לגלישה באתר בגירסה המותאמת לסלולאר
| הוספת הודעה
הגדרות תצוגה

הגדרות עץ הודעות

מאפייני צפייה

הצג טקסט בתצוגה
הצג תגובות באופן
עדכן
1478014,780 עוקבים אודות עסקים

פורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

הנהלת הפורום:

אודות הפורום היאבקות WWE

ברוכים הבאים לפורום הרסלינג של ה-WWE בתפוז. זוכרים את הימים של פעם?, שהיינו מרותקים שעות על גביי שעות לשידוריי הרסלינג בארץ שעד לא מזמן נקראו בשם WWF? שהיינו מחקים את הדמויות והמתאבקים ומצוטטים אותם ומתחפשים לדמויותיהם?. אז עכשיו אפשר לחזור ולהזכר בהם, וגם לצפות בשידורים המחודשים. בנוסף תוכלו להנות משפע של מאמרים וכתבות שרק יילכו ויגדלו בנושאי כוכביי עבר,הווה,ועתיד בWWE. וליהנות מגלרייה ענקית (אולי הגדולה בארץ) של כוכבי הרסלינג הפעילים והלא פעילים באירגון. וליהנות ממגוון אתרים רישמיים ולא רישמיים העוסקים בנושא ונמצאים גם הם בקישורי הפורום. תוכלו לשאול שאלות,ולצפות לתשובות טובות ומדויקות מחבריי הפורום הנפלאים שיש אצלנו. רק אנא הקפידו לשרשר תגובותיכם להמנע מלפתוח הודעות שכבר שוחחו עליהם שוב. ולהשתמש באופציית הוספת תגובה על מנת למנוע הצפה של הפורום. הודעות שלא ישורשרו ולא ימצאו במקומם ימחקו . וכמובן,להשתתף בדיונים המרתקים ולהזכר בעבר,הווה,ואלי עתיד טוב יותר לרסלינג. שהייה מהנה וברוכים הבאים . מנהלי הפורום, רם (רם חיים) ושי (שי מילר)

9 מאמרים בקטגוריה

הדפס

אירוח של C.W אנדרסון - האירוח הראשון בפורום

מה הקרב שלך שאתה הכי זוכר? השניים הכי בולטים לדעתי קרב ה"I QUIT" שלי והקרב שהיה לי  ביוני האחרון נגד מאסאטו טאנאקה ביפן. קורינו, לו קי וספאנקי אמרו שזה היה יותר טוב מקרב ה I QUIT. עוד לא...
מאת: תורגם על ידי שלומי   פורסם: 23/05/2005   עדכון אחרון: 10/09/2007  

אירוח של אהרון מורג

800x600 אותי ממש מסקרן איך זה להיות הכתב המרכזי של היאבקות בארץ בתקופה הכי חמה שלה בישראל. היי t-man התקופה ההיא היתה באמת אינטנסיבית אבל גם קצרה למדי. בעצם, אם אני לא טועה, הייתי...
מאת: חברי הפורום   פורסם: 06/08/2013   עדכון אחרון: 06/08/2013  

אירוח של ג`ימי רייב

ש: מה אהבת יותר: להתאבק ב-ROH או ב-CZW?ת: אני אוהב להתאבק עבור ROH הרבה יותר. אני נהנה יותר ויש לי קרבות יותר טובים. גם יוצא לי להתאבק הרבה יותר ממה שיצא לי ב-CZW.ש: האם המאסטרלוק באמת כזה גרוע? מי...
מאת: תורגם על ידי שי   פורסם: 14/11/2005   עדכון אחרון: 14/11/2005  

אירוח של ג´ימי ג´ייקובס

ש. מיהו היריב האהוב עליך (מלבד אלכס שלי)? ת. דני דניאלס, כריס סאבין, סי אם פאנק, ואלי יותר מכל, רודריק סטרונג. ש. איך זה היה לעבוד עבור wXw בגרמניה? ת. wXw היו נהדרים. קיבלתי יחס נהדר. הרבה...
מאת: תורגם על ידי אלכס(Alex The Predator)   פורסם: 22/01/2005   עדכון אחרון: 23/05/2005  

אירוח של מאט קאפוטלי

מאט קאפוטלי הינו מתאבק צעיר ומוכשר שהספיק לעבור כ"כ הרבה בקריירה הקצרה שלו. מאט היה אחד מהזוכים של טאף אינאף. הוא קיבל חוזה עתידי עם WWE. קאפוטלי הצעיר נשלח ל-OVW כדי להתפתח ואף זכה באליפות...
מאת: תורגם על ידי שי   פורסם: 23/08/2006   עדכון אחרון: 24/08/2006  

אירוח של מייק קוואקנבוש

ש: במידה ו-WWE יציעו לך חוזה התפתחותי מחר, האם תנצל את ההזדמנות ותלך ל-OVW, או שמא תעדיף ליצור לעצמך שם גדול באינדיז ולהפוך למתאבק מוביל? וכנ"ל לגבי TNA? מייק: לא התעניינתי בכל הנוגע ל-WWE במשך זמן...
מאת: שי מילר   פורסם: 31/07/2007   עדכון אחרון: 31/07/2007  

אירוח של נייג`ל מקגינס

ש: האם הייתה נקודה בקריירה שלך שבה אמרת לעצמך "זה לא שווה את זה? עדיף שאפרוש ואמצא עבודה נורמלית"? אם כן, מה גרם לזה?ת: היו פעמים רבות שהטלתי ספק במה שכרוך בלעמוד בנטל חובותיך. אני חושב...
מאת: תורגם על ידי שי   פורסם: 07/11/2005   עדכון אחרון: 07/11/2005  

אירוח של קולט קאבאנה

ש: הוידאו באתר של סמואה ג´ו שבו ריקי רייס היה שיכור, איפה זה היה בשיקאגו? ת: הוידאו עם ריק נון היה בוינר סירקל בשיקאגו. זה מקום מפורסם בשיקאגו בו אתה יכול לבוא להזמין נקניקיות או מה שלא יהיה...
מאת: תורגם על ידי תום שמיר   פורסם: 11/01/2005   עדכון אחרון: 23/05/2005  

אירוח של שארק בוי

ש: מה אתה חושב על TNA אחרי שבילית זמן באינדיז? ת: אני באמת נהנה ב-TNA, זאת תקופה מרגשת מאוד להיות בארגון עכשיו. ש: מה הוא הקרב שלך שאהוב עליך ביותר ב-TNA? ת:...
מאת: תורגם על ידי יורי   פורסם: 16/10/2004   עדכון אחרון: 23/05/2005  

הודעות אחרונות

12:54 | 17.07.19 Diunim
08:27 | 16.07.19 Diunim
10:14 | 15.07.19 Diunim
10:23 | 10.07.19 Diunim
08:20 | 09.07.19 Diunim
09:51 | 03.07.19 Diunim
08:11 | 02.07.19 Diunim
17:13 | 27.06.19 Diunim
11:06 | 26.06.19 Diunim
06:27 | 25.06.19 Diunim
10:53 | 19.06.19 Diunim
06:28 | 18.06.19 Diunim

חם בפורומים של תפוז

חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
חפשו אותנו גם באינסטרגם
חפשו אותנו גם...
פודי תפוז - האינסטגרם החדש כל התמונות של...
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?
בפייסבוק שלנו כבר ביקרתם?
בפייסבוק שלנו כבר...
רוצים להיות תמיד מעודכנים במה שקורה בתפוז?

מקרא סימנים

בעלת תוכן
ללא תוכן
הודעה חדשה
הודעה נעוצה
אורח בפורום
הודעה ערוכה
מכיל תמונה
מכיל וידאו
מכיל קובץ