לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83468,346 עוקבים אודות עסקים

פורום זוגיות גאה

ברוכים הבאים לפורום זוגיות גאה. מטרת הפורום היא יצירת מרחב לשיתוף והתייעצות בכל הנוגע למערכות יחסים. החל מהרצון הראשוני לזוגיות, השלבים הראשונים של הקשר, ההתלבטויות, המריבות הראשונות וכו'. ועד לזכויות נישואים ומגורים ורכוש משותף.הדיונים מתנהלים ברוח ובאווירה אוהבת ותומכת.אני בהחלט שמח שניתנה לי ההזדמנות להוביל פורום העוסק בזוגיות גאה. אני מאחל לכולנו שנוכל ללמוד כולם מכולן. על מערכות יחסים בריאות ומאוזנות, על הדוגמא האישית שנוכל להראות לכל אותם חברי קהילה שאיבדו את האמון בקיום קשר זוגי גאה.אז בואו ונעשה משהו מיוחד בשביל אנשים מיוחדים.וזה אנחנו.באהבה גדולהיוסף.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום זוגיות גאה

ברוכים הבאים לפורום זוגיות גאה. מטרת הפורום היא יצירת מרחב לשיתוף והתייעצות בכל הנוגע למערכות יחסים. החל מהרצון הראשוני לזוגיות, השלבים הראשונים של הקשר, ההתלבטויות, המריבות הראשונות וכו'. ועד לזכויות נישואים ומגורים ורכוש משותף.הדיונים מתנהלים ברוח ובאווירה אוהבת ותומכת.אני בהחלט שמח שניתנה לי ההזדמנות להוביל פורום העוסק בזוגיות גאה. אני מאחל לכולנו שנוכל ללמוד כולם מכולן. על מערכות יחסים בריאות ומאוזנות, על הדוגמא האישית שנוכל להראות לכל אותם חברי קהילה שאיבדו את האמון בקיום קשר זוגי גאה.אז בואו ונעשה משהו מיוחד בשביל אנשים מיוחדים.וזה אנחנו.באהבה גדולהיוסף.
בחור מחפש קשר רציני עם גבר.
הי,בן 26 נראה טוב,רזה,נערי מאזור ירושלים. מחפש גבר בוגר וגברי ששואף לקשר רציני. חשוב שיראה טוב. המייל:[email protected]
לפרטים נוספים צרו קשר: בחור
20/12/2013

מחפש להכיר רציני
שלום אני בן 45 מכפר סבא מעט שמנמן רווק איכותי ורגישממחפש רזה לקשר רציני אם מתאים לך והמודעה נראית לך אשמח אם תצור קשר [email protected]
לפרטים נוספים צרו קשר: אופרי
18/06/2013

מחפשות צלע שלישית (גבר) במיטתנו
היי זוג לסביות נשואות שנראות טוב מחפשות אותך להצטרף אלינו למטרות הנאה בלבד התנאים הם: דו מיני / הומו / נראה טוב / אסתטי עם איבר לא צנוע בכלל :) באהבה שי ואור
לפרטים נוספים צרו קשר: שי אור
18/06/2012

היי :)
היי, אני בן 24 מרחובות, מחפש קשר רציני. אשמח להכריות :)
לפרטים נוספים צרו קשר: yotam shay
04/06/2012

היי מחפש קשר רציני עם דו מינית
היי, שמי אלי , גבר נאה שחרחר, אקדמאי, מחפש קשר עם אישה דו מינית, למטרה רצינית עם אפשרות להיכרות וקשר משולש עם עוד אשה..אשמח אם תצרי קשר ונשוחח ביי אלי
לפרטים נוספים צרו קשר: אלי
06/06/2010

שמח להכיר בחור בסביבות 30 מהמרכז
שלום, טיפה עלי - אוהב ללכת לישון מאוחר אבל קם מוקדם. בעל מקצוע חופשי ותובעני המצריך השקעה רבה. אוהב מוזיקה לועזית, לא כך כך מחובר לטלוויזיה ולרוב לא מזהה מפורסמים :) עוסק בפעילות גופנית - אבל לא בחדר כושר. אוהב טיולים, טבע, וגם ים עושה לי טוב - בעיקר בשעות הקטנות של הלילה. מעדיף בילוי בבית, בטבע, בבית קפה או במסעדה. בר-מועדון הופעות - גם יכול להיות טוב.. אשמח להכיר בחור טוב ונאה בסביבות גיל 30 מאזור המרכז, שמעוניין בקשר עם בחור טוב ונאה בסביבות גיל 30 מהמרכז :) חשוב (טוב כל אחד והסטיות שלו) - חשוב לי שתהיה נקי ורזה. מבטיח שאני גם כזה. זהו נראה לי, [email protected]
לפרטים נוספים צרו קשר: בחור רגיל
07/11/2009

רחובות בן 29 מחפש קשר
אני בן 29 מרחובות. עוסק בתחום התוכנה.
בשעות הפנאי אני אוהב לצפות בטלויזיה, לשחות, ללכת לחדר כושר וללכת להצגות. בנוסף, משחק בתיאטרון קהילתי.

מחפש בחור דומה, בין הגילאים 24-34 אשר מחפש זוגיות.
מתחבר יותר לבחורים שקטים וחנונים מעט. נמשך למראה החנוני/``ילד טוב ירושליים``.
לפרטים נוספים צרו קשר: הולדן
מידע נוסף: לאתר
24/12/2007

צעיר נאה וחרמן מענין בצעיר נאה לסקס
צעיר חתיך ממוקם בדרה לבד ומצייד בזיין דגל ועבה ממתין פה עכשו לעצעות מגברים חרמנים שרוצים סקס חם ומהנה לעכשו הפלאפון שלי 0529771003 שמי לירון

לפרטים נוספים צרו קשר: לירון, טלפון: 0529771003
27/11/2007

מחפש להכיר
בן 44 נראה טוב מאיזור השפלה
מעוניין להכיר למטרה רצינית גבר
בטווח הגילאים 30-50
לפרטים נוספים צרו קשר: איציק , טלפון: 054-4940493
26/09/2007

מחפש בן זוג חמוד
חכם וסקסי שגילו עד 30 +-.
אני בן 38 חמוד למדי
אחרי 2 מערכות יחסים ארוכות.
אז מי שחושב שהוא בוגר מספיק להכנס למערכת יחסים אוהבת ואמיתית,
ימצא אותי באי-מייל הזה.
גמר חתימה טובה לכולם.
לפרטים נוספים צרו קשר: דורון
23/09/2007

הודעות אחרונות

21:25 | 29.08.12 אורחים בפורום
23:07 | 20.08.12 אורחים בפורום
12:08 | 01.04.11 blaor
13:04 | 29.03.11 שממולה
02:35 | 27.03.11 אורחים בפורום
00:17 | 26.03.11 jjaki
18:40 | 17.03.11 blaor
06:17 | 14.03.11 DUDIBA1
09:59 | 12.03.11 טורטיתת

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ