לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום גני ילדים

שלום רב, פורום גני הילדים נועד להפרייה הדדית ולשיתוף בידע ובניסיון של צוותי חינוך והורים לילדים בגיל הרך בפורום ניתן להפנות שאלות, להעלות הצעות ולתת רעיונות בנושאי חינוכיים וטיפוליים הקשורים לילדים בגיל הרך.  מומלץ גם להיכנס לאתר ארגון גני הילדים הפרטיים בישראל למידע נוסף.
למכירה
עגלול עץ איכותי של חברת מג'יק 900 ש"ח מחיר סופי בהחלט! שני לולי עץ 300 ש"ח כל אחד לקונים את שניהם 500 ש"ח ביחד. שני כיסאות אוכל של פישר פרייס 300 ש"ח כל אחד לקונים את שניהם 500 ש"ח. מילוי לפוף יוגי ענק 100 ש"ח. טרמפולינה לתינוק כחדשה 200 ש"ח פישר פרייס תלת אופן מהודר מאוד חדש לחלוטין אף אחד עוד לא נסע עליו של חברת רדיו פלייר במחיר של 450 ש"ח עלה לנו 650. נמכר כי נקנה בטעות פעמיים. לרציניים בלבד!!!!!!! שנה טובה וחג שמח
לפרטים נוספים צרו קשר: לימור, טלפון: 054-9200992
25/09/2014

ציוד גן למכירה
זהו, הגיע הרגע להתחיל בהעברת חלק מהציוד לגן החדש ובמכירת ציוד עודף. הציוד למכירה כולל: כיסאות שולחנות ספסלים, כונניות ארונות תאים ארון גננת משחקי שולחן בובות פרוה בובות דמות מגלשה גבוהה ותקנית מצוינת, STEP2 מקרר מקפיא תנור כיריים משחקים אולי עוד כמה דברים את המכירה אני מתחילה ביום רביעי 7/8 עד יום שבת.. אצלי בגן. כל מי שרוצה ומעונינת ומתעניינת מוזמנת אלי לגן בפנחס רוזן 30 ת"א להתראות
לפרטים נוספים צרו קשר: גן רוחלה
מידע נוסף: לאתר
04/08/2013

קבוצת בשלות רגשית לכיתה א' בתל אביב
- נפתחת קבוצה טיפולית חווייתית לילדים בגילאי גן חובה, המיועדת לילדים הזקוקים לחיזוק של מיומנויות רגשיות וחברתיות על מנת לאפשר להם השתלבות קלה ונעימה יותר בבית הספר. המנחה היא מטפלת בתנועה בעלת ניסיון רב בעבודה עם ילדים ונוער. המפגשים יערכו במשך 10 שבועות מ-19.5 עד 21.7 בימי א' 18:00-19:00 במרכז תנו-אות, מרכז טיפולי חדש בלב תל-אביב, בית אליהו, אבן גבירול 2. המעוניינים במידע ופרטים נוספים מוזמנים להיכנס לאתר מרכז תנו-אות וליצור קשר עם מנחת הקבוצה, ניבה פרי, בטלפון 052-8748828
לפרטים נוספים צרו קשר: ניבה פרי
18/04/2013

גננת בפרישה מוכרת
ספרים חוברות וערכות 088656478
לפרטים נוספים צרו קשר: מלי
11/08/2012

גננת בפרישה מוכרת
ספרים חוברות הדרכה ערכות וכו
לפרטים נוספים צרו קשר: מלי
11/08/2012

כתר מלבד לחגיגות יומולדת בגן ותיקי בד בעבודת יד לספר ספריה
שמי איריס ואני יוצרת דברים יפים לילדים, הכל נעשה בעבודת יד כחול לבן בהרבה אהבה ותשומת לב! אני מציעה לכן הגננות שני מוצרים יחודיים בעבודה יד: כתר תפור מלבד במבחר צבעים ודגמים, אשר מתרחב לפי הצורך ומתלבש בדיוק על ילד היומולדת. מומלץ לרכוש אחד לבן ואחד לבת וזה ישמש אתכן כל השנה לחגיגות יום הולדת. מוצר שני הם תיקי בד תפורים עם ידיות, במבחר בדים איכותים לבחירה, על כל תיק יהיה שם הילד. גננת שתרכוש מוצרים אצלי תקבל ממני מתנה יפה ושווה! אתן מוזמנות להכנס לחנות שלי ולהתרשם - לגננות מחירים מוזלים! תודה, איריס - יצירה מאהבה 052-3651104 האתר: www.etsy.com/shop/sweetncizy
לפרטים נוספים צרו קשר: איריס שוורץ, טלפון: 052-3651104
20/06/2012

SPSS
ביצוע ניתוחים סטטיסטיים ב- SPSS באופן איכותי ע"י בעל תואר שני בסטטיסטיקה. השירות כולל את שלבי הקידוד, ניתוח הנתונים וכתיבת הממצאים והמסקנות באופן מפורט וברור. העבודה מתבצעת תוך ימים ספורים. יאיר. בקרו באתר: http://sites.google.com/site/statistics4u מייל: spss101@gmail.com סלולר: 7729513 - 054
לפרטים נוספים צרו קשר: יאיר
02/05/2012

עקב סגירה מוכרים
לולים עם מזרון, בית של כתר, שטיחי PVC תיבות נושאים, משחקי שולחן וכו'. הכל במחיר נמוך. תמונות אשמח לשלוח למייל. אפשר לכתוב לי למייל שלי או להתקשר. שנה טובה
לפרטים נוספים צרו קשר: סגירת משפחתון בנשר, טלפון: 6467892 050
26/09/2011

מתנה מיוחדת ומקסימה
שלום אני נעה, אמא לשני קטנטנים ועורכת וידאו. אני מציעה לכן הגננות מתנה ייחודית לימי הולדת, סופשנה, חגים וכו'. סרטון מקסים ומושקע של ילדי הגן או של ילד יומולדת בהשקעה מינימלית. צרו איתי קשר לפרטים! נעה
לפרטים נוספים צרו קשר: נעה הולנדר, טלפון: 052-2566881
08/09/2011

מתנות לקטנטנים לסוף שנה, חגים וסתם כי מתחשק
שמי הדס אני מעצבת וגם דודה אוהבת לשני אחיינים מקסימים אני מכינה מתנות מיוחדות לקטנטנים המותאמות בדיוק עבורם. מלבד אלבומים ולוחות שנה אני מעצבת משחקים לגיל הרך, עם תמונות וצבעים מותאמים אישית. ניתן להזמין משחק זכרון, פאזל עם מספר חלקים מותאם גיל, ודומינו בעל חלקים גדולים. צרו עימי קשר במייל mail2hadas@gmail.com או בנייד 054-7411222 כתובת האתר שלי http://www.wed-design.co.il/babybook.htm
לפרטים נוספים צרו קשר: הדס גנות-טל, טלפון: 054-7411222
10/08/2011

מנהל/ת הפורום

אודות:
את/ה מוביל/ה בתחומך? אנו מזמינים למשרדינו בימים אלו בעלי מקצוע המתאימים לנהל פורום מקצועי באשכול המומחים של אתר הקהילות המוביל תפוז אנשים. מנהל/ת פ
עוד...

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ