לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
הסתרת שרשור מעל 
עדכן
פורום דיני עבודה ופנסיה
פורום דיני עבודה ופנסיה הוא המקום שלכם לשאול, לשתף ולענות.
ביחד אנו ננסה ליצור כאן קהילה מכבדת ועוזרת בכל הנושאים הקשורים בדיני עבודה וביחסי עבודה.
אין לכלול בהודעות פרטים מזהים אודות אנשים פרטיים, מעסיקים או נותני שירותים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום דיני עבודה ופנסיה

פורום דיני עבודה ופנסיה הוא המקום שלכם לשאול, לשתף ולענות.
ביחד אנו ננסה ליצור כאן קהילה מכבדת ועוזרת בכל הנושאים הקשורים בדיני עבודה וביחסי עבודה.
אין לכלול בהודעות פרטים מזהים אודות אנשים פרטיים, מעסיקים או נותני שירותים.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
 ברוכים הבאים לפורום דיני עבודה ופנסיה. אשמח לשיח פורה ומכבד מצד כל הגולשים וחברי הפורום.
המשך >>

מעסיק מתעמר
08/05/2016 | 20:12
19
אני עובדת בחברה קטנה. הגשתי בקשה לצאת לחופש לצורך טיול בחו"ל של 4 ימים (חמישי עד ראשון - אני עובד 6 ימים בשבוע ולכן זה יוצא 3 ימי חופש). המנהל (העל בית) לא מאשר לי את החופש והטיח בי שאני עובדת בעייתית ושמבחינתו אם אצא לחופשה הוא יראה בזה התפטרות שלי. אני לא עובדת בעייתית ומרגישה שהבעל בית מתעמר בי ומנצל את הסיטואציה כדי לפטר אותי בלי זכויות בגלל שהוא יודע שאני אמורה להתחיל לאחר החופשה טיפולי פוריות. 3 ימי חופש הם לא עילה להתפטרות... מה לעשות? מה הזכויות שלי במצב הזה?
חופשה עובד שעתי
08/05/2016 | 00:49
15
שלום
אישתי היא עובדת שעתית מזה כשנתיים.אמורה לקבל 0.83 ימי חופשה לחודש.
ישנם חודשים אשר היא עובדת 200 שעות וישנם חודשים שהיא עובדת 160 שעות.
בתלוש האחרון שמתי לב שעל החודש שהיא עבדה 160 שעות היא קיבלה את ההפרשה לחופשה לפי החלק היחסי (160חלקי 187),כ-0.65 ימי חופשה ,נוצר פה עיוות מאחר שבחודשים שהיא עובדת מעל השעות החודשיות , היא אינה מקבלת יותר וץחופשה ,האם אני צודק?
הוספת תחומי אחריות - מה הייתם עושים במקומי?
07/05/2016 | 18:17
17
אני עובדת בחברה גדולה, עד לפני כחודשיים הייתי שייכת ליחידה בה היינו אני והבוסית שלי. לפני חודשיים צוותו אותנו ליחידה גדולה יותר ולבוסית חדשה.

אתמול נודע לי שלדעת הבוסית החדשה אין לי מספיק עבודה ושיש להוסיף לי תחומי אחריות חדשים, לטענתה, אני לא נראית "לחוצה" מספיק. כוונתה להוריד עבודה ממי שעובד איתה עוד מהתקופה שלפני הצטרפותנו ולהעביר אותה אלי - עבודה שלא קשורה לתחום העיסוק שלי.

אני עובדת מוערכת בארגון, ידועה כמי שמתקתקת עבודה ועושה אותה על הצד הטוב ביותר. ככל הנראה העובדה הזו היא בעוכריי והיא הסיבה לכך שקיבלה את הרושם שאפשר להוסיף לי תכנים חדשים. טענתה אינה נכונה שכן תמיד יש לי מה לעשות, אני פשוט עושה את הכל מהר. כיצד עלי לנהוג לדעתכם? חשבתי לבוא ולשאול אותה איך קיבלה את הרושם שיש לי זמן פנוי ואף לומר לה שאם בכוונתה להרחיב את תחומי אחריותי אז אני מצפה להעלאה במשכורת. אודה לעצותיכם.
שעות נוספות
06/05/2016 | 19:01
9
29
שלום רב.
האם מחשבים את השעות הנוספות מבסיס מסויים - ממוצע חודשי?
מכיוון שיש חודשים של: 30, 31, 28 או 29 ימים.
המעביד טוען שאם יש לי לדוגמא 20 שעות נוספות בחודש של 31 יום אני צריך להפחית 8 שעות מתוך ה 20 שעות כי יש יום נוסף. כלומר 12 שעות במקום 20 בחודש של 30 יום.................
האם זה הגיוני???
שעות נוספות כשמן כן הן
06/05/2016 | 21:13
8
102
השעות הנוספות "נספרות" על בסיסי יומי לאחר שעבדו בשעות העבודה הרגילות או על בסיס שבועי.
אם אתה עובד במשכורת חודשית המשכורת לא משתנה בין אם יש בחודש 31 ימים או 28 ימים. 
אם אתה עובד על בסיס משכורת שעתית גם כאן אתה זכאי לשכר רגיל בעבור כל יום עבודה ואם ביום מסוים עבדת בנוסף גם שעות נוספות אתה זכאי לקבל בעבורן את התמורה המיוחדת המגיעה בעבורן.
בכל מקרה החישוב של שעות נוספות אינו חודשי.
תודה. אבל...
07/05/2016 | 07:31
7
16
אני מודה שאני לא מבין את התשובה. 
תביאי דוגמא לחודש מסויים מבחינת מספר שעות ומשכורת
07/05/2016 | 07:58
6
53
ואפשר יהיה להסביר בעזרת דוגמא.
אין חובה להעלות תלוש שכר (עם פרטים אישיים מוסתרים)
סבבה
07/05/2016 | 11:12
5
13
חודש מרץ.
משכורתי ללא שעות היא סכום מסוים נטו. לא משנה כמה ימים יש בחודש. 28 או 31.
ביקשו שאעשה שעות, ומכאן מתחילה הבעיה: ממה סופרים את השעות?
האם יש הגדרה לחודש עבודה? ממוצע כלשהו? כגון 25 או 26 ימי עבודה?
בחודש מרץ היו 27 ימי עבודה.
תודה.

מחשבים מהי משכורת יומית ברוטו (למעט אם סגרתם על נטו)
07/05/2016 | 11:37
2
13
לדעתי זה יוצא המשכורת החודשית ברוטו לחלק ב 23 יום
תודה
07/05/2016 | 14:19
1
8
אני מעריך את תשובתך, אבל אני צריך משהו מעוגן בחוק. אני יודע שיש חוקי עבודה, ויש הגדרות מדוייקות, אבל אני לא יודע מה הם.
רוצה חוק, חפש באתר של חילן - מוקד ידע לשכר
07/05/2016 | 14:29
3
לפי מה שרשמת את משתכר משכורת חודשית
07/05/2016 | 16:36
1
16
לפיכך, מגיע לך תשלום נוסף בעבור עבודה בשעות נוספות אם ביום (או בימים) במהלך החודש עבדת מעבר ליום עבודה רגיל (יותר מתשע שעות באותו היום בהחה שאתה עובד 5 חמישה בשבוע) או אם במהלך שבוע מסוים באותו החודש עבדת יותר מ- 43 שעות באותו השבוע.
השאלה כמה ימי עבודה היו בחודש (25, 21, 30, 31 או כל מספר אחר) איננה רלבנטית לעניין זה.
O.K.
07/05/2016 | 17:49
8
אז 43 שעות שבועיות הן קנה המיד.
יש לזה סימוכין בחוקי עבודה שאני יכול לראות באינטרנט?
תודה מראש!
זכויות הוותק במקום העבודה
05/05/2016 | 13:32
1
22
שלום רב!
אני עובדת כבר 3 שנים ו5 חודשים באותה חברה לפני כשנה ו5 חודשים המעסיק החליט לשנות את שם העסק והח.פ של החברה מה שגרם בעצם לשנוי הוותק שלי בתלוש השכר קיבלתי את כל הפיצוים הנדרשים והוותק ירד בדיעבד הבנתי שזה פגע לי בזכויות הסוציאליות בעבודה .
.היום נודע לי מהמעסיק שלי שהוא מתכוון לעשות זאת שוב והפעם אני בהריון חודש חמישי כמובן שמיד התנגדתי ואמרתי לו שזה פוגע לי בזכיות והוא השיב שאין לי מה לדאוג ושהוא יברר איך לעשות זאת בלי לפגוע בי השאלה שלי היא כזאת האם יש לו באמת דרך לשנות את שם החברה בלי שזה יפגע לי בזכיות הסוציאליות שהוותק מקנה לי ?מה זה אומר לגבי חופשת הלידה וכ"ו אם בכלל ..? והאם יש לי על מה לתבועה במידה וזה כן יפגע ?(הוא מתכוון לעשות זאת כבר ביום ראשון 5/5/16)
תודה מראש :)

דמי לידה לברר בפורום ביטוח לאומי בתפוז
06/05/2016 | 18:36
6
עמלה והתפטרות
04/05/2016 | 22:14
30
התפטרתי מחברה בה ביצעתי בנוסף תפקיד pre-sale שהתגמול שלו היה עמלה על כל מכירה שהצליחה.
כאשר התפטרתי היה ברור שהחלק בו אני מעורב בעסקה הסתיים בהצלחה והתחיל המו"מ.
כשבוע לאחר עזיבתי (אחרי ה-30 יום התרעה מראש) נחתם החוזה
התשלום לחברה בוצע כחודש אחרי.
האם מגיעה לי עמלה?
זכויות הגבר לאחר לידת בת זוגו
04/05/2016 | 14:07
17
מה הזכויות המעודכנות לגבר שאשתו ילדה? (חוק חדש שעבר בכנסת לאחרונה?)
האם יש לי אפשרות להוכיח זאת למעסיק? (סימוכין לחוק)

לי נאמר שרק ביום הלידה מותר לגבר לקחת יום חופש על חשבון ימי המחלה ויום אחד זה אינו ישולם כפי המוגדר בחוק לגבי יום מחלה בודד.

אודה לכם על פירוט מלא לגבי זכויותיי!

התפטרות בעקבות מעבר דירה ודמי אבטלה (לא פיצויים)
03/05/2016 | 18:12
1
22
ידוע לי שאם מתפטרים בעקבות מעבר למגורים שרחוקים מעל 50 ק"מ ממקום העבודה יש אפשרות להתפטר ואז להיות זכאי בפיצויים....

השאלה שלי היא - מה קורה עם דמי אבטלה?
האם יש ישר זכאות לדמי אבטלה, דהיינו אפשר לחתום ולקבל כבר את דמי האבטלה ? או שצריך לחכות 90 יום עד שמתקבלת הזכאות ?

לברר בפורום ביטוח לאומי באתר.
04/05/2016 | 20:37
5
ימי חופשה בחול המועד
03/05/2016 | 13:23
27
שלום,

במהלך חול המועד בחברה בה אני עובדת לא עובדים.
יצאתי לחופשה ב21/4, 22/4 היה ערב חג וזה יום שישי ואנני עובדת ימי שישי ולכן לא אמור להלקח בחשבון ימי חופשה. החל מ24/4 מקום העבודה שלי היה סגור.
חזרתי לעבודה ב1/5. קיבלתי תלוש בעבור חודש אפריל והורידו לי 10 ימי חופשה. לפי החישוב שלי בהנחה וערב חג שני אני מחוייבת ביום חופש מלא..ימי חופשה שנוצלו הם 6 ימים. פניתי למעסיק לבדוק למה חוייבתי בגין 10 אמר כי ככה זה יש הנחיה בחוק. לא מכירה הנחיה כזאת. אשמח לדעת בכמה ימי חופשה היו אמורים לחייב אותי. ומה אומר החוג לגבי ערב חג האם זה יום חופש מלא או חצי יום. תודה

עיכוב קבלת טופס 161 ע"י מעסיק לשעבר
02/05/2016 | 09:56
20
שלום לחברי הפורום,
שאלתי היא כדלקמן: 

לפני כשנתיים וחצי פוטרתי מעבודתי. לאחר פיטוריי קיבלתי את פיצויי הפיטורין לאחר התנהלות קשה מול המעסיק והתחמקויות רבות מצידו. 
עבר זמן, וכיום אני במצב כספי רעוע מאוד, ובשל כך, פניתי אל קופת הפנסיה בחברת "מגדל" וגיליתי שישנו שם סכום מכובד שבאפשרותי לפדות לאחר ניכוי מס. 
אלא שכחלק מהפרוצדורה לשחרור הכספים מהקופה, עליי להמציא להם את טופס 161 ממולא ע"י המעסיק, וכן טופס "סיום עבודה והעברת בעלות", בלעדיהם אין באפשרותי לקבל את הכספים הנ"ל. 
פניתי אל המעסיק לשעבר, וביקשתי כי ימציא לי את הטפסים הללו מלאים על-ידו, אלא שהוא טען מצידו, כי אין באפשרותו לחתום על הטפסים, מכיוון שהחברה שהייתה בבעלותו נמצאת בהליכי פירוק ופשיטת רגל, ורק המפרק הוא בעל זכות החתימה, לדבריו. 
מאז אני רודף אחריו ופונה אליו שוב ושוב אך לשווא, אין קול ואין עונה. 

שאלתי היא, מה עושים במצב כזה? 
האם יש דרך כלשהי שאוכל לקבל את כספיי הפנסיה הצבורים בקופה גם ללא המצאת מסמכים אלו? ואם לא, מה באפשרותי לעשות במידה והעסק בתהליכי פירוק והמעסיק לשעבר מתעלם ומתחמק מפניותיי?
נציג פנסיוני מטעם המשרד חובה?
01/05/2016 | 14:33
1
24
במהלך השנים הופרשה לי פנסיה מטעם המעסיקים השונים למנורה מבטחים.
בשנה וחצי האחרונות לא היו הפרשות כי חייתי בחו"ל. היום כשאני חצי שנה במקום עבודתי המעסיק צריך להפריש פנסיה. האם אני יכולה לבקש שזה יהיה לפנסיה שלי או שמשרד פרטי שעובד עם ייעוץ פנסיוני מסוים יכול לחייב אותי להפריש רק אליו?

את בוחרת את קרן הפנסיה שלך
02/05/2016 | 08:00
14
ואם יש לך כבר קרן פנסיה קיימת את בהחלט יכולה לדרוש שיפקידו לשם את הכספים שלך. 
ביטול שימוע לפני פיתורין
01/05/2016 | 19:36
1
31
לפני חג הפסח הודיע לי המעסיק כי לאחר החג יערך לי שימוע לפני פיטורין  ההודעה ניתנה הן בעלפה  והן בכתב (וותק כ 3 שנים).
במהלך החג  חיפשתי מקום עבודה חדש ומצאתי.
היום שהגעתי לשימוע הודיע לי המעסיק  כי עובד אחר ניפצע וחלכן החליט לבטל את הפיטורין שלי ושאם אני רוצה שאני יתן לו מכתב התפטרות מהעבודה (כמובן ללא פיצויים)
האים בעקבות זה שקיבלתי זימון לשימוע אפשר לחייב את המעסיק לתת לי מכתב פיטורין ופיצויים? או שזכותו לבטל את המהלך?

אני מעדיף את העבודה החדשה על פני הישנה
אכן יש לו זכות לבטל את המהלך
02/05/2016 | 07:59
28
הוא לא פיטר אותך, הוא רק זימן אותך לשימוע, ובתיאוריה, זימון לשימוע, לא בהכרח אומר פיטורים. 
הודעה מוקדמת והורדת שכר
01/05/2016 | 23:56
1
37
שלום רב
ידידתי עובדת במשך 3 חודשים במישרד פקידה
שהתחילה לעבוד הבוס סיכם בע"פ על 5 שעות עבודה ביום, חמישה ימים . לאחר חודשים הבוס החליט להוריד שעה ביום בטענה שאין עבודה ומהיום והלאה עובדים 4 שעות ביום ולא 5 שעות כפי שסוכם מהתחלה
דרך אגב המשכורת הינה לפי שעות 25 ש"ח לשעת עבודה ולא משכורת חודשית
שאלה -
1. האם לפי החוק מותר לבוס להוריד שעות עבודה ביגלל שאין עבודה .
2. במידה והיא עוזבת עבודה כמה זמן אפשר לתת הודעה מוקדמת מראש וכמה ימים נותנים ? .
תודה על ההתייחסות
מדובר בהרעה מוחשית של תנאי עבודה
02/05/2016 | 07:57
27
שכן המשכורת שלה נפגעת כתוצאה מהמהלך אבל, אין חוק שאוסר זאת.

בגלל הזמן הקצר שהיא עובדת שם, היא לא צברה שום זכויות ועכשיו השאלה העיקרית היא, האם היא רוצה להמשיך לעבוד בתנאים האלה או לא, אם לא, היא יכולה להתפטר ולתת הודעה מוקדמת של יום עבור כל חודש עבודה.

תקופת הודעה מוקדמת היא קלנדרית. 
התייעצות
01/05/2016 | 11:57
1
27

אני נמצא כרגע בתאונת עבודה קרוב לחודשיים.
את התביעה לביטוח לאומי ביצע המעביד שלי (אני עובד מדינה) ולכן הוא מעביר לי תשלום על הזמן שאני בבית פצוע.
משום מה נעשתה טעות בחישוב התשלום בחודש השכר האחרון ושולם לי סכום נמוך משמעותית ממה שהייתי אמור לקבל. דיברתי עם המעסיק שאכן הכיר בטעות ונאמר לי שתשולם לי היתרה בהקדם. היום ה-20 לחודש וטרם קיבלתי את היתרה. האם הדבר נחשב להלנת שכר? האם אני זכאי לפיצויים בגין האיחור בתשלום?

שאלה נוספת - במידה ואקבל אישור רפואי לימים שהם מעבר לתשלום הביטוח הלאומי (91 יום) - האם אוכל לבקש מהמעסיק שימים אלו ישולמו לי מימי המחלה שנצברו לי?

תודה רבה 
תביעה לקצבת נכות מעבודה לברר בפורום ביטוח לאומי בתפוז.
06/05/2016 | 18:34
1
עבודה
01/05/2016 | 08:48
21
שלום
רציתי לדעת... במקום עבודתי הנוכחי הייתה היתקלות קטנה עם אחראית הפרויקט שעבדתי בו. לאחר פגישה עם מנהל הבכיר של אותו מקום עבודה (להלן המנהל הישיר שלי) החליט להוציא אותי מאותו המקום של הפרויקט והעביר אותי למקום חברה עצמה לשבועיים על מנת "לבחון" אותי מקרוב ולא דרכינו יפרדו. בזמן שהותי בחברה עצמה לא הוגדר לי שום תפקיד מיועד או אפילו מקום על מנת שאוכל לשבת בו אלא עברתי ממחשב למחשב של עובדים אחרים ועבדתי בעיקר בלעזור לאחד העובדים.
השאלה שלי היא כזאת, במידה שלאחר שבועיים של אותו בחינה נקרא לזה, לא היה לי תפקיד מוגדר מטעם המנהל, ולבסוף, למרות שלא קיבל ולו ההערה שלילית אחת עלי מאיזשהו עובד/ת, האם יכול להיות מצב שאני יפוטר בסוף בגלל שלא נמצא לי תפקיד מוגדר?
האם אני יכולה להגיע למצב של תביעה של אותו מקום עבודה בכלל ואותו מנהל בפרט על אפשר להגיד סוג של יחס וזילזול כלפי? למרות שהוא איננו באמת ראה אותי עובדת למרות שהוציא אותי מאותו פרויקט על סמך כמה מילים מאותה אחראית הפרויקט....אשמח לקבל ייעוץ מה ניתן לעשות במצב כזה שמקום עבודה בהקדם...
בתודה מראש

חברה קטנה
30/04/2016 | 12:01
18
אני מאז ומתמיד גם שעשיתי שירות לאומי בגוף ממשלתי כבוד ומכובד, הרגשתי שאני אוהב מקומות קטנים על אף חסרונותיהם. אני נאלץ קצת להתקע ולא מוצא עבודה כי אני מחפש עבודה בתחום האדמניסטרציה בחברה קטנה שבה יש יחס לעובד, אינטמיות ולא בורג אדם ונמצא בחברה עם מלא אנשים והרגשה שאין לך שקט בראש לדקה.

מי מכם מכיר חברה קטנה שמחפשת תפקיד אדמניסטרציה וכאלה, גם אם יציעו לי בשתי חברות שכר אחד גבוה ושכר אחד נמוך, אעדיף נמוך אבל לדעת שאני בורג חשוב ויש לי אחריות ולא אבלע כמו ששמעתי שבחברת מטריקס אנשים נבלעים שם בגלל הגודל שלו.

אני לא  מזלזל בחברות משפחתיות אפילו, ומאמין ששם אמצא.
קופת גמל וצו פנסיה חובה
29/04/2016 | 19:55
20
הייתה לי קרן פנסיה, לאחר שעזבתי את מקום העבודה ביטלתי אותה והעברתי את הכספים ל"קופת גמל לא משלמת" בתקופת האבטלה.
אני מתחיל מקום עבודה חדש, האם מקום העבודה הבא ישלם לי כעבור 6 חודשים או לפי 3 חודשים רטרו?
הי, אם בחוזה העסקה אני לא עובדת ימי שישי...
27/04/2016 | 12:00
1
38
מה הדין לעיניין ערבי חג?
תגובה
27/04/2016 | 16:25
26
אם ערב החג אינו נופל ביום ששי , אזי הוא נחשב ליום עבודה רגיל
אם תחליטי שלא לעבוד בערב החג, המעסיק יכול לנכות משכרך יום זה
התפטרתי בשל עבודה חדשה - מעסיק נוכחי מאיים לפגוע במוניטין
27/04/2016 | 10:45
46
שלום לכם,
אני עובדת כחצי שנה במקום עבודתי שיש לציין עד כה היה נהדר. הודעתי למעסיק על הריון כחודשיים לאחר תחילת העבודה (נכנסתי להריון ממש ברגע בו התקבלתי) והוא קיבל את זה בהבנה. כעת למרות העובדה שאני בחודש שמיני קיבלתי הצעת עבודה במרחק 120 ק"מ ממקום עבודתי, שהיא שקולה לזכייה בפיס מבחינת הטבות...שלא לומר מאפשרת לי ולמשפחתי לחזור לגור בביתנו בצפון. עד כה גרנו בשכירות במרכז בלית ברירה. למרות שאני מחויבת ע"פ חוק ל6 ימי התראה, אמרתי שאשאר עוד 30 יום כדי לסיים פרויקט חשוב. תאריך הגשת הפרויקט נדחה (לא על ידי) וכעת המעסיק מאיים שאם אעזוב יכתוב כנגדי מכתב מכפיש. יצוין שהוא איש מאוד חזק. נכנעתי ללחץ והסכמתי להישאר עוד 10 ימים מעבר (בתאום עם המעסיק החדש).. מגיעה לעבודה ומרגישה כמו מישהי עם אקדח שמוצמד לרקתה. מה עושים במקרה כזה?
הגדרת תקופה של המושג " מצב רפואי קודם"
27/04/2016 | 09:05
1
34
בעלי נפטר לפני כ-3 חודשים כשהוא בן 58 וכשהגשתי תביעה לגמלת שאירים מקרן הפנסיה נאמר לי שלא עברו 5 שנים ממועד תחילת ההתקשרות (2013) ומאחר והוא נפטר ממחלה קודמת צריך לבדוק את התיק הרפואי. בעלי חלה בסרטן לפני 30 שנה ומאז היה בריא ועבד באותו מקום עבודה ללא כל עדות למחלה. האם גם אחרי 30 שנה מגדירים את החזרה של מחלת הסרטן כמצב רפואי קודם?

זו בדיוק ההגדרה של מצב רפואי קודם
04/05/2016 | 07:31
13
עדיין כדאי לבדוק אם זה נובע מהמצב הרפואי הקודם.
בנוסף, במקרה ולא תהיי זכאית לקצבת שארים תוכלי לקבל את הכספים שהצטברו בקרן הפנסיה

מנהל/ת הפורום

אודות:
עו"ד רם א. גמליאל- עורך-דין מזה כ-11 שנים, מגשר ובוגר תואר שני במשפטים מהאוניברסיטה העברית. עו"ד גמליאל עוסק רבות בתחום דיני ויחסי העבודה וחתום על כמה
עוד...
חם בפורומים של תפוז
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
מסגרת החינוך שמתאימה לילדיך
מסגרת החינוך שמתאימה...
אז איך עושים את זה בצורה נכונה? ועל מה חשוב לשים...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
אירוח בנושא חיסכון פנסיוני
אירוח בנושא חיסכון...
מה אנחנו יכולים לעשות כבר עכשיו כדי לשפר את מצבנו...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
הקשר בין טראומה והתמכרות למין
הקשר בין טראומה...
איך טראומה יכולה ליצור התמכרות? אתם מוזמנים כבר...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
עו
עו"ד רם א. גמליאל
מקרא סימנים
בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ