לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

מחפשת זוגיות א-מינית עם אישה
בת 25 מאזור חיפה, אוהבת מאוד בעלי חיים ובעיקר סוסים ורוצה ללמוד לטפל בהם כמקצוע לחיים. שואפת לחיות כמה שיותר קרוב לטבע. אוהבת ללמוד דברים חדשים, שפות, פיסול, חקלאות אקולוגית, רישום, ליקוט צמחים ועוד. מחפשת קשר רגשי, אינטימי וקרוב עם אישה, ללא מין. מוזמנות לפנות אליי. Noa.shoml@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: נעה
21/05/2017

רוצה להכיר בת זוג
שלום, אני בן 37, ממרכז הארץ ומחפש בת זוג. אני איש שיחה, אינטילגנטי (גם רגשית) ובעל ראש פתוח. סקרן ועם חוש הומור. ראש על הכתפיים אבל גם יכול להנות כמו ילד מהמון דברים. אוהב מאד מוזיקה ואת טבע העולם. משכיל ובעל עבודה טובה. מחפש בת זוג, שותפה לחיים. שנהיה החברים הטובים ביותר ואכפתיים זה לזה. שנוכל להנות יחד וגם לתת מרחב זה לזו. אם את מעוניינת להכיר: amlukin.24@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: amlukin
26/04/2017

שלום לכולם
נכנסתי לפורם היום בפעם הראשונה, והופתעתי לגלות שיש אנשים נוספים שדומים לי. נשוי בן 40 מחפש פרטנרית לקשר א-מיני לשיחות עמוקות לדבר על החיים ולשתף חוויות ביחד. אשמח אם תצרי קשר.
לפרטים נוספים צרו קשר: גולן
מידע נוסף: לאתר
19/04/2017

נשוי בנשואה לשיחות נפש וחיבוק
בן 55 נשוי שהבדידות הנפשית יותר חזקה ממיניות שפוחתת מבקש להכיר נשואה מגיל 50 ומעלה לשיחות נפש,שיתוף,חיבוק. ניס.
לפרטים נוספים צרו קשר: ניס
19/04/2017

חבר אמיתי-א מיני
בת 64-עדיין עובדת. אוהבת בעלי חיים,שקט ושלווה-טבע והליכה בטבע. אוהבת לקרוא ספרים,מחשב,ולשבת בניחותא לדבר על החיים. החלום שלי,זה לגור במושב-ולהקים פנסיון לכלבים מגזע קטן. אפשרי גם גבר צעיר ממני-שהחלומות שלנו דומים. רות
לפרטים נוספים צרו קשר: רות
15/04/2017

מחפש חברה לחיים
היי, מסתבר שגם אנשים כמוני עם ליבידו נמוך מהממוצע מתקשים להשיג מערכת יחסים טובה ואוהבת. ולשם אני חותר. אז, אמנם אני לא א-מיני ולא אתאים למישהי א-מינית ובכל זאת מנסה כאן, הרי אין פורום לאנשים עם בעלי ליבידו נמוך, וזו לא אינפורמציה שאתה יכול לספר באתר הכרויות "רגיל", אז... אם התחברת, אשמח לשמוע ממך. וכמה פרטים יבשים על עצמי: בן 41, הייטקיסט, די מבוסס, אוהב לטייל, מוזיקה, הופעות, בתי קפה, אוכל טוב, ספורטיבי , 180 ס"מ. יש אומרים שנראה בהחלט טוב ומודה שחשוב לי שגם תראי טוב (נאה בעיני, בהירה, רזה וכאלה...). מקווה שלא הגזמתי עם הדרישות. אם התחברת, אל תהססי(: ועוד נתון חשוב: גרוש+1
לפרטים נוספים צרו קשר: erik
25/03/2017

שלום לך, מחפשת אותך לזוגיות א-מינית נהדרת. אני בשנות ה-40 אבל ממש לא חשוב לי בת כמה את, אין לגיל משמעות בעיניי. בואי ליצור מרחב נעים ובטוח, שנהיה טובות אחת לשנייה ונממש את הפוטנציאל של החיים. אני אוהבת ספרים ומוסיקה, ואומרים שיש לי ראש פתוח:). גרה באזור במרכז. מחכה בשמחה לשמוע ממך, אתי
לפרטים נוספים צרו קשר: אתי
05/03/2017

בת 27 מחפשת זוגיות א-מיני עם גבר
אני אורית, בת 27 מאזור השרון, רגישה, מופנמת בהתחלה אבל כאשר יש את החיבור נותנת את כל כולי. אוהבת ביתיות, לצפות בסדרות, לטייל ולפעמים גם לראות ולחוות אומנות. מחפשת קשר רציני, חברי ופתוח עם מישהו אינטליגנטי, חסר אגו ואוהב :)
לפרטים נוספים צרו קשר: אורית
02/03/2017

מחפשת גבר א-מיני מוחלט דתי עבור חברה.
היי, יש לי חברה מקסימה שגיליתי לאחרונה שהיא א-מינית. יש לה פחד גדול מסקס ומשיכה מינית כלפיה בגלל שעברה פגיעות מיניות ואין לה שום עניין ורצון בסקס או מגע מיני. היא מעולם לא התעניינה בסקס או במגע ומעולם לא היה לה חשק או דחף מיני. הדברים האלה מקשים עליה למצוא זוגיות. היא מאוד רוצה ילדים וממש טובה עם ילדים אבל העניין הזה חוסם אותה וגורם לה לפחדים... היא גרה בדרום בת 30+ ומטופלת. סיפרתי לה על א-מיניים אבל זה לא נושא מדובר בחברה הדתית והיא לא ידעה שזה קיים. אני ממש רוצה לעזור לה למצוא גבר שלא יגרום לה לפחד... היא נורא עצובה שהיא עדיין רווקה... מכירים מישהו כזה? אתה א-מיני דתי? אם כן - אשמח שתפנו אלי ונבדוק אם זה יכול להתאים.
לפרטים נוספים צרו קשר: שירה
27/02/2017

מחפשת אותך, ידידת נפשי הקרובה ביותר, כדי לחלוק איתך את חיי. לבנות לנו את המקום הבטוח שלנו, בו נוכל להשתתף בחוויות וברגשות, ולצמוח ולגדול ביחד- וגם כל אחת לחוד. וגם ליצור לנו סוג של משפחה (אני מאמינה באימוץ ילדים, אך פתוחה גם לצורות אחרות של משפחה). אני בת 38, אוהבת אנשים טובי-לב, צמחי בר והרבה טבע, ושואפת כל הזמן להתפתחות ועבודה פנימית. מחכה לך!
לפרטים נוספים צרו קשר: דנה
23/02/2017

חם בפורומים של תפוז

מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
מכינים עוגת גבינה מכל הלב וזוכים בפרסים!!!
מכינים עוגת גבינה מכל...
שלחו לנו מתכון + תמונה של עוגת הגבינה הכי מקורית...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ