לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3298432,984 עוקבים אודות עסקים

אודות הפורום טיולים וחופשות בחו"ל

מציאת מלון בחו״ל במחיר המשתלם ביותר.
אני טס כ5 פעמים בשנה לחו״ל,על מנת לחסוך כסף רב ולמצוא את המלון במחיר המשתלם ביותר אני משתמש באתר מעולה להשוואת מחירים. לחצו על ״לאתר״ על מנת למצוא את המלון במחיר המשתלם ביותר.
לפרטים נוספים צרו קשר: אייל
מידע נוסף: לאתר
09/11/2018

אני טס כ5 פעמים בשנה לחו״ל,על מנת לחסוך כסף רב ולמצוא את המלון במחיר המשתלם ביותר אני משתמש באתר מעולה להשוואת מחירים. לחצו על ״לאתר״ על מנת למצוא את המלון במחיר המשתלם ביותר.
09/11/2018

09/11/2018

09/11/2018

09/11/2018

למטיילים לארה"ב וקנדה.....
שירותי סיוע בבקשת אשרת שהייה (ויזה) לארה"ב או לקנדה תהליך מהיר ובמחירים הזולים ביותר.!!! בקרו באתר http://www.visaoptions.022.co.il/
לפרטים נוספים צרו קשר: VISA OPTIONS
20/06/2016

בית מקסים בבוסטון לסאבלט ביו ה8 ליוני עד ה17 ביולי
אנחנו זוג ישראלי שחי זמנית בניוטון, שכונה יפהפיה של בוסטון. יש לנו בית מקסים שפנוי בתאריכים 8/6-17/7. מטופח ומושקע ביותר, כל מה שצריך עם מטבח משוכלל, אינטרנט, טלוויזיה ,גינה ,חניה, יכול להלין כ7 איש : שני חדרי שינה זוגיים פלוס דירת הורים שיכולה להלין עד שלושה ילדים או בני נוער. קרוב לתחבורה ציבורית וכל הדברים שנפלאים שיש לאיזור להציע. 4,200$ לכל התקופה. לפרטים ותמונות אנא צרו קשר במייל או בטלפון. עדיפות לשומרי כשרות ו/או צמחונים. ללא עישון.
לפרטים נוספים צרו קשר: רוחמה, טלפון: 1-857-919-5966
19/03/2016

בית מקסים בבוסטון לסאבלט ביו ה8 ליוני עד ה17 ביולי
אנחנו זוג ישראלי שחי זמנית בניוטון, שכונה יפהפיה של בוסטון. יש לנו בית מקסים שפנוי בתאריכים 8/6-17/7. מטופח ומושקע ביותר, כל מה שצריך עם מטבח משוכלל, אינטרנט, טלוויזיה ,גינה ,חניה, יכול להלין כ7 איש : שני חדרי שינה זוגיים פלוס דירת הורים שיכולה להלין עד שלושה ילדים או בני נוער. קרוב לתחבורה ציבורית וכל הדברים שנפלאים שיש לאיזור להציע. 4,200$ לכל התקופה. לפרטים ותמונות אנא צרו קשר במייל או בטלפון. עדיפות לשומרי כשרות ו/או צמחונים. ללא עישון.
לפרטים נוספים צרו קשר: רוחמה, טלפון: 1-857-919-5966
19/03/2016

שייט בפסח 2016
חבילת קרויזים לפסח בים התיכון החל מ- קרויז 4 ימים 1130 $ קרויז 7 יום 1520 $ קרויז 12 יום 2220 $ מספר מקומות מוגבל
לפרטים נוספים צרו קשר: שולמית רענן, טלפון: 0543104428
28/12/2015

שייט תעלות בנהיגה עצמית
אולי קיבלתם הצעות מאחרים, אבל עד שלא בדקתם אותנו, אל תצאו להפליג!
לפרטים נוספים צרו קשר: ענבל
29/07/2015

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ