לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1958219,582 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
20/09/2018 | 09:20
2
21
בין החגים גם יש לנו סופי שבוע קטנים כאלו
לצפיה ב-'One Punch Man - המלצה'
One Punch Man - המלצה
20/09/2018 | 21:56
14
אחרי הרבה זמן ששמעתי עליה דברים טובים סוף סוף ניסיתי את הסדרת אנימה הזאת.
יש לי ממש אפס ניסיון עם אנימה (אלא אם כן מחשיבים קצת פוקימון כשהייתי ילד) אז ניגשתי לזה עם קצת חשש.

העלילה באופן כללי: סאיטמה נעשה גיבור על בשביל הכיף. הבעיה שלו היא שדרך אימון הוא נעשה חזק כל כך שהוא מסוגל להביס כל אויב באגרוף אחד בלבד. אף אחד לא מהווה לו אתגר, מה שגורם לו להיות מאוד משועמם.
במהלך הסדרה הוא פוגש מפלצות שונות וגם גיבורי על שונים, עם מטרות שונות.

זה נשמע בהתחלה די משעמם, כי בעצם ההגדרה שום דבר לא מהווה אתגר לגיבור הסדרה, אבל הסדרה מצחיקה, בנויה טוב עם הרבה דמויות משנה נחמדות ובניית עולם מעניינת לעולם שמלא גיבורים שונים ומפלצות שונות.
לצפיה ב-'Iron Fist פרק 2X05 שיפור משמעותי אחרי שכמעט התייאשתי'
Iron Fist פרק 2X05 שיפור משמעותי אחרי שכמעט התייאשתי
21/09/2018 | 01:20
6
אחרי פרק 3 הייתי יחסית קרוב ללוותר על הסדרה. ואולי הייתי מוותר אם זה לא היה חלק מיקום משותף.
פרק 4 כבר היה שיפור מאוד משמעותי, פרק 5 לא דווקא היה טוב יותר, אבל חידד את השיפור.
בין הסיבות לשיפור בין היתר זה שהפרקים הראשונים היו מעצבנים עם ציפייה למשהו שיקרה (התוכנית של ג'וי ודאבוס) ופרק 4 זה סוף סוף התרחש. גם הקרב עם מרי היה ממש טוב. גם שמחתי שסוף סוף הבנו מה הקטע עם מרי. גם הפלאשבקים של דאבוס היו טובים ותרמו להבנת הדמות שלו. (אני עדיין חושב שלא הוסבר טוב למה ג'וי כל כך כועסת).
וכמובן התוספת של מיסטי נייט בפרק 4 הייתה טובה. עצם הקיום של מיסטי לצד מעצבנים כמו דני ווורד זה שיפור לסדרה.

אני אוהב את זה שהסדרה מתייחסת יחסית הרבה לאירועים של הדפנדרס, גם לזה שדני מרגיש שמאט השאיר את העיר באחריותו, גם זה שמיסטי איבדה את היד שלה, וגם ההשפעה של זה על קולין.
מה שאולי חסר זה שדאבוס ייתן לדני יותר קרדיט על כך ש"היד" חוסלו.
גם הייתי רוצה שיזכירו את הקיום של ג'סיקה ולוק (במיוחד מוזר שלוק לא מוזכר כשמיסטי שם)
כן הזכירו את קלייר כשדני היה פצוע ולרגע קיוויתי שבאמת נראה אותה, אבל כנראה היא לא בעיר לפי ההנהון שלילה של מיסטי. חבל כי זה באמת הגיוני היה שנראה אותה בסיטואציה כזאת.

אני לא יכול שלא לחשוב על מה יקרה בעונה 3 של דרדוויל שתעלה עוד מעט. זה יחסית מובן למה לא רואים (כמעט) את שאר הגיבורים בעונות של ג'סיקה ג'ונס, לוק קייג' ואיירון פיסט, אבל בעונה החדשה של דרדוויל אני מרגיש שיהיו חייבים להתייחס לשאר הגיבורים. הרי בין אם מאט מורדוק יופיע שוב בחיים או דרדוויל יופיע שוב בלילות, זה חייב יהיה לדרוש התייחסות של השאר. במיוחד התייחסות של דני.
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
18/09/2018 | 10:53
30
23
דיוני סדרות וצום קל
לצפיה ב-'Better.Call.Saul.S4E7 '
Better.Call.Saul.S4E7
18/09/2018 | 15:31
19
30
קודם כל צום קל וגמר חתימה טובה לצמים

אהבתי את ההתחלה...זה ממש הזכיר לי את הקליפ של רובין וויליאמס וניקוד קידמן..במהלך היום כל אחד מהם חי את חייו ואז בערב הם יחד...קים ממשיכה לעזור לאנשים וגימי ממשיך עם עסקיו המפוקפקים. ובסוף, כשהראור על קים נכבה ורואים רק את ג'ימי..  :(

ממש הצחיק אותי איך גימי' הנלהב מראה את המשרד החדש והוויל לא ממש מתלהב ושואל על הטלפונים ואומר שמעדיף מגדל חח

הקטור חוזר להכרה אבל לא כל כך חוזר לתפקוד ועובר שיקום. ברופאה שלו שקשר עם גאס ומעדכנת אותו במצבו הרפואי. הוא משפץ את המרפאה בתמורה ואומר לה שהוא רוצה להוציא את הקטור למרות ההתקדמות שעבר וההתקדמות הצפויה.

סוף סוף הורידו לקים את הגבס. היא וג'ימי הולכים לאיזה אירוע של מלסה ורדה. ג'ימי מפנטז על אחד המשרדים..מהר מאוד גי'ימי התבלט וניסע לשכנע אותם ליסוע לטיול מחלקתי באספן

מייק חווה עיכובים/ בעיות בבניה והפועלים קצת מתחילים לאבד את זה כי הם רוצים הביתה..בעיקר קאי הבעייתי.
מייק מבין שהוא חייב לשנות אווירה או שהחברה שלו יתשגעו..

גימי ממשיך למכור טלפונים מהרכב שלו. שוטר מבקש ממנו לעזוב והם מתווכחים והוואל מרביץ לו ולצערו השוטר זוכר אותו מהעבר ועוצר אותו. הוואל רוצה לברוח אבל ג'ימי משכנע אותו לתת לו לפתור את זה והוא פונה לקים שקצת מותעת ממה שגימי עשה..
קים מנסה לדבר עם התובעת (הכלבה) שלא ממש זורמת איתה ולא מבינה מה היא קשורה למקרה הזה של עבריין חוזר שתקף שוטר שעצר אותו לפני 3 שנים ולאיזה עו"ד חלחלק שמוכר טלפונים מהרכב שלו
היא אומרת לגימי שיגיד להוואל לא לברוח וכשג'ימי נותן לה איזו תשובה מתחמקת, היא הולכת וקונה חצי חנות בסגנון אופיס דיפו...אני מניחה שזה למשרד החדש של ג'ימי בגלל הערה של התובעת..

לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
20/09/2018 | 01:06
4
25
ממש אהבתי את הפתיח. הוא היה כ"כ יפה וגם עצוב במקביל איך הם מתרחקים אחד מהשני כל אחד בחייו. גם ברמה האישית הם בקושי מתקשרים וגם ברמה המקצועית קים מתקדמת וג'ימי נכנס יותר לאזורים אפורים של החוק עם מכירת הטלפונים. וכל זה על רקע שיר רומנטי בצורה מגוחכת.
ועברו 7 חודשים נכון? גם פה וגם בש"ש אין כמעט בכלל מעברי זמן, אפילו לא בין עונה לעונה, אבל כשיש, הם עושים את זה כ"כ יפה.
וזה גם היה מאד יעיל כי התקדמנו עם ההשהייה של ג'ימי, הגבס של קים, המעבדה של גאס והקטור.

תכלס מסכנים הבחורים האלה שבונים את המעבדה, כבר איזה 7 חודשים לא ראו אפילו אור שמש, ותקועים עם אותם אנשים 24\7 אני הייתי משתגעת.

היה לי ברור בשניה שהקטור הפיל את הכוס שזה לא בטעות בכלל, וזה היה די משעשע. וכמובן שגאס קלט את זה מיד. אני מניחה שהוא הביא את הקטור למצב שטוב לו - מבין טוב מאד מה קורה סביבו אבל לא ממש מתפקד, שזה די סיוט לחיות ככה.

ואז קים מרוקנת סניף של קרביץ ואני תוהה מה התוכנית שלה לעזאזל ובום, נגמר הפרק
לצפיה ב-'חחח בדיוק מה שחשבתי שנגמר '
חחח בדיוק מה שחשבתי שנגמר
20/09/2018 | 01:24
2
24
מעצבנים! הפרקים האחרונים היו ממש טובים. חוץ מזה, הסכמתי עם כל מה שכתבת, ובקשר לזמן שעבר אז לפי מייק עברו 8 חודשים ואפשר גם לדעת בדיוק לפי הפגישות של ג'ימי עם קצין המבחן שלו. יש שלושה מחזורים כאלה בשיר שהיה בהתחלה שבהם הקצין חותם לו ורואים את התאריך אבל לא שמתי לב לחודש שמתי לב רק לשנה, אנחנו ב2004 עכשיו.
לצפיה ב-'דווקא לשנה לא שמתי לב...תודה!'
דווקא לשנה לא שמתי לב...תודה!
20/09/2018 | 11:22
1
לצפיה ב-'אני שמתי לב '
אני שמתי לב
20/09/2018 | 18:23
11
לחודשים. היה יוני, ואז אוקטובר, ואז ינואר 2004. אז נראה לי 7, אבל לא כזה משנה.
לצפיה ב-''
20/09/2018 | 11:06
11
גם אותי זה העציב :(

לי ממש קשה עם מעברי הזמנים בשתי התוכניות, אני מרגישה כאילו לפעמים הם לא מספיק ברורים ואני הולכת לאיבוד...

אני גם ריחמתי על הבחורים האלה...זה מזכיר לי את האח הגדול חחח

יהיה מעניין עם הקטור וגאס לדעתי..

גם אותי ממש סקרן הסוף וחנות "קרביץ"..מעניין אם זה למשרד החדש של ג'ימי או שאולי היא שוקלת לפתוח משרד חדש משלה בו היא תתעסק רק בתיקים שהיא רוצה ותעזור לאנשים...
לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
20/09/2018 | 02:31
9
24
הפתיח היה כזה מהמם. ראיתי אותו מספר דו ספרתי של פעמים בטח וכמה מהם דמעתי קצת
זה גרם לי פעם ראשונה בערך מאז העונה הראשונה כנראה להקשיב לפודקאסט הרשמי של יוצרי הסדרה שבו הם דיברו כמעט כל הפודקאסט על איך הם עשו את המונטאז' הזה עם המסך המפוצל. אחד מהמעורבים בעשייה של זה (לא זוכרת בדיוק מה התפקיד שלו ) אמר שגם הוא דמע כשהוא ראה את זה בסוף. לא יודעת למה זה היה לי כ"כ עצוב. הרי סוג של ידענו שזה הולך לשם.
הם לא אמרו יותר מדי דברים מעניינים על זה, רק שהם התלבטו לגבי השיר בהתחלה ורצו לשים את perfect day של לו ריד, אני שמחה שהם לא שמו, בעיני השיר שנבחר היה הרבה יותר יפה. הם גם אמרו שהם לא הלכו על הגירסה המקורית כי היא הייתה קצרה מדי לכן חיפשו כל מיני להקות שיקליטו גרסת כיסוי עם חלקים אינסטומנטליים שיאריכו את הקטע. ופאן פאקט- מי שמבצע את השיר הסצנה הזאת היא להקה ישראלית שנראית לולה מארש.
עדי- אני חושבת שהשיר הוא לא ממש רומנטי בצורה מגוחכת, הוא קצת אירוני כזה. הוא נשמע נורא רומנטי אבל מקשיבים למילים זה מדבר על בחור או בחורה (מעניין שתמיד שרים את השיר הזה בדואט של גבר ואישה) שנורא אוהבים את הבן אדם השני אבל הוא לא כ"כ אוהב אותם והם "הורסים" את הקשר ע"י זה שאומרים משהו "מטופש" כמו "אני אוהב/ת אותך". וזה ממש התאים לי לוייב העצוב של הקטע הזה.

אני מניחה שהסאב טקסט דיי ברור. אבל אהבתי איך הראו את התרחקות דרך הצחצוח שיניים שבהתחלה הם באותו פריים ואז הם בפריימים נפרדים ואז ממש קטע שהם עם הגב אחד לשניה.
גם השימוש באוכל היה עצוב. זה משעשע כי היה דיון בפרק שעבר על עניין האוכל בקבוצה בפייסבוק. אם שמתם לב, כמעט כל פרק עד עכשיו ג'ימי שואל את קים מה להביא לארוחת ערב, ותהינו אם יש לזה משמעות. אני חשבתי שזה סתם משהו להראות את הריאליסטיות של היחסים. ואז מישהו כתב בתגובה בפרק שעבר- שאולי זה אומר שברגע שנראה את קים אוכלת לבדה במשרד בערב במקום עם ג'ימי נדע שהיחסים בדרך לאבדון. וזה מה שקרה בדיוק במונטאז' הזה בסוף

גם אני הייתי כ"כ מתוסכלת מהקליפ האנגר בסוף אפילו בפודקאסט צחקו על זה ואמרו כזה- הממ... בטח אף אחד לא יתהה מה התוכנית של קים.
לצפיה ב-''
20/09/2018 | 11:29
7
11
גם אני צפיתי בו פעמיים כי זה ממש ריגש אותי...אני מודה שאפילו הזלתי דמעה אבל אני תמיד בוכה מכל דבר חח...
היו סדרות שידעתי שהדמות הראשית הולכת למות ועדיין בכיתי כמו מטורפת..זה עצוב כי לפעמים את כל כך נכנסת לפרק שאת שוכחת שידעת ואת חווה את זה באותו הרגע וזה עצוב :( אני מתה על לולה מארש!!!!! ידעתי שהיא נשמעת לי מוכרת ועכשיו סגרת לי את הפינה..
תודה אנסה למצוא את הגירסה הזאת אח"כ...

גם אני שמתי לב לקטע של האוכל ואני מסכימה עם מה שכתבו...כנראה שמערכת היחסים מתקרבת לסופה :(

בקשר לקים- בהתחלה חשבתי שהיא קונה את כל הציוד (מסכנים ילדים שיתצטרכו משהו לבית הספר, היא ממש פשטה על החנות חחח) אבל עכשו אני חושבת שאולי היא מחליטה לעזוב את החברה ולפתוח משרד משלה בו תטפל בתיקים שהיא רוצה ותמשיך לעזור לכל מיני אנשים ולא תתעסק עם כל השאר שדיי עושה לה רע..
או שפשוט היה חסר לה ציוד והיא החליטה לעשות השלמות חחחח

אני ממש מסוקרנת מהמעבדה ומה יהיה עם גאס והקטור...

איזה חמוד היה הוואל כשהוא הכניס אגרוף לשוטר חחחחחח

באמת היו 2 פרקים טובים..

לצפיה ב-'נראה לי '
נראה לי
20/09/2018 | 11:56
6
20
שהציוד שקים קנתה קשור לתוכנית שיש לה לעזור להיול.
לצפיה ב-''
20/09/2018 | 13:01
5
13
זה מעניין..לא חשבתי על הכיוון הזה בכלל...
אשמח אם תרחיבי בנושא :)
לצפיה ב-'זה מה '
זה מה
20/09/2018 | 14:57
4
19
שכולנו שואלים. אף אחד לא מבין מה התוכנית של קים כרגע, אבל העובדה שהיא קנתה בכזאת בהלה ומהירות את החפצים מ"קרביץ" תוך כדי שהיא מתקשרת לג'ימי ואומרת שיש לה תוכנית מרמז שזה קשור לתוכנית שלה.
לצפיה ב-'אה ברור '
אה ברור
20/09/2018 | 18:27
2
14
כלומר, אין לי מושג מה התוכנית שלה אבל ברור שזה קשור להיול.
לצפיה ב-'לי זה לא היה ברור '
לי זה לא היה ברור
20/09/2018 | 20:57
1
לצפיה ב-'וממש קשה לי לחכות לפרק הבא '
וממש קשה לי לחכות לפרק הבא
20/09/2018 | 20:57
1
לצפיה ב-''
20/09/2018 | 20:56
7
אני בכלל הלכתי לכיוון אחר...
חשבתי שהיא מתכננת "לעצב" לג'ימי את המשרד
האופציה שלך נשמעת יותר הגיונית  

לצפיה ב-'אה טוב '
אה טוב
20/09/2018 | 18:25
17
אף פעם לא הקשבתי למילים של השיר. הוא פשוט נשמע רומנטי מידי כזה וגם זכור לי במעומעם איזה קליפ קיטשי.
האמת אני גם חשבתי על עניין האוכל.
לצפיה ב-'סוף סוף גם אני ראיתי את הפרק '
סוף סוף גם אני ראיתי את הפרק
20/09/2018 | 21:35
3
11
באמת היה פרק טוב.
אני מאוד שמח שעשו את הקפיצת זמן הזאת. אני מאוד רוצה לראות את ג'ימי מתחיל להיות עורך דין בקרוב.

הקטור הגיע לרמת תפקוד שאנחנו ציפינו לה. רק חסר שמישהו יקלוט שזה רעיון טוב לשים פעמון ליד האצבע המתפקדת שלו.
מעניין לחשוב שבעצם אולי הוא יכל להגיע לרמת תפקוד גבוהה יותר אם גאס היה רוצה להמשיך את הטיפול שלו. אבל גאס מעדיף אותו מתפקד רק בקושי ותקוע בגוף שלו. הרי ככה אין סיכוי שהקטור יצליח לפגוע בגאס אי פעם. זה הרי לא שמישהו ישים מנגנון לאיזה נשק... אולי פצצה... בקצה האצבע שלו.

לא ברור לי אם ג'ימי היה אידיוט בכוונה כשהוא הציע תוכנית לחופשת עובדים יקרה לבוס של קים. ברור שזה הרגיז את הבוס שלה (שעכשיו יצא כקמצן אם הוא יעשה חופשה זולה יותר). עיצבן אותי שלא ראו את קים מתעצבנת עליו על זה.
גם לא הייתה לה הזדמנות להתעצבן עליו כשהיא גילתה על עסק הטלפונים שלו.

אין לי שום רעיון כיצד קניית הרבה ציוד משרדי (בעיקר צבעים נראה לי) תעזור לקים לפתור את בעיית היול.
האם יש סיכוי שהיא מתכוונת לתת אותם במתנה לתובעת כדי שתמתיק את העונש של היול? או שהיא מתכוונת לצבוע את היול עצמו בצבעי הסוואה כך שהוא יהפוך לבלתי נראה? או אולי להחביא את הצבעים בבית של השוטר ואז לטעון שהשוטר הזה מכור להסנפת צבעים?
לא, אין לי באמת רעיון טוב...
אבל אם נמשיך לנחש אולי אחד מאיתנו יצליח.
לצפיה ב-' '
20/09/2018 | 22:52
1
15
"זה הרי לא שמישהו ישים מנגנון לאיזה נשק... אולי פצצה... בקצה האצבע שלו"

ראו בדרך הביתה שהם נוסעים בשקט כזה וקים עם פרצוף כועס. זה לדעתי הכעס שלה. היא הרי לא תתפרץ עליו זאת לא היא.

אני גם שמתי לב שהיא לקחה מלא טושים צבעוניים, אז חשבתי הייתה אולי היא מנסה להראות כאילו להיול יש ילדים או יש לו איזה פיגור שהוא קצת כמו ילד בעצמו אבל אז למה רק טושים ולא כל מיני צעצועים?
לצפיה ב-'לא שמתי לב לזה...איך אתם שמים לב לכל הפרטים קטנים האלה?..'
לא שמתי לב לזה...איך אתם שמים לב לכל הפרטים קטנים האלה?..
21/09/2018 | 00:02
2
לצפיה ב-''
21/09/2018 | 00:00
7
גם אני שמחתי מקפיצת הזמןכי גם פה וגם בשובר שורות הכל מאוד איטי..לפעמים אני אוהבת את זה ולפעמים אני רוצה שהדברים כבר יזוזו ויתקרבו לזמן של שובר שורות אבל אני לא רוצה שהתוכנית תגמר...דילמה משהו חחח

גן לי אין שום רעיון איך הציוד המשרדי יעזור עם היול (בטח אני אכתוב את השם שלו לא נכון גם בפרק הבא...יש לי בעיה עם שמותכמו ששמת לב חחח).

בקשר לקים וגימי- אני חושבת שזה מה שיביא לפרדה שלהם...היא פשוט תתפוצץ עליו ותשחרר את כל הכעס שהצטבר לה בפנים..
לדעתי ג'ימי גם היה פאסיב אגרסיב והוא עצבני שקים לא אוהב את הבוס של קים וכנראה גם דיי מקנא בה ולכן הוא התנהג ככה..
לצפיה ב-'Forever כל עונה 1 '
Forever כל עונה 1
19/09/2018 | 14:20
3
44
אוקיי אז הסדרה ממש חמודה ומקסימה בגדול, והיתה לי בינג' מוצלח לכיפור.

החלטתי לשים בצד את שאלות ההגיון הפנימי של המציאות של הסדרה, שהחלק הגיקי שבי תמיד מתעקש להתעכב עליהן (כמו זה שהמתים גרים בשכונה שקיימת במציאות ונטושה וברור שאין מספיק מקומות כאלה בעולם בשביל כל המתים, אז נגיד שלא כל המתים מגיעים לחיים שאחרי, אלא רק קומץ אקראי, ועוד שאלות שאפשר להטריד את עצמנו בהן, והקלישאה של האיש המעצבן שמדבר בחידות,,, אבל החלטתי שזה מיותר כי זה לא המהות).

אני אוהבת את שני השחקנים הראשיים והיחסים ביניהם כאלה חמודים עם השיחות הקטנות והשטותיות שלהם.

חייבת להודות שבעיקר בפרקים הראשונים היו רגעים ששעממו אותי, אבל כשאני חושבת על זה הם העבירו יפה בדיוק את מה שרצו להעביר - את תחושת השעמום של מערכת היחסים המונוטונית וחיי השגרה של אוסקר וג'ון, שמתנהלים כל כך על מי מנוחות.

הדמות של אוסקר מאוד קיצונית ולא מציאותית ברמת הפאסיביות, הנחמדות והתום שלה. לא אומרת את זה כמשהו רע דווקא. כי למרות זאת הוא מצליח להיות לא מעצבן, בעיני לפחות (אני מניחה שיש מי שיחלוק על זה).
אהבתי איך שהסדרה מתמצתת מערכת יחסים של שנים לכמה סצינות בודדות, בצורה שמאפשרת להבין אותן ממש טוב, גם בין אוסקר וג'ון וגם בפרק 6 הרומן בין שני המתווכים, למרות שהוא היה כזה תלוש ונראה היה שכל הפואנטה שלו היתה להביא בסוף את ג'ון להחליט שאסור לפספס הזדמנויות (ולא הבנתי האם היא היתה שם עדה לסיפור שלהם מההתחלה כל השנים, או רק בסוף ואז זה לא ברור איך היא הבינה את זה). אבל הפרק היה מקסים כשלעצמו.

נראה לי שבעיקר הסדרה מנסה להתעמק בשאלה של הנצח במובן של "אם באמת היה לנו נצח - מה היינו עושים איתו?" וגם ספציפית יותר בשאלה של נצח בהקשר של מערכות יחסים, והיא עושה את זה די יפה.
בעונה 1 הוצגו 2 אפשרויות, אחת מהן בריברסייד היא לחיות לנצח את אותה שגרה, פחות או יותר, כמו כשהיית בחיים.
השנייה, באושנסייד, היא... גם כן לחיות נצח את אותה שגרה, רק שהיא שגרה אחרת, נהנתנית יותר, שחוגגת מידי יום את העובדה שאתה לא יכול למות ושאתה חופשי לכאורה מכבלי העולם האמיתי. האנשים בה נראים יותר משוחררים ומאושרים, ונראה שבשביל זה נדרש מהם לשכוח את העבר. אבל עדיין הם חיים שוב ושוב את אותה חוויה, שגם נראיית די ריקנית וחסרת משמעות.
הרושם הוא שהם אולי הבינו קצת יותר מאנשי ריברסייד את הקטע של המוות, אבל לא באמת מצאו את התשובה האמיתית...
ולכן אוסקר וג'ון צריכים היו להגיע למקום שאחרי האוקיינוס שבו אני מניחה שנגלה את האפשרות הבאה שמציעים לנו.
בהנחה שהסדרה חודשה לעונה 2, ושעד שהיא תשודר עוד נזכור אותה.

לצפיה ב-' לכל העונה - ומדגיש שכדאי להמנע מספוילרים לגבי הסדרה'
לכל העונה - ומדגיש שכדאי להמנע מספוילרים לגבי הסדרה
19/09/2018 | 21:57
23
יש בהחלט שאלות של הגיון פנימי לגבי זה שהמתים מקבלים בתים ריקים כאלו. אבל זה באמת לא כל כך משנה.
אחד הדברים שאהבתי זה שהם מקבלים את כל מה שהם צריכים בשביל חיים טובים - תמיד מופיע להם בבית האוכל האהוב עליהם. אבל זה טוב באמת רק כל עוד לא אכפת לך שאתה תקוע כל הזמן באותו מקום.
הסדרה כאילו לא הלכה עד הסוף לגבי הסברת מה זה אושנסייד, במה זה עד כדי כך שונה. הרי בסופו של דבר, גם שם הם תקועים באופן קבוע.
אבל אהבתי את איך שמשתמשים בזה כך שלג'ון יש מקום לברוח אליו ולעזוב את אוסקר, ואז גם היא הבינה שהמקום הזה לא מספיק בשבילה.
מאוד אהבתי את השיחה שלהם בסוף, לפני שהיא מחליטה לחזור אליו, שבה היא מודה שהיא ניצלה אותו כתירוץ לכך שהיא לא עשתה יותר עם החיים שלה.

פרק 6 היה לדעתי מקסים מאוד בפני עצמו. ואהבתי את זה שהוא מציג קצת מבט אחר על forever מנקודת מבט של זוג שאף פעם לא באמת ביחד. אבל לא אהבתי כל כך את איך שזה בסוף התחבר אל הסיפור הראשי דרך ג'ון. לא ברור לי למה זה היה המוטיבציה בשבילה לעזוב.
אני כל הפרק חשבתי שבסוף הם שניהם ימותו ויגיעו לבית בריברסייד יחד.

משהו נוסף שמאוד אהבתי זה היה הדייט של הבחור הצעיר שמת בשנות ה70 והאישה שהוא הכיר מהתיכון.
לצפיה ב-'מתייחסת לביקורת של Forever מבית אמזון ולכן '
מתייחסת לביקורת של Forever מבית אמזון ולכן
20/09/2018 | 11:39
1
26
בעונת הטלוויזיה 2014-2015 היתה סדרה עם אותו שם שהתעסקה בחיי נצח, הבנתי שיש סצנות מסויימות שממש שיחזרו אחת לאחת מהסדרה ההיא (הייתה מבית ABC ו-וורנר ועסקה ברופא בריטי בן 230+ שנה שחי במנהטן עם הבן המאומץ שלו, יהודי שהיה תינוק ניצול שואה- משוחק ע"י ג'וד הירש). אני שוקלת לראות את הסדרה של אמאזון רק בגלל העיסוק בעניין האלמוות ואיזו סצנות בדיוק עשו אחת לאחת. 
לצפיה ב-'ולי מתחשק לראות עכשיו את הסדרה השניה.'
ולי מתחשק לראות עכשיו את הסדרה השניה.
20/09/2018 | 21:34
11
למרות שזה לא נשמע דומה בכלל.
לצפיה ב-'the.purge.s01e03 '
the.purge.s01e03
19/09/2018 | 20:05
4
25
טוב אני חושבת שזאת אחת התוכניות האהובות עלי...היא ממש מצליחה להפחיד אותי מכיוון שהאמת, אני יכולה להאמין שזאת תהיה המציאות שלנו עוד כמה שנים...

אז ככה...

ג'נה ובעלה ריק מקבלים את התרומות מאבא של לילה אבל ג'נה רוצה לוותר על הכסף אחרי שג'ו הורג עובד שגנב ממנו. ריק לא נראה שמח לוותר על הכסף.
נראה שלמרות האורגיה שלהם, לילה וג'נה היו הרבה יותר קרובות ממה שנראה..ג'נה מספרת לה בכאב שהיא בהריון.

ג'יין מקבלת את החוזה בזכות מארק ואליסון...אליסון רוצחת את מארק כדי לזכות בקידום. ג'יין לחוצה כי היא הקשיבה לאליסון ושוכרת את שירותיה של סרפינה כדי לרצוח את הבוס של דון (אלק בולדווין!!) כי הוא מעצבן או כי היא רוצה גם לזכות בקידום...

אנחנו מגלים על העבר של מיגל ופנלופה...הוא מצליח לקבל עזרה במציאתה אך מפספס אותה בכמה דקות בזמן שהיא נוסעת עם ה"נזירות"...הכת שהיא מעורבת בה מש מפחידה אותי!!!

מעניין מי זה הגבר הזה שהציל את האישה בסוף...יש לי ההרגשה שזה פיט השוטר שאמר שהוא מנסה להלחם כנגד ה"מנהג" הזה"...

לצפיה ב-'היי רוזי! ראיתי שמשחק בסדרה לי טרגסן הלא הוא ביצ'ר מאוז'
היי רוזי! ראיתי שמשחק בסדרה לי טרגסן הלא הוא ביצ'ר מאוז
20/09/2018 | 11:33
3
17
את הדמות של ג'ו
אם את מסכימה / יכולה לספר עוד עליו שם אני אשמח  
לצפיה ב-''
20/09/2018 | 13:00
2
8
מה??הוא היה נראה לי מוכר אבל לא יחסתי לזה כל כך חשיבות...

וואו..איך הוא השתנה!!
את מתכוונת לאבא של לילה נכון?...

הם לא ממש חשפו פרטים עליו, בעצם הפרק לא היה מעבר למה שהראו בפרק..

הוא אבא של לילה שלה היה רומן עם ג'נה ובעלה ריק.
נראה שהיא ולילה דיי מאוהבות ואני לא יודעת כמה ריק מודע לזה או ג'ו.
שמעתי שגו אמר שהוא רוצה נכד וזה קצת בעייתי אם הבת שלו לסבית אז יש לי הרגשה שההריון של ג'נה כנראה יהיה משהו מרכזי.
הם פנו אליו על מנת לגייס תרומות כדי לעזור לאנשים, זה דיי התנגש עם הבקשה שלו שהם ירצחו את העובד שגנב ממנו. אחרי שהוא רצח אותו, הוא לא ממש התרגש וראו איך זה השפיע על ג'ינה.
היה רגע שחשבתי שריק ירצח אותה בגלל שהיא רוצה לוותר על התרומות.

לפי מה שאני הבנתי על הדמות של ג'ו הוא שמדובר באיש עסקים קר, מחושב ומניפולטיבי...בקיצור יהיה מעניין :)
לצפיה ב-' אין לי מושג רק ראיתי איך קוראים לו שם'
אין לי מושג רק ראיתי איך קוראים לו שם
20/09/2018 | 14:48
1
12
את מוזמנת לצרף צילום מסך כי גם אין לי מושג איך הוא נראה שם 

תודה על הפירוט

אני בכלל לא יודעת מה הז'אנר של הסדרה... מה זה? פעולה? דרמה? קומדיה? הכל מהכל? שמחה לדעת שאת נהנית ממנה 
לצפיה ב-'זה מבוסס על סדרת סרטים..הזאנר הוא אימה :)'
זה מבוסס על סדרת סרטים..הזאנר הוא אימה :)
20/09/2018 | 20:53
2
לצפיה ב-'AMERICAN.HORROR.STORY.S08E02 '
AMERICAN.HORROR.STORY.S08E02
20/09/2018 | 07:01
15
אז כולם סובלים מכת נחשים ומייקל חוקר את הנכד של איווי- מר גאלנט (אוון פטרס) חושף שהוא הומו אבל אין לו בעיה לדאג להמשך היומי של האנושות כי הוא היה כבר עם נשים..סבתל'א קצת בהלם כשהיא מגלה שהוא הומו כי היא חוששת שזה ימנע ממנו להגיע לאוטופיה והיא מתייעצת עם מרים.

אח"כ הוא מתעמתת עם וולהמינה שטוען שניסתה לעשות מקום נקי מסקס או משהו כזה וניסתה ליצור חברה חסרת סקס..הוא דן איתה על המועמדים שיעברו לאוטופיה.
הוא רוצה לעשות לה בדיקה גופנית והיא לא ממש בעניין אבל לבסוף מסכימה ומרים מצילה אותה...

אח"כ היא ומייקל מתחקרת את מר גאלנט שנראה שדיי נהנה ממכות השוט. הוא חושב שמייקל איש הלייטקס אבל מייקל מבהיר לו שהוא לא עושה לו את זה בצורה דיי בוטה חחח
הוא מתעמת עם אייבי שהלשינה עליו והיא אומרת שנמאס לה לחלץ אותו מצרות ושמגיע לה לחיות.

אמלי רוצה לברוח וטימותי קצת חושש..הם לומדים עוד על החוקים של וולהמינה ולבסוף הם נתפסים על ידה ועם ידי מרים. הוא יורה במרים וזה היה ממש מגעיל מה שהלך שם

אני ממש מחבבת את מלורי וקוקו שלא מפסיקות לדבר חחח

לבסוף, מר גראנט שוכב שוב עם איש הלייטקס ורוצח אותו ואז הוא רואה שזאת בעצם סבתא שלו אייבי ומייקל עומד לידו...

מעניין מי זה הבחור עם הלייטקס...מעניין אם הוא משתף פעולה עם מייקל או שזה איזה יצור דמיוני..

ניר, אתה תאהב את הפרק :)
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
20/09/2018 | 20:11
10
5
לצפיה ב-'רשמית: "ורוניקה מארס" חוזרת לעונה רביעית ב-Hulu'
רשמית: "ורוניקה מארס" חוזרת לעונה רביעית ב-Hulu
20/09/2018 | 20:13
1
22
השחקנית קריסטן בל, כוכבת הסדרה ורוניקה מארס, אישרה רשמית שהסדרה תשוב לעונה רביעית בת שמונה פרקים בחברת הסטרימינג Hulu.

העונה החדשה תעלה בקיץ 2019 ותתמקד בגל רציחות של תלמידים שחוגגים את חופשת האביב בעיירה נפטון. 

לצפיה ב-'מעולה'
מעולה
20/09/2018 | 21:10
4
לצפיה ב-'העונה השלישית של "דרדוויל" תעלה באוקטובר בנטפליקס'
העונה השלישית של "דרדוויל" תעלה באוקטובר בנטפליקס
20/09/2018 | 20:16
5
30
חברת נטפליקס הודיעה שהעונה השלישית של הסדרה דרדוויל תעלה ב-19/10.

לצפיה ב-'ויש עוד פוסטר (סוג של ) '
ויש עוד פוסטר (סוג של )
20/09/2018 | 20:38
21

ותודה לנטפליקס על המתנה ליום הולדת(באיחור של שבוע וחצי, אבל אני לא קטנונית )
לצפיה ב-'וואו, זה ממש בקרוב'
וואו, זה ממש בקרוב
20/09/2018 | 21:11
17
זה מפתיע, אבל מעולה.
לצפיה ב-'הממממ (לעונה 2 ולdefenders)'
הממממ (לעונה 2 ולdefenders)
20/09/2018 | 21:38
2
14
אני לא זוכרת אם בכלל צפיית בכל העונה. או בכלל אני זוכרת שראיתי את אלקטרה איפשהו, ממש אהבתי אותה ואמרתי שאם היא תהיה בעונה השלישית אני אצטרך להשלים את הסדרה. לא זוכרת אם השלמתי אותה

היא תהיה בעונה השלישית?
לצפיה ב-'הממממ לאותם דברים...'
הממממ לאותם דברים...
20/09/2018 | 21:44
10
לא ממש ספוילר כי התשובה היא שאני לא יודע.
כלומר זה אפשרי מבחינת העלילה. אבל גם אפשרי מאוד שלא, כי לא ברור לחלוטין מה קרה איתה בסוף.
אני מניח שאפשר לבדוק בIMDB אם יש לה קרדיט בעונה 3, אבל אני מעדיף לא להיות מספוליר בעניין הזה. (אם כי ייתכן גם שהיא תופיע, אבל רק בפלאשבקים)
לצפיה ב-'לא ידוע '
לא ידוע
20/09/2018 | 21:44
2
לצפיה ב-'דיאטלנד בוטלה אחרי עונה אחת'
דיאטלנד בוטלה אחרי עונה אחת
20/09/2018 | 23:00
15
לצפיה ב-'הצמד חודשה לעונה שלישית ואחרונה'
הצמד חודשה לעונה שלישית ואחרונה
20/09/2018 | 23:01
14
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
20/09/2018 | 09:22
9
18
מה התוכניות שלכם לסוף שבוע (להבדיל מלחגים)
לצפיה ב-'כל השבוע הזה הוא סופ"ש אחד גדול'
כל השבוע הזה הוא סופ"ש אחד גדול
20/09/2018 | 10:11
20
היום - סמוך על סול.

מחר - משפחת קרדשיאן.

שבת - איש משפחה, האיש האחרון בעולם, המיק, במשפחות הכי טובות, ללא מילים, תום יער עושה בגרות.

השלמות מהשבוע החולף - הצמד.

הורדות - גברת מייזל המופלאה, Claws (עונה שנייה).

בינג' לסופ"ש - פטריק מלרוז (1.02-1.05), מטורף.

כשיהיה זמן - אבודים בחלל, פחמן משודרג, חף מפשע, נעלמת, רגליים קרות (כל העונות), מכת המחץ (עונה 5), קומנדו 6 (עונה 2), קונדור.
לצפיה ב-'רק לקרוא '
רק לקרוא
20/09/2018 | 15:36
3
לצפיה ב-'רק סופ"ש? בלי חגים?'
רק סופ"ש? בלי חגים?
20/09/2018 | 16:34
16
Critical Role כמובן, והתחלתי אתמול את ג'יין הבתולה אז אמשיך אותה. בין לבין אתקדם בRise of the Tomb Raider ובמוצ"ש ג'וני אינגליש 3
לצפיה ב-'רק סופ"ש? בלי חג? דיקטטורה.'
רק סופ"ש? בלי חג? דיקטטורה.
20/09/2018 | 16:36
2
20
Critical Role כמובן, והתחלתי אתמול את ג'יין הבתולה אז אמשיך אותה. בין לבין אתקדם בRise of the Tomb Raider ובמוצ"ש ג'וני אינגליש 3
לצפיה ב-'יופי תפוז.'
יופי תפוז.
20/09/2018 | 16:37
1
20
אז הדיקטטורה מופנית כלפיכם, שאמרתם לי "אינך רשאית לכתוב הודעה בפורום זה" והכרחתם אותי לעבור לתגובה המלאה.
לצפיה ב-' '
20/09/2018 | 18:19
12
לצפיה ב-'כבר התחלתי עם התוכניות שלי לסופש'
כבר התחלתי עם התוכניות שלי לסופש
20/09/2018 | 21:40
8
כבר ראיתי את better call saul
סיימתי את one punch man

שאר הסופש אני אמשיך עם עונה 2 של איירון פיסט (שעמומון)
אמשיך עם עונה 4 של ברוקלין תשע תשע (שסוף סוף עלתה לנטפליקס)
ואולי אמשיך עם פרקים של המשרד
לצפיה ב-'השאיפה'
השאיפה
20/09/2018 | 22:04
1
11
סמוך על סול 4X7
מייקל עוד פרק או שניים
ולנסות את הסדרה השניה שנקראת forever מ-2014
ושוב... אולי המשך אוזארק עונה 2 (מה שהתכוונתי לעשות גם ביום כיפור ולא קרה בסוף).

לצפיה ב-'תמשיכי את אוזרק'
תמשיכי את אוזרק
20/09/2018 | 22:38
7
גם לי היה קצת בעיה להכנס לזה בעונה הזאת, אבל זה שווה את זה. בחצי השני של העונה כבר הייתי כולי בתוך זה.
לצפיה ב-'Yom Kipur Watch '
Yom Kipur Watch
17/09/2018 | 20:29
14
74
מה תוכניות הטלוויזיה שלכם ליום כיפור?
האם תעשו בינג'ים, מרתונים?
האם אתם בקטע של לצום ולצפות בתוכניות על אוכל במקביל?
האם אתם נוסעים באופניים או צופים בתכנים על אופניים?
לצפיה ב-'אני מתכוונת לקרוא '
אני מתכוונת לקרוא
17/09/2018 | 20:46
69
כי שבוע הבא כול הסדרות כבר חוזרות ולי יש המון ספרים שמחכים לי. הדבר היחידי שאני אראה זה את האמי או חלקים ממנו תלוי כמה יתחשק לי.
לצפיה ב-'גוועלד '
גוועלד
17/09/2018 | 21:17
4
86
סתם האמת שכלום כי אין לי כלום. אני תמיד אומרת שאני צריכה לשמור מראש סרטים מהVOD אבל בסוף במילא אני לא מוצאת כלום (לא חסרים ערבים שבהם עברתי על כל 800 הסרטים החינמים בVOD ולא מצאתי שומדבר שבא לי לראות) וגם לא ממש מספיקה.
ותמיד יש לי מלא גיבורי על שמורים במקס
חוצמזה שהתנודבתי להכין סרטון למסיבת רווקות של חברה אז נראה לי שזה יעסיק אותי.

נוווו מה עכשיו עם התגובה המהירה? בטח הם לא יתקנו את זה עד אחרי סוכות לפחות כי אף אחד לא עובד עכשיו
לצפיה ב-'כי'
כי
18/09/2018 | 13:55
1
39
אם אין חג אז תפוז כן מתקנים דברים מהר? 
לצפיה ב-'חס וחלילה '
חס וחלילה
18/09/2018 | 13:57
8
לצפיה ב-'המקס וה VOD לא היו חסומים בכיפור ? '
המקס וה VOD לא היו חסומים בכיפור ?
20/09/2018 | 10:25
1
18
זכור לי משהו, יכול להיות שזה היה פעם ואז אנשים התמרמרו אז הם הפסיקו לחסום- או יום השואה ולא כיפור... (ואם זה יום השואה- השירות עדיין נחסם?)
לצפיה ב-'ה VOD כן, המקס לא'
ה VOD כן, המקס לא
20/09/2018 | 18:21
10
ביום השואה והזכרון הוא לא חסום אבל מורידים הרבה תכניים בידוריים ומשאירים בעיקר תכנים שקשורים לימים האלה.
לצפיה ב-'לקרוא, כמו שכתבו אחריי'
לקרוא, כמו שכתבו אחריי
17/09/2018 | 21:25
43
בטח שלא לראות תוכניות על אוכל ביום כיפור. 
לצפיה ב-'יש רשימה, לא בטוחה שאראה בה הרבה.'
יש רשימה, לא בטוחה שאראה בה הרבה.
17/09/2018 | 21:30
44
נשארו לי 2 (או 3) פרקים של בית הנייר שכנראה אסיים כבר מחר בבוקר ויש לי לנסות את 2 הסדרות האלה שהמלצת עליהן השבוע, ואם/כשלא יהיה לי כוח לראות כלום יש לי משחק של טומב ריידר שבדיוק קניתי.
אבל בלי אופניים, רק אוכל.
לצפיה ב-'בינג''
בינג'
17/09/2018 | 21:43
1
89
כמה שיותר מהסדרה התיעודית על מלחמת ויאטנם.
לצפיה ב-'עד כמה שסדרת הסרטים הזו מייגעת:'
עד כמה שסדרת הסרטים הזו מייגעת:
19/09/2018 | 12:00
34
עשו איתה עבודה מצויינת, מושקעת שמסבירה באופן מקיף מההתחלה ועד הסוף על המלחמה הזו, אם מישהו מעוניין בה, כדאי לו מאוד לצפות בה.
לצפיה ב-'מתכנן לצום ולקרוא, ובעיקר ל י ש ו ן'
מתכנן לצום ולקרוא, ובעיקר ל י ש ו ן
17/09/2018 | 23:17
8
לצפיה ב-'אוף עם הבאג הזה של התגובה המהירה... '
אוף עם הבאג הזה של התגובה המהירה...
18/09/2018 | 11:48
52
אולי אתקדם סופסוף עם עונה 2 של אוזארק, שהתחלתי אותה ואז משום מה נתקעתי...

אתן ניסיון ל-forever שהזכרת.
כמה פרקים של מייקל (אהבתי את הפרק ה-1)
פרק שני של KIDDING.

ומקווה לקרוא כמה שיותר.

לצפיה ב-'ברור שמרתון סדרות'
ברור שמרתון סדרות
18/09/2018 | 12:29
59
בכיפור הזה אני מתכנן לצפות במיני-סדרות - ממלאת מקום ופטריק מלרוז. בנוסף אשלים את פרקי השבוע שעבר של איש משפחה, תום יער עושה בגרות ו-האיש האחרון בעולם, וגם אסיים את העונה הראשונה של Forever (ראיתי חצי ממנה אתמול). 
לצפיה ב-'שכחתי לכתוב בעצמי...'
שכחתי לכתוב בעצמי...
19/09/2018 | 02:14
43
סוף סוף התחלתי את איירון פיסט, אז אני אמשיך בזה.
חוץ מזה התחלתי את One Punch Man בנטפליקס וזה נחמד
וגם התחלתי לראות פרקים של המשרד באמזון פריים (זה נחמד למרות שמייקל לחלוטין בלתי נסבל מוקדם בסדרה)
שרשור חדשות ועדכונים
18/09/2018 | 12:31
36
31
לצפיה ב-'טקס האמי ה-70 - הזוכים הגדולים'
טקס האמי ה-70 - הזוכים הגדולים
18/09/2018 | 12:44
8
82
הלילה התקיים טקס האמי ה-70 בהנחיית קולין ג'וסט ומייקל צ'ה ברשת NBC ובשידור חי ב-Yes. להלן רשימת הזוכים בקטגוריות המרכזיות:

סדרת הדרמה
האמריקנים
הכתר
משחקי הכס
סיפורה של שפחה
דברים מוזרים
החיים עצמם
ווסטוורלד

שחקן ראשי בדרמה
ג'ייסון בייטמן (אוזרק)
סטרלינג ק. בראון (החיים עצמם)
אד האריס (ווסטוורלד)
מת'יו ריס (האמריקנים)
מיילו וונטימיליה (החיים עצמם)
ג'פרי רייט (ווסטוורלד)

שחקנית ראשית בדרמה
קלייר פוי (הכתר)
טטיאנה מסלאני (אורפן בלאק)
אליזבת' מוס (סיפורה של שפחה)
סנדרה הו (להרוג את איב)
קרי ראסל (האמריקנים)
אוון רייצ'ל ווד (ווסטוורלד)

שחקנית משנה בדרמה
אלכסיס בלדל (סיפורה של שפחה)
מילי בובי בראון (דברים מוזרים)
אן דאוד (סיפורה של שפחה)
לינה הידי (משחקי הכס)
וונסה קירבי (הכתר)
טנדי ניוטון (ווסטוורלד)
איבון סטרחובסקי (סיפורה של שפחה)

שחקן משנה בדרמה
ניקולאי קוסטר-וולדאו (משחקי הכס)
פיטר דינקלג' (משחקי הכס)
ג'וזף פינס (סיפורה של שפחה)
מנדי פטינקין (הומלנד)
דיוויד הארבור (דברים מוזרים)
מאט סמית' (הכתר)

שחקנית אורחת בדרמה
דיאנה ריג (משחקי הכס)
ססילי טייסון (המדריך לרוצח)
ויולה דיוויס (סקנדל)
קלי ג'נרת (סיפורה של שפחה)
שרי ג'ונס (סיפורה של שפחה)
סמירה ווילי (סיפורה של שפחה)

שחקן אורח בדרמה
פ. מורי אברהם (הומלנד)
קמרון בריטון (מיינד האנטר)
מת'יו גוד (הכתר)
ג'ראלד מק'רייני (החיים עצמם)
רון ספאס ג'ונס (החיים עצמם)
ג'ימי סימפסון (ווסטוורלד)

סדרה קומית
אטלנטה
בארי
שחור-כזה
תרגיע
GLOW
גברת מייזל המופלאה
עמק הסיליקון
קימי שמידט

שחקנית ראשית בקומדיה
פמלה אדלון (דברים טובים)
רייצ'ל ברוסנהאן (גברת מייזל המופלאה)
אליסון ג'אני (ממי)
איסה ריי (לא בטוחה)
טרייסי אליס רוס (שחור-כזה)
לילי טומלין (גרייס ופרנקי)

שחקן ראשי בקומדיה
אנתוני אנדרסון (שחור-כזה)
טד דנסון (המקום הטוב)
לארי דיוויד (תרגיע)
דונלד גלובר (אטלנטה)
ביל היידר (בארי)
וויליאם ה. מייסי (חסרי בושה)

שחקנית משנה בקומדיה
זאזי ביטס (אטלנטה)
איידי ברייאנט (סטרדיי נייט לייב)
אלכס בורסטין (גברת מייזל המופלאה)
בטי גילפין (GLOW)
לסלי ג'ונס (סטרדיי נייט לייב)
קייט מק'קינון (סטרדיי נייט לייב)
לורי מטקאלף (רוזאן)
מייגן מולאלי (וויל וגרייס)

שחקן משנה בקומדיה
לואי אנדרסון (הליצן העצוב)
אלק בולדווין (סטרדיי נייט לייב)
טיטוס בורג'ס (קימי שמידט)
בריאן טיירי הנרי (אטלנטה)
טוני שלהוב (גברת מייזל המופלאה)
קינן ת'ומפסון (סטרדיי נייט לייב)
הנרי ווינקלר (בארי)

שחקנית אורחת בקומדיה
וונדה סייקס (שחור-כזה)
טינה פיי (סטרדיי נייט לייב)
טיפאני האדיש (סטרדיי נייט לייב)
מאיה רודולף (המקום הטוב)
ג'יין לינץ' (גברת מייזל המופלאה)
מולי שאנון (וויל וגרייס)

שחקן אורח בקומדיה
קאט וויליאמס (אטלנטה)
סטרלינג ק. בראון (ברוקלין תשע-תשע)
בריאן קרנסטון (תרגיע)
לין-מנואל מירנדה (תרגיע)
דונלד גלובר (סטרדיי נייט לייב)
ביל היידר (סטרדיי נייט לייב)

סרט טלוויזיה
מראה שחורה: החללית קאליסטר
פרנהייט 451
Flint
פטרנו
הסיפור

מיני-סדרה
רצח אופי
הרצח של ורסאצ'ה
גאון: פיקאסו
חסרי אלוהים
Patrick Melrose

שחקנית ראשית בסרט טלוויזיה/מיני-סדרה
ג'סיקה ביל (החוטאת)
לורה דרן (הסיפור)
מישל דוקרי (חסרי אלוהים)
אידי פאלקו (חוק וסדר - פשע אמיתי: האחים מננדז)
רג'ינה קינג (שבע שניות)
שרה פולסון (אימה אמריקאית: הכת)

שחקן ראשי בסרט טלוויזיה/מיני-סדרה
אנתוניו בנדרס (גאון: פיקאסו)
דארן כריס (הרצח של ורסאצ'ה)
בנדיקט קאמברבאץ' (Patrick Melrose)
ג'ף דניאלס (The Looming Tower)
ג'ון לג'נד (Jesus Christ Superstar)
ג'סי פלמונס (מראה שחורה: החללית קאליסטר)

שחקנית משנה בסרט טלוויזיה/מיני-סדרה
אדינה פורטר (אימה אמריקאית: הכת)
לטישיה רייט (מראה שחורה: המוזיאון השחור)
מריט וויבר (חסרי אלוהים)
שרה ברילס (Jesus Christ Superstar)
פנלופה קרוז (הרצח של ורסאצ'ה)
ג'ודית לייט (הרצח של ורסאצ'ה)

שחקן משנה בסרט טלוויזיה/מיני-סדרה
ג'ף דניאלס (חסרי אלוהים)
ברנדון ויקטור דיקסון (Jesus Christ Superstar)
ריקי מרטין (הרצח של ורסאצ'ה)
אדגר רמירז (הרצח של ורסאצ'ה)
פין וויטרוק (הרצח של ורסאצ'ה)
מייקל סטהלברג (The Looming Tower)
ג'ון לגוויזאמו (Waco)

מנחה תוכנית ריאליטי
ו. קמאו בל (United Shades of America With W. Kamau Bell)
רופול צ'ארלס (המירוץ לדראג של רופול)
אלן דג'נרס (Ellen’s Game of Games)
ג'יין לינץ' (Hollywood Game Night)
היידי קלום וטים גאן (פרויקט מסלול)

תוכנית ריאליטי
המירוץ למיליון
אתגר הנינג'ה
פרויקט מסלול
המירוץ לדראג של רופול
טופ שף
The Voice
&
לצפיה ב-'!! '
!!
18/09/2018 | 13:49
51
אני תוהה אם משחקי הכס ופיטר דינקלג' מקבלים פרס אוטומטי כשהם מועמדים.

קלייר פוי זכתה כ"כ מגיע לה ואם זה היה תלוי בי הייתי נותנת את הפרס הדרמה לסדרה.

ערב חלש לסיפורה של שפחה, רציתי שאיבון סטרחובסקי (סרינה ג'וי) כי היא באמת הייתה מעולה בעונה הזאת השאר פחות עיניין אותי.
לצפיה ב-' הנשים שגנבו את טקס האמי..ויש אפילו את שרה פולסון '
הנשים שגנבו את טקס האמי..ויש אפילו את שרה פולסון
18/09/2018 | 17:13
57
לצפיה ב-'הגיע לדארן כריס כ"כ!!!!!!!!!!'
הגיע לדארן כריס כ"כ!!!!!!!!!!
18/09/2018 | 18:50
11
לצפיה ב-'יחסית טקס מפתיע ולא צפוי'
יחסית טקס מפתיע ולא צפוי
18/09/2018 | 19:54
48
התחזיות שלי היו שונות אבל גם לא הייתי מרוצה מהתחזיות ואני די מרוצה מהתוצאות
דבר ראשון מתיו ריס זכה הכי מגיע לו, זו לדעתי גם הייתה העונה החלשה שלו ועדיין הוא היה מדהים בה אז זה אומר הרבה עליו.
קצת רציתי שהאמריקאים יזכו גם בסדרה אבל עדיין הם קיבלו אהבה בטקס מה שלא היה בשנים שעברו, הם גם זכו על כתיבה של הפרק האחרון שהיה מדהים.
קלייר פוי ממש מגיע לה, שנה שעברה נגזל ממנה הפרס על ידי אליזבת מוס והשנה הצדק חזר
זה היה קצת מוזר אחרי שנה שעברה בה סיפור של שפחה ניצח את הטקס והשנה הם קיבלו רק פרס אחד. עם זאת למרות שאהבתי את הסדרה לא הייתי מרוצה שהם לקחו את כל הפרסים ושמחה שהשנה הם לא קיבלו אוטומטית רק כי הם סדרה מדוברת (מה שדי קרה שנה שעברה)
משחקי הכס, באמת זה לא היה בין העונות הטובות שלה, זו לדוגמא סדרה שאוטומטית מקבלת רק כי זו היא. היו כל כך הרבה סדרות אחרות ברשימה שהגיע להם לעומת משחקי הכס שממש חבל(מה גם שהייתי בטוחה שהעונה האחרונה הייתה שייכת לעונת הפרסים שנה שעברה)
בדר״כ אני נגד ראין מרפי והזכייה האוטומטית שלו, אבל ממש הגיע לו כל הפרסים על הרצח של ורסצי, דארין כריס הכי הגיע לו, לא ראיתי את שאר התחרים אבל אחרי הפרק הראשון ידעתי שהוא יזכה כי אין מצב שמישהו יהיה טוב יותר מההופעה שלו בסדרה.
גם ממש שמחה שבארי קיבל אהבה וגם ביל וגם הנרי קיבלו פרסים
ראיתי קצת קטעים מביוטיב ונראה כאילו ההנחייה היתה מעפנה, לא צחקתי מנאום הפתיחה והקטעים המבדרים בין לבין היו ממש מביכים, ציפתי יותר מהקאסט של snl

לצפיה ב-'אני מאוד שמח על גברת מייזל המופלאה'
אני מאוד שמח על גברת מייזל המופלאה
19/09/2018 | 02:04
47
מאוד אהבתי את העונה הראשונה. והיא זכתה בחמש פרסים - הכי הרבה מכל סדרה.
אני גם שמח על קלייר פוי.
עוד לא ראיתי את הרצח של ורסצ'ה, אני מקווה שזה יגיע לנטפליקס.
גם הפרק של מראה שחורה היה זכייה מאוד ראויה.

לגבי החלקים מהטקס שראיתי - ג'וסט וצ'ה היו מצחיקים, אבל היו לי ציפיות למשהו יותר מצחיק מהם. הם היו בסדר.
מי שהפתיעו אותי היו דווקא פרד ארמיסן ומאיה רודולף שמאוד הצחיקו אותי בקטעים שלהם (ודווקא פרד ארמיסן לרוב מעצבן אותי)
לצפיה ב-'ראיתי מפה רק את בארי ואת להרוג את איב'
ראיתי מפה רק את בארי ואת להרוג את איב
19/09/2018 | 14:44
26
מוזר בעיני איך בארי לא זכתה ביותר פרסים ושלהרוג את איב קיבלה בקושי מועמדת אחת. ג'ודי קומר הייתה צריכה להיות מועמדת ולזכות. 
לצפיה ב-'הגיע לטנדי ניוטון מווסטוורלד לזכות '
הגיע לטנדי ניוטון מווסטוורלד לזכות
19/09/2018 | 18:56
6
לצפיה ב-'הנרי ווינקלר זה הליאונרדו דיקפריו של האוסקר (רק 42 שנה) '
הנרי ווינקלר זה הליאונרדו דיקפריו של האוסקר (רק 42 שנה)
20/09/2018 | 10:19
2
לצפיה ב-'עונת הסיום של "Veep" תהיה הקצרה בתולדותיה'
עונת הסיום של "Veep" תהיה הקצרה בתולדותיה
18/09/2018 | 12:48
3
81
העונה השביעית והאחרונה של הסדרה Veep בכיכובה של ג'וליה לואי-דרייפוס תכלול שבעה פרקים בלבד. כזכור, צילומי העונה נדחו בשנה ושידורה נדחה ל-2019 עקב מחלת הסרטן של לואי-דרייפוס, שאת טיפוליה השלימה בינואר האחרון.

לצפיה ב-'לא שמעתי שהיא חולה :('
לא שמעתי שהיא חולה :(
18/09/2018 | 17:08
2
13
לצפיה ב-'עכשיו היא בסדר'
עכשיו היא בסדר
18/09/2018 | 17:45
1
54
קיבלה הרבה אהבה וחיזוקים מהצוות של ויפ בדיוק שלשום ראיתי את הקטע החמוד הזה עם טוני הייל וטימותי סימונס מהקאסט מהתקופה שהיא נלחמה:
https://mobile.twitter.com/OfficialJLD/status/9214...
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
18/09/2018 | 18:18
7
לצפיה ב-'פרומו לעונה השנייה של "Midnight, Texas"'
פרומו לעונה השנייה של "Midnight, Texas"
18/09/2018 | 12:49
28
רשת NBC פרסמה פרומו לעונה השנייה של הסדרה Midnight, Texas שתעלה ב-26/10.

לצפיה ב-'אדם דרייבר ינחה את פתיחת העונה של "סטרדיי נייט לייב"'
אדם דרייבר ינחה את פתיחת העונה של "סטרדיי נייט לייב"
18/09/2018 | 12:51
3
30
השחקן אדם דרייבר ינחה את תוכנית הבכורה של העונה ה-44 של סטרדיי נייט לייב לצד הופעה של הראפר קניה ווסט. העונה החדשה תעלה ב-29/9.

לצפיה ב-'ממש מוזר לי לדמיין אותו מנחה את SNL...אולי זה יעבוד :)'
ממש מוזר לי לדמיין אותו מנחה את SNL...אולי זה יעבוד :)
18/09/2018 | 17:10
2
7
לצפיה ב-'הוא כבר הנחה פעם אחת בעונה ה-41'
הוא כבר הנחה פעם אחת בעונה ה-41
18/09/2018 | 17:12
1
10
לצפיה ב-'זכרתי משהו אבל אני ממש לא זוכרת איך היה ואם אהבתי אותו או '
זכרתי משהו אבל אני ממש לא זוכרת איך היה ואם אהבתי אותו או
18/09/2018 | 17:16
22
שהוא עצבן אותי כמו הדמות שלו ב"בנות" חח
לצפיה ב-'נטפליקס רכשה את הסדרה "שומר ראש" של BBC'
נטפליקס רכשה את הסדרה "שומר ראש" של BBC
18/09/2018 | 17:15
56
חברת נטפליקס רכשה את זכויות השידור הבינלאומיות של הדרמה הבריטית שומר ראש (Bodygurard) בכיכובם של ריצ'רד מאדן וקילי היוז. העונה הראשונה תעלה ב-24/10.

לצפיה ב-'נטפליקס הכריזה על עיבוד live action לסדרת האנימציה avatar'
נטפליקס הכריזה על עיבוד live action לסדרת האנימציה avatar
19/09/2018 | 02:53
32
אמנם זה ייעשה ע"י היוצרים המקוריים אבל בעיני זה מאכזב, חבל שיוצרי אנימציה מוכשרים כאלה מתעסקים בסדרה רגילה, ועוד בניסיון שלישי לחזור על אותו סיפור (אחרי הסרט הכושל). גם ההודעה הפוליטית על כך שהם הולכים מראש להפלות לרעה שחקנים לבנים באודישנים לסדרה לא מוסיפה להתלהבות.

לצפיה ב-'דיסני מפתחת סדרות שיתמקדו בדמויות מהיקום של Marvel'
דיסני מפתחת סדרות שיתמקדו בדמויות מהיקום של Marvel
19/09/2018 | 09:02
2
74
חברת דיסני הודיעה על פיתוח סדרות שיבוססו על דמויות משנה מהיקום הקולנועי של Marvel, ביניהן לוקי ומכשפת השני, אותן גילמו השחקנים טום הידלסטון ו-אליזבת' אולסן בסרטים. במידה והסדרות יצאו לפועל, הן יעלו בשירות הסטרימינג החדש של החברה וצפויות לכלול שישה עד שמונה פרקים כאשר הידלסטון ואולסן יככבו בתפקידים הראשיים.

לצפיה ב-'וואו, אם זה איתם זה אדיר'
וואו, אם זה איתם זה אדיר
19/09/2018 | 10:55
14
לצפיה ב-'אם זה יקרה אני אמות '
אם זה יקרה אני אמות
19/09/2018 | 13:01
43
זה נשמע טוב מידי, איפה הקאץ' פה? ילהקו מחדש? זה יהיה בכלל מצוייר? זה לא יקרה באמת? זה יהיה גרוע?
מה עם ויז'ן? תור? מגניטו? האם אפשר להכניס את באקי לסיפור הזה?
אבל לאדעת נראה לי שאני מעדיפה סרט עליהם.
לצפיה ב-'פרומו לסדרה "מי מתגורר בבית היל" של נטפליקס'
פרומו לסדרה "מי מתגורר בבית היל" של נטפליקס
19/09/2018 | 19:10
40
חברת נטפליקס פרסמה פרומו לסדרה המוגבלת החדשה מי מתגורר בבית היל שתעלה ב-12/10 ותבוסס על ספר האימה מאת שירלי ג'קסון.

לצפיה ב-'OWN הזמינה עונה רביעית של "Greenleaf"'
OWN הזמינה עונה רביעית של "Greenleaf"
19/09/2018 | 20:49
23
רשת OWN הודיעה על הזמנת עונה רביעית של סדרת הדרמה Greenleaf, חודש אחד לאחר עליית העונה השלישית.

לצפיה ב-'הסרט של "אחוזת דאונטון" ייצא לקולנוע בספטמבר 2019'
הסרט של "אחוזת דאונטון" ייצא לקולנוע בספטמבר 2019
19/09/2018 | 20:50
31
סרט ההמשך של הדרמה הבריטית התקופתית אחוזת דאונטון ייצא בבתי הקולנוע ברחבי העולם ב-13/9 וכשבוע לאחר מכן בבתי הקולנוע בארה"ב.

לצפיה ב-'FX הזמינה עונה שלישית של "שלג צח"'
FX הזמינה עונה שלישית של "שלג צח"
20/09/2018 | 09:50
15
רשת FX הודיעה על הזמנת עונה שלישית של הסדרה שלג צח.

פרק סיום העונה השנייה ישודר הערב בארה"ב.

לצפיה ב-'פרומו לעונה החמישית של "אימפריה"'
פרומו לעונה החמישית של "אימפריה"
20/09/2018 | 09:52
1
19
רשת FOX פרסמה פרומו לקראת עליית העונה החמישית של הסדרה אימפריה, שתתרחש כשנתיים לאחר מאורעות סיום העונה הרביעית.

העונה החדשה תעלה בארה"ב ב-26/9 ובסמוך גם ב-yes.

לצפיה ב-''
20/09/2018 | 14:01
12
שנתיים???
WTF?!

נראה לי מתחילים להגמר להם הרעיונות...

לצפיה ב-'FOX הזמינה עונה עשירית של "מאסטר שף"'
FOX הזמינה עונה עשירית של "מאסטר שף"
20/09/2018 | 09:57
13
רשת FOX הודיעה על הזמנת עונה עשירית של תוכנית הריאליטי מאסטר שף

לצפיה ב-'קאסט לעונה השנייה של "הרופא הטוב"'
קאסט לעונה השנייה של "הרופא הטוב"
20/09/2018 | 09:58
1
32
השחקנית בו גארט, שכיכבה בעונה הראשונה של הדרמה הרפואית הרופא הטוב בתור עורכת-הדין ג'סיקה פרסטון, לא תשוב לתפקידה בעונה השנייה שתעלה בארה"ב ב-24/9.

לצפיה ב-'איזה מעצבן! ממש אהבתי את הדמות שלה'
איזה מעצבן! ממש אהבתי את הדמות שלה
20/09/2018 | 18:08
6
לצפיה ב-'פרומו לעונה השנייה של "ספר האורחים"'
פרומו לעונה השנייה של "ספר האורחים"
20/09/2018 | 10:07
22
רשת TBS פרסמה פרומו לקראת עליית העונה השנייה של הקומדיה ספר האורחים ב-23/10.

עלילת העונה השנייה תועתק לעיירת הנופש מייבל ביץ'. השחקנים קרלי גיבסון ואדי סטיפלס, שכיכבו בעונה הראשונה של הסדרה, ישובו אליה בתפקידים קבועים לצדם של השחקנים החדשים בקאסט - ג'ימי טאטרו, קימיקו גלן ודן ביירן. השחקנים גארט דילהאנט, קלי מרטין, אלומה רייט, צ'ארלי רובינסון, לו ווילסון וטיפר ניוטון, שהתארחו בעונה הראשונה של הסדרה, ישובו גם הם לעונה השנייה.

השחקנים האורחים שישתתפו בעונה החדשה הם בין היתר פיט דיווידסון, וויל ארנט, מייקל קנת' וויליאמס, מאט וולש, ליסה רינה, מרת'ה פלימפטון, נאט פקסון, מייקל רפפורט, סטיב זיסיס, אליסון טולמן, אוליבר האדסון, סופי בראדשו, נדין וולסקז, דארל בריט-גיבסון, אדהיר קליאן, ג'ואי דיאז, מת'יו מוי, מייקל קאסידי, קת'ר דונהיו, לקסי איינסוורת' וג'ון באס
לצפיה ב-'ITV הזמינה עונה רביעית של הסדרה "בלתי נשכח"'
ITV הזמינה עונה רביעית של הסדרה "בלתי נשכח"
20/09/2018 | 13:28
23
רשת ITV הודיעה על הזמנת עונה רביעית בת ששה פרקים של דרמת המתח הבריטית בלתי נשכח.

לצפיה ב-'Marvel מפתחת סדרה חדשה לרשת ABC'
Marvel מפתחת סדרה חדשה לרשת ABC
20/09/2018 | 13:33
1
38
חברת Marvel מפתחת עבור רשת ABC  סדרה חדשה אשר צפויה להתמקד במספר דמויות נשיות ופחות מוכרות מחוברות הקומיקס של החברה. אלן היינברג, אחד מתסריטאי הסרט וונדר וומן, יכתוב את התסריט לסדרה הפוטנציאלית החדשה.

לצפיה ב-'אני תמיד בעד סדרות על דמויות נשיות'
אני תמיד בעד סדרות על דמויות נשיות
20/09/2018 | 16:31
20
אבל אני אשמח אם זו גם תהיה סדרה טובה על דמויות נשיות
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
16/09/2018 | 08:41
56
58
אני לא מאמין שאנחנו כבר באמצע ספטמבר
המשך>>
אני לא מאמין שאנחנו כבר באמצע ספטמבר
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 16-22/09/2018'
השבוע שיהיה - 16-22/09/2018
16/09/2018 | 07:18
5
52
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב -  

יום ראשון ה-16/09
The Circus | עונה שלישית | פרקים חדשים | שואוטיים

יום שני ה-17/09
טקס פרסי האמי ה-70 | NBC ובמקביל ב-yes Oh
Inside the Manson Cult: The Lost Tapes | ספיישל | FOX
Rise of the Teenage Ninja Mutant Turtles | סדרה חדשה | פרק הבכורה | ניקלודיאון
המושיעים | עונה שנייה | פרק סיום העונה | CBS ובצמוד ב-yes VOD
אלמנטרי | עונה שישית | פרק סיום העונה | CBS ובצמוד ב-yes VOD

יום שלישי ה-18/09
Beat Shazam | עונה שנייה | תוכנית סיום העונה | FOX
Love Connection | עונה שנייה | תוכנית סיום העונה | FOX
Sorry for Your Loss | סדרה חדשה | ארבעת פרקי הבכורה | Facebook Watch
The Paley Center Salutes: החיים עצמם | ספיישל | NBC
Tosh.0 | עונה עשירית | תוכניות חדשות | קומדי סנטרל
The Hunt for the Trump Tapes | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Viceland

יום רביעי ה-19/09
America’s Got Talent | עונה שלוש-עשרה | תוכנית סיום העונה | NBC
מאסטר שף | עונה תשיעית | תוכנית סיום העונה | FOX ובהמשך בערוץ האוכל
Suits | עונה שמינית | פרק יציאה לפגרה | USA ובהמשך ב-yes
החוטאת | עונה שנייה | פרק סיום העונה | USA ובהמשך בנטפליקס ישראל
I Feel Bad | סדרה חדשה | צמד פרקי הבכורה | NBC

יום חמישי ה-20/09
שלג צח | עונה שנייה | פרק סיום העונה | FX ובהמשך ב-yes

יום שישי ה-21/09
השוטר הטוב / The Good Cop | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס ונטפליקס ישראל
מטורף / Maniac | סדרה מוגבלת חדשה | כל הפרקים | נטפליקס ונטפליקס ישראל
קווינסי / Quincy | סדרה דוקומנטרית חדשה | כל הפרקים | נטפליקס ונטפליקס ישראל
TKO: Total Knock Out | עונה ראשונה | תוכנית סיום העונה | CBS
קילג'ויס | עונה רביעית | פרק סיום העונה | Syfy ובהמשך בנטפליקס ישראל

באיזה סדרות תצפו?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'רק האמי '
רק האמי
16/09/2018 | 08:32
8
לצפיה ב-'ממתי האמי משודר בימי שני בארה"ב?'
ממתי האמי משודר בימי שני בארה"ב?
16/09/2018 | 12:03
35
אני רגיל שמשדרים אותו בימי ראשון ואצלנו זה יוצא שני לפנות בוקר.
לצפיה ב-'התכנון שלי'
התכנון שלי
16/09/2018 | 15:26
42
אצפה בטקס האמי וב-מטורף.
ממתין שהעונה השנייה של החוטאת תגיע לנטפליקס.
וזהו
לצפיה ב-'אני לא אצפה בטקס פרסי האמי'
אני לא אצפה בטקס פרסי האמי
16/09/2018 | 18:26
53
אבל אני כן מצפה לגלות מי הזוכים ולהשלים לאחר מכן את הקטעים המצחיקים של קולין ג'וסט ומייקל צ'ה.

I Feel Bad קצת מעניינת אותי כי אני אוהב את השחקנית הראשית בה. אבל לא נראה לי שאני אצפה בה (יש לי מספיק)

The Sinner - אני אצפה כשתגיע לנטפליקס.

בסופש מעניין אותי לנסות גם את Maniac וגם את השוטר הטוב (שאני פחות מצפה לה, אבל אולי תהיה נחמדה)

שבוע הבא המדור הזה באמת הולך לגדול.
לצפיה ב-'רוצה לנסות את הגרסה האמריקאית לשוטר הטוב'
רוצה לנסות את הגרסה האמריקאית לשוטר הטוב
18/09/2018 | 12:28
23
למרות שלא אהבתי את הגרסה הישראלית.

לצפיה ב-'שלום רב. איך ניתן לצפות בסדרה "אחוזת דאונטון" באינטרנט'
שלום רב. איך ניתן לצפות בסדרה "אחוזת דאונטון" באינטרנט
17/09/2018 | 19:29
2
27
שואלת עבור חברה שאין לה טלויזיה

תודה
לצפיה ב-'היא נמצאת במלואה באמזון וידאו פריים'
היא נמצאת במלואה באמזון וידאו פריים
17/09/2018 | 20:17
1
46
לצפיה ב-'מאוד מודה לך'
מאוד מודה לך
18/09/2018 | 07:42
4
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
13/09/2018 | 08:17
31
36
מה התוכניות שלכם לסוף השבוע הזה?

לצפיה ב-'לטוס ליפן ל3 שבועות'
לטוס ליפן ל3 שבועות
13/09/2018 | 08:38
13
75
אז לא הרבה טלויזיה
אולי CRITICAL ROLE אם אני אספיק
אבל זהו בערך
הולך לאכול הכל ביפן ולבקר בדיסנילנד טוקיו
לצפיה ב-'מגניב!! תהנה מלא מלא'
מגניב!! תהנה מלא מלא
13/09/2018 | 14:40
4
42
אני חזרתי מארה"ב אחרי שלושה שבועות
ובא לי כבר עוד חופשה
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/09/2018 | 17:47
3
35
איפה היית בארה"ב?
לצפיה ב-'הפעם היינו בחוף המזרחי'
הפעם היינו בחוף המזרחי
13/09/2018 | 22:42
2
164
אחרי שבנובמבר היינו יותר במערבי
לצפיה ב-'בדיסנילנד הייתם?'
בדיסנילנד הייתם?
14/09/2018 | 10:09
1
7
לצפיה ב-'היינו ב-SIX FLAG'
היינו ב-SIX FLAG
16/09/2018 | 00:57
24
והיה אדיר!!!
לצפיה ב-'תהנה '
תהנה
13/09/2018 | 14:51
1
41
אל תשכח להביא חזרה איתך מתנות לכל חברי הפורום
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/09/2018 | 17:48
4
לצפיה ב-'איזה כיף לך!!'
איזה כיף לך!!
13/09/2018 | 15:11
1
28
אני ממש ממש ממש רוצה לנסוע ליפן. תהנה מלא!
לצפיה ב-'תודה!'
תודה!
13/09/2018 | 17:49
25
יש המון תכניות על לאן ללכת ומה לאכול(הכל)
לצפיה ב-'איזה כיף, תהנה!'
איזה כיף, תהנה!
13/09/2018 | 15:45
1
25
תוריד את הפרקים אחרי שהם כבר יוצאים ליוטיוב ותראה בזמן שתעמוד בתורים
לצפיה ב-'תודה! ואל דאגה!'
תודה! ואל דאגה!
13/09/2018 | 17:50
22
אני אפספס כנראה 2 פרקים
נו שוין
לצפיה ב-'וואו, נמש ממש כייף!!!! מקווה שתהנה '
וואו, נמש ממש כייף!!!! מקווה שתהנה
15/09/2018 | 20:29
3
לצפיה ב-'אל תשכח לערוך סיבוב בבתי אבות ולחזור אלינו עם סוד'
אל תשכח לערוך סיבוב בבתי אבות ולחזור אלינו עם סוד
16/09/2018 | 23:29
14
אריכות הימים היפנית.
לצפיה ב-'כלום'
כלום
13/09/2018 | 13:04
28
יש כרגע בערימה שלי 7 ספרים (ועוד שניים שבדרך אליי) אז אני הולכת לקרוא כול הסופ"ש.
לצפיה ב-'הרבה יותר מידי '
הרבה יותר מידי
13/09/2018 | 14:29
27
קודם כל איכשהו למרות החג (וקצת בגלל) הייתי די עסוק בשבוע האחרון, אז לא הספקתי אפילו להתחיל את עונה 2 של Iron Fist.
ועדיין לפני שאני מתחיל אני צריך לראות את הפרק השבועי שלי Better Call Saul
וחוץ מזה מחר מתחילה עונה חדשה של בוג'אק הורסמן

אני לא מאמין שאני אגיע לשום דבר אחר חוץ מאלו. וכמובן הספר שלי. (ואולי סרט בקולנוע)
לצפיה ב-'אז ככה-'
אז ככה-
13/09/2018 | 14:41
28
להתחיל את העונה ה-20 (!!!) של ביג בראדר,
ולהמשיך את העונה השלישית של "לא בטוחה".
וחוץ מזה, לסיים את הספר שאני קורא ולהתחיל אחד אחר (נראה מה יבוא לי...).
לצפיה ב-'איזה מהר הגיע הסופ"ש'
איזה מהר הגיע הסופ"ש
13/09/2018 | 15:15
34
היום - סמוך על סול.

שישי - משפחת קרדשיאן.

שבת - איש משפחה, המיק, במשפחות הכי טובות, האיש האחרון בעולם, ללא מילים,  תום יער עושה בגרות.

הורדות - Claws (עונה שנייה).

השלמות מהשבוע החולף - פילדלפיה זורחת, הצמד.

נטפליקס - איירון פיסט (2.02 ואילך).

כשיהיה זמן - אבודים בחלל, פחמן משודרג, חף מפשע, נעלמת, ממלאת מקום, רגליים קרות (כל העונות), מכת המחץ (עונה 5), קומנדו 6 (עונה 2), קונדור, פטריק מלרוז.
לצפיה ב-'הידד לעוד סופ"ש מורחב!'
הידד לעוד סופ"ש מורחב!
13/09/2018 | 15:48
7
69
Critical Role, העונה השנייה של בית הנייר ומתישהו אצפה שוב בTo all the boys I loved before של נטפליקס, כי אחרי שחפרתי לאחיות שלי שיראו אותו התחשק לי לראות שוב.
לצפיה ב-'זה באמת עד כדי כך טוב הסרט הזה?'
זה באמת עד כדי כך טוב הסרט הזה?
13/09/2018 | 16:02
6
40
שמעתי עליו ביקורות טובות וראיתי המון גיפים בטמבלר.
אבל אני עדיין לא בטוח אם שווה לי להשקיע את בו את זמן הצפיה.
לצפיה ב-'הוא קליל וכיף, מהנה/מעניין מספיק בשבילי לראות אותו ברצף'
הוא קליל וכיף, מהנה/מעניין מספיק בשבילי לראות אותו ברצף
13/09/2018 | 16:44
3
42
(שזה ממש נדיר אצלי) והרבה יותר מוצלח מsierra burgess is a big loser שגם יצא עכשיו.
לצפיה ב-'ובשניהם משחק אותו שחקן - נוח סנטינו.'
ובשניהם משחק אותו שחקן - נוח סנטינו.
14/09/2018 | 00:13
2
59
אירוני, לא?
לצפיה ב-'לא יודעת למה נטפליקס כ"כ אוהבים אותו, אבל הוא חמוד.'
לא יודעת למה נטפליקס כ"כ אוהבים אותו, אבל הוא חמוד.
14/09/2018 | 08:44
1
32
יותר בALL THE BOYS מבסיירה.
לצפיה ב-'יש עוד סרט שלישי של נוח בנטפליקס - שמונה עשרה.'
יש עוד סרט שלישי של נוח בנטפליקס - שמונה עשרה.
14/09/2018 | 12:12
27
השחקן חביב אבל...... הוא סה"כ candy eye. שום דבר מעבר.
לצפיה ב-'הוא מאד חמוד'
הוא מאד חמוד
13/09/2018 | 18:56
33
אם אתה אוהב סרטי תיכון וקומדיות רומנטיות מתוקות אבל לא מביכות אז שווה.
אבל נראה לי שהביקורות מגזימות קצת, הוא לא כזה מדהים, רק מאד חמוד.
לצפיה ב-'תוהה גם אם לראות'
תוהה גם אם לראות
13/09/2018 | 22:44
28
או פשוט לקרוא את הספר...
לצפיה ב-'חוליגן אמריקאי 2'
חוליגן אמריקאי 2
14/09/2018 | 00:27
41
ויש המון תוכן נטפליקסי שיוצא היום (מחר) - ביניהם בוג'ק הורסמן 5.

בשבוע הבא - ברוקלין 99 עונה 4 והסדרה החדשה של אמה סטון & ג'ונה היל.
לצפיה ב-'הממ..'
הממ..
14/09/2018 | 02:33
33
ראיתי את הפרק הראשון של קאסל רוק וזה נראה לי מעולה! שמעתי הרבה דברים טובים על הסדרה ובכוונה חיכיתי שהעונה תיגמר כדי שאוכל לראות בבינג', והעובדה שנואל פישר משחק שם היא רק בונוס (לא הייתי רואה סדרה רק בגלל שחקן שאני אוהבת אבל שמעתי דברים טובים עליה, והפרק הראשון היה מאוד טוב, הזכיר לי באוירה את ה"חוטאת" שמאוד אהבתי).
וכמובן- בוג'אק!!!
אם אני אצליח אז סוף סוף לסיים את העונה של חפצים חדים (נשארו לי כמה פרקים, ואני כל הזמן דוחה לסיים את זה).
וגם אולי סוף סוף להתקדם בעונה 3 של קז'ואל.
לצפיה ב-'מרתון רויאלס(מלכותיים)'
מרתון רויאלס(מלכותיים)
14/09/2018 | 16:03
31
בנוסף-
אחוזת דאונטון2- פרקי השבוע החסרים
אוטונומיות-הפרק השבועי
לצפיה ב-'לסיים עונה 4 של ה-100'
לסיים עונה 4 של ה-100
15/09/2018 | 18:59
21
וכרגיל פוטבול. למרות שהסיהוקס משחקים רק ביום שני.
לצפיה ב-'אוטונומיות פרק 2 לדעתי'
אוטונומיות פרק 2 לדעתי
15/09/2018 | 20:06
37
פחות טוב משטיסל ודומיו 
שרשור חדשות ועדכונים
14/09/2018 | 12:08
21
20
לצפיה ב-'קאסט לעונה השלישית של "ווסטוורלד"'
קאסט לעונה השלישית של "ווסטוורלד"
14/09/2018 | 12:09
79
השחקן ארון פול מצטרף לקאסט של העונה השלישית של הסדרה ווסטוורלד ב-HBO. טרם פורסמו פרטים אודות הדמות שהוא יגלם.

לצפיה ב-'סופית: הקומדיה "אלופים" בוטלה לאחר עונה אחת'
סופית: הקומדיה "אלופים" בוטלה לאחר עונה אחת
14/09/2018 | 12:11
1
90
חברת Universal הודיעה שנכשלה במאמציה למצוא בית חדש לקומדיה אלופים שבוטלה ע"י רשת NBC לאחר עונה אחת בלבד.

לצפיה ב-'מעניין מה היו עושים אם הסדרה כן הייתה ממשיכה'
מעניין מה היו עושים אם הסדרה כן הייתה ממשיכה
14/09/2018 | 14:47
59
מי שמגלם את הנער במרכז העלילה זאת השחקנית הטרנסג'נדרית  Josie Totah - כלומר מי שהיה J.J. Totah ויצאה מהארון כטרנסג'נדרית לפני איזה חודשיים.
אז אם הסדרה הייתה ממשיכה האם היו משלבים את זה בעלילה או לא? זה היה יכול להיות מעניין.

בכל מקרה חבל לי שהסדרה לא מצאה בית. היא לא הייתה מדהימה, אבל כן נחמדה.
לצפיה ב-'פרומו לעונה החמישית של "המדריך לרוצח"'
פרומו לעונה החמישית של "המדריך לרוצח"
14/09/2018 | 12:12
1
67
רשת ABC פרסמה פרומו לעונה החמישית של דרמת המתח המדריך לרוצח בכיכובה של ויולה דיוויס.

העונה החדשה תעלה בארה"ב ב-27/9 ובצמוד גם ב-HOT.

לצפיה ב-'סוף סוף!!!'
סוף סוף!!!
16/09/2018 | 01:00
7
לצפיה ב-'טיזר לסדרה "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" בנטפליקס'
טיזר לסדרה "הרפתקאותיה המצמררות של סברינה" בנטפליקס
14/09/2018 | 12:14
6
103
חברת נטפליקס פרסמה טיזר לעונה הראשונה של הסדרה החדשה הרפתקאותיה המצמררות של סברינה שתעלה במלואה ב-26/10.

לצפיה ב-'כאילו לא ציפיתי לזה מאוד כבר לפני כן'
כאילו לא ציפיתי לזה מאוד כבר לפני כן
14/09/2018 | 14:48
2
78
עכשיו גם הטיזר נראה ממש טוב.
שיגיע כבר סוף אוקטובר...
לצפיה ב-'חבל שלא כמה שבועות קודם'
חבל שלא כמה שבועות קודם
14/09/2018 | 15:48
58
בסוף אוקטובר יהיו כל כך הרבה דברים אחרים בטלוויזיה
ולא יהיה זמן לעשות בינג' על הסידרה הזאת.

לצפיה ב-'מצד אחד כן כי גם אני מחכה לתוכנית אבל מצד שני יהיה לי יום הו'
מצד אחד כן כי גם אני מחכה לתוכנית אבל מצד שני יהיה לי יום הו
14/09/2018 | 15:56
64
הולדת ואני אהיה בת 32 :(
לצפיה ב-'אני ממש מתלהבת מהחידוש הזה'
אני ממש מתלהבת מהחידוש הזה
14/09/2018 | 16:53
62
שמחה שבניגוד לסדרה המקורית  נראה שהכיוון הפעם הולך להיות יותר אפל אבל אני מקווה שהיא תהיה גם קומית.  מקווה לא להתאכזב.
לצפיה ב-'WOW'
WOW
15/09/2018 | 12:17
1
54
קריפי ברמה לא הגיונית
כל קשר בין זה לסברינה הקומיקס\סדרה מקרי בהחלט
אבל נו שוין
אז עוד 12 שעות אני בדרך לשדה התעופה...פאניקה!!!!!
לצפיה ב-'לסדרה לא- אבל לקומיקס הבנתי שממש כן '
לסדרה לא- אבל לקומיקס הבנתי שממש כן
16/09/2018 | 13:44
9
לצפיה ב-'פרומו לסדרה החדשה "Homecoming" של אמזון'
פרומו לסדרה החדשה "Homecoming" של אמזון
14/09/2018 | 12:15
1
73
חברת אמזון פריים פרסמה פרומו לסדרה החדשה Homecoming בכיכובה של ג'וליה רוברטס שתעלה ב-2/11.

לצפיה ב-'הפרומו נראה די מעניין'
הפרומו נראה די מעניין
14/09/2018 | 14:49
36
למרות השם הגדול של ג'וליה רוברטס, זה לא משך אותי כי העלילה לא נשמעה במיוחד מעניינת. אבל נראה שזה מורכב ממה שזה נשמע תחילה.
לצפיה ב-'זאקרי קווינטו יככב בסדרה "NOS4A2" של AMC'
זאקרי קווינטו יככב בסדרה "NOS4A2" של AMC
14/09/2018 | 12:16
61
השחקן זאקרי קווינטו לוהק לתפקיד הראשי לצד השחקנית אשלי קאמינגס בסדרה החדשה NOS4A2 של רשת AMC שתבוסס על רב המכר מאת ג'ו היל.

לצפיה ב-'ליהוקים נוספים למיני-סדרה "The Hot Zone" של Nat Geo'
ליהוקים נוספים למיני-סדרה "The Hot Zone" של Nat Geo
14/09/2018 | 12:19
50
השחקנים טופר גרייס, נואה אמריך, רוברט שון לאונרד, ג'יימס ד'ארסי, ניק סרצ'י, ליאם קאנינגהאם, פול ג'יימס ורוברט וויסדום לוהקו למיני-סדרה החדשה The Hot Zone בכיכובה של ג'וליאנה מרגוליס בערוץ נשיונל ג'אוגרפיק. 

המיני-סדרה תבוסס על רב המכר מאת ריצ'ארד פרסטון אודות הניסיון האמריקאי למנוע את התפרצות מגפת האבולה.

לצפיה ב-'קאסט לאירוע ההצלבה של סדרות DC ב-CW'
קאסט לאירוע ההצלבה של סדרות DC ב-CW
15/09/2018 | 11:54
1
75
השחקנית אליזבת' (בטסי) טולוץ' תתארח באירוע ההצלבה של סופרגירל, החץ ו-הפלאש בתור לויס ליין, בת הזוג של קלארק קנט. 

בנוסף, קסנדרה ג'ין אמל, אשתו של סטיבן אמל, כוכב החץ, תתארח בתור נורה פריז, אשתו של הנבל הידוע לשמצה מיסטר פריז.

אירוע ההצלבה השנתי יתחיל ב-9/12 עם הפרק של הפלאש, ימשיך ב-10/12 עם הפרק של החץ ויסתיים ב-11/12 עם הפרק של סופרגירל.

לצפיה ב-''
15/09/2018 | 23:06
24
טוב נו אליזבת' נראית מספיק כמו עיתונאית מעצבנת כדי להצליח בתפקיד לויס ליין
לצפיה ב-'מוניקה ריימונד תככב בסדרה "P-Town" של Starz'
מוניקה ריימונד תככב בסדרה "P-Town" של Starz
15/09/2018 | 12:01
1
67
השחקנית מוניקה ריימונד לוהקה לתפקיד הראשי בסדרת הדרמה החדשה P-Town של רשת Starz.

ריימונד תגלם את ג'קי קווינונס, קצינה בחיל הנחתים בצבא ארה"ב, שתמיד שמחה לנצל את תפקידה כדי להתחיל עם בחורות בעיר פרובינסטאון במסצ'וסטס, שנחשבת לאחד המקומות הכי ידידותיים לקהילה הגאה. כאשר ג'קי מגלה גופה שנשטפת לחוף, היא נשאבת לחקירה שחושפת את בעיות ההתמכרות שלה ואת האזורים האפלים בעיר הנופש הקיצית שמתמודדת עם מגפה של שימוש בסמים אופיואידים.

לצפיה ב-'היא ממש מזכירה לי את שאקירה בתמונה הזו'
היא ממש מזכירה לי את שאקירה בתמונה הזו
15/09/2018 | 20:34
9
לצפיה ב-'קאסט לעונה השנייה של "בידיים טובות"'
קאסט לעונה השנייה של "בידיים טובות"
17/09/2018 | 15:33
32
השחקן אלפרד אנוך לוהק לתפקיד הראשי בעונה השנייה של הדרמה הבריטית בידיים טובות במקום השחקנית ג'ודי וויטיקר שכיכבה בעונה הראשונה ועזבה את התפקיד עקב ליהוקה לעונה החדשה של דוקטור הו.

אנוך יגלם את ג'יימי מק'שיין, חייל שמשתקם מפציעה קשה שהותירה אותו משותק וכעת מתמודד עם אויב חדש בזמן ששאר הפציינטים במחלקה שבה הוא מאושפז מתים אחד אחרי השני. 

לצדו של אנוך יככבו בעונה החדשה ג'ון האנה, אשלי ג'נסן, ריצ'ארד רנקין, קייטי קלרקסון היל, ג'יימי מיצ'י, קלואי האריס, אמירה דארוויש וססקיה אשדאון

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
13/09/2018 | 08:14
13
19
סוף השבוע בתקופת החגים זה משהו מוזר
לצפיה ב-'AMERICAN.HORROR.STORY.S08E01 '
AMERICAN.HORROR.STORY.S08E01
13/09/2018 | 11:20
4
68
סוף סוף אחרי צפייה ארוכה (לפחות זה הרגיש לי ארוך), SHE'S BACK!!!

אז אחרי האפוקוליפסיה (אני בהלם שרשמתי את זה נכון חח) שהתרחשה ושרדו את הקרינה, קבוצת ניצולים חיה יחד באיזה סוג של גן עדן שנקרה "אואטפוסט 3".
אהבתי שמדובר בשלטון מטריארכלית (GIRL POWER!!!!) ששולטות ביד קשה :)

אני ממש אוהבת את קוקו המפונקת, מלורי העוזרת המסכנה שלה, ומדיסון- אמה רוברטסג המושלמת כמובן וגם אנדראה (ג'יי מUNREAL).

קוקו מנסה לברוח עם ברוקבעלה במטוס הפרטי שלהם. הקטע שהכתב נפרד מהילדים שלו בשידור היה ממש עצוב :(
ג'ואן קולינס נראת מעולה והיא מושלמת לתפקיד של איווי הסבתא העשירה של מר גאלנט.
קוקו מנסה לקחת איתה את מלורי ומוותרת על ברוק כשאנשים מנסים להשתלט על
המטוס...אהבה אמיתית חחח, העיקר שהיא אישרה לו לראות אנשים אחרים
מסתבר שקארמה איז אה ביץ' ואין טייס במטוס

שמחתי גם לראות את השחקנית דינה מאייר, אני ממש אוהבת אותה. מקווה שהיא תהיה קבועה ובעלה החתיך מר קמבל שלמרות שניסו לעשות אותתו מבוגר הוא ממש חתיך..אז מסתבר שלבן שלהם טימותי יש משהו בדם שהממשלה רוצה..כנראה שהם עמידים לפצצה או משהו כזה והם רוצים לפתח תרופה בעזרתו ובעזראת אמלי. לפחות להם היה טייס :)
מצד שני, אם הם יכולים לשרוד את השואה הגרעינית, למה הם לבשו חליפות (אולי לכל מקרה?..).

ואז הגיע שרה פולסון
דווקא אני מעדיפה אותה בתפקיד הרעה. היא נראתה כמו הדמות מהרט עם גוליה רוברטס שהיא שיחקה את המכשפה שלגיה). היא קיבלה את פניהם של אמלי וטימותי באאוטפוסט 3 (כצפוי מנהלים רומן למרות האיסור). אהבתי את החלוקה של החולצות בצבעים (האפורים זה עודי כפיים והמשרתים והסגולים זה האליתה). אסור להם לצאת מהבניין בגלל סכנת הקרינה. וילמינה קצת חיה בסרט חחחח אהבתי את הנשף  :)

אהבתי את הבידוק הבטחוני והישבנים חחח. חבל שהרגו את סטו. ה"כיבוד" קצת לוקה בחסר.. נראה לי שרק איווי נהנתה :/

קטי בייטס נראת ממש טוב...מעניין מה הקשר בין הדמות שלה (מרים) לולמינה. אני מניחה ששתיהן מהאליטה...

ואז מגיע הסוכן מייקל שחיבבתי בהתחלה אבל אז הוא ירה בסוס אז פחות
אהבתי את הצניות שלו ואיך הוא אמר לולמינה שהיא חושבת שהיא מנהלת את המקום הוא טוען שיהיה פיצוץ נוסף והוא הגיע כדי לתת הערכה למי מגיע לשרוד ומי יסיים כמו הסוסים שלו.

פרק מעולה והעלילה נראת מעניינת והדמויות מצויינות!!
גם הקאסט מצויין.

ממש נהנתי מהפרק...

לצפיה ב-'עדיין מחכה שמישהו יעלה אותו לאתר אסור כלשהו'
עדיין מחכה שמישהו יעלה אותו לאתר אסור כלשהו
14/09/2018 | 12:11
1
52
אבל היי, אמרת ישבנים אז כנראה איהנה מהפרק

אוון פיטרס כבר הופיע? או שעדיין לא?

ושרה פולסון בתור רעה....... האמת? דווקא אחרי העונה האחרונה די בא לי בטוב שהיא תהיה המרשעת.
לצפיה ב-' אני לא יודעת על איזה אתר אתה מדבר חח'
אני לא יודעת על איזה אתר אתה מדבר חח
14/09/2018 | 18:50
33
אתה תהנה מהפרק..  :)
לצפיה ב-'זה אפוקליפסה'
זה אפוקליפסה
14/09/2018 | 19:30
1
14
לצפיה ב-'חחחחח תודה...הסתבכתי עם המילה '
חחחחח תודה...הסתבכתי עם המילה
14/09/2018 | 20:39
4
לצפיה ב-'You s01e01- בלי ספוילרים.'
You s01e01- בלי ספוילרים.
14/09/2018 | 08:48
55
למי שלא יודע/זוכר- דן האמפרי מגוסיפ גירל שעדיין נראה סופר חמוד משחק מנהל בחנות ספרים שמפתח אובססיה חולנית (לפחות מהצד שלו והצד של הצופים) ללקוחה שמזדמנת לחנות.
הניגוד בין הצד הסטוקרי שלו לצד הנורמלי שלו הופך את כל הסיטואציה לסופר מטרידה, ובעידן הsocial media זה הופך הכל לאפילו יותר מפחיד. אבל הסדרה מעניינת ואמשיך לצפות בה.
לצפיה ב-'KDDING עונה 1 פרק 2 '
KDDING עונה 1 פרק 2
14/09/2018 | 20:25
34
ראיתי קצת באיחור...

איזה חמוד טנר, הוא ממש הצחיק והעציב אותי בו זמנית.

גפרי ממש מנסה לחזור לג'יל ומתקשה להבין את עניין הגבולות. כולם חושבים שהוא ירד מהפסים בגלל שגילח את השיער, מעניין אם זה קשור לטנר או שהוא פשוט ירד מהפסים.

הוא קונה את הבית ליד ג'ל (בפרק הקודם) וממשיך לרגל אחריה ואחרי החבר החדש שלה. זה ממש חולני לדעתיזה גם סוג של מטפורה לחיים שלו- הוא עומד וצופה בהם ולא באמת חיי אותם. ג'יל מספרת לו על פיטר המרדים..הופתעתי שהיא הזמינה אותו להצטרף לארוחת ערב. ריחמתי עליו ממש כשטים התייעץ עם פיטר ולא איתו.

מסכן סבסטיאן (אבא/המפיק שלו), הוא הרס לו את הדמות שבחיים אני לא אצליח לבטא נכון  את שמה.

וויל מתחיל להסתובב על ילדים בעייתיים וחווה רגע יצירתי בציור פורטרט אישי בשביל ציון נוסף.

בטח לדידדרה יהיה רומן עם המורה לפסנתר של מדי. שמחתי שהן הסתדרו קצת יותר טוב הפרק חח

פרק מעולה!! אני ממש מחבבת את התוכנית!
לצפיה ב-'סיימתי בינג' של בוג'אק הורסמן עונה 5 '
סיימתי בינג' של בוג'אק הורסמן עונה 5
15/09/2018 | 00:58
2
33
ואני מותש נפשית.

חלק גדול מהעונה הרגשתי שבתכלס אולי היו צריכים לסיים את הסדרה בסיום הנהדר של עונה 3. היו אומנם המון פרקים מעולים, אבל חלק גדול מהם הסתמך במידה מסוימת על גימיקים שונים, כמו קפיצות בין זמנים שונים.
אבל בסופו של דבר יצאה עונה מעולה שממש גרמה לי לחשוב על הרבה דברים.

מצאתי את המאמר הזה שמסביר באופן מאוד מלא כיצד העונה הזאת מתקשרת עם השנה של תנועת הMeToo. ובעצם יותר חשוב מזה, כיצד העונה הזאת בעצם מבקרת את הסדרה ב'וגאק הורסמן עצמה וסדרות דומות שבהם אנטי-גיבור שאנחנו מריעים לו למרות כל מה שהוא עושה.

משהו שלא ראיתי שמוזכר בכתבה זה הרגע שבו בוג'אק טוען שהוא בסופו של דבר סבל יותר מהקורבנות של המעשים שלו בגלל כל האשמה שהוא סוחב.
זה מדהים שזה בא כמה ימים אחרי שנורם מקדונלד (ששמקביל תוכנית אירוח שלו עלתה בנטפליקס במקביל) נתן את אותו טיעון לטובת לואי סי קי.
לצפיה ב-'גם אני '
גם אני
15/09/2018 | 09:09
1
38
וגם אני מותשת מכדי להגיד אפילו משהו. אני דיי בטוחה שמתישהו אני אראה שוב את העונה בצורה יותר מרווחת, פשוט הסדרה הזאת עושה דברים שאני לא יכולה לתאר. נראה לי שזו הייתה העונה הכי טובה, ובכלל אני מרגישה שמישהו צריך לכתוב ספר על הסדרה הזאת ולנתח אותה כי היא פשוט מופתית במודעות שלה ובפילוסופיה שלה.
אני אקרא את הכתבה שלך ובתמורה כתבה טובה על העונה הזאת מוואלה:
מעניין שרק כשקראתי את הכתבה עשיתי את ההקשר בין זה שבוג'ק אמר באחד הפרקים הראשונים על זה שזה לא בסדר לחנוק אישה ועל זה שהוא ליטרלי חנק אישה בפרקים האחרונים.
בכל זאת לציין רק את שתי הסצנות הכי חזקות בעונה אני חושבת-
1. הריב עם דיאן במסיבה שבו הוא טוען שהוא הקורבן של כל זה, וגם מספר לה מה קרה  עם הבת של שרלוט- ומה שהיא מטיחה בפניו לגבי שרה לין. אני כ"כ אוהבת שהסדרה ממשיכה להתייחס לדברים האלה שקרו לפני כביכול הרבה זמן במובן של טלוויזיה, כי הם היו דברים גדולים ומשמעותיים וזה טוב שהסדרה חוזרת אליהם.
2. הקטע לפני צילום ה"ראיון" שבו הם מסבירים את הסרטון והבחורה שהוא חנק אומרת לו למה שלא יגיד את מה שקרה באמת, וההסבר של זה בכתבה של וואלה עזר לי לחדד למה זו הייתה סצנה כ"כ חזקה.

זו בין הסדרות הבודדות שאני יוצאת מכל עונה שלה ומרגישה שהיא נתנה לי דברים לחשוב על החיים- ושזה סוג הסדרות שבגללן אני אומרת- "אני אוהבת טלוויזיה".
ועכשיו אני הולכת לנוח ולחשוב איך אני ממשיכה עם החיים שלי.
לצפיה ב-'עשינו עיסקה '
עשינו עיסקה
15/09/2018 | 11:32
21
אני קראתי את הכתבה שלך, את תקראי את שלי

אני מסכים לגבי שתי הסצנות שציינת. כנראה הכי חזקות בעונה. למרות שבאמת קשה לחשוב על כולה עכשיו.
אני גם בהחלט אצטרך לראות את כולה שוב.
אני בהחלט אצטרך לראות שוב את הפרק של המונולוג של בוג'ק על אמא שלו כשהיא מתה. אני בשוק שזה באמת עבד.

דבר אחד מאוד ברור שהעונה עשתה זה לגרום לי לחשוב על סדרות עם אנטי-גיבור במרכזם. ניתנו כל מיני דוגמאות, גם בכתבה של וואלה, אבל זה הכי מתחבר לי עם אחת הסדרות שאני הכי אוהב - מד מן. זאת דוגמה מצוינת לאדם חרא שאנחנו מעריצים בגלל שהוא מבריק ויש לו עבר מורכב.
אבל הדבר הכי מוזר זה שהסדרה כאילו מאתגרת את הצופים להפסיק לאהוב לצפות בסדרה שלהם עצמה.
לצפיה ב-'the first '
the first
15/09/2018 | 07:27
1
37
באמת שניסיתי לתת צ'אנס לסידרה הזאת שאמורה להיות על המסע המאויש הראשון למאדים אבל נטשתי אחרי 4 פרקים.
הפרק הראשון היה עוד קצת מעניין - החללית מתפוצצת בגלל מטבע שאחד האסטרונאוטים הביא איתו, אבל בפרקים הבאים הם מנסים להשיג תקציבים לשיגור נוסף ועוד עלילות משנה שלא הרבה יותר מענינות ...
בקיצור שיעמום טוטלי - כדאי לוותר.
לצפיה ב-'התלבטתי אם לנסות אותה, כנראה שאמנע. תודה!'
התלבטתי אם לנסות אותה, כנראה שאמנע. תודה!
15/09/2018 | 10:19
4
לצפיה ב-'"חוליגן אמריקאי" - עונה 2 (ללא ים)'
"חוליגן אמריקאי" - עונה 2 (ללא ים)
15/09/2018 | 12:29
41
סיימתי הבוקר את העונה השנייה של "חוליגן אמריקאי". אני מודה שהיא הייתה בעיניי פחות טובה מהעונה הראשונה, ובעיקר לא קלה לצפייה בגלל האירוע שעומד במרכז החקירה של העונה הזו. מה שכן היה ממש מצחיק היה ההומור העצמי של נטפליקס על עצמה, בעיקר בדקות הראשונות של הפרק הראשון בעונה. 

בכל מקרה אני מאוד מקווה שהסדרה תשוב לעונה שלישית, ושיחזרו להתמקד גם בפיטר וסאם כי הם ממש נעלמו בעונה הזו ועברו ליותר סצנות של וויס-אובר והבלחות רגעיות במהלך הפרקים. 
שרשור חדשות ועדכונים
11/09/2018 | 12:50
37
28
לצפיה ב-'פרומו לעונה השנייה של "מוקד 911"'
פרומו לעונה השנייה של "מוקד 911"
11/09/2018 | 12:51
61
רשת FOX פרסמה פרומו חדש לעונה השנייה של הסדרה מוקד 911 שתעלה ב-23/9 ובצמוד גם ב-yes Drama.

לצפיה ב-'פרומו לעונה ה-15 של "האנטומיה של גריי"'
פרומו לעונה ה-15 של "האנטומיה של גריי"
11/09/2018 | 12:52
1
103
רשת ABC פרסמה פרומו לעונה ה-15 של האנטומיה של גריי שתעלה עם פרק כפול ב-27/9 ובצמוד גם ב-yes Drama.

לצפיה ב-'איכס'
איכס
12/09/2018 | 04:10
66
למה הביאו את כריס קרמאק. הוא לנצח יהיה הדוש של וולקאם טו דה או.סי ביץ'.
אי אפשר לקחת אותו ברצינות בשום תפקיד מאז.
והוא נראה דוש גם פה.

ואיכס#2 למה מרדית' שכבה עם דה לוקה?!
לצפיה ב-'קאסט לעונה הרביעית של "צער גידול בנות-הדור הבא"'
קאסט לעונה הרביעית של "צער גידול בנות-הדור הבא"
11/09/2018 | 12:56
1
96
השחקנית לסלי גרוסמן תתארח בפרק סיום העונה הרביעית של צער גידול בנות - הדור הבא בתור רופאה בבית חולים אליו תגיע קימי לקראת לידת התינוק של סטפני וג'ימי.

לצפיה ב-'ממש אהבתי את העונה הראשונה...הנוסטלגיה עשתה את שלה...'
ממש אהבתי את העונה הראשונה...הנוסטלגיה עשתה את שלה...
11/09/2018 | 13:59
72
בעונה השנייה פרשתי אחרי 2-3 פרקים...
נראה לי שלא הספדתי במיוחד...
לצפיה ב-'קאסט לעונה ה-12 של "המפץ הגדול"'
קאסט לעונה ה-12 של "המפץ הגדול"
11/09/2018 | 12:58
1
102
השחקן בוב ניוהארט ישוב לגלם בפעם האחרונה את ארתור ג'פריס (פרופסור פרוטון) בעונת הסיום של הסיטקום המפץ הגדול.

לצפיה ב-' '
11/09/2018 | 14:11
79
אני ממש מחבבת אותו...תודה!
סוף סוף עונה אחרונה  

דווקא היה מעניין אם לא יעשו "הפי האנד" לכולם...
אני מקווה שראג יכיר מישהי אבל דווקא פני ולנארד צריכים להתגרש לדעתי..
הקשר לא אמין מהתחלה וגם לא נראה שיש שם אהבה כזרת גדולה.. נראה לי מתאים שהם יתגרשו וכל אחד ילד לדרכו..
ההוארד וברנדט זה גם קצת חולני כי הוא התחתן עם אמא שלו

את אמי ושלדון אני אוהבת יחד..

רק שלא יעשו סידרת בת לילדים שלהם  
לצפיה ב-'"פולדארק" תסתיים לאחר חמש עונות ב-BBC'
"פולדארק" תסתיים לאחר חמש עונות ב-BBC
11/09/2018 | 13:00
58
רשת BBC הזמינה עונה חמישית ואחרונה של הסדרה פולדארק בכיכובו של איידן טרנר.

ים לעלילת העונה הרביעית בכתבה המצורפת

לצפיה ב-'קאסט לעונה הראשונה של "Good Trouble"'
קאסט לעונה הראשונה של "Good Trouble"
11/09/2018 | 13:03
62
השחקן דיוויד למברט ישוב לגלם את ברנדון פוסטר בעונה הראשונה של Good Trouble, סדרת ההמשך של משפחת פוסטר, שתעלה בינואר 2019 ברשת Freeform.

למברט מצטרף לכל שאר כוכבי הסדרה משפחת פוסטר שיפציעו בתפקיד אורח בסדרת ההמשך. 

לצפיה ב-'דרמת המתח "גומורה" מקבלת פריקוול קולנועי'
דרמת המתח "גומורה" מקבלת פריקוול קולנועי
11/09/2018 | 13:07
1
66
השחקן מרקו דמורה, כוכב דרמת המתח האיטלקית גומורה, יפיק ויככב בעיבוד קולנועי שיקדים את עלילת הסדרה ויתמקד בדמותו - צ'ירו די-מארציו (בן האלמוות). 

לצפיה ב-'שמח לקרוא.'
שמח לקרוא.
12/09/2018 | 12:51
20
יופי של סדרה.
לצפיה ב-'הסדרה "Queen America" תעלה ב-Facebook בנובמבר'
הסדרה "Queen America" תעלה ב-Facebook בנובמבר
11/09/2018 | 13:28
4
85
חברת Facebook הודיעה שסדרת הדרמה החדשה Queen America בכיכובה של קת'רין זיטה-ג'ונס תעלה ב-21/11 בשירות הסטרימינג Facebook Watch. 

עלילת הסדרה תתמקד באישה בשם ויקי אליס, מאמנת תחרויות יופי מאוקלהומה, שצריכה לשמור על המוניטין שלה כשהיא מצוותת לנערה בשם סמנת'ה. בסדרה יככבו גם בל שוז, ג'ודית לייט, ג'ניפר ווסטפלד, ויקטוריה ג'סטיס, טיגל בוג'ר, רנה רוי, איזבל אמארה, מולי פרייס ומייגן ווסט.

לצפיה ב-''
11/09/2018 | 14:17
2
14
לצפיה ב-'ממה את מופתעת?'
ממה את מופתעת?
11/09/2018 | 14:39
1
60
זו לא הפעם הראשונה שאני כותב על הסדרה הזו בפורום

לצפיה ב-'כנראה שזאת הפעם הראשונה ששמתי לב או שזכרתי '
כנראה שזאת הפעם הראשונה ששמתי לב או שזכרתי
11/09/2018 | 15:04
19
לצפיה ב-'מישהו יודע אם השירות יהיה זמין בישראל? '
מישהו יודע אם השירות יהיה זמין בישראל?
13/09/2018 | 10:22
9
לצפיה ב-'פרומו לעונה הרביעית של "זרה"'
פרומו לעונה הרביעית של "זרה"
11/09/2018 | 13:44
43
רשת Starz פרסמה פרומו לעונה הרביעית של סדרת הדרמה זרה שתעלה ב-4/11 ובצמוד גם ב-yes ובסלקום TV.

לצפיה ב-'אפקט ה-Me Too# נמשך: מנכ"ל רשת CBS התפטר'
אפקט ה-Me Too# נמשך: מנכ"ל רשת CBS התפטר
11/09/2018 | 14:44
1
66
לסלי מונבס, האדם שכיהן כמנכ"ל רשת CBS למעלה משני עשורים, התפטר מתפקידו לאחר גל נוסף של נשים שהאשימו אותו בהטרדות מיניות. אשתו, ג'ולי צ'ן, שמנחה את האח הגדול ברשת CBS, לא הגיעה לצילומי תוכנית האירוח The Talk ביום שלמחרת, אך מסרה כי תשוב לתפקידה בקרוב.

לצפיה ב-'|ספוליר| לבית הקלפים אני שמחה שלא מדובר על "אופנה חולפת" '
|ספוליר| לבית הקלפים אני שמחה שלא מדובר על "אופנה חולפת"
11/09/2018 | 17:02
58
כמו שחשבתי בהתחלה אבל זה דיי מאכזב כשהאישה איטלקייה שהייתה הסמל לקמפיין בקאן או פסטיבל הסרטים בוינציה (מודה שלא זוכרת) התגלתה כמישהי שאנסה בעצמה וקווין ספייסי אולי לא חזר לגלם את פרנק אנדרווד בעונה האחרונה

וכל הכבוד לCBS שהעיפו אותו.
לצפיה ב-'פרומו לסדרה הספרדית ELITE שתעלה בנטפליקס '
פרומו לסדרה הספרדית ELITE שתעלה בנטפליקס
11/09/2018 | 16:06
4
102
הסדרה עוסקת בתיכון יוקרתי מאוד בספרד שאליו מתקבלים במלגה שלושה תלמידים ממעמד נמוך וצריכים לשרוד בין התלמידים העשירים. לאחר רצח של אחד מתלמידי התיכון כולם תחת חקירה.
לצפיה ב-'נשמע כמו המורדים'
נשמע כמו המורדים
11/09/2018 | 18:24
1
58
לא כולל הרצח
לצפיה ב-'חחח בדיוק מה שחשבתי :)'
חחח בדיוק מה שחשבתי :)
12/09/2018 | 21:30
7
לצפיה ב-'דנה פאולה'
דנה פאולה
11/09/2018 | 19:50
51
רק בגללה אצפה בזה.
לצפיה ב-'לגמרי על הכוונת שלי'
לגמרי על הכוונת שלי
12/09/2018 | 15:24
37
בעיקר כי השחקנים שגילמו את ריו ודנוור ב"בית הנייר" מככבים בה
לצפיה ב-'פרומו לעונה הרביעית של "סופרגירל"'
פרומו לעונה הרביעית של "סופרגירל"
12/09/2018 | 15:17
57
רשת CW פרסמה פרומו לעונה הרביעית של הסדרה סופרגירל שתעלה ב-14/10.

לצפיה ב-'קאסט לעונת הסיום של "גות'האם"'
קאסט לעונת הסיום של "גות'האם"
12/09/2018 | 15:22
51
השחקן שיין ווסט יתארח בעונה החמישית והאחרונה של הסדרה גות'האם בתור אדוארדו דוראנס, אדם ששירת בצבא לצדו של ג'ים גורדון, אשר מגיע לגות'האם ומציע לגורדון להקים צבא של חיילי על על מנת להשיב לעיר את החוק והסדר. על אף ההצעה המפתה, גורדון מבין במהרה שכוונתיו של דוראנס הרבה יותר אפלות. 

בקומיקס שעליו מבוססת הסדרה, דוראנס הוא הנבל הידוע לשמצה בשם King Snake וגם אביו של ביין.

לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "רעבים"'
נטפליקס הזמינה עונה שנייה של "רעבים"
13/09/2018 | 15:17
7
59
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת עונה שנייה של הדרמה הקומית רעבים בכיכובה של דבי ריאן.

לצפיה ב-'וואו באמת?'
וואו באמת?
13/09/2018 | 16:04
3
53
שמעתי רק ביקורות רעות על הסדרה. חוץ מזה שראיתי את הפרק הראשון והוא היה נוראי.
לצפיה ב-'תמשיך. זה משתפר.'
תמשיך. זה משתפר.
14/09/2018 | 00:16
2
42
באיזור פרק 3 התחלתי להבין אותה. ולחבב אותה.
לצפיה ב-'אני ממש לא חושב שאני אתן לה צ'אנס נוסף'
אני ממש לא חושב שאני אתן לה צ'אנס נוסף
14/09/2018 | 01:25
1
44
הרבה זמן לא קרה לי שראיתי פרק טלוויזיה שכל כך לא אהבתי כמו הפרק הראשון הזה.
אחד הדברים שהרגו אותי היה כמות הקריינות מהדמויות. כל הזמן.
לצפיה ב-'בפרקים הבאים זה כבר די נעלם'
בפרקים הבאים זה כבר די נעלם
14/09/2018 | 03:08
36
או שלא שמתי לב ממש.

פלוס - כריסטופר גרהאם (פרשיות סמויות) לא ממש מת על חולצה. אז כמעט בכל פרק הוא נטול חולצה.
לצפיה ב-'מוזר'
מוזר
14/09/2018 | 10:17
2
40
לא ראיתי את הסדרה כדי לגבש דעה משל עצמי עליה אבל כל הביקורות והתגובות שראיתי על הסדרה היו די רעות וכועסות.. למה שנטפליקס יעשו עונה שנייה?
לצפיה ב-'כי הדעות האלה מתבססות על טריילרים+ 5 דקות של פרק ראשון'
כי הדעות האלה מתבססות על טריילרים+ 5 דקות של פרק ראשון
14/09/2018 | 12:07
28
ומעט מבינים את הסדרה הזו.

ואני שמן, אז כל הביקורת שהסדרה הזו מביישת שמנים בכלל לא במקום.
לצפיה ב-'כי 99% מהביקורות נכתבו לפני שהתוכנית עלתה בכלל'
כי 99% מהביקורות נכתבו לפני שהתוכנית עלתה בכלל
14/09/2018 | 12:07
36
אחרי שהעונה עלתה יצאו ביקורות שהכותבים שלהן הבינו שלא מדובר בכזו סדרה גרועה. אני חיבבתי אותה מאוד.
לצפיה ב-'ג'יימס מרסדן ואד אסנר יככבו ב-"Dead To Me" של נטפליקס'
ג'יימס מרסדן ואד אסנר יככבו ב-"Dead To Me" של נטפליקס
13/09/2018 | 15:19
50
השחקנים ג'יימס מרסדן ואד אסנר לוהקו לקומדיה השחורה החדשה Dead To Me של חברת נטפליקס. השניים מצטרפים לשחקניות כריסטינה אפלגייט ולינדה קרדליני שיגלמו את התפקידים הראשיים. 

לצפיה ב-'קלואי סביני ואנה-סופיה רוב יככבו ב-"The Act" של Hulu'
קלואי סביני ואנה-סופיה רוב יככבו ב-"The Act" של Hulu
13/09/2018 | 15:24
45
השחקניות קלואי סביני ואנה-סופיה רוב לוהקו לסדרה האונתולוגית החדשה The Act של חברת Hulu. השתיים מצטרפות לעונה הראשונה לצדן של פטרישיה ארקט וג'ואי קינג שיגלמו את די די וג'יפסי בלנשרד, אם ובת בעלות מערכת יחסים מעוותת שהסתיימה ברצח ובגילויים מזעזעים אודות השתיים.

לצפיה ב-'קת'רין לנגפורד תככב בסדרה "Cursed" של נטפליקס'
קת'רין לנגפורד תככב בסדרה "Cursed" של נטפליקס
13/09/2018 | 16:15
61
השחקנית קת'רין לנגפורד לוהקה שוב לתפקיד ראשי בסדרה חדשה של נטפליקס, Cursed, שתבוסס על הדמות הבדיונית גבירת האגם מאגדות המלך ארתור. 

לנגפורד תגלם את נימואה, נערה צעירה שתהפוך במהלך חייה לגבירת האגם.

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
11/09/2018 | 09:24
47
122
וב' בתשרי
המשך>>
וב' בתשרי
לצפיה ב-'שלום גולשים יקרים, איך יוצרים קשר עם נטפליקס ישראל?'
שלום גולשים יקרים, איך יוצרים קשר עם נטפליקס ישראל?
12/09/2018 | 16:13
3
41
אני יודעת שאין להם טלפון, או צאט  איך אפשר לשאול שאלה ? את מי תודה 
לצפיה ב-'זה הדף יצירת קשר שלהם'
זה הדף יצירת קשר שלהם
12/09/2018 | 18:05
2
42

עבר הרבה זמן מאז שהשתמשתי בזה, אבל הצ'אט בעבר לפחות עבד.
לצפיה ב-'תודה הייתי בדף הזה, טלפון אין להם, הצאט בעברית אינו פעיל'
תודה הייתי בדף הזה, טלפון אין להם, הצאט בעברית אינו פעיל
12/09/2018 | 18:20
1
38
בקיצור אין שום דרך ליצור איתם קשר , אפילו לא דרך האפליקציה תודה רבה
לצפיה ב-'יש להם דף פייסבוק רשמי בעברית, וממה שראיתי הם מגיבים בו'
יש להם דף פייסבוק רשמי בעברית, וממה שראיתי הם מגיבים בו
12/09/2018 | 19:41
43
אני לא יודעת אם יגיבו גם לשאלה בענייני תמיכה פרטית, אבל אפשר לנסות.

זה העמוד הרשמי:
לצפיה ב-'טלוויזיה מהעבר'
טלוויזיה מהעבר
10/09/2018 | 20:18
18
130
כן, אני מדבר על של מי השורה הזאת בכלל. לא, ממש לא על זו שמנחה כיום איישה טיילר, אלא על המקורית ששודרה בערוץ ABC בשנים 1998-2007 (ובישראל בערוץ 3, שהפך תוך כדי להוט 3) והנחה אותה דרו קארי הפנטסטי.  אז ככה: 
1. מישהו זוכר ואהב?
2. יש איזה פרק או סצינה זכורים במיוחד? אפשר להדביק סרטונים, או ציטוטים.
3. המשחק הכי אהוב, מבין אלו ששוחקו לאורך השנים?

לצפיה ב-'מאוד אהבתי את הסדרה הזאת'
מאוד אהבתי את הסדרה הזאת
10/09/2018 | 20:36
11
92
אני זוכרת בעבר שממש נהניתי ממנה, אם כי עם הזמן הרגשתי שזה מתחיל קצת לחזור על עצמו. לא מומלץ לצרוך במינונים גבוהים. אבל היו שם קטעים ממש מצחיקים שהביאו אותי לדמעות. נראה לי שהמשחק האהוב עלי היה ה-"הו דאון" שהיו עושים בסוף (תמיד התקשתי להאמין שהם ממציאים את זה על המקום), והמשחק הזה שיש שניים שאסור להם לזוז רק לדבר והשניים האחרים מזיזים אותם. וגם את זה שמישהו הוא ידיים של מישהו אחר.
מצאתי לפני כמה שנים קטע ארוך מאוד של בלופרים מהתוכנית והוא מעולה. צחקתי המון
לצפיה ב-'גם אני ממש אהבתי..אני חושבת שהיא שודרה עד לא מזמן בערוץ'
גם אני ממש אהבתי..אני חושבת שהיא שודרה עד לא מזמן בערוץ
10/09/2018 | 21:08
10
52
11..ולי כדאי לנסות לפנות אליהם..
לצפיה ב-'השידורים כבר כללו את התוכניות החדשות'
השידורים כבר כללו את התוכניות החדשות
10/09/2018 | 21:47
9
57
אני מעדיף את הישנות. אין לי שום דבר נגד איישה טיילר. היא קומיקאית מוכשרת (הייתה בת זוג של רוס בסדרה חברים) וגם משחקת בתפקידים רציניים כמו הסדרה CSI ו "מחשבות פליליות". עם זאת, שם היא פשוט לא משכנעת. אולי אני גם נוסטלגי מדי, כי מאוד אהבתי את דרו קארי ואת התוכניות שלו (כולל את "המופע של דרו קארי"). אם מדברים עליה, יש לי דווקא קטע מצחיק מהסיטקום, בכיכובו של אורח מאוד ססגוני: 
לצפיה ב-'מבינה אותך...אני מניחה שבגלל זה הפסקתי לצפות..אני בטוחה '
מבינה אותך...אני מניחה שבגלל זה הפסקתי לצפות..אני בטוחה
10/09/2018 | 22:36
3
29
שניתן למצוא ברשת את העונות הישנות יותר...
לצפיה ב-'אני צפיתי קצת בגרסה הישראלית בזמנו'
אני צפיתי קצת בגרסה הישראלית בזמנו
11/09/2018 | 09:32
2
9
לצפיה ב-'בהתחלה אהבתי אותה גם..אח"כ הדרדר לדעתי..'
בהתחלה אהבתי אותה גם..אח"כ הדרדר לדעתי..
11/09/2018 | 12:00
5
לצפיה ב-'היא גם הייתה מעולה'
היא גם הייתה מעולה
11/09/2018 | 14:49
14
בראבא ואלתרמן היו מצוינים כמנחים, כמעט ואי אפשר היה לדבר על ירידה ברמה בין העונות. חבל שזה נגמר.
לצפיה ב-'אגב'
אגב
11/09/2018 | 09:43
3
33
הידעת שהיו פרקי CROSS OVER בין הסדרות?כן כן היו פרקים של דרו קארי ש כוכבי WHO'S LIE  באו ואלתרו
והידעת שרובין ויליאמס ז"ל גם היה ב WHOS LINE
וגם
מישה קולינס
פן וטלר

לצפיה ב-'כן, זכור לי הפרק עם רובין ויליאמס'
כן, זכור לי הפרק עם רובין ויליאמס
11/09/2018 | 11:08
8
לצפיה ב-' אני לא זוכרת...אחפש ברשת...'
אני לא זוכרת...אחפש ברשת...
11/09/2018 | 12:00
3
לצפיה ב-'על הפרק של רובין וויליאמס ב-WHOS LINE זכרתי'
על הפרק של רובין וויליאמס ב-WHOS LINE זכרתי
12/09/2018 | 00:35
32
אני זוכרת שמאוד אהבתי בזמנו, ולא היה לי מושג שהוא יתארח שם וברגע שראיתי אותו הופתעתי.

על הדבר השני שאמרת נזכרתי רק כשקראתי עכשיו. הייתי כזה- אוי נכון- אני זוכרת שהיו פרקים בדרו קארי שהם היו מקבלים הצעות מהקהל תוך כדי הפרק ומשחקים את המשחקים תוך כדי הפרק או משהו כזה. זה היה כזה מגניב לעשות דבר כזה בתוכנית מתוסרטת לכל דבר.
אני זוכרת שהיו להם גם פרקי ספיישל שהם החביאו כל מיני "טעויות" והקהל בבית היה אמור למצוא אותם (איכשהו יש לי רק זיכרון שקלטתי באיזה סצנה אחד מהשחקנים היה בשחור לבן וכל השאר היה בצבע, לדוגמא)
לצפיה ב-' למה הוא התארח בכל סיטקום ששודר בניינטיז?!'
למה הוא התארח בכל סיטקום ששודר בניינטיז?!
12/09/2018 | 00:59
8
לצפיה ב-'אם אנחנו מדקדקים בפרטים אז זוהי לא סדרת המקור'
אם אנחנו מדקדקים בפרטים אז זוהי לא סדרת המקור
11/09/2018 | 09:33
2
54
זה התחיל בתכנית רדיו בכלל ב1988
ואז לסדרת טלויזיה בריטית שהונחתה ע"יי קלייב אנדרסון , שאגב גם בה כיכבו ראיין סטיילס וקולין מוקרי (שאז היה לו עוד שיער)

משחקים אהובים עלי?
PARTY QUARKS
PROPS
Film and Theatre Styles- כי מישהו תמיד מציע פורנו

ואגב אעישה טיילר לא רעה בכלל בתור מנחה  
לצפיה ב-'שמעתי על זה משהו'
שמעתי על זה משהו
11/09/2018 | 11:08
1
20
התכוונתי למקור האמריקאי, לא למקור הראשוני הבריטי. אצלי אהבתי את "סצינות מכובע", "משחק השאלות" והו דאון (שיר אירי עם לורה הול על הפסנתר). 
לצפיה ב-'הו דאון ושיר בירה אירי'
הו דאון ושיר בירה אירי
12/09/2018 | 07:59
11
אלה שני משחקים שונים(רק אומר)
אבל אם יצא לך תבדוק את הגרסה הבריטית שהיא פשוט נהדרת
"סצנות מכובע" זה תמיד נהדר!
יש גם "כובעים" יש גם "אלפבת" יש גם PROPS
סדרה מדהימה באופן כללי
לצפיה ב-'הם היו גדולים, זוכרת שאהבתי מאוד. לא ידעתי שיש גרסה חדשה.'
הם היו גדולים, זוכרת שאהבתי מאוד. לא ידעתי שיש גרסה חדשה.
11/09/2018 | 11:33
1
10
לצפיה ב-'כן לונה, מסתבר שיש '
כן לונה, מסתבר שיש
11/09/2018 | 14:48
6
לצפיה ב-'גם אני אהבתי את זה בזמנו'
גם אני אהבתי את זה בזמנו
11/09/2018 | 16:02
22
אם כי אחרי כמה זמן כבר די נמאס.
אני דווקא זוכר שיחסית ממש לא אהבתי את ה"הו-דאון".
בין הדברים שנראה לי שממש אהבתי היה השימוש בprops וזה שמזיזים אנשים כמו בובות. (נראה לי שבשביל זה היו מביאים מהקהל)

עבר הרבה מאוד זמן, אז אני בטח לא זוכר שום דבר ספציפי.
אני רק זוכר שרובין וויליאמס היה מעולה כשהוא התארח.
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע (והחג) '
דיוני סדרות לתחילת השבוע (והחג)
09/09/2018 | 13:14
26
32
חג שמח לכולם
לצפיה ב-' - לאן נעלמה עונה 3 של אגדות המחר בנטפליקס?'
- לאן נעלמה עונה 3 של אגדות המחר בנטפליקס?
09/09/2018 | 14:54
5
34
לא מספיק שעונה 6 של החץ עדיין לא עלתה לנטפליקס?
לצפיה ב-'Legends of Tomorrow? אני עדיין רואה אותה שם'
Legends of Tomorrow? אני עדיין רואה אותה שם
09/09/2018 | 15:42
1
45
לצפיה ב-'גם אני רואה כשאני עובר לאנגלית'
גם אני רואה כשאני עובר לאנגלית
09/09/2018 | 17:09
9
לצפיה ב-'זאת בעיה שיש בממשק עברית של נטפליקס'
זאת בעיה שיש בממשק עברית של נטפליקס
09/09/2018 | 16:47
2
54
אני לא יודע למה אבל אם תשנה את הנטפליקס לממשק בשפה אנגלית אז יהיה לך זמין גם את עונה 3.

אבל בעיקרון צריך להתלונן לשירות לקוחות של נטפליקס שיש את הבעיה הזאת כי אם זה קיים למשתמשים בארץ שמשתמשים בממשק באנגלית, זה צריך להיות זמין גם למשתמשי הממשק באנגלית.
לצפיה ב-'אבל באנגלית כרגע אין את הכתוביות בעברית'
אבל באנגלית כרגע אין את הכתוביות בעברית
09/09/2018 | 17:10
1
12
לצפיה ב-'ושרות הלקוחות כבר לא עונים בצאט'
ושרות הלקוחות כבר לא עונים בצאט
09/09/2018 | 17:30
8
לצפיה ב-'שיימלס 9X01 '
שיימלס 9X01
09/09/2018 | 16:54
9
54
אני תמיד שמחה לשמוע את שיר הפתיחה אחרי הפסקה ארוכה (רק בפרק הראשון אני משאירה אותו, בשאר מדלגת).

איזה כיף לראות את קארל כ"כ מצליח בבית ספר צבאי. וכ"כ מתאים לו לצעוק על אחרים
רק תגידו לי שהחייל שלו לא באמת הרג את סאמי

וול... חייבים לתת לדבי קרדיט על הפתרון היצירתי אבל מטריד שלה. כמובן שזה ממש חוצפה מצד הבוס שלה. זה מבאס כי באמת אין לה הרבה מה לעשות זה לא שיש לה כסף לתבוע אותו עכשיו, והוא יכול להרשות לעצמו להתייחס אליה ככה או שתמצא עבודה אחרת.

האם הבחורה הזאת מהחתונה תשאר בסביבה ובסוף תתאהב בליפ? או שיש לזה מטרה אחרת? הוא נראה ממש טוב. הבעיה היא שהוא במקום טוב מידי ואני לא יודעת לאן אפשר ללכת איתו. כי מצד אחד אני כ"כ לא רוצה שהוא ידרדר שוב, מצד שני הוא קצת משעמם עכשיו.

טוב כל הסיפור עם פרנק באסיפת ההורים היה די משעשע. כמובן שהוא ימצא דרך לנאום את דרכו החוצה מזה. חוצמזה אפילו קצת התרגשתי משני האבות שהודו שיש להם רומן

איאן נהיה משוגע יותר ויותר עם התסביך ישו הזה שלו האמת אני גם לא בטוחה אם פיונה צריכה לשחרר אותו. אני אפילו לא יודעת אם הוא רוצה אם פיונה תשחרר אותו והוא ידפוק אותה אני ממש אכעס! מעניין מה היה אם מיקי היה בכלא גם.

וגם לא כזה אהבתי את החדשנות של פיונה כלפי הטלפון של פורד. גם נראה שהוא אומר אמת. אם כי הוא לא כותב "אמא" אלא את השם שלה? אבל אהבתי שהיא לא התנצלה, וגם אמרה  באגביות  שהיא הפילה את הטלפון לשירותים. היא אמרה את זה חמוד כזה

לצפיה ב-'תגובה '
תגובה
09/09/2018 | 22:17
8
30
טוב, אין לי הרבה מה להגיד. היה פרק כייפי אבל ברור בנתיים שהוא מכין את רוב העלילות ובנתיים לא קרה כזה הרבה.
אהבתי מאוד את העלילה של קארל. גם אני הייתי לשניה בהלם כשההוא אמר שלא ימצאו את הגופה אבל זה נוראי מצידי להגיד שאם הוא באמת הרג אותה זה קצת משמח אותי, כי היא דופקת לקארל את הקריירה ולא כזה אכפת לי שהיא תמות? 
אני גם הרגשתי שפיונה כנראה לא צריכה לשחרר את איאן. מצד אחד הוא כנראה לא מאוזן כך שזה לא לגמרי אשמתו, אבל מצד שני הוא מייאש כי לא נראה שהוא רוצה להבין שהוא לא מאוזן ולאזן את עצמו ויש לי הרגשה שהוא ידפוק את פיונה בכל התהליך
אהבתי את העלילה של דבי הפרק הזה. אולי סוף סוף אני אוהב אותה העונה הזאת? ממש שמחתי שהיא לא ויתרה על זה שמשלמים לה פחות, ועוד המנהל החוצפן הזה אשכרה מודה שזה כי היא בחורה (שזה לא חוקי, אבל זה לא כאילו היא יכולה לעשות משהו מבחינת החוק). אז אהבתי שהיא עשתה מה שהיא הייתה צריכה לעשות כדי להשיג תשלום שווה. אני אוהבת את דבי הפמיניסטית! גירל פאואר!
האמת שלא היו לא יותר מדי רגשות עם העלילה של פיונה ופורד. הוא פשוט לא כזה מעניין אותי, ולא כזה אכפת לי אם הוא משקר לה או לא (למרות שבאמת נראה שהוא לא משקר). יותר מעניין אותי לראות מה יקרה איתה ועם איאן בהמשך.
אני דווקא לא אהבתי את הבחורה מהחתונה בכלל. לא יודעת, אני דווקא אהבתי שליפ דאג ככה לילדה. זה היה חמוד מצידו. ולא יודעת, השושבינה הזאת הייתה דיי פרחה לטעמי. גם כל הקטע שהיא הקיאה עליו היה מגעיל וגם איך שהיא דיברה אליו כשהוא ניסה להציע לה לצאת. זכותה לא לרצות לצאת איתו, אבל זה סתם מגעיל איך שהיא דיברה אליו. אני מקווה שלא יהיה המשך איתה. אין לי התנגדות שתהיה לו חברה, אבל אני לא רוצה אותה.
וגם בעיני הוא נראה טוב! אבל אני פחות אוהבת את התספורת הזאת.

העלילה של פרנק גם שיעשעה אותי, במיוחד כשגילו על הבעל ההוא ששכב עם בעל אחר. אבל כמו שאמרתי על דמות ממיספיטס, גם פה אני תמיד לא מבינה איך פרנק מצליח לגרום לכל כך הרבה נשים לשכב איתו. הוא דיי מגעיל

שמחתי שליאם החזיר את הדברים לילדים בבית ספר- כפרע עליו! זה תמיד כייף לראות שמישהו דופק את פרנק, ובמיוחד אם זה אחד מהילדים.
לצפיה ב-' '
09/09/2018 | 23:30
7
27
אני גם אשמח אם יפטרו מסאמי, אבל נראה לי די מטריד אם הילד ההוא באמת הרג אותה.

לא אמרתי שאהבתי את הבחורה מהחתונה, אמרתי שאני תוהה אם משהו יתפתח איתה או שזה יוביל למשהו אחר. אני אוהבת שלפעמים דברים מובילים לדברים אחרים לגמרי בסדרה הזאת. נגיד הדוגמה הכי זכורה לי היא לא בהכרח משהו שמאד אהבתי מבחינת עלילה אבל זה מעניין מבחינת איך דבר מוביל לדבר, זה בעונה שעברה עם סרטן השד של קווין שבסוף לא היה משמעותי אבל הוביל למציאת המשפחה שלו.
וגם אני אוהבת זוגות שמתחילים בלשנוא אחד את השני אז למרות שכרגע היא מגעילה אם בהמשך זה ישתנה אז סבבה, אבל לאדעת בינתיים.

לגבי דבי ואיאן וגם ליאם הצחיק אותי שליפ אומר לו "איך אתה גאלגר בכלל"

ואממ לגבי פרנק הראו בעונה שעברה שהן נמשכות לקטע הזה שהוא עני למרות שתהרגי אותי אני גם לא מבינה מה מושך בו, איכס. אבל כנראה שהוא יודע את העבודה.
לצפיה ב-'כמה דברים '
כמה דברים
10/09/2018 | 14:10
6
24
לאשתו של קארל (כן, הם נשואים ) קוראים קאסידי, לא סאמי. הייתי צריך לבדוק את השם, אבל ידעתי שזה לא סאמי כי סאמי זאת האחות הגדולה הזאת שהייתה לאיזה שתי עונות.
אני גם אשמח אם לא נראה אותה יותר. אבל זה יטריד אותי אם קארל לא יחקור מה קרה לה בעצם.
אני כן מקווה שהוא יצליח להתקדם עם הקריירה הצבאית שלו. אם כי בטח כמו זה שליפ הגיע לאוניברסיטה, ואיאן הפך לפאראמדיק, גם זה ידפק מתישהו.

אז סבטלנה נעלמה (וגם הבן שלה כנראה)... האם זה משהו שקרה בסוף עונה שעברה? או שזה חדש? והאם זה קבוע? אחרי שנים שדי נמאס לי מעלילות קווין-וי-סבטלנה, פתאום קצת חבל לי מהמחשבה שהיא לא שם.

העלילה של פרנק והPDA והSTD הייתה די מצחיקה ואפילו חמודה.

גם דבי הייתה די חמודה. רק קצת מוזר שלא ראינו אותה עם פרני אפילו לרגע בפרק.

גם לי לא אכפת בכלל לגבי הטלפון השני של החבר של פיונה. זה כן היה מעניין שהוא אומר לה שהיא לא צריכה לשחרר את איאן עם דמי ערבות. ונראה לי די ברור שהוא צודק. אפילו האחים האחרים די מסכימים. ולזכותו של איאן אם הוא לא יופיע למשפט - הוא בעצמו אמר לפיונה שהוא לא יודע אם הוא יגיע למשפט.
ובעניין הזה. כשאיאן מדבר על shim הוא מתכוון לשם, כלומר "השם". למה הוא שם חיריק שם?
אהבתי את זה שאיאן שם את כל הבוטומים בכלא בשביתה. זה פשוט חבל שברור לחלוטין שהוא איבד את זה לחלוטין. אבל אני מאוד סקרן לראות מה תהיה העלילה איתו בהמשך העונה.

פחות מעניין אותי בנתיים מה שיהיה עם ליפ. אם כי אני אוהב אותו בתור אחראי על ילדה, וזה שהוא לא שותה והמנטור שלו גם הצליח להתגבר על בעיית השתיה שלו (והאחר מת, אז לא משנה)
לצפיה ב-'כמה תשובות '
כמה תשובות
10/09/2018 | 15:53
5
20
אה אופס נכון קוראים לה קאסידי. אני חושבת שסאמי זה השם של השחקנית ובגלל זה התבלבלתי.
כמובן שסאמי מהסדרה זאת מישהי אחרת והשטן

סבטלנה בסוף העונה שעברה התחתנה עם איזה זקן עשיר ומסתבר שזה הסוף בשבילה. היא העלתה כשהסתיימה העונה שעברה פוסט פרידה באינסטגרם שדי הבהיר שזהו בשביל סבטלנה, באמת חבל.

איאן התכוון ב SHIM לשילוב של SHE ו HE (או יותר מתאים HIM) כי "אנחנו לא יודעים אם אלוהים זה בן או בת".

לצפיה ב-'אויש, נכון'
אויש, נכון
10/09/2018 | 17:44
4
19
שכחתי שזה מה שקרה עם סבטלנה. אוף.
לצפיה ב-'אני גם עכשיו ממש לא זוכר את זה '
אני גם עכשיו ממש לא זוכר את זה
10/09/2018 | 18:19
3
24
הייתה לה איזו חברה שהתחתנה עם איש עשיר.
רגע...
אל תגידו לי שהיא החליפה את החברה שלה בחופה?!?
לצפיה ב-'נראה לי'
נראה לי
10/09/2018 | 18:24
2
19
שהיא ניסתה, זה לא עבד, ובסוף היא נפגשה בפאב עם איש עשיר אחר שKev ו-וי עזרו לה להשתדך איתו.
לצפיה ב-'זה יותר גרוע '
זה יותר גרוע
10/09/2018 | 19:18
1
23
זה שקוו סידר לה לא עבד.
וזה שהחברה שלה עמדה להתחתן איתו היה ממש זקן וסנילי. אז הם חטפו את החברה ואת האמא שלה וסבטלנה אכן החליפה אותה בחופה.
זה היה די מטריד כל העסק.
לצפיה ב-'אה, אוקיי.'
אה, אוקיי.
10/09/2018 | 19:28
18
זכרתי שהייתה חטיפה ושהכל היה מטריד, אבל לא זכרתי כמה מטריד זה היה
לצפיה ב-'איירון פיסט 2X07 '
איירון פיסט 2X07
09/09/2018 | 17:26
27
הו, אלוהים, כמה דרמה מיותרת. הבחור בסה"כ שבר רגל, לא נכנס לניתוח לב פתוח.

מיסטי היא המלכה החדשה(והבלתי מעורערת!) של היקום הזה של נטפליקס-מארוול. והיא כזאת אחות גדולה מושלמת לקולין.

וורד כול סצנה איתו מזכירה לי כמה גרועה הייתה העונה הקודמת.

קולין מתעללת בדני בסוף גם בדפנדרס, כול סצנה שדני חוטף מכות ממישהו היא סצנה מושלמת . ובכלל דני הרבה יותר נסבל שהוא עם קולין או עם דמויות אחרות (אלא אם מדובר בדאבוס)

ואם מיסטי היא המלכה של היקום, אז ג'וי היא הכלבה הראשית שלו.

ומשהו עם דאבוס עדיין בעייתי, לא משנה מה אני לא מצליחה להאמין למילה ממה שהוא אומר.

"אני אגרוף הברזל הנצחי" *הולכת לדפוק את הראש בקיר* וד"א דני עושה את זה יותר טוב מדאבוס .
לצפיה ב-'הסרטים Kidnap ו-The Snowman שיצאו בשנה שעברה'
הסרטים Kidnap ו-The Snowman שיצאו בשנה שעברה
09/09/2018 | 19:17
24
שניהם סרטים בעייתיים.

The Snowman הוא סרט שהבמאי שלו מודה שהספיק לצלם רק 85% מהתסריט, והדבר ניכר. התוצאה היא שיש לא מעט דקות שבהן רואים את השחקנים המצוינים ג'יי קיי סימונס, ואל קילמר וטובי ג'ונס, אבל למרבה הצער הקטעים האלה פשוט לא מחוברים לעלילה מרכזית. יכול להיות שאם כל הסרט היה מצולם אז הדברים היו מתחברים (יש לי כמה השערות), אבל זה לא קורה. אז אם איכשהו אי אפשר היה להשלים את צילום הסרט, אז הפתרון ההכרחי היה לחתוך בעריכה את כל הקטעים של שלושת השחקנים האלה, ולהישאר עם העלילה המרכזית בכיכובו של מייקל פסבנדר. גם אז זה עדיין היה סרט עם בעיות, אבל בשילוב עם הסינמטוגרפיה והפסקול המרשימים, זה היה יכול להיות סרט לא רע. אבל כנראה שזה לא קרה משיקולים שיווקיים, כדי שניתן יהיה לשווק את הסרט כעטור כוכבים. למשל, בעיה מרכזית בסרט היא שהוא מתרחש בנורווגיה אבל כל הדמויות מדברות אנגלית מושלמת, כלומר התחושה היא של מעין מציאות אלטרנטיבית שבה הבריטים כבשו את סקנדינביה והשליטו שם את השפה האנגלית. זה לא עובד. כן, הנופים יפים, אבל לא חסרים נופים יפים במדינות דוברות אנגלית.

Kidnap הוא סרט אקשן בלתי פוסק, לינארי, חסר נשימה. בעיה מרכזית היא כמובן שהשאלה הראשונה היא מה יש לו להוסיף על סדרת Taken של ליאם ניסן שכבר חרשה את הז'אנר הזה בהצלחה בשנים האחרונות. התשובה היא לא הרבה. יש כל מיני בחירות תמוהות של הבמאי, למשל ה-4 דקות הראשונות של הסרט מוקדשות לאיזה מונטאג'ים לא ברור של האמא (האלי ברי) ובנה, ולאחר מכן אנחנו מקבלים עוד סצינה ארוכה ומוזרה שבה הגיבורה ממלצרת ואנחנו נגררים שוב ושוב לכל אורך הדיאלוגים המוזרים שלה עם הלקוחות וההזמנות והתלונות שלהם. מאוד מוזר לפתוח את הסרט בשתי הסצינות האלה. בסצינה השלישית מתחיל האקשן שנמשך עד השנייה האחרונה. גם הסרט הזה עתיר קשיים תסריטיים, אם כי עדיין בהשוואה ל-The Snowman הם חמורים פחות.
לצפיה ב-'איירון פיסט עונה 2 '
איירון פיסט עונה 2
10/09/2018 | 02:00
33
אז בסןף סיימתי אותה היום .

בצד החיובי, יש שיפור ניכר מהעונה הקודמת. העלילה הייתה אחידה ובסוף הכול השתלב כמו שצריך בסוף. בצד השלילי מסתבר שברגע שהכתיבה משתפרת מתגלה שמדובר בקאסט ודמויות דיי מחורבנות וזו הבעיה שקשה מאוד לפתור בשלב הזה של הסדרה.

נתחיל בזה שפין ג'ונס נוראי, כאילו הדבר הכי טוב שאפשר לומר עליו זה שהוא עושה כמו שצריך את סצנות הקרב, אבל ברגע שהוא צריך לגלות יכולות דרמתיות הוא נכנס לפאתוס מיותר ואובר דרמה והוא פשוט לא מצליח להחזיק סצנות מסוימות. ודני עצמו הפך מילד קטן ומעצבן לילד בן 12-13 מעצבן.

דאבוס שוב, בחירה איומה של שחקן. 10 פרקים ובשום רגע, אפילו לא לשנייה בודדת(!) לא הצלחתי להאמין למילה אחת ממה שיוצאת לו מהפה, כול ההתבכיינות שלו הייתה פתטית ברגעים הטובים שלה. אם היו מביאים עציץ שיגלם אותו התוצאה הייתה זהה.

ג'וי ו-וורד: לא מספיק מעניינים והם הזכירו לי בעיקר את הדברים הרעים בעונה אחת, אם כי לקרת הסוף שניהם הצליחו לפחות לגאול את עצמם, ולפחות אצל וורד זה נראה אמין. אצל ג'וי קשה לי להחליט אם יש עוד מזימה מתחת לפני השטח והיא עדיין מחזיקה מבחינתי בתואר "הכלבה הכי גדולה ביקום הטלוויזיוני הזה".

זה עצוב לומר אבל הרגעים הכי טובים בעונה היו של מיסטי וקולין. ואם למיסטי בא היא יכולה לאמץ אותי מתי שבא לה, כי היא הדבר הכי טוב העונה הזאת.

אין לי מילה רעה אחת לומר על הקולין, חוץ מזה שהטעם שלה בגברים לא משהו והיא יכולה לבחור לעצמה משהו הרבה יותר טוב מדני. והרעיון לתת לה את האגרוף דיי קלישאתי, אבל הגיוני למדי היא אחת מהדמויות הבודדות בסדרה שמשתמשת באופן קבוע בראש שלה.

מרי/ווקר- היא ההפתעה של העונה. בהתחלה לא הבנתי מה רוצים ממנה, אבל מאמצע העונה היא הפכה להיות אחד הגורמים היותר מעניינים שם.

זה עצבן אותי שלא אמרו כמה זמן עבר בין פרק 7 ל-8 ובין 8ל-9 זה קטנוני, אבל היה שם משהו שפגע בזרימה והציק לי.

טורק! וזה אומר עכשיו שהוא הופיע בכול השש לא?

לוק לא הופיע, והוא לא חסר. אבל זה היה מוזר קצת שלא היה בכלל איזכור שלו. מי שכן הוזכר זה מאט כמה פעמים וקלייר במילה וחצי.

הקרבות כולם היו מעולים ממש  וקולין קיבלה סצנות קרב יותר טובות מאלו של דני.

אז קולין היא האיירון פיסט ובסוף גם דני. כול הקטע שהוא זכה מחדש בכוחות שלו אני מקווה שאם תהיה עונה 3 יחזרו לזה כי זה נראה מעניין (בצד השלילי זה אומר הרבה דני ו-וורד יחד).

כול הכבוד למבוגר האחראי/גאון שהוריד את מספר הפרקים ל10, האורך של הסדרה היה מושלם. לא קצר מידי-לא ארוך מידי.

סה"כ העונה הזו באמת הפתיעה לטובה ואי אפשר לומר שלא נהינתי ממנה בסה"כ.
לצפיה ב-'Disenchantment'
Disenchantment
10/09/2018 | 10:15
55
התחלתי את העונה הבוקר, כבר מהפרק הראשון אפשר להבין התכתבות עם אייקונות פנטזיה כמו כתבי טולקין ומשחקי הכס, היה חמוד מאוד, מומלץ!
לצפיה ב-'ידוע מתי YOU תגיע לנטפליקס?'
ידוע מתי YOU תגיע לנטפליקס?
10/09/2018 | 14:36
2
38
נזכרתי שהיא נראתה מעניינת , אבל אם יקח לה יותר מדי זמן (אפילו שבוע) אני לא אחכה להם.
לצפיה ב-'טרם פורסם'
טרם פורסם
13/09/2018 | 16:15
1
10
אני מאמין שברגע שהעונה כולה תשודר בארה"ב, אז נטפליקס תעלה אותה לשירות בישראל.
לצפיה ב-'המממ אז לא אחכה להם. תודה!'
המממ אז לא אחכה להם. תודה!
13/09/2018 | 17:15
1
לצפיה ב-'The 100 עונה 1+2'
The 100 עונה 1+2
11/09/2018 | 05:25
2
28
אני מניחה שכל מי שרצה לצפות בסדרה כבר ראה את שתי העונות הראשונות אז זה לא ממש ספוילר אבל כדי להיות על הצד הבטוח אסמן בכל זאת.
את העונה הראשונה מאוד אהבתי, היא הזכירה לי מאוד את אבודים שאהבתי. הדמויות רוב הזמן היו חביבות. באלמי היה מעצבן חצי עונה אבל מאז שרייבן הגיעה הוא נהיה קצת פחות מעיק.
המוות המיותר של וולס הכי עצבן אותי. וגם איך שהתייחסו למרפי. נכון שהוא מעצבן ממש אבל בתאכלס, מי לא היה מגיב כמותו אחרי שמאשימים אותך ברצח שלא ביצעת ורוצים לסקול אותך בגללו. גם אני הייתי רוצה להרוג את שרלוט. ואז עוד הם מעזים לנדות אותו משם? וטפ?!
שמחתי ממש שאבי לא מתה ושהם מצאו את דרכם לקרקע. זה יכל להסתיים נהדר בהם חיו באושר ואושר עד עצם היום הזה אבל למה לעשות חיים קלים?
ג'האה מעצבן אותי עוד מהאנטומיה למרות שהקטע שהציל את כולם ואח"כ הסצינה שהוא הוזה בכי של תינוק היו מעולות.
אהבתי את אנייה וכמובן שעד שהיא הסכימה להפסקת אש היו חייבים להרוג אותה. אבל בסדר, קיבלנו במקום את לקסה והיא אחלה והנשיקה הזו עם קלארק בסוף אבל קלארק כמובן מעמידה פנים שעדין אכפת לה מפ'ין שיהיה.
ספיקינג אוף פ'ין, הוא אחת הדמויות שעיצבנו אותי מההתחלה. משהו בפרצוף שלו דורש בוקס. ואחרי שטבח בכל הכפר של הגראונדרס הגיע לו למות בייסורים. לא האמנתי שמרפי יהיה הנורמלי מבניהם.
את לינקולן למדתי לאהוב ממש. לא ששנאתי אותו באיזשהו שלב אבל גם לא היה אכפת לי ממנו יותר מידי בהתחלה. בהתחלה קצת קיוויתי לרומן בין קלארק לאוקטביה אבל אחרי שלמדתי לאהוב את לינקולן אני לגמרי בעדם. לקלארק יש את לקסה.
התכוונתי לחלק את ההודעה לעונה 1 ו-2 אבל העונות קצת התבלבלו לי יחד אז עשיתי סלט. אבל אני כן זוכרת שהעונה השניה הייתה של אנשי ההר.
קלארק ממש עיצבנה אותי בהתחלה כשסירבה לקבל את זה שהם עוזרים להם והם פשוט נחמדים, גם כשראתה שכל החברים שלה בסדר. אבל כנראה שאני סתם תמימה וטוב שלא נותנים לי לפקד על 100 אנשים כי סביר להניח שתוך פחות מ24 שעות הייתי גורמת לכולם להיהרג
אבל היא יצאה מלכה בכל הקטע שלא קנתה את הבולשיט שלהם לרגע, הצליחה להימלט ולהציל את כולם בסוף. מודה שאני, חסרת לב שכמותי, בסצנת הסיום צעקתי על המסך תמשכי כבר את המתג ותהרגי את כולם. למי אכפת ממאיה? אפשר להרוג את ג'ספר יחד איתה. שניהם מעיקים.
וכן סבבה, היו שם כאלה שעזרו להם, אבל זה לא כאילו הם יכלו להודיע בכרוז, "כל מי שלא שונא אותנו, עלו קומה כדי לא למות" היא עשתה מה שהייתה צריכה לעשות, ואהבתי את המשפט בסוף שלקחה מלקסה אחרי שהבינה שהיא נמצאת בנעלים שלה.
סה"כ סיום די מוצלח לעונה 2.
לצפיה ב-'טוב, אני אגיב קודם לכאן '
טוב, אני אגיב קודם לכאן
11/09/2018 | 15:44
1
21
למרות שמפתה להגיב קודם להודעה על עונה 3.

קודם כל אני דווקא אהבתי את פין בהתחלה, אז היה לי ממש קשה עם זה שהוא הפך לדי מטורף בעונה 2. מה שכן, בגלל שזה קרה אז כבר היה לי פחות עצוב כשהוא מת.
בעצם כשהוא מת בעיקר היה לי עצוב על קלארק שנאלצה להרוג אותו כדי להציל אותו ממוות קשה יותר.
וכמובן מה שטוב במוות שלו זה שזה פתח את הדלת למשהו בין קלארק ולקסה. וואו איך אני התרגשתי אז בנשיקה הראשונה שלהן.
וזה גם גרם לבגידה של לקסה בפרק הלפני אחרון של העונה להיות יותר נוראי. אם כי אפשר להבין שלקסה עשתה את הדבר הטוב לבני עמה.

בלאמי באמת היה מעצבן מאוד בהתחלה, אבל כל כך אהבתי אותו בהמשך.
את מרפי אהבתי, אבל אהבתי אותו למרות שהוא חרא מעצבן של בן אדם, ואולי קצת בגלל. דווקא לא זכור לי שהרגשתי שהחמירו איתו יותר מידי. בסוף עונה 1 הוא גם בגד בהם נראה לי.

אני גם אהבתי את אוקטביה ואת לינקולן, אבל אף פעם לא היו בראש הדמויות האהובות עלי.
אני תמיד מאוד מאוד אהבתי את ג'ספר ומונטי. טוב, לפחות בעונות האלו.

אני אהבתי את עונה 2 הרבה יותר מאשר את עונה 1. גם רואים הרבה יותר את הגראונדרים, גם אנשי ההר הנוראיים האלו (אם כי בעצם רק המנהיגים שלהם).
הסוף שבו קלארק הורגת את כל אנשי ההר היה נוראי. כלומר ברור למה היא עשתה את זה, כמו לקסה, היא שמה את החיים של האנשים שלה מעל אנשים אחרים, אבל בסופו של דבר היא הרגה מאות אנשים בשביל להציל עשרות. ובין המאות שהיא הרגה יש ילדים ואנשים שעזרו לאנשים שלה.

טוב אני אמשיך בתגובה להודעה האחרת.
לצפיה ב-' פתאום העונות האלה נראות לי כל כך רחוקות'
פתאום העונות האלה נראות לי כל כך רחוקות
11/09/2018 | 22:37
16
מזל שהגבתי בזמן שהגבתי אחרת הייתי מדחיקה חצי מהדברים שקרו עם האלצהיימר המתקדם שלי

בכל אופן לגבי פ'ין. נכון שהיו לו איזה 2 פרקים שהוא היה נורמלי בהם אבל מבחינתי הוא דוש רציני. גם לפני הטבח בכפר, כל הקטע עם קלארק ורייבן. רייבן הייתה אהבת חייך, נכנסת לכלא בשבילה כי אהבת אותה כל כך. היא הייתה המשפחה שלך. אתה על הארץ 3 דקות וכבר מאוהב עד מעל הראש בקלארק? אין, גברים הם עם חרא
אהבתי אבל שלמרות שהוא פגע בשתיהן, הן מצאו דרך לא להיות קלישאתיות ולהיכנס לקאטפייט על טינאייג'ר שלא שווה את זה, וכן מצאו דרך להיות חברות. גם הקטע שרייבן סלחה לקלארק אחרי שהרגה את פי'ן כשהבינה מה הגראונדרים היו עושים לו אם הם היו הורגים אותו, היה ממש יפה בעיניי.

לגבי מרפי, אולי הדחקתי, אבל לא זכור לי שבגד בהם לפני שנידו אותו. קודם כל הוא לא הרג את שרלוט, היא קפצה למותה כי הרגישה אשמה עם מה שעשתה (ובצדק). באיזה קטע אתם מאשימים אותו שרצה לחפש צדק/נקמה על זה ששפטתם אותו בשניה על משהו שלא עשה ודנתם אותו למוות? יש לו זכות מלאה לכעוס ולרצות לנקום בהם.
כשהוא חזר למחנה עם הוירוס הזו שגראונדרים הדביקו אותו בו, הוא לא היה מודע לזה והם כן התעללו בו ותלשו לו את הציפורניים (שמשום מה הספיקו לגדול חזרה אחרי 2 פרקים) אני כבר בציפורן הראשונה הייתי מוכרת את כולם אז לא הייתי מחשיבה את זה כבגידה בהם. הם בגדו בו קודם כשהשאירו אותו לבדו ביערות לשרוד בלי כלום.

לגבי הסוף של העונה, שקלארק הורגת את כל אנשי ההר, אני חושבת שבסופו של יום, גם אחרי הבגידה של לקסה, היא כן חשבה שמעבר לזה שהיא מצילה את האנשים שלה, לא רק את ה-47 (או כמה שנשאר מהם בשלב הזה) אלא גם את כל אלה שבחוץ, כי מי מבטיח שאנשי ההר יפסיקו ברגע שיעלו לקרקע? היא גם הצילה בעצם את כל הגראונדרים, שזה בקלות עוד כמה אלפים. אז היא יכולה להסתכל על זה ככה, הרגת כמה מאות כדי להציל כמה אלפים.
לצפיה ב-'Holiday's Watch'
Holiday's Watch
09/09/2018 | 16:28
13
39
ראיתי שאף אחד לא פתח אז...
חג ארוך לפנינו (ראשון-שלישי): במה מתכוונים לצפות? בינג'ים מעניינים?

שתפו וספרו
שנה טובה ומתוקה
לצפיה ב-'חג ארוך-זמן לבינג'ינג'
חג ארוך-זמן לבינג'ינג
09/09/2018 | 16:37
2
65
לא בטוחה3- פרק שבועי
אחוזת דאונטון2- פרקי השבוע
אוטונומיות-פרק שבוע

ובנוסף, מרתונים של:
1993
נטל האמת
לצפיה ב-'אין סדרות מעניינות, אז אני רואה סרטים'
אין סדרות מעניינות, אז אני רואה סרטים
10/09/2018 | 10:18
26
אתמול ראיתי את 3 ימים להרוג, בפעם השנייה. היום כנראה סרט אחר, כנראה שבית המזימות. 
לצפיה ב-'בסוף ויתרתי על 1993 ו...'
בסוף ויתרתי על 1993 ו...
11/09/2018 | 20:30
13
ויתרתי אחרי 3 פרקים התעפצתי ולא התחברתי
במקום זה סיימתי את כל "נטל האמת" שהייתה חביבה...
וגם את "תעלומת האליבי החסר" מיני-סדרה המבוססת על ספר של אגתה כריסטי...שרק לפני כמה חודשים הוט הביאו מיני-סדרה אחרת המבוססת על ספר שלה "עדת התביעה" -שלטעמי הייתה יותר "בשרית" ומפתיעה ממנה
לצפיה ב-'אני חושב שרק אגיע לבינג' של איירון פיסט'
אני חושב שרק אגיע לבינג' של איירון פיסט
09/09/2018 | 16:50
43
*אם כי בנתיים ראיתי רק פרקים של ריק ומורטי (כי מסתבר שאפשר לראות את הפרקים האלו שוב ושוב)

אולי אני גם אתחיל ג'ק ריאן.

וכמובן פרק פתיחת העונה של שיימלס ביום שני.

*קבל חח על פתיחת השרשור. ניר בדרך כלל היה פותח בחגים את השרשור הזה ואני שכחתי מזה.
לצפיה ב-'הפתעתי את עצמי'
הפתעתי את עצמי
09/09/2018 | 16:59
45
וסיימתי את כל מה שכתבתי בוויקנד וואץ'
ואפילו שיימלס כבר יצא וראיתי עכשיו, אז אין לי כלום.

לצפיה ב-'לסיים את איירון פיסט '
לסיים את איירון פיסט
09/09/2018 | 17:12
30
פרקים 8-10 ואת פרוצות (4-7).

וספרים, בקושי יצא לי לקרוא בכמה ימים האחרונים.
לצפיה ב-'תחל שנה ומרתוניה'
תחל שנה ומרתוניה
09/09/2018 | 17:58
37
מתכוון לבנג'ג' את העונה העשירית של אתגר הנינג'ה (פרקים 10.08-10.15), העונה השנייה של לא טיפוסי (2.07-2.10) והעונה השנייה של איירון פיסט (טרם התחלתי).

בנוסף אשלים את הפרקים של איש משפחה, האיש האחרון בעולם, המיק ו-תום יער עושה בגרות ששודרו אתמול ב-Yes ואצפה בפרקים הראשונים בעונות החדשות של הצמד ו-חסרי בושה שישודרו הלילה בארה"ב. 
לצפיה ב-'אין לי...לנקות את היס מקס..'
אין לי...לנקות את היס מקס..
09/09/2018 | 22:23
3
54
השוטת ג'ודי בעיקר...
אני מתה עליה!!

בעיקר להשלים שעות שינה...
לצפיה ב-'לדעתי את ואמא שלי צריכים לפתוח קבוצת תמיכה'
לדעתי את ואמא שלי צריכים לפתוח קבוצת תמיכה
10/09/2018 | 10:17
2
43
אין יום שהיא לא רואה בינג' של ג'ודי. 
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחח'
חחחחחחחחחחחח
10/09/2018 | 19:40
5
לצפיה ב-'"אם אתה אומר את האמת, אתה לא צריך זיכרון טוב".'
"אם אתה אומר את האמת, אתה לא צריך זיכרון טוב".
10/09/2018 | 19:41
6
לצפיה ב-'לסיים אוזארק עונה 1, אולי גם את 2'
לסיים אוזארק עונה 1, אולי גם את 2
10/09/2018 | 00:09
27
זה התחיל איטי אבל הסדרה סוחפת.
לצפיה ב-'בין ראשון לשני במקום לישון לפני החגיגה המשפחתית בירושלים אני'
בין ראשון לשני במקום לישון לפני החגיגה המשפחתית בירושלים אני
10/09/2018 | 22:26
28
ראיתי:
עוד 2 פרקים של היחידה עונה 1
סרט דבילי
סמוך על סול 
2 פרקים של גולסטאר עונה 1

מתלבטת בין לראות עוד גולסטאר, שובר שורות, חשבתי להסתער קצת על הסמויה אבל נראה לי שאני עייפה מדי אז חבל, אז זה בטח יהיה גולסטאר 
שרשור חדשות ועדכונים
07/09/2018 | 12:25
27
26
לצפיה ב-'HBO הזמינה עונות נוספות של "בולרז" ו-"לא בטוחה"'
HBO הזמינה עונות נוספות של "בולרז" ו-"לא בטוחה"
07/09/2018 | 12:27
1
48
רשת HBO הודיעה על הזמנת עונה חמישית של הסדרה בולרז ועונה רביעית של הסדרה לא בטוחה שישודרו ב-2019.

לצפיה ב-'שמח על החידוש של לא-בטוחה'
שמח על החידוש של לא-בטוחה
09/09/2018 | 16:21
5
לצפיה ב-'קאסט לעונה ה-15 של "האנטומיה של גריי"'
קאסט לעונה ה-15 של "האנטומיה של גריי"
07/09/2018 | 12:29
1
108
השחקן אלכס לאנדי לוהק לעונה ה-15 של האנטומיה של גריי, בה הוא יגלם את ד"ר ניקו קים, הרופא המנתח הגאה הראשון (ממין זכר) בתולדות הסדרה.

לצפיה ב-'לא תודה'
לא תודה
09/09/2018 | 06:00
49
תחזירו את אריזונה במקום
לצפיה ב-'מסתמן: הפקת העונה הרביעית של "ורוניקה מארס" תתחיל בקרוב'
מסתמן: הפקת העונה הרביעית של "ורוניקה מארס" תתחיל בקרוב
07/09/2018 | 12:32
84
למרות שההסכם בין חברת האחים וורנר וחברת הסטרימינג Hulu טרם נחתם, מסתמן שהעונה הרביעית של ורוניקה מארס, שצפויה לכלול שמונה פרקים, תתחיל בסוף אוקטובר בלוס אנג'לס ותימשך עד לחודש מרץ 2019.

העונה החדשה צפויה להתמקד ברוצח סדרתי שתוקף את תושבי נפטון. ורוניקה ואביה קית' צפויים להשתתף בחקירה לצד השריף החדשה שליהוקה ייחשף בקרוב.

לצפיה ב-'קאסט לעונה השנייה של "לטובת הכלל"'
קאסט לעונה השנייה של "לטובת הכלל"
07/09/2018 | 12:34
79
השחקן צ'ארלס מייקל דיוויס יככב בעונה השנייה של הדרמה המשפטית לטובת הכלל של רשת ABC. דיוויס יגלם את טד, חוקר חדש במשרד הסנגור הציבורי.

תפקידו של דיוויס בסדרה, שתשוב במידסיזן, לא צפוי להתנגש עם תפקידו בסדרה יאנגר, שעונתה השישית תעלה רק באביב 2019.

לצפיה ב-'העונה הרביעית של "נרקוס" תעלה בנובמבר בנטפליקס'
העונה הרביעית של "נרקוס" תעלה בנובמבר בנטפליקס
07/09/2018 | 12:40
2
59
חברת נטפליקס הודיעה שהעונה הרביעית של הסדרה נרקוס תעלה ב-16/11.

העונה החדשה, שתקרא נרקוס: מקסיקו, תכלול עלילה ודמויות חדשות לחלוטין ותתמקד בעלייתו של קרטל הסמים בגוודלחארה. השחקנים דייגו לונה ומייקל פנייה יככבו בתפקידים הראשיים.

לצפיה ב-'יופי, עוד בינג' לרשימה '
יופי, עוד בינג' לרשימה
07/09/2018 | 12:48
64
נראה לי שזה יהיה לעניין
לצפיה ב-'מעולה...אני לא יכולה לחכות '
מעולה...אני לא יכולה לחכות
09/09/2018 | 14:47
4
לצפיה ב-'קריסטל ריד תככב בסדרה החדשה "Swamp Thing"'
קריסטל ריד תככב בסדרה החדשה "Swamp Thing"
07/09/2018 | 12:44
4
98
השחקנית קריסטל ריד לוהקה לתפקיד הראשי בסדרה החדשה Swamp Thing של חברת הסטרימינג DC Universe.

ריד תגלם את ד"ר אבי ארקיין, שנקלעת למגפה קטלנית ומסכנת חיים שתוקפת את עיר הולדתה. אבי נאלצת להתמודד עם שדים מעברה כשהיא פוגשת את המדען אלק הולנד, שחושף בפניה את עולם האימה והעל טבעי במפגש עם היצור מן הביצה. 

לצפיה ב-'סוף סוף היא משחקת...מאז זאב צעיר לא ראיתי אותה'
סוף סוף היא משחקת...מאז זאב צעיר לא ראיתי אותה
07/09/2018 | 17:01
11
לצפיה ב-'אבל...'
אבל...
07/09/2018 | 17:29
43
אלק הולנד הוא יצור הביצה(עשוי מטחב,אם אני לא טועה)
לצפיה ב-'סוף סוף היא עושה משהו'
סוף סוף היא עושה משהו
07/09/2018 | 22:04
1
32
לא שמעתי ממנה בכלל מאז זאב צעיר.. הייתה שחקנית טובה דווקא
לצפיה ב-'היא שיחקה בעונה הרביעית של "גות'האם"'
היא שיחקה בעונה הרביעית של "גות'האם"
08/09/2018 | 10:33
9
לצפיה ב-'טיזר לעונה השלישית של "דרדוויל"'
טיזר לעונה השלישית של "דרדוויל"
07/09/2018 | 17:28
3
70
חברת נטפליקס פרסמה טיזר לעונה השלישית של הסדרה דרדוויל שתעלה לקראת סוף 2018.

לצפיה ב-''
07/09/2018 | 17:59
48
אפל ומדכא...למה כבר ציפיתי...
לצפיה ב-'לא להיבהל הקולות המוזרים ששמעתם'
לא להיבהל הקולות המוזרים ששמעתם
07/09/2018 | 21:26
1
66
בשעות האחרונות היו צווחות השמחה שלי .
לצפיה ב-'ואני הייתי בטוח שאלה ה BEE GEES'
ואני הייתי בטוח שאלה ה BEE GEES
08/09/2018 | 10:38
11
לצפיה ב-'היידי קלום, טים גאן וזאק פוזן עוזבים את "פרויקט מסלול"'
היידי קלום, טים גאן וזאק פוזן עוזבים את "פרויקט מסלול"
07/09/2018 | 19:35
63
היידי קלום וטים גאן, המנחים של התוכנית פרויקט מסלול, הודיעו שלא ישובו לתפקידם בעונה ה-17 של התוכנית. השניים צפויים לפתח תוכנית ריאליטי חדשה בחברת אמזון, שתאפשר לרכוש את פריטי הביגוד שיוצגו במסגרת הסדרה. 

בנוסף, הודיע זאק פוזן, ששימש כשופט בתוכנית פרויקט מסלול במשך שש העונות האחרונות, שלא ישוב לתפקידו בעונה הבאה.

העונה ה-17 של פרויקט מסלול צפויה לחזור לרשת Bravo, בה שודרה במקור במשך חמש עונותיה הראשונות, בטרם עברה לרשת Lifetime ששימשה לה בית במשך 11 השנים האחרונות.

לצפיה ב-'NBC הזמינה פרקים נוספים של "ברוקלין תשע-תשע"'
NBC הזמינה פרקים נוספים של "ברוקלין תשע-תשע"
07/09/2018 | 20:10
1
65
רשת NBC הודיעה על הגדלת מספר פרקי העונה השישית של הקומדיה ברוקלין תשע-תשע מ-13 ל-18.

העונה החדשה תעלה בארה"ב במידסיזן.

לצפיה ב-'יש!!!!!'
יש!!!!!
07/09/2018 | 22:02
10
לצפיה ב-'פרומו לעונה השלישית של "החיים עצמם"'
פרומו לעונה השלישית של "החיים עצמם"
08/09/2018 | 15:33
1
74
רשת NBC פרסמה פרומו וקטעי מאחורי הקלעים של העונה השלישית של סדרת הדרמה החיים עצמם שתעלה ב-25/9 ולמחרת ב-yes VOD.

לצפיה ב-'משמח אותי מאוד שתהיה עונה שלישית.'
משמח אותי מאוד שתהיה עונה שלישית.
09/09/2018 | 08:46
13
לצפיה ב-'קאסט לעונה השלישית של "13 סיבות"'
קאסט לעונה השלישית של "13 סיבות"
08/09/2018 | 15:37
80
השחקנית ברנדה סטרונג, שהתארחה בעונה השנייה של הסדרה 13 סיבות בתור נורה ווקר, אמו של ברייס, קודמה לתפקיד קבוע בקאסט החל מהעונה השלישית. 

כמו כן, השחקן טימות'י גרנדרוס, שהתארח בשתי העונות הראשונות בתור מונטגומרי דה לה קרוז והיה אחראי לסצנה השנויה במחלוקת בסיום העונה השנייה, קודם גם הוא לתפקיד קבוע בעונה השלישית.

לצפיה ב-'טקס האמי ה-70 - זוכים ראשונים'
טקס האמי ה-70 - זוכים ראשונים
09/09/2018 | 13:34
2
70
הלילה נערך בארה"ב החלק המקדים של טקס האמי ה-70, בו חולקו הפרסים בקטגוריות הטכניות ובקטגוריות השחקנים האורחים - 

שחקנית אורחת בקומדיה
וונדה סייקס (שחור-כזה)
טינה פיי (סטרדיי נייט לייב)
טיפאני האדיש (סטרדיי נייט לייב)
מאיה רודולף (המקום הטוב)
ג'יין לינץ' (גברת מייזל המופלאה)
מולי שאנון (וויל וגרייס)

שחקן אורח בקומדיה
קאט וויליאמס (אטלנטה)
סטרלינג ק. בראון (ברוקלין תשע-תשע)
בריאן קרנסטון (תרגיע)
לין-מנואל מירנדה (תרגיע)
דונלד גלובר (סטרדיי נייט לייב)
ביל היידר (סטרדיי נייט לייב)

שחקנית אורחת בדרמה
דיאנה ריג (משחקי הכס)
ססילי טייסון (המדריך לרוצח)
ויולה דיוויס (סקנדל)
קלי ג'נרת (סיפורה של שפחה)
שרי ג'ונס (סיפורה של שפחה)
סמירה ווילי (סיפורה של שפחה)

שחקן אורח בדרמה
פ. מורי אברהם (הומלנד)
קמרון בריטון (מיינד האנטר)
מת'יו גוד (הכתר)
ג'ראלד מק'רייני (החיים עצמם)
רון ספאס ג'ונס (החיים עצמם)
ג'ימי סימפסון (ווסטוורלד)

סרט טלוויזיה
מראה שחורה: החללית קאליסטר
פרנהייט 451
Flint
פטרנו
הסיפור

סדרת האנימציה
6 גיבורים: הסדרה
Bob's Burgers
ריק ומורטי
סאות' פארק
משפחת סימפסון
לצפיה ב-'אני זוכר באמת שטיפאני האדיש הייתה מעולה בSNL'
אני זוכר באמת שטיפאני האדיש הייתה מעולה בSNL
09/09/2018 | 13:51
38
לא היה לי מושג מי היא לפני כן

מקליסטר היה באמת פרק מעולה של מראה שחורה

ויש - ריק ומורטי!!!
לצפיה ב-'שמחה על הזכיה'
שמחה על הזכיה
09/09/2018 | 15:29
46
של וויליאם מהחיים עצמם, למרות שגם לוויליאם מווסטוורלד הגיע לדעתי.

ועל החללית קאליסטר שהיה באמת פרק מגניב של מראה שחורה (אבל לא ראיתי את המתחרים בקטגוריה).

לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 09-15/09/2018'
השבוע שיהיה - 09-15/09/2018
08/09/2018 | 20:27
5
68
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב -  

יום ראשון ה-09/09
כוח | עונה חמישית | פרק סיום העונה | Starz ובהמשך ב-HOT
Rel | סדרה חדשה | פרק הבכורה | FOX
הצמד | עונה שנייה | פרק הבכורה | HBO ובמקביל ב-HOT, Yes וסלקום TV
The Last Ship | עונה חמישית ואחרונה | פרק הבכורה | TNT
חסרי בושה | עונה תשיעית | פרק הבכורה | שואוטיים ובהמשך ב-HOT
את / You | סדרה חדשה | פרק הבכורה | לייפטיים ובהמשך בנטפליקס ישראל
ילדותי | סדרה חדשה | פרק הבכורה | שואוטיים וכבר ב-yes VOD

יום שני ה-10/09
אתגר הנינג'ה | עונה עשירית | תוכנית סיום העונה | NBC ובהמשך ב-Yes
So You Think You Can Dance | עונה חמש-עשרה | תוכנית סיום העונה | FOX
Rest in Power: The Trayvon Martin Story | סדרה דוקומנטרית | חלק הסיום | Paramount

יום שלישי ה-11/09
הרווק בגן עדן | עונה חמישית | תוכנית סיום העונה | ABC ובהמשך ב-Yes

יום רביעי ה-12/09
Castle Rock | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | Hulu
World of Dance | עונה שנייה | תוכנית סיום העונה | NBC
אימה אמריקאית: אפוקליפסה | עונה שמינית | פרק הבכורה | FX והחל מה-25/9 ב-Yes

יום חמישי ה-13/09
סנאצ' | עונה שנייה | פרק הבכורה | Sony Crackle ובהמשך בסלקום TV
Match Game | עונה שלישית | תוכנית סיום העונה | ABC
מלכת הדרום | עונה שלישית | פרק סיום העונה | USA ובהמשך בנטפליקס ישראל ו-Yes
על הכוונת | עונה שלישית | פרק סיום הסדרה | USA ונטפליקס ישראל
Take Two | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | ABC

יום שישי ה-14/09
חוליגן אמריקאי | עונה שנייה | כל הפרקים | נטפליקס ונטפליקס ישראל
בוג'ק הורסמן | עונה חמישית | כל הפרקים | נטפליקס ונטפליקס ישראל
The First | סדרה חדשה | כל הפרקים | Hulu
Forever | סדרה חדשה | כל הפרקים | אמזון פריים
התוכנית של נורם מקדונלד / Norm Macdonald Has a Show | תוכנית אירוח חדשה | כל הפרקים | נטפליקס ונטפליקס ישראל
In Search Of | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | History

באיזה סדרות תצפו?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'כמובן'
כמובן
08/09/2018 | 21:30
48
שיימלס
לצפיה ב-'שיימלס, סופסוף'
שיימלס, סופסוף
08/09/2018 | 21:55
1
43
מקווה שהיא תמשיך בקו של "הסדרה היחידה אי פעם שרצה כ"כ הרבה עונות ושלא איבדתי בה אפילו טיפת עניין".
לצפיה ב-' '
08/09/2018 | 22:19
6
לצפיה ב-'הלו"ז מתחיל להתמלא'
הלו"ז מתחיל להתמלא
09/09/2018 | 11:41
46
אצפה בעונות החדשות של חוליגן אמריקאי, בוג'ק הורסמן, אימה אמריקאית, הצמד וחסרי בושה.
בפרק הבכורה של ילדותי כבר צפיתי ואהבתי מאוד.
אצפה ב-את ברגע שתגיע לנטפליקס.
לצפיה ב-'הלוז בהחלט נהיה צפוף יותר'
הלוז בהחלט נהיה צפוף יותר
09/09/2018 | 13:30
46
ואני עוד לא התחלתי עדיין את איירון פיסט או את ג'ק ריאן...

מהשבוע אני אתחיל כמובן את שיימלס
את You אולי כשיתחיל בנטפליקס
בטוח את בוג'אק הורסמן
אולי את הסדרה Forever באמזון פריים
ואולי את התוכנית של נורם מקדונלד

על ילדותי התכוונתי לוותר, אבל אז ראיתי את הראיון של ג'ים קארי בתוכנית של ג'ימי קימל והוא פשוט היה היסטרי לחלוטין שם, אז זה די גרם לי לרצות לראות אותו יותר.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ