לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
85128,512 עוקבים אודות עסקים

פורום שיתוק מוחין CP - תמיכה

ב"ה
ברוכים הבאים לבית שנקרא פורום ה-C.P., שיתוק מוחין, תמיכה. בית זה נועד לכם הסובלים ממגבלה זו, להתמודד איתה בקלות עד כמה שניתן. אנחנו מקוות כי בית זה יעזור לכם החברים בו, וייתן לכם תקווה חדשה, וכוחות חדשים. הבית מיועד גם לאלה שרוצים לדעת עוד על ה-C.P., וגם ובעיקר לסקרנים שבינינו שאינם יודעים שום-דבר על מגבלה זו, ומחפשים מקום כדי לשאול, אני מבטיחה לספק את האינפורמציה הדרושה, ולהיות לכם לכתובת מתאימה. חברים, לנוחיותכם, הוספתי לטאגליינס את כתובת המייל הפרטית שלי, כדי להבטיח שאני אהיה לשירותכם גם מחוץ לפורום. כללי הבית:
1.בכל נושא שאינו קשור לנושא הפורום, נא לפתוח הודעה שסימנה: אייקון זה נמצא באייקונים של תפוז, ונועד לומר שההודעה שנפתחה אינה קשורה לנושא הבית.
2. בשל מקרה לא נעים שקרה בפורום, אני מבקשת להבהיר כי הודעות שיכילו השמצות נגד גולש/ת ו/או גולשים מסויימים, יימחקו מהבית ללא אזהרה מוקדמת.
3. אני מבקשת להסב את תשומת ליבנו להודעות מסוג זה, אם זה באמצעות מסר אישי ו/או מייל, אני אישית מעדיפה מסר אישי. ולא להפוך אותן לשירשור שלם.
4. אנחנו מבקשות לשמור בבית על לשון נקייה, על כבוד ונימוס כלפי החברים/חברות. תודה, ותמיד לשירותכם/ן, ליאת   מנהלת הבית.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום שיתוק מוחין CP - תמיכה

ב"ה
ברוכים הבאים לבית שנקרא פורום ה-C.P., שיתוק מוחין, תמיכה. בית זה נועד לכם הסובלים ממגבלה זו, להתמודד איתה בקלות עד כמה שניתן. אנחנו מקוות כי בית זה יעזור לכם החברים בו, וייתן לכם תקווה חדשה, וכוחות חדשים. הבית מיועד גם לאלה שרוצים לדעת עוד על ה-C.P., וגם ובעיקר לסקרנים שבינינו שאינם יודעים שום-דבר על מגבלה זו, ומחפשים מקום כדי לשאול, אני מבטיחה לספק את האינפורמציה הדרושה, ולהיות לכם לכתובת מתאימה. חברים, לנוחיותכם, הוספתי לטאגליינס את כתובת המייל הפרטית שלי, כדי להבטיח שאני אהיה לשירותכם גם מחוץ לפורום. כללי הבית:
1.בכל נושא שאינו קשור לנושא הפורום, נא לפתוח הודעה שסימנה: אייקון זה נמצא באייקונים של תפוז, ונועד לומר שההודעה שנפתחה אינה קשורה לנושא הבית.
2. בשל מקרה לא נעים שקרה בפורום, אני מבקשת להבהיר כי הודעות שיכילו השמצות נגד גולש/ת ו/או גולשים מסויימים, יימחקו מהבית ללא אזהרה מוקדמת.
3. אני מבקשת להסב את תשומת ליבנו להודעות מסוג זה, אם זה באמצעות מסר אישי ו/או מייל, אני אישית מעדיפה מסר אישי. ולא להפוך אותן לשירשור שלם.
4. אנחנו מבקשות לשמור בבית על לשון נקייה, על כבוד ונימוס כלפי החברים/חברות. תודה, ותמיד לשירותכם/ן, ליאת   מנהלת הבית.
פעילויות בשיטת מאיר שניידר ריפוי עצמי בתנועה
ד"ר מאיר שניידר יגיע לארץ בחודש נובמבר ויקיים הרצאה , שתי סדנאות לשיפור הראייה ותפקודי הגוף בדרכים טבעיות וטיפולים פרטיים. מאיר שניידר ריפא את עצמו מעיוורון , פיתח שיטה לשיפור הראייה ותפקודים גופניים בדרכים טבעיות כולל שיקום ושיפור בעיות בריאותיות קשות. הרצאת מבוא לשיטה תתקיים ביום שלישי 20.11.17 במתנס ביצרון רחוב שביל האספרגוס 11 פינת דם המכבים 22 קבלת קהל החל מהשעה 18:00 ההרצאה 18:30-21 המחיר 40 שקל סדנה לשיפור הגוף בדרכים טבעיות תתקיים ב 24.11.17 בשעות 9.00 עד 13.00 מחיר הסדנה : 400 ₪ סדנה לשיפור הראייה והגוף תתקיים ב 28.11.17 בשעות 10.00 עד 18.00 מחיר הסדנה: 700 ₪ מחיר שתי הסדנאות: 950 ₪ הסדנאות יתקיימו במכללת רידמן בירושלים, רחוב יפו 208, בניין בית אגד, קרוב לתחנה המרכזית פרטים והרשמה אצל שרית 0522757842
לפרטים נוספים צרו קשר: נגה , טלפון: 0546220646
מידע נוסף: לאתר
09/11/2017

מיוחדים כמו כולם- אירוע בסימן יום המשפחה בחיפה
סניף קשר בחיפה מזמין אתכם לאירוע מיוחד בסימן יום המשפחה שבמהלכו יתקיים המופע: "אם אנחנו כבר כאן- אז למה לא ליהנות מזה?" לפרטים והרשמה: 04-8596439 או Haifa@mrkesher.org.il להזמנה: http://www.horimbekesher.co.il/Article/?ID=2083
לפרטים נוספים צרו קשר: אפרת-קשר, טלפון: 02-6236116
12/02/2012

סינמה אחים- מפגשים לאחים לילדים עם צרכים מיוחדים
אנו שמחים להזמין אתכם, אחים מיוחדים, בני 13-16, למפגשים שיתקיימו אחת לשבוע, בהם תלמדו על קולנוע, תצלמו סרטונים אישיים, תפיקו סרטון גמר קבוצתי ותיפגשו עם חבר'ה עם חוויות דומות לשלכם. שימו לב: כדאי להגיע עם מצלמת סטילס שיש בה אפשרות לצלם סרטוני וידאו קצרים ( אך לא חובה ). המנחים: יעקב בן אלי ומזל בן ישי, סטודנטים לקולנוע בבית ספר מעלה. איפה : המפגשים יתקיימו בסניף קשר ירושלים ברחוב יד חרוצים 4 בתלפיות. מתי : ימי חמישי 17:00-18:30, החל מה 2/2/12 עד סוף מאי. הרשמה במשרדי קשר : 02-6236116. המפגשים ללא תשלום, למעט דמי הרשמה ומחויבות בסך 50 ₪ שישולמו במפגש השני. כמו כן יתכנו הוצאות מיוחדות על יציאות משותפות של הקבוצה. מספר המקומות מוגבל-מהרו להירשם ולהבטיח מקומכם. מצפים לראותכם ! מזל ויעקב מאיה סגל, מנהלת סניף ירושלים
לפרטים נוספים צרו קשר: אפרת-קשר, טלפון: 02-6236116
26/01/2012

קבוצת תמיכה להורים לילדים עם מוגבלויות, באמצעות פסיכודרמה
מזמינים אתכם להצטרף למפגש חוויתי שבועי בימי שני בין השעות 20:00-22:00 מפגש ראשון בתאריך: ¬¬¬12.12.11 הפסיכודרמה הינה שיטת טיפול חווייתית המשתמשת בכלים מעולם הדרמה והמשחק, כדי לסייע למשתתף להבין טוב יותר את עולמו הפנימי ואת מערכות היחסים בחייו. באמצעות הפסיכודרמה נעזר המשתתף היחיד במשתתפים האחרים בקבוצה על-ידי שחזור סיטואציות מחיי היומיום, חילופי תפקידים ועוד, ובכך מתאפשרת לו הסתכלות חדשה לשינוי ושיפור איכות חייו. הפעולה היא חלק בלתי נפרד מהתהליך והכלי המשמעותי הוא החוויה; במקום "לדבר על" "עושים את". המנחה: יעל גיל-בר, מנחת קבוצות מוסמכת וסטודנטית לפסיכודרמה. ההנחיה במסגרת פרקטיקום מודרך בלימודי פסיכודרמה, מכון "כיוונים". חיה עם שיתוק מוחין מלידה, אוהבת אנשים ומאמינה שהורים לילדים עם מוגבלויות זקוקים בעצמם לקבלת תמיכה ועידוד. בנוסף לידע המקצועי וטכניקות ההנחיה, הניסיון האישי עם החיים בתוך, ולצד המגבלה, מתאפשר רובד נוסף להבנת הקשיים והמורכבות של המשתתפים. המפגשים יתקיימו לאורך השנה בסניף קשר ת"א-מרכז, ברח' קהילת סלוניקי 7, קומה 2 ת"א. עלות כל מפגש- 25 ש"ח לפרטים ולהרשמה: 03-5282518
לפרטים נוספים צרו קשר: קשר-הבית של המשפחות המיוחדות, טלפון: 02-6236116
30/11/2011

יום עיון- זוגיות במשפחה המיוחדת
לא פשוט לגדל ילד מיוחד...לקבל החלטות ביחד, למצוא זמן רק לשנינו... סניף קשר ירושלים בשיתוף מחלקת שיקום, אגף הרווחה, עיריית ירושלים, שמחים להזמין אתכם, הורים ואנשי מקצוע, ליום עיון בנושא "זוגיות במשפחה המיוחדת"- האתגר בזוגיות לאור גידול ילד מיוחד. יום העיון יתקיים ביום חמישי, 8/12/11, בשעות 8:30-14:00, באולם אשכול הפיס בגילה ( רחוב ורדינון 2 ), ירושלים. הרשמה עד ה4/12/11 בסניף קשר ירושלים, טל' : 6236116 contacts@mrkesher.org.il מהרו להירשם, מספר המקומות מוגבל !
לפרטים נוספים צרו קשר: קשר-הבית של המשפחות המיוחדות, טלפון: 02-6236116
28/11/2011

מנוי לאתר פעילויות למשתמשים עם צרכים מיוחדים
מתנה! שבועיים התנסות באתר ג'ינגי'ם - סביבת הלמידה המהפכנית למשתמשים עם צרכים מיוחדים - כל מה שצריך זה לעשות לנו לייק דרך האתר של ג'ינגי'ם.
לפרטים נוספים צרו קשר: אורנה אלטמן, טלפון: 03-6471393
28/10/2011

קלנועית, קלנועיות, קלנועית זוגית
המרכז לרכב חשמלי ממוקם בראש העין ונותן שירות לכל הארץ. בין לקוחותינו: מוסדות, קיבוצים, מפעלים, בתי חולים, אנשים פרטיים, נשים. כל הקלנועיות מסופקות עם גגון נגד שמש, מגן נגד רוח, ארגז קניות אטום למים, סלסלה, 2 מראות. מבחר קלנועיות מתפרקות לנשיאה ברכב. הקלנועיות מגיעות עם כיסא אורטופדי בודד, ו/או זוגי, הגה הקלנועית מתכוונן בהתאם לנוחיות הנוסע. לחברתינו מלאי חלקי חילוף זמין לכל סוגי הקלנועיות. אנו מתחייבים לשירות הטוב, האישי והמהיר ביותר והכל בבית הלקוח: להדגמה ללא התחייבות. צרו קשר: קלנועית ראש העין העבודה 11 ראש העין. 03-9014771,050-8488119 www.kalnoam.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: קלנועית ראש העין, טלפון: 03-9014771
04/09/2011

מחפש להכיר דומה
168 מבנה גוף רגיל שיער שטני - עיניים ירוקות אירופאי אוהב מוזיקה קלאסית - הצגות - בילואים
לפרטים נוספים צרו קשר: מאשדוד - בן 47 נאה - נכות קלה (מוגבלות בתנועה), טלפון: 0525412620
24/08/2011

יוסי קט / ביה״ס ללימוד רכיבה על אופניים / כל אחד יכול לרכוב
שיטת יוסי קט מתמחה בלימודי רכיבה על אופניים לילדים ולמבוגרים בעלי מוגבלויות, פיסיות, קוגניטיביות ושכליות. לשיטתו של יוסי קט תומכים רבים בקרב הפיזיותרפיסטים והאורטופדים בישראל, התומכים ברכיבת אופניים כספורט טיפולי מצוין לבעלי מוגבלויות מוטוריות. הרכיבה על אופניים מחזקת את השרירים, מפתחת שיווי משקל וקוארדינציה, מפעילה את המח והחושים ומשפרת את אומדן המרחק ומהירות התנועה. יוסי קט הצליח לעשות את הבלתי אפשרי הורים וילדים, אשר לא האמינו שהדבר אפשרי, גילו את החיים מחדש, לאחר שבן משפחתם, בעל המוגבלות, למד לרכוב על אופניים בשיטת יוסי קט.
לפרטים נוספים צרו קשר: יוסי קט, טלפון: 03-5405473
16/03/2011

etrader - חברת מסחר-פתיחת חשבון בקלות וללא עלות-מומלץ!!!
לבצע השקעות קצרות מועד בעלות תשואה גבוהה במיוחד-פתיחת חשבון בחינם!!
לפרטים נוספים צרו קשר: כסף מהיר
27/02/2011

הודעות אחרונות

23:59 | 16.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:03 | 15.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:59 | 14.10.19 מישהי שאיכפת לה
14:04 | 13.10.19 מישהי שאיכפת לה
13:42 | 11.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:03 | 10.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:19 | 09.10.19 מישהי שאיכפת לה
11:53 | 08.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:45 | 07.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:54 | 06.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:45 | 05.10.19 מישהי שאיכפת לה
13:40 | 04.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:37 | 03.10.19 מישהי שאיכפת לה
23:23 | 01.10.19 מישהי שאיכפת לה
13:19 | 29.09.19 מישהי שאיכפת לה

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ