לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
86888,688 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

מחפשת קשר חברי/זוגי
היי, אני בת 21 מגוש דן (אם כי מתכננת לעבור לגור בירושלים בשנים הקרובות). חילונית, סטודנטית במסלול הומני, יש שיאמרו שאני נחמדה :) אני מחפשת גבר הומו/א-מיני (בכל אופן, אחד שלא מצפה/מעוניין שהקשר יכלול יחסי מין ואינטימיות גופנית) מהאזור בטווח הגילים 21-30. קודם כל למטרת ידידות או "שותפות לגורל", ונראה משם במה עוד אנחנו מעוניינים אם בכלל.
לפרטים נוספים צרו קשר: שי
10/02/2019

מחפשת זוגיות עם אישה
הי! קוראים לי מיכל, אני בת 35 מחיפה ואני מחפשת זוגיות א-מינית עם אישה. אני אוהבת לטייל, לבלות (בילויים של חנונים: בתי קפה, הופעות מוזיקה, קולנוע ותיאטרון...), וגם נהנית לרבוץ בבית עם איזה ספר טוב או סדרת טלוויזיה טובה. מחפשת קשר ללא סקס, מישהי שתהיה חברה טובה שלי, שאיתה ארגיש שאני בבית. אז... אשמח להכיר :) mlfx@walla.com
לפרטים נוספים צרו קשר: מיכל
03/02/2019

הומו/א-מיני/לא סגור על נטיה מינית מחפש קשר זוגי עם מישהי דומה
שלום לכולם, אני די חדש פה. אני בתחילת שנות ה-30 לחיי,מרקע מסורתי, הייתי בעבר מאוד סגור, ואולי זה יישמע מוזר אבל די חסר ניסיון בקשרים זוגיים (ולא בגלל מראה חיצוני או מחלה או כל פגם שהוא, אלא סתם בגלל חששות). גם עניין הנטיה המינית שלי לא ברור לי עד היום (וגם בעניין זה אין לי ממש ניסיון). ככל שעוברות השנים (ואני לא מבוגר... ) אני מרגיש שאני רק בשנים האחרונות מתחיל לפתח את הזהות שלי ותחומים נוספים בחיי. מה שאני כן סגור עליו זה הרצון לחוות קשר זוגי עם מישהי, כשבשלב הראשוני לפחות, לא יכלול יחסי מין. בכל מקרה, אשמח להכיר למטרות קשר/חברות/ידידות מישהי למטרת קשר/היכרות/חברות. אפילו למטרת שיחות, זה מאוד יעזור לי בשלב התחלתי. אפשר לפנות אליי למייל: 127shai@gmail.com שי
לפרטים נוספים צרו קשר: שי
29/12/2018

מחפש מישהי למטרת זוגיות רצינית
בן 29. הייתי במספר קשרים רציניים בחיי, כולם הסתיימו כשלא יכולתי להתחייב למיניות שבקשר ב-100%. ולא משנה כמה ניסיתי להסביר שלא היה מדובר בבנות הזוג שלי, אלא בי - לא היה סיכוי לתקן את הרושם שנוצר, והקשר הסתיים שם. אני אדם מאוד רומנטי, שמקדיש תשומת לב בלתי רגילה לרגעים הקטנים במערכת היחסים. אני לא מחפש את הסקס או המיניות ומעולם לא חיפשתי - אלא את החיבור הרגשי, היכולת לעשות דברים ביחד, להנות אחד מחברת האחרת במובן הכי תמים שיש. אני מחפש את אותה בחורה שתרצה להתכרבל ביחד במיטה ולצפות בסרט, או לחלופין שתרצה לדבר שעות על הדברים הכי שטותיים או לשקוע בתהיות הכי מהותיות שיכולים להיות. אני לא אומר שלא אוכל להתנסות מבחינה מינית בעתיד, אבל חשוב לי מאוד שנהיה קשובים לקצב ורצונותיו של האחר, ונדע להכיל ולקבל אותם (באספקט המיני וכל אספקט אחר של מערכת היחסים). אני אדם של מערכות יחסים רציניות ומחייבות, וכך תמיד הייתי - כך שאני לא מחפש לשחק משחקים, ומקווה להיכנס למערכת יחסים שגם תוביל, בתקווה, לחתונה ולילדים (כן, להיות הורה זה דבר מאוד יקר לליבי שאינני מוכן לוותר עליו, ואני מחפש מישהי שחולקת את אותו הרצון). במידה ואני נשמע לטעמך - בהחלט אשמח שתיצרי עימי קשר: asiace89@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: אסי
21/11/2018

מחפש להכיר א-מינית לקשר זוגי
שלום, אני בן 35 (נראה צעיר לגילי), א-מיני, מחפש להכיר מישהי א-מינית לקשר זוגי ואולי בעתיד גם להקמת משפחה. ניתן לפנות אליי למייל
לפרטים נוספים צרו קשר: דני
19/11/2018

מחפשת זוגיות
מנסה שוב בתקווה למצוא... בת 50 מירושלים רווקה ללא . מחפשת אהבה (מודה) שתכלול חברות עמוקה, אבל גם ויותר זוגיות. בתקווה שתכלול פרפרים בבטן, לישון כפיות, מגע, חיים משותפים, חוש הומור(מפותח אצלי...) חיזור, אינטימיות והכלה. הרבה דרישות בתחום הזה, אבל פחות במין....
לפרטים נוספים צרו קשר: הקו הסגול
30/10/2018

זוגיות א -מינית
בן 53 באישה א מינית לזוגיות ולהקמת משפחה מלוכדת,אשמח להרחיב בפרטי,פניה ראשונית למייל gold22@walla.com שנה טובה ומבורכת
לפרטים נוספים צרו קשר: אורי
06/09/2018

מחפש אישה לזוגיות א מינית
בן 53 גרוש מחפש בת זוג לזוגיות א-מינית. אשמח לפניות במייל gold22@walla.com
לפרטים נוספים צרו קשר: אורי
29/08/2018

בן 35 מהמרכז, דתי/מסורתי בקשר רציני :)
היי לכולן, מחפש א מינית לקשר אהבה זוגי, עדיפות לדתיה/מסורתית שיוביל לחתונה והקמת משפחה. דוא"ל: trilogy0@walla.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: אופיר
19/07/2018

מחפש בת זוג לקשר א-מיני רומנטי
דן , בן 25 מהמרכז מחפש בת זוג לקשר א-מיני רומנטי . ווצאפ 0503695009
לפרטים נוספים צרו קשר: דן, טלפון: 0503695009
17/07/2018

הודעות אחרונות

01:29 | 17.02.19 שירה כמים
20:46 | 16.02.19 אורחים בפורום
19:15 | 12.02.19 רננה אורן
15:15 | 12.02.19 אורחים בפורום
14:20 | 12.02.19 אורחים בפורום
23:26 | 07.02.19 אורחים בפורום
06:05 | 03.02.19 k500
20:20 | 27.01.19 Inner Peace9
20:14 | 02.01.19 מרינאלה96
11:34 | 30.12.18 חרסינה משורינת
15:03 | 28.12.18 שוברת מיתוס

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ