לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1609516,095 עוקבים אודות עסקים

פורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות

אודות הפורום אמנות

ברוכים הבאים לפורום אמנות ! הפורום הינו במה פתוחה לאמנים מכל התחומים: ציירים, פסלים, צלמים, ועוד בעלי טכניקות מיוחדות להם כמו גם מקום לשוחרי אמנות, אוהבי אמנות ולמבקריה. בכל אדם שוכן לו אמן קטן וכל אחד המגדיר את עצמו כאמן מוזמן להעלות לפורום עבודות, לקבל ולתת ביקורות. מדי פעם חברי הפורום מעלים דיונים מעניינים בנושא האמנות, כגון כיצד האמנות מוצגת בחברה? מה מקומה של אמנות זו או אחרת? האם העתקת יצירה היא תרמית? וכיוב'. מכל הדיונים הללו מגיעים הרבה פעמים לרעיונות ולמחשבות מעניינות שלא חשבנו עליהם ותמיד אנו מוצאים שיש דעות שונות בקרב אנשים מה שמעצים את העובדה שעולם האמנות הוא עולם יפהפה שמשתמע להרבה פנים.פעם בשבוע נבחרת עבודה של אחד מחברי הפורום והגולשים בו, באקראי, ומוצגת בעמוד הראשי שלנו.אתם גם מוזמנים לדווח על תערוכות חדשות שנכחתם בהם ואם יש לכם המלצות לתערוכות שונות, אנחנו נשמח אם תספרו ותעניינו אותנו.קצת עלי:שמי בת-חן, אני עוסקת באמנות בתחום הציור מגיל קטן מאוד ובתיכון למדתי במגמת האמנות. אני משתמשת בציור בעיקר בכדי לבטא את עצמי. אני חובבת במיוחד את עבודותיו של ואן-גוך, אך כל סוג של אמנות בעיני הוא שווה למידה, לדבר עליו ולהתעניין בו. ועכשיו למספר חוקים קטנים של הפורום: פורום אמנות מזמין אתכם להעלות עבודות, דיונים וחדשות באמנות. אנחנו מבקשים מכולם לשמור על שיחה נעימה בין המשתתפים ולשמור על תרבות דיון וכתיבה נעימה.כל הודעה שתכלול קללות או נאצות, תימחק. כמו כן, אם אתם נתקלים באיזה הערה פוגעת שאנחנו לא שמנו לב אליה, אתם מוזמנים להפנות את תשומת ליבי להודעה ואני אטפל בה.אתם מוזמנים לפנות אלי במסרים בכל בקשה, שאלה ותלונה.כמו כן לפי כללי תפוז אסור לפרסם כאן עסקים, אבל קיימת אפשרות לפרסם את עצמכם בלוחות הפורום ואתם מוזמנים לפרסם שם כל העולה על רוחכם וקשור לעולם האמנות, כמו קורסים לציור ואמנות, סדנאות אמנות וכיוב'.אודה לכם אם תשמרו על הסדר הטוב. שרשרו לפי כללי תפוז ושמרו על אווירה נעימה וטובה בין המשתתפים.פורום אמנות מצפה בכליון עיניים לראות עבודות שלכם ולקרוא דיונים שתעלו. אז יאללה למשימה קריאה והשתתפות נעימה מנהלת פורום אמנות
סדנה לציור ורישום
אמנית ומורה לציור מנחה בקבוצות קטנות לכל הגילאים בוקר ערב מהלך שיעור 2 שעות למתחילים ומיתקדמים הנחיה אישית לכל תלמיד למידת טכניקות שונות באמנות הלמידה בהרצליה בקבוצות קטנות ,
לפרטים נוספים צרו קשר: קורין, טלפון: 0544922312
מידע נוסף: לאתר
18/06/2010

חלל משגע להשכרה יומית/שעות,גדול ויפה
להשכרה חלל של 100 מ"ר +40 מ"ר+מטבחון+שירותים כפולים+חדר ישיבות קטן,ממוזג,משופץ,עם תאורה מתאימה לתערוכות,תצוגות,פתיחות,השקות מוצרים אירועים ועוד. יש גם קייטרינג,שמספק הכל,מארוחה מלאה ועד כריכים. התקשרו עכשיו,וקבלו פרטים.
לפרטים נוספים צרו קשר: yuvaly007, טלפון: 050-6622719
20/02/2010

לימודי ציור - חוג יחודי
לימודי ציור עם הציירת אומנית רחלה מור - לימוד יחודי המשלב רישום ואיור צבע טכניקות שימוש בחומרים שונים וכן עיצוב , מסע בין האומנות הראליסטית למודרנית ,יחס אישי , חוג שהוא חוויה , בנוסף הכנת תיק עבודות לבתי ספר לאומנות ועיצוב
לפרטים נוספים צרו קשר: רחלה, טלפון: 054-5671360
10/01/2010

מורה לאומנות 2D / 3D בבית התלמיד
שלום שמי חן. אני אומן ומורה לתוכנות הבאות: Maya, Mudbox, ZBrush, After Effects, Photoshop, Premiere. כמו כן, אני מלמד רישום בעיפרון ופיסול בחימר. לפרטים נוספים והתרשמות אנה פנו לאתר www.katch3d.com . ליצירת קשר- אי מייל: carielkatchko@gmail טלפון: 054-9402370
לפרטים נוספים צרו קשר: חן אריאל - קצ'קו, טלפון: 054-9402370
04/01/2010

יצירה אינטואיטיבית- מפגשים בין יצירה לנפש.
שלום לכם, מידי יום שלישי מתקיימים במטאפורה מפגשי יצירה אינטואיטיבית. פרטים נוספים תוכלו למצוא בלינק המצורף (ליחצו על המילה "לאתר" בתחתית המודעה). נשמח לאחר אתכם לשיעור ניסיון חינם. בברכה, צוות מטאפורה.
לפרטים נוספים צרו קשר: מטאפורה- סדנאות תרפיה באמנות
30/11/2009

מנדלות- חוויה, ידע וכלים לעבודה
קורס המנדלות הבא ייפתח בימי שבת בנמל תל-אביב. פרטים נוספים תוכלו למצוא בלינק (ליחצו על מילה "לאתר"). מקווים לראותכם, צוות מטאפורה
לפרטים נוספים צרו קשר: מטאפורה- סדנאות תרפיה באמנות
30/11/2009

English4u-הזדמנות כפולה-גם ללמוד אנגלית וגם להרוויח כסף-מומלץ ביותר!!
***10 ש"ח על כל חבר שהזמנת!! ***15 ש"ח על כל פעם שחשבונך נבחר באקראי!! **ניתן לבטל את חשבונך ולקבל את דמי ההצטרפות בחזרה תוך 14 ימים מיום ההצטרפות אין סיבוכים • אין טריקים • אין סיכונים • אין דרישות קדם • הרשמה קלה תוך דקות:להרשמה לחץ על הקישור למטה----->
לפרטים נוספים צרו קשר: -------------
29/11/2009

רישום וציור עם גלעד קידר
ללמוד לצייר ולרשום בטכניקות עיפרון, פחם וצבע חופשיות. היכרות עם עבודות של אומנים עכשויים מהארץ והעולם, ביקור בגלריות, מודל עירום. מומלץ לאנשים שרוצים לפתח קו רישומי אמנותי שילווה אותם בהמשך דרכם ושמתעניינים בסצינת האמנות העכשווית.
לפרטים נוספים צרו קשר: גלעד קידר, טלפון: 054-7236429
18/11/2009

ליאורה לוי, מורה לציור דקורטיבי וציור על עץ
בעלת תואר B.A באמנות יצירה באוניברסיטת חיפה. מלמדת קורסיםים לציור מתוך תמונות, צילומים, וממבחר עצום של דוגמאות מהספריה הפרטית בסטודיו ברחוב צפרירים בכרמליה. הקבוצות קטנות עם יחס אישי ואוירה נעימה!
לפרטים נוספים צרו קשר: ליאורה לוי, מורה לציור דקורטיבי וציור על עץ, טלפון: 048243541
04/10/2009

קורסים לציורי קירות ואיירברש
שמי מוטי שמש וזהו המקום שבו תוכלו לדעת הכל על איירברש. האיירברש הוא כלי המתאים לכל צייר ואמן אשר משתמש בצבע והוא בהחלט בעל תועלת רבה. יש לו יתרון גדול בחסכוניות בצבע, בזמן עבודה מהיר במיוחד ובמראה ריאליסטי גבוה ביותר של הציורים. אם ללאונרדו דה-וינצ’י היתה האפשרות, הוא בהחלט היה מצייר באיירברש. לאחר צבירת נסיון רב בציור בכלל ובציור איירברש (כ 12 שנים) בפרט, ב-8 השנים האחרונות אני מעביר מספר רב של סדנאות, שיעורים פרטיים וקורסים מעמיקים ללימוד איירברש וכיום ניתן למצוא בישראל מאות ציירי איירברש מתלמידי הנכם מוזמנים להתרשם ממגוון הקורסים אשר אני מעביר ולהנות מנסיוני הרב אשר נצבר במשך השנים
לפרטים נוספים צרו קשר: מוטי שמש - מומחה בינלאומי בציורי גוף ואיירברש, טלפון: 0523428428
30/09/2009

הודעות אחרונות

08:13 | 11.02.20 אורחים בפורום
11:52 | 18.10.19 gadimeir10
11:45 | 18.10.19 gadimeir10
14:10 | 06.10.19 aku3
20:19 | 09.07.19 אורחים בפורום
17:32 | 02.07.19 אדום חזה
15:37 | 12.06.19 אורחים בפורום
15:08 | 12.06.19 אורחים בפורום
07:35 | 12.06.19 1030
17:02 | 28.05.19 מנסה ומתנסה
21:17 | 27.05.19 אורחים בפורום
22:42 | 31.03.19 אורחים בפורום
15:38 | 09.03.19 yalyal3
22:13 | 03.03.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ