לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע שבוע'
דיוני סדרות לאמצע שבוע
23/05/2017 | 08:00
18
20
דונלד טראמפ בא לחרבן לנו את החיים בירושלים - ובהתאם המזג אוויר הקריר. תודה, אבל לא תודה. לך מפה וקח איתך את העננים שהבאת איתך

שיהיה אמצע שבוע נעים.
לצפיה ב-' Jane The Virgin עונה 3 פרק 20 '
Jane The Virgin עונה 3 פרק 20
23/05/2017 | 09:14
2
30
פרק סביר...
ג'יין מבינה שהיא מאוהבת ברפאל....אבל אח"כ היא פוגשת את האהוב הראשון שלה והניצוצות עיפם...

פטרה מבינה את הטעות ורוצה לחזור לרפאל אבל בעצם אחותו מתחזה אליו (אחרי שגנבה את הפלא שלו) כי הבינה שהוא רימה אותה ובסהכ רצה לתפוס את רוז.
כנראה שהיא תחטוף את פטרה ורפאל ישחרר אותה והם יחזרו...

סוף סוף רוחליו וסיומרה המעצבנים האלה התחתנו....
אני חושבת שזאת טעות וכנראה שהעולם חושב כמוני...
הנאום של גיין היה מזעזע בהתחלה אבל אח"כ הבנתי את הנקודה....

סוף סוף גילינו מי רצח את צאק או מה שמו...רוז.
כמה לא צפוי....אני זוכרת שאמרתי שזאת בטח היא..

ארנסקה רוצה לדפוק את פטרה אחרי שמבינה שהיא הכניסה אותה לכלא...

אני שמחה שהפרק פחות התעסקו בחרמנות של הסבתא.

לצפיה ב-'לפחות יש לנו סוג של נחמה'
לפחות יש לנו סוג של נחמה
23/05/2017 | 17:25
1
20
שזה היה הפרק האחרון לעונה!!!!!!!!!!

יאללה ביי.

(ישודר ב מחר בערב. לא אצפה בו בדחיפות.)
לצפיה ב-'וואלה???הייתי בטוחה שיש עוד אחד....'
וואלה???הייתי בטוחה שיש עוד אחד....
23/05/2017 | 22:58
14
אתה מאמין שאני מעדיפה שהתוכנית תבוטל ואני לא אדע מה קרה לפטרה וכל השאר?.....
חחח
לצפיה ב-'better.call.saul.s03e07 '
better.call.saul.s03e07
23/05/2017 | 11:42
12
אז ג'ימי עושה עבודות שירות...הצחיק אותי שהוא רצה לקרוא את מה שהוא חותם עליו :)
הוא מקבל טלפון ועונה "בוקר טוב, סול גודמן הפקות" בזמן שהוא מנקה את הזבל חחחחח
כנראה שהמחיר יקר מידי כי הוא קיבל ניתוק בפנים....
אח"כ הוא מנסה לבטל את הביטוח המקצועי שלו....ללא הצלחה יתרה.
אח"כ הוא מתווכח עם האחראי כי הוא עבד 4 שעות במקום חצי שעה...הוא עונה לו שאסור לדבר בטלפון וסול מנסה לרתום את כולם למאבק וזה לא עובד לו.

אחרי עבודות השירות, ג'ימי מנסה להתנקות מהר בעזרת מגבונים...הרכב בהתחלה לא מתניע, והם מצלמים פרסומת לחנות רהיטים...
ג'ימי מביים את הלקוח חחח

גימי וקים יושבים וגימי משלם לה את מה שחיבת...
הוא מוציא בוחטה של כסף וקים שואלת אם הוא לא רוקן את חשבון הבנק...הוא אומר שלו ואני חושבת שהוא משקר. הוא מזמין להם סיני ואומר לשליח שישמור את הטיפ...
כשהשליח אומר לו שמדובר בדולר, גימי אומר שזה יכול להפוף ל0 חחחחחחח

נאצ'ו מחכה בדירה של גבר כלשהו (איך קוראים לו???) ושואל אותו אם הוא יכול להשיג לו עוד גלולות כמו הגלולה שגנב בפרק הקודם מהקטור...
נאצו רוצה קפסולות ריקות כמראה כדי שיוכל למלא במשהו שיהרוג את הקטור.
הבחור אומר שלא מיצרים כאלה במקום העבודה שלו אבל הוא יכול להשיג דגימות...
הוא שואל את נאצו מה יקרה אם הוא לא ישיג אותם...נאצו עונה שהוא ישלם לו 20 אלף דולר ומדגיש שישיג אותם...

מייק מוציא כסף מהמחבוא ואח"כ אנחנו רואים אותו עושה את השיפוצים בכנסייה שסטייסי נידבה אותו...הוא מסרב לעזרה מהמתנדבים. הוא השתמש בכסף כדי לרכוש את המוצרים לשיפוץ. לאחר התעקשות, הוא מחלק משימות למתנדבים...
כשהוא הביא לאניטה את המטאטא, היא הייתה בטוחה שהוא מתכוון שתלך לנקות..חחח אחכ הבינה שהוא חושב על הפרטים הקטנים- שהילדים לא יחליקו בגשם...

הבחור שנאצו ביקש ממנו למצוא לו את הקפסולות, בא למייק ואומר שהוא רוצה שהם יחזרו לעבוד יחד. מייק מסרב כי הוא לא רוצה להיכנס לזה...
הבחור אומר שהוא מפחד ושאין לו איך לצאת מזה...
מייק אומר שהוא לא מעוניין ושהוא ימצא דרך לצאת מזה. הצחיק אותי שמייק אמר לו שנאצו היה צריך רק לנתק את קווי הטלפון כדי לבטל את האזעקה בבית  :)

קים מגיע למשרד ומנסה לישון כמה דקות...
אחת הלקוחות שלה (לא זוכרת את השם..היא ממאלה שהם גנבו מהווארד..) מחמיאה לה על איך שהם קרעו את צ'אק...
קים קצת עצבנית....כנראה מחסור בשינה או בגלל שהתרגזה על מה שאמרה על צאק.
קים מתנצלת על איך שדיברה...ואומרת שכל מה שהם עשו זה לקרוע איש חולה... אני מניחה שעם הזמן היא תפתח מרמור כלפי ג'ימי בעקובות זה...

גימי המטונף מתנקה שוב בעזרת מגבונים ואוסף את צוות הצילום...
הרכב לא מתניע..הם נוסעים באוטובוס.
הם מתכוננים לצלם פרסומת לחנות גיטרות...ואז הלקוחות מתחרטים כי המחיר יקר מידי..
ג'ימי מציע להם 50 % הנחה והם מסרבים. גימי מציע להם לצלם בחינם וכשיגדלו המכירות/לקוחות הם ישלמו על הפרסומות הבאות....לדעתי טעות אבל בסדר.
גימי משלם לצוות ונשאר בלי כלום...אפילו לא היה לא כסף לאוטובוס...
הצלמת מחזירה לו את הכסף כי הוא מפסיד כסף, והוא לא מסכים לקחת...
אני מודה שהתחלתי לדמוע....היה לי כל כך עצוב בשבילו.

אניטה, בעלה נפטר והיא אלמנה.
היא מספרת איך מסרה את הבגדים של בעלה...דיי הזדהתי כי היה לי קשה מאוד למסור את הבגדים של אבא שלי ז"ל.
לדעתי יהיה משהו בינה לבין מייק...גם סטייסי שמה לב לזה :)
מייק שואל את אניטה אם בעלה היה שוטר (היא שמרה את המדים) היא אומרת שלא ושהוא היה בנייבי...היא מספרת לו על בעלה ואיך נפטר...
כנראה נפל מההר אבל אף פעם לא נמצאה הגופה....

מייק מתקשר לבחור ואומר שהוא בפנים.

קים וג'ימי יושבים מחוץ למשרד וחולקים סיגריה. הוא מציע לה ללכת לאנשהו והיא לא רוצה כי יש לה המון עבודה...לבסוף היא מסכימה והוא לוקח אותה לבר...
היא שואלת אם הוא ניצל את הכרטיס והוא אמר שהוא מחלק את החיובים בין הכרטיסים...
הוא באמת חושב שהיא מאמינה לו?...
גימי טוען שהוא דומה לקווין קוסנר חחחחחחחחחחחחחחחחח
הם רואים איזה גבר שמתייחס ממש מגעיל כלפי המלצר וג'ימי שואל את קים איך הם יצליחו להשיג אותו...גימי רוצה למכור לו כרטיס אשראי חסר ערך ב5000 דולר...קים צריכה לפתות אותו, גימי יתנהג כמו שיכור שמנסה לגנוב אותה ואז הוא יתערב ויעזור לה לנטוש אותו...קים שואלת אם באמת הם מתכננים לעשות את זה או שהם סתם מדברים...
גימי אומר שזה סתם דיבורים אבל דיי ברור שהוא היה רציני...
קים מעלה את צאק ושואלת אם הייתה דרך אחרת...
ג'ימי אומר שהם עשו את מה שהם היו צריכים, כולל רבקה ושצאק אשם בהכל.
לאחר שתיקה מביכה, קים מציע לגימי לדפוק איזה גבר שישקיע באפריקה...

נאצו ומייק נפגשים ונאצו מופתע לראות את מייק.
מיק רוצה לדעת מה הוא מתכנן ואומר שהוא יודע שהקטור סובל מבעיות לב. הוא שואל את נאצו איך הוא יחליף את הכדורים. נאצו עונה שבזמן שהוא יתלה את המעיל. מייק שואל מה יקרה אח"כ ונאצו אומר שהלב שלו פשוט יעצור.  מייק שואל איך נאצו ימנע מסלמנקה לגלות שהוא עשה את זה ונאצו שואל אם הוא מנסה למנוע ממנו לעשות את זה ומייק אומר שהוא רוצה שהוא יבין מה הוא עושה. נאצו מספר לו על מה שהקטור מתכנן לאבא שלו....
מייק אומר לו שיש אנשים מסוכנים יותר מהקטור ושאם נאצו יצליח בתוכנית שלו מבלי לחטוף כדור בראש, שיחליף בחזרה את הכדורים כי הם יבדקו את הכדורים כדי להבין למה הם לא עבדו...
מייק אומר לנאצו שהוא צריך ממנו עוד דבר אחד לפני שיעשו את העיסקה...אני מניחה שזה קשור לאניטה וגופת בעלה (בסוף יסתבר שזה בכלל גאס שביים את המוות שלו חחח).

גימי מגיע לחברת הביטוח כדי להקפיא את הביטוח לתקופת ההשעייה...הוא רוצה החזר אך הסוכנת לא מחזירה כסף כאשר מדובר במקרה כזה. היא אומרת שאם מישהו מהלקוחות שלו יתבע, הכיסוי נמשך.
למרות  שגימי טוען שהלקוחות שלו אוהבים אותו ולא יתבעו, היא לא מוכנה לזכות.
היא מוסיפה שהפרמייה שלו בשנה הבאה תגדל משמעותית בגלל מה שקרה...ב150%. גימי כמעט מקבל התקף לב...הוא מתחיל לבכות
זה כל כך עצוב....
ואז לדעתי הוא עושה מניפולציה שצאק שונא אותו ושזה כואב לו והוא מפרט לה על המחלה שלו וכו....צאק גם מבוטח בחברה הזאת.  ואזהוא אמר לסוכנת שלא תכתוב את מה שאמר כי הוא לא רוצה לסבך את צ'אק...
בקיצור הוא החזיר לו.  לא החלטתי אם ג'ימי רשע או פשוט גאון!!
אני מניחה שזה שילוב של שניהם....

ואיך קוראים לבחור הזה שמייק עזר לו, זה שמספק לנצו את הקפסולות..???

לצפיה ב-'סופרגירל פרק 2X23'
סופרגירל פרק 2X23
23/05/2017 | 14:51
7
35
אוקי, אז סופרמן הוא תחת השפעת קריפטונייט כסוף. לא סוג שאני (או הוא) מכירים. כמובן שעולה השאלה הברורה, למה ריאה לא פשוט השתמשה בקריפטונייט הזה גם על סופרגירל. נראה לי היה אפילו יותר טוב.
אבל בכל מקרה הקרב בין הסוּפֶּרִים היה מרהיב.

אז מסתבר שאפשר לעשות קרב אישי בין סופרגירל וריאה. המנצחת מקבלת הכל. זה כמובן ברור היה שריאה לא תכבד את ההסכם. אבל מה שמצחיק זה שגם סופרגירל שכביכול נותנת את המילה שלה, לא באמת מתכוונת לכבד את ההסכם, היא יודעת מראש שאם היא תפסיד היא הולכת להשתמש במכונה של משפחת לות'ר.

וכמובן באמת משתמשים במכונה שמרעילה את האטמוספירה בעופרת. כל הדקסמייטים נאלצים לעזוב שזה משמח, אבל גם מון-אל נאלץ לעזוב וזה עצוב.  (לא ברור למה הספינות של ריאה לא מיד שיגרו אותה משם)
*אז יש פלאשפורוורד חמישים שנה כשרוב החיים בכדור הארץ מתו בגלל הרעלת עופרת... אה לא? החליטו שלא להשתמש בסצנה הזאת

כולם שמחים חוץ מקארה שעצובה כי כולם במערכות יחסים חוץ ממנה (היא מתעלמת מזה שגם קאט וג'יימס לא במערכות יחסים).
לא ראו יותר מידי את ג'יימס שזה לא נורא.
ראו המון את קאט שזה מעולה. מסתבר שהיא גם קלטה שקארה היא סופרגירל, כל הכבוד לה. אני ממש מקווה שאולי היא תהיה בחלק גדול יותר מעונה הבאה (תלוי בקאליסטה פלוקהרט שלא ממש בקטע של קנדה)

מייגן המאדימית הלבנה מגיעה עם קבוצה של מאדימים לבנים שגם "טובים" כמוה.
האמת שזה קצת מוזר שהביאו אותם לקטע כל כך קצר בפרק הזה. זה ענין גדול מאוד, האם הם מתכוונים להשאר בכדור הארץ? מרגיש לי כמו משהו שהיה עדיף לדחות לפרק בעונה 3.

אלכס ומאגי מתארסות (רגע, ראינו את התשובה?) מרגיש קצת נמהר מידי, אבל עדיין מאוד משמח. כלומר עד הדבר הטרגי שיקרה בטח שימנע לפחות אתל הניסיון הראשון לחתונה.

והאם מון אל נשאב לתוך חור תולעת? כי זה לא היה ממש ברור מה קרה שם?

ואפילו פחות ברור זה המשפחה הקריפטונאית הנוספת ששלחה תינוק לכדור הארץ לפני שקריפטון התפוצצה (לא ברור למה לא כל המשפחות עשו את זה). אבל המשפחה הזאת היא בקטע מוזר של אצבעות דם וסמל שנראה כמו גולגולת שואגת ורצון שהתינוק יגדל לשלוט...

אני בטוח שאני אקבל תשובות לגבי משמעות הדברים המוזרים האלו בסוף בלי צורך לחכות עד עונה 3.

*לא ממש מפתיע שאין שום משמעות לשם הפרק Nevertheless, She Persisted מעבר למשמעות הפוליטית.

והנה סרטון קצר של סופרגירל שיצא שהוא יותר פרסומת לסרט וונדרוומן מכל דבר אחר. אבל עדיין מאוד חמוד.
לצפיה ב-'פרק 2X22'
פרק 2X22
23/05/2017 | 15:33
1
11
לצפיה ב-' לפחות לא טעיתי בכיוון ההפוך'
לפחות לא טעיתי בכיוון ההפוך
23/05/2017 | 16:21
5
לצפיה ב-'כמה מחשבות על פרק סיום העונה '
כמה מחשבות על פרק סיום העונה
23/05/2017 | 15:33
4
30
1. היה מוזר לראות את קארה מנצחת את סופרמן. לא, לא בגלל שהיא אישה, אלא בגלל שיש לו כל כך הרבה יותר ניסיון ממנה (נלחם כבר בזוד, ב-War World ובטח בלא מעט דברים/אירועים אחרים לאורך השנים).
2. מצד שני, אהבתי את זה שהוא לקח את זה בקלות.
3. כל האון אנד אוף של קארה ומון-אל סמשך כל העונה פגע מאוד, לדעתי, באפקט של כמעט המוות והעזיבה שלו. כבר נפרדתם וחזרתם איזה 492 פעמים העונה, למה שזה ירגש אותי כשזה קורה שוב?
4. לא שמענו תשובה ממגי. מקווה שזה לא יגרר לאן שהרבה עלילות כאלו נגררות.
5. מון אל נשאב לתוך פורטל כלשהו. מעניין לאיזה יקום הוא יגיע.
6. שמח שהתברר שקאט גרנט יודעת שקארה היא סופרגירל. מקווה שיתברר שהיא ידעה את זה ממש בשלב מוקדם וסתם עשתה את עצמה, אבל זה פחות חשוב. העיקר שהיא יודעת.
7. מצד שני, לינה לות'ר עוד לא יודעת.
8. לגביי התינוקת הנוספת שהוברחה מקריפטון - מקווה שמדובר בגרסה כלשהי של Reign, ולא בדומסדיי.
9. הסרטון שהעלית כל כך אדיר. What a time to be alive.
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על זה '
גם אני חשבתי על זה
23/05/2017 | 16:33
3
17
הוא תיפקד כסופרמן כמה שנים לפני שהיא הגיעה לכדור הארץ ועוד הרבה שנים לאחר מכן עד שהיא התחילה לפעול כסופרגירל.
אישית נראה לי שהגיוני שהסילבר קריפטונייט השפיע עליו לרעה, אפילו אם לא החליש אותו פיזית, זה גרם לו לא לחשוב בסדר ולכן לא להלחם טוב כל כך. זה לפחות הסבר שניתן לתת.

מעניין אם שנה הבאה נראה נקבל גם הופעת אורח של לואיס ליין.

כשאני חושב חזרה על העונה אני לא זוכר הכל, אבל לא זכור לי שהיה הרבה און אנד אוף של קארה ומון אל. בהתחלה הם לא היו ביחד. אז הוא פיתח רגשו כלפיה אז הם היו יחד, ואם אני לא טועה הם נפרדו רק פעם אחת מאז. אולי בנוסף לזה גם היה איזה כמעט פרידה כשהיא חשבה שהוא יעזוב עם ההורים שלו או משהו כזה.

לגבי קאט - בשלב מסוים בעונה 1 היא כבר הייתה די בטוחה שקארה היא סופרגירל, אבל אז קארה עבדה עליה בעזרת ג'ון שהגיע במראה של סופרגירל כשקארה הייתה בחדר.
אז השאלה היא האם זה לא עבד עליה אז והיא פשוט העמידה פנים שהיא עכשיו מאמינה שקארה היא לא סופרגירל, או שהיא הבינה את זה מחדש מאז (אולי היא שמעה ממקורות שיש חייזר עם יכולת שינוי צורה שעובד עבור הממשלה לצד סופרגירל, היא חברה של הנשיאה אחרי הכל).

קראתי תיאוריה שמון-אל עבר לעתיד כי בקומיקס הוא נמצא במאה ה30. אבל זה באמת ניחוש שמבוסס רק על הקומיקס.

עכשיו אני חושב על זה שקארה הייתה יכולה להשתמש במכשיר מעבר העולמות שסיסקו נתן לה ולשלוח את מון-אל אל העולם של בארי. העולם ההוא לא מזוהם בעופרת, הוא היה יכול לעזור שם (הופעות אורח) וגם היא הייתה יכולה להמשיך להיות בקשר איתו.
לצפיה ב-'אבל '
אבל
23/05/2017 | 16:54
2
15
אלא אם כן הוא שיקר, או לא ידע שהוא היה חלש באותם רגעים, סופרמן אמר שהוא נלחם בא בכל כוחו. ככה שאו שזה סתם חור עלילתי (למטרות העצמה של סופרגירל), או שהוא באמת לא היה בשיא כוחו, ולא ידע את זה.

היה המון און אנד אוף ושטויות רגילות של "אני אוהב אותה אבל לא אגלה לה", ו"אתה לא השתנית! אז אנחנו נפרדים".

מון-אל, לדעתי, או עבר לעתיד, איכשהו, או שהוא עבר לעולם אחר (שיהיה על תקן ה"עתיד" מבחינת מה שאני הולך להגיד). הוא יחזור, כמובן, וחלק מהעונה הבאה יהיה סביב התעלומה של לאן/למתי נעלם. 
אני חושב שהוא יחזור שונה, ויביא איתו כמה חברים (מהליגיון. לא, לא זה של האקס מן...), על מנת לעזור לקארה להילחם נגד ריין (Reign), שבטח תהיה סוג של דומסדיי עבור סופרגירל. 

מה שכן, כל הדקסמיטים האלו עם המקלות, טרי האטצ'ר ודו-קרב למוות, הזכירו לי את קשת הפרקים הזו מ"לויס וקלארק". 
לצפיה ב-'יכול להיות '
יכול להיות
23/05/2017 | 17:14
1
12
שהוא שיקר אבל לא נראה לי. יותר הגיוני שהוא לא ידע את זה. אבל מעבר לזה הוא אמר שהוא נלחם בה בכל העוצמה שלו, אבל לא בכל השכל שלו.

נראה לי שאלכס ומגי היו יותר און אנד אוף במהלך העונה.
אבל אתה יודע את המשפט:
על טעם ועל ריח (ועל דברים שטכנית אפשר לעבור בעונה ולספור אותם אבל למי יש כוח) אין מה להתווכח.

גם לי העלילה הזאת מאוד הזכירה את העלילה ההיא מלואיס וקלארק. רק עם אפקטים יותר מרשימים. וג'ימי יותר קטן. והפעם זה דקסם החדשה ולא קריפטון החדשה.

אני ממש מתפלא שלא הביאו את ג'רמיה לאיזה ביקור בתירוץ כלשהו כדי שנקבל סצנה אחת של טרי האצ'ר ודין קיין יחד על המסך.

זכור לי שכבר היה מקרה שבו לקחו שם של סדרה אחת (Reign במקרה הזה) והכניסו אותה כשם דמות בסדרה אחרת. ומי יודע אם יהיה באמת גם Legion. וכבר יש להם Luther.
ומה אחרי זה? קינגדום, פריצ'ר, גוליית', מישהו בשם זורן (והבן שלו), גן חיות, ויקינגים, איש שנמצא במקרה במצודה רמה, מישהו בשם מר רובוט, נבל בשם Scream, גיבור בשם Fortitude...
לצפיה ב-'תראה '
תראה
23/05/2017 | 18:20
11
עכשיו כשאני חושב על זה, זה ממש ממש לא הגיוני שהיא ניצחה אותו - הוא הרי היה משוכנע שהוא נלחם נגד זוד, והוא היה מלא זעם. היא, לעומת זאת, עצרה את עצמה, כי היא ידעה שזה הבן דוד שלה, והיא לא ניסתה לפגוע בו. ולמרות זאת, היא ניצחה. בקיצור - מוזר.

במקרה הזה סדרה כשם של דמות זה לא המצב שתיארת:
1. Reign היא דמות מהקומיקס, ולא סידרה.
2. כשרשמתי Legion, התכוונתי לליגיון גיבורי העל מהמאה ה-30 (שעזר גם לקלארק נגד דומסדיי, ב"סמולוויל"), ולא לדמות יחידה.
לצפיה ב-'החץ פרק 5X22 (הפעם אני בטוח לגבי מספר הפרק)'
החץ פרק 5X22 (הפעם אני בטוח לגבי מספר הפרק)
23/05/2017 | 17:40
2
28
נראה שהעונה של החץ הולכת להסתיים חזק.
למרות דברים מסוימים שגם לא אהבתי בפרק. למשל לא ברור למה לורל הרעה (בלאק סיירן) חייבת לעזור לצ'ייס כשהוא בכלא אם היא לא ממש רוצה. כולמר יכול להיות שהיא שיקרה לקוונטין, אבל אז לא ברור לי למה שהיא תשקר לו.
היה ברור לחלוטין שאוליבר יגלה בשלב מסוים שצ'ייס מחזיק בבן שלו ואז ישחרר אותו. אם לא היינו מקבלים את הסצנה שבה צ'ייס פוגש את וויליאם לפני כמה פרקים אז אולי זה היה בא לנו כהפתעה. אבל בגלל שקיבלנו אותה זה לא היה הפתעה ולכן לא הייתה סיבה לדחות את הגילוי הזה.
גם ממש לא ברור למה צ'ייס בכלל החליט להתפס לפני שהוא מבצע את התוכנית הזאת.

אבל הרוב בפרק אהבתי. קודם כל לא ציפיתי לזה, אבל ממש נהניתי מהבערך 10 דקות שבהם כולם היו שמחים ורגועים. זה חסר בהרבה סדרות אקשן, לראות את הדמויות גם סתם חיות את החיים שלהם בין אירועים.
היה כיף לקבל שוב את מרלין. גם לזה בעצם לא ציפיתי כי הוא כבר די נמאס עלי בעונה שעברה או אפילו בעונה 3, אבל אחרי עונה שלמה שהוא לא היה זה דווקא היה נחמד. גם שמחתי שלשם שינוי אוליבר לא שכח שהוא נבל וזכר שהוא בעצמו אחראי לחטיפה הקודמת של הבן שלו.
*חשבתי שאולי הוא יזרוק איזו עצם של איזכור לגבי מה שהיה איתו באגדות המחר, אבל לא.
וגם ניסה הגיעה וממש התגעגעתי אליה. אני מקווה שיהיה מקום בפרק הבא להסביר קצת לגבי ההיסטוריה בין האחיות.
*ניסה דווקא כן נתנה איזכור בערך לאגדות המחר כשהיא אמרה שאבא שלח אותה לאי ליאן-יו ושם היא מצאה את שרה.

אבל הדבר הגדול ביותר הוא כמובן שובו של סלייד ווילסון (דת'סטרוק). האמת ששמעתי שהוא יהיה בסוף העונה, אבל איך שדברים התקדמו הנחתי שצ'ייס יגייס אותו נגד אוליבר. לא ברור לי כיצד אוליבר ישכנע אותו לעזור לו.

** אני תוהה עד כמה דברים מתרחשים במקביל בהחץ ובהפלאש, כי עם כל מה שקורה שם וזה שאוליבר אפילו מבין שהוא צריך עוד עזרה, הייתי מצפה שהוא יתקשר אל בארי ויבקש עזרה.

אני מצפה לסיום פרק הבא. ולשם שינוי גם מצפה לראות מה קורה בפלאשבק. אומנם אני לא מצפה להפתעה (הוא יחולץ מהאי) אבל בכל זאת אני מצפה לראות את הפלאשבקים באמת מגיעים לנקודה הזאת אחרי חמש שנים.
לצפיה ב-'כמה דברים '
כמה דברים
23/05/2017 | 18:30
1
23
1. פרק מצוין, שמכין מצוין את הפינאלה לעונה מצויינת.
2. ברור שלבלאק סיירן יש משהו כלפיי קוונטין, שאין לה כלפיי דמויות אחרות. זה בטח קו עלילה שיתבהר בעונה הבאה (בטח בארץ-2 קוונטין מת או משהו כזה, שזה עוד משהו שהוביל את לורל להיות רעה).
3. אין סיבה שמלקולם יזכיר את אירועי "Legends Of Tomorrow". עד כמה שאני זוכר, הם החזירו אותו לקו הזמן הנוכחי, ומחקו לו את הזיכרון.
4. אני חושב שזה די ברור מה ישכנע את דת'סטרוק (ועוד מישהו) לעזור לאוליבר - עזרה בתמורה לשחרור.
5. באותה מידה אפשר היה לטעון שבארי היה צריך להתקשר לאוליבר ולבקש עזרה נגד סאביטר, או זום.
6. הימורים שלי: מלקולם ימות, כאקט הירואי להצלת ת'יאה. רוי הרפר יחזור (ואולי יאבד את היד) ויצטרף לאוליבר. סלייד ישוחרר/יברח. אוולין תמות, ואולי גם אחת מהדמויות הראשונות של הסדרה: דיגל, פליסיטי (כן, בטח) וקוונטין. רנה ודיינה מוגנים לקראת העונה הבאה, וכך גם בלאק סיירן. 
נקבל הכנה כלשהי לפרק הבא, שאולי, רק אולי, כוללת את ויג'ילנטי (שנאמר שישחק תפקיד בעונה הבאה).

מצטער שאני לא כותב לגביי הפרקים בעונה המצויינת הזו בצורה מפורטת (כמו שעשיתי בפרקים האחרונים של הפלאש), זה נובע אך ורק ממחסור בזמן. אבל אני מכין סיכומי עונה לסדרות של DC (סופרגירל, החץ, הפלאש ואגדות המחר) לאיזשהו אתר, אז אולי אעשה "העתק הדבק" לפה.

בפרק סיום העונה אפרט קצת יותר.

לצפיה ב-'כמה דברות '
כמה דברות
23/05/2017 | 22:17
25
3. לא זכרתי שמחקו לו את הזיכרון. שלא כמו שניים מהאחרים במקרה שלו לא הייתה חובה למחוק את הזיכרון שלו.
4. אז אוליבר משחרר את דת'סטרוק כדי שיעזור לו בתמורה לזה שהוא ישחרר אותו. אבל אוליבר משחרר אותו כבר כדי שיעזור לו. אז למה שהוא לא יבגוד בו ויעזור לצ'ייס בהזדמנות הראשונה שיש לו. אני מניח שלאוליבר יש יותר מרק הבטחה לשחרור.
5. אני באמת ציפיתי בפרק האחרון שהוא יבקש עזרה מאוליבר.
אם כי באופן כללי יש עניין של יחסי כוחות. אוליבר לא יכול לעזור לבארי המון נגד סאביטר. לעומת זאת נראה לי שאם בארי היה עוזר לאוחליבר בפרק הזה אז חלק גדול מהבעיות היו נפתרות (אוי לא, אנחנו שומעים בטלפון שמישהו תוקף את קרטיס, מזל שבארי מגיע לשם תוך שניה)
6. מאלקום ימות חחחחחח. אני די בטוח ששום דבר לא יכול להרוג אותו. בעצם אולי הוא ימות ואז יבוא מאלקולם מכדור הארץ אחר או מאלקולם שהוא טיים רמננט או משהו...
אני מאוד אשמח להפתעה של רוי הרפר. יהיה נחמד.
אני לא יודע למה אתה חושב שרנה, דיינה ובלאק סיירן בטוחים לקראת עונה הבאה - אם זה בגלל שאתה יודע מי לוהק כבר לעונה הבא אז בבקשה עצור ואל תכתוב על זה כאן.

נ.ב. עדיין לא גילינו מי זה ויג'ילנטי באמת. ההימור שלי הוא שזה ג'יימס אולסן של כדור הארץ 1
לצפיה ב-'דוקטור הו פרק 10X06 '
דוקטור הו פרק 10X06
23/05/2017 | 22:54
12
אני קרוע לגבי הפרק הזה.
מצד אחד רובו ממש שיעמם אותי. במידה שכל הזמן הפסקתי כי מצאתי את עצמי נמשך לעשות דברים אחרים.
אווירת התשעה באב של הדוקטור עיוור ממש לא מתאימה לסדרה.
יש בזה גם משהו ממש מגוחך שאיכשהו אין לו שום טכנולוגיה שיכולה להשיב לו את הראיה. הרי הוא יכול לנוע לעתיד הרחוק, אנחנו ראינו דברים מטורפים בעתיד כבר, ואומנם זה לא משהו שקיים לנו כיום, אבל זה לא נחשב פנטזיה להאמין שתוך חמישים שנה אפילו אולי יהיו בעולם שלנו עיניים פרוסטטיות שעובדות.
וגם אם אין לו, אז מרגיש מגוחך שהוא לא מצליח להעמיד פנים טוב יורת שהוא כן רואה.

גם ההוצאה להורג הארוכה של מיסי לא תרמה לעניין (בין היתר כי הסוף היה צפוי לחלוטין, הרי ראינו את הכספת שם ואנחנו יודעים שמישהו חי בכספת)
האפיפיור מפחיד את החברה של ביל היה מצחיק, אבל חוץ מזה אפילו ביל לא הצליחה להציל את הדכדוף של הפרק.

אבל מצד שני הפרק בכללותו הוא בעצם מעולה אחרי שמבינים אותו.
אני חשבתי שעובדים עליהם שהעולם לא אמיתי, או שחיברו אותם למכונה ששמה את הדוקטור וביל בתוך עולם ממוחשב, אבל מה שמעולה זה שהלכו עם זה עד הסוף - כל הפרק (חוץ מהפלאשבקים והקטע ממש בהתחלה וממש בסוף) היה בעולם לא אמיתי. נארדול, ביל והדוקטור נאלצו להתמודד עם זה שהם לא אמיתיים.
ואז היה חיבור נהדר. הציטוט של ריבר סונג מתחילת הפרק שנארדול אומר:
Goodness is not goodness
that seeks advantage.
Good is good in the final hour,
in the deepest pit without hope,
without witness,
without reward.
Virtue is only virtue in extremis.

כי הדוקטור עושה את הדבר הנכון, האצילי, הגיבורי - במצב הקיצוני ביותר כשהוא יודע שהוא לא אמיתי ושהוא עומד להעלם ושאף אחד לא ממש יזכור אותו.
(*כי אפילו שדוקטור האמיתי קיבל ממנו את המידע, הוא לא באמת יעריך את הבחירה שהדוקטור הלא אמיתי עשה)
לצפיה ב-'Prison Break: Resurrection פרק 8 '
Prison Break: Resurrection פרק 8
24/05/2017 | 07:12
1
אז אנחנו מתחילים לגלות למה וויפ כועס על מייקל....
הפרק נפתח בפגישה של מייקל וגייקוב מהעבר...גייקוב אומר שהקעקועים של מייקל הם אלה שמשכו אותו. מייקל מבקש ממנו להביא שותף נוסף לעבודה- וויפ. בהתחלה גיקוב לא מתלהב אבל אח"כ מסכים.
הוא מזהיר את מייקל שאם הוא מתכנן משהו, הוא ידע כי הוא קורא אותו.

מייקל מתכתב עם "שרה" ומבין שמשהו לא בסדר כי היא קוראת למייקל "מייקל גוניור"... גייקוב כלא אותה במחסןאו משהו ומייקל רוצה לחזור כדילהציל אותה.
גייקוב מתייחס בסדר למייקל הילד והוא רואה שהוא צייר ציור של ספינה ומייקלאומר לו שזאת מפה לאיפה הוא החביא את הלגו...דומה לאבא.

לינק מעדכן את מייקל במה שקרה לו: סופיה עזבה אותו והוא הסתבך עם הבן של אברוצי. הוא הבריח בשבילו סמים וכשהבין שהואהורג אנשים, הוא זרק מיכל שלל כמה אלפים ועכשיו, אברוצי רוצה להרוג אותו. לינק אומר למייקל שאולי יוכלו להשתמש בזה כדי לחזור לארה"ב. לינק מתקשר לאברוצי ואומר שישלם לו 100 אלף.
הוא אומר לו שהוא צריך להיכנס לארה"ב מבלי שמישהו ידע, אברוצי מסכים.
סוכרה וופיפ מזהירים את מייקל ולינקשישמשטרה ושהפרצופים שלהם שודרו בטלויזיה. הבן של אברוצי מתקשר אליו ואומר שהוא מסכים.

גייקוב נפגש עם וואן גוך ואומר לו שמייקל מתכנן לחזור בגל המשפחה. הוא אומר שמייקל רוצה להרוג אותו כי הוא חושב שהוא גנב לו את המשפחה...אמלי גם אומרת שהוא לא פשוט יבוא אליהם...
גייקוב חושב שהוא יצליח לגלות מה מייקל מתכנן....ברקע, מראים את תיאודור קורא מכתב ממיקל...סי נוט מקבל דרישה להתקשר... וכל אחד מהחבורה מקבל כרטיס...וויפ טס לשיקאגו. גייקוביודע שהם היו בצרפת והם יחכו להם בניו יורק...
הטלפון נדלק שוב והם בטוחים שהם תפסו אותו.
וואן גוך ואמלי עולים על הטיסה ומוצאים את המטוס ריק עם הנייד על המושב.

מייקל ולינק נפגשים עם אברוצי, הם עובדים עליו שיש מליון שוטרים סמויים שיפשטו על עבקי הסמים שלו אלא אם הוא יוותר ללינק על החוב. בהתחלה אברוצי לא מאמין אבל כשהגיפים השחורים מגיעים הוא בורח.
מייקל מבק מסינוט לעזוב כי הם מכירים את הפנים שלו והוא מהווה סיכון...שיבה נשארת לעזור.

וואן גוך אומר לאמלי שמשהו לא בדר עם גייקוב...שמצב אחד הוא מסר שהוא התאהב בשרה ומצד שני כלא אותה במחסן. הוא אומר שאוחרי שיתפסו את מייקל/אוטיס שהוא הרוצח של מישהו, הוא עוזב וששניהם יכולים לעזוב.
תמיד חשבתי שוואן גוך הוא המניאק מבינהם אבל נראה שאמלי לא כזאת תמימה....

אברוצי חוזר למחסן ורואה שהכל שם...הוא מבין שעבדו עליו ועכשיו הוא ממש עצבני על לינק ואומר שצריל חהרוג אותו אחת ולתמיד.

וויפ שואל נהג מונית אם הוא יכול לקחת אותו למקום מסוים לפי קורדינציות שיש לו...הנהג אומר לו שזה באמצע אגם מישגן. לינק מייקל ושיבה מגיעים לבית של גייקוב...שיבה מביאה ללינק אקדח.
מייקל רואה בביוב את כל ה"ברבורים" שהוא שלח לשרה למרות שגייקוב אסר עליו..הוא חשב שהוא לא יעלה על זה.
מייקל ולינק מוצאים בית ריק ומייקל שולח הודעה ל"שרה"....מייקל מבין שהיא חייה.

גייקוב וון גוך מדברים וואן גוך אומר שהוא לא רואה אף אחד. גייקוב אומר שזה הגיוני כי מייקל מחכה שהם יפעלו. גייקוב עובר ליד טנדר שחור ובהוראת גייקוב הוא אומר "הם לא הופיעו אני חוזר אליך עכשיו" ליד לינק. גייקוב אומר שמייקל חשף את הקלף המנצח שלו- אחיו לינק ושהוא יצטרך להופיע בהקדם.
אמלי מאבדת את לינק וגייקוב מבין שהם "ניצחו". מייקל מתצפת על גייקוב מבניין ואומר שהוא נוסע מזרחה...
גייקוב רוצה להרוג את מי שבגיפ השחור- שיבה...הוא לא מזהה אותה ובורח כשרואה אותה...לינק יוש במושב ליד אבל הוא לא ראה אותו מן הסתם.
מייקל מגיע לרכב הנטוש ורואה דם בבאג/ז ומבין שזה של שרה...הרכב ריק.

מייקל מוצא את הציור של מייקל גוניור ושהוא קודד משהו בציור..מייקל מבין שזאת מפה שמובילה לאיזה אגם והוא אומר להם איפה הוא...
לינק סוףסוף מנשק את שיבה ואומר לה שהיא לא ממשיכה איתם כי הוא לא יסלח לעצמו אם יקרה לה משהו.

וויפ משכיר סירה באגם, תיאו מקליט את עצמו מדבר לאלוקים ואומר שקיבל הצעהשמתאימה לטי-באג ושעכשיו זאת לא תהיהה עבודה של איש חסר מצפון או בשביל חטא ושנאה...הפעם זה יהיה בשביל אהבה...

מייקל הילד אומר לגייקוב שהוא רוצה הביתה ושואל איפה שרה, גיקוב אומר שהיא מרגישה לא טוב אבל עוד מעט הם יחזרו הביתה והכל יהיה כרגיל. מייקל רואה את שרה קשורה בחדר ליד...ילד חכם...

טי באג נפגש עם וויפ שלא ממש יודע מי הוא..טי באג אומר לו שאוטיס הוא מייקל סקופילד. הוא אומר  שקראו לו טי באג וויפ וששמו האמיתי של ויפ הוא דיוויד. הוא אומר שוויפ הזכיר לו מישהו בזמן שהוא חיפש שותף ושהוא גילה שוויפ הוא הבן של טי באג!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

מייקל מגיע לבית על האגם ורואה את מייקל גוניור, הוא מבין שמשהו לא בבדר עם שרה...לינק חושב שגייקוב חזר הביתה אבל בסוף זה לא הוא. אני חייבת להודות שזה קצת מוז שגייקוב לא פיצץ אץ הבית הזה במצלמות...במיוחד כשזה ממש צפוי שמייקל יופיע שם.
לפתע אברוצקי מופיע ויורה על לינק...

מייקל ומייקל נפגשים וגוניור ישר מזהה אותוץץץמיקל אומר לו שקיבל את המפה שצייר ומייקל גוניור עונה שהואל לא צייר מפה...מייקל מבין שזה גייקוב. לפתע אמלי מופיע ויורים במישהו.

יש לי הרגשה שזה וואן גוך שהרג אותה ואולי אפילו גייקוב כדי להפיל את הכל עליה והוא מתכנן לרצוח את מייקל מייקל ושרה....

לצפיה ב-'Pretty.Little.Liars.S07E15 '
Pretty.Little.Liars.S07E15
24/05/2017 | 07:51
5

לא אכפת לי מאלי/אמלי/ פייג והתינוק...
אריה וניקול ועזרא עוד יותר משעממים...

אריה עוזרת לסינדי וA....

הם חושדים שלוקאס הוא A.D ומחליטות לא להגיד כלום לאלי ההרה...

אמלי רוצה לגדל את הילד של אלי למרות שהיא לא יודעת מי האבא...היא מעכנת את פייג שלא ממש מרוצה מן הסתם. הן "סוג של" נפרדות...

בדרך פלא מופיע מעיל בלוקר...שניה לפני הוא לא היה שם...איזה בולשיט.

האנה מראה למונה את המשחק ומנה ממש מתלהבת...האנה מבקשת ממונה שתעזור לה כי היא לא מפחדת מהמשחק. מונה אומרה שזה בגלל שהיא לא מופיעה במשחק...

אריה ועזרא רבים סוף סוף....שזרוק אותו גבר.

השוטר עוקב אחרי ספנסר...הפתעה שהקשר הזה לא ממש מצליח...

פייג עוזבת ואלי אומרת שהיא לא חייבת...פייג שואלת את אלי אם היא אוהבת את אמלי ואלי מתחמקת...היא אומרת לפייג שהיא לא יכולה לשאול אותה את זה.

ספנסר ורן יושבים בדה התעופה ופוגשים את אזרע. ספנסר מבקשת שלא יספר שראה אותם.

אלי מחליטה ללדת.

ספנסר מקבלת מכתבים דרך בקבוק.

אריה אוימת על ידי A שהיא לא עונה לה לשיחה...

בקיצור...בולשיט ושיגמר כבר.
לצפיה ב-'שרשור נוסף לכל הדברים שלא מתאימים למקום אחר'
שרשור נוסף לכל הדברים שלא מתאימים למקום אחר
23/05/2017 | 02:52
18
14
כי השרשור הקודם מתיישן ומפוצץ,

*אבל יש עוד חדשות על סרטי קומיקס.
לצפיה ב-'ג'וס ווידון עובד על סרט הJustice League של '
ג'וס ווידון עובד על סרט הJustice League של
23/05/2017 | 03:01
10
55
ג'וס, מי שביים עד כה את סרטי הנוקמים של מארבל, לא רק עובד על סרט עתידי של באטגירל שאולי יתרחש, אלא עובד בפועל כיום על הסרט Justice League של DC שייצא לאקרנים בנובמבר השנה.

ראשית הוא נעשה מעורב כשהוא הוכנס לכתוב עוד כמה סצנות שזאק סניידר רצה להוסיף לסרט. אבל עכשיו בגלל טרגדיה אישית של סניידר הוא גם הולך לביים את הסצנות הנוספות האלו.
אומנם הסגנון של ווידון הוא די שונה משל סניידר, אבל בגלל שהוא רק מביים כמה סצנות נוספות צפוי והגיוני שהן יהיו בסגנון שיתאים לשאר הסרט.

הטרגדיה האישית של סניידר היא ההתאבדות של בתו בת ה20 לפני חודשיים. לפי הכתבה סניידר בהתחלה חזר לעבוד על הסרט תוך שבועיים מהמוות של בתו, בעיקר כי הוא רצה להסיח את דעתו, אבל לאחרונה החליט שהוא חייב לקחת צעד אחורה ולהיות עם משפחתו וילדיו הנוספים בתקופה הזאת.

לצפיה ב-'סניידר'
סניידר
23/05/2017 | 07:51
2
40
אין לי מילים חוץ מיהי זכרה ברוך ושאני מאחלת לכל המשפחה רק טוב ושיצליחו לעבור את התקופה הקשה
זה נוראי ממש. לקחת צעד אחורה ולהיות עם המשפחה זה נכון

אני כמובן גם אאחל בהצלחה לג'וס. מקווה שיצא טוב
לצפיה ב-'אני יודע, זה ממש נוראי'
אני יודע, זה ממש נוראי
23/05/2017 | 10:36
1
25
כשקראתי את הכתבה הזאת ממש הייתי עם דמעות, שזה קצת מוזר כי זה לא אנשים שאני מכיר, אבל זה פשוט באמת מצב כל כך עצוב שקשה להיות אדישים לזה.

זה גם גרם לי להרגיש רע כי אני די מ"שונאי" זאק סניידר בשנים האחרונות.
אבל כמובן שזה לא שנאה אמיתית לאדם, אני פשוט לא אוהב את הסגנון הקולנועי שלו, אבל אין קשר בין זה ובין האדם עצמו, אבל בטח התבטאתי באופן כזה באינטרנט בעבר.

זה גם עצוב כי בעצם הוא לא רצה לדבר על העניין הזה בפומבי וזאת כמובן זכותו לחלוטין. אבל הוא ידע שאם הוא עוזב את הסרט ונותן למישהו אחר לביים את הסצנות האחרות אז זה משהו שיתפרסם ושאז יתחילו להיות המון דיבורים ותיאוריות באינטרנט. ובטח לא מעט שיחשבו שהוא פוטר מהסרט והאולפנים רצו מישהו אחר כי לא היו מרוצים ממנו, או מי יודע מה עוד.
לצפיה ב-'זה מעצבן אותי ממש'
זה מעצבן אותי ממש
23/05/2017 | 11:20
22
עצם זה שזאק מרגיש חייב לדבר על משהו שכואב לו והוא לא רוצה לדבר עליו כדי שאנשים לא ירצו בשמחה וצהלות בגלל תאוריות כמו "הוא פוטר" או אנשים שיגידו "סוף סוף".

תמיד אמרתי שצריך לדעת להפריד בין אדם לעבודה שלו ומה שהוא עושה. כמו שזה לא נכון לשנוא זמר רק כי אתה שונא את המוזיקה שלו, אין גם טעם לשנוא בן אדם רק כי אתה שונא את הסגנון הקולנועי שלו. אני תמיד משתדלת לעשות את ההפרדה הזאת (ובדרך כלל מצליחה).
אני אישית לא משונאי זאק.. תמיד כשאני מציינת בעיות איתו אני גם אומרת דברים טובים שאני מעריכה בעבודה שלו.
אפשר פשוט לקוות שאחרים גם יצליחו לעשות את ההפרדה ולא יתחילו לשמוח על חשבון זאק ויתעלמו מהרקע והסיבה.
לצפיה ב-'...'
...
23/05/2017 | 10:37
3
33
זה מצחיק, כי עכשיו המוני מטומטמים ברחבי העולם צוהלים משמחה לאיד עקב אסון משפחתי.
זה מצחיק, כי עכשיו ל-DC יש "תירוץ" במידה והסרט לא יצליח.

זה מצחיק. 

רק שזה לא מצחיק בכלל.
לצפיה ב-'גם אני חשבתי על זה '
גם אני חשבתי על זה
23/05/2017 | 10:59
10
לצפיה ב-'לגבי ה"תירוץ"'
לגבי ה"תירוץ"
23/05/2017 | 11:21
22
ישתמשו בזה גם בכיוון ההפוך. אם הסרט יצליח יהיו אנשים שיטענו שזה רק בגלל שהכניסו את ווידון שזה גם מטופש לחלוטין.

ולא, בהחלט אין שום דבר מצחיק בסיפור.
לצפיה ב-'בדיוק'
בדיוק
23/05/2017 | 12:19
17
לא מצחיק בכלל.. אפילו לא קצת
להרבה מעריצים לא אכפת מהסיבה. הם קוראים כותרת "ג'וס ווידון יחליף את סניידר" וישר מסיקים וצוהלים משמחה. נוראי

בתקווה רבה שזאק עובר את התקופה הזאת עם המשפחה ומתעלם מהמטומטמים באשר הם
לצפיה ב-'קשה לי להסביר למה, אבל הציור הזה הזיז אצלי משהו'
קשה לי להסביר למה, אבל הציור הזה הזיז אצלי משהו
23/05/2017 | 20:41
18
לצפיה ב-'תוספת קטנה'
תוספת קטנה
23/05/2017 | 21:08
1
19
מסתבר ש-WB הלכו לזאק ודברה סניידר ואמרו להם שהם מוכנים לדחות את הסרט בכמה זמן על מנת שהם יוכלו לחזור בקצב שלהם ולעבוד על הסרט.
וזאק סניידר סירב להצעה בעיקר כדי להתמקד במשפחה שלו כרגע, וגם כדי לא לאכזב את המעריצים בגלל דחיית הסרט.

קודוס ל-2 הצדדים.
לצפיה ב-'כל הכבוד לשני הצדדים'
כל הכבוד לשני הצדדים
24/05/2017 | 00:47
8
יש הרבה כבוד בין כולם שם..

אני מעריכה אותם מאוד וכמו שאמרת קודוס
לצפיה ב-'אתמול, בחצות, נפתחה מכירת הכרטיסים לוונדרוומן'
אתמול, בחצות, נפתחה מכירת הכרטיסים לוונדרוומן
23/05/2017 | 10:56
3
48
הסרט יוקרן החל מה-31 לחודש, מה שאומר - רביעי הבא.

מוגש כשירות לציבור.
לצפיה ב-'בחיי רצתי לבדוק את זה'
בחיי רצתי לבדוק את זה
23/05/2017 | 12:20
1
36
אבל הסרט יעלה בתאריך הזה לא בעיר שלי אני אצטרך לחכות עוד יום כדי להזמין כרטיסים
לצפיה ב-'ו...את לא יכולה להגיע לעיר אחרת?'
ו...את לא יכולה להגיע לעיר אחרת?
23/05/2017 | 19:33
5
לצפיה ב-'אני רוצה איימקס אבל לא ב-3D... '
אני רוצה איימקס אבל לא ב-3D...
23/05/2017 | 19:18
17
מה שאומר שאני צריך או להתפשר או לחכות כמה שבועות..
איזה מבאס זה!
לצפיה ב-'רוג'ר מור הלך לעולמו'
רוג'ר מור הלך לעולמו
23/05/2017 | 16:58
2
36
השחקן שגילם הכי הרבה פעמים את התפקיד של 007, הלא הוא ג'יימס בונד, הלך לעולמו היום.

רוג'ר מור נפטר בגיל 89, ממחלת הסרטן.
לצפיה ב-'עצוב, אבל לפחות בשיבה טובה'
עצוב, אבל לפחות בשיבה טובה
23/05/2017 | 17:21
23
הוא הבונד הראשון שמת (אם לא כוללים את הגרסה הקומית הראשונה של קזינו רויאל), אבל גם היה המבוגר מהם.
לצפיה ב-' '
23/05/2017 | 17:22
24
אני יודעת שהוא היה מבוגר והכול אבל, ואו אין לי מילים .
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
23/05/2017 | 19:48
3
6
לצפיה ב-'חברת הכבלים HOT משנה את שמה ל-Altice'
חברת הכבלים HOT משנה את שמה ל-Altice
23/05/2017 | 19:50
2
56
כבר לא חם יותר - חברת הכבלים  תשנה את שמה ל-Altice, על שם הקבוצה שמחזיקה בבעלות המניות שלה. השינוי ייכנס לתוקפו באמצע 2018. 

לצפיה ב-'אלטייס... '
אלטייס...
23/05/2017 | 22:55
31
זה לא ממש יתגלגל מהלשון בויכוחים על איזו חברה טובה יותר
לצפיה ב-'חחחחחחחחחחחחחחחח מעניין מה המשמעות...יש להם כל כך הרבה'
חחחחחחחחחחחחחחחח מעניין מה המשמעות...יש להם כל כך הרבה
23/05/2017 | 23:56
24
דברים לשנות לפני השם
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת שבוע'
דיוני סדרות לתחילת שבוע
21/05/2017 | 06:49
32
42
רק אומר שיצאתי עם חיוך של מפגר אחרי שצפיתי בפרק הראשון של ללא מילים אתמול.

וזה אומר הרבה מאוד על היחס שלי לקומדיות בשנים האחרונות.
לצפיה ב-'שיקגו jusitce 1X01'
שיקגו jusitce 1X01
21/05/2017 | 08:48
1
46
כי כאן11 טיפשים מכדי לכתוב חוק במקום ג'וסטיק.

לא כל כך הבנתי את המקרה כי הוא הציג דמויות מסדרות אחרות שאני לא רואה...... לא נורא. המבחן האמיתי יהיה ב1X02 לראות איך זה יעבוד.
לצפיה ב-'הבעיה עם המקרה '
הבעיה עם המקרה
21/05/2017 | 09:07
34
שהוא חלק שלישי בקרוסאובר ובארה"ב הם שידרו את כול שלושת החלקים ברצף ככה שגם אם אתה לא מכיר את כול הדמויות עדיין קל יותר להבין מה הולך שם.
לצפיה ב-'הישרדות ישראל- פרק 1...'
הישרדות ישראל- פרק 1...
21/05/2017 | 11:05
1
71
במילה אחת- משעמם.

ארוך מידי, יותר מידי פרסומות (אני חושבת שהיו מליון), מתמודדים משעממים שעפים יל עצמם...
לא חשבתי שהם יוכלו להרוס את התוכניס יותר ממה שערוץ 10 הרס את הפורמט אבל וואלה...הופתעתי.
לצפיה ב-'נראה שYNET חושבים אחרת...'
נראה שYNET חושבים אחרת...
21/05/2017 | 11:54
59
לצפיה ב-'מה נסגר עונה חדשה ערוץ 10'
מה נסגר עונה חדשה ערוץ 10
21/05/2017 | 11:15
71
אני כל כך אוהבת את התוכנית הזאת ואת רועי בר נתן!!!
ממש צחקתי בקול ...הכי הצחיקה אותי הבדיחה שערוץ 11 החדש שמר על כל הפאשלות של ערוץ 11 הישן :)
לצפיה ב-'אני גם ראיתי אתמול 'ללא מילים' ואהבתי'
אני גם ראיתי אתמול 'ללא מילים' ואהבתי
21/05/2017 | 12:06
4
60
בעיקר את האמא.

בקשר לקומדיות, את 'המקום הטוב' ניסית? יכול להיות שתאהב.
לצפיה ב-'טרם'
טרם
21/05/2017 | 12:36
2
30
מה שכן חדשות מעולות...... ממש לא מעולות. אני מקווה שהדבר הזה בוטל.
לצפיה ב-'הממ כן? דווקא רצית לנסות אותה מתישהו'
הממ כן? דווקא רצית לנסות אותה מתישהו
21/05/2017 | 12:46
1
26
אני לא בטוחה אבל נראה לי, שלצערך, היא קיבלה עוד עונה.
לצפיה ב-'זה כן קיבל חידוש ומלכות הצעקה לא?'
זה כן קיבל חידוש ומלכות הצעקה לא?
21/05/2017 | 14:24
21
אין צדק בעולם הזה.

בקושי התאוששתי כשביטלו את המשוגעים עם שרה מישל גלר ורובין וויליאמס ז"ל.
לצפיה ב-'Speechless היא הקומדיה האוהבה עלי מכל העונה הזאת!'
Speechless היא הקומדיה האוהבה עלי מכל העונה הזאת!
21/05/2017 | 23:31
22
יש בה הומור לא מאולץ, לפעמים אפילו אדג'י, ובנוסף גם יש לה לב ורגש שלא מרגיש שמאלצי..

ואין אף דמות מעצבנת! זה כל כך נדיר בסדרות!
לצפיה ב-' saturday.night.live.s42e21 '
saturday.night.live.s42e21
21/05/2017 | 12:16
33
מערכון הפתיחה של טראמפ והאחרים הרג אותי!!!!!

גם מערכון הפתיחה של דווין גונסון, אלק בולדווין, טום הנקס היה טוב!!
המערכון עם הספינר :)

קייטי פרי נראתה מזעזע בעיניי...כמו חיקוי של מיילי סיירוס.

הוויקנד אפדייט ממש ממש מצחיק!!!
אני חושבת שזה המערכון האהוב עלי...הדוד השיכור היה דיי משעמם..

המערכון עם הפלוצים היה סתם מגעיל ולא מצחיק...רק הסוף כשכולם התפוצצו...

לצפיה ב-'מישהו יכול לעשות לי סדר בקשר לדפנדרס? '
מישהו יכול לעשות לי סדר בקשר לדפנדרס?
21/05/2017 | 23:41
5
39
סיימתי בסוף השבוע את ג'סיקה ג'ונס ועכשיו התחלתי את לוק קייג' (וכבר ראיתי את שתי העונות של דרדוויל ואיירון פיסט) אבל אני לא מצליחה הבין מתי כול סדרה מתרחשת ומה ההפרש של הזמנים בין אחת לשנייה.

אני יודעת שבין שתי העונות של דרדוויל יש כמה חודשים(ושמין הסתם האירועים של העונה הראשונה קרו קודם) ושאיירון פיסט היא האחרונה אבל כול השאר לא ברור לי.
לצפיה ב-'זה כמו הסדר הכרונולוגי של יציאת הסדרות'
זה כמו הסדר הכרונולוגי של יציאת הסדרות
21/05/2017 | 23:49
4
31
דרדוויל 1
ג'סיקה ג'ונס
דרדוויל 2
לוק קייג'
איירון פיסט
לצפיה ב-'אבל כמה זמן בערך יש בין סדרה לסדרה?'
אבל כמה זמן בערך יש בין סדרה לסדרה?
22/05/2017 | 13:14
3
41
כי בג'סיקה ג'ונס לא התייחסו בכלל לדרדוויל(למרות ששתי הסדרות מתרחשות בהלס קיצ'ן) אבל בלוק קייג' כן דיברו על פיסק ודברים כאלו ואמרו שהיא מתרחשת כמה חודשים אחרי ג'סיקה ג'ונס.
לצפיה ב-'זה לא ברור באמת '
זה לא ברור באמת
22/05/2017 | 19:17
2
20
אבל אני מניח שזה גם רק כמה חודשים בין דרדוויל עונה 1 וג'סיקה ג'ונס.

נכון שזה קצת מוזר שלא מזכירים את דרדוויל בג'סיקה ג'ונס יותר. הגיוני שזה יעניין אותה לפחות קצת שיש בחור שלוחם בפשע ממש קרוב אליה.
אבל אני חושב שזה נעשה ככה מאחת משתי סיבות (או שילוב שלהם): 1. יוצרת הסדרה לא התעניינה במיוחד ב"עולם המשותף של הסדרות" ולכן לא עניין אותה להתייחס לזה. (יוצרת הסדרה, מליסה רוזנברג, תיכננה את הסדרה כמה שנים לפני שעלה הרעיון של ליצור קבוצה של סדרות משתלבות בנטפליקס)
2. ההפקה הגדולה יותר (מארבל, נטפליקס) רצתה שלא יהיו התייחסויות גדולות לדרדוויל כדי לא לדחות צופים חדשים שבאים לראות את הסדרה הזאת בלי שהם ראו דרדוויל לפני כן.

למרות שאין הרבה, כן יש התייחסויות לדרדוויל. או לפחות אחת שאני זוכר היא כשקלייר טמפל אומרת לג'סיקה שהיא מכירה מישהו עם יכולות - היא כמובן מתכוונת אל מאט.
לצפיה ב-' לג'סיקה ג'ונס ולוק קייג' '
לג'סיקה ג'ונס ולוק קייג'
22/05/2017 | 19:29
1
28
מאט מוזכר רק בפרק 13 של ג'סיקה ג'ונס ע"י קלייר אבל בלוק קייג' מזכירים כן כול מיני דברים שקשורים לסדרה כמו פיסק ובאיזה פרק מישהו אמר שיש בחור בהלס קיצ'ן שמרביץ לאנשים וקלייר מספרת לאמא שלה על היכולות של מאט (וממש רציתי להרביץ לה בקטע הזה).
לצפיה ב-'ו...זהו סיימתי את לוק קייג' ואני מוכנה '
ו...זהו סיימתי את לוק קייג' ואני מוכנה
22/05/2017 | 23:03
14
רשמית לדפנדרס .
לצפיה ב-'the.leftovers.s03e06 '
the.leftovers.s03e06
22/05/2017 | 07:07
4
43
אם הבנת נכון, בקטע הראשון מראים לנו את לורי ומה גרם לה לפוך ל"לבנה"....
פשוט נגמר לה מה להגיד והיא החליטה לשתוק...
שיר הפתיחה היה דיי אכזרי...

לורי מגיע לבית של קווין סניור עם פנס בעין...מי הכניס לה אגרוף?..
היא מביא לו את הספר שמאט כתב והוא שואל אם גם מאט יגיע...היא אומרת שלא ושהוא מסר הוא מתנצל שהוא לא הכניס אותו לספר...הוא שואל למה הספר שרוף ולורי אורת שקווין שרף.
קווין ס' אומר לה שהם (כנראה הוא מייקל וגון) ביקשו מקווין למות והוא חושב על זה...
לורי אומרת שהיא רוצה להיות חלק ממה שהולך פה...

לורי מתצפתת על הבית של 2 הרופאות שפגשו את נורה....כלב נושך אותה והיא חוזרת לטנדר בו מאט ונורה חכים לה..
קווין ס מספר ללורי על מה שעבר ועל גרייס...
לורי נראת דיי בהלם מהתוכנית שלהם...ודיי צוחקת שכל אחד רוצה משהו אחר מקווין.
קווין ס' מבקש ממנה לא להרוס להם כשקווין יחזור...לורי לא בטוחה שקווין יחזור ואומרת שבקומו הייתה בורחת אבל הוא יחזור  כי הוא תיד חוזר...

לורי צופה בהקלטות של האנשים שבחרו להעלם...נורה מבקשת ממנה לעשות קריאה כי היא רוצה לדברעם הילדים שלה...הסרטן של מאט חזר אגב (כו שחשבתי).  לוריסרבת ואומרת לנורה שהיא וגון לא עושים קריאות לנעלמים ולורי מסרבת...
לפתע יש דפיקה בדלת ושוטר מגיע...

גון לא מבין איך לורי ידהעה לאן להגיע ושואל אותה על הפנס...היא אומרת שנורה הכניסה לה אגרוף..אחכ ברכב, נורה מדליקה סיגריה ולורי אומרת שהיא הפסיקה...נורה לוקחת לה את המצית ואורת שהיא הפסיקה והיא לא זקוקה לה.
ורה אומרת שהיא לא רוצה להחזיר את המצית כמו שהחזירה את לילי והיא ולורימתחילות לריב ולורי חוטפת אגרוף. 2 הרופאות עוזבות את הבית.

גון אומר ללורי שהוא אף פעם לא האמין שאיבי באמת מתה, בניגוד לאריקה שקיבלה את זה. לורי אומרת שהיא מבינה למה גרס את הכסף ושמה שהם עשו הזיק לו...
גון אומר שהוא מאמין לקווין ס' ולסיפור שלו ומבקש מלורי להגיד שהם שוגעים שהגזימו ואז הם יוכלו לחזור הביתה והוא יגרוס את הספר...ולורי אומרת שהוא צריך להשיך ושהוא כל כך קרוב...

נורה מאט ולורי עוקבות אחרי הרופאות ונורה מתנצלת על האגרוף...נורה מספרת לה על איזה פסיכי על ספינה שראה מפלצת בים (ראינו אותו לפני כמה פרקים.).
קווין מתקשר ללורי ואומר לה להגיע לחווה ושהוא שם עם אבא שלו....

גרייס ולורי מבשלום...גרייס מספר שלקח לה שנים לבשל את התבשיל כמו בעלה ושפעם אחת הצליחה אבל אח"F שכחה... היא שואלת את לורי אם קווין היה בעל טוב והיא עונה שכן ושהם התגרשו בגלל שהצטרפה לכת חחח
היא אורת שהיא מתנצלת על הילדים שלה...גרייס אומרת שהנעליים היו חסרות.
נורה, גון, מייקל, קווין ס' וגרייס יושבים לאכול וקווין ס מחלק לכולם תפקידים מהתנך...לאחר ויכוח לורי טוענת שהיא יהודה כי הוא המין במשהו ופעל. ואז קווין אומר שהוא התאבד (מתאים לקטע שהראו בהתחלה שלוריניסתה להתאבד). לורי אומרת שלא הייתה מודעת לעניין ושואל אם הוא השאיר פתק...
מייקל מתעלף או משהו ולורי אומרת שהוא בסדר ושהוא פשוט ישן...גון מתעלף ולורי אומרת לכלב שהיא שאלה ממנו את הכדורים..

נורה לורי ומאט מגיעים לאיזה מקום שהרופאות מגיעות...מאט ונורה נשארים שם ושולחים את לורי לחווה למסור את הספר לקווין ס' ומאט מבקש מנה להתנצל בפני קווין ס' שהוא לא בספר ובפני קווין שהוא כן הכניס אותו לספר. נורה מביאה ללורי סיגריות כי אין עליה דולר (יש לה רק איות חחח) ולורי אורת לה שעכשיו היא מטופלת שלה... הן צוחקות וקובעול לאותה שעה בשבוע הבא (השכנראה לא יקרה אם השיטפון יבוא..).

קווין מגיע על סוס ולורי יושבת בחוץ...היא אומרת שהיא חושבתשעזרה לנורה לצוא את ה שחיפשה...
לורי אומרת שכולם ישנים כי היא סיממה את האוכל שלהם כי רצתה שידברו לבד ושהיא באה להיפרד. הם עשנים יחד סיגריה.  הוא מבקש ממנה לא לשכוח אותו...
זאת המצית שגיל (הבת שלהם) נתנה לה...קווין מתוודא שהרג את האוגרשל ג'יל
הוא מספר ששנא את הבית שלהם ולא אמר כלום כי רצה שתיהיה שמחה..
לורי מספרת לו שהייתה בהריון בשבוע ה16 לפני 7 שנים ושהיא עברה הפלה.
היא שואלת אם הוא רצה ילד נוסף וקווין אומר שלא והיא אומרת שגם היא לא....ושהיא סיפרה לו כי היא חייבת עכשיו..
לורי שואלת אם קוין מפחד מזה שיטביעו אותו וקווין עונה שבפעם האחרונה שזה קרה זה היה כל כך אמיתי ושואלי הוא היה מת אבל הוא עולם לא הרגיש כל כך חיי...ושהוא לא פוחד..אז לורי אומרת שגם היא לא פוחדת והיא ממש מקווה שזה יעבוד ושהוא יחזור.
הוא מבקש מנה להישאר והיא אומרת שהיא לא יכולה...
לורי משאירה לו את המצית ואומרת שהיא הפסיקה....
הוא שואל אותה אם נורה נעלמה ולורי עונה שהם ולם נעלמו..והם נפרדים....

אני כל כך אוהבת את המנגינה הזאת....

לורי מתכוננת לצלול ובדיוק מקבלת שיחה מג'יל...היא שואלת אותה על איזו קלטת שמצאה בגיל חמש והיא מווכחת עם טום שזה קיים...לורי אומרת לה את השם של הקלטת...היא שואלת אותם על נורה וקווין באוסטרליה ולורי לא מספרת לה כלום...

לורי צוללת....
היה משהו ממש עצוב בסצינה הזאת...:(

לצפיה ב-'זה כאילו יותר מידי להתמודד איתו '
זה כאילו יותר מידי להתמודד איתו
22/05/2017 | 20:17
3
30
אני צריך כוח כדי ממש לצלול לתוך תגובה מלאה לפרק של הסדרה הזאת ואין לי. אני רק עכשיו קולט ששבוע שעבר לא כתבתי שום דבר.

אז כמה דברים בכל זאת:
1. בקטע בסוף הרושם הוא שלורי החליטה להתאבד. מוקדם יותר בפרק נורה מדברת איתה על כך שהדרך הכי טובה להתאבד היא בצלילה. כי בצלילה יש המון דברים שיכולים להשתבש, אז אם לורי תעשה משהו שיגרום למוות שלה בצלילה יחשבו שזאת הייתה תאונה והילדים שלה לא יצטרכו להתמודד עם זה שהיא רצתה להתאבד.
אבל יחד עם זה יש לי תחושה שהיא לא עשתה את זה בפועל. חלקית כי זה נראה לי ברור שאם היא תמות עכשיו באוסטרליה הילדים שלה יבינו שמשהו לא מסתדר, בין היתר כי היא לא סיפרה להם בשיחה שהיא גם נמצאת באוסטרליה.
השיחה שלה בטלפון איתם כשהיא בוכה בשקט הייתה שוברת לב.
2. לא מפתיע שבסוף נורה לא עוצרת את המדעניות עם המכונה, אלא רוצה לעשות את זה  בעצמה. היה מפתיע אותי אם היה מתברר שהיא באמת לא עושה את זה. מפתיע שמאט בסדר פשוט ללוות אותה. אבל מאט שוב עבר איזה מהפך משנה חיים בעקבות הפרק שלו (כמו שקרה איתו בכל אחד מהפרקים המיוחדים שלו עד כה בסדרה).
3. סצנת הארוחה האחרונה פלוס זה שלורי "הרעילה" את כולם הייתה מעולה.
4. גם השיחה עם קווין הייתה ממש טובה. אני ממש שמח שקיבלנו סוג של סגירת מעגל בינהם.
*רק להבהרה - ללורי לא הייתה הפלה, התינוק נעלם עם כל האנשים בהעלמות הגדולה.
5. לא ברור למה בעצם מייקל התקשר אל לורי לבוא לחווה. האם זה כדי לנסות להציל את קווין, או כדי לנסות להציל את ג'ון, או שהוא פשוט רצה תמיכה שלה בעצמו. כך או כך, אחרי שמתברר שזה היה הוא שהתקשר אליה ציפיתי שנראה שהיא מדברת איתו בפרטיות בשלב מסוים. די עצוב לי שהיא עזבה בלי לדבר איתו.
6. מיד זיהיתי את המצית מג'יל. זה היה כל כך נוראי בעונה 1 כשלורי זרקה אותו ואחר כך ניסתה בכוח להשיג אותו חזרה.
7. חבל שלא הביאו את השחקנית ששיחקה את פאטי לפרק. בקטע בהתחלה זה היה די ברור שכשלורי יוצאת אל חברות הגילטי רמננט שאחת הנשים היא פאטי. אבל היא לא הסתובבה, אז אני מניח שלקחו מישהי עם מבנה כללי שלה.
8. עוד לגבי קטע הפתיחה - האישה שמדברת עם לורי על ההעלמות של הבן שלה היא האישה שראו בתחילת הפרק הראשון לסדרה. קיוויתי שנראה מה קורה איתה עכשיו, שנים אחרי.
לצפיה ב-''
22/05/2017 | 22:12
2
18
אני מאוד מסכימה איתך...גם התוכנית הזאת וגם סמוך על סול הן סדרות שדורשות אצלי לפחות המון תשומת לב...יש המון פרטים קטנים שמשפיעים על הכל..

1. הבנתי שהיא הולכת להתאבד אבל מודה שלא חשבתי שהסיבה לכל היא כדי שילדיה יחשבו שקרתה תאונה...נורה בטח תבין...

2. מאט גוסס ומחר היום האחון לפני השטפון...לדעתי הם ינסו לעבור לצד השני...אין להם מה להפסיד...עניין מה יש שם טהאם מאטעדיין יהיה חולה בסרטן.

3. מסכימה.

4. גם אני מאוד אהבתי את השיחה הזאת...לדעצי לקווין ולורי יש מערכת יחסים מאוד מיוחדת. בקשר לתינוקת- צודק.

5. אני חושבת שזה שילוב של הכל....לורי היא ה"מבוגר האחראי"  בחייו וגם בחייהם של קווין, נורה, מאט, קווין ס ועוד...

6. בקשר למצית...אני זוכרת משהו ...היא נפלה לה לביוב או לאיזה מקום והיא בקושי הצליחה להוציא אותה..

7. גם אני קוויתי שיראו את פאטי הפרק...זה היה דיי מתבקש.

8. אני מניחה שהיא לא חשובה לעלילה.....יש גם כככה יותר מידי פרטים :)

מעניין מה יקרה עם נורה...הרי אנחנו יודעים שהיא תגיע לזקנה...
האם היא תנצל מהשיטפון?
האם היא תעבור לצד השני?....
לצפיה ב-'את צריכה לזכור משהו '
את צריכה לזכור משהו
22/05/2017 | 23:56
1
16
את מדברת על השטפון שיבוא, אבל רק קווין המבוגר ממש ממש מאמין שזה הולך לקרות. חלק מהאחרים מאמינים לו כי זה נוח להם להאמין לו (כמו שג'ון אמר, אם הדבר המטורף שלו אולי אמיתי, אז אולי גם הדבר המטורף שלי אמיתי).

***אגב, אני לא ראיתי את הטריילר לפרק של שבוע הבא, אז אם את מבססת משהו במה שאת כותבת על הטריילר אל תאמרי לי***

הקטע עם זה שראינו את נורה זקנה אומר שהיא לא הולכת למות. נראה לי כרגע שלוש אפשרויות:
א. היא נכנסה למכונה ועברה ל"צד האחר" וזה מה שראינו בקטע ההוא ששם היא זקנה (או שהיא הגיעה לשם זקנה, או שהיא פשוט חיה שם הרבה שנים)
ב. היא פשוט לא נכנסה למכונה והקטע הזה הוא מהעתיד אחרי שהיא הזדקנה.
ג. היא נכנסה למכונה אבל במקום להרוג אותה או להעביר אותה כביכול לצד השני, היא גרמה לה להזדקן מאוד.

לגבי המצית - לורי זרקה אותו לביוב בעצמה כדי להראות למג שאין לה רגשות למשפחה שלה או משהו כזה. אחר כך היא חזרה לשם בלי מג וניסתה להשיג אותו.

נזכרתי עכשיו במשהו לגבי השיחה של קווין ולורי - כשהיא סיפרה לו על זה שהיא הייתה בהריון, חשבתי שהוא יספר לה שהוא בגד בה ביום של ההעלמות ושהאישה שהוא שכב איתה נעלמה.

לגבי מאט - אני מאוד מקווה שהוא לא מתכוון לעבור במכונה. יש לו אישה ובן עדיין בחיים, הגיוני שלפחות ילך להפרד מהם לפני שהוא מת.
לצפיה ב-''
23/05/2017 | 06:21
9
לא ראיתי שום פרומו לשבוע הבא...

אפשרויות א+ב נשמעות לי יחסית הגיוניות....ג פחות...

אוקיי אני זוכרת את הקטע עם המצית :)

בקשר לקווין- היה לי ברור שלא יספר לה...זה לא מתאים לדמות....

מאט- לדעתי אף אחד שם לא חושב בהגיון....הרי הוא שם ויש לו יום אחד..
בהחה שהפסיכי צודק...הוא לא יפרד מהם...
הטחיראו אותו מתקשר או משהו בשבוע הבא..

לצפיה ב-'זהו...נטשתי את סיליקון וואלי...'
זהו...נטשתי את סיליקון וואלי...
22/05/2017 | 07:09
4
58
נמאס לי מרצרד, האפליקציה, גווין וכל השאר...

גם ככה אין לי זמן לצפות בסדרות שאני נהנת מהן...
ניפרד כידידים
לצפיה ב-'דווקא אני אוהבת את העונה הזאת'
דווקא אני אוהבת את העונה הזאת
22/05/2017 | 23:29
3
32
בכל מקרה, עוד לא ראיתי את הפרק של השבוע.
לצפיה ב-'הפסקתי אחרי כמה דקות....הסידרה מאוד מונוטונית לדעתי'
הפסקתי אחרי כמה דקות....הסידרה מאוד מונוטונית לדעתי
22/05/2017 | 23:54
2
19
ולא ממש מתקדמת...

כל עונה מרגישה לי "העתק הדבק" עם שינויים קלים...
לצפיה ב-'חשבתי אני היחיד '
חשבתי אני היחיד
23/05/2017 | 22:03
1
11
הכל חוזר על עצמו. מיציתי.

לצפיה ב-'ניסיתי בכוח וזה פשוט הפך לבלתי נסבל....'
ניסיתי בכוח וזה פשוט הפך לבלתי נסבל....
23/05/2017 | 22:57
9
חבל שלקח לי כל כך הרבה זמן עד שנטשתי
לצפיה ב-'Lucifer.S02E17 '
Lucifer.S02E17
22/05/2017 | 09:40
23
אח של לוציפר מזהיר אותו שמייז כועסת עליו..לוציפר לא ממש מייחס לזה חשיבות. אמא של לוציפר תמימה הרבה יותר ממה שציפיתי חחחח

לינדה מספרת למייז ששיחררה את לוציפר מבית משוגעים ומייז מתרגזת עוד יותר...
שרלוט מנסה לשכנע את קלואי לבדוק מה קרה עם הגבר שרימה אותה ונרצח...היא ולוציפר חושדים שהוא הרס את החרב או לקח את החלק החסר.
החשוד ברצח הוא.....תחת של אישה :)

שרלוט ודן ממשיכים בפלרטוטים שלהם....

לוציפר מגיע ללינדה ומגלה שם את מייז שנוזפת בו שהוא חבר גרוע...ללינדה. דיי ברור שהיא דיברה  על עצמה..מייז ולוציפר הולכים לדבר עם הבוס של לינדה שהשעה אותה. לוציפר פולט ששכב איתה ורק חופר בור עמוק יותר....

קלואי נראתה מדהים במסיבה....הצחיק אותי ששארלוט רצתה שהיא תפתה אותו וקלואי התנגדה ואמרה שהיא לא הולכת לעשות את זה ושארלוט אמרה לה שבטח לא עם היציבות הזאת חחחחחחחחח
קלואי כמעט נתפסת ומצילחה להינצל....

דן ואח של לוציפר מסתדרים דיי טוב...

מייז מתעמתת עם לוציפר ומכה אותו בלי סוף...ואומרת לו שלא אכפת לו מאף אחד אלא אם הוא עוזר לו . היא אומרת לו שהוא בדיוק כמו ההורים שלו והם מתחילים לריב ברצינות. מייז אומרת שהוא עמד לעזוב אותה ויעזוב לגן עדן...לוציפר אומר שהוא לא אמר לכמה זמן הוא תכנן לעזוב ובעצם הוא עבד עליהם ולא סיפר לה כדי שתכעס עליו ואחיו ואמא שלו יאמינו לו..
בעצם הוא ניצל אותה והיא כועסת אפילו יותר.

עכשיו כלינדה פנויה...לוציפר ומייז מגיעים אליה ל"טיפול".
לינדה לא הולכת סחור סחור ואומרת ללוציפר הכל בפנים...
סוף סוף לוציפר קולט...ולינדה הולכת לשתות אחרי שמבינה שהקריירה שלה בזבל.
מייז מבטיחה לה שתטפל בזה..

ביאנקה מגיע לשארלוט ואומרת שהיא יודעת שהבן שלה הרג את זיק ושיש לה את מה שהבריח. היא אומרת שתתן לה את זה אם תצליח לשחרר את בנה, אחרת זה יעלם לנצח...
קלואי תופסת את שארלוט מנסה לגנוב ראיות או לחבל בהן....

קלואי באה ללוציפר ואומרת לו ששארלוט סיפרה לה הכל...היא סיפרה לה שהיא האקסית של אבא שלו...היא מספרת לו שתפסה אותה מנסה לגנוב ראיות...
קלואי מזהירה את דן משארלוט...ואומרת שאם הוא יתחתן איתה הוא יהיה אב חורג של לוציפר

לוציפר ואחיו לא מודעים לזה שאמא שלהם השיגה את החתיכה החסרה ורצה לחזור לגן עדן...

מייז מגיעה אל הבוס של לינדה הביתה...

הבן של ביאנקה נפגש עם שרלוט כדי להביא לה את החתיכה החסרה אבל במקום זאת הוא דוקר אותה...

אח של לוציפר אומר שהחלק החסר נמצא אצל לוציפר ושאבא שלהם נתן לו...הוא חושב שזאת הטבעת. הוא טוען שלוציפר הוא הבן המועדף...מסתבר שהמתח נמצא על הצוואר של אחיו...

לצפיה ב-'המלצה על 60 Days In'
המלצה על 60 Days In
22/05/2017 | 17:16
3
39
הסידרה משודרת בדיסקברי אם אני לא טועה....

מדובר על ראלטי...
קבוצה של אנשים (גברים ונשים בגיליים שונים) נכנסים לבתי סוהר ומתחזים לאסירים.
הסוהרים והאסירים לא יודעים שהם סמויים ורק מספר מצוצמצם של עובדי הכלא מודעים.

המטרה היא לרגל אחר האסירים (לגלות איך מבריחים סמים, פעולות שמתכננים וכו') וגם אחר הסוהרים (סוהרים שמסייעים לאסירים להבריח דברים, מתייחסים בצורה לא תקינה וכו').

אחר כך יש מפגש ורואים אילו שינויים בוצעו בעקבות זאת.

הסידרה נותנת נקודת מבט אחרת על האסירים...חלקםמבחינתי יכולים להישרף בכלא אבל יש כאלה שלא צריכים להיות שם (לא שפויים למשל).
אני מודה שהיה לי קשה לגלות אימפתיה כלפי חלק מהם במצבים לא קלים כי מבחינתי מגיע להם להיות שם...

ממליצה בחום לצפות..
התוכנית משודרת כל יום לדעתי...
לצפיה ב-'תיקון: זה משודר בארוץ ההיסטוריה....'
תיקון: זה משודר בארוץ ההיסטוריה....
23/05/2017 | 13:26
1
לצפיה ב-'סדרה מעולה '
סדרה מעולה
23/05/2017 | 22:07
1
15
נהניתי מאוד.
אני חושב שהמלצתי עליה פה בפורום כשצפיתי.

איזו עונה משודרת עכשיו בערוץ ההיסטוריה? צפיתי עד כה ב-2, ועכשיו אני רואה ב-IMDB שיש עוד אחת.
לצפיה ב-'יש 3...כרגע משודרת העונה הראשונה...'
יש 3...כרגע משודרת העונה הראשונה...
23/05/2017 | 22:56
10
צפיתי בראשונה והשנייה...
שרשור חדשות ועדכונים
20/05/2017 | 20:32
42
26
המשך>>
לצפיה ב-'שרשור , שטויות ושאלות '
שרשור , שטויות ושאלות
20/05/2017 | 12:40
84
218
וואו, ירד גשם רציני היום לכמה זמן
המשך>>
וואו, ירד גשם רציני היום לכמה זמן
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף שבוע'
דיוני סדרות לסוף שבוע
18/05/2017 | 07:38
77
200
למרות שהקודם לא התקפל.
המשך>>
למרות שהקודם לא התקפל.
שרשור חדשות ועדכונים
18/05/2017 | 06:02
35
21
לצפיה ב-'הקומיקאי בובי מויניהאן עוזב את "סטרדיי נייט לייב"'
הקומיקאי בובי מויניהאן עוזב את "סטרדיי נייט לייב"
18/05/2017 | 06:05
2
70
הקומיקאי בובי מויניהאן, שהקומדיה Me, Myself and I בכיכובו קיבלה הזמנה לסדרה ברשת CBS, יעזוב את תוכנית המערכונים סטרדיי נייט לייב לאחר תשע עונות. 

לצפיה ב-''
18/05/2017 | 08:37
31
חבל.. יצא לי לראות כמה פרקים והוא דווקא ממש טוב

אבל מזל טוב על התוכנית החדשה!
לצפיה ב-':('
:(
18/05/2017 | 12:55
6
לצפיה ב-'דניס קוויד יככב בעונה השנייה של "American Crime Story"'
דניס קוויד יככב בעונה השנייה של "American Crime Story"
18/05/2017 | 06:08
2
98
דניס קוויד ממשיך במלאכת ההשתלטות שלו על המסך הקטן - השחקן לוהק לעונה השנייה של American Crime Story ברשת FX.

העונה השנייה תעסוק בהשלכות של הוריקן קת'רינה על תושבי ניו-אורלינס ועל ההתנהלות הכושלת של ממשל בוש באסון. קוויד יגלם את נשיא ארה"ב דאז, ג'ורג' ו. בוש, לצדם של אנט בנינג שתגלם את מושלת לואיזיאנה, קטלין בלנקו, ומת'יו ברודריק שיגלם את מנהל FEMA, מייקל בראון

לצפיה ב-'וואלה אני רואה קצת דימיון..'
וואלה אני רואה קצת דימיון..
18/05/2017 | 08:43
16
לצפיה ב-'באמת יש דמיון....שחקן טוב.'
באמת יש דמיון....שחקן טוב.
18/05/2017 | 12:56
10
לצפיה ב-'פרומו ראשון ופרקים נוספים ל-"Star Trek: Discovery"'
פרומו ראשון ופרקים נוספים ל-"Star Trek: Discovery"
18/05/2017 | 06:34
5
61
CBS All Access הודיעה הלילה על הזמנת שני פרקים נוספים לעונה הראשונה של Star Trek: Discovery, כך שמניין הפרקים יעמוד על 15 במקום 13.

בנוסף, פורסם פרומו ראשון לסדרה, שתלווה בטוק שואו בשם Talking Trek (הפרומו לא זמין לצפייה בישראל, אלא רק עם תוספים דוגמת Hola).

לצפיה ב-'הייתי בטוחה שזה של נטפליקס..'
הייתי בטוחה שזה של נטפליקס..
18/05/2017 | 08:50
2
49
הם העלו טיזר ליוטיוב שלהם לפני כמה שעות..

בכל מקרה נראה ממש נחמד
לצפיה ב-'זה של CBS, אבל זה יהיה זמין בארץ בנטפליקס'
זה של CBS, אבל זה יהיה זמין בארץ בנטפליקס
18/05/2017 | 11:54
1
43
בגלל שזה יהיה בשירות של CBS באינטרנט, שלא זמין מחוץ לארה"ב וקנדה, אז הם הגיעו להסכם עם נטפליקס שתעביר את הסדרה לכל שאר העולם.
לצפיה ב-'יא, כיף. לא ידעתי :)'
יא, כיף. לא ידעתי :)
19/05/2017 | 12:56
26
בגלל זה העלו את כל הפרנצ'ייז של סטאר טרק לפני כמה חודשים לנטפליקס?
לצפיה ב-'כמובן שCBS לא מוכנה שאנשים בעצם יראו את הטריילר'
כמובן שCBS לא מוכנה שאנשים בעצם יראו את הטריילר
18/05/2017 | 11:51
58
לפחות לא אם הם גרים מחוץ לארה"ב.
בלי שום סיבה הגיונית שאני יכול לחשוב עליה.

אז הנה מקום שאפשר לראות את הטריילר כרגע לפחות:
לצפיה ב-'טריילר נוסף וקצת ארוך יותר'
טריילר נוסף וקצת ארוך יותר
18/05/2017 | 11:58
28
מהר, לפני שCBS יגלו.

מה שמוזר זה שהסדרה הזאת נראית כמו משהו אחר ממסע בין כוכבים. וזה בסדר שהם עושים משהו שונה. זה פשוט מוזר כשבמקביל פוקס מוציאים את The Orville שנראית בדיוק כמו סדרת מסע בין כוכבים.
לצפיה ב-'פרומו לסדרה חדשה - The Alienist'
פרומו לסדרה חדשה - The Alienist
18/05/2017 | 12:09
1
75
הסדרה מבוססת על ספר באותו שם משנות ה90.
עלילת הסדרה מתרחשת בניו-יורק בשנת 1896 ומתמקדת בחקירה של רוצח סדרתי בעיר שהורג נערים שעובדים בזנות.

השחקנים הראשיים של הסדרה הם דניאל בריהל (קפטן אמריקה מלחמת האזרחים), לוק אוונס (היפה והחיה) ודקוטה פנינג (מלחמת העולמות)
בנוסף בריאן גראתי (שיקאגו PD) משחק את מפקד המשטרה תאודור רוזוולט, כמה שנים לפני שהפך לנשיא ארה"ב.

לצפיה ב-'זה נראה מעניין '
זה נראה מעניין
18/05/2017 | 12:57
36
למרות שאני לא אוהבת במיוחד דרמות תקופתיות
לצפיה ב-'פרומו לסדרה חדשה Snowfall ברשת FX'
פרומו לסדרה חדשה Snowfall ברשת FX
18/05/2017 | 13:17
4
88
הסדרה עוסקת בתחילת תקופת הקראק קוקאין בלוס אנג'לס ב1983.

בין היתר משחק בסדרה אלון אבוטבול.

לצפיה ב-'נשמע מעולה!!!!ידוע מתי היא תעלה לשידור?'
נשמע מעולה!!!!ידוע מתי היא תעלה לשידור?
18/05/2017 | 15:29
2
13
לצפיה ב-'5 ביולי'
5 ביולי
18/05/2017 | 15:56
1
9
לצפיה ב-'תודה רבה '
תודה רבה
18/05/2017 | 18:35
9
לצפיה ב-'נראה טוב! '
נראה טוב!
23/05/2017 | 22:11
לצפיה ב-'טריילר ל-Black Lightning '
טריילר ל-Black Lightning
18/05/2017 | 20:11
2
60
טריילר ראשון לסדרה החדשה של ה-CW, שתכניס עוד גיבור על לחיינו.

כרגע, בדגש על כרגע, היא לא חלק מה-Arrowverse. או, במילים אחרות, לא יהיו קרוסאוברים בעונות הבאות של כל הסדרות של DC, יחד עם הבחור החדש.
לצפיה ב-'ופרומואים לסדרות החדשות הנוספות של CW'
ופרומואים לסדרות החדשות הנוספות של CW
18/05/2017 | 20:16
1
62
Valor, Life Sentence והעיבוד המחודש לשושלת - 

לצפיה ב-'להגיד את האמת'
להגיד את האמת
18/05/2017 | 21:41
52
לא אכפת לי עד כמה גרוע יהיה שושלת המחודש.. אני אוהבת את ליז (השחקנית הראשית) וזה נראה כמו אחלה של גילטי פלז'ר

לא יודעת למה אבל אחרי הטריילר של life sentence אני כבר פחות מתלהבת.. ציפיתי למשהו אחר. אני עדיין אתן לזה סיכוי אבל
לצפיה ב-'לעלילת פרק בעונה ה-13 של "על טבעי"'
לעלילת פרק בעונה ה-13 של "על טבעי"
18/05/2017 | 20:18
2
70
במהלך מצגת ה-Upfronts של רשת CW, עלו לבמה כוכבי הסדרה על טבעי, ג'נסן אקלס וג'ארד פדלקי, שהודיעו שאחד מפרקי העונה ה-13 של הסדרה יהיה פרק מצויר בהשתתפות סקובי דו

לצפיה ב-'אני לא רואה את זה אפילו אבל זה נשמע ממש מגניב'
אני לא רואה את זה אפילו אבל זה נשמע ממש מגניב
18/05/2017 | 21:27
15
לצפיה ב-''
19/05/2017 | 19:48
25
צריך לראות את זה.
לצפיה ב-'פרומו חדש להמשך העונה ה-5 של "נאשוויל"'
פרומו חדש להמשך העונה ה-5 של "נאשוויל"
18/05/2017 | 20:22
43
ערוץ CMT חשף הערב פרומו חדש לחלק השני בעונה החמישית של נאשוויל שיעלה ב-1/6. הפרומו כולל הצצה ראשונה לדמויות אותן יגלמו השחקניות רייצ'ל בילסון וקייטלין דאבלדיי, שמצטרפות לקאסט בתפקיד קבוע.

לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה סדרה שתבוסס על הסרט "הקריסטל השחור"'
נטפליקס הזמינה סדרה שתבוסס על הסרט "הקריסטל השחור"
18/05/2017 | 20:25
77
חברת נטפליקס הודיעה הערב על הזמנת עונה ראשונה בת עשרה פרקים של סדרת פריקוול לסרט הפנטזיה הקריסטל השחור שתקרא The Dark Crystal: Age of Resistance.

לצפיה ב-'רשמית: סדרת-הבת של "שחור-כזה" תשודר ב-Freeform'
רשמית: סדרת-הבת של "שחור-כזה" תשודר ב-Freeform
20/05/2017 | 07:44
6
67
רשת Freeform הודיעה הלילה באופן רשמי שסדרת-הבת של שחור-כזה תעלה בתחילת 2018.

הסדרה, שתקרא College-ish, תתמקד בדמותה של זואי (יארה שהאידי) ובחוויותיה כסטודנטית בקולג'. העונה הראשונה תכלול 13 פרקים.

לצפיה ב-'סדרת בת??.....'
סדרת בת??.....
20/05/2017 | 11:56
5
51
הייתה לי הרגשה שיששיכו עם זואי אבל הנחתיי שזה יהיה חלק מהסידרה...
אני מאוד אוהבת את התוכנית ואת השחקנית הזאת אבל מה שמוצלח לדעתי בתוכנית הוא האינטרקציה בין כל בני המשפחה ובעיקר דרה ובו...

הם גם עסקו בכל מיני נושאים שהרבהתוכניות מעדיפות לאל להיכנס לשם...

סדרת הבת תיהיה כנראה קומדיית נוער קולג נוספת...
לצפיה ב-'יכול גם להיות שלא..'
יכול גם להיות שלא..
20/05/2017 | 12:23
4
43
בפיילוט ששודר כחלק מהעונה השלישית גם התעסקו בנושא חברתי.. אני רוצה להאמין שגם בקולג'-איש יכנסו לדברים כאלה
לצפיה ב-'אני רוצה להאמין שקודם כל יחליפו את שם הסדרה'
אני רוצה להאמין שקודם כל יחליפו את שם הסדרה
20/05/2017 | 12:40
2
46
כי באנגלית זה ממש קשה להגיד College-ish.
היו צריכים לקרוא לה Adult-ish, Student-ish או כפי שצחקו עליה ברשת - Different World-ish (על משקל השם של סדרת-הבת של "משפחת קוסבי" שהתמקדה בדמותה של דניס הקסטבל שעברה ללמוד בקולג').
לצפיה ב-''
20/05/2017 | 13:16
22
אהבתי הכי את Different World-ish
לצפיה ב-'אהבתי'
אהבתי
20/05/2017 | 16:51
20
הdifferent world-ish אני מניחה שלא ילך אבל ממש אהבתי adult-ish
לצפיה ב-'כן...אהבתי את הפרק הזה...'
כן...אהבתי את הפרק הזה...
20/05/2017 | 13:17
9
לצפיה ב-'HBO הזמינה עונה שלישית של "אנימלס"'
HBO הזמינה עונה שלישית של "אנימלס"
20/05/2017 | 09:32
54
רשת HBO הודיעה הלילה על הזמנת עונה שלישית של סדרת האנימציה אנימלס.

לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts'
שרשור חדשות ועדכונים – שבוע Upfronts
13/05/2017 | 20:14
115
780
כמדי שנה בחודש מאי, חמש רשתות הברודקאסט האמריקאיות מפרסמות את לוחות השידורים החדשים שלהם לעונת השידורים הבאה, לצד עדכונים אודות הסדרות שישובו לעונות נוספות והסדרות שבוטלו או הסתיימו.

בימים הקרובים אפרסם בשרשור זה את המידע המלא על עונת השידורים 2017-2018 בחמש הרשתות – ABC, CBS,...
המשך>>
כמדי שנה בחודש מאי, חמש רשתות הברודקאסט האמריקאיות מפרסמות את לוחות השידורים החדשים שלהם לעונת השידורים הבאה, לצד עדכונים אודות הסדרות שישובו לעונות נוספות והסדרות שבוטלו או הסתיימו.

בימים הקרובים אפרסם בשרשור זה את המידע המלא על עונת השידורים 2017-2018 בחמש הרשתות – ABC, CBS, NBC, FOX ו-CW. להלן לוח הזמנים:

14/5 – רשת NBC
15/5 – רשת FOX
16/5 – רשת ABC
17/5 – רשת CBS
18/5 - רשת CW

על מנת לשמור על הסדר של השרשור, אבקש שתקפידו להגיב תחת ההודעה אזור הדיונים שתופיע תחת כל רשת.

תודה מראש ושבוע Upfronts שמח
לצפיה ב-'weekend's watch'
weekend's watch
18/05/2017 | 07:41
7
42
אתם כבר יודעים מה לעשות. 

עפתי לשתות כוס קפה חמוד ואז ללימודים.
לצפיה ב-'לרוויה'
לרוויה
18/05/2017 | 08:34
34
עכשיו שריברדייל נגמר יש לי משהו אחד פחות..

הפרק השבועי של הפלאש
הפרק השבועי של סופרגירל
שחור-כזה הפרק האחרון לעונה
אם אספיק אתחיל את המרתון של העונה האחרונה של המפץ הגדול
לצפיה ב-'לא הרבה '
לא הרבה
18/05/2017 | 11:29
23
כי הייתי אתמול ילדה טובה וסיימתי את כול שיצא ובסוף גם ראיתי את סיפורה של שפחה שתכננתי לשמור לסופ"ש .

אז יש לי רק את מדור מיוחד ושיקגו PD ואני כנראה אתחיל ג'סיקה ג'ונס(כדי שלא ישעמם לי).

וחזרתי לקרוא ספרים בקצב הקודם שלי אז אני בכלל מרוצה .
לצפיה ב-'כל מיני דברים'
כל מיני דברים
18/05/2017 | 12:12
12
החץ, Speechless, משפחה מודרנית, המירוץ למיליון.
בנוסף לזה אני מתכוון להשלים איזה 5 פרקים של ה100 שצברתי.
וכמובן עונה 3 של Unbreakable Kimmy Schmidt שמגיעה הסופש.

אה וbetter call saul אני כבר בפיגור של 3 פרקים איכשהו
לצפיה ב-'יותר מדי'
יותר מדי
18/05/2017 | 14:08
16
אבל הרבה מזה סיומי עונות נראה לי

נמלטים גם של שבוע שעבר
הישרדות
משפחה מודרנית - סיום עונה
המאה
החץ
שיקאגו פידי, 2 פרקים אחרונים לעונה
המירוץ למיליון פרק כפול
סקנדל סיום עונה כפול
3 פרקים אחרונים של sense8
12 קופים שגם יוצא החל משבת בבינג' של 3 ימים
ובטח לא אספיק אבל להתחיל לראות קימי שמידט
לצפיה ב-'סופסוף שבוע'
סופסוף שבוע
18/05/2017 | 18:16
24
מחר - משפחת קרדשיאן, חדשות מעולות, המקום הטוב.

שבת - שחור-כזה, משפחה מודרנית, ללא מילים, האיש האחרון בעולם, כבודו, גב האומה.

השלמות מ-yes - אימפריה, סמוך על סול.

הורדות - פארגו, שיקגו חוק וצדק, שיקגו PD, סקנדל, המירוץ למיליון, על טבעי, ה-100, פוליאקובים (2.05-2.06).

לאט אבל בטוח - טווין פיקס (2.12 ואילך), Master of None (פרק 2.05 ואילך), Unbreakable Kimmy Schmidt (עונה 3), הכל דבש (2.05 ואילך).

כשיהיה זמן - סדרה של צרות, טאבו, קומנדו 6, ויקטוריה, רגליים קרות (כל העונות), רילינגטון פלייס, סיפורה של שפחה, אחד העם 1, אחד העם 101. 
לצפיה ב-'מסיים סוף סוף את העונה של המתים המהלכים'
מסיים סוף סוף את העונה של המתים המהלכים
19/05/2017 | 02:58
25
משלים חוסרים בסיפורה של שפחה, סקנדל, ארצות ההפקר ואם אני אספיק אז אולי אצפה בפרק של הסופרנוס למרות שאני לא מתלהב ממנה בינתיים. אם יהיה לי מספיק חוסן נפשי אולי אני אתפנה גם לעונה החדשה של פשע אמריקאי.
לצפיה ב-'השלמה דו-שבועית ומרתון של...'
השלמה דו-שבועית ומרתון של...
19/05/2017 | 11:31
26
קטסטרופה עונה 3.

פרקים דו-שבועיים של:
ממלכה4
הנותרים3
שקרניות קטנות7
ג'ודה
להיות איתה2
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע שבוע'
דיוני סדרות לאמצע שבוע
16/05/2017 | 07:02
25
30
אם כבר אני כאן...... ער.... מוקדם מדי.
לצפיה ב-'Jane the Virgin S03E19 '
Jane the Virgin S03E19
16/05/2017 | 06:50
4
56
עדיין לא נפתח שרשור לאמצע שבוע

רפאל מבקש מג'יין להתערב ולעזור להשפיע על פטרה שעדיין לא החזירה תשובה...
גיין גם לא עוזרת לפטרה כשהיא שואלת לדעתי...

סיומרה מתגלה כברייתזילה לא קטנה (יונים????)
זאן ולוק ממש נחמדים חחחח
לפחות הם אמרו את האמת, מישהו היה צריך.
גיין גרמה להם להתפטר...

השוטר אומר לרפל ופטרה שאיילין (רוז) רצחה את צאק...
הם מתקשרים אליה ומנסים לאתר את השיחה אבל רוז חכמה יותר וכל הזמן בודקת את הזמן...

פטרה מגיעה לגיין ומדברת איתה על רפאל...פטרה אומרת שהם מסתדרים כרגע מצויין והיא פוחדת להרוס את זה...גיין אומרת לה שה שהיא צודקת...
גיין עדיין לא חתכה מפאביין..אבא שלה הזמין אותו לחתונה חחחחחחחחחחחחחחחח

גיין מגיע לזרוק את פאביין אבל אז רואה תמונה של סוס לבן כמו שאמא שלה רוצה...אז במקום היא מנצלת אותו ומזמינה אותו לחתונה...
רוחליו הנחמד מעכן את פאביין שגיין רצתה לזרוק אותו

פטרה דוחה את פאל ואומרת שהם מאושרים עכשיו...כמובן שהיא מוסיפה את המשפט שהיא "התייעצה עם ג'יין"...רפאל מגיע לגיין עצבני (בצדק).

אז פאביין עצבני ומוציא את זה על רוחליו....הקטע עם גיין והאווזים ממש מצחיק....

רפאל....חזר לו הסרטן....
או שלא!!!!!!!!!!!!!!!! בהתחלה חשבתי שהוא משקר כדי שפטרה תרחם עליו ותחזור אליו אבל הסתבר שהוא עשה את זה כדי לאחותו תחזור...
פטרה  שמעה את השיחה וחשבה שרפאל חולה...שמחתי שסיפר לה את האמת.
גין מבינה שהיא מאוהבת ברפאל...כמה ל ברור..

גיין מתנצלת בפני פאביין. פאסיין רוא לגיין "זונה" 0ככה היא התנהגה בערך..) והוא ורוחליו הולכים לריב וזה ממש מביך. גיין מנסה להפריד ולהרגיע את הרוחות...בגלל שטויות שלו, רוחליו מבטל עם סיומרה הכועסת...

סיומרה וגיין משתכרות...שכחו לבטל את החשפן חחחחחחחחחחחחחח
אמא, בת וחשפן....רוחליו מגיע ומפתיע את סיומרה...
ריקי מרטין הולך להופיע בחתונה שלהם..

גיין מתוודה בפני רפאל על מה שהרגישהושחיבלה בו ובפטרה...
בזמן שרפאל אומר לה שהוא אוהבת אוה ושהם המשפחה שלו, פטרה מתקשרת וגקיין מסדאת את העניינים...מדברת עם פטרה ושולחת את רפאל אליה...
פתאום מישהו דופק בדלת..חשבתי שזה רפאל אבל אלא היו ההורים שלה שביקשו ממנה לחתן אותם..
רפאל ופטרה התנשקו

המשטרה עוצרת את איליין ומורידה ממנה את המסכה

לצפיה ב-'הללויה שזה נגמר'
הללויה שזה נגמר
16/05/2017 | 07:02
3
65
והכוונה כמובן לרוז.

אני אראה את הפרק המוקלט כשהוא יוקלט מחר בערב, אבל הללויה.

עוד פרק אחד למניאק.
לצפיה ב-'ישששששש!!!!! עוד אחד...עשית לי את היום חחחח'
ישששששש!!!!! עוד אחד...עשית לי את היום חחחח
16/05/2017 | 08:57
2
21
לצפיה ב-'ופעם הבאה תחכי עם התגובות שלך לדיוני סדרות חדש '
ופעם הבאה תחכי עם התגובות שלך לדיוני סדרות חדש
16/05/2017 | 12:03
1
34
אומנם השכלת להשתמש ביומן אבל לא השכלת להשתמש בסבלנות....
לצפיה ב-'חחח צפיתי ךפני העבודה :)'
חחח צפיתי ךפני העבודה :)
16/05/2017 | 12:12
14
לצפיה ב-'סופרגירל פרק 2X21 '
סופרגירל פרק 2X21
17/05/2017 | 03:54
3
44
אחד הפרקים הכי טובים בסדרה עד כה.
כל כך הרבה קרה:
הנשיאה מגיעה
כולם מגלים שהיא חייזרית (ואיכשהו כולם ממש בסדר עם זה)
קאט גראנט חוזרת
קאט גראנט מגניבה, נותנת נאומים מעולים עם איזון יפה בין אלטרואיזם ונרקסיסזם עם פמניזם ולא מעט איזכורי תרבות פופולרית (פלישה חייזרית זה כלום לעומת קניה וטיילר סוויפט)
ריאה מטורפת אפילו יותר
מון-אל ולינה כמעט מתחתנים
ליליאן לות'ר חוזרת
קדמוס (ליליאן וסייבורג סופרמן) משתפים פעולה עם סופרגירל כשיש מטרה משותפת.
וסופרמן חוזר - אבל הוא איכשהו תחת שליטתה של ריאה.
ובתוך זה אפילו היו כמה רגעי מערכת יחסים חמודים של אלכס ומגי. וקטעי האקשן הכי טובים העונה של גארדיאן כשהוא מציל את קאט וווין.
מצחיק מאוד שקאט מבינה בשניה שגארדיאן הוא ג'יימס אולסון, אבל איכשהו עדיין לא יודעת שקארה היא סופרגירל (אני מקווה שהיא בעצם כן יודעת).
היה קטע שבו היה לי ממש לא ברור אם לינה מבינה מי זה מון-אל. זה די מוזר שבסוף מסתבר שהיא יודעת שמון-אל הוא חייזר (הבן של ריאה) אבל גם מבינה שהוא החבר של קארה (היא פגשה את מייק). האם היא לא חושבת שזה מוזר שלחברה שלה קארה הנורמלית, יש חבר שהוא חייזר...

לא שלא היו בכלל בעיות בפרק. כלומר כמובן שאי אפשר לומר שזה הגיוני שכולם כל כך בסדר עם זה שהנשיאה היא חייזרית. גם לא הגיוני למה ריאה לא פשוט מפוצצת את הבניין שבו קאט נמצאת אם היא רוצה להרוג אותה. וכמובן שמתסכל למוות שקארה נשארה על החללית ושאלכס לא ירתה בתותח כשהיא יכלה (כמובן שברגע שהתותח נראה לעין אחת מהחלליות תפוצץ אותו).
במיוחד חבל לי שג'ון ג'ונס לא היה בפרק. אבל הפרק היה די עמוס גם בלעדיו.

בהקשר לזה ששבוע שעבר דיברנו על כך שהעונה כאילו מבולבלת בכך שאין נבל גדול של העונה - לדעתי הפרק הזה הוכיח את היתרון הגדול של זה. יש להם המון דמויות שונות עם מניעים שונים ועלילות נפרדות שיכולים להשתלב כשיש אירוע גדול כזה.

*בונוס גדול על כך שהם לא היו טיפשים, אלא ידעו שאסור לסמוך על קדמוס ולכן עשו משהו לסייבורג סופרמן. לא ממ שהבנתי איך עשו משהו שמשתלט עליו בכזאת קלות, אבל טכנו באבל זה לא העניין כאן.

*למרות שמציק לי זה שכולם כל כך בסדר עם זה שהנשיאה חייזרית, אני כן אוהב את ההתפתחות העלילתית הזאת, שזה לא שהגילוי שהיא חייזרית הגיע כשנחשפה קנוניה גדולה שלה ושל זן חייזרי. וזה שמגלים שהיא חיה על כדור הארץ כבת אדם כבר הרבה שנים (כלומר זה לא שנבחרה נשיאה אנושית שאז הוחלפה על ידי חייזר.
אני לא חושב שגילינו הכל לגביה, אבל יכול להיות מעניין לראות בעונה הבאה לאן זה מתפתח.
מה שכן נראה לי ברור שהם צריכים לגלות לציבור, או להכריח אותה לספר לציבור, את האמת. זה אולי לגיטימי שחייזרית תהיה נשיאה, אבל לא שהיא משקרת לגבי זה.
כנראה שדונאלד טראמפ לא קיים במציאות הזאת, כי הוא היה דורש לראות את תעודת הלידה שלה.

*זה מזכיר לי את השורה של קאט על כך שאם היא הצליחה לשרוד ארוחה עם ביל אוריילי אז כמובן שהיא יכולה לשרוד התפוצצות מטוס
לצפיה ב-'אז...רגע...תן לי להבין '
אז...רגע...תן לי להבין
17/05/2017 | 17:06
1
39
אני לא ממש זוכר את איך שהעונה הראשונה נגמרה כי...די התעלמתי מזה (עשיתי דברים אחרים תוך כדי שצפיתי בפרק), אבל יכול להיות ששוב הולכים על זה שקארה צריכה להתמודד מול סופרמן שטוף המוח?
לצפיה ב-'לא בדיוק '
לא בדיוק
17/05/2017 | 17:47
29
בסוף עונה 1 סופרמן באמת היה שטוף מוח, אבל זה היה רק כתירוץ לכך שסופרמן לא בא ועוזר לה. חוץ מזה לא ראינו את סופרמן (הוא עוד לא לוהק). כלומר קארה לא נלחמה בו.
לצפיה ב-' לגבי הנשיאה'
לגבי הנשיאה
18/05/2017 | 21:48
14
אני דווקא לא מופתעת שכולם בסדר עם זה.. קארה אוהבת את אוליביה והיא פרו חייזרים (מן הסתם.. גם היא חייזרית) כמו שאר האנשים בDEO. הם כמובן הופתעו כשגילו את זה אבל למה שתהיה להם בעיה שהיא חייזרית?

כן הפרק היה גם די עמוס בכל מקרה..
גם לי זה מוזר שאנשים מזהים את מון אל וג'יימס (קאט זיהתה אותו רק לפי העיניים) אבל אף אחד לא מזהה את קארה. גם לה יש עיניים שקל לזהות

שמים לב שארץ שלהם זה לא הארץ שלנו כשנאמר שמישהו הצליח לפתור את הסכסוך בין קניה ווסט וטיילור סוויפט

לגארדיאן היו קטעי אקשן ממש טובים בקאטקו.

כן זה היה ממש מתסכל כשקארה נשארה על החללית.. איך היא חשבה בדיוק שיכול לצאת טוב מזה. וריאה כמובן ידעה שקארה תישאר ותנסה לשחק אותה טובה
לצפיה ב-'Prison Break S05E07 '
Prison Break S05E07
17/05/2017 | 07:20
38
שרה וגייקוב מדגממנים זוגיות נעימה עד ששרה מקבלת טלפון מלינק שמספר לה שמייקל נפצע והורעל ואיבד הרבה דם. הוא שואל אותה אם אפשר לטפל במייקל בלי עקבות אך היא טוענתשזה רעיון רע.. שרה אומרת לגייקוב שהיא חייבת לסוע לכריתים כדי להציל אותו.
גייקוב לא כל כ מרוצה אבל מקבל את ההחלטה (אני עדין חושבת שהוא קשור לפוסידון..).

החבורה לוקחת את מייקל לכריתים וז'ה אומר שטוב לו במקום הזה בלי כל הציווליזציה והוא מבקש להישאר. מייקל כמובן מסכים. וויפ וז'ה מריצים בדיחות על האפשר של מרקיואי או משהו...
מייקל בהתחלה לא מרוצה שעירבו את שרה אבל המצב שלו הולך ומחמיר ויש לו עוד 12 שעות עד שהיא תגיע...

הם מגיעים למלון ומייקל נראה במצב נוראי...וויפ מבקש ממנו שלא ימות כי הוא צריך לדעת למה הוא יד ימינו...הוא מרגיש שהם אחים מאז שנפגשו...כלינק הגיע הוא הרגיש שאיבד אותו...

מייקל הקטל משחק בחוץ בזמן שגייקוב עובד ומישהו חוטף אותו. לדעתי אילו וואן גוך ואמלי.

שרה מגיע למלון וישר מתחילה לטפל במייקל. כמובן שבמקריאות יש לה דם אוניברסלי אז היא תורמת לו....היא אומרת שהוא ישרוד כי הו חזק
לינק וויפ חולקים רגע ולינק אפילו אומר לו שהוא משפחה...

אמלי וואן גוך נפגשים עם קאשידה שמתעתמת עם הסוכנים למה ניסו להרוג את מייקל. בתמורה, אמלי יורה בקאשידה והורגת אותו. מייקל אומר לשרה שגייקוב הוא פוסידון....לההההההה
הוא מספר שגייקוב איימם עליו ואמר לו שאם לא יעבוד אצלו הוא יכניס את שרה ולינק לכלא..מייקל מספר שהיה חוקר של הCIA  שחקר את קלרמן ואז  מייקל הבין שגייקוב לא עובד בישבילם...גייקוב הרג אותו כדי לעצור א החקריה וביקש למייקל לגרום לזה להיראות כאילו זה לא קרה מעולם..הוא צילם את מייקל מזיז אות הגופה וסחט אותו.
לאיש אחר יש את הפנים וטביעות האבצבעות של מייקל..
שרה אומרת שפוסיידון מחזיק במייקל גוניור..

ויפ והלינק חושבים אי להשיג סירה ולינק מתקשר לסוכרה...
סוכרה אומר שהוא בקצה השני של העולם, במרוקו חחחחחחחחחח
סוכרה אומרה שזה יעלה 15 אלף ושרה "תורמת" את טבעת הנישואים שלה...
מייקל אומר לשרה שתשחק אוה כאילו לא קרה כלום וברגע שתוכל שתחטוף את מייקל גוניור..
מייקל ושרה מתנשקים סוף סוף...שרה עוזבת ולמייקל היה מבט ממש מוזר..אולי זה לא מייקל אלא מתחזה?? שום דבר לא יפתיע אותי כבר בתוכנית הזאת..
גייקוב מורה לסוכנים שיפרסמו את הפנים של מייקל בכל מקום כדי שלא יוכל לעזוב את כריתים..

סוכרה להפתעת כולם עובד על ספינה...סוכרה מוכר בובות מין
כל כך מתאים לו...
וויפ מקנא קצת...

שרה חוזרת הביתה...
גייקוב מנשק אותה ונראה שהיא עומדת להקיא...
היא אומרת שהצליחה לייצב את מצבו של מייקל אבל הוא איבד הרבה דם...
היא מחפשת את מייקל ולא מוצאת אותו וגייקוב אומר לה שהוא ישן אצל חבר.
כששואל מה קרה לטבעת של סבתא שלה, הי ממציאה שקר כלשהו והוא ממש לא קונה את זה...

קפטן הספינה מקבל תמונה של מייקל ושהוא מבוקש...
קנייה אווטיס (מייקל) אותר על ספינה...הקפטן הלשין.
ואן גוך מודיע לגייקוב...

שרה מבקשת מהתר שתאסוף את מייקל גוניור מהבית של החבר ולא תביאו אותו הביתה...

החבורה מאלתרת ומזייפת כאילו סוקרה נקשר בזמן שהם ברחו...הוא מספר שהוא חלק מהצוות ולא לקח שום חלק בנושא..הוא מספר שקוראים לבחור סקולפילד ולא אוטיס מה שמו...הוא אומר שמייקל התקשר וביקש טרמפ ושהו לא הי מודע לכל הבלאגן...
החבורה מנסה להימלט מהספינה.

הבוס של סוכרה דיי נדפק...מסתבר שי לו מטען (מספר 17) בו הוא מעביר נשקים ותחמושת...הוא לא מרוצה מסוכרה ש"הלשין עליו" אבל סוכרה משתחרר ומחזיר לו..

גייקוב אומר שסלח לה על השקרים, קיבל אותה ואת מייקל גוניור והוא לא מבין למה זה לא מספיק לה...התר מצלצלת אליה ומספרת לה שהוא אצלה והכל בסדר...יש לי הרגשה שהתר משתפת פעולה עם גייקוב. שרה טוענת אקדח ויוצאת.

הCIA מפוצצים את הספינה והחבורה מצליחה לקפוץ לים...שרה אומרת לגייקוב שזה נגמר בינהם ושהוא הולך לספר לה הכל... הוא אומר שזה לא נגמר ושזה היו החיים שלהם...הו אומר שהו אוהב את מייקל גוניור ושהוא גידל אותו אותו. הוא אומר לה שיכלה למנוע הכל והיא אשמה.
הסוכן וואן גוך מחכה להתר ומייקל גוניור בדירתה של התר. גייקוב אומר לשרה להניח את האקדח....

לצפיה ב-'American Housewife מישהו צופה????????'
American Housewife מישהו צופה????????
17/05/2017 | 07:21
2
28
תוכנית ממש מצחיקה על אישה בפרברים ומשפחתה...
אמא מצחיקה וממש לא רגילה חחחחחח

העלילה מצחיקה וחמודה למרות שלפעמים קצת מגזימים עם האמא ...
בסה"F מומלצת.
לצפיה ב-'איך נקרא בעברית?'
איך נקרא בעברית?
17/05/2017 | 08:00
1
12
לצפיה ב-'אני מניחה ש"עקרת בית אמריקאית"...אני לא יודעת ככ אני לא צופה'
אני מניחה ש"עקרת בית אמריקאית"...אני לא יודעת ככ אני לא צופה
17/05/2017 | 12:20
21
בטלויזיה  
לצפיה ב-' הפלאש 322 '
הפלאש 322
17/05/2017 | 07:41
10
53
הפרק ששודר הלילה אז לא להיכנס בטעות להודעה....

.....

....

....

(אחרי הספוילר שעשו לי על סאביטר אני נזהר בשביל כולם )
טוב, עד כמה שאני חשבתי שבאמת היא תמות, לא חשבתי שזה יהיה עצוב באמת לראות את הרגע שזה קורה בהווה. די הכינו את הקרקע לדעתי שפשוט אי אפשר לשנות את מה שסאביטר יעשה, אפילו כשבארי חזר בזמן לסיביר להביא את סנארק ישר סאביטר קיבל פלאשבקים וידע מה הוא עושה באותו הרגע....

היה קטע שגם חשבתי למה הם לא פשוט מעיפים את אייריס לעולם אחר וזהו? ואז הם ניסו. תכלס היו צריכים לעשות את זה קודם, ורעיון טוב לא לספר לבארי כמובן... עד שסאביטר עובד על כולם ומגלה על זה.

והקטע הוא, שכל מה שידענו שייקרה באמת קרה, אבל הפרק נגמר בקטע שבארי מחזיק את אייריס, אולי יעשו איזה טוויסט שבעצם היא כן בחיים? לא יודע, אבל אני שמח שזה לא היה פרק סיום העונה אלא הפרק לפני אחרון....

טוב אין לי זמן להיזכר בעוד דברים מהפרק, קדימה לעבודה
לצפיה ב-'שאלה אחת קטנה '
שאלה אחת קטנה
17/05/2017 | 09:17
45
אכתוב באריכות הערב/מחר על הפרק הזה, אבל אגיד לכם למה אייריס בסדר, למה אייריס שרדה (או לפחות תשרוד).
אגיד לכם את זה בצורה של שאלות, שאלות מנחות אם תרצו - 
מה HR ראה בפיגיון/חנית של סאביטר? מה HR התכוון לעשות כדי לכפר על הטעות שלו? למה סאביטר כל כך שונא את HR? האם זה בגלל שבתור בארי, אפשר להגיד ש-HR אשם בזה שסאביטר גילה איפה אייריס מתחבאת? או שמא...בגלל ש-HR עבד עליו?

ואתם זוכרים שבפעם השנייה שבארי ביקר ברצח העתידי של אייריס, HR היה על הגג, עם הרובה? אז הנה עוד שאלה אחת, קטנה, בשבילכם - 

איפה היה HR עכשיו?
לצפיה ב-'הפלאשוני '
הפלאשוני
17/05/2017 | 16:54
2
34
פרק מאוד טוב. שימוש מעולה במוזיקה. אני צריך לבדוק איזה שיר זה היה בעצם.
היה כל כך עצוב שאייריס מתה בסוף. אבל באמת לא נראה לי שזה מוות סופי.
בשביל זה יש עוד פרק. אנחנו צריכים גם לדעת מה HR עושה. וגם אנחנו צריכים לראות מה קרה עם הקרב של סיסקו וקילר פרוסט.
היה נחמד לראות שוב את הארי? חבל שלא ראינו גם את ג'סי שם.
ולאן ג'וליאן בעצם נעלם?

היה נחמד לראות שוב את סנארט, אפילו שהקול שלו היה יורת מעצבן ומוזר ממה שזכרתי. קצת מוזר שבארי הביא אותו מסיביר של 1892, לפני שהוא מת. כל הזמן ציפיתי שסנארט איכשהו יגלה שהוא מת ושהוא ינסה לשנות משהו.
כל העלילה הזאת של הבאת סנארט, פריצה לארגוס, מאבק בקינג שארק וזה שבסוף לילה נותנת לבארי את הטכנולוגיה - הרגיש קצת די מיותר. מה גם שאפילו שלא הייתי בטוח אם אייריס באמת תמות, כן היה לי ברור שהאקדח מלכודת ספיד פורס הזה לא באמת יעבוד.לפחות לא בשלב הזה.

אגב, הייתי לרגע בטוח שבארי יבקש מאוליבר עזרה בלפרוץ לארגוס. נראה לי קצת פשוט יותר מאשר להביא מישהו מהעבר.
לצפיה ב-'המוזיקה הייתה מצויינת'
המוזיקה הייתה מצויינת
18/05/2017 | 23:45
1
15
ג'סי מתרוצצת בארץ 3

ג'וליאן.. מה איתו? נראה לי סתם לא מצאו דרך לדחוף אותו לפרק
לצפיה ב-'השיר בפרק'
השיר בפרק
19/05/2017 | 08:37
10
לצפיה ב-'The Flash 3x22 '
The Flash 3x22
17/05/2017 | 17:03
5
52
Infantino Street

שירים את היד מי שצפה את זה. יש מישהו כזה? אחד?
נכון, זה היה מול העיניים שלנו כל העונה. ונכון, יש עוד פרק שלם, הגראנד-פינאלה, ש"אולי" ישנה את האירועים שראינו בפרק הנוכחי. ועדיין, כמה אנשים באמת חשבו שנגיע למצב בו אייריס ווסט, מרכז חייו של בארי, הסיבה לכל מעשיו (בטח בעונה האחרונה), המקור לחצי משיחות העידוד שקורות לו לפחות פעם בפרק – תשופד על ידי פרי אהבתם של בארי, וולברין ומגטרון?

אז בפנייה אליכם, יוצרי וכותבי הפלאש – שאפו. כל הכבוד על זה שעשיתם את הצעד הזה. שלקחתם את הגיבור המיוסר שלכם ו...ייסרתם אותו עוד. שלקחתם דמות כל כך אבהית כמו ג'ו ווסט וגרמתם לה לצפות במוות של הבת שלו. ששברתם את וולי ו-HR, שמחקתם את החיוך מהפרצוף של טרייסי, וששלחתם את סיסקו לעשות את מה שהוא הכי חושש ממנו. באמת. שאפו.
מגיעות לכם מחיאות כפיים על זה שהסברתם, סוף סוף, מה "אבן החכמים" עושה. שגרמתם ל-HR כמעט לשאול את השאלה שכולנו רצינו לשאול כבר לא מעט פרקים ("אולי שאייריס תעלים את עצמה למקום מחבוא שאף אחד, חוץ ממנה, לא יודע איפה הוא?"), שנתתם לגירסה מספר 4 של האריסון וולס סיבה להפגין רגשות אחרים חוץ משחצנות, ילדותיות ויכולת לגרום להשראה אצל אחרים.

אז נכון, בהחלט ניתן לקרוא את הפסקה שלמעלה בטון ציני, ואני לא אתקן אתכם אם זה מה שתעשו. אבל, הנה "כל הכבוד" אמיתי, מכל הלב, כזה שאין אפשרות לקרוא אחרת, חוץ מרצינות טהורה –
כל הכבוד על זה שאייריס מתה בפרק 22.
לא משנה מה יקרה בהמשך, זה הטוויסט האמיתי. וזה מה שאולי ישנה את ההסתכלות על העונה הזו.
 כי כמה דקות אחרי שסיימתי לראות את הפרק, התחילה להתעורר אצלי מחשבה מסויימת: במשך עונה שלמה לא רק טים פלאש, אלא גם הצופים בבית, הולכים לקראת רחוב אינפטינו, קצת אחרי חצות. מנסים להעלות תיאוריות, לבנות ציפיות, לתכנן תוכניות, אבל לא משנה מה עושים - ממשיכים בדרך הארוכה והעצובה לרחוב איפנטינו, קצת אחרי חצות.
אבל מה אם שכחנו משהו? במשך עונה שלמה בארי, הצוות והצופים מסתכלים על נקודה ספציפית בזמן, אבל לא מעבר. הרי יש עוד פרק שלם, פרק סיום העונה. ואם זה מה שקרה בפרק הלפני אחרון, מה יהיה בפרק שאחריו? מה אם הנקודה שאליה כל העונה הולכת היא משהו אחר לגמרי ממה שחשבנו?

כי הסימנים מונחים לפנינו: HR  מתוסכל מזה שהוא זה שחשף את מיקום המסתור של אייריס בפני סאביטר, ומוכן לעשות מעשה. ג'ו לא קיבל הוקרה בבניין העירייה (כמו שנאמר בפעם הקודמת שבארי ביקר בנקודת הזמן הזו), ג'וליאן התפוגג לאנשהו, וג'ו, לא HR, נמצא על הגג עם הרובה. יש שינויים, קטנים, מינוריים, כמעט בלתי נראים. אבל הם שם. הם מסמנים: "קייטלין עוד נמצאת שם". הם אומרים "חכו, זה עוד לא נגמר". הם צועקים: "אייריס לא באמת מתה".

אלא אם כן...

Flashes –
1. שאפו נוסף מגיע על הופעת האורח של וונטוורת' מילר. היה משהו קצת מאוס בעונה שלמה של Legends Of Tomorrow, בה יש לו תפקיד מרכזי. הדיבור, התנועות, ההתנהגות – כל זה קצת מוגזם כשזה בא במנות גדולות. אבל כשהוא חוזר להיות קפטן קולד, יריב מנטלי, שצץ מידי פעם ועושה את מה שהוא יודע הכי טוב? זה מעולה.
2. אבל בכל זאת, רק שאלה: איך בדיוק בארי ידע איך למצוא את סנארט (בדיוק אחרי שנטש את היטווייב?), ועוד במצב שהוא לבד בלי שאף אחד מצוות הלג'נדס לא ישים לב?
3. ואם לקינג שארק כל כך קר שהוא התעלף, לבארי ולסנארט לא היה אמור להיות ממש ממש קר גם?
4. עזבו את האזכור של ה-Suicide Squad, באחד מתאי הכלא בארגוס נמצאת...צ'יטה. שמעת את זה, גל גדות?
5. "אם סיסקו יציל את החיים שלי, תגיד לו שאזרוק מילה טובה עליו לאחותי".
6. "הם לא הראו את הכריש כי הם לא יכלו להרשות לעצמם לגרום לו להיראות טוב".
7. באמת שהייתי משוכנע שאייריס הולכת להגיד לבארי שהיא בהריון. באמת שאני שמח שטעיתי.
8. למה בארי לא הזהיר את סיסקו בקשר לאיבוד הידיים שלו?
9. האם נחשפה הסיבה ללמה סאביטר כל כך שונא את HR? האם זה בגלל שהוא זה שחשף את המחבוא של אייריס, או שזה בגלל ש....
10. מה HR הלך לעשות כדי לכפר על הטעות שלו. והאם זה כלל את "משנה המראה" שלו?

לצפיה ב-'המממממ '
המממממ
17/05/2017 | 19:32
2
41
האם יכול להיות שHR השתמש במשנה המראה שלו כדי להחליף מקום עם אייריס? לא נשמע הגיוני כי אנחנו רואים אותו אחרי שאייריס כבר נלקחה.
הוא כזה מתוק עם המערכת יחסים שלו עם טרייסי. אבל להתחיל איתה מערכת יחסים ולהציע לה לעבור לעבוד שם באופן קבוע... נראה לי שהא אמור ללכת קודם עם דברים כאלו למחלקת HR...

אני קצת שקוע בלנסות לדמיין את משולש האהבה של בארי, וולברין ומגטרון שיוצר את סאביטר.

נכון שאנחנו לא ראינו מה קורה יום אחרי המוות של אייריס. אבל כן ראינו מה קורה 7 (8?) שנים לאחר מכן. כלומר בקו זמן מסוים לפחות אייריס כן מתה באמת.

לגבי הנקודות:
2. אני לא בטוח בדיוק מתי הנקודה שבה בארי לקח ממנה את סנארט. אבל הרושם הוא שזה אחרי שסנארט איבד את היד שלו (בגלל מה שהוא אומר כשקינג שארק מאבד יד) וזה קורה אחרי שהיטוויב מתגלה חזרה לקבוצה.
לגבי כיצד... אפשר לתרץ את זה שאחד מהאגדות סיפר לו על הזמן שהם היו בסיביר בתאריך מסוים בעבר. אז כל מה שהוא צריך זה לצפות בהם מרחוק עד שסנארט מספיק מרוחק מהאחרים.
3. גם אני חשבתי על זה.
7. בכלל לא חשבתי על משהו כזה. זה היה יכול להיות ממש נוראי. ואפילו אם היא באמת בהריון אז למה שהא תספר לו את זה לאחר מעשה כדי שירגיש יותר נורא.
8. זה שלא ראינו את בארי מזהיר את סיסקו לגבי זה לא אומר שהוא לא הזהיר.
לצפיה ב-'מה אנחנו יודעים '
מה אנחנו יודעים
17/05/2017 | 20:59
1
43
1. HR מרגיש אחראי באופן ישיר למה שיקרה לאייריס.
2. הוא נפרד מסיסקו. פרידה של יותר מ"להתראות".
3. הוא מסתכל על החנית, או מה שזה לא יהיה, של סאביטר.
כשאנחנו יודעים, מניסיון העבר, שזו דרך למצוא אותו.

מה אפשר להניח, בדגש על להניח? HR מצא את סאביטר, התחלף עם אייריס ומת במקומה.

בנוסף, זה שאייריס מתה בקו זמן אחר ו-HR שרד, זה לא אומר כלום.בקו זמן אחר ג'ו קיבל אות הערכה בבניין העירייה, וזה לא קרה הפעם...
לצפיה ב-'וואו לא חשבתי על זה'
וואו לא חשבתי על זה
18/05/2017 | 23:25
22
שHR התחלף עם אייריס ומת במקומה.. רעיון ממש יפה. ובאמת אחרי הפרק הזה יצאתי בתחושה של "זהו הולכים להרוג אותו".

היו עוד הרבה דברים שהיו אמורים לקרות אבל לא קרו חוץ מהאות הוקרה לג'ו.. המוזיאון סטאר לבס אמור להיסגר (לא דיברו על זה ממש), משהו שקשור לחוזה למיוזיק מאסטר וזה מה שאני זוכרת.

מכאן השאלה שלי היא איך הוא הספיק להתחלף איתה במידה וזה קרה..
לצפיה ב-'אני באמת הופתעתי לצורך העניין'
אני באמת הופתעתי לצורך העניין
18/05/2017 | 23:43
1
21
זה היה מול העיניים שלנו, חשדתי שזה יקרה אבל להגיד את האמת כשזה קרה הייתי מופתעת. אני לא זוכרת שיצא לי לראות הרבה פעמים שאשכרה הרגו דמות כזאת

גם אני לא ממש הייתי סגורה על מה אבן החכמים עושה

גם אני אבל חייבת לתת שאפו על כך שאייריס מתה.. גם אם זה לא יהיה היא בסוף (אם התאוריה שלך נכונה) עדיין זה היה צעד יפה שהפתיע כשראינו אותו

אני מניחה שהעונה הולכת למקום אחר מעבר למוות של אייריס. אם זה היה אחרת אז בעצם כל המטרה של העונה זה להציל את אייריס וזה סתם ירגיש לא משהו
מעניין לאן הם מובילים אותנו בפרק האחרון.

כן איפה ג'וליאן בעצם? הוא גם חלק מהצוות והוא צריך להיות איפה שהוא

יש שינויים קטנים באמת ממה שבארי ראה בזמנו ורשם על הלוח. ג'ו לא קיבל תעודת הוקרה, לא היה איזכור על מיוזיק מאסטר, מוזיאון סטאר לבס לא נסגר לפי מה שידוע לנו.. וכן HR לא נמצא על הגג עם רובה. איפה הוא בכלל?

1. זו הייתה הופעת אורח נחמדה של קפטן קולד. והצורת התנהגות שלו די מוגזמת נכון.. משהו בדיבור בעיקר שאני תמדי שמה לב אליו
2. איך בארי ידע למצוא אותו באמת?
3. אני די בטוחה שהיה להם ממש קר בכל זאת אבל 11 מעלות זה רמה שהם יכולים לשרוד עדיין
4. מעניין אם וונדרוומן נמצאת באמת באחת מהארצות
5. ציפיתי שאחרי זה יהיה איזה עוד אזכור על זה
6. צחקתי מזה די הרבה
7. גם אני הייתי משוכנעת שהיא תגיד לו שהיא בהריון. וחשבתי לאורך זה שזה יהיה די התעללות נפשית אבל היא לא בהריון. תודה על זה
8. בארי חושף דברים בהתאם למה שצריך (לעלילה או לעצמו) רציתי אבל שהוא יזהיר אותו
9. אני לא זוכרת שהראו שסאביטר שונא את HR . אולי שכחתי.. אני אשמח לתזכורת
10. זה יהיה טוויסט טוב. יפה שחשבת על זה
לצפיה ב-'לגביי HR וסאביטר '
לגביי HR וסאביטר
19/05/2017 | 08:12
26
בכל פעם שלסאביטר יצא לדבר אל HR, הוא קרא לו "המתחזה", "וולס המזויף", "הפחדן ששרד את הזעם שלי". שואל אותו האם הוא כבר מצא את המקום שלו וכל זה. וזה בזמן שלאחרים הוא פשוט התייחס בשם. 
יש מצב שזה מסמל משהו.

לצפיה ב-'שיקגו אש 5X22 '
שיקגו אש 5X22
17/05/2017 | 17:10
34
מישהו יודע אם הם מסוגלים לסיים עונה בלי גרום לצופים להאמין שחצי מהקאסט מת/פצוע קשה?

לדעתי היחידי שממש בסכנה זה מאוץ' והריב של קייסי ודוסון והפרידה שלו ממנה זה סתם בשביל הדרמה.(וברוך שפטרנו מהעלילה הפוליטית של קייסי)
שרשור חדשות ועדכונים
15/05/2017 | 20:08
56
70
המשך>>
לצפיה ב-''
15/05/2017 | 17:28
45
37
כי צריך לסדר דברים.
המשך>>
כי צריך לסדר דברים.
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת שבוע'
דיוני סדרות לתחילת שבוע
14/05/2017 | 07:49
51
171
וכדי לעזור לרוזי היקרה שלנו - ההודעה הזו תינעץ עד יום שני בצהריים כדי שהגברת לא תשרשר הודעות לשרשור שכבר מפוצץ דיו  
המשך>>
וכדי לעזור לרוזי היקרה שלנו - ההודעה הזו תינעץ עד יום שני בצהריים כדי שהגברת לא תשרשר הודעות לשרשור שכבר מפוצץ דיו  
לצפיה ב-'חדשות ועדכונים '
חדשות ועדכונים
14/05/2017 | 00:46
40
49
פותחת חדש כי הקודם כבר עמוס
לצפיה ב-'CBS ביטלה את The Great Indoors '
CBS ביטלה את The Great Indoors
14/05/2017 | 00:47
1
53
לצפיה ב-'חבל. זו הייתה סדרה ממש מצחיקה'
חבל. זו הייתה סדרה ממש מצחיקה
16/05/2017 | 12:19
11
החלק העצוב הוא שאני ממש יכולתי להזדהות עם ג'ק והקושי שלו מול עולם העבודה המשתנה
לצפיה ב-'CBS חידשה את אלמנטרי והמירוץ למיליון'
CBS חידשה את אלמנטרי והמירוץ למיליון
14/05/2017 | 04:49
13
71
לצפיה ב-'הללויה!!!'
הללויה!!!
14/05/2017 | 06:23
11
לצפיה ב-'לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא'
לאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא
14/05/2017 | 07:57
5
99
אלמנטרי הייתה צריכה להתבטל מזמן.

שונא את קריסטין קרוק
לצפיה ב-'אתה מתבלבל עם לוסי לו...'
אתה מתבלבל עם לוסי לו...
14/05/2017 | 08:02
3
21
לצפיה ב-'שתיהן באותה מידה '
שתיהן באותה מידה
14/05/2017 | 12:37
2
50
אחת נודניקית והשנייה משחקת גרוע.
לצפיה ב-'לא קורה הרבה שאנחנו מסכימים'
לא קורה הרבה שאנחנו מסכימים
14/05/2017 | 15:06
1
40
אבל הפעם - מסכים. לגמרי מסכים. 
לצפיה ב-'זה בסדר גמור לא להסכים'
זה בסדר גמור לא להסכים
14/05/2017 | 16:01
25
החשוב הוא שלא ניגרר למצבים לא נעימים ושנישאר חברים טובים לפורום

ובכל זאת, הן עדיין מעצבנות
לצפיה ב-'הייתי בטוחה שהשנה היא הולכת להתבטל '
הייתי בטוחה שהשנה היא הולכת להתבטל
14/05/2017 | 15:37
37
בדקתי משהו כמו שלוש פעמים שאני קוראת את זה נכון.
לצפיה ב-'מעניין שחידשו את Elementary למרות (חדשות קאסט) '
מעניין שחידשו את Elementary למרות (חדשות קאסט)
14/05/2017 | 12:40
5
75
שלוסי ליו עוזבת את הסדרה...
לצפיה ב-'מאיפה הבאת את זה?'
מאיפה הבאת את זה?
14/05/2017 | 15:56
4
14
לצפיה ב-'פורסם שהיא '
פורסם שהיא
14/05/2017 | 16:18
2
59
הולכת לככב בעונה השלישית Difficult People של HULU. אבל זה לא אומר שהיא לא יכולה לעשות את שתי הסדרות ביחד.

לצפיה ב-''
14/05/2017 | 17:21
1
44
מדובר בתפקיד אורח ב-Difficult People.
ברוב החוזים של כוכבי סדרות, קיימת אפשרות להתארח בסדרות אחרות כל עוד זה לא פוגע בלו"ז של הסדרה בה הם מככבים. אני גם די בטוח שהן לא מצולמות באותו זמן.
לצפיה ב-'אני יודעת '
אני יודעת
14/05/2017 | 17:48
39
הסדרה אמורה לעלות באוגוסט ב-HULU מה שאומר שהצילומים הם בטח עכשיו, וכמעט כול ההפקות של הסדרות בברודקאסט כבר בחופש והם יחזרו רק ביולי.
לצפיה ב-'ראיתי את זה בכל מיני חצאי כותרות '
ראיתי את זה בכל מיני חצאי כותרות
14/05/2017 | 19:17
36
יש מצב שטעיתי. לא קריטי יותר מידי.
לצפיה ב-'כאן רכש שלוש סדרות של רשת NBC'
כאן רכש שלוש סדרות של רשת NBC
14/05/2017 | 16:03
13
134
תאגיד השידור כאן, שיחל את שידוריו מחר, רכש שלוש סדרות של רשת NBC שישודרו בימי ו' החל מה-22:15 - 

שיקגו חוק וצדק / Chicago Justice
דרמת בית משפט החדשה שעלתה במרץ 2017 מבית היוצר של מפיק העל דיק וולף, העומד מאחורי "חוק וסדר" וסדרות הבת שלה. זו הסדרה הרביעית שיצר במסגרת ה- Franchise שיקאגו, שכל אחת מהן עוסקת בשירות ציבורי אחר בעיר, וכוללת בנוסף את Chicago Fire, Chicago P.D, Chicago Med. הסדרה עוקבת אחר התובעים והחוקרים העובדים במשרד התובע המחוזי בשיקגו במסעם בעקבות הצדק, תוך שהם צריכים להתמודד עם מכשולים רבים. אורך כל פרק 42 דקות.

המקום הטוב / The Good Place
 סדרה קומית בכיכובם של קריסטן בל (ורוניקה מארס, לשבור את הקרח) וזוכה פרסי אמי וגלובוס הזהב טד דנסון (חופשי על הבר, CSI). העלילה עוקבת אחר אלינור, אישה שנפטרה והגיעה לגמרי בטעות לגן עדן ומנסה בכל כוחה להבין איך להיות אדם טוב. הסדרה עלתה בעונת הסתיו של 2016, ולאור הצלחתה חודשה לעונה נוספת. את הסדרה יצר מייקל שור, שיצר בין היתר את המשרד, מחלקת נוף וגנים וברוקלין 99. אורך כל פרק 22 דקות

חדשות מעולות / Great News
סדרה קומית שעלתה בארה"ב ב- 25 לאפריל 2017, ופרקיה ישודרו בישראל זמן קצר לאחר עלייתה. העלילה עוסקת ביחסיהן של מפיקת חדשות צעירה ואמה השתלטנית, שמתקבלת לעבוד כמתמחה בתכנית שבה עובדת בתה. בין יוצרי ומפיקי הסדרה נמנים רוברט קארלוק וטינה פיי, שיצרו את הלהיט עטור הפרסים "30 רוק". בסדרה מככבת זוכת האמי אנדריאה מרטין (החתונה היוונית שלי) ולצידה ניקול ריצ'י (החיים הפשוטים). העונה כוללת עשרה פרקים, ובימים אלה החליטה רשת NBC לצלם עונה נוספת שתכלול 13 פרקים נוספים. כל פרק עד 24 דקות.
לצפיה ב-'עד כמה זה נוראי אם נראה את שיקגו צדק בלי החברות שלה?'
עד כמה זה נוראי אם נראה את שיקגו צדק בלי החברות שלה?
14/05/2017 | 16:06
4
58
כי זה נראה מאוד לא נוח לראות סדרה אחת בלי החברות שלה.

לגבי מקום טוב וחדשות טובות - תעדכן כשיהיה לך מידע לגבי תאריך ושעה. זה מעניין אותי
לצפיה ב-'לדעתי אפשר לראות אותה גם בלי זה '
לדעתי אפשר לראות אותה גם בלי זה
14/05/2017 | 16:15
46
חוץ מהפרק הראשון שהוא החלק השלישי בקרוסאובר של כול הארבע. מידי פעם צצות דמויות מסדרות אחרות אבל לא באמת חייבים להכיר אותן (והרבה פעמים כול הקרוסאוברים הקטנים האלו הם מיותרים לגמרי).
לצפיה ב-'הן ישודרו החל מ-22:00 בימי ו''
הן ישודרו החל מ-22:00 בימי ו'
14/05/2017 | 17:27
2
45
22:00-22:45 - שיקגו חוק וצדק.
22:45-23:15 - חדשות מעולות.
23:15-23:45 - המקום הטוב. 
לצפיה ב-'סבבה רשמנו. תודה '
סבבה רשמנו. תודה
14/05/2017 | 17:53
8
לצפיה ב-'למה לשים את הקומדיות יותר מאוחר מאשר את הדרמה?'
למה לשים את הקומדיות יותר מאוחר מאשר את הדרמה?
14/05/2017 | 18:39
29
זה לא בדרך כלל ההפך?

ומתי "טוב" הפך למגמה חדשה בסדרות? האישה הטובה, המאבק הטוב, המקום הטוב, חדשות מעולות (מספיק קרוב)
לצפיה ב-'עד שמביאים את אחת השיקגו'ז '
עד שמביאים את אחת השיקגו'ז
14/05/2017 | 16:10
6
60
דווקא את צדק?
לצפיה ב-'ולמה היו צריכים להוסיף את המילה |נחש'
ולמה היו צריכים להוסיף את המילה |נחש
14/05/2017 | 16:31
5
54
חוק לשם של הסדרה?
לצפיה ב-'כי זה מבית היוצר של "חוק וסדר"'
כי זה מבית היוצר של "חוק וסדר"
14/05/2017 | 17:31
4
72
בטח יש איזה חוק שצריך להוסיף את המילה "חוק" גם בשם העברי, מה שאומר שאם וכאשר שאר הסדרות יגיעו לארץ - Chicago Fire תיקרא שיקגו חוק ואש, Chicago P.D תיקרא שיקגו חוק וקטל ו-Chicago Med תיקרא שיקגו חוק וחוקן.

לצפיה ב-'צחקתי בקול מהאחרון '
צחקתי בקול מהאחרון
14/05/2017 | 17:55
1
47
בחיי אתה כזה מעולה בבדיחות.
לצפיה ב-'תודה'
תודה
14/05/2017 | 18:36
9
לצפיה ב-'האמת ששיקגו חוק וקטל '
האמת ששיקגו חוק וקטל
14/05/2017 | 19:31
46
ממש מתאים ל-PD
לצפיה ב-' '
14/05/2017 | 19:38
3
לצפיה ב-'אה יופי'
אה יופי
14/05/2017 | 19:39
25
אני אראה דה גוד פלייס שהתעצלתי לראות באינטרנט.
מתי זה מתחיל? שישי הזה?
לצפיה ב-'"הבחורה החדשה" תסתיים לאחר שבע עונות'
"הבחורה החדשה" תסתיים לאחר שבע עונות
14/05/2017 | 20:11
3
69
לאחר שבועות של חוסר וודאות, רשת FOX הודיעה הערב על הזמנת עונה שביעית, מקוצרת ואחרונה של הקומדיה הבחורה החדשה.

למרות שהרשת טרם אישרה זאת, מסתמן כי עונת הסיום תכלול שמונה פרקים בלבד.

לצפיה ב-'סוף סוף!'
סוף סוף!
14/05/2017 | 21:24
1
58
כל כך לא חיבבתי את הסדרה המוזרה הזו.
לצפיה ב-'אני גם'
אני גם
14/05/2017 | 21:31
45
ואז יצא לי לראות אותה בש"חים רנדומלים ביס והיא הרבה יותר חמודה ממה שחשבתי.
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
14/05/2017 | 21:44
39
אהבתי מאוד את הסדרה בעונותיה הראשונות אבל משהו אבד לי אחרי עונה 3.. הגיע הזמן לסיים.
לצפיה ב-'CBS חידשה את Code Black '
CBS חידשה את Code Black
14/05/2017 | 22:26
1
44
לצפיה ב-'וברגע זה חודשו כול הסדרות שאכפת לי '
וברגע זה חודשו כול הסדרות שאכפת לי
14/05/2017 | 22:28
38
מהן .
לצפיה ב-'השחקן פאוורס בות' הלך לעולמו בגיל 68'
השחקן פאוורס בות' הלך לעולמו בגיל 68
15/05/2017 | 06:48
64
השחקן פאוורס בות', כוכב הסדרות דדווד, נאשוויל וסוכני S.H.I.E.L.D הלך אתמול לעולמו בשנתו והוא בן 68.

יהי זכרו ברוך
לצפיה ב-'CBS ביטלה את "מחשבות פליליות: חוצה גבולות"'
CBS ביטלה את "מחשבות פליליות: חוצה גבולות"
15/05/2017 | 07:59
50
רשת CBS הודיעה הלילה על ביטול סדרת האקשן מחשבות פליליות: חוצה גבולות לאחר שתי עונות.

לצפיה ב-'FOX ביטלה את Scream Queens '
FOX ביטלה את Scream Queens
15/05/2017 | 16:03
1
53
לצפיה ב-'$#^%@$#$^%%$@#$%^&%#$@'
$#^%@$#$^%%$@#$%^&%#$@
15/05/2017 | 17:17
51
שיישרפו הסטודיוס של מה שבא במקום זה אמן.
לצפיה ב-'לסמוך על סול ושובר שורות'
לסמוך על סול ושובר שורות
13/05/2017 | 08:39
21
92
מישהו יכול בבקשה לעשות לי סדר בעניין הקשר של 2 הסדרות הללו?

האם הוא קודם סול גודמן ואח"כ ג'ימי מקגיל, או שסול גודמן זה הסוף שלו?  מה בא קודם - לע"ס או ש"ש?

אני צופה בלע"ס ולא ראיתי את ש"ש, ולא פעם אני תוהה אם יש דברים שאני אמורה להבין ולדעת מצפייה קודמת בשובר שורות, להבין בעצמי מ-לסמוך על סול, או שבשלב הזה לא אמורים להבין בכלל?...

בקיצור - אנא עזרתכם בהבהרת סיפור המעשה, ורצוי שיתחיל ב"היה היה".

תודה!
לצפיה ב-'"סמוך על סול" מקדימה את עלילת "שובר שורות"'
"סמוך על סול" מקדימה את עלילת "שובר שורות"
13/05/2017 | 10:00
4
85
כלומר - קודם הוא היה ג'ימי מק'גיל ולאט לאט הוא הפך לסול גודמן. 

כל מה שרואים כרגע ב"סמוך על סול" ניתן להבנה אם היית צופה ב"שובר שורות" קודם, אפילו שהעלילה שלה מתרחשת כמה שנים אחרי עלילת "סמוך על סול". 
לצפיה ב-'"כרגע" אתה מתכוון בעונה השלישית?'
"כרגע" אתה מתכוון בעונה השלישית?
13/05/2017 | 14:35
1
15
לצפיה ב-'כן'
כן
13/05/2017 | 17:07
41
בעונה הזו העלילה של "שובר שורות" הרבה יותר נוכחת בפרקים לעומת העונות הראשונות. 
לצפיה ב-''
13/05/2017 | 20:29
1
17
לצפיה ב-'חחח בטעות :) התכוונתי '
חחח בטעות :) התכוונתי
13/05/2017 | 20:48
6
לצפיה ב-'היה היה פעם '
היה היה פעם
13/05/2017 | 13:22
15
92
ככה: מבחינה כרונולוגית סמוך על סול מקדימה את שובר שורות בשש שנים. העלילה של ש"ש מתחילה ב2008 והעלילה של סמוך על סול מתחילה ב2002.
אבל, ש"ש היא הסדרה המקורית, לכן אנחנו מכירים את ג'ימי כסול. הוא הוצג לראשונה בעונה השניה של ש"ש בתור עורך דין נכלולי וקצת פושע בעצמו, שמקשר את הדמויות הראשיות עם סוחרי סמים.
בסמוך על סול אנחנו פוגשים אותו כמה שנים קודם לכן, כשהוא עוד מנסה להיות עו"ד הגון, ומלווים אותו במסע להיות סול שהכרנו. לגבי השם - בש"ש סול מציין שהשם האמיתי שלו הוא ג'ימי מקגיל ושהוא בחר בשם סול גודמן כי יש לזה צליל יהודי יותר (וגם זה נשמע כמו it's alll good man). אנחנו, שכרגע צופים בסע"ס תוהים אם יש לו עוד סיבות לשינוי השם שיתגלו בהמשך.
וכן, לדעתי יש הרבה דברים שלדעתי הצופה אמור להבין ולקשר מצפיה בש"ש. חלקם סתם איסטר אג נחמדות וחלקם לדעתי משמעותי לעלילה. כמו דמויות מהסדרה האם שאנחנו מגלים פה איך נפגשו לראשונה או על העבר שלהן.
באמת מעניין אותי איך מישהו שלא ראה ש"ש מרגיש בצפיה בסמוך על סול.
לצפיה ב-'אז מתי הוא הפך להיות'
אז מתי הוא הפך להיות
13/05/2017 | 14:33
14
48
עובד של סינבון?  זה היה בש"ש או שזה יהיה הסוף של סע"ס?

לגבי איך מרגישה הצפייה: אני חושבת ששתי העונות הראשונות היו יותר מנותקות מש"ש, ומאוד נהניתי מהן. אפילו לא ידעתי שיש קשר לסידרה אחרת  (אני מניחה שיש דברים שפיספסתי בגלל שלא היה לי את הבסיס, אבל ממה שראיתי והבנתי – נהניתי).
אני אוהבת את זוויות הצילום המיוחדות, הבימוי המיוחד, ומאוד אוהבת את קים!

בעונה השלישית אני מרגישה די אבודה בעלילה של מייק, שנראה לי שהיא הכי מתבססת על ש"ש.
גם נראה לי שהעונה הזאת היא הכי ישנונית בינתיים... כאילו שלא ברור עדיין לאן הולכים וממציאים את הדרך תוך כדי ההליכה.

לצפיה ב-'תשובה (שהיא ספוילר מסויים לשתי הסדרות)'
תשובה (שהיא ספוילר מסויים לשתי הסדרות)
13/05/2017 | 15:04
1
51
עובד של סינבון הוא בעתיד הרחוק, כלומר אחרי העלילה של שו"ש.
אם תצפי בשו"ש תביני מדוע הוא שם. ואני ממליצה לך לעשות את זה, ולא לבקש עוד ספוילרים בנושא
שום דבר שאת לא מבינה כרגע ואנו יודעים מהעתיד הוא לא קריטי לדעתי להבנה של הסדרה הנוכחית.
זה דווקא יהיה מעניין כשסדר הצפיה שלך הפוך וכפי שאנשים כבר כתבו פה בפורום זה דווקא יכול להיות מוצלח לא פחות.

לצפיה ב-'סביר להניח שעד שאני אגיע '
סביר להניח שעד שאני אגיע
14/05/2017 | 08:20
31
לראות את ש"ש, אני כבר אשכח את הספויילרים האלה... :)

תודה!
לצפיה ב-'דווקא(לעונה הנוכחית מה ששודר עד כה)'
דווקא(לעונה הנוכחית מה ששודר עד כה)
13/05/2017 | 15:45
3
57
העונה הזאת ממש מעניינת בעיניי. 
אני מאד אוהבת את מה שקורה בגזרה של ג'ימי והמשפט וצ'אק. לכל זה אגב אין ממש קשר לש"ש.
וכן, העלילה של מייק העונה מאד קשורה לש"ש, יותר מתמיד. זה עלילה שחלק אמרו כאן שיכולה להיות מעניינת לצפייה למי שלא ראה ש"ש, למרות שלדעתי זה מאד לא ברור ודי עובר מעל הראש כל הקטע המרגש בזה. 

וסתם שאלה - מה גרם לך/משך אותך לראות סמוך על סול בלי להכיר את ש"ש?
אגב, בלי קשר, אני ממליצה לראות שובר שורות כי זאת הסדרה הכי טובה בעולם.
לצפיה ב-'אני רואה טלוויזיה דרך הוט'
אני רואה טלוויזיה דרך הוט
14/05/2017 | 08:24
2
37
התחילו לשדר שם את לע"ס מההתחלה, ההתחלה הייתה מושכת ונשארתי :)
אני לא מחפשת סדרות מסויימות ברשת, אז נראה לי שאני אחכה שש"ש תגיע להוט.
לצפיה ב-'אני חושבת שיש את ש"ש בVOD של הוט'
אני חושבת שיש את ש"ש בVOD של הוט
14/05/2017 | 19:40
1
20
אם יש לך
לצפיה ב-'אין לי... אני לא רוצה זמן נוסף מול מסכים '
אין לי... אני לא רוצה זמן נוסף מול מסכים
17/05/2017 | 11:01
4
לצפיה ב-' איזה כיף. לסמוך על סול הפרק האחרון ששודר (305)'
איזה כיף. לסמוך על סול הפרק האחרון ששודר (305)
15/05/2017 | 13:04
7
31
אני מאוד אוהבת סמוך על סול לפעמים אני חושבת שאני אוהבת אותה יותר מש"ש (למרות שזה חילול הקודש להשמיע מילות תועבה כאלה בפורום ), אז תמיד עניין אותי אם יש אנשים שרואים אותה במנותק מש"ש ונהנים ממנה גם. עד עכשיו לא היכרתי כאלה, אז כיף לשמוע שיש ושכן . וכן, קים נפלאה וגם דמות מאוד נדירה, כי בדרך כלל הנטיה היא לעשות את הדמות הנשית שנמצאת במצב כמו שקים נמצאת בו בקשר שלה עם ג'ימי; או דמות מאוד נגררת ועיוורת מאהבה ובקיצור סמרטוט, או הפוך, דמות מאוד מוסרית וצדקנית ומעצבנת. קים היא לא אף אחת מהגרסות האלה, היא חזקה והיא דעתנית אבל היא גם אוהבת את ג'ימי ולא אכפת לה לכופף את החוקים בשבילו, אבל זה בה מתוך בחירה שלה. אבל אני באמת תוהה אם היא יודעת את כל מה שג'ימי עשה בעונה הקודמת, שהוא החליף את המספרים, או שהוא משקר גם לה עכשיו (אני מניחה שלא, ושהוא הודה בפניה על הכל בעונה שעברה, רק שאני באמת לא זוכרת מה קרה).

אני קצת מודאגת שאין עדיין הודעה לגבי חידוש הסדרה לעונה הבאה. יכול להיות שעוד אנשים מרגישים כמוך שהעונה הזאת יותר חלשה מהקודמות. אני לא מרגישה ככה, אבל את הפרק הראשון באמת פחות אהבתי מבדרך כלל, והקטעים של ג'ימי הרבה יותר מעניינים לי מיתר הדברים באופן כללי, אז לא בטוח שאת מרגישה ככה רק בגלל שלא צפית בש"ש אבל כנראה יש לזה חלק. מנקודת מבט שלי זה נראה שהדברים כן מובנים גם אם לא צופים בש"ש ואפילו חשבתי שלמי שלא ראה זה עשוי להיות יותר מעניין בחלק מהמקרים. אבל אני כן ראיתי אז אני לא יכולה באמת לדעת איך זה מרגיש למי שלא ראה.

לצפיה ב-'אהבתי מה שאמרת על קים '
אהבתי מה שאמרת על קים
15/05/2017 | 23:25
3
29
לגבי אם היא יודעת, אני חושבת שכן.
אם אני זוכרת נכון אז צ'אק התעמת עם שניהם או רק איתה ואמר לה מה ג'ימי עשה, ודי ברור לה שזה נכון, אפילו שהיא אמרה לצ'אק שהיא לא מאמינה לו או משהו כזה. אני לא חושבת שהיא אי פעם שאלה את ג'ימי או שהוא אמר לה ישירות, אני מניחה בשביל כסת"ח משפטי, אבל היא יודעת.

באמת לא הודיעו על חידוש בפעם הקודמת הודיעו אחרי איזה 2 פרקים לא?
לצפיה ב-'אין סיכוי שלא יחדשו....אני יהרוג אותם!!!!'
אין סיכוי שלא יחדשו....אני יהרוג אותם!!!!
15/05/2017 | 23:40
1
20
חידשו סדרות מזעזעות בלי סוף...קשה לי להאמין שיבטלו אותה...
לצפיה ב-'מחשבות פליליות למשל...'
מחשבות פליליות למשל...
15/05/2017 | 23:41
4
לצפיה ב-' ל-BCS'
ל-BCS
16/05/2017 | 18:28
26
מה שאמרת עם קים זה בערך מה שקרה- סצנה מצורפת שבה צ'אק בעצם "מספר" לה בנוכחות ג'ימי. היא אומרת לצ'אק שהוא טועה ונראה כאילו היא לא מאמינה לו. אבל כשהיא וג'ימי יוצאים החוצה למכונית אחר כך היא פתאום משום מקום מתחילה להרביץ לו בכתף. אני אוהבת כמה מעודן הם עשו את זה. ברור לי פתאום שבמכונית שהיא כן האמינה לצ'אק אבל אמרה מה שאמרה כדי להגן על ג'ימי (וגם לדעתי כי היא כן מאמינה בחלק מהדברים שאמרה. למשל איך שצ'אק מתייחס לג'ימי). 
לדעתי הם לא דיברו על זה במפורש אחר כך (בהחלט לא ראינו סצנה כזו), וכל פעם שג'ימי העלה את זה קים אמרה לו שלא ימשיך לדבר (כדי שיהיה לה "יכולת הכחשה).
מצורפת הסצנה שבה צ'אק מספר לקים. לצערי חתכו את החלק העוקב בו היא מרביצה לג'ימי.
לצפיה ב-'אני אוהבת את המינימליזם של קים'
אני אוהבת את המינימליזם של קים
17/05/2017 | 10:59
2
19
בלי הרבה דיבורים מיותרים, בלי רוח וצילצולים ובלי חרטא.
היא חכמה, סופר מקצוענית וסופר עניינית.
מחושבת, חזקה, אבל לא כוחנית, טובה מאוד במה שהיא עושה, אבל לא עושה עניין מעצמה.
כשתהיה גדולה יש מצב שהיא תהיה מייק. 

והיא עם ג'ימי בצורה הכי נכונה – איתו גם בזמנים הקשים (ובלי עין הרע, יש לו הרבה כאלה...), גם כשזה לא בדיוק לטובתה (ואולי אפילו לרעתה), נקיה מהתחשבנויות אינטרסנטיות.
היא גם לא טיפוס של מחוות ריקניות ואמירות סתמיות – בזוגיות ובכלל.

לצפיה ב-'ניתוח ממש יפה '
ניתוח ממש יפה
17/05/2017 | 12:18
1
15
לגמרי, 'שהיא תהיה גדולה היא תהיה מייק.' אני יותר התייחסתי אליה כדמות נשית שכתובה טוב מבחינתי, וקיימות כל כך מעט כאלה שאני מכירה. אבל את צודקת בניתוח שלך. איך שקראתי את הכותרת חשבתי על מייק ואז גם קראתי שכתבת את זה. הקשר של קים וג'ימי ושל ג'ימי ומייק הם החלקים שהכי מעניינים אותי בסדרה, עד עכשיו בכלל לא שמתי לב בעצם עד כמה הם דומים באופי. שניסיתי להסביר בהודעה הקודמת למה אני ממש אוהבת את קים כדמות זה באמת היה לי קשה, יותר היה לי קל להסביר מה הבעיה בדמויות נשיות אחרות (למרות שיש דמויות נשיות אחרות שאני אוהבת שאופי שלהן שונה לחלוטין משל קים). ההסבר שלך לגביה ממש חידד לי כמה דברים, תודה.

לצפיה ב-'בכיף :)'
בכיף :)
18/05/2017 | 09:48
3
שרשור חדשות ועדכונים
12/05/2017 | 15:20
73
181
המשך>>
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף שבוע'
דיוני סדרות לסוף שבוע
11/05/2017 | 07:15
95
233
תבלו.
המשך>>
תבלו.
שרשור חדשות ועדכונים
10/05/2017 | 19:37
60
152
המשך>>
לצפיה ב-'weekend's watch'
weekend's watch
11/05/2017 | 07:17
20
26
נו, אז איזה טלוויזיה נראה הסופ"ש?
לצפיה ב-'הרשימה קצת מתרחבת..'
הרשימה קצת מתרחבת..
11/05/2017 | 11:16
7
71
הפרק האחרון של העונה של riverdale

הפרקים השבועיים של the flash וsupergirl

מרתון black-ish

מרתון של young justice שרציתי להתחיל כבר נצח בעצם

שני המרתונים בעצם יתפרסו גם על ל"ג בעומר בטח..
לצפיה ב-'השנה ל"ג בעומר יהיה ביום שני'
השנה ל"ג בעומר יהיה ביום שני
11/05/2017 | 16:31
6
61
כי הדתיים החליטו למחות על הסכנה של להדליק את המדורה כשהשבת עוד לא יצאה.

אז בנט המבריק הזיז ליום שני במקום.
לצפיה ב-'הערה'
הערה
11/05/2017 | 20:08
5
37
אני מבקש שתערוך את ההודעה שלך.
גם אם אני מקבל את הדעה שלך לגביי בנט (אבל לא מקבל צורת הביטוי), אני ממש לא מקבל את ההכללה שלך לגביי זה ש"הדתיים", ככלל, עשו משהו שבין השורות נשמע שאתה לא ממש מחבב.

לצפיה ב-'כבר אי אפשר לערוך את זה'
כבר אי אפשר לערוך את זה
11/05/2017 | 20:23
4
29
כל הודעה אפשר לערוך ל15 דקות בלבד.

אבל - דווקא תתפלא לשמוע אבל יש לי קירבה למשפחה דתייה (הצד של אבא שלי). הביקורת הייתה דווקא על בנט. הדבר הזה שהוא עשה היה די מטופש ומיותר בעיניי כי הוא היה יכול למצוא פתרון טוב. למשל - להקדים את החג לחמישי, ובכך לעשות חג ארוך שיימשך עד יום שני.

ההחלטה הזו סתם עושה בלגן מיותר למשפחות שסמכו על הגשר הארוך הזה כי לא עשו חופשת פסח.

זה הכל.
לצפיה ב-'לא משנה למה התכוונת'
לא משנה למה התכוונת
11/05/2017 | 20:37
3
28
מה שיצא, זו ביקורת לא רק על שר החינוך, אלא גם על ציבור שלם.
לצפיה ב-'לא חושב שהייתה ביקורת'
לא חושב שהייתה ביקורת
11/05/2017 | 21:55
2
28
הייתה רק קביעת עובדה לפי מה שקראתי בעיתונים. ולדעתי מדובר במשהו ממש מיותר. על זה אנחנו יכולים להסכים?
לצפיה ב-'אתה יודע ש"עובדה" ו"עיתונים"'
אתה יודע ש"עובדה" ו"עיתונים"
11/05/2017 | 22:00
1
34
זה לא משהו שבהכרח הולך ביחד, נכון?
וחוץ מזה, שוב - זה לא מה שהתכוונת להגיד, זה איך שניסחת. אבל עזוב נעבור הלאה.

מסכים או לא מסכים (למרות שאני נוטה להסכים עם הפתרון שאתה הצעת, אבל זה ממש לא שחור לבן, לדעתי, ואת זה אני אומר בתור חילוני שבא מבית דתי, וכבנאדם שמבין שמאחורי כל החלטה שמתקבלת על ידי כל בעל כח בכל מקום בעולם - יש הרבה דברים שאנחנו לא יודעים), זה לא העניין. העניין הוא שזה לא המקום לזה.
לצפיה ב-'רק רציתי לפתוח קצת בדיון'
רק רציתי לפתוח קצת בדיון
11/05/2017 | 22:09
28
ואני מכבד את הבקשה שלך. פעם הבאה פשוט לא אציין את דעתי
לצפיה ב-'רגיל'
רגיל
11/05/2017 | 11:46
30
שיקגו PD+MED, מדור מיוחד, מחשבות פליליות וסיפורה של שפחה.

ואם יקרה נס אני גם אחזור לקרוא ספרים.
לצפיה ב-'כל מיני דברים כרגיל'
כל מיני דברים כרגיל
11/05/2017 | 12:08
25
אני הצלחתי להשלים חוסרים שלי בעולם הDC/CW.
חוץ מזה:
הפרק של Arrow היום.
לסיים את עונה 2 של Sense8
שני פרקים של Better Call Saul (לא ראיתי עדיין את זה של שבוע שעבר )
המפץ הגדול, Speechless, משפחה מודרנית ועוד כמה קומדיות
המירוץ למיליון
אם יהיה זמן אז אולי להשלים איזה 7 פרקים של ריברדייל כדי לסיים את העונה קרוב לכולם
וגם יוצאת עונה 2 של Master of None בסופש הזה.

ואולי אני אנסה לקרוא יותר משני עמודים ביום בספר שלי לשם שינוי.
לצפיה ב-'דברים'
דברים
11/05/2017 | 20:25
7
40
להמשיך Sweet Vicious - מפרק 3 עד כמה שאספיק (לפי 2 פרקים הראשונים הסדרה הזאת כבירה. עצוב מאוד שבוטלה).
להמשיך את Wentworth מפרק 2X02 כמה שאספיק (לקח לי זמן להתחבר לסדרה הזאת, אבל היא בהחלט תפסה תאוצה לקראת סוף עונה 1- ועכשיו אני בפנים)
להמשיך עונה 3 של פארגו- פרק 2 והילך (פרק ראשון היה מעולה)

מעבר לזה יש עוד דברים אבל אני לא יודעת אם אגיע. אולי להמשיך את סופרנצ'ורל. ראיתי 7 פרקים וקשה לי מאוד להמשיך להצלוח את עונה 1, אולי להתחיל פליז לייק מי מהתחלה ולראות עד הסוף, אולי להשלים את הפרקים האחרונים של once של העונה הזו (נשארו לי 6 אם אני לא טועה). אולי לראות סוף סוף את אקס מן ההתחלה כמו שרציתי (ולהמשיך לשני הסרטים העוקבים). 

לצפיה ב-'מה נסגר איתי'
מה נסגר איתי
11/05/2017 | 21:53
6
30
שמכל הרשימה שלך אני הכי רוצה שתראי אקסמן

וד"א גב האומה חוזר סופסוף השבוע
לצפיה ב-'זה הגיוני'
זה הגיוני
11/05/2017 | 22:41
5
26
כי לא ממש שמעת על הדברים האחרים אם אני לא טועה (למרות שאני חושבת שממש תהני מ- sweet vicious זו כזו סדרה כבירה, אבל אין לי כוח לנסות לשכנע אנשים). אני מקווה שאני אגיע לזה. 
והאמת נראה לי פספסתי כמה פרקים אחרונים של גב האומה. למרות שכן עקבתי אחריה באדיקות תקופה דיי ארוכה, אבל היא הרבה פחות מצחיקה אותי כבר וכבר לא כזה בא לי עליה. שמתי לב שאני רואה אותה רק אם אין לי משהו אחר \:
לצפיה ב-'זה נשמע לי מוכר'
זה נשמע לי מוכר
11/05/2017 | 23:00
4
26
זה משהו על זקנים לא?
בכל מקרה אין לי מוטיבציה להתחיל שום סדרה שאמרתי שאני אראה מתישהו.
לצפיה ב-'ממש לא על זקנים '
ממש לא על זקנים
11/05/2017 | 23:24
3
24
מאיפה הבאת שזה על זקנים?
טוב, אני יודעת שהסיכוי קלוש שתראי, אבל לפחות שתדעי על זה. לי אישית זה דיי מזכיר את קיק אס רק בגירסה הפמיניסטית שלו. זה שתי בנות תיכון שנהיות מעין גיבורות על ונוקמות בגברים שהטרידו מינית (לא גיבורות על במובן שיש להם כוחות, הם רק מתאמנות ומצליחות להילחם ממש טוב). וזה עם המון מודעות עצמית ובדיחות מטא על גיבורי על והומור שחור. אני אשים את הטריילר למרות שהוא מספלייר דיי הרבה לדעתי. אני אישית ראיתי איזה דקה ממנו וסגרתי כי הבנתי שאני הולכת לראות, ואני לא רואה דרך אחרת להבעיר את הסגנון של הסדרה בלי לשים את הטריילר
לצפיה ב-'אה אז התבלבלתי עם משהו אחר'
אה אז התבלבלתי עם משהו אחר
11/05/2017 | 23:31
2
21
אני חושבת שיש איזה קומדיה על הומואים מזדקנים שמכילה את המילה vicious.

לא ראיתי קיקאס. האמת שקצת השתעממתי מהטריילר. והבחור השחור נראה לי מוכר.
לצפיה ב-'הבחור השחור משחק ב- you're the worst'
הבחור השחור משחק ב- you're the worst
11/05/2017 | 23:57
1
21
לא יודעת אם את רואה מעבר לזה לא ראיתי אותו בדברים. הטריילר אדיר וזה שהשתעממת ממנו זה פשע גדול \:
לצפיה ב-'לא ראיתי את זה'
לא ראיתי את זה
12/05/2017 | 00:31
11
סלחי לי אבי כי חטאתי
לצפיה ב-'תוכניותיי'
תוכניותיי
11/05/2017 | 21:33
37
בעיקר לנסות להשלים כמה סרטים, ולהתקדם עם העונה הראשונה של דרדוויל (צפייה שנייה) על מנת לעשות מרתון שיכלול לפחות אותו ואת ג'סיקה ג'ונס (לא חושב שאני מסוגל לראות את לוק קייג' ואת הזוועה שנקראת איירון פיסט שוב) לפני עליית הדיפנדרס.

וכמובן כמובן - Fargo 3X04.
לצפיה ב-'באיחור קליל'
באיחור קליל
12/05/2017 | 15:28
35
היום - משפחת קרדשיאן.

מחר - משפחה מודרנית, שחור-כזה, המפץ הגדול, כבודו, האיש האחרון בעולם, גב האומה.

השלמות מ-yes - סמוך על סול, אימפריה.

הורדות - על טבעי, סקנדל, שיקגו PD ו-MED, פארגו, שקרניות קטנות, ה-100.

כשיהיה זמן - סדרה של צרות, ויקטוריה, רגליים קרות, טאבו, קומנדו 6, סיפורה של שפחה, רילינגטון פלייס, Master of None (עונה 2). 

לאט אבל בטוח - סנס8 (פרקים 2.10-2.11), טווין פיקס (2.06 ואילך), הכל דבש (1.07 ואילך). 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
אירוח בנושא איבחון גנטי טרום לידתי
אירוח בנושא איבחון...
ב- 22/5 נארח את פרופ` יובל ירון, מנהל היחידה...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ