לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1896218,962 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'מקדישים שירים לאהובים(או לא) שלנו'
מקדישים שירים לאהובים(או לא) שלנו
21/01/2018 | 12:09
43
51
מוזיקה להמונים!

בשרשור הזה אתם מוזמנים להקדיש שירים לדמויות האהובות עליכם בסדרות ואפילו להקדיש שירים לסדרות עצמם!

ולהקדיש שיר נושא לסדרה שלה זה רמאות- רק אומרת

תקדישו שיר, אם תרשמו למה יהיה...
המשך>>
מוזיקה להמונים!

בשרשור הזה אתם מוזמנים להקדיש שירים לדמויות האהובות עליכם בסדרות ואפילו להקדיש שירים לסדרות עצמם!

ולהקדיש שיר נושא לסדרה שלה זה רמאות- רק אומרת

תקדישו שיר, אם תרשמו למה יהיה גם נחמד ויאללה מקווה שאנחנו טובים יותר בבחירת מוזיקה מאשר השופטים בתחרויות ריאליטי למינהם. כמובן שאם הסיבה לשיר כוללת בתוכה ספויילר אז לסמן (צריך כבר להזכיר את זה בשלב הזה של הפורום?)

**קרדיט מוענק לשיר1 שנתנה את ההשראה אחרי צפייה באוז! (זה שובר שורות החדש של הפורום? כולם בדיונים ארוכים על זה?)
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
22/01/2018 | 07:10
3
4
לצפיה ב-'עונת הסיום של "Veep" תעלה ב-2019'
עונת הסיום של "Veep" תעלה ב-2019
22/01/2018 | 07:13
6
השחקן מאט וולש, כוכב הסדרה Veep, אישר שהעונה השביעית והאחרונה תעלה ב-2019 על מנת לאפשר לכוכבת הסדרה, ג'וליה לואי-דרייפוס, להחלים ממחלת סרטן השד. 

לצפיה ב-'קאסט - "הכתר" 3'
קאסט - "הכתר" 3
22/01/2018 | 07:15
10
השחקן פול בטאני צפוי להיכנס לנעליו של השחקן מאט סמית' בתור הנסיך פיליפ בעונה השלישית של סדרת הדרמה הכתר.

בטאני יצטרף לשחקניות אוליביה קולמן ו-הלנה בונהאם קרטר שיגלמו את המלכה אליזבת' והנסיכה מרגרט בעונה החדשה, וזאת כחלק מהחלפת כל צוות השחקנים בין העונה השנייה והשלישית של הסדרה.

לצפיה ב-'הזוכים בטקס פרסי ה-SAG לשנת 2018'
הזוכים בטקס פרסי ה-SAG לשנת 2018
22/01/2018 | 08:39
9
הלילה נערך טקס פרסי ה-SAG לשנת 2018 בהנחיית השחקנית קריסטן בל.

להלן רשימת הזוכים

סדרת דרמה - "החיים עצמם".
שחקנית בסדרת דרמה - קלייר פוי ("הכתר").
שחקן בסדרת דרמה - סטרלינג ק. בראון ("החיים עצמם").
קומדיה - "Veep".
שחקנית בסדרה קומית - ג'וליה לואי דרייפוס ("Veep").
שחקן בסדרה קומית - וויליאם ה. מייסי ("חסרי בושה").
שחקנית בסרט טלוויזיה/מיני סדרה - ניקול קידמן ("שקרים קטנים גדולים").
שחקן בסרט טלוויזיה/מיני סדרה - אלכסנדר סקרסגארד ("שקרים קטנים גדולים").
פעלולנים - "משחקי הכס".
לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת שבוע'
דיוני סדרות לתחילת שבוע
21/01/2018 | 07:28
29
26
קיבלתי מסר חמור בפרטי מקישוא. אומר שגם אותו אייל שני הטריד. מסכן.

לונה, הגבתי על ריטה 1X06. אני עכשיו בריטה 1X07. נראה אם אספיק להדביק גם את האחרון לעונה לפני העבודה.
לצפיה ב-'ידוע מתי העונה השנייה של פאודה תהיה בנטפליקס'
ידוע מתי העונה השנייה של פאודה תהיה בנטפליקס
21/01/2018 | 07:51
2
7
לצפיה ב-'לא כרגע'
לא כרגע
21/01/2018 | 07:52
1
33
העונה השנייה משודרת בימים אלו ב. אז אני מניח שעוד חצי שנה - שנה כשייגמרו הזכויות היא תעלה לנטפליקס.
לצפיה ב-''
21/01/2018 | 08:01
3
לצפיה ב-'פרק הבכורה בעונה החדשה של מראה שחורה'
פרק הבכורה בעונה החדשה של מראה שחורה
21/01/2018 | 08:40
2
41
הפרק מבוסס, בין היתר, על סצינה מדו"ח מיוחד, אבל הוא גם ממחזר באופן חלקי פרק ישן יותר בסדרה ("הבית החכם"). יש בפרק כמה חורי עלילה בולטים שקצת מעיבים לטעמי על סצינות הסיום.

בנוסף, הפרק נוגע ברוע, והטיפול בנושא מאוד שטחי ולא משכנע (לפחות לא אותי), לא כפי שהייתי מצפה ממראה שחורה.
לצפיה ב-'מאוד אהבתי, למרות שאני מסכים חלקיתמראה שחורה 4X01'
מאוד אהבתי, למרות שאני מסכים חלקיתמראה שחורה 4X01
21/01/2018 | 19:29
14
חלק בו הוא בערך מיחזור (מפרק הכריסמס ששודר אחרי עונה 2). אבל זה לא כל כך מפריע לי. במדע בידיוני הרבה פעמים ממחזרים רעיונות מסוימים. אם היו עושים סיפור מסע בזמן רק פעם אחת היינו מפסידים המון פפרשנויות שונות של זה.
יש גם בהחלט חורי עלילה (למשל איך מהDNA הוא יוצר בן אדם עם הזכרונות שלו, למה שהוא יעשה שהקונסולים של הצוות יתקשרו בכלל עם משהו חיצוני אמיתי?)
אבל גם זה לא ממש מפריע לי.

הפרק יכל באמת לעסוק בנושא הפילוסופי של הרוע הרבה יותר. אני למשל מניח שדיילי לא חשב על המעשים שלו כ"רעים" כי הוא לא עשה שום דבר לבני אדם אמיתיים, אלא רק לבני אדם וירטואליים.
זה מעלה עוד סוגיה שיכולה להיות מאוד מעניינת - האם הם ישויות חיות אמיתיות שכללי מוסר תקפים לגביהם בדיוק כמו בני אדם?
אני חושבב שעצם זה שעושה רושם שאין להם שום רצון לחיות, אלא רק למות יכול להיות טיעון נגד זה שהם באמת חיים.

עכשיו שאני חושב על זה, זה נראה לי הפרק הראשון של מראה שחורה שנראה לי שיכול להיות ממש מעניין אם יעשו לו פרק המשך. מה החיים שלהאנשים הוירטואליים האלו לאחר הסיום? כמה זמן הם יהיו מסופקים לחיות בעולם וירטואלי כזה? האם בעצם זה שהם חיים שם לנצח זה סוג של אחרית הימים כמו בפרק San Junipero הידוע מעונה 3.

בהחלט יכלו להרחיב יותר על כל מיני דברים שלא הרחיבו בהם. אבל מה שהיה, היה לדעתי ממש טוב.

*אגב, עברו שנים רבות מאוד מאז שראיתי דו"ח מיוחד - לאיזו סצנה הפרק קשור?
לצפיה ב-'אכן יש כמה חורים בהיגיון שאי אפשר להתעלם מהם '
אכן יש כמה חורים בהיגיון שאי אפשר להתעלם מהם
21/01/2018 | 22:42
11
ואני גם מסכימה שהטיפול שטחי, וגם לא נראה שמתיימר להרבה.
אבל בכל זאת פרק מגניב בעיני.

גם אהבתי מאוד את הדמות הראשית ואיך שהיא מוצגת לנו, במיוחד כשהוא מגיע למשרד וכולם מתייחסים אליו כמו העובד הכי זוטר ולא יוצלח שמלגלגים עליו, ואז אנו מגלים שהוא הבוס.

אני מסכימה עם ניק שאין בעיה עם מחזור רעיונות, אם עושים איתן דברים מקוריים.

אגב לגבי חורי העלילה, גם מה שניק כתב כמובן לגבי ה-DNA זה לא הגיוני, ובנוסף אם נניח שזה הגיוני - לא הגיוני שהם חושבים שאם הם יגנבו ממנו את דגימות ה-DNA אז הם יהיו בטוחים, כי מה הבעיה שלו ללכת אח"כ ולהשיג עוד דגימת DNA מהילד נגיד... זה הדבר הכי קל בעולם. הם לא ידעו איך זה יגמר מבחינתו.

לצפיה ב-'Wayward Sisters (על טבעי פרק 13X10) יהפוך לסדרת בת חדשה'
Wayward Sisters (על טבעי פרק 13X10) יהפוך לסדרת בת חדשה
21/01/2018 | 17:04
23
זה עוד ממש לא רשמי (יכול להיות שזה לא יהיה רשמי עד מאי), אבל זה די ברור לכל האינטרנט שפרק הbackdoor pilot לסדרת הבת של Supernatural הצליח לעשות את העבודה.
אפילו המאמר השלילי היחיד שמצאתי לגבי הפרק, מסכם עם זה שאין כמעט ספק שהסדרה על קבוצת נשים ציידות תהפוך להיות סדרה בסתיו הקרוב.

אז... מי ראה?
לצפיה ב-'Supernatural פרק 13X10(עליו דיברתי מעל)'
Supernatural פרק 13X10(עליו דיברתי מעל)
21/01/2018 | 17:38
17
פרק פיילוט פנימי (זה איך שאני אקרא לbackdoor pilot) ממש טוב.
במיוחד אם משווים לניסיון שהיה לפני כמה שנים לפרק פיילוט פנימי כזה - כשאז העלילה הייתה משפחות שדים יריבות בשיקאגו. הפיילוט אז הרגיש תלוש לחלוטין, לא היה קשור כמעט בכלל לעולם של על טבעי או לדמויות וגם היה פשוט משעמם.

פרק הפיילוט הזה לסדרה על קבוצת נשים ציידות נבנה מתחילת השנה בכוונה. שלא לדבר על כך שמבחינות רבות הוא נבנה כבר שנים: קלייר נובאק (הבת של ג'ימי, האדם שנתן את גופו לקאסטיאל) נראתה לראשונה למעשה בעונה 4 וחזרה בעונה 10. אלכס הופיעה לראשונה בעונה 9. גם שריף דונה הופיעה לראשונה בעונה 9. פיישנס הופיעה בתחילת העונה הנוכחית (והיא נכדה של מישהי שהופיעה בעונה הראשונה של הסדרה). קאיה הופיעה לראשונה בפרק הקודם. וכמובן שריף ג'ודי מילס מופיעה בסדרה מידי פעם מאז העונה החמישית.

חוץ מזה הסיפור השתלב באופן מעולה בעלילה העונתית של סופרנטורל, תוך שהוא תורם לעלילה הפרק (בו קבוצת הנשים צריכה להציל את סאם ודין {שלא יודעים למצוא קו זוהר ביער}) וגם אולי תורם לעלילה הרחבה יותר שתהיה לסדרה.

הייתה בפרק הרבה עלילה ודינמיקת דמויות שהמשיכה מפרקים קודמים של סופרנטורל - בעיקר לגבי הדמויות המורכבות של ג'ודי וקלייר ומערכת היחסים בינהן.
דונה הייתה מעולה בפרק, אם כי לא נעשה דבר להרחיב את דמותה (אבל אין מקום להכל בפרק פיילוט כזה). אלכס הייתה בתפקיד יחסית שולי, אבל נאמן למה שראינו ממנה בעבר ובהחלט אפשר לראות כיצד יהיה לה תפקיד חשוב בסדרה אפילו אם היא לא תמיד לוחמת). ההופעה של פיישנס בפרק הזה (ובפרק האחד קודם לו) הייתה קצת מאכזבת לדעתי. בפרק הראשון שהיא הופיעה בו היא הייתה מלאה ביטחון עצמי וגם בחורה ספורטיבית, חזקה שנראה שמתאימה באופן מושלם להילחם במפלצות. הגיוני שעימות עם זה שמפלצות אמיתיות יגרום לה להתחרפן, אבל זה היה כאילו משכו את הדמות אחורה ממישהי שהיא באדאס כבר, למישהי שמפחדת מכל עימות, אפילו עם קלייר. אני מקווה שבסדרה היא תחזור להיות יותר מגניבה כמו שהייתה בפרק הראשון.
וזה משאיר את קאיה שלמדנו עליה הרבה, היא לא רק דמות חדשה  ומגניבה אלא עם עבר מצולק ואתניות נחוצה, והכי חשוב - היא dreamwalker שזה משהו חדש שלמדנו עליו רק בפרק הקודם של סופרנטורל ויהיה מאוד מעניין לגלות מה זה אומר.
אז האכזבה כשהיא מתה הייתה נוראית.
אבל רק לרגע, כי כמעט מיד היה לי ברור שאין סיכוי שהציגו את הדמות כאן רק בשביל שתהיה סיבה לקלייר להיות עצובה.
ואז קיבלנו את הדמות עם הברדס השחור מהעולם האחר מגיעה - וזאת קאיה. או בטח דופלגאנגר שלה מהעולם האחר. ואולי קאיה תחת שליטה של משהו. או שקאיה נשארה בחיים איכשהו...
כך או כך זה אומר שהשחקנית ממשיכה בסדרה. ובסדרה על טבעית יש הרבה אופציות.

אבל דבר נוסף שהסיום של הפרק הבהיר זה שסדרת הבת הזאת לא תעסוק בנסיעות בכל רחבי ארה"ב כמו סדרת האם, אלא תהיה ממוקדת באזור שבו הבנות חיות. האזור שבו בית החולים שבו אלכס עובדת. האזור שבו התיכון שבו פיישנס אולי תתחיל ללכת לתיכון. האזור שבו ג'ודי עובדת כשריף*. האזור שבו השתחררו כמות של מפלצות מעולם מקביל מפחיד. והאזור שאליו יצאה הדמות של דארת'-קאיה דרך פורטל חדש. והאם זה אומר שעכשיו בכל האזור הזה יכולים להיווצר עוד פורטלים? האם זה בגלל שג'ק וקאיה פתחו בכוח פורטל? האם זה אומר שיהיו גם פורטלים לעולמות אחרים?

זאת שיטה ותיקה כדרך לעשות ספין אוף - שאם סדרת האם היא כזאת שבה נעים ממקום למקום, אז סדרת הבת ממוקדת במקום אחד. זה מה שהיה כשיצרו את חללק עמוק 9 כספין אוף למסע בין כוכבים הדור הבא. וזה גם מה שעשו כשיצרו את טורצ'ווד כספין אוף לדוקטור הו.
מה שממש מדהים זה ששתי סדרות הספין האלו (חלל עמוק 9 וטורצ'ווד) גם היו ממוקדות סביב פורטל כלשהו.

(*מה זה אומר לגבי הקיום של דונה בסדרה).

בתור
לצפיה ב-'אוז עונה 4 פרק 12 '
אוז עונה 4 פרק 12
21/01/2018 | 17:45
2
17
האמת שבכלל אין בי רצון לכתוב על הפרקים האחרונים ויש בי רצון לכתוב (טוב, לחפור) עוד קצת על הקטע שמטריד אותי בפרק הראשון של עונה 4 (למרות שאני יודעת שלא מסכימים איתי ומצדי אל תתייחסו אבל אני חייבת להתבטא עוד על זה).

אבל בכל זאת על הסוף:
ביצ'ר לא יכול היה לבקש שירצחו את האנק ככה שלא יהיה ניתן לזהות את הגופה שלו?! זיהו אותו בזכות השיניים, אבל אפשר לסדר את זה, לא?
קלר מחליט לקחת את האשמה על עצמו ושילינגר שכנראה התרכך מאוד לעת זקנה מחליט לקבל את זה.
מודה שהעיניים שלי נרטבו כשסיסטר פיט אמרה לכריס שאלוהים סוף סוף בחר בו.
וגם במשפט האחרון שכריס אמר - שהם יהיו ביחד בגן עדן וביחד אף אחד לא יסרב להם...
ככה בעצם הוא הרגיש מהרגע הראשון של עונה 3. שעם ביצ'ר הוא יכול לעשות הכל. והוא באמת הוכיח את זה.

יש לי עוד שני דברים לכתוב עליהם. המונולוג הסופי של אוגוסטוס בפרק הזה ומה שכתבתי בהתחלה. יש לי המשך יום עמוס אז דוחה את זה קצת.
לצפיה ב-'תגובות '
תגובות
21/01/2018 | 20:44
1
11
גם להודעות בשרשור הקודם כי הוא כבר מתפוצץ ולא קופץ.

אוקי להודעה הזאת::
אולי אני טועה אבל נדמה לי שפנקאמו הבטיח לו שלא ימצאו את הגופה לעולם. בכל מקרה ביצר יכל לבקש מה שהוא רוצה בסופו של דבר אין לו שליטה על מה שהשליח של פנקאמו עושה ואם הוא לא מקצועי מספיק אז טובי נדפק.
אני גם אהבתי את הסצנה שסיסטר פיט אמרה לכריס לו שאלוהים סופסוף בחר בו. וכמובן את הפרידה שלו מטובי והקטע הזה שאת יודעת שאנחנו אוהבות כי ממנו התחלת לראות

בקשר לתגובה הזאת על הסוהרים::
יש משהו בה שאת אומרת. זה די נכון. אבל זה גם לא לגמרי סותר את מה שאני אמרתי. רוב הסוהרים פה הם לא כאלה צדיקים ומקצועיים והם מעלימים עין מדברים הרבה יותר חמורים כשזה נוח להם. וגם עושים בעצמם דברים גרועים יותר. וחוצמזה שמכפת לי נהלים אני רוצה נשיקה

לגבי זה על רוני:
אני די בטוחה ששמעתי רודני אבל אני אאמין לך, איכות השמע לא הייתה משהו. לא הכרתי את השחקן (אני חייבת לציין שהוא מאד יפה).
לגבי הומופוביה, זה נכון שיש הרבה הומופובים שפשוט מאד מפחדים ממה שהם מרגישים ומוציאים את זה החוצה בדרכים מגעילות. אבל מצד שני יש להט"בים שהם מאד פתוחים וליברלים והכל בסדר כלפי חוץ, אבל עמוק בפנים עדיין קשה להם לקבל את עצמם. וקלר הוא דוגמא טובה לזה, בדיוק כמו שאת תיארת. "הוא לא יגיד שהוא אוהב גברים, הוא יגיד שהוא אוהב סקס, כי הוא לא מסוגל לתייג את עצמו בתור מישהו שאוהב גברים, אז הוא הופך את זה לקטע של סקס, או כוחניות, או התעללות, או משחק, או כל התשובות נכונות. ואז הגיע ביצ'ר". מאד אהבתי המשפט הזה שלך.

לגבי האוול:
היא נבלה זה מה שיש לי להגיד. "אני רוצה לדבר על זה עם מקמנוס" -

וחוצמזה ג'סיקה ג'ונס זאת סדרה מעולה ובינתיים יש לה רק עונה אחת של 13 פרקים (השניה תעלה במרץ הקרוב).

לצפיה ב-' ליתר ביטחון בדקתי ב-IMDB זה רוני '
ליתר ביטחון בדקתי ב-IMDB זה רוני
21/01/2018 | 23:52
6
הכי אהבתי שבחדר האוכל קלר ניגש לביצ'ר עצבני בגלל שביצ'ר התעסק עם רוני וביצ'ר אומר לו אז מה עכשיו תהרוג גם את החבר שלך רוני והוא אומר רוני במבטא שלו (מחקה אותו) 
לזכותי ייאמר שידעתי שביצ'ר מצחיק גם לפני שהוא נהיה מצחיק 
פשוט מרגישים את זה בצורת הטיימינג של הדיבור שלו, גם כשהוא בקטעים הכי לא מצחיקים.

לגבי הסוהרים, זה נכון, הם מפעילים שיקול דעת / אינטרסים, ובאמת לפעמים שם הם פחות מעירים על מגע בין אסירים, יש קטעים שיותר וקטעים שפחות. אבל זה שזה עקרונית אסור זה ברור בעיניי.

אגב משהו מסתורי אמר לי להיכנס לכרטיס של שון מרפי ב-IMDB ו... אנחנו חולקים יום הולדת  (השחקן שאין לי מושג מה שמו, אני תמיד מסתכלת רק על תאריך הלידה )
לצפיה ב-'10 שנים לשובר שורות!'
10 שנים לשובר שורות!
21/01/2018 | 21:05
5
21
אתמול לפני 10 שנים שודר הפרק הראשון של הסדרה אולי הכי טובה אי פעם.
נראה לי שכבר חפרנו עליה המון בפורום אבל אם מישהו רוצה לאחל לה משהו ליום הולדתה אתם מוזמנים.
בינתיים ארון פול שיתף בטוויטר סרטון קטן חמוד (ולא מדוייק) שמסכם את הסדרה בדקה.
לצפיה ב-'ועשרים שנה לדוסון קריק'
ועשרים שנה לדוסון קריק
21/01/2018 | 21:09
1
5
לצפיה ב-'גם שווה ציון '
גם שווה ציון
21/01/2018 | 23:33
11
וגם איתה פספסנו ביום...
הסדרה שענתה על השאלה הנצחית של דוסון או פייסי? (טכנית היא גם העלתה את השאלה, אבל זה עניין אחר)

*ואם כבר בנושא עוד עשר ימים The Wonder Years חוגגת 30 שנה לתחילתה.
לצפיה ב-'רגע טלוויזיוני היסטורי '
רגע טלוויזיוני היסטורי
21/01/2018 | 23:29
2
17
ופספסנו אותו כי הוא היה אתמול.
עכשיו צריך לחכות עוד עשר שנים

מזל טוב לאחת הסדרות הכי טובות אי פעם!

והסרטון מעולה!
יש המון קורה על המסך שקל לפספס בצפיה רגילה. אפילו Roof Pizza מופיעה לרגע.
לצפיה ב-'היי פספסתי את הפיצה '
היי פספסתי את הפיצה
21/01/2018 | 23:36
1
11
וגם את ג'יין קלטתי רק עכשיו.
לצפיה ב-'רגע, מתי '
רגע, מתי
21/01/2018 | 23:50
9
ג'יין היא זאת שרואים בקומה העליונה ב0:13?

אני עכשיו רק קלטתי שרואים את באדג'ר והחבר האחר ושרואים את המטוס מתרסק ודובי צעצוע יוצא ממנו.
לצפיה ב-'הכוכב הבא '
הכוכב הבא
21/01/2018 | 22:48
4
22
אז היום יש 3 דו קרבים ושופט אורח- נדב גטש (שוב...) שהחליף את אסף אבל אני אוהבת אותו אז לא אכפת לי :)
כמה ליקקו לו... :/

1. אדווה מול שרית- אסי ורותם אכלו לי את הראש!!!!! הן קיבלו משימה לשיר עם דודו אהרון. האמת שאני לא אוהבת את שתיהן אז לא ממש אכפת לי מי תעזוב..ממש לא הסכמתי עם קרן ולדעתי זה לא פייר שהיא השוותה את שרית לדודו. היא צריכה לשפוט אותה ביחס לאדווה. דווקא אדווה הפתיע אותי לטובה..ממש לא אהבתי את הביצוע של שרית. אדווה ניצחה...

2. נטע מול עדן- המשימה שלהן היא להרים את האולפן מה זה ה הזה?!?!
הביצוע של עדן היה ממש שטוח, לקראת הסוף השתפר, לא אהבתי.
רותם קוראת לנטע סקסקית...WTF?! אם זה היה גבר זה היה לגמרי הטרדה...היא שרה מחרוזת. הביצוע שלה היה ממש מגניב חחח אהבתי!! אכלה את עדן בלי מלח חחחחח תותחית!!!!!! זה הולך להיות אחלה צלצול בפלא
בן אל...עדיף שתהיה בשקט כי היא לא רואה אותך בכלל...פחחחח
ברור שנטע ניצחה...

3. חן א מול מרגי- קיבלו למשימה לשיר בעברית שירשל עומר אדם.
אני מאוד אוהבת את הקול ל חן..בחיים לא הייתי חושבת שזה שיר של עומר אדם, הוא לגמרי הפףך אותו לשלו..לא הבנתי את האדום של הראל, לדעתי דיבר שטויות.
גם מרגי נתן לשיר צורה אחרת...יש לו קול ממש יפה אבל אהבתי את הביצוע של חן יותר, לדעתי לא היה משהו..
חן עבר ומרגי מועמד להדחה.

שרית עדן ומרגי מועמדים להדחה.
*שרית שרה את מלכת הלבבות..אני לא אוהבת את הצבע קול שלה...וזה שיר שאני מתה עליו וממש סבלתי...אני לא מבינה איך הגיעה לשלב הזה...
*עדן שר אלוהיי של אייל גולן..לדעתי זאת טעות כי השיר גדול עליו. שר טוב משרית אבל לא עפתי על הביצוע שלו..
*מרגי שר שיר של גסטין ביבר. התחיל ממש רע..השתפר וממש אהבתי את הביצוע.. בקיצור, ביי שרית...

אני רק רוצה להגיד שלדעתי זה היה ממש לא מכבד כל הקטע של ההימורים כמה נק' מרגי יקבל..אם הייתי שרית הייתי דיי נפגעת...

לצפיה ב-'וואו התוכנית הזאת לא נגמרה'
וואו התוכנית הזאת לא נגמרה
21/01/2018 | 23:13
3
18
הרגשתי כאילו עברה שנה מאז שהתחלתי לצפות עד שזה הסתייים. מסכימה עם רוב מה שכתבת. נטע הייתה מדהימה, את חן ממש אהבתי אני ממש שמחה שהוא עבר, הכי הגיע לו, והוא גם כזה חמוד.  מרגי לא שר כזה טוב לדעתי ולא אהבתי אותו בשני הביצועים שלו היום, גם עדן לא משהו אבל איך אני אוהבת את השיר שהוא שר בהדחה היום ושרית באמת הייתה הכי חלשה בהדחות ובכלל. דווקא לא הפריע לי שהם התערבו, לא חשבתי על שרית בכלל אבל את צודקת. משום מה אני אוהבת את כל השטויות של השופטים בכוכב נולד רק את החפירות של אסי ורותם אני לא אוהבת.
לצפיה ב-''
21/01/2018 | 23:49
2
13
לדעתי יש שטויות ויש...
מדובר בזמרים לא מקצועיים שרק עלו על הבמה מול קבל ענקי והם משודרים בטלויזיה בפריים טיים...ההימורים האלה מזלזלים ובעיקר הראו את הרמה של השופטים :/
לצפיה ב-'אני יודעת ואת לגמרי צודקת'
אני יודעת ואת לגמרי צודקת
22/01/2018 | 00:19
1
9
אבל זה מצחיק אותי
לצפיה ב-'חחחחח מותר לך :)'
חחחחח מותר לך :)
22/01/2018 | 07:03
1
לצפיה ב-'X פקטור '
X פקטור
21/01/2018 | 23:45
4
12
ממשיכים בלייבים...

אלירז- מאוד אהבתי את הביצוע שלו למרות ששהיו לו כמה פישולים קטנים.....הוא אחד הפייבוריטים שלי. סאב צדק חלקית, קצת נסחף, אהבתי את מה שמשה אמר. והוא גם עושה את העיבודים של עצמו...כל הכבוד!!!

תמנע- היא נראה הרבה יותר טוב היו...סוף סוף בגדים נורמליים, גם אהבתי יחסית את הביצוע שלה היום. אני עדיין לא חושבת שהיא מספיק טובה להיות שם..

גיא- שר טוב אבל לא היה שום דבר מיוחד בביצוע שלו...הסכמתי עם סאב והביקורת..לא היה שום דבר מיוחד.

יאן- ני מאוד אוהבת אותו. היום לדעתי היה לא טוב, ממש לא טוב...מקווה שלא יודח..
ההפקה הייתה יפה אבל הביצוע ממש לא שירי. הסכמתי עם סאב.הביצוע הכי פחות טוב שלו..עברי שמה משהו אחר ממני?...

לין- היא חמודה והשיר היה קצבי אבל לא יודעת, לדעתי היא פחות טובה מאחרים...נשמע לי קצת כמו קריוקי. הסכמתי עם עברי. סאב קצת נסחף...

אוריאן- ממש אהבתי את הביצוע שלה...הקול שלה כל כך נעים ואני ממש שמחה שעברי החזיר אותה..היו לה כמה פישולים אבל אני מאוד אוהבת אותה...סאב ועברי המשיכו לריב אבל היה משהו במה שסאב אמר למרות שלדעתי הוא קצת הגזים...

הברינקס- היה ממש רע...מה קרה להם???? בהתחלה עפתי עליהם ממש....אני ממש הופתעתי מעברי (מישהו יכול להעיף את בר?????). כולם אהבו...אולי אני עייפה מידי. בר מציעה לסאב להיות בשקט חחחחחחחחחחחחחחח

רעות- לדעתי בחרה שיר שגדול עליה פי כמה...ממש לא אהבתי. לא הבנתי את סאב..לא משנה אם זה יוצא מוצלח או לא???חחחחחחחחחחחחחחחחח. הסכמתי עם עברי.

עדן- הייתה מדהימה...לא חושבת שיש מישהו שמתקרב אליה. גם אם לא תנצח מסיבה כלשהי, אין לי ספק שיחטפו אותה בחוץ. בר "דומעת" (שמישהו יזכיר לה שהיא דוגמנית...לשחק היא לא יודעת). שירי אמרה ששזה ביצוע לא טוב...פחחח, לדעתי היא שרה יותר טוב משירי.
אהבתי שעברו לפרסומות באמצע המשפט של בר חחחח

ואז עברי עלה לשיר את השיר החדש של עברי שהוא נחמד אבל תמיד מרגיש לי כאילו עברי מנסה להראות צעיר יותר ושירים כאלה לא מתאימים לו...גם הקליפ שלו מביך...

וסוף סוף תמנע עפה....דווקא באחד הביצועים היותר טובים שלה...

לצפיה ב-'דעתי על הפרק (כתבת יאן במקום ים )-'
דעתי על הפרק (כתבת יאן במקום ים )-
22/01/2018 | 00:11
1
14
אלירז- הילדון הזה פשוט תותח נקודה.
תמנע- בחירה טובה של שיר, אבל הביצוע עצמו לא היה חף מפגמים.
גיא- בחירה מפתיעה של שיר, אבל זה היה גדול עליו
ים- לא חושב שבחירה ממש טובה של שיר, והיה ביצוע די פרווה...
לין- חולה על השיר הזה!!! אבל לא עפתי על העיבוד ולצערי היו קטעים שהיא זייפה ממש.
אוריאן- עוד שיר מהמם, והפעם שיר שמאוד מתאים לאוריאן. הבעיה שהיא ממש עושה את אותו הדבר כל הזמן, אבל למזלה הקהל מאוהב בה.
הברינקס- בחירה טובה של שיר ויופי של ביצוע
רעות- בחירה חכמה של שיר. לגבי הביצוע היה לא רע בסה"כ
עדן- יש!!! סוף סוף היא שרה לי וויטני, ועוד את השיר של ויטני שאני כנראה הכי אוהב. לגבי הביצוע עצמו אמנם זה לא היה מושלם- אבל זה אחד השירים הקשים אבר, ועוד היא ויתרה על החלק הקשה... חבל שמבחינת המראה- היא לא נראתה כ"כ טוב- מה עבר לה על השיער?

תמנע, רעות ולין (ובקיצור כל הנבחרת של שירי) בבוטום 3. לא מפתיע יותר מדי,
עם זאת לא חושב שהגיע לרעות להיות בבוטום 3.
תמנע מודחת, ומחר נדע מי תמשיך עם שירי- רעות או לין...
ואיזה כיף דיקלה מגיעה!!!!!!

לצפיה ב-'יאן- ים....היה לי יום ארוך ומזעזע אתמול..פלא שבכלל כתבתי חחח'
יאן- ים....היה לי יום ארוך ומזעזע אתמול..פלא שבכלל כתבתי חחח
22/01/2018 | 07:02
לצפיה ב-'לא ראיתי את כולם'
לא ראיתי את כולם
22/01/2018 | 00:50
1
8
את אלירז ראיתי ואהבתי אבל קצת פחדתי שהוא יודח כי היו קטעים שהוא עצר פתאום באמצע השיר, אולי נגמר לו האוויר. אבל הוא עבר זה הכי חשוב. חוץ ממנו, גם את הברינקס ראיתי וגם לא אהבתי כמוך, ממש התבאסתי מהביצוע שלהם כי אני אוהבת אותם וגם השיר אחלה, אבל מה הקשר בין המילים של השיר שמדברות על חיים בשולים למה שהם עשו על הבמה? את הקטע האירוני טיפקס כבר עשו וגם לא נראה לי שלזה הברינקס כיוונו. חבל כי ממש התאים להלביש על זה אמירות נוקבות בקטע ראפ והם לא ניצלו את זה, אבל לא משנה גם ככה הם עברו. את רעות ראיתי ואהבתי אבל היא באמת לא נותנת לעצמה להיות פגיעה כשהיא שרה וזה חסר (נדמה לי שגם בלונדון אמרו לה את זה). את עדן לא שמעתי אבל ראיתי את הלוק והיה ממש נורא לדעתי, אחר כך ראיתי ששירי אמרה שהיא חייבת לעבוד איתה ואני מסכימה עם שירי לדעתי עברי הורס אותה.
לצפיה ב-'אני לא חושבת שעברי הרס אותה, אבל אני מסכימה שהוא לאמוציא '
אני לא חושבת שעברי הרס אותה, אבל אני מסכימה שהוא לאמוציא
22/01/2018 | 07:04
5
ממנה את המקסימום...אני לא בטוחה ששירי תצליח יותר טוב...
לצפיה ב-'אוזוש עונה 2- פרק 6'
אוזוש עונה 2- פרק 6
22/01/2018 | 00:21
1
12
- סעיד מחליט לפרוש מהתיק של שילינגר ולא לעזור לו.
- שירלי ואדביסי WTF?! מתי זה קרה?!
- שיבטה והסגן שלו מנסים לפגוע באדביסי אבל הוא מצליח לבד להשתלט עליהם,
ואפילו אונס את שיבטה חייב להודות שהקטע הזה תפס אותי לא מוכן בכלל...
כתוצאה מכך, שיבטה מודח מתפקידו.
- אל-סיד מגיע לכלא, וגם ג'יג'י ווקר שטוען שהוא הדילר הפרטי של המושל,
אבל אחרי עימות בין השניים, ווקר מודה שהוא שיקר ומקמנוס מעיף אותו לאוכלוסייה הכללית.
- האחות מרי מבינה מי רצח את בעלה, ומנסה לברר מדוע הוא עשה זאת.
- ריאן נפרד מאשתו, וד"ר ניית'ן חוזרת ישר לעבודה. סיריל נתפס ולוקח את האשמה על עצמו,
ונכנס לכלא (מגניב שהם גם אחים במציאות).
ד"ר ניית'ן מתעמתת עם ניית'ן- חייב לציין שציפיתי ליותר בסצינה כזאת- עומד מולה מי שאחראי לרצח של בעלה והיא די "רגועה"...
- וכמובן ששומרים את הכי מעניינים לסוף:
ביצ'ר מודה בפני האחות מרי שהוא מאוהב. קלר מציע לביצ'ר דרך להיפטר מהקעקוע ששילינגר עשה לו,
אבל כיוון שהתוכנית כוללת אלכוהול ביצ'ר מסרב.
בעצתו של קלר, ביצ'ר נפגש עם הילדים שלו.
לקראת סוף הפרק השניים סוף סוף מתוודים על אהבתם זה לזה ומתנשקים.
הסוהרים מפרידים ביניהם (לא הבנתי למה הפריע להם שהם מתנשקים- זה אסור?!),
וקלר השיכור מתעמת איתם ונזרק בסוף לבידוד,
והפרק מסתיים כשביצ'ר חוזר לשתות אלכוהול...

נ.ב
אפשר סדרת-בת על שניהם???
ובקטעים שירדו בעריכה- ריאן גר בשכנות אליהם, והחלום שלהם לשכנע אותו להצטרף
אליהם לשלישייה (טוב נסחפתי עם הפנטזיות )
לצפיה ב-'איכס על האחרון '
איכס על האחרון
22/01/2018 | 07:16
7
אני לא סובל את ביצ'ר. לא סובל את ריאן. ובקושי סובל את קלר אז אתה מסדר לי שלישייה?

תסדר לי את מיגל אלברז. יותר שווה.

אתה אומר לי שאדביסי אנס את שיבטה המבוגר או הצעיר? לא זוכר כבר כלום.
לצפיה ב-'דיוני אוז.... סליחה, סדרות לסוף שבוע '
דיוני אוז.... סליחה, סדרות לסוף שבוע
18/01/2018 | 06:56
155
353
ניק הנכבד, אתה בכל זאת מתבקש כן לצפות באוז כפרעלייך. 8 פרקים לעונה. מה אכפת לך?

(כן, לא נואשתי מהניסיונות שלי להושיב אותו לצפות בזה.)
המשך>>
ניק הנכבד, אתה בכל זאת מתבקש כן לצפות באוז כפרעלייך. 8 פרקים לעונה. מה אכפת לך?

(כן, לא נואשתי מהניסיונות שלי להושיב אותו לצפות בזה.)
לצפיה ב-'weekend's Watch'
weekend's Watch
18/01/2018 | 06:57
37
35
סוף השבוע הזה ספציפית מזמן לנו סערות ורוחות וקור כלבים ומזג אוויר מושלם להישאר בבית ולא לעשות כלום.

אז מה נראה הסופ"ש?
לצפיה ב-'Winter is coming'
Winter is coming
18/01/2018 | 07:12
1
63
היום - משפחת פוסטר, המפענחת: פשעים חמורים (פרק סיום הסדרה), אקס פקטור.

מחר - משפחת קרדשיאן.

שבת - חמוץ מתוק, שחור-כזה, המפץ הגדול, במשפחות הכי טובות, משפחה מודרנית, האקסית המטורפת, המירוץ למיליון, גב האומה.

השלמות מ-yes - מחשבות פליליות, החיים עצמם, הרצח של ורסאצ'ה.

הורדות - המירוץ למיליון, שיקגו Med, שיקגו PD, שיקגו Fire, על טבעי, Grown-ish, המקום הטוב, סקנדל, קרב הליפסינק, נאשוויל, המדריך לרוצח.

נטפליקס - ריברדייל, גרייס ופרנקי (עונה 4).

בינג' - שבאבניקים (1.03 ואילך), האמריקנים (1.08 ואילך).

כשיהיה זמן - רליק, רגליים קרות.
לצפיה ב-'הזכרת לי שיש שעמום פוסטר היום'
הזכרת לי שיש שעמום פוסטר היום
18/01/2018 | 07:14
48

אני מחכה רק שהסדרה תסתיים כבר. עוד 8 פרקים למניאק.
לצפיה ב-'הסופ"ש אני רוצה לסיים את העונה הרביעית של אוז ..'
הסופ"ש אני רוצה לסיים את העונה הרביעית של אוז ..
18/01/2018 | 07:50
2
11
לצפיה ב-'אני רק בחצי של העונה השנייה'
אני רק בחצי של העונה השנייה
19/01/2018 | 01:02
1
23
ממש לא ברור לי איך אני אמור לסיים לראות את הסדרה לפנייך
לצפיה ב-'כן כי כתבתי את זה רק אלף פעם '
כן כי כתבתי את זה רק אלף פעם
19/01/2018 | 02:50
17
עוד שבוע ויומיים אני GONE
אני אהיה במקום עם הוט
אבל לא תהיה צפייה במחשב
זה לא שאתה רואה פרק בשבוע... ואני לא יודעת מתי אני חוזרת
לצפיה ב-'אז...'
אז...
18/01/2018 | 09:48
6
46
סדרות
CRITICAL ROLE שאני לא בטוח שאראה בשידור חי, אבל  אם לא אז  ביום שישי
כרגע זהו
יש שוק אוכל שאני צריך להגיע אליו ביום שישי
וכמובן  D&D
לצפיה ב-'איזה שוק אוכל? '
איזה שוק אוכל?
18/01/2018 | 21:04
3
10
לצפיה ב-'בתל אביב יש שוק אוכל מחר...אמור להיות משהו מענין'
בתל אביב יש שוק אוכל מחר...אמור להיות משהו מענין
18/01/2018 | 22:48
2
38
כל מיני מאכלים מחו"ל וכדומה
לצפיה ב-'בדיזנגוף סנטר? תהנה'
בדיזנגוף סנטר? תהנה
18/01/2018 | 23:59
1
6
לצפיה ב-'לא,אבל תודה'
לא,אבל תודה
19/01/2018 | 16:15
28
זה לא היה בדיזינגוף
לצפיה ב-' לשעה+ הראשונה של Critical Role'
לשעה+ הראשונה של Critical Role
20/01/2018 | 09:43
1
18
"I think if you have stickey fingers for sticks and rocks, I don't think that will get you in trouble"
"True, true. But they were like... people's canes and things..."

לצפיה ב-''
21/01/2018 | 09:17
6
גאוני
לצפיה ב-'יש יותר מידי סדרות'
יש יותר מידי סדרות
18/01/2018 | 09:52
3
78
יש לי עדיין להשלים את פרק 13X09 (!) של סופרנטורל היום כדי שמחר אני אוכל לראות את פרק 13X10 שאמור להיות משהו מיוחד (סוג של פיילוט לסדרת בת אפשרית)
מתחיל סיפור פשע אמריקאי: הרצח של ג'יאני ורסצ'ה שבא לי לראות (למרות ההמנעות הרגילה שלי מסדרות ריאן מרפי).
עולים כנראה כל הפרקים של סדרה חדשה בשם בריטניה שנראית טוב (על תקופת בריטניה בזמן הכיבוש הרומאי הראשוני)

חוץ מזה: סוכניש שיל"ד
הפלאש
החץ
קווין (כנראה) מציל את העולם
עקרת בית אמריקאית
Speechless
המפץ הגדול

ועוד ועוד
(כמו למשל עוד מראה שחורה וגרייס ופרנקי)
אבל אין שום סיכוי שאני אגיע להכל. בקושי לחלק ממה שכתבתי אני אגיע.
לצפיה ב-'אני ממש מקווה שבריטניה בנטפליקס '
אני ממש מקווה שבריטניה בנטפליקס
18/01/2018 | 13:11
2
10
לצפיה ב-'חבל , כנראה שלא תהיה זמינה'
חבל , כנראה שלא תהיה זמינה
18/01/2018 | 21:24
1
38
הייתי שמח לצפות בה
לצפיה ב-'ויקינגים, פרק רביעי בעונה החמישית'
ויקינגים, פרק רביעי בעונה החמישית
20/01/2018 | 20:39
15
חשבתי שלא אצליח לצפות בפרק הזה, הערב ניסיתי למצוא אותו ואכן הסבלנות אחרי כמה שבועות, הייתה מוצדקת, פרק טוב ועוד סיום  מותח
לצפיה ב-'אוז!!'
אוז!!
18/01/2018 | 11:55
9
5
לצפיה ב-'מה יהיה? אתה תסיים את הסדרה בלעדיי?'
מה יהיה? אתה תסיים את הסדרה בלעדיי?
18/01/2018 | 21:02
8
25
ריגרדלס שכרגע אני שתי עונות לפניך...

אתה כרגע במצב שאתה כן או לא יודע ספוילרים? לא ממש קלטתי מה מצבך בעניין
לצפיה ב-'לא נראה לי שאסיים לפנייך חחח'
לא נראה לי שאסיים לפנייך חחח
18/01/2018 | 23:00
7
24
אני יודע חלק מהספויילרים ומנסה להתכחש לרובם כדי לא להרוס לי יותר מדי
לצפיה ב-'רגע לא ראית את זה כבר?'
רגע לא ראית את זה כבר?
18/01/2018 | 23:23
5
14
לצפיה ב-'לא, לא ראיתי את כל הסדרה במלואה'
לא, לא ראיתי את כל הסדרה במלואה
18/01/2018 | 23:46
4
5
לצפיה ב-'אה כי מהתגובות שלך היה נראה שכן'
אה כי מהתגובות שלך היה נראה שכן
18/01/2018 | 23:51
3
19
אבל טוב לדעת, שאני לא אספיילר לך בטעות.
לצפיה ב-'הכי קשה לא להיכנס לדיונים שלכם על פרקים מתקדמים'
הכי קשה לא להיכנס לדיונים שלכם על פרקים מתקדמים
19/01/2018 | 00:49
2
18
בא לי להריץ את הסדרה ואז לחזור לקרוא מה כתבתם
לצפיה ב-'אם תרצה אני אעזור לך לחפש אח"כ'
אם תרצה אני אעזור לך לחפש אח"כ
19/01/2018 | 11:36
1
6
לצפיה ב-'זה יהיה מעולה- תודה רבה'
זה יהיה מעולה- תודה רבה
20/01/2018 | 21:07
11
לפעמים אני חושב שזכרתי שכתבו הודעה על פרק מסוים
ואז מחפש אותה אבל לא מוצא...
לצפיה ב-'נראה לי שכן, אלא אם כן תעשה הפסקה'
נראה לי שכן, אלא אם כן תעשה הפסקה
18/01/2018 | 23:55
16
הבעיה היא שאני אצטרך לא להיכנס להודעות שלך!!!
לצפיה ב-'רגיל '
רגיל
18/01/2018 | 12:44
25
שיקגו FIRE+PD, מחשבות פליליות, מדור מיוחד ואריות הים.

הייתי אומרת לשכב במיטה לקרוא, אבל ניסיון העבר אומר שבפועל אני אקרא רק לפני השינה .
לצפיה ב-'נראה לי שאספיק רק פרק אחד של אורפן בלאק'
נראה לי שאספיק רק פרק אחד של אורפן בלאק
19/01/2018 | 12:37
4
34
או עוד אחד משושלת טיודור, בעונה הרביעית
לצפיה ב-'לאיפה הגעת באורפן בלאק?'
לאיפה הגעת באורפן בלאק?
20/01/2018 | 21:08
3
2
לצפיה ב-'צפיתי כבר בארבעה פרקים בעונה הראשונה'
צפיתי כבר בארבעה פרקים בעונה הראשונה
20/01/2018 | 21:16
2
3
לצפיה ב-'ובינתיים אוהב? '
ובינתיים אוהב?
20/01/2018 | 23:15
1
16
אני יכול להגיד שמבחינתי זה רק הלך ונהיה טוב יותר
לצפיה ב-'כן'
כן
21/01/2018 | 07:45
7
צפיתי בחלק ממנה בעבר, עכשיו אני אסיים את כל העונות, יותר כיף בנטפליקס
לצפיה ב-'אין לי כל כך מה לראות, אז הולכת שוב לנסות פרק ראשון'
אין לי כל כך מה לראות, אז הולכת שוב לנסות פרק ראשון
19/01/2018 | 15:51
3
64
של כל מיני דברים, מה-VOD של יס:
בבילון
דוקטור ת'ורן
הרצח של ורסאצ'ה
בלשי הרצח
הוויקינגים

נראה אם אמצא גם משהו חדש לנסות בנטפליקס.

לצפיה ב-'הייתה פעם סדרה בריטית חביבה בשם "מלון בבילון"'
הייתה פעם סדרה בריטית חביבה בשם "מלון בבילון"
21/01/2018 | 08:16
2
30
אבל אני מניח שלא בזה מדובר.
לצפיה ב-'טרם התחלתי אז לא בטוחה, אבל כנראה שזה לא זה.'
טרם התחלתי אז לא בטוחה, אבל כנראה שזה לא זה.
21/01/2018 | 21:23
1
4
לצפיה ב-'זה לא זה'
זה לא זה
22/01/2018 | 00:08
9
זו דרמה סבונית מעולה על מלון חמש כוכבים (לפחות בעונות הראשונות) וזה דרמת משטרה
לצפיה ב-'בעזרת השם הפעם יש לי סופש פנוי ברובו (או לפחות שבת רק)'
בעזרת השם הפעם יש לי סופש פנוי ברובו (או לפחות שבת רק)
19/01/2018 | 22:57
33
בתכנון: הפרק חזרה של ריברדייל, לסיים עונה 2 של לוציפר (אני אעצור כשאסיים אותה ואחכה שהעונה השלישית תסתיים לפני שאמשיך) ומקווה ממש לפרץ מוטיבציה לסדרות של DC
שרשור חדשות ועדכונים
19/01/2018 | 11:54
15
10
לצפיה ב-'רשת Freeform הזמינה עונה שנייה של "grown-ish"'
רשת Freeform הזמינה עונה שנייה של "grown-ish"
19/01/2018 | 11:55
2
45
רשת Freeform הודיעה אמש על הזמנת עונה שנייה של הקומדיה החדשה grown-ish, סדרת-הבת של שחור-כזה

העונה השנייה תכלול 20 פרקים.

לצפיה ב-'איך זה? שווה צפייה?'
איך זה? שווה צפייה?
19/01/2018 | 22:48
1
7
לצפיה ב-'סדרה חמודה מאוד'
סדרה חמודה מאוד
20/01/2018 | 09:59
25
כתבתי ביקורת קצרה על שלושת הפרקים הראשונים בדיוני סדרות מהסופ"ש שעבר.
לצפיה ב-'תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות ברשת Freeform'
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות ברשת Freeform
19/01/2018 | 12:00
1
83
רשת Freeform פרסמה אמש את מועדי עליית העונות הסדרות החדשות שלה - 

הסדרה החדשה Siren תעלה ב-29/3.

העונה השנייה של Famous in Love תעלה עם פרק כפול ב-4/4.

הסדרה החדשה Marvel's Cloak & Dagger תעלה ב-7/6.

העונה השנייה של The Bold Type תעלה ב-12/6.

לצפיה ב-'אומייגאד אומייגאד אומייגאד'
אומייגאד אומייגאד אומייגאד
19/01/2018 | 22:47
44
יש לי הייפ רציני לcloack and dagger.. אני אוהבת את השחקנית הבלונדינית (אוליביה הולט) וזה נראה סבבה לגמרי. מחכה לזה ממש

famous in love זה חמוד. ראיתי את העונה הראשונה ואני סבבה עם זה סהכ. אראה גם

אולי אנסה את blod type נראה איך ילך לי שאר הדברים ברשימה
לצפיה ב-'פרומו לסדרה החדשה "Heathers" של רשת פרמאונט'
פרומו לסדרה החדשה "Heathers" של רשת פרמאונט
19/01/2018 | 12:02
3
80
רשת פרמאונט פרסמה אמש פרומו לסדרה החדשה Heathers, עיבוד לסרט הקלאט מלכות הכיתה משנת 1998. השחקניות שאנן דוהארטי וסלמה בלייר, שכיכבו בסרט עליו תבוסס הסדרה, יפציעו בתפקיד אורח.

הסדרה תעלה בארה"ב ב-7/3.

לצפיה ב-'אני מאוד מצפה לזה'
אני מאוד מצפה לזה
19/01/2018 | 19:14
45
אפילו שזה נראה טראשי מאוד ובטח לא יעמוד במה שאני רוצה.

הטיפה שראו את  שאנן דוהארטי בפרומו היה מעולה.

**אבל שני תיקונים: הסרט מלכות הכיתה יצא ב1988, וסלמה בלייר לא שיחקה בו.

***אם היו מכניסים הופעת אורח של ווינונה ריידר וכריסטיאן סלייטר בתור הורים של JD זה היה יכול להיות מדהים.

****איך זה אפשרי שבטירוף העיבודים לטלוויזיה עוד לא נעשה עיבוד לPump Up the Volume של כריסטיאן סלייטר?
לצפיה ב-'שאנון דוהרטי היא הכוכבת שנשללה מאיתנו'
שאנון דוהרטי היא הכוכבת שנשללה מאיתנו
20/01/2018 | 13:45
47
אי אפשר להוריד את המבט ממנה ברגע שהיא פוגשת את המסך. זה שהיא לא כל היום בטלוויזיה זה טרגדיה שגרמו כל מיני אנשים חסרי כישרון.

לצפיה ב-'נראה טראשי שאוהב '
נראה טראשי שאוהב
20/01/2018 | 21:15
6
לצפיה ב-'ג'ואל מק'הייל ינחה תוכנית אירוח חדשה בנטפליקס'
ג'ואל מק'הייל ינחה תוכנית אירוח חדשה בנטפליקס
19/01/2018 | 18:25
3
59
חברת נטפליקס הודיעה הערב על הזמנת תוכנית אירוח חדשה בהנחייתו של ג'ואל מק'הייל

התוכנית, ששמה יהיה The Joel McHale Show, תעלה ב-18/2 ותשודר אחת לשבוע. סגנון התוכנית יהיה דומה ל-The Soup שהנחה מק'הייל בערוץ !E והיא תורכב ממערכונים קומיים, הופעות אורח של סלבריטאים וקטעי וידאו בנושאי טלוויזיה, ספורט, פוליטיקה ואינטרנט.

לצפיה ב-'בקיצור כל תוכנית אירוח אחרת אבל מה אכפת לי'
בקיצור כל תוכנית אירוח אחרת אבל מה אכפת לי
19/01/2018 | 22:49
2
33
אני אוהבת
לצפיה ב-'דווקא אהבתי מאד את The Soup'
דווקא אהבתי מאד את The Soup
20/01/2018 | 11:23
1
22
היה די מצחיק. אני מקווה שהתכנית החדשה תהיה באמת דומה ל-The Soup כי אם כן, אני אהיה מרוצה. :)
לצפיה ב-'נשמע כאילו יהיה דומה'
נשמע כאילו יהיה דומה
20/01/2018 | 14:25
21
אני אוהבת את ג'ואל עוד מימי קומיוניטי.. אולי אתן סיכוי
לצפיה ב-'קאסט - "הפלאש" ו-"אגדות המחר"'
קאסט - "הפלאש" ו-"אגדות המחר"
19/01/2018 | 20:08
1
78
השחקן קיינן לונסדייל, שמגלם את וולי ווסט בסדרה הפלאש, יעזוב אותה ויעבור לככב בתפקיד קבוע בסדרה אגדות המחר החל מהפרק ה-11 של העונה השלישית. 

לצפיה ב-'כןןןןןןןןןן חיכיתי לרגע הזה'
כןןןןןןןןןן חיכיתי לרגע הזה
19/01/2018 | 22:50
51
חייבת להשלים
לצפיה ב-'חדשות ועדכונים '
חדשות ועדכונים
17/01/2018 | 00:31
28
30
לצפיה ב-'911 חודשה לעונה שנייה '
911 חודשה לעונה שנייה
17/01/2018 | 00:32
1
63
הסדרה של ריאן מרפי חודשה לעונה שנייה ע"י רשת FOX.

לצפיה ב-'יאיי. סוף סוף סדרה שאני רואה שלא מתבטלת אחרי שעה'
יאיי. סוף סוף סדרה שאני רואה שלא מתבטלת אחרי שעה
20/01/2018 | 11:31
5
לצפיה ב-'סדרה חדשה תחקור את תופעת ההטרדות המיניות'
סדרה חדשה תחקור את תופעת ההטרדות המיניות
17/01/2018 | 00:37
74
שהועלתה במסגרת קמפיין METOO הסדרה הדוקומנטרית שהופקה עבור ערוץ PBS תתמקד בהיבטים שונים של תופעת ההטרדות המיניות.

הסדרה שתקרא ?MeToo, Now What# תעלה ב-2/2.

לצפיה ב-'רשת פרמאונט ביטלה את "תולדות השנארה" לאחר שתי עונות'
רשת פרמאונט ביטלה את "תולדות השנארה" לאחר שתי עונות
17/01/2018 | 08:33
1
68
רשת פרמאונט הודיעה הלילה על ביטול הסדרה תולדות השנארה לאחר שתי עונות. 

יוצרי הסדרה מנסים להעביר אותה לרשת אחרת לצורך הפקת עונה שלישית.

לצפיה ב-'למה ביטלו? לא הצליח מספיק?'
למה ביטלו? לא הצליח מספיק?
19/01/2018 | 22:55
14
חבל ממש.. נשמעת כמו אחלה של סדרה
לצפיה ב-'אמזון חידשה את The Tick לעונה שנייה '
אמזון חידשה את The Tick לעונה שנייה
17/01/2018 | 16:33
30
לצפיה ב-'כוכבת "האנטומיה של גריי" האריכה את החוזה שלה בשנתיים'
כוכבת "האנטומיה של גריי" האריכה את החוזה שלה בשנתיים
17/01/2018 | 16:42
9
98
השחקנית אלן פומפאו חתמה על חוזה לשנתיים נוספות בסדרה האנטומיה של גריי, צעד שסולל את הדרך לעונות 15 ו-16 של הדרמה הרפואית של רשת ABC.

במסגרת החוזה החדש, פומפאו תקבל קרדיט של מפיקה וכמו כן קרדיט של מפיקה-בפועל של סדרת-הבת החדשה שתושק בחודשים הקרובים. 

לצפיה ב-'אז זה אומר שיהיו עוד שתי עונות נכון?'
אז זה אומר שיהיו עוד שתי עונות נכון?
17/01/2018 | 18:04
3
67
כי הסדרה ממשיכה כל עוד אלן ממשיכה..
לצפיה ב-'זה אומר שלא יהיה לזה סוף'
זה אומר שלא יהיה לזה סוף
17/01/2018 | 20:04
2
76
ואני אהיה בן 80 ביום שהסדרה הגרועה הזו תסתיים
לצפיה ב-'חח..אני מתה על זה:]'
חח..אני מתה על זה:]
17/01/2018 | 20:06
8
לצפיה ב-'הסדרה הזאת תקבור את כולנו'
הסדרה הזאת תקבור את כולנו
17/01/2018 | 23:31
13
לצפיה ב-'אני בהלם שהתוכנית הזאת עדיין משודרת...פרשתי בעונה 4'
אני בהלם שהתוכנית הזאת עדיין משודרת...פרשתי בעונה 4
18/01/2018 | 14:19
2
61
או משהו...מרגיש לי כמו היפים והאמיצים חחחח
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
18/01/2018 | 23:09
1
49
האמת ששרדתי יותר עונות ממך (ודווקא עד עונה 6 והסוף המטורף שלה הסדרה הייתה טובה), אבל שונדה כבר צריכה לסגור את הבאסה (LIKE YESTERDAY)
לצפיה ב-''
19/01/2018 | 06:45
1
לצפיה ב-'איך זה עדיין על הרגליים?'
איך זה עדיין על הרגליים?
19/01/2018 | 22:54
25
סחטו מזה יותר מידי צריך לדעת לפרוש בשיא (במקרה שלהם השיא עבר אבל בבקשה די כבר נמאס לי ואני אפילו לא רואה)
לצפיה ב-'עכשיו שיחתימו גם את אמיליה ואריזונה והכל טוב'
עכשיו שיחתימו גם את אמיליה ואריזונה והכל טוב
20/01/2018 | 11:34
18
אפשר גם לפטר את כל השאר ולהחזיר את קייט וולש במקומם
לצפיה ב-'אמזון ביטלה שלוש קומדיות'
אמזון ביטלה שלוש קומדיות
18/01/2018 | 07:02
78
חברת אמזון פריים הודיעה הלילה על ביטול הסדרה אחת, במיסיסיפי לאחר שתי עונות ועל ביטול הסדרות ז'אן קלוד וואן ג'ונסון ו-I Love Dick לאחר עונה אחת.

לצפיה ב-'ליהוקים לסדרה "The Boys" של אמזון'
ליהוקים לסדרה "The Boys" של אמזון
18/01/2018 | 07:04
59
חברת אמזון פריים פרסמה הלילה שהשחקנים אנת'וני סטאר, צ'ייס קרופורד, דומיניק מק'אליגוט, ג'סי ט. אשר, ארין מוריארטי ו-ניית'ן מיטצ'ל לוהקו לסדרה The Boys שתבוסס על הקומיקס באותו שם אודות חבורת גיבורי העל.

לצפיה ב-'קריסטן וויג תככב בקומדיה חדשה של Apple'
קריסטן וויג תככב בקומדיה חדשה של Apple
18/01/2018 | 07:07
67
חברת Apple הזמינה עונה ראשונה בת עשרה פרקים של קומדיה חדשה (וחסרת שם בשלב זה) שתבוסס על שורת סיפורים קצרים בשם You Think It, I’ll Say It מאת קרטיס סיטנפלד

הסדרה תופק ע"י השחקנית ריס ווית'רספון ובתפקיד הראשי תככב השחקנית קריסטן וויג
לצפיה ב-'Freeform עובדת על ריבוט ל"שולחן לחמישה" '
Freeform עובדת על ריבוט ל"שולחן לחמישה"
18/01/2018 | 23:04
8
78
לצפיה ב-'יאאא מגניב! סקוט וולף '
יאאא מגניב! סקוט וולף
18/01/2018 | 23:14
10
לצפיה ב-'סדרת המקור נמצאת בנטפליקס, למי שתהה.'
סדרת המקור נמצאת בנטפליקס, למי שתהה.
19/01/2018 | 07:56
19
לצפיה ב-'reboots reboots reboots'
reboots reboots reboots
19/01/2018 | 22:51
2
46
לפעמים זה עובד אבל... עדיין... הגלגול עיניים כבר בא באופן טבעי
לצפיה ב-'yep'
yep
20/01/2018 | 06:52
7
לצפיה ב-'לגמרי'
לגמרי
20/01/2018 | 22:22
4
לצפיה ב-'וואו...ממש אהבתי את זה בילדותי..אבל העונות האחרונות '
וואו...ממש אהבתי את זה בילדותי..אבל העונות האחרונות
20/01/2018 | 15:46
2
25
היו לא משהו...

מעניין אם יתמקדו בדמויות הקבועות או רק בחלק מהן...
אני בספק אם כל הקסט הישן יסכימו לחזור...
אני גם בספק אם התוכנית תצליח עם כל הגודש שיש היום...מאוד אהבתי אותה בילדותי...
לצפיה ב-'התכנון הוא גרסה חדשה לחלוטין'
התכנון הוא גרסה חדשה לחלוטין
20/01/2018 | 20:28
1
27
במוקד העלילה תעמוד משפחת מהגרים, לא הסאלינג׳רים מהסדרה המקורית.
לצפיה ב-''
20/01/2018 | 20:57
2
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע שבוע'
דיוני סדרות לאמצע שבוע
16/01/2018 | 08:34
72
223
קצת נרדמתם במשמרת מאז שרוזי הלכה להפסקה, אה?
המשך>>
קצת נרדמתם במשמרת מאז שרוזי הלכה להפסקה, אה?
דיוני סדרות לתחילת שבוע
14/01/2018 | 08:49
56
184
מה זה אין לי כוח ליום הזה.
המשך>>
מה זה אין לי כוח ליום הזה.
שרשור חדשות ועדכונים
13/01/2018 | 12:35
61
94
המשך>>
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף שבוע'
דיוני סדרות לסוף שבוע
11/01/2018 | 06:31
103
262
ברוך השם שהגענו ליום הזה. אמן.
המשך>>
ברוך השם שהגענו ליום הזה. אמן.
לצפיה ב-'weekend's Watch'
weekend's Watch
11/01/2018 | 06:32
60
46
אתם יודעים מה לעשות.
המשך>>
אתם יודעים מה לעשות.
לצפיה ב-'אשמח לקנות דוסון קריק, כל העונות, עם תרגום, אם יש דרך. '
אשמח לקנות דוסון קריק, כל העונות, עם תרגום, אם יש דרך.
13/01/2018 | 08:19
38
תודה ! 
לצפיה ב-'דוסון קריק עם תרגום לצפיה ישירה או להורדה. איך ניתן למצוא? '
דוסון קריק עם תרגום לצפיה ישירה או להורדה. איך ניתן למצוא?
12/01/2018 | 17:34
2
31
תודה רבה
לצפיה ב-'יש את כל העונות בשירות הסטרימינג של אמאזן שזמין בארץ'
יש את כל העונות בשירות הסטרימינג של אמאזן שזמין בארץ
12/01/2018 | 22:23
1
1060
אבל ללא כתוביות בעברית.

מעבר לכך, אי אפשר לעזור על גבי הפורום שכן אסור לדבר על צפיה ישירה או הורדות לא חוקיות.
לצפיה ב-'תודה ! סליחה ! אשמח לקנות דוסון עם תרגום בתשלום, אם יש דרך.'
תודה ! סליחה ! אשמח לקנות דוסון עם תרגום בתשלום, אם יש דרך.
13/01/2018 | 08:09
18
שרשור חדשות ועדכונים
10/01/2018 | 16:05
38
26
לצפיה ב-'הפיילוט של "Snowpiercer" הוזמן לסדרה ב-TNT'
הפיילוט של "Snowpiercer" הוזמן לסדרה ב-TNT
10/01/2018 | 16:08
66
רשת TNT הודיעה היום על הזמנת הסדרה החדשה Snowpiercer שתבוסס על הסרט רכבת הקרח משנת 2013.

העונה הראשונה תכלול עשרה פרקים בכיכובם של ג'ניפר קונלי ודוויד דיגס. בדומה לסרט, הסדרה תתרחש כשבע שנים לאחר שכדור הארץ קפא לחלוטין ובמוקד העלילה תעמוד רכבת הקרח שמקיפה את הגלובוס ובבני האדם שמאכלסים אותה. 

לצפיה ב-'FOX הזמינה פרקים נוספים של "LA To Vegas"'
FOX הזמינה פרקים נוספים של "LA To Vegas"
10/01/2018 | 16:09
49
רשת FOX הודיעה אמש על הזמנת שלושה פרקים נוספים לעונה הראשונה של הקומדיה LA To Vegas, כך שמניין פרקי העונה יעמוד על 15.

לצפיה ב-'פרומו לקומדיה החדשה "Barry" של HBO'
פרומו לקומדיה החדשה "Barry" של HBO
10/01/2018 | 16:11
62
רשת HBO פרסמה אמש פרומו לקומדיה החדשה Barry בכיכובו של ביל היידר שתעלה ב-25/3.

הסדרה תשודר ב-HOT, ב-yes וב-סלקום TV.

לצפיה ב-'נטפליקס הזמינה דרמה על-טבעית חדשה בשם "Chambers"'
נטפליקס הזמינה דרמה על-טבעית חדשה בשם "Chambers"
10/01/2018 | 16:14
71
חברת נטפליקס הודיעה היום על הזמנת עונה ראשונה בת עשרה פרקים של דרמה על-טבעית חדשה בשם Chambers אודות בחורה שנשאבת לתעלומה בעקבות הלב שהושתל בה לאחר שעברה התקף לב. 

לצפיה ב-'פרומו לעונה השלישית של "UnREAL"'
פרומו לעונה השלישית של "UnREAL"
10/01/2018 | 16:19
3
97
ערוץ לייפטיים פרסם אמש פרומו לעונה השלישית של הסדרה UnREAL שתעלה ב-26/2.

לצפיה ב-'יאייי!!! וסוף סוף קיבלו שכל'
יאייי!!! וסוף סוף קיבלו שכל
10/01/2018 | 23:06
77
לשים רווקה, וככה הרווחנו מלא רווקים חתיכים שמתחרים על לבה
לצפיה ב-'אני ממש מחכה לתוכנית הזאת!!!!'
אני ממש מחכה לתוכנית הזאת!!!!
12/01/2018 | 00:39
7
לצפיה ב-'מחכה לזה גם.'
מחכה לזה גם.
12/01/2018 | 12:25
8
לצפיה ב-'טריילר חדש עבור Our Cartoon President'
טריילר חדש עבור Our Cartoon President
10/01/2018 | 21:40
2
62
סדרת האנימציה בהפקתו של סטיבן קולברט יוצאת ברשת Showtime ב11 לפברואר.
לצפיה ב-'אז...סדרה דוקומנטרית?'
אז...סדרה דוקומנטרית?
11/01/2018 | 13:32
1
12
לצפיה ב-'חחח ככה זה כשהמציאות באמת מתעלה על הדימיון.'
חחח ככה זה כשהמציאות באמת מתעלה על הדימיון.
12/01/2018 | 12:26
47
לצפיה ב-'קאסט - "וויל וגרייס" 9'
קאסט - "וויל וגרייס" 9
11/01/2018 | 07:14
1
90
השחקנית ג'ניפר לופז תתארח באחד מפרקי העונה התשיעית של וויל וגרייס בתפקיד כפול - בתור עצמה ובתור הארלי סאנטוס, הדמות שהיא מגלמת בסדרה גוונים של כחול

לצפיה ב-'היא שחקנית לא טובה לדעתי...לדעתי העונה הבאה תהיה כבר '
היא שחקנית לא טובה לדעתי...לדעתי העונה הבאה תהיה כבר
12/01/2018 | 00:41
56
הרבה פחות טובה...כמה הם כבר יכולים לדש או לצחוק על העבר וכו...
לצפיה ב-'קאסט - "אלים אמריקאים" 2'
קאסט - "אלים אמריקאים" 2
11/01/2018 | 07:16
55
השחקנית ג'יליאן אנדרסון הודיעה שהיא לא תשוב לגלם את האלה מדיה בעונה השנייה של אלים אמריקאים

לצפיה ב-'טיזר לעונה החמישית של "עמק הסיליקון"'
טיזר לעונה החמישית של "עמק הסיליקון"
11/01/2018 | 07:18
1
43
רשת HBO הודיעה אמש שהעונה החמישית של עמק הסיליקון תעלה ב-25/3.

לצפיה ב-'יאיי'
יאיי
11/01/2018 | 18:29
2
לצפיה ב-'קאסט - "השורד המיועד" 2'
קאסט - "השורד המיועד" 2
11/01/2018 | 07:21
2
66
השחקן מייקל ג'יי. פוקס יתארח בחמישה פרקים של העונה השנייה של השורד המיועד בתור אית'ן ווסט, עורך דין קשוח שנשכר ע"י הבית הלבן על מנת לחקור האם הנשיא לשעבר קורניליוס מוס הדליף מידע סודי. 

לצפיה ב-''
11/01/2018 | 07:25
1
51
אבל שיהיה במשהו שאני כן רואה. לא במשהו שלא אראה כי זה פוליטי מדי.
לצפיה ב-'איימן בראדר'
איימן בראדר
11/01/2018 | 10:45
9
לצפיה ב-'ג'סיקה צ'סטיין ו-וויל פארל ינחו את "סטרדיי נייט לייב"'
ג'סיקה צ'סטיין ו-וויל פארל ינחו את "סטרדיי נייט לייב"
12/01/2018 | 12:34
1
33
רשת NBC הודיעה שהשחקנית ג'סיקה צ'סטיין תנחה את סטרדיי נייט לייב ב-20/1 לצד הופעה מוזיקלית של הזמר טרוי סיוון

השחקן וויל פארל ינחה את התוכנית בשבוע שלאחר מכן לצד הופעה מוזיקלית של הזמר כריס סטייפלטון

לצפיה ב-'טרוי סיוון'
טרוי סיוון
16/01/2018 | 17:19
2
לצפיה ב-'פרומו חדש למותחן המד"ב "פחמן שונה" של נטפליקס'
פרומו חדש למותחן המד"ב "פחמן שונה" של נטפליקס
12/01/2018 | 12:36
7
78
חברת נטפליקס פרסמה פרומו חדש לסדרת המתח-מד"ב החדשה פחמן שונה בכיכובו של ג'ואל קינמן.

העונה הראשונה תעלה במלואה ב-2/2.

לצפיה ב-'אוי, זה מהמקרים האלו שבהם השם בעברית פשוט נשמע כל כך פחות '
אוי, זה מהמקרים האלו שבהם השם בעברית פשוט נשמע כל כך פחות
12/01/2018 | 13:42
6
53
מגניב.
כן, זה תרגום די מדויק - אם כי תרגום יותר מדויק יהיה "פחמן ששונה", אבל זה לא הופך את זה לטוב יותר.
לצפיה ב-'מתי השם בעיברית נשמע יותר מאגניב?'
מתי השם בעיברית נשמע יותר מאגניב?
14/01/2018 | 08:07
5
21
כי זה לא קורה
לצפיה ב-'יש מקרים שבו מידת המגניבות לא יורדת בכלל'
יש מקרים שבו מידת המגניבות לא יורדת בכלל
14/01/2018 | 10:52
4
42
או רק קצת.
בעיקר כשזה פשוט קל לתרגם: באפי קוטלת הערפדים, אלים אמריקאיים, אבא אמריקאי, המתים המהלכים.
האמת שלרוב פשוט עם שמות סדרות שהתרגום שלהם לא קל או לא מגניב אז אנחנו משתמשים בשם באנגלית. למשל Orphan Black, UnREAL, Damages.

אבל אני עכשיו במשימה למצוא מקרה שבו השם בעברית היה אפילו יותר מגניב מהשם המקורי באנגלית.
לצפיה ב-'בהצלחה!'
בהצלחה!
14/01/2018 | 11:42
17
אני אשאר ספקן, אבל בהצלחה!
לצפיה ב-'מה עם שובר שורות? לא נראה לי שלברייקינג בד יש דאבל מינינג'
מה עם שובר שורות? לא נראה לי שלברייקינג בד יש דאבל מינינג
14/01/2018 | 18:10
1
18
לצפיה ב-' שובר שורות עיברות יצירתי יפה'
שובר שורות עיברות יצירתי יפה
14/01/2018 | 18:42
22
עוד אחד כזה הוא "מפגשים מהסוג האישי", שבמקור זה 3rd rock from the sun, שהוא אולי מגניב יותר, אבל בעברית גם יש משחק מילים שאין במקור, והוא מתאים לסדרה.

לצפיה ב-'התרגום של דמג'ס לנזיקין/נזק היה יכול להיות די פשוט'
התרגום של דמג'ס לנזיקין/נזק היה יכול להיות די פשוט
19/01/2018 | 12:31
9
מאותו שורש ועם אותו כפל משמעות אף פעם לא הבנתי את הבחירה לא לתרגם אותה וזה לדעתי פגע בפופולריות שלה
לצפיה ב-'כוכבי "טיסת הקונקורדים" יתאחדו בספיישל של HBO'
כוכבי "טיסת הקונקורדים" יתאחדו בספיישל של HBO
12/01/2018 | 12:38
32
ברט מקנזי וג'מיין קלמנט, כוכבי סדרת הקאלט טיסת הקונקורדים, יתאחדו במאי 2018 במסגרת ספיישל בן שעה שישודר ב-HBO, במהלכו ישירו את מיטב השירים מתוך הסדרה כחלק מסיבוב הופעות שאליו יצאו בקרוב בבריטניה.

לצפיה ב-'העונות החדשות של "אלמנטרי" ו"קוד שחור" יעלו באביב 2018'
העונות החדשות של "אלמנטרי" ו"קוד שחור" יעלו באביב 2018
12/01/2018 | 12:40
55
רשת CBS הודיעה אמש שהעונה השישית של אלמנטרי תעלה ב-30/4 ושהעונה השלישית של קוד שחור תעלה ב-2/5.

לצפיה ב-'ערוץ TBS הזמין עונות נוספות של שלל סדרות'
ערוץ TBS הזמין עונות נוספות של שלל סדרות
12/01/2018 | 13:00
1
73
ערוץ TBS הודיע אמש על הזמנת שתי עונות נוספות של הלייט נייט Full Frontal בהנחיית סמנת'ה בי, עונה שנייה של The Joker’s Wild עם סנופ דוג, עונה שנייה של תחרות הראפ Drop the Mic ועונות 14-15 של אבא אמריקאי.

בנוסף פרסם הערוץ שהקומדיה החדשה The Last O.G בכיכובו של טרייסי מורגן תעלה ב-3/4.

לצפיה ב-'אני בשוק - אבא אמריקאי עדיין קיימת? '
אני בשוק - אבא אמריקאי עדיין קיימת?
12/01/2018 | 13:44
11
לצפיה ב-'קאסט - "ג'יין הבתולה" 4'
קאסט - "ג'יין הבתולה" 4
12/01/2018 | 13:02
1
78
השחקנית ברוק שילדס מצטרפת לקאסט של ג'יין הבתולה בתפקיד אורח מתמשך בתור ריבר פילדס, שחקנית וסופרמודל מפורסמת שנעשית היריבה החדשה של רוחליו.

לצפיה ב-'באמת שקשה לי לראות אותה כשחקנית'
באמת שקשה לי לראות אותה כשחקנית
16/01/2018 | 17:20
23
אני יותר מזהה אותה כדוגמנית
לצפיה ב-'פרומו לסדרה "כאן ועכשיו" של HBO'
פרומו לסדרה "כאן ועכשיו" של HBO
12/01/2018 | 20:25
58
רשת HBO פרסמה פרומו לסדרת הדרמה החדשה כאן ועכשיו מאת אלן בול.

פרק הבכורה של הסדרה ישודר ב-11/2 ויככבו בה טים רובינס, הולי האנטר, ג'ריקה הינטון ודניאל זובאטו. הסדרה תשודר במקביל גם ב-HOT, ב-yes וב-סלקום TV.

לצפיה ב-'BBC Three ו-Pop הזמינו עונה שנייה של "קליקה"'
BBC Three ו-Pop הזמינו עונה שנייה של "קליקה"
12/01/2018 | 20:29
45
הרשתות BBC Three הבריטית ו-Pop האמריקאית הודיעו הערב על הזמנת עונה שנייה של דרמת המתח קליקה בכיכובה של סיבון קרלסן.

לצפיה ב-'המתים המהלכים חודשה לעונה תשיעית '
המתים המהלכים חודשה לעונה תשיעית
13/01/2018 | 20:29
31
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע שבוע'
דיוני סדרות לאמצע שבוע
09/01/2018 | 07:18
95
196
צפיתי אתמול בפרק הבכורה של THE CHI ומאוד אהבתי. אפילו שאף דמות לא קראה לדמות אחרת בשם שלו ולא הבנתי מה השמות של הדמויות.

אגב, זה ממש באופנה שפרקי הבכורה הם שעה? או שככה הסדרות של שואוטיים בנויות ושכחתי מזה?
המשך>>
צפיתי אתמול בפרק הבכורה של THE CHI ומאוד אהבתי. אפילו שאף דמות לא קראה לדמות אחרת בשם שלו ולא הבנתי מה השמות של הדמויות.

אגב, זה ממש באופנה שפרקי הבכורה הם שעה? או שככה הסדרות של שואוטיים בנויות ושכחתי מזה?
לצפיה ב-', ניק עדיין לא ראה אוז! '
, ניק עדיין לא ראה אוז!
11/01/2018 | 06:33
17
39
כן, לא נואשתי
לצפיה ב-'כן, אני לא ממש רואה מצב שניק יראה אוז בקרוב'
כן, אני לא ממש רואה מצב שניק יראה אוז בקרוב
11/01/2018 | 06:57
1
35
אני לא יודע למה כתבתי על עצמי בגוף שלישי...

העניין עם צפיה באוז כרגע זה בעיקר שאני לא מגיע לסדרות שאני ממש רוצה לראות כרגע. דברים מצטברים לי יותר ויותר.
אם כרגע כל הפקות הטלוויזיה יפסקו. ואם פתאום יהיה לי הרבה יותר זמן פנוי ממה שיש לי לאחרונה, אז אני מאמין שתוך איזה חצי שנה אני אשלים מספיק לפחות ממה שאני רוצה כדי להתפנות לאוז
לצפיה ב-'חחחח כמוני כמוך'
חחחח כמוני כמוך
11/01/2018 | 10:41
2
לצפיה ב-'למי שמחפש את young justice וכדומיו ב - '
למי שמחפש את young justice וכדומיו ב -
11/01/2018 | 07:11
2
45
רק אם עוברים לממשק באנגלית אפשר למצוא אותם. בעברים הממשק לא מכיר בקיומם.
לצפיה ב-'אההההה.... מוזר'
אההההה.... מוזר
11/01/2018 | 07:12
31
אבל זה כנראה באמת מסביר את זה.

אבל אם ככה אני מניח שזה רק עניין של זמן עד שזה יעלה גם בעברית, הם רק צריכים בטח לעשות תרגום עברית לפרקים.
לצפיה ב-'ועכשיו גיליתי שעונות 8 ו 9 של המירוץ לדראג של רופול '
ועכשיו גיליתי שעונות 8 ו 9 של המירוץ לדראג של רופול
11/01/2018 | 07:15
39
זמינות רק בממשק באנגלית.

מה זו האפליה הזו?!
לצפיה ב-'אז?'
אז?
11/01/2018 | 09:21
25
לא סדרה מענינת...
לצפיה ב-'מצאתי עבודה!!!'
מצאתי עבודה!!!
11/01/2018 | 10:42
6
61
ויחסית יותר מהר ממה שחשבתי חחח
יאייי לי ;)
לצפיה ב-'MAZALTOV'
MAZALTOV
11/01/2018 | 13:12
31
עלה והצלח
לצפיה ב-'מזל טוב!'
מזל טוב!
11/01/2018 | 16:51
26
וכמובן בהצלחה.

במה העבודה, אם אפשר לחטט?
לצפיה ב-'מזל טוב, תהנה מהJob החדש'
מזל טוב, תהנה מהJob החדש
11/01/2018 | 17:54
19
לצפיה ב-'יופי טופי ובהצלחה '
יופי טופי ובהצלחה
11/01/2018 | 18:28
2
לצפיה ב-'מגניב! כל הכבוד ומזל טוב! '
מגניב! כל הכבוד ומזל טוב!
11/01/2018 | 22:04
1
4
לצפיה ב-'תודה רבה לונה ולכולם'
תודה רבה לונה ולכולם
13/01/2018 | 20:53
4
לצפיה ב-'ערוצים וספקים?'
ערוצים וספקים?
11/01/2018 | 11:15
3
38
הי,

אני לא בטוחה אם אני שואלת בפורום הנכון, אם זה לא המקום אשמח להפניה למקום המתאים:

אני שוקלת לעזוב את הוט.
הילדים שלי אוהבים את teennick. אילו ספקים חוץ מהוט מספקים את הערוץ הזה?

אני אוהבת את בית+ בהוט, אבל מוכנה להחליף במשהו דומה על עיצוב בתים. נניח HGTV. אילו ספקים או אילו ערוצים יספקו אותי?

אשמח לתשובות נפרדות לשתי השאלות ואני כבר אעשה את השיקול הכללי.

תודה רבה.
לצפיה ב-'ערוצים וספקים'
ערוצים וספקים
11/01/2018 | 12:41
2
29
לא ידעתי לאן להכניס את השאלה.

אצל אילו ספקים יש את ערוץ teennick?

אצל אילו ספקים יש את ערוץ HGTV או דומים לו?

תודה,

לצפיה ב-'המתחרה הוא יס שיש להם את שני הערוצים הנ"ל.'
המתחרה הוא יס שיש להם את שני הערוצים הנ"ל.
11/01/2018 | 16:54
1
38
פרטנר טיוי וסלקום מאוד מצומצמים ואין להם את הערוצים האלה.
לצפיה ב-'תודה '
תודה
12/01/2018 | 04:52
3
שרשור חדשות ועדכונים
08/01/2018 | 14:35
57
88
המשך>>
דיוני סדרות לתחילת שבוע
07/01/2018 | 08:06
93
202
אני אסתפק בקללה עסיסית לאור שובו של החורף אלינו
המשך>>
אני אסתפק בקללה עסיסית לאור שובו של החורף אלינו
לצפיה ב-'ניק, חובה עלייך לראות אוז. '
ניק, חובה עלייך לראות אוז.
07/01/2018 | 23:57
17
89
(כן, שרשור , אבל אנחנו מנסים לשכנע את ניק כן לראות משהו מאוז.) 
לצפיה ב-' '
08/01/2018 | 00:01
7
71
ולא זה עם הקוסם ושביל האבנים הצהובות

*פרס למי שימצא לי עכשיו מאש-אפ כלשהו בין אוז לקוסם מארץ עוץ/וויקד.
לצפיה ב-'מאוחר מידי'
מאוחר מידי
08/01/2018 | 10:39
6
55
ראיתי את ההודעה של ניר אתמול בחצות והעברתי את כל הלילה בלראות גרסאות שונות של הקוסם מארץ עוץ
לצפיה ב-'האם זה כולל את EMERALD CITY?'
האם זה כולל את EMERALD CITY?
08/01/2018 | 13:57
1
11
לצפיה ב-'ראיתי את כולה שנה שעברה'
ראיתי את כולה שנה שעברה
08/01/2018 | 17:39
8
לצפיה ב-'יותר חשוב, האם זה כלל דברים מוויקד?'
יותר חשוב, האם זה כלל דברים מוויקד?
08/01/2018 | 23:02
3
8
לצפיה ב-'לא, אבל לזכותי...'
לא, אבל לזכותי...
09/01/2018 | 06:22
2
21
אני לא באמת הייתי רציני לגבי לצפות בגרסאות שונות של הקוסם מארץ עוץ.

יכול להיות מגניב אבל לראות מחדש את סדרת האנימציה הישנה. יש לי כזאת נוסטלגיה אליה.
לצפיה ב-'ומה עם הסרט הישן בטכניקולור?'
ומה עם הסרט הישן בטכניקולור?
09/01/2018 | 10:20
17
וההמשך הממש פסיכי? (ברצינות,מי חשב שזה רעיון טוב לתת לילדים לראות את הסרט הזה?...בלי טראומה נפשית זאתומרת,וכן, אני גם ראיתי אותו )
לצפיה ב-'אני גם אהבתי אותה'
אני גם אהבתי אותה
09/01/2018 | 20:50
6
לצפיה ב-'חחחחח '
חחחחח
08/01/2018 | 10:36
4
37
אני שמח שזה גם שרשור אוף ולא רק שרשור שנועד לשכנע אותי לראות סדרה מסוימת
לצפיה ב-'זה בכלל הסגנון שלך, ניק? (אני לא מנסה לשכנע)'
זה בכלל הסגנון שלך, ניק? (אני לא מנסה לשכנע)
08/01/2018 | 10:42
2
9
לצפיה ב-'בעיקרון סביר שכן'
בעיקרון סביר שכן
08/01/2018 | 17:41
1
32
דרמות פשע אחרות של HBO (הסופרנוס, הסמויה) הם בין הסדרות האהובות עלי ביותר.
והמליצו עליה אנשים שאני סומך עליהם.

אבל לא ממש בא לי על סדרה שבה כולם בכלא.
לצפיה ב-'הכלא זה החלק הנחמד. האלימות זה הבעיה.'
הכלא זה החלק הנחמד. האלימות זה הבעיה.
09/01/2018 | 10:27
22
אני מכסה את העיניים בקטעים שלא בא לי לראות אבל אווירת האלימות עדיין שם רוב הזמן.
יש דמויות לא נעימות אבל יש גם הרבה דמויות אנושיות.
לצפיה ב-'זו מטרת העל. האוף הוא מטרת משנית לחלוטין'
זו מטרת העל. האוף הוא מטרת משנית לחלוטין
08/01/2018 | 13:33
11
לצפיה ב-'master of none (מומחה לכלום) שאלה'
master of none (מומחה לכלום) שאלה
07/01/2018 | 22:48
3
49
בדיוק עכשיו צפיתי בפרק הראשון וקצת השתעממתי.. רציתי רק לשאול מה אתם חושבים על זה. האם אהבתם על ההתחלה או שזה היה טעם נרכש יותר?
לצפיה ב-'זה משתפר ככל שהפרקים מתקדמים'
זה משתפר ככל שהפרקים מתקדמים
07/01/2018 | 23:00
77
ראיתי רק את העונה ה-1 בינתיים ולא השתעממתי כמוך בפרק ה-1 אהבתי על התחלה, אבל מאמצע העונה זה באמת הפך ליותר טוב ומעניין. הבנתי גם שהעונה ה-2 היא ממש ממש טובה.
לצפיה ב-'שאלה יותר חשובה - מה היה ביום שבת עם באפי?'
שאלה יותר חשובה - מה היה ביום שבת עם באפי?
08/01/2018 | 17:37
1
35
הייתה התקדמות משמעותית?
לצפיה ב-'לא הייתה התקדמות גדולה'
לא הייתה התקדמות גדולה
08/01/2018 | 23:21
26
הספקנו לראות רק שני פרקים נראה לי כי הייתי חייבת ללכת מוקדם.. אגיב עליהם מחר בטח

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ