לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
75857,585 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

מחפשת בן זוג רציני
היי, אני נופר, בת 31 מקריית טבעון. מעוניינת להכיר בן זוג מאזור טבעון/חיפה/נשר וכו' לקשר רציני. אני בחורה שמאוד משקיעה בקשר ומאוד רגישה, אוהבת מאוד בעלי חיים (מוזמנים לשאול את הכלב והחתולים שלי) והערך המשפחתי אצלי מעל הכל. בעלת שני תארים וכרגע לומדת למקצוע. יש לי נכות קלה, כך שאין רשיון נהיגה ומתניידת באוטובוסים בלבד. מקווה מאוד שלמרות הקשיים, אצליח למצוא את האחד שלי.
לפרטים נוספים צרו קשר: נופר
18/11/2017

אהבה
בת 56 לסבית א מינית בקשר צרי קשר בלוח ההיכרויות הזה או בפורום א מיניים תפוז תודה- מ61
לפרטים נוספים צרו קשר: מ61
15/11/2017

להכיר
היי, בן 32, ממרכז הארץ, מעוניין להכיר לטובת קשר רציני בטווח הגילאים שלי פלוס-מינוס. מעדיף להתכתב קצת, להכיר לראות שמתאים ואז להתקדם אפשר לפנות אליי בפרטי שם המשתמש שלי : b543
לפרטים נוספים צרו קשר: b543
11/11/2017

מחפש בת זוג לקשר רציני (24)
דן , בן 24 , מהמרכז , א-מיני מחפש בת זוג לקשר רומנטי רציני ליצירת קשר - 0503695009
לפרטים נוספים צרו קשר: דן, טלפון: 0503695009
10/11/2017

מחפשת זוגיות עם הראוי/ה
דעתנית, נאמנה לעצמי, בעלת עומק ופרספקטיבה ייחודית. אני רהוטה ומקורית ודורשת בהתאם. בעברי הייתי מלנכולית וחרדתית, כעת יותר מאוזנת. :) במקצועי זמרת יוצרת, עם תואר במוזיקה. אני חסרת טאקט, לוחמת צדק, משעשעת, חדה, רגישה. כמהה למצוא אדם חד שיאתגר אותי. מחפשת אנשים שמודעים לעצמם ולא נעלבים בקלות, מאחר ואני חסרת אינטליגנציה רגשית. אם לך מאידך יש אינט' רגשית, זה עושה לי את זה ממש. אין לי ניסיון זוגי ומיני משמעותי. אני אלהורית, כלומר, לא רוצה ילדים מבחירה. וגם א-פורה, משמע, על הסקאלה בין מינית לא-מינית, אז לא יהיה מין. לגבי נשים ומיניות, לא ניסיתי, אשמח לבדוק עם זו שתמצא ראויה.
לפרטים נוספים צרו קשר: רננה אורן
07/11/2017

מחפש קשר רציני
היי, אני גבר בן 45 מאזור תל אביב, משכיל, עובד בהייטק, אוהב לטייל בחול, בילויים ביתיים, מוסיקה נעימה, סרטים, סדרות, בתי קפה, מתעניין גם בלימודי שפות, יחסים בינלאומיים וכו . קשה לי קצת להגדיר את עצמי אך אולי הגדרה קרובה היא א-מיני הומו-רומנטי בתחום האפור , מחפש להכיר גבר דומה למטרת קשר רציני loewenweb3@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: דיסקרטי
27/10/2017

היכרות למטרת זוגיות
בן 26 מהמרכז מועניין בקשר רומנטי עם גבר. אני בחור עם ראש פתוח שאוהב לקרוא, לשמוע מוזיקה טובה ולצפות בסרטים. מחפש מישהו לבלות איתו ולדבר איתו שעות אל תוך הלילה. מישהו שיעמוד יחד איתי מול כל העולם :-) אם אתה בעניין - ronoximo26@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: רון אוקסימו
21/10/2017

בת 36 מעוניינת בא-מיני לקשר רציני
שחומה, צעירה במראה, עובדת במשרד. בילוי מועדף - בבית :) שיחות מעמיקות, אינטרנט, טלוויזיה ומשחקים. מחפשת קשר רציני לזוגיות ללא ילדים עם א-מיני בעל חוש הומור, קליל והכי חשוב - ישיר ואמיתי. מעדיפה להתחיל בשיחות במייל/צ'ט לפני שמחליפים מספרי טלפון
לפרטים נוספים צרו קשר: ME
20/10/2017

מחפשת אישה לבניית חיים משותפים ומשפחה
אחרי תהיות וחיפושים רבים, הבנתי שבתחום של זוגיות ומשפחה שום דבר לא ילך אצלי בדרך הקונבנציונלית… אבל אני מאמינה שיש הרבה יותר סוגים של משפחות מכפי שאני עצמי יכולה להעלות על הדעת, כך שבאמת הכול אפשרי! אני בת 39, נמשכת רגשית לנשים ומחפשת שותפה לחיים (ללא מין). שנהיה החברות הכי טובות, וביחד ניצור תא משפחתי. אני חשבתי על אימוץ משותף של ילדים, אבל פתוחה גם לרעיונות אחרים.
לפרטים נוספים צרו קשר: דנה
18/10/2017

בן 25, מחפש מישהי קשר רציני
שלום שמי דניאל בן 25 א-מיני מחפש להכיר בחורה בטווח גילאים שלי לצורך קשר שמוביל לחתונה ולהקמת משפחה,חשוב שתהיה אשת שיחה בעלת יחסי אנוש,חברותית, בעלת השכלה ונאה,ומסורתית, על עצמי: חברותי מאוד, בעל יחסי אנוש מעולים,מסודר,אחראי,סטודנט לתואר ראשון בראיית חשבון,נאה,מסורתי. אוהב את החיים ולהנות מהם,מחפשה דומה לקשר רציני:) liav19921992@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: דניאל
15/10/2017

הודעות אחרונות

10:16 | 22.11.17 מ61
11:00 | 19.11.17 מ61
14:41 | 17.11.17 nofareli
16:14 | 12.11.17 hatzilonit
13:53 | 11.11.17 אורחים בפורום
19:46 | 10.11.17 אורחים בפורום
13:16 | 09.11.17 aquarius girl
16:59 | 08.11.17 אורחים בפורום
21:32 | 07.11.17 אורחים בפורום
10:43 | 25.10.17 k500

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ