לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
79097,909 עוקבים אודות עסקים

פורום עמיר ואבי בניון

"אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב כי אם בתורת יהוה' חפצו ובתורתו יהגה יומם ולילה."ברוכים הבאים לפורום עמיר ואבי בניון!!!פורום זה נפתח על מנת לאפשר למעריצי ואוהבי המוסיקה של משפחת בניון להתעדכן, לעדכן ולהנות בו בזמן...כל המעוניין לעלות מאמרים, רשמים, תמונות,או כל דבר מעניין בנוגע לעמיר ואבי זה המקום.מעבר לכך - אנחנו תמיד שמחים לקבל משתתפים חדשים, ביתנו פתוח לכולם בלי יוצא מהכלל.מאחלים לכם גלישה מהנה כל פורום עמיר אבי בניון!

אודות הפורום עמיר ואבי בניון

"אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב כי אם בתורת יהוה' חפצו ובתורתו יהגה יומם ולילה."ברוכים הבאים לפורום עמיר ואבי בניון!!!פורום זה נפתח על מנת לאפשר למעריצי ואוהבי המוסיקה של משפחת בניון להתעדכן, לעדכן ולהנות בו בזמן...כל המעוניין לעלות מאמרים, רשמים, תמונות,או כל דבר מעניין בנוגע לעמיר ואבי זה המקום.מעבר לכך - אנחנו תמיד שמחים לקבל משתתפים חדשים, ביתנו פתוח לכולם בלי יוצא מהכלל.מאחלים לכם גלישה מהנה כל פורום עמיר אבי בניון!
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-' דרושים וחדשים ב אנשים '
דרושים וחדשים ב אנשים
03/04/2011 | 17:28

רוצים להתוודע לעולם הקסום של הטיסה במצנח ממונע גלגלי?
פורום העמותה לממ"גים המתחדש כבר מחמם מנועים ומזמין אתכם להצטרף למסע
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

העונה האחרונה נגמרה בגירושין וברומן סוער בין המחובר רן שריג למחוברת דנה ספקטור - מה יקרה העונה?
מחוברות, הריאליטי החושפני והאמיץ מבית היוצר של דורון צברי, העוקב אחרי חייהן של 5 נשים מרתקות - חוזר לעונה שנייה. בואו לדבר על זה בפורום
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

כוכבת הפופ המובילה בעולם הגיעה לתפוז!
פורום ריהאנה מזמין אתכם להכנס תחת המטריה ולדבר, לעדכן ולהתעדכן בכל מה שקשור לזמרת הלוהטת
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ForumPage.aspx?F...

לפורומים הבאים דרושים מנהלים:

מתחילים, מתקדמים ואלופים - כל חובבי הסקייטבורד בישראל מחפשים אקשן בפורום

לא רק חום כבד יש בבירת הדרום. לפורום באר שבע והסביבה דרוש מנהיג/ה רציני/ת

חושבים שאתם מתאימים לניהול אחד הפורומים הנ"ל ורוצים להציע את מועמדותכם?
הקליקו על הקישור, מלאו את הטופס ואולי תהיו המנהלים הבאים שלנו:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

בהצלחה!
לצפיה ב-'עמיר בניון אצל יהורם גאון'
עמיר בניון אצל יהורם גאון
01/04/2011 | 17:14
4
96
http://www.iba.org.il/bet/bet.aspx?type=aod
בסוף התוכנית משמיעים את עמיר שר שיר של יהורם גאון "לא תנצחו אותי"
שיר גדול..מי הצדיק שיכול להקליט? לפני שיירד מהאתר..
לצפיה ב-'איזה ביצוע מדהים...'
איזה ביצוע מדהים...
01/04/2011 | 18:33
18
לצפיה ב-'נהנתי להאזין'
נהנתי להאזין
01/04/2011 | 23:59
21
גאון מעריץ שלו. אין סיכוי שעמיר הוציא את השיר ההוא נגד ההתבטאות שלו, והוא גם אמר את זה היום.

ביצוע ענק דרך אגב.
לצפיה ב-'האמת שהקלטתי בזמן השידור'
האמת שהקלטתי בזמן השידור
02/04/2011 | 20:40
1
21
אבל יהורם גאון התחיל לדבר באמצע השיר, אז מחקתי את זה.
לצפיה ב-'יש מישהו שכן הקליט'
יש מישהו שכן הקליט
03/04/2011 | 01:57
19
או שיש לו "קשרים" עם עמיר ויכול להעלות אותו ?
לצפיה ב-'אדוני המשורר'
אדוני המשורר
02/04/2011 | 20:40
2
7
תארו לכם את עמיר ושולי רנד מרביצים דואט לשיר הזה.
לצפיה ב-'כל דואט שלהם יתקבל בשמחה'
כל דואט שלהם יתקבל בשמחה
02/04/2011 | 21:01
1
5
ואני גם מאמינה שזה יקרה מתישהו...
לצפיה ב-'היה ניסיון...'
היה ניסיון...
02/04/2011 | 21:17
2
שאודרי "חשפה" פה חחח
ואח"כ גם בכתבה עם שולי רנד הוא אמר שהם היו צריכים לעשות דיסק ביחד אבל חילוקי דיעות מקצועיים לא איפשרו זאת.
לצפיה ב-'קיסריה ?'
קיסריה ?
02/04/2011 | 19:38
1
6
31.5 למופע קוראים 'תודה'.

כרטיסים בקסטל
לצפיה ב-'איזה כיף'
איזה כיף
03/04/2011 | 08:30
7
לצפיה ב-'הסיכום שלכם'
הסיכום שלכם
31/03/2011 | 09:12
4
נהניתם מהאירוח? למדם משהו חדש?
איזה משפט/אמירה של אבי אתם לוקחים איתכם?

ואם יש לכם הערות/הארות לפעם הבאה- בשמחה!
לצפיה ב-'אבי בניון- שרשור האירוח'
אבי בניון- שרשור האירוח
28/03/2011 | 07:07
39
22
אתם מוזמנים לשרשר לכאן את שאלותיכם לאבי החל מהיום, וביום רביעי בע"ה בין השעות 20:30-21:30 הוא יענה לכם.
שימו שהשאלות צריכות להיות קשורות לאבי וליצירתו
חדשים/ישנים/סמויים- מוזמנים להצטרף בשמחה

ותודה למי שעזר בתכנון האירוח...
לצפיה ב-'אבי היקר'
אבי היקר
28/03/2011 | 14:28
2
8
מה שלומך?זוכר אותי?חן בריגה מאשקלון.
בפעם האחרונה שדיברנו אמרת לי שלשיר "רק אתה יכול" יש כמה וכמה רבדים,
ובגלל שאתה כותב לכל שיר שלך יש כמה רבדים וכמה שכבות ועניינים שמדוברים בשיר וגם בין השורות...

מה השיר שלך שאתה אישית הכי אוהב?למה אתה הכי מתחבר?
למשל כשאני שומע "לזכור ולשכוח" הלב שלי נקרע,אני לוקח את זה למקום שלי,מפרש את השיר בפרשנות משלי...
אתה נהנה בהופעות?רואה אותך מופיע עוד בעתיד?

עלה והצלח,חן.
לצפיה ב-'ערב טוב חן'
ערב טוב חן
30/03/2011 | 20:41
1
10
שלומי ברוך השם טוב.
בכל תקופה יש שיר אחר שלי שמלווה אותי,זה קשור כמובן להתרחשויות כלליות מסביבי וכמובן לחיים האישיים,
בתקופה האחרונה התחברתי  לשיר "רק אתה יכול" מהאלבום האחרון,בעיקר כי אני מנסה להבין את המשמעויות ואת התפקיד שלי בעולם

בוודאי שאני נהנה,זו שמחה גדולה לראות קהל שהגיע לשמוע אותך וזו התרגשות עצומה לנסות לעמוד בצפיות. אני מקווה להמשיך להופיע בע"ה,יש תוכניות ורצון.

תודה רבה
לצפיה ב-'עלה והצלח'
עלה והצלח
31/03/2011 | 17:44
7
אתה ענק בעיניי
לצפיה ב-'אבי ברוך הבא,'
אבי ברוך הבא,
28/03/2011 | 17:29
1
13
איזה זמר (חוץ מעמיר, אבי עברי ויהודה מסס) או להקה ישראלית אתה אוהב לשמוע?
לצפיה ב-'ערב טוב רפי'
ערב טוב רפי
30/03/2011 | 20:43
11

אני מעריץ גדול של מאיר אריאל,הטקסטים שלו מדברים אלי אישית.
לצפיה ב-'ברוך הבא אבי'
ברוך הבא אבי
28/03/2011 | 17:50
3
7
על מה כתבת את השיר "החיים"? ובכלל, מעניין אותי לשמוע כמה זמן אתה משקיע לכתיבת שיר.. האם זה תהליך שלוקח זמן רב, או בספונטניות כזו כשהכל מתחבר לך בראש?

זהו בינתיים. תודה שבאת להתארח ובהצלחה בהמשך
לצפיה ב-'אה ועוד משהו'
אה ועוד משהו
29/03/2011 | 17:34
1
6
האם קרה לך שהוצאת שיר והכל כבר היה מוכן, ורק אחרי זה אמרת לעצמך שהיית צריך לשנות משהו במילים? איזו מילה שהתחברה לך יותר ממה שכתבת בפעם הראשונה?
לצפיה ב-'אה ועוד תשובה :)'
אה ועוד תשובה :)
30/03/2011 | 20:53
9
קרה לי באלבום הראשון בשני שירים גם בסימנים הבית השני נכתב אחרי שהשיר הוקלט והיה כבר במיקסים
גם בשיר לפעמים היה חסר לי מילות קישור במשפט "אם זה עד ואם זה נצח מה עם כל הבינתיים",ידעתי שאני רוצה לומר משהו על בינתיים אבל לא מצאתי מה,עד שהתחבר לי.
לצפיה ב-'ברוך הנמצא וערב טוב'
ברוך הנמצא וערב טוב
30/03/2011 | 20:50
10
את השיר החיים כתבתי על המצב כאן בארץ,הרגשתי מחוייב לצעוק ולעורר,מצד אחד את עצמנו אבל גם את רבונו של עולם,לבקש שיעצור כבר את הגלות הזו ושתקויים ההבטחה ל"בני בכורי ישראל",שתבוא הגאולה.

בכתיבה עצמה אני לא משקיע הרבה,אבל עיבוד הרעיון והנושא יכולים להימשך כמה חודשים,זה קורה מתוך נושא שאני לומד או מחשבה שמלווה אותי תקופה,כשהשיר נולד הוא לרב נולד עם הלחן ובית אחד אח"כ  לכתוב בית נוסף יכל לקחת גם זמן רב.

תודה רבה גם לך.
לצפיה ב-'שאלה לאבי'
שאלה לאבי
30/03/2011 | 09:16
1
9
דבר ראשון רציתי להגיד לך שאני מאוד אוהב את המוזיקה שלך, במיוחד הדיסק החדש ממש יפה.
השאלות שלי-
1. על מה כתבת את השיר "לזכור לשכוח"? אני מאוד אוהב את השיר אבל לא כ"כ הבנתי על מה הוא מדבר.
2. מתי אתה מגיע להופעה בצפון?
לצפיה ב-'שלום אלירן'
שלום אלירן
30/03/2011 | 20:58
10
השיר לזכור לשכח הוא מאד אישי,כתבתי אותו על עצמי,על הקושי לשנות אורח חיים,הקושי לשכח דברים מהעבר,כי כאשר רוצים לשכח זה מציף הכל מחדש ומחייב להתמודד שוב עם הזכרונות.
לצפיה ב-'שלום אבי '
שלום אבי
30/03/2011 | 14:00
1
8

ברוך הבא

רציתי להודות לך על השירים שמלווים אותי ומחלחלים עמוק פנימה. הייתי בשבוע שעבר בהופעה שלך ומאוד נהניתי, למרות שחלק מהשירים מהאלבום השלישי שמעתי בפעם הראשונה בהופעה. הם מתנגנים לי עכשיו בראש... השירים שלך גורמים לי לחשוב ולתהות וגם נותנים כוח, במיוחד שורות כמו "אני כמעט נשבר אבל בכל הכוח שב...".

אני מרגישה שיש בשירים שלך חשיפה אישית מאד גדולה. יש מקרים שבהם התלבטת אם לחשוף משהו מאוד אישי בשיר או שהחלטת "לצנזר"? יש לך גם שירים שנשארים במגירה ומחכים לרגע הנכון?

ומצד שני, אני מרגישה שבשירים האלה חשוב לך להגיד לא רק דברים על עצמך, אלא גם דברים על החיים שלנו כאן בכלל, בארץ הזו. עד כמה זה חשוב לך או מכוון להעביר מסרים כאלה בשירים? או שאתה פשוט כותב מה שעל לבך?

תודה רבה!
לצפיה ב-'שלום נולי'
שלום נולי
30/03/2011 | 21:04
5
כשאני כותב אני לא חושב על צנזורה,אם יש שיר שיש לי התלבטות לגביו (בגלל חריפות הבטוי) הוא לא יצא.הרב קוק אומר שלא כל דבר שאומרים ראוי לכתוב...
לגבי הכתיבה למגירה,אם יש משהו שאני מאמין בו,הוא יצא.

אני עורך הקבלה ביני לבין הכלל שאני חלק מתוכו,אין סתירה בין היחיד לכלל כל מה שיש בכלל יש אצלי בבית,יוצא שמה שיש על ליבי יש לכלל וזה נכון גם הפוך.

תודה לך.
לצפיה ב-'כתיבת שירים'
כתיבת שירים
30/03/2011 | 13:48
1
6
היי אבי אני כותב שירים והייתי רוצה לשאול האם יש אופציה שתקרא חלק ותתרשם והאם יש מצב שאם תאהב את הסגנון תשיר אחד מהם או יותר? הייתי שמח לקבל תשובה כנה וקונקרטית. תודה מראש. איציק אביטן מעפולה.
לצפיה ב-'שלום איציק'
שלום איציק
30/03/2011 | 21:06
11
אני כרגע מתעסק בחומרים שלי,אני יכול לחוות דעה (לא שדעתי יכולה להועיל למישהו), עוד לא סיימתי להגיד את כל מה שיש לי בבטן,אולי בהמשך.
תודה לך.
לצפיה ב-'שלום אבי היקר'
שלום אבי היקר
30/03/2011 | 17:02
1
5
הייתי בהופעה שלך בצוותא ומאוד נהניתי, היה מרגש מאוד!

יש לי כמה שאלות אליך-
א. האם הכתיבה שלך נובעת בד"כ מתוך מקום של ביטוי אישי או מתוך רצון להשפיע/לומר משהו?
ב. מה השאיפה שלך כמוזקאי לשנים הקרובות ובכלל?
ג. מה השלב שהכי מרגש/משמח אותך בתהליך היצירה?

תודה,
רויטל.

לצפיה ב-'רוטיל ערב טוב'
רוטיל ערב טוב
30/03/2011 | 21:10
4

בוודאי שהכתיבה נובעת מרצון להשפיע,השאיפה הגדולה שלי היא לשנות משהו בחברה,להפוך אותה ואת עצמי למשהו טוב ממה שהיתה קודם לכן.זה המקום העיקרי ממנו אני מגיע.

הייתי רוצה לעשות מה שאני מאמין,ושיהיה לי את הכח לעמוד בנסיונות ולבחור בחירות נכונות שלא מושפעות מגורמים חצוניים.

יש כמה שלבים מרגשים בתהליך היצירה,השלב המרגש ביותר הוא השלב שהשיר מקבל כנפיים ופורץ החוצה,השלב שאי אפשר להחזיר אותו אחורה,גם השלב בו נסגרות הפינות ברעיון לשיר מרגש מאד.

תודה לך.  
לצפיה ב-'גמאני שאלה (בתור סמויה)'
גמאני שאלה (בתור סמויה)
30/03/2011 | 18:53
1
12

שלום,רציתי לומר לך שמאד נהנתי מההופעות שלך,אתה ממש מוכשר.

הייתי מאד רוצה לשמוע שיר שלך על הורות
ובכלל יש סכוי שאתה משלב דואטים בהופעות הקרובות?
ומתי ההופעה הקרובה?
היית רוצה לכתוב לאומנים אחרים שירים? גם לזמרות?

המוני המונים של הצלחה,בכל.
אוהבים המשפחה.
לצפיה ב-'שלום אודליה'
שלום אודליה
30/03/2011 | 21:17
7

אני חושב שבעקיפין יש לי כמה שירים על שמתעסקים עם הורות,הדאגה של הורה היא לברוא לילד שלו מקום בריא ובטוח,אלה החומרים שאיתם אני מתעסק,הדאגה מהמקום הזו מכוונת את היצירה שלי.
בכל מקרה יתכן ובעתיד אכתוב שיר המיוחד רק לכך.

אין דואט מתוכנן על הפרק אבל אני לא שולל זאת.

בע"ה אחרי לג' בעומר.

הייתי שמח לכתוב לאומנים אחרים,אם כי אני לא בטוח שהדברים שאני כותב לעצמי יכולים להתאים לאחרים,אלא אם כן אכיר את האומן טוב ואצליח לכוון בכתיבה שלי אל משהו אישי שמתאים בדיוק אליו.
את השיר חלום חדש היה דיבור לתת לבוגר כוכב נולד,חשבתי שיהיה לו ערך מוסף כשהוא יושר מפיו,בסופו של דבר שמרתי את השיר לעצמי. ולזמרות אני לא אכתוב.

תודה.
לצפיה ב-'אביקו היקר'
אביקו היקר
30/03/2011 | 19:30
1
9
הייתי בהופעה בצוותא ונהניתי המון.
האלבום האחרון שלך הוא מאסטרפיס אמיתי.

רציתי לשאול שאלה מהחיים, לא מתחום האומנות והכתיבה דווקא.

ניכר מהחומרים שלך, ומהתהליך שעברת בחיים, שאתה אדם מורכב ומתבונן, שכל הזמן מחפש ומתייסר, ולא חושש לגעת במקומות הכי פנימיים שלך כאדם פרטי, ושל כולנו כחברה.

כמובן, אדם יכול להתלבט ולהתבונן ולהיקרע בין זרמים שונים, ולקחת מכל אחד את הטוב שבו
אבל... כשזה מגיע לחינוך הילדים הדברים צריכים כמובן להיות ברורים ומוחלטים. עם הילדים אי אפשר לומר: תראה, זה מורכב. יש ככה ויש ככה. ילדים צריכים לשמוע אמת ברורה, כשאת המורכבות הם יגלו לאט לאט במהלך החיים.

השאלה היא (ושמעתי בתוכנית שלך בגלי ישראל, כשראיינת את עמיר אחיך, שאתה עצמך מתחבט בנושא הזה):
איך אתה מחנך את ילדיך?
איך אתה מדמיין אותם כשיגדלו?
מה היית רוצה שיהיו? (מלבד הם עצמם שמחים ומאושרים, כמובן)
לאיזה זרם חינוכי אתה שולח אותם? לאיזה מוסדות?
האם בגלל חינוך הילדים אתה משתדל להתנהג אחרת בפניהם?

אשמח אם תרחיב בנושא החינוך - איזה תהליך זה גורם לך לעבור עם עצמך כשאתה מנסה לשקף את זה מול הילדים שלך?

חשוב לי לשמוע את דעתך כי אני עצמי מתייסר בזה

יישר כח ובהצלחה בכל מעשיך!
לצפיה ב-'שלום לך'
שלום לך
30/03/2011 | 21:25
6

שאלה ממש רצינית אתה שואל,אשתדל לענות

שיניתי הרבה בגלל החינוך,לדוגמה הייתי מכור לקוקה קולה וכמובן שלא רציתי שגם ילדי יהיו מכורים לרעל הזה,החלטתי שרק בשבתות וכשבאים אורחים המשקה יעלה על שולחננו,בשביל שלא יהיה פער בין האני למה שאני דורש מהילד.זה מלמד ועוזר לעבוד על המידות. כמו שכתוב בפרקי אבות "הוא היה אומר" מתוך מה שהוא עצמו היה (בעל המשנה),הוא היה אומר.

אני לא מסכים שילדים של היום לא יכולים להכיל מורכבות,הם יכולים,החיים מכריחים אותם להתמודד עם מורכבות כבר בגיל צעיר מאד.אני אנסה לכוון לכיוון חד וברור ,אחנך את ילדי במוסדות עם אהבת ארץ ישראל ועם ישראל ומאידך במוסדות שיקפידו בהם על קלה כבחמורה.אני שואף שגם אם הם יהיו אברכים בכולל ,זה יהיה ממקום שדואג לכלל עם ישראל,להנהיג ולתרום ולא לברוח ללימוד.
הבן שלי מייעד את עצמו להיות הרב הראשי של צה"ל,זו התגשמות האידאה שלי,הלואי,אמן.

תודה רבה.
לצפיה ב-'חברנו היקר'
חברנו היקר
30/03/2011 | 19:35
1
7
עיר הקודש מייחלת לשמוע את קולך אנא ארגן לנו הופעה בקרוב....
איזה דיסק אתה שומע ברכב?
האם השיר "אבא" נכתב בשביל מושיקו חפץ שבדיוק ביום שבו יצא השיר הפך להיות אבא?
לצפיה ב-'שלום לך חן'
שלום לך חן
30/03/2011 | 21:34
9
אני מייחל להופיע בעיר הקודש,יש לנו חברה חדשה המטפלת במקומי ההופעות,אמורות להסגר הופעות גם בצפון וגם בירושלים המתוכננות לאחרי ל"ג בעומר.

ברכב אני שומע שעורי תורה ממכון מאיר בעיקר של הרב אורי שרקי וכן דיסקים של סוגיות הלכתיות של צורבא מרבנן.

בוודאי שהשיר נכתב בשביל מושיקו,הוא נכתב,הולחן,עובד,הוקלט ושחורר ביום אחד:) מסרי לו ברכת מזל טוב ורב נחת ממני.
לצפיה ב-'נהנו מאוד מההופעה במרכז האומנים בבאר שבע '
נהנו מאוד מההופעה במרכז האומנים בבאר שבע
30/03/2011 | 19:49
1
4
מתי ההופעה הבאה? ועם יש סיכוי שתיהיה באזור ירושלים?  
לצפיה ב-'שלום נועם'
שלום נועם
30/03/2011 | 21:36
6
כתבתי בתשובתי לחן,אנחנו מקווים בע"ה אחרי ל"ג בעומר.
לצפיה ב-'גם לי מותר...'
גם לי מותר...
30/03/2011 | 20:15
1
8
המוזיקה שלך נוגעת במקומות מאוד רגישים ועמוקים, אז אני מניחה שהיא גם יוצאת ממקום מאוד אישי ופנימי. יש לך קושי בהיחשפות הזו?ואם כן, מה גורם לך למרות זאת להוציא את השירים האלה ולפרסם אותם לעולם? ויותר מזה, לעמוד על הבמה מול אנשים זרים (שמאוד אוהבים אותך, אבל עדיין זרים) באופן כ"כ חשוף?
וגם, על מה/על מי  נכתב השיר "הולכת לאיבוד"?

בהצלחה רבה בהמשך,
מחכים לך בירושלים!
לצפיה ב-'שלום לך מנהלת'
שלום לך מנהלת
30/03/2011 | 21:41
7

השירים אכן יוצאים ממקום אישי ופנימי ולפעמים קשה להחשף כך,אבל ברגע שזה יוצא לאוויר העולם אני משתדל להתעלם מהפן האישי,לפני שאני עולה לבמה אני מזכיר לעצמי שאני בשליחות להעביר מסרים זה בהחלט מקל על החשיפה.

השיר הולכת לאיבוד נכתב ע"י עמיר,אינני יודע על מי ולמי נכתב,אני יודע שאני מכוון על ארץ ישראל.

תודה רבה לך.
לצפיה ב-'ועוד אחת קטנה'
ועוד אחת קטנה
30/03/2011 | 20:59
1
8
היו לך תקופות יובש שבהן לא הצלחת ליצור? ותקופות יצירתיות במיוחד?
לצפיה ב-'תשובה עוד יותר קטנה'
תשובה עוד יותר קטנה
30/03/2011 | 21:42
6
כן
לצפיה ב-'אברהם היקר'
אברהם היקר
30/03/2011 | 20:53
2
9
א. נהניתי מאוד משלוש הופעות שלך (ב"ש לפני כשלוש או ארבע שנים וההופעות האחרונות בצוותא וב"ש), אין צורך לומר לך מה דעתי עליך , על הביצועים שלך ועל הכשרון האדיר שיש לך.
ב. שאלה שחובה לשאול - מה עם לוח הופעות מסודר???? אנחנו כבר מתגעגעים ואני בטוחה שאני מדברת בשם הרבה שהיו ונהנו, אתה פשוט משאיר טעם של עוד.
ג. אז יש לי שאלה חשובה לא פחות, נכון שלא מזמן יצא דיסק, אבל האם כבר התחלת לעבוד על אחד חדש? יש לך שיר שאמור להשתחרר בקרוב?
ד. אם היית יכול לבצע דואט, עם מי היית מעדיף לבצע אותו? (וברור שאני לא מצפה לשמוע--עמיר......)
ה. הכי חשוב לומר כמה אנחנו אוהבים אותך ואוהבים את האהבה שאתה מרעיף עלינו, אתה כשרון אחד ענק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ועכשיו אני רוצה לפנות לכל חברי הפורום היקרים, תפרגנו חברה, אין על הבחור הזה, ההופעות שלו נהדרות כמוהו ויאללה, בואו להופעה שבטוח שתהנו ממנה ולא תסתפקו באחת..........חופשי יש טעם של עוד

ללילה טוב אברהם וד"ש בבית :))
לצפיה ב-'שלום גילי'
שלום גילי
30/03/2011 | 21:45
1
8
תודה רבה
אני מקווה שכעת עם ניהול ההופעות החדש, כמו שציינתי, יהיה לוח הופעות מסודר.
טרם התחלתי לעבוד,נושאים חדשים מעסיקים אותי אבל שירים חדשים אין.בע"ה עוד יבואו.
הייתי מעדיף עם עמיר:)

תודה לך
לצפיה ב-'מקווה שלא פספסתי אותך.....'
מקווה שלא פספסתי אותך.....
30/03/2011 | 21:57
4
גם אם כן, לא נורא, בטח תראה את מתישהו.......גם אנחנו היינו מעדיפים עם עמיר, אבל אולי בכל זאת? אולי יש עוד מישהו?? השילוב שלך ושל עמיר הוא שילוב מנצח!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! שלא תטעה.....אבל בכל זאת, תנסה לחשוב על עוד מישהו שאולי יכול להיות שילוב מוצלח? הצלחה עם הנושאים החדשים המעסיקים אותך, אוהבים אותך ולילה טוב, ניפגש בהופעות
לצפיה ב-'שאלה נוספת'
שאלה נוספת
30/03/2011 | 21:25
1
8
שמעתי שיש הרבה רבנים שיוצאים כנגד זמרים שהישיבה בהופעות שלהם מעורבת, מה דעתך על כך? האם קיבלת היתר מרב להופיע מול קהל מעורב?
לצפיה ב-'שלום שוב'
שלום שוב
30/03/2011 | 22:02
8

אני מתייעץ עם הרב שלי,האידיאל הוא כמובן להופיע בהופעה נפרדת,אבל מכיוון שבהופעה מעורבת אני אגיע ליותר אנשים ויש יותר סכוי לקרב,אני מופיע מעורב,כמובן בצניעות האפשרית ללא רקודים עם כמה שפחות קלות ראש.

תודה לך.
לצפיה ב-'אירוח מדהים אבי אתה ענק'
אירוח מדהים אבי אתה ענק
30/03/2011 | 22:00
7
לצפיה ב-'חברים יקרים'
חברים יקרים
30/03/2011 | 22:05
4

תודה לכם על השאלות והאמון תודה רבה על האהבה הגדולה שאתם מרעיפים עלי,זה מחזק ונותן כח להמשיך.
מקווה שנפגש בשמחות.

תודה רבה למנהלת הפורום שטרחה ואיפשרה את האירוח הזה.

לצפיה ב-'סיכום האירוח'
סיכום האירוח
30/03/2011 | 22:15
2
4
ראשית, תודה רבה אבי בשמי ובשם כולם על הזמן שהקדשת לנו, אני אישית למדתי הרבה... נשמח לארח אותך בהזמנויות נוספות!

אודליה ואתי- תודה רבה  על העזרה בקיום האירוח.

ותודה אחרונה לכל המראיינים המעולים

לילה טוב!

לצפיה ב-'כמה צניעות, איזה יופי'
כמה צניעות, איזה יופי
30/03/2011 | 23:15
1
2
תענוג.
לצפיה ב-'ולסיום...אבי אתה גדול'
ולסיום...אבי אתה גדול
30/03/2011 | 23:22
2
לצפיה ב-'פותחים שבוע'
פותחים שבוע
27/03/2011 | 12:58
2
6
והפעם עם "חלום חדש" של אבי- הנה ביצוע מרגש במיוחד מצוותא

וגם: עודכן סקר הפורום- מוזמנים לענות...

שיהיה שבוע טוב!
לצפיה ב-'לא יודעת מה איתכם'
לא יודעת מה איתכם
27/03/2011 | 13:51
1
2
לי קבוע נצבט הלב שהוא אומר "אני הקטן כמו אבק מול עולם שרוצה בסוף יום לחפש לו חלום"
לצפיה ב-' אני איתך.......'
אני איתך.......
30/03/2011 | 20:59
2
לצפיה ב-'עמיר בניון-כמעט'
עמיר בניון-כמעט
26/03/2011 | 18:37
2
13
שיר ענק של עמיר, שיר שכולו פזמון אחד גדול הלחן חוזר לעצמו אבל המילים לא פשוט כתיבה מדהימה של עמיר

http://www.youtube.com/watch?v=eech37yFnx0

לצפיה ב-'אחד הגדולים ביותר...'
אחד הגדולים ביותר...
26/03/2011 | 22:34
6
לצפיה ב-'יש משו'
יש משו
27/03/2011 | 08:58
7
דווקא בלחן הפשוט והלא מתחכם בשיר הזה, שעושה אותו לכ"כ יפה. למרות שנראה שהוא מדבר על מצב די מתסכל - "כמעט הצלחתי...", הלחן דווקא מראה שהוא חי עם זה די בהשלמה.
לצפיה ב-'הנה הוא מגיע- אבי בניון'
הנה הוא מגיע- אבי בניון
23/03/2011 | 09:53
3
ביום רביעי הבא (30.3) אבי יתארח אי"ה בפורום ויענה לשאלותיכם.
ביום שני יפתח שרשור מיוחד שבו תוכלו לשאול את אבי כרצונכם, וביום רביעי בשעה 20:30 הוא יענה לכם.
תתחילו לחשוב על שאלות מעניינות...
לצפיה ב-'בואו להתנסות במוצרים חדשים '
בואו להתנסות במוצרים חדשים
25/03/2011 | 13:15
3
3
גולשים יקרים,

אנשים שמחה להזמין אתכם להצטרף למאגר הגולשים המשפיעים שלנו, לקבל מאיתנו במתנה מוצרים חדשים והזמנות לאירועים שווים

כל מה שעליכם לעשות הוא להיכנס לקישור:
http://www.tapuz.co.il/forums/apps/spCount.asp?spi...
למלא את הפרטים המבוקשים ולאשר את תהליך ההרשמה במייל שיילח אליכם. פשוט וקל.
מאותו רגע, תתחילו לקבל מאיתנו הצעות למוצרים חדשים בהם נציע לכם להתנסות תמורת כתיבת חוות דעת עליהם.

שימו : על מנת שנוכל להציע לכם מוצרים ואירועים רלוונטיים, אנא הקפידו למלא את כל הפרטים הנדרשים. אל דאגה, פרטיכם יישמרו במערכת.

תתחדשו
לצפיה ב-'זוכים בחומרי יצירה ב-'
זוכים בחומרי יצירה ב-
27/03/2011 | 12:33
1

רוצים מאות שקלים לרכישת חומרי יצירה מדהימים?
אם אתם אוהבים לעצב אלבומי תמונות מושקעים ודפי האלבום שלכם משמרים את הזיכרונות ולא רק את האירועים – התחרות הבאה היא בשבילכם.
פורום עיצוב אלבומים וכרטיסים, בשיתוף חנות "מסטיקים", מזמינים אתכם לעצב עמוד אלבום פורימי מיוחד – ואולי לזכות!
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...
לצפיה ב-'לומדים לתקשר עם הילדים ב-'
לומדים לתקשר עם הילדים ב-
28/03/2011 | 12:24
2

אירוח בנושא הקשר בין הורים וילדים
סימונה פלג, מנחת הורים בוגרת אדלר, אם לשישה ילדים ולתאומים תתארח בפורום הורות מאוחרת החל ממחר בבוקר ועד סוף השבוע.
ניתן להתייעץ עם  סימונה במגוון נושאים כגון: הקשר בין ההורה לילד והמשתמע מכך, הקניית הרגלים, חוקים, גבולות, הרגלי שינה, שאלות בנושא הורות לתאומים ושלישיות, התארגנות ועוד:

ילדכם סובל מדלקות חוזרות בדרכי השתן?
מחר בין השעות 10:00-11:00, ד"ר יוסי בנימיני יתארח בפורום רפואת ילדים ופגים ויענה של שאלות ההורים בנושא.
ד"ר בנימיני הוא מומחה באורולוגיית ילדים, ביחידה לאורולוגיית ילדים בביה"ח "דנה דואק" לילדים:

מי יזכה בחומרי יצירה מדהימים?
אחרי שגולשי פורום אומנות הטכסטיל והליבוד העלו תמונות של תחפושות מתוצרת עצמית, הגיע תורכם להצביע למוצלחות ביותר ולקבוע מי יזכה בפרסים מתנת Netanella.com:

רוצים לראות את רוקפור בהופעה?
ספרו לנו בפורום האוניברסיטה הפתוחה על פאדיחה שקרתה לכם בזמן הלימודים באוניברסיטה הפתוחה - ואולי תזכו בכרטיס זוגי למופע החדש של רוקפור בבארבי תל אביב!
לצפיה ב-'חושבים שיש לכם את מה שצריך?'
חושבים שיש לכם את מה שצריך?
28/03/2011 | 19:18
2
רוצים לתרום ולהוביל קהילה?

אנחנו מחפשים בדיוק אתכם!

רציניים, אחראיים, רהוטים וחושבים שתוכלו לנהל אחד מהפורומים הבאים?

ריהאנה
אדל
אייל גולן
דודו אהרון
הסידרה V
הישרדות 5 - איי קמרינס
סדרות מציאות

היכנסו ללינק, מלאו את הפרטים ואולי תהיו המנהלים הבאים...
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...
תשובות יתקבלו בטווח זמן של 10 ימי עבודה.

נשמח לשמוע מכם
לצפיה ב-'אבי בניון- 22.3 באר שבע'
אבי בניון- 22.3 באר שבע
23/03/2011 | 09:47
3
2
איך היה?  שתפו אותנו...
תמונות יתקבלו בשמחה
לצפיה ב-'הייתה הופעה מצוינת! '
הייתה הופעה מצוינת!
23/03/2011 | 19:40
1
1
אבי היה במיטבו (וגם נתן כמה שיעורי גמרא על הדרך...) והקהל היה חם ואוהב

אבל היה קצר מדי לטעמי! השאיר טעם של עוד
לצפיה ב-'באמת היה מדהים!'
באמת היה מדהים!
24/03/2011 | 19:17
חבל שהאולם לא היה מלא (במילים עדינות..), אבל הקהל דאג להשלים את החסר ופרגן בטירוף.
היתה הופעה מעולה ומרגשת  

לצפיה ב-'סיקור קצר'
סיקור קצר
24/03/2011 | 19:06
3
לצפיה ב-'עמיר בניון - הכל חרטא'
עמיר בניון - הכל חרטא
23/03/2011 | 14:38
6
8
http://www.youtube.com/watch?v=SQNQkjKqrzA
חחח
לצפיה ב-'אהבתי! שיר שמעלה חיוך אחד גדוללללללל'
אהבתי! שיר שמעלה חיוך אחד גדוללללללל
23/03/2011 | 17:19
7
לצפיה ב-'שאלה...לגבי השיר..'
שאלה...לגבי השיר..
23/03/2011 | 17:37
1
7
פעם פירסמו פה שעמיר עומד להוציא שיר בשם קנטטה לחרטא.משהו כזה.
נראה לי גם אבי עברי כתב בפייסבוק שלו שעומד לצאת שיר כזה..בערך לפני שנה אולי..בקיצור,
לשיר הזה התכוונו?
לצפיה ב-'כןןן'
כןןן
24/03/2011 | 01:44
3
לצפיה ב-'פשוט ענק אני לא מפסיק לצחוק '
פשוט ענק אני לא מפסיק לצחוק
23/03/2011 | 20:49
2
4
לצפיה ב-'באמת מעלה חיוך עד לאוזן :))'
באמת מעלה חיוך עד לאוזן :))
23/03/2011 | 23:02
1
6
שיר כייף לשמיעה,שומעים את עמיר צלול כזה
וכן..קנטטה לחראטא
לצפיה ב-'נראה לי שיורם גאון בטח יאהב תחרטא'
נראה לי שיורם גאון בטח יאהב תחרטא
24/03/2011 | 15:39
4
אבל הוא הביא את זה על עצמו למרות שפה ושם הוא קצת צודק יש חרטא של שירים בשוק אבל לאו דוקה מזרחיים בכל מיני סגנונות לא היה חייב להכליל תמוזיקה המזרחית דווקה ואהבתי תמסר של הכלב עם המסכה כי אין מה לעשות לפי תורתנו הקדושה פני הדור כפני הכלב הכלב לא יכול להסתכל על הגב שלו והכי יפה שזה גם כלב פלוס מסכה שזה בכלל גאוני אפילו הכלב מרוב הבושה ש'ם מסכה על פניו ככחה גם אנחנו  בני האדם עוטים מסכות על הפנים לבלבל את המלאכים ביום הדין אבל זה רק פה אפשרי בטח ובטח לא שם כי פה הכל חרטא  אמר וצדק הצדיק שאני אוהב אותו מהשמיעה הראשונה
לצפיה ב-'פירושי שירים'
פירושי שירים
19/03/2011 | 22:26
5
7
מחילה
על המדרכה
אולי הפעם
עזוב- שהוא כתב לגלי עטרי
בת מלך
מילים ברוח
וזהו בינתיים אני יודע שזה הרבה אבל תשדלו מה שאתם יודעים.
תודה
לצפיה ב-'על מחילה כבר התפתח דיון בעבר'
על מחילה כבר התפתח דיון בעבר
20/03/2011 | 08:09
2
10
אתה מוזמן להריץ תפורום אחורה, זה לא היה מזמן.
בת מלך - לפי מה שאני יודע זה על מישהי שנפטרה, לא מכיר ממש את הסיפור אלא רק את הרעיון.

על המדרכה - אחד השירים הקשים של עמיר מבחינת הטקסט, אבל אני חושב שהמשמעות שלו ברורה. הוא מתאר שם חיים של ילד שנאלץ לגדול תחת סיבוכים קשים בין ההורים שלו. האבא שיכור רוב הזמן, והאמא מנסה רק להפטר ממנו בלי שהאבא באמת יבין למה זה קורה (ותהה היכן היה בזמן שהיא לא יכלה יותר, והיא איננה כאן).
לאחרונה התחלתי לחשוב שאולי מדובר במוות של האבא כתוצאה מאלכוהול, כיוון שבבית הראשון עמיר כותב - "מי שנשר לעד יחלוף, לא יהיה עוד חלק מהנוף". יענו הלך האבא, מתחילים חיים חדשים.
כך או כך, תמיד אני חושב שהשיר הזה הוא פספוס עצום. משהו בביצוע של עמיר לא מוציא מהטקסט את כל מה שאפשר להוציא ממנו, אני חושב שהשיר הזה יכול להחשב כאחד הגדולים ביותר אך משום מה הוא לא מצליח לגעת כמו הלהיטים האחרים.

אולי הפעם - לפי דעתי מספר על אדם שמתחרט על פרידה מחברתו, תוך ידיעה שלמרות הכל הקשר לא יכול לחזור להיות כמו פעם. מה שנשאר לו זה רק לקוות שישובו הימים ההם (שוב לך אומר אני כאן, יחד נאהב כל הזמן). יחד עם התחושה הזאת הוא בכל זאת מנסה להאמין שיש סיכוי קלוש, ואת זה מסמל ה"אולי". אולי הפעם, בכל זאת.
הפזמון מתאר את ההרגשה של הבחור אחרי הפרידה, הוא מרגיש אולי רגשות אשם, הוא מרגיש את העצב של הבחורה אך לא יכול לעשות עם זה כלום. כאילו הוא עצוב בשבילה. לא יודע, ככה הבנתי את זה. מעולם לא דירגתי אותו כאחד הגדולים של עמיר, למרות שהוא שיר יפה מאוד.
לצפיה ב-'חחח סליחה על החפירה מקווה שזה בסדר'
חחח סליחה על החפירה מקווה שזה בסדר
22/03/2011 | 00:26
1
4
לצפיה ב-'זה לא חפירה זה היה נפלא'
זה לא חפירה זה היה נפלא
28/03/2011 | 14:42
6
לצפיה ב-'בבקשה'
בבקשה
21/03/2011 | 20:22
5
חדש פה, לא? ברוך הבא

כמה מילים בקצרה על כל שיר, לפי הבנתי-

מחילה: עפ"י עמיר יש 2 משמעויות למילה "מחילה". הראשונה, מלשון מחול-נסלח, והשניה, מנהרה תת קרקעית.
הוא מדבר על אדם שנפל/סטה מהדרך ולא נשארה לו מחילה שיוכל לברוח דרכה, או סליחה על כל הנפילות והמעידות.  הדבר היחיד שנשאר לו זה את עצמו, את האמת שהוא אדם טוב ואת הקב"ה שיודע את זה.

על המדרכה: עמיר פעם אמר על השיר הזה שהוא נכתב על המדרכה. זה נשמע סיפור על ילד שרוצה לחזור הביתה לנורמליות שאין לו כ"כ.

אולי הפעם: נשמע כמו שיר אהבה, שאין יותר מדי מה לחפור בו...

עזוב: עדיין לא ממש גיבשתי כיוון, אולי שיחה של אדם עם עצמו, או שיח בין שני אנשים עם דעות/אורח חיים שונה...

בת מלך:  שיר לאמא, שמקדישה את עצמה למשפחתה ללא היסוס והגיע זמנה לנוח/לעזוב את העולם...

מילים ברוח: לדעתי מדבר על אנשים שזועקים את האמת שוב ושוב ומנגד על כאלה שלא רוצים לשמוע ומתחפרים במקום.

מקווה שעניתי על הציפיות...
לצפיה ב-'תודה לכולם!'
תודה לכולם!
29/03/2011 | 22:30
3
לצפיה ב-'יאללה בלאגן'
יאללה בלאגן
19/03/2011 | 19:56
2
4
פורים שמח לכולם!
לרגל החגיגות אפשר לצאת מגבולות הגיזרה (הבניונים ושות')
אתם מוזמנים להעלות קישורים מצחיקים ומעניינים, תמונות, בדיחות וקריקטורות
(תוך שמירה על רוח הפורום).

הנה אחד ממני- דווקא קשור...

"ליהודים הייתה אורה ושמחה וששון ויקר"

לצפיה ב-'לא כולם ביחד'
לא כולם ביחד
20/03/2011 | 20:01
2
פורים שמח גם לירושלמים!
לצפיה ב-'מקווה שהיה חג שמח לכולם '
מקווה שהיה חג שמח לכולם
22/03/2011 | 00:26
2
לצפיה ב-'בשעות הקרובות שיר חדש לעמיר בניון!!!'
בשעות הקרובות שיר חדש לעמיר בניון!!!
16/03/2011 | 23:53
20
9
בעמוד הפייסבוק שלו!!
כולם מוזמנים להצטרף לעמוד הפייסבוק שלו.......
לצפיה ב-'הלכתי לישון נתעדכן מאוחר יותר '
הלכתי לישון נתעדכן מאוחר יותר
17/03/2011 | 00:46
6
לצפיה ב-'מה אתם אומרים על השיר החדש ?'
מה אתם אומרים על השיר החדש ?
17/03/2011 | 01:38
5
7
לצפיה ב-'שיר טוב ...'
שיר טוב ...
17/03/2011 | 01:42
2
אני אהבתי http://www.youtube.com/watch?v=Nsq-XurqCwY
לצפיה ב-'שיר ענק לא צריך להרבות במילים.'
שיר ענק לא צריך להרבות במילים.
17/03/2011 | 12:14
5
ויחיו אלה שמבורות וטמטום מלכלכים על עמיר וימשיכו לאכול את הלב שהוא הזמר הגדול בארץ.
לצפיה ב-'מיותר'
מיותר
17/03/2011 | 13:19
2
4
לצפיה ב-'השיר? למה?'
השיר? למה?
18/03/2011 | 07:55
1
3
לצפיה ב-'כי אם זה אכן לצורך דיון'
כי אם זה אכן לצורך דיון
18/03/2011 | 11:06
3
הוא אחר את המועד,כבר דשו בנושא בשבוע וחצי האחרונים עד לזרא,זה כמו לקנות בגד אופנתי כשהאופנה מתחלפת.
באיזשהו מקום כבר זה רוטיני ושבלוני השירי תגובה של עמיר,אבל הכי מציק לי זה הציניות הזאת.אני מחכה לשיר אמיתי עם הכאב/שמחה אמיתיים כבר היה לנו את לדעת הכל ודומיו,החינוך בין השורות כבר כבד לי.
לצפיה ב-'מה הוא אומר ב1:39?'
מה הוא אומר ב1:39?
17/03/2011 | 12:08
1
5
.....כשאני שפוך..אני אוהב כל מה_______
לצפיה ב-'גם אני שאלתי את עצמי מה הולך שם...'
גם אני שאלתי את עצמי מה הולך שם...
17/03/2011 | 14:58
4
לצפיה ב-'שמעתי השיר החדש של בניון,'
שמעתי השיר החדש של בניון,
17/03/2011 | 12:42
1
3
ואני מלחין הונגרי מהונגריה    ואני נגנתי בפילהרמונית שם אבל    פרח וזמיר ענק כמו עמיר בניון לא נתקלתי בזה אף פעם, והשיר החדש עוד יהא מגה להיט אני בטוח
לצפיה ב-'ב1.39 הוא אומר"מרים הילוך" אני חושב'
ב1.39 הוא אומר"מרים הילוך" אני חושב
17/03/2011 | 15:42
3
לצפיה ב-'השיר להורדה'
השיר להורדה
17/03/2011 | 17:45
6
הורדה בmako

סיקורים נוספים-
ynet
walla

לצפיה ב-'אתניקס וישי לוי...'
אתניקס וישי לוי...
17/03/2011 | 21:51
1
4
http://www.youtube.com/watch?v=u2HbA9AcsqM
מנסים להגיד את אותו דבר?
לצפיה ב-'מצחיק שישי לוי מסתלבט על זה כשחצי מהשירים שלו'
מצחיק שישי לוי מסתלבט על זה כשחצי מהשירים שלו
17/03/2011 | 23:04
3
כאלה
לצפיה ב-'ביקורת של יוסי חרסונסקי'
ביקורת של יוסי חרסונסקי
18/03/2011 | 13:24
1
1
לצפיה ב-'יוסי חרסונסקי ענה על הכל במשפט אחד'
יוסי חרסונסקי ענה על הכל במשפט אחד
18/03/2011 | 13:38
7
"מי שמייחס את השיר ל"התיישרות" של בניון עם האיכויות הנמוכות של הז'אנר פשוט לוקה בהבנת הנקרא והמזומר"
לצפיה ב-'איך השיר הזה הוא תגובה לגאון???'
איך השיר הזה הוא תגובה לגאון???
18/03/2011 | 17:42
2
1
אני מבין מהציניות של עמיר שהוא די מסכים עם מה שגאון אמר.

בכל מקרה, אני מסכים עם מי שכתב פה שכולנו מחכים לאיזה שיר אמיתי של עמיר שיצליח לרגש ולשמח ואני די מאוכזב תאמת.
לצפיה ב-'אולי זה יעזור להבין...'
אולי זה יעזור להבין...
19/03/2011 | 19:26
1
7
כנראה שכשיהרום גאון שר " אני אוהב אותך"  זה "עמוק" מאד, אבל אם היה שר את זה זמר מזרחי אחר זו כבר היתה בעיה....
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'ההבדל גדול...'
ההבדל גדול...
19/03/2011 | 21:02
1
קודם כל המילים של השיר ששמת לא כאלה גרועות, בכל מקרה,יהורם גאון לא עשה קריירה על השירים האלה, אלא על שירים הרבה יותר איכותיים.
ובתגובה שלו הוא אמר שאלה שניסו להשוות את השירים שלו אז הוא אמר שאלה הם שירים שנכתבו כפרודיה,ואם השירים שהוא דיבר עליהם הם גם כאלה אז הוא מתנצל,אבל הם לא.
ולדעתי עמיר דווקא הצטרף לדבריו של יהורם גאון ולא בא נגד דעתו.
לצפיה ב-'לכל הרווקים וה...'
לכל הרווקים וה...
19/03/2011 | 19:31
7
לכל הרווקים והרווקות ילכו ביום פורים בשעות הטובות לבקש ברכה מהרב שמילה שליט"א (במרכז) ויתחנו תוך שנה כך אצלנו בישיבה כבר 6 שנים ברציפות
לצפיה ב-'"עזוב" הגיע למצעדים'
"עזוב" הגיע למצעדים
17/03/2011 | 19:42
3
המצעד של ג'
המצעד של גלגל"צ

מי שמצביע- משפיע
לצפיה ב-'לדעת הכל- ה ש א ל ו ן'
לדעת הכל- ה ש א ל ו ן
16/03/2011 | 13:28
3
4
שם
השיר שהכי התאים לי מהיוודע הפיגוע ועד שחזרתח לשגרה היה:
שיר (לא של בניון) שנטחן לאחרונה:
"אני שכור כל כך גדול",איפה חוגגים ועם מי:
לו הייתי עמיר/אבי בניון הדבר הראשון שהייתי עושה זה:
מסר חשוב לאומה:

חגים שמחים בעזרת ה'
לצפיה ב-'איזה שאלות קשות'
איזה שאלות קשות
16/03/2011 | 19:18
7

עיר: ירושלים
השיר שהכי התאים לי מהיוודע הפיגוע ועד שחזרתי לשגרה היה: סתם מוזיקה שקטה
שיר (לא של בניון) שנטחן לאחרונה: למרגלותיך/עילי בוטנר וענת בן חמו
"אני שכור כל כך גדול",איפה חוגגים ועם מי: מתה מפחד לצאת מהבית בפורים- מלחמות עולם בחוץ (למה מישו חושב שנפצים זה מגניב??). מזל שסעודת פורים אצלנו...
לו הייתי עמיר/אבי בניון הדבר הראשון שהייתי עושה זה: נראלי גדול עלי...
מסר חשוב לאומה: להתחיל עכשיו? כמה זמן את נותנת לי?

צום מועיל לצמים מחר...
לצפיה ב-'עד שאתם זזים'
עד שאתם זזים
16/03/2011 | 21:17
3
אודליה

י-ם
השיר שהכי התאים לי מהיוודע הפיגוע ועד שחזרתח לשגרה היה::מודה אני והחיים.
שיר (לא של בניון) שנטחן לאחרונה: שובי השולמית של בן סנוף מסתבר ששנאתי אותו בלי סיבה,עכשיו אני פשוט לא אוהבת את הקול העדין מידי שלו,אבל זה שיר תותח!
"אני שכור כל כך גדול",איפה חוגגים ועם מי: אני מחפשת אורחים לסעודת פורים!!!!
לו הייתי עמיר/אבי בניון הדבר הראשון שהייתי עושה זה:בתור עמיר הייתי מוציאה את הדיוידי,בתור אבי הייתי מתחילה להופיע בכל שבוע ביישוב אחר
מסר חשוב לאומה:אם רק היינו יודעים איזה כח יש למילה רעה שנשארת בפה ולא יוצאת,היינו סותמים לנצח.

לצפיה ב-'מוטב מאוחר...'
מוטב מאוחר...
21/03/2011 | 12:54
3
מושיקו חפץ
27
רמלה תובב"א
לא התאים לי שיר, התאים לי שקט...
שיר שנטחן לאחרונה: לבנת כנף של יוני יעיש ותומר מתנה.
חגגנו עם הגרעין התורני ברמלה והיה שמח!
לו הייתי עמיר הייתי חושב...
לו הייתי אבי הייתי פורש כנפיים ויוצא לדרך חדשה לבד...
מסר חשוב: לשמוח והרבה!
לצפיה ב-' מן הפח את הפחת'
מן הפח את הפחת
15/03/2011 | 15:19
3
11
לצפיה ב-'לדעתי זה מאממממם'
לדעתי זה מאממממם
15/03/2011 | 15:21
2
5

יותר יפה מהמקורררררר!
לצפיה ב-'את יכולה רק להודות'
את יכולה רק להודות
15/03/2011 | 15:30
1
4
לנדב ביטון שיש לו חלק נכבד בפרוייקט הזה (שני צדדים למטבע), בזכותו קיבלנו ביצוע נדיר כ"כ...
לצפיה ב-'חייבים להתפרנס'
חייבים להתפרנס
15/03/2011 | 23:38
8
לצפיה ב-'"עזוב" בשיפוט מהיר בג''
"עזוב" בשיפוט מהיר בג'
14/03/2011 | 18:17
1
13
בואו להצביע לו- כאן
לצפיה ב-'ועוד משו קטן'
ועוד משו קטן
14/03/2011 | 21:38
6
נגיד שזה קשור לפה, כמה מכרים...

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא תזונת ספורט
אירוח בנושא תזונת...
אודליה ביצ׳צ׳ו, תזונאית ונטורופתית, מייעצת לכם...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
אירוח בנושא טיפולי פוריות
אירוח בנושא טיפולי...
ד``ר טל שביט, מנהל היחידה להפריה חוץ גופית באסותא...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ