לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
2742227,422 עוקבים אודות עסקים

פורום עזרה בלימודים ושיעורי בית

שלום לכולם!‏
אני רוצה לברך את הגולשים החדשים, שהגיעו לתפוז בכלל ולפורום הזה בפרט ולאחל ולכם גלישה ‏נעימה. אני סבור שתמצאו עניין רב בפורומים השונים בתפוז (יש יותר מ 1000!!!) ותקבלו מענה לכל שאלה ‏שתשאלו או דיון שתפתחו.‏

אם יש לכם שאלה בקשר לשיעורי בית, תרגיל קשה במתמטיקה/פיזיקה שאתם צריכים לפתור ולא הצלחתם, התלבטות בקשר למקצוע הבחירה בתיכון/באוניברסיטה, רצון לפרוק את תסכולכם על מורה מסוים שקצת עצבן אתכם, או סתם בא לכם לראות משהו ממש מעניין – אז זה המקום בשבילכם!

באותו אופן שאנשים מקדישים מזמנם החופשי לענות על שאלות של גולשים – גם אתם מוזמנים להשתתף באופן פעיל בפורום אם אתם יודעים את התשובה לשאלה מסוימת, יש לכם תובנה בקשר ללימודים בתיכון או אם אתם רוצים להביע את דעתכם באחד הדיונים על נושא שאתם מכירים ממש מקרוב...

מטרת הפורום היא לא רק קבלת/מתן מענה לשאלות בקשר לשיעורי בית – אלא מרחב לדיונים שאתם מוזמנים לפתוח על כל נושא מסוים.

הנהלת הפורום:

אודות הפורום עזרה בלימודים ושיעורי בית

שלום לכולם!‏
אני רוצה לברך את הגולשים החדשים, שהגיעו לתפוז בכלל ולפורום הזה בפרט ולאחל ולכם גלישה ‏נעימה. אני סבור שתמצאו עניין רב בפורומים השונים בתפוז (יש יותר מ 1000!!!) ותקבלו מענה לכל שאלה ‏שתשאלו או דיון שתפתחו.‏

אם יש לכם שאלה בקשר לשיעורי בית, תרגיל קשה במתמטיקה/פיזיקה שאתם צריכים לפתור ולא הצלחתם, התלבטות בקשר למקצוע הבחירה בתיכון/באוניברסיטה, רצון לפרוק את תסכולכם על מורה מסוים שקצת עצבן אתכם, או סתם בא לכם לראות משהו ממש מעניין – אז זה המקום בשבילכם!

באותו אופן שאנשים מקדישים מזמנם החופשי לענות על שאלות של גולשים – גם אתם מוזמנים להשתתף באופן פעיל בפורום אם אתם יודעים את התשובה לשאלה מסוימת, יש לכם תובנה בקשר ללימודים בתיכון או אם אתם רוצים להביע את דעתכם באחד הדיונים על נושא שאתם מכירים ממש מקרוב...

מטרת הפורום היא לא רק קבלת/מתן מענה לשאלות בקשר לשיעורי בית – אלא מרחב לדיונים שאתם מוזמנים לפתוח על כל נושא מסוים.

WORD 2013
מחפש מורה פרטי ללימוד WORD מתקדם בלבד מאזור השפלה
לפרטים נוספים צרו קשר: פיני, טלפון: 0523674140
07/07/2016

שיעורים פרטיים במובייל מייקר
יחס אישי לכל תלמיד ללמוד לפי היכולת שלי התלמיד נלמד את הנושאים הבאים: איך מוחקים סרטון? איך מכניסים סרטון? איך עורכים סרטון? איך שמים כיתוב בסרטון? איך עובדים עם התוכנה? איך שומרים סרטון? איך ממירים לפורמט mp3/a לפרטים: מחיר שיעור פרטי 75 שקל לשעה טלפון:0522946805 אי-מייל:[email protected]
לפרטים נוספים צרו קשר: זיו לפיד, טלפון: 0522946805
מידע נוסף: לאתר
13/07/2015

שיעורים פרטיים באינסטגרם
יחס אישי לכל תלמיד ללמוד לפי היכולת שלי התלמיד נלמד את הנושאים הבאים: איך מורידים אינסטגרם לטלפונים חכמים? איך מורידים אינסטגרם לטאבלטים ולאייפד? איך ממלאים פרופיל באינסטגרם? איך מצלמים תמונות באינסטגרם? מה זה אינסטגרם? איך מעלים תמונות לאינסטגרם? איך משתפים תמונות וסרטונים לאינסטגרם? לפרטים: מחיר שיעור פרטי 75 שקל לשעה טלפון:0522946805 אי-מייל:[email protected]
11/07/2015

שיעורים פרטיים בוואצפ
יחס אישי לכל תלמיד ללמוד לפי היכולת שלי התלמיד נלמד את הנושאים הבאים: איך מורידים וואצפ איך מעלים תמונת פרופיל לוואצפ איך מוסיפים מישהו לוואצפ? איך פותחים קבוצה בוואצפ? איך יוצאים מקבוצה בוואצפ איך מסירים קבוצה מוואצפ? איך שומרים תמונה/סרטון בוואצפ? איך משתפים תמונה/סרטון בוואצפ? לפרטים: מחיר שיעור פרטי 75 שקל לשעה טלפון:0522946805 אי-מייל:[email protected]
10/07/2015

לימוד על טלפון מבוסס אנדרואיד
איך מורידים ומתקינים אפליקציות איך מעדכנים את הטלפון איך לעבוד ולשמור על הטלפון מחיר לשעת הדרכה במרכז 75 שקל לשעה מחיר לשעת הדרכה בדרום 90 שקל לשעה מחיר לשעת הדרכה בצפון 120 שקל לשעה לפרטים וליצירת קשר: אי-מייל:[email protected] טלפון: 0522946805 דף מקצועי: זיו מורה פרטי למחשבים https://www.facebook.com/ziv.co.il?ref=bookmarks אתר אינטרנט: מה-חדש-במחשב http://xn-----zldahewd0dg2je.co.il/
לפרטים נוספים צרו קשר: לימוד על טלפון מבוסס אנדרואיד, טלפון: 0522946805
09/07/2015

הדרכות למעבר מxp למערכות הפעלה 7 ו-8
היום ה-8/4 מסתיימת התמיכה למערכות הפעלה xp ולאופיס 2003 מי שעד היום עבד על מערכות הפעלה xp ועובר למערכות 7- 8 אן 8.1 ומי שעבד עד היום עם אופיס 2003 ועובד לגירסאות המשך יוכל ומוזמן לפנות אלי לקבלת הדרכה פנים אל פנים בביתו מחיר מבצע לחמשת החודשים הקרובים באזור המרכז: 50 לשעה באזור השרון רחובות אשדוד ודרום ויישובים קטנים בסביבה: 65 שקל לשעה באזור ההצפון והסביבה מחיר 100 שקל לשעה לפרטים: טלפון:0522946805 אי-מייל: [email protected] https://www.facebook.com/ziv.co.il בתודה ובכבוד רב זיו לפיד
08/04/2014

שיעורים פרטיים באייפד/אייפון
למי שיודע על אייפד/אייפון ורוצה יותר להתמצא בתחום של אייפד/אייפון ניתן ללמוד בסדרת פגישות של אחד על אחד יחס אישי לכל תלמיד ללמוד לפי היכולת שלי התלמיד נלמד את הנושאים הבאים: מה זה אייפד/אייפון? איך מגדירים באיפד/אייפון? מה זה שיחות וידאו? מה זה גלריית תמונות? איך מצלמים ומעלים? איך ניתן לראות סרטים נלמד איך ניתן לעבוד מהרמה הבסיסית ועד הרמה הגבוהה איך להוריד אפליקציות? איך ליצור חשבון אפל? מחיר שיעור לשעה: 75 שקל לשעה
16/02/2014

שיעורים פרטיים בגימייל
למי שיודע על גי-מייל ורוצה יותר להתמצא בתחום של גי-מייל ניתן ללמוד בסדרת פגישות של אחד על אחד יחס אישי לכל תלמיד ללמוד לפי היכולת שלי התלמיד :נלמד את הנושאים הבאים: איך מחזירים הודעה מתיקיית ספאם? איך למצוא תיקיית ספאם? איך מוסיפים אנשי קשר? איך מעבירים מעבירים לתיקיה בגימייל? איך משנים סיסמה בגי-מייל? איך מוסיפים אנשי קשר? איך לייבא אנשי קשר מקובץ אקסל לגי-מייל? איך חוזרים בעת תקלת מחשב לגי-מייל? איך מוחקים דואר בגי-מייל? לפרטים: מחיר שיעור פרטי 75 שקל לשעתייםאי-מייל :[email protected] טלפון:0522946805 אי-מייל:[email protected]
02/03/2013

שיעורים פרטיים בפרסום בגוגל
יחס אישי לכל תלמיד ללמוד לפי היכולת שלי התלמיד נלמד את הנושאים הבאים: נלמד מהבסיסשלפרסום בגוגל ועד למתקדמים? מה כלי מילות המפתח של גוגל? איך נרשמים לגוגל אדנס? איך יוצרים מסע פרסום בגוגל אדוורס? איך מכניסים לגוגל אנליטיקס? איך יוצרים דף נחיתה? לפרטים: מחיר שיעור פרטי 75 שקל לשעתיים טלפון:0522946805 אי-מייל:[email protected]
28/02/2013

שיעורים פרטיים בפיקסה
יחס אישי לכל תלמיד ללמוד לפי היכולת שלי התלמיד נלמד את הנושאים הבאים: נלמד מהבסיסשל פיקסה ועד למתקדמים איך עובדים עם תוכנת פיקסה? איך מדפיסים תמונה מפיקסה? איך מגדילים ומקטינים תמונה בפיקסה? איך עורכים אלבום בפיקסה? איך מעצבים בפיקסה? איך עורכים כיתוב בפיקסה? איך משנים רזולוציה בפיקסה? לפרטים: מחיר שיעור פרטי 75 שקל לשעתיים טלפון:0522946805 אי-מייל:[email protected]
27/02/2013

הודעות אחרונות

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ