לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
94279,427 עוקבים אודות עסקים

פורום תרבות ומוזיקה ברזילאית

Quem nao gosta do samba bom sujeito nao eE ruim da cabeca ou doente do pe"מי שלא אוהב סמבה משהו אצלו לא בסדר. הוא דפוק בראש או שכואבות לו הרגליים"הפורום הזה קם מתוך אהבה גדולה למקצבים הקסומים של ברזיל בפרט ושל דרום אמריקה בכלל: סמבה, בוסה-נובה, באיאו, פוררו, אשה, סלסה, מרנגה... כל אותם מעשי-מרכבה מוזיקליים שמביאים שלוה לנפש ושמחה לגוף.מטרת הפורום היא לאפשר לאנשים שאוהבים את התחום ומתעניינים בו מקום מפגש וירטואלי בו יכולו לחלוק את אהבתם זו עם אחרים, להחליף אינפורמציה, להרחיב את ידיעותיהם או סתם לקשקש אלו עם אלו.אני באה מאהבה. אני לא מתיימרת להיות מומחית גדולה והידע שלי במוזיקה ברזילאית נרכש עם השנים תוך האזנה לעוד ועוד שירים וקריאת חומר בנושא בכל מקום בו יכולתי למצוא אותו.אני מקווה שביחד נלמד ונעשיר את ידיעותינו ובעיקר שיהיה לנו כיף ונעים. אני מבקשת מכולם בכל לשון של בקשה לשמור על התנהגות נאותה, תרבותית וחוקית.

אודות הפורום תרבות ומוזיקה ברזילאית

Quem nao gosta do samba bom sujeito nao eE ruim da cabeca ou doente do pe"מי שלא אוהב סמבה משהו אצלו לא בסדר. הוא דפוק בראש או שכואבות לו הרגליים"הפורום הזה קם מתוך אהבה גדולה למקצבים הקסומים של ברזיל בפרט ושל דרום אמריקה בכלל: סמבה, בוסה-נובה, באיאו, פוררו, אשה, סלסה, מרנגה... כל אותם מעשי-מרכבה מוזיקליים שמביאים שלוה לנפש ושמחה לגוף.מטרת הפורום היא לאפשר לאנשים שאוהבים את התחום ומתעניינים בו מקום מפגש וירטואלי בו יכולו לחלוק את אהבתם זו עם אחרים, להחליף אינפורמציה, להרחיב את ידיעותיהם או סתם לקשקש אלו עם אלו.אני באה מאהבה. אני לא מתיימרת להיות מומחית גדולה והידע שלי במוזיקה ברזילאית נרכש עם השנים תוך האזנה לעוד ועוד שירים וקריאת חומר בנושא בכל מקום בו יכולתי למצוא אותו.אני מקווה שביחד נלמד ונעשיר את ידיעותינו ובעיקר שיהיה לנו כיף ונעים. אני מבקשת מכולם בכל לשון של בקשה לשמור על התנהגות נאותה, תרבותית וחוקית.
קלנועית, קלנועיות, קלנועית זוגית
המרכז לרכב חשמלי ממוקם בראש העין ונותן שירות לכל הארץ. בין לקוחותינו: מוסדות, קיבוצים, מפעלים, בתי חולים, אנשים פרטיים, נשים. כל הקלנועיות מסופקות עם גגון נגד שמש, מגן נגד רוח, ארגז קניות אטום למים, סלסלה, 2 מראות. מבחר קלנועיות מתפרקות לנשיאה ברכב. הקלנועיות מגיעות עם כיסא אורטופדי בודד, ו/או זוגי, הגה הקלנועית מתכוונן בהתאם לנוחיות הנוסע. לחברתינו מלאי חלקי חילוף זמין לכל סוגי הקלנועיות. אנו מתחייבים לשירות הטוב, האישי והמהיר ביותר והכל בבית הלקוח: להדגמה ללא התחייבות. צרו קשר: קלנועית ראש העין העבודה 11 ראש העין. 03-9014771,050-8488119 www.kalnoam.co.il קלנועית, קלנועיות, קלנועית זוגית, קולנועית, קלנוע, קלנועית משומשת, קלנועית זולה
לפרטים נוספים צרו קשר: קלנועית ראש העין, טלפון: 03-9014771
מידע נוסף: לאתר
18/05/2011

etrader - חברת מסחר-פתיחת חשבון בקלות וללא עלות-מומלץ!!!
לבצע השקעות קצרות מועד בעלות תשואה גבוהה במיוחד-פתיחת חשבון בחינם!!
לפרטים נוספים צרו קשר: כסף מהיר
27/02/2011

חנות אינטרנטית בחינם הנסרקת גם לפייסבוק!
חברת yalla.co.il מאפשרת פתיחת חנות בחינם לתמיד: כשיו אפשר לפתוח חנות באינטרנט בקלי קלות וללא שום עלות. חנות חינמית לחלוטין ופשוטה לניהול שתמקסם רווחים ומכירות. דוגמה אחת מבין רבים http://shim.yalla.co.il/. לפתיחה בשתי דקות: http://www.yalla.co.il/landing_d.php?aff=tfold שאלות וברורים: free@yalla.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: http://www.yalla.co.il/landing_d.php?aff=tfold
01/11/2010

לרציניים בלבד-הכנסה נוספת בקלות ובמהירות-הרשמה חינם!!
הצטרפו כעת והרוויחו מיידית,ללא כל מאמץ-מומלץ ביותר!!
לפרטים נוספים צרו קשר: עבודה לרציניים.
16/02/2010

קלנועית, קלנועיות, קלנועית ראש העין, קלנועית זוגית
א.ספיד ייבוא שיווק ושירות לרכבים חשמליים. חברתינו מייבאת מפתחת ומשווקת מגוון קלנועיו ממיטב היצרנים בעולם. קלנועית זוגית, קלנועית יחיד, קלנועית מתפרקת. לפרטים נוספים צרו איתנו קשר: קלנועית ראש העין וולפסון 27 ראש העין 050-8488119 03-9014771 http://www.kalnoam.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: קלנועית ראש העין, טלפון: 03-9014771
21/01/2010

חדש!!ענו על שאלות טרוויה וקבלו 500 ש"ח!!!
בנוסף:***10 ש"ח על כל חבר שהזמנת!! ***15 ש"ח על כל פעם שחשבונך נבחר באקראי!! הרשמה קלה תוך דקות-מומלץ ביותר!
לפרטים נוספים צרו קשר: שווה ביותר!!
22/12/2009

קורסים מקצועיים ללא כל תשלום וללא התחייבות-מומלץ ביותר!
קליקים, המכללה ליצירת הכנסות מהאינטרנט הוקמה ע"י רן ארוסי ו-Cashflow ישראל, מציעה קורסים מקצועיים בתחום תוכניות שותפים, AdWords, רשימות דיוור, AdSense ו-eBay מלא כעת את הטופס והצטרף לקורס מבוא בווידאו - ללא תשלום וללא התחייבות! להרשמה והצטרפות לחץ----------> כולם מדברים על כסף באינטרנט... בוא לעשות במקום לדבר! הירשם עכשיו בחינם!
לפרטים נוספים צרו קשר: ----
23/10/2009

דרושים רציניים עם ראש גדול לעבודת אינטרנט מאתגרת! :)
כסף בקלות ובמהירות..הצטרף והכסף יתחיל לזרום....
לפרטים נוספים צרו קשר: כסף מהיר..
21/10/2009

Eynavis - פרלינים וחטיפי שוקולד גורמה בעבודת יד
חברת עינביז (Eynavis) - סדנאות שוקולד, מתנות שוקולד ופרלינים. שוקולד איכותי המיוצר בעבודת יד – מבחר שוקולדים, פרלינים, חטיפי שוקולד ייחודיים ושוקולד בהזמנה אישית.
לפרטים נוספים צרו קשר: שרון כהנא, טלפון: 052-6211571
04/09/2009

לימוד שפה פוטוגזית בתל אביב
רוצים לדעת לדבר פורטוגזית בקרנבל בברזיל?

להבין את שפת המקומיים?

בואו ללמוד אצל ברזילאית אמיתית
לקבוע שיעור -
קאינה - 052-5039504
לפרטים נוספים
ניתן להיכנס לאתר האינטרנט
www.kayna.ios.st
kaynalarrat@hotmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: קאינה, טלפון: 052-5039504
11/02/2007

הודעות אחרונות

19:04 | 25.02.13 uma cuica
12:57 | 18.02.13 פ ר י א ו ר
12:50 | 17.02.13 Liza Listvinsky
22:18 | 13.02.13 uma cuica
18:48 | 13.02.13 bethania
08:50 | 12.02.13 shellyland

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ