיה ב-'טיפה'
טיפה
12/10/2019 | 08:49
2
לצפיה ב-'וסיימתי '
וסיימתי
10/10/2019 | 20:21
31
אוף ניק תגיע לפה בקרוב בבקשה אני לא אוהבת לדבר לעצמי
לפחות תקפיץ את זה כשתגיע לפה יום אחד

אעהעההההההה אוקי
לקראת הסוף כבר הייתי על סף בכי/התקף לב כי היה נראה שהולך להיות לזה סוף ריאליסטי ועצוב. או מר-מתוק כזה. וצעקתי על הספר "אני לא אוהבת סוף ריאליסטי אני אוהבת סוף טוב!!!!!!"* כי כבר חשבתי שטאנר מתחיל להתגבר עליו, שהוא finally clean. (לאורך כל הפרק האחרון התנגן לי בראש השיר של טיילור clean שעוסק בהתגברות על פרידה קשה. על הרגע הזה שאחרי כל סערת הרגשות פתאום יום אחד מרגישים אחרי זה. אחרי הסערה, וחוזרים לנשום שוב. עכשיו אני שומעת אותו ובוכה קצת) ולא רציתי שהוא יהיה נקי!! רציתי שהם יחזרו. והספר עוד שניה נגמר וזה לא הלך לשם, עד שזה כן!!!!!! ואז נרגעתי. ושמחתי

אני חושבת שהגעתי למסקנה שאני באמת לא אוהבת סוף ריאליסטי על אהבה שמתגברים עליה או שנגמרת מסיבות לא טרגיות ודרמטיות אלא כי ככה החיים. כלומר, זה לא מדוייק. זה תלוי כמה אני מושקעת רגשית בזוג. אם לא מאד אני יכולה להעריך את זה ואפילו לאהוב את זה (אין לי דוגמה כרגע), אבל אם זה זוג שאני ממש אוהבת אז פאק איט. אני רוצה אותם ביחד בסוף! או מתים! אין באמצע! (סתומרת זה לא שאני מאחלת לדמויות שאני אוהבת מוות, אבל זה כזה "עד שהמוות יפריד בינינו").

לגבי השאלה של עצמי קודם אז אני חושבת שהבנתי: כל מה שהיה בגוף ראשון היה הספר שטאנר כתב בעצם. ואז היו כמה קטעים בגוף שלישי של מה שקרה אחרי שהוא לא הגיש אותו והפסיק לכתוב. ואז הסיום חזר לגוף ראשון כי הוא נתן לספר שלו סוף טוב

עדיין לא בטוחה מה קרה באגם

רציתי גם להגיד לגבי זה שאני לא מתחברת לדילמות של דת מול אהבה, אבל פה זה פחות הפריע לי כי זאת לא הייתה הדילמה, לא היה את הניג'וס הזה של אני מרגיש משהו אבל לא יכול כי אלוהים לא מרשה. סבסטיאן תמיד אמר שהוא לא מרגיש שהוא עושה משהו רע וכשהוא מתפלל אחרי שהם ביחד הוא מרגיש טוב עם עצמו. הדילמה הייתה מול המשפחה, שזה אני יותר יכולה להבין. (כמובן שאני לא יכולה להבין את ההורים בשום אופן). ובסוף הוא בחר "נכון". כי גם אם הוא היה מוותר על האהבה הספציפית הזאת אבל זה מי שהוא בסופו של דבר והיה מגיע מישהו אחר והוא כל החיים היה חי בשקר ושונא את עצמו.
לצפיה ב-'שיר יום כיפור מיוחד על ידי בן פלאט (ועוד מישהי)'
שיר יום כיפור מיוחד על ידי בן פלאט (ועוד מישהי)
09/10/2019 | 22:32
4
44
מהתוכנית של ג'יימס קורדן
זה מתחיל דקה לתוך הסרטון

לצפיה ב-'אמאלה'
אמאלה
09/10/2019 | 22:36
2
35
נשבעת שהרגע באתי לשים את זה גם

הם כאלה חמודים

"עוד מישהי" זאת זאת ששיחקה את אינפיניטי בהפוליטיקאי.
לצפיה ב-'אם היית מתעסקת פחות בקריאה ויותר בדברים חשובים כאלו'
אם היית מתעסקת פחות בקריאה ויותר בדברים חשובים כאלו
09/10/2019 | 23:27
1
27
אז היית משיגה אותי
לצפיה ב-'סליחה באמת שאני קוראת ספר ש*אתה* נתת לי '
סליחה באמת שאני קוראת ספר ש*אתה* נתת לי
09/10/2019 | 23:28
5
לצפיה ב-'חחחחחחח חמודים'
חחחחחחח חמודים
10/10/2019 | 09:31
2
לצפיה ב-'ארון פול מתקצר את שובר שורות ב2 דקות'
ארון פול מתקצר את שובר שורות ב2 דקות
11/10/2019 | 00:15
3
32
אם מישהו צריך תזכורת לקראת הסרט

לכל הסדרה  כמובן.
לצפיה ב-'זה משהו כמו'
זה משהו כמו
11/10/2019 | 01:30
2
28
יה כלבה הרגת את החברה שלי ועכשיו אני שונא אותך פוראבר ומזל שהתפגרת בסוף?

אם כן, זה בדיוק הריקאפ שלי לכל הסדרה. ולא אכפת לי משאר הדמויות
לצפיה ב-'נשמע שלא ממש אהבת את הסדרה... זה קטע הומוריסטי נחמד'
נשמע שלא ממש אהבת את הסדרה... זה קטע הומוריסטי נחמד
11/10/2019 | 01:52
1
8
לצפיה ב-'בטח שאהבתי'
בטח שאהבתי
11/10/2019 | 10:30
22
אבל לא סבלתי את וולטר מיט כי הוא נאד פוץ.

הפרק של הזבוב הוא הפרק האהוב עליי עד היום אגב.
לצפיה ב-'Yom Kipur Watch '
Yom Kipur Watch
08/10/2019 | 06:48
38
47
במה אתם הולכים לצפות בחג הזה?
אתם יודעים... כש"אין" טלוויזיה.
לצפיה ב-'סדרות של אמצע שבוע '
סדרות של אמצע שבוע
08/10/2019 | 08:07
55
ALL RISE, Prodigal Son, באטוומן, FBI, ניו אמסטרדם והמתמחה.

וספר, כרגיל.
לצפיה ב-'בהמון פורנו'
בהמון פורנו
08/10/2019 | 09:18
2
86
לא, ברצינות עכשיו

חשבתי להתחיל  את Prodigal Son אבל יש לי הרגשה שמדובר בטראש מזוקק בסגנון ריאן מרפי (למרות שזו לא סדרה שלו). מישהו התחיל לצפות ויש לו המלצות?

מה עוד?

מרתון חוזר של "הכתר"... ומה עוד?
לצפיה ב-'על סמך שני פרקים ראשונים '
על סמך שני פרקים ראשונים
08/10/2019 | 09:35
53
מדובר בדרמת משטרה קלאסית-פרוצדורלית של ברודקאסט. זה תלוי בך אם אתה אוהב את הסגנון או לא.
לצפיה ב-'לא טראש ברמת ריאן מרפי'
לא טראש ברמת ריאן מרפי
08/10/2019 | 13:45
37
אני עדיין לא בטוח אם זה ממש טוב, אבל בנתיים סביר פלוס
לצפיה ב-'הפרק החדש של המתים המהלכים'
הפרק החדש של המתים המהלכים
08/10/2019 | 09:46
10
39
את הפרק השבועי המעולה של יורשים כבר הספקתי

ובתקווה לנסות סדרות באמאזון פריים ולמצוא משהו מספיק טוב.

לצפיה ב-'בסוף ראיתי מחדש את העונה ה-1 של ברודצ'רץ' '
בסוף ראיתי מחדש את העונה ה-1 של ברודצ'רץ'
09/10/2019 | 16:07
9
36
והפרק של המתים (שהיה קצת Meh) ופרק 2 של קארניבל רואו (שהיא נורא מסקרנת בסגנון ועשויה יפה ומיוחד, אבל העלילה איטית לי ואני משתעממת. מישהו פה צפה בזה?)
עכשיו אני רואה פרק 1 של באפי, אבל רק כי ממש משעמם לי ולא בא לי להתחיל שום דבר כבד. זה כל כך לא הסגנון שלי שאני לא צופה שאמשיך, אבל בשביל ה-1% סיכוי שאני בכל זאת אתפס לזה אני מנסה, כי ממש בא לי להתמכר למשהו עם המון עונות.

לצפיה ב-'צפיתי בCarnival Row ונהניתי ממנה'
צפיתי בCarnival Row ונהניתי ממנה
09/10/2019 | 18:16
4
41
אבל פנטזיה הוא הז'אנר האהוב עלי, אז הייתי משוחדת+ממש נהניתי מהx-ray של אמאזון

מבאפי לקח לי זמן להתלהב. אני עדיין לא חושבת שהיא יצירת המופת שעושים ממנה (סליחה ניק), מלבד כמה פרקים שהם באמת מופתיים, אבל היא כן ממש השתפרה לטעמי אחרי כמה פרקים/עונה.
לצפיה ב-'אהמ אהמ...'
אהמ אהמ...
09/10/2019 | 19:35
3
37
אני מרשה לאנשים להיות לא מיודעים מספיק עם באפי
אבל לומר שקרים בוטים כמו "לא יצירת המופת שעושים ממנה"

אפילו העונה הראשונה (שהיא באמת לא משהו) היא עדיין פי מאה יותר טובה מכמעט כל סדרה אחרת.

בתי הקברות מלאים באנשים שחסמתי בגלל הערות מכוערות שכאלו.*

*אני לא יודע מה  הם עושים בבתי קברות, אני פשוט מניח שאחרי שהם נחסמים מהפורום אין להם ממש מקומות אחרים שהם יכולים ללכת. כלומר אולי פייסבוק, אבל פייסבוק עצמו הוא די כמו בית קברות.
לצפיה ב-''
09/10/2019 | 20:05
22
די לסתימת הפיות
לצפיה ב-''
09/10/2019 | 20:16
3
לצפיה ב-' '
09/10/2019 | 22:15
21
המחשבה הראשונה שלי להודעה של ליאורה הייתה "וול.. היה נחמד להכיר אותך".
לצפיה ב-' ניק תנשום לפני שאתה נכנס להודעה הזאת'
ניק תנשום לפני שאתה נכנס להודעה הזאת
09/10/2019 | 18:45
3
19
לצפיה ב-'חחח התכוונת להודעה שלי או של ליאורה?'
חחח התכוונת להודעה שלי או של ליאורה?
09/10/2019 | 19:17
1
25
אם התכוונת לשלי אז אני חושבת שניק יודע לא לפתח מזה ציפיות כי יש לנו טעם די שונה בקטע הזה (למרות שיש לנו לדעתי גם איזה 10 סדרות משותפות, אבל זה רק כי אני צופה בהרבה סדרות והוא צופה בהמון סדרות, אז סטטיסטית זה כמעט בלתי נמנע).

לצפיה ב-'את רומזת שאני לא יודעת לשרשר? התכוונתי אליך כמובן'
את רומזת שאני לא יודעת לשרשר? התכוונתי אליך כמובן
09/10/2019 | 19:29
6
לצפיה ב-'חחחח כבר נכנסתי להודעה'
חחחח כבר נכנסתי להודעה
09/10/2019 | 19:30
27
אני יודע שלא לפתח ציפיות גבוהות מידי ולונה הבהירה מיד שהיא כנראה לא תמשיך.
מה גם שהעונה הראשונה היא החלשה ביותר של באפי.
כמובן שזאת עדיין הסדרה הכי טובה אי פעם.

אני בכל מקרה מחזיק אצבעות.
לצפיה ב-'גם סדרות וגם סרטים:'
גם סדרות וגם סרטים:
08/10/2019 | 09:55
4
104
הסדרות הרגילות אצלי, וסימנתי בסרטים את להציל את טוראי ראיין, פארק היורה המקורי וקפטן אמריקה - מלחמת האזרחים
לצפיה ב-'קפטן אמריקה - מלחמת האזרחים '
קפטן אמריקה - מלחמת האזרחים
08/10/2019 | 10:24
3
41
בדיוק ראיתי לפני כמה ימים שוב כי סתם פתחתי טלוויזיה ולפתע זה היה ביס.
לצפיה ב-'אצפה בו מחר'
אצפה בו מחר
08/10/2019 | 19:31
2
29
להציל את טוראי ראיין היה חווייה נהדרת
לצפיה ב-'זה סרט טוב'
זה סרט טוב
08/10/2019 | 19:39
1
29
אם אהבת והנושא מענין אותך אולי תנסה את הסדרה אחים לנשק. זה עוסק בפלוגת צנחנים  גם כן בפלישה לנורמנדי וגם אח"כ לאורך המלחמה, וזה גם הפקה של שפילברג וטום הנקס כמו טוראי ריאן.
לצפיה ב-''
08/10/2019 | 19:42
6
לצפיה ב-'לא יותר מדי'
לא יותר מדי
08/10/2019 | 10:19
33
לרוב אני עייף מדי מהצום בשביל להתרכז בטלוויזיה, אז אעשה בינג' של "ארבע חתונות ולוויה אחת". צפיתי בפיילוט אתמול וזה היה לגמרי מה שהמוח שלי היה צריך בשביל שעת לילה מאוחרת - סדרה קלילה ומפוצצת בקלישאות אבל ממש כיפית

בתכנון גם הפיילוט של באטוומן, פרקי השבוע של יורשים, סופרגירל והצמד והפרק האחרון של המתופפת הקטנה.
לצפיה ב-'קצת דברים'
קצת דברים
08/10/2019 | 10:30
30
להמשיך עם הפסיפיק (שמרתי כבר 4 פרקים מהVOD, לאדעת אם אני באמת אגיע לכולם ביומיים האלה)
המקום הטוב
world on fire
להמשיך עם הספר שניק הביא לי.

מבחינתי זה באמת הבדל ש"אין" טלוויזיה כי אני אשכרה אוהבת לצפות בדרכים הישנות. לפתוח ולזפזפ בתקווה שיש משהו נחמד בערוצי הסרטים/סדרות (הרבה פעמים זה מצליח לי [אם כי בערוצי הסדרות כבר מזמן אין כלום אז בעיקר סרטים]).
אפילו VOD אין אז צריך להוריד מראש דברים וזה בעיה בתור מישהי שאף פעם לא מוצאת כלום בVOD להחליט מראש

אבל בכל מקרה חברות שלי כן חוזרות הביתה לחג אז גם ככה אני לא אראה כזה הרבה.
לצפיה ב-'כיפור, שבת- פוטֶטו פוטָטו'
כיפור, שבת- פוטֶטו פוטָטו
08/10/2019 | 10:32
41
רק אולי בלי תפו"א, למרות שאני לא צמה.

התכנון הודאי היחיד הוא פרק ספיישל של CR מתוך הרשימה ההולכת ומצטמצמת שלי, ואולי אפילו 2 (אחד היום ואחד מחר).

מעבר לזה, מי יודע. אולי השלמת נטפליקס כלשהי, אולי ספר, אולי בטעות אשחק Assassin's Creed כל היום.
לצפיה ב-'כיפור כי טוב לו'
כיפור כי טוב לו
08/10/2019 | 14:08
34
יש את הדברים הרגילים כמו:
הרופא הטוב
Prodigal Son
פרק של 9-1-1 (רציתי לראות רק את הפרק הראשון של העונה אבל זה כל הזמן מושך לעוד פרק)
סופרגירל פרק תחילת העונה
Bless This Mess
The Conners

חוץ מזה ספר
ואולי בינג' על איזו עונה שחסרה לי על משהו...
למשל The Sinner עונה 2
או סתם סרט של נטפליקס
לצפיה ב-'כרגיל, אהיה שונה מכולם-כלום'
כרגיל, אהיה שונה מכולם-כלום
08/10/2019 | 19:21
9
69
אני לא בא מבית דתי ואין לי זיקה יתרה לדת (זולת עשרת הדיברות וספרי רבי נחמן מברסלב), אבל אני חושב שאותו יום משמש לניקוי רעלים מהמוח. אפשר יום אחד בלי טלוויזיה (אני גוזר על עצמי במודע עוד שניים-יום הזיכרון ויום השואה). ובכלל, אפשר להתחשב באנשים מסביב, שרוצים קצת שקט ויותר לשמוע את עצמם, דבר שכמעט בלתי אפשרי עם הטכנולוגיה של היום בשגרה. אבל מי שרוצה, שיצפה. עיני אינה צרה... 
לצפיה ב-'אני אצטער שהעליתי את זה'
אני אצטער שהעליתי את זה
08/10/2019 | 19:25
1
63
אבל מה הקשר בין לראות טלוויזיה בבית ללהתחשב באנשים מסביב?
לצפיה ב-''
08/10/2019 | 20:01
5
לצפיה ב-'שקט? יותר נכון צווחות של ילדים'
שקט? יותר נכון צווחות של ילדים
08/10/2019 | 19:27
2
15
לצפיה ב-' '
08/10/2019 | 19:29
35
אם כי בינתיים שקט פה באופן מפתיע
לצפיה ב-'אני לבד בבית והשקט מחרפן אותי '
אני לבד בבית והשקט מחרפן אותי
08/10/2019 | 20:07
39
הדלקתי בחדר ליד את הטלוויזיה על CNN כדי לא לסיים את הערב במחלקה סגורה .
לצפיה ב-'אבל אם אני לבד בבית '
אבל אם אני לבד בבית
08/10/2019 | 20:05
47
או עם עוד אנשים שלא שומרים כיפור(אנחנו משפחה של כופרים) למה אני צריכה לסבול?
לצפיה ב-'יש משהו בלעשות לפעמים יום בלי'
יש משהו בלעשות לפעמים יום בלי
08/10/2019 | 20:59
2
47
אישית עשיתי את זה בסוף שבוע האחרון בגלל שנסעתי לירושלים בבוקר יום שישי וחזרתי רק בשבת אחר הצהריים. כל הזמן הזה הייתי בלי טלוויזיה או מחשב. יש משהו בלקחת צעד אחורה מזה.

בכל מקרה, זה לא משהו חריג כל כך כאן. היו ועדיין יש חברי פורום שלא צופים בטלוויזיה אפילו ביום שבת.
לצפיה ב-'אני יכולה להעביר לפעמים כמה ימים'
אני יכולה להעביר לפעמים כמה ימים
09/10/2019 | 03:59
1
37
בלי טלוויזיה, סתם כי אין לי זמן או מה לראות.
אם יש משהו שבאמת קשה לי להתנתק ממנו זה אינסטגרם והפורום הזה
לצפיה ב-'אני יכולה גם שנה לא לראות סדרה / סרט אבל כן רדיו ומוזיקה'
אני יכולה גם שנה לא לראות סדרה / סרט אבל כן רדיו ומוזיקה
09/10/2019 | 18:48
6
לצפיה ב-'צפינו הבוקר בפרק האחרון של "הנערים" . אחת הסדרות הטובות '
צפינו הבוקר בפרק האחרון של "הנערים" . אחת הסדרות הטובות
09/10/2019 | 10:31
3
59
שנעשו בארץ.
אולי אצפה במספר פרקים של מטומטמת.
ואל תצחקו עלי...
התחלתי לראות את המומינים מההתחלה (חח בגלל שהתחלתי למכור פריטים שלהם) 
לצפיה ב-'מה זאת אומרת התחלת למכור פריטים שלהם?'
מה זאת אומרת התחלת למכור פריטים שלהם?
09/10/2019 | 15:37
2
46
איזה פריטים?
לצפיה ב-'ניק קלטתי אותך'
ניק קלטתי אותך
09/10/2019 | 19:01
47
אתה רוצה לדעת כמה שווים כל הדברים שלא זרקת כבר 30 שנה...
גם לי יש כאלה
דוגמא: הייתי "מעריצה" של הסימפסונים בכיתה ד' ויש לי בובות (אולי רק בובה אחת - של מגי) ומחזיקי מפתחות ותחתיות לכוסות וכו'...
לצפיה ב-'הנה '
הנה
09/10/2019 | 19:43
41
יש לי חנות אונליין 
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
08/10/2019 | 06:45
45
73
האם זה אמצע השבוע? כי זה מרגיש כמו עוד סופש...
המשך>>
האם זה אמצע השבוע? כי זה מרגיש כמו עוד סופש...
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
06/10/2019 | 06:58
24
21
הנה מתחיל עוד שבוע
לצפיה ב-'אוז עונה 1 פרק 1 '
אוז עונה 1 פרק 1
06/10/2019 | 23:21
2
29
הפרק מסתיים עם אש שהורגת את דינו שעזר לאסיר חולה איידס על סף מוות למות אבל רצה גם למות בעצמו וקיבל
הוא התנהג כמו ילד חסר שליטה מבולבל וזאת לא הדרך לשרוד
אש גם הכניסה את סעיד לאוז על עבירת הצתה והוא בדיוק ההפך מחסר שליטה ומבולבל
הוא מלך שיודע גם איך לגרום לאחרים (ג'פרסון קין) לא להתעסק איתו
הפרק היה מלא בסיגריות ואש גם מכיוון התקנה החדשה המתסיסה על איסור עישון במתקני הכלא
בינתיים הצוות מצליח להשתלט על האסירים למרות שמקמנוס מחלק את זמנו בין עונשים יצירתיים לבין התחלת רומן עם ד"ר ניית'ן הרופאה
לצפיה ב-'יואו סיימת את הסמויה ואת רואה אוז מהתחלה? '
יואו סיימת את הסמויה ואת רואה אוז מהתחלה?
06/10/2019 | 23:27
1
26
לא בא לך אף פעם בין לבין משהו קליל יותר?

לצפיה ב-' התחלתי פרק 2'
התחלתי פרק 2
06/10/2019 | 23:47
30
אני תוהה אם שילינגר היה כזה נחמד עם כל אחד כולל לפזר איומים על המשפחה שבחוץ או שזה רק ביצ'ר הבלתי נסבל (ובינתיים הוא ממש בלתי נסבל, בחיי שגם אני במקום שילינגר הייתי יוצאת מדעתי) שמוציא ממנו את המיטב

לשאלותייך
הפסקתי את הסמויה בפרק 2 של עונה 5 כי פתאום נגמרה לי הסבלנות למקנולטי המתייפייף ובטח שאני לא יכולה לסבול את הפוליטיקאים האלה וגם לעלילת העיתון אין לי כוח וגם במרלו וסנופ מאסתי
אני אחזור לזה בהזדמנות
זאת גם עונה שראיתי הרבה אחרי שאר העונות אז אולי גם בגלל זה

אני צורכת גם דברים קלילים כמו תוכנית הבוקר ב103fm אבל אוז דווקא מתאים לי בדיוק וזאת גם הסיבה שעצרתי את הסמויה כי היא הרגישה לי קלילה מדי לעומת התחושות שלי
עכשיו אוז מכניסה אותי לפרופורציות וזה מאוורר אותי
לצפיה ב-'Undone עונה 1 '
Undone עונה 1
06/10/2019 | 23:24
2
46
ראיתי את כל 8 הפרקים בערב אחד (בסופ"ש עשיתי סופסוף את המנוי ניסיון לאמזון פריים וידאו אז יש לי 7 ימים להוציא ממנו את המקסימום, וזו אחת הסדרות המעטות שיש להן כתוביות בעברית).

נהנייתי ממנה מאוד. זה גם היה מוזר שזה כאילו מצוייר אבל בעצם מצולם עם שחקנים שאפשר לזהות (ושחקנים נהדרים ומוכרים). זה יצא להם מאוד יפה.
השחקנית הראשית נהדרת, גם את השחקנית השניה (האחות) אני מאוד אוהבת (מכירה אותה מ-life in pieces שאני מאוד אוהבת) וכמובן בוב אודנקירק , וגם סידהרתא הזה שלא הכרתי היה ממש חמוד.

הסוף קצת מבאס שנגמר בקליף האנגר, כאשר עדיין לא ידוע אם תהיה עונה 2.
אגב קראתי כבר דברים שכתבתם ואני מסכימה בעקרון שזה בסדר להשאיר דברים לתהיית הצופה בסוף סיפור, אבל זה עדיין כמו שזה נגמר קצת לא כיף.
אני גם מעדיפה גם במקרה זה כן לקבל את התשובה והתוצאה של מה שהם עשו, כי לגמור את זה ב"אולי זה קרה ואולי הכל היה דמיונה - וזה גם בסדר כי העולם יפה כמו שהוא ואפשר לקבל אותו ככה" - זה קלישאה מעצבנת ומרגיש לי שראיתי כבר מספיק יצירות עם סיום בסגנון הזה.

עדיין מאוד מהנה, כתוב ועשוי מצוין, מומלץ.
ואם תהיה עונה 2 אז עוד יותר טוב.

לצפיה ב-' מסכימה'
מסכימה
07/10/2019 | 02:13
1
31
נהניתי מהסדרה, וסיגנון האנימציה היה ממש יפה ומיוחד. אבל גם לי ממש נמאס סגנון הסוף הזה של "כ הפואנטה היא שאנחנו לא יודעים אם זה היה אמיתי או לא. כמו כל קלישאה זה היה נחמד כשעשו את זה בהתחלה, אבל אחרי מלאנתאלפים סרטים וסדרות שעשו את זה, כבר קצת נמאס לי.
אגב, זה מעניין כי יצא לי לשאול 4 אנשים מה הם הבינו מהסוף של הסדרה (כלומר- זה אמיתי או שהיא הזתה הכל?) וכולם פחות או יותר הסכימו שזה אמביוולנטי, עדיין שני אנשים נטו להגיד שכנראה זה אמיתי ושני אנשים נטו להגיד שסביר להניח שלא (רק מראה עד כמה זה באמת לא ברור). בהם אני כוללת את ניק שענה לי פה כשכתבתי על הסדרה:  http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/109/18443473...
לצפיה ב-'אני מסכים עם עצמי '
אני מסכים עם עצמי
07/10/2019 | 20:18
13
אני אוהב את זה שזה נשאר אמביוולנטי.
למרות שזה נעשה בעבר (לא מלאנתלפים פעמים, אבל כמה, תנו עשר דוגמאות, I dare you)
העניין הוא שאם לא היו משאירים את זה אמביוולנטי זה משאיר שתי אופציות: שזה הכל הזיות או שזה הכל אמיתי. וכל אחת מהן מרגישה כאילו היא מחסירה חלק מהעניין שבצפיה בסדרה.
לצפיה ב-'NCIS לוס אנג'לס 11X02 '
NCIS לוס אנג'לס 11X02
07/10/2019 | 19:28
2
19
.

בלי קשר לזה שהפרק היה דיי מפגר ואני לא אוהבת את זה שמפרידים את הצוות ובטח שלא את קאלן וסאם. אם אתם מעמידים פנים שאתם בישראל תעשו שיעורי בית בסיסיים בעברית! זה נראה כאילו הם אפילו לא טרחו להשתמש בגוגל תרגום (היו שלטים שהיו כתוב עליהם בעברית "משטרת" בלי כלום אחרי זה, לא הפסקתי לצחוק) או אם סוכנת מוסד הולכת לעשות מעצר (מה שלא נראה סביר, אבל סבבה נזרום) למה היא צועקת באנגלית ולא בעברית?

אני בטוחה שהאמריקאים ושאר העולם שרואה לא היה שם לב, אבל היו שם דברים שהיו ממש צורמים לצד דברים שהם עשו במדויק(והקטע ההזוי, השוטרים נראו כמו שוטרים ישראלים אבל הניידות לא נראו כמו ניידות משטרה ישראליות ).
לצפיה ב-'לא ראיתי את הפרק הזה אבל רק רציתי להגיד'
לא ראיתי את הפרק הזה אבל רק רציתי להגיד
07/10/2019 | 20:53
1
23
שבדיוק אתמול ראיתי את הקטע שסאם וקאלן ידעו איך להגיד showoff בעברית. כלומר, הם לא בדיוק ידעו כי הם אמרו 'שקצן' במקום 'שחצן' אבל הם עדיין חמודים אז אני אסלח להם.
לצפיה ב-'פספסתי את זה '
פספסתי את זה
07/10/2019 | 22:06
9
לצפיה ב-'באטוומן פרק 1 Batwoman '
באטוומן פרק 1 Batwoman
07/10/2019 | 20:14
7
57
אני שמח לומר שהיה טוב לדעתי.
לא משהו מדהים, אבל בשביל פרק ראשון שצריך להגדיר הרבה דברים על ההתחלה - בעיקר סיפור רקע לדמות הראשית, להבהיר מי המשפחה המסועפת שלה ומה קרה להם בעבר, לגלות על באטמן להפוך לבאטמן. וכל זה תוך כדי לתת קצת זמן כדי לתת טיפה פיתוח לדמויות אחרות ולנבלית הראשית.
זה די הרבה לפרק אחד ולרוב זה עבד.
כולל הפתעות כמו זה שהאחות החורגת היא לא סתם חסרת תועלת, עורב אלמוני הוא בעצם רע, וכמובן זה שהרעה היא בעצם האחות - אם כי התחלתי לחשוד בזה כבר כשנעשה ברור שהיא יודעת הרבה על קייט ומשם זה נעשה יותר ויותר ברור עם הזמן.
מה שמפתיע ואולי מוזר בזה הוא שלא רק גילו לנו את זה כל כך מהר במקום לשמור את זה לגילוי מאוחר יותר, גם קייט גילתה את זה כבר עכשיו.

אני מקווה שיהיה מעניין לגלות מה בעצם קרה לבת' וכיצד היא "הפכה" לאליס.

חשבתי שהקונפליקט של קייט עם זה שבאטמן "נתן" למשפחה שלה למות ימשך יותר זמן וזה יהיה משהו שיהיה לה קשה להתגבר עליו. זה שמיד הבהירו שהייתה לו סיבה מאוד טובה "לתת להם למות" זה קצת חבל. חוץ מזה שבעצם אם זה דבר ידוע שהוא עזב אותם כדי להציל אוטובוס מלא ילדים, אז מוזר שקייט אף פעם לא ידעה על זה והבינה את הסיבה שלו.

מה שהיה לא מעט - דיבורים על באטמן וברוס וויין. זה מאוד צפוי בתחילת סדרה כזאת.
זה קצת חבל כי זה גם מה שהיה בתחילת הסדרה של סופרגירל. אומנם ברור שאין ברירה בשני המקרים האלו, אבל זה קצת חבל שלא מצאו גיבורה לעשות עליה סדרה שהיא לא תוצר לוואי של גיבור אחר.

מה שלא היה בכלל - איזכורים לשאר הArrowverse. שזה בסדר לחלוטין מבחינתי. הסדרה לא צריכה להיות תלויה בשום דרך בהם. אבל אני כן מקווה שיהיה איזכור כלשהו להם לפני הקרוסאובר כדי שזה לא ירגיש כאילו זה בא מכלום.
*בכלל מעניין איך או אם ישתלב העובדה שבעצם כבר ראינו את באטוומן בפעולה שנה שעברה. האם בשלב מסוים בפרקים הקרובים תהיה קפיצת זמן של שנה?

אני מקווה שעוד אנשים כאן ניסו את הפרק הראשון הזה כי אני אשמח לשמוע עוד מחשבות ודעות על הפרק.
לצפיה ב-'עוד משהו '
עוד משהו
07/10/2019 | 20:29
1
45
אני אוהב את זה שיש לנו גיבורה ראשית לסבית.
אני אוהב את זה שהכניסו את הנושא שזה היה בלתי אפשרי לשרת בצבא האמריקאי כשנמצאים מחוץ לארון עד לא מזמן.

אבל אני לא בטוח לגבי הגילוי שסופי, החברה לשעבר של קייט, נשואה עכשיו לגבר.
והסיבה לזה היא שזה הרגיש לי כאילו עושים את זה ברור שהיא התחתנה עם גבר כי היא בהכחשה לגבי זה שהיא לסבית.
אבל זה גם סביר לחלוטין שהיא פשוט ביסקסואלית.

לא יודע... אולי אני קופץ למסקנות אבל יש לי תחושה שזה הולך למצב שבו סופי בוגדת בבעלה כי היא מבינה שהיא חיה בהכחשה. וזה מרגיש לי מאוד כמו סיפור שמתאים ללפני עשרים שנה.
לצפיה ב-''
07/10/2019 | 22:48
33
גם אם היא בי, אני בטוחה שלפחות חלק מהסיבה שהיא התחתנה איתו הייתה כדי לטשטש את החשדות מהצבא. ועכשיו בגלל שהם נשואים תהיה בגידה, וזה מבאס.
לצפיה ב-'אז אני אנסה אותה במהלך כיפור '
אז אני אנסה אותה במהלך כיפור
07/10/2019 | 22:10
8
לצפיה ב-'גם אני צפיתי'
גם אני צפיתי
07/10/2019 | 22:56
31
ומסכימה שהיה מוצלח. אני בטוחה שההידרדרות תגיע בשלב כלשהו, כמו בכל סדרה של DC, אבל בינתיים אני אהנה מהסדרה כמה שאפשר. גיבורה נשית ראשית שהיא גם לסבית? Win!

לא עליתי על זה שהרעה היא האחות, ואני מחכה לראות איזה דילמות זה יעלה בהמשך. אף אחד לא ירצה להרוג אותה אבל היא נראית די רעה ומטורללת לחלוטין, אז יהיה מעניין. זה שהאחות החורגת היא לא רק קלולס פארטי גירל גם היה טוויסט נחמד.
ולגבי העורב האלמוני- ידעתי שהוא רע בשניה שראיתי אותו. הוא היה קצת חתיך מדי ועם שיער מעוצב מדי בשביל להיות סתם עורב רקע

לגבי הArrowverse- קראתי איפשהו שמתכננים שהסדרה הזו תהיה עם סופרגירל באותו סוג קשר כמו הפלאש/החץ הירוק- יותר קרוסאוברים משאר הסדרות. אני כבר בקושי זוכרת מה היה בקרוסאובר הקודם שראינו, אבל אם זה באמת המצב זה אומר שהיא נמצאת ביקום של סופרגירל ולא של כולם? מעניין מה יהיה.
אבל בא לי שיעשו את הקפיצה בזמן נטו בשביל החליפה, השחורה הזו די מכוערת.
לצפיה ב-'זה היה כ"כ מה שציפיתי '
זה היה כ"כ מה שציפיתי
08/10/2019 | 13:38
2
31
אבל בסה"כ אהבתי את הפרק.

איך קייט הצליחה להשתמש כ"כ טוב בצעצועים של באטמן אחרי חמש דקות?

גם לי זה מוזר שרק עכשיו היא יודעת שבאטמן הציל אוטובוס מלא ילדים, זה מסוג הדברים שהיו אמורים להיות מוזכרים איך שזה קרה. והיא קיבלה את העובדה שברוס ובאטמן הם אותו אדם יותר מידי בקלות.

טוב שהם לא מרחו את הגילוי על האחות עונה שלמה.

האם יכולה להיות דמות של גיבור על בלי דדי/ממי-אישיו? לא היה את הסיפור שלה ביותר קלישאתי? .
לצפיה ב-'חלקית מסכים עם מה שאמרת '
חלקית מסכים עם מה שאמרת
08/10/2019 | 13:53
1
21
היא למדה להשתמש בצעצועים של באטמן מאוד מהר. אבל זה לא שאלו דברים מעולם אחר. ואנחנו יודעים שהיא התאמנה במשך עשר שנים באמנויות לחימה והשרדות. אז הגיוני שהיא התנסתה עם דברים דומים.
יותר חסר הגיון זה שהבחור (לוק פוקס) הצליח להתאים את החליפה של באטמן לגוף שלה כל כך מהר.

כן היא קיבלה את זה שבאטמן וברוס הם אותו אדם יותר מידי בקלות. מצד שני גם אין סיבה שזה יהיה משהו שנמרחים עליו עונה שלמה.
ובהפוך עם האחות - הגילוי בא נורא מהר. אני שמח שלא מרחו את זה על עונה, אבל קצת מפתיע שלא השאירו את זה לכמה פרקים בהמשך.
וכמו שאמרתי מה שמפתיע יותר זה שכבר קייט עצמה גילתה את זה.

כן, לכל גיבור על בערך יש סיפור מקור שכולל משהו עם אמא/אבא/שניהם.
גם ברור שיתגלו עוד כל מיני דברים בעניין. בין היתר אני בטוח שמשהו לא בסדר עם האמא החורגת.
ובגלל שזה קלישאתי וקלאסי אז אני גם מוכן להמר שיגלו שגם האמא שרדה את הנפילה של המכונית.
לצפיה ב-''
08/10/2019 | 18:17
19
אני עדיין מתקשה לקבל את זה, כול הדברים האלו אמורים להיות יקרים ואחד מהסוג. גם אם היא למדה כול מיני דברים, זה לא שהיא למדה להיות באטמן. אז אין מצב שעל הפעם הראשונה הכול עובד לה בצורה חלקה כ"כ.
גם הקטע שהוא תפר לה היה מוזר.

זה היה מהיר מידי, כאילו תוך עשר דקות הכול היה סבבה והיא נכנסת לנעליים שלו. לא ציפיתי שזה ימרח 13 פרקים או 22 אבל היה אפשר לחכות עם זה עד סוף הפרק נניח.

מה שהפתיע אותי הייתה האחות החורגת שנראה שיש לה עלילה ומשהו משל עצמה והיא לא סתם ילדה עשירה ומפונקת כמו שזה נראה בתחילת הפרק.
לצפיה ב-'World on Fire פרק 2 '
World on Fire פרק 2
07/10/2019 | 20:53
6
34
אני מקווה שעוד מישהו רואה את הסדרה כי אני אוהב.
(עדי את עדיין כאן?)
ואם לא אז אני מקווה שמישהו יצפה בעתיד וימצא את ההודעה שלי בחיפוש.

אז כמובן שאני אוהב את הסיפור אהבה בין וובסטר ואלברט פשוט כי יחסית נדיר שרואים סיפורים כאלו בסדרה על מלחמת העולם השניה. הם גם פשוט מאוד חמודים ביחד. (ואני מת על בריאן ג'יי סמית' עוד מימי סטארגייט יוניברס)
אבל מצד שני בגלל שהסדרה בקושי מתמקדת בהם אז סיפור האהבה שלהם הוא בכזה הילוך גבוה שלא ברור מתי הם בעצם התאהבו ברמה שאחד נשאר בפאריז למרות איום נאצי בשביל האחר.
*אבל זה לא שראינו בפרק שעבר את הארי מתאהב בקאסיה ברמה של להתחתן איתה כדי להציל אותה.
בכל מקרה כרגע זה ברור שהסיפור שלהם על אש נמוכה כי המלחמה עוד לא הגיעה לשם. אני מצפה להרבה יותר דרמה ומתח בהמשך כשהנאצים בעצם יכבשו את צרפת (אופס... ספוילר?)

אני שמח שהסיפור של קאסיה (אני באמת לא בטוח אם ככה אני אמור לכתוב את השם שלה) בפולין נמשך. בין היתר כי לא זכור לי שראיתי סרטים על פולנים "טובים" בזמן השואה (למרות שיש אלפי פולנים שהם חסידי אומות העולם)
נראה לי שיהיה מעניין לראות את המחתרת הפולנית.

באנגליה כמו שציפיתי טום, אח של לואיס, ילך לצבא.
האמת שחשבתי שלויס תסלח להארי מהר על כך שהוא "בגד" בה (לא ממש בגד, הם נפרדו לפני שהוא עזב) ואפילו חשבתי שהיא תקח על עצמה לטפל בילד הקטן בשבילו כשהוא יחזור למלחמה.
אני שמח שזה לא המצב, אבל אני מאוד דואג לילד הקטן (יאן) שנשאר עם האמא המגעילה של הארי (לפחות יש לה מספיק מודעות כדי לדעת שאין לה יכולת אימהית).
מעניין אותי אם יעסקו בכלל בזה שאין לו שום מעמד חוקי של מהגר או פליט.

עוד משהו מעניין זה המשפחה הגרמנית שמסתירה את הבעיה הבריאותית של הבת שלהם.
מי שאני לא אוהב זה את הכתבת האמריקאית. קודם כל כי היא מרגישה כל כך צדקנית. שזה די מרשים שאפשר להרגיש ככה כשהיא באמת מול נאצים. אבל האם לא ברור לה שאם היא תפלוט דברים שהיא לא אמורה ברדיו אז יפסיקו את השידורים שלה?
חוץ מזה היא אמורה להיות מאוד מעודכנת במצב הדברים בגרמניה הנאצית, אז לא ברור איך כל כך קשה לה לקלוט שהמשפחה הזאת מסתירה בכוונה את המצב הבריאותי של הבת שלהם (ברמה של לצעוק במסדרון לגבי זה שצריך לקחת את הבת לבית חולים).

*זה גם עצוב לי שאני לא יכול להסתכל על הלן האנט בלי לחשוב על הניתוחים הפלסטיים שהיא עברה שגרמו לכך שבאמת אין לה קמטים, אבל הפרצוף שלה נראה כמו מסיכה.
לצפיה ב-'לא החלטתי אם בא לי להמשיך'
לא החלטתי אם בא לי להמשיך
07/10/2019 | 21:12
2
23
אז קראתי חצי מההודעה שלך ואז עצרתי להתלבט שוב. להמשיך?
לצפיה ב-'כן'
כן
07/10/2019 | 21:40
1
16
זה לא שיש לך משהו אחר לצפות בו
לצפיה ב-'קודם כל התחלתי הפסיפיק'
קודם כל התחלתי הפסיפיק
07/10/2019 | 21:53
21
אבל זה פחות טוב מאחים לנשק.
דבר שני הבאת לי ספר לקרוא ואני כמעט באמצע.
נראה לי אני אמשיך עם הסדרה רק כדי שישאר לי משהו מהספר ליום כיפור
לצפיה ב-' '
08/10/2019 | 15:38
2
12
אני גם כמובן מתעניינת בשני הגברים בצרפת, הם אכן חמודים. אבל מי שאמר "שחור והומו תחת שלטון נאצי, בהצלחה עם זה" צודק. הוא לא יכול לקחת אותו לאמריקה או משהו? אבל כן רק פרק שעבר הם פלירטטו וכמה זמן עבר שהם ממש זוג? לעומת מה שאמרת על קאסיה והארי שלא ראינו אותם מתאהבים אבל גם לא ראינו אותם מכירים הוא היה כבר שם כמה חודשים והם היו ביחד בזמן שפגשנו אותה.
ממש בא לי בהפתעה כשהרגו את אמא שלה

מה יש לילדה הגרמנית? אפליפסיה? וסליחה שאני כנראה יוצאת בורה אבל למה צריך להסתיר את זה? ומסכימה לגבי מה שאמרת לגבי הכתבת האמריקאית, פלוס זה שנראה שהיא נמצאת שם הרבה זמן, היא לא צריכה כבר להבין גרמנית?

בינתיים הכי מעייפת זאת המשפחה הבריטית, למרות שאני אוהבת את המבטא שלהם

וכן מסכן הילד שנשאר עם האמא המגעילה, אבל מצד שני המצב שלו הרבה יותר טוב משאר המשפחה שלו.
לצפיה ב-'אז אין לך שום מילים לכותרת? '
אז אין לך שום מילים לכותרת?
08/10/2019 | 16:05
1
7
כן, ברור שהדבר הטוב הוא שוובסטר יקח את החבר שלו לאמריקה. אבל הוא רוצה להשאר כי אם תהיה מלחמה אז הם יצטרכו מנתח טוב. בקיצור הוא נודניק של "בחור טוב".

איכשהו עבר איזה חודש בין מאורעות הפרק שעבר לרוב מאורעות הפרק הזה. הרי נאמר שהכיבוש של פולין לקח חודש. ככה שהבחורים כן יחד כבר איזה חודש.

זה היה מפתיע ברגע שהרגו את האמא בפתאומיות כזאת. אבל באופן כללי הייתי מוכן לכך שהאמא ואולי גם קאסיה עצמה ימותו בפרק הזה. אני די ציפיתי שקאסיה תחזור לבית ותגלה שהוא שוטח בהפצצות.

נכון שהילד כמובן הרבה יותר בר מזל משאר המשפחה שלו. אבל הוא ילד קטן, אז הרבה יותר אכפת לי ממנו.

זה נראה שיש לילדה הגרמנית אפילפסיה באמת.
הקטע של הנאצים עם טוהר הדם לא היה רק לגבי גזעים אחרים, אלא גם לגבי אנשים עם נכויות. בעיקר נכויות נפשיות (אני חושב שאפילפסיה לא מוגדרת נכות נפשית, אבל היא כן נחשבה כזאת בעבר) בכל מקרה בהחלט כל מה שיכול להחשב תורשתי. אם אני זוכר נכון עשרות אלפי חולי נפש גרמנים נהרגו בתקופת הנאצים. אפילו יותר עוקרו.
*חיפשתי ומצאתי פרטים:
לצפיה ב-'אוקי בעצם נראה לי שכן ידעתי את זה '
אוקי בעצם נראה לי שכן ידעתי את זה
08/10/2019 | 16:15
12
שנאצים הרגו גם חולים ונכים כדי לשמור על "טוהר הגזע". לא הייתי בטוחה שהבנתי נכון.

כן נכון אמרו שעבר חודש. זה עדיין די מהר.

טוב המצב של הילד גם יותר טוב מכל מי ילד אחר בגילו שהיה איתו בכיתה נגיד.
שרשור חדשות ועדכונים
05/10/2019 | 15:35
27
29
לצפיה ב-'קדימון לעונה השלישית של "הבורחים"'
קדימון לעונה השלישית של "הבורחים"
05/10/2019 | 15:37
2
52
חברת Hulu פרסמה קדימון חדש לקראת שידור העונה השלישית של הסדרה הבורחים שתעלה במלואה ב-13/12, כולל הצצה ראשונה לפרק המוצלב עם הסדרה Marvel’s Cloak & Dagger של רשת Freeform.

לצפיה ב-'נראה מעולה'
נראה מעולה
05/10/2019 | 16:06
26
ואליזבת' הארלי!

הבעיה היא שאני בקושי זוכרת איך העונה השניה הסתיימה
לצפיה ב-'מגניב '
מגניב
05/10/2019 | 16:58
25
גם אני אצטרך ריענון לגבי מה שקרה בסוף העונה הקודמת.
וחוץ מזה להשלים את העונות של Cloak & Dagger
לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה עונה נוספת של "אליטה"'
נטפליקס הזמינה עונה נוספת של "אליטה"
05/10/2019 | 15:39
55
חברת נטפליקס הזמינה עונה שלישית של סדרת הדרמה אליטה שתעלה ב-2020.

לצפיה ב-'מחר תהיה הכרזה רשמית על מועד החזרה של The Dragon Prince'
מחר תהיה הכרזה רשמית על מועד החזרה של The Dragon Prince
05/10/2019 | 19:58
1
42
לפי ההערכות זה יהיה בנובמבר.
לצפיה ב-'22 לנובמבר'
22 לנובמבר
07/10/2019 | 01:16
6
לצפיה ב-'AMC הזמינה עונה נוספת של "המתים המהלכים"'
AMC הזמינה עונה נוספת של "המתים המהלכים"
06/10/2019 | 15:42
33
רשת AMC הזמינה עונה אחת-עשרה של הסדרה המתים המהלכים שתעלה ב-2020.

לצפיה ב-'קאסט לעונה העשירית של "המתים המהלכים"'
קאסט לעונה העשירית של "המתים המהלכים"
06/10/2019 | 15:44
37
השחקנית לורן כהן תשוב לגלם את מגי במהלך העונה העשירית של המתים המהלכים. כהן תחזור לקאסט הקבוע של הסדרה בעונה האחת-עשרה שהוזמנה ע"י רשת AMC. 

לצפיה ב-'קדימון לסדרת-הבת החדשה של "המתים המהלכים"'
קדימון לסדרת-הבת החדשה של "המתים המהלכים"
06/10/2019 | 15:47
42
רשת AMC פרסמה קדימון לקראת עליית הסדרה השלישית מיקום המתים המהלכים שתשודר במהלך 2020. 

הסדרה החדשה (וחסרת השם בשלב זה) תתרחש כעשור לאחר פרוץ מגפת הזומבים ותתמקד בשורדים שהם חלק מהדור הראשון שנולד לעולם שנשלט ע"י המתים.

לצפיה ב-'קדימון לעונה השנייה של "אבודים בחלל"'
קדימון לעונה השנייה של "אבודים בחלל"
06/10/2019 | 15:48
28
חברת נטפליקס פרסמה קדימון לקראת שידור העונה השנייה של הסדרה אבודים בחלל שתעלה במלואה ב-24/12.

לצפיה ב-'קדימון לסדרה החדשה "מסע בין כוכבים: פיקארד"'
קדימון לסדרה החדשה "מסע בין כוכבים: פיקארד"
06/10/2019 | 15:49
2
28
חברת CBS All Access פרסמה קדימון נוסף לקראת שידור הסדרה החדשה מסע בין כוכבים: פיקארד בכיכובו של סר פטריק סטיוארט שתעלה ב-23/01.

לצפיה ב-'הייתי רוצה לראות אותה '
הייתי רוצה לראות אותה
06/10/2019 | 16:23
1
29
והפרומואים נראים טוב, אבל לא ראיתי אף סדרה בפרנצ'ייז חוץ מדיסקברי ואני לא בטוחה שבא לי להתחיל להשלים את הכול .
לצפיה ב-'זה באמת בעייתי'
זה באמת בעייתי
06/10/2019 | 17:09
24
הייתי רוצה לומר לך שאני בטוח שהסדרה תהיה מותאמת גם לצופים חדשים בלי ניסיון בעולם הזה. ואני מניח שהם באמת יעשו מאמץ מסוים שזה יהיה כך.
אבל נראה לי ברור שבמידה רבה הסדרה כן תשען לא רק על הכרות עם העולם הזה אלא הכרות עם דמויות מהעולם הזה.

אולי יוציאו רשימה קצרה של פרקים שאם משלימים אותם מוכנים יחסית לסדרה.
לצפיה ב-'קדימון לעונה 3 של מסע בין כוכבים: דיסקברי '
קדימון לעונה 3 של מסע בין כוכבים: דיסקברי
06/10/2019 | 17:18
25
העונה החדשה של הסדרה תצא מתישהו ב2020
לצפיה ב-'FOX הזמינה עונה מלאה של Prodigal Son '
FOX הזמינה עונה מלאה של Prodigal Son
07/10/2019 | 19:07
32
אחרי שידור של שני פרקים.

לצפיה ב-'העונה הרביעית של שי-רה תעלה לנטפליקס ב5.11'
העונה הרביעית של שי-רה תעלה לנטפליקס ב5.11
07/10/2019 | 20:26
30
בשונה מהעונה הקודמת, העונה הזו תכלול 13 פרקים שיעלו בבת אחת.

שימו לב, הטיזר והכתבה כוללים ספוילרים לעונה השלישית- קטנים בטיזר וגדולים בכתבה.

נראה מעולה!!!
לצפיה ב-'קדימון לעונה השנייה של "Manifest"'
קדימון לעונה השנייה של "Manifest"
08/10/2019 | 10:24
20
רשת NBC פרסמה קדימון לעונה השנייה של דרמת המתח Manifest שתעלה באביב 2020.

לצפיה ב-'קדימון לעונה החמישית של "זרה"'
קדימון לעונה החמישית של "זרה"
08/10/2019 | 10:26
26
רשת Starz פרסמה קדימון לעונה החמישית של הסדרה זרה שתעלה ב-16/02.

לצפיה ב-'קדימון לעונת הסיום של "הויקינגים"'
קדימון לעונת הסיום של "הויקינגים"
08/10/2019 | 10:29
1
22
ערוץ ההיסטוריה פרסם קדימון לעונה השישית והאחרונה של הדרמה התקופתית הויקינגים שתעלה עם פרק כפול ב-04/12

עונת הסיום תשודר בשני מקבצים בני עשרה פרקים. החל השני של העונה ישודר ב-2020.

לצפיה ב-'יאיי '
יאיי
08/10/2019 | 13:57
11
אני מקווה למשהו גדול בשביל הסיום של הסאגה

מעניין שלא ראו בכלל את האנגלים בטריילר. בעונות האחרונות הם היו חלק גדול מהסדרה. האם סיימו את הסיפור איתם לחלוטין?
ומה בכלל קורה עם פלוקי באייסלנד?
לצפיה ב-'HBO Max הזמינה עונה רביעית של "Search Party"'
HBO Max הזמינה עונה רביעית של "Search Party"
08/10/2019 | 10:33
26
הסדרה Search Party, ששתי עונותיה הראשונות שודרו ברשת TBS, תעבור לחברת הסטרימינג החדשה HBO Max, בה תשודר העונה השלישית וגם העונה הרביעית שהוזמנה מראש.

לצפיה ב-'קאסט לעונה השנייה של "Roswell, New Mexico"'
קאסט לעונה השנייה של "Roswell, New Mexico"
08/10/2019 | 10:41
1
46
השחקן ג'ייסון בהר, כוכב הסדרה המקורית רוזוול, יתארח בעונה השנייה של העיבוד המחודש Roswell, New Mexico ברשת CW. פרטים על הדמות שיגלם טרם פורסמו.

בנוסף, השחקן גאיוס צ'ארלס יתארח בעונה החדשה בתור ברונסון, חוואי מקומי שרואה את הטוב באנשים ובחוצנים, אך הרצון שלו להגן על יקיריו יציב אותו במאבק נגד כוחות חזקים ממנו.

לצפיה ב-'הולי שיט '
הולי שיט
08/10/2019 | 14:01
23
ג'ייסון בהר בקושי נראה במשהו מאז רוזוול וThe Grudge ב2004
ולפי IMDB הוא לא הופיע בשום דבר מאז 2012
לצפיה ב-'אולפני CBS יפיקו מיני-סדרה על ראש ה-FBI לשעבר'
אולפני CBS יפיקו מיני-סדרה על ראש ה-FBI לשעבר
08/10/2019 | 10:50
37
השחקן ג'ף דניאלס יגלם את ג'יימס קומי, ראש ה-FBI לשעבר, במיני-סדרה בת ארבעה פרקים שתשודר ברשת שואוטיים או בחברת הסטרימינג CBS All Access (או בשתיהן). 

הסדרה תבוסס על ספרו של קומי, A Higher Loyalty, בו גולל את התקופה שבה כיהן כראש ה-FBI וחקר את פרשת המיילים המסווגים של הילארי קלינטון והמעורבות של ממשלת רוסיה בבחירות לנשיאות ארה"ב, בהן ניצח הנשיא המכהן דונלד טראמפ, שיגולם ע"י השחקן ברנדן גליסון

בנוסף יככבו בסדרה השחקן מייקל קלי בתור אנדרו מקייב, המשנה וראש ה-FBI לשעבר, והשחקנית ג'ניפר אילי בתור פטריס קומי.

לצפיה ב-'קדימון לאירוע ההצלבה של השיקגו'ז ב-NBC'
קדימון לאירוע ההצלבה של השיקגו'ז ב-NBC
08/10/2019 | 12:49
1
37
רשת NBC פרסמה קדימון לקראת שידור אירוע ההצלבה המשולש של הסדרות שיקגו Fire, שיקגו Med ו-שיקגו PD ב-16/10.
לצפיה ב-'האמת שמיציתי את האירועים האלו '
האמת שמיציתי את האירועים האלו
08/10/2019 | 13:42
33
אני בטוח אראה את שלושת הפרקים, אבל כול הסיפור הזה נהיה מיותר לגמרי.
לצפיה ב-'קדימון לעונה הרביעית של "ריק ומורטי"'
קדימון לעונה הרביעית של "ריק ומורטי"
08/10/2019 | 12:50
25
רשת Adult Swim פרסמה קדימון לקראת שידור החלק הראשון בעונה הרביעית של ריק ומורטי. חמשת הפרקים הראשונים של העונה ישודרו ברצף ב-10/11.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ