לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2802328,023 עוקבים אודות עסקים

פורום דיני עבודה

לא פייק ניוז: נאמן לחובה לביזור ידע מקצועי ולמאבק על זכויות אדם וזכויות עובדים, פורום זה עומד לרשותכם 24 שעות ביממה למענה ראשוני שוטף ומקצועי בנושאי דיני עבודה מד"ר PHD עו"ד עמית גורביץ', מרצה ועורך דין פעיל בדיני עבודה מאז 2002. 

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיני עבודה

לא פייק ניוז: נאמן לחובה לביזור ידע מקצועי ולמאבק על זכויות אדם וזכויות עובדים, פורום זה עומד לרשותכם 24 שעות ביממה למענה ראשוני שוטף ומקצועי בנושאי דיני עבודה מד"ר PHD עו"ד עמית גורביץ', מרצה ועורך דין פעיל בדיני עבודה מאז 2002. 
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

לצפיה ב-'שלום '
שלום
13/12/2018 | 12:33
1
26
אני אמור לקבל דרגה והיה רשום 1.11.18 אני מחכה חודש מקבל תלוש שכר ולא רואה שום דבר שולח לרכזת משאבי אנוש היא מתעלמת מה עושים ?? כדי לדעת אם אני יקבל או שלא ??
לצפיה ב-'קבלת דרגה'
קבלת דרגה
( לעמוד שלי בתפוז )
14/12/2018 | 09:40
21
1. "דרגה" איננה זכות כללית במשק, אלא היא נגזרת מהסכמים קיבוציים החלים במקום עבודה ספציפי.
2. לפיכך, אין תשובה כללית באשר לזכותך (או לחובת מעסיק) במתן דרגה במועד מסויים או בכלל, אלא בשים לב למקום עבודתך הספציפי (לא ציינת) ולהסכמים הקיבוציים החלים בו.
3. ככל שיש עיכוב במתן הדרגה, פני לועד העובדים לשם בירור, בדיקה וטיפול.
לצפיה ב-'הודעה מוקדמת ופיטורין'
הודעה מוקדמת ופיטורין
13/12/2018 | 15:10
1
29
עבדתי שנתיים במקום עבודה. פיטרו אותי בתאריך 8.11 (קיבלתי מכתב ללא שימוע) וביקשו ממני להישאר עד סוף החודש נובמבר לעבוד כרגיל. האם על השמונה ימים בדצמבר אקבל תשלום כלומר עד ל-8.12 כולל?
מה החוק אומר שהרי מגיע לי חודש ימים מתאריך הודעה המוקדמת? בבקשה תשובתכם
לצפיה ב-'הינך זכאי לחודש הודעה מוקדמת'
הינך זכאי לחודש הודעה מוקדמת
( לעמוד שלי בתפוז )
14/12/2018 | 09:38
21
1. הינך זכאי לתשלום עבור חודש מלא של הודעה מוקדמת, היינו עד 7.12.18.
2. היה עליך להגיע לעבודה אף בחודש דצמבר, כתנאי לקבלת הכסף, אלא אם המעסיק פטר אותך מפורשות מחובה זו ואז עליו לשלם לך "חלף הודעה מוקדמת" עבור ימי דצמבר.
לצפיה ב-'התפטרות? פיטורים?'
התפטרות? פיטורים?
13/12/2018 | 07:45
1
36
לפני חודש הגשתי למנהל מכתב פיטורים על התראה של חודש עד ה1.12.18, המנהל דיבר איתי וגם נתן לי העלאה כדי שאשאר ועכשיו שבועיים אחרי הוא החליט שהוא מתחרט והוא מוכן לקבל את המכתב שלי האם יש לזה תוקף וזה נחשב שאני התפטרתי?
לצפיה ב-'מדובר בפיטורים, לא בהתפטרות'
מדובר בפיטורים, לא בהתפטרות
( לעמוד שלי בתפוז )
13/12/2018 | 19:19
27
ככל שהמעסיק דחה את הודעת התפטרותך וביטל אותה בפועל (ועוד תוך כדי מתן העלאת שכר), הרי התפטרות זאת בטלה.
ככל שהיום הוא מבקש לפטר אותך - עליו לעשות זאת לאחר שימוע, והדבר יחשב כפיטורים לכל דבר.

לצפיה ב-'ראיון עבודה '
ראיון עבודה
13/12/2018 | 15:17
1
32
שלום פוטרתי קיבלתי מכתב אני עובדת כרגיל כולל חפיפה עד סוף החודש. האם במסגרת חודש ההודעה המוקדמת אני רשאית לצאת לראיונות עבודה על חשבון שעות העבודה.
לצפיה ב-'כן - אולם על חשבונך, לא על חשבון המעסיק'
כן - אולם על חשבונך, לא על חשבון המעסיק
( לעמוד שלי בתפוז )
13/12/2018 | 19:17
14
לצפיה ב-'פיטורין ללא שימוע'
פיטורין ללא שימוע
11/12/2018 | 16:01
1
40
שלום אני פוטרתי ב-9.12...זו היתה פגישה אחת של הודעה מוקדמת ללא שימוע נוסף. לדבריהם תפקידי בוטל בחברה ולכן לא זקוקים לי. להלן שאלותיי:
1. מה הכוונה לשימוע? האם היא קורית לאחר ההודעה המוקדמת? האם היה מחובתם לעשות אותה?
2. מ-9.12 עד ה-9.1 הם אמורים לשלם לי שכר מלא כן? גם אם יצאתי מוקדם בחלק מהימים(במקום 8 שעות נכחתי 6 שעות)
3. לבקשתם אשאר עד סוף דצמבר קרי 3 שבועות לעשות חפיפה למישהו וזהו חוץ מזה אין יותר עבודה- מה האלטרנטיבות שלי מולם? לא אכנס לזה שקיבלתי מהם יחס "קר" ומתעלם ברוב הזמן שנמצאת שם. אודה לתשובות משפטיות
לצפיה ב-'פיטורים בלא שימוע'
פיטורים בלא שימוע
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2018 | 17:41
31

1. חובת מעסיק בביצוע שימוע לפני פיטורים.
הודעה על השימוע יש לתת לעובד בהתראה כתובה, תוך פירוט מדוייק של הטענות מולו ותיאום מועד בו יוכל להגיע אף עם עו"ד, ועל המעסיק להקשיב לגירסת העובד "בלב פתוח ובנפש חפצה".
רק לאחר השימוע רשאי מעסיק לתת הודעת פיטורים, תוך מתן הודעה מוקדמת או "חלף הודעה מוקדמת" במקביל להודעת הפיטורים.
2. משהמעסיק לא עשה שימוע, הינך זכאי לפיצוי בגין עילה זו.
3. בתקופת ההודעה המוקדמת עליך לעבוד בפועל, באותו היקף ושכר אותו עשית לפני פיטורייך.
מדברייך לא ברור מדוע בחרת על דעת עצמך לעבוד 6 שעות במקום 8 שעות, ואולם ככל שעשית כן - על המעסיק לשלם לך הודעה מוקדמת בגובה היקף עבודתך בפועל (היינו - בניכוי שעות העבודה בהם לא עבדת).
4. למרות חוסר הנעימות, אכן עליך להישאר בעבודה בתקופת ההודעה המוקדמת, לעבוד ולבצע חפיפה, אף אם אתה נתקל ב"יחס קר", וזאת אלא אם המעסיק פוטר אותך מפורשות מחובה זו.
לצפיה ב-'הסכם עבודה דרך הוואטפ'
הסכם עבודה דרך הוואטפ
12/12/2018 | 16:01
1
28
שלום,
בעלי הלך לראיון עבודה והתקבל לעבודה. הראיון התבצע בבית קפה. כמו כן, לאחר מכן הייתה התכתבות על ידי מלל וקולית דרך הוואטאפ. לעניין השכר, ומועד התחלת העבודה. ובעלי ציין בפני המראיין שהוא הבעלים של החברה שהוא עוזב מקום עבודתו. בעלי הגיע ביום הראשון לעבודה והאינטרנט והחשמל לא עבד. בעלי וכל שאר העובדים נשלחו לביתם. הבעלים שלח הודעה שהוא מתנצל אבל זה יקח שבועיים עד שיסדרו את כל החשמל. והוא איחל לו בהצלחה.האם לבעלי יש עילת תביעה? תודה
לצפיה ב-'הודעת מעסיק לא לבוא שבועיים לעבודה בשל "הפסקת חשמל"'
הודעת מעסיק לא לבוא שבועיים לעבודה בשל "הפסקת חשמל"
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2018 | 17:36
31
1. משהתחיל בן זוגך את עבודתו בפועל, הוא רשאי להמשיך בה בלא שייכפה עליו חל"ת (חופשה ללא תשלום) ו/או פיטורים בפועל, ועוד בלא שימוע (זאת משהודעה על הפסקת עבודה בפועל כמוה כפיטורים).
2. עם זאת, קיים קושי מעשי-משפטי בכימות הסעד הכספי לו הינו זכאי (תימחור הנזק והפסדיו), וזאת משממילא סמכות מעסיק לפטר בכל עת (במילים אחרות - אין מדובר בחוזה לתקופה קצובה ואין כל וודאות כמה זמן היה בן-זוגך היה ממשיך לעבוד במקום זה בפועל, אף אלמלא הודעת המעסיק על הפסקת העבודה).
3. לכן יש עילת תביעה, אולם בסכום כללי ביותר, וככל הנראה לא גבוה במיוחד, שיהיה נתון לשיקול דעת ביה"ד. לפי שעה, אף לשיטתכם גובה ניזקו והפסדיו הינם הפסד שכר של שבועיים בלבד.
לצפיה ב-'ימי מחלה לפיטורין'
ימי מחלה לפיטורין
11/12/2018 | 18:14
1
22
אם לוקחים מס ימי מחלה מהרגע שקיבלת מכתב פיטורין האם המעסיק ישלם עבורם?
לצפיה ב-'תקופת מחלה עוצרת את תקופת ההודעה המוקדמת'
תקופת מחלה עוצרת את תקופת ההודעה המוקדמת
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2018 | 14:32
17
תקופת מחלה, מגובה באישורים רפואיים, עוצרת את תקופת ההודעה המוקדמת (ככל שבפועל את אמורה לעבודה במהלכה ולא קיבלת במקומה "חלף הודעה מוקדמת") ואכן אף מחייבת את המעסיק בתשלום דמי מחלה בתקופת המחלה.

לצפיה ב-'עצה דחופה בבקשה'
עצה דחופה בבקשה
11/12/2018 | 13:27
1
33
אני פוטרתי לפני שלושה ימים עם הודעה מוקדמת.
בעיקרון אין לי עבודה ואני משתעממת. ביקשו ממני להישאר עד סוף החודש למתן חפיפה לעובד. חוץ מזה אין עוד מה לעשות וזה מאוד מטריד אותי.
ציפיתי שיאמרו לי ללכת הביתה וישלמו לי את חודש קדימה. אבל זה לא קרה.האווירה לא נוחה לי ולא נעימה לי בלשון המעטה ונראה שגם להם... והם מתעלמים ממני כאילו אני אוויר.דיברתי עם הבוס והוא אמר כי אני חייבת להישאר וזה לא מעניין אותו. אשמח לדעת מה החוק אומר לגבי זה ואיך אפשר לסבול את הישיבה ולבהות במסך ללא מעש?
לצפיה ב-'הזכות לעבוד בפועל וסעיף 10 לחוק הודעה מוקדמת'
הזכות לעבוד בפועל וסעיף 10 לחוק הודעה מוקדמת
( לעמוד שלי בתפוז )
12/12/2018 | 14:31
22
1. אמנם יש פסיקה ישנה על הזכות לעבוד ולהיות מועסק בפועל כזכות בסיס בדיני העבודה (פס"ד ד"ר אורלי פרט נ' בית החולים שערי צדק), אולם זאת אינה התפיסה השלטת.
2. בנסיבות אלו, שהמעסיק דורש ממך להגיע לעבודה בתקופת ההודעה המוקדמת, עליך ככלל לעשות כן.
3. למרבה הצער, ככל שלא תעשי כן, המעסיק יוכל לא לשלם לך תקופה זו ואף לדרוש ממך תשלום בגין חודש ההודעה המוקדמת שלא סיפקת.
4. תוכלי בעתיד לטעון להתקיימות סעיף 10 לחוק הודעה מוקדמת לגבי נסיבות שבהן אין לדרוש מעובד להגיע לעבודה בתקופת ההודעה המוקדמת, אולם מדובר בטענה חדשה ואין וודאות כי תצליחי לזכות בה ו/או להוכיח אותה.
לצפיה ב-'זכויות לאחר התפטרות'
זכויות לאחר התפטרות
10/12/2018 | 07:57
1
34
שלום, התחחלתי את עבודתי בתאריך 12.1.18 ועקב התפטרות אני אמור לסיים שם ב 22.12.18. לפי החוזה שחתמתי עם חברת ההשמה רשום שעד סיום העסקה אני אמור לנצל את כל ימי החופש שצברתי. האם הם יכולים לכפות עליי לנצלם למרות שזה מנוגד לחוק? האם אני זכאי לדמי הבראה (יש לי 12 תלושים מתחילת עבודתי בחברה זו) ולפיצויי פיטורים ? האם יש עוד זכויות שמגיעות לי? תודה
לצפיה ב-'התפטרות לאחר 11.5 חודשי עבודה'
התפטרות לאחר 11.5 חודשי עבודה
( לעמוד שלי בתפוז )
10/12/2018 | 19:01
21
1. אינך זכאי לפיצויי פיטורים, היות שעבדת בפועל פחות משנה. בשל נסיבות של התפטרות (כפי שציינת, ולא של פיטורים), אף לא חל סעיף 3 לחוק פיצויי פיטורים של "פיטורים בסמוך לתום שנת העבודה הראשונה". עם זאת, תהיה זכאי לסכומי פיצויי פיטורים שנצברו בקופת הגמל שלך וזאת ככל שיש לך הסדר מכח סעיף 14 לחוק; ו/או תהיה זכאי לפיצויי הפיטורים שנצברו בקופת הפנסיה שלך, ככל שהמעסיק לא יבקש מהקרן למשוך את הסכומים במהלך 4 החודשים הקרובים.
2. משלא עבדת שנה בפועל - אף אינך זכאי לדמי הבראה (במילים אחרות: חבל שהתפטרת לפני 12.1.19).
3. אכן, סמכות המעסיק לקבוע את מועדי החופשה, ובסמכותו לכפות עליך לנצל את ימי החופשה בפועל (בהתראה מצידו של המעסיק לעניין זה של שבועיים מראש).
לצפיה ב-'עובדות זרות בבתי הקשישים...'
עובדות זרות בבתי הקשישים...
10/12/2018 | 09:40
15
מיליון היבטים נגד   =  חוץ מחוסר ההסכמה של הקשיש ...שהמשפחה כופה עליו.  איך אתה מעז להתנכל ככה לניצולי שואה...כבוד הרב
לצפיה ב-'פנסיה לשכיר שאין לו קרן פנסיה מאיזה חודש מתחילים לנכות'
פנסיה לשכיר שאין לו קרן פנסיה מאיזה חודש מתחילים לנכות
10/12/2018 | 00:32
1
16
אין לי קרן פנסיה ואני עובדת באותו במקום עבודה 6 חודשים.האם אמורים לנכות לי פנסיה בתלוש השישי או השביעי?
לצפיה ב-'מתלוש השכר השביעי, היינו - לאחר סיום 6 חודשים'
מתלוש השכר השביעי, היינו - לאחר סיום 6 חודשים
( לעמוד שלי בתפוז )
10/12/2018 | 18:58
5
לצפיה ב-'שאלה בעניין פיצויי פיטורים'
שאלה בעניין פיצויי פיטורים
07/12/2018 | 12:19
3
24
שמעתי שעשו איזה תיקון לחוק והיום גם מי שמתפטר מעבודתו זכאי לקבלת פיצויי פיטורים. זה נכון?
ואם המעסיק שלי מפריש לי לפיצויים 8.3% ואתפטר, אהיה זכאי לקבלת 100% מפיצויי הפיטורים שהופרשו עבורי?
תודה רבה.
לצפיה ב-'חובת מעסיק במתן הודעה למשיכת כספי פ"פ מהפנסיה תוך 4 חודשים'
חובת מעסיק במתן הודעה למשיכת כספי פ"פ מהפנסיה תוך 4 חודשים
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2018 | 07:52
18
1. אין מדובר בכל תיקון לחוק. ואולם - אמת - ככל שיש לך הסדר מכח סעיף 14 לחוק פיצויי פיטורים, מכוחו מפריש המעסיק כל חודש משכרך לקופת פנסיה ובה רכיב של פיצויי פיטורים - אכן תהיה זכאי לסכום גם במקרה של התפטרות.
2. ככל שאין לך קופה מכח סעיף 14 לחוק, אלא רק פנסיה ובה רכיב של פיצויי פיטורים, התיקון שהיה לאחרונה מתייחס לחובת מעסיק להודיע לקרן תוך 4 חודשים מיום סיום העבודה על רצונו למשוך את הכספים, וככל שלא יעשה כן - אכן רכיב פיצויי פיטורים זה יהיה שלך.
לצפיה ב-'תןדה רבה על התשובה, אני עובד במשרד בתפקיד פקידותי'
תןדה רבה על התשובה, אני עובד במשרד בתפקיד פקידותי
09/12/2018 | 14:49
1
11
ולא הוחתמתי על חוזה עבודה, אלא ההסכם ביני למעסיק היה בע"פ. איך אני יכול לדעת אם סעיף 14 חל עלי?
אנחנו 20 איש עובדים במשרד וממה שידוע לי אין שום הסכם קיבוצי או אחר הקיים ותקף אצלנו.
תודה ושבוע טוב
לצפיה ב-'פיצויי פיטורים בהעדר סעיף 14'
פיצויי פיטורים בהעדר סעיף 14
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2018 | 15:39
17
1. אכן בהעדר מקור זכות מפורש נראה שאין לך הסדר פיצויי פיטורים מכח סעיף 14.
2. עם זאת, תשובה 2 לתשובתי בעינה- ככל שהמעסיק לא יודיע לקופת הפנסיה תוך 4 חודשים מיום סיום עבודתך על רצונו וזכותו לקבלת פיצויי הפיטורים, תהיה זכאי לסכום זה (אולם לא להשלמתם).
לצפיה ב-'יום אחד בחודש בתשלום מהעבודה.'
יום אחד בחודש בתשלום מהעבודה.
08/12/2018 | 19:42
1
17
אם עבדתי דרך כוח אדם ונניח שאני קיבלתי מאתיים שקל ליום עבודה.

איך מחשבים את התשלום שמגיע לי אחרי 9 חודשים? אם לוקחים יום חופשה בתשלום בכל חודש ?

לצפיה ב-'חישוב ערך יום עבודה'
חישוב ערך יום עבודה
( לעמוד שלי בתפוז )
09/12/2018 | 07:49
12
לא ניתן להשיב על שאלתך המאוד כללית.
ככלל, על המעסיק לתת לך הודעה על תנאי עבודה ובה פירוט כל תנאי עבודתך, לרבות שכרך השעתי.
לא ציינת כמה שעות אתה עובד ביום ואת כלל הנסיבות.
בכל מקרה, שכרך השעתי אינו יכול להיות נמוך משכר המינימום, אליו אמורים להצטרף מלוא יתר הזכויות, לרבות הסכמים קיבוציים ככל שיש בחברת כ"א שבה הינך מועסק.
לצפיה ב-'אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס'
אירוח בנושא הפקדות סוף שנה - טיפים והמלצות ליועצי המס
07/12/2018 | 14:54
1

ביום ה', בתאריך 13/12/18, בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את נדב טסלר, מנהל המוצר באגף השיווק של מנורה מבטחים פנסיה וגמל

על האירוח

החל משנת 2017 חייבים עצמאים לבצע הפקדות לחיסכון הפנסיוני. מעבר לחובה החוקית, הפקדות אלו מזכות אותם בהטבות במס. במסגרת האירוח נדון בסוגיות פנסיוניות לקראת תום שנת המס ונעלה טיפים והמלצות.

על המתארח

נדב טסלר, מנהל המוצר במנורה מבטחים, מרצה במכללת נתניה ובעל הבלוג פנסיוני, להבין את הפנסיה. יענה על שאלותיכם בנושא החיסכון הפנסיוני, הערכות להפקדות במסגרת פנסיית חובה לשכירים ועצמאים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!

לצפיה ב-'עבודה חד פעמית '
עבודה חד פעמית
06/12/2018 | 15:02
2
20
היי
במידה ואני מובטלת ולא מקבלת דמי אבטלה ויש לי את האופציה לעבודה באופן חד פעמי
האם אצטרך לשלם על זה מס? האם יש דרך לבקשת פטור ממס במקרה הזה?
במידה והחברה תבקש חשובנית, כיצד ניתן להוציא חשובנית אם אני לא עוסק פטור/ מורשה ואין בידי חשבוניות

תודה!
לצפיה ב-'עבודה חד פעמית'
עבודה חד פעמית
( לעמוד שלי בתפוז )
06/12/2018 | 21:52
1
21
רמת המס נובעת מסכומי הכסף שתקבלי באותו פרוייקט חד פעמי (לא ציינת), מיתרת הכספים שתקבלי באותה שנת מס (לא ציינת) ורמת השתכרותך השנתית, מנקודות זכות שאולי יש לך (לא ציינת), לכן אין אפשרות להשיב באופן כה כוללני מה והאם תשלמי מס על התשלום החד פעמי שתקבלי ובאיזה שיעור.
בעניינך, יהיה עליך לפתוח תיק עסק ברשויות המס על מנת שתוכלי להוציא חשבונית מס כנגד הסכום שתקבלי, וכן שיהיה לך סטטוס - חברה/עוסקת זעירה/ וכו.
לאחר שיהיה לך תיק פעיל במס הכנסה ותוציאי חשבונית, עשוי לרדת לך מס על סמך הפרמטרים שציינתי ועל סמך חישובים ותיאומי מס.
נא הפני שאלתך בפורום ״מיסים״ של תפוז.
לצפיה ב-'למקרה של הכנסה חד פעמית אפשר להמנע מפתיחת תיק במס הכנסה'
למקרה של הכנסה חד פעמית אפשר להמנע מפתיחת תיק במס הכנסה
10/12/2018 | 19:57
5
לצפיה ב-'גימלאי של צה"ל עובד בחברה בינלאומית....'
גימלאי של צה"ל עובד בחברה בינלאומית....
06/12/2018 | 20:35
13
קראתי בויקיפדיה על בכיר בצה"ל שלאחר השחרור עובד בחברה שמייצרת "בטחון" בינלאומי  ((בתחום רכב ממוגן)).  האם  מערכת הבטחון איננה מגבילה את בכיריה בנושא תעסוקה בינלאומית וניגודי ענינים.  ((ספציפית...עמוס מלכא שהיה ראש אגף מודיעין)).
לצפיה ב-'האם הערעור יפתח בהליך חדש ולהיכן מגישים בקשה ליכוב הליכים'
האם הערעור יפתח בהליך חדש ולהיכן מגישים בקשה ליכוב הליכים
03/12/2018 | 18:18
2
19
הוגשה לבית דין אזורי לעבודה בקשה להארכת מועד הגשת ערעור על החלטת ועדה רפואי עליונה.בהליך זה  הליך A הרשמת קבעה בהחלטה שהמשיב בתגובתו ימסור האם הוא מסכים לראות בבקשה הנ"ל להארכת מועד הגשת הערעור כהגשת ערעור עצמו והאם הוא מסכים לתת ארכה להגשת נימוקים לערעור עד ליום X ?

אלא שבגלל שיום X הוא היום שבו כבר לא ניתן להגיש את הערעור .על החלטת רשמת זו הוגש ערעור שנפתח לגביו מס' הליך חדש הליךB .שושופט מנהל אותו,ושנתן צו ארעי כי הערעור שלגביו הוגשה בקשה להארכת מועד הגשת ערעור בהליך A נדחה בזאת עד למועד החלטתו בערעור שהוגש לו קרי בערעור בהליך B.

שאלתי היא:
1. ככל שבהליך B יוחלט לבטל את החלטת הרשמת מהליך A , ותינתן הארכת זמן להגשת הערעור האם כשהערעור יוגש יפתח בעבורו הליך חדש עם מס' הליך אחר או שהערעור כשיוגש יהווה חלק מהליך A או B הקיימים כבר?

2. ככל שרוצים להגיש בקשה לעיכוב הליכים לגבי הליך A ההאם מגישים אותה לרשמת בהליך A או לשופט בהליך B?
תודה רבה
לצפיה ב-'לשאלה 1 למה זה בכלל חשוב?'
לשאלה 1 למה זה בכלל חשוב?
04/12/2018 | 06:13
8
לשאלה 2, מה יש לעכב אם אין החלטה אופרטיבית? 
לצפיה ב-'אי הגשת ערעור במועד'
אי הגשת ערעור במועד
( לעמוד שלי בתפוז )
05/12/2018 | 13:57
11
1. נראה, כי ככל שיתקבל הערעור שלך (על אי החלטת הרשמת לאפשר הארכת מועד להגשת ערעורך), יתבטל תיק B ויורשה לך להגיש ערעור בתיק A. 
2. ככלל, בשני ההליכים - הן לרשמת בהליך A והן לערכאת הערעור, בהליך B.
עם זאת, ומשאתה מתאר "תסבוכת בירוקרטית משפטית", יש לבחון את התיקים בקפידה.
לצפיה ב-'אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות'
אירוח: טיפול במחלות חורף באמצעות תרופות הומאופתיות
05/12/2018 | 13:18
1
ביום ד', בין השעות 20:00-22:00, נארח בפורום את אבי לבנט, מומחה להומאופטיה

על האירוח

טיפול במחלות חורף כגון שיעול, שפעת והצטננות, באמצעות תרופות הומאופתיות.
ההומאופתיה היא שיטת ריפוי טבעית, עדינה, יעילה ובטוחה, אשר מותאמת אישית לכל אדם על פי המאפיינים הייחודיים שלו ברמה גופנית ונפשית. הטיפול ההומאופתי יעיל בפתרון של בעיות גופניות, רגשיות ומנטאליות ,הן כרוניות והן אקוטיות. הטיפול יוצר שינוי רחב היקף, שורשי ומעמיק אשר השפעתו ניכרת לטווח ארוך ברבדים שונים של חיי המטופל.

על המתארח

אבי לבנט, עוסק בתחום הטיפול על גווניו השונים מעל 20 שנה, ומתמחה בהומאופתיה יותר מעשר שנים. במהלך השנים הללו למדתי תורות ושיטות שונות במקומות שונים בעולם מטובי המומחים בכל תחום.
תחום זה של עיסוק הינו תהליך התפתחות אינסופי המוביל אותי כאדם, באופן מתמיד, לגבהים חדשים, תחומים מגוונים, דינאמיות רגשית ומנטאלית אשר ממנה אני יוצר תהליך אישי וייחודי, עבור כל אחד מהאנשים שמגיעים אלי לטיפול.
ניסיוני הרב, עם מגוון רחב של מחלות וקשיים בתחום הגופני והרגשי, מאות רבות של מטופלים, ארגז כלים רחב, ומסירות רבה לעבודה ולמטופלים שלי, מאפשר לי לעזור לאנשים שונים בהרבה מאוד תחומים.

העלו את שאלותיכם על גבי שרשור זה כבר עכשיו!
לצפיה ב-'גנטיקה של ציירים וחשש מטרור ביולוגי ....'
גנטיקה של ציירים וחשש מטרור ביולוגי ....
04/12/2018 | 20:25
2
10
איך נבטיח שמחלות מקצוע תתפרסמנה על מנת למנוע טרור ביולוגי על רקע תחרות "בתרבות"  ((נאמנות בתרבות)). איך נבטיח שמידע על נפגעים לא יוסתר על מנת שנוכל ביחד עם מדינות אחרות לחקור ולהגיע למחבלים במעבדות
לצפיה ב-'והחשש - שרות בתי הסוהר בישראל עוסק בזה...'
והחשש - שרות בתי הסוהר בישראל עוסק בזה...
04/12/2018 | 20:28
1
4
כמובן  בסודיות  רפואית
לצפיה ב-'מחלות מקצוע של עובדי בזק וחברת החשמל....'
מחלות מקצוע של עובדי בזק וחברת החשמל....
04/12/2018 | 20:29
6
זה ממש חשוב לבריאות הציבור ...איך עוקבים אחרי זה
לצפיה ב-'תשלום על התלמדות'
תשלום על התלמדות
04/12/2018 | 16:24
1
17
עובד שמגיע להתלמדות פעמיים כל פעם שעתיים ולהתלמדות השלישית שנקבעה מחליט העובד לא להמשיך האם בעל העסק חייב לשלם את השעות האלה ?
בהנחה שבעל העסק הביא עובד אקסטרה לאותם המשמרות שיהיה צמוד למתלמד .
(ברור שאם המעסיק מחליט שלא להעסיק אותו חייב לשלם,אבל אם יוצא מצב שבאים כאלה ש'רוצים' לעבוד אבל בסוף רק רוצים את הכסף של ההתלמדות)
לצפיה ב-'כן - עליך לקבל שכר מלא ומלוא הזכויות אף עבור "התלמדות"'
כן - עליך לקבל שכר מלא ומלוא הזכויות אף עבור "התלמדות"
( לעמוד שלי בתפוז )
05/12/2018 | 13:54
6

מנהל/ת הפורום

אודות:
ד"ר PHD עו"ד עמית גורביץ', מרצה ועורך דין פעיל בדיני עבודה מאז 2002. מייעוץ ראשוני ועד ניהול תביעה בבתי הדין לעבודה תוך ניתוח הסיטואציה בראיה משפטית
עוד...

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

עו
עו"ד עמית גורביץ

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו