לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
72907,290 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

מחפש א-מינית עד גיל 45 לקשר
גבר בן 51 נאה מחפש א-מינית לקשר ולדרך משותפת. מוזמנת לפנות במייל: gold22@walla.com
לפרטים נוספים צרו קשר: א-מיני
15/09/2017

היכרות בת זוג
היי, בן 38 ממרכז הארץ. נראה טוב, משכיל, בעל עבודה טובה. אוהב לטייל בארץ ובעולם. מעוניין להכיר בת זוג למערכת יחסים ארוכת טווח של חברות ושותפות. אם את מעוניינת, אשמח לדבר ולהכיר... doogi.me@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: doogime
14/09/2017

א-מיני בתחום האפור, הטרורומנטי בן 26 מאיזור המרכז
סקרן, יצירתי, שאפתן, אוהב ללמוד. אוהב לקרוא וגם לכתוב ולטייל. איש שיחה מעולה, שיש לו אהבה עזה לחורף ולשמיים מעוננים, ומוזיקה עבורו היא דרך חיים. מחפש להכיר את החברה הטובה ביותר, שתהיה גם בת-זוגי: אינטליגנטית, סקרנית, אוהבת שיחות עמוקות, רומנטית; אשמח מאוד אם גם אוהבת לטייל ואוהבת מוזיקה יוצאת דופן.
לפרטים נוספים צרו קשר: חורף
מידע נוסף: לאתר
14/09/2017

מחפש א-מינית לקשר זוגי (24)
שלום לכולם , שמי דן מהמרכז בן 24 מחפש שותפה לחיים א-מינית לקשר זוגי 0503695009
לפרטים נוספים צרו קשר: דן, טלפון: 0503695009
05/09/2017

מחפש אותך לזוגיות ולהורות (ללא מין)
אני מעוניין להכיר לזוגיות (ללא מין),בחורה בגיל 35-42 ליצירת תא משפחתי משותף. אני דוגל בשותפות ובחוויות משותפות של טיולים בארץ ובחול אירועים משותפים וכל מה שבא ומעל הכל יצירת תא משפחתי רחב חם ואוהב. אני בן 50 ספורטאי נאה צעיר במראה ובנפש ובעל נתינה גבוהה. אז אם יש כאן מישהי או שאתן מכירות כאלו , מוזמנות להגיב כאן או לפנות במייל: gold22@walla.com
לפרטים נוספים צרו קשר: גבר פנוי
31/08/2017

מעוניינת בהכרות להורות משותפת
היי, אני אשת ים, חיה על ועם הים, ובאופן כללי אדם שבחר לחיות בתלם משלו. בין יתר הדברים שקרו לי בחיי המרתקים, קרו לי גם דברים שלא צפיתי. להגיע לגיל 49 ללא ילדים. גם אני רוצה להיות אמא. וכן, אני יכולה מתוקף היותי אשה, לרכוש ביצית וזרע מתרומה ולהיות אמא. אבל, אני מאד מאמינה שילד צריך אבא ואמא. אני מאד מאמינה שאמא צריכה אבא לצידה. הגשמתי הרבה דברים בחיי ואני יודעת שאני יכולה להיות אם יחידנית מוצלחת. אבל יכולת לא תמיד מספיקה. אני רוצה, אבל לא לבד. אז אם יש בניכם איש/ה שעדיין לא הגשימו ורוצים להגשים הורות, אשמח אם תיצרו עימי קשר למייל ו/או לתיבת המסרים: aunisea@gmail.com בשני הלינקים הבאים תוכלו להתוודע לשניים מכשרונותיי http://www.idea-lps.net/ http://seaindian.com/
לפרטים נוספים צרו קשר: li
29/08/2017

מחפש אישה לזוגיות
שלום לכולם, אני מיכאל, בחור הומוסקסואל ברובי אך אינני מקיים יחסי מין בפועל ומחפש להיות בקשר זוגי עם אישה בטווח הגילאים 25-35, מישהי שמחפשת בן זוג קרוב, מישהו להתחבק איתו בלילה ולהשען אחד על השני וכמובן לבלות ביחד,מישהי עם ראש על הכתפיים וחוש הומור. אני עצמי בן 26 עובד ולומד מקצוע בתחום ההייטק, בחור מאוד חיובי,בטוח בעצמו, מוסיקאי, אמן בנפשי, מתקדם ומטפס בסולם החיים ורוצה להשלים את הפיסה החסרה בחיים שלי. אז אם מה שכתבתי מדבר אלייך או שיש לך שאלות את מוזמנת לפנות אליי באימייל michaeleikin567@gmail.com מי יתן ויצא מזה דבר טוב peace
לפרטים נוספים צרו קשר: מיכאל, טלפון: 0538313125
26/08/2017

זוגיות/חברות
מעוניין להכירך למטרה זהה ומשותפת לזוגיות ולמשפחתיות. אני גבר בן 50 נאה חביב ותמיד רואה את החצי כוס המלאה. אז אם את בגיל 34-42 ומעוניינת לצאת יחד לדרך משותפת את מוזמנת לפנות אליי במייל: gold22@walla.com יום קסום :)
לפרטים נוספים צרו קשר: גבר פנוי
24/08/2017

היי
אם את א-מינית ההודעה הזו כנראה לא תתאים לך. מחפש מישהי כמוני- מיניות נמוכה אבל אוהבת קרבה. אני בן 42, נאה, עובד בהייטק (סוג של..) מחפש דומה...נאה, משכילה. זה היה תמציתי לגמרי. אם נשמע מתאים אשמח להחליף כמה מילים. המייל שלי: erik3888@gmail.com השם האמיתי: שמור במערכת
לפרטים נוספים צרו קשר: בן 42
22/08/2017

מחפש בת זוג
בן 37, ממרכז הארץ. מחפש בת זוג. איש שיחה, אינטילגנטי (גם רגשית) ובעל ראש פתוח. סקרן ובעל חוש הומור. ראש על הכתפיים אבל גם יכול להנות כמו ילד מהמון דברים. אוהב מאד מוזיקה ואת טבע העולם. משכיל ובעל עבודה טובה. מחפש בת זוג, שותפה לחיים. שנהיה החברים הטובים ביותר ואכפתיים זה לזה. שנוכל להנות יחד וגם לתת מרחב זה לזו. אם את מעוניינת להכיר: amlukin.24@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: amlukin
20/08/2017

הודעות אחרונות

14:22 | 20.09.17 k500
15:28 | 17.09.17 אורחים בפורום
17:45 | 16.09.17 אורחים בפורום
07:39 | 15.09.17 k500
13:18 | 11.09.17 אורחים בפורום
07:21 | 08.09.17 k500
12:43 | 27.08.17 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ