לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1820118,201 עוקבים אודות עסקים

פורום חינוך לגיל הרך

בילדים שלנו יש את הסקרנות הטבעית והדחף ללמוד. הילדים שלנו זכאים לכבוד ולהערכה, ובכדי שיוכלו להתפתח, לגדול, ולממש את הפוטנציאל הגלום בם, עלינו, ליצור את התנאים המתאימים עבורם. עלינו לספק את צורכיהם הפיזיים, הרגשיים והרוחניים.מכיוון שתהליך הגדילה של הילד מלווה בכישלונות וקשיים לצד ההצלחות, אנחנו כהורים צריכים לספק לו ``רשת בטחון`` של קבלה, תמיכה ואהבה. אנחנו, צריכים ליצור עבורו אוירה שתאפשר לו להיענות לאתגרים שהחיים מציעים מבלי לחשוש מכישלונות.איך עושים את זה? איך מטפחים ילד ומאפשרים לו להיות הוא עצמו מבלי שהרצונות, הפחדים והציפיות שלנו ``ישתלטו`` על החינוך? איך מדברים עם ילדים כך שתהיה החלפת דעות הדדית, הבעת רגשות וחשיפה אישית?כל אלה ושאלות רבות נוספות הן עניינה של קהילה זו. ננסה ללמוד, תוך כדי הקשבה ופתיחות, אחד מהשני. אין דרך אחת שהיא טובה מהשניה, לכל ילד והורה מתאימה דרך ייחודית שלהם ו``הצלבת`` הדעות תאפשר (כך אני מקוה) לכל אחד מאתנו למצוא את שביל הזהב בינו לבין ילדו.הפורום מיועד לדיונים בנושא חינוך לגיל הרך. הוא נועד לכל מי שיש לו או לה משנה חינוכית, או המעוניינים לגבש לעצמם משנה כזו, או להתלבט בנושאים הנוגעים למשנה כזו.כל דיון הקשור במישרין לנושאי חינוך לגיל הרך שייך לפורום הזה, ויתקבל כאן באזניים קשובות ולב פתוח.דיונים הנוגעים לנושאי הורות כלליים, ולא לנושאים הנוגעים בחינוך, אני סבורה שמקומם הנכון הוא פורום "להיות הורים", שחושף את המתייעצ/ת גם לכמות גדולה הרבה יותר של גולשים.אין צורך להדגיש (אך אדגיש בכל זאת), שכתיבה בפורום כפופה לתקנון תפוז. מעבר לכך, אלה הם כללי ההתנהגות בפורום "חינוך לגיל הרך":אין פרסומות בפורום - ניתן לפרסם בלוח המודעות של הפורום. פרסומות מעל דפי הפורום תמחקנה.יש להמנע מפרסום תמונות של ילדים בפורום - עם כל ההבנה שלי לרצון שלנו להתגאות בילדינו (ויש במה להתגאות!), אבקש להשאיר את הדיונים במסגרת מטרת הפורום, ולא לגלוש לשרשורי תמונות.יש להמנע משיחות פרטיות וקשקושים מעל דפי הפורום - לשם כך קיימת מערכת מסרים יעילה בתפוז. הפורום נועד לדיונים ענייניים. יש מקום רק ל-15 הודעות בעמוד הראשון של הפורום - הבה נשתמש במקום הזה בתבונה ולנושאי הפורום.יש להמנע מהתנצחויות בפורום - נסו לשבור את הפרדיגמה לפיה עליכם תמיד לומר את המילה האחרונה.עלבונות אישיים והתייחסות פרסונלית לגולש/ת ימחקו על פי שיקול דעתי הבלעדי - בהקשר הזה, אבקש אתכם מצד אחד לחשוב מראש, ואף לקרוא שוב, הודעות שלכם לפני שאתם שולחים אותן, ומצד שני, לתת קרדיט לאדם שעומד בצד השני של המסך, שהוא לא התכוון לעלבון אישי, ולנסות לקרוא את הודעתו שוב בעיניים אחרות לפני שמתלוננים. אפשר, ואתם מוזמנים, לפנות אלי במסרים בנושאים הנוגעים לאמור לעיל, אך אבקשכם להפעיל שיקול דעת לפני שאתם פונים אלי. מאד לא הייתי רוצה לקבל כל יום מסרים מגולשים שנעלבו מגולש זה או אחר.אני מאחלת לכולנו דיונים פוריים ומעניינים לאה_מ

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חינוך לגיל הרך

בילדים שלנו יש את הסקרנות הטבעית והדחף ללמוד. הילדים שלנו זכאים לכבוד ולהערכה, ובכדי שיוכלו להתפתח, לגדול, ולממש את הפוטנציאל הגלום בם, עלינו, ליצור את התנאים המתאימים עבורם. עלינו לספק את צורכיהם הפיזיים, הרגשיים והרוחניים.מכיוון שתהליך הגדילה של הילד מלווה בכישלונות וקשיים לצד ההצלחות, אנחנו כהורים צריכים לספק לו ``רשת בטחון`` של קבלה, תמיכה ואהבה. אנחנו, צריכים ליצור עבורו אוירה שתאפשר לו להיענות לאתגרים שהחיים מציעים מבלי לחשוש מכישלונות.איך עושים את זה? איך מטפחים ילד ומאפשרים לו להיות הוא עצמו מבלי שהרצונות, הפחדים והציפיות שלנו ``ישתלטו`` על החינוך? איך מדברים עם ילדים כך שתהיה החלפת דעות הדדית, הבעת רגשות וחשיפה אישית?כל אלה ושאלות רבות נוספות הן עניינה של קהילה זו. ננסה ללמוד, תוך כדי הקשבה ופתיחות, אחד מהשני. אין דרך אחת שהיא טובה מהשניה, לכל ילד והורה מתאימה דרך ייחודית שלהם ו``הצלבת`` הדעות תאפשר (כך אני מקוה) לכל אחד מאתנו למצוא את שביל הזהב בינו לבין ילדו.הפורום מיועד לדיונים בנושא חינוך לגיל הרך. הוא נועד לכל מי שיש לו או לה משנה חינוכית, או המעוניינים לגבש לעצמם משנה כזו, או להתלבט בנושאים הנוגעים למשנה כזו.כל דיון הקשור במישרין לנושאי חינוך לגיל הרך שייך לפורום הזה, ויתקבל כאן באזניים קשובות ולב פתוח.דיונים הנוגעים לנושאי הורות כלליים, ולא לנושאים הנוגעים בחינוך, אני סבורה שמקומם הנכון הוא פורום "להיות הורים", שחושף את המתייעצ/ת גם לכמות גדולה הרבה יותר של גולשים.אין צורך להדגיש (אך אדגיש בכל זאת), שכתיבה בפורום כפופה לתקנון תפוז. מעבר לכך, אלה הם כללי ההתנהגות בפורום "חינוך לגיל הרך":אין פרסומות בפורום - ניתן לפרסם בלוח המודעות של הפורום. פרסומות מעל דפי הפורום תמחקנה.יש להמנע מפרסום תמונות של ילדים בפורום - עם כל ההבנה שלי לרצון שלנו להתגאות בילדינו (ויש במה להתגאות!), אבקש להשאיר את הדיונים במסגרת מטרת הפורום, ולא לגלוש לשרשורי תמונות.יש להמנע משיחות פרטיות וקשקושים מעל דפי הפורום - לשם כך קיימת מערכת מסרים יעילה בתפוז. הפורום נועד לדיונים ענייניים. יש מקום רק ל-15 הודעות בעמוד הראשון של הפורום - הבה נשתמש במקום הזה בתבונה ולנושאי הפורום.יש להמנע מהתנצחויות בפורום - נסו לשבור את הפרדיגמה לפיה עליכם תמיד לומר את המילה האחרונה.עלבונות אישיים והתייחסות פרסונלית לגולש/ת ימחקו על פי שיקול דעתי הבלעדי - בהקשר הזה, אבקש אתכם מצד אחד לחשוב מראש, ואף לקרוא שוב, הודעות שלכם לפני שאתם שולחים אותן, ומצד שני, לתת קרדיט לאדם שעומד בצד השני של המסך, שהוא לא התכוון לעלבון אישי, ולנסות לקרוא את הודעתו שוב בעיניים אחרות לפני שמתלוננים. אפשר, ואתם מוזמנים, לפנות אלי במסרים בנושאים הנוגעים לאמור לעיל, אך אבקשכם להפעיל שיקול דעת לפני שאתם פונים אלי. מאד לא הייתי רוצה לקבל כל יום מסרים מגולשים שנעלבו מגולש זה או אחר.אני מאחלת לכולנו דיונים פוריים ומעניינים לאה_מ
הדרכות צוותים חינוכיים, הדרכות הורים ועוד - בשילוב פסיכודרמה
מטפלת בפסיכודרמה (MA, BSW) - טיפולים בשילוב פסיכודרמה - פרטני, רגשי, קבוצתי, הדרכות הורים וצוותים חינוכיים. נפתחת קבוצת פסיכודרמה אחרי החגים ברמת גן.
לפרטים נוספים צרו קשר: נעה בסו, טלפון: 0523766123
מידע נוסף: לאתר
12/09/2014

קבוצת הכנה לכיתה א
נפתחת קבוצת הכנה לכיתה א בהנחיית קלינאית תקשורת ומרפאה בעיסוק. הקבוצה תקיים 10 מפגשים שבועיים ומפגש סיכום. לפרטים נוספים ניתן לפנות אלינו בטלפון 03-5445326 או לבקר באתר הבית
לפרטים נוספים צרו קשר: מרכז תמר, טלפון: 03-5445326
17/05/2013

מחפשים אם פונדקאית
שלום לכן, הייתי שמחה לעזרתכן. אם מישהי מכירה אישה שרוצה לעזור לזוג צעיר להגשים חלום להביא ילד לעולם ולהיות אם פונדקאית אני אשמח שהיא תיצור איתי קשר. התגמול הוא גבוה ביותר ומצווה ענקית! היא צריכה להיות אישה נשואה/ גרושה/רווקה/ אלמנה, בגילאי 22-38, שחוותה לידה אחת לפחות אך לא יותר משלוש לידות. אשמח שתיצור איתי קשר לילך 073-2903762. office@tamar-r.co.il המון תודה מראש ויום טוב!
לפרטים נוספים צרו קשר: לילך חיים, טלפון: 073-2903762
06/08/2012

לילדך מגיעה הזדמנות להצליח! יחד נוכל לעזור לו להתגבר ולפרוץ קדימה!
הורה יקר: יש לך ילד בגיל הרך שמתקשה להתמודד עם מטלות תואמות לגילו ואתה רוצה לעזור לו? אתה מחפש את הדרך הנכונה שבאמת תקדם את הילד שלך ובמקביל תעזור גם לך? זקוק לכתובת מקצועית אחת שתוכל לראות את כל התמונה? מישהו מוסמך ומנוסה שיכול להקל עליך? רוצה לצמצם באופן משמעותי את האנרגיה, את הזמן ואת ההוצאות הכספיות שלך? הגעת לכתובת הנכונה. יחד נוכל לעזור לילד שלך בכל תחומי ההתפתחות. השירות ניתן בכפר סבא וכולל הוראה מתקנת לילדים מעוכבי התפתחות ולקויי למידה בגיל הרך, מוכנות לכיתה א, פיתוח כישורים חברתיים בקבוצה, ייעוץ חינוכי והכוונת הורים לילדים בעלי צרכים מיוחדים, הדרכת הורים ואימון אישי. מוזמנים ליצור קשר ולתאם פגישת ייעוץ / הכרות בלא תשלום. בברכה, כרמית אלון לפרטים נוספים צרו קשר: כרמית אלון, טלפון: 0774300230
לפרטים נוספים צרו קשר: כרמית אלון, טלפון: 0774300230
09/06/2012

למסירה חינם.מקלדת קומפיLPT במצב טוב אך הדיסקים אבדו.WIN95/98/ME
שימושי למי שיכול לשים ידו על התוכנות.
לפרטים נוספים צרו קשר: יובל, טלפון: 03-6725942
24/04/2012

גן מעורבות הורים בתל אביב
התפנו מספר מקומות לבני 3-4 (בספטמבר 2012)! הגן נמצא בצפון הישן של ת"א והוא גן מעורבות הורים (עמותה רשומה), קטן ומקסים. הגן רב גילאי, כ-15 ילדים ושלוש גננות קשובות, מחבקות ונפלאות.התארגנות הורים שמטרתה ליצור קהילת גן קשובה לצרכים ולרצונות של הילדים, שתיצור איתם ועבורם מרחב מוגן, חופשי ואוהב, בו מדברים בגובה העיניים, נוהגים בכבוד ומאפשרים חופש יצירה ובחירה. נותר מספר מצומצם מאוד של מקומות. נשמח לשוחח, אפרת 050-7919010, איה 052-8502803
לפרטים נוספים צרו קשר: גןדגים
04/03/2012

דרוש/ה מנהל/ת מעון ורשת צהרונים
לגרעין תורני דתי-לאומי דרוש /ה מנהל /ת מעון ורשת מועדוניות באיזור המרכז. במסגרת התפקיד: רישום ילדים, ניהול צוות ותפעול שוטף של המוסדות. דרישות: ניסיון בתפקיד דומה- יתרון משמעותי. ניסיון ניהולי בתחום החינוך - חובה, תואר ביעוץ חינוכי - יתרון. חזון והכרות מעמיקה עם נושאים הלכתיים והעולם התורני - חובה. יחסי אנוש מעולים, יכולת עמידה בלחצים, יצירתיות ויוזמה. משרה מלאה. מגורים באיזור המרכז. קורות חיים מתאימים בציון מספר משרה 1088 יש לשלוח ל: jobs@havat-daat.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: חוות דעת
09/02/2012

קלינאית תקשורת בצפון- לי פרימט
לי פרימט, קלינאית תקשורת מטבעון. אבחון, הדרכה וטיפול בשיבושי הגיה ובעיות שפה (ריפוי בדיבור). מקבלת מטופלים מטבעון והסביבה (יוקנעם, רמת ישי, חיפה והעמקים). לפרטים: 0548101514, 0722311062.
לפרטים נוספים צרו קשר: לי פרימט, טלפון: 0548101514
08/08/2011

מחפשים ילדים שירצו להצטרף אלינו לגן מעורבות הורים בהדר יוסף - גן ג'ירף
בגן שלנו התפנו מקומות לילדים בני 3-4 שרוצים להמשיך איתנו עד הבית ספר. הגן מספק מענה אלטרנטיבי לגנים הפרטיים האחרים ובד בבד, מהווה אלטרנטיבה לגני עירייה לילדים מגיל 4 ועד גיל 6 (כולל תכני הכנה לבית ספר). הגן הוא גן פרטי ודוגל בערכים של כבוד הדדיות ושוויוניות, אוכל אורגני, והרבה שמחה ואהבה. הילדים מדהימים, הקבוצה קטנה תומכת וחמה והצוות מקצועי ורחב. לפרטים נוספים ניתן לפנות לעדי - 054-4510666
לפרטים נוספים צרו קשר: עדי
29/07/2011

נותרו מספר מקומות פנויים בגן מקסים וייחודי בצפון תא
גן פנדה - גן מעורבות הורים בהדר יוסף - ת"א מחפש לצרף אליו בנים ובנות בני 3-5. אנחנו גן רב גילאי, נעים וביתי, ובו עד 19 ילדים מקסימים וצוות של 4 אנשי חינוך אוהבים וחמים. הגן שם לעצמו מטרה ליצור לילדים סביבה בטוחה, זורמת ומאפשרת המבוססת על דיאלוג פתוח בין ההורים לצוות סביב חינוך וגדילה. לפרטים נוספים: עינת – 052-8949464 דנה– 054-4686568 לפרטים נוספים צרו קשר: עינת
לפרטים נוספים צרו קשר: עינת
24/07/2011

הודעות אחרונות

16:18 | 20.08.19 אורחים בפורום
10:31 | 08.07.19 אורחים בפורום
15:20 | 29.05.19 אורחים בפורום
16:01 | 23.05.19 פיקוס123
04:12 | 24.02.19 מיטל בר אילן
09:43 | 15.02.19 סתיו7337
17:11 | 09.01.19 חולית 10
10:34 | 15.10.18 יום טוב22

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ