לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2008320,083 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
15/07/2019 | 23:23
5
3
נקווה שהאמצע של השבוע יהיה יותר מעניין מתחילתו
לצפיה ב-'אהבה גדולה ולות'ר-האם שוות השלמה?'
אהבה גדולה ולות'ר-האם שוות השלמה?
14/07/2019 | 16:09
4
34
למי שצפה בהן...רוצה לדעת האם הן שוות השלמה.
אהבה גדולה-בכ"ז יש לה 5 עונות...
לות'ר- (היא מתחילה ב"כאן" החל מחמישי הקרוב ש.ח. של כל העונות אני מניח)- אם מדובר בסדרה משטרתית שבכל פרק מקרה חדש-אז אוותר, עייפתי מהפורמט הזה. אלא אם כן יש מישהו שצפה וישכנע אותי שיש בה יותר מזה...

מראש
לצפיה ב-'אני ממליץ על שתיהן'
אני ממליץ על שתיהן
14/07/2019 | 16:25
29
אהבה גדולה - סדרה ממש ממש מוצלחת עם פורמט שנראה בטלוויזיה רק בתוכניות ריאליטי על סוג כזה של משפחות. הסדרה שמרה על רמה מוצלחת לאורך כל הפרקים שלה בעיניי.

לות'ר - כל עונה עוסקת בסיפור שונה עם עלילה מרכזית שנמשכת ברקע לאורך כמעט כל הסדרה. העונות הראשונות היו מעולות. הרביעית והחמישית פחות.
לצפיה ב-'אני מאוד ממליץ על לות'ר'
אני מאוד ממליץ על לות'ר
14/07/2019 | 17:00
26
העונה הראשונה (6 פרקים) היא אומנם כל פרק מקרה נפרד, אבל גם יש עלילה מתמשכת טובה מאוד.
בעונות 2 ו3 (כל אחת 4 פרקים) יש מקרה לכל שני פרקים. אבל שוב גם יש עלילה כללית.
באופן כללי היא סדרה מאוד טובה, עם מקרים מעניינים ודמות ראשית (לות'ר) מרתקת.

את "אהבה גדולה" מאוד אהבתי בעונות הראשונות שלה, אבל בשלב מסוים הפסקתי לצפות בה. פשוט חזרה שנה מסוימת ושכחתי לחזור אליה.
לצפיה ב-'אגיד לך ככה'
אגיד לך ככה
14/07/2019 | 18:17
27
את אהבה גדולה לא ניסיתי, פחות מעניין אותי הנושא. מלותר התייאשתי אחרי שני פרקים של העוה הראשונה. כדאי לנסות את ג'ט, עם קרלה ג'וג'ינו. 
לצפיה ב-'אהבה גדולה - נושא די יחודי ומעניין'
אהבה גדולה - נושא די יחודי ומעניין
14/07/2019 | 19:22
37
ולכן שווה לך לפחות לבדוק אותה. היא עשויה טוב.
אני כמו ניק, ראיתי עונות ראשונות ומתישהו כבר לא בער לי להמשיך. אבל עדיין העונות הראשונות שוות צפיה לדעתי.

לות׳ר אני התחלתי ולא היתה לטעמי.

לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 14-20/07/2019'
השבוע שיהיה - 14-20/07/2019
14/07/2019 | 15:43
5
40
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב -  

יום ראשון ה-14/07
טופ גיר | עונה עשרים-ושבע | תוכנית הבכורה | BBC America
קריקטורה של נשיא | עונה שנייה | פרק סיום העונה | Showtime ובצמוד ב-yes
מתוק ומר | עונה שנייה | פרק הבכורה | Starz ובהמשך ב-yes

יום שני ה-15/07
המירוץ למיליון | עונה שביעית | תוכנית פתיחת העונה | רשת 13
Side Games | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Spectrum Originals
Girls Cruise | סדרה חדשה | פרק הבכורה | VH1

יום שלישי ה-16/07
Pandora | סדרה חדשה | פרק הבכורה | CW
חוף האקסים | עונה שלישית | פרק הבכורה | MTV

יום רביעי ה-17/07
Suits | עונת הסיום | פרק הבכורה | USA ובהמשך ב-yes
Pearson | סדרה חדשה | פרק הבכורה | USA

יום חמישי ה-18/07
אלמנטרי | עונת הסיום | פרק 150 | CBS ובצמוד ב-yes

יום שישי ה-19/07
קומיקאים במכוניות שותים קפה | עונה אחת-עשרה | כל הפרקים | נטפליקס
בית הנייר | עונה שלישית | כל הפרקים | נטפליקס
מכללת הסיכוי האחרון | עונה רביעית | כל הפרקים | נטפליקס
עין קווירית | עונה רביעית | כל הפרקים | נטפליקס
קילג'ויס | עונת הסיום | פרק הבכורה | Syfy ובהמשך בנטפליקס
מפחידוס/לוס אספוקיז | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | HBO ובצמוד ב-HOT, ב-yes ובסלקום TV

באיזה סדרות תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-''
14/07/2019 | 16:36
34
Obviously שאצפה בעונה החדשה של בית הנייר והמירוץ למיליון ואמתין להגעתה של מתוק ומר ל-yes.
לצפיה ב-'אולי אני אנסה את פאנדורה'
אולי אני אנסה את פאנדורה
14/07/2019 | 17:07
34
פשוט כי אין שום דבר אחר השבוע
וכי אין לי מושג מה בעצם יש בסדרה הזאת אבל אני בעד לנסות סדרות מד"ב.

ובהקשר לסדרות מד"ב - אני ממתין שעונות מתקדמות של קילג'ויס יגיעו לנטפליקס.
לצפיה ב-'בית הנייר'
בית הנייר
14/07/2019 | 18:03
26
שאצטרך לצפות בה מהר, כי בטאמבלר אין ספוילרים אבל בארץ יהיו

היא יוצאת בתזמון ממש לא טוב, כי באמצע השבוע יוצא הפרק האחרון בחבילת ההרחבה של Asassin's Creed לא יהיה לי זמן אליה בגלל הניירות.
לצפיה ב-'הי, לא כתבת שבוע שעבר שיוצאת עונה 2 של 3Below: Tales of...'
הי, לא כתבת שבוע שעבר שיוצאת עונה 2 של 3Below: Tales of...
15/07/2019 | 00:28
1
34
3Below: Tales of Arcadia
לצפיה ב-'אני לא נוטה לציין סדרות ילדים'
אני לא נוטה לציין סדרות ילדים
15/07/2019 | 15:11
11
לצפיה ב-'לכל מיני דברים '
לכל מיני דברים
11/07/2019 | 23:57
81
111
למה לחכות שניק יפתח אם אני יכולה לבד?
המשך>>
למה לחכות שניק יפתח אם אני יכולה לבד?
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
13/07/2019 | 12:36
2
13
לצפיה ב-'קאסט לעונת הסיום של "החץ"'
קאסט לעונת הסיום של "החץ"
13/07/2019 | 12:39
59
השחקנית קת'רין מק'נמרה, שהצטרפה לעונה השביעית של החץ בתפקיד אורח בתור מיה סמוק, בתם של אוליבר ופליסיטי, קודמה לתפקיד קבוע בעונה השמינית והאחרונה שתעלה באוקטובר ברשת CW.

בנוסף, השחקנים קולין דונל וג'וש סגרה, שגילמו את טומי מרלין ואדריאן צ'ייס בהתאמה, ישובו לעונה האחרונה בתור גרסאות שונות של הדמויות שלהם.

לצפיה ב-'השחקנית סטפני ניזניק הלכה לעולמה'
השחקנית סטפני ניזניק הלכה לעולמה
14/07/2019 | 16:43
66
השחקנית סטפני ניזניק, שכיכבה בסדרה אוורווד ובתפקידי אורח בסדרות אבודים, NCIS ו-האנטומיה של גריי, הלכה לעולמה בגיל 52 ב-23/06. דבר מותה פורסם רק בסוף השבוע האחרון. סיבת מותה נותרה חסויה עד כה.

יהי זכרה ברוך
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
11/07/2019 | 07:58
49
64
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע הלמדי הזה?

המשך>>
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע הלמדי הזה?

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
11/07/2019 | 07:57
37
23
הנה מקום שבו אפשר לדון בסדרות
לצפיה ב-'רשת CBS שידרה בטעות השבוע את הפרק הקודם של דם ואוצרות'
רשת CBS שידרה בטעות השבוע את הפרק הקודם של דם ואוצרות
10/07/2019 | 20:25
1
75
הפרק שכבר שודר בשבוע שעבר, במקום את פרק 9 של הסדרה.
לצפיה ב-'הפרק התשיעי שודר כרגיל'
הפרק התשיעי שודר כרגיל
11/07/2019 | 07:13
51
לא ברור מאיפה הבאת את זה שהוא לא שודר.
לצפיה ב-'הגיע הזמן לכתוב על Stranger Things עונה 3 - חלק 1'
הגיע הזמן לכתוב על Stranger Things עונה 3 - חלק 1
11/07/2019 | 21:27
3
58
יש משהו קצת מוזר בעונה הזאת שבעוד הדמויות הראשיות בה (הילדים) התבגרו באופן משמעותי, הסדרה עצמה כאילו נעשתה ילדותית יותר.
כלומר על פני השטח זה אותו דבר, מפלצות מסתוריות וקנוניה ממשלתית (במקרה הזה של ממשלה אחרת), אבל אין לזה את הgut punch הרגשי שהיה בעונה 1. האבל והחרדה הנוראיים של ג'ויס בעיקר, אבל גם של שאר הדמויות היו מאוד חזקים.
בעונה הזאת הם מתמודדים נגד מפלצת נוראית יותר ונגד קנוניה גדולה יותר (אולי?). אבל זה פחות רגשי.
זה מאוד בולט לדעתי במיוחד עם ג'ויס כשבעונה 1 ו2 היא חרדה נורא לבן שלה וזה מה שמוביל אותה. בעונה הזאת נראה שהיא בעיקר משועממת נורא כשהיא מגלה מששהו מוזר עם מגנטים ומחליטה לחקור אם יש לזה קשר למעבדה של הוקינס. זה מאוד בולט כשהיא פשוט עוזבת את וויל לכמה ימים ולא כל כך מודאגת שהיא לא מצליחה ליצור איתו קשר.

אין לי כיוון מחשבתי בכתיבה כל כך אז יש סיכוי שאני אקפוץ מדבר לדבר מכאן.

בצפיה החוזרת בעונה 2 התרשמתי ממנה פחות ממה שזכרתי. וזה מתקשר בכמה דרכים לעונה הזאת.
אחד זה ההבדל בג'ויס.
דבר אחר שממש לא אהבתי בעונה 2 זה כל סיפור ג'ונתן וננסי.
באופן מוזר הסיפור של ג'ויס והופר בעונה 3 עוקב אחרי הסיפור של ג'ונתן וננסי בעונה 2. לא רק ששני הזוגות מגיעות אל העיתונאי המוזר, אלא שניהם מגיעים אליו עם הרבה מתח מיני שהוא צריך להסביר להם שיש בינהם. אני כבר הייתי משוכנע שנקבל סצנת סקס בינהם בבית שלו כמו שהיה לננסי וג'נתן. אני שמח מאוד שלא.

הדבר שהכי שנאתי בעונה 2 היה את בילי. אני לא זוכר מתי פעם אחרונה היה דמות ששנאתי כל כך. זה כמובן לא מהסוג של דמות ששונאים כי הוא "טוב מידי" או צדקני מידי. אבל זה גם לא דמות רעה שכיף לשנוא. זה מישהו מגעיל שאפילו לא רציתי שימות כמו שפשוט יפסיק להיות בסדרה. הגעיל אותי היחס שלו אל מקס. הגעיל אותי היחס שלו אל דמויות אחרות כמו סטיב. והוא פשוט היה משעמם ולא מועיל בכלל לעלילה. גם הטריף אותי שהוא כביכול היה חתיך שכולם (אפילו אמא של מייק) משתגעים ממנו. הטעם שלי בגברים הוא די מיינסטרים אז מוזר לי שמישהו שנחשב כל כך חתיך נראה בעיני מכוער. כן, טכנית יש לו גוף יפה. אבל דרך הבגדים שלו הוא נראה מכוער. והשיער שלו מגעיל. ואולי הפרצוף שלו היה יכול להיות יפה אם לא היה לו כל הזמן הבעה גועלית. אפילו כשהוא מפלרטט עם מישהי.
*זה שהיה ברור שאבא שלו נוראי אליו לא הפחית את השנאה שלי אליו.
אז הייתי ממש לא שמח שאחד הטיזרים המוקדמים שיצאו לעונה 3 היה הסצנה שבה רואים שהוא המציל בבריכה.
אז בסוף פרק 1 לעונה לפחות נשמתי לרווחה כי חשבתי שהוא מת ולא נצטרך לראות אותו. ואז די התאכזבתי בתחילת עונה 2 לגלות שהוא עדיין בחיים.
אבל ההפתעה הכי גדולה הייתה שככל שהעונה המשיכה יותר שמחתי שהוא נשאר. בתור מפלצת (או השגריר של המפלצת) הוא בעצם עבד די טוב לדעתי. היה גם משהו כיף בזה שהאדם המגעיל הזה הוא עכשיו באמת סוג של מפלצת. חיבור של רוע כזה.
ואז עוד יותר הפתיע אותי שתוך כדי שהוא מפלצת כזה סוף סוף הראו לנו צדדים חיוביים שלו. ראשית דרך העבר העצוב שלו. ואז היה סיום מעולה לדמות שלו כשהוא מצליח לבסוף לגבור על ההשפעה של הmind flayer עליו ונלחם כדי להציל את החיים של אלבן.
הדמות שלו בעונה 3 כמעט מצדיקה את הקיום שלו בעונה 2 כהתחלה של הדמות שלו. כמעט.

אגב, משהו שאהבתי יותר בצפיה שניה בעונה 2 היה הפרק על "אחותה" של אלבן וכל החברים הפריקים שלה. זכרתי את הפרק הזה בתור אחד החלקים הכי פחות טובים בעונה 2, אבל אולי בגלל שהציפיות שלי ממנו היו כל כך נמוכות, הוא הפתיע אותי לטובה. אומנם רוב הפריקים האחרים היו מעצבנים אבל קאלי הייתה די מגניבה. והמסע נקמה שלה נגד אנשי המעבדה היה מגניב.
אז בעצם די ציפיתי לראות אותה שוב בעונה 3 ואפילו קצת התאכזבתי שהיא לא הייתה. אומנם העונה הייתה עמוסה מאוד בדמויות ועלילות אז לא היה ממש מקום בשבילה. אבל הייתה לי מחשבה לרגע שאולי לקראת הסוף היא תופיע ותעזור להלחם במיינד פלייר.
בכל מקרה אני כן מאוד מקווה שהיא כן תופיע שוב בעונה 4. גם כי נראה לי שהגיוני שאחרי העונה הזאת יחזרו לעלילה שקשורה לקנוניה עם המעבדה. וגם כי אולי היא תהיה חיונית בלעזור לאלבן לקבל חזרה את הכוחות שלה. היא הרי בעונה 2 עזרה לה להבין כיצד להשתמש במלוא היכולת שלה.
ואני מקווה שגם ימצאו לפחות עוד מישהו אחד נוסף עם כוחות.

לצפיה ב-'לא ראיתי אבל בעקבות הקריאה הולכת לגגל את '
לא ראיתי אבל בעקבות הקריאה הולכת לגגל את
12/07/2019 | 15:20
39
בילי ולראות את הסצנות שלו - אני לא יודעת להסביר את זה אבל תמיד מעניין אותי כשמישהו לא סובל דמות כלשהי ואז אני סקרנית לראות אותה. נגיד אם היית כותב שהכי אהבת אותו וכו', הייתי נשארת אדישה בוא נגיד שאני לא אלך לחפש את הסצנות של הקאלי הזו שכתבת עליה.
לצפיה ב-'מסכימה עם הקו הכללי (לכל עונה 3)'
מסכימה עם הקו הכללי (לכל עונה 3)
13/07/2019 | 12:40
25
אבל לא צפיתי שהיא תמשיך לשמור על הרמה של העונה הראשונה, זה נדיר שסדרות מצליחות לעמוד בזה. אבל כן נהניתי יותר מבעונה השניה וכן צפיתי בה פחות או יותר ברצף, אז מבחינתי העונה הייתה הצלחה. גם אם מייק ו11 התנשקו הרבה יותר מדי וזה לא היה נעים לי לצפיה.

ג'ויס הייתה די מיותרת, לפחות בהשוואה לתפקיד שלה בעונות הקודמות. עקרת בית משועממת שזונחת את העבודה חסרת המוצא ואת הילדים בשביל הרפתקאה שאולי נגעה גם לחיים שלהם, אבל די השאירה אותה (ואת הופר) בעלילה מקבילה כמעט לאורך כל העונה. אפילו כשהם התחברו בסוף, נשארנו עם "קבוצת המבוגרים" ו"קבוצת הילדים".

קבוצת הילדים לא איכזבו, גם לא כשהם התפרקו לקבוצת ה11 ולקבוצת הדסטין/סטיב והנספחים שלהם. ואיזה כיף שקיבלנו שוב את הזיווג הזה אני מתה עליהם ביחד! אריקה הייתה תוספת שהציקה בדיוק במידה המתאימה מבלי להעיק/לגנוב פוקוס, ורובין ממש שידרגה את הקבוצה שלהם. אבל קצת מבאס אותי שהיא לסבית כי רציתי שהיא וסטיב יהיו ביחד. נו טוב.
ועוד באסה- השיער של סטיב. הוא לא מעולה כמו פעם

בילי היה מגעיל וברוך שפטרנו. גם אני לא מבינה את ההתלהבות ממנו, במיוחד כי חצי מהזמן הוא נראה מלוכלך ומסריח ובשילוב עם השיער הזה הוא היה איכס אחד גדול.

הופר... לא הזיז לי ממנו יותר מדי אז לא היה אכפת לי שהוא מת (לכאורה), רק קצת עצוב בשביל 11, אבל הסצינה בקרדיטים (מקווה שחיכיתם לה) רמזה שהוא כנראה האמריקאי החי+לא ראינו גופה אז אני מניחה שבעונה 4 יהיה לנו את אותו מצב של "מתי הם יתאחדו כבר", רק שפה זה יהיה הופר ו11 במקום 11 וכל השאר.

ואם כבר 11- מילי בובי בראון מעולה כתמיד. היא ללא ספק הדבר הכי טוב שיצא מהסדרה הזו, כולל הסדרה עצמה. הדבר היחיד שאולי כמעט משתווה אליה זו הסצינה שבה דסטין וחברה שלו שרו את הסיפור שאינו נגמר

יאללה, עונה 3 של לוציפר!!!
לצפיה ב-'חלק 2 '
חלק 2
13/07/2019 | 17:09
17
יש לי כל כך הרבה לומר על העונה הזאת, אבל אולי דווקא בגלל שזה כל כך הרבה אז קשה לי לשבת ולכתוב את זה.

מצד אחד קצת חבל לי שדאסטין כמעט לא היה בכלל עם שאר הParty במהלך העונה הזאת.
אבל מצד שני אני גם כל כך שמח שחזרו לשילוב המנצח של דאסטין וסטיב. הם מעולים יחד. והפעם זה פחות הרגיש לי כאילו מוצאים דרך כלשהי להשאיר את סטיב רלוונטי (בפי שהיה בעונה 2).

רובין הייתה תוספת מעולה לעונה הזאת. בחורה סופר חכמה עם תושיה ואובססיה-לא מה-שחשבנו עם סטיב. (העובדה שהיא הבת של השחקנים אומה ת'ורמן ואית'ן הוק היא בונוס מגניב שגיליתי אתמול). אני מאוד מאוד אהבתי את הגילוי בסוף שהאובססיה שלה עם סטיב לא הייתה בעצם קראש. זה היה טוויסט מגניב. חוץ מזה שאני תמיד שמח לעוד דמות לסבית בטלוויזיה. היה יכול להיות מגניב אם היא הייתה אומרת משהו על בארב (שכולם באינטרנט משוכנעים שגם הייתה לסבית). אני גם ממש שמח שסטיב קיבל את זה כל כך טוב.
זה אולי גם יהיה רלוונטי קצת כשוויל סוף סוף יצא מהארון.

אריקה גם הייתה כיפית, פחות ממה שחשבתי כי היא גם מעצבנת, אבל בכל זאת כיף. אהבתי את ה"גילוי" שהיא גם גיקית.
You cant spell America without Erica

ציפיתי שלוקאס יכעס יותר כשהוא יגלה שהם השתמשו באחותו הקטנה.

הבעיה העיקרית בשימוש בה היא הדבר שהיא ציינה מההתחלה - זה שהם פשוט מערבים ילדה קטנה במשהו סופר מסוכן. כמובן שבכלל זה מטומטם שהם לא פונים למשטרה. ושבמקום זה הם מנסים לפרוץ בעצמם למחסן של הרוסים.
אין לדבר הזה שום תירוץ עלילתי, כי הופר כן היה עדיין זמין כשהם התחילו עם זה ובכל מקרה זה לא נושא שקשור למשהו של הmind flayer עד כמה שהם יודעים בשלב הזה. אם אתה מגלה שייתכן שיש מרגלים רוסים בעיר שלך אתה פונה למישהו.
אבל בעונה הזאת למרות שהיא מעולה צריך הרבה יותר סיספונד של דברים ולא במיוחד אכפת לי לעשות את זה.
בכלל כל זה שהעונה הזאת הייתה פאקינג פלישה רוסית קטנה די דורש סיספונד.

דאסטין וסטיב כרגיל מעולים ומצחיקים.
היה אדיר כשדאסטין צהל שסטיב סוף סוף ניצח בקרב (אחרי שג'ונתן ובילי הרביצו לו בעונות הקודמות).
אבל כנראה אי אפשר לסיים עונה של הסדרה בלי שהפרצוף של סטיב יהיה חבול לחלוטין ולכן הרוסים הרביצו לו כהוגן.

קצת חבל לי שבסוף כשכל הקבוצות נפגשות לא שינו קצת את ההרכב שלהם - כלומר זה שהשאירו את scoops troup כיחידה. ממש חסר אינטראקציה של דאסטין עם שאר החברים שלו.

דאסטין גם אחראי לאחד הקטעים הכי גדולים של העונה - זה שהוא שר את השיר של Never ending story ברדיו כשכולם מקשיבים.
מה שגאוני בזה הוא גם שבאמת לא הייתה לו ברירה. כלומר עד כמה שזה הזוי, זה בעצם דבר שמוצדק עלילתית. הרי לא היה לו זמן לשכנע את סוזי שזה באמת מצב חירום והיא עמדה לנתק את השיחה איתו. באמת שהדרך היחידה בשבילו לקבל ממנה את הנתון הזה, שהוא הקוד לכספת, זה לשיר לה את השיר.
זה כל כך אפי כשהם שרים את השיר וזה מצטרף למוזיקה, ותוך כדי חלק מהאחרים בבסיס הרוסי (ג'ויס מיואשת לחלוטין) וחלקם במכונית נרדפים על ידי המפלצת הענקית.
לצפיה ב-' השלכות-what/if, אני בפרק 9 ואני '
השלכות-what/if, אני בפרק 9 ואני
12/07/2019 | 15:07
31
(וגם הערה קטנה על ה-100 - ספוילר מאוד עמום לעונה 6 פרק 8)

הסדרה שהתחילה עם טוויסט פמיניסטי מגניב ובו לקחו את הסרט הצעה מגונה והפכו את היוצרות - אשת עסקים מבוגרת שמשלמת בתמורה ללילה עם בחור צעיר, כשאשתו היא הקרייריסטית והוא החתיך התורן הפכה לטלנובלה מגוחכת וקאמפית.

(ודרך אגב, למי שרואה איתי ה-100: עכשיו אני קולטת שאני לא צריכה לאכול סרטים על זה שלא אהבתי את מה שקרה למערכת היחסים של אבי-קיין בה-100 כי אני לא מושפעת מסוציאליזציה פטריארכלית אלא שזה פשוט שאני לא אוהבת את אבי, כי לא הייתה לי שום בעיה עם הזיווג המבוגרת-צעיר בסדרה הזו)

אניווי - אני אפילו לא יכולה להתחיל לתאר את הטירוף ההזוי שהולך בהשלכות, אנשים נכלאים בבתיהם והולכים לכלא והאח הרג את ההורים והבעל את החבר מהילדות וההוא מהרומן של החברה הופך גם הוא לרצחני - ובקיצור רק חסר שאח תאום של אחת הדמויות תופיע עם אמנזיה ויש לנו טלנובלה מושלמת.
הרגו את הניצוץ ההתחלתי שהיה לטובת משהו שהוא על גבול הפרודיה.

לצפיה ב-'סיימתי את הצארים האחרונים '
סיימתי את הצארים האחרונים
12/07/2019 | 15:13
2
33
אחד הדוקומנטרים הטובים שראיתי לאחרונה.
כפי שכבר סיפרתי, הסדרה עוקבת אחרי משפחת רומנוב בגלגולה האחרון - ניקולאי השני שהיה הצאר האחרון של רוסיה לפני המהפכה הקומוניסטית.
הסדרה עוקבת אחרי נפילת האימפריה לטובת המפלגה הבולשביקית תוך התייחסות לאירועים גלובליים בעולם (מלחה"ע ה1...), אירועים לוקליים (פער המעמדות ברוסיה, אורבניזציה והמהפכה התעשייתית...) והדינמיקה בתוך המשפחה המלכותית (ניתוק של ניקולאי ואשתו מהעם, תלותם ברספוטין בשל ההמופיליה של בנם...) - כל אלו יוצרים סקירה מקיפה ומאוד מובנת של השתלשלות העניינים.

הסדרה בנויה מסצנות של אילוסטרציה של אירועים עם שחקנים ופרשנים מתחומי הסוציולוגיה השונים שמסבירים לעומק את משמעות הסצנות.

ממליצה מאוד!
לצפיה ב-'אני אגיע אליה, בתחום הדוקו יש לי עדיין את מדליית כבוד'
אני אגיע אליה, בתחום הדוקו יש לי עדיין את מדליית כבוד
12/07/2019 | 16:25
1
13
לצפיה ב-'......הולכת לבדוק מה זה. '
......הולכת לבדוק מה זה.
12/07/2019 | 18:39
10
לצפיה ב-'The 100 עונה 6 פרק 9'
The 100 עונה 6 פרק 9
10/07/2019 | 13:05
22
569
טוב, קודם כל אני חייבת לציין שממש התגעגעתי. השבוע הפסקה הזה היה קשה מידי. צפיתי בכל כך הרבה סדרות בניסיון למלא את החלל, אבל הבנתי ששום סדרה אחרת, טובה או מעניינת ככל שתהיה, לא גורמת לי לאותה התרגשות של פרק חדש כמו שה-100 גורמת לי.

ואחרי ההצהרה הדביקה הזו שגרמה גם לי להקיא קצת בפה, נגיע לעיקר.

הבטיחו לי פרק שמתמקד באוקטביה, קיבלנו הרבה אוקטביה עד להפסקת פרסומות הראשונה ומאז נעלמו עקבותיה באנמוליה.
אז נתחיל מזה שעדין אנחנו לא יודעים מה עלה בגורלה של דיוזה. לא מקובל אבל נסלח להם לבינתיים.

אני אוהבת את כל פיסות האינפורמציה הקטנות שגבריאל זורק לאוקטביה תוך כדי שיחה. הרוב זה דברים שאנחנו כבר יודעים אבל הוא עוטף לנו את כל המידע הזה בסרט ומגיש לנו. שזה נחמד. מה שלא ידענו זה שהוא וראסל ניסו את הערפל הירוק (הרעלנים של השמש האדומה) על עצמם כדי לברר אם התודעה של הגוף המארח עדין קיימת והם גילו שלא. גבריאל מספר לאוקטביה שבמקום זה, זה פתח דלתות לדברים שהיו חבויים בתודעה שלהם עצמם. הייתי רוצה לראות פלאשבקים של זה. לגלות קצת יותר על מה הפריד בין ראסל לגבריאל. ז"א, אנחנו יודעים כבר למה הדעות שלהם חלוקות, אבל הייתי רוצה לדעת מה היה הדבר ששבר את גבריאל, אם זה היה איזה אירוע חריג או סתם התגלות. אולי בכלל מה שג'וזי הפכה להיות שינה אותו. כך או כך אני רוצה שיתנו לזה זמן מסך. אהבתי שהוא ממשיך לדבר על ג'וזי ויש ניצוץ בעיניים שלו. הוא ממשיך ללטף את התמונה הזו שלה שיש לו כבר מה, 5,000 שנה?
עוד משהו שהוא אמר זה שאוקטביה בעצם ברחה מהאנומליה ולא כפי שחשבתי שהיא נזרקה החוצה.

אניווי, בחזרה לאוקטביה, כשהיא ניצבה מול שתי התיבות, לא הפתיע אותי שהיא בחרה באדומה. בכל זאת, Red Queen הצחיק אותי לחשוב שהיהא בטח היחידה בעולם שתבחר באדום במקום בירוק. נראה לי טבעי ללכת למה שמסמל "כן" מאשר מה שמסמל "לא".
הסצינה עם הפרפרים שעפים מתוך הקופסה הייתה כל כך יפה.
דווקא את הסצינה בזירה לא אהבתי. לא הרגשתי שלפייק היה מקום בסצינה הזו. הוא לא זה שצריך ללמד את אוקטביה על גאולה. הוא היה לא פחות מפלצתי ממנה. הוא רצח 300 אנשים בשנתם בשביל להעביר מסר. אנשים שהיו שם כדי להגן עליו. אם זה היה אמור להיות בקטע של שנינו עריצים ועשינו דברים נוראיים בשם הכוח, אז נגיד. אבל עדין, אמור להיות באוקטביה כעס כל כך עצום כלפיו, במיוחד כשהיא רואה את המוות של לינקולן שוב לנגד עיניה. איך אנחנו אמורים לקבל את זה שהיא רואה את האדם שרצח את אהבת חייה, אדם שללא ספק לכל הדעות מגיע לו למות עוד אלפי מיתות, והיא בוחרת להציל אותו. איך זה שלא הרגה אותו מוביל לגאולה שלה? מילא להרוג את בלאדריינה. אבל לא הייתה יכולה להרוג את שניהם? הקטע בסוף אחרי שהרגה את בלאדריינה והיא אמרה Blodreina No More... מתתי
הסצינה אבל של אוקטביה נלחמת עם בלאדריינה הייתה אדירה. הייתי מוכנה לסבול את פייק בשביל זה. למרות שחייבת להודות שכשראיתי תמונה של שניהם (פייק ואוקטביה) בטוויטר שהשחקן של פייק העלה, זה עדין גרם לי לעוות את הפרצוף בתחושת גועל קלה. קישקשתי לפני שבועיים על מעריצים שלא מסוגלים להפריד בין השחקן לדמות ואני חוטאת באותו חטא. אני מצטערת אבל הוא rub me the wrong way אני צבועה בדיוק כמו מעריצי מרפי/אמורי שמזדעזעים ממה שאבי עשתה לקיין אבל היו לגמרי בסדר עם הרעיון שמרפי ואמורי יעשו את אותו הדבר לאנשים אחרים כדי לחיות לנצח... ואגב רק הרגע הבנתי שהם לא היו בכלל בפרק. לא חסרו לי בכלל.

ואם כבר הזכרתי את אבי וקיין. אני חייבת לציין שעם כל השנאה שיש בי כלפי אבי, ואתם יודעים שיש בי הרבה שנאה אליה... אני דווקא לא שנאתי את מה שעשתה כדי להחזיר את קיין. לגמרי הבנתי את זה (וכמובן שהייתי בעד זה שילהקו מישהו חתיך) וגם הפרק הזה לא תיעבתי אותה כמו תמיד. רציתי שהיא תציל את קיין, ז"א את הבחור השווה בלי החולצה, לא את הנרי שהחליטו להחזיר לי משום מה בסוף הפרק או לפחות את הסרום!!! הלו!! צריכים אותו בשביל שג'וזי תשרוד בגוף חדש!!!!#@$ לכי תכיני אחד חדש!!!!@#$
אין לי יותר מידי מה לכתוב על המוות של קיין. (למרות שחייבת לציין שקראתי לא נכון את כל הסצינה האחרונה. לא הבנתי שקיין יקריב את עצמו יחד עם הסרום.) הוא בתאכלס מת מבחינתי כבר בסוף העונה הקודמת. זה ידוע עכשיו שהשחקן עובר לפרוייקט חדש אז זה היה קצת צפוי. מה שכן, הפתיע אותי שלא השאירו את החתיך בלי החולצה במקומו. לפחות לעוד איזה פרק כדי שאבי תוכל לרכב עליו קצת ואולי להירגע... גאד, המחשבה עליה פוסט קיין עושה לי בחילה. אין לי כוח לדמויות אבלות.
דבר אחרון בקשר לקיין, הוא העיר את המתים כשחשף את השקר של הפריימים על "האיחוד" של הגוף המארח עם הפריימים. ושבעצם כל מה שסיפרו לאנשי סנקטום זה שקר. שזה משהו שרציתי בעבר שיתייחסו אליו, שיסבירו לנו איך בעצם התגלגלה האמונה הזו בפריימים או למה דליילה התכוונה כשאמרה לג'ורדן "אל תיתן לי להפוך לפרצוף מאחורי הזכוכית" היא האמינה שהתודעה שלה עדין שם איפשהו יחד עם הפריימים.
 מענין אם מישהו מסקייקרו יזכיר את זה בפני אנשי סנקטום שוב.

טוב תפוז מציק ולא נותן לי לשלוח הכל בהודעה אחת
המשך בהודעה הבאה
לצפיה ב-'חלק 2'
חלק 2
10/07/2019 | 13:16
30
טוב, דיברתי מספיק על דברים פחות חשובים עכשיו נגיע לשני ההיילייטים של הפרק:
1. אינדרה!!!!
כנראה שהודעת ה-Missing Person עבדה
אהבתי את הדרך שבה אינדרה רואה את הדברים. היא לא צבועה כמו כולם. היא מסתכלת על התמונה המלאה, היא מבינה את החשיבות של אמונה במשהו. גם אם זה לא משהו קונבנציונלי. היא מבינה שגם האמונות שלהם היו בנויות על יסודות עקומים ולא הכי מוסריים. היא מפשטת את הדברים וקשה שלא להסכים איתה. 
?They Live forever, is that not godlike
אבל ככל הנראה היא היחידה שעדין פועלת עפ"י היגיון בריא. אהבתי שהיא אומרת להם "למי אכפת מה אני מאמינה". 
מה שלא אהבתי זה שרייבן אומרת שאם הם ירצו להכין עוד סרום, הם יצטרכו להגיע לזירו G ואינדרה אומרת "הם יצטרכו להתמודד איתי" האם זה אומר שהיא מתכוונת להישאר על הספינה עם האסירים? נו באמת!! רק קיבלנו אותך חזרה אינדרה, אנחנו לא מוכנים לשחרר!!
תרדי למטה ותביאי איתך את ניילה! עם כמה שאני אוהבת לראות אותה בפרקים, נמאס לי שהתפקיד שלה הפך להיות כל כך שולי. תנו לה עוד כמה שורות בפרק שהיא במילא נמצאת בו.
אפשר להשאיר שם את אבי במקום. שתשים את עצמה בעונש בקריו עד שתתגבר על קיין.

2. שובה של קלארק!!!!
קלארק סוף סוף חזרה אלינו!!! והיא חזרה באדאסית! תלשה כמה דפים מהספרייה של ג'וזי ואני לגמרי בעד!
אהבתי גם שהכותבים/מפיקים ממשיכים להקניט את הפאנדום שלא נציין את שמו עם קאנון שלא הולך לקרות "תגיד כבר מה שאתה רוצה" *שתיקה מביכה* ....... "אני לא אתן לך למות" יכולתי לשמוע לבבות של בלארקים נשברים בכל רחבי ארה"ב
כמובן שאני שמחה לקבל את קלארק חזרה אבל אני עדין מתענגת על הדבר הכי טוב בעונה הזו – ג'וזי בגוף של קלארק!
מי היה מאמין שהכאב לב והמצוקה הנפשית שפרק 4 הכניס אותי אליה, יתגלו כדבר הכי טוב שקרה העונה.
בערך כל משפט שניה שיוצא מהפה של ג'וזי הוא זהב. הנה כמה מהאהובים עליי הפרק:
אומרת מה שעובר לי בראש כל פעם שאני מסתכלת על בלאמי: God You’re An Idiot

בלאמי מתענין למה הפנים של ג'וזי מתרככות בכל פעם שהיא מדברת על גבריאל: ?What, are we gonna be friends now

ג'וזי מתמצתת את היחסים שלה עם גבריאל: I’ve been in love with Gabriel for 236 Years, the last 70 of which he’s been trying to kill me
You know, relationships

ג'וזי קולטת שקלארק משתמשת במורס קוד ומאייתת BOO HOO
That’s Harsh

ג'וזי מתמרמרת על אבא שלה חלש האופי שנפל בגלל הרגע האנושי ביותר, אבל גם מבינה אותו כי:  I mean who can blame him, I’m awesome

לסיכום, אם לא מוצאים דרך להשאיר את ג'וזי בסדרה אני שולחת מעטפות אנתרקס! 

אני לא מאמינה שגורמים לי לחכות עוד שבוע עד לאיחוד של אוקטביה וקלארק
לצפיה ב-'מגיב '
מגיב
10/07/2019 | 18:27
1
24
וואו, פרק מעולה. כרגיל.

אני הייתי די בטוח לאן הפרק הזה יקח אותנו וזה הלך בכמה דרכים באופן שונה לחלוטין.
יש מיליון קוי עלילה ודמויות ואין עוד הרבה פרקים לעונה ומרגיש כאילו אין זמן אפילו להתקרב ללסיים משהו מכל זה. ובכל מצאו לנכון לעשות עוד פרק שחלק גדול ממנו הוא בתוך הראש של דמות. והחזירו עוד דמות למלאי העצום של דמויות בסדרה – אינדרה.
שיהיה ברור – אני שמח על שני הדברים האלו, זה פשוט מדהים אותי שיש מקום לכל זה. לכל הרוחות אנחנו לא יודעים מה קורה עם חלק גדול מהדמויות שראסל אסר בסנקטום.

אינדרה הייתה מגניבה מאוד והיה חכם באמת להחזיר אותה כדי שתעזור לעשות את המיני הפיכה הזאת. בהתחלה חשבתי שמחזירים אותה כדי לנסות לנצח את הפריימים חזרה בסנקטום, אבל באמת הרבה יותר חכם לקחת להם את החומר כבר בספינה.
ולא, ממש לא אכפת לי שזה לא יאפשר ליצור גוף חדש עבור ג'וזפין.

אוקי, כל המשפטים האלו של ג'וזפין (אני לא חבר שלה ואני לא אקרא לה בשם חיבה) הם מגניבים.
אבל אני רוצה שהיא תמות. היא המפלצת הענקית של הסדרה הזאת ואני רוצה שהיא תסבול.
אני כן אשמח אבל אם חלקים ממנה ישארו בתוך קלארק, כמו הידע בסינית וכמה דברים נוספים כאלו.

אני כל כך שמחתי שקלארק חזרה להיות בשליטה שממש קפצתי באוויר. רק פחדתי נורא שג'וזפין תתפוס שליטה חזרה מיד, אני שמח שהיא לא יכולה פשוט לתפוס שליטה בכוח עצמה.
היה מגניב שקלארק קראה לכוחות של סנקטום כאילו להציל אותה ואז הכתה את המניאקית הזאת בראש. והיה מגניב התגובה של ג'וזפין לזה.
אני מת לראות את העימות בינהן בהמשך.

חזרה לספינה – היה ברור שמרקוס יהיה מאוד נגד מה שאבי עשתה, אבל לא ציפיתי שהוא בעצם ילך רחוק עד כדי התאבדות. חשבתי שהוא לפחות ינצל את החיים החדשים שלו כדי להלחם נגד הפריימים, כדי לעשות חיים חדשים לאנשים שלו. אבל זה בהחלט עדיף על להסכים למה שאבי עשתה.
ואיכס אבי כל כך הגעילה אותי בפרק הזה. במיוחד זה שהיא כל הזמן נגעה ונישקה את הגוף החדש של מרקוס. הרושם הוא שהיא הרגה מישהו צעיר וחתיך, הכניסה את החבר שלה לתוכו ועכשיו היא ממש מתלהבת מזה.

הדבר שהכי מפתיע אותי בכל זה הוא שאני חשבתי שאבי תגיע חזרה לסנקטום עם הסירום ומטרה לשתף פעולה עם הפריימים ואז תגלה מה הם עשו לבת שלה ותאבד את זה. ואז תצא נגדם. עכשיו כשהיא תגלה מה קרה אז זה כבר אחרי שהיא לא איתם, אפילו אם זה לא בבחירתה.

החלק הכי טוב של הפרק היה אוקטביה.
אני דווקא ממש שמחתי שהביאו את פייק לדבר איתה בראש שלה. כמובן שהייתי מעדיף את לינקולן, אבל היה ברור לי שלא יהיה אותו בגלל העניין עם השחקן.
אבל האמת היא גם שזה היה פחות מתאים לראות את לינקולן. כלומר לינקולן היה אומר לה שהיא נעשתה רעה והיא צריכה להכות על חטא והיא פשוט הייתה מקשיבה ושמחה להקשיב בעצתו. זה דווקא חזק יותר כשזה בא מהאדם שהיא שונאת. המפלצת שהיא רצחה ושגרם לה להפוך למפלצת.
ואני ממש שמח מהרעיון שהיא עכשיו בדרך לredemption. סיפור גאולה של אדם שעשה דברים נוראיים זה לא בדיוק משהו שלא ראינו בטלוויזיה, אבל אני שמח לראות את זה איתה. אני כבר עכשיו מייחל להתאחדות שלה עם בלאמי.

מצחיק אותי שבפרק שעבר כמה מכן התלוננתן על כך שהשיער שלה היה נקי מידי כשהיא יצאה מהאנומליה. אני בחיים לא חשבתי שיתייחסו לזה, אבל גבריאל בעצם מתייחס לזה ואפילו אומר שהשיער שלה גם התארך. כלומר יכול להיות שהיא בעצם הייתה כמה זמן בתוך האנומליה.
זה רק מחזק את המחשבה שלי שדיוזה תצא לבסוף מהאנומליה אחרי שהילד שלה כבר יוולד ויגדל.

מה יהיה עם בלאמי במערות עכשיו? ראינו שעדיין יש לו את המפתחות, אבל לאן הוא יברח?

לצפיה ב-'אני לא חבר שלה'
אני לא חבר שלה
11/07/2019 | 03:20
28
אתה מאכזב אותי ממש. אתה ללא ספק האויב של וונקרו
"היא המפלצת הגדולה של הסדרה"?! נרדמת בקטעים של אבי שוב?
ג'וזי (Hallowed be her Name) היא הדבר הכי טוב בעונה הזו!
ואם לצטט רגע את בלאמי - ?How are we on different sides of this
ז"א, כן, היא אאוגנית, מפלצתית, מקריבת תינוקות לעצים בלה די בלה, אבל איך אנחנו לא מסכימים שהיא משבחת לא רק את שושלת הפריימים אלא גם את הסדרה? 
איזה עונה משעממת זו הייתה בלעדיה!  

אני מדמיינת אותך עכשיו קופץ באוויר וזה מספק לי קצת נחמה בתוך כל התגובה ההייטרית שלך
אבל עדין. ג'וזי (Hallowed be her Name) היא מלכה!

זה באמת היה קצת דוחה שאבי נמרחה על קיין 2.0 כל הפרק. הוא בכלל חוקי? מצד שני, הייתי עושה אותו הדבר... גאד הוא כזה יאמי!!
בסוף עד שכל אלה יחזרו לסנקטום, קלארק כבר תחזור לגוף שלה וזה שהם הרגו אותה לשלושה פרקים לא יהיה רלוונטי בכלל. 

כמובן ששמחת שהביאו את פייק. בוגד כבר אמרתי לך שאתה האויב של וואנקרו
אני לא חושבת שזה נכון להגיד שהוא הפך אותה למפלצת. היא הייתה די נורמלית בעונה 4. ז"א, לא יותר מפלצתית משאר הדמויות. זעופה כזו היא סוג של הייתה כבר מההתחלה. היא אף פעם לא הרגישה שייכת באמת לאף שבט ככה שאני לא חושבת שפייק היה כזה משמעותי מבחינתה אחרי שמת. בגלל זה אני לא ראיתי את החשיבות שלו. אבל כנראה שלג'ייסון היה צורך להוכיח שהוא לא שונא את כל השחורים באשר הם, אז הוא החזיר אחד מהם. 

לא שמתי לב שגבריאל ציין שהשיער שלה התארך, אלא רק שהוא נקי. אבל אולי פיספסתי את זה. 
אבל כן, זה בהחלט מחזק את התיאוריה שלך על זה שדיוזה תצא משם עם ילדה בוגרת. שזה דבר טוב כי לתת לאבי לנסות ליילד אותה עכשיו זו משאלת מוות
לצפיה ב-'עונה לשניכם, סוף סוף ראיתי! + טריגר אבודים סתם!'
עונה לשניכם, סוף סוף ראיתי! + טריגר אבודים סתם!
12/07/2019 | 14:45
10
27
ראיתי בכזה איחור וידעתי שאתם מדברים פה ואתמול כל היום הייתי בלחץ שאני מפספסת את השיחה איתכם! אני רשמית חושבת שצריך להעביר את הדיון על ה100 לדיוני הסופש, לא? הוא זולג ממילא.

בכל אופןןןןן, תשמחו לשמוע שאהבתי את הפרק בניגוד לפרק הקודם ומה שהכי אהבתי בו היה - טם טם טם - ג'וזי! ניק, איך אתה לא אוהב אותה? היא הדמות הכי שווה אבר. חכמה וחריפה וחסרת רחמים - היא הסוציופתית הטלוויזיונית החביבה עלי, וזה אומר שהיא כיסחה את אליס מורגן, שזה ממש למתקדמים. גו ג'וזי.

שמחתי שקלארק חזרה אבל וואי, כמה שאני מקווה שהם ימצאו פיתרון להשאיר את ג'וזי. והחלום שלי הוא שהיא ומרפי יהפכו לחברים הכי טובים ויטילו כאוס בכל אשר החבורה תלך.

כל הקטע של אוקטביה היה לי מעט משומש - מצד אחד אהבתי שהסבירו את הקטע התודעתי (הנה ערפל ירוק שהוא רעלן של השמש (נוצר מהצמחים?) והוא כמו סם שפותח את התודעה), לא אהבתי שלא הסבירו איך זה קשור לשינויים בממדי זמן/מרחב, אבל נותנת להם כרגע קרדיט שגם לזה יבוא פיתרון. מה שכן, לא התחברתי לכל הקטע בזירה. אני מרגישה שראינו אלפי סצנות כאלה, ורק לפני רגע עשינו משהו לא מאוד שונה עם קלארק. אז לקחת את האנומליה ולהתייחס אליה מבחינה אומנותית ותמאטית כמו לצ'יפ היה לי די "משומש" - קיוויתי שימציאו את הגלגל או משהו.
בכל אופן, אני שמחה ממש שאוקטביה סיימה את פרשת הרד-קווין, כי אני אוהבת אותה בתור צופה וגם חושבת שמגיעה לה הזדמנות. החיים שלה היו כל כך מחורבנים ומעולם לא היה לה מרחב שפוי לגדול בו, ואולי עכשיו סוף סוף היא תזכה לרדמפשיין וממנו לשלום עם עצמה.
הלוואי וזה היה לינקולן. אבל אני מסכימה שפייק היה הולם מבחינת הסיפור - וזה שאתה סולח לבנאדם שאתה הכי שונא זה מניע את היכולת שלך להרגיש קצת יותר בשלווה בתוך עצמך. ובאמת לינקולן היה סתם מרצה לה ממקום "נאור" יותר והיא ופייק באמת שווים.

אינדרה!!! מסכימה כל כך עם מה שכתבת על זה שהיא הקול השפוי. נראה שהיא הולכת להיות המבוגר האחראי כרגע. אני גם מאמינה שהיא תרד לקרקע ולא תישאר בספינה - שהכוונה הייתה רק לפרק הזה, עד שקיין2 יתאבד - חייבים אותה על הקרקע עבור קו העלילה של מאדי הסתומה.

תודה לאל עוד פרק בלי ג'ורדן.
למרות שחברי הארק בשבי חסרו לי. אני מניחה ששבוע הבא נתמקד בחילוץ של אקו אותם והאיחוד בינם לבין שאר החבורה, או לפחות אלו שעל הספינה.

בנוגע לקיין ואבי - ובכן, כל הפיזיות בניהם דחתה אותי. למרות שאני ממש שופטת את עצמי על זה כי נראה לי שזה בא ממקום של חברות (סוציאליזציה) פטריארכלית ואם זה היה הפוך זה היה יותר קל לעיכול - וטל, זה לא לעניין! פמיניזם! בכל אופן, היא ממש הרגישה לי כמו איזו סוטה זקנה שלא מפסיקה להימרח עליו ובעעעע.
אהבתי שהוא התאבד, לא שרציתי להיפרד ממנו, אבל בחיית, כמה אפשר להגיד ש"מתישהו נעשה את הדבר הנכון אבל קודם נשרוד"? הגיע הזמן לעשות את הדבר הנכון בזמן הנכון ולא אח"כ. מקווה שכל זה ישמש כלקח עבור אבי.
מה שכן, זה היה מאוד מרגש ודווקא שמחתי שנתנו סיום הולם לשחקן והביאו אותו לסצינה.

כל הקטע של בלארק היה קורע - אני אוהבת שדמויות אחרות מפרשות מערכות יחסים של דמויות בסדרה ונותנות פרספקטיבה מתוך העולם. אני מכבדת את היוצרים שהם מתעקשים לא לקחת את הקשר הזה למקום רומנטי כי יש מעט מאוד חברויות בן-בת אפלטוניות בעולם הטלוויזיוני, ולמרות כל המעריצים המושבעים שבטוחים שבכל מבט שהזוג הזה מחליף יש סיפור אהבה אפי - זה די ברור שהיוצרים פשוט נהנים מהקשר בניהם כקשר של שותפים לדרך, חברים נאמנים.
כלומר, רק לפני כמה פרקים בלאמי פירגן לקלארק על זה שהיא תפסה לעצמה סטוץ' והחמיא לה שזה עשה לה טוב - איך הם מעלים בדעתם שעכשיו, יומיים-שלושה אחרי הוא יגיד לה שהוא מאוהב בה? אבל נו שוין, אני מניחה שאנשים רואים את מה שהם רוצים לראות. אני מסתפקת בזה שהם אוהבים אחד את השני ודווקא נהנית מזה שזו אהבה אפלטונית וחושבת שזה מאוד מיוחד.  

מה עוד? אני לא מאמינה שהעונה עוד שניה נגמרת. דיכאון! איך יספיקו הכל?
לצפיה ב-'השורה האחרונה '
השורה האחרונה
12/07/2019 | 16:53
2
17
ממש לא ברור איך אפשר יהיה לסיים הכל.
כלומר ידוע שתהיה עוד עונה, אבל עם הסדרה הזאת נהוג שכל עונה סוגרים את העלילות הראשיות בה בתוכה ולא גוררים הלאה.

קטעי בלארק באמת היו מעולים. מעניין לחשוב עכשיו על כך שהשחקנים נשואים כיום (אומנם לא היו נשואים כשצילמו את זה, אבל בטח כבר היו במערכת יחסים)

לךגבי אבי וקיין - אני ממש לא מסכים עם מה שאמרת על כך ש"אם זה היה הפוך זה היה יותר קל לעיכול". אם זה היה קיין שהיה מחיה את אבי בגוף של בחורה צעירה ואז מתחיל לנשק אותה בגוף הזה, אז זה היה דוחה הרבה יותר. טכנית זה צריך להיות דוחה באותה מידה, אבל זה היה מרגיש לי הרבה יותר דוחה.

שיהיה ברור, זה לא שאני שונא את הדמות כמו מה שכתבתי על בילי בשרשור של stranger things. אני מסכים שהיא דמות מעולה. אבל היא מפלצת ואני רוצה שהיא תפסיד כי אני בעד הטובים.
והיא לא כזאת מניאקית שיכולה עדיין להיות חלק מהחבורה כמו מרפי, היא רעה.

אני יכול להעביר את הדיון לשרשור סוף השבוע...
לצפיה ב-' לא באמת משנה איפה מתכתבים על עוד אתם עונים ויודעים'
לא באמת משנה איפה מתכתבים על עוד אתם עונים ויודעים
12/07/2019 | 18:37
1
24
שיש התכתבות. יש לי איזה זיכרון מהתקופה שרק הצטרפתי שאמרת לי שכתבתי בשרשור שלא קופץ ולא רואים מה שכתבתי או משהו כזה, שרק במקרה נפלת על הודעה שכתבתי - ומאז אני בטראומה (כן, דרמטית).

ועכשיו יותר ברור לי מה אתה מרגיש לגבי ג'וזי - אבל נראה שהם לא רוצים לחסל אותה לגמרי או לפחות ככה אני מקווה - הם די משקיעים בדמות שלה ומתחילים לפתח מערכות יחסים בינה ובין דמויות מרכזיות אחרות, אז אולי אולי היא מיועדת להישאר בתור האנטגוניסטית החביבה - סטייל דיוזה.
לצפיה ב-'אמן!'
אמן!
12/07/2019 | 22:29
8
לצפיה ב-'חיכיתי לתגובה שלך'
חיכיתי לתגובה שלך
12/07/2019 | 22:19
6
18
למרות שהייתי בטוחה שאת תחברי לניק ושניכם תצאו עליי לגבי ג'וזי (Hallowed be her Name), אז אני שמחה שלשם שינוי אני לא בעמדת מיעוט

אגב, מי זו אליס מורגן? אם היא באותה רמה של ג'וזי, אני רוצה לצפות גם!

האמת שאני קצת מסכימה שהקטע עם אוקטביה היה מעט משומש. זה כאילו אין להם לאן לכתוב אותה יותר. הקטע של האנומליה היה יכול לפתוח כל כך הרבה תיבות אחרות עבורה, וזה הרגיש כמו האופציה הכי פחות מעניינת. אני מרגישה שבמשך עונה וחצי ניסו לשכנע אותנו כצופים שהדמות שלה עשתה אומנם מעשים נוראיים, אבל שזו הייתה האופציה היחידה שלה (אולי מינוס שריפת החווה של מונטי) אבל גם שכל ההחלטות הרעות שעשתה נבעו מרצון אחד לעשות את מה שטוב ביותר עבר האנשים שלה. שנאתי את זה ששרפה את החווה וגרמה לכולם לצעוד לעבר הוואלי. אבל גם הבנתי את הצורך הנואש שלה להביא את האנשים שלה למקום הזה כדי שכל הדברים הנוראיים שהיו צריכים לסבול במשך 6 השנים בבונקר, יהיו שווים את זה. כדי שהיא תוכיח את עצמה כמנהיגה שלא רק מדברת אלא גם מקיימת.
ואז פתאום הסצינה הזו גרמה לכל מה שהם בנו ליפול. היא פאקינג שמרה על כל האנשים האלה בחיים במשך 6 שנים. נכון שזה היה על חשבון פיזי של אנשים אחרים וחשבון נפשי של בערך כולם שם, אבל לפחות יש להם אופציה להתחיל מחדש בזכותה. היא אולי צריכה לחפש גאולה, אבל לא ככה ולא על כל זה.
ואגב, שניכם הגבתם על לינוקלן, ואומנם הייתי שמחה לראות אותו שם, אבל אני לא הצעתי שהוא יבוא במקום פייק. אני חושבת שפייק בכלל לא היה צריך להיות שם. אם מה שהיא ברחה ממנו זה בעצם עצמה, ובלאדריינה היא מה שהיא צריכה לבקש גאולה עליו, היה מתאים בעיני פשוט להביא שתי גרסאות של אוקטביה. את בלאדריינה ואת אוקטביה של העונות הראשונות נגיד.

אני מקווה כמו שאמרת שאינדרה תרד לסנקטום ותשמש כמבוגר האחראי.
אני מאמינה שכבר בפרק הבא נראה שוב את החבר'ה שלנו בסנקטום. בא לי קצת פרק גדוש באקו.

לגביי קיין, חשבתי על זה קצת ואני לא יודעת אם התאבדות זו האופציה שבאמת מתאימה לקיין. הרי קיין של העונות הקודמות לא היה רוצה שהקרבה של הבחור הזה תהיה לשווא. הוא היה מחכה לפחות כדי לוודא שהאנשים שלו בסדר, או לפחות לספר לכל הסנקטומים על מה שהפריימים עושים כדי למנוע עוד "מוות מיותר" שכזה.

אני איתך בקשר לבלארק, אני חושבת גם שזה כל כך לא מתאים לדמות של בלאמי. הוא כתוב כבחור הטוב הזה שתמיד עושה את הדבר הנכון. אולי בחיים האמיתיים הוא בוגד (לכאורה), אבל בסדרה הדבר הנכון יהיה להיפרד מאקו קודם. לא נראה לי שהוא יעשה צעד על קלארק כל עוד הוא ואקו ביחד. ואני מקווה שישארו יחד עד סוף הסדרה.

בהחלט מדכא לחשוב שנותרו רק עוד 4 פרקים
הנחמה בזה היא שלא יהיו עוד הפסקות בניהם.
אם מסתכלים אחורה לארבעת הפרקים הראשונים של העונה, קיבלנו בהם כל כך הרבה אינפורמציה, ככה שאני מאמינה שהם יצליחו לדחוף הרבה אינפורמציה שוב בארבעת הפרקים הנותרים.
לצפיה ב-'מה לכל הרוחות? '
מה לכל הרוחות?
12/07/2019 | 23:54
4
16
רק 4 פרקים?
משום מה חייתי באשליה שיהיו 16 פרקים לעונה. וגם זה הרגיש לי מעט מידי.
נכון שב4 פרקים הראשונים דחסו המון מידע. אבל גם היו בהם הרבה פחות דמויות. הפריימים הצטרפו לעלילה רק בפרק 3. וג'וזפין בכלל לא הייתה חלק מזה.

לדעתי קיין פחד, ובצדק, שאם הוא לא יתאבד עכשיו אז הוא גם לא יעשה את זה בהמשך והוא פשוט ימשיך לחיות בגוף של אדם אחר ואז איך הוא יכול להטיף נגד זה. ויותר גרוע המחשבה שהוא יתפתה לעשות את זה שוב. אני לחלוטין מצדיע לו על ההחלטה לעשות את זה.

אליס מורגן היא דמות מהסדרה לות'ר. היא מדהימה והיא מרושעת.
אבל שלא כמו עם ג'וזפין אני לחלוטין בעדה.
לצפיה ב-'נראה לי שרק עונות 2+3 היו של 16 פרקים'
נראה לי שרק עונות 2+3 היו של 16 פרקים
13/07/2019 | 03:41
3
30
הלוואי והיו לנו עוד 3 פרקים נוספים זה היה יכול להיות נחמד.
אם כי העונה מסתיימת בדיוק יומיים לפני שמתחילה עונת הפוטבול, אז לפחות יש לי תחליף הולם... השאלה היא מה אני אעשה מפברואר עד סוף אפריל שוב עד שתתחיל העונה הבאה

בכל אופן, אתה צודק שהיו פחות דמויות בארבעת הפרקים הראשונים. אבל תחשוב על זה שהיינו צריכים לגלות הרבה יותר מידע עליהם. הרי בתאכלס עד פרק 4 כבר פחות או יותר הבנו את כל הפואנטה של הפריימים והסיפור שלהם, גם אם הם לא היו נוכחים בכל הפרקים.
עכשיו מה שנותר לנו לעשות זה:
1. להבין את האנמוליה
2. לסלוח לאוקטביה
3. להחזיר את קלארק לגוף שלה
4. לשחרר את החבר'ה שלנו מהכלא
5. למצוא את דיוזה
6. להרוג את כולם בסנקטום ולשרוף את הירח הזה (כי כבר התרגלנו שזה מה שקורה בסוף כל עונה)

נראה לי שאפשר לעשות את זה ב-4 פרקים.
ואז כל שאר הדברים זה סתם בונוסים. הרי הדבר העיקרי זה להחזיר את קלארק ולהפסיק את שושלת הפריימים. כל שאר מערכות היחסים והדינמיקה בין הדמויות שלנו אפשר למשוך גם לעונה הבאה, זה לא חייב בהכרח להסתיים עד סוף העונה הזו.

אני מסכימה עם הפירוש שלך לקיין, לי זה פשוט הרגיש קצת לא אופייני לדמות שלו. אבל כך או כך, אני שמחה שנפטרנו ממנו. עכשיו סופית יורידו אותו מהכתוביות ואתה תוכל לחזור לישון בלילה

נשמע טוב לגבי לות'ר. אוסיף את זה לרשימת הצפייה שלי ואגיע לזה מתישהו.
ואתה עכשיו סתם עושה אפליה.
אני חושבת שאני צריכה לפתוח עצומה #צדק_לג'וזי
או לפחות להתחיל להטריל אותך עם מלא גיפים שלה מכל העונה כדי שתשקול שוב בצד של מי אתה
והנה הראשון (כי איך אפשר שלא להעריץ מישהי שקוראת חוק סקוואטרס על... גוף?! אני מתה)

לצפיה ב-'"עכשיו מה שנותר לנו לעשות זה: רשימה של אלף דברים..." '
"עכשיו מה שנותר לנו לעשות זה: רשימה של אלף דברים..."
14/07/2019 | 14:26
25
לצפיה ב-'כן, לחלוטין רשימה של מיליון דברים '
כן, לחלוטין רשימה של מיליון דברים
14/07/2019 | 14:32
1
14
את צריכה לזכור שצריך גם להראות מה קורה בין רייבן ורייקר (זה השם של הפריים ההוא?)
מה קורה עם גבריאל?
מה קורה עם ג'ורדן והקראש שלו? (אני גם לא מת עליו עכשיו, אבל אי אפשר להתעלם)
מה קורה עם מאדי והקומנדר הרע שבמוח שלה?
מה קורה עם מרפי והבגידה?

נכון דברים מסויימים אפשר למשוך לעונה הבאה, אבל הם לא יכולים לא להתייחס אליהם בפרקים הבאים.

ג'וזפים לא צריכה צדק. היא צריכה רצח. ואפילו אי אפשר לקרוא לזה רצח כי היא מתה לפני מאתיים שנה.

עונת הפוטבול זה הדבר האחרון שמעניין אותי, אבל יש מספיק תוכן טלוויזיוני שיספיק לי לנצח.

לצפיה ב-'מה?!'
מה?!
14/07/2019 | 23:39
9
מה יש לכם, אני כותבת לכם עכשיו פרק וחצי ומסיימת את כל הרשימה הזו
אלו היו הדברים העיקריים. גבריאל נכנס מבחינתי לאותה קטגוריה של האנומליה. שיתנו לו ולאנמוליה פרק אחד.
מאדי תתאחד עם קלארק ותסיים את סאגת הקומנדר הרע ברבע שעה.
מה יש לעשות עם ג'ורדן ןהקראש שלו? כבר הבנו שכל מי שאין לו את הצ'יפ של אלי בראש לא יכול לחזור חזרה לגוף שלו. אז הוא פשוט יצטרך להתגבר על זה. אין בזה יותר מידי עלילה.
מה יש לעשות בין רייבן ולרייקר? היא לא מרוצה מצורת החיים שלו ו... אוקיי, איזה עוד בשר יש בזה שמצריך עלילה יעודית?
הוא יכול לעזור להם לחסול את שושלת הפריימים אם בא לו ואז רייבן תסלח לו אבל זהו בערך.
מרפי, כפי שאמרת לי לפני כמה דיונים, לא ירגיש רע, קלארק תסלח לו וכולם יחיו באושר ועושר עד השמדת הכוכב הבא...

ג'וזי לא צריכה רצח, היא צריכה לרצוח אחרים ולדלג מעל הגופות שלהם....
לצפיה ב-''
14/07/2019 | 14:33
7
ממש אהבתי את הרעיון שלך של כמה אוקטביות בזירה, זה בהחלט יותר טוב מפייק. אפשר היה את זו שמתחת לרצפה, את זו של הגראונדרז, את בלאדרינה ואת אוקטביה של עכשיו.
לצפיה ב-'הולי שיט תגלית לגבי הקאסט של Stranger Things (לא ספוילר)'
הולי שיט תגלית לגבי הקאסט של Stranger Things (לא ספוילר)
13/07/2019 | 01:15
2
64
השחקנית שמשחקת את הדמות של רובין בעונה החדשה היא הבת של השחקנים אומה ת'ורמן ואית'ן הוק (בכלל לא ידעתי שהם היו נשואים בעבר)
לצפיה ב-'....... מי זו רובין?'
....... מי זו רובין?
13/07/2019 | 08:47
1
49
אני ממש גרועה בשמות ועכשיו אני מפחדת שאם אני אגגל אני אספיילר לעצמי משהו (נשארו לי 2 פרקים שבעוד רגע אלך לראות)
לצפיה ב-'אה, היא.'
אה, היא.
13/07/2019 | 11:24
41
כן, ממש מזמן!
לצפיה ב-'לוציפר עונה 1 פרק 6 '
לוציפר עונה 1 פרק 6
13/07/2019 | 11:32
25
זה היה פרק שאני מקווה שיוביל לשינוי באווירת הסדרה, מאוד נהניתי לראות את המשבר של לוציפר, אני בונה על ההמשך בפרק השביעי
שרשור חדשות ועדכונים
09/07/2019 | 14:35
49
45
המשך>>
דיוני סדרות לאמצע השבוע
09/07/2019 | 09:04
20
23
הי תראו
זה יום שלישי
לצפיה ב-'צפיתי באופוריה של HBO . הפרק הרביעי . לדעתי אחת הסדרות '
צפיתי באופוריה של HBO . הפרק הרביעי . לדעתי אחת הסדרות
09/07/2019 | 12:09
2
89
הטובות כרגע .

לצפיה ב-'מסכים לחלוטין'
מסכים לחלוטין
09/07/2019 | 14:34
60
הפרק של השבוע היה מעולה והייתי אשכרה במתח לקראת הסוף שלו. הסדרה כתובה נהדר והקאסט עושה עבודה ממש טובה לדעתי.
לצפיה ב-'מסכימה גם אני'
מסכימה גם אני
09/07/2019 | 14:46
50
במיוחד כי הפעם לא קברו אותנו בבולבולים
לצפיה ב-'שב"ס - פרק 1 '
שב"ס - פרק 1
09/07/2019 | 14:53
45
טוב, אין מה לעשות הרבה ספוילרים לסדרת מערכונים. בכל מקרה, גם בכלא אפשר לראות שהמדינה בהפרעה. זה כמו גרסה קומית של פריק שואו, לא כל המערכונים מצחיקים. הכי טוב היה עם העו"ד, שחשב שהלקוח פדופיל.
לצפיה ב-'Legion פרק 3X03 '
Legion פרק 3X03
09/07/2019 | 18:36
3
33

וואו
טוב, ידעתי שנראה העונה את צ'ארלס קסבייר בפלאשבק כי היה פרומו לפני הרבה זמן שגילה את זה.
אבל עדיין היה מגניב לראות את זה. וזה מצד אחד ענה על שאלות שלא חשבתי עליהם, ומצד שני לא ענה על שאלות שיש לי.
לא ראינו למשל את ה"קרב" של צ'ארלס עם פארוק. זה בעצם קצת מוזר כי בטלפון צ'ארלס אומר שפארוק הוא רשע ושהוא עוזב, הוא לא אומר שהוא הולך להלחם בו. אבל כנראה לפני שהוא הלך הוא כן נלחם בו כי פארוק הרוח של פארוק כבר הגיעה.
אבל בעצם גבריאל אומרת שהיא מרגישה רוח רעה בבית עוד לפני הטלפון עם צ'ארלס. או שאולי היא מרגישה רק את הנוכחות של דייויד, שהיא מרגישה כשומרת כשהיא ישנה, אבל רעה כשהיא ערה.
בהחלט יש משהו בזה שדייויד הופך במידה מסויימת להיות הרוח הרעה של הילדות שלו, מה שהוא רצה להגן על עצמו ממנו.
*שזה לחלוטין מתקשר לסיפור שאמא שלו מקריאה לו - Harold and the Purple Crayon, או בעברית "אהרון והעיפרון הסגול" שאני זוכר מהילדות שלי. בקטע שהיא מקריאה לו הילד יוצר דרקון שיגן על העץ שהוא יצר, אבל הדרקון מפחיד אותו.
(ב0:58 בסרטון)

כביכול מקבלים אישור שהסיפור רקע של גבריאל הוא מאוד דומה לזה שבקומיקס – גם שם היא הייתה ניצולת שואה במוסד פסיכיאטרי. (וגם שם צ'ארלס מעיר אותה ממצב קטטוני)
טכנית לא אומרים שהיא ניצולת שואה, רק שהיא "הייתה במחנות", אבל קשה לדמיין הסבר אחר.
מה שמוזר, אבל כנראה טעות צפויה, זה שכשצ'ארלס נכנס לזיכרון שלה שומעים מישהי צועקת "הם מגיעים" בעברית. לא נראה לי הגיוני במיוחד שיהודים בשואה דיברו עברית, אבל אני מניח שזאת טעות של ההפקה.
זה גם מתאים כי הזיכרון הצבאי של צ'ארלס נראה מאוד כמו מלחמת העולם השניה.
המוזר בזה הוא שזה כביכול מאוד ממקם בזמן את ה"הווה" של הסדרה (במשהו כמו שנות ה70, או מקסימום ה80)

*אגב, זה מעלה דרך אחרת לנתח את הנפש של דייויד – בתור דור שני לשואה. ישנם מחקרים רבים על העברה בין דורית של הטראומה של השואה.

ההבדל הגדול מהקומיקס הוא שבקומיקס צ'ארלס מטפל בניצולי שואה במוסד הפסיכיאטרי ולא מאושפז לצידם. (חוץ מזה שבקומיקס המוסד הזה הוא בישראל)
הדימיון לסיפור האהבה של דייויד וסיד בפרק הראשון לסדרה הוא כל כך גדול וברור שזה עדיף באמת שהתייחסו אליו באופן ברור, גם כשדייויד מתייחס לזה וגם כשחוזר השימוש בשיר She’s A Rainbow (של הרולינג סטונס).

העניין המוזר הוא שבעצם לא ברור משהו לגבי המונולוג של גבריאל בתחילת הפרק - לא ברור אם היא בעצם לבד בבית שלה ושל צ'ארלס מחכה שהוא יחזור, או שזה כבר מאוחר יותר והיא חזרה למוסד ופשוט יושבת בכיסא שלה ומדמיינת.
הגיוני שהיא חזרה למוסד ושזאת הסיבה שצ'ארלס מסר את דייויד לאימוץ. אם כי גם זה לא ברור, הוא היה יכול לשמור אותו בכל מקרה. שלא לדבר על כך שמוזר שהוא יוכל להוציא אותה ממצב קטטוני פעם אחת, אבל לא שוב.
יש עוד המון לגלות בעניין ואני מקווה שלא ישאירו אותנו בחושך בעניין.

מחשבה מוזרה שעלתה לי במהלך הפרק היא גם האופציה שכמעט כל מה שאנחנו רואים זה סוג של אשליה במוח של גבריאל שצ'ארלס יצר. כלומר כמו שדייויד יכל לקיים מערכת יחסים רומנטית עם סיד במוח בחלל דמיוני כך גם צ'ארלס יכל. כל מה שהיא רואה יכול להיות אשליה, והבעיה היחידה עם זה היא שאנחנו יודעים שדייויד הוא אמיתי.
ואז עלתה לי מחשבה אפילו יותר מטרידה שצ'ארלס פיתח את המערכת יחסים הזאת כל כך עד שהוא שכב איתה במציאות כשהיא במצב קטטוני, והיא נכנסה להריון ככה.
זה כביכול לא הגיוני, כי הרי אנחנו חווים את הפרק מנקודת המבט של דייויד שמשקיף על זה דרך יכולת המסע בזמן. אלא אם כן הוא רואה דרך המוח של גבריאל...
לא נראה לי, אבל זה דבר אפשרי.

משהו נוסף שחזרו אליו בפרק הוא בובת הילד הכועס הנוראי. קודם כל עולה השאלה: למה גבריאל מחזיקה בכלל בובה כזאת בקופסה מוזרה עם חור בשביל היד שלה.

בטח יש עוד כל מיני דברים להתייחס אליהם בפרק, אני מאוד מקווה שיחזרו אל הרבה מהם.
זה מבחינתי הפרק הכי טוב עד כה בעונה.
בין היתר אני שמח שקפצו אליו. הפרק הראשון הציג את הנוסעת בזמן ובפרק השני הוא השיג קארי שיעזור לו לחזור איתה בזמן. הפרק הקודם הסתיים בשאלה לאיזה זמן הוא הולך לחזור ובפרק הזה קיבלנו את התשובה בלי עוד בירבורים בדרך, בלי שנראה מכונה שמאפשרת לדייויד לחזור בזמן.

דבר אחרון לגבי הקאסט – את צ'ארלס מייד זיהיתי בתור השחקן ששיחק את אח של דאנריס במשחקי הכס (הוא שיחק בעוד הרבה דברים מאז, אבל מעט מאוד שראיתי)
את השחקנית ששיחקה את גבריאל לא זיהיתי למרות שכנראה הייתי צריך – זאת השחקנית שמשחקת את ג'ואנה ווליק ב"מר רובוט" - ג'ואנה ווליק היא אשתו של טיירל {עדי, טיירל=מר ערפד}

לצפיה ב-'הנה תראה אתה ראשון ועשית כותרת כמו שאתה אוהב '
הנה תראה אתה ראשון ועשית כותרת כמו שאתה אוהב
09/07/2019 | 23:08
2
24
יאאא פרופסור X!! אני גם ידעתי שהוא יהיה כי ראיתי בפייסבוק חלקי פרומו אבל עדיין. וסרברו!!!! בחיי שלרגע קיוויתי שאיכשהו יכניסו גם את מגניטו

אני זוכרת שקראתי פעם על איך צ'ארלס ואמא של דיוויד נפגשו בקומיקס אז אני גם חשבתי על החלקים הדומים והשונים. וזאת הקבלה מעניינת שגם הם נפגשו בבית משוגעים כמו דיוויד וסיד. אבל לגמרי בלבלו אותי עם השנים ועם ההיסטוריה שאני מכירה מהסרטים, כי פה צ'ארלס לחם במלחה"ע השניה ובסרטים נגיד הוא היה רק ילד קטן.  וכן זה גם לא ברור מה זה אומר לגבי באיזה שנה מתרחשת הסדרה אבל זה אף פעם לא היה ברור עם הערבוב המוזר בין טכנולוגיה חדשה ועתיקה ובגדים מתקופה לא ברורה.

אני לא מאד יודעת אבל העניין עם הטראומה של דור שני לשואה אני חושבת לא רלוונטי לדיוויד כי הוא לא גדל עם האמא הזאת. כאילו זאת טראומה שההורים מעבירים לילדים בהתנהגות שלהם, לא גנטית. לא?

אני גם הייתי קצת מבולבלת משיחת הטלפון של צ'ארלס על פארוק כשפארוק כבר היה שם.
אני תוהה אם נראה אותם עוד בהמשך. ואם נראה איך צ'ארלס הופך לנכה וקירח.

אתה חושב שזה היה עברית? חזרתי לזה שוב בגלל וזה לא נשמע "הם באים" בעברית, זה נשמע גרמנית או משהו כזה.

מילא זה שהיא מסתובבת עם בובה מפחידה בבית משוגעים, למה לעזאזל זה נראה לה בובה לגיטימית לתת לתינוק?!

אה האמת בגלל שידעתי שיראו את צ'ארלס העונה אז די הנחתי שדייויד מתכוון לילדות שלו ללפני שפארוק בא, זה היה לי די ברור.

טוב כל הקטע בסוף שהתינוק דיוויד בוכה ולא היו דלתות ואז לתינוק לא היו פנים והיא הייתה בהיסטריה היה נוראי. הרגשתי בעצמי איזה תחושת מחנק/לחץ/פרנויה, לא יודעת. הרגשתי בעצמי בתוך סיוט. גם אני לא בטוחה אם היא מתה בסוף?

נראה לי שקצת נסחפת לגבי התיאוריה שלך שהכל בעצם זה אשליה.

חחחחחחחח שתדע לך שהיא מיד נראתה לי מוכרת ואפילו זיהיתי אותה בתור גברת ערפד לבד!!! ואז הלכתי לוודא. "עדי, טיירל=מר ערפד"
לצפיה ב-'אני כמעט בטוח '
אני כמעט בטוח
09/07/2019 | 23:53
1
23
שזה כן "הם מגיעים" בעברית
(והאם את לא זאת שטעית בויכוח שהיה כאן לאחרונה לגבי ג'ינג'י? אנחנו צריכים שופטים חיצוניים)
חוץ מזה בכתוביות באנגלית שהיו לי בעצם היה כתוב They're coming.

דייויד עדיין נחשף לטראומה של אמא שלו בתור תינוק (לא ברור כמה חודשים הוא חי איתה) ואומנם לא זוכרים את החודשים הראשונים של החיים, הם כן משפיעים על ההתפתחות.
חוץ מזה יש גם מחקרים לגבי העברה אפיגנטית של טראומה.

קשה לי להאמין שנראה איך צ'ארלס הופך לנכה או מאבד את השיער שלו (הגיוני שהאחרון הוא פשוט טבעי)
הייתי רוצה להאמין שנראה את צ'ארלס כיום כשהוא נכה וקרח, אבל קשה לי להאמין. בעיקר כי זה מרגיש כמו משהו שצריך להקדיש לו פרקים נרחבים בעצמו ואין עוד זמן בסדרה הזאת. נראה לי יותר סיכוי שנראה שוב את גבריאל מבוגרת.

מעניין אותי לראות שוב את פרק הפיילוט של הסדרה כדי לראות עד כמה קרובה ההקבלה לפרק הזה.
זכרתי למשל שגם הקטע שהם מחזיקים ידיים דומה וכמובן זה שהם שוכבים באותה מיטה. אבל רק כשחזרתי עכשיו לפרק (כשחיפשתי את הקטע של הזכרונות של גבריאל) נזכרתי שגם הייתה סצנה שבה דייויד וסיד אוכלים יחד.
לצפיה ב-'גם לי היה כתוב '
גם לי היה כתוב
10/07/2019 | 00:01
14
They're coming באנגלית אבל הנחתי שזה תרגום מגרמנית או שפה אירופית כלשהי. זה לא נשמע לי עברית. אז מה אם טעיתי פעם אחת

בעונה הראשונה ראו פלשאבק של אחותו של דיוויד למתי שהביאו אותו לאימוץ וראו לשניה בפלשאבק כסא גלגלים עם X כדי שיהיה ברור של מי זה. אז לדעתי הוא יהפוך לנכה בקרוב (אלא אם הם שכחו שהם הכניסו את הקטע הזה. אני מקווה שלא).

לצפיה ב-'סיפורה של שפחה 3X08 '
סיפורה של שפחה 3X08
10/07/2019 | 20:41
10
50
אז שלוש שנים אנחנו מחכים לפרק על דודה לידיה וזה הכול? לא היה בפרק הזה שום דבר שלא ראיתי באין ספור תיאוריות או ניחשתי בעצמי.

זה היה מספק לראות איך השפחות האחרות מתנהגות לשלמת'יו. ומה יצא לג'ון מזה שהיא הלשינה עליה(במעגל הבושה או איך שלא קוראים לזה)?

מה שיותר היה מעניין, זה הלידה והעובדה שראינו את דודה לידיה והדודות מחליטות אין לשבץ שפחות. והקטע שדודה לידיה רוצה לקחת את ג'ון מלורנס בטענה שהוא משפיע לרעה על ההתנהגות שלה וגם על זו של אמילי(כאילו אמילי לא הרגה שומר עוד קודם לכן).

אני חושבת שלא נשמתי בסצנה האחרונה במכולת. ועכשיו יש על ג'ון עוד שתי גופות...
לצפיה ב-'פרק טוב, אבל '
פרק טוב, אבל
10/07/2019 | 22:07
4
44
גם אני התאכזבתי שזה כל מה שקיבלנו מסיפור העבר של לידיה.
בעצם ראינו שגם בעבר היא לקחה ילדים מנשים שהיא חשבה שלא ראויות מספיק.
יש הבדל כמובן, כי במקרה ההוא זה לא רק עניין של מוסר אלא גם יציבות וכסף, אבל גם שם זה היה נוראי.
אבל מה המבט לאחור הזה גילה לנו? שזה נובע מכך שהיא בודדה? כי היא החליטה לעשות את זה לאחר שהיא נדחתה על ידי המנהל...
אולי זה יכול להיות מעניין אם זה יהיה חלק מכמה פרקים שבהם נקבל מבטים שונים לעבר שלה, אבל רוב הסיכוי שלא נקבל עוד אחד כזה לפחות בעונה הזאת.

שאר הפרק היה דווקא ממש טוב לדעתי.
בשבילי זה לא היה מספק איך שהתנהגו אל שלמת'יו. זה היה נוראי. אני כל הזמן הזכרתי לעצמי שהיא גרמה לרצח של המרת'ה ההיא, אבל עדיין.
זה לא שהיא סתם עשתה את זה, היא תחת השפעה של המוסד הרודני הזה ודודה לידיה ששוטפים לה את המוח ולקחו לה כבר כמה ילדים ועכשיו היא צריכה להתמודד עם עוד הריון. הכל מחליש לה את ההגנות הנפשיות אז לא מפליא שהיא נופלת להסטות של לידיה.
בתכלס זה הכל אשמת לידיה ואשמת כל המערכת הזאת, אבל ג'ון ושאר השפחות לא יכולות לעשות שום דבר להם אז הן מפילות את הכל על שלמת'יו
אני לא אומר שאין על שלמת'יו אשמה. כמובן שיש. אבל היא גם קורבן כאן.
וזה שג'ון מייסרת אותה זה סימן לכך שהיא הופכת למפלצת. זה מתבטא גם בכך שהיא שמחה על הכאב שבמוות של התינוקת.
כואב לה והיא רוצה שלאחרים יכאב בתוך תחושה שזה יפחית את הכאב שלה.
מה שאני רוצה כבר לראות שהיא עושה העונה הזאת זה פעולות אמיתיות.
בתחילת העונה הייתה תחושה שהיא הולכת להצטרף באופן משמעותי למחתרת, שהיא תעזור, היא בחרה מרת'ות מסוימות שיוכלו לעזור למחתרת.
כל זה נעלם לחלוטין. תחילה תחת כל העניין עם ניקול, אחר כך העניין עם האנה ועכשיו פשוט עם נקמות אישיות.

לידיה תכלס כמובן צודקת שהיא רוצה להוציא את ג'ון מהבית של לורנס. קל לראות שזה בית לא רגיל. אבל מעניין באמת אם יש לה יכולת לעשות את זה נגד רצונו של לורנס.

הסצנה בסוף הייתה מדהימה. נוראית אבל מעולה.

בפרק בעצם ספרו את המלוות הליכה הקודמות של ג'ון. אז עכשיו זה רשמי, שלושת האחרונות עשו פשעים אלימים.
לפחות העניין עם ניקול הוא עכשיו תירוץ הגיוני בערך לכך שלא פשוט הורגים אותה, אבל הגיוני שלפחות פשוט יכלאו אותה במוסד של השפחות ולא יתנו לה להיות במגע עם אף אחת אחרת.
לצפיה ב-''
10/07/2019 | 22:32
31
זה רק מראה שהיא גם קודם עשתה דברים רעים מתוך מה שהיא תפסה ככוונה טובה, וראו שגם לפני כן היא הייתה דתייה.

אני מסכימה איתך בחלק מהדברים, הקטע הוא שהשפחות יכולות להוציא את התסכול שלהן אחת על השנייה כי אי אפשר להוציא את זה על אף אחד אחר. וחלק מזה, גם המעשים של שלמת'יו וגם המעשים של ג'ון זה סוג של המשך למה שאמילי ומוירה נגעו בו ממש בקטנה בפרק הקודם. המשטר בגלעד מוציא מכול אחד את הצדדים האפלים שלו, הנסיבות הפכו אותן למפלצות. אם כי אני חושבת שיש גבול לכמה אפשר לוותר לג'ון והאחרות, קל נורא להגיד שאי אפשר לשפוט, אבל יש דברים שצריך לומר בקול רם ולהסתכל עליהם כמו שהם. וברגע שהן גורמות מתוך אנוכיות למוות של חפות מפשע זה כבר בעייתי.

לפני שהעונה התחילה דיברו על זה שבעונה הזאת תקווה זה המוטיב המרכזי, אבל אני חושבת שהם איבדו את זה בדרך לגמרי כי בינתיים הם גורמים לצופים לתסכול ולשנוא את הדמויות(והם חייבים בעונה הבאה אם תהיה לחזור לפורמט של 10 פרקים).

בהתחלה שהם דיברו על זה, חשבתי כזה "הבעיה היא לא ג'ון, הבעיה היא השהות אצל הווטפורדים" והעובדה שהם ממשיכים לגרור את ג'ון לתוך הבלאגן עם ניקול, הקטע הוא ששפחות אמורות ללדת ולהמשיך הלאה וזה לא קורה.
הם לא חייבים לכלוא אותה במרכז האדום, רק בבית של המפקד שאצלו היא מוצבת ולא לתת לה לצאת יותר לקניות.
לצפיה ב-' ראו את הסיבה לחרטה שלה ולדאגה האובססיבית לילדים '
ראו את הסיבה לחרטה שלה ולדאגה האובססיבית לילדים
11/07/2019 | 07:21
2
46
לא זוכרת עם בעונה הקודמת או בראשונה היא סיפרה שהאחיין שלה מת כשהיה תחת השגחתה.
בפרק הזה ראו איך הילד (ראיין) קורא לה "דודה לידיה" למרות שאין בינהם קשר משפחתי, ואיך היא "אימצה" אותו ואת אימו ושימשה עבורם כמשפחה תומכת.
אבל הנקמנות הקטנונית שלה - זה שהיא האשימה את אמא של ראיין בדחייה שקיבלה ממנהל בית הספר, בגלל שהיא שיכנעה אותה להתאפר ולצאת עם גברים, גרמה לה לדווח לרשויות על "הזנחה, כביכול, של האמא. למרות שהיא ראתה את היחסים בינהם וכמה שהאמא דואגת לילד ומנסה לפרנס אותו לדאוג לכל מחסורו.
כשלקחו את האמא והרחיקו אותה מהילד - האמא הטיחה בה שהיא הורגת את הילד.
אותה התנהגות לידיה מראה מול השפחות - היא נוקמת בהן נקמות קטנוניות כביכול על מנת לחנך אותן ולעזור להן להיות טובות יותר, אבל למעשה זה נועד לענות למערכת המוסר של לידיה ולאו דווקא של גלעד. כמו שהיא "הסבירה" לג'ון שלמעשה היא פגעה קשה באגנס (השם של האנה בגלעד) בכך שלקחה לה את הדמות המוכרת והמטפלת, וגרמה לכך שהיא נותקה מהסביבה שהיא הכריה ומהחברים שלה. היא סובבה את המצב כך שלא גלעד והמשטר אחראים לפגיעה בהאנה אלא ג'ון אחראית לכך.הצרה היא שזה היה יעיל כי זה גרם לג'ון לראות את המצב מזוית הראיה של הילדה ולא רק שלה.

לדעתי ג'ון הייתה מונעת עד עכשיו מהאובססיה למצוא את האנה ולהוציא אותה מגלעד. עכשיו, כשאנה נעלמה, ואין לה אף קשר שיכול לעזור לה למצוא אותה - היא תתעסק בנקמה בגלעד. כבר אין לה מה להפסיד. ילדה אחת שלה נעלמה. השניה לא בטוחה בקנדה, ורק על ידי הוכחה לעולם שגלעד מסוכנת מאוד לילדות היא תוכל למנוע את החזרתה לגלעד. אז עכשיו יגיע שלב הנקמה.
לצפיה ב-'הערה צדדית (לא סותרת את מה שכתבת)'
הערה צדדית (לא סותרת את מה שכתבת)
11/07/2019 | 10:32
37
באנגלית זה די מקובל ורגיל שילד קורא aunt/uncle לאדם שבסביבות הגיל של הוריו, גם בלי קשר משפחתי.

כאמור זה לא שולל את מה שכתבת, שבאמת נשמע שיש שם קשר קרוב (לא צפיתי).

לצפיה ב-''
11/07/2019 | 14:10
24
אני חושבת שהיא ממש דיברה על בן אחותה שהיא הייתה הסנדקית שלו והוא מת. ועדיין זה מאכזב כי לא היה במה שהראו בפרק שום טעם כי זה לא האיר את הדמות שלה באור אחר או גרם לנו להגיע אמפתיה כלפיה. זה רק הראה שהיא תמיד הייתה כזאת והיא לא "קולקלה" ע"י המשטר.

אני מסכימה בקשר לג'ון, ואני מקווה שזה יחזיר את את עלילת המרד למרכז.
לצפיה ב-'ועוד דברים '
ועוד דברים
11/07/2019 | 15:19
4
31
קיוויתי שיראו איך נשים הופכות לדודות, אני תוהה אם בגלעד יש ועדת הכוונה שקובעת איפה כול אישה תוצב.

ואני חושבת שזה בעייתי לומר ששלושת השותפות האחרונות של ג'ון היו מעורבות באירועים אלימים כאילו זה קשור אליה. אמילי ראתה את האהובה שלה נתלת ועברה כריתת דגדגן לפני שדרסה שוטר ואז עוד עברה גהנום בקולניות לפני שתקפה את דודה לידיה, לילי(שלגלן 2) הייתה דווקא מרוצה מהמצב בגלעד עד שהיא יצאה נגד דודה לידיה ואיבדה את הלשון שלה. הנסיבות בגלעד הביאו אותן למצב שבו הדרך היחידה להחלץ משם היא באלימות. הדבר היחידי שאפשר וצריך זה להאשים את ג'ון זה בסיפור עם שלמת'יו.

ורק אני חושבת שאם במקום לנהל את טקס הלידה המפגר הזה של גלעד, היו לוקחים את שלאנדי לבית חולים היו מצליחים להציל את התינוקת? אם היו רואים שחבל הטבור מלופף סביב הצוואר באולטרסאונד, ועוקבים אחרי המצב של התינוקת לאורך כול הלידה ובמידת הצורך עושים לה ניתוח קיסרי התינוקת יכלה להיוולד בחיים .
לצפיה ב-'זה באמת מעניין '
זה באמת מעניין
11/07/2019 | 18:12
3
29
כיצד מחליטים אילו נשים יכולות להיות דודות. במיוחד כשזה תפקיד עם כל כך הרבה השפעה (ונותנים להם לקרוא)
והאם כל הדודות מרוצות מהמצב?

נכון שיש סיבות נוספות בכל אחד מהמקרים של המלוות הקודמות, אבל הגיוני שכן תרם גם זה שהייתה השפעה מסויימת של ג'ון מבחינת רגש אנטי ממסדי.
אבל בכל מקרה זה לא מפתיע שדודה לידיה כן רואה בג'ון כסיבה גדולה גם מפני שאחרת היא צריכה לראות את עצמה בתור הגורם המשותף. וגם פשוט בגלל הנטייה הטבעית של אנשים לראות בצירופי מקרים חוקיות. (יש לזה איזשהו שם בובמבסטי אבל אין לי כוח לחפש)

יכול להיות באמת ששבית חולים היו מגלים שחבל הטבור כרוך סביב הצוואר. יחד עם זה גם כיום יש נשים שמעדיפות לידה טבעית בבית. וגם בבתי חולים עדיין יש טרגדיות. אני לא בטוח אם עושים אולטרסאונד לפני לידה בכל מצב.

עכשיו אני פתאום קולט שאחת הסיבות שאהבתי את הפרק הזה הרבה יותר מהקודם היא כי לא היה את פרד וסרינה.
לצפיה ב-''
11/07/2019 | 18:31
1
26
וזה גם מוזר שבגלעד שכולה מבוססת על דיכוי של נשים נותנים לדודות כ"כ הרבה השפעה, הייתי מצפה שתהיה ועדה של גברים שתחליט על הצבות של שפחות.

ג'ון נהייתה כזאת רק בעונה השנייה, היא לא יכלה לומר לאמילי להתאהב במרת'ה ההיא ואם אני לא טועה זו הייתה שלגלן 2 שהתחילה את כול המרד של השפחות היא הייתה הראשונה להתנגד ואז ג'ון עשתה את כול הקטע עם האבן.

ברור שגם בבתי חולים יש טרגדיות, אבל בבית חולים יכלו לעשות בדיקות או לכול הפחות משהו כדי למנוע מזה לקרות. אם ילדים כ"כ חשובים בגלעד אפשר היה לצפות שלפחות בסביבה יהיה רופא/מיילד שיוכל לנסות להציל את התינוקת ושיעשו הכול כדי שכול לידה תסתיים בהצלחה(ובכלל מי שם אדם בלי כול הכשרה רפואית לקבוע מוות?).
לצפיה ב-'הדודות הן המקבילות של גלעד לסריסים.'
הדודות הן המקבילות של גלעד לסריסים.
11/07/2019 | 21:49
26
באחרית דבר בספר נאמר שגלעד עקבה אחרי המנהג לקחת משתפי פעולה מהאוכלוסיות המדוכאות. במקרה הזה, ההיגיון של גלעד גורס שגברים לא יוכלו להחליט בצורה רציונלית לגבי שפחות ולכן נותנים לדודות את ההחלטה בתקווה, שלמרות מגבלותיהן, הן יקבלו החלטה טובה יותר. בעבר היה נהוג שאישה יותר מבוגרת תלווה אישה צעירה יותר להגנתה. זו כנראה ההשראה של גלעד למנהג.    
לצפיה ב-'מניח שהן בוחרות בכך (ספוילר)'
מניח שהן בוחרות בכך (ספוילר)
11/07/2019 | 23:24
32
זה די ברור שההשראה היא הנזירות המיילדות מימי הביניים, שמחד לא היה להן כח אמיתי אבל היה להן כח עצום על הנשים שבהריון.
אותן נשים:
היו בוחרות בכך
היו מאד אמוניות.
בעלות ניסיון רב בתחום הלידות וההריון, שכן חייהן הוקדשו לכך
הן בעצמן לא היו בעלות ילדים (הן היו נזירות...)
בעלי מידה של יכולת מקצועית בתחום הלידות, אשר היה מעורבב עם כל מיני תפיסות נוצריות ואמונות טפלו שאין להן שום קשר למדע אלא לרפואת סבתא.
באמת האמינו במטרה ובאמת הנשים היו חשובות להן אבל פחות מהמטרה
דבר שהוביל להחלטות דרקוניות ומשוגעות בניסיון להגן על העובר שהיה הרבה יותר חשוב מהאשה.

זה בדיוק אחד לאחד סיפורה של שפחה.

אה והסדרה הזו הצליחה להשניא את עצמה עליי בעיקר בגלל המשולש החסר היגיון או קוהרנטיות שנקרא פרד-סרינה-ג'ון (וגם הנהג במידה פחותה). וגם בגלל שאופן העברת המסרים שלה הייתה מתוחכמת כמו הוצאת עין בכפית.
לצפיה ב-'הסתיימה העונה של האורוויל'
הסתיימה העונה של האורוויל
11/07/2019 | 07:22
33
היה קצר מדי
ממתק שחיכיתי לו כל שבוע
היו להם לא מעט "רעיונות פילוסופיים" מעניינים והמון חוש הומור שדיבר אלי.

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
06/07/2019 | 23:33
62
112
נכון שעדיין שבת בערב, אבל אני מצונן ומרגיש חרא אז מי יודע אם יהיה לי כוח לשבת מול המחשב מחר בבוקר.
המשך>>
נכון שעדיין שבת בערב, אבל אני מצונן ומרגיש חרא אז מי יודע אם יהיה לי כוח לשבת מול המחשב מחר בבוקר.
לצפיה ב-'השבוע שיהיה - 07-13/07/2019'
השבוע שיהיה - 07-13/07/2019
07/07/2019 | 07:12
3
77
להלן רשימת העונות והסדרות החדשות שיעלו ברשתות הברודקאסט והכבלים ובחברות הסטרימינג בישראל ובארה"ב (כולל מועדי עלייתן בישראל במידה ופורסמו), לצד מועדי סיום העונות והסדרות וספיישלים שישודרו בשבוע הקרוב בארה"ב  -  

יום ראשון ה-07/07
American Princess | עונה ראשונה | פרק סיום העונה | Lifetime

יום שני ה-08/07
צעקה | עונה שלישית | פרק הבכורה | VH1

יום שלישי ה-09/07
Love Island | סדרה חדשה | תוכנית הבכורה | CBS
The Disappearance | סדרה מוגבלת | פרק הבכורה | WGN America

יום רביעי ה-10/07
משפחה אחת / Family Reunion | סדרה חדשה | כל הפרקים | נטפליקס
פרוצות | עונה שלישית | פרק הבכורה | Hulu ובהמשך ב-yes
צעקה | עונה שלישית | פרק סיום העונה | VH1
Florida Girls | סדרה חדשה | פרק הבכורה | Pop
שלג צח | עונה שלישית | פרק הבכורה | FX ובהמשך ב-yes

יום חמישי ה-11/07
Escape the Night | עונה רביעית | תוכנית הבכורה | YouTube
ג'רזי שור: חופשה משפחתית | עונה שלישית | תוכנית הבכורה | MTV
Hollywood Game Night | עונה שישית | תוכנית הבכורה | NBC
The Outpost | עונה שנייה | פרק הבכורה | CW

באיזה סדרות תצפו השבוע?
על מה תוותרו?
שתפו בהמוניכם
לצפיה ב-'מרוב צעקות לא שומעים שום דבר'
מרוב צעקות לא שומעים שום דבר
07/07/2019 | 15:15
64
אצפה רק בעונה החדשה של "צעקה" השבוע, אבל אני תוהה אם היא בכלל תגיע לנטפליקס ואז אולי כדאי לחכות לה שם.
לצפיה ב-'לא בדיוק שבוע מפתה'
לא בדיוק שבוע מפתה
07/07/2019 | 18:50
47
אני אסיים את העונה של נסיכה אמריקאית - חמוד למדי

תהיתי האם לנסות את צעקה החדש, אבל נראה לי שאני באמת אחכה לראות אם זה יגיע לנטפליקס. זה ממש לא בוער לי
לצפיה ב-'מלא, אבל כלום מהרשימה הזו.'
מלא, אבל כלום מהרשימה הזו.
08/07/2019 | 21:24
30
רק את כל מה שצברתי במהלך השבוע שלא הייתי פה, שזה בעיקר מלא פרקים של Emmerdale ואת דברים מוזרים+ קצת דברים אחרים פה ושם
לצפיה ב-'Stranger Things שרשור ייעודי מיוחד '
Stranger Things שרשור ייעודי מיוחד
04/07/2019 | 07:33
27
44
כמו שעשינו בעבר עם כמה סדרות אחרות
מכאן אני ארחיב לכל פרק וכל אחד יכול לכתוב בהתאם לאיזה פרק הוא הגיע
לצפיה ב-'כללי לפני צפיה בעונה 3 [כאן הודעות שלא כוללות ספוילרים]'
כללי לפני צפיה בעונה 3 [כאן הודעות שלא כוללות ספוילרים]
04/07/2019 | 07:36
2
50
כאן יכולים לכתוב מי שעוד לא התחיל את העונה או אפילו מי שעוד לא התחיל את הסדרה.
לצפיה ב-'אני פה בשביל שלא תרגיש לבד בשרשור בינתיים '
אני פה בשביל שלא תרגיש לבד בשרשור בינתיים
05/07/2019 | 15:25
27
אוהבת את ה-one liners שלך בתת-כותרות של הפרקים
לצפיה ב-'חזרתי לא מזמן הבייתה '
חזרתי לא מזמן הבייתה
05/07/2019 | 19:59
23
אז צריך לחכות עד שהדוד שמאמריקה יסיים עם הקסם שלו ואני אוכל להתחיל לראות.
לצפיה ב-' Stranger Things פרק 3X01'
Stranger Things פרק 3X01
04/07/2019 | 07:37
2
41
לכאן הולכים דברים לגבי פרק ראשון לעונה
עדיין צריך לסמן אזהרת ספוילר בהתאם לצורך
לצפיה ב-'פרק 3X01 '
פרק 3X01
04/07/2019 | 19:52
47
לא פרק משהו
בעיקר מראה איפה כולם נמצאים ויש הרבה דמויות אז זה הרבה זמן. אבל שום דבר מזה לא במיוחד מעניין. גם לי (ולשאר החברים שלהם) הקשר של אלבן ומייק מרגיש מוגזם.
בגזרת ה"מוזר" זה רק ההפסקת חשמל, ענן עשן מוזר במרתף ועכברושים שנמשכים לשם ואז מתפוצצים.
החלק הכי טוב בפרק זה שנראה שיש סוף רע לבילי המגעיל. אני מקווה שלא נראה אותו יותר ושלאף אחד לא יפריע שהוא נעלם.
לצפיה ב-''
05/07/2019 | 21:23
21
הפרק היה משעמם!

אני מקווה שבילי מת, אני לא יודעת אם הקיבה שלי תעמוד ברומן בינו לבין אימא של מייק. (ומה נסגר עם הסצנות בבריכה? מי נכנסת עם כזאת כמות של איפור עיניים+אודם למים ואז יוצאת שהוא עדיין מושלם? אני שמה לעבודה רבע ממה שהיא שמה ועדיין אחרי כול מקלחת נראית כמו הג'וקר של הית' לדג'ר).

הקטעים עם מייק ואל דוחים לגמרי, הם בני 13! אבל הופר חמוד.
לצפיה ב-' Stranger Things פרק 3X02 '
Stranger Things פרק 3X02
04/07/2019 | 07:38
1
24
ממשיך
לצפיה ב-''
05/07/2019 | 23:35
25
עוד פרק סתם.

הקטע עם העכברים ממש דוחה. לא מבינה מה עשינו רע שבילי הולך להיות אחד הנבלים הראשיים, אבל לפחות הוא לא שוכב עם אימא של מייק.

לא יודעת מה לחשוב על ג'ויס והופר...

האחות של לוקאס מעצבנת, למה מראים אותה? ושאר הקטעים עם אילבן ומקס וכול הסיפור עם מייק היה גם כן לא מעניין. והקטעים איתם בקניון גם היו לא מעניינים.

בקיצור שנאתי הכול חוץ מהקטעים עם דסטין, סטיב ורובין.
לצפיה ב-' Stranger Things פרק 3X03 '
Stranger Things פרק 3X03
04/07/2019 | 07:40
1
22
מה אתם חושבים על הניסיון האייקוני שלי לתאר את הupside-down?
לצפיה ב-'פרק 3X03 '
פרק 3X03
04/07/2019 | 22:32
47
אני לא יודע אם אני היחיד שרואה כבר, או שאני היחיד שכותב...

כל כך הרבה קוי עלילה העונה הזאת.
דסטין, סטיב והבחורה החדשה בקניון - די מגניב איך שהיא הבינה את הקוד הסודי. זה שהם זיהו את המוזיקה מהמתקן סוס הזה נראה לי מוזר. האם זאת אמורה להיות יצירה מוזיקלית ייחודית? האם יש מישהו שמלחין מוזיקה של מתקנים כאלו? אבל עכשיו זה ברור שזה קשור לקניון.
כמובן שמתבקש שהם יקראו להופר לבדוק את העניין, אבל לא... מקווה שלפחות בפרק הזה הם יעשו את זה.
ראינו את הבחור הרוסי הגדול במשרד של ראש העיר ואנחנו יודעים שראש העיר קידם את פתיחת הקניון אז כנראה יש קשר. אבל למה שהרוסים יקימו מתקן סודי דווקא בקניון? אני מניח שהסיבה שזה בהוקינגס קשור לניסיון של העבר.
הופר בנתיים מסתובב עם ג'ויס בחקר תופעת המגנטים המקולקלים וחוזרים למעבדה. אבל למה הרוסי תקף אותו שם? ואם הוא תקף אותו, אז למה לא כבר להרוג אותו?

ומה שממש מוזר זה שקו עלילה הרוסים/קניון מרגיש לחלוטין לא קשור לקו העלילה של העכברים המתפוצצים ובילי המציל המגעיל.
אם כי אני מאוכזב שבילי לא מת בסוף הפרק הראשון, הוא כן בעצם פחות מעצבן בתור מישהו עם דיבוק מטורף של המיינד-פלייר מעונה שעברה מאשר בתור בילי הרגיל.
אז בילי מדביק עוד אנשים בדבר הזה וכנראה צריך איזושהי מטמורפוזה באמבט קרח.
זה גם הדבר שננסי וג'ונתן חוקרים.
ורק עכשיו אני חושב על ההקשר של זה שאבא של המצילה הוא העורך של העיתון. אם הוא יהיה גם תחת שליטת המיינד-פלייר אז הוא ימנע מננסי לפרסם מה שהיא תגלה גם כשיהיו לה עדויות אמיתיות (כמו אישה זקנה שמתחילה לאכול דשן).
אני מקווה שלפחות בשלב הזה ננסי וג'ונתן יבינו שההם צריכים לקרוא להופר.
וגם אלבן ומקס היו צריכות כבר לפנות אל הופר לגבי החקירה שלהן. נכון שאין להן עדויות של ממש, אבל היכולת של אלבן היא אמיתית והופר יודע את זה.
אגב, אני מאוד אוהב את החברות החדשה בין אלבן ומקס.

היחידים שכרגע עוד לא ממש עסקו במשהו "מוזר" הם וויל, מייק ולוקאס. זה כן היה עצוב מאוד איך וויל כל הזמן מנסה לחזור למצב שבו הם משחקים ולא עסוקים בבנות כל הזמן עד שהוא נשבר והורס את המבצר שלו
והאם יכנסו קצת יותר לעומק של האמירה של מייק "זה לא אשמתי שאתה לא אוהב בחורות" האם מייק אפילו מודע למשמעות עמוקה יותר של זה?
בכל מקרה גם זה ישתנה כנראה כי עכשיו וויל מרגיש שהמיינד-פלייר חזר.
ואני מאוד מקווה שהם לא פשוט יחקרו את זה בעצמם אלא יפנו אל הופר. וגם אל אלבן.
לצפיה ב-' Stranger Things פרק 3X04 '
Stranger Things פרק 3X04
04/07/2019 | 07:41
3
19
למה הפרק הזה דומה?
לצפיה ב-''
06/07/2019 | 19:08
2
28
למה למען השם אף אחד מהילדים(בילדים הכוונה לכולם: ננסי וג'ונתן, החבורה של מייק וסטיב ודסטין) לא חשב לרגע, לרגע אחד!! לפנות להופר??? זה לא שהוא יגיד להם שהם מדמיינים וישלח אותם להתעסק בדברים אחרים!!! כי בינתיים הם רק עשו נזקים גדולים יותר.

ראיתי חצי עונה, ניק או מישהו בבקשה תגידו לי שזה משתפר.
לצפיה ב-'לדעתי זה משתפר '
לדעתי זה משתפר
06/07/2019 | 20:04
1
28
אם כי אני ממש לא סבלתי עד נקודה זאת.

גם אותי תיסכל נורא שהם לא פונים אל הופר.

לצפיה ב-'לא יודעת'
לא יודעת
06/07/2019 | 22:22
24
העונה הזאת לא זזה לי, וזה מרגיש כאילו מדובר במחזור של העלילות של שתי העונות הקודמות רק עם יותר דרמה של גיל ההתבגרות.
לצפיה ב-' Stranger Things פרק 3X05 '
Stranger Things פרק 3X05
04/07/2019 | 07:42
23
מעניין אם גם בעונה הזאת יהיה שימוש במצלמת וידאו
לצפיה ב-' Stranger Things פרק 3X06 '
Stranger Things פרק 3X06
04/07/2019 | 07:43
21
יאיי, אני כמעט מסיים
לצפיה ב-' Stranger Things פרק 3X07 '
Stranger Things פרק 3X07
04/07/2019 | 07:45
23
זה המקום שבו כולם כבר קופצים מיד לפרק הסיום
לצפיה ב-' Stranger Things פרק 3X08 - סיום העונה'
Stranger Things פרק 3X08 - סיום העונה
04/07/2019 | 07:46
9
34
אם הבנתי נכון הם חזרו ל8 פרקים בעונה הזאת.
לצפיה ב-'הרגשתי בודד מידי וסיימתי את העונה בלי עוד הודעות'
הרגשתי בודד מידי וסיימתי את העונה בלי עוד הודעות
05/07/2019 | 20:20
8
63
אבל מאוחר יותר (אולי כבר מחר) אני אסכם את העונה ומחשבותי עליה.
לצפיה ב-'"אני אכתוב פה לעצמי לבד בחושך"'
"אני אכתוב פה לעצמי לבד בחושך"
05/07/2019 | 22:30
16
לצפיה ב-'אולי זה יתן לך מוטיבציה לכתוב'
אולי זה יתן לך מוטיבציה לכתוב
05/07/2019 | 22:45
1
51
נטפליקס ישראל פרסמו את זה, ואני מנסה להבין רק מקריאת ההודעות שלכם את ההקשרים.

בינתיים רק תמונה אחת אולי הבנתי (פיבי עם הקופסה של העכברים שלה, אז הבנתי שיש קו עלילה עם עכברים).

לצפיה ב-'יתכן אגב שההודעה שלי מכילה משהו שנחשב ספוילר. קשה לי לאמר.'
יתכן אגב שההודעה שלי מכילה משהו שנחשב ספוילר. קשה לי לאמר.
05/07/2019 | 22:50
12
לצפיה ב-'אתמול התחלנו לראות אבל אז..'
אתמול התחלנו לראות אבל אז..
06/07/2019 | 00:26
1
74
החצי השני נרדם לו, אז הפסקתי את הפרק באמצע...
היום, באופן קצת אירוני, לא יכולתי לראות כי אני שיחקתי D&D, אז רק מחר בערב אולי אצליח להמשיך לראות...
לצפיה ב-'חחחחחחחח זה באמת אירוני'
חחחחחחחח זה באמת אירוני
06/07/2019 | 00:32
14
לצפיה ב-'אני לא רואה את הסדרה הזו כי תחילת עונה 2 הרגה לי את החשק'
אני לא רואה את הסדרה הזו כי תחילת עונה 2 הרגה לי את החשק
07/07/2019 | 14:54
2
51
אבל הבדידות שלך מחצה את ליביייייייי אז סתם נכנסת לספר לך שהורסים את הבית הסמוך לאיפה שאני גרה ויש תחושה שאני בתוך רעידת אדמה מטורפת ותיכף הבית שלי עצמי יתפרק לי על הראש וכרגע בור מטורף נפער ממש קרוב אלי שאולי ואולי לא הוא מעבר אל הצד השנייייי.

לצפיה ב-'אל תקפצי!'
אל תקפצי!
07/07/2019 | 18:48
1
30
אני מקווה שתשרדי

מסקרן אותי, מה בתחילת עונה 2 כל כך הרג לך את החשק?
לצפיה ב-' למרות שלא ראיתי הכל אז אולי הספוילר זה פייק-ניוז'
למרות שלא ראיתי הכל אז אולי הספוילר זה פייק-ניוז
07/07/2019 | 19:46
39
עונה 2 הרגישה לי כמו הנוסע השמיני 2 (מסדרת הסרטים המקורית) שהיה סרט ראשון והיה בו ביג-באד הכי מרשים אבר ומפחיד על אמת, ואז רצו לעשות המשך אז עשו סרט בו יש מיליון ביצים עם מיליון יצורים קטנים מעפנים ומן אימא בהריון שלא זזה ולא באמת עושה משהו ובקיצר, היה ממש קל להילחם בכל הקטנים האלה כי הם סתם היו "הנה אני קופץ מפה" או "הנה אני מגיע משם! הפתעה!" אבל לא היה את המתח של בניית הדמות האנטגוניסטית.
העונה השניה נראתה לי מטופשת יותר בהשוואה לראשונה וגם לא היה לי למי להתחבר כל כך, אבל זה אולי כי אני יותר מבוגרת - וכבר בעונה ה1 הסיפור של הילדים היה בשבילי מעטפת לסיפור של וינונה ריידר ושאר המבוגרים - ובעונה ה2 הדגש היה אפילו עוד יותר של הילדים, כי הם תכלס הדגש והסיפור - אז אני לא כ"כ קהל היעד נראה לי.
אני אמנם מאוד אוהבת סדרות נוער אבל סדרות ילדים - כשהמיסתורין לא מחפה על זה והמבוגרים נדחקים לשוליים - קצת פחות עובדות לי.
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף השבוע '
דיוני סדרות לסוף השבוע
04/07/2019 | 07:24
17
21
מה מי מה
לצפיה ב-'אופריה פרק 3 '
אופריה פרק 3
04/07/2019 | 20:55
3
60
אני כבר לא יודעת מה לחשוב בקשר לכל העניינים עם רו-ג'ולס-נייט, מה יהיה הכיוון שכל הדבר הזה יקח ומה אני בכלל רוצה שהכיוון יהיה. זה כבר היה ידוע  שג'ולס ובחורביישן 118 נפגשו בגריינדר? כי אני חשבתי שנייט כל כך עמוק בארון שאפילו הוא לא יודע על זה. בקשר לג'ולס עכשיו זה כמעט וודאי שהיא אכן טרנס כי אני לא יכולה למצוא דרך אחרת לפרש את השאלה שבחורביישן 118 שאל אותה .

הסצנה של קאט עם האיש המבחיל הייתה קשה לצפייה מהיבט המוסרי וההיבט שלא מעוניין להקיא את ארוחת הצהריים, וביחד עם זאת היא גם הייתה נורא מצחיקה. אהבתי את התגובה של קאט לזה.

הרגע שרו מאשימה את  הפזו (פסקו? איך כותבים את השם שלו בעברית?) קצת שבר לי את הלב. הרגשתי שזה נורא מגעיל מצידה לנגן לו ככה על המצפון, אולי זה בגלל שעיני הכלכלב העצובות שלו הורגות אותי, כי תכל'ס היא צודקת שהיא מאשימה אותו. פחדתי שהוא ייכנע בסוף ויפתח לה, שמחתי שלא והכי שמחתי שהיא התקשרה בסוף לעלי.

לצפיה ב-'אוי'
אוי
06/07/2019 | 05:33
2
43
הסצינה של קאט והבחור הזה הייתה מבחילה ממש.
מה ז"א "בקשר לג'ולס עכשיו זה כמעט וודאי שהיא אכן טרנס" מה חשבנו שהיא לפני?

הסצינה של רו עם הסוחר סמים באמת הייתה קשה לצפייה ועשתה לי רע ממש אבל גם אני שמחה שהוא לא פתח לה את הדלת.
אגב, אם כבר מזכירים את הסוחר סמים, הילד שאיתו הורס אותי. איזה דמות אדירה
לצפיה ב-'בפרק הראשון לא חשבתי על זה בכלל '
בפרק הראשון לא חשבתי על זה בכלל
08/07/2019 | 00:39
1
26
 לא כל כך אהבתי את ג'ולס אז וגם את הפרק עצמו לא מאוד אהבתי. אחר כך, חשבתי שהיא טרנס אבל כל עוד זה לא מפורש בסדרה אני רק יכולה להניח לא לדעת.

הילד אכן דמות אדירה. בהתחלה שראיתי אותו חשבתי שהוא כמו הילדים הקטנים האלה שמעברים ללקוח את הסם אבל פה דווקא הוא זה שאחראי על הכסף, וזה גם לא בדיוק נראה שהוא עובד מתחת לפזקו. 
לצפיה ב-'הו אוקיי, חשבתי שאני פספסתי משהו '
הו אוקיי, חשבתי שאני פספסתי משהו
08/07/2019 | 02:16
16
אני כל פעם צופה בסדרה במצב לא הכי מרוכז ואני מבינה דברים מאוד לאט
לצפיה ב-'מישהו ראה/רואה את הצארים האחרונים? (נמרווווודדדד?)'
מישהו ראה/רואה את הצארים האחרונים? (נמרווווודדדד?)
05/07/2019 | 17:00
9
20
לצפיה ב-'לא הגעתי אליה:'
לא הגעתי אליה:
05/07/2019 | 17:11
8
49
אני צופה ביותר מדי סדרות מכדי לפנות זמן, אולי כדאי לפנות לה זמן?
אולי אחרי 1994?
לצפיה ב-'עוד לא ראיתי חשבתי לבדוק אם כדאי לפני. אנסה ואעדכן. '
עוד לא ראיתי חשבתי לבדוק אם כדאי לפני. אנסה ואעדכן.
05/07/2019 | 18:51
6
11
לצפיה ב-'נשארו לי עוד שני פרקי 1994: '
נשארו לי עוד שני פרקי 1994:
05/07/2019 | 19:22
5
35
כמו במועמד, למרות שלא סיימתי את כל היריעה, יש אי בהירות לגבי המתנקש בקולוסיו, נראה מה יקרה בשני הפרקים האחרונים
לצפיה ב-'לפני פרק אחרון:'
לפני פרק אחרון:
05/07/2019 | 20:40
4
27
היה לי מזל שצפיתי במועמד לפני 1994, הן ממש משלימות אחת את השנייה
לצפיה ב-'אם אני אראה הפוך, זה ישנה?'
אם אני אראה הפוך, זה ישנה?
07/07/2019 | 14:29
3
7
לצפיה ב-'נראה לי שזה בהתאם לטעמך:'
נראה לי שזה בהתאם לטעמך:
07/07/2019 | 19:28
2
25
לא כל כך משנה איזו תהיה קודם, התחום הוא אותו תחום, אותו עניין
צפייה מהנה
לצפיה ב-'התחלתי ואני ממש מצטערת שלא ראיתי בסדר כמוך'
התחלתי ואני ממש מצטערת שלא ראיתי בסדר כמוך
12/07/2019 | 15:28
1
15
כי בדוקו של 1994 הלכתי לאיבוד כל ההתחלה כי לא הכרתי את סיפור הרקע והם לא ממש שמו כתוביות מספקות מתחת למרואיינים ולקח לי זמן לפצח מי נגד מי ומה קורה שם, הם די יוצאים מנקודת הנחה שאתה יודע מה הסיפור והם רק משלימים את ההיבט של הקונספירציה וכו' - ובסדרה זה כרונולוגי ומאוד ברור - אז חושבת שהסדר הנכון הוא להתחיל עם המועמד ולהמשיך עם 1994.
לצפיה ב-'העיקר:'
העיקר:
13/07/2019 | 21:00
16
צפייה מהנה 
לצפיה ב-'בינתיים אני בפרק 3 של הצארים '
בינתיים אני בפרק 3 של הצארים
07/07/2019 | 14:35
17
ממש נהנית!

המבנה הנרטיבי הוא כזה שעוקב אחרי התנהלות משפחת רומנוב החל מעלייתו של ניקולאי (הצאר האחרון) לשלטון בתחילת המאה ה-20 על רקע מה שקורה ברוסיה ובעולם - תוך התייחסות להיבטים אישיים במשפחתו, תהליכי קבלת ההחלטות שלו והפוליטיקה שמסביבו - ובמקביל קופצת כל כמה זמן קדימה - לתקופה הבולשביקית שבה נמצאה שרידה של המשפחה - מישהי שטוענת שהיא שרדה את התנפלות ההמון על הארמון, אחת הבנות של הצאר - כשלא ידוע אם זו באמת היא או לא.

זה ממש טוב - בדומה לאימפריה הרומית, הפורמט משולב בין קטעי אילוסטרציה של שחקנים שמשחקים את הדמויות לפרשנים (היסטוריונים, סוציולוגים וכו') שמסבירים לעומק כל מיני מהלכים והשלכות של סצנות שראינו.
אני מחבבת את המבנה הזה מאוד - כי בניגוד ל1994 שהכל זה תוכן תיעודי וראיונות - ככה אנחנו מרוויחים גם את הדרמה וההיקשרות הרגשית לדמויות וגם את החלק הדוקומנטרי המורחב (גורמים, נסיבות, השלכות וכיו"ב).

לצפיה ב-'רגליים קרות 8 פרק 4 צריכה הבהרה ממי שצופה'
רגליים קרות 8 פרק 4 צריכה הבהרה ממי שצופה
06/07/2019 | 16:38
2
43
למה דיוויד חסר בית?
אני כנראה פספסתי משהו כי בפרקים הקודמים הוא גר אצל החברה שלו שהיא עשירה ונתנה לו כרטיס אשראי, ונכון שהוא לא הרגיש טוב עם זה וכו׳ אבל עדיין גר אצלה, ואז היא נסעה לאנשהו לכמה זמן והוא נסע לפסטיבל עם החברים, אז למה אח״כ הוא לא יכול לחזור לבית שלה? הרי הוא גר שם איתה אז מן הסתם יש לו מפתח, ולא ראינו שהם נפרדו.
אז מה פספסתי?

לצפיה ב-'ספוילר'
ספוילר
06/07/2019 | 21:16
1
34
כי הבמאי של הסדרה שונא אותו באופן קיצוני, למרות שזו הדמות הכי מוצלחת שלו.

ברמה העובדתית בעונה 7 הוא פוטר מהעבודה שלו והמעסיק שהוא הצליח לארגן היה בעלה של בת זוגתו, אז כאשר הוא התערב בזוגיות שלהם הוא איבד את הלקוח היחיד שלו ולכן אין לו כסף.
לפני שהם הלכו לפסטיבל ואחרי הריב שהיה להם בבית של קארן או פיט (הסצינה שבה כולם רבים), הם חוזרים הביתה והוא אומר לה שהוא רוצה להיפרד (סוף הפרק שלפני הפסטיבל). היא שואלת אותו להיפרד אחרי ריב אחד? והוא עונה לה שהוא מתחיל לתעב את עצמו בגלל התלותיות ולא ירחק היום שזה יוביל אותה גם לתעב אותו.  ביום למחרת היא משאירה לו מעטפה עם קצת כסף שיסתדר והוא משאיר בה את המפתח ועובר למלון.

בפרק הבא הוא יוצא מהמלון לפסטיבל
לצפיה ב-'תודה! '
תודה!
06/07/2019 | 21:24
23
לא יודעת איך פספסתי את הסצינה של הפרידה.

אני מסכימה אגב שזו הדמות הכי מוצלחת בסדרה (מאז ומתמיד).
לצפיה ב-'יולי, ספרו לי – סיכום חודש'
יולי, ספרו לי – סיכום חודש
03/07/2019 | 17:35
131
239
הפורומים המועדפים על הגולשים בפורום
צרכנות; פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים; סלולארי; מצעדים וביקורת מוזיקה; מחשבים-חומרה ותוכנה; מדע בדיוני...
המשך>>
הפורומים המועדפים על הגולשים בפורום
צרכנות; פיתוח יישומי רשת ובניית אתרים; סלולארי; מצעדים וביקורת מוזיקה; מחשבים-חומרה ותוכנה; מדע בדיוני ופנטזיה; הישרדות וריאליטי אמריקאי; אקטואליה; אנדרואיד – Android; אירוויזיון

בחודש יוני נכתבו בפורום 1580 הודעות על ידי 43 כותבים

חברי הפורום שכתבו הכי הרבה הם:
עדי - 186
לונה – 165
ליאורה (לא לימור) – 159
LeAnnDylan עם 143
אורן – 136
עדי - 88
שיר – 47
טל - 43
נמרוד - 37
שניר 1991 - 33
בלונדי – 27
רעות – 27
איגור – 21
Snirf עם 25
כריכרכה2 - 22
חוץ מזה: אני עם 289 הודעות

החודש עדי תקבל את האדום על הישגים בכתיבה

עוד מתוכנן לחודש יולי:
  • סדרות חוזרות (Stranger Things, ורוניקה מארס, צעקה)
  • סדרות חדשות (The Boys, Pearson, Pennyworth)
  • בקולנוע יצאו סרטים על עכבישים, אריות ועולם שבו אין את הביטלס
  • נצא לחוגים
  • נתקע בפקקים
  • נגלה מה קרה לLion_Heart...
  • עדיין יהיו חום ולחות בלתי נסבלים
  • נעבור מסרטן לאריה
  • נציין את ימי ההולדת של: אריק קרטמן (סאות'פארק), וויל סמית' (הנסיך המדליק), דניאל ג'קסון (סטארגייט), לורי פורמן (מופע שנות ה70), צ'אק באס (גוסיפ גירל), ז'אן-לוק פיקארד (מסע בין כוכבים: הדור הבא), שארלוט יורק (סקס והעיר הגדולה), סאמר (The OC), אנטוני דינוזו (NCIS), טורנגה לילה (פיוצ'רמה), רובין שרבטסקי (איך פגשתי את אמא), בובספוג ועוד

שאלון יעלה מאוחר יותר (כנראה לא אני)
אבל לבנתיים:
יוליוס קיסר או נפוליאון בונפרטה?
לצפיה ב-'Weekend's Watch '
Weekend's Watch
04/07/2019 | 07:30
7
30
מה תוכניות הצפיה שלכם לסוף שבוע העכבישי הזה?
לצפיה ב-'דברים מוזרים '
דברים מוזרים
04/07/2019 | 13:58
42
אבל נראה לי אני אתחיל אותה רק מחר בערב שאני אחזור למחשב הנורמלי ולוציפר (כבר הגעתי לעונה 3).

וספר.
לצפיה ב-'בינג' נולד להרוגBBC'
בינג' נולד להרוגBBC
04/07/2019 | 14:21
53
בנוסף-
סיפורה של שפחה3- פרקים דו שבועיים
אופוריה-הפרק השבועי
שקרים קטנים גדולים2- פרקים דו שבועיים
PURE-שני פרקים אחרונים
נחמה-שני הפרקים ששודרו

(במהלך השבוע צפיתי ב-ממלכת החיות4, ילדי האנרכיה5-6, דוז-פואה, סיימתי את PLEASE LIKE ME וכל מיני פריים-טיים של רשת קשת)
לצפיה ב-'סופ"ש מוזר למדי'
סופ"ש מוזר למדי
04/07/2019 | 15:09
1
55
היום - משיח, המדובב. 

שישי - משפחת קרדשיאן.

שבת - ללא מילים, במשפחות הכי טובות, בוגרת-כזה.

הורדות - אתגר הנינג'ה, סיפורה של שפחה (שני פרקים).

השלמות מהשבוע החולף - סוכני SHIELD.

בינג' לסופ"ש - ג'סיקה ג'ונס (3.12-3.13), דברים מוזרים.

כשיהיה זמן - נעלמת, רגליים קרות (כל העונות), אוזרק, פוסי/ורדון, גברת וילסון, האפי! (עונה 2), המגדלים הגבוהים, השנים.
לצפיה ב-'כמה אירוני ששכחתי לרשום את הסדרה שממנה פרשתי'
כמה אירוני ששכחתי לרשום את הסדרה שממנה פרשתי
05/07/2019 | 16:24
55
Claws - היית כיפית ומצחיקה בעונה הראשונה, סבירה פלוס בעונה השנייה ובלתי ניתנת לצפייה בעונתך השלישית. עם כמה שזה מבאס אותי - אני סיימתי.
לצפיה ב-'Stranger Things כמובן'
Stranger Things כמובן
04/07/2019 | 18:31
39
עומד להתחיל עכשיו
חוץ מזה...
סיפורה של שפחה
סוכני שיל"ד
נסיכה אמריקאית
אולי עוד משהו, נראה

ובהתאם לזמן אולי להתחיל ספר חדש.
לצפיה ב-'רק דברים לא מוזרים בכלל'
רק דברים לא מוזרים בכלל
04/07/2019 | 20:47
48
אם אני אקנה מחר מחשב חדש סופסוף אז אולי אצליח להשלים את 3 הפרקים האחרונים של ה-100 אבל עוד לא ברור אם זה יקרה.

לצפיה ב-'אנסה להמשיך'
אנסה להמשיך
06/07/2019 | 05:40
30
עם ה-OA למרות שהגעתי לפרק 5 ואני קצת מיואשת. תגידו לי שזה תופס קצת יותר תאוצה בהמשך.

יש לי פרק של סונגלנד שצריכה להשלים.
והפרק השבועי של השנים.
וכנראה שאצפה גם בכמה פרקים של המאה כי זה תמיד מנחם אותי אחרי שבוע עבודה מפרך (אומרת כאילו אני לא עובדת בסופ"ש ואין לי בעצם תחושה של 'סופ"ש')
לצפיה ב-'הבורגנים'
הבורגנים
03/07/2019 | 00:44
45
191
הבנתי שלפני כעשור וחצי, שידורי קשת חילקו מספר מצומצם מאוד של עותקים ממארז DVD אקסקלוסיבי של הסדרה הבורגנים. מישהו כאן במקרה יודע משהו על העניין ו/או איך ניתן להשיגו? תודה רבה מראש. אני מצרף לכאן את רשימת הזוכים מאתר קשת הישן, אולי מישהו יזהה את אחד השמות ויוכל לקשר אותי:
המשך>>
הבנתי שלפני כעשור וחצי, שידורי קשת חילקו מספר מצומצם מאוד של עותקים ממארז DVD אקסקלוסיבי של הסדרה הבורגנים. מישהו כאן במקרה יודע משהו על העניין ו/או איך ניתן להשיגו? תודה רבה מראש. אני מצרף לכאן את רשימת הזוכים מאתר קשת הישן, אולי מישהו יזהה את אחד השמות ויוכל לקשר אותי:
שרשור חדשות ועדכונים
04/07/2019 | 07:25
5
14
לצפיה ב-'הסדרה "Ransom" בוטלה לאחר שלוש עונות'
הסדרה "Ransom" בוטלה לאחר שלוש עונות
04/07/2019 | 07:27
54
דרמת המתח Ransom ששודרה ברשת CBS האמריקאית, Global הקנדית ו-TF1 הצרפתית בוטלה לאחר שלוש עונות.

לצפיה ב-'ערוץ הולמרק הזמין עונה נוספת של "המכשפה הטובה"'
ערוץ הולמרק הזמין עונה נוספת של "המכשפה הטובה"
04/07/2019 | 07:29
1
72
ערוץ הולמרק הודיע על הזמנת עונה שישית של הסדרה המכשפה הטובה בכיכובה של קת'רין בל.

במקביל נודע כי השחקנית ביילי מדיסון, שגילמה את גרייס ראסל בכל פרקי הסדרה, לא תשוב לעונה הבאה עקב מיצוי קו העלילה של דמותה.

לצפיה ב-'גרייס תהיה חסרה'
גרייס תהיה חסרה
04/07/2019 | 23:30
15
לצפיה ב-'השחקן קמרון בויס הלך לעולמו'
השחקן קמרון בויס הלך לעולמו
07/07/2019 | 14:10
1
53
השחקן קמרון בויס, כוכב הסדרה ג'סי וסרטי היורשים של ערוץ דיסני, הלך לעולמו בגיל 20 בשנתו לאחר שלקה בשבץ. 

יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'הולי שיט'
הולי שיט
07/07/2019 | 18:46
44
כל כך צעיר
דיוני סדרות לאמצע השבוע
02/07/2019 | 06:07
36
35
היום השלישי לשבוע והשני לחודש
לצפיה ב-'חבל שKingdom/ממלכה לא הגיעה לארץ (על בלבולי שמות וכו'...)'
חבל שKingdom/ממלכה לא הגיעה לארץ (על בלבולי שמות וכו'...)
02/07/2019 | 08:49
5
71
לא מדובר בReign שתורגמה בארץ ל"ממלכה"
וגם לא לסדרה הדרום-קוריאנית KINGDOM שקיימת בנטפליקס...
אלא לסדרה אמריקאית, דרמת פשע מ-2014 שנמשכה 3 עונות. יש לה במפתיע ערך עברי בויקיפדיה, אבל לא שודרה כאן בשום גורם שידור, וגם לא ניתן למצוא אותה ברשת עם תרגום...כמה חבל =\

מישהו שמע עליה?
בין היתר משחקים בה מאט לאוריה, ניק ג'ונאס וכו'...
לצפיה ב-'צפיתי בה בזמן אמת'
צפיתי בה בזמן אמת
02/07/2019 | 12:57
2
43
ממש נהניתי ממנה ולמרות שהתבאסתי שהיא הסתיימה כל כך מהר, עדיין הסיום היה מוצלח (למעט אותו אירוע מפרק הסיום שנורא הרגיז אותי ועוד צופים רבים).
לצפיה ב-'אז צפית בה בלי תרגום?'
אז צפית בה בלי תרגום?
02/07/2019 | 15:35
1
28
באסה שלא הביאו אותה לארץ/אין תרגום ברשת...
לצפיה ב-'עם כתוביות באנגלית'
עם כתוביות באנגלית
02/07/2019 | 15:37
7
לצפיה ב-'גם אני צפיתי בה בזמן אמת'
גם אני צפיתי בה בזמן אמת
02/07/2019 | 17:50
1
39
עם כתוביות באנגלית.
לא נכון להגדיר אותה כדרמת פשע. זאת דרמה שעוסקת במשפחה בעולם של אגרוף Mixed martial arts.
השחקנים ממש טובים. מאט לאוריה וניק ג'ונאס טובים, אבל ג'ונתן טאקר הוא לדעתי הכוכב.

באופן כללי בהחלט אהבתי, אם כי היו דברים שאהבתי פחות.
הסיום מבחינתי היה די נוראי בגלל דבר אחד גדול (אני מניח שאותו דבר שאורן התייחס אליו)
לצפיה ב-'אני מאמין שאנחנו מדברים על אותו אירוע'
אני מאמין שאנחנו מדברים על אותו אירוע
03/07/2019 | 07:18
7
לצפיה ב-'Good Omens כל כך כיפית שהחלטתי לראות את 6 הפרקים שוב '
Good Omens כל כך כיפית שהחלטתי לראות את 6 הפרקים שוב
02/07/2019 | 11:14
2
61
כמה חבל שאין עוד (6 פרקים -מיני סדרה עם סיום מוסדר) . 
מייקל שין ודוויד טננט יחד עם החומר של טרי פראצ'ט וניל גיימן זה תענוג צרוף ! 
לצפיה ב-' '
02/07/2019 | 18:30
4
לצפיה ב-' '
02/07/2019 | 19:37
25
אמנם אין לי סבלנות לראות הכל שוב אבל ראיתי מלא סרטוני מעריצים שלהם ביוטיוב
לצפיה ב-'סיימתי לראות את העונה הראשונה של NOS4A2 '
סיימתי לראות את העונה הראשונה של NOS4A2
02/07/2019 | 14:44
34
סידרה ממש טובה, מזכירה את דברים מוזרים רק שגיבורת הסידרה היא בת 18 ולא ילדה,
יש בה אנשים עם כוחות על טבעיים בשילוב עם סרטי איימה.
מקווה שתהיה עונה שנייה.

לצפיה ב-'סדרת פשע אנדרייטד-ממלכת החיות'
סדרת פשע אנדרייטד-ממלכת החיות
02/07/2019 | 15:39
3
43
אני יודע שהמלצתי עליה מתישהו, אך ציינתי שהיא זמינה רק בסלקום ובפרטנר...ושחבל שהחברות הגדולות כאן לא משדרות אותה.
כעת יש אותה באתר-שכולנו-מכירים-לצפייה ישירה...כך שממליץ לכם לתעדף אותה ולצפות, היא אנדרייטד ולא מדוברת מספיק בארץ, ולא בצדק.
יש לה כבר 4 עונות בארה"ב  למי שמחפש סדרת דרמת-פשע טובה
לצפיה ב-'זו הסדרה שמשחק בה בן מפליסיטי, נכון?'
זו הסדרה שמשחק בה בן מפליסיטי, נכון?
02/07/2019 | 20:39
2
34
זה בשבילי תמריץ רציני לצפות בה אבל אם נגיד הוא מת בפרק שלוש או משהו פליז תספלייר לי מראש ותחסוך לי את הכאב של לנסות אותה...
לצפיה ב-'הייתי צריך לבדוק מי זה'
הייתי צריך לבדוק מי זה
03/07/2019 | 09:45
1
27
למרות שחשדתי במי מדובר. יש לו תפקיד ראשי ותהני מהדמות שלו, מעבר לכך לא ארחיב . כן חושב שכדאי לצפות בסדרה
לצפיה ב-'תודה '
תודה
03/07/2019 | 14:02
5
לצפיה ב-'לגיון 3X02 '
לגיון 3X02
02/07/2019 | 21:02
2
34
אמממ... לאדעת לא קרה הרבה.
בתכלס מה שהיה מעניין זה השיחה בין סיד לדיוויד וזה שדיוויד רוצה שקרי יגדיל את הכוחות של הטיימ טרוולר.

אז כשדיוויד עצבני המים בצינורות הופכים לאדומים והסטלה הופכת להיות מרגועה לאלימה.

מתאים ללני הכובען המטורף
לצפיה ב-'קרואים לזה Legion '
קרואים לזה Legion
02/07/2019 | 23:36
1
25
משהו בשם בעברית מרגיש לא נכון.

כרגיל מוזר.

הייתי די בשוק כשאיכשקוראיםלו פשוט הפיל את סקווירל מהמטוס. מזל שנזכרו לתת לו מצנח והייתה לזה מטרה.

האם דייויד פשוט שטף את המוח של קרי (הבן) כדי שיעזור לו. מה ההיה הקטע הסופר מוזר הזה עם הריקוד ועוד.

אני מסכים שהכי מעניין היה השיחה של דייויד וסיד.
נראה שאפילו אותה זה הפתיע שהיא הרגה אותו בקוי זמן האחרים.

באמת לא הרבה קרה.
אבל זאת עונת סיום וידעו שזאת עונת סיום אז הם אמורים לקחת אותנו לאנשהו. ואין לי מושג לאן.

*שמתי לב שנמנעת מלכתוב שוב טיילנית זמן
לצפיה ב-'בסדר נו '
בסדר נו
02/07/2019 | 23:55
22
אני כותבת בעברית ואתה באנגלית וככה כולם יוכלו לחפש בחיפוש

כן טיילנית זמן נשמע מטופש אבל גם טיימ טרוולר לא נראה יפה. עכשיו פתאום קלטתי שאפשר להגיד נוסעת בזמן. כמו אשתו של הנוסע בזמן

נראה לי שהוא שטף את המוח של קרי. זה אמנם קצת מרושע אבל אני נהנית מזה שהוא לא עושה חשבון ומשתמש בכוחות שלו להשיג מה שהוא רוצה מאחרים. זה נוראי, אבל זה גם מרענן. כלומר כי זה בכל זאת הגיבור של הסדרה ולא הנבל באופן רשמי למרות שזה לא כזה ברור מה הוא עכשיו.
לצפיה ב-'היי ניק'
היי ניק
02/07/2019 | 19:38
5
44
האם שמת לב שהתחיל חודש חדש?
לצפיה ב-'את חושבת שאני שכחתי?'
את חושבת שאני שכחתי?
02/07/2019 | 23:16
3
35
אני לא אומר שאני לא שכחתי, אבל אין לך שום דרך להוכיח את זה
לצפיה ב-'אני חושבת שכרגע הודית באשמה '
אני חושבת שכרגע הודית באשמה
02/07/2019 | 23:29
2
9
לצפיה ב-'אני חושב שאת צריכה ללמוד איך לנצלש'
אני חושב שאת צריכה ללמוד איך לנצלש
02/07/2019 | 23:47
1
11
לצפיה ב-' '
02/07/2019 | 23:58
41
לצפיה ב-'Euphoria פרק 1X03 '
Euphoria פרק 1X03
02/07/2019 | 23:56
3
60
לא בעצם ראיתי את הפרק, פשוט שמעתי על הקטע הזה וראיתי אותו.
מה לכל הרוחות קורה בסדרה הזאת?
לצפיה ב-'חחחחח אני גם שמעתי על זה '
חחחחח אני גם שמעתי על זה
03/07/2019 | 00:02
2
56
במאקו

ראיתי עכשיו, זה הרבה פחות בוטה ממה שחשבתי.
חוצמזה שזה באמת יצוג מאד אמין למה שנערות עושות היום - כותבות פאנפיקים אירוטים על שיפים של גברים. דווקא נחמד שמראים את זה בסדרה.

לצפיה ב-'איך את לא צופה בסדרה? את תאהבי'
איך את לא צופה בסדרה? את תאהבי
03/07/2019 | 09:49
1
39
(ואם את צופה, אז מחילה, כנראה פספסתי )
לצפיה ב-'לא נשמע מעניין'
לא נשמע מעניין
03/07/2019 | 16:57
10
לצפיה ב-'סיפורה של שפחה 3X07 '
סיפורה של שפחה 3X07
03/07/2019 | 15:23
4
49
אז חצי פרק הייתי בכלל בפייסבוק זה היה הרבה יותר מעניין ממה שקרה בפרק.

זה מרגיש כאילו הסדרה נכנסה למין מעגל כזה כול הזמן קורים אותם דברים עם שינויים קטנים. אני אפילו לא מופתעת שהמרתה ההיא בסוף מתה, זה היה צפוי. ג'ון אומרת שסרינה אנוכית אבל היא אנוכית לא פחות והמון אנשים מתו או נפגעו בגלל המעשים שלה. אני לא אימא ואני לא יכולה להבין את ג'ון אבל יש גבול לכמה מטרה יכולה לקדש אמצעים וכזו כמות של דם בגלל ילדה אחת? פשוט לא. ולתמרן את אשתו של לורנס (לא קלטתי את השם שלה) היה שיא חדש של הגזמה ולא הוגן למרות שהיא אישה של מפקד והכול, מדובר באישה חולה וג'ון ניצלה את זה באופן שפשוט אי אפשר לקבל.

DC היה משעמם, ולא ברור למה זה היה טוב.

סוף סוף ראינו קצת את אמילי ואלו היו הקטעים הכי טובים בפרק ואני אוהבת את החברות בינה לבין מוירה.

הקטע בסוף ששלמת'יו מרגלת אחחרי ג'ון לא היה מאוד מפתיע, אחרי הכול הן בזוגות כדי לרגל אחת אחרי השנייה, אבל לתקוף אותה כשהיא בהריון? אחרי שרק לפני שתי דקות ראו שאין להם בעיה להוציא להורג שפחות? ג'ון מנסה לגרום לעצמה בכוח להיהרג? או שבא לה לבדוק איך מזג האוויר בקולוניות בתקופה הזאת של השנה?
לצפיה ב-'גם לא מרוצה '
גם לא מרוצה
06/07/2019 | 20:15
3
22
במיוחד משעמם החלקים בDC עם סרינה ופרד. מה אכפת לי שהם רוקדים? מה אכפת לי מהקבוצה של נשים שמרכלות?

אני מסכים שזה גם משעמם ומעצבן עם ג'ון. זה הרי לא שהייתה לה תוכנית להציל את הבת שלה. היא סיכנה המון אנשים רק כדי שהיא תוכל להסתכל עליה.

אני קיוויתי שהיא תזרוק את השפחה האחרת ההיא מהגשר.

מה שממש לא ברור זה מה קרה למשפחה של הבת של ג'ון. השפחה האחרת אמרה שהם עזבו. האם הם עזבו רק בגלל שנמאס להם שג'ון ממשיכה לנסות לראות את הבת שלה? זה פשוט לא הגיוני. למה שהם יעזבו ולא יעבירו את ג'ון למקום אחר. אני מבין שדודה לידיה מגינה עליה במידה מסויימת ואולי גם המעמד של לורנס מגן עליה, אבל זה עדיין לא הגיוני (בעולם של גלעד) שמשפחה של מפקד תעזוב בגלל שפחה שאפילו לא מקבלת עונש.

הקטעים עם אמילי היו טובים יותר, אבל גם מרגיש די תקוע.
לצפיה ב-''
06/07/2019 | 22:20
2
17
אולי יש בגלעד תוכנית שהתפקיד שלה להגן על משפחות מפני שפחות שרוצות את הילדים שלהן בחזרה...אבל זה לא חדש שג'ון יוצאת ממצבים ששפחות אחרות היו נענשות עליהם בצורה אכזרית, הקטע הוא שזה לא אמין ומגוחך בצורה מוגזמת לגמרי. ולמה שדודה לידיה תרצה להגן עליה? מה מיוחד בג'ון?

לא אכפת לי שהקטעים עם אמילי תקועים, להפך זה נראה לי הגיוני שדווקא הקו הזה איטי יותר. אמילי עברה יחסית הרבה גם ביחס לשפחות אחרות, ולא הייתי מצפה מכול אדם שעבר כאלו טראומות להחלים כ"כ מהר.
לצפיה ב-'לא התכוונתי '
לא התכוונתי
06/07/2019 | 23:31
1
16
שאני חושב שהסיפור עם אמילי תקוע כי היא עדיין מחלימה מהטראומה. זה ברור שישאר להרבה זמן (במידה רבה לעד)
התכוונתי תקוע כי בעוד הפרק הקודם שהיה איתה עסק על החיבור שלה מחדש עם המשפחה שלה, הפרק הזה חזר ללעסוק בתינוקת. ברור שיש לה חיבור חזק לתינוקת, אבל זה לא מה שמעניין בסיפור שלה.
חוץ מזה נראה לי לא הדבר הנכון לצעוק בפרצוף של שר קנדי. אם כבר אז היא צריכה לקחת את הסיפור שלה לעיתונות כדי לייצר לחץ ציבורי.

עכשיו שאני חושב על זה, נראה לי שהיא אמרה לשר שג'ון נתנה לה את התינוקת בשביל להוציא אותה משם. אבל אני מניח שזה מידע שהיא צריכה לשמור בסוד כי בגלעד מאמינים (לפחות בעיקרון) שג'ון לא הייתה מעורבת בחטיפה של התינוקת.
אבל זה בסדר, כי הרי ג'ון לא יכולה להסתבך על שום דבר כנראה.
לצפיה ב-'אני חושבת '
אני חושבת
06/07/2019 | 23:42
19
שזה ברור לקנדים שג'ון מסרה את התינוקת, נראה לי אמילי אמרה את זה או שזה היה בקלטת שג'ון הכינה ללוק. וגם אם הקנדים יודעים את זה או לא הם לא יעשו עם זה כלום, בטח שלא יגידו את זה לגלעד הרי בברור זה משהו שיכול להוביל למוות של ג'ון (לפחות בתיאוריה). אני גם בטוחה שאף אחד בעולם לא חשב לרגע שג'ון נמצאת בסרטים ההם מרצונה החופשי, זה לא סוד מה ששפחות עוברות.

ומסכימה איתך, אמילי צריכה ללכת להתראיין ואולי גם מוירה הרי היא גם הייתה במרכז האדום(והיא גם יכולה לספר מה עשו לה באיזבל ולחשוף את הצביעות של גלעד).
לצפיה ב-'סוף סוף סיימתי לצפות בסדרה 'אגדת המחפש' או 'הגיבור האחרון''
סוף סוף סיימתי לצפות בסדרה 'אגדת המחפש' או 'הגיבור האחרון'
03/07/2019 | 16:39
3
40
סוף סוף סיימתי לצפות בשתי עונות הסדרה אגדת המחפש / Legend Of The Seeker או כמו שהיא נקראת אצלנו בישראל 'הגיבור האחרון', ואני חייב לאמר שפשוט נהניתי מכל רגע, הסדרה הזאת משופעת בכל מה שחובב פנטזיה, מתח והרפתקאות מחפש בסדרה, יש בה הכל, ובכל פרק לומדים דברים חדשים מעניינים ומסקרנים, הקשרים בין הדמויות הראשיות שעליהן נשענת העלילה המרכזית של שתי העונות גם יחד, מלאי תהפוכות, אך יחד עם זאת מותחים ומעניינים. אין אפילו רגע אחד דל של שיעמום או קטעים מתים במהלך כל הסדרה, ששופעת בנופים מרהיבים וקסומים. גם דמויות המשנה הכוללות לא מעט שחקנים ובעיקר שחקניות מוכרות, מוסיפים המון לסדרה ופרקיה. ובכלל, כל העולם האגדי הזה של הסדרה המבוססת על ספריו רבי המכר של טרי גודקיינד "חרב האמת", מרהיב, קסום ומעניין.

הדבר היחיד שמקלקל לי קצת את השמחה בצפייה בסדרה הענקית הזאת זה שהרבה  דברים נותרים לא פתורים בסוף הסדרה, ואחרי שהסתיימה העונה השנייה המצויינת הטובה בהרבה מהעונה הראשונה, לא יצאה עוד עונה בכדי לפתרן, וכנראה שגם כבר לא תצא, וחבל. כי הייתי מאוד רוצה לדעת מה יקרה עם הדמויות הראשיות של הסדרה אחרי שהכל נגמר...

בכל אופן, אני בהחל ממליץ בחום על צפייה בסדרה הענקית הזאת, שכל מי שחובב פנטזיה והרפתקאות ייהנה מכל רגע של צפייה בה.
לצפיה ב-'תנסה לקרוא את הספרים, אולי תמצא תשובות.'
תנסה לקרוא את הספרים, אולי תמצא תשובות.
03/07/2019 | 22:58
2
24
למרות שאין לי מושג כמה מעלילת הסדרה ממש מבוססת על סדרת הספרים.
לצפיה ב-'לפי מה שהבנתי ממי שקרא אותם, הסדרה אמנם מבוססת על הספרים'
לפי מה שהבנתי ממי שקרא אותם, הסדרה אמנם מבוססת על הספרים
03/07/2019 | 23:57
1
26
אבל לא ממש אחד לאחד כמו הספרים שעליה היא מבוססת, כדי להתאימה לתבנית הטלויזיונית שלה. וכך גם לגבי הסיום שלה שלא מסתיים כמו בספרים שעליה היא מבוססת. שלא לדבר על כך שהיא מבוססת רק על שני הספרים הראשונים בסדרה: 'חרב האמת' ו'אבן הדמעות'.

לא מבין למה סדרה כל כך טובה ומצליחה לא זכתה לעונות נוספות, למרות שעל פי השמועו מדובר בעניין של חוסר תקציב שמנע צילומי עונות נוספות לסדרה. וזו בעיה מאוד נפוצה לאחרונה, תראו למשל מה קרה לסדרה "Swamp Thing" שלמרות שכבר צולמו כמה פרקים שלה, שידוריה בוטלו עוד חפני שהתחילו בשל חוסר תקציב.
לצפיה ב-'סדרת הספרים ממש ממש מעולה לדעתי.'
סדרת הספרים ממש ממש מעולה לדעתי.
08/07/2019 | 22:03
11
אבל היא ארוכה נורא (11 ספרים) וקצת הולכת לאיבוד באמצע, יש ספר כלשהו (7? 8?) שבנוי מפרקים ארוכים שבהם ריצ'רד רק נואם ונואם ונואם....
אבל למרות הנאומים והבירבור, היא הרבה יותר מוצלחת מהסדרה הטלוויזיונית.
שרשור חדשות ועדכונים
01/07/2019 | 15:19
19
41
לצפיה ב-'"הנסיך המדליק מבל אייר" עלתה לנטפליקס'
"הנסיך המדליק מבל אייר" עלתה לנטפליקס
01/07/2019 | 15:23
2
173
חברת נטפליקס העלתה היום את כל שש העונות של הסיטקום הנסיך המדליק מבל אייר בכיכובו של וויל סמית'.
לצפיה ב-'אין לי נטפליקס אבל נעים להיזכר'
אין לי נטפליקס אבל נעים להיזכר
01/07/2019 | 22:01
1
85
האמת, נדמה לי שבפעם האחרונה שראיתי את זה היה אזור של סוף 1997, בפרקים של השידור החי (אז עוד שידרו סדרות בישראל בהפרש של 1-3 שנים מארץ המקור ואיש לא קיטר, היום אם זה אחרי חודש זה "איחור רציני").
לצפיה ב-'כי פעם זה לא שינה, כל עוד כולם היו חשופים רק לשידור בארץ זה '
כי פעם זה לא שינה, כל עוד כולם היו חשופים רק לשידור בארץ זה
01/07/2019 | 22:47
74
לא משנה אם זה משודר לאחר שנה (שזה היה הסטנדרט במרבית הערוצים שלוש כן נתפס כאיחור), אבל בעידן בו אנשים חשופים לאינטרנט הן מבחינת ספוילרים והן מבחינת אפשרות צפייה זה איחור לא לגיטימי
לצפיה ב-'"המפץ הגדול" עלתה לנטפליקס'
"המפץ הגדול" עלתה לנטפליקס
02/07/2019 | 07:03
71
חברת נטפליקס העלתה אתמול את 11 העונות הראשונות (ללא עונת הסיום) של הסיטקום המפץ הגדול.
לצפיה ב-'"גירושים" תסתיים לאחר שלוש עונות'
"גירושים" תסתיים לאחר שלוש עונות
02/07/2019 | 07:04
53
רשת HBO הודיעה שהסדרה גירושים בכיכובה של שרה ג'סיקה פארקר תסתיים לאחר העונה השלישית שעלתה לשידור אמש בארה"ב.

לצפיה ב-'קיילי קווקו תככב בסדרה חדשה של WarnerMedia'
קיילי קווקו תככב בסדרה חדשה של WarnerMedia
02/07/2019 | 07:11
2
95
השחקנית קיילי קווקו לוהקה לדרמת המתח החדשה The Flight Attendant שתעלה בשירות הסטרימינג של חברת WarnerMedia. 

הסדרה תבוסס על ספר מאת כריס בוג'אליאן אודות דיילת בשם קסנדרה בודן שמתעוררת במלון בדובאי כשהיא סובלת מהאנגאובר ומגלה במיטתה גופה. במקום להודיע על כך לרשויות, היא טסה בחזרה לניו יורק, בה היא נתקלת בסוכני FBI שמבקשים לחקור אותה אודות המקרה, דבר שמוביל אותה לחשוב שאולי היא הרוצחת...

לצפיה ב-'* קיילי קוצ'ו '
* קיילי קוצ'ו
02/07/2019 | 11:01
1
15
לצפיה ב-'דווקא לא - שם משפחתה נהגה "קווקו"'
דווקא לא - שם משפחתה נהגה "קווקו"
02/07/2019 | 13:01
63
וזה על סמך עשרות ראיונות איתה.
לצפיה ב-'WarnerMedia הזמינה סדרת פריקוול לסרט "גרמלינס"'
WarnerMedia הזמינה סדרת פריקוול לסרט "גרמלינס"
02/07/2019 | 07:16
44
חברת WarnerMedia הזמינה סדרת אנימציה חדשה שתהווה פריקוול לסרט גרמלינס ותשודר בשירות הסטרימינג החדש שיושק בהמשך השנה.

הסדרה Gremlins: Secrets of the Mogwai תתרחש בשנגחאי של שנות העשרים ותחשוף כיצד סאם ווינג (שלימים יהפוך למר ווינג, הבעלים של החנות בסרטי הקולנוע) פגש את המוגוואויי הצעיר גיזמו.

לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה סדרה חדשה של יוצרי "מי מתגורר בבית היל"'
נטפליקס הזמינה סדרה חדשה של יוצרי "מי מתגורר בבית היל"
02/07/2019 | 07:19
50
חברת נטפליקס הזמינה סדרה חדשה בת שבעה פרקים בשם Midnight Mass מאת מייק פלנגאן וטרוור מייסי, יוצרי הסדרה מי מתגורר בבית היל.

דרמת האימה תתרחש על אי בודד שבו מתגוררת קהילה קטנה שנחשפת לתופעות משונות ומדהימות לאחר הגעתו של צעיר מסתורי לאי.

לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה סדרה חדשה בשם "The Sandman"'
נטפליקס הזמינה סדרה חדשה בשם "The Sandman"
02/07/2019 | 07:20
5
81
חברת נטפליקס הודיעה על הזמנת עונה ראשונה בת 11 פרקים של סדרה חדשה בשם The Sandman מאת ניל גיימן על בסיס הקומיקס של DC.

לצפיה ב-'לא קראתי את המקור - אבל ניל גיימן ממשיך גל הצלחה טלויזיוני '
לא קראתי את המקור - אבל ניל גיימן ממשיך גל הצלחה טלויזיוני
02/07/2019 | 11:06
1
60
אחרי "אלים אמריקאים" ו Good Omens (שניהם באמזון פריים), 
ו"לוציפר" שנטפליקס אימצה לאחר שפוקס ביטלה (סיום סופי הפעם הוכרז ע"י נטפליקס, אחרי העונה הבאה) . 
אגב הבנתי שבחומר המקורי לוציפר עושה כמה הופעות (העלילה מתרחשת באותו עולם), אז... יכול להיות שזה יהיה קרוס אחרי שהיא תיגמר. 
לצפיה ב-'"אלים אמריקאים" היא סדרה של רשת Starz'
"אלים אמריקאים" היא סדרה של רשת Starz
02/07/2019 | 12:56
50
שזמינה בארץ באמזון פריים.
לצפיה ב-'יש! '
יש!
02/07/2019 | 13:35
34
סוף סוף משהו של גיימן שאני אוכל לראות.
לצפיה ב-'זה יכול להיות מדהים'
זה יכול להיות מדהים
02/07/2019 | 17:56
30
כי הקומיקס של סנדמן הוא מדהים.
אבל... רוב הסיכוי שזה לא יעמוד בציפיות של מי שקרה את הקומיקס.
אבל האמת שאני רק מקווה שהם לא ילכו לאיבוד בניסיון לספק את כל אוהבי הקומיקס.

עכשיו אני מחכה בנשימה עצורה לשמוע את מי יקחו לשחק אותו
(לפני איזה 5 שנים היו דיבורים על עיבוד לסרט שבו ג'וזף גורדון לוויט יגלם אותו)
לצפיה ב-'קראתי את זה, ומקווה שהסדרה תהיה טובה כמו הספר'
קראתי את זה, ומקווה שהסדרה תהיה טובה כמו הספר
03/07/2019 | 00:11
8
לצפיה ב-'פרומו לעונת הסיום של "Suits"'
פרומו לעונת הסיום של "Suits"
02/07/2019 | 15:35
61
רשת USA פרסמה פרומו לקראת עליית העונה התשיעית והאחרונה של הסדרה Suits ב-17/07.

לצפיה ב-'פרומו לסדרה "ארבע חתונות ולוויה אחת" של Hulu'
פרומו לסדרה "ארבע חתונות ולוויה אחת" של Hulu
02/07/2019 | 15:36
51
חברת Hulu פרסמה פרומו לקראת שידור העיבוד הטלוויזיוני של הסרט ארבע חתונות ולוויה אחת. הסדרה תשודר מדי שבוע החל מה-31/07.

לצפיה ב-'תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות ברשת ABC'
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות ברשת ABC
03/07/2019 | 07:17
80
רשת ABC חשפה את מועדי עליית העונות והסדרות החדשות שלה - 

16/09
רוקדים עם כוכבים - עונה עשרים-ושמונה

23/09
הרופא הטוב - עונה שלישית

24/09
The Conners - עונה שנייה
Bless This Mess - עונה שנייה
mixed-ish - סדרה חדשה
שחור-כזה - עונה שישית
Emergence - סדרה חדשה

25/09
הגולדברגים - עונה שביעית
עושה בית ספר - עונה שנייה
משפחה מודרנית - עונה אחת-עשרה (ואחרונה)
Single Parents - עונה שנייה
Stumptown - סדרה חדשה

26/09
האנטומיה של גריי - עונה שש-עשרה
מיליון דברים קטנים - עונה שנייה
המדריך לרוצח - עונה שישית

27/09
אמא אמריקאית - עונה רביעית
חמוץ מתוק - עונה שישית

29/09
America’s Funniest Home Videos - עונה שלושים
הכרישים - עונה אחת-עשרה
טירון - עונה שנייה

06/10
Kids Say The Darndest Things - סדרה חדשה

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת השבוע '
דיוני סדרות לתחילת השבוע
30/06/2019 | 07:41
20
38
יום אחרון ללימודים ביצ'ז
לצפיה ב-'האיש במצודה הרמה מבקש ספוילרים'
האיש במצודה הרמה מבקש ספוילרים
30/06/2019 | 14:07
6
59
כמה דגש יש על העולם הנאצי והיפני וכמה דגש על איזו פנטזיית מד"ב עם עולמות חלופיים? כי הראשון זה מעניין והשני זה לא בעייני, ואני רוצה לדעת האם להמשיך מהפיילוט
לצפיה ב-'אף אחד לא רואה? כי אני ממש מתלבט '
אף אחד לא רואה? כי אני ממש מתלבט
30/06/2019 | 23:33
3
38
יש לזה רגעים נהדרים שמזכירים את החיים על מאדים (סדרה שלא התעסקה המון בשאלות, אלא בעיקר במציאות החלופית), ורגעים שזה מרגיש לי סדרה מהסגנון של אבודים של בואו פשוט נציף שאלות על למה העולם ככה ומי זה האיש במצודה הרמה ומה המשמעות של הקלטות, וזה ז'אנר שאני ממש שונא.
לצפיה ב-'ראיתי רק את העונה הראשונה אז כללי מאוד עליה'
ראיתי רק את העונה הראשונה אז כללי מאוד עליה
01/07/2019 | 00:15
39
הדגש בה היה על העולם הנאצי והיפני
אבל בהחלט ייתכן שזה השתנה לאחר מכן
לצפיה ב-'אני מאוד נהנה:'
אני מאוד נהנה:
01/07/2019 | 11:29
43
העונה האחרונה אמורה להיות סוחפת
לצפיה ב-'ראיתי את העונה הראשונה והפסקתי בתחילת השניה'
ראיתי את העונה הראשונה והפסקתי בתחילת השניה
02/07/2019 | 16:11
32
לדעתי הסדרה ממצה את עצמה מיד בסוף העונה הראשונה... זה נחמד מאוד, אבל אני ממליץ לך בחום לקרוא במקום את הספר "לו היטלר ניצח במלחמה" 

http://www.matarbooks.co.il/index.php?book=0053&am...
לצפיה ב-'אם לא קראת את הספר עליו מבוססת הסדרה - תמשיך!!!'
אם לא קראת את הספר עליו מבוססת הסדרה - תמשיך!!!
01/07/2019 | 09:33
29
בעקרון הסדרה (לפחות העונה הראשונה) מבוססת על ספר ישן בשם הזה, רק שבספר המסרים הועברו בספר בשם "יסתגבל החרגול" ולא בסרטונים.

העונה הראשונה של הסדרה תאמה את הספר ועסקה בעיקר בעולם של המציאות האלטרנטיבית בה גרמניה הנאצית ניצחה במלחמה והחיים תחת מציאות זו.
העונה השנייה כבר התחילה לגלוש לכיוון דרמת מתח ופנטזיות מדע בדיוני, והעונה השלישית גלשה לגמרי למחוזות הללו, בעיקר בפרקים האחרונים.
אבל למי שאוהב סדרות של מציאות אלטרנטיבית (ואני בינהם) העונות הראשונה והשנייה מעולות. ואחרי שאתה רואה את שתי העונות הללו - אתה נמשך לראות גם את השלישית, ולמרות שסטיה לכיון המדע הבדיוני היא עדיין מאוד מעניינת.
לצפיה ב-'ספוילרים'
ספוילרים
01/07/2019 | 17:14
24
אוף זו סדרה מעצבנת, יש לה פרמיס נהדר ממש אבל שתי הדמויות הראשיות שלה כתובות כל כך רע. גם פרינק פרנק לא הכי ברור (והחבר שלו גם תמהוני) אבל לפחות הוא לא מטומטם חסר היגיון ויש איזה קו מנחה בבניה שלו שאין אצל ג'וליאנה והנאצי הבכיין.

סמית' נחמד, שר המסחר אחלה ולפרנק יש רגעים טובים, אבל אלוהים הרומן הרומנטי של ג'וליאנה והנאצי שכל יום משנים את סדר העדיפויות שלהם בחיים הוא הדבר הכי מטופש שראיתי. מהדמויות הללו שבעולם האמיתי המחתרת הייתה יורה בהם אחרי יומיים בערך ואף אחד לא היה מתאבל כולל אמא שלה
לצפיה ב-'אני רואה עכשיו שוב את עונה 1 של Stranger Things'
אני רואה עכשיו שוב את עונה 1 של Stranger Things
30/06/2019 | 16:58
36
וואו כמה שהיא טובה.
גם בצפיה שלישית היא מרתקת.

לצפיה ב-'פרק ראשון של "בפנים"'
פרק ראשון של "בפנים"
30/06/2019 | 19:49
67
יש בו כמה קווי דמיון לכתום זה השחור החדש, אבל הפרק הארוך מספק כיוונים שונים, ומהר זה מתברר כמשהו אחר,  משהו טוב.
לצפיה ב-'סיימתי את 2 הפרקים האחרונים של "תיק נעדר" מקווה שיצלמו עוד '
סיימתי את 2 הפרקים האחרונים של "תיק נעדר" מקווה שיצלמו עוד
30/06/2019 | 21:07
1
59
ומחכה לעוד פרק של "אופוריה" .
לצפיה ב-'סדרה מביכה בעיני, סוג של פרודיה לא מצחיקה על הז'אנר'
סדרה מביכה בעיני, סוג של פרודיה לא מצחיקה על הז'אנר
01/07/2019 | 22:59
13
לצפיה ב-'ראיתי קצת sons of anarchy ו-the inmate, שתיהן לא מתוחכמות'
ראיתי קצת sons of anarchy ו-the inmate, שתיהן לא מתוחכמות
02/07/2019 | 00:39
1
10
לצפיה ב-'מסכים לגבי ילדי האנרכיה-בהתחלה.'
מסכים לגבי ילדי האנרכיה-בהתחלה.
02/07/2019 | 08:44
29
שתי העונות הראשונות די "רגילות" כאלה מהבחינה של סדרה סטנדרטית שבכל פרק הכנופייה מתמודדת עם איום חדש...
אך יש סדרות שצריכות להתבסס ולבנות יסודות בשביל להגיע לקווי עלילה יותר עמוקים וכו'-והיא המקרה לכך, כי מעונה 3 והלאה היא כבר תופסת כיוון ברור יותר.

לי אישית זה קרה(ההתלהבות ממנה) רק החל מהפרק האחרון של עונה 3, עונה 4 מצויינת (הרבה אירועים דרמטיים/"מומנטס" וטוויסטים).
כרגע אני מתחיל את עונה 5
לצפיה ב-'התחלתי את ה-OA'
התחלתי את ה-OA
02/07/2019 | 01:53
6
52
הייתי לי הפסקה של שעתיים באמצע יום עבודה אז חיפשתי איזה משהו לצפות בו. לא שמתי לב כמה זמן זה פרק. אלוהים שיעזור לי
אפשר שיפסיקו עם הפרקים באורך סרט
אבל בכל מקרה, אחרי הפרק הראשון מענין לי, אז כנראה אמשיך
לצפיה ב-'סדרה מעולה לדעתי'
סדרה מעולה לדעתי
02/07/2019 | 06:05
1
37
יהיה מעניין לשמוע מה את חושבת עליה
לצפיה ב-'בינתיים הגעתי לפרק 3'
בינתיים הגעתי לפרק 3
02/07/2019 | 23:19
22
טוב זה לא בדיוק ספוילר אבל שיהיה.
בכל מקרה, שני הפרקים הראשונים היו סבבה, השלישי כבר קבע את הקצב שבעיני הוא יותר מידי איטי.
הייתי מצפה מעונה של 8 פרקים לנוע קצת יותר מהר, אבל חוץ מזה אני בינתיים סבבה עם הסדרה.
מקווה שבפרק הבא יהיו קצת יותר התרחשויות.
לצפיה ב-'איזו סדרה זו?'
איזו סדרה זו?
03/07/2019 | 00:10
3
13
לצפיה ב-'ה-OA, זה שם הסדרה, לא ראשי תיבות שלה '
ה-OA, זה שם הסדרה, לא ראשי תיבות שלה
03/07/2019 | 00:13
2
31
(כלומר זה כן ראשי תיבות כמובן, אבל מגלים של מה רק במהלך הצפיה)
לצפיה ב-'אהה חחחח ועל מה הסדרה? מומלצת?'
אהה חחחח ועל מה הסדרה? מומלצת?
03/07/2019 | 08:01
1
10
לצפיה ב-'אני מאוד ממליץ על הסדרה'
אני מאוד ממליץ על הסדרה
03/07/2019 | 14:11
35
אם כי מאוד מוזרה, אז לא תהיה לטעמו של כל אחד.
הסדרה מתחילה עם בחורה שנמצאת 7 שנים לאחר שהיא נעלמה. מה שמוזר במיוחד בזה הוא שהיא הייתה עיוורת כשהיא נעלמה, אבל כיום היא יכולה לראות.
היא חוזרת לבית של ההורים המאמצים שלה, אבל מסרבת לספר להם או למשטרה מה קרה לה.
היא כן מתחילה לספר את סיפור חייה לכמה כמה אנשים. והסיפור הוא מוזר מאוד.
לצפיה ב-'The 100 - שאלה'
The 100 - שאלה
30/06/2019 | 20:46
24
59
יש פרק בעונה 1 שאבא של אחד מהבנים מגיע, זוכרים משהו כזה? איזה פרק זה?
לצפיה ב-'קצת ספוילר לעונה 1 של The 100'
קצת ספוילר לעונה 1 של The 100
30/06/2019 | 21:41
23
52
עד כמה שאני זוכר היחיד מהבנים שרואים את אבא שלו בעונה 1 זה וולס, שאבא שלו הוא ג'אהא. אבל אבא שלו לא בא לשום מקום.

בעונה 2 יש עוד דמות עם אבא.
לצפיה ב-'אני זוכרת סצנה'
אני זוכרת סצנה
30/06/2019 | 21:43
22
38
של גבר הולך במדבר, אולי סצנה אחרונה לפרק?
לצפיה ב-'לא בעונה 1'
לא בעונה 1
30/06/2019 | 22:07
21
14
לצפיה ב-'אולי לא אבא'
אולי לא אבא
01/07/2019 | 14:48
20
14
לצפיה ב-'עד כמה שאני זוכר - מיני ספוילר לעונה 2'
עד כמה שאני זוכר - מיני ספוילר לעונה 2
01/07/2019 | 16:20
19
26
רק בעונה 2 לראשונה רואים משהו במדבר
לצפיה ב-'אולי זה קרה בעונה 2?'
אולי זה קרה בעונה 2?
01/07/2019 | 16:34
18
23
זה דומה לתיאור?
לצפיה ב-'כן - קצת לעונה 2, הרבה לעונה 1'
כן - קצת לעונה 2, הרבה לעונה 1
01/07/2019 | 16:45
17
28
ייתכן שפרק ראשון או שני של עונה 2 מסתיים ככה.
זה פשוט מוזר לתאר את זה כ"אבא של אחד מהבנים מגיע" כי האדם במדבר הוא ג'אהא והבן שלו מת הרבה לפני כן
לצפיה ב-'כן!!!'
כן!!!
01/07/2019 | 16:50
16
24
הבן שלו לא היה אחד מהמאה?
לצפיה ב-' לעונה 1+2'
לעונה 1+2
01/07/2019 | 20:49
15
35
אכן היה אחד מהמאה, היה בעבר חבר הכי טוב של קלארק.
אבל כפי שניק ציין, הוא מת בעונה 1 אז ג׳האה לא זכה לראותו על הקרקע.

יש עוד סצינה בעונה 2 כשג׳האה הולך במדבר ונתקל בילד קטן עם עיוות בפנים שהוא והמשפחה שלו סיפרו לג׳האה על עיר האורות. בהתחלה חשבתי שהתכוונת אליו.
לצפיה ב-'את זוכרת באיזה פרק זה?'
את זוכרת באיזה פרק זה?
01/07/2019 | 21:30
14
21
זה הדבר האחרון שאני זוכרת (מהסדרה, לא התעוררתי עם אמנזיה או משהו כזה).
אני שוקלת להמשיך ורציתי לדעת איפה הפסקתי.
לצפיה ב-'עדיף שפשוט תתחילי בתחילת עונה 2'
עדיף שפשוט תתחילי בתחילת עונה 2
01/07/2019 | 21:46
16
אם כי, אם את ממש לא זוכרת אז עדיף בכלל שתראי שוב את עונה 1.
לצפיה ב-'כן, פרק 2X04'
כן, פרק 2X04
01/07/2019 | 22:47
12
6
לצפיה ב-'תודה, אז אמשיך מ-5'
תודה, אז אמשיך מ-5
01/07/2019 | 22:50
11
18
אני בטח אזכר בינתיים.

אני זוכרת שהפריעה לי שהעלילה התבדרה, נראה מה יהיה.
לצפיה ב-'אם בא לך לדבר על הפרקים פה ולרשום לנו מה דעתך עליהם, זה יהיה'
אם בא לך לדבר על הפרקים פה ולרשום לנו מה דעתך עליהם, זה יהיה
01/07/2019 | 23:19
10
17
נחמד. אני גם בדיוק התחלתי לצפות שוב מההתחלה

בכל אופן בעיני עונות 3 ו-6 הן הכי טובות עד כה. אבל ניק למשל הכי אוהב את עונה 2 (אלא אם כן הוא שינה את דעתו?)

לצפיה ב-'אז התחלתי משם'
אז התחלתי משם
02/07/2019 | 19:06
9
18
תזכירו לי מי זה לינקולן?
הוא כרגע היחיד שלא מוכר לי.
לצפיה ב-' לעונה 1'
לעונה 1
02/07/2019 | 19:27
8
18
אם הספקת להדחיק את לינקולן, הייתי ממליצה לך כמו ניק לחזור שוב לעונה 1.
הוא דמות די משמעותית.
אבל אם בכל זאת את מעדיפה להמשיך מאיפה שאת, אז בגדול לינקולן הוא הגראונדר הראשון שעזר למאה. אוקטביה התאהבה בו (מצלצל מוכר?)
אם זכור לך בעונה הקודמת שהם (המאה) חטפו מישהו והתעללו בו כדי שיספק להם מידע על הגראונדרים.
את בטח זוכרת את הקטע שפ׳ין נדקר ואז אחרי ה״ניתוח״ שקלארק הייתה צריכה לעשות עם אבי בקשר, הם גילו שהסכין הייתה טבולה ברעל ואז הם התעללו בלינקולן כדי שיתן להם את הניסיוב להציל אותו (בסוף אוקטביה חתכה את היד של עצמה כדי לגרום לו לעזור להם, כי היה אכפת לו רק ממנה בשלב הזה).
לצפיה ב-'ההתרחשות נשמעת מוכרת'
ההתרחשות נשמעת מוכרת
02/07/2019 | 19:49
7
21
הדמות שלו... פחות.
מעניין למה דווקא הוא נמחק מהזיכרון שלי.

אני לא חושבת שאהנה מצפייה חוזרת בעונה 1.

אז הגעתי ללקסה...
חבל ששמעתי ספוילרים.
לצפיה ב-''
02/07/2019 | 23:16
6
17
בעיני, הרבה מהדינמיקה בין הדמויות קשורה במאורעות עבר, ככה שאם את לא זוכרת את העונה הקודמת טוב, אולי זה יפריע לך ליהנות מהעונה הנוכחית.
אם לא לצפות שוב בכל עונה 1, אולי תעשי איזה רפרוף כזה על כל פרק (מה שאני בדר״כ עושה זה צופה בכמה דק׳ בהתחלה, באמצע ובסוף כדי להיזכר)
בקשר ללקסה, גם אני ידעתי ספוילרים לפני שהתחלתי לצפות בתוכנית ונכון שזה קצת הרס את אפקט ההפתעה, אבל זה לא מנע ממני ליהנות מקווי העלילה בלי שום קשר.
חוץ מזה שצפויות עוד כל כל הרבה הפתעות (נעימות יותר ונעימות פחות) בהמשך ככה שהולך להיות לך מענין בכל מקרה.
לצפיה ב-'גם אם '
גם אם
03/07/2019 | 20:58
5
12
זה יפריע להנות, צפייה חוזרת בעונה 1 רק כדי להיזכר תפריע לי יותר.
הסתפקתי בלא לדלג על תקציר הפרקים הקודמים.

תודה על התגובות .
לצפיה ב-'הו וול, מקווה שדברים יחזרו אליך בהמשך הצפיה ושזה לא יפריע'
הו וול, מקווה שדברים יחזרו אליך בהמשך הצפיה ושזה לא יפריע
03/07/2019 | 21:42
4
8
לצפיה ב-'כבר חוזרים'
כבר חוזרים
03/07/2019 | 22:29
6
לצפיה ב-'לא יודעת למה הפסקתי מראש '
לא יודעת למה הפסקתי מראש
04/07/2019 | 23:07
2
24
זאת סדרה ממכרת, מרתנתי את עונה 2.
הפרק האחרון נורא .

אני אוהבת את הכיוון החדש עם הAI.
לצפיה ב-'בהחלט ממכרת!'
בהחלט ממכרת!
05/07/2019 | 20:34
1
15
הפרק הארחון באמת היה קשה, אבל היא שירת את העלילה. אהבתי גם את כל מה שהוא יצר אחרי זה.
ואם את אוהבת את הכיוון עם ה-AI את תאהבי את עונה 3!
בעיניי היא אחת הטובות (יחד עם עונה 6 כפי שציינתי למעלה)
מקווה לשמוע את דעתך עליה בזמן צפיה או אחרי שתסיימי את העונה
לצפיה ב-'מפריע לי:'
מפריע לי:
11/07/2019 | 20:20
8
* חוסר העקביות בנקמת הדם של הילידים.
* העונה איכשהו גם קצרה מדי וגם ארוכה מדי.

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ