לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
78487,848 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הומו מחפש א-מינית / לסבית למטרת נישואין וילדים
שלום, אני אקדמאי, מסורתי בן 37, יש אומרים שאני אפילו די נחמד. אה... ואני הומו. הומו שמאוד מעוניין להקים משפחה "נורמטיבית", כזו של אמא-אבא-ילדים. אם יש מישהי שמחפשת להקים משפחה עם מגורים משותפים, שכל ההבדל בינה לבין משפחות אחרות הוא קיום יחסים, אני אשמח אם תפנו. אפשר כמובן בפניה אנונימית. המייל שלי: GayLookingForLesbian@gmail.com בהצלחה לכולנו!
לפרטים נוספים צרו קשר: אוהד
08/02/2018

מחפש להכיר לקשר רציני או לידידות
בן 25 מאיזור הדרום מחפש להכיר בחורה פחות או יותר בגילי לקשר זוגי/ידידותי. לפרטים נוספים ולשאלות פנו אליי למייל :)
לפרטים נוספים צרו קשר: דוד
05/02/2018

מחפש בת זוג
שלום, אני בן 38. משכיל ובעל עבודה מסודרת. עם ראש על הכתפיים ואינטיליגנטי, וגם שנון עם חוש הומור. אוהב מאד מוזיקה ואת טבע העולם. מחפש בת זוג, שותפה לחיים. לשותפות וחברות אמיתיים ומלאים. אשמח להכיר.. amlukin.24@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: amlukin
03/02/2018

פוסט היכרות לידידות ו/או לשותף/ה לחיים ללא הבאת ילדים (לא בהכרח רומנטי,אם כי יכול)-הודעה מעודכנת
היי אני דנה בת 30 מגבעתיים.חשוב לי לפני הכל להיות בן אדם טוב ואכפתי.טום-בוי מאד רגישה ועדינה עם הרבה שמחת חיים.מאד אוהבת לעזור ולהעניק מעצמי לאחרים וזו השליחות שלי בחיים.אוהבת מאד לצפות באדיקות בכמעט כל ענף ספורט קיים (כן גם קפיצות סקי דשא בקיץ...).חובבת מד"ב ופנטזיה .אוהבת לחוות ולצרוך תרבות.חובבת אמנות על כל צורותיה ואוהבת לצאת להקראת/ הלחנת שירי משוררים,הופעות מוז'-גם אלט',קלאסית וג'אז (גם חובבת אקסטרים מטאל !),משחקי קופסא,תערוכות אמנות,הצגות וכו'. אני מאד בריאה נפשית ושגרה רגשית מאד חשובה לי-מצב הרוח שלי הוא לרוב טוב ולא נוטה לשינויים דרמטיים. 1.חשוב לי מאד להתיידד ובתקווה גם לפתח חברות טובה שמאד חסרה לי. 2.שואפת למצוא גם שותף.ה לחיים לקשר רגשי עמוק משמעותי לטווח ארוך שהוא לאו דווקא רומנטי אם כי בהחלט לא שוללת.יכול להיות גם קוויר-פלטוני,אך מבחינת הקרבה והעוצמה הרגשית וחברות עמוקה הוא כמו זוגיות, מישהי.וא לחלוק עמה.ו את חיי ואולי בעתיד יוכל להוביל גם למגורים משותפים.חשוב לי שיהיה מבוסס על תקשורת פתוחה ורציפה,שנהיה שם 1 בשביל ה-2 כשצריך. -אם לקשר חשוב לי שהיא.ו 100% בסדר עם לא להיות הורה (מוכנה לשקול הורה לילד.ים מעל גיל 15)/ אל-הורי.ת כי אין לי שום כוונה לגדל ילד,לא מעשן.ת,לא עושה סמים,חיובי.ת ויציב.ה נפשית ללא הפרעה נפשית,טוב.ת לב ואיכפתי.ת עם יכולת נתינה,אם לקשר רומנטי רצוי מתל אביב /גבעתיים /רמת גן-אולי יהיה אפשרי רחוק יותר אם יש רכב,מקבל.ת שאני לא צמחונית למרות שהייתי רוצה אך נכון לכרגע זה בלתי אפשרי.אני לא אוהבת להתמזמז ונשיקות רטובות ומבטאת את תחושותיי בעיקר בצורה רגשית ולא פיזית (אם כי אני כן נותנת לגעת בי אם יש חיבור).
לפרטים נוספים צרו קשר: דנה, טלפון: 0524343939
07/01/2018

מחפשת להתיידד ו/או שותף/ה לחיים לקשר רגשי עמוק (לא בהכרח רומנטי)
בת 30 מגבעתיים.חשוב לי לפני הכל להיות בן אדם טוב ואכפתי.טום-בוי מאד רגישה ועדינה עם הרבה שמחת חיים.מאד אוהבת לעזור ולהעניק מעצמי לאחרים וזה גם עיסוקי והשליחות שלי בחיים.אוהבת מאד לצפות באדיקות בכמעט כל ענף ספורט קיים (כן גם קפיצות סקי דשא בקיץ...).חובבת מד"ב ופנטזיה ובכלל דברים גיקיים.(תמיד שמחה לדון בפירוש ל"גרמונבוזיה").אוהבת לחוות ולצרוך תרבות.חובבת אמנות על כל צורותיה ואוהבת לצאת להקראת/ הלחנת שירי משוררים,הופעות מוז'-גם אלט',קלאסית וג'אז (גם חובבת אקסטרים מטאל !),משחקי קופסא,תערוכות אמנות,הצגות וכו'. אני מאד יציבה נפשית ושגרה רגשית מאד חשובה לי-מצב הרוח שלי הוא לרוב טוב ולא נוטה לשינויים דרמטיים. 1.חשוב לי מאד להתיידד ובתקווה גם לפתח חברות טובה שמאד חסרה לי. 2.שואפת למצוא גם שותף.ה לחיים לקשר רגשי עמוק משמעותי לטווח ארוך שהוא לאו דווקא רומנטי (אם כי לא שוללת*),יכול להיות קוויר-פלטוני,אך מבחינת הקרבה והעוצמה הרגשית וחברות עמוקה הוא כמו זוגיות, מישהי.וא לחלוק עמה.ו את חיי ואולי בעתיד יוכל להוביל גם למגורים משותפים.חשוב לי שיהיה מבוסס על תקשורת פתוחה ורציפה,שנהיה שם 1 בשביל ה-2 כשצריך. *לא שוללת קשר רומנטי אם/לכשיתפתח לאחר הכרות עמוקה יותר,אך מעדיפה שלא להכיר מראש למטרה כזו. -אם לקשר חשוב לי שהיא.ו 100% בסדר עם לא להיות הורה/ אל-הורי.ת כי אין לי שום כוונה לגדל ילד,לא מעשן.ת,לא עושה סמים,חיובי.ת ויציב.ה נפשית,רצוי מתל אביב/גבעתיים/רמת גן.אולי יהיה אפשרי רחוק יותר אם יש רכב,מקבל.ת שאני לא צמחונית למרות שהייתי רוצה אך נכון לכרגע זה בלתי אפשרי. -ניתן לפנות גם ל 0524343939 (אפשר להשאיר הודעה)
לפרטים נוספים צרו קשר: דנה, טלפון: 0524343939
28/12/2017

דרושה אחת
היי פרסמתי כאן בעבר הודעה וכנראה שהיא לא הייתה מדוייקת מספיק...אנסה לדייק. אני לא א-מיני, הייתי מגדיר -בעל תשוקה מינית נמוכה מהממוצע. אם גם את כזאת אשמח לשמוע ממך. אני בן 42, נאה, 180 ס"מ, אקדמאי/מהנדס, מחפש דומה. אם נשמע לך מתאים אשמח להחליף כמה מילים ומי יודע... המייל שלי: erik3888@gmail.com השם האמיתי: שמור במערכת(:
לפרטים נוספים צרו קשר: erik
28/12/2017

מחפשת בן זוג רציני
היי, אני נופר, בת 31 מקריית טבעון. מעוניינת להכיר בן זוג מאזור טבעון/חיפה/נשר וכו' לקשר רציני. אני בחורה שמאוד משקיעה בקשר ומאוד רגישה, אוהבת מאוד בעלי חיים (מוזמנים לשאול את הכלב והחתולים שלי) והערך המשפחתי אצלי מעל הכל. בעלת שני תארים וכרגע לומדת למקצוע. יש לי נכות קלה, כך שאין רשיון נהיגה ומתניידת באוטובוסים בלבד. מקווה מאוד שלמרות הקשיים, אצליח למצוא את האחד שלי.
לפרטים נוספים צרו קשר: נופר
18/11/2017

אהבה
בת 56 לסבית א מינית בקשר צרי קשר בלוח ההיכרויות הזה או בפורום א מיניים תפוז תודה- מ61
לפרטים נוספים צרו קשר: מ61
15/11/2017

להכיר
היי, בן 32, ממרכז הארץ, מעוניין להכיר לטובת קשר רציני בטווח הגילאים שלי פלוס-מינוס. מעדיף להתכתב קצת, להכיר לראות שמתאים ואז להתקדם אפשר לפנות אליי בפרטי שם המשתמש שלי : b543
לפרטים נוספים צרו קשר: b543
11/11/2017

מחפש בת זוג לקשר רציני (24)
דן , בן 24 , מהמרכז , א-מיני מחפש בת זוג לקשר רומנטי רציני ליצירת קשר - 0503695009
לפרטים נוספים צרו קשר: דן, טלפון: 0503695009
10/11/2017

הודעות אחרונות

14:12 | 12.02.18 רננה אורן
13:59 | 11.02.18 hatzilonit
16:27 | 10.02.18 MaD PenGuiN
18:07 | 08.02.18 GayLesbian
22:05 | 29.01.18 אורחים בפורום
16:19 | 25.01.18 אורחים בפורום
14:27 | 24.01.18 אורחים בפורום
11:35 | 23.01.18 אורחים בפורום
13:09 | 22.01.18 PRINCESS GINA
20:54 | 21.01.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
אירוח בנושא התמודדות ההורים עם ילד רגיש
אירוח בנושא התמודדות...
פסיכולוגית ומדריכת הורים מייעצת ועונה על שאלות...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ