לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
89438,943 עוקבים אודות עסקים

פורום הפיג`מות

הפורום לאילן רוזנפלד, קובי פרג', עודד פז ולסדרת הטלוויזיה האהובה "הפיג'מות". העונה החמישית הסתיימה וכל הפרקים ניתנים לצפייה ב-VOD.
העונה שישית-משודרת בערוץ הילדים בימים א'-ה' בשעה 15:25 :) והעונה השביעית תעלה לקראת פסח.
בנוסף, הפיג'מות עובדים על פרוייקטים שונים. קובי אילן ועודד עובדים כרגע על חומרים חדשים למופע שלהם ,קובי פרג' השתתף בסרט "פעם הייתי" ואילן בסרט הטלויזיה 2048, בקיץ צפויה לעלות העונה השנייה של מנדלבאום בלש פרטי ,אילן כותב את דרמת הנעורים "החצויה 3" ל-HOT VOD YOUNG, בנוסף עלתה תכנית בישול לילדים בשם "הטבח המתוסבך" בכיכובו של עודד פז ויובל סגל, ובנוסף ניתן למצוא בויאודי את "האחים דה גמא" ואת "מנדלבאום בלש פרטי" בכל זמן שתרצו. 

שתהיה לכם גלישה מהנה,
 טל!

אודות הפורום הפיג`מות

הפורום לאילן רוזנפלד, קובי פרג', עודד פז ולסדרת הטלוויזיה האהובה "הפיג'מות". העונה החמישית הסתיימה וכל הפרקים ניתנים לצפייה ב-VOD.
העונה שישית-משודרת בערוץ הילדים בימים א'-ה' בשעה 15:25 :) והעונה השביעית תעלה לקראת פסח.
בנוסף, הפיג'מות עובדים על פרוייקטים שונים. קובי אילן ועודד עובדים כרגע על חומרים חדשים למופע שלהם ,קובי פרג' השתתף בסרט "פעם הייתי" ואילן בסרט הטלויזיה 2048, בקיץ צפויה לעלות העונה השנייה של מנדלבאום בלש פרטי ,אילן כותב את דרמת הנעורים "החצויה 3" ל-HOT VOD YOUNG, בנוסף עלתה תכנית בישול לילדים בשם "הטבח המתוסבך" בכיכובו של עודד פז ויובל סגל, ובנוסף ניתן למצוא בויאודי את "האחים דה גמא" ואת "מנדלבאום בלש פרטי" בכל זמן שתרצו. 

שתהיה לכם גלישה מהנה,
 טל!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
 העונה השישית של הפיג'מות ימים א'-ה' בערוץ הילדים 
המשך >>

לצפיה ב-'הפיגמות'
הפיגמות
21/10/2012 | 22:45
323
באיזה פרק עודד הוריד את הגבה
לצפיה ב-'עודד פז'
עודד פז
13/08/2012 | 14:41
329
מה הטלפון של עודד פז

מי דורין סוסונוב אוהבת מאוהבת!
לצפיה ב-'הפגמות עונה 2 פרק 26 ההמבורגר מת מצחוק'
הפגמות עונה 2 פרק 26 ההמבורגר מת מצחוק
30/07/2012 | 20:58
763
יעתעלץןםחמ יעלעוןךחטע יעח
לצפיה ב-'לא יודע איזה פרק זה '
לא יודע איזה פרק זה
25/07/2012 | 11:16
283
שנתן יש לו משקפיים כאלה וכולם באים לשחק ונתקעים
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
13/11/2011 | 19:55
70
אחרי הצלחה מסחררת בארה"ב, עלתה בישראל סדרה כחול-לבן שנותנת לנו הצצה לחיים המעושרים של 6 נשים שכסף בהחלט לא חסר להן.
כל החברויות, התככים והשופינג של האלפיון העליון בפורום מעושרות.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

הוא פרץ לחיינו עם הדואט המרגש יחד עם שלומי שבת, ומאז ליאור נרקיס ממשיך להיות אחד השמות הגדולים במוזיקה הים תיכונית.
שלשום הוא חגג יום הולדת, והיום אנחנו מזמינים אתכם לפורום החדש שלו
לצפיה ב-'נלחמים באויב השקט ב-'
נלחמים באויב השקט ב-
13/11/2011 | 12:24
56
אתם מכירים את הרוצח השקט?
מחלת הסוכרת הוגדרה ע"י האו"ם כמגיפה, כזו ההורגת אדם בכל 8 שניות. לרגל יום הסוכרת הבינלאומי ב-14.11, יענו בפורום סוכרת על שאלותיכם שלל מומחים:
היועץ הרפואי של האגודה לסוכרת נעורים, העו"סית של האגודה, דיאטנית מתמחה בטיפול בסוכרתיים ונציגי חברות תרופותו - מהרו לשרשר את שאלותיכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

החורף הולך וקרב
פורום משחקי הכס מארח את  צפריר גרוסמן - המתרגם הרשמי של "מחול של דרקונים", הספר האחרון בסדרה.
רוצים לדעת כמה זמן לוקח לו לתרגם? או שאולי יש לכם הצעת תרגום טובה יותר? שרשרו שאלות כבר עכשיו

הבמה – שלנו, המילים – שלכם: רוצים לדבר איתנו מכל מקום ובכל שעה? הפורום, הבלוג והפייסבוק לא מספיקים בכדי לומר את כל שעל לבכם? התקדמו עמנו לגוגל+ החדש! פרסמו הודעות, שאלו שאלות ושתפו אותנו במתרחש בחייכם. הצטרפו אלינו בלינק הבא: https://plus.google.com/s/tapuz#105213271368856349...

למי תעזרו לזכות בערכות משחק מדליקות לפלייסטיישן?
גולשי פורום קונוסולות משחקים הפכו השבוע לדמויות החביבות עליהם וסיפרו לנו גם למה. סופר מריו שבסוף משיג את הבחורה, קרייטוס שיטפל באיום האיראני, סופרמן, שרלוק הולמס ועוד-
כולם מחכים שתכריעו למי מביניהם מגיעים פרסים שווים מתנת  Allgame ו-"צעצועי שגיב".
לצפיה ב-'תגידו...'
תגידו...
01/11/2011 | 14:07
3
222
מי שהוא יודע על איזה מופע סטאנדאפ או משו כזה שהפיג'מות עושים או משתתפים
כי חברה שלי גרה בירושלים והיא אמרה לי שעכשיו היא ראתה אותם מחוץ לבית שלה ושיש איזה מופע :S
לצפיה ב-'מופע רגיל הלוואי '
מופע רגיל הלוואי
02/11/2011 | 18:57
2
99
נראה לי שמופעים לילדים הם עושים כל הזמן..
לצפיה ב-'הם מופיעים בהמון דברים קטנים..'
הם מופיעים בהמון דברים קטנים..
09/11/2011 | 18:28
1
74
כבר הרבה זמן..

ואהבתי את החתימה שלך =]
לצפיה ב-'אפשר דוגמאות? '
אפשר דוגמאות?
09/11/2011 | 19:15
64
כולל איפה ומתי ההופעה הבאה?
לצפיה ב-'אטרקציות ופרסים לילדים ב-'
אטרקציות ופרסים לילדים ב-
25/10/2011 | 12:50
5
33

DVD מלא קסם מחכה לכם!
אחרי שעברנו בכבוד את החופש הגדול ואת עומס החגים, הגיע הזמן לעצור ולחשוב על כל הדברים שעשינו בו עם הקטנטנים.
ספרו לנו בפורום להיות הורים על הרפתקה שעברתם עם הילד שלכם בזמן החופש.
15 גולשים נבחרים יקבלו עותק מן ה-DVD של מועדון ווינקX, הרפתקה קסומה לילדים:

רוצים לזכות בספר ילדים נפלא?
אם גם אתם מבלים עם הנכדים שלכם ובמהלך השנים מצאתם יחד תחביב משותף – התחרות הבאה היא בשבילכם!
פורום סבים וסבתות מזמין אתכם לספר לו על פעילות מיוחדת שאתם אוהבים לעשות עם הנכד - ואולי לזכות בספר "ילקוט הפלאים של סבא" מאת אירית שוורץ, מתנת הוצאת "אופיר ביכורים":

ילדים, יודעים איך נברא העולם?
דף הבית הראשון שלי הכין לכל הילדים שהחלו השבוע ללמוד דף מיוחד בנושא בריאת העולם ובו המון פעילויות, דפי צביעה וכיף.
הכנסו ותתחילו ליהנות!
http://www.myfirsthomepage.co.il/hagim/crhtv.htm
לצפיה ב-' מלמדים אותנו בבית ספר!'
מלמדים אותנו בבית ספר!
25/10/2011 | 15:23
4
79
טוב אני לא יודע אם מישהו עוד נכנס לפה אבל הרגשתי צורך לפרסם כי זה ממש מגניב- הראו היום למגמת תקשורת בשכבה שמתחתיי (כיתה י'), כחלק מהשיעורים על סיטקום... פרק של הפיג'מות! גדול!
לצפיה ב-'ויש להם על זה פאקינג בוחן '
ויש להם על זה פאקינג בוחן
25/10/2011 | 15:23
47
לצפיה ב-'חחח מגניב XD'
חחח מגניב XD
26/10/2011 | 17:15
32
לצפיה ב-'גם אני צריך לשתף'
גם אני צריך לשתף
27/10/2011 | 18:21
1
51
כחלק משיעור תקשורת, אח שלי קיבל מטלה לבחור תוכנית מערוצי הילדים (ניק, דיסני, ערוץ הילדים) ולספור קטעי אלימות בפרק אחד. הוא בחר בפרק "מי גבר?".
לצפיה ב-' '
27/10/2011 | 22:34
12
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
24/10/2011 | 17:59
13

אחרי עונה ראשונה מותחת ומוצלחת, מגיעה אלינו המירוץ למיליון 2 - סדרת הריאליטי מבית היוצר של רשת בהנחיית רון שחר.
איזה זוג יגיע ראשון לקו הגמר וייקח את המיליון? בואו לפורום וגלו

בעונה הראשונה פגשנו אותם בירושלים בין שלדי אוטובוסים -  חבורת חסרי כל שנלחמה על ביתה. חצי שנה אחרי שאיבדה את איציק, יוצאת החבורה להרפתקה חדשה.
פורום עספור נפתח מחדש ואתם מוזמנים אליו לקראת העונה השנייה
לצפיה ב-'צילום הסדרה'
צילום הסדרה
20/10/2011 | 03:07
4
480
ידוע שהסדרה צולמה בחולון סמוך לראשל"צ בעונותיה הראשונות (1-3)
בעונה 4 הם החליפו לוקיישן צילום וסט או רק את הסט ?

ואם כן אפשר לציין באיזה מקום הם צילמו את העונות 1-3 ואת 4-7 ?
לצפיה ב-'אני חושב '
אני חושב
20/10/2011 | 04:19
3
173
(אבל לא 100 אחוז) שכל העונות צולמו בקניון ההוא בחולון. ציטוט מהמנהלת לשעבר כאן:
"את הפיג'מות צילמו באזור התעשייה ששייך לראשון אבל מאוד קרוב לקרית בן גוריון בחולון בקניון שנקרא קניוכל ואין שם כמעט שום דבר חוץ ממשרדים."
לצפיה ב-'יש סיבה שאתה שואל, אגב? '
יש סיבה שאתה שואל, אגב?
20/10/2011 | 04:20
109
לצפיה ב-'תיקון קטן'
תיקון קטן
20/10/2011 | 07:50
1
140
כל העונות צולמו בחולון.
בעונות 1-3 הם אכן צולמו בקניוכל (בגבול עם ראשון לציון, קרוב לקניון הזהב).
עונות 4-7 צולמו באולפני "ברודקאסט".
לצפיה ב-'אין שום סיבה :), סתם התעניינתי'
אין שום סיבה :), סתם התעניינתי
20/10/2011 | 21:11
102
עכשיו הבנתי שהם היו קרובים לבית שלי =\
ולא ידעתי אם הם באמת עברו סט והוא באמת נשרף או שהם נשארו באותו מקום.

תודה רבה על העזרה !
לצפיה ב-'גולשי כותבים ספר לגלעד שליט'
גולשי כותבים ספר לגלעד שליט
19/10/2011 | 11:27
20
רבים מאיתנו היו רוצים להיות במצפה הילה, לחבק את גלעד ולומר לו שלמרות שמעולם לא פגשנו אותו, הלב מתמלא באושר עם שובו.
אולי לא נוכל להיות שם אבל המילים שלנו סוף סוף יכולות להגיע אליו.
זו ההזדמנות לשלוח את המכתבים שלנו  לרב סמל גלעד שליט שהלילה,בתום 1940 לילות בשבי,ישן לו בבית עטוף במדינה שלמה.

המכתבים יודפסו לספר מיוחד שיוגש במתנה מגולשי תפוז לגלעד ולמשפחתו

אתם מוזמנים לפרסם את המכתבים בפורום מכתב שלא נשלח
או בבלוג האישי שלכם יחד עם התגית מכתבים לגלעד

"כה אמר יהוה, מנעי קולך מבכי, ועינייך, מדמעה: כי יש שכר לפעולתך נאום-יהוה, ושבו מארץ אויב. ויש-תקווה לאחריתך, נאום-יהוה; ושבו בנים, לגבולם." (ספר ירמיהו, לא, טו-טז)

חג שמח
לצפיה ב-'שרשור הפרקים שראיתם בזמן האחרון '
שרשור הפרקים שראיתם בזמן האחרון
17/10/2011 | 14:44
3
89
ראיתם פרק שכבר ראיתם אלף פעם, ופתאום הבנתם כמה הוא גאוני?
פספסתם בדיחה גסה שאף אחד לא שם לב אליה?
פרק שחשבתם שהוא גדול פתאום התגלה כילדותי?

לשירשור הזה, רבותיי, תשרשרו דעות, תהיות, הארות, הערות וכל מה שעובר לכם בראש- על פרקים שראיתם לאחרונה ובא לכם לשתף עליהם. תהנו!

לצפיה ב-'אני אתחיל '
אני אתחיל
17/10/2011 | 14:52
1
70
ראיתי המון, המון פרקים בזמן האחרון. אני אתן משפט קצר על כמה מהם.

תחתונים- פרק פשוט גדול, שהיה יכול להיות בטופ 3 של העונה אם רק היו לו סוף קצת יותר מהודק. תחושה של החמצה.
צמחוני ו'- מאיפה בא לי הפרק הזה? זכרתי אותו כסביר, והוא ממש הצליח להצחיק אותי. גרי גדול שם, וזאת הייתה הפעם הראשונה שבדש התערב בכדור הארץ אז זה עוד היה חדשני.
דיסאוריינטציה- כנ"ל! אני חולה על הגאג לאורך כל הפרק של "איך באים ילדים לעולם" במסך הלבן.
הכל בכוכבים- ממש אכזב אותי! זכרתי את זה כפרק מעולה, לא יודע מה קרה פתאום אבל כמעט שום דבר לא הצחיק אותי. הוא עדיין בטופ 10 של העונה בגלל העלילה. בכלל כל הפרקים בעונה 6 שחשבתי שהם אדירים התגלו כטובים ולא יותר. עונה 7 הרבה יותר מוצלחת.
היצ'קוק- פרק בלי הרבה בדיחות, אבל נהניתי ממנו מאוד בצפייה שנייה כי הפעם עשיתי עבודת הכנה ואשכרה ראיתי תקצירים של הסרטים של היצ'קוק. היה כיף גדול.
סודות של שתיקה- (אני מעתיק מהנצלש) וואי, סיימתי לראות אותו עכשיו שוב והוא פשוט פנטסטי. זה פרק עם עלילה גאונית, ובדיחות מצויינות. בכל הקטעים עם אילן התפוצצתי מצחוק. יובל סגל גאון , פשוט גאון. השני הכי טוב העונה. אולי השלישי. אבל עדיין יותר טוב מכל הפרקים בעונה 6.
פרק כשר- עם כל צפייה בפרק הזה הדעה שלי עליו משתפרת. אני זוכר שבהתחלה התאכזבתי ממנו, אבל זה היה כי הוא בא אחרי הפרק הכי טוב של הסדרה אי פעם (המבול). אחר כך כבר חשבתי שהוא נחמד, עכשיו אני חושב שהוא מעולה. "ושישו ושמחו, היי! חד גדיא חד גדיא... ליצן קטן נחמד רוקד עם כל אחד- טוב זהו נגמר לי" גם הרעב של קובי כשאילן ועודד עושים לו מבחן כשרות

אני אמשיך אחר כך, אני מותש
לצפיה ב-'*צמחוני ד' כמובן '
*צמחוני ד' כמובן
17/10/2011 | 21:32
58
בו' גרי נוראי
לצפיה ב-'התחלתי לראות שוב מעונה 1, אין על הפיג'מות !'
התחלתי לראות שוב מעונה 1, אין על הפיג'מות !
20/10/2011 | 21:37
54
לצפיה ב-'הפרק שבו גרי מסרב ללכת למילואים'
הפרק שבו גרי מסרב ללכת למילואים
17/10/2011 | 16:45
3
148
מישהו יודע באיזו עונה ואיזה פרק גרי מסרב ללכת למילואים?
הוא אומר שם שיש לו פטור על פי סעיף שֶפָּרָה...

תודה! :)
לצפיה ב-'"מזל סרטן", עונה 5 '
"מזל סרטן", עונה 5
17/10/2011 | 17:32
2
238
לצפיה ב-'^ שזה פרק 32 בעונה ו119 בכללי'
^ שזה פרק 32 בעונה ו119 בכללי
17/10/2011 | 17:33
1
54
לצפיה ב-'תודה רבה! :)'
תודה רבה! :)
17/10/2011 | 18:05
31
לצפיה ב-'כרטיסים ל"כלבים בחלל" ב-'
כרטיסים ל"כלבים בחלל" ב-
17/10/2011 | 08:58
2
13

יו"ר איגוד העוסי"ם מתארח בתפוז
מהם עיקרי ההסכם שהושג? כיצד תלוש השכר יושפע מההסכם החדש? במה מועילה ההצטרפות לאיגוד?
בין השעות 16:00-18:00 יתארח איציק פרי בפורום עובדות ועובדים סוציאליים וישיב לשאלותיכם בנושא תפקידו, ההסכם החדש ונושאים אחרים הקשורים בהתנהלות האיגוד:

רוצים כרטיסים לסרט "כלבים בחלל"?
דף הבית הראשון שלי מחלק כרטיסים לסרט קסום על חוויה מרקיעת שחקים - גם ב-3D!
צפו בסרטון, השיבו על שאלה ונתראה שם:
http://www.myfirsthomepage.co.il/mfhp/tv/dogs/dogs...
לצפיה ב-' סודות של שתיקה זה פרק גדול! '
סודות של שתיקה זה פרק גדול!
17/10/2011 | 14:42
1
30
וואי, סיימתי לראות אותו עכשיו שוב והוא פשוט פנטסטי. זה פרק עם עלילה גאונית, ובדיחות מצויינות. בכל הקטעים עם אילן התפוצצתי מצחוק. יובל סגל גאון , פשוט גאון. השני הכי טוב העונה. אולי השלישי. אבל עדיין יותר טוב מכל הפרקים בעונה 6.
לצפיה ב-'מה שמעלה לי רעיון לשירשור! '
מה שמעלה לי רעיון לשירשור!
17/10/2011 | 14:42
24
לצפיה ב-'מסכמים את השבוע!'
מסכמים את השבוע!
15/10/2011 | 10:45
5
45
משהו טוב שקרה השבוע:

משהו רע שקרה השבוע:

היום הכי טוב בשבוע:

היום הכי גרוע בשבוע:

שיר השבוע:

ציטוט השבוע:

תכנית / סדרת / סרט השבוע:

סרטון או תמונה שראיתם ברשת:

בילוי השבוע:

משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא:

פרק השבוע בפיג'מות:

הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע:

פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות?
לצפיה ב-'מגיב '
מגיב
15/10/2011 | 12:36
3
41
משהו טוב שקרה השבוע: אני הולך להופיע היום, החזרות הלכו מצויין אז נראה לי שיהיה מעולה.

משהו רע שקרה השבוע: חשש מבדיקת דם (ראשונה שלי) שתבוא בעוד שבועיים

היום הכי טוב בשבוע: יום ראשון. עצוב מאוד בגלל סיום הסדרה, אבל גם כיפי כי פתאום הרבה אנשים דיברו עליה.

היום הכי גרוע בשבוע: אולי חמישי, היה לי משעמם טיכו

שיר השבוע: שיר אחרון- הפיג'מות

ציטוט השבוע:
קובי: "אנחנו עוקפים דרך אלנבי, חותכים לסנטר, ומשם רצים ליעד בשיא הכוח, ברור?"
עודד: "אתה מטורף!"
קובי: "ותזכור, עודד, לא משנה מה, לא עוצרים בדרך!"
עודד: "אבל בן אדם זה הסנטר!!"

תכנית / סדרת / סרט השבוע: כאילו דה שהפיג'מות.

סרטון או תמונה שראיתם ברשת: NOT GONNA HAPPEN.

בילוי השבוע: כמה שזה עצוב- החזרות עם הלהקה. היה ממש כיף וזה תפס הרבה זמן מהחופש.

משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: טוב זה כבר היום בערב, אבל ההופעה

פרק השבוע בפיג'מות: אני כבר אבחר מכל העונות כי העונה החדשה נגמרה- "תחתונים". נהניתי ממנו מאוד, אם הסיום היה קצת יותר מהודק זה היה יכול להיות מהטופ של כל העונות.

הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: התעוררות לא קטנה

פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? הלוואי.
לצפיה ב-'אעאעאעאעאעא בדיקת דם '
אעאעאעאעאעא בדיקת דם
15/10/2011 | 17:56
2
44
הסיוט הכי גדול שלי!!!!!!!!!!!!
לצפיה ב-'תודה באמת שאתה מרגיע אותי '
תודה באמת שאתה מרגיע אותי
15/10/2011 | 23:36
1
15
לצפיה ב-''
15/10/2011 | 23:46
16
אתה לא רוצה להיות לידי כשאני עושה בדיקת דם אעאעאעאע
רק מהרגע שהתגייסתי חוררו לי את הורידים איזה 10 פעמים!
יש לי כזה פחד ממחטים.... אני מסוגל חצי שעה לבכות ולהתנהג כמו ילד קטן כשמתקרבים אלי עם המזרק, וזה תמיד מסתיים בהתעלפות
רק מלחשוב על זה עכשיו יש לי צמרמורת אעאעאעאעאעאעאעאע
לצפיה ב-'שבוע טוב לכולם! '
שבוע טוב לכולם!
15/10/2011 | 17:56
27
משהו טוב שקרה השבוע: חופששששש ודברים טובים בצבא

משהו רע שקרה השבוע: הידידה הכי טובה שלי מהבסיס השתחררה

היום הכי טוב בשבוע: רביעי! היציאה לחופש

היום הכי גרוע בשבוע: ממממ אין כזה.... אולי אולי אולי יום שני.. היה יום קצת סתמי..

שיר השבוע: מכל משמר - הילה מערבי... לכבוד חזרתו של גלעד שליט

ציטוט השבוע: "גלעד שליט חוזר הביתה"

תכנית / סדרת / סרט השבוע:
סרט - ג'וני אינגליש 2 פשוט חובההההה לכולם לראות את זה!!!!
סדרות - הפיג'מות, הישרדות, דקסטר, המירוץ למיליון19 ועל טבעי

סרטון או תמונה שראיתם ברשת: לא עולה לי בראש

בילוי השבוע: יום ראשון.. אני וחבר ישבנו בפאב, ואחרי זה הלכנו לראות את ג'וני אינגליש 2

משהו שאתם מחכים שיקרה שבוע הבא: עוד חופשששש

פרק השבוע בפיג'מות: מאמץ אחרון!

הדבר שהכי אהבתם בפורום השבוע: שרשורי סיכום העונה והסדרה

פגשתם את הפיג'מות השבוע? מישהו שקשור לפיג'מות? לא
לצפיה ב-' העונה הכי טובה'
העונה הכי טובה
13/10/2011 | 01:03
13
89
אני יודע, זאת אחת מהשאלות הכי חרושות בפורום.
אבל היי! אף גלגול של הפורום הוא לא שלם בלעדיה! אז מה אתם אומרים?
+ רצוי דירוג וגם הסבר.
לצפיה ב-'הדירוג שלי'
הדירוג שלי
13/10/2011 | 01:10
55
4- עונה שכל פרק בה נכתב על ידי מישהו אחר מהקאסט, ובעקבות כך כל פרק בה מפוצץ בבדיחות וכל אחד מקבל את הזמן שלו לזרוח. רואים שהיא נעשתה מאהבה, לדעתי זה השיא של הפיג'מות. "מ.ס. מנדלבאום", "המבורגרייה קטנה בטירוף", "שיר מקורי", "תחתונים", "שם קוד מוסטש", "חנוכת בית" - יש שם כל כך הרבה פרקים פנטסטיים, ויחד עם זאת אין שום ירידה באיכות באף פרק. העונה הכי טובה לא רק בפיג'מות, אלא בכל סדרה.
5- העונה הכי אנדרייטד לדעתי. מטורפת, משוגעת, ונכון שיש בה כמה פרקים חלשים ביותר, אבל הפרקים הטובים בה הם פשוט גדולים- "המבול" ו"אפס אפס אפס" הם לדעתי הפרקים הכי טובים של הסדרה בכל הזמנים. זאת העונה שאולי הכי נהניתי ממנה תוך כדי שהיא שודרה (הכי הייתי בעניין של הפיג'מות וגם היה לי את הפורום), תענוג גדול היה לצפות בה.
2- שלוש העונות הראשונות מאוד שונות מהבאות, וגם אותן מאוד אהבתי, הן יותר באות אצלי לידי ביטוי בתור נוסטלגיה. עונה 2 מייצגת אותן הכי טוב עם פרקים מעולים כמו "קחי אותי אלונה" ו"הנסיכה, הפורץ והבכיין". בכלל, עונה 1 הייתה עוד טיפ טיפונת פרווה (בעיקר בפרקיה הראשונים), ועונה 3 טיפונת עייפה, 2 הייתה השיא של העונות הראשונות.
1- העונה הטרייה מכולן, פה הכרנו את החבורה, למדנו על השגעונות של כולם ועל איזה כיוון הסדרה תופסת. קלאסיקה. יש פה כמה פרקים שמזכירים במהותם דווקא את עונה 4, וזה מעניין שהם נעלמו בעונות 2-3. החסרון היחיד? עוד יש הרגשה של טיפונת פרווה, כאילו אפשר להוציא מהם יותר. ואכן הוציאו יותר בעונות כמו 2, 4 ו5.
3- גם יופי של עונה, דומה מאוד לשנייה אבל לדעתי פה יש כבר כמה פרקים שבהם התחיל להיגמר להם הכוח. לא אהבתי, לדוגמא, את כל קו העלילה עם דידי- היא סתם עצבנה אותי. מה שכן, גרי בעונה הזאת פשוט קורע, קורע מצחוק, בפרקים כמו הפיג'מות חסרי המוח, אלונה חוזרת לחזרות, ובעיקר לגור איתו - זה עם הפרה הסכיזופרנית
7- התחילה רע מאוד, אני מסכים אתכם. אבל מבחינתי, החל מפרק 10 היא תפסה כיוון כלפי מעלה שלא ראינו בשתי העונות האחרונות, וקיבלנו כמה פרקים שייכנסו לפנתיאון הפיג'מתי, כמו "חדשות טובות", "הומור" ובעיקר "אושן". לקראת הסוף שוב הייתה קצת ירידה, אבל היא שווה מבחינתי מקום מכובד.
6- גם זו לא עונה מאוד חלשה, אבל בהחלט הכי חלשה מכולן. היא מייצגת מבחינתי את החולשה העיקרית של עונות 6-7 - האובר אקטינג של גרי, הילדותיות והשחיקה של עודד, ובעיקר המחסור בגיוון בתסריטאים, מה שיצר המון פרקי פילר חלשים.
לצפיה ב-'MY TOP 3'
MY TOP 3
13/10/2011 | 03:15
62
מקום ראשון: עונה 4 - עצם הציפייה לחזרה שלהם גרמה לעונה הזו להיות מרגשת ומצחיקה. הפגרה עשתה להם טוב, מצד אחד כאילו לא הפסיקו לצלם, מצד שני כאילו הם חזרו עם כוחות ונולדו מחדש..וכמובן שימיתי ..

מקום שני: עונה 1 - נוסטלגיה, קלאסיקה, איך שלא תקראו לזה. העונה שגרמה לכולנו להתאהב בסדרה הזאת...

מקום שלישי: עונה 2 - אמנם העונה הכי קצרה, אבל נמצאים בה פרקים חזקים: צוות לעניין א+ב, הטברנה של גרי, הפיג'מטרון, בעל הבית בא והולך, בליינד דייט..
לצפיה ב-'עונה (תרתי משמע)'
עונה (תרתי משמע)
13/10/2011 | 15:00
50
כמו שכולם אמרו העונה הכי טובה היא עונה 4! בעונה הזאת ימית מגיעה ונתן חוזר, ובגדול. גם בעונה הזאת פחות פחדו לעשות קצת בדיחות שמתאימות יותר למבוגרים. הציון של העונה 10, ואחריה העונה הכי אהובה היא הראשונה- עם ציון של 9. אי אפשר לנצח את הקלאסיקה.
לצפיה ב-'אחרי הרבה התלבטויות..'
אחרי הרבה התלבטויות..
13/10/2011 | 18:54
2
62
עונה 4: אמנם היה לי קשה להתרגל לחסרונה של אלונה, אבל ימית התגלתה כמגניבה (ויש לה אורנג'דה משלה ), וכמעט כל הפרקים בעונה הזאת הם על תקן גאוניים.

עונה 2: פשוט היו בה הרבה פרקים שמאוד אהבתי, ביניהם הפיג'מטרון, בליינד דייט, ההמבורגרי מת מצחוק..

עונה 1: כי היא כזאת חמודה ונוסטלגית (: תמיד נחמד לראות שוב (בפעם המאה?) את הפרק הראשון

עונה 3: פחות טובה מעונות 1-2, אבל עדיין יותר טובה מהחדשות. אני פשוט לא מצליחה להתרגל לעונות 5-7..

עונה 7: קצת קשה לי עם העונות החדשות, אבל השביעית דווקא נחמדה. היו בה כמה פרקים חלשים, אבל היו גם כמה שאהבתי (פרק מצולם, אושן וכמובן הפרק האחרון)

עונה 5: אני מודה, אני לא זוכרת ממנה הרבה, אבל היא ללא ספק הייתה יותר טובה מעונה 6..

עונה 6: קצת עצוב לי לדבר עליה. חוץ מכמה פרקים טובים פה ושם (ג'ורה), העונה הזאת פשוט לא ראויה להחשב כאותה סדרה עם העונות האחרות.
לצפיה ב-'מוזר לי '
מוזר לי
13/10/2011 | 20:05
1
43
כשאנשים מדברים על עונה 5 ועל עונות 6-7 כאילו הם היינו הך. הצירוף הזה "עונות 5-7" פשוט לא מסתדר לי. אלה עונות מאוד שונות.
לדעתי, בכל אופן, עונה 5 בנויה טוב עלילתית, יש בה הרבה הומור וברובו מתוחכם, והיא כוללת הרבה פרקים מהפכניים. עונות 6-7 סתמיות לעומתה.
לצפיה ב-'עונה 5 לא משהו בכלל'
עונה 5 לא משהו בכלל
13/10/2011 | 20:50
47
עונה 6 נוראית. אם הייתי רואה רק אותה, בלי להכיר את הסדרה לפני, סביר להניח שלא הייתי טורחת לראות גם את שאר הסדרה.
עונה 7 נחמדה.
בעיקרון אני מתייחסת אליהן כגוש אחד כי מבחינתי מעונה 5 הסדרה התחילה להדרדר. זה לא אומר שלא היו בעונות האלו פרקים טובים או שלא נהניתי מהן, אבל בעיניי הן בהחלט פחות טובות מארבע העונות הראשונות.
לצפיה ב-'דעתי בעניין'
דעתי בעניין
13/10/2011 | 21:12
42
לדעתי העונה הטובה ביותר היא עונה 5, עונה שגם בה, בהשוואה להיום היו הרבה "פרקים מיוחדים" (וסליחה על הביטוי, הוא כבר מאוס פה) אבל הם היו יותר טובים, למרות חסרונה הבולט של ימית והיעלמותו של נתן.
לצפיה ב-'מידרג! '
מידרג!
15/10/2011 | 17:30
4
57
4 - יש צורך להסביר בכלל?! גם הפרקים הכי חלשים בעונה הזו הם פרקים שלא יפריע לי לראות אותם עוד 10 פעמים

1- עונה קלאסית, מלאה בשירים הזויים וממכרים שגם כשאהיה בן 80 ואנסה לשכוח את המילים שלהם, קשה לי להאמין שאצליח.. וכמובן, אומנם זו סדרה שיועדה לילדים, אבל כבר אז ההומור היה בוגר הרבה יותר

3 - אין יותר מדי מה להגיד.. עונה נחמדה, פרקים טובים, מצחיק.. בעיקרון מבחינתי זה בא ביחד עם 2, אני אישית אף פעם לא מבדיל איזה פרק בא מאיזה עונה מבין השניים

2 - כנ"ל מה שרשמתי למעלה

6 - עונה מרעננת, הרבה ימית ונתן, שיפור אופטימי לעונה 5 החלשה יותר, והפתיחת עונה הכי מושלמת שיש

7- עדיין לא עיכלתי מספיק את העונה כי היא הרגע נגמרה לי, אבל היו בה פרקים טובים יותר וטובים פחות.. ובסה"כ עונה נחמדה שהיה מהנה לצפות בה!

5- העונה החלשה ביותר של הפיג'מות.... וזה נובע מזה שלעונה הזו יש יותר מדי פרקים... עונה מאוד לא מרוכזת, מבולגנת, המון פרקים שהם רעיונות שלא הצליחו לבצע אותם כמו שצריך.. כמובן שהיו פרקים שנהנתי בהם, אבל היו גם הרבה פרקים שראיתי אותם פעם אחת, נתתי לזה אפילו עוד הזדמנות בויאודי... ואין לי כוח לבזבז עליהם את הזמן יותר
לצפיה ב-' עונה 5'
עונה 5
15/10/2011 | 23:36
3
32
לצפיה ב-''
15/10/2011 | 23:43
2
30
זו עונה עם כ"כ הרבה פרקים מיותרים.... + דנה! :
פרק עם פוטנציאל
בלתי מושגת
שרה טבעות
צמחוני נגד מנדלבאום חלק ד'
פרק 100מם (ה-אכזבה הגדולה של העונה)
פרק כשר
כה אמר זרתוסתרא
עסק מסריח
ארצה
סוף העולם
במדבר
משפחה חורגת אותך
חצילו

כמובן היו לעונה גם פרקים טובים, ואני לא יכול להגיד שסבלתי מהעונה הזו כי באמת שהיו הברקות והיה מצחיק! אפילו מפרק הסיום נהנתי למרות שכמעט כל הפורום התאכזב ממנו
אבל כעונה זו הייתה ההכי חלשה!
(למרות שתכלס, אי אפשר באמת לדרג עונות.. הרי בכל עונה יש את העליות והמורדות שלה.. ובתכלס הכל זה הפיג'מות)
לצפיה ב-'בלתי מושגת מיותר?! השתגעת?! '
בלתי מושגת מיותר?! השתגעת?!
16/10/2011 | 02:57
1
50
לך עכשיו לויאודי ותראה את הפרק שוב. קדימה, זוז! ונסה לא לחשוב על העלילה אלא תתמקד בבדיחות. במיוחד גרי בסוף. זה פרק גדול. וגם צמחוני, פרק כשר, ארצה וסוף העולם (פרק ענק) רחוקים מלהיות מיותרים.

אני מסכים שזאת עונה עם הרבה פרקים מיותרים, ויחד עם זאת זו עונה עם הרבה פרקים אדי-פאקינג-רים.
לצפיה ב-'וברצינות '
וברצינות
16/10/2011 | 03:48
44
זאת עונה עם המון שנינויות שקל מאוד לפספס, אני ממליץ בחום לשבת ולנסות לצפות גם הפרקים לא זכורים לך לטובה. תבוא בראש פתוח ותתפלא כמה זה טוב, גם אני הייתי צריך צפיות נוספות לרוב הפרקים בעונה הזאת.
לצפיה ב-'אני חושב שיש משהו נורא נחמד'
אני חושב שיש משהו נורא נחמד
08/11/2011 | 19:38
43
וסימבולי בזה שאחרי שהכול נגמר, כל המעריצים במבט כולל על הסדרה אוהבים כל כך את העונה הרביעית.
הרוב לא נתנו להם סיכוי- החליפו סט, אין אלונה, הכול משתנה, אההההה. בתקופה שהעונה שודרה וגם אחריה זאת נחשבה לעונה הפחות טובה, וגם כיום יש קונצנזוס כזה בין אנשים שהם לא כאלה מעריצים כמונו אלא יותר בכיוון של "גדלו על הסדרה" שרק עונות 1-3 טובות.
אבל הנה, אחרי שהכול נגמר, וכל המעריצים גדלו והתבגרו ויש לכולנו נקודת מבט שונה על הפרקים, ועל בדיחות, ועל מבנה, וכו', ויש כאן החלטה פה אחד שהעונה הרביעית הכי טובה.

ופרס ההודעה האובר- דרמטית של השנה הולך ל..... (מצטער זאת פשוט העונה האהובה עליי בכל סדרה EVER, ועד עכשיו לא זכיתי להרבה תמיכה בנושא, אז כיף לי לראות את זה).
לצפיה ב-'הפרקים האהובים'
הפרקים האהובים
13/10/2011 | 10:25
7
337
החלטתי לעשות עוד שאלה כדי לעורר את הפורום- מכל עונה תבחרו את הפרק האהוב עליכם ותפרטו עליו, ואם תרצו תדרגו גם את הפרקים האהובים (האם הפרק האהוב בעונה 3 יותר טוב מהפרק האהוב בעונה 5?)

לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
13/10/2011 | 10:51
71
עונה 1- שיבוט משובש או שיבוש משובט: פרק שדי מסכם את הפיג'מות, עם כל הטירוף שלו. העלילה רק הולכת ומשתפרת, וגם אלונה עם החכמה הפמיניסטית שלה.
עונה 2- הנסיכה, הפורץ והבכיין: ההופעה הראשונה של נתן הפנטסטי, כולם משחקים טוב בפרק הזה.
עונה 3- פרק מצויר: פרק כל-כך גדול שעשו עליו מחווה בעונה השביעית. הפרק הזה הוא גם הפרק המצויר היחיד בסדרה, וזה שילוב די נחמד בין כל האנימציות המוגזמות של החלפת ראשים ומרדפים חסרי היגיון ובין ההומור של הפיג'מות.
עונה 4- עכבר: פרק מתוחכם וקלסי, כל שנייה בפרק הזה הצחיקה אותי- נתן וימית עם הדמויות העגולות, גרי עם הריגת החיות של רוני, אילן עם "אתה זוכר שהוא קפץ עליו ו..אה!" ועוד כמה שאני לא זוכר
עונה 5- המבול: העונה הזאת לא כזאת מרשימה, אבל פרק נחמד בסך הכול. אילן עם אווירת אדגר אלן פו (איפה?), ההפסקת חשמל והתמונות של אלונה וימית
עונה 6- תעשה לי טובה: עוד פרק קלאסי שמסכם את הפיג'מות, כולם מסתבכים ומכמה טובות תמימות יש משקל דיגיטלי מקולקל ומדינה חדשה של עודד.
עונה 7- אושן: הפרק הזה כל-כך מוביל על עונות 6 ו-7, זה גם אחד הפרקים הטובים בפיג'מות. נתן משחק פה נפלא וכולם משתפרים לאורך הפרק.
ומיקום הפרקים האהובים:
מקום 1- עכבר
מקום 2- אושן
מקום 3- תעשה לי טובה
מקום 4- שיבוט משובש או שיבוש משובט
מקום 5- פרק מצויר
מקום 6- המבול
מקום 7- הנסיכה, הפורץ והבכיין
לצפיה ב-'עונה '
עונה
13/10/2011 | 12:19
2
81
עונה 1: מה עודד אמר- לא מאיזושהי סיבה מיוחדת, אלא מהסיבה הפשוטה שזה פשוט פרק קורע מצחוק. באמת, כמות הבדיחות בו היא בממוצע של בדיחה לחצי דקה, וכולן עובדות. הישג מדהים.
עונה 2: קחי אותי אלונה- הייתה לי התלבטות גדולה אם לשים את הפרק הזה או לא. מבחינה עלילתית הוא די משעמם, אבל יש בו כל כך הרבה דברים מצחיקים והוא כל כך מסמל מבחינתי את השלישייה, שהייתי חייב להכניס אותו.
עונה 3: לגור איתו- כי אני חייב להכניס "פרק גרי" אחד לפחות, וזה אחד מפרקי הגרי הטובים ביותר אי פעם. כל הגג של הפרה הסכיזופרנית ("אבא אכל פרה עם פיצול אישיות" ), אחר כך הגג של המחלות שהוא חושב שהוא חולה בהן, ואחר כך הגג עם הדמויות השונות שהוא הופך אליהן ("גרי נו ריספקט יו נו מור!" ), פשוט גדול. גם השאר חמודים בפרק הזה.
עונה 4: שם קוד מוסטש- וואו, כמה שזה היה קשה! באמת שהבחירה בפרק הזה היא על גבול האקראית. זה כל הזמן מתחלף בין מ.ס. מנדלבאום, המבורגרייה קטנה בטירוף, חנוכת בית, שיר מקורי וזה. בכל אופן, יש בפרק הזה סוג של ציון דרך מבחינתי, זאת הפעם הראשונה שראיתי פרק של העונה הרביעית ונקרעתי מצחוק. בעקבות הפרק חזרתי לראות את כל העונה שוב, הפעם מנקודת מבט שונה ועם האחים, והבנתי עד כמה היא אדירה. "היא סוכנת מוסד?!" קלאסה.
עונה 5: המבול- גם זה היה מאוד קשה, כי עד לא מזמן הפרק האהוב עליי בכל העונות היה "אפס אפס אפס". אבל בעקבות צפייה חוזרת בשניהם, הגעתי למסקנה שהמבול לוקח. זה פרק הזוי לחלוטין, אחד הכי הזויים בתולדות הסדרה, אנד איי לייק איט. בדיחה ה"אדגר אלן פו" כבר פחות מצחיקה, אבל בפעם הראשונה הייתי על הרצפה ממנה. רק הפיג'מות יעזו לעשות בדיחה כזאת. אילן מתחרפן לחלוטין, מכל סצנה עם עודד אתה נקרע מצחוק רק על כמה היא הזויה, ויש הרבה מאוד בדיחות משעשעות. גם השיר בסוף קלאסי.
עונה 6: וולמן- זה לא פרק ע-נ-ק, אבל לצערי הרב אף פרק בעונה הזאת הוא לא ענק. בפרק הזה ספציפית ניכר שהייתה הרבה השקעה, ממוצע הבדיחות היה גבוה, וולמן היה יופי של דמות (יובל סגל גאון. נקודה.), לוח השנה הצחיק אותי, והיו הרבה מאוד בדיחות מתוחכמות ששברו את הקיר הרביעי בטעם ("הומור פוליטי, אה? הסדרה הזאת ממש מאתגרת את הצופים שלה", "הם אפילו לא סגרו את העלילה שלי, סתם אמרו יאללה").
עונה 7- אושן: פרק היסטרי וגדול מכל הבחינות, שמסמל את המעלה של העונות החדשות. השיא של יובל סגל מבחינת כתיבה ומשחק, בדיחות מהטובות בכל העונות ("כן! אני בגוגל! גוגל.. זה גוג... אני לא כל כך בטוח מה אני אמור לעשות בפנטזיה הזאת"), טוויסט מעניין, והתפתחות עלילתית גאונית. אין, ולא תראה באף סדרה אחרת, כזה פרק.

לדירוג- דירוג "כל העונות" שלי הוא שונה מאוד, אבל אם לדרג לפי פרק מכל עונה:
1. המבול
2. שם קוד מוסטש
3. אושן
4. מה עודד אמר
5. לגור איתו
6. קחי אותי אלונה
7. וולמן
לצפיה ב-'נ.ב.'
נ.ב.
13/10/2011 | 13:31
1
39
לפתוח סקר חדש בלי לענות על הקודם? תתבייש
לצפיה ב-'מצטער'
מצטער
13/10/2011 | 14:56
34
לא שמתי לב, אני אכפר על חטאי
לצפיה ב-'כולם היו בניי, את רובם אהבתי, אבל'
כולם היו בניי, את רובם אהבתי, אבל
13/10/2011 | 22:00
47
אבחר מהעונה הראשונה את - פסיכולוגיה הפוכה. הרומן של אילן די מצחיק בפרק הזה.
עונה שנייה - הטברנה של גרי. המדריך לזמר ים תיכוני אולי יעזור לכמה זמרים פה והקטע של עודד כרקדנית בטן קורע אותי.
עונה שלישית - פרק מצויר.
עונה רביעית - מ"ס מנדלבאום. מעבר לזה שהפרק הוא סאטירה נפלאה שלועגת לארקדי גאידמק שהיה אז מעין הברון רוטשילד, זו בשבילי מחווה לקלים קמנקו שהלך לעולמו השנה. שיחק את האוליגרך שרוצה לקנות את הקבוצה ושיחק ב-"המובילים" בתפקיד ולרי.
עונה 5 - דיסאוריינטציה. עודד בהיריון? מה לא קרה בסדרה הזו?
עונה 6 - ג'ורה. פרק קאלט שצוחק על כל העדות דרך ג'ורה ובוצ'ק, ילדה עליזה והקוף ה... חמוד שלה.
עונה 7 - פלאש. בגלל יניב פולישוק!!
לצפיה ב-''
15/10/2011 | 17:43
26
עונה ראשונה - אילן הכוכב ב'
פרק שבצפייה ראשונה לא אהבתי.. צפייה שניה היה נראה נחמד.. וככל שהתבגרתי וראיתי עוד כמה פעמים את הפרק התאהבתי בו לחלוטין
אחד הפרקים המצחיקים ביותר של הפיג'מות יש בזה הכל מהכל!

עונה שניה - זה כל פעם משתנה, אבל.... ההמבורגרי מת מצחוק!
פרק עודדי לחלוטין, ועודד נמצא כאן במיטבו

עונה שלישית - אירוביזיון
פשוט פרק קלאסי של הפיג'מות
פרק של 200 שידורים חוזרים, ולעולם לא נמאס!

עונה רביעית - תחרות כישלונות
פרק ענק אין יותר מדי מה לפרט, זו הרי עונה שכל הפרקים שלה משובחים אחד אחד... זה פשוט הפרק שהכי הכי מצחיק אותי כל פעם מחדש

עונה חמישית - פרק 3 עונה 5 קלאסי
קלאסי.... פשוט קלאסי!
אחד הפרקים הבודדים שאהבתי בעונה הזו וזה פרק שהיה עשוי בצורה מצויינת!

עונה שישית - מלכה קופרמן
אין.. אני פשוט מאוהב בפרק הזה!!!!
פרק הפתיחה הכי מושלם שהפיג'מות יכלו להמציא!
מהשניה הראשונה שלו ועד השניה האחרונה

עונה שביעית - חדשות טובות!
הפרק היחידי בעונה שכבר הספקתי לראות אותו יותר מ4 פעמים, וזה כבר מספיק בשביל לזכות בתואר פרק העונה שלי
לצפיה ב-'עונה'
עונה
27/10/2011 | 18:38
39
עונה 1- אילן הכוכב א'. הפרק הראשון שראיתי, ואני זוכר איך התגלגלתי מצחוק שעה אחר כך. כל הבדיחות עם "יש לי פגישה עם שמעון פרס!" "יש לי פגישה עם בגין!", כל הקטע לפני הפתיח שעודד רק רוצה לדעת עם רומי אבולעפיה בהמבורגרי, וממש נקרעתי כשבדש אמר שהוא צריך להגיע לגיהנום... אה, כפר סבא!

עונה 2- הטברנה של גרי. בפרומואים לקראת העונה הראו את עודד כרקדנית בטן. אני גם נקרעתי מצחוק מהפרודיה על שמעון פרנס. גם אדם קורע.

עונה 3- אדוני ראש העיר, רק בגלל בדיחת העגבניות מגיע לו להיכנס.

עונה 4- חנוכת בית. יובל קרע אותי. שיר המחסן בכלל קרע אותי (במחסן של גרי... יש תולעים!). ההסבר על חנוכת הבית עוד יותר, והכי מצחיק היה הניסיון שלהם להשיג מוצרים באמצעות פיצוי. ורובי, אני חייב חמש דקות הפסקה.

עונה 5- דיסאוריינטציה. עודד כיכב בפרק הזה. בואו נזכור את החסידה ששולחים אליה SMS וגם את ההתנהגות המוגזמת שלו בתור אישה בהריון.

עונה 6- ג'ורה. לא אוהבים את זה? מה אכפת לכם, מה אתם מתערבים? ותזכרו: סטפות, שיני זהב, זיעה!

עונה 7- אושן, מהסיבות שכולם הזכירו.
לצפיה ב-'השלמות פרקים!'
השלמות פרקים!
13/10/2011 | 23:50
19
61
כן, כן.. הגיע הזמן
לצפיה ב-'20,000 דולר'
20,000 דולר
13/10/2011 | 23:52
1
49
טוב, היה פרק נחמד סה"כ
קצת חפרו על הפאנצ' עם האפקטים כל פעם שאומרים את הסכום.. אבל פסדר זה הצחיק
והפאנצ' בסוף עם ימית הרג אותי
ואורי! יא סלב!
לצפיה ב-'וואי ימית בסוף'
וואי ימית בסוף
14/10/2011 | 00:25
39
"אויייי יש שריפפהההה" זה רצח אותי, בעיקר בפספוסים.
לצפיה ב-'תפקיד'
תפקיד
14/10/2011 | 00:20
2
31
מממ... פרק חלש אחד החלשים של העונה הזו..
העלילה של השלישייה עם הבגדים הייתה מיותרת, העלילה של גרי הייתה מיותרת...
רק העלילה של דנה וימית החזיקה את הפרק, וראינו את העלילה הזו כבר כמה וכמה פעמים בצורות שונות במהלך הסדרה
הדבר היחידי שהצחיק אותי - החיקוי של ימית ליעל בר זוהר ענקקק
לצפיה ב-'אה ועוד בדיחה ששיעשעה אותי חח'
אה ועוד בדיחה ששיעשעה אותי חח
14/10/2011 | 00:21
29
פרדי:מה שאומר, שאת לא תהיי גל גבות הבאה.
דנה:אתה אולי מתכוון גל גדות..
פרדי:אני מתכוון לאסתי זקהיים.

אדיוטי אבל שיעשע אותי
לצפיה ב-' ימה '
ימה
14/10/2011 | 00:25
23
לצפיה ב-'ז'רגון'
ז'רגון
14/10/2011 | 00:48
2
41
עוד פרק מוצלח מבית היוצר של קובי פרג'!
היה פרק אדיר, לגמרי נהנתי! לדעתי נכנס בטופ5 :D
לצפיה ב-'דבר מוזר קרה לי עם הפרק הזה'
דבר מוזר קרה לי עם הפרק הזה
14/10/2011 | 01:24
1
35
בזמן שראיתי אותו לא כל כך אהבתי אותו, ופתאום כשראיתי שאלעד וקובי כתבו אותו הסתכלתי עליו באור אחר. אני צריך לתת לו צפייה חוזרת.
לצפיה ב-'היה לי ברור ששניהם כתבו את הפרק!'
היה לי ברור ששניהם כתבו את הפרק!
14/10/2011 | 01:36
33
איפשהו במהלך הפרק זה כבר נהייה ממש ברור.. יש שם הרבה בדיחות-קובי
אגב, שמת לב שלאורך כל הפרק לא הייתה לקובי אף דמות? הוא היה לאורך כל הפרק רק הוא עצמו!
לצפיה ב-'ואני אקח הפסקה עכשיו'
ואני אקח הפסקה עכשיו
14/10/2011 | 00:49
23
כי אני כבר מת מעייפות
ונשארו לי עוד 3 פרקים
נמשיך מחר!
לצפיה ב-'שפיות רגעית'
שפיות רגעית
14/10/2011 | 12:13
3
51
טוב, זה אחד הפרקים ההזויים ביותר שהיו וזה היה כ"כ מצחיק
גרי הרג אותיייייי
איש תרבות רציני - רשמת בשרשור שזה פרק שלא השקיעו בו בתסריט - אה?!
אם זה לא נקרא פרק מושקע, מה כן????

ולטעמי זה באמת מזכיר שילוב של "דפקט הפרפר" עם "חתונת הכסף"
וזה היה שילוב מוצלח
לצפיה ב-'הבעיה בתסריט '
הבעיה בתסריט
14/10/2011 | 15:21
2
24
היא שהפרק נגמר בצורה הכי גרועה בעולם (נו בסדר, אז בסוף הכול קרה רע בדיוק כמו פעם), והמעבר החד הזה לכלים שמאפיין את עונות 6-7 נותן לכל העסק טעם רע.
לצפיה ב-'וגם זה '
וגם זה
14/10/2011 | 15:22
23
שגרי מתחרפן כל כך מזה שהבר מצווה של השלישייה תהיה בהמבורגרי, זה פשוט מוגזם. אפילו לסדרה. אפילו לגרי.

חוץ מהבעיות האלה זה פרק מעולה!
לצפיה ב-'לדעתי ההפך לגמרי'
לדעתי ההפך לגמרי
14/10/2011 | 17:54
27
כמה שזה היה צפוי, ככה זה היה מצחיק
והקטע עם גרי גמרררררררררר אותי אני חולה על הקטעים לאורך כל העונות שהוא מתחרפן ורץ בין הסטים....
(באדוני ראש העיר עם המסטיק הוא חנק אותי מרוב צחוק!!!!!!)
לצפיה ב-'מאמץ אחרון'
מאמץ אחרון
14/10/2011 | 17:52
29
פרק לפני-אחרון מושלם
וואו אני ממש מבסוט!!!!!
לא ציפיתי יותר מדי במיוחד כשראיתי תגובות לא ממש טובות של אנשים,
ואישית אני גם מאוכזב מזה שזו העונה האחרונה וזה לא מרגיש לי כאילו עושים עם זה משהו מיוחד, אלא מעבירים את זה הלאה..
אבל מהפרק הזה מאוד נהנתי וזה היה פרק מצויין בשביל פרק לפני אחרון..
גם מצחיק, גם מרגש, גם מסכם.. אהבתי שהחזירו אותנו אחורה לפרק 2 של עונה 6.. הצדיקו את הפרק הכי גרוע של העונה
ויובל סגל תותח זה ידוע

הסצנות שהרגו אותי מצחוק:
השיחה של נתן וימית.... זו לא באשמתך, נתן....
והחיסול לחמניות לפי קצב מוזיקה קלאסית של גרי במיוחד בתחילת הפרק זה הרג אותי חחחחחחחחחחח
לצפיה ב-'אחרון ודי '
אחרון ודי
15/10/2011 | 13:14
2
25
טוב, זה באמת היה אחד הפרקים המרגשים..
סיכם מאוד יפה את כל השירים מכל העונות...
והיו גם קטעים נורא מצחיקים..
רובי: "מי כתב את הפרק הזה?!"
אלי דראי: "אני.."
רובי: "אתה?!?"

אבללללל עדיין נותרתי מאוכזב מעט
אני מרגיש כאילו הריצו את הסוף הזה, ויאללה סגרו את הבאסטה..
לא מרגיש סוף בומבסטי, לא מרגיש כאילו עשו לנו גראנד פינאלה........ זה מרגיש כאילו זה פרק סיום כמו שאר פרקי הסיום..
פרק הסיום של שמש למשל, היה וואחד פרק סיום!!!! וזה באמת היה מרגש והרגיש כמו סיום והרגיש מושקע ובומבסטי..

אז דבר ראשון שהיה חסר לי זה אלונה, ולדעתי בלי אלונה אי אפשר היה לסיים את זה באמת.. וכל הפרק ציפיתי וחיכיתי שהיא תגיע, וקיוויתי בלב ששמרו אותה כל עונות 6-7 רק בשביל הסצינה האחרונה של הסדרה..
איך אפשר לסיים ככה את הסדרה בלי הצלע הנשית של עונות 1-3?!
מעניין אותי אם היא הוזמנה וסירבה להגיע, או שבכלל לא ניסו לפנות אליה..

והיה חסר לי נורא שהשיר סיום בוצע רק ע"י הלהקה+גרי.. לדעתי יכל להיות יותר מרגש אם היו מוסיפים אליו גם את מר לטין, גברת ברכה ורוני... או ללכת יותר רחוק, להוסיף אליו גם את בדש, צמחוני ושאר הדמויות הצצות מכל העונות..
לצפיה ב-'במבט לאחור, פרק מאכזב '
במבט לאחור, פרק מאכזב
15/10/2011 | 13:19
1
25
עם כל כמה שזה היה מרגש... זה פרק לסגור סדרה? זה נראה כאילו הם אמרו לקהל "טוב מה התלהבתם, אנחנו כולה הפיג'מות".  אני עוד פנטזתי בתחילת העונה על צמד פרקי סיום היסטריים שאני אראה בסוף ב"תסריט": "קובי פרג', אילן רוזנפלד, עודד פז, ימית סול, יניב פולישוק, רובי דואניאס, אריק זילברמן וכו' וכו'". ממש חיפפו.
לצפיה ב-''
15/10/2011 | 14:12
19
זה מרגיש לי כאילו בפרק הסיום של עונה 4 הושקעה יותר מחשבה, כשצילמו שוט נפרד של כל שחקן אורח שהגיע...
יכלו לעשות משהו נחמד בסגנון, במיוחד כשעונות 6-7 צולמו ביחד..
לצפיה ב-'וסתם כמה מילים בנימה אישית '
וסתם כמה מילים בנימה אישית
15/10/2011 | 14:10
1
33
זה מוזר לי בטירוף שזהו, זה נגמר.....
את הסדרה התחלתי לראות מהיום שבו שודר לראשונה הפרק הראשון, אי שם ב2003... 2002?
התחלתי לראות את הסדרה כשאני בן 10-11.... היום אני כבר חייל בן 19
וזו באמת סדרה שליוותה אותי הרבה מאוד זמן..
זה שירים שאני עד עכשיו יודע אותם בע"פ, זה בדיחות ומערכונים שמשתרשים לך ליום יום
(עד היום בבסיס יש חיילים שאני מריץ איתם בדיחות-פיג'מות)
כשהייתי קטן יותר הייתי הולך להצגה שלהם.. היו לי מרצ'נדייז שלהם..
חברים שלי היו קוראים לי עודד פז, אומרים לי עד היום שאני דומה לו

והפורום הזה... ליווה בשבילי את רוב התקופה הזו....
אני הייתי החלוץ של הפורום, והאחרון ששרד אותו מהיום שהוא נפתח

אני זוכר את הבאסה שהעונה השלישית נגמרה.. ועדיין לא היה ברור אם יש עונה רביעית, אין עונה רביעית.. וטדי הפקות מצהירים - אין
והייתה באסה ענקית...
ואז הגיע הברבור... ובישר לכולם את הבשורות המשמחות
אגב, ברבור.... אני חושב שזה הזמן לחשוף את עצמך

ומאז נוצרה כאן קהילה של ממש לפיג'מות... שהיו לה תקופות יותר טובות, ותקופות פחות טובות.. ובסופו של דבר לדעתי הפורום הזה עשה לפיג'מות את הסדרה (אפילו הוזכר כמה וכמה פעמים )

בקיצור זה מרגש מאוד מבחינתי שזה נגמר, מרגיש לי כאילו עוד פרק בחיים שלי הסתיים..
ואני מאוד מקווה להמשיך לראות כל אחד ואחד מהמוכשרים האלו ממשיכים להצליח לבד או ביחד..
ולהמשיך לראות עוד הפקות של רובי התותח

ומה שבטוח........ כל העונות ישארו על הויאודי לעוד הרבה הרבה זמן!
ואיזו מין פגישה עם חברים זו בלי לשים איזה פרק טוב של הפיג'מות בויאודי?
אז זה עדיין לא נגמר
לצפיה ב-''
15/10/2011 | 16:25
11
לצפיה ב-'פרק 173 - אחרון ודי'
פרק 173 - אחרון ודי
09/10/2011 | 09:36
4
101
פרק סיום חגיגי וסופי שמסכם את כל שבע העונות של הפיג'מות.

שידור ראשון בשעה 10:25, שידורים חוזרים בשעות 15:25 ו-20:00 וב-hot vod young.

כולם מוזמנים להגיב, לספר מה דעתם ולסכם את שבע העונות של הפיג'מות.

דיון פורה וצפייה מהנה!
לצפיה ב-'אחרי הפיג'מות...'
אחרי הפיג'מות...
09/10/2011 | 18:16
3
47
האורות כבים, מקפלים את הסטים והולכים. לאן? לנתניה?
מה יקרה לשחקני הפיג'מות?

דנה - סרט אימה ישראלי בכיכובה, "חתולים על סירת פדלים", יעלה בהמשך השנה. אולי היא תפתח קריירת משחק.
בינתיים, היא תשחק בפסטיגל עם עודד.
ימית - אולי תהיה פסיכולוגית, אבל בינתיים נמשיך לראות אותה משחקת וכותבת ב-"סברי מרנן" בערוץ 2. החגיגה עוד נמשכת - לסדרה 42 פרקים. כנראה נפגוש אותה הרבה על מסך הטלוויזיה השנה.
אלונה - כולנו התגעגנו אליה. היא תמשיך לגלם את ליבי אגמון, בתו של שאול אגמון, בסדרה "ילדי ראש הממשלה".
יניב - כמובן גם הוא יכתוב וישתתף ב-"סברי מרנן". בנוסף, ישחק במחזמר "שובו של הג'יני" בחנוכה עם קובי ובעונה השנייה של תוכנית המערכונים "הפרויקט הירוק".
אלי - היא כבר לא בת 12. היא מיוצגת בסוכנות ולכן סביר להניח שניפגש איתה בעתיד.
יובל - מדבב במגוון סדרות טלוויזיה וסרטים. אני מקווה שיפתח קריירת תיאטרון, כמו אביו, יוסי סגל (המוכר לנו כצ'ינצ'ילה).
עודד - ינחה בערוץ הילדים, אולי ישבור שיא של השתתפות בפסטיגלים, יהיה הדיביל הנצחי. ובין חלטורה לחלטורה נראה סדרה שכתב עם קובי עבור ישראל קטורזה. היא תעלה בערוץ 10 בהמשך השנה.
קובי - ישחק בעונה השלישית של "חצויה" ובעונה השנייה של "נבחרת ישראל בטלוויזיה".
ציטוט מראיון עליו ב-"גלובס": "פרג', נצר לשבט הצלמים המיתולוגי, ובנו של עזרא, אחד מהאחים שהקימו את "האחים פרג'", מתחיל בקרוב לצלם סרט דוקומנטרי על המשפחה שלו - מהחיים בעיראק של שנות ה-40' ועד לשיא - שיאה של אימפריית הצילום בארץ". הסרט ישודר בערוץ 10.
אילן - כתב את "חצויה" עם שירה אלון. לאחרונה דווח שקיבל תפקיד בעונה הרביעית של "עבודה ערבית".
אולי ישתתף בעונות הבאות של "החולמים".

בכל מקרה, לא משנה מה יקרה לשחקנים שלה - הפיג'מות תמיד תהיה חוויה אחת גדולה לכולנו.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-' תודה על המידע'
תודה על המידע
09/10/2011 | 19:17
20
לצפיה ב-'תודה!(:'
תודה!(:
09/10/2011 | 19:48
1
24
מעניין אם גרי ימשיך לעוד עונה של "מנדלבאום"..
יהיה נחמד לראות את אילן ב"עבודה ערבית" וגם לראות את הסדרה שקובי ועודד כותבים לקטורזה.
לצפיה ב-'אין מצב שהוא לא ימשיך לעוד עונה של מנדלבאום..'
אין מצב שהוא לא ימשיך לעוד עונה של מנדלבאום..
11/10/2011 | 19:16
27
כי את העונה הקודמת הם סיימו במתח ואין מצב שהם לא ימשיכו לפחות לעוד עונה :-\
לצפיה ב-' סיכום העונה!'
סיכום העונה!
09/10/2011 | 17:36
12
62
יאללה, אנשים, להתעורר! מאמץ אחרון למען הסדרה האהובה עלינו!

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו?
והכי אהוב?
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו?
והכי שנוא?
מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה?
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית?
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית?
הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות?
מיהי דמות העונה שלכם?
איזו דמות פחות אהבתם?
האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה?
האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה?
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ):
איך העונה הזו ביחס לקודמות?
לצפיה ב-'(תגרמו לזה שאני לא אהיה היחיד ש) עונה '
(תגרמו לזה שאני לא אהיה היחיד ש) עונה
09/10/2011 | 17:50
1
36
הפרק הקצר ביותר אי פעם, חדשות טובות, הומור, סודות של שתיקה, אושן.
והכי אהוב? אושן, תסלחו לי אבל הפרק הזה הוא פשוט עילוי יוצא דופן. היסטרי לגמרי. "מהר לזינזאנה למה חנינו באדום לבן"
אילן בממלכת ההמבורגרים, הוא בא. מה?, מיתפוטר, פלאש, חסידות סבבה. פשוט פרקים משעממים וחסרי פואנטה.
והכי שנוא?
אילן בממלכת ההמבורגרים, שהוא גם הכי שנוא בכל העונות.
ללא ספק ירדן הראל, כריזמטית ומשעשעת.
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית?
ככל הנראה-
יהורם צוברבולר: "ומה בדבר הפיצויים?... הוא מוסר: או פיצויים, או נעליים"
גרי: "אז פיצויים!"
יהורם: "סליחה.. תיקון.. הוא מוסר: לא פיצויים, ולא נעליים!!!"
גרי: "אז נעליים!!!!!! נעליים!!!!!!!!!!!!!"
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית?
קשה, גם השיר לפני האחרון וגם באחרון היה מאוד מרגש ומגניב. אולי לפני האחרון לוקח, מאוד אהבתי את הפזמון המיוחד (עם ה"אהההה").
אני חושב שהמעלה הכי גדולה של העונה היא הפרקים המטורפים, עם הרעיונות ההזויים, שהם רגעים שבהם היא בהחלט התעלתה.
מיהי דמות העונה שלכם?
נתן! הוא היה פשוט פנטסטי העונה, מזמן לא רק בכיין.
איזו דמות פחות אהבתם?
יש שאלה בכלל? אם זה לא היה ברור- דנה. למרות שגם עודד מאכזב מאוד.
נתן וימית משתפרים עם כל עונה שעוברת. הסצנות שלהם ביחד מצויינות.
על גרי כבר דיברתי אלף פעם, אצל עודד זה אפילו יותר בולט לי. הוא נהיה שחקן לילדים בגן בלבד, הוא משחק בסדרה כמו שהוא משחק במערכונים של ערוץ הילדים וחבל.
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8
עונה 1- 8
עונה 2- 9.5
עונה 3- 9
עונה 4- 10
עונה 5- 9.5
עונה 6- 7
עונה 7- 8
לצפיה ב-' בחרנו את אותה הבדיחה'
בחרנו את אותה הבדיחה
15/10/2011 | 17:20
31
ללא ספק בדיחת העונה
לצפיה ב-'*שביעית, לא חמישית'
*שביעית, לא חמישית
09/10/2011 | 17:50
24
לצפיה ב-'מסכם...'
מסכם...
09/10/2011 | 19:45
50
קודם כל, ממש מצטער שלא הייתי פה כמעט מתחילת העונה, ועוד עשיתי מאמצים לפתוח את הפורום ובסוף כמעט לא כתבתי הודעות בו. היו לי מלא בעיות עם המחשב ולא יצא לי כמעט לכתוב בפורום. שמחתי לקרוא את ההודעות שלכם ויובל, כל הכבוד שהחזקת את הפורום ואתה הסיבה שצריך שהפורום עוד ישאר! חח.. צפיתי בכל הפרקים של העונה ויש לי הרבה מה להגיד עליהם אבל אני לא אכתוב עכשיו סיכום על כל פרק ומה אהבתי בו, את זה הייתי צריך לעשות בזמן. מעכשיו אני אנסה להיות עוד יותר בפורום, גם אחרי העונות יש הרבה מה לדבר, סיכומים, הפעלות, משחקים... לסיכום!
מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? חדשות טובות, אושן, סודות של שתיקה, הומור וז'רגון.
והכי אהוב? מתלבט בין חדשות טובות לאושן. אכן שתי פרקים שיש בהם רמות מוטרפות של הומור וממש השקיעו בהם ולא חשבו עליהם מעט זמן. "אושן" עם כל התפתחות העלילה שנתן לבסוף זה מר לטין, החלום על גוגל (אני לא כל כך בטוח מה אני אמור לעשות בפנטזיה הזאת!) והיו עוד מלא בדיחות טובות שחלק יובל הזכיר. ב"חדשות טובות" לא היו חסרות גם בדיחות, הבדיחה עם הפיצויים והנעליים, "גברת קופרובסקי, שד בא לקחת אותי!", גרי "שלא יזמברו אתכם" מנדלבאום, "איטס אה פרי קאנטרי- צקצקי כאוות נפשך", כל הפרק פשוט נקרעתי מהניסיונות שלהם להקים מהדורת חדשות. גם השיר בסוף היה טוב. אני חושב שלבסוף אבחר ב"אושן"- פרק בין הטובים בכל העונות ועם רעיון ממש יפה, יובל סגל פשוט תותח עם הפרקים שלו!
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? הוא בא. מה?, 3333, חסידות סבבה, פלאש והחלום ושברו.
והכי שנוא? אני חושב שחסידות סבבה, פרק שאפילו אילן מכריז עליו כפרק רגיל, אבל הוא רגיל מדי ולא כל כך מצחיק ודי משעמם. לא אוהב את הפרקים האלו עם הסאטירה על המגזר הדתי.
מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? היה נחמד לראות את צ'ינצ'ילה וגם ירדן הראל שחקנית מצוינת.
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית? אני מנסה להיזכר בבדיחה מוצלחת אבל היו כל כך הרבה מוצלחות כמעט בכל פרק אז אני אעתיק מיובל את הבדיחה עם הפיצויים והנעליים שממש הצחיקה אותי.
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית? השיר של צוברבולר ב"חדשות טובות" היה מעולה.
הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? פרקים הרבה יותר קיצוניים ומוטרפים, די הרגישו שזו עונת סיום מיוחדת.
מיהי דמות העונה שלכם? שמעתי פה דעות שגרי הוא כבר די "אובר-אקטינג" אבל אתם פשוט טועים- האיש הזה הוא דמות העונה שלי וגם בכל הסדרה- המוטרפות שלו וההגזמה זה מה שעושה את הדמות שלו כל כך מצחיקה! גם נתן וימית הפתיעו אותי לטובה העונה כמו תמיד.
איזו דמות פחות אהבתם? אני איאלץ לבחור בדנה, אבל מרגישים בשיפור במשחק שלה. היא כבר לא מיותרת בהרבה פרקים וטוב שיש 2 בנות בסדרה.
האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? יובל סגל וימית, המשחק שלהם מצוין ובאמת יש להם סצנות ממש טובות ביחד החל מהעונה הרביעית.
האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? אני דווקא לא כל כך הרגשתי בשינוי הדמויות ובמיוחד לא בעודד, עודד מצליח להצחיק אותי באותה מידה שהוא הצחיק אותי בעונות הקודמות. אני לא מרגיש שינוי במשחק שלו אם זה כלפי מבוגרים או ילדים.
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8.5
איך העונה הזו ביחס לקודמות? יש המון פרקים מהעונה הזאת שתמיד אזכור ותמיד אחזור ואחרוש עליהם וכעונת סיום היא עונה טובה מאוד. רק חבל שאין גיוון רב בתסריטאים- זה רק רובי, אלי דראי או יובל סגל. העונה הזאת הבליחו מדי פעם גם קובי פרג' ואלעד קוריש, דנה, ימית ויניב וזהו. בעונות הקודמות היה יותר גיוון בתסריטאים. מאוד ניהנתי מ-2 העונות האחרונות, לא חושב שהם היו צריכים להפסיק בעונה 5.
לצפיה ב-'מגיב'
מגיב
09/10/2011 | 23:20
20
מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? אחות שלה, היצ'קוק, חדשות טובות, הומור, אושן
והכי אהוב? אני הולך עם הזרם- אושן. אני מסוגל להסתכל על הפרק הזה מאות פעמים ועדיין להתפקע מצחוק. אפילו דנה הייתה טובה בפרק, עם הקטע של הרעל והנוגדן XD
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? הפרק הקצר ביותר, פספוסים מפוספסים, חסידות סבבה, צמחוני- אלה הם חייך, 3333
והכי שנוא? אני כנראה אלך עם פספוסים מפוספסים. הפספוסים עצמם היו קורעים, פשוט שהפרק עצמו לא היה טוב. העונה הזאת מלאה בקטעים שלא דורשים עלילה ובחזרות על דברים קודמים, כמו הפספוסים, פרק מצולם, צמחוני- אלה הם חייך והפרק הקצר ביותר (שרק רואים קטעים לא הגיוניים)
מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? יש את ההומלס בפרק ז'רגון שאני לא יודע איך קוראים לו, אבל הוא שיחק מושלם בתור הומלס והוא אפילו הצליח להשפיע על גרי!
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית? אני חייב ללכת על נתן- "יש! אני מנכ"ל גוגל! אני בגוגל! אני גוגל! אני.. אני לא יודע מה אני אמור לעשות בפנטזיה הזאת" :)
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית? הזה מחדשות טובות- "צאי, צאי, ממסך הLSD של אחותי"
הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? אם.. כמו הקודמים, הפרקים האלה נהיו די הזויים וWeird is good
מיהי דמות העונה שלכם? נתן! הוא פשוט מפריח את השממה, ואם הוא היה בעונה החמישית לדעתי היא הייתה הרבה יותר טובה. נתן טוב יותר ממה שהוא היה קודם (אם זה אפשרי בכלל), והפרק אושן כולו על נתן וזה אחד הפרקים הטובים בסדרה
איזו דמות פחות אהבתם? כמו כולם- דנה. זה לא אישי נגדה, פשוט במשחק היא לא טובה. נכון שגם לה היו כמה קטעים מצחיקים העונה, אבל צריך את האיכות הכי טובה לתכנית המופלאה הזאת
האם הייתה דמות שהשתנתה ואהבתם את השינוי שלה? הדמויות לא ממש השתנו העונה, אבל אם חייבים לבחור אז את נתן. בדיוק שחושבים שהוא לא יכול להשתפר הוא משתפר
האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? כמו שאמרתי- לא היו ממש שינויי דמויות העונה, אבל מה שכן זה שדמויות כמו מר לטין וברכה כמעט לא השתתפו העונה. וגם שישקיעו קצת באלונה, היא ליוותה את הפיג'מות 3 עונות אז שתופיע לפחות בסיום התוכנית!
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): אם.. אני אלך על 8 וחצי, הייתי אומר 10 אבל ההתלהבות שלי קצת תרד עוד כמה שנים
איך העונה הזו ביחס לקודמות? אי אפשר לנצח את העונות הקלאסיקות, אבל בכללי- עונה סבבה כזאת
לצפיה ב-'זה עוד לא נגמר!!!!!!!!!!!!!111111111'
זה עוד לא נגמר!!!!!!!!!!!!!111111111
10/10/2011 | 01:03
2
34
יש לי להשלים את ה6 פרקים האחרונים לסוכות
לצפיה ב-'כיף לך '
כיף לך
10/10/2011 | 12:05
1
19
תפתח אחרי שתראה את כולם הודעה מרוכזת ותן משפט על כל אחד
לצפיה ב-'ברור'
ברור
11/10/2011 | 01:02
16
יאללה אני מצפה לזה כבר, אני מורח את זה הרבה זמן
לצפיה ב-'סיכום!!!'
סיכום!!!
10/10/2011 | 15:15
20
מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? החלום ושברו, הומור,אחות שלה אושן 3333 (גם מיתפוטר ושפיות רגעית היו מעולים)

והכי אהוב? קשה להגיד אבל אני חושבת שאושן הוא היה פרק מגניב ומצחיק שבאמת היה מושקע החזיר אותי טיפה לעונה 4 שבאמת הייתה  ה-עונה של הפיג'מות
פרק מעולה ובאמת שנתן הפציץ בעונה הזאת !!!!! אין ספק שהוא היה אחד הפרקים הכי אהובים העונה

מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו?הוא בא,מה? יאללה הפקות תפקיד חדשות טובות חסידות הסבבה

והכי שנוא? תפקיד לא יודעת זה היה פרק חסר תועלת לא ממש התחברתי אליו אין הרבה מה לכתוב עליוווו סתם פרק

מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה?ירדן הראל הייתה מצוייייייינת והיה אדיר לראות את עדי הימלבלוי למרות שהייתי נותנת לה תפקיד יותר משמעותי

מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה החמישית? היו מלא בדיחות מצויינות אבל באמת שכלום לא עולה לי יחיחיח אז גם אני יגנוב באלגנטיות את בדיחת הפיצויים והנעליים שהרגה אותי מצחוקXD

מהו השיר האהוב עליכם מהעונה החמישית? השיר האחרון שיר הסיום שגרם לי באמת לבכות רצח ובאותו זמן לצחוק ;)

הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות?בלי שום ספק הפרקים המיוחדים זה מה שעשה תעונה לא היה לנו פרק אחת רגיל ושגרתי וזה היה מהנה ומצחיקD:

מיהי דמות העונה שלכם?נתן עשה תעונה הזאת למדהימה ואילן שהוא אהובי ואין עליו

איזו דמות פחות אהבתם?מה לעשות אפילו אחרי 3 עונות אני חייבת להגיד שדנה וגגם עודד טיפה איכזב..... וזה נורא קשה להגיד את זה

האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? לא עולה לי כלום....

האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? לעודד הייתה תפנית מוזרה העונה הזאת הוא באמת התחיל לכוונן את עצמו לילדים קטנים יותר וחבל ....

ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 7 וחצי -8
איך העונה הזו ביחס לקודמות? לא הבנתי כל כך איך לענות על השאלה הזאת אז תסלחו לי  חיחיחיחיחיחחיחי

בס"כ היה עונה טובה ואני לא מצטערת על שנייה ממנה היו פרקים מעולים שאני אוהבת מאוד לראות ואני לא חושבת בכלל שהייתה פה נפילה
ביחס לעונות הקודמות רק חבל לי שאם כל עונה הסידרה התרחקה יותר ויותר מהלהקה
אבל בסופו של דבר
לצפיה ב-'הסיכום שלי'
הסיכום שלי
11/10/2011 | 08:38
18
שימו לב - אין בכל מה שאני כותב הבעת דעה כל שהיא על העונה. זאת בגלל שמדובר בהתרשמות ראשונית מהפרקים.

מהם 5 הפרקים שהכי אהבתם בעונה הזו? צמחוני - אלה הם חייך, 20,000 דולר, פספוסים מפוספסים, החלום ושברו, פלאש.
והכי אהוב? מתלבט בין פלאש לצמחוני. שניהם כל כך פשוטים אבל מאוד מצחיקים...
מהם 5 הפרקים שהכי פחות אהבתם בעונה הזו? מאמץ אחרון, תפקיד, פרק מצולם, חדשות טובות, 3333.
והכי שנוא? לא יודע.
מיהו / מיהי השחקנ/ית האורח/ת שהכי נהנתם לראות בסדרה? ניר רון. אף פעם לא נמאס לראות אותו. גם רבקה גור שחקנית מצויינת (אני מקווה לראות אותה בתיאטרון).
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית? לא זוכר
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית? שיר המסע של ווילי וונקה ב-"אילן בממלכת ההמבורגרי".
הדבר הכי מוצלח בעונה הזו לעומת עונות קודמות? הפספוסים. לפעמים הם יותר מצחיקים מהפרק.
מיהי דמות העונה שלכם? ימית.
איזו דמות פחות אהבתם? דנה. זה לא בגלל משהו אישי, הפעם.
האם הייתה דמות שהתשנתה ואהבתם את השינוי שלה? רוני התבגרה.
האם הייתה דמות שהשתנתה ולא אהבתם את השינוי שלה? פיצולי האישיות של קובי לא זכו ליותר מדי תשומת לב.
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ): 8
איך העונה הזו ביחס לקודמות? לא רעה. אם לא הייתה הבטחה לעונה שישית ושביעית - אני חושב שבהחלט היה ניתן לאחד את שתיהן לעונה טובה יותר.
לצפיה ב-'יאללה, הגיע הזמן לסכם עונה!'
יאללה, הגיע הזמן לסכם עונה!
15/10/2011 | 17:18
1
22
1. חדשות טובות
2. הפרק הקצר ביותר אי פעם
3. אושן
4. החלום ושברו
5. הומור
והכי אהוב?
חדשות טובות
1. יאללה הפקות
2. מי גנב ת'עוגיות
3. צמחוני - אלו הם חייך
4. 3333
5. פרק מצולם
והכי שנוא?
יאללה הפקות..... אה?!... שמתי לב שיש לי משהו נגד פרקים מספר 2 בפיג'מות
בעונה יעני? אמממ.... לא היו הרבה העונה, אבל נורא נהנתי מ"אחות של ימית"
מהי הבדיחה הכי מוצלחת מהעונה השביעית?
ללא ספק..
יהורם צוברבולר: ומה בדבר הפיצויים? אוקיי.... אני מבין.... הוא אומר - הוא פיצויים, או נעליים..
גרי: אז פיצויים!!!
יהורם צוברבולר: מצטער, חלה טעות, הוא מתכוון - לא פיצויים!!! ולא נעליים!!!!!!
גרי: ........... אז... נעליים!!!!! נעליים!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
מהו השיר האהוב עליכם מהעונה השביעית?
שיר נהדר לחלטורותתתתתתתת
היה פרק ספיישל של פיספוסים מעונה 3 לא היה לנו דבר כזה!
מיהי דמות העונה שלכם?
ימיתיייייייייי
איזו דמות פחות אהבתם?
דנה....
הדמות של נתן נהיית יותר מעניינת מעונה לעונה לא סבלתי אותו בעונה 2!
יש לעודד פרקים שהוא פשוט דמות אחרת לגמרי מעודד שאנחנו מכירים
ציון לעונה מ1 עד 10 (אפשר גם עם עשרונים ):
7
פחות טובה... אבל יותר מוצלחת מעונה 5 שפחות נהנתי ממנה
לצפיה ב-'איך שכחתייייייייי'
איך שכחתייייייייי
15/10/2011 | 17:22
19
ה-שיר של העונה.... חדשות טובות אני לא מפסיק לחרוש על השיר
אין אין... הפרק הזה פשוט עשוי בצורה מושלמת!!!!!

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

הודעות נבחרות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ