לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
83388,338 עוקבים אודות עסקים

פורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום א-מיניים

חדשים בפורום? מתלבטים/ות? קראו על א-מיניות כאן בהמשך טרם כתיבת הודעה בפורום

מחפשים זוגיות א-מינית? גשו ללוח ההיכרויות של הפורום: www.tapuz.co.il/forums/board/view/1493/%D7%92%D7%90%D7%95%D7%95%D7%94/%D7%90-%D7%9E%D7%99%D7%A0%D7%99%D7%99%D7%9D              

לפני הכל: בפורום זה שומרים על שפה נקיה. נבקש, בלי ביטויים מיניים גסים וכד'.  מי שמעוניין/ת לכתוב תוכן מיני ענייני כלשהו שקשור לנושא הפורום, מתבקש/ת לשים בכותרת ההודעה את הסימן 18+

הודעות שלא יעמדו בכללים הללו- ימחקו.

מהי א-מיניות?

א-מיניות, הנקראת גם אסקסואליות, מוגדרת כחוסר משיכה מינית או מי שלא חווה משיכה מינית כלפי אחרים.

בדומה לנטיות אחרות, גם א-מיניות נחשבת לסוג של נטיה מינית. כפי שיש כאלה שנמשכים לבני המגדר השני (הטרו), לבני המגדר שלהם/ן (הומו) או לשני המגדרים ועוד, כך יש כאלה שלא נמשכים מינית לאף אחד ואלה הם אנשים א-מיניים. 

רוב הא-מיניים רוצים אהבה וזוגיות שמתבססת על א-מיניות יותר רומנטית וחיים כמו כולם רק בלי החלק המיני בדרך כלל. חשוב לציין כי א-מיניות איננה חוסר יכולת לאהוב או לקיים יחסי מין וגם לא חוסר בחשק מיני או בעיה מסוימת. א-מיניות מדברת על ההרגשה כלפי אחרים ועד כמה אנחנו נמשכים אליהם/ן מינית אם בכלל.

ישנם א-מיניים שיש להם מיניות מסוימת, גם כלפי אחרים ויש כאלה שלא מעוניינים ביחסי מין בכלל. כל א-מיני/ת מעדיף את רמת המיניות שלו בצורה שונה. זו הסיבה שא-מיניות נמצאת על סקאלה של מיניות כאשר הא-מיניים נוטים יותר לצד הא-מיני המוחלט ולא לצד השני שהוא מיני יותר.

לקריאת ההגדרה המורחבת יותר, כנסו לכאן: www.tapuz.co.il/forums2008/articles/article.aspx 

על כל אלה ועוד, אנחנו מדברים בפורום. אתם/ן מוזמנים לשתף, להשתתף, לשאול, להתלבט או סתם לקרוא. יש בפורום חומרי קריאה מגוונים כמו מאמרים, קישורים, שאלות ותשובות ועוד.

בן 35 מהמרכז, דתי/מסורתי בקשר רציני :)
היי לכולן, מחפש א מינית לקשר אהבה זוגי, עדיפות לדתיה/מסורתית שיוביל לחתונה והקמת משפחה. דוא"ל: trilogy0@walla.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: אופיר
19/07/2018

מחפש בת זוג לקשר א-מיני רומנטי
דן , בן 25 מהמרכז מחפש בת זוג לקשר א-מיני רומנטי . ווצאפ 0503695009
לפרטים נוספים צרו קשר: דן, טלפון: 0503695009
17/07/2018

זוגיות
מנסה שוב... אני בת 47 מראשון לציון. רוצה זוגיות... להתאהב.. הייתי נשואה (2 גדולים) ואף פעם המין לא היה האישו אצלי.. לא דיבר אלי.. אבל כל מה שמסביב - כן. מאוד. מחפשת חברות טובה, אהבה, מגע, לישון כפיות, להתגלגל מצחוק, פרפרים בבטן, חיים משותפים, רומנטיקה חיזורים ואינטימיות.. אבל סקס ? פחות.... לפרטים נוספים צרו קשר:meiravb2008@gmail.com מירב
לפרטים נוספים צרו קשר: מירב
15/07/2018

מחפשת גבר\אישה למטרת זוגיות
היי, אני סטודנטית בת 24, מחפשת להכיר גבר או אישה מאזור הדרום למטרת זוגיות. מייל gmn7113@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: ~
13/06/2018

מחפשת אישה
היי אני בת אל בת 29 מאזור המרכז. מחפשת אישה למטרת זוגיות, משפחה וילדים. אוהבת קולנוע ,ספרים, כתיבה ואומנות בכלל. b_bio@walla.com
לפרטים נוספים צרו קשר: בתאל
01/05/2018

להכיר בחור נחמד וביישן
היי אני בת 28 ללא ניסיון בזוגיות ובמיניות. בדרך כלל אוהבת להיות סגורה בבועה שלי איך החלטתי להתחלק איתה עם שותף לחיים. קצת קשה לי להיפתח בהתחלה לכן מחפשת בחור שיש לו סבלנות. 26balloons@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: לי
02/04/2018

מחפשת אישה להקמת משפחה משותפת
שמי דנה, בת 39. מאוד אוהבת טבע (פרחי בר ממש עושים לי את זה...), ומנסה לחיות מתוך התבוננות פנימית, אחריות, ובטוב עם האנשים והסביבה. האידאל מבחינתי הוא בניית חיים משותפים עם אישה- קשר של חברות עמוקה/ זוגיות (ללא מין), ומתוכו להקים משפחה. אבל אני פתוחה גם לאפשרויות אחרות של יצירת משפחה וגידול ילדים- כולל מגורים שאינם במשותף, הצטרפות למשפחה חד הורית קיימת, או רעיון אחר...
לפרטים נוספים צרו קשר: דנה
06/03/2018

היכרות לזוגיות
היי, אני בן 39 מהמרכז. נראה טוב, משכיל ובעל אופקים רחבים. מעוניין להכיר בת זוג לזוגיות ארוכת טווח. אם את מעוניינת, אשמח לדבר ולהכיר... doogi.me@gmail.com
לפרטים נוספים צרו קשר: doogime
02/03/2018

הומו מחפש א-מינית / לסבית למטרת נישואין וילדים
שלום, אני אקדמאי, מסורתי בן 37, יש אומרים שאני אפילו די נחמד. אה... ואני הומו. הומו שמאוד מעוניין להקים משפחה "נורמטיבית", כזו של אמא-אבא-ילדים. אם יש מישהי שמחפשת להקים משפחה עם מגורים משותפים, שכל ההבדל בינה לבין משפחות אחרות הוא קיום יחסים, אני אשמח אם תפנו. אפשר כמובן בפניה אנונימית. המייל שלי: GayLookingForLesbian@gmail.com בהצלחה לכולנו!
לפרטים נוספים צרו קשר: אוהד
08/02/2018

מחפש להכיר לקשר רציני או לידידות
בן 25 מאיזור הדרום מחפש להכיר בחורה פחות או יותר בגילי לקשר זוגי/ידידותי. לפרטים נוספים ולשאלות פנו אליי למייל :)
לפרטים נוספים צרו קשר: דוד
05/02/2018

הודעות אחרונות

18:51 | 20.08.18 אורחים בפורום
17:31 | 08.08.18 סנילית מספר 1
17:52 | 07.08.18 bell55
01:24 | 07.08.18 מראה אפלה
16:44 | 05.08.18 אורחים בפורום
01:27 | 30.07.18 אורחים בפורום
10:12 | 27.07.18 k500
22:46 | 22.07.18 אורחים בפורום
22:53 | 21.07.18 אורחים בפורום
07:48 | 13.07.18 k500

חם בפורומים של תפוז

בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ