לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1867718,677 עוקבים אודות עסקים

פורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום טלוויזיה

שלום לכולם,
פורום טלוויזיה נכנס לדור חדש ומשופר. מטרתנו היא אחת ויחידה - לשתף ולדבר על מה שאנחנו רואים במדיה הטלוויזיונית.
בפורום הזה נתעדכן בריטיינג, בסדרות חדשות, נתבשר בחדשות טלוויזיה, נוכל לתקשר בצורה חברתית בפורום ואף נוכל ליהנות מחברות וירטואלית ונעימה.
פורום זה אינו מיועד לעצות שקשורות לקניית טלוויזיה חדשה. לשם כך- ישנו פורום אודיו וקולנוע ביתי.
פורום זה אינו מיועד גם כן לזיהוי שירים. עשו זאת בפורום המיועד. 

אני מפציר בכם - קראו נא את תקנון 2.0 כדי לחסוך אי נעימויות. 
שלכם - 
ניר וניק.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
לתקנון הפורום (גירסה 2.0)
 גולשים יקרים, נא לסמן ספוילרים בכותרת ההודעה, או בהודעות שהם נלווה להן - בריווח משאר ההודעה ובצירוף אייקון |ספוילר|.
לשאלות טכניות: פורום אודיו וקולנוע ביתי | לזיהוי שירים מתוכניות/פרסומות: פורום זיהוי שירים
פורום טלוויזיה עוסק בסדרות ובתוכניות טלוויזיה מהארץ ומהעולם.
מכיוון שהפורום פעיל ועמוס בשרשורים, כל פרסום דרושים לתוכניות, הזמנה להשתתף כקהל בתוכנית וכל הודעה שסוטה מנושא הפורום הינכם מתבקשים לשרשר לשרשור אוף-טופיק קיים.
שימו לב כי הפרסום בתפוז הינו בתשלום בלבד.
פרסומות יימחקו מהפורום באופן מיידי והמפרסם יוזהר במסר ולאחר מכן ייחסם ללא אזהרה מוקדמת.

שאלות טכניות בנושאי טלוויזיות, DVD, אודיו וכו' נא להפנות לפורום אודיו וקולנוע ביתי.
בקשות לזיהוי שירים מתוכניות או פרסומות נא להפנות לפורום זיהוי שירים.
המשך >>

לצפיה ב-'דיוני סדרות לתחילת שבוע'
דיוני סדרות לתחילת שבוע
22/10/2017 | 08:14
19
27
ועוד איזה "אחלה" תחילת שבוע - ביקור לביקורת בביה"ח לבדיקת העיניים. אחלה תחילת שבוע.

נתראה בהמשך.
לצפיה ב-'ויקטוריה - מה הקטע של הפסקה חג המולד????'
ויקטוריה - מה הקטע של הפסקה חג המולד????
22/10/2017 | 08:31
4
45
שודרו 8 פרקים בעונה השנייה, ועכשיו פתאום הפסקה עד חג המולד.
למה?
למה לייבש אותנו?

בינתיים עוד לא עלתה עונה חדשה ל-the crown (אבל אתמול עשיתי מרתון צפיה חוזר בעונה הראשונה), ונשארתי בלי סדרה מלכותית לצפייה.
לצפיה ב-'למזלך יש לך אופציות'
למזלך יש לך אופציות
22/10/2017 | 11:00
3
41
קודם כל תצפי בסרט "גברת בראון" על ויקטוריה בין 1860 ל1880 (בערך)
ואז בקולנוע יש את "להעיר את המלכה" על המשך חייה של ויקטוריה.
אז תצפי ב"נאום המלך" שזה כמו הקדמה לסדרה הכתר.
ואז בסרט "המלכה" שזה כנראה כמו העונה החמישית של הכתר.

ואז תצפי בסרט "המלך צ'ארלס השלישי" שמתאר את העתיד שבו צ'ארלס הופך למלך.
לצפיה ב-'תודה שלא המלצת לי על "הממלכה" '
תודה שלא המלצת לי על "הממלכה"
22/10/2017 | 14:11
2
23
חוץ מ"המלך צ'ארלס השלישי" ראיתי את כולם (את "נאום המלך" אני כבר כמעט מכירה בעל פה מרוב פעמים שראיתי אותו).

ניסיתי את "הממלכה" וממש לא התחברתי. גם סדרה על אליזבת הראשונה ראיתי ולא התחברתי (אולי הסטורי מידי עבורי, לא יודעת)

בקיצור - נדרשת התמכרות חדשה. לא חייבת להיות מלכותית (אולי זה יוציא אותי מהבונקר ויביא אותי לכתוב יותר ולא רק לקרוא)

לצפיה ב-'הייתה לי תחושה שאת בקטע של מלוכה מודרנית יותר'
הייתה לי תחושה שאת בקטע של מלוכה מודרנית יותר
22/10/2017 | 14:57
21
אחרת גם הייתי ממליץ על המלכה הלבנה ושושלת טיודור.

עוד סרט על המלוכה הבריטית של המאה האחרונה הוא "הנסיך האבוד"
לצפיה ב-'לא מזמן הייתה סדרה "הנסיכה הלבנה" '
לא מזמן הייתה סדרה "הנסיכה הלבנה"
22/10/2017 | 15:23
21
על בסיס הספר של פליפה גרגורי שגם עסקה בבית המלוכה.
לצפיה ב-'סיימתי צפיה חוזרת בעונה 1 של Stranger Things'
סיימתי צפיה חוזרת בעונה 1 של Stranger Things
22/10/2017 | 11:09
2
58
והתלהבתי בדיוק כמו בפעם הראשונה.
כמו זכרתי הסדרה מעולה. אני מקווה שעונה 2 תוכל לעמוד ברמה.

בעמוד הראשי של נטפליקס עושים ספירה לאחור ליציאה של עונה 2.
כרגע: 4 ימים, 22 שעות, 51 דקות, 25 שניות
לצפיה ב-'נראה שיש חשש שלעונה השנייה אין סיכוי לשחזר את ההצלחה'
נראה שיש חשש שלעונה השנייה אין סיכוי לשחזר את ההצלחה
22/10/2017 | 17:34
1
35
בסה"כ העונה הראשונה סגרה את הסיפור, אז כדי להצליח בעונה השנייה צריך סיפור חדש ומעניין ולפי מה שאני שומע הם מלכתחילה לא מתיימרים להציג סיפור כזה אלא מסתפקים בליקוט השאריות של העונה הראשונה.
לצפיה ב-'לדעתי עונה 1 של Stranger things'
לדעתי עונה 1 של Stranger things
22/10/2017 | 17:59
33
לחלוטין נותר הרבה מקום להמשיך את הסיפור של עונה 1.
לא הייתי מת אם לא היה לעונה 1 המשך כי היא סגרה את הרוב. אבל יחד עם זה היא השאירה המון מקום להמשיך.
מה קרה ל11? מה בעצם הייתה המפלצת? מה הדבר שיצא מהפה של וויל? מה יעשו אנשי המעבדה הלאה? האם הפתח בין העולמות עדיין קיים?
לצפיה ב-'העונה השלישית של פשע אמריקאי היא כנראה הפוליטית ביותר'
העונה השלישית של פשע אמריקאי היא כנראה הפוליטית ביותר
22/10/2017 | 17:52
3
46
היוצרים ממש מתאמצים לדחוף לנו עם כפית לפה כמה שיותר אג'נדות של האגף הליברלי במפלגה הדמוקרטית.
עידוד הפלות? יש.
עידוד גירושים? יש.
עידוד הגירה בלתי חוקית? יש.
עידוד פיקוח ממשלתי על תנאי עבודה? יש.
האשמת הגלובליזציה בכל הבעיות? יש (בנקודה זו יש לציין שיש הסכמה בין טראמפ לברני סנדרס אבל ברור היכן ניצבים יוצרי הסדרה).
תיעוב בלתי מוסתר לצפון קרוליינה, מדינת מפתח דרומית בבחירות שהצביעה טראמפ? יש. אגב, מתברר שלמרות שהסדרה מתרחשת בצפון קרוליינה, היא לא צולמה במדינה בגלל שערוץ ABC שמפיק את הסדרה מחרים את צפון קרוליינה באופן רשמי על רקע החוק המקומי HB2 (החוק, שבוטל בינתיים, אסר על טרנסג'נדרים שלא ביצעו ניתוח לשינוי מין להיכנס לשירותים של המין השני).

למרות זאת, אם צופים בסדרה בצורה ביקורתית תוך מודעות לאג'נדה שהיא מנסה לדחוף, אז אפשר לדעתי ליהנות ממנה.
לצפיה ב-'עוד לא צפיתי בעונה הזאת'
עוד לא צפיתי בעונה הזאת
22/10/2017 | 18:13
2
28
אבל האם עידוד גירושים זאת אג'נדה פוליטית של מישהו?
ואם זאת הייתה אג'נדה פוליטית האם היא הייתה של השמאל? חוץ מקתולים אין לאנשי ימין או לנוצרים במיוחד משהו נגד גירושים.

אגב, מעטות הסדרות האמריקאיות שמצולמות היכן שהן מתרחשות. גם כשהמיקום שלהן הוא חלק משמעותי מהעלילה.
לצפיה ב-'בהחלט אג'נדה של השמאל'
בהחלט אג'נדה של השמאל
23/10/2017 | 09:33
1
17
פירוק התא המשפחתי המסורתי והקמת "משפחה חדשה" הוא מאבני היסוד של השמאל 

רק השבוע חזינו בנאומה מעורר המחלוקת של חברת הכנסת מירב מיכאלי 

לצפיה ב-'הרחבת ההגדרה של משפחה '
הרחבת ההגדרה של משפחה
23/10/2017 | 10:16
15
זאת באמת אג'נדה של חלק מהשמאל.
אבל זה ממש לא עידוד גירושים.

נכון שאין התנגדות לגירושים בשמאל. אבל גם בימין אין.
לצפיה ב-'מאסטר שף - פרק בכור'
מאסטר שף - פרק בכור
22/10/2017 | 23:00
2
36
אז יש שף חדש במקום רושפלד- אהרוני.
הפרסומות אה המזווה, באמת מרשים...

משימת הפיתה...לא, זה לא קשור לשני...סתם צירוף מקרים :)

המתמודדים:
עדן מספקת את הסיפור היבשולי העצוב...ההורים לא טעמו, כל פעם כמעט הייתה בתחום  ולא הגיע. הפריקסה בצורת פחזנייה היה רעיון נחמד..לא בטוחה שיש מעבר..לא הבנתי מה אייל אמר ואני לא חושבת שמישהו הבין...אין בו שום דבר יציב
עדן עוברת.

עמיחי, גיי שחי עם בן זוג ומגדלים יחד ילד...הוג צורץ וגף יועץ מיני.
גם עליי צחקו כשהבגעתי עם קוויאר לבית הספר :(
מיכלי, הרבה דברים את לא יודעת...לא הפתעה...וסוף סוף שני הודה שהוא סתם מדבר שטויות חחח
גם פה אייל שני הצליח להטריד מינית את המתמודד חח, לא הבנתי מה הוא רוצה ממנו. עמיחי עובר.

צחי, מיכל מתחילה להבין עניין ומבינה שאייל ממציא שטויות...הוא לא עבר.

יעל- הקבב טוסט שלה נראה טוב ואני צמחונית..
אני הייתי מכינה פילמיני בגיל 12 עם אמא שלי :)
אני מקווה שתעבור...היא נראת חמודה..מה הקשר לעוברים??? דיי אייל!!!!
היא עוברת והבן שלה שם עליה את הסינר :)

אופיר נראת חמודה...המטבוחה נראתה מעולה...
היא נראתה לי מוכרת ומסתבר ששהיא מראשון..
מה זה אוכל דק?....היא לא עוברת..הייתי בטוחה שכן..

יהוידע...איזו משפחה יפה...
המנה שלו נראתה מעולה...אייל ישר שואל אותו מב זאת הכיפה לדעתי הם היו קצת חצופים!!! ידעתי שהוא יצליח לעבור.

לצפיה ב-'בכוונה לא ראיתי את הפרק'
בכוונה לא ראיתי את הפרק
22/10/2017 | 23:14
1
31
כי אראה אותו במקום אחר בלי פרסומות.

נו איך התרשמת מאהרוני?

לצפיה ב-'האמת שהוא היה נראה הכי "אמיתי"...גם אני לא ציפיתי עם פרסומות'
האמת שהוא היה נראה הכי "אמיתי"...גם אני לא ציפיתי עם פרסומות
23/10/2017 | 11:39
6
התחלתי לצפות בערך שעה אחרי והרצתי הכל חחח
לצפיה ב-'MACGYVER 2X04'
MACGYVER 2X04
23/10/2017 | 09:04
11
אז ישר מההתחלה ,זה פרק על אבות ובנים
רואים  מאיפה מאק קיבל את האולר
אז מלתקן את המקרר,עברנו לזרים עם מסכות,מכות חשמל ו...עינויים עם מורדוק(השעשועון החדש?)...כי מורדוק
הבחור הזה אובססיבי,ובצורה הלא נחמדה!
הוא רוצה שמאק יגלה לו איפה בנו,  מגלים עוד על מורדוק,הוא פסיכי ומוזר...אני בסדר עם זה,רק לא עם רצח ועינויים ...ובערך כל מה שהוא עושה ,
ומגלים עוד על הבחורה החדשה (קייג',איזה שם מאגניב)
אז מאק משתחרר, אבל בסוף היום מורדוק מנצח ובורח עם שותף חדש ...נו שוין
לצפיה ב-'the.last.man.on.earth.s04e04 '
the.last.man.on.earth.s04e04
23/10/2017 | 12:05
אז החבורה חונכים את בית החולים וטנדי שר ומעצבן. קרול בטוחה שכולם יגורו בבית החולים ביחד וכל השאר מעדיפים להתפצל....קרול דרמטית כהרגלה ואומרת שהפיצול יהרוס את הקבוצה...גספר נשאר עם קרול וטנדי...

משחקי הסקס של טוד ומליסה...חחחח מליסה נכנסה לזה חזק..
ונראה לי שגם גייל ואריקה שעברו לגור ביחד יחד...
קרול הלחוצב והמתגעגעת לגייל מחליטה ללכת לבקר אותה והיא וטנדי מגלים שכולם הוזמנו חוץ מאיתם...

בקיצור ארקיה וגייל יחד...ולפתע הווקי תוקי מתחיל לעבוד וקרול צורחת "אמא" (חשבתי שזאת מישהי אחרת) ואריקה מגלה שקרול עבדה עליה כדי לבדוק אם היא הייתה מגיעה.
אח"כ אריקה וגייל עובדות על קרול וכשלטוד יש באמת התקף לב, אף אחד לא מאמין לו... חוץ ממליסה כשהוא אומר "ויסקונסין" וזאת המילה בטוחה שלהם...

בסוף, כולם חוזרים לגור יחד...

לצפיה ב-'Stranger Things 1X01'
Stranger Things 1X01
23/10/2017 | 12:18
1
אז קודם כל...יש לזה פוטנציאל להיות מענין...
אהבתי את השריף,ולא רק בגלל שהוא הולך לשחק את HELLBOY
מה לעזזל הם שיחקו? כי זה לא הרגיש כמו D&D
ואני תמיד בעד החנונים!

לצפיה ב-'lucifer.304 |ספויילר|'
lucifer.304 |ספויילר|
23/10/2017 | 12:45
הקטע עם הבעל שתפס את לוציפר עם אישתו ואיך לוציפר הוציא ממנו שהוא רוצה בסה"כ לישון...בסוף עוד עשה שלום בית :)המסתבר שהטובות של לוציפר לא בחינם וכל מי שמקבל ממנו טובה, חייב לו אחת...
אמנדיאל רוצה ללמוד מליצויפר איך להיות לוציפר..הוא לא ממש מצליח בזה :) אחכ הוא מסתבך עם זונות וסרסור ודן משחרר אותו ומבטיח לו שלא סיפר ללוציפר...

העלילה:
קלואי ולוציפר חוקרים רצח במוסד נוער או משהו כזה...
היה מצחיק שלוציפר כעס שמחלקים כנפיים בתור פרס..
לוציפר מעביר "שיעור חינוכי" לבני הנוער ולומד משהו בעצמו...חבל שהתלמידה האהובה עליו היא החשודה...
פירס דיי מגעיל לקלואי ודן רומז לקלואי שזה כנראה בגלל לוציפר. בסוף מסתבר שהוא בכלל מחבב אותה...חבל שהוא נורה. דיי ברור שיהיה בינהם משהו..
מסתבר שלוציפר צדק ואנשים לא משתנים...בעיקר לא המדריך ה"משוקם"...הוא כמעט הורג את ברייס ואמנדיאל עוצר אותו...אחכ הוא עושה לו פסכולוגיהוהוא אומר שהוא מבין מה אבא שלהם רצה ממנו...שהוא יתמוך בלוציפר ויכוון אותו לבחור בדאך הנכונה...ואז לוציפר הופך להיות ממש בן יונה אבל אמנדיאל התמודד עם זה יפה. לוציפר- פחות.

לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף שבוע '
דיוני סדרות לסוף שבוע
19/10/2017 | 09:40
66
379
אתם תסלחו לי, אני חולה אז אני קצת פחות אקטיבי היום.

(בדיחות הומואים בעוד 2,3,4 ו.....)
המשך>>
אתם תסלחו לי, אני חולה אז אני קצת פחות אקטיבי היום.

(בדיחות הומואים בעוד 2,3,4 ו.....)
לצפיה ב-'נובמבר 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של '
נובמבר 2017 בערוצי הסדרות וה-VOD של
21/10/2017 | 16:52
16
40
שימו - ההודעות שיופיעו בהמשך עלולות לכלול ים.

הקריאה על אחריותכם
לצפיה ב-'ערוצי הסדרות עוברים דירה'
ערוצי הסדרות עוברים דירה
21/10/2017 | 16:55
48
בשל המעבר של קשת, רשת וערוץ 10 לערוצים חדשים, ב-25/10 ערוצי הסדרות עוברים מקום:

yes Drama עובר לערוץ 16, yes Action עובר לערוץ 17 ו-yes Oh עובר לערוץ 18.

הקלטות שבוצעו ו/או תוזמנו מראש בערוצי הסדרות של yes ישמרו ללא שינוי. פרטים באתר yes.
לצפיה ב-'שחורכזה 4'
שחורכזה 4
21/10/2017 | 16:57
26
הקומדיה המצליחה של רשת ABC, בכיכובם של אנתוני אנדרסון ("המגן", "חוק וסדר"), טרייסי אליס רוס ולורנס פישבורן, חוזרת בעונה חדשה.

לאנדרה "דרה" ג'ונסון, יש עבודה מצוינת, אישה יפה ומצליחה, ארבעה ילדים ובית קולוניאלי בפרברים. אך האם ההצלחה גרמה למשפחה לשכוח את מורשתה ולהיטמע כליל באוכלוסיה הלבנה שסביבה? כך חושב דרה, ובעזרת אביו, הוא יוצא ליצור זהות תרבותית עבור משפחתו, כזו שתכבד את עברם ומורשתם, אך תמשיך לאמץ אל ליבה את העתיד.
לצפיה ב-'משפחה מודרנית 9'
משפחה מודרנית 9
21/10/2017 | 16:58
31
הקומדיה המצליחה והאהובה שבה בעונה חדשה.

בעונה החדשה צפויות כל המשפחות לעבור שינויים משמעותיים: מני ילך ללמוד בקולג' וישתדל להימנע מפרידה עצובה, כשגלוריה וג'יי ילוו אותו למעונות, פיל וקלייר מבינים שאלכס הרבה יותר עצמאית בקולג' ממה שחשבו, מיטש מאיץ בטעות שיפוץ מתוכנן והיילי מקבלת הזדמנות בלתי צפויה כשהיא מתחברת עם בחורה עשירה מהקאנטרי קלאב.
לצפיה ב-'שלדון הצעיר / Young Sheldon'
שלדון הצעיר / Young Sheldon
21/10/2017 | 17:00
41
מיוצרי "המפץ הגדול" מגיעה סדרת בת חדשה מרגשת – "שלדון הצעיר".

הסדרה, המזכירה מאד במבנה את "שנות הקסם" המיתולוגית, עוקבת אחרי דמותו של שלדון קופר, הדמות שמגלם זוכה האמי ג'ים פארסונס ב"המפץ הגדול", כשהפעם אנחנו זוכים לראות את שלדון בילדותו בגיל 9, מגולם על ידי השחקן הצעיר איאן ארמיטג' (הזכור כזיגי, בנה של שיילין וודלי ב"שקרים קטנים גדולים"), כשאנחנו עוקבים אחרי חייו של שלדון בקרב משפחתו במזרח טקסס ולימודיו בתיכון, אליו הוקפץ בעקבות מנת המשכל הגבוהה. את קולו של שלדון המבוגר המקריין את חוויות העבר מגלם כמובן פארסונס עצמו, שהוא אף ממפיקי הסדרה.

שלדון חי בקרב בני משפחתו המורחבת – את אמו מארי קופר מגלמת זואי פרי, בתה במציאות של לורי מטקלף, המגלמת את אמו של שלדון המבוגר ב"המפץ הגדול", ונשמעת ונראית בדיוק כמו גירסא צעירה שלה. כמו דמותה ב"המפץ הגדול" מרי היא נוצריה מאמינה שלא מוכנה לתת לשלדון לעשות כל מה שמתחשק לו, אך היא גם אמא מגוננת שתעשה הכל כדי לתת לו להגשים את חלומו ושלא ירגיש שונה וחריג מהילדים האחרים.

לאנס ברבר מגלם את ג'ורג' קופר , אביו של שלדון, מונטנה ג'ורדן מגלם את אחיו הגדול ג'ורג' ג'וניור ואילו ריגן ריורד הצעירה היא אחותו התאומה מיסי. את תפקיד סבתו האגדית "מי מואו" מגלמת השחקנית הקומית הותיקה אנני פוטס("מכסחי השדים", "נשים מעצבות").

את הסדרה מפיקים צ'אק לורי וסטיבן מולארו ("שני גברים וחצי") שעומדים גם מאחורי סדרת האם "המפץ הגדול", יחד עם ג'ים פארסונס ובן זוגו טוד ספיווק.
לצפיה ב-'רגליים קרות 7'
רגליים קרות 7
21/10/2017 | 17:01
1
31
הדרמה הקומית האהובה מתחילת שנות ה-2000 שבה בשנה שעברה לעונה שישית, 13 שנים לאחר סיומה. לאור ההצלחה, חוזרת "רגליים קרות" בעונה חדשה בכיכובם של ג'יימס נסביט (אדם), ג'ון תומפסון (פיט), פיי ריפלי (ג'ני), הרמיוני האריסון (קרן), ורוברט בטהרסט (דיוויד) שמשחזרים את דמויותיהם.

העונה ממשיכה את קודמתה, מספר חודשים מהסיום: טינה עוברת לגור עם אדם וחוששת שהמעבר יפגע ביחסים שלהם, אדם מתחיל עבודה חדשה בסטארט-אפ טרנדי, קרן מגשימה את חלומה ומשיקה את בית ההוצאה לאור שלה ונאבקת לשמור על שלמות המשפחה, אבל מבינה במהרה שמחיר המאבק גבוה מידי, ג'ני, שמצליחה מאוד בעבודה, מזניחה את נישואיה ואת רצונו של פיט לחוש מוערך בביתו. פיט התגבר על הדיכאון בו לקה בעונה הקודמת וגם צרותיו הכלכליות מתחילות להסתדר אבל הוא מחפש משמעות עמוקה יותר לחייו מתפקידו כנהג עבור העשירים.  לשניים צפויה הזדמנות מפתיעה והחלטה קשה שתשנה את חייהם. דיויד, שהצליח לחמוק ממאסר על הונאה, ושנישואיו לרובין מתפרקים מתאמץ להחזיר את חייו למסלול. מזלו הרע מתחיל להשתנות לטובה כשפיט פותח בטעות בשיחה עם לקוח עשיר.
לצפיה ב-'עוד ריבוט?'
עוד ריבוט?
23/10/2017 | 10:55
3
לצפיה ב-'המפענחת: פשעים חמורים 6 - עונת הסיום'
המפענחת: פשעים חמורים 6 - עונת הסיום
21/10/2017 | 17:02
25
עונת הסיום לדרמת המשטרה בכיכובה של השחקנית מרי מקדונל בתפקיד קפטן שרון ריידור. ריידור מפקדת על  יחידת "פשעים חמורים" במשטרת לוס אנג'לס, יחד איתה הבלשים פרובינזה, פלין, טאו, סנצ'ז, איימי סייקס והצלם באז.

בעונה החדשה, ריידור ושאר חברי היחידה יעמדו בפני האתגר הגדול ביותר שלהם, כשתיקים מורכבים ומסובכים נקלעים לתוך עימותים פוליטיים ומעלים שאלות ותהיות לגבי אמון החוקרים במערכת הצדק, שמשנה את העדפותיה חדשות לבקרים. וגרוע מכך- היחידה תצטרך לשוב ולהתמודד מול עורך הדין המרושע, הרוצח הסדרתי פיליפ סטרו (בילי בורק, "רבולושן"," ZOO"), שנהנה להפוך את חייהם לסיוט מתמשך.

במהלך העונה תחגוג הסדרה את הפרק ה- 100 שלה (פרק שמיני של העונה שישודר ב- 28/12).
לצפיה ב-'הבוזגלוס'
הבוזגלוס
21/10/2017 | 17:03
44
המשפחה הראשונה של הכדורגל הישראלי נחשפת בסדרה חדשה!

הסדרה מלווה שנה סוערת בחיי משפחת הכדורגל המוכרת ובראשה יעקב בוזגלו, אבי המשפחה, הידוע גם ב"פה הגדול שלו", אשר מנהל ביד רמה (ויש האומרים שיחד עם זאת גם הורס) את הקריירות של ארבעת ילדיו ובעיקר את זו של היהלום שבכתר: מאור בוזגלו, מכוכבי הכדורגל הגדולים בישראל.

הסדרה חושפת את מערכות היחסים המורכבות בין האב ליתר בני המשפחה, ומציצה אל מאחורי הקלעים של עולם הכדורגל הישראלי כשהיא עוקבת אחר קורות המשפחה – האחים ונשותיהם וכמובן האבא והאמא הדומיננטיים בחייהם כשברקע סצנת הכדורגל הישראלית.
לצפיה ב-'ספק סביר / Doubt'
ספק סביר / Doubt
21/10/2017 | 17:04
49
דרמת בית משפט חדשה בכיכובה של קת'רין הייגל ("האנטומיה של גריי" ) המגלמת את סיידי אליס, עורכת דין מבריקה בפירמה קטנה ויוקרתית המתאהבת בלקוח שלה, בילי ברנן, רופא ילדים ומנתח כריזמטי המואשם ברצח חברתו לפני 24 שנים. סיידי מסתירה את רגשותיה כלפיו מהסובבים אותה וביניהם עמיתה אלברט קוב שבטוח שהוא יודע עליה הכל. החלטתה של סיידי להתחיל מערכת יחסים עם בילי יכולה לסכן את הקריירה שלה וגם את אושרה, בעיקר אם ימצא אשם ולכן עליה לעבוד קשה פי כמה כדי להוכיח ספק סביר, אפילו אם היא בעצמה אוחזת בכמה ספקות לגביו.
לצפיה ב-'הויקינגים 5 - חלק א''
הויקינגים 5 - חלק א'
21/10/2017 | 17:05
34
סדרת הדרמה האפית- מיתולוגית של ערוץ ההיסטוריה האמריקאי, חוזרת בעונתה החמישית שתכלול 20 פרקים, בשני חלקים.

העונה החמישית מתחילה כשאיוור חסר העצמות מכריז על פיקודו על הצבא, בעוד לגרטה שולטת כמלכת קטאגט. רצח בתוך המשפחה יוצר את הרקע לקרב האכזרי שצפוי להגיע, כשבניו של רגנאר מתכננים את צעדיהם הבאים לאחר שהם נוקמים את מות אביהם. ביורן הולך בעקבות גורלו ויוצא אל הים התיכון, ופלוקי שכואב את אבדן אשתו הלגה יוצא גם הוא אל הים ונכנע לרצונם של האלים. העונה מלאה בריתות ובגידות מפתיעות במהלך מלחמתם של הויקינגים לשלוט על העולם.

בעונה החדשה, נפגוש דמויות ותיקות לצד כמה חדשות: קטיל פלטנוס, לוחם פראי ואמיץ שנבחר על ידי פלוקי להיות אחד ממנהיגי הויקינגים שעתידים לצאת לאיסלנד ולהקים שם קהילה חדשה. את קטיל יגלם כוכב הWWE – אדם "אדג'" קופלנד. בסיום העונה הקודמת הכרנו גם את דמותו החדשה של האומונד, דתי אדוק ומטורף, אותו מגלם ג'ונתן ריס מאיירס (שושלת טיודור).
לצפיה ב-'אזור הדיונים'
אזור הדיונים
21/10/2017 | 17:07
4
21
עם איזו סדרה תחממו את הרגליים הקרות שלכם בחודש נובמבר?

יש לכם ספק סביר אם לצפות באחת הסדרות ורוצים המלצה?

שתפו בהמוניכם במה תצפו בחודש הקרוב
לצפיה ב-'כלום'
כלום
21/10/2017 | 18:51
43
וואו איזה חודש חלש.

והוט בטח יביאו חודש של סדרות כושלות.......
לצפיה ב-'קצת מאוד'
קצת מאוד
21/10/2017 | 18:55
42
אצפה בעונות החדשות של המפענחת: פשעים חמורים, שחורכזה ומשפחה מודרנית ואמשיך עם שלדון הצעיר. העונה השביעית של רגליים קרות תצטרף לשש הקודמות בהמתנה לזמן פנוי שיהיה לי מתישהו בשביל לראות את כולן ברצף. אולי אתן צ'אנס לבוזגלוס, תלוי בביקורות. 
לצפיה ב-'אני בספק לגבי צפיה בספק סביר'
אני בספק לגבי צפיה בספק סביר
21/10/2017 | 22:54
1
52
זאת סדרה שבוטלה לאחר שני פרקים.
אם כי נראה יש איזה 13 פרקים לשידור.

מוזר שויקינגים 5 נמצאת בלוח השידורים לנובמבר. היא יוצאת רק ב30 בנובמבר.

מהסדרות כאן אני צופה כמובן במשפחה מודרנית
ואני מצפה ומקווה לטוב משלדון הצעיר.
לצפיה ב-'למה מוזר?'
למה מוזר?
22/10/2017 | 06:44
29
גם החלק השני של העונה הרביעית שודר לפנות בוקר בצמוד לשידור בארה"ב. 
לצפיה ב-'כלום...'
כלום...
22/10/2017 | 14:54
7
לצפיה ב-'weekend's watch'
weekend's watch
19/10/2017 | 09:43
21
52
תוכיחו לי שאתם ילדים טובים ותסתדרו היום בלעדיי.....
לצפיה ב-'אם באמת אספיק לצפות במשהו בסופש'
אם באמת אספיק לצפות במשהו בסופש
19/10/2017 | 10:42
49
הרשימה גדולה מידי ואם כל העיסוקים שלי אני בספק שאספיק בסופש הזה לראות את הכל

בכל מקרה:
ריברדייל
סופרגירל
הפלאש
אגדות המחר
רוקדים עם כוכבים

נראה לי שזהו בעצם...
לצפיה ב-'YES mommy'
YES mommy
19/10/2017 | 11:40
2
73
כל סדרות
אורוויל
נשק קטלני
צפייה מחדש ב CRITICAL ROLE
זהו בערך
לצפיה ב-'אין השבוע אורוויל '
אין השבוע אורוויל
19/10/2017 | 19:15
1
16
לצפיה ב-'אה.כן...שכחתי'
אה.כן...שכחתי
19/10/2017 | 19:36
9
לצפיה ב-'רגיל '
רגיל
19/10/2017 | 13:32
38
נשק קטלני, שיקגו FIRE+PD, מחשבות פליליות, חוק וסדר מדור מיוחד ו-SEAL TEAM.

ואני קוראת את "ללכת בדרכך" פעם שנייה.
לצפיה ב-'לא הרבה'
לא הרבה
19/10/2017 | 13:51
35
דברים טובים
מד מן פרק 311
גב האומה
ללא מילים פרק אחרון לעונה

גם בגזרת הnba אוק' סוף סוף פותחים עונה ומאוד מאוד מסקרן אותי לראות אותם, אבל זה יהיה דווקא מול הניקס, שזה צפוי, אבל מבאס אותי נורא. בא לי משחק קצת יותר מעניין מזה.
לצפיה ב-'כל מיני דברים'
כל מיני דברים
19/10/2017 | 14:06
3
50
כמו למשל להתקדם עם פאודה.
אבל גם אני רוצה לצפות שוב בעונה 1 של Stranger Things לפני שיוצאת עונה 2 שבוע הבא.

וכמובן הדברים הרגילים: גיבורי על שונים, על טבעי, מר רובוט, קומדיות רבות, אקסית, שאנארה, זה אנחנו

והספר שלי
לצפיה ב-'11יצאה העונה השנייה לשאנארה?'
11יצאה העונה השנייה לשאנארה?
19/10/2017 | 14:18
2
35
לא שאכפת לי...סתם שואל
לצפיה ב-'12כן, שבוע שעבר יצא פרק ראשון לעונה'
12כן, שבוע שעבר יצא פרק ראשון לעונה
19/10/2017 | 14:36
1
28
לא שאכפת לך....
לצפיה ב-'13 תודה'
13 תודה
19/10/2017 | 15:04
26
לא יודע למה כתבתי 11
אבל ניתן לזה להתגלגל
אם יהיה לי זמן\חשק אראה את העונה החדשה וכמו תמיד אקווה לשווא לסדרת הבלגריאד שלעולם לא תגיע
לצפיה ב-'A LOT'
A LOT
19/10/2017 | 16:23
44
מחר - משפחת קרדשיאן, חמוץ מתוק (שלושה פרקים).

שבת - הבחורה החדשה, במשפחות הכי טובות, ללא מילים, גב האומה, ויקי ואני, האקסית המטורפת.

הורדות - שיקגו PD, מר רובוט, ברוד סיטי, על טבעי, המקום הטוב, החץ, המדריך לרוצח, סקנדל, שיקגו Fire.

השלמות מ-yes - דברים טובים, מחשבות פליליות, הצמד, ריי דונובן, הכי גרועים שיש.

נטפליקס - ריברדייל, אגדות המחר, מיינד האנטר (1.03 ואילך).

כשיהיה זמן - רגליים קרות (כל העונות).
לצפיה ב-'הרבה דברים אבל גם-מרתון פשע אמריקאי 2+3'
הרבה דברים אבל גם-מרתון פשע אמריקאי 2+3
19/10/2017 | 18:51
41
לסיים את 3 הפרקים האחרונים של "פשע אמריקאי2" ולהמשיך לעונה 3 ואחרונה...

בנוסף, פרקי השבוע של:
X פקטור בריטניה 14
מטומטמת2
המדריך לרוצח4
מר רובוט3
כיפת ברזל
התנהגות טובה2
לצפיה ב-'גב האומה חוזר '
גב האומה חוזר
19/10/2017 | 19:07
46
אז זה.
חוצמזה החלטתי לנסות את סדרת האקסמן החדשה. יש בינתיים שני פרקים ראשונים עם תרגום, הורדתי, עכשיו אני צריכה להביא את עצמי לצפות.
ואולי מחשבות פליליות אם אני אצטרך לקפל הרבה כביסה.
לצפיה ב-'די הרבה דברים'
די הרבה דברים
19/10/2017 | 19:35
40
סקורפיון
הפלאש
this is us
american horror story
משפחה מודרנית
הישרדות
riverdale
chicago fire
אולי chicago pd
ולהמשיך באישה הטובה - כבר באמצע עונה 3
לצפיה ב-'The gifted'
The gifted
20/10/2017 | 12:28
43
כבר הייתי שם, אני עדיין אופטימי ומשוחד בקשר אליה
לצפיה ב-'בעולם מושלם, רק מעבר בין "הפלאש" ל"החץ"'
בעולם מושלם, רק מעבר בין "הפלאש" ל"החץ"
20/10/2017 | 13:18
49
אבל בגל לשהזנחתי סדרות השבוע יש לי השלמות של SNL, The Gifted וRiverdale, ויצא פרק חדש של Life is Strange שאני צריכה לשחק מהר כדי להימנע מספוילרים וזה יקח לי כמה שעות טובות
לצפיה ב-'פרקים שבועיים בעיקר'
פרקים שבועיים בעיקר
20/10/2017 | 14:05
32
שיקגו, הרופא הטוב, החץ, גות'הם, HTGAWM, סקנדל, ביל מהאר..

אולי גם כמה פרקים של Stranger Things (או "דברים מוזרימים" כמו שחבר שלי אוהב לומר) לקראת שבוע הבא.
לצפיה ב-'האם אפשר להרחיב לכל השבוע?'
האם אפשר להרחיב לכל השבוע?
20/10/2017 | 23:11
41
הערה: לוח מתוכנן 

יום ו'- הסרט "הטעות הגדולה", ראיתי ומאוד מומלץ
יום ש'- אתן צ'אנס לסדרה "ויקי ואני" בערוץ 10. מודה באשמה, טרם ראיתי את מגי אזרדר, שחקנית מדוברת מאוד בשנתיים האחרונות, בשום פרויקט שהוא. 
א-ג: פרקים חדשים של מטומטמת, מר רובוט ומכבי ת"א ביורוליג. 
ד- כנראה כלום 
ה- אבחר בין אהרוני וגידי למדרשה ואקליט את השני. 
לצפיה ב-'Plans change'
Plans change
21/10/2017 | 15:15
2
59
אז עשיתי  BINGE של כל העונות של GRIMM כי...סדרה נהדרת
לצפיה ב-'אני זוכר שראיתי את הפיילוט ועוד פרק ואמרתי: "זה לא ישרוד'
אני זוכר שראיתי את הפיילוט ועוד פרק ואמרתי: "זה לא ישרוד
21/10/2017 | 17:43
1
44
עונה אפילו, אין לי כח לזה" ואז פתאום יש עונה ועוד עונה ועוד חחח
אז אני מבין שזה משתפר
לצפיה ב-'הסדרה הסתיימה אחרי 6 עונות'
הסדרה הסתיימה אחרי 6 עונות
21/10/2017 | 18:00
38
אבל עדיין סדרה נהדרת
וכן, זה משתפר והופך מוזר
לצפיה ב-'שרשור חדשות ועדכונים'
שרשור חדשות ועדכונים
19/10/2017 | 20:59
16
16
לצפיה ב-'FX הזמינה עונה שלישית של "דברים טובים"'
FX הזמינה עונה שלישית של "דברים טובים"
19/10/2017 | 21:01
2
64
רשת FX הודיעה הערב על הזמנת עונה שלישית של הסדרה דברים טובים בכיכובה של פמלה אדלון.

לצפיה ב-'מעולה '
מעולה
19/10/2017 | 21:02
9
לצפיה ב-'איזה כייף!!! אני ממש אוהבת את התוכנית...'
איזה כייף!!! אני ממש אוהבת את התוכנית...
21/10/2017 | 15:46
4
לצפיה ב-'"קז'ואל" תסתיים לאחר ארבע עונות ב-Hulu'
"קז'ואל" תסתיים לאחר ארבע עונות ב-Hulu
19/10/2017 | 21:03
1
55
חברת הסטרימינג Hulu הודיעה הערב על הזמנת עונה רביעית ואחרונה בת שמונה פרקים של הסדרה קז'ואל בכיכובם של מיקיילה ווטקינס וטומי דיואי.

לצפיה ב-'אוף חבל...'
אוף חבל...
19/10/2017 | 21:17
39
אבל לפחות תהיה עוד עונה אחת
לצפיה ב-'סטיב בושמי יחליף את אואן וילסון בסדרה "Miracle Workers"'
סטיב בושמי יחליף את אואן וילסון בסדרה "Miracle Workers"
19/10/2017 | 21:05
1
66
השחקן סטיב בושמי לוהק לתפקיד אלוהים בקומדיה החדשה Miracle Workers של רשת TBS. בושמי יחליף את אואן וילסון שלוהק במקור לתפקיד.

TBS הזמינה עונה ראשונה בת שבעה פרקים לסדרה בכיכובו של דניאל רדקליף, שיגלם מלאך זוטר בשם קרייג שאחראי על מענה לכל תפילותיהם של בני האדם לאחר שאלוהים החליט להתמקד בתחביבים אחרים.

לצפיה ב-'אוקי...הסתקרנתי'
אוקי...הסתקרנתי
19/10/2017 | 21:23
11
לצפיה ב-'פרומו ותאריך שידור לסדרה החדשה "The Chi" של שואוטיים'
פרומו ותאריך שידור לסדרה החדשה "The Chi" של שואוטיים
19/10/2017 | 21:09
54
חברת שואוטיים פרסמה היום פרומו לסדרה החדשה The Chi שתעלה ב-7/1.

לצפיה ב-'שואוטיים תפיק גרסה אמריקאית לסדרה "כבודו"'
שואוטיים תפיק גרסה אמריקאית לסדרה "כבודו"
19/10/2017 | 21:13
1
62
רשת שואוטיים תשדר את הסדרה Your Honor, הגרסה האמריקאית לדרמה הישראלית כבודו של חברת yes. 

הגרסה האמריקאית תופק ע"י רוברט ומישל קינג, היוצרים של הסדרות האישה הטובה ו-הטובות לקרב, וע"י פיטר מופאט, היוצר של הסדרה צדק פלילי.

לצפיה ב-'דיי מפתיע...הרעיון של התוכנית נחמד אבל הביצוע היה לא משהו...'
דיי מפתיע...הרעיון של התוכנית נחמד אבל הביצוע היה לא משהו...
21/10/2017 | 15:48
19
אולי האמריקאים יצליחו יותר..
לצפיה ב-'חגיגת חורף בHOT VOD: מבול של סדרות'
חגיגת חורף בHOT VOD: מבול של סדרות
19/10/2017 | 18:44
1
140
בנובמבר תעלה קטגוריה מיוחדת בVOD עם שלל סדרות לחורף, ביניהן-סדרות בריטיות של BBC, וכן סדרות מצרפת, קנדה, אוסטרליה...
עונה 3 של קז'ואל, 2 עונות של האמריקאים, 4 עונות של Suits וכל העונות של "הורים במשרה מלאה"

אותי אישית זה מאוד מלהיב
שלל של דברים איכותיים לראות...כל הבריטיות, האוסטרליות והאירופאיות למיניהן
ובכלל-איזה כיף שהם הביאו את סדרת הדרמה "הורים במשרה מלאה אצפה בה כמובן
לצפיה ב-'נשמע טוב'
נשמע טוב
20/10/2017 | 16:47
57
היחידים שכנראה אאמץ הם אנדרקאבר (סיפור כיסוי), בעיקר בגלל אדריאן לסטר שראיתי בסדרות ריביירה והנוכלים; ועונה 3 של קז'ואל. 
לצפיה ב-'CBS מפתחת גרסה חדשה של "מגנום, בלש פרטי"'
CBS מפתחת גרסה חדשה של "מגנום, בלש פרטי"
21/10/2017 | 07:10
1
50
רשת CBS הזמינה פיילוט לגרסה חדשה של הסדרה מגנום, בלש פרטי ששודרה אצלה במשך שמונה עונות בין השנים 1980-1988. 

הגרסה החדשה אינה צפויה להמשיך את עלילת הסדרה המקורית, אלא להמציא אותה מחדש, ולכן אין צפי לשובו של השחקן טום סלק לתפקיד הראשי. 

כזכור, בשנה שעברה הזמינה רשת ABC פיילוט לסדרת המשך של מגנום, בלש פרטי שהייתה אמורה להתמקד בבתו של הבלש המפורסם, אולם הפרויקט לא המשיך מעבר לשלב זה. 

לצפיה ב-'זכרתי שדיברו על זה בעבר...תודה על העדכון '
זכרתי שדיברו על זה בעבר...תודה על העדכון
21/10/2017 | 18:30
5
לצפיה ב-'אביב גפן עוזב את "The Voice", עובר לריאליטי חדש של קשת'
אביב גפן עוזב את "The Voice", עובר לריאליטי חדש של קשת
22/10/2017 | 21:14
1
21
הזמר והיוצר אביב גפן יעזוב את תפקידו כשופט בתוכנית הריאליטי The Voice לאחר ארבע עונות ויעבור לריאליטי מוזיקלי חדש של הזכיינית קשת, בו ייקח חלק גם הזמר אייל גולן. השניים, שהסתכסכו לאחרונה זה עם זה בכלי התקשורת וברשתות החברתיות, יתחרו זה בזה כמפיקים מוזיקליים בפורמט המקורי שיעלה במהלך 2018.

לצפיה ב-' '
22/10/2017 | 22:54
2
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע שבוע'
דיוני סדרות לאמצע שבוע
17/10/2017 | 09:32
69
431
לא. מוצא. זמן. לטלוויזיה.

מזל שהמטבח המנצח 8 חזרו ואפשר לצפות במנו ופיט לפני השינה.
המשך>>
לא. מוצא. זמן. לטלוויזיה.

מזל שהמטבח המנצח 8 חזרו ואפשר לצפות במנו ופיט לפני השינה.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים של אקס פקטור והמרוץ למיליון '
מחכים לכם בפורומים של אקס פקטור והמרוץ למיליון
19/10/2017 | 12:07
33

לרגל עלייתן של העונות החדשות, הצופים ההדוקים שביניכם מוזמנים לפורומים המתחדשים שלנו

פורום אקס פקטור, שעונתה החלה אתמול
רוצים לנהל את הפורום שלחו לנו מסר פרטי

פורום המרוץ למיליון, שעונתה מתחילה במוצ"ש הקרוב

המשך גלישה נעימה
שרשור חדשות ועדכונים
15/10/2017 | 17:03
32
25
לצפיה ב-'לארי דיוויד ינחה את "סטרדיי נייט לייב" בתחילת נובמבר'
לארי דיוויד ינחה את "סטרדיי נייט לייב" בתחילת נובמבר
15/10/2017 | 17:05
6
90
השחקן והקומיקאי לארי דיוויד ינחה את סטרדיי נייט לייב בתוכנית שתשודר ב-4/11 לצד הופעה מוזיקלית של הזמרת מיילי סיירוס.

לצפיה ב-'מעולה! תכנית לדלג עליה.'
מעולה! תכנית לדלג עליה.
15/10/2017 | 18:17
4
91
הוא מעצבן ומגעיל והיא איבדה את עצמה מזמן.
לצפיה ב-'היא דווקא מצאה את עצמה בחזרה'
היא דווקא מצאה את עצמה בחזרה
15/10/2017 | 19:20
3
18
לצפיה ב-'הו! תהיתי איפה נעלמת לי '
הו! תהיתי איפה נעלמת לי
15/10/2017 | 23:57
2
50
סיימתי PLM עונה 3 ו4. מה שהיה לי להגיד נמצא בשרשורפלצת של דיוני סדרות לסופ"ש.
לצפיה ב-'אני פה'
אני פה
16/10/2017 | 22:16
1
34
סתם אין לי מה להגיד
וראיתי שסיימת, לא היה לי מה להגיד
גם אתה לא אוהב אותה כמוני אבל אני שמחה שבכל זאת התמדת וסיימת. זה מעלה את כמות הסדרות שסיימת לכמה? 5?
לצפיה ב-'אהממ'
אהממ
16/10/2017 | 23:09
30
ש"ש
חברים
PLM

טוב אני לא זוכר צריך לעשות פנקס רשימות על זה.
לצפיה ב-' '
17/10/2017 | 12:21
3
לצפיה ב-'ערוץ אגו רכש את הסדרה "פריצ'ר" של AMC'
ערוץ אגו רכש את הסדרה "פריצ'ר" של AMC
16/10/2017 | 21:08
5
78
ערוץ אגו יתחיל לשדר את העונה הראשונה של הסדרה פריצ'ר של רשת AMC החל מה-4/11 בכל יום שבת בשעה 18:30.
לצפיה ב-'עכשיו שמישהו יביא את "אלים אמריקאיים".'
עכשיו שמישהו יביא את "אלים אמריקאיים".
16/10/2017 | 22:23
2
25
לצפיה ב-'הסדרה בארץ אצל שירות אמאזון פריים וידאו '
הסדרה בארץ אצל שירות אמאזון פריים וידאו
17/10/2017 | 01:02
1
59
הם העלו כל פרק אחרי יום אחרי ששודר בארה"ב.

ובעניין הזה גם העונה הראשונה של פריצ'ר זמינה שם.
לצפיה ב-'לא עוזר לי.'
לא עוזר לי.
17/10/2017 | 19:09
34
אני משלם מספיק כסף ליס ואין לי כוונה להתחיל לשלם גם להם.
לצפיה ב-'מה קרה שערוץ אגו'
מה קרה שערוץ אגו
16/10/2017 | 23:05
1
84
התחיל לשדר סדרות שהן לא רק פורנו?
לצפיה ב-'הפורנו שיש שם ממוחזר '
הפורנו שיש שם ממוחזר
16/10/2017 | 23:12
19
לצפיה ב-'פרומו ומועד שידור לסדרה "The Alienist" של TNT'
פרומו ומועד שידור לסדרה "The Alienist" של TNT
17/10/2017 | 06:20
51
רשת TNT הודיעה אמש שהסדרה החדשה The Alienist בכיכובם של דניאל ברול, דקוטה פנינג, לוק אוונס ובריאן גרגטי תעלה ב-22/1.

לצפיה ב-'שינויי הערוצים ב-HOT וב-Yes - הפרטים המלאים'
שינויי הערוצים ב-HOT וב-Yes - הפרטים המלאים
17/10/2017 | 14:20
1
96
HOT ו-Yes מכינות את השטח לקראת הפיצול של ערוץ 2 שיתרחש ב-1/11.

במסגרת הפיצול, הזכיינית קשת תעבור לשדר באפיק 12, הזכיינית רשת תעבור לשדר באפיק 13 וערוץ 10 ישנה את מיקומו לאפיק 14.

חברת שינתה היום את המיקום של ערוצי הסרטים וערוץ AMC

פורטל HOT VOD Movies עבר מאפיק 12 לאפיק 15.
ערוץ HOT GOLD עבר מאפיק 13 לאפיק 16.
ערוץ HOT ACTION עבר מאפיק 14 לאפיק 17.
ערוץ HOT FUN עבר מאפיק 15 לאפיק 18.
ערוץ HOT DRAMA עבר מאפיק 16 לאפיק 19.
ערוץ HOT PRIME עבר מאפיק 17 לאפיק 517.
ערוץ HOT FILMS עבר מאפיק 18 לאפיק 518.
ערוץ AMC עבר מאפיק 19 לאפיק 29.

חברת תבצע את השינויים הבאים החל מה-25/10

ערוץ yes Drama יעבור מאפיק 12 לאפיק 16.
ערוץ yes Action יעבור מאפיק 13 לאפיק 17.
ערוץ yes Oh יעבור מאפיק 14 לאפיק 18.

הערוצים yes Comedy ו-AMC ישארו באפיקים הנוכחיים שלהם (15 ו-19 בהתאמה).

לפרטים נוספים אודות השפעת הפיצול על לקוחות סלקום TV, פרטנר TV ועידן פלוס - היכנסו לכתבה הבאה - 

לצפיה ב-'מעשית, זה ממש לא משפיע '
מעשית, זה ממש לא משפיע
17/10/2017 | 15:42
71
הפייבוריטס מועתקים אוטומטית (בדקתי בשעת בוקר מוקדמת לפני יציאה מהבית). את ערוץ 2 בקושי ראיתי בשנתיים האחרונות, אז מצידי שיפצלו אותו לעשרה ערוצים. מבחינתי זה אותו דבר. 
לצפיה ב-'פרומו לעונה השלישית של "UnREAL"'
פרומו לעונה השלישית של "UnREAL"
18/10/2017 | 05:56
2
79
ערוץ לייפטיים פרסם הלילה פרומו לעונה השלישית של סדרת הדרמה UnREAL שתעלה ב-26/2.

לצפיה ב-'מחכה לזה'
מחכה לזה
18/10/2017 | 10:47
37
מעניין לאיזה קיצון/טירוף הם יגיעו הפעם...כי העונה ה-2 הייתה באמת הזויה ומטורפת
לצפיה ב-'יששש!!!ממש מחכה לזה!'
יששש!!!ממש מחכה לזה!
18/10/2017 | 12:27
11
לצפיה ב-'סלקוםTV משיקה ערוץ דוקו '
סלקוםTV משיקה ערוץ דוקו
18/10/2017 | 13:41
1
63

יכלול תכני דוקו מבית HBO, BBC , נשיונל גיאוגרפיק, CNN ומגזין VICE 

כמו גם תוכן ישראלי 

לצפיה ב-'מעולה. '
מעולה.
18/10/2017 | 13:50
42
עכשיו רק חסר ניקולדיאון ואני עף מ
לצפיה ב-'ערוץ !E ביטל את "משטרת האופנה"'
ערוץ !E ביטל את "משטרת האופנה"
18/10/2017 | 21:27
3
57
ערוץ !E הודיע הערב על ביטול התוכנית משטרת האופנה לאחר 7 שנים. תוכנית הסיום, שתהווה גם מחווה למנחה ג'ואן ריברס ז"ל, תשודר ב-27/11 בהנחיית מליסה ריברס ובהשתתפות ג'וליאנה רנסיק, בראד גורצקי, ניני ליקס ומרגרט צ'ו

לצפיה ב-'עצוב...אבל לגמרי הגיע הזמן....מאז שגואן נפטרה, זה כבר לא היה'
עצוב...אבל לגמרי הגיע הזמן....מאז שגואן נפטרה, זה כבר לא היה
18/10/2017 | 21:41
51
זה והוסיפו כל מיני חדשים והישנים עזבו ובקיצור, טוב שזרקו את הבסטה..
לצפיה ב-'מעט מדי, מאוחר מדי.'
מעט מדי, מאוחר מדי.
18/10/2017 | 22:38
1
46
היו צריכים לסיים כשג'ואן מתה ולא לגרור את התכנית למה שהיא כעת - גוויה נרקבת.
לצפיה ב-' מסכימה כל כך...כל פרק הם הרסו את התוכנית והחריבו את מה'
מסכימה כל כך...כל פרק הם הרסו את התוכנית והחריבו את מה
21/10/2017 | 22:23
12
שגואן בנתה...
התוכנית הפכה לפשוט מביכה ואפילו הצוות הקבוע התחיל לפרוש...

אני מופתעת שלקח להם 3 שנים והרסו לגמרי את הסידרה כדי לקלוט.
לצפיה ב-'CBS הזמינה עונה שנייה של "המושיעים"'
CBS הזמינה עונה שנייה של "המושיעים"
19/10/2017 | 06:03
45
רשת CBS הודיעה הלילה על הזמנת עונה שנייה של סדרת המד"ב המושיעים בכיכובם של איאן אנתוני דייל, סנטיאגו קבררה, צ'ארלי רואו וג'ניפר פיניגן.

העונה השנייה תכלול 13 פרקים. 

לצפיה ב-'תוכנית האירוח של צ'לסי הנדלר בנטפליקס בוטלה'
תוכנית האירוח של צ'לסי הנדלר בנטפליקס בוטלה
19/10/2017 | 06:06
59
חברת נטפליקס לא תפיק תוכניות נוספות של צ'לסי, תוכנית האירוח בהנחיית הקומיקאית צ'לסי הנדלר, לאחר סיום שנת 2017.

הנדלר הודיעה כי בכוונתה להתמקד בפרויקטים בעלי משמעות רבה יותר עבורה, אך היא תמשיך לשתף פעולה עם נטפליקס. 

לצפיה ב-' TITANS'
TITANS
19/10/2017 | 08:28
2
67
לצפיה ב-'יששששש'
יששששש
20/10/2017 | 01:07
1
24
להגיד את האמת הבחור נראה סבבה לתפקיד אבל מה שמעצבן אותי זה שהליהוק הזה מוריד משמעותית את הסיכוי לרומן של רייבן וביסט בוי כמו שרציתי

השחקן הזה הוא בן 22 ומי שמשחקת את רייבן היא בת 13. לא יתחילו רומן בחיים וחבל כי המערכת יחסים שלהם היא בין האהובות עליי
לצפיה ב-'הממ...'
הממ...
20/10/2017 | 09:09
14
אז כנראה שיביאו את טרה...וזה אומר  את סלייד...ואת JUDAS CONTRACT...מענין
לצפיה ב-'נטפליקס הודיעה על מועד עליית הסדרה "המעניש" '
נטפליקס הודיעה על מועד עליית הסדרה "המעניש"
19/10/2017 | 17:49
53
הרשת תשחרר את כול 13 הפרקים של הסדרה בתאריך 17/11/2017.

הקישור מכיל פרומו נוסף לסדרה
לצפיה ב-'פרומו לעונה השישית של "נאשוויל"'
פרומו לעונה השישית של "נאשוויל"
19/10/2017 | 19:47
32
ערוץ CMT פרסם היום פרומו לעונה השישית של הדרמה המוזיקלית נאשוויל שתעלה בינואר 2018.

דיוני סדרות לתחילת שבוע
15/10/2017 | 07:54
41
224
אז סוג של סיימתי עם "פה גדול" והחלטתי לחזור לפלאש עונה 2. נראה מה אחשוב וארגיש הפעם.
המשך>>
אז סוג של סיימתי עם "פה גדול" והחלטתי לחזור לפלאש עונה 2. נראה מה אחשוב וארגיש הפעם.
לצפיה ב-' מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים '
מחכים לכם בפורומים תיירותיים חדשים
16/10/2017 | 15:49
11

מתכננים טיול בחו"ל
רוצים להתייעץ עם מדריך טיולים שייתן לכם את כל הטיפים השווים

אתם מוזמנים לפורומים החדשים שלנו 

פורום חדש על המדינות הבלטיות לתכנן טיול בצפון-מזרח אירופה

בואו לברר על האטרקציות הכי שוות בפורום טיולים באירופה

הודו, נפאל, הפיליפינים... אתם מוזמנים לפורום המזרח הרחוק לשאול הכל

טיול לכבוד הפנסיה? טיול אחרי צבא? ירח דבש? הכל בפורום דרום ומרכז אמריקה

רואים רק לבן בעיניים? פורום חופשות סקי הוא הפורום שלכם

המשך גלישה נעימה
לצפיה ב-'שאלות תועות'
שאלות תועות
14/10/2017 | 20:17
12
23
שאלות שהלכו לאיבוד וצריכות מענה  
לצפיה ב-'האם יש חידוש לעונה 6 של הסידרה החץ ?'
האם יש חידוש לעונה 6 של הסידרה החץ ?
14/10/2017 | 15:50
6
24
לצפיה ב-'בהחלט'
בהחלט
14/10/2017 | 16:08
5
74
העונה השישית של "החץ" עלתה אתמול בארה"ב ותשודר החל מה-23/10 בשעה 22:45 בערוץ yes Action. 
לצפיה ב-'והיא כבר בנטפליקס '
והיא כבר בנטפליקס
14/10/2017 | 16:33
4
24
לצפיה ב-'סליחה, עדיין לא, אבל לפני הערוץ בארץ'
סליחה, עדיין לא, אבל לפני הערוץ בארץ
14/10/2017 | 16:35
3
26
לצפיה ב-'אני חושב שנטפליקס לא יעלו פרקים של "החץ" עד לסיום העונה'
אני חושב שנטפליקס לא יעלו פרקים של "החץ" עד לסיום העונה
15/10/2017 | 17:12
2
40
כי היא רכש של Yes..
לצפיה ב-'בחייך? '
בחייך?
15/10/2017 | 17:52
41
טוב, לא חסר במה לצפות
לצפיה ב-'שנה לפחות עד סיום שידור העונה.'
שנה לפחות עד סיום שידור העונה.
15/10/2017 | 18:11
43
כלל ברזל - קודם זכות שידור ליס/גוף משדר, אחר כך זה מגיע לנטפליקס.
לצפיה ב-'שלטון המלוכה/ הממלכה בנטפליקס'
שלטון המלוכה/ הממלכה בנטפליקס
14/10/2017 | 16:35
80
שלום
האם ידוע מתי תעלה העונה ה4 והאחרונה של הסידרה שלטון המלוכה/ הממלכה בנטפליקס ?
לצפיה ב-'שאלה לברוטוס, או למי שיכול להתמודד איתה '
שאלה לברוטוס, או למי שיכול להתמודד איתה
15/10/2017 | 17:54
3
81
להבדיל מסדרות DC בנטפליקס שדיברנו עליהן, במסע בין כוכבים דיסקברי הבעיה של איפוס הצפייה לא קיים, זאת אפלייה או שנדמה לי?
לצפיה ב-'תפנה לתמיכה טכנית של נטפליקס'
תפנה לתמיכה טכנית של נטפליקס
15/10/2017 | 18:14
51
בין 8:30 לבין 22:30.

תבחר בצ'אט מקוון.

אנחנו בפורום לא פורום מקצועי לענייני נטפליקס, אז תוכל להפנות שאלות למי שבאמת יותר מקצועי מאיתנו
לצפיה ב-'אני לא בטוח לגבי העניין'
אני לא בטוח לגבי העניין
15/10/2017 | 18:19
1
52
דווקא נראה לי שאצלי זה כן מתאפס.
אבל אני לא יודע כי אני לא מסתכל על זה בין פרקים.

זה בעיקר מפריע לי אם אני רוצה לראות שוב קטע בפרק חדש יום אחרי שראיתי אותו, כי אז אני צריך "למצוא" מחדש את הפרק האחרון ששודר.
לצפיה ב-'עשיתי בדיקה, כנראה שגם במקרה הזה התאפס'
עשיתי בדיקה, כנראה שגם במקרה הזה התאפס
15/10/2017 | 19:05
13
לצפיה ב-'דיוני סדרות לסוף שבוע'
דיוני סדרות לסוף שבוע
12/10/2017 | 09:11
90
511
אני מרוצה מזה שקיפלתם לי את השרשור הקודם.

אני גם מדווח שאני עם PLM כבר לקראת סוף העונה השלישית.
המשך>>
אני מרוצה מזה שקיפלתם לי את השרשור הקודם.

אני גם מדווח שאני עם PLM כבר לקראת סוף העונה השלישית.
שרשור חדשות ועדכונים
12/10/2017 | 11:40
47
206
המשך>>
לצפיה ב-'דיוני סדרות לאמצע השבוע '
דיוני סדרות לאמצע השבוע
10/10/2017 | 11:43
80
701
כי כמובן שאני שמתי לב לכך שניר אמר שהוא לא יהיה כאן ביום שלישי...
זה לא שהערתי לו הבוקר שהוא לא פתח שרשור ואז הוא העיר לי שאני לא קורא את ההודעות שלו...

המשך>>
כי כמובן שאני שמתי לב לכך שניר אמר שהוא לא יהיה כאן ביום שלישי...
זה לא שהערתי לו הבוקר שהוא לא פתח שרשור ואז הוא העיר לי שאני לא קורא את ההודעות שלו...

שרשור חדשות ועדכונים
10/10/2017 | 18:38
44
510
המשך>>
לצפיה ב-'שרשור כל ה שאלות ותהיות קיומיות '
שרשור כל ה שאלות ותהיות קיומיות
10/10/2017 | 08:58
57
48
אגב... אם אין שרשור אוף קיים (כלומר אם הקודם כבר לא קופץ)
אפשר ליצור חדש
או אפילו לבקש ממני לפתוח חדש.

המשך>>
אגב... אם אין שרשור אוף קיים (כלומר אם הקודם כבר לא קופץ)
אפשר ליצור חדש
או אפילו לבקש ממני לפתוח חדש.

לצפיה ב-'Holiday Watch'
Holiday Watch
11/10/2017 | 15:14
14
42
רק עכשיו נזכרתי שיש חג היום ומחר

מחר לא ייפתח שרשור. נצלו שרשור זה ככל שתוכלו

אני עם פלייז לייק מי עונה 3. עונה חביבה למדי בינתיים.
לצפיה ב-'רגיל כזה '
רגיל כזה
11/10/2017 | 15:56
2
41
+הסדרות של יום שלישי שיוצאות ברביעי: בול(שכבר ראיתי) שתי ה-NCIS, שתי השיקגו'ז, חוק וסדר מדור מיוחד, נשק קטלני, מחשבות פליליות וכנראה ניסיון אחרון ל-SEAL TEAM..

והייתי רושמת איזה ספר אני קוראת, אבל הוא במקום אחר ואני לא זוכרת איך קוראים לו .
לצפיה ב-'אז ככה'
אז ככה
11/10/2017 | 16:12
32
כל סדרות
אורוויל
סדרת הרשת האהובה  שלי
וזהו בערך
וקניתי ספרים באייקון אז גם לזה אצטרך לפנות זמן
לצפיה ב-'ולמי שתהה(או היה לו ממש אכפת) '
ולמי שתהה(או היה לו ממש אכפת)
11/10/2017 | 19:39
26
אני קוראת את "דם הפרחים".
לצפיה ב-'The gifted s01e02'
The gifted s01e02
11/10/2017 | 16:13
1
62
הצפייה הייתה קצת בעייתית, מבחינת איכות.
אני לא אבקר את רמת הפרק, הוא לא היה רע, זה הכל
יש בעיה די רצינית בעניין, יש עכשיו הרבה סדרות של מארוול מפוזרות מפה עד להודעה חדשה, ובאמת שצריך לחבר ביניהן
לצפיה ב-'יש לכם איזו המלצה על סרט טוב להעביר איתו זמן בנעימים?'
יש לכם איזו המלצה על סרט טוב להעביר איתו זמן בנעימים?
11/10/2017 | 18:28
36
מהמבחר של נטפליקס, בסוף השבוע המפנק הזה?
נראה לי שאצפה בלהציל את טוראי ראיין, שזה תמיד סרט שטוב לצפות בו
לצפיה ב-'חג+שבת: מרתון פשע אמריקאי1 ועוד'
חג+שבת: מרתון פשע אמריקאי1 ועוד
11/10/2017 | 16:32
50
חג(היום ומחר):
לסיים את נאשוויל5- חמשת הפרקים האחרונים
מטומטמת2- פרקי השבוע
אקס פקטור14-פרק משבוע שעבר
קצה האגם2- פרק אחרון

שישבת:
המדריך לרוצח4
אקס פקטור14- פרקי השבוע
מרתון פשע אמריקאי-עונה 1 (הוט העלו לאחרונה את כל העונות...אז אנצל את זה כדי לעשות לה בינג' בשבועות הקרובים)

לצפיה ב-'די הרבה...'
די הרבה...
11/10/2017 | 17:05
4
39
סדרות שחוזרות עם עונה חדשה: הפלאש, אגדות המחר, החץ, סיפורי שאנארה, מר רובוט, האקסית המטורפת, ריברדייל ועל טבעי
ויוצאת סדרת נטפליקס חדשה במלואה - Mindhunter

חוץ מזה: קווין כנראה מציל את העולם, חמוץ מתוק, האמצע, This is us, עקרת בית אמריקאית, Speechless, סופרסטור, האורוויל, המקום הטוב, משפחה מודרנית וInhumans

ונותרו לי עוד 10% מהספר The Raven Boys
לצפיה ב-'איך הסדרה סיפורי שאנארה?'
איך הסדרה סיפורי שאנארה?
11/10/2017 | 18:32
3
37
שחקנית שאני אוהבת מצטרפת לשם בעונה השנייה אז אני שוקלת להתחיל.. זה שווה צפייה?
לצפיה ב-'טובה, לא מדהימה'
טובה, לא מדהימה
12/10/2017 | 02:57
2
32
אהבתי מספיק כדי להמשיך איתה ולרצות להמשיך לעונה 2.
אבל אני זוכר שגם היו לי בעיות איתה.

כמובן שקצת קשה לי לשפוט באופן הוגן סדרה עם אוסטין באטלר.
לצפיה ב-'אני אוסיף לרשימת צפייה.. נשמע חמוד'
אני אוסיף לרשימת צפייה.. נשמע חמוד
12/10/2017 | 07:29
1
15
לצפיה ב-'זה נורא חמוד'
זה נורא חמוד
18/10/2017 | 20:18
5
השודדת והאלפיתחמודות.
לצפיה ב-'סופ"ש ארוך זה כיף'
סופ"ש ארוך זה כיף
11/10/2017 | 17:44
45
היום - מחשבות פליליות, דברים טובים.

שישי - משפחת קרדשיאן, חמוץ מתוק (שלושה פרקים).

שבת - הבחורה החדשה, ללא מילים, במשפחות הכי טובות, האקסית המטורפת.

השלמות ב-yes - אפיזודס (פרק סיום הסדרה), הכי גרועים שיש. 

הורדות - ברוקלין תשע-תשע, על טבעי, החץ, הישרדות, ברוד סיטי, שיקגו PD, שיקגו Fire, המקום הטוב, סקנדל, המדריך לרוצח, מר רובוט.

נטפליקס - ריברדייל. 

כשיהיה זמן - רגליים קרות (כל העונות).
לצפיה ב-'או וואו'
או וואו
11/10/2017 | 17:46
39
עכשיו יש

הפלאש עונה 4 פרק 1
אגדות המחר עונה 3 פרק 1
סופרגירל עונה 3 פרק 1
ריברדייל עונה 2 פרק 1
הפרק האחרון שיצא של רוקדים עם כוכבים האמריקאי

יכול להיות שאני אגרור את ריברדייל ורוקדים עם כוכבים ליום שישי כי הפרק החדש של ריברדייל יוצא מחר רק ואני לא אהיה רוב היום בבית
לצפיה ב-'the usual'
the usual
13/10/2017 | 20:40
5
דיוני סדרות לתחילת שבוע
08/10/2017 | 09:55
66
196
מחר ושלישי אני לא אהיה כאן. נוסע לי לעשות משהו נחמד עם ידידה שלי.

אתם בידיים טובות של ניק..... אני מקווה.
המשך>>
מחר ושלישי אני לא אהיה כאן. נוסע לי לעשות משהו נחמד עם ידידה שלי.

אתם בידיים טובות של ניק..... אני מקווה.
שרשור חדשות ועדכונים
08/10/2017 | 07:21
38
29
לצפיה ב-'"סוכני S.H.I.E.L.D" תשוב לעונה חמישית בדצמבר'
"סוכני S.H.I.E.L.D" תשוב לעונה חמישית בדצמבר
08/10/2017 | 07:22
1
66
רשת ABC הודיעה אמש שהעונה החמישית של סדרת האקשן סוכני S.H.I.E.L.D תעלה ב-1/12 עם פרק בכורה כפול. העונה החדשה תכלול 22 פרקים שישודרו עם מעט מאוד הפסקות. 

לצפיה ב-'אפילו לא שמתי לב שהיא לא משודרת '
אפילו לא שמתי לב שהיא לא משודרת
08/10/2017 | 09:34
17
לצפיה ב-'USA חשפה את מועד השידור של "בניחוש חוקר: הסרט"'
USA חשפה את מועד השידור של "בניחוש חוקר: הסרט"
08/10/2017 | 07:25
1
78
רשת USA ניצלה את הפאנל של הסדרה בניחוש חוקר בפסטיבל קומיקון בניו יורק על מנת להודיע שסרט האיחוד ישודר ב-7/12. כל כוכבי הסדרה ישובו לתפקידיהם לצד שחקנים שהתארחו בסדרה לאורך השנים.

לצפיה ב-'ידעתי, אמרתי לכם, ועוד אחד????? זה לא נגמר???? באמת??? '
ידעתי, אמרתי לכם, ועוד אחד????? זה לא נגמר???? באמת???
09/10/2017 | 23:25
29
לצפיה ב-'רשת AMC מתכננת פרק מוצלב בין שתי סדרות שלה'
רשת AMC מתכננת פרק מוצלב בין שתי סדרות שלה
08/10/2017 | 07:30
2
105
העולמות של המתים המהלכים ואימת המתים המהלכים עומדים להתנגש - 

רוברט קירקמן, היוצר של שתי הסדרות, אישר במהלך פסטיבל קומיקון שדמות מאחת הסדרות תופיע בסדרה השנייה.

עדיין לא ברור כיצד הדבר יתרחש, מכיוון שהסדרות מתרחשות בשני קווי זמן שונים. כלומר - אם דמות מהמתים המהלכים תופיע באימת המתים המהלכים, הרי שיהיה מדובר בסצנות מהעבר של אותה דמות. באותו אופן, אם דמות מאימת המתים המהלכים תופיע בהמתים המהלכים, הרי שיהיה מדובר בסצנות מהעתיד של אותה דמות. 

פרטים נוספים אודות הפרק המוצלב יפורסמו בחודשים הקרובים. 

לצפיה ב-'זה טוב! המתים המהלכים זו הסדרה האהובה עליי ביותר'
זה טוב! המתים המהלכים זו הסדרה האהובה עליי ביותר
08/10/2017 | 13:15
44
נשמע מעניין וטוב.
לצפיה ב-'האמת שזה ממש צפוי...אני לא צופה באף אחת מהסדרות וידעתי '
האמת שזה ממש צפוי...אני לא צופה באף אחת מהסדרות וידעתי
09/10/2017 | 23:24
20
שיעשו את זה...
לצפיה ב-'פרומו לסדרה החדשה "Tom Clancy’s Jack Ryan" של אמזון'
פרומו לסדרה החדשה "Tom Clancy’s Jack Ryan" של אמזון
08/10/2017 | 07:33
1
70
חברת אמזון פריים פרסמה הלילה פרומו ראשון לסדרה החדשה Tom Clancy’s Jack Ryan שתעלה ב-2018. 

הסדרה מתמקדת בסוכן ה-CIA ג'ק ריאן שיוצא למשימת השטח המסוכנת והראשונה שלו. בסדרה מככבים ג'ון קרזינסקי, וונדל פירס, אבי קורניש וטימות'י האטון. העונה הראשונה תכלול שמונה פרקים.
לצפיה ב-'been waiting for this one'
been waiting for this one
08/10/2017 | 08:53
13
לצפיה ב-'פרומו ראשון לסדרה החדשה "Siren" של Freeform'
פרומו ראשון לסדרה החדשה "Siren" של Freeform
08/10/2017 | 07:41
66
רשת Freeform פרסמה הלילה פרומו לסדרה החדשה Siren שתעלה ב-29/3 עם פרק כפול.

הסדרה מתרחשת בעיירת חוף בשם קריסטל קוב, מקום שנודע על פי אגדה כמקום משכנן של סירנות. כאשר נערה מסתורית מגיעה לעיירה, האגדה מתגלה כמציאות שמובילה לקרב בין בני האדם ליצורי הים. בסדרה מככבים אלכס רואו, אלין פאוול, פולה אוונס-אקינבולה, איאן וורדון ורנה אואן. העונה הראשונה תכלול עשרה פרקים.
לצפיה ב-'פרומו להמשך העונה הראשונה של "The Tick"'
פרומו להמשך העונה הראשונה של "The Tick"
08/10/2017 | 07:42
1
51
חברת אמזון פריים פרסמה הלילה פרומו לחלק השני בעונה הראשונה של הסדרה The Tick שתשוב עם פרקים חדשים ב-23/2.
לצפיה ב-'מישהו צופה בזה? זה נראה לי קצת מטומטם... איך זה?'
מישהו צופה בזה? זה נראה לי קצת מטומטם... איך זה?
11/10/2017 | 00:00
10
לצפיה ב-'פרומו לעונה ה-11 של "תיקים באפלה"'
פרומו לעונה ה-11 של "תיקים באפלה"
08/10/2017 | 20:31
4
66
רשת FOX פרסמה הערב פרומו לעונה ה-11 של סדרת המד"ב תיקים באפלה שתעלה ב-2018. העונה החדשה תכלול עשרה פרקים.

לצפיה ב-'so happy!'
so happy!
08/10/2017 | 23:12
12
לצפיה ב-'עשית לי את היום :)'
עשית לי את היום :)
09/10/2017 | 14:14
12
לצפיה ב-'זאת אותה שחקנית ששיחקה בסדרה המקורית?'
זאת אותה שחקנית ששיחקה בסדרה המקורית?
17/10/2017 | 19:08
1
11
כי היא נראית אחרת.
לצפיה ב-'כן, זו ג'יליאן אנדרסון'
כן, זו ג'יליאן אנדרסון
17/10/2017 | 20:18
5
לצפיה ב-'פרומו לעונה השלישית של "בליינדספוט"'
פרומו לעונה השלישית של "בליינדספוט"
09/10/2017 | 07:21
1
60
רשת NBC פרסמה אמש פרומו לעונה השלישית של סדרת האקשן בליינדספוט שתעלה ב-27/10.

לצפיה ב-'ashley johnson'
ashley johnson
09/10/2017 | 08:04
38
so cool/awesome
לצפיה ב-'פרומו לסדרה החדשה "Castle Rock" של Hulu'
פרומו לסדרה החדשה "Castle Rock" של Hulu
09/10/2017 | 07:24
1
63
חברת Hulu פרסמה הלילה פרומו ראשון לדרמת האימה הפסיכולוגית Castle Rock שתבוסס על כתביו של הסופר סטיבן קינג

הסדרה בכיכובם של אנדרה הולנד, סיסי ספייסק, מלני לינסקי, ג'יין ליווי, ביל סקארסגארד וסקוט גלן תעלה ב-2018.

לצפיה ב-'לפי חוק קוסמי חייבת תמיד להיות סדרה של סטיבן קינג בטלוויזיה'
לפי חוק קוסמי חייבת תמיד להיות סדרה של סטיבן קינג בטלוויזיה
09/10/2017 | 09:35
50
אבל הערפל בוטלה, לא ידוע לי על המשך של 11.22.63
והשבוע ישודר פרק סיום העונה של מר מרצדס*

אז היו מחויבים להתחיל סדרה אחרת. ולפי הטריילר וה"תיאור" במאמר, עדיין לא החליטו מה תהיה העלילה שלה.

* זה שיצאו השנה כבר שני סרטים שמבוססים על ספרים של קינג לא קשור לעניין.
לצפיה ב-'העונה החמישית של "החץ" עלתה לנטפליקס'
העונה החמישית של "החץ" עלתה לנטפליקס
09/10/2017 | 11:25
6
81
חברת נטפליקס העלתה לשרתיה את העונה החמישית של החץ במלואה.

השבוע תעלה בארה"ב העונה השישית של הסדרה. 
לצפיה ב-'ביסוס הצפייה ב DC+CW'
ביסוס הצפייה ב DC+CW
09/10/2017 | 13:16
5
84
אני מבקש בקשה קלה, ברקע שהסדרות האלו חוזרות לעונה חדשה, תכתבו איזו עונה מתחילה, אחרי זה כבר הממשק של  יעשה את שלו, תודה
לצפיה ב-'לא הבנתי את מהות הבקשה ולמי היא מופנית'
לא הבנתי את מהות הבקשה ולמי היא מופנית
09/10/2017 | 15:18
4
50
זה לא פורום רשמי של נטפליקס. פרסמתי את דבר עליית העונה החמישית של ״החץ״ רק בגלל שקיבלתי על כך התראה מנטפליקס. אתה יכול ליצור רשימת צפייה ונטפליקס ישלחו לך מייל והתראה באפליקציה בכל פעם שעולה פרק חדש של הסדרות שאתה צופה בהן.
לצפיה ב-'בגלל שאני די חדש עם הנטפליקס'
בגלל שאני די חדש עם הנטפליקס
09/10/2017 | 16:08
3
65
אני כבר יודע שסדרות אלו זמינות שם, ולקראת עלייתן בעונות החדשות אשמח לדעת מתי עולה ובאיזו עונה ופרק במספרים
לצפיה ב-'אם כך זה שבוע המזל שלך'
אם כך זה שבוע המזל שלך
09/10/2017 | 17:13
2
59
העונה השלישית של סופרגירל תעלה מחר ובכל שבוע בצמוד לשידורה בארה"ב.

העונה הרביעית של הפלאש והעונה השלישית של אגדות המחר תעלה ביום רביעי ובכל שבוע בצמוד לשידורן בארה"ב. 

בכל חודש, בהתאם לפרסום שמופץ בתקשורת, אני מפרסם פה גם את התכנים החדשים שעולים בנטפליקס, ומשתדל לפרסם גם דברים שעולים ללא פרסום. 
לצפיה ב-''
09/10/2017 | 17:20
29
לצפיה ב-'עוד קצת משבוע המזל שלי:'
עוד קצת משבוע המזל שלי:
09/10/2017 | 19:38
45
אני מחר מסיים את אנטרפרייז, רגע לפני פנייה לסדרות החדשות שעולות, במקביל לסופרגירל
לצפיה ב-'קאסט - "אגדות המחר" 3'
קאסט - "אגדות המחר" 3
09/10/2017 | 17:20
3
73
השחקן מאט ריאן ישוב לגלם את ג'ון קונסטנטין, הפעם בעונה השלישית של הסדרה אגדות המחר.

ריאן, שכיכב בסדרה קונסטנטין של רשת NBC, חזר לתפקידו במהלך הופעת אורח בעונה הרביעית של החץ

בנוסף, הוא יתרום את קולו לסדרה המצוירת שתמשיך את עלילות הבלש מגרש השדים באתר של רשת CW. 

לצפיה ב-'קול '
קול
09/10/2017 | 18:17
1
48
אני לא אהבתי את הסדרה שלו (טוב, ראיתי רק פרק ראשון) אבל זה נחמד שהוא יכול לצוץ מידי פעם.

ומצורף פוסטר וקטע מהסדרה המצוירת העתידית.
לצפיה ב-'אני מאוד אהבתי את הסדרה'
אני מאוד אהבתי את הסדרה
09/10/2017 | 22:57
13
לצפיה ב-'מגניב'
מגניב
09/10/2017 | 21:55
27
מחכה לראות את זה
לצפיה ב-'קאסט - "האנטומיה של גריי" 14'
קאסט - "האנטומיה של גריי" 14
09/10/2017 | 19:12
1
90
הצוות של בית החולים גריי-סלואן ממוריאל מתרחב - 

הפקת הדרמה הרפואית האנטומיה של גריי הודיעה על הצטרפותם של ששה שחקנים חדשים לקאסט של הסדרה - ג'ייק בורלי, רושי קוטה, ג'ייסי אליוט, אלכס בלו דיוויס, ג'נין מייסון וסופיה טיילור אלי - שיגלמו בהתאמה את ליווי, אית'ן, טרין, קייסי, סאם ודליה. בורלי כבר הופיע בפרק הפתיחה של העונה החדשה, וחמשת הנוספים יופיעו החל מהפרק שישודר ביום חמישי הקרוב בארה"ב. כולם יגלמו רופאים חדשים בשלב ההתמחות. 

לצפיה ב-'מישהו רוצה להמר'
מישהו רוצה להמר
09/10/2017 | 21:01
76
כמה מהם ינשרו/יהרגו עד סוף העונה?
לצפיה ב-'תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בערוץ Cinemax'
תאריכי עליית עונות וסדרות חדשות בערוץ Cinemax
09/10/2017 | 20:18
74
ערוץ Cinemax פרסם הערב את מועדי עליית העונות והסדרות החדשות שלו - 

סדרת האקשן מכת המחץ תשוב לעונה חמישית עם קאסט חדש לחלוטין ב-2/2. כוכבי הסדרה החדשים הם וורן בראון, דניאל מק'פירסון, רוקסן מק'קי ואלין סומארווטה

הסדרה החדשה Rellik בכיכובם של ריצ'ארד דורמר וג'ודי בלפור תעלה ב-13/4

הסדרה החדשה C.B. Strike, שמבוססת על רבי המכר מאת ג'יי.קיי רולינג, תעלה במהלך חודש יוני. 

העונה השנייה של מגורש, שכבר שודרה בבריטניה ובישראל, תעלה במהלך חודש יולי. 

לצפיה ב-'FOX הזמינה פרקים נוספים של "סטאר"'
FOX הזמינה פרקים נוספים של "סטאר"
10/10/2017 | 07:05
49
רשת FOX הודיעה הלילה על הזמנת חמישה פרקים נוספים לעונה השנייה של הדרמה המוזיקלית סטאר, כך שמניין פרקי העונה יעמוד על 18.

לצפיה ב-'עוד טריילר לסדרה Mindhunter של נטפליקס '
עוד טריילר לסדרה Mindhunter של נטפליקס
10/10/2017 | 09:12
58
ונראה לי זה שגורם לי להחליט סופית לצפות בסדרה.

כל הפרקים יהיו זמינים בנטפליקס החל מעוד 3 ימים
לצפיה ב-'טריילר לסדרה Mosaic של HBO'
טריילר לסדרה Mosaic של HBO
10/10/2017 | 09:18
67
הבמאי סטיבן סודרברג וHBO מציגים סדרה לעידן החדש - שחלקה לפחות יהיה אפליקציה אינטראקטיבית בטלפון...

חוץ מזה עלילה של חקירת רצח.
ושרון סטון משחקת.

שרשור חדשות ועדכונים
06/10/2017 | 14:55
44
89
המשך>>

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ