לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2336223,362 עוקבים אודות עסקים

פורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!

אודות הפורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ניהול מפגשי הפורום ע"י פרסום הודעה וציון איש קשר לפרטים במסרים- בבקשה לא לעשות אאוטינג ע"ג הפורום לגבי מיקום, שמות, תמונות, פרטים מזהים וכד'
פניות פרטיות בנושאים אישיים יש לנהל אך ורק במערכת המסרים.
אין לפרסם בלוגים וקומונות בפורום אלא רק בלוחות הפורום. 
המשך >>

לצפיה ב-'המשפיענים של אנשים'
|רמקול|המשפיענים של |תפוז| אנשים
10/05/2015 | 12:37
10
יש לכם דעה? בואו להשפיע!

קבוצת המשפיענים של תפוז אנשים, מחפשת אתכם.
הצטרפו אלינו ותהנו מחוויית צרכנות שונה ומעניינת עם מגוון הטבות וצ'ופרים.. וזאת, הרבה לפני כולם!

לחצו על הלינק הבא וצרפו עצמכם לקבוצה.
אנחנו כבר נדאג לאשר אתכם ;)
https://www.facebook.com/groups/613058758781259/

לצפיה ב-'אתם נותנים כסף למקבצי נדבות?'
אתם נותנים כסף למקבצי נדבות?
09/05/2015 | 15:30
5
117
בעיר שבה אני גר יש הרבה מקבצי נדבות, הם ממלאים את האזורים שבהם יש מרכזי קניות.
חשבתי שאם אני יתן לכל אחד שקל בדרך, יקרה שלא ישאר לי כסף לקנות אוכל.

פעם אחת החלטתי להסתכל על מקבץ נדבות שנמצא בצומת מרכזי, ראיתי שיש לו אסטרטגיה שבה הוא מגיע בשעות העומס שאלו השעות שאנשים חוזרים לעיר מהעבודה במרכז, הוא עוצר כל רכב ומבקש ממנו כסף, אנשים בדרך כלל נותנים לו מטבעות של 5.2.1 ש"ח, ככה המקבץ נדבות בכל 5 דקות מרוויח ממכוניות שעוצרות ברמזור משהו כמו 10 ש"ח, נגיד במצב אידיאלי, בשעה זה 60 ש"ח שזה יותר ממה שאני מרוויח, ואם הוא נמצא שם 4 שעות, שאלו שעות העומס אז הוא מרוויח 240 ש"ח ליום, ואם הוא שם כל יום אז הוא מרוויח בחודש בערך 4800 ש"ח יתכן אפילו יותר אם הוא נמצא שם יותר שעות.
ונגיד שהוא גם מקבל קצבה מביטוח לאומי שהיא אולי בערך 3500 ש"ח לחודש, הוא מסתדר טוב מאוד.
ככה גם רוב גדול ממקבצי הנדבות שלדעתי הופכים את זה לעבודה במשרה מלאה.

מדיון עם חבר, הוא אמר שהאנשים האלה מסתדרים טוב מאוד מהמדינה, ויותר ממה שהם מקבלים זה בשביל לחיות חיי מותרות, ולקנות דברים שאפשר להסתדר בלעדיהם.

הקטע הוא שזה נראה כאילו הם מנצלים את הטוב לב של אנשים לצורך כסף קל, לדעתי צריך להיות חוק שקובע שאסור לבקש כסף אבל הם צריכים לשבת ולחכות שיביאו להם כסף.
וקרו כמה פעמים שביקשו ממני כסף והיתי ליד חברים, ובמצב כזה אין ברירה לתת כסף בשביל לא לצאת קמצן.

דעתכם?
לצפיה ב-'הקבצנים שאני רואה מתחלקים לשני קבוצות ..'
הקבצנים שאני רואה מתחלקים לשני קבוצות ..
09/05/2015 | 16:12
129
עובדים זרים ונרקומנים שהכסף לרוב משמש אותם לקניית המנה הבאה והסוג השני זה אנשים שנראה לי שהם לוקים בנפשם כי חלקם מתלבשים יותר טוב ממני ולאחד יש אפילו איזה שעון מאוד יוקרתי ..

בכל מצב אני לא נותן להם גרוש .. הם לא הבעיה שלי .
לגבי השורה האחרונה שלך אז שהחברים שלך יזדיינו! אם אתה לא רוצה לתת כסף לקבצן אז אל תיתן .. אתה לא חייב לאף אחד הסברים , פשוט תגיד שחברים שלך שאתה לא מאמין בלתת כסף לכאלו אנשים כי אתה חושב שזה ישמש אותם לסמים יותר מאשר לאוכל ...
אני יכול לתת לך דוגמא יפה ..
גילי ארגוב (הבן של זוהר ...) תמיד מסתובב באזור צ'לנוב בדרום ת"א ומבקש כסף מזרים ..
הוא לפעמים מצליח להיכנס לבניין איפה שאשתי עבדה ולבקש כסף "לאוכל" והבוסית שלה תמיד הייתה מציעה לו סנדוויץ' או משהו אחר לאכול במקום והוא היה מתבאס ומבקש כסף בכ"ז ...
לצפיה ב-'לא נותן.'
לא נותן.
10/05/2015 | 02:53
94
היתה על כך כתבה היום הערב בטלויזיה. הם מרוויחים יותר טוב מאיתנו. הרבה מעל שכר מינימום. 
אנחנו בחבורת אבן גבירול, מכירים כבר את כל הקבצנים הידועים. יש קבצן אחד מוכר, מבוגר, עם שיער שיבה. שעם הכסף שמרוויח, הולך לאכול סושי, שזאת מנה יחסית יקרה. 
אני חי די בצניעות. וחברים שלי יכולים להרשות לעצמם להוציא יותר כסף ממני, על שתיה ואוכל בחוץ. ואני קצת סגפן בקטע הזה, כי יש לי מטרת חיסכון, וחי מתקציב שאני יצרתי לעצמי, שמתוך זה אני גם חוסך. 100 ש"ח לשבוע. 

לצפיה ב-'לא'
לא
10/05/2015 | 08:45
84
הם במקרים רבים נרקומנים,ולמרות שאין לי בעיה שהם ימותו באיזו תעלה ממנת יתר אני מקווה שזה ייקח לי כמה שפחות כסף.

אגב מניסיוני,לפני כארבע שנים עבדתי בתחנת דלק והיה לי מקרה הזוי של נהג מונית מוזר במיוחד שהיה חסר לו שמן מנוע,לא היה לו מספיק מזומן כדי לקנות שמן והוא החליט שהוא לא רוצה לדפוק את המנוע וליסוע כשחסר לו שמן,מה עשה?
במשך ארבעים דקות קיבץ נדבות בתחנה מכל רכב שעבר והצליח לאסוף בסביבות החמישים שקל.
ואז יצא המצב שאני והוא היינו באותו מקום,שנינו "עבדנו",אני על מדים של פז והוא בקיבוץ נדבות והוא הרוויח יותר מכפול ממני.
מבאס.
לצפיה ב-'נותן רק בבית'
נותן רק בבית
01/06/2015 | 11:41
33
יש לנו קופה של עשרות אגורות אז לא אכפת לי לתת. אני משתעשע במחשבה שאולי בזכות האגורות האלה הם יגייסו פחות כסף כי יהיה להם כבד יותר מהר.
לצפיה ב-'אל תשפוט את חבריך לפני ש...'
אל תשפוט את חבריך לפני ש...
01/06/2015 | 23:29
32
אתה צודק
הם מרוויחים המון כסף
יותר מאדם רגיל ונורמטיבי שעובד.

אין לנו באמת מושג מה הם עושים עם הכסף הזה.

אני נותנת צדקה בחגים
ובוחרת תמיד למי לתת
כסף זה אנרגיה
והוא צריך לזרום

לתת ולא רק לקבל...

ישנם קבצנים חוצפנים שהם אלו שמעצבנים אותי..

אבל
אני לא שופטת אותם
אין לנו מושג איזה חיים קשים היו להם
ומה הם עברו

מה שכן
לקבץ נדבות זה לא נורמלי.

לפעמים קורה לאדם רגיל שהוא איבד/שכח ארנק והוא מחוץ לעיר ללא רכב שלו
והוא נעלץ לבקש כסף מאנשים
לא נעים אך קרה פעם לידידה שלי..
אם זה מקרה כזה אז זה בסדר.

אם קבצן כרוני זה פתולוגיה
והוא זקוק לטיפול.
לצפיה ב-'דעתכם בנושא?'
דעתכם בנושא?
09/05/2015 | 20:04
1
111

תקציר בקטע הראשון+2 דוגמאות בקטעים הבאים מהכתבה:

מאות אלפי ישראלים בני 25-34 נאלצים לגור עם ההורים כי אינם יכולים לעמוד ביוקר המחיה. רבים אחרים ממשיכים לקבל מהוריהם סיוע כלכלי גם לאחר שכבר הקימו משפחה בעצמם. "רוב הצעירים לא מפונקים, בזבזנים או עצלנים. הם פשוט לא מצליחים לחסוך"

בשבוע שעבר חזר אמיר, בן 33, לגור עם הוריו בביתם שבראשון לציון לאחר שנקלע למינוס של כ-40 אלף שקל בחשבון הבנק. אמיר עובד כדי-ג'יי, ולדבריו הכנסתו החודשית נאה ומגיעה לכ-10,000 שקל. עם זאת, עלות המחיה הגבוהה בתל אביב הכריעה אותו אחרי שנים של מגורים בעיר. "השכירות בדירה עם שותף היתה 3,000 שקל בחודש", הוא מספר. "יחד עם הוצאות המחיה השוטפות – אירועים, דוחות חניה, חשבונות – והוצאות הקשורות בעסק, התחלתי לצבור גירעון. הפיתויים בעיר גדולים, וכל כניסה לסופר מסתיימת בכ-120 שקל לפחות. הכסף זלג לי מבין האצבעות. הבנתי שאני חייב לחזור לבית ההורים, לעשות הערכת מצב – ולראות איך אני מסתדר. הייתי די מדוכדך מזה. זו פגיעה באגו. רציתי להצליח בזכות עצמי, ושההורים יהיו גאים בי. לצערי, הבנתי שאין ברירה".
בניגוד לאמיר, ארנון זינגר, בן 33, מעולם לא עזב את בית הוריו שבגבעתיים. את לימודיו האקדמאיים סיים בגיל 30 – ורק בשנתיים האחרונות הוא עובד במשרה מלאה. בשלב זה, כבר יכול היה להרשות לעצמו לשכור דירה, אך בחר להישאר ולגור בבית ההורים כדי שיוכל לחסוך די כסף להון ראשוני ולקנות דירה משלו. זינגר עובד כמהנדס חשמל, אך טוען: "זה לא שכר ההיי-טק שעליו חושבים. הבנתי שאם אשכור דירה, לא יישאר לי כלום לחיסכון, ולכן לא אוכל להתפתח כלכלית. הדירה תישאר תמיד רחוקה ממני. אני מעדיף לקחת משכנתא ל-15-20 שנה מאשר לכלות את כל כספי על שכירות. אני מקווה שכבר בשנה הקרובה אוכל להרשות לעצמי מהלך כזה. אני מצליח לחסוך כיום את מירב המשכורת שלי".
לצפיה ב-'הגבתי בכתבה'
הגבתי בכתבה
10/05/2015 | 02:49
62
לפי ניסיוני האישי. אני די חוסך, וגר מחוץ לבית של אמא, כבר הרבה שנים. (פעם אחרונה שברחתי, היה מגרושתי, בגיל 31, לפני גיל 32). וחוסך, בגלל שנתמך כלכלית (בעקיפין) מאמא, ולאחרונה קצת מאבא. וזהו. יחסית אני עני, חי מ2 קצבאות מהמדינה, בקושי עובד, ורוב ההוצאות שלי באמת זה לדירה, לשכירות (שעלתה השנה שוב ב 5%). תולה תקוות בכחלון הטריפוליטאי, שיעלה את הקצבאות של ביטוח לאומי :)...

לצפיה ב-'•פרויקט הענקת ניידות ושייכות לילדים עם מוגבלויות מוטוריות'
•פרויקט הענקת ניידות ושייכות לילדים עם מוגבלויות מוטוריות
09/05/2015 | 20:24
35
שלום רב,

מקווים שזה בסדר שאנחנו מפרסמים פה, נשמח מאוד אם לא יימחק מאחר וזה למטרה מאוד חשובה.

GoBabyGo הינו פרויקט חדש בישראל (שמקורו בדלאוור שבארה"ב וקיים במספר מדינות בעולם).

הפרויקט הינו הענקת ניידות בעזרת התאמת מכוניות משחק ממונעות לילדים עם צרכים מיוחדים. הפרויקט כולו מבוסס על תרומות והתנדבויות ומופעל על ידי פיזיותרפיסטים.

Go baby go  ישראל קם במטרה לעזור לידכם להתנייד בקלות, לעודד השתתפות חברתית, להרגיש שייכות ובמילה אחת - לזוז!
הרכבים ימסרו לילדים המתאימים ללא עלות.

אם ילדכם הוא בן 1.5-8 שנים וסובל מלקות מוטורית (שנגרמה משיתוק מוחין, ניוון שרירים או כל מצב רפואי אחר) ואינה מאפשרת לו להתנייד כמו ילד עם התפתחות טיפוסית , אתם בפנים!

מאחר והפרויקט מתבסס על תרומות והתנדבות - נשמח מאוד שכל אחד יקדיש דקה על מנת לשתף את הפרויקט!

לדף הפרויקט בפייסבוק
לאתר הפרויקט
לצפיה ב-'עשיתי את זה! '
עשיתי את זה!
08/05/2015 | 14:06
68
*הממ מה עבר לכם בראש כשקראתם את הכותרת הזאת?*

אז עכשיו מתחילה לה התמודדות ופתאום אני קולטת שאני בודדה. בתור לונרית שכזאת, אף פעם לא הייתי צריכה אנשים ואני מופתעת מעצמי ולומדת בדרך הקשה לצאת מהכוך שבניתי לעצמי אי שם בחטיבת הביניים...
לצפיה ב-'נפתח פורום לימודי תקשורת'
|*|נפתח פורום לימודי תקשורת|*|
05/05/2015 | 11:47
12
|טי-וי|תמיד רציתם להופיע בטלוויזיה? לשדר ברדיו? להיות היחצנים של המדינה? היכנסו עכשיו לפורום שיעזור לכם להפוך לכוכבי התקשורת הבאים של ישראל....

היכנסו לפורום לימודי תקשורת:
http://www.tapuz.co.il/forums2008/forumpage.aspx?f...

|דושיח|אתם מוזמנים לעזור לגולשי הפורום ולצופים להכריע. מי היא מגישת החדשות של ישראל - תמר איש שלום או יונית לוי?
http://www.tapuz.co.il/forums2008/viewmsg.aspx?for...

לצפיה ב-'אני שונא לנסוע בתחבורה ציבורית, רק אני ככה?'
אני שונא לנסוע בתחבורה ציבורית, רק אני ככה?
01/05/2015 | 01:07
4
170
השבוע לקחתי אוטובוס שנסע דרך יבנה, באוטובוס עלו כמה מבוגרות מרוקאיות שפשוט עשו לי חור בראש עם דיבורים שלא הפסיקו, ראיתי את הנהג שגם הוא תפס קריזות עליהם ופשוט לא אמר כלום.
היה גם מקרה שאיזה אחת מבוגרת עשתה לי פרצוף בגלל שהיא ציפתה שאני יסחוב שקית לאיזה מבוגר שם למחוץ לאוטובוס (וזה לא התחנה שאני צריך לרדת!!!!) עשתה לי הבעת פנים של "איזה מגעיל אתה"
ואני חושב לעצמי, למה שהיא תציע שאני יתנדב, למה שהיא לא תתנדב לזה?!
אנשים בלתי נסבלים
ריח שבא להקיא

לצפיה ב-'מסכים איתך,סוגשל.'
מסכים איתך,סוגשל.
02/05/2015 | 01:06
1
130
לא הבנתי למה אתה מפרט שהנשים מרוקאיות,אולי להדגיש שזה היה חור בראש שנעשה על ידי אישה מרוקאית,זה משנה משהו?
וכמובן שהנהג לא עשה כלום,כמו שמצופה ממנו,אתה לא תיארת התנהגות גסה ולא הגיוני שנהג האוטובוס ישקיט את כולם,זו לא העבודה שלו.
הנוגע למה שקרה עם הבחור שלא עזרת לו,הוא ביקש ממך עזרה וסירבת או שפשוט לא הצעת לו עזרה?
אם הוא לא ביקש עזרה אז למה שמישהי תעשה לך פרצוף,ואם מישהי עשתה פרצוף למה שיהיה אכפת לך?(אולי כי היא הייתה מרוקאית וזה היה פרצוף מרוקאי?)

לשאלתך,האם אתה היחידי אענה לך-לא.
אתה ממש לא היחידי,במהלך שירותי הצבאי היו ימים שהלכתי ברגל שעה וחצי על מנת להמנע מלקחת אוטובוס שאורכו שעה,קמתי מוקדם יותר פשוט כי לא היה לי את הסבלנות של לקום לזקנים,לסבול את הריחות,הרעש וחוסר הוודאות בזמנים.

כולנו שונאים את התח"צ,הח"מ אפילו הפגין מול ביתו של שר התחבורה,כי אפילו את התחבורה המחורבנת שיש לנו ביום יום,יש לנו רק חמישה וחצי ימים בשבוע,וגם זה בשבועות ללא חגים.

אגב,מתוך סקרנות....בן כמה אתה?
לצפיה ב-'הסברים לשאלות שלך'
הסברים לשאלות שלך
02/05/2015 | 01:21
108
יש מבטא כזה מעצבן של נשים מרוקאיות מבוגרות שמנסות להישמע כמו צרפתיות, זה ממש ממש מעצבן, (לא שאני גזען או משהו, אני בעצמי בא ממשפחה מרוקאית אבל לא אנשים כאלו לא תדע שאנחנו בכלל מרוקאים).

האיש המבוגר לא ביקש ממני עזרה, הוא ישב מאחוריי וקלטתי שהוא יורד וסוחב שקית, ואז איזו מרוקאית מהצד הסתכלה עליי בעצבים ואמרה לי לעזור לו (סוג של נתנה לי הוראה).

למה אכפת לי מההתנהגות שלה? בגלל שזה לא היה במקום, השבוע הזה בדיוק הרמתי 2 אנשים מבוגרים ברחוב שנפלו. ולקבל תגובה כזו זה פשוט מרגיז.

אני היתי שניה אחת מלהתפרץ עליהם בצעקות לסתום את הפה.

אני בן 27 אף אחד אף פעם לא אמר לי שזה מעצבן אותו אולי דרך האינטרנט אנשים לא יתביישו להודות בזה....
ומסקרנות אני ישאל למה אתה שואל?
לצפיה ב-'אני אוהב ליסוע בתחבורה ציבורית.'
אני אוהב ליסוע בתחבורה ציבורית.
10/05/2015 | 02:56
75
בדרך כלל נוסע מהבית שלי בדרום דרום תל אביב, למרכז תל אביב, ולפעמים לגבעתיים וחזרה. וגם לצפון תל אביב, לאמא שלי. 
מכיר קווים כבר ונהגים, ומספרי קווים קבועים, וגם לאחרונה, התחלתי להשתמש במוביט, האפליקציה לתחבורה ציבורית. 
בדרך כלל נסיעות קצרות, עירוניות. קצרות יחסית. 
אני גם אוהב בני אדם, והבנתי, שלכל אחד יש אישיות אחרת, ואגו משלו. 
קצת ואהבת לרעך כמוך. מה יש? :)

לצפיה ב-'כן הריח זאת בעיה'
כן הריח זאת בעיה
18/05/2015 | 02:48
39
אבל חוץ מהריח (למה אנשים לא מתקלחים?!) הכל סבבה לי
אין לי בעיה עם תחבורה ציבורית
עדיף על לבקש כל הזמן טרמפים מהמשפחה

לצפיה ב-'רגע של wtf?! שיחה של 5 דקות ברחוב עם אדם זר'
רגע של wtf?! שיחה של 5 דקות ברחוב עם אדם זר
29/04/2015 | 23:55
5
231

הלילה הלכתי בתמימות ברחוב, פתאום ניגש אליי ערבי מבוגר ואמר לי
"אתה יודע איפה אני יכול למצוא פה נערת ליווי?"
אני בהלם לרגע עושה את עצמי כאילו אני מנסה להיזכר איפה ראיתי זונה בזמן האחרון 
לא רציתי לזלזל בבנאדם מבוגר בגלל שהיה נשמע שהוא רציני ורוצה לבלות עם מישהי צעירה (וקצת נהבלתי).
אמרתי לו לא יודע, תשאל מישהו בטח יודע, הוא אמר לי שחבר שלו סיפר לו שיש מישהי ג'ינג'ית שמסתובבת כאן ולא לוקחת הרבה כסף
בהמשך השיחה אני מנסה להסביר לו איפה אני חושב שדברים כאלה קורים בעיר הזו, אבל חוץ מהמילים נערת ליווי ובחורה ג'ינג'ית הוא לא מבין עברית טוב.
אז הוא אמר לי תודה, ברכת שלום לחיצת יד וכל אחד הולך לדרכו.

כל הדרך הביתה אני בהלם....
או שאני נראה כמו לקוח פוטנציאלי או שאני נראה כמו סרסור

רק רוצה לשתף 
לצפיה ב-'רחצת ידיים אח"כ?'
רחצת ידיים אח"כ?
30/04/2015 | 00:07
1
35
לצפיה ב-'עם אקונומיקה'
עם אקונומיקה
30/04/2015 | 00:34
31
לצפיה ב-'אם לא לבשת חליפה סגולה עם נעלי פלטפורמה סטייל שנות 70 אז'
אם לא לבשת חליפה סגולה עם נעלי פלטפורמה סטייל שנות 70 אז
30/04/2015 | 15:06
100
כנראה שאתה לא סרסור אלא נראה כמו לקוח בפוטנציה

לצפיה ב-'השאלה המתבקשת היא איפה הסתובבת?'
השאלה המתבקשת היא איפה הסתובבת?
02/05/2015 | 01:11
84
לצפיה ב-''
10/05/2015 | 02:58
42
באיזה רחוב זה היה :) :0)

לצפיה ב-'פורומים מקצועיים חדשים'
|*|פורומים מקצועיים חדשים|*|
30/04/2015 | 10:56
12
|קדימה|האם אתה בעל עסק קטן או בינוני וצריך ייעוץ בהתנהלות הפיננסית מול הבנק?
האם אתה מעוניין בהכוונה בנושא גיוס הלוואות מהבנקים או מקרנות שונות לטובת העסק שלך?

|שמאל|היכנס עכשיו לפורום מימון עסקים ותקבל את כל המידע הנדרש!

|מטוס|חולמים על חופשה חלומית באוסטרליה?
מתכננים את מסלול הטיול לניו-זילנד ויש לכם שאלות?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים באוסטליה ניו-זילנד ותארגנו לעצמכם את הטיול המושלם!

|שמש|אם תמיד חלמתם על חופשה בסקנדינביה ואתה מעוניינים לקבל מידע על היעד היפה בעולם,
פורום טיולים בסקנדינביה הוא בדיוק המקום בשבילכם!

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בסקנדינביה ותתכננו את הטיול שלכם!

|מטוס|מתכננים חופשה חלומית לספרד וזקוקים להמלצות על היעדים החמים?
מתלבטים לגבי מלון או מסעדה בפורטוגל ומעוניינים בהכוונה?

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום טיולים בספרד פורטוגל ותקבלו מידע שיאפשר לכם לתכנן את מסלול הטיול האידיאלי ביותר עבורכם!

|קדימה|אם אתם או בני משפחתכם סובלים מאלצהיימר, אין לכם צורך להרגיש לבד.
פורום אלצהיימר נפתח מחדש על מנת לספק לכם זירה נהדרת לשאול שאלות ולקבל את התשובות המקצועיות ביותר.

|שמאל|היכנסו עכשיו לפורום אלצהיימר ושתפו במה שעובר עליכם:
http://www.tapuz.co.il/Forums2008/forumpage.aspx?f...
לצפיה ב-'"הטיסה הגדולה"'
"הטיסה הגדולה"
28/04/2015 | 09:46
4
184
אהלן חברים,
מה שלומכם?
איך עברו חגיגות העצמאות?

אז לאחרונה היות והזמנתי כרטיס טיסה לקיץ (מרכז אמריקה- 3 חודשים!),
עולות לי הרבה מחשבות על "הטיסה הגדולה".
אנחנו נמצאים פה בפורום 20+, הרבה אנשים שסיימו צבא לא כ"כ מזמן,
ורציתי לשאול אתכם-
גם אתם חלק מהדבר הזה? גם לכם יש או היה את הרצון להיעלם מהמדינה שלנו לכמה חודשים או לפעמים גם כמה שנים?
מאיפה זה נובע? מהצבא? 
זה לא מוזר שכ"כ הרבה בני 20 קורעים את התחת שנה שלמה ואז מבזבזים הכל בכמה חודשים בחו"ל?
אני גם נשאבתי לתוך זה ועומדת לטוס בחופשת קיץ מהלימודים עם החבר למרכז אמריקה, וכואב לי קצת על הכסף..
וזה עוד רק 3 חודשים..
אני מאוד רוצה לטייל ולחוות בכל העולם אבל הזוי לי שדווקא הגיל שבו אנחנו הכי עניים וחסרי כל- זה הגיל שבו מוציאים הון תועפות על טיול..
מצד שני- באמת יותר קשה לטייל אחרי שמסיימים תואר ויש עבודה מסודרת, ילדים וכו'..
בקיצור- דעותיי חלוקות.
איך אתם עם כל הסיפור?
לצפיה ב-'נופש ארוך לחו"ל :'
נופש ארוך לחו"ל :
28/04/2015 | 15:53
115
באמת נתת דיעות לכאן ולכאן. זה באמת בזבוז, אבל כנראה ההנאה גדולה. 
אולי באמת זה דור אחר ממני. אבל גם אחים שלי עשו את זה. 
אני באופן אישי, לא עשיתי את זה ממש. זה דורש גם אומץ. אני בפעם האחרונה, נסעתי עם אבא שלי ללונדון ל5 ימים. ועברו הרבה שנים מאז, יותר מעשור :)

לצפיה ב-'כיף'
כיף
28/04/2015 | 23:18
89
לא טסתי אחרי הצבא, זה הרגיש לי כאילו אני עוצרת את החיים שלי, כי באותה תקופה מאוד רציתי להתחיל ללמוד ולעבוד ולעבור לגור לבד. כמוני גם כל החברים הקרובים שלי. אציין שאני טסתי המון בחיים, לאירופה, אסיה, אפריקה, כך שאולי כל הנסיעות האלו מפצות על הנסיעה הגדולה. אציין דבר נוסף במקום העבודה שלי, יש לו מעט אנשים בני 25-35, חלקם נשואים עם/ בלי ילדים, במידי פעם עושים גיחות של 1-3 חודשים לטיולים כאלו ומאשרים לי חופשות וחל"ת... כך ש...הכל אפשרי:)

בכל מקרה, שלושת החודשים הקרובים יעברו ממש מהר ואני מקווה שזו תהיה חוויה והרפתקה מספקת עבורך:)
לצפיה ב-'תמיד חשבתי שזה בגלל הצבא '
תמיד חשבתי שזה בגלל הצבא
02/05/2015 | 01:22
86
בתור בן,אחרי ששלוש שנים (ולא מעט אנשים אפילו יותר) לבשתי מה שאמרו לי ללבוש,מילאתי פקודות,סגרתי מתי שאמרו לי,איפה שאמרו לי,ישנתי בחדר עם אנשים שלא הייתה לי ברירה לישון איתם,אכלתי מה שהביאו לי לאכול ובגדול,כמו חלק גדול מהאנשים בצבא אכלתי כמות דשנה של חרא יש צורך לברוח מהכל לתקופה ממושכת למקום רחוק שונה וחופשי.

יש כאלה שעושים את הטיול כי החברים נוסעים והם איתם,וזה בסדר גמור.
יש כאלה שיוצאים לטיול בגלל האמונה שזה עכשיו או לעולם לא,רגע לפני שמתחילים הלימודים וההתחייבויות.
ויש כאלה,שעושים את זה כי הם צריכים,כי הם האכילו אותם מספיק חרא,הם לבשו מספיק זמן מדים,אכלו אוכל מבאס מספיק זמן וסגרו מספיק שבתות וחגים כדי שזה "יגיע" להם.

לצפיה ב-'תענוג, ממש מקנא בך'
תענוג, ממש מקנא בך
15/05/2015 | 18:20
43
אין כמו לנסוע לכמה חודשים לחו"ל.. לחוות תרבות אחרת, מנטליות אחרת, להתנתק מכל הדאגות שיש לנו פה במדינה, להתנתק מהשיגרה. וליהנות מהחיים. נראה לי חוויה ממש כיפית.
לצפיה ב-'המלצות על סדרות לצפייה ישירה.'
המלצות על סדרות לצפייה ישירה.
21/04/2015 | 19:21
7
118
לאיזה זבל כולם מתמכרים בימינו?
לצפיה ב-'לא יודע לגבי כולם או זבל או עכשוי מימינו אבל:'
לא יודע לגבי כולם או זבל או עכשוי מימינו אבל:
27/04/2015 | 16:28
1
94
ישראליות טובות ולכן כנראה לא תהיה עונה שניה:
רון, פאודה, בתולות.

news room, south park.

לצפיה ב-'וי על פאודה.'
וי על פאודה.
04/05/2015 | 10:27
36
פרק אחרון מאכזב. סה"כ נהניתי, סדרה מותחת. אבל יש צדק בדברי המצקצקים שאומרים שזו סדרה מותחת בקנה מידה ישראלי. הדבר שהכי ישראלי בסדרה הזאת הוא הליהוק של יובל סגל לתפקיד המפקד של דורון, שנותן אלמנט של קריצה לכל מסך המתח וה"רצינות". בכל פעם שהוא מופיע עולה לראש האסוציאציה של "לפנק, לפנק, לפנק". אין רגע אחד של רצינות איתו. אבל זה דווקא נחמד ו"מקומי".
ראיתי את הפרקים של רון עד עכשיו. נחמד. די משעמם.
לצפיה ב-'יש מלא'
יש מלא
28/04/2015 | 09:39
4
103
בעברית:

איש חשוב מאוד
זגורי אימפריה
בתולות

באנגלית:
דיג
שובר שורות
better call sol
דקסטר
המדריך לרוצח
קומיוניטי

אין לי כח לחשוב א"כ ארשום לך עוד
לצפיה ב-'אין לך כוח לחשוב?'
אין לך כוח לחשוב?
30/04/2015 | 00:36
3
75
תנסי גם לראות את הסדרה
the last man on earth
לצפיה ב-'אחרי 2 פרקים לא יכולתי יותר .. והיו לי ציפיות גבוהות לגביה'
אחרי 2 פרקים לא יכולתי יותר .. והיו לי ציפיות גבוהות לגביה
02/05/2015 | 16:13
2
19
לצפיה ב-'ראיתי 6. באמת לא משהו'
ראיתי 6. באמת לא משהו
04/05/2015 | 10:21
1
14
לצפיה ב-'אם אתה בקטע של סופר גיבורים אז יש משהו חדש בתחום ..,'
אם אתה בקטע של סופר גיבורים אז יש משהו חדש בתחום ..,
04/05/2015 | 10:50
35
יש את DAREDEVIL וPOWERS
הראשונה זה על הגיבור קומיקס והשניה מין סוג של אקשן קלילה
יש גם את IZOMBIE ,גרים ,ONCE UPONE A TIME,UNDER THE DOME
לצפיה ב-'איך ידעו לתזמן'
איך ידעו לתזמן
20/04/2015 | 13:10
2
171
את יום פתיחת עונת הרחצה ליום הראשון שבו האסלה כבר לא קרה למגע? מדהימים החזאים האלה, או מי שזה לא יהיה.
לצפיה ב-'they needed to drop some friends at the pool'
they needed to drop some friends at the pool
27/04/2015 | 16:28
14
לצפיה ב-'וואי ממש!'
וואי ממש!
28/04/2015 | 09:39
44
גם בדיוק החלפתי מזגן מחום לקור!
לצפיה ב-'שבוע טוב לכולם :)'
שבוע טוב לכולם :)
18/04/2015 | 20:52
2
109
בעברי כתבתי פה הרבה, תחת שמות שונים, ומזמן לא יצא לי לחזור לכאן, אבל מרגיש כמעט כמו בבית לשוב :)
האמת הכנה היא שדווקא מצב מבלבל מחזיר אותי לכתוב כאן,
יותר נכון צומת דרכים, ולא תזיק קצת אמפתיה ואולי אפילו עצה או שתיים.
אני אוטוטו בן 25, אחרי טיול, אחרי ותוך כדי עבודות זמניות, מרוויח את לחמי ומשתדל להנות תוך כדי.
אבל השאלה הגדולה נותרת בעינה - מה הלאה? איך בוחרים מה ללמוד? איפה ללמוד? איך בכלל מרימים את עצמך מאיזור הנוחות שלך ומתחילים לגלגל את העניינים קדימה? לעבור דירה? להישאר בבית?
איך אתם התגברתם/מתגברים על הדילמות האלו?

ערב טוב מלא במחשבות ותהיות!
לצפיה ב-'שבוע מצויין'
שבוע מצויין
19/04/2015 | 14:58
72
לגבי לימודים - נסה לחשוב עם עצמך מה מעניין אותך, במה תרצה לעסוק וכו'
אחרי שתיסגר על זה, צריך לבחור איפה הולכים ללמוד. פה זה תלוי בכמה אתה רוצה לצאת מהבית או להישאר בו, באיזה מוסדות לימודים מציעים את מה שאתה רוצה ללמוד, איפה אופן הלימודים מתאים לך יותר, איפה יש לך חברים שכבר לומדים וכו'.
לגבי לעבור דירה - אם אתה לומד במקום שנגיש מהבית, אני לא הייתי עובר. יש המון יתרונות להישארות בבית בזמן הזה, בעיקר כלכליים. מצד שני, החסרון המהותי הוא שאתה עדיין בבית של ההורים. זה תלוי בך ובמה שאתה מוכן להתפשר עליו.
אם אין ברירה ואתה לומד רחוק, אז תתחיל לחפש דירה - כנראה שלכל הערים שקרובות למוסדות אקדמיים יש קבוצות פייסבוק ייעודיות לחיפוש דירות ובנוסף יש אתרים בנושא גם כן. לפעמים שווה לגור שנה ראשונה במעונות של המוסד כדי להבין מי נגד מי ואז לחפש דירה יותר בנוחות לשנים הבאות.

בקיצור, אין נוסחת פלא שמתאימה לכל אחד. שב ותחליט עם עצמך מה הכיוון שלך ומשם תתגלגל הלאה.
הבעיה העיקרית היא בהחלט להניע את התהליך, כי ברגע שאתה בתוכו, אתה כבר די זורם איתו. נראה לי שבחירת חוג לימודים ומוסד אקדמי זה טריגר מצויין להתחלת תהליך כזה. גם אם תחליט שלא בא לך ללמוד כרגע (או בכלל), מציאת מקום עבודה שמעניין אותך יכול לתת את אותו אפקט.

בהצלחה.
לצפיה ב-'התשובה כמו בבדיחה על להיות כסף ולהיות מאושר'
התשובה כמו בבדיחה על להיות כסף ולהיות מאושר
27/04/2015 | 16:36
34
כסף לא יפתור יעשה אותך מאושר אבל הוא יכול לממן צוות של מומחים שיפתור את הבעיה.
לכל בעיותך:

יש מכוני אבחון ושלל מומחים שמאבחנים מה כדאי לך ללמוד, ואני לא מדבר על מיסטיקנים.

מה ללמוד? מה שאתה אוהב לעסוק וללמוד אותו, ואם אפשר  גם יביא לך מספיק כסף כדי לממן יותר מאת עצמך בגיל 25
בעתיד (קריירה+משפחה).

איך מרימים? בועטים בתחת, ואם כואב אז כנראה שהתחלת לצאת מאיזור הנוחות. אתה יכול להתחיל לספר לאנשים שאתה מזיז עניינים, כדי שלא יהיה נעים אם תמשיך לשבת בבטלה ויתפסו שסתם חרטטת. אתה יכול גם להגדיר לעצמך ובסיפורים תאריך, כדי שבאמת תתחיל לפעול.

דירה/בית- כסף! אם יש כסף תעבור, אם אתה לא סובל באמת בבית תשאר, אם ההורים יכולים או יסבלו מהשארותך ומעדיפים לממן אותך מרחוק תעבור (כי כסף לא יהיה אם תלמד ותממן דירה+כל השאר).

לצפיה ב-'שיהיה לנו שבוע מצויין��'
שיהיה לנו שבוע מצויין��
18/04/2015 | 21:07
1
28
לצפיה ב-'שבוע טוב. '
שבוע טוב.
19/04/2015 | 17:07
17
לצפיה ב-'רגש הקנאה מוכר לכם?'
רגש הקנאה מוכר לכם?
14/04/2015 | 18:08
5
215
היום התבשרתי שבן זוגה של בת-דודתי (שהינה בת גילי -25) הציע לה נישואין.
אני מודה שהייתה לי צביטה בלב כאשר אמא שלי הודיעה על כך.
אני מקנאה כי אני גם רוצה מישהו שיאהב אותי ויקבל אותי כפי שאני.
אני מאוד רוצה קשר רציני.
אני לא רוצה שהקנאה הזאת תשתלט עליי.
כי הייתה כבר תקופה שהייתי בנאדם מאוד קנאי ואנשים רק התרחקו ממני
 אף אחד לא רצה להיות לצידי כי הייתי מאוד מרושעת ומגעילה.

איך אני מוציאה את הרגש הזה החוצה מהחדרים של ליבי?.
לצפיה ב-'כלכך מזדהה איתך'
כלכך מזדהה איתך
16/04/2015 | 23:13
1
135
ואני עברתי הרבה קשרים ומערכות יחסים..
הקשר הכי ארוך שהיה לי ניגמר לאחר 5 שנים ולא גרנו ביחד ולא התחתנו. הרגשתי אכזבה מאוד מאוד גדולה מהקשר הזה..
אז עדיין לא מצאתי מישהו שאנחנו מסתדרים ואוהבים זה את זה.
וכשאני שומעת על אנשים בגילי שכבר התחתנו והקימו משפחה אני מרגישה קנאה. זה טבעי.

אין לי ממש הצעה מועילה לתת חוץ מאשר לא לתת לקנאה להשתלט על חייך.
ספורט ויוגה/מדיטציה בעיניי מאוד עוזרים כשיש הרגשות לא נעימות.

מאחלת לך רק טוב ושתמצאי אהבה וזוגיות
לצפיה ב-'תודה רבה'
תודה רבה
17/04/2015 | 02:05
70
תודה על התגובה המעודדת
לצפיה ב-'קחי דף ועט ותכתבי את כל המחשבות שלך בנושא'
קחי דף ועט ותכתבי את כל המחשבות שלך בנושא
17/04/2015 | 09:32
95
ממש תשפכי את הכל על הנייר ואחרי שתגמרי עם זה תשבי לקרוא את זה ואז פוט תזרקי את הנייר לפח ..
לפעמים זה עוזר להוציא ככה את הקיטור והעצבים מבלי לפוגע בעצם באף אחד עם המילים הקשות כי הן בסה"כ כתובות ולא נאמרות בקל
לצפיה ב-'וואו זה כ"כ אני..'
וואו זה כ"כ אני..
28/04/2015 | 09:41
68
אני כ"כ מחכה לחתונה וכל פעם שמישהו מהפייסבוק או מהמשפחה מתארס אני נצבטת בלב וחושבת "מתי כבר יגיע תורי?"
קשה לצאת מזה, אבל הדבר שהכי מרגיע את המצבים האלה זה פשוט לחשוב על האחרים- אלו שמתחתנים, לנסות להיות איתם ברגע, לשמוח בשמחתם, פשוט לצאת מעצמי ולחשוב עליהם ועל כמה טוב להם ומגיע להם..
זה מרגיע את הקנאה הזו.. כי ברגע שאני חושבת עליהם ככה- האושר שלהם הופך להיות האושר שלי..
לצפיה ב-'בהחלט, עם זאת...'
בהחלט, עם זאת...
28/04/2015 | 23:12
66
עצה שלי מאיך שאני רואה את הדברים בחיים שלי
ראשית, תמיד תמיד ת מ י ד לעשות את מה שהלב והבטן אומרים, לומר את מה שמרגישים, להגשים את החלומות שרוצים, זאת כדי שלא יווצר מצב שמתישהו אנחנו נצטער על משהו.
שנית, לדעתי כל אחד, המקום שבו הוא נמצא, שם הוא כרגע צריך להיות. בין אם כי לא מצאנו את האביר על הסוס, בין אם אנחנו צריכים לחוות עוד דברים בחיים ואולי מישהו צריך את תשומת הלב שלנו כרגע.
יש המון כיף בלהיות לבד, רווק, עצמאי... בשלב מסויים בחיים, אני מאמינה ומקווה, שלכולנו תהיה קריירה, ילדים, משפחה, הורים שצריך לעזור להם וכו' וכו'...וכל זה דורש המון אנרגיות...אבל עד אז, אפשר להשקיע בטיולים, לימודים, חלומות ושאיפות, מסיבות, חברים, מסעות שופינג מפנקים.

לי יש 2 בנות דודות שיותר צעירות ממני, נשואות, אחת מהן אוטוטו גם אמא,
כמה שהן מאושרות בזוגיות, יש המון פעמים שביננו הן אומרות שהיו שמחות להיות גם בצד שלי.
יתכן והדשא של השכן ירוק יותר, אבל צריך גם לדעת להנות ממה שיש לנו בידיים ברגע זה.

מאחלת לך זוגיות יציבה, כיפית ותומכת:)

לצפיה ב-'שלום אנשים'
שלום אנשים
11/04/2015 | 20:44
15
286
פעם ראשונה שאני קופצת לפורום הזה..אז נעים להכיר שמי מורן,בת 23 כרגע עובדת בעבודה מאוסה וזמנית
אני כאן בתקווה שתוכלו לעזור לי בדילמה שאני מאמינה שלפחות אחד מכם נתקלם בו 
בשבוע האחרון החלטתי החלטה זריזה שתמיד חלמתי עליה-טיסה וחופשה מהכל,ידעתי שאצטרך לוותר על סכום לא קטן
מהחיסכון שלי שגם ככה פעוט,הורי לא יעזרו לי בעתידי לכן הכל מסתכם בחיסכון שלי,

הדילמה היא כזה חופשה רחוק מהכל לצד לימודים
לימודים שיעניקו לי עתיד ומצד שני לא נראלי שבזמן הלימודים וגם אחריו אוכל לקחת חופשה כזו
הבעיה המרכזית הברורה הינה הכסף.

אשמח לדעתכם האישית 
לצפיה ב-'כן לחופשה'
כן לחופשה
11/04/2015 | 22:51
2
115
רוצים לצאת לחופשה ממה שלא נעים לנו, שלא מוביל אותנו אל היעוד והסביבה האמיתיים שלנו. לכן הדילמה שלך לדעתי צריכה להיות אחרת: האם לחזור מהחופשה? האם את באמת עושה את מה שטוב לך או שזה הוכתב לך מבחוץ?
החיים בישראל קשים וחומרניים מאוד. אולי תגיעי למקום שדווקא בו נמצאים החיים האמיתיים?

בהצלחה בבחירתך
פאנור75
לצפיה ב-'ברור לי שישראל היא הבית שלי'
ברור לי שישראל היא הבית שלי
11/04/2015 | 22:59
1
92
פשוט הבעיה היא איבוד עצמי ושיעבוד לעבודה ללא תוכן 
אני מניחה שהניתוק מהכל משפחה,חברה,עבודה אלו יעזרו לי לגבש זהות וגילוי עצמי
החיבור לטבע ללא שום התחייבות...
לצפיה ב-'כן'
כן
12/04/2015 | 10:52
55
אז את רוצה להישאר לחיות בארץ, בסדר גמור אם תהיה לך דרך להתפרנס, או שתתחתני עם איש טוב שידאג לך. טוב שיש לך מספיק מודעות בקשר לשעבוד שלא תסכימי לזה, זה בגידה בחיים איך שהרוב חיים כיום, מתפשרים על חיים אפורים
לצפיה ב-'חופשה זה MUST'
חופשה זה MUST
12/04/2015 | 23:10
81
בתור סטודנטית עניה אני חייבת לשתף שחופשה עדיפה על הרבה דברים אחרים.. ואם צריך לחסוך כמה חודשים או א"כ להמנע מכל מיני הוצאות אז עדיין, מעדיפה חופשה, זה תמיד מרגיע אותי ומטעין מצברים..
לכן אני דואגת פעם בשנה לעשות חופשה קצרה עם החבר..
לצפיה ב-'שלום מורן, אני אלון.'
שלום מורן, אני אלון.
13/04/2015 | 01:00
96
כשהייתי בגילך, גם אני למדתי, וגרתי אצל ההורים, ועדיין לא היה לי אוברדראפט. באותה תקופה גם היו לי הרבה הוצאות (על הבית בעיקר), וגם חסכתי קצת, וההוצאה הכי גדולה שלי היתה על מחשב חדש (מחבר שלי, סיפור אפיזודה בפני עצמו), הכי יקר שהיה לי (כמעט כל החסכון).
מה התקציב? בטח יש איזה אתר שיכול לעזור, וגם החברים כאן. 
אני פעם חסכתי, היה לי חיסכון של כ 3 אלף ש"ח, שרציתי להוציא על טיול לברצלונה, ובסוף לא הרשו לי לצאת, העובדת סוציאלית של ההוסטל לא הרשתה לי לצאת, ומאוד כעסתי על כולם. 

לצפיה ב-'יש לי פתרון מושלם:'
יש לי פתרון מושלם:
13/04/2015 | 13:52
9
115
החופשה הכי טובה היא בבית. ככה את גם חוסכת כסף, גם חוסכת דאגות וגם נחה באמת במקום להטריד את עצמך בלמצוא כרטיס טיסה ומלון או הוסטל ולהתרוצץ ממקום למקום כדי לסמן וי על כל מיני חוויות ולשלוח תמונות לחברים בפייסבוק או באינסטגרם. רוצה לנוח? תישארי בבית שלך ואל תעשי כלום חוץ מדבר אחד או שניים ביום שאותם את באמת רוצה לעשות. זו חופשה אמיתית.
לצפיה ב-'בגלל זה אני טסה'
בגלל זה אני טסה
13/04/2015 | 14:01
5
106
המצב בבית איום ואם היתה לי אפשרות הייתי בורחת.להיות בבית זה לא באמת חופש
לצפיה ב-'הבנתי.'
הבנתי.
13/04/2015 | 14:14
18
לצפיה ב-'אבל חולק על החצי השני במשפט שלך (בהנחה שהמצב בבית סביר).'
אבל חולק על החצי השני במשפט שלך (בהנחה שהמצב בבית סביר).
13/04/2015 | 14:15
2
71
להיות בבית זה הכי חופש שבעולם. זה מאפשר לך לעשות באמת מה שבא לך, בלי לחשוש מתקרת הוצאות.
לצפיה ב-'בשבילך'
בשבילך
15/04/2015 | 13:11
1
70
לי יש בית חסר שקט ואני סובלת כלכך,אני חיה על חשבוני חוץ מחשמל ומים.
גר עם ההורים אם עדין לא הבנת
לצפיה ב-'הבנתי שאת גרה עם ההורים.'
הבנתי שאת גרה עם ההורים.
15/04/2015 | 16:01
68
את לא הבנת שדיברתי באופן כללי על מצב שבו החיים בבית נסבלים.
לצפיה ב-'מה לגבי לקחת חופש ובמקום להיות בבית -'
מה לגבי לקחת חופש ובמקום להיות בבית -
28/04/2015 | 10:41
40
לעשות יום ים/ בריכה,
יום בדגש על שופינג (יותר זול מנופש) 
לבחור עיר וללכת לטיול בה (ירושלים העיר העתיקה, ת"א-יפו סיור שווקים, בני ברק שכונות חרדיות, מוזיאונים, הצגות, סרטים). 

לצפיה ב-'גם בחו"ל אפשר לנוח ולעשות דבר או שניים ביום.'
גם בחו"ל אפשר לנוח ולעשות דבר או שניים ביום.
17/04/2015 | 02:24
1
73
ובוודאי שלא חייבים להעלות תמונות לפייסבוק ללא הפסקה. עיניין של בחירה. אני אף פעם לא הרגשתי צורך ללכת לאנשהו או לעשות משהו בטיולים שלי בחו"ל רק כדי לסמן וי. אני יכולה להיזכר ביותר ממקרה אחד שלא עשיתי כמעט כלום כל היום.
בחו"ל קל יותר להתנתק מחיי היומיום, השפה אחרת, אנשים אחרים, החדשות בטלוויזיה אחרות.
לצפיה ב-'נכון, בחו"ל פשוט יותר טוב אין מה לעשות'
נכון, בחו"ל פשוט יותר טוב אין מה לעשות
25/04/2015 | 14:53
31
לצפיה ב-''
19/04/2015 | 17:03
9
לצפיה ב-'אז מה אתם אומרים על מזג האוויר?'
אז מה אתם אומרים על מזג האוויר?
12/04/2015 | 23:09
3
86
הזוי לגמרי!
אני אישית מאושרת, חולת חורף וגשם,
הדבר היחיד שמבאס זה ששדרגתי את המרפסת בחדר ממש עם דשא סינטטי וערסל מדהים שחבר שלי בנה לי, ולא יצא לי להשתמש במרפסת ובערסל עדיין בגלל מזג האוויר..

האם הגשם הרס לכם תוכניות? גרם להתפתחות של תוכניות מגניבות אחרות?
ומה אתם חושבים על הדבר ההזוי הזה שיורד גשם, ובחלק מהמקומות ברד ושלג, באפריל??
לצפיה ב-'זה באמת הזוי.'
זה באמת הזוי.
13/04/2015 | 00:55
47
במיוחד היום. 
לא הרס את התוכניות. אבל זה ממש מוזר שבאפריל, כמעט אמצע אפריל, מזג האוויר כמו בחורף. נדמה לי גם שהיה ברד כאן אצלנו. 
מקווה שזה יחלוף המזג אוויר הזה, המלקוש. אמא שלי אמרה אתמול, שדני רופ סתם מפחיד אותנו. מחכה כבר לאביב ולקיץ
אולי עד סוף החודש, עד אוקטובר. שנה שעברה גם ירד עלי גשם במאי, אז מתכנן להוציא את המטריה מהתיק, רק בסוף מאי, ולשים במקום זה משקפי שמש עם הנרתיק. 

לצפיה ב-'נתקלתי ב3 חלונות קומיקס שמסבירים את זה היטב'
נתקלתי ב3 חלונות קומיקס שמסבירים את זה היטב
27/04/2015 | 16:37
1
22
ישראל: קיץ-חם, חורף-חם, סתיו ואביב- גשום
לצפיה ב-'תרשה לי לתקן אותך'
תרשה לי לתקן אותך
30/04/2015 | 00:39
12
קיץ-אביך, חורף-אביך, סתיו ואביב-ערסים שיושבים בגינה של הבניין ועושים על האש.
לצפיה ב-'שבוע טוב '
שבוע טוב
11/04/2015 | 20:17
2
88
אזז....

חוזרים לשגרה השבוע..

שיהיה שבוע מוצלח!

וכמובן שלא סיימתי עדיין את העבודה שיש לי להגיש מחר.. :-\ אווף. העבודה הזאת ממש לא באה לי בטוב..
לצפיה ב-'וואי גמני עדיין עם עבודה למחר..'
וואי גמני עדיין עם עבודה למחר..
12/04/2015 | 23:12
43
שבוע טוב!! שיעבור מהר! התרגלתי לחופש.. מחכה לסופ"ש כבר חח
לצפיה ב-'לא סיימתי עבודה שיש לי להגיש לשני שעבר *סמיילי מבויש*'
לא סיימתי עבודה שיש לי להגיש לשני שעבר *סמיילי מבויש*
13/04/2015 | 00:50
36
כאילו- קיבלתי הארכה עד רביעי, אבל מחר אני מקבל את העבודה הבאה בקורס הזה..
לצפיה ב-'התפקדות אפריל'
התפקדות אפריל
06/04/2015 | 21:52
25
130
שם:
4 כוסות יין או תירוש?
שומר כשרות בפסח?
דברים מגניבים שאני מתכנן לחופש:

לצפיה ב-'מתפקד ראשון...'
מתפקד ראשון...
06/04/2015 | 22:31
4
96
עופר
25
לא ממש חגגתי. זה מסובך
לא זה ולא זה.
לא ממש. אין בבית לחם, אבל זה לא שאנחנו שומרים.
לסיים 2 דו"חות מעבדה, 2 תרגילי הגשה בפיזיקה ואחד בחדו"א- זה נחשב מגניב?!
לצפיה ב-'סיקרנת לגבי ליל הסדר.. :P'
סיקרנת לגבי ליל הסדר.. :P
11/04/2015 | 14:39
3
17
לצפיה ב-'זה לא ל-בהיעדר מונח מוצלח יותר- פורום הזה...'
זה לא ל-בהיעדר מונח מוצלח יותר- פורום הזה...
11/04/2015 | 15:13
2
17
לצפיה ב-'עכשיו אני מדמיינת שזה גס..'
עכשיו אני מדמיינת שזה גס..
12/04/2015 | 23:12
1
12
לצפיה ב-'לא...זה פחות גס ויותר כבד'
לא...זה פחות גס ויותר כבד
13/04/2015 | 00:48
10
לצפיה ב-'שני'
שני
06/04/2015 | 23:54
64
22
ארחנו את ליל הסדר. משפחה וכולם, כיף גדול
יין אבל ממש לא 4 כוסות. בתחום הסביר
אוכל מצות 
סיורים, קניות, סימוני V על כל מיני דברים

לצפיה ב-'אני חדשה :)'
אני חדשה :)
07/04/2015 | 11:43
6
120
שם:ספיר
איך חגגתי את ליל הסדר? בבית
4 כוסות יין או תירוש? 4 כוסות מים
שומר כשרות בפסח? לא תמיד
דברים מגניבים שאני מתכנן לחופש: ללמוד למועד ב'

:)
לצפיה ב-'אין'
אין
07/04/2015 | 23:00
50
כמו ללמוד למועד ב'..מתעצל להתחיל עבודה גדולה..אבל אחרי פסח 
לצפיה ב-'4 כוסות מים?'
4 כוסות מים?
08/04/2015 | 16:46
53
למה?
אני לא אוהב יין אז הכנתי לי קוקטייל נחמד...רק לטעם
לצפיה ב-'איזה הזוי לגבי מועדי ב..'
איזה הזוי לגבי מועדי ב..
11/04/2015 | 14:40
3
50
אצלנו הם נגמרו בסוף פברואר..
לצפיה ב-'את במצב טוב...'
את במצב טוב...
11/04/2015 | 15:14
32
לנו יש גם באוגוסט מועדי ב לסמסטר הזה...
לצפיה ב-'ככה זה אצלנו באוניברסיטה'
ככה זה אצלנו באוניברסיטה
11/04/2015 | 15:50
1
40
ומזל שזה לא באוגוסט! לא הייתי זוכרת כלום עד אז, אבל כן יש מועד ב' אחד במאי אבל אני לא נגשת ומזל :)
לצפיה ב-'מה את לומדת?'
מה את לומדת?
11/04/2015 | 17:04
14
לצפיה ב-''
08/04/2015 | 19:11
4
78
שם: שמעון
איך חגגתי את ליל הסדר? אצל הדודים עם מלא משפחה
4 כוסות יין או תירוש? יין. ולמה רק 4?
שומר כשרות בפסח? כן.
דברים מגניבים שאני מתכנן לחופש: טיולים ועוד טיולים. ולקינוח - מילואים.
לצפיה ב-'אוו וואה להיות שיכור מול המשפחה?'
אוו וואה להיות שיכור מול המשפחה?
11/04/2015 | 14:48
3
37
רק אותי זה מביך?
לצפיה ב-'מי אמר משהו על להיות שיכור?'
מי אמר משהו על להיות שיכור?
11/04/2015 | 15:29
2
13
לצפיה ב-'כמה קשה לגרום לך להשתכר?? :O'
כמה קשה לגרום לך להשתכר?? :O
12/04/2015 | 23:11
1
29
מה אתה צריך בקבוק יין שלם?? איזו קיבולת!
לצפיה ב-'זאת לא הכמות...'
זאת לא הכמות...
14/04/2015 | 18:48
32
זה תלוי בעוד הרבה דברים. כמה אכלתי לפני כן, איזה משקאות שתיתי וכו'.
לצפיה ב-'היוש כינוי חדש כי אני כזו גרועה בסיסמאות..'
היוש כינוי חדש כי אני כזו גרועה בסיסמאות..
09/04/2015 | 09:30
69
איך שכחתי מה הסיסמה??? חח
בכל אופן:

שם: אורי
איך חגגתי את ליל הסדר? עם המשפחה..אצל ההורים
4 כוסות יין או תירוש? בהתחלה תירוש אח"כ יין
שומר כשרות בפסח? לא מקפידה...אבל האמת שחוץ מפיצה לא יצא לי לאכול חמץ..
דברים מגניבים שאני מתכנן לחופש: נגמר לי כמעט החופש טיילתי קצת, עבדתי הרבה, ועכשיו במקום לסיים עבודה מהלימודים אני פה..ותיכננתי להתחיל לסרוג בחוטי טריקו..

לצפיה ב-'מצטרף מחדש ומתפקד'
מצטרף מחדש ומתפקד
10/04/2015 | 05:00
52

שם:אלון.
איך חגגתי את ליל הסדר? אצל אחותי הגדולה, עם בעלה והמשפחה של גיסי. האחיינים הגדולים. אמא ואבא, (ההורים שלי גרושים) 
4 כוסות יין או תירוש? תירוש. 
שומר כשרות בפסח? כן ולא. :) 
דברים מגניבים שאני מתכנן לחופש: טיול לירושלים. (אני כבר אחרי), וביקור לילי אצל החבר א', משכונת התקווה. 

לצפיה ב-'התפקדות באיחור אופנתי ואופייני, כרגיל. (-:'
התפקדות באיחור אופנתי ואופייני, כרגיל. (-:
10/04/2015 | 14:00
52

שם: כפיר
איך חגגתי את ליל הסדר? הלכנו לדודה מצד אמא. היה קצר, אבל נחמד. היה לי מאוד עצוב לראות עד כמה המשפחה הצטמצמה... אתמול, בערב חג שני, לא הפסקתי לחכות שאבא יגיע. מוזר לחכות ולדעת שהוא לא יגיע.
4 כוסות יין או תירוש? קולה זירו
שומר כשרות בפסח? לא שומר כשרות
דברים מגניבים שאני מתכנן לחופש: לעבוד... (-:

לצפיה ב-'אני לא 20+ יותר אז אסור לי להשתתף '
אני לא 20+ יותר אז אסור לי להשתתף
10/04/2015 | 16:27
3
37
לצפיה ב-'למה? אין הגבלת גיל כלפי מעלה :P'
למה? אין הגבלת גיל כלפי מעלה :P
11/04/2015 | 14:48
1
19
לצפיה ב-'גם לא כלפי מטה'
גם לא כלפי מטה
13/04/2015 | 00:51
39
גם בשנת 2001 כתבו כאן בנות 16 ו19, וגם בתקופתך(הראשונה) לא היתה הגבלה . ב 2011. :) אחרי עשור. 

לצפיה ב-'תגיד אתה עצלן מידי בשביל לכתוב וזייהו '
תגיד אתה עצלן מידי בשביל לכתוב וזייהו
13/04/2015 | 10:01
11
לצפיה ב-'מפגש פורום?'
מפגש פורום?
06/04/2015 | 21:47
7
90
אולי ביום העצמאות?
פעם שעברה כולכם הברזתם ברגע האחרון,
אולי הפעם זה ילך.??

-בדיקת היענות....-
הגיבו!
לצפיה ב-'ומה מתוכנן במפגש כזה..?'
ומה מתוכנן במפגש כזה..?
06/04/2015 | 23:56
4
30
לצפיה ב-'בדרך כלל'
בדרך כלל
08/04/2015 | 19:14
3
76
מחליטים על מה עושים ואז מתארגנים על מי מביא מה ולאיפה.
היו כבר שני מפגשים בעצמאות בעבר, הייתי באחד מהם והיה סבבה - התארגנו על בשר, מנגל, גיטרה וכו' והתמקמנו בחוף באיזור הרצליה.
לצפיה ב-'הרצליה אבל רחוק לי.'
הרצליה אבל רחוק לי.
10/04/2015 | 05:03
2
54
אפשר תל אביב? :)

לצפיה ב-'זה מטר מתל אביב אלון!!'
זה מטר מתל אביב אלון!!
12/04/2015 | 23:11
1
16
לצפיה ב-'אוקי. אז תרשמו אותי פנימה'
אוקי. אז תרשמו אותי פנימה
13/04/2015 | 00:49
35
אם ביום העצמאות עצמו. אנסה לברר תח"צ. עכשיו (השנה) שיש לי סמארטפון (בלי סים עדיין), אולי אוכל להצטרף. 

לצפיה ב-'בעד עצמאות'
בעד עצמאות
08/04/2015 | 19:12
29
לצפיה ב-' בעד'
בעד
10/04/2015 | 05:03
44
רק אם זה יהיה בתל אביב, אולי במסעדות או בתי קפה שפתוחים, ליד ככר רבין. 
יום העצמאות עצמו אולי ולא בערב? רביעי או חמישי. פתוח לשינויים :)

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום השקעות נדל
רוצים לקנות נכס בארה"ב?
פורום טיפול CBT
פורום טיפולי CBT
היבטים- פסיכותרפיה קוגנטיבית התנהגותית
מרפאת היבטים

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה