לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2177121,771 עוקבים אודות עסקים

פורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!

אודות הפורום עשרים פלוס

אנשים! לא, זה לא הפורום של הסדרה...זה מקום המפגש של העשור שבו אנחנו נכנסים אל החיים...עבודה, לימודים, צבא (קבע?), חתונה, גירושים וכו' וכו' וכו'...אבל חוץ מכל זה, יש הרבה כיף בעצמאות הזאת...אתם מוזמנים להיכנס ולדבר על כ-ל מה שבראש שלכם...אין הרבה חוקים מלבד המובנים מאליהם, תשמרו על תרבות דיון, תשתדלו לשרשר...נו, אתם כבר מעל 20...אתם יודעים על מה אנחנו מדברים...תהנו!
הפורום לא פעיל
x
הודעה מהנהלת הפורום
ניהול מפגשי הפורום ע"י פרסום הודעה וציון איש קשר לפרטים במסרים- בבקשה לא לעשות אאוטינג ע"ג הפורום לגבי מיקום, שמות, תמונות, פרטים מזהים וכד'
פניות פרטיות בנושאים אישיים יש לנהל אך ורק במערכת המסרים.
אין לפרסם בלוגים וקומונות בפורום אלא רק בלוחות הפורום. 
המשך >>

לצפיה ב-'נפתח פורום שמאות מקרקעין'
נפתח פורום שמאות מקרקעין
21/07/2016 | 09:51
11
 האם אתם לקראת רכישה או מכירה של נכס? נמצאים בהליך לקיחת משכנתא וזקוקים לסיוע או הכוונה בהתנהלות עם שמאי הבנק?

בפורום שמאות מקרקעין בתפוז תקבלו תשובות לכל השאלות:
לצפיה ב-'מחקר מעניין!'
מחקר מעניין!
01/07/2016 | 16:53
58
היי, אשמח להשתתפותכם במחקר שאני עורכת במסגרת תואר שני בפסיכולוגיה. אנונימי לגמרי ויתרום מאוד
https://openuil.az1.qualtrics.com/SE/?SID=SV_2uaYX...
תודה! :)
לצפיה ב-'חופש גדול'
חופש גדול
27/06/2016 | 23:02
34
היי אם הייתם יוצאים עכשיו לחופש הגדול (אני מורה..) וכל החברים שלכם היו עובדים ככה שאין לכם עם מי לנסוע לכל מני מקומות. אז מה הייתם במקומי עושים בחודשיים? יש למישהו רעיון איך למלא את הזמן?
תודה
לצפיה ב-'הזמנה לשיחה'
הזמנה לשיחה
21/06/2016 | 00:48
72
לא על משהו ספציפי סתם שיחה

עדיף בפרטי אבל אני מוכנה להתפשר אז אני מעלה נושא כדי שיהיה לנו מעניין:
נושאים* בעצם, לבחירתכם:
1. דילמה בחייכם האישיים
2. הצעת החוק (הנפלא) להפללת לקוחות לצד שיקום הנשים בזנות 
3. תנוחה מועדפת 

סורי על הרישמיות 

פליזזזזז שמישהו יענה לי 
לצפיה ב-'סבתא מודאגת מהמצב'
סבתא מודאגת מהמצב
16/06/2016 | 13:24
75

אני סבתא שהחליטה שאסור לשתוק יותר.
פרסמתי עצומה שמבטאת את מחשבותיי ומאמינה שרבים ואחרים יזדהו איתם.
לחצו על הקישור לעצומה שלי כדי להביע תמיכתכם, כל הערה או רעיון יתקבל בברכה.
http://www.atzuma.co.il/worriedgranny

על החתום,
סבתא מודאגת

לצפיה ב-'למישהו יש ילד צרוד?'
למישהו יש ילד צרוד?
15/06/2016 | 19:54
33
אני חוקרת צרידות בילדים ומחפשת הורים לילדים צרודים בני 3-11,
שימלאו את השאלון הבא דרך הקישור:

http://goo.gl/forms/sKP81XBBPNHstxc62

אין צורך למלא שם משפחה / ת.ז,
אבל חשוב מאוד ששני בני הזוג ימלאו (אם אפשרי).

תודה רבה רבה למי שיענה
אני כמובן זמינה לשאלות
רבקה (:
לצפיה ב-'פורומים חדשים בתפוז'
פורומים חדשים בתפוז
15/05/2016 | 12:04
16
 עונה חדשה של "המירוץ למליון" עולה למסך, והפורום חוזר לפעולה!
אז בואו נצא לסיבוב מסביב לעולם עכשיו בפורום המירוץ למליון!

יש לכם שאלות לגבי תביעות סיעוד נגד חברות הביטוח?
עכשיו בפורום תביעות ביטוח סיעודי תוכלו לקבל מידע מקצועי ומהימן!

חושבים על מעבר לאוסטרליה? יש לכם שאלות בנוגע לתהליך?
היכנסו עכשיו לפורום הגירה לאוסטרליה בתפוז!
לצפיה ב-'העדר קרובי משפחה'
העדר קרובי משפחה
13/05/2016 | 23:43
2
134
מפריע לי שאין לי הרבה קרובי משפחה בארץ,
יש לי רק את אמא שלי בארץ.

בעבר לא היה לי אכפת, ולא הייתי מודעת לכמה משפחה זה חשוב.
אבל היום אני מקנאה ..מקנאה בחברים שיש להם קרובי משפחה וחוגגים את החגים עם דודים ודודות ,ואחים..ומשפחה מורחבת.
כל חג מחדש אני מדוכדכת..מנסה שחברים ייצאו איתי,אבל הרוב חוגגים עם המשפחות..
לי יש רק את אמא,ואנחנו לא מרימות ארוחות גדולות.
אני מתוסכלת..יש למישהי.ו עיצות?
לצפיה ב-'תעשי הרבה ילדים '
תעשי הרבה ילדים
15/05/2016 | 04:36
77
problem solved  
לצפיה ב-'נשמע קשה'
נשמע קשה
21/06/2016 | 00:21
51
אין כל כך מה לייעץ אולי חוץ מלהקים משפחה או לקחת את אמא שלך ולעבור לחו״ל.
אבל אם זה מעודד, יש משפחות שלא מועילות בהרבה לחיים ובחלק מהמקרים עדיף בלעדיהן. 
לצפיה ב-'שלום לכולם.'
שלום לכולם.
29/04/2016 | 12:01
2
170
ערב טוב לכולם. אני בחור בן 24, גר בבת ים, חברותי ובעל חוש הומור. אני מעוניין להכיר חברים בסביבות הגיל שלי, למטרת בילויים וכיף. אני אוהב לעשות הליכות, ללכת לסרטים, לברים, למסעדות, בתי קפה, ועוד... ניתן לפנות בהודעה פרטית. חג שמח!
לצפיה ב-'אני בת-ימית ואשמח להכיר :) כתבתי לך הודעה'
אני בת-ימית ואשמח להכיר :) כתבתי לך הודעה
13/05/2016 | 23:03
1
58
לצפיה ב-'מעולה... את מוזמנת להשאיר ווטסאפ בפרטי. '
מעולה... את מוזמנת להשאיר ווטסאפ בפרטי.
17/05/2016 | 16:58
37
לצפיה ב-'תבזבזו חמש דקות מהחיים ותעשו הרבה כסף'
תבזבזו חמש דקות מהחיים ותעשו הרבה כסף
28/04/2016 | 14:33
49
כסף קל...שווה קריאה!!! מומלץ!!! עובד!!!בדוק!!
אני רוצה לציין שקראתי את ההודעה הזו פעמים רבות בעבר,ורק עכשיו גיליתי כמה פשוט וגאוני זה ,קחו את ההזדמנות הזו עכשיו , ולא תתחרטו. 
שלום לכולם, השקעה של 10 דקות בקריאת המסמך זה יכולה להביא אתכם לשתי תוצאות:
1. התוצאה הרעה תפסידו 30 שקל +6 בולים. 
2. התוצאה הטובה תרוויחו עשרות אלפי שקלים. 
וככה זה הולך:מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך משיטוטי ברשת נתקלתי במאמר זה במקרה,המאמר מספר על זה שאנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של 30 שקל + 6 בולים.המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה. "כן... בטח" הייתי סקפטית, אבל כמו רובנו הייתי גם סקרנית והמשכתי לקרוא,היה כתוב שם שאם אשלח 5 שקל לכל אחד מהשמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה אוכל לעשות הרבה כסף בזמן קצר מאוד.בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר-6- בתחתית רשימת הרשימות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון לפחות. (ברשת פורומים וכאלה) יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרות לשוק מאוד גדול מה שאומר הרבה יותר כסף. אין מלכודת זה עובד!!!! 
ושוב במקרה הגרוע, (ואין מצב כזה) כיוון שיש רק שפע מזה, תפסידו 30 שקל + 6 בולים מקסימום, אם תתייחסו ברצינות להצעה זו ותשאירו את חשדותיכם בצד בטוח כל אחד מאיתנו ירוויח, הסכמתי לקחת צ''אנס ולנסות את השיטה שהיא בהחלט גאונית ובעיקר מניבה המון כסף בכלום של השקעה, תוך 7 ימים אחרי שפעלתי ברצינות גמורה הגיע אלי בדואר 120 שקל חשבתי שזה יפסק בקרוב אבל להפתעתי בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 6000 שקל ובסוף השבוע השלישי יותר מ-35000 שקל וזה עדיין גדל עכשיו זה השבוע הרביעי עשיתי סכום- תקלטו טוב-150,000!!!! זה לא מתיחה ולא הונאה זה קל וחוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 שקל + 6 בולים- עכשיו עקבו טוב מאוד אחרי ההוראות הפשוטות שיפורטו למטה ותראו איך הכסף מגיע, התוכנית הזו נשארת מצליחה אך ורק בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה בבקשה מכם המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!! 
להלן 4 הצעדים: צעד 1. קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כך שלא יראה המטבע דרך המכתב) כתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר "בבקשה תכניס אותי לרשימת שלך" כתבו את שימכם והכתובה המדויקת עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 שקל ותכניסו אחד בתוך כל חתיכת נייר כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה (רצוי להדביק את המטבע לנייר) שימו כל מטבע עטוף בפתק בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן, עכשיו צריכות להיות לכם 6 מעטפות סגורות בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל השם שלכם והכתובת ומטבע של 5 שקל מה שאתם עושים הוא לצור שרות. אתם שמקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה, 
שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות : 
.1 רוי קריספיל רח אהרון פלדמן 1 לוד
.2 דודי פסח רח'' מרכוס 14 תל אביב 69860
.3 שרית שירן בת-ים ת.ד 3496
.4 חגית בשארי רח'' אפק 16 ראש העין מיקוד 40824
5 .לירן סרוסי רח'' החבורה 10 רחובות 76581.
 6.כפיר ילוז רח" קריניצי 106 רמת גן 51359
צעד 2. הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מספר 5. ו-5 נהייה 4...וכו'') הוסיפו את שימכם כמספר 6 ברשימה. 
צעד 3. השתמשו ב- פורומים, וחפשו קבוצות דיון שונות (צ''אט, פורומים, קהילות, לוחות, הייד פארק ועוד) : msn, internet explorer,ynet, netscap נענע, וואלה וכו''  יש לפחות 5000,000 פורומים שונים. 
צעד 4. שנות את מה שאתם צריכים אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300 אבל זכרו ככול שאתם שולחים יותר תקבלו יותר מזומן!!! כמו כן שלחו לכל חברכם את המכתב המתוקן לאי מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע ,כדי לשלוח אותו טקסט אפשר לשמור על ידי "שמירה בשם" . לאחר מכן לגזור ולהדביק ב-word במסמך כאשר נכנסים לפורום מבצעים על ידי קליק ימני "העתק" של המסמך ששמרנו ו-"הדבק" על גבי הפורום . כל מה שנשאר זה להוסיף כותרת .ככל שמבצעים את הפעולה היא נהיית קלה יותר וכך ישנה אפשרות יותר ויותר . בבקשה זכרו! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים , ועל ידי זהירות ותשומת לב למילוי ההוראות . הסתכלו על זה כך:אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך , והכסף שכה הרבה אנשים קבלו יעבור גם דרכיכם . אז כשכול מכתב מקבל התייחסות , והוראותיו מבוצעות בזהירות -6 אנשים יקבלו תמורה , עבור השתתפותם כמפתחי רשימה 5 שקל כל אחד , השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי כך כאשר שמכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקלים במזומן!!! הערות: -אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו – אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו 5 שקל גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה!!! אם אתם מנסים לרמות אנשים ע"י שליחת הודעות עם שימכם בלי לשלוח כסף לשאר האנשים ברשימה – לא תקבלו כמעט כסף כי אנשים לא יוסיפו אתכם לרשימות שלהם עכשיו נדון בשאלה- למה להשתתף??
 מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים. 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!! אוקיי, עכשיו זה החלק הכייפי כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!! זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים? אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם! הערות: אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים. אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה! אם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזו, בשביל "סיכון" של 30 ₪ ו-6 בולים? אני לא! ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו! אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!! והכי חשוב!!! אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. זכרו!! כנות היא השיטה הטוב ביותר!! "אתם לא צריכים לרמות את הרעיון הבסיסי על מנת לעשות כסף! בהצלחה לכולם ובבקשה בבקשה תהיו הוגנים ותקבלו את הרווח הענקי מכך. שהוא טונות של כסף!! אם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות המופלאה והפשוטה הזו בשביל סיכון של 30 שקל + 6 בולים אני לא!!! אני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו. יכול להיות שראיתם הודאה כזו בעבר כי העסק עובד!!! אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף כדי לממש את שאיפותיכם ולעזור לכם ולכל הסובב אתכם הרעיון הוא גאוני חבל לכם על הזמן!!
לצפיה ב-'כדאי לקרוא תבזבזו חמש דקות מהחיים ותעשו הרבה כסף'
כדאי לקרוא תבזבזו חמש דקות מהחיים ותעשו הרבה כסף
28/04/2016 | 14:31
23
כסף קל...שווה קריאה!!! מומלץ!!! עובד!!!בדוק!!
אני רוצה לציין שקראתי את ההודעה הזו פעמים רבות בעבר,ורק עכשיו גיליתי כמה פשוט וגאוני זה ,קחו את ההזדמנות הזו עכשיו , ולא תתחרטו.
שלום לכולם, השקעה של 10 דקות בקריאת המסמך זה יכולה להביא אתכם לשתי תוצאות:
1. התוצאה הרעה תפסידו 30 שקל +6 בולים.
2. התוצאה הטובה תרוויחו עשרות אלפי שקלים.
וככה זה הולך:מצאתי את מה שאתם הולכים לקרוא בדיוק כמוכם עכשיו, במהלך משיטוטי ברשת נתקלתי במאמר זה במקרה,המאמר מספר על זה שאנו יכולים להרוויח כסף, הרבה כסף, בתוך שבועות קצרים, עם השקעה בסיסית של 30 שקל + 6 בולים.המחשבה הראשונה שלי הייתה שזו הונאה. "כן... בטח" הייתי סקפטית, אבל כמו רובנו הייתי גם סקרנית והמשכתי לקרוא,היה כתוב שם שאם אשלח 5 שקל לכל אחד מהשמות והכתובות שהיו רשומים במאמר למטה אוכל לעשות הרבה כסף בזמן קצר מאוד.בנוסף צריך להוסיף את השם ואת הכתובת שלך כמספר-6- בתחתית רשימת הרשימות ולשלוח ל-300 קבוצות דיון לפחות. (ברשת פורומים וכאלה) יש בערך יותר מ-500,000 כאלה וזה פותח אפשרות לשוק מאוד גדול מה שאומר הרבה יותר כסף. אין מלכודת זה עובד!!!!
ושוב במקרה הגרוע, (ואין מצב כזה) כיוון שיש רק שפע מזה, תפסידו 30 שקל + 6 בולים מקסימום, אם תתייחסו ברצינות להצעה זו ותשאירו את חשדותיכם בצד בטוח כל אחד מאיתנו ירוויח, הסכמתי לקחת צ''אנס ולנסות את השיטה שהיא בהחלט גאונית ובעיקר מניבה המון כסף בכלום של השקעה, תוך 7 ימים אחרי שפעלתי ברצינות גמורה הגיע אלי בדואר 120 שקל חשבתי שזה יפסק בקרוב אבל להפתעתי בסוף השבוע השני עשיתי סכום של 6000 שקל ובסוף השבוע השלישי יותר מ-35000 שקל וזה עדיין גדל עכשיו זה השבוע הרביעי עשיתי סכום- תקלטו טוב-150,000!!!! זה לא מתיחה ולא הונאה זה קל וחוקי וההשקעה שלכם היא רק 30 שקל + 6 בולים- עכשיו עקבו טוב מאוד אחרי ההוראות הפשוטות שיפורטו למטה ותראו איך הכסף מגיע, התוכנית הזו נשארת מצליחה אך ורק בגלל הכנות וההשתתפות של האנשים שקוראים אותה בבקשה מכם המשיכו את ההצלחה שלה ועזרו לכל אחד מאיתנו לעזור אחד לשני!!
להלן 4 הצעדים: צעד 1. קחו 6 חתיכות נייר נפרדות (עדיף כהות כך שלא יראה המטבע דרך המכתב) כתבו את המשפט הבא על כל חתיכת נייר "בבקשה תכניס אותי לרשימת שלך" כתבו את שימכם והכתובה המדויקת עכשיו קחו 6 מטבעות של 5 שקל ותכניסו אחד בתוך כל חתיכת נייר כך שהכסף לא יראה דרך המעטפה (רצוי להדביק את המטבע לנייר) שימו כל מטבע עטוף בפתק בתוך מעטפה נפרדת וסגרו אותן, עכשיו צריכות להיות לכם 6 מעטפות סגורות בכל אחת יש פתק עם המשפט הנ"ל השם שלכם והכתובת ומטבע של 5 שקל מה שאתם עושים הוא לצור שרות. אתם שמקשים שרות לגיטימי שהוא להיכלל ברשימת הדיוור של האדם אליו אתם מפנים את הבקשה ואתם משלמים על זה,
שילחו את 6 המעטפות לכתובות הבאות :
.1 רוי קריספיל רח אהרון פלדמן 1 לוד
.2 דודי פסח רח'' מרכוס 14 תל אביב 69860
.3 שרית שירן בת-ים ת.ד 3496
.4 חגית בשארי רח'' אפק 16 ראש העין מיקוד 40824
5 .לירן סרוסי רח'' החבורה 10 רחובות 76581.
6. כפיר ילוז רח" קרינצי 106 רמת גן 51359
צעד 2. הוציאו את השם הראשון מהרשימה למעלה (את מספר 1) הזיזו את שאר השמות למעלה (כך שמי שהיה 6 נהייה מספר 5. ו-5 נהייה 4...וכו'') הוסיפו את שימכם כמספר 6 ברשימה.
צעד 3. השתמשו ב- פורומים, וחפשו קבוצות דיון שונות (צ''אט, פורומים, קהילות, לוחות, הייד פארק ועוד) : msn, internet explorer,ynet, netscap נענע, וואלה וכו'' יש לפחות 5000,000 פורומים שונים.
צעד 4. שנות את מה שאתם צריכים אבל נסו לשמור על המאמר קרוב ככל האפשר למקור שילחו את המאמר שלכם לפחות ל-300 קבוצות ברשת. כל מה שאתם צריכים זה 300 אבל זכרו ככול שאתם שולחים יותר תקבלו יותר מזומן!!! כמו כן שלחו לכל חברכם את המכתב המתוקן לאי מיילים שלהם כהצעה להצטרף למעגל השפע ,כדי לשלוח אותו טקסט אפשר לשמור על ידי "שמירה בשם" . לאחר מכן לגזור ולהדביק ב-word במסמך כאשר נכנסים לפורום מבצעים על ידי קליק ימני "העתק" של המסמך ששמרנו ו-"הדבק" על גבי הפורום . כל מה שנשאר זה להוסיף כותרת .ככל שמבצעים את הפעולה היא נהיית קלה יותר וכך ישנה אפשרות יותר ויותר . בבקשה זכרו! התוכנית הזו נשארת מצליחה בגלל הכנות והאינטגרציה של המשתתפים , ועל ידי זהירות ותשומת לב למילוי ההוראות . הסתכלו על זה כך:אם אתם אנשים של אינטגרציה התוכנית תמשיך , והכסף שכה הרבה אנשים קבלו יעבור גם דרכיכם . אז כשכול מכתב מקבל התייחסות , והוראותיו מבוצעות בזהירות -6 אנשים יקבלו תמורה , עבור השתתפותם כמפתחי רשימה 5 שקל כל אחד , השם שלכם יזוז למעלה ברשימה באופן גיאומטרי כך כאשר שמכם מגיע למקום מספר 1 אתם כבר מקבלים אלפי שקלים במזומן!!! הערות: -אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו – אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו 5 שקל גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה!!! אם אתם מנסים לרמות אנשים ע"י שליחת הודעות עם שימכם בלי לשלוח כסף לשאר האנשים ברשימה – לא תקבלו כמעט כסף כי אנשים לא יוסיפו אתכם לרשימות שלהם עכשיו נדון בשאלה- למה להשתתף??
מתוך 300 ההודעות ששלחתי, נניח שאני מקבל רק 7 תשובות (אחוז מאוד מאוד נמוך) אז אני עושה 35 ₪ אם השם שלי כמספר 6 ברשימה. עכשיו כל אחד מ7 אנשים ששלחו לי 5 ₪ ישלחו מינימום 300 הודעות, כל אחד מהם עם שמי כמספר 5 ורק 7 אנשים יענו לכל אחד מהשש המקוריים זה עוד 245 ₪ עבורי. עכשיו 49 האנשים האלו ישלחו מינימום 300 הודעות חדשות עם שמי כמספר 4 ורק שבע יענו עליהם אני אקבל 1715 ₪ נוספים. 343 האנשים ישלחו מינימום 300 הודעות עם שמי כמספר 3 וכל אחד יקבל רק 7 תגובות אני יעשה 12050 ₪!!! אוקיי, עכשיו זה החלק הכייפי כל אחד מ- 2401 האנשים שולח מינימום 300 מכתבים עם שמי כמספר 2 וכל אחד מהם מקבל 7 תשובות. זה הכניס לי 84035 ₪ האנשים ישלחו את ההודעה הזו ל300 קבוצות עם שמי כמספר 1 ואם עדיין יענו רק 7 אנשים מתוך כל הקבוצות אני אקבל 588245 ₪ עם השקעה מקורית של רק 30 ₪ + 6 בולים!!! זכרו! "כנות זו השיטה הטובה ביותר" אתם לא צריכים לרמות. תהיו הגונים ותקבלו את הרווח הענקי בכך שהוא, "טונות של כסף". אז אם כולם יקבלו רק 7 פניות כמו בתיאור הקודם אתם תרוויחו סכום של 588245 ₪ אם תהיו מוכנים לפספס את ההזדמנות בשביל "סיכון" של 30 ₪ + 6 בולים? אני לא ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל לעזור לכולם! הערות: אולי תרצו לשכור תיבת דואר בגלל כמות הדואר שתקבלו. אם אתם מעדיפים להישאר אנונימיים, תוכלו להשתמש בשם בדוי, כל עוד הדוור מעביר לכם את המכתבים. אם ישנו אדם ברשימה שאתם מכירים אל תמנעו מלשלוח לו את ה-5 ₪, גם הם חלק מהדבר הגאוני הזה! אם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות העסקית המופלאה והפשוטה הזו, בשביל "סיכון" של 30 ₪ ו-6 בולים? אני לא! ואני מקווה שתצטרפו אליי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו! אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף בשביל לטייל בכל העולם. רעיון כזה גאוני!!! והכי חשוב!!! אם אתם מנסים לרמות אנשים על ידי כך שאתם שולחים את ההודעות עם שמכם ברשימה בלי לשלוח את הכסף לשאר האנשים ברשימה לא תקבלו כמעט כסף! ואל תנסו לשנות את השמות! חוץ מאשר להוסיף את השם שלכם עפ"י ההוראות. זכרו!! כנות היא השיטה הטוב ביותר!! "אתם לא צריכים לרמות את הרעיון הבסיסי על מנת לעשות כסף! בהצלחה לכולם ובבקשה בבקשה תהיו הוגנים ותקבלו את הרווח הענקי מכך. שהוא טונות של כסף!! אם אתם מוכנים לקחת אחריות ולפספס את האפשרות המופלאה והפשוטה הזו בשביל סיכון של 30 שקל + 6 בולים אני לא!!! אני מקווה שתצטרפו אלי כדי שנוכל כולנו לעזור לכולנו. יכול להיות שראיתם הודאה כזו בעבר כי העסק עובד!!! אתם יכולים לעשות כל כך הרבה כסף כדי לממש את שאיפותיכם ולעזור לכם ולכל הסובב אתכם הרעיון הוא גאוני חבל לכם על הזמן!!
לצפיה ב-'"ספירת העומר התחילה כבר"....'
"ספירת העומר התחילה כבר"....
26/04/2016 | 18:38
2
58
צריך לספור 50 יום בערך בין חג-הפסח לבין חג שבועות = הספירה נעשית בזמן תפילת ערבית - הספירה היא תפילה מיוחדת של שני פסוקים בסך הכל אחרי תפילת ערבית . המשמעות? אנחנו עולים על זמן מיוחד...ולילדים יש את "ל"ג בעומר " באמצע  . לפני כמה שנים התגוררתי ליד בית כנסת... ונהגתי "לספור" יחד עם המתפללים ומיד לרוץ לאינטרנט - כאן בתפוז - ובישרתי על המספר לכל החילונים. אני לא יודעת בדיוק את המשמעות של "כולם  יודעים את "כמה היום לעומר" אבל המשמעות   "   רבה    " . תשתדלו לשאול ולבדוק מידי יום "כמה היום לעומר" ותגידו לכל מי שאתם פוגשים - שאיננו יודע.  שימו לב - בסוף ספירת העומר "מקבלים את התורה" והרי כולנו רוצים להיות יותר חכמים... ואולי בזכות הספירה "נקבל" תובנות מיוחדות... כמו שמשה רבנו קיבל על ההר... והביא לאנושות
לצפיה ב-'דרך אגב - השנה הראשונה לאחר שנת-שמיטה...'
דרך אגב - השנה הראשונה לאחר שנת-שמיטה...
26/04/2016 | 18:42
1
26
יש חשיבות ל"ביכורים" השנה....  בברזיל למשל... מביאים פרחים לחוף הים... זה המנהג... אולי יש לזה משמעות אוניברסלית... שווה לבדוק בגוגל על המנהג הזה.... "פרחים על הים"
לצפיה ב-'תבדקו " yamanja " או " yemanja בגוגל ...'
תבדקו " yamanja " או " yemanja בגוגל ...
26/04/2016 | 18:52
12
נכון שזה לקוח מדת-אחרת ...גם דתות אחרות לקחו מהיהדות ככה שזה לא נורא "להשאיל" מנהג שיחזק את האמונה שלנו והתקווה שהיקום המתחדש יביא לנו בשורות טובות
לצפיה ב-'פסח כשר ושמח'
פסח כשר ושמח
21/04/2016 | 10:40
10
גולשות וגולשים יקרים,
אנו רוצים לאחל לכם חג פסח כשר ושמח!
מי ייתן והאביב יביא עימו התחלות חדשות,
הנאות מתוקות והמון הפתעות מרגשות.

לקראת החג הכנו לכם מהדורה חגיגית וכשרה לפסח
של חם בתפוז.

את כל הקישורים לאייטמים בכתבה תוכלו למצוא (כמו בכל שבוע)
בעמוד הפייסבוק שלנו

חג פסח שמח!
לצפיה ב-'היי'
היי
19/04/2016 | 22:26
2
146
יש לי חברה שנמצאת בתחרות מתמדת איתי כל הזמן, בכל דבר. זה מציק לי אבל הבעיה שאני לא יודעת עד כמה היא מודעת לזה כי לפעמים נדמה לי שהיא לא מודעת לזה. בכל מקרה אני לא אבוא ואגיד לה שזה מציק לי. קרה לכם דבר כזה?איך התמודדתם עם זה? האם יש לכם עצות בשבילי? האם אני צריכה לנתק איתה את הקשר?

לצפיה ב-'אם את שוקלת לנתק בגלל דבר כזה'
אם את שוקלת לנתק בגלל דבר כזה
24/04/2016 | 14:28
66
במקום להעלות את זה מולה, אז נתקי הקשר. החברות לא באמת חשובה לך. והעניין כבד עליך מאוד.
לצפיה ב-'תודה לך ה' על שלא עשיתני אישה'
תודה לך ה' על שלא עשיתני אישה
24/04/2016 | 15:57
62
גברים פשוט עושים השוואת צינורות וגומרים עם השטויות האלה.

ולעניינינו- אם היא חברה לא טובה ולא כיף לך אתה אז אין סיבה שתשמרי עמה על קשר.
אם היא חברה טובה אז דברי אתה,אפשר לעשות את זה בהומור ובדרך נעימה ולאו דווקא בכעס. כעס זה כמו גזים-לא בריא לשמור בבטן,צריך לחלוק עם מי שאוהבים.
לצפיה ב-'הפורום לא ממש קשור אבל..'
הפורום לא ממש קשור אבל..
13/04/2016 | 11:59
1
152
אני צריכה ביום שישי לנסוע לאילת ואני הבנתי מחברה שלי שנעדרה מעבודה פעם מיום שישי עד שלישי הלכה ביום שני להוציא מחלה מיום שישי ואמרו לה שרק על יום ראשון ושני היא יכולה להוציא חופש מחלה כי לא הודיעה להם על מצבה לפני ואני יודעת מנסיון אישי שאני על יומיים מחלה לא חייבת בדיקת רופא בשביל לקבל מחלה אלא אם אני צריכה יותר..הקטע ש..הם יכולים להוציא לי מחלה על יום שישי ולהגיד לי לבוא לקחת ואני לא יכולה להגיד שאני לא יכולה כי אני בדרך לאילת חח
וביום ראשון ושני אני עדיין יהיה שם
אז מה הפתרון?
וחוץ מזה אני לא יודעת איזה תירוץ אני יכולה להגיד כדי לקבל מחלה. כבר פעמיים ברציפות הוצאתי מחלה בטענה שאני משלשת ויש לי בחילות . הרופא אפילו בדק לי את הבטן למזלי התירוץ היה נכון בזמנו  אבל הפעם לא יהיה נכון בכלל
מישהי אמרה לי תגידי כואב לך הגב ואת לא יכולה לעבוד ככה
מה אני עושה?

לצפיה ב-'תגידי את האמת.'
תגידי את האמת.
16/04/2016 | 05:10
106
אין לי תשובה ממש חוץ מלהגיד את האמת.
מה כל כך דחוף בלנסוע לאילת? :)
עבודה זה דבר חשוב. :)

לצפיה ב-'חם בתפוז'
חם בתפוז
14/04/2016 | 14:05
11
סופ"ש נעים!
את כל האייטמים שבכתבה תוכלו למצוא בעמוד הפייסבוק שלנו-
לצפיה ב-'מה לקחת איתי..?'
מה לקחת איתי..?
09/04/2016 | 22:11
1
95
השבוע אני רוצה לרדת באילת ואני צריכה לקחת איתי אוכל שלא יתקלקל כי אני לא יוכל בבית מלון.
חשבתי על טונה בשימורים, לקחת לחמניות מה עוד?
אני נוסעת ל4 ימים ולא יודעת אם יהיה לי מקרר בחדר או לא
לצפיה ב-'תבררי אם יש מקרר בחדר.'
תבררי אם יש מקרר בחדר.
16/04/2016 | 05:13
50
אפשר לקחת כסף, ולאכול במסעדות מחוץ למלון.
למה לא תאכלי בבית מלון? זה חצי פנסיון? או פנסיון מלא.
אפשר לקחת סנדביצים. ואם אין מקרר בחדר במלון, אז כפי שכתבתי, אפשר לקחת כסף , ולאכול מחוץ למלון. אפשר גם לאכול במלון. למה לא? בהצלחה , דש לאילת. :)

לצפיה ב-'מחפש עבודה למישהי באזור המרכז'
מחפש עבודה למישהי באזור המרכז
16/03/2016 | 21:59
3
118
עבודה לא כמו שירות לקוחות ולהתעסק עם אנשים עצבניים, ולא מכירות.
משהו נוח עם יחס נורמלי שאפשר לחיות איתו, יש לכם הצעות איזה עבודה למצוא לה?

למשל אני חשבתי על פקידת קבלה במשרד.
יש עוד עצות?
לצפיה ב-'יש מלא'
יש מלא
27/03/2016 | 19:14
64
מה הכישורים שלה? מה היא יודעת לעשות?
לצפיה ב-'גם אני מחפש עבודה בתחום :)'
גם אני מחפש עבודה בתחום :)
16/04/2016 | 05:14
29
לצפיה ב-'היי'
היי
19/04/2016 | 22:29
44
פקידה בהייטק, במשרד לעורכי דין (הן מרוויחות טוב שם אבל זו עבודה נורא סזיפית), השאלה מה הם הכישורים שלה, יש ים של עבודות.
יש גם עבודות של שיווק של כל מיני מוצרים, למשל בסופרים אבל אלו הם עבודות זמניות.
לצפיה ב-' נפתח פורום שי חי '
נפתח פורום שי חי
15/03/2016 | 16:13
1
20
פחות מחודש אחרי שהחלה העונה הנוכחית של "האח הגדול" של זכיינית ערוץ 2 קשת, היה ברור כי מדובר בדמות ריאליטי שלא ראינו כמוה.
כשיצא בסופ"ש האחרון מבית האח הגדול העניין במתמודד השנוי במחלוקת הלך וגדל הרבה יותר מאשר בתוכנית עצמה.

אנחנו מזמינים אתכם להתעדכן במתמודד האהוב עכשיו בפורום שי חי:
http://www.tapuz.co.il/forums/forumpage/2563

ביקשתם - קיבלתם!
לצפיה ב-'שי חי הזה גדול מהחיים :) עצמם :) '
שי חי הזה גדול מהחיים :) עצמם :)
16/04/2016 | 05:15
10
לצפיה ב-'משעמם....'
משעמם....
10/03/2016 | 19:39
6
238
חדשה כאן .
משעמם לי. וכואב לי
אני פיספסתי את החיים פיספסתי הרבה בחיים שלי
עכשיו אני שואלת מה לעשות!!! מה לעזאזל אני יכולה לעשות אחרי שעשור שלם לא עשיתי כלום עם החיים? ולא עבדתי ולא חייתי.
פשוט גם הייתי לבד.
לבד לבד לבד. מה עושים?!!

לצפיה ב-'מיצוי והחמצה.'
מיצוי והחמצה.
11/03/2016 | 01:41
140
יש להפריד בין כמה דברים : שעמום. , כאב, ופספוס.
לא יכול להיות שלא עשית שום דבר משמעותי בעשור.
עשור. בת כמה את?
אני בעשור החולף עשיתי כמה דברים משעותיים. השאלה היא מה המטרה בחיים שלך? ואיך למצות אותם. אני עוד פחות משבוע, חוגג יום הולדת עגול. יחסית לפורום אני ממש מבוגר. ובסיכום עשור, כן עשיתי דברים, יש לי היסטוריה. אבל כיום וכעת, קודם כל אומר תודה רבה על הכל, אבל שואף להתקדם בחיים .אדם אופטימי. יש לי מטרות, ואני רוצה להשיג אותם.
אם רוצה להתייעץ איתי באישי, מוזמנת לשלוח לי מסר אישי. את אורחת בפורום. אז המייל שלי הוא :
רק תכתבי לי בהזדהות, שאת מורן האורחת מפורום עשרים פלוס. (מקווה לזכור).
מוכן לייעץ לך על החיים בהתנדבות. יש לי קצת ניסיון בחיים האלו, יחסית, למרות הכל. בהצלחה רבה בהמשך הדרך. ואל תתייאשי. :).

לצפיה ב-'ברוכה הבאה לפורום '
ברוכה הבאה לפורום
15/03/2016 | 23:35
89
לא אשאל בת כמה את, כי לא שואלים כבר בגילנו שאלות כאלו..

שמעי, כולנו מידי פעם מרגישים החמצה, זה טבעי.. אבל רק מידי פעם..
אם כל הזמן חושבים על העבר ועל מה שהחמצנו-זה גורם לדיכאון, שיכול אחר כך להידרדר ולגרום לדיכאון קליני.

המפתח לאושר הוא לא להשוות את עצמנו לאחרים (הרי מה זה החמצה? אנחנו מסתכלים על מה שאחרים עשו-ומשווים אותם אלינו. בהישגים שלהם, וכשלנו אין הישגים אז מרגישים החמצה..)

והמפתח השני לאושר זה ללמוד להתמקד בהווה ובעתיד
ורק ללמוד מטעויות העבר בכדי לא לחזור אליהן.

להתמקד בעתיד זה להציב מטרות כלשהן, מטרות שילהיבו אותך, כמו למשל חופשה איפשהו, או כל דבר כייפי אחר,

בשביל ההתחלה, אני ממליצה על הספר 'אושר אפשרי' של דר טל בן שחר

ובקשר ללבד, צריך לראות שיהיו לך חברים, צריך להשקיע בקשרים חברתיים, בימנו זה הרבה יותר קל להכיר אנשים חדשים בעלי אותם תחביבים, למשל אפשר להכיר מהפייסבוק וגם פה בתפוז אפשר למצוא חברים!

לצפיה ב-'בת כמה את?'
בת כמה את?
27/03/2016 | 19:11
87
איפה את מתגוררת? ממה את מתקיימת?
לצפיה ב-'סקס'
סקס
30/03/2016 | 18:00
51
לצפיה ב-'אם את מחפשת להכיר אנשים חדשים כדי לשפר את המצב רוח תצרי קשר'
אם את מחפשת להכיר אנשים חדשים כדי לשפר את המצב רוח תצרי קשר
08/06/2016 | 22:29
24
לצפיה ב-'אני לא יודעת בת כמה את אבל לפי מה שאת כותבת פיספסת עשור אחד '
אני לא יודעת בת כמה את אבל לפי מה שאת כותבת פיספסת עשור אחד
21/06/2016 | 00:36
39
בלבד
אני לא מומחית בחיים מאושרים ממש לא אבל לדעתי את צריכה קודם כל לרצות, ואז להאמין בעצמך, שזה ממש קשה אבל אפשרי עם הרבה להכריח את עצמך לחשוב חיובי ולא לקלל את עצמך בראש וכו׳ וג׳ לא לאבד תקווה לשינוי. 
אני גם ממליצה שתטפלי בעצמך בעזרת פסיכולוג או כדורים אם צריך. אם את מרגישה שפיספסת עשור סימן שבטח עברו עלייך דברים לא קלים שהביאו אותך למצב הזה של אדישות לגביי החיים שלך וזה שאת כותבת פה סימן שאכפת לך ואת מוכנה לעשות מעשה אז מלא בהצלחה !! 

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
אירוח בנושא יחסים בין אחים ואחיות
אירוח בנושא יחסים בין...
ביום ראשון, 19.11, נארח את קרן גאולה, מנחת הורים,...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

בעלי מקצוע

פורום ייעוץ קריירה
פורום ייעוץ קריירה
סיוון זמיר מנהל הפורום
מתכננים חופשה ביוון?
פורום טיולים ביוון והאיים
מתכננים טיסה ליוון?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה