לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83928,392 עוקבים אודות עסקים

פורום עמיר ואבי בניון

"אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב כי אם בתורת יהוה' חפצו ובתורתו יהגה יומם ולילה."ברוכים הבאים לפורום עמיר ואבי בניון!!!פורום זה נפתח על מנת לאפשר למעריצי ואוהבי המוסיקה של משפחת בניון להתעדכן, לעדכן ולהנות בו בזמן...כל המעוניין לעלות מאמרים, רשמים, תמונות,או כל דבר מעניין בנוגע לעמיר ואבי זה המקום.מעבר לכך - אנחנו תמיד שמחים לקבל משתתפים חדשים, ביתנו פתוח לכולם בלי יוצא מהכלל.מאחלים לכם גלישה מהנה כל פורום עמיר אבי בניון!

אודות הפורום עמיר ואבי בניון

"אשרי האיש אשר לא הלך בעצת רשעים ובדרך חטאים לא עמד ובמושב לצים לא ישב כי אם בתורת יהוה' חפצו ובתורתו יהגה יומם ולילה."ברוכים הבאים לפורום עמיר ואבי בניון!!!פורום זה נפתח על מנת לאפשר למעריצי ואוהבי המוסיקה של משפחת בניון להתעדכן, לעדכן ולהנות בו בזמן...כל המעוניין לעלות מאמרים, רשמים, תמונות,או כל דבר מעניין בנוגע לעמיר ואבי זה המקום.מעבר לכך - אנחנו תמיד שמחים לקבל משתתפים חדשים, ביתנו פתוח לכולם בלי יוצא מהכלל.מאחלים לכם גלישה מהנה כל פורום עמיר אבי בניון!
הפורום לא פעיל

לצפיה ב-'מתי יש הופעות נוספות של עמיר?'
מתי יש הופעות נוספות של עמיר?
02/06/2011 | 00:30
7
האתר הרישמי שלו לא מעדכן כבר המון זמן, ואני רוצה לדעת מתי אפשר לראות את הגאון
מישהו יכול לתת תאריכים של הופעות קרובות?
לצפיה ב-'עמיר לא היה במיטבו...'
עמיר לא היה במיטבו...
01/06/2011 | 00:07
1
33
הופעה לא מוצלחת הייתה הלילה בקיסריה.
כבר בהתחלה...היה איחור של שעה בהופעה.
בהמשך ניכר על עמיר ש..................(לא יודע)
הוא פשוט לא היה במיטבו, ולא רוצה לנחש למה.
זיני בוטל, לא היה לו חשק לשיר אחרי שכבר הנגנים התחילו לנגן.
שמחות קטנות החליף את את אינך---ואת אינך...נעלם!
געגוע.....קשה לי להאמין שהוא לא ברשימת השירים.
עמיר לא היה במיטבו כבר מתחילת ההופעה.
תמיד יש עוד הופעה.
אני מחכה.
לילה טוב........................
לצפיה ב-'אה עמיר עוד דבר אחד ששכתי לכתוב לך בפיסבוק'
אה עמיר עוד דבר אחד ששכתי לכתוב לך בפיסבוק
01/06/2011 | 18:52
24
וזה תגובה לגבי המעגל שעשית עם הנגנים שלך לפני העליה לבמה באמת יפה צילמתי את זה אבל רק מה שכחתי להפעיל תה איך זה נקרא כפתור הפעלה וכשכבר הפעלתי אותו כבר היית בדרך לבמה אך כמה חבל הייתי מעלה את זה לפיסבוק שכולם יראו זה דווקה היה יפה לא נורא פעם אחרת בע'ה טוב מקוה שבהופעה הבאה שלך תשתפר חבר בהצלחה לך בכל מקרה ויותר אני מבטיח לך שלא יקרה לך צדיק נביא נראה לי שאתה לא אוהב את זה בסדר מקובל עליי ביי חבר
לצפיה ב-'מצעד עמיר בניון בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה'
מצעד עמיר בניון בפורום מצעדים וביקורת מוזיקה
29/05/2011 | 13:23
2
14
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/ViewMsg.aspx?For...

מוזמנים לדרג ולשתף פעולה..
לצפיה ב-' שלחתי לך'
שלחתי לך
30/05/2011 | 17:44
1
4
לצפיה ב-'תודה רבה על השיתוף פעולה! חבר'ה תצביעו!'
תודה רבה על השיתוף פעולה! חבר'ה תצביעו!
01/06/2011 | 19:50
4
לצפיה ב-'פרשנות לשיר עיניה'
פרשנות לשיר עיניה
26/05/2011 | 13:36
7
1636
לפני שאתחיל אציין שמדובר באחד השירים האהובים עלי של עמיר, שיר מיוחד משמיעה ראשונה ועם משמעות עצומה גם לי באופן אישי. הרבה מאוד אנשים זרקו פרשנויות לאוויר, השיר מזמין גם "צחוקים" (מעשנת בנגים חה חה חה), אבל בסופו של דבר אני חושב שהגעתי למשמעות שלו.. מבחינתי כמובן. כל אחד יכול לקחת את זה לכל כיוון.

לדעתי השיר מדבר על גבר שאוהב איזשהי אישה, אך עדיין לא מצליח להבין מה היא בתוך תוכה חושבת עליו. עמיר משתמש בעיניים כדי לסמל את הבלבול שהן מקרינות על פני הגבר, וחוץ מזה אני חושב שגם השימוש במילות השאלה (למה למה כמה.. אז למה עיניה עכשיו בצבע אדום.. ומה מהתפך לטובה פתאום..) מראה שהבנאדם עוד לא בטוח, עוד לא יודע מה האישה חושבת עליו.
"אומרים שאין גבול לשמחה, ואין לה מקום, גם לא צבע אדום". לא כתוב בשום מקום שהשמחה צבועה בצבע אדום, האיש לא יודע אם היא שמחה שהוא כאן. בפזמון הראשון הוא אפילו חושב שהיא לא אוהבת אותו כלל (וכמה טוב לה שזה לא אתה). ואז משהו מתהפך לטובה פתאום, באמצע היום. בשלב הזה האיש מתחיל להיות אופטימי, אך עדיין לא חושב זאת במפורש.. שימו לב שבפזמון השני עוד לא כתוב במפורש שטוב לה איתו. כתוב "וכמה טוב לה כשאתה".. ולא "כמה טוב לה שזה אתה". משהו עוד לא ברור, עוד לא בהיר ביחס שלה אליו, יום אחד היא מראה לו אהבה, יום אחד לא, ויום אחד למה לא.
ואז מגיע הפזמון האחרון והסוחף מכולם. וכמה טוב לה שזה אתה. האיש בטוח באהבה של האשה כלפיו, הוא מאושר, ורואה זאת על האשה.. וזהו ככה נגמר השיר, באווירה אופטימית. עמיר פשוט גאון, משתמש בכל פזמון בניסוח אחר כדי להמחיש את הבלבול וההבדל.

עד כאן עיניה
כולם מסכימים שמדובר באחד הגדולים ביותר?
לצפיה ב-'בעבר עמיר הסביר'
בעבר עמיר הסביר
27/05/2011 | 09:21
6
362
שהשיר מדבר על האמהות- רחל ולאה, בסיפור הנישואין שלהן עם יעקב.
לא זוכרת ממש את הפירוט, מישו זוכר?
שיר יפה, אבל אצלי הוא לא בעשריה

שבת שלום!
לצפיה ב-'מבחינתי טופ 10 שתיהיה שבת שלום '
מבחינתי טופ 10 שתיהיה שבת שלום
28/05/2011 | 08:31
5
172
בקרוב אני עורך מצעד עמיר בניון בפורום מצעדים, אשמח אם תצביעי.. ובכלל אם חברי הפורום ישתפו פעולה

נדבר אחרי צאת שבת..
לצפיה ב-'חח ובלי קשר'
חח ובלי קשר
28/05/2011 | 10:12
140
יש מישהו ביוטיוב שהתחיל כתוב בשם שלי על שירים של עמיר. זה לא אני אם חשדתם
לצפיה ב-'האמת'
האמת
28/05/2011 | 21:25
3
144
שאני לא מתה על מצעדים ודירוגים מהסוג הזה, זה גם ככה משתנה כל הזמן, אבל תעדכן אפשר לעשות שת"פ עם הפורום השכן.

שבוע טוב!
לצפיה ב-'התחילה ההצבעה בפורום ההוא'
התחילה ההצבעה בפורום ההוא
29/05/2011 | 00:10
2
79
אני יכול לתת גם לפורום הזה קרדיט כשיגיע המצעד עצמו.. מי שרוצה מוזמן לדרג.
לצפיה ב-'אם אתה רוצה'
אם אתה רוצה
29/05/2011 | 09:55
1
89
שנשתתף גם, תעלה גם לפה את ההודעה עם כל הפרטים.
ואז אוכל גם לבקש את קידום ההודעה לעמוד הפורומים של תפוז.

בהצלחה!
לצפיה ב-'העלתי בשרשור נפרד'
העלתי בשרשור נפרד
29/05/2011 | 13:24
59
לצפיה ב-'תירגום לדיסק קהלת'
תירגום לדיסק קהלת
27/05/2011 | 17:47
1
15
מישו יכול לפרסם את התירגום של המילים של השירים, פשוט זה שירים מדהימים, אבל אני רגיל להתפעל מהגאונות הכתיבה של עמיר עם המילים והתוכן המדהים של השירים ובדיסק הזה זה קצת קשה
לצפיה ב-'גאונות הכתיבה בדיסק הזה'
גאונות הכתיבה בדיסק הזה
28/05/2011 | 21:27
9
ברובה שייכת לשלמה המלך, כי אלו פסוקים מספר קהלת.
גמני אשמח לדעת איזה פס' זה כל שיר.
לצפיה ב-'שאלה לכולם האם ...'
שאלה לכולם האם ...
26/05/2011 | 00:17
2
16
האם לדעתכם טוב שעמיר מוציא הרבה שירים כמו שעכשיו רואים ביוטיוב

או עדיף שיוציא שירים קצת יותר איכותיים כמו בדיסקים?
לצפיה ב-'זה לא בא על חשבון זה.'
זה לא בא על חשבון זה.
26/05/2011 | 00:32
1
5
אז אין בעיה..
אותי אישית תמיד סיקרן הדברים האלה..וזה מראה עוד צדדים של עמיר וזה מעניין,גם אם זה לא ה-שירים שלו... וזה לא שירים שתחרוש עליהם.סה"כ עמיר לא חייב אף אחד לשמוע ויותר מזה הוא אפילו לא מכר את השירים האלה..
לצפיה ב-'אצל עמיר הכל איכותי'
אצל עמיר הכל איכותי
26/05/2011 | 01:12
1
לא משנה איך יוצאים השירים ובאיזה תדירות הכל איכותי בצורה מטורפת לכן עדיף כמה שיותר כל שניה
לצפיה ב-'דברים בעלמא בהופעה'
דברים בעלמא בהופעה
24/05/2011 | 23:18
9
דברים בעלמא

הופעת צהריים מיוחדת!
שישי הזה 27/5
ב"אוזן בר" קינג ג'ורג' 48 תל אביב
בשעה 14:00

נשמח לראותכם!

http://www.youtube.com/watch?v=kIqhHSiyD1c&feature...

http://www.youtube.com/watch?v=AsxgvEf_-_s
לצפיה ב-'שיר חדש של גלי עטרי'
שיר חדש של גלי עטרי
22/05/2011 | 11:43
4
16
שעמיר כתב לה- רחוק מכאן
לצפיה ב-'וואו איזה ביקורת מעליבה..באופן קיצוני..'
וואו איזה ביקורת מעליבה..באופן קיצוני..
25/05/2011 | 15:22
3
11
ואם אני לא טועה בדרך כלל הכתב הזה דווקא מפרגן לעמיר בניון
לצפיה ב-'אהבת את השיר?'
אהבת את השיר?
25/05/2011 | 17:01
2
6
לצפיה ב-'כן.'
כן.
25/05/2011 | 17:44
5
וזה לא בגלל שאני מאוד מאוד אוהב את עמיר בניון,
לדעתי שיר יותר טוב מ'עזוב'.
בכל מקרה לכתוב שזה אחד השירים הפחות יפים בקריירה זה מעליב(בעיקר את עמיר בניון במקרה הזה)..כי אני מניח שיש לה המון שירים ולא כולם להיטים גדולים..
לצפיה ב-'very nice song!'
very nice song!
25/05/2011 | 19:48
4
לצפיה ב-'אחרי שנקרע הים'
אחרי שנקרע הים
18/05/2011 | 19:55
11
15
שמעתי פעם פעמיים. לא הצלחתי לשמוע עד הסוף.. ואני מתחיל לחשוש שעמיר כבר לא מצליח לרגש אותי, למרות שיש לו את היכולת. מישהו מוכן להסביר לי למה?
לצפיה ב-'לא התרגשת משום שיר של עמיר בדיסק הערבי?'
לא התרגשת משום שיר של עמיר בדיסק הערבי?
18/05/2011 | 21:05
2
14

(יש שירים פחות מוצלחים,הוא לא חייב לגעת בך בכל פעם)
לצפיה ב-'בלבלה שיר מדהים!'
בלבלה שיר מדהים!
18/05/2011 | 21:16
1
26
והאמת שאני חושב שזה קשור ברף הציפיות שיש לי מעמיר. לא זוכר שיר אחד שלא נגע בי ב5 הדיסקים הראשונים שלו.. איך השיר לדעתך?
לצפיה ב-'לא שמעתי את האלבום בערבית עדיין'
לא שמעתי את האלבום בערבית עדיין
19/05/2011 | 14:20
3
למרות ששמעתי קטעים מפה ומשם מהשותפה שלי
אני מחכה ללג בעומר (או למחרת) בע"ה,בלי נדר אגיב לך לאחר האזנה
לצפיה ב-'על איזה שיר מדובר..?'
על איזה שיר מדובר..?
18/05/2011 | 22:44
3
5
אשמח לקישור..
לצפיה ב-'אשתו של עמיר כתבה שיר'
אשתו של עמיר כתבה שיר
19/05/2011 | 14:24
2
10
הוא הלחין ושר,זה אמור להיות מושר בהופעה בקיסריה שבוע הבא (זו שאני לא מגיעה כי אחיינית שלי החליטה לפני יומים לעשות בתמצווה)

תגידי,שאקי נפגעה ממני אתמול? מסרי לה שאני לא מכויילת כוכך,ומתנצלת,זה הבלגאן של החתונה.

והנה הקישור:
http://www.youtube.com/watch?v=HOkp4cx6Kbg
לצפיה ב-'ממ..שיר נחמד..'
ממ..שיר נחמד..
20/05/2011 | 14:21
1
7
אבל יש בו משו שונה בסגנון השירה...

אינלי מושג אם היא נפגעה ועל מה...

טינאייננאיי..איזה כייף לשמוע אתזה!הכנות קלות ומהנות!

ו..רק אני לא יהיה בקיסריה..
לצפיה ב-'אני לא אהיה בקיסריה'
אני לא אהיה בקיסריה
21/05/2011 | 22:17
4
היה לי כרטיס שורה שניה ואז אחינית שלי החליטה לעשות לעצמה בת מצווה.
לצפיה ב-'אולי'
אולי
19/05/2011 | 16:21
2
4
כי סגנון השירה בשיר הזה קצת שונה מהרגיל, או בגלל השירים הרבים שהוא הוציא לאחרונה וזה יצר איזהו "שובע".
גמני עדיין לא ממש התחברתי לשיר הזה, אבל דווקא את הדיסק של "קהלת" אני לא מפסיקה לחרוש- הוא מאוד מרגש בעייני.
לצפיה ב-'קהלת-דיסק לקניה ברשת, או גם כ-CD בחנויות?'
קהלת-דיסק לקניה ברשת, או גם כ-CD בחנויות?
24/05/2011 | 15:13
1
20
לצפיה ב-'ככל הידוע לי- לא'
ככל הידוע לי- לא
24/05/2011 | 16:11
7
לצפיה ב-'אחרי שנקרע הים,'
אחרי שנקרע הים,
20/05/2011 | 14:47
3
אחרי שיבוא גואל אחרי שעמיר יבוא אלינו ואנו נבין הכל ,אחרי שנקרע הלב אחרי שהכל ייגמר מה יישאר? והכל חולף מה נשאר?
לצפיה ב-'בוא לנהל פורום לתכנית האהובה עליך!'
בוא לנהל פורום לתכנית האהובה עליך!
18/05/2011 | 18:18
6
רוצים לנהל ולהוביל קהילה? הפורומים הבאים מחפשים אתכם:

מתרגשים מהעובדה ש"רמזור" חוזרת? חולים על היציאות של חפר ולא מפספסים אף פרק עם איצקו? פורום רמזור מחפש מנהל!

לא זזים מהמסך בגלל "לעוף על המיליון"? 101 דרכים לעוף משעשועון קורעת אתכם מצחוק? אולי אתם דווקא בקטע של "ווייפ אאוט"? אם כן, פורום שעשועונים טלוויזיונים קורא לכם לנהל אותו!

התגעגעתם לפולישוק? חולים על הסדרה ורוצים לדבר עליה בפורום משלכם? גם פורום פולישוק מחפש מנהל!

ראיתם את הפרק הראשון והמרגש של "ילדי ראש הממשלה" וכבר התמכרתם? בואו לנהל את הפורום!

לא הולכים לישון לפני שצפיתם ב"צינור לילה"? חולים על שי לו? פורום צינור לילה מחכה למנהל.

רוצים לנהל פורום מהרשימה הקיימת או לפתוח פורום לתכנית שלא ברשימה?

מלאו את הטופס שבקישור הבא:
http://www.tapuz.co.il/tapuzforum/forms_applicatio...

ואולי תהיו מנהלי הפורום הבאים
לצפיה ב-'נזכרתי פתאום בשיר '
נזכרתי פתאום בשיר
17/05/2011 | 21:18
2
14
שעמיר כתב והלחין לדוד דאור, והוא ממש יפה- פרח ועוד פרח
נראלי שזה אחד השירים הבודדים שעמיר כתב לאחרים אבל לא "שומעים" את עמיר, אפילו קשה לי לדמיין אותו שר את זה.
אם יש למישו רעיון על מה הוא מדבר, אני אשמח...
לצפיה ב-'אני יודעת שיש לי חשיבה דוסית '
אני יודעת שיש לי חשיבה דוסית
18/05/2011 | 11:28
1
9

השיר הזה ממש מסתדר לי עם הנשמה שעולה ללמעלה בכל לילה מוסרת דין וחשבון על מעשיה וחוזרת עם שחר חזרה אל גופנו (שהחזרת בי נשמתי בחמלה)
הקטע של "ניגון" מתחבר לנגוני נשמה שמדברים בשפה הקדושה והגבוהה (שיר חדש ומקודש)
הנשמה לא זוכרת את מה שקורה איתה בעליונים כאשר היא חוזרת לגוף (היא כבר לא תזכור בבוקר)

גם ה"והוא חכה לה" מתאים בצפיה לחזרת הנשמה אל הגוף וסיום מתן הדין וחשבון.

כך הובן לי.

לצפיה ב-'גם אני חשבתי בכיוון הזה'
גם אני חשבתי בכיוון הזה
18/05/2011 | 17:22
3
של הנשמה שעולה בלילה למעלה (טוב, גם החשיבה שלי לא נעדרת דוסיוּת), אבל זה באמת מסתדר עם המילים כמו שהסברת.  תודה
לצפיה ב-'עמיר יתארח ברדיו ירושלים'
עמיר יתארח ברדיו ירושלים
15/05/2011 | 15:19
5
13
בע"ה ביום רביעי הקרוב בין 14:00 ל16:00, בתכנית של אלעד עמדי.
מי מתנדב להקליט?
לצפיה ב-'איפה נעלמו ה2-3 קטעים'
איפה נעלמו ה2-3 קטעים
16/05/2011 | 00:52
2
4
שעמיר הקליט על לחן של באך?
נבל עשור העלו אותם ומשום מה כבר אין להם זכר ברשת..
לצפיה ב-'סינגל חדש,מאיפה זה בא?'
סינגל חדש,מאיפה זה בא?
16/05/2011 | 19:22
1
6
http://www.youtube.com/watch?v=HOkp4cx6Kbg
איך נבל עשור לא העלו קודם?
לצפיה ב-'קטע עם עמיר בצינור לילה'
קטע עם עמיר בצינור לילה
17/05/2011 | 23:41
9
http://net.nana10.co.il/Category/?CategoryID=500076
תוכנית 16.5
לצפיה ב-'מישהו הקליט?'
מישהו הקליט?
19/05/2011 | 00:39
1
6
לצפיה ב-''
19/05/2011 | 16:18
4
לא יכולתי לשמוע ותכננתי להקליט, אבל לא הייתה קליטה איפה שהייתי
לצפיה ב-'שיר אהוב,מרגש ומשמח...'
שיר אהוב,מרגש ומשמח...
17/05/2011 | 17:17
1
13
מה השיר האהוב עליכם של עמיר?
מה לפי דעתכם השיר הכי מרגש של עמיר?
איזה שיר של עמיר הכי משמח אתכם?

שלי:
עומד בשער.
אמא(עם יהודה מסס)
מורה לחיים,חזון יחזקאל.
לצפיה ב-'שאלות קשות'
שאלות קשות
17/05/2011 | 21:13
6
אהוב- געגועים לדמיון
מרגש- געגוע
משמח- מורה לחיים

חדש פה? ברוך הבא
לצפיה ב-' פורומים חדשים ב- '
פורומים חדשים ב-
15/05/2011 | 16:41
1

רוצים להתעדכן בהמצאות האחרונות במדע, לדבר על התרחשויות מדעיות בעולמנו ולהשתתף בדיונים לגבי העתיד שלנו?
בפורום חדשות המדע תגלו את כל מה שקורה בעולם המדע:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...

ז'אנר השעשועונים מתקמבק בגדול!
בפורום שעשועונים טלוויזיונים תוכלו לדבר על ווייפ אאוט, 101 דרכים לעוף משעשועון, אל תפיל את המיליון וכל השעשועונים הכי חמים על המרקע:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumPage.aspx?f...
לצפיה ב-'שירים לזמרים אחרים'
שירים לזמרים אחרים
13/05/2011 | 18:27
2
9
בזמן האחרון שומעים הרבה על זמרים שעמיר כתב להם שירים (שלא נדבר על אלבומים)
עד עכשיו ידענו על ריטה ישי לוי וגלי עטרי.

את השיר של גלי עטרי שמענו, מישהו יודע מה עם האלבום לישי לוי?
וגם בכתבה שהייתה במעריב רשום שהוא כתב גם למירי מסיקה מישהו שמע על זה משהו?
לצפיה ב-'כשיצא משו חדש- נדע'
כשיצא משו חדש- נדע
15/05/2011 | 09:09
4
לאומנים יש את השיקולים שלהם מה ומתי להוציא.

נראלי מחכות לנו כמה הפתעות מסקרנות. מירי מסיקה די משתלבת בסגנון של עמיר, אבל חוה אלברשטיין- מעניין איך זה ישמע

לצפיה ב-'עדכון בנושא'
עדכון בנושא
16/05/2011 | 18:37
5
לצפיה ב-'ראיון עם עמיר במעריב '
ראיון עם עמיר במעריב
12/05/2011 | 09:03
9
15
ב"ספשבוע" יש ראיון גדול עם עמיר, על "קהלת", פוליטיקה, ועניינים אישיים אחרים, עדיין לא הספקתי לקרוא, אבל מרפרוף- נשמע ממש מעניין
לצפיה ב-'קצת מהכתבה של מחר במעריב ...'
קצת מהכתבה של מחר במעריב ...
12/05/2011 | 16:38
5
14
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'אני לא יהרוס '
אני לא יהרוס
12/05/2011 | 18:28
4
6
את חוויית הקריאה למי שעדיין לא קרא את הראיון המלא, רק אגיד שהראיון באמת מעניין ואפילו  קצת מפתיע

ובאמת שלא משלמים לי על קידום מכירות...

לצפיה ב-'קראתי את כל הכתבה ואת צודקת :)'
קראתי את כל הכתבה ואת צודקת :)
12/05/2011 | 18:43
3
5
לצפיה ב-'העלאת הכתבה...'
העלאת הכתבה...
13/05/2011 | 15:24
2
11
יש מצב שמישהו יצלם את הכתבה ויעלה אותה לטובת מי שאין לו "מעריב"? תודה ושבת שלום :)
לצפיה ב-'יש בעמוד הפייסבוק של עמיר'
יש בעמוד הפייסבוק של עמיר
13/05/2011 | 16:29
6
שבת שלום!
לצפיה ב-'שלום רב המאמר במעריב,,,'
שלום רב המאמר במעריב,,,
15/05/2011 | 12:00
2
7
קראתי את המאמר של עמיר היקר במעריב ולא הבנתי כלום מצד אחד הוא ימני מצד 2 שמאלני אוהב את ביילין מעריץ את יהורם גאון, כל הסלט הזה בכלל לא ברור לי, מילא שיהיה, לגאונים מותר להיות גם הזויים קצת, וראיתי כמה עמיר זקוק לטיפול אישי והבנתי שחייו אינם דבש אינם קלים, ככה זה שגאונות נופלת על אדם ללא התראה מוקדמת מהטייח לשירה בקסריה ועם אלפי מעריצים משולהבים וכל מיני, בסדר, אני הונגרי בוגר האקדמיה ההונגרית למוסיקה ובכל אופן אוהב את עמיר גם אם ישיר את שירת התקווה  בסגנון חרדי וכל טוב ממני יוסלה בנתיים אלמוני לגמריי וטוב לי שככה
לצפיה ב-'אולי'
אולי
15/05/2011 | 14:15
1
1
הוא לא אמר שהוא אוהב את ביילין
הוא אמר שמבחינה מדינית (החזרת שטחים וכאלה) הוא ימני
ומבחינה חברתית (עזרה לשכבות החלשות,צמצום פערים) הוא שמאלני
לצפיה ב-'תודה על התיקון'
תודה על התיקון
17/05/2011 | 12:45
4
לצפיה ב-'כמי שבאמת אוהב אותך, עמיר,התאכזבתי מעמדתך'
כמי שבאמת אוהב אותך, עמיר,התאכזבתי מעמדתך
12/05/2011 | 09:58
9
17
כמי שבאמת אוהב את עמיר בן עיון וימשיך לאהוב אותו,התאכזבתי מעט מהעמדה שנקט בעניין יהורם גאון,עם כל הכבוד ל-70 שנותיו של גאון,לפרסים שקיבל,ולאביו המורה,הוא לא יכול לומר "כל המוסיקה המזרחית היא זבל" ולאחר זמן מה כאשר הבין שהוא פוגע אולי באנשים שהוא עשוי לעבוד איתם כמו עמיר בן עיון,ואביהו מדינה בעל תפקיד באמ"י הוא מוציא אותם מין הכלל.גם אני ובעצם כולנו לא אוהבים את כל המוסיקה המזרחית,כמו שאנחנו לא אוהבים מוסיקה בסגנונות שונים.אבל כאשר הוא אומר המוסיקה המזרחית היא זבל(שמשמעו כל המוסיקה המזרחית היא זבל) אני נפגע,אני נפגע לא בשביל הזמרים הכותבים והמלחינים המזרחיים,אני נפגע בשביל השומעים כמוני את המוסיקה המזרחית,מדבריו של גאון אני מבין שמה שאני שומע בעצם זה זבל,מה שהכי מרגיש אותי בבקורת שלהם,שהם נזהרים ולא מדברים על הלחן המזרחי כי אז זה פגיעה בתרבות המזרחית ,הם מדברים רק על המלל,ואף פעם לא שמעתי אותם מדברים על מלל של שיר כמו "יש סוסים שמדברים עברית" או כמו "גבר הולך לאיבוד דרך מרפסת" או כמו "או אה או אה או אה,למה ומדוע " או כמו "רוזה רוזה רוזה את אהובה שלי" תחושתי היא שאין להם עניין עם המלל המזרחי,אם כי כמובן שיש שירים מזרחיים שהמילים שלהם מגוחכים ומצביעים על חוסר באוצר מילים מספיק לכותב שיר. למרות שעמיר בן עיון גיחך על האמירה כאילו גאון משתמש בו,אני חושב שגאון בפרוש משתמש בו.אם כי אני רואה בכסוי הזה שעמיר נותן כאן ליהורם גאון חלק מטוב ליבו,והרצון המוכר שלו והידוע לאחדות של עם ישראל ולהפסיק כל פילוג.האמת שרק מילה אחת קטנה של גאון כמו "סליחה" או "מצטער"  או כל הבהרה אחרת שהוא לא מתכוון לכולם אלא רק לחלק,הייתה מרגיעה אותי וגם אני הייתי סולח
לצפיה ב-'"מבקר המדינה" לא אמור להיות כ"כ שטחי...'
"מבקר המדינה" לא אמור להיות כ"כ שטחי...
12/05/2011 | 21:49
8
4
אז לפני שאתה מתאכזב,מעט או הרבה,שני דברים
1. קודם כל אם כבר אתה מצטט את דברי גאון תצטט אותם במדויק,המשפט החריף ביותר שהוא אמר הוא "יש שם זבל שהשטן לא ברא", ולא "כל המוסיקה המזרחית היא זבל" תסכים איתי ששזה לא בדיוק אותו הדבר...

שאני שומע שירים כמו "ערב טוב לך....את מושלמת.........בא לי להכיר אותך לעומק "גם אם אני מטומטם,לי זה נשמע כמו "בא לי לז*** לך את הצורה",וזה בהחלט זבל שגם השטן לא ברא,ויש עוד עשרות דוגמאות כאלו.
זה שהמצרך הזה נצרך ע"י מאות  אלפי אנשים זה לא אומר שזה לא זבל,גם פורנו מצרך מבוקש.

2. הייתי ממליץ/מבקש ממך להאזין לדברי גאון בתוכניתו באותו סופ"ש שבו נאמרו דבריו ויצאו מכל פרופורציה,אני מבטיח לך שדבריו ירתקו אותך,וישנו את דעתך ותהיה גאה גם בעמיר וגם בגאון וכנראה שתרגע ותסלח לו למרות שאתה ממש לא חייב..

אני יכול להסכים איתך וגם גאון מסכים איתך ששימושו במילה "זבל" לא היתה מכובדת,אבל בסיטואציה שהיא נאמרה,בבית קפה בשיחה אחד על אחד עם סטודנט ,"אוף דה רקורד",היא לא כ"כ "נוראה" רק שדאגו לעשות ממנה " מטעמים

http://www.iba.org.il/bet/?entity=718527&type=315

שא ברכה ידידי

נ.ב- אני מקווה שאם תאזין לדברים.....באמת 10 דקות מעניניות מאוד,תחזור לכאן עם תגובתך
אני רק יכול להגיד לך בבטחון גמור ומתוך ידיעה שעמיר בניון "נקט עמדה" רק לאחר ששמע את הדברים האלו שאמר גאון בתוכניתו,ולא נפל לפח שטמנה התשקורת כמו במקרים רבים שעשתה אפילו לעמיר עצמו...כמו העליהום עליו עם אני אחיך
לצפיה ב-'באמירה מעליבה של שיטחי לא תפתור את עצמך'
באמירה מעליבה של שיטחי לא תפתור את עצמך
12/05/2011 | 22:47
7
4
לפני שהשבתי לך נכנסתי לגוגל וקראתי שוב את שיברי יהורם גאון,לא הסתפקתי בציטוט שלו ע"י עיתונאים,אלא שמעתי הקלטה ,יהורם גאון לא אומר " יש שם" זבל שלא ברא השטן,והדגש שלי "יש שם" כי אם היה אומר יש שם,הייתי מבין מה שאני מסכים איתו שחלק מהמוסיקה המזרחית לא טובה,הוא אמר מוסיקה מזרחית זבל שלא ברא השטן,אומנם אחר כך לאחר שהמראיין אמר לו גם בנאי מזרחי ועוד כמה שמות,הוא אמר הרוב זבל.יהורם גאון נשמע בראיון כאדם מתוסכל,וגם אתה עם האמירה המעליבה על כביכול שיטחיות לא תשנה את דעתי,כי האיש המתוסכל הזה,שאני אני תליתי תמונות שלו בחדר כשהייתי נער,והייתי מתקשר לחברים שיפעילו את הרדיו כי הוא מושמע ברדיו.אני לא  יכול לסלוח לו על כך שקרא זבל למה שאני שומע,קרה זבל למה שאבא שלי עם טרנזיסטור קטן ושבור שכב על מיטת ברזל סוכנותית במרפסת שלנו ושמע את המוסיקה הזאת,ונהנה ממנה כאילו הביאו לו הופעה חייה הבייתה. יהורם גאון לא התכוון לחלק מהמוסיקה המזרחית,הוא התכוון לכל המוסיקה המזרחית,ואני מוסיף הוא לא התכוון רק למילים הוא התכון ללחנים לשירה,לזמרים עצמם,רק הוא לא יכול היה לומר את זה,כי או אז זה היה נחשב גזענות לשמא,לדבר על מילים לא ברמה,נשמע הרבה יותר טוב מאשר לדבר על תרבות שלמה.
לצפיה ב-'להעליב לא התכונתי,ולפתור את עצמי אני לא מנסה'
להעליב לא התכונתי,ולפתור את עצמי אני לא מנסה
12/05/2011 | 23:58
6
3
כי לא אני אמרתי את הדברים אני רק הבנתי אותם בשונה  ממך,ולא נפלתי לפח

לא  יודע אם יהורם גאון מתוסכל אני אני בהחלט מתוסכל בשבילו שהוא צריך היום לעשות פרסומות לאינטרנט המהיר בכדי להתפרנס בכבוד כנראה,
ואני מתוסכל בשביל בעז שרעבי שנאלץ לעמוד עם תחתונים וגופיה בפרסומת של ביטוח ישיר,
אפילו בשביל מתי כספי אני מתוסכל מאותה הסיבה,ואל תחשוד בי שאני ממעריציו
ולמה כל זה קורה?
מכמה סיבות זה שהם לא עובדים בשביל "אליקו הגדול" ומופיעים במשטי התענוגות והקזינואים שלו בתמורה להשמעות ברדיו...אתה מבין מי עונה ליהורם גאון....אליקו פחחחחח
היטיב לומר את זה יובל בנאי"אני זונה מכרתי את ה..... שלי לסלקום" נהינו עידן של רינגטונים וחאראות
בתור מזרחי גאה ישבתי לצפות בתוכנית על הזמר המזרחי "ככה ניצחנו" ניחיד שדיבר שם לאורך כל התכנית  כמו גבר אמיתי הוא ישי לוי,בכל השאר התביישתי אפילו לשמוע אותם מדברים לא שרים,עם כל הכבוד לאבא שלך ולהעדפות המוסיקליות שלו

תקרא את זה אולי תקבל זווית ראיה שונה
http://www.mako.co.il/video-blogs-specials/Article...

ונכון שלא האזנת לקישור שהעלתי מקודם?
ושוב,שא ברכה
להעליב לא התכוונתי,ואם נעלבת  אז.....סליחה

ודש לקובי פרץ משה פרץ ושיראלללללללללל
לצפיה ב-'ישי לוי דיבר כמו גבר..'
ישי לוי דיבר כמו גבר..
13/05/2011 | 00:52
3
7
חבל שרק דיבר, הוא אומר שטקסט של בלבלי אותו הוא לא ישיר,אבל לא הרבה זמן אחרי הוא מוציא שירים מגוחכים לא פחות,ברור שגם יש לו שירים איכותיים מאוד(גם בדיסק החדש),ואני מאוד אוהב את ישי לוי.
ומבקר המדינה קצת נסחפת,מה אתה מכניס ליהורם גאון  מילים לפה,אתה סתם מחמם את עצמך,חבל.
הוא דיבר רק על הטקסטים והוא בכלל לא חשב שזה ייצא לתקשורת.. ותאמין לי בגילו המופלג שכל שיאיו מאחוריו ,הוא לא מתחרה באף אחד ככה שאין לו ממה להיות מתוסכל.
לצפיה ב-'יפה שהעלתם תנושא הזה לשיחה'
יפה שהעלתם תנושא הזה לשיחה
13/05/2011 | 06:24
2
6
הבעייה של המוזיקה המזרחית זה לא יהורם גאון יש עוד כמה שלא סובלים  תמוזיקה המזרחית . למשל מתי כספי הנחמד עם השירים המוזרים שלו יצא לי אישית לדבר איתו שעוד לא ידעתי שהוא בן אדם שמאד מאד חולה על עצמו ניסיתי לשיר לו איזה שיר שכתבתי והוא אפילו לא ניסה להקשיב הוא עשה תנועה עם היד שלו יאלהה לך כך את זה מפה שלא חלילה בטעות הוא לא יעלעל במחשבת רוחו להאזין בטעות אפילו לאיזה שורה מהשיר שרציתי לשיר וזה בכלל שיר היפ הופ ולא מזרחי אפילו זה שהוא יודע לנגן בפסנתר זה לא אומר שהוא מהעליתה הגבוהה במוסיקה העולמית ושהוא יכול ככחה להרשות לעצמו לנפנף כל מיני זמרים מלידו לדוגמא את ישי לוי חה חה הוא מצחיק הוא ישי לוי זמר נשמה וש'ם אותו בכיס הקטן של המכנסיים שלו את המלנחולי הזה אז שישאר עם השירים המוזרים שלו אדון מתי כספי ואנחנו נמשיך להאזין למוזיקה המזרחית בכיף אפילו כי לפחות היא משמחת על אמת ולא מרדימה כמו השירים שלך מתי כספי ויהורם סתם נגרר אחרי ישנונים כמו כספי וחבל בגלל זה קשה להם לגמור תחודש בסופו של יום זהו זה בקטנה יום טוב לכולנו
לצפיה ב-'אולי האישיות של מתי כספי לא לרוחך ולרוחם'
אולי האישיות של מתי כספי לא לרוחך ולרוחם
13/05/2011 | 08:35
1
11
של עוד כמה

אבל מתי כספי ממש לא מלנכולי,הוא אמן מוכשר בטירוף יוצר גאון,מלחין ענק ומעבד מופלא,שנון קצבי ועם אוזן אגדית.

אז הוא לא בן אדם עם סף רגישות כמו שציפית. אני לא רוצה לעורר את חמת יושבי הפורום כאן,אבל יש מעשים שגם עמיר יפול בהם גם אבי וק"ו זמרים אחרים.זה קשור לאופי ולא לאומנות.
לצפיה ב-'אודליה הוא רחפן במקרה מישהי שאני מכיר טוב'
אודליה הוא רחפן במקרה מישהי שאני מכיר טוב
13/05/2011 | 15:22
6
הייתה איתו בקיבוץ חניתה עוד לפני שהוא עבר לכפר ורדים ונעשה אבו אף ואני יודע טוב מאד מיהו מתי כספי בסדר הוא טוב בתחום שלו סבבה אבל קצבי למה את קוראת קצבי אצלו. אני לא מכיר, מרדים בכיף הייתי אומר עליו. הוא בקיבוץ היה כל היום ישן על הערסל האדיש הזה הוא אוהב שירים מרדימים וגם לשיר אותם ומוזיקה מעוררת כמו המזרחית נו מה לעשות צורמת לו באוזן האגדית שלו ואני לא מצפה ממנו לכלום תהיי בטוחה לא צריך אותו בגרוש אפילו עם כל מה שכתבת עליו נכון אז סבבה אבל לפני הכל  תהיה מי שלא תהיה קודם כל תהיה בן אדם ואת זה הוא אישית צריך ללמוד ולעבוד על עצמו חזק על זה כי ההתנשאות שלו מעלה בי בחילה ואפילו ישי לוי הזמר התותח אמר עליו שהוא לא היה עובד איתו בחיים כי ההתנהגות שלא דוחה זהו יום טוב אודליה
לצפיה ב-'תארת את המצב נכון,הכל עניין של פרנסה'
תארת את המצב נכון,הכל עניין של פרנסה
13/05/2011 | 08:14
1
7
אחרי שכתבתי 10 שורות של תגובה לדבריך,מחקתי הכל,כי הבנתי שלא נגיע לאיזושהי הסכמה,ואני לא רוצה ללכלך את הפורום היפה הזה של עמיר בן עיון,לכן הכותרת שלי תהיה התשובה ,ומכאן אני מקווה שיפסק הוויכוח,
לצפיה ב-'דווקא הגענו לאיזושהי הסכמה...לגבי הפרנסה לא?'
דווקא הגענו לאיזושהי הסכמה...לגבי הפרנסה לא?
13/05/2011 | 09:45
3
גם למקצוע העתיק בעולם ישנם צרכנים....וגם לסוחרי סמים..אני בכוונה מקצין שתנסה להבין איך אני רואה את הדברים
בתור אמן הייתי מעריך את עמיר הרבה פחות אם היה עושה 7 קיסריות ו4 נוקיות עי מכירת כרטיסים ב 50 שקל לוועדי עובדים והעמסתם על אוטובוסים להופעה.....או שהיה מוכר את נשמתו וטס להופיע לסיבוב הופעות בארה"ב בשביל להרוויח 50000$ בשחור
שבת שלום
לצפיה ב-'פעם חשבתי עמיר בניון מלאך\'
פעם חשבתי עמיר בניון מלאך\
13/05/2011 | 15:02
13
וכעת אני יודע שהוא גם מאד אנושי מאד מוסיקלי וענק בין ענקים, אם לא היה בא לעולם היו צריכים להמציא אותו , והקטע עם הבחור העיוור מרגש דמעות כל טוב שבת שלום
לצפיה ב-'אין מילים....'
אין מילים....
12/05/2011 | 19:17
5
15
אני מאמין שרובם כאן ראו את זה.
חלק אפילו היו בהופעה.
פעם ראשונה של עמיר בהופעה גדולה. 3 אלף איש (אולי יותר)....
וזה מה שקורה אחרי ההדרן.
אותי זה ריגש עד כדי דמעות בהופעה.................
אגב...
זה לא מצולם כאן, אבל עם סיום השיר, הבחור (חיים פסחוב),
מרים את המקל ואומר :
בניגוד לשיר של עמיר
הבחור עם המקל באמת עיוור.
אלוף הבחור הזה פסחוב.
ועמיר...יצא ענק שהעלה את הבחור לבמה...
ובכלל הייתה הופעה ענקית!
http://www.youtube.com/watch?v=SdU6VwI9yRo&feature...
כתובות אינטרנט מצורפות:
לצפיה ב-'כל כך מקסים ומרגש....'
כל כך מקסים ומרגש....
12/05/2011 | 22:34
4
3
לצפיה ב-'שאלוםםםם לך קופיפה'
שאלוםםםם לך קופיפה
12/05/2011 | 23:43
1
5
ברוכה הבאה בצל קורתנו וכו'
לצפיה ב-'שאלום גמלך...'
שאלום גמלך...
13/05/2011 | 11:40
2
=)
מוזר שעד היום לא הייתי פה...
תודה..וכו...
לצפיה ב-'חדשה? ברוכה הבאה'
חדשה? ברוכה הבאה
13/05/2011 | 09:01
1
לצפיה ב-'תודה תודה...'
תודה תודה...
13/05/2011 | 11:40
4
לצפיה ב-'זיני-שיר המהפכה (בסוריה)'
זיני-שיר המהפכה (בסוריה)
11/05/2011 | 23:14
14
גורם לא ידוע, כנראה ערבי,בחר להעלות ליטיוב סרטון של המראת הקשים ממרחץ הדמים שמבצע שם השלטון,בליווי השיר זיני,תחת השם the  revolution song zini (שיר המהפכה)
בקליפ עצמו ישנם מראות קשים ,שאינם קלים לצפיה,ובטח לא לילדים.
לכן אפשר להסתפק בידיעה זו בלבד,אך מי שבכל זאת מעוניין (כמוני )יכול גם לצפות בקליפ בקישור המצורף
http://www.youtube.com/watch?v=BNFWdo4UWd4&skipcon...

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ