לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2742327,423 עוקבים אודות עסקים

פורום עזרה בלימודים ושיעורי בית

שלום לכולם!‏
אני רוצה לברך את הגולשים החדשים, שהגיעו לתפוז בכלל ולפורום הזה בפרט ולאחל ולכם גלישה ‏נעימה. אני סבור שתמצאו עניין רב בפורומים השונים בתפוז (יש יותר מ 1000!!!) ותקבלו מענה לכל שאלה ‏שתשאלו או דיון שתפתחו.‏

אם יש לכם שאלה בקשר לשיעורי בית, תרגיל קשה במתמטיקה/פיזיקה שאתם צריכים לפתור ולא הצלחתם, התלבטות בקשר למקצוע הבחירה בתיכון/באוניברסיטה, רצון לפרוק את תסכולכם על מורה מסוים שקצת עצבן אתכם, או סתם בא לכם לראות משהו ממש מעניין – אז זה המקום בשבילכם!

באותו אופן שאנשים מקדישים מזמנם החופשי לענות על שאלות של גולשים – גם אתם מוזמנים להשתתף באופן פעיל בפורום אם אתם יודעים את התשובה לשאלה מסוימת, יש לכם תובנה בקשר ללימודים בתיכון או אם אתם רוצים להביע את דעתכם באחד הדיונים על נושא שאתם מכירים ממש מקרוב...

מטרת הפורום היא לא רק קבלת/מתן מענה לשאלות בקשר לשיעורי בית – אלא מרחב לדיונים שאתם מוזמנים לפתוח על כל נושא מסוים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עזרה בלימודים ושיעורי בית

שלום לכולם!‏
אני רוצה לברך את הגולשים החדשים, שהגיעו לתפוז בכלל ולפורום הזה בפרט ולאחל ולכם גלישה ‏נעימה. אני סבור שתמצאו עניין רב בפורומים השונים בתפוז (יש יותר מ 1000!!!) ותקבלו מענה לכל שאלה ‏שתשאלו או דיון שתפתחו.‏

אם יש לכם שאלה בקשר לשיעורי בית, תרגיל קשה במתמטיקה/פיזיקה שאתם צריכים לפתור ולא הצלחתם, התלבטות בקשר למקצוע הבחירה בתיכון/באוניברסיטה, רצון לפרוק את תסכולכם על מורה מסוים שקצת עצבן אתכם, או סתם בא לכם לראות משהו ממש מעניין – אז זה המקום בשבילכם!

באותו אופן שאנשים מקדישים מזמנם החופשי לענות על שאלות של גולשים – גם אתם מוזמנים להשתתף באופן פעיל בפורום אם אתם יודעים את התשובה לשאלה מסוימת, יש לכם תובנה בקשר ללימודים בתיכון או אם אתם רוצים להביע את דעתכם באחד הדיונים על נושא שאתם מכירים ממש מקרוב...

מטרת הפורום היא לא רק קבלת/מתן מענה לשאלות בקשר לשיעורי בית – אלא מרחב לדיונים שאתם מוזמנים לפתוח על כל נושא מסוים.

שיעורי אנגלית,מתמטיקה,לשון,תנ"ך 0545467081
שיעורי אנגלית,מתמטיקה,לשון,תנ"ך ממורה מנוסה בעלת תואר שני ורשיון הוראה.התמחות בליקויי למידה והקניית אסטרטגיות למידה.0545467081 רוז בת ים
לפרטים נוספים צרו קשר: שיעורי אנגלית,מתמטיקה,לשון,תנ"ך 0545467081, טלפון: 0545467081
21/05/2011

עזרה בכתיבת עבודות סימנריוניות
עזרה בכתיבת עבודות סימנריות במחירים הוגנים
לפרטים נוספים צרו קשר: תהילה, טלפון: 052-5419727
02/05/2011

שיעורים פרטיים
שיעורים פרטיים במתמטיקה, פיסיקה וכימיה לכל הרמות ולכל הכיתות מסטודנט לתואר שלישי בביוכימיה לפרטים נוספים צרו קשר
לפרטים נוספים צרו קשר: איתן, טלפון: 050-3676883
27/04/2011

הוראה פרטית- ללא חברה
מורה פרטית- מתמטיקה ואנגלית(כולל 5 יח"ל), ערבית, לשון, היסטוריה אהלן, אני סטודנטית לרפואה, מלמדת שיעורים פרטיים כבר שנים... שיעור פרטי בבית התלמיד, במחיר שווה לכל כיס. באיזור תל אביב-גבעתיים למעוניינים- 0543169170 בהצלחה!!!
לפרטים נוספים צרו קשר: אוראל
23/04/2011

מורה פרטית- מתמטיקה ואנגלית(כולל 5 יח"ל), ערבית, לשון, היסטוריה
אהלן, אני סטודנטית לרפואה, מלמדת שיעורים פרטיים כבר שנים... שיעור פרטי בבית התלמיד, במחיר שווה לכל כיס. באיזור תל אביב-גבעתיים בהצלחה!!!
לפרטים נוספים צרו קשר: אוראל
23/04/2011

סיוע בכתיבת עבודות אקדמיות במשפטים
עו"ד, בוגרת תואר 2 במשפטים של אוניברסיטה בר-אילן ומגשרת מסייעת לכם המחפשים סיוע במהלך התואר שלהם בכתיבת עבודות אקדמיות, סמינריונים באופן המקצועי ביותר. בנוסף, מעניקה שירותי שכתוב, הקלדה והגהה. ניתן להפנות פניות דרך המייל. טיפ מנסיון: לא להסתייע בנותני שירות שאינם באים מהתחום גם אם תקבלו מהם הצעות מחיר זולות משמעותית מהמומחים שעוסקים בתחום. קבלו סיוע רק מאלה שחיים את המקצוע, שיודעים ומכירים את הנושא מקרוב, שיכולים לכתוב עבודה מחקרית ולנתחה בצורה משפטית. תודה ולימודים קלים!
לפרטים נוספים צרו קשר: שרון
11/04/2011

etrader - חברת מסחר-פתיחת חשבון בקלות וללא עלות-מומלץ!!!
לבצע השקעות קצרות מועד בעלות תשואה גבוהה במיוחד-פתיחת חשבון בחינם!!
לפרטים נוספים צרו קשר: כסף מהיר
מידע נוסף: לאתר
27/02/2011

סיוע בעבודות
בעל תואר דוקטור. ניסיון רב בכתיבה מדעית. מחירים הוגנים. ליווי של העבודה מתחילתה ועד סופה. כותב, עורך ומסייע בכתיבת תזות וסמינריונים, סיכומים, סקירות ספרות, ניסוח השערות, כתיבת דיון, חיפוש במאגרי מידע בחינוך,פסיכולוגיה, סוציולוגיה, קרמינולוגיה, מדעי המדינה, פילוסופיה, לימודי תרבות, גלובליזציה, משפטים, עבודה סוציאלית, מגדר ועוד. מחקר כמותי ומחקר איכותני. ניתן לשלב ניתוחים של spss אפשר להתקשר בסוף שבוע 0775061622 054-6295980 נא לצרף בפנייה טלפון להתקשרות
לפרטים נוספים צרו קשר: גדי
26/02/2011

מסייעת בכתיבת עבודות, ושיעורים פרטיים
בעלת תואר II בביולוגיה ממכון ויצמן, וציון 711 בפסיכומטרי, מסייעת בכתיבת עבודות בנושאים שונים ומגוונים. כמו כן אני מעבירה שיעורים פרטיים בביולוגיה, כימיה, מתמטיקה ושיעורי הכנה לפסיכומטרי.

לפרטים
כוכי 050-6796844
לפרטים נוספים צרו קשר: כוכי, טלפון: 050-6796844
13/02/2011

עיבודים סטטיסטיים SPSS
ביצוע ניתוחים סטטיסטיים ב- SPSS באופן איכותי ע"י בעל תואר שני בסטטיסטיקה. השירות כולל את שלבי הקידוד, ניתוח הנתונים וכתיבת הממצאים והמסקנות באופן מפורט וברור. יאיר. בקרו באתר: http://sites.google.com/site/statistics4u מייל: [email protected] סלולר: 7729513 - 054
לפרטים נוספים צרו קשר: יאיר
מידע נוסף: לאתר
07/02/2011

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ