לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
93179,317 עוקבים אודות עסקים

פורום משפחות שכולות

``לפעמים את יודעתרק הבכי מזמן לזמןבא מתוך געגוע ישן...``לפעמים הגעגועים חונקים, מתישים, מטריפים את הדעת. נזכרים ומתגעגעים, לוקחים נשימה ארוכה, נשענים אחורה, מאבדים קצת תחושת זמן ומקום, עוצמים עיניים ודומעים, או בוכים, או צועקים. לפעמים שואלים למה. לפעמים רוצים לשתף, לפרוק, להתפרק, לספר, להתנחם, לחבק ולקבל חיבוק בחזרה. כאן זה המקום. הערה: הפורום אינו בא במקום טיפול כזה או אחר. תפקידו להשלים ולנסות ליצור קבוצת תמיכה לאנשים שעוברים וחווים את השכול והאובדן.

אודות הפורום משפחות שכולות

``לפעמים את יודעתרק הבכי מזמן לזמןבא מתוך געגוע ישן...``לפעמים הגעגועים חונקים, מתישים, מטריפים את הדעת. נזכרים ומתגעגעים, לוקחים נשימה ארוכה, נשענים אחורה, מאבדים קצת תחושת זמן ומקום, עוצמים עיניים ודומעים, או בוכים, או צועקים. לפעמים שואלים למה. לפעמים רוצים לשתף, לפרוק, להתפרק, לספר, להתנחם, לחבק ולקבל חיבוק בחזרה. כאן זה המקום. הערה: הפורום אינו בא במקום טיפול כזה או אחר. תפקידו להשלים ולנסות ליצור קבוצת תמיכה לאנשים שעוברים וחווים את השכול והאובדן.
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'טנטולוגיה: לימודי מדעי האובדן, השכול והאבל'
טנטולוגיה: לימודי מדעי האובדן, השכול והאבל
25/08/2015 | 11:21
65
הצטרפו לתכנית הייחודית בישראל
לפרטים נוספים >> tinyurl.com/oq29bqf
או התקשרו: 03.7407216
לצפיה ב-' סגירת הפורום '
סגירת הפורום
01/04/2014 | 13:31
255
נוכח רמת הפעילות הנמוכה הוחלט לסגור את הפורום בשלב הזה.

בהזדמנות זו אנו רוצים להודות לדנה אז שניהלה את הפורום.

המשך גלישה נעימה ב אנשים
לצפיה ב-' פורומים חדשים בתפוז '
|*| פורומים חדשים בתפוז |*|
30/03/2014 | 11:21
63
|קדימה|מנהגים רבים, מאכלים ומוזיקה הן רק חלק מהדברים המיוחדים שתמצאו בתרבות התימנית. הנכם מוזמנים להיכנס בצעד תימני לפורום תרבות תימן.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|יש המחפשים מתכונים חדשים ונועזים ויש המשתוקקים לריח ולטעם של תבשיל מבית אמא,  אתם מוזמנים לשתף ולחוות טעמים בפורום מבשלים כשר.
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...

|קדימה|פורום הומואים דתיים נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין או חלק מדת והומוסקסואליות, בואו לכתוב על כל מה שעל ליבכם.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'הרהורים על המשך הדרך'
הרהורים על המשך הדרך
18/03/2014 | 05:53
236
לפני כמעט כשנתיים לקחתי על עצמי את ניהול הפורום. ידעתי שלא יהיה זה פורום תוסס ושוקק חיים.
אבל האמנתי כי קיומו של הפורום חשוב להורים לאנשים שאבדו אדם קרוב ויקר, אם זה אח, הורה, בן. בלי קשר לאופן בו הוא הלך לעולמו, ולמידת הקרבה.
ביקשתי לבנות מקום שיתן מענה לכולם. מקום בו יקבלו תמיכה, יוכלו לשפוך את ליבם ולשתף. מקום בטוח וחמים עברנו.
מתוך התמודדותי עם האובדן היקר והאישי שלי.
אני מוצאת שרק אני כותבת בפורום, ואין כמעט תגובות. פעם אחר פעם מעלה הודעות לפורום ובודדה שם. פורום מטבעו אמור להיות עם דיונים, שיחות, תגובות בין אחד לשני. באופן הזה אני חושבת שהפורום איינו יכול לתת את התמיכה, אינו מקום שמזמין לרשום את כאבייך, התלבטויותך, ואפילו את הדברים הקטנים והשמחים שקורים לנו בחיינו. שהשתנו ביום אחד נורא. ולא תמיד יש לנו את הכלים והדרך להתמודד עם השינוי הזה.
ומנגד רואה שיש קוראים להודעות, בעיקר כשיש הודעות חדשות ואחרות ומבינה שעדיין יש צורך.
אז מתוך ההתלבטות והקשיים האישיים שלי, ומתוך מצבו של הפורום. מעלה פה את השאלה:
האם הפורום חשוב לכם?
מדוע להמשיך ולקיים את הפורום?
מי מבין הקוראים מי שמוכן לסייע בידי להרים את הפורום?
מי מוכן להצטרף אלי ולכתוב ולדאוג לשמור על הפורום מתפקד ופועל?
מהם הנושאים שחשוב לכם שהפורום יעסוק בהם? מהם הנושאים שמעסיקים אתכם?
איך הייתם רוצים שהפורום יראה?
האם הייתם רוצים שהפורום ימשיך להתקיים?

האחת שעוד מאמינה שהוא חשוב, אבל ברור לה שצריך להתקיים אחרת.

לצפיה ב-'כתבתי מדריך התייחסות לאנשים אבלים. '
כתבתי מדריך התייחסות לאנשים אבלים.
22/02/2014 | 14:01
1
226
(אני אחות שכולה).
מוזמנים לקרוא ולהגיב במה עוד כדאי להגיד - ולא להגיד - לאנשים אבלים. מי שמעדיף/ה שהתגובה שלו תופיע באופן אנונימי, יכול/ה לשלוח לי אותה במייל: i.have.a.life.wish@gmail.com .
http://ihavealifewish.blogspot.co.il/2014/02/blog-...
לצפיה ב-'(זו כמובן כתיבה אישית שמסתמכת על ניסיון אישי'
(זו כמובן כתיבה אישית שמסתמכת על ניסיון אישי
22/02/2014 | 14:19
60
שלי ושל אנשים נוספים בלבד ולא מתיימרת להיות מדריך "רשמי" או "מלומד". מי שמחפש מאמרים אקדמיים - זה לא זה).
22/02/2014 | 14:00
1
63
(אני אחות שכולה).
מוזמנים לקרוא ולהגיב במה עוד כדאי להגיד - ולא להגיד - לאנשים אבלים. מי שמעדיף/ה שהתגובה שלו תופיע באופן אנונימי, יכול/ה לשלוח לי אותה במייל: i.have.a.life.wish@gmail.com .
לצפיה ב-'אין לי מושג למה זה מופיע שלוש פעמים, סליחה'
אין לי מושג למה זה מופיע שלוש פעמים, סליחה
22/02/2014 | 14:12
29
22/02/2014 | 13:59
1
83
(אני אחות שכולה).
לצפיה ב-'סליחה, מוזמנים למחוק כמובן את הפרסום הכפול'
סליחה, מוזמנים למחוק כמובן את הפרסום הכפול
22/02/2014 | 14:13
27
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
21/02/2014 | 16:16
73
את השבוע הקיצי והיפה הזה מבלה עם ילדה חולה בבית.
נכון שזה הקושי האישי שלי, אבל כבר כמה לילות כמעט לא ישנה, חצי מהלילה מבלה ליד מיטתה היסטרית. הרופא אומר שזה רק וירוס, חום, צינון עייפות. אבל בשבילי זה הגרוע ביותר.
נכון שחצי כיתה שלה חולה, אותי זה לא מרגיע ולא מנחם.
אז אחרי שהיינו אצל הרופא והוא שלך אותנו הביתה לעוד ימי מחלה, עם אקמול וזהו.
כל הזכרונות עולים, הזכרונות שלו הקטנטן לי רק מצונן ועיף אפילו בלי חום. ובכל זאת... ובכל זאת...
אז אני היסטרית וחרדה מותר לי.
רק מקווה שכבר יהיה מאחורי שתחזור לבית הספר בריאה וחזקה.
לצפיה ב-'שיתוף בתהליך התמודדות עם אובדן'
שיתוף בתהליך התמודדות עם אובדן
19/02/2014 | 16:22
181
בימים אלה אנחנו עובדים על פרוייקט וידאו, הבוחן את הפערים בין התנהגויות של אנשים לאחר אובדן הנתפסות נורמטיביות בקרב הציבור לבין תפיסת התנהגויות אלו על ידי עולם הפסיכיאטריה.

"מיקוקה הפקות" זו חברה להפקת תוכן ווידאו יצירתי והפרוייקט הנוכחי עצמאי ולא ממומן על ידי גוף חיצוני.

אם חוויתכם אובדן של ילד, קרוב משפחה, חבר ואתם מוכנים לשתף ולדבר על כך בבקשה צרו איתנו קשר במייל amita@mikooka.com לקבלת פרטים נוספים.
זהו נושא שחשוב לדבר עליו!
לצפיה ב-'שיתוף בהתמודדות עם תהליך האובדן'
שיתוף בהתמודדות עם תהליך האובדן
19/02/2014 | 16:20
94
בימים אלה אנחנו עובדים על פרוייקט וידאו, הבוחן את הפערים בין התנהגויות של אנשים לאחר אובדן הנתפסות נורמטיביות בקרב הציבור לבין תפיסת התנהגויות אלו על ידי עולם הפסיכיאטריה.

"מיקוקה הפקות" זו חברה להפקת תוכן ווידאו יצירתי והפרוייקט הנוכחי עצמאי ולא ממומן על ידי גוף חיצוני.

אם חוויתכם אובדן של ילד, קרוב משפחה, חבר ואתם מוכנים לשתף ולדבר על כך בבקשה צרו איתנו קשר במייל amita@mikooka.com לקבלת פרטים נוספים.
זהו נושא שחשוב לדבר עליו!
לצפיה ב-'אובדן בן יקר'
אובדן בן יקר
16/02/2014 | 22:41
1
282
נפטר לפני חודשיים מדום לב בגיל 33 קשה לי להתמודד לא מעכלת
לצפיה ב-'אילנה '
אילנה
21/02/2014 | 16:09
156
אובדן בן הוא קשה, זמן קצר עבר והכל עוד בוודאי טרי וכואב.
לוקח זמן להתחיל לעכל, וללמוד לחיות עם האובדן.
זה משתנה מהורה להורה.

תני לעצמך את הזמן לכאוב, להתאבל ולהתגעגע הוא היה חלק ממך, הבן שלך הרבה שנים.
ואת בלעדיו רק מספר חודשים.  
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
07/02/2014 | 22:30
71
השבוע בתי למדה בבית הספר את השיר "המסע לארץ ישראל" המספר על עליית האתיופים לארץ.
אני שומעת אותו ובוכה. תוהה עם הרגישות שלי גברה בגלל האירועים האישיים.
האם בגלל מה שעברתי  אני מבינה את המשמעות של הסבל האובדן והצער באופן אחר מאשר בעבר.
לא זוכרת את עצמי בעבר כך בוכה משירים.
אני תוהה אלו עוד דברים בי השתנו עם מה שקרה, אלו עוד דברים אלמד על עצמי.
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אפשר להזמין אותך לקפה? '
אפשר להזמין אותך לקפה? |קפה|
05/02/2014 | 13:06
88
|*|מה אתם באמת יודעים על הקפה שאתם שותים? ביום רביעי, 5.2, בשעות 19:00-17:00 עמלי מסיקה, דיאטנית קלינית ואפידמיולוגית תזונתית, מגיעה לפורום דיאטות ואורח חיים בריא לעשות לנו סדר.
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

|*|חלמת שרגע לפני הריקוד הראשון שלכם, שמלת הכלה שלך מתלכלכת מיין אדום? היכנסו לפורום חתונות וספרו לנו על החלומות והסיוטים שלכם הקשורים ביום החתונה ותוכלו לזכות במזרן זוגי ויסקו אורתופדי

|*|יום האהבה מתקרב וזו הזדמנות מעולה להתחדש בריח חדש. היכנסו לפורום שיחת נשים וספרו לנו מהו הניחוח הנשי שלכן ותוכלו לזכות בבושם מתנת L'OCCITANE
לצפיה ב-'רוצים לעזור לילדיכם?'
רוצים לעזור לילדיכם?
04/02/2014 | 16:04
51
|*|מתקשים לראות עד כמה קשה לילדיכם להשתלב בחברה? מחפשים את הדרך הנכונה לעזור?
יעל ברוקנר, פסיכולוגית שיקומית, מתארחת בפורום הורים לילדים ביסודי  היום בין השעות 17:00-19:00 ובאה לענות לשאלותיכם בנושא הפרעה בתקשורת החברתית.
לצפיה ב-'שבת שלום'
שבת שלום
31/01/2014 | 16:49
49
היום הייתה אזכרה לגיסי, עברו 10 שנים מאז פטירתו.
אחרי שנים אחייניתי דיברה, סיפרה על הקושי וההתמודדות. שאינם קלים יותר אפילו עם הזמן שעבר.
נכון למדו לחיות בלעדיו, אבל עדיין חסר להם מאוד.
ומדהים היא היתה קטנה שהכל קרה, ועדיין זוכרת המון דברים קטנים. מהחיים לפני, מההתמודדות עם המחלה.
והרבה הרבה געגוע...
לצפיה ב-'פורומים חדשים בנושא שוק ההון'
|*|פורומים חדשים בנושא שוק ההון
30/01/2014 | 17:47
22
|קדימה| אתם מוזמנים לשוחח על כל מה שקשור במניות הביומד בארץ והעולם בפורום ביומד

|קדימה| בין אם אתם צעירים שמתכננים לרכוש דירה להשקעה בבאשר שבע,יזמים שמחפשים להכנס לעסקי תמ"א 38 או משקיעים שמחפשים לרכוש בניין בניו-יורק, פורום השקעות בנדל"ן הוא המקום בשבילכם
לצפיה ב-'יום שהתחיל בדמעות'
יום שהתחיל בדמעות
30/01/2014 | 11:17
144
היום בבית קצת משופעת, אז ירדתי לבקר בקבר.
וכשהייתי שם היו כל מיני מחשבות על יום האם וים המשפחה ומה שבינהם.
אם היה עדיין בחיים איך זה היה? ואיזה מן אמא אני? אמא לילד שאיננו.
לפעמים מתגנבת המחשבה שאולי לא עשיתי מספיק, כדי להגן עליו? אולי יכולתי למנוע? אולי דברים יכלו לקרות אחרת?
זה שכולם מתעסקים במשפחה, ואחים והכל לא עוזרת. לילדה היה יום מאוד קשה ביום שלישי, הילדים ציירו את המשפחה שלהם והיא ציירה אותנו וגם אותו.
אבל כל הפעילות בצהרון היא בכתה רבות. ובערב דברנו על זה והיא אמרה שהיא מאוד מתגעגעת. בהמשך אמרה שאינה זוכרת אותו כבר, והיא מתגעגעת אליו, ומתגעגעת שיהיה לה אח, כמו לכולם.
מה יכולתי להגיד לה... מה יכולתי להבטיח...
רק חיבקתי אותה שלא תראה את הדמעות.   
לצפיה ב-'בר מצוה'
בר מצוה
22/01/2014 | 12:10
4
143
שלום אני איבדתי לפני5וחצי שנים את בני בן ה7היום היה צריך
להיות הבר מצוה שלו  היום הזה קשה לי מאוד הוא צריך להיות היום בן13
הכאב גדול גדול וצובט בלב

ץץ

ץ00

לצפיה ב-'אתיקולה '
אתיקולה
22/01/2014 | 17:03
2
112
שלום לך אימא
כולנו איבדנו כאן ילדים. אני מאוד מבינה לליבך,הכאב כמו שציינת קשה מנשוא  
והמחשבה שהילד לא הגיע לגיל בר מצווה בלתי נסבלת .
זה הגורל הבלתי מובן ,ואנחנו עומדים מולו חסרי אונים . גם את גם אני כולנו רצינו חיים אחרים.
.ואני מקווה שאת תחזיקי מעמד,ביום הכול כך קשה ,בחיק המשפחה שזקוקה לך .
מוזמנת לכתוב ,מוזמנת להצטרף.
לצפיה ב-'ערב טוב'
ערב טוב
22/01/2014 | 18:46
1
84
אני.  הסבתא.  של.  מאור. ילד. של.  אור.  שהיה. אמור.  היום.  לחגוג.  בר.  מצוה،רבם. כאן.  בפורם.  יזכרו.  אותי.  בשם. יפית.  מן.  שהייתי.  שותפה.  לשכול. היום. יום.  קשה.  לנו.  לא.  פחות.  מכל.  יום.  שעובר.  ויקירינו.  כבר.  לא.  איתנו.  ،זה. כואב،זה צורב،זה.  שכול.  לכל.  החיים. הפצע.  מסרב.  להגליד،הזמן.  לא. מרפא. כמו. שרבים. וטובים.  מנסים. לומר. הכאב.  רק. מעצים.  מיום.  ליום،רק. שאנחנו.  צועדים.  לצד.  השכול.  מרכיבים. מסכה. וממשיכים. את.  שיגרת.  היום.  ועולם.  כמנהגו.  נוהג. ולנו. יש.  את.  החיים.  קודם.  לאסון،והחיים.  שאחרי.  האסון.בשורות.  טובות. סבתא. של.  מאור. ילד.  של.  אור،
לצפיה ב-''
23/01/2014 | 23:44
39
יפית יקרה איתך ביומך הכואב.
עוד יום מיני רבים אחרים, ובכל זאת...
גם אם שאר העולם המשיך בדרכו.
באותם רגעים קשים יש מי שיבין
וגם אם אנחנו שונים כאב משותף מחבר בין כל הנוכחים פה בפורום.
לצפיה ב-'כל אותם רגעים שילדנו לא יעברו'
כל אותם רגעים שילדנו לא יעברו
23/01/2014 | 20:56
81
כל אותם השלבים שכולם חוגגים, ואנחנו מחניקים דמעה. צובטים בלב ומזכירים ביתר עוצמה שילדנו איננו.
הרבה כוחות לעבור את היום הכואב הזה.
אנחנו פה כדי לתמוך, להקשיב, להבין.
לצפיה ב-'כמה לא מבינים'
כמה לא מבינים
23/01/2014 | 21:02
124
סיפרתי בעבר על משפחה שליוותי שבנם התינוק נפטר בתחילת השנה.
היום נפגשתי עם המורה של אחת הבנות שמתקשה להבין את קושי המשפחה.
ומספרת לנו שיום אחד הילדה לא הגיעה, וכששאלו אותה למחרת אמרה שאתמול חגגו לו יום הולדת, ואחרי כמה דקות הוסיפה שירדו לקבר. והמורה שואלת מה זה? איך ההורים האלה.
אחר כך סיפרה שבכיתה דיברו על אחים והילדה סיפרה על האחים כולל האח שאיננו.ואמרה שאפיל ילדי הכיתה העירו לה שהוא איננו, והילדה אמרה שנכון הוא איננו הוא מת.
ואני בפנים כעסתי, רתחתי על המורה איך היא לא מבינה, איזה אטומה.
בנשימה עמוקה הסברתי לה שאכן זה המצב גם אצלנו, שילדתי ואני מטופלים ועיבדנו... ועברו כבר ארבע שנים. עדיין בני שנפטר הוא עדיין בני, ומבחינתה הוא עדיין אחיה.
ואני תוהה איך מתמודדים האחים השכולים מול המורים, החברים לבדם. בנוסףעל הכאב שם בפנים.
לצפיה ב-'אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף'
אירוח בנושא התביעה נגד מאסטר שף
23/01/2014 | 09:36
45
|אקשן|האם תכניות הריאליטי משקפות לנו את המציאות?
עם עליית העונה הרביעית של מאסטר שף, חשף אסף הלפרין את חוויותיו מההשתתפות באודישנים.
אסף עומד בראשה של תביעה ייצוגית על סך 16 מליון שקלים כנגד הפקת התכנית והוא יתארח היום משעה 15:00 בפורום טלוויזיה ויענה על השאלות שלכם סביב הפרשה.
שימו לב, ניתן לשאול שאלות גם בכינוי אורח

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ