לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
84398,439 עוקבים אודות עסקים

פורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

אודות הפורום הומואים דתיים

למי מיועד הפורום?
פורום "הומואים דתיים" נועד לתת בית עבור כל מי שמתעניין בדת והוא הומוסקסואל.
הפורום, כבסיסו, אינו מיועד לאוכלוסיה ספציפית, הוא פונה לקהל הרחב, מכל דת וכל מין.

הפורום פתוח ללסביות,הומואים, דו-מיניים, טראנסג'נדרים, סטרייטים ולכל מי שמעוניין לקחת חלק בדיון בצורה מכובדת ומתורבתת.
שם הפורום נבחר ככזה, מכיוון שזה שם קליט יותר, אך אינו מיועד אך ורק להומואים.

מטרת הפורום: המטרה העיקרית שלשמה הוקם הפורום היא בית לחבר'ה הנ"ל, בכל גיל ובכל שלב בחיים אשר מתמודדים עם הנטייה המינית.

נהלים קצרים: חופש הביטוי הוא ראשון במעלה מבחינתנו, ולכן אם אתם תומכים או מתנגדים אתם יכולים לכתוב פה - כל עוד אין שימוש בביטויים פוגעניים או עידוד כלשהו לפגיעה עצמית !

אנו מקוים שביחד נוכל ליצור פה פורום שיהיה בית חם ואוהב לכולנו

קטגוריות

לאירוע מיוחד ומשמח-הפתעה
עיסוי מקצועי בחיפה מגוון טיפולים אלטרנטיביים על מיטת טיפולים עם שמנים לשחרור שרירים תפוסים המרצת מחזור הדם ולרוגע שלווה כייף הטיפולים המוצעים עיסוי רקמות-לספורטאים עיסוי הודי-עיסוי שמנים עיסוי אבנים חמות עיסוי תאילנדי-על מזרן עיסוי שבדי עיסוי כפות רגליים-רפלקסולוגיה עיסוי טנטרה עיסוי עד הבית-מגיע אליכם עם מיטת טיפולים-לצימר,לבית המלון לחוג למסיבה לאירוע מיוחד צלצלו והזמינו 0544369660 חזי www.hezikeren.co.il hezikern@walla.co.il עיסוי,עיסוי עד הבית,עיסוי מקצועי,עיסוי בחיפה עיסוי טנטרה עיסוי מקצועי בחיפה
לפרטים נוספים צרו קשר: קרן חזי, טלפון: 0544369660
מידע נוסף: לאתר
25/01/2016

היכרות
אני בחור חרדי בן 35 רווק ממוצא תימני,גר באיזור קרית גת, מחפש בחור דתי,חרדי רווק לקשר רציני, המייל שלי - giar1@walla.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: נתנאל
15/10/2015

הכרות דסקרטית
אני סרוג בן 29 שחום דיי חלק חטוב זיפים מחפש להכיר סרוג דסקרטי נערי בייביפייס חטוב חלק בחזה ועדיף בהיר שאוהב להתפנק... אני מחפש לענג אבל גם לדבר זה סבבה.. סה"כ בחור טוב ומחפש בחור טוב המייל שלי - abanibi3@walla.com
לפרטים נוספים צרו קשר: שי
18/09/2015

הכרות דסקרטית
אני סרוג בן 29 שחום דיי חלק חטוב זיפים מחפש להכיר סרוג דסקרטי נערי בייביפייס חטוב חלק בחזה ועדיף בהיר שאוהב להתפנק... אני מחפש לענג אבל גם לדבר זה סבבה.. סה"כ בחור טוב ומחפש בחור טוב המייל שלי - abanibi3@walla.com
לפרטים נוספים צרו קשר: שי
18/09/2015

סטודנט לרפואה דתי ונשוי.
שלום. אני סטודנט לרפואה מת"א. כבר בשנות ה30 אבל נראה פחות. רזה בהיר 175 62. מחפש להכיר גבר רזה בלבד להנאות משותפות ע"ב דסקרטיות ואמון. אם אתה רזה (מאוד) ומחפש מישהו לשבת יחד, להסתכל אחד על השני, לגעת, וליהנות ממה שמותר לנו אני מחכה לך . shpizer3@gmail.com אם אתה לא רזה בבקשה אל תפנה.
לפרטים נוספים צרו קשר: יאיר
30/08/2015

הפתעה להכרות מוצלחת
עיסוי מקצועי בחיפה מגוון טיפולים אלטרנטיביים על מיטת טיפולים עם שמנים לשחרור שרירים תפוסים המרצת מחזור הדם ולרוגע שלווה כייף הטיפולים המוצעים עיסוי רקמות-לספורטאים עיסוי הודי-עיסוי שמנים עיסוי אבנים חמות עיסוי תאילנדי-על מזרן עיסוי שבדי עיסוי כפות רגליים-רפלקסולוגיה עיסוי טנטרה עיסוי עד הבית-מגיע אליכם עם מיטת טיפולים-לצימר,לבית המלון לחוג למסיבה לאירוע מיוחד צלצלו והזמינו 0544369660 חזי www.hezikeren.co.il hezikern@walla.co.il עיסוי,עיסוי עד הבית,עיסוי מקצועי,עיסוי בחיפה עיסוי טנטרה עיסוי מקצועי בחיפה
לפרטים נוספים צרו קשר: קרן חזי, טלפון: 0544369660
מידע נוסף: לאתר
29/08/2015

מחפש להכיר בחיפה
שלום, אני בן 33, בארון, סרוג, גר עם ההורים, מחיפה. מלא, 1.65 מ'. מחפש להכיר דתיים/חרדים/מסורתיים, עדיף לקשר, אפשר גם לפחות מזה.
לפרטים נוספים צרו קשר: אבירם
10/08/2015

מעונין בקשר
שלום אני בן 47 חמוד מלא מתוק רציני עם ראש על הכפתיים ממוקם בכפר סבא מחפש להכיר לקשר רציני חמוד פאסיבי עד הגילאים שלי רציני אפשר לשלוח לי תגובות למייל ofir676@walla.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: אופרי
07/07/2015

מעונין בקשר
שלום אני בן 47 חמוד מלא מתוק רציני עם ראש על הכפתיים ממוקם בכפר סבא מחפש להכיר לקשר רציני חמוד פאסיבי עד הגילאים שלי רציני אפשר לשלוח לי תגובות למייל ofir676@walla.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: אופרי
07/07/2015

מחפש להתנסות פעם ראשונה
מחפש להתנסות פעם ראשונה, אני מחפש בחור רזה ועדין צעיר שרוצה גם להתנסות או שיש לו משיכה וסבלנות לפעם ראשונה, אני נראה טוב רזה (מאוד) המייל שלי morgolan18@walla.co.il
לפרטים נוספים צרו קשר: מחפש להתנסות
01/07/2015

הודעות אחרונות

13:58 | 15.03.16 אורחים בפורום
20:46 | 09.03.16 אורחים בפורום
11:07 | 01.03.16 אורחים בפורום
11:42 | 11.02.16 אורחים בפורום
18:31 | 23.01.16 אורחים בפורום
07:54 | 21.12.15 חול פירמידות
19:53 | 16.12.15 Davidm17
18:34 | 15.12.15 אורחים בפורום
18:39 | 13.12.15 אוויר חדש

חם בפורומים של תפוז

תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
תחרות מפלצתית עם פרסים שווים במיוחד!
תחרות מפלצתית עם...
משתפים אותנו בסיפורים בדיוניים וזוכים בכרטיסים...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
אירוח מומחה בפורום בנושא אבטלה
אירוח מומחה בפורום...
ביום ראשון, 13.8, יתקיים אירוח בנושא אבטלה בו...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ