לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1309613,096 עוקבים אודות עסקים

פורום אופני כביש

אופני כביש: זרימה, שקט, מהירות, מאמץ, יופי, קלילות, חיים. מי שלא רכב על אופניים קלי משקל, עם צמיגים דקיקים, כאילו לא רכב מעולם. אופני כביש, הם אופני המירוץ שהכרתם כילדים, שולטים ברמה בעולם האופניים כבר יותר ממאה שנים וימשיכו לשלוט גם בעתיד... בפורום אופני כביש תמצאו משוגעים לעניין, המנסים לנווט את דרכם במציאות התחבורה הקשה של ישראל. הפורום עוסק גם במרוצי האופניים העולמיים, ובראשם הטור דה-פראנס. היכנסו אלינו ולא תצטערו.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום אופני כביש

אופני כביש: זרימה, שקט, מהירות, מאמץ, יופי, קלילות, חיים. מי שלא רכב על אופניים קלי משקל, עם צמיגים דקיקים, כאילו לא רכב מעולם. אופני כביש, הם אופני המירוץ שהכרתם כילדים, שולטים ברמה בעולם האופניים כבר יותר ממאה שנים וימשיכו לשלוט גם בעתיד... בפורום אופני כביש תמצאו משוגעים לעניין, המנסים לנווט את דרכם במציאות התחבורה הקשה של ישראל. הפורום עוסק גם במרוצי האופניים העולמיים, ובראשם הטור דה-פראנס. היכנסו אלינו ולא תצטערו.
הוספת הודעה

צרף
תמונה וידיאו קובץ
קבצים המצורפים להודעה

x
הודעה מהנהלת הפורום
*** אין לפרסם הודעות קונים/מוכרים או הודעות מסחריות ללא אישור המנהלים ***
המקום הנכון
לכל מה שקשור באופני כביש. טיולים, מירוצים, אימונים וסתם חוויות.
הודעות שאינן בנושא הפורום - ימחקו ללא התרעה.
לאתרים נוספים שכדאי לבקר בהם - לחצו על הלינק

המשך >>

לצפיה ב-'מע"צ חכמי חלם'
מע"צ חכמי חלם
19/09/2017 | 11:19
1
28
כמה טיפשים וחסרי מודעות 
היום יצאתי לרכיבה מביתי לכיוון רמלה
מי שלא מכיר מסוף הירידה של יער הנשיא [ אם אתה מגיע מצומת שמשון] עד לצומת נחשון חרצו את השוליים [שוליים מדורגים ] אבל מה 
את השוליים המחורצים חרצו 60 ס"מ מימין לקו הצהוב הקיים
המצב הקיים שאי אפשר לרכב מימין לפס הצהוב כלומר בתוך השוליים,
איך אפשר לעצור את הטיפשות הזאת? לפי דעתי הם ממשיכים לכיוון רמלה 
לצפיה ב-'ידוע, לצערנו. צפה המשך פגיעה.'
ידוע, לצערנו. צפה המשך פגיעה.
19/09/2017 | 17:04
9
בחז"ל כתוב - "כיוון שנתנה רשות למשחית לחבל, אינו מבדיל בין צדיק לרשע"
מפגע חוזר יש בירידה מצור-הדסה. לאחר שסלילה מחדש שם ביטלה את המחדל הראשון המתואר כאן:

מקווה שגורמים רלוונטיים ישימו לב למה שכתבת וידחפו להפסקת המחדל שדוחף רוכבים לתוך הכביש. חשבתי שאני לבד בדעה הזו.
לצפיה ב-' שנה טובה וחג שמח '
שנה טובה וחג שמח
19/09/2017 | 14:20

חג שמח לגולשי האתר

שנה טובה ומתוקה
שכולנו נכתב ונחתם לחיים טובים ולשלום 

בברכה 
לצפיה ב-'היום מתחילה אליפות העולם בנורבגיה-שידורים חיים ביורוספורט'
היום מתחילה אליפות העולם בנורבגיה-שידורים חיים ביורוספורט
17/09/2017 | 10:18
5
44
היום נג"ש קבוצתי, קודם נשים ואחר כך גברים.
שידור חי היום יום א' החל מ-16:30 ועד 20:00.
מזג אוויר צפוי, כ-15 מעלות מעונן ורוח חלשה.
כל קבוצה מונה 6 רוכבים. המסלול בן 42 ק"מ נחשב כבעייתי. הרבה עליות וירידות קצרות ולא מעט פניות. קוויקסטפ למשל, שהם אלופי העולם הנוכחיים ומזנקים אחרונים, הכניסו את ז'ילבר לשישייה שלהם למרות שלא נחשב כרוכב נג"ש מצטיין. כנראה שהם חושבים שהוא מתאים יותר למסלול ולשילוב הפנימי בתוך הקבוצה. מועמדות נוספות הן טים סקיי, אוריקה-סקוט, BMC והסוס השחור - קבוצת סאנווב שגם היא הכניסה את מייקל מאתיוס שפחות ידוע כרוכב נג"ש.
לצפיה ב-'זמן שגוי שלי, נשים מתחרות עכשיו, קוויקסטפ מזנקים ב-17:28'
זמן שגוי שלי, נשים מתחרות עכשיו, קוויקסטפ מזנקים ב-17:28
17/09/2017 | 14:32
13
לצפיה ב-'רכיבה מרשימה וניצחון לסאנווב גם בנשים וגם בגברים'
רכיבה מרשימה וניצחון לסאנווב גם בנשים וגם בגברים
17/09/2017 | 22:11
35
בשני המרוצים הם לא היו הפייבוריטים מספר 1 לניצחון. 
מעניין לראות את התוצאות של כל אחד מהרוכבים במקצה הגברים באתר האליפות
רואים ששני הרוכבים של סאנווב שלא היו בין ארבעת הראשונים רכבו איתם כמעט כל הדרך וסיימו רק 15 שניות אחרי הראשונים. בשאר הקבוצות הבכירות זה עבד פחות טוב. אולי היה מצב שאת הרוכב השישי תכננו לשחוק עד מחצית המסלול ואז להמשיך חמישה, אבל בטוח שאף קבוצה לא תיכננה להישאר עם ארבעה רוכבים רחוק מקו הסיום. BMC עוד הצליחה לסחוב את הרוכב החמישי די קרוב לסיום (פיגור של דקה וחצי), אבל ניתן לראות שגם סקיי, גם אוריקה וגם קוויקסטפ איבדו את הרוכב החמישי מוקדם מהתכנון שלהם, דבר שפגע בהם בסיום.
לצפיה ב-'כעת נג"ש גברים עד 23, בהשתתפות עומר גולדשטיין'
כעת נג"ש גברים עד 23, בהשתתפות עומר גולדשטיין
18/09/2017 | 15:28
1
32
מעקב אחרי זמנים חיים באתר שעוני טיסו
לצפיה ב-'גולדשטיין סיים במקום ה-50, 6:20 דק' אחרי המנצח מדנמרק'
גולדשטיין סיים במקום ה-50, 6:20 דק' אחרי המנצח מדנמרק
19/09/2017 | 10:25
10
לצפיה ב-'היום, יום ג', נג"ש הנשים בהשתתפות רותם גפינוביץ ועומר שפירא'
היום, יום ג', נג"ש הנשים בהשתתפות רותם גפינוביץ ועומר שפירא
19/09/2017 | 10:31
13
רוכבות 21.1 ק"מ במסלול גבעי http://www.cyclingnews.com/races/uci-road-world-ch... (long lap profile)
רותם גפינוביץ מזנקת ב-16:41 ועומר שפירא ב-17:09. מזנקת אחרונה, אלופת העולם, אמבר נבן האמריקאית (מקבוצתה של שני בלוך-דווידוב), בת ה-42, בשעה 17:54.
לצפיה ב-'ג'ירו ד'איטליה 2018 יוכרז ביום שני בירושלים'
ג'ירו ד'איטליה 2018 יוכרז ביום שני בירושלים
15/09/2017 | 09:24
6
122
הצגה חגיגית של הג'ירו הקרוב תיערך בירושלים בהשתתפות השרים הממונים האיטלקי והישראלי (שרת התרבות והספורט? או שר התיירות?) ובהשתתפות אלברטו קונטדור ואיבן באסו.
נראה ששלושת הקטעים הראשונים של הג'ירו ייערכו בישראל וקטע הסיום יסתיים בוותיקן ברומא.
כתבה של הגרדיאן הבריטי https://www.theguardian.com/sport/2017/sep/14/giro...
לצפיה ב-'תקציר לעצלנים'
תקציר לעצלנים
17/09/2017 | 14:00
2
77
יום שישי 4/5/2018 נג"ש בירושלים שיוצא משער יפו.
שבת - חיפה-טבריה-נצרת-חיפה-ת"א
יום א'- באר שבע-מכתשים-אילת
לצפיה ב-'הבנתי מהכתבה ש"המקצה הראשון יהיה בכיוון מנוגד לשעון"'
הבנתי מהכתבה ש"המקצה הראשון יהיה בכיוון מנוגד לשעון"
17/09/2017 | 16:50
1
33
לצפיה ב-'"נגד השעון". מי שלא מתמצא באופניים חושב שזה נגד כיוון השעון'
"נגד השעון". מי שלא מתמצא באופניים חושב שזה נגד כיוון השעון
17/09/2017 | 19:05
28
לצפיה ב-'מזל שיש סייקלינגניוז שמדווחים על מסיבת עיתונאים בי-ם. בישראל'
מזל שיש סייקלינגניוז שמדווחים על מסיבת עיתונאים בי-ם. בישראל
18/09/2017 | 13:06
1
54
לצפיה ב-'והקטעים באתר הרשמי של הג'ירו'
והקטעים באתר הרשמי של הג'ירו
18/09/2017 | 13:16
56
לצפיה ב-'רוכב נפצע הבוקר בנחל כסלון'
רוכב נפצע הבוקר בנחל כסלון
15/09/2017 | 16:32
107
היה בקבוצת רוכבים שירדה מולי לתוך הנחל. ככל הנראה שניות ספורות לפני שהגעתי התהפך לתוך ערוץ הנחל.
טופל עי חבריו טיפול ראשוני ופונה באמבולנס.
לצפיה ב-'רכיבת כפרות 2017'
רכיבת כפרות 2017
15/09/2017 | 07:44
3
90
שלום,

למי שלא יודע / לא שמע / לא מכיר, יכול לקרוא על ההיסטוריה של רכיבת כפרות כאן:
http://www.tapuz.co.il/forums/viewmsg/1046/1764041...

ואם לשפוט לפי נסיון העבר:
אם תתקיים רכיבת כפרות בשנת 2017, אז התאריך הוא כנראה יום חמישי 28 באוקטובר.
היציאה המסורתית היא ב 22:00 מצומת נחשון, או 20:00 מתל אביב.

טל.

לצפיה ב-'כנראה הכוונה ל-28 בספטמבר?'
כנראה הכוונה ל-28 בספטמבר?
15/09/2017 | 08:15
22
לצפיה ב-'צודק. טעות סופרים '
צודק. טעות סופרים
15/09/2017 | 08:21
24
לצפיה ב-'כפרה עליך '
כפרה עליך
17/09/2017 | 20:08
8
לצפיה ב-'רוכב בן 25 (על זנב קשיח) נפגע בתאונה ונפצע קשה ברוקח, ת"א'
רוכב בן 25 (על זנב קשיח) נפגע בתאונה ונפצע קשה ברוקח, ת"א
14/09/2017 | 22:28
1
77
סעו בזהירות

קישור לידיעה:
http://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5016838,00...
לצפיה ב-' ברוקח בכלל ובפניה לאיילון דרום בפרט'
ברוקח בכלל ובפניה לאיילון דרום בפרט
14/09/2017 | 22:48
62
יש שבילי אופניים. המלצתי החמה בכל חציית כביש בנתיב הזה לפקוח שבע עינים אלו נקודות מועדות לפורענות
לצפיה ב-'ישראל באליפות העולם בנורבגיה'
ישראל באליפות העולם בנורבגיה
13/09/2017 | 10:09
75
האיגוד מפרסם בפייסבוק:
אליפות העולם באופני כביש 2017 Bergen Norway, עוד מעט מתחילים.
נבחרות הכביש של איגוד האופניים בישראל מתחילים בהכנות לקראת אליפות העולם שתערך השנה בנורבגיה. הרוכבות והרוכבים יתחרו במקצי נגד השעון וכביש קלאסי.
הרוכבים שטסים אל האליפות עברו קריטריונים שנקבעו מראש. השנה אין ייצוג בקטגורית "עילית בוגרים" בשם אי עמידה בקריטריונים.
הרוכבים המייצגים הם:
נג"ש עילית נשים:
רותם גפינוביץ
עומר שפירא
נג"ש U23:
עומר גולדשטיין
מרוץ כביש:
נשים עילית
רותם גפינוביץ
עומר שפירא
הילה יצחק
נוער בנות:
שירה בירן
נוער בנים:
שחר מלמד
עידו גולדשטיין
יובל בן משה
גברים מתחת לגיל 23:
עומר גולדשטיין
לצפיה ב-'סכנת החלקה ביציאה מחניון אצטדיון ר"ג לכיוון רח' בן גוריון'
סכנת החלקה ביציאה מחניון אצטדיון ר"ג לכיוון רח' בן גוריון
12/09/2017 | 20:53
57
כרגע יש חול וחצץ קטן על הכביש בסיבוב ביציאה מחניון אצטדיון ר"ג אל הכביש שמוביל אל צמת רחובות אבא הלל ובן גוריון. סימנתי את הנקודה המדויקת במפה.
קל להחליק שם.
לצפיה ב-' מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם '
מומחים חדשים מחכים לשאלות שלכם
12/09/2017 | 13:01
3

מומחים ואנשי מקצוע חדשים מחכים לכם בפורומים הבאים 

בפורום משפט פלילי תוכלו לשאול הכל על התחום ולקבל תשובות מעו"ד מומחה

בפורום טיפול זוגי תוכלו להתייעץ ולשתף בבעיות בזוגיות או בבניית זוגיות

בפורום ריפוי ותזונה טבעית תוכלו לדעת איך לרפא את גופכם בעזרת תזונה ואורח חיים בריא

בפורום השקעות נדל"ן בקנדה תוכלו להתייעץ לגבי כל סוגי ההשקעות עם עו"ד ישראלי וקנדי

בפורום שמאות מקרקעין תוכלו לשאול על מיסוי נדל"ן, תכנון ובנייה, תביעות מקרקעין ועוד

בפורום נזקי גוף ותאונות דרכים תוכלו לקבל ייעוץ משפטי לגבי כל סוגי נזקי הגוף והתאונות

בפורום אוטיזם- גישה ביו רפואית תוכלו לדעת איך מפחיתים את התסמינים של אוטיזם לפי עקרונות הרפואה המשלימה

בפורום מכירות ופיתוח עסקי תוכלו לשאול על מכירות b2b, פיתוח עסקי, הגדלת רווחים ועוד

בפורום משפחות מורכבות תוכלו לשתף ולהתייעץ בהכל אם אתם נמצאים בפרק ב' מעט מורכב 

בפורום דרכון פורטוגלי ידברו אתכם על הוצאת דרכון ואזרחות פורטוגלית-אירופאית

גלישה נעימה

לצפיה ב-'ביורוספורט 2, שידור חי עכשיו של גראן פרי קוויבק, עם האקדמי'
ביורוספורט 2, שידור חי עכשיו של גראן פרי קוויבק, עם האקדמי
08/09/2017 | 21:30
4
46
נשארו קצת מעל 60 ק"מ לסיום. בריחה של 3 כולל ויליאמס מהאקדמי. מרוץ חד יומי גבעי וקשה עם הרבה מאוד כוכבים כמו פטר סאגאן וון אוורמאט. גיא שגיב הוא הרוכב הישראלי היחיד מהאקדמי.
לצפיה ב-'ניצחון לפטר סאגאן, הופעה נאה לאקדמי'
ניצחון לפטר סאגאן, הופעה נאה לאקדמי
09/09/2017 | 11:22
84
היה מרוץ לא מספיק אגרסיבי. מעט מדי התקפות משמעותיות. כך שלק"מ האחרון הגיעו כ-70 רוכבים בדבוקה. במאוץ אל קו הסיום ניצח סאגאן בצורה ברורה והקדים את ון אוורמאט ומתיוס. לקראת אליפות העולם בעוד שבועיים (שאני לא יודע מה תווי המסלול בה), שלושתם מראים שהם בכושר לא רע מבחינת המאוץ. מבחינת העליות, נצטרך לחכות למרוץ ביום ראשון בלילה במונטריאול, שהוא קשה יותר מזה של קוויבק.
מבחינת האקדמי, הם גם הצליחו לשים רוכב בבריחה של היום וזכו לחשיפה וגם הצליחו לשים את הרוכב המקומי שלהם, גיום בובן, במקום ה-29, אחד מתוך 35 רוכבים שקיבלו את תוצאה שווה למנצח. יחד איתו במאוץ השתתפו מיטב הרוכבים החד-יומיים בעולם. אחריו הגיע קריסטס ניילנדס במקום ה-92 בפיגור של 1:56 דקות מהמנצח. גיא שגיב סיים בפיגור של 3:02 דקות מהמנצח. תוצאה יפה מאוד ומעודדת. צריך לזכור שכל הקבוצות במרוץ, חוץ מהאקדמי וחוץ מנבחרת קנדה, היו קבוצות של הוורלד טור. הם משתתפים גם ביום ראשון במונטריאול ושם, להערכתי, יהיה הרבה יותר קשה להשיג תוצאות יפות.
לצפיה ב-'המרוץ במונטריאול'
המרוץ במונטריאול
11/09/2017 | 09:44
47
כצפוי, היה מרוץ יותר מעניין מזה של קוויבק. בסיום הצליחה קבוצת בריחה של 5-6 רוכבים, שנחשבים אולי כדרג שני ולא כוכבים גדולים, להישאר מקדימה בזמן שסאגאן וון אוורמאט סירבו לעבוד מאחור וחבריהם לדבוקה המצומצמת שנותרה סירבו לעבוד כדי להביא אותם לספרינט. בספרינט ארוך בעלייה מתונה ניצח דייגו אוליסי האיטלקי מקבוצת האמירויות. 
סייקלינג אקדמי שוב הצליחו לתפוס קצת רגעי מצלמה כששלחו לבריחה מיד בזינוק את בנג'מין פרי ואחר כך לבריחה נוספת את גיום בובן. בסיום הצליחו לשים 2 רוכבים בין 100 המסיימים. את דניס ון וינדן ואת גיום בובן שסיימו בפיגור של 1:40 דקות מהמנצח בדבוקה השנייה (זו שאחרי דבוקת סאגאן).
לצפיה ב-'עוד החתמה לאקדמי'
עוד החתמה לאקדמי
12/09/2017 | 09:03
1
54
הודיעו שמחתימים רוכב קולומביאני בן 27, אדווין אווילה, שרכב עד עכשיו בקבוצת קונטיננטל אמריקאית. http://www.cyclingnews.com/news/cycling-academy-ad...;
זה כבר הרוכב החמישי שהודיעו על החתמתו. קודם פלאזה הספרדי והרמנס הבלגי. אחר כך שני רוכבים נורבגים: סונדרה אנגר ואוגוסט ינסן ועכשיו קולומביאני. ממש קיבוץ גלויות.
לצפיה ב-'לתפארת הספורט הציוני..'
לתפארת הספורט הציוני..
16/09/2017 | 19:41
13
אני מרוה שגם יגיירו חלק מאלו גיור כהלכה או לפחות גיור דרעי... שס שחור
כדי שהרוכבים  או חלקם לפחות יוכלו לקבל הסמכה לרבנות  של שס....
אם כי בטוח שיהיו כאלו שיגידו  מספיק עם החרטה הזו תשקיעו כספי ציבור בפיתוח נוער מקומי תשקיעו בגודו ובשייט ולא בחרטה הזו ...

לצפיה ב-'נבחרת ישראל בנשים מתחרה באיטליה'
נבחרת ישראל בנשים מתחרה באיטליה
10/09/2017 | 13:18
2
54
מעניין שאתר האיגוד לא מדווח על כך. הנבחרת מתחרה במרוץ הקטעים ג'ירו דל טוסקנה בדרגה 2.2. היו כבר שני קטעים. פרולוג קצרצר וקטע רגיל שהיה כנראה די סלקטיבי כי שתי רוכבות ישראליות לא הצליחו לסיים אותו במגבלת הזמן (עמית מורן וילנה יסטרבוב). עוד משתתפות במרוץ שני בלוך-דווידוב, הילה יצחק ורוני פישמן.
כמו כן משתתפת עומר שפירא במסגרת קבוצתה האיטלקית, ג'ופרדי ביאנקי. הקטע האחרון מתקיים היום ומסתיים בעיר לוקה. עומר שפירא מדורגת במקום ה-22 בפיגור של 30 שניות מהמובילה. הילה יצחק ושני בלוך דווידוב מדורגות במקומות ה-80+ בפיגור של 4+ דקות מהמובילה.
לצפיה ב-'נבחרת הנשים אמורה גם להתחרות באליפות העולם מיד אחרי ראש השנה'
נבחרת הנשים אמורה גם להתחרות באליפות העולם מיד אחרי ראש השנה
10/09/2017 | 13:22
18
לצפיה ב-'והאיגוד מדווח בפייסבוק שלו'
והאיגוד מדווח בפייסבוק שלו
11/09/2017 | 09:35
43
אלופת ישראל באופני כביש עומר שפירא סיימה היום (ראשון 10.9) במקום ה-20 בדירוג הכללי של הג'ירו טוסקנה באיטליה, מרוץ ברמה 2.2 בלוח ה-UCI. שפירא השתתפה בטור במדי קבוצתה האיטלקית Giusfredi Bianchi. את הטור ניצחה הדרום אפריקאית אשלי מולמן המדורגת 12 בעולם.
שני בלוך דוידוב סיימה במקום ה-65 (תוספת שלי: בקטע האחרון היא הייתה חלק מקבוצת בריחה קטנה שיצאה מיד עם הזינוק, לכן גם סיימה את הקטע בפיגור גדול יחסית של מעל ל-13 דקות). לטור זינקו ביום שישי האחרון 132 רוכבות. הילה יצחק, רוני פישמן, ילנה יסטרבוב ועמית מורן לא סיימו את המרחק המלא במסגרת מגבלת הזמן.
רוכבות הנבחרת ישהו השבוע במחנה אימונים באיטליה לקראת אליפות העולם שתתקיים בשבוע הבא בנורבגיה.
לצפיה ב-'קומודור במיטבו. מרשים. חבל רק שזו שירת הברבור שלו'
קומודור במיטבו. מרשים. חבל רק שזו שירת הברבור שלו
09/09/2017 | 21:57
69
לצפיה ב-'זה לא נגמר עד שהאקדח יורה '
זה לא נגמר עד שהאקדח יורה
09/09/2017 | 20:13
106
קונטאדור מנצח באנגלירו. את זה הייתי רוצה לראות
לצפיה ב-'מחר בוואלטה'
מחר בוואלטה
07/09/2017 | 23:25
1
56
אחרי יום פיקוס דה אירופה, די דומה לשלב 17 ב-2012 בו הפך קונטדור את השולחן על רודריגס, יום עליות סביב אוביידו בירת אסטוריאס. בעיני - זו ארץ האופניים, ושם גם מתחבא האנגלירו ליום הבא.
לצפיה ב-'שבת - אנגלירו! קצת מרכיבותיי האחרונות באזור'
שבת - אנגלירו! קצת מרכיבותיי האחרונות באזור
08/09/2017 | 20:40
57
מאבילס לגראדו איני מכיר ויש שם כבר עליונת אחת לא מדורגת - גבעות החוף האסטוריאני כואבות מנסיוני. מגראדו אני כבר "רגיל" לפנות מערבה ודרומה לסומיידו, הפעם פונים מזרחה לעבר אודריון. העליה מאודריון עד סנטה מרינה ירדתי לפני שנה בגשם, היא ארוכה אך מתונה. לאלטו דה קוברטוריה טיפסתי ב-2011 בבואי מפוארטו דה לה ונטנה ברכיבת "שטח", וזו עליה עם קטעים תלולים בהחלט, גם אם לא קירות נוסח אנגלירו. אלטו דל קורדל בין פולה דה לניה לבין לה וגה היא כבר הכנה "סטנדרטית" לאנגלירו, איני מכיר אותה כל כך, גם ב-2008 בניצחונו של קונטדור היתה שם, לפי הפרופיל לבדו והקטגוריה 1 היא דומה לקודמתה, ואז מגיעה המנה העיקרית [או הקינוח  ] באנגלירו.
לצפיה ב-'קולנגו clx או טארמק'
קולנגו clx או טארמק
06/09/2017 | 17:57
2
102
אהלן לחברי הפורום

אני רוכב כביש ארבע שנים, ארבע פעמים בשבוע, 70 ק''מ כל פעם, כך שאני די רגיש להתנהגות האופניים.

נגנבו לי טארמק 105 שמהם הייתי די מרוצה, וכעת מתלבט -

טארמק דורה אייס 2*10 (לא נראה לי כזה קריטי) בנות 10
או
קולנגו clx 105  2*11 בנות שלוש 

כן חשובה לי התנהגות כביש זריזה ויציבה, הקולנגו נראות לי (?) מגושמות יותר, אבל הם יותר עדכניות, בכל אופן 7 שנים הפרש..

מי יכול לספר לי על ההבדלים, ומה לדעתו כדאי? (אותו מחיר)
לצפיה ב-'לדעתי גיל האופניים הוא די שולי . בתנאי אחד חשוב !'
לדעתי גיל האופניים הוא די שולי . בתנאי אחד חשוב !
07/09/2017 | 20:42
1
81
תלוי בתחזוקה שלהם . תחזוקה נאותה של אופניים זה מה שמשחק כאן תפקיד מרכזי. אתה צריך (במידה ואתה מבין בעניין מעבר לרכיבה ) לבדוק טוב מה מצבם . גלגלים , חופשים שונים , ציר מרכזי , head set , מצב מערכת הנעה מבחינת שחיקה . זה מה שעולה לי בראש כרגע .
   אני מחזיק 2 זוגות אופניים , זוג אחד בן 11 שנים , וזוג שני בן 3 ,  ומבחינה אובייקטיבית שניהם באותו מצב בדיוק מה שאומר שתחזוקה טובה היא מה שקובעת ולא גיל האופניים.

לצפיה ב-'תודה רבה! '
תודה רבה!
10/09/2017 | 01:55
10
לצפיה ב-'היום בוואלטה'
היום בוואלטה
06/09/2017 | 12:57
2
45
קורדיירה קנטבריקה מונטניה אוריינטל.
היציאה מאזור בורגוס לעבר ויירקיו אלטו דה בוקוס עליה קטנה ומאספינוסה דה לוס מונטרוס - אתר כמעט נצחי לספרינט בכניסה להרים - יוצאים לפוארטו האמצעי מתוך השלושה לסנטנדר, פורטייה דה לונדה. אחרי צלילה מסחררת לפאתי סנטנדר פונים עם השעון דרך ליירגאנס ולה קבדה לחזור לכאורה דרך פוארטו דה לה סיה לאספינוסה אבל אחרי פוארטו דה אליסס המקדים ולפני אסון (כן זה השם) פונים שוב ימינה לעליה סופנית לרוחב שלוחת ההרים עד לפסל של לה ואקה אה פסייגה
לצפיה ב-'תחילתו של הקטע היום מעידה על שמרנות בדבוקה'
תחילתו של הקטע היום מעידה על שמרנות בדבוקה
06/09/2017 | 15:12
1
53
מיד עם הזינוק, יצאה בריחה שמכילה רק רוכבים שמחפשים ניצחון בקטע או ניקוד בקטגוריית ההרים ולא מכילה רוכבים מקבוצות המובילים בדרוג הכללי. זה מעיד על כך שאם תהיינה התקפות בהמשך הקטע היום, הן תהיינה רק של רוכבי הדרוג הכללי בעלייה האחרונה התלולה. קלדרמן וזכארין רוצים רק להגיע לפודיום ולא יסתכנו בהתקפות שיש בהן סיכון לשביקה מוקדמת, אבל ניבאלי, בתור פייטר ובתור אחד שכבר זכה במרוץ או בשניים, צפוי היה לנסות משהו יותר מאתגר. הבעיה שהקבוצה שלו חלשה והוא לא יכול לקבל שום סיוע, כך שכל מה שהוא יכול לעשות זה לנסות להיצמד לרכבת של סקיי ולקוות שפרום יתפוס יום רע במיוחד.
לצפיה ב-'פרום תפס יום רע..הזוויות היו חדות מדיי?? האנגילרו בשבת.....'
פרום תפס יום רע..הזוויות היו חדות מדיי?? האנגילרו בשבת.....
07/09/2017 | 10:46
25
לצפיה ב-'היום בוואלטה - סיירה נבאדה'
היום בוואלטה - סיירה נבאדה
03/09/2017 | 12:30
3
60
מגרנדה לכיוון סיירה נבאדה בדרך העוקפת ממונצ'יל יש עליה יפה ותלולה למדי קצת מזכיר את בנטל בשיפועים אבל ארוך יותר. ואז במקום לעלות לפסגה מזגזגים לעוד עליות שאיני מכיר ונראות קשות
לצפיה ב-'ההמשך אחרי יום מנוחה'
ההמשך אחרי יום מנוחה
03/09/2017 | 22:44
2
57
יום רגוע מלוגרוניו בירת לה ריוחה ואז מגיע הרצח בקורדיירה קנטבריקה מונטניה אוריינטל העליה הסופית נראית סופנית ל-וקה א פסייגה
לצפיה ב-'לא נראה לי שהנג"ש מחר יהיה כזה רגוע...'
לא נראה לי שהנג"ש מחר יהיה כזה רגוע...
04/09/2017 | 21:27
1
54
40.2 ק"מ בתווי מישורי אבל עם לא מעט פניות שמונעות ממנו להיות נג"ש קלאסי.
אם פרום רוצה כרית ביטחון לפני העליות הקשות של סוף הטור, למקרה שיתפוס יום גרוע, הוא צריך לקחת כמה שיותר זמן מהמתחרים שלו. ניבאלי, קלדרמן וזכארין הם רוכבים סבירים נגד השעון ויפסידו רק 1.5-2 דקות.  צ'אבס, ארו ולופז כנראה יפסידו יותר.
לצפיה ב-'אופס לא שמתי לב'
אופס לא שמתי לב
05/09/2017 | 08:08
46
לה ריוחה משעממת למדי אז לא שמתי לב לפרטים
לצפיה ב-'בסיס גולני'
בסיס גולני
02/09/2017 | 11:52
2
108
אתמול (יום שישי) הגעתי לבסיס גולני מהצד האחורי (מכוון גלעד). שער נסגר לפני הכניסה לאזור המטווחים, וחיל שומר אמר לי שאסור לעבור. שאלתי אותו ממתי זה, כי זה תמיד פתוח. אמר לי שלא יודע ושזו ההוראה. הוא גם התקשר לחמ"ל ואמרו לו לא לתת לי לעבור. 

אני שואל - ממתי זה (לפני שבועיים רכבתי באותו כוון והכל עוד היה בסדר)? מישהו יודע לפרט? מה התחזית בעניין, והאם בשבתות זה כן פתוח?
יש לציין שדווקא ביום הזה לא הייתה שום פעילות במטווחים, זה נראה כמו איזו סגירה סופית.
לצפיה ב-'יש כנראה '
יש כנראה
03/09/2017 | 10:16
1
93
מפקד חדש
רכבתי שם  ביום א שעבר , שער המטווחים היה פתוח לעומת זאת השער שתמיד היה סגור בפניה שמאלה (עוקף בסיס) היה פתוח והשומרים עמדו בשער הכניסה לבסיס.

לצפיה ב-'גם אצלי ההשער העליון היה פתוח, אבל'
גם אצלי ההשער העליון היה פתוח, אבל
03/09/2017 | 11:32
82
לעומת זאת יש שער חדש (או שאני לא זוכר אותו) ביציאה מהכביש העוקף אל החניה בחזית הבסיס, והוא היה נעול אפילו ללא נוכחות חיילים. עם אופניים אפשר לעקוף אותו מהצד. 
מעניין האם הכביש הזה מוגדר כשטח צבאי, והאם מותר להם לסגור כך.
אותי זה תוקע היטב, בכל אופן....
לצפיה ב-'שאלה על הטענת הילוכים חשמליים'
שאלה על הטענת הילוכים חשמליים
02/09/2017 | 10:21
1
98
שלום
יש לי מערכת אולטגרה חשמלית
ניסיתי להטעין אתמול בערב והנורה של הטעינה דולקת לחצי שניה ונכבית.
ניסיתימגם היום, אחרי רכיבה של כ-90 קמ ואותו דבר.
יכול להיות שהסולה מלאה? או שיש תקלה?

תודה
לצפיה ב-'שתי אפשרויות'
שתי אפשרויות
02/09/2017 | 18:04
92
1. נגמרה הסוללה וצריך להחליף לחדשה (אורך חיים כשנה וחצי שנתיים). 2. בעיית חיווט. מומלץ לגשת למכונאופן לבדיקה.

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום אופניים חשמליים
פורום אופניים חשמליים
פורום טיולים לגיאורגיה
מתכננים טיול לגיאורגיה?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה