לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום הנקה

איך מיניקים? נדמה שזו שאלה מיותרת. זה תהליך טבעי של הגוף. כמו שהדם זורם, כמו שנושמים, כמו שאוכלים, לא? זהו תהליך טבעי של שני גופים. אבל אנחנו לא יודעות איך. אנחנו לא ראינו נשים מיניקות לאורך כל חיינו. אנחנו לא הקשבנו לדיבורים של אימהותנו על קשיי ההנקה, ועל יופיה. בגרנו, ילדנו, אך אין לנו הידע. לכן אנחנו צריכות להתאמץ למצוא נשים מיניקות וליצור קבוצות תמיכה מלאכותיות. לכן הקמנו את הפורום. ענבל ו zimes

הנהלת הפורום:

אודות הפורום הנקה

איך מיניקים? נדמה שזו שאלה מיותרת. זה תהליך טבעי של הגוף. כמו שהדם זורם, כמו שנושמים, כמו שאוכלים, לא? זהו תהליך טבעי של שני גופים. אבל אנחנו לא יודעות איך. אנחנו לא ראינו נשים מיניקות לאורך כל חיינו. אנחנו לא הקשבנו לדיבורים של אימהותנו על קשיי ההנקה, ועל יופיה. בגרנו, ילדנו, אך אין לנו הידע. לכן אנחנו צריכות להתאמץ למצוא נשים מיניקות וליצור קבוצות תמיכה מלאכותיות. לכן הקמנו את הפורום. ענבל ו zimes

האם יש סתירה בין הנקה לטיפולי פוריות?

1
יש לנו שני ילדים בעזרת טיפולים קלים יחסית (זריקות הורמונים).
הקטון שביניהם כבר בן שנתיים ושמונה, עדיין יונק, לפחות שלוש פעמים ביום.
כעת, אחרי שנה של נסיונות להרות ללא תוצר רצוי פניתי לרופאה מומחית לפריון.
גביע זהב ותשואות רמות על פתיחות וענייניות מגיעים לד"ר טל גולד מכפר סבא!
לעומת רופא פריון אחר שהודיע לי בנחרצות ובאופן חד משמעי שאני חייבת להפסיק להניק לחלוטין, ושכל עוד אני מניקה אין לי סיכוי להכנס להריון,
ד"ר גולד הציעה קודם כל לבדוק פרופיל הורמונלי, לראות מה מצב הפרולקטין ומה שלום הורמוני הביוץ.
לדעתה אפשר גם אפשר להתחיל טיפולי פריון בהנקה. לדעתה אפשר להניק גם בימים של זריקות ההורמונים (אם יהיו), משום שההשפעה שלהם על הפעוט כנראה זניחה. הרי מדובר בכמות הורמונים מעטה יחסית, והיונק גדול יחסית, אז מדוע לוותר מראש על ההנקה?
קודם לחכות ולראות אם ההנקה אכן מפריעה, ורק אם יוכח שכך הוא, להפחית או לוותר עליה.

מרשים ביותר (ומעודד), לטעמי.
2
ביררתי במרכז טרטולוגי על הנקה בעת נטילת הורמונים. ספציפית, מדובר באיקקלומין - קלומיפן ציטראט, ואסטרדיול.
תשובתם היתה שמדובר בהורמונים שקיימים ממילא אצל נשים מבייצות, ולכן אין מניעה להניק.
הם מאוד מעודכנים בכל נושא התרופות והשפעותיהן בכל מיני מצבים רפואיים ואחרים, כמו הריון והנקה.
הבעיה היא, שרופאי הפוריות ממעטים להתעדכן.
הרופאה המוצלחת שלי  כן מעודכנת, והבירור הזה נעשה לאחר התייעצות איתה.
יש לקחת בחשבון שאם מדובר בתינוקות קטנים, אסטרדיול עשוי להפחית את כמות החלב.
אני יודעת שפעמים רבות נאמר לנשים שמעוניינות בטיפולים, גם עם תינוקות קטנים, שצריך קודם כל להפסיק להניק.
ובכן, ממש לא.
תלוי בפרופיל ההורמונלי של כל אישה.
 הסיכון העיקרי בנטילת הורמונים הוא הפחתת החלב ולא פגיעה במערכת ההורמונלית של התינוק. זה מידע חשוב מאוד בעיניי.

מתוך הודעות של "אדמה טובה"

תתי נושאים נוספים

הודעות אחרונות

05:42 | 01.12.17 פצלוחה10
13:34 | 27.11.17 מילי2017
20:07 | 21.11.17 פצלוחה10
16:16 | 20.11.17 dina321
21:30 | 19.11.17 ענבל מ
07:07 | 18.11.17 מישמיש103
11:20 | 12.11.17 אביגיל1234
13:46 | 10.11.17 MotheRonit
00:13 | 02.11.17 mikmik291
14:49 | 25.10.17 מאמאמיה22
07:17 | 24.10.17 מאמאמיה22

חם בפורומים של תפוז

המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
המוזיקאי לירון עמרם מתארח בפורום
המוזיקאי לירון עמרם...
המוזיקאי המוכשר והייחודי ופריצת השנה בגלגל``צ...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ