לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1321113,211 עוקבים אודות עסקים

פורום אורתופדיה

אין צורך להסביר, כולם יודעים מה זה אורתופדיה. בדיחה ישנה ולא כ"כ מוצלחת אומרת כי האנושות מתחלקת לאלו שהיו אצל אורתופד ואלו שיהיו. למרות שזה לא מצחיק במיוחד, יש בזה מן האמת כמו בהרבה בדיחות, הבעיות האורתופדיות נפוצות מאוד. האורתופדיה היא אחד המקצועות הדינמיים ביותר כיום בעולם ברפואה: שיטות הטיפול והאיבחון משתנות ללא הרף ככל שהידע המדעי והמחקרי מעמיק והניסיון המקצועי הולך וגדל. בעשורים האחרונים אנו עדים לשתי מגמות עיקירות: האחת, מעבר חד משיטות טיפול שמרניות לכיוון הטיפול הכירורגי אשר, נהיה פחות חודרני וטראומטי למטופל/ת. השניה, שימוש נרחב בכירוגיה ארתרוסקופית ושיטות ניתוח זעיר-פולשניות אחרות לטיפול בבעיות אורתופדיות. במקרים רבים, שפע האפשרויות המוצעות מבלבל ומטעה עד כי לא ניתן למצוא את הדרך להחלמה. גם ציבור הרופאים מסתנוור, לא אחת, מהחידושים הטכנולוגיים עד שלעיתים הוא שוכח כי הליך פשוט ובלתי מתוחכם יכול לחולל פלאים ולפתור את הבעיה. במערכת הבריאות הציבורית לא תמיד קל לקבל הסבר ותמיכה לגבי הבעיה ודרכי הטיפול השונות. מטרת הקהילה שלנו היא לשמש במה למפגש בין אנשים, הסובלים מבעיות אורתופדיות לבין רופאים  ומטפלים מתחומים שונים כגון פיזיותרפיה. אנחנו מתנגדים בתוקף לכל נסיון למסחור הקהילה ע"י גורמים שונים (הודעות מסחריות ופרסומת סמויה ימחקו מיידית). הקהילה תעסוק בכל תחומי האורתופדיה החל מפגיעות ספורט, פציעות אורתופדיות, דרך מחלות גב, כתפיים, כף רגל וכף יד וכלה במחלות ילדים. אין לנו התנגדות שמטפלים אלטרנטיביים יתרמו לדיון, אם כי זאת לא ממש כוס התה שלנו, אם אתם מבינים למה אנחנו מתכוונים. נשתדל לתת מענה לשאלות הקוראים בצורה עניינית ומהירה. יש לקחת בחשבון את מגבלות הסביבה בה אנו פועלים - הרשת. ישנן שאלות עליהן לא ניתן לתת מענה מאחר ונדרשת אנמנזה קפדנית, בדיקה גופנית ובדיקות עזר.  אין לנו אפשרות לאבחן מחלות או מצבים רפואיים מרחוק. עוד נבקש כי תקחו בחשבון שאיננו נמצאים מול המסך בתדירות גבוהה ולעיתים תידרש סבלנות. יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר רן דורון, החטיבה הכירורגית, המרכז הרפואי ת"א.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אורתופדיה

אין צורך להסביר, כולם יודעים מה זה אורתופדיה. בדיחה ישנה ולא כ"כ מוצלחת אומרת כי האנושות מתחלקת לאלו שהיו אצל אורתופד ואלו שיהיו. למרות שזה לא מצחיק במיוחד, יש בזה מן האמת כמו בהרבה בדיחות, הבעיות האורתופדיות נפוצות מאוד. האורתופדיה היא אחד המקצועות הדינמיים ביותר כיום בעולם ברפואה: שיטות הטיפול והאיבחון משתנות ללא הרף ככל שהידע המדעי והמחקרי מעמיק והניסיון המקצועי הולך וגדל. בעשורים האחרונים אנו עדים לשתי מגמות עיקירות: האחת, מעבר חד משיטות טיפול שמרניות לכיוון הטיפול הכירורגי אשר, נהיה פחות חודרני וטראומטי למטופל/ת. השניה, שימוש נרחב בכירוגיה ארתרוסקופית ושיטות ניתוח זעיר-פולשניות אחרות לטיפול בבעיות אורתופדיות. במקרים רבים, שפע האפשרויות המוצעות מבלבל ומטעה עד כי לא ניתן למצוא את הדרך להחלמה. גם ציבור הרופאים מסתנוור, לא אחת, מהחידושים הטכנולוגיים עד שלעיתים הוא שוכח כי הליך פשוט ובלתי מתוחכם יכול לחולל פלאים ולפתור את הבעיה. במערכת הבריאות הציבורית לא תמיד קל לקבל הסבר ותמיכה לגבי הבעיה ודרכי הטיפול השונות. מטרת הקהילה שלנו היא לשמש במה למפגש בין אנשים, הסובלים מבעיות אורתופדיות לבין רופאים  ומטפלים מתחומים שונים כגון פיזיותרפיה. אנחנו מתנגדים בתוקף לכל נסיון למסחור הקהילה ע"י גורמים שונים (הודעות מסחריות ופרסומת סמויה ימחקו מיידית). הקהילה תעסוק בכל תחומי האורתופדיה החל מפגיעות ספורט, פציעות אורתופדיות, דרך מחלות גב, כתפיים, כף רגל וכף יד וכלה במחלות ילדים. אין לנו התנגדות שמטפלים אלטרנטיביים יתרמו לדיון, אם כי זאת לא ממש כוס התה שלנו, אם אתם מבינים למה אנחנו מתכוונים. נשתדל לתת מענה לשאלות הקוראים בצורה עניינית ומהירה. יש לקחת בחשבון את מגבלות הסביבה בה אנו פועלים - הרשת. ישנן שאלות עליהן לא ניתן לתת מענה מאחר ונדרשת אנמנזה קפדנית, בדיקה גופנית ובדיקות עזר.  אין לנו אפשרות לאבחן מחלות או מצבים רפואיים מרחוק. עוד נבקש כי תקחו בחשבון שאיננו נמצאים מול המסך בתדירות גבוהה ולעיתים תידרש סבלנות. יחד איתכם ובשבילכם, ד"ר רן דורון, החטיבה הכירורגית, המרכז הרפואי ת"א.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
המידע והעצות בפורום הינם כללים וחלקיים בלבד, הם אינם באים להחליף יעוץ אישי מקצועי, המבוסס על נתוניו האישיים של המטופל.  לפיכך, "תפוז אנשים", המרכז הרפואי ת"א ורופאיו אינם אחראים לנזק שיגרם עקב הסתמכות על מידע זה, ולהתאמת או אי התאמת העצות לכל מטופל.
המרכז הרפואי ת"א ע"ש סוראסקי גם בפייסבוק ובטוויטר
המשך >>

לצפיה ב-' מנהל הפורום בחופשה עד 5.11 '
מנהל הפורום בחופשה עד 5.11
16/10/2017 | 10:25
9

מנהל הפורום, ד"ר רן דורון, יוצא לחופשה ללא אפשרות למתן מענה בפורום,
עד התאריך 5/11.
אנא כיתבו שאילותכם והתשובות ינתנו עם חזרתו של ד"ר דורון.
לצפיה ב-'שאלה דחופה לגבי כאבי גב נוראיים'
שאלה דחופה לגבי כאבי גב נוראיים
21/10/2017 | 02:48
19
לפני כמה ימים בעודי עומדת באוטובוס,שמעתי קליק מאודד חזק מהגב שלי.בחיים לא שמעתי כזה קליק! מאותה שנייה התחילו לי כאבי גב נוראיים בצד שמאל,לא יכלתי להזיז את היד ואת כל צד שמאל,לא הצלחתי להחזיק את השקית שהייתה לי ביד.התחילה לי סחרחורת והיה לי קשה לנשום בגלל הכאבי גב.

נסעתי במהרה לרפואה דחופה,בעודי סובלת מכאבי גב נוראיים ובוכה.עשו לי בדיקות,ביניהם אק"ג,ואפילו לא הצלחתי להישכב על המיטה מרוב כאבים לכן את האק"ג עשו לי בישיבה.

האורתופד ברפואת חירום שבדק אותי אמר שזה אולי בעיה בגיד,אבל לא מצא שבר או פריצת דיסק.ושאלתי אותו:"לא צריך צילום"? איך אפשר לדעת את הדברים האלה בלי צילום??? אז אמר שלא צריך.כמו כן,הוא אמר שאף פעם הוא לא שמע על מקרה ששומעים קליק מהגב.זה היה נשמע לי כמו זלזול,כי זה מה שהיה לי!

הוא נתן לי כדורים בשם:"זאלדיאר" ואמר לקחת פעמיים ביום.

שאלתי אותו מה קורה אם הכאבים ממשיכים? אז אמר לקבוע תור לאורתופד.

השאלה שלי,למה במצב כזה רופא לא עושה צילום ורק רושם כדורים?? הרי כדורים רק מקלים על הכאב ולא פותרים את הבעיה!

אני כבר כמה ימים במיטה לא מסוגלת להחליף חולצה,ולהתקלח מרוב כאבים.יש לי דקירות חזקות בגב,וכשאני זזה אני שומעת כמו עצמות שבורות, או תפוסות.

מה עושים דוקטור? אני סובלת

ראוי לציין,שאני תקופה ארוכה סובלת מכאבי גב וגב תפוס.אבל עכשיו זה השיא!

נא עזרתך,תודה מראש.

לצפיה ב-'שאלות לאחר ממצאים של שחיקת סחוס בבוהן '
שאלות לאחר ממצאים של שחיקת סחוס בבוהן
20/10/2017 | 18:21
2
שלום רב,

לאחר כאבים בלתי פוסקים באיזור מתחת לאצבעות של הרגל (קרוב לאגודל), עשו לי רנטגן. באבחנה הראשונה האורתופד לא עלה על הבעיה, וקבע לי MRI (שאמור להיות בתחילת נובמבר). היום הלכתי לאורתופד אחר שמיד זיהה בצילום שיש שחיקה של הסחוס בבוהן, וזה מקור הכאב. 
לפי דבריו, אין מה לעשות ועליי להפסיק עם כל ספורט שאני אוהב לעסוק בו (ריצה,כדורגל,טניס). מיותר לציין כמה קשה לקבל בשורות כאלה.
רציתי לשאול מספר שאלות:
1.האם יש צורך בכלל ב-MRI לאחר ממצאים אלה, או שחבל על הזמן שלי?
2. אם אמשיך לעסוק בספורט שדורש ריצה, האם אוכל לגרום לנזק בלתי הפיך? האם ההחמרה עלולה להיות קריטית למצב שלא אוכל ללכת?
3. האם יש אופציה לטיפול יעיל בבעיה?
4. במידה ויש מה לעשות בנידון, אשמח לקבל המלצה על אורתופד/רופא כף רגל שיכול לעזור לי בעניין.

תודה מראש
לצפיה ב-'בעיות ברכיים ודלקת פרקים'
בעיות ברכיים ודלקת פרקים
20/10/2017 | 11:59
6
שלום ד"ר.

נפצעתי בעבודה ממגירה מברזל שפגעה לי בברך. כחודש לאחר הפציעה הובחנתי חולה בדלקת פרקים. קורה לי לא פעם שתוך כדי ניסיון לעבור ממצב עמידה לישיבה אני מרגיש שהברך פתאום נתפסת ומסרבת להתכופף (לפעמים אני שומע קלאק). אני צריך לעשות תמרון בברך ואז והברך מתקפלת. עברתי MRI מצורף. 

1. האם ידוע לך במה מדובר? מצורף בזה MRI שעשיתי לפני שנה וקצת.
2. האם לפנות לאורטופד או העובדה שאני חולה בדלקת פרקים משמעה שרק ראומטולוג מטפל?

תודה רבה
נדב
לצפיה ב-'מעוניין לייבא ציוד אורטופדי בקלות?'
מעוניין לייבא ציוד אורטופדי בקלות?
19/10/2017 | 14:04
3
באם החלטת לייבא ציוד אורטופדי עלייך לרשום אותו במשרד הבריאות באגף אמ"ר.
תהליך הבקשה לרישום אמ״ר דורש מיומנות מקצועית והיכרות מעמיקה עם הנהלים ותהליכי רגולציה, כדי לסיימו ביעילות ובזמן קצר ככל שניתן.

אם אתה מעוניין בהליך קצר ומועיל שיאפשר לך לייבא את הציוד בהקדם, צור קשר עם סינק פרויקטים ונשמח לספק לך את כל המידע.

לחץ כאן להשארת פרטים.

לצפיה ב-'אקזוסטוזה תת ראשי בפיבולה'
אקזוסטוזה תת ראשי בפיבולה
19/10/2017 | 09:11
1
שלום, בפענוח צילומי רנטגן שנעשו לי ברגל, נכתב "אקזוסטוזה תת ראשי בפיבולה. נצפה ב2006". מה זה אומר בעצם? יש לציין שאני סובלת שנים מכאבים ברגליים (נעשו לי שני מיפויי עצמות ולא היו ממצאים). תודה

לצפיה ב-'כאבים בירך'
כאבים בירך
13/10/2017 | 15:53
1
35
שלום
אני בת 48 מזה כבר חודש יש לי כאבים בירך בשני הצדדים במיוחד בזמן עמידה
וגם בעיה בפיסוק יש כאבים  מה עלי לעשות למי לפנות?
                                 בברכה שרית
לצפיה ב-'כאבי ירך'
כאבי ירך
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2017 | 09:06
4
רצוי לפנות לבדיקת אורטופד להערכת הסיבה, צורך בהדמיה וטיפול
לצפיה ב-'לאיזה רופא שייכים האבחנות הללו שניתנו לי בהקשר של רגל'
לאיזה רופא שייכים האבחנות הללו שניתנו לי בהקשר של רגל
10/10/2017 | 21:54
1
18

אובחנתי ב :
ארתרלגיה מיאלגיה טנדניטיס

המקור חבלה בקרסול של נקע + שבר מאמץ דלקת זיהומית ברגליים גידים מודלקים עם נוזל חריג בדיקת דם תאים לבנים + ESR גבוה 20 חודשים ברצף כאבי שרירים יד טניס אכילס ודורבן.

נוירולוג / ראומטולוג / אורטופד / מרפאת כאב ?

אני צריך מישהי לקבל יעוץ מקיף בנושא , זה כאב בילתי ניסבל טרמדול לא מספיק
תודה על היעוץ 
לצפיה ב-'לאיזה רופא'
לאיזה רופא
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2017 | 09:05
4
ראומטולוג יברר את הסיבה לשקיעה המוגברת (ESR גבוה), כאבי שרירים, דלקות חוזרות בגידים . ובמקביל בירור אורטופדי. (הסיבה היא שדלקות גידים חוזרות יכולות להיות בעיות אורטופדיות בלבד אך אופייניות גם למחלות דלקתיות מסוימות )
לצפיה ב-'פגיעת אוטובוס'
פגיעת אוטובוס
10/10/2017 | 21:29
1
15
שלום ד"ר אוטובוס העיף אותי לקרקע , במיון לא מצאו שבר , שנה עברה ויש לי מין כאב בפיקה  סקוואט כואב ישיבה מיזרחית כואבת יש הרגשה שיש עדיין נוזל חריג בנגיעה , מה כדאי לעשות בנידון ?
דה רבה
לצפיה ב-'חבלה בברך'
חבלה בברך
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2017 | 09:01
6
אם היתה נפיחות בברך מיד לאחר הפגיעה זה סימן לבעיה פנימית שניתן לברר בהדמיה. בכל מקרה יש צורך בבדיקת אורטופד להעריך האם יש נוזל בברך, אי יציבות, רגישות ממוקמת למרכיב כלשהו (כגון מניסקוס) , רגישות של סחוסי הפיקה וכו. הטיפול יהיה בהתאם לאבחנה.  
לצפיה ב-'כאב רגליים (מאחורי הברכיים) לאחר ישיבה.'
כאב רגליים (מאחורי הברכיים) לאחר ישיבה.
10/10/2017 | 11:00
1
29
שלום,
אני בן 27 בעל מבנה גוף רזה-ספורטיבי.
מזה כמה חודשים אני סובל מכאבים עזים בעת יישור הרגליים לאחר ישיבה. הכאב התחיל להופיע אחרי נסיעות ארוכות ברכב (שעה וחצי נסיעה, פעם-פעמיים בשבוע). חוששני שלא הייתי מניח את רגליי בצורה נכונה ברכב. הכאבים נהגו להופיע לאחר היציאה מהרכב. לציין שאותם כאבים חולפים אחרי כמה דקות.
מאז, כל פעם שאני מתיישב לפרק זמן של מעל 10-15 דקות, הכאבים מורגשים ישר בעת העמידה. הכאב הוא בעיקר מאחורי הברכיים אבל איני יכול להצביע על נקודת כאב זה פשוט מרגיש כואב בכל החלק האחורי של הרגל אבל כמו שאמרתי בעיקר מאחורי הברכיים ובחלק העליון האחורי של הרגל.
לציין שאני לא ממש פעיל גופנית. אבל כן מבצע פעולות יומיומיות סטנדרטיות (הליכות קצרות, ולא מעט זמן עומד על הרגליים).

לצפיה ב-'כאבים מאחורי הברכיים בישיבה'
כאבים מאחורי הברכיים בישיבה
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2017 | 08:58
5
המקור לכאב יכול לנבוע ממספר אפשרויות. יתכן שזה מגידי השרירים מאחורי הברך ואז מתיחות , תרגול וטיפול פיזיוטראפי יעזרו. אפשרות אחרת היא לכאב מקרין מהגב/ישבן . מעבר לזה צריך להבדק כדי להעריך. 
לצפיה ב-'ברך כואבת - אבחנה לא ברורה'
ברך כואבת - אבחנה לא ברורה
10/10/2017 | 07:19
1
34
שלום 
אני מקווה שתוכלו לעזור לי ולכוון אותי. 
לפני כחודשיים לאמא שלי (בת 70 + משקל יתר) התחילה לכאוב ברך ימין (אחרי הליכה - הפעילות הקבועה שלה. בעבר סבלה מכאבים ברכיים ולפני כ5 שנים עשתה MRI עם ממצאים של ניוון ברצועות ושחיקת סחוס). לאחר מנוחה וצמצום הליכות הכאב היה נסבל אך לאחר כשבועיים אחרי נסיון הליכה למרחק - הכאב חזר ובגדול. אינה מסוגלת ליישר את הרגל ולא לדרוך עליה (בכל דריכה על הרגל מקבלת זרם חזק של כאב) ובלילה כאבים עמעומים. כחודשיים מתניידת בקושי רב עם מקל הליכה ועכשיו התחלנו ללכת  עם קביים. 
לאחר מספר ביקורים אצל 2 רופאים אורתופדים של קופ"ח - לאחר חודשיים של סבל עדיין  אין בידינו אבחנה ברורה ולא טיפול שעוזר. 
הרופא הראשון - (ככל הנראה בהסתמך על בדיקת MRI שעשתה לפני כ5 שנים) ובדיקה ידנית קבע שיש לה פגיעה ברצועה, הזריק סטרואידים לברך + הפניה לפיזו. 
למרות הזריקה ו-3 טיפולי פיזו לא היתה הטבה.
פנינו לרופא נוסף - שאבחנתו היתה שחיקת סחוס (לפי בדיקה ידנית). נתן לה משככי כאבים אופיאטים + ארקוקסיה. למעט המשככים שמעמעמים לה את הכאב לא היתה הטבה. כמו כן קבלה עד כה 2 טיפולים אוסטאופטיים שלא עזרו בינתיים. 
אימי עדיין סובלת מכאבים ולא יכולה לדרוך על הרגל. הליכה של מאה מטרים עם מקל מחמירה את הכאב (ויש נפיחות קלה סביב הברך לאחר המאמץ). אף רופא לא שלח אותה לבדיקות שיקוף ואנחנו עד כה לא יודעים מה יש לה ומה הטיפול שמתאים לה. 
מבקשת את עזרתכם בהכוונה של איזה בדיקות צריך לעשות על מנת לקבל אבחנה מדוייקת. ובכלל איך להתקדם מכאן והלאה? אני אבודת עצות. 
לצפיה ב-'כאבי ברך'
כאבי ברך
( לעמוד שלי בתפוז )
16/10/2017 | 08:49
4
ישנן מספר אבחנות אפשריות כגורם. הנפוצה ביותר הינה שחיקת סחוס ולכן טופלה בזריקת סטירואידים לברך והפניה לפזיוטראפיה. אפשרות נוספות לכאב שאינו מגיב לטיפולים כאילו יכולה להיות תהליכים בעצם שאותם ניתן לזהות במיפוי עצמות או MRI. 
לצפיה ב-'כאבים עקב תאונה בקרסול'
כאבים עקב תאונה בקרסול
08/10/2017 | 21:52
2
12
שלום רב. בני רכב על אופנוע ורגלו הימנית פגעה במדרכה גבוהה וכף רגלו הסתובבה בחוזקה על צירה....בצילום במר"מ הרופא אמר שאין שבר ושם לו סד ל 10 ימים ושלח אותו לביקור חוזר אצל אורטופד.לאחר 10 ימים בני הלך לאורטופד והוא הביט בצילום ומסר שככה זה ולהמתין עוד חודש.לאחר כשלושה שבועות הלכנו לעוד אורטופד והוא הביט בצילום מישש את כף הרגל ומסר שקרוב לוודאי יש שבר ב"ליספרנק".הוא שלח אותו ל C.T.
זה מה ששלחו לו בפענוח.
יש לו תור לרופא עוד 10 ימים.
אציין כי הוא לא מסוגל לדרוך על כף הרגל בכלל והולך עם קביים. עברו בדיוק חודשיים מיום התאונה....
תודה רבה.....
לצפיה ב-'CT קרסול וכף רגל'
CT קרסול וכף רגל
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2017 | 12:36
1
13
בפענוח הCT מצוין כי אין שברים חדשים. דריכה לפי כאב (יכולת) וביקורת אורטופד מטפל. 
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
10/10/2017 | 20:59
4
לצפיה ב-'חבלה בציפורן בבוהן'
חבלה בציפורן בבוהן
08/10/2017 | 20:51
1
7
שלום
הבן שלי נחבל בציפורן הבוהן מרגל של שולחן לפני כ 10 ימים.במוקד מכבי בוצעה תפירה של מיטת הציפורן והציפורן הודבקה והוחזרה למקום.בהמלצת האחות במכבי הלכנו היום לביקורת אצל כירורג לדבריו הציפורן מורמת לחלוטין אין זהום ויש להסיר את הציפורן .אמרנו לרופא שבמכבי נאמר לנו שהציפורן הודבקה ע"מ שתגדל ציפורן חדשה ולכן שלח אותנו חזרה להמשך טיפול במוקד.האם צריך להוציא את הציפורן?והאם תצמח ציפורן חדשה ?
לצפיה ב-'תלישת ציפורן'
תלישת ציפורן
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2017 | 12:34
8
כשישנה תלישת הציפורן במקרים רבים תצמח חדשה במקומה. יחד עם זאת הציפורן הקיימת מהווה "מכסה ביולוגי" טוב בינתיים כיוון שהתהליך ארוך. אם תצמח חדשה הישנה תיפול. 
לצפיה ב-'שבר באגן רמוס פוביס תחתון'
שבר באגן רמוס פוביס תחתון
08/10/2017 | 13:18
1
12
לפני מס ימים נפלתי מגובה ונחבלתמ בכל צד ימין לרבות שבר באגן.
רציתי לדעת מה זמן ההחלמה האופטימי ביותר, מה גורם להאצת זמן הריפוי (תזונה וכו). אני זכר בן 44.
תודה!
לצפיה ב-'שבר באגן'
שבר באגן
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2017 | 12:32
5
שבר ברמוס פוביס מימין מבודד יחלים תוך 6-12 שבועות. אם התזונה שלך תקינה אין צורך בתוספים. אם יש חשד שהשבר קשור לאוסטיאופורוזיס יש לפנות ליעוץ אנדוקרינולוג. 
לצפיה ב-'אורטופד לא מצליח להגיע לאיבחון - איזה רופא פרטי מומלץ ?'
אורטופד לא מצליח להגיע לאיבחון - איזה רופא פרטי מומלץ ?
08/10/2017 | 11:29
19
לפני שנה וחצי אובחן לי דלקת גידים מיוזיס ארטילגיה טנדניטיס מיאלגיה פרזיטיס
עקב טראומה לרגל נקע כרוני ... הרופא לא יודע לתת איבחון והוא שולח אותי למרפאת כאב ... הכאב עדיין נוראי , מחפש המלצה לרופא פרטי שאגיע עם מסמכים ואקבל חוות דעת

לצפיה ב-'קרע בלברום במפרק הירך'
קרע בלברום במפרק הירך
05/10/2017 | 18:50
1
12
שלום רב,

מי הם המומחים לטיפול בקרע בלברום במפרק הירך?
לצפיה ב-'קרע לברום מפרק הירך'
קרע לברום מפרק הירך
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2017 | 12:29
4
אני נמנע מלהמליץ שמית על רופאים (אם כי אין לי התנגדות שמטופלים ימליצו מניסיונם.( אציין כי יש מענה טוב לנ"ל במרפאות חוץ באיכילוב. 
לצפיה ב-'כאבים עזים בזרוע ימין'
כאבים עזים בזרוע ימין
04/10/2017 | 16:18
1
19
אני בת 58 סכרתית. כבר 3 שבועות סובלת מאוד מכאבים בזרוע ימין. לא נחבלתי ולא התאמצתי. אני לוקחת פעמיים ביום אטופן 600XL וגם רוקסט+ וגם משחת וולטרן. אני מחממת את המקום באמבטיות חמות + מנורה כחולה +כרית חימום + בי קיו לייזר ספורט. עשיתי צילום והכל תקין. הכאב כאילו בבשר ולא בעצם. רגישות חזקה לקור.
לצפיה ב-'כאבים בזרוע'
כאבים בזרוע
( לעמוד שלי בתפוז )
09/10/2017 | 12:27
8
צריך לפנות לאורטופד להבדק. ישנן מספר אפשרויות. לדוגמא: לפעמים נובע מבעיה בגידי הכתף ולעיתים הקרנה מהצוואר והטיפול שונה. 
לצפיה ב-'ניתוח עקמת '
ניתוח עקמת
01/10/2017 | 22:20
19
היי 
היום ביקרתי אצל דר שרןני כפי שנירשם פה הוא באמת נעים מסביר ומרגיע
אשמח להמלצות 

לצפיה ב-'נפלתי לאחור'
נפלתי לאחור
25/09/2017 | 21:57
1
30
תודה רבה לתשובתך דר דן דורון חן חן מרחל
לצפיה ב-'תודה'
תודה
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2017 | 13:15
7
לצפיה ב-'כאב בברך'
כאב בברך
27/09/2017 | 23:36
1
45
שלום
לאחרונה אני מרגיש כאב פנימי בברך ימין , אבל רק כאשר הרגל מכופפת ובו זמנית מתחככת במשהו- במכנס או כיסא, מיטה  וכדומה
הכאב הוא כאילו משהו שורף מבפנים או כאילו הברך נמשכת מבפנים.
אין לי פריחה או כל סימן חיצוני
מאוד מוזר, האם ידוע לכם ממה זה יכול להיות ?
לצפיה ב-'כאב בברך'
כאב בברך
( לעמוד שלי בתפוז )
28/09/2017 | 13:14
17
כאב כזה יכול לנבוע מבעיה מקומית בברך או מבעיה עצבית הגורמת לתחושת השריפה. אם לא חולף גש לבדיקת אורטופד. 

מנהל/ת הפורום

אודות:
מומחה לאורתופדיה, רופא בכיר בשירות לרפואת ספורט, החטיבה האורתופדית

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא: מיסוי ועבודה באופן עצמאי
אירוח בנושא: מיסוי...
בתאריך 24/10 יתארח בפורום רו``ח אלירן הררי, אשר...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
אירוח בנושא היבטים משפטיים בהקמת עסק או חברה
אירוח בנושא היבטים...
באירוח תוכלו לשאול על היבטים ושיקולים משפטיים...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

ד
מנהל פורום אורתופדיה
פורום התמודדות עם סרטן
לא חייבים להתמודד לבד
פורום נזקי גוף
פורום נזקי גוף ותאונות

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה