לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
3452834,528 עוקבים אודות עסקים

פורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!

הנהלת הפורום:

אודות הפורום חתולים

ברוכים הבאים לפורום חתולים! הפורום הינו במה פתוחה לכל מי שמתעניין בחתולים באשר הם, גזעיים ומעורבים כאחד. כאן המקום לשאול שאלות בנוגע לטיפול בחתולים, התנהגותם או בריאותם, מקום להתייעץ, להתלונן או סתם לשתף בסיפורים וחוויות הקשורים לחתולים.

הפורום אמור להיות מקום נעים, אשר כל גולש יכול לכתוב בו את דעתו, ולרצות לבקר בו בזמנו הפנוי. לכן עלינו לשמור על אווירה נעימה על גבי הפורום, ולהימנע משימוש בשפה בוטה, מילים גסות, קללות, השמצות או כל פגיעה אחרת בגולשים אחרים. אין להשמיץ גופים ואנשים אחרים, גם אם אינם חברי פורום.

על הגולשים בפורום חלה חובת קריאה של תקנון הפורום  והתקנון המלא של האתר. 

הבהרה חשובה לגבי עיצות שנתנות בפורום: פורום זה נועד לעזור ולא יכול להחליף טיפול וטרינרי. כל עיצה שניתנת ע``י משתתף בפורום, כולל העיצות הוטרינריות הניתנות בפורום זה אינן באות להחליף טיפול וטרינרי. בכל מקרה יש להתייעץ עם הוטרינר הקבוע ולהביא את החתול לבדיקה וטיפול אם צריך.

אין לתת מינונים ועצות לתרופות על גבי הפורום!
סדרת סרטוני מתנה לבעלי חתולים - לפתרון בעיות התנהגות
הי, אני אפרת סימון מאלפת ומטפלת התנהגותית בכלבים חתולים ותוכים אני ואורלי זכאי הכנו לכם סדרת וידאו מתנה שתעזור לכם להנות יותר מהחתול שלכם ולמנוע בעיות התנהגות. ההורדה היא חינמית לגמרי, תהנו! הנה הקישור לסדרת המתנה: http://bit.ly/2ffTgyq
לפרטים נוספים צרו קשר: אפרת
מידע נוסף: לאתר
27/11/2016

סדרת סרטוני מתנה לבעלי חתולים - לפתרון בעיות התנהגות
הי, אני אפרת סימון מאלפת ומטפלת התנהגותית בכלבים חתולים ותוכים אני ואורלי זכאי הכנו לכם סדרת וידאו מתנה שתעזור לכם להנות יותר מהחתול שלכם ולמנוע בעיות התנהגות. ההורדה היא חינמית לגמרי, תהנו! הנה הקישור לסדרת המתנה: http://bit.ly/2ffTgyq
לפרטים נוספים צרו קשר: אפרת
27/11/2016

שירותים אוטומטיים "קט ג'יני" למכירה
משומשים במצב טוב ותקין (הופעלו היום, 13.5, לצורך בדיקה לאחר אחסון). CatGenie - ארגז צרכים אשר מנקה, שוטף ומתייבש באופן אוטומטי. דורשים חיבור למים וחשמל. חדש נמכר ב-1750 ויותר, אני מציעה ב-1000 שקל. באופן כללי מדובר במוצר מצוין באמת, אך לא מתאים לכל חתול וכל בית. למי שלא מכיר את המוצר כדאי לחפש מידע טרם הרכישה, כולל שאלון "בדוק את התאמתך למכשיר קטג'יני" באתר החברה.
לפרטים נוספים צרו קשר: אפרת, טלפון: 2468899--052
13/05/2015

הסוכנות הישראלית להטסת חיות מחמד ובעלי חיים
הסוכנות הישראלית להטסת חיות מחמד ובעלי חיים נוסדה כחלק מבית הרופאים הווטרינרי מכבים במטרה להעניק לציבור לקוחותינו שירותים ייחודיים ומתקדמים להטסה חוקית ובטוחה של חיות המחמד לארץ ולחול לכל שדה תעופה בעולם.
לפרטים נוספים צרו קשר: מתן, טלפון: 08-9264554
05/03/2015

אוכל K/D יבש לחתולים למסירה
שקית 1.5 ק"ג K/D יבש לחתולים של Hill's Prescription Diet למסירה. השקית פתוחה ולא מלאה, אך נשארה בה לפחות חצי כמות.
לפרטים נוספים צרו קשר: נעמה
24/05/2013

חול למסירה
אהלן, קיבלתי חול שאני לא זקוקה לו, חול מתגבש ד"ר פט 10 ק"ג. אשמח למסור אותו לעמותה / אדם המטפל בחתולים שבאמת זקוקים לכך, בעדיפות כמובן למישהו שבאמת זקוק לתרומה. החול נמצא באזור זכרון יעקב, נא לפנות בהודעה פרטית.
לפרטים נוספים צרו קשר: ירדן
13/05/2013

קטסיטינג במרכז, פ"ת והשרון
שלום, שירותי קטסיטינג בערים: פתח-תקווה, גבעת שמואל, קרית-אונו, רמת-גן, בני-ברק, כפר-סבא, רעננה, הוד השרון..וישובי הסביבה. אנחנו זוג, ולנו שני חתולים וילד. נשמח לפנק, להאכיל, להשקות, לשחק וללטף את חתולכם כשאתם לא בסביבה. אנחנו גם משקים עציצים :) (ללא תוספת תשלום) מהרו לשריין תאריכים לקיץ הקרוב דפנה 052-4779807
לפרטים נוספים צרו קשר: דפני, טלפון: 052-4779807
18/04/2013

קט-סיטינג על חתולים באיזור רחובות
אני סטודנטית שמעוניינת לעשות בייביסיטינג לחתולים :) מתחייבת ליחס אישי לחתולים, ולשמירה על ביתכם בצורה אחראית בזמן זה, במחירים מתחשבים (25 ש"ח ליום לחתול בודד, 30 ש"ח ליום ליותר מחתול אחד) השקיית עציצים והאכלת החתולים למטה (במידת הצורך) כלולים במחיר :) יצירת קשר ופרטים נוספים במייל - irisfridman@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: איריס
17/12/2012

catsitter/catcity in tel aviv
הי, שלום אני אוהבת מאוד חיות ויש לי שני חתולים אהובים משלי, יש ל רקע בדוגיסיטר וקטסיטר, מעוניינת לטפל בחתולכם לכשתצתרכו במרכז תל אביב. לפרטים שלחו לי מסר לאימייל: osnatrap@netvision.net.il ואחזור אליכם מיאו
לפרטים נוספים צרו קשר: אסנת
29/11/2012

catsitter/catcity in tel aviv
הי, שלום אני אוהבת מאוד חיות ויש לי שני חתולים אהובים משלי יש ל רקע בדוגיסיטר וקטסיטר מעוניינת לטפל בחתולכם לכשתצתרכו, במרכז תל אביב לפרטים שלחו לי מסר לאימייל ואחזור אליכם מיאו
לפרטים נוספים צרו קשר: אסנת
29/11/2012

הודעות אחרונות

15:28 | 20.10.19 אורחים בפורום
10:52 | 15.10.19 אורחים בפורום
10:18 | 13.10.19 g2c
07:23 | 13.10.19 אורחים בפורום
00:36 | 13.10.19 אורחים בפורום
20:18 | 12.10.19 roza witch
20:03 | 12.10.19 אורחים בפורום
14:04 | 12.10.19 אורחים בפורום
00:13 | 07.10.19 אורחים בפורום
11:22 | 06.10.19 אניאורחת
17:49 | 05.10.19 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ