לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2150521,505 עוקבים אודות עסקים

פורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת

הנהלת הפורום:

אודות הפורום iPod, iPhone ו-iPad

הפורום מיועד על מנת למצוא תשובות לבעיות העולות וצצות תוך כדי שימוש ב-iPhone, iPod לסוגיו וב-iPad, אך גם לדיונים בנושאים הקשורים לטלפונים חכמים בכלל.
אנא נהגו בסובלנות גם כלפי אותם ערלי לב שטרם גילו את האור, ומשתמשים רחמנא ליצלן לא עלינו  במכשיר שאינו נושא עליו תפוח נגוס .
הודעות הנוגעות לגופו של אדם במקום לגופו של עניין או הודעות המעניקות ציון  (בעיקר ציון גרוע )  לתשובתו של פלוני - תמחקנה.
אנא שמרו על סבלנות וסובלנות

את הודעותיכם אתם מתבקשים לשרשר. מה ה זו החיה הזו ואיך אוכלים אותה?
כל המידע - כאן.

איילת
Apple Iphone 6 Plus זהב 128GB נעול
, פריט חדש לגמרי שאינו בשימוש, לא נפתח ולא פגום באריזתו המקורית. אף פעם לא נעול ולא חוזה. ניתן להשתמש בכל עולם כרטיס ה- SIM רחב. מגיע עם אחריות בתוקף 12 חודשים. iPhone 6 16GB - $ USD 400 iPhone 6 64GB - $ USD 450 iPhone 6 128GB - $ USD 500 -------------------------------------------- iPhone 6 Plus 16GB - $ USD 410 iPhone 6 Plus 64GB - $ USD 460 iPhone 6 Plus 128GB - $ USD 510 גריי שטח, כסף וצבע זהב זמין אנא אותנטי ומקורי ישירות מבית Apple. מיוחד שנה חג מולד וחדש (קנה 2 קבלו 1 חינם) + משלוח חינם כל למכירה במחיר ההנחה ... רק פניות רציניות בבקשה. קשר לפרטים נוספים -a שם מנהל מכירות דוא"ל ליצירת קשר - arndtaudousa@gmail.com MSN: arndtusa@outlook.com
לפרטים נוספים צרו קשר: Vladimir igor, טלפון: 0424849494
14/12/2014

גאדג'טים
פלג מותגים מייבאת ומשווקת בארץ מוצרי אלקטרוניקה ותקשורת. פלג מותגים חנות אלקטרונית לשיווק בהנחות ומבצעים של שעונים חכמים, טלפונים ניידים, מצלמות ריגול, ציוד אבטחה, גאדג'טים, אביזרים לסלולר, נגני מוסיקה, שעוני ריגול ועוד. אנו מספקים משלוחים מבוטחים עד לבית הלקוח, תמיכה טכנית ואחריות על מוצרנו. כל המוצרים נבחרים בקפידה תוך שמירה על איכות גבוהה ומחירים נוחים. שביעות רצון לקוחותנו היא בראש מעייננו ולכן פלג מותגים זוכה במוניטין על איכות השירות גם בפלטפורמה האלקטרונית.
לפרטים נוספים צרו קשר: .
מידע נוסף: לאתר
28/10/2014

אייפון 5s לבן למכירה
במצב שמור מעולה ביחד עם כמה באמפרים מגיני מסך מט וג׳וגסטרפ ב2350
לפרטים נוספים צרו קשר: בן
25/10/2014

אביזרים לאייפון וגלקסי
כל האביזרים לאייפון ולגלקסי באתר אחד
לפרטים נוספים צרו קשר: אביזרים לאייפון
03/08/2014

תושבת PROCLIP לאייפון 5/5S (ללא קייס)
למי שיש אייפון 5 או 5S, ומעוניין בתושבת פרוקליפ לרכב עם חיבור מובנה לכבל טעינה - יש לי הצעה מעולה. אני נמצא בארה"ב וקניתי תושבת כזאת לעצמי, מהסוג שמתאים רק למכשיר ללא קייס. התושבת מאד איכותית עם כיסוי בד פנימי והתאמה מושלמת למכשיר - נכנס פנימה בצורה חלקה, מתחבר לשקע טעינה ויושב חזק בלי שום רעידות. אבל אז החלטתי לשים קייס על האייפון, וקניתי תושבת אחרת, שמתאימה למכשיר עם קייס. למי שלא מכיר - הפתרון של פרוקליפ הוא התאמה ייחודית של תופסן לכל רכב ספציפי, התופסן יושב על הפלסטיקה של הדשבורד בלחץ, בלי חורים והדבקות. על התופסן מחברים את התושבת - שמתאימה למכשיר ספציפי. ככה שבעיקרון צריך שני חלקים. מי שמעוניין יכול לקנות ממני רק את התושבת ולהרכיב אותה על פלח ברזל כמו של הדיבוריות הישנות, או לקנות גם את התופסן המתאים לרכב שלו (אני יכול להביא אותו מארה"ב). המחיר ששילמתי על התושבת (עם משלוח בארה"ב ומס) - 60$, מוכן למכור אותה ב-50$. שימו לב שמי שרוצה להזמין כזאת לארץ ישלם משלוח יקר + מע"מ. התופסן עולה 30$ לפני משלוח ומס (בערך 40 כולל). מדובר בפתרון הכי נוח והכי איכותי שיש, למרות שהוא באמת לא זול. בנוסף יש לי תושבת עם שקע מובנה לאייפון 4/4S למכירה תמורת 150 ש"ח. המסירה של כל הנ"ל בתחילת פברואר, כשאשוב לארץ..
לפרטים נוספים צרו קשר: שלומי
07/01/2014

למכירה apple tv דור 3
מוכרת אפל טי וי דור 3 שנקנה לפני פחות מחודש בארה"ב. אבא שלי קנה אותו, ניסה אותו פעם אחת, והוא לא כל כך נוח לו לשימוש ולכן הוא מוכר אותו. מחיר 360 ש"ח.
לפרטים נוספים צרו קשר: הילה
26/05/2013

למכירה אייפון 4 16 ג'יגה
יש לי אייפון שהיה בשימוש רק כמה חודשים ונמכר עקב מעבר לגלקסי. הוא שמור כמו חדש, ללא שריטה/ מכה. כל החלקים מקוריים ללא החלפה לעולם לא היה בתיקון. אני מוכרת אותו ביחד עם המטען המקורי כמובן אוזניות מקוריות, כיסויים מגניבים וחמודים שאפילו לא פתחתי עדיין, ומטען נייד שמגיע ככיסוי לאייפון גם הוא. המחיר שלו הוא 1600 עם כל האביזרים כמובן, בלעדיהם יש על מה לדבר.... חוץ מזה שהמכשיר ממש מציאה. 0524596032 נופר
לפרטים נוספים צרו קשר: נופר
15/04/2013

למכירה שני אייפודים: Apple iPod Touch 4th Gen. 32GB ו- Apple iPod Nano 2nd Gen. 4GB
Apple iPod Touch 4th Gen. 32GB צבע לבן מלפנים וכסוף מאחור לא פרוץ באריזה המקורית עם כל האביזרים נקנה בניו יורק באחריות עד סוף חודש מאי 2013 מחיר 750 ש"ח Apple iPod Nano 2nd Gen. 4GB צבע כסוף מט באריזה המקורית עם כל האביזרים בתוספת כיסויים שונים מחיר 150 ש"ח
לפרטים נוספים צרו קשר: עדי, טלפון: 054-4496726
11/04/2013

MacBook Pro 13 למכירה
מפרט: Intel core i5 2.5 Ghz 4GB 1600 MHz DDR3 13-inch 1280x800 Hard Disk 500 GB * כולל מגן מסך * כולל אחריות יצרן לעשרה חודשים רק 5,500 ש"ח - מחיר סופי.
לפרטים נוספים צרו קשר: shaim777
06/01/2013

מחפש חנות אביזרים זולה באינטרנט לקניית מגנים לאייפון 5
מצאתי את האתר שמופיע למטה אבל אני מחפש מקומות נוספים שאפשר לקנות בהם מגנים לאייפון
לפרטים נוספים צרו קשר: ניר
19/12/2012

הודעות אחרונות

13:15 | 22.09.18 אורחים בפורום
14:36 | 19.09.18 אורחים בפורום
07:00 | 17.09.18 אורחים בפורום
21:32 | 02.09.18 ab1122
08:21 | 31.08.18 מת לחופש
12:23 | 18.08.18 אורחים בפורום

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ